-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A Kumo Étterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Mizushima Tenkai
10. Osztag
10. Osztag
Mizushima Tenkai

Férfi
Hozzászólások száma : 29
Tartózkodási hely : Általában az osztagnál.
Registration date : 2013. Sep. 23.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 7 Cl0te5600/15000A Kumo Étterem - Page 7 29y5sib  (5600/15000)

A Kumo Étterem - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 7 EmptySzomb. Jún. 21, 2014 11:04 pm

Ebéd egy baráttal

Szélesen, és kárörvendően elvigyorodott. Tudta, a gyerek témával betalált, most már tudja, hogy Deshikot mivel is tudja meglepni, vagy ha terelni kell, akkor váratlanul mivel kell kérdezni. Ezt el is raktározza magának, az ilyenekre szükség van a barátokkal szemben, mindennél jobban. Csak sajnos, nem mindegyik ellen lehet jól felhasználni, vannak, akik vagy nem értik, vagy éppen nem veszik ezt fel.
- Talán még nehezebb is az öcséddel bánni, mint egy gyerekkel. Mind a ketten meg vagyunk áldva a kicsit problémás rokonokkal.- savanyúan elmosolyodott, és megdörzsölte az állát. Nah igen, az unokatestvére néha kifejezetten sok gonddal jár, és itt nem Takeora gondolt. Azt a férfit nem tartja a rokonának. Nem vérszerinti Mizushima, csak egy felkapaszkodott alak, aki jó pofizik másoknak, és aki miatt még hátba is verték Tenkait. Ha már befogadták a családba, jó lenne, ha normálisabban viselkedne. Bár attól még mindig nem kedvelné Tenkai. Sajnálatosan ez van.
- Igen? O.o Van egy ilyen szabály nálatok? Lehet van nálunk is? Utána kell járnom majd ennek. De egyébként van olyan, aki, ha nem lenne egy osztagban veled, akkor simán ráhajtanál?- szemtelenül vigyorog, és vonogatja a szemöldökét, nem hagyja azért annyiban, így legalább nem a saját magánéletéről megy a pletyka. Habár most olyan, mint egy beakadt gramofon, aki csak ugyanazt az egy dolgot ismétli, de legalább nem annyira recsegős hangon.
- Értem. Legalább jó a felfogásod, nem pedig azt csinálod, mint nekem csinálta anyu, még régen. Alig, hogy hazavittem egy lányt, el kezdett kombinálni. Meddig leszünk egyűt, mik lesznek a gyerekeink nevei, mikor veszem el, és ehhez hasonló dolgok. Talán nem meglepő, hogy egyre kevesebb nőt vittem haza.- kesernyésen elmosolyodott, majd sóhajtott egy nagyot, csak sikerült visszakanyarítani a témát.- Mit is mondhatnék? Azóta a hátba verés óta nem nagyon volt semmilyen közelebbi kapcsolatom egy idegen hölgy felé. Ha csak az nem számít annak, hogy véletlen megfogtam egynek a hátsóját, miközben hátráltam kifelé egy üzletből. De nem is nagyon keresek most senkit se. Úgy vagyok vele, hogy ha kell, megtörténik majd magától is, minek erőltetni? Abból sok jó nem származhat. Ezért mondom azt, ha valaha is lesz gyerekem, nem fogom ráerőltetni a házasságot, szerelemből tegye. Bár ha fiú lesz, és felcsinál valakit, akkor nincs mese, elveszi, és kész.- ez bizony így járja, Tenkai is megtenné, már csak kötelességből is, ha megcsinálta, akkor vállalja is a tettei következményét. Még akkor is, ha az egy kis lurkó lesz.
- Aza. Néha nagyon tudom keverni őket. Pedig még van egy barátom is köztük. Biztos az évek súlyos terhe miatt vagyok feledékenyebb. De neked szerencséd van, vagy inkább nektek, nőknek. Az évekkel nemesedtek, mint a jó bor.- ezt lehet nem kellett volna mondania, nők háklisak az évekre, még akkor is, ha bókolva mondják az ilyeneket. Veszélyes vizekre evezett Tenkai, megtörhet a jég, csak az a baj, hogy rajta áll.
- Csak ajánlani tudom, és ha megtetszik valamelyik, akkor beszerzem neked a többi részét. Sok fajta van, van olyan, ami romantikus, vagy háremes, szerintem minden stílusból van.- sajnálatosan kezdőként beleszaladt egy olyanba, ami a férfi-férfi szerelmet tárgyalta. Nincs gondja az ilyen beállítottságú személyekkel, de azért látni se akarja őket, miközben egymást élik.
- Igazad van, elnézést kérek az ostobaságom miatt.- halkan felnevetett, és ismételten a tarkóvakarásba kezdett.- Érdekes… a múltkorában a kapitánnyal építettünk egy kerítést néhány fa köré. Ha jól emlékszem, Verashu kapitány emlékére… remélem jól mondtam a nevét. S’ közben rendesen ráhoztam a szívbajt szegény Anaora. Megvicceltem a kezemmel, beleverettem egy szeget, és úgy tettem, mint akinek fáj. Vicces volt a reakcióját látni.- az emlék hatására már kicsit hangosabb nevetés tört ki az ajkai közül.- Ha jól tudom, akkor már igen, visszatért. Tényleg, jut eszembe, te tagja vagy a Nőegyletnek?- kíváncsian, és sokat pislogva néz Deshikora. Pár dolgot szeretne megtudni az egyletről, mert a férfiaké egy igazi csőd, nem akart belépni, de valakinek ideje rendbe raknia.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Nadeshiko
2. Osztag
2. Osztag
Shihouin Nadeshiko

