-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A Kumo Étterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te36000/45000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptyVas. Szept. 13, 2009 4:22 am

Elbűvölve hallgattam Yuke szavait, miközben igyekeztem józan maradni. jó lett volna tudni, hogy most mit akarok neki mondani... De az utolsó, halkan mondott mondatai kiütöttek. Szóval hallotta amit mondtam! Éreztem, amint bőröm színe leginkább egy túlérett paradicsoméhoz kezd hasonlítani, és még a hangom is elment. Igyekeztem a torkom köszörülni, de nem ment. Végső megoldásként az üdítőmhöz nyúltam, és az egészet egy hajtásra húztam fel - de ettől meg köhögőrohamot kaptam. Könnybe lábadt szemmel kaptam szalvéta után, és azt kezdtem el szorongatni nagyon elszántan. Úgy éreztem, a szívem majd kiszakad a helyéből... Mosolyogni igyekeztem, és örömmel állapítottam meg, hogy sikerült. Apróbb sóhaj kíséretében visszanyertem a hangom, de azért még remegett, amikor megszólaltam:
- Ennyire szeretnél? - néztem a szemébe, majd folytattam. - Igenis, jó kapitány lennél. A célod igaz és nemes. Olyan értelemben nemes, hogy jó! - fogtam meg újra a kezét. - Nem sokan tűznének ki maguk elé egy ennyire helyes célt...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te52100/65000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptyHétf. Szept. 14, 2009 9:45 pm

Látván a reakcióit, kicsit meglepődtem. Nem baj. Én komolyan gondoltam. Vagyis. Mindig komolyan beszélek. Na sebaj. Igaz, a kihozott étel, nem volt ínyemre való, sőt pocsék. Na intettem a pincérnek, és rákérdeztem.
- Kért valaki most valamelyik asztalnál ilyet?- kérdeztem, majd ő tisztelet tudóan közli velem.
- Igen, uram. Óhajt valamit, uram?- tette fel a kérdést.
- Igen. Készítsék el neki így, ahogy én ettem, majd elkészítem neki úgy, ahogy kell- tudatosítottam benne, hogy a kaja pocsék.
- Valami gondja van, uram?- na erre felálltam, és elindultam a konyha felé. Éppen vitték neki a rendelést, mire én hangosan, hogy mindenki jól hallja, leadtam a rendelést...
- Én fogom a következő kaját megcsinálni annak az úrnak ott- jelentettem ki, majd hozzá is láttam. Olyan 10-15 perc alatt elkészítettem, és már vittem is ki.
- Cégünk, ajándéka- mosolyogtam, majd letettem elé a tálat. Mikor megkóstolta, mennyei érzés fogta el. Igaz úgy csípett, mint a veszett fene, de talán ez így jobb.
- Hol is tartottunk? Ja igen. Te hogy képzelnéd el a magad kéz meg kérését?- kérdeztem rá, miközben láttam, hogy a vérnyomása ide oda esik, és hol sápad, hol vörösödik... Érdekes.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te36000/45000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptyKedd Szept. 15, 2009 5:13 am

- Hogyan képzelném el a saját kezem megkérést? - szűnt meg a szívem verése. Aztán olyan pár szívverésnyi idő után újra verni kezdett, miközben levegőproblémáim voltak. Te szentséges ég.... Izé... hogyan is? Életemben nem gondolkoztam még ilyenről, erre most meg... nekem teljesen mindegy lenne... Mikor úgy érezte, hogy talán képes leszek értelmesen beszélni, megszólaltam:
- Nn... ekee...em... - nekifutottam még egyszer... - Nekem teljesen mindegy... igazából ilyenen sosem gondolkoztam még, és most sem jut eszembe semmi sem. Ha... - megint elment a hangom. Remek reakcióim tudnak lenni, de ilyen sokkoló dolgokat kérdeznek tőlem, hát... - valaki egyszer fog a... meg akarja kérni a kezem, tegye meg úgy, ahogyan szeretné! - igyekeztem kifejezésre juttatni a véleményem. Ezután bemutatta tökéletes főzőtudományát, én pedig nagyon elpirultan és büszkén néztem rá. Soha nem éreztem még ennyire, hogy valakihez ennyire kötődnék. - Yuke... nagyon szeretlek. - nézem rá nagyon komolyan, és úgy is gondoltam.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te52100/65000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptyKedd Szept. 15, 2009 5:34 am

A végén át gondoltam az egészet. Kajáltam, fizettem, majd kéz a kézben kisétáltunk.
- Elhiheted, én is nagyon szeretlek- mondtam neki. Az én határozottságom nem mondható el Mayáról, ezért van rám nagy szüksége.
- Megfogadom, hogy bármien a segítségedre leszek, bármikor, bárhogy- mondtam neki, majd simogatni kezdtem a kézfejét, miközben sétálgattunk. Kezdett lemenni a Nap. Furcsa. Ilyenkor ez még szokatlan dolog. Tényleg ennyi ideig lettün volna bennt? Az időérzékem csalhat csak. Mivel kezdett hűlni a levegő, így ráadtam a nemesi köpenyem. Ez egy szimbólum. Ha ezt apám meglátná, akkor lenne csak a baj. Azt jelenti, hogy a sorsát hozzá kötöm a véremhez... Vagyis ez már maga lenne a család egyesítés, de én most csak arra gondoltam, hogy ne fázzon meg. Átfutott a fejemben egy ötlet.
~ Ha ezt véghez viszem, akkor apám nem nézheti le Mayát. Sőt. Egyen rangúként kell tisztelnie... Majd. Erre még Maya sem állhat készen, de az elhatározá már megvan... Akkor is megkérem a kezért, ha egy hollow hadsereg tartana felém~ gondoltam át, majd végig gondoltam, hogy hova ezután.
- Merre szeretnél sétálni?- tettem fel a kérdést. Akár mit mondd, arra felé veszem az irányt vele. Ha messze kell menni, akkor is csak sétálva. Ha az emberek világába akar menni, akkor előveszem Paragont.

//az utcára pls//
Vissza az elejére Go down
Kuroi Seiun
12. Osztag
12. Osztag
Kuroi Seiun

nő
Hozzászólások száma : 45
Tartózkodási hely : 12. osztag, Laboratórium
Registration date : 2009. Aug. 23.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te5000/10000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Érdekes étkezés   A Kumo Étterem - Page 2 EmptySzomb. Szept. 19, 2009 2:40 am

Nagyot néztem, mert azért hiába gondoltam, hogy esetleg ő is jön, a valóságban természetesen semmi ilyesmire nem számítottam! Ráadásul nem is illő elfogadni az ilyet, bár... azóta már sok év eltelt, mióta nekem az etikettet megtanították. Apróbb sóhajjal bólintottam, majd kissé meglepődött hangon meg is szólaltam.
- Természetesen. - pislogtam, majd megigazítottam kimonóm kinézetét. Eléggé félrecsúszott, és ez mindig is zavart, ugyanakkor megfordultam, és kinyitottam az ajtót, majd kiléptem. Megvártam, míg a főkapitány is csatlakozik, és mikor megtette, zavartan szóltam hozzá:
- Tudom, hogy elég idióta kérdés, de.... mégis milyen főkapitánynak lenni? Biztosan sok intelligenciát és jó kommunikációs képességeket igényel, ezenfelül biztosan félelmetesen is erősnek kell lennie.... - gondolkoztam el a végére, miközben lassan megérkeztünk az étteremhez, ami egészen hangulatos kis hely volt.
Vissza az elejére Go down
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te13300/15000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (13300/15000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptySzomb. Szept. 19, 2009 2:56 am

Seiun megengedte, hogy elmenjek vele az étterembe, és útközben egy furcsa kérdéssel állt elő.
-Tudom, hogy elég idióta kérdés, de.... mégis milyen főkapitánynak lenni? Biztosan sok intelligenciát és jó kommunikációs képességeket igényel, ezenfelül biztosan félelmetesen is erősnek kell lennie...-egy ideig gondolkoztam, majd mondtam is a választ.
-Hát...szeretem ezt a posztot. Igen, kommunikációs képességre is van szükség, és hogy kivel, mikor hogyan beszéljek. Nem hiszem, hogy sokkal nehezebb lenne egy másik kapitányi rangnál...-tartottam egy kis szünetet, majd folytattam.-Valamivel lehetnék erősebb is...-megérkeztünk az étterem elé, picit előrébb léptem, kitártam az ajtót Seiun előtt, majd miután bement, én is elindultam utána, és mellé léptem. Szép, tetszetős kis hely volt, szememmel körbefutottam az egészet, és megpillantottam pár üres helyet, és leültünk az egyikhez.
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Kuroi Seiun
12. Osztag
12. Osztag
Kuroi Seiun

nő
Hozzászólások száma : 45
Tartózkodási hely : 12. osztag, Laboratórium
Registration date : 2009. Aug. 23.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te5000/10000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptyVas. Szept. 20, 2009 12:46 am

Miközben leültem egy székre, eszembe jutott egy elejtett megjegyzés....
- Lehetne erősebb is? - engem így is kenterbe verne a főkapitány a leggyengébb napján is. Jezembe vettem egy étlapot, és belemélyedtem a tanulmányozásába. - Nem irritáló, hogy velem látják? - kérdeztem újra, és körbenéztem. néhány érdeklődő, csillogó szempár, néhány agresszív fej... Az hiányzik ebből a fárasztó napból csak, hogy azért legyen a főkapitánynak problémája, mert egy mezei tiszttel látták enni... Mondjuk ebben aztán tényleg nincs semmi... A szervezetünk fenttartása érdekében táplálékot veszünk magunkhoz, ami a testünkben energiává alakul át. Felfokozódnak a hormontermelések, többb adrenalin, pepsin, inzulin lesz a testben... Csupán ennyi. Mosolyogva néztem fel, és adtam le a rendelésemet.
Vissza az elejére Go down
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te13300/15000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (13300/15000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptyVas. Szept. 20, 2009 2:57 am

