-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te53000/65000Városi Park - Page 5 29y5sib  (53000/65000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 9:24 am

---- °o0oo0o° Pihenés ’kettesben’ °o0oo0o° ----

A vadállat egy percre sem állt meg. Küzdött velem, a börtönével és az átalakulással is. Üvöltött, karmolt, rúgott, harapott. Nem számított az eszköz, csak a vérengzés. Minél hamarabb akarta magára ölteni vörös alakját. Minél hamarabb akart vadászatra indulni. Éhes volt. Szörnyen emésztette a tátongó gyomra. Túl régen tombolt utoljára. Túl régen pusztíthatott utoljára. Mohó és türelmetlen volt. A lehető leghamarabb akarta megtörni az ellenkezésemet. Dühösen próbált behódoltatni.

"Határozottan megtorpantam. Igen. Biztosan egy helyben vagyok. De miért? Az ég szerelmére! Legalább látnék valamit! Mi lett Shiori-val? Hol van? Nem hallok semmit se. A ku*va életbe! Nyugalom, te balfék! Ha tovább idegeskedsz a végén még a hollow éned is előkeveredik. Amíg őt féken tudom tartani ez az átkozott dög sem tud teljes erővel őrjöngeni. Koncentrálj! Gyerünk! Ha elég kitartó vagy menni fog!
Hangosodik a sípolás. Ez nem megszokott. Istenem, a fejem! Ez kegyetlen! Mégis hova siet ennyire? Ha erőlteti ezt a tempót meg fog ölni! És még a karom is ég. Piszkosul! Mintha valaki keresztül...valaki leszúrt? Mi a f*sz folyik odakint?!TUDNI AKAROM! VEDD VISSZA AZ IRÁNYÍTÁST! CSINÁLD MÁR!"

Képzeld el a sötét éjszakai égboltot, amikor fátyolfelhő borítja. Nincsenek csillagok. Nincs semmilyen fény. Nincs alattad talaj. Lebegsz a semmiben. Csak a komor feketeség vesz körül.
Az érzékeid nem működnek. Egyedül a levegőt szorongatod a tenyereidben. A látásodat kendő árnyékolja. A füleiddel még a szél közeledtét sem hallod. Az orroddal még a fű illatát sem találod. Mégis megváltásra vágysz. Talán a félelem hajt előre vagy a magány elől menekülsz. Nem számít, mert a fejedben kristálytisztán fogalmazódik meg a döntés. Ki akarsz jutni innen!
A magasba emeled kezeid, remélve meg tudod érinteni az üres felhőket. Nem érdekel mennyire gyerekes, amit teszel, mert reméled a kitartásod elég hitet ad, hogy el is érd a célodat. El akarsz jutni a csillagokig! Fel akarod váltani a sötétséget napfényre!


Valahogy így érzem magam. Hinnem kell abban, hogy kijuthatok innen. Bíznom kell abban, hogy ha magamhoz térek Shiori ott fog rám várni. Tudom, hogy érte képes leszek elérni a csillagokat. Egy apró jel! Ennyi kéne csak! Bármi, csak rá emlékeztessen.
Minden létező energiámat összekaparva igyekeztem teljesen lehiggadni. Magam elé akartam képzelni az aranybarna hajzuhatagot, a hozzá tökéletesen illő mosolyt. Azt a csodaszép mosolyt, amitől mindig melegséggel telik meg a szívem. A ragyogó gesztenye barna szemeket és a bársonyos bőrét. Érezni a tavaszt idéző illatát és hallani a selymesen gyengéd hangját. Látni magam előtt, ahogy vidáman elsétál előttem, azzal a gyönyörű kislányos pírrel az arcán. Magam sem tudom hogyan, de teljesen úgy kezdtem érezni, mintha valóban hallanám a hangját. Énekelt, nekem. Kért, ne menjek el. Kért, nézzek rá. Minden vágyam lett volna megtenni, amiről beszélt. Ő az egyetlen, aki erőt ad, hogy kijuthassak innen, hogy élhessek.

Hirtelen úgy festett, mintha az állat megtorpant volna. Egy pillanat az egész, mégis határozottan lehetett érzékelni. Nem tett semmit, csak értetlenül meredt maga elé. Láthatóan nem értette mi történt és válasz után kutatott. Aztán újra vergődni kezdett, de ez már nem hasonlított az előző percekre. Kevésbé volt magabiztos. Inkább tűnt kétségbeesettnek. Félt legyőzik.
Még eleresztett egy elkeseredett üvöltést, aztán négykézlábra ereszkedett. Csend lett. Még a ziháló levegővételeit sem lehetett észlelni. Már-már őrjítően nagy lett a hallgatása. Zavarodottá vált. Nem tudta eldönteni mi történt.
-Sh...io...ri!-dörmögte alig érthető torz hangon.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te32500/45000Városi Park - Page 5 29y5sib  (32500/45000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 10:32 am

---- °o0oo0o° Pihenés ’kettesben’ °o0oo0o° ----

-Ez még eltarthat egy darabig... -lépett mögém Shinji- Nem kéne leülnöd? Alig állsz a lábadon.. -bökött a fejével az egyik fa alatt lévő padra. Én nem szóltam egy szót sem, csak megráztam a fejem. Továbbra sem tudtam levenni a szemem a ketrec foglyáról. Shinji lemondóan sóhajtott, majd odament a padhoz és kényelembe helyezte magát. Reszketve álltam a hideg éjszakában. Nem érdekelt hogy fázom, hogy az éjszakai szél kicsípte a könnyben ázó arcomat, és az sem érdekelt hogy a remegő lábaim alig bírnak egyenesben tartani. Mi ez ahhoz képest amin ő most keresztülmegy? Átkozottul apró semmiség. Mintha egy háborúhoz akarnánk hasonlítani két kisgyerek civódását.
A vadállat nem akart megtörni. Makacsul kitartott. *Hol van most az a keményfejű Masaki? Mi ez a szörnyeteg ami még őt is képes az uralma alatt tartani? Küzdj ellene! Itt várok rád!* -szorítottam ökölbe a kezem.
Behunytam a szemem és próbáltam szép dolgokra gondolni. Felidézni az elmúlt pár hónapot. Különösképp azt a pár napot amit olyan közel tölthettem el hozzá, mint senki más. Kétségbeesés helyett megint mosolyt látni a szemében. Azt hittem most már minden rendben lesz.
*Shinji azt mondta magától helyrejön, de meddig tart még? És mi van ha a vadállat minden felszínretöréssel egyre erősebb, és végül már sosem tér magához? De nem, ilyenre még gondolnom sem szabad.* -kezdtem el rettegni- *Megint ez az érzés...a félelem hogy elveszítem. Sőt sokkal erősebb mint azelőtt.* -megint átfutott az agyamon egy sor olyan érzés, mint mikor rátaláltam. De most már meg tudtam magyarázni őket. Tudtam miért érzem azt hogy meghasad a szívem mikor így látom. Csak álltam és hallgattam. Hallgattam a féktelen tombolás hangjait. De hirtelen felkaptam a fejem.
-Sh...io...ri!-hallottam meg ezt a pár hangot. Alig érthetően, de a nevemen szólított. *Ezek szerint kezdi újra átvenni az irányítást?* -dobbant egy nagyot a szívem.
Észrevettem hogy alábbhagyott a tombolása, és most vergődni kezdett. Mintha reagált volna a hangomra az előbb. *Talán még sincs olyan mélyen elveszve még! Akkor talán nemsokára elcsitul?* -meredtem rá.
-Itt vagyok! -mélyesztettem a körmeim az energiaketrec falába úgy hogy már belefehéredtek az ujjaim. -Itt vagyok. -ismételtem meg, sírástól elcsukló hangon- Mindjárt jobban leszel, és akkor végre hazamehetünk...
*Csak legyen már vége ennek a szörnyű estének.*
-Nahát már téged is felismer? Ez felettébb meglepő. -termett mellettem megint Shinji -Pedig ehhez általában sokkal több idő kell.
-Meddig tart még ez? -kérdeztem a most már nem tomboló hanem kétségbeesetten küzdő Masakit figyelve.
-Ez csakis a fafej akaraterején múlik.-vakarta meg a fejét.
*Bár többet tehetnék...csak egy keveset átvállalni a terhedből. Osztozni benne hogy megbirkózhass vele* -markolásztam továbbra is a falat
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te53000/65000Városi Park - Page 5 29y5sib  (53000/65000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 11, 2009 5:18 am

---- °o0oo0o° Pihenés ’kettesben’ °o0oo0o° ----

Elviselhetetlen fájdalom és a fejemet szétfeszítő hangzavar. Kusza sípoló hang és hörgés keveréke. Mintha kommunikálni próbálna velem az állat, mintha könyörögne. Az egész egy ósdi sci-fi-re emlékeztet. A gonosz űrlény érzi a vészt,ezért kapcsolatot próbál teremteni. Hatni akar az esendő lelkedre. Meg akar győzni, hogy, amit akar az jó. Kihasználni a gazdatestet. Undorító parazita sztori. Behalás! A franc se gondolná, hogy megeshet veled. Kár, hogy nálam ez az élősködő tulajdonképpen egy harmadik személyiség, ami úgy gondolta materializálódik. Kész pszichológiai eset vagyok...
Én ugyan nem adom meg neki azt az örömöt, hogy szabadon eresztem. "MEG FOGSZ DÖGLENI TE SZEMÉTLÁDA, MÉG HA ÉN IS FELDOBOM A TALPAM! NEM VESZEL RÁ! NEM TESZEM MEG! NEM FOGOK GYILKOLNI!" Üvöltöztem,de csak gondolatban. Reméltem, sőt tudtam, hogy minden egyes szót hall. Ha én hallom a szánalmas vinnyogását, akkor neki is kell az enyémet.

