-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Az osztag kertje

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 2 Cl0te15600/30000Az osztag kertje - Page 2 29y5sib  (15600/30000)

Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 22, 2012 11:33 am

Nesze neked, Kaktusz!Az osztag kertje - Page 2 V000

Ezt nem hiszem el! Ilyen nincs és még is! Mivel átkoztak el? Ragasztottak a hátamra, ja az nem látszik, akkor a homlokomra egy „gyerekek csesztessetek, mert átkozottul élvezem!” cédulát? Nem fér a fejembe, miért nem akaszkodik le rólam ez a perverz magenta törpilla! Ennyire nem lehetek az esete! Kérlek már! Menj lepkét kergetni! Hívd puszedlit és Mr. Szeretnivalót teadélutánra! Nézd a Bambit meg szeld a végtelent my little pony-ékkal. Engedélyt adok a zsugorító gépes Hold lopkodásra is. Építs bunkert a hakama-mból, rajzolj napocskát a nyál csapodat még frankóbban megnyitó hasamra. Kit érdekel, csak libegj! Szökkenj távolabbi tüncimünci vidékekre. Ne csak a suskát nyúld le, te is szépen válj vele köddé! Vágom ám, rövidesen gombaként domborzatra fogsz gyúrni és igazi szado maca leszel. Addig adj menekülő szót. Dögöljek meg, ha nem engedem megcsapkodd a hátamat ostorral! Eskü, hagyom megkínozz! Na jó! Tökibökit, azért ne taposd meg tűsarkúval. Jó sokáig szükségem van nagy tesóra! Érted! Finoman! Érzékeny teremtés. Addig a napig, meg lehet pattintani a sikkasztó járatomat. Kibököm a legkacifántosabb tájszólásos mondókát is, csak ide vele az ég szerelmére! Nem akarok földközeli magenta terrortól elpatkolni. Jár az a szó! Minden jóra való bőrtangás bige tudja, kötelező lepasszolni egyet. Nincs kecmec! Követelem a jussom! Ha már istentelen idők óta nyúz, bekínálhatna osonó pályával. Pont a kölyköknek magyarázzam keressék a kis kapukat? Ők a legkirályabb ötlet források, ha ki akarok mászni a házi meló alól. Olyan kifogásaik vannak, beszarsz!
-TIGRISt mondtam! Mosd ki a füled, foggyos! Előtted heverészik a környék legdögösebb példánya. Tudod mért, aranyboglárka? Mer, nem csak természetfilmben lustálkodnak naphosszat. Éjszaka indulnak be. Kapirgálod már? Akkor, ne pitiszkálj!-
Berángott a szemöldököm nem gyengén. Hát, bocs! Kijár az átmeneti nyugalmi kilengés! Beleturkáltak a beleegyezésem nélkül fene nagyra duzzadt önérzetembe. Naná, barlangból kimorogva bukfenceztem kifelé a pihe puha lelki béke ágyikóból. Becsengetett a vész! Húzzuk be a kéziféket, különben balhé lesz! Ne keverjük kényünk kedvünk szerint szezont a fazonnal! Én nem vagyok bolhás házörző, kicsike szaDina! Nyisd ki jobban csipácskáidat! Elvileg, már behabzott tőlem a szád! Akkor? Miről beszélünk? Semmiről! Az a szitu, engem ne azonosítgass töpszli méretű nyávogó gépekkel. Annál sokkal gigászibb ragadozó vagyok. Lazán bemutatnám, csak motiváció híján állok. Villogjak, ha nincs jutinak számító gyárilag öt csillaggal minősített idom a trófea mezőnyben? Nem fogok állatok királyaként felbőgni! Minek? Semmi poén nincs, ha egy értelmileg visszamaradott törpillának verem a mellem! Túl sok meló lenne a semmiért. Örülne! És? Felőlem belefagyhat az orrából szétfröccsenő vérbe! Én semmit se kapnék! Ezen van a hangsúly! Üres kézzel távoznék! Büdös nulláért melegednék ki a mozgástól! Á-ááá! Ki van csukva! Helyből bevétózom a felvetést!
-Há~h?! Hülye, aki mondja, magenta csibe!-
Szépen állunk! Pont ő csacsog agyi szintről! Kicsi rinocérosz, előbb keményedjen meg a kukó tojás a seggeden és peregjen le az ucsó pihe tollad! Kipipáltad, sikíts! Aztán kajakra végighallgatom, megdobálj iq-s jelzőkkel! Akármeddig tartson, maradok! Bitangosat fogok rajta szunyálni. Házat nem érheti kritika. Helyben lennék! Arról nem szól a fáma, milyen formációban kell átvészelnem. Tudod, mint a villámok. Kerüld a fás tereket! Ezért maradok a kecóban. Sose árt az elővigyázatosság.
-HOH! HÉ~H! HÉJLÓ~HOhohO~H! Megaszadi! Finomabban! Bármit majmoltattak be veled! Haj is tud fájni!-
Ez baromira nem a télapó induló! Azt hittem kiugranak a szemeim. Vadállat úgy nekifeszült a loboncomnak, közel álltam hozzá felugorjak. Én! Helyet. VÁLTOZTASSAK?! Szörnyű! Rémálmaim rémálma! Majd nem beütött a hét pecsétes háború. Éreztem a késztetést! Kézzel foghattam a felém masírozó kaszást. Láttam megvillanni az aratásból nála maradt fegyverét! VILÁGVÉGE!O_O Halálosan komolyan berottyantottam! Ezt a feszkót én nem bírom. Ki fogok készülni. Mi az nekem pár száz hajszálam odavész. Nyugodt mozdulatlanságom volt a tét! Kész fizika lecke! Én nem akarom hatással legyen rám mindenféle egyenletesen meg egyenlőtlenül mozgó test. Álljunk egy helyben és nincs gáz! Sok okostóni is megelégedhetett volna ennyivel. Kismilla problémától kímélik meg a seggemet, ha odafirkálják a könyvek ucsó lapjára, „ne mozogjá!”. Vagy, valami menő szlogent. „A mozdulatlanság jó! Nem élsz tovább, de garantáltan nem szívelégtelenség és stressz visz el!” Hoppáré! Lehet szólásokat és kamu közmondásokat kéne gyártanom? Megválthatnám vele a világot. Nem nyújtózkodna messzire a életkor index, de az már nem az én saram. Apró betűsben toldoznám foltoznám, ezek nem szabályok, csak életvezetési útmutatók. Saját idiótaságod betartod, vagy se. Frankó ötlet! Én bírom! Magenta törpilla, viszont nagyon nem csípi az írói vénámat. Akkora szúrós virgácsot hajított hozzám, ki se láttam földanya szúrós vénusz dombjából. Mi ez a rendszer?! Semmi figyelmeztetés, csak bumm a közepébe! Egy témánál, bejön, de csak egynél! Logikus nem az orv támadásoknál. Azokkal nem vagyok haveri viszonyban. Nem villan be törpilla keménykedik, most szétkaptam volna atomanti matricának. Az meg egyenesen vérlázító, hova mászik. CURIKKBA, perverzke! Mit akarsz már?O_O Nem hágjuk meg a tigrist! Hallod?!O_O Légy drága és vedlődj vissza koszt zabáló gyerekké! Gyorsan! Tempó, tempó! Azelőtt kóborolj arrébb elfogy a levegőm!
-Au~nyád úr istenit…EZ FÁJT!-
Bedobom a kulcsot! Eddig bírtam. Nem akarok cserépszavazásba fulladni. Nesze, te bestia! Felültem! Szakadjon rád a rózsaszín bolt reklám táblájára és kapjon defektet a babakocsid! Élvezkedj, mert többet nem tévelyedsz az ölembe. Nincs az a lottó főnyeremény újra ide eresszelek. Közveszélyes vagy! Érted?! Rombolod a közt és elsősorban engem. A retkes plüsseiddel meg nem fizetsz le. Vagy várjál! Ez most tutkón jön. Van mivel levakarni a piszkot. Visszaszívom! Kössz a törlőrongyot. Udvarolj nyugodtan a kamikaze dögödnek. Addig se nyomulsz rám és van időm mosakodni. Egész hasznos vacak ez. A kínaiak tudnak valamit. Gondolom onnan jött ez is. Megtalálom a címkét, kiderül.
–Ekkora cécót egy kaktusz miatt. Ecsím! Boldog vagy? Berosálok rajtad! Komolyan egy fikuszt gyászolsz? Vegyek másikat?-
Ilyenkor bezzeg egyetlen jó buksza sincs a környéken, hogy lássa, mekkora gyerek párti kan vagyok. Fene azt az áldott jó szívem. Lópikulát! Elkezd hangosan bőgni idecsődül egy csomó bámészkodó. A sok szituról lemaradt poloska meg mit lát? Naná azt, hogy egy alul méretezett leendő top modell feszít rajtam. Levegő vételből rám sütnék, pedofil. Úgy nézek ki?! Ne szórakozzanak velem. Viccnek is pocsék feltételezés!
-Most őszintén, tündibündi! Szurka farmról származpl? Ennyi kaktu~huszt. DIKK!-
Szeretem az epret, szeretem az epret, szeretném seggbe rúgni azt az epret. Ez cseszettül fájt! Meg se saccolom mennyi tüske állhat ki a képemből. Pont jó kis bemelegítő mazo volt egyetlen díszpintyet kirántani vacsira. Szemeim állnak keresztbe, ha átfutattom hányszor kell túlesnem rajta. Ápolónőt! Könyi! Nincs más vágyam. Azonnal lehiggadok, amint elém gördül egy rövidke ruhás nővérke. Tényleg, van újdonság a negyedik osztagnál? Most mi van? Nem tetszik? Akkor lekophatsz! Ott alap tartottam terepszemlén. Nehogy már, bengál szumó nyanyák taperoljanak, ha kidőlök a harctéren. Igenis kijár az elit ellátás…
-Legalább sünire intéztél, magenta? Ha összeházasodtatok és meg volt a nászéjszaka, segítenél kirángatni a maradékot? Ennyivel jössz! Megkínoztál!-
Vissza az elejére Go down
Watanabe Nayoko
8. Osztag
8. Osztag
Watanabe Nayoko

nő
Hozzászólások száma : 7
Tartózkodási hely : Soul Society/ Karakura
Registration date : 2011. Nov. 19.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 2 Cl0te5000/15000Az osztag kertje - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 EmptyPént. Márc. 23, 2012 8:46 am

Az osztag kertje - Page 2 W000Nesze neked, Kaktusz! – Bleeeee! RazzAz osztag kertje - Page 2 Ar000

