-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Yumisawa Játszótér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet
Gabriela Escamilla
Arrancar
Arrancar
Gabriela Escamilla

Férfi
Hozzászólások száma : 60
Tartózkodási hely : Huecu Mundo
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 60. arrancar; Natalie-sama fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 8 Cl0te7100/15000Yumisawa Játszótér - Page 8 29y5sib  (7100/15000)

Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 EmptyHétf. Júl. 16, 2012 11:38 am

Játszótéri bóklászás és egy nem kívánatos személy


Na, nézd csak, a kis féreg meglepődik mikor a nyaka köré tekert reishi fonalak megszilárdulva fojtogatni kezdik. De hát ki ne lepődne meg azon, hogy a semmiből hirtelen előbukkan valami, ami fojtogatni kezdene. Csak magának köszönheti, ha nem képes parányi férgek rágta agyacskájával megjegyezni egy oly egyszerű nevet, mint a Gabriela. Most komolyan olyan nehéz lenne megjegyezni? Na, mindegy nem rágom magam ezen többet hisz csak az édesség látja kárát. Szegény nyalókám is a homokban végezte, fúj. Tiszta kosz én meg ideges, hogy ezt az egészet látnom kell.
Így hát nem is csoda hogy utána úgy elkap az ideg, hogy itt menten megölném ezt a kis férget, aki itt tetszeleg a vörös paprika jelmezében. Persze nem vagyok, hülye érzem, hogy ez az arrancar jóval erősebb, mint én és itt nem csak a lélekenergiájának nagyságára értem, hanem a fizikumára. Jól mutatja ezt az is, hogy amint a föld felé próbálom húzni a nyakánál fogva félúton megáll, és nem azért mert én úgy akarom. Majd ezután, mint aki megőrült hangos röhögésbe kezd.
- Jesszus ember mi bajod, elgurult a gyógyszered, shuu~? – szólok közbe ő urasága nagy nevetgélésben - Bántja a fülem szóval fejezd már be, shuu~. – piszkálom meg jobb kisujjammal a szintén jobb fülemet ezzel is jelezve az előbbi mondókám hitelességét. Komolyan miért is kellett nekem egy ilyen alakkal összefutnom? Még a drága édességet is mellyel ˝meg ajándékozom,˝ vagyis valójában hozzávágom, de jelen helyzetben a kettő ugyan az. A 18 év körüli alakomban úgy is sokkal bukóbb tudok lenni a hozzá hasonlóakkal.
A férfi mondani próbál, valamit azonban idegesítő röhögő rohama miatt nem igazán értem mit mond. Mintha szerepelne benne a primera szó meg, hogy a kegyeibe férkőzés.
- Mi van, shuu~? Beszélj már érthetően, shuu~! – szólok rá a férfira, aki mintha matatna valamit magán, aminek aztán az lesz a vége, hogy mintha megszűnne látszani az emberek számára és a lélekenergiája is megugrik egy kicsit, de csak egy kicsit így már tényleg nyilván valóvá válik számomra, hogy valóban erősebb nálam. De persze ha a férfi rám néz, láthatja, hogy cselekedete nem vált ki belőlem egy kicsike félelmet sem mutatok feléje, hisz miért tenném. Attól mert erősebb? Na és aztán ez engem sosem riasztott vissza. Sőt egy kicsit talán még fel is tüzel a dolog.
- Ezt meg mire véljem, shuu~? – kérdek rá immár a mászóka tetején ücsörögve és néha belenyalva a nyalókámba.- Remélem, nem játszani akarsz velem, mert mondom, most NINCS kedvem hozzá, shuu~. Nézd csak meg még egy csomó édesség arra vár, hogy megkóstoljam, shuu~. Ugye Mumo, shuu~? – tekintetem a férfiről a kerekded hollowomra irányul és az édességekkel töltött zacskókra majd ismét a férfira, aki remélhetőleg már abba hagyta az idegesítő és egyáltalán nem normálisnak tűnő röhögését.
- Szóval akkor kell a zacskó gumimaci vagy sem, shuu~? Tudod nem szép dolog pazarolni őket, mert csak szomorúak lesznek, ha nem eszi meg öket senki, shuu~. – beszédem közben üres bal kezem mutató ujjával mutatok a földön heverő zacskóra melyet még én ˝ajándékoztam˝ a férfinak és ugyan ezen ujjamból egy újabb reiatsu fonalat kieresztve megfogom a gumimaci csomagot és megemelem, hogy a férfi fejével egy vonalba legyen.

Vissza az elejére Go down
Wolloh Del Desierto
Arrancar
Arrancar
Wolloh Del Desierto

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 147
Age : 81
Tartózkodási hely : Hierro-jában
Registration date : 2012. Mar. 17.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 44. arrancar, Räv elhagyott fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 8 Cl0te18000/30000Yumisawa Játszótér - Page 8 29y5sib  (18000/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 EmptySzomb. Júl. 21, 2012 7:04 am

Játszótéri mangázás és egy életben hagyandó nő? >.>

Nem bírtam sokáig, már képtelen voltam vissza tartani, így hát, mint a vulkán kitörtem, mint a röhögés vulkánja. Csak ömlött belőlem a röhögés, megállíthatatlanul ömlött, beszélni próbáltam, viszont az csak érthetetlen maszlagként jutott el a felszínre, így nem csoda, hogy Gabi nem értette, hogy mit akartam vele közölni, viszont röhögésem még mindig tartott, így én se értettem, hogy mit mond, csupán hallottam, hogy valamit magyaráz… vagyis mond. Ámbár az, hogy cuerpomat levetettem hatással volt rá, de azt nem tudom pontosan, hogy milyennel, de az biztos, hogy nem támadt meg, szóval se a félelem, se a fenyegetettség érzet szélsőségét nem válthattam ki benne. Lassacskán sikerült úrrá lennem a röhögő görcsömön, így a következő szavait már értettem is, nem csak hallottam:
- Szóval akkor kell a zacskógumimaci vagy sem, shuu~? Tudod nem szép dolog pazarolni őket, mert csak szomorúak lesznek, ha nem eszi meg öket senki, shuu~.
~Hogy milyen gumimaci?~ Hirtelen nem értettem, hogy miről beszél, aztán mikor a fejem magasságába emelte a már megnevezett valamit, vagyis a zacskó gumicukrot, villant be, hogy valamit hozzám vágott, valószínűleg ezt. ~Szóval ezt nekem adta ajándékul. De vajon milyen szándékkal?~ Ezen gondolkodva, némán elvettem tőle a gumimacit. Visszaülve a padra, kinyitottam a kis zacskót, s úgy a harmadik gumimaci után ugrott be, hogy amolyan könyöradománynak szánhatta, mert nem örülne a Primera, ha a Thresnek a fraccionját megölni. Újra elvigyorodtam. ~Még hogy engem ez? De mégse kéne balhézni, hiszen, mégis csak a Primera fraccionja, így talán közelebb férkőzhetek ahhoz a nőhöz. >.> Nem, nem a nőhöz, hanem az espadahoz, a Primera espadahoz, igen. Szóval csak kedvesen… >.> Pf… >.>~ Ez eddig csendbe voltam, s a gondolataimba elmerültem, így hogyha szólt hozzám, azt nem hallottam meg, valamint támadt egy ötletem:
- Szóval a Primerra fraccionja vagy, Gabriela. A gumicukrot köszönöm, viszont kétlem, hogy ártani tudnál nekem. Viszont ahogy mondtad espadaink nem örülnének, hogyha egymást ölnénk a tényleges ellenségeink helyett. Nem tudom, hogy mennyire beszélsz a Primeraval, és, hogy ő mennyire Seth hű, de van egy pletykám, amit mondjuk úgy, hogy a gumimacikért cserébe adok tovább neked. Érdekel?
Reméltem, hogy érdekli, hiszen a nők azok pletykások. Így, hogyha pozitívan felelt, akkor így folytatom:
- Van egy arrancar, a nevét nem biztos, hogy jól értettem, de valami Walter C. Dornez azt tervezi, hogy Seth uralmát megdönti. Állítólag a teljes espadat is le akarja váltani, s ezt a fraccionok elcsábításával akarja megoldani. Ez hülyeségnek hangzik, tudom. Viszont állítólag olyan érveket tud felhozni, aminek senki se tud ellenállni. – Kíváncsian vártam, hogy erre mit felel. Azon se lettem volna meglepve, hogy most ő röhögött volna egy sort. Sőt még én is röhögnék rajta, hiszen az igazság tartalma majdhogynem nulla.
Viszont, hogyha nem érdekli a pletyka, akkor csak ennyit mondok:
- Finom a gumimaci. – Hátra dőlök, s úgy eszegetem az édességet, közben magamban átkozom, hogy fraccion ez a nőstény. Pedig mennyivel élvezhetőbb lenne, hogyha az ő lelkét falatoznám, viszont nagyon nincs kedvem magamra haragítani a Primerat. Nagyon nincs.
Vissza az elejére Go down
Kaminari Taka
3. Osztag
3. Osztag
Kaminari Taka

Férfi
Cancer Monkey
Hozzászólások száma : 128
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár
Registration date : 2012. Feb. 02.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 8 Cl0te18000/30000Yumisawa Játszótér - Page 8 29y5sib  (18000/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 EmptyHétf. Aug. 13, 2012 1:18 pm


A lovag és a sárkány
Szóval Rony, nem néz ki japánnak, de nagyon jól beszéli a nyelvet. Magamban még kétszer elismétlem a nevét, hogy biztos sikerüljön majd kimondanom, valamint megjegyeznem. Nos végül is mindegy, hová valósi, jelenleg úgy tűnik japánban él, csak nem tanulta meg ilyen fiatalon a nyelvet heccből. Szóval játszani jött ide, és most lávatenger felett lógott. Akkor jó, hogy felhúztam, rossz lett volna, ha beleesik. Ráadásul még csokival is kínált, csak jó ember lehet.
-Hú~, szóval lávatenger, érdekesen hangzik, de szerencse, hogy felhúztalak annak ellenére is, hogy még biztos bírtad volna. És igen kérek!- Török egy sort, majd rögtön bele is kóstolok.- Ez tényleg nagyon finom! Köszönöm Rony.
Egyensúlyozásba kezd, majd leugrik. Én is követem a példáját, s hamar mellette termek. Érdekes egy fickó az biztos. Versenyfutás? Miért is ne? Gondoltam, majd biccentettem, hogy persze jöhet a dolog. El is kezdünk futni, s feltűnik, hogy roppant gyors lábai vannak, bár ennek ellenére is megelőzöm picit a csúszdáig. Aztán a visszafele úton picit lassítok, de csak annyira, hogy éppen megnyerje a versenyt. Nem ronthatom el a játékát csak azért, mert én shinigami vagyok. A célba érés után megvakarom a fejemet, és elmosolyodva jegyzem meg. - Áh, nagyon gyors vagy, gratulálok!- Vidáman követem ismét a csúszdához, ott lecsúszunk, én megyek két kört is. Vicces, hogy el tudok néha lenni az ilyen kis dolgokkal. Ekkor látom, hogy ő már visszament a mászókához, gyorsan követem, és előtte felmászok.
- Mit szólnál egy kis ügyességi játékhoz?
Abban talán már nyerhetek nyugodt szívvel, bár nem lepődnék meg rajta, ha kiderülne, hogy tesiből zseni a gyerek, és lenyomna. Előre megyek a mászókán, és csinálok egy cigánykereket a keskeny szélén. Bár érzem, hogy elvetettem a sulykot és nem fogok tudni megmaradni, így beleviszek egy nem tervezett számot is. Hagyom magam hátra fele lecsúszni, majd a kezemmel elkapom a rúd szélét, és lendülni próbálok. A második lendülésnél, átbújtatom a lábaimat, és a térdhajlatommal tartom meg magamat a lendületemből nem veszítve, s egy újabb lendüléssel elengedem magamat és talpra érkezem.
- Hehe Te jössz!- Mondom neki büszkeségtől telve. Majd ahogy sikerült neki úgy sikerült, mit van tenni mit nincs, vagy zseni ember, vagy egyszerűen ember. Mindenesetre megdicsérem akárhogy is sikerült. Ha ki hagyja, vagy végzett megkérdem mi legyen a következő. Kardozós? Miért is ne, hisz azt is tanultam az akadémián. Keresek vele két kardnak tűnő fadarabot, majd beállunk. Ám néhány kardcsapás után rommá ver. - Még egyszer! - Mondom, de semmit nem változtat a helyzeten, megint alul maradok. Még párszor elveretem magamat, mire megunom a dolgot. Megyünk még egy kört a játszótéren, majd én belepasszolódom egy hintába, s elkezdem hajtani magamat.
-Játszunk még valamit Rony?- Kérdem, s még játszom vele egy picit, amíg el nem fárad. Hisz emberből van, meg gyerek is. Tuti van határa az állóképességének. Mely utóbb kiderül, hogy vetekszik az enyémmel. Mindenesetre én nagyon jól szórakoztam vele, érdekes egy gyerek.- Játszunk máskor is! Byebye!- Integetek neki, mikor indul, s én sem maradok tovább. Megyek haza, s alszom egyet. Sikeresen élveztem a napot, el is fáradtam már csak az ágyam hiányzik.

