-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hadnagyi iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te30150/45000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyPént. Jún. 04, 2010 1:04 am

"Ismerősök" találkozása


Elégedetten léptem hátra, miután az utolsó festményt is felraktam a falra. A Senzaikyuu magánya hálás téma volt egy magamfajta hobbifestőnek, úgy érzem egészen jól sikerült a kép. Lassan készen vagyok az iroda átalakításával, tulajdonképpen már csak egy kényelmesebb széket kell szereznem magamnak, meg ezeket a ronda fém irattartókat akarom lecserélni, mivel teljesen elütnek a szoba hangulatától a ridegen csillogó szürkésfehér színűkkel. Egész délelőtt azon dolgoztam, hogy otthonosabbá tegyem a helyiséget, szekrényeket tologattam, képeket aggattam a falra, virágokat ültettem az ablakba… stílszerűen tulipánokat, mi más is lehetne itt, ha nem az osztag jelképének számító növények. Állítólag sok-sok stílusváltást élt már meg ez az iroda az elmúlt 100-120 évben, még önműködő ajtaja is volt egy időben, de most éppen egy barátságos, meleg hangulatú fészek érzetét kívántam vele kelteni az emberekben, ahol nem csak dolgozni jó, de szívesen járnak oda az osztag tagjai is. Célom eléréséhez már nagyon közel voltam, azonban az utolsó simításokat holnapra kell hagynom. Munka is vár még rám, az a tény hogy alig pár napja vagyok hadnagy, nem jelenti azt, hogy kibújhatok a feladataim alól. Így hát itt volt az ideje, hogy az asztalomon található papírköteget ellássam a kézjegyemmel és lepecsételjem, miután átolvastam őket. Megkerültem az íróasztalt, és helyet foglaltam a székemen, amelyen ideiglenes egy ülőpárna szolgáltatta a puhaságot és a kényelem érzetét. Ennek az ülőalkalmatosságnak még csak karfája sem volt, cseppet sem felelt meg a kívánalmaimnak. Úgy számoltam hogy nagyjából lesz egy-két óra szabadidőm a délutáni eligazításig és az edzésig, ha ezzel végeztem, az pont elég lesz valami kikapcsolódásra. Talán rá tudok venni valakit megint, hogy dobáljon nekem… vagy én neki, bár itt rajtam kívül ütője senkinek sincs, a sajátomat meg nem adhatom kölcsön, benne van a zanpakutóm o.O Ha végre egyszer visszajutok az emberi világba, tartok egy kis bevásárlást is azt hiszem. Nagyot sóhajtva láttam neki az olvasásnak, de szinte percenként elkalandozott a figyelmem, cseppet sem tudtam arra koncentrálni, ami a papíron volt. Tíz percnyi szenvedés után nyöszörögve borultam le az asztallapra. Zseni vagyok, pont ilyenkor fog el a honvágy, amikor dolgom lenne. Dípelésemből végül kopogás hangja rántott ki.
- Hai!
Olyan hirtelen húztam ki magam, mint akinek a lábára ejtettek egy tonnás súlyt. Soha, senkinek nem engedhetem meg, hogy ilyen állapotban lásson, így elhessegettem a fejem körül táncoló sötét fellegeket és felvettem a szokásos, barátságos arckifejezésem. Az ajtóban egy magas, fehér hajú fiatalember állt, nem sokkal lehetett idősebb mint én, bár ebben a világban fene se tudja hogy ki hány éves. A haorija annyira jól passzolt a hajszínéhez, hogy első pillantásra fel se fogtam az illető kapitányi rangjának öltözködésbeli megnyilvánulását, csak akkor esett le amikor megszólalt és bemutatkozott. Villámgyorsan felálltam, és én is bemutatkoztam.
- Üdvözletem Watanabe kapitány, az én nevem Sakai Kotomi. A 2. osztag frissen kinevezett hadnagya vagyok.
Hajoltam meg tisztelettudóan az előttem álló magasabb rangú személy előtt.
- Amennyiben Shouboushi kapitányt keresi, rossz hírrel kell szolgálnom. Jelenleg küldetésen van, így kénytelen lesz velem beérni, a távollétében én felelek az osztagért.
Mosolyogtam a 10. osztag első emberére. Nem csodálkoztam rajta, hogy nem tud Naraku távollétéről, ennek az osztagnak a dolgairól nem sok mindent kötnek a külsősök orrára, még akkor sem ha kapitányokról van szó. Én sem beszélhettem, és nem is beszélhetek arról, hogy például a Féregbolyban kiket is tartunk fogva, ahogy most arról sem mondhatnék egy kukkot sem, hogy a kapitányom merre császkál pontosan.
- Persze, kérem fáradjon beljebb, kapitány! Teát, esetleg süteményt? - invitálom be Watanabét. - Kérem foglaljon helyet, miben lehetek szolgálatára? Ja igen, és kérem szólítson nyugodtan Kotominak.
Tettem hozzá villámgyorsan, mert nem szerettem ha a vezetéknevem használták a megszólításomhoz. Reméltem hogy megütöttem a kellő udvariassági szintet, nem volt eddig sok lehetőségem Narakun kívül más kapitányokkal kommunikálni, sőt még vele sem, de ez az ő esetében természetes.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te34000/45000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 1:03 am

"Ismerősök" találkozása

Egy pillanatig mindkettőnk tekintete elidőzik a másikon, majd észbe kapunk, és túlesünk a formaságokon. A hajlongást már olyannyira megszoktam, hogy igazából már fel sem tűnik, és mivel beinvitáltak, komótos tempóban elindulok az asztal felé, hogy helyet foglaljak az egyik széken. Kissé furcsa érzés kerít hatalmába, megszoktam már, hogy általában én foglalok helyet az asztalnak azon a részén, ahol most a Nő ül. Hirtelen eszembe jut, hogy valaha én is voltam kis tudatlan újonc, aki nagy reményekkel ült le anno a Hanae asztala előtt lévő székbe, hogy reszketve bemutatkozzon, és felvételt nyerjen az osztagába. Rég volt, de manapság is mosolyogva gondolok vissza rá. Ám itt ilyenről szó sincs, csak vendégségben vagyok. Miután helyet foglalok egy pillanatra körbetekintek a szobában, amiről megállapítom, hogy igencsak igényesen van berendezve. Nyilván, mivel új hadnagy jött az osztaghoz, nem rég végzett a berendezkedéssel, de meglepően barátságos légkörűvé varázsolta a helyet. Nem minden hadnagyi és kapitányi irodáról lehet ezt elmondani. Nálunk, a 10. osztagnál is igényesen van berendezve minden helyiség, bár a hadnagyomé mintha kicsit sznob lenne, de nem szólok bele, hisz semmi közöm sincs mások berendezési szokásaihoz, meg nincs is különösebb bajom vele.
Sajnálattal hallom, hogy Naraku nincs itt, egy röpke pillanatig le is biggyesztem szám szélét, aztán ennyivel el is intézem a dolgot, mert nyilván a Hadnagyával is meg tudom beszélni a dolgokat. a 2. osztagosok mindig is többször voltak távol küldetésekre, mint a többi osztagé. Ezért néha hallok is ezt-azt, hogy néhány tisztük úgy gondolja, hogy a 2. egyfajta elitképző, vagy hogy külömb a többi osztagnál. Nincs ezzel semmi baj, minden tiszt a saját osztagát tartja többre. Én sem voltam mostanában küldetésen, bár nem is hiányzik. Elég bajom van így is az osztaggal, meg a Daitenshivel is. Nem kell még egy plusz teher.
- Biztos vagyok benne, hogy veled is meg tudok egyezni, Kotomi. Ó, és egy csésze teát elfogadnék, köszönöm. - mosolyogtam a lányra.
Míg Ő a teakészítéssel volt elfoglalva, belemerülhettem gondolataimba, és még egyszer végig gondotlam, hogy miért is jöttem, és mit is akarok, de gondolataimba minduntalan betolakodott az érzés, hogy én már mintha valahol találkoztam volna ezzel a Lánnyal, vagy valakivel, aki nagyon hasonlít rá. Talán egy másik tiszttel keverem össze, vagy Karakurában volt szerencsém valakihez, akire nagyon hasonlít? Mindegy is, csak egy futó érzés, nem ezért vagyok itt, max rákérdezek majd azután, ha végeztünk a dolgunkkal.
- Nos, nyilván rájöttél, hogy nem teázni jöttem a 2. osztaghoz. Azért jöttem, mert van egy ajánlatom, ami mindkét osztag részére csakis jövedelmező lehet. Egy közös edzésprogramról lenne szó. Meguntam hogy a tisztjeim egymással edzenek folyton. Nem egészséges, ismerik egymást, és nem akarják egymást megsebesíteni. Na nem mintha a 2. osztag tisztjeit meg akarnák, csak gondoltam jó hatással lenne rájuk, ha ismeretlen tisztekkel kéne gyakorolniuk. - adom elő tervem miután átveszem és megköszönöm a csésze teát, majd bele is kortyolok egyet a gőzölgő italba, majd lerakom az asztalra, de továbbra is a csészét bámulom, mert valami az eszembe jutott.
- Mit is mondtál, hogy hívnak? Sakai Kotomi? - kérdezek vissza egy pillanatra, de szinte biztos vagyok benne, hogy ezt hallottam. Egyből beúszik lelki szemeim elé Hitomi arca, és már tudom is honnan volt annyira ismerős a lány. De nem, az nem lehet. Nem említette Hitomi ,hogy lett volna egy testvére. Nem mintha bármi közöm lenne hozzá, plusz nyilván nem kötné az orromra a Lány, hisz utál, méghozzá nem is titkolja, de ez most lényegtelen. Semmi közöm nincs Kotomi életéhez, mégis feltört bennem a kíváncsiság, hogy mi van, ha mégis...lehet picit puhatolóznom kéne.
- És mondd csak...mesélnél nekem magadról kicsit? Mindig is kíváncsi voltam a frissen kinevezett tisztek életére. Persze, csak ha nem veszed tolakodásnak. - kezdek bele óvatosan a puhatolózásba. Remélem nem bántom meg vele, elvégre csak egy szimpla kérdést tettem fel. Maximum eltereli a témát másra, ha nem akar róla beszélni.
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te30150/45000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyKedd Jún. 08, 2010 4:43 am

