-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Yumisawa Játszótér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Kinuye Hikari
8. Osztag
8. Osztag
Kinuye Hikari

nő
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 72
Age : 33
Tartózkodási hely : 8. osztag
Registration date : 2008. Dec. 26.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te5000/15000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptySzomb. Márc. 28, 2009 10:55 pm

*Katai-sama megmondta, hogy hány órára érjek a sekkai kapuhoz. Hamarabb ott voltam, mint ahogy kellett volna, hiszen csak az őrök voltak még ott. Próbáltam velük beszélgetést kezdeményezni, de akárhogy próbáltam az arcuk kifejezéstelen maradt. Már épp feladtam a próbálkozást, mikor megérkezett Katai-sama*
-Kellemes estét mindenkinek.*üdvözölt minket a hadnagy*
- Önnek is uram! *válaszoltam*
-Örülök, hogy nem kell várni Önre! Erre szüksége lehet. *átnyújtott nekem egy kommunikátort, miközben épp bíbelődtem vele - hiszen már láttam ilyet - addig ő elmagyarázta még egyszer, hogy mire is jó* Ha esetleg messze kerülne tőlem, vagy bármi egyéb gond merül fel, akkor ezen keresztül kérheti Seireitei segítségét. Bízom benne, hogy nem lesz gond, de nem árt az óvatosság, szóval vegye ezt fel.
*Mire felszereltem a kommunikátort, a sekkai kapu már tárva nyitva várt minket. Gondtalanul telt az átjutás, szinte már-már unalmas volt. Kata-samával szinte semmit nem beszéltünk. Érdekes látvány fogadott minket mikor átértünk. Egy játszótéren voltunk. Kissé hökkenve néztem hadnagyomra, de mikor láttam, hogy az ő arcán nincs akkora döbbenet mint nálam, így elfogadtam, hogy ő tudta, hogy ide fogunk érkezni. Éjszaka volt. A játszótéren egy teremtett lélek sem volt. De ha lett volna, akkor se látnak minket. Régen láttam ilyen nyugalmat, és ilyen csendet is.
-A Seireitei AirLines köszönti utasait Karakura város játszóterén. A kinti hőmérséklet 18 fok, a benti 36,5 fok...egyenlőre.
-És a Seireitei AirLines milyen programokat kínál az utasainak?
-Remélem hamar akad feladat, mert nem szeretek ilyen hűvös időben tétlenül várakozni.
- Ön szerint hideg van? *lepődök meg* Szerintem pont kellemes az idő...
*Ekkor Kata-sama ráült egy hintára. Ami engem illet, én inkább szétnéztem a játszótéren. Volt itt minden. Egy kis bekerített, homokos téren állt a játszótér. A kerítés mentén néhány pad foglalt helyett, valószínűleg a szülőknek fenttartva, vagy a már elfáradt gyerekeknek. A bejárattól nem messze volt a csúzda, vele szemben a játszótér másik végén egy köteles felmászó. A homokozó - bár nem értem, hogy miért építettek egy csupa homok közepébe egy külön homokozót - a játszótér kellő közepén volt. A hinta meg a bejárattal szembeni másik végén volt a nagy hinta. De volt ott még egy kisebb mászóka, libikóka, és még néhány kisebb hinta.
A bejárat előtt néhány vihorászó tinédzser ment el. Egy pillanatra megálltak a játszótér előtt, de továbbmentek*
- Tulajdonképpen most mire várunk?
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te6500/12000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (6500/12000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptyVas. Május 03, 2009 11:59 pm

// Ha KéT zEnÉsZ öSsZeTaLáLkOzIk... \\


Egy csodálatos, napos reggelre ébredtünk! Hát igen, jól esik az ilyen szép, nyári napokon vagy délig aludni! *.*
Jééé kukorékol a kakas! Csak tudnám, honnan az anyámból van nekem ilyenem! O.o Jaaah, ez nem is az.... csak az ütött-kopott vekkerem... ^^" Igyekszem kioperálni a párnámba teljesen belegyógyult fejemet, csak az a gáz, hogy ismét sikerült az egész ágyat összenyálaznom... Megdörzsölöm a fejemet, s az erőtől kicsattanva pattanok ki vackomból, s egy jó nagyot nyújtózkodom. Annyira üdítően sikeredett, hogy az állólámpát majdnem fekvőlámpává nem varázsoltam. Még szerencse, hogy kitűnő reflexszel vagyok felruházva. Egy kettőt nyammogva indulok meg a mosdó felé, miközben a kisgatyámat próbálom kiszerelni a hátsó felemből. Valahogy az a pár nyuszika igencsak elveszett arrafelé...
Miközben levedlem magamról a textíliát, beállok a zuhany alá, és engedem magamra a vizet. Egy hűvösebb fürdőtől csak még jobban fel tudok ébredni. Az órákig tartó tusolás után, egy törölközővel körbetekerve battyogok ki a konyhába. Általában addig engedem magamra a meleg vizet, míg ki nem fogy... majd szentségelek este, hogy nem lesz elég a következő lubickolásomhoz...
Egy szuper erős koffeinadagot magamnak tudva szambázok arrébb, hogy a tegnap elmaradt nikotint is bepótoljam, amikor valami szörnyű dologra leszek figyelmes. És igen... a dobozban egy szál cigaretta sem leledzik...
-Istenem! Hát mégis bekövetkezett a teljes apokalipszis? Hogy tudok majd így létezni?! Ha reggel nem gyújthatok rá, mégis hogyan teljesítsek jól?! Remegő kézzel még gitározni sem tudok! >.< Ez így nem kóser egy zenésznek!!-török ki magamból, feltűnően, s a nagy hangzavarra az alattam haldokló öreg pár egyik tagja a parfis nyéllel kopogtat fel, hogy vegyem magam takarékra. Egy hatalmas bocsánatot közvetítve a konvektoron keresztül fintorgok és szépen kigúnyolom a trotyikat, ahogy illik. Mikor kitombolom magam, eszembe jut, hogy még talán van remény, hogy elkerüljük a teljes káoszt. Egyszerűen leszaladok a közeli boltba, s bevásárolok egy kartonnal a létfontosságú halált elősegítő anyagomból.
Szélsebesen száguldok át ismét a szobámba, s majdnem zakózok is egyet a rólam letekeredő törülközőben, mikor átverekszem magam a küszöbön és betoppanok a hálóba. A szekrényből előkotrok valami cuccost, s igyekszem felkapkodni. A mosdóba térve rendbe igazítom magam arcügyileg is, s beállítom a sérómat is.
-Ohh, ma is milyen jól nézek ki... *.*-dicsérem magam agyba-főbe, ahogy kilépek a fürdőből, s a bejárati ajtó felé veszem az irányt. Már épp csuknám be magam mögött az ajtót, amikor fejbe csapom magamat, hogy bakker zseton is kéne a dohányhoz... Így kissé megzakkanva visszarohanok és a pultól felveszem a tárcámat, s lesietek a lépcsőn, mert ugyebár mért működne a lift?... Najó az kicsit ku*va nagy túlzás, hogy lesiettem a 7.emeletről, hisz a végén már csak csoszogtam... Még hozzá kell szoknom ezekhez az embert próbáló körülményekhez... >.<
A bolt nem volt messze, csak pár sarokra, így szinte perceken belül kézhez kaphattam a cigarettát. Hogy ne legyen egy csöppet sem egyszerűbb az életem, természetesen a kedvenc márkám pooooont előttem happolták el, így vehettem egy trébb minőségűt... T-T De nem sokáig nyavalyogtam, hiszen a nikotin az nikotin! Igaz nem a legtökéletesebb, de megteszi egy időre.
Ahogy visszalibbenek a lakásomba, a harmadik szálat szívva, kitekintek az épület egyik ablakán. Olyan vakítóan süt a Nap, lehet egy kicsit nem ártana, ha kint ütném el az időmet... A szobámba térve, felveszem fél vállamra drága gitáromat, s így indulok meg a közelben lévő játszótér felé.
Nem túl sokan voltak, épp hogy csak pár kölyök rohangált a parkban. Egy üres padhoz ballagtam, s majd a tetejére letelepedtem, s előre vettem a gitáromat. Egy gyors hangolás után körülnéztem. Csak hogy ez a nézelődés hamar átcsapott bambulásba, így megráztam a fejemet, s egy egyszerűbb dallamba kezdtem. Nem sokkal később, néhány igen csinos egyén sétált el előttem. ~Ejha... ezért imádom én a nyarat... Mégis hol voltak ezek a gyönyörű lábak elrejtve egész télen...? *.*-kezdek el feltűnően lihegni a két nőcske után, egy kaján vigyor kíséretében, s elmerülök a gondolataimban. Mikor sikeredik olyan szinten elmerülnöm legcsodásabb álmaimban, hogy magam sem vágtam már, hogy most ébren vagyok, vagy csak álmodom, egy sikító kölyökhad rohan át előttem, ami rendesen felébresztett. -A sok kicsi apacs, hogy rohangál már...O.o-meredek előre, s majd ismét rágyújtok, és egy jó nagyot szívok bele a szörnyű minőségű cigarettába, ahogy pár húrt megpendítek.
Én nagyon nem vágtam, hogy most mi fák lehet, ugyanis nem sokkal később az emberek egyre többen kezdték belepotyogtatni az aprójukat gitárom tokjába. Mondjuk nem volt ellenem, de azért furcsálltam... Mivan megjött a GYES vagy a 13. havi? Nevetek jókedvűen, s az egyik kedvenc számomba fogok bele... ~Pont időhöz és hangulathoz illik... ^^
Vissza az elejére Go down
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 33
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te19000/30000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptyHétf. Május 04, 2009 2:36 am