-Nem irritáló, hogy velem látják-kérdezte Seiun, én pedig lassan körbetekintettem az étteremben. Igen, figyeltek páran, de nem aggasztott.
-Nekünk is kellene enni, szükségünk van rá!-mondtam kis mosollyal, majd folytattam.-Az meg, hogy ki kivel eszik, már nem rájuk tartozik, és nem tudom, mi furcsa van abban, hogy egy kapitány egy alacsonyabb rangú shinigamival eszik.-közben felvettem az étlapot, és elkezdtem keresni valami jó kis ínyemre való kaját. Miután megtaláltam, leadtam én is a rendelésemet.
-Ó, igen! Elfelejtettem mondani, hogy én állom a költségeket!-tettem hozzá kicsit késve, majd egy fél percnyi szótlanság után, én törtem meg a csendet.
-Van egy ötletem! Egyszer én kérdezek, egyszer pedig te...vagyis, tegezhetlek?-a remek ötletemnek is kérdés lett a vége...
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Kuroi Seiun
12. Osztag
12. Osztag
Kuroi Seiun

nő
Hozzászólások száma : 45
Tartózkodási hely : 12. osztag, Laboratórium
Registration date : 2009. Aug. 23.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te5000/10000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptyVas. Szept. 20, 2009 3:08 am

- Igazán kedves. - mosolyogtam, és úgy is gondoltam. Tény, hogy a mai világban már kihaltak az ilyen úriemberek, és így még jobban örültem annak, hogy nem valami nagyon tartalmas és drága ételt rendeltem, hanem csak egy egszerű levest. Ujjaimmal elkezdtem az asztalon dobolni, és úgy vártam, hogy kihozzák a rendelést. Igazán szimpatikus ez az ember, illetve shinigami... Nem is ilyennek képzeltem el. Mogorvábbnak, agresszívnak, akarnoknak, és csúnyának. Mondjuk fogalmam sincs, hogy miért, ahogy arról sincs, hogy eddig miért nem láttam. Végülis már jópár éve élek itt... - Nem is ilyennek képzeltem egy főkapitányt... - csúszott ki a számon, majd gyorsan hozzátettem: - Sokkal reálisabb és kedvesebb. - néztem bele abba a szemébe, amelyiket nem takarta eyepatch. Meg persze helyesebb...Majd belekortyoltam a pohár vizembe, és elkezdtem a kezemet fixírozni.
Vissza az elejére Go down
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te13300/15000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (13300/15000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptyVas. Szept. 20, 2009 3:21 am

-Nem is ilyennek képzeltem egy főkapitányt...-Kicsit felnéztem, hogy pontosan mit is akar ez jelenti, de nem kérdeztem, mert egy kis szünet után már jött is a folytatás-[i]Sokkal reálisabb és kedvesebb.-ezután már minden sokkal világosabb lett, és ismét visszaült a mosoly az arcomra. Kezdem megszokni, hogy néha morcinak képzelnek el.
-Én is emberből volnék nemigaz? Egyébként jobban örülök, hogyha Kennek szólítanak!-tettem egy újabb megjegyzést, majd kihozták a rendeléseinket. Én sem rendeltem többet egy levesnél, az egyszerű kajákat szeretem. Miután lenyeltem a számban lévő adagot, ismét megszólaltam.
-Levegyem az eyepatchemet? Ha zavar, leveszem.-kicsit ijedten nézett.-Meg van a másik szemem is, ép és virul, csak van ott egy seb, és inkább takarom.-nyugtatta meg, egyértelmű, hogyha hiányozna a szemem, akkor nem venném le.


A hozzászólást Ken Aruya összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 21, 2009 4:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Kyouraku Shunsui
Globális moderátor
Globális moderátor
Kyouraku Shunsui

Férfi
Cancer Tiger
Hozzászólások száma : 24
Age : 37
Tartózkodási hely : 8-dik osztag területén
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 0

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Minimalista post   A Kumo Étterem - Page 2 EmptyHétf. Szept. 21, 2009 1:02 am

Egy post minimális hossza 5 sor kell, hogy legyen. Igyekezzünk ezt nem éppen, hogy súrolni alulról, mert a játék célja nem a hozzászólások számának gyors növelése.

Köszönöm:

Kyouraku Shunsui
Vissza az elejére Go down
http://bleach.wikia.com/wiki/Shunsui_Kyōraku
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te25250/30000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptyKedd Jan. 05, 2010 8:23 am

Romantika tébolymártásban

*Több hetes nyaggatás után végre sikerült elérnem, hogy Kai még több időt fordítson rám. Na persze, ha egészen véletlenül nem kellett volna küldetésre mennie annak a rózsaszín hajú csajnak - aki a múltkor amúgy még szőke volt - , akkor most ő lenne az, aki azon aggódna, hogy milyen ruhában jöjjön el a találkára. Jó, tudom, ez nem randi, meg Kai nem tekint rám úgy, ahogyan szeretném, de... Egyszerűen nem bírom feladni. Most, vagy soha. Persze fennáll a veszélye annak, hogy csak nagyon be fogom égetni magam, sőt, még az is lehet, hogy Kai azt mondja majd, hogy soha többé ne találkozzunk, de... Amíg nem kockáztatok, addig nem fogom megtudni, hogy van-e esélyem nála. Hisz egyszer megcsókolt, és az nem illúzió volt. Hiszen azok csak jönnek és mennek. Előbb vagy utóbb úgyis elpárolognak. Kai viszont mellettem maradt, és Suwun pedig szinte teljesen eltűnt. Mi más lenne ez, ha nem egy bíztató jel arra, hogy próbáljam meg? Meg aztán, Kai biztosan nem fog csak úgy magamra hagyni akkor se, ha nem érez úgy irántam. Ő mindog olyan kedves és megértő... Nem akar nekem azzal olyan nagy fájdalmat okozni, ugye?
Szeretem rendben tartani a dolgaimat, és ügyelek arra, hogy a lakásomban mindig kínos tisztaság uralkodjon - Kai néha meg is jegyezte, hogy túlzásba viszem a rendrakást, de idegesít, ha nincs minden pontosan a helyén. Azt viszont még sem értem, hogy miért nincs egyetlen olyan gönc sem a szekrényemben, amit felvehetnék az alkalomra. Jó, persze, ott van az a ruha, amiben a karácsonyi bálban voltam... Meg néhány másik, amik viszont talán túl smexyk az alkalomra. Nem akarom, hogy könnyűvérűnek tűnjek, nem akarom túlzásba vinni a kiöltözést.
Végül egy térdig érő, fehér színű ruhában egyezek ki magammal. Mondjuk elég furcsán néz ki mellette a zanpakuto, de hát ez egy olyan dolog, ami nélkül nem mehetek ki az utcára. Fontosabb, mint a smink - amiből keveset természetesen most is magamra pakolok. Egy kis arcpír, meg kihangsúlyozom a szemeimet, valamint az ajkaimnak is valami természetes színt adok. Hátha Kainak eszébe jut az, hogy megcsókoljon. Jobb vagyok annál a másiknál. Igen, annál, akit véletlenül elirányítottam egy másik csapat shinigamival egy kis utazásra Seireitei-en kívül. Jó, tudom, nem szép dolog visszaélni a hatalmammal meg minden, de a taichou azt mondja, nem bánja, ha őt jelölöm ki a feladatra. Amiről pedig nem tud, az nem fáj neki.
A kézitáskámba bepakolom a hadnagyi kardzalagom, csak mert hátha szükség lesz rá, azon kívül pedig a fontosabb női dolgok, mint a smink, fésű, tükör meg a pénztárca is nálam vannak. Mindenre felkészültem. Vagyis majdnem mindenre.
Kutyám az ajtó előtt ül, mintha csak arra várna, hogy elkészüljek. Aztán hatalmas, barna szemeit is rám mereszti... Látom rajta, hogy jönni akar velem. Hiába no, nem lehet ellenállni ennek a nézésnek. Nem tudom, hol tanulta, de engem is megtaníthatna. Akkor nem kell hetekig könyörögnöm Kainak, hogy egyszer menjünk el étterembe a szokásos főzőcskézés helyett. Igaz, lovagom főztjével egy tíz csllagos étteremé sem érne fel! Csupán néha kell a változatosság is. Meg annyi jót meséltek erről az étteremről, hogy látni akarom! Elegánsan öltözött vendégek, kedves pincérek és finom kaja... Minden ott van, amire szükségem van.
A pórázt rákötöm a kutyára, na persze, csak miután közöltem vele, hogy jókislány lesz, és ahelyett, hogy kaját kuncsorogna tőlünk meg más vendégektől, azt fogja tenni, amit úgy általában egész nap: alszik. Kellemetlen lenne, ha emiatt dobnának ki. De nincs szívem itt hagyni, és nincs senki, akire rábízhatnám.
Miután egy gyors kontyot csavarok a hajamból úgy, hogy jó néhány tincs lelógjon, és egy tulipános fülbevalót is berakok a fülembe, megragadom a pórázt és elindulok. Hamarosan pedig meg is érkezek az étterem elé; félénk mosollyan közelítem meg a bejáratnál lévő Kait. A maga módján ő is kiöltözött. Minden esetre elég érdekes párost alkotunk. Lehet, talán túl elegánsan öltöztem, emiatt a tekintetem lesütöm, míg fejembe szökik a vér. Olyan idióta vagyok... Pedig ez nem is randi. Csak... csak... csak egy találkozó. Aminek a végén meg elmondom neki mit érzek...*
- Szia. *.* - *köszönök, még mindig kicsit lesütött szemekkel. Nem kellett volna ennyire túlöltöznöm.
A kutya megcsóválja a farkát; már ismeri Kait, és tudja jól, hogy ő egyfajta bizalmasom. Hercegem pedig mintha meg se lepődött volna azon, hogy ő is itt van. Hát ennyire kiszámítható vagyok? T_T*
- Nem hagyhattam otthon szegényt, biztosan magányos lenne... Indulás előtt pedig evett is, úgyhogy csak nem lesz gond vele. És ha nem akarják beengedni, akkor meg majd bemutatkozok. - *nevetek fel és mutatok rá a táskámra jelezve arra, hogy a karszalag most is itt van, mint mindig. Anélkül nem nagyon közlekedek Seireiteiben.*
- A dohányzóba megyünk, ugye? *.* Már csak valahogy ki kéne igazodni itt. Remélem, van szabad asztal. Úgy tűnik, elég sokan vannak itt. És milyen szép a zene, ami szól! - *csodálkozok rá arra a tényre, hogy itt még zene is van. Vagyis igazából csak a fejemben zúdul a muzsika, de hátnekem ezt nem kell tudni. Ha pedig tudnám is, csak egy jó jel lenne az este kimenetelére. Hiszen az a kiscsaj küldetésen, míg én már Kai karjába csimpaszkodhatok. Ennél csak csodásabb lesz ez az este! *.**
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te15500/30000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 3:50 am

