-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Yumisawa Játszótér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Retsu Aigoro
Privaron Espada
Privaron Espada
Retsu Aigoro

Hozzászólások száma : 84
Tartózkodási hely : A kényelmes ágyikó XD
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 2. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te15000/30000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (15000/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 29, 2009 5:32 am

>Esti Séta<


Némán hallgattam a lányt arra gondolva, hogy milyen igaza van. Sokszor megfordult már a fejemben az, hogy milyen is lenne másoktól függetlenül élni. Annyira furcsa. Mi, arrancarok utáljuk a Shinigamikat, de az áruló Halálisteneket még is elfogadjuk vezetőnkként. Talán csak azért, mert félünk tőlük? De akkor, hogy lehet, hogy a többi velük majdnem egy szinten lévő Shinigami-val szembe merünk szállni és még csak meg se fordul a fejünkbe, hogy behódoljunk nekik… Vajon a lidérceknek ez a sorsa? Mindig mást szolgálni, s a magunk ura sose lehetünk? Gondolatmenetemet egy újabb kérdés szakította meg.
- Hmm… Legszívesebben azt mondanám szörnyű. Életünk bármely percében meghalhatunk, csak bábok vagyunk. De ez ellen nem lehet tenni. Míg a Bountok arra lettek kárhozatva, hogy az Emberek Világában éljenek elszigetelve, nekünk Hueco Mundo-ba kell élnünk. Míg gyenge, ostoba Hollowok voltunk lelkeket ettünk, s ezért másoknak előítéletei vannak. Ami teljesen érthető, de ezért még ha akarnánk se hagyhatnánk el Hueco Mundo végtelenjét…
Próbáltam meg tömören válaszolni a lánynak tömören, de nem igazán sikerült, hisz’ ez a téma volt az, mely mindig is leginkább foglalkoztatott. Még csak egyszer jártam Soul Socety-ban, de már akkor is megfogott az a Világ. Ott egy olyan Hierarchia uralkodik, melyről mi még álmodni se merünk a fehér falak között.
- Egyébként te hogy kerültél a Tiszta Lelkek Városába? És hogy érzed magad ott?
Kérdeztem vissza, mivel nagyon érdekelt egy olyan véleménye a Lelkek Világáról, aki ott él…
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te10000/20000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (10000/20000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptySzomb. Okt. 31, 2009 8:47 am


- Lám csak , nem csak én rendelkezem érdekes múltal, amúgy igen, Kapitány voltam, de úgy végeztem a dolgom , ahogy, és ezért kellett a posztról lemondanom.
* mondta és közben kicsit rugdosta a kavicsokat a talajon, mert valamivel el kellett foglalnia magát, tudta hogy a társasága rá figyel , ezért ezt gyorsan abba is hagyta és oda fordult.*
- De természetesen, többé nem vagyok kapitány, és nem is leszek, legalábbis, ahogy a legutóbb végeztem ezt a melót abból kifolyólag még egyszer nem lenne belőlem kapitány, és mint kiderült, egy csöpp vezetői képesség sem szorult belém.
* ezen kicsit lógatta az orrát, de aztán egy kissebb mosoly megint csak felkúszott az arcára.*
- Hát igen, 100 év hosszú idő, akkor még csak 150 éves, féktelen kölyök voltam, aki nem is tudja hol a határ, és nem is követtem a parancsokat, legalábbis legtöbb esetben nem, bár akkor már tiszt voltam.
* mondtam miközben ezen egy kicsit mosolygok, a múlt béli hibáimon gondolkodom, de ez nem segít rajtam, így gyorsan ki is verem a fejemből az ilyen típusú gondolatokat hogy helyet szorítsak a fontosabbak számára.*
- És itt, az emberekkel él együtt, vagy egyszerűen talált magának valakiket akik tudják hogy mi az a Seireitei és velük együtt lakik?
* mivel el tudta képzelni azt is hogy egy Shinigami teljesen emberi életet éljen, ebből kifolyólag tette fel a kérdést , de nem is volt biztos benne hogy a válasz rá tartozik-e.*
- Bocsáss meg, nem is tartozik rám.
* mondta szabadkozva miközben vakargatta a tarkóját, mivel ezt nem kellett volna megkérdeznie, de nem is volt benne biztos hogy akkora Beszélgetésgyilkos dolgot tett volna.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te53000/65000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 9:38 am

-[Rekedt kappan kornyikál, avagy mámoros játszótéri randevú Shakespeare-t idézve...]-

A kellemetlenül érzéki ajtótangóm után kivágtattam tompa szög járókeretes ritmikus gimnasztika oktatójaként, hogy rohadtul kerítsek egy pisis gatyába tojó fogtörő szórakozdát, mert kitörölhetetlen agybetegségemben végrendeleti pontozás volt hintán integetni a sarki róka farkának! Csodálatosan szánalmas hullámzó sajtkukac botorkálásom közben, felettébb unintelligens hallójáratom segédletével még azt a képtelen képregényt is bekódoltam, hogy egy ürge két pofazacskója rizsál nekem, ami mellékesen kurvára formás letapogatási zónával rendelkezett. A habos mákos tetőtlen hólejáró csicskájára, pedig még csülköket is növesztett, melyek fokozottan hátrányos fájdalommal törölték képen az én amúgy is deformált burámat. Kisebb elme, kocka mentes has és szemkiesős pillanattal később a világot fejre állítva eveztem Winnetou ocsmány nevét kiáltva egy rohadtul beazonosíthatatlan hely, remélhetőleg körzővel kimért közepén, hiszem elcseszett életem tettem fel a kommandó hörcsög vérben forgó szemeivel szembeszállva. Túlélő ösztönöm viszont hevesen villogott az univerzum bármely rühes pontjából észrevehetően, így iparkodtam akkor esedékes mínuszba csüngő agykapacitással iszkolni a helyszínről. Mint mindenkinek az én beszívott gógyimnak is rejtély, mi a szarnak próbálkoztam betonon fetrengve, hobós csákót alakítva evezni a homokban, de egy csontrészeg nyomoréktól ne is várjunk logikus gondolkodást.
Miután rekedt kappan hangomat maximálisan elnyomta a számat befedő piszok, némiképp függőlegesbe kászálódva forgolódtam képzeletbeli haverok kreálta diszkólámpán. Újabb fergeteges Májköl Felsül ripszropszozásomat kisebbfajta sokkoló rángatózás semmisítette meg. Szokásos elborult vihogásommal élve navigáltam szembe a ds rendszerrel erősített vakeros felé és könnyed eleganciával ugattam el neki a tömör véleményem.
-Ne-ne...neeeeeeeeee ordíccsááá! Söhööööö!- nyomtam twix-et saját magamnak, mivel kurva nehéz melónak bizonyult a szám elé bökni a csülkömet.
-Te se-seeee kiabáááálj!-
-Jóvan!-
-Jóóvaaaan?-
-Fasszááraaaa!- diskuráltunk beszaratósan magas mérce alatt legalább fényév távolságra és kergettük ezerrel a beszabadult átlátszó kis légyszem dögöket. Mivel hiperaktívságom eme borzalmas fizikai állapotomban csak tulajdonosi címmel felmázolt lábam gátolja, azonnal lődörögtem ameddig bírtam. Marhára rá akartam találni egy tetves előre-hátra ingázó falapra! Megdöglök, ha nem eshetek abból a ratyiból pofára! Komoly, látáserőltető szakmunkás semmittevésem hamarosan zajos sikerrel zárult. Elegáns, utánozhatatlanul szerencsétlen repülőrajtom után a csőből sasolós akváriumomnak hála nem észrevételeztem az előttem elterülő korlát jelenlétét, így műugrók seggbevágó élményét lepipálva gázoltam át rajta. Leneszelve balul elsült tervemet, rögtön érkezett is a "nem-bírtam-rendesen-kivenni" nővérke és felkanalazott alkalmi nyughelyemről. Tanulva a részeget sose eressz szabadon könyvből, immár együttes támogatással szponzoráltuk el magunkat a folyton arrébb bemozduló cuccig.
-Hihi...hintaaaaa!-
-Aaaaz! Ülj beleee!-
-Csinálooooom! Ota..ottan az a micsoda?-
-Má..szókaaa!-
-Vazzeeee!- kapálóztam lendületesen támasztási pontot keresgélve, nehogy tovább lágyítsam a hajkoronám. Sajnos a bevadult állatja nem akart megtűrni, így hajlongtam ezerrel. Szívós városi köcsögként viszont nem adhattam könnyen a bérem! Kitartottam! Közben pedig ámultam ezerrel, mennyi putriszórakoztató vacak van ezen a purgyé kifutón.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te32500/45000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 10:29 am

-[Rekedt kappan kornyikál, avagy mámoros játszótéri randevú Shakespeare-t idézve...]-

-Na ennek aztán lehet beszélni... -ingattam a fejem jobbra-balra hintázva, amit az ajtóban bámultam, ahogy felpattanva a földről beleveti magát az éjszakába, de nem jutván sokáig az út közepén játszik könnyűbúvárt.
*Nem tudom mire számított, de ha esetleg talál valami szép kavicsot azt tuti lenyúlom tőle. Neki úgyse kell...én meg majd elteszem emlékbe, márha egyáltalán emlékezni fogok arra, hogy mire kellene emlékeznem, amikor előkotrom valamelyik dobozból. Az viszont marhára nem jutott eszembe hogy akár én is kereshetnék magamnak kavicsot...vagyis de, csak úgy nem olyan izgi, mint azt mondani hogy Masakitól kaptam. Mert ha szépen kérem biztos odaadja és nem is kell lenyúlnom. Meg ennyit igazán megtehet, hamár ilyen közeli ismeretségbe került a melleimmel.* -húztam össze magamon megint felvéve a morc ábrázatot a pulcsimat, és ekkor váratlanul eszembe jutott, amiért az előbb még olyan nagy hévvel trappoltam kifelé az ajtón, de most simán kiment a fejemből.
-Hozok Kabááááááátottt. -ordítottam oda, amire visszaordítottak hogy ne ordibáljak, amire viszont nekem is vissza kellett ordibálnom, hogy ne ordibáljon. Hát még majd hagyom hogy itt éjnek évadján felverje az összes szomszédot... Felbuzdulva ezen jócselekedetemen, visszaszökdécseltem a házba a kabátomért, meg Masakiéért ha egyszer már úgyis a fogas előtt ácsorogtam.
Alig voltam odabent néhány másodpercecskét, de Masaki máris faképnél akart hagyni..
*Még ilyet? Én sorra teszem itt neki a szívességeket, erre nélkülem akar játszótérre menni?... * -tettem karba a kezem mint egy durcás kisgyerek, aztán trappolva megindultam utána. Szerencsére nem jutott messzire, mert egy korlát hajthatatlanul útját állta. Gondoltam rá, hogy cserébe megdícsérem, hogy ilyen kedvesen segédkezett nekem, de jobbnak láttam inkább Masakit feltámogatni, mert ilyen nagy felületben érintkezni a betonnal orvosilag bizonyítottan február közepén korántsem nagyon előnyös... Mekkora marha nagy mázli, hogy értek az orvosláshoz egy cseppecskét, annyira hogy ilyeneket még illumináltan ittas állapotban is tudjak.
-Míg te hintázol, és addig beköltözök a vááárba. -hagytam ott ficánkolni, míg én csillogó szemekkel rohamoztam meg a fakomplexumot. De hogy mire megtaláltam a jó létrát ami felvetett a toronyba, vagy hússzor vágtam be a fejem valami kiálló rúdban, vagy akadtam bele egy-egy kifeszített mászóhálóban.
-Feljutotttaaaaam. -hajoltam ki diadalittasan a korláton, mikor végre megtaláltam a nekem tetsző farekeszt amit olyan nagy elszántsággal közelítettem meg. -Jajj hoppá! -kapaszkodtam meg a korlátban, mert majdnem kizakóztam a hihetetlenül magas másfél méteres magasságból. Egy darabig élvezkedtem odafent, hogy az eget bámultam, de aztán rájöttem, hogy nem tudom hogy jussak ki innen. Józanul valószínűleg nem okozott volna gondot, de ebben az állapotban elég megerőltető és elgondolkodtató folyamatnak bizonyult.
-Masakiii szabadíts kiii légyszi. -csápoltam oda neki a hintába.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te53000/65000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 10:57 pm

-[Rekedt kappan kornyikál, avagy mámoros játszótéri randevú Shakespeare-t idézve...]-

