-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Lady
Módosított lélek
Módosított lélek
Lady

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te1000/3000Városi Park - Page 6 29y5sib  (1000/3000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptyVas. Május 10, 2009 8:10 am

A buta emberek vartyogtak valamit annak a mérges manuszkának akinek olyan érdekes kinézete volt. Főleg akkor nézett furcsán mikor a lánykára nézett aki időközben az ölébe vett, mintha szerelem lenne kettőjük között. Na majd én kiderítem mi is a dörgés errefelé, nehogy már titkolózzanak előttem, azt nem szeretem. Felnéztem a csajszibarackra elnyávogtam magam, aztán kiugrottam a mancsai közül. Az egyik lényecske nagyon furcsán pislogott rám, csodálkoztam is azon, hogy még nincs tele a pelusa. Életemben nem láttam olyan embert aki félne a macskáktól. Ördögi szarvacskáim nőttek, szépen pislogtam rá párszor, majd egy lépést tettem felé. Gondoltam ezzel segítek majd a turbékoló párocskának is. A kis fickó eszeveszett hátrálásba kezdett, aztán hirtelen megiramodtam felé. Olyan aranyosan szaladt el előlem, hogy nem tudtam abbahagyni a keregetését. Tisztára olyan volt, mintha egy hatalmas egeret kergetnék, csak ennek a kis fazonnak nem volt hosszú farkincája, meg eszeveszett nagy füle. Már körbeszaladgáltuk a parkot egy párszor, mikor én hirtelen lefékeztem a morgós manuszka előtt.
-Ez meg mi a fenét les rajtam ennyire?
Nyilvánult meg végre, aztán bevetettem a csábítgatós nézésemet, gondoltam biztos tök kényelmes öle lehet, ezért közelebb sétáltam hozzá és leültem a lába elé.
-Nem veszlek föl ne nézz ilyen eszeveszett bambán mint akinek egy borsó van a seggébe...
Hát mondanom sem kell, nekem sem kellett több, kiélesítettem a karmocskáimat, aztán felugrottam a lábára és szépen lassan másztam végig a combján, a hasánál, a mellkasán, aztán a vállán letelepedtem. De épphogy letettem a csinos cicafenekem, az a barom megfogott és elkezdett rángatni, de én nem hagytam magam, rögtön belemélyesztettem a karmocskáimat a vállába és húztam magam visszafele. Mikor végre abbahagyta a cibálást, körbe végignyúltam a tarkóján a farkincámat az álla alá raktam és onnan kezdtem el lesegetni a nagy világot. Tökéletes volt a kilátásom. Már csak az kellett volna, hogy a morcika fazonka ne karattyoljon folyamatosan, ezért közelebb hajoltam a füléhez és amilyen hangosan csak tudtam belenyávogtam. Nem kell még nekik tudni, hogy rendesen is tudok beszélni hozzájuk...
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te53000/65000Városi Park - Page 6 29y5sib  (53000/65000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptyVas. Május 10, 2009 8:58 am

[Cicuuus~ -avagy hogyan szerettessük meg Yasuval a macskákat]

Szép lassan válaszolt a két díszpinty. Azt hittem alszanak kettőt útközben annyira vontatottan sikerült kinyögniük a nagy harci helyzetet. Simán elcsoszoghattam volna perecet keresni szökőkútban addig, amíg tart a ku*va nagy fogalmazás. Végül megjött postagalambbal az üzi "Sétálni jöttünk STOP! Valami rohadtul bűzlik STOP!"
-Áhám...-támasztottam továbbra is kitartóan a Csicska fejét. Aztán visszakanalaztam a tekintetemet Shiori-ra és láss csodát egy fehér, szőrös pamacs volt az ölében. Elsőre nem esett le mi a franc az,de gondoltam nem valami plüsst simogat ilyen kitartóan szóval tovább skubiztam. Amikor megjött a hatalmas eget rengető felismerés, hogy az egy macska majd nem megfulladtam a röhögéstől. Köztudott tény volt, törpepapagáj fosik ezektől a mini nyávogó és robotként dörmögő ölmelegítőktől. Igazából sosem szekáltam vele, szóval az én számlámra nem írható, hogy riogattam a pisist az éjszaka közepén macskagúnyába bújva. Vagy egy szőrcsomót hozzávágtam a reggeli kávéval együtt.
-Ohóóóó...kezdődik a műsor!-álltam arrébb elegánsan. Igazán nem akartam semmit se elcseszni, ezért hagytam utat vörös gumilabdának ahol el tud pattogni és kitartóan tud menekülni a ritka ártatlan fejjel megáldott szőrgombóctól. A kitartó, halálig elmenő üldözéses versenyt Shiori mellé ülve követtem végig, már amennyire érdekes tudott lenni. Valahogy a Csicska sipítozása és hangszín váltásai annyira nem vonzottak, sőt inkább felállt a hátamon az összes szőr a szopránba áttörő próbálkozásaitól.
-Tudnám miféle elkúrt sátánt lát egy nála is kisebb dögben...-
-Ki tudja miért fél tőlük...-
-Lehet egyszer orvul bevárta egy macska klán és letámadták! A túlerővel meg nem bírt el! A sok nyávogógép meg össze-vissza karmolta!-
-Jaaaj! Gonosz azért ne legyél!-böktek oldalba, amire muszáj voltam előadni egy látványos haldoklást. Legalább ettől is elment nyaralni Shiori morcossága.
-Akkor most rá kéne venni, hogy haverkodjon össze azzal a fehér farriszálóval?-
-Ha már itt vagyunk, miért ne?-
-Megy a buszom...-vigyorodtam el gonoszul, amire megint kaptam egy bökést. Lassan tele leszek foltokkal. Kész családon belüli erőszak! Terror alatt vagyok tartva! Ezt, hogy fogom kiheverni?!- Segítek, nyugi!-
A csábos riszamisza köbö ekkor tért vissza köreinkbe. A romlott spinéje nem tudom mit akart tőlem, de megállás nélkül meresztette rám a bociszemeit. Aztán oda is jött hozzám. A kis ribanca nagyon fel akart szedni, de nincs az az isten, hogy az ölembe szedjem! Tele leszek tőle szöszökkel! Így is takaríthatom a gönceimet végeláthatatlanul, hát még ha rám is telepszik.
-Anyáááád!-morogtam hangosan, amikor végiggyalogolt nyugdíjas tempóban rajtam és lefészkelt a tetves vállamra. Persze azonnal megpróbáltam leoperálni, de a szemét csitrije ragaszkodott hozzám. A körmeivel meg a bőrömet is tépte lefelé a pólómmal együtt. Aztán meg üvöltözött a fülembe, hátha még jobban besüketülök és potyaajándékként buzerálta az államat.
-Oh, hogy mennének rajtad végig egy nullással, te undorító kis tetű!-olvastam rá és hagytam megrohadni a vállamon. Úgy voltam vele, majd megunja a szórakoztatásomat és elkotródik a körzetemből. Hát nagyon nem akart leszakadni rólam.
-Gyere mááár!-vakarásztam lefelé a cirmit és pislogtam körbe.-Merre van a vörös dáma?-pakoltam be az ölembe a bolhafészket.-Azt ne mond, hogy tetszik a búrám...-simogattam meg a az állatját, ha már nem hajíthattam el a francba meg ennyire ragaszkodik legyen egy ku*va jó napja.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te32500/45000Városi Park - Page 6 29y5sib  (32500/45000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptyVas. Május 10, 2009 9:50 am

[Cicuuus~ -avagy hogyan szerettessük meg Yasuval a macskákat]

Pillanatokon belül a cica kiugrott a kezemből és nekiállt üldözni Yasut.
-Ajaj ebből még baj lesz... -néztem utána aggódva. Aztán úgy döntöttem leülök a fűre, és ott várom meg míg lerendezik a fogócskát. *Ki tudja meddig tart még.* -könyököltem a térdeimre, mikor Masaki is letelepedett mellém. Hihetetlen nagy késztetést éreztem arra hogy a vállára hajtsam a fejem, vagy legalább csak hozzábújjak, de jelen körülmények között egyik sem tűnt kivitelezhetőnek. Ezért hatalmasakat sóhajtva bámultam a rohangászó Yasu után. Egy-egy Yasura irányzott gúnyos megjegyzés után azért morcosan oldalba böktem, de szokás szerint csak nekiállt színészkedni, és máris nem tudtam rá haragudni. Próbáltam meggyőzni hogy segítsen Yasuval megbarátkoztatni azt a kis cicust.
-Segítek, nyugi!-bökte ki végül, amit hallva végül elmosolyodtam. Már épp készültem volna hogy egy puszit az arcára nyomjak, mikor megjelent mellettünk a cica.
-Hol hagytad a prédédat, te kis vérmes vadállat? -vigyorgtam rá, de aztán a macsek újra akcióba lendült és az én Masakimat szemelte ki potenciális pihenőhelynek. Nem bírtam nevetés nélkül nézni ahogy ádázul küzd azért hogy levarázsolja magáról az igencsak ragaszkodó kis jószágot.
-Ha ráncigálod, csak mégjobban össze-vissza karmol. -próbálkoztam be a nevetéstől levegőt kapkodva a jótanáccsal, de túlságosan el volt foglalva.
Aztán néztem egy nagyot mikor ölbevette és nekiállt simogatni. Nagyon idlli látványt nyújtottak így ketten, kicsit el is érzékenyültem. Az előbb a nevetéstől most a meghatottságtól állok neki mindjárt könnyezni.
-Nahát, te még most is tudsz nekem meglepetéseket okozni. -mosolyodtam el- A nagy Masaki a világ elé is kitárja emberi oldalát. -kezdtem bele a drámai kommentárba, miközben én is megsimogattam a cicát.
-Tényleg, merre van Yasu? -néztem körbe a parkban. Esküszöm valami atombunkert találhatott magának, mert hirtelen nem láttam sehol. Biztos elbújt egy bokor mögé, vagy felmászott egy fára, de mindenesetre szem elől tévesztettem. Kihasználva a pillanatnyi helyzetet, gyorsan loptam egy csókot a drága állatszelidítőmtől. Erősen reménykedtem benne, hogy Yasu nem látta, de most már mindegy volt.
-Nem bírom kivárni míg hazaérünk. -pirultam el kissé, majd tovább kémleltem a parkot.
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te13000/15000Városi Park - Page 6 29y5sib  (13000/15000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptyCsüt. Május 14, 2009 7:52 am

