-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A Kumo Étterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te7300/15000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (7300/15000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptyKedd Ápr. 12, 2011 3:44 am

Keiko és Ninsei találkozása

Csodás reggel volt. Elvégeztem szokásos teendőimet: lustálkodtam egy kicsit (elengedhetetlen), vettem egy kis reggeli fürdőt, hogy felfrissüljek, felöltöttem egyenruhámat és egyből mentem a Kumo Étterembe megejteni a reggelimet. Kikértem a kajámat, épp leültem volna szokásos helyemre, amikor valaki úgy nekem jött, hogy kiborult minden és még hanyatt is estem. Egy fehér hajú, elég helyes óriás nyújtotta felém a kezét, hogy felsegítsen, de nem szólt semmit. Na ez nagyon fel húzott, de elfogadtam segítségét és felálltam.
- Köszönöm szépen, hogy rám borítottad a kajámat! Esetleg bocsánatot nehezedre esik kérni??
Elkezdtem püfölni, mint az eszeveszett. Ő szerintem meg se érezte, bár csodálkozott, hogy hogy tudok ilyen gyorsan ütni. Csak nézett és mosolygott, majd leállított.
- Bocsánat.
- Ennyi? Ennyi, hogy bocsánat? Mégis ki vagy te??
- Ebisawa Ninsei vagyok. Benned kit tisztelhetek?
Na végre, hogy megszólalt! Legalább szorult bele valami kis udvariassághoz hasonló dolog...
- Hishikawa Keiko vagyok. Azt már megállapítottam, hogy vagy neveletlen vagy, vagy szűkszavú. Vagy éppenséggel mindkettő. Az a legrosszabb. Esetleg segítenél letakarítani ezt a mocskot amit rám öntöttél?
- Köszönöm a jelzőket. Én meg azt állapítottam meg, hogy szeretsz beszélni. Igen mindjárt segítek.
Elővett egy szalvétát és elkezdett törölgetni, majd észrevettem, hogy keze eltévedt és a mellemet kezdte el takarítani.
- Héé te meg mit csinálsz????
Vissza az elejére Go down
Ebisawa Ninsei
Shinigami
Shinigami
Ebisawa Ninsei

Capricorn Tiger
Hozzászólások száma : 34
Age : 37
Registration date : 2011. Mar. 31.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te5100/15000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (5100/15000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptyKedd Ápr. 12, 2011 4:27 am

Keiko és Ninsei találkozása

Egy tök nyugodt reggelnek indult a dolog. Kikászálódtam az ágyból fél óra heverészés után, fel öltözködtem és elindultam sétálni. Még hajnal volt amikor elindultam. Sétálgattam a parkok felé és valahogyan a kilyukadtam a Kumo Étteremnél. Bementem mivel úgy gondoltam egy kis kényeztetés tán csak rám fér.
Bementem és az egyik sarokban helyet foglaltam. lassan és nyugodtan elfogyasztottam a reggelimet és relaxáltam a nagy csendben. Épp indulni készültem amikor egy kislány jött be az étterembe. Akkor még nem tudtam, hogy meg fogja keseríteni az életem és azt gondoltam róla tök cuki és kedves. Furcsa kék hajával kitűnt mindenki közül és törpényi méretével még furcsábban nézett ki egy érett nő. Elindultam fizetni, de véletlen szegény lány belém jött és ráborult minden ennivalója.
Oda nyújtottam a kezemet, hogy felsegítsem.
- Köszönöm szépen, hogy rám borítottad a kajámat! Esetleg bocsánatot nehezedre esik kérni??
Hirtelen elkezdte verni a hasamat, de olyan gyorsan, hogy az öklét már szinte nem is láttam. Nem különösebben fájt ezért hagytam had vezesse le rajtam az idegeit. Kicsit mint ha ideges lenne rám.
- Bocsánat.
- Ennyi? Ennyi, hogy bocsánat? Mégis ki vagy te??
Kicsit mint ha nagyon is ideges lenne. Fura de tök édes ahogy morgolódik. Nézem, hogy hogyan viselkedik. Kicsit szaporábban veszi a levegőt és mintha nem találna nyugtot áll az egyik lábáról a másikra. Mégiscsak válaszolnom kellene hisz kérdeztek.
- Ebisawa Ninsei vagyok. Benned kit tisztelhetek?
Kicsit mint ha a válaszomon lenyugodott volna de még mindig szaporán szedte a levegőt.
- Hishikawa Keiko vagyok. Azt már megállapítottam, hogy vagy neveletlen vagy, vagy szűkszavú. Vagy éppenséggel mindkettő. Az a legrosszabb. Esetleg segítenél letakarítani ezt a mocskot amit rám öntöttél?
Gyorsan egy törlő kendőt le szedek az egyik asztalról és elkezdem tisztogatni. Nagyban takarítom szegény lányt amikor azon kapom magam, hogy a domborulatait takarítom. Nem önszántamból volt csak valahogyan oda tévedt a kezem.
- Héé te meg mit csinálsz???? Elpirulok amikor rám ordít, hogy mit képzelek, hogy oda nyúlok. Én hebegve azt válaszolom:
- Hisz csak le takarítottam a koszt.
Szabályosan vörös lett a feje és újra elkezd püfölni engemet, de ezúttal a lábát is használja. Örülök, hogy csak ennyivel megúsztam.
Vissza az elejére Go down
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te7300/15000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (7300/15000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptyKedd Ápr. 12, 2011 4:53 am

Keiko és Ninsei találkozása

Végre sikerült levennie mancsait rólam. Tök aranyos volt ahogy hebegett. Úristen, miket beszélek? Na mindegy is.
- Esetleg meghívhatlak reggelire, ha már nekem jöttél és rád borult minden?
Még hogy én mentem neki?? Hol jár ez? Biztos a magassága és az esze fordított arányosságban van; minél magasabb, annál kevesebb esze van. Biztos ezért vagyok én ilyen okos. Na ezt jól az orra alá is dörgöltem. Ez megmosolyogtatta és invitált a pult felé, hogy válasszak valamit. Elfogadtam a meghívást és ugyanazt rendeltem, amit először.
- Remélem, ezt már nem fogod rám borítani!
Na amint ezt kimondtam, mi történt? Felbuktam hatalmas lábába és az egész reggelim a magasba repült. Már vártam, hogy beterítsen a mocsok megint, amikor az óriás megfogta a tálcát és még mielőtt leestek volna a cuccaim, ő elkapta mindet. Én csak lestem.
- Ezt meg hogy...?
- Jók a reflexeim.
És csak kacsintott egyet és felsegített. Bevallom, nem néz ki rosszul...de miket is beszélek! Én megőrültem vagy nem tudom!
Leültünk az asztalomhoz és beszélgettünk. Kedves srácnak tűnt, bár a szűkszavúságával és kíváncsiskodásával eléggé idegesítőnek tituláltam. Csak beszélgettünk és beszélgettünk. Egyre mélyebb témákba keveredtünk, és valahogy eljutottunk egy bizonyos pontig, amikor ezt mondta:
- Tudtad, hogy nagyon szép szemed van?
Hát én nagyon elvörösödtem, és hogy ezt elrejtsem, elbújtam hosszú kék hajam mögé. Ezen elnevette magát. Valahogy jó volt hallani, ahogy nevet. Olyan lágy volt a hangja, olyan simogató.... Úristen már megint kezdem! Ilyen nincs!
- Hát...köszönöm szépen...neked pedig...te pedig...nagyon magas vagy!
Vissza az elejére Go down
Ebisawa Ninsei
Shinigami
Shinigami
Ebisawa Ninsei

Capricorn Tiger
Hozzászólások száma : 34
Age : 37
Registration date : 2011. Mar. 31.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te5100/15000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (5100/15000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptyKedd Ápr. 12, 2011 5:31 am

Gyorsan le kaptam róla a kezemet és elnéztem mint ha nem is én tettem volna. Talán valahogyan kárpótolnom kellene szegény lányt ha már ilyen perverz vagyok és ha már mindent rá borítottam.
- Esetleg meghívhatlak reggelire, ha már nekem jöttél és rád borult minden?
Mint ha kicsit felrázta volna a tény, hogy nekem jött. Lehet, hogy nem így gondolja de akkor is én nem mentem a kislánynak neki. Megint azt kérte amit magára borított. Kicsit mint ha ingadozott volna a járása.
- Remélem, ezt már nem fogod rám borítani!
Szegényke nagyon béna lehet hisz ezt is magára akarta borítani, de hála nekem king gyors még mielőtt le eshetett volna a földre össze kapkodtam a cuccait.
Megint a földön kötött ki szegény lány, de ezúttal nem lett szutykos.
- Ezt meg hogy...?
Én egyszerűen szerénykedve csak annyit válaszoltam.
- Jók a reflexeim.
Sőt nagyon is jók vigyorogtam magamba ördögien. Túl jók a reflexeim egy átlag emberhez képest. Razz Kacsintottam egyet felé és egy sármos vigyort meg eresztettem felé. Kicsit mint ha elpirult volna. Ezt jó jelnek vettem, de valahogy nekem nagyon is fiatalnak tűnt a kislány. Alig nézett ki 16nak és nagyon is alacsony volt. A hasamig ért csak. Le ültünk egy boxban had egyen nyugodtan. Én ugyan már ettem, de kértem még egy adagot ne csak ő egyen már.
Ittam egy kis sakét a kaja mellé. Kicsit talán be is csíptem, de vészes nem lehetett hisz mindenre emlékszek és hányingerem sem volt.
Kezdtünk egyre furább dolgokról beszélgetni. Egyszer csak kicsúszott a számon valami amit józanul sohasem mondtam még egy ismeretlen lánynak.
- Tudtad, hogy nagyon szép szemed van?
Erre nagyon elpirult, de próbálta leplezni a hajával, de nem nagyon sikerült neki. Ezen elnevettem magamat. Olyan édes volt ez a kis teremtés. Próbált erre valahogyan reagálni, de nem épp a legjobban sikerült neki.
- Hát...köszönöm szépen...neked pedig...te pedig...nagyon magas vagy!
- Te pedig kis hölgg nagyon is alacsony vagy. Smile
Zavarban éreztem magam amiért én olyan kevés dolgot mondtam neki őneki meg szinte be sem állt a szája. Elég bizar tud lenni ha egy kis tökmag oktat ki.
Vissza az elejére Go down
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te7300/15000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (7300/15000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptyKedd Ápr. 12, 2011 11:59 pm

Jobb bók nem jutott eszembe, nem akartam kimutatni neki, hogy szerintem elég jól néz ki. Viszont még mindig benne van az a zavaró tényező, hogy mindent harapófogóval kell kihúzni belőle és akkor se sokat sikerül.
- Te pedig kis hölgy, nagyon is alacsony vagy. Smile
- Hát tudod, jóból kicsit adnak. Wink - és rákacsintottam, kezdődjön a játék.
Látszólag ez tetszett neki, kicsit bele is pirult. Hmm, mi lehet az amit ő nem szeret? Úgy vettem észre beszélgetésünkből, hogy nem kedveli, ha valaki sokat beszél egyhuzamban.
- Jut eszembe, te szereted az állatokat? Én nagyon imádom őket, olyan aranyos mindegyik, kivétel a rovarok, azokat nem szeretem, azok undorítóak. Főleg a pókok...jaj, nagyon utálom őket. Na, de mégis melyik a kedvenc állatod? Tudod én nagyon szeretem a kutyákat, főleg a nagyon nagyokat és a nagyon piciket! Ami a kettő közt van, az olyan átlagos. Én a különleges, egyedi dolgokat szeretem. Aminek nincs párja a világon. Én is ilyen vagyok, vagy talán láttál már ilyen picike és hosszú kék hajú lányt? ja tényleg, mit is mondtál melyik a kedvenc állatod? - és így tovább és így tovább, kíváncsi voltam meddig bírja szó nélkül. Látszódott rajta, hogy már nagyon zavarja, hogy be nem áll a szám, de ez volt a lényeg. kuncog
- Én nem nagyon szeretem az állatokat.
Én még tovább ragoztam az állatokat meg a virágokat meg minden más élőlényt, már fájt a szám, annyit beszéltem. Még mindig nem szól közbe, csak tűri, tűri, de már nagyon zavarja, de még mindig tűri. már fél órája szinte meg sem álltam a dumában, és még mindig nem figyelmeztet. Eszméletlen egy fazon! Akkor aztán ránéz órájára és feláll az asztaltól.
- Sajnálom, de mennem kell.
- Nee, kérlek ne menj! Befogom a számat csak ne menj el! Mihez fogok én kezdeni miután elmentél?
- Hát...szépen kéred?
- Igen nagyon szépen kérem, csak maradj!
- Hát jó, talán maradhatok még egy keveset.
Megkönnyebbültem. De mért akartam ennyire, hogy maradjon? Keiko ismerd be; tetszik neked Ninsei. Nagyon is. Nem tagadhatod le. Viszont ha tetszik, akkor meg kéne tudni, hogy ez az érdeklődés kölcsönös-e. Ha igen, akkor próbálkozni kéne (na meg persze nőni...) és talán lehet valami. Ez mind Ninsei-en múlik.
Vissza az elejére Go down
Ebisawa Ninsei
Shinigami
Shinigami
Ebisawa Ninsei

Capricorn Tiger
Hozzászólások száma : 34
Age : 37
Registration date : 2011. Mar. 31.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te5100/15000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (5100/15000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptySzer. Ápr. 13, 2011 7:30 am

- Hát tudod, jóból kicsit adnak.
Élléggé tetszett ez a hozzá állás, de kicsit mint ha egoista lenne. Kicsit ugyan bele pirulok, de a saké miatt szint ez már minden mondatánál elő jön.
Kicsit mint ha méregetne és hirtelen elkezd beszélni, de nagyon sokat:
- Jut eszembe, te szereted az állatokat? Én nagyon imádom őket, olyan aranyos mindegyik, kivétel a rovarok, azokat nem szeretem, azok undorítóak. Főleg a pókok...jaj, nagyon utálom őket. Na, de mégis melyik a kedvenc állatod? Tudod én nagyon szeretem a kutyákat, főleg a nagyon nagyokat és a nagyon piciket! Ami a kettő közt van, az olyan átlagos. Én a különleges, egyedi dolgokat szeretem. Aminek nincs párja a világon. Én is ilyen vagyok, vagy talán láttál már ilyen picike és hosszú kék hajú lányt? ja tényleg, mit is mondtál melyik a kedvenc állatod?
Hirtelen annyi információ ért amiből rögtön szelektálnom kellett. Szinte a fele nem maradt meg a fejemben amit mondott, de legalább az utolsó kérdésére akartam valahogyan válaszolni.
- Én nem nagyon szeretem az állatokat.
Csak ennyire tellett, de ez már számomra a legtökéletesebb válasz volt amit per pillanat ki tudtam csikarni magamból.
Tovább fojtatta a töménytelen mennyiségű mondókáját. Próbáltam figyelni rá hisz nem akartam udvariatlan lenni, de ez sokkal nehezebb volt számomra mint azt bárki is el tudná képzelni. Annyit beszélt, hogy az már képtelenség. Én ennyi beszéd után már meg némultam volna, de ő még mindig csak fojtatja és fojtatja.
Kezdett már picit elegem lenni a dologból és arra gondoltam már csak, hogy valahogyan de eltudjak menekülni ez a szó áradat elől. Végül azt ötöltem ki, hogy lelépek. Ránézte az órámra és csak annyit mondtam:
- Sajnálom, de mennem kell.
- Nee, kérlek ne menj! Befogom a számat csak ne menj el! Mihez fogok én kezdeni miután elmentél?
Kicsit mint ha kiakadt volna raja, hogy elakarok menni. Jól esett, hogy marasztalni akart, de még egy ilyen beszéd az őrületbe tudott volna kergetni.
- Hát...szépen kéred?
Próbáltam valahogy kicsikarni belőle egy aprócska könyörgést.
- Igen nagyon szépen kérem, csak maradj!
Sikerült elérni célomat és egy kos mosollyal nyugtáztam eredményemet. Mint ha a kicsi lánynak kezdenék egyre szimpibb lenni. Vagy talán még több is.
- Hát jó, talán maradhatok még egy keveset.
Furcsa volt, hogy ennyire marasztalni akart és mint ha picit meg könnyebbült volna. Nagyon tetszik a kislány csak picikét picike hozzám képest, de ez annyira nem zavar. Az lenne a gáz ha ez az arány pont fordítva lenne, de attól még hogy pici más bájai még közel nem picik. Még egy érett nő is meg irigyelné a szépségeit. Bejövős a csajszi. Surprised
Vissza az elejére Go down
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te7300/15000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (7300/15000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 14, 2011 4:14 am