"Ismerősök" találkozása


Míg a kapitány helyet foglalt, én ahhoz a bútordarabhoz szökkentem, amelyre a legbüszkébb vagyok és nem mellesleg amelyet a legnehezebb és a legmacerásabb volt idecipelni. Komoly erőfeszítésembe került, míg ezt a konyhaszekrényt és a benne lévő gyönyörű teáskészletet megszereztem, de most itt van, és ez a lényeg, nem azok a nehézségek amelyeken keresztülmentem érte. Istenem, az is csak idiótáknak juthat eszébe, hogy egy szekrényért harcolni kelljen. Csak azért, mert az emberi világból való. Hihetetlen miket tapasztal itt egy magamfajta egyszerű lány, némelyik halálisten már-már mániákus módon rajong a földi tárgyakért, mivel ő maga itt született a Soul Societyben.
- Biztos nem kér süteményt, kapitány? Nem tudja, mit hagy ki.
Kacsintottam hátra a vállam felett, bár a kérdésemnek igazából nem sok értelme volt, a taichou akkor is kap egy szeletet a tortámból, ha nemleges választ ad. Ha nem hajlandó megkóstolni, akkor pedig megtömöm mint a libát, punk-tum! Innen élő emb... shinigami nem fog úgy kimenni, hogy nem evett a süteményemből. Én bizony úgy fogok világuralomra törni, hogy sütifüggővé teszem a Seireitei összes lakóját. Ördögi tervemen elmélkedve vettem elő a szekrényből a csészéket, tányérokat, evőeszközöket, két perc múlva pedig már ott gőzölgött a tálcán két csésze finom, gőzölgő tea és két szelet illatos sütemény. Dúdolgatva libbentem át az íróasztalhoz, és a papírokat odébb söpörve tettem le a tálcát, majd én is leültem. Watanabe egyből a lényegre tért, kicsit csalódottan vettem tudomásul hogy nem tudunk egy kicsit beszélgetni mielőtt a látogatása tárgyát ismertetné velem, de hát biztos rengeteg dolga van és nem ér rá. Ami azt illeti nekem is lenne… de valahogy minden kedvem elszállt a papírmunkához.
- Igen… azt hiszem tudom miről beszél, Watanabe-san. Hajlamos magát visszafogni az ember ha ismerős arcok ellen kell küzdenie, még akkor is ha csak tréningről van szó. Bár néha úgy érzem, hogy itt csak én vagyok vele így.
Vakartam meg a szám szélét kuncogva. Néha az osztag edzését nézve olyan érzésem támad, hogy ezek komolyan meg akarják egymást ölni. Ez bizonyos szempontból jó dolog, hiszen az olyan egyedi példáktól eltekintve, mint amilyen én is vagyok, a legtöbben csak erős megterhelés alatt tudnak megfelelően fejlődni, ugyanakkor nem biztos hogy az osztagon belüli légkörnek jót tesznek a kiképzőközpontban szerzett esetleges ellentétek. Szörnyű nézni, mennyire merevek itt a legtöbben.
- Ha komoly edzőpartnerek kellenek a 10. osztag tisztjeinek, akkor jobb helyre nem is jöhetett volna, kapitány.
Jelentettem ki, majd magamhoz vettem egy falat süteményt és egy korty teát. Földöntúli boldogság költözött az arcomra, mihelyst az ízlelőbimbóim befogadták a mennyei ízeket. Noha nem vagyok akkora édességfüggő, mint a húgom, de azért én se utasítok el egy finom wagashit, ha alkalmam van hozzájutni, na. Illetve hát akkor ehetek ilyesmit amikor akarok, végül is meg tudok csinálni szinte bármit.
- Igen, úgy. Sakai, a domb és a forrás kanjijával, és Kotomi, három hiraganával.
Részleteztem a nevem írásmódját. Most vagy nem voltam elég hangos amikor bemutatkoztam, vagy már hallotta a nevemet - ami egyébként nem lett volna meglepő a villámgyorsnak számító pályafutásomat tekintve - és meg akart róla győződni, hogy tényleg én vagyok-e az, aki.
- Ööö… persze, szívesen.
Csillant fel a szemem a témaváltás hallatán. Ezek szerint Watanabe olyan ember, aki először túlesik a munkán, és aztán tereli a témát a kevésbé formális dolgokra, mintegy levezetésként. Nekem így is jó, csak ne szigorúan csak hivatalos témákról essen szó.
- Nem volt hosszú életem az emberi világban, merthogy onnan származom, néhány hónappal a 18. születésnapom előtt haltam meg. Ez közel négy és fél éve történt. Ha még élnék, most alighanem profi softball-játékos lennék, legalábbis nagy tehetségem volt hozzá, ahogy a sporthoz úgy általában. Cserébe a tanuláshoz lüke vagyok, de valamit valamiért ugyebár. Mindig eszembe jut, hogy ha a húgommal összegyúrtak volna minket, akkor annak a tökéletes ember lett volna az eredménye. Neki ugyanis esze volt sok, viszont általában mulattatóan kétbalkezes volt. De hihetetlenül nagy akarat dolgozott benne, igazán irigyeltem a kitartásáért. Még azt is elérte, hogy az iskolai softball-csapatban, ahol együtt játszottunk, ő legyen a legjobb dobó! Szegény, mennyi mindenen mehetett keresztül, mióta elvesztett minket… sose volt az az önálló típus, erre 16 évesen ott maradt egyedül… Remélem nem lett öngyilkos, vagy ilyesmi, annyira érzékeny volt… - egy pillanatra lehajtottam fejem, és szomorkás mosoly ült ki az arcomra. Hiányzott ő is, meg apa is és anya is, remélem megtalálom őket minél hamarabb. - Jaj, bocsánat, kicsit elkalandoztam, elvégre a kapitány úr rám kíváncsi, és nem a húgomra. Csak tudja nagyon közel álltunk egymáshoz… Szóval a Rukongaiban nem töltöttem sok időt, mivel egy shinigami azt mondta, hogy be kéne iratkoznom a Lélektovábbképző Akadémiára. Hallgattam rá, elvégeztem három év alatt, mivel a zanjutsuval és a hakudával kapcsolatos tárgyak olyan jól mentek, hogy azt az időt, amit gyakorlással kellett volna töltenem, fordíthattam tanulásra. A képességeim miatt Naraku kapitány felfigyelt rám, idehozott harmadik tisztnek, és mostanában látta elérkezettnek az időt arra, hogy elfoglaljam az elsőszámú segítője helyét. Kábé így kerültem én ide.
Fejeztem be a kiselőadást, amely közben folyamatosan gesztikuláltam, és nem egy, nem két pillantást vetettem a fal mellett pihenő zanpakutómra, pontosabban az ütőre, ami azt rejtette. Valahogy annyira kézenfekvő volt, hogy ebben az alakban fog materializálódni Mayoi Neko kardformája, tekintve a kapcsolatomat a sporttal.
- Ha nem bánja, én is szívesen hallanék magáról, Watanabe taichou.
Mosolyogtam a fehérhajú férfire, elvégre én is kíváncsi voltam hogy miből lesz a cserebogár… illetve ebben az esetben a kapitány. Naraku mindig terelte a témát, ha róla volt szó, talán Suke nem ilyen típus.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te34000/45000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptySzer. Jún. 09, 2010 2:07 am

"Ismerősök" találkozása

Gyorsan túlesek a formaságokon, és elmagyarázom Kotominak, hogy miért is jöttem valójában, majd áttérek a személyesebb részlegre. Mivel a 2. osztag Hadnagya is hasonlóképp vélekedik az edzésprogramról, úgy érzem már sínen van a megállapodás. A többit Verára bízom majd, Ő elkészíti, kitölti a megfelelő papírokat, és majd egyeztet a 2. osztaggal. Egyszer jöhetnének Ők hozzánk, egyszer mi hozzájuk, és így tovább. Sosem szerettem sokáig a munkáról beszélni, amilyen gyorsan csak lehet, mindig túlesek rajta, aztán munka után jöhet a megérdemelt szórakozás, és pihenés, mint itt is, tea, sütemény, és beszélgetés formájában.
Az unszolásnak nem tudok sokáig ellenállni, és veszek is egy szelet süteményt. Bár annyira nem vagyok édesszájú, mint az előttem falatozó Lány, vagy mint a Menyasszonyom, azért én sem utasítom vissza, ha néha-néha adódig egy-két ilyen alkalom. A süti nagyon finom, jól kiegészítik egymást a teával. Meg is dicsérem mosolyogva Kotomi sütőtehetségét, majd lerakom magam elé az asztalra a sütis tálcát, és hátradőlve hallgatom az előadást, amit emberi életéről tart. Azonban csak fél füllel figyelek oda, valójában az elhangzottakon rágódom, és járatom agytekervényeimet. Szinte biztos vagyok már benne, hogy az a Hitomi, akiről a Lány beszél, ugyanaz, mint akit én is ismerek. Elképesztő, hogy milyen kicsi a világ. Annak az esélye, hogy két testvérpárból az egyik shinigami lesz, a másik életben marad, ráadásul mindkettőt személyesen is ismerem, valljuk be, elég kicsi, de nem lehetetlen. Azért, hogy ne tűnjek teljesen bunkónak, közbeiktatok itt-ott egy-egy "ühüm"-öt, vagy bólintást annak jeléül, hogy figyelek. Lassan megfogalmazódik bennem egy elhatározás, miszerint ha ennyire hiányzik Kotominak a Testvére, talán össze kéne hozni őket egy találka erejéig, és megoldást keresni arra, hogy a jövőben többször is találkozhassanak, persze titokban. A Seireiteiben nem nagyon szeretik, ha valaki túl sokszor kimaradozik. Mostanában nekem is egyre gyakrabban a körmömre néznek, és a hollétemről kérdezősködnek, mivel a Daitenshi miatt egyre többször kell elhagynom olyankor több órára a Soul Societyt. Talán még Hitomi is jobban megkedvelne akkor, és nem küszködne heveny dührohammal mikor a közelében tartózkodom, és nem nézne rám úgy, mint ha egy piszok lennék a körme alatt. Gondolatmenetemből Kotomi hangja ránt vissza a jelenbe. Észre sem vettem, hogy befejezte a mondandóját, és arra vár, hogy én is meséljek neki magamról. Jópár másodperce hallgathatok már, így ideje össze szednem magam. Kissé feljebb tornászom magam a széken, kortyolok egyet a teámból, aztán némi torokköszörülés után nekiállok én is beszélni.
- Nos, talán nem látszik rajtam, de imádom a természetet, és amikor csak van egy kis időm rá, elmegyek egyedül sétálni a közeli erdőbe, vagy épp az osztag kertjében vagyok, ha megtehetem. Míg éltem, ez akkor sem volt másként, hétvégenként rendszeresen eljártam egyik barátommal túrázni a közeli hegyhez. Ironikus, hogy pont az vetett véget emberi életemnek, amit annyira szerettem. - kezdek bele a mesélésbe, ám itt megállok egy mosoly és egy korty erejéig. - Egy ilyen túrázás során vesztettem életem, egy lavina sodort el minket. A barátom túlélte, én nem. Ilyen a vak szerencse. Talán jobb is így, hogy én továbbléptem, hisz akkor nem lennék most az, aki. Jó néhány napig, talán hétig is bolyongtam lélekként Karakura városában, majd egy összefutottam egy shinigamival, aki ide küldött. Egy kedves házaspár befogadott, és gondomat viselte, ám hamarosan kiderült, hogy van bennem elég tehetség ahhoz, hogy én is shinigamivá váljak. Mindenki így gondolta rajtam kívül. 5 évig éltem náluk a Rukongaiban, mire elérkezettnek láttam, hogy jelentkezhessek az akadémiára, ahol ezután elég jó teljesítménnyel végeztem is. Ezután elkerültem a 13. osztaghoz, ahol Hanae-kapitány szárnyai alatt fejlődtem 3. tisztként, majd két évvel ezelőtt előléptettek a 10 osztag kapitányának, és itt vagyok. - fejezem be a kis mesét magamról, majd kiiszom az utolsó korty teát is a csészéből. Míg beszéltem, egyúttal el döntöttem, hogy végződjön bárhogy is, szólok Kotominak a Testvéréről.
- Na de elég Belőlem. - kezdek neki a dolognak, és mosolyogva ránézek a Lányra. - Nem lett öngyilkos a Húgod. Történetesen tudom, hogy ki Ő, és mi van vele. Volt szerencsém nemrég megismerkedni vele az emberi világban, és hidd el, nagyon hiányzol neki, a szüleiddel együtt. Talán meg kéne látogatnod. Ha szeretnéd, szívesen megmutatom, hogy hol lakik. - fejezem be mondandómat, és magamhoz veszem az asztalról a süti maradékát. Természetesen a Daitenshi részt kihagytam, és őszintén remélem, hogy Hitominak is lesz annyi esze, hogy nem fogja elszólni magát a Nővére előtt. Akárhogy is nézzük, a Daitenshi Seireitei-i szemmel nézve egy bűnszervezet, amolyan terrorista csoport, ezért sem lenne jó dolog, ha Hitomi véletlenül kikotyogná, de remélem ettől nem kell tartanom, hisz van elé sütnivalója ehhez a Lánynak.
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te30150/45000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 11:14 pm

"Ismerősök" találkozása


Örömmel nézem, ahogy a kapitány keze elindul a tálca felé, és lecsap egy szelet sütire. Most már nem menekül, örökké rabja lesz az édességeimnek. Lehet hogy ezt most rögtön nem érzi meg, de ha huzamosabb időt eltölt nélkülük, majd rájön, hogy valami hiányzik az életéből és előbb-utóbb ösztönei visszavezetik majd a forráshoz, azaz hozzám. Büszkén mosolyogva feszítek, amikor a taichou megdicsér, de hát kinek nem esne jól, ha az általa készített finomság ízletességét méltatnák. Elég hosszasan beszéltem Watanabe kérdésére válaszolva, ráadásul talán egy kicsit csapongó is voltam, hiszen mint annyiszor, most sem tudtam megállni, hogy ne regéljek kicsit Hitominról. Szám már-már automatikusan átáll ha saját magamról kéne beszélnem, de ez is jól mutatja hogy mennyire erős volt köztünk a kapocs. Szerencsére azonban ennek ellenére nem untattam a velem szemben ülő shinigamit, vagy legalábbis nem mutatta ki hogy unta volna magát. Érdeklődésemre a kapitány kicsit összeszedte a gondolatait - bölcsebb, mint én, én csak belekezdek, aztán ahogy esik úgy puffan - és elém tárta a saját élettörténetét. Ő legalább emlékezett arra, hogy mi történt vele, nekem teljesen kiesett az emlékezetemből a halálom összes körülménye. Bár tán jobb is így, hogy attól a shinigamitól tudtam meg, mi történt, aki megszabadított a lidérctől, ami elfoglalta a testem. Így nincsenek fájdalmas emlékeim az életemről, leszámítva azt az időszakot, amikor a húgomat tolószékhez kötve kellett látnom. Miközben beszélt, teám és süteményem lassacskán eltűnt előlem, persze közben végig odafigyeltem arra, amit a kapitány mondott. Furcsa volt hallani, hogy ő több időt töltött el a Rukongaiban lélekként, mint amennyi ideje én itt vagyok, de tökéletesen tisztában voltam vele hogy nem a klasszikus pályát futottam be eddig. Ennek a gyors “karriernek” egy rettentő nagy hátránya van, méghozzá a tapasztalat szinte teljes hiánya. Ugyan az elmúlt egy évben jó néhány nemkívánatos elemként számon tartott shinigamit kellett elfognom, de azok az alakok legfeljebb alacsony rangú tisztek voltak. Most viszont, hogy előrébb léptem már sokkal veszélyesebb árulók is az utamba kerülhetnek, pláne ha a kapitány távol lesz, és nekem kell helyettesítenem, mint most is. Ha ilyenkor történne valami olyasmi, mint a 8. osztag ex-kapitányának árulása, finoman szólva feltörölnék velem a padlót. Még rengeteg dologban kell fejlődnöm a tapasztalatszerzésen túl is, ha meg akarok felelni az elvárásoknak amiket a kapitány és a rangom rak a vállaimra. Csak kéne valaki aki a lehető legszemléletesebben el tudja magyarázni, hogyan kéne használnom a lélekenergiámat a shunpo és a különböző kidou-k alkalmazásakor. De még az akadémiai tanárok se voltak képesek 100%-osan megértetni velem a mechanizmusuk… Mindegy, ezen most nincs értelme töprengenem, vendégem van! Watanabe taichou hirtelen témát váltott, méghozzá olyasmit emlegetett fel, ami teljesen váratlanul ért engem. Olyannyira, hogy a számban lévő falatot egyből félrenyeltem és éktelen köhögésbe kezdtem ennek eredményeként, amit nem is bírtam abbahagyni egy darabig.
- Te-tessék??? Hi-Hitomint?
Nyögtem ki végül nagy nehézségek közepette, elkerekedő szemekkel. Csípjen meg valaki, ugye ez nem valami álom? Ugye jól hallottam, amit mondott? Itt ül előttem egy férfi, aki ismeri a húgomat. Személyesen. Találkozott vele. És felajánlotta, hogy elvisz hozzá. Nemhiszemelnemhiszemelnemhiszemel. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Felpattantam, és úgy ahogy voltam, a széken ülő kapitány nyakába vetettem magam hangos és elnyújtott ‘arigatou’-t kiáltva Watanabe vállának, majd rettentő boldogságomat tökéletesen kifejező arccal és csillogó szemekkel a kapitány szemébe néztem.
- Hogy van? Ugye teljesen felépült? Ugye egészséges? Mit csinál? Egyetemre jár? Sportol? Dolgozik? Van, aki gondoskodik róla? Hogy találkoztak? Kérem-kérem, meséljen el MINDENT, amit tud róla!
Hadartam a kérdéseimet, mint akinek elment az esze. Szét akartam dögönyözni ezt az áldott jó embert, aki ha igazat mond, shinigami-létem során a legnagyobb boldogságot fogja nekem okozni.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te34000/45000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptySzer. Jún. 16, 2010 1:31 am

"Ismerősök" találkozása

Gyanúm úgy tűnik beigazolódik, hisz mikor felhozom Hitomi nevét, és hogy ismerem is, már ha ugyanarról a személyről beszélünk, hirtelen Kotomi is "átvált" egy másik módba. Szóval mégiscsak testvérek Ők ketten. Eléggé meglep engem is, de úgy tűnik, hogy az előttem ülő Lányt még jobban. Nem csodálom, hisz a testvéréről van szó, akit szeret. Türelmesen megvárom, míg a hadnagy kiköhögi/fulladja magát, majd rákezdenék majd mondókámra, de elkezdeni nem tudom mivel hirtelen a nyakamban köt ki a Leányzó. Az első döbbenet után sikerül összeszednem magam, majd sután meglapogatom Kotomi hátát és mosolyogva nézek rá. Kell egy kis idő, míg összeszedem gondolataimat, mivel nem akarok semmi rosszat mondani Hitomiról, még akkor sem, ha Ő történetesen utál, és csak azért tűr meg, mert úgy kívánja a "nagyobb jó". Bár nekem a magam részéről semmi bajom a szóbanforgó Leányzóval, jobb tartani tőle a három lépés távolságot, főleg akkor, ha valamiféle őrült kísérletre készülődik, vagy ilyesmi. Élénken él bennem még a múltkori eset, és bár nem esett semmi bajom Hitominál, jobb a megszokottnál kicsit távolabb elhelyezkedni a Lánytól, mikor szemében azzal a különös csillogással néz rá valakire, akit épp le akar "tesztelni".
A nekem szegezett megannyi kérdéstől hirtelen köpni-nyelni nem tudok, de azért egy kisebb sóhaj után rászánom magam, és elkezdek mesélni.
- Hát, igen, jól van. Abban biztos vagyok, hogy nagyon hiányzol neki Te, és a Szüleitek is. - kezdek bele a mondókába, majd némi mérlegelés után folytatom a mesét. - Nagyjából teljesen felépült amennyire tudom, de járni még mindig csak azzal a "speciális" módszerrel tud. Úgy tudom, hogy mostanában a genetikával foglalkozik, és minden szabadidejét annak szenteli. Hogy azon belül mivel, azt ne kérdezd, én nem értek ezekhez annyira. - vakarom meg fejemet és megeresztek egy félmosolyt, majd folytatom, mert látom, hogy Kotomi nem nagyon akar közbe szólni, inkább azt várja, hogy folytassam, és csüng minden szavamon.
- Egyedül van, legalábbis ahogy tudom, egyedül él. Néhány hete találkoztunk egy öhm...,szakszervezeti ülésen. Érdekelt a témája amiről beszélt, és odamentem hozzá, majd mélyebb beszélgetésbe keveredtünk, és összebarátkoztunk. Mit mondhatnék még. Ja igen, nem sokkal marad el tőled, ha az édességekről van szó, ahogy nézem. - jegyzem meg viccesen. Sajnos a mondókám egy részét csak erősen ferdítve adhattam elő neki, mivel a Daitenshiről senkinek nem szabad tudnia itt a Soul Soccietyn belül. Remélem Hitominak sem fog eljárni a szája, hisz nem egy, hanem két kapitány életével játszadozna, bár ahogy ismerem, sokat nem jelentene neki jelen pillanatban. Kár is ezen gondolkozni, mert jóval okosabb ennél az Esper Lány, szóval nincs miért aggódnom. Talán még meg is szeret, vagy legalábbis megkedvel, ha elviszem neki a Testvérét. Inkább azt kéne kitalálni, hogy mikor tudnánk elmenni Kotomival Karakurába, mivel ha már így beszámoltam neki a dolgokról, illene elvinnem hozzá a Nővérét.
- Gondolom szeretnél vele találkozni. Tudom, hol lakik, így el tudlak hozzá vinni. Persze találni kell egy alkalmas időpontot, amikor el tudjuk hagyni anélkül a Seireiteit, hogy gyanút fognának, de mivel egy Kapitányról és egy Hadnagyról van szó, úgy gondolom, hogy ezzel nem lesz probléma, és akár ma is elmehetünk, Kotomi. - szólalok meg mosolyogva, majd hirtelen gyomromhoz kapom a kezem, ami jól hallhatóan megkordult. Úgy tűnik az a kis süti nem volt neki elég, és ismét éhes lettem.
- Esetleg nem kaphatnék még egy kis sütit, vagy valamit, Kotomi? - kérdem kissé pirulva, mert nem szokásom másokat lehúzni, pláne nem vendégségben, de hát csak nem indulhatok el Karakurába éhesen! Surprised
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te30150/45000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyVas. Jún. 20, 2010 2:15 am

"Ismerősök" találkozása


Annyira, de annyira izgatott voltam, hogy észre sem vettem mit is tettem. Még fél órája sem ismerem ezt a férfit, és máris a nyakában lógok, arról nem is beszélve, hogy ha nem is közvetlenül, de a felettesem, hiszen ő kapitány, én meg hadnagy vagyok. Lassan rádöbbentem cselekedetem helytelenségére, így ijedten kászálódtam le Watanabe taichouról és mélyen hajlongva esedeztem a bocsánatáért, majd gyorsan visszaültem a helyemre. Szégyenérzetem azonban gyorsan eltűnt, ahogy arra gondoltam hogy ez a remek ember Hitomin barátja, szóval innentől kezdve vitán felül az enyém is. Előrehajoltam, az asztalra könyököltem és a tenyereimre támasztva a fejemet epekedve vártam, hogy kinyissa a száját és végre beszélni kezdjen. Szavait úgy szívtam magamba, mint szivacs a folyadékot. Arcom végig ragyogott, hiszen egy csomó jó hírrel szolgált a kapitány. A legfontosabb, hogy jól van, és ezek szerint felépült, bármekkora hókuszpókusznak is tűnt annak a profnak a módszere, amivel a gerincsérülését meggyógyította. Elég ijesztő eredménye volt annak a kezelésnek, legalábbis nemnormális dolog hogy valaki szikrákat tudjon csiholni a semmiből. De Hitomin biztos nagyon hálás neki, ha ő is genetikával kezdett foglalkozni. Valahogy illik hozzá az ilyesmi, legalább ki tudja használni az eszét. Ha ott maradok mellette, most biztos elpazarolná a tehetségét valami másra. Remélem nem magányos, bár az elég aggasztó ebből a szempontból, hogy egyedül él. Az ember azt gondolná, hogy egy olyan szép és okos lány, mint ő, már réges-régen talált valakit. Biztos nem fél a fiúktól, vagy ilyesmi, hiszen mindig is közvetlen és barátságos volt mindenkivel. Bár… hajlamos az ember másképp viselkedni, ha tetszik neki valaki, szóval… na mindegy, majd megkérdezem tőle. Hihetetlenül hangzik, hogy megtehetem ezt, még mindig nem akarom elhinni, hogy Watanabe kapitány tényleg találkozott vele, és nem valaki másról beszél. A haoris alak utolsó megjegyzésére akaratlanul is kuncogni kezdek.
- Mindig is imádta az édes dolgokat, ha tehetné csak sütit meg csokit zabálna. És a hihetetlen, hogy egy dekát sem hízik tőlük! Biztos ettől van annyi energiája...
Mondtam, bár az utolsó mondat inkább már csak magamnak és annak a fantasztikus felfedezésnek szólt, amire ebben a pillanatban rájöttem. Egyél egy csomó édességet és egész nap pörögni fogsz, mint egy búgócsiga! Csak ha nem pörögsz eléggé, akkor hamarosan gurulni fogsz és nem járni. A taichounak viszont volt egy kissé furán hangzó mondata, ami nem igazán hagyott nyugodni.
- Anou… miféle szakszervezeti ülésre jár egy shinigami kapitány és egy ember?
Érdeklődtem Watanabe zavaró félmondata után. Biztos csak én értettem félre valamit, de nem nagyon értettem hogy mit keresnének ők ketten egy ilyen… ülésen, igaz a kapitányt egyáltalán nem ismertem, szóval ettől még járkálhat akárhova Karakurában. Ha, felteszem, megmentette volna egy lidérctől, az valahogy mégis hagyományosabb módja lenne egy shinigami és egy ember találkozásának.
- M-már ma?
Újabb hihetetlennek hangzó mondat a férfi szájából, hirtelen úgy éreztem hogy forogni kezd velem a világ. Remegő kézzel kapartam elő a zsebemből a határidőnaplóm, hogy megnézzem, egyáltalán megengedik-e a mai teendőim, hogy elhagyjam a Seireiteit. Alig-alig tudtam kiolvasni az írásom, de úgy láttam, azon a bizonyos eligazításon kívül semmi olyasmi nincs, ami teljességgel halaszthatatlan lenne. De ezek után nem is tudnék másra odafigyelni, most is remegek egész testemben az izgatottságtól.
- De-de, persze! Önnek bármit, kapitány!
Pattantam fel a székemből úgy, hogy kis híján elestem a bútordarab lábában. Fülig pirulva siettem a konyhaszekrényhez, hogy a komplett süteményt felszeleteljem. Igazából már korábban is meg akartam tenni, szóval jól jött, hogy Watanabe-san éhes. Kissé sokáig tartott ebben az állapotban a dolog, de legalább nem szúrtam le magam a késsel és csodával határos módon a tálcát sem sikerült a földre borítanom, így a süti menetrendszerűen megérkezett a taichou elé. Visszabotorkáltam a helyemre, de nagyon kéne valami vagy valaki aki helyrebillenti a lelki egyensúlyom, nem is tudom mikor voltam utoljára ilyen… hóbortos.
- Mi-mikor tudnánk indulni?
Kérdeztem félénken a férfit. Nem akartam türelmetlennek látszani, de hát mégis csak órák kérdése, hogy négy év után újra láthassam Hitomint, és attól tartottam, hogy szívrohammal végzem ha még sokáig itt kell ülnöm.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te34000/45000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyKedd Jún. 29, 2010 10:14 pm

"Ismerősök" találkozása

Nem gondolná az ember, hogy a 2. osztag tagjai ilyen érzelgősek is tudnak lenni. Nem sok ilyen tisztet láttam még, a Kapitányuk se nagyon ismeri a viccet, és általában amilyen a mosdó olyan a törölköző alapon szoktam beállítani a dolgokat, vagyis amilyen a kapitány, olyan az osztaga is. Ez nálunk is majdnem így van, azzal a különbséggel, hogy rajtam kívül más nem lustálkodik, mert nem engedem. Folyamatosan ellenőrizve vannak a tisztek, így alkalmuk sem adódig kibújni a munka alól, meg ahogy az utóbbi időben nézem, nem is akarnak. Na persze más a dolog, ha épp egy barátunkról, testvérünkről van szó, de azért meglepődtem na. Szóval amit tudtam, elmondtam Kotominak, és talán még egy találkát is össze tudunk hozni nekik, ennél többet nem tehetek, meg szerintem ez a legtöbb, amit megtehetnék. A többi már a két testvér dolga, nekem sok közöm nincs hozzá, amúgy sincs oda értem Hitomi annyira. A sütis dologra én is elmosolyodom, hisz elég volt egy pillantást révetni a Lány hűtőjére, - amiből persze csórtunk is egy kis pudingot Yuu-channal - egyből lejött az embernek, hogy itt egy notórius édességimádóval van dolga. Elég ha Mitsura gondolok, mert ugyanaz a szituáció van nála is. Ha meglát engem csapot-papot otthagy és fut hozzám, de ha csak egy szem epret akár meglát, akkor még engem is talonba helyez, mert szent kötelességének érzi mindennemű eper és eperszármazék elpusztítását akár az élete kockáztatásával is. Egyemmeg, én is szeretem. *.*
Reméltem, hogy Kotominak nem fog feltűnni a szervezetes dolog, de csak rákérdezett, így most kicsit kínos helyzetben vagyok. Tekintetem az ablak felé fordítom, és elgondolkodva tekintek ki rajta, közben valami használható kamun töröm a fejem, amivel kivághatnám magam a szorult helyzetből. Hát mindegy, kitalálok valamit, és reménykedem, hogy Hitominak van annyi esze, hogy nem árulja el a dolgot. Elvégre mindenki közös érdeke ez, és nem hinném hogy díjazná Yuu-chan, ha a szervezet egyik legerősebb tagját kivégeznék egy ilyen eset miatt.
- Bizonyára tudod, hogy az emberek között is vannak olyanok, akik különleges képességgel rendelkeznek, mint Hitomi is. Ők szerveztek egy gyűlést, hogy megvitassák a hollowok elleni harc alakulását, hadi terveket, satöbbi. Bár nem vagyok túlzottan érdekelt az emberek dolgaiban, kíváncsi voltam rá, hogy mit terveznek a jövővel kapcsolatban, és ezen a gyűlésen találkoztam össze a testvéreddel. - mondom nyugodt hangnemben, miután tekintetem visszaemelem az ablakról a Hadnagyra. Közben a süti is megérkezik elém, így gyorsan veszek is egy szeletet, és elkezdem majszolni, hogy addig se kelljen erről a kellemetlenebb témáról beszélnem. Közben ránézek az órára is, és megállapítom, hogy még dél sincs, tehát minden gond nélkül el tudunk akár ma is látogatni Karakurába. Persze kell valami hiteles ok is, hogy miért megy egy kapitány és egy hadnagy az emberek világába, de az utóbbi időben már annyira belejöttem a kamujelentések írásába, hogy ez lesz a legkevesebb.
- Igen, akár már ma is, persze ha nem szeretnél... - hagyom nyitva félig a mondatot mosolyogva, majd hozzálátok még egy szelet sütihez. Igazán finom, nagyon eltalálta a Lány a receptet, szinte eteti magát az édesség. Meg kéne taníttatni Mitsuval is, csak hát...azon a téren sajnos minden próbálkozás kudarcra van ítélve..egyelőre.
- Legyél ma délután háromkor a senkai kapu előtt. A papírok meg a többi miatt ne aggódj, elintézem. - szólalok meg ismét, miután az utolsó falatnyi sütit is betermelem. Lassan indulni kéne, ha még ma kirándulni is akarunk Karakrába, így jobb, ha indulok. Gyorsan összeszedelőzködök, megköszönöm a süteményt majd még egyszer emlékeztetem a Lányt, hogy háromkor a senkai kapunál, aztán kilépek a irodából ,és egy shunpoval megindulok a 10. osztag irányába. Van még egy-két elintézetlen ügyem, amikre mindenképp pontot kell tennem még indulás előtt. Remélem örülni fognak egymásnak ,hisz végül is testvérek, és ahogy Hitomi is beszélt a családjáról, mást nem is tudok elképzelni, így talán én is szerzek egy piros pontot a "Doktornőnél".
Vissza az elejére Go down
Haerowataru Narao
2. Osztag
2. Osztag
Haerowataru Narao

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Feb. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 3. tisztje | az Internálási egység parancsnoka
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyVas. Júl. 25, 2010 9:43 pm

~ Bemutatkozás az új fukutájcsónál // avagy hogy nyálazzunk sunyiban! // ~


Gyors, mégis kecses mozdulattal küldte az ébresztőórát a földre, és ült fel az ágyban. Miközben beletúrt szőke hajába, vetett egy búcsúpillantást a ripityára tört készülékre. úgy tűnt, akaratlanul is sok energiát vitt az ütésbe. Lényegtelen, volt még ott, ahonnan ez jött, és a célt végülis elérte: fölébredt! Miután kikelt az ágyból, egyenesen az összetört készülék hamvait kezdte el taposni, melynek következtében sötét képpel és morogva kaparta össze a darabokat. Ezután beágyazott, majd pillantása tökéletesen kidolgozott felsőtestére esett, melyet keresztülszelt egy hosszú, vörös vágás nyoma. A seb még csak félig volt begyógyulva, és a 4. osztagból ki sem akarták engedni, míg teljesen fel nem épül- de neki ezer fontosabb dolga van a fetrengésnél! míg ő ott nyugodtan döglene, itthon belepné a házat a por, Seireteiben és a fogdában meg elszabadulna a pokol. Hogyan végezné így tökéletesen a munkáját?! nonszensz, hogy ilyet várnak el egy harmadik tiszttől... Dohogva állt be a zuhany alá, melytől némi lecsillapodást és felébredést remélt. A tény az tény, és ő semmit sem változott az elmúlt évek alatt: egyszerűen képtelen a korai fölébredésre, legföljebb vegetál! természetesen szükségállapotban képes erőt venni magán, de ennek szörnyű következményei vannak: a megszokottnál is ridegebb és hidegebb, ajkán örökké ott figyel a máskor csak néha fölbukkanó gúnyos, megvető mosoly. Tehát, ismerjük be: jobb, ha hagyjuk őt aludni. De a mai nap úgy tűnik, kivételt fog képezni a többi közül, ugyanis saját elhatározásából kelt föl két órával korábban a szokottnál, s mindezt azért, hogy tegyen egy rövid látogatást az új hadnagyuknál. Szégyen és gyalázat, hogy mióta kinevezték a lányt, nem látta- e arra sem emlékszik, hogy egyáltalán látta-e valaha. Pedig egy tökéletes harmadik tiszttől elvárható lenne, hogy mindent tudjon, ami az osztagában történik! Kikászálódva a zuhany alól belepillantott a tükörbe, és úgy döntött, most sem fog a hajszárítással vesződni. Teljességgel fölösleges, ugyanis minden egyes alkalommal szanaszét meredő frizura lesz minden kísérlet eredménye. gyorsan felöltözött, és shinigami öltözékére felöltötte sajátos köpenyét, majd felcsatolta kardját, melyet úgy imádott. Valóban, ha kaphatott volna, akkor sem kívánt volna magának másik fegyvert. Paranoia volt számára a tökéletes társ. Ajkán hideg mosollyal emelte föl az előző nap vásárolt dobozt, melyben elméletileg svájci bonbonok rejtőztek. Ennyit igazán megérdemel a fukutaichou... Pár perces gyaloglás után megérkezett az irodához, és egy pillanat alatt eldöntötte, hogy meghívja a hadnagyot egy újabb ellenőrző körútra a Féregbolyba. Tetszett neki az elnevezés, és elégedetten mászkált benne- kiváltképp ott, ahol azok raboskodtak, akiket ő juttatott oda. megbocsáthatatlannak tartotta, ha valaki vétett a szabályok ellen.
Halk kopogás után nyert bebocsátást az irodába, ahol megpillanthatta a világ talán legtündéribb nőnemű lényét. Nem igazán ezzel a céllal indult el a mai napon, és különben is a hadnagya- tehát nem díjazná, ha nyilvánosan elkezdene rá nyálazni. Így hát maradt a szokásos fagyos, vesébe hatoló vörös tekintet és a hűvös mosoly az arcon.
- Konnichiwa, fukutaichou!- hajolt meg előtte, majd felegyenesedett. letette elé a kis dobozt, majd közelebb lépett hozzá. Kezét rárakta a kardjára, mely teljességgel beleépült minden beszélgetésébe- nem fenyegetésként, csupán megszokásból tartotta mindig a kezét a kardján.
- Haerowataru Narao vagyok, az osztag 3. tisztje. Elnézést, hogy kinevezése után közvetlenül nem jelentem meg, de magánküldetésen voltam, és csak nemrégen engedtek ki a 4. osztagtól. - mint mindene, a hangja is hűvösséget sugárzott, és hanghordozásából sütött az elegancia, amit még gyermekkorában neveltek bele. Nem tudta volna letagadni, hogy egykor nemes volt... pedig ismerve a mai, Seireteiben élő nemesek többségét, szívesen megtette volna csupán azért, hogy ne hasonlítsák össze velük, vagy ne sorolják be őt közéjük. Még csak az kellene... -.-
- Örülök, hogy megismerhetem, hadnagy asszony! Nem lenne kedve velem tartani a későbbiekben egy ellenőrző útra a Féregbolyba? - mintha csak egy könnyed, esti sétára hívta volna meg, nem pedig a speciális börtönbe. Ajkán hűvös mosollyal egyenesedett föl teljesen, és mérte végig szinte világító íriszeivel a lányt. Igazán elbűvölő...
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te30150/45000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 29, 2010 2:45 am

~ Előttem az utódom - Narao-kun bemutatkozik ~

A szokottnál korábban keltem ma, ugyanis még tegnap arra az elhatározásra jutottam, hogy szabaddá kéne tennem a holnapi napomat. Az elmúlt másfél hétben valami mindig közbejött: hol egy küldetés, hol valami váratlan feladat, még egy hadnagyi értekezlet is. Mindig azon a napon, amikor célomnak azt tűztem ki, hogy kirándulok egyet az Emberi Világban. Természetesen kirándulás alatt egyetlen személy, az én drága húgocskám meglátogatását értem, aki már roppant módon hiányzik. Furcsa, hogy előtte négy évig nem láttam, most meg cirka 10 nap után már elviselhetetlen hiány tör rám. A tudat, hogy bizonyos határokon belül akkor láthatom, amikor akarom, az van rám ilyen hatással. Legalábbis most még igen, de már látom az elkerülhetetlen véget, amikor ismét szokványossá válik, hogy együtt töltünk egy-egy napot, vagy rosszabb esetben délutánt, és nem fogom annyira különlegesnek érezni a közösen eltöltött perceket. Ráadásul nem lesz ez mindig így, hogy akármikor betoppanhatok hozzá, és ő azonnal otthagy csapot-papot, neki is van már egy élete, amit tőlem függetlenül él, és mintha-mintha olyan jeleket is észrevettem volna rajta, hogy valaki más is jár a fejében. Remélem nem tévedek - bár miért tenném, ehhez jó szemem van - és tényleg egy jóképű srác okozza a szétszórtságát, és a közeljövőben azzal fog megrohamozni, hogy tanácsot kér, mit vegyen fel egy randira *.* Tulajdonképpen mióta Watanabe kapitány elvitt hozzá, nekem is egyre többször eszembe jut, hogy itt lenne az ideje nekem is összejönnöm valakivel. Engem nem sürget az idő úgy, mint mondjuk őt, köszönhetően a léleklét jótékony hatásának, deee... hát régen volt már valakim, és hiányzik pár dolog, ami azzal jár, hogy az embernek fiúja van.... khm... Szóval korán keltem, és a reggeli rutinom elvégzését követően tétovázás nélkül a hadnagyi iroda felé vettem az irányt, ahol még várt rám egy köteg aláírásra váró papír. A nagyján már tegnap túlestem, a négy-öt órányi munka eleinte jól indult, de aztán intenzív szenvedésbe torkollott a végére és kitörő örömmel konstatáltam, hogy mehetek levezényelni az osztag edzését végre, amikor az óra mutatója elérte a megfelelő számot. Már nem emlékszem, hogy melyiket, de ez lényegtelen is most. Az irodába belépve nagy örömömre az az állapot fogadott amiben otthagytam tegnap délután, ami azért volt fontos, mert meg tudtam némi időt spórolni azzal, hogy nem kellett a konyhaszekrényből kipakolásznom a számomra szükséges edényeket. A reggeli programomhoz már hozzátartozik a sütés, így most villámgyorsan letettem az otthonról hozott tepsit és a benne lévő finomságot tökéletesen egyenlő szeletekre szelve egy gyönyörű porcelán tálra raktam a süteményt, amit a látogatóim fognak kapni. Pár ember úgyis mindig betéved hozzám, valaki már bevallottan csak a sütiért jön Cool Amint a tál megérkezett az íróasztalra, feltettem a vizet is a reggeli teámhoz, majd levetettem magam a székemre és nekifogtam az olvasásnak. Azonban nem sokáig jutottam, ugyanis percek múlva diszkrét kopogást hallottam az ajtón.
- Szabad!
Néztem fel és eresztettem ki barátságos hangomat, miközben gondolkodóba estem, hogy vajon ki az aki ilyen relatíve korán beesik hozzám. A bejáraton egy magas, szőke, vörös szemű férfi lépett be, akinek ha íriszei kékben játszottak volna, azt is meg mertem volna kockáztatni, hogy egyenesen egy európai mesekönyvből lépett ki, mint egy szőke herceg a fehér lovon, aki megmenti a királylányt a gonosz sárkány karmai közül. Oké, lova sem volt, én meg nem voltam királylány, sőt, még megmenteni sem kellett semmitől, legalábbis egyelőre nem hatalmasodott el rajtam a papírmunka iránti ellenszenvem. Mindegy, az a lényeg hogy egy szimpatikus fiatalember látogatott meg, akit még soha életemben nem láttam. Legalábbis azt hiszem.
- Miben segíthetek?
Kérdeztem mosolyogva, a kérdésre pedig pillanatokon belül választ is kaptam: bemutatkozni jött. Szóval ő az a tiszt, aki átvette a helyemet anno, amikor kineveztek hadnaggyá és hamarosan megsérült az egyik küldetésben. Így érthető, miért nem emlékszem rá, pedig ez a metsző pillantás biztos ismerős lenne, még nekem is.
- Örvendek, Sakai Kotomi vagyok, az osztag hadnagya. Örülök, hogy megismerhetem, Haerowataru-san.
Mutatkoztam be én is, majd kis híján a számhoz is kaptam a kezemet. Mióta magázom én az osztag tisztjeit? Annyira hűvös és eleganciát sugárzó hangja van Narao-kunnak, hogy képes volt belőlem automatikusan kihozni egy ilyen rideg, személytelen választ? Na ezen sürgősen változtatni kell, addig nem nyugszom amíg ki nem facsarok a férfiból egy kedves mosolyt, vagy valamit ><
- Ami azt illeti, kisasszony. De ha lehet, hagyjuk a magázódást, engem mindenki Kotominak szólít, örülnék ha te is így tennél. Én hogy szólíthatlak téged? Smile
Érdeklődtem barátságosan, és reméltem hogy nem haragszik meg a tegeződés miatt, de tőlem annyira idegen az efféle udvariaskodás, hogy belebetegednék, ha mindenkit magáznom kéne. Az osztag tagjai a társaim és a barátaim, barátok között pedig a közvetlenség dívik, még ha a régebbi tagokba az is van beleverve, hogy a magasabb rangú tisztekkel a végtelenül udvariasnak és távolságtartónak kell lenni. Akárki is nevelte ezt beléjük, már nem azokat az időket járjuk, amikor a 2. osztag a katonás fegyelmezettségről szólt a nap 24 órájában, legalábbis reméltem hogy ennek már vége és ezt a tulajdonságot csak a küldetések idején veszik elő, ahogy én is.
- Meg kell mondjam, egy lánynak jobban imponál ha mondjuk vacsorázni, vagy moziba hívod randira és nem verekedni a kitaszított halálistenek közé, de részemről semmi akadálya sincs.
Viccelődtem kuncogva, hogy oldjam egy kicsit Narao-kun fagyos hangulatát. Belegondolva azóta nem jártam a Féregbolyban mióta előléptettek, és biztos nagyon hiányolnak azok, akik már-már sportot űztek abból, hogy melyikük tud megtapizni, de a kék, zöld és lila foltok begyűjtésénél nem jutottak előbbre egyszer sem. Meg persze azok is, akik nem tudtak belenyugodni abba, hogy a 46-ok Tanácsa nem kívánt elemmé degradálta őket, és a dühüket azon akarták levezetni, aki csupán parancsot hajtott végre - azaz rajtam.
- De addig is, kérlek ülj le és szolgáld ki magad. - utaltam a sütire. - Sajnos a teára még egy kicsit várni kell. Viszont mivel együtt fogunk dolgozni és gundanchouként elég gyakran is fogjuk látni egymást, szívesen megismernélek egy kicsit közelebbről is. Megtennéd, hogy szólsz pár szót magadról?
Kértem meg a szőke férfit egy fokkal bővebb bemutatkozásra, miközben a vízforraló felé lestem, de annak még kellett egy kis idő, úgy tűnik. Így én is helyet foglaltam, és végre sikerült észrevennem a dobozt, amit Narao-kun lerakott az asztalra korábban.
- Ó, ezt csak nem nekem hoztad?
Kérdeztem a férfit őszinte meglepettséggel a hangomban. Talán még senki sem hozott nekem semmit bemutatkozásnál, igazán örültem ennek az apró figyelmességnek. Lehet a hűvös modor mögött egy igazi úriember rejtőzik?
Vissza az elejére Go down
Haerowataru Narao
2. Osztag
2. Osztag
Haerowataru Narao

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Feb. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 3. tisztje | az Internálási egység parancsnoka
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 29, 2010 6:31 am

~ Bemutatkozás az új fukutájcsónál // avagy hogy nyálazzunk sunyiban! // ~


Ajkán fagyos mosollyal lépett beljebb s vett egy süteményt a felkínáltból, csak hogy közelebbről is végigmérje a felettesét. Igazán formás kis példány volt, régen látott már ilyet, s el tudta volna képzelni kettejük kapcsolatát magasabban szárnyalóan, úgymond, gyümölcsözően... No de, itt az ideje a gondolatok elfajulásának megállítására! Felettes, tehát tabu, bármennyire is kívánatos kis angyalka. Természetesen vacillálása nem juthat a külvilág tudtára, s ezért ajkán újabb hűvös mosollyal- mint mesékben az adut kezükben tartó, vesztésre álló sötét szépfiúk- köszönte meg az ennivalót.
- Ha nem ragaszkodsz a magázáshoz, szólíts Naraonak.- mondta semlegesen, s gondolkodóba ejtette a dolog, mely szerint eléggé oldott hangulatú hölgyemény ül előtte. Talán mégsem lenne annyira ellenére egy rögtönzött hancúrpartinak az iroda padlóján? Mindazonáltal el kell ismernie, bűn lenne ilyen módon eltékozolni a megismételhetetlen lehetőséget, hiszen egyrészt lehet, hogy pokol lenne az élete a kis... eszmecsere után, s nem díjaznák olyan felhőtlen módon tettét az osztag nőnemű tagjai sem. No nem mintha annyit támadot volna meg az elmúlt években, hiszen idejét sem tudja már, mikor adta fejét nő elcsábítására- túl hosszú, unalmas munka volt. De Kotomi kétségkívül felkeltette az érdeklődését, s valami megfogta a kisugárzásában. Igen, minden bizonnyal érdekes nőszemélyt sodort az útjába a sors hadnagyaként, s hülye lenne az, aki letagadná, hogy egészséges férfiként nem futna át agyán legalább egyszer a gondolat, mely szerint... kufirc.
- Amennyiben nincs ellenedre, kisasszony, folytathatjuk a verekedést egy vacsorával is... Én ráérek. - ült ki ajkára egy jellegzetes vigyor, majd arcizmaira ismét visszamászott a hűvös, fensőbbrendű kifejezés. hiába, nem tarthatja megenedhetőnek, hogy ilyen egyszerűen előtérbe kerüljön rég elfeledett, unott, szexista énje. Modortalanság lenne, s azt végképp nem tartja megengedhetőnek egy felettessel szemben, pláne, ha az illető nőnemű! S nem is akármilyen nőnemű... szemöldökrángatás
- Ha esetleg valamit nem mondok el, kérdezz nyugodtan, nincs titkolni valóm...- búgta hűvös hangján, s közben lélekben vállat vont az előbbiek nyomán: ha a hadnagy benne van egy kis semleges flörtben, ám legyen. Nem fogja magát visszafogni, de ugye el sem engedheti teljes mértékben a gyeplőt, hiszen abból... ha nem is probléma, de nyilvános +18 lenne, s az... árnyékot vetne mindkettejük hírnevére. Bár, emlékei szerint a hadnagyát már páran látták csupán egy szál bugyiban merengeni az élet értelmén. A későbbiekben talán megkérdezi, hogy nem merengene-e neki is ilyen módon felöltözve. Sok dolgot megbeszélhetnének közben...
- Finom ez a sütemény… te sütötted? - kérdezte, miközben eltüntette az utolsó morzsát is, majd felállt.
- Az Emberek világában születtem, egy nemesi családba, és a világháború alatt éltem. Persze mentesültem a katonai szolgálat alól, köszönhetően annak, hogy vívóbajnokként bizonyos… kiváltságaim voltak. Ami pedig a halálomat illeti, egy… volt kedves hollowwá válva átsegített a túlvilágra. - ajkán fagyos mosoly villant fel a nem túl kellemes emlék hatására, mely ugyan régen volt már, de azért felbukkanása inkább bosszúsággal töltötte el, semmint örömmel. Miután invitálását elfogadták, felajánlotta Kotominak a karját, hiszen egy úriember ezt megtenné szíve hölgyéért, nem? Mindenesetre, közös megállapodás után elindultak a féregbolyba, egy könnyedreggeli csetepatéra, hiszen mi sem kellemesebb, mintha a reggeli falatokat azonnal le is dolgozzuk némi testmozgással…
- De igen, bátorkodtam némi csokoládét hozni Neked. Remélem, szereted.- újra egy hűvös mosoly, melybe ezúttal talán némi pimaszság is vegyült. Nem volt biztos, hogy elutasításba ütközne, ha egy valódi randevúra hívná a lányt, de ezt ráérnek később is megtárgyalni. Mindenesetre ő is tudni akart pár dolgot a lányról, de nem kezdheti egyből azzal, hogy „Van barátod?”
- Amennyiben nem tartod tolakodásnak… Mesélnél te is pár dolgot magadról? Amennyiben nincs ellenedre a közös ebéd, elárulhatnád, hogy milyen ételeket szeretsz.- nézett le a lányra majdnem két méteres magasságból, vörös íriszeivel.

Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te30150/45000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 29, 2010 10:03 am

~ Előttem az utódom - Narao-kun bemutatkozik ~

Nem kerülte el a figyelmemet az a bizonyos pillantás, amellyel egy egészséges férfi végigmér egy nőt - jelen esetben engem. Régebben, emberi életemben talán zavart volna, de ma már nem. Mondjuk úgy, hogy hozzászoktam? Hisz' sokaktól megkaptam már, ha akartam, ha nem. Mondhatni ez a velejárója volt a természetes adottságaimnak és a kiskorom óta tartó folyamatos és rendszeres sportolásnak. Így csupán tudomásul vettem, hogy Narao is pasiból van, ami persze egyáltalán nem baj, nincs azzal semmi gond ha egy férfi nőként lát egy nőt. Sőt, nekem is jól esik ha észrevesznek, főleg ebben a felettébb praktikus ruhában, amiben ugyan könnyen lehet mozogni, de cseppet sem emeli ki a nőies vonásokat.
- Rendben van, Narao-kun ^^ Akkor ezt megbeszéltük.
Örvendtem a hírnek, miszerint nincs ellenére a tegeződés, szóval az ő jelenlétében sem kell majd feszengenem a japán nyelv agyonbonyolított udvariassági formáival törődve. Elég volt a többi hadnaggyal meg a kapitányokkal eljátszani ezt, nekik egyszerűen muszáj volt megadni a tiszteletet verbálisan is, nem csak viselkedés tekintetében.
- Ezt... vehetem meghívásnak?
Kérdeztem kissé elgondolkodva, elvégre én csak poénkodni akartam, szóval nem voltam benne biztos, hogy a válasz mennyire komoly. Bár van egy olyan érzésem, hogy teljes mértékben az volt, elég csak visszagondolnom az előbbi tekintetre. Jó, asszem hülyeség volt ilyesmivel viccelődni, amíg egyáltalán nem ismerem Narao-kunt. Még a végén túlkombinálja az érdeklődésem és úgy veszi, hogy teljesen szabad az út, és még valami könnyen kapható kis könnyűvérű nőcskének fog gondolni, aki az első szóra ugrik az ágyba >.> Nem arról van szó, hogy nincs ellenemre a gyors tempó, de azért tenni is kell, na... No, jó hogy így előreszaladtam, tényleg kezd az agyamra menni az egyedüllét, Érdekel engem egyáltalán ez a fickó?
- Igen, én. Köszönöm, örülök hogy ízlik.
Erősítettem meg a gyanúját, miközben a fejemet kissé oldalra döntve ismét elmosolyodtam. Lassan háborúvá fajul a kettőnk arckifejezésének találkozása, az én kedves, meleg mosolyom az ő fagyos vigyora ellen. Vajon melyikünk fog behódolni a másiknak és alkalmazkodni? Bár lehet csak én érzem úgy, hogy valami előbb-utóbb változni fog >< Narao-kun emberi életének rövid ismertetése sok mindenre magyarázatot adott mindenesetre, a nemesi származás megindokolta a hűvös, mégis udvarias viselkedését. Azon nem lepődtem meg, hogy jóval idősebb mint én, tisztában voltam vele hogy roppantul fiatalnak számítok a halálistenek között. Mindenesetre nem irigylem, amiért átélt egy világháborút, nekem épp elég volt az erős földrengés, amit hatévesen átéltem, igaz szinte nem is emlékszem rá, csak az ijedtség érzése maradt meg bennem. A félmondat, miszerint vívóbajnok volt felvillanyozott, lehet végre alkalmam lesz kipróbálni a vívóstílusom egy komoly tudású ellenfél ellen, sőt még akár tanulhatok is tőle! Az akadémia óta nem találkoztam olyannal, akitől elleshettem volna egy-két mozdulatot vagy fogást.
- Hűha, máris indulunk? Öhm... egy pillanat ^^
Picit meglepett, hogy amikor "későbbiekről" beszélt, akkor úgy 10 percnyi időtartamra gondolt, így enyhe pánik fogott el, ami két-három kapkodós fejmozdulatban nyilvánult meg. A tea pont készen lett, de ezek szerint az itteni keverékből most nem iszom és a tervezett papírmunka is későbbre marad. No sebaj, terveztem elég holtidőt az ilyen rendkívüli esetekre. Rövidke rendezkedés után már készen is álltam és karon fogtam Naraót. Így belegondolva ezt talán nem kellett volna, de úgy éreztem az első benyomások alapján, hogy szimpatikus fiatalembert ismerhettem meg a személyében - hűvös modor ide vagy oda -, és úgy döntöttem nem bánom, ha közeledni akar. Ha le akar és le tud venni a lábamról, tegye. Nem kezdte rosszul, bár gondolom a csokit nem egészen ezzel a céllal hozta Very Happy
- Ó, hogyne, nagyon köszönöm. Nem kaptam ilyesmit... nem is tudom... vagy négy éve. Még élőként. Ritka madár errefelé a figyelmes férfi.
Feleltem rendületlenül mosolyogva, bár elszomorító volt, hogy mennyire kevés rendes pasas szaladgált errefelé. Watanabe kapitány egy, meg... ööö... van egy hadnagy is, aki normálisnak tűnt, csak a neve most nem jut eszembe, jó szokásom szerint >.> Bár még beszélni nem tudtam vele, csak a hadnagyi gyűléseken mutatott megnyilvánulásaiból tudtam kiindulni.
- Most akkor vacsora legyen vagy ebéd? ^^ - kérdeztem vissza némi pajkos vidámsággal a hangomban, majd válaszoltam is. - Én jóval később éltem, mint te, a XX. század vége felé születtem, jómódú családba. Ígéretes softball-játékos voltam középiskolásként, de abbahagytam, miután a húgom súlyos balesetet szenvedett és tolószékbe kényszerült. Szerettem volna folytatni, miután felépült, de egy lidérc másképpen gondolta 18 éves koromban. Különös tehetségem van a mozgáshoz, nagyon gyorsan tanulok, ezért lehetek ilyen fiatalon már hadnagy. Igazából még az akadémián kéne ücsörögnöm, de emiatt jóval hamarabb levizsgázhattam. Szeretek festeni, sütni és mozogni illetve másoknak örömet okozni... Öhm... tulajdonképpen mindenevő vagyok, bár a tengeri herkentyűkért nem különösebben rajongok. És neked milyen hobbijaid vannak?
Kérdeztem vissza végül. Ha már ott tartottam hogy mit szeretek csinálni, akkor már én is szerettem volna megtudni, hogy Narao-kun mivel tölti szívesen a szabadidejét.
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te16300/30000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (16300/30000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyKedd Okt. 12, 2010 5:19 am

A Kapitányhoz indultam, a Hadnagynál kötöttem ki - avagy ismerkedés Kotomi Fukutaichuval


~ Unatkozom. Mit csináljunk? ~ kérek kis segítséget zampakotum lelkétől mostani állapotom elűzéséhez.
~ Fogalmam sincs. ~ válaszol álmoskás hangon ő.
Hogy ne nagyon érezzem ezt az idegtépő semmittevést, elmerülök a korábbi egy-két nap emlékeiben. Mikor ahhoz a részhez érek, hogy megígértem Rosának és Verának, hogy összeütök nekik valami finomságot, hirtelen felélénkülök. Hiszen még nem váltottam be ígéretem náluk! Olyan gyorsan pattanok ki az ágyamból, hogy majdnem elesem. Mikor visszanyerem az egyensúlyom, nekiiramodok, hogy minél hamarabb elkészítsem nekik a süteményt. A konyhában szerencsére minden alapanyag megtalálható, így gyorsan előkapkodok mindent, amire szükségem lesz egy meggyes pitéhez. Elkészítem a tésztát, majd beizzítom a sütőt, hogy a sütemény megkaphassa végső formáját. Mikor meghallom a csengő hangot, hogy kész van, kiemelem a tepsit, majd a pultra teszem. Feldarabolom, nagyjából ugyanolyan szeletekre, majd két szép tárolóba helyezem a még forró édességet.
~ Először Verának viszem el. Ő úgyis általában az irodájában tartózkodik, remélem most is ott van. ~ ezzel az elhatározással felkapom az egyik kis dobozkát és széles mosollyal az arcomon nekiindulok, hogy kézbesítsem a csomagot. Már úgy-ahogy tudom, mi hol van, így eltalálok a kapitányi irodához. Legalábbis remélem. A már egyre ismerősebbé váló folyosókon haladva elmélázom egy kicsit, vajon ízleni fog-e neki. Mikor visszatérek a jelenbe, meglátom a reményeim szerint nekem kellő ajtót. A kiírásra nem figyelve bekopogok, majd belépek, ám egy számomra ismeretlen illetővel találom szembe magam. Értetlenül pislogok az íróasztal mögötti székben ülő lányra és akkor leesik, hogy valószínűleg rossz irodába jöttem.
- Bo-bocsánat! Azt hiszem, eltévedtem! Hayakawa Tasumi vagyok, az új tiszt és a kapitányi irodát keresem! - magyarázkodom egy mély meghajlás után.


A hozzászólást Hayakawa Tasumi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 02, 2010 10:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te30150/45000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptySzer. Okt. 13, 2010 7:53 am

Sütikongresszus, avagy Tasu-chan megismerkedik velem Surprised


Az irodai munkám mennyisége drasztikusan lecsökkent, mióta Vera-chan személyében aktív kapitányt kaptunk. És ez alatt nem csak azt értem, hogy megszabadultam azoktól a papíroktól, amiket kapitány hiányában nekem kellett kitölteni, de rengetegszer előfordul, hogy amikor azokat a járőrcsapatoktól származó jelentéseket keresem, amiket viszont még mindig az én feladatom átolvasni és ellátni a kézjegyemmel, Veránál találom meg már készen és beiktatva o.O Jó... nem mintha bánnám, hogy több időm jut mondjuk Naracchira, Hitominra vagy a hobbijaimra, és hogy megszabadulok az egy helyben üldögéléstől, amit annyira utálok, csak... nem tudom, picit furán érzem magam attól, hogy nem tudom elvégezni a rám bízott összes feladatot, mert valaki megelőz Surprised Mondjuk a mai nap kivétel, mivel a kapitány éppen küldetésen van, szóval van alkalmam iratokat tologatni, de persze pont azon a napon amikor ez lenne az utolsó dolog, amihez kedvem van. Képzeletbeli ranglistám első helyén az én szexi Adóniszom állt, akitől a szokásosnál is nehezebben váltam el reggel, legszívesebben az egész napot az ágyban töltöttem volna vele, puha érintését és lágy csókjait képtelen voltam megunni *.* Azonban neki is dolga van, meg nekem is, így estig biztosan nem láthatjuk egymást újra T_T Bánatomat kedvenc zserbóm felfalásába fojtottam, miközben a jelentéseket olvasgattam. Balhék a Rukongaiban, füst a 10. osztag környékén, robbanás hangja a 12. osztag területén... csak a szokásos, semmi különös. Eh, el se kéne olvasnom, teljesen értelmetlen újra és újra ugyanazon végigrágni magam. Hálát adtam az égnek, amikor az ajtómon bekopogtak, legalább kicsit elszakadhattam ettől a dögunalmassá vált feladattól, amihez egyébként sem volt jelenleg semmi gusztusom.
- Szervusz ^^ Az én nevem Sakai Kotomi, és ez itt a hadnagyi iroda. Rossz hírrel kell szolgálnom, ha a kapitányt keresed, sajnos nem fogod megtalálni se az irodájában, se máshol ma. De hátha én is tudok segíteni a problémádon, kérlek, kerülj beljebb ^^ Kérsz valamit esetleg? Van tea, és zserbóval is tudok szolgálni Wink
Invitáltam be a lányt, miután én is bemutatkoztam Tasuminak egy meghajlás kíséretében. Kicsit déjá-vu érzésem támadt a szituációval kapcsolatban, mintha már mondtam volna valami hasonlót ugyanitt valaki másnak, de biztos nem hiba a Mátrixban, vagy valami, hanem az én rossz emlékezetem az oka ><
- Azt mondtad, hogy újonc vagy, ugye? Sikerült már beilleszkedned?
Kérdeztem, miközben visszaültem a székemre, és félretoltam a papírokat, hogy még csak szembe se jussanak ezek a csúnya iratok, legalább arra a kis időre, amíg Tasu-channal beszélgethetek. Már persze ha itt fog egyáltalán maradni, most hogy tudja, Verával nem tud beszélni ><
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te16300/30000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (16300/30000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptySzer. Okt. 13, 2010 11:25 pm

A Kapitányhoz indultam, a Hadnagynál kötöttem ki - avagy ismerkedés Kotomi Fukutaichuval


Milyen kedves lány! Örülök, hogy a feljebbvalóim ilyen jó fejek! Invitálására beljebb oldalgok és becsukom magam után az ajtót. Kár, hogy Verát most nem tudom elérni. De... akkor mit csináljak a sütivel? Nem tehetem be a hűtőbe! Az kemény süti ellenes tevékenység! Megvan! Hátha Kotomi-san is szereti!
- Köszönöm. - mondom és eleszek egy szelet zserbót, majd majszolni kezdem.
- Hát, igazából sütöttem egy kis meggyes pitét és el akartam vinni neki. Hm... kár, hogy nincs itt. De hát csak nem veszhet kárba! Szívesen odaadom neked, ha szereted, Verának pedig viszek majd máskor. - nyújtom oda neki a kis dobozt. Egy meleg, barátságos mosolyra húzom a szám és helyet foglalok az asztal másik oldalán levő egyik székbe.
- Remélem nem zavarlak. Óh, igen már megismerkedtem néhány társammal, bár sokakkal még nem találkoztam. - válaszolok kérdésére, kicsit elgondolkozva kikkel találkoztam eddig az osztagból.
Kicsit körülnézek az irodában, minden olyan... nem is tudom, takaros.
- Tényleg, Vera mesélte, hogy te vezeted az edzéseket. Jól emlékszem ugye? Milyen egy ilyen? Tudod én még csak egyéniben legfeljebb társsal edzettem, de csoportoson még nem igen volt alkalmam részt venni. - érdeklődöm még mindig mosolyogva. Teljesen elfeledkezem arról az isteni zserbóról, amit még mindig nem fogyasztottam el. Újra majszolni kezdem, majd mikor teljesen eltűnik a kezemből, felkészülök arra, hogy dicséretek áradatát zúdítsam hadnagyomra a süteménnyel kapcsolatban.
- Istenem, ez valami felhőtlenül finom! De tényleg! Én is össze szoktam néha ütni valami édességet, de ilyet még nem sikerült! Te sütötted? - nah, mondtam, dicséretáradat.
Remélem nem rémítettem meg a sok beszédemmel, bár azt hiszem Vera alatt szolgálva az embert nem igen lepi meg az ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te30150/45000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyHétf. Okt. 18, 2010 2:49 pm

Sütikongresszus, avagy Tasu-chan megismerkedik velem Surprised


Győzelem, Tasumi beljebb lépett! Legszívesebben nyelvet nyújtottam volna a papírokra, hogy ott rohadjanak meg ahol vannak, pedig igazából már csak kábé fél órát kéne velük szöszmötölnöm, de nem vagyok én aktakukac, hogy vegyek egy nagy levegőt, és egy szuszra megcsináljam az egészet. Én mozgásra születtem, nem arra hogy röghöz kötve üljek és olvassak, pont >< Az ilyesmibe nekem be kell iktatnom egy vagy két szünetet, szerencsére a lány érkezése most tökéletes kifogás volt! Amikor meghallottam, hogy miért is kereste Vera-chant és hogy a sütit végül nekem adná, egyből eszembe jutott, hogy Narao-kun is egy doboz bonbonnal állított be, amikor eljött hozzám bemutatkozni, és hogy aztán aznap este már egymás karjaiban töltöttük az éjszakát, a hülye fejem pedig önkéntelenül is párhuzamot vont a két eset között, kicsalva belőlem egy nevetést, amikor a helyzet abszurditására gondoltam. Nyilván még egyszer nem fog ugyanaz megtörténni, plusz Tasu-chan különben sem fiú, hanem lány, és Naracchit sem fogom dobni, hülye lennék otthagyni álmaim pasiját Surprised
- Tényleg sajnálom, Vera biztos nagyon örülne neki, de akkor ha tényleg komolyan gondolod, akkor feláldozom magam az ügy érdekében, és nagyon köszönöm ^^ Bár kicsit bűntudatom van, így hogy tudom, ez az ő sütije lenne eredetileg.
Mosolyogtam rá, miközben elvettem a dobozt, és a tetejét felnyitva megízleltem az édesség aromáját. Be is indult a nyáltermelésem, noha az már eleve intenzív volt, lévén kedvenc sütimmel közösen múlattam az időt eddig is. Lassan már én is annyi édességet zabálok, mint az imádott húgocskám, pedig igazán nem vittem eddig túlzásba. Szerencsére attól nem kell tartanom, hogy meghízok, éppen eleget mozgok így is, és amúgy is annyit eszek, mint egy egész röplabdacsapat Surprised Kell az energia az életmódhoz, amit folytatok, na ><
- Ami azt illeti, életet mentettél, ha nem jössz, megpusztulok ezektől. - böktem a kisebb stóc papírra az asztal sarkában. - Van vagy kétszáz shinigami ebben az osztagban, kisebb csoda lenne rövid idő alatt minddel megismerkedni, szerintem még én sem találkoztam mindenkivel, pedig már itt vagyok... lassan két éve. Amúgy igazán remek illata van ^^
Tűztem a mondókám végére a sütivel kapcsolatos gyors véleményem. Tulajdonképpen lehet, hogy ismerek már mindenkit, de amilyen lyukas az agyam, biztos mindig fogok új arcokat felfedezni egy-egy eligazítás vagy edzés során, ezért nem is törődtem azzal, hogy figyeljem, ki jelenik meg ezeken és ki nem, leszámítva azokat, akik magasabb rangban álltak. Ha egy dolog van, amit utálok magamban, az a memóriám, pedig nem mondhatnám, hogy negatív önképet tartok fenn magamról.
- Tulajdonképpen nem sokban különbözik az egyéni vagy páros edzéstől, a gyakorlás itt is párokba rendeződve történik. Azonban van egy olyan része is a tréningnek, amikor az egyik szőnyeget minden résztvevő körbeüli, és a gyakorló párosoknak mindenki szeme láttára egy éles küzdelmet kell egymással lefolytatnia, amit én a végén értékelek, de akárki hozzáteheti a véleményét a látottakhoz. Ezekből az alkalmakból lehet a legtöbbet tanulni, valamikor még nekem is tudnak újat mutatni, szóval jó szívvel ajánlom a részvételt ^^ Hétfőn, szerdán és pénteken hakudát, kedden, csütörtökön és szombaton pedig zanjutsut lehet gyakorolni, de vasárnap sem pihenünk ám, hanem a bemutató helyett lehetőséget kaptok, hogy kihívjatok engem, és a vállalkozó kedvűek egyszerre küzdhetnek meg velem. Én rendszerint ezeket élvezem a legjobban, a kihívók rendszerint nem annyira. De akinek sikerül megütnie vagy eltalálnia a fakardjával, annak sütök egy tetszés szerinti süteményt, szóval érdemes próbálkozni ^^
Kuncogtam egy keveset, ahogy visszagondoltam arra, hogy egyszerre akár 6-7 ellenféllel is meg kell ilyenkor küzdenem egyszerre, de sütnöm még csak egyszer kellett. Végre eljutottam odáig, hogy a dobozba nyúlva kezembe vehessek egy szelet pitét, és ne csak az illatát, hanem az ízét is élvezhessem, amíg a lány a zserbót fogyasztotta el, és ami azt illeti, nem kellett csalódnom, legalább olyan finom volt a süti, mint amilyen az illata volt *.*
- Ne viccelj, a tiéd is nagyon finom. Én még sose sütöttem pitét, ritkán csinálok nyugati édességeket, kivéve ha zserbóról van szó ^^ Mindenesetre nagyon köszönöm, örülök hogy ízlik, és bármikor szívesen látlak egy kis sütizésre, itt az irodában mindig van valami. Képzeld, még a 10. osztag kapitánya is be szokott ide ugrani, ha jön meglátogatni Verát ^^ Nem tudom tudod-e, de a taichou Watanabe-san hadnagya volt, mielőtt kinevezték ide, és nagyon jó barátok ők ketten. Én pedig nagyon sokat köszönhetek neki, mivel ismét összehozott a húgommal, aki még életben van. Négy évig nem láttuk egymást, képzelheted milyen rossz volt ><
Meséltem Tasumira mosolyogva, miután elpusztítottam a szeletet. Újabb tisztet tettem a sütijeim függőjévé azt hiszem, egy lépéssel közelebb kerültem világuralmi terveim megvalósításához. Már csak úgy 2500 shinigami, pár százezer lélek és pármilliárd ember hiányzik a sikerhez, igazán közel vagyok már a célomhoz, nem? Surprised
- Egyébként ne haragudj, ha sokat beszélek, ha jó kedvem van, be nem áll a szám >< Persze Verához képest sehol sem vagyok xD Mondd csak, egyébként melyik alakulatban szolgálsz? Vagy nem vagy az Onmitsukidou tagja, csak szimplán a második osztaghoz tartozol?
Kérdeztem, miközben kezem ismét a dobozba vándorolt, hogy tovább majszoljam szegény Vera-chan sütijét, de hát mit lehet tenni, ő most hoppon maradt :/ Majd sütök neki valami csokisat, hogy kiengeszteljem, a lelkiismeretem úgy sem fog békén hagyni, amíg nem teszem meg monoklis
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te16300/30000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (16300/30000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyHétf. Okt. 25, 2010 12:02 am

A Kapitányhoz indultam, a Hadnagynál kötöttem ki - avagy ismerkedés Kotomi Fukutaichuval

- Óh, ugyan ne legyen bűntudatod, majd sütök neki másikat! Végül is, vehetjük úgy, hogy te mentettél meg engem, mert nem lenne szívem kidobni egy darabot sem ebből a finomságból! - mosolygok újra Hadnagyomra. Mondjuk, igazán kár, hogy nem tudtam elvinni őket annak, akinek eredetileg szántam, de nem baj. Kotomi-san igazán kedves lány és úgy hallom tényleg tele van az osztag sokat beszélősökkel. Hát, velem bővült a palettájuk.
- Hát, akkor úgy látszik, pont jókor jöttem. Én biztosan egy percet sem bírnék eltölteni ilyen papírok mellett, csak ha nagyon muszály... inkább mozogni szeretek, mint egy helyben ülni. Amúgy akkor nagyon örülök, már attól tartottam, zavarok! - magyarázok mosolyogva a lánynak, miközben elveszek egy újabb szelet zserbót.
- Hm, akkor nagy valószínűséggel rendszeres látogatója leszek az edzéseidnek. A kardom lelkének, mostanság úgyis szokásává vált, hogy hajnali ötkor kirobbant az ágyból, akármi történjék is, úgyhogy nem valószínű , hogy elkésnék, no meg olyan korán mit csináljon az ember? - avatom be annak okába, hogy miért fogunk vaószínűleg korán összetalálkozni valahol, ha netán eszébe jutna a kedves Hadnagy asszonynak hajnalban sétálgatni.
- Óh, akkor biztosan ki nem hagyom a vasárnapokat! Végül is, tanuljon az ember, amiből csak tud, nem igaz? - fejtem ki véleményem Kotominak, miközben még a félig megmaradt zserbót majszolom.
Pirulva fogadom a dícséretet, majd elgondolkozom, honnan is tanultam én a meggyes pitét. Jah, emlékszem, még Takeru-kuntól!
- Hát, nagyon köszönöm a bókot... én mindenfélét szoktam csinálni, ami éppen eszembe jut. Óh, igen hallottam, hogy Vera hol szolgált előzőleg, de nagyon örülök, hogy végül is alattatok lehetek.^^ Igen, el tudom képzelni. Bár nekem nincs testvérem, de azért ugyebár nagyon rossz érzés lehetett. Sok jó dolgot hallottam már Watanabe-taichou-ról. - magyarázom beszélgető (és sütiző) partneremnek.
- Egyáltalán nem baj, hogy sokat beszélsz, én is ilyen vagyok. A Járőralakulathoz lettem beosztva, pont alád! Nagyon örülök, hogy mindkét értelemben alattad szolgálhatok, Kotomi-san! Igyekszem minden küldetésen és a mindennapokban is 100%-ot, sőt annál is többet nyújtani. És annak is nagyon örülök, hogy a Gotei 13 ezen dicsőséges osztagát szolgálhatom. - mosolygok a Hadnagyomra, majd újabb szeletért nyúlok. Azért remélem, Vera mihamarabb visszajön, méghozzá épségben, hogy megkóstolja a sütimet.
- Tényleg és esetle Kamioka Rosáról nem tudsz valamit? Úgy értem ő most az osztag területén van? Vagy legalább valahol Seireiteiben? Mert tudod neki is sütöttem egy adagot és téged pedig már nem nagyon szeretnélek tovább hízlalni! Hogy nézne az ki? Egy kövér Hadnagy a 2. osztagban, akit ráadásul egy tiszt hízlalt fel. - erre a gondolatra elnevetem magam, hiszen egyszerűen nem vagyok képes elképzelni Kotomit strandlabdásítva.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te30150/45000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 3:30 am

Sütikongresszus, avagy Tasu-chan látogatóban


Lassan, de biztosan érzem, hogy a 2. osztag az eddigi fegyelmezett, katonás, szigorú osztagból átvedlik egy sütimániás, locsogó-fecsegő hölgyekkel teli osztaggá. Naraku taichou egyfajta átmenetet képviselt a sütiimádatával, aztán amióta én lettem a hadnagy, azóta szinte teljesen megtelt az osztag vezetése a definíciónak megfelelő lelkekkel, hiszen Vera után most itt van Tasumi is! Surprised Valóságos felüdülés arra gondolni, hogy szerencsére van kivétel is, és itt elsősorban egy bizonyos szőke hercegre gondolok, akivel mindenki másnál szívesebben töltöm a Seireitei-béli szabadidőmet, persze nem azért mert ő velünk ellentétben egy húsfüggő, szűkszavú pasi, hanem mert lenyűgöző modorával, gyengédségével és férfiasságával teljesen levesz a lábamról, és mert mellette nem shinigaminak, a nibantai hadnagyának és a Járőralakulat vezetőjének, hanem valódi nőnek érezhetem magam. Amikor vele vagyok, elfelejthetem minden gondom-bajom, és anélkül kapcsolódhatok ki, hogy eszembe jutnának a feladataim vagy éppen a múltam borzalmas élményei.
- Tényleg? Ó, akkor ezek szerint te lennél az új tagja az alakulatnak? Ne haragudj, fel kellett volna ismerjem a neved, csak... ha nevekről van szó, olyan lyukas az agyam mint egy ementáli sajt :/ Hacsak nem vagyok valakivel napi kapcsolatban, akkor rendszeresen megfeledkezek arról, hogy kit hogy hívnak... Mindenesetre örülök neki, hogy ilyen a mentalitásod, bár nem harapok, de azért elvárom a közvetlen beosztottaimtól a pontos munkát és a jó csapatmunkát. Járőrként mindenre fel kell készülni, hiszen van hogy csak arról tudunk jelentést írni, hogy szárad a festék vagy nő a fű, máskor meg tőlünk várják el a gyors beavatkozást, ha valami incidens történik, legyen az szinte bármi a harctól kezdve a nyomkövetésig. Éppen ezért az a legfontosabb, hogy tökéletes összhangban működj a csapatoddal és együtt formáljatok egy hatékony és ütőképes egységet.
Magyaráztam komoly arccal, hiszen ez nem olyan téma amit el lehetne viccelni vagy vidámkodni. A munka az munka, amit mindig komolyan kell venni, és a maximumot kell nyújtani, különben könnyen otthagyhatod a fogadat vagy ami még rosszabb, a saját társaidat sodorhatod veszélybe, ha figyelmetlen vagy, esetleg lusta. Azok, akiknek hanyagsága miatt mások kell hogy szenvedjenek, na én az ilyen embereket tartottam a társadalom legaljának.
- Ugyan-ugyan, bőven eleget mozgok ahhoz, hogy ne hízzak meg, ettől nem kell tartani. Ha olyat eszem, akkor egyszerűen csak több edzést vagy... egyéb mozgást iktatok be. Ami pedig Rosát illeti, az ő munkabeosztásáról csak a kapitány tudhat, az ő alakulatának munkája még itt az osztagon belül is szupertitkos. Szóval csak tippelni tudok, hogy hol lehet. De ha nincs küldetésen, akkor ebédidő tájékán biztos megtalálod a kantin környékén.
Mosolyogtam rá biztatóan Tasumira, abban egészen biztos voltam, hogy az ő adagját nem kell felfalnom Surprised Lassacskán egy újabb szelet tűnt el a gyomromban, és hát az első kóstolás után a második csak még jobban megerősítette, hogy bizony finom ez a pite. Tekintetem az asztalon lévő labdára tévedt, és mint általában mindig, most is a kezemben kötött ki a játékszer, imádtam hátradőlve dobálgatni és közben felidézni a régi nagy meccseim emlékét.
- Mondd csak, Tasumi, szoktál valamit... sportolni? Mármint nem vívásra vagy küzdősportra gondolok, hanem olyasmikre mint a baseball vagy a foci.
Tettem fel a kérdést kissé elgondolkodva, hiszen a gömbölyű, láthatóan már elhasználódott tárgy közben számos kellemes dolgot juttatott eszembe, és ennek megfelelően arcomra boldog mosoly ült ki, ahogy a labdát fel-alá dobálgattam a kezemben.
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te16300/30000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (16300/30000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyPént. Nov. 26, 2010 9:51 am

A Kapitányhoz indultam a Hadnagynál kötöttem ki – avagy ismerkedés Kotomi Fukutaichouval

Hű! Hát Kotomi mondta, hogy sokat beszél, de azért erre nem számítottam. A Hadnagy talán még Verát is túlszárnyalja ilyen téren. Engem minden esetre leköröz, az biztos. Kotomi-san igen vicces hasonlatára, miszerint nevek terén egy ementáli sajtra hasonlít, elmosolyodom, ám rövid úton újra komoly ábrázatot öltök magamra, mikor arról kezd magyarázni, milyenek a Járőralakulatosok mindennapjai. Hiszen ugyebár a munkát komolyan kell venni, azzal nem lehet viccelődni, mert ilyen esetben, az ember, esetünkben shinigami bele is halhat. Ha meg nem, akkor is nagyban hátráltatja a küldetést.
- Ugyan, a nevem miatt ne aggódj. Engem nem zavar. Volt egy tanárom még emberi életemben és nagyjából minden második napon megkérdezte az osztályt, hogy mi a tanulók neve. Úgyhogy megszoktam már. Tökéletesen meg tudlak érteni és igyekszem mindenben segíteni az alakulatom munkáját. Ha bármiben tudok neked segíteni, akár annak megfigyelésében, hogyan nő a fű, vagy bármi, nyugodtan szólj nekem! Ami azt illeti, egyéni edzésben is benne vagyok bármikor, ha akarod akár hajnali kettőkor is kiugraszthatsz az ágyamból, állok rendelkezésedre és hidd el, nem viccelek. Az időt is mérheted. Ami pedig a csapatmunkát illeti… abban is jó vagyok, remélem, mindenkivel egész jól ki fogok jönni. Bár nem szívesen vallom be, hiszen sokan úgy gondolják, eme tulajdonságom miatt nem vagyok éppen teljesen normális, de neked elmondom. Szóval igazából én akár egy állattal is percek alatt szóba tudok elegyedni és ilyenkor is jól elvagyok, hát még az emberekkel! Tényleg nagyon jó vagyok, ismerkedésben azt hiszem és most egy kis időre befogom a szám, hogy levegőt is tudjak venni. – fejezem be végül igen hosszúra sikeredett mondandómat.
Már kezdek kételkedni előbbi, magamnak tett kijelentésemben, miszerint Kotomi-san leköröz engem beszédben. Nyugodtan veszem tudomásul, hogy nem fog elhízni a sok sütitől, mert a végén még lelkiismeret furdalásom lenne, hogy így tömöm. Így legalább neki is süthetek majd. Így aztán újra elveszek egy zserbót, hiszen engem is lehet bármivel hizlalni, egy deka felesleg sem kerül rám, edzek én eleget. Ami azt illeti, jó ötlet, hogy keressem Rosa-chant az ebédlőben, majd benézek. Valószínűleg én nem fogok enni, hiszen most telezabálom magam egy csomó sütivel. Remélem azért tényleg nincs ő is küldetésen. Így aztán amint itt végzek, megyek, körülnézek az osztag területén.
- Rendben, köszönöm a felvilágosítást, majd körülnézek. – biztosítom a felől Hadnagyom, hogy eljutottak hozzám intézett mondatai.
Ami azt illeti, tényleg jó lenne már végre mindent memorizálnom, hogy mi hol van, amennyi ideje itt vagyok, már megtehettem volna! De mindegy, most majd bepótolom. Főleg, hogy máskor nem akarok benyitni máshoz a keresett cél helyett, mert a dolog akár kínosba is fordulhat, azt meg nem szeretném. Ami az illeti, ha minden ilyen véletlen benyitásomnál és eltévedésemnél megismerek valakit, akkor még jól is jöhet az ismeretlen terület, bár inkább a mellett szavazok, hogy inkább direkt menjek valahová barátkozni, mint csak úgy véletlenül betoppanni valahová. Azért mikor egyszer csak Hadnagyom kezében landol egy labda, pislogok egy párat, hogy az meg hogy került oda. De aztán persze homlokon is csapom magam, hiszen biztos a zsebében vagy az asztalán volt, én meg nem vettem észre. Baseball labda, ha jól látom. Régen én is játszottam néha, de nem volt az én stílusom, így inkább abbahagytam. Kotomi következő kérdésére elgondolkozom, hiszen most így végiggondolva, ha nem a küzdősportokra gondol, akkor általában sütni szoktam, de mivel az nem sorolható a sport kategóriába, így csak megrázom a fejem.
- Nem. Nem vagyok nagy focista, de egyszer szívesen kipróbálnám. Ami a baseball-t illeti, régen játszottam, de aztán abbahagytam. Nem voltam túl nagy játékos. Ami azt illeti, úszni viszont kiemelkedően jól tudok. – mondom, hiszen ez tényleg igaz.
A suliban én voltam a legjobb úszó és onnan még az Olimpiára is kerültek emberek, szóval nem csekély az, az eredmény, melyet a magaménak tudhatok.
- És te? A labdából ítélve szoktál baseball-ozni. Egyszer, ha van egy kis időd, összejöhetnénk és megtaníthatnál, mert őszintén kimondva nem hiszem, hogy emlékszem még, hogyan kell jól tartani az ütőt, sőt még a szabályok sem derengenek. – mondom neki mosolyogva, visszaemlékezve azokra az időszakokra, amikor a barátai mindig kimentünk egyikünk apjának a stadionjába és ütöttük a labdát.
Már nem azért, de szinte sosem találtuk el. Legalábbis én nagyjából egyet sem. Így egy idő után csak néztem a játékot. A többiek egész jól csinálták.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te30150/45000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyKedd Dec. 14, 2010 8:26 am

Sütikongresszus, avagy Tasu-chan látogatóban


Bármennyire is hajtogatja, hogy őt nem zavarja ha nem tudom a nevét, én mégis kellemetlenül érzem magam miatta. Tudom, hogy van aki haragszik rám emiatt, pedig én nem tehetek erről, nem direkt felejtem el, hogy kit hogy hívnak T_T Talán be kéne vezetni, hogy minden egyenruhára ráaggatunk egy névtáblát is, akkor garantáltan nem lenne ilyen problémám, de vajmi kevés rá az esély, hogy majd pont miattam fognak változtatni. Elvégre én csak egy gyenge hadnagyocska vagyok, akinek csak ebben a kis közösségben van némi szava, amit Onmitsukidounak hívnak. Osztagon belül esetleg lehetne változtatni, csak Vera-chan biztos komolyan venné, ha egy ilyen ötlettel állnék elé, én meg nem akarom ezzel is terhelni szegényt, amikor annyi dolga van kapitányként és anyaként.
Elég valószínűtlen, hogy hajnali kettőkor edzésre fogom cipelni Tasumit, nem vagyok én olyan elvetemült munkamániás, aki olyasmi miatt nem hagyná aludni a tisztjeit amit nappal is meg lehet ejteni, arról nem is beszélve hogy olyankor én is alszom... legalábbis általában, mert ugye van amikor még... nem, ha értitek mire célzok Surprised Aki ismer, biztosan érti, aki meg nem, annak a fantáziájára bízom, hogy mit szoktam én éjjel kettőkor csinálni, de valószínűleg ugyanarra a konklúzióra fognak jutni, amire azok, akik ismernek, főleg ha azt is elárulom, hogy társas cselekvésről van szó Surprised Mindenesetre örülök neki, hogy a lány ilyen lelkes, remélem ez a lendület meg fog maradni később is, és akkor egy ilyen igazán értékes és megbízható taggal bővült az alakulatom, feltéve ha a lelkesedés pontos és eredményes munkavégzéssel társul. De mivel ez a 2. osztag és itt nincs lazsálás, így ettől tartok a legkevésbé, ha egy újoncot látok.
- Az igazán örömteli, ha könnyen barátkozol, de remélem tudod, hogy a jó összhanghoz nem csak ez kell, illetve tulajdonképpen nem is feltétlenül szükséges hozzá, csak megkönnyíti.
Jegyeztem meg tanári hangnememmel, egyelőre nem mondva semmi egyebet, hátha magától is elkezdi sorolni hogy szerinte mi is kell az igazán jó csapatmunkához. Speciel a sok beszéd biztosan nem, különösen küldetés közben nem, pont ezért nagyon nehéz néha a megfigyelés, mivel nem történik semmi, az ember viszont nem foglalhatja el magát, hogy ne maradjon le semmiről vagy ne veszítse el a célpontot amíg traccspartit tart a társával vagy társaival.
- Jó játék is az, könnyű benne megalázni a beképzelt fiúkat, akik azt hiszik hogy egy bőrgolyó rugdosása elég ahhoz, hogy menők legyenek ^^ Igen, az edzőm szerint belőlem lehetett volna hivatásos softball játékos is, a korosztályom talán legjobb ütője voltam. Csak aztán közbejött a halálom... Bár nem biztos hogy sportoló lettem volna felnőttként, igaz kétségtelenül ahhoz értettem a legjobban, a tanulmányi eredményeim inkább csak közepesek voltak. Meg igazság szerint vonzott is a játék, imádtam a győzelem ízét, csak valahogy sose gondoltam arra, hogy én egyszer majd válogatott leszek, meg hasonlók... Mondd, neked mik voltak az álmaid gyerekként? Gondolom te se shinigami szerettél volna lenni ^^
Kuncogtam fel, sok boldog emléket juttatott eszembe a kezemben dobálgatott labda, miközben egyre magasabbra repült minden egyes alkalommal, és bár a plafonig is fel tudtam volna dobni anélkül, hogy még a leghalványabb esélye se legyen meg annak, hogy nem kapom el, azért túlzásba nem akartam vinni. Nem néz ki olyan jól, ha már két méteres magasságba dobálok valamit Surprised
- Remek, akkor ezt meg is beszéltük, egy baseball-lecke rendel.
Örömködtem, végre lesz valaki, akivel tudok játszani, az sem számított hogy a szavai alapján egy kezdő várt rám, a lényeg a játék, a játék! Még mindig lelkesedtem érte, pedig hosszú évek óta nem űzöm már komoly szinten, de hát tényleg szeretem, ahogy minden más sportot is. És nem, a sakk nem sport, ahogy a shougi és a mahjong sem. Abban hol mozognak? o.O És ugyebár amiben nem mozognak, az nem sport, csak játék Surprised
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te25700/30000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (25700/30000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptySzer. Jan. 18, 2012 7:55 am

Takashi és az arrancar dilemma

Takashi,a mióta megküzdött Diegoval vívódik a gyávaság fogalmával, bár Harmónia érvelésével egyetért, hogy halálával nem szolgálja Seireiteit, mégis tüske az oldalában. Miért halad a hadnagy irodája felé most mégis? Zanpakutójának lelkével megegyezett hogy elmegy a hadnagyhoz és megbeszéli vele. Zseniális alkalom, hogy megismerkedjen a hadnaggyal. A kapitányt nem akarta a nyűgjével zaklatni, különben is egy kapitányt, nem lehet ilyennel zavarni. Legalábbis Takashi így gondolja. Miközben megérkezik az iroda elé és felkészül a kopogásra, kedves zanpujának lelke szólal meg.
~ Szóval mégis itt vagy. Remélem a hadnaggyal való beszélgetésed után, elkezdhetjük a dolgokat. Hidd el nekem, hogy inkább volt bölcs lépés semmint gyávaság. De fusd le a köreidet, ha ez segít, nem állok az utadba. ~
- Köszönöm, hogy rám bízod a dolgokat.
Mondja Takashi és végül kopog a hadnagy irodájának ajtaján. Takashi a 2. osztagra jellemző fekete egyenruháját viseli. Övében, kard helyett egy fuvola nyugszik. Fehér, tarkójáig érő haja rendezett, bár a férfit el sem lehetne képzelni rendezetlenül megjelenni bárhol is. Amikor megkapja az engedélyt a belépésre, nyugodtan belép az irodába. Csöndben becsukja maga mögött az ajtót és megszólal.
- Üdvözlöm hadnagy, a nevem Genki Takashi a 7. tiszt vagyok. Meghallgatást kérnék a hadnagytól, ha engedi ideje.
Kotomi már hallhatott az új tisztről, nem rég jött az akadémiáról. S igen, egy élő Genki. Az Onmitsukidou soraiban elég sok Genki van, akik híresek a parancsok szigorúan komolyan vételéről és abszolút hűségükről. A férfi arca nyugodtságról árulkodik, bár ez részben most csak álca. Takashi valójában vívódik. Megakarja valakivel beszélni a dolgot és ha kell büntetését is elfogadja. De túl akar jutni a dolgon, ehhez pedig muszáj valakivel megbeszélnie.
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te30150/45000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptySzomb. Jan. 21, 2012 1:24 am

Taka-chan, genki~? Surprised


Kényszerű szabadságomnak végre vége szakadt, bár kétségtelen, hogy szükségem volt erre a pár napra, hogy rendezzem a gondolataimat és összeszedjem magamat. A tétlenség mégis rossz volt és még mindig úgy éreztem, hogy nem vagyok teljesen lélekben ott, ahol lennem kéne. Sierashi szökése a húgom segítségével sokkal jobban megviselt, mint azt megengedhetném magamnak, és minden bizonnyal a régi vágású omnitsukidous-ok, mint amilyen Seiran-kun is, jó alaposan leteremtenének, ha tudnák, hogy pontosan mi bajom van. Ráadásul most már a bűntudat is mart azért, mert pihenésre voltam kötelezve, hiszen Vera-chan sem tudja maradéktalanul ellátni a feladatait az ő állapotában, és az én felelősségem lenne segíteni neki most. Így viszont Sei-kunra szakadt egy csomó extra munka, aki ehhez nem hiszem, hogy hozzá lett volna szokva, nem úgy mint én, akinek az ilyesmiben már van bőven gyakorlata. Mindenképp el kell majd mennem hozzá bocsánatot kérni, amiért ennyi bajt okoztam neki.
Irodám légköre most csak félig-meddig volt megnyugtató számomra, tekintetem gyakran akadt meg az asztalon heverő nyúzott baseball labdán, amely emlékeimet hivatott szimbolizálni. Szörnyű érzés volt, hogy hiába vannak előttem papírok, ez korántsem minden jelentés, amit az alakulatom leadott az elmúlt napokban. Egy része hiányzik, és én nem is láthatom azokat az írásokat, hiszen a taichou kezeli őket közvetlenül. Megbízhatatlanságomról tanúskodtak ezek a számomra titkosítottnak számító jelentések, és ami azt illeti, teljes joggal. Ez volt a legrosszabb érzés, hiszen nem tudtam én magam sem, hogy mit tennék, ha belekeverednék a Sierashi-ügybe. Kettőzött erőfeszítéssel kellett dolgoznom, ha végre eredményt akartam produkálni és nem kudarcot, ha az elvesztett bizalmat vissza akartam szerezni. Zanpakutoumnak köszönhetően újra rátaláltam a céljaimra, de hosszú út áll még előttem, ha el is akarom érni őket. Először is Naraku taichou megtalálására akartam koncentrálni.
A probléma csak annyi volt, hogy mióta évekkel ezelőtt megszökött, gyakorlatilag kámforrá vált, egyetlen nyom sem akadt, ami hozzá vezetett volna. Régi jelentések között próbáltam kutatni, de csak az lett a vége, hogy az íróasztalomra borultam a halom papír között, hogy a szememet pihentessem. Még mindig nem nekem volt való ez a fajta munka, húsz perc alatt meguntam :/ Nyűglődésemből kopogás hangja rántott ki végül, bár nyúzott hangom nem arra utalt, hogy friss és üde lettem egy csapásra. Lustán pillantottam fel a belépő alakra szenvelgéseim közepette. Sose láttam még a férfit, ennyi következtetést le tudtam vonni egyből.
- Jó reggelt, engem Sakai Kotominak hívnak. Hallgatom, sőt, kifejezetten boldoggá tenne, ha hallgathatnám, Takashi. Foglaljon helyet nyugodtan! Kávét, teát, gyümölcslét, sütit?
Köszöntöttem az idegen férfit néhány lap félresöprése közepette, miközben lassacskán összekapartam magam a asztallapról, bár nyúzott ábrázatomat nem tudtam egyelőre eltüntetni. Szép kis első benyomása lehet rólam, de tény és való, hogy nem vagyok önmagam már talán hónapok óta, szóval mindegy is.
- Új az osztagban? Még nem hallottam a nevét ._.
Pillogtam rá, és közben hátrasepertem a hajamat a fülem mögé, illetve megigazítottam kicsit az egyenruhámat is, hogy legalább egy kicsit pozitívabb képet fessek magamról, és ne egy ilyen szétesettet, hogy össze-vissza áll a hajam, meg le van csúszva a vállamról a kosode és majdnem... khm... mindegy, probléma megoldva. Remélem azért nem rohan ki szegény kétségbeesve, hogy mégis milyen szörnyeteggel hozta össze a sors :/
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te25700/30000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (25700/30000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptySzomb. Jan. 21, 2012 8:28 am

Takashi arcára először a döbbent ül ki. Kicsit meglepődött, hogy a hadnagy kissé nyúzott. Na igen Takashi azt hitte, hogy egy olyan, minta shinigamit talál, mint a kapitány. Leszámítva a terhességet. Azonban neki nem tisztsége az ítