-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te21000/30000Városi Park - Page 3 29y5sib  (21000/30000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 6:52 am

//Parkos eset//

~ Miért mindig engem kell ilyen marhaságokra elküldeni? ~
*Morfondírozik magában, miközben egyenesen átvág a parkon. Ezúttal Uraharához zargatták el "valamiért" - ez a pontos definíció, mivel Shunnak gőze sincs arról, mi a fenét kell majd csinálnia... Nem lehet sokat kivenni abból, ha egyszerre nagyjából nyolc ember beszél, ráadásul kilencféle dologról...
A szokásosnál görnyedtebben jár, kezeit zsebre téve, hátán pedig szokás szerint ott lóg zanpakutója. Aztán hirtelen kiegyenesedik és figyelmesen körülnéz. A legnéptelenebb útvonalat választotta most is, azonban egyszerre két magas lélekenergiát is érez...*
~ A rohadt életbe... ~
*Görnyed vissza ismét, ahogy már hangokat is kezd hallani. Melyik marha motyoghat magában...? Aztán tovább közeledve egy másik hangot is meghall. Végül már látja is a két alakot, és megállapítja kilétüket is.*
~ Na, már csak egy shinigami meg egy arrancar hiányzott a boldogságomhoz... ~
*Sóhajt fel. Lélekenergiáját minél jobban igyekszik elrejteni, és az egyik alak mögött áll meg nagyjából egy-másfél méterrel.*
- Remek. Utána pedig én foglak téged megölni.
*Szólal meg hirtelen, szavait az arrancarhoz címezve, majd elvigyorodik.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te53000/65000Városi Park - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 7:14 am

[Parkos eset]

Békésen, mit sem sejtve ordítoztam a lakó és idegszál fogyasztó társammal, mert lusta voltam közelebb menni a tetves fürdőszobához. Épp az éjjeli szekrényben kezdtem turkálni, hogy kiszervózzam a karkötőmet, amikor egy kibaszott tai-fun keletkezett mögöttem. Ki a f*sz ne úgy fordult volna hátra kapásból, hogy WTF?! A vén bugris vigyorgott a legyezőjével a képembe én meg csak tátogtam, mert kurvára magánlaksértést hajtott ezzel végre.
-Takarogyáá kifelé, te fűszívó golyós idióta!-
-Ejnye!-vágott kapásból fejbe a baszott legyezőjével. Csak tudnám, hogy a picsába tud ilyenkor felérni a retkes fejemhez. Kissé fölé magasodom. Biztos valami légtalpas cucc van a faklumpájába építve vagy én nem tudom, de ilyenkor mindig játszi könnyedséggel üt le. -Van egy elintézetlen számlánk, Sachi úr!-
-Heh?-vágtam be a ritka értelmes fejemet.-Mégis mi a franc?-
-Takarítás!-
-HOGY MI VAN?! Én aztán nem fogok takarító nőt játszani! Kérd meg a vörös nyomorékot, hogy tangózzon a felmosóval engem meg haggyá lógva!-ezek után a kezembe nyomott valami fekete kimono-t, gumikesztyűt meg egy tetves kötényt, ami olyan színes volt, hogy egy meleg felvonuláson sztár lettem volna.
-Vegye fel! Aztán indulhatunk!-
-Ne szórakozz velem!-rángatózott a szemöldököm, de pár jól irányzott kidou-val meggyőzött a testőre, hogy kapjam magamra a göncöket. Időközben Sio drága is előkerült és ha már arra járt őt is befogta a szemétládája melózni.
-Öcsém mint valami őskori hentes és hippi keverék!-másztam elő a csodagúnyámban. -Ő mér nem kapott?!-mutogatok hevesen az utcai ruhában feszítő mimózára.
-Mert ő nem veszített fogadáson!-
-Hogy fulladnál bele a vizipipádba!-
Ezek után barátságosan kilöktek az ablakon és némi káromkodás után a parkon keresztül óhajtott rövidíteni. Már messziről érezni lehetett, hogy telibe fogunk kapni egy hármas szeretet csomagot. Az egyik fán álltunk meg, mert a zöldövezet valami kupatanácsot mormolt a nem létező bajusza alatt. Valahogy kurvára nem jött be ez a fészkelő varjú üzemmód, úgyhogy otthagytam őket a picsába és beköszöntem a vendégeknek.
-Itt meg mi a g*ci van? Fajtalálkozó?-a röhögni próbálkozó színes fém gyűjtőhöz hozzábasztam a kesztyűimet. Jelezve, ha hahotázni kezd kitépkedem az ólompöttyeit.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te32500/45000Városi Park - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 7:41 am

//Parkos eset//

-Már hajat mosni se lehet nyugodtan? -morogtam magamban a fürdőben miközben az ordítozó vendéglátómat hallgattam. Szerencsére mikor beüzemeltem a hajszárítót a hangja csodálatosan elnyomta a kiabálást. Nagy nehezen emberi formát varázsoltam a fejemnek, majd mikor kiléptem a fürdőszobából, kicsit sokkoló látvány fogadott.
Urahara állt a bohócnak öltöztetett, és fejét dörzsölgető Masaki előtt kezében az elengedhetetlen legyezőjével. Már azon gondolkodtam hogy visszarohanok a fürdőbe mielőtt röhögésben törnék ki, de összeszedtem minden önuralmam, majd megköszörültem a torkomat.
-Öö, Szia Kisuke! Mit vétett ellened szegény már megint? -pislogtam sűrűn a köténykébe öltöztetett Masaki felé. Majd miután Kisuke ismertette a tényállást.
-Ő mér nem kapott?!- mutogat felém hevesen
-Mert ő nem veszített fogadáson!-
-Még szerencse....- szedtem össze a kabátomat, és Shugotenshit.
-Miért az ablakon kell menni? -néztem kétségbeesve Urahara felé, de erre ő csak egy hátbavágó ösztökéléssel válaszolt a botjával. Mivel nem állt szándékomban pofáraesni a másodikról, ezért igyekeztem átshunpozni egy fára.
-Legközelebb légyszíves szólj mielőtt kilöksz az ablakon jó? -néztem szemrehányóan Kisukére.
-Ugyan már Shiori, ne feledd hogy én segítettem tökéletesíteni a villámlépésedet. -vette elő a bájvigyort.
Most már én is olyan morcos képet vágtam mint a mellettem szitkozódó Masaki miközben a park felé haladtunk. De ekkor észrevettük a gyülekezetet. Kisuke intett hogy maradjunk csendben, de kedvenc szobatársamnak ugye lehet beszélni.
-Bocs Kisuke. -intettem neki, majd levillámléptem melléjük.
-Azt hiszem most már leveheted ezeket Masaki.... -mutogattam a köténye felé, majd végigmértem a jelenlévőket.
-Mi folyik itt Shun? -kérdeztem tőle
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te10000/20000Városi Park - Page 3 29y5sib  (10000/20000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 9:29 am