Semmi sem történik. A vadállat szaggatott levegővételei töltik be a teret. Teljes csend van körülötte. Nehézkesen felemeli a fejét és szemeivel körbenéz maga előtt. Terepfelmérést tart. Arra azonban szorgosan ügyel egyetlen jelenlévő lényre se tévedjen hosszú ideig pillantása. Tart a kötődéstől még ő is. Tisztában van a ténnyel, még nem ővé a hatalom.
Egyre jobban felemészti az elkeseredettség belsejét. Nem találja a kiutat. Fogalma sincs, hogyan kapcsolhatná ki Masaki-t. Pedig percek óta próbálkozik a lehetőségekkel. Mintha saját tudata lenne és gondolkozna egy terven.
Aztán a békesség olyan gyorsan szakadt meg, ahogy azt a nagy könyvekben előírják. Felüvölt még néhányszor, majd elkezdi fejével ütni ketrece falát. Ezt is hamar befejezi. Helyette másik megoldást talált ki.

A szűnni nem akaró kínzás ellenére minden módon próbálok a külvilág felé koncentrálni. Reménykedem abban, hogy újra halhatom Shiori hangját. Csak pár betűt vagyok képes kiérteni a hangfoszlányból, ami végre eljut hozzám ebben a pillanatban. Maga a mennyország még ez is! Ha értelmetlen halandzsa is lenne imádnám, mert az is ő lenne. Csak ő! Bőven elég ennyi!
Aztán újra érkezik valamiféle duruzsolás. Férfihang. Méghozzá ismerős. "Shinji!" Ugrik be, hogy őt ismerem, sőt jól ismerem. Megnyugtat a jelenléte. Lesz, aki megvédi Shiori-t. Igen, nincs egyedül! Így talán nem fogom bántani.
Sikerült ettől a tényezőtől megint csillapodnom egy kicsit. Éreztem, hogy egyetlen másodpercre megint látok. Vakító fény, ami borzasztó módon égette a retinámat. Mögötte egy sötét árnyék volt. Egy ember. Ennyit voltam képes kivenni. Aztán újra a feketeség.
Meg akartam mozdítani az ujjaimat. Ideje lett volna bármennyire gyötörték is őket, megnyerni az oldalamra. Az egyetlen módja, hogy győzzek,ha képes leszek kikapcsolni a fájdalomküszöböm. Végül is minden kezdet nehéz...

A vadállat fejében az utolsó lehetőség rajzolódott ki. Önpusztítás. Minden erejével kezdte el karmolászni, ütni és harapni önmagát. Arra sem figyelt fel, hogy az előtte álló alak egyre hevesebben rugdossa a ketrec falát.
-Tíz percet adok neki, aztán belövöm ezzel!-horgászott elő egy hatalmas injekciós tűt és pakolta le a ketrec elé. -Ennek ki kell ütnie...Igyekezz egy kicsit, Masaki! Igazán jó lenne,ha már aktivizálnád magad. Nyugdíjas találkozóra mentél, ne? -guggolt le a tomboló állat elé.-Beszélj még hozzá! Szerintem segített neki.-sandított fel Shiori-ra.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te32500/45000Városi Park - Page 5 29y5sib  (32500/45000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 11, 2009 10:08 am

---- °o0oo0o° Pihenés ’kettesben’ °o0oo0o° ----

Igyekszem nem teljesen kiborulni. Üveges tekintettel meredek magam elé. Nem bírom...nem bírom tovább nézni ahogy szenved. Telnek a percek, de semmi sem változik. Egyikük oldalára sem dől a mérleg. Elszántan küzdenek mindketten a felszínrejutásért. Egy ideig még a környezetét akarta pusztítani, azonban ezt hamar feladta.
Elkezdte önmagát marcangolni. Ez megint villámcsapásszerűen rántott vissza az elkeseredésem talajára.
-Masaki... -rogytam térdre a ketrec előtt. Nem bírtam tovább nézni. Elfordítottam a fejem és belebámultam a sötét éjszakába. Végeláthatatlan volt akár csak ez a küzdelem. Hiába csuktam be a szemem, akkor is magam előtt láttam ahogy szenved. Minden egyes sebet amit magán ejtett, a saját bőrömön is éreztem.
*Nem lehetek ilyen gyenge! Valamit csak tehetek?* -zakatolt az agyam.
-Tíz percet adok neki, aztán belövöm ezzel!-landolt mellettem a földön egy hatalmas injekcióstű.
Felesleges volt kérdeznem, tudtam mi van benne. Valami bivalyerős nyugtató amitől talán napokig ki lesz ütve. El tudom képzelni hogy biztosra mennek.
-Beszélj még hozzá! Szerintem segített neki.-eszméltem arra hogy Shinji leguggolt mellém.
-Gondolod? -néztem fel rá
*Vajon ez segíthet? Egy próbát megér...* -szedtem össze magam és fordultam szembe a vadállattal.
-Masaki... -szólaltam meg kicsit rekedtes hangon, de aztán nyeltem egy nagyot és folytattam- Kérlek figyelj rám! Tudom hogy küzdesz, látom hogy nem akarod feladni. Csak tarts még ki egy kicsit. Te sokkal erősebb vagy mint ez az állat. Emlékezz csak vissza...a múltkor is milyen hamar rendbejöttél, pedig más simán belehalt volna azokba a sérülésekbe. Azt a kemény tuskó fejedet nem lehet ilyen könnyedén igába hajtani. -kezdtem el megint a könnyeimmel küzdeni, hogy ne kelljen abbahagynom a beszédet- Én tőled akarom hallani mi ez az egész! Visszamenni a raktárba, együtt. Tudod mi jutott eszembe? Hogy majd bepótolhatnánk ezt a teadélutánt otthon. Nem kell többet aggódnod a tömeg miatt. -igyekeztem nem kifogyni a szóból. De egyre nehezebb volt úgy beszélni hozzá, hogy látszólag nem figyelt rám. De éreztem hogy mélyen legbelül Masaki hallja a hangom. Ezzel segíthetek neki, adhatok egy ösvényt, egy utat, ami kivezeti a vadállat börtönéből. És erőt meríthet hogy felülkerekedjen rajta.
Megint eszembe jutott valami amit énekelhetnék. Legalább attól én is megnyugszom.
Kanadeta koe ga kimi ni todoki kokoro wo tsukami ugokashita nara
utau koto shika dekinai boku ni sukoshi egao misete kuremasuka?

Énekeltem halk és rekedtes hangon.
Vissza az elejére Go down
Hac D. Jason

Hac D. Jason

Férfi
Hozzászólások száma : 20
Tartózkodási hely : Karakura Town és erdő
Registration date : 2009. Apr. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Különleges karakter - Vérfarkas
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te7000/20000Városi Park - Page 5 29y5sib  (7000/20000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 11, 2009 10:17 pm

// Szövetségi őrjárat //

Adachival megbeszéltük, hogy járunk egyet a környéken és utunkat a városi park felé vettük. Elég kevesen voltak a parkban, néhol játszottak a gyerekek, hol kutyák szaladoztak. A park közepén lévő fáknál furcsa lélekenergiára lettünk figyelmesek. Egy hollow volt, az egyik fa tetejéről figyelt minket.
-El kéne intézni...
-Bízd csak ide.-és már nyúlt is a fegyvere után, de én megfogtam a karját.
-Nem lenne szerencsés ennyi ember előtt... ...Várj egy kicsit.
Elengedtem a kezét és futni kezdtem a hollow irányába. Felugrottam a levegőbe és összekulcsoltam a kezeimet.-Strength aura!-kiáltottam és az a leérkezéskor beleütöttem a földbe, amitől nagy porfelhő keletkezett. Adachi már tudta is, hogy mit kell tennie, fegyverét előkapva egyetlen fejlövéssel elintézte az fán lévő lidércet. Megjelent mellettem egy másik hollow is, akit egy ütéssel a földre küldtem, aztán felemeltem és elhajítottam, neki csapódott egy közeli fának és meghalt. Nem sok időnk volt gondolkodni az eseményeken, mert megjelent újabb három bestia is.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te53000/65000Városi Park - Page 5 29y5sib  (53000/65000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 1:57 am

---- °o0oo0o° Pihenés ’kettesben’ °o0oo0o° ----

Egy eszményi tájkép. Zöld mező tele csodálatosan illatozó virágokkal. Tengerek vizét idéző kék ég. Szépségét egyetlen felhő sem zavarja meg. Minden tiszta, minden mesébe illően tökéletes. Egyetlen dolog nem stimmel. Síri csend van. Madarak éneke, tücskök ciripelése, méhek duruzsolása. Semmi. Nyugtalanítani kezd az idilli kép. Tudom nincs vele rendben valami,de nem találom a furcsa bizsergő érzés okát...Nem tudom hogyan kéne összetörni a festményt. Nincs semmilyen eszközöm. Magamra vagyok utalva.

