-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te68000/100000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (68000/100000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptySzer. Júl. 29, 2009 11:27 pm

A Shinigami Férfiegylet abból a célból jött létre, hogy egy erős, összetartó szervezetként harcoljon a férfi shinigamik jogaiért és képviselje az érdekeiket. Tiszta módszerekkel küzdenek a rivális Nőegylet piszkos trükkjei ellen, kiknek legfőbb célja a Férfiegylet ellehetetlenítése. Az egyletnek jelenleg nincs állandó székháza, a gyűlések többségét a férfi mellékhelyiségben bonyolítják. A klubtevékenységek között megtalálható a szerencsejáték, a közösségépítő közös italfogyasztás vagy a női lélek rejtélyeinek megfejtése. Az egylet jelképének a Gin Tonbo által biztosított márkás napszemüvegek számítanak, minden tagnak kötelező viselni a gyűléseken egyet.

(Jelentkezni PM-ben lehet Kawashima Ichikánál!)


ELNÖK
Kawashima Ichika

ELNÖKHELYETTES
-

TAGOK
Keisuke Isami
Noah Senshi
Akihiro Haruya
Genki Takashi
Chiruochiba Airisu
Ayumu Hirateuchi
Amatsu Shin
Yamasaki Shizuo
Raimaru Minashaku
Hamada Izanagi
Shihouin Yuuken
Mizushima Takeo (fantomtag)
Shiroichi Anao (kém)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Th_Renji1


A hozzászólást Sierashi Yuusuke összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 21, 2009 4:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te34000/45000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (34000/45000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptySzomb. Aug. 01, 2009 1:02 am

Kora reggel van. Két perce keltem fel és ültem az ágyam szélén, nagyokat pislogtam és próbáltam felébredni, de nem ment olyan könnyen. Tegnap sokáig jártam a várost, sok dolgot be kellett szereznem. A nagy zsák ott pihent az egyik sarokban, este méregből bevágtam oda, mert fáradt voltam már és valamin ki kellett élnem magam.
-Sietni kéne, mert ma van az első gyűlés.-nógattam magam, de nem volt olyan egyszerű. Lassan elvánszorogtam a fürdőbe és letusoltam. Ez már valamit javított a helyzeten, és máris frissebbnek éreztem magam. A reggeli utáni tea közben átgondoltam gyorsan a terveket, akciókat, hogy minden jól meg van-e tervezve, elő van-e készítve. Újra a sarokban álló zsákra sandítottam, majd megjegyeztem magamban hogy nagyon is jól esett a falhoz vágni. Remélem azért nem ment tönkre, vagy nem tört össze semmi, mert mégiscsak az én pénzem van benne. Na majd lehúzom Yuu-t, úgyis ő az elnök. Miután elfogyott a tea, magamhoz vettem Aokit (jó ha nálam van, ki tudja..), majd a méretes zsák felé fordultam, és egy nyögés közepette felemeltem.
- A fene a mázsányi súlyodba. -mérgelődtem. Igazából ha valakire mérges lehetek az saját magam, mivel én voltam olyan ütődött, hogy ennyi mindent beszereztem, de ez van, ezek a cuccok kellenek ahhoz ,hogy terveink sikerrel járjanak. Még mielőtt indultam volna, gyorsan letettem a földre a csomagot, majd átnéztem, hogy minden rendben van-e.
- Most van négy tag plusz én és az elnök, szóval ha lesznek új tagok akkor is van elég mindenből, meg pótolni is lehet ha valamiből hiány lenne.-állapítottam meg.
Újra a vállamra vettem a zsákot, és kiléptem a szobámból. Útközben mérgelődtem egy sort Yuu hülyeségén. - Miért pont ott kell lennie az első találkozónak, ahol?! Csak Yuusuke találhatta ki, ki más?!..és a mérgelődés közepette elindultam a 8.osztag férfi mellékhelyisége felé.
Én értem oda elsőnek. Jellemző. Yuu majd talán utolsóként beesik, nagyot dobva elnöki renoméján. Nem is baj hogy én voltam az első, így berendezhettem a helyiséget az alkalomhoz illően. Másszóval, a férfi wc közepére szereztem egy asztalt és székeket, némi üdítő italt és ropogtatni valót. A következő kört Yuu fizeti, az biztos. Elkülönítettem az elnök és az alelnök helyét a többitől, és vártam. Szép lassan beestek a tagok, meglepetésre Yuu-chan másodikként érkezett, erre büszke is volt, látszott rajta. Én csak vigyorogtam rajta.
- Foglaljatok helyet, nyugodtan fogyasszatok az asztalon található kajából és üdítőből..-rendelkeztem mindenkinek. Leült mindenki, én Yuu-ra néztem, de nem úgy tűnt mintha valamit szólni akarna, így inkább el kezdtem én. - Ezennel ünnepélyesen megnyitom a Férfi Shinigami Klub első találkozóját. Egyelőre itt lesznek megrendezve az első találkozók, míg nem találunk egy jobb helyet, ahol szent hadjáratunk tervezését folytathatjuk. Céljainkat majd Sierashi kapitány ismerteti, az nem az én hatásköröm.-fejeztem be gyorsan, és Yuu-ra néztem. A kapitány után még lesz mondandóm úgyis, mert ott fityeg az a nagy zsák a wc egyik sarkában arra várva, hogy kinyissák. Többen észre is vették és érdeklődve nézegették. Ráér még kipakolnom belőle az ismerkedés és a beszéd után is.


A hozzászólást Watanabe Yuusuke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 01, 2009 6:55 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te5000/10000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (5000/10000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptySzomb. Aug. 01, 2009 3:07 am

Reggel, miután felkeltem első dolgom a fürdés volt, mert hiszen hajnali kettőkor kissé részegen nem volt kedvem lefürdeni. Majd fürdés után ettem egy keveset, hiszen a piára kell a pénz, mert kaja nélkül még csak kibírom, de ha nem ihatok... Na mindegy miután végeztem a kajálással első utam természetesen Kenpachi ivójába vezetett. Majd pár óra ivászat után az órámra néztem. Ideje indulnom a gyűlésre. Indulás előtt még vettem pár üveg szakét, egyet útközben megittam, a többit pedig ruhám titkos zugaiban rejtegetem. Ha elfogyna a pia akkor hasznát fogjuk venni. Mikor odaértem, már szinte mindenki ott volt.Feletteseim előtt meghajoltam.
- Foglaljatok helyet, nyugodtan fogyasszatok az asztalon található kajából és üdítőből.. -Mondta az alelnök úr, mindenki leült, de egyenlőre senki nem fogyasztott semmit. -Ezennel ünnepélyesen megnyitom a Férfi Shinigami Klub első találkozóját. Egyelőre itt lesznek megrendezve az első találkozók, míg nem találunk egy jobb helyet, ahol szent hadjáratunk tervezését folytathatjuk. Céljainkat majd Sierashi kapitány ismerteti, az nem az én hatásköröm. - Majd amikor mindenki
Shierasi úr felé fordult, gyorsan elcsentem egy kis kaját és be is faltam rögtön.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te68000/100000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (68000/100000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptySzomb. Aug. 01, 2009 6:46 am

Végre eljött a nap! Szemeim mind egy parancsszóra pattannak fel, s máris éber vagyok. Egy gyors mozdulattal másznék kifelé az ágyból, de a takaró rácsavarodik a lábamra, így egy mesteri pofára esést mutatok be. Azonban ez egyáltalán nem veszi el a kedvem, hanem még felspannoltabban szaladok a fürdőszoba felé. Útközben fellököm egy kanna fizet főni, hisz' tea nélkül nem indulhat a nap. Kisuke finom importteájából kaptam most eldöntöttem, hogy megkóstolom. Türelmetlenül folyatom magamra a vizet, majd amint elégségesnek érzem, kilépek a zuhany alól és megtörölközöm. Villámgyors mozdulatokkal öltözöm fel, azután elfogyasztom szegényes reggelimet.
~Meg kellene kérnem Chiyo-chant, hogy tanítson meg főzni... ~ - gondolom egykedvűen, míg a kissé kormos pirítósaimat rágcsálom. Mindig is nehezemre esik bevallani, hogy valamihez nem értek, ám ebben az esetben ez igen szembetűnő. Egy száraz falat a torkomra megy, s én liluló fejjel kapok a teám után. Gyors kortyokban döntöm le az italt, ami forró. Felszabadult légutakkal kiáltok fel jelezve fájdalmamat, azután nyelvemet legyezgetve próbálom lehűteni izzó számat. Jól indul a nap, máris sérült vagyok. Leamortizálva állok fel, s sétálok a konyhapulthoz. Azon egy ezüstszínű aktatáska hever, amit még tegnap szereztem be. Kimért mozdulatokkal beállítom a kódot, aminek következtében hangos kattanás hallatszik. Felnyitom a táskát, amiből vakító fény tör elő...
A kapitányi haori vitorlaként követ, amint átvágok a néptelen folyosókon. Napszemüvegemen megcsillan a reggeli napfény, amint átvágok a kis téren. Innen már látom találkozónk színhelyét. Az utolsó métereket már Shunpoval teszem meg, majd határozottan benyitok. A szokásos kép fogad, amint belépek a férfimosdóba. Viszont most valahogy zsúfoltabbnak tűnik, hisz' egy asztal, valamint több szék is helyet foglal a helyiségben. Sukének egy biccentéssel köszönök, azután az aktatáskát leteszem a székem mellé. Hamarosan a többi tag is befut, s helyet foglalnak. Csak Watanabe és Én maradunk állva, mint a Klub vezetői.
- Ezennel ünnepélyesen megnyitom a Férfi Shinigami Klub első találkozóját. Egyelőre itt lesznek megrendezve az első találkozók, míg nem találunk egy jobb helyet, ahol szent hadjáratunk tervezését folytathatjuk. Céljainkat majd Sierashi kapitány ismerteti, az nem az én hatásköröm. - rögtönöz egy hosszabb monológot és átadja a szót. Egy bólintással előrébb lépek, miközben kedélyesen széttárom karjaimat.
- Üdvözlök mindenkit! Elnézést a körülmények miatt, de a vadonatúj klubházunkat valakik lerombolták, így legtöbbször itt fogunk találkozni, amíg nem találunk jobb helyet. Nos, de térjünk is rögtön a tárgyra... - megköszörülöm a torkom és folytatom. - Testvériségünk születésének oka igazán egyszerű. Kell egy biztos egység, ami összefogja a férfiakat ezekben a nehéz időkben. A női Shinigamiknak már van efféle csoportosulásuk, s egyre inkább terjeszkednek. A klub céljai közé tartozik ezt meggátolni, valamint minél több szép hölgyet megfek... izé... megismerni. Ezenkívül szponzorunk - Kenpachi Ivója - azzal a feltétellel segít minket, ha töménytelen mennyiséget fogyasztunk a sakejukból. Valamint bizonyos akciókat is végre fogunk hajtani. Suke, kérlek ismertesd ezeket!
Amint befejeztem szónoklatomat, leülök és rágyújtok. A szürke füst lassan emelkedik a plafon felé, ahol egy törött füstjelző pihen. Nem olyan régen még én magam törtem össze, mert figyelmetlenségemnek hála egyszer jól eláztam miatta. Elgondolkodva vizsgálgatom a színes társaságot. Több osztagból érkeztek, mint ahogy először gondoltam.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Fujikaze Kazuma
13. Osztag
13. Osztag
Fujikaze Kazuma

Férfi
Taurus Snake
Hozzászólások száma : 19
Age : 35
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2009. Jul. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te5000/10000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (5000/10000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptySzomb. Aug. 01, 2009 8:25 am

Este volt, lejárt az őrjáratom, és úgy gondoltam bemegyek az osztagom étkezdéjébe, egy teára, és ,hogy olvassam a kedvenc kötetemet. Éppen szürcsöltem egy jót a teámból egy érdekes fejezet közepén mikor hirtelen felbukkan mellettem egy alak. Watabane Yuusuke volt az, nem sokkal előttem került be az osztagba, de magasabb rangú volt nálam. Egy érdekes jegyzetkönyvet tartott a kezében amire az volt írva, hogy Férfi Shinigami Klub.
Azonnal felálltam hogy köszöntsem.
- Jó estét Watabane-san!
- Jó estét Fujikaze, lenne itt egy Klub amibe szeretném hogy belépnél, a férfi shinigami közösségért alapul, szükségünk lenne még pár emberre , és tudom, hogy te megbízható vagy, vállalod ugye?-
Akármilyen kedvesnek tűnt a szöveg, Watabane-san szúrós tekintete, és a hangsúly pontosan olan volt mintha egy parancsot adott volna.
- Igen uram!- válaszoltam szinte automatikusan. Yuusuke arcán egy mosoly jelent meg.
- Csodálatos! Most mennem kell mert még be kell szereznem néhány dolgot a holnapi gyűlésre.- Úgy tűnt a nevem már előre fent volt a listán..
- Holnap reggel 9 re légy ott a 8.osztag férfi mellékhelyiségében.- Máris vettem elő a noteszomat és gyorsan elkezdtem írni: Férfi Shinigami klub gyűlés, holnap 9 óra, 8. osztag férfi mellékhe ???!!!
Talán félrehallottam, kaptam fel a fejem, de megkérdezni nem tudtam, mert Watabane-san már nem volt ott.
Másnap.

Beérkeztem a 8. osztag férfi mellékhelyiségébe.
Először kicsit bűzlött a dolog, de úgy gondoltam ez normális, mivel most jöttek ki innen ketten. A helyiség közepén már elő volt készítve egy asztal, székek és ropogtatni való. Yuusuke-kun mindenkivel helyet foglaltatott, és elkezdődött a gyűlés, A kapitány felszólalásakor fény derült a gyűlés helyszínének okára, bár emiatt az ember még nem tudott nyugodtan fellélegezni, és az igazat megvallva még mindig gyanakvó voltam, Yuusuke kapitány ismertette a klub céljait, miszerint a fő objektívák az alkohol ipar fellendítése, és asszociálás női shinigamikkal.
Watabene-san következett a felszólalással.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te0/0A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (0/0)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptySzer. Aug. 05, 2009 5:28 am

A szobában honoló egyszerű, békés csendet hirtelen felborítja egy őrülten csipogó óra. A nagy hangzavarra a kapitány felébred és amolyan jó emberes módon ráveszi az órát, hogy fejezze be az ilyesfajta tevékenységét.
Már majdnem visszadől az ágyba, mikor ráeszmél, hogy egyáltalán miért is lett beállítva az óra csörgésre. Bizony ma van a férfi shinigami klub első találkozója, amin még nem biztos, hogy sokan lesznek, de ugye a szándék a fontos. Lévén a kapitány nem akarja lekésni, már elindul tisztálkodni, majd miután azzal végzett, felkapja magára fekete egyenruháját és kapitányi jelzőjét. Kicsit még fáradt a tegnap délután hollow mészárlástól, amit Karakurában tartott, de hát egy kis "lógás a haverokkal" majd feltölti energiával. Szobájából kilépve egyből hadnagyával találja magát szembe, aki máris kérdőre vonja, hogy merre veszi útját. Mivel a kapitány tisztában van azzal, hogy hadnagya is csak egy tipikus nő, így elintézi a választ azzal, hogy "dolga van".
Sietős léptekkel halad tovább a 8. osztaghoz, ahol meg lett beszélve a találkozó. Mikor megtudta, hogy Sierashi kapitány a klub vezetője, máris gondolta, hogy nem szabad sokra számítania, de azért mégis meglepődött, mikor közölték vele, hogy a wc-be kell mennie, ha bármit is akar látni a gyűlésből. Nem is vesztegette az idejét, pár percen belül ott is volt az emlegetett "klubhelyiségben", ahol már a tagok zöme jelen volt.
- Üdvözletem uraim... - tájékoztatta a jelenlévőket arról, hogy a 6. osztag kapitányi is jelen van. Hiába egy kis fene klub ez, ha már két kapitány benne van, nem lehet félvállról venni... Fogta magát és leült egy székre, majd figyelme a nemsokára kezdődő gyűlésre koncentrálódott...
Ahogy a klubtól várni lehetett, a benne sorra kerülő tevékenységek igazán ínycsiklandozóak a férfi nem számára. Sierashi kapitány jól megmondta azt, amire mindannyian gondolunk és ezt végre egy "csapat" keretein belül tehetjük meg. Minden esetre vannak itt eléggé nem idevaló népek is, de azokkal elég később leszámolni, a mostani lényeg az, hogy mindenki a következő felszólalóra, Watanabe Yuusukére figyel...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Saruwatari Kyousuke
6. Osztag
6. Osztag
Saruwatari Kyousuke

Férfi
Gemini Horse
Hozzászólások száma : 29
Age : 33
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te8500/10000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (8500/10000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptyHétf. Aug. 10, 2009 10:23 am

