-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te4000/10000Városi Park - Page 4 29y5sib  (4000/10000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptyVas. Márc. 22, 2009 8:34 am

*Látszott Ayumin, hogy nem igazán örül nekem. Persze én sem repestem az örömtől, de azért legalább megköszönhette volna. Miután a lelket elküldte, még jól le is hordott. Én meg csak ott álltam tétovázva. Azt sem tudtam hirtelenjében, hogy mit szóljak vissza. De aztán hamar megeredt a nyelvem.*
-Nos, shinigami, nem állt szándékomban "játszadozni" veled. Most nem vagyok én sem olyan kedvemben, hidd el. És nem is lenne szabályos. Hiszen sérült vagy...
*Böktem a vérző tagok felé. De a következő mondata hallatán el kellett magam nevessem, mert annyira szánalmas volt. Mikor végre abba tudtam hagyni, megköszörültem a torkomat.*
-Nos, értelek én! Akkor bocsánatot kérnék tőled! Csak azt hittem, hogy ez a hollow ki fogja készíteni a kedvenc "játszótársamat". Ezt pedig nem szerettem volna. No meg hát ha itt járok, akkor nem hagyom ki, hogy azzal a hollow-val ki ne szúrjak. Tudod, hogy utálom őket!
*Jobban szemügyre véve a sebeit még majdhogynem aggódni kezdtem miatta. Bár tudtam, hogy nem fog belehalni. De akkor is. Elég szánalmasan festett. Én meg csak ott álltam mellette szótlanul. Bár ő sem volt valami bőbeszédű. Egy lépést tettem felé, hogy megpróbálkozzak azzal, hogy a fülébe súgjak. De nem sikerült a hadművelet, mert azonnal arréb tessékelt, hogy finoman fejezzem ki magamat. Ezek után megtartottam a három lépés távolságot, s onnan figyeltem ahogyan a sebekkel bajlódik. Nem nagyon akaródzott elmennem onnan. Most ez így elég szórakoztató volt. Bár nem nevettem. Mikor már meguntam a csendet, így szóltam.*
-Most nem azért mondom, de ha gondolod, akár segíthetnék is. Persze csakis az ellenségi jószándék nevében. Mármint tudod, hogy tisztelni kell az ellenségedet.....Nos, akkor kell a segítségem vagy nem? Bár sejtem, mit fogsz mondani...
*Az utolsó mondatot kicsit halkabban mondtam, s kérdőn Ayumira nézve vártam a válaszát, ami megérzéseim szerint egy nagy ordítás lesz,a mivel elküld a jó fenébe. ~Nem baj, legalább megért egy próbát....~ Mondtam, bár még mindig newm kaptam választ. Karba tettem a kezemet és úgy vettem jobban szemügyre a zanpakutoját. Egészen különös volt. Még nem nagyon láttam ilyet ezen kívül...*
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te5000/15000Városi Park - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptyVas. Márc. 22, 2009 8:53 am

*Én bajlódtam saját karom kötözésével, ami nem igazán volt kivitelezhető lévén, hogy nem tudom olyan jól ellátni magam egy kézzel, mint két kézzel. Nem is értettem, hogy a nyamvadék, miért nem a lábamon sebesített meg. Azt legalább normálisan be tudnám kötözni. De nem így volt. Miért is lenne nekem könnyebb dolgom. Biztos pokoli nagy kérés lenne ez részemről. Na dehát lássuk be, nem állhatok ki úgy egy hollow elé harcolni, hogy megkérem, hogy lehetőség szerint a lábaimat vegye célba, mert azt könnyebb ellátnom. Káromkodva kíséreltem meg bekötözni vállamat, és karomat, de az a piszok kötés feszt lecsúszott még mielőtt végezhettem volna vele. Pedig csak ennyi kötszerem van most. Ezt is a saját szoknyám szegélyéből voltam kénytelen letépni. Nem baj, legalább szexibb divatot teremtek, ha ebben a megtépázott hacukában meglát valaki. Az az idióta quincy meg csak nézett rám, és várta, hogy elfogadom-e a segítségét.*
~Ez hülye, vagy engem néz annak? Honnan a picsából veszi, hogy egy shinigami lealacsonyodik annyira, hogy segítséget kérjen tőle? Még ilyet...~
- Tartsd meg magadnak a segítséged Taiki!
*És duzzogva próbáltam meg újra, és újra, és újra, na meg megint újra azt a hülye kötözést. De nem ment. Talán épp azért, mert a másik karom is fájt az eséstől? Erre még gondolni sem jó. Hát elegáns, de hanyag mozdulattal nyújtottam ki kezem Taiki felé, markomban lógatva átmeneti kötszeremet. Fejemet duzzogva fordítottam félre, hogy még csak ne is lássam saját lealacsonyodásomat egy quincyhez... Egy nyomorult quincyhez... reméltem, azért nem kapok ettől a kínos helyzettől sírógörcsöt. Na, persze azt mégjobban reméltem, hogy egy shinigami sem téved erre. Micsoda szégyen lenne! Egy tiszt... A 11. osztag 8. tisztje segítségre szorul... egy quincy segítségére. Erre lemondóan hajtottam le fejem.*
- Fogd! És nem ajánlom, hogy témaként dobd majd föl ezt a pillanatot a hülye barátaidnak! *mondtam sértett hanggal*
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te4000/10000Városi Park - Page 4 29y5sib  (4000/10000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptyVas. Márc. 22, 2009 9:08 am

*Mosolyogva néztem, ahogyan káromkodva próbálta bekötözni a kezét. Egészen vicces volt ahelyzet és feldobta a hangulatomat. Még az sem zavart, hogy visszautasította a segítségemet. Tudtam, hogy ezt fogja mondani. Hiszen mi utáljuk egymást. Vagyis kellene, vagy mi a fene. Bár valóban megvan az a bizonyos gyűlölet. Csak más is van...egy kis rokonszenv. De nem tehetek ilyet! ~Térj észhez Taiki! Ez itt egy shinigami!~ Tisztában voltam a dolgokkal és most egészen kedvet kaptam a szurkálódáshoz. Már épp beszóltam volna neki, mikor felém nyújtotta azt a nyamvadt rongyot, amit a ruhájából tépett. Megdöbbenve néztem, de nem haboztam. Azonnal elvettem tőle a rongyot, majd bekötöztem a sebet. Lehet, hogy fájt neki, de legalább rendben volt. Elhúzódva tőle így szóltam.*
-Hidd el, hogy nem tudnék kinek mesélni......
*Többet nem is mondtam. Csak szerettem volna, ha tisztában van azzal, hogy én nem fogok pletykágatni. Remélem, el is hiszi. Mert amennyire "megbízunk" egymásban....na, de most megint ott álltunk szótlanul. Egészen kínos volt ez a helyzet. Hiszen igazából harcolnunk kéne. A shinigamik és a quincyk ősi ellenségek. Mi meg itt kötözgetjük egymás sebeit. Hova süllyedtünk! ~Na, lassan el kellene húznom. Nem hiszem, hogy nagyon élveznénk egymás társaságát.~ Azzal zsebre tettema kezemet és elindultam immáron ismét a házam felé. De aztán muszáj volt megálljak, mert azért mégsem akartam akkora faragatlan tuskónak tűnni, hogy nem köszönök.*
-Öhm.....én mentem. Legközelebb remélem, képes leszel harcolni. Tudod, már megszoktam....
*Egy halvány kis mosolyt küldtem felé, majd indultam volna tovább. De valahogy nem ment. ~Most mi van Taiki? Mire vársz? Talán arra, hogy a nyakadba ugrik és azt mondja, ne menj el? Hát ezt kétlem! Na, indulj már haza! Majd legközelebb jól elbántok egymással! Most nem érdemes harcolni! Gyerünk hazafelé!~ Nagy sóhaj kíséretében meg si fordultam, azzal szép lassan elindultam. Persze elég lassan haladtam, így még hallótávolságon belül voltam, hátha mondana valamit...*
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te5000/15000Városi Park - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptyVas. Márc. 22, 2009 9:25 am