Köszönöm a játékot, ezer bocs, hogy eddig várattalak, és már le is zártam, most is el vagyok havazva kicsit, majd játszunk még máskor is Wink. Nyugodtan írj még rá választ ha van kapacitásod, örömmel olvasnám.
Vissza az elejére Go down
Flavia nella Sinestesia
Espada
Espada
Flavia nella Sinestesia

nő
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 75
Age : 80
Tartózkodási hely : Szükség szobája
Registration date : 2012. Apr. 22.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tres espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 8 Cl0te20400/30000Yumisawa Játszótér - Page 8 29y5sib  (20400/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 08, 2012 8:09 am

A füstbe ment terv…

Remek kreatív ötlettel állt elő a mai nap reggelén Las Nochesban, azzal a kérdéssel hajtotta álomra a fejét, hogy vajon miképpen tudná megszerezni Desmond-aputól azt a szép fülbevalót, amire már oly régóta áhítozik. Már éppen ideje, hogy akcióba lépjen, hiszen eddigi próbálkozásai mind – mind sikertelenül végződtek, de úgy érzi, a mostani lesz az igazi aduász.
Így amint összeszedte magát és minden óvintézkedést – amit Ivela-anejától tanult – megtett azért, hogy amint az emberektől hemzsegő világba lép egy halálisten sem fedezze fel kílétét, s ezután megnyitotta a kaput, melyen át a maguk fajta könnyedén közlekedhet a két hely között. A halálistenek minden bizonnyal irigykednének egy ilyen remek átjáróért, ő ebben igazán biztos. De most nem ezzel kell foglalkoznia, sokkal inkább a kieszelt tervére kell koncentrálnia, amit nem lesz egyszerű végrehajtania. Először is találnia kell rengeteg dobozt és konzervet az emberek szupermarketeiben, ahol globális rabszolgatartás folyik az ilyesfajta kincsekkel.
Így, amint kilépett a sötét szájú átjárón első dolga volt tekintetével a magasban kiszűrni egy üzletet és oda betérni, hogy pár konzervet és dobozt felszabadítson, s közben jóízűen szórakozhasson az emberek arcán, kik a lebegő élelmiszerek talányán törték a fejüket. Milyen ostobák ezek az emberek, megannyiszor említette ezt Ivela-aneja és minél többet lát belőlük ő is hajlik ugyanerre a véleményre. De ez a jó kedélyű pillanat olyan rövid ideig tartott számára, szomorkodott is miatta, csupán célja vidította fel, amit el kívánt érni, ami nem más, mint Desmond-apu fülbevalójának megkaparintása volt, méghozzá igencsak egyedi, ritka módon, amit még soha, senki sem használt.
A felvásárolt csomagokkal egy megfelelő helyet kereset, amit hamar meg is talált, hiszen ő mindent olyan gyorsan ki tud szúrni másokhoz képest, még akár messziről is, mint például most. Az embergyerekeknek fenntartott kis helyen volt egy pontosan megfelelő tágas rész, ahova felállíthatta Desmond-apu csapdáját. Főleg így, hogy esteledett nem is volt ott egy árva lélek sem, a turbékoló galambpárok előtt pedig csak zsonglőrködött az ételdobozokkal és úgy csinált, mint aki megdobálja vele őket, ennek hatására nyomban meg is gondolták magukat, hogy odajöjjenek. Ostobaságuk ezek szerint már fiatalkorban kialakul, milyen szomorú…
Mindenesetre figyelmét elsődlegesen a konzervekre meg ételdobozokra igyekezte vezetni, amikből egy nagy bunkerszerűséget épített, melynek az ajtaja beomlik, amint belemegy a préda. Ilyen remek ötlettel még egy feltaláló sem lenne képes előállni! Azért kicsit szánja – bánja, hogy Roncsi-otoját nem tudta ebbe bevonni, biztos benne, hogy élvezte volna, csak a következő lépést nem tudná végrehajtani vele, sajnos az már igenis egyszemélyes háború, mert a ékszer felszabadítását követően nem akar mással osztozni, az igenis gyűjteményének ékes darabja lesz, ha akarja Desmond-apu, ha nem! Utána pedig rátérhet a holdmedalion megkaparintására, amennyiben sikeres lesz eme csapdája, akkor akár a világmindenség összes ékes kincsét is felszabadíthatja ezzel a módszerrel, hogy aztán gyűjteményébe szabadon bekerülhessenek és óvón őrizze őket, amíg világ a világ.
Elégedetten húzza ki magát a felépített erődítménye előtt, s azon töprengett, miképpen hívhatná ide Desmond-aput, amikor is valaki váratlanul ledózerolta az egészet. Elképedt arccal szemlélte a romba dőlt műalkotását, leszegezte a fejét ahelyett, hogy számon kérte volna előtte az elkövetőt, túlontúl nagyvilág omlott össze benne is eme veszteség miatt.
- Ezt… én találtam. – szipogva nézi a szétszóródott konzerveket, különböző müzlis, rizses, sörös dobozokat, mindent, amit egy emberek által üzemeltetett boltból hozott el, hogy mindezt létrehozhassa. Némileg elsötétült tekintettel pillantott fel végül a tettesre, miközben már azt szövögette elméjében, hogyan fogja kikészíteni azt az emberi lényt, ki tönkretette Desmond-apu csapdáját, amivel felszabadíthatott volna egy hatalmas értéket. De ahogy felpillantott rögtön megpillantott egy igazi ereklyét, amit a legutóbb talált mesternek pontosan tökéletes darabja lehetne gyűjteményébe, tisztán emlékszik, hogy erről beszélt egy ilyen kardról, mint ez… ha elvinné, talán újabb dolgokra tanítaná? Meg kell próbálnia, meg kell szereznie mielőbb!
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Samanuske
4. Osztag
4. Osztag
Kuchiki Samanuske

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 108
Age : 112
Tartózkodási hely : Kuchiki tanya, vagy az osztagnál, esetleg kocsma.
Registration date : 2012. Aug. 23.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag, 20. tisztje - Állatorvoslási Osztály vezetője. _@_/"
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 8 Cl0te9000/15000Yumisawa Játszótér - Page 8 29y5sib  (9000/15000)

Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 EmptyPént. Nov. 09, 2012 1:02 am

A füstbe ment terv…

Unalmas tud lenni az is, ha mindig SS-ben tengeti a napját. Következett a zseniális ötlet, miért ne lehetne, hogy elmegy Karakurába? Szereti nézni az embereket, ahogy békésen éldegélnek, szeretik egymást, dolgoznak, és nevetnek. Olyankor mindig jókedve lesz. Nem is rest, a családja kapuját használva átmegy.
Csodás nap, hiába közeleg a nagy hideg, akkor is szép. Minden sárgába bórul, majd fehérbe, lehet hóembert építeni, vagy hó angyalt csinálni. Csak kicsit kreatívnak kell lenni. Most csak annyit tesz, rohangál, és az összehúzott levélkupacokban ugrál. Bár lehet majd szidni fogják, hogy más munkáját tönkreteszi, de majd a levelekből ki írja, hogy bocsi. Jól szórakozott egész nap, de sajnos egyszer elérkezik minden jónak a vége, és beköszönt az éjszaka. Habár mostanában hamar sötétedik, így nem meglepő, hogy az utcák kezdenek kiürülni. Elmegy hát egy helyre, ahol még élvezheti a napot, a játszótérre.
Hintázik, libikókázik, és csúszdázik, és el is fárad, egy padra leheveredik. Álmodni lehet álmodik, csak éppen nem emlékezik. Arra ébred, hogy kezd hideg lenni, felül a padon, megborzong, és tudja, hogy mást is kell tennie. A hólyagját üríteni se ártana. Elindult még félálomban, de a menetet egy erődítmény zavarta meg. Hangos csörömpölés, zaj, meg puffanás, mert Samanuske előre esett. Tapogat, hogy mik is voltak ezek, egy sör a keze ügyébe esett. Felderült az arca, vidáman kibontja, és inni kezdi. Mikor végez vele, akkor nézi meg jobban, hogy mi történt. Mindenféle konzerv, és müzlis doboz. Egyet a kezébe fog, kibontja, és ropogtatni kezdi. Észre pedig csak most veszi azt a lánykát, akinek lehet most döntötte romba az álmát. Elkerekedik a szeme, vigyora bamba, felpattan és odarohan.
- Sajnálomsajnálom.- hadarja, és megöleli a lánykát, felkapja, és szorítja. - Annyira sajnálom, biztos sokáig építetted, Én meg csak így, romba döntöttem. Meg tudod ezt nekem bocsátani? Hogy segíthetnék, újra építsem, vagy vegyek valamit?- szipogni kezd. - Hm, de finom illatod van. Mit használsz? Jaj, de miket beszélek, sajnálom, a nevem Samanuske, sajnálom.- elengedi és térdre veti magát, majd hajlongani kezd, sűrű bocsánatkérések közepette.
Vissza az elejére Go down
Flavia nella Sinestesia
Espada
Espada
Flavia nella Sinestesia

nő
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 75
Age : 80
Tartózkodási hely : Szükség szobája
Registration date : 2012. Apr. 22.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tres espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 8 Cl0te20400/30000Yumisawa Játszótér - Page 8 29y5sib  (20400/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 EmptySzomb. Nov. 10, 2012 3:31 am