Romantika tébolymártásban


Miután megigazította az inget magán, ami természetesen lila színű volt, mosolyogva pillantott a tükörbe. Igazából nem tudta, hogy miért akart Vera ennyire étterembe menni, igazán elege lehetne belőle, tekintve a vele töltött idő mennyiségét. A furcsa azonban az volt, hogy ő sem bánta annyira a dolgot, pedig még Sakura sem tudta rávenni, hogy elmenjen vele. Pedig az ő viszonyuk elméletileg azóta tart, amióta a 10. osztag tisztje. Pedig az sem ma volt már, hogy ide került... Azonban egyszer sem sikerült elmélyíteni a kapcsolatukat, igazából mindketten megszokásból voltak a másikkal... Ez pedig nem vezethet sehová. Ahogyan az a sok lazsálás sem, amit mostanában véghezvisz. Ideje lesz több energiát fektetnie az edzésébe, mert jön valaki, és elhódítja tőle a helyét az osztagban. Pedig ő már nagyon megszokta a helyét, és nem is szívesen adná át...
Megfogta a kis fekete selyembe csomagolt dobozt, és szájában cigarettával indult el a Kumo étterem felé. Úgy gondolta, illő, ha visz Verának ajándékot, bár nem igazán értette, hogy miért vesz neki ajándékokat. Ahogyan az sem tetszett neki, hogy képes volt féltékeny lenni a Red Dragon bárban "történtek" után. Ha jobban belegondol, sokkal fontosabb számára a lány, mint gondolta volna, sőt, annál is, mint ahogy megengedte magának! Nagyon is tisztában volt vele, hogy nem jó ötlet a szerelem, csak poklot okoz, ha véget ér. De mi van akkor, ha addig élvezi az ember? Az valószínűleg nem rossz...
Mikor meglátta Verát, tökéletesen megdöbbent. nem számított rá, hogy hadnagya ennyire kiöltözik, arra meg végképpen nem, hogy ennyire jól fog kinézni. Igazán tetszett neki, egy mosollyal kifejezésre is juttatta a véleményét.
- Szervusz Vera, örülök hogy látlak. - búgta, majd kinyitotta előtte az ajtót. Bár nem igazán akarták beengedni a kutyát, némi villámgyors és láthatatlan pénz gazdacsere után és gyilkolni kész nézése után egészen gyorsan beengedték őket. Mindhármukat. Miközben befelé haladtak, megvakarta a kutya fülét:
- Téged is rég láttalak...- nézett az állat fejére, majd farzsebébe rejtett ajándéka után nyúlt. Közben pedig hallgatta Verát, majd, miután a rossz irányba indult, megfogta a karát, és a helyes út felé terelte.
- Nem hinném, hogy probléma, hogy hoztad a kutyádat. A dohányzó pedig erre van... Természetes, hogy oda megyünk, drágám. Ismered a szenvedélyem, szerinted kibírnék egy estét is cigaretta nélkül? - pillantott a lányra, majd miután hősies gyors menet után elhappolta az egyik gazdagnak tűnő ember elől az egyik sarki szabad asztalt - amire nem is nyúlt annyira nagy rálátás-, kihúzta a széket Verának, majd betolta alatta. Leült ő is, és az asztalra helyezte a fekete dobozú cigarettát, és gyújtóját. A pincér megvető pillantással tekintett ingére és fekete farmerére, amit egy "Meg akarsz halni, Öcsi?!" pillantással hálát meg. Érdekes módon gyorsan előkerült egy másik, mosolygós, fiatal és csinos lány aki mosolygott rá, és kérdezte, hogy mit kérnek.
- Nos, én először egy üveg finom pezsgőt, vagy bort kérnék... Verám, van mit ünnepelnünk? Pezsgő legyen? - tekintett a teljesen kicsinosodott hadnagyára. Őszintén szólva teljesen el volt bűvölve: már azelőtt is szinte tökéletesnek, sőt, gyönyörűnek látta a nőt, de most egyenesen "el volt tőle ájulva". Legszívesebben behálózta volna a lányt, hogy a barátnője legyen... De ő nem igazán tartozott azok közé, akik mással kavarnak, miközben van valakijük. Az ő szemében ez elég undorító dolognak számított... Gerinctelenek az ilyenek.
Miközben az asztalt nézte, kissé elsötétedett a tekintete: eszébe jutott, hogy Vera "csodás zenét" hallott. Vajon, még mindig mély őrületben van? Szó nincs rá, hogy mennyire sajnálta a lányt. No meg, kedvelte...
- Vera szívem, hoztam neked egy kis apróságot... - tette le elé a fekete masnival átkötött, lila rózsa alakú medállal ellátott nyakláncot...
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te25250/30000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 6:36 am

Romantika tébolymártásban

*Megszeppenten állok egy darabig Kai előtt, amiért ő nem öltözött ki úgy, ahogyan én. Talán túlzásba vittem a készülődést. Lehet, hogy ő már ebből levágja, hogy mi az, amit annyira el akarok neki mondani. Most, amíg még nem késő. Jó, persze tudom, hogy ott van neki az a Sakura. Egy közönséges kis liba, semmi több. Meg amúgy is, hogy néz már ki azzal a rózsaszín hajjal? Én legalább igyekszek természetes maradni. Bár lefogadom, hogy annak a bigének még csak a szőke sem volt az eredeti hajszíne. Nem értem Kai ízlését. Komolyan. Jó, persze, nekem nincs akkora mellem, mint neki. Meg elég alacsony vagyok, de erről igazán nem tehetek. Lehet, hogy túl kövér vagyok? Vagy nem tart szépnek? Mi van, ha valójában minden tükör hazudik, és teljesen másképp nézek ki, mint azt hittem magamról? Az őrületem kezd egy hatalmas nagy átokká fajulni. Vannak mélypontjaim, és van, amikor egész jól érzem magam a bőrömben, de ha a feltételezésem igaz, akkor azt sosem heverem ki. Sad
Morogva csúsztatok némi készpénzt az egyik személyzetnek, csak hogy bejöhessen a kutyám. Természetesen megkapja a már olyan jól ismert gyilkos, lenéző és arrogáns pillantásokat tőlem, és ha nem lenne most is hozzám csatolva a kardom, minden bizonnyal nem tudna megijedni tőlem. Mert hát a zanpakutom nélkül még étterembe se mehetek. Az előírás az előírás, és be kell tartani. Viszont Kai bókja egyből légballonná változtatja piciny lelkem, és mosolyogva, vidáman indulok tovább, miután sikerül feldolgoznom a felesleges pénzpazarlást. Végtére is, történt velem már ennél rosszabb dolog is. Meg hát, a tudat, hogy Sakura most néhány sokadrangú, de annál jóképűbb tiszttel sátorozik jó pár kilométerre innen, valahogy boldogít. A legszebb öröm a káröröm. És nem, az se véletlen, hogy ő az egyetlen nőnemű lény köztük. Egy álmodozás során mindent kiterveltem, így pedig én is nyerek meg ő is. Nem valók ők össze Kai-al. Csak rá kell kicsit döbbenteni őket. Hálát adok a Sorsnak, amiért hadnagyként az összes tiszt családi állapotával tisztában vagyok, hisz minden fontos információ benne van a mappáikban. Kukuku. Twisted Evil
Végül sikerül majdnem egy másik irányba elkanyarodnom a tervezettnél, nem mintha olyan feltűnő lett volna az a "nem dohányzó" tábla. Halkan dudorászom a dallamot, ami a képzeletbeli hangszórókból szól, kellemes dal az, amit hallok. Más nem hallja, de azt nekem nem kell tudni. Én jól érzem magam így.
Kuncogok egy jót, amikor Kai elhappolja valami öltönyös fazon elől a asztalt, majd amikor szembe találom magam a kopasz fickó szigorú képével, sunyi mosolyomat elrejtve próbálva kérek bocsánatot. Morog valamit az orra alatt a shinigamikról, hogy mégis mit képzelnek magukról, de ezt lerendezem annyival, hogy elképzelem, hogy zöldségek nőnek ki a fejéből. Csak mert miért is ne? Kislány módjára vihogok tovább; na igen, ezt alig lehet kibírni nevetés nélkül. Ilyenkor örülök annak, hogy mások nem látnak bele a fejembe. Biztosan hülyének néznének.
A kutya befoglal egy helyet az asztal mellett, mintha érezné, hogy most már pihenhet. Tudom jól, hogy néha jól esik neki is kimozdulni, de alapjába véve egy lusta dög, és megelégszik azzal a mozgással, amit az iroda és a szobám között megteszünk. Ha pedig nem terjengene errefele a sült hús szaga, minden bizonnyal már durmolna is tovább.
Kai pedig még a széket is kihúzza nekem! *.* Most már megpróbálok komoly képet erőltetni magamra, több-kevesebb sikerrel. Vagyis a vihogás szelíd mosollyá transzformálódik át, mint egy dinnye dinoszaurusszá egy-egy hallucináció során. Ezután a kistáskámból én is előkapom a cigarettámat, miután a kardomat a mellettem levő falhoz támasztom. Hiszen így sokkal szabadabban tudok mozogni, na meg a gyomrom sem szorítja az az öv, vagyis lehet enni kipukkadásig. :3*
- Ööö, hát persze, ünnepelünk! - *vágom rá a kérdésre, hisz mi sem természetesebb ennél. Bár szívem szerint bort is meg pezsgőt is innék, meg igazából nincs is mit ünnepelni, de majd csak kitalálok valamit. A kutya felmordulása pedig egy remek ötletet ad nekem; Kainak csak nem tűnik fel, hogy csak ebben a pillanatban fogom elnevezni a kutyát. De… kérdés, hogy minek. Szívesen nevezném Kai-nak, de nem akarok valami fangirl-nek tűnni, szóval valami kreatívabbat kell kitalálnom. Monjuk, mondjuk, mondjuk… Mondjuk Macska! Olyan szórakoztató lenne, ha Macskának nevezném el. Egy kutya, aki Macska… Hee-hee…
Amikor Kai előkap egy kicsi, fekete dobozt, eláll a szavam a meglepődöttségtől és a döbbenettől. Még a cigarettámat is elfelejtem meggyújtani, hiszen arra készültem eredetileg. Végül leteszem a cigit, hogy aztán kerek szemekkel nézzek Kai-ra; ezt tényleg nem fogadhatom el.*
- Ne csináld már… Én nem érdemlem meg. Én csak egy zakkant csaj vagyok… Amúgy is, ott van neked Sakura, inkább neki kéne ajándékot venned, nem? - *tolom Kai felé a dobozt, elutasítva ezzel a gesztust. Hiába… én tényleg nem érek annyit. Nincs bennem semmi sem, amit lehet szeretni…*
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te15500/30000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptyKedd Jan. 12, 2010 6:45 am