Folytattuk a beszélgetést, de most unszoltam, hogy ő is beszéljen, de csak nem akaródzott összejönni. Végül úgy döntöttem, rendelek még neki 1-2 sakét és utána úgy megeredt a nyelve, hogy majdnem annyit beszélt, mint én. Olyan dolgokat is elmondott magáról, amit egy ismeretlennek nem hinném, hogy elmondana, de látszott a szemén, hogy igaz még csak pár órája ismerjük egymást, de megbízik bennem. És ahogy beszélt...mámorító volt hallgatni...olyan halk, simogató volt a hangja, olyan igéző. Látszódott rajta, hogy magánál van és tudja mit csinál, nem rúgott be, csak még jobb kedve lett, aminek én nagyon nagyon örültem. Rengeteg dolgot megtudtam róla. Többek között azt is, hogy nagyon jól tud viccet mesélni, pedig amikor az ember először meglátja, a fene gondolná, hogy egy ilyen visszahúzódó embernek ennyire jó humora legyen. Sorolta egymás után a sok-sok viccet. Már görcsben állt a szám a mosolytól és nevetéstől. Vagy 100-at felsorolt és én csak hallgattam és nevettem. Azt láttam az arcán, hogy nagyon örült neki, hogy meg tud nevettetni. És egyszer annyira megnevettetett, hogy leestem a székről és az asztal alatt landoltam.
- Hát, hogy te milyen ügyes vagy! Jól érzed magad, nem esett semmi bajod?
- Jaj ugyan semmi bajom, ez meg se kottyan nekem. Hozzászoktam már, sokszor előfordul, hogy elesek, de ez egyrészt előny is, mert akkor az utcáról mindig odajön pár kedves ember felsegíteni és megismerkedek velük és ez így tök jó, szerintem. Ajj már megint annyit beszélek, úgy sajnálom!
- Ne sajnáld, szép hangod van, jó hallgatni. Smile
Lehajolt hozzám, hogy felsegítsen, de olyan közel hajolt, hogy majdnem összeért az orrunk és olyan mélyen és varázslatosan belenézett a szemembe, hogy az....úgy elkezdett verni a szívem, mint az őrült. Aztán könnyedén felkapott, mintha valami kis könnyű tárgyacska lennék és visszaültetett a helyemre, a fejünk közti távolságot viszont tartotta. Nagyon zavarba voltam és a pillangók ezerrel kezdtek el repdesni a gyomromban. Észrevettem, hogy ő is belepirult ezen mozdulatsorokba. Majd kíváncsi lettem valamire. Reméltem, hogy nem veszi rossz néven. Próba, szerencse! Válláról kicsit lejjebb csúsztattam kezem a szívére, éreztem, hogy övé is hevesebben dobog a szokásosnál. Úristen, de aranyos! Talán ő is így érez, mint én? Soha nem úsztam még ennyire a rózsaszín felhők között! Fúj, rózsaszín...inkább kék felhők, azok sokkal szebbek! Talán mégis létezik első látásra szerelem? Miután letett közvetlen maga mellé, még mindig tartottuk a szemkontaktust. Gyönyörű szemei vannak, és a haja is olyan selymes...várjunk csak honnan tudom én ezt? Észre sem vettem, de beletúrtam Ninsei hajába.
- Én...én...nagyon sajnálom, remélem nem zavar! Olyan selymes a hajad...és a szemeid is olyan szépek. Embarassed
Vissza az elejére Go down
Ebisawa Ninsei
Shinigami
Shinigami
Ebisawa Ninsei

Capricorn Tiger
Hozzászólások száma : 34
Age : 37
Registration date : 2011. Mar. 31.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te5100/15000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (5100/15000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 14, 2011 6:13 am

Sikerült itt tartania és milyen meglepő sikerült is szóra bírnia. Volt olyan kedves, hogy rendelt nekem még pár sakét amit gyorsan el is tüntettem. Sikerült meg erednie a nyelvemnek és elkezdett csak úgy folyni belőlem a szó. Elég meglepő volt még életemben összesen nem beszéltem ennyit mint most. Kezdtem olyan dolgokat is elmondani neki amelyeket még másnak sem mondtam el. Szerencsére elég jól bírom a piát de becsippentenem azért nagyon is sikerült.
Valamiért megbíztam benne még ha csak ilyen korán ismertem meg. Elkezdtem egy csomó viccet mesélni neki. Sorba nyomtam a poénokat és elég jól fogadta hisz azt vettem észre, hogy már a hasát fogja a röhögéstől. Egyik poénomnál azt hiszem az egyik élményemet mondtam el még az akadémiáról és ez olyan jól sikerült, hogy le esett valahogyan a székről. Nagyon örültem neki, hogy ennyire megtudtam nevettetni.
- Hát, hogy te milyen ügyes vagy! Jól érzed magad, nem esett semmi bajod?
- Jaj ugyan semmi bajom, ez meg se kottyan nekem. Hozzászoktam már, sokszor előfordul, hogy elesek, de ez egyrészt előny is, mert akkor az utcáról mindig odajön pár kedves ember felsegíteni és megismerkedek velük és ez így tök jó, szerintem. Ajj már megint annyit beszélek, úgy sajnálom!
- Ne sajnáld, szép hangod van, jó hallgatni. Olyan szép hangja volt.
Lehajoltam, hogy felsegítsem de sikerült olyan közel hajolnom, hogy az orrunk szinte össze dörzsölődött. belenéztem a szemébe és rádöbbentem, hogy gyönyörű kék szemei vannak. amíg gyönyörködtem a szemeiben hirtelen valami oknál fogva elkezdett dörömbölni a szívem. Gyorsan felkaptam felemeltem mint egy kisbabát szokás és vissza ültettem. Még mindig a szemét figyeltem és kicsit mint ha bele pirult volna. Még mindig olyan közel voltunk egymáshoz és arra lettem figyelmes, hogy a mellkasomra teszi a kezét. Talán azt nézi, hogy milyen szaporán ver a szívem. Erre elpirult és a keze elvándorolt a hajam felé. Elkezdett turkálni a hajamban és ez valahogy olyan jól esett, hogy majdnem felnevettem.
- Én...én...nagyon sajnálom, remélem nem zavar! Olyan selymes a hajad...és a szemeid is olyan szépek. Embarassed
- Köszönöm. A te szemeid is gyönyörűek. A hangod pedig olyan selymes mint a víz érintése.
Kicsit közelebb hajolok hozzá és egy lágy csókot lehellek az ajkaira. Utána kicsit hátrébb húzódok és várom a reakcióit. Közbe eszembe jut, hogy lekellet volna írnom a Karakurában történteket de ez most cseppet sem számít. Legfeljebb vissza küldenek az akadémiára vagy adnak egy lehetetlen küldetést. Később rájöttem, hogy az utóbbi mellett döntöttek. Ez a gyönyörű lány elrabolta a szívemet, de nem bántam. Első találkozásra ennyire megkedveltem valakit? Hát hülye vagyok én? Tudtam, hogy ez nem hülyeség csak reménytelenül bele estem ebbe a kis törpe szépségbe.
Vissza az elejére Go down
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te7300/15000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (7300/15000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 14, 2011 7:59 am

- Köszönöm. A te szemeid is gyönyörűek. A hangod pedig olyan selymes mint a víz érintése.
Én...én...jól hallottam? Atyaég, de aranyos! Amikor ezt mondta, úgy elkezdett dörömbölni, mintha ki akarna törni a helyéről. Alig bírtam már magammal. Elpirultam? Nem érdekelt. Szaporábban vettem a levegőt? Nem érdekelt. Csak egy dolog érdekelt: Ninsei aki itt tart a karjaiban. Olyan biztonságban éreztem ott magam, mint ahol még sehol máshol eddig. És csak néztem őt, az elérhetetlent. Csak vártam, és fogalmam sincs mire. Aztán megérkezett a válasz, mire is várt igazából a tudatalattim. Ninsei lassan közeledett felém...összeért az orrunk (kicsit összedörzsölte, olyan aranyos volt *-*)...és csak néztünk egymás szemébe...már csak alig pár centi volt köztünk...és megcsókolt. Csak éppen, hogy hozzá akart érni ajkaimhoz, el is vette fejét. De engem ez elbódított és feltüzelt egyszerre. Miután elvette fejét, pár másodpercig néztünk egymás szemébe, de nem hagytam erre a tevékenységre sok időt, mert behúzódtam a sarokba. Ezen picit meglepődött, de utána megfogtam kezét és közelebb húztam magamhoz. Elővette szörnyen sármos mosolyát ami annyira szexi volt, de én vettem egy fordulatot. Lemásztam az asztal alá és utána az asztal túlsó végén pillanthatott meg.
- Most meg hová mész? - kérdezte kicsit csalódottan.
- Majd mindjárt meglátod. - mosolyogtam vissza ravaszan.
Megkerültem, leültem a másik oldalára és sarokba szorítottam. Közel hajoltam hozzá.
- Most már nincs menekvés. Elkaptalak. Wink
- Ooh, már egy ideje fogságba estem tőled, nem tudsz már meglepni.
- Ezt most komolyan mondod? Én mindig tudok meglepetéseket okozni. Wink
- Hát, nem hinném, hogy nekem tu....
Nem engedtem, hogy befejezze a mondatot. Letámadtam. Nem bírtam magammal. Dolgoztak bennem a hormonok elég rendesen. Olyan hevesen kezdtünk el csókolózni, hogy teljesen belefeledkeztem. Szerencsére ezt tapasztaltam partnerem részéről is. Olyan bársonyosan puha ajkai voltak, olyan szenvedéllyel csókolt vissza, hogy teljesen megőrjített. Még egy dolgot tudok róla: észveszelytően tud csókolni! Mikor abbahagytuk, nagyon halkan elkurjantotta magát:
- Ez igen! Te aztán tudsz valamit! Wink
- Hát, te sem panaszkodhatsz. Smile Wink
És bebújtam ölelő karjai közé. Olyan meleg volt ott, és biztonságban éreztem magam. Órákig ott tudtam volna maradni. Viszont az étteremben lévő pincéreknek is kellett ebédelni valamikor és pihenni egyet, ezért vettük a cókmókunkat és kimentünk az épületből.
- Esetleg hazakísérhetlek?
- Hát, ha szeretnél. Smile
Nemár, átvettem a szűkszavúságát! Hát ilyet! De nem bánom. Smile Hátha így még szimpibb leszek neki. Nem fogta meg a kezem, mert kissé le kellett volna hajolnia hozzá. Meg is értem. Végül elértünk otthonomhoz.
- Hát, örülök, hogy találkoztunk. Nincs kedved holnap valahol összefutni? Mondjuk a tengerparton sétálni egyet?
- De, nagyon jól hangzik. Smile Délelőtt 10 óra, jó lesz neked?
Vissza az elejére Go down
Ebisawa Ninsei
Shinigami
Shinigami
Ebisawa Ninsei

Capricorn Tiger
Hozzászólások száma : 34
Age : 37
Registration date : 2011. Mar. 31.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te5100/15000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (5100/15000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptyPént. Ápr. 15, 2011 12:43 am

- Köszönöm. A te szemeid is gyönyörűek. A hangod pedig olyan selymes mint a víz érintése.
Kicsit mintha erre elpirult volna. Olyan édes volt. Annyira aranyos ez a kék hajú szépség. Amikor megcsókoltam olyan aranyosan rebegtette a szemeit.
Hátrébb húzódott és kicsit várt. Megfogta a kezemet és mint ha magára akart volna rántani, de az utolsó pillanatban bebújt az asztal alá és elő jött a másik részén az asztalnak. Meglepődtem. Talán itt akar hagyni engem?
- Most meg hová mész?
- Majd mindjárt meglátod.
Leült a másik oldalra és ismét közel hajolt hozzám.
- Most már nincs menekvés. Elkaptalak. Wink
- Ooh, már egy ideje fogságba estem tőled, nem tudsz már meglepni.
Vallom meg az igazat, hisz a szívem már rég az övé.
- Ezt most komolyan mondod? Én mindig tudok meglepetéseket okozni.
Szívesen megnézném milyen meglepetésekre gondolt.
- Hát, nem hinném, hogy nekem tu....
Hirtelen letámadott. Még a mondatot sem tudtam befejezni. Olyan hevesen kezdtünk el csókolózni, hogy hirtelen megszédültem. Annyira tetszett, hogy a kislány ilyen vad és akaratos. Smile Olyan selymes és puha ajkai voltak akár egy párna. Szívesen kényeztettem volna egész nap ezeket a gyönyörűséges párnákat. Próbáltam minél szenvedélyesebben de ugyanakkor gyengéden és lágyan csókolni. Amikor abba hagytuk önkénytelenül is de elkurjantottam magam.
- Ez igen! Te aztán tudsz valamit!
Erre elpirult és kicsit le sütötte a szemeit.
- Hát, te sem panaszkodhatsz.
Olyan édesen mondta ezt, hogy agyon tudtam volna puszilgatni. Visszabújt hozzám és amikor odahajolt a mellkasomra megéreztem, a haja illatát. Olyan édes és tökéletes illata volt, hogy azt semmire nem tudnám hasonlítani. Szívesen így maradtam volna akár örökre is, de sajnos nem lehetett hisz az étterem zárni készült. Sajnos nem hiszem, hogy elfogja tudni viselni engem hisz perverz vagyok és elég mogorva. Az udvariatlanságomat csak szakéval lehet enyhíteni de akkor meg azért nem vagyok elviselhető mert elég sokat káromkodok. Azért megpróbálom minél tovább vissza fojtani férfias énemet.
Amikor kitessékeltek az étteremből meg kérdeztem:
- Esetleg hazakísérhetlek?
- Hát, ha szeretnél.
Haza kísértem és nem akartam ezt a napot elfelejteni.
- Hát, örülök, hogy találkoztunk. Nincs kedved holnap valahol összefutni? Mondjuk a tengerparton sétálni egyet? - kérdeztem picit félénken.
- De, nagyon jól hangzik. Délelőtt 10 óra, jó lesz neked?
- Tökéletes lenne nekem.
Még mielőtt végleg elköszöntünk volna adtam neki egy búcsú puszit. Amikor indultam haza felé arra gondoltam, de jól kezdődött ez a nap és abban reménykedtem, hogy Keiko még sok ilyen boldog napot okoz nekem.
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te15900/30000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (15900/30000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptyCsüt. Május 12, 2011 9:01 am