Értelmetlen, de maximálisan fogyatékos szemdüllesztéssel térképeztem fel a kicsi csókák sikító és egymás likvidáló terepét. Igazán mesteri kezekkel összetákolt cuccok mászkáltak errefelé, amit segg alá vedelve bőszen jutalmaztam hirtelen ellopták és nincs meg díjjal, így csak csápoltam a dizsiben, akár egy elektro punk kisiskolás. Energetikám azért az alkalmatlan ünnepléses hacacáré ellenére is akadt, hogy oltári egymáshoz hangolatlan kar és lábtempóval jussak olimpiai maratont jelentő fél centit a folyton elém kanalazó hologramom elé. A kis pofátlan árnyékhadteste aljas húzásokkal mindig bepofátlankodott és az arcomba hajolva vinnyogott mekkora tökös gyerek! Már csak rá kellene találnom a trükkösen felesleges megoldásra, hogy miként tegyem el a földfelszín alá! Rendíthetetlen egoizmusom nem engedheti mindenféle jött ment idióta befurakodását a némber ván pozícióba. Há ne szaladjunk már a vonat elé makkot gyűjteni! Itten az én fényes sötétségben tapogatózó lángelmém lehet csak a góré!
Mielőtt dupla csöves szemkontaktussal nekiiramodtam volna origamit hajtogatni belőle még bólogattam a várba szökevényező társamnak. A felismerés továbbra sem csengetett be ki a jó fene szórakoztat itten, de tökös rétes lett volna, mert ha szemüveget tosznak a kobakomra se látok el a vasorrú bába bibírcsókjáig. Ebben a rémületesen röhejes pillanatban meg nem foglalkoztatott, hogy elcsesszem mások szórakoztató ipari megnyilvánulásait. Tiplizzen csak fánkot vagy mi a szart mászni, nekem a sértegetősen sunyi feketeséggel van problematikám.
-Hajaaaa!- kapálóztam süllyedő hajóról eszement menekülést imitálva, elvégre gigászi elemekkel kellett megfájtolnom! A szutyokra ráragadt a seggem valami megmagyarázhatatlan okból kifolyólag. A gravitációs csapda kávészünet mentesen mágnesezett lefelé és extra csiribis shopping pontként még kelj-fel-Jancsit is el kellett testközelből szenvednem. Ebben a tűréshatáron és még tovább életet elvágós szituban nem tehetettem mást, csak azt, hogy élvezkedem fürdőzős kurvaként! Ha már egyszer kifingok...Azt azért érdemes megemlíteni, hogy ezt az égbe kiáltó mazochista szenvedést össz-vissz negyven, tetves másodperc alatt próbáltam el. Szóval mocskos kis csöves színészek, ezt szárnyaljátok túl!
A premier előadás befejezetlenül maradt az enyészetnek, mert valahonnan határozottan engem szólongatott a szűz Mária. Újabb rángógörcsös fogyi torna és eget rengető kiterülést követően máris gondolati síkon fatálisan kész voltam Kolompos Kristóf felfedező útra kelni, hogy előhúzzam a nevemet áriázó cilinder nyuszit.
-Baszooood! Mejeeeek!- barangoltam a rohadtul nagy semmibe és fajta társaimhoz képest fejlett érzékelő képességemmel arra is kurvára későn böktem rá, hogy lövésem sincs merről vakerálnak. Talán tájékozódási mentőöves csimpánzként még egy rücskös faalapi mirigyet is beöleltem, bár esélyesebb, hogy humanoidabb élőlénynek hittem a vasárnapi misén.
-Eeee! Tejeeeee! Irányíccsááá! -
-Okééééé! Ideeee!-
-Há anyád! Hova ideeeee?-
-ERREEEEEEE!-
-Faszomat! Elel...tévelyedtem!-
Ezután röpke fél órás harc következett, hogy önállósodott járólapjaimat abba az északi csücsökbe rángassam, amit csettintésre találtam ki. A fába szorult, ocsmányság által elrabolt béka királylány meg csak pofázott és pofázott. A végére gecire azt láttam, hogy a bütykeim pletykálnak Magdi anyussal! Épp degenerált hülyeként nyerítettem az elborult látomásomon, amikor valami nekem jött. Kis szemétje! Van bőr a képén engem homlokon pöccinteni a fagyosszent keménységével?! Úgy tűnik, ja! Alig megemésztve a mese tanulságát dobhártyaszaggatóan közelről folytatódott a megszokott s.o.s hisztéria.
-Igeeeeen! Megtaláltáááál! Mos segííííícs!-
-Nyugszik, fekszik, kulturáltan ordít szűzoltókért!- erőlködtem a be-fel-le jutással. Kissé veszett fejsze esete materializálódott előttem, mert derengő hajnali napsugaram se leledzett mimet, melyik égtájra kéne pakolnom.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te32500/45000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptyKedd Nov. 03, 2009 5:26 am

-[Rekedt kappan kornyikál, avagy mámoros játszótéri randevú Shakespeare-t idézve...]-

Egyre csak vártam a megmentőmet, de ő úgy néz ki egyelőre meg sem akarta hallani kétségbeesett segélykiáltásomat. Pedig annyira igyekeztem hűen alakítani a bajbajutott hajadont, hamár a helyzet egyszer adta magát. Hatalmas eltökéltséget éreztem magamban arra irányulóan, hogy mostmár mindenáron felhívjam magamra a hintában szórakozó lovagomat. Aztán végre megtört a jég, vagyis inkább elért hozzá a hang. Nem tudom miféle einsteini görbületek uralkodtam ebben a relatív téridősíkkal megáldott játszótéren, de elég sokáig tartott mire az a pár szó elkacskaringózott hozzá Lehet hogy azok is be voltak csiccsentve és nem találták az utat odafelé... Mindenesetre hatalmas sikerélményként könyveltem el magamban, hogy végre valahára mozgásba sikerült lendítenem. Már csak egyetlenegy apró problematika adódott az egész művelet kivitelezésében. Mégpedig az, hogy hőslovagom irányérzéke körülbelül olyan szinten mozgott, mint az előbbi spicces segélykérő szófoszlányaim. Bőszen és határozottan célirányosan megfogalmazott mondatokkal navigáltam az általam sem igazán meghatározható tartózkodási helyemre.
-Dehogy vagy te eltévedve, én vagyok elveszve de nagyon de nagyon.... -csóváltam a fejem, amint a korlátra támaszkodva figyeltem ahogy lassan de biztosan közeledik errefelé, hála a folyamatos kiabálásnak.
-Hm... lehet hogy mégiscsak vámpír?.... mert a denevérek szoktak hang alapján röpdösni össze vissza a levegőben, hogy bekajolják az áldozatukat.... Heh, na most lebuktál... -tettem egy hatalmas felfedezést, amit gondoltam mindenképp meg kell majd osztanom vele, ha végre rendes látótávolságban lesz, ugyanis egyre inkább gondot okozott a hosszútávú távolba tekintés.
-Igeeeeen! Megtaláltáááál! Most segííííítts! -ujjongtam felvidulva mikor hatalmas koppanás jelezvén eltalálta a mászókavárat.
-Nyugszik, fekszik, kulturáltan ordít szűzoltókért! -kezdett neki ő is a bejutásnak.
-Mit oltani? Hool van tűz? -kapkodtam körbe a fejem- De ha lefekszem akkor ideér a tűűűűz, az nem jóó... -kezdtem el ide oda rohangászni, már amennyire a rendelkezésemre álló hely engedte. Aztán úgy öt perc után elkönyveltem, hogy nem ég semmi. De akkor minek ijeszteget? Nem bírtam felfogni, mígnem lassan lassan, ezen picinyke fáziskéséssel leesett az eredeti mondanivaló.
-Jahogy szűűűz. -kellett mindenképp hangot adni a hatalmas felfedezésemnek. -De, de és ha én az már nem vagyok akkor meg sem mentesz? - szomorodtam el, és huppantam le a deszkákra.
Masaki közben elszántan próbálkozott beküzdeni magát a vár labirintusába. *Kész szerencse, hogy a sárkányról ezúttal megfeledkeztek a meseírók. Szép is lenne, ha egy felbőszült nagymama állni tüzet hányva bottal hadonászva védeni az unokái játszóterét. Pedig hát ez közterület. Ha azt vesszük mi köz vagyunk, ezért semmi akadálya annak, hogy idefent múlassuk az időt. Meg meg, ha tudnák, hogy mi mennyi mindent megteszünk azért, hogy azok a csúnya hollowok ne zaklassák őket álló nap sőt éjjel is, sőt inkább éjjel, mert, mert nem tudom, csak az jobban hangzik na. * -győzködtem magam az igazamról, mikor hirtelen felemeltem a fejem Masaki arcával találtam szembe magam.
-Jahaj máris itt? -ugrottam egyet hátra, és szépen bevertem a korlátba- Áu! Na szóval mégegyszer. -köszörültem meg a torkom. -Masakii megmentettéééél! -vettem elő a csillogó szemes bájosnézést- És, és most hogy megyünk ki innen?.... Vagy, vagy mit fogunk most itt csinálni ha nem tudunk kijutni? Itt éjszakázunk? -tettem fel a felteszem mindkettőnket foglalkoztató kérdést.
*Vagyis inkább jó lenne ha őt is foglalkoztatná, mert nem szeretném az egész éjszakát idefent tölteni a hidegben, bár az tény hogy ez iszonytatóan romantikus lenne....* -hatásszünet- *Mih? Romantika? Masaki? ÉN?!*
-Úhúúristen! -ordítottam fel hangosan amint eljutott az agyamig, hogy miféle dolgok táncikáltak át a fejemben. Mostmár őszintén reméltem hogy erre jóó hosszú ideig nem fogok emlékezni.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te53000/65000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptySzer. Nov. 04, 2009 1:12 am

-[Rekedt kappan kornyikál, avagy mámoros játszótéri randevú Shakespeare-t idézve...]-

Mesterséges rengő izmokkal megáldott orcámat vertem a rohadtul megfagyott földbe, hogy az értelem magas fokán csüngő elcsent királykisasszony mekkora idióta. Felfogóképességem békasegge alatti tartózkodása ellenére is levágtam miről karattyolok és a sziszegő trópusi farrázó kígyót táncoló rinocérosznak kagylózni már agyhalotti szenilitás. A sokkolós vonaglásom ellenére azért ezerrel erőlködtem szorulásos elefánt képében, hogy végre ráakadjak a baszott gyerekelmékre kifejlesztett tákolmány csúcsára. Tiszta gázos szitu az alkohollal elpárologtatott gógyimnak! Kifingat egy trotyakos padlócirkáló csapda! Ráadásnak annyiszor koccoltam le valamelyik útban hagyott alkatrészét, hogy másnapos fetrengésem garantáltam még kínzóbb lesz! Roppant szánalmas filozófiai eszmekotrásom közepette váratlanul sikongató találkozóm akadt az előbb körversenyt trappoló ittas cimbimmel. Kissé lepause-oltam magam, mert volt némi difi. Kiesett a tátongó űrből, hogy a francba vergődtem ide! Szenvedtem odalent a gravitációs vonzással ez eddig dometos kacsa tisztaság, de mégis miféle süveges csákó csettintett ide?! Beborult szeszfőzdémmel arra a logikus következtetésre jutottam, mely szerint kurvára rájöttem a repülés technikai kivitelezésére. Elszánt zseni révén pedig beígértem egy emlékezetes légi bemutatót is!
-Itten eeee...mégis milyen motyót villogtató zakalatót vártál?- gesztikuláltam kétajtós szekrény szélességét meghazudtolva lassan keresztbe törő karokkal. A hősies tettemet dicsőítő műsorra fittyet se hányva botorkáltam fel. Kissé tarkón vágott az ólom súllyal felszerelkezett igazság. Cseszettül konzerv dobozba dobált hering fíling uralkodott ezer 'méter' felett. A facölöpös dzsungel top-ján akkor is gülün csap a szomszéd látványa, ha rohadtul nem akarom! Világító dezodor mákos bejgli, hogy csontrészegen melegfrontos tömegnyomor sem képes sodrozott bunkót gyártani borvörös, bamba vigyorú pofámból. Illetve az értelmetlen marhaságokat leárazva fizika törvény meghágása lenne elmozdítani az agytekervényeimet. Nem is észleltem miféle lejutásról csacsognak, még csak most karatéztam le a célvonalas madzagot, hova zakóznék még lefelé? Le is trottyantottam a sipítozást és himbi-limbi malacszurkálós pantomim társulásban levágódtam csontos kufferom.
-Gyütteeeeem...höh...meeeg, Maris!-
-Észreveteem!-
-Nehezményes lett volna nem kite...szúúúrni a démoni szemeimet! Bu-húúú!- mozgattam a csápjaimat és könnyed röppályát leírva zúgtam bele no-name ölébe. Tiszta faszormányos hőfok! Biztos atombrutál hősugárzót hord az alsógatyájában! Ekkor megmagyarázhatatlan tökkelütött késztetésem támadt a melegítő lenyúlására. Viszont a foszforeszkáló tilos táblát piszkosul nem bogarásztam ki...
-Nem is vagyok Maris...HÉÉÉÉÉ!- osztották ki az egészségügyi sallert és tájnéző szemforgatás után kinyúlva csodálkoztam rá fogyatékos E.T iq szintjével, hogy mennyi led-es gombszem kacsintgat felülről. Na meg remek időleütő légykergetésnek bizonyult a szabadjára eresztett szájgőzömmel szórakozni. Háttérzajként albérlő zendített rá visongani. Biztos elkotort előtte egy egér. Nem is bírtam visszafojtani az expressz tempóban felbőgő hahotámat. Olyan szar volt az egész, hogy már piszkosul röhejes! A vizet eresztő fetrengésem pitiző kutya simogatással igyekeztek csírástul gyökérteleníteni.
-Fejeeeezd beeeee! Mi vicces? Ra-rajtaaaaam szóóóórakozooool?- heves headbang koncertezés végleg eltávozott tüdőkiköpéssel és energiatakarékos üzemmódnak hála mínuszba esett hanghullámokkal csimpaszkodtam rá aranyalmára. A szintemre húzva foglaltam imába a gyogyós rohamomat.
-Eheeeel...hüüh...kép...zeltem egy-egy...Bassza meg! Nem bírooom!- lihegtem maratonon taknyolt fazekas segédmunkásaként. Röpke fél perces béke tengeri lebegést követően kihorgásztam a zsebemben alig egy részletben figyelő füstokádót. Beburkolva a végét csikorogtam fényt gerjesztő törpeség után. Teljesítve ezt is fogtam bele a szenes vonat imitálására. A terjengő szmogot vételezve pattantak le rólam. Rólam? Megint balladai homály volt ez a jelenet. Fel se tűnt, hogy trónolnak rajtam.
-Büdööös!-
-Há jaaa...-ültettek fel a kezemet rángatva és próbálkoztak kátránytalanítani. Nekem se kellett több adag bolondgomba. Forgattam rotációs kapa effektben a séróm, majd friss manikűrös plázacicaként legyeket kergettem az orrom előtt. -Méééész innen! Nem adoooom!-
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te16000/30000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (16000/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptySzer. Nov. 04, 2009 7:27 am

ˇ^ˇ^ Reggeli szürkeség ^ˇ^ˇ


Kezdtem kissé zavarban lenni, hiszen rég beszélgettem valakivel ilyen nyíltan, aki mellesleg még elég idegennek tűnt... Igen... 100 év rengeteg idő, ami alatt rengeteg-minden történhet. Új kapitányok, hadnagyok léptek színre, és azóta egy igen sokáig elhúzódó háború vette kezdetét, ami még nem is lett volna olyan rossza, ha nem az egyik shinigami robbantotta volna ki. Aizenben mindig is sikerült valami furcsát találnom. Valami megmagyarázhatatlant. Valami olyat, aminek köszönhetően Toshi-chan szinte mindennap duruzsolt a fejemben, és morogta, hogy öljem meg az akkori hadnagyot. Valahogy nem vitt rá a lélek, vagy egyszerűen csak túl gyáva voltam hozzá, hiszen kimondhatatlan következményeket hozott volna magával.
- Öhm...
Kezdtem kissé meglepetten válaszolni a kérdésre. Igazából nem tudtam, hogy mit válaszoljak, hiszen úgy élek itt, mint Seireitei egyik örökös kirendeltje, azonban arról nem tudnak, hogy mindeközben a vaizardokat is felügyelem. Vagy legalábbis nem adták tudtomra, hogy tudnának róla. Remélhetőleg nem is tudnak...
- Egyedül élek itt, egy saját kis kuckóban. Épp hazafelé tartottam, amikor megéreztem a lélekenergiád.
Mondtam vidáman, hogy a negatív dolgokról el tudjam terelni a gondolatainkat. Na igen, néha igazán nehezemre esett jókedvűnek lenni, ha egyszer nem voltam az, bár most, hogy valakivel beszélgethettem, kezdett kicsit jobb kedvem lenni, és ez úgy gondolom, hogy jó.
- Szóval akkor tényleg kapitány voltál. Ez remek! Viszont sajnálom, hogy megfosztottak a rangtól...
Kezdtem el terelni. Véletlenül se szerettem volna, ha esetleg kikotyognék valamit a vaizardokról. Még a végén Kisuke és a többiek kinyírnának amiért ilyen pletykás vagyok... Mondjuk néha jó, ha megoszthatom valakivel a dolgokat, de egy vadidegennek nem biztos, hogy jó ötlet ezt megtenni...
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te32500/45000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptySzer. Nov. 04, 2009 8:05 am

-[Rekedt kappan kornyikál, avagy mámoros játszótéri randevú Shakespeare-t idézve...]-

Csendelős harmóniámat alapjaiban megrengető felkiáltásom amint látom szépen észrevétlenségben szelte át a kettőnk között húzódó hatalmas távolságot, mert kommentár nélkül hagyva Masaki úgy döntött kényelembe helyezi magát az ölemben.
*Jólvan jólvan ezzel még nincs is probléma, hiszen odabent is megejtette már ezt a lépést, és akkor nem pofoztam le innen, akkor most minek kötözködjek... meg, meg amúgy is legalább nem fázom* -soroltam magamnak a kialakult helyzet előnyeit, amikor hirtelen arra lettem figyelmes, mintha a hideg kezdene bejutni a pulcsim alá. Felettébb furcsálltam, hogy mivel nem tudok róla, hogy el lenne szakadva, meg eddig egyáltalán nem volt ilyesfajta problémám, hogy akkor most miért libabőrözik a hasam a hidegtől. Lepillantván hogy végére járjak ennek a teljesen eltanácstalanító rejtélynek, megint egy olyan képpel találtam szemben magam, ami a tenyeremért kiáltott. Nem értem miért kell folyton intim részletekbe menően feltérképezni a megjelenésemet.
*Pedig az ember már épp kezdené megkedvelni, legalább addig míg egyáltalán két méternél közelebb lehet menni hozzá anélkül hogy leordítaná a fejed, hogy megsérted a személyes terét...* -ingázott csalódottsággal vegyített mérgemben a szemöldököm, de aztán megint nem hagytak sokáig főni a saját levemben, mert fél pillanat múlva fordult velem a világ, és máris vízszintesben találtam magam Masakin. Eltartott vagy ötszörannyi ideig, mire összeraktam hogy én akkor most hol, merre, meddig vagyok. Ezután hatalmas megmaradt energiatartalékaimat bevetve igyekeztem felszabadulni az, arra nézve hogy az előbb miken gondolkodtam, igencsak feszélyező helyzet alól.
*csak nem gondolatolvasó? Ki tudja?* -kerekedtek el a szemeim- *A vámpírok belelátnak az emberek gondolataiba... Még egy bizonyíték!* -ismertem el csodálkozva- *De de akkor most mit akar? Meg akarja torolni, hogy ilyen eszementen eszementségeken gondolkoztam azzal, hogy azt hiszi, ha ilyen helyzetbe hoz, akkor megteszem-e azt amire gondoltam. Vagyis nem gondoltam semmi ilyenre, de éppenséggel gondolhattam volna, hiszen ez majdnem ugyanaz mint ami az előbb a fejemben járt, de azért mégsem teljesen. De de, én nem vagyok olyaaan* -vörösödtem el magamban, és elhatároztam, hogy véget vetek ennek a helyzetnek, mielőtt még valami olyanra visz rá a mámoros borgőz, amit később megbánhatok. Azonban konkrétan annyira futotta, hogy az elriasztandó fél ezt holmi kedves arcpaskolásnak élhette még, és még jól is szórakozott rajta. Én ezen felettébb besértődtem, és kihasználva az első adandó alkalmat mikor megmoccant, és elkezdett lefelé lejteni. Erőfeszítéseim csak még nagyobb motivációt nyertek, mikor előkerült az általam olyannyira utált cigarettaszálacska.
-Kell a jófenének az az ocsmány, büdös, mocskos, kátrányos, dohányos, mérgező, fogsárgitó, köhögtető, életrövidítő...mosttöbbnemjuteszembe, de akkor is szörnyűűűű cucc. -legyeztem az orrom elől a füstjének a legparányibb foszlányát is.
*Kell neki minden vackot elpakolgásznia... Shunt meg majd egyszer jól fejbevágom a saját zugmangáival, amiért terjeszti a tüdőevő kórt...* -húzódtam el fintorogva a legtávolabbi sarokba a füstölgő zárkatársamtól. *Szerencséje, hogy részben nyitott oldalú mászókában ragadtunk, mert ha négy fal között lennénk, én már rég berserk módban csüngnék rajta, küzdve azért hogy az a rusnya és büdös rudacska minél előbb megszűnjön létezni a föld színéről....* -gubbaszkodtam össze továbbra is fintorogva. Bár nem tudom mire mentem azzal, hogy ennyire elhatárolódtam... De most már mindegy, legalább melegszem, mert asszem kezdek fázni. Legalábbis amennyire az illuminált mámoromon keresztül-keresztül törő éjszakai léghullámok elérik a bőrömet.
-Elfogyott már végreeee? -pislogtam ki durcásan a felhúzott térdeim közül. -Tudod, tudod, hogy én mennyire mennyire nem szereteeeem.... -néztem szomorúan megrovóan a látványosan élvezkedő dohányzóra. -Különben is a hőslovag mindig a legmegnyerőbb formáját mutatja szíve hölgyének....
*Maah haza akarok menni végre és aludni...olyan fáradt vagyok, és fázooom, és éhes is vagyok...* -tört rám a lehangolt részeg fázis. Tudvalevő, hogy mikor nagyritkán egyszerre ennyi alkoholhoz jut szegény szervezetem, a hangulatok egész széles skáláját produkálja, ellentétben a megszokott jól behatárolható és egyénre jellemző hangulatátalakulással. Ilyenkor a kicsattanóan vidámtól kezdve az agresszíven át a mély depressziósig szinte az egész létrát képes vagyok bejárni. És jól érzékelhetően most az utóbbi felé kezdek el hanyatlani. Azonban szerencsére nagyon hamar át lehet zökkenteni egy másik hangulatba.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te7500/10000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (7500/10000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 7:29 am

~* Esti Séta *~



Mielőtt megköszörültem volna a torkom, vetettem egy teljesen felesleges pillantást libabőrösödő combjaimra. Tény, hogy hiába élek örökké ha békénhagynak, attól még igenis fázom! Ráadásul ez a felismerés csöppet sem töltött el örömmel. Aztán hozzáláttam megfogalmazni a válaszomat.
- Milyen ott az élet? Enyhén szólva, fursztráló. Ez olyan, mintha te jönnél oda. Engem is ugyanúgy utálnak, el akarnak pusztítani, mint a hollowokat. Holott én semmi rosszat nem tettem ellenük... Puszta faji előítélet. - sóhajtottam fel megadóan, és összébb húztam magamat. Egyik kezemet a farkas bundájára tettem, és élveztem a belőle áradó meleget.
- Amikor bemutatkoztam a kapitányomnak, egy harci órdítással és egy zanpakutoval néztem szemet - pedig csak az ajtaján kopogtam. - rugdostan kicsit zavartan a zacskó szélét, majd közelebb húzódtam az arrancarrhoz. Lehet, hogy meglepődik, de ha fázok, nem érdekel kihez bújok oda melegedni. Jobbára, ez a kijelentés a faji kitételre vonatkozik.
- Összefoglalva : utálnak, és örülnek, ha nem látnak. Viszont nem bántam meg... épp elég évszázadot szenvedtem végig egyedül... - elkomorodtam, és el is hallgattam kicsit. Akkoriban mindent és mindenkit utáltam, bárkit megöltem volna, csak hogy jobb legyen a közérzetem. Nos, azóta csöppet megváltoztam. Nem szeretek ölni. Egyszerűen belefáradtam - ha lehet így fogalmazni. Igykeztem ránézni az arrancarra, ami nem ment nagyon könnyen. Valószínűleg egy agyamant hülyének tart... de ha így van, akkor legaább teszek rá egy lapáttal...
- Mondd csak, szereted a teát? Vagy a kávét? Csinálhatok neked, ha szeretnéd, és akkor több mindent fogok megtudni arról, hogy milyen is vagy. - Meg úgy álalában az arrancarok. Hogy most csak ő az ilyen kivétel, vagy van több is, aki nem akar megtámadni és feldarabolni.
- Van egy olyan érzésem, hogy enyhén szólva hülyének tarthatsz... - sóhajtottam, és felálltam egy alaposabb kinyújtózás kedvéért. Aztán széepen visszahuppantam a padra, és felhúztam a térdeimet. Majd átkaroltam őket, és úgy folytattam mondandómat, Retsu talán legnagyobb bánatára:
- Hmmm... ugye nem sokan invitálnak téged teázni itt, Karakurában?
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te10000/20000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (10000/20000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 8:00 am

//Reggeli Szürkeség//



- Nincs ezen mit sajnálni, őszintén mint mondtam, én nem voltam alkalmas rá, hogy vezessek valamilyen osztagot is .
* mondta és közben egy kis mosoly keretében bámulta maga előtt a homokot, de aztán újra felnézett a beszélgető partnerére, és így szólt.*
- Egyedül élni... eléggé rossz lehet , de biztosan meglehet szokni mint mindent. Én azonban, szeretem a pezsgést, és a tömeget, bár itt is olyan pezsgés van mint a Seireitei-ben, talán még jobb is, hogy itt az emberek nem harcolnak annyit mint mi, akiknek az egész életen túli életét ez tölti ki.
* mondta miközben egy kicsit meglendítette a hintát, mivel már senki nem volt a parkban, ebből kifolyólag senki elől nem kellett elrejtenie , hogy ott van. *
~ Szóval egyedül, eléggé bosszantó lehet, bár én nemsokkal ezelőtt barátkoztam össze egy Espadával, így aztán már sok mindent nem tudok csinálni. Nem is értem miért tartják őket ellenségeknek, azt leszámítva, hogy egy részük átjön az emberi világba és pusztít.~
* gondolta közben pedig társa arcát fürkészte.*
- Vannak bizony olyan dolgok amelyek nem hiányoznak annyira a Seireitei-ben.
* mondta egy kis szünettel majd folytatta.*
- Nem mintha ellene lennék bárminek is, de már kezdek néha kételkedni a felettesek döntésében, nem is értem miért van ez, de egyszerűen csak így van.
* közben az eget kémlelte, mostanság sokszor van ilyen, vagy a földet, vagy az eget kémleli és közben elmereng néhány olyan dolgon amelynek talán nem is szabadna felmerülni az agyában. De már nem is tudja teljesen mi a helyes és helytelen, vagyis ki az ellenség vagy ki nem az.*
- Amúgy, miért jöttél el ebbe a világba?
* kérdezte és ez arra utalt hogy arra kíváncsi hogy miért történt a költözés.*
Vissza az elejére Go down
Retsu Aigoro
Privaron Espada
Privaron Espada
Retsu Aigoro

Hozzászólások száma : 84
Tartózkodási hely : A kényelmes ágyikó XD
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 2. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te15000/30000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (15000/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 8:05 am

Pontosan ilyennek képzeltem el a Lelkek Világát. A halálistenek az idő múlásával önelégültek lettek, s míg ők bármit megtehetnek, a többi faj csak túl akarja élni eme kegyetlen életet. Még is úgy állítják be ezt a cselekedetet, mintha halálos bűn lenne. Többek között ezért vagyok rákényszerítve a Las Noches-ben való életre.
~ Ez a lány… Olyan, mint én. – gondolkoztam el, miközben rápillantottam. Későre járt az idő, s egyre hidegebb lett. arrancar bőröm engem tökéletesen megvédett az eféle természeti behatásoktól, ellenben a bountoval. Levettem a kabátomat, majd ráterítettem egy mosoly keretében, miközben tovább hallgattam „meséjét”.
- Mondd csak, szereted a teát? Vagy a kávét? Csinálhatok neked, ha szeretnéd, és akkor több mindent fogok megtudni arról, hogy milyen is vagy. – továbbra is gondolataimmal voltam elfoglalva, s nem figyeltem annyira. Csak néhány perccel később jutott el az agyamig, hogy válaszolnom is kéne az előbbi kérdésére.
- Öhm, persze! Egy tea jól esne. – mosolyodtam el, miközben Youko mozdulatsorát követtem figyelemmel. Teljesen másként viselkedett, mint az eddigi „bábmesterek”, ezért egyre inkább meg akartam ismerni.
- Biztos, hogy nem utálnak, csak adj egy kis időt nekik. Meglásd hamarosan úgy fognak kezelni, mint a Gotei egy oszlopos tagját. Ily’ rövid idő alatt nekem is bebizonyítottad, hogy nem vagy olyan, mint amilyennek tartanak… - pillantottam a farkasára, aki összegömbölyödve feküdt a lány lábánál, mint valami védelmező. Bár a felszínen hűvösen viselkedik Youkoval, látszik, hogy szereti. Hamarosan jöttek az újabb kérdések, melyekre próbáltam megfelelően válaszolni.
- Nem, nem tartalak hülyének, s igen, kevesen. Nincsenek Karakura városbeli barátaim. Sőt! Ha jól belegondolok nincsenek barátaim. – vakarta meg a tarkómat, miközben kínosan elmosolyodtam. Tényleg így volt. A barátság egy olyan luxus, amit én nem engedhetek meg magamnak, legalább is nem engedhettem meg. Mindig is azt hittem, hogy az espadavá válás egyenlő az érzések kiölésével, de én erre képtelen vagyok. Vasto Lorde társaim mindig is azt tanították, hogy a barátok csak gyengébbé tesznek, de ezzel sohasem értettem egyet. Barátokra szükség van, és szükség lesz, amíg van élet eme szörnyű Világon...
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te53000/65000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 11:02 pm

-[Rekedt kappan kornyikál, avagy mámoros játszótéri randevú Shakespeare-t idézve...]-

A némított füstölgő puskacső rohadtul nem szállt meg! Még mindig ugyanolyan hatványozottan idióta, degenerált, fogyatékos tuskó voltam mint a füleimben ide-oda riszáló vágy kikiáltása közben. Fosos kukac lábtempózással telibe is kapott felbecsülhetetlen értékű edzés hiányom, mely szerint nekem kurva sürgősen kellett ritmikus gimnasztika hajtogatást produkálnom! Kivételesen a fagyos éjszakába párolgott észutánzatom sem ferdítette a távozó vakeromat, így közös megegyezéssel csülköt ráztunk, hogy rohadtul nincs szükség a férfiasság ritkító szerkóra! Már csak rá kellett jönnöm a hold fényből nyerhető energia bombabiztos kisugárzására, mert egy Csernobil faszákosan nem elég nyomorult világunknak! Ergo támaszthattam a hallójárataimat, mert addig x-elős mise teszt, nem moccintom párnázott seggem, amíg továbbra is ködbe burkoltan vetítem az indián pornó csatornát. Birkaáldozós szektafószer, lópatkóval dárdát hajigáló hajkoronájára, mákos tésztával szórt hóesésem akadt, mivel antiszmog tüntető előkapta lánccal tépázást osztó szadista kincstárát és lazán beugatott egy karib-szigeteki madárdalt, teljes megsemmisüléssel fenyegetve a védett bunkó platánfák erdejét! Ettől gülükerekedési talicskatologatást kapva haltam bele az alkalmi kátrány lerakó placcomba. Ekkora fokozott forgalmi jelzőlámpa osztást még Vili a veréb se kapott ormótlan pirosodása miatt!
Miután karóval feltámasztottam meredek zuhanást produkált egomat tapsvihart improvizáltam a rohadtul nem létező tábla, piszkosul láthatatlan firkantásával! Beszaratósan főnyereményes volt, hogy süllyesztett garázs szintjére taglóztak! Nyerítettem is mint fogatlan szamárfarok, ha felszívódnak a zöld mezők.
-Há eee! Eeeee....rittyentősen konnektor piszkálás volt! Brutálra zsírul tolod, kisanyám!-
-Tolom?...JA!...Téééééényleeeg?-
-KIFEKTETTÉÉÉÉÉÉL! Ez retek simlis csákányos művéééészi benyögés! Leledzik az útszéli lincseléshez érzékeeed! - rodeóztam karikázott kuffertartó mentesen, ráadásul késői takarózsonglőröket riogató, csúros hangerővel. Plusz frenetikus kiakasztott mérleg borulással katapultáltam a pár suhintásra alkalmas pálcikát, ami valahol a tájolási zónán kívül struccolt befelé a szemcsés, minden résedbe beszivárgó cuccba.
-HOPP...ÁÁÁÁ!- lendültem a korlát felett öngyilkos hajlamokkal megáldva, pedig csak rá akartam csipázni milyen égő hullócigit lencsevégre kapni. Az illegális mutatványom alapjaiban rendítette meg hatalmas számú rajongótáboros visongatóim sosem bizalmát, így a tökre ugyanúgy festő sziámi húgival megáldott lövésem sincs ki a halál, kardenszelős sipítozást produkálva rázta ki belőlem a feldolgozásra sorakozó vízkészletemet is. Na, de a gigászi Jani nem esik kétségtelenül ciki jajveszékelésbe! Olyan állat, akiért fizet a dzsungel, hogy levadásszák! Cserkészési módszerei, pedig egy ebihal nápolyi kunyeráló bociszemeit se veri kenterbe! Fitogtatva kondiban nevelt izomhálózatát kecmereg fémdöntő lazaságba és sármos vidéki paraszt kapavigyorral kacsintgat áldozatára.
-Ájcsii! Kieseeeeel!-
-Vagyok én vagyooook! Azta a rohadt! A guruló szemfolyód...golyódról! Picsába!...szal beugrott egy betörni készülő muszikaaaaaa! Várjá-várjááá! - bútoltam az ütemet hajkurászva, bár tök felesleges óralap húzgálás, mivel úgyis tartós halláskárosodást fogok okozni a koszos, város széli lakosságnak.
Azért két szó elhintése után becserkésztem rabtársam és bőszen kiszorítva az összes tüdőalapi tartalékot vonyítottam teliholdért. Rókafarkas prémbunda égetési kényszerem se leledzett, mi a szarért ez a ratyi dől kifelé, de kiradírozott szürkeállománnyal tök mindegy.
-Mint a hűűűű öleb...suttogom neked, hoooogy mennyire...imád-laaaak éjjeleken áááát. Sze-re-ted az ilyet, az ééén...szívem a...hopp, tied, deee indu-loook ha érzem a VÉÉÉÉÉR szagát! DEHA! A pórázom szúúúúr...ésa nyakörvből...a tüskééééék kifele állnaaak, a diadal után ÉÉÉN visszatérek, hogy...MEGPIHENJEK NÁLATOOOOK! A'tol, aki fontos, A'tol, ami jóóó...NEM akarok elszakadniii! Teszam, amit tudoook, ké-em, aki dönt! Nem akarok elszakadniiii!-
Utolsó elhintett szavamat követően túlzott igényességgel ventilátoroztam az oxigén buborékok világában, aminek hála gallyra csaptam a állóképességem. Megrengetve a tartó cölöpöket Alföldeltem ki a táptalajon. Csonkosított farkálcium gyűjtőhelyem szakadásig visongott a fájdalomtól, de elborult penészgomba gógyival én csak fába szorult harkály csőr mintára röhögtem. Rá se zoomolva hegyi kecske mekegésre, ácsorgó, menteni való felsőbbrendű lény, csak cipője orrát bordáimba szolgáltatva törölgetve csillogósra, majd kijelentett egy évszázadok óta halálosztókat foglalkoztató tényt. A haja felett villogó vészlámpa akkora fényességgel pislákolt, hogy koslathattam vakot villanyoszlopnak vezető véreb után.
-Te vámpír vagy.-
-VHOA!- itattam tovább terror méretű vízcseppekkel a kisebbségi komplexusuk leküzdése végett magaslaton ragadt patkány csávókat. Ha nem állít le egy csoda a híres szétdurranást is lenyúlom a karistolt, hülye figurák világából.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te32500/45000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptyKedd Nov. 10, 2009 5:57 am

-[Rekedt kappan kornyikál, avagy mámoros játszótéri randevú Shakespeare-t idézve...]-

*Csak nem dicséretet kaptam hirtelen?* -néztem fel még mindig durcásan a cigarettacsikkel hadonászó és valamit erősen magyarázó Masakira.
-Tolom?...JA!...Téééééényleeeg?- artikuláltam hatalmas érdeklődést mímelve a célszemély felé. Valahogy nagyon elment a kedvem ettől az egész ordenáré hangulattól, amivel az előbb még az ég világon semmi problémám nem volt. Lehet a friss éjszakai levegőn kezd kitisztulni a fejem. De valószínűbbnek tartom, hogy sajnos még nem tartok ott hogy végre megint rendesen átlássam a világ dolgait, mindenféle rózsaszín és abszurd függöny nélkül. Egyszerűen csak arról lehet szó, hogy totál lehangolódtam. Pedig értékelnem kellett volna ezt a bókot, hiszen lehet hogy soha az életben nem fogok többet ilyet kapni. Bár ha azt vesszük, hogy talán erre sem fogok emlékezni, máris prioritását veszti a dolog a fejem keszekuszaságában. Milliónyi dologról járattam az agyam. Nem is csodálom ha minden energiámat lekötötte, az hogy próbáljak értelmet keresni az ilyesféle képzelgések között, amint Masaki akrobatákat megszégyenítő módon táncikál a korlát tetején. Azonban hamar rá kellett jönnöm, hogy ennek fele igaz is, mivelhogy az előbb művészien elhajított csikk szabadeséses zuhanás közben leírt pályáját és esztétikai szépségeit akarja behatóan tanulmányozni.
Kellett nekem rákiabálni...egy pillanat sem telt el, máris a nyakamban landolt. És hogy teljes legyen a boldogságom, még énekelni is rákezdett.
-Mas..aki...engendj már el...nem kapo..k levegőőt.... -lökdöstem nagy elánnal, de annyira bele volt merülve az énekelgetésbe, hogy rám sem hederített. Megszoksz vagy megszöksz alapelvet alapul véve, mivel a második változat nem akart összejönni, vissza kellett térnem az elsőre. Nagyot sóhajtottam, és inkább odafigyeltem arra miről kornyikál, mellesleg annyira nem is szörnyen, ha leszámítjuk belőle a némi ittas befolyásoltságot.
*Nem hiszem hogy józanul rá lehetne venni hogy énekeljen. Habár ki tudja, lehet magányos zugaiban magánkoncerteket ad.* -csodálkoztam el a felismerésen, azonban ez a feszélyezett helyzetemről nem terelte el igazán a figyelmem, hiába agyaltam folyamatosan azon, hogy vajon tusfürdős vagy samponosflakont használ-e a zuhany alatt mikrofonnak.
*Ééés már megint ott nyúlkál ahol nem kéne.... * -kezdett ismét hevesen rángatózni a szemöldököm, és szorítottam ökölbe a kezem, mikor Masaki mégha tudtán kívül is, de elég részletekbe menően feltérképezte a fenekem. Amint kicsit enyhült a szorítás, ki is használtam, egy erőteljesebb löketet adva az amúgy sem túl biztos lábakon álló egyensúlyának. Nem mintha velem nem forgott volna még mindig a világ, amint függőlegesbe helyezkedtem, de szerencsére és még mindig a sarokban gubbasztottam, ami igencsak biztos támpontként szolgált az életemben. Azonban ez az újabb égbekiáltó bűn követelt annyit hogy kimozduljak a sötét sarkomból. Szinte menetrendszerűen dőltem is előre ahogy felálltam. Masaki mellkasán megtámaszkodva a talpammal néztem csúnyán és vontam le a végkövetkeztetést.
-Te vámpír vagy.... *méghozzá egy szatír vámpír...* -morogtam magamban, aztán eszembe jutott még valami.
-Hm, szerintem inkább kezdjük az elejéről.... -álltam továbbra is előtte, és én is rákezdtem.
-Ami nem lehet a tiéd, mindig az keeell. Neked ez a kereszted, a sorsod, ami haaajt. De ha megkaptad, már nem érdekeeel Ott rohad a szemétdombon maaajd..... -idéztem fel egymás után a sorokat és annyira belemerültem, hogy észre sem vettem mennyire élvezem a performanszom- Hogyha börtön ez, a lét az elítélt a szabad akaratnak rabja,de mégis kell hogy nyugalomra leljen a szív, keresi, mindig akarja! -fejeztem be hirtelen, aztán hátat fordítottam és visszalendülve a sarkomba a korlátnak támaszkodtam és kibámultam az égre. Valahogy ettől a dalolászástól újra jobb kedvem lett. Sőt hirtelen az is bevillant, hogy nem is emlékszem mikor énekeltem utoljára így. Magamban szoktam ugyan dúdolgatni, de így hangosan talán száz éve is megvan hogy bárkinek is énekeltem. Pedig régen nagyon szerettem énekelni.
Azt hiszem megint újabb hangulatstádiumba kezdek érni. Ennek megnevezésem most valami olyasmi lehetne hogy boldog nosztalgia. *Csodálom amúgy hogy ennyi idegméreggel a szervezetemben képes vagyok egyáltalán még gondolkodni azon ami nem most van, és nem abszurd. * -villant be az előbb a számos zughelyen énekelgető Masaki ábrándképem, amivel egészen a raktár tetején visual kei koncertet adó vízióig jutottam.
Észre sem vettem de megint elkezdtem énekelni. Úgy néz ki továbbra is hat bennem az alkohol, mert egyszerűen, azóta hogy az előbb visszaénekeltem Masakinak nem tudtam lelőni magam. Kattogott bennem az ezernyi dalszöveg amit eddigi életem során hallottam és memorizáltam. A soron lévő áldozat épp Gackt Lu:na című száma volt, amit szinte üvöltöttem bele a sötét éjszakába, szinte tudomást sem véve arról hogyan reagál erre alkalmi zárkatársam. Nem tudom miért pont ez jutott felszínre, de elég lelkesen és átéléssel dalolásztam. Lehet hogy azért meg éppen a holdat néztem, magam sem tudom, de mindenesetre kezdett visszatérni belém az életkedv.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te7500/10000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (7500/10000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptySzer. Nov. 11, 2009 6:27 am

~* Esti Séta *~



Szépen, csendben igyekeztem tudomásul venni, hogy észrevették megfagyni készülésemet, és még tettek is ellne. Kaptam egy kabátot! Összébb húztam magamon, és bármennyire is furcsának tűnhet, éreztem a belőle áradó illatot. Jót pislogtam, és jó ideje először kezdrtem el nevetni az arrancarr szavain.
- Nem utálnak? - sóhajottam a végén, és ránéztem az arrancarra. Nem mintha sokat láttam volna belőle, de azért kitartóan igyekeztem kivenni valamit a fejéből. Mivel nem ment, megadóan elkezdtem piszkálni Deze hátát, aki halk morgásba kezdett. Ha nem lenne bábom, és valahogyan máshogyan lennék örök élettel megátkozva, és nem lenne Deze... Nos, akkor már régen megőrültem volna. Lehet, hogy kerestem volna valami módot, hogy véget vethessek az életemnek...
- A Shinigamik mindent utálnak és el akarnak pusztítani magukon kívül. Arrogánsak. Sosem fognak elfogadni... kivéve talán néhány őrültet, aki nem a testtel foglalkozik, hanem a lélekkel. - nyújtóztam megint, és felálltam. Aztán felpiszkáltam a farkasomat, mert ha komolyan elalszik, akkor senki sem ébreszti fel. Morogva felemelte a fejét, és azonnal meghálálta kedvességemet:
- Mi a francot művelsz már te vörös majom?!
- Gondoltam felébresztelek, mert indulunk haza, vendéggel. - nyújtottam ki rá a nyelvemet, és még a kezemmel is mutogattam neki néhány vicces pózt. Sajnos nem sikerült megnevettetnem, de azért valamicskét elértem: morgással bár, de felállt, és előreindult.
- Mondd csak, milyennek tartanak? Gondolom vannak faji előítéletek, olyanok, mint amilyenekkel titeket illetnek... Vagy éppen olyanok, amikkel ti illetitek őket. - gondolkoztram el hirtelen. Aztán, mivel az arrancarr még mindig ült, szépen odatáncoltam, a kezénél fogva felhúztam, aztán elengedtem a kezét, és levettem a kabátját. Nem mondom, hogy nem fáztam, de nem akartam, hogy az arrancarr fázzon. Végülis ők meleghez voltak szokva...
- Köszönöm szépen. Szerintem vannak barátaid, csak... nem veszed észre, hogy azok. Akik mindig melletted vannak, hozzád szaladgálnak, meghallgatnak. Mellesleg, ha itthon vagyok, én szívesen látok bárkit teázni. Akár téged is, ha kedved van... - mosolyogtam egyet, és a házam felé indultam. Végülis, ha úgy tekintjükk, csak arra kell vigyázni, hogy Seireteiben ne tudják meg. A többi egészen egyszerű: barátkozni mindenki tud.

// Ha gondolod, a postot írhatod Youko házához is ^^ //
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te53000/65000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptyHétf. Nov. 23, 2009 12:51 am

-[Rekedt kappan kornyikál, avagy mámoros játszótéri randevú Shakespeare-t idézve...]-

A cerkával karistolt eltávozástól szomszédos uborkaföldeken "hej-dejó-a-meló" parasztasszony menekített ki, mivel gettó meccses egymás pofájába krákogást bemutatva a tudatlan plázacsákóknak vonyított vissza muzsikát. Retekre bekódoltva kagylóztam már valamerre szeszfőzdétől elpárolgó gógyimmal, de díszdobozba vágott suttyó sztiptíz csávó elkokszolt gógyijára nem cakkozott mikroküki kockákra a felismerés az első számú céltábla hangszálaim üvöltötték ezt a szutykot négy memória tárolási időre marhára hosszú másodperc pöcköléssel ezelőtt! Vertem is a nyálam nehéztüzérségi korlátra kenődős fő rajongó luvnyák fehér kabátra fokozottan esélyes hisztériájával. Még bepróbálkoztam az agyszenzorokból kippattanva halálra ítélt mozdulattal, hogy denevérek hallását károsító füttyel verem ki vízszintesből az összes melóst, de mínuszba csúszó impotenseknek könnyet csalogató sikertelen levegő fújkálásommal, csak újabb sikerre teremtett félisteni hangszert teremtettem a fogyatékos mezőny számára. A befuccsolt lúzerkedésemre f14-es sebességével tojtam Illinois távlatából, helyette megveszekedett hajpótló szer megszállott lelkesedésével kalapáltak szöget tátongó űrrel szolgáló koponyámba. A discovery aszondta a szárnyas töpszlikké bicsiríző, sötétben botorkáló, vért szívószállal szürcsölő genetikai úton elbaszott fószerok rohadtul tudnak házak felett Holdra aggatott dróthálóval lebegni. Vagyis, ha az én morbid, szerény személyem illeszkedik a vért zabálók törzsébe, akkor becci suli végzése nélkül tudom lealázni superman-t! Mivel nem reménytelenül, csak átlagosan vagyok hülye, megegyeztem saját piával bocit legeltetett énemmel, hogy főpróbát kreálok a világot káoszba döntő ufo kergetésem előtt. Szal, amíg valami holtkóros holdról jajveszékeltek, feltosztam az úri seggem a bunker szélére és szaró galambokat alakítva csapkodásba fogva lódultam neki homokot fejelve meteorbecsapódást kreálni.
-Azta rohaaaaaaaadt!- guggoltam a célon. Kissé nem csekkoltam le, mégis miféle jó tündér rángatta túlélési pózba pottyantós budin feszítő alkesz picsámat, esetleg milyen macska-denevér-vámpír-ember fajta tiszta utcai keverék lennék, de mínuszba rúgó értelemmel szándékoztam tovább feszegetni a túlélésnél kapható life matrica automatát, szóval kaparásztam egyenesbe, mert újra le akartam vetni magam a bődületes egy méteres magasságból. Mire vidámparki cm tábla alatt roskadozva célra tartottam a gülüimet, rádöbbentem Milka tehén csak festett álcázás padlócirkáló sokkal, hogy lövésem sincs minek kapaszkodom a tákolmányba.
-Te...te hogy-hogy innen....oda...le....lentre... kerültél?-
-Háh? Uuuuh...ezez!- csettintgettem népzenére ropva.-Tökre...vágjad mán milyen!-
-Mi milyen?-
-Az az angol nyomoronc...meg azok a szétlyuggatjuk egymást családos tini lámúrós rímsáskák! Amiben ilyen fel-le nézős enyelgés is volt, mert a fogyatékos ipsének nem volt létrája!-
-Létra? Enyelgés? Csak nem...Shakespeare egyik művére gondolsz?-
-BINGÓÓÓÓÓ! Hogy is...mingyá bevillan!- lódultam ritmikus gimnasztika programmal jobbra-balra. Sajna, ettől még kevesebb hangyafingnyi mámorral tákoltam össze a darabokat. Ki a franc bír centrifugában rángatózva hetedhét ország távlatban átbújt irományt idézgetni. Volt ott valami névkártyás hóbelebanc, gyümölcs, ja nem, gyümölcsös placc, meg fix, hogy a pipinél akart erényövet kapcsolni a muksó. Persze nem jött be neki, mert a szülők beriasztózták a cicilánykát és mutter ezerrel csörtetett dörömbölni. De előtte még szerep játszottak egyet, mert angyalka szerkót aggatott a pipre perverz Romeo.
-Szólj még, édes angyaaaal,...mer...mer...mert ebben a retkes lebujban,
Fölém tor...pff...nyosulva kelted glóriás szent képét.
Egyházak papopopolta mennyek...betukmált hírnöke vagy,
Láthatatlan mese, hiteletletlen halandók megsillanó szemében,
Kik...rendőröket hívva szitteltetnek le közszemle sértésért,
S cellád ablakából...höhö...sirathatod égre törekvő szárnyaidat.-
Szenvedős ábrázattal kapaszkodtam cunami idején a favár cölöpébe és ezerrel sasoltam mit fognak reagálni az enyhén szólva átreformált benyögésemhez. Jobbik verzióban csak hagynak megdögleni a szeszpárolgásig, vagy rám borítják a kócerájt.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te32500/45000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptyHétf. Nov. 23, 2009 10:12 am

-[Rekedt kappan kornyikál, avagy mámoros játszótéri randevú Shakespeare-t idézve...]-

Majdnem a torkomon akadt a szó, mikor egyszer csak mellettem termett Masaki, aztán a következő pillanatban már el is tűnt onnan. Kellett néhány másodperc, mire szegény agyam fel tudta dolgozni az őt érő eseményeket és teljes zavarodottsággal konstatálta hogy az előbbi dalolászó társa teljesen köddé vált. Hiába néztem körbe a bunkerünk minden szegeltében, hogy hova rejtőzhetett, semmi nyomát sem leltem, hiába rohangásztam körbe legalább ötször azt a két négyzetméternyi helyet, míg végül célirányba nem vezetett az őszintén előtörő helyzetkommentálása a korlát külső szélén lógva.
Hebegve habogva, még mindig egyáltalán nem képben lévén kértem felvilágosítást a kialakult harci helyzetről, amire egy barkóbára invitáló játszadozásban kaptam meg, vagyis inkább kellett saját magamnak rájönnöm a válaszra.
-Létra? -*Hm, hegedűs a háztetőn? áh minek akarna hegedülni... meg abban nem is családháborúznak, vagy lehet hogy igen? de akkor biztos hogy nem az a fő sarkalatos pontja...* -filozofálgattam el magamnak az újabb és újabb támpontokat megkapva- Enyelgés? Csak nem...Shakespeare egyik művére gondolsz?- *Ez lesz az, erre minden segítség illik* -ugrott be hirtelen az unásig elcsépelt Rómeó és Júlia. Felettébb örülvén eme hatalmas gondolkodásbeli komplexitást igénylő eredményemnek eszembe sem jutott fennakadni azon, hogy minek neki ez a szerelmes dráma. Aztán mikor pár nagy nehezen összeszedett gondolatfoszlány után felhangzott a monológ, fittyet hányva az esti csípős szellőre kezdett képen vágni a zavarban levőket sújtó sivatagi tájakról szökött főnszél.
Mámoros modern Rómeót alakítván csimpaszkodott az alkalmilag kinevezett erkély aljára és a monológ befejezte után várta a totál leblokkolt Júliája válaszát.
-Hátööö....izé....vagyis ez, nagyon szép volt, de de miért kaptam? -hajoltam ki a korláton totálisan vörös fejjel. -Értékelem a művészetet, sőt még azt is különösen kellemesen meglepőnek találtam hogy te még ilyen borgőzös jókedvedben is ilyesmit idézel, de de azért ilyet mégsem mond az ember csak úgy akárkinek, vagy igen? Mert nekem eddig még nem mondtak ilyet, és hát sszóval csak vagyis tudod, mégha nem is gondoltad komolyan akkor is, na tehát, arra akartam kilyukadni, hogy EZ kedves volt tőled. -adtam elő a totálisan érthetetlen és követhetetlen gondolataim eme szavakban való kivetülését. Pluszban annyira lekötötte az összes figyelmem a hallottaktól való elvonatkoztatás, hogy észre sem vettem, hogy már olyannyira ki vagyok hajolva a korláton, hogy közelebbről tudjak magyarázni Masakinak, hogy vészesen közelítek afelé a pont felé, ahol a krumplis zsákomra ható erőkar átbillen a bentről a kifelé, és közelebbi találkozásba kerülök a tériszonyosan szédítő magasság másik felével.
Kellett nekem az ördögöt a falra festni... amint tudatába kerültem eme pengeélen táncoló testhelyzetemnek, máris vége szakadt az eddig precízen beirányzékolt egyensúlynak. Épp csak annyi időm volt, hogy elkiáltsam magam hogy " Vigyáááááz!" máris buktam előrefelé, egyenesen Masakira.
Pozitívumát nézve az eseménynek, egyrészt végre kijutottam alkalmi börtönömből, másrészt puhára estem... Valljuk be egyik sem hátrány, tekintve azt a gigászi magasságot, ahonnan az utamat megkezdtem. Aztán pár másodperces fáziskéséssel gyökeret vert a tudatomban az is hogy én most épp megint hol leledzem.
-Jesszus! -kaptam el a kezem gyorsan hátha rossz helyre nyúltam, és következő lendülettel ugrottam is hátra a homokozó másik felébe. -Hopsz, izé ne haragudj. -dörzsölgettem a hátsóm, amit út közben szépen bevertem a homokozó szegélyébe.- De de azt hiszem végre megmentettél ha azt vesszük. -jutott el az agyamig a végső konklúzió, hogy újra a szabadság édes levegőjét szívom.
-És és most, most mi a terved hős lovag? -érdeklődtem a további haditervekről, remélvén, hogy nem a fele királyságomat kéri, mert azzal sajnos pillanatnyilag nem rendelkezem, sőt ha jobban belegondolunk, inkább ő adta oda nekem a fele királyságát azzal hogy ott lakhatok nála. Mert az a szoba... na aki ott nem érzi magát luxusban az elmehet a hilton elé utcát seperni, mert marhára nagyigényű egy tuskó. Mindenesetre én száz százalékban meg voltam elégedve az elhelyezésemmel, csak épp azt nem tudtam mivel jutalmazzam meg a hős megmentőmet.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te53000/65000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptyKedd Dec. 01, 2009 8:01 am

-[Rekedt kappan kornyikál, avagy mámoros játszótéri randevú Shakespeare-t idézve...]-

Eszelős tempóval húzott Mekecske ufo gondolatterelő sisakot a sérómra, mert tejeltetni akartam! Rohadtul bírtam infó elemeket egymás mellé dobálni, hiszen az pattant ki önállósodásért kiáltó tiniként az agyalapi nyúlványaimból, hogy lehet besértődik a negatív irányba herdált kókler, talázsi fosztó, meggybefőtt csócsáló, vega csótány rizsámtól! Elvégre elég rapelésre alkalmatlan szóhadjáratot kerekítettem a getto-ba teleportálva. Cuppantam is a kaktuszoktól fődíjként bezsákolt tüskéket begyűjteni, elvégre saját védekező mechanizmusától jajveszékelő, depresszív zöldséget még egyetlen lény sem pipált le ezen a megtaposott gömbön! Miután meg wc pumpával rákattantam az ingatag fára, foltos macska ferde hajlamaival felszerelkezve cakkoztam többed magam bagolylesős világra kilátással árbockeresgélést lezavarni kilencven vitorláig. A fáról fejjel lefelé ingázó dzsungelharcos stílusom gyakorlása abban azért nem gátolta az összes meglévő véremmel feltankolt pofámat, amiből reménykedtem nem fog ötösszökőkút formájában pisilő, nudista, pedofil, brüsszeli kiscsávesz mintájára dőlni a piros létyó. Épp elég atombunker rohasztó gáztámadás, hogy kurvára nem vágom hol a madárfosás bombától közveszélyes fent és melyik alvilági gengszter filmben árul csempész cigit a lent! Csak azt csekkoltam le a fakopács kopogtató densszel, hogy valamilyen Nasa űrállomás körpályára lőtték az izék faját emlegető hozzám nyögdécselő műhódat. Sőt még az is Vili bá nyilával teli trafált, neki kurvára nem ezt kéne hadoválni! Lelécelhetett a súgó az idióta mindenes ürgével. Az egészségre káros szappan helyett folyékony kézmosó operákban, úgyis folyton azok a "hű-de-paraszt-és-milyen-piszkosul-dögös" muksók! Na, de én tróger falva büszkeség és balítélet növendéke nem adhatom a bolhanyakörvemet ilyen könnyen!
-BASZOD! Nem aztaztaztat...AZT! Azt mondtad!...He? Melyik Józskát nem említettem neked?-
Tárgyaltam le csökött alföldi síkság euforikus virágültetvény szétgórálásommal, hogy marhára nem szeletelem miféle penészes sajt receptről szónokolok, meg melyik díjnyertes, első kézből tenyésztett oroszlán sörény növesztő tablettámért jutalmaztak pozitív reflektor fénnyel. Ezek után meg áfonya vagy meggy több pink tartalom vitája volt, melyik Vénuszról hasast vágó rokon küld el homokot nyelni. Két cifra köpés között mégis no stress-eltem volna, ha nem vonyítva szólongatná a mazochistát, önfeláldozó jogcím alatt. Elvégre én egoista és nem köznépista hírében mérgezem a rühes raktárba menekült tábort alapító kúszóbabok, amúgy is elföldelt életét.
-Faszákosan semmi!-
-Micsodaaa?-
-Aszondtam nenenem hull'ottam atomjaimra!-
-Áh! De, de azt hiszem végre megmentettél, ha azt vesszük. -
-Ja? JAAA! Amputáld a fél csülölköd az...tán húzom, mint a vadlibák szuper alakzatbaaaaaan!-
-Kanibál...-
-Nins...csöööh! Én pöckös úri köcsög vagyok! Kés-villa-olló...ásó-kapa-nagyharang...höh...nem eszem!-
Kapálóztam partra dobott, szenzoraitól rövid távon fosztott delfin szárnypróbálgatásaival. Aztán kisebb fajta mutálódás révén átbúvárkodtam magam homokibb állattá és erősen turbóztatva az evolúciós állományt kikapirgáltam a dupla látássá leszűkült tetőponti, szesz párologtatta burasejtjeim között, mert a lenyúlt firkálmány nem daruról lezakózással heppy end-elt be! Viszont vehetjük elföldelésnek a cuccost! Én kurvára táptalajmentes föld alatt vagyok, derékövig! Egye meg a diabetikus kekszzabáló nyugdíjas! Lekopíroztuk az eredetiség vizsgálat mentes szerzeményt, aztán cső-csumi-fakabát! Úgyse cincognék ki több módosítást. Ettől a múltba csettintős hányatós bulitól bevillogott a kurzor, még nem löktem sódert a miért-minek dupla számításos matek példatárra és mivel ködösített felfogó képességgel hajították hozzám tutira hadoválni fogok egy lányregényt. A vasvillával bökdöső bikavonzó énem persze nem húzta be a villáját a látótérből! Kötelező kínzó program, hogy kitalált egy maximum önégésre alkalmas tippet.
-Kő, papíííííír...pap-ír...öööh...-
-Olló?-
-Azaaaa! Csitte és fülezz! Játszunk egy ilyen...bigyu'lát! Ha legaty...ásodooom felelszolgálom a titkosított nagyi desszertet, hogy...hogy-hogy...minek költészkedtem! Ohké?-
Próbálkoztam a hintázás helyett, csak az orrom elé hajolgatni, miközben ezerrel tátottam a szám sült galambra várva. Csak elfogadnám ezt az ajánlkozást, ha kíváncsi pletyka fészek lennék és én az vagyok! MUHAHA! Kár, hogy jelenleg az én seggem környékezi a boncasztal.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te32500/45000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptyKedd Dec. 01, 2009 9:16 am

-[Rekedt kappan kornyikál, avagy mámoros játszótéri randevú Shakespeare-t idézve...]-

Be kell valljam, igencsak szíven ütött, vagyis inkább az onnan kipárolgó, és az agyam által rózsaszínre színezett leányálmos képzeletbuborékomat vágta tönkre a kannibalisztikus kijelntése, mivel gyermeteg lelkivilágom nem épp ilyen megvilágításban látta, ahogy a hős lovag a hajadon kezére pályázik nyárson megsütve, vagy hamár ilyen úrias magasságokba helyezte magát, akkor netán pácolva és puhára párolva....
*Mondhatom szép kis fizetség... nem ám hogy csak jelképesen értené.... bár ha úgy értené, akkor meg hozzá kéne mennem feleségül? Anyám, ezt inkább mégsem akarom... Egyáltalán nem terveztem még férjhez menni vagy száz évig... és pláne nem Masakihoz* -vert ki hirtelen a víz, és bámultam rá halálrasápadt tekintettel. - *Hogy én meg ő, meg én meg ő, meg.... * -játszottam el ezt még egy darabig, de aztán miután meguntam azt, hogy egy csodálatosan összetett és kiúttalan körkörösen önmagába visszatérő körmondatba csöppentem, úgy döntöttem inkább hagyom a témát, és arra koncentrálok vajon mit kéne kibarkóbázni. Mindig is szerettem a fejtörő játékokat, persze csak addig, amíg azt nem annyira a realitás fizikai talaján képzelték játszani, mint ahogy az előbb kiborultam a mászókából. Szerencsére nem okozott maradandóan maradandónak mondható károsodást az amúgy már milliónyi agysejtet gyászoló fejem eddig összetetten működőnek mondhatott neuronszerkezetében.
-Kőőőpapííírollllóóóó!! -csillantak fel egyből a szemeim a nagy nehezen összehozott meghatározást meghallva. Oly annyira lekötött a lelkesedés, hogy eme rég elfeledettnek hitt unaloműző óvodáskori időtöltést űzhetem, hogy megintcsak szépen kiment a fejemből az előbbi gondolatsor ami annyira nagy sokkot okozott bennem. Hihetetlen, hogy mennyire le lehet kenyerezni efféle marhaságokkal. Szinte már az előbb említett korosztályt alakítva pattantam oda Masaki elé a homokba és legyezgettem előtte azért, hogy végre figyeljen már egy kicsit rám, is a ma ugyan csodaszép mintázatot öltő csillagzat helyett, de azt megnézheti utána is... Most játékidő van... Márcsak azért is, mert elvileg ha most legyőzöm, akkor lehull a lepel, az időközben megintcsak eszembe ötlő felvetésre gyártott választalan homályomról, hogy mégis miféle indíttatásoktól vezérelve ragadta magához nem is feltételezett shakespeare-i műveltségét.
-Nah, most csukd össze az öklöd, hadonássz és kiabálj! -rángattam a kezét, mint egy idegbajos gyógypedagógus.
-Sehe...gítséé, jaaaahogy mostan nem eztet kéne?.... -kezdett végre ráérezni a lényegre.
-Nem hááát. Hanem hogy kőőőpapííírollllóóóóó. -lóbáltam az orra előtt a kezem és határozott szilaj taktikát bevetve egy kővel kezdtem.
-Jahha emlékszeeeem! -világosodott meg egy szemvillanás alatt.
Naná, hogy ő is ezt a taktikát alkalmazta. Vagy lehet hogy csak szimplán úgy maradt a keze...mindegy, az első menet döntetlen.
-Höhö, egyforma, forma....heh. -
-Nemééér.... megint... -durcáztam be, és visszavágót követeltem.
-jóhóó meheeginiiit! -vett fel most egy harci pozíciót velem szemben.
Ez a meccs nem maradhatott eldöntetlenül... hajtott a kíváncsiság, és a helyzet mihamarabbi tisztázásának szent tüze. Ha nem tudnám, hogy még nem vagyok teljesen józan, komolyan azt hittem volna, hogy világítani is kezdte, de szerencsére odáig nem fajultak a vad képzelgéseim tárházából előszedett filmszerű jelenetfoszlányok. Cselesen bevetve a gondolat mögé gondolás mögé gondolás bonyolult művészetét feltételeztem hogy ő megint követ lép... Egyrészt mert az a legkönnyebben kivitelezhető jelen helyzetben, meg másrészt azt gondolhatná, hogy én most azért raknék papírt, hogy győzzek, de ő most ezért csakazért sem követ kar, ergó marad az olló. De mivel én beleláthatok a gondolatai mögé, ezért mégsem ollót rak, mert én erre követ raknék, és akkor nyernék, ezért azt hiszi hogy én ollót fogok rakni, és arra azért tesz újból követ.
De... túljárva minden lehetséges feltételezésén én most bevetem az ultimate nyerési technikámat.
-Papíííííírrr! Nyerteeeeem! -álltam neki örömujjongani, hiszen minden feltételezésem helyesnek bizonyult.
-Heh? -nézegette a továbbra is ökölbe szorított kezét
-Semmi heh, most pedig kivele, miért szavaltál nekem Rómeóóót? - kezdtem nyaggatni.
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te16000/30000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (16000/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptyPént. Dec. 04, 2009 8:05 am

ˇ^ˇ^ Reggeli szürkeség ^ˇ^ˇ


Az idő egyre csak telt, de ehhez képest egész kellemesnek tartottam Karioto társaságát. Kitudja, talán még barátság is lehet ebből a véletlen összefutásból.
- Öhm… igen, egy idő után meg lehet szokni, és már aztán úgy érzi az ember, mintha nem is lenne egyedül…
Kicsit fájt, hogy hazudnom kell neki, hiszen végül is nem teljesen egyedül élek. Ott vannak például a vaizardok, akikre úgy vigyázok, mintha a gyerekeim lennének. Néhányan talán olyan korúak is. Nem tudtam, hogy mennyit árulhatok el a vaizardokról. Arról még csak fogalmam se volt, hogy Seireitei egyáltalán mennyit tud róluk. Jól van… tudom… rosszak az informáió forrásaim. Kisukét is már helyre kéne tenni, de valahogy semmi kedvem nincs hozzá, ráadásul lehet, hogy még Yoruichi is leszedné miatta a fejemet. Azt meg abszolúte nem szeretném.
- Igen… Lényegében én is a főnökök miatt jöttem el még régebben, na meg azért, mert kíváncsi voltam, hogy hogy is élnek itt az emberek.
Mosolyogtam barátságosan. Meglepő, hogy régebben mennyire odavoltam az emberekért, most pedig egy vagyok közülük. Furcsa ez az egész…
Hirtelen furcsa érzés kerített hatalmába… Mintha valamit elfelejtettem volna, majd beugrott…
- A francba!
Ugrottam ki a hintából, ami a lendülettől hátra indult, majd a térdhajlatomnak csapódott.
- Ne haragudj, de most el kell mennem. Akadt valami, amiről teljesen megfeledkeztem.
Kértem bocsánatot, majd egy meghajlás, és egy „Szia” kíséretében el is shunpoztam.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te53000/65000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptySzer. Dec. 09, 2009 9:49 am

-[Rekedt kappan kornyikál, avagy mámoros játszótéri randevú Shakespeare-t idézve...]-

Döglött muslica haláltusájával centrifugáltam körbe véreres látótojásaimat, amiket már garantáltan nem kell forró lávába hajítani, mivel a benyakalt százalékoknak hála olyan egyenlítői tangabugyis literizzadás tombol, hogy a Gorillaz már rohadtul nem Clint Eastwood-ról papolna a majmok bolygós klipjében. Szóval vonatkerék pumpáló stresszoldó kúrájával élve pörgettem fel a mércémet, hogy egyáltalán képmezőbe férjen csíkokat húzgáló lézerfény kis asszonyság, aki mellesleg igen orrvérzést okozhat ünnepekkor, de ebben a betervezetlenül eltolt bőr óra-szőr perc-csont másodperc trióban inkább skatulyáztam milyen anyagot szippantott. Igazán lepasszolhatná, mert úgy keresztbe fordult, ahogy lámpánál vár megváltást gyalogkakukk fakabát. Le se csekkoltam a repcsijegyet alaszkai látvány nézelődésre, minek csápol kivénhedt rockernek az első sorból, valami bőrszerkős hancúrhoz bekészített tápoló eszközöket sorolgatva. Bár abból kiindulva, hogy azok a tökszorongató cuccban vonagló idióták acélpótlásért nyalogatják egymás gitárhúrjait már nem igazán kéne meresztgetnem Jézust váltó messiás csókára. Rúgjuk is szépen a fekvőlécek alá ezt a témát, úgyis ott rohad a többi számkivetett csöves. Köbö ekkor buktam be fejest csobbanva fogatlan tata által összehozott padlómosó medencébe! Valamiről, aminek kilétéről hónaljszaglászó megszállott csepegtetésem se leledzett meteorzáporra lecsúsztam. Ott álltam ceruzával hegyezett csókaként befagyva a mamutok közé és jóságosztó ököllel kéregettem alamizsnát. Közben körülöttem veszett koboldok pattogtak, majd hunyorgásos molesztáló azonosítgatás után bevillant, hogy egyetlen nikkelbolha pattog és nyerít, ja nem, nyert üvölt fába szorult féregként.
Kapdosva az információs pult csámcsogó macájáért, hogy köpje kifelé Lila Orgona hercegnő fodrászának számát, kezdett derengeni a horizonton egy vadász puskájával kilyuggatott varjú zuhanó repte. Oltári kipufogó szipós kutya égés, milyen mocskosul bekajáltam ezt a szitut. Ki kellett böknöm minek vakeráltam egy régen megfikkant, sosem élt ipse parfümét használó, nyálas képű, aranyozott bidés, orrmeszelő törpe firkáit! Ráadásul azt se kapu telefonoztam Einstein-nek, hogy melyik elméletével bombáztam le Sárgulásospattenástelep szobáját. Viszont túlfejlett én-fényezéssel felszerelkezett ábrázatomat se hagyhattam pácban, ezért bagolyhobózási fejbiccentést túlszárnyalva kellett kihúzni a világvégét. Majd beleszövetem vakon is lemezkiadó cég főnökének hajtincseit a sztoriba, csak be kellett vagányodnom, mielőtt rám vetődne aksiról szabadult "AAA".
-Pssssz! Ha ígyeeee vered...aaaa tamtamtatam dob'ot elelfutnak az agyku'kacaim!-
-Jóóóóó,de akkor mond mááááár!-
-Cssss!-
-Deh!-
-CSSSSSSSS!
-De-deeeee!
-KUSS!-
Löktem be a működő pálcikámat és forrasztottam be feneketlen bendő pofáját. Ha egyszer bekeretezendően emberi halandzsával hajítottam hozzá a kérésem, akkor már minimális segélyezési alap, hogy lapít a kukoricásban és ezerrel hörög mikor tiplizik el a lapátos gyilkos. Abban a kampóra boxernél aggatóz percben, hogy tücskök kufircoltak a bokorban rázendítettem mínuszba rúgó értelmiségi szinttel rizsázni mindenféle kikúszó betűt, aztán alakítgattam őket, hátha összejön kifacsarintgatni való belőlük.
-Naja, mingyá mááss! Azééér, mertet orbitálisan...höh, ez a szó...valami rágó reklámból jöt? Jaja! Mer?...mer! Izé...hogy aaa...férfi meg nő, meg homo-hor...hormonális kisüléses grillparti...kedvetlentelek...kedvellek, vagy mi!-
A tantusz üllőként csapott fejbe, mekkora szerencsétlen gyökér vagyok,ha bepiálok. Több se kellett. Iszkoltam a helyszínről ezerrel! Kell a Manyi néni buzogányvirágos receptjének mit szednek még ki pislantással! Vonszoltam ezerrel szumósokkal telepakolt csülkeimet. Azonban nem jutott el a burámig merre is kotrok, ettől féltávnál lábbütyök nyomott egy satuféket és szép ívesen beborultam valami kemény szarba. Elveszett az éterben milyen szutyok lehet, de még ebben a takonysötét dzsuvában is rikított! Lehet mindjárt fellőnek Plútót keresni a csillagok között.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te32500/45000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptySzer. Dec. 09, 2009 11:20 pm

-[Rekedt kappan kornyikál, avagy mámoros játszótéri randevú Shakespeare-t idézve...]-

Én már annyira kíváncsi voltam, hogy nem bírtam csendben megülni a fenekemen, hogy a szemmel szugerálás módszerével ráncigáljam ki Masakiból a hőn áhított mondatokat, amiket lehet nem is áhítok annyira hőn, hogyha belegondolok hogy miféle indíttatások vezérelték eme költői megfogalmazás megalkotásában, de mindenképp tudnom kellett az igazságot, hiszen hamár egyszer rólam van szó, akkor pláne megillet hogy tisztában legyek a helyzet értelmével. Eme nemes cél elérését szem előtt tartva próbálta a szavak mezején is síkba szállni, de csak azt értem el vele, hogy elkezdtünk játszani egy újabb egy kezemen megszámolható életkorban dívó igen-nem-de-denemis játékot. Beletelt egy kis időbe mire beláttam hogy ezzel nem megyek semmire és inkább türelmesen meg kellene várnom míg megalkotja a várva várt mondatokat végre. De csak nem akart két egymással értelmileg a legkisebb kapcsolatot is mutató szóösszetétel sem kijönni belőle, ezért már doboltam a térdemen, és köröket rajzolgattam a homokba, de persze mindezt úgy hogy közben árgus szemmel figyeltem arcának minden rezdülését ami a mondandóját értelmezni segítő legapróbb hint-eket adhatja. Alapesetben már rég totál vörös fejjel buktam volna be a legközelebbi hintarúd mögé amiért ilyen intenzíven bámulom, de most olyannyira lekötött az értelmezés feladata, hogy erről az apróságról meg is feledkeztem. Azt viszont csodálkozva konstatáltam, hogy eddig észre sem vettem hogy ennyire közelről még nem is volt lehetőségem szemügyre venni a mellesleg igen tetszetős vörös árnyalatokban pompázó szemét, már amennyit láttam belőle az utcalámpák sejtelmesen derengő ezüstszín fényében. Jó az igaz, hogy az erős alkoholos behatástól még az a része is vörös volt aminek nem kellett volna, de azt leszámítva tényleg szép volt na...
Elmerülve ezen gondolatmenetemben, majdnem meg is feledkeztem arról ami az előbb még minden kíváncsiságom drótkötelén légtornászt megszégyenítő manőverekkel ugrándozott. Igazából csak az utolsó épkézláb szót kaptam el a nagy nehezen összegórált nyelvtantanárt sírvafakasztó mondatból. De azt hiszem az egésznek ez volt a lényege....
Nem tudom mennyire gondolta komolyan, de én komolyan gondoltam hogy ott helyben elfelejtek levegőt venni. Ledermedve, a szemszínéhez hasonló árnyalatokban pompázó fizimiskával térdepeltem a földön, és szedtem volna össze a válaszreakcióm, de mire egy értelmes mondatot megfogalmazhattam volna, már faképnél is hagytak.
-De, de de de...de de.... -akadtam el itt, nagyban utána mutogatva hogy álljon már meg, mert így nem hallja amit mondani akarok, de mivel háttal volt nekem így nagy valószínűséggel hiába hadonásztam össze-vissza.
*Lehet hogy csak marhaságból mondta....de akkor az lett volna a következő hogy az arcombaröhög, és benyög egy olyat, hogy "ezt szépen bekajáltad" vagy valami, de de de az hogy így elrohan, vagyis támolyog ha őszintén akarjuk lefesteni a realitás valós síkján lezajló eseményeket, ami a gondolatmenet lefolytatása szempontjából teljesen lényegtelen ugyan, de mindegy azért legyünk precízek, na szóval ez valahogy nagyon nagyon nem tiszta.... * -jutottam el erre az egetrengetően megnyugtató végkövetkeztetésre.
-Masakiiii de várj már meeeeg! - indultam meg utána, csak azt nem tudom, hogy minek, hiszen ha megint szemtől szemben állok előtte, akkor sem fognak megtáltosodva értelmet nyerni a fejemben kuszán rohangászó légtáncosok akik most nem a kíváncsiságomat, hanem a józan ítélőképességemet nyúzzák.
Egy darabig még radaroztam a nyomát, de aztán hirtelen eltűnt a horizontól, és cseppet kétségbe esetem.
-Hol? Hova vagy eltűntél? - araszoltam előre, körbe körbe nézegetve, de hirtelen azt vettem észre, hogy belerúgtam valami puhába, aminek következtében megbotlottam és egyenes ívben keresztülesve rajta bukfenceztem előre egyet keresztül a hasonlóképp előttem elterülő mászókán. Még benne maradva a lendületben ugrottam talpra azonnal hiszen megtaláltam akit kerestem*
-Masaki! -hajoltam fölé ahogy vízszintesben fetrengve a csillagokat nézte. -Mondd csak, azt a kedvelést azt csak kedvtelésnek értetted amiért most itt játszunk a téren, vagy, vagy tényleg kedvelésnek, csak mert ott lakom vele már egy ideje és nem kiabálsz velem annyit mint a többiekkel, és meg a főképp ok, hogy egyáltalán ott lakhatom? -fogalmaztam bőszen, de értelem nem volt benne, csak a magam számára tettem egyre egyértelműbbé, hogy igenis engem is foglalkoztat ez a helyzet.
-Úristen! -nyögtem be, ahogy elgondolkodtam, bár pontosan nem tudom milyen következtetésre jutottam, csak azt tudom hogy ez volt rá a kommentárom. -Mármint nem úgy értettem, hogy úristen, hogy kedvelsz vagy hogy ez annyira rossz, csak csak tudod, olyan váratlan, meg hát én eddig azt hittem hogy mi mint régen, hogy utáljuk egymást tudod, annak idején sokat veszekedtünk, meg satöbbi. -kommentáltam lefelé az arcába bámulva totál vörösen. - De mostanság már tudod, én sem utállak annyira mint régen, vagyishogy egész jó veled lakni.... -kezdtem én is vallani, bár ha józan lennék tuti nem mondtam volna semmi effélét, míg harapófogóval nem szedik ki belőlem. Aztán hirtelen elhallgattam. Csak ácsorogtam ott Masaki fölött és vártam, hogy milyen nindzsamozdulattal söpör el az útból, és lép le valahova jó messzire.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te53000/65000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 24, 2009 11:04 am

-[Rekedt kappan kornyikál, avagy mámoros játszótéri randevú Shakespeare-t idézve...]-

Megkergült iránytű vadászatával felérve matattam trotyakos zöld maszlag után, hiszen köcsög moha csak északra meri tolni a képét. Biztos faszormányosan berágtak rá a többiek! Mekkora tápoldatos substral palánta lenne már, ha a trójai szerencsétlenkedés alapján rúgták volna ki a felsőbbrendű körből! Egy féreg járta, mocskos aranyba vágott egészség faktor miatt! Beszarás, mekkora gyökerek ezek a lepedőben szédelgő patyolat mamuszok! És még lehidalnak, hogy mikróba méretekkel vannak felszerelkezve a humanoid létformák! Egy mocskos 'Legszebbnek!' felirat miatt kapartatták ki a trójai bárányok fogkoronáit! Mondjuk, baszottul könnyű száz éven belül elhulló csicskákat irtani a saját egoista picsáik helyett. Annak az Érisz írisz szentjános bogár fajzatnak is mi a pöcsért nem voltak képesek egy retkes meghívót küldeni, oszt kidobatják egy unatkozó csövessel. Ne előzze már meg Krampusz Tamás az éjféli misét! Annyi atomtápos fószer nem bír el egy vinnyogva bowlingozó szukával?! Mekkora rohadt hanta...Ez olyan, mintha Szuperman lagziján epilepsziás rohamot kapna Vasember és Octopus véletlenül nájlonzsákban kikukázta volna orvosi táskáját, ezért utolsó kenetet feldobva tépne le függönyt, hogy ne is kelljen csekkolniuk hörögve rángatózó haverjukat. "Vagdalt nyári turista üszkösödési kannibál nyársára gázak ezek a holtkórosok!" Horkoltam csipeszelt ruhaszárító üzemmódban, miközben szólított a szent anya. Valamiért nagyon a bögyében dekkoltam, mert krumplis szatyrot baszarintott rám, amiről kiderült él és mozog. Kurva természetes a biohazard szteroid! Itt pampog nekem egy cső kukorica! Akkora mint a felmosó pincsik meséiben a vörös répa, amit minden áron tőből ráncigálnak. Fasznak kellett azoknak is kilométeres fallosz! Tán öt évig zöldség diétán tengődést véstek naplóba? Ráadásul olyan kínai Dzsingisz kán halandzsával traktált, amitől a fülzsírom ketté állva fejelgette a betont.
-Meva? Milyen kééééj'lak meg ke...dvetlen kedvtelés?-
-NEEEEEM!-
-Há akkor?-
-Tudod, az...az, amit az...az előbb mondtál!-
-Ajaaa...jaaaa! Keeeeed...veeell...eeeeeek! Mere?-
Tapostak tövig farkamra, legalábbis annyira vonyítottam a holdra. Biztos rokonlátogatási kényszerem támadt. Az őseimet úgyis arcon térdelném köszönés képen az öcsémet meg fejbe küldeném egy szőrös vacakkal. Vhoa, szétmarcangolni való kis tömött varjúk! Rám gerjedt azonnal taknyos korom és rikító színű szivacsokat akartam cafatokra szedni. Szerelmes love sztorikat vartyognék a vinnyogó arcukba! Kellett egy szutyok! Szorítottam be a szappanbuborékokat, mert nekem piszkosul erős késztetésem támadt betámadni egy kerek, szivacsos, élőlény degenerált változatot! Olyan bulinak tűnt atmoszférában keringő agysejtekkel, hogy én karolgatom a nagy büdös semmit valami szarra hivatkozva. Hát én menő vagyok! Azt mondom ott van egy láthatatlan varangy, akkor az ott pöffeszkedik!
-Plüüüüüüüüss!-
Kapálóztam hisztérikus toronyóra imádkozással. Szépségesen előre szaltózva változtattam lakhelyet és kommandóztam be gén kezelt, Bonduelle kukorica tenyészetet. Így a vakbotyán látás viszonyokban giccsparádésan tökéletes áldozatnak bizonyult felesleges nyálverés leadására. Azon meg ráérek fejfájás hullámok között elmélkedni honnan nyeltem el nyolcszáz szilvát a pofámra.
-Villodzó üvegbúra gülüs, zsebbicskával szelhető, párna trancsírozóan puha mitugrászoook! Imádoooooom!-
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te32500/45000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptyPént. Dec. 25, 2009 9:39 am

-[Rekedt kappan kornyikál, avagy mámoros játszótéri randevú Shakespeare-t idézve...]-

Elkeseredett kísérleteim önmagam mélységesen morze kódolt érzésszerűségeinek feltárására, csúfosan kudarcba fulladtak, ugyanis hallgatóságom nem mozgott teljesen a józaneszűség kézzel fogható talaján. Hiába próbáltam minden erőmmel a tudtára adni, hogy úgy fest a helyzet, hogy oda-vissza stimmel az amit az előbb kinyögött, nem nagyon tudtam vele bekopogtatni az illuminált illúziók által megostromolt tökfejébe. Bár nem is tudom mit vártam ettől a kinyilatkoztatástól, hacsak talán nem azt hogy most szépen hepiend és vége a sztorinak? Eh messze járunk még attól...
Szörnyen elszégyellve magam vizslattam az engem vizslató Masakit, aki képes volt ahhoz a szörnyűséghez folyamodni, hogy ismételtem megosztotta velem a nemrég kinyilvánított mondandóját. Erre aztán lőttek a további monológomnak... a nagy nehezen összeszedett gondolati mondataim lánc-lánc-eszterláncot játszva szökdécseltek melegebb éghajlatra.
*Galád egy taktika, mondhatom, mégha tisztában sincs azzal amiket hadovál, de akkor is... orvul el tud vele hallgattatni nem mondom...* - zsörtölődtem magamban egy sort, félrébb húzódva játszótársam látóköréből. De amint szabad kilátást nyert a fejem helyett a csillagos égboltra feltámadt benne egy újabb állati ösztön.
-Jesszus! Már nem csak vámpír hanem farkasember is? -huppantam fenékre a hirtelen meglepetéstől. Olyan átéléssel vonyította meg a holdat, hogy lassan már kezdtem várni mikor bukkan fel itt mögöttem néhány falkatársa.
-Nem semmi egy hibrid... csak át ne változzon itt nekem valami szőrös szörnyeteggé! Vagy ne adj isten megharapjon! A vámpír dolog talán még csak-csak oké, mert hát azért az mégis más, de hogy vérfarkas legyek...na nee azért annyira nem dúl bennem az alkonyat. Szép is lenne ha egyszer csak azon kapnám magam hogy a nyers húst marcangolom a hűtőből... Szörnyű! Az tele van mindenféle mikrotenyészettel, ki tudja miféle vérhast szedek össze... -mormogtam magamban, mikor egyszer csak azt vettem észre hogy a szörnyeteg valami kivehetetlen hörgést hallatva célbavett.
-Fuss az életedéééért! -kiabáltam de már késő volt. Nem volt időm arra hogy felálljak és futásnak eredjek. Hihetetlen gyorsaságának, és emberfeletti reflexeinek hála a vadállat könyörtelenül rámvetette magát és leterített. Vörös szemei fenyegetően csillantak meg az éjszakai fényben amint rám nézett. Én reszkettem, és mozdulni sem bírtam, de aztán gyorsan összeszedtem magam, mert küzdenem kellett az életemért. Azonban hiába tiltakoztam és kapálóztam, nem szabadulhattam az öleléséből....
*Öleléséből? Na várjunk csak... ha a ragadozó lecsap az áldozatára, azt nem ölelgeti szokta!* - vesztettem el teljesen az események fonalát, ahogy átszellemült tekintetű vadállatom újabb hörgéseit próbáltam számomra fogható jelekké alakítani. Megmozgatva az agyamban épen maradt összes szinapszist, hosszas átkapcsolásos kombináció után eljutottam arra a heuréka következtetésre, miszerint engem csúnyán benéztek.
*Na szép, még át sem változtatott, és máris szőrős ölelgetnivalónak néz...* -biggyesztettem le a szám sarkát, és tiltakozásképp beletörődően hagytam hadd ölelgesse ki magát, hátha akkor előbb abbahagyja. De ez nehezebb volt mint azt ahogy durcás kisgyermeki mivoltommal elterveztem. Eme túláradó örömmel fűszerezett közelség igencsak feltekerte a hőfokot nálam. Paprikavörös arccal vártam hogy vége legyen a rémálomnak. Bár ha ezt mondom megint csak hazudok magamnak. Mélyen legbelül igenis vágytam valami hasonlóra.
*Ha jobban belegondolok nem is tudom mikor öleltem meg valakit, vagy hagytam egyáltalán hogy ezt tegyék. Na jó Shuu kivétel, mert néha, ha nagyon rossz kedvem volt, hozzá mindig odabújtam hogy megnyugodjak, de ő mégis csak a lelkem része, szóval nem is igazán számít külön személynek.* -csodálkoztam ezen az újabb felfedezésen.
-Mas...Masaki, most már, izé...azt hiszem...elég lesz... -szabadítottam ki az egyik kezem, és nem túl erélyesen, csak a szándék mutatása végett pofozgatni kezdtem. Kezdett iszonyú melegem lenni, alig kaptam levegőt, és a józanodás jeleképp tompa fájdalom kezdte birtokba venni a fejemet. Remélem hamar veszi a lapot, mert ha csak pár percet is ki kell még így bírnom, szinte száz százalék, hogy élethű babává változva ájulok be a karjaiba.
-Masaki... el fogok... áj....nem vagyok..jól... -küzdöttem bőszen az éberen maradásért.
Ahogy éberség és eszméletlenség között lavíroztam képeket láttam magam előtt. Az egyik hinta tövében az oszlopnak dőlve Haruo állt és mosolygott. Felhagyva Masaki pofozgatásával felé nyújtottam a kezemet. De Haruo továbbra is csak állt és vigyorgott, miközben integetett is nekem. Majd leeresztette a kezét, és kicsit komolyabb arckifejezéssel mintha mondott volna valamit. Akármennyire füleltem, hallani nem igazán hallottam, és a szájáról sem nagyon tudtam olvasni, mert már eléggé homályosult előttem a kép, de mintha búcsúzkodott volna. Ezután fogta magát sarkon fordult, és eltűnt. Én pedig már egyáltalán nem tudtam hogy ébren vagyok-e vagy csak álmodom, de a jelek szerint még nem ájultam el, csak a képzeletem űz velem csúnya játékot.
-Haruo...Masaki... -bámultam üres tekintettel magam elé az érzéseim tengerébe veszve.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 3 Cl0te53000/65000Yumisawa Játszótér - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 3:22 am

-[Rekedt kappan kornyikál, avagy mámoros játszótéri randevú Shakespeare-t idézve...]-

Rémségek dioptriás pápaszemekkel nyomuló tulajának vernyogása mellett cuppantak egymásra az éjszakai söpredék FC tetves lényei. Jobban toltuk mint a híres amcsi stúdiók fajkeveredési törtetői! Nem rizsáztunk, nem szaglásztuk egymás valagát, csak benyomtam a szivacsbaba hódítást és minden ment, akár az ágyba hugyozás! Valszeg a túlzott fürdős kurva élvezkedés hippi gatyaszaggatás desszerttel menütől annyira káoszba züllöttek az agysejtjeim, hogy marhára röhejesnek lőttem be a kukoricából nyers agyvelőt dobáló ragadozóvá fejlődést. Az se tudott zavarni, hogy ez komplett tetűség, mint babból nokedlit szülni! Ki a picsát érdekli oszlopra beállva?! Akik most a lucskos pofájukkal vihognak, azok egy szennyes piros lámpás körlet díszvendégei Jabba Hot beajánlásával, mer kurvára nem úgy húztak karóba! Am se menne a Nagy Sándor hódítás. Szerintem a szerkó zárral szenderíteném jobblétre az egész vérkeringésem, ha szesztől párologtatott mécsesként nekifeszülnék a témának. Amúgy se vágom, mi a genyáért kellett azt a színes-szagos-ízes minden rohadt kacifántos beidegződésekre való kaucsuk zöldövezet szökevényt kotonnak keresztelni. Rohadt fantáziadús volt a pezsgőt bevedelő páros. Bettos épp akkor tankoltak fel 100% cotton lábszagfedővel. De vissza a lövésem sincs milyen hajnali tájolgáshoz, mert sípoltak a hallókürtömbe! Én nem tom mi baja támadt a baszott semmiből, viszont az hót ziher, rémisztgető harisnyakötős nyanya vizelettartási problematikájával csavargatta a fejkalapácsom.
-Ojvé-ojvé-huaaaa!-
Faroltam senkiföldje felé, valami szutykos gáton is áthátalva. Picsáért nem bírnak körímélt lökni itten zavarják le a magasugrást. Bassza meg! Most akkor bebasztam a versenyt?! Franba! Bár ha bepróbálkozom a tanyasi paraszt számtannal, akkor felette zavartam át a galambokat, szal enyimé a viktori! Amit nem tom mióta szokás Harou-nak nevezni. E valami szanszkrit kőtábla turházó eszköz, vagy Manyi néni vegytintájának titkos összetevője?! Há passz, de akkor se ér el a nirvana, ha feltámasztom Kurt Cobain-t.
-Miva? Milyen hanuka?-
Csapkodtam a tehén farkát, mer nem foltos. Aztán meg teszteltem a retekre behalt reflexeim. Köbö egész évezred elügetett szamaram mellett kurva tetemes port toszva a pofámba, mire ráindultam a szitura, el kéne csípni bealudt kukorica raptort. Igazán benn lehetne egy kisállat gondozó kézi firkában! Honnan a kisujjam szopásából kellett volna levágnom ez lesz?! Há a fajával se találkoztam nem hogy az alvás zavaraival. Mevan, ha téli lóbőr húzásra zendített rá?! Ez rosszabb poén, mint zsíros kenyeret kreálni az Eiffel toronyból. Borultam bokorba medve bundát lopni, miközben egy grif fruskát és aranykarátos koboldot megzsarolva hátamra csiribíztettem az égből rám szakadt házi állatkámat. Hiányzott a másnapos triplalátásnak menekülttábort nyitni, de csak nem adhatom be valamelyik csomagmegőrző ótvarba. A végén még összegányolja az elfuserált PETA kibaszott antibakteriális kéglim. Vagy a galaxist is kiplakátolják a rühes nevem hermafrodita nyavalyáival. Mekkora mocskos surmó őseim vannak már! Rám sóztak egy nemileg beazonosíthatatlan szerencsétlen sorból kiállító személyi szívatását! És még besértődtek, hogy ekkora tahó lettem. Hogy a picsába ne rágtam volna be?! Erről mindig bevillan mekkora gigaegoizmus szobrának felszeletése lenne, ha kiderülne az én elfuserált hímsoviniszta bárány búrámról, hogy nyalifali házi tündérkeként lebegtem körbe kicsiny családomat. De defektes volna, ha kierőszakoltam volna magamból egy kölköt. Bár volt valami atomgagyi gázrobbanás ökölparti, amiben a rozzant narancssárga hajú eperfiúnak...baszod, a se lehet százas! Narancsra hajaz erre pink gyümölcs név virít a lakcím igazolóján. Szal annak a tápos kicsi csírának - bocsáss meg Ichigo egyetlenemTT.TT...xD - úgy szólongatták a megmurderelt anyját, mint engem. Tiszta gáz! Ráadásul, ha a raktár dobozoló brigád leneszeli kapom az égi áldást. Én faszára összeteszem a két kezem és húzok templomba, csak ne lássák azt a retkes sorozatot! Viszont ekkora kussban uncsi volt elszenvedni humusz alatti bibircsókot, úgyhogy bedobtam a vasmacskát és tolni kezdtem nekije a vakert hányattatott sorsú lezbi hajlamaimról.
-Húh, de para! Tu...tu...tudod eeeeee, te répaaaaa, hogy két...SSSSSS nemmel bugyizott ID kártyával nyomulok? Höh, továbbolag ne adogasd! Ééjs, tod mi az überfranya vele? Látolo...lá...lá...Anyád! Láttam egy csaló brigád melóját, amiben csöpögős anyuka vagyok és van egy tulok fijam! Vágoood?-
Egyesítettem kibaszott görbére a tájat, némi állatüldöztetéssel és reflektoros kocka kergetéssel megsózva. Rohadtul nem csekkoltam le melyik vietnámi buszmegálló felé csoszogok, de csak betalálom a nagy rühes pusztában virító tanya kapuját. Úgyis aszondtam Lassie vagyok. Legalább tesztelem a hazataláló szenzorom és riszálhatom a seggem, milyen gumicsontot ígérő okossággal áldott meg a csecsemőkori fejre állítás...

MASAKI: OFF!...xD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Yumisawa Játszótér - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Yumisawa Játszótér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Diáknegyed-