Romantika tébolymártásban


Tekintete érdeklődve siklott végig sokadjára Verán, majd ajka széles mosolyra húzódott. Talán neki szól a kiöltözés, és nem az étteremnek? Erre a gondolatra kellemes érzés töltötte el. Igazán jól nézett ki, talán kellene bókolnia neki? Mostanában nem tudott értelmesen gondolkozni Vera mellett. Mindig azt mondta ki, amit gondolt... máskor pedig minden probléma nélkül tudott hazudni. Ez nem volt előnyös. Csöppet sem, végülis így bármi meggondolatlanság kicsusszanhatott volna a száján. Vagy esetleg pont az igazság? Még mindig nem sikerült rájönnie, hogy mit érez a lány iránt. Fontosabb volt neki, mint Sakura. Az a lány sekélyes, és már inkább barátok, semmint szeretők. Hónapok óta... és nem is hiányzik neki. Hónapok óta nem volt randevújuk, és milyen könnyen vette, hogy a múltkori elmaradt. Valószínűleg itt az ideje a búcsúnak. Nem jó érzés, fájdalmas, hiszen életük egy szakasza így le fog zárulni... De miért most érett meg benne az elhatározás? Miért pont Vera társaságában?
Tekintetét a lányéba fúrta, majd kioltotta a cigarettáját. A Verából áradó megdöbbenés már meg sem lepte. Ugyanezt érezte ő is, amikor ajándékot adott neki...
- Vera szívem, persze hogy megérdemled. Nem is baj, ha egy kicsit zakkant vagy, legalább nem unalmas az élet melletted. - mosolygott rá, majd a pohara után nyúlt, és ivott pár kortyot. Kicsit száraz volt a torka a cigaretta után, és a hangja a szokásosnál is rekedtebb volt. Őt nem zavarta, de tartott tőle, hogy Vera nem fogja érteni, amit mond. Kezébe vette az étlapot, és elkezdte fürkészni a rendelhető ételeket.
- Sakura... elég sekélyes, és valószínűnek tartom, hogy a kapcsolatunk már baráti, nem pedig szerelmi. Nem gondoltam volna róla, hogy ennyire elhalasztja a randevúkat. Igaz, a legutóbbi az én hibámból maradt el, mert küldetésre kellett mennem, de... lényegtelen. - zárta le gyorsan a lelkizést. Már sikerült eldöntenie, hogy véget vet a kapcsolatnak, amint teheti. Ez már csak egymás kínzása... Kipillantott a lap mögül, és rámosolygott Verára.
- Különben is, ez a kis apróság sokkal jobban illik hozzád... Csaknem szeretnéd, hogy megsértődjek, felálljak, és elmenjek, drágám? minden bizonnyal a társaságomra sem vagy kíváncsi, ha az ajándékom nem kell... - nézett kissé sötétebben ragyogó tekintettel Verára. A hatás kedvéért lerakta és összecsukta a lapot, kijjebb húzta a székét.
Érdekes módon ez a lány azt hiszi, hogy értéktelenebb a többi embernél, és nincs benne szeretnivaló. Mennyire téved... Különben tényleg nem lenne itt, sőt, talán el sem jött volna. Hiszen ha valakiben nincs szeretnivaló, az ő. Üres udvariasság, az úgynevezett gentleman-ség, ami mélyen benne él. Semmi más. Mióta shinigami, nem tett semmit sem másokért… Csupán néhányszor – amikor küldetése volt, vagy parancsot kapott rá – hollowokat ölt. Ezenfelül néha, amikor szükség volt rá, Vera mellett volt, és olykor Suwunt gyűlölte és idegesítette. Ezek nem egy jó ember jellemzői. Ő sem egy jó ember… Csupán létezik, és teszi a dolgát. Nézi, ahogyan zajlik az élet, de szinte nem is él… Ez szánalomra méltó. Még a saját érzéseit sem hajlandó felismerni, mert elhatározta, hogy nem érez, és nem lesz szerelmes sem. Valamiért ismerősnek tűnt számára ez a nem érzés… Aztán felvillant előtte Suwun arca. Tehát olyan akar lenni, mint Ő? Nagyon jó úton halad felé. Ezt pedig nem hagyhatja. Észrevette, hogy majdnem mivé vált…
Ahogyan Verára nézett, lassan ráébredt, hogy miért nem akart tovább abban a haldokló kapcsolatban érni. Mert nem a húgaként szereti Verát. Sokkal inkább máshogy… De ez nem jó ötlet. Igen, már az elején is érezte, hogy könnyen bele tudna szeretni. De Suwun miatt nem merte, nem akarta… és mégis. Szeretett volna átnyúlni az asztalon, megfogni a kezét…
- Vera... Mit szeretnél enni?- nézett a lila szemekbe, aminek a színe hasonlított az övére. Szerelem... Nem tudta, hogy érzett-e már ilyet, de valami azt súgta, hogy igen, de ez valamiben másabb. Még nem tudta, hogy miben, de örült, hogy végre ráébredt az érzéseire. Tőle talán még ez is nagy teljesítmény... De honnan tudta volna? Hiszen életének jelentős részére nem is emlékezett. már nem is számított neki. Talán majd Vera megtanítja újra érezni az érzelmeket...
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te25250/30000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptyKedd Jan. 19, 2010 9:00 am

Romantika tébolymártásban

*Sakurával megromlott a viszonyuk... Elég nehéz ehhez sajnálkozóan néznem, hisz van bennem annyi önzőség, hogy kifejezetten örüljek a hírnek. Az utolsó pillanatban kaparom le arcomról a kaján vigyort, hogy ezután szomorúan az asztalt bámuljam.*
- Sajnálom... - *emelem rá a tekintetem a lehető legnagyobb bociszemeket szimulálva. Bár ha őszinte akarok lenni, ez inkább csak segíti a kis tervemet, mintsem hátráltatná. Jobban belegondolva Sakurát is megkíméltem a fájdalomtól azáltal, hogy arra a küldetésre küldtem annyi másik férfival. Ki tudja, csak talál köztük valakit, aki bejön neki, és igazán egy hullámhosszon vannak. Mondjuk az a Keisuke elég rendes gyerek, és szerintem helyes is, bár kicsit csendes. Viszont ha nőkről van szó, úgy vettem észre, hogy nem sokat gondolkozik, és inkább hódít. Talán szép pár lennének. És nem kéne többé látnom Sakurát. Ami pedig a legfontosabb, hogy Kai se találkozna vele többé. Csak annyira, hogy megmondja, viszlát.
Tekintetem ezután kétségbeesetté változik, amikor Kai beadja a durcát. Az ajándékot maga felé húzza, és a székét is kiljebb tolja, én pedig elkeseredetten nézem magánakcióját. Persze, tudom, hogy valójában csak szórakozik velem és nem gondolja komolyan, de akkor is... olyan kegyetlen tőle. T_T Az érzelemvilágom teljesen megrendíti az a képzelt kép, ahogyan Kai egyszerűen kisétál az étteremből, itthagyva engem potyára, hogy aztán szerencsétlenkedve nézzek ki a fejemből a gondolataimba merülve. Ha nincs ajándék, nincs Kai... ördögi körforgás.*
- Nem, dehogy, maradj csak, elfogadom... - *kapok Kai keze után, és nyugtázva figyelem a futó mosolyt az arcán, ahogyan elengedi a dobozt. Egy pillanatra még a kezét is megérinthettem, ami már egészen felmelegedett a benti meleg után.
Szívverésem szaporábbá válik, ahogyan kibontom a dobozt, és egy gyönyörű nyakláncot találok benne. Pironkodva bár, de kiveszem azt belőle, és a nyakamba kötöm. A fém hideg érintése kicsit szokatlan nekem, elég ritkén hordok ékszereket, de az biztos, hogy ezt minden nap hordani fogom.*
- K-Köszönöm... Hogy áll? - *villantok meg egy újabb mosolyt, bár az eseterk többségében amúgy is csak mosolyogni szoktam, és ez most sincs másképp. Igaz, van különbség mosoly és mosoly között. Sokat elmond az emberről.
Önmarcangolásom akkor kezdődik, amikor kinyitom az étlapot, hogy a sok étel között böngésszek. Látványosan szenvedek felette, miközben nem tudom, mit válasszak. Igazán műveltnek tartom magam, de némelyik ételről sosem hallottam, mert valami idegen nyelven vannak felírva. A többinek meg a gondolatától is összefut a nyál a számban. Túl sok választási lehetőség, és alig van időm dönteni. Percek is eltelnek azzal, hogy bíbelődök vele, és néha hümmögök egy sort. Amikor ránézek Kai-ra, ő is rám pillant, mintha érezné, hogy épp őt stírölöm. Ezután ismét visszamerülök az étlap sokadjik áttanulmányozásába. egyszerűen nem megy nekem... Mindegyik túl finom lehet. Mindet meg akarom kóstolni. ><
A pincérnő mosolyogva lép az asztalhoz, s a kibontott pezsgőz az asztalra teszi, hogy aztán megkérdezze, sikerült-e választani. Kai már rendelne is, én azonban a szavába vágok, hogy még nem választottam, mire a pincérnő bólint, és elmondja, hogy akkor pár perc múlva visszatér.*
- Mi van? Még nem tudtam dönteni... >_> - *válaszolok a fel nem tett kérdésére, majd egy nagy sóhajjal lerakom az étlapot az asztalra. Fél szemmel még mindig a húsok és mártások közt időzök, azonban amikor Kai a kezembe nyomja a poharat a pezsgővel, kihúzom magam.*
- Na szóval... Ma ünnepelünk. Végre kitaláltam, hogy mi lesz a kutyám neve. - *emelem poharam, a lehető legnagyobb feszültséget várva egyszemélyes hallgatóságom felől.*
- A kutya neve pedig mostantól... Macska. - *mondom nagy komolyan, aztán bele is vörösödök az egészbe, amiért ezt az abszurdumot ki mertem találni. Remélhetőleg Kai nem fog beleröhögni a képembe, bár neki még azt is elnézném. A helyzet komikumát csak emeli, hogy Macska felnyüszít, mintha tudná, hogy róla van szó. Pedig olyan vicces lenne, ha ő legy kutya lenne, aki Macska...*
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te15500/30000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptySzer. Jan. 20, 2010 5:08 am