Valami miatt szörnyű késszúrás jellegű kín járja át percről percre egyre több helyen a testemet. Fogalmam sincs mi folyik körülöttem, de az biztos, hogy ez semmi jót nem ígér számomra. Vagy harcolok valakivel, vagy saját magamat kezdtem el szétcincálni. Egyik sem hangzik túl jól!
Emiatt továbbra is próbálkozom megnyerni a csatámat. Már csak egy ág kéne, amibe bele tudok kapaszkodni. Egy vékonyka ág, ami kihúz innen. Az előbb felidézett arcra kell megint összpontosítanom. Ha akkor segített, most is fog, csak jobban kell rá figyelnem.
"Engedd, hogy megtaláljalak! Engedd, hogy megfogjam a kezedet! Engedd meg, hogy veled maradhassak! Szükségem van rád! Mindennél jobban!" Sírni tudtam volna, annyira akartam megint érezni Shiori érintését. Látni őt!
A szánalmas küszködésem közepette megint kezdtem hallani valamiféle mormolást. Alig tudtam kivenni, de biztosra vettem, hogy a külvilágból érkezik. Már hallgatóztam egy ideje, miután lassan tisztulni kezdett és néhány szót ki is tudtam venni belőle. Tudtam kitől érkeznek és összeszorult a szívem. Egyszer ki akartam mondani, mit érzek. Annyiszor eltervezgettem és annyiszor fogalmaztam meg a mondókámat. Néha úgy belemerültem, hogy egy egész A/4-es lapnyi szöveget írtam le fejben.
Mégsem mondtam el. Féltem kinyitni a számat. Gyáva voltam megtenni. Most viszont semmi veszteni valóm sem volt. Elhatároztam, hogy megteszem. Remélve el is jut hozzá, valahogy, valamikor.

Néhány perc eltelte után szép patakokban folyt kifelé a vörös folyam. Jól jelképezte a végbe ment pusztítást, bár a börtön belseje még ijesztőbben festett. Szinte minden szeglete vérben úszott a kidou-nak. A veszteség ellenére mégsem csökkent a vadállat ereje. Mintha másból táplálkozott volna...
Az őrjöngés pedig folytatódott tovább. Megállás nélkül pusztította külsejét a vadállat. Egyetlen pillanatnyi szünetet sem tartott. Úgy dolgozott, akár egy előre beprogramozott gép. Egészen addig nem pihenhetett, amíg véghez nem viszi a tervet. Rá sem hederített a tűvel szórakozó alakra. Pedig jól tudta, az a hegyes, átlátszó valami képes őt megfékezni.
Hirtelen megint beállt egy szünet. Utána újabb roham következett. Kétszer háromszor nekivágta magát a fényes falnak teljes erejével, majd kiterült a földön. Megint megrendült az ereje. Az egyik keze az alakok előtt landolt. Körmeivel próbált megkapaszkodni a falban, mert nem volt képes magától megtartani végtagját.
Borzasztó hanggal csúszott végig ujjaival a sárga üvegen, aztán élettelenül koppant a betonon. Aztán teljes csend állt be. Semmilyen nesz sem érkezett a túloldalról. Minden elnémult. A vadállat feladta. Most az egyszer. Helyette összegömbölyödve feküdt áldozata.

-Lélegezz, mamlasz!-hallottam teljesen közelről Shinji hangját, mintha a fülem mellett beszélt volna. Ijesztően közelről.
Nem értettem miért mondja ezt. "Magamnál vagyok. Legalábbis azt hiszem. Vagy mégsem? Csukva lennének a szemeim?! Vagy most megint mi van?" Rázott ki hirtelen a hideg. Olyan érzés, mintha bedobnának egy mélyhűtőbe és folyamatosan egyre több jeget pakolnának rád. Kicsit sem tetszett.
Aztán valami meleg víz rám csöppent. Hirtelen azt hittem esik az eső, de hamar rá kellett jönnöm a legszebb felhő hullatja rám a könnyeit. Reméltem nem csak belül mosolygok ezen. Illetve nem csak gondolatban fogom ellőni azt az egy tervezgetett szót.
-Sze...retlek!-
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te32500/45000Városi Park - Page 5 29y5sib  (32500/45000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 4:54 am

---- °o0oo0o° Pihenés ’kettesben’ °o0oo0o° ----

*Bárcsak jelezne, csak egy kis jelét adná annak hogy hall engem. Úgy érzem mindjárt megszakad a szívem* -térdeltem a földön a kezeimen támaszkodva. Megint el kellett fordítanom a fejem egy kicsit hogy erőt gyűjtsek. Ahogy a hideg kövön támaszkodó kezeimre meredtem észrevettem, hogy egy kis patakocskában tenyerelek, ami az utcai lámpák és a hold fényében vörösen csillogott.
*A vére! Már megint istenem, miért kínzod őt folyton?* -emeltem fel a kezeimet remegve.
Csend...*mi ez a csend?* -pillantottam gyorsan a ketrec felé. *Vége? Add hogy vége legyen!* -tettem a kezeimet a falra és nekidöntöttem a homlokom. Ahogy jobban körülnéztem odabent láttam hogy már minden csupa vér.
-Shinji már vége ugye? -kérdeztem reszketve, de akkor a vadállat megint újabb rohamot indított. Olyan erővel vágódott neki a falnak előttem hogy hátratántorodtam. De a kezem véres nyoma ottmaradt.
Masaki kétségbeesetten próbálta magát talpra küzdeni, de erőtlenül rogyott össze a fal mellett. És megint csend lett...nem mozdult többet.
-Most már tényleg vége? Shinji oldd fel a falat, kérlek, meg kell gyógyítanunk! -néztem fel rá halálrarémült szemekkel.
Amint eltűnt a kidou azonnal odavánszorogtam hozzá, és a mellkasára hajtottam a fejem. Amint meghallottam az erőtlen szívverését egy kicsit megkönnyebbültem hogy még életben van, de elbizokodottságra nem adott okot hogy a sebei amiket magának okozott elég komolyak. A nyakába borultam és zokogtam.
-Masaki. Mondd hogy vége, és eltűnt az a vadállat. -potyogtak az arcára a könnyeim.
-Lélegezz, mamlasz!-térdelt le mellé Shinji.
-Nehogy meg merészelj nekem halni! Hallod? Ne hagyj itt! Ha már idáig eljutottál.
*Mi lenne velem ha elveszítenélek? Talán most már az öngyilkossághoz sem lennék gyáva...nem akarok nélküled élni. Újra értelmet adtál az életemnek.*
Ekkor egy halk erőtlen hangot hallottam a fülemben. Hirtelen elengedtem hogy tisztán halljam mit mond.
-Sze...retlek!-
Eltartott egy darabig, mire egyáltalán felfogtam hogy mit mondott.
*Épp egy élet halál tusán esett át, amibe majdnem belehalt, és ez az első szava? Tényleg ennyire fontos lennék neki? Nem hiszem hogy én ezt megérdemlem.* -térdeltem mellette ledöbbenve, majd megint átöleltem.
-Én is szeretlek. -suttogtam a fülébe- Ne félj most már minden rendben van. Újra itt vagy, és én is itt vagyok neked. -próbáltam abbahagyni a sírást és mosolyogni.
-Mielőtt hazavisszük pár sebét még el kellene itt látni. -fordultam Shinjihez, majd felhasználva a lélekenergiám egy részét megidéztem pár vörös szalagot amivel legsúlyosabbnak tűnőket igyekeztem némileg jobb állapotba hozni.
Vissza az elejére Go down
Chiaki Adachi

Chiaki Adachi

Hozzászólások száma : 11
Registration date : 2009. Apr. 08.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te3000/7000Városi Park - Page 5 29y5sib  (3000/7000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 8:54 pm

[szövetségi őrjárat]

Elindultunk járni egyet a városba Twincell-el mikor a park felé vettük az irányt mikor a park közepéhez értünk egy furcsa lélek energiára lettünk figyelmesek.
Egy hollow volt a fán.