A füstbe ment terv…

Alig tudja feldolgozni, hogy a csodálatos remekműve, így tönkre lett téve, ráadásul meg is lett szentségtelenítve, hiszen a csapdája egyik igazán fontos elemét is tönkretette a vandál illető. Bár nem tudja, hogy szánt szándékkal e, avagy csak véletlen folytán, nem is akart belegondolni, melyik eshetőség lehetett a kettő közül, csupán nemes egyszerűséggel – okkal – könyvelte el magában „kártékony léleknek” az idegen személyt.
Csak lassacskán próbálja lenyelni bánatát, hogy szembenézzen az idegen kártevővel, mikor is felfedezte, hogy ama lények tagja, ki fajukra nagy veszélyt jelent. Tisztán emlékszik Ivela-aneja minden taníttatására róluk, ehhez mérten is tette, amit tett, mielőtt elindult volna ide, hogy végrehajtsa magánakcióját. Elrejtette kilétét, öltözéke pedig elfedi hollow lyukát, maszkja pedig annyira elenyésző, hogy a szemfüles shinigamik fedezhetik fel csak valószínűleg rajta. Arcán lévő mintát pedig rá tudja fogni egy jelmezes bálra és gondja ezzel le is van tudva. Feltéve, ha nem annyira eszes az illető, hogy öltözékéből következtet kilétére. De nem sokáig merengett ezen, s azon sem, hogy vajon miképpen kellene most cselekednie ebben a helyzetben, hanem azon gondolkodott, vajon hogyan is kaparinthatná meg a halálisten oldalán függő fegyvert? Surprised
A mester, akit talált, azaz úr, ki azokat a remek mutatványokat hajtotta végre a kötélen a múzeumban… tőle úgy hallotta, mintha érdekelné az ilyesmi. S ezzel az ő kíváncsisága is fel lett tűzelve. Őt is vonzza a dolog, hogy vajon mi jó lehet az ilyen értékekben? S eme darabot most kedve is van felszabadítani – bosszúból netán? –, csupán lehetőséget kell találnia arra, mikor is elkobozhatja tőle, hogy aztán szabad ékességként elvihesse gyűjteményébe. Aztán pedig dicsekedhetne a mester úrnak, Desmond-apunak, Ivela-anejának, meg mindenki másnak is, hogy milyen fantasztikusan ügyes volt. ^-^
- Tessék? O.o” – csodálkozva fogadja az ölelést, amivel majdhogynem kiszorítják belőle a szuszt is! Csak nem így akar végezni vele? Átlátott volna álcáján? Tudja, hogy mire készül? Miért nem figyelt oda jobban! Ivela-aneja, ha ezt látná, minden bizonnyal haragudna rá. De még életveszélyben lévő helyzetében is a drágaság megszerzésén törte részben a fejét aggodalma mellett, s egy egyszerű, észrevétlen mozdulattal szerezte meg a halálistenek számára fontos fegyvert. Majd megpróbálta másik kezével eltolni magától az idegent, hogy minél messzebb kerüljön tőle, mielőtt a végén ráragad a kisugárzása és pár hollow őt szemelné ki reggelinek Las Nochesban…
- Hát hmmm… nem! Arrogáns – szól flegmán, fennhordott orral a shinigami kétségbeesett kérdését megválaszolva, majd döbbenten pislog rá a térdre vetett hajlongást látva. Most szórakozik vele, vagy megeshet, hogy tévedett és mégsem végezni kívántak vele az imént? De miért okkal bánik vele ekkora odafigyeléssel? Netán nem is jött rá még a kilétére? Hát ezt roppantul szórakoztatónak találja!
- Hogy érted azt, hogy mit használok? És mit művel Samanuske úr amúgy? ^-^ – a kezében szorongatva a fegyvert guggolt le elé és billentette oldalra kobakját, hogy aztán kíváncsian megböködje az idegent egy kezébe akadt dobozzal. Nem hitte volna, hogy anélkül, hogy kérdezte volna, megtudja az idegen halálisten nevét. Mindenesetre nem sokáig ereszkedik le az ő szintjére, bár a dolga az lenne, hogy kiismerje, s a megtudott információkat felhasználja ellene, de úgy tűnik nem is lesz ez ügyben nehéz dolga. ^_^ Amúgy is tönkretették remekművét, valahogy meg kell bosszulnia ezt, különben is unatkozik…
- Tessék csak mondani Samanuske úr, nem hiányzik valamije? ^-^ – próbálkozik meg Ivela-anejától látott mosollyal, de ismételten csak sikertelenül. Sebaj, majd legközelebb, mert most már minden bizonnyal felkeltette az úr érdeklődését. Érdeklődése mellett még a fegyvert is felemelte, hogy lássa, mire is utalt ezzel. Kíváncsi miképpen reagál, ha úgy, ahogy gondolja, vagyis megpróbálja visszaszerezni tőle, akkor mielőtt megfoghatná sonidojával hátrál, s felrugaszkodik egy, a pad melletti villanyoszlopra. Persze, ha nem szójátékba fog kezdeni vele, de ő a fogócskát sokkal inkább kinézi belőle, de lehet, hogy félreismerte elsőre. Sajnos még nem olyan tehetséges ebben, mint Ivela-aneja. ^_^
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Samanuske
4. Osztag
4. Osztag
Kuchiki Samanuske

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 108
Age : 112
Tartózkodási hely : Kuchiki tanya, vagy az osztagnál, esetleg kocsma.
Registration date : 2012. Aug. 23.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag, 20. tisztje - Állatorvoslási Osztály vezetője. _@_/"
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 8 Cl0te9000/15000Yumisawa Játszótér - Page 8 29y5sib  (9000/15000)

Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:50 am

A füstbe ment terv

Hogy lehet ilyen kegyetlen? Csak úgy lerombolni egy komoly dobozvárat? Erre kevesen képesek, még akarattal is, nem hogy véletlenül. Nem csoda hát, hogy megöleli a kis hölgyet, és ha tudná is, hogy micsoda, akkor se cselekedne máshogy Samanuske. Túlságosan elenne van az ölésnek, és még az erőszaknak is. Bár szokott verekedni, hébe-hóba, de nem jellemző Rá, sőt, ha olyan a helyzet, akkor engedi, verjék csak meg. Akkor legalább békesség is megmarad, és mindenki mehet a dolgára, Samanuske, meg a gyengélkedőre.
Sajnálatos, hogy nem tudja kiengesztelni a hölgyet sehogy, legalábbis még sehogy, majd csak kitalál valamit, addig is hajlong tovább. Az pedig, hogy valamit eltulajdonítottak Tőle, azt nem is veszi észre. Habár lehet, hogy azt nem szívesen adná oda, elvégre arra szüksége van a munkája közben, még ha nagyon senki se tudja, mire is képes.
- Parfümöt, kellemes illatod van, és hajlongok, hátha elfogadod a bocsánatkérésemet.- hagyja, hogy böködjék tovább, ezt megérdemli, na meg ebbe nem fog belehalni. Habár látott egyszer egy filmet, amiben a gyilkos kanalakat használt az ölésre. Kikötözte az áldozatát, és a fejét ütögette a kanalakkal. Az egyik eltört, az áldozat már boldog volt, de a gyilkos szétnyitotta a kabátját, és egy merőkanalat vette elő, azzal folytatta. Azóta nem tud már gyermeki ártatlansággal nézni az evőeszközökre. Bár biztos megnézi a második részét, abban már villák lesznek. Bár így is majdnem megállt a szíve, amikor leurazták, nem igen szokták így hívni. Szerencsére csak párat kihagyott a szíve, ennyi az egész.
- Hogy mi? Már megint…- felnézett, és a szívéhez kapott, hátradőlt és elterült, játszotta a halottat, de túl kényelmetlen volt ez a helyzet, így inkább felült, és akkor látja meg, hogy tényleg nincs meg valami. Ám ahelyett hogy dühöngene, csak vigyorogva nézet a hölgyre, majd a kardjára. Vigyorog, és vakarja a tarkóját, majd nevetni kezd.
- Na, azt hiszem, itt nem lesz más, csak egy kis játék, de ha ez elég, hogy megbocsáss. Csak előbb…- befejezi a doboz müzlit amit megkezdett, majd feláll, leporolja magát és…
- Ipiapacs, elkaplak.- neki kezd a fogócskába, fel a villanyoszlopra, bár elsőnek neki, majd másodjára tudott feljutni rá, de hát mehet tovább a játék. Rajta nem múlik, szereti a játékokat, és boldog, hogy végre nem Ő az, akit kergetnek.
- De ha elkaplak, akkor Te leszel az, aki kerget…- meg nem állt, menet közben mondta. Ajkán széles vigyor, lábát gyorsan szedi, reméli a hölgy is élvezi.
Vissza az elejére Go down
Flavia nella Sinestesia
Espada
Espada
Flavia nella Sinestesia

nő
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 75
Age : 80
Tartózkodási hely : Szükség szobája
Registration date : 2012. Apr. 22.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tres espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 8 Cl0te20400/30000Yumisawa Játszótér - Page 8 29y5sib  (20400/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 22, 2012 5:58 am

A füstbe ment terv…

Tanácstalan volt a parfümöt illetően, ő maga csak akkor használt ilyesmit, melyet Ivela-aneja amúgy előszeretettel alkalmaz magán ragyogóbbá tételéhez, amikor az alkalom úgy kívánta. Perpillanat ez a szituáció teljesen kívül esett a Las Nochesben történő eseményektől, sőt még Desmond-apu sem tud róla, hogy itt van és tulajdonképpen a megoldás kulcsát rakta össze ahhoz, hogy felszabadíthassa a fülbevalót, mely espadájánál van.
Mindenesetre megbocsátani tovább sem kívánt, jól szórakozott Samanuske úr viselkedésén, mely hirtelen tört elő belőle csak azért, hogy elnyerhesse elnézését. Sosem találkozott még ilyen személlyel, aki így kérlelt volna tőle valamit ezelőtt. Leginkább a tárgyak hangjából tudott ilyesmit kivenni, mikor arra kérték, hogy szabadítsa fel őket, melyet ő maga készséggel meg is tett, milyen szívtelen szörnyeteg lenne, ha füle botját sem mozdította volna meg?
A színdarabot, melyben a shinigami úr részesítette, érdeklődve nézte, nem tudta valójában mire vélni ezt, hiszen életében látott egyik legsilányabb előadás volt, melyből tanulni nem igen tudott volna. De a próbálkozását mégis elismerően megmosolyogta, miközben ama pillanatra várt, hogy felfedezze az eltűnt kincset. Olyan unalmas lenne, ha ilyen egyszerű módon megfosztaná ettől, s felszabadítaná azáltal, hogy a gyűjteményébe helyezné, ahol gondoskodna róla. Ráadásul Ivela-aneja sem repdesne az örömtől, hogyha megtudná, ki sem derítette a halálisten gyöngéjét, s csupán megfosztotta egy olyan tárgytól, mely szabadságért áhítozott a feketeruhás oldalán.
- ^-^ˇ – szeme alatti ideg meg – megrándult, amint tettetett halotti előadásából az előadást tartó úr hirtelen föltámadott, s észbekapott, mi is tűnt el tőle az imént. Csupán késlekedésére nem számított, mely az egyik dobozt, mely remekműve darabja volt pár perccel ezelőtt, azt tovább rongálja. Felháborító! Feldühíti ez a hanyag személyiség! De nem kezelheti túl durván, Ivela-aneja mindig nyugalomra intette, s most így is tesz: türelmes lesz. Még ha ez a feladat nehézségeket is okozz számára.
- Nem mondtam egy szóval sem, hogy egy apró játékért megbocsátok, Samanuske úr. ^-^ – próbálja meg ismét Ivela-aneja mosolyát, reménytelenül, de nyugodtságot sugárzó hanglejtését fogadott nővérkéjétől tanulta el, s alkalmazta nagy odaadással eme pillanatban. Minden lépésnél egyre hátrább és hátrább került, hol reishivel állva meg a levegőben pár méterrel odébb tőle, hol egy fa ágán, avagy egy épület tetején. A talaj mindig változott lába alatt, s mindeközben jót szórakozott az utána loholó halálistenen. Még az sem zavarta eme húzásaiban, hogy netalántán a shinigami gyanút fog és rájön mibenlétére.
- Gyerünk, gyerünk, Samanuske úr, le ne maradjon! Azt mondta én fogom kergetni, ha elkap. ^-^ – kuncog, szabad kezét ökölbe szorítva szája elé téve, hogy ne legyen olyan modortalan, hogy az uraság arcába nevet. De hát olyan vicces, ahogy őt kergeti szüntelen! Azonban észrevette, hogy lassacskán kezd fáradni és a tempót sem igazán tartja, mellyel elkezdték a macska – egér játékot. Ejnye, ejnye, az nem jó, hogy ilyen hamar vége legyen, alig tudott meg egy – két dolgot Samanuske úr személyéről!
- Hmmpf… nohát, az úr nem bírja a strapát? – megáll egy családi ház tetején, s kérdése során oldalra billenti a fejét. - Vajon mi a neve? Úgy hallottam minden halálisten kardjának van saját neve, mondd… a tiédet hogyan hívják? ^-^ – érdeklődve mustrálja a kezében tartott fegyvert, álmélkodva nézegetve, s lassan előhúzva a pengét tokjából, hogy a saya nélkül is megcsodálhassa. Olyan, de olyan érdekes a halálistenek fegyverzete! Teljesen le van nyűgözve!
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Samanuske
4. Osztag
4. Osztag
Kuchiki Samanuske

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 108
Age : 112
Tartózkodási hely : Kuchiki tanya, vagy az osztagnál, esetleg kocsma.
Registration date : 2012. Aug. 23.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag, 20. tisztje - Állatorvoslási Osztály vezetője. _@_/"
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 8 Cl0te9000/15000Yumisawa Játszótér - Page 8 29y5sib  (9000/15000)

Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 EmptyKedd Nov. 27, 2012 7:43 am