// Ha két zenész összetalálkozik... //

Délutánig süttette a hasát, természetesen az ágyán feküdve. Ma sem szándékozott elkapkodni a felkelést, úgy sem tervezett semmi érdekeset aznapra. Kivéve, hogy átruccan Karakura-ba. Jó előre megkérte három tisztjét, hogy keltsék fel mint beállított kakukkos órák. Ismerve lajhár hadnagyukat, nem próbálkoztak haszontalan rázogatással, pofozgatással vagy ordibálással. Szépen felemelték a lepedővel együtt és beleborították egy teljes kádnyi jéghideg vízbe. Erre főhősünknek tömény reakciója volt...
-Gagyahhaaaa...-bugyogott párat a víz alatt. Lassan vizihullának lehetett volna nyilvánítani, hiszen percek óta feküdt magzati pózban a kád alján. Aztán lassan, de biztosan megtörtént a csoda. Elfogyott Nobu levegője. Szemei hatalmasra nyíltak és pánikolva ugrott fel. Természetesen a csúszós felületen menetrendszerűen vágódott el. Barátságosat koppant a feje a hideg csempén és úgy terült el a hátsóját pucsítva, hogy megirigyelhették volna az örömlányok. Kisebb nyöszögést hallatott tudatva a körülötte lévőkkel még él, aztán feltápászkodva látott neki vacogni. Visszabotladozva a szobájába muszáj volt irigykedésre méltó reakcióidejét fitogtatnia.
-Ez hideg...-elvágódik a szőnyegben belezakózva az egyik fotelbe.-...volt.- Kiműtve az agya helyét a bőrből megfordult és szétdobva magát próbálta megtalálni a fontos információkat, kezdve azzal, hogy ő kicsoda és hol van. Rádöbbenve a meglepő válaszokra rágyújtott egy cigire. Némi csendes pihenőt tartva kivánszorgott egy kávéért vagyis merte remélni, hogy nem füvet főzött le magának.
Leégetve nyelvét a határozottan kávéval, inkább nekilátott felöltözni. Ez sem bizonyult könnyű feladatnak. Minden áron a felsőjét akarta gatyaként funkcionáltatni. Megküzdve a kínkeserves győzelemért megfésülködött, aztán megpróbált a hajvasalóval fogat mosni. Nem is értette miért nem sikerült...
Egy óra múlva rájött a berendezési tárgyak funkciójára és végre meglett mit hova kell használnia. Visszacsoszogva a nappaliba fejét vakarva esett neki a kupinak, hogy megtalálja a cipőjét. Még nagyobb szemétdombot varázsolva diadalittasan vette fel converse csukáját. Ezután felemelte az egyetlen tárgyat, ami állandó hellyel bírt az egész lakásban. Beletette Soureina-t a tokjába és máris menetre kész volt. A káros és túlzottan szemsértő napfény ellen még keresett egy napszemüveget és útközben zsebre vágott három doboz cigit. Becsukva maga mögött a bejárati ajtót jó hangosan végigcsoszogott a folyosókon. Hátha valaki épp siesta-zik és az őrületbe kergeti a hangzavarral. Kiérve a szabadba majd nem hátravágódott a világosságtól. Kedve lett volna sarkon fordulni vagy legalább hisztizni, amiért pont ilyen vakító fényáradatban kell kóricálnia.
Komótosan nekilátott egy átjárót nyitni, aztán hopplá egy szempillantás alatt az emberekkel zsúfolt városban volt. Nem is bírta a sok stresszt, azonnal rá is gyújtott. Tett pár lépést, amikor felmerült benne a nagy kérdés.
-Minek is akartam idejönni?-gondolkodott el kerek tíz másodpercre.
Vállat vonva nekilódult a játszótérnek, mert rájött a csillapíthatatlan vágy, hogy hintázhasson. Ha meg már úgy se tudta mit keres itt, legalább elfoglalja magát neki tetsző dologgal. Odaérve a kiszemelt helyszínre kicsit elszomorodott, hiszen rengetegen voltam, de aztán meglátott a homokozó másik végén egy szabad hintát. Úgy virult fel a feje, hogy bacon-t lehetett volna sütni az örömmércéjén. Nem is kellett több inspiráció, rögtön nekilódult. Persze a homokozó körül lévő aprócska emelkedőt nem vette észre, így barátságosan belefejelt a szemcsés cuccba. Kiköpködve a cseppet sem finom vackot, gyorsan felpattant. Tovább állt szélvészként, mintha mi sem történt volna.
"Oh, te szépség! Szívem repes, hogy szabad vagy!" Vágódott bele a hintájába elégedetten felsóhajtva. Aztán mégis felállt, hogy letegye maga mellé a gitártokot. Ezzel végezve megint fészkelődött két sort, mert rá akart gyújtani. Elszívva az első slukkot, na meg megnyugodva jobban szemügyre vette a tőle nem messze játszó egyedet. "Csövesek, itt? Pedig nem tűnik annak..." Lökte el magát, bár kicsit problémák voltak az ülőhely magasságával. Nobu már nem tudta hova húzni a lábait, így a nagy hintázásból se lett sok.
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te6500/12000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (6500/12000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptyHétf. Május 04, 2009 3:44 am

// Ha KéT zEnÉsZ öSsZeTaLáLkOzIk... \\


Lassacskán annyi vas összegyűlt a tokban, hogy már én éreztem magam tök kellemetlenül, mintha valami csóró kiállít az ütött-kopott gitárjával, s pár szám eljátszásáért nyüszörög a keshért. Mikor a szám végére értem, összezártam a tokot, s pár elismerő tapsot magam után hagyva kezdtem el sétálgatni a járdán. Kicsit fújt a szél, így egyfolytában a tincseimmel küszködtem, ha nem ismerne az ember, könnyűszerrel homokosnak vélne, annyira igazgattam a sérómat. Még szép, hogy senki nem hiszi ezt rólam... Kacc-kacc...
Tehát, ahogy ott ballagtam, felfigyeltem a már egyszer elsuhanó gyerekcsordára. Pont velem szemben meneteltek, s aki/ami előttük állt, simán letaposták. Hát én miért is legyek kivétel ez alól, a gyereksereg csak egyre jobban közelített felém, szinte vérben forgó szemekkel. Már majdnem teljesen berezeltem, hogy a sok apacs minden erejével átgázol rajtam, mint az úthenger. Igaz, magasabb, erősebb és jóképűbb voltam mindegyiküknél, de a bátorságom megingott, így nagy döbbenetre, mit tehettem mást, levetődtem a járdáról, amelynek a következménye, csak annyi volt, hogy megbotlottam a saját bakancsomban, s megízlelhettem a homok 100%-os homok ízét. A sarat nagy előszeretettel köpködve álltam ismét talpra, s igyekeztem magamról a dzsuvát leporolni. A gitáromat megvizsgáltam, szerencsére nem lett semmi baja, így magamhoz öleltem, s visszahelyeztem a vállamra, s mintha mi sem történt volna igyekeztem a körzetből elhúzni. Tudtam én, hogy a farzsebemben kell tartani a cigarettát, hiszen most sem sérült meg, minden szél teljes épségben pihent a dobozban *.*. Egyet közülük kihalásztam, s rá akartam gyújtani. Hát persze, hogy a szélnek is most kellett jobban rákezdenie, még véletlenül se legyen egyszerűbb a nyamvadt életecském! Alapból is a végét járta az öngyújtóm, így a gáz gyorsan elillant belőle. ~Hajjaj, ha most nem gyújthatok rá, akkor nagy gáz leszen...-tanakodok magamban, ahogy körbelesek, hátha van a közelemben egy pöfékelő egyén, aki nem erőszakolna meg, ha tüzet kérnék tőle. És ó igen, a táj pásztázása sikeres volt, ugyanis nem is olyan messze tőlem, egy hintázó ipse ontotta magából a füstöt, akár egy gyár. ~Óhó drága szép féltestvíírem! *.* Köszönöm, Istenem! >.<-szambázok közelebb az ürgéhez, s majdnem újra zakózik egyet a homokozó sarkában, ugyanis annyira el volt rejtve, a kis mocsok, hogy a méteres gaztól nem vette észre. Egy kisebbfajta kutya simán eltűnne benne, csak az ugatását lehetne hallani... Nade mit sem törődve illegett-billegett tovább, zsebre dugott kézzel, majd mikor már trécselő távolságba ért, megszólította valahogy az emberkét.
-Öhm, szevasz! Bocs, hogy így rád török, de van tüzed?-pillant fel a srác, gyermeteg tekintettel ( :3 <- valami ehhez hasonlót kell elképzelni), amitől kicsit megrettenek. -Tudod, izé, gondoltam biztos van nálad, mert látom, hogy te is... nah izé szóval, van valami zsebrőzséd?-vigyorgok kínosan, s nekitámaszkodom fél karral a hinta vasához.
Vissza az elejére Go down
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 33
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te19000/30000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptyHétf. Május 04, 2009 4:42 am