Vakrandi / Yurenai Mistique/

Ilyet, de komolyan, még ilyet. Valaki kitalálta, hogy ismerkedjenek az osztagok tagjai. De nem is akárhogyan, hanem úgy, hogy a másiknak csak a nemét tudhatják. Ezért is jöttem zavarba, amikor megtudtam azt, hogy nekem egy nővel kell találkoznom. De miért, ki találta ezt ki? Vagy csak egyszerűen bedobták egy kalapba a neveket? Külön a férfit és nőit, utána pedig húztak? Lett volna egy egérfogó a kalapban, amikor az Én nevemet húzták ki. S csapódott volna rá az ujjaira a zsűrinek, vagy annak, aki nyúlt a kalapba. Szerintem az is megeshet, hogy páran csak azt akarják, mozduljak ki, menjek társaságba, és ez csak egy kamu történet az ismerkedésről. Azt mondták, hogy legyen valami, amiről felismerhet. Nem elég az, hogy levan kötve az egyik szemem? Nem, lennie kell valami kéknek is rajtam. Hát majd lesz.
De már mindegy, fe lkell készülnöm az estére, valami étterembe megyünk. Akkor ki is kell öltöznöm? Eh, remek akkor valami elegánsát kell felvennem. Ami pedig nekem nincsen, ergo, mehetek vásárolni. Valami ajándékot is vennem kell majd a partneremnek. Egyáltalán mit szeretnek a nők? Virágot vagy valami édességet? Az Én időmben elég volt, ha kifejeztem a dolgot felé, párszor beszélgettem vele és kész. De most? Most mit csináljak? Teljesen tanácstalan vagyok. Utoljára olyan 400 pár éve volt találkozom volt egy nővel. Azóta fejlődhettek az igények. Mindkét kezemmel a hajamat borzolom tanácstalanságomban.
- Gyááá de nehéz. – és persze hogy ilyenkor Denryuu is hallgat. Nincs egy jó tanácsa se. Pedig lehetne, főleg ami a ruhákat illeti. De nincs, tehát mit tehet ilyenkor a tudatlan Shinigami? Elmegy vásárolni magának, utána pedig majd elviseli, ha kinevetik a választása miatt. Aj, mibe keveredtem?
Halk sóhajtás, egy vállvonás, lehajtót fej, és indulás. Elteszem a pénzemet, a zanpaktoumat, és csak ennyit, pipázni nincs most kedvem. Ez már igen kellemetlen, rossz előjel. De próbálok optimista lenni, talán jól is elsülhet a mai este. Kezdetnek nézzünk valami ruhát, utána jó lesz valami ajándék. Van itt egyáltalán ruhaüzlet? Amekkora most ez a város, olyan elveszett vagyok Én is. Járom az utam, a poros utat, míg végül találok egy boltot, ahol talán van valami megfelelő a számomra.
Bemegyek az üzletbe és kezdem is a nézegetést. Nincsenek valami sokan, ez nekem jó, már jön is az eladó. S a szokásos kérdések. Előadom, hogy mire is lenne szükségem, és már látom is a szemében dollár jeleket, és a kassza csilingelését is hallani vélem. Igen, tisztán érzem, hogy kiakarja szedni belőlem az összes pénzemet. Sorban hozza a ruhákat, egyik ocsmányabb mint a másik, de persze mindre azt mondja, hogy tökéletes. Persze hogy azok, mert elakarja adni. Egy tényleg van, ami tetszik is. Fekete, egyszerű és mégis elegáns. Egy fehér övvel amibe aranyfonal van, ez tényleg jó lesz. Ezt meg is vettem és mellé egy kék vásznat is.
Elköszönök az eladóktól és mehetek ajándékot venni. Rendben, de mit? Mi van, ha olyat veszek ami nem tetszik majd neki? A fejemhez vágja majd, és utána ott hagy? Ez a jobbik eset, a rosszabb pedig, hogy majd erősebb is lesz, mint Én, és a helyszínen meg is fog verni. Egyre zavarosabb ez a dolog. Lehet inkább bezárkózok a szobámba és szopogatom az ujjamat.
~Gyáva vagy. – csak megszólalt végül a drága zanpaktoum.
~És ha az vagyok? Akkor pedig mi van? – kérdeztem vissza, de a választ is megkaptam rá.
~Nincs semmi, csak lehet egy jó lehetőséget szalasztasz el. A Te dolgod, hogy ha folyton macskázni akarsz, Én nem szólok bele. De egy kis társaság neked se árt.
~Rendben, elmegyek. – zártam le a témát, és végre megérkeztem valami ajándékboltféleségbe is.
Ez eddig rendben, de mit vegyek? Fenébe, egy doboz bonbon, vegyes ízesítésű, egy szál rózsa rá, és kész, ez is letudva, fizetek és irány haza.
Otthon adok enni a macskámnak és megyek készülődni. Egy gyors zuhany, hajmosás, utána fogmosás, és egy kamuborotválkozás (nem nagyon nő szőr az arcomon). Kész is van, jöhet a ruha, ha már sokat fizettem érte remélem nem a molyok fogják megenni. Felöltözök és felteszem a kéket is, a vásznat használom szemkötőnek. Így nem lesz nehéz felismerni. Magamhoz veszem az ajándékomat és mindent, ami kellhet, pénz, pipa, dohány, ajándék, stb. A hely is megvolt adva. Kumo Étterem, alkalmas az ilyen találkozásokra.
Megérkezve sóhajtok egyet és belépek. Egy üres asztalt kérek és kezdem a várakozást, hogy eltöltsem az időt nézegetem az étlapot. Vajon milyen lesz? Kifogok rohanni a világból, vagy talán egész csinos lesz? Meglesz mind foga, és szeme, lába? Fenébe kezdek nagyon ideges lenni és ez látszik is az arcomon. Menekülni kell, merre van a kijárat? A falak olyan közel vannak...
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te19800/30000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (19800/30000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptyKedd Május 17, 2011 3:35 am

Vakrandi

Hihetetlen, hogy az emberre milyen felvillanyozóan tud hatni, ha nincs a közelében papírmunka. Én legalábbis erre gondoltam, amikor végig nézhettem, ahogyan helyettem páran megcsinálják az unalmas feladatokat, miközben nekem csak ellenőriznem kellett, hogy minden papírt a jó kupacba tegyenek. Hiába, én már csak ilyen vagyok, ha voltak kedvesek a tisztek ma kitolni velem, hát nagyon is megérdemlik érte cserébe azt a nagyon kedves kis viccet, hogy megcsinálják helyettem azt a nagy halom papírt. Nem olyan rossz feladat, tekintve, hogy semmit nem kell sikálni, és saját tapasztalatból tudom, hogy nem lehet elhalálozni ínhüvelygyulladásban, mert naponta esek túl egyen, mire végzek a lapokkal. Ellenben nekik nem ártana egy szépírás kurzus, ez éppen csak olvasható, pedig én diktálom egy részét és tudom mi van leírva, így előnyben állok például szerencsétlen hadnagyommal szemben is, akin néha nagyon is látszik, mennyire nem bírja hozzám hasonlóan a rossz macskakaparást. Juj, nekem már az idegeim az eget verdesik attól is, ha rá gondolok pár tiszt írására, nem még akkor, ha el is kell valamilyen küldetés miatt az egészet úgy, ahogy van, olvasnom. Most leginkább szerintem az lenne a jó, ha kapnának egy szép kis írásfüzetet, vagy egy írógépet, és addig egészen biztosan nem jöhetnének ki a szobából meg a büntetésből, amíg azzal és kifogástalanul össze nem hoznak egy normális szöveget. Mert oké, hogy ronda, de akkor kezd nekem felmenni benne, de nagyon az agyvizem, ha szépen még tele van helyesírási és fogalmazási hibákkal is, és mondjuk ezt nem lehet eldönteni, hogy őt mentette meg két ember egy arrancartól, vagy ő mentett meg kettőt tőle. Ennyit arról, hogy a kis hibák megbocsáthatóak, van itt minden, ami nem kell. Oh, hogy fordulnának fel ilyenkor a hiperaktív tagok. Esküszöm, hogy valakit én nagyon ki fogok nyírni, ha ezt eljátssza még egyszer. Nem elég, hogy most nagyon jól röhögnek magukban, amiért én megszívatom őket, de egészen biztosan hamarabb fognak szabadulni, mint én, ha ezt még egyszer megteszik. Ja, és még picit se vagyok egyenlőre mérges, csak egyszerűen eltiltottam őket az év végéig minden küldetéstől, de szépen szólva még akkor is inkább engem kerülget lassan az ájulás tőlük. El is kéne mondanom miért, ugye? Nos, a válasz egyszerű, vakrandi. Pár túlbuzgó tiszt biztosra vette, hogy nagyon tetszene nekem, ha összehoznának valami vadidegennel, így a nevemben szépen jelentkeztek valami párkeresőbe. Nem tudom ki volt az ötletgazda, de hogyha rájövök egy hónapig biztosan nem fogja elhagyni a vécék körletét. Ráadásul úgy tűnik valaki nagyon viccesnek találta, hogy bizonyos feltételek szabjon, aminek hála nekem ma este kifejezetten érdekes jelenésem van, ugyanis kezdetnek elfelejthetem az egyenruhát, nem mintha a kapitányi haorit olyan szívesen hordanám, de a többi részéről is le kell mondanom, ráadásul pedig kaptam kb. fél bibliányi instrukciót, hogy mit kell követnem. Ha tudnám, most biztos megszöknék előle, de nem tehetem meg, ráadásul pedig mindenki rajtam röhögne miatta. Más választásom nincs, csak összeszorítani a fogamat, és elmenni. Atya úr ég, de régen nem voltam már ilyen előre megrendezett randin, fogalmam sincs, mit is kéne csinálnom. Jobb, ha lelépek, mielőtt még itt elszabadul a pokol miatta. Úgy is vár rám az a "kívánságlista". Márpedig legalább egy részét illene teljesíteni. Mindegy, szólok a hadnagynak, hogy felügyelje a díszpintyeket, a délutáni műszak úgyis az övé, közben én meg mehetek a városban ingázni. Nem is lenne rossz, tekintve, hogy még a végére akarok ma érni az egész sornak. Két perc egy pokollepke, és már mehetek is. Szuper -.-
A véleményem nagyjából két órával később sem volt jobb, tekintve, hogy időközben kezdtem a lista pontjainak a végére érni, melynek eredményeként már az ideg kapkodott, méghozzá jogerősen. Addig rendben, hogy valami tisztességes ruhát kellett választanom, ráadásul elfelejthettem az egyenruhát, hiszen éppen volt így időm az új kimonóért elmenni, amit nemrégiben találtam az egyik ügyesebb volt varrónőnél. A kimonó anyaga vörös volt, díszítés nélküli, de a kedvemért a méretre igazítás és a modernebbé alakítás után raktak rá pár apró díszítést is, melynek eredményeként egy könnyű nyári ruha és egy tradicionális viselet keresztezése jött létre. Nem is rossz ötlet felvenni, főleg mivel máshova nem is nagyon tudtam volna hirtelen, de akkor is ott a többi baj. Először is bárki találta ki a szabályokat, nyilvánvalóvá tette, hogy meg tudjunk szökni a randi elől, ha kell, hiszen nevet és arcot nem adott, jó méltó módon a vakrandihoz, csak egy színt, amit viselni kellett. Esetemben ez a rózsaszín volt, amitől majdnem sikerült is eléggé alaposan hanyatt esnem, hiszen kifejezetten nem szerettem. Oké, köszönöm szépen, kéket kell keresnem, miközben találnom kell valami feltűnő dolgot, ami megfelel a saját választásomnak és észre is veszi a másik szerencsétlen szívó. Rendben, nekem nincs energiám a kiegészítő vadászathoz, inkább a virágboltot nézem meg, elvégre a hajamba pont nem veszik egy valami szép nagy rózsafej vagy hasonló, ráadásul annak a színe lazán lehet rózsaszín. Szerencse, hogy volt pár készséges eladójuk, és tudnak olyan fajtát ajánlani, ami nem szándékozik tönkre menni, ha holnapig nem nagyon fog vízbe kerülni. Mert mellettem nem teszi meg az biztos. Töviseket azért persze leszedettem a virágról, de a többivel már boldogulok alapon vidáman hagytam el a helyet, hátha sikerül végre a legutolsó pipát is kitennem arra a szerencsétlen felsorolásra a teendőkről. Persze ilyen szerencsém nem volt, a másik oldalt nem vettem észre, ahol azonban csak egy szépen hozzáírt plusz sor rontotta a kedvemet, mi szerint ne felejtsek el valamilyen ajándékot is adni. Ó, hogy az a ... Rendben, de egy férfinak első találkozásra mit szokás adni, azt mondja meg nekem valaki. Sajnos, nekem nincs tippem rá, jó rég nem randiztam, ráadásul pedig amikor még törődtem a kultúrával tudtam róla, hogy általában valami olyasmit szoktak ajándékozni, ami használati tárgyként is funkcionál. Nos, izé, ezzel sokra nem megyek, mert ötletem sincs, és ilyenkor persze még a segítség is olyan ritka, mint errefelé a fehér kimonós tiszt. Na, csak így tovább, és én biztosan példásan el fogok késni. Nem igaz, hogy ilyenkor senki nem akar nekem segíteni. Még mielőtt azonban komolyan elkezdhettem volna aggódni, sikerült elmennem valamilyen bolt előtt, ami eléggé díszes cégéren hirdette, hogy testre szabott ajándékokat készít. Nos, miért is ne alapon léptem be, majd sikeresen végignézhettem, amint az eladó kiokoskodja nekem, hogy egy kabala lenne a tökéletes ajándék.
- Rendben legyen! - egyeztem bele, jobb lett volna már magam mögött tudni ezt az egész helyzetet úgy mindenestől. Meg a napot is, de ezzel ilyen szerencsém nem volt.
Két órával később, nem egész öt perccel a randi kezdete előtt el lehetett mondani, hogy nagyjából készen is voltam. A ruhám remekül sikerült, egy modern kimonó lett belőle, amely szinte mindenki figyelmét képes lett volna felkelteni. Ezen kívül eljutottam addig, hogy a hajam egy részét sikeresen feltűzzem a rózsával, ami az elvárható színben pompázott, és sikeresen magamra erőltettem egy szolidabb sminket valamint egy leheletnyi parfümöt is. Kezdetnek nem rossz, nekem nagyon tetszett a kinézet, és még az sem tudta elrontani a hangulatomat, hogy a kézi táska és a kard nagyon nem illett össze. Bocsánat, amiért nem mondok le a zanpakutou-mról senki kedvéért, de ennyibe még igazán nem haltak bele soha. Különben is, szinte nem is volt feltűnő, akkor meg igazán maradhat... Lapos talpú cipő, elvégre nem vagyok valami alacsony, és indulhattam is. Már persze amennyire ez kivitelezhető volt, tekintve, hogy jó páran eléggé megnéztek maguknak, aminek hála egy tíz perces késéssel estem csak be az étterembe. Remélem senki nem gondolta, hogy pontos leszek, ráadásul pedig illett volna még megtalálnom a partneremet is. Miután körülnéztem és feltűnt, hogy jó pár kéket viselő shinigami tartózkodik a környéken, inkább az egyszerűbb módszert választottam, és könnyed mozdulattal megigazítottam a rózsaszín virágot a hajamban, hátha erre reagál a partnerem, nekem ugyanis semmi kedvem nem volt letippelni, hogy ki is lehet az...