-El kéne intézni...
-Bízd csak ide.-és nyúltam is a fegyverem után, de Twinc megfogta a karomat.
-Nem lenne szerencsés ennyi ember előtt... ...Várj egy kicsit.
Miután legyőztük egy újabb hollow jelent meg, amit Twinc győzött le. Majd újabb három hollow jelent meg.
Megkérdeztem tőlük nem lehetne ezt elintézni valahol máshol, de nem válaszoltak csak támadtak.
-Hát jó ti akartátok én csak egy jó kis küzdelmet akartam.
-Mit gondolsz Adachi azt hiszed majd leállnak velünk teázgatni.
-Hát persze egy kis tea partit akartam volna itt összehozni. Na mindegy gyerünk győzzük le őket. De előtte igazságossá teszem a küzdelmet 3-om a 2 ellen ez így nem fer.
Majd egy lövéssel szétlőttem az egyik fejét.
-Most már igazságos lesz a harc.
És elkezdtük a küzdelmet.
Vissza az elejére Go down
Hac D. Jason

Hac D. Jason

Férfi
Hozzászólások száma : 20
Tartózkodási hely : Karakura Town és erdő
Registration date : 2009. Apr. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Különleges karakter - Vérfarkas
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te7000/20000Városi Park - Page 5 29y5sib  (7000/20000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Szövetségi őrjárat   Városi Park - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 9:18 pm

[Szövetségi őrjárat]

Miután Adachi kiegyenlítette az esélyeket, nagy sebbel-lobbal odafutottam az egyik hollowhoz, megrántottam a karját és megpördültem párszor a tengelyem körül és elhajítottam, majd utána ugrottam és a levegőben beletérdeltem, majd még a zuhanás közben is megpüföltem párszor, de a mocsok nem akarta feladni. Megcsapott, de és elkapta a lábam. Előre hajított, így én csapódtam bele a földbe, ő meg rám esett. Pár ütéssel leütögettem magamról, majd fölkeltem és egy utolsó csapással a földre küldtem. Egy kegyelem "döfés" után az ellenfelem kilehelte a lelkét. Közben Adachinak is meg volt a saját gondja...
Vissza az elejére Go down
Chiaki Adachi

Chiaki Adachi

Hozzászólások száma : 11
Registration date : 2009. Apr. 08.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te3000/7000Városi Park - Page 5 29y5sib  (3000/7000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 16, 2009 8:10 am

[Szövetségi őrjárat]

Miközben harcoltam az egyikkel megfigyeltem, hogy Twinc elég jól boldogul ellenfelével, amiért nem az én harcomra koncentráltam megkaptam a magamét kaptam egy hatalmas ütést a gyomromba, az ütés annyira fájt, hogy azt hittem ott halok meg. Gyorsan kihevertem és sorozat lövést adtam le rá.
-Már csak egy lövésem maradt ezt nem hibázhatom el. -gondoltam magamban.
Közel futottam a hollow-hoz, hogy erős, gyors és pontos lövésem is lehessen kilőttem a golyót fejét céloztam amit a golyó át is szakított és meghalt. Láttam, hogy már Twinc is végzett ellenfelével.
-Mehetünk tovább???
Vissza az elejére Go down
Hac D. Jason

Hac D. Jason

Férfi
Hozzászólások száma : 20
Tartózkodási hely : Karakura Town és erdő
Registration date : 2009. Apr. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Különleges karakter - Vérfarkas
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te7000/20000Városi Park - Page 5 29y5sib  (7000/20000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 18, 2009 10:55 pm

[Szövetségi őrjárat]
-Mehetünk tovább?-kérdezte Adachi. Felmértük a helyzetet és arra jutottunk, hogy sikeresen megszabadítottuk a világot öt hollowtól. Elégedetten bólintottunk, majd még egyszer végigjártuk a környéket, de nem találtunk újabbakat. Elzártam az erőmet, majd Adachihoz fordultam.
-Szép munka volt. Nem messze lakom innen, beugrasz hozzám egy pohár sörre?
-Persze, simán.-szólt és elindultunk...

// Folytatás a házamban. //
Vissza az elejére Go down
Kazuki Hiro
Quincy
Quincy
Kazuki Hiro

Férfi
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 38
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Fotós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te4000/12000Városi Park - Page 5 29y5sib  (4000/12000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptySzer. Ápr. 29, 2009 6:35 am

~Váratlan találkozás~

~Újabb nap, újabb kihívások!~ - eme gondolattal ébredek ma, olyan délután három tájékában. Gyors zuhany és öltözés után, immár frissen vetem bele magam a város forgatagába. Zsebre vágtam a kezem, s fülembe tettem iPodom fülhallgatóját. Lehajtott fejjel jártam az utcákat, amikor hirtelen különös dologra lettem figyelmes. Valószínűleg a közelben egy gargantana nyílt. Legalábbis erre következtettem a feltünedező hollow reiatsukból. Gondterhelt arccal sóhajtok fel, miközben kezemet felemelem, s lassan megidézem íjamat. Hirenkyakut alkalmazva pillanatok alatt megérkezem a lidércek lelőhelyére.
- Nah, gyertek mocskok! - kiáltok feléjük teljesen szükségtelenül, hisz' biztosan megérezték, hogy egy nagyobb lélekenergiával rendelkező személy jelent meg a közelükben. Nem is kell sokat várnom, a kb. hat főből álló horda rögtön támadásba lendül. Eközben egy pörgősebb szám indul el a zenelejátszón, így adva meg a hangulatot az öldökléshez.
~Hajrá!~ - gondolom, miközben nagy porfelhőt kavarva támadásba lendülök. halálos pontossággal célzok az első hollow homlokának közepére, majd elengedem az eközben megidézett nyilamat. A lövedék eltalálja a mamlaszt, aki még egy utolsót felordítva semmivé lesz. Úgy döntök, hogy a többit nem nyíllal, hanem inkább pengével nyírom ki. Lecsatolom az övemen lógó Seele Schneider, majd aktiválom. Az ezüstösen kék penge búgó hangot adva materializálódik. Nem várok sokat, hanem felgyorsítva magam megfosztom a fejüktől a megmaradt lidérceket.
Lihegve fújom ki magam, s eldobom immár használhatatlanná vált kardomat. Letelepszem egy fa alá és hátamat a törzsének támasztva pihengetek. Azonban nem lehet teljes a nyugalmam, mert hirtelen egy új, sokkal erősebb reiuatsu tűnik fel. Nyugalmam rögtön elszáll, s felpattanok. Fejemet forgatva keresem az erő forrását, miközben felugrom a mögöttem lévő fa egyik vaskosabb ágára. Remélem, hamarosan megtudom, hogy ki a lélekenergia gazdája.
~Ha szerencsém van, akkor valami dögös csaj az...~ - gondolom vigyorogva. Bár az is lehet, hogy ismét valami rusnya lidérc lesz...
Vissza az elejére Go down
Cande Jaegerjaques
Espada
Espada


nő
Hozzászólások száma : 118
Registration date : 2008. Nov. 14.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te16000/30000Városi Park - Page 5 29y5sib  (16000/30000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptySzer. Ápr. 29, 2009 7:01 am