Romantika tébolymártásban


Természetesen mértéktelen örömmel töltötte el a tudat, hogy a lány bedőlt apró kis csapdájába. Nagyon jól tudta, hogy mi lesz a válasza az ajándékos kijelentésére, és egy pillanatra sem érzett emiatt lelkiismeret furdalást. Sőt, aljas kis elégtételtudat töltötte el. Végülis, Verának úgy tűnt, tetszett az ajándék. Jól sejtette, sokkal jobban állt neki a rózsás medál, mint az a tulipános vacak. Jobban illett hozzá. A tulipánt inkább Sakurán tudta volna elképzelni. Elnyomta a cigarettacsikket, és ivott egy korty italt. Megköszörülte a torkát, majd elmélyülten kezdte el vizsgálgatni a rendelőlapot. Körübelül fél perc alatt megtalálta azt, amit keresett: ami őt illeti, ő egy tál gombalevest, rizst és halat fog enni fokhagymás szósszal. Érdeklődve pillantott a közeledő pincérnőre, de még mielőtt megszólalhatott volna, Vera elküldte, majd duzzogva hozzávágott egy mondatot.
- Vera, én nem csináltam semmit sem, ha jól tudom. Ráérünk, válogass nyugodtan. Én már tudom, mit fogok enni. - mondta szenvtelen hangon, majd hogy ne kelljen Verára pillantania, ismét elővett egy szál cigarettát. Igazán előnyösnek találta a helyválasztást: itt legalább lehetett dohányozni. Vagy csak azért, mert shinigamik voltak, és így nem mertek nekik beszólni. A gazdagabb réteg képviselői felülmúlhatatlan arroganciával tekintettek rájuk, amitől kénytelen volt elereszteni egy sötét, kaján vigyort. Majdnem nevetés lett a vége, de inkább visszafogta magát. Az utóbbi időben fölöttébb sok új dolog történt vele, amiket még szoknia kellett. Eddig teljesen tökéletesen megvolt a "szerelem" nevű érzelem nélkül is, de úgy tűnik, most már be kell építenie az életébe. természetesen ettől semmi sem fog megváltozni, minden marad a régiben. Nagyon jól tudja, mi Vera hozzáállása az ügyhöz, és nem kívánja magát ráerőltetni egyetlen nőre sem. Több száz nőnemű lény szaladgál még Soul Societyben, egyikük minden bizonnyal elfogadja majd udvarlójának, és talán még Verát is sikerül vele elfelejtetnie, bár, ehhez az utóbbihoz annyira nem ragaszkodik.
- Ünnep? Remek... - próbálta színlelni a jókedvet, de valamiért elszállt belőle minden csepp öröm, ami az előbb hirtelen meglepte. Igazából, lehet hogy van köze a dologhoz annak, hogy Vera valószínűleg nem akar tőle semmit. no, a lényeg így is az, hogy eddig is remekül elfojtotta az érzelmeit, ezután is menni fog neki. Ennyibe nem rokkan, hal bele... Sokkal rosszabb helyzetekben is volt már, valami ezt súgta neki. Az, hogy csak néhány dologra emlékezett, megkönnyítette a dolgát. Nem akart emlékezni: ki tudja, ki volt egykor? Ha talán eszébe jutna, és kiderülne, hogy egy rémes ember volt, akkor valószínűleg teljesen megváltozna. Lehetséges, hogy visszaváltozna ugyanazzá, aki egykor volt. De ha belegondolt, nem bírta elviselné még a tudatát sem annak, hogy mondjuk elárulja Seireteit, és beálljon Aizen talpnyalói közé. Majd ha a Pokol befagy... Francot. Valószínűleg igyekezne még elszántabban tenni a jó ügyért, és szemet hunyna afelett, ha ehhez át kell hágnia egy-két szabályt.
- Sikerült már választanod, Vera?- nézett oda érdeklődve, majd végre eljutott a tudatáig Vera kijelentése is.
- Óh, remek, nagyon elmés név! Rég nem hallottam ilyet. Macska... ha tudná, miről nevezted el, valószínűleg nem örülne.- mondta egy félmosoly kíséretében, majd megvakarta a kutya fülét, és közben Verára nézett. Tetszett neki a hadnagya agyament humora, szimpatikus volt neki. Ugyanakkor biztos volt benne, hogy azután a küldetés után történt valami Suwunnal, a patkánnyal. Azóta egyszer sem jelent meg, pedig volt néhány stresszes alkalom, amikor nyugodtan megjelenhetett volna. Sőt, meg kellett volna jelennie. mint például, amikor néhány tiszt közrefogta Verát! Valószínűleg, ha Vera nem annyira határozott, és Macska nem jön érte, akkor problémásan alakult volna az a dolog is. Különben meg... kibelezte volna azt a pár nyomorékot, ha Verának bármi baja esett volna.
- Mondd csak, vacsora után lesz kedved sétálni egyet? Persze nem muszáj, de én általában mindig körbesétálok egy-két osztagot. Úgy egészséges.- nézett bele a lila szemekbe, majd elnyomta a csikket. Ha így halad tovább, nem lesz elég a cigarettája. Pedig egy bontatlan csomagot hozott el...
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te25250/30000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptySzer. Jan. 20, 2010 11:27 am

Romantika tébolymártásban

*Elég jó emberismerőnek tartom magam. A néhány évtized alatt, amit eddig éltem – hisz valóban fiatalnak számítok a magam 32 évével, még az emberek közt sem számítanék öregnek. Nem hogy itt, shinigami földén.
Szóval, talán nem én vagyok a legidősebb és a legbölcsebb, de azért tanultam egyet s mást. Emlékszem, hogy emberként sem esett nehezemre, hogy csupán némi szóváltás után kiismerjem a másikat. A mai napig a legfontosabb fegyverem, ahogyan pajzsom is. Mégis, a személyes érzelmeim felemésztik mindazt a tapasztalatot, amit az idők során szereztem. Kai kiismerhetetlen számomra. Olyan távoli és megközelíthetetlen, és hatalmas sötétség lakozik benne. Egy olyan sötétség, amivel egymaga alig boldogul, mégis időt szakít a csökönyös és gyerekes problémáimra. Mintha csak az én kedvemért húzná fel ezt az álarcot, mert azt hiszi, kímélnie kell önmagát tőlem. Hogy mennyire téved! Hát nem érti? Nem fogja fel, hogy felőlem akár egy szadista sorozatgyilkos is lehet, én akkor is vele akarok lenni? Ha nem mosolygok többé, az sem számít. Boldogan áldoznám fel minden örömöm csak azért, hogy megérinthessen a lelkét, és hogy egyszer igazán önfeledtnek és boldognak láthassam. Még ha csak egy múló pillanatra is. Nem ez lenne az első eset, hogy feláldozom magam valamiért, amit szeretek. Hisz végre ismét képes vagyok rá! Fájdalmas, kínzó, de itt van, és cselekvésre késztet. Kai-ért és saját magamért is. Ha pedig ő nem teszi meg az első lépést – hisz miért is tenné, számára csak egy bolond kishúg vagyok - , akkor majd én leszek az, aki kezdeményez. Nem apró kis jelzésekkel, azokat talán észre sem vette. Talán meg se fordult a fejében, hogy azért választottam ezt a ruhát, hogy észrevegyen. A hajamat is talán egyszer vagy kétszer láthatta hasonlóan feltűzve. Abból az egyik alkalommal pedig a sötét énem volt az, akivel Kai találkozott. Igen, ő, akinek már hetek óta nincs nyoma…
Kiismerhetetlen, mégis megérzek egy-két dolgot. A megérzéseim pedig ebben az esetben biztosan nem a paranoiám miatt jöttek létre. Kicsit mintha… színlelne. Mintha távolabb is ülne a megszokottnál. Nem merek viszont szólni neki arról, hogy észrevettem a viselkedésén, hogy valami nincs rendben. Kár, hogy nem tudom megfogalmazni, hogy Kai kicsoda… csak azt, hogy ki nem. Ha egy kicsivel közelebb engedne magéhoz… csak egy egészen kicsivel…
A poharak ütközésének csengő hangja visszacsalja ajkamra a mosolyt; nem, nem adom fel ilyen könnyen, nem hagyom szaladni. Már eldöntöttem, hogy ma mindenképp elmondom neki, amit szeretnék. A legrosszabb esetben elmagyarázza nekem, hogy ő nem képes „úgy” tekinteni rám, megköszöni, és elmegy. De majd csak vacsora után. Az a séta, amit emleget, kitűnő alkalom lesz erre a már előre eltervezett pillanatra. Persze nem akarom belerángatni őt semmi olyanba, amit nem akar, és a saját fejem sem szeretném illúziókkal teletömni. Mégis, szerintem jóllakva, tele hassal sokkal kedélyesebben fog telni a társalgás. Olcsó trükk, tudom, de mindig beválik. Legalább a hangulatot sikerül vele megemelnem kicsit.
A szemeimmel az övébe nézek, bár egy egészen rövid pillanatra megriadok, inkább saját magamtól, mint tőle. Egy apró hazugságot elkövettem, amikor azt mondtam, hogy kitaláltam a kutyám nevét, és az elmúlt pár percben töprengtem el azon, hogy hogyan is nevezném el. S az ötlet, hogy pont Macskának nevezzem el, nem is tudom, honnan jött.*
- Nem hiszem, hogy zavarná… a múltkor az sem érdekelte, amikor előtte flangált valamelyik tiszt macskája. - *nézek szeretetteljesen oldalra Macskára, aki még mindig nyitott szemmel pislákol kifelé. A sok sült szaga láthatóan nem hagyja nyugton, pedig direkt indulás előtt etettem meg. Bár nem is csodálom, az ő helyében én is ezt tenném.*
- Miért pont az osztagok felé? Úgy hallottam, ennek az étteremnek nagyon szép kertje van. Jót tesz neked is a levegőváltozás… bár lehet, hogy már eleged van a levegőváltozásból, amióta… - *harapom el a mondat végét, azután pedig inkább rágyújtok én is egy szál cigarettára úgy tartva azt, mint valami sznob kisasszony. Mintha pár igazi sznob minket sasolna a többi asztal felől, de merjenek csak belénk kötni és elrontani az estémet. Azt az estét, amikor közlöm Kai-al, hogy mit is érzek iránta. Bár lehet, elég lenne az is, ha Kai csak bemutatkozna azon a másik K betűs néven, amit csak egy hülye rang miatt kellett felvennie. >_> Persze, örülök, hogy kapitánnyá nevezték ki meg minden, de miért pont „Kenpachi”? Találhattak volna ki valami fantáziadúsabb nevet, mint én az imént Macskának. Vagy valami rang a nevükhöz, mint a Lord vagy a Mistress, sokkal jobban hangzana. Nem, ehelyett ezt a hülye nevet kell elviselnem. >_> Mi lesz, ha sikerül összejönnöm vele? Mindenki Miss Kenpachi-nak fog hívni. T_T Én nem akarok ilyen névvel élni… Sad
A következő néhány perc végtelennek tűnik. Lassan már sikerül megtanulnom az egész étlapot kívülről, de amikor a pincérnő már sokadjára intézi a lépteit errefelé, már nem akarom tovább várakoztatni. Kai mintha hagyna nekem még egy kis gondolkodási időt azzal, hogy ő rendel először, mintha olvasna a gondolataimban, ám amikor a pincérnő megszólít, sikerül döntenem a rántott hal és a töltött csirkemell között. Az utóbbit választom természetesen.*
- Szóval milyen az élet az új osztagnál? Egyszer azért láthatlak edzeni?- *oltom el a cigarettámat, aztán kihörpintem a maradék pezsgőt a pohárból, tekintetemmel pedig végig Kai arcán csüngök. Szeretném, hogy azt érezze, hogy foglalkozok az ő problémáival is, nem csak a sajátjaimba rángatom őt bele. Mégis, olyan furcsa lesz nem a tisztemként kezelni…*
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te15500/30000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 2:43 am