nő
Leo Hozzászólások száma : 16
Age : 146
Tartózkodási hely : 2. osztag / Shihouin-birtok
Registration date : 2014. Feb. 10.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 7 Cl0te5000/15000A Kumo Étterem - Page 7 29y5sib  (5000/15000)

A Kumo Étterem - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 7 EmptySzomb. Jún. 28, 2014 11:25 am

Ebéd egy baráttal

Picit felkapom a fejem erre a megjegyzésre, és némiképp hűvös tekintettel felvonom a szemöldököm. Az öcsémre vonatkozó megjegyzéseket nem veszem jó néven. Én mondhatok, amit akarok, ám én a nővére vagyok, így ez a szabály rajtam kívül senki másra nem érvényes.
– Azért ne essünk túlzásokba. Ryouichi jó gyerek. Kicsit éretlen, ez igaz, de ő azért hallgat rám, és szót fogad – jegyzem meg, némi szigorral a hangomban. Ezt nem árt tisztázni, hiszen mégiscsak az én testvéremről van szó. Nem csak szóban védeném meg, hiába adok neki kemény edzéseket odahaza. Ettől még bárki másnak letöröm a kezét, ha csak egy ujjal is bántani merészelné a testvéremet, bár talán épp emiatt a hozzáállásom miatt lett ennyire kényes, de akkor sem csak én tehetek róla. Noha azért jelentős százalékban az én bűnöm, és ezt kénytelen vagyok elismerni.
– Igen, van. A nibantai tagjait nem befolyásolhatják az érzelmeik, ha bármilyen téren döntést kell hozniuk. Aki hozzánk kerül, annak ezt meg kell tanulnia – igyekszem nem túl sokat kikotyogni az osztag belső ügyeiből. Elvégre ez olyasmi, amiről nem lenne szabad kívülállóval beszélnem. Ennél tovább nem is szeretnék menni a csacsogásban, bár kétlem, hogy a többi osztagnál lenne hasonló szabályozás, legalábbis ennyire konkrétan kimondva. A kérdés második felével kapcsolatban épp annyi ideig várok, hogy véletlenül se gondolhassa azt, tagadok valamit, miközben nem. – Nincs ilyen – válaszolom higgadt magabiztossággal. És ebben a pillanatban őszintén hiszek is abban, hogy így van. Semmi szükség rá, hogy tovább feszegessük ezt a témát. Főleg, hogy nincs is mit feszegetni rajta, ha egyszer az igazat mondom. Vagyis azt, amit igaznak érzek.
A következő témára elsőre csak pislogni tudok, aztán halkan kuncogok. Na igen, ismerem az ilyet, Ryouichi-chan is képes már abból minden sületlenséget kitalálni, ha egy férfi mellettem áll. Én meg csak szurkolok, hogy szegény hősszerelmes kis mamlasz sikerrel járjon a kiszemelt hölgynél.