~Váratlan találkozás~


-NEM NEM NEM ÉS NEEEEM!-borítom fel az asztalt a talpnyalóra.
-Pedig Aizen parancsba adta, úgyhogy húzd a beled, vagy nagyon megütöd a boká--
-MÉGIS TUDOD TE, HOGY KIVEL BESZÉLSZ?! VEGYÉL VISSZA ABBÓL A KIBASZOTT NAGY POFÁDBÓL, VAGY KIHERÉLLEK PUSZTA KÉZZEL!!!-ragadom meg a suttyó gallérját és fenyegetőzök a másik ökölbe szorított kezemmel.
-Jó jó, nem úgy gondoltam... na nyugi, Cande, tudod, hogy csak --
-Szarok a magyarázkodásodra! Nah most tépj innen vagy agyonütlek!-mordultam még kettőt, majd az arrancar farkát behúzva menekült a nagyteremből. Egy hosszú fújtatás után, az agyvizem is kezdett a rendes hőfokára visszaállni. Ahogy a szutykos folyosót szeltem elefánt módjára, a velem szembe jövőket szép sorjában felrugdostam, s a szokásos kikúrt szépségű mondataimmal illettem mindet. Én nem tudom melyik állat találta ki, hogy Aizennel kelljen találkoznom, de az egy ku*va nagy búza volt! Hát még szép, hogy ugyan azon folyosón kellett összetalálkoznunk. Ennek a teafüggő szószátyárnak is pont ilyenkor kell szarnia... máskor meg naphosszat tud ülni a "trónján"... Hát bazz...
Mivel totál véletlenül összefutottunk, így a parancsát nem úsztam meg. Percekkel később, elbattyogtam a szobámba majd összekészülődtem. Mikor úgy éreztem hogy rohadtul kész vagyok, a homoktengerbe vetettem magam. Gyors sonidokkal értem a megbeszélt helyre, ahol pár hollow várt. Egy átjárót nyitva léptünk át Karakurába...
A terv tök egyszerű volt, feldúlni a várost... fingom sem volt, hogy mire jó ez, de Aizen atyaúristen biztos vágja a dolgokat...
Bele is kezdtünk a Karakura Town-i csendháborításba... néhány kóbor lélek bekebelezése, pár épület megrongálása és estébé... Ám mikor a nyílt parkba értünk, egy erős lélekenergiára lettem figyelmes. Mivel a lidércek is felfigyeltek rá, máris utána eredtek.
-Há bazz, ezeknek annyi eszük sincsen mint egy baszott büdös zokninak...-csaptam fejbe magamat. -Esetleg valami terv? Bekerítés? Elővigyázatosság? ku*va anyád? VALAMI???!!!-ordítok utánuk, majd mintha annak a nyomorult falnak beszélnék. Mivel ideges is voltam, ezért utánuk léptem. Mivel nem találtam egyet sem, így sóhajtva bandukoltam tovább a járdán. Mikor elértem egy jó nagy darab fához, megcsapott az a bizonyos lélekenergia. Oda is kaptam kardomhoz, s megszólaltam.
-Najó, ki van itt? Gyere elő!-néztem körbe.
Vissza az elejére Go down
Kazuki Hiro
Quincy
Quincy
Kazuki Hiro

Férfi
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 38
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Fotós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te4000/12000Városi Park - Page 5 29y5sib  (4000/12000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptySzer. Ápr. 29, 2009 7:34 am

~Váratlan találkozás~

~Úgy látszik csak szerencsés napom van.~ - fogalmazódik meg bennem a gondolat, amikor meglátom a dögök nyomában feltűnő lányt. Be kell vallanom igazán figyelemre méltó jelenség. Vagyis innen a fa tetejéről annak tűnik. Tetszik a kék haja. Nem is sokat kell várnom, hogy közelebbről is megcsodálhassam. Megérkezik rejtekhelyemhez, aminek következtében majdnem leesek a fáról, mert megcsap a lélekenergiája. Nem semmi a csaj az már biztos, vigyáznom kell magamra...
- Najó, ki van itt? Gyere elő!- kérdezi a fejét forgatva. Úgy gondolom, hogy megviccelem egy kicsit. Legfeljebb megrövidít egy fejjel. Egy szaltóval leugrom a fáról és mögé kerülök. Finoman átnyúlok a karjai alatt, majd minkét kezemmel megfogom a melleit.
- Szia Cicalány! - mondom, miközben fogásmintát veszek. Talán normál helyzetben megúsznám egy felképeléssel, de van egy olyan érzésem, hogy átszabják a testem. No sebaj, ezért az élményért megérte.
Miközben ezen gondolkodom kissé hátrébb ugrok, hogy legyen egy kis előnyöm. Hatalmas vigyor virít az arcomon, s kikapcsolom az iPodomat.
- Engedelmeddel bemutatkozom, ha már ilyen közeli kapcsolatba kerültünk. - szólok viccelődve, azután egy komikus mozdulattal meghajlok a lány felé. - Kazuki Hiro szolgálatodra! Ha akarod, akkor szólíthatsz Szívemnek vagy Édesemnek is.
Bemutatkozásom közben hátulról is figyelmesebben végignézem az arrancart. Mert nem csak dögös, de lukas hasú is. Nem tudom, hogy örüljek-e neki vagy eltegyem láb alól. Azonban valószínűbb, hogy ő hamarabb megöl, főleg az előbbi akcióm után. Bár ki tudja, lehet hogy tetszett neki... Szerzett nekem egy jó élményt. Hát melyik férfi nem szeretne így meghalni?
- Most akkor az jön, hogy visszakérdezek... S téged hogy hívnak szépségem? - kérdezem, miközben reménykedem, hogy élek addig, amíg megosztja velem a nevét.
~Mi ez a halálrafelkészülős hangulat? o.O~ - teszem fel a kérdést gondolatban. Kezeltetnem kéne magam, mert magamhoz beszélek... Ezt már beteges, lehet, hogy megbolondultam, csak nem vettem észre? o.O Van benne valami...
Vissza az elejére Go down
Cande Jaegerjaques
Espada
Espada


nő
Hozzászólások száma : 118
Registration date : 2008. Nov. 14.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te16000/30000Városi Park - Page 5 29y5sib  (16000/30000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptySzomb. Május 02, 2009 8:10 am

~Váratlan találkozás~


Alig hagyta el a számat ez a két kibaszott mondat, máris arra lettem figyelmes, hogy egy zörgés közepette valaki a hátam mögött terem és letaperol. Mikor mellesleg totál brutál megtapasztalt a faszi, úgy éreztem, hogy felrobbanok! A búrám rákvörösen kezdett el virítani. Reflexszerűen lendült a kezem, ám sajnálatos módon perverzkém hátraugrott, így elkerülte a halálos csapásomat. Már így is rohadtul rángatózott a szemem, ám mikor gúnyolódva kezdett el bemutatkozni, mézes-mázos hangon, legszívesebben a kardommal felszeleteltem volna egészen icipici darabokra.
- Kazuki Hiro szolgálatodra! Ha akarod, akkor szólíthatsz Szívemnek vagy Édesemnek is.
~Anyád faszát fogom én itt majd szívemezni meg édesemezni, teee degenerált vadbarom! Hogy van pofája ekkora fosládának engem tök szimplán lemellezni?! Há' normális ez?! Uh vazze, most kéne egy laza mozdulattal kiherélni, csórikámat!-mondom el érte az imámat magamban. Már épp azon voltam, hogy vérben forgó szemekkel kardot rántok, és drága Tigre-vel apró cafatokra felvagdalom, mikor tovább folytatta a szar dumáját.
- Most akkor az jön, hogy visszakérdezek... S téged hogy hívnak szépségem?
~Ó hogy száradnál ki, te nyálgép...-morgolódom továbbra is, majd eszembe jutott egy ötletecske. Mivel ő is csodálatosan üdvözölt, így én mé ne mutatkozhatnék be Jaegerjaqesekhez illő módon? Egy sonidoval előtte termettem, majd egy fülig érő vigyorral nyomtam a szájára egy puszzancsot s kirúgtam a lábát. Akkorát zakózott az ipse, hogy csak pukkadoztam a röhögéstől.
-Nah most hogy így kiröhögtem magam...-töröltem le arcomról a könnycseppeket - a nevem Cande Jaegerjaques, 7. espada, és jobban jársz, ha velem nem kezdesz ki, Cukorfalat!
Vissza az elejére Go down
Kazuki Hiro
Quincy
Quincy
Kazuki Hiro

Férfi
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 38
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Fotós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te4000/12000Városi Park - Page 5 29y5sib  (4000/12000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptyVas. Május 03, 2009 1:49 am

~Váratlan találkozás~

Vigyorogva figyelem, ahogy elvörösödik. Nem tudom, hogy mi baja van, hisz' én nem érzékeltem semmi problémát. Hirtelen alkalmazza a sonidót, s előttem jelenik meg. Az életem pár másodperc alatt lepereg előttem, s összeszorított szemekkel várom a halált. Annál nagyobb a meglepetésem, amikor érzem, hogy ajkai az enyémhez érnek.
~Most kajakra megpuszilt?~ - érzékelem csodálkozva a külvilág történéseit. Már épp azon vagyok, hogy viszonozzam, amikor hirtelen a földön kötök ki. Az értelem elönti az arcomat, vagyis bambán meredek előre. Felemelem a fejem, s megkapom a nevét is. Úgy tűnik nagyon jól szórakozik.
- Nah most hogy így kiröhögtem magam... - szól, amire én egy fintorral reagálok. Nem sok hiányzot, hogy összetörjön az iPodom. Egy hónapig nem ettem, mire összejött rá a pénz. - a nevem Cande Jaegerjaques, 7. espada, és jobban jársz, ha velem nem kezdesz ki, Cukorfalat!
- Mindig is a vad lányokat szerettem... - mondom, miközben megvonom a vállam. Újabb mosoly kíséretében felállok, s leporolom magam. Hirenkyakuval felgyorsítom magam, s ezúttal én tűnök fel előtte. Nem akarok már adósa maradni... - Jah, és sose azt nézem, hogy mivel járok jobban.
Hirtelen előre lendülök, majd megcsókolom. Remélem ez elégé eltereli a figyelmét arról, hogy kezeim eközben a feneke felé vándorolnak.
~Most már biztos hogy meg fog ölni...~ - fut át az agyamon, miközben megmarkolom a már előbb említett testrészt. Érződik, hogy edzésben van, legalábbis erre következtetek hátsója keménységéből. Ekkor jut el az agyamig, hogy mit mondott. ~7. Espada? Még egy mocskos Shinigami kapitánynak is gondjai lennének egy ilyennel. Ügyes vagyok, megint jól választottam...~
Lassan eltávolodok tőle, miközben újra leakasztok övemről egy újabb lélekvágót. Egy szaltóval hátrébb ugrok, s aktiválom a fegyvert. A kék penge előkúszik, és kísérteties fénybe vonja arcomat. Nem akarom bántani, de jobbnak látom, hogy van valami nálam, amivel védekezhetek, ha arra kerülne a sor.
Vissza az elejére Go down
Cande Jaegerjaques
Espada
Espada


nő
Hozzászólások száma : 118
Registration date : 2008. Nov. 14.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te16000/30000Városi Park - Page 5 29y5sib  (16000/30000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptyVas. Május 03, 2009 8:21 pm