A füstbe ment terv


Romba dől minden a lelkében, olyan kegyetlenség, hogy nem tudja elérni a megbocsátást. Olyan érzés ez, mint amikor írt a kedvenc mangájának az írójának, hogy támassza fel a kedvenc szereplőjét, és nem tette meg, sőt, még megölt egy másikat is. Kegyetlenség volt, napokig nem is jött elő, bezárkózott a szobájába, és csak szendvicseken élt, meg hentai mangákon, kemény időszak volt, és a karja is kiállt. Ám szkanderben sokáig nem volt ellenfele, de azért visszafogyasztotta a kezét, hogy ne legyen olyan feltűnő az eltérés.
- Akkor mit játszunk még, hogy megbocsáss… vagy ha nem zavar az, hogy úrazól, az elég lesz?- bánatos, kiskutya szemekkel meredt a fiatal hölgyre, akinél már ott volt a zanpaktouja.
Bár a játék nem volt Samanuske ellenére, azért érezhetően lassabb volt az egérnél. Nah, nem hiába, általában Ő volt az, akit kergetni szoktak, és nem fordítva. Mindegy, nem adja fel, bár fára nem tud ilyen hamar mászni, így inkább csak felrohan rá, és egyik ágról a másikra pattan. Pont, ahogy Ikichitől látta, csak alatta nem szakadt le, hát Samanuske alatt igen. Nagyon nyekken, és a derekát fájlalva, fogva tápászkodott fel, hogy egy hangos roppanással helyre rakja.
- Rajta vagyok, még nem adom fel, csak kicsit gyorsabb vagy. De ha elkaplak nem csak a zanpaktoumat kérem vissza, és nem csak kergetni fogsz, de kérek egy békejobbot is . Razz - kiöltötte a nyelvét, és ismét játékban volt. Csak a házra nehezen mászott fel. Az ereszbe kapaszkodott, és már féloldalasan fent volt, csak éppen a maradék még mindig lent lógott.
- Bírom, bírom, csak éppen ez a mászás nem az erősségem. De azért hallod-e, jó gyors vagy. Gondolom, gyakran szoktál fogócskázni másokkal is.- sikerült felmásznia, de most nem szalad, inkább egy kicsit leült, majd hátradől, és pihenni kezd.
- Ha ideadod, elmondom, utána folytathatjuk a játékot.- ha nem kapja vissza, akkor is megvan rá az esély, hogy elmondja, de hátha.- Bár… nem hiszem, hogy szeretnéd megtartani, nem sokra mennél vele, sőt, semmire se. Bár Te tudod, igaz, hiányozna, már rég együtt vagyunk. Nélküle meg sokat nem tudnék segíteni másoknak. Tudod, az Én dolgom, hogy gyógyítsak, és abban nagyon sok segítséget kapok Tőle is. De tudom, hogy kedves vagy, és majd visszaadod, és szívesen játszok azért máskor is Veled.- barátságosan elmosolyodott, miközben még mindig feküdt, és úgy nézet a kis hölgyre, akinek még mindig nem tudta a nevét, vagy lehet már mondta, csak elfelejtette.
- Tényleg, hogy hívnak?- gyorsan, és sűrűn pislogott a lányra.
Vissza az elejére Go down
Flavia nella Sinestesia
Espada
Espada
Flavia nella Sinestesia

nő
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 75
Age : 80
Tartózkodási hely : Szükség szobája
Registration date : 2012. Apr. 22.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tres espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 8 Cl0te20400/30000Yumisawa Játszótér - Page 8 29y5sib  (20400/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 27, 2012 6:14 am

A füstbe ment terv…

Látványosan elgondolkodó arcot vágott. Persze nem volt min merengenie, hiszen biztosra tudta Samanuske úr kérdésére a válaszát. Miért is lenne elegendő neki egy megbocsátásra az, hogy szabad felhatalmazást kap az urazásra? Hát kéri szépen, nincs az cseppet sem megszabva, mit mondhat, főleg nem egy halálisten által. Persze ezt nem fedi fel előtte, meghagyja abban a hittben, hogy van ezzel kapcsolatban döntése, mikor valójában nincs.
- Csak fogócskázni szeretnék, az a kedvencem. Engem nem zavar, hogy urazlak téged. ^-^ – kacag fel, amiért ilyen könnyedén kiforgathatta szavait, s ezzel együtt odébb állt a legközelebbi, kicsit magasabb tereptárgyra. Mikor is megáll egy igen magasra nőtt diófa ágán, s oldalra billentett fejjel nézte Samanuske úr akrobatikázását egyes fák ágain. Némi elemet apró majmokhoz kötne, melyet most volt szerencséje látni tőle, már csak azért is, mert a kung-fu harcművészetében is van nem egy, majmok mozdulatait utánzó mozgáskombináció. De a halálisten által előadott mozdulatokat igencsak esetlennek ítélte, cseppet sem nyerte el tetszését az összkép, amit nyújtott.
- Persze, majd ha elkap, Samanuske úr! ^-^ – lehetetlen üzletnek vélte, őt eddig senki sem kapta el. Roncsi-otonak volt ilyen szerencséje eddig csak, de neki is kizárólag akkor, ha hagyta magát. A kifogásokat türelmesen hallgatta Samanuske úrtól. Nem zavartatta magát, tudta, hogy jókora kihívás elé állította a halálistent, s ez igazán szórakoztatta, cseppet sem bánta.
- Köszönöm a dicséretet, Samanuske úr. Ha maga is többet játszana, akkor sokat fejlődne a képessége. – nevet fel. - És sokkal tovább bírná. ^-^ – fűzi hozzá szórakozottan. Persze az úr ennek az ellenkezőjét hangoztatta, mégis jól tudja az igazságot, amely igen egyértelmű… leír Samanuskeról, hogy alig kap így is levegőt már, felmászni is képtelen volt egy épület tetejére. Bezzeg neki meg sem kellett erőltetnie magát, könnyedén lépett utcalámpáról, egy fatetejére, majd onnan művészien szökkent egy háztetőre, mindezt fél perc alatt.
Mindegy is, kisebb pihenőidőt adott azért Samanuske úrnak, hogy ne legyen túlontúl unalmas a játékuk. Addig is szemügyre vehette a fegyvert, amit sikerült megtalálnia és felszabadítania. De a neve, ó igen, a neve! Név nélkül nem maradhat, mert van neki, ezt jól tudja, és ha a Mesternek tényleg oda szeretné adni, akkor ezt is tudnia kell hozzá.
Türelmesen várta válaszát, s cseppet sem tetszett neki, hogy a halálisten az időt húzza válaszával, s kérdésére nem felel konkrétan. Picit fel is fújja az arcát emiatt, mint egy pocok, de hamar apró, aranyosnak nevezhető mosoly kúszik szája szegletére, felváltva az átmenetileg képére kiült haragos pillantását.
- Samanuske úr nincs olyan helyzetben, hogy utasításokat adjon. ^_^ – ismét megkísérli Ivela-aneja mosolyával illetni őt, de nagy sajnálatára nem tudta pontosan visszahozni azt a mimikát. - A barátod? – méregeti a kezében tartott kardot. - Akkor miért nem küzdesz érte? Nem félted tőlem? Hm, miért nem? Akár el is pusztíthatnám… – békés tekintetében ördögi lángok gyúlnak, ahogy ajkai széles mosolyt vesznek fel, s fogait is megvillantja, mindeközben a fegyver pengéjében visszatükröződő önarcképét vizslatja.
- Én kérdeztem előbb, Samanuske úr és nem mutattad be a barátodat. ^_^ – suhint egyet a fegyverrel, majd visszahelyezi a tokba, s a halálistennek dobja. Nem is tetszik már neki annyira, milyen fegyver az, amivel elsősorban gyógyítani lehet és nem harcolni? Már nem is kell neki, nincs miért felszabadítania.
- Miért érdekel téged? Miért kéne elárulnom?sonidozik a halálisten mögötti fa sűrű lombkoronájába, onnan mondja a továbbiakat. - Valójában nincs nevem, de mégis van. Én nem vagyok olyan, mint te. Nekem nem volt sem anyám, sem apám, kiktől nevet kaphattam volna… – könnyeket hullajtva sétálgat ismét a ház tetején. Igazi melodráma, amit előad, persze sosem bánta, hogy nem ismerte a szüleit. Az ő családja Desmond-apu, Sirenia-anyu, Ivela-aneja, Roncsi-otoja, Elcsi-chan. Miért is foglalkozott volna ilyen kicsinyes apróságokkal? A nevével amúgy is meg volt elégedve, amelyet Ivela-anejától kapott.
De minderről egy halálistennek nem kellett tudnia, azonban miért ne szórakozhatna ezzel kapcsolatban vele? Ő nem tud róla semmit, de jómaga már egészen kezdi kiismerni ezt az ostobácska halálisten. Igazán jót fog szórakozni most! Sokkal, de sokkal jobbnak ítéli már így előre, mint a csapdaépítés drága kincsek felszabadításához.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Samanuske
4. Osztag
4. Osztag
Kuchiki Samanuske

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 108
Age : 112
Tartózkodási hely : Kuchiki tanya, vagy az osztagnál, esetleg kocsma.
Registration date : 2012. Aug. 23.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag, 20. tisztje - Állatorvoslási Osztály vezetője. _@_/"
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 8 Cl0te9000/15000Yumisawa Játszótér - Page 8 29y5sib  (9000/15000)

Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 6:41 am

A füstbe ment terv

- Én is szeretek fogócskázni, csak gyakran osztják azt a szerepet, hogy kergetnek. De nem tudom miért? Csak véletlenül kerülök ilyen helyzetekbe, mert ott esek bele a vízbe, ahol nem szabad, meg olyat látok, amit nem kéne. De ha egyszer elestem a jégen, és szoknya volt rajtuk, persze, hogy véletlenül megláttam, meg hát nem álltam fel hamar, mert nem akartam megint elesni.- hevesen magyaráz, közben pedig gesztikulál a kezeivel.
Csak ártatlan áldozata a körülményeknek, most is… mondhatni, csak a játék nincs ellenére. Szereti a jó társaságot, és ez a kislány olyan aranyos, kedve lenne ölelgetni, hazavinni, és bemutatni Hananak, és megkérdezni, hogy befogadhatja-e a családba. Boldog lenne egy ilyen testvértől, akivel mindig lehet játszani. Bár el nem tudta kapni, és most is pihen, de természetes, hogy megdicséri a gyorsaságát, és áldja a szerencséjét, amiért nem ilyen gyorsak azok a nők, akik már megkergették. Mert legalább mire elkapták, addigra már fáradtabbak voltak, és nem tudtak akkora erővel ütni.
- Hát, lehet többet fogok, hogy máskor el is tudjalak majd kapni. Bár akkor majd neked kell kergetni engem, mert úgy illik.- mondta két lélegzetvétel közt. Mellkasa gyorsan emelkedett, le-fel.- Ejha, még gyorsabb is tudsz lenni!?- elismerően füttyentett egyet. Majd pedig belekezdett a magyarázatba, vagy olyasmibe. Ám utána alig bírta ki anélkül, hogy odarohanjon, és ne ölelje meg a lányt, olyan aranyos volt, ahogy felfújta az arcát, majd elmosolyodott. Samanuske is mosolygott tovább, akkor is, amikor egy kis szemrehányást kapott.
- Csal Samansuke és tegezz csak nyugodtan, és nem utasítás volt, csak egy ajánlat. Igenigen…- hevesen bólogatott, a haja pedig majdnem önálló életre kelt a nagy mozgástól.- Nem, nem féltem, tudom, hogy visszaadod, és nem látszol olyannak, aki meg is tenné. Kedves vagy, aranyos, leszünk barátok?- szélesdett a vigyora, szívesen venné, ha barátok lennének.- Mert én már bemutatkoztam neked, és neked kell utána, végül pedig Ő.- felemeli a kezét, és könnyedén elkapja a zanpaktouját, majd feláll, és az övébe rakja, majd előre lendül, és kézállásban kezd el sétálgatni.- Mert a barátok tudják egymást nevét, vagy akik azok akarnak lenni, azok is. - kézen sétálás közben a haja vége takarítja a tető gerincét, miközben a szomorú történetet hallja, könnyek szöknek a szemébe, és odanyúl, hogy megtörölje, csak így elvesztette az egyensúlyát, oldalra dőlt, és gurulni kezdett lefelé a háztetőn, majd le róla, és egy hangos puffanás után, egy halk, elnyújtott...
- Auuuu.-… jelezte, hogy megérkezett.- Ez…olyan szomorú, nem az, hogy szerintem a bordám eltört… hanem amit mondtál… mindenkinek kell neve legyen… biztos adott neked is valaki. Kangosi… Kangosi a zanpaktoum neve.- valahogy jó most így, nem sok kedve van felállni, egy kis pihenés nem árt, talán pár perc, és a nevetés se fog fájni, de hiába az esés, egy fájdalmas mosoly még mindig az ajkain játszik.
Vissza az elejére Go down
Flavia nella Sinestesia
Espada
Espada
Flavia nella Sinestesia

nő
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 75
Age : 80
Tartózkodási hely : Szükség szobája
Registration date : 2012. Apr. 22.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tres espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 8 Cl0te20400/30000Yumisawa Játszótér - Page 8 29y5sib  (20400/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 3:26 am