– Ej-ej, már megint a gyerek-téma? Ha ilyen sűrűn emlegeted, a végén még megütöd a bokádat... szemöldökrángatás – villantok egy gonosz kis vigyort, és szép lassan falatozok a már felszolgált ebédből. Azt mondjuk illene hozzátennem kis cukkolásomhoz, hogy velem biztosan nem. Ten-nii jó barát, de nem az én esetem. Remélem, ezt azért sikerült eléggé nyilvánvalóvá tennem, mert ha félreérti, az nekem sem lenne valami kellemes. – Csak nem félsz a megtorlástól, hogy ennyire bókolsz? – vonom fel a szemöldököm, sunyi mosollyal a nemesedéses megjegyzésre. Nem tagadom, jól esik, de azért nem árt egy kicsit szívni a vérét a régi öreg barátnak. Akinél mellesleg öregebb vagyok. ._. Ezt az is bizonyítja, hogy ezt a manga-dolgot nagyon nem értem. Meg kell kérdeznem Ryou-chantól, neki van-e fogalma arról, milyen is az ilyesmi, pláne arról, mi a lényege egy olyan háremes izének, amit Ten-nii emleget, mert nem hiszem, hogy olyan, amire én asszociálok. Ha meg ilyen, olyat nem biztos, hogy olvasni szeretnék, elég nekem a valósággal megbirkóznom, az se mindig megy. Sajnos. Az utóbbi időben meg aztán főleg.
– Nos, rendben, akkor majd legközelebb mutathatsz egyet ^^” – adok végül diplomatikus feleletet. Nem hiszem, hogy én rá fogok kapni erre a műfajra. Annál több kötelezettség tölti ki az életemet, és megvan a magam hobbija is. Aminek a konyhai személyzet annyira nem örül az esetek nagy többségében, de azért nem is bosszantom őket különösebben, így aztán panaszra sincs okuk. Meg aztán, Iijima-dono is mindig a segítségemre van, ha épp nem értenék szót egyedül valakivel. – Szegény kapitányod. Nem kaptál semmiféle büntetést a történtek után? – érdeklődöm nem titkolt csodálkozással, hiszen egy ilyen vaskos tréfát nálunk egész biztosan nem díjaznának. Mondjuk, nálunk teljesen másmilyen egy ilyen kaliberű tréfa... vagyis másmilyen lenne. Nálunk fegyelem van, és vasszigor. Nagyot is kapnánk, ha valaki elbolondozna egy feladatot.
– Hadd feleljek egy kérdéssel: a Férfiegylet mely tagja vallaná be egy nőnek, hogy tag? A nők szeretnek titokzatosak maradni ^^ – ej-ej, Ten-nii ma nagyon nem tud úgy kérdezni, hogy az kellemes beszélgetést szülhessen. Kizárólag az efféle kínos és/vagy feszült témák kerülnek elő, ami már önmagában sem túl bizalomgerjesztő. Mindenesetre iszom egy kortyot a vizemből, miközben kíváncsian fürkészem a férfi arcát, reakciói után. A rezdülések sok mindent elárulhatnak annak, aki figyel, bár én az ilyesmiket csak tanulom. Ebben nem én vagyok a profi.
Vissza az elejére Go down
Mizushima Tenkai
10. Osztag
10. Osztag
Mizushima Tenkai

Férfi
Hozzászólások száma : 29
Tartózkodási hely : Általában az osztagnál.
Registration date : 2013. Sep. 23.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 7 Cl0te5600/15000A Kumo Étterem - Page 7 29y5sib  (5600/15000)

A Kumo Étterem - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 7 EmptyPént. Júl. 25, 2014 5:50 am