Gyenge, az ajtó által megszűrt reggeli fény világított Kyousuke szemeibe, amelyet nem igazán tolerált és válaszul egy üres sakés üveget hajított a szabadba. A hirtelen jött elképzelés azonban érdekes végeredménnyel zárult, amikor is a porcelán üveg keresztülhatolt a shouji-n. Nagy szerencse, hogy pont nem járt arra senki, mert elég nehéz lett volna megmagyaráznia például egy felettesének a hajigálás okát. Ugyanis ésszerű oknak nem tekinthetjük a napfényt, ami zavaróan szembe süt.
Valaminek a napja volt ma és Kyousukénak egyből az eszébe is jutott, ami már önmagában is nagyon nagy teljesítmény volt korán reggel. Eljött az a nap, amikor a Férfi Shinigami Klub megtartja az első ülését.
~ Hát ez marha jó! Szokásosan elaludtam, én idióta ~ korholta magát. Nemrég csatlakozott a klubhoz és nem akart kimaradni semmi fontosból. Ez az elalvás azonban nem segített a helyzetén és igencsak késésben volt. Hamar felkapta a Zanpakuto-ját, egy kicsit megigazította a haját, hogy emberibb legyen a kinézete és futva elindult a megbeszélt helyre.
Egyéni csúcsot sikerült döntenie, de végül időben odaért. Nagyjából a fejében volt egy képzeletbeli lista a tagokról így szerencsére tudta, hogy lesz ott olyan, akit már ismer. Például a saját kapitányát is. Aztán körbenézett és más ismerős arcokat is felfedezett, a 8. osztag kapitányát, aki tulajdonképpen az egész szervezet elnöke volt. Érdekes lett volna, ha nem jelenik meg az első gyűlésen.
Apropó a helyszín. Az nem volt semmi, hogy ilyen helyre sikerült szervezni az egészet, de ha már más nem volt, akkor nem szabadott válogatni. Valamint jó rejtekhely. Ki gondolná, hogy egy WC-ben ilyen fontos megbeszélnivalók folyhatnak? Bár ott volt az árnyoldala is a szituációnak. Ennyi férfi egy mellékhelységben mit csinálhat, ha nem az alapvető szükségleteit végzi?
Hülyeségeken azonban nem volt idő elmélkedni, mert elkezdődött a gyűlés. Az elnökhelyettes egy szintén Yuusuke nevű tag volt. Valószínűleg szintén tiszt. Kyousuke gyorsan helyet foglalt és elkezdte hallgatni a szervezet magas eszméjű céljait. Az elhangzottak után úgy érezte, hogy jobb helyre már nem is jöhetett volna.
- Kezdjünk el igazán élni… - hangzott el halkan a szájából, miközben a fejében sakés üvegek és meztelen nők képei kavarogtak.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te34000/45000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (34000/45000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptyCsüt. Aug. 13, 2009 6:48 am

Miután megnyitottam az ülést, és átadttam Yuu-nak a szót, ő egyből fel is állt és belekezdettt a mondókájába.
- Üdvözlök mindenkit! Elnézést a körülmények miatt, de a vadonatúj klubházunkat valakik lerombolták, így legtöbbször itt fogunk találkozni, amíg nem találunk jobb helyet. Nos, de térjünk is rögtön a tárgyra...-blablabla. Közben a fülemet vakargattam. Aztán rákezdett a hivatalos céloknak, amit az egylet véghez akar vinni. Magyarázott az összetartásról, meg a női egyletről, meg a nők megfe..szóval..mindegy.
... Ezenkívül szponzorunk - Kenpachi Ivója - azzal a feltétellel segít minket, ha töménytelen mennyiséget fogyasztunk a sakejukból. Valamint bizonyos akciókat is végre fogunk hajtani. Suke, kérlek ismertesd ezeket!-rendelkezett.
Szónoklata után leült és rágyújtott, mint aki jól végezete dolgát. Najó, persze igaza volt, valamilyen szinten.
Ismét felálltam, megköszörültem a torkom és hozzákezdtem.
- Mint azt tudják, mint azt ahogy Yuusuke-elnök elmondta, van néhány célunk. Először is némi profitot kéne szerezni az egyletnek, mert valamiből meg kéne élni ugyebár, meg egy új székház sem jönne rosszul. Arra gondoltam, hogy első akcióban női fehérneműket kéne lop...khm..szereznünk, és azokat árusítani, meg persze ki-ki saját használatra..vagy bármire. Persze,h a bárkinek bármiféle ötlete van, szívesen meghallgatjuk. Ehhez viszont kéne ugye jónéhány női fehérnemű. Arra gondoltam, hogy csoportokban, 2-2 emberenként kéne végrehajtani az akciókat. Egy, aki eltereli valahgoy a figyelmet, és egy, aki megszerzi a zsákmányt.
Rövid szünetet tartottam, majd rásandítottam a sarokban lévő zsákra és oda sétáltam mellé. egy nyögéssel felemeltem, majd az asztalra helyeztem.
- Nos, itt van néhány kellék, ami esetleg segítsékünkre lehet az akciók végrehajtásához. -szóltam, majd elkezdtem előpakolni nagy büszkén a cuccokat.
Előhúztam három csomag cukorkát, több fajta nyalókát, ninja kötelet, messzilátót, baseballütőt, parfümöt, fényképezőgépet..ezeket még követte nem kevés dolog ezek közé tartozott cicás naptár, hogy csak valamit megemlítsek közülük.
Pakolás közben felsandítottam a többiekre és megálltam egy pillanatra, mert mindenki engem nézett, méghozzá úgy, mint egy hülyére.
- Mivan? -kérdeztem értetlenkedve. - Mindenki tudja, hogy a lányok szeretik a cukorkákat meg a macskákat, elterelésnek jó lesz!- magyaráztam hevesen, majd ránéztem Yuu-ra, hogy kapjak valamiféle megerősítést. Majd folytattam a pakolást.
Miután kipakoltam nagyjából mindent és egy fegyverarzenál volt az asztalon leültem, mert egyelőre nem volt több mondanivalóm, vagyis volt, de át kellett gondolnom előtte néhány dolgot.


{Zel-t egyelőre kihagyjuk, mert nem tudjuk, hogy mikor lesz netközelben legközelebb, de biztos csatlakozni fog, ha már lesz net hozzáférése rendesen.}
Vissza az elejére Go down
Himura Takeshi
11. Osztag
11. Osztag
Himura Takeshi

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 73
Age : 31
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2009. Aug. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag, 6. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te6000/10000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (6000/10000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptyPént. Aug. 21, 2009 6:16 am

Csörög az óra nagy nehezen felébredek és dühösen falhoz vágom a vekkert mely nagy csörömpölések közepet tört darabokra a falon. Én visszaaludtam de nem sokra rá felébredtem mert eszembe jutott hogy miért csörgött az a vacak kapkodva másztam ki az ágyból a faliórára pillantva láttam hogy már megint megszívtam, kB 15 perc múlva kezdődik a férfi shinigami klub első gyűlése. Magamra kaptam a ruháimat, kezembe kaptam Hoshiryuu-t és kivágódtam szállásom ajtaján, bevágtam magam után majd a leggyorsabb útvonalon távoztam a 11.osztag szállás helyéről.
Tudtam, hogy így biztos nem fogok odaérni időbe ezért elkezdtem Shunpozni a 8.osztag szállás helye felé. Megérkeztem a nyolcadik osztaghoz, egy kis körbekérdezés árán megtudtam hol a férfimosdó és hogy az idő már 9 óra.
Kis keresés után megtaláltam a mosdót beléptem az ajtón odabent már elkezdődött a megbeszélés, én megálltam az ajtóban becsuktam magam mögött majd Sierashi kapitányhoz fordultam.
-Elnézést a késésért.- Mondtam, éppen watanabe kapitány beszélt.
Valami női fehérneműkről meg elterelésről beszélt nemigazán értetem mit akar azzal a rengeteg holmival amit kirakott az asztalra.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te68000/100000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (68000/100000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptySzomb. Szept. 26, 2009 11:36 pm

Suke lendületesen magyarázza a dolgokat, ahogy ezt az elnökhelyettestől el is várja az ember. A többiek érdeklődve hallgatják az előadást, de arcukon egyre inkább a "WTF?!" kifejezés látszódik. Megcsóválom a fejem, hisz' Watanabe a lehető legjobban foglalta össze klubunk feladatait. Mikor kérdőn néz rám egy biccentéssel jelzem, hogy egyetértek. Eközben egy újabb tag fut be, aki sietősen bocsánatot kér, azután helyet foglal. A 10. osztag kapitánya lassan mondandója végére ér és ő is visszaül a székére. Elpöckölöm a csikket, majd megköszörülöm a torkomat és beszélni kezdek.
- Nos, remélem mindannyian megértették, hogy mire is készülünk itt. - hangom erőteljesebbé válik, szememben forradalmi láng lobog. - Társaságunk hatalmas magasságokba fog eljutni, azonban ehhez idő kell. Lassan minden Rukongaiban folyó üzletet a befolyásunk alá hajtunk és miénk lesz a világ! (Itt gonosz kacaj lett beiktatva, ám mivel nem tudták a mosdóba bepakolni a fénytechnikát és a hangfalakat, a villámlás és a mennydörgés elmarad.) Viszont minden klubnak meg van a saját jelképe, ezért én elhoztam a miénket.
Felemelem a magam mellett tartott ezüst aktatáskát, azután a helyiség közepén található asztalra teszem. Gyors és precíz mozdulatokkal beállítom a kódot, aminek hatására kattanások sorozata hallatszik. A táska fedele lassan felemelkedik, s vakító fény tölti be a termet. A pillanatnyi lézershow után láthatóvá válnak a benne lévő tárgyak is. Kilenc tökéletesen megmunkált napszemüveg, amelyek méltó jelképei lesznek hovatartozásunknak. Első körben mondjuk elgondolkodtam egy rózsaszín, Hello Kitty-s összeállításon, de hosszas töprengés után mégis a Men in Black-es fekete mellett döntöttem. Pedig egész jól állt volna a rózsaszín, no mindegy.
- Ezek, Uraim, mostantól a legfontosabb kincsükké fognak válni. Ha hasonló szemüveges shinigamikat látnak, tudhatják majd, hogy ők is a klubba tartoznak. Hosszú még az út, de én hiszem, hogy egy nap minden férfi ilyen napszemüvegben fog járni, s Testvériségünk sikeres lesz! - valós hit érződik ki a hangomból, ami remélhetőleg a többiekre is átragad.
Elsőként nyúlok a táskába és veszem magamhoz az arany "E" betűvel ellátott darabot. Direkt ilyet kértem, hisz' nem fér hozzá kétség: megérdemlem. Büszkeséggel tölt el, amint körbetekintek, miközben a többiek is mozgolódni kezdenek. Egyre-másra veszik magukhoz a napszemüvegeket, ki-ki felpróbálva a sajátját. Miután elül a ricsaj, s mindenki újra a helyén van, egy intéssel jelzem, hogy akinek kérdése van, az most felteheti.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Tanaka Hitoshi
6. Osztag
6. Osztag
Tanaka Hitoshi

Férfi
Scorpio Pig
Hozzászólások száma : 116
Age : 28
Tartózkodási hely : A világ végén
Registration date : 2009. Aug. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya ; a Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te10500/25000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (10500/25000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptyVas. Szept. 27, 2009 1:41 am

Reggel 7:45:

Éppen az álmom legperverzebb részeinél tartottam, amikor egy hangos csörömpölő hang hallatszódott valahonnan messziről. Az elején nem zavart, hisz miért érdekelne ez a zaj, ha életem legszebb pillanatait élem? Ám amikor éppen lekerültek volna a fehérneműk, a zavaró hang elviselhetetlenné vált. A következő pillanatban magamhoz tértem, és leesett, hogy az ébresztő órám szólt. Nem nagyon jutott eszembe miért is kellett volna felkelnem, és sejtettem, hogy valami oka lehetett, hogy felkeltettem magam hajnalok hajnalán. Emiatt nem aludtam vissza, szóval erőt vettem magamon, és feltápászkodtam. Nagy erőfeszítések árán elvonszoltam magam a zuhanyzóhoz, és hideg vizet engedtem magamra. Ettől úgy 2 perc alatt frissebb lettem, de tudtam, hogy ez a frissesség nem tart sokáig. Amint kiléptem a fürdőszobából, megkerestem az egyenruhám, magamra penderítettem, és előkerestem a legfrissebb sakémat. Elővettem egy poharat, teletöltöttem az isteni alkoholos folyadékkal, amit egy húzásra leküldtem a gyomromba. Jól eső melegség kezdett terjengeni a testemben. Ezután elfogyasztottam a reggelimet, és ekkor jutott az eszembe, hogy ma miért is kellet ilyen korán felkellnem. Mivel ma lesz a Férfi Shinigami Egylet első gyűlése!

Reggel 8:55:

Ezen percen léptem be a találkozóhelyre: a 8.osztag férfi mellékhelyiségébe. Már ott volt néhány shinigami, valamint az elnök, és az elnökhelyettes.
-Jó reggelt.-
Motyogtam fáradtan, néhányan visszaköszöntek, azzal helyet foglaltam az egyik széken. Nagyon fáradt voltam, viszont nem csak rajtam látszott a korai kelés ártalmas hatása. Sierashi kapitány teljesen frissnek látszott, nem is nagyon értettem, hogy lehet ez.

Reggel 9:00:

A gyűlés elkezdődött. A legtöbb amire emlékszem, hogy üzleteket kell a befolyásunk alá vonni, szép hölgyeket megismerni, valamint fehérneműket kell begyűjtenünk. Ezen kívül ami még megragadt bennem, hogy nagyon sok piát kell elfogyasztanunk, ami számomra külön öröm. Watanabe előszedett egy csomó nő-csalogató tárgyat. Ezután Sierashi kapitány egy ezüst táskából szemüvegeket szedett elő, és kiderült, hogy ez lesz a jelünk, szóval ha valakin ilyen szemüveg lesz, az a klubbunkhoz tartozik.
-...Hosszú még az út, de én hiszem, hogy egy nap minden férfi ilyen napszemüvegben fog járni, s Testvériségünk sikeres lesz!-
Mondta Sierashi kapitány, azzal felvette a saját szemüvegét. Én is elvettem egyet és gyorsan felvettem. Ezután egy intéssel jelezte, hogy most lehet kérdezni. Kicsit kómásan, de már valamennyire magamhoz térve felnyújtottam a kezemet, utalva arra, hogy beszélni szeretnék.
-Nos, nekem lenne egy javaslatom, valamint szeretném jelezni, hogy én szívesen elvállalom az elterelő feladatot. A javaslatom az lenne, hogy építenünk kéne egy klubházat, valamilyen rejtett helyen, ahol a női shinigami egylet, avagy más rossz szándékkal megáldott shinigamik, nem rombolnák le. Amíg nem készül el a klubház, addig szerintem bölcsebb lenne a szponzorunknál gyűlésezni, különböző időpontokban persze, hogy senki ne jöhessen rá erre. Persze ezt csak azért mondom, mert a jelenlegi környezet, köhh.... eléggé furcsa.-
Fejeztem be a kis monológomat, és reménykedve vártam valamilyen választ, valamint, hogy ez már nem hangzott el előttem.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te0/0A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (0/0)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptySzer. Okt. 21, 2009 5:42 am

*Heh?*(O.o)
Ült ki arcára egy kisebb 'WTF' ábrázat a hallottak alapján, melyeket a két kapitány intézett felé és a többi tag irányába. Milyen furcsa helyzet állt itt elő. Először pénzt kell szerezni ilyen becstelen és idióta módon, majd pedig el is kell adni a megszerzett zsákmányt? Szerencsétlen shinigami nők, kik a klub célkeresztjébe kerülnek, biztos meg lesznek kopasztva egy-két fehérneművel. De hát ez elengedhetetlen a szent célért, ugye? Mi mind férfiak vagyunk, s ennek alapján össze kell fognunk. Na de nem lehet, hogy a tagokat a minden férfiban jelenlévő perverzió tartja össze? Ezen ne is gondolkodjunk... Elvégre... Akkor Shoko mit keres itt? Legjobb tudását bevetve se tudna kéjes vágyakat előcsalogatni magából... Öhm... Vagy mégis? A franc! Egy próbát mindenképpen megér, hogy együtt "lógjon" a többi perverz kapitánnyal, s tisztel, akik legalább felvállalják, hogy nincs barátnőjük, s így próbálják kiélni magukból a vágyaikat. Na de elég a rizsából, elvégre ti sem azt akarjátok itten olvasgatni, hogy Shoko mennyire szoknyavadász, ill mennyire nem az... Naszóval...
Először a 10. osztag kapitánya vesz elő valami édesség és egyéb kawaii cucc gyűjteményt, majd a 8. osztag (hiró) keptöne bemutatja az egylet ismertető jegyét.
*Ezekkel az eszközökkel dolgozzunk?*
Tesz fel egy újabb kérdést, de ismét inkább csak magának, mivel nem akarja kérdőre vonni a két intellektuális elmét, kik kidolgozták ennek a szervezetnek az alapjait. Na, kezdjük az elején... Első észrevétel: Az elterelés dolog nem hülyeség, a fehérnép könnyen rákap az édességre, s az egyéb "rózsaszín" dolgokra. Ennyire kiszámíthatóak lennének? Nagyon úgy tűnik, ha már ez a két tapasztalt úriember ilyen ötletekkel jön elő. Ámbár azt is figyelembe kell venni, hogy a nők sem egyformák, bár... Olyan nőknél, akiknél nem jönnének be az ilyen "cselek" úgysem próbálkozik az egylet, így tehát ez a lehetőség jó. Második észrevétel: A szemüveg nagyon árulkodó... Hisz' még ha ők tudják is magukról, s egymásról, hogy ugyan oda tartoznak, ha a nők rájönnek erre, könnyedén célpontokká válhatnak az egylettagok... Na nem baj, egy kis veszély nem árt és végül is, ha nem kockáztatunk semmit, nem is nyerünk semmit, vagy valahogy így. Na tessék most is mennyit lehetett papolni pár másodperc történéshez képest! Meg sem szólal az ember, csak nyomatja a gondolati síkon támadt gondolatait. Hogy kedvenc tanáromat idézzem: "Szellemi maszturbáció!"
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Yoshida Yuko
12. Osztag
12. Osztag
Yoshida Yuko

nő
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 103
Age : 28
Tartózkodási hely : A megfigyelőrészlegnél vagy a laborban, robbanásoktól védett és pillangó mentes övezetben
Registration date : 2011. Feb. 12.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag, 3. tiszt, a Megfigyelőrészleg vezetője
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te12900/15000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (12900/15000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptyPént. Aug. 05, 2011 1:34 am

Bomba jó rajtaütés, avagy a Nőegylet akcióba lép!