*Türelmetlen toporgással vártam ki, míg végez Taiki a kötözéssel. Már alig vártam, hogy túl legyünk rajta. Mert ez annyira kínos helyzet volt. Szerencsére hamar végzett. Gyanítom, hogy kellő gyakorlatot szerzett már a kötözés terén. Biztos sokszor sérült már meg egy-egy lidérccel, vagy shinigamival folytatott küzdelme közben. Aztán egyszer csak meghallottam azt a dumát, amit a harci képességemről hablatyolt. Na nem is bírtam ki szó nélkül. Az épp távozó félben lévő Taikira emeltem becsmérlő pillantásomat.*
- Quincy! Én shinigami vagyok! Ami annyit tesz, hogy akkor is képes lennék veled megküzdeni, ha csupán egy kisujjam lenne ép rajtam. Nekem az is bőven elég lenne az elsöprésedhez! *Olyan felpaprikázottan vágtam ezt oda neki, hogy Taiki azonnal meg is fordult, és össze húzott szemekkel kezdett el mustrálni.*
- Mit nézel quincy? Nem randit kértem! Csak kifejtettem veled szembeni örökös fölényemet.
*És micsoda süketelés volt ez már megint. Méghogy egy ép kisujjal is képes lennék legyőzni...Meg, hogy örökös fölényben lennék vele szemben? Na, ez tényleg röhejesen hangzott, vagy csak nekem tűnik annak. Mindenesetre azt elértem ezzel a hülye dumával, hogy Taiki lassan vissza indult hozzám. zanpakutom továbbra is kezemben volt, csak épp nem harcra készen tartottam magam előtt, hanem azon támaszkodtam. Mert csak fájt az a nyavajás seb. Mind a kettő. Nem is bántam volna, ha ezért a húzásért nyárson sütögetnék annak a hollownak a seggét a pokolban. Viszont a fiú egyre közelebb ért, és nem tűnt valami kedvesnek az ábrázata.*
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te4000/10000Városi Park - Page 4 29y5sib  (4000/10000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptyVas. Márc. 22, 2009 9:43 am

*Már kezdtem végleg azt hinni, hogy most hazamehetek és szép nyugodtan lefekhetek aludni. Ehelyett ez a shinigami itt elkezdett nekem pattogni. Nagyon felidegesített. De ez még nem volt annyira vészes. Csak megálltam egy pillanatra, de nem fordultam meg. ~Na, most menjek haza vagy oktassam ki ezt a félnótást?~ Pár pillanatig gondolkoztam, majd úgy döntöttem, nem hagyom annyiban a dolgot. A következő mondata már nagyon felpaprikázott. Így hát megindultam felé méregtől telítve. Erőmet összegyűjtöttem, de nem formáltam át a részecskéket íjjá. Nem. Csak ha nagyon muszáj lesz. Hamar odaértem. Most nem érdekelt semmi, csak hogy megvédjem a becsületemet. Olyan közel mentem hozzá, amennyire csak tudtam. Mja derélyesen beelkezdtem a ami szónoklatomba.*
-Idefigyelj, te kis.....! Nehogy azt hidd, hogy csak úgy sértegethetsz egy quincyt! Hidd csak el, hogy már rég lelőhettelek volna, amíg itt szórakozol a sebed bekötésével! És megtettem? Szerintem nem! Úgyhogy örülj inkább annak, hogy most rögtön nem lövöm szét a fejedet! És meg ne próbálj valami marhasággal érvelni! Nem érdekel semmi! Hagyjál békén, jó? Amióta veled találtkoztam, azóta csupa felfordulás az életem! Úgyhogy köszönöm szépen, de nem kérek belőled! És gondolom, te is ezen a véleményen vagy! Szóval nem értem, mi itt a gond? Menjen mindenki a maga dolgára és felejtsük el egymást! Ilyen egyszerű! Csak az a "felsőbbrendű" shinigami-vér, az nem engedi, hogy így megalázzák. Mindig mindenben ti vagytok a jobbak, mi? Hát, kétlem! Az egy dolog, hogy majdnem kiirtottatok minket, de akik életben maradtunk, még ugyanúgy küzdünk! Nehogy azt hidd, hogy mi nem vagyunk képesek megölni titeket! Csupán azért nem tesszük meg, mert nekünk van igazi lelkünk! De ha ezt ti nem vagytok képesek felfogni....
*Azt hittem, hogy most aztán kapni fogok, de egyenlőre nem történt semmi. Teljesen kikeltem magamból. Bár lehetséges, hogy ez vagyok én. Alig kaptam levegőt a sok kiabálástól. ~De remélem, megértette, mit akarok mondani! Mert még egyszer nem fogom neki elmondani...~ Még mindig ott álltam vele szemközt éppenhogy pár centi távolságra. Mélyen a szemébe néztem és vártam, hogy válaszoljon vagy csináljon végre valamit. Mert most már azért is itt maradok és megvárom a reakcióját....enm engedem meg neki azt az örömöt, hogy a hátamat lássa, miközben elhúzok innen. Még nem...*
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te5000/15000Városi Park - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptyVas. Márc. 22, 2009 10:03 am

*Már a mondat elején csaknem felfújtam magam a méregtől. Ez a bugris kis quincy meg csak tovább nyomta itt a sódert. Én meg annál vörösebb arcszínt vettem fök, minél tovább beszélt a fiú. Mit beszélt. Csaknem leharapta a fejem. Mégis honnan vette vajon hozzá a bátorságot? Elvégül csak egy quincy szavai voltak ezek, amiknek egy shinigami szemében nincs is súlya. De, akkor miért dühített az a tudat, hogy ilyeneket gondol rólunk, shinigamikról? Persze nem álltam le ezt megtudakolni. Inkább még közelebb hajolva ordibáltam le most én az ő fejét.*
- Mi a gondod a felfogásunkkal?! Talán együgyűnek látszom?! És mi az, hogy "...örülj inkább annak, hogy most rögtön nem lövöm szét a fejedet!" Meg, hogy "...nekünk van igazi lelkünk!"? *olykor a fiú szövegét idézve, na meg eljátzsva az ő beszédstílusát, figuráztam ki bosszantásképpen* - Ki a fenét érdekel egy hülye quincy lelke? Engem nem... Szóval elhúzhatsz a fenébe, ha végre sikerült kimeríteni a szókincsedet!... Különben magam küldelek melegebb éghajlatra!
*Na, ez már fenyegetés volt viszont, a javából. Ha szerencsém van akkor már vörösödésem is elmúlt, s úgy talán még hitelesebb leszek a fenyegetősdimmel. Persze a franc sem akart vele harcolni. Egyébként is így, ilyen egy-két centis közelségből még érdekesebbnek találtam őt. Vagy csak a szemeit? Esetleg a nézését? Nem tudtam ponotsan. Csak azt tudtam, hogy valamiért vonzódom hozzá. Csak ezt nem hagyhatom elfajulni. Hát inkább kölcsönösen leordibáljuk egymás fejét.*
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te4000/10000Városi Park - Page 4 29y5sib  (4000/10000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptyVas. Márc. 22, 2009 10:18 am