~Váratlan találkozás~


Már kezdtem örülni, hogy sikerült csak szavakkal megfenyegetni az alakot, amikor hirtelen újabb eksönbe nem kezdett. Egy gyors mozdulattal előttem termett és nyomott a számra egy csókot, amitől kissé kizökkentem magamból. Jobban mondva, kibaszottul nem tudtam mit kezdeni a helyzettel. Aztán végre, nagy nehezen felfogtam, hogy mit is csinált, így a reakcióm ugyan az volt, mint az előbb. Igaz, lendítettem is volna a kezemet, de csak addig jutottam el, hogy erőt vegyek, ugyanis egy újabb furcsa dologra lettem figyelmes… Pontosabban fogalmazva, hogy perverzkém most épp a seggemet taperolja. Itt volt elég, robbanni készült egy atombomba.
-TEEE NYOMORULT VADBAROM! VEDD LE RÓLAM A KEZED!!-kiáltom el magam, s rúgnék is felfelé, mikor egy újabb kecses mozdulattal elugrik tőlem. A büdös mázlistát ismét nem találtam el, amitől csak még jobban dühbe gurultam. Ahogy utána néztem, láttam, hogy előhívja a fegyverét, a kis beszari úgy tűnt fosik tőlem.
-Azt hiszed, szórakozhatsz velem?!-kiáltok felé, s sonidoval ismét előtte termek, miközben előrántom kardomat. Mivel váratlanul érte ez a támadásom, így csak védekezni tudott. Kicsit furcsálltam, hogy ilyen egyszerűen védekező pozícióba vágta magát. A két penge erősen szikrázni kezdett.
-Gyors vagy, de nem eléggé…-jelentettem ki gúnyosan, majd elrugaszkodtam tőle, s egy lélegzetvételnyi idő után újra felé tartottam. Mikor a közelébe értem, a szokásos ugró forgórúgással céloztam meg azt a tök fejét, amikor…
-Mi a jó büdös franc…?-néztem előre a kaján vigyorú férfira, aki olyan könnyedén kapta el egy kézzel a lábamat, hogy ezekben a pillanatokban köpni-nyelni nem tudtam. Eddig még senki nem volt képes arra, hogy így hárítsa a rúgásom, mégis mi a pokol folyik itt?! Viszont arra egyikünk sem nagyon számíthatott, hogy mi fog történni ezek után. Mivel olyan testtartásban voltam, hogy fél lábam a levegőben volt, így könnyűszerrel a szoknyám alá lehetett látni, amit természetesen a férfi nem hagyott szó nélkül.
-Hű, szép a kilátás…-kezdett el feltűnően nézegetni, nyálcsorgatóan, ami még jobban megspékelte az amúgy is gáz jelenetet.
-FÉREG!-törtem ki végül, s a másik lábammal igyekeztem elrúgni a kezét. Mivel nem egyenlítettem ki a testsúlyom, így mindketten a földre estünk, csakhogy én számítottam erre. Egy másodperc töredéke alatt letérdeltem. Ahogy a másik fél is próbált volna talpra állni, ráugrottam, s a térdeimmel leszorítottam két karját, és a nyakához szegeztem katanámat.
-Most könnyűszerrel lefejezhetnélek…-mondtam, egészen közel hajolva hozzá. Valamiért úgy éreztem, hogy most simán megölném. Ahogy jobban belenéztem a szemeibe, valamit nagyon furcsának véltem. Csöppet sem félt tőlem, sőt… ez csak még jobban bosszantott. -Ezt rohadtul nem értem… ilyenkor az a normális, hogy az embernek halálfélelme van… akkor én ezt miért nem érzem?!-merengtem el, majd egy pillanatra lehajtottam a fejemet, és mosolyogni kezdtem. -Érdekes figura vagy…-nyögtem ki végül, s lassacskán lemásztam róla. Pár lépést téve, megigazgattam magamat, s visszatettem hüvelyébe drága kardomat, s majd ismét a férfi felé néztem. Nem értettem, hogy miért, de nevetésben törtem ki, olyannyira, hogy szinte a földet vertem, s patakokban folyt a könnyem.
-Ezt már tényleg nem hiszem el! Bazz, annyira életszerűtlen, hogy mindjárt belepusztulok!-fulladoztam továbbra is, s egy nagyobb kő felé araszoltam, s leültem. –Öcsém, tudtam én, hogy jól fog alakulni ez a napom, nade ennyire, ez kész vicc!-fogtam a fejemet, és próbáltam lenyugodni, majd rápillantottam Hirora.-Eh, mit lesel annyira? Kiborultam teljesen… de már kezdek jól lenni…-vakarásztam a fejemet. ~Úgy kitekerném a nyakát, de kár lenne érte… jó pasinak tűnik…-néztem meg jobban ~Bár egy kiadós agyonverés nem ártana neki… mondjuk ennél a fajtánál, még ez sem segítene…simán elélvezné az egészet…
Vissza az elejére Go down
Kazuki Hiro
Quincy
Quincy
Kazuki Hiro

Férfi
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 38
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Fotós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te4000/12000Városi Park - Page 5 29y5sib  (4000/12000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptyVas. Május 03, 2009 10:07 pm

~Váratlan találkozás~

Ahogy számítottam is rá, betelt nála a pohár. Szemében gyilkos indulattal támad nekem, ami nem ér meglepetésként.
~Még szebb, ha ideges.~ - gondolom magamban mosolyogva. Bár belegondolva, mióta leugrottam a fáról benne van az ideg. Szal' egyfolytában szép? Jah, ez lehet a megoldás. Elkalandoztam, s ez majdnem a fejem épségébe került. Úgy tűnik, hogy alábecsül, hisz' egy egyszerű rúgással próbál eltalálni. Játszi könnyedséggel kapom el a lábát, miközben szoknyája fellibben... Hatalmas vigyor jelenik meg az arcomon, amikor belátok alá. Ha nem lennék edzet ilyen téren, most biztos elkapott volna az orrvérzés.
- Hű, szép a kilátás… - jegyzem meg, tovább növelve a helyzet abszurditását. Már épp azon vagyok, hogy közelebbi ismeretségbe bonyolódjak, amikor hirtelen mindketten elveszítjük az egyensúlyunkat, s a földön kötünk ki. Próbálnék talpra állni, hisz' nem sok kedvem van hozzá, hogy védtelenné váljak. Azonban ez irányú törekvéseimet gyorsan rövidre zárja, amikor mindkét térdével a karomra nehezedik. Könnyű lányka, de mégis sikerül a földön tartania. Bevallom nem nagyon zavar ez a testhelyzet. Miközben kezeivel tartja magát, full kilátás nyílik a dekoltázsába. Nem tudom visszatartani, így kiül a kaján vigyor az arcomra. Ezt még az se tudja lelohasztani, hogy katanáját a nyakamnak szegezi.
- Most könnyűszerrel lefejezhetnélek… - szól elgondolkodva. A félelem legkisebb jele nélkül keresem vele a szemkontaktust. Nem is kell sokat várnom, hisz' lehajtja a fejét és elmosolyodik. Egyre jobban kezd bejönni nekem. Az is plusz pont, hogy a fejem még mindig a nyakamon van.
- Érdekes figura vagy… - mondja, miközben lassan lemászik rólam. Kissé csalódott vagyok, mert elfetrengtem volna még alatta egy ideig.
- Te sem vagy mindennapi látvány errefelé. - kontrázok rá mosolyogva. Eközben ő megigazítja a ruháját és elteszi katanáját. Távolabb sétál, s leül egy kőre, miközben én minden mozdulatát követem. A kérdésre, hogy mit nézek rajta, csak megrázom a fejem és én is felállok. Leporolom a nadrágomat, s egy villámlépéssel mellette termek. Elég kicsi az a kő két embernek, de én mégis valahogy letelepedek mellé. Remélem nem zavarja a közelségem, mert nincs kedvem a porban üldögélni.
- Mi járatban vagy itt? - kérdezem, miközben mellkasom a hátához ér. Érzem hajának finom illatát, s ez szinte megbolondít. Hirtelen ötlettől vezérelve egy puszit nyomok a nyakára. Van egy olyan érzésem, hogy ebből most nem lesz idegroham. Ha meg igen, akkor sem ölne meg. Az előbbiek azért durvábbak voltak...Eközben apró vízcseppek érintését érzem a bőrömön. Felpillantva látom, hogy komor felhők gyülekeznek az égen. Az eső lassan rákezd, s úgy kezd zuhogni, mintha dézsából öntenék. Ahogy látom, elég pár perc, hogy bőrig ázzunk.
- Öhm... - kezdek bele értelmes fejet vágva. - Nem szeretném, ha megfáznánk, szóval... Izé... Nem lenne kedved eljönni hozzám?
Ilyen se volt még, hogy egy lányt néhány perc ismeretség után elhívjak magamhoz. De hát, ezt is el kell kezdeni valamikor...
Vissza az elejére Go down
Cande Jaegerjaques
Espada
Espada