// Ha két zenész összetalálkozik... //

Mivel ő a kitartás mintapéldánya, ezért tovább erőltette önmaga lendítgetését. Pedig nagyon is jól tudta meg fogja szívni. Épp nyelvét kinyújtva helyezte előre minden súlyát, amikor megtörtént a vész. Arccal előre megkóstolta a füvet, mert neki alap, hogy a hintázó szélén végighúzódó gazba kellett beleborulnia. Kiköpve a nem túl ehetőnek nyilvánított kaját jöhetett a sipítozás.
-Oh neeee! Ne büntess! Hol a cigim? Hol van?-kezdte el térden mászkálva tépkedni a zöldet egyre kétségbeesett fejjel. Már szinte az egész terepet végiggyalulta, amikor a kis lógós feltűnt a színen. Békésen pihent a gitártokon. Nobu sóhajtott egyet elégedetten, de aztán bemutatott egy hősies vetődést, hiszen nem szerette volna ha hamuvá ég féltett kincse. Kellemesen lefejelve a fekete tok mögötti oszlopot emelte szájához a cigit. Ekkor fogadta a sokadig sorscsapás. A nikotinforrás kettétört és ráadásnak még el is aludt. Csalódottan sóhajtott egyet és bukdácsolt el a legközelebbi kukáig. Kidobva a sanyarú sorsot ért csikket elmondott magában egy hálás imát, majd rágyújtott egy másik szálra. Menetirányba fordulva viszont bevakította a nap. Hunyorítva tapogatni kezdte a fejét, de sehol se találta a napszemüvegét. Feltűnt egy big kérdőjel a sörénye felett jelezvén, hogy a hajzatra emlékeztető valaminek tulaja elmélyülten töpreng a rejtély megoldásán.
-Hümm...-vont vállat a nagy gondolkozásból magához térve. Úgy számolt valahol a lekaszált zöldövezetben lehet a keresett tárgya ezért óvatosan arra vette az irányt. Már hatvanadjára sétálta körbe a kis területet, de nem látta meg a fekete lencsét. Feladni készült a dolgokat, amikor tőle két méterre megcsillant a napfényben. Bevágott egy osonó pózt és lassan nekiindult a bődületes távnak. Mosolyogva hajolt volna szeretett táska és monokli takarójáért, de egy bevadult nyolcéves egyenesen nekirontott ripityára törve a szemüveget. Pluszba még Nobu veséjébe is úgy belekönyökölt, hogy menten azt hitte megszüli a Himaláját. A vérengző fenevad röhögve távozott a helyszínről az áldozat pedig kisebb nyöszörgés után elborult oldalra, mintha csak valaki pöccintésre felborította volna. Némi lefagyás és mozdulatlanul eltöltött perc után nehézkesen felkelt. Sokadik nekiesésre ki is bírta húzni magát. Szétnézett és nem látva senkit a közelében megkukkerolta a harci sérülését. "Ennyit a hibátlan sztár bőrömről...Oh, szűz anyám! Átkozottul fáj! Ennek a lurkónak titánból voltak a karjai?! Mamiiii!" Porolta le magát lassított felvételben és vizsgálta át az arcát meg van e minden piercing-je. Pozitív eredmény után megborzolta és fésülgette az ujjaival haját is. Fullosra be volt telve a homokkal és így mutatkozni emberek előtt kissé gáz lenne.
A nagy próbálkozásának szinte azonnal értelme veszett, mert tai-fun támadt a játszótéren. Pont akkor, amikor a homokozó kellős közepén sétált át. Még a boxere is tele lett az idegesítő szemcsékkel, ezért jajongva ugrálni kezdett, hátha ki tudja rázni. Körülbelül olyan funkcióban mászkált mint a macska, aki próbálja lerázni mancsairól a vizet. Mire leült a hintájára legalább a negyedik szálra gyújtott át. Ennyi idegeskedést az ő nyugodt életvitele elég tragikusan élt meg. Igaz, ha csendre vágyott nem éppen a szirénázva rohangászó gyerekekkel teletömött játszótérre kellett volna jönnie, ami szép lassan neki is leesett. Meg az is, hogy ekkora szembe szélben maga lesz a cirkuszi mutatvány meggyújtani az újabb cigijét. Az olimpiai győzelmet követően rázendített bámulni az eget, már ha éppen a haja nem kötött volna ki minden percben vagy a szájában vagy a szemében. Ráadásul sikerült meg is pörkölnie a végét, mert pont rossz ütemben kúszott a szája felé.
Ahogy erősen próbált kicsit ellazulni a látókörzetét beárnyékolta egy szöszke lobonc. Úgy gondolta ennél rosszabb már úgy sem jöhet, ezért messiásként pillantott le az érkezőre. Meglepetésére az előbbi csóró gitáros állt előtte. Nyúlt is a zsebébe, hogy megdobja csóriját egy kis zsével, de annyit hebegett habogott,ami komoly koncentrációt követelt, így Nobu keze félúton megállt a zsebében.
-Tudod, izé, gondoltam biztos van nálad, mert látom, hogy te is... nah izé szóval, van valami zsebrőzséd?-
-Heh?-vágott cérnavesztett értelmi fogyatékos fejet.
-Öhm...tűz? Gyufa? Két bot vagy kő?-
-Jah!-kapcsolódott fel az egész világot ellátó lámpácska.-Persze!-kezdett el turkálni a másik zsebében. Kisebb tanácstalanság után a másik kezébe nyomta a maradék cigijét, mielőtt felgyújtaná magát és elkezdte kipakolni az egész zsebe tartalmát. Már miért is ne pont most bújt volna el a gyújtója. Használva az idegen másik kezét is ráhalmozta az összes lomot, amire csak akadt. Morgott kettőt, aztán belenyúlt a másik zsebbe és láss csodát meg is lett a gyújtó.
-Tessék!...kehhe...köszi a segítséget!-kanalazta vissza a termetes kupacot és a cigijét is, amit persze rossz helyen fogott meg így megégette az ujját. Eleresztve a szálat a fűben kötött ki. Nobu kisebb szerencsétlenkedés után megpróbált utána hajolni, de a hinta hátsón vágta emiatt újra lefejelte a füvet.
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te6500/12000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (6500/12000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptyPént. Május 22, 2009 1:13 am

// Ha KéT zEnÉsZ öSsZeTaLáLkOzIk... \\


Az ipse zsebében, mintha egy talált tárgyak osztálya leledzett volna, s két szempillantás alatt már egy bazi nagy kupac kacat termett a tenyeremben. Annyit egyensúlyoztam vele, hogy rendesen leizzadtam, amikor vééégre valahára előkerült az öngyújtó is.

-Tessék!...kehhe...köszi a segítséget!
Igyekezett visszatömködni a dzsekije zsebébe a cuccot, mikor nagy hévvel kapott a cigarettájáért, s ennek az lett a következménye, hogy megégette magát. Csórikám, annyira küszködött, hogy ne érjen földet a szál, hogy a nagy nyűgben ő is padlót fogott. Akkorát koppant a tök feje, hogy azt hittem betört a koponyája. Mivel pillanatokig egy hang sem jött ki a földön fetrengőből, kezdtem azt hinni, hogy tényleg kinyuvadt, így egyre jobban sokkos állapotba kerültem. Mégis mi a jó halált fogok én mondani a helyszínelőknek? Bocsánat, de nem én tettem! Csak kölcsönbe akartam kérni a gyújtóját, vagy mi szent szar? O.o Ahogy egyre jobban belemerültem a CSI:JAPAN-nak való magyarázkodásom tervezgetésébe, egy alulról jött nyöszörgés után jót sóhajtottam.
-Hé, öcskös, egyben vagy még?-kapcsolt on-ra az aggodalmas énem, ami szökő évente vagy egy fél óráig sem szokott tartani. A kérdésemre az ürge csak egy lassú karfelemeléssel jelzett píísszel nyugtázta, hogy rendben van. Ahogy igyekeztem valami segítséget nyújtani, kigúvadt szemekkel láttam egy nagy púpot az emberke fején.
-Jáháj, te gyerek... Mekkora bazi nagy puklid nőtt! O.o-kezdtem el tapogatni a zsebemet, s mert mindig minden helyzetre fel vagyok készülve, találtam is magamnál egy pár ragtapaszt. Ahogy a könnybe lábadt szemű fiúcskára újra rápillantottam kihúzva magamat belekezdtem a szokásos "ÁJM DÖ TRÚ HIRÓ" szövegembe.
-Ne félj, egy ilyen cukker dinós ragtapasz, mindenre gyógyír! Nagyon jól tudom, hisz én is minden létező kiálló és beálló dologban el tudok taknyolni!-s egy jól irányzott mozdulattal a puklira ragasztottam.
-Naaah, parancsolj! Egy pillanat és már kutya bajod! Az elsősegély nyújtás is profi munka volt.
Kezdtem magam ezerrel fényezni magam, mikor a földről feltápászkodásom közepette úgy bevertem a hinta vascsövébe a buksimat, hogy egyből keresztbe állt a szemem.
-Nyauh! Szééép, én itt mentem megfele az életeket, erre meg ez a hála?!-veszekedtem a gonosz Patással, aminek hatására ragtapaszbajnok egy ovis 'gulp O.o' fejjel lesett rám. Hogy ne tartson teljes dilibogyónak, a nehezen megszerzett gyújtót felkapva rágyújtottam egy szál cigire. Legalább így is oldódik a feszkó. E közben a fiúcska ismét visszahelyezkedett a hintába és ő is rágyújtott. Mivel elég kuss volt, így beindult a szófosásom.
-Elég fura jelenség vagy... csak nem errefelé laksz?
Dőltem neki a hinta vázának, egyik kezemet zsebre dugva.
-Jah, egyébként az én nevem, Kei Gross!-vettem a számba a cigit, s nyújtottam a kezemet.
Vissza az elejére Go down
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 33
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te19000/30000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptySzomb. Május 23, 2009 4:03 am

// Ha két zenész összetalálkozik... //

Hinta affair már felettébb érzékenyen érintette Nobu ütésállóságát. Szó szerint minden tagja sajgott a napi terrortól és egy emberéletre elegendő színes foltot gyűjtött be néhány óra leforgása alatt. Így a fűben fejelve csendesen elpityergett magának.
Az életjel adásról sem felejtkezett el. Hatalmas lelkiereje révén egy remegő "béke" jelet villantott fel az aggodalmasan mellette ácsorgó szőke férfinek.
Aztán bőségesen elsiratta sanyarú sorsát a füvet bőszen köpködve egyenesedett fel. Útközben azért ritmusos recsegést ropogást is előadtak a megviselt csontjai, amitől újfent könnyek szöktek a szemébe. Kisebb nyöszörgés után megütögette kínjában a színesre mázolt oszlopot és feneketlen sötét, szomorú szemekkel fel, jobban mondva lenézett a nikotintársára. A kivégző osztagos ábrázata sem maradt meg sokáig, hiszen bődületes fénnyel csillantak fel szemei a dínós ragtapaszt látva. Bárgyú vigyorral a képén nyugtázta, hogy micsoda egyedi ajándékot kapott a púpjára. Megtapogatva a felbecsülhetetlen ajándékát pillanatok leforgása alatt lettek eszeveszett módon reflektorozó
ufócsészealj szemei, amiket egészen biztos ki lehetett szúrni műholdas felvételeken is.
-Köszönöööööm!-felelte földöntúli békével és hálával hangjában. Lassan elérte a teljes lelki nyugalmát. Persze ez az állapota sem tartott örökké, mert megmentője elemi erővel találkozott össze a hintával. A sokkhatástól Nobu majd nem helyben összepisilte magát. Körülbelül úgy érzete magát, mintha a békés alvását egy pszichopata őrült megzavarta volna azzal, hogy berobban a házába egy tank volánja mögött. Kicsit helyrerázódva a sokkból, torokköszörülések közepette együtt érzően megütögette a másik hátát.
-Látom te is könnyen szerzel plezúrokat...- polcolta magát vissza a hintába. Újra biztonságosan üldögélve elengedett egy megkönnyebbült sóhajt és követve a másik mintáját ő is rágyújtott. Alig szívott pár nyugtató slukkot, máris kapott egy észveszejtő kérdést. Szerencsétlen párája rögtön bele is akart fulladni a cigije kreálta füstbe. Heves krákogások közepette csápolt vörösödő fejjel, aminek újfent meg lett a még súlyosabb következménye. Nobu hátravágódott akkora erővel, hogy bele remegett az egész játszótér. Totál belepve a homok nem túl finom porával az arcán kászálódott fel. Próbálkozott megszólalni, de a hangja jobban hasonlított egy fémreszelő keserves nyikorgásához. Várt pár pillanatot megütögetve a mellkasát, aztán újra megpróbálkozott a beszéddel.
-Nem, nem igazán...-
-Áh! Átutazóban vagy! Nem mondom. Szép emlékekkel távozol innen...Mármint nem úgy! Ne értsd félre!-
-Eh, nem fogom...-vakarászta meg zavarodottan a fejét és porolta le magát, már amennyire sikerült. Aztán jobbnak látta nem erőltetni tovább a hintán való ücsörgést, ezért lazán rábökött a padokra és gitártokját felkapva lassan odacammogott a legközelebbihez.
-Jah, egyébként az én nevem, Kei Gross!-
-Hello, Kei!- bambult maga elé egy kis ideig, mire kapcsolt viszonoznia kéne a bemutatkozást és kézfogást.-Jaj, ne haragudj!-csapott bele az egyre kérdőbben néző srác tenyerébe és rázta meg.-Nagano Nobu!-

Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te6500/12000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (6500/12000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptyPént. Jún. 12, 2009 3:31 am

// Ha KéT zEnÉsZ öSsZeTaLáLkOzIk... \\



-Ugyan semmi gáz, Nobu!-nyöszörögtem ki végül, atombrutál értelmes fejet vágva. Nehéz szülés árán, de végre azt is megtudtam, hogy hogyan hívják elvtársamat, s lassacskán odacsoszogtunk a lehető legközelebben fellelhető padhoz. Kényelmesen elnyújtózva raktam magam mellé gityómat, s a pad támláján ücsörögve, mint a reggelente a tetőre felszambázó kakas, kémleltem a környéket. Már csak a kukorékolás hiányzott, bár amilyenek az emberek egyből zárnának a karanténba, mert elkaptam a csikönhapcit. Igaz a károgás elmaradt, de helyette a szokásos pöfékelés megvolt. Dzsekim zsebébe belenyúlva, a dobozt hajkurásztam, s pillanatokon belül meg is leltem a drága koporsószögeimet. A csikket elnyomva a pad szélén egy jól célzott dobással a kukában landolt.
-Áhám! Csont nélkül!-voltam el magammal, s rá is gyújtottam az újabb szálra. Mikor a meggyújtás hatalmas nagy műveletével is sikeresen végeztem, odafordultam a mellettem szöszmötölő Nobuhoz.
-Nah és hogy tetszik Karakura?-gondoltam már csak belekezdek valami sablon dumába, addig se legyen ilyen fülsértő nagy csönd.

-Amit eddig láttam belőle... nos jó helynek tűnik!
-Óó ezt örömmel hallom! És ha még jobban körbejárod! Áááh, a sok szórakozóhely, a kocsmák... a csajok! Fuhúhaa *.* Najó, igaz ennek a városkának is vannak gázos helyei, de nah... lényegében szuper egy hely!-sajnos rossz szokásom, hogy árad belőlem a mondóka, simán elbeszélek én reggeltől reggelik, még a semmiről is napokig tudnék regélni. A srák itt mellettem, csak egy vigyorra hasonlító grimaszolással egybekötött bóli...( fuhh, bazz megfulladok)... bólintással válaszolt. Kisvártatva, ahogy a csodálatos tájba révedek, s gyönyörűséges álmaimban szárnyalok, újabb mozgolódás ránt vissza a való világba. Nem neeem az a baromság, ami a tévében is ment egy ideig s vagy négy öt évadot is leadtak belőle, hanem az a másik bigyó amit szokás emlegetni nagybetűs ÉLETnek... csak tudnám, miért nagybetűs? A kisbetűs az talán tök mást jelent? Lehet az is valami hasonló kaliberű show, mint a való világ? Áhám, beztos ez a megoldás...
-A fene... kifogytam.-koslatta nagy szemekkel az üres cigarettás dobozt.
-Ó ha megfelel én...-kezdtem volna nagyba kínálgatni a saját dohányomat amikor sikerült rájönnöm a hatalmas igazságra, és arra hogy tényleg az ÉLETben vagyok... ELFOGYOTT A CIGIM!! Ennél nagyobb csapás ma már nem érhetett volna! Pedig fel sem tudom fogni, ma délelőtt vettem, ennyire lett volna elég? Pedig csak pár röpke óra telhetett el azóta. Ha nem kerítek sürgősen egy boltot vagy egy non-stopot akkor a mai nap emlegetett apokalipszis tényleg be fog állni.-...Szóval, izé, ha gondolod, keríthetünk itt egy shopot... úgy tűnik én is elfogytam! T^T-nyöszörögtem látványosan továbbra is.

-Az most nem jönne rosszul! Erős nikotinhiányban szenvedek
-Nyáááh! Cseppet se félj, KisBarátom! Én, azaz Kei Gross elvezetlek a leglegleglegleg khhh legszuperebb boltba, ahol fellelhető Japán összes féle-fajta márkájú cigarettája! Nagyon titkos helyen van, úgyhogy érzed magad megtisztelve!-vágtam magam Johnny Bravo pózokba, csak itt is a hangeffektus hiányzott... pedig "höh"-ögni "hah"-ogni biztos nem nehéz, de ne pozőrködjünk már emberek! -Najó, egyébként nem valami nagy cucc az a placc, bemész van pár újságos polc, s a pultnál millió számú cigaretta... csak tudod, ez azért így sokkal kúlosabb volt!-vigyorogtam, mint egy fogkrém reklámban, a fejemet vakargatva.-Nyah, akkor kapd össze magad, s egy öt perc séta és máris begyűjthetjük a dohányt!-kaptam vállamra a gitáromat, s hamarosan el is indultunk. Az út közben egyre több marhaságot kezdtünk beszélni, tök király, hogy így összefutottam Nobuval. Végre van egy hozzám hasonló emberke *.* Annyira sirályság, ráadásul ő is szakmabeli, plusz gitáros, úgyhogy én kész vagyok! Nagyon remélem nem utoljára jár itt KT-ben. -Aztán, mondd mik a terveid, meddig maradsz itt? Úgy látom nem olyan sietős a dolgod, ha csak így lazulósan nyomulsz, mint a játszótéren.-kezdtem bele egy újabb kérdésáradatba, amit igyekeztem nem elhadarni, hátha fel tudja dolgozni egyszerre. -Ha tényleg van időd, lassan nyit egy jó szórakozóhely, ha érdekel megleshetnénk mi van ott! Még én sem jártam arra.
Vissza az elejére Go down
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 33
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te19000/30000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 12:05 am

// Ha két zenész összetalálkozik... //

Megcsillantva határozottan utánozhatatlan értelmét ült le kisebb terepfelmérést és matematikai számítást követően a padra, hiszen ebben a pillanatban nem szándékozott még a betonnal is megkezeltetni csontjait. Ráadásnak nála volt felbecsülhetetlen kincse, aminek ha egy hajszála is meggörbülne Nobu menten idegszanatóriumba kerülne.
Miután hímes tojás mintájára lehelyezte maga mellé "élete szerelmét" kicsit hátradőlt, de gyorsan rá kellett jönnie nincsen támla. Miközben félig figyelte a másik kiselőadását és Dennis Rodman tudását, addig egyensúlyát vesztve csalapált az újabb borulás veszélyétől fenyegetve. Szerencséjére sikerült függőlegesbe kanalaznia magát, de az újabb harci sebet így sem kerülhette el. Formáját tekintve, már miért is nem egy szúrós "Nobu-szeletelő" fogakkal felszerelt bokorsor ékeskedett végig a padsor mögött, amik karmolási erejét szinte rögvest le is tesztelte. Néhány dühödt macska vérengzésére emlékeztető csíkkal gazdagodva kezdett kétségbeesetten kutakodni magánál egy kis életmentő bűzölgő után.
Kicsit durcásan és sértettet tökéletesen alakítva válaszolt valamiféle elfogadható, de semmi plusz infót nem tartalmazó utazási irodás kisegítő kisasszonyos mellédumát. Valahogy a legkevésbé érdekelte az, hogy jópofizzon a városról, amiben jó pár évig élt. Persze a szöszke energialöket úgy festett nem érzékelt ebből semmit, mert hatalmas átéléssel kezdte el ecsetelni mi vár még rá. "Ez totálra zakkant..." Jelent meg az a bizonyos kínosságot jelezgető cseppecske a fejecskéjén. Azért a színpadi előadás végén taps helyett vigyort erőltetett arcára és tovább kutakodott zsebében.
Nyugodtan húzta elő a kicsike papírdobozt, amiket lassan már hupilila és retro fényben fognak felmacerázni, aztán szétnyitotta és csatt! Egy világ rendült meg benne a másodperc töredéke alatt. ÜRES VOLT! A sokk és szívinfarktus egyszerre támadták le és esélyes volt a hirtelen halál bekövetkezte. Végül is csak lelkét kiköpve zuhant össze elkeseredetten. Aztán ég felé emelve a kifogyott életmentőt vonta kérdőre Istent, hogy miért szívózik vele. Az életszerűség kedvéért még haját is megtépte kicsit, sőt a földre vetődésese hisztizéstől sem állt távol. Műsorát kiélve térítette kicsit észhez magát, egy teljesen felesleges kijelentéssel. Főleg ha nézzük a hatalmas tragédiáját. Szerencséjére megesett Kei szíve hánytatott sorsán, na meg tenyérnyi sírásra görbülő kutyaszemein. Nem is várakozott a startjelet megkapva! Nekilódult a távnak rendíthetetlen erővel, ami persze csak az egyik kiálló gyökér útonállásáig tartott. Az alávaló fafajzat rendesen megreptette őt, még madárnak is nézhette egy-két eltévedt rövidlátó, majd következhetett az aszfalt fényesítése. Kitartó pólószaggatás és gitármentés után végre meg is állt, bár a porfelhő azt jelezte talán túlélő sincs. X-be fordult szemekkel rángatózott végelgyengülésben, de újdonsült barátja visszahozta az életbe két szavával: közel, bolt! Felpattanó szemekkel eltántoríthatatlan bátorsággal ugrott fel, magát superman-t megszégyenítő pózba vágva.
-INDULÁÁÁÁS!- mutatott valamerre, hiszen fogalma sem volt merre is van az említett dohányforrás.
-Öhm...másik irány, szuperhíróóó!-suttogták neki az instrukciót.
Némi szerencsétlenkedés után meg is lett a megfelelő irány, mert a négy égtáj miatt nehéz volt döntésre jutni. Immáron ténylegesen is elindulva egyre inkább belejött a szövegelésbe, ami nála egyik következménye volt az elvonási tűnteknek.
-A sietés egészségtelen!-bölcselkedett komoly fejjel-Vicceltem!-vakarta meg a fejét zavarában a bamba reakciót észlelve.-Igazából nem tudom. Jelenleg bandát keresek! Már hiányzik az alkotás!-húzott elő zsebkendőt és trombitálta ki orrát elkeseredve. Persze azt nem említhette meg, hogy most sikerült elegendő időt kikunyerálnia erre majd negyven év után. Rögtön hívná is a szöszke a mentőket vagy sikítozna, hogy démon!
-Megértem a balhét, lelkitesóóó!-csillogtak a szemei, ami ellen már napszemüveg használata ajánlatos volt.
-Te is munka nélkül?-
-Sajnooos!-szonytyolodott el szerencsétlen pára, olyan mérhetetlenül, hogy majd megszakadt Nobu szíve.
-Átérzem!-ütögette meg a hátát teljes fájdalommal az arcán. -Amúgy benézhetünk oda! Bár kissé viseltesen nézek ki. Csöveseket beengednek?-jelent meg egy kérdőjel feje felett és gondolkozott el annyira, hogy elemi erővel fejelte le a becsukódó üvegajtót. Némi bandzsítást követően bebotorkált a helységbe. Némileg rátámaszkodva alkalmi kísérő társára ment utána egészen a cigik. Szorgos fókuszálások után megtalálta a kedvencét. Gondolva az újabb vészre három dobozzal kapott le, aztán felhőtlen örömmel libbent a pulthoz.
-Ön már felnőtt korú?-méregette gyanakodva.
-Igeeeen!-lábadtak könnybe a szemei a sértést hallva, bár ha jobban belegondolt cirógatta az egoját, hogy ennyire megfiatalították.
-Attól még kérhetnék iratot?!-
-Persze!-kezdett el kotorászni a nadrágja végtelen mennyiségű zsebeiben. Pár perces kotorászás után meg is lett a keresett papír. Ő pedig elmondhatott egy áldást a mindenre gondoló tizenkettedik osztagnak!
Túlesve az összevetős méricskélésen kivágódott a bolt elé és semmivel sem törődve, remegő kezekkel rágyújtott egy szál cigire. Az élvezkedés közepette azért néha azt is megnézte merre jár a torzomborz hajzat. Majd megfulladva kezdett el röhögni kidülledő szemekkel, látva, hogy az izgága kölyök egy hiányos öltözékekben pompázó magazint forgatgat kezeiben.
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te6500/12000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (6500/12000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 02, 2009 1:43 am