//nem túl fényes, de nem akartam húzni -.-" //
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te15900/30000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (15900/30000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptySzer. Május 18, 2011 6:31 am

Vakrandi

Közelednek a falak, egyre csak felém tartanak, a mennyezet is ezt teszi. Érzem hogy kevés a levegő mindjárt megfulladok. Hevesen integetek a pincérnek, ami nagyjából úgy tűnhet, hogy egy egész sereg Szúnyogot hessegetek. Megérkezve a felszolgáló érdeklődik, hogy mire ez a feltűnő jelbeszéd amit éppen csinálok. Közlöm vele, hogy nem akarok semmit, csak egy pohár valamit, ami segít egy kicsit lenyugodnom. Kapok egy biztatást, hogy nem lesz semmi baj, és nem kell tartanom semmitől, mert a hölggyel se lesz semmi baj szerinte. Most akadtam ki még inkább, rákérdezek, hogy honnan is tudja mi az oka annak amiért ide jöttem? A válasza se volt olyan furfangos, látszik rajtam az idegesség, ahogy az olyanokon akik ritkán járnak össze más személyekkel, főleg nőkkel. Elég széles és még nekem is irritáló volt a mosolya.
Elment hozni nekem valami szív nyugtatott, Én pedig valami érthetetlen okból azon kezdtem gondolkozni, hogyan is végezném ki a pincért. Talán fogom majd a zanpaktoumat és derékból kettévágom utána lefejezem, megrúgom a mellkasát és még a levegőben kettészelem a fejét mielőtt leesik. Vagy a térdből vágom le a lábait és úgy fejezem le. Esetleg egy kidouval a levegőbe robbantom majd és esés közben felszúrom a kardomra. De a legegyszerűbb az lesz, ha majd függőlegesen kettévágom.
Kész, az első randevúm évszázadok óta, és pont úgy viselkedek mint a legelső ilyen eseményen. Zavarban vagyok, majdnem hogy pánikroham tör rám és ideges is lettem. Olyan vagyok, mint egy tapasztalatlan kamasz. Aki az apjától kér tanácsot, hogyan és mit kellene csinálnia. De nekem nincs senki, aki ellátna jó tippekkel, marad hát az, hogy bízok magamban és a lábaimban ha menekülésre kerülne a sor. De csak reménykedni tudok abban, hogy ilyen drasztikus lépésre nem leszek rákényszerülve.
Visszatér a pincér egy pohár szakéval. Nem mondom, nem nagyon tette oda magát azért, hogy egy vendég elégedett legyen. De azért megiszom és megköszönöm neki a felesleges fáradozásait. Nyugodtabb ugyan nem lettem, de a mai alkohol mennyiséget is letudtam. Legalábbis ami az estéi illeti, nem szeretnék sokat inni, mert abból baj származhat.
Nézegetem tovább az étlapot és várok. Tudom, hogy a nők szeretnek elegánsan késni, csak azt nem hogy mennyit? Olyan tízperc lehet az ideális, de talán húszig is várok, mert a ha többet késik akkor az már kéretés és nem éri meg, vagy nem is jön el.
Figyelem az érkezőket, egyiken sincs rózsaszín, tehát nem az én partnereim. Egy baj viszont akad, elég sok olyan vendég van, akik kéket viselnek, ez megnehezíti a dolgomat. Mi lesz ha rossz férfihoz fog leülni? Talán neki is problémája lesz belőle, nem beszélve arról, hogy nekem is, mert oda kell majd mennem és megemlítenem azt a tényt, hogy velem lesz ma találkozója. Nem is gondolok bele a következményekbe.
Egy újabb hölgy érkezett, ismerős, de honnan? Majd beugrik, hiszen Ő a 6. osztag kapitánya. Nem mondom, igazán csinosan van felöltözve. Valamit csinál, de mit? Igazítja a haját amiben egy rózsaszín virág van….. hogy milyen virág? O.O Ez komoly? Mármint tényleg egy kapitánnyal lesz nekem vakrandim? Hm az élet okoz néha furcsa meglepetéseket. Nehezen térek magamhoz a döbbenetből, viszont van egy sejtése miért is igazgatja a virágot. Felállok és enyhén remegő lábbakkal és halványan pirulva odasétálok hozzá. Odaérve olyan érzés kap el, mintha gombóc lenne a torkomban.
- Ke… kellemes estét. A nevem Kuroda, Kojiro, Kojiro Kuroda. Azt hiszem, hogy velem lesz Önnek randevúja, akarom mondani találkozója, vagyis…. ott az asztalunk.
Még vörösebb lett a fejem mint volt, remek jól kezdem. Csak reménykedni tudok benne, hogy nem Ö lesz az, aki majd visítva menekül el tőlem. Mellé állok és felkínálom a karomat, és ha elfogadta, akkor odavezettem az asztalhoz, ahol természetesen betolom alá a széket, pont ahogyan azt illik. Vele szemben foglalok helyet és egy nagy levegőt veszek, kell a bátorság. Főleg mert nem csak hogy egy magas beosztású személlyel ülök most szemben, hanem mert igazán szép is.
- Gondolom Önt is úgy szervezték be, hogy nem tudta kivel kell találkozni, ha kellemetlenek érzi ezt a helyzetet nyugodtan itt hagyhat,. Csak ha megengedi, előtte átadnám az ajándékomat. Nem tudtam mit is vehetnék ezért nem bonyolítottam a dolgot. – felállok ismét és felé nyújtom a doboz édességet, amin egy szál vörös rózsa van. Remélem elnyeri majd a tetszését és addig is ismét leteszem magamat a székre.

Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te19800/30000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (19800/30000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptyKedd Május 24, 2011 7:13 am

Vakrandi


Rendben, a helyzet már eleve nem volt kecsegtető, ezt akkor is tudtam, amikor beléptem az étterembe. Nem, nem a hellyel van a baj, elég gyakran jártam már itt korábban is, ismerem, és tudom milyen ügyesek az itt dolgozók, hanem úgy egészében azzal a helyzettel, hogy ki kell öltözni és mosolyogni, bárki is lesz a partnerem. Elismerem, nem éppen a legnehezebb dolog kibírni egy estét dögunalmas társaságban, de én már nagyon régen elszoktam attól, hogy akkor is megmaradjak valahol, ha kivert kutyának érzem magamat. Pedig most éppen így állt a helyzet, engem minden nagyon emlékeztetett arra, mint amikor egyszer régebben már megpróbáltak összehozni valakivel. Akkor sem sült el jól az este, és sajnos nagyon is megvan az esélye, hogy megint felállok és elvonulok, ha egy olyan alakkal kerülök szembe, aki komolyan elhiszi, hogy azzal tud nálam jó pontokat szerezni, ha felsorolja milyen tisztek voltak az ősei mit tudom én hány generációra visszamenőleg. Pedig ez kifejezetten nem érdekel, istenem, a halott rokonoknál csak egy unalmasabb téma van, a kapitányi gyűlés költségcsökkentési része, azt is át szoktam aludni rendesen, amíg engem nem kezdenek el macerálni. Mondjuk néha még utána is, attól függ, hogy éppen mennyire vagyok éber és érdekel, hogy a többiek hogyan is kerülik el a dolgot. Mindenkit elővesznek mindig, de nálam általában a vaskos adminisztráció elegendő, hogy egyszerűen csak fogjam magamat és hátra dőljek, még ők próbálják a tételeket kisilabizálni. Persze amekkora betűtípust én használok az íráshoz és ahány tétel van mindig feladják, és a végösszeget nézik meg, majd bele egyeznek. Egész jó dolog, bárcsak ilyen könnyen le tudnám rázni a randit is, igazság szerint nincs nagy kedvem hozzá, és az sem segít sokat a hangulatomon, hogy közben még nem is tudom, kivel kéne találkoznom. Oké, a virágot a hajamban megpiszkáltam, és érzékeltem, hogy elég erősen lett rögzítve, de még komolyabb reakciót nem kaptam érte. Hát ha nem vesszük azt reakciónak, hogy ott valamelyik nem éppen kedvesnek tűnő férfi éppen egy kék kimonóban megmozdítja a kezét. Ne! Az a megvető arckifejezés elárulja, hogy véletlenül sem sima shinigami az úr, hanem valami magas rangú nemes. Mondja valaki gyorsan, hogy nem vele kell találkoznom. Nem akarok újabb bájgúnárt! Bárki más jöhet, csak ő ne legyen. Kérlek!
Miközben magamban egy perc alatt mondtam már van az ezredik imámat elhatároztam, hogy most már végképp nem fogom hagyni, hogy egy ilyen alak megpróbáljon irányítani. Nem érdekel kicsoda, felőlem maga a főkapitány is lehet, egy rossz szó, és eltűntem, ha pedig a keze téved el, búcsút is mondhat neki. Keményen néztem rá ismét, egyenesen a szemébe rezzenéstelen tekintettel, jelezve, hogy ha ő a partnerem, akkor bizony fel kell állnia és ide jönni, mert én csak úgy nem fogok felé elindulni, ennyi tisztesség még bennem is van. Ráadásul tőlem lehet olyan hideg a szeme, amilyennek csak akarja, nem fogok tőle megijedni és a sajátomat lesütni, hiszen nem tud olyat mondani, ami miatt szégyenkeznem kéne. A jó modort meg itt felejtse el, tudom a saját szabályaimat, másokéit senki és semmi kedvéért nem tartanám be. Ennyi. Különben is, kb. annyira hiányzik egy nemes az ismeretségi körömbe, mint egy púp a hátamra. Fogadok, hogy ezt is azok a begyepesedett kövületek találták ki, akik hetente érdeklődnek, hogy mikor is szándékozom végre valami rangos férfi felesége lenni. Nos, egyszerű a válasz, soha a jó büdös életben nem vállalom ezt. A fenének sem mondok le a függetlenségemről, ide is csak azért jöttem, mert nem akarom magamat leégetni. Ráadásul ha normális lenne a férfi még esetleg a barátsággal sem lenne bajom. Így viszont...
Hirtelen egy másik tiszt lépett oda hozzám, amin először nagyon meglepődtem, majd amikor lekezdte mondani, hogy nekem tulajdonképpen nem is Mr. szőnyeget ettem reggelire nemessel, hanem vele lenne randim, azt hittem mindjárt megölelem örömömben. Éljen, megúsztam a morcos és dögunalmas alakot, ráadásul nem is kell ugyanúgy kisétálnom, ahogy bejöttem ide. Remek, ráadásul olyan aranyos a tiszt félénksége is. Még egy utolsó pillantást vetettem a nemesre, enyhe lenézéssel, majd sugárzó mosollyal fordultam a saját partnerem felé. Nos, szemmel láthatóan ő sem vette komolyan a színválasztást, mivel csak a szeménél láttam egy kis kéket egy kötés formájában. Hm, nem is néz ki rosszul, az biztos, hogy illik az arcához, még akkor is, ha csak azért használja, hogy eltakarjon valamilyen hiányosságot. Mindegy, van ilyen, én sem vagyok tökéletes, és igazán nem fogok egy olyan dolgon fennakadni, mint egy szemkendő. Saját tapasztalat, hogy jobb belső alapján megítélni az embereket, és az általában be is szokott jönni, legalábbis elsőre biztosan. Utána meg kiderül, eddig csak nekem annyi esett le, hogy a férfi pontosan tudja ki vagyok. Remek, anonimitást itt el is lehet felejteni, ahogy a szokásos 6. osztagba tartozom szöveget is, hiszen látom a szemén, hogy felismert.
- Kojiro Kuroda? Nos, örülök, hogy megismerhetem, Yurenai Mistique vagyok... - mutatkoztam be azért a biztonság kedvéért neki, miközben a karjába fűztem a sajátomat, és habár teljesen biztos voltam benne, hogy feleslegesek a próbakörök, jobban örültem, hogy nyílt lapok vannak terítéken. Én tudom, hogy felismert, ő pedig nem titkolja. Bár ha kevésbé lenne zavarban szerintem egészen biztosan könnyebben indulna ez az egész ismerkedősdi. Mindenesetre eddig kifogástalanul viselkedett, ami számára egy nagy piros pont a szememben. Miközben volt olyan kedves a széket kihúzni előttem még egyszer felpillantottam rá, hiszen nem olyan könnyű megjegyeznem az emberek arcát. Oké, általában észreveszek valami feltűnőt, mint nála a kötés, de más is kelleni fog, ha én egyértelműen fel akarom ismerni, hiszen itt túl sok a lélekenergia egyszerűen kiszűrni csak az övét. - Valóban nem tudtam, de megfogadtam magamban, hogy ha nem egy büszke és nagyképű nemest fogok ki, akkor maradok. Eddig nem éppen annak néz ki, ráadásul még szimpatikus is. - jegyeztem meg kedvesen, hiszen ha már kimentett, nem akartam, hogy csak úgy lelépjen. Ezt küldte fortuna kereke, sokkal könnyebb az élet, ha elfogadjuk, és lehet, hogy a végén még valami ki is sül ebből. Ha nem is pont szerelem a barátságért sem tiltakozom. Egyébként is, itt vagyok kihúzva, nincs más programom az estére, ráadásul meg a szobámban ülni sem akarok. Jöjjön, aminek jönnie kell. - Ugye nem baj, ha tegezlek? Egyébként nagyon köszönöm... - jegyeztem meg kedvesen, miközben átvettem a bonbont és a rózsát. Nos, a csokit egyenlőre félretettem, nem mintha nem nézett volna ki jól, de most éppen semmi kedvem nem volt az édességhez, és amúgy is, valamivel kompenzálni kellett volna, hogy a hajamban lévő virág helyettesíti a parfümöt. A rózsa gyönyörű volt, pont illett a ruhámhoz, így vidáman szagoltam meg, majd tettem le az asztalra a kezem közelébe. Oké, ez van, a virágot jobban szeretem, mint az édességet. - És bevallom, én sem voltam sokkal ötletesebb... - jegyeztem meg, miközben elővettem a táskámból az apró csomagot, ami a kabalát rejtette. Óvatosan nyújtottam át neki, hiszen nem éppen a legjobb ötlet leejteni, tekintve, hogy fogalmam sincs melyik része mennyire törékeny. Remélhetőleg strapabíró, hiszen túl kéne élnie egy kis használatot is.