nő
Hozzászólások száma : 118
Registration date : 2008. Nov. 14.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te16000/30000Városi Park - Page 5 29y5sib  (16000/30000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptyVas. Május 03, 2009 11:13 pm

~Váratlan találkozás~


- Mi járatban vagy itt?-kérdezte, s bár még én magam is alig fértem el, csak letelepedett mellém, egészen közel, amire először egy szúrós nézéssel válaszoltam. Mikor fogtam volna bele a regélésbe, Hiro csak tök szimplán adott a nyakamra egy puszit, amitől megint csak bambultam egyet, s elfordítottam a fejemet.
-Khm, szóval...-vakarásztam a fejem búbját -Épp egy küldetés kellős közepén vagyok, de te szerencsésen kinyírtad a csapatomat, so most épp a rák se tudja, hogy mit csináljak...-merengtem el egy pillanatra, s a távolból mennydörgést hallottam-Lehet vissza kéne húznom HM-be... bár a fejmosáshoz rohadtul nincs kedvem...-motyogtam az orrom alatt, amikor felálltam a helyemről, s már indulóra vettem, mikor elég rendesen bele kezdett a zuhogásba. ~Basszus, még ez is...-húztam jobban össze magamon a ruhámat, bár azzal a kis mellénnyel nem sokat érek...
- Öhm... Nem szeretném, ha megfáznánk, szóval... Izé... Nem lenne kedved eljönni hozzám?-hebegett-habogott össze vissza, amire visszafordultam felé, és érdeklődve hallgattam végig a mondókáját.
-Hozzád?-vontam fel egyik szemöldökömet -Hát, öhm... nem is tudom...-villámlott egyet, nem is olyan messze tőlünk, amitől egy kicsit nagyon beszartam. -Oksika, nem bánom, de akkor siessünk!- sürgettem, mert nem nagyon díjaztam, hogy a fejem felett csapnak össze a fellegek...
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te32500/45000Városi Park - Page 5 29y5sib  (32500/45000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptyKedd Május 05, 2009 8:15 am

[Cicuuus~ -avagy hogyan szerettessük meg Yasuval a macskákat]

-Feltűnően nagy a csend.... -sétáltam le pizsamában az emeletről. Olyannyira nyugalmas volt a hangulat, hogy szinte visszhangzottak a szavaim a hatalmas épületben.
-Nincs itthon a vadbarom. -viharzott el mellette Hiyori, úgy hogy majdnem fellökött. A hirtelen felbukkanásától még ráadásul majdnem szívbajt is kaptam.
-Tényleg! -hasított belém a felismerés- Masaki elment ahhoz a magánnyomozóhoz, aki egy ideje már utánunk szaglászik, hogy leállítsa rólunk. *Hiszen még szólt is mielőtt elindult....látszik hogy még félig aludtam* -ácsorogtam megvilágosultan, mikor egy újabb, a semmiből felbukkanó hang hozta rám a frászt.
-Hol van Masaki? -találtam szemben magam Yasu érdeklődő szemeivel, mikor megfordultam.
-Elment a városba a nyomozóhoz. -ismételtem meg.
*néha kicsit ijesztő hogy mennyire aggódik Masaki miatt....már előre félek, hogy mi lesz ha rájön hogy mi folyik itt... *-jöttem kicsit zavarba- *Csodálom hogy még nem kémkedik...vagy igen, csak jól álcázza?...á azt nem hiszem, szerintem ha tudna róla, akkor már rég kiborult volna...*
-Mondd csak Yasu, nincs kedved eljönni egy kicsit sétálni? -szólaltam fel egy hirtelen ötlettől vezérelve. Értetlen arckifejezését látva próbáltam kicsit jobban kifejezni a mondanivalómat.
-Tudod nem biztos hogy jó ötlet volt egyedül elengednünk őt a városba....-dörzsöltem meg a tarkómat- Lehet nem árt ha arrajár valaki aki szükség esetén hazacipeli mikor nekiáll dühöngeni. -magyaráztam, majd egy kis szünet következett. -...én felmegyek átöltözni...ha gondolod negyed óra múlva indulhatunk. -mosolyodtam el, majd visszaviharzottam a szobába.
Hamar összekészülődtem, és a nappaliban vártam hogy Yasu is velem tart-e.
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te13000/15000Városi Park - Page 5 29y5sib  (13000/15000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptyKedd Május 05, 2009 9:03 am

*Cicuuus~ -avagy hogyan szerettessük meg Yasuval a macskákat*

Kissé álomkórosan lépkedtem le a lépcsőn, és kerestem a konyhát, hogy megreggelizzek, mikor meghallottam, hogy Masaki nincs itthon. Furcsa is volt ez a csend, de annyira, hogy már zavarta a fülem.
- Hol van Masaki?
Kérdeztem érdeklődve, laposakat pislogva Shioritól.
- Elment a városba a nyomozóhoz.
Hangzott a válasz, majd eszembe jutott… Egy ideje már nyomozgat utánunk valami nyomozó, valószínűleg őt ment leállítani. Kíváncsi voltam, hogy egyben marad-e a találkozó végére az a bizonyos nyomozó.
- Aha, értem…
Mondtam, majd levetettem magam a kanapéra.
- Mondd csak Yasu, nincs kedved eljönni egy kicsit sétálni?
Kérdezte meg hirtelen. Nem tartottam rossz ötletnek, hiszen tényleg jó lett volna kicsit kimozdulni, már kezdtem megpenészedni a házban, így bele egyeztem.
- Rendben, benne vagyok.
Mondtam vigyorogva.
- Tudod nem biztos, hogy jó ötlet volt egyedül elengednünk őt a városba... Lehet nem árt ha arra jár valaki aki szükség esetén hazacipeli mikor nekiáll dühöngeni.
Magyarázta, amire én csak helyeslően bólogattam. Tényleg nem volt túl jó ötlet Masakit egyedül elengedni… Ki tudja, hogy mit tett a környezetével…
- ...én felmegyek átöltözni...ha gondolod negyed óra múlva indulhatunk.
Folytatta egy kisebb szünet után, majd elment készülődni gyorsan én is összekészültem, és leindultam a nappaliba. Shiori már lent várt indulásra készen.
- Mehetünk.
Mondtam, és már indultam is. Utunkat a park felé vettük, mert talán az volt a legközelebb a nyomozó irodájához.
- Ööö... Kérdezhetek valamit? Milyen Masaki szobája?
Kérdeztem kicsit elpirulva. Mindig is érdekelt, hogy milyen lehet egy olyan ember szobája, mint Masaki. Igaz, már láttam néhányszor kívülről, de az azért még se olyan, mintha a szoba közepén állva körülnéznék...
Vissza az elejére Go down
Lady
Módosított lélek
Módosított lélek
Lady

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te1000/3000Városi Park - Page 5 29y5sib  (1000/3000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptyKedd Május 05, 2009 9:39 am