// Ha KéT zEnÉsZ öSsZeTaLáLkOzIk... \\



Mikor beléptünk a kis üzletbe, Nobu barátom máris megrohamozta a boltost, s az adag cigarettájára pályázott, ám a piszok csávesz nem adta olyan könnyen. Mivel (gondolom én) nem találkozott vele, ezért kérhette az iratait. Még ilyet! Bezzeg tőlem sosem kéri senki, de fogadjunk ha csak egy nap nem vinném el magammal az íróasztalom egész tartalmát, pont akkor kapna el a rendőrség, mentősök, tűzoltók, idősek otthona, hogy hé haver nincs személyid, akkor csüccs be egy időre a hűvösbe!
Egy pár percen belül biztosan megkapta a dohányt újdonsült barátom, de én már azóta teljesen másfelé kalandoztam. Azok az újságok a polcon szinte hívogattak, s a szemem nem tudtam volna egy kettőről levenni. Egyet levéve, szorgos lapozgatásba kezdtem. Babáiiim! Csillogó szemekkel koslattam végig, tetőtől talpig a gyengébb nem képviselőit, akik szerepet kaptak a magazinban. Szinte már nyálamat csorgattam a magazinra, mikor végre sikeredett visszatérnem az életbe, s rápillantva a pultra haveromat sehol sem találtam. Már azon voltam, hogy valami akciócsoport elrabolta csórikámat, s egy pár zoknival betömte a száját, hogy még véletlenül se tudjon sikítani. Szinte teljesen lefehéredtem, de hamarosan ahogy felfedeztem Indiana Jones módra, ahogy ott kint ácsingózik, épen és szépen, olyan nagy kő esett le a szívemről, hogy szinte ebből ki lehetett volna faragni a Rushmore hegy kettőt. Mivel ismét szivárogni kezdett az agyamba egy kisebb mennyiségű vér, ezért fejemhez kapva csaptam vissza a helyére a csodálatos újságot, s szélvész módjára odapattantam a pult elé. Kedvenc cigarettámmal hosszasan szemezve mutogattam az eladónak, hogy azt kérném. Mikor végre kezembe kaptam, épp fizetni akartam, ahogy eszembe jutott, hogy talán mára nem is lesz elég ez az egy doboz, így a biztonság kedvéért leimádkoztattam még egyet a krapekkel. Gyors fizetés után, kilépve a shop ajtaján libbentem oda haveromhoz, s mind a ketten rágyújtottunk.

-Na és innen hová?
-Öö öö, hova is indultuuunk...? Jaaaah egeeen! A bárba eltipliznénk! Innen egy bő 10 perces séta... asszem már be is üzemelt a pub része is, úgyhogy el leszünk látva!-már indultam volna, ám lefékeztem.-Esetleg kell e még valami létfontosságú dolog neked? Kaja? Pia? Egy doboz ragtapasz?
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te7500/10000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (7500/10000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Késő esti találkozás... - avagy amikor Youko bemorcmorcul, mert otthon nincs semmi.... XD   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptySzomb. Szept. 19, 2009 12:31 am

- Hogy a fészkes fene vinné el! - vágtam be a hűtőm ajtaját, és agresszívan néztem a bábomra. - Te! hova lett a sonka? Maahh... - csöppet dühöngve rántottam ki a bejárati ajtót a helyéből, és indultam el az egyetlen éjjel - nappali felé ami a környéken volt. Megszokott ruhámat viseltem, mely miatt most is kaptam a megjegyzéseket és ajánlatokat. Céltudatosan lépegettem a késő esti hűvös levegőben, és azon imádkoztam, hogy legalább ne essen az eső. Szomorúan gondoltam vissza a sonkára, ami reggel még a hűtőben volt. A bűnös, Deze ott lépkedett mellettem, feltűnően jókedvűn és minden bizonnyal jóllakottan. Én viszont csöppet sem voltam se m jókedvű, sem pedig jóllakott. Az éjjel-nappaliban mindent megvettem, amit megláttam: tejet, gabonapelyhet, sonkát, CD-t, joghurtot, sőt, még egy vastag könyvet is. A csomagokkal megrakodva lépegettem, és sikerült egyszer majdnem orra is esnem. Deze persze azonnal kiröhögött, már amennyire ment neki. Én egy rúgást kíséreltem meg felé, de ennek is gegy majdnem - esés lett az eredménye. Úgy döntöttem, ha már sétálok, legyen benne valami élvezetes is, ezzért úticélnak kitűztem a Yumisawa játszóteret, ahol már nagyon rég jártam. Leültem egy padra, és lepakoltam a cuccaimat. - Hogy az a.... - kezdtem bele, és hallgattam is el. Célom egy újabb szitokáradat elindítása volt, de megéreztem valamit. Hirtelen kirázott a hideg, és még lúdbőrös is lettem. Valaki lehet hogy erre igyekszik? Vagy már itt is van? Gyorsan felálltam, és körbepislogtam. Mindenesetre sajátos reiatsuja van....
Vissza az elejére Go down
Retsu Aigoro
Privaron Espada
Privaron Espada
Retsu Aigoro

Hozzászólások száma : 84
Tartózkodási hely : A kényelmes ágyikó XD
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 2. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te15000/30000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (15000/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptySzomb. Szept. 19, 2009 1:35 am

A mai napon Las Noches egy újabb globális méretű problémája tárult elém, aminek neve: Azura Yadra Diaz. Szerencsétlen nem bírja felfogni, akárhányszor is mondom, hogy nem jó ötlet Delora-ra szabadítania a kutyáját, mert abból csak a kutya jöhet ki rosszul, de Azura magabiztosan állítja, hogy Delora a Ressurectión során macska lesz, ezért a kutyája biztos erősebb… Most pedig táncórákat akar venni Hikage-től és még a kedvenc párnámat is tönkre tette. Hatalmasakat sóhajtozva léptem be a Trónterembe és kértem engedély-t Aizen-től egy karakurai látogatásra. Miután megkaptam az engedélyt a teafüggő ex-shinigamitól megnyitottam a fekete átjárót, ami most a menekülési útvonalat jelentette számomra. A Gargantana egy nagy játszótéren dobott ki. Lassú léptekkel indultam el az egyik üres padhoz, amit miután elértem leültem, s csendben néztem azt a néhány gyereket, aki még jelen volt.
~ Sokkal nyugodtabb az életem Azura nélkül… Nem is értem miért akartam annyira egy fracción-t. Hisz’ nem azért vállaltam a feladatot, hogy én tartsam szemmel, s nem is azért, hogy legyen kit ugráltatni. – gondolataimat egy különleges lélekenergia zavarta meg. Nem volt olyan nagy, még is nyomasztó. Ilyet életemben kétszer éreztem.
~ Ez olyan lélekenergia, mint amilyennel az a két Hueco Mundo-beli Bounto rendelkezik. Tomoyuki Shiratori és Yuudai Solomon. – gondolkoztam el, de ekkor megpillantottam a forrását. Egy fiatal lány ült le az enyémmel szemközti padra a kölyökfarkasával. Rövid habozás után úgy döntöttem odamegyek hozzá, de hogy miről fogok kérdezni, azt nem tudom… Egy sóhaj kíséretében felálltam, majd elindultam a Bounto felé.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te7500/10000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (7500/10000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptySzomb. Szept. 19, 2009 1:53 am

