-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Soul Society .:. Tengerpart .:.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te12000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (12000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptyKedd Jún. 16, 2009 5:57 am

Japán legszebb kikötői és lagúnái találhatók itt. A shinigamik szabadidejükben szívesen lejönnek ide, hogy fürödjenek egy jót a nagy nyári hőségben, vagy partikat rendezzenek, és egy jót szórakozzanak.

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 22305


Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ .:. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ .:. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ .:. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ .:. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ .:. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ .:. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ .:.Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ .:. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ .:. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ


A hozzászólást Namie Fujishima összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 09, 2012 11:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te12000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (12000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 12:07 am

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ .:. [Tengerparti grillezés! Hívjuk össze a "szűk" baráti kört!] .:. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ


Végre nyár van! Forró, égető napsütés, tikkasztó nyári levegő, a tengerpart finom moraja... Tenger...
-Ezaz!- pattanok fel helyemről, melynek következtében ügyesen beverem a félig leszakadt csillárba a buksimat. Hogy jobban meggyőződjek a kint uralkodó időről, kinyitom az ablakot. Igen két másodperc eltelte után teljes mértékben érzem, hogy mindjárt leég az arcomról a bőr, így gyorsan be is zárom az ablakot, s kivágódok az irodámból. 200 wattos vigyorral szökdécselek végig a 13. osztag folyosóin, mikor elérek a hálókörlethez. A szobámba hatalmas erővel bevetődök, s nekilátok életjeleket keresgetni. Természetesen tudom, hogy először hol kell kutatnom, így levágódok az ágyra, a bizonyos keresett illető mellé, s ébresztgetni kezdem.
-Jó reggelt, kicsi szemem fényeeee! Hasadra süt a nap, kezdj éledezniiii!-simogatom meg óvatosan a vállát, hátha arra elkezd pislogni. Tudhatnám már, hogy ezzel semmire sem megyek, még csengő bongó hangomra sem tud felkelni.
-Nyaaaa Kaien, tényleg ébredezz! Olyan szép időnk van, pattanj ki az ágyból! -végre már elértem azt hogy valamicskét összenyöszörgött, de mégjobban beletúrta a fejét a párnák közé. -Ejj ejj, így hogy indulunk el majd a tengerpartra?-nyomtam egy puszit a vállára, majd kipattantam az ágyból és odasiettem a szekrény elé. Ahogy összeszedegettem a strandra való holmikat, a táskát teletömve, leraktam az asztalra és elindultam az ajtóhoz. -Majd szedelőzködj, hamarosan visszajövök és ha nem vagy kész, kiráncigállak!-vigyorogtam, majd magam mögött becsukva az ajtót, átszáguldottam barátnémhoz.
Gyors léptekkel haladtam a 3. osztag hadnagyi irodája felé, de szerencsémre nem találtam ott drága Hanamat. Mivel jobb ötletem nem volt, ezért a következő uticélom a Shuuhei ház. Ahogy sejtettem, mikor bekopogtam Hana nyitott ajtót, így őt megrohamozva vágódtam be a házikóba. -Maaaaaah, Hanácska! Mondd azt hogy mára nincs semmi nagy programóóóód?-néztem felé hatalmas bociszemekkel, s folytattam. -Mit szólnál ahhoz, ha lemennénk a tengerpartra és grilleznénk? Meghívjuk a haverokat is, hozd a családot is, Kaien is jön! *.* Szóljunk Renjiéknek is meg Ikkakut is kutassuk fel, úgyis rég láttam a vaxos fejéét! **.** Nyaaa Hanaaaa, tudom, hogy te is szeretnéééd! Kezdj pakolni, s ha kész vagy, gyere segíts nekem összekanalazni a bandát! *.*


A hozzászólást Namie Fujishima összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 21, 2009 3:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te33500/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (33500/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 6:04 am

>>> Tengerparti grillezés! Hívjuk össze a "szűk" baráti kört! <<<


A meleg, hőgutában és leégésben gazdag időszak sosem tartozott a kedvenceim közzé, főleg ha irodában kellett dögleni és jégért imádkozni, mielőtt megsülnél a saját bőrödben. Szóval azonnal kaptam is az alkalmon, amikor kivehettem a szabadnapocskáimat. Ez első ránézésre tökéletesnek is tűnt, de hazaérve fogadott az általános kupi gigászi feliratokkal, hogy "pakoljál asszony"! Nyöszörgések közepette töltöttem a hét háromnegyedét önszaunázással, így a mai nap során a tisztaságot élvezve semmi mást nem terveztem csak délig henyélni aztán beburkolni két liter fagyit, na meg szemmel tartani a hurrikánként közlekedő lányunkat. Illetve délután idegesíteni az én egyetlen férjecskémet, mert a táncolgatás és porfelhőgerjesztés közepette erre nem maradt időm.
Persze a tizenkétórázás sem jött össze, mert előbb His keltett fel a motoszkálásával, ami tudom, hogy nem volt szándékos, de akkor is zokon esett. Aztán Hitomi landolt a hátamon túláradó játszási kényszerrel, emiatt hamar fel is adtam a lustálkodással próbálkozást. Kimászva az ágyból gyorsan elintéztem a hiperaktív gyerkőcöt (rásóztam a reggeliző apukájára, zsenialitásom kifogyhatatlanságát villogtatva!), aztán ásítások közepette figyeltem a két gyönyörűségemet, amint visítozások közepette szórakoznak az evés fogalmával. Néztem egy pindurit őket, aztán jöhetett a felfedezőút!
Épp mamuszban, borzos fejjel, ritka kómásan, na meg hálóingben csoszogtam valami koffein tartalmú csipatávolítót keresgetve, amikor valaki be akart esni ajtóstól a házunkba. Sűrű pislogás és bambulás után leesett, talán ajtót is kéne nyitnom, ezért odafáradtam a kilincshez és lenyomtam. Ezután kaptam is az égi áldást! Egy megszokottan túltöltött Namie landolt a nyakamban. Ilyenkor aztán szó szerint le vagyok támadva, hogy köpni nyelni se tudjak! Most se bírtam megnyikkanni, miközben követhetetlen gyorsasággal hadarta milyen csodaterveket szőtt a mai napra.
-Milyen part meg milyen grill?-
-Jahaaaj! Te aztán még álmos vaaagy!-
-Jól van máááár!- nyújtottam ki a nyelvem sértődötten. -Gyere, beljebb! A maradék a konyhában kajacsatázik!-toltam be a konyha felé a pindurkányit fonalat vesztett barátnőmet. Beérve természetesen síri csend támadt egy pillanatra, na meg részemről egy sóhaj meglátva a műsor eredményét. A két ördögfióka, mert a férjem sem jobb mint egy nagy gyerek úszott az egész ételfelhozatalban.
-Valamit ettetek is vagy az egész rajtatok kötött ki?-mosolyodtam el törlőkendőket előszedve.
-Én ettem!-húzta ki magát szívem hercege mérhetetlen büszkeséggel.
-Jaj, már! Legalább jól szórakoztak! Nézd a nagylányt, hogy bazsalyooog! Hát mindjárt megzabáloooom!-olvadozott Namie kisebb röhögést követően. Az említettnek se kellett több felpattanva rohamozta meg a vendégünket, közben a csatakiáltásokról sem elfelejtkezve.
-Manóóóóó! Ne ke...nd össze!-fogtam a fejem, miután csinos kis foltok landoltak az áldozat ruházatán. Igaz, úgy látszódott nem bánja, de akkor se kellett volna!
-Kérsz valamit? Jaaam! Elmesélnéd újra mit is terveztél mára?-láttam neki letakarítani az asztalt és a vigyorgó férjemet. Körben pedig odahúztam a nagyban pletykapartit tartó két hölgyeménynek egy széket.
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te12000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (12000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptyVas. Jún. 21, 2009 3:34 am