Romantika tébolymártásban


Miközben nézte Vera tevékenykedését az asztal körül, hogy végre kiválasztotta a vacsoráját, egy újabb szál cigarettára gyújtott rá. pótcselekvés, az igaz. De legalább ezzel is növeli a népszerűségét, és a róla kialakított sötét kép vonzerejét. Pontosan tudta, hogy miféle pletykák keringenek róla Seireteiben, és hogy egy sötét alaknak tartják. Mint valami idióta animében a sötét lelkű főhős... Mondjuk nem sokat tett azért, hogy egy földre szállt angyalnak tekintsék, és valószínűleg az sem javított a hírnevén, hogy kisétált a saját kapitánnyá avatásáról, kezében a haorival. Aztán ennek örömére lemondta a randevút, és egy egész estés exkluzív edzést tartott új osztaga edzőtermében. Érdekes volt a Bankaia, és kissé meglepődött azon is, hogy sokkal tisztábban érti Noctis szavait. Ráadásul már nem a régi, állati alakban bukkan fel előtte, hanem egy gyönyörű, emberi nőében. Bár ez a tény nem viselte meg annyira, mint az, hogy a "Kenpachi" nevet fel kellett vennie. Egyszerűen hozzácsapja a saját nevéhez... Miért kellene külön átkeresztelnie magát egy rang miatt? Nevetséges.
Különben meg, nagyon is jól elvan ő a benne levő sötétséggel. Nem akar rájönni, hogy miért van ott, hogy miért változik át Bankai használatánál Kokuhyou no Purinsu-vá, egyszerűen csak... élvezni akarja a helyzet adta előnyöket.
- Szóval békés kutya vagy, Macska? Ki hitte volna...- vakarta meg a kutya fülét, majd mosolyogva tekintett a magát riszáló, közeledő pincérnőre. Érdekes, mintha a blúza sokkal mélyebben lenne kigombolva, mint az előbb... Nem mitha rossz dolgot mutatna, csak hát... Neki jelenleg nem szabad azzal múlatnia az időt, hogy flörtölget. Azért nem bírta megállni, hogy ne időzzön el a tekintete a lányon, majd mikor lerakta eléjük az ételt, mosolyogva kérdezte meg:
- Szépségem, tudnál adni nekünk valami kellemes, klasszikus zenét, hogy nyugodtan, jó hangulatban vacsorázhassunk?- húzta végig ujját a pohara száján, ami kiürült. Ebből adódóan gyorsan újratöltötte, és bele is kortyolt. Miközben figyelte Vera mozdulatait, valami furcsa zsongás ébredt benne. Ez fölöttébb zavarta, mert nem akarta, hogy marhaságokat kezdjen el beszélni. Különben is, mi lenne, ha bevallaná az érzelmeit? Valószínűleg halálra rémítené ezt a szerencsétlent. Bátyjaként tekint rá, támasznak a nehéz időkben. Ő pedig lerohanja? Nem, nem fog ilyen játékba belekezdeni.
Miközben az első falat halat rágta, eloltotta a cigarettát, majd beszívta az édes, mégis fanyar illatát.
- Szeretek arrafelé sétálni. Mindig eszembe jut, hogy mennyi jót van még lehetőségem tenni. Óh, arra a kirándulásra gondolsz? Azóta nem láthattam "kedves" Suwunt... Nem mintha engem elemésztene a hiánya, sokkal jobban élvezem a Te társaságodat. De neked ezzel valószínűleg nehezebb megbirkóznod. Mindenesetre itt vagyok neked, bátran számíthatsz a te fogadott bátyádra... Mellesleg úgy tudom, arrafelé szerelmespárok mászkálnak, nem?- hogy egyszeriben mennyire keserű lett a szája íze, amikor a "fogadott bátyád" című fejezethez ért... De az marad az ő egyéni baja, hogy ennél több szeretne lenni. Megfogni a kezét, mint a szerelméét. Gyűlöli ezt a sóvárgás nevű érzelmet. Mindig megkapta eddig, amit akart. Azt pedig nem fogja elfogadni, hogy ezzel kelljen együtt élnie... Egy nap majd bevallja az érzelmeit, ha talál rá alkalmas helyet és időt. De az nem most van... Verának még fel kell dolgoznia Suwun hiányát.
Egymás után kapta be a rizs és halfalatokat, majd lepillantott a gyorsan ürülő tányérjára. Érdemes lesz ide eljönni máskor is. Mennyivel jobb úgy vacsorázni, hogy előtte nem kell órákon át a konyhában senyvednie! Nem mintha nem tudna főzni, de akkor is... Különben meg, rontaná a róla kialakított sötét kúlság képét, ha kiderülne, hogy nemhogy tud, de még szeret is főzni...
- Igazán érdekes, ami azt illeti. Tele vagyok újoncokkal, aktákkal és harc megszállott idiótákkal. Megkerestem az előző kapitány aktáját is, akiről kiderült, hogy nő volt. Eléggé merev egyénnek tűnik, legalábbis abból, amit hallottam róla. Tetszik nekem a kapitány lét. - mosolygott a lila szemekre, majd kortyolt a poharából. Még nem érezte az alkohol hatását: ahhoz sokkal többet kellett volna innia. Igazából, kérdéses volt számára, hogy egyáltalán képes-e berúgni. Létezik olyan, hogy valaki immunissá váljon az alkohol hatására?
- Edzés közben? Mi szórakoztató lenne abban, hogy néznél engem, miközben órákon át edzek? Sokszor egész éjjeleket átgyakorlok, hogy fejlesszem a Bankaiomat. Néha végére még neki is kell vetkeznem, pedig nem sokaknak szokott melege lenni a szélben... De ha nagyon szeretnéd, persze van rá esély...- tenyerét a nyakára tette, és párszor megnyomta, mert tompa fájdalom ébredt benne. Aztán kezével a Vera nyakában lógó medélhoz nyújt, majd elmosolyodott:
- Furcsa, nem gondoltam volna, hogy ennyire jól fog neked állni.- aztán gyorsan a poharáért nyúlt, és megitta a benne rejlő ital maradékát.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te25250/30000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 4:01 am