Épp akkor, amikor felálltam, megláttam a felém közelgő alakot. Jó nagy volt, én pedig hátrébb is léptem volna, ha nincs mögöttem a pad. Már rájöttem, hogy milyen lélekenergia ez, illetve hogy mihez hasonlít: anno, régen találkoztam egy - két arrancarral. Nem volt örömteli összefutás, és éppenhogy le tudtam őket győzni... de a megölésükhöz már nem voltam elég. Ez pedig azokénál is sokkal erősebb és intenzívebb reiatsu. Nagyot nyelve psilogtam jobbra- balra. Na, nem azért, mert menekülési útvonalat keressek... Egyszerűen csak valamiféle reflexmozdulat volt. Végülis úgy döntöttem, hogy nekem mindegy, hogy hogy lesz... Ezért szépen, nyugodtan fogtam magam, és visszaültem. Deze halkan felmodult, ínyét felhúzta, én pedig megnyugtatási célból megvakartam a fülét. Ezt nem igazán tűrte, és a kezem után is kapott. Nagy, tágra nyílt szemekkel néztem a hozzám egyre közelebb érő alakra, és azon kezdtem gondolkozni, hogy it akar. Végülis ha valamelyik embert megcsócsálni, vagy valami ilyesmi, kénytelen leszek az útjába állni, még ha az az én végem is jelenti. Összehúzódtam, arrébbcsúsztam, hogy ha akar, üljön le. Majd megköszörültem a torkomat, és megszólaltam:
- Helló.... - beismerem, nem a legintelligensebb megszólalás volt, de legalább nem rohantam el visítva. Pedig ahhoz tényleg közel állok... Viszont mintha nem lenne annyira nagyon vérszomjas állat kisugárzása. de ha mégis egy pszichopata baltásgyilkos, egészen jól leplezi.... Pislogtam egyet rá, és vártam, hogy megszólaljon... vagy nekem essen... vagy valami.
Vissza az elejére Go down
Retsu Aigoro
Privaron Espada
Privaron Espada
Retsu Aigoro

Hozzászólások száma : 84
Tartózkodási hely : A kényelmes ágyikó XD
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 2. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te15000/30000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (15000/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptyVas. Szept. 20, 2009 2:37 am

Nyugodt, határozott léptekkel haladtam a Bounto felé. Oly’ annyira rá koncentráltam, hogy egy balszerencsés lépésemkor sikeresen belerúgtam egy kőbe, aminek köszönhetően szép nagyot zakóztam. Morogva álltam fel, miközben leporoltam magam.
~ Még szerencse, hogy csak azok látnak, akik lélekenergiával rendelkeznek. – mosolyodtam el akaratlanul is, majd ismét a lány felé vettem az irányt. A Bounto végül kiszúrt, ezért összébb húzódott és arrébb csúszott padon ezzel helyt kínálva nekem. Mikor odaértem, pár pillanatig csak némán figyeltünk, majd ő kezdeményezett.
- Helló… - mondta a torokköszörülés után. Én egy kaján vigyor kíséretében lehuppantam mellé, majd én is köszöntem.
- Üdv. Ugye nem zavarok? – tettem fel neki egy költői kérdést, hisz’ kit nem zavarna egy arrancar? A kölyökfarkasa felmordult, miközben végigmért engem. Ezt ismét csak egy halvány mosollyal nyugtáztam, majd a Bounto-ra néztem.
- Meg kérdezhetem mit keresel itt? Gondolom nem élőlelkekre vadászol... – néztem mélyen a szemébe a válaszokat keresve, de azokat csak nem találtam. Eközben lassan az összes itt tartózkodó hazaszállingózott, míg végül csak mi ketten maradtunk a játszótéren.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te7500/10000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (7500/10000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptyHétf. Szept. 21, 2009 4:00 am

Mondhatom, pompásan éreztem magam, mikor láttam az illetőt elzakózni. Amilyen debil vagyok, még részvét is ébredt bennem iránta, hisz ennek az estének a folyamán számos majdnem zakózáson mentem keresztül. Kérdésére már muszáj voltam elvigyorodni.
- Dehogynem, nem láttad hogy már felfaltam két gyereket is? - kérdeztem félig komolyan, majd a zacskóimra böktem. - Igazság szerint vacsorát vettem. És te? Fogalmam sincs, mit kereshet egy Espada szintű Arrancarr errefelé, ilyenkor... - pislogtam rá, majd békésen kezdtem el vakargatni a bábom fülét, amire válaszként agresszív morgást kaptam. Felsóhajtottam, és még jobban összehúztam magam, már ha ez lehetséges. A frász kerülgetett, és ha jól éreztem, még lúdbőrös is lettem, bár lehet, hogy ez a lehűlő levegőnek volt köszönhető. Tényleg nem tudtam elképzelni, hogy mit akar, de azt kétlettem a legjobban, hogy beszélgetni szeretne. De ha meg megtámad, magára vessen, mert nem adom magam könnyen... Bár, első ránézésre kicsit lestrapáltnak tűnik... Kitartóan tanulmányoztam a fejszerkezetét, és megállapítottam, hogy igenis van valmi baja. Bár lehet, hogy nem kéne törődnöm a lelkiállapotával, mert végülis... Ki tudja, vajon nem azt fontolgatja-e, hogy szépen feldarabol könnyed esti szórakozás gyanánt? Kivettem a zacskómból egy dobozos üdítőt, felbontottam, és mélyen átélt örömmel kezdtem belőle iszogatni a baracklét. Megállapítottam, hogy egészen finom. Majd egy másikat is elővadásztam, és azt a mellettem ülő orra alá dugtam. - Kérsz? - tettem hozzá a kérdést, amin a bábom végképp kiakadt.
- Mit játszod megint a jótétlelket, te rühes szuka? - ugrott el mellőlem, és vonult a legközelebbi bokor felé morogni.
- Örülj, hogy még élsz. Te tetted tönkre az estém... ráadásul ha meg akar támadni, ráér az üdítő után is. Nem? - fordítottam a társaság harmadik tagja felé a fejem.
Vissza az elejére Go down
Retsu Aigoro
Privaron Espada
Privaron Espada
Retsu Aigoro

Hozzászólások száma : 84
Tartózkodási hely : A kényelmes ágyikó XD
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 2. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te15000/30000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (15000/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptyPént. Okt. 16, 2009 9:33 pm

Egy halk sóhajjal reagáltam a válaszára, miszerint éppen most fejezte be a „vacsoráját”. Látva, hogy nem nagyon tetszett a válasza, elárulta a valódi okot, amiért itt van.
- Igazság szerint vacsorát vettem. És te? Fogalmam sincs, mit kereshet egy Espada szintű Arrancarr errefelé, ilyenkor… - pislogottam rám, miközben mit sem törődve velem, nyugodtan kezdte el a farkasa fülét vakargatni, ami látszólag nem tetszett neki.
~ Vajon erről a farkasról, miért pont Azura-chan jut eszembe? – vakartam meg a fülem, miközben rájöttem, hogy válaszolnom is kéne.
- Csak egy kis esti séta… nem több. – erre meglepően bambán kezdett el nézni rám. - Talán egy Arrancar-nak nem szabad? – tettem fel neki egy költői kérdést. A lány erre csak a szatyrában kezdett el kutakodni, majd kisvártatva elővett egy doboz baracklevet, amit vidáman iszogatni kezdett. Ez idő alatt leginkább a farkast tanulmányoztam, hiszen nem minden nap lát az ember, khm… az Arrancar beszélő állatokat. Mikor ismét magamhoz tértem a lány felém nyújtott egy hasonló dobozos üdítőt.
- Kérsz? – kérdezte. Bár annyira nem szeretem a ilyesmit, inkább elfogadtam nehogy abból is botrány legyen, hogy nem tettem.
- Öhm… Köszönöm. – mondtam kissé elhalkulva. A rövid csöndet a farkas törte meg, mikor is felháborodásának adott hangot.
- Mit játszod megint a jótétlelket, te rühes szuka? – távolodott el a Bountotól, s kezdett el morogni.
- Örülj, hogy még élsz. Te tetted tönkre az estém… ráadásul, ha meg akar támadni, ráér az üdítő után is. Nem? – úgy tűnik teljesen elfelejtkezett rólam, s egészen jól esett ezt hallani. Talán ekkor futott át először az agyamon az, hogy fel kéne darabolni őket. Egy halk sóhaj kíséretében belekortyoltam az innivalómba.
- Mert teljesen úgy nézek ki, mint aki ilyesféle dolgokra készül… - morogtam az orrom alatt a lányra, majd a farkasra pillantva.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te3000/7000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (3000/7000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 22, 2009 10:45 pm


* Nos Iratuza kilépett a játszótérre, a Naito után aki nem viselkedett vele valami szívélyesen, de ettől csak még jobban nőtt a kíváncsisága.*
- És , miért lenne ennyire idegesítő hogy megpróbálok néhány dolgot megkérdezni, ez nem olyan mintha ... mit tudom én, azon próbálkoznék hogy megtaláljam a gyenge pontjaidat. Csak információt gyüjtök magukról az Arrancarokról. Persze nem vagyok egy könnyű eset de ha nem tévedek ön sem az hölgyem.
* mondta és közben továbbra is a testében volt, mert nem akart kilépni hogy aztán az emberek oda rohanjanak , hogy mi a baja , az csak megnehezítené az így is nehézkes beszélgetést.*
- Mond csak, mivel én csak mostanság kezdtem el veletek kontaktust teremteni, mi van a Mundoban meg a Seireiteiben? Mert hallottam ezekről a helyekről de nem tudom egyáltalán milyen odaát.
* mondta és még mindíg nem esett le neki hogy nem kellene csevegő hangnemben beszélnie az Arrancarral, de lehet hogy addig idegesíti majd mire végül megkedveli, ki tudja ilyenre is volt már példa.*
~ Most, nem is tudom miért ilyen, pedig nem is kérdeztem semmi személyeset. Ha meg úgysincs kedve beszélgetni akkor mért nem ráz le, simán köddé válhatna de inkább csak sétál.~
* gondolta és azzal töltötte a kérdései közti szabadidőt hogy elméleteket állított fel a hollowokról. Mivel neki még a hollowok is erős ellenfélnek számítottak egyenlőre velük kellett volna foglalkoznia, azonban ő inkább most az Arrancarok hétköznapjaira volt kiváncsi.*
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te7500/10000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (7500/10000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptyPént. Okt. 23, 2009 10:03 pm