*Na ez már több volt a soknál. Teljesen készen voltam a szövegétől. ~Még arra sem képes, hogy magától alkosson mondatokat...engem kell idéznie, hogy ki tudja fejezni magát....szánalmas....~ Röhögtem magamban. Közben arcom meg sem rezdült. Csak nézte, ahogy üvölt és üvölt. Bár a dobhártyám majd' beszakadt, nem mentem távolabb. Itt pontosan jó volt állni. Közel hozzá. Szinte éreztem, ahogy szíve dobogott. Megvetéssel néztem rá, majd így szóltaa.*
-Nos, ezt aztán nehéz lesz elhinnem! Még hogy te küldesz engem melegebb éghajlatra? Tény, hogy erőpsebb vagy......de ez nem jelenti azt, hogy agyafúrtabb is, ravaszabb is. Szóval ha mégegyszer ilyet hallok a szádból, nem fogok várni meg itt "jópofizni", hanem beléd eresztek egy nyilat és kész. Mert ha nagyon muszáj, akkor képes vagyok shinigamit is ölni! Szóval ne játszogass itt velem, mert még avégén tényleg meg talállak ölni! Mellesleg igazán lrdekelhetne annak a lelke, aki legalább egy fikarcnyi rokonszenvet is érez irántad és képes megmenteni az életed, mielőtt egy hollow végezne veled.......quincy létére ráadásul. De látom, én már csak mindig ilyen jelentéktelen maradok mindenki számára. Már...már megszoktam. Szóval hagyjuk ezt, jó? Szépen elhúzok a francba, és te is elmész, amerre akarsz. Most nem jobb így mindkettőnknek, mondd!
*Az utolsó mndatokat már normális emberi hangon mondtam el. Valóben nagyon idegesített ez az egész. ~Legalább megköszönte volna, hogy bekötöztem a sebét vagy valami! De semmi.....örüljek annak, hogy ilyen "kegyes" velem és nem öl meg, mi? Mert tudom, hogy ezt próbálja belém verni! Csak ebből semmi sem igaz! Rég kinyírhattam volna..le van gyengülve....de mindegy is...most már remélem, abbahagyja.....mert én a következőnél már tényleg nem fogom így bírni és beléeresztek egy nyílvesszőt. És az nem fog neki tetszeni.....~ Összehúzott szemekkel álltam ott előtte, ajkaink majdhogynem összeértek. De nem engedtem a kísértésnek, akármennyire is meg akartam csókolni. Láttam, hoyg ő is küszködik, de tartóztattam magamat. ~Na, még a végén itt megcsókolom, akit meg akarok ölni! Kész hülye vagyok...~ Ott álltam ás már-már csókoltam volna, de kicsit elhúzódtam. Mégis hogy nézne ki, ah ekkora perpatvar után itt elkezdenénk egymást falni! Különben is, ez egy shinigami!...*
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te5000/15000Városi Park - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptyVas. Márc. 22, 2009 10:37 am

*Mire a mondókája negyedéig ért, már csaknem vicsorogtunk egymásra. Jaj, ha most kutyák lennénk... Tuti alaposan megtéptük volna egymást. De ahogy közeledett mondókája végéhez, már hagja is halkabbá, és talán kissé meggyötörtté is vált. Hát most, hogy a fenébe ordtsam le a fejét? Azok után, hogy valóban segített nekem azzal a hülye hollow-val, és ugye a kötözéssel is. Nem mintha ezt korábban nem tudtam volna, csak hát minek is alacsonyodnék le egy quincyhez? Ezt gondoltam akkor... többek között persze. De most, egy apró mozdulatnyi távolságra Taikitól, lassan megformálódott fejemben egy apró kis köszönetféle kimutatása. Néhány másodpercig még néztem barna szemeibe, aztán megmozdultam végre. Egy picikét előrébb hajoltam, és már össze is ért ajkunk. Először óvatosan, gyengéden ízleltem meg ajkait, aztán egyre hevesebben, egyre szenvedélyesebben csókoltam. És az úgynevezett ellenségem, meg ugyanolyan hévvel viszonozta csókomat, mint én azt adtam. Ez a csók sikeresen el is tartott több, mint egy percig. De aztán hirtelen elhúzódtam, és minden magyarázat nélkül hátat fordítottam neki, és elindultam arra, amerről érkeztem. Menet közben még hátra szóltam neki, de nem néztem vissza rá. Igazság szerint nem mertem rá nézni, mert tartottam attól, hogy tovább is mennék egy csóknál, ha maradok.*
- Kösz a segítséget... quincy... *löktem hátra lazán szövegemet.*
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te4000/10000Városi Park - Page 4 29y5sib  (4000/10000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptyVas. Márc. 22, 2009 10:51 am

*Nos, Ayumi reakciója egészen furcsa volt. Mármint erre számítottam a legkevésbé. Az a csók...valami csodálatos volt. Persze ő akkor is csak egy shinigami, de....Na, bevallom, hogy nagyon is élveztem azt a csókot. És hevesen faltam, mint ő engem. De aztán, mikor vége szakadt, kissé rossz volt. Még úgy csókoltam volna! De mindketten tudtuk, hogy ez nem helyes. És ő legalább el tudott szakadni. Én nem biztos, hogy le bírtam volna állni. Sóvárogva néztem, ahogy egyre csak távolodik tőlem. Teljesen le voltam taglózva. Ezzel a csókkal mintha megbénított volna...Aztán még csak most jött a másik meglepetés. Megköszönte a segítségemet. ~Ilyen nincs! Jól hallok? Megcsókolt és még meg is köszönte? Ezt a napot! Úgy tánik, amikor vele taálkozom, csupa különös dolog történik...De lehet, hogy így a jó? Nem tudom...majd elválik.~ Még egy darabig néztem utána, majd halkan így szóltam.*
-Nincs mit......shinigami....
*De ez inkább volt egy ledöbbent quincy hangja, mint egy komoly, határozotté. Hát ez van. Nincs mit tenni. Mikor lassan már eltűnt a szemem elől, rájöttem, hogy el kellene induljak hazafelé nekem is. Még egy darabig álltam ott és néztem arrafelé, amerre Ayumi ment, majd végül köpenyemet kissé feljebb húzva elindultam zsebre tett kézzel a holdfényes éjszakában. Szép lassan ballagtam....ráértem mélázni a történteken...*
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te53000/65000Városi Park - Page 4 29y5sib  (53000/65000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptyHétf. Márc. 23, 2009 6:27 am

[ Parkos eset ]

Nem tudtam hova tenni ezt a száját koptató zsuga bubust. Két lehetőség között gondolkoztam komolyan. Egy, komplett idióta és szánalomból vették fel a halálosztók közé. Kettő, az öregnek elmentek otthonról és fogyatékosokat ültetget vezető szerepekre. Azt a lehetőséget kapásból kizártam, hogy tetteti az agyilag nullaságot. Ahhoz Oscar-díjas színésznek kéne lennie, aki még saját magának is bekajáltatta, hogy meleg mint az egyenlítő.
A beszólásain csak még jobban forrt a kávéfőzőm. Ez a fószer egy ku*va tanyáról szabadult tróger volt, még a baszott kapa is kilógott a pofájából. Egészen addig bírtam reakció nélkül a "hű-de-fasza-vagyok" szövegeit, amíg el nem kezdte mutogatni a rothadt a fogait. Na, és még az a kacsintás is! Kezdtem tényleg azt hinni, ő a homokozó királya és minimum egy picsamutogatós miniszoknyában képzelt el.
-Anyád, te köcsög buzi...-dörmögtem az orrom alatt. Szó szerint vicsorogtam, annyira szerettem volna már feltakarítani vele az egész tetves aszfaltot. Attól meg véresre martam a képemet, amikor rákezded egy szónoklatra. Biztos politikusnak készült a csórója, mert olyan kampány szöveget nyomatott le, hogy menten elkapott a róka idény.
-Az iq-dat kellett volna tornáztatnod, díszpinty!-eresztettem szabadom a lélekenergiámat. Gecire nem izgatott a közelben tanyázó nézőközönség vagy a sikítozva rohangászó ember tömeg. Ki akartam taposni ennek a békafingnak a beleit!
Gyorsaság terén jóval nagyobb előnyöm volt a faszszopónál. Szóval az első támadásomat úgy benyelte, mint pék a lisztet. Jól gyomorszájon basztam és a kezeit megfogva vágtam neki egy tetves fának, ami menten kidőlt a sokktól. Ha nem tér időben magához megint a nyakába kap, ugyanis a fához tartottam egy kis box parádét tartani...
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te32500/45000Városi Park - Page 4 29y5sib  (32500/45000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptyHétf. Márc. 23, 2009 7:03 am

Shun úgy döntött odatelepedett mellém,
-Szia, látom te is kíváncsi vagy a műsorra.... -néztem fejvakarva Masakiék felé- És ki ez a férfi? -bámultam a nyomában érkező arrancarra.
Karioto utolsó mondatára hirtelen felkaptam a fejem.
-Azt hiszed magunktól akartunk eljönni Seireiteiből?! -villámléptem az orra elé, nem foglakozva azzal hogy támadni készült- Már az is baj hogy élni szeretnénk?! Seireiteiben nem tűrnek meg minket mert hollow eredetű erőnk is van, Hueco Mundoba sem mehetünk mert ők az ellenségeink....kénytelenek vagyunk az emberek között meghúzni magunkat. És neked az a bajod hogy néha elvégezzük helyettetek a munkát, és megmentjük az embereket azzal hogy legyőzzük helyettetek a hollowokat ?! Ne röhögtess.... -fakadtam ki úgy hogy közben elszabadult a reiatsum, mert nem igazán volt önkontrollom hogy elzárjam, mert nem bírtam már tovább hallgatni.Mikor visszanyertem az önuralmam fogtam magam hátat fordítottam neki és visszasétáltam...nem foglakoztam vele, ha akar támadjon nyugodtan hátba...azért még nekem is vannak refelexeim..Mikor Masaki mellé értem megálltam mellette.
-Miért gyűlöl minket mindenki? -néztem fel rá kicsit szomorúan
*Miért kell egyből elítélni azt aki egy kicsit más mint ti....*-pillantottam nagyot sóhajtva Karioto felé.
Láttam hogy Masakinál is betelt a pohár, és szitkozódva nekirontott Kariotonak. Én jobbnak láttam kicsit eltávolodni, így felugrottam egy háztetőre és megint lehuppantam.
*Légyszíves jól verd meg Masaki....de azért vigyázz magadra...* -könyököltem a térdemre


A hozzászólást Hanabi Shiori összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 23, 2009 9:07 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te10000/20000Városi Park - Page 4 29y5sib  (10000/20000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptyHétf. Márc. 23, 2009 7:31 am

- Egy dolog , én nem támogattam a Vaizardok pusztítását mikor a Seireitei döntött. Épp hogy azon voltam hogy ne legyetek akkora szarban ... csak az volt a baj hogy amikor én és még pár ember szavaz melettetek azzal nem tudok mit kezdeni . És ti fikáztok engem ... Amikor épp azzal bunyóztok aki viszonylag mellettetek volt.
Persze nem vagyunk jóbatárok ezért de egy más dolog hogy nem támogatom egy élőlény csoport kiirtását se .
* mondta mikor még a csaj előttem állt majd kaptam egyet hasra de aztán feláltam és jött az újabb de a gyerek nagyon elbízta magát . Még a póttestben Shunpoztam és úgy hátba vágtam hogy nekirepült egy korlátnak amiből kifolyólag az egész sor kidől.*
- Öreg te olyan baszott hülye vagy hogy megerőltetnem se kell magam.
*kiáltotta át az ellenfélnek aki jelenleg még alvónapot tartott.*
- És a harmadik dolog . A Seireitei nem azért jött létre hogy csak meressze a seggét és ti meg levadásztok pár hollowot míg az Espadák a Hollowok az Arrancarok és a többi rémség ... azért mondjuk az Arrancarok még valamivel elfogadhatóbbak és értelmesebbek . * bólintott René felé.*
- De ami a lényeg hogy nem rám kéne dühösnek lenned hanem arra aki arra szavazott hogy irtsanak benneteket. *
Vissza az elejére Go down
René Zubarán
Privaron Espada
Privaron Espada
René Zubarán

Férfi
Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2009. Mar. 04.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te10500/15000Városi Park - Page 4 29y5sib  (10500/15000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptyHétf. Márc. 23, 2009 9:01 am

Legnagyobb meglepetésemre Shun elfogadta a cigarettát. Óvatosan kihúzott egy szálat és ahogy a szájához emelte, bizonyára akaratlanul ugyan, de elmosolyodott. Nem tudtam gondterhelten tovább ráncolni a homlokom, a meglepettség észrevehetően kiült az arcomra. Már épp kitisztult volna a fejem, amikor felém hajolt és meggyújtotta a cigarettámat. Ha nem lett volna több száz évem gyakorolni az érzelemmentes arckifejezést most végem lenne, hiszen láthatóvá válna zavarodottságom.
*Milyen más így... Mintha csak arra várna, hogy valaki lehámozza róla ezt a kemény felső réteget. Azt hiszem rosszul ítéltem meg az első pillanattól fogva.* - Zakatolt az agyam miközben a szemébe néztem a cigaretta lágyan tekergő füstjén át. Nem tudom pontosan, hány tizedmásodpercig álltam így megbabonázva, de még órákig elmerengtem volna a szemébe nézve, ha nem fordul sarkon és hagy magamra.
Pár mély szippantás után kellőképpen kitisztult a fejem, hogy elkezdhessek esetlenségemen bosszankodni, de hamarosan újra félbe kellett hagynom az önmarcangolást.
- Jössz te is? - Fordult vissza Shun pár lépés után. A válaszom nem várta már meg, odalibbent a másik lány mellé, és óvatosan lehuppant a fűbe. Mikor már nem látta, megeresztettem én is egy kósza mosolyt, és megindultam a két hölgyemény irányába. Nem érdekelt, hogy koszos lesz a ruhám, vagy hogy hangyák áldozataként végzem, leültem a zöld fűbe és egy vén fának vetettem a hátam. Hunyorogva néztem Shunt, és próbáltam megfejteni lényegét. Örömmel töltött el a tudat, hogy nem olyan átlagos jégszívű hókirálynő mint amilyennek elsőre tűnt, és ez arra ösztönzött, hogy ne egyszerű játékszerként kezeljem. Különös volt ezt beismernem magamnak, bár tudtam, felesleges minden szép elgondolás, ha sose látom többet miután a harc végén elválnak útjaink.
Idillikus hangulatomból csak a kócos üvöltése zökkentett ki. Talán jobb is, hogy gondolataimtól nem hallottam, mitől sikerült ennyire felhúznia magát. Ahogy néztem a felbőszült arcát elhatároztam, hogy bármi is történjék, nem avatkozok bele a harcba és meghagyom neki a férgest. Olyan alaknak tűnt, aki belehalna a szégyenbe, ha egy arrancar segítségére volna szüksége egy ilyen nagyszájú kutya legyűréséhez. Már-már szinte felrobbant, amikor a másik lány is mellé állt hogy szavakkal védje meg fajtájuk becsületét. Ahogy így néztem őket, olyasmi suhant át rajtam, ami nagyon rég elkerült: tisztelet éreztem valaki más iránt.
Miután a kócos elérte tűrőképessége határát, végre neki esett a korcsnak. *Aztán rendesen kend el a száját, kölyök...*
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te21000/30000Városi Park - Page 4 29y5sib  (21000/30000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptyKedd Márc. 24, 2009 3:59 am