Romantika tébolymártásban

*A pincérnő dekoltázsát Kai úgy figyeli, mint a kisgyerek a csokibolt kirakatát. Az én dekoltázsomat soha senki sem nézi… mert hát nekem alig van olyan. Szomorúan pislantok le kebleimre, és kezeimet összehúzom, hogy egy kicsit nagyobbnak tűnjenek, majd csalódottan ernyedek el, vöröslő fejem pedig inkább a következő pohár pezsgőre tapasztom. Ajkaim széle lekunkorodik, és már arra sem méltatom a pincérnőt, hogy haragudjak rá. Hogy is gondolhattam volna, hogy Kai valaha is észrevesz, ha csak ekkora melleim vannak? T_T Miért pont engem választana, ha ennyi másik nő van oda érte? Akadnak köztük nálam sokkal szebbek, viccesebbek, kedvesebbek, érdekesebbek. Egyszóval nem olyan begyöpösödött kis aktakukacok, mint én. Jó, oké, elintéztem már egy-két arrancart is életemben, de az esetek többségében ki sem dugom az orrom az irodából, csak mert kényelmes nekem ott. Nem arról van szó, hogy utálnék harcolni, de ha már választani kell a káosz és a nyugalom között, inkább az utóbbit választanám. Más szóval unalmas vagyok, és biztos, hogy Kai is csak muszájból tölti velem az idejét. Bár már nem számítok a hadnagyának, így a felettesének sem, vagyis igazán nem értem, hogy miért nem koptatott le már akkor, amikor elhívtam ide kajálni. Talán csak nem meri a szemembe mondani, hogy mit gondol rólam?
A rendelést meglepően gyorsan hozták ki. A háttérben most valami egészen más zene szólalt meg, mint eddig. A jazz valahogy jobban illik a hely hangulatához, bár talán ez csak egyéni vélemény.*
- Vajon miért váltottak zenestílust? - *teszem fel hangosan is a kérdést, végül egy vállrándítás után a késért és a villáért nyúlok. Nyugati kaját mégis csak így kell enni. Wink
Az ízek egész szokatlanok az eddig megszokottakhoz képest. Bár az adagot elég kicsinek találom az árához képest, az ízvilágával semmi gond nincs, egyértelmű. Aztán, amikor Suwunról van szó, megint nem nézek Kai szemébe. Persze, ő tud a kis betegségemről. A legtöbbre anélkül rájött, hogy én elmondtam volna. Még mindig kínos a téma nekem. Nem olyan könnyű beszélni arról, hogy van egy másik személyiséged. A múltkor valaki valami dobozt is hagyott az ajtóm előtt tele ezzel kapcsolatos könyvekkel, mintha fenyegetni akarna, hogy rájött a titkomra. Abban a pillanatban a teljes megaláztatást éreztem. Talán zsarolni akartak, vagy csak megfenyíteni, nem tudom. A könyveket azóta természetesen elégettem. Nem akarom látni őket soha többé.
Aztán kis híján félrenyelem a falatot, amikor Kai a fogadott báty szavakat ejti ki a száján. Szóval tényleg nem vagyok neki semmi több? Sosem gondolt arra, hogy valami több is lehetne köztünk?*
- Suwunt akkor éreztem a legutoljára, amikor arra a küldetésre mentem el. Viszont akkor… önmagam voltam, ez biztos. Még Ssuritsubusu Kikan is azt mondta, hogy eltűnt. De akkor is éreztem a jelenlétét. - *emlékszek vissza arra a napra, már amire emlékszek még belőle. Ismét érzem azt a sajgást, bár az felettébb furcsának tűnik, hogy azóta nem látom azt a pókot.*
- Szerinted lehetséges az, hogy valamit elfelejtettem? Úgy értem… Biztos vagyok abban, hogy történt ott velem valami fontos, amire nem emlékszem. Azóta még azt a pókot sem látom… Tudod, amitől olyan… rossz passzban voltam. - *szúrom villámra az utolsó falatot, cseppet sem elégedetten a minimális adag miatt, aztán pedig leöblítem az egészet egy pohár pezsgővel. Az alkohol minimális hatással van rám, de valószínűleg szükségem is lesz rá, ha mindent el akarok mondani Kainak.*
- Ha kell segítség a papírmunkával, akkor nyugodtan szólj, rendben? És… ugye nem kell téged Kenpachinak szólítanom? - *meresztem rá óriási golflabdává táguló szemeimet, hogy azután a cigarettám után kezdjek el kutatni. Megint az átlagosnál többet szívok el; általában 3-4 szál elég szokott lenni egy napra, most viszont…
A lélegzetem megakad, amikor Kai a nyakláncom felé nyúl. Érinti, súrolja a bőrömet, a bókjára pedig vörös fejjel, de egy szép mosollyal válaszolok. A szívem megint hevesebben dobog, mert hát igen nehéz megállni, hogy ne essek össze ájultan a földön, csak mert szívem választottja megérintett. Végül azt csinálom, amit mindig, ha nagyon zavarban vagyok. Beszélek tovább, hátha ezzel sikerül elfojtanom az idegességemet, és még talán Kai is rám figyel.*
- Ugyan már… Persze lehet, hogy az osztagod nem fog kedvelni amiatt, mert mágia alapú zanpakutom van, de különben is… még én sem tudtam gyakorolni a bankai-ommal, mert még csak egyszer hasz… ugye nem most kotyogtam el neked? - *kapom a kezeim rémülten a szám elé. A mély dekoltázsos pincérnő ekkor ér vissza az asztalhoz, elég látványosan hajol le a tányérokért. Legalábbis azért, hogy Kainak szép látványban legyen része. Ettől persze csak még kétségbeesett fejet vágok; nem gondoltam volna, hogy a saját kotnyelességem és ez a csinos kis fruska az, aki elrontja az estémet. Ráadásul a nő ekkor valamit mintha Kai fülébe súgna. Sokkal könnyebb lenne bemenekülni a mosdóba, és a csap alá hajolva megfojtani magam. T_T*
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te15500/30000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 3:47 am

Romantika tébolymártásban


Nos, igen. A pincérnőnek lettek volna javaslatai, hogy hol fojtathatnánk az esténket édes kettesben, és hogy mivel tölthetnénk el... Tanúskodott erről a tekintete, és a fülébe súgott mondat is. Ajka széles mosolyra húzódott, mikor visszasúgott valamit, mire a lány csalódottan ment el, és közben még pillantgatott is Vera felé. Nos, összehasonlíthatatlanul jobb Vera nála. sokkal kedvesebb, és ha nem is egy Vénusz testével rendelkezik, neki többet jelent bármilyen macánál. Rá is mosolygott, majd egy újabb pohár ital után nyúlt. Komolyan olyan volt neki ez a lé, mint a víz. Csak finomabb volt az íze. miközben azon gondolkozott, hogy mihez kezdjen újonnan feltámadt érzelmeivel, Vera feltett kérdésére is gyorsan válaszolt:
- Eddig nem szólt zene, Verám. szerintem... azt csak te hallottad. Bár ezt én kértem, nem tetszik?- pillantott a lila szemekbe, majd kiürítette a tálkáját. Szánalmasan kevés volt az adag, de az alapelméletének megfelelt: Minél finomabb egy étterem kajája, annál kisebb adagokat kap az ember, és annál drágább. Érzése szerint jelentősen meg fog könnyebbedni a pénztárcája. Természetesen Veráét is fizetni fogja, miféle úriember lenne, ha nem így tenne?!
- Szerintem ott történt veled valami, és nem elfelejtetted, hanem... eltűnt valahová. Biztosan fogjuk még őt látni... de azt nem fogom tűrni, hogy még egyszer bántani merjen téged. - mondta érezhető gyűlölettel, haraggal a hangjában. Van az úgy, hogy az ember néha képtelen fékezni magát, és nem tudja elrejteni az érzelmeit. Nos, pontosan ez történt vele is. De elég volt abba belegondolnia, hogy Suwun kínozza Verát, és máris gyilkolni akart. Nos, úgy tűnik, valami mégis képes vérengző vadállattá változtatni, pedig eddig a hidegvéréről volt híres.
Ha jobban végiggondolja, nem biztos hogy minden hollowot megöltek akkor, és ott. De hülyeség amire gondol. Ez már egyenesen lehetetlen. Miért gondol örökké ilyen hülyeségekre, amikor azon kellene törnie fejét, hogy mihez kezdjen a helyzettel?
- De igen. Gratulálok a bankaiodhoz. Azzal pedig ne törődj, hogy a tisztjeim mit gondolnak a mágia alapú zanpakutuodról. Az az ő bajuk. Hmmm... majd valamikor még edzhetnénk is együtt. Rám férne egy kis őrjöngés...- örökké változott benne minden. Ezt nem szerette. Ez a közös harcukra emlékeztette őt, amikor a hallucinogén anyag miatt megcsókolta Verát. Nem volt rossz az a csók, csak érzelemmentes. Mintha valami döglött haltól akart volna valamit. Verával biztosan más lenne, ő a Nap, Suwun meg az éjjel... Szánalmas patkány.
- Vera, én végeztem, te szeretnél még valamit? Erős mehetnékem van innen. - pillantott a sértetten távozó pincérnő után. Egy idő után az ilyesmi is fárasztó lesz. Ez az örökös népszerűség néha már fáj. Soha nem lehet láthatatlanná válni. Kezdett egészen elmenni az este további részéről. Nincs energiája végighallgatni, ahogy Vera valami félistenről áradozik majd neki. Ráadásul ehhez még jó pofát is kell majd vágnia. Még mit nem... Gyorsan kifizette a számlát, és terelte Verát kifelé. Rágyújtott egy szál cigarettára, és mélyen letüdőzte. A hely kissé szűk lett neki hirtelen, és úgy érezte, megőrül, ha még egy percig bent kell lennie. Ahogy így belegondolt, őt bizony a pánik fogta el, és erre a gondolatra a keze is ökölbe szorult. Micsoda gyarló dolgok ezek... Mégis hogy süllyedhet ennyire mélyre... Dühös, sötét tekintettel nézett fel az égre, és még dühösen fújtatott is egyet. ez elég volt ahhoz, hogy lenyugodjon.
- Ne haragudj, csak kicsit felidegesített ez a hely. Nem szeretek ilyen helyre mászkálni, mert mindig ez van... Mostmár ugye megértesz, hogy miért ódzkodtam?- jobbjával a zanpakutuoját fogta meg, másikjával elpöckölte a cigarettát, és átkarolta Verát. Aztán mosolyogva kérdezte meg:
- No és akkor, merre menjünk, kedves Ex-Hadnagyom? Van valami mesélni valód nekem? Mi van az én drága, régi osztagomnál?- hangj a megint a szokott volt, csak egy kicsit rekedtebb az átlagnál.
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te7600/15000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (7600/15000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptyVas. Jan. 24, 2010 7:59 am

//Viselkedesi proba//

Az étterembe vezető úton beszélgetéssel próbáltam múlatni az időt. Elsősorban mindennapi dolgokat kérdeztem Misty-től. Kiváncsi voltam hogy mit szeret csinálni a szabad idejében, szeret-e zenét hallgatni. Szerencsére hamar oda értünk az általam választott helyre, így nem kellett bolondot csinálnom magamból. A beszélgetés még kevésbé megy másokkal.
Amikor belépünk az étterembe azonnal megcsap a finom étel szag. Egy hatalmasat szippantok a levegőbe, ami eléggé nagy illetlenségnek számít szerintem. Viszont különösebben nem foglalkozok az illemmel. Misty-vel az oldalamon elindulok az egyik szabad asztal felé, majd amikor oda érünk, segítek a lánynak helyet foglalni.
- Hmm... még én sem voltam itt, de ezek az illatok meggyőzőek. Ami azt illeti egy kicsit meg is éheztem, csak még nem tudom hogy mit egyek. Pincér! - szólalok fel jó hangosan.
- Mit hozhatok önöknek? - érkezik meg egy pincérnő.
- Nos, én nem tudom még hogy mit kérek. - ekkor megvakarom az arcomat. - Viszont arra számíthatsz hogy sokat fogok enni! Először válassz te, Misty! - fordulok a lány felé. - Szerintem majd én is azt kérek amit te. Viszont én annak a dupláját fogom bevágni.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te19800/30000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (19800/30000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptyKedd Jan. 26, 2010 6:16 am