Felmerült bennem, hogy az arrancarr lehet hogy - enyhén szólva hülyének tart. Mondjuk nem sokan viselkednek így, az tény. Miután végeztem az üdítőmmel, ránéztem az Arrancarra, és az arcát fixíroztam. Lehet hogy zavarja a dolog, és a következő percben tényleg meggyilkol, de azért még lehet próbálkozni a beszélgetéssel.
- Nem, nem úgy nézel ki. - néztem rá Dezere , aki csöppet agresszívan méregette a hímnemű egyént, aki mellettem ült. Hátrapakoltam a hajamat, és megint megszólaltam:
- Sokkal inkább olyan egyénnek tűnsz, akinek elege lett valamiből. És mellesleg senki sem mondta, hogy nem szabad sétálnod. - közöltem vele mosolyogva. Miközben vártam valamiféle válszt, elkezdtem piszkálni a lábammal egy kövecskét. Egészen érdekes illatokat hozott a szél. Meg aztán kezdett hűvös is lenni. Deze elterült a lábamnál, és úgy tűnik, annyiban hagya a dolgot.
- Mondd csak, milyen Hueco Mundoban lakni? Gondolom hasonlítanak egyes dolgok ahhoz az állapothoz, ami Soul Societyben uralkodik. - mondtam elgondolkozva. Végülis egy jó ideje már ott élek félig - meddig, és az ottani élet nekem kicsit furcsa. Nem arról van szó, hogy rossz, csupán szokatlan. Nekem szinte semmi dolgom sincs: figyelem ahogyan dolgozik a többség, esetleg papírmunkázok. A shinigamik 70%-a még mindig gyilkolni akarna, de már nő azok száma is, akik elfogadnak. Persze sosem fogom elfelejteni, az első találkozásomat a kapitányommal. Csapásra emelt kard, harci ordítás, ami lehal amint meglát. Aztá néhány másodpercnyi figyelmet szentelt a kinézetemnek. Abból is egy többes számú testrészemet nézett meg alaposan.. Halvány mosollyal figyeltem az Arrancarr arcát, és vártam hogy választ adjon. Lehet, hogy hülyén hangzik, de egész jól esett vele beszélgetni...
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te10000/20000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (10000/20000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptyKedd Okt. 27, 2009 7:49 am

//Reggeli szürkeség//




* A Shunpoval a Yumisawa játszótéren termett, mivel semmi dolga nem volt, kilépett megnézni egy hollowot amiről jelentés érkezett. Amint kiért, megnézte magának a behemótot, amely csak annyi energiával rendelkezett éppen hogy felkeltse a központ figyelmét.*
- Áááá... már megint csak egy ilyen.
* mondta rákiáltva a hollowra aki rögtön ezután felé indult.*
- Most meg nekem fogsz jönni? Rosszul teszed, inkább mennél innen amíg mehetsz.
* ezzel a mondattal zárta, majd kifújta a levegőt és várta hogy a hollow, hogy reagál az egészre.
Mint az hollowtól elvárható volt nem fogta fel a célzást és a hatalmas öklét lendítette, majd lecsapott, de meglepődve tapasztalta hogy semmit nem talált el.
Ugyanis egy Shunpoval az ökle mellett termett Karioto, majd a Zanpakutojával meg is szabadította egy kartól.*
~ Tényleg nem vehetem rá hogy távozzon, akkor nincs más út~
* gondolta miközben azon is elgondolkozott vajon miért akarta futni hagyni az ellenséget.
A másik ökle is támadásra lendült, de azt már nem kerülte ki , hanem a Zanpakutoját félre tartva a pengével egyszerűen megállította az ütést, majd egy Shunpoval fejmagasságban termett.*
- Túl lassú.
* majd megvágta a tarkóján, majd a lény teljes valójában köddé vált.
Ezek után vissza rakta a Zanpakutot a tokba és elindult a játszótéren, beleült az egyik hintába , mivel még éppen belefért, hisz nem volt ő olyan nagy darab, nem hintázott, csak ülőalkalmatosságnak használta a hintát.*
~ Jaj, ezek a lények egyre többet áramlanak át... az Arrancarok közt vannak kivételek, akik normálisabbak, ezt Love-nál tapasztaltam , bár lehet hogy nincs több olyan arrancar aki képes lenne ilyen emberi viselkedésre, de az is lehet hogy én tévedek.~
* gondolta és közben lehajtotta a fajét és nézte a földet maga előtt.*
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te16000/30000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptyKedd Okt. 27, 2009 8:33 am

ˇ^ˇ^ Reggeli szürkeség ^ˇ^ˇ


~ Maaaaah... Miért mindig nekem kell rohangálni minden hülyeségért? ~
Szenvedtem, ahogy próbáltam hazáig vánszorogni a Vaizardlakból. Már vagy két hete nem jártam otthon, és már tényleg jó lett volna néhány napig pihenni. Mondjuk nem akartam, hogy Urahara ezért kinyuvasszon... Igaz, egy időben voltunk kapitányok, meg minden, de akkor is ijesztő tud lenni.
~ Talán ha nem mondtál volna igent Uraharának, akkor most nem kéne rohangálnod két ház között... A te hibád, hogy ilyen idióta vagy.
Válaszolt a költőinek szánt kérdésemre Toshi-chan. Na igen... Talán ha nem bólintottam volna rá erre az egész óvónénis dologra, akkor most nem tartanánk ott, ahol. De már úgyis mindegy, ráadásul úgy tűnik, hogy azért vagyok rájuk hatással. Vagy legalábbis szeretnék rájuk hatással lenni. Sose tudtam eldönteni, hogy most tényleg kedvelnek, vagy csak elviselnek, mert nincs más választásuk. Na jó, Masaki ő más tészta, mert ő még azt is folyamatosan cseszegeti, akit egyébként kedvel. Lásd Yasu...
Hazafelé haladva, hirtelen egy ismeretlen lélekenergiát kezdtem érzékelni. Azt már tudtam, hogy egy shinigamié, hiszen hasonló volt az enyémhez, azonban ennél többet nem tudtam megállapítani. Egyszerűen nem tudtam elképzelni, hogy minek jár erre shinigami, amikor elméletileg én vagyok ide kirendelve. Bár nem csodálkoznék rajta, ha 100 év alatt már elfelejtkeztek volna rólam, elvégre már másik kapitányt is választottak a 11. osztagnak. Nem is egyet... Azonban ez cseppet se zavart, hiszen amíg nem lógtak a shinigamik a nyakamon, addig minden rendben volt. De ha esetleg véletlenül megtaláltak, na ott kő-kövön nem maradt. Leginkább csak akkor kellettem ha valami küldetésről volt szó, egyébként meg... valószínűleg azt se tudták, hogy létezek. Természetesen csak papíron nem létezek a shinigamiknak, viszont amikor valamit nem tudnak elintézni, akkor rögtön engem zaklatnak.
Némi gondolkodás után úgy döntöttem, hogy utána járok, hogy ki is lehet az a shinigami, aki ilyenkor, és épp itt bóklászik. Kevés séta után végre megtaláltam a shinigamit, aki egy játszótéren múlatta az időt. Érdekes látvány lehetett az egyszerű embereknek, ahogy az üres hinta leng a semmiben. Valószínűleg már maguk alá csináltak, vagy valami...
~ Szerinted megszólítsam? ~
Tettem fel a testemben lakozó másik léleknek a kérdést, aki szokásához híven elég mogorván és lenézően válaszolt.
~ Ha már elvontattad ide a picsád, akkor meg is tudhatnád, hogy mit akar... ~
Miután megállapítottam, hogy igaza van, elindultam az ismeretlen felé, majd letettem magam a mellette lévő szabad hintába, s elkezdtem kicsit lengetni azt. Nem nagyon, csak éppen hogy, majd tekintetemet a föld felé fordítottam, s feltettem a kérdést.
- Ööö... Megkérdezhetem, hogy miért vagy itt?
Lehet, hogy sikerül meglepnem, hiszen ugyan úgy nézek ki, mint az emberek. Azonban a látszan néha csal... Mint ő, én is shinigami vagyok, csak épp az emberek világában élek, természetesen engedéllyel, ami lehet, hogy azóta hatályát vesztette, és ez már inkább száműzetés, mint „nyaralás”. Mindenesetre érdekelt, hogy mit keres ott shinigami, ahol általában én tisztogatom a terepet.
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te10000/20000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (10000/20000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptyKedd Okt. 27, 2009 8:58 am

//Reggeli szürkeség//



*Egy kicsit el volt foglalva a hintában való ücsörgésben, és az magában való elmélkedésben amikor egy nő jött felé, és lassan leült a hintába ami mellette volt.
Nem tudta róla hogy Shinigami, mivel túlságosan is lekötötték a figyelmét a gondolatai. Majd a nő megszólalt és megkérdezte tőle hogy miért van itt. Kicsit meglepődött , de ezt leplezve így szólt.*
- Miért lenne itt egy Shinigami, ha nem azért, hogy elpusztítsa a hollowot ami idejön és rombolni ,meg őrjöngeni kezd.
* mondta és közben még mindíg csak a földet bámulta, ez tartott egy két percig, majd megszólalt.*
- Kotegoha Karioto vagyok, a 2. Őrosztag tisztje.
~ Illetve volt kapitánya.~
* tette hozzá gondolatban hisz mi értelme lenne kürtölni, hogy valaha ő volt a kapitány, ha már nem az, de az a lényeg, hogy az erejét megtartotta és továbbra is szolgálja a Seireiteit ahogy tudja.*
- És te? Ebből az energiából arra következtetek hogy te is Shinigami vagy. Talán még találkozunk is.... valamikor régen. Persze nem vagyok benne biztos.
* ezzel a mondattal folytatta a beszélgetést, hisz jelenleg csak ezen a szálon haladhatott tovább.*
- Amúgy, azért jöttem, mert egy riasztás hamisnak bizonyult, és ha már ezen a környéken volt a riasztás, elintéztem egy épp felbukkanó hollowot.
* ez már csak arra szolgált hogy fix magyarázatot adjon arra hogy miért jár itt ilyenkor. Persze ettől még ő nem kapott választ arra hogy ki lehet a rejtélyes nő, aki megkérdezte a kilétét.*
~ ... most úgy is van időm bármire, még nem kaptam semmilyen parancsot mióta azt mondták hogy vészhelyzet van, és maradjak itt ameddig jónak látom.~
* gondoltam, de ha már vészhelyzet volt, vagyis hamis vészhelyzet, és addig maradhatok amíg akarok, akkor talán most ráérek egy kicsit lazítani és pihenni. Hisz akkor megyek vissza a Seireiteibe amikor akarok, vagy amikor visszautasítanak. De ez már csak végső esetben fordulhat elő.*
~ Ez tényleg furcsa, az energia ténylegesen Shinigami, de nem tudok senkiről akit ide helyeztek volna mostanság~
* ezzel le is zárta a magában zajló vitát majd felszegte a tekintetét a nőre és ő is várta a magyarázatot.*
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te32500/45000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptyKedd Okt. 27, 2009 11:10 am

-[Rekedt kappan kornyikál, avagy mámoros játszótéri randevú Shakespeare-t idézve...]-