Olyan csacsi egy gyereknek érezte magát. Kicsi Nayo-chancsi hiába ölelgette kedves kicsi kaktuszt, az nem akart jobban kinézni, tisztára hősi halott volt. (p~p) Még az sem érdekelte kicsi kislányt, megmozdult fotele, és szánkázott egyet a meredek hegyoldalon le a völgybe. Egyre csak fájt a szeme, ahogy könnyek gyűltek bele, de nem akart sírni, mert a Gonosz Bácsinak nem szabad látni. Azonban hiába nem akarta megmutatni, mennyire szomorú és mérges, muszáj volt ránéznie a Bácsira, hogy tudja, most nagyon-nagyon sokkal tartozik neki, amiért szegény kaktuszkája belehalt hősi küldetésébe. Így történt hát, hüppögve, könnyezve nézett fel a nagy Majomra, akinek az ölében kuporgott.
- Gonosz vagy, miattad a ticsi tattuszom is meghalt! Gonoooo~sz! (O___o) – Utolsó szavát meglepettségében nyújtotta el, nem tudta, jól látta-e, mi történik éppen, de aztán, mikor ki tudta nézni, mit művel Gonosz Bácsi Kaktusz úrral, rögvest nagyon mérges lett. Azt is elfelejtette épp kaktusz barátot gyászolt, gyorsan kikapta Majompofa kezéből legjobb barátját, és ugyanazzal a lendülettel a halott kaktuszt újra a képébe vágta. Nem érdekelte hirtelen, fáj-e szegény növénynek, de az ő legjobb barátját bizony, hogy nem gyalázza meg így senki fia, mi az, hogy Kaktusz urat összekoszolja?! – Váááá, bata, te egy nagy bata vagy! – ordítozott a Bácsira, miközben kezeivel csapkodta pucér mellkasát. SurprisedHogy merted Tattusz urat összetatnyozni, meg mindenfélét csinálni vele, te nagyon bata!!! Bata Majompofa!
Kerek feje teljesen kipirult, tiszta ijesztő látványt nyújtott, ahogy nagyon morcosan, összehúzott szemöldökkel, majd szétpukkadó pofazacsikkal kapálózott két kicsi öklével. Még a hakuda-tudományát is bevetette volna, ha merte volna, de félt, hogy nagyobbat kap vissza. Na de, maaajd, ha messzebb lesz, és el tud menekülni, elsüt egy két kidout, megnézheti magát a Bácsi! Annyira haragudott rá, muszáj volt jól megbokszolni Majompofa hasát, összekócolni a haját, és könnyeket hullajtva vergődni. Mégis hogy merte ezt tenni vele, meg Kaktusz úrral, ez a Gonosz? (/ ︡ ∙ш∙︠ )/
- Ecsím neted! – vágott vissza, mert nem tudta, mit is jelent ez a dolog, de olyan csúnyán hangzott, hogy biztos valami rossz volt. Ő meg, hát ő volt a minitaichou, most éppen nagyon haragudott, és na. Még szerencse, hogy jó barátja a legjobb, és mindig figyel rá, mit csinálnak az ügyes kislányok. Ha Kaktusz úr kicsi mancsa nem ér a kezéhez, biztos, hogy bemosott volna egyet a Baka bácsinak. Mázlija volt, kis barátja megelégedett a bosszúálló teljesítményével, és leállította. Mosolyogva kucorgott mellette, és boldogon nézett rá, mire Nayo-chancsi arca egy pillanat alatt váltott újra cuki kislányosra. – Nem vagyot Tündi, Majom bácsi… Nayotonak hívnat, mert az a nevem. (o^u^o) – mutatkozott be nagyon-nagyon édes fejet vágva, hogy tudja a Bácsi, mennyire cuki is. – Téged hogy szottat hívni, Bácsita?
Nem érte, mi volt ez a „Dikk!”, nem látta, hogy felrobbant volna a Majompofa feje, de attól még lehet, hátul durrant el, és majd szépen leereszt, mint a lufi. Elég vicces volt, most, hogy már megnézte magának kicsit jobban. Olyan igazi csimpánz volt, meg hát, már tüskéi is voltak, ahogy mondta, kicsit süni is lett. De nem hasonlított a sünikékre, mert azoknak nem volt tüske a pofijukon, meg sokkal édesebb a fejük is, Nayo-chancsi szerint legalábbis a sünik nem ilyen csúnyák. Ez a Bácsi nem volt olyan jó, mint Katsu-chan, meg Maki-chan, mert ők mindketten sokkal szebben néztek ki. Ők olyan nagyon fiúsak voltak, rövid hajjal, ennek a Bácsinak meg hosszú haja volt, és ilyen világos, olyan lányos volt, csak nem volt cicije. Amaya-chan azt mondta, hogy akkor lesz nagy a cicim, mint a Maminak, ha megeszem a répát, meg az összes zöldséget, de a brokkolit nem szeretem.
- Szereted a brottolit, Bácsi? – érdeklődött elgondolkozva. Annyira törte buksiját, észre se vette, mit hablatyol össze-vissza Csimpi, csak fogta magát, nagy gondolatai között elkezdett matatni Bácsi fején. Nem nagyon fogta fel, mit is működik, csak mikor az áldozat hangot adott nemtetszésének, vette észre, hogy újra kínozza. Nem nagyon bántotta, hogy fáj neki, hát mégiscsak megérdemelte, de azért kicsit jobban odafigyelt. Csendben maradni viszont nem tudott. – Te is megtínoztad Tattusz urat. De segítet. – vakkantotta izgatottan, mert muszáj volt tromfolnia az ellenséget, mert Csimpi már ellenség, megérdemli! De éppen pont nem is olyan gonosz ellenség volt, csak úgy elment. – Mati-chan lehet, meggyógyítja a fejedet, ha olyan fontos. Aranyos tisfiú, és szotott velem játszani. Te is ismered Mati-chant? És Amaya-chan, meg Tatsu-chant? És Hajimét? Ő a bátyótám, aki nem a tesóm, csat megszerződtünt.
Fontos dolgok voltak ezek, amiket meg kellett osztani, mert Nayo-chancsi szeret beszélni, és most már nem tudta, mit akart csinálni, szóval próbált magának játszótársat szerezni. Nem volt semmi trükk, csak Barbiezni akart, nem csak egyedül, hanem mással is. Kaktusz úr nem szeret babázni, mert azt annyira nem szereti, és ő csak nézni szokta, mit csinál Nayoko, de az úgy nem olyan vicces, mint mikor Amaya-channal összeházasították Maki-barbiet meg Amaya-barbiet, és Amaya-chan terhes is lett, meg kisbabájuk is született. Sokkal jobb játék úgy. És hát valakivel biztos össze lehet házasítani Csimpi-barbiet is, mert Nayokonak nincs lehetetlen.
- Ugye, hogy atarsz velem játszani? Ha nem játszol velem, attor nagyon fogot sírni, és mindenti haragudni fog rád. Azt meg nem atarod, ugye? (*U*) – olyan szépen csillogó szemekkel, jóllakott óvodás fejjel nézett Csimpire, hogy biztos nem akarhatott neki nemet mondani, mert ha igen, hát ő tutira elkezd úgy bőgni, hogy az egész osztag a nyakára költözzön, amiért nem hajlandó játszani egy cuki kislánnyal, főleg, hogy megölte a kaktuszát és teljesen összepiszkolta a játékát is. Még szerencse, hogy a táskáját is magánál tartotta, amiben Barbiet viszi magával, meg a férjét. – Nem atarod, hogy mindenti rosszat gondoljon rólad? Mindenti, ugye? (^.^)”

Vissza az elejére Go down
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 2 Cl0te15600/30000Az osztag kertje - Page 2 29y5sib  (15600/30000)

Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 EmptySzomb. Márc. 24, 2012 7:16 am

Nesze neked, Kaktusz!Az osztag kertje - Page 2 V000

Megint mi lelte lépfenét? Nem szóltam be, képen górjon a döglött fikusszal. „Á” és „Ú”! Ez rohadtul tud fájni! Hallod?! TE! Nem a Juli, nem a Fecó, nem az alma árus banya! TE adtad azt a halom vatta kupacot. Akkor meg? Legközelebb légy okos Domonkos! Mellékelj használati útmutatós fecnit. Így nagyon nem fair ez a hiszti piszti? Mire fel? Érti a fene! Nem, mintha nagyon tepernék utána. Esetleg, ha bekopogtat. Mérce alatt szambázik. Bocsesz, törpilla. Bőgőmasinákkal nem kötök bajuszt az alku macska felhozatalra. Pont ezért! Kelj fel hamarabb, tündérbögyörő! Meg lenne oldva minden bajod. Nyomom se találnád a környéken. Korán lenne! Annyira, még haza se találnék pohár fenék dűlőről. Nagyjából ott tartanék, de durvásan keresztbe eresedett szemekkel, gondolat érlelődik bennem, ideje lenne ágyikó felé kacsintgatni. Tutkóra állíthatom, kizárt errefelé randalírozzak hajnali délután öt előtt. Egyáltalán, hol a tökömben vagyok?O_O Itt, azt vágom, de hol a fenében azaz itt?!O_O Kimaradt oda bagózzak merrefelé kavargok a kapun túl. Mindig ez a szívás! Állandóan eltévedek. Útvesztő ez a hely. Ki találta ki össze-vissza legyenek az osztagok? Ha már, így belelendült, lehetett volna jó fej és a kapu szájába tolja az enyémet. Melyik is az? Valahol hátul van. Az újságosok! Na már! Mi a rendszámunk? Elfelejtettem!O_O Kell nekik, ennyit üzemeltetni. Flancolás! Arra jó, összezavarja az ember kölykét. Mentem az orrom után, hátha öntött dombor edényekre bukkanok. Szal, bemasíroztam és…passz! Elfáradtam a sok sétától. Rám tört a fránya álmosság, aztán jött ez a magenta ábránd! Amilyen perverzül vergődő masina, lehet ő hurcolt ide. Tovább kínozhat. Kész szado bige! Semmi kecmec, puszi, „csá-vidéki-vagy?-Kell-a-pepsi?” nyomulás.
-Bata~h? Haa~h?! Ez mit jelent magenta tájszólásban? Balta? Barka? Baba? Baka~h?! Jah, katona féle lennék, nagyokos. Kacag a hiéna, rájöttél. Jól esik? –
Lesandítok már a cséplő kapálózására, ha már így belemelegedett. Egészségére. Üss még! Nyugodtan! Szedj szét, mini domina. Meg se kottyan ez a baba popó simogatás. Oda se neki, bibis lesz a kicsike kacsód. Nem párnát püfölsz, tünemény! Majd rájössz! Addig szusszanok kicsikét. Betámasztom a fene nagy tök fejem és pöckölöm a körmöm alatt felgyűlt piszkot. Jobb dolgom úgy sincs. Egyszer kifogyik a nyűg szuflából. Megunja a havi bajos csibe őrjöngést és rögtön szabad leszek. Minek rohanjak? Ráérek. Annál szebb lesz a fogdából kilépni. Gondoltam én! Eddig a szent pillanatig! Megütötte fülem egy igazán sértő szó. Hogy merészelte? Kis pisi! Tángálni korlátlan mennyiségben lehet, de beszólni! Á-ááá! Téves hívás! Ez nem az a rendezvény! Vége! Idáig tartott a haverkodás! Ezen a ponton már kiengedem a gyeplőt. Útjára eresztem a fene nagy oktávokat. Lebegjen a cukormázas rikító sörénye! Érezze, kit merészelt kurkászó szőrcsomónak nevezni.
-MIH?! MIT MONDTÁL?! Ma…ma…Ma…MA…MAJOM?! ÉN?! ARG-Ö-HÖ~H!-
Nagy levegő! Inhalálj, cimbora! Erő, izom, tejet iszom! Egészség és kondi! Szú-szá! Kibírod! Megcsinálod! Képes vagy rá! Nem fogsz dülledő homlok erecskénél merészebb attrakcióba vágni fejszédet. Okosan gondolsz a lelki egyensúlyodra! Visszafogod indulataid! Leereszted a fáradt gőz! Nem patkolhatsz el agyvérzésben. Sehol helyes életmentő gárdád, megérje neked rohamot kapva görcsölj. Tele szívod a tüdőd kétszer, háromszor, rohadt sokszor és rögtön normál szintre csusszan ideg méreg.
-El vagy tévedve, hormonElla! Hova tetted a szemed? Kölcsön adtad Ji’pónak? Látsz farkat? Maki füleket? NEM! Téma túltárgyalva. NEM vagyok MAJOM!-
Lecsukva! Érted? Vége a történetnek! Többet hallani se akarok róla. Fel ne hozd, mert repülsz. Utolsó esély! Legeslegvégső állomás, mielőtt betelik a pohár! Lerázlak! Eskü, lepöccintelek a dáma helyedről. Nincs több ingyen kukker. Fizetős a műsor! Villantsd az aprót és felgördül a pipshow redőny.
-Nayo ez Na’jó! He~h! Megérdemled, te~h? Egye kutya! Ryuutarou. Rövidre szabva Ryuu, vagy Taro. Csók, szivi!-
Hajítok felé kacsintós puszit. Fránya reflexek. Pipi közelében jön a cucc. Ne bánom! Legyen. Ha már, így belazultam. Szent a béke. Átmenetileg. Ne húzd ki a gyufát! Érted?! Maradhatsz, ahol vagy. Örülj neki. Vegyél kaparós sorsjegyet és dörzsöld le a köldökömmel. Úgy is ráharaptam a fonalra. Nem nyugszik az örökmozgó domina, míg ki nem purcanok. Addig mocorog, míg szenvedésre nem bukkan. Ja, meg ez! Fáraszt hülye beszólásokkal. Oltári jó buli. Mikor lesz már neki takarodó? Szoktak a törpillák napközben aludni. Mehetne. Legyen csudimudi példa csemete…
-HEH?! Hogy jön ide? Am, nem. Ki szereti azt a borzalmat?-
Lazán! Úgy se értem, miről zagyvál. Sose hallottam róla. Vagy már taliztunk, csak rájöttünk nem csípjük egymást. Ki tudja! Manapság semmit se lehet biztosra tudni. Én a kaját eszem, nem nyomozgatom ki fene lenne. Teszek rá. Megcsinálják, betolom. Ennyi a recept! Gyors, hatásos, fájdalommentes. A blokkolónak, már a neve is gázos volt. Tuti átverés az az izé. Rosszul csengett. Kétlem hús lenne benne. Köze se lehet hozzá. Akkor ismerném. Vagy ez az a földben lévő kis bokros szarságok cimbije, amivel Kyou szokott nyúzni? BLŐEH! Fúj! Távozz tőlem dömperen! Közelükbe nem merészkedem. Ármánykodó kis szutykok! Sok rokonságot villantanak, ezzel a villodzó rózsikával. Mindkettőtől hideglelést kapok. Szó szerint! Olyan érzékenyen érintett, majd nem felüvöltöttem! Kemény vagyok! Nem hangoltam, csak marha diszkréten padlóba mélyesztettem a karmaimat. Tündibündi, akkora jós tehetséggel bökte a csontos csibe térdkalácsát legjobb haverom szeme közé, helyből azt hittem szopránba harapok. NORMÁLIS EZ?!O_O Matasson kénye kedve szerint! Csutakoljon naphosszat! Magyarázzon mindenféle gyógyító makákóról és Amaya-ról, akit fel fogok még ebben az életben kutatni. Édin cseng a neve. Szívesen megkóstolnám mekkora a cukor tartalma. Nem fájna, bébi! Nagyon gyengéd lennék. Nem úgy, mint ez a hóhér törpe uszkár! MIT MŰVEL?! MIT TESZ VELEM?! Héj! Helló! ÚRISTEN!O-O Mi lesz a kicsikéimmel? Mi lesz a család jövőjével?O-O Valaki! Segítség! Szedjék le! Most azonnal űzzék el a hűséges társamat nyomorító gonoszt!
-AH-HA-HUHU~h! HÉJ-HO~KÁS! Csini a teperésed! Komálom, csak ne a tökömön térdepelj, aranykanász! Araszolj kicsit odább, mielőtt belágyítod a tojásokat…-
Vért izzadtam! Liter számra lecsepegtettem Niagarát. Közel volt a vész! Éreztem leheletét! Szorongatott. Rendesen megszenvedtetett. Komolyan bevettem, nekem végem. Kampec! Kányec! Csók, kalap, fakabát! Jöhetett volna a fakereszt, temetés, Ji’pó kálváriája. Befellegzett volna! Túl nem érem nagy tesó halálát. Nincs az a túlélési ösztön nélküle létezzek. Mit érne az élet alkohollal, karcsún gömbölyödő idomokkal, pénzzel, szerencse forgandóságával, ha nem működik a telibe trafáló szerkezet? Semmit! Kiüresedett rumos üveg lenne. Elfogyna róla, mint kukacról tecquila haver. Leeresztene, mint betintázott légy a ventis csillárról. Halálhörgést kapna, mint én a babázástól. Mi van?!O_O Nem gondolhatja komolyan. És igen! Besírok! Minek nézek ki? Oviapusnak? Nincsen di és diként elkeresztelt iker porontyom, édibédi cukorpudingom! Korban se vagyok. Kinőttem a hancúr tűzijáték gyakorlatozásból. Élesben tolom. Ez a nagy büdös igazság! A három lábú kis asztal nem játszik babákkal! Ő a babák mamájával szórakozik. Kivéve, ha szorul a hurok, mert a mami szétkap csoki pudingnak. Néha muszáj áldozatokat hozni. Gólra tartás végett nem árt lepaktálni a visongó masinákkal. Úgy is adódhat leváltanak. Kispadról még rá kacsinthatok frissítős lánykára. Biztos csípné a látványt, vidáman haverkodom aranymazsolával. Sikerért, mindent! Beáldozom a falka vezérségem. Viruljon a kis szaDina!
-Zsarnok némber! Ide a plasztik cimbimmel! Mi lesz a téma? Argentin szappanopera? Nem lesz több évados, világos? Rövidített változat!-
Nagyon izgatott mibe csapunk. Járattam az ujjaim, dobja bele a személyemre szabott ken babám. Essünk rajta túl. Minél hamarabb, annál jobb.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Nayoko
8. Osztag
8. Osztag
Watanabe Nayoko

nő
Hozzászólások száma : 7
Tartózkodási hely : Soul Society/ Karakura
Registration date : 2011. Nov. 19.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 2 Cl0te5000/15000Az osztag kertje - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 12, 2012 12:52 am

Az osztag kertje - Page 2 W000Nesze neked, Kaktusz! – Bleeeee! RazzAz osztag kertje - Page 2 Ar000

Olyan jót nevetett Gonosz Bácsin, teljesen vicces volt, ahogy felkapta a vizet a majom nevén, pedig igazán megérdemelte, mert tényleg majom volt, akármit is állított. Látszott rajta, igazi Csimpi, Nayo természetesen látta, és Kaktusz úr is pontosan tudta róla, hogy egy majomszabású, és nem fordítva. Azért mégis nagyin vicces volt, ahogy óbégatott, és nyafogott, mint egy kislány, és még azt is majdnem elfelejtette neki Nayoko, hogy most éppen haragszik rá, de persze, hogy haragudott rá, és hát ő sosem felejt, ha egyszer vérig sértik, szóval rettegj, Gonosz Bácsi!
Még, hogy nem volt majom ez a Rió-kun, csak rá kellett nézni, mindig olyan dilis feje volt. Alig mutatkozott be, már mindenféle csókos kacsintást dobált, amitől Nayoko csak még jobban nem tudta eldönteni, hogy most kellene-e félnie, mert még mindig kivolt Majomfiú mellkasa, vagy csak simán verje meg, hogy ne ijesztgesse őt folyamatosan. Például, mint mikor… hát nem is tudja igazán, de az valahogy elég félelmetes volt, mikor, nem emlékszik már, mikor is. A lényeg az volt, hogy ő folyamatosan meg volt terrorizálva, és nem volt hova menekülnie.
Ki értette, miről hadovált folyton, hát mindenféle fura dologról beszélt, mikor semmi helye sem volt a beszélgetésben. Például éppen semmit sem csinált Nayoko, mikor a Majom már megint ráijesztett, és olyan hangosan beszélt zöldségekről, meg tojásokról, hogy Nayo azt hitte, éhes. De még szép, hogy felkapta a fejét a hatalmas zajra, meg a sütőtök levét ő is szerette, de csak turmixban. A Mami finom turmixot tudott belőle csinálni, meg a tojást is nagyon jól tudta megfőzni.
- Mit beszélsz te össze-vissza? (#/`ш´)/ - mérgelődött a kislány, mert nem szerette, ha mindenféle hülyeségeket beszéltek, mikor ő, a Minitaichou a terepen volt. – Én nem látot itt se tojást, se tötöt… pedig szeretem a sötőtötnet a levét.
Jól meg is böködte kicsi ujjával Gonosz bácsi homlokát, tudja már, hol a helye, és nem beszéljen mindenfélét. Bár, semmi jót nem várt tőle Nayo-chancsi, mert látszott rajta, nem olyan okos, mint Ken-barbie, de ha már úgyis játszótársat keresett magának, hát majd ez a Csimpi megteszi Nayokónak egy kis időre. De nem viszi túlzásba, csak egy randit játszanak majd, egy esküvőt, meg hogy legyen családjuk Barbieéknak.
- Én parancsolot, Rió-tun! (^ ̫ ^) – nézett rá cukorpofán a nagy Csimpire, aztán elnevette magát a nagyon összekócolt haján. Hát, hogy azt is milyen jól megcsinálta, igazi kis fodrászzseninek tartotta magát a mutatványa miatt. Csodás lett. \(o*u*o)/ - Nem értem, mitet magyarázol megint, de nem csinálunt semmi olyan butaságot. Csat ügyesen tell játszani, majd én mondom, hogy mi van.
Főnökasszonyosan lefektette az első és legfontosabb szabályt, vagyis, hogy egyedül Ő a parancs, és senki más! Ez volt a legfontosabb dolog, amit csak tudni kellett, és aztán már majdnem játszhattak is. Már csak oda kellett adni Rió-kunnak Ken-barbiet, aki most egy ideig Ryuu-barbie lesz, és terhesBarbeit is elő kellett venni, meg leműteni róla a terhes pocit, mert még csak randi lesz, és akkor még nem szabad Barbienak terhespocisnak lennie.
- Ő Ten-barbie, de most Ryuunat hívját, szóval te is úgy hívod, és itt van sot ruha is. Tessét felöltöztetni magadat! – osztotta tovább az utasításokat, mert nem tudta, hogy Rió-kun milyen ruhát akar Ryuu barbiera, de Nayonak most meg kellett csinálni a saját babáját. Meg egyébként is fel kellett készülnie, hogy majd esküvő is lesz, és arra is kellett Barbie ruhája, meg hát mindenre, mert minden nagyon fontos volt. – Ő meg az én Barbiem, és Timinet hívom, mert most ahhoz van tedvem. – mutatta meg Rió-kunnak a szőke hajú, bögyös babát.
Szerinte nagyon szép volt, és mióta a Mami segített neki megfésülni, már kócos sem volt. A sok szülésben borzolódott össze a haja mindig, mert hát az nagy feladat volt, hogy megszüljön annyi bébit. Sokszor volt ám már a terhesBarbie használva, azért is tört le a feje, mert Miyozilla támadásának áldozatul esett. T~T Szörnyűséges volt, mikor Nayo-chancsi látta, hogy micsoda baleset éri az ő egyszer csodás barbieját, akit most Timinek hívnak.
- Rió-tun, először is úgy lesz, hogy csinálunt egy összefutást netit, aztán meg majd egy randit, és utána csodaszép estüvőt galambottal, meg tattuszokkal, és Tattusz úrral, mert ő lesz a házasságtötő, vagy micsoda is az. (^o^)” – kacagott egyet zavarában a kislány, és magában azt tervezgette, hogy is legyen az a találkozás dolog, mert hát annyiszor játszott már ilyet, hogy lassan kezdett kifogyni az ötletekből. Persze azért nem kellett félni. Akkor is összeházasítja Timit Ryuu-barbieval, ha törik meg szakad, és lesznek kis barbie-gyerekeik, és egy nagy boldog család lesznek majd, és énekelne együtt a tökhintóban mikor kaktuszok közt csellengőznek a naplementébe. Csodálatos lesz. (*O*)
- Rió-chan, neted tell majd csinálnod a lánytérést, meg meghívni Timit a randira, és virágot tell hoznod, meg vendéglőbe vinni, és sot-sot dolog, amit a fiútnat tell megcsinálni. (^.^) Ha elrontod, attor nagyon szomorú leszet, és lehet, hogy sírni is fogot, szóval normálisan játszál, vagy mindenti megharagszit RÁD! (^ω^) – és miután Nayo-chancsi ilyen szépen vázolta Ryuu előtt a helyzetet, kezdődhetett a játék, már csak a vezényszót kellett megadni. Látta, hogy Kaktusz úrnak is tetszik a játék, mert olyan szépen mosolygott rá, hogy egyből tudta, most szabad mondani, hogy kezdhetik. – És attor rajta! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 2 Cl0te15600/30000Az osztag kertje - Page 2 29y5sib  (15600/30000)

Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 EmptyVas. Ápr. 29, 2012 6:27 am

Nesze neked, Kaktusz! Az osztag kertje - Page 2 V000

Mit kell ezen annyit turbózni? Még jó, hogy ő a főnök. Honnan kéne tudnom mit kezdek a Barbie álompárral? Továbbra se vagyok pelenkás csibe, Magenta varázs! Nekem kimaradtak ezek a szappanopera gyanús jelenetek. Tényleg! Fix, azok is óvodákba járnak tuti tippekért. Ezeknél a fogatlan pernahajderoknál, senki se keni jobban a királyköri drámázást. Sok a fantázia, kevés az akció! Kínos egy szakasza az életnek. Derül a kis haverom túljutottam rajta. Én jobban csipázom a tettek mezejét. Minek nyomuljak gülü szemű plasztik rongyokkal, amikor hajthatok hús vér tuning kasznikra? Pont elég égés ez a kölyök foglalkozás. Nulla élvezet. Ez nem kóser! Ne is várják el lelkesen nekifeszülök. Viruljon, egyáltalán belementem. A kezembe nyomott csóka, úgy is elég szopott gombóc. Komcsi ez az ideáljuk?O_O Buknak a csicsásan kihúzott szempillára és cuppantós szájra?O_O Besírok, ha a ruhája is szivacsos, aztán csontvázarcú csíragizda virít alatta. És? Nem! Egyel kevesebb bukta. Fogadjunk a gatyájában már annál cinkesebb a globálisan elfuserált körülmetélés helyzetet! Az ám! Nincs kukkancs! Mekkora szívás! Ej, Ken! Te se fogsz már csúcsra jutni! Ha meg érdekel, mit kutakodom, akkor megsúgom! Unatkozom! Le kellett kötni a figyelmet, míg Magenta hime sama összekanalazza a kellékeket. Honnan kapart elő ennyi lomot? Rejtély! Osztó farzsebe lehet. Feneketlen bendő. Liliom taposáson felüli évjáratban virulna, lenne egy tippen, hogy vegyek mintát, de így passzolom. Maradok szoli macsó vizslatásánál. Szegény pára akkora tré! Nincsenek rá szavak. Engem kérdeznek, csak arra való ez a rakás műanyag vacak, megvakarjam vele a hátsóm.
-Ahha~z! Pancsolsz! Lubickolsz a beképzeltségben, tökmag.- Kínálom be a pink varázstól mentes fancsali Krumpliorr igazsággal. Felőlem besértődhet. Szétunom a fejem és nincs kedvem felöltöztetni ezt a buzi Kendert. Ne várjon lelkesedést. Azért, ne csapjon patáliát, megcsinálom. Vigadjon, mekkora engedelmes szolga lettem. Pfeh! Előre élvezem ezt a vacakolást. Akkora undorral túrok a felhozatalba, csoda mutatóujjal elérem a diszkó lázas flitter göncöket. Tök mindegy, hogy fog kinézni. Ráhúzok valami nájlon zsákot és adjad neki. Lendülhetünk tovább a csicskáztatási mércén. Na’jó édes, úgy is kész forgatókönyvet hajított elém, mit kell csinálnom a Timike műmacával. Remek! Hangulatom a fellegekben! Nem elég a buzi fószert elviselni, még át lett keresztelve rám. Ez az én formám! Még jó, magamat nem kell szólongatnom. Hideg kiráz, ehhez a hátvakaróhoz hasonlítsam magam. Kezdi ez a követelőző kis királylány kihúzni a bocsot medve papa alól…
-Bveh~öm! Jó~h! Egyéb óhaj sóhaj? Toronyórát láncostól?- Dörgölöm meg Kócos karjával az orrom. Ez a cucc, tényleg bejön vakarózásra. Lehet lecsavarom a kugli fejét és elviszem tetű kaparónak. Valami haszna legalább lenne. A sok lecsorgatott infóra, úgy se sűrűn figyeltem. Fel kell csípnem, meghágni, azt mondani együtt vagyunk és részegen megkérni a kezét. Pofon egyszerű! Gurulni fog az alakítás. Bár, én kibukfenceznék az ittas eljegyzésből egy másnaposan elhintett „nem emlékszem ilyesmire!” válasszal. Csóri Károly! A sok szoli cső kiszívta a túlélési ösztönét. Nem talpra esett. Átkozott lábtörlő! Meglátszik jövendőbeli szadista némber írta a sztorit. Minden úgy van, ahogy ő akarja. Persze, mókuska! Várd ki a végét! Kettőnk közül fogsz elpatkolni ötven kutya között, nuku pasival a segged mögött. Nekem ott lesznek a zsenge pipik, akik csípik a tárcám.
-Essünk rajta túl, tündérbogyó!-
Csapatom le műgádzsót a falécre. Ideje volt tettek mezejére lépni. Gyorsba kiadtam a vezényszót utcán sétálunk. Többit rám bízhatta. Már készen állt a hadi tervezet. Udvarlás kellett? Bízzák rám! Ebből a kobakból sose fogy ki az ötletarzenál. Pipi után, úgy se futok, de ha megkínálnak a falatkák, lecsapok! Attól egy plasztik pöcsössel kellett villogni még nem adtam le a szintből. Annak rendje és módja szerint, végigdöngettem a placcon. Robotzsaruval szépen kipécéztem Timike formás idomait, aztán adjad neki. Lazán elsétáltam mellette, hátulról is lehessen csekkolni. Fő a biztonság! Attól az előlap mutatós, még becsúszhat a vész, problémás a karfiol popsi. Persze, erre a műpipire nem húzhattam a számat. Részemről felejtős buksza volt, de Kenderkócnak rá kellett indulnia hormonilag, szóval jöhetett a beköszönő üdvözlés.
-Szép hölgy! Elhagyott valamit!-
Könnyedén beszólítod a kis csajt. Villantasz hozzá megnyerő mosolyt. Közelebb sétálsz és a kezébe csúsztatsz egy papírt. Rajta virít a számot. Történet elintézve. Nem mondasz többet, csak veszed a vándor batyut és húzás. Ha a szivinek bejöttél, meg fog csörgetni. A többi rajtad múlik. Lazán, elhívod valami menő helyre. Pláza cickányok rá vannak gerjedve a giccsesen flancos helyekre. Ha meg van eszed, nézed az időt. Virágoznak a sakura fák. Tipp? Elviszed valamelyik teraszos étterembe, had olvadozzon a rózsikás környezetben. –most vegyük úgy, még ott tartunk időbenXD- Ennyi az egész! És most totálra az a benyomásom lezavartam egy randi tanácsadást. Csessze meg! Az más tészta be jön a cucc Maggie-nak. Problémás a kiscsaj. Egy ovis hisztigép. Azoknál nem kenem, mitől rúgnák le a bugyingót. Fagyizni nem fogunk, valami lepukkant vidámparkban!
Vissza az elejére Go down
Shuko
Hollow
Hollow
Shuko

Férfi
Hozzászólások száma : 92
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. May. 02.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Karasu Vex fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 2 Cl0te15900/30000Az osztag kertje - Page 2 29y5sib  (15900/30000)

Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 EmptyHétf. Május 21, 2012 9:27 am

Chiyo, és Shuko. Te meglestél?


A reggel sziporkázóan indult. Csodás napsütés keltett fel mély álmomból, amit kicsit sajnáltam, mert volt alkalmam megint összefutni Chizouval. Chi no Umi viszont szokás szerint széjjel pofozott. Mi lesz így velem? Lehet meg kéne szelídíteni ezt a kis vöröskét.
- Álmodban sem lennél képes rá!
Erre csak egy mosolyt eresztettem el, és elfogadtam a kihívást. Mostanában mindenből kihívást csinálok. Ezzel rúgom előre magam a dolgok tengerében. Ha kihívásnak fogom fel, akkor nagyobb a kedvem hozzá. Bár, van amire nem visz rá a lélek. Ilyen például a takarítás. A szobámban halomban álltak a ruhák, és nem igen találtam rendes felsőt. Nem is fog kelleni ma. Elhatároztam, hogy ma edzeni fogok, és ahhoz nem kell póló. Egy gatya azért nem árt. Nem akarom a frászt hozni az osztag többi tagjára. Első utam szokás szerint a fürdőbe vezetett, és egy kiadós hajzselézés után, még csipás szemmel fordultam ki a fürdőből. Felkaptam a fekete bőrnadrágom, és semmi mást. Azért is jó ez a bőrnadrág, mert lepereg róla a folyadék. Rámarkoltam zanpakutoumra, és kezemben fogva neki indultam valami ideális helyet keresni. Járkáltam egy darabig, de ebben a labirintusban képtelenség eligazodni. Hamar fel is pattanok az egyik fal tetejére, és onnan fürkészek valami jó hely után kutatva. Hamar ki is szúrok egy viszonylag jó kis helyet, ahol éppen senki nem tartózkodik. Bizony! Az osztag kertjét!
Egy tisztább helyen megálltam, és leültem törökülésbe, miközben zanpakutoumat a lábamra fektettem. Szokásos meditációs póz volt, de most nem ez volt a cél. Alig, hogy leültem már koncentráltam is a lélekenergiámat, és vörösen izzó reiatsum kavargott körülöttem. Nem kellet kimondanom hangosan, elég volt magamban szólítanom őt.
- Áradj! Vértenger!
Zanpakutoum kettévált, és megjelent két kezemben Chizou, és Chi no Umi.
- Mit akarsz csinálni drágám?
- Egy kicsit extrém tréningezünk. Remélem nem okoz problémát nektek.
- Ne nevettess... Csak te bírd szusszal, mert megint kifogsz magadon, és hamar lefárasztod magad.
- Eh nem tudom miről beszélsz...
- A legutóbb majdnem felnyársaltad magad, és a vérveszteségbe is majdnem beleájultál... Ez nem egészséges...
- Na ne... Te most aggódsz értem? Mi van vele Chi no Umi?
- Kussolj, inkább haladjunk...
- Tch... Ezek a nők...
Külső szemlélő most biztosan tágra nyílt szemekkel pisloghat, hogy ez meg mit csinál... Jól látható helyen ültem, nem messze egy faltól. Remélem egyedül vagyok. Fogtam hát a két csatapallóst, és belemártottam halk szisszenés keretében a húsomba. Megsebeztem magam a hátamon, a lapockáimnál, és a felső testem több részén is. A vérem kicsordult, és végigfolyt a hátamon, a karomon, és a mellkasomon. Két kezemmel megtámasztottam magam, és összpontosítottam, miközben kezemben tartottam a két pengét. Lehunytam a szemem, és hagytam, hogy a meleg vér lassan végig csordogáljon rajtam.
Hirtelen kipattantak a szemeim, és a vér táncra kélt. Először, még csak mint csápok, indák csapkodtak kontrollálatlanul, és magukba gyűjtötték a kifolyt vért, és a sebekből merítettek erőt. A felsőtestemből végül két pálcika szerű ember alak jelent meg, és hátamból is úgy szint két ilyen lény. Hirtelen egymásnak estek, és birkózni kezdtek egymással, míg végül a hátamból kiugró vér pálcika félbecsapta a másikat. Ezzel eldőlt. Ma a hátam kapja a főszerepet. A vértömeg átcsoportosult a hátamon lévő sebekhez, és ott formálódott. A sebekből megszűnt folyni a vér, és mint egy hám réteg szilárdult, alvadt meg a vér a sebeken. Testem egész felülete tele volt ilyen kis sebekkel, és sebhelyekkel. Hiába... Nem gyógyulok túl gyorsan, de edzeni kell! A kontrollált vér hirtelen, egy vérszárny alakját vette fel, és majd öt méteres szárnyfesztávot írt le. Olyan volt, mint egy vörös tépett szárny, amin a bőr már szakadozik, és látszik rajta, hogy nem sok haszna van, csak dísz. Nem tudom még kialakítani rendesen a szárnyakat. Többet kell gyakorolnom. Elkezdtem szédülni, de még nem adhattam fel.
- Chizou! Te jössz!
Hirtelen megdermedt a vér, és szinte kővé vált. Én is megéreztem így a súlyát, de tartottam magam. Nagyon szédültem, ezért vissza alakítottam vérré, és a felvágott sebeken vissza irányítottam a véráramomba a kifolyt vért. Egy csepp se menet kárba. A vérzést Chizou állította el, és sebeimen azonnal vöröses alvadt vér jelent meg. Kicsit kifújtam magam, és vissza váltottam shikaiból. Ennyi elég is volt egyelőre. Viszont valaki meglesett, éreztem a tekintetét magamon. Vajon ki lehet az?
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 2 Cl0te31700/45000Az osztag kertje - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 07, 2012 8:56 pm

Beszerző körutamról mentem épp haza. Reggelihez valót gyűjtöttem össze.Persze, mint általában, Gingitsunéval veszekedtem út közben.
- Ha tényleg a lelkem része vagy, akkor nincs olyan, hogy ne szeresd a paradicsomot! - közöltem a hőbörgő rókával, aki a csomagom tartalma miatt hisztizett épp.
- Márpedig semmi jó nincs abban a piros borzadályban! Az állaga olyan folyós, mint egy szivacs, az ízét pedig ne is emlegessük!
- Bezzeg a vöröshagyma meg a rizs jöhet minden mennyiségben mi?
- Látom kezded érteni szegény róka lelkemet.
- Elsősorban te az én részem vagy, vagyis olyan nincs, hogy ne szeresd a paradicsomot, másodsorban pedig - itt egy pillanatra elgondolkodtam - ez azt jelenti, hogy egy róka vagyok belül?
- Kitsune vagy lelkem, kitsune!
- Lelked? Te vagy az enyém és nem fordítva! Ezt jobb ha nem felejted el!
- Magadévá akarsz...
- Pszt! - vágtam a szavába részben azért, mert nem akartam, hogy befejezze, részben pedig azért, mert egy idegen hangját hallottam.
- Áradj! Vértenger! ... Egy kicsit extrém tréningezünk. Remélem nem okoz problémát nektek. ... Eh nem tudom miről beszélsz... Na ne... Te most aggódsz értem? Mi van vele Chi no Umi?... Tch... Ezek a nők... - az odáig világos volt, hogy a beszélő a kardjával beszélget. Ez különösebben nem is keltette volna föl a kíváncsiságomat, hisz jómagam is beszélgettem fennhangon Gingitsunéval, amikor kettesben voltunk otthon, de amint abba maradt az én fülem számára elég egyoldalú diskurzus, az orromba kúszott a vér émelyítően fémes illata. Ez persze pillanatokon belül letérített az utamról. Mentem az orrom után, a jól ismert szagot követve. Az egyik osztag kertjében volt a forrás. Hangtalanul ugrottam föl a kerítésre, majd a másik oldalon le, és elrejtőztem egy nagyon sűrű bokorban. Néhány fa sűrű lomja, bokrok, egyelőre ideális rejtekhelynek bizonyultak. A vér az udvaron csücsülő, félmeztelen srácból jött. Egész pontosan magát vagdosta két nagyon szép pengével. Bár maguknak a pengéknek a színei furcsák voltak, viszont a formájuk elragadó.
"Vajon seppuku-hoz készül?" - tűnődtem magamban - "Furcsa, mert nincs segítője! Nem baj, ha véletlen nem sikerülne neki, akkor kedves leszek, és befejezem amit elkezdett!"
A vére úgy tűnt, mintha külön életet élne, csapkodott, mint egy halálra ítélt.
- Chizou! Te jössz! - szólalt meg az ismeretlen, mire a vér megnyugodott. Egy kis ideig mozdulatlanul szobrozott, majd visszafolyt a fiú testébe.
"Talán imádkozott!" - találgatta a róka. Nem igazán tudtam magam se hova tenni a látottakat, így aztán annyiba hagytam. A nagyobb problémám az volt, hogy minél hamarabb kereket oldjak. Óvatosan mozogva, hogy ne ejtsek zajt, megfogtam a legközelebb eső fa ágát, és a növény mellé osonva fölhúztam magam a koronájába. Még óvatosabban egyre feljebb másztam, mikor észre vettem, hogy a reggeli alapanyagot lent felejtettem.


A hozzászólást Aikawa Chiyo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 31, 2012 11:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Shuko
Hollow
Hollow
Shuko

Férfi
Hozzászólások száma : 92
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. May. 02.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Karasu Vex fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 2 Cl0te15900/30000Az osztag kertje - Page 2 29y5sib  (15900/30000)

Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 4:05 am

A reggeli edzés természetesen folytatódna, ha nem figyeltem volna fel valami nem természeti zajra. Nem is igazán zaj volt. Inkább nesz. Olyan volt, mint amikor fára mászás közben az ágak meghajlanak, esetleg kicsit megreccsennek. Ezt szegélyezte a lombkoronán lévő falevelek egymásnak súrlódása, és ennek a hangnak a lágy susogása. Valahonnan mellőlem jött a hang, de nem láttam semmit. Érdekes volt, mert nem a szél verte zajra hasonlított, mert csak egyfelől érkezett. Nem vagyok egy észlény, de azért azt tudom, hogy a fák nem mozognak maguktól. Odanéztem, és minden erőmmel próbáltam valamit kivenni a távolból, de semmit nem láttam.
- Biztosan egy mókus volt az, vagy valami állat. Minden esetre nem lennék a helyében, mert mindjárt folytatom az edzést...
- Kegyetlen vagy...
- Az élet már csak ilyen drágám.
Felkeltem, és lassan kihúztam magam. Az újonnan szerzett sebekből hagytam, hogy kicsorduljon egy kis vér. Lehunytam a szemem, és koncentráltam. Ezúttal egy nagyon veszélyes technikámat használom, a sündisznót. Kitisztítottam a fejem, és csak a vérem irányítására koncentráltam, és ekkor a testemen lévő több tucat vágás, és heg szétnyílt, és a vér a sebek felületén maradt. A két pengét magam mellé eresztettem, és elkezdtem a technika használatát. A sebekből kis vérnyalábok rontottak a világ felé minden irányba. Úgy nézett ki, hogy nincsen végük, és én is azon dolgoztam, hogy minél hosszabbra lőjem őket. Kíváncsi vagyok, vajon a madár, vagy mi elszállt e. Kíváncsiságom kielégül, de nem úgy, ahogy én azt vártam. Kisállat helyett egy shinigamit találok a lombkoronába, és minden erőmmel megfékezem a nyalábot. Szerencsére a gyakorlatoknál nem használok éles nyalábokat, így csak meglököm, de ez bőven elég arra, hogy kizökkentsem egyensúlyából, és esésre kerüljön a sor. Gyorsan kell cselekednem, ezért egy hálót készítek a kiáramlott vérből, és minden egyéb nem erre irányuló tevékenységem abbahagyom. A háló elkapja, és leeresztem a földre. Vissza áramoltatom a véremet szépen lassan a testembe, és összehúzom a sebeket. A vért megszilárdítom a sebek felületén, és a shinigami felé veszem az irányt.
- Bocsánat! Nem akartam kényelmetlenséget okozni, nem gondoltam volna, hogy valaki a lombkoronában bujkál.
Amikor oda érek meglátom, hogy egy nő az. Micsoda véletlen. Nem a félősebb típusból való, hiszen nem látok az arcán félelmet, maximum meglepettséget. Közben széles mosollyal közeledek felé.
- A nevem Nishihara Shuko! Kit tisztelhetek benned?
Kicsit meghajolok, és a kezemet nyújtom neki, hogy felsegítsem.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 2 Cl0te31700/45000Az osztag kertje - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 EmptySzer. Aug. 08, 2012 5:50 am

Csöndben akartam maradni, de csak azért is észre vett. Néhány kis lövedék indult felém, de mielőtt eltalálhatott volna, hátradőltem, és néhány pillanatig fejjel lefelé lógtam az ágról, majd mivel így nem láttam a hátam mögött közeledő fiút, leugrottam az ágról. Macskát pirongató talpra érkezés ... lett volna, ha útközben nem akadok fönt egy vérből szőt hálóban, ami ráadásképp amikor fölmásztam még nem volt ott! O.o
- Bocsánat! Nem akartam kényelmetlenséget okozni, nem gondoltam volna, hogy valaki a lombkoronában bujkál. - szólalt meg a fiú, még mindig irányomba baktatva. Amint meg is pillantott, kissé meglepődött, de azért mosolyogva folytatta - A nevem Nishihara Shuko! Kit tisztelhetek benned? - a kezét nyújtotta, hogy fölsegítsen, de addigra más kiugrottam a hálójából. Pár másodpercig az elhagyott csomagom után pislogtam, majd csak miután megláttam, fordultam az ismeretlen felé.
- Harakiri? Mert ha igen, akkor szívesen segítek! Megtisztelő lenne! - A srác szemmelláthatóan ledöbbent ... talán a jószándékomon. - Amúgy Aikawa Chiyo vagyok - hajoltam meg én is felé. Úgy tűnt a srác lefagyott hirtelen fölbukkanásomon, így a pillanatnyi mozdulatlanságát kihasználva egy gyors shunpoval magamhoz kaparintottam a csomagom, majd visszasiettem elé. Az jelen pillanatig sem világos teljesen, hogy az elfolyatott vér miatt, vagy amit mondtam, de szegény gyerek ott állt megkövülten és halott fehéren, ahol hagytam. Ekkor ötlött föl benne először a gyanú. Talán nem is seppukut akart elkövetni? De akkor mégis mi a csudát csinált, magát vagdosva? Talán valami fakír vagy ilyesmi? Hallottam régi rituálékat, amikben úgy tisztították meg a szellemüket az emberek, hogy fájdalmat okoztak maguknak. Igaz ezt csak azok mesélték, akik a tengeren túlról érkeztek. Kissé meglepett a dolog, de hát láttam már sok furcsaságot az életemben , azután pedig még többet, szóval miért lepődnék meg ilyesmin? Lelkes mosollyal vártam a válaszát, hisz ha tényleg seppukot fontolgat, még sose segítkeztem egynél sem, és tényleg nagyon megtisztelő lenne! Ha viszont nem, akkor erős ingerenciát éreztem, hogy kiderítsem, miben is mesterkedik. Ekkor ötlött csak az eszembe. Mi van, ha nem is tudja, hogy mit is jelent a harakiri és a seppuku. Hisz a mai fiatalság nem biztos, hogy jártas ilyesmiben... Márpedig az öltözéke tisztán mutatja, hogy nem az én koromból származik. Nem is tudom, hogy bírja ezt az öltözéket elviselni!
(Ha mérges lesz és nekem támad, vagy csak félreérthető mozdulatot tesz, amit természetesen félre is értek, akkor katanával fogadom a támadását Razz Ha azonban inkább társalogni van kedve, nos van nálam néhány onigiri, szóval bárhol rendezhetek pikniket Cool )


A hozzászólást Aikawa Chiyo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 31, 2012 11:21 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Shuko
Hollow
Hollow
Shuko

Férfi
Hozzászólások száma : 92
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. May. 02.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Karasu Vex fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 2 Cl0te15900/30000Az osztag kertje - Page 2 29y5sib  (15900/30000)

Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 EmptySzer. Aug. 15, 2012 4:30 am

Istenemre mondom ledöbbentem ezen a leányzón. Már csak azért is mert gyönyörűbb volt minél közelebb léptem hozzá. Ugyan a tradicionális shinigami ruha bő alakja nem igazán mutatott semmit, az egyszer biztos volt, hogy az arca nagyon szép volt, és pont a gyengémmel rendelkezett. Vörös haj *.*. Egy pillanat alatt felpattant, és már a kezében szorongatta a cókmókját. Kicsit értetlenül álltam amikor nekem szegezte a kérdést. Hogy honnan pattant ki a fejéből azt soha nem fogom megtudni. Csak hallottam a régi szamurájokról, és a harakiriről, illetve a seppukuról, de meggyőződésem, hogy soha nem bírnám végre hajtani ezt a műveletet. Az az idő már réges-régen elmúlt, és a modern japán már nem annyira becsület központú, mint régen. Tanultam természetesen történelmet. Ellenben soha nem láttam még ilyet. Nem is tudom elképzelni, hogyan lehet valakinek ilyen erős akarata, hogy magába döfje a kardot, még manőverezzen vele a testében, és ezek után várja a biztos halált, amit egyik segítője hivatott biztosítani a kardjával. A gondolatra is kiráz a hideg. Túlságosan ragaszkodom a saját életemhez.
- Hehe... - Nevettem értetlenül, és közben a tarkómat vakargattam. - Az az igazság, hogy nem. Éppen gyakoroltam, mint azt te is láthatod vért használtam hozzá. Nem kell durva következtető képesség ahhoz, hogy leszűrd milyen típusú a zanpakutoum.
Közben az arcát fürkésztem. A mosolya észbontó volt. Nem láttam még ilyen szép leányzót. Muszáj többet megtudnom róla! Az ilyen szépségeket időbe telik felszedni. Türelmesnek kell lennem, és oda adónak. Aaah. Most akarom. Na nyugodj meg Shuko!
- És melyik osztagba tartozol? Csak nem te is nyolcadik osztagos vagy? Elég furcsa lenne ha egy ilyen szépséggel még nem találkoztam volna mint te.
Egyelőre csak ennyi ötlött a fejembe. Több mint a semmi, és ez is valami amin el lehet indulni. A többit majd időközbe találom ki.
Közben minden erőmmel a nyugodtságomat próbáltam fenntartani, de már szinte remegett a kezem egy cigiért. Rossz tulajdonság, de kit érdekel? Már nem roncsolom vele a testemet különösképpen. Szóval nyugodtan csinálhatom. Tudtommal ózonlyuktól sem kell félni Seireitei fölött. Miután meghallgattam a válaszát, és a kérdéseit a következőképp folytatom:
- Mit szólnál hozzá, hogyha ülve folytatnák a beszélgetést? Van itt egy szép helyre néző pad, de itt is leülhetünk ha gondolod. Szívesen megismernélek kedves Chiyo.
Hosszan mosolygok rá, mint aki már már megtiszteltetésnek veszi, hogy beszélhet valakivel. Igazából az öröm az izgatottság, és a kétségek kavalkádja örvénylett bennem, és ezt a folyamot lovagoltam most meg. Rutinból megy már az ismerkedés, de egy ilyen szép lánynak nem is tudom mi keltheti fel az érdeklődését, bár egy dolgot most már tudok. A Seppuku például ilyen.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 2 Cl0te31700/45000Az osztag kertje - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20, 2012 11:02 am

- Hehe... Az az igazság, hogy nem. Éppen gyakoroltam, mint azt te is láthatod vért használtam hozzá. Nem kell durva következtető képesség ahhoz, hogy leszűrd milyen típusú a zanpakutoum. - válaszolta még mindig kissé zavartan. - És melyik osztagba tartozol? Csak nem te is nyolcadik osztagos vagy? Elég furcsa lenne ha egy ilyen szépséggel még nem találkoztam volna mint te.
- Igazán köszönöm!- hajoltam meg egy kicsit, bár a valóságban kissé sajnáltam, hogy tévedtem, hisz még sose voltam jelen egy seppukunál sem, de hát nem jöhet minden össze - Látnád milyen szépség, amikor shikai alakban van! - emeltem meg kicsit Gingitsunét, majd leküzdhetetlen vágyamnak engedve lopva végig is simítottam a katanámon. - Tudom, hogy ezt még meg fogom bánni, de az eredeti alakja még sokkal szebb! Kecses vonalakkal, elegáns színnel van megáldva. Vele meg én! - nevettem el magam.
- Mit szólnál hozzá, hogyha ülve folytatnák a beszélgetést? Van itt egy szép helyre néző pad, de itt is leülhetünk ha gondolod. Szívesen megismernélek kedves Chiyo.
~ Kedves Chiyo? ~ mordult föl Gingitsune a fejemben ~ Drága jobb ha résen leszel ezzel a fickóval! Nem mintha nem lennék neki hálás, hogy mindezeket kimondatta veled, de azért biztos ami biztos, ne engedd magadhoz félméternél közelebb!
~ Ne aggódj, ha bármi történne, majd te megvédesz, vagy nem? ~ kérdeztem vissza magamban jót mulatva a róka aggodalmán.
- Van nálam onigiri és egy kis szaké is akad valahol! - emeltem meg most a csomagomat. (Ha elfogadja szívesen megosztom vele)
~ Sose fogsz rám hallgatni? ~ komplénolt Ezüstke folyamatosan a fejemben ~ Ez az alak minden kétséget kizáróan veszélyes!
~ Nem is ismered!
~ Kedves Chiyo-nak hívott, miközben közölte, hogy meg akar ismerni! Mindenkétséget kizáróan veszélyes!
- Szóval bocsi mégegyszer a zavarásért. - folytattam immár ülve - Nem nyolcadikos vagyok, hanem tizenegyedik osztagos. Igazán reménykedtem, hogy segíthetek egy seppukunál, de ha nem, hát nem. Esetleg ha véletlen mégis erre adnád a fejed, nyugodtan szólhatsz nekem, hogy legyek a segéded benne! - néztem a szemeibe a legszebb mosolyommal, amit csak össze tudtam hozni. - Nagyon megtisztelő lenne! Embarassed
~ Egész jól csinálod Édes! ~ dicsért meg felettébb rejtélyes okból Gingitsune.
~ Az előbb még nagyon ellene voltál, hogy beszéljek a fiúval! Mi történt? ~ kérdeztem vissza kissé meglepődve.
~ Rá kellett jönnöm közben Kedves, hogy nem is vagy olyan védtelen, mint amilyennek elsőre tűnsz! ~ közölte, miközben felettébb elégedettnek tűnt.
~ Azt hittem ismersz! ~ kissé talán rosszul esett, hogy védtelennek feltételezett, főleg, hogy velem volt ő is, de ennek inkább nem adtam hangot.
~ Attól még aggódok, ha idegenek akarnak kikezdeni veled! ~ gondolatban megköszöntem Gingitsune aggodalmát, de mivel fegyverrel voltam, nem éreztem veszélyben magam.


A hozzászólást Aikawa Chiyo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 31, 2012 11:21 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Shuko
Hollow
Hollow
Shuko

Férfi
Hozzászólások száma : 92
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. May. 02.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Karasu Vex fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 2 Cl0te15900/30000Az osztag kertje - Page 2 29y5sib  (15900/30000)

Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20, 2012 8:48 pm

Hogy mi?? O.o. Egyáltalán nem a kardra gondoltam, és ez a hárítás nagyon orrba vágott. Éppen megdicsértem, hogy milyen szépen néz ki, de nem a kardja, hanem ő. A kard az kard. A gyilkolásra szánt fegyvernek nem kell szépnek lennie, hiszen a feladata nem változik. A hatásosság a lényeg, az össze többi csak ripacskodás. De nem fogom feladni, csak azért mert éppen most pofára estem. Nehezebb dió mint gondoltam, és az első próbálkozás a feltöréséhez az ujjamon végezte. Amikor meghallottam, hogy van nála étel, és ital, újból nyeregben éreztem magam. Az ital el lazít, mindkettőnket, az étel pedig ki tudja. Tele gyomorral talán jobban megy az ismerkedés. Le is ültem a fűre, elvégre most mit finnyáskodjunk? Nincs jobb, mint a természet lágy ölén ismerkedni. Természetesen alig bírtam levenni róla a tekintetemet. Teljesen megigézett. Következő mondatát úgy adta elő, hogy egy pillanatra bele gondoltam, hogy mi lenne ha seppukut hajtanék végre? Aztán bele gondoltam, és rájöttem, hogy nem egy hatásos csajozási módszer. Vélhetően nem egy mai teremtés a drága, de annál jobb! Első megszólalásra már gyanús volt, főleg hogy a neki szánt bókot a kardjára hárította. Aztán amikor kinyilvánította, hogy ő tizenegyedik osztagos, akkor hirtelen sok mindenre adódott hirtelen magyarázat. Szóval egy harc őrült. Ahogy nézem nem is a bénábbik fajtából, hiszen sehol egy vágás. Legalábbis az arcán nincs. Vétek egy ilyen csinos alakot, és arcot harcban próbára tenni. Már majdnem pazarlás. Ugyan eddig csak sűrűn pislogtam, és elemeztem a mondandója alapján, most már kezd kicsit kínos lenni a hallgatás.
- Nagyon kedveled a Zanpakutoudat, igaz? Ne aggódj én is így vagyok a sajátommal. Habár ritkán adok neki szót, inkább a szerényebb fajtából vagyok. Ez a két szépséges iker, most egy testben itt... - Ezzel kitartottam elé a zanpakutoumat normális alakban. - Chi no Umi, és Chizou. Bár kétség kívűl Chi no Umi az uralkodó tag. Már a nevéből lejöhet a következtetés, hogy milyen képességei vannak (Vértenger).
Próbáltam ezzel a kardos szöveggel hatni rá, hátha kicsit felcsigázódik. A taktika egyszerű. Ha beszéltetem, nekem nem kell megerőltetnem magam, hogy érdekfeszítő témákkal jöjjek elő, ami őt is érdekli, hanem majd ő mondja el azokat amik érdeklik, és én majd helyeselek, és egyetértek vele. Tökéletes technika, hiszen a nők szeretnek beszélni, és miről ne lenne jobb beszélni, mint azokról amiket szeretünk.
- Szóval úgy nézem szereted a fegyvereket. Hogy tetszett a két csata pallos? Remélem láttad őket. A te pengéd is szép darab, el kell ismernem. Kíváncsi lennék shikaiban mennyire szemkápráztató, de nem kérhetlek meg rá, hogy itt mutogasd a shikaiod igaz?
Nevetek egy kicsit a mondat végén, majd újból egy érdeklődő tekintetet veszek fel. Ettől a kérdéstől várok legalább két mondatot, de ez csak a bemelegítés.
- Láttál már seppukut? Rengeteg bátorság kell, és kötelesség tudat, ami mostanság egyre inkább kiveszik a mi kis kultúránkból. A Bushido ideje szépen lassan hanyatlik. Be vallom én is ennek a korszaknak az áldozata vagyok, de valami azt súgja, hogy te még nem. Mond csak te mikor haltál meg? Remélem nem túl intim kérdés.
Tényleg remélem, mert akkor egy próbálkozásomnak máris lőttek. Ha most még nem is tudom megszerezni magamnak ezt a nőt, ha már elérem azt, hogy csak egy kicsit is szimpatikus legyek, akkor jól haladok. Nem minden nőt, lehet pikk pakk megszerezni, és ezért jobb néha a vadászat, mint a zsákmány. Aztán meg igazán nagy csalódás lenne, hogyha egy ilyen gyönyörű nőt, úgy meg lehetne kapni mint bármelyik korombeli kis csajt.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 2 Cl0te31700/45000Az osztag kertje - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 EmptyKedd Aug. 21, 2012 11:58 pm

- Nagyon kedveled a Zanpakutoudat, igaz? Ne aggódj én is így vagyok a sajátommal. Habár ritkán adok neki szót, inkább a szerényebb fajtából vagyok. Ez a két szépséges iker, most egy testben itt... Chi no Umi, és Chizou. Bár kétség kívűl Chi no Umi az uralkodó tag. Már a nevéből lejöhet a következtetés, hogy milyen képességei vannak. - szólalt meg egy rövidebb hallgatás után, miközben lelkesen pakoltam ki az onigirit és a szakét. - Szóval úgy nézem szereted a fegyvereket. Hogy tetszett a két csata pallos? Remélem láttad őket. A te pengéd is szép darab, el kell ismernem. Kíváncsi lennék shikaiban mennyire szemkápráztató, de nem kérhetlek meg rá, hogy itt mutogasd a shikaiod igaz?
Egy pillanatra csodálkozva torpantam meg. Miért ne nézhetné meg, ha szeretné?
~ Gingitsune, szeretnél bemutatkozni? ~ kérdeztem a rókát.
~ Hadd lássa csak kivel van dolga! ~ vágta rá indokolatlanul lelkesen.
Rámosolyogtam a fiúra, majd óvatosan végig simítottam a pengét, miközben odasuttogtam neki a hívó parancsot. Abban a pillanatban megjelent az ezüstszüre nagamaki, és talán jobban csillogott, mint valaha. Kitudja, lehet, hogy csak a késő reggeli napfény tette, és tényleg nem Ezüstke akart fölvágni...
- Íme! - szólaltam meg végre - Szép nem? - majd fojtattam a reggelinek szánt rizsgombócomat. A lélekölő pár percig még nagamaki formájában virított, majd visszaalakult katanává, amit aztán szépen vissza is raktam a hüvelyébe. A fiú pár percig szótlanul, talán meglepődve(?) figyelt, majd pár perces csönd után, (Na mit lehet tenni, tényleg szép a kardom!) újra megszólalt.
- Láttál már seppukut? Rengeteg bátorság kell, és kötelesség tudat, ami mostanság egyre inkább kiveszik a mi kis kultúránkból. A Bushido ideje szépen lassan hanyatlik. Be vallom én is ennek a korszaknak az áldozata vagyok, de valami azt súgja, hogy te még nem. Mond csak te mikor haltál meg? Remélem nem túl intim kérdés.
- Látni sokat láttam már! - mosolyodtam el kissé ábrándozva, hisz újra a régi idők villantak föl az emlékeimbe, bár gyorsan visszatértem a jelenbe. - Ha egy harcos fél a haláltól, akkor jobb ha örökre leteszi a kardját. Ebből következik, hogy ha valaki kardot fog, akkor annak minden nap készen kell állnia a halálra. Bár ez igaz a pusztakezes harcosokra is... - itt egy pillanatra megint elgondolkodtam, majd ráeszméltem, hogy arra is kíváncsi volt, hogy mikor is születtem.- Tokugawa Ieshige idejében születtem és Ieharu idejében öltek meg. - mosolyodtam el. - Veled mi történt? Mármint ahogy rákérdeztél a dolgokra, nem olyan régen még éltél igaz?
Picit zavartan lepislantottam a földre, hisz mégis csak egy idegennel reggelizek, és rögtön ilyen sokat magyarázok... Igazából sose voltam annyira jó a szavakkal. Kedves volt, hogy olyan témáról próbál velem beszélni, ami láthatóan hozzá nem igen állt közel. Látszott rajta, hogy nem szamurájként élte az életét... Talán fél a haláltól? Találkoztam már olyan harcossal, aki halálfélelemből küzdött, de benne a méltóság és a büszkeség nyomait se lehetett látni. Hiába küzdött ügyesen, mindig egy sarokba szorított kisegeret juttatott az eszembe. Reméltem, hogy ez a fiú nem ilyen!


A hozzászólást Aikawa Chiyo összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 31, 2012 11:20 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Shuko
Hollow
Hollow
Shuko

Férfi
Hozzászólások száma : 92
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. May. 02.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Karasu Vex fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 2 Cl0te15900/30000Az osztag kertje - Page 2 29y5sib  (15900/30000)

Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 EmptySzer. Aug. 22, 2012 1:16 am

Hát ilyen teljes dicsfényében a zanpakutouja. Nem rossz. Sőt. Egész szép. A hosszú markolat, és a kicsit hosszabb penge elbűvölő párost nyújtott. Egyszerre volt félelmetesen egyszerű, még is büszke. Egy olyan fegyver volt, amit még régen, valamikor nagyon régen használtak. Már értem miért is szereti ezt a pengét. Eszembe jut róla a történelmünk, és a büszke japán, akik boldogan adták az életüket, hogy a magasabb jót szolgálhassák vele. Ó drága Bushido... Miért tűntél el, mielőtt én megszülettem volna. Bárány vagyok a sok farkas között.
- Ó igen, nem olyan régen még éltem. Nem is olyan régen... - Hagytam egy leheletnyi szünetet. - Hozzád képes én egy kis taknyos vagyok, de azért nem alacsonyítanám le magam. Tudod, mindig is imádtam a régi japánról tanulni, és mindig arról álmodtam, hogy egyszer megélhetem. Habár a mai világban, erre szinte semmi esély nem volt, valahogy Seireitei sem az a hely, ahol éppen ezt meg lehetne élni. Meg aztán nem is tudnék úgy élni már, mint egy régi szamuráj. Azt belém kellett volna nevelni. Én félek a harctól, és úgy hiszem, hogy akinek egy kevés esze is van, az is fél. Elvégre, a félelem int minket elővigyázatosságra. Természetesen nem rettegni kell. Félek harcolni, de ha a helyzet megkívánja megteszem. Megbánás, és könyörület nélkül. Megfontoltan, csöndben, és a lehető leggyorsabban... Félve. De gondolom ez már csak így megy. Hiszen mint azt mondtam, aki nem fél a harctól, annak valami hiányzik a fejéből... Talán az élet ösztön. De ki vagyok én hogy ítéleteket mondjak nem igaz? - Elmosolyodtam, majd nagy levegőt vettem. - Vissza térve a halálomhoz. Éppen az iskolában lébecoltam, és lógtam az óráról, amikor valami furcsa alakot vettem észre. Követtem a pincébe, aztán észrevettem, hogy bomba van nála. Romba dönthette volna az iskolát, és vele megölhetett volna jó pár embert. Aztán neki szaladtam. Nem is tudom mi hajtott előre. De végül is beküszködtem magunkat egy kisebb helyiségbe, aztán az az idióta megnyomta a gombot. Felrobbantunk, és később jöttem rá, hogy ezt nem éltem túl... Még mindig fáj visszagondolni rá, hogy ott hagytam anyámat, a barátaimat... Meg...
Megszívtam a fogam, és a zsebemben kezdtem el kotorászni.
- Remélem nem probléma, ha rágyújtok.
Ha probléma, akkor természetesen megállom, de a feszültség látható rajtam. Kicsit magával ragadott a dolog. Még mindig gyenge pontom ez az emlék. Valószínűleg nem vágódtam be nála ezzel a szöveggel, de most valahogy nem volt kedvem megjátszani magam. Miért is tenném? Őt nem egy éjszakára akarom, ezt tisztán érzem.
- Mesélnél nekem az akkori életről? Tudod a történelem könyvek sok mindent leírtak, de bizonyosan kihagytak nagyon sok mindent. Minidig tudni akartam milyen az élete egy szamurájnak, és nem egy könyvből. Szóval mesélnél nekem? Ki tudja, még talán tanulhatok is tőled.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 2 Cl0te31700/45000Az osztag kertje - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 EmptyPént. Aug. 31, 2012 11:19 am

Érdekes ötlet. Aki él, az fél. Legalábbis szerinte. Elmesélte, hogy miként halt meg, pont azután, hogy kijelentette, hogy fél a csatáktól. Kissé kontrasztos volt, de az egyensúly az ellentmondásokban is megtalálható.
- Lehet, hogy nem tudtad, hogy föl fogsz robbanni, de az esélyed megvolt rá, mégis megtetted. Ha fél is egy harcos, legyőzi a félelmét. - mondtam, miközben rágyújtott, szívott néhány mélyet a dohányából. Utána szólalt csak meg ismét.
- Mesélnél nekem az akkori életről? Tudod a történelem könyvek sok mindent leírtak, de bizonyosan kihagytak nagyon sok mindent. Mindig tudni akartam milyen az élete egy szamurájnak, és nem egy könyvből. Szóval mesélnél nekem? Ki tudja, még talán tanulhatok is tőled.
Eléggé meglepett a kérése. Lássuk be, két szerencsétlen ronin élete nem feltétlenül mutatja be a szamurájok életét. Amúgy is, mit mondhatnék el magamról? Tartalmas, jó szakés életem volt. Ha jobban belegondolok kiskoromban többet voltam kocsmákban, mint otthon. Márha azt a lerobbant viskót, ahova havonta, kéthavonta hazajártunk, az otthonomnak hívhatom. Már kiskoromtól kezdve jónéhány ivó dolgozóinak és törzsvendégeinek voltam a közös "jajj olyan kis édes!" gyereke. Aztán amikor apán eladott hosszabb időre gésák közé (ők igazi Kyoitoi gésák voltak ) egy jó darabig az Orian tanonca is voltam. Vagy talán meséljek neki arról, hogy hogy lett megbüntetve az az alak, akit egyszer azon kaptam, hogy az orian szobájában leselkedett? Miként öltöztettük be az egyik férfi dolgozót kimonóba, festettük ki jó erősen, és hogyan bíztuk végül az ő gondjaira a merénylőt? Vagy talán azokról a csatákról akart hallani, amiket Shion vívott, meg? Esetleg az én harcaimra kíváncsi? Nem igazán tudtam, hogy mit is lehetne erre a kérdésre válaszolni. Egyszerű roninok voltunk, akik szó szerint a túlélésért harcoltunk. Egyszerre fogadtak föl minket pénzért a ninjákkal. Miközben mindez végig futott az eszemen, egyet kortyoltam a szakémból. Lássuk be, mi nem úgy éltünk, hogy minden nap a busidón elmélkedtünk. Igaz Shion megtanított rá, de a tanításai inkább gyakorlatiasak voltak, sem mint elméleti. Az első és alap leckével pedig, hogy bármikor meghalhatunk, már nagyon kiskoromban szembesültem. Végül csak annyit mondtam a fiúnak:
- Harcoltunk, hogy élhessünk, és éltünk, hogy harcolhassunk. - Nem tudtam jobban átadni azt az életformát, amit mi éltünk meg. - Roninok voltunk - fűztem hozzá magyarázatképp.
Mind a gésa, mind pedig a szamurájlétnek megvannak a maga szépségei, és persze nehézségei. De ezeket nem lehet csak úgy elmesélni! Abban vagy benne él az ember, vagy sose érzi úgy át. Történeteket mesélhettem volna, az volt jó sok, de annyira viszont még nem ismertem, hogy az emlékeimmel traktáljam. Így aztán egy újabb onigirit vettem magamhoz.
Vissza az elejére Go down
Shuko
Hollow
Hollow
Shuko

Férfi
Hozzászólások száma : 92
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. May. 02.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Karasu Vex fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 2 Cl0te15900/30000Az osztag kertje - Page 2 29y5sib  (15900/30000)

Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 EmptyVas. Szept. 09, 2012 5:54 am

Szóval egy Ronin. Érdekes. Biztosan van mit mesélnie, vagy lenne mit, de így első próbálkozásra úgy néz ki beletört a bicskám ebbe a próbálkozásba. Sebaj, még van egy két ötlet a tarsolyomban. Nem igazán voltam éhes, így csak néztem, hogy eszik. Mondjuk úgy, hogy látszik rajtam, hogy nincs szükségem túl sok ételre. Azért tényleg kíváncsi lennék arra, hogy miért nem mond el semmit a múltjáról. Mások eléggé szószátyárok szoktak lenni ilyen témában. Valahogy úgy, mint én. Tovább szívogatom a dohányt. Rossz szokás, de megnyugtat. Próbálom nem az arcába fújni, elvégre aki nem dohányzik, annak nem feltétlen tetszik a füst.
- Szóval Ronin... - egy darabig forgattam a szavakat a számban, és csak utána beszéltem tovább. - Olvastunk Roninokról. Ha jól tudom ti is szamurájok voltatok, csak szakítottatok a szabályokkal. Na de gondolom nem pont velem akarod ezt megbeszélni, elvégre alig ismersz.
Nem fogok erősködni. Nem vagyok csökönyös megértem, ha valaki nem akarja elmondani az élettörténetét minden embernek, akivel szembe találkozik. Mondjuk az elég erős kifejezés, hogy szembe találkoztunk. Sokkal inkább meglesett.
Már egy ideje szótlanul ültem. Nem tudom miről beszélgethetnék még egy ilyen korból származó lánnyal. Kicsit kínosnak érzem a hallgatásom, de hát ez van. Végül felpattanok, és leporolom a gatyám.
- Nos, köszönöm a társaságot, de most már ideje vissza térni a munkához. Még rengeteg munka vár rám. - Hazudtam neki. - Remélem találkozok még veled, és nem egy küldetésen, bár azt mondják a harcban, és a bajban ismerszik meg legjobban az ember. Ha esetleg szükséged lenne egy gyakorló társra, akkor keress meg nyugodtan! Zanjutsuból kivételesen jó vagyok.
Ezzel körbe néztem hátha találok valakit, vagy talán éppen abban reménykedtem, hogy nem látok senkit. Végül is semmi nyoma nem volt életnek, valószínűleg mindenkinek jobb dolga van, mint hogy itt lófráljon a nyolcadik osztagosok kertjében, arról még nem is beszélve, hogy a nyolcadik osztagosokból elég kevés van.
- Akkor, minden jót!
Ezzel hátat fordítottam, és elballagtam. Félúton vissza fordultam azért még.
- Ja, és üdvözlöm a kapitányt!
Biztosan nézni fog a tizenegyedik osztag kapitánya ha meghallja, az a másik, hogy egyáltalán átadja e neki Chiyo.
No mindegy, lehet beugrok Tasumi fukutaichohoz, és kisegítem a papírmunkákban, és elmajszolok pár finom sütit. Nála szívesen múlatom az időt, hiszen mindig finom sütije van. Azt hiszem ezzel háborút mondtam a fogaim ellen. Se baj...

// Köszönöm a játékot *.* //
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 2 Cl0te24700/30000Az osztag kertje - Page 2 29y5sib  (24700/30000)

Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 EmptyPént. Jún. 07, 2013 8:52 am

Az osztag kertje - Page 2 Nvtelen1y

Mély sóhajjal kúsztam közelebb az ág szélén kucorgó, és békésen mosdó Cicához. Egyszerűen képtelen voltam felfogni, hogy egy ilyen apró állat, hogyan is képes ekkora galibát okozni, néhány perc leforgása alatt. Az egész még otthon kezdődött, mikor az Akadémiára tartó gyerekek után kellett szaladnom az uzsonnájukkal, és véletlen nyitva maradt az ajtó. A család legújabb tagja még csupán néhány hónapja volt nálunk, így általában csak felügyelettel lehetett kint a szabadban, nehogy elkószáljon, ahogy ezen a reggelen, helyzet adta lehetőséggel élve mégis megtette. >w> Néhány pillanatig tartott csupán, hogy meg is pillantsam, ahogy a falon átmászva az utca felé iramodik, így úgy ahogy voltam, rövid nyári ruhában iramodtam utána, nem törődve azzal, hogy néhány óra múlva szolgálatba kellene állnom. Sokkal inkább töltött el félelemmel, ahogy elképzeltem gyermekeim szomorú arcát, mikor meghallanák, hogy Cica elveszett. T_T
Így hát nem is volt kérdés, hogy az apró állatka mindeneknél előbbre való! Kifutottam a kapun, és a szőrcsomó után vetettem magam, ami persze egyből meglógott, mintha ezer mumus üldözte volna. Csak kerüljön a kezem közé, biztosan nem langyosítom neki finom melegre ezentúl a tejet, hogy pont megfelelő legyen! >.> Láttam, ahogy egy újabb falon mászik fel, és végül tűnik el annak túloldalán, így egy pillanatig megtorpantam. Ha most követem, biztosan egy másik osztag területén fogok kikötni, bár bizonyára senki sem fog ezért nagyon megszidni, hiszen Cicát követtem! Legalábbis ajánlom neki. >_< A gondolatmenet végére lendületet vettem, és magam is felkecmeregtem a kerítésre, ám ez olyan jól sikerült, hogy a hév egyenesen átfordított a fal tetején. .__. Tompa puffanással, és néhány gallyal a hajamban a bokorból értem földet, majd aprót nyögve simítottam meg sajgó hátsófertájam. Megráztam szőke üstököm, és a levelek, és egyéb tartozékaik a földre hullottak belőle, majd kézzel is kissé átfésültem. Furcsa volt számomra, hogy immár ez könnyedén megy, rövidsége miatt, de nem volt időm ezzel foglalkozni, sürgősen meg kellett találnom Cicát. Persze ez koránt sem volt olyan egyszerű, hiszen a szökésben lévő állat egy hatalmas kertbe mászott be, ahol rengeteg a jobbnál jobb búvóhely, nekem pedig vészesen kevés ehhez mérten az időm.
Nem is vettem a fáradtságot, hogy lábra álljak, négykézláb folytattam utamat, hogy a bokrok alá is betekintgessek, hátha felfedezem az apró jószágot, vagyis inkább rossz-szágot. >_> Végülis egy fa ágán pillantottam meg, és csak tized másodpercig haboztam, mielőtt utána másztam volna, ám az álnok szőrgombóc elrugaszkodott a következő fáig. Engem aztán nem rázol le! ˘w˘ A Juubantai Sansekije vagyok, nem holmi kisiskolás lány! >w< Így magam is utána ugrottam, szerencsére elérve a kiszemelt ágat, és megkapaszkodva abban, azonban Cica úgy gondolta, egészen a végéig kúszik.
Így kerültem hát a kérdéses ágra, és szorosan fogva, ezért kúsztam az állat felé, aki valószínűleg a vesztem akarta! T-T Nem értettem mért menekült, hiszen mindig finom ennivalót kapott nálunk, a gyerekek imádták, babusgatták, játszottak vele, ő pedig így hálálja meg? .__. Előrébb araszoltam, kinyújtva egyik kezem, amivel ujjhegyeim már hozzáértek Cica selymes bundájához, azonban így nem tudtam megfogni. De természetesen épp ezt a pillanatot választotta, hogy felpillantson, majd egy halkat nyávogva a kezemhez dörgölje a fejét, aztán pedig egyszerűen a földre huppanva tovább iramodjon. Döbbent arccal figyeltem, hogy ujjaim immár csupán a levegőt markolásszák, és megfogadtam, ezentúl csak és kizárólag plüss állatot kapnak a gyerekek. Ezt az elhatározást pedig tovább erősítette az a tény, miszerint az ág, megszabadulva Cica pille súlyától, megremegett, én pedig, mivel immár csak egy kézzel kapaszkodtam, nemes egyszerűséggel átfordultam, majd néhány pillanatnyi kapálózás és fogáskeresés után engedelmeskedtem a gravitációnak, és ismét a földre pottyantan.
Vagy legalábbis oda kellett volna érkeznem, azonban tagjaimba sajgó fájdalom nem mart, és a kemény földnél valami puhábbra érkeztem. A zuhanás alatt szorosra zárt szemeimet ráemeltem esésemet párnázó valamire, ami legnagyobb döbbenetemre valaki volt. O_O Ijedten próbáltam arrébb kecmeregni, de ezzel csak azt értem el, hogy végtagjaim még inkább összegabalyodtak az idegenével, és képtelen voltam már átlátni, hogy melyik tartozik hozzám, és melyik hozzá. Ráadásul biztosan nagyon megütöttem, pedig nem is akartam. Mi van, ha komoly baja esett? T_T
- Ne haragudjon! T^T – Néztem rá szinte könnyes szemekkel. – Fáj valamije? Surprised
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Wakahisa Shunsui
8. Osztag
8. Osztag
Wakahisa Shunsui

Férfi
Virgo Buffalo
Hozzászólások száma : 8
Age : 110
Tartózkodási hely : Kricsmik közelében *>*
Registration date : 2013. Jan. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: A Törvény | 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 2 Cl0te5500/15000Az osztag kertje - Page 2 29y5sib  (5500/15000)

Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 EmptySzer. Jún. 12, 2013 5:52 am

[Máú... Mi a? o.O]
Vázolom a szituációt! A kapitányosnak valamiért nem tetszett túlzottan, miszerint megdézsmáltam az általa kirakott üdvözlő süteményeket, bár nem nagyon értem, ha nem akar adni belőlük senkinek, akkor miért hagyja kint szem előtt az asztalon, ahol bárki úgy gondolhatja, neki címzetten készítették ki. Eme kellemetlen félreértés áldozata lettem magam is, mondanom se kell, bepusziltam az utolsó morzsáig az epres csodát! Ám a reakciót, ami erre Didikapitánytól jött, mindenféleképpen túlzónak érzem. Csak ezért a nyakamba varrni az összes papírmunkát, igazságtalanság! Szerencsére mostanában már hármas van a nevem előtt, szóval nem vagyok nő vagy ilyesmi, de bármit megtesznek Nekem a sunyigamik, hogyha kicsivel csúnyábban nézek rájuk, hehe. Valahol minden bizonnyal ezt hatalommal való visszaélésnek neveznék, ám véleményem szerint egyáltalán nem bűn kihasználni a rendelkezésünkre álló eszközök tárházát. Az irattárból rövid úton kizavartak, ebből adódóan homlokomat vakargatva indulok megfelelő pihenőhelyet keresni. Nem értem miért ennyire morcos mindenki, úgy tűnik hogyha fekete fakabát vagy, onnantól kezdve a humorérzékedről is le kell mondanod... Persze esetemben ez nem áll fent, kétségtelenül Én vagyok a Seireitei legviccesebb egyének, Wakahisa Shun', a Törvény! Cool Rövidesen mindenki ismerni fogja a nevem, akkor pedig többet nem kell semmit csinálnom a papírokkal, csak kitörölni vele a se... segélyért rimánkodó rukongaii lakosok szeméből a könnyet, úgy ám! Hova kellene sunnyogni, ahol nem talál meg a vörös ördög? Biztosan megint az irodájában habzsolja a finom tejszínes csodát, ami oly' kellemes, akár egy kényeztető masszázs a Vörös Fűzőben. Jó is, hogy eszembe jutott, meg kell látogatnom Olíviát, mielőtt még azt hinné, megfeledkeztem róla.
Kóválygásom közepette - megvallom férfiasan - megszomjazom kissé, így kénytelen-keletlen előveszem kedves barátomat és társamat a bajban, Laposüveg-sant! Sok jó emlékben nevezhettem cimborámnak, majdhogynem olyan Nekem, mint egy testvér. Már abból a fajtából, ami rummal van tele és lehet belőle inni! Valamit szövegeltek a szolgálatban való szakéfogyasztásról, ami szerencsére Engem nem érint, ebből adódóan szégyentelenül vedelhetek a nap közepén, yeah~! Sajnos huzatom még mindig a régi, ezért pár perc leforgását követően az utolsó cseppekkel is megöntözöm porzó torkomat, mely további nedűre szomjazna. Fásult sóhajtás kíséretében adom tudtára, nincsen most több, muszáj leszek beszerezni egy nagyobb butykost, mert ez így nem mehet tovább! A lelki megerőltetés okán ólmos fáradtság tör Rám, úgy érzem, szinte a helyszínen képes lennék elaludni. Kalapom karimáját némileg feljebb lökve fordítom körbe kobakom, s belövöm a helyszínt: ez itt a kert! Egy megfelelően szimpatikusnak látszó fát kinézek magamnak, árnyéka kellő hűvösséget fog szolgáltatni sziesztámhoz. Hamarosan az álommanók el is kalauzolnak Álomföldére, ahol a Cici-hegy völgyében sebesen folyik a fehér rum! Halk hortyogásomba kaján kuncogás vegyül, bizony ám, megfogtam az Isten lábát! A jelenésbe azonban belerondít valami... Érzem, ahogy figyelnek a közeli fáról, valami rettenetes pont most akarja Rám vetni magát! Furcsa, kattogó hangot adni, arca pedig olyan, mint egy rohadt rákrovaré! Brr, a hideg is kiráz a gondolatra, ideje olajra lépni! Ahogy végiggondolom lehetőségeimet, a megvalósítás mellett döntök, viszont ekkora valaki ténylegesen a nyakamba esik, nem kis rémületet kiváltva békésen heverésző szerénységemből.
- Heee?! o.O - nemigen tehetek róla, egy pillanatra a fekália is megfagy bennem, ahogy kapkodva igyekszem felülni, ami természetesen nem megy könnyen, akárhova nyúlok, puha domborulatok akadnak tenyereim alá. Mi ez, egy lufiállatka?! No, annál azért keményebb a cuccos! - Mi-mi? Ja, jól v'ok, nem kell aggódni fehérnép, elkaptalak, nehogy megüsd magad! Wink Mi a fityfenét settenkedsz itt felettem, talán a kapitányos asszony küldött? >.>
Simám kinézem belőle, miszerint bosszúból a nyakamba akasztott valakit, holott most komolyan nem törtem semmi gonoszságon a fejemet, a fingópárnát már amúgy is elrejtettem az irodájában lévő székbe, kifejezetten vicces jelenet fog kikerekedni a dologból, amennyiben éppen egy fontos illetőt vagy újoncot fogad majd. Akár elvághatnám az eper-utánpótlást is, szóval kifejezetten kedvesnek mondható a kis csínytevésem, nincs benne semmi rosszakarat, talán csak egy egészen kicsike. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 2 Cl0te24700/30000Az osztag kertje - Page 2 29y5sib  (24700/30000)

Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 EmptySzer. Jún. 19, 2013 9:35 pm

Az osztag kertje - Page 2 Nvtelen1y

Nem igazán értettem, hogy Cica miért merényel olyan álnok dolgokkal, mint a mumusok szoktak, hiszen nem mumuscica, Keisuke~sama jól megvizsgálta, és ha az lett volna, szólt volna! ˘o˘ Így semmi ötletem nem maradt arra, miért szalad folyton el, és lökdös le helyekről, pedig még kapaszkodom is! T.T A másik pedig az, hogy nem is a földre dobott le, hanem egy szegény fiúcskára, mert biztosan fiúcska, ahogy beszél abból, ez következik. Surprised Felnőtt ember nem használ ilyen szavakat, biztos valami mesevilágba képzeli magát. Arrogáns Aztán megéreztem kezét olyan helyeken, ahova nem illik tenni, és Takashi~kun megtanította, hogy ilyen helyzetekben mit is kell csinálnom, ám mivel félig feküdtünk, szó sem lehetet láblendítésről, és rúgásról, tehát maradtak a reflexeim, amik előre lendítették a kezem, és jól irányzottan orrba vágták a delikvenst. Cool Most majd kétszer meggondolja, hogy kinek a mijét taperolja! ˘w˘ Aztán persze észbe kaptam, hogy végülis én pottyantam rá, és lehet nem is direkt fogdosott, de akkor is. >/////>
Kicsit hátrébb húzódtam, miközben gyanakvóan méregettem alakját, hátha ismét kétes mozgolódásba kezd, de akkor bizonyosan kiütöm a Shiroichi~tiachoutól tanult fogással! ˘o˘ Lesimítottam a ruhám szegélyét a térdemre, mert így illik, nem szabad mutogatnunk magunkat, ezt még Kanaetól tanultam. Surprised Végül mégis megsajnáltam szegénykét, biztosan eléggé fájt, ahogy megütöttem az orrát, így a ruhám egyik zsebében kezdtem kotorászni, egészen addig, míg meg nem leltem a rózsaszín, kicsit csillogós, hercegnős ragtapaszokat, sajnos ezúttal csupán ezek a darabok voltak nálam. :/ Egy pillanatig sem haboztam, előrehajolva estem neki, hogy a sebesült részt ellátásban részesítsem, elvégre gyakorló anyukaként nagy tapasztalatom volt a sérülések gyors, és fájdalommentes kezelésében. Cool
- Még egyszer bocsánat, hogy magára pottyantam ^///^” – Kértem kissé megilletődve elnézést, bár az ütésért eszem ágában sem volt, igazán megérdemelten kapta! >_>
Még az is lehet, hogy ő maga egy mumuském, és nem is véletlen estem le, vagy Cica lökött le, hanem ő maga átkozta meg az ágat! ˘w˘ Sosem lehet ezt tudni! >_< Ráadásul még engem nézett kémnek? O.O Nagy szemekkel bámultam vissza rá, ugyan miért küldene a nyomába Shiroichi~tiachou? o_O Lehet tényleg mumus, és ezért ráállított volna a kapitány, hogy leplezzem le, és küldjem vissza oda, ahonnan jött? >w> Még ez is lehetne, de engem ezzel nem bízott meg senki, én csak Cicát követtem! Surprised Tényleg… Cica! O_O Azzal a lendülettel vetettem előre magam, és a bokor alján kezdtem keresgélni az apró, ám ördögi jószágot. Csak kerüljön elő! >.>
- Nem vagyok kém, csupán Cicát keresem! Surprised– Válaszoltam közben, görnyedt tartásomból adódóan kissé mélyebb hangon, mint az eredeti, és közben tovább araszoltam, hogy megleljem Cicát.
Úgy gondoltam, ha mumus is, akkor jobb, ha elterelem a figyelmét, és úgy teszek, mintha tényleg nem miatta lennék itt, és ha kiderül róla, hogy csibész, akkor majd elénekelem neki a mumusűző dalt, és akkor kénytelen lesz elűződni! ˘o˘ Ha pedig nem, addig is mellettem van, így persze biztonságban más mumusoktól, akik lesben állva szoktak várni arra, hogy végre lecsaphassanak, és valami nagyon komisz dolgot művelhessenek az ártatlan arra járókkal! Surprised
- Nem segítene megtalálnom? Embarassed- Néztem rá kissé elpirulva, milyen illetlen vagyok, de nem volt időm bemutatkozni sem. – Jajj! Rosui Kagehime, a Jusantai sansekije! ^w^ - Bólintottam ültömben. – Szóval meghálálnám a fáradozását egy kis süteménnyel! :3
Tudtam, hogy ilyen ajánlatnak egyetlen férfi, vagyis jelen esetben fiúcska, mert férfi ilyesmi szavakat bizonyosan nem használ, de a lényeg, hogy ellenállni nem fog tudni! Cool Végülis süteményről volt szó, ami nem kicsit finom, hanem nagyon, és még ha ezt nem is tudja, sejtheti, hogy nem fogom rosszal megkínálni! ˘w˘ Ott ültem, és mosolyogtam, várakozva, hogy akkor most csatlakozik-e hozzám, de mért ne csatlakozott volna, igazán ínycsiklandozó süteményekről volt szó! Cool
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Ajánlott tartalom




Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Az osztag kertje

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 8. Osztag-