[Cicuuus~ -avagy hogyan szerettessük meg Yasuval a macskákat]

Már kezdtem kicsit lenyugodni, hogy nem jön a macsek a közelembe, mikor hirtelen kiugrott Shiori kezéből. Kezdtem rosszat sejteni, mikor kicsit lassan felém indult. Halkan nyekeregve lépkedtem óvatosan hátra. Próbáltam elterelni a gondolataimat a bolhazsákról, de valahogy nem sikerült, mert folyton engem lesett azokkal a tányérnyi, vagy legalábbis bolygónyi méretű szemeivel, amik aranyosan csillogtak a néha-néha rásütő napban.
- Izé… Me… menj innen cicus, mert nem sze… szeretnélek bántani… Né… nézd csak… ott van Shio… menj oda szépen hozzá…
Magyaráztam nagyokat nyelve néhol. Már a mocskos dögje egyre közelebb jött hozzám, majd egyszer csak begyorsított, én pedig visítva kezdtem el körbe körbe rohangálni.
- SEGÍTSÉÉÉÉÉÉG! SEGÍTSETEK MÁÁÁÁR! RÁM SZÁLLT EZ AZ OCSMÁNYSÁG! VALAKIIIII! T_T
Visítottam, mint valami kismalac, akit épp vágóhídra szállítanak. Hát… tényleg úgy is éreztem magam. Egyre inkább kezdtem kifáradni, mikor észre vettem, hogy a cica már nem üldöz, hiszen már rég Masaki nyakában üldögél. Kicsit megnyugodtam, és próbáltam mély levegőket venni, nehogy véletlenül megfulladjak a sok rohangászástól. Szerencsémre az a… az a valami nem kapott el, mert ha sikerült volna neki, valószínűleg élve fel falt volna azokkal óriási és veszedelmes fogaival, amik folyamatosan villogtak, mikor kinyitotta a száját. Szinte éreztem, hogy röhög rajtam, ahogy rohangálok. Mintha ő lenne maga a Sátán, aki arra hivatott, hogy engem üldözzön egész életemben… Minden esetre egy időre Masakinak sikerült kiiktatnia a fenevadat. Reménykedek benne, hogy nem fogja darabokra szabdalni éles körmeivel és fogaival az én drágaegyetlenszeretettexkapitányom! Masakiéktól kicsit távolabb leültem úgy, hogy még véletlenül se legyen a közelemben az a macskának nevezett izé, de azért lássam, ha esetleg próbálna megint felém settenkedni.
Vissza az elejére Go down
Lady
Módosított lélek
Módosított lélek
Lady

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te1000/3000Városi Park - Page 6 29y5sib  (1000/3000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptySzer. Május 20, 2009 7:54 am

Természetesen mint mindig most is elértem a célom. Az emberek legmorgósabbika is megsimogatott meg beszélt hozzám. Mikor a tetszés kérdés elhangzott tőle ismételten felnyávogtam, hogy tudassam vele, pedig bizony tetszik a feje, mert életemben nem láttam még ilyen makacs embert. Mikor a nőszemély meg a pasas puszilkodott kicsit melegem lett, hiszen nem lenne illő előttem csókolózni, de ha jobban belegondolok talán tök jót játszhatnék velük. Amilyen ördögi ciculi-miculi vagyok néha, képes vagyok még a Napot is olyan zavarba hozni, hogy felvesz egy napszemcsit meg egy bajúszt, hogy ne ismerjen rá a nagyközönség... A simogatás tök jól esett a morgós manusztól, doromboltam is full hangerőn, hogy még jobban, még erősebben és meg kreatívabban simogassan, de a lusta disznaja ugyan olyan tempóban simogatott, mert a csajszibarackkal volt elfoglalva meg az előző mittudomén kicsodával akit megkergettem. Nem hagyhattam annyiban a dolgot, így lesni kezdtem a fickó kezét és ahányszor elég közel volt hozzám beletoltam a fejemet a markába, de erre persze, hogy elkezdett nekem vartyogni valamit, hogy szemtelen k*va vagyok. Erre én megbirizgáltam a karját a farkincámmal, aztán a nőszemély felé fordítottam kicsiny buksim. Olyan furcsán nézett rám mintha elakarnám venni élete szerelmét, pedig én csak egy macska vagyok, mi a jó fenét csinálnék én egy ekkora bakkal?! Habár ha jobban belegondolok, akkor simogathatna egész nap, vagy fésülgethetné a szőröcskémet, vehetne nekem tömérdek mennyiségű játékot meg kaját, nah talán még is csak elszeretem tőle. Na jó ennyire nem vagyok szemét, de azért kikunyerálok tőle valami ételt. Megpróbáltam felállni a fickó mancsaiban, de elég instabil voltam így kieresztettem egy kicsit a karmocskáimat, aminek megint nem örült, hát persze, hogy gyorsan elvett onnan a lány. Valamit még beszélgettek, de én már nem nagyon szerettem volna hallgatózni, lehet, hogy intim beszélgetést folytattak. Bár nem tudom a Vörös ördögben mi intimitás van, de ők biztos jobban tudják. Végül megláttam egy hatalmas reszkető pamacsot ami pontosan úgy nézett ki mint a megkergetett alakom az előbb. Szép selymes hangomon elnyávogtam magam és erősen pillantgattam a vörös pamacs felé. Jól összeszőrőztem közben a csajszi ruháját, de még az a szerencsém, hogy a fickó nem vette észre a szőröcskéimet a felsőjén. Roppantul furfangos módon kiugrottam a nőci kezéből és nem zavartatva magamat felmásztam a fickó lábán, hogy visszafészkelődhessek az ölébe. Nem tudom a mászástól miért kezdett el ordítozni, mikor nem is csináltam semmit. Mikor végre megint megfogott és belepaszírozott az ölébe a pasi rákezdtem a full hangerőn való dorombolásra.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te53000/65000Városi Park - Page 6 29y5sib  (53000/65000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptySzer. Május 20, 2009 11:42 pm

[Cicuuus~ -avagy hogyan szerettessük meg Yasuval a macskákat]

A vakfoltos csitrije ku*va jól elélvezkedett az ölemben. Úgy dörmögött nekem, hogy egy traktort helyből lepipált volna. Persze mimóza sem hagyhatta szó nélkül a hatalmas történelmi tettemet. Négy év múlva baszott biztos könyvbe is fog kerülni, hogy egy bunkó paraszt közel engedett magához egy bolhafészket, ráadásul tökre a nyilvánosság szemei előtt.
-Úgyis idefészkelt volna a züllött útszélije...-dörmögtem az orrom alatt, de aztán kibaszott gyorsan váltottam témát.-Nincs ennek pamacs seggűnek gazdája?-
-Nem láttam rajta semmi erre utalót. Még nyakörve sincs.-hajolt közelebb lakásmaffiózó és kezdte el ő is baszogatni a rohadt macskát. Kedvem lett volna átdobni az ölébe, de a surmó nyávogógép biztosan bosszúhadjáratba kezdett volna.
-Ej-ej! Te kis kunyeráló guberáns! Flamós vagy, azért esz itt a penész, mi?- nem tudom megint mit mondhattam, de ezek szerint mocskosul vicces lehetett. Tűzijáték gyár rendesen elvihorászott mellettem, közben a csóró riszamiszája meg rákezdett dörgölőzni a tenyeremhez. Persze kicsit se volt az ínyemre. Nem elég, hogy befoglalt magának még itt követelődzik is össze-vissza.
-Nyughassá, mert kipróbáljuk van e kilenc életed!-ezután le lettem támadva a szór szoros értelmében. Jó istenesen le lettem kapva a szívszerelmem által. Pislogtam is rendesen, hogy mi a jó anyám történt. Kicsit előkanalazva az eszemet elvigyorodtam, de a köcsög állatja megint nem bírt nyugton ülni a seggén. Gyönyörűségesen szétkarmolta a tenyeremet. Rögtön az egész cseszett városban tisztán hallható ordíthatnékom lett. A dög mázlijára elvitték a körzetemből különben garantáltan vége lett volna a pályafutásának.
-Ide rángassam azt a pelenkás fogyatékost?-
-Nem éppen kényszerre gondoltam, amikor megemlítettem, hogy szerettessük meg vele a macskákat.-
-Hát akkor mégis hogyan?-
-Meg kéne vele értetni, hogy nem fogják bántani a cicák.-
-Szóval, akkor a leordítom a fejét, hogy kibaszott lúzerség, amiért így fosik, mert egy ilyen nyeszlett házipincsi nem fogja szétkapni a paprikavörös pofáját módszer kilőve!-
-Öhm...valahogy úgy!-
-Mivel én kurvára nem értek a tapintatos szövegeléshez ezt inkább rád bíznám!-támadott le megint a romlott erkölcsű csöves csitri. -Bassza meg! Ez a nyomoronc nem akar rólam lekattanni?!-kanalaztam fel a ragaszkodó szukáját a lábamról és pakoltam vissza az ölembe. Fingom se volt mi a fenéért akaszkodott rám, de abban ne is reménykedjen az undormánya, hogy hazaviszem.
-Első körben próbálj meg te lelkizni a fososával...ha nem jön be én fogom idevonszolni és összehaverkodtatni a szőrteleppel!-
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te32500/45000Városi Park - Page 6 29y5sib  (32500/45000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptyCsüt. Május 21, 2009 8:06 am

[Cicuuus~ -avagy hogyan szerettessük meg Yasuval a macskákat]