//Viselkedési proba//

A kezdeti önbizalomhiány alkalmi edzőpartneremnél nagyon hamar elmúlt, és már nem is volt olyan begubózott. Ráadásul önként vállalta be velem a következő legalább fél órás programot, ami a vérmérsékletéből ítéve egyéni rekord volt a mással eltöltött időben. A Kumo étteremnek én eddig csak a hírét hallottam, de valójában közelebbről még nem láttam, így elsőre elég kíváncsi voltam rá. Az úton odafelé Omote jó pár kérdést tett fel, hogy a társalgás eddigi menetét fenn tartsa, és ezért nagyon tiszteltem, így megengedtem magamnak azt a luxust, hogy hosszú és kimerítő választ adjak. Bár még mindig nem derült ki, hogy én vagyok a felettese. Azért remélem nem fogja zokon venni, hogy nem közöltem vele, elvégre úgy sokkal könnyebb ismerkedni, ha valaki egyenrangúnak hiszi a másik felet. Bár nekem egy felettes eddig sem volt akadály, ennek köszönhetően eddig nagyjából három-négy átkoz a hátam mögött engem meg a modoromat, kivételes esetben a cicámat is. De neki tuti elkönyvelek 4 szép nagy jó pontot a ma felém tanúsított viselkedéséért, és arról is teszek, hogy a kapitány véleménye is megváltozzon róla. Nálam jobban senki nem tudja kideríteni valakinek a valós személyiségét, mert az erőmet egy álarc sem tudja megtéveszteni. Omote pedig átment, biztos vagyok benne, hogy most már nagyon ügyes és hű tagja lesz a 6. osztagnak, aki nyomós indok nélkül nem ártana senkinek. A saját gondolataim annyira lefoglaltak, hogy kis híján túl mentem az étterem előbb. Persze, már ismertem kívülről, hiszen egy ilyen helyet nem lehet nem észrevenni.
A belseje nagyon szép volt és remekül volt kialakítva. Esztétikailag megéri az öt csillagot, az biztos. Közben Omote segített helyet foglalni és ezt a gesztust nem tudtam figyelmen kívül hagyni.
-Egy úriember. - jegyeztem meg kuncogva, majd mialatt a pincér ide ér pont van időm befejezni a mondandómat. - Valójában itt még én sem jártam, általában leragadok egy utcával odébb Kempachinál. Én sem tudom mit egyek, de rengetegen mondták már nekem, hogy az étterem specialitását meg kell kóstolnom, mert olyat még nem ettem, szóval szerintem abból fogok kérni. - intézem az utolsó szavakat az időközben felbukkant pincérnőhöz, aki sebesen jegyzetelni kezd.
-Milyen italt hozhatok hozzá? - teszi fel a következő kérdést. Nos, mivel azt sem tudom, pontosan mit is fogok enni, váalsztani sem tudok nagyon hozzá illő innivalót, így maradok a semlegeseknél.
-Én egy almalevet kérek. - adom le a rendelést, majd a partneremre nézek, aki szintén választ. Ezzel meglennénk, de most már kellene valami aktív téma is, különben eléggé csend lesz az asztal körül. Talán még kicsit faggathatom magától is. - És mond csak, te mit szoktál csinálni a szabad idődben? Tudom, hogy nem vagy egy nagy társasági ember, de azért mégsem lehet mindig egyedül ücsörögni valahol...
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te7600/15000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (7600/15000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptyKedd Jan. 26, 2010 9:41 am

//Viselkedési proba//


- Szóval az étterem specialitását kéred. Jó akkor nekem is az lesz, de dupla adagban. Mit is kérjek inni... - tűnődök el magamban. - Alkoholt még nem, túl korán van. Viszont egy üdítő jól esne! Akkor nekem egy dupla adag lesz specialitásból és egy üdítő. - adom le a rendelést.
Amikor a pincérnő elmegy, Misty feltesz egy újabb kérdést, mai a magánéletemmel kapcsolatos:
- És mond csak, te mit szoktál csinálni a szabad idődben? Tudom, hogy nem vagy egy nagy társasági ember, de azért mégsem lehet mindig egyedül ücsörögni valahol...
- Hmm... - tűnődök el a válaszon. - Főleg sétálni szoktam. Általában azzal kapcsolódok ki hogy lófrálok az utcákon és az életemen tűnődöm. Viszont el szoktam járni edzeni is, ami így egyedül nem épp a legjobb. Azonban, most hogy tiszta lapot kezdek mindenen változtatni fogok. Lehet hogy elég sűrűn össze fogunk találkozni Kempachinál, mivel elég nagy ivó vagyok. Szeretem a hasamat is, ezért remélem hogy ez a specialitás nem lesz túl speciális az én ízlésemnek. - az utolsó mondatomon elvigyorodok.
Ezután kicsit alaposabban szemügyre veszem a helyet. A falakon festmények és különböző díszek voltak elhelyezve, néhány helyen növények is álltak és hát a vendégsereg is eléggé sokszínű volt. Miután befejezem a nézelődést hátra dőlök és Mistyre nézek.
- Jól tudom hogy téged most helyeztek ide? - kérdezem tőle. - Esetleg nem tudsz valamit az új felettesünkről, a hadnagyról? Azt hiszem még nem találkoztam vele. Annyit tudok hogy egy másik osztagban szolgált eddig, így hát nem tudom hogy mit várjak. Remélem nem lesz egy zsarnok, vagy egy nagyképű idióta. Mondjuk egy olyan személyiségű felettest, mint amilyen te vagy, elfogadnék.
Az utolsó szavaimnál megvakarom az államat. Ezzel is hangsúlyozom hogy nagyon gondolkodok. Az osztag jelentős részét arcról felismerem, de ő nem ugrik be sehogy sem. Azt mondták hogy áthelyeznek hozzánk valakit, aki majd a hadnagyunk lesz, de újabb tagról nem volt szó. Ekkor lehajtom a fejemet és a bal kezemmel végig simítom azt.
- Egy kicsit lassú a felfogásom. - mosolyodok el végül, majd várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 2 Cl0te19800/30000A Kumo Étterem - Page 2 29y5sib  (19800/30000)

A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 EmptySzer. Jan. 27, 2010 10:08 am

//Viselkedési próba//


Az biztos, hogy én el tudok képzelni rengeteg sokkal érdekesebb programot is az utcán császkálásnál, de ha neki a gondolkodás és a semmit tevés remekül megfelel, akkor ki vagyok én, hogy bele szóljak? Mindenesetre azt őszinte örömmel fogadtam, hogy ő is rájött, ez az élet így semmit nem tartogat a számára, így próbálja feladni az idegesítő és egyben teljesen felesleges szokásait. Viszont úgy látom még egy nagy ivó. Szuper, az már biztos, hogy nem leszek egyedüli az osztagban aki hajlandó meginni egy kis szakét, ráadásul utána még józan is marad. Bár most már hadnagy vagyok, szóval jobban kell vigyáznom. De az ellen senkinek egy szava sem lehet, hogy munka után pihenésnek benézek egy régi baráthoz, legalábbis Kempachi lassan már az lesz, és iszok egy keveset. Elvégre mindig megállok az előtt a pont előtt, ahonnan már nem tudnék ura lenni önmagamnak. Bár ez a határ elég régóta tolódik ki, de nem vállalom be, hogy átlépjem. Túlságosan félek attól, hogy mi mindent kotyognék ki magamról egy ilyen alkalommal. Sok dolog van, amiről jobb, ha rajtam kívül szinte senki nem tud...
Közben a téma megint kicsit terelődött, és ezúttal az étkezés volt az alap. Miközben továbbra is Omote beszélt, én kicsit elnéztem a berendezést alaposabban is. Bár távolról ízlésesnek tűnt, így megnézve eléggé feltűnő, hogy mindig van egy kis különbség a különböző díszítések között, amitől a hely enyhén csicsásnak tűnik. Vagy lehet, hogy csak azért veszem ezt észre, mert az én egyszerű ízlésemnek ez túlságosan is részletdús? Lehet, egyenlőre azonban jobb, ha nem alkotok erről véleményt. Nem szabad mindig az első benyomásra alapozni, és néha nagyon jól jön, ha a legelején mélyen hallgatunk a dolgokról.
-Hát valójában munka után engem is elég gyakran megtalálni Kempachinál. Eléggé jóban vagyok vele és néha nem is inni, csak kicsit a társaságon nevetni járok oda. Bár persze nálam sincs akadálya, hogy egy-egy szakét eltüntessek. Annyira azért nem vagyok jó kislány. - ebben az egyben legalábbis biztosan engedékenyebb leszek Mayánál, mivel munka után és még józannak mondható állapotban vannak az emberek, akkor biztosan nem ítélem őket büntetésre. Bár én sem szeretném, hogy az osztagnak rossz híre kelljen, de már megtanultam saját magamon, hogy minnél jobban korlátoznak, annál inkább ki akarok törni. Szerintem ez másokra is igaz, vagyis nem lesz baj az én módszereimből. Közben témába kerül az új hadnagy, akiről Omote még mindig nem jött rá, hogy ki is lehet. Nem hiszem el, hogy nem tudja összerakni azt a rengeteg részletet. Könyörgöm nem olyan nehéz kitalálni ki lehet az, rengetegszer utaltam rá én magam is. A megjegyzését a lassú felfogásról teljes mértékben helyeslem, de ennek a véleménynek hangot nem adok. Akkor ideje lesz kicsit ledöbbenteni. - Köszönöm a dícséretet. Valójában azt hittem, már magadtól rájöttél, hogy én vagyok az, akit Shoko ide hívott, hogy kicsit rázza fel a bandát. Elvégre mi másért jöttem volna át egy remek posztról, mint egy hadnagyi kinevezésért? - fejezem be nevetve, közben pedig valószínűleg neki is a helyére kerülnek olyan jelentéktelennek mondható részletek, mint például, hogy simán elintézem a lógást és az edzőterem szétverését büntetés nélkül, ráadásul további hasonlókra voltak felkészülve mikor ide kéretett. Fogadjunk annyi erős shinigami férfi mellett, ő sem egy harcmániás lányra számított Maya után. De pechje van, mivel a 6. osztag kapitánya már eléggé hozzá van szokva a női munkaerőhöz. Közben persze megérkezik a pincérnő is az üdítőkkel, és azonnal le is lép. Meg tudom érteni, eléggé feszült itt a hangulat. - Nem egy hozzám hasonlóra számítottál, igaz? - teszem fel a kérdést mindenféle sértődés nélkül, elvégre van aki nála is sokkal rosszabbul reagált. Most csak az őszinte véleménye érdekel, azt már megmutatta, hogy nem álságos...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A Kumo Étterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A Kumo Étterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-