Lavi fanságom alkalmi tárgya korántsem viselkedett cosplaybabához méltón, hiszen alig hagyta hogy rákötözzem a kendőjét, mert máris megint mozgásba lendült. Bevallom eléggé fonalat vesztett óvodás képpel bámultam, mikor Yasu nekiállta leordítani szegény szerencsétlen Masaki fejét. De ő úgy tűnik fel sem vette, de helyette felvetett egy oltári jó ötletet.
-Játszótééér? de de hát már éjszaka van... de de mégis, én is menni akarook! -támogattam fel magam a földről, mert eléggé elzsibbadt a lábam, amire az időközben feltámadó világmozgás is rátett egy lapáttal. Ez valami lassan ható alkohol lehetett, mert egyre inkább éreztem a hatását ahelyett hogy tisztulni kezdett volna a fejem.
*Hogy én mégegyszer tőled semmit sem fogadok el Kenseeeei, az egyszer biztos, de teljesen* -lódultam meg a kifelé irányzékolt Masaki után.
-Héé ott hideg van! -kiabáltam utána- Meg, az ajtó se arra vaa... -fejeztem volna be a mondatot, de a nyekkenés az ajtófélfán bizonyosságot adott arról, hogy már teljesen felesleges. Szegény feje akkorát koppant a falon, hogy azt hittem hirtelen nekem is elkezd fájni. De legalább a fején volt a kendő ami némileg tompította a becsapódást....Na ugye, és még nem hagyják az embernek, hogy jót tegyen...
-Várjááál meeeg, tényleg meg fogsz fáááázni... -loholtam utána, kifelé az ajtón, de olyan lendülettel, hogy nem vettem észre hogy közben hátrafordult. Hatalmas erőfeszítések árán sikerült megzaboláznom a lépteim, és még épp idejében lefékeznem előtte, hogy ne rohanjak bele. Olyan precízen, tőle pár centire álltam meg, hogy azt egy párhuzamos parkolással szenvedő tanulóvezető könnyes szemmel irigyelte volna meg. Elmerülve a megkönnyebbülésben, hogy nem épp mindketten a földön fetrengünk egymás hegyén hátán, hirtelen arra eszméltem, hogy valami túlságosan is belemerészkedett az intimszférámba. Még becsiccsentve is volt annyi lélekjelenlétem, hogy istenesen pofonvágjam, az épp a melleimet tapogató, és velük kedélyesen társalgó Masakit.
-Azért álljon meg a menet itt de rögtön. -kezdett el rángatózni a szemöldököm, miközben ökölbe szorított kézzel ácsorogtam előtte. Úgy tűnik én eljutottam az agresszív fázisba, ami lehet hogy nem következett volna be, ha Masaki elhanyagolja ezt az akciót. Őt viszont azt hiszem nem taglózta le nagyon a válaszmegmozdulásom, pedig én határozottan úgy gondoltam, hogy nem tart még azon a szintem a kapcsolatunk, hogy csak így megragadja a dolgokat....
*Nem mintha valaha is eljutnánk odáig... legalábbis nem hiszem, bár ki tudja, akármi megtörténhet... de miért agyalok én ezen?* -szörnyedtem el magamon hirtelen, ezt tükröző arckifejezést felvéve. *Remélem erre nem fogok emlékezni ha kialudtam magam...* -nyugtatgattam magam az édes felejtés gondolatával.
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te16000/30000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptyKedd Okt. 27, 2009 9:19 pm

ˇ^ˇ^ Reggeli szürkeség ^ˇ^ˇ


Nem tűnt túlságosan meglepettnek a shinigami, valószínűleg ő is érzékelte az én lélekenergiámat. Mondjuk nem is nagyon rejtegettem, vagy hasonlók... A válasz viszont helyes volt, azonban még mindig nem értettem, hogy miért is van egy olyan helyen, amire végül is én vigyázok. Azonban nem biztos, hogy erről őt értesítették.
- Én Kikuchi Aya vagyok.
Mutatkoztam be én is, azonban azt nem árultam el, hogy valójában mikor és hol szolgáltam Seireiteiben. Egyelőre még nem jött el az ideje, vagy legalábbis én nem éreztem úgy, hogy ilyenkor elárulhatom. Majd... valamikor... Sose szerettem azzal hencegni, hogy shinigami voltam, hiszen akkor azt is el kell mondanom, hogy ott hagytam a shinigami létet... Rendben, hogy engedéllyel, de azóta ki tudja, hogy mik történtek, ráadásul már helyettesítettek nem egyszer.
- Igen, Shinigami vagyok, habár nem hiszem, hogy találkoztunk volna...
Mosolyogtam Kariotora. Valóban meglepő lenne, ha találkoztunk volna, hiszen nem biztos, hogy akkor már tiszt volt, amikor én ott voltam. Na igen, 100 év hosszú idő, és elég sok minden is történhet ennyi idő alatt.
- Akkor értem már, hogy korábban miért éreztem azt a furcsa lélekenergiát... Az ilyen kicsi hollowok néha még a lelkeket se tudják elkapni, szóval nem igazán érdekelt. Gondoltam majd úgyis elmegy, ha megunta.
Mondtam, miközben elkezdtem kicsit nagyobb erővel lengetni a hintát. A hajamba bele-belekapott a hintázás közben felkavarodott levegő, aminek hála kicsit sikerült összeborzolnia szőke tincseimet. Na igen, sikerült megunnom a barnát, így most szőkén boldogítom az embereket. Toshi-channak nem tetszett az ötlet, de nem tehetett ellene semmit... végül is én irányítom a testem, nem pedig ő...
- Szóval 2. osztag...
Suttogtam. Amikor én voltam kapitány, még Yoruichi vezette ezt az osztagot.
- És hogy mennek mostanában a dolgok Seireiteiben? Rég jártam már arra...
Kezdtem el érdeklődni. Már tényleg elég rég voltam arra, lassan be kéne sétálni, hogy legalább azt megtudjam, hogy kik lettek a kapitányok, hogy van a főkapitány és egyebek. Kezd kicsit hiányozni a shinigamilét, azonban semmiképp se költöznék vissza Seireiteibe. Ahhoz túlságosan szeretek itt élni.
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te10000/20000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (10000/20000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptySzer. Okt. 28, 2009 8:43 pm

//Reggeli Szürkeség//



- Hát mennek ahogy mennek, futkosunk és hajkurásszuk a hollowokat meg az Arrancarokat és Espadákat. Nem is tudom mikor volt mostanság, hogy a Seireitei teljesen nyugodt volt, bár így is valamilyen szinten nyugodt.
* mondta és közben ennél a mondatnál fújt egyet, mivel azért nagyjából nyugalommal töltötte el, hogy azért a Seireitei sincs állandó rohanásban, bár az emberi világban sokkal nyugodtabb volt az élet, attól eltekintve, hogy ide állandóan átjárnak a hollowok akiket állandóan le kell győzni.*
~ Persze azért a Seireiteiben is van néhány hollow ami átmerészkedik, de azok nem hosszú életűek.~
* gondolta miközben egy kicsit elindította a hintát a lábával, mert valamit csinálnia kellett.*
- Amúgy mint következtetni tudok, akkor te itt élsz az Emberi Világban.
* eközben nem félt attól, hogy az emberek meglátják, mert már egy sem tartózkodott a játszótéren.*
- Úgyértem, ha egy Shinigami lennél aki a Seireiteiben lakik akkor nem kérdezted volna meg hogy mi folyik ott.
* ez a következtetés persze csak azért lett levonva, hogy folytatódhasson valahogy a beszélgetés, mivel nem nagyon volt közös beszédtéma egyenlőre.*
- Szóval Kikuchi Aya, várjunk csak.... * gondolkodott egy kicsit, de közben nagyon dolgoztak a kerekek a fejében.*
- Valahonnan ismerős... csak nem tudom honnan... lehet hogy akkor voltál kapitány mikor én még csak tiszti rangban voltam.
* mondta, de ez elég furcsán jött ki, mivel most is csak tiszt . De persze közben már volt magasabb rangon is, csak a lezserségének köszönhetően le kellett mondania erről a rangról.*
~ Hm... hm... sok dolog történik ...~
* gondolta és közben egy kis mosoly húzódott az arcára, amivel viszonozta Aya-ét.*
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 2 Cl0te16000/30000Yumisawa Játszótér - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 29, 2009 4:29 am

ˇ^ˇ^ Reggeli szürkeség ^ˇ^ˇ


Jó volt hallani, hogy csak a szokásos dolgok vannak Seireiteiben. Ott is, akár csak itt, az arrancarok és espadák üldözésével telnek a napjaik. Mondjuk én már kicsit unom, de hát ez van... Nem tudunk ellene semmit se tenni, hiszen ha megölünk egy arrancart, kettő lesz belőle... Ugyan ez a helyzet a sima hollowokkal...
- Igen, már lassan 100 éve, hogy itt élek. Nem volt könnyű meggyőzni a főkapitányt, de csak sikerült... Viszont ha jól gondolom, azóta már rég elfelejtkeztek rólam.
Vakartam meg tarkóm zavartan kacarászva, miután megállítottam a hintát, hiszen nem szerettem volna kizúgni belőle. Rendben, hogy a vaizardok előtt bolondot csinálok magamból, de végül is egy idegennel beszélgettem, aki előtt ha nehezemre is esik, normálisan kéne viselkednem. Időközben egy kisebb méretű kővel is elkezdtem babrálni. Lábammal ide-oda rúgtam, csak hogy kezdjek magammal valamit. Amikor Karioto azt mondta, hogy ismerős a nevem, kicsit összerezzentem. Talán mégis tud valamit arról, hogy ki is voltam egykor...
- Hehe... Most lebuktam.
Kezdtem kicsit egyre jobban zavarban lenni, hiszen kiderült, hogy újdonsült beszélgető partnerem többet tud rólam, mint gondoltam.
- Igen, valamikor a 11. osztag kapitánya voltam.
Mondtam mosolyogva. Jó volt nosztalgiázni... Bár igaz, hogy akkoriban az új kapitányokat még nem ismertem, csak akkor találkoztam velük, amikor az emberek világába szöktek Uraharával és a Kidoushuu akkori kapitányával.
- Egyébként ha jól veszem ki a szavaidból, voltál magasabb rangon is. Vagy talán tévedek?
Kérdeztem kissé meglepve.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Yumisawa Játszótér - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Yumisawa Játszótér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Diáknegyed-