Egész jól elvoltam azzal, ahogy a macskával birkózó Masakit néztem, és jót mosolyogtam rajta. De mikor a cica éles körmeivel arra késztette kedvenc állatszelidítőmet, hogy a macsek életét övező babonák végére akarjon járni, jobbnak láttam gyorsan kikapni a kezéből.
-Ide rángassam azt a pelenkás fogyatékost?-kérdezte kissé ingerülten
-Nem éppen kényszerre gondoltam, amikor megemlítettem, hogy szerettessük meg vele a macskákat.- dörzsöltem meg kissé zavartan a tarkómat, amit a macsek ki is használt ara hogy kiszökjön a kezemből és visszamásszon Masaki ölébe.
-Mivel én kurvára nem értek a tapintatos szövegeléshez ezt inkább rád bíznám!-hárította át végül rám a feladatot.
*Pedig tudja, hogy Yasut a világ végére is elmenne érte,bármit mond neki, a hőseként néz fel rá...* -sóhajtottam.
-Aztán el ne csábítsd addig nekem Masakit cicus. -vigyorogtam- Te meg légyszíves próbáld meghagyni mind a kilenc életét. -nyújtottam ki a nyelvem, majd elindultam arrafelé amerre eltűnni láttam a vörös kobakját. Kis séta után hamarosan meg is találtam egy fa alatt ücsörögve.
-Na végre megvagy. -mosolyogtam rá- Azt hittem annak a fenevadnak a világból is sikerült kiüldöznie. -ültem le mellé- Furcsa ez a dolog veled meg a macskákkal... -merengtem el kicsit- Mondd csak már kiskorodban is féltél tőlük? Vagy egyáltalán nem tudod mi lehet az oka ennek? -néztem rá érdeklődve.
-Jó, jó az igaz hogy önfejű lények, de ha kedvesen bánsz velük, akkor biztos nem fognak bántani. -mosolyogtam- Na gyere menjünk vissza, megígérem nem hagyom hogy megint megkergessen a cicus. Különben is, olyan jól egymásra találtak Masakival. -nevettem el magam, majd feltápászkodtam és nyújtottam a kezem Yasunak is.
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te13000/15000Városi Park - Page 6 29y5sib  (13000/15000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptyVas. Május 24, 2009 8:44 am

[Cicuuus~ -avagy hogyan szerettessük meg Yasuval a macskákat]

Békésen ücsörögtem Shioriéktól nem messze az egyik fa tövében, mélyen elgondolkodva azon, hogy miért szeretik az emberek annyira a macskákat… Végül a következőkre jutottam: aranyosak, hízelegnek, szőrösek, és még hasonló dolgok.
- Na végre megvagy.
Hallatszott Shiori hangja, majd mikor felemeltem a fejem, láttam, hogy ott áll felettem mosolyogva.
- Azt hittem annak a fenevadnak a világból is sikerült kiüldöznie.
Mondta, majd leült mellém a földre, én pedig még mindig csöndben ültem a földön, és néztem magam elé.
- Mondd csak már kiskorodban is féltél tőlük? Vagy egyáltalán nem tudod mi lehet az oka ennek?
Kérdezte kérdő tekintettel. Kellett néhány perc, hogy át tudjam gondolni a választ, hiszen még én magam se igazán tudtam, hogy végül is miért rettegek ennyire attól a törpe nyávogógéptől…
- Hát… Őszintén szólva fogalmam sincs… Mindig is féltem a macskáktól. Tudom, hogy mások szerint aranyosak, meg hogy milyen édesen meresztik dolgokra a szemüket, de ez engem valahogy megijeszt… Ráadásul mindig csak a bajt csinálják, ahol tudják…
Kezdtem bele végül, miközben még mindig a füvet néztem, ahogy a szél fújja össze-vissza.
- Jó, jó az igaz hogy önfejű lények, de ha kedvesen bánsz velük, akkor biztos nem fognak bántani.
Mosolygott még mindig rám, ami kicsit megnyugtatott, és úgy gondoltam, lehet hogy igaza van… Egy ilyen kicsi állat, tényleg nem tudna bántani.
- Na gyere menjünk vissza, megígérem nem hagyom hogy megint megkergessen a cicus. Különben is, olyan jól egymásra találtak Masakival.
Mondta, majd nyújtotta is a kezét, hogy felsegíthessen. Miután felálltam, indultunk is Masakihoz, és a cicához, akik még mindig jól elvoltak egymással… Talán túlságosan is jól… Kezdtem úgy érezni, hogy soha többé nem fog megszabadulni attól a szőrpamacstól, ami az ölében kuksolt.
- Öhm… Hel-lo… Bocsi az eltűnésért.
Integettem kicsit zavartan, majd letelepedtem Masakiék közelében le nem véve szemem az élvezkedő macsekról, aki percről percre furcsábbnak tűnt.
Vissza az elejére Go down
Lady
Módosított lélek
Módosított lélek
Lady

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te1000/3000Városi Park - Page 6 29y5sib  (1000/3000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptySzer. Jún. 24, 2009 6:54 am

Legszívesebben kedvem lett volna szétkarmolni a nyáladozók arcát, de nem tehettem, mert akkor tuti, hogy nem élem meg a reggelt. Mit reggelt… szerintem egy percet se bírnék ki. Próbáltam elvonni a figyelmem inkább a simogatással, minthogy ezt a csöpögős hülyeséget nézzem a két marha között, akik még azt sem sejtik, hogy tudok beszélni meg minden egyes szavukat értem. A leányzó vartyogott valami értelmetlenséget a világ bikájának, aztán eltűnt a messzeségben. Ránéztem a hatalmas emberre aki nagyon lesett ki a fejéből, de nem a megfelelő irányba hiszen nem rám nézett. Elnyávogtam magam, mire lenézett rá de egy akkorát sóhajtott, hogy majdnem felszívott az orrába aztán nagyon jól néztünk volna ki együtt.
-Mi a f*sz van már megint?
Kezdtem kicsit unni, hogy ilyen kellemes emberi hangon beszél velem, így vettem a bátorságot és végre én is megszólaltam.
-Az van… hogy szerintem biztos, hogy nem tudjátok megszerettetni azzal az elmebajossal a macskákat…
Fejtettem ki részletesen a véleményem, de válasz nem nagyon érkezett, csak hirtelen megfogott és elkezdett kiráncigálni az öléből.

-Bazdmeg… ez a macska beszél!
Természetesen mind a húsz körmömmel belekapaszkodtam a fölsőjébe, hogy véletlenül se tudjon lekaparni magáról.
-Nyugi már, nem foglak megenni vacsorára.
Próbáltam javítani a helyzetemen, de nem nagyon jött össze.

-Nem elég, hogy ragaszkodsz hozzám, még beszélsz is… menjél már innen!!
Nagyon jót vitatkoztunk egymással, mikor megérkezett a másik két személy és leültek mellénk, ekkor a fura fazon elengedett én meg visszahelyezkedtem az ölébe. Egyikünk sem szólt többet, csak néztünk össze-vissza mintha mi sem történt volna, pedig biztos vagyok benne, hogy ez egy marha nagy lépés volt mindkettőnk számára.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te53000/65000Városi Park - Page 6 29y5sib  (53000/65000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 25, 2009 2:19 am

[Cicuuus~ -avagy hogyan szerettessük meg Yasuval a macskákat]

Gyümölcslevek legjobbika gyorsan felszívódott a fenébe. Én meg ott maradtam kettesben egy undorító piszokforrással, aki lehet tele volt mindenféle baszott fertőzéssel vagy pattogó bolhavárossal, amik alig bírták kivárni, hogy offenzívát indíthassanak egy közelbe tévedő gyökér ellen. Egyre erősebb is volt a késztetés, hogy küldjem meg a csillagos égbe ezt a hobós szőrmedvényt, de a mániákus vinnyogó gépe egy percre se hagyott élni. Folyton szirénázott, mert nem ő feszített a rohadt figyelem középpontjában. Kezdett is idegelni züllött seggűke.
Kellemesen benyögve neki viszont azt hittem, hogy menten sárgaházba futok betegfelvétért, mert az a kevés csökött agyképződményem is megzakkant a lejátszódó jelenettől. A törpe vérengző pofázni kezdett. Én meg baszottul nem vágtam, hogy állatdokivá vedlettem, aki érti az állatok vakerját vagy totálra begolyóztam és hallucinálok valami szartól, amit a bokorlakó tata kérójában szívtam be. Mindenesetre néztem rá gigászi gülükkel, hogy mi az anyám van! Aztán meg jobbnak láttam, ha sürgősen megszabadulok a pofázó valamicsodától és áriázva hajtépés közben futok el az északi sarkig. A repedtsarkú macája viszont kurvára nem akaródzott elengedni.
-Takaroggyá mán!Mi a g*ci vagy te egyáltalán?!-próbálkoztam mindenféle köcsög technika bevetésével, hogy lekaparjam magamról a baszott körmeit. Lassan már ott tartottam sztriptízt rendezek és elhajítom a pólómmal együtt. Inkább vállaltam volna, hogy lesittelnek faszom közszemérem sértésért! Viszont ekkora betoppant a két lelki segély szolgálatos berekesztve a roppant intelligens tervemet. Szóval visszapakoltam a löttyedt seggem a baszott földre és hagytam megdögleni a beazonosíthatatlan csöves luvnyát az ölemben. Majd persze égetem magam, hogy egy ez az álszent kis szőrseggű tud rizsázni! Még csak ez a szarság hiányzott volna. Így is épp elegen néznek fogyatékosnak.
-Csá, csicska...vissza merted tolni a búrád?-nyögtem oda a szokottnál is indulatosabban, amire rögtön jött is a kérdő szemmel tángálás repkedő fényponttól. A témát egy laza vállrántással tudtam le. Azért akkora szemétláda még nem vagyok, hogy baszott sztorikat gyártsak a hangulatom leírogatására.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te32500/45000Városi Park - Page 6 29y5sib  (32500/45000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 25, 2009 7:04 am

[Cicuuus~ -avagy hogyan szerettessük meg Yasuval a macskákat]


Szegény Yasuba végre sikerült annyi lelket önteni, hogy megmozduljon és visszainduljunk Masakihoz, és a vérmes vadállathoz. Ahogy visszaértünk és letelepedtünk a fa alá, észrevettem, hogy Yasu elég serényen szemmel tartja a macsekot, mintha az bármelyik pillanatban valami bérgyilkos technikával akarna véget vetni az életének.
Masaki szokásához híven roppant kedvesen üdvözölte viszont exhadnagyát, aminek hallatán ismét bevetettem a mostanság elég hatásosnak bizonyuló szemmelverő technikámat. Úgy tűnik most is bevált, mert ezután már csak egy vállrándítást fűzött hozzá a témához. Én pedig hozzáláttam az akcóhoz, amiért eredetileg még mindig itt van ez a cicus.
-Látod Yasu, milyen jól megvan Masaki ölében az a cica. Még a végén kiderül hogy jobban ragaszkodik Masakihoz mint é... -gyors torokköszörülés miután leesett, hogy megint fecsegek. -szóval izé, mint te.
*Vajon Yasu elkapott valamit ebből a kelletlen félmondatból?* -fürkésztem az arcát, de amennyire láttam, egyelre még mindig figyelmét a macska kötötte, és az a feszült állapot, hogy bármelyik pillanatban felugorjon ha a macsek akárcsak egy mozdulatot tesz.
-Kíváncsi vagyok mit szeret benned annyira ez a macsek. -vigyorogtam Masakira a térdemre könyökölve. Nem vettem észre, de megint kezdtem elrévedezni ahogy bámultam. Otthon is ez szokott lenni... sokszor észre sem veszem, hogy már félórája ülök egyhelyben és nézem hogy mit csinál. Ezekből a képkiesésekből általában valami hatalmas hanghatás odalentről, vagy Masaki legyezgetése az arcom előtt, szokott kizökkenteni. De volt már hogy a saját gyomorkorgásomra tértem magamhoz. Nem tehettem róla...túlságosan ragaszkodtam hozzá, és meg akartam ismerni az igazi énjét.
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te13000/15000Városi Park - Page 6 29y5sib  (13000/15000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptyPént. Jún. 26, 2009 2:49 am