//Parkos eset//

- Itt jobb a kilátás, és könnyebben közbe tudok lépni, ha esetleg szükség lenne rám...
*Kezd bele a válaszadásba, majd a másik kérdés hallatán először Renére, majd ismét Shiorira néz.*
- René, arrancar.
*Fújja ki a füstöt elgondolkodva. Egyelőre (?) azonban pontosabb válasszal nem tud szolgálni arra nézve, hogy kicsoda áll mellette...*
- Ne kíméld, Masaki!
*Kiált oda "páholyából" a magából kikelt vizardnak. Igyekszik nem kimutatni egyre fokozódó dühét a többiek számára, azonban néhány apró mozdulat könnyedén árulkodó lehet, különösen annak, aki a közvetlen közelében van - vagyis Renének. Ilyen például néhány arcizmának ideges rángatózása vagy éppen az indulattól enyhén remegő kezei... Ez akkor látható igazán jól, amikor szájához emeli az égő cigarettáját, miközben másik kezét ökölbe szorítja... És pár pillanatra lélekenergiáját is kiereszti, a másik két vizardhoz hasonlóan. Bár ez már szándékos, ahogy az is, hogy hátáról leveszi, majd az ölébe teszi Herufuaiát - hadd érezze csak a kapitány úr, hogy alaposan félreismerte mindannyiukat!*
- Cöh... A 46-ok tanácsát rohadtul nem szokta érdekelni mások véleménye... Pláne nem szavaztatnak meg ilyen kérdésekben idegeneket...
*Morogja orra alá, majd jobb kezével a fűre támaszkodik, és önkéntelenül is kaparászni kezdi a talajt.*
- Ilyenkor érzem azt, hogy mi jártunk jobban, akiknek el kellett hagyniuk Seireitei-t...
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te53000/65000Városi Park - Page 4 29y5sib  (53000/65000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptyKedd Márc. 24, 2009 4:34 am

[ Parkos eset ]

Huh, azt az agyalágyult eszmefuttatást,de nehezemre esett kivárni, amiben mentegetőzni próbált. Ekkora agyatlan tuskó lépést. Még, hogy szavazgatni! Mintha valami osztályelnök választásról szólt volna az egész felhajtás egy tetves gimi első érfolyamán. Ebből is világosan lejött az ipse kurvára nem konyított a nagyra becsült Seiretei-i igazságszolgáltatásról egy árva kukkot se. Járatja össze vissza a pofáját, de a lényeget kibaszottul nem sejti. Egy sötét marha, aki azt hiszi, mert egy ku*va fehér haori van rajta már játszhatja a nagyra becsült istent. Fordulna fel valami piti kórban!
Amikor a rohadt nagy igazságot vágta a képébe Shiori majdnem elröhögtem magam. A rusnya fejére volt írva, hogy kínai neki az egész. Bár akkor hevesen megrándultak az arcizmaim, amikor rávicsorgott közvetlen közelről. Ha csak megpöckölte volna Shiori arcát én rászabadítottam volna azon nyomban a bankai-om. Ezt kivédte a nyomoronca, de azt nem, hogy gyomorszájon vágjam.
Nem tom milyen jövőbeli terminátornak gondolja magát vagy éppen kitől lopott olyan póttestet, amivel csak mi baszott VAIZARD-ok rendelkezünk, de határozottan villámlépésre vette a tempóját. Azért annyira nem volt gyors a lelkem, hogy ne tudjam szemmel követni. Kicsit sokat képzel magáról, ha azt hiszi egy köcsög shunpo kifog rajtam. Az ütése váratlanul ért. Viszont a becsapódást már tudtam hárítani. Vameku is kellően felhúzta magát és mivel a katana-t a hátamon hordom nemes egyszerűséggel elszívta a lélekenergiám és pajzsként kivédte a frontális ütközésem. Még csak ki se kellett rángatnom a hüvelyéből, ami nálam felért egy csodával.
-Kevés vagy szarházikám! Ennyitől még a kisujjam se fog eltörni...-eresztettem újra szabadon a vérvörös lélekenergiámat egy vigyor kíséretében. Lazán magam elé emeltem a mutatóujjamat és eleresztettem a kedvenc kidou-mat. -Hadou 90...Kurohitsugi!-
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te32500/45000Városi Park - Page 4 29y5sib  (32500/45000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptyKedd Márc. 24, 2009 4:54 am

[Parkos eset]

- René, arrancar. -hangzott a bőséges válasz Shuntól miután megint odakerültem melléjük.
-Üdvözletem René! -bólintottam felé
Aztán meghallottam hogy Karioto mit kezdett el hadoválni a 46-ok tanácsáról.
*hogy meri* -szorítottam ökölbe a kezem, és emeltem volna hogy megidézzem a maszkomat. *Nem elég hogy azt sem tudja hogy miről beszél, ráadásul még azt állítja hogy ő megvédte a vaizardokat. Hányingerem van....Seireitei sosem szavazott volna ilyenről...ismerem én a szervezetet...vagy ötven évig voltam kapitány...a 46-ok tanácsa mindig híres volt arról hogy a kínos eseteket igyekezzen minél feltűnésmentesebben elintézni...azt hiszik nem tudom hogy mielőtt Kisuke elmenekített minket megsemmisítési parancsot adtak ki?..nem érdekelte őket hogy a gotei 13 fele eltűnik, nem akarták hogy folt essen a shinigamik tisztaságán a hollow maszkunk látványától. Szánalmas....* -mikor már a fejem tetején volt a kezem úgy döntöttem inkább mégsem avatkozom közbe. Tudtam hogy Masaki nem örülne neki. Inkább próbáltam társalgásba elegyedni a többiekkel hogy lecsillapítsam az indulataimat.
-Kurohitsugi? -vigyorodtam el mikor Masaki megidézte a kidout. -Nesze neked kapitány úr.... -fordultam el.
-És mondd csak René te is az emberek világában élsz? Mert látom elég jól kidolgozott és nem egy használatra szóló póttested van. -néztem végig kicsit zavarban.- Jaj elnézést én még be sem mutatkoztam...engem Shiorinak hívnak. -dörzsöltem meg a tarkómat.
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te10000/20000Városi Park - Page 4 29y5sib  (10000/20000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptySzer. Márc. 25, 2009 4:27 am

- Én nem tudom mit beszélek ? ... heh ... nagy tévedés ... én minden nap ott vagyok a kapitányi gyűléseken és a Seireitei minden mozzanatánál , nem tudjátok mostanság milyen idők járnak felénk .
Egy másik dolog hogy el sem mondom mert itt egy barom sem értené meg mert egyikőtök sem vágja még a Hadnagyok névsorát sem mostanság.
* mondta és ezzel kilépett a póttestből majd egy villámgyors Shunpoval fellépett egy háztetőre és ezzel elkerülte a felé haladó támadást. Majd előhúzva a Zanpakutoját rámutatott vele Shiorira. *
- Mivel te kapitány voltál tudhatnád ... egy más dolog hogy már elfelejtetted ... mindegy az a lényeg hogy már jóval azután hogy elmentetek a Seireitei * mondta ezt azoknak címezve akik valaha a Seireitei-ban szolgáltak.*
- Közös szavazás volt a Vaizardokról ... csak kapitányok és a 46-ok tanácsa a többi réteg előle el lett titkolva... volt egy kis ellen mivel a kapitányok között is megoszlott a szavazás .... de ti nektek kár is magyarázni kívülálló nem értheti.
* mondta majd kitartotta a Zanpakutoját és így szólt.*
- BAN-KAI! KORU KURITOMOU * mondta majd ezzel lángolni kezdett a penge mintha szilárd lávából lenne .
Hosszú sorok gyulladtak fel Masaki körül és alatta is .
Ezek elég csúnya égési sérüléseket adhattak. *
- Nem szórakozom senkivel . * mondta teljesen őszintén ... az egész csak egy tiszta játszma.*
Vissza az elejére Go down
René Zubarán
Privaron Espada
Privaron Espada
René Zubarán

Férfi
Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2009. Mar. 04.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te10500/15000Városi Park - Page 4 29y5sib  (10500/15000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptyCsüt. Márc. 26, 2009 7:06 am

[Parkos eset]

Elterültem a puha fűben, és csukott szemmel füleltem. A harc zajai és a lélekenergiák áramlása alapján nagyjából képben voltam a küzdelem állását illetően, viszont nem kellett a kaszás rusnya képét bámulnom. Valami különös oknál fogva egész kellemes érzés lett úrrá rajtam, ahogy ott feküdtem a fűben, és már jó pár perce mozdulatlanul heverésztem békésen, amikor meghallottam Shun dühtől remegő hangját. Kinyitottam a szemem, és láttam, hogy majd felrobban mérgében. Arcizmai apró rándulásai és keze remegése egyértelműen jelezték, hogy nem sok választja el egy hirtelen dühkitöréstől. Oldalra sandítva néztem egy darabig, majd hirtelen furcsa gondolat fészkelte be magát a fejembe. - *Tulajdonképpen miért érdekel, hogy egy nő, akit alig tíz perce ismerek, hogy érzi magát? Persze, szeretem szórakoztatni a szép hölgyeket, és jóleső érzéssel tölt el, ha megnevettetem őket esetleg pírt csalok az arcukra, de egy nap múlva már a nevükre sem emlékszem. Nem azért teszem amit teszek, mert másoknak akarok jót, hanem mert szórakoztat, de ezzel mindig is tisztában voltam. Most mégis.. Nem vágyok éppen társaságra, és jelenleg ricsajként hatna a női kacaj is, amit máskor oly nagy élvezettel hallgatok. Miért foglalkoztat tehát, hogy ez a nő itt mellettem pocsékul érzi magát?* - Egy hirtelen jött ötlettől vezérelve felültem, és Shunhoz fordultam.
- Kisasszony, látom nem érzi jól magát. Nem szeretnék tolakodónak tűnni, de örömmel venném, ha elfogyasztana velem egy teát valahol a közelben, persze csak ha nincs ellenére. - Észre sem vettem, miként szaladtak ki egymás után a szavak a számon, de rövidke monológom végeztével azonnal tudatára ébredtem, mi műveltem.
*Te jó ég, úgy mentegetőzök, mint egy jött ment suhanc. Ráadásul pont egy ilyen nőnek, aki a nevét se akarta elárulni.. Már csak ez hiányzott, jól pofára fogsz esni öregem..* - Ostoroztam magam, miközben legnagyobb meglepetésemre kissé szorongva vártam a reakciót.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te21000/30000Városi Park - Page 4 29y5sib  (21000/30000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptyCsüt. Márc. 26, 2009 10:18 am

//Parkos eset//

~ Kurohitsugi... Nem rossz... ~
*Figyeli és elemzi továbbra is az eseményeket. A szokottnál jóval gyorsabban elszívja cigijét, de még egy kicsit sem képes lehiggadni. A shinigami szavai, viselkedése egyaránt elevenbe vágnak. Hogy is nézhet egyszerre három embert hülyének valaki? Már csak a 3-1 arányt tekintve is észrevehető lenne, kinek a készülékében lehet a hiba... Tudja, hogy nem bírja ki sokáig közbelépés nélkül, így a megfelelő alkalomra vár. Elmélyültségéből René hangja zökkenti ki. Meglepetten bámul a másikra - először fel sem fogja a szavak értelmét...*
- Egy pillanat.
*Szól végül halkan, majd feltápászkodik a földről, és tesz néhány lépést előre, kezében zanpakutójával.*
- Kogeru Herufuaia.
*Suttogja, és igyekszik minél kevésbé feltűnően előhívni kardjának shikai-át. Ami nem is nehéz, mivel viszonylag messze van a kapitány úrtól, aki ráadásul háttal is áll neki... Könnyű célpont, különösen Shun számára, aki rendszeresen gyakorolja a céllövészetet... Megáll pár méterre Karioto háta mögött, majd egyenesen a háta közepét célozva meg rálő a shinigamira. Ilyen távolságról még csukott szemmel is eltalálná... A lövedék ugyan nem okoz komolyabb sebet, ha legalább egy kevés is igaz a kapitány beszámolójából, azonban kellőképpen hirtelen fellépő fájdalmat okoz, utána pedig égető érzést hagy maga után... Szóval egy darabig valószínűleg meg fogja emlegetni a másik ezt a "kalandot"... Részéről ennyivel lerendezte a dolgot, és nem szándékozik tovább foglalkozni vele.
Dolga végeztével elégedett mosollyal az arcán sétál vissza Renéhez, miközben zanpakutója lassan visszaveszi eredeti alakját.*
- Felőlem mehetünk.
*Mondja végül, majd zsebre teszi a kezeit, és megvárja, amíg felkel a másik.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te53000/65000Városi Park - Page 4 29y5sib  (53000/65000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptySzomb. Márc. 28, 2009 12:16 am

[ Parkos eset ]

//Ember! Húzz már el és tanulmányozd egy kicsit a kidou-kat, mert kurvára nem vágod őket! Plusz eljuthatna a zsemlemorzsa agyadig, hogy kurvára nem vagy isten! Nem tűnt fel, hogy az előző körös hsz-emben milyen "marha nagy" dolgokat írtam? Élmény volt olvasni igaz? Na, ugyanezt csinálod! Játszod a felsőbbrendűséget, amikor semmi alapod nincs rá! Fogd már vissza magad!

Én addig rohadtul nem fogok megint veled harcolni, amíg tisztában nem leszel az összes démonmágiával! Plusz vissza nem szoksz a szintedre! Részemről ez a "valamicsoda" le van zárva. KILÉPTEM!//
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te32500/45000Városi Park - Page 4 29y5sib  (32500/45000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptySzomb. Márc. 28, 2009 3:06 am

[Parkos eset]

Már egyáltalán nem vettem tudomást Kariotóról. Rájöttem hogy nem lehet neki beszélni...*Úgy néz ki a Seireiteiben manapság az emberek agyát is átmossák...vagy lehet hogy ő szimplán magától ilyen csőlátásos idióta? Na mindegy egyáltalán nem vagyok rá kíváncsi...* -vettem nagy levegőt hogy visszanyerjem az önuralmam. Láthatóan tetszett neki hogy így fel tud minket bosszantani ezért inkább nem adom meg neki azt a szórakoztatást hogy rajtam mulasson...abból nekem iszonyatosan elegem van.
*Gyűlölöm ha hülyének néznek, de jelen helyzetben jobbnak látom lenyelni a békát, mert a végén még magamat szégyeníteném meg egy kifakadással...hogy is szól a mondás? "Egy okos ember sohasem sértődik meg, mert ha nála műveltebb bírálja, örül neki, hogy tanulhat tőle, a buta ember sértéseit pedig nem veszi magára." ...milyen igaz, egyetértek azzal aki ezt először kimondta...* -tápászkodtam fel majd fogtam magam és a távozó Masaki után indultam.



//""Köszönöm a játékot......""//
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te53000/65000Városi Park - Page 4 29y5sib  (53000/65000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptyKedd Ápr. 07, 2009 5:10 am

---- °o0oo0o° Pihenés ’kettesben’ °o0oo0o° ----

Kételkedtem, abban, amit tettem. Egyszerűbb volt eljönni és otthagyni Shiori-t, mint elmondani neki, ami bánt. Napok óta zavart a viselkedésem. Egyszerűen nem stimmelt velem valami. A hangulatom drasztikus méretekben ingadozott és a szokottnál is idegesebb voltam. Előfordult, hogy ok nélkül remegett a kezem vagy járattam a lábaimat, ahogy most is. Őszintén szólva féltem. Láthatóan is elvesztettem néha a kontrollt. Azt pedig nem kockáztathattam meg, hogy megütöm Shiori-t. Távolság tartóbbá is kezdtem válni mint bármikor ezelőtt. Tudni akartam, mi a bajom, csak azt nem értettem miért vagyok képtelen elmondani ezt a számomra legfontosabb embernek.
Néhány lépés megtétele után, egyszer csak bumm. Kikapcsoltak. Teljesen megszűnt körülöttem a világ. A város összes zaja egy szempillantás alatt vált semmivé. Még a saját életemet se érzékeltem. Azt sem hallottam, ahogy levegőt veszek. Azt sem láttam, hogy valaki majdnem felborít futás közben. Elvesztem egy sötét térben. Az idő pedig csiga lassan haladt el mellettem. Egyetlen dolog létezett az egész teret betöltő ismerős sípolás. Próbáltam megállni, de elvesztettem a testem feletti irányítást. Hiába voltam magamnál a lábaim nem engedelmeskedtek. Apró hezitálás nélkül mentek tovább a park felé. Olyan volt az egész, mintha az agyamon kívül minden porcikám tudná hová tart. "A park. De miért pont ide?"
Hirtelen nyílalt belém a felismerés. Ugyanaz fog történni, mint régen. Megint ámokfutásba fogok kezdeni. Újra őrült leszek! Ártatlanokat fogok ölni! Azonnal hatalmába kerített a halálfélelem, miközben egyre jobban kínzott a hang. "Nem értem. Túl vagyok a szer utóhatásain. Urahara is megnyugtatott erről. Akkor most mégis mi történt? Miért? VALAKI! Könyörgöm! Valaki állítson meg!"
Szerettem volna elfutni vagy ha az nem megy az első kezem ügyébe keveredő éles tárggyal szíven döfni magam. Elbújni egy sötét szobába, ha gyáva vagyok végezni a nyomorult életemmel. Bármit, csak ne kelljen itt állnom a város kellős közepén éktelenkedő parkban, körülöttem emberek ezreivel.
Befordulva egy következő utcára, hallottam meg magam mögött a dallamosan csengő hangot. Szomorú volt és remegett a sírástól, mégis csodálatos zene volt a füleimnek. Mégsem hagyhattam időt gyönyörködésre. El kellett tűnnöm. Minél messzebbre kellett kerülnöm tőle. Addig kell tennem valamit, amíg még eszemnél vagyok. A futás csak elhatározásig volt meg, a testem ugyanis megtorpant. Várakozott valamire. Mintha csak egy metrószerelvényre várva ácsorogna az aluljáróban.
-Ne...ne...neeee!-nyöszörögtem kétségbeesetten.-Menj...el!Küld...Urahara-t!- préseltem ki a fogaim között alig érthetően. Küzdöttem minden egyes szóért. Leginkább egy haldoklóra hasonlítottam, aki az utolsó perceit rúgja.
Az érdekelt a legkevésbé, hogy miként festhetek. El kellett zavarnom. Akármennyire is fájt a testi épsége érdekében a lehető legtávolabb kell kerülnie tőlem. -TŰNJ MÁR INNEN!-morogtam, akár egy veszett kutya.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te32500/45000Városi Park - Page 4 29y5sib  (32500/45000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptyKedd Ápr. 07, 2009 7:02 am

---- °o0oo0o° Pihenés ’kettesben’ °o0oo0o° ----

Éreztem hogy valami nincs rendben. Ez már nem szimpla idegesség volt *Valami határozottan nincs rendben. Mi történhetett vele* -próbáltam pár lépést tenni felé, de ekkor megszólalt, amitől megint megtorpantam.
-Ne...ne...neeee! Menj...el!Küld...Urahara-t!-nyöszörögte hangjában olyan kétségbeeséssel hogy megrémültem tőle.
-Uraharát? -kérdeztem vissza torkomban dobogó szívvel *Itt valami nagy baj van, mert különben nem emlegetné Kisukét, akit általában amilyen messze csak tud elkerül*
-Masaki mi van veled? -tettem még felé pár bizonytalan lépést.
-TŰNJ MÁR INNEN!-morgott rám. A hangja ijesztő volt, de mégis kétségbeesett. Valami készült rajta eluralkodni, és hatalmába keríteni az elméjét.
*Istenem csak nem én ébresztettem fel? Hiszen azóta kezdett ilyen furcsán viselkedni...* -hátráltam vissza pár lépést- *Nem, nem, én nem akartam* -kezdtem teljesen bepánikolni. Egyre jobban kezdte elhomályosítani a tudatomat az a gondolat, hogy az egész miattam van...nem bírják az idegei, és most előtör rajta valami rég elfeledett szörnyűség.
El akartam futni...teljesen megrémültem...féltem...de amint hátráltam még egy lépést villámcsapásként hasított belém a felismerés, és tisztult ki az agyam.
*Mégis mit csinálok?! Hogy hagyhatnám itt? Lehet hogy mire visszaérek már késő lesz és valami szörnyűséget művel magával. Nem, nem, itt kell maradnom mellette. Nem érdekel ha bajom eshet, de nem akarom hogy kárt tegyen magában...le kell nyugtatnom...erősnek kell lennem.*
-Nem hagylak itt! -mondtam ellentmondást nem tűrő hangon- Tudom hogy nem fogsz bántani... -folytattam lágyabb hangon és kezdtem megint közeledni hozzá- Figyelj a hangomra.... -álltam meg előtte.
Az arca verítékben úszott és teljesen ki volt fordulva önmagából. Láttam hogy próbál menekülni, de nem tud mozdulni. Legutóbb akkor láttam így kiborulni mikor a rémálmából ébredt. De ez még annál is komolyabbnak tűnt. Kicsit még mindig féltem, de átöleltem. Éreztem hogy tiltakozik, és próbál szabadulni, hogy minél messzebbre kerüljön tőlem, de én továbbra is elszántan tartottam.
-Nem lesz semmi baj...próbálj meg megnyugodni...vegyél mély levegőket -hajtottam a fejem a ziháló mellkasára. Éreztem hogy az egész teste remeg.- Nem mozdulok mellőled, bármi történjen. Nem kell egyedül megküzdened vele. Ha most elmennék sem érezném magam biztonságban, míg nem tudom hogy veled minden rendben, ezért hiába próbálsz elküldeni. -tartottam ki makacsul, de mégis megpróbáltam a bennem valaha is elrejtett összes nyugalmat felszínre hozni és megpróbálni segíteni neki megzabolázni a belülről mardosó démonát.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te53000/65000Városi Park - Page 4 29y5sib  (53000/65000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 6:56 am

---- °o0oo0o° Pihenés ’kettesben’ °o0oo0o° ----

Nem tudom megtartani a saját testsúlyom. A lábaim remegnek. Úgy érzem mintha egy szakadék felett próbálnék egyensúlyozni ólomgolyókkal a bokáimon. A karjaim! Egyre többször, egyre erősebb fájdalom jár végig bennük. Szétfeszít a kín. Minden egyes izmom robbanásra készül. Egy időzített bomba ketyeg bennem! "Nem bírom tovább!"
Erőtlenül zuhanok a kemény betonra. Képtelen vagyok megállni a lábaimon. Egyszerűen csak megadom magam a gravitáció vonzásának. A legkisebb gondom, hogy beütöm a fejemet. Sokkal jobban lefoglal, hogy nem kapok levegőt. Egy elefánt ül a mellkasomon és esze ágában sincs arrébb állni. Néhány perc kérdése és megfulladok.
Teljesen elmosódott a világ. Sötét foltok úszkálnak a szemeim előtt. Bárhogy próbálok koncentrálni nem tudok semmit sem tisztán kivenni. Várjunk csak! Mégis! Vörös! Valószínűleg az orromból jön.
Mindenemet elönti a verejték. Ez a kilátástalan pánik és szüntelen harc a bizonyítéka. Eszem ágában sincs még feladni. Küzdeni fogok, de már nem saját magamért. "Shiori!" Meg akarom menteni a hamarosan előtörő állattól. Nem bánthatom! Nem rémiszthetem halálra! Nem láthatja mi vagyok valójában! Nem tudhatja meg így, mitől rettegek minden áldott nap!
Nem is éreztem, hogy átölelnek. Még a hangját se hallottam Shiori lépteinek. Elvesztem! Arra eszmélek, hogy a nyakát szorítom. Vicsorgok. Teljesen eluralkodott rajtam a téboly. Gondolkodás nélkül képes lettem volna megölni. Próbálom elengedni, de nem megy. Nem uralom a mozdulataimat. Minden végtagom halott. Egy egyszerű játékszer. Egy másik lény bábja. Beleértve engem is. Amíg a fejemben ordítok a tehetetlenségtől tudom, hogy a kezemmel pár pillanaton belül végzek Shiori-val. Nem tudom megállítani!
Váratlanul tompa szúrást érzek a karomban. Sötét penge fúródott belém és szögezett a betonra. Torzult hangon üvöltök fel. Sarokba szorítva érzi magát a bennem lévő állat. Ki akar törni, de nincs rá elég ideje. Sárga fény veszi körül, amitől a kisujját sem tudja megmozdítani. Dühödten morog és fújtat. Féktelen méreg lakozik benne, ami apránként engem is megfertőzött.
-Yare,yare...Masaki barátunk megint a legrosszabbkor kattant be...pedig egy kis romantika ráfért volna.-hallom Shinji könnyed lépteit. Mindig is olyan volt, mint egy laza menő srác. Kivéve,ha Hiyori-val rákezdtek a gyerekes grimaszolgatásokra.-Jól vagy?-segítette fel a valószínűleg halálra rémült lányt.
-Szedd már össze magad! Mit drámázol itt? -rúgott bele a börtönként működő ketrecembe.-Azt hiszem körvonalaznom kéne a Masaki-féle top secret aktát...Sajnos elmentél az átváltozás után és nem volt alkalmunk beavatni téged. De nincs harag, ugye?-következett be a megszokott, tulaj szerint "bájos" mosoly.- Miatta ne izgulj! Ha nyugton hagyjuk előbb utóbb megjön az esze...vagy ha nem kénytelenek leszünk agyon nyugtatózni...Na, de a történet!-helyezte magát kényelembe a földön. Kisebb csend következett be. Láthatóan kereste a szavakat. Érthető. Biztos szerette volna kíméletesen elmondani az egészet.
-Elég régen kezdődött...Én is csak azt tudom elmondani, amit ki tudtunk húzni Masaki-ból, meg azokat az adatokat, amikre rátaláltunk Seiretei-ben. Szóval. Az, amit most látsz egy vadállat vagyis még nem teljesen. Amíg eluralkodik rajta a rövidzárlat eltelik pár óra. Köszönhetően a vaizard-unk szívósságának is. SZERETÜNK MASAKI!-ordítozott felém.-Pontosabban az egész egy szérum hatása. Nem tudunk róla semmit. Még a színét sem. Nagyon alaposan eltüntettek minden feljegyzést erről.
Ne hibáztasd magad. Amióta itt vagy, azóta sokkal jobban néz ki. Egyszerűen csak idáig bírta cérnával. Tudod! Amikor gyűlik-gyűlik a rossz, aztán eljön a full és kitörik minden belőled. Nála ez kicsit látványos...
Kisuke azt mondja valami primitív hollowfikáció kísérlet lehetett. Viszont itt nem a folyamat kielemzése, tökéletesítése volt a cél. Csupán kihasználták az önkívületi állapotát gyilkolásra. Ha megengeded nem részletezném. Majd ő elmondja, ha kész lesz rá.
Lényeg a lényegben! Dolgozunk az ügyön! Minket már képes felismeri ilyen állapotban is. Sőt, már azt is kenjük vágjuk milyen módszerekkel lehet helyre hozni. -
torokköszörülés-Szeretnél maradni?-
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 4 Cl0te32500/45000Városi Park - Page 4 29y5sib  (32500/45000)

Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 8:14 am

---- °o0oo0o° Pihenés ’kettesben’ °o0oo0o° ----

Egyszer csak nem bírta tovább és összeesett. Az a valami, egyre jobban kezdi átvenni az uralmat felette és én tehetetlen vagyok. Újra kitörő sírással rogytam le mellé a földre.
-Masaki! -vettem kezembe a verítékben úszó arcát.
*Nem ismer meg! Nem lehet! Mi ez a szörnyűség? Valaki ébresszen fel, mondja azt hogy ez csak egy rossz álom! Fel akarok ébredni! Látni a mellettem békésen alvó Masakit, átölelni és megbizonyosodni róla hogy minden rendben. Ez nem lehet a valóság*
-Figyelj rám kérlek! -próbáltam szólongatni, de a vadállat túl mélyre taszította őt ahhoz hogy meghalljon.
Azonban hirtelen felemelte a kezét és megragadta a nyakamat. Úgy vicsorgott, mint egy ragadozó ami végre megszerezte a prédáját. Egyre csak szorított, és én nem kaptam levegőt.
-Kérlek... -préseltem ki magamból elhaló hangon. A kezem továbbra is az arcán pihent amit szinte már teljesen eláztatott a rá hulló könnyem és a saját vére.
A szorítás azonban nem gyengült. Hiába is próbáltam volna, nem tudtam küzdeni ellene. Túlságosan kikészültem és a fájdalmam még az életösztönt is elnyomta bennem. Nem volt erőm beszélni. Pedig annyi mindent akartam mondani.
*Ne tedd ezt! Nem akarom hogy az én vérem száradjon a kezedhez, hogy utána tovább szenvedj és ez a valami végleg elemészen. Én csak azt akartam hogy boldog légy végre. De kudarcot vallottam. Már nincs több lehetőségem hogy megpróbáljam* -emeltem a nyakamat szorító kezéhez erőtlenül a karomat- *Nem kapok levegőt...csak ne tartana ilyen sokáig...* -hunytam le a szemem.
Már majdnem elvesztettem az eszméletemet, mikor azt éreztem hogy enged a szorítás és egy hatalmas üvöltés töltötte be a kihalt utcát. Kinyitottam a szemem, és megláttam Shinjit.
-Jól vagy?-húzott fel a úgy a földről mint egy rongybabát. Még mindig nem voltam teljesen magamnál.
-Mi folyik itt? -motyogtam magamon kívül, az időközben ketrecbe börtönzött Masakit bámulva -Mondd hogy rendbe fog jönni. -néztem könnyes szemmel Shinjire.
- Miatta ne izgulj! Ha nyugton hagyjuk előbb utóbb megjön az esze...vagy ha nem kénytelenek leszünk agyon nyugtatózni...Na, de a történet!-mondta ezt olyan könnyeden, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne. Nem tudtam megállni hogy ne fusson át rajtam némi harag és gyűlölet ezeket a szavakat hallva.
*Hogy mondhat ilyet? Ő egy ember! Nem pedig valami járvány, ami időről időre feltűnik, pusztít, majd magától eltűnik. Segíteni akarok neki! Nem akarom így látni. Istenem, az arca! A szemeiben látom mennyire szenved.*
Nem tudtam elfordítani a fejemet. Shinji mondókájából is csak a lényeget fogtam fel.
*Egy szérum? Ki lehet az az elmebeteg aki ilyennel kísérletezik? Egy embertelen vadállat. Hogy tudott eddig ekkora teherrel élni annak tudatában hogy önkívületben miket művelhetett? Én még a gondolatba is belerokkannék, de ő éli a mindennapjait, és nem sajnáltatja magát.* -öntött el megint a tehetetlen düh. Shinji torokköszörülése rántott vissza megint a valóságba.
-Szeretnél maradni?-kérdezte
Elég volt csak ránéznem és egyből tudta mit akarok.
-Rendben, rendben. -emelte fel védekezőleg a kezeit.
Botladozva odasétáltam a ketrechez és a falára tettem a kezem. Csak álltam ott, és néztem ahogy tombol a vadállat. Az arcomon patakokban folytak végig a könnyeim. Gyűlöltem az hogy ilyen tehetetlen vagyok. Magam sem tudom miért de énekelni kezdtem. Bár fele inkább saját magamnak szólt.
Ikanaide ikanaide konna ni kimi wo aishiteru
Mada shiranai boku wo mite yo
Nakanaide nakanaide kimi no namida no imi wa nani?
Kimi no shiranai boku wo mite yo
Sugu ni aitai kara
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Városi Park - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-