Ülve a hatalmas komputer előtt a sötét irodámban pötyögtem nagyban a szövegszerkesztőbe egy univerzális kódszörnyeteget alkotva az egyik cyborg szériának a Nőegylet számára. Hiszen a férfiak arra a bizonyos helyre valóak, s mi más lenne a legjobb e kezek helyettesítéséhez, mint a robot emberek? A kiszolgálásra és egyéb apró kényeztetésekhez, melyet mi nők igénylünk kitűnően pótolni tudják. Nem beszélnek vissza, s lesik minden kívánságunkat, miközben dicsérgetnek minket, igen ilyen robotok kellenek nekünk az Egyletbe! Remélem újfent készítendő találmányaimat az Elnök is díjazni fogja. *.*
S csak kattogtak ujjaim alatt a billentyű gombjai, a szövegdobozban meg nőttek és nőttek a karakter számok, haladok lassan, de biztosan. Míg meg nem zavart egy e-mail, melynek jelzését a gép hangos pittyogással jelezte. Morogva írtam tovább, miközben orrom alatt megjegyeztem, hogy most nem érek rá és hagyjon vele békén.
- Fontos üzenet a Nőegylet egyik tagjától. – jegyezte meg a gép, orrom alatti zsörtölődésem hallatán melyre, ha tehettem volna és nem virtuális síkon helyezkedett volna el a fájl, melybe szorgosan gépeltem, azon nyomban elhajítottam volna kezeimből, hogy a levelet vegyem magamhoz és kezdjem el felbontani, hogy láthassam a bele rejtett létfontosságú üzenetet, de szerencsére megúsztam egy tálcára helyezéssel és két klikkel. Ugye, mire nem jók a modern kor felszerelése? Cool Az érkezett fájlt megnyitva meredtem a képernyőre teljes figyelemmel, hogy lássam a benne rejlő fontos szöveget. A rengeteg emóció és a szövegben fellelhető nyelvezetben, mely egyenest szívemhez szólt, büszkén húztam ki magamat. Végre valaki elismeri robbanófegyverekhez való hozzáértésemet, ráadásul még igényli is segítségemet! *.* Olvasván, az üzenet írója címhez tekintve vélem felfedezni, hogy nem más, mint maga az Elnök hív bevetésre a Nőegyletből. Az akció sikeressége pedig igazán fontos. Főleg a miatt, mert mégiscsak Kohaku-dono utánpótlásáról van szó! Ördögien kuncogva dörzsölöm össze kezeimet, majd már írom is a választ, mely természetesen helyeslő szöveget tartalmaz és a listát a felszerelésről, melyet vinni fogok, illetve a találkahely időpontjáról való egyeztetést sem hagytam le, hiszen lényeges egy helyen megjelennünk.
Figyelmesen betartva az üzenetben írtakat szedtem össze egy adag robbanóeszközt szürke kiskabátomba mellé apró csecsebecséket, melyek a beolvadáshoz szükségesek, s már sprinteltem is a megbeszélt helyszínre, mely Soul Society kicsinyke egyletének közelébe esett. Hát igen, nincs akkora hírneve, mint a mi Nőegyletünknek – na vajon miért? Rolling Eyes -.
Az egyik kietlen utca sarkán megállva legalább tízszer körbelesve bizonyosodtam meg arról, hogy valóban nem tartózkodik e látásszegletben egy árva lélek sem, majd csak ezt követően vettem fel az álbajuszt, a turbánt, fehér arab ruhát, illetve a kendőt. Úgy vélem ez a legmegfelelőbb felszerelés erre az alkalomra, hiszen senki sem fogja sejteni, hogy mi a Nőegylet tagjai vagyunk, ebben az öltözetben, határozottan biztos vagyok benne! Remélem, az Elnöknek is elnyeri tetszését eme öltözet. No, meg persze mellé pedig egy géppisztolyt is feltettem a hátamra, hisz így teljes a felszerelés. A nagy ruci alatt meg nem is látszik, hogy a gyengébbik – erősebbik! Arrogáns - nemet erősítem és még a bombák sem tűnek fel alatta. Már csak annyi volt a dolgom, hogy vártam az Elnököt, a stratégia egyeztetésének céljából és végrehajtásából kifolyólag. A saroknál, ahol ácsorogtam kitűnő rálátás volt az áldozataink főhadiszállására, viszont nem számítottam arra, hogy az egyik áldozat kiles közben az ablakon, emiatt rögtön hátráltam egy lépést, s ekkor ütköztem össze valakivel, aki a hátam mögött tartózkodott. Számhoz kaptam, nehogy egy velős „Á” kiáltást hallassak, mellyel felborítom az egész haditervet. Szép lassan fordultam meg, hogy láthassam ki is ácsorog holdteremben. Megfordulván pedig egy ugyanolyan öltözetű idegen állt előttem, melyet jómagam is viselek. Reflexből lekapva hátamról a lőfegyvert szegeztem rá, de amint lőni akartam vele az kisebb kattogások hallatása után jelezte, hogy üres a tár, így nem sikerült lebénítanom ruhaügyileg egyforma személyt velem szemben.
- Ki-ki-ki-ki-ki vagy Te? És mi-mi-mi-mit akarsz? Mi-mi-mi közöd a Nőegylet akciójához? – hebegtem – habogtam tehetetlenül meredve az előttem állóra. Még el se kezdődött a bevetés, de már lebuktam volna? Szégyent hozok a Nőegyletre, hogy tehettem? T^T - Ha-ha... ha fecsegni mersz az előbbiről v-véged! - fogtam kezembe Horatiot a koponya alakú bomba egyik verzióját, melyet felé mutatva kívántam nyomatékosítani az általam mondottaknak a komolyságát. Férfiegyed engem ne állítson meg! >.>
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te33500/45000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (33500/45000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptyPént. Aug. 05, 2011 8:34 am

Bomba jó rajtaütés, avagy a Nőegylet akcióba lép!

Kohaku alfa nőstény mester szent akaratának megfelelve vágódtam ki a Nőegylet épületéből. Azt a megmásíthatatlan, véremmel és fejem helyén maradásával fenyegető történelminek nem nevezethető, de attól még mondjuk annak, mert az olyan magasztosan hangzik és most lényeg! Kezemben a rövid üzenettel égett szemeimben elszánt tűz, hiszen egyletünk vezére és konyhánk istennője, úgy határozott utánpótlást kell szállítani szerény, na meg nőiesen kecses egyletünk utánozhatatlan és szeretnéd már a lényeget látni, mi? Tehát, szabad kéz jogával élve csaphattam hátamra a pöttyös batyut, mert első osztályúnak soha, de minőségileg megfeleltnek nevezhető krumplival? Igen, azzal kellett feltöltenem a raktárat? Igen, pontosan azt a helységet! Vagyis, összeszedve a nekem kusza történet szálat, most azért feszítek bikaként fújtatva a déli szellőben, amit valamelyik kedves tiszt generál azzal, hogy mi a fenének legyez?! Mindegy, mert ez most jól jött, de köszönet nem jár érte, csak hüvelyujjam biztató felmutatása, amit remélhetőleg nem vesz úgy, követnie kell mindenhová! Azért a munkamániának is van némi határa! Kivéve engem, mert ha ezt nem teljesítem, biztosan számíthatok büntetésre! Meg micsoda szégyen lenne vészt hozni kicsiny klub? Igen, klubunk hírnevére! Vérségi szerződést kötöttem, hogy életem árán sikerre viszem egyletünk! Ezért, laza mozdulattal benyomtam a zenelejátszó gombját, hátamra kanyarítottam egy fekete bőrkabátot, lassított felvételben, atom lazasággal kisétáltam a kapun, két karommal fellibbentve a fényes pvc-t, hogy elő húzhassam mindkét, jaj, ehhez elég egy, szóval elegánsan visszacsúsztatom Kin-it és a menő vörös saya-ból kihorgászva Akai-t nyitottam magamnak átjárót. És ezt minek írom le? Mert, sajtból van a HOLD! Nem, azért kellett, mert át kellett mennem! Én azért mentem, mert egyszerűbb volt átmenni az Emberek világába email-t írni! Frászt, ki akartam próbálni, milyenek azok a felszínt pörgetős telefonok!
Na, de köhöm ott jártam kisebb futóverseny után, kabátom igazítva engedtem be alá némi fuvallatot! Ezek a vackok, piszkosul bírnak melegíteni! Télen nem bundát veszek, hanem felszedetem a műanyag padlót és beletekerem magam. Gazdaságos és gazdaságos! Több se kéne! Ja, de! Már tudom mi kéne! Térerő a mobilhoz, amit sas szemeimmel máris kiderítettem honnan fogok keríteni! Shunpo-val felmászva a környék legmagasabb épületére, csúsztattam számba nyalókát, hogy igazi gengszter stílusban pötyöghessem le világra szóló tervünket egy csodálatosan szép masniba csomagolt üzenet képében. Egyedül a hangzatos felvezető hiányzott, mely rövidesen körvonalazódni kezdett fondorlatos elmémben, hiszen Tomika mester hűen sugározta felém az erő diplomatikusan kipenderítős oldalát, melytől garantáltan agyérgörcsben terültél el a padlón!
-Bummbumm! Azért holofonálok ebben a kakaskukorékolást se hallott órában, mert szervezetünk sürgeti a szapora! Váratlan és elsöprő merényletet kell indítanunk a konkurens...sálálááá!-
Lógattam lábam a mondatok gyűltével, hiszen lelki szemeim előtt megjelent a sajtótájékoztató, hol szeretett szemüvegvillantó könyvbújónk, néhány ütemes karcsapással sorozza a fát és adja le ország világnak, hogy a nők legyőzhetetlenek és holnap megsemmisítő támadást mérnek ellenségükre! Mennyei elégtétellel szolgáló képtől büszkeséggel átitatott könnyek gyűltek szemeimben, melyeket elegáns mozdulatokkal töröltem le szemeim sarkából, csak, hogy rendesen adjak a drámaiságnak! Na, meg lassanként távoztam fenséges magaslatokba törekvő székhelyemről, hogy méltón készülhessek a nagy bevetésre! A feladatra, melynek a NET -NőEgyleti Terror- fedőnevet adtam és tökéletesen ügyelve legapróbb részletekre, teljes beolvadáshoz szükséges álcával éltem, hűséges társammal, Bummbummal, aki remélem készül némi meglepetéssel! Kértem hozzon magával egy-két robbanó különlegességet, mint a rajtaütésünket egyedivé tevő bombát, vagy a csípős paprika porral töltött bombát, vagy a nem emlékszem már miket mondtam! Részeg voltam és az a rész pont kiesett! Mindegy, mert ő tutira kreatív, ha már csavarodott tudós porontyok között futkorászik! Ezért nem aggódom! Inkább attól tartok, túl tökéletes álruhát sikerült kitalálnom. Hiszen kinek szúrna szemet egy arab terrorista? Szerintem senki se kapná fel a fejét, meg nem melleim vannak az anyagok alatt, hanem rengeteg fegyver! Ezzel, gyakorlatilag el is intéztem a dilemmát. Felfestettem a harci csíkokat, lábra húztam az acél betétest és géppuskámat kibiztosítva eresztettem el egy terminátoros száj félre húzást, vagy micsodának lehet azt az izét nevezni!
-Nincs "b" tervem! Tudtam valamit elfelejtek!-
Csaptam homlokon kicsiny fejem, hogy mennyire eszméletlen körültekintő vagyok. Így, majdnem lebukfenceztem az egyik tetőről, de mire nem jó a játékfegyver! Lehet rajta támaszkodni! Tehát, kivédtem a vészhelyzetet és miközben rálapultam a találka hely falára, végiggondoltam a teendőket. Nem volt sok kecmec! Találkozunk, felrobbantjuk őket, bekötözzük az árut, ejtünk egy rostát, aláaknázzuk az épületet, elhozzuk a használható alapanyagot és zsákmánnyal hónunk alatt nagy effektekkel dicsőséges küldetést teljesítve, hátunk mögött, robbanással összedől minden. Elég tetszetősen hangzott, már csak Bummbumm álruháját kellett megtalálnom, anélkül mást találok meg. Tehát, katonai filmekből lesett tehetséggel, óvatosan kúsztam méterről méterre és pásztáztam körbe, nehogy meglephessenek! Hát, ez olyan sikeres volt, szó szerint belém fagyott a harci kedvem, amikor egy másik terroristát tapogattam körbe a fal helyett! Ide is betörtek az öngyilkos merénylők? Nehogy már! Azt hittem újíthatunk! Vinné el a kulcsár szekere, hogy minden poént lelőnek! Bár, az eltöltött némi elégtétellel bekrepált stukival próbált kipurcantani.
-HEHE! Nekem "bang"-es!-
Puffantottam le a sajátommal, csak, hogy megmutathassam nekem még a kijövő zászlóra is futotta! Legyen gyereknap alapon, arra se voltam rest a cső végét megfújva köszönjem meg együttműködését! A további játékra, viszont nem volt idő! Lebukás fenyegette briliánsan gyorsan kiötlött, eszméletlen spontán született tervünket! Kezdeti nehézségként, azt se tudtam hol van Bummbumm! Totál kiment a fejemből megkérdezzem miben fog érkezni. Most nem az villódzott tettvágytól égő kazánházamban, hanem a pillanat, amikor két maroknyi kicsi indiánt gyűjtünk csokorba és kiszámolóval fejükre bökve hurcolhatjuk el a Kohaku alfa nőstény igényeinek megfelelő példányokat. Elvégre valaki hagyott nekem instrukciós listát, milyen paramétereknek megfelelő burgonyák kellenek a tökéletes jövőévi terméshez, ami totál véletlen a férfi egylet kertjében várt ránk!
-Inkább, te válaszolj! Ki küldött? Melyik kémnek kémkedsz, hogy kémkedünk a kémkedős kémről? Te, ezt most értetted? Én kicsikét belegubancolódtam...és hohó! Honnan tudsz a Nőegylet akciójáról?-
Bökdöstem felé, gyanakvásomat kiemelvén lehúztam a látásomat takaró kendőt. Jelezni kívántam eltökélt szándékaim vannak, akár kínfaggatásról legyen szó, akár közös sake-zásról, megakadályozzam szent terveink kifecsegését! Kár, hogy gyilkosul villanó tekintetem közben ájultan szédült le álcázó csuka bajuszom. Pedig, esküszöm odaragasztottam! Még szép, kapásból átjárt a féktelen női szörnyeteg bosszúja és vészjóslóan szétálló hajjal hördültem fel szőrcafatra. Néhány félőrültként leadott taposással pufogtam neki, amikor elért a kicsike értelem szikrája, hogy ezt meg kéne magyaráznom. A nagy szám, viszont nem hagyott cserben a szükség pillanatában! Máris megdönthetetlen elmélettel állt elő! Kisebb tanyasi ízes bukta parasztossággal, kaptam hónom alá a hozzám képest is alacsonyabb meglepetés csomagomat, had érezze a belőlem áradó bizalmaskodást.
-Vinné el a sánta macska! Mármint...khm...ez nem az, ami egyértelműen, hogy annak látszik! Betegségem van! Az a neve, hogy...Szőrvesztőcelluloxidáxió!-
Útközben már nagyban készültem kicsike tarkójára mért ütéssel átüldözöm az álom manók kergette fantázia világba, csak, hogy a mozdulat nem akart működni. Hiába csalapáltam kétszer-háromszor! Hiába ütöttem feljebb, vagy lejjebb! Egyszerűen nem akart bekómálni! Mi az már, hogy csak a filmekben működik?
Vissza az elejére Go down
Yoshida Yuko
12. Osztag
12. Osztag
Yoshida Yuko

nő
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 103
Age : 28
Tartózkodási hely : A megfigyelőrészlegnél vagy a laborban, robbanásoktól védett és pillangó mentes övezetben
Registration date : 2011. Feb. 12.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag, 3. tiszt, a Megfigyelőrészleg vezetője
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te12900/15000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (12900/15000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptySzer. Aug. 10, 2011 4:21 am

Bomba jó rajtaütés, avagy a Nőegylet akcióba lép!
Vinné el Newton a sokrétű tudományág messzi galaxisában tartózkodó kicsinyke szemetébe ezt a nyavalyás kacatot, mely nem szuperál rendesen! Semmire sem jó, pedig direkt Burt Gummertől vásárolt speciális felszerelést hoztam el! Még azt a furcsán ízesített vécépapír szendvicseket is elcsomagoltam vész esetére. Túléléshez szükséges elemózsiának az is megteszi, hiszen senki sem tudhatja előre az akció kimenetelét! De így jobban visszagondolva az előzmények résznél, mintha említett volna valami speciális lövedéket ehhez a fegyvertípushoz. Áhám… itt a hiba… üres a tár. Neutral Tudtam, hogy valami speckó robbanóeszközöket kellett volna a hátamra aggatnom ez helyet! Meg is lett elővigyázatlan felkészületlenségem és A, B, C, D… stb. tervek nélküli akcióm eredménye. Lebuktam! Ennyit rólam, megszégyenítettem általunk imádott Nőegyletet! Csalódást okoztam Kohaku-dononak! Mi lesz így velem?!
Hagytam, hogy fantáziám kezdjen játszani elmémmel, s önmagamat látassa előttem, ahogy a sötét szobában egy reflektorral megvilágítva előadom a hattyúk halálát e sikertelenségek felhalmozódása miatt. Szóval egy zseninek ez lenne a vég? Ugye nem… ugye… T.T…. Persze eme könnycsorgató előadás csak addig tart színjátékot folytató elmémben, míg egy „Bang” feliratú zászló fel nem bukkant a semmiből és arra nem kényszerített, hogy figyeljek a külvilágban történő eseményekre, mielőtt elfoglalnak. Igen, biztos ez a hímegyedek speciális győzelmi zászlaja és már elmémbe is behatolt! O_O” Szívemhez kaptam, majd elképedve néztem farkasszemet a Bang zászlóval pár pillanatig mire sikerült megemésztenem ennek az irracionális eseménysorozatnak a kezdetét. De nem fagyaszthatta le túl sokáig rendszeremet, hívott a kötelesség! Folytatnom kellett e nemes feladatot mielőtt a Nőegylet elbukna! S mi mással kezdhettem volna, hogyha nem a számonkéréssel? Ha nem köpik, majd megfenyegetem a Juunibantai menő berendezéseivel, esetleg elemlegetem neki a boncoló asztalt – ami valójában a szerszámos asztal, de egy gyors átalakítás kérdése és kész van egy röpke alternatíva -. De nem faggathatom holmi figyelmeztetés nélkül! Azonnal löktem egyet mielőtt ellenszegülhetne, Horatio nevű koponya bombám is rásegített erre, aki ilyenkor mindig jól jön. Nem hiába hordom magamnál párszáz féle verzióját. Viszont még eme fenyegetés – khm.. figyelmeztetés – sem hatotta meg terrorista ellenfelemet. Sőt egyenesen ellenem fordította az Én kérdéseimet! Aljas vírusos próbálkozás a rendszerembe való behatolásra, de a mappát, mely az akcióról szól, egy nehezen kitalálható jelszó védi, így nem kell rettegnem attól, hogy bármit is megtudna, ha csak nem fut át rajtam egy gyorsító és fecsegek el előbb információfoszlányokat róla, mielőtt gondolkodnék. *<*”
- Én kérdeztem előbb! És, hogy melyik kémnek kémkedek a kémkedésünk között kémkedős kémről az hétpecsétes titok! Öhm… valójában… ennek se füle se farka de… most mi? O.O – néztem magam elé eltűnődve a kémekről és azok kémjeiről. Teljesen be hokitokizott tőle most a gondolkodókám és nem tudom elhárítani, magamat pedig mégsem robbanthatom fel! Az nem is evidens...
Miközben gondolataim sűrű mappáiba tévedve vánszorogtam e kémes dolog miatt, kicsit későn kapcsolva ugyan, de sikerül visszacsatlakoznom a külvilágban folytatódó eseményekre. Többek között így láthatom leesni a terrorista ellenség bajuszát! O_o Szám óriásira nyílt, ahogy látom földre hullani az immáron minden bizonnyal jelmez kelléket. De mielőtt kérdőre vonhatnám, már nagyfokú bizalmaskodással lépett hozzám és vágott hóna alá, mint egy zsák krumplit, ami… mit ne mondjak elég rossz ötlet volt, mert így elkezdtek a kevésbé biztosan felfüggesztett fegyverek ruhám alól kipotyogni. Nem is tudtam, hogy speciális lefegyverző technikákat ismer. Jobban kellett volna figyelnem! T^T Viszont bajuszleesése óta kezd teljes mértékkel gyanússá válni szememben… meglehet, hogy Ő férfiegyednek hit Nőegylet elnöke? O.o Bár a magyarázat alapján… kérem nem most jöttem le a falvédőről Neutral
- Akkor hasonló betegségben szenvedünk drága kollegina… - motyogom, ahogy a második tarkócsapási kísérete közben az Én jelmezemhez való álbajuszom is lehuppant a poros földre. – Amúgy itt kell megütni… - mutatok egy negyedik pontra, melyet tökéletesen körbecsapkodott, de mielőtt kiüthetne ezzel, s nem kért ingyen jegyet adna álomföldre, gyors sebességgel kievickéltem lefogása alól. Majd szélsebesen elé iramodtam és haptákba vágtam magamat egy újabb fegyverrel a kezemben, amit a földről szerváltam – mert időközben pár darab kihullott jelmezem rejteke alól, így nem ártott összeszedni Őket és elkerülni a lebukás veszélyét ezzel -. No, meg a bajuszt is visszaszereztem, így azt is megpróbálhattam visszanyomni helyére, de mivel nem sikeredet többszöri próbálkozásra sem, ezért feladtam, s inkább nekiálltam a beszédnek.
- Khmkhm… Yuko nőegyleti tag az Elnök szolgálataira jelentkezik! – húztam ki magamat a nagy katonás szövegemet elejtve. Nem lazsálhatunk! Akció van! Kohaku-dono utánpótlását kell beszerezni! Teljes odafigyelést és kitűnő munkát követel ez az akció különben nincs vacsora! Így jobbnak láttam elsimítani a félreértést, ami minden bizonnyal egy rugóra járó agyunk miatt keletkezett az Elnök és Én köztem. De hát mit tehetnénk, ilyen nincs Soul Societyben és az újítás pedig kell és erre az alkalomra, ez a megfelelő! Cool Ezért sem hibáztatom, de meg kell hagyni az Ő fegyverarzenálja jobbnak ígérkezik!
– Van valami terve Elnök? – tettem fel a költői kérdést, de ahogy rangján szólítottam átfutott gondolataimon eme fondorlat, hogy biztosan jó ötlet e így nevezni egymást…? Kellenének valami álnevek a bevetéshez. Igen, ez lesz az: álnév! Mint valami titkos kémeknél a megszólítás! Ön szerint nem kellenének álnevek az akcióhoz? Így nagy a lebukási mérce… A sikertelen bevetést pedig nem engedhetjük meg magunknak! És félő, hogy Kohaku-dono sem tolerálná... Surprised – hangoztattam véleményemet társamnak és egyben egyletünk fejének. Biztosan van valami csodálatos ötlete ezzel kapcsolatban, így képzeletbeli tűkön ülve várom a feleletét. Nem hiába vezetheti domináns nemünket és győzedelmeskedünk a hímegyedek felett folyton – folyvást! Minden bizonnyal az Ő ötleteinek hála jutott szeretett Egyletünk oda, ahova! Cool
- Vigyázz! O_o – figyelmeztettem, miközben berántottam egy kósza bokor belsejébe, amiért hímegyed lebukási veszélyzónába kerültünk volna. Hál’ az égnek a gyors észrevételemnek megúsztuk a lebukást az idegen fickókám előtt. – Nem árt elővigyázatosabbnak lenni… - sutyorogtam az apró megállapításomat az Elnöknek. Hiszen nem árt belátni, ilyen lehetőség csak egyszer akad egy bevetésen, ha beljebb igyekszünk kerülni a Férfiegylethez ott sokkalta nagyobb veszélyes fognak ránk leselkedni és az akció egyik lényege a rajtaütés... gondolom. Surprised
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te33500/45000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (33500/45000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptyVas. Szept. 04, 2011 6:38 am

Bomba jó rajtaütés, avagy a Nőegylet akcióba lép!

Megeszem a tejszínhabbal bélelt kalapom! A kis földi ürge, nagyon ravasz! Addig tekerte a tekervényes észjárással értelmetlen mondatból, még értelmetlenebb zagyvaságot kihozott fecsegésem, szinte éreztem, lefőznek, akár a frissen darált kávészemeket. Nagyon ott volt a tornaszeren! Az efféle kivételesen kivételezett tehetségek mellett, pedig nem sétálhatok el karba tett kezekkel! Ezt a tökéletesen végrehajtott tripla fordulatos választ, akár ellenség, akár barát, akár kettő között eltévedt turista, jutalommal kellett nyugtázni! Kellékek hiányában, kénytelen lesz beérni halálos gyorsasággal felvértezett leleményességemmel, ami egy alkoholos filcből állt. Eredetileg azért hoztam, ezzel véssünk „x”-et a szent lista törvényeinek éppen megfelelő hímek homlokára, de egy apró kivételt tehetünk. Elvégre én vagyok kivitelező, vagy végrehajtó, vagy behajtó. Tökéletesen mindegy, mert ehhez van kedvem és úgyis megcsinálom, mert nekem tök poén, na meg elismerésem ékes bizonyítéka! Szóval, elégedett mosollyal lepattintottam a filc kupakját, tízest rajzoltam kicsi turbános janicsár homlokára és mesterművemet megpaskolva, ajándékoztam meg sziporkázó vigyorom, mind a harminckét fogat keretbe foglaló reflektor fényével. Ünnepi alkalmakra, méltán becsben tartom, szépségkirálynői integetésem és vakuként felsejlő vattababa beszédközpontom tájékáról felsejlő fényáradatom, mely eltökélten hirdeti istennői mivoltom felsőbbrendűségét, na meg a sok colgate fogkrém fogyasztását, aprócska zsebből kivillanó tükörrel megsegítve. Profizmus, kérem szépen! Aki tud az tud! Rajtam nem fognak ki a bűvész trükkök, kivéve, amik igen! Például ez a hírhedt bealtató tarkón suhintás! Vinné el a kertész lámpása, mert nem jöttem rá magamtól. Tiszta égés már, hogy körbecsapkodtam Iszmáel összes nyakcsigolyáját, de az istennek se terült ki tőle! Kész szerencse medál, volt olyan kedves megmutassa hol rontottam el. Nem igaz már, néhány milin múlt. A pikácsúba!
-Áháhááá! Már értem! Hogy a szúette falécbe nem jutott ez eszembe! Kösszentyű a korrigálást, mégdúsztomsincskivagy, de ne félj! Ez csak tesztelés volt, hogy tudod e mit tudok, amit szándékosan rosszul tudatosítottam a tudatodban! Mi értelme ennek a sok és ködös beszédnek? Apropó! Kéne kódnyelv! Szerinted is zseniális ötlet?-
Kacsintottam rá, hüvelyujjam felvillantva, hogy ő is megérezhesse a belőlem áradó elismerés lökéshullámait, na meg a lazaságom határtalanságát. Mondjuk a hitelességhez kéne hátra hagyott tisztem legyező tehetsége, de most beérem azzal, fél kézzel hosszú lepedőszerű ruhámat lengetve terpeszkedem dicsőséges reklám beállásban. Ahonnan sikerül szemre vételeznem micsoda játékgyár lappangott úgyismegtudomkivagy tundra bugyogójának, feneketlen mélységein! Oldra biccentve fejem, küldök az elhullatott arzenálra egészséges terminátor fintort, halkan mormolva az „bugyeszbavissza” szlogent, mialatt derengeni kezd információra moccanó fülem előbbi bemozdulása, méghozzá határozottan arra a szóra: kollegina. Ettől az emlékfoszlánytól máris beindult sanda méregetésem, hátha bummbumm, kicsi rétespusztán mézédes szellője keveredett tekintetem elé. Éppenséggel voltam olyan szórakozott, mint mindig, ne foglalkozzam az árulkodó jelekkel, de miután elém vetődve tisztelgett, lassan, igen lassan fejtetőn ütött minden igazságok üllője, hogy bizony bizony, kezdetét veheti totális megsemmisítéssel járó villámtámadásunk!
-HŰJAEJÖJE! Mármint, khm! Lelkesedése lekötelez, katona! –
Ha már kommandósat játszunk legyünk hitelesek. Jól kidomborítva idomaim, viszonoztam a homlok pacsit és nem bírva hűséges beosztottam felém és kristálytiszta célokkal fennálló szervezetünk irányába mutatott elkötelezettségét, újabb könnycseppeket morzsolok szét a meghatottság jegyében. Persze nem az én stílusom a merev hadászati közvélemény kutatás, ezért egy felvonásra szabott drámámat könnyedén zárom azzal, kíséretem vállára csapva izzik fel tekintetemben a pokol emésztő lángja, melyet azzal térítek a teljes giccsparádé határára, diadalittasan csípőre vágott karokkal talpalok fel a fogalmam sincs milyen céllal útban hagyott rizses zsákok tetejére.
-Csapjunk a lovak közzé, Bummbumm! Ráncigáljuk meg a hímek nagyra becsült bajszát! MVAHAHAHA! – némi hatásszünet, csak a rend, illetve feldolgozottság három pontot jelző kereső kedvéért. – Terv? –
Fagyik le álmatlan éjszakákat okozó maffia tündérlány vigyorom. Tökéletes fellépésemben keletkezett némi káosz, hiszen rátapintottak az egyetlen gyenge pontra. Azonban nem én lennék az elnök, ha nem lennék gyorsan választott mázlista, plusz ne lenne tehetségem az improvizáció kimerítő művészetében. Ennek a hálás képességnek birtokában, szinte azonnal képes voltam egyszerű, ám annál nagyszerűbb választ regélni a semmiről.
-Az úgy lesz, hogy megyünk, aztán odaérünk és ezekkel a bitang csukákkal jól rájuk rúgjuk az ajtókat! Elsütünk egy Charlie angyalai pózolást, ami foghíjas lesz, mert nincs harmadik tagunk, de ha kell lecsapunk valamelyik őrre, közénk állítjuk– levegővétel – és jöhet a tűzijáték! Összes létező bombát, lőszert, technikát rájuk szabadítjuk, aztán a túlélők közül kimazsolázzuk ezeket!-
Bizalmam töretlen jeleként előre tartom a körülményesen összetekert levelet, ami még körülményesebben festett, főleg így a félhomályban. Hát, most, na! Három napja van nálam, még szép került rá étlap, itallap és egyéb beazonosíthatatlan paca a kicsike szakadásnyomokról nem beszélve. Pontosan így akartam, mert ettől néz ki antik pergamennek. Ez adja a koros, bármelyik pillanatban szétporladhat szexepiljét! Az egészből terjed a kávé, lekváros pirítós, sushi és természetesen évszázados történelem illata, mintha generációk óta hétpecsétes titokként rejtegetné szent célt szolgáló klubunk! Ennél jobban meg se csinálhatta volna a véletlen! A helyzetet meg Bummbumm, aki elrévült tekintettel spékelt, áthittal kitartott karomat megragadva húzott be a sötét susnyásba, nehogy ellenséges erők tehessék rá kacsójukat magasztos szervezetünk krumpli fajtákat felsoroló titkos receptjére. Kiváló és elismerést megérdemlő mozdulatának, csak egyetlen szépséghibája támadt. Egy tüskebokor kellős közepében rángatóztam pókhálóba akadt légyként, igen közel a sikító frásszal összekötött felugrással kacérkodva, ám elnökként uralkodva fájdalmamon gubbasztottam rejtekünk mélyén, hogy el-elcsukló hangon közölhessem fedőnevünk és tervünk végrehajtásának kezdeti paramétereit.
-Álnév? Mi sem egyszerűbb, drága társam! Én Sasha, te Masha! Mellékesen dícséretes reflexek, Bumm…mármint Masha! Épp annyi a probléma berántottál egy tüskebokor kellős közepébe és mindjárt bőgni fogok a hátsómba álló tövisektől, de semmi baj! A riadalomtól támadt egy remek megközelítési tervezetem!-
Dörzsöltem össze tenyerem, miközben lassú mozdulatokkal arrébb jajongtam a bőrömet karistoló tüskéktől. Fránya ellenfeleim, viszont igazán megizzasztották tornász képességeim. Hiába a lézerfényt kerülő talajtorna bemutatóm, sok sok forgással, bukfenccel és ugrással, sikerült beakasztani leleményes álruhám csücskét az egyik átkozott bökőtűbe. Ennek hatására földig érő lepedő anyagom jó néhány szakadással lerövidülve díszítette fel a komplett bokor sort. Ettől kedvem lett volna a maradékot letépve szitkozódni, ám fejemben kavargott a küldetés sikere! Mázlimra, adott annyi erőt, tájékozott megfigyelőként körbefordulva – hanyag mozdulattal forgolódva – kiszúrhattam sas szemeimmel az egyik fa alá halmozott gally készletet. Kapásból láttam magam előtt ajtóhoz jutásunk kulcsát!
- Látod azokat a gallyakat, Masha? Markolj fel párat és előre! Egész az ajtóig bokorként nyomulunk előre!-
Bevárva Bummbumm érkezését, igazi rajzfilm sztárra váltottam, csak az érzés, na meg lopakodás kedvéért. Mesterien lábujjra emelkedtem, behúztam nyakam és seggbe rúgott gólemként előre görnyedve osontam, megváltó kupacunk takarásáig. Mielőtt gyorsan kézbe ragadtam volna rejtő fedezéket adó ágaimat, gyorsan szétnéztem jön e valaki. Fő az óvatosság, ahogy hűséges társam kérte. Illetve, muszáj volt egy korty sake-t legurítani a nagy stresszre. Kell a fűtőanyag, inspiráció és gyilkos leheletet biztosító kellékem segítsége, hogy még pontosabb találatot mérhessek a krumpli földeket bitorló egyleti gépek alkatrészeire! Miután túlestem a kötelező alkohol körön, kapásból törpejárásban iszkoltam a falhoz, hogy arcomat gallyakkal takarva sündöröghessek a bejárati ajtóhoz. Elvégre alap a fő nyílászárón érkezünk! Túl megfontolt, egyértelmű és épeszű lenne, ha hátulról, vagy pincéből próbálnánk betörni. Ez így sokkal félelmetesebb, jobban illik spontán taktikánkhoz, és nem tudom miért gondolom még ezt, de most ehhez van kedvem. Szóval, kúsztam, másztam, araszoltam, lopakodtam igazi becserkésző fenevadként, míg teljes életnagyságban elém nem került a bűnbarlang titkait rejtő faretesz, csak szeretne minket távol tartani ereje.
-Mehet a menet, Masha? Háromra berúgjuk!-
Kérdeztem hátam mögé nyakamat ropogtatva, majd laza eleganciával széthajigálva rejtekem. Immáron, nem volt szükség rejtőzködésre, csak szilárd elhatározásunkat felvonultató támadásunk nyitánya hiányzott. Naná, annyira buzgott bennem a győzelmi trófea, családunk táplálása és Kohaku alfanőstény sütijének illata, hogy hezitálás nélkül megtorpedóztam saját felvetésem.
-Szerintem ne húzzuk az időt…HÁROM!-
Lendítettem súlyos acéllal bélelt cipőmet egyetlen céllal felszerelve, megnyissa előttünk leendő foglyaink és dicsőséges küldetésünk kapuját. Valamiért már ekkor támadt egy sanda gyanúm nem fog simán menni a dolog, mégis rendíthetetlen amazonként, inkább a pillanatra koncentráltam. Szándékától eltéríthetetlen harcosként eresztettem éterbe harci üvöltésem, több-kevesebb részlettel. Valószínűleg egy hangosodó, majd elhalkuló operett áriára hasonlított, mikor valaki a ruhatárban ácsorog és kész mixként éli meg a műsort a sok nyíló és csukódó ajtótól…
-HJAAAAAAAAAAAAAA! NYÁPICOK! - Visszacsapódik az ajtó, mert rosszul kivitelezett időzítésemnek hála Bummbumm lecsúszott a közös erőt felvonultató belépőről. Szerencsére az ismétlés már gördülékenyen megy. Mindketten egyszerre esünk a fának, melynek, elsősorban elszántságunknak köszönhetően, természetesen nyekeregve dől ki helyéről. – HIJÁÁÁÁ! Mindjárt más! Khm! Nem moccanni, fatökűek! Ez egy NET rajtaütés! Aki ellenáll megismerheti a szenvedés leggyötrőbb fokozatait…ÉÉÉÉS kúlpóz!-
Vissza az elejére Go down
Yoshida Yuko
12. Osztag
12. Osztag
Yoshida Yuko

nő
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 103
Age : 28
Tartózkodási hely : A megfigyelőrészlegnél vagy a laborban, robbanásoktól védett és pillangó mentes övezetben
Registration date : 2011. Feb. 12.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag, 3. tiszt, a Megfigyelőrészleg vezetője
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te12900/15000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (12900/15000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptySzomb. Szept. 17, 2011 9:34 am

Bomba jó rajtaütés, avagy a Nőegylet akcióba lép!

Hát most mit mondjak? Jaj, tudom is mit! Eme kérdés amúgy sem szerepelhet egy tudós elméje között, mindig mindent tudnia kell, s csak az átmeneti vírus zavara miatt hozakodhatott elő fejemben a kérdőszó, amelyet valójában a 10-es szám váltott ki, amit drága Kollegina biggyesztett homlokomra. Teljesen logikus, hogy sokkhatásnak lettem részese emiatt fél minutumig, hiszen fő-fő ellenségeim számkódja ez! Remegő kezemet emeltem az áldozatul esett testrészem irányába, csupán mesteri hidegvéremnek köszönhettem, hogy nem kezdtem el földön vergődve hisztizni a számsor miatt, hanem elkönyveltem az elkönyvelhetetlennek tűnő történést. Neutral
- Kódnyelv… - igazítottam meg ruhámat nyakrészénél, ahogy egy kisebb torokköszörülést követően zártam elmémben felmerülő stresszes élményt, s végre lehetőséget adtam az újabb opció feldolgozására tudatomnak. Cseppet sem rossz ötlet főleg, hogyha ezt a „tudatos tudatalattidnak a tudatában a tudatának” nyelvet kívánjuk felcsapni eme célra, esetleg lehetnének kézjelek is, bár az igen ingatag alkalmazás terén, hiszen ha hátunk mögé kötözik kacsóinkat egy ballépés miatt, akkor nem tudunk kommunikálni mutogatással.
- Az ötletet helyeslem Elnök, viszont konkrétan az utóbbi percekben alkalmazott nyelvtörőkre érti ezt a „kitüntetést”, mely a kettőnk közötti kommunikálást szolgálná a rajtaütés során? Vagy esetleg egy másikra gondolt? – teszem fel érdeklődésemet biztonság kedvéért a témával kapcsolatban, nem árt eme komoly helyzetben biztosra menni, mielőtt a végén tényleg oda lesz a vacsora és Kohaku-dono csupán egy – egy jókora nyaklevest ad nekünk a sikertelenség miatt semmi mást. Kellemetlen bevallani, de ha elbukunk még igaza is lesz, csak egy a bökkenő. Nem fogunk csak úgy vereséget szenvedni holmi tucat hímegyedtől! Mennek szépen a gyűjtőhelyre, ott a helyük legalább végeznék a munkájukat rendesen és nem lazsálnának naphosszat, mely oly’ hatalmas elfoglaltságnak nőtte ki magát náluk. -_-’’ Gondolat úti szidalmazásomat Elnökünk csodás szavai csitítja le, tekintetem megcsillan a fantasztikus prezentálását látván, nem hiába lett a gyengébbik nem fantasztikus farkas vezére. Persze az előbbi, csak a hímek szerint gyenge. Neutral No, de nem haboztam hatalmas tapssal kifejezni gratulációmat nagyszerű Elnökünknek.
- Jól mondja Elnök! *o* - dicsérem a csillagos égig és tovább, hiszen legfőbb vezérünk ennyit igazán megérdemel, önbecsülését jobb a megfelelő színtől ezerszer feljebb tartani, ezen múlhat drágalátos Egyletünk akciójának sikere. Főleg, hogy ösztönzése olyannyira kihatott rám, hogy már látom gondolatomban kirobbantani a bizonyos hímegyedeket fészkükből. Viszont az apró momentumos lefagyása a Tervet illető kérdésemre arra mer következtetni, hogy valójában semmiféle elképzelése sincs az akció kivitelezésével kapcsolatban, de tévednem kellett, mivel volt ötlet rendesen a tarsolyában, bár meg kell hagyni igencsak érdekes kombót eszelt ki. Surprised Az biztos, hogy igencsak látványos lesz a belépőnk. Cool Mondandója során a filmszalag csak úgy tekerte gondolati síkomon a megtenni kívánt eseménysorozatot, míg azok az álnok hímegyedek meg nem zavartak minket! Mad
Megragadtam, aztán meg rántottam is magam után a bozótosba fantasztikus Elnökhölgyünket, de csak óvatosságra intő szavaim után észleltem a kellemetlen dolgot, miszerint egy adag Rózsabokor és Tűztövis mutánsnövények között landoltunk. Minden bizonnyal a férfiegylet – igen szigorúan kis F mostantól – aljas műve lehetett. Felkészültek váratlan látogatóik ellen: jelenleg ezek mi lennénk. Bár, miket beszélek? Neutral Lehetetlen, efféle feltételezésem tudományos támaszpontok nélkül teljes egészében alaptalan, hiszen semmiféle kézzel – szemmel fogható bizonyíték sincs arra, hogy a hímegyedek telepítették volna ide ezt a susnyást.
- Sasha, Masha remek nevek lesznek az akcióhoz Elnök, kívánom szónokolni: Sasha! – dicsérem agyba, főbe ötletét, miközben a végére hangom el-elcsuklik, amiért akrobatikus mozdulatokat téve rántom ki pórul járt vállamból a beleragadt rózsatöviseket. – Igen, a megállapítása valóban tényleges dolgokra alapozódik és tökéletesen megértem a helyzetét. Sajnálatos mód sikerült kiszemelnem rejtekhelynek az egyetlen itt elhelyezkedő Rózsabokrot, illetve Tűtövist. Legközelebb esküszöm, hogy a rajtaütés és saját egészségünk érdekében jobban szemügyre veszem a természet lágy ölét, amikor búvóhelyet spécizek ki magunknak a hímegyedek elől! – biztosítom Elnök asszonyunkat arról, hogy ilyen hibát csak egyszer vétek, főleg Juunibantaios létemhez hűen, melynél nem igen megengedettek a ballépések, mert bármikor egy kísérlet sikere múlhat cselekedetemen. S eme dolgot hasonló elvekre alapozván monologizáltam el az Elnökhölgynek, megfűszerezve egy aprócska bocsánatkéréssel szövegemben. – Roppantul örülök, hogy eme szenvedésbe, melybe sikerült belekevernem, ilyen ihletadó hatással van Önre, Sasha! – felelem, ahogy nagy akrobatizálva sikerül a rövidúton kijutnom a védelmet adó tüskebokor barátaink mélyéből. S bár igyekeztem lelkesedésemet minél jobban beleültetni szövegembe, a kellemetlen bökések, melyek még levágott úton is értek a növényzetből nem igen hagyták, hogy örömömet teljes egészében kifejezzem hangomban. Így néha egy – két „áú, jáú” és további színes társaival gazdagodott szövegelésem. De sikeresen kievickéltem a bokrok nélküli terepre, így figyelmemet teljes egészében az Elnök asszonyra vezethettem.
Újdonsült ötlete Elnökünknek viszont igencsak meglepett, még furcsállva végig is mértem miatta, hiszen most kínzott meg minket pár bokor, s máris azzá azonosulna? Lehet, hogy tüskéjük speciális méreganyagot tartalmazott, mely így fejti ki kegyetlen hatását? Hogy jómagunk is annak hisszük magunkat ami? Igencsak kellemetlen még belegondolni is, de nincs mit tenni, a Nőegylet sikere múlik ezen, így nem haboztam! „Csapjunk hát bele!” - ahogy mondani szokták kevésbé tudományos logikával felépített fajtársaim. A felsorakoztatott gallyrengeteghez szökkenve veszek fel pár ágat, s szorgosan utánozni kívánt Elnök asszonyt követve osontam utána, nehogy elrontsak bármit is a megközelítős tervben, még csúsztam is, másztam is akárcsak Ő, bár kevésbé precíz mozzanatokat sikerült produkálnom. De elmondhatom, hogy legalább megpróbáltam. Lehet, hogy alacsony vagyok meg névlegesen hajlékony a terepkúszás – mászás nem erősségem, ezt pedig kitűnően vázolja globális lemaradásom is, mivel míg az Elnök asszony már az ajtónál akciózott, jómagam még csak valahol a gurulós, bukfenc résznél tartottam az osonás mutatványnál. Egy igencsak mellésikeredet átfordulást téve, majdnem nyakamat kitörve tápászkodom fel és jobbommal Elnök asszony felé nyúlva esik ki pár gránát és géppuska fehér hacukám alól, miközben egy „Várj!” szót eresztenék el felé, de sajnálatos mód kissé későn reagáltam, mert addigra a fergeteges magánakciója már be is sült. Fél pillanatig még jómagam is csak földbegyökerezett lábakkal állok, mire rájövök, hogy voltaképpen magamat éppen oda szükségeltetik vonszolnom Elnök asszonysághoz, mielőtt a második felvonulásról is lemaradnék. Újraindítva támadó hadműveletünket követve az imént látott mozdulatsort, melyből tökéletesen kimaradtam, mérek egy erőteljes rúgást pár fegyverrel bélelt bakancsommal, mely csak erre az alkalomra lett felhúzva. S lám tökéletes összhangban lévő ajtórúgásunk 100%-os sikert aratott, most már csak a férfiegylet elintézése volt hátra, no meg egy – két érett legény beszerzése és kiporolása, majd továbbszállítás Kohaku-dononak, a díszvacsoránkért. Cool
- Rettegjetek, hímegyedek! Twisted Evil - vettem elő kapásból három fegyvert, egyet – egyet kezeimbe, harmadikat pedig számba, mint valami profi harcművész ki három katanával zúzza a jónépet, és így pózoltam az Elnök mellett, teljes szerelésben felszerelkezve. No meg a reflektorfénnyel való megvilágítással, mely szigorúan Juunibantai titok, miképp sikerült kivitelezni, hogy bevilágítson minket, mert a végén kockáztatnám a „NET” rajtaütést. Neutral
Hímegyedek memóriaállapota tökéletesen leolvasható volt képeikről a csodás pózolásunkra tett megjegyzésekről nem is beszélve! A sok – sok bamba arc mellyel felénk vizslattak és lesújtó szövegük, csupán egy apró szemforgatást konstatáltam minderre, s arra sarkalt, hogy a küzdelmet jómagam, személyesen indítsam el, aztán lesz, ami lesz!
- Fogjad, Sasha! – dobtam egy gránátot az Elnökhölgynek biztonságosan álnevén nevezve, hogy bebiztosítva a kisebb metódusba tömörült hímegyedek felé hajítsa, míg jómagam a kezemben tartott fránya géppuska egyikének a beüzemeltetésével voltam elfoglalva. Szidtam Newtont, Kopernikuszt és még sorolhatnám mely’ zseniális elméket, miközben a fránya halálos lőfegyvert párszor a falnak ütöttem teljes erőmből, hogy szuperáljon rendesen a szent cél érdekében. – A Bogáncs jelképes osztagában így hozzák rendbe a gyatrán működő mechanikus fölszereléseket! >-> – mondtam szaggatottan minden egyes falra ütésem közben, a haragomat teljes egészében kifejezve szövegemben, melyet mellé társítottam, mire végre kilőtte magából azt a fránya „nagy BÁDÁBUMM” felíratott. Melyet ezután nyomban a felém közelítő pár hímegyedre szegezhettem. – Ül, marad, és jól viselkedik. Vonul sarokba, különben lövök! >-> Ez nem vicc, se nem gyakorlat, őszintén beszélek és nem kommunikációs fejlesztésre gondolok ez alatt, hanem, hogy tényleg komolyan, komolyan! Neutral - intek másik gépfegyveremmel az említett irányba, hogy értsék is alultáplált elméjükkel konkrétan mire is gondolok. S nem veszem közben észre magamat, vagyis azt, hogy merő véletlenből az egyik robbanófegyvert sikeresen leejtettem, mely a sarokba invitált hímegyedek irányába gurult… hopszbumm? Surprised
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te33500/45000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (33500/45000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptyKedd Szept. 27, 2011 11:02 pm

Bomba jó rajtaütés, avagy a Nőegylet akcióba lép!

A pózolás igazán felemelően sikeres akció nyitánynak bizonyult. Nem lehetek szerény, de ki kell jelentenem mindkettőnknek komoly színészi vénája van, amiért az összes akciófilm rendező egymást leütve licitálna értünk. Bumbumm egyedi fegyvercsócsálással összekötött veszély villantása, mely egy éhes triceratopsz fémhiányára emlékeztetett, igazán művészi, na meg ijesztő volt, tekintve elképzelni se bírom, hogy vannak még fogai, ilyen fémreszelő megmozdulást követően. Végtére is, ez is csak erőnket mutatja! Fokozza napi egy bögre boci tejen feltápolt izomfaktorunk, ami a hímek orcájába dörgöli a kegyetlen igazságot, bizony mi még szájjal is szétbírnánk tépni csökevényes testüket! Azonban a Nőegylet igazság keresztjével felvértezett katonái nem élnek efféle alantas és lealacsonyító módszerekkel! Mi csak vesztegetünk, csalunk, lopunk, illetve rabolunk! A kettőnek semmi köze egymáshoz, így minden nemű rágalmazó levél fogadásától, persze elsősorban a gyávamód magukat sértettnek beállító férfi söpredék panaszaitól elzárkózom, kivéve, ha nagyon, de nagyon helyesek, magasak és sportolók, mert akkor adok annyi esélyt, míg kitálalják bajaik, vödörbe csorgatom szigorúan unalomtól folydogáló nyálamat! Amíg ez a csodálatos, akarom gondolni gyászos nap bekövetkezik, ideje csatlakoznom büszkeségtől dagadó mellemmel, Masha testvérem mozdulatához, szóval félúton megdöglött daru pózban széttárva karjaimat és egyik lábamat felemelve rúgok előre. Persze hangolásra szigorúan ügyelve! Nem lehet, csupán a póz kúlos! Gyors megmerényelésre készültünk, ezért időt se akartam hagyni a töketlenkedő tömegnek valami képtelen képregény mázli faktorával élve elcsaklizzák előlünk a kezdeményezés szelét! Jó előre kigondoltam mit fogok tenni, hiszen két kerek egész számmal nagyobb, félelmetes támadó parittyaként funkcionáltatható bakancsom sose látott technikák bevetésére adott lehetőségeket. Emiatt be se fűztem rendesen és bár úgy jártam benne, akár törpe a magas sarkú gumicsizmában, jelenleg roppant hatásos nyitánynak bizonyult. Csodálatos ablakrepesztő hangszálaimat megrezegtetve lereptettem sárga csíkos zoknimról, hogy művészi félkörben piruettezve hasítsa végig döglött keselyű kecsességével az étert, majd fület simogató csattanással épüljön bele a fél méterre üldögélő ellenség arcába. Minden nőiességem szégyenére kicsit sajnáltam szegény párát, de ezzel kapásból lefektettem a kártyákat, melyen a hóhér gigantikus csuklyája lebegett fejszével a kezében! Bizony-bizony, gyáva kukaclóbáló csőcselék! Rettegjetek, mert megérkeztünk! Velem van Bumbumm kimeríthetetlen fegyverarzenálja és roppant egyedi, ám annál működőképesebb villámszerelési technikája, mellékesen megjegyezném látszat ellenére nem barbár módszerrel ütögeti a fegyverét, hanem kifinomult és hozzáértő szakavatottsággal, ez a megtévesztésre szolgál! Az én kezemben, pedig itt az igazság bajnok széruma a kicsiny gránát, mely könnyeket fakaszt és lábamon még ott díszeleg a seggbe rúgás fokozott fájdalmának surranója!
-MVAHAHA!-
Lepi el környezetem a testemből szivárgó sötét aura, hogy fekete hajszálaim boszorkányosan égnek meredve, vörös robotként izzó szemekkel hozza mindenkire a szívelégtelenséget. Sőt, lehengerlő sikerem érdekében, még ördögi megszállottként torkom mélyéről feltörik az elégedettség gonosz hahotája. Sajnálatos módon, csak másodpercekre, mert sikeresen benyeltem valami szöszféleséget és krákogások közepette voltam kénytelen fulladozni szent tagsági kártyám szégyenfoltjára. Azonban kitartásom és elkötelezettségem mellett szóljon az akciónk kezdeti sikerének tagadhatatlan csendülése, na meg Masha fantasztikus túszejtő szövege, adott annyi erőt, mellkasomat döngetve egyenesedhettem ki lebilincselő rajtaütésünk helyszínén. Minden pontosan tervünk, vagyis nem létező tervünk szerint alakult. Győzelmünk tagadhatatlan, megkérdőjelezhetetlen, elviselhetetlen és még így tovább volt. Egyszerűen fantasztikus, ha minden a tökéletes mederben csordogál. Imádom, amikor minden annyira, de annyira egyszerű, mint az egyszer egy!
-Masha roppant helyesen beszél! Mindenki iszkiri, különben megkóstolhatjátok a Pokol legmegrázóbb gránátjának hatásfaktorát! Kehehe…HEEEH?!-
Dermedek le a falra kenődve, mikor szemeim látómezőjét az a kép kezdi terrorizálni, Bumbumm egyik fegyvere galád mód kiszabadult rejtekéből és szabotázs akciót próbál végrehajtani azzal, ellenség felé csúszik. A hirtelen támadó, illetve semmiből érkező sokktól hajamat tépve vonyítok fel és hősökhöz méltóan adva a drámai hatásra, néhány másodpercig kimerevedett riadalommal arcomon vonaglom. Persze küldetésünk mindenek felett álló sikere és mennyei ízekre éhes gyomrunk korgása, felvértezett akkora elszántsággal bikaként fújtatva kaparjam meg talpam alatt a talajt és farkasszemet nézhessek a hím csoportosulással. Egyértelmű volt mi fog következni! Vérre menő fegyver szerzési kísérlet fogja kezdetét venni, melyben kizárt veszíteni fogok. Nem győzhetik le briliáns elménket és hozhatják szégyenbe magasztos célokat képviselő egyletünket! Épp, emiatt, kivárva a startjelzést, megannyi komisz férfival egyszerre, tankként elrugaszkodva a talajtól vetődök áruló fegyverünk irányába. A nagy taccsot követően, kénytelen voltam konstatálni nem jutottam elég messzire, hogy beteríthessem szerzeményem. Épp addig küzdöttem előre ujjaimmal pöckölni bírhassam, de nem, nem adom a győzelmi trófeát! Másik lábamat fejem fölé lendítve küldöm előre maradék bakancsomat, hogy kezemre húzva csaphassam le az összes odacsődülő hangyát, vagyis kegyelmet nem ismerve verjem szanaszét a fegyver közvetlen közelében matató kézfejeket.
-MASHA! Rajtad a sor! Dobd meg őket a speckós gránátokkal, vagy bármivel, amihez kedved szottyan! Mutasd meg a nyápicoknak, kik itt a főnökök! Ha elég ügyesek leszünk, rendezhetünk lasszós versenyt, hogy ki kap el több menekülő hím bocikát! HEHEHEEE! Neteneee! Nincs nyúlka piszka, te vandál!-
Miközben ádáz közelharcot folytattam a szemtelenül testrészekre is nyomuló perverz tömeggel, minden reményem Bumbumm elképesztő képességeibe fektettem. Itt volt az ideje felfednem az ütőkártyámat, hiszen ki más képviselhetné jobban a nőegylet széles csoportjának még szeleburdibb birtokán poroszkáló tagjai között a kiszámíthatatlanság és övön aluli meglepetések díszes rangját, mint imádott kísérőm?! Talán egy fantáziátlan bohóc, mert az totál uncsi és mindenkit ledöbbentene, mekkora borzasztó műsort kerekít. Na, de továbbra se kókadhatott figyelmem! Le kellett foglalnom a tömeget, míg társam akcióba lépett. A küldetés vezetőjeként nem vallhattam szégyent, ezért ütöttem, rúgtam, haraptam és ördögi vigyorral érzékeny pontokra térdeltem, csak a hangulat fokozása kedvéért.
Vissza az elejére Go down
Yoshida Yuko
12. Osztag
12. Osztag
Yoshida Yuko

nő
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 103
Age : 28
Tartózkodási hely : A megfigyelőrészlegnél vagy a laborban, robbanásoktól védett és pillangó mentes övezetben
Registration date : 2011. Feb. 12.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag, 3. tiszt, a Megfigyelőrészleg vezetője
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te12900/15000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (12900/15000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptySzomb. Okt. 15, 2011 4:46 am

Bomba jó rajtaütés, avagy a Nőegylet akcióba lép!
Remek, tökéletes, fergeteges, fantasztikus, csodálatos, elképesztő, káprázatos, felfoghatatlan, lehetetlenség leírni mennyire nagyszabású, oltári és még sorolhatnám a magasztos jelzőket, hogy lassacskán hű társam Sasha a csillagos égig szárnyaljon a többi nevezetes akcióhősök közé. A küldetés nyitányát micsoda pompás bakancshajító manőverrel kezdeményezte! Egyszerűen képtelen vagyok szavakba önteni, így epekedve reménykedem, hogy majdnem padlót súroló szám is bőven elég ennek kifejtéséhez és nem veszi túlontúl hős szívére szótlan dicséreteimet. Ahogy beléjük fojtotta a sértő szavakat, magam sem csinálhattam volna jobban! S mit volt mit tenni, Sasha Elnöknek dobtam gránátomat, hogy azzal küldje a levegőbe eme kóceráj egyik számára szimpatikus sarkát a hímegyedekkel együtt, legalábbis lehetőleg ama szögét az épületnek, ahol a rémült kis egerek tornyosulnak félelmükben. Az oroszlánszívűek bátorkodtak közelebb merészkedni fantasztikus duónkhoz, miközben jómagam hátráltattam akciónkat gépfegyverem alternatív rendbehozása miatt, amiért valamiért nem szuperált rendesen. Kellemetlen lesz a továbbiakban, ha minden egyes gépezetből sikerült elraknom a prototípust! :/ Nem fogom túl sokáig húzni az Orosz gépszerelési manőverrel, hiába van belőle szakoktatásom, ezt nem lehet, minden egyes másodpercben alkalmazni. Vannak helyzetek, amikor visszaüt, már jártam párszor úgy. Ezt pedig senkinek sem kívánom - ez nem igaz, a Juubantai és az alacsony IQ-val rendelkező hímegyedek nyugodtan megkóstolhatják a visszaütéssel járó kellemetlenségeket! Neutral
Hála a magasztos Einstein pengeélű eszének, s az Orosz tudomány speciális fegyver karbantartási módszerének, amint felfedte magát a fegyver titkos különlegességét tekinteteink előtt magával hozva a sokkos arckifejezéseket. Magamban kacarászom, számítottam rá, hogy a díszes társaság nem ezt várta, persze ki hitte volna, hogy eme fegyver ezt rejti magában? Cool De pont ez kellett rajtaütésünkhöz, fegyverem zászlajával mutatom az araszolási útirányt, ahova szól csoportosulásuk egy másik már sokkalta inkább veszedelmesebb lőfegyvert túloldali markomban tartva és a hímegyedek irányába szegezve a nagyobb hatás elérésének kedvéért. Viszont fegyverarzenálomat majdhogynem elejtettem, ahogy meghallottam Sasha Elnök krákogását. Torok probléma, oda se neki! Megoldható, gyógyítható helyzet nehogy tovább rontson az akciónkon; Tik-tak cukorkával kínálom hát.
- Neszke Sasha, torkod akciónk keresztülhúzásának megakadályozását húzzuk keresztül ezzel a torok akciót keresztülhúzható megakadályozóval! – vetem be kiszemelt kódnyelvünk alkalmazását és csak remélem, hogy megérti Sasha, bár az Ő fejéből pattant ki kommunikációnk ilyesfajta típusa. Ha nem más maximum a dobozból rájön, hogy mi a teendő nem hiába Ő az Elnök, erről pedig tett az akciónk előtt is több ezer tanúbizonyságot! Így hát biztosan mondhatom, hogy tényleg megérdemli szeretett egyletűnk vezéri székét!
- Hallhattátok Sasha kollegámat, igazat szól úgy bizám’! Ne akarjátok, hogy beguruljak nyámnyilák! Neutral Oooo – óóó – hopszSurprised – nézek szélsebesen száguldó bombán után, mely szempillantás alatt hagyta el a fegyverarzenál fészkemet és indult fejébe vett útjába: a hímegyedek irányába. Jómagam már csak bottal üthetem guruló bombám nyomát, minden Sasha Elnök mancsába maradt. A belassult percek hatására az egész eseménysor képét megnevezhetetlen sebességgel játszódik le látómezőm előtt. Minden egyes lépés, ugrás, vetődés, kenődés, csapódás és társai oly’ lassúsággal tárul mindnyájunk elé, hogy még a nem Diesel benzint használó csiga is röhögve lehagyna minket. Egy véletlen puffanás hagyja el működőképes lőfegyverem csövét, s a belőle kiszáguldó golyó a plafonban csattan, s mindez rajtjelzésként alkalmazkodva a tömeg számára hirtelenjében felgyorsult képözönnel, ezzel együtt sebességgel ugrott a díszes társaság a bomba után. Szívem majd kiugrott helyéről fegyvereimmel egyetlen látó szememet takartam, hogy ne láthassam a korhatárral megspékelt verekedést, hanem inkább lelki szemeim előtt hagyhassam kibontakozni a „Tengeri élet titkai” című rögtönzött természeti filmet, mely részletezi a Medúzák egész terebélyes életét. Az apró film képkockái nem tartottak sokáig, hamar meg kellett állítanom, amikor Sasha Elnök feladatra ösztökélt. Körbeírt „Bombát ide!” szövege csodás volt először nekem sem eset le a feladat aprócska paraméterei, csak félperces tompa mély gondolkodás után, miközben meredten figyeltem a tömegverekedést, ahogy elemeltem a lőfegyvereket szemem ügyéből. De amint tudatosult a tudatosulni való elmém rejtett zugában máris nyúltam köpönyegem után, hogy pár efféle helyzetre fejlesztett mini bombákat a robbanófegyvert veszélyeztető koszos kezek tulajdonosai fejére dobálhassam, ez által eszméletvesztés mámorába, azon belül kevésbé édes álmokba taszítsam őket az ekkor felbukkanó konfetti eső közepette, melyek a kis bombácskák hordoztak magukban, hogy amikor a szükség követeli, felfedhessék leltárukat.
- Bruhahahhahaha le a koszos mancsokat Sasháról ti utolsó paraziták! – ördögien hangzó kacajom kíséretében hajítottam el markomban még egyáltalán fölöslegesként tartogatott pisztolyokat, ezt követően kaptam elő köpönyegem alatt rejtett legnagyobb, legtitkosabb, leghangosabbat szóló, leginkább hasznavehetőbb fegyvert: egy páncélökölt! Széles vigyor kíséretében üzemeltettem be a „NET" titkos rajtacsapásának érdekében, majd szegeztem a jónép felé, hogy lássák nincs mese!
- Kezeket hátra, arccal a ház Északi és Nyugati szárnyához, egy pisszenést se halljunk különben… Bumm. Neutral Gyors átnézés fog következni, így értékeiteknek búcsút inthettetek. Feltéve, ha van olyan tulajdonotokban. Rolling Eyes Ha van már nem sokáig, mint imént mondtam. Twisted Evil - hangoztatom a parancsarzenált a még nem kiütött csak ütésre készen vagy már ütött, esetleg rossz felé matató hímegyedeknek, ellenkezést nem tűrő hangon, hogy Sasha barátom gond nélkül kezébe vehesse a bombát, no meg az irányítást. Az Elnöké lesz most a szó, rendre pofozza a társaságot kiszűri kik mennek A Pincébe, vagyis a levesbe és kik lesznek akciónk apró lapos pitealapjai. Sasha, Tiéd a szó! Cool – adom át a stafétát, napszemüveget helyezve közben arcomra, fogvájót fogva hófehér fogsorom közé megcsillogtatva színészi vénámat, nehogy lemaradjak az Elnök asszony mellett kreativitásban! Surprised Az egy hatalmas szégyenfolt lenne nem csak díszes becsületemen, avagy Bogáncs jelképes osztagomon, hanem a Nőegylet számára is.
- Szerintem a két baloldali mehet a bablevesbe. :/ Mármint abba a levesbe, amit eredetileg nem nevezhetünk nevén, de a levest ne mondjuk spontán levesnek, hanem fényezzük valamiféle menőbb levessel a levesek érdekében, mert lehet nem leves, ha most leves. Érted? Surprised – kérdezem Sashától kissé agyonbonyolítva a már amúgy is bonyolult helyzetet. De ennek ellenére remélem „vágni” fogja, miképp értem, hogy modern kifejezéssekkel éljek. – Inye, nyomás a helyedre ott a sarkon! – mondom balommal említett hímegyed irányába nyúlva, megfeledkezve a markomban tartogatott mini bombáról, mely automatikusan megiramodott repülő alakzatba vágva magát egy random útirányt kiszemelve magának, de meggondolván magát a becsapódást illetően tett 180°-os mozdulatot és száguldott tova a helyiségben körbe – körbe keringve a terem magasra nyúló mennyezetén.
- Hopsz. *<*” Vigyázz Sasha, ha eltalál, energia kisülésben lesz részed! O_o" – intem elővigyázatosságra Sasha Elnököt, amint leesik fegyverarzenálom, mely tagja is került szabadlábra merő figyelmetlenségből, vagyis inkább véletlenségből, hogy pontos legyek. Neutral
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te33500/45000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (33500/45000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptyHétf. Okt. 24, 2011 3:52 am

Bomba jó rajtaütés, avagy a Nőegylet akcióba lép!

Meghatottam morzsolom el a figyelmesség és odaadás könnycseppjeit, melyek serényen gyülekeztek Bummbumm mozdulatát követően. Méltán büszke egyletünk igazán csodálatos társakkal van csurig töltve, hiszen egyértelmű nem pusztán büszke nők járják ezt az utat, de olyan mindenre elszánt harcos amazonok is, akik küldetés teljesítése közben sem feledkeznek meg bajtársaikról. A férfi csőcselék ezt a fajta gondoskodást és törődést nem érthette meg. Egyikük sem lenne képes kiélezett, életveszélyes harci helyzetben, társa torokgyulladását elűző cukorka után nyúlni. Maga a hősiesség! Masha az igazi szívvel lélekkel egyletünket szolgáló és révbe juttató társ, akire halálom, nem fogok elpatkolni, senkinek se jusson eszébe, de majd sok sok, hihetetlen sok évszázad múlva, mert legyünk optimisták, ha ez netán bekövetkezne teljes nyugalommal hagyhatom rá és mennyei királyságunkat megvalósító zsoldosainkra együtt életre keltett vállalkozásunk. Épp ezért, elszántságtól fűtve még nagyobb gőzfelhőket fújok ki orrom, hogy ragadozóként vetődve csaphassak le a kicsiny dobozkára. Megkaparintva szerzeményem tigris bukfenccel pattanok fel, nehogy átmeneti magamat kicselező cselemmel kötényt adjak saját lábamnak és az ellenfél rúgjon gólt, aztán nézhessünk, mint Rozi a moziban, miféle letargikus tragédiába csöppentünk, ahol Rómeó nem udvarol Júliának, hanem szétrúgja a nemes popóját. Mindegy, mert erre nem kerülhet sor, míg velem van Bummbumm kifogyhatatlan ötletarzenálja! Az ő eszével és az én szerencsétlenkedésemmel, mármint szerencsével megáldott mozdulataimmal eleve sikerre vagyunk koronáztatva! Nem hiába tehettem meg töretlen lendülettel talpra szökkenek és bizalmam töretlenségét kifejezve mutathatom igazi reklámarc profilból hüvelykujjam, csak, hogy adjak a látszatnak, ha már egy kukkot se értettem miféle keresztülhúzó kötélről tudakol a tudakozó! Nálam csak foglaltat pityegett a vonal, mert maximálisan lefoglalt Masha állítása. Úgy vélte a kis fehér bogyó segíteni fog rajtam, szóval milliárdos százalékossággal megbíztam szavaiban. Naná, be is mutattam mennyire! Az egész doboz tartalmát számba töltöttem és dicsőséges hősként hajítottam el az immár üres műanyagot, hátha eltalál valami felénk settenkedő hímet.
Maradjunk annyiban, ami ezután következett felért egy modern tánc, parázsjárás és nyári napokon hőséget legyező szenvedéssel. A maroknyi és teljesen átverésre játszó, kicsi gömböcske akkora felfordulást okozott, szégyenszemre csak ácsorogtam földbe gyökerezett lábakkal, télire kaját pofazacskóba raktárazott hörcsögként. Odáig remekül működött minden, feltankoltam, de mit kellett velük kezdeni? Nem, mintha az egylet tagjaként bemocskolhattam volna hófehér szervezetünk zászlóját, kifog rajtam néhány, húsz-harminc porba fingó, mikroküki golyócska! Nincs az a különleges sake, mely eltántoríthatott volna a helyzetfelismeréstől, mitévő legyek, mint hangya a gatyában, ha már szeretne onnan sugármeghajtással menekülni. Rikkantani kívántam Masha-nak, csak hallhassa ötletétől megújult hangszálaim rezonálását, de emberi nyelv helyett csupán egy lenyelt szappanbuborék szörnyeteg bugyogott bennem. Helyesebben megfogalmazva, kész tölténytár kandikált ki számból, mely körvonalazta egy igen nyálas, ám annál hatásosabb gépfegyver bevetését. Épp, mikor a kötelesség és haza sütemény illatától meghitt légköre követelte önfeláldozóan mentsem Bummbumm ismeretlen földekre tévelyedő gránátját. Mindezt szigorúan korhatárra figyelve szuperlassított felvételben, andalító zongora kíséretre eltorzult arcvonással, hogy az igazi balhét képsíkból kiugorva, figyelmes édesanyaként ártatlan gyermekek lelkére, csupán hanghatások felmutatása mellett teljesíthessem. Volt ott nagy csattanás, egymásra átkok kajabálása, csihi puhi hangzavar, szanaszét repülő bútorok csörömpölése, harcba vonuló amazon visongás, indián gurgulázás, fájdalmas ordítás, sérült hörgés, bakancs kongás és még folytathatnám, de tisztelettel a tizennyolc éven aluliakra a többit rábízom a homály sokat sejtető, áldásos fedésére, melyet azzal szakítottam félbe beindítottam a tiktak sorozatot. Tökéletesen üzemelő, gyárszalagról friss festék szaggal legurult fegyverként küldtem szembe az engem eltávolítani próbálkozó férfi vandált tetemes nyállal süvítő bogyó hadtesttel.
-HÁH! Tökéletes fegyver, Masha! Bele se merek gondolni mi lett volna, ha Mentos-t adsz!-
Csillantak fel szemeim elismerésem tetőfokán pöffeszkedve, miközben western párbaj tagjaként ruhámba töröltem számat. Nehogy már nyálas képpel állhassak fel a tettek mezejének férfi tetemekkel kikövezett ösvényére, melyet Bummbumm bombái méltán rettegést és észvesztő menekülést kiváltó durranásai mesterien terítettek lábam elé. Az ellenséges erők úgy hulltak a konfetti esőben, akár szilveszterkor a petárda szólamra serényen visongó malacka szívelégtelenségben! Szívet melengető látvány volt, micsoda utolsókat rúgó gurgulázással terülnek ki a színes karneváli kavalkád nőiséget hirdető tengerében. Még szép, maradék cipőmet neki hajítottam a ventilátor messzi távlatokból felsejlő zöld gombjára, hogy turbó fokozatú szélerősségben magasodhasson szuperkatonai fokozatokba páncélökölt felvillantó Masha. Igazi tömegek fölé tornyosuló fenyegetés volt, melytől szívemhez kapva sóhajtottam fel. Ha tehetném, most mondanám, igen, az én lányom, de nem hagyhattam cserben szükség órájában, hogy alantos férfi testek között heverészek. Kézen átfordulva térdeltem az immáron teljes dicsőségben állíthatom, túszok felé, majd fejemről leemelve a sapkát rázom meg rémült szemeik előtt. Ideje volt kiteríteniük zsebeik tartalmát, alapítványunk közösséget támogató céljainak elérésében.
-Köszönöm, Masha! Szép munka! Ide az értékekkel, nyápickáim! Miután végeztek a leszereléssel, visszaspuriztok a helyetekre! Akik napocskás matricát kapnak, azok mindenféle hirtelen, félreértendő és gyanúra adó mozdulat nélkül, szigorúan tarkóra tett kezekkel letérdelnek a…vhoa, kártyáztatok? Ki nyer…khm….szóval, asztal mellé térdeltek! Nem pisszeg, nem mocorog! Csendben üldögél!-
Villantottam fel, eddig övemre tekert kötélhalmazomat, had érezzék, ki dominál a házban ma este. Nem baj, ha tele rottyintják a nadrágot, valami nagyon csúnya és fájdalmas dolog van kilátásban, ezért tovább mutatva színészi adottságaim ütögettem kötöző célszerszámom tenyerembe, mialatt szemfüles ragadozóként jártam fel-alá, valóban minden értéküket átadják e virágtermesztő piacra betörni óhajtó egyletünk részére. Tökéletesen gördülő alakításom közben, azért Masha társaim szavaira is hűségesen kagylóztam. A válogatás alkalmával nem ártott minden érvre és ellenérve agyi tekervényeimet megfeszítve koncentrálni, nehogy terményünk ballépésem miatt ne legyen tökéletes.
-Értem, vagyis nem értem miért bableves…ne legyen egzotikusabb, vagy azért bab, mert az szinte minden kertben van és ettől olyan házias jellegű? Oh, a leborult szekér tehéntrágyára lesznek rizspálinkák, mert bele fogok kavarodni! Így ni! Felvetéssel egyet értek! Őket visszük!-
Lehelek rá a kicsiny napocska mintás nyomdára, melyet szeretett kislányom hagyott nálam és anyai kötelességemből kifolyólag szent küldetésünkön használok fel. Mértani pontossággal Masha által említett tagok homlokára biggyesztem a jeleket és kizárólag észlelhetőségi okokból kifolyólag csodálom néhány másodpercre. Mindent a tökéletes végrehajtásnak áldozok, ami majd nem belefullasztott saját nyálamba, hiszen közvetlen fülem mellett egy óriási zümmögő légy szállt el, amiről némi információ áramoltatással később kiderült, hogy Bummbumm életre kelt bombája. Ha pedig ez az aprócska szépséghiba nem generált volna teljes idegsokkos jobb szem rángatózást, még azt is megtudakoltam, ha valamiféle fatális véletlen folytán megszellentett volna tábortűzben folyosóra szenesedett mályvacukorként végzem. Azt semmi esetre nem vállalnám el, ezért földre vetődve pucsítok, de nem ám félelemtől vezérelve húzom be fülem-farkam, védelmi zóna kialakításában reménykedve kúszok el a kártyás asztalig, hogy alá bújva mérhessen fel a kaotikus jajveszékelésben és mindenfelé futkorászó áldozatoktól zsúfolt terepet. Társam, semmi esetre sem féltem. Tapasztalt nőegyleti tagként biztosan tudja mi a teendő, gyorsan bújjon egy feláldozható hím mögé, ezzel segítve amazon lelkét jobb búvóhely találásában.
-Öregasszony tyúkszemére mondom, ezek a férfiak elátkoztak minket! Nem baj! Uraljuk és megoldjuk a káoszt, mert rajtunk nem foghat ki semmi és senki! Van is egy tervem! MASHA! Háromra rúgd ki az ajtót! Én kiütöm a fránya mód elszökött bombát a kertbe! A szétszéledő férfiak, ugyanis tuti megpróbálnak eliszkolni a gyáva férgek, majd kötéllel vadászunk rájuk és végre megvalósítjuk régi álmom, akarom mondani megvalósítjuk azt a lehetőséget kötéllel fogjuk be őket! Vadiúj vadnyugat SS kiadásban! JIHÁÁÁÁÁ! Készen állsz?-
Tettre éhes tűzben izzó szemekkel szorítottam ökölbe karjaimat, miközben ördögi vigyorral foszforeszkáltam a teljes sötétség légterében. Maga a sátáni bikavadász készült feltörni belőlem, aki cowboy kalapot ragadva fog bociként sereglő férfiakat becserkészni. A régóta dédelgetett, igazi megsemmisítő csapástól, akkora lángcsóvák csaptak fel környezetemben, még a hakama-m alja is felgyulladt, így kénytelen voltam néhány másodperccel késleltetni legújabb mentő akciónk, míg eloltottam fránya spontán tüzem…
Vissza az elejére Go down
Yoshida Yuko
12. Osztag
12. Osztag
Yoshida Yuko

nő
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 103
Age : 28
Tartózkodási hely : A megfigyelőrészlegnél vagy a laborban, robbanásoktól védett és pillangó mentes övezetben
Registration date : 2011. Feb. 12.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag, 3. tiszt, a Megfigyelőrészleg vezetője
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te12900/15000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (12900/15000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptySzomb. Nov. 12, 2011 5:35 am

Bomba jó rajtaütés, avagy a Nőegylet akcióba lép!
Az események csak úgy peregtek; a korhatárkarikával ellátott pillanatokat hiába igyekeztem cenzúrázni egy Medúzákról szóló igazán unalmas természeti filmmel – ez van, ha az ember nem szereti a tengeri élet titkait - így sem tudtam kizárni elmémből a hangokat, melynek sztereója túlszárnyalta a képzeletbeli síkom hangfrekvenciáját. S midőn problémát jelentett, hogy hagytam kicsúszni a kezemből azt a fránya robbanót! Mint ha egy egyszerű labda lett volna és egy precíz rúgásom hatására elkövethettem volna vele egy száznyolcvan fokos mozzanatot, mellyel feje tetejére állíthattam siker övezte ösvényünket. Most már nem látom azt a gyönyörűségesen tiszta fényt az alagút végén, mely jelezte oly’ tiszta, s gyönyörűséges győzelmünket! T^T Vagyis helyesbítve… a pisztolyokkal eltakart, csukva tartott látókáim miatt, az ég adta világon semmit sem látok. De ez már a részletek a legapróbb részleteihez tartózó részletek, mely a legkevesebbek figyelmét kelti csak fel, nekem is csupán a folyton – folyvást zakatoló logikám hatására sikerült levonnom ezt a megállapítást. Neutral
De nem pepecselhettem tovább, hívott a kötelesség mennyei útszakasza és velejáró feladat, mely szerint a koszos mancsok tulajdonosait azon nyomban hatástalanítanom kellett. S vidáman fogadtam Sasha Elnök örömét a torok ellenkezését berekesztő cukorkákkal kapcsolatban és midőn szerencse valóban, hogy nem a másik zsebbe nyúltam, amelyben az említett másik torokproblémák megoldója leledzett. Azzal tényleg nem aratott volna, ily’ csodás klassza sikert az égig magasztalt vezetőnk! Surprised
- Ugyan Elnkhm.. Sasha! Ennyi a minimum, vagyis majdnem ennyi az a minimum, aminek a minimuma az én minimumom, amit minimálisan minimalizálhatok a minimumnak, hogy aztán a minimálisan minimum… vagyis akarom mondani, ez már a maximum. Szóval a maximum előadást tarkíthassa az én minimum, a te maximumodhoz! Vagy valami ilyesmi Surprised – azaz naná’, hogy mindent megteszek Elnökünk látványos támadásainak színesítéséért! De a pozitív és negatív pórus e mennyiségi kifejezésébe jócskán csak belecsavarodtam mostan, a végére már én is elvesztettem a maximum és minimum sokaság között a fonalat. Pedig a világ madzag nélkül, csak káosz! Ahogy most az én felfogásom is az, ennek hiánya végett. Midőn kellemetlen is ez az üresség! T-T
De ez most nem a letargia pillanata, de nem ám’! Menő vigyázzállásban szalutálok, páncélöklöt a vállamnak támasztva, fogvájóval tarkította signal fehérséggel ellátott, rendezett fogsorom között, s aranybarna íriszem még aranyozottabban és vidámabban ragyog a bekerített hímegyedeket látva, mint valaha. S némán hallgattam, ahogy Sasha elnök kiadja az ukázt a nyámnyila csoportosulásnak a fal mentén. A nyelvbotlást hallván jómagam kíváncsian odakígyózok a tett helyszínéhez, mely némi üzemzavart diktált Sasha elnöknél, szemügyre akartam venni azt a játékot, mely merészelt bekavarni gyönyörű monológízációjába!
- Aszta kanaszta! Surprised – szigorú pillantásom a felismerés hatására rögvest elpárolgott, ahogy jobban megtanulmányoztam az asztalon sorjázó lapokat és kirajzolódott lelki szemeim előtt a kártyalapok állásából az ott folytatott játék lényege. Kicsit zavartan hajolok el onnan, torok köszörülve, zavart tarkóvakarás kíséretében, ahogy az Elnökre vezettem tekintetemet. – Akarom mondani a mondanivalót, hogy jobbnak ítéltem az ítéltetni valót, mely szerint a bölcselőbbnél is bölcselőbb lenne, hogyha a konkrét leveses feladatra koncentrálunk, mintsem másra szegezzünk koncentrációnk koncentrációját – hadartam el, tovább oldalazva, mielőtt túlontúl feltűnő lenne rögtönzött, értelmetlen szövegem alaptalansága és annál is nagyobb zavara. Jómagam is szemmel követtem héjaként köröző Elnököt, mely mozzanatára kezdtem úgy érezni lassacskán elszédülök már magától a látványától is, de még a szédítő hatás ellenére sem jelentett gondot kiszúrni két igen tetszetős babot a kosárkába, melyet a Nőegylet legjobb konyháshölgyének vihetünk segédmunkásnak, ezzel növelve ínycsiklandozó ételeinek mennyiségét. *3*
- Öhm… a miértjét inkább ne részletezzük, csak igyekeztem rögtönzött szavaimmal élni a helyzettel kapcsolatban, bár meglehet, kicsit sántít az alkalomhoz, mintsem egybe vág :/ - szólok sziporkázásaimat negatív fényben feltüntetve. De elég éltető erőt adott sikeres munkaerő kiszúrásom, s személyesen Sasha értet egyet felvetésemmel! *.* Igen életképesnek látszódtak arra a helyre, amit nem nevezünk nevén, csak tudjuk, hogy van, s tilos a belépés. De ottan annak meg tilos a lelépés, azon nyomban szóvá teszem csodás Elnökünknek, hogy szökevényünk akadt, ki nem tudott túl messzire menni a repülővé átváltozódó bombám útonállása miatt. Nem is tudtam, hogy az ABP 22-es modellt is magammal hoztam! Surprised Vagyis így elmémben is akarom mondani, micsoda szörnyűség! O_o Hiszen ez egy veszélyes kézi gránát, vagyis inkább önálló robbanópanellel felszerelt repülő egység, mely hatalmas károkat képes okozni, akár egy érintéssel is. Földre vetem magam, majd klasszikus guruló manővert téve – jó kis bombaösvényt hagyva magam után, mely öltözetem rejtekéből potyogott ki e tettem miatt közben – a fölöttem elreppenő vadászrepülőgép elől, hogy biztonságba húzhassam meg magam egy – két földbegyökerezett lábú, szürke egér mögött. S eszeveszett sebességgel zakatolt eközben elmémben az ötletekkel ellátott kisvonatom, ahogy a megoldáson törtem kőkemény kobakomat.
- Nem hiszek az efféle humbugokban, Sasha. De ebben a vészhelyzetben egyet kell, hogy értsek veled! – hát jó… naná’, hogy nem az én ügyetlenkedésem hatására pottyant ki markomból ez a veszedelmes szerkezet! Minden bizonnyal az egyik hímegyed tehet róla, a mi csodálatos egyletünk hős matrózai, s vezetői sosem hibáznak éles helyzetekben, ha mégis megtörténik az a regényeken található szövegekből idézve: „csupán a véletlen műve lehet”! Semmi több! A „NET” hatalma ugyanis nagyobb ennél, hamarosan zsákmányokból gazdagabb is! Cool
- Vettem Sasha vezér! Készülj a legeslegtökéletesebb szervára! Indítom a hazafutást! Egy - az akció heves hevében bólintottam rá a fergeteges Elnöktől hangoztatott ötletre, nem volt idő számítgatni sikerünk esélyeit ebben a kritikus helyzetben, mivel a szürke egér védőfalam eloldalazott valamerre. Gyávák! >-> Mit volt, mit tenni… rajt készen, villámtáncikálásra készen állva indultam az egyes számra, majd a kettes során végig spuriztam a helyiségben, hogy a hármast áriázva, kántáljam és egy fegyverekkel bélelt bakanccsal vessem rá jobb patámat az ajtóra. Hangosan recsegve fájdalmát, nyikorgásával nem tetszését nyersen kifejezve tárta fel magát előttünk, utat adva egy háló nélküli szervának.
- Mehet, Sasha! – sürgetem meg nagyszabású Elnökünket az akció végrehajtásának és annál is inkább sikerének érdekében, hogy utána kaphassak némi prezentációt a vadnyugatos vadászást illetően, mert a főnökünk sejtései bebizonyosodtak! Mint holmi birkák, úgy száguldottak kifelé a nyitott ajtón a még nem vagyon lehúzott, illetve meg jelelőlelten társaság. – Nem ártana csipkedni magunkat Sasha, különben Seretei határán kaphatjuk el a menekülőket! – szólok elégedetlenül megállapítva az eloldalazó egyénekről a dolgokat, majd reflexszerűen lebukva adtam utat a kipöccintett járműbombának, ahogy az fejem fölött épp, hogy csak elsüvítet. Tarkómat végig simítva áldottam az eget a rám sugárzott szerencsét illetően, amiért fejem még mindig a helyén van, s nem valahol elfelé gurgulázik valahova messzire tőlem.
- Tökéletes, Sasha! Akkor hát mutasd be, mit is kellene tenni pontosan! Kicsit híján vagyok eme szakképesítésből – ösztökélem a vadi új bemutatóra Elnökünket, s buzgón keringő kíváncsiságomat aligha tudtam féken tartani a kötelességtudatom mellett, mely eszeveszettül aggódott és azt állította, hogy „el fogjuk bukni” a küldetést, hogyha nem vigyázunk. :< De ki vagyok én, hogy ezt elhiggyem neki? Itt van velem az Elnök, tuti siker lesz! *<* Csak, hogy modern szavakkal éljek… bruhahahahaha... végetek hímegyedek! Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te26400/30000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (26400/30000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptySzer. Aug. 22, 2012 9:18 am

Vörös fokozat
- Férfiegylet gyűlés -


Minden férfi életében eljön az idő, mikor kihívásokkal kell szembenéznie, és ha az élet nem adja meg a lehetőséget rá, akkor szimplán és egyszerűen megteremti az alkalmat, csak hogy természetét kielégíthesse. Bár nem panaszkodhatok arra, hogy hiányában lennék a leküzdendő akadályoknak, hiszen néha mind Reika-chan, mind Tsuki ki-kikezdi a birkatürelmem és próba elé állítanak viselkedésükkel, ám én mégis úgy döntöttem, hogy ideje egy új kihívást keresni. Azaz pontosabban keresni nem kellett, az orrom előtt volt. Számtalan bátor kémet nyelt el a pincefogság, mire a Nőegylet bizonyos titkait felfedték előttünk, így hát nem hagyhattam, hogy áldozatuk veszendőbe menjen. Minden információ a rendelkezésemre állt ahhoz, hogy társaimmal véghezvigyük a lehetetlent, és betörjünk Seireitei legjobban védett épületébe, a Nőegylet székházába. Nem volt különösebb oka tettemnek, talán csak a felgyülemlett feszültséget kívántam ily módon levezetni ezzel a szupertitkos akcióval, melyről csak az a néhány kiválasztott tudott, akiknek segítségét igénybe vettem a misszió alatt.
Társaimmal az éj leple alatt közelítettük meg a célpontot. Három védvonalon kellett átjutnunk, a Kagami-birtokőr erőtere, a porta és a 12. osztag kiborgjai mind potenciális veszélyt jelentettek a küldetésünk sikerére, ám bíztam benne, hogy kellően felkészültek vagyunk. Elsősorban két kidouban járatos szárnysegédem közreműködése volt megnyugtató, Shin-san és Shizuo-san asszisztálása ugyan is elengedhetetlen volt ahhoz, hogy csapatunk jelenlétére egy halvány reiatsuminta se utaljon, amíg el nem hagyjuk az ellenséges területet. Míg ők ezen dolgoztak, addig én törődhettem a kidou-pajzzsal, mely a székházat körbevette. Azt hiszem köszönettel tartozok Reika-channak, amiért az ő épsége érdekében beleástam magam a pajzstechnikákba, ugyanis anélkül valószínűleg nem sikerült volna rést ütnöm ezen az energiamezőn. Nemhiába védik ilyen kidouk a főnemeseket, már így is gondot okozott, holott csak egy ember munkája. A bejutást követően Keisuke-sant Shizuo-san gondjaira bíztam, az ő feladatuk volt Yuko-san teremtményeiről gondoskodni, a csapat maradéka pedig ezután Anao-san jelzésére várt, aki a portást kellett lefoglalja annyira, hogy ne vegye észre a jelenlétünkre utaló nyomokat. Innentől kezdve már csak annyi dolgunk volt, hogy a másnapi teaszertartáshoz felhasználható összes teafüvet elcsenjük, és a helyére odabiggyesszük az üzenetet, melyet remélhetőleg el fognak tudni olvasni a macskakaparásom ellenére:

Hölgyeim!

Kérem ne vegyék zokon figyelemfelkeltő akciónkat, helyette szívvel-lélekkel javaslom, hogy a mai foglalkozás helyett menjenek haza, és töltsenek el egy kellemes délutánt a családjukkal, párjukkal. Adják meg nekik azt az örömet, amit csak egy nő adhat meg egy férfinek, cserébe mi is gondoskodni fogunk arról, hogy jól érezzék magukat. Legyen ez a nap az örök férfi-nő rivalizálás békenapja.

Legmélyebb tisztelettel,
A Férfiegylet


Nos, nem vagyok a szavak embere, így talán rá kellett volna bíznom ezt az üzenetet másra, de bíztam benne, hogy az ártani akarás szándékának mindennemű csíráját elfojtottam vele. A csendes kiosonást követően jöhetett a fellélegzés, ám örömködést a részemről senki sem tapasztalhatott, egyszerűen csak elbúcsúztam és hazamentem. Bíztam benne, hogy Reikát még ébren találom, a tanulás sok szabadidejét leköti. Talán túl sokat is...

Másnap kora reggel már az Aka Korusetto nevezetű létesítményben segédkeztem Ayumu-sannak abban, hogy zökkenőmentes gyűlést bonyolítsunk le. Köszönettel tartoztam neki, amiért engedte, hogy egy olyan helyre hozzuk ezt az eseményt, amelyre a Nőegylet valószínűleg nagyon nehezen fog rátalálni. Ki gondolná, hogy egy bordélyházba húzódtunk be székhelyül? Az időpontválasztás nyilvánvaló okokból esett a kora délelőttre, éjjeli akciónk megtorlásának esélye ugyanis a békés szándék ellenére is a fejünk felett lebegett. Ám ha nem találnak minket otthon, miután felfedezik a csalafintaságot, akkor legalább elodázhatjuk a büntetésünket, és hátha mire visszaérünk, lenyugszanak a kedélyek Neutral Az előkészületek megtétele után egy bőrönddel a kezemben vártam az egylet tagjait a bejáratnál. Fejemen természetesen napszemüveg volt, kosodém meg nyitva, ahogy ez a hagyományokhoz illik; fejemben pedig azon aggodalom cikázott, miszerint mindenkinek elküldtem-e a meghívót, aki jelezte az újjáalakult Férfiegylet felé a tagsági szándékát .__. Minden érkező kezébe nyomtam egy napszemüveget és a bárban elrendezett asztalok felé irányítottam őket, melyeken már ott volt a kancsó szaké is, majd jómagam is csatlakoztam a társasághoz, mihelyst úgy tűnt, már senki sem fog érkezni.
- Khm... köszöntök minden kedves érdeklődőt. Mielőtt bármibe is belekezdenénk, szeretnék köszönetet mondani azért, hogy most itt vannak, és lehetővé tették ennek a nagyszerű egyletnek a felélesztését. Yuuken-san, lenne olyan kedves, hozni még két széket, hogy ne legyen olyan, akinek állnia kell? Neutral - fogtam bele a gyűlés levezetésébe egy köhintést követően. Megpróbáltam minél inkább felemelni a hangom, hogy mindenki számára jól hallható legyen, csak az zavart, hogy a vártnál többen jöttek el, így a székek száma nem volt kielégítő. Bíztam benne, hogy ha már a szőke férfi tartózkodik a legközelebb az üres székekhez, majd segít átpakolni kettőt.
- Kezdetnek sajnos a bürokrácia mocsarába kell belegázolnunk, ugyanis szervezetünk nem működhet hatékonyan egy elnökhelyettes nélkül, aki gondoskodik az összejöveteleink különböző javakkal való ellátásáról. Egyszerűbb nyelvre lefordítva szükségem van valakire, aki az étel- és italutánpótlást megoldja, valamint a különböző tevékenységeinkhez biztosítja az eszközöket. Yuuken-san, lenne szíves ezeket a papírokat kiosztani? Neutral - nyújtottam át az üres cetliket neki, majd visszafordultam a társasághoz - Aki szeretné betölteni a pozíciót, az kérem jelentkezzen. Ha több jelöltünk is lesz, szavazni fogunk, a cetlik ezért vannak Neutral - magyaráztam a magam kényelmes beszédtempójában, arcomról szokás szerint a teljes apátia tükröződött vissza. Elhallgattam, hogy ha valaki szólni kívánna, akkor még véletlenül se fojtsam belé a szót, és addig is lusta mozdulatokkal rágyújtottam. Sok dolgunk van még, hiszen muszáj lesz elmondanom, hogy a Nőegylethez miképpen is illene viszonyulnunk, valamint nem ártana letisztázni az egyletünk célját sem, noha utóbbihoz majd ötleteket is gyűjtenem kell. A szórakozás csak ezután jöhet, biztos vagyok benne, hogy egyesek alig várják, hogy előkerüljön a kártya Neutral


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te18700/30000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (18700/30000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 9:36 pm

//VÖRÖS FOKOZAT, FÉRFIEGYLET GYŰLÉS!//


A nap kellemes és meleg volt. Lementem az edzőterembe kicsit gyakorolni, lévén hogy szerencsémre tudomást sem vettek rólam, és nem nyomták a kezembe minden folyosón a felmosó vödröt Very Happy . Mikor visszatértem a szobámba, az ágyamon egy üzenet várt rám, csak arra várva, hogy kibontsam és elolvassam. Ezt meg is tettem, és a macskakaparásból kibogozva ezt a rövid írást vettem ki:
„ Ma sötétedés után egy órával gyere a Shinigami nőegylet székházához!! Ne késs el, ne hozd a kardodat!
Férfiegylet elnök, Kawashima Ichika”
Megértettem az üzenetet, eleget is tettem a kérésnek/parancsnak, nem tudom eldönteni, mi volt ez. Mindenesetre, ahogy az üzenet is szólt, sötétedés után egy órával a megjelölt helyen voltam. a gyors bemutatkozás után Kawashima Ichika elnök úr és két társa, Amatsu Shin és Yamasaki Shizuo belefogtak a munkába:
Míg Ichika-san a pajzs áttörésével foglalkozott, Shin-san és Shizuo-san a reiatsunkat fedték el teljesen. Az első réteg megvolt. Jött a második. Ezzel már nehezebb dolga volt az elnök úrnak. Pedig ő volt a Kidoushuu alakulat kapitánya, ezt szintén a bemutatkozásnál tudtam meg. Minden perc számított, Ichika-sannak pedig minden erejére szüksége volt a pajzs áttöréséhez. Megvolt a második, és a harmadik is. Ezután két emberre bízta a 12. osztag teremtményeit. Az egyik közülük szintén Yamasaki Shizuo volt. Majd valami Anao jelére vártunk, aki lefoglalta a portást annyira, hogy ne nagyon vegyen minket észre. Mikor besurrantunk, elvettünk minden teafüvet, amit csak találtunk, az elnök pedig odabiggyesztett egy üzenetet a tea hűlt helyére. Nem olvastam el, hiszen nem is akartam. Majd az akció utáni kora reggelen az Aka Korusettoban kerestünk menedéket, belépve mindenkinek kezébe nyomódott egy napszemüveg a kapitány kezéből. Odajött minden maradék egylettag is. Csend lett, a kapitány pedig felszólalt. Az eleje nem volt túl különleges, minden beszéd körülbelül így kezdődött. Aztán egy szőke embert megkért, hogy hozzon még két széket, hogy mindeni le tudjon ülni. Én magam biztos helyen voltam az első sorban, hiszen én haza sem mentem, nem volt, aki otthon várjon engem. Majd a beszéd folytatódott:
Most arról volt szó, hogy kell egy elnökhelyettes, aki az utánpótlást biztosítja, és ezért szavazást tartottunk, erre mindenki kapott egy kis cetlit. Majd az elnök rágyújtott, és várta hogy valaki felszólaljon.


A hozzászólást Dadogós Mmmi..mmmii.. lla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 24, 2012 7:21 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hamada Izanagi
3. Osztag
3. Osztag
Hamada Izanagi

Férfi
Leo Monkey
Hozzászólások száma : 34
Age : 31
Tartózkodási hely : 16. századi japán
Registration date : 2012. Aug. 15.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te7000/15000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (7000/15000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 10:31 pm

Ismerkedés a férfiegylettel


A mai napom is szokásosan indult. Reggeli meditáció, majd reggeli, beszélgetés a lélekölőmmel, séta Soul Society területén, majd hazaérve ebéd. Vagyis azt hittem, hogy nyugodtan ehetek, de nem, ugyanis az asztalon egy levél várt rám, hogy szeretnének látni a férfi egylet központban. Úgy döntöttem, hogy mielőtt bemegyek az egylet főhadiszállására. És így is tettem. Ráérősen megettem a ramenem, majd vagy 3 tucat sushit. A készülődést se vittem túlzásba, hiába volt nem sok cucc, amit magammal kell vinni, mégis nem akartam rohanni. Komótosan felkötöttem a zanpakutom és mellé a wakizashit, amit általában magammal hordok. Elindulok a központba, ahol várnak. Nem tudom, hogy hol is lehet a találkozó, így kérdezősködni kezdek, persze főleg a férfiaktól, hiszen mégis csak férfi egyletről van szó, nem lenne szerencsés, ha a nők is tudnának róla. Elég sokat kellett várnom a válaszra, mivel a legtöbben vagy csak annyit mondtak, hogy "nem tudom!", de volt aki bunkó módon csak egy "nincs időm!" felkiáltással le is rázott. Végre volt valaki, aki el tudta magyarázni, így el is indultam a mutatott irányba. A központban nem volt senki, de valaki ismét útbaigazított, hogy egy bordélyházba vonultak. Oda is könnyen eltaláltam. Megérkezve a kapuban álló fickó egy napszemüveget nyomott, majd egy asztal felé tessékelt. Miután mindenki megérkezett a korábbi fickó beszélni kezdett. Kezdésnek köszönetet mondott a tagoknak, majd valakit megkért, hogy hozzon még széket, hogy ne legyen olyan, aki áll. Miután már mindenki ült egy cetlit osztottak ki mindenkinek, majd közölték, hogy kéne valaki, aki bevállalja az elnökhelyettes címet. Nem nagyon ismerem a tagokat és lehet, hogy vezető típus vagyok, de nem tudom, hogy képes lennék-e annyi időt erre fordítani. Jelentkezek, majd ha szót kapok, felállok és jelzem, hogy esetleg, ha senki más nem vállalja, akkor és csak akkor elvállalnám a posztot. Remélem lesz más is, aki vállalja és akkor nem nekem kell. Biztos lesz valaki, hiszen a tagok többsége öreg motoros, én pedig csak egy újonc vagyok.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yuuken
Shinigami
Shinigami
Shihouin Yuuken

Férfi
Capricorn Tiger
Hozzászólások száma : 57
Age : 49
Tartózkodási hely : Seireitei, Shihouin kúria
Registration date : 2012. Aug. 17.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: A Shihōin-ház XXIII. feje
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Cl0te19000/30000A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) 29y5sib  (19000/30000)

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) EmptyPént. Aug. 24, 2012 2:02 am

[Vörös fokozat - Férfiegylet gyülés]
Lehunyt szemekkel élvezte, ahogy a hajnali szellő átvág a szobán, enyhén felborzolva amúgy tökéletesen lesimított hajzatát. Korai ébrenlétének két oka is volt, ezek közül az egyik megszokottnak számított, míg a másik már közel sem ennyire. Ahogy teltek az évek egyre kevesebb időt tudott alvással tölteni, szervezetének feleannyi is elég volt, mint ifjonti korábban. Sokkalta jobban kedvelte mostanság a csendes meditációt, ami körülbelül ugyanannyira pihentető volt számára, mint a mindenki által megszokott pihenési forma. Lassan fújta ki a benntartott levegőt, miközben smaragdzöld íriszei is felbukkantak, szinkronban a horizont alatt felsejlő napkoronggal. Elérkezettnek látta az időt a készülődéshez, lévén a délelőtt korai óráiban egy megbeszélésre volt hivatalos, ez volt az a másik indok, amiért éberen várta a napfelkeltét. A férfi shinigamik érdekvédelmi szervezete igazából valószínűtlenül kevés befolyással bírt, valamilyen érthetetlen okból kifolyólag a nők sokkalta összetartóbbak voltak ilyen tekintetben, közös célokkal rendelkeztek, s ezeket a lehetőségeikhez mérten meg is valósították. Yuuken valójában csodálattal adózott Nekik emiatt, némi hasonlóságot vélt felfedezni a saját mentalitásából ebben. Ugyanolyan szenvtelen módon lett volna képes lerombolni bármelyik ellenlábasának házát, mint ahogy azt az említett egység tagjai is megtették a férfiak bázisával szemben. Nem remélt semmilyen támogatást Kawashima bandájától, véleménye szerint csupán a gyengék tömörülnek csordába, ahol képesek egymást védelmezni, holott valójában mindenkinek a saját boldogulásáért kellene felelnie. Mindenesetre szórakoztatóbbnak tűnt részt venni a meetingen egy ostoba estélynél vagy bálnál, amire általában hivatalos szokott lenni.

A Vörös Fűző nem volt ismeretlen jelenség a főnemes előtt, habár személyesen egyszer sem járt még ennek a környéknek a közelében sem. Terjengtek pletykák a Seireiteiben a köznemesek között, miszerint olyasfajta szerelemre találtak ezen a helyen, amit máshol keresni sem érdemes. A pénzért vásárolt kedvesség azonban semmit sem ér, üresfejű libák szórakoztatnak elhízott tisztviselőket. Eme megállapítás érdekes párhuzamot mutat Soul Society egész valóságával, ahol mindenki a Negyvenhatok Tanácsát próbálja meg kiszolgálni képességeikhez mérten, cserébe pedig csupán ámító szavakat kapnak. Az omladozó oromzat láttán a Shihouin-ház rangidős tagja némileg fanyar mosolyt vágva simított végig ruházatán, aminek árából egyértelműen meg lehetett volna vásárolni az egész környéket… kétszer. A romos épületek közötti sikátorokból rosszarcú egyének villogtatták feléje kapzsi pillantásukat, azonban mozdulni egyáltalán nem mertek. A szőke férfi öntelt arckifejezése szinte ragyogott kék zekéje felett, ahogy könnyed mozdulattal lenyomta a kilincset és belépett az épületbe. Kellemes meglepetés fogadta, a belső tér kialakítása már sokkalta jobban megfelelt az ízlésének. Köszönt a jelenlévőknek, majd miután helyet foglalt, intett az egyik pincérnőnek és beszélgetésbe bonyolódott vele. A felszolgált ételek és italok származási helye felől érdeklődött, értelemszerűen nem evett és ivott akármiből, ami elé tettek. A Keinek nevezett kurtizán – abban egyáltalán nem kételkedett, hogy az-e – kellemes társaságnak bizonyult, talán egykoron valahol társalkodónői képzést is kaphatott. Olyannyira belelovalta magát az ecsetelésbe, hirtelen fel sem fogta, miszerint az adott szavak hozzá lettek intézve. Némileg zavartan pillantott fel, tekintetét végighordozta a megjelent személyeken.

- Elnézést Mitsuya-kun, nem figyeltem! – vallotta be halovány mosoly kíséretében, s csak azután válaszolt, hogy a kérdés ismét elhangzott. – Á, értem! Megtenném szívesen, azonban úgy vélem, azon férfiúk, akik nem képesek maguknak széket szerezni egy tárgyalóasztalnál, nem is érdemesek arra, miszerint részt vegyenek egy efféle gyűlésen. Javaslom, nézze át a meghívottak listáját, tudtommal nem várunk hölgyvendégeket, mindenki gondoskodjon a saját magáról.

Negédes szavai úgy hagyták el ajkait, akár a méreg, gúnyos hangszínéből egyértelműnek tűnt, eszében sincs vezetőként kezelni a Kidoushuu parancsnokát. Fiatalabb korában sem rajongott túlzottan a bűvészekért és ez azóta sem változott. Némi mérlegelést követően rendelt egy pohárka cukrozott citromlevet, azt talán még ezen a helyen sem tudják helytelenül elkészíteni. Jobbját az asztal lapján pihentette, mutatóujja ütemes dobolásával keltett zajt, miközben az elnök beszédet tartott. Gondolkodnia sem kellett, hiszen a szavakat csakis hozzá intézhették, egy közrendű halálisten fizetéséből nem telik túlzottan sok dologra. Meg sem várva a monológ végét emelkedett fel ültéből, a felé nyújtott papírokat pedig teljesen figyelmen kívűl hagyta, sosem vett át semmit saját kezűleg. Gyors mozdulattal vette el és oltotta be a füstölgő halálrudat az említett papírosok tetején, éppen annyira belenyomva, hogy ne legyen már képes lángra kapni. Baljával bíztatóan megpaskolta a szónok vállát, ezzel biztosítva a beszéd megfelelőségéről.

- Amennyiben megengedi Mitsuya-kun, átvenném a szót! – szólalt meg erélyesen, ezt követően intett a jelentkező shinigaminak, tegye le a kezét. – Zsugoriságnak tartanám, ha az előbb említett kötelezettséget másvalakire hárítanám önmagam helyett. A legtöbben már ismernek, tudják, milyen körökben mozgok. Természetesen felajánlom családom egy havi jövedelmét az egylet számára, amiből finanszírozhatnak minden kiadást. Remélem ezzel megfelelő mértékben hozzájárulhatok a testület akadálymentes működéséhez!

Fejtegetésének végét követően visszatelepedett az asztalfőhöz legközelebb eső székéhez, ahol már várta az időközben kiszállított gyümölcslé. Elégedetten hümmentve vette kezébe a poharat, ezt követően a fény felé tartva vizsgálta meg mennyire tiszta is az. Bólintásával jelezte, hogy mindent rendben talált, azután zsebéből egy fehér zsebkendőt vett elő, amivel körbetörölte az üveg száját. Miután elvégezte a szokásos rituálét, csak aztán kóstolta meg a fanyar gyümölcs levét. Sosem szerette az édeset…
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) _
TémanyitásTárgy: Re: A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)   A Férfi Shinigami Klub székhelye(i) Empty

Vissza az elejére Go down
 

A Férfi Shinigami Klub székhelye(i)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Shinigami egyletek-