[Cicuuus~ -avagy hogyan szerettessük meg Yasuval a macskákat]

Kicsit még mindig rettegtem attól a bolyhos gyilkológéptől, ezért folyamatosan figyeltem, és egy percre se néztem másfelé. Már testileg is fel voltam arra készülve, hogy esetleg a Masaki ölében gubbasztó bolhák eledele képes lenne rám támadni. Sosem lehet tudni, hogy az ellenfél mire készül.
~ Remélem Masaki nem fog rosszra gondolni, amiért folyamatosan őt bámulom, bár lehet, hogy megszokta… Nem mintha őt nézném egész nap…
Kalandoztam el egy pillanatra. Az is megfordult a fejemben, hogy ha esetleg a cicának álcázott vérengző bestia megtámad, akkor talán Masaki a segítségemre sietne.
-Látod Yasu, milyen jól megvan Masaki ölében az a cica. Még a végén kiderül hogy jobban ragaszkodik Masakihoz mint é... szóval izé, mint te.
Hallottam Shiori hangját, de fel már nem igazán fogtam, hiszen két szemem még mindig a cicukán volt, és vártam, hogy mikor támad rám. Egyre inkább arra gondoltam, hogy talán tényleg nem is kéne félnem tőle, hiszen olyan édesen fekszik Masaki ölében.
~ Csak nem lehet olyan szörnyű ez a kicsi állat… Talán, majd ha kicsit le nyugodtam, meg is simogatom…
Gondolkoztam, majd végül megegyeztem magammal, hogy amint megbarátkozok a cica ott létével, meg is fogom érinteni.
Vissza az elejére Go down
Lady
Módosított lélek
Módosított lélek
Lady

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te1000/3000Városi Park - Page 6 29y5sib  (1000/3000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptyKedd Júl. 14, 2009 7:32 am

Teljesen elégedett voltam magammal, hiszen sikerült beszarasztanom a „barátomat” aki minden áron leakart vakarni magáról, de én nem hagytam magam. Zakatoltam mint egy gép, de már senki sem figyelt rám így abbahagytam és néztem, hogy miről beszélgetnek. Pár perc után meguntam a semmit tevést így kimásztam a nagyember öléből és hozzákezdtem a nagy járkálásomhoz. Úgy ringattam a faromat, mintha elromlott volna a lengéscsillapítóm, bár lehet hogy ebben volt valami igazság. Majd elbandukolok egy szerelőhöz és majd az megjavít. Kicsit kezdtem unni a helyzetet, hogy csak tépik a szájukat fölöslegesen a beszari Törpicúrnak, inkább szépen leültem a remegő gyümölcskocsonya mellé és bevetettem a bociszem támadást. Nem sok értelme volt, mivel még ettől a pillantástól is félt inkább kinyitottam a számat és megpróbáltam megszólalni, de azaz átkozott pasas felkapott és egy kicsit megrángatott. Halvány lila fingom sem volt, hogy ezzel mi a szöszt akar elérni, de sikeresen belém zárta a szavakat, szinte levegőt is elfelejtettem venni. Kezdtem pánikba esni, hogy ez a kétméteres marha megöl, így húztam neki szép csíkokat a kézfejére és visszaugrottam a földre. A nagy harc után kénytelen voltam megmosakodni, az a tapló barom meg lehordott mindennek, pedig én csak az életemet mentettem. Végül az előző tervemhez visszatérve, hirtelen beleugrottam a világ legfélénkebb ember ölébe és mélyen a szemébe néztem.
-Nem fog megenni bazdmeg... csak engem szopat ez a mocskos dög...
Ehhez a jelenethez már csak egy bizonyos „illat” hiányzott, hiszen szó szerint beszart tőlem a kisfickó. Nem tudom miért félt tőlem ennyire, de már kezdett nagyon idegesíteni. Próbáltam nyugodt maradni hozzá így elkezdtem dörgölőzni és dorombolni neki, hátha ettől feloldódik. Hát két perc után sem értem el sok változást esetleg annyit, hogy nem próbált kiugrani a szíve a helyéről.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te53000/65000Városi Park - Page 6 29y5sib  (53000/65000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 16, 2009 12:56 am

[Cicuuus~ -avagy hogyan szerettessük meg Yasuval a macskákat]

Egyre jobban kirázott a hideg ettől a riszakirálylánytól. Én elhiszem, hogy ennyire jó az én retkes ölemben terpeszteni, de a mi a francnak kellett az ideget belém állítani azzal, hogy tud pofázni?! Mocskosul nem érdekelt milyen űrből pottyant tudóspalánta lehet csak az, hogy takarodjon a körzetemből jó messzire! Van elég bajom egy őrültekkel körbelőtt széthullani készülő házzal nincs szükségem még egy magát kellető vakert köpködő álszent szőrpamacsra is!
Azért szegény állatját vagy milyen fajzatát majd nem kupán vágtam, amikor benyögött egy elég könnyedén félre értelmezhető szót rostoslé. Menten azt hittem a nyálam is félrenyelem, de úgy festett a harmadik világháborút is kirobbantani tudó ex beosztottam jobban be volt parázva mint, hogy felfogja mit karattyolnak neki. "Kész főnyeremény, hogy ekkora betoji gyökér ez a vörös retek..." Mondtam el egy hálát a sátánnak, hiszen a másik fényes csákóhoz közöm sincsen. Az ima végeztével hátradőltem a képzeletbeli fotelemben, de a fehér segges úgy döntött közelebbről is megvizsgálja a halálközeli élmény felé tartó répa srácot. Komolyan mondom már én kezdtem unni mennyit tököl egy vacak macskától. Elvégre ez a nyávogógép még nála is kisebb volt! Inkább örülne, hogy teremnek még törpébb lények ezen az elcseszett bolygón és haverkodna velük orrfolyásig. Ha legalább a zsiráftól lenne befosva! Jó hogy már nem a hangyáktól van tele a gatyája...
Viszont attól én kaptam agybajt, ahogy bestoppolt miss angyali ribanc és hatalmas pislantások közepette elkezdte kinyitni a száját. Rögtön felment bennem a frász pumpa! Még csak az hiányzott volna, hogy elkezdjen neki szövegelni! Ettől aztán biztos sikítozva futott volna világgá csicska! Vetődtem is a szőrös dögéért némi kussoltatás céljából, de a szemét állatja kockásra marta a bőrömet.
-Oh, hogy fordulnál fel, te kis büdös élősködő raktár! Mi a faszért nem a monogramodat gravíroztad már rám?! Szopjál le!-villantottam be neki a régi ismerős haveromat a középső ujjamat, mivel én vágtam, hogy érti a kis mimóza virágszál minden egy cseszett szavamat. A többiek viszont úgy güliztek rám, mintha megzakkantam volna a napon.
-Cöh...-sértődtem be azonnal és kimászva a körből játszottam a sértődött debilt a háttérben. Ezzel egészen jól elvoltam magamnak, de miután órákkal később se történt semmi már muszáj volt beugatnom.
-Nem fog megenni bazdmeg... csak engem szopat ez a mocskos dög!- téptem a hajamat szálanként az ájulás körzetében lézengő tacskót figyelve. "Legalább őt nem szekálja hullára...és még kérdezik mi a faszért nem tartok állatokat, pedig ku*va egyszerű kitalálni! Rühell az összes!"
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te32500/45000Városi Park - Page 6 29y5sib  (32500/45000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptyPént. Júl. 17, 2009 5:44 am

[Cicuuus~ -avagy hogyan szerettessük meg Yasuval a macskákat]

Premierplánom egyszer csak megváltozott, ugyanis a macska úgy döntött otthagyja Masakit és Yasu felé vette az irányt. Kicsit megijedtem, hogy mi lesz ebből, ugyanis az előbb már tanúi lehettünk annak mi történik, ha ennyire közel kerül hozzá a szőrös állat. Azonban hirtelen még az ütő is majdnem megállt bennem, mikor Masaki rávetődött a cicára. Szóhoz nem jutva mutogattam rájuk, és próbáltam volna kinyögni, hogy hagyja békén, de szerencsére a harcijelenet nem tartott sokáig. A macska tovább közelített Yasuhoz, Masaki pedig egy frissen szerzett karmolásal elvonult duzzogni. Én meg csak ücsörögtem ott szótlanul, és hol az egyik, hol a másik félt figyeltem. Nem tudtam merjek-e szólni bármelyikükhöz is. Yasut nem akartam megzavarni a nagy koncentrálásban, Masaki pedig most nincs túl kommunikatív kedvében.
-Öhm, azt hiszem megyek hozok valami innivalót abból a kis büféből. -mutogattam zavartan a velünk szemben lévő bódéra a park túloldalán. -hozzak nektek is valamit? -kérdeztem félszegen, de mivel mindenki eléggé el volt merülve, hogy nem akartam estig várni a válaszra, úgyhogy megindultam. Csendben baktattam végig a parkon körbe-körbe nézegetve. Néha oly annyira másfelé nézegettem, hogy majdnem hasraestem valami fűcsomóban. De aztán sikeresen megérkeztem a büféhez, vagyis inkább a mellette lévő italautomatához.
-Hm..azért nekik is viszek valamit... -nézegettem az üvegen keresztül sorakozó palackokat, majd úgy döntöttem a jegesteát választom.
*Azt biztos mindenki szereti...ha nem, legfeljebb hazavisszük és valaki megissza* -dobáltam be a pénzt és választottam ki a nekem tetsző üdítő gombját.
-Mázli, nem nyelte el a pénzt. -vidultam fel egy kicsit, mikor kézhez kaptam az üveget. Majd megismételtem ezt még kétszer, és immáron a három palackkal a kezemben ácsorogtam.
-Lehet itt kellene maradnom még egy kicsit. -hunyorítottam a társaság felé, de a naptól nem sokmindent láttam. Végül úgy döntöttem hogy lehuppanok az automata melletti padra és nekikezdek a saját üdítőmnek. Majd csak utána megyek vissza hozzájuk.
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te13000/15000Városi Park - Page 6 29y5sib  (13000/15000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptyKedd Júl. 21, 2009 12:40 am