Nem sok dolgom volt otthon, főleg azért nem mert nincs állandó lakhelyem így járogatom az utamat mindenfelé és ott alszok ahol a legjobb nékecském. Na szóval éppen riszáltam kicsiny cicafenekemet az utcán, természetesen minden ostoba kisfiúcska meg kislányocska megtámadt.
-Cicaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Kórusban hallottam magam mögött ezt a piciny szócskát, hát persze, hogy loholnom kellett, mert ha megfognak belekezdenek abba a remek simogatási stílusukba. A szemem majd kiugrik a helyéről a bundámat meg lenyúzzák. Szépen néznék ki, nyuszka cica. Miután végre felszaladtam egy fára előlük, nyújtóztam egy kicsit és lefeküdtem az egyik ágnak a tövébe. Annyira jól éreztem magam ott, hogy egy incifincit elszunnyadtam, arra lettem figyelmes, hogy mellettem egy kismadárka csicsereg.
-Óhmár... pedig olyan jót szundiztam.
Förmedtem rá egy kicsit a madárra aki olyan gyorsan repült el mellőlem, hogy a rengeteg toll ottmaradt, de olyan szinten, hogy a madár formája is megmaradt. Majdnem lefejeltem a fát annyira meglepődtem, aztán felálltam és nyújtóztam egy kicsit. A karmocskáimat belemélyeszettem a fa kérgébe és kitoltam piciny farocskámat az ég felé. Annyira jól esett ez a kis nyújti-mújti, hogy percekig ezt csináltam, aztán gondoltam megviccelem egy cseppecskét az embereket akik alattam sétáltak el. Lekuporodtam a fára, felvettem a támadás pózt, elkezdtem jobbra-balra rázogatni a cicafenekem, majd szép nagy lódulattal ráugrottam egy lány (Shiori) vállára, aki ijedtében szépen seggre ült, de én már ugrottam is tovább nehogy már rám dőljön. Lestoppoltam előttük, szépen néztem rájuk elnyávogtam magam édesbédescukorfalatka hangomon aztán leültem és eszeveszett zuhanyzásba kezdtem előttük.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te53000/65000Városi Park - Page 5 29y5sib  (53000/65000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptyKedd Május 05, 2009 9:02 pm

[Cicuuus~ -avagy hogyan szerettessük meg Yasuval a macskákat]

Kiordítva a tüdőmet és levezetve az összes feszültségemet távoztam a elmeháborodott cucclenyúlós hekustól. Szerencséje, hogy épp jó lábamat basztam le a parkettára különben ennél is jobban átrendeztem volna az ósdi irodának nevezett lyukát. Kiveretve a napfényre elmondtam egy sípolásokkal teli szöveget a fényviszonyok radikális változására irányzottan, aztán visszaindultam a szállásra. Ideje volt eget rengető átéléssel elújságolni az élősködőknek mi a nagy 'vasz-isz-dasz' a sárgaházat megjárt kukkolónkkal.
Épp a park előtt terelgettem, természetesen a nagyra becsült lábaimmal a fülsértő hangerővel zavargászó kölyköket, amikor az egyik zugban feltűnt utánozhatatlan üldöző és szeretetátadási kényszeres ex-hadnagyocskám rikító vörös fejszőre. Rázoomoltam a csókára, hátha rám tört a tetves üldözési mánia, de elég közel volt a fűhöz, szóval csak őt ehette errefelé a penész. Gondoltam okozok neki egy nyolc napon túl gyógyuló bibit, mint a régi szép időkben, ezért elkezdtem osonni. Há' egy Nato-katona megirigyelte volna azt az attack-ot, amit levágtam. Becserkészve az áldozatom mélyre nőtt kuglifejét rávágtam az öklömmel.
-Hejje, Csicska! Mi a francokat tetvészkedsz i...Szia!-váltottam át bárgyú vigyorra meglátva álmaim nem szőke és nem hatalmas mellekkel megáldott nőjét. Mielőtt túl feltűnően repkedtek volna szívecskék a búrám körül megráztam a fejem. Kicsit visszarázódva a lekezelően szemétláda stílusomba, lenyomva a rókamaki fejét átugrottam rajta és immáron szembe kerülve néztem rá elég gyilkos 'mit-kerestek-itt' fejjel. Hát igen, enyhén fenyegető lehetett a maffiózó ábrázatom, mert csettintésre ürült ki az egész zöldséges kert.
-Szal?-piszkáltam a füleimet unottan.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te32500/45000Városi Park - Page 5 29y5sib  (32500/45000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptyPént. Május 08, 2009 12:05 am

[Cicuuus~ -avagy hogyan szerettessük meg Yasuval a macskákat]

Kisvártatva Yasu is megérkezett így elindultunk. Úgy döntöttünk a park felől közelítjük meg a nyomozóiroda környékét, így abba az irányba tartottunk. Kellemes tavaszi délelőtt volt, és kivételesen még a nap is sütött. Már ideje is volt, hiszen napok óta folyton csak esett és be volt borulva az ég. Lehet hogy ezért is volt mindenki a szokottnál is morcosabb a raktárban. De mindenesetre nekem nagyon jót tett a napfény. Éppen az arcomat süttettem, mikor Yasu megszólalt mellettem.
- Ööö... Kérdezhetek valamit? Milyen Masaki szobája?-kérdezte kissé elpirulva. Az én reakcióm is hasonlóként festett erre a váratlan kérdésre. Komolyan mondom, ha valaki most végignézett rajtunk, le merném fogadni hogy azt hitte valami szerelmes kamaszok vagyunk.
-Hátöö... -kezdtem el gondolkodni. Nem tudtam mennyire számít ez tabutémának, de azért mégsem akartam válasz nélkül hagyni a kérdést- Akármennyire is nem látszik rajta, elég jó ízlése van a lakberendezéshez. -vakartam meg a tarkómat.
Ám nem várt támadás érkezett odafentről. Először azt sem tudtam mi van, de aztán mikor szépen fenékreültem, sikerült beazonosítanom, hogy egy cicus landolt a vállamon, aki időközben már előttem ücsörgött és bámult.
-Jaj nahát. -tápászkodtam fel, és dörzsöltem meg a sajgó testrészemet- Mit keresel itt te égből pottyant kis cicus? -hajoltam le hozzá és ölbevettem. Először fel sem tűnt, de aztán kissé gyanússá vált, hogy Yasu igyekezett minél távolabb araszolni a cicától. Már épp meg akartam kérdezni, hogy mi lelte, mikor újabb váratlan rajtaütés áldozatai lettünk. De szerencsére most nem én voltam a célszemély hanem Yasu. Szegény cicus is úgy összerezzent a kezemben, hogy majdnem visszaugrott a fára ijedtében.
-Szia Masaki. -integettem én is hasonló bájvigyorral mint amit ő produkált az előbb mikor meglátott. Aztán gyorsan igyekeztem elhessegetni a lila ködöt, mert eszembe jutott hogy nem akarok lebukni Yasu előtt.
-Csak sétálunk egyet.... -szólaltam meg a még mindig a kobakját tapogató Yasu helyett. Masakin viszont határozottan látszott hogy nem hiszi, ezért megadtam magam. -...Jólvanna, utánad indultunk..... -bámultam le zavaromban a cicusra, majd elkezdtem simogatni.- És közben összetalálkoztunk ezzel a cicával.
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 5 Cl0te13000/15000Városi Park - Page 5 29y5sib  (13000/15000)

Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 EmptyPént. Május 08, 2009 8:37 am

[Cicuuus~ -avagy hogyan szerettessük meg Yasuval a macskákat]

- Hátöö... Akármennyire is nem látszik rajta, elég jó ízlése van a lakberendezéshez.
Válaszolt Shiori a kérdésemre. Még kérdeztem volna tőle bőven, de ekkor valami Shiori fejére pottyant, és fenékre esett. Amint megláttam, hogy mi volt az, megpróbáltam minél hátrébb és hátrébb kerülni attól a hatalmas vadállattól, ami látszólag mindkettőjüknek feltűnt. Hirtelen egy hatalmas ütést éreztem a fejemen, majd hirtelen megfordulva szembe találtam magam Masakival.
- Hejje, Csicska! Mi a francokat tetvészkedsz i...Szia!
- Szia, Masaki? Ezt most miért kaptam?
Kérdeztem sírós hangon, a puklimat simogatva, miközben megpróbáltam tisztes távolságban maradni attól a macskaizétől.
- Szal?
- Csak sétálunk egyet....
Válaszolt helyettem Shiori.
- Öhm… Aha, csak sétáltunk…
Helyeseltem, hiszen tényleg azt csináltuk, amíg meg nem érkezett az az átkozott és félelmetes izé!
- Shiori, megkérhetlek, hogy maradj ott, míg azzal a vadállattal vagy?
Kértem meg, hiszen mindig is irtóztam a macskáktól, bár az okát nem tudom. Talán csak annyi, hogy hatalmas agyaraik, körmeik vannak, és bármikor belém mélyeszthetik őket… Ráadásul mindenki szereti őket, és folyton simogatják a bundájukat, meg hasonlók, és ettől engem a hideg ráz. Ha akár egy is hozzám ér, képes vagyok a plafonra ugrani…
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Városi Park - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-