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ .:. [Tengerparti grillezés! Hívjuk össze a "szűk" baráti kört!] .:. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

[A csapat összekanalazása... XD]



-Köszi, nemrég "reggeliztem"-nevettem egyet, ahogy lehuppantam helyemre, s ölembe csüccsintettem Hitomi drágát. Olyan rég láttam a kis rosszcsontot, hogy ezért jól megnyomorgattam. -Jajj izé, tényleg!-kicsit belemerültem a leányzó gyömöszölésébe -Nos, azt terveztem, hogy olyan szép nyári napunk van, mit szólnátok egy grillezéshez? Nem nem is kérdezem, hanem kijelentem! Úgy is rég volt együtt a csapat, meg ugyebár Hanae kapitány sem örülne kimondottan egy újabb "ereszdelahajamat" estnek az osztagban... a parton meg mindenki addig maradhat, amíg csak akar... Ott bárki jöhet mehet is, s ha grillezünk, akkor még éhen sem fogunk halni!-kezdtem bele a tervecském ecsetelésébe. -Hejje, ne kómázz már, te nőszemély!-csettintettem előtte egyet-kettőt -Tán még nem volt meg a reggeli kávéadag?-néztem rá nagy szemekkel. -Meg különben is! Megígértem ennek a kis csajszinak, hogy egyszer leviszem őt a partra, nemde?-néztem rá, és jól megcsikiztem. -Naaaa, Hanácska, neked is jól fog jönni egy lazulós nap! Majd gyerekfelügyelek veletek felváltva! Úgy hiszem, Hisnek sem lenne ellenére... mostanában úgyis mindenki be van zárkózva az irodájába!
-Jaj, te nőőőő! Vájá már, ezt fel kell, hogy fogjam!
-Mooo, nah igyekezz az uradhooooz, és meséld el neki, addig elszökdécselek Hitomival, és felöltözteteeem!
-Jóóó jóóó! Ott van a szobájában kikészítve!
-Rendicske!-kiáltottam vissza, s kezemben a leánykával beszáguldottunk a habos babos kislány szobácskába. Nagy kacarászások közepette üldöztem a kislányt egy-egy ruhácska közepette. Valahogy úgy tűnt inkább pucéran játszadozna, nade anyuci nem hiszem, hogy örlt volna neki. Egy bő fél óra elteltével sikeredett minden rucit rávarázsolnom, s kezecskéjét megfogva, illegtünk billegtünk ki a konyhába. -No, felnőttek, remélem sikerült megegyezni, és benne vagytok a grillezésbe!
-Noooos, részünkről, rendben van!
-Bjuhúúúj! Király! *.*-szaladtam oda Hanához, s a karjáva borultam, majd folytattam. -Nos, akkor te jössz velem, összeszedjük a csapatot, addig gondolom His, és a picurka ügyesen össze tudják pakolászni a partra való holmikat! -pillantottam feléjük csillogó bociszemekkel, majd egy gyors egyeztetés után kézenragadtam barátnémat, s iparkodtunk bejárni egész SS-t (enyhe túlzással...)
Először is fel kellett keresni ugyebár a lazulós bandát, így kezdtük Renjiékkel. Belopózva az osztagukba, hatalmas csatakiáltással rontottunk egyenesen a szintúgy punnyadozó, újságot olvasó Vöröskéhez.

-RENJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!-ugrottunk egyszerre rá, aminek következtében majdnem sikerült neki kiugrani a nyitott ablakból.
-Ejje, Renjikém, ennyire nem örülni nekünk?!
-TI ŐRÜLT NŐSZEMÉLYEK! KIS HÍJÁN BECSINÁLTAM!!-kezdte el magát eszeveszetten legyezni, az újsággal, ahogy szorgosan leszálltunk róla.
-Nyaaa, mert ennyire hiányoztunk neked, gyere el velünk grillezni a tengerpartraaa!

-Hozd Kurooot is!
-He? Grillezni? Az itteni partra?
-Moo, akkor pontban 11kor várunk a gyülekezőnél!-azzal ismét magam után rántva Hanát sprinteltünk tovább
-De legalább azt mondd már, hol az a retkes gyülekező?!
-Jaaaaa izééé, ott a nagykapunál, tudod, az osztagok előtt! Nah baii baii, várunk ám!-ordítottam az ajtóból, majd egyenesen a rég elveszett Ikkaku drága felé rohantunk. Ha nem lett volna elég, hogy többször is majdnem sikeredett elesnem az osztagja felszakadt padlójában, ahogy egyre közeledtünk a szobája felé, egyre jobban elhatalmasodott az Ikkaku-féle-sötét-aura.
-Szerinted ilyenkor edz?

-Inkább szappanoperát les... azért érezzük ezt a bajjós fellegeket...
-Asszem csak vaxolja a szépséges fejét... azt úgy jobban el tudom képzelni, minthogy egy popcornt és egy doboz zsepit szorongat a kezeiben!-szegényt elég csúnyán kibeszéltük, de most na! Akadémia óta ez ment... Ugyan olyan szépséges technikával kommandóztunk be hozzá, és a nyakába nyáladzva kezdtük el közös erővel magyarázni a grillezés ötletét, amit természetesen rögtön lehurrogott. Persze Hana mindig is tudott rá egy pár varázsszóval hatni... „ingyen pia”. Nem is kellett fényeshónaljdezodorfejű barátunknak, benne volt a partiban.
Már csak párszáz helyre kellett elsprintelnünk. Eskü többet mentünk egy órán belül, mint egy évben egy versenyló! Mikor mindenkit, akit érdemes lehetett elhívni, meghívtunk, kettéváltak útjaink. Míg Hana a családját rakta rendben, addig én megpróbáltam életet „pofozni” drága Kaienembe, s lassacskán összeszedelőzködtünk. Már ideje volt, hogy elinduljunk. A ruhám alá felvéve a fürdőrucit, igyekeztünk ki a férfival, s magunk mögött bezártuk a szobát. Ahogy igyekeztünk a megbeszélt helyre, még bekopogtunk Hanaehez.
-Ha készen vagy, kapitány, kint vagyunk, megvárunk téged is! Csak nyugodtan!-szóltam be, majd kimentünk.
Igazán népes csapat gyűlt ma össze, nagyon remélem, hogy amit összevásároltam a grillezésre elég lesz. Igaz, sokan mondták, hogy hoznak majd zöldséget meg húst is, s Hana is említette, hogy hoz valami finomságot, úgyhogy bízom benne, hogy senki nem fog éhezni!
-HELLÓKAAAAAAAA EMBEREK! MINDENKI KÉSZEN VAN? Lassan meg is indulhatunk a part felé! ^^ -jelentettem ki, ahogy még mindenkiről meg nem bizonyosodtam, hogy sikerült megérkeznie.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te33500/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (33500/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptyVas. Jún. 21, 2009 5:12 am

>>> Tengerparti grillezés! Hívjuk össze a "szűk" baráti kört! <<<


-##Csapatmotivációs gyakorlat##-
A takarítást és szabadidő program kifejtését követően jöhetett egy rövid tanakodás a férjecskémmel, akinél nagyon úgy tűnt zárlat következett be. Gyakorlatilag semmire sem figyelt a beszélgetésből, így újra el kellett a bamba fejének magyarázni mi a nagy helyzet. Szerencsénkre a könyörgő tekinteteimmel meggyőztem, úgyhogy mire a két vigadó lány visszaért már kész listát toltam elé mit kell tennie, amíg mi összecsődítjük a társaságot. Kétszeri felmondást követően nyugodtabban elvonultam felöltözni és mehettünk is a beszervező körútra.
Mit ne mondjak, ez a rohangászás nem volt az ínyemre! Őrület, hogy az összes régi cimbi ilyen távol lakjon egymástól. Mire egyik féltől a másikig jutottunk lekutyagoltam a lábacskáimat. Kész tragédia!Igazán feltalálhatna már a világunk valami közlekedési járművet, ami nem csak a gazdag rongyrázók kiváltsága. Persze azért a túra közben némileg ellensúlyozva a nyafogásom, húzgáltam lefelé eszeveszett tempóval a neveket is. Na meg kombináltunk keresztbe kasba Namie-val, hogy minél kevesebb helyre kelljen mennünk.
Elérve az újabb áldozat címéhez drága barátnőm csendes visongatásba kezdett, miután belesett a legközelebbi ablakon. Hirtelen nem tudtam milyen mészárlást láthatott, de aztán megnyugodtam a bezsongott, csillogó szemeit látva, hogy csak elragadtatottságában viselkedik így. Kisebb értelmetlen kérdezgetés után én is megvilágosodtam! Szeretett kutató kapitányunknál ott volt szíve hölgye, akiről nekem nem volt tudomásom. Meg is kaptam a letolást, hogy nem fogadom a pletykákat.
-SZIASZTOOOK!-rontva be az ajtón indítottunk támadást a mit sem sejtő felek ellen, akik szinte azonnal kiakadtak a túláradó szeretet és kíváncsi fecsegés együttesétől, na meg attól, hogy mi is teljesen egyszerre járattuk a szánkat.
-Apropóóó, Rokuci! Merre van az ennivalóan félelmetes hadnagyod?-
-Fogalmam sincs.-
-Jaaaaj, te mindig úgy képben vaaagy!-vágta hátba Namie egy hajborzolást követően. Szegény Sachiko arcára volt írva a nagy jelentünket követően, hogy komplett idiótáknak tart minket. Sajnáltam is, amiért berángatjuk a nem éppen épelméjűségéről híres társaságba, de szidja Roku-t! Elvégre az ő ismeretsége vagyunk!
Indulás előtt feladtuk neki házi feladatnak, hogy keresse meg Amaya-t és hozza magával, illetve szóljanak Kenta-nak is, aki hiperakatvitása talán még a lila rémen is túltett. El is intézve a dolgunkat hagytuk hátra a mérges Roku-t és vettük irányba az emberek világát, Yoruichi és Urahara lefülelése végett. A párosra hamar rá is bukkantunk a boltban,a hol a cicalány éppen reggeli-ebéd-vacsoráját fogyasztotta a mennyiséget tekintve. Beavatva a két félt csupán egyetlen dolog volt még hátra! Tájékoztatni sunyivigyort!
-Mit csináljuk a kifakult vigyorivaaaal?-mászkált Namie fel-alá.
-Át nem megyek!-
-Akkor valami postához hasonló szolgáltatás kell Önöknek!-villantotta meg hatalmas iq-ját Urahara, amit kettős támadással háláltunk meg ölelés formájában. Nem is volt kifogása a bazsalygó vénembernek.
-Posta, postaaa....galamb?Neeeem...-
-Csomag?-
-Áhááááá!-támadt hatalmas lámpa hadnagytársam felett.- Szépen címkézzük fel még neki is feltűnő betűmérettel!-
-És dobjuk át!-
-ZSENIK VAGYUUUUNK!-ugrottunk egymás nyakába egyszerre elkiáltva magunkat. Aztán neki is láttunk a csipkés fodrokkal felszerelt doboz előállításának, ami eleve emlékeztetnie kellett a rókaképűt, hogy szeretett Kaien-jétől érkezett csomagja. Ennek megfelelően Namie írt egy meghívót a flúgos feltámadt nevében én pedig felragasztottam rá mindenféle vörös mintával ellátott matricát. Végül bedobtuk a megnyíló átjáróba és el se hittem, ami ezután jött. Végeztünk a csapat összehívásával.
Kicsit viseltesen totyogtam be a házba, ahol a két szemem fénye fogadott oltári kupival. Valahogy sejtettem, hogy a készülődés nem fog simán menni a lista írása ellenére is. Emiatt kicsit késtünk is a találkáról, hiszen a pakolás nagy része még hátra volt és a fürdőruháimat is elő kellett kerítenem.
Miután kisebb nagyobb kínlódások után magamat és Hitomi-t is menetre kész állapotba varázsoltam el is indultunk a megbeszélt kapuhoz. Szinte utolsók voltunk, de ez lassan már megszokott lesz a részünkről. Szélesen vigyorogva intettem oda a bandának és rohamoztam meg a régen látott ismerősöket.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te11800/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (11800/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptyKedd Jún. 23, 2009 3:30 am

\\Tзпgзграгтi gгillзzés! нívjuк összз а "szűк" вaгáтi кöгт! \\


Kivételesen semmittevéssel töltöttem a napot. Pontosabban kint ültem a szobám előtt, és néztem a nagy zsongást odalent. A hadnagy nem volt bent, se a kapitány, így hiába akartam valami feladatot, nem volt, aki adjon nekem. Felkeltem a földről, és sétálni indultam. Rettentő meleg volt, de jól esett egy kis napsütés. Egyszer csak valaki hátulról átkarolt és beleharapott a nyakamba. Csak egy személyt ismerek, aki merészkedne effélét művelni.
-Jesszus! -kiáltottam el magam, hiszen eléggé meglepett a támadás.
-Jó reggelt Fehérkém! -szorított még jobban magához, és egy csókot adott az előbbi harapás helyére.
-Jól rám ijesztettél.. szokás szerint. -kászálódtam ki a kezei közül, hogy szembefordulhassak vele.- Mi járatban vagy itt? Hivatalos ügy? Vagy csak éppen erre vitt az utad? -kérdeztem kicsit szemrehányóan, hiszen jó ideje felém se nézett a drága kapitány.
-Ne beszélj butaságokat! Az igaz, hogy az utóbbi időben kicsit sok dolgom volt, és nem tudtam veled foglalkozni, de most bepótoljuk. -vigyorgott.
-Bepótoljuk?
-Igen! Namie-ék egy grillpartit rendeznek a parton. Minket is meghívtak. Ugye jössz? -rángatta a szemöldökét.
-Úgysincs jobb dolgom. -indultam meg, de persze őt ott hagytam.
Mi tagadás, tényleg nehezteltem rá. Sosem volt egy szabad perce arra, hogy velem legyen. Megértem én, hogy kapitány és sok a dolga, de akkor is foglalkozhatna egy kicsit többet velem.
-Na, ne csináld már! -fogta meg a kezem, és visszafordított maga felé.
-Rendben... -fújtam egy nagyot.
Sosem tudtam rá sokáig haragudni, főleg akkor nem, mikor azzal a sunyi vigyoros képével nézett rám. Mindig megdobogtatta a szívemet, és ilyenkor nem volt hely a haragnak bennem.
-Gyere! -vont magához, és megcsókolt.- Tudod, mennyire hiányzott ez?
-Igen, mert nekem is. -mosolyodtam el.- És merre megyünk?
-A nagykapunál van a gyülekező. Többet nem tudok, a két lökött nő elfutott, mielőtt mást is mondtak volna. -vakargatta a fejét, miközben elindultunk.
-Jajj, most jut eszembe, ha a partra megyünk, lehet vinnem kéne fürdőruhát. Menjünk el érte!
-Fürdőruha? Még szép, hogy érte megyünk. -vigyora mindent elárult.
Visszabaktattunk a hálószobákhoz, magamra vettem a fürdőruhámat, majd egy nyárias hosszú ruhát. Már is kellemesebben éreztem magam. Összeszedtem még egy pár dolgot: szalmakalap, naptej, törölköző és egy táska, amibe mindez belefér.
-Gondolom te már hoztál magadon fürdőnacit. -mosolyogtam, miközben bezártam az ajtót.
-Még szép! -megfogta a kezem, és a Kapu felé indultunk.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptyCsüt. Jún. 25, 2009 6:20 am

Tengerparti grillezés! Hívjuk össze a "szűk" baráti kört!

A kialvatlan állapotomra tekintettel nem őrültem ha bárki is megzavart a szemeim kitámasztása közben. Ilyenkor aztán leharapom még a főkapitány fejét is, szóval jobb elkerülni az irodámat messziről. Persze így is akadtak merész egyedek, akik sírva távoztak. Viszont létezett egy külön kategória, aminek egyenlőre röviden az őrületek nevet adtam. Nos, ide tartozott az én két imádni való zaklató és idegölő ismerősöm, Namie és Hana.
Természetes pont azt a pillanatot választották ki az irodámba törésül, amikor egy pohár víz legyűrésével küzdöttem. A váratlan támadásnak hála nem elég, hogy félre nyeltem, de a félálomból való felriasztás másik következményeként majd nem hátra is zakóztam a székemmel. Ez valószínűleg egyúttal az irodám szélsebes elhagyását is jelentette volna. Ebből a heves reakciómból úgy látszódott semmit sem vettek észre, mert teljes mellbedobással ugrottak rám üdvözlésképen. Hirtelen köpni nyelni se tudtam, hiszen gyakorlatilag csak akkor tértem észhez, de pár pillanat múlva a széles vigyoraikat látva tudatosult is bennem kik is érkeztek ilyen látványos belépővel.
Azért rendíthetetlen egomat szinten tartva megszokott flegmával fejeztem ki nem tetszésemet. Végtére is ne vetődgessenek itt befelé egy felettük álló személy irodájába, bár erről úgyis feleslegesen papolnék nekik. Helyette inkább a hajamra törekvő dühömet legyezgettem lefelé, mielőtt légynek nézném a két hölgyeményt és lecsapnám őket mint a taxiórát. Igaz a párhuzamos és zavaros fecsegésükből szinte semmit sem vettem ki, szóval lassan kezdtem propeller módban csapkodni az orrom előtt.
Miután kisebb ordítozás után beszereztem a lényeges információkat nekiestem a távnak, hogy becserkésszem Fehérkét. Rövidesen el is vonszoltam a célig magam és boldogan vettem rá magam imádott világos hajú szépségemre. Kissé hidegen viselkedett, de most nem vághattam a góré képébe, hogy nem csinálom, mert teljesen leköt és nincs időm a szeretett személyekre. Annyira meg már ismerhetne, hogy vele töltöm szinte az összes szabad percemet. "Bocsánat, amiért kapitány lettem..." Indultam utána kicsit durcásan és próbáltam kiengesztelni, ami szerencsére sikerült. Mehettünk is a csődítő helyre, de előtte még a drágaságom bepakolt.
A kapu felé kutyagolva már messziről lehetett látni az önkívületi állapotban csápoló Namie-t. Kezdett is azaz érzésem lenni ez nem lesz pihenés, mert állandóan szekálni fog valamelyik unatkozó dilinyós.
-Téged aztán az űrből is lehet látni.-dobtam oda a köszönésem a hadnagynak.-Amúgy meg, sziasztok! Ennyien? Azt hittem a fél várost ide fogjátok csődíteni...-pakoltam le nem túl kíméletesen Fehérke motyóját.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te40500/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (40500/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptyPént. Jún. 26, 2009 4:45 am

[ Tengerparti grillezés! Hívjuk össze a "szűk" baráti kört! ]

Egyik délután Namie egy egész ígéretesnek érkező ötlettel állt elő. Hanával kitervelték, hogy összecsődítenek mindenkit a tengerpartra, egy kis grillezésre. Bevallom nagyon is tetszett az ötlet, főleg onnantól kezdve, hogy a helyszín ezúttal nem az én osztagom. Nem arról van szó, hogy nem látom szívesen a vendégeket, csak hát a tisztek utána napokig jártak panaszkodni a lárma miatt. De mivel ezt most a tengerparton szervezik, semmi akadályát sem láttam, hogy velük tartsak. Azonban egyetlen probléma volt... Nincs rendes fürdőruhám. Idén még nem jártam strandon, és teljesen el is felejtkeztem arról hogy vennem kellene, de most épp itt volt az ideje. Nem is halogattam túl sokáig, mert ha jól vettem ki a lényeget a hadnagyom lelkes fecsegéséből, holnap délelőtt akarják megtartani a kiruccanást. Már csak azért is el akartam menni, mert Namie energiája és felbuzdultsága nekem is meghozta a kedvem. Ráadásul hétvége lesz, amikor úgysem nagyon van papírmunkám.
Gyorsan befejeztem azt ami még mára maradt, és kirendelve magamnak egy póttestet nyitottam egy senkai kaput és bevetettem magam a sétálóutcába. Nem is kellett sokáig keresgélnem, máris találtam egy jó kis üzletet, majd újdonsült szerzeményemmel indultam volna vissza Seireiteibe, de közben eszembejutott, hogy valami kaját is vehetnék másnapra. Csak ne menjek üres kézzel, hiszen a "szűk" baráti kört ismerve, számolni kell vagy húsz emberrel minimum. Útba ejtve még egy szupermarketet indultam hazafelé.
Már miután hazaértem gondosan összekészítettem minden holmit, mert estére "kedves vendéget" vártam. Előkerestem egy vászontáskát amibe belepakoltam a törölközőt, naptejet a kaját és hasonlókat.

-Ha készen vagy, kapitány, kint vagyunk, megvárunk téged is! Csak nyugodtan!-riadtam fel Namie kopogására.
-Tejóég, már ennyi az idő! -bucskáztam le az ágyról lerántva magammal a takarót is, amiben még egyszer szépen hasraestem.
-Ha így kapkodsz csak még lassabban fogsz elkészülni... -dörzsölgette a szemét álmosan Ulquiora.
-Igazad van... -terültem a földön, majd szép lassan kibogoztam magam a takaróból. Ő csak csendben, az ágyon ülve nézte, ahogy mászkálok össze-vissza a szobában. -Te nem akarsz készülődni? -néztem rá kérdőn.
-Felesleges. te már összepakoltad minden holminkat nem igaz? -mosolyodott el halványan- Menj csak előre nyugodtan,én majd viszem a táskát és a parton találkozunk. -lépett oda hozzám, majd egy búcsúcsók után elindultam a gyülekezőhely felé.
-Elnézést a késésért, elaludtam. -üdvözöltem a többieket elpirulva ahogy feltűntem mellettük egy shunpoval.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptyPént. Jún. 26, 2009 5:44 am

^°^° Tengerparti grillezés! Hívjuk össze a "szűk" baráti kört! ^°^°


Kisukével megtudtuk, hogy Namie grillpartit rendez, ezért úgy gondoltuk, hogy ezt semmi képp sem hagyhatjuk ki, így összekészítettük a dolgainkat, és indultunk is Seireiteibe. Hála ennek a kis Seireiteii kiruccanásnak ismét találkozhattam néhány – Kisukénél egy kicsi értelmesebb – shinigamival.
- Szerinted örülni fognak nekünk, Kisuke?
Néztem rá, de ő szemlátomást nem is figyelt, csak a kapu kinyitására összpontosított. Még izzadni is kezdett, bár a kapunyitás nem valami nehéz feladat, végre csak sikerült.
- Kisuke, egyre inkább kezdesz eltunyulni. Fogadok, hogy ha úgy játszanánk, mint gyerekkorunkban, most könnyedén le tudnálak győzni.
- Ugyan-ugyan, Yoruichi. Gondolod, hogy képes lennél rá?
Mosolyodott el, majd nyomott egy puszit az arcomra. Egy mélyet sóhajtottam, majd egymás kezét fogva átsétáltunk a kapun. Szerencsére a kapu Seireiteien kívül nyílt meg, így nem kerülhettünk összetűzésbe az ott lévőkkel. Azonnal a tengerparthoz indultunk. Útközben összefutottunk néhány ismerőssel, akikkel egy kicsit beszélgettünk.
- Azt hiszem, hogy ideje lesz tovább indulni.
Karolt át, és súgta a fülembe Kisuke, amitől kicsit összerezzentem, hiszen elég váratlanul ért a „támadás”. Ezt ő is észre vette, és hogy kicsit megnyugodjak, megcirógatott, majd elköszöntünk, és tovább indultunk. Már a tengerpart környékén hallottuk, hogy már megkezdték a partit. Gyorsan oda sétáltunk, majd egy laza mozdulattal levágtuk a dolgainkat a homokba, és mi is társultunk melléjük.
- Bocsi, ha késtünk.
Mondtam, majd elkezdtem kotorászni nagy puttonyban, amit hoztunk magunkkal.
- Túl sokat eszel, Yoruichi. Így el fogsz hízni.
Szólalt meg Kisuke, miután meglátta a táskát elhagyó kaja özönt. Némi keresgélés után végre sikerült megtalálnom azt, amiért feltúrtam a táskám.
- Tudtommal nem én tettem be ezeket, hanem te, Kisuke. Na, mindjárt jövök, csak átöltözök.
Lóbáltam meg a jelenlévők előtt a fürdőruhát, majd eltűntem egy közeli bokorban, és átöltöztem. Néhány perc múlva már a többiek mellett virítottam a fürdőrucimban.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Kinjo Sora Yasushi
Vaizard
Vaizard
Kinjo Sora Yasushi

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 78
Age : 64
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te14000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (14000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptySzomb. Jún. 27, 2009 5:03 am

.•´«»εïз«»`•. Tengerparti grillezés! Hívjuk össze a "szűk" baráti kört! .•´«»εïз«»`•.


Már kora reggel talpon volt. Igyekezett a lehető leghalkabban kikászálódni az ágyból, hogy még véletlenül se ébressze fel Rokut, ám egy halványka puszit mégis adott a fiú arcára, hisz nem tudta volna megállni. Ahogy kicammogott a hálószobából, egyenesen a fürdő felé vette az irányt. Egy gyors zuhany után, felöltözött, s már indult is a konyha felé, hogy kerítsen valami harapnivalót. Nem volt túl sok minden, de két szendvicsre valót mégiscsak talált. Ahogy a pulton szöszmötölt, mikor végzett, gyorsan letörölte az étkezőasztalt, s megterített. Ahogy a tea is elkészült kiöntött magának egy csészével, s az asztalhoz ballagott, s lecsüccsent. Próbálta kicsit megfújni a teát, s belekortyolt. Nem is tellett bele sok időbe, s csoszogást hallott. Ahogy belépett a helyiségbe a férfi, rámosolygott.
-Jó reggelt! Remélem nem én ébresztettelek fel!-lépett oda hozzá, a még kissé kómázó, s egy jóreggelt csókkal köszöntötte. -Készítettem neked is reggelit, csüccsenj le, máris hozom!-pattant fel helyéről, s a pulton már elkészített ételt kézbe fogta, s Roku elé tette. -Gondolom, egy csésze tea neked is jöhet.-mivel csak egyenlőre nagy ásítozások jöttek ki a fiú száján, Sachiko mosolyogva igen-nek vette, s kiöntött egy pohárral, s azt is elé tette. -Na jó étvágyat!-helyezkedett vissza helyére, s nekiláttak. Mikor mindketten végeztek, a lány leszedte az asztalt, s gyorsan elmosogatott, s közben igyekezett Rokuval beszélgetni, hátha így jobban sikeredik neki felébredni. Ahogy a rendrakással végzett, a még mindig a széken ébredezője elé lépett és megölelte. Nem tudta, hogy miért, de nagyon jól esett neki. Visszaülve a helyére, hamarosan egy nagy dübörgésre lett figyelmes. Egy szempillantás alatt, hatalmas erővel landolt két lány Rokun. Szegény Sachiko hirtelen azt sem tudta, mi történhetett, hogy két shinigami ilyen váratlanul és ilyen eszméletlen erővel érkezzen. Lassacskán összeállt a kép, miszerint a két lány egy partira hívta a párt, ami a közeli tengerparton lesz megrendezve. A hír hallatán Sachiko szinte ki tudott volna ugrani a bőréből örömében, hiszen még sosem volt szerencséje ellátogatni a tengerhez. S ez a kis parti talán tökéletes lehetőségnek ígérkezik, arra, hogy megbarátkozzon a többiekkel. Csak volt egy kis bökkenő... Mivel még nem teljesen tudott átrámolni a 12. osztagba, csak a legszükségesebb holmijai voltak magánál, így muszáj volt visszamennie a búvóhelyre. Sajnos eszében sem volt, hogy a fürdőruha, s egyéb strandholmi fontos lehet most a számára. Mivel Roku ellenére sem volt a kiruccanás, először őneki segített összeszedni a cuccát, s utána nekivágott a lány a saját dolgainak beszerzéséhez.
Mikor sikeresen visszatért, épp ideje volt, hogy elinduljanak a megbeszélt helyre. Felcuccolva, maguk mögött bezárva a 12. osztag ajtaját, kerítették elő a kis hadnagyot, s hárman elértek a kapuhoz.

-Sziasztok! Mi megérkeztünk! ^^-köszöntötte a többieket.-Hű, mennyien leszünk!-fordult Roku felé mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te18300/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (18300/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptySzomb. Júl. 04, 2009 5:15 am

Tengerparti grillezés! Hívjuk össze a "szűk" baráti kört!


Boldogan láttam neki a frissen rendbe hozott helység kidíszítéséhez, ahol a sok mókás néni és bácsi szokott enni meg mindenféle butaságról fecsegni, ami szerintük fontos. Amikor még Ken-chan-nál voltam is mindig kicsinosítottam ezt a helyet, szóval semmi akadályát nem láttam, hogy itt is bevethessem a csodálatos tudományom. Felmérve a terepet rohantam vissza a szobámba és hoztam el minden szükséges kelléket. Egy hatalmas táskával megpakolva ugrándoztam vissza, de belépve rögtön mérges lettem. Pár csúnya csuhás felnőtt betelepedett az általam kiszemelt zónába! Kötelező volt őket kikergetnem.
Durcás arccal megindultam feléjük és kapásból arcon rúgva az egyiküket köszöntöttem őket. A többieket megdobáltam pár extra hegyesre élezett zsírkrétával és némi színes valamicsodácskát elengedve rapliztam a távozásukat követelve. Miután ez bekövetkezett újra mosolyogva láttam neki a napi elfoglaltságomnak. Hiszen mint Tatsu-chan jobb keze nekem kell gondoskodnom arról, hogy minden szép legyen! Illetve biztosra vettem örülni fog, ha meglátja a munkámat. Erre nem is kellett sokáig várnom, mert alig pár vonás elhelyezése után befutott az apukám.
-TATSU-CHAAAAAAAAAAN!-dobáltam szét mindent és viharzottam hozzá a nyakába ugorva. -NEM SZABAD ODANÉZNEEED! MEGLEPETÉÉÉS!-
-Már láttam, de ígérem meglepődöm.- sóhajtozott mint mindig, ha alkotás közben talál meg valahol. Ilyenkor mindig olyan viccesen ráncolja a homlokát és olyan furcsán néz ki a fejecskéjéből.
-OKÉÉÉÉÉÉÉ!-pattogtam vidáman.
-Figyelj csak Amaya!-pakoltak le az egyik székibe én pedig óriáska szemecskékkel pislogtam vissza, mert nem tudtam még, hogy letolást kapok e vagy valami új dolog van e készülőben. Addig is amíg kiderült elmajszoltam jó pár édességet a zsebemből és úgy tettem mintha figyelnék a szorgosan magyarázgató Tatsu-chan-ra.
-TENGERPARTRA MEGYÜÜÜÜÜNK?-tomboltam magamból kikelve, de aztán eszembe jutott valami. Nem tudtam mi is az a tengerpart. Rögtön utána is érdeklődtem a kapitányomnál, aki most is hatalmaska fejtörések közepette magyarázta el. Végül is annyit megértettem, hogy víz meg mély és van ott olyan homok is mint a csúnya bácsiknál.
-Mielőtt mindenféle felesleges holmit bepakolnál rohanj el Kenta-hoz és hívd meg őt is, rendben? Aztán szólj és én vagy Sachiko segít neked becsomagolni.-
-Itt van a bodrihajas kólanéni?-csillantak fel a szemeim.
-Igen, de örülnék, ha most normálisan viselkednél vele. Vagyis nincs rágó! Hajtépés! Ragacsozás és rémisztgetés!-bólogatok szorgosan, aztán nem bírva tovább az izgatottságommal hagyom faképnél a bambán pislogó felettesem és loholok keresni a legjobb játszópajtásomat. Szerencsére hamar meg is találtam Maki-Maki-t, így gyorsan neki is láttunk közös erővel összepakolni. Miután két hatalmas táskányi játékot már összehordtunk a felével visszarobogtam a szobámba és elkezdtem kiabálni felnőtt segítség után.
A félénkecske nénivel karöltve kihisztiztem minden dolgot, amit csak találtam és vízben tudtam használni. A három gumilabda elviteléhez pedig egyenesen ragaszkodtam. Számítva Tatsu-chan önfeláldozására rásóztam az összes holmimat és körülöttük rohangászva indult el a találkozási helyhez. Meglátva az ismerősöket azonnal siettem is mindenkit illendően üdvözölni. A fényes fejűt megsikáltam vigyorgás közben, a simafújós nacit kigáncsoltam és Flúgos néni haját megrángattam, ahogy mindig szoktam. Viszont a vörös szénakazalt és Pompomnyuszit már nem maradt időm terrorizálni, mert Tatsu-chan lefogott.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te52100/65000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (52100/65000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptyHétf. Júl. 27, 2009 6:25 am

- Paragon- suttogtam, és erre a kardom felvette a formáját, ahogy kihúztam. A kard szikrázott még egyet-kettőt. Felálltam. Átöleltem a lányt, majd a fülébe mondtam halkan.
- Most végy egy mééély levegőt. Előre szólok lehet, hogy felfordul a gyomrod tőle- és a tengerpartra gondoltam a kis lángocskát. Most! A kardom hüvelyéből fehér színű füst jött elő. Az idő szinte megállt. A másodperc milliomod része alatt történtek a dolgok. A krém szerű anyag körülfogott minket, majd mintha a gyomrunk tájékán egy fekete lyuk keletkezni, beszívódott a testünk, és a világ színei eltűntek. Mi a saját sebességem háromszorosával (vagyis jó gyorsan XD) a kis apró láng felé száguldoztunk. Erősen fogtam Mayát, nehogy kiessen a kezemből, mert akkor ő bent marad ebben a világban. Aztán az asztráltestek lassítottak, majd le is álltak. A következő pillanatban a krémfüst, szétszállt rólunk, mintha egy öreg könyvről fújtuk volna le a port. És tádáám. Megérkeztünk. Most ott álltunk a parton. Senki sehol. A hold megvilágít minket a tenger felől. A csobogás nyugtató hatása segített abban, hogy merjem magamnál tartani a lány testét, és együtt nézzük így a holdat, amint a fénye csillogva táncol a hullámokban. A kardot eldobtam a kezemből.
~ Mindig ha hozok magammal mást is, akkor felforrósodik. Nem értem miért~ gondoltam közben.
- Mit szólsz hozzá?- kérdeztem végül tőle
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te36000/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (36000/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptyHétf. Júl. 27, 2009 6:43 am

Yuke elővette a kardját, és annak segítségével juttatott el a tengerpartra. Szorosan fogott, nehogy kicsússzak a kezéből, én pedig kissé kábultan néztem a helyet, amelyben elsuhantunk. Kissé émelyegtem, bár foglamam sem volt, hogy mitől. Miután megérkeztünk, Yuke nem engedett el, amit nem is nagyon bántam. Attól féltem, hogy ha mégis megteszi, akkor elzúgok. Mélyeket lélegeztem, miközben a Holdat figyeltük.
- Érdekes képessége van a zanpakutuodnak... - pillantásom az eldobott kard felé tévedt, majd fel az égre. - Ez gyönyörű... - suttogtam, és élveztem, ahogy a szél felrissít. - Érdekes, hogy mennyire megnyugtat a Hold látványa... téged nem? - pillantottam a még mindig engem tartó Yukéra. A fülemben egyre hangosabban zúgtak a tenger hullámai, és legszvesebben lefeküdtem volna a homokba, nézni a végtelenségig ezt a gyönyörű, teliholdas eget. Olyan régen szabadultam ki az osztag területeiről, és annyira élveztem most ezt a sétát...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te52100/65000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (52100/65000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptyHétf. Júl. 27, 2009 8:49 am

- De engem a part mindig felfrissít, csak egyedül szoktam erre a részre járni. Remélem most már nem szédülsz, ha már így felfrissültél- ezekkel a szavakkal engedtem el, majd gyorsan elshunpoztam a kardomért. Ha elesne, mert nagy volt az energia maradék, akkor alá teleportálok, és elkapom. Ha nem, akkor szimplán elteszem a kardom.
- És igen. Érdekes képessége van a kardomnak, de én csalásnak tartom. Nem az én stílusom. Vele szinte verhetetlen lennék. Így nem használom, és emiatt egy végzős szintjén tartok a zanpakutomnál. Nem is igazán tudom miért edzek a Bankaira, de már majdnem megvolt- gondoltam vissza az utolsó harcunkra Paragonnal. Csak akkor beváltozott gonosszá, és nehezebb volt az egész, de nem figyelt. Bár megölt. Na mindegy.
- Talán azért mert még Komamura-kutyafej kérte hogy legyek az. És az apám addig nem fog elismerni, míg nem a legmagasabb posztot töltöm be. Najó elég ha kapitány leszek- mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te36000/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (36000/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptyHétf. Júl. 27, 2009 8:11 pm

- Kaptány? Szép cél, sok sikert hozzá. - mosolyogtam egyet. - Ami engem illet, mivel senkihez nem tartozom, ilyesmik miatt nem kell aggódnom. - nyúltam el a homokban, és a kezem a fejem alá téve néztem felfele. - Bankai... fényévekre vagyok tőle, de nem is bánom annyira. Nem akarok a legerősebb, vagy a legjobb lenni. Csupán annyira akarok erős lenni, hogy megvédjem azokat, akik fontosak nekem... - eszembe jutott egy régi játék, amit még kiskoromban játszottunk a bátyámmal. A jobb kezemet arra emeltem, és megpróbáltam eltakarni a tenyeremmel a Holdat. Régen ez nem ment, de most... Pár pillanatig lehunyt szemmel hallgattam a tenger morajlását, és valami különös béke szállt meg. Gyakrabban kellene ide eljönnöm... - Figyelj csak, mégis milyen életed van neked abban a nemesi házban? Szeretsz ott élni? - kérdeztem halkan, majd felültem, és a térdemre tettem az állam.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te52100/65000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (52100/65000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptyHétf. Júl. 27, 2009 11:20 pm

- Tökéletes élet lenne...- magyaráztam- Ha én nem én lennék. Én a békére törekednék, de addig ezt nem igazán tudom elérni, amíg nincs elég hatalmam hozzá. Persze ez most eléggé gonosznak tűnik, de hidd el nincs semmilyen gonosz belsőségem. Ezzel szemben a nemesek általában hatalom éhes, pénzsóvár banda akik lenéznek mindenkit, akinek nincsenek származási előjogai. Én azt szeretném, hogy ha egyenlőnek néznének, vagyis a nemesi előjogok eltörlése- és itt vissza gondoltam a már több, mint 100 évvel ezelőttiekre, amikor erősen küzdöttem az álmaimért- Amikor felvetettem ezt az ötletet a gyűlésen. Mindenki kiröhögött. Még az apám is. Sőt. Amit még nem igazán sikerült elnéznem neki, az az, hogy utána azonnal javasolta, hogy kitagadjanak engem a Tamachi házból. Akkor megállt bennem az ütő, de szerencsére Byakuya nem engedte. Nem tudom miért. Ismerted, az osztagod előző kapitányát? A VI. osztag mindig is a Kuchiki nagyházhoz tartozott- kérdeztem rá végül. Leültem mellé a homokba. Engedtem, hogy a szél lefújja a köpenyem, amit a szél megtáncoltatott. Aztán belefútta a vízbe, és a köntös úszott a tetején. Hátán nagy villámbetűkkel felírva.

" Raiden Fuyuu Tamachi Yukezo"

Néztem ahogy elsüllyed egyszercsak a tengerbe. Aztán a hullámok végül kisodorták.
- Látod, soha nem fogok megszabadulni tőle- mosolyogtam
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te36000/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (36000/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptyKedd Júl. 28, 2009 12:15 am

- Igen, ismeretem Kuchiki Byakuyát. Egyrészt pont az ő kisugárzása miatt döntöötem úgy, hogy a 6. osztaghoz fogok csatlakozni. Úgy gondoltam, hogy az ő vezénylete alatt tényleg megerősödöm. - ránéztem a parton heverő vizes köpenyre. - Szerintem sincs jól ez a helyzet... Miért lenne jobb valaki csak azért, mert a neve elé odaírja, hogy nemes? Vagy azért jobb ember, mert több pénze van? Sokkal több olyan ember van, aki a gazdagság és a hírnév álcája mögé rejtőzik, miközben egy aljas hazug... Sokkal jobb lenne, ha az emberek elfelejtenék az ilyet, és a valódi énjük alapján ítélnének meg másokat. - szóltam, és ültömben felnéztem a holdra. egy felhő kúszott be elé, így a parton is sötétebb lett.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te52100/65000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (52100/65000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptyKedd Júl. 28, 2009 2:58 am

- Manapság már tényleg csak annyiból áll az élet, hogy kinek nagyobb a háttérben lévő kasszája, aki majd kimenti a seggét, ha véletlenül rosszul sül el valami. Utálom. Én igazi nemesnek érzem magam, aki foglalkozik azokkal, akiknek nincs annyi pénzük, hogy az elnyomásunktól élhető életet éljenek. Akár hiszed akár nem, Kuchiki-san is ezt szeretné. Mikor legutóbb találkoztunk, adott pár tanácsot, hogy kapitány legyek, és hogy legyenek valósak "babusgatott" álmaim. Elképesztő az az ember- mondtam nyugodt hanggal. Közben a hideg nemes pengeéles arcvonásai jutottak eszembe.
~ Kegyetlen~ zártam le magamban.
- Jó lenne tudni, hogy pontosan mi a tervük a Nemesek Szövetségének. Elvileg még a királyt is beavatták. Persze ezt neked nem kellett volna elmondanom, de szerintem jobb ha tudod. Mert a szavaidból ítélve te is gondolkodtál már a világ jobbá tételén, és benne voltunk mi "kékvérűek". Hogy miért pont kék, és miért jó ez a szóismétlésen kívül, azt nem tudom- majd felnéztem az égre, majd Maya szemébe. Láttam, ahogy a Hold fénye megcsillan benne. Aztán egy felhő eltakarta az égitestet, és ezzel sötétet teremtve. Menten elbizonytalanodtam, de erőt véve magamon maradtam. Sosem kedveltem mások társaságát, de ez most nagyon jól esett. Nem akartam itt hagyni. Reméltem, hogy ezzel ő is így van.
- Szerintem van még kérdésed- mondtam végül. Nem tudtam, hogy igazam van-e, de a szeméből most ezt olvastam ki.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te36000/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (36000/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptyKedd Júl. 28, 2009 6:31 am

Tekintettel arra az apró tényre, hogy soha az életben nem lógtam még ki, kissé kezdett rajtam elhatalmasodni a pánik. Érdekes... mit is keresek én itt? Áááh, hogy hagyom magamt lazulni... ilyen se volt még.
Az újhullámú gondolatmenetem elülte után lehunytam a szemem, és úgy hallgattam a tengert. Sikerült egyfajta félálomba zuhannom, amiből Yuke kérdése zökkentett ki. Na szép, itt beludni...
- Kérdés? Lényegében nem tudom mit kérdezhetek és mit nem. óhh, meg is van... mi a kedvenc kajád? És a kedvenc italod? - kérdeztem felélénkülve. Bár nem valami nagy téma, a semminél jobb, és számomra különös fontossággal bír. - Én általában összedobok valamit, amiből sok sikerül, és ezért valakinek mindig adok. Ha van hozzá kedved, egyszer főzhetek neked is valamit. - néztem rá, egyenesen a szemébe.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te52100/65000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (52100/65000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptyKedd Júl. 28, 2009 7:49 am