[Cicuuus~ -avagy hogyan szerettessük meg Yasuval a macskákat]

Már egyre inkább kezdett a frász kerülgetni attól a bolhazsáktól, de szerencsére nagyon el volt foglalva Masakival, így reméltem, hogy nem fog letámadni vagy hasonlók. De sajnos tévednem kellett, hiszen amint lankadt a figyelmem, azonnal az ölembe vetette magát, és tepsi méretű szemeivel azonnal nézni kezdett. Hirtelen úgy éreztem, mintha egy almát nyeltem volna le egészben. Igen, pánikrohamom lett, mit szégyelljek ezen… Megpróbáltam nem felugrani, és visítva elfutni, mint valami kismalac, akit épp most szállítanak a vágóhídra, ezért megpróbáltam egy nagyot nyelni, hogy az a gombóc végre eltűnjön a torkomból.
- Sz… Szia ci-ca…
Nyögtem ki végül. Nagyjából úgy éreztem magam, mintha valami horrorfilmet néznék egy elhagyatott, sötét moziban, ahol még szellemek is vannak. Alig hogy a hatalmas fenevad letámadott, Masaki is ugyan ezt tette szegény macskával, aki ajándékba két piros sávot adott neki az arcára. Szokásához híven azonnal besértődött, és próbált nem foglalkozni az ott lévőkkel. Egyre jobban be voltam tojva, mivel már Shiorit sem láttam, és Masaki is óvodásként viselkedik néhány méterrel.
- Nem fog megenni bazdmeg... csak engem szopat ez a mocskos dög...
Harapta le majdnem a fejemet Masaki. Kicsit meg is ijedtem, ahogy elordította magát, hiszen most minden figyelmem a cicusra irányult.
- Öhm… Tudom, de akkor is… Egyébként miért mondod, hogy csak téged idegesít?
Néztem rá kérdő tekintettel, de vissza is fordultam a cicához, aki még mindig kitartóan rebegtette tányérnyi nagyságú szemeit.
- Miért nézel rám így?
Kérdeztem kicsit zavartan a macsekre pislogva, akit látszólag most én érdekeltem, nem Masaki. Már kezdtem kicsit megnyugodni, és már a gombóc is eltűnt a torkomból, ami azt jelentette, hogy megbékéltem a szőrgombóc jelenlétével, így már kissé bátortalanul ugyan, de elkezdtem simogatni.
- Hm… Kíváncsi vagyok, hogy van-e már neved…
Kezdtem el gondolkozni azonnal egy néven, amit a cicának adhatnék.
- Mit szólnál a… Bolyhoshoz? Olyan kis szőrös vagy.
Néztem a cicára, majd vártam a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Komatsuzaki Ennichi
11. Osztag
11. Osztag
Komatsuzaki Ennichi

nő
Aries Goat
Hozzászólások száma : 9
Age : 45
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag, 9. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te5000/10000Városi Park - Page 6 29y5sib  (5000/10000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptyPént. Júl. 24, 2009 3:39 am

Este volt a parkban, de a késői időponthoz képes igen sokan voltak a városi park közepén lévő hatalmas szökőkútnál. Kamaszok bolondoztak, fröcskölték egymást a még mindig langymeleg vízzel, fiatalok csókolóztak a szökőkút melletti padokon, nevetve, mosolyogva suttogtak egymás fülébe. Forró nap felfrissítő éjszakája volt ez a mai, nem is csoda hát, hogy ennyi embert vonzott a kecsegtető enyhülés, amit a park lehetőségei kínáltak.
A rengeteg ember között azonban volt valaki, aki nem tartozott közéjük, és a túlvilágra érzéketlen többség csak a gigait látta, melyben Komatzusaki Ennichi lelke járt köztük. Gyűlölte a gigai-okat, mindig is szűknek érezte, természetével ellentétesnek, de ahhoz, hogy az emberek között járjon és kommunikáljon velük, meg kellett hoznia ezt az áldozatot.
Különleges egyenruhájáról az emberek világában sem mondott le, s nem is zavarta, hogy fürkész férfiszemek csomagolják ki és falják fel. Nem élvezte különösebben, inkább azt mondhatjuk, hogy nem érdekelte a halandók nyálcsorgatása, lepattantak róla az éhes tekintetek.
Egy padot nézett ki magának, egy eldugott helyet, ahonnan a hatalmas szökőkutat teljes egészében kikémlelhette, anélkül, hogy más meglátta volna. Nem tudta, hogy mit várjon ettől az éjszakától, csak zanpakutoja feltevését követte, amikor átkelt a halandók világába. Vadásszon Hollow-kra? Vagy próbáljon ki valami tipikusan emberit? Sóhajtott egyet, majd leült az előbb említett padra. Lábait terpeszbe tette, könyökeit pedig a térdein pihentette, míg hüvelykujjai biztos támaszt jelentettek fejének. Maga sem tudta, hogy miért ilyen lehangolt, hiszen pár órával ezelőtt még annyira élvezte a tizenegyedik osztag körletének egyik épületén a vörös minden árnyalatában játszó naplementét, s most lélekölő apátai lett úrrá rajta.
~ Nem kellett volna eljönnöm...
~ Dehogynem. Ne hazudj magadnak!
~ Természetesen Te mindent jobban tudsz.
Kiegyenesedett a padon, majd Shinitenshi felé fordult, aki az ülőalkalmatosság támláján ücsörgött, lábait az ülőrészen pihentetve. Ennichi sóhajtott egyet, majd újra maga elé bámult. Groteszk látvány nyújthatott volna, ha valaki mindkettejüket látta volna: Shinitenshi szokásos fekete ruhájában, gazdája pedig a rikítóan vakító, fehér egyenruhájában. Már ennek a kettősségnek mutatnia kellene, hogy mennyire különböznek egymástól, de pontosan ez adja meg az a bizonyos plusszt, amitől olyan jól együtt tudnak működni. Fehér és fekete - az érme két oldala.
~ Unatkozom...
~ Felvidítana, ha lemészárolnánk a park összes emberét?
~ Hmm... Talán...
Ez egy olyan beszélgetés volt, melyiket mindketten elindíthatták volna, s mindketten válaszolhattak volna a szörnyű kérdésre a határozatlan "talán"-nal. Ennichi sóhajtott még egyet, majd választolt kardja lelkének:
~ Talán engem is...
Mosolygott Shinitenshire, aki addigra már eltűnt, így újra egyedül ücsörgött a padon. Sóhajtott még egyet, majd a szökőkút környékén kialakult forgatagot kezdte figyelni, érdekes lehetőségek után fürkészve.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 6 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptyPént. Júl. 24, 2009 9:37 pm

[Egy kis esti séta - Komatsuzaki Ennichi]

Este. A nap már egy ideje eltűnt a horizont mögött, de még mindig érezhető jótékony a hatása: a meleg. Ráérősen sétálgatom Karakura Town utcáin, tökéletesen beleolvadok a környezetbe. Könnyű, fekete inget viselek, melynek ujjai fel vannak hajtva. Tornacsuka és farmer. Pont úgy nézek ki, mint bármelyik korombeli fiatal. Hm, ez már hülyeség, hisz' majd 150 évesen nem épp fiatal az ember. Hosszúra nyújtott léptekkel haladok előre, miközben farzsebemből egy cigarettás dobozt veszek elő. Néhány pillanat múlva a dohányrúd máris ajkaim között van, s hamarosan meg is gyullad. Sűrű füst veszi körül a fejemet, így joggal nevezhetne bárki gyárkéménynek. Tanácstalanul megállok a kivilágított belváros közepén, majd tanácstalanul megvakarom a fejem.
~Mit is csináljak?~ - kérdezem magamtól gondolatban, míg elszívom a cigimet. Igazából csak azért jöttem az emberek világába, mert otthon unatkoztam. Chiyo-chan valamiféle küldetésen van, Zellel meg nem sok kedvem lett volna lányokat kukkolni. Több szár éves, igazán megkomolyodhatna már. Hirtelen nevetésben török ki, aminek hála kíváncsi pillantásokat kapok jutalmul. Sebaj, megint sikerült bolondnak nézetnem magam. Komolyság... Ilyenekről papolok, amikor én sem vagyok teljesen normális. Ellógok a Kapitányi teendők elől, csak mert unom a sok papírt? A válasz természetesen igen! Katai úgyis erre a munkára született, majd ő megoldja ahogy akarja.
Eldobom a csikket, azután sarkammal kioltom a parázs fényét. Arra a döntésre jutok, hogy a park felé veszem az irányt. Befordulok az egyik közeli sikátorba, s egy méretes ugrással máris a tetőn termek. Urahara speckó gigainak köszönhetően, összes képességemet használni tudom anélkül, hogy lélekhelyettesítőt kelljen használnom. Nem hiába, jó dolog Vaizardnak lenni. Shunpora kapcsolok, élvezem ahogy a menetszél összeborzolja a hajamat. Ha most valaki felnézne az égre, biztos azt hinné, hogy Szupermen reinkarnációja vagyok. Nem is állnak olyan távol az igazságtól, hisz' valóban egy hős vagyok. De nem ám olyan háromperces! Igazi, teljes értékű. Percek telnek el, mire megérkezek a park határához. Egy szökkenéssel levetődöm a szomszédos épület tetejéről. Egy fa koronájában landolok, remélem nem vett észre senki. Gyorsan lecsúszok a növényről, majd miután talpaim érintik a földet kezeimet zsebre vágom, s elindulok az egyik ösvényen. Ekkor azonban kifinomult érzékeim egy másik lélekenergiát észlelnek. Nem tudok róla, hogy őrjárat lenne ezen a környéken, azért is épp ide jöttem. Akkor viszont ki jár tilosban? Rajtam kívül persze... Kíváncsian szaporázom meg lépéseimet, csak a reiatsut követve. Hamarosan elérek a szökőkúthoz, de nem látok semmi különöset. Azonban tudom, hogy akiből árad az a közelben van. Shinigami az biztos, legalábbis erre következtetek. Ráijesztek már egy kicsit, úgysincs jobb dolgom. Belopódzom a közeli facsoportba, azután tovább folytatom utamat. Hamarosan egy magányos padot veszek észre, amin egy különös öltözetű nű üldögél. Kétségtelen, ő a halálisten. Újra használom a villámtáncot, s a pad háttámlájának tetején jelenek meg. Egyensúlyom tökéletes, gáz is lenne, ah pofára esnék. Kissé előre dőlök, így remek kilátás nyílik a dekoltázsára. Arcomon önelégült mosoly jelenik meg, azután eszembe jut, hogy miért is jöttem.
- Yare-yare, Shinigamihölgy... Hát szabad engedély nélkül az emberek világában járkálni? - hangom csupán suttogás, de mégis tökéletesen érthető. Némi gúny is vegyül belé, de mégis kíváncsian várom a reakciót. Szerencséjére nem az én osztagom tagja, így ez még érdekes is lehet.