A füstbe ment terv

- Persze, nem nehéz. ^_^ – felel az úr kérdésére, melyben sebességéről csodálkozott, majd ártatlan kacagás hagyja el ajkait, ahogy hallja a halálisten szájából a belé vetett hitet. Mintha személye lenne a legártatlanabb lény a bolygón. Tényleg nem sejti, hogy mi ő? Vagy netalántán Samanuske úr is csalafinta játékot űz, s csak játszik vele, s elhiteti vele, hogy ő a világ legártatlanabb shinigamija, majd mikor leereszti védelmét, akkor hátba döfi? Nem – nem, ez lehetetlen! Csak rá kell néznie, jól tudja, látja a természetét. Ártatlan, békés, szertelen, oktondi, ügyetlen, lassú. Sokkal nagyobbra tartja saját életénél másokét: egy gyógyító, mint a kard.
- Jajj, ne! Samanuske úr egyre jobban kiismer, pedig alig találkoztunk húsz perce! Surprised – őszintének ható meglepettség ül ki arcára, amikor hallja az úr által bizonygatva, hogy ő aranyos és kedves. Magában jókat derül eme jelzőkön, hisz csak azok illeték ilyen jószívű szavakkal, kik nem ismerik rendesen vagy közel állnak hozzá, s az utóbbiból vannak kevesebben.
Sajnos nem akarta megosztani vele nevét, pedig igazán szórakoztató és jószívű személynek tűnt Samanuske úr, azonban saját biztonságát is szem előtt kellett tartania. Hisz kitudja, mire használná a kapott információt? Semmi jóra. Legalábbis nem hiszi, hogy bármi jó származna belőle, akár üldözhetik, vagy vadászhatnak is rá, s ő sosem szeretett préda lenni, ahogy fogó sem. Ivela-aneja azt tanította neki, hogy figyeljen meg másokat, s ő így is tesz. Kiismer másokat, felméri a helyzetét, aztán… ha kell: likvidál; csendben, észrevétlenül. Úgy, hogy senki se tudjon az esetről.
Ejnye, túl könnyű volt, nagyon is egyszerű! Igyekezett megtartani szomorú küllemét, s elnyomta az arcán kibontakozni vágyó elégedett mosolyt. Amiért már tudja is a kard nevét: Kangoshi.
- Kangoshi? Milyen gyönyörű név, de gyönge, gyöngeséget sugall, nem erőt, ez egy halálisten fegyvere? ^_^ – mondata elején, az arcán ülő szomorúság, s könnyek kérdése feltételének végén eltűntek, ismét mosolytól ragyogott orcája. S, hogy nyomatékosítsa kíváncsiságát oldalra döntött fejjel, érdeklődve nézett Samanuske úr irányába, le a tetőről.
Egy könnyed szökkenéssel került a levegőbe, tett ott egy elegáns fordulatot, s nehogy nyakát törve landoljon reishit gyűjtve a talpa alá érkezett könnyedén a halálistennel szemben a talajon. Ott cigánykereket hányva kerül a földön kiterült shinigami mellé.
- Tud titkot tartani, Samanuske úr? ^_^ – kérdezi csalafinta mosollyal, s válaszát meg se várva az úrnak folytatta, közel hajolva hozzá, mindeközben frufruját odébb igazítva, majd homlokán húzódó apró függőlegesen húzódó csontdarabra bökve.
- Mapache (Mosómedve). :3 – kacsintott, majd nevette el magát, hátra szaltókat csinálva, s mikor közel ért egy fához egy könnyed mozdulattal rugaszkodott föl rá. Csak jó kedélyű nevetése hallatszódott, aztán pár perc múlva az is elcsendesedett. Tudja, gonosz volt tőle ilyen információk után magára hagynia a halálistent, de olyan jót szórakozott vele, nem lett volna szíve megölni. Meg akár legközelebb, ha találkoznak, majd játszhatnak megint. :3

// Köszönöm a játékot, Samanuske úr! ^-^ //
Vissza az elejére Go down
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 8 Cl0te7300/15000Yumisawa Játszótér - Page 8 29y5sib  (7300/15000)

Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 EmptySzomb. Márc. 16, 2013 1:55 pm

Kiemelkedően különleges kicsinyke kirándulásküldetés Karakurában! *.*



Úgy esett a nagy eset, hogy egyszer csak rájöttem, osztagunk édességkészlete frissítésre szorul: nem fogytunk éppenséggel ki semmiből, csak… Annyiféle cukorkánk, csokink, nyalókánk meg miegymásunk van, de talán nem elég fajta! >< Kell egy kis változatosság, úgy értem, több íz, és több szín! Általában az Okashi boltból szerezzük be a mindenféle cukrokat, magam is jártam már ott párszor, és ott annyi minden van, hogy az elképesztő, mindig lehet valami újat hozni *.* Csak hát… Mi fog történni, ha mindezek ellenére egyszer csak a gyerekek majd ráunnak az orvosi vizsgálat után kapott cukorkákra? o.o Vagy esetleg kiderül, hogy éppen csak olyan van, amilyet nem szeretnek? Mint hadnagynak, erre, azt hiszem, figyelnem kéne, hiszen hozzátartozik a munkánkhoz az is, hogy megjutalmazzuk a kicsiket, amiért kibírták a vizsgálatot, nagyon ügyesen kibírták; talán, ha nem kapnának utólag semmit, az egész egy hatalmas tortúrának tűnne fel a szemükben, és legközelebb félve jönnének, sőt, talán el se mernének jönni, és akkor lehet, hogy nagyon betegek lennének! o.o A mi dolgunk nem csupán annyi, hogy diagnosztizáljuk a betegségeket, arra is ügyelnünk kell, hogy ezzel ne ártsunk és ne rémisszünk meg túlságosan senkit, hiszen minden az ő érdekükben történik, de ha ezt nem hiszik el nekünk, abból semmi jó nem származik! o.o És egyébként is, ha egyszer már betegek szegény gyerekecskék, és el kell jönniük hozzánk, esetleg úgy, hogy félnek tőlünk, legalább valami jó is legyen a napjukban, amikor kapnak valami finomat… arról nem is beszélve, hogy nagyon sok felnőtt is szereti az édességeket, bizony ám! *.* Ez pedig azt jelenti, hogy… ideje tovább bővíteni a készleteinket valami különlegessel, valami egzotikussal!
Felismervén a Yonbantai népszerűségére leselkedő szörnyű veszélyt, lázasan elkezdtem gondolkodni a megfelelő megoldáson. Itt, Seireiteiben lassan az összes ismert forrásból szereztünk már édességet, és Rukongaiban nem hiszem, hogy lennének édességboltok… Persze, ki tudja! *.* De én nem ismerek ott egyet sem, biztosan eltévednék, ráadásul ki tudja, hátha arra jár egy lidérc, vagy arrancar, vagy egy lélek, aki nem szeret minket...! >< Viszont az Emberek Világában egészen biztosan mindenféle csodálatos-varázslatos cukorbolt létezik, ebben egészen biztos vagyok! Ott annyi minden van, hiszem hatalmas világ, és nagyon sokoldalú, nagyon színes… Hátha kapható ott olyasmi is, ami itt nem. Az valóban különleges lenne, és egzotikus is! És hát, bár lehet, hogy Hueco Mundoban is vannak édességboltok, oda azért nem merészkednék… >< Viszont, mondjuk, Karakura minden szempontból ideális, hiszen oda viszonylag könnyű eljutni, most már azt is megtanultam, hogyan kell hazajutni, és talán még arrancarral sem találkozom! *.* Bár arra megvan az esély, sajnos… de talán nem vesznek észre, hiszen nincs valami kiemelkedő lélekenergiám, ugyebár... Mások nagyon gyakran járnak az Emberek Világában, és nem éri őket semmi baj, talán egyszer igazán ki kéne próbálni; és meg is éri, hiszen fontos dolgokat kell beszerezni, és főleg, ha eljönne velem valaki, még nagyobb biztonságban lehetnék, és együtt sétálni biztosan érdekesebb ^.^ De sajnos, amikor éppen nekem adódott egy kis szabad időm, sem Shin-kun, sem Noah-san, sem a Taichou-sama, sem Maki-kun, sem senki nem ért rá, ezért végül egyedül indultam el, ami kicsit ijesztő volt, és aggódtam is… Viszont érdekes volt látni, milyen egy hivatalos karakurai kirándulás, mármint engedélyt kértem Airisu-taichou-samától is, póttestet is kaptam, szerezni kellett hozzá illő ruhát, és vinnem kellett külön Emberek Világa-beli pénzt is, meg minden *.* Nagyon érdekes érzés volt ám póttestben járkálni, vagyis nem tudtam eldönteni, hogy a gigai a fura, vagy inkább ezek a mai ruhák? Pedig nagyon szépek voltak, legalábbis véleményem szerint, de ugye én szinte mindig egyenruhában járok, és az teljesen másmilyen viselet… >< Fura volt például az is, hogy nem volt rajtam a karszalag; emlékszem, amikor megkaptam, kezdetben szokatlan volt, és valahogy aszimmetrikusnak éreztem magam úgy, hogy az egyik karomon van valami, miközben a másikon nincs, de idővel teljesen hozzászoktam ^.^ Anemone-chan is hiányzott, mármint tudtam, hogy velem van, de nem volt az oldalamon… szóval azelőtt fel sem tűnt, mennyire hozzászoktam minden aprósághoz.
Hatalmas élmény volt újra az emberek közt sétálni, úgy, hogy láttak is; valahogy otthonos volt, mégis teljesen más. Bár megdöbbentő volt, mennyivel sokszínűbb minden, mint Seireiteiben, annyi féle ruhát hordanak az emberek, és annyi féle épületük van, autóik, és vonatok, repülők! *.* De a nap például ugyanúgy gyönyörűen, melegen süt, és az ég is ugyanolyan kék, akárcsak a tiszta Lelkek városában... Kezdetben nagyon izgultam, és féltem is, hátha felbukkan egy lidérc, vagy arrancar, és megpróbál felfalni… nem tudom, mit tettem volna >< Szerencsére semmi ilyesmi nem történt, én csak találomra elindultam az utcákon, remélve, hogy visszatalálok oda, ahonnan elindultam, de arra gondoltam, ha nem sikerülne, valahogy akkor is hazajutok, hiszen már tudom, hogyan kell kaput nyitni, direkt megtanultam, nehogy még egyszer az Emberek Világában ragadjak… bár végül akkor is minden szerencsésen alakult, vigyáznom kéne az ilyen helyzetekkel, nem lehet minden kirándulásocskámból, legyenek azok bármily’ ritkán is, valóságos katasztrófa, legalábbis számomra. Ebbe belegondolva elfogott az izgalom, valóban sikerül-e hazamennem, és nem voltam-e túlzottan vakmerő, amikor csak úgy, egyedül elindultam? o.o Hiszen én csak egy egyszerű shinigamicska vagyok, se nem túl tájékozott, se nem túl erős! Számtalan olyan veszély leselkedhet rám, amiről nem is tudok! Gyorsan bementem az első utamba kerülő boltba, hogy eltereljem a figyelmemet aggodalmaimról, és mindjárt találtam is rengeteg fajta új cukorkát, teljesen ismeretleneket, színeseket, érdekeseket! Minden fajtából vettem egy kicsikét, és amikor fizettem, és megköszöntem, és mosolyogtam, visszamosolyogtak, és megköszönték a vásárlást – az emberek itt is pont olyan kedvesek, mint otthon ^.^ Aztán továbbsétáltam, mígnem találtam még egy boltot, ide is bementem, és itt is vásárolgattam pár dolgot, és itt is nagyon kedves volt mindenki, például amikor megmutattam, hogy már van egy-két csomag cukor nálam, amit máshol vettem, nevetve kérdezték, hogy hová viszek ennyi édességet, és amikor mondtam, hogy a kórházba, a gyerekeknek, azt mondták, hogy ez nagyon kedves tőlem *.* Pedig hát ez természetes ^.^
Amikor már a sokadik üzletet is magam mögött tudtam, kibontottam a legtöbb csomagot, mert a zacskókban annyi levegő volt, hogy sokkal több helyet foglaltak így a csomagok, mint egyébként… Rengeteg mindent sikerült szerezni, különlegeseket és egzotikusakat! Összeraktam mindent egy zacskóba, pár marék cukorkát raktam a zsebembe is, hogy megkóstolgassam őket útközben, aztán csak sétálgattam, élvezve a napsütést, mígnem egy játszótérhez értem. Ott leültem egy padra – fárasztó ám egész nap különböző áruházakban édességekre vadászni! – és boldogan nézelődtem, mert nem történt semmi baj, és annyi féle cukrot-csokit-nyalókát sikerült szerezni, biztosan nagyon fog örülni mindenki *.* A játszóterek pedig azért olyan jók, mert ott általában mindenki boldog, vagy ha szomorú is, az hamarosan elmúlik; még ha el is esik egy kisgyerek, hamarosan újra szaladgál, és ha veszekednek is egymással, kis idő múlva újra úgy tudnak játszani, mintha semmi sem történt volna. A gyerekek, azt hiszem, sokkal bölcsebbek, mint mi…
Ezen töprengtem, míg fel nem tűnt, hogy valami nagyon furcsa lélekenergiát érzek. Valami idegent! o.o Mármint olyat, ami nem egy shinigamié, és ha nem shinigami, akkor biztosan egy hollow lesz, vagy arrancar, aki fel akar falni! Fel fog falni! >< Ijedten forgolódtam körbe-körbe, de sehol sem láttam semmiféle hatalmas lidércet, de még csak olyasvalakit sem, aki gúnyosan nevetve éppen egy Cerot lőtt volna ki rám, vagy ilyesmit… (igazából nem tudom pontosan, hogy az hogy néz ki, mert a saját szememmel még nem láttam, de úgy tudom, az arrancarok tudnak olyat o.o) Eléggé megrémültem, ráadásul rájöttem, hogy póttestben ugyebár nem is tudok harcolni, mármint egyébként sem tudok harcolni, de így meg egyáltalán nem, és mégsem léphetek ki belőle itt, a játszótér közepén, mert mindenki biztosan halálra rémülne, ha látnának egy fiatal lány egyszerre élettelenül összeesni, és minden bizonnyal nagyon aggódnának értem, hiszen nem tudnák, hogy valójában semmi bajom, egyszerűen csak nem láthatnak… >< És egyáltalán, hogy kell az ilyesmiket levenni? o.o
Vissza az elejére Go down
Shibata Chiharu
3. Osztag
3. Osztag
Shibata Chiharu