- Ritkán eszem rendes kaját. Jó lenne ha egyszer csinálnál nekem valamit. Reggelire kapok valami odaégett vackot, csak mert az apám szeret, utána vagy magamnak veszek egy zsömlét, mint a nagy nemes, vagy úgy döntök úgy sem kapnék jobbat, megyek vissza aludni. Ebédre elmegyek egy étterembe, és ott rendszerint valami Jayakashi-Ha extra csípős levest, és egy jójéle húst kérek mellé. Tulajdonképpen nincs kedvenc kajám, de nálad biztos rálelek a legjobbra- mondtam a végén mosolyogva- Kedvenc ital? Hmm... Mondhatnék valami alkoholt is, csak azt nem iszok, szóval a borsmenta tea maradt, gyümölcsös hozzátétellel. Amilyet én csinálok edzésre. Bár egy-két küldetés után megvagyok a kórházi koszttal is, amit a negyedik osztag gyárt- erről jutott eszembe, hogy a Bounto bábjának a farok csapása még mindig fájt.
- Harcoltál már Bountoval? Én csak mostanában. Huh. Sierashi taicho teljesített, de én sem voltam kolonc. Csak megöltem a halhatatlanját- mondtam szinte suttogó hangon, és a hasamat fogtam, ahol vastagon voltak a kötések. A hátamon még az Arrancar kardjának a nyomát viseltem, és még pár Hollow mélyebb sebét is éreztem, ha rossz felé nyúlkáltam.
- Tényleg. Hogy lettél hadnagy? Ha jól tudom, a kapitánynak kell kiválasztania. Akkor mi lett az előző hadnaggyal?
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te36000/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (36000/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptyKedd Júl. 28, 2009 7:17 pm

- Nem, még nem harcoltam bountoval, de mindenképpen szeretnék. Lényegében annyi volt a hadnaggyá válásom, hogy az elődöm lemondott, és a kapitány letesztelte az elődjeit. Mindenki kapott egy küldetést, és így én lettem a megfelelő személy, legalábbis szerinte. Én még mindig nem vagyok biztos magamban... - fontam magam köré a karom. - Ha gondolod, akkor bármikor csinálhatok neked valamit... te is szereted a csípőset? Remek, akkor adhatom önmagam főzés közben. - nyúltam el a homokban. Legszívesen bevetődtem volna a hullámokba, mert az álom már teljesen kiment a fejemből. Holnap, illetve... akkor, ha megvilágosodik, olyan leszek majd, mint egy zombi. Pontosítva, egy epres nyalókás zombi.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te52100/65000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (52100/65000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptyCsüt. Júl. 30, 2009 7:15 am

~ HÁZI CSÍPŐS KAJAAA!!! Ezt alig hiszem el~ *.*
- Majd mindenképpen meglátogatlak...- mondtam neki felcsillant szemekkel. Ő elborult a homokban, én meg csukott szemmel hallgattam a tengert. Hamarosan odaborultam Maya mellé.
- Nekünk mindenképpen találkoznunk kellett- vontam le az egészről a következtetést. Eszembe jutott a kedvenc szórakozásom.
- Tudtad, hogy ha kellőképpen koncentráljuk a lélekenergát akkor... rá tudunk állni?- mondtam, majd Paragont megragadtam, és magamhoz öleltem Mayát.
- Most végy egy mély levegőt- suttogtam a fülébe, és a levegőbe teleportáltam magunkat. Nagyon magasra. zuhantunk, aztán behunytam a szemem, és koncentráltam a talpam alatt lévő részecskékre. Elkezdtünk lassítani. Nem nagyon volt más választása. Még éreztem, hogy nincs meg a stabilitás a lába alatt. Én már álltam a levegőbe.
- Hogy miért jó ez nekünk? Mert megtudjuk nézni a Seireiteit felülről, az esti világításban- mutattam neki a várost. Csodaszép volt. A fények ragyogtak, és egy-egy pontban nagy fény koncentrációk voltak. Az osztag központok, meg a szórakozó helyek. Mind ragyogó fényben pompáztak. Egy kicsit fújt a szél. Amint megérzem, hogy stabil a lába, elengedem. Ha zuhanni kezd utána kapok. Persze ha ő nem akar elengedni, akkor nem ellenkezem, szóval csak lazán. Ha nagyon nem megy neki a levegőben állás, elmagyarázom egy szóval.
- Csak lazán- ha belegondol mire mondtam, akkor azonnal menni fog, de nem hinném, hogy nem menne neki.
- Hogy tetszik?- kérdeztem a látvánnyal kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te36000/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (36000/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptyPént. Júl. 31, 2009 9:11 pm

- Rendben van, most már úgyis tudod, hol lakom... - szóltam, majd arra eszméltem, hogy Yuke a levegőben tart, és nekem magyaráz. Mit ne mondjak, a több száz méteres mélység a frászt hozta rám. Míg éltem, addig is iszonyodtam a magasságtól, és úgy tűnt, ez így is maradt. Bár most, miközben koncentráltam, a félelem mellett valami jóleső izgalom, kicsi boldogság is átjárt. Végülis sikerült megállnom a levegőben, és Yuke is elengedett. - Ez elképesztő... - suttogtam. Tudtam, hogy a shinigamik erre is képesek, de ez valami egészen más volt...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te52100/65000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (52100/65000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptyPént. Júl. 31, 2009 10:18 pm

Miután meghallgattam amit mondott, rámutattam egy nagy épületre. Kert is volt benne, kis tavacska, meg minden ami kell.
- Ott lakom- mondtam neki. Az ujjamat elhúztam egy másik palotához- Mindig is csodáltam a VI. osztag területét. Tisztára, mint ahol én lakom. Csak jobb...- mondtam. Innen már egészen máshogy nézett ki.
- Tetszik az égbolt. Innen már jobban lehet látni a csillagokat is... 6000 méter magasságban. Bár nem igazán tudom miért nem fagyunk meg, de örülök- hirtelen ráfekszem a levegőre egy jó pördüléssel. A csillagokat bámultam. Itt egészen máshogy néztek ki, mint az emberek világában.
- Mindig elgondolkodtam azon, hogy amikor meghal egy ember, és átkerül ide, hogyan fogja fel a dolgokat. Te az emberek világában születtél nem? Nekem az a világ teljesen más... Különös. Még azon is elgondolkoztam, hogy Soul Society dimenziója ugyan azokat tartalmazza, mint az emberek világa? És amúgy is. Paragonnal képes vagok átteleportálni magamat az emberek világába. Szóval az egy külön dimenzió. Na mindegy. Ez csak a személyes hülyeségem, de köze van egyes dolgokhoz. Ha egyszer kapitány leszek, ha leszek, akkor jobban kigondolom ezeket, és rájövök mi is Soul Society. Szerintem meghalni az embereknél nem jelent mást, mint egy dimenzió váltást- mondtam az unalmas szövegem...
~ Már megint csak pofázok... Mindegy max itt hagy, mintha nem is ismerne~
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Cl0te36000/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. 29y5sib  (36000/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. EmptySzomb. Aug. 01, 2009 4:51 am

- Nem is tudom. Végülis nekem ez a hely ugyanolyan, mintha az Emberek Világában lennék. Jó, tudom, hogy ez hülyeség, mert ez a hely teljesen más... - pillantottam a levegőn fekvő Yukéra. Elég extrém helyzet volt ez nekem, még szoknom kellett. Kissé zavartan köhintettem, majd folytattam. - Végülis is igazad van, ez egy másik hely. Mi, annak idején, úgy neveztük a halál utáni létet, hogy Túlvilág. Azonban itt is ugyanúgy meghalhatunk, mint ott...- kicsit elárasztottak életem emlékei, és belémmart a bátyám utáni sóvárgás. Vajon mi van vele? Boldog? Milyen jó lenne látni...
Gyorsan megdörzsöltem az arcom, hogy magamhoz térjek. Tilos erre gondolnom. Már máshol vagyok, más az életem. - Tudod, néha iszonyatosan hiányzik... - vallottam be teljesen zavarban. Micsoda szégyen lehetek a szemében...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Ajánlott tartalom




Soul Society    .:.  Tengerpart .:. _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. Empty

Vissza az elejére Go down
 

Soul Society .:. Tengerpart .:.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-