Ebéd egy baráttal

- Szerencséd van akkor. Igaz, rég találkoztam vele, de azért rendes egy kölyök. Shuu is, csak eh…- úgy sóhajtott, mint akinek a világ minden gondja a vállán van, és még legyintett is egyet. Egyetlen egy valaki van, aki valaha is Mizushimanak mondta magát, és Tenkai nem kedveli, az pedig Takeo volt. Természetes, hogy sok mindent elnéz Shuunak, még akkor is, ha néha egyenesen az idegeire bír mászni. Bár a mászás még enyhe kifejezés, inkább csavargatja őket, és ugrókötelezik velük. Az már pontosabb megfogalmazás.
- Hm, tisztára olyanok vagytok, mint a jedik. Egy film sorozatban voltak benne. A béke őrei lennének, és az Erőt használják, olyasmi, mint felénk a démonmágia, ja, meg fénykardot. Na, de a lényeg, ők ilyesmik. Hogy az érzelmeik ne befolyásolják őket, és hasonlók. Kicsit rá hasonlítotok. De az igazat megvallva, tetszik ez a fajta hozzáállás. Legalább felétek megvan a fegyelem, nem úgy, mint néhány, másik osztagnál.[/color]- nem akar egyet se említeni, de tudna pár példát felhozni. De nem volt az a fajta, aki másokat, vagy más osztagot sároz.- Majd lesz, aztán majd bemutatsz egy csinos barátnődnek, és mehetünk négyesben is vacsorázni…- a bal szeme sarka kicsit összehúzódott, és fájdalmat kifejezve remegni kezdett.- Azt hiszem változtatok azon, amit mondtam. Öten megyünk…- nem lehet annyira nehéz kitalálni, hogy bizony Killer is hallotta azt, amit mondott, és fel is fogta. Bezzeg amikor arra kéri, hogy lehetőleg ne kaparja az ajtót, akkor arra rá se hederít.
- Hát, ha csak a bokám bánja, az nem zavar. De azt hiszem, ha így járnék, hát akkor bizony jönne, aminek jönnie kell. Fel a nyúlcipőt, és költözés az erdőbe.- normális hangerőn nevetni kezdett, majd hamar visszarakta a komoly arcát.- Nem, persze, hogy nem mennék el. Vállalnám a felelőséget, és akkor már a keresztanyjának felkérnélek. Így legalább neked is lenne egy úgymond gyerek, akit babusgathatsz, meg imádhatsz, csak azzal az eltéréssel, hogy nem kell hazavinned, és este nyugodtan tudsz aludni.- mondta vigyorogva. S’ ebből talán Deshiko is leszűrheti, hogy csak is barátként tekint rá Tenkai.
- Mint kecske a késtől, legalább annyira. De ha ti nők mérgesek vagytok valakire, néha mindegy mit bókolunk, mi szerencsétlen férfiak. Ott már az se segít, a Pokol az, ami ránk vár.- vigyorgott, majd elkezdte fogyasztani a megrendelt ételt, amiből néhány falatot lead Killernek, aki úgy döntött, hogy ideje változtatni, és lemászott a székről, majd Deshiko lábához tette át a székhelyét. Kicsit dörgölőzött, majd lefeküdt elé.
- Rendben, úgy lesz. Kisujjesküt rá?- kérdezte vidáman, barátságosan mosolyogva. Tartotta is a kezét, vagy lesz, vagy nem. Bár pozitív reakcióban reménykedik.
- Nem, szerencsére nem. De Anao nem az a büntetős alkat. Ahhoz túl aranyos. Olyan valaki, aki ha dühösen is néz rád, akkor is túl aranyos. Inkább megölelnéd, és borzolnád a haját, mintsem megrémülnél.- halkan kuncogott, ezen. Szerinte tényleg ilyen volt a kapitánya. Ezért is kedveli. Mondhatni egy gyermeki lélek, akit még nem rontott meg a világ.
- Jelen. Én bevallom neked, nem vagyok tag, de gondolkozok rajta. Jobban mondva azon, hogy megreformálom azt az egyletet. Kész katasztrófa az, ami ott megy.- halálos nyugalomban mondta, nem félt attól, hogy emiatt megjárja.- Igen, ti teremtés legszebb, és legremekebb végeredményei szerettek azok lenni. Még mi férfiak nyitott könyvek vagyunk.- mondta egy kedves mosoly társaságában, majd kortyolt egy kis vizet. Na, de akkor témaváltás! Nem tudsz egy jó fodrászt? Szép a hajad, meg nem is tudom, tetszik, és gondolkozok egy kis stílusváltáson, de még nem találtam meg a megfelelőt. Kicsit tüskésebbre akarom, meg több tincset bele, és hosszítani is rajta, pótlással, ha máshogy nem is megy.- bele is túrt a hajába, és csalódottan húzta fel az ajkait.- Tényleg, mit gondolsz arról, hogy manapság mennyire jönnek, és mennek a kapitányok? Olyan lehangoló. Megszoksz valakit, és paff, már megy is el. - igaz, szerencsére még nem járt így, de másoknak biztos nem lehet annyira jó érzés.- Uh, tényleg, képzeld, a minap, azt álmodtam, hogy egy hatalmas vattacukrot ettem. De mire felkeltem, már nem volt meg a párnám egy része.- halkan elnevette magát, majd folytatta.- Képzelheted, milyen hülyén éreztem magam, hát még a gyomrom, milyen vacak volt.- kicsit fintorogva nézett az ételre is, ami előtte volt, majd elmosolyodott, megrántotta a vállát, és folytatta az evést.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A Kumo Étterem - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A Kumo Étterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-