//bocsi a késésért, házi ^^"//
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te15900/30000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (15900/30000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptyPént. Május 27, 2011 7:39 am

Vakrandi

Amióta beléptem ide egy furcsa rettegés vert fészket a lelkemben, ami azóta se tűnt el, hogy leültem. Behatolt a lelkembe, szinte kivirágzott, mint valami fakó és undorító éjszakai virág. Alaktalan félelmek burjánzottak elő az elmém legmélyebb, örök sötétségben lapuló zugaiból, minden oldalról körülvettek és szorongattak, és azzal fenyegettek, hogy megfojtanak. Gyorsan zengő, apró üvegszárnyak zizegéshez hasonlatos hangok aljas biztatásokat zümmögtek a fülembe. Úgy érzem magamat, mint akit egy testetlen, gonosz lény végighajszolt volna egy bányán, egy ocsmány teremtmény aki, amely egyszerre volt jelen mindenütt, és mégsem volt sehol, de minden lélegzetvételnél közelebb és közelebb jutott hozzám. Érzem, hogy a semmiből kezek nyúlnak a nyakam felé, de nem is kezek voltak ezek, hanem borotvaéles karmok, és lerántanak a sötétségbe, ahol démonok fogják széttépni a testemet.
Hm, érdekes hatással van az emberi agyra a stresszhelyzet. Mert nem titok, hogy abban érzem magamat jelenleg. Inkább kiállnék egy egész falka hollow ellen, csak innen szabaduljak valahogyan. Vajon a „nagy harcosok” is éreznek így néha? Hogy inkább a harc, mintsem egy randi? Gondolom mindenkinek megvan a maga gyengepontja. Nekem csak a társaság és kész. De mi is lehet az oka annak, hogy így viselkedek? Nem nehéz rájönni, félek, igen félek a ma estétől. Mi van ha nem leszek megfelelő partner, nem nyerem el a tetszését? Vagy akkor mi lesz, ha Ö nem lesz szép? Akkor pedig kikell bírnom egy egész estét egy olyan valakivel, akitől felsírok az álmomban. De mi van velem? Sose érdekeltek az ilyen dolgok, mármint a külsőség. Csessze meg, minek ismerkedek olyanokkal, akikkel nem kéne? Ez is Takeo hibája, mint az a tetoválás, bár azt nem tudom hogyan is került a vállamra. Mutogatni viszont nem fogom, túl kellemetlen ahhoz, ahogyan kinéz.
Lassan, ólom csizmában telik az idő, és a partnerem még sehol. Hm, talán ha kiugranék az ablakon, akkor hamarább hazaérnék? Nem, rongálni nem helyes. Várok inkább még egy keveset utána megyek haza. Szerencsére amint ezek a bolond és kosza gondolatok keresztülhaladtak az elmémen már be is lépet, akit vártam. Az állam a talajon landolt, és majdnem hogy fütyültem is egyet. A látvány több mint lenyűgözi. Gyönyörű arc, nimfákat is megszégyenít, kecses alak, jóformán tökéletes, talán csak az lehet kicsit probléma, hogy kapitány, bár remélem nem ad az ilyen dolgokra. Fel is állok és megyek is köszönteni. Persze nem indul tökéletesen, mert zavarban vagyok, pirulok is, a lábaim se engedelmeskednek tökéletesen, a mondanivalóm vége se lett tökéletes, de azért a lényeget eltudtam mondani. Aminek köszönhetően csak erősödőt a szín az arcomon. Jól reagálta le, bár ebben nem tudom mit is lehet nem jól lereagálni, bár nekem sikerülne szerintem. Mindegy, most ne ezen járassam az agyamat. Felkínáltam neki a karomat, amit elfogadott, és az asztalunkhoz kísértem ahol a széket is kihúztam neki és alátoltam, végül helyet foglaltam vele szemben. Előadtam valami beszédféleséget, ami lehet nem sikerült a legjobban. Hiszen felajánlottam neki, hogy ha szeretne, elmehet, csak előtte átadtam az ajándékomat. A szavak, amik elhagyják az ajkát, nos, azok miatt lehet még egy kicsit vörösödtem.
- Ha jól tudom nem vagyok nemes, nincs a vérvonalamban semmi ilyesmi. Egyszerű katona volt az apám, az anyám meg szolgáló… - itt elhallgatok, mielőtt túl sokat mondanék. – Köszönöm… Ön is igazán az. – lesütöm a szememet, és úgy nézem a terítőt mintha valami különleges dolog lenne rajta. Szerintem azt csinálom, amit a nők szoktak, amikor randevún vannak. Biztosan bepókhálósodót már a randi modulom.
- Nem, természetesen nincs belőle probléma… öö, akkor én is tegezzem vissza Önt? – persze most még nem tudtam letegezni, hiszen engedélyt se kaptam rá. Meglepődök mert én is kaptam ajándékot Tőle. Elveszem és kicsit remegő kézzel bontom ki. Kiveszek belőle egy [url=http://www.mysticgiftsandcharms.co.uk/images/products/fb4_sacreddragonamulet.jpg] medált/amulettet, a szemem boldogan csillog.
- Nagyon köszönöm…régen nem kaptam már semmit. – hirtelen megint csak elhallgatok, fene, ez a sok beszéd. Vagyis inkább, az, hogy lassan magamról kezdek beszélni. De most hogy kibontottam az ajándékot lehet megsértem vele, mert azonnal megnéztem. A dobozba nem rakhatom vissza, ezért leveszem a kötést a szememről, természetesen a hiányzó szememet hunyorgatással takarom el. A medált beletekerem a kendőmbe és a kimonóba rejtem el.
- Öhm, ezek szerint Neked/Önnek sincsen jelenleg kapcsolata? – kérdezek vörösen. – Elnézést ez nem az én dolgom, vagyis egy kicsit most lehet az, akarom mondani… hagyjuk. – megint csak lesütöm a szememet. Gondolkozz Kojiro, gondolkozz. – Mit szeretsz csinálni a szabadidődben. Esetleg rendeljünk valamit? - persze vörös vagyok végig, fene ezt a lámpalázat.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te19800/30000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (19800/30000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptyKedd Május 31, 2011 9:19 am

Azt hiszem lassan komolyan finomítani kéne a mondandómon, mivel sikerült szerintem szerencsétlen randipartneremre a frászt hoznom. Gratulálok Misty, csak te tudsz ilyen béna lenni. Igazán tekintettel lehettem volna arra is, hogy az a tiszt, aki csak úgy egyszerűen idejön, hogy találkozzon egy lánnyal, ami valamilyen teszt szerint illik hozzá, minimum szívrohamot kap, ha összeakad a kapitányok egyikével. Ezt meg tudom érteni, fordított esetben engem is a frász kerülgetne egy kapitány láttán, és akkor még azt nem számoltam bele, hogy pedig én magam is az vagyok, ráadásul nem éppen a leggyengébb kezdő fajtából. Milyen jó, hogy minden ilyen vidáman tud alakulni, még pár érdekes félmondat, és Kuroda tökéletesen érthető módon a számomra messzire fog menekülni a közelemből. Nem is értem, miért nem vagyok képes jobban meggondolni, hogy éppen mi az az orbitális baromság, ami elhagyja a kicsikének éppen nem nevezhető számat. Talán azért lehet, mert még mindig zavarban vagyok, ráadásul annyira megkönnyebbültem, amikor voltak olyan kedvesek az istenek nekem megengedni, hogy ne egy olyan személy legyen a partnerem, akinek az első mondatai után minden épeszű nő komolyan elkezdene harakirit fontolgatni. Ennél többet már nagyon nehezen tudnék csak magamnak kívánni éppen, hiszen ha jobban megnézzük a partner, akit a félelmeim megtestesülése helyett kaptam egészen jóképű, a szemkendő meg nem az a dolog, ami engem zavarni szokott, tekintve, hogy bankai állapotban a kardomnak hála rajtam is díszeleg egy. Különben is, nem úgy néz ki, mint valami állandó nőcsábász, kedves, illemet szemmel láthatóan nagyon jól ismeri, ráadásul pedig képes volt itt maradni azok után is, hogy beléptem. Bár azt hiszem a fülét igazán nem ártana kicsit megnézetnie, hiszen nem pontosan erre gondoltam, amikor azt mondtam, hogy ne legyen nemes. Pontosabban kicsit más volt a hangsúlyom, semmi szükségem nem volt rá, hogy elkezdje a családfáját felsorolni. Nem baj, remélem nem lesz érte mérges, hogy én itt és most leállítom, mielőtt még mindkettőnket sikerül a randi teljes kezdetén egy pirulós helyzetbe hoznia. Oké, ő már most vörös, mint a ruhám, de nem lenne sokkal kellemesebb a találkozó, ha nekem is sikerülne ezt a szokását átvennem tőle. Talán majd máskor minden rendben lesz, addig azonban kerülném a feltűnő vörösödést.
- Bocsánat, lehet, hogy rosszul hangsúlyozom, valójában a nagyképű volt az a része a dolognak, amely nagyon irritált volna. - jegyeztem meg csendesen, miközben próbáltam nem a szemébe nézni, hátha ezzel sikerül jobban megnyugtatnom. Igazság szerint nekem eleinte teljesen mindegy volt, hogy ki lesz a randipartnerem, mert nem is nagyon akartam eljönni, ma meg már úgy vagyok vele, hogy jobb, ha valaki nagyon normális, mivel nem hiszek, hogy az idegeim kibírtak volna egy arisztokratát a neveltetésével. Nem, normális legyen, ennyi, más kérésem vele szemben nem volt és nem hiszem, hogy lenne a közeljövőben. Bármi mást el tudok viselni. Ráadásul nem is jártam most rosszul. - Nem a származás, ami zavar konkrétan, hiszen a szülőket nem lehet megválasztani, ellenben az emberekkel való viszonyt nagyon könnyű. - jegyeztem meg kiegészítésnek, miközben próbáltam nem gondolni rá, hogy ez az egész nálam hatványozottan igaz, hiszen a legtöbben nem tudnák megmondani, hogy nem éppen egy tisztességes családból származom, ami azt illeti, egyáltalán semmilyen család sincs, amit képes lennék a magaménak mondani, de ez már csak részletkérdés. A lényeget szerintem Kuroda felfogta, és most jobb lesz lassan ugrani egyet a témát között, mert a feszélyező csendet nagyon nem szeretem. Ráadásul első randin eléggé zavaró tud lenni.
- Persze, és ha lehet kapásból használd a Misty-t, azt sokkal jobban szeretem... - néztem rá kedvesem, hiszen az a minimum, hogy én is megengedem neki, hogy tegezzen, ha már nem leszek hajlandó őt magázni. És ha már itt tartunk pár tökfejen kívül mindenki, aki ismer inkább a becenevemen szólít, hiszen azzal sokkal jobban kijövök, mint a valódival. Különben is, szerintem jobban is hangzik, nincs tőle olyan érzésem, mintha valami értekezleten lennék. Talán azért van, mert régen csak a feletteseim használták ezt a nevet? Lehet, nem tudom, de ma már nagyon megszoktam, hogy nem használok mást, és ezért szerintem elsőre nem is reagálnék, ha bárki csak úgy egyszerűen megkérdezne valamit, miközben Mistique-nek szólít. Akkor már inkább a Yurenai kapitányt használják, nem mintha attól kevésbé másznék a falra, de azért van különbség.
- Attól függ mit értesz kapcsolat alatt, mert számomra az nem az, amikor a barátokkal kicsit elmegyünk bulizni, és megölelem őket, vagy valami... - kezdtem el tapintatosan válaszolni a kérdésére, hiszen mindennek van határa, és ha már volt olyan kedves eljönni erre a randira, igazán megérdemli, hogy őszinte legyek vele. Nem mondom, hogy én vagyok az a nő, aki csak nőkkel van együtt szabadidejében, de nem is az vagyok, aki minden férfira rámászik és kikezd vele. Egy kis buli rendben, ölelés, esetleg puszi, de mást nem várok el tőlük és igazság szerint nem is akarom, hogy ők félreértsék a dolgot. - Ebben az esetben nyugodtan mondhatom, hogy nincs kapcsolatom. - ellenkezőben viszont jó sok lenne, és nem mindegyik normál morális keretek között. Elvégre például a hadnagyommal is jól kijövök, akinek meg köztudottan komoly barátnője van, ami azt illeti lassan pedig gyerek lesz abból a kapcsolatból. Szóval nem ugyanaz, hogy vele kicsit szórakozom, vagy egy olyannal, akiről tudom, hogy szívesen venné komolyabban a dolgokat, ha lenne rá esély.
- Elég sok mindent, nem tudok nyugton ülni, ha van más program is. Neked van valami konkrét időtöltésed? - kérdeztem, miközben láttam, hogy már messze nem vagyunk egyedül és a közelben van a kedves pincérnő is, hogy felvegye a rendelésünket. Egyenlőre még nem ért ide, így visszafordulok Kurodához és a beszélgetéshez, de egészen biztosan hamarosan kénytelenek leszünk megszakítani. Addig jobb, ha figyelek, semmi kedvem elölről kezdeni az egészet, ha elmegy...

//nem a legjobb, de nem akartam húzni már//
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te15900/30000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (15900/30000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 02, 2011 4:04 am

[color=white]Vakrandi


Tényleg elkellene mennem a fülészetre. Minden szava elért és meg is jegyeztem azokat, csak éppen nem értetem meg ezek alapján legalábbis erre tudok következtetni. Bár inkább a kötésem lehet az oka, sajnos néha a fülemre is rácsúszik, és így akadályozza meg azt, hogy mindent haljak. Az már nagyon nem is kell említenem hogy a pirulásom csak nem tűnt el eddig, és a tekintetemet is lesütöttem. Ha így haladok nagyon kellemetlen lesz a további este. Erőt kell vennem magamon és leküzdenem azt az emésztő lángot ami belülről éget el, és okozza az arcom vöröslését. Csak hát sajnos most nincs itt a szakém, ami ilyen esetekben a lángoltásért felelős.
- Azt biztosíthatom, hogy nem vagyok nagyképű alak. Ismertem valakit akinek sok oka lett volna arra, hogy többet gondoljon magáról, mint bárki más. De mégse tette, tőle is tanultam meg, hogy nincs senkinek se oka és joga arra, hogy mások felé helyezze magát. – chh, sokat beszéltem a fene vigye el.
A végén még többet fogom járatni a számat, és az lesz a következménye, hogy megunja és itt hagy. Akkor pedig magam maradok. De mióta érdekel az, hogy egyedül maradok? Eddig is jól megvoltam magam, erre most tessék. Azon kezdek idegeskedni, hogy nem lesz társaságom. Ez mind mások hibája, Tara, Takeo, Vera kapitány, eh, fenébe.
- Értem mire is gondol. Nekem is volt problémám a származásomból, jobban mondva másoknak volt. Az említet nemesek miatt, történtek dolgok…. – elharapom a mondat végét, és úgy az egészet, megint csak lesütöm a szememet. Majdnem előadtam, hogy amiért csak egy sima katona gyermeke voltam, és nem kékvérű megakartak ölni, és a feleségemet és a fiamat pedig meg is ölték. Azt hiszem ezt nem akarom elmondani senkinek, még nem. Talán egyszer lesz olyan valaki, akinél nem fog akkora fájdalmat okozni, ha feltépem ezeket a sebeket.
Ismét egy kicsit zavartan mozgatom az egy szememet, hamar hívhatom a becenevén. Belegondolva, nekem nincsen ilyenem. Szerencsére, elégedett vagyok ha Kojironak hívnak, esetleg Kurodának. De A Kojirot kedvelem inkább a becenevekért soha nem rajongtam. Az olyan mintha nem vennénk komolyan a másikat.
Feltettem egy igen fontos kérdést miközben elraktam a tőle kapott ajándékot a kendőbe, ami eddig a szememet takarta. Talán ostobaság volt, mert most végig hunyorítanom kell. Valaki még azt hiheti hogy takargatni valóm van, vagy valami rosszra készülök. Lehet kapok is a nyakamba valami önjelölt hőst, aki megakarja akadályozni, hogy gonosz hunyorgásommal lecsapjak Mistyre. Megkaptam a kért választ, és valamiért örültem is annak amit mondott. Ezért is mosolyodtam el végre, azt hiszem a mai nap elsőnek.

- Pontosan erre gondoltam. – bólogattam serényen. – Elnézést hogy ezt mondom Misty, de örülök ennek, érdekes lenne, ha úgy jöttünk volna el, hogy van valakink. Csak a baj lett volna belőle. Jelenleg nekem sincs kapcsolatom, az igazság, hogy a Zanpaktoum győzött meg arról, hogy jöjjek el. – halkan elnevetem magamat, de hamar abba is hagyom. Na igen, jöttek volna a féltékeny személyek ha Én és Misty a tudtukon kívül jöttünk volna randira, és a végén a berendezés is repült volna. S belegondolva hogy egy kapitánnyal van randevúm, abból kell kiindulnom, hogy neki is kapitány lehet az udvarlója. Eh, akkor aztán harc lenne a javából. Közeledik a pincérnő, de talán nekem is lesz elég időm elmondani azt a rengeteg dolgot amit a szabad időmben csinálok.
- Nekem? Hm, ha van időm akkor általában pipázok és közben szakét iszok, és természetesen simogatom a macskámat. – rajta, mond csak el, macskád van, egy férfi akinek macskája van, már csak az lenne égőbb ha az anyámmal élnék együtt.Összeszedem a bátorságomat, mert kérdezni kell. – Mióta vagy kapitány, és öhm… Misty, szereted az ilyen helyeket? Mármint ha nem tetszik elmehetünk máshova is. Ahova csak szeretnéd.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te19800/30000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (19800/30000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 07, 2011 11:15 am

Vakrandi

Úgy tűnik több van ebben a fiúban, mint elsőre kinéztem volna. Rendben, nyilván kicsit zavarja, hogy kapitány vagyok és nem egyszerű tiszt, de ezt eléggé próbálja leplezni, ráadásul pedig közben remekül szót ért velem és képes elég érdekes témákat felhozni. Remek, azt hiszem, mégis nagyon megérte eljönni erre a randira, keresve sem tudnék most jobb társat találni beszélgetésre, mint olyat, aki kb. még követni is tudja az őrült gondolatmeneteimet. Eleve nem vagyok az a könnyen megismerhető, megérthető alkat, az pedig nem sokat segít benne, ha valami nagyon fiatallal hoznak össze, hiszen az ilyeneknek még kevesebb a tapasztalatuk abban, hogy a hozzám hasonló keményfejű nőket hogyan is kezeljék most akkor. Kojiro úgy ránézésre sem éppen a legfiatalabb, és ennek most őszintén örülök. Nagy eséllyel még ő sem ér utol, ami a kort illeti, de ha már elmúlt száz éves, akkor ismeri azt a világot, ahol én felnőttem, hiszen csak nemrégiben, a hirtelen fejlődéssel, amit a civilizációban értékelnek, kezdték el egyenlő félként kezelni a nőket. Így talán, ebben a világban felnőve nem olyan könnyű megérteni, hogy pontosan miért is számítottam én mindig is radikálisnak, vagy éppen kiismerhetetlennel, csak azért, mert büszke voltam arra, ha én valamit magam értem el, és teszem azt nem valamelyik kedves férfi rokonom intézte el nekem. Megjegyzem ezek olyan ritkák voltak, mint a fehér holló, konkrétan az egyetlen, akiről tudom, hogy ez volt, az az apám, és ő sem éppen a jaj de jól ismerem fajta. Na, mindegy, erről ennyit, már régen megszoktam, hogy a saját ügyeimet egymagam intézem, ellenkező esetben most nagyon is komoly bajban lennék a randi miatt. De egyenlőre semmi bajom, ha meg véletlenül kezdenek a dolgok rosszra fordulni, akkor még mindig van esélyem a saját felelősségemre eltűnni innen. Bár, most nem éppen úgy áll, hogy megteszem, eléggé kellemes érzés, hogy itt lehetek és kicsit kötetlenül tudok valakivel beszélgetni. Ha nem is jövök esetleg vele össze, mert erre elég kicsi az esély, akkor is biztos vagyok benne, hogy egy beszélőviszonyt meghagyok, mivel kezd egyre inkább szimpatikus lenni nekem.
- Bölcs ember lehetett, manapság kevés ilyen van... - jegyeztem meg elgondolkodva, hiszen igaz, hogy sokan nem éppen a legkedvesebbek, de van az ellenkezője is, amikor az ember képes elismerni vele egyenrangúnak mindenkit, akivel együtt harcol, és tiszteli annyira, hogy nem nézi le. Bárki is volt, akiről beszélt, nagyon tisztelhette, és valószínűleg már meghalt, hiszen elég sok fájdalom és szomorúság tükröződik a hangjában, aminek nem kellene ott lennie, ha még mindig felnézne erre a férfire és rendszeresen értekezne vele. És hogy honnan veszem, hogy férfi volt? Nevezzük női megérzésnek, olyan, mint amikor biztos vagy benne, hogy mit fog valaki mondani. Barátsággal beszél róla, és nem szeretettel, ami azt jelenti, hogy ismerte, de nem vonzódott hozzá, vagyis nagy eséllyel egy férfi volt. Inkább nem kérdezek rá, ha akar, mesél róla, ha meg nem, akkor fájdalmas emlék, amit nem akarok feleleveníteni. Nem éppen a legjobb helyzet ez ahhoz, hogy gyógyuló sebbe tenyereljen az ember.
- Ha másba nem, a nemesek a származásba csakazértis belekötnek - fejeztem ki együttérzésemet, hiszen nekem is jószerével magánháborút kellett vívnom a saját osztagomban, hogy rá tudjam venni az embereket, emésszék már meg, egy olyan lány lesz a vezetőjük, aki nem tud felmutatni kilométeres családfát, sőt, ami azt illeti, egyetlen egy apát csak, azon kívül pedig nagyjából annyi köze van a nemesekhez, mint másnak a cseresznyefához. Hát igen, ha már rátermettség meg népszerűség alapján nem tudtak kiaknázni, így próbálták. Szomorú, hogy ennyire nem ismernek, én ehhez képest nagyon is vasból vagyok. És nem is szándékozom egyhamar távozni, addig még van egy kis idő hátra.
- Nos, akkor meg kell neki köszönnöm. És tartozom egy vallomással is. Nekem ma szóltak, hogy randim van, és csak a másik iránti tiszteletből indultam el... de nem bántam meg... - tettem hozzá mosolyogva, hiszen mindennek van oka, és úgy tűnik, valami most nagyon azt akarta, hogy én találkozzak Kojiroval és megismerkedjünk. Nem tudom kinek vagy minek volt ilyen jó ötlete, de csak gratulálni tudok, persze közvetlenül azután, hogy végez a szokásos büntetéssel, amiért a munkája helyett az én magánéletemben vájkál. Megérdemelné, hogy ráuszítsam egy hétnyi papírmunkámat, na abba lazán belegebedne a legtöbb ilyen alkat. Különben is, nem minden a jó eredmény, attól, hogy tetszik a fiú, még nem kell megúsznia, hogy hülyének néz. Köszönöm szépen!
- Nem, nincs semmi bajom az ilyen helyekkel, nagyon kellemesek, megnyugtató a légkör... - jegyeztem meg elgondolkodva, miközben remélem, hogy nem lesz feltűnő, mennyire meglepett, hogy nem én vagyok az egyetlen a környéken, aki imádja a macskáját. Oké, nekem nem éppen tisztességes méretű a cicám, de attól még olyan, mintha olyan nagyon kicsike lenne, és imádom kényeztetni is. Nem hittem volna, hogy van olyan férfi, aki képes kibírni, hogy én egyszerűen imádom ezt a kis morcoskát, de talán mégsem tévedtem akkorát. Legalábbis majd kiderül, ha elmondom, hogy az én cicám egy "leheletnyit" nagyobb, mint ez a tipikus házi macska méret, még akkor is, ha a kis kandúr alaposan fel van hizlalva. - Egyébként nagyjából egy éve vagyok kapitány, de előtti hadnagy voltam, így nem volt nehéz beilleszkedni. Bár eleinte nekem is csak a macskám volt a társam... - tettem hozzá mosolyogva, hiszen akkoriban a kapitányon kívül ő volt az egyetlen lény, aki nem nézett rám furcsán, amiért merészeltem megjelenni rangjelzés nélkül valahol. Na, ezt a szokásomat azóta sem hagytam el, de a legtöbben már voltak olyan kedvesek és megszokták, hogy egyéni gondolkodásom van ezt illetően.

//bocsi, de már nem akartam húzni Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te15900/30000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (15900/30000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptySzer. Júl. 20, 2011 9:23 am

Vakrandi

- Bölcs és egy taktikai zseni volt. Manapság tényleg nem sok van, de a neve még mindig fent van. Oda Nobunaga, régen alatta szolgáltam. Pontosabban, gyerekként ismerkedtünk meg, és kötöttünk barátságot. Egészen a halálomig szolgáltam és védtem, persze természetesen főleg a barátjának tartottam magamat.
S ismét csak elhallgatok, megint sokat beszéltem. Ez lesz egyszer a vesztem, felesleges szavak tömkelege, amik elhagyják az ajkamat. Ostoba és lényegtelen masszává állnak össze, mondatokká. Ez nem jellemző rám. Hm, azt hiszem, kezdődik, azt, amit úgy neveznek, hogy változás. Remek, 477-év után most kezdek el pubertálni? Csak azt tudom remélni, hogy pattanásaim nem fognak nőni, mert akkor elég sok krém kell majd az arcomra. Inkább elűzőm ezeket a gondolatokat és helyette visszatérek a valóságba. Ami azt jelenti számomra, hogy egy igazán kellemes külsejű, dekoratív megjelenésű hölggyel fogok elfogyasztani egy kellemes vacsorát. S majd csak remélem, hogy nem fog távoltartási végzést kérni Ellenem. Bár nem hiszem, nem állnék az ablaka alatt és énekelnék valami nyálas és ostoba dalocskát, vagy nézném át a leveleit. Tehát erre nem is lesz szükség. Inkább csak amolyan kedvesen mosolyogva nézek rá, és az egyik szemébe, mivel a birtokomban egy van. Az pedig nem hiszem, hogy jól mutatna, ha felváltva mozgatnám a szememet, hol ide, hol oda nézve.
- Régen tényleg ilyenek voltak. A legtöbb Daimyo ténylegesen ilyen volt. A rang és a hatalom volt a lényeges és hogy elérjék a Sóguni címet. Nem számít, hogy mennyi vért ontanak és árvát hagynak hátra…. – sajnos kicsit elragadott a hév és a harag is kihallatszott a hangomból. – Elnézést kérek a kirohanásomért.
Zavaromban lesütöm a tekintetemet, kellemetlenül érzem magamat, amiért mások előtt hangot adtam a komolyabb érzéseimnek. Ez az egész helyzet idegen, társaság, vacsora, és beszélgetés, nem beszélve a kavargó emlékekről és érzelmekről. Lassan már az kezd járni a fejemben, hogy felpattanok, és inkább addig tűnők el, míg nem fogom Mistiquet is kellemetlen helyzetbe hozni. De a szavai miatt mégis csak ismét felemelem a tekintetemet és ismét a szemébe nézek, enyhe pírral az arcomon.
- Ööö, majd… át…átadom Neki, és kösz…kösz…köszönöm. – fenne ebbe a dadogásba, minek jött most elő? Hm, talán mert olyan bókot kaptam, amit nagyjából 400 éve. – Örülök… ho..hogy ezt mo…mondtad. Én... is él...élve...élvezem a társ..társaságodat.
A jobbomat leteszem a lábamra és belecsípek, remélve hogy ez majd szépen elmulasztja a dadogást. Vagy legalábbis magamhoz térít, mert lehet, csak álmodom ezt az egészet. Bár akkor igencsak kusza álmaim vannak. Kis megnyugvást ad, hogy nem szeretne elmenni innen, hiszen lassan megérkezik a pincér/rendelés is.
- Olyan… családias. Azt hiszem ez a megfelelő kifejezés. Habár elég régóta most vagyok ilyen helyen elsőnek. De eddig elég pozitívan csalódtam benne. Már csak az ételre vagyok kíváncsi. Te ezzel hogy vagy? Mik a kedvenceid, szeretsz főzni, vagy inkább eljársz enni…?
Elharapom a mondat végét, vagyis az ajkamba harapok inkább. Sok kérdés, sok kérdés, a végén azt hiszi, hogy… francba nem jut eszembe a szó…. nyomulós, igen ez az. A végén azt gondolja rólam, hogy nyomulok rá. Megint jön egy csípés a lábamba, remélve, hogy nem csak a dadogást szünteti meg, hanem a mostani illetlen viselkedésemet is. Inkább továbbra is figyelmesen hallgatom a szavait, a macska említésére egy apró kis mosoly jelen meg az ajkam sarkában. Ez egy közös pont.
- Gratulálok akkor utólag is a kínevezéshez. Ha szabad tudnom milyen macskád van? Mi a neve és a fajtája? Hátha tudsz adni valami ötletet, mert az Én macskámnak még mindig nincs neve. Nem találtam ki semmi jót. Egyedül a fiamnak tudtam nevet adni…..-
Francba, ezt nem hiszem hogy kellet volna. Elhallgatok és inkább az abroszt kezdem nézni, mintha valami nagyon érdekes mintát látnék rajta. Amire általában csak részegen van példa.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te19800/30000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (19800/30000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 4:15 am

Vakrandi


Na, oké, most álljunk meg egy pillanatra. Addig rendben vannak a dolgok, hogy Kuroda ismert valakit, aki nagyon bölcs és taktikus volt, valamint a példaképe, de amikor a nevet kimondta, nekem a szemem is elkerekedett. Oda Nobunaga? Ez valami vicc akar lenne? Már bocsánat, de nem hittem volna, hogy ilyen jó ismeretségei voltak. Furcsa, erről a férfiról még én is hallottam, sőt, azt hiszem láttam is egyszer vagy kétszer, persze csak úgy, hogy ő nem vett észre engem, hiszem akkoriban már egy ideje nem emberként, hanem szellemként éltem. De azt tudom, hogy hatalmas ereje volt és nagyon eszes férfiként ismerték, hiszen még a saját klánom sem tudott rajta kifogni, pedig talán ő volt az egyik, akinek a kiiktatására a legtöbb felkérést kapták meg. De, ha ő ismerte Odát személyesen, akkor egészen biztos vagyok benne, hogy ő sem az a nagyon fiatal fajta. Pontosabban jóval idősebb lehet, mint a legtöbben errefelé, még a legóvatosabb számolásom szerint is elmúlt egészen biztosan 400 éves. Nem tudom pontosan mikor élt a kedves barátja, de ha jól emlékszem, valamikor az 1500-as évek közepén volt az ő létezése, vagyis ha azt veszem, hogy kinézet és tipp alapján rossz esetben is úgy 30-as lehet, akkor a kora már kicsit több, mint az enyém fele, és ezzel sikeresen rekordot is döntött szinte az itt élők között, hiszen ahogy én tudom, általában itt az idős shinigaminak már kezd az számítani, aki elérte a 200-at. Bár ez a kinézettől is függ, ismerek én olyan koros nőszemélyt is, aki már alig 300 évesen egy ráncos banya volt, igaz ő általában nem is húsz éves korában halt meg, hanem sokkal később. Mindenesetre el kell akkor is ismernem, hogy Kojiro nagyon jól tartja magát és ideje lesz a matek órámat is felfüggesztenem, különben a végén sikerül teljesen elfelejtenem, hogy illene válaszolnom is a kérdésére még ebben az évszázadban, lehetőleg azelőtt, hogy elmenekül, mert a kapitány kisasszony hirtelen némasági rohamot kapott. Szerencsére úgy tűnik nem vette észre, mert kicsit folytatta még a beszédet, az én legnagyobb megkönnyebbülésemre, hiszen ezzel alaposan meglepett és még mindig keresem a szavakat az illő válaszhoz. De közben a szövege is magával ragadott, éreztem benne a bosszúszomjat, fogadni mertem volna, hogy ő pontosan elszenvedte azokat, amelyeket eddig említett és ezért olyan, amilyen. De erre nem fogok rákérdezni, mondjuk úgy diplomácia, első randin nem szokás beletenyerelni más mély érzelmeibe.
- Semmi probléma, én sem ebben az évszázadban születtem, pontosan tudom miről beszélsz. Még emlékszem a sógunátusra, habár nőként nem nagyon volt jogom bármiről is tudomást szerezni. - de persze akkoriban már szellem voltam, így nem volt olyan nehéz kiderítenem, amit akartam, hiszen senki nem látott, én pedig azt hallottam meg, amit akartam, nem azt, amit úgy gondolták, hogy kell hallani. Kimaradtam abból a korszakból, amikor úgy gondolták, a tudatlanság segít, és így pontosan tudtam ki és miért kérte a klánomat, hogy segítsen neki, márpedig azok a kérések nem voltak kegyesek. - Sőt, Oda Nobunaga neve is ismerősen cseng. A klánom sokáig büszke volt rá, hogy nem tudta bevenni a területeinket, habár, ha jól emlékszem a történetek szerint halálig háromszor próbálta meg... - azt nem mondom, hogy a valóságban is ennyiszer voltak próbálkozásai, mivel sokszor hosszabb ideig is a közelünkben voltak és többször támadtak, csak egyszerűen később a hónapokig húzódó támadás-visszavonulás részeket a történetírás egy-egy esetként írta le, ami nem volt túl soknak tekinthető akkoriban. Főleg Nobunaga történetét ismerve, hiszen ő egész életében háborúzott és hódította meg a területeket, így nem olyan volt, akit egy kudarc le tudott lombozni és visszavonulásra késztetni. Csakhogy az sem tett jót a szerencséjének, hogy a kedves család akkoriban hozzá hasonlóan mindig a legmodernebb fegyvereket kereste, aminek köszönhetően véres csaták egész sora vette kezdetét azért a kis birtokért, ami mindig is a mi tulajdonukba tartozott.
- Én párszor már jártam itt és elmondhatom, hogy a konyhájukkal nincs baj. De az én művészetemet ott inkább ne akard megtapasztalni, tudod, nem vagyok valami ügyes. Szégyen, nem szégyen, a hadnagyom, aki férfi, jobban elboldogul ott, mint én... - vallottam be apró mosollyal, hogy ha egy esély van rá, akkor én a főzés elől nagyon hamar el tudok menekülni. Egyszerűen nincs energiám a manapság olyan divatos kézzel készült ételekhez, mert egyik oldalról nagyon is fárasztó elkészíteni őket, másikról pedig tudom magamról, hogy hajlamos vagyok a recept pár részét egyszerűen átugorni, amikor arról van szó, hogy mit kell csinálni az alapanyagokkal. Így az eredmény általában nagyon is súrolja a tragikusság határát, ezért legtöbbször egyenesen a kukában landol. Egyébként sem gyakorlom túl sokat, fél évente egyszer ha sikerül rá kedvet kapnom, az már nagyon gyakorinak számít nálam, hiszen a tehetségem erősen hibádzik azon a téren. Egyébként konyhám van, de általában a közelébe csak akkor megyek, amikor valamilyen teát készítek vagy kávét, esetleg a kapott sütiket akarom kirakni tálra. Na, igen, az az egy szerencsém van, hogy pár ismerősöm egyszerűen imád sütni és mivel tudják, hogy nagyon szerencsétlen tudok lenne, ha bármit a melegítésnél tovább kell készíteni, szépen fogják magukat és beállítanak egy csomaggal, amit nagyon tudok szeretni. - Különben viszont nagy szerencsém van, az egyik legjobb barátnőm imád sütiket és kekszeket készíteni, mindig megjelenik nálam egy adaggal... - ami persze olyankor, frissen egy nap alatt el is tud fogyni, főleg ha az irodába is beviszem. Nem tudom milyen orra van a tiszteknek, de ezt az egyet kiszagolják, és jelentkeznek néha, hogy szórakoztatnak kicsit munka alatt, ha közben egy kicsit körbe kóstolgathatják a mindenféle változatokat. A legtöbb általában egész jó is szokott lenni, talán attól akadtak ki utoljára, amikor megpróbálkoztunk egy sütőtökös édességgel, azt a legtöbben egyszerűen túl extrémnek ítélték meg. Hát, szívük joga, nekem sem volt éppen a kedvencem, de egyesek örömmel vittek belőle extra adagot, főleg a szélesebb skálán mozgó ízléssel megáldottak.
- Nos, mondjuk úgy, nem szokásos macskám van. Karakál fajtára, én Ciarának hívom, az meg más kérdés, hogy csak a vacsora szóra hallgat. - válaszoltam kapásból, próbálva észre sem venni a hirtelen hangulatváltozást és a hirtelen megdermedt levegőt. Kojiro szemmel láthatóan csak véletlenül említette, hogy volt egy fia, én meg igazán nem akartam a témába beleakaszkodni, így inkább próbáltam a helyzetet oldani, mintha nem is tudnék róla, hogy az utolsó, elejtett megjegyzés mennyit nyom a latba. Nem szokásom csak így váltani a témák között, de szerintem itt szükség lesz rá, akkor pedig igazán nem ártana meg, ha ennyire kényeset sikerült érinteni. Mielőtt azonban tovább folytathatnánk a beszélgetést megjelenik az asztal mellett egy pincér és nagy megkönnyebbülésemre valamilyen tányérokat egyensúlyoz a kezében.
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te15900/30000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (15900/30000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 5:50 am

- Igen, ez ismerős. A nőket tényleg csak nemrég kezdték egyenjogúként kezelni. Aminek nem látom sok értelmét, mármint annak, hogy nem fogadták el őket eddig is egyenlő félnek. Bár, mindig is úgy tekintettem a nőkre, mint egy társra. Hiszen a gyermekáldásnak a nehezét is ők végzik. Vagy nem?- s most jött egy kis pirulás ideje, hiszen majdnem olyan témára tereltem a beszélgetést, ami nem illik az evéshez. Nem a gyerekekre gondoltam itt, hanem hogy következtetni lehet arra, ahogyan „készül” egy kisbaba. Első randevún nem ildomos felhozni a nemi kapcsolat témáját, mert ezt célzásnak is veheti, akkor pedig szépen felsültem. De szerencsére sikerül terelnie a gondolataimat. Mégpedig azzal, hogy megemlíti Nobunaga nevét. Érdeklődés csillan az egy szememben. Ezt a témát szeretném vele kibeszélni, remélem nem fogja majd tolakodásnak venni.
- Érdekes, meg tudnád mondani hogy mikor tájt történt ez meg, és melyik területekről volt szó? Lehetséges, hogy jelen voltam Én is akkor. Kitudja, lehet egy rokonoddal is szembenéztem a csatatéren. – habár ez nem biztos, legalábbis sajnos nem tudom hova tenni Mistique klánjának a birtokát. Nem jut eszembe egy olyan terület se, amiért többször is megindultunk. Ez mit jelenthet? Elért az öregedés engem is? Az első jelek? Rossz memória, ősz hajszálak, prosztata gondok, rossz memória. Vagy erre már gondoltam az előbb? Hajaj, ez tényleg kezd rossz lenni, azt hiszem, fel kell keresnem a 4. osztagot, és kivizsgáltatni magamat. Remélem nem látszik rajtam, hogy jelenleg igen érdekes gondolatok kavarognak a fejemben. Mert ha igen, akkor nem festhetek valami jól. Az is érdekes, hogy miért vagyok ilyen? Miért járnak ezek a dolgok a fejemben? Ha jól ismerem magamat, és szerintem volt időm megismerni szerény személyemet. Akkor azt kell mondanom, hogy valami, vagy valaki behatása mait kezdek változni. Hm, azt hiszem pár új kapcsolatot meg kell majd szakítanom, de természetesen ez még nem biztos, elsőnek eldöntöm, hogy a kedves vacsora partneremmel hova is haladunk a mai éjszaka. Egy kellemes vacsora, barátság, vagy talán valami más? Ez a szép abban, hogy nem látunk a jövőbe, érhetnek meglepetések. Mit most, mert valamiért arra gondoltam, hogy Mistique tud főzni. Hm, erről ennyit.
- Az jó, szégyen ezt mondani, de sajnos kényes vagyok a gyomromra. Pedig míg éltem nem nagyon volt miből válogatnom. Megesett, hogy a hátasainkat ettük meg. Ez az átka ennek a helynek, a jó ételek elkényeztetnek. De azért néha szoktam magamnak csinálni valamit, nem vagyok nagy szakács, de pár ételt eltudok készíteni. Főleg ha tojás van benne. Az pedig nem szégyen, egyes férfiak nőiesek, míg a nők férfiasak, és persze egyenjogúság van, tehát csinálhatjuk azt is, amit a nők csináltak. Ez lehet a főzés, vagy a takarítás. – itt én is megengedtem magamnak egy kis mosolyt. Mert elképzeltem a helyzetet, ahogyan egy férfi kötényben és hajhálóval a fején dolgozik. Igazán érdekes. Talán mégse megy annyira könnyen elfogadni ezt az egyenlő fél dolgot.
- Kész szerencse egy ilyen barát. – ehhez nagyon nem tudok mit hozzáfűzni, mivel barátok terén mínuszban vagyok. Pontosabban nincs egy se, talán csak amolyan…. haver, vagy minek is nevezik. De ő elég ritkán ad süteményt, ha ad is, attól jó kedvem lesz, kíváncsi vagyok mit is süt bele. Bár pár tippem van, mivel a csomagjainak a nagy részét Én vizsgálom és adom át. Haj, mikre rá nem vesznek?
Sajnálatosan elszóltam magamat a fiammal kapcsolatban, de egy nagyon hálás mosolyt küldtem Mistique felé, amiért nem firtatja a témát, és inkább folytatjuk a macskákról az izgalmas beszélgetést.

- Ha jól tudom, az enyém csak egy egyszerű házimacska, és nem eszik meg mást csak a konzervet. Nehéz vele néha bánni, de azért tud kárpótolni. Talán egyszer majd megmutatod a tiédet. Persze csak akkor ha nem akadály? – végül megérkeztek az ételek is, remek, finom tojás, imádom a tojást, mindegy hogyan, a lényeg hogy tojás. A pincér távozásakor pedig ismét csak ránézek gyönyörű partneremre.
- Jó étvágyat kívánok neked. És ha szeretnéd a vacsora után sétálhatnunk egyet. Természetesen csak ha nincs ellenedre. –sajnálatos, de a merevségemet még mindig nem sikerült teljesen levetkőznöm, ez igazán kellemetlen. Nem hiszem hogy így majd jó benyomást keltek a személyem irányába. De ez is mióta érdekel? Ha nem néznének hülyének, akkor most vakarnám a tarkómat kínomban.




Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te19800/30000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (19800/30000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptyVas. Júl. 31, 2011 5:32 am

Vakrandi


Azt hiszem lassan kezd a véleményem drasztikus változásokon átesni Kurodát illetően, hiszen nem néztem volna ki belőle, hogy az a tipikus nem mai nemes létére még képes elfogadni azt, hogy a nőket is egyenjogúaknak kell tekinteni és ugyanolyan szabályokat kell rájuk érvényesíteni, mint a férfiakra. Furcsa, a vele egykorú tagjai az osztagomnak még mindig keseregnek, hogy mégis milyen jogon vezetem én a nemesi családok által támogatott és tiszteletre méltó 6. osztagot, de igazság szerint ezen már egy ideje annyira magamat nem tudom felhúzni. A legfontosabb, amit már megtanultam, hogy itt nincsenek olyanok, akik képesek lennének a nemtetszésüket fegyveres erővel is kamatoztatni ellenem, aminek hála mást nem tudnak, csak keresztbe tenni kis dolgokban, azokat meg lazán figyelmen kívül tudom hagyni akkor is, amikor éppen idegesebb vagyok a kelleténél. Az egyetlen, ami komolyabban zavarni tudott, az a lejárató hadjárat volt ellenem, amikor komolyan elhitték, hogy csak azért képesek lesznek felülbírálni az első osztag kapitányának a döntését, mert ahogy már mondták, nem vagyok elég rátermett nőként, hogy vezessem őket. Hát ezen már lassan a vakbelemnek is nevetni kellett, tekintve, hogy hány gyönyörű órán át végezhettem a kapitányi teendőket is a hadnagyiak mellett, mikor a kedves kis feletteseim még Houdini-t is felülmúlva tűntek ez az éterben. Nem volt kellemes, nem is szerettem, hogy úgy kell tennem, amikor valaki érdeklődött, mintha minden a legnagyobb rendben lett volna, de határozottan rávett az az időszak, hogy tudjam, mikor érdemes felvenni a kesztyűt és mikor kell csak úgy tennem, mintha nem érdekelne a dolog ahhoz, hogy szépen elhallgassanak a kedélyek meg minden más is.
- Szép megfogalmazás, és van benne igazság, de nem igazán tudok hozzászólni, hiszen nem volt még benne részem... - fogalmaztam meg a lehető legdiplomatikusabban a dolgot, mindenféle sejtelmes arckifejezés, nyelvbotlás és egyéb nélkül, ami képes lett volna elárulni, hogy én messze nem vagyok a felszín alatt ennyire tisztában a dolgokkal. Ott a két véglet, ami engem jellemez, hiszen az egyik oldalról még mindig bízom benne, hogy igaza volt Yurenak, és nem kell komolyan aggódnom amiatt, hogy esetleg egy gyermek örökli a nem teljesen ép génjeimet, másik felől viszont az anyai ösztönök nem olyan dolgok, amelyeket csak úgy egyszerűen el tudnék magamban nyomni valami miatt. Talán ennek is köszönhető, hogy bár még határozottan nincs gyerekem, volt már olyan gyermek tiszt, akit majdnem a sajátomnak is tekintettem és anyaként próbáltam róla gondoskodni. Nem is tudom, talán ezt a témát még magamban is tisztáznom kellene, hiszen tele vagyok kétségekkel azt illetően, hogy mennyire is gondolom komolyan a dolgokat, és eddig nem nagyon gondolkodtam rajta, nem tartottam fontosnak. Furcsa, most a kérdések miatt azonban magamban is kénytelen leszek kicsit rendet tenni, hiszen ha ennyire képes vagyok megzavarodni, akkor messze nem tiszta minden annyira, mint amilyennek tűnik. És csak remélhetem, hogy Kojiro ezt még nem fedezte fel, és ejti gyorsan a témát, mielőtt jobban belebonyolódok én is, meg ő is.
- Nem mondom, jó kérdés... átszámolva azt hiszem az 1570-es évek végén volt, és ez a terület ma egy fensíkos rész Nagoya és a Fuji hegy között... - na, igen, nem mondom, hogy könnyű terep, az a hegyvidék jó pár helyen még ma is járhatatlan, akkoriban pedig valóságos halálcsapda volt. Ha az ember rossz ösvényt választott, akkor aztán mehetett kilométereken át a kanyargós utakon, várva, hogy végre elérjen egy nagyobb teret, ahonnan meg is tudja határozni merre jár. Csak a gyengesége a dolognak az volt, hogy hiába látta meg a helyet, onnan rájött, hogy nem erre az útra akart letérni, vissza pedig a terep elég keménynek bizonyult, hogy a pár órás sétából pár napos meneküléssé fajuljon. Nem hiába volt jókora embervesztesége mindenkinek, aki próbálkozott a faluk és a környék bevételével, a védőfal és a vár magában megállította a legtöbb támadást, a folyóról és a nyáron is eléggé jégveremre emlékeztető utakról nem is beszélve, amelyek körül rablóbandák tanyáztak, remélve, hogy egyszer végre elfogadják őket. Bár nem vagyok büszke a családom tetteire, azt el kell ismernem, hogy stratégák közül nagyok sok jó volt közöttük, akik tudták, hogyan is kell szerintük jól építkezni...
- Nem tudom, én konkrétan bevallom mindenkinek, hogy amíg a konyhában konkrétan főzni nem kell, megcsinálok bármit, de amikor már fűszerezésről és különböző sütési technikákról van szó, nagyon is el vagyok veszve. - jobb, ha nem tudja, hány szakácskönyv járta már meg velem, amikor véletlenül felgyújtottam, lelocsoltam a készülő remekművel, vagy egyszerűen a zöldség héjával együtt a kukába juttattam rövid úton. Nem tehetek róla, ha a konyháról van szó, én született szerencsétlenség vagyok, ezért kellenek a mentőövek tehetséges barátok személyében, hiszen nélkülük eléggé egy béna lennék. Igazság szerint már annyira meg is szoktam, hogy ehhez nincs tehetségem, hogy egyszerűen képes vagyok eltűrni szó nélkül, ha egy férfi jobb nálam, sőt, szíves örömest adom is át neki a stafétát még időben.
- Rendben, nyugodtan megnézheted a macskámat, szerintem nem egy nagy szám, de azért mellettem megtanulta, hogy azt egye meg, amit kap, mert a végén még rosszabbul jár... - kellett neki egyszer is fanyalogni amiatt, hogy én voltam olyan kedves és nem a kedvenc tápjából adtam vacsorára, rögtön megfenyegettem, hogy vagy ezt tünteti el, vagy megy egerészni, a harmadik esély, hogy én főzök, de azt elég volt csak pillantás szintjén emlegetnem ahhoz, hogy a lehető legjobb színészi képességeit bevetve egyszerűen fogja magát és neki lásson a cicakajának. Nem tudom honnan szedte a cica a válogatósságát, de nagyon hamar el is hagyta, hála annak, hogy mást nem kapott kajálni, ráadásul amit nem tüntetett el, azt ezer örömmel megtette az egyik tiszt házi macskája, aki rendszeresen belógott a nyitott ablakon pár falatért. Nem akarom tudni az a macska min élt, ha ezt ilyen örömmel tüntette el, de nyilván hozzám hasonló konyhatündér gazdival dicsekedhetett, aki ráadásul kicsit szétszórt is, és néha elfelejti megetetni...
- Jó étvágyat neked is! És szívesen sétálnék még egyet, gyönyörű az idő és nem úgy néz ki, mintha esni készülne... - jegyeztem meg kellemesen, hiszen egészen biztos voltam benne, hogy ma este nem fog zuhogni semmi. Talán ezért vettem fel egy ilyen lezserebb kimonót, amiről el sem tudom képzelni, hogyan is nézne ki, ha el találna ázni. Meg persze hogy mi mindent mutatna, abba inkább nem is gondolok bele. Örülök, ha megmenekülök. Egyébként is, ha már itt van előttem az étel, akkor inkább ennem kéne, mert a végén kihűl, és ez a zöldséges hús hidegen már nehezen fogyasztható, ami azt illeti...
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te15900/30000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (15900/30000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptyHétf. Aug. 08, 2011 3:40 am

Vakrandi

- Öhm, értem….. egyszer majd biztosan lesz. Mármint nem hiszem, hogy egy olyan szép nőnek mint Te, akarom mondani csinos, vagyis…hagyjuk. – megint sikerült magamat kellemetlen helyzetbe hozni, és hogy kerüljem azt, hogy láthassák a szememben a szégyent, inkább lesütöttem a tekintetemet és megvártam azt a kis időt míg elmúlik a szégyenérzet. Ami nálam leginkább olyan tíz perc. Bár az is kellemetlen, hogy ennyi ideig a padlót nézzem, ezért inkább arra a döntésre jutottam, hogy lesz ami lesz. Felemelem a fejemet és ismét Mistique szemébe nézek. Remélem annyira nem látszik rajtam az, hogy kavarog bennem a szégyen. Az arcomon nem hiszem, hiszen azon a megszokott közöny van… részben, más részben inkább az öröm. Hm, érdekes lehet, a közöny és az öröm keveredése. Szerencsére viszont a téma kellemesebb dologra terelődőt. Majdnem kellemesebbre, mivel az évszám sajnálatosan számomra nem a legmegfelelőbb.
- Hm, kellemetlen, de akkor már nem voltam az élők közt, tehát nem volt lehetőségem a klánod ellen harcokba bocsátkozni. Habár ezt most nem tudom eldönteni, hogy jó vagy rossz? – mivel vele vagyok randevún, így lehet nem nyújtana jó benyomást az, ha sajnálnám azt a tényt, hogy nem öltem meg a rokonait. Ellenben lehet az se tetszik neki, hogy nem sajnálom azt, hogy kimaradtam a harcból, lehet ezért gyengének gondolna. S azt hiszem ténylegesen a lábamba kell állítani egy villát, mert megint kezdek bolondságokat gondolni. Főleg mikor az, hogy mikor is érdekelt az, mit gondolnak rólam? Hm, mindegy is ez most, koncentráljunk inkább továbbra is a mai estére.
- Hm, értem, nos, nem nehéz annyira a főzés, bár ez mindig attól függ, hogy mit akarunk elkészíteni. Természetesen minél idő igényesebb annál bonyolultabb lehet az étel elkészítése, legalábbis általában így van. Elnézést amiért majdnem gasztronómiai előadást tartottam, nem fog előfordulni még egyszer. – ismét csak hibát követtem el, legalábbis szerintem azt csináltam. Lehetséges, hogy mivel már tudja, hogy van egy macskám, és hogy még egy kicsit értek a főzéshez is, ez nagyjából az örök vesztes jellemvonások egyike, megeshet, hogy az est végére annak fog tartani? Belegondolva ez annyira nem is annyira hazugság.
- Igazán örülök neki, hogy megengeded, köszönöm. S igazán szerencsés is, hogy meg tudtad tanítani, hogy azt egye amit adtál neki. Sajnos nem tudom a sajátomat rendesen idomítani. Talán adhatnál pár tanácsot is. Megtennéd? – nem is annyira rossz ötlet ez, így legalább ha meg tudom nevelni a macskámat nevet is fogok majd tudni adni Neki. Végre az étel is megérkezett, természetesen Én tojást rendeltem magamnak.
- Neked is jó étvágyat, és örömömre szolgál, hogy elfogadtad a sétálásra a felkérésemet. –úgy tanultam, hogy evés közben nem illik beszélni, ezért nem is teszem. Amikor befejeztem, és ha partnerem is akkor megtörlöm a számat és ismét megszólalok.
- Egészségedre, nos, akkor mehetünk? Természetesen a számlát én állom, erről nem is fogok témát nyitni. – intek a pincérnek és kérem a számlát, amikor megérkezik a megfelelő összeget fizetem ki, felállok és odasétálok Mistyhez, felkínálom neki a karomat, hogy induljunk sétálni. Kiérve az égre emelem a tekintetemet. Szép csillagos és az idő is kellemes.
- Szép esténk van, egy szép hölgy társaságában.


/Ha gondolod írhatsz az utcákra/
Vissza az elejére Go down
Noah Senshi
11. Osztag
11. Osztag
Noah Senshi

Hozzászólások száma : 53
Registration date : 2011. Apr. 01.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te6500/15000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (6500/15000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptyHétf. Dec. 12, 2011 5:45 am

A majdnem szörnyű, majdnem randi

Épp félkómásan feküdtem a plafont bámulva, ami nekem az ébredést megelőző állapot, ami nagyjából öt perccel a totál kóma után áll be, mikor is a nap első sugarai átjutottak ablakom üvegén, jelezve, hogy itt a dél és eljött egy késői reggeli és egy korai ebéd kombójának ideje. Arról nem is beszélve, hogy elég szar úgy ott feküdni, hogy az embernek a szemébe süt a nap, szóval végül lerúgtam magamról a takarót és kimásztam az ágyamból. Nagyjából két lépést sikerült tennem, mikor is észrevettem, hogy a lepedő a lábam köré tekeredett, de már nem volt mit tenni. Menthetetlenül közelítettem arcommal a föld felé és végül be is fejeltem szobám padlóját.
~ Asszem ebből a napból ennyi elég is. Az ágy se akar elengedni >.<
Határoztam el magam, ám ekkor gyomrom egy hatalmas kordulással szólalt fel döntésem ellen, s jelezte, hogy már valóban ideje lenne harapni valamit. Így miután felkászálódtam a padlóról, a fürdő felé vettem az irányt, hogy elintézzem, amit egy férfinek el kell intéznie (Cool ) majd felöltöztem gyorsan és felkaptam a sarokból zanpakutomat.
~ Gratulálok a reggeli mutatványhoz. ~ Nevetett ki kapásból, köszönés nélkül.
~ Neked is szia... mellesleg befoghatod, most nincs hozzád kedvem. ~ .Közöltem vele, de ez nem tántorította el a további pofázástól.
~ Majdnem betörted a parkettát a hülye fejeddel ._. ~ Szívesen vitába szálltam volna vele, de most a gyomromat mardosó éhség lefoglalta minden figyelmem, így egy szó nélkül léptem ki otthonomból, s vetettem bele magam az utca forgatagába.. Na jó nagy forgatagnak épp nem nevezném, két shinigami épp egymást fejelgette, hogy kiderüljön melyiküknek keményebb a koponyája, hogy így megtudhassák, kettejük közül melyik az alfa hím.
~ Ezek mekkora marhák nem? ~
~ Múltkor két hétig volt kötés a fejeden mert... ~
~ Ááá... igaz is, hagyjuk, mennyünk kajálni. ~ Vágtam Kege Kurosu szavába és gyors léptekkel indultam egy jó kis kajálda keresésére. Hamar rá is találtam egy ismerős étteremre és ami még csábítóbb volt, azon kívül hogy adtak kaját, az volt, hogy az elé kiaggatott tábla alapján fél áron volt a sake. Ennek először igen csak meg örültem, ám az olcsó pia okozta jó kedvem hamar tova szállt, mikor beléptem az étterembe és egy nagyobb tömeggel találtam szemben magam. Hát igen, az akció nem csak az én figyelmemet keltette fel és ennek hála, helyet sem igazán találtam magamnak. Egyetlen szabad széket tudtam csak kiszúrni, ahol meglepő módon egymaga üldögélt egy lány.. és bár általában nem szólítok meg idegen lányokat...
~ Vigyázz a plafon ~ Nevetett fel.
~ Kuss, mikor mesélek >-< ~
Szóval... bár nem gyakran szólítok meg idegen lányokat, most mégis kénytelen voltam, s csak bízni tudtam abban, hogy megszán a vele szemben lévő hellyel.
- Elnézést. - Léptem asztalához szokásos mosolyommal, se egy vidám hanglejtéssel, mire felém fordította a fejét.
- Megengedné, hogy leüljek ide..? Az egész hely tele van és csak itt van már szabad hely. - Magyaráztam kicsit talán idegesen,tarkómat vakargatva, miközben jobban szemügyre tudtam venni a lányt. Fehér bőre igencsak elütött a már- már idegesítően fekete egyenruhától, azonban ez a kontraszt mégis remek összhatást keltett. Hófehér arcához, csodaszép világos kék szempár párosult, s ezt az egészet sötétzöld haja keretezte be és emelte ki mint egy tökéletes keret, egy műalkotást. Talán kicsit bele is bambultam a lány arcának elemzésében, melyről érzelmet, nem igazán tudtam leolvasni ezen rövid idő alatt, sokkal inkább egykedvűnek tűnt... bár lehet ő is csak kajás volt, mert ekkor még ételt előtte sem láttam, minden esetre kíváncsian vártam mit válaszol kérésemre. >-<
Vissza az elejére Go down
Wang Liu Mei
3. Osztag
3. Osztag
Wang Liu Mei

nő
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 158
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában a 3. osztag főhadiszállásán
Registration date : 2011. Sep. 10.
Hírnév : 48

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 5 Cl0te24000/30000A Kumo Étterem - Page 5 29y5sib  (24000/30000)

A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 EmptyHétf. Dec. 12, 2011 9:45 am

A majdnem szörnyű, majdnem randi
Ez nem az, aminek látszik!


Az osztagbeli munkám megszokott ritmusban telik. Sőt, megszokottnak sem nevezhetem, elvégre kivételesen nem történik semmiféle fennakadás. Ritka, ám annál élvezetesebb esemény. Úgymond maga a megtestesült álom. Ez némiképp feldobja az egész napomat, és még akkor is sugárzik belőlem a maga módján, amikor elindulok, hogy ebéd után nézzek. Tisztában vagyok vele, hogy az érzelmek kimutatásában finoman fogalmazva is analfabétának minősülök, azért talán egy kevés látszik a jókedvemből. Egészen addig, míg be nem sétálok a mai déli étkezésem helyszínéül magamban kijelölt épületbe, és fel nem figyelek a tumultusra. Na meg persze a sokak asztalán fellelhető itókára. Sóhajtok. Nagyszerű. Alkoholistagyűlést tartunk. Ami engem illet, az étel jobban érdekel, és csak azért is vizet fogok rendelni mellé.
Letelepszem hát egy egyelőre még szabad asztalhoz, és megrendelem a szokásos ételemet, és a már említett italt – nem, még mindig nem a sakét, hanem sima vizet. Hátradőlök a széken, és kinézek az ablakon, vagy legalábbis valami olyasmit csinálok. Nem számítottam rá, hogy ma ekkora tömeg fog fogadni ezen a helyen. Pedig pont a viszonylagos nyugalom miatt terveztem idejönni. Azt hiszem, ezt hívják a Sors kezének. Különös egy játékot űz, annyi szent. Már nem először kerülök bele olyan helyzetbe, amit ráfoghatok akár Fortunára is. Ha már itt tartunk, még mindig fájó pont számomra, hogy az európai mitológiát jobban ismerem, mint a kínait vagy teszem azt a japánt. Pedig Kínában születtem. Legalábbis, ahogy tudom, mostanra Hongkongnak ismét Kínához kell tartoznia. Már rég nem gondoltam szülővárosomra. Szinte teljesen el is felejtettem, hogy volt idő, mikor nem shinigamiként tengettem napjaimat. Régen volt. Talán túlzottan is régen. Mostanra már semmi nem maradhatott abból, ami egykor volt. Úgy értem, azok közül, akikkel akkoriban találkoztam, már aligha tartozik bárki is az élők közé. Ebbe belegondolva furcsa dolog, hogy én szinte semmit nem változtam azóta. Legfeljebb tapasztalatban.
Nyújtózom egyet. Alig egy-két perc telt el azóta, hogy leadtam a rendelésem, és azt hiszem, elég is volt a múlttal való foglalkozásból. Néha előtörnek belőlem az ilyen és ehhez hasonló gondolatok, de nem sok közük van ahhoz, ahol most tartok. És ez így van jól. Elmélkedésemből azonban egy ismeretlen hang riaszt. Körbepillantva észlelem, tényleg nem tud máshol helyet foglalni a teremben. Kissé oldalra billentem a fejem. Az egyetlen, ami nem tetszik, az a magázás, de be kell látnom, egy idegen megszólítása így sokkal udvariasabb, mint ha egyszerűen letegezne, szóval nincs mit tenni.
- Persze, ülj csak le – felelem végül. Szegény fiú, bizonyára sikerült megvárakoztatnom. Látom rajta a megkönnyebbülést, ahogy letelepszik a velem szemközti székre. A konyha vélt irányába pillantok. Most már lassan jöhetne az az ebéd. Bár, ha jól meggondolom… Nem vagyok olyan udvariatlan, hogy nekiálljak az étkezésnek, miközben asztaltársam előtt még nincs semmi, és feltehetően azért ő sem csak italozgatni jött ide. Nem is kell sokat várnia, hogy érkezzen a rendelések felvételére és kihordására specializálódott lélek. Kész szerencse, hogy nekem kihozza a vizemet, így ráérek komótosan kortyolgatni, mialatt az ismeretlen shinigami leadja a rendelését.
– Ha már így hozta a véletlen… Mei vagyok - mutatkozok be halvány mosollyal az arcomon, kezemet nyújtva asztaltársamnak, hogy ameddig az ételre várunk, addig se üljünk feszengve egymással szemben. Ami engem illet, nem zavartatom magam igazán emiatt a szokatlan és váratlan helyzet miatt, de igyekszem tekintettel lenni a másikra is. Ettől függetlenül nem érzem égető szükségét a kommunikációnak asztaltársam felé. Persze, tudom, hogy ez így nem a legjobb hozzáállás, de most valahogy úgy sem érzem zavarónak a helyzetet, hogy legalább ennél az asztalnál megtelepedett a csönd. Amúgy is nagy itt a nyüzsgés, nem hiányzik még két hang a zsivajból.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A Kumo Étterem - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A Kumo Étterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-