-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Tiberio Grijan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Tiberio Grijan
Arrancar
Arrancar
Tiberio Grijan

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 50
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 77. Arrancar, Adán Scytacierto fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tiberio Grijan Cl0te8000/10000Tiberio Grijan 29y5sib  (8000/10000)

Tiberio Grijan _
TémanyitásTárgy: Tiberio Grijan   Tiberio Grijan EmptySzomb. Ápr. 11, 2009 2:02 am

Név: Tiberio Grijan
Kaszt: Arrancar
Kor: 164 (25-nek tűnök)
Nem: Férfi
Felszerelések: Zanpakuto
Születési dátum: július 6.
Kinézet: 180 cm magas vagyok és vékony testalkatú Hosszú, barna hajam van és zöld szemem. A maszkom bal oldalt található a szemem alatt. A mellkasomon van egy lyuk, és arrancar egyenruhát viselek. A 77-es szám bal kezemen, pontosabban a tenyeremen található.
Zampaktó neve: Iel dragón de mares (Tengerek sárkánya)
Zanpaktó fajtája: víz
Parancsszó: Ihaga ondas! Iel dragón de mares! (Csinálj hullámot! Tengerek sárkánya!)
Ressurection: Ha kimondtam a parancsszókat, fekete felhők gyülekeznek körülöttem és elkezd esni az eső. Majd feltartom a zanpakutómat, s pár másodperc múlva több millió esőcsepp egy sugárba jön le a fekete felhőből a kardomba, aztán a fegyverem pengéje kéken világít, valamint hatalmas vízhullám árad ki belőle, így nyugodtan folytathatom az átalakulást. Csontpáncél húzódik a testemre és lesz két szárnyam, mely szintén csontból áll. A Zanpaktóm teljesen átalakul. Majd ha befejeződött az átalakulás, a vízhullám teljesen abbamarad, kezdhetem a harcot.

Előtörténet:
Ember: Egy holdfényes nyári éjszakán születtem. Két testvérem volt, én voltam a legkisebb köztük. A családom nem rendelkezett sok pénzzel, sokszor a szüleim alig tudták kifizetni a számlákat. Minden nap nagyon kevés volt az élelem, és ezért sajnos állandóan éhezett valaki a családból. De az éhségről legtöbbször próbáltunk megfeledkezni játékokkal, amikhez nem sok energia szükséges, pl: sakk, kártya vagy társasjáték. Az általános iskolában legtöbbször a ruháim miatt csúfoltak, mert eléggé szakadtak voltak. Tizenhárom éves koromban, már az egyik testvérem nem volt köztünk, mivel felnőtt lett, s elment egy nagyvárosba lakni a barátnőjével. Iskola után sokat tartózkodtam egy barátomnál. Valamilyen módon mindig meg tudtam győzni, hogy ne hozzám menjünk. Szégyelltem a szegény családomat, csakhogy nem tehettem róla. Tizenöt évesen beiratkoztam egy középiskolába, majd ott gépész technikusnak jelentkeztem. Elég sok bajom származott a beilleszkedés miatt. Egyik osztálytársammal, egyszer nagyon szétütöttük egymást. A tesi tanárt fölöttébb gyűlöltem, mivel úgy megdolgoztatott minket az óráján, hogy reggelente alig tudtam felkelni az izomláztól. Öt barátot szereztem egész középiskolai tanulmányaim során. Miután elvégeztem a sulit, két évig nem tudtam csinálni semmit csak dolgoztam, ám nem kaptam sok fizetséget a munkahelyemen. Szüleimet próbáltam rábeszélni arra, hogy főiskolára járjak, viszont ők nem egyeztek bele,mivel így is alig telt valamire. Egy év múlva nyertek a szüleim a lottón és megengedték, a főiskolai tanulmányom elkezdését. Én nagyon örültem. Ott már nem volt az öltözködésem miatt megkülönböztetés, és több barátom is volt. Amikor elvégeztem a fősulit, rögtön nekiláttam munkát keresni, mert már nem sok volt a megtakarított pénzünkből. Sikerült munkát találnom az egyik nagy cégnél, a Tekunoroji-nál. Ott a gazdálkodási csoportnál kezdtem, pár év múlva én lettem a gazdasági csoport főosztályvezetője. A cég igazgatója engem kinevezett a cég igazgatóhelyettesévé. De nem értem be ennyivel. Egy holdfényes éjjel betörtem az igazgató házába, majd megöltem és a gyilkosságot balesetnek álcáztam. Kb.: egy hónap múlva kiderítette a rendőrség, hogy én öltem meg a cég vezetőjét. Este, amikor még dolgoztam, több ember hangját hallottam és tudtam, csak én vagyok bent, valamint a 8 takarító, ám egyik sem azon az emeleten dolgozott, ahol nekem az irodám helyezkedett el. Így az asztalfiókból lassan kivettem a pisztolyom, eztán kibiztosítottam. A rendőrök rám törték az ajtót. Én erre rögtön előrántottam a fegyveremet, és elkezdtem lövöldözni. Három rendőrt sikerült eltalálnom, de a többi agyonlőtt.

Hollow: Hueco Mundo- ban került a lelkem. Később azt vettem észre, külsőm egy sárkány alakú szörny. Eleinte megrémültem a kinézetemtől, csakhogy rájöttem, ebben a formában sokkal erősebb lettem. E hírnek rémesen örültem. Lementem az emberek világába, ahol lelkeket faltam, így erősítettem magamat évekig. Ha egy shinigami jött, aki nálam sokkal erősebb volt, akkor inkább a menekülést választottam, és elbújtam olyan helyre ahol biztosan nem tud megtalálni. Talán ez a gyávák módszere, de inkább fogtam menekülőre a dolgot, mint megint meghaljak. Majd egyszer csak, amikor egy ember lelkét faltam fel, két erős lélekenergiát éreztem, amelyek felém közeledtek. Felkészültem a fogadásukra, viszont rögtön meglepődtem, mert kettő shinigami rendelkezett azzal a lélekenergiával, a halálistenek pedig a fivéreim voltak. Ők nem ismertek engem fel, mivel egy szörnyetegként néztem ki, így teljes erőmből harcoltak ellenem, mintha nem is a testvéreim lennének. Egy ideig nem tudtam ellenük teljes erőmből harcolni, de elegem lett és a fiatalabb testvéremet elcsaptam méterekre. A másik testvéremet elkezdtem karmolgatni, majd egy pillanat múlva, amikor nem figyelt kiütöttem a kezéből a zanpakutót, átszúrtam a torkát a karmaimmal, aztán felfaltam a lelkét. A másik fivéremhez is odarepültem, ezt követően a saját zanpakutójával öltem meg, később neki is felfaltam a lelkét.

Arrancarr: Pár év múlva arrancarrá alakultam. Minden napomat azzal töltöttem, hogy erősebbé válljak. Majdnem úgy nézetem ki, mint régen. A maszkom már csak az arcom 80%- át takarta. Sokat harcoltam az arrancarokkal, mert errefelé senki nem csípte a másikat. Engem főleg nem bírtak, mivel állandóan belekötöttem a többi fajtársamba. De végül szerencsére én kerekedtem felül rajtuk. Egyik harc leforgása alatt összefogtak ellenem, s azon a napon elég sok sebet szereztem magamnak. Egyre nagyobb erőre tettem szert, már a maszkomnak csak 40%-a maradt meg, a többi lekopott. Jelenleg Yoshizawa Kodama, a 8. espada fracciónja vagyok.

Zanpakutóm:
Tiberio Grijan Blue-strip-katana_www.kepfeltoltes.hu_

Ressurection utáni kinézet:
Tiberio Grijan 3333333333_www.kepfeltoltes.hu_


A hozzászólást Tiberio Grijan összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 26, 2009 8:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Tiberio Grijan _
TémanyitásTárgy: Re: Tiberio Grijan   Tiberio Grijan EmptySzomb. Ápr. 11, 2009 8:42 am

Hello!
Nos kezdem az elején. Úgy lényegében semmi bajom nem lenne a történettel, mert minden megvan, de azért még is csak vannak benne hibák, mint például, a zanpakutot zanpakto-nak írtad... aztán vannak benne szóköz kihagyások, meg néhol kicsit értelmetlen a történet.
"Öt barátom /t/ szereztem /az/ egész középiskolában."
Példának hoztam elő ezt a mondatot, de attól, hogy nem írtam ide a többit attól még azokat is ki kellene javítanod. Nos
ELUTASÍTOM! ... de ha kijavítottad a hibákat utánna szólj egy moderátornak és ismét megnézik.
Vissza az elejére Go down
Tiberio Grijan
Arrancar
Arrancar
Tiberio Grijan

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 50
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 77. Arrancar, Adán Scytacierto fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tiberio Grijan Cl0te8000/10000Tiberio Grijan 29y5sib  (8000/10000)

Tiberio Grijan _
TémanyitásTárgy: Re: Tiberio Grijan   Tiberio Grijan EmptySzomb. Ápr. 11, 2009 8:47 am

Okés javítom.
Vissza az elejére Go down
Tiberio Grijan
Arrancar
Arrancar
Tiberio Grijan

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 50
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 77. Arrancar, Adán Scytacierto fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tiberio Grijan Cl0te8000/10000Tiberio Grijan 29y5sib  (8000/10000)

Tiberio Grijan _
TémanyitásTárgy: Re: Tiberio Grijan   Tiberio Grijan EmptySzomb. Ápr. 11, 2009 9:22 am

Javítottam.
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Tiberio Grijan _
TémanyitásTárgy: Re: Tiberio Grijan   Tiberio Grijan EmptySzomb. Ápr. 11, 2009 9:28 am

Látom, sikerült javítani, így már ELFOGADOM az előtörténetedet.

Lélekenergiád 5000, tőkéd 4000 ryou és 1. szinten kezdesz. Elkészítheted az adatlapodat.

Üdv az oldalon, jó játékot!
Vissza az elejére Go down
Tiberio Grijan
Arrancar
Arrancar
Tiberio Grijan

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 50
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 77. Arrancar, Adán Scytacierto fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tiberio Grijan Cl0te8000/10000Tiberio Grijan 29y5sib  (8000/10000)

Tiberio Grijan _
TémanyitásTárgy: Re: Tiberio Grijan   Tiberio Grijan EmptySzomb. Ápr. 11, 2009 9:30 am

Köszönöm
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Tiberio Grijan _
TémanyitásTárgy: Re: Tiberio Grijan   Tiberio Grijan Empty

Vissza az elejére Go down
 

Tiberio Grijan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Arrancar-