//Gratulálok! Tiéd a 200. postom. Wink //
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Komatsuzaki Ennichi
11. Osztag
11. Osztag
Komatsuzaki Ennichi

nő
Aries Goat
Hozzászólások száma : 9
Age : 45
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag, 9. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te5000/10000Városi Park - Page 6 29y5sib  (5000/10000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptySzomb. Júl. 25, 2009 12:05 am

Buta, buta emberek, amint szorgos hangya módjára gyűjtögetik, halmozzák fel vagyonukat, felépítik röpke életüket, hogy a végén meghaljanak és az egészet elveszítsék. Egy férfi szalad át a szökőkút mellett, egyik kezében aktatáska, melyből itt-ott papírlapok kandikálnak ki, míg a másikban egy fülre szorított mobiltelefon. Hamari léptekkel szalad a park egyik végéből a másikba, közben zihálva diktálja a következő nap esedékes megbeszéléseit, előrejelzett számait és várható bukásait. Zaklatott életű bróker, aki még a nap végén sem tud kikapcsolni: csak a munka létezik, semmi egyéb.
De vajon miért? Egy könnyebb élet reményében túlhajtja magát, pedig ha majd teljesen ronccsá őrölték a pénzvilág könyörtelen malomkövei és gennyes mócsingként köpi ki a gazdasági élet nyáladzó szája, akkor majd rájön, hogy teljességgel feleslegesen szipolyozta ki saját életét és munkájával nem ért el semmit. Csak remélni tudta, hogy ő nem volt ilyen halandó létében, de mivel nem emlékezett az ebben a világban eltöltött éveire, így nem is aggódott miatta túl sokat. Sóhajjal kísérte még pár pillanatig az ideges embert, majd ...

Felismerés hasított az elméjébe, egy megfoghatatlan érzés kerítette hatalmába, vert riadót apátiába süllyedő lényébe. Nem tudta, honnan vagy merről érkezett az egész testét felvillanyozó reiatsu, csak az lett világos számára, hogy már nincs egyedül. Fel akart volna készülni a találkozóra, de a másik túlontúl gyors volt ahhoz, hogy érdemben bármit is cselekedhessen.
Apró szellőt érzett maga mellől, amint az idegen megérkezett a pad támlájára, s már éppen fordult volna feléje, amikor fülében a halk, suttogó mondat visszahangzott egy gőzmozdony visító füttyentésének erejével. Szemei kikerekedtek, s egy pontra fókuszáltak a távoli messzeségben, amint egy pillanatra meglepődött hívatlan vendégének belépőjét elszenvedve. Erőt merített magán, majd amennyire csak tudta, összeszedte gondolatait, hogy a másikra nézzen.
- Sierashi kapitány ... maga itt?
Nagyot nyelt a felismeréstől, nem számított arra, hogy éppen egy kapitánnyal találkozik majd aprócska kiruccanója közepén.
Ennyire gyorsan dolgoznának a Seireitei emberei, hogy eltűnése után pár órával már a keresésére is indultak és meg is találták? És miért pont egy kapitányt küldtek utána? Vagy többen is vannak, csak ő talált meg elsőként?
~ Ne képzelj magadról túl sokat, kislány!
Szakította ketté a kérdések gombolyagának vastag fonalát egy ébresztő jellegű gondolat, majd a pillanatokra lesütött szemeit ismét a másikra emelte. Kezdett feloldani a pillanatnyi feszültség után, s már egy mosolyt is megengedett magának, amikor válaszolt a feltett kérdésre.
- Nem, nem szabad. De mint láthatja, csak üldögélek, s nem járkálok...
Talán túl tiszteletlen volt a nyolcadik osztag kapitányával, de a kezdeti meglepettséget valahogyan le kellett vetkőznie és egy ilyen "tökös csajhoz" illő riposzttal sikerült is valamennyit visszanyernie magabiztosságából. Lábait keresztbe tette, hátradőlt s mellkasát kidomborítva kezdte újra nézni a szökőkút körül zsibongó forgatagot.
- Viszont nem gondoltam volna, hogy egy kapitány tisztel meg azzal, hogy a keresésemre indul...
Fordult vissza a másikra, mosolyra villantva tökéletes fogsorát, játszi tüzet szítva szürkéskék szemeiben.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 6 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptySzomb. Júl. 25, 2009 7:27 am

[Egy kis esti séta]

Vigyorogva ácsorgok a padon, aminek köszönhetően az épp arra tévedők rendesen megbámulnak. Tegyék, nem nagyon foglalkozom velük. A nyáresti szellő belekap felhajtott ingem gallérjába, s meglobogtatja azt. Teljes nyugalom uralkodik a környéken, szerencsére egyetlen hollow sincs a közelben. Nem sok kedvem lenne most szaladgálni. Így is teljesen kifáradtam, mire elértem idáig. Ahogyan vártam is, sikerül rendesen meglepnem a nőt. Nem sokon múlik, hogy elnevessem magam, hisz' szemei akkorára kerekedtek, mint egy-egy csészealj. El kell telnie néhány másodpercnek, mire a lány egyáltalán meg tud szólalni. Töretlen jókedvvel hallgatom végig kérdését, nem akarom megbüntetni, mert az igazat megvallva én is tilosban járok. Seireteiben nem sok dolgot tud csinálni az ember, így megértem miért jött épp ide. Az emberi lét sokkal élvezhetőbb, mint a shinigami élet. Viszont ezt a munkát is el kell végeznie valakinek, s mi ezért vagyunk. Kaptunk egy második esélyt...
- Igen, én itt. - még mindig halkan beszélek, felesleges lenne felhívnunk magunkra a figyelmet. Egy szökkenéssel az ülőalkalmatosság előtt termek, majd helyet foglalok a lány mellett. Kényelmesen hátradőlök, azután karjaimat a támlára helyezem, így sikeresen elfoglalom a megmaradt szabad helyett. Nehogy már valaki le akarjon ide ülni! A hirtelen jött feszültség oldódni kezd, aminek köszönhetően egy vakítóan fehér mosolyt kapok. Szerencsére nem fordultam felé teljesen, mert különben biztosan megvakultam volna. Válaszát hallva hangosan felnevetek, ennek köszönhetően egy közeli párocska szétrebben. Ehh, talán nézőközönség előtt már nem megy? A hölgy tökéletesen hárította a támadásomat, s még egy szellemes válaszra is futotta. Nevetve teszem fel a kezem, jelezvén, hogy megadom magam. Változtat eddigi testtartásán, s melleit büszkén kinyomja. Egy pillanatig még el is kalandoznék, ha nem lennék már foglalt. DE mivel az vagyok, így tekintetem feljebb vándorol és inkább az arcát fürkészem. Amint tovább folytatja mondandóját mosolyom még szélesebbre húzódik, szinte szétszakad a szám. Soul Societynek rengeteg időre van szüksége ahhoz, hogy bármit is észrevegyem. Valószínűleg kétszer visszaérünk mire bármi is feltűnne nekik.
- Legyen ez a mi titkunk, de nem épp hivatalos ügyeket intézek. - szólalok meg, igen díszes köntösbe bújtatva lógásom tényét. - Ön tudja a nevem, de emlékeim szerint mi még nem találkoztunk. Nos, megtudhatom a nevét és osztagát?
Mély baritonom nyugodtan csendül az elrejtett kis parkrészben. Szürkéskék lélektükreit acélkéken villanó íriszeimbe mélyíti, azonban szinte semmit nem tudok kiolvasni a tekintetéből. Hamarabb szakítom meg a szemkontaktust, s kezemet a zsebembe mélyesztem. Hamarosan előveszem a cigarettásdobozt, valamint az ezüst öngyújtómat. Még egy régi akadémiai osztálytársamtól kaptam, d e ő már sajnos nincs köztünk. Máig előttem van a képe, amint eltűnik egy széles szakadék mélyen és hollowok tucatjai vetik utána magukat. Akkor nem tudtam megmenteni, viszont most ez már másképp lenne. Azonban a múltat nem lehet megváltoztatni. Kissé megcsóválom a fejemet, amint a dohányrudacska a számban landol. Meleg, sárga fénnyel villan a gyújtó, s máris hallom az égő papír sercegését. Az első adag nikotin eloszlik a szervezetemben, amikor eszembe jut, hogy mi bunkó vagyok már.
- Öhm, ugye nem zavarja a füst? - kérdezem, miközben ellegyezem magam elől a füstöt. Nem csodálkoznék, ha így lenne, hiszen a legtöbb nő nem igen szereti a dohányszagot. Nem úgy mint Shun! Ő tudja mi a jó, ezért is bagózik annyit. Még nekem is nehezem re esik, hogy tartani tudjam vele a tempót. Nem bírja már a tüdőm a tíz percre jutó nyolc szál terhelését. Kiveszem a bagót a számból, s várom a lány válaszát. Inkább elnyomom a pad aljában, mert majdnem egy egész energiarudacskát én nem dobok el! Egyszer történt meg, az is vészhelyzet volt.


A hozzászólást Sierashi Yuusuke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 25, 2009 9:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Komatsuzaki Ennichi
11. Osztag
11. Osztag
Komatsuzaki Ennichi

nő
Aries Goat
Hozzászólások száma : 9
Age : 45
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag, 9. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te5000/10000Városi Park - Page 6 29y5sib  (5000/10000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptySzomb. Júl. 25, 2009 8:43 am

Az oldódó hangulat közepette Sierashi kapitány leugrott addigi, egyáltalán nem kényelmesnek tűnő helyéről és kicsit távolabb foglalt helyet a padon, kezeivel teljesen elfoglalva a legapróbb szabad helyet is. Ennichi megnyugodott, sőt apró öröm kezdett motoszkálni benne, amikor látta a másikon, hogy teljességgel komolytalanok a szándékai, sőt ő is a tilosban jár, pontosan hozzá hasonlatosan.
- Valóban nem találkoztunk még. Komatsuzaki Ennichi, tizenegyedik osztag, kilencedik tiszt...
Mutatkozik be egy biccentéssel, majd nézte mint babrál Sierashi kapitány a cigarettával és az öngyújtóval. Sosem értette, hogy miért kell valakinek a nikotin rabsága, hiszen bármennyire lehet megnyugtató nyolcvan milliméternyi élvezet, annyival több kárt okoz az embernek. De az egészségügyi okokon felül csúnyán sárgítja a fogakat és az ujjakra telepedő narancs foltok sem igazán nevezhetőek vonzónak. De mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy mivel mérgezi magát, s majd ha egyszer eldöntötte, hogy az ő függésének mi lesz a tárgya, akkor ő is olyan buta módon fog hozzá ragaszkodni, mint a dohányosok a cigarettához.
- Nem zavar, egyáltalán nem.
Mosollyal válaszol a férfinek, ennek ellenére Sierashi kapitány elnyomta a szálat - talán maga sem kívána igazán a nikotin függését most. Addig keresztbe tett jobb lábán a csizma újra a pad előtti térköves járdán koppant, majd egy könnyed mozdulattal felállt. Tett egy lépést előre, ujjait szűk nadrágjának még szűkebb zsebeibe mélyesztette, miközben kabátját kacér ügyességgel rendezte úgy, hogy hajtókájának takarásából csak alig mutatkozzék valami gömbölyded kebleiből. Visszafordult a másik felé, miközben tekintete folyton a férfiét kereste.
Félreértés ne essék, Ennichi nem akarta mindenképpen elcsábítani a kapitányt, hiszen bármennyire küldte felé az egyértelműnek tűnő jeleket, azok csak rendes, hétköznapi viselkedésének átlagos eszközei voltak, s különben is: egy férfi sem érdemelné ki újra azt a kegyet, hogy bármilyen kapcsolata legyen vele. De mivel ezt nem is akarta most senki sem, ezért a gondolatmenetet gyorsan lezárta.
- A zanpakutom szerint, az biztos felvidítana, ha a park összes emberét lemészárolnám, de végiggondolva a dolgot ez biztos valamilyen szabályba ütközne. Magának pedig biztosan van valami jobb ötlete, hogy mivel üthetné el az időt egy tilosban járó shinigami ezen a fülledt éjszakán...
Mit fog gondolni a férfi, hogy elárulta neki Shinitenshi ötletét? Nem érdekelte... Úgysem tenné meg, annyi szorult azért belé is, hogy ne tegye meg. De vajon hogyan vélekedik Sierashi kapitány mondandójának második részéről? Talán egy kacér felhívásnak fogja venni, mellyel táncba akarja hívni vagy a helyén kezeli, és felnőtt módjára, diszkrét szórakozás mellett társaságot nyújt egy unatkozó lánynak.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 6 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptyVas. Júl. 26, 2009 4:17 am

[Egy kis esti séta]

A pillanatnyi feszültség semmisé lesz, amint elmondom: nem miatta vagyok itt. Vagyis közvetetten igen, de a találkozás nem volt tervbe véve. Ki gondolta volna, hogy sikerül egy másik shinigamiba botlanom. Ha akarom, természetesen elrejthetem lélekenergiámat, így azt sem vette volna észre, hogy itt tartózkodom. Míg beszél, addig én végigmérem furcsa ruházatát. Az első, ami rögtön szembe tűnik, hogy minden ruhadarabja fehér. Ez nem épp a legpraktikusabb harc közben, de az ő dolga; nem szólok bele. Ugyanez a baj a hófehér Haorival is. Teljesen alkalmatlan olyan küldetésre, ahol az embernek lopakodni és rejtőzködnie kell. Persze egy Kapitány kiáll, levág mindenkit és így nincs szükség a terepszínű göncre. A következő gyűlésen kérvényezni fogom, hogy nekem csináltassanak külön cuccot. Jómagam leszek az első generációs G.I. Yuusuke. Miközben hülyeségekről gondolkodom, a lány bemutatkozik. 11. osztag? Nem is látszik rajta osztagának mentalitása.
- Örülök, hogy megismerhettelek Ennichi. - veszem át a szót, s egy félmosolyt is felvillantok irányába. - Szerintem hagyjuk ezt a magázódást, nem vagyunk azért annyira öregek.
No igen, ahhoz képest hány éves vagyok, igazán fiatalosnak és sportosnak nézek ki. Habár ez inkább a gigai jótékony hatása, sem mint ez egészséges élet eredménye. Nem is nagyon beszélhetünk életről, hisz' valójában már rég hallottak vagyunk. Vagyis az a rég eléggé relatív fogalom. A halandó embereknek már száz év is sok idő, számukra elképzelhetetlen, hogy valaki kétszáz-háromszáz évig éljen vagy tovább. A mi világunkban ez megszokott, így lehet elég nagy hülyeséget mondtam előbbi kijelentésemmel. Viszont már megszokhattam volna a bohóc szerepét, amit önkénytelenül mindig magamra vállalok. Kiderül, hogy nem zavarta volna a füst, ezért felesleges volt elnyomnom a cigit. Kissé felsóhajtok szerencsétlenségemen, eközben a nő fürge mozdulattal feláll, s zsebre tett kézzel keresi ismét a tekintetemet. Nem fordítom el a fejem, valami megfoghatatlan tükröződik azokban a szempárokban. Kétségtelenül vonzó jelenség, de mégsem ez az ok, amiért meg szeretném ismerni. Meg hát a szívem már Chiyo-channé, semmi értelme nem lenne, ha félrelépnek. Kijelentésére szemöldökeim felszaladnak, s majdnem eltűnnek ébenfekete tincseim alatt, azonban más reakciót nem lehet leolvasni az arcomról. Most már értem, hogy miért a 11. osztagban szolgál. Miután vonásaim visszarendeződnek, megpróbálok hozzáfűzni valamit előbbi szavaihoz. Ellököm magam a padtól és a nő mellé sétálok. Rendesen elütünk egymástól. Laza viseletem szöges ellentétben áll Ennichi egyenruhájával.
- Ebben az esettben, elég morbid humorod van, azt kell hogy mondjam. Jól gondolod, embert nem ölünk, nem ez a mi dolgunk. - szavaim színtelenül, semmi kioktató nincs bennük. Egyszerű tényeket közöltem. - Igaz, sokkal jobb ötletem van, mint a gyilkolászás. Amúgy is elég hollowot vágtam már, s kezd unalmassá válni. Valóban elég fülledt a levegő... A közelben fekszik egy tó, ha gondolod elnézhetünk arra.
Igen-igen, azaz ötlet még eléggé kiforratlan. Belegondolva egész éjszaka csak lézengtem volna a városban, mivel nem igen tudok mit csinálni. Pluszban nem olyan nőnek tűnik, mint aki annyira bulizni jár, így ez a lehetőség is kilőve. A világért sem árulnám el ezt, hisz' akkor odaveszne a gondosan felépített imidzsem. Lassú léptekkel elindulok, hogy mutassam az utat, s ha minden igaz a lány követni fog. Mást úgy sem fog tudni csinálni, az unatkozáson kívül. Ez egy ilyen este... A meleg miatt senkinek sincs kedve a nagyobb megmozdulásokhoz. Bezzeg én meg dolgozhatnék körmöm szakadtáig az irodában. Sok szemét jelentés, minek ennyit írogatni? Lassan már a legkisebb megmozdulásomról is oldalakat fogok regélni. Mert vannak olyan tisztjeim, akik ezt csinálják. Mielőtt Kapitány lettem, alig adtam be ilyen cuccost. Kaptam is érte a fejemre anno.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Kitai Panji
Különleges karakter
Különleges karakter
Kitai Panji

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 46
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. May. 29.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: különleges karakter, Műsorvezető
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te9750/15000Városi Park - Page 6 29y5sib  (9750/15000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptyVas. Szept. 06, 2009 5:35 am

{ Szokásos esti séta... szokatlan találkozással }


A két és fél szobás, öreg és szakadt lakás most is -mint mindig- ugyan olyan. Sötét és hideg. A nyikorgó, félig leszakadt ablak redőin beszűrődik a Hold fénye. A néhány darab berendezési tárgyon megsejlik ez az ezüstös fény. Abban a sötét sarokba beállított fotelben ülök, mint általában. Egyik lábam az ülésen időzik, s átfogom két karommal. Fejemet néha térdemre rakom, néha pedig a sötétségből fel felfigyelek a kültéri zajokra. Ez a környék, ahol befészkeltem magam, mindig is hangos volt. Rengeteg jármű halad el, a nem messze levő vasúti sínekről szót sem ejtve. Eddigi nyugalmamat a rozoga ajtón berontó August zavarja meg.
-Találtál valamik?

-Nem, Úrnőm! Semmi nyomuk...
-Hm... mégis hova tűnhettek....?
Egy héttel ezelőtt egy nagyobb csoport meglepte ezt a lakást, s mindenáron ki akartak űzni innen, bármilyen áron. Képesek lettek volna megölni. Sajnálatos módon, ezek az emberek túl fejletlenek, ahhoz hogy pont engem akarjanak eltenni láb alól. Már annyival sikerült megfélemlítenem a legtöbbjét, hogy a bagázsukból egyet megsebeztem a kardommal. Azt hittem nem merészkednek többet vissza, de még néhány a mai napig is kísérti a sorsát. Kezd egyre jobban bosszantani a dolog.
Ahogy morfondírozok magamban, August nyűglődése zavar meg.

-Éhes vagyok...!
-Ott van az asztalon a vérkapszula...
Szólalok meg kissé mérgesen, ahogy arrafelé fordítom tekintetemet.

-Mindig csak ez a kapszula... kezd elegem lenni...
-Mintha kint több szerencsénk lenne...
Löktem oda lesajnálóan.
-Emlékezz vissza, múltkor is milyen szerzeteket találtunk kint lófrálni az utcán? Inkább a gyógyszert szedem, minthogy egy olyan undorító lény vérét vegyem...

-Fel sem tudom fogni, hogy hogy nem tudja magát elunni ebben a porfészekben! Nem is tudom, mikor volt utoljára kint a szabad levegőn...
Nem volt kedvem erre akármit is mondani. Csak felkeltem kényelmetlen helyemből és az ablak felé léptem. Imádtam az éjszakai fényeket. Valahogy ezeket sosem gondoltam számomra bántóaknak.
-Lehet jót tenne, Úrnőm, ha csak egy séta erejéig kimenne... Ide a közelbe, mondjuk. A park nincs is messze, és ilyenkor igen nyugalmas.
Lépett mellém August. Nem tudom miért, de az ő noszogatására mindig is beadtam a derekam, mióta ezzel az emberi, kellemes hangjával szól hozzám. Pedig, sosem arról voltam híres, hogy akárki is tudjon rám hatással lenni. Mindig is a saját fejem után mentem.
-Rendben van... a parkig elmehetünk...
Sóhajtottam. August persze majd kicsattant az örömtől, és máris lépett az ajtó felé. A háta mögé érve megragadtam a vállánál.
-De! Csak séta... semmi más! És változz át!

-Nade nade...
Erre csak elé léptem, a lehető legmérgesebb tekintetet felvéve.
-Rendben van... De nem lehetne, hogy ne denevérként....
-August...
-Hajh, értettem, Úrnőm!

A parkba érve, vállamon a szószátyár denevérrel igyekeztem arra a helyre, ahol anno a legtöbbet pihentünk. Kissé fújt a szél, még szerencse, hogy a kedvenc -és egyetlen- vörös, hosszú kabátomat felvettem. Zsebre dugott kezekkel lépkedtem, a hosszas járdaköveken. Csönd volt. Már talán túlságosan is. Volt egy szakasz, ahol a világítás nem működött, bár különleges szemeimnek köszönhetően a tájékozódásom zavartalan volt továbbra is. Hamarosan megállok. Egy furcsa neszre leszek figyelmes. Próbálok semmilyen hirtelen mozdulatot sem venni, mert nem vagyok benne biztos, hogy jól hallottam-e az előző zajt. Persze August leállíthatatlan. Akárhogy is próbálok halkan rámordulni, mintha a falnak beszélnék. A nagy hőst játszva leröppen vállamról és a zaj iránya felé tart.
-Idióta!
Mordulok fel nem túl hangosan, majd nekiiramodok, hátha el tudom csípni August-ot.
Vissza az elejére Go down
Yuudai Solomon
Bounto
Bounto
Yuudai Solomon

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2009. Aug. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te4000/10000Városi Park - Page 6 29y5sib  (4000/10000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 10, 2009 3:05 am

~ De jó, hogy Aizen készíttetett nekem egy ilyen kütyüt, amivel én is képes vagyok utazni a világok között? – vetettem egy utolsó pillantást a különleges szerkezetre, majd a zsebembe csúsztatva, nyugodt, lassú léptekkel elindultam a karakurai régi lakhelyem felé. Hangtalanul ballagtam a járdán zsebbedugott kézzel, miközben néha fel-felnéztem az égre.
~ Ez az a látvány, amit Aizen sehogy se tud Hueco Mundoban létrehozni. – gondolkoztam el, miközben a telihold ezüst fénye megvilágította az arcomat. Rövid pihenő után ismét elindultam a ház felé, ahol Hariko élt. Bár nem voltunk vérszerinti testvérek, még is úgy gondoltam rá, mint a húgomra és mindig is védelmezni próbáltam. Viszont most, hogy én már nem vagyok többé, nincs ki megvédje. Igen, ő is bounto, de akkor is! Egy törékeny hölgyet mindig meg kell védenie egy férfinak, de amíg nem tudok törleszteni Aizennek, addig nem tehetek semmit. 10 perc séta után végre elértem a kastélyt, amit még akkor vettünk, mikor megfogadtuk, hogy a „Yuudai” név legalább olyan híres lesz, mint hajdani családnevünk. A kerítéshez érve, végig húztam a kezemet a kissé öreg falakon, majd beléptem az udvarra. Nosztalgikus élmények sokasága tört elő, de próbáltam kiverni a fejemből. Miután végre magamhoz tértem, elindultam a kapuhoz, majd köszönve az ott álló személyeknek beléptem az előcsarnokba. Tudomást sem véve a sok változtatásról, amit Hariko végzett a távozásom után elindultam a szobája felé. Felviharzottam a lépcsőn, majd bekopogtam. Nem jött válasz.
~ Biztos nem hallotta. – kopogtam be ismét, már hangosabban. A válasz most is elmaradt. Résnyire kinyitottam az ajtót, majd az ágyra pillantottam gondolva, hogy alszik, de senki se volt ott.
~ Talán rossz helyen járok? – gondolkoztam el, majd benéztem a következő négy szobába, de mind ugyan olyan üres volt, mint Harikojé. Lerohanva a lépcsőn a legközelebb lévő emberhez szaladtam oda, majd megkérdeztem, hogy hol van Hariko.
- A lady 2 hónappal ezelőtt elhunyt. – világosított fel a komornyik.
- Hogy mi? – kérdeztem vissza reménykedve, hogy csak rosszul hallottam a dolgot, de nem… Szememet lehunyva sóhajtottam egyet, majd elköszöntem a jelenlévőktől és elindultam a városi parkba.
~ Most már nincs miért visszajönnöm. A céget el tudja vezetni Koji, a kastélyt meg fenn tudják tartani az ott dolgozók a pénzből, amit ott hagytam, mikor elmentem. – próbáltam meg elkerülni a Hariko halálával kapcsolatos gondolatokat, mivel már így is nehéz volt könnyek nélkül kibírni a dolgot. Szinte hangtalan léptekkel szeltem végig a parkot. Már lassan a kapunál voltam, mikor egy semmihez sem fogható lélekenergiát éreztem meg.
~ Mi lehet ez? – néztem körbe, de semmit sem láttam. Már kezdtem abba a gondolatba ringatni magam, hogy csak a képzeletem játszott velem, de ekkor megzördült a bokor. Már készültem támadni, mikor egy denevér repült elő.
- Áhh, csak egy denevér. – sóhajtottam, de az cikázni kezdett körülöttem. Megvakarva a tarkómat tovább indultam, de a 4. lépés után ismét pár alig hallható neszre lettem figyelmes. Lassan fordultam vissza reménykedve, hogy csak a denevér okozza ezeket a hangokat, de nem. Már egy vörös hajú nő is ott állt.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 6 Cl0te34000/45000Városi Park - Page 6 29y5sib  (34000/45000)

Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 EmptyKedd Szept. 15, 2009 11:49 pm

..--||Kirándulás Karakurába Mitsuval ||--..



Végre megérkeztünk Karakura városába Mitsuval. átvedlettem a póttestembe, majd megvártam szerelmem is. Miután a testcserélési folyamat lezajlott, egy ideig csak bámultam, olyan szép volt így rendes ruhában Mitsu. Hebegtem valami olyasmit, hogy bámulatosan néz ki, vagy valami ilyesmi volt, mert megszólalni sem tudtam egy ideig. Nagyon jól állt neki a ruha, tökéletesen passzolt rá, és az a vöröses nyakkendő is igen illett hozzá. Divatos volt a párom, ehhez nem fért kétség. Én meg szimpla kék cuccban mászkáltam, mert divatérzékem nem volt, így inkább a kedvenc színemet hordtam. Kérdésemre, hogy indulhatunk e a parkba jókedvűen válaszolt, és kezeivel kalimpált a levegőben. Nagyon tetszett, hogy néha ilyeneket csinált, egyeltalán nem zavart. Látszott Mitsun, hogy élvezi az életet, boldog és jókedvű. Belém karolt, majd elindultunk a park irányába.
- Szívem, hallottam, ha jól hallottam, akkor van a parkban egy nagyon szép szökőkút. Ugye elmegyünk oda is? - kérdezte óriási boci szemekkel.
- Persze, szerelmem. Oda megyünk, ahova szeretnél. - mondtam páromnak mosolyogva. Igazság szerint, még ha nem akartam volna, akkor is belementem volna, mert azoknak a nagy szemeknek nem lehetett ellent mondani. Ezután elindultunk a park fele. Az idő kellemesen meleg volt, bár a napot néha el-el takarta egy-két felhő. Az utcán az emberek munkába siettek, vagy épp bevásárolni, vagy csak sétálgattak, mint mi is. Rövidesen odaértünk a parkhoz, ami leginkább egy nagy erdőre hasonlított. Már kezdettől fogva tetszett nekem is, hiszen mindig is szerettem a természetet. Patakok, nagy fák, kis ösvények mindenfelé. Nagyon szép hely volt. Nem ismertem a helyet, de arra tippeltem, hogy az a szökőkút valahol a park közepe felé lesz, mert az ilyen dolgokat mindig középre szokták helyezni. Átkaroltam Mitsu derekát, és úgy mentünk tovább.
- Csodálatos ez a hely, nemde? - kérdeztem mosolyogva szerelmemtől. Olyan nyugodt volt minden, semmi rohanás, semmi stressz, csak a természet maga, a nyugalom és béke. Úgy láttam ,hogy Mitsunak is tetszik a hely. Egy elágazáshoz értünk, ahol az egyik ösvény keresztezte a másikat. Volt egy tábla is az út szélén, ami az irányokat mutatta. A tábla szerint a szökőkúthoz egyenesen kellett továbbmenni. Folytattuk is utunkat, és pár perc múlva elértünk a kúthoz. Mitsunak igaza volt, mikor azt mondta, hogy szép a szökőkút. Nem csak szép volt, de jó nagy is. Emberek sétálgattak mindenfelé, és néhány kisgyerek is belegázolt a kútba. Nem messze volt egy játszótér is. Ideális környezet volt a gyerekeknek, és a felnőtteknek egyaránt. Örültem, hogy kitértünk ide a parkba, mert csodálatos hely volt.
- Menjünk közelebb. - javasoltam szerelmemnek, mert tudtam, hogy Ő oda van az ilyen dolgokért.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Városi Park - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-