Hozzászólások száma : 24
Registration date : 2014. May. 01.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 7. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 8 Cl0te5400/15000Yumisawa Játszótér - Page 8 29y5sib  (5400/15000)

Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 EmptyHétf. Május 05, 2014 10:17 am

Kicsi lány a nagyvárosban

*Hosszúra nyúlt ez a májusi délután, mire el tudtam rendezni, hogy végre egyedül is mehessek valahová. Ezúttal az Emberek Világában töltöttem a szabadnapom, de mire az engedélyeket, ilyesmiket elintéztem, kész tortúra volt. Pláne, hogy kapitány néni nem mert eleinte egyedül elengedni, így volt is belőle krokodilkönny-hullajtás, meg ártatlan kiskutyaszemek, miszerint semmi bajom nem lesz, és neki pedig megmarad a nanasekije, vagyis  szerény személyem.
Ahogy elhagytam a Lelkek Világát, s a Föld nevű helyen találtam magam, kellemes szellő kapott bele a hajamba. Karakura városába érkeztem, ami teljesen ismeretlen volt számomra. Sokáig bolyongtam a környéken, mire ráakadtam a játszótérre. Csak figyeltem, tanulmányoztam az embereket, akik állítólag nem látnak minket. Fura, majdnem ugyanúgy élnek, mint mi, csak kicsit máshogy. Nagyon máshogy! Nem tetszik nekem, hogy ennyi a sikátor, meg a zsákutca. Meg az se, hogy ilyen fura kütyükkel a kezükben szaladgálnak az emberek. Minek az a hangosan beszélő, gombos izéke, amit kirántanak táskából/zsebből, ha úgy is ellopják tőlük? Nem erre van a pokollepke? Gyorsabb is ráadásul…
Felszálltam találomra egy dobozba, amiben sok embert szállítottak, és megjegyzem, iszonyatosan füstös és bűzös. Ekkor fordult meg a fejemben, hogy talán igaza volt kapitány néninek, mégse kellett volna teljesen egyedül ide jönnöm. De pont most adjam fel, amikor kezd izgis lenni? Vajon hová visz a guruló doboz?
Nemsokára egy játszótérhez értem, miután véletlenszerűen leszálltam valahol, és elkezdtem sétálni. Sok játék volt, és még gyerekek is játszottak. Az egyik hintát kiszemeltem, a póttest miatt látható voltam. A használatába még bele kell tanulnom, olyan, mint valami rémesen bonyolult ruha, ami ránk hasonlít. Oké, ez talán nem épp a legjobb meghatározása, de elmegy…
Leültem egy hintára, és elkezdtem hajtani magam. Addig-addig játszottam rajta, amíg el nem kezdett istenigazából alkonyodni, és már senki sem maradt a játszótéren. Oké, valahogy meg kéne állni, és elmenni szállást keresni. Biztonságost, ahol olyan shinigamik is vannak, mint mondjuk kapitány néni. Ó, ezt miért nem kérdeztem meg, hogy kell megállítani…
Nagy gondolkodásomban úgy döntöttem, ugrok egyet, csak nem árthat meg. Ja, szépen pofára estem, mint a tofus szendvics. Tenyeremmel próbáltam megakadályozni az esést, vagy legalábbis tompítani akartam valamelyest, de a térdeim nem tudtam megvédeni. Gyorsan lehasaltam, fejem a karomra hajtottam, és behunyt szemmel vártam, hogy a hinta megálljon fölöttem. Megmoccanni se mertem, eszem ágában se volt hagyni, hogy fejbe kólintson.
Kissé megkésve jöttem rá, hogy valamiért nem hallottam a hintát elsuhanni felettem. Megállították volna? Vagy magától állt le? Mindenesetre ki mertem nyitni a szemeim, először hunyorogva. Sehol senki. Legalábbis előttem nincs.  Vajon ki lehetett, és kinek van ilyen furcsa, erős lélekenergiája? Hozzám képest erős. Kerestem volna, de nem tudtam, merre nézzek. És a térdem is, meg a tenyerem is égetett, bőgni lett volna kedvem. Nem így képzeltem el a két szabadnapom. Mit mondok majd holnap délután a kapitány néninek? Ha a jelentésből ki is hagynám, biztosan észrevenné, hogy nagyon nem úgy landoltam, ahogy az a nagykönyvbe, mármint kapitány néni gondolataiban meg van írva.*
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 8 Cl0te23400/30000Yumisawa Játszótér - Page 8 29y5sib  (23400/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 EmptyKedd Május 06, 2014 2:45 am

Kicsilány a nagyvárosban


Nem mondom, elég nagy szívás, ami velem történt, hiszen olybá tűnik, az a kis csetepaté a múltkorról rosszabbul sült el, mint egy shakkahou a kezemből. Szóval az van, hogy itt ragadtam. Még zanpakutom sem tudom használni. Valami mintha szándékosan akadályozná a szelleme és köztem lévő kapcsolatot.
Uzsgyi neki, rohantam is Uraharához, ahol valami hosszú, fekete hajú muksótól kaptam meg a megfelelő segítséget. Legalábbis annak egy részét. Még a lélektelefonom is elhagytam, ami nem mondom, elég ciki, pedig már elég sok számot felhalmoztam benne. :/
Legrosszabb az egészben, hogy egyáltalán nem tudom elérni a hazaiakat. Már napok teltek el eltűnésem óta, de Soul Societyről semmi hír. Még csak egy felderítőcsapatot sem érdemlek... T^T Az is igaz, hogy lehet, azt hiszik, hogy meghaltam. Hiszen a tudósmuksik barrakjában a monitoron kábé úgy nézhetett ki, hogy egészen egyszerűen eltűnt a reishim.
Jobb ötletem nem volt, mintsem addig is visszaintegrálni magamat az emberi világ társadalmába. Karakura középiskolájában már egyébként is jól ismernek, mint helyettes tanárt. Míg néhány éve hirtelen szülési szabadságra kellett mennie az egyébként férfi tanárnak, idén különleges gyógypedagógus továbbképzésre és konferenciára kapott meghívót egy távoli, sosem látott helyre. A lakás persze még mindig cinkes volt, „kollégám”, akinél a legutóbb kellemetlenkedtünk, ugyanis egyből rám csapta az ajtót, amint meglátta, hogy eljöttem meglátogatni őt. :/ Aztán persze sikerült intézni valamit. Miért ilyen bonyolult minden az Emberek Világában?
Lévén a kendo klubban az oktatás tovább tartott a tervezettnél, már egészen beesteledik, mire elindulhatok. Szokásos útvonal, keresztül a játszótéren, a távoli, rossz hírű lakótelep felé. Nekem kevés a félnivalóm ott, végtére is csak a shinigami képességeim nem tudom használni. A fejem még igen. Jó kemény. Az fájhat, ha én valakit megkobakolok. Cool
Játszótéren keresztülhaladva figyelek fel rá, hogy egy egészen fiatal kislány micsoda balesetet szenved. Ez jó, tetszik a hozzáállása, gyerekként én is folyton összetörtem magam. Cool De azért jobb lenne nem megkockáztatni egy enyhe agyrázkódást szegénynek, amiért a hinta hamarosan fejbekólintja. O.O Sprintelek is ezerrel, mint Katsuo, mikor kelbimbóval kergetik, s megfogom a hintát, még mielőtt nagyobb baj lenne.
- Hé, hé, hé... Nem esett bajod? Össze ne törd ám magad! – lassan eresztem csak le a hintát, majd odasietek, hogy felsegítsem a kislányt. Mivel shinigami képességeim jelenleg nem tudom használni, ezért sejtelmem sincs róla, hogy a póttest mögött egy másik shinigami lapul. Pedig ha tudnék róla! Surprised Legalább kérhetnék segítséget Soul Societytől. >.>
- Na, nem kell nekem itt itatni az egereket. Very Happy Csak egy kis horzsolás. Szüleid merre? Nem szabadna ám egyedül mászkálnod errefele. – körbenézek, hátha találok valami hozzátartozót. Pillantok jobbra, senki. Pillantok balra, senki. Néma csend és hullaszag, persze csak képletesen. Az kéne még, hogy szegény picilány mindenféle hullákat lásson nekem itten. O.o
Napszemcsim felcsűröm fejtetőmre, táskámból pedig egy spray-s fertőtlenítőt, meg pár sebtapaszt veszek elő. Nem a rendszer az életem, azonban túl gyakoriak nálunk az efféle balesetek a tornaórákon, hogy ne legyek felkészült. Várom közben a válaszát, jó lenne, ha mondana valamit. Még mielőtt esetleg a hátam mögött tűnne fel egy dühös anyuka, és azt hinné, valami csúnya szándékom van a lánnyal, közben nem is. O.o

Vissza az elejére Go down
Shibata Chiharu
3. Osztag
3. Osztag
Shibata Chiharu

Hozzászólások száma : 24
Registration date : 2014. May. 01.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 7. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 8 Cl0te5400/15000Yumisawa Játszótér - Page 8 29y5sib  (5400/15000)

Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 EmptyKedd Május 06, 2014 4:16 am

Kicsi lány a nagyvárosban


*Bizony-bizony, a csúnya hinta megállt, én pedig meg mertem fordulni végre, hogy megnézzem, miért is. Egy bácsi fogta le, mielőtt még találkozott volna a buksimmal. *
- Hé, hé, hé... Nem esett bajod? Össze ne törd ám magad! –*pityeregve engedtem, hogy segítsen felállni, de azért jól megnéztem ám magamnak a bácsit. Tanáros fazon, fehér ing, sötét nadrág, vastag keretes szemcsi. Meg jó kócos haj, ami fekete. Egy pillanatra abbahagyom az egéritatást, amikor kérdez. Csak a fejemet ingattam, az ég felé mutatva. Elmerengtem. Már tuti nem élnek, hisz százharminc év telt el az óta, hogy a Lelkek Világába kerültem. A halálomról nem sok pillanat maradt meg, sőt, szinte semmi, olyan picikeként kerültem át. *
- Nincsenek, de Kagami néni „vigyáz” rám jelenleg. - *rápillantottam a nyakamban lévő medálra, mely körömvirágot mintázott. Igen értékes volt számomra, s nem a pénzbeli értéke miatt. Olyasmit jelentett a számomra, amit nem lehetett pénzen megváltani.
A fertőtlenítőre sziszegtem is kígyó módra, csípett rendesen.* -Au! - *adtam hangot szerény véleményemnek ezzel a macerával kapcsolatban. Vicces volt, ahogy a bácsi hol jobbra, hol balra pillantott, mintha valamit keresne.* - Elhagyott valamit a bácsi?
*Kapitány néni azt mondta, hogy sosem szabad felfedni magunkat az emberek előtt. Nagyon vigyáznom kellett, nehogy olyasmit mondjak, amivel elárulom magam. Kabátom alatt ott lapult Mizu no Shinju is. Ha bármi gond lenne, csak előrántom, persze, óvatosan. Kivételesen most nincs harapós hangulatában.*
- Kagami néni elengedett, és tudok vigyázni magamra. * vágtam rá arra, mikor azzal jött, hogy „nem szabadna egyedül kószálnom”. És ő megteheti? Neki szabad? Se fegyver, se semmi, amivel védhetné magát. * - Egyébként is, a bácsi is egyedül van, a bácsira miért nem vigyáz senki akkor?
*Roppant mód büszke voltam magamra, mert úgy gondoltam, nagyon is frappánsan vágtam vissza, pláne, hogy úgy tűnt, a bácsi arra a lakótelepre igyekezett, amelyiket a kapitány néni tiltotta. Időközben kisebb szél támadt fel, az ég is kezdett beborulni, egy kiadósabb zuhé jeleként, ami most nagyon rosszkor jött, ugyanis kábé nem találtam el a szállásokig. Nem baj, legalább nem én ázok egyedül, és akkor majd énekelhetjük az Ének az esőbent. Rápillantottam a táskámra is, amiben ott lapult egy kulacs víz, és a bentós dobozomban tárolt étel.
A hazai koszt gondolatára hatalmasat kordult a gyomrom, szerintem ezt még Bácsi is hallotta.*
- Sumimasen - *vigyorogtam, mint a vadalma. Aztán eszembe jutott, hogy nem is ismerem én ezt a bácsit, tényleg nem kéne vele beszélgetnem. „Idegenekkel nehogy szóba álljon, Nanaseki! Sose tudni, kinek mi áll a szándékában, még ha shinigami is.” Jutottak eszembe kapitányom búcsúszavai, ami a Karakurai hétvégét illeti. Nekem is volt olyan nyomogatós izém, mint az embereknek, hogyha baj van, akkor tudjak segítséget hívni. Állítólag praktikusabb, mint a pokollepke, de szerintem nem az. Bár a pokollepkékért nem vagyok oda.
Én amondó vagyok, legegyszerűbb segítségkérési módszer a teli torokból üvöltözés. Talán még az ellenség dobhártyájában is sikerülhet kárt tenni, ha szerencsénk van.*
- A bácsinak mi a neve? Én Shibata Chiharu vagyok - *mutatkoztam be, hogy ne legyünk idegenek.* - Mostantól a karakurai iskolába fogok járni egy ideig.
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 8 Cl0te23400/30000Yumisawa Játszótér - Page 8 29y5sib  (23400/30000)

Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 EmptyKedd Május 06, 2014 6:16 am

Kicsilány a nagyvárosban

Fejemben egyetlen név visszhangzik, miután a kislány kiejti azt száján: Kagami. Teljesen váratlanul ér, hogy pont itt, pont ebben a pillanatban közölje be velem egy ennyire random ember hajdani nőm nevét. Igaz, évek teltek el azóta, hogy végül végleg szétváltak útjaink, s most már képesek vagyunk bűntudat nélkül, őszintén egymás szemébe nézni.
Megszeppenten fogdosom a kis üveg betadinomat, s még napszemüvegem is visszacsúszik fejemre a döbbenettől. Bevallom, ez azért picit szíven ütött... Mármint mi az esélye annak, hogy bárki másról beszél, aki Kagami? Mégis csak főnemesek, vagy micsudik... Akkor tehát, lehetséges, hogy ez a kislány shinigami?
- Kagami? Ai? Itt? Mármint... O.O – újfent körbenézek, hátha megpillantom a shinigamit. Azóta nem is találkoztam vele, hogy elment Soul Societyből. Hallottam, hogy visszajött, de nem igazán kerestük egymás társaságát. Most azonban tökéletesen meg lennék elégedve vele, ha itt lenne, valahol a közelben. Végtére is a legerősebb shinigamik közé tartozik. Csalódnék is benne, ha nem tudná, mit lehetne kezdeni az állapotommal. Tudtam, hogy jobban kellett volna kidou elméleten figyelnem. >.>
- Te shinigami vagy? O.O – döbbenek rá a kislányra. Ai persze sehol, de ami azt illeti, ez talán megmagyarázná, hogy miért is van itt full egyedül, bármiféle rokon, hozzátartozó, de legalább egy barát vagy barátnő nélkül.
Első döbbenet gyorsan lefut rajtam, aztán egyszerűen elengedem, mert különben rosszat tenne a kúlság faktoromnak. Még a napszemüvegem sem kellett visszatennem a fejemre, magától visszaült rá. Cool Tekintsük ezt egy kiváló lehetőségként. Valahogyan át kéne adnom a lány által az üzenetet, hogy figyeljetek már, van egy kis gáz, és nem tudok visszamenni. :/ Így aztán kicsit derűsebben látván tulajdon jövőmet látom el sebeit a kötéssel és a fertőtlenítővel. Nem szereti a Gotei, ha kárt tesznek a tulajdonban. Egy póttest nem olyan olcsó mulatság ám.
- A bácsi tud magára vigyázni, köszöni. Cool – már majdnem össze meg vissza szégyelltem magam, mikor megszólalt. Ejj-ejj, rám valóban nem vigyáz senki. :/ Végtére is, van benne valami, amit mond. Ami azt illeti, a kislány sem közönséges kislány, ha mindemellett shinigami. Bár tekintve, hogy két perce kis híján fejbecsűrte őt egy elszabadult, elvadult hinta... Hmm. Lehet, mégis jobb volt, hogy jókor voltam jó helyen. Igazi hiró vagyok. Cool Nem csoda, hogy mindenki imád. Cool
- Keisuke Isami. Very Happy A 10. osztag hadnagya. Biztosan sokat hallottál rólam. Cool – húzom ki büszkén magam, az első, szemergő esőcseppekkel mit sem foglalkozva. Végtére is, ez csak egy kis eső. Esernyő persze nuku, nem szokásom ilyesmiket magamnál tartani, főleg, mert itt, ebben a világban ilyen nincs. Attól meg nem félek, hogy a bemutatkozásom téves lesz. Biztos vagyok benne, hogy shinigami.
- Igazad van, a bácsi is egyedül jött ide, aztán nem tudott még sem vigyázni magára. :/ – látom be utólagosan igazát. – Történt egy kis para, és nem tudom elérni az ottaniakat. Kész mázli, hogy beléd futottam. Very Happy Mondd csak, el tudnál vinni egy üzenetet Ai néninek? Surprised – gondoltam, írhatnék egy levelet. Akkor legalább tudom tisztázni, hogy dafuq is a helyzet. Chiharu pedig legyen bármilyen fiatal, szerintem így elsőre megbízhatónak tűnik.
- Úgy hallom, valaki nagyon éhes. Cool Hagyjad csak, meghívlak, addig is ki tud tisztulni az ég. Very Happy – mutatok rá a szomszédos gyorsétteremre, ahol olcsón tudsz tartósítószerektől nem mentes kaját zabálni, annyi kóla refillel, amennyi csak beléd fér. Imádom a gyorskaját. Ha már nem főz rám senki... Hát ki akadályoz meg? Very Happy Ha Chiharu benne van, akkor pedig a vendégem egy kiadós gyorskajára. Addig sem ázunk el.

Vissza az elejére Go down
Shibata Chiharu
3. Osztag
3. Osztag
Shibata Chiharu

Hozzászólások száma : 24
Registration date : 2014. May. 01.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 7. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 8 Cl0te5400/15000Yumisawa Játszótér - Page 8 29y5sib  (5400/15000)

Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 EmptyKedd Május 06, 2014 7:42 am

Kicsi lány a nagyvárosban.

*Felvont szemöldökkel, immáron a padon guggolva figyeltem a bácsi reakcióit. Igen érdekes volt, hogy ennyire megváltozott a viselkedése kapitány néni neve hallatára. Csak nem rossz fát tett a tűzre, és ezért bujkál előle? Könnyen meglehet. * - Nem itt, otthon.
*Ej, ej, ennyire nem figyelt arra, amit mondtam… és amit mutattam. Na, mindegy. A medálomra célozgattam picike mutatóujjammal, hátha leesik neki a bambusztantusz. *
- Te shinigami vagy? –  O.O  *kérdezte döbbenten.*
- Watashi wa, sanbantai no nanaseki –* húztam ki magam én is büszkén, hisz nem semmi, hogy kapitány néni ilyen nagy ajándékot adott. És erre illik is büszkének lenni, és megbecsülni.* - Vagyis hai, shinigami vagyok.
- Keisuke Isami.  Very Happy  A 10. osztag hadnagya. Biztosan sokat hallottál rólam. –  Cool 
*Nekem is koppant az állam, mikor bemutatkozott. Hadnagy? azaz izé… egy ranggal lejjebb a kapitánytól… na ne! Majdnem kis kacsókámmal kapargattam az állam a pad deszkájáról meglepettségemben.*

- Keisuke bácsi? Az a Keisuke bácsi? - *adtam is hangot ennek. Na, igen, kábé mindent lehetett hallani róla, csak jót nem. „A francba, ez a trehány hadnagy már megint…” és hasonló megjegyzések, amiket úgy fél füllel elcsipegettem, meg a Seireitei Communication legutóbbi száma. Abban említették, hogy hosszú időre meglóghatott.*
– Történt egy kis para, és nem tudom elérni az ottaniakat. Kész mázli, hogy beléd futottam. Very HappyMondd csak, el tudnál vinni egy üzenetet Ai néninek?  Surprised 
- Pára? Én nem látok párát… - *pislogtam értetlenül. Mit káromkodik itt nekem? Miért nem úgy mondja, hogy baj? Eh, felnőttek… annyira jellemző!
A szemerkélő eső mintegy megadta a kezdőlökést, gyomrom még hangosabb korgása pedig vacsoraidőt harangozott. Úgyhogy a meghívásra rábólintottam, bár Ai néni lehet, megeszi a kicsi buksim. Nem mertem rákérdezni, hogy miért haragudott rá ennyire, de nem volt épp boldog, mikor megjelent az SC legújabb kivonata.*
- Háát, mivel olyan szépen kéri Keisuke hadnagy bácsi, talán tudok tenni valamit - *estem gondolkodóba, ami a kérését illeti. Nálam itt az a ketyere, amivel üzenni lehet, de nem hinném, hogy kapitány néni repesne az örömtől, ha éjnek évadján SMS-üzenettel ráznám fel legszebb álmaiból.*
- Akár most is megírhatom neki, hogy megtaláltam a hadnagy bácsit. De lehet, később jönne válasz - *feleltem végül, némi hezitálás után, miközben egy csillogó feliratokkal díszített épület felé tartottunk. *
- Mi az a gyorsétterem? - *olvastam ki a feliratot. Gyakrabban kéne kimozdulnom, határoztam el, hiszen annyi ismeretlen dolog van még a világban. Ráadásul annak az eltűnt kapitánynak is utánanézünk, Kapitány néni számít rám. Az eső egyre jobban esik, mire mi is megszaporáztuk lépteinket. Hamar odaértünk, az orromat pedig fenséges illatok csapták meg.*
- Azt a mindenit! És tényleg olcsóak? - *hoppá, kicsit hangos lehettem, pár ember, aki előttünk állt, furán nézett rám. Én magam lecsaptam egy isteni finom hamburgerre, víz szerencsére volt nálam. Leültem egy asztaloz, ami épp megüresedett, egy szerelmespár készült távozni.*
- Nyami! Vajon nálunk is lehet ilyet kapni valamerre? - *gondolkodtam el két falat között. A gyorsétkezdében még zene is szólt, bár nagyon nem az én ízlésvilágomnak megfelelő. *
Vissza az elejére Go down
Paloma Blanco
Arrancar
Arrancar
Paloma Blanco

nő
Hozzászólások száma : 12
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2014. Jul. 27.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 8 Cl0te5000/15000Yumisawa Játszótér - Page 8 29y5sib  (5000/15000)

Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 EmptyPént. Aug. 01, 2014 5:23 am

[Éjszakai árnyak]



Nem is tudom, hogy halálom óta jártam-e valaha a sötét dimenzión kívüli világban. Igazán meglepődnék magamon, ha a válasz nem lenne, hisz sok olyan dolog van, ami a végtelen sivatagban nem található meg. Például ez a játszótérnek nevezett dolog, ami igazán felkeltette kíváncsiságomat és a bennem mélyen rejlő gyereket.
Szerencsére az egész üres volt, nem mintha gondot jelentett volna a dolog, de azért mégsem szeretném élőkkel megosztani a szórakozásom, főleg úgy, hogy számukra teljesen láthatatlan és érzékelhetetlen vagyok. Néha nagyon unalmasak tudnak lenni.
Természetesen nem vetettem bele magam csak úgy, felkészülés nélkül, hisz a fejem a helyén van, így felméréssel és megbizonyosodással kezdtem a dolgot. Szerencsére ez sem egy unalmas dolog volt, hisz sok felfedezést tettem, olyat, mint, hogy a hosszú mérlegre hasonlító dolog nagyon is instabil és még a magam fajta személyek is nagyon könnyen leesnek róla, legalábbis nekem sikerült nagyon hamar. A láncokra függesztett fadarab is érdekes volt, hisz ha jól meghajtották akkor repülni is lehet vele. Ezt sikerült is kipróbálnom, ezt mutatja a könyököm alatti horzsolás is.
Még egy jó darabig sikerült elszórakoznom ezzel a két játékeszközzel, egészen addig, amíg meg nem unva új lehetőség után kezdtem el kutatni. A homokozót alapból kizártam, hisz a homok az, amiből Hueco Mundoban bőven lehet találni, így az nem jelenthet túl nagy élvezetet. A méretes, vékony csövekből épített, szerkezet viszont annál érdekesebb volt. Persze az első találkozásom ezzel sem volt kellemes, hisz miután felmásztam és fejjel lefelé lógtam rajta úgy gondoltam, hogy jó ötlet a lábaimat lóbálni. Fájdalmas zuhanás és nyekkenés után döntöttem úgy, hogy nem jó ötlet lábat lóbálni, ha úgy lóg valaki, hogy a cső a térdhajlataiban van. Nem egy stabil állapot.
Aztán ismét felmásztam és ugyan abba a helyzetbe tornáztam vissza magam, csupán most nem lóbáltam a lábaimat, meg a szoknyámat is tartanom kellett. Nem mintha bárki is láthatott volna, vagy olyannyira szemérmes lennék, csupán az emberi testtel emberi reakciók is járnak, így ezt automatikusan megtettem.
- Szia, ki vagy? - tudtam, hogy van itt valaki. Az, hogy nem láttam pedig annak az oka, hogy feltehetőleg háttal voltam neki, vagy nem is tudom. lehet, hogy láthatatlan, vagy csak elképzeltem magamnak, mert felébredt bennem a magány. De hát én mindig magányos vagyok, így az ami ébren van nem ébredhet fel. Akkor meg biztos csak hallucinálok, de remélem nem.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 8 Cl0te36000/45000Yumisawa Játszótér - Page 8 29y5sib  (36000/45000)

Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 EmptyPént. Aug. 01, 2014 6:36 am

Meglehetősen különös érzés, amikor egy testbe két lélek van bezárva, s az egyik úgy él, hogy elnyomja a másikat. Ma sem voltam képes úgy tükörbe nézni, hogy egyetlen egy pillanatra ne ő nézzen vissza rám. Az önkontroll az a fogalom, amit úgy tűnik lassacskán teljesen elvesztek. Saeko pedig meg fogja ragadni az alkalmat, hogy kitörjön- jelen pillanatban azonban ez a legkevésbé sem érdekel- napok óta dermedt, sokkszerű állapot lett rajtam úrrá: s bár ugyanúgy végzem munkámat a boltban-már ha lehet ezt munkánk nevezni, hiszen inkább kikapcsolódás-, képtelen vagyok felülemelkedni, vagy egyáltalán enni, ahogyan azt egy rendes napon tenném.
Nem tudom miért, de mostanában rossz előérzetem van... de azt hiszem, ez betudható annak, ami az elmúlt héten történt. Nem igazán tesz túl jót a nem éppen erős lábakon álló önbizalmamnak a tény, mely szerint kis híján kivégeztem a szeretőmet. Csak a jó ég tudhatja, hogy miként sikerült a legutolsó pillanatban visszaragadnom tudatom irányítását. S Zel most sincs sehol: isten tudja merre kószál, mikor szükségem lenne rá. Talán sikerült akkora sebet ejtenem rajta, a múltkori jelenettel, melynél "megszereztem" a resurrecciónomat, ami már nem gyógyul be s egy szó nélkül lelépve így jelzi, vége?
Majd kiderül... jelenleg az kötötte le figyelmemet, hogy az ezüsthajú lányt figyeljem, aki gyermekies csintalansággal játszott.
- Szervusz... Ezt én is szeretném tudni rólad. Én Chizuki Maya vagyok. Hogyhogy errefelé kószálsz?- Rég találkoztam olyan arrancarral, aki nem rontott egyből nekem s nem akart megölni. Bevallom, kíváncsi vagyok rá.


A hozzászólást Chizuki Maya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 01, 2014 8:18 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Paloma Blanco
Arrancar
Arrancar
Paloma Blanco

nő
Hozzászólások száma : 12
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2014. Jul. 27.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 8 Cl0te5000/15000Yumisawa Játszótér - Page 8 29y5sib  (5000/15000)

Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 EmptyPént. Aug. 01, 2014 7:11 am

[Éjszakai árnyak]


Hogy én mennyire nagyon örülök annak, hogy nem hallucinálok. Habár abban is van jó, például, hogy amit elképzeltem azt el is tudom tüntetni, meg sokszor elképzelve magamat megtölthetném a játszóteret tiszta egyedül. Arról nem is beszélve, hogy ha ezt kintről látja valaki akkor az roppant nevetséges lesz.
- Ú! - csak ennyi tud kijönni a torkomból, mikor rájövök, hogy nem csak képzelődöm és tényleg van itt valaki. Ami azt illeti ez sikeresen meglep annyira, hogy hangos puffanással sikerül ismét a homokban és porban landolnom.
- Paloma. Így hívnak. Paloma Blanco. - nem különösebben éreztem szükségét, hogy a nevemnél többet mondjak. Különben is, sokkal jobban foglalkoztatott egyrészt az, hogy feltápászkodjak, másrészt az, hogy szemügyre vegyem a nem általam ideképzelt személyt. Nem is tudom, hogy mikor láttam utoljára olyannyira nyúzott embert, mint ez, bár nem hiszem, hogy ember lenne, hisz lát, vagy legalább hall engem. Lehet, hogy shinigami? De nem, az nem lehet, bár van egy kevés benne, de nem mégsem az.
- Ez egy játszótér. - feleltem neki mikor eszembe jutott, hogy kérdést is tett fel és forgattam a szemeimet, hisz ezt ő is kellett lássa. - Egy kicsit szórakozhatok, nem? - lépdeltem közelebb hozzá, hogy jobban megvizsgálhassam. Méretre nagyjából velem egy magasságban volt, de a teste sokban különbözött az enyémtől. Persze ez csak természetes, hisz ő nem én, ezt mindenki láthatja.
- Te is játszani jöttél? Jó muri. - mielőtt egész közel érhettem volna hozzá egyszerűen megpördültem a tengelyem körül és vele ellentétes irányba indulva újra visszamásztam korábbi helyemre és pozíciómba. A szoknya problémát pedig jó lenne, ha másképp is meg tudnám oldani, legalább a kardom nem csúszik ki és esik le a földre. Nem lenne jó, ha elhagynám vagy elvinné valaki.
- Különösen furán nézel ki. Harcoltál valakivel, vagy ez mindennapos nálad? - lehet, hogy nem illendő valakinek a kinézetét így kritizálni, de egyrészt nem állhatom meg, másrészt az illemszabályok betartásától eléggé messze állok. Különben is, nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy miért ilyen, vagy ha születéstől ilyen, akkor mi történt, hogy ilyennek született? Lehetséges, hogy a szülei is ilyenek voltak és egy átok vagy betegség az egész. Még szerencse, hogy ilyen furcsa betegséget egy arrancar nem kaphat el, bárhogy is próbálkozik.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Yumisawa Játszótér - Page 8 Cl0te36000/45000Yumisawa Játszótér - Page 8 29y5sib  (36000/45000)

Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 EmptySzer. Aug. 06, 2014 3:33 am

~ Éjszakai árnyak ~



Képtelenségnek tűnik napirendre térni a körülettem felhalmozódott eseményeknek. Tekintetem fáradtan függött hol a játszótér elévült, ám még mindig biztonságos játékain, hol pedig az egészen figyelemre méltó mutatványokat végrehajtó lányon.
- Igen, tisztában vagyok vele én is, hogy ez egy játszótér. Csupán hihetetlennek tűnik számomra, hogy arrancar létedre itt játszol. - sóhajtottam fel mondanivalóm végén.  Annak idején egyáltalán nem foglalkoztattak ilyen kérdések, s minden bizonnyal ennek volt köszönhető barátságom Slarinnal. Úgy tűnik, az elmúlt évek nem csak elmém épségét koptatták meg, előítélet mentességem rovására is mentek. Nem sokban őrzöm már egykori önmagam fényét, s hogy mivé alakultam, még mindig rejtély. Csöppnyi bűntudatot érzek, amiért ennyire megváltoztam. Helyén való ennyire gyűlölködő, passzív személlyé alakulni? Olyan, mintha egy kiégett, vén, zsémbes öregasszony lennék egy húszas évei elején járó lány testében. Halk, tiltakozó sóhaj hagyta el ajkaimat, majd nagyot nyújtózva egy közeli hintára ülve elmosolyodtam.
- Nem mondanám, csak ki akartam szabadulni a négy fal közül. Aztán egyszer csak itt lyukadtam ki. Képes vagyok borzasztóan elbambulni. - A hintázás volt mindig is a kedvencem. Emlékszem, az egyik egykori tisztem beteges félelmet táplált a hinták iránt: először nem akartam elhinni, mikor mondta. Szegény sosem próbálta ki, milyen mikor lendületet vesz az ember, a fémek megcsikordulnak és kilő a hinta az égig. Felemelő érzés- élvezettel hunytam be a szemeimet, s átadtam magamat az érzésnek. Lehet, mégsem vagyok annyira szörnyű személyiség… csupán csak elteltem mások önimádó, rosszmájú, alantas viselkedésével. Számtalan irigy, alantas emberrel találkoztam azóta is és be kell valljam, a gyomrom forog tőlük. S a legrosszabb, hogy az ilyenek  a legközelebbi hozzátartozók között bújnak meg: miután közel férkőznek hozzád, megmutatják foguk valódi fehérségét.
- Nem mindennapos nálam ez a fajta kinézet… Csupán rossz napjaimat élem. Nem egyszerű felállni a padlóról. - lendítettem újabbat az eszközön, majd nagyobb lendületet véve fellendítettem magamat, s leugrottam róla. Hangosabb puffanással értem földet, s azon kívül hogy bevertem a térdemet, nagyobb bajom nem lett. Szörnyű a reakcióidőm: ideje lenne levonulni a bolt alá s edzeni néhány napot. Persze, ezt is csak akkor tehetném meg, ha lenne valaki, aki helyettesítene a boltban. Ami, jelenleg lehetetlennek tűnik, hiszen ha jól emlékszem Nocturn szavaira, nappal ő képtelen fizikai testet ölteni. Vagy… valami ilyesmi.
- Amennyiben így alakult, hogy útjaink keresztezték egymást, lenne kedved társalogni? - Úgy tűnik, szert tettem egy kényszerbetegségre: folyamatos késztetést éreztem arra, hogy nekirontsak, megelőzve az ő esetleges támadását. Igyekeztem eltökélten nyugalmat erőszakolni magamra, végül sikerült is. Nem lehet tudni, hogyan változott a világ, míg én el voltam zárva: abban azonban biztos voltam, hogy nem minden arrancar ront neki egy shinigaminak őrült módjára. Vagy vaizardnak- bár nem túl nagy a különbség, azért eléggé szembetűnő.
- Mondd csak, milyen mostanság Las Noches? Úgy értem, Aizen leszedálása óta… Nem volt alkalmam még illetékest megkérdezni ez idáig. - Majdnem kimondtam hangosan, amit végül csak gondoltam, de azt is halkan: Sajnálom, hogy nem vehettem részt a Winter Warban, szívesen végignéztem volna a bukását. Azt hiszem, abban a háborúban sok szerettemet elvesztettem. Az már más kérdés, hogy akkoriban bár kapitány voltam, nem sok hasznomat vehették volna.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Ajánlott tartalom




Yumisawa Játszótér - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Yumisawa Játszótér   Yumisawa Játszótér - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Yumisawa Játszótér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Diáknegyed-