[Parkos eset]

- Üdv a nevem Kotegoha Karioto , és nem hagyom hogy megölj.
*mondta és közben kibújt a póttestből .... Közben pedig már elő is húzta a Zanpakutoját.
Már nem blockolta a lélekenergiáját inkább kiterjesztette hogy majdnem megmozdult a föld. Legalábbis azok akik tudtak a környéken lélekenergiát érzékelni azok biztosan érezték a nagy löketet*
- Arrancarok nem ölhetnek meg engem , és itt egy kicsit hollow kicsit shinigami behatású nő is .
* nem lepődött meg nagyon inkább elmosolyodott hisz egy kicsit értelmesebbé vált az amúgy nem annyira értelmes napja.*
- Remek ha bunyózni akartok akkor az emberek kihagyásával tegyétek...*mondta és közben a gúnyos mosoly végigfutott az arcán ... többen voltak pont azon a lélekenergia szinten mint ő de eléggé erős volt a kisugárzásuk így az elrejtés szóba sem jöhetett , azt érezte hogy vannak ezeken a személyeken kívül további megfigyelők a közelben de nem akart velük törődni mert nem tudta pontosan hol vannak . A Shinigami egyenruha fölött kicsit meglibbent a második osztag kapitányi köpenye és Zanpakutoját a vállára rakva várt.*
Vissza az elejére Go down
René Zubarán
Privaron Espada
Privaron Espada
René Zubarán

Férfi
Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2009. Mar. 04.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te10500/15000Városi Park - Page 3 29y5sib  (10500/15000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 9:54 am

[Parkos eset]

- Hm, miért is nem ölhetnélek meg? - Néztem megvetően a shinigamira - Na de várj kölyök, mindjárt játszok veled is, addig hajtogass papírhajót. - Azzal megfordultam, és elindultam a három idegen felé. Felvettem az egyik leányzó elől egy pár gumikesztyűt és a kócos fejű majom arcába vágtam.
- Nem illik egy fiatal hölggyel így viselkedni. Ezúttal eltekintek a dolog felett, mert messziről látszik, hogy jókora tróger vagy, de legközelebb nem leszek ilyen elnéző. - Vetettem oda csak úgy mellékesen. Valószínűleg csak azért nem rúgott a kócos kapásból fejbe, mert nem esett le neki hirtelen, hogy arconvágták egy pár gumikesztyűvel. Nem igazán foglalkoztatott a dolog, úgyhogy a sértett hölgyeményhez fordultam.
- Remélem nem esett baja, kisasszony. Megkérdezhetem, hogy egy ilyen kellemes teremtés miért kóborol egyedül errefelé? - Igyekeztem felvenni a szemkontaktust, de olyan volt, mintha a leányzó nem vett volna észre. Idegesen rángatta a szemöldökét, úgyhogy gondoltam újra megszólítom. - Kisasszony, minden rendben? Áh, hát persze, hogy lehettem ilyen neveletlen, hiszen még be sem mutatkoztam! René Zubarán, szolgálatára. Kiskegyed nem súgja a fülembe a nevét? - Bámultam mosolyogva a még mindig furcsa állapotban lévő csinibaba arcába
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te21000/30000Városi Park - Page 3 29y5sib  (21000/30000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptyPént. Márc. 06, 2009 6:35 am

//Parkos eset//

- Nincs neked túl nagy arcod, shinigami? Lehet, le kéne belőle faragni egy keveset...
*Szól mogorván, majd Karioto következő szavait hallva intenzív szemöldökrángás közepette felkiált:*
- "KICSIT HOLLOW, KICSIT SHINIGAMI???!" MIRE FEL SÉRTEGETSZ?!
*Nem elég, hogy akarata ellenére már megint belemászott valami marhaságba, ráadásul még így fel is dühítik... Már nyúlna is zanpakutójáért, hogy nekiessen mindkét ismeretlennek, ha nem hallana ismerős hangokat háta mögül. Megfordulva aztán észreveszi Masakit, valami beazonosíthatatlan öltözékben. Éppen tenne valami elmés megjegyzést vigyorogva, azonban belé fojtja a szót az arcába csapódó pár kesztyű. Hamarosan Shiori is befut - meg is lepődött volna, ha nincs a közelben, mostanában ugyanis elég sokat van együtt Masakival...*
- Honnan tudjam? Éppen itt vágtam át, amikor belebotlottam ebbe a díszes párosba...
*Válaszol a kérdésre, majd elkerekedett szemmel figyeli, ahogy Masaki arcába hajítja valaki azt a kesztyűt, amivel nemrég ő létesített közeli kapcsolatot... Csodálkozva keresi meg az előbbi akció kivitelezőjét, majd megállapodik tekintete az arrancaron... Ritka értelmes képet vághat, pláne, amikor meghallja a René néven bemutatkozó alak további mondandóját... "Kisasszony?" "Kellemes teremtés?" "Kiskegyed?" Na, ezek azok a jelzők, amikkel Shunt legfeljebb százvalahány éve illették... Meglepettsége és értetlensége nem is múlik el: először reflexszerűen körülnéz, ki lehet az, akinek valójában címezhették a szavakat, azonban hamarosan rájön, hogy minden kétséget kizáróan neki szóltak.*
- Megkérdezheted, de úgyse fogok válaszolni rá... Ja, és inkább a nevem se érdekeljen...
*Mondja végül, miután visszanyerte nagyjából lélekjelenlétét. A nagy "trauma" miatt pedig előszedi zsebéből cigijét, és azonnal rá is gyújt, majd megkönnyebbülten fújja ki a füstöt.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te53000/65000Városi Park - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptyPént. Márc. 06, 2009 7:11 am

[Parkos eset]

A mellettem dekkoló őszilének igaza volt. Már rohadtul levakarhattam magamról a kötényemet. Némi szenvedés után gyönyörűen fogalmazva megkértem, hogy segítsen be, mert a szemétláda füves marhája görcsre kötötte ezt a szart. Alig kezdődött el a kiszabadító hadművelet a baromarcú tépettfejű tetű a képembe vágta a kesztyűt, meg valami olyasmiről koptatta a pofáját, hogy ne merészeljek így beszélni egy hölggyel. Azt hittem helyből leszakad a képem.
-Még hogy az az idióta?!-mutogattam félig sírós félig röhögésre álló fejjel. Nagyon nem ment eldönteni, hogy miként reagáljak a csőkészlet megnevezésére. -Bassz! Ez aztán a hónap beszólása!-
-Ne mozogj már ennyit! Így nem tudom kibontani!-
-Keh, jó van mán!-húztam ki magam és kezdtem dobolni a lábaimmal, mert elég sokáig szenvedett a Sio a seggemnél.
-Kész!-
-Na végre!-hajítottam el a fenébe azt a színkavalkádos idióta kötényt. -Kit ölhetek meg?-vágtam be egy vigyort a jelenlévőkön járatva a szemeimet. Persze azt is érzékeltem, hogy a békekövet ott égeti a tekintetével a hátamat, úgyhogy kapásból feltettem neki az oltári értelmes kérdést.
-Mi a f*sz van?! Úgy bámulsz, hogy mindjárt kiesnek a tetves szemeid! Mi a nyűgöd?-
-Biztos tetszik neki az öltözéked. Nagyon illik az ízléstelen szövegedhez!
-Te csak fogjad befelé a kátránytenyészetes pofádat, mert rohadtul betöröm az orrodat! Inkább enyelegj tovább René nyuszival és haggyál engem a picsába!-háttérbe pillantok.- Az a majom ott meg ki a retek? Csá takony! Zsúr van az oviban, hogy itt eszik a penész?-
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te32500/45000Városi Park - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptyPént. Márc. 06, 2009 8:02 am

[Parkos eset]

- Honnan tudjam? Éppen itt vágtam át, amikor belebotlottam ebbe a díszes párosba... -hangzik a morcos válasz
-Értem... -figyeltem megint a shinigamit és az épp bemutatkozó Renét
*kisasszony? Kellemes teremtés? milyen korból jött ez vajon?* -fogalmazódott meg a kétely a fejemben.
Közben már megint nem tudtam nézi ahogy Masaki nekiáll szenvedni, ezért elkezdtem kibogozni rajta a köténykéjét.
-Ne mozogj már ennyit! Így nem tudom kibontani!-morogtam neki
*Mi a fenének kellett ezt ennyire megkötni? Mit gondolt, le akarják majd rángatni róla, és azért csomózta be ennyire?... -.-* -szenvedtem a kibogozással
-Keh, jó van mán!-húzta ki magát
-Kész!- szólaltam fel úgy mintha egy ördöglakatot sikerült volna szétszenvednem.
-Na végre! -állította rögpályára a ruhadarabot. -Kit ölhetek meg?-
-*köhm*.... -néztem rá szúrós tekintettel
Mi a f*sz van?! Úgy bámulsz, hogy mindjárt kiesnek a tetves szemeid! Mi a nyűgöd?- fordult hátra
-Komolyan most már megint verekedni akarsz? Nem mintha bajom lenne vele, vezesd csak le a fölös agressziódat, de azért előbb megkérdezhetnéd ki mit akar? ^^" -dörzsöltem meg a tarkómat- Aztán ha kiderül hogy semmi jót, akkor még be is segítek...rám is rámférne... -.-
*bár nem nagyon hiszem hogy az a tenyérbemászó arrancar annyira harcolni akarna,úgy látom eléggé leköti a figyelmét Shun... és elvileg a shinigamiknak sincs már parancsba kiadva hogy likvidálják a vaizardokat....de ez a "kapitány?" felettébb idegesítőnek tűnt...*
-Elnézést tisztelt shinigami, de a mi időnkben még nem volt szokás az erőnkkel hencegni... -mondtam kissé kioktatóan mikor kilépett a póttestből és szabadonengedte a lélekenergiáját.
Közben igyekeztem minél kisebb feltűnést teremteni a kabátom alatt rejtőző Shugotenshinek.
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te10000/20000Városi Park - Page 3 29y5sib  (10000/20000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 9:50 am

[Parkos Eset]

- Hencegni ? Ugyan kérlek ... csak amikor kiléptem ebből a szar póttestből drasztikusan megnőtt mert hirtelen nem tudtam elzárni.
* mondta és közben bólogatott hozzá majd visszacsúsztatta a tokjába a zanpakutoját. *
- Jó sokan lettetek hirtelen egyrakáson ... ennyire vonzák egymást a nagy erejű szellemi lények hm...
Meg persze más emberek is nézelődnek mint látom .
* tekintett körbe mert volt pár nézelődő de a nagyrészük inkább csak menekült. Ez irtóra idegesítette , rengeteg sok ember mászkált fel alá de történt valami és egyből elszaladtak ... az emberekben nincs semmi bátorság mind a saját bőrét menti.*
- Hát és másrészről viszont nem épp az a helyzet hogy bármivel is hencegni akarnék , mivel eléggé sokan vagyunk itt akik velem egyszintű lélekenergiával rendelkeznek.
* mondta mivel még az elzárt erőknek is van egy lenyomata és ezalapján be lehet kb azonosítani hogy mekkora az az erő.*
- Nem is tudom hogy lettünk hirtelen ilyen sokan de nem is tud érdekelni . * vonta meg a vállát és kissé elhúzta a száját mert megint egy csomagnyi ellenségbe botlott.*
Vissza az elejére Go down
René Zubarán
Privaron Espada
Privaron Espada
René Zubarán

Férfi
Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2009. Mar. 04.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te10500/15000Városi Park - Page 3 29y5sib  (10500/15000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 11:44 pm

*Úgy tűnik nem puhul olyan könnyen a hölgyike* - Morfondíroztam, miután le lettem koppintva. - Hát, őszinte sajnálattal hallom... De így minek nevezzelek, ha a merengés alkonyában szép szemeidnek esti-csillagát bámulva nézik szemeim, mikéntha most látnák először... - suttogtam egy versidézetet, mire a címzett csak közönyös arccal pöfékelt tovább. Kezet csókoltam, majd a civakodó hármashoz fordultam.
- Na kölyök remélem kijátszottad magad, mert nem bírom tovább elviselni a szagodat. - szóltam oda a shinigaminak, majd elővettem egy kis fémdobozt, és bevettem a benne lévő kapszulát.
- Végre... -ropogtattam meg csontjaimat, miután kiléptem a póttestből. Egyszerre volt felszabadító és furcsa a valós alakomban lenni majd' száz év után. Igyekeztem nem ezzel foglalkozni, de hirtelen magával ragadott valami nyomasztó, megmagyarázhatatlan érzés. Csak annyit tudtam, hogy valami nincs rendben, de gyorsan elhessegettem a gondolatot.
- Akkor? - csaptam össze a tenyerem.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te21000/30000Városi Park - Page 3 29y5sib  (21000/30000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptyVas. Márc. 08, 2009 7:13 am

- Enyeleg a nyavalya! Vagy az bánt, hogy nem téged dicsérnek?
*Kiált oda Masakinak.*
- Egy kapitány nem képes elzárni a lélekenergiáját? Seireitei színvonala tényleg egyre rosszabb...
*Fordul meg ismét a füstöt kifújva, és folytatja:*
- A véletlenről meg nem hallottál még, kapitány úr?
*Fejezi be mondókáját egy költői kérdéssel. Ekkor azonban ismét René-é lesz a terep: az arrancar, nagyon úgy tűnik, nem fogadja el ilyen könnyen az egyértelmű elutasítást...*
- Ha figyeltél volna nemrég, talán hallottad volna a nevem... Amúgy meg melyik korból szabadultál ide, ar... ? Hé!!!
*Válaszol; szavait ezúttal nem képes befejezni, mivel René éppen kezet csókol neki... Ezt a pofátlanságot...! Most már aztán tényleg nem tud mit mondani, csak tátog pár másodpercig, de nem jön ki hang a torkán. Hogy ezt leplezze, még szippant néhányat cigijéből, és futólagos pillantást vet hátán függő zanpakutójára.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te53000/65000Városi Park - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptyKedd Márc. 10, 2009 4:52 am

[Parkos eset]

Nem elég, hogy mindenki össze-vissza járatja a pofáját még a békekövet is rázendített a szentbeszédére. Már rosszabbul kezdtem érezni magam mint egy zakkant idióta, aki hangokat hall a fejében. Az egyik egy kihalt Casanova-t próbált kiűzni a sírjából, a másik bénázott a lélekenergiájával és közben beszélt mindenféle marhaságról. Sio mellettem rázendített a pszichikai hadviselésre és a nyomoronc őskori páncélszökevény meg próbálta elhessegetni a kullancsként rá tapadó udvarlóját. Ennek a csodálatos jelenetsornak hatására, a fejemben szép lassan elkezdett kattogni a bomba időzítője és elég közel járt a bűvös bummhoz, amikor torkom szakadtából elkezdek majd üvöltözni, hogy mindenki tegye alapállásba a kibaszott bagolylesőjét.
-EGYSZINTŰ?!-szakadt el véglegesen a tűréshatárom.-FOGJÁTOK MÁR BE A KÖCSÖG POFÁITOKAT, BASSZÁTOK MEG! MI A f*sz FOLYIK ITT?! KI KÉPES A LEGTOVÁBB EGYSZERRE MAKOGNI A MÁSIKKAL PÁRHUZAMOSAN? ESSETEK MÁR LE A FÁRÓL, CSIMPÁNZOK! Gááh...-kezdtem el tépni a hajamat, mert teljesen elpárolgott az agyvizem.
-Szerintem hamarabb kellett volna üvöltözni...már mindegy.-suttogott mellettem a védelmezők legszentebbike.
-Leszarom! Betelt a bili!-
-Na, jó, de egyikük se velünk akar verekedni.-
-Cöh...az a nagypofájú lélekenergia lovagló böki a csőrömet! Egy szinten van vele a kis fasza! Még egy benyögés és én kiegyenesítem az EKG-ját! Vastüdőnek átadom a hősszerelmest...-
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te32500/45000Városi Park - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptyKedd Márc. 10, 2009 6:15 am

- Hencegni ? Ugyan kérlek ... csak amikor kiléptem ebből a szar póttestből drasztikusan megnőtt mert hirtelen nem tudtam elzárni. - kezdett rá a shinigami
Inkább nem válaszoltam rá semmit, mert feleslegesnek tartottam....*még egy kőfalnak beszélni is értelmesebb* -rángatózott a szemöldököm mert dühített hogy ennyire nagyra van magával.
Ám ekkor Masaki kezdett el ordítozni mellettem.
-Szerintem hamarabb kellett volna üvöltözni...már mindegy. -konstatáltam a kifakadás eredményeképp keletkezett hirtelen csendet.
-Leszarom! Betelt a bili!- folytatta
-Na, jó, de egyikük se velünk akar verekedni.- mértem fel a helyzetet
-Cöh...az a nagypofájú lélekenergia lovagló böki a csőrömet! Egy szinten van vele a kis fasza! Még egy benyögés és én kiegyenesítem az EKG-ját! Vastüdőnek átadom a hősszerelmest...-
-Bevallom a kapitány úr engem is idegesít....ha megtámad minket, legalább hadd segítsek verekedni légyszíves... -rángatózott továbbra is a szemöldököm.
Dühített az is hogy ez a shinigami a 2. osztag kapitánya, amiben én magam is szolgáltam.* Yoruichi kapitány idején még nem volt ez a hivalkodó színvonal...* -már készülődtem arra hogy előhúzzam Shugotenshit.
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te10000/20000Városi Park - Page 3 29y5sib  (10000/20000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptySzer. Márc. 11, 2009 6:21 am

~ Mennyi hülyeség képes kijönni csupán négy fejből ... ~
* gondolta és közben visszabújt a póttestébe ... Ebben az alakban kicsit hátránya lett volna ha neki esnek de bármikor újra kijöhet onnan ha akar.*
- Csak kinyújtóztattam magam ... Vaizardok ... Nagyon elszaporodtatok az utóbbi időben .
* mondta ki jó hangosan hogy az összes jelenlévő hallja. *
- Látom van köztetek ilyen is olyan is ... vannak tenyérbemászó alakok és egyebek is köztetek . Ez érdekes...
* mondta és megvakarta az állát.*
- Furcsa mert a Tiszta Lelkek városában is sokféle embertípus van ... lassan saját közösségetek lesz.
* közben még mindíg vakarta az állát és arra gondolt milyen jó lenne ha most a játszópajtásai nem csak vaizardok hanem keverve mindenféle nép lenne. *
- Amúgy meg nem vagyok nagyképű sem hivalkodó csak épp túlságosan sokan lettetek és érzékelitek az erőmet ... az más tészta hogy én voltam itt először és ti mind csak idecsöppentetek míg épp egy feladatok végeztem ...
* mondta és közben tovább bámulta a felhőket.*
Vissza az elejére Go down
René Zubarán
Privaron Espada
Privaron Espada
René Zubarán

Férfi
Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2009. Mar. 04.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te10500/15000Városi Park - Page 3 29y5sib  (10500/15000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptySzer. Márc. 11, 2009 7:23 am

Odasétáltam a shinigami elé, hogy lerendezzem végre vele a dolgot amiért jöttem, erre nem visszalép a póttestébe?! Eléggé megdöbbentem, nem igazán tudtam hova tenni a dolgot. Tágra nyílt szemekkel álltam és néztem, ahogy az az elmeháborodott egyre abszurdabb dolgokat magyarázott miközben igyekezett minél hatásvadászabb pozíciókat felvenni. Csak akkor tértem magamhoz, amikor meghallottam a kócost üvölteni, és bár őt sem nevezném a lelki társamnak, jelen pillanatban maximálisan egyetértettem vele.
- Na jó kölyök, kezdesz kihozni a sodromból... - mondtam ökölbe szorított kézzel, amikor már éreztem, hogy nem tudom tovább szupportálni a felesleges ömlengést. - Nem igazán értelek, de rájöttem, hogy nem is akarlak megérteni. Mássz hát szépen elő abból a póttestből, és intézzük el végre a dolgot.
Rég bosszantottam fel magam ennyire. Nem elég, hogy ha hazaérek, két órát kell áztatnom majd magam a kádban, hogy még véletlenül se érezzem magamon az egóbetyár szagát, még a sületlenségeivel is untat. Még nem tudom, hogy a karját vágjam e le vagy csak sétáljak haza ha visszakozik a harctól, de meglehetősen ingerült leszek, az biztos...
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te21000/30000Városi Park - Page 3 29y5sib  (21000/30000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 12, 2009 9:12 am

- Hm... Egyre türelmesebb vagy... Pár éve jóval hamarabb elordítottad volna magad...
*Füttyent halkan, amikor fültanújává válik (bár ez nem meglepő, hiszen még talán a süketeknek is feltűnt volna az a hangerő) Masaki kirohanásának.*
- Menj nyugodtan, egyedül is elbánok vele!
*"Egyezik bele" abba, miszerint Masaki és Shiori majd elbeszélget a kapitány úrral, míg neki megmarad a lovagkorból itt ragadt René.*
- Nem mi akartuk!
*Veti oda Kariotónak, a "nagyon megszaporodtatok" megjegyzést hallván. Szemöldöke az utóbbi pár percben egyre intenzívebben rángatózik, erre pedig egy újabb lapáttal tesz rá a következő megjegyzés... Még hogy ő volt itt először! Mintha a vizardok nem Karakurában élnének száz éve... Azonban inkább nem szól semmit. Az már fel sem tűnik neki, hogy Renét is vizardnak titulálja... Ha ezt észrevenné, kétségkívül menten felrobbanna.*
- Hé, René!
*Kiált az arrancarnak, amikor meglátja, hogy ő is elindul Karioto felé, majd folytatja.*
- Jobb lesz, ha nyugton maradsz... Majd ők ketten lerendezik a dolgot...
*Int fejével két társa felé.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te53000/65000Városi Park - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 12, 2009 9:38 am

[ Parkos eset ]

A középkori lovagpáncél beszólását egy bemutatással ajándékoztam meg. Kurvára nem hiányzott, hogy még ő is rákezdjen a pofája járatására, amikor elvileg egy tetves oldalon vagyunk. Bár ahogy elnéztem az ész és iq szintjén is foghíjas mélyen tisztelt shinigami urat lehet még egy kővárat is lett volna időnk felhúzni.
Olyan értelmi fogyatékos benyögései voltak, hogy még Timy se vette volna be a 'gyépés' rockzenekarába jegyszedőnek. Azokról a kibaszott röhejes pózba vágásairól nem is beszélve. Biztos túl sokat nézte meg egymás után a köcsög Terminátort és az ihlette meg ilyen ku*va rendesen.
Százra nem volt rendben ezzel a gyökérrel semmi sem. Ezt bizonyította az is, hogy a homokozóból szabadult lombik bébi is elvesztette a fonalat. Pánikba is majdnem sikerült esni, hogy valami benyugtatózott gumiszobafegyenc a fószer, amikor elkezdte keresni a nem létező bárányfelhőket az égen. A szemöldökömet egyszerűbb lett volna letépni, mert olyan szinten kapott idegrángást, hogy stopperrel lemérve világrekordot döntöttem volna.
-Tod ki szaporodik, baszd meg! Mi a szarnak nézel te minket, gombának? Most is terjesztem a retkes spóráimat, há naná! Sőt ha rám nézel a kancsal képeddel ijedtemben tuti, hogy ránézésre is fogok osztódni, ebben az elcseszett minutumban!- szó szerint égtem az idiótája tekintetének kereszttüzében, de szerencsére a színesfém gyűjtő időben szólt a hódolójának, így vele talán nem lesz már több gond. Majd szépen körbeudvarolja a beazonosíthatatlan identitású izét, aztán szevasz tavasz, mehetnek egy tetves szobába.
-Hejje, gyümölcs genya!-néztem a hátam mögött ácsorgó békehadtest képviseletre. -Beszállsz a végén az agyonalázásba? Én zanpakutou nélkül verem le a heréit, mert kurvára megsértette a kibaszott VAIZARD büszkeségünket és szeretném maradandó úton tudatosítani benne, ki a faszt sértegessen!-
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te32500/45000Városi Park - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 12, 2009 10:02 am

[Parkos eset]

Shinigami úr, úgy döntött visszamászik a póttestébe. De hogy minek azt nem értem...most akkor harcolni akar vagy nem? Döntse már el.... A megjegyzéseit már inkább meg sem hallottam, mert csak mégjobban felidegeltem volna magam rajta...
Láttam hogy René már meg is támadta volna, de Shun idejében leintette, így egyelőre még nem bonyolódtunk harcba senkivel.
*hogy ez mennyire bosszantó...komolyan már akárkiből lehet kapitány? ennyire emberhiány van azóta hogy mi elmentünk? Azért azt nem hiszem...főleg a 2. osztagnál,a mi elvileg a titkos hadtestet is vezeti...* -morfondíroztam mikor Masaki megszólított.
-Hejje, gyümölcs genya! Beszállsz a végén az agyonalázásba? Én zanpakutou nélkül verem le a heréit, mert kurvára megsértette a kibaszott VAIZARD büszkeségünket és szeretném maradandó úton tudatosítani benne, ki a faszt sértegessen!-
-Örömmel Masaki, de ha akarod egyedül elkezdheted, mert gondolom csak útban lennék.... -vonultam kicsit távolabb és leültem a fűre- de ha kellek csak kiabálj....
*szívesen beállnék én is, de azért kettő az egy ellen nem túl tisztességes, mégha ez a shinigami a becsületünkbe gázolt is...*
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te10000/20000Városi Park - Page 3 29y5sib  (10000/20000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptyHétf. Márc. 16, 2009 4:00 am

[Parkos Eset]


- Francot érdekel mit pofázol ... nem játszunk kistétben .
* mondta vigyorogva a félig az ellenfél felé fordult Karioto. *
- Nem nagyon vágom a témát miért akarsz bunyózni amikor lebecsülöd az egész Lelkek Világa dolgot ... de ha akarod én állok elébe.
.* mondta és továbbra is a vigyorgás követte az arcán amerre nézett és akit nézett.
Abban a pillanatban Masaki volt az akire vigyorgott mint a vadalma. *
- Nem tom mi a francot akarsz ... asszed attól hogy itt lököd a showdert te leszel a legyőzhetetlen faszagyerek vagy mi ?
* kérdezte majd kacsintott. Még jó hogy olyan pótteste volt ami a Shunpot képes volt használni . *
- Hehe na mit akarsz ... Zanpakuto nuku akkor majd mit csinálsz halálranézel ezzel az irtóronda nézéseddel ?
*közben még szélesebb vigyor lett abból ami korábban nem volt akkora. *
- Hm hm ... nem is tudom mi értelme van annak hogy itt nektek mondjam hogy miért vagyok nagyképű ... Egoista vagyok ezt én is tudom magamról ... de akinek ekkora a pofája annak nem lehet az enyémnél kissebb egója. A másik dolog a Tiszta Lelkek Városának nem azért lettem az egyik kapitánya mert annyira jófej vagyok hanem mert megdolgoztam érte és egy kis vezetői képesség is szorult belém ... Sokat edzettem és gyakoroltam ahoz hogy eljussak idáig ... ha nem tetszik valami mond a vezetőségnek ... egy másik dolog hogy titeket viszont nem lát szívesen a nagyrésze shinigami mert mindenbe belepofátlankodtok...
* mondta a vigyorról teljesen normál arckifejezésre váltva.*
Vissza az elejére Go down
René Zubarán
Privaron Espada
Privaron Espada
René Zubarán

Férfi
Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2009. Mar. 04.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te10500/15000Városi Park - Page 3 29y5sib  (10500/15000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 19, 2009 4:53 am

[Parkos Eset]

Hiába ácsorogtam a shinigami előtt, hiába szólítottam fel nyíltan, hogy kezdjünk bele a dologba, az annyira el volt foglalva saját magával, hogy nem igazán fogta fel mi történik körülötte. Annyit szövegelt feleslegesen, hogy teljesen elborult a fejem. -*Ez a féreg még arra sem méltó, hogy elvegyem az életét. Úgy tűnik a kócos is kellőképpen felhergelte magát, úgyhogy azért lesz valaki aki elintézze, legalább nekem nem kell bemocskolnom a ruhám a szennyes vérével...*
- Hé, René! - zökkentett ki egy hang a hátam mögül - Jobb lesz, ha nyugton maradsz... Majd ők ketten lerendezik a dolgot...
Nem igazán szeretem, ha egy nő így beszél velem, de épp volt elég dolog amin felhúzhattam magam, úgyhogy kelletlenül megindultam felé. Visszavettem a póttestet, és elővettem egy doboz cigarettát.
- Kisasszony? - Kínáltam Shunt kissé talán túl ridegen, miközben összeráncolt homlokkal meredtem a kócosék felé.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te21000/30000Városi Park - Page 3 29y5sib  (21000/30000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 19, 2009 6:01 am

//Parkos eset//

*Hátrébb lép még néhányat, hogy kikerüljön Masaki hatóköréből - volt már elég ideje kitapasztalni, mikor jobb a másik vizardot békén hagyni... Ez pedig most olyan eset, legalábbis nagyon úgy tűnik.*
- Cöh... Ha a többi kapitány is ilyen, Seireitei napjai meg vannak számlálva...
*Jegyzi meg bosszúsan, ahogy figyeli kettejük szópárbaját. Csodálkozva mered Renére, amikor az arrancar megkínálja cigivel. Szemei rögtön megcsillannak - egyértelműen látszik, hogy ezzel az aprósággal jobban sikerült lekenyerezni Shunt, mint az eddigi összes bókolással együttvéve...*
- Ööö... Köszi.
*Vesz ki egy szálat a dobozból, és akaratlanul is rámosolyog a másikra. Végül előszedi zsebéből öngyújtóját, hogy ő pedig tüzet adjon Renének. Megkönnyebbülten fújja ki a füstöt, majd elindul az ülő Shiori felé.*
- Jössz te is?
*Fordul pár lépéssel odébb vissza Renéhez, de nem vár sokat a válaszra - pár perc múlva már le is huppan Shiori mellé a fűre.*
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te4000/10000Városi Park - Page 3 29y5sib  (4000/10000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptyVas. Márc. 22, 2009 7:20 am

*Unottan sétáltam a fák között. A tegnapi eset óta egészen megváltoztam. Sokkal óvatosabb lettem és nem voltam annyira provokatív. Persze az útközben rám támadt hollow-val nem kezesbáránykodtam. Egy lövássel elintéztem. Jobbnak láttam így. Az Ayumival való találkozásaink óta....~Mi a fene? Még a nevén is szólítom azt a nyamvadtat! Komolyan mondom, jobb lett volna, ha megölt volna...Így csak szenvedek! De nem adom meg neki azt az örömöt, hogy én nyírom ki magamat! Nem!~ Azzal tovább baktattam, mígnem egy padra leülve néázelődni nem kezdtem. Szokás szerint párocskák falták egymást mindenfelé. ~Pfuj! Hát már nem is lehet normálisan kikapcsolódni? Ezek mindenhol ott vannak! Miért nem maradnak otthon? Ott legalább nem látja a fél város, hogy hogyan vesztik el a szüzességüket! De ha erre vágynak.....~ Morgolódva ültem ott zsebre tett kézzel, s köpenyemet a fejembe húzva néztem az ég felé.
Talán egy óra is beletellett, mígónem végleg eltűntek a kis hancúrozók. Örültem is, hogy végre nem azt kell hallgassam, hogyan sikítanak a lányok, amikor a fiúkák megtanítják őket.....~Nem is értem ezeket! Mindig csak ez jár a fejükben? Nekem szinte alig jut eszembe, hogy megkívánjak egy lányt. Vagy bennem van a baj?~ Egyenlőre nem kaptam meg a választ, de igazából nem is akartam. Sóhajtozva néztema távolba, hol a nap már féig lement. Életemben most először magányos voltam, hiányzott valaki, akivel elbeszélgethetek. ~Nagyapa, miért is hagytalak magadra?~ Mondtam, majd elnéztem a város másik vége felé,a hol nagyapám háza állt. Amióta elköltöztem, most hiányzott először az öreg. Furcsa....*
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te5000/15000Városi Park - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptyVas. Márc. 22, 2009 7:40 am

*Idegesen vettem le karomról kezemet, és szikrázó szemekkel néztem a rátapadt vérre.*
- Te dög! *Ezt ordítottam, és helyből neki is ugrottam a kárörvendön nevető hollownak. Zanpakutom bele hasított a lidércbe, kimetszve egy jókora darabot az oldalából. Közben nyugtalan pillantást vetettem a tőlem nem messze toporgó kislányra. A park ezen részén most szerencsére egy lélek sem volt. Leszámítva annak a kislánynak a lelkét, akit már legalább egy órája át kellett volna küldenem a lelkek világába. Ehelyett itt szenvedek ezzel az átokfajzattal, aki most is szabályszerűen a képembe vihog.*
- Röhögve döglesz meg ezért!
*Azzal újra megkíséreltem megfaragni egy kicsikét a dögöt. De gyors volt a bestia. Egy szempillantás alatt félre ugrott zanpakutom elől, és már ugrott is rám.*
- Adj egy harapást szivecském! *mondta a hollow, aztán már bele is mélyesztette fogait a bal vállamba, amitől ordítva csaptam fejbe fegyverem markolatával.*
- Anyád nem mondta, hogy nem illik harapni az első randin? *kérdeztem miután eleresztett* - A fene enne meg a fajtáddal együtt!
~Baró... Mostmár a vállamis vérzik, és ez a kiscsajszi még mindig itt toporog ahelyett, hogy menekülne.~
- Menj innen már! *kiabáltam dühösen a lélekre, aztán megállás nélkül újra , és újra támadtam a szokatlanul erős lidércet.*
~Nem értem, máskor negyed ennyi idő alatt végzek egy ilyen idiótával. Mi a fenétől ilyen szívós ez a dög?~
- Gyere csak! Had ismertesselek meg néhány alapvető illemszabállyal, amit lányokkal szemben használnak!
*Villámtánc technikával a háta mögé kerültem, és a levegőbe ugorva lecsaptam a hátára. Kardom végig hasította a hollow-t, de még mindig élt. S közben egyre csak haladtunk a park fénytől védett részeire.*
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te4000/10000Városi Park - Page 3 29y5sib  (4000/10000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptyVas. Márc. 22, 2009 7:56 am

*További jó pár óra telt el, ameddig én csak ültem és ültem ott a padon. Teljesen kivoltam. Azt sem tudtam, egyáltalán miért ülök a padon és miért nem csinálok valami hasznosat. ~Ilyen nincs! Elegem van! Lehet, hogy mégis jobb lenne, ha megölném magamat! Mindenkinek jobb lenne. Senkinek sem hiányoznék....még nagyapának sem, hiszen elköltöztem. Nincsen rám szüksége senkinek sem! Egy kolonc vagyok mindenki nyakában!~ Ismét eluralkodott rajtam a hisztéria és legszívesebben törtem, zúztam volna. De nem tettem. Csak felugrottam ültömből és szétnéztem, hátha találok valakit, akivel kicsit elszórakozhatnék. ~A fene vigye el, hogy pont most nem jár erre egy hollow-banda! Szívesen lőném ki mindet! Bezzeg amikor nem kéne, akkor jönnek csak úgy csőstül! Ez vagyok én. Goushiro Taiki. A nagy senki....~ Azzal elindultam hazafelé, hátha kicsit lenyugszom. A fák között sétálva meggondoltam magamat és a llegközlebbi kocsma felé vettem az irányt. Tudtam, hogy az alkohol nem fog segíteni. ~De egyszer az életben kipróbálom! Úgyis véget fogok vetni neki hamarosan! Talán még mást is csinálhatnék, mielőtt végeznék magammal....~ Ahogy ott sétáltam, hirtelen nagy erőket éreztem meg. Felkaptam a fejemet. Éreztem, hogy egy hollow vana közelben. De a hangok alapján harcolt valakivel. De kivel? A kíváncsiságom emgint nyert és így már a hangok és a lélekenergia irányába tartottam. Beletelt pár percbe, míg odaértem, és hát mit láttak szemeim? Ayumi éppen egy hollow-val játszadozott. Én meg csak ott álltam és néztem. Úgy tűnt, hogy nem igazán tud elbánni a mocsokkal a kis shinigami. ~Na, ideje közbelépnem...~ Azzal a tétlenkedő kis fiatal lélekre tekintettem. Megvontam a vállamat, majd összegyűjtve a részecskéket, megformáltam az íjamat. Pár pillanattal később már a nyilam is ott volt és már lőttem is. A hollow úgy tűnt, nem számított a támadásomra, így váratlanul érte a csapás. Igaz, nem volt pontos a lövés, de az a marha még bele is ugrott pont. Szóval megsemmisült. Én meg ott álltam, kezemben az íjam, velem szemben meg Ayumi. Pár másodpercig farkasszemet néztünk, majd eltüntettem a fegyveremet.*
-Most nincs kedvem ehhez......
*Mondtam, azzal a lélekre néztem, aki láthatóan megnyugodott, bár a jelenlétem kissé feszélyezte őt.*
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 3 Cl0te5000/15000Városi Park - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 EmptyVas. Márc. 22, 2009 8:19 am

*Már végre visszaszorítottam a lidércet annyira, hogy kedvem szerint csépelhessem. Már a maszkja is megrepedt. Egy újabb ütéstől viszont megint földre kerültem. Még csúsztam is jó két méternyit az ütés erejétől. De szinte azonnal talpon is voltam, és nekifutásból, ordítva támadtam neki újra. Előtte fél méterrel felugrottam, és zanpakutomat hívtam volna éppen elő, hogy megsemmisíthessem a hollow maszkját, amikor egy kékes villanást láttam, ami telibe kapta ellenfelemet. A hollow egy rövid, de annál torzabb visítás kíséretében vált semmivé a kékes fényben. Mire földet értem már vége is volt kínszenvedésének. Megfordultam, és szikrázó szemekkel néztem a nem messze álló quincyre. Zanpakutomat továbbra is kezemben tartva indultam meg, amikor Taiki eltüntette fegyverét. Talán úgy tűnhetett, hogy felé tartok nagy bősz dühömmel, de nem így volt. A kettőnk közt ácsorgó lélekhez mentem. Megálltam a lány előtt, és ordibálva szólaltam meg.*
- Mi a fenét műveltél? Megmondtam, hogy tűnj a közelemből! *futó pillantást vetve a fiúra láttam, hogy megindul felénk, és eléggé sietve. Talán azt hitte, bántani fogom a gyereket. Aztán újra a lányra néztem, leguggoltam elé, és engedékeny mosollyal arcomon halkan megszólaltam.* - Lélektemetés! Ezt végeztem el a léleknél, aki előttem állt, nagyra nyitott, rémült szemekkel. Zanpakutom markolatának végét homlokához érintve küldtem át a lelkek világába, Soul Societybe. A lélek kisebb fényjelenség közepette tűnt el szemünk elől. Aztán fölálltam, és dühös arccal néztem a quincy arcába, mivel közben már el is mellém.*
- Ma nem vagyok játékos kedvemben... Szóval jobban jársz, ha tágulsz innen quincy!
*Szinte keresztül döftem tekintetemmel, ahogy néztem barna szemeibe. Kezemmel közben leszorítottam vérző sebemet.*
- Feleslegesen avatkoztál közbe... Nem állt szándékomban megölni. Csupán egy kis testedzést csináltam vele. *És ez mekkora hazugság volt, hiszen egyszerűen össze futottam egy szívós lidérccel, akit nem bírtam kinyírni könnyedén. De, az nem az én szokásom, hogy elismerjem az ellenségeimnek gyengeségemet. Még akkor sem, ha az egy hibás pót test miatt van.*


A hozzászólást Soi Ayumi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 22, 2009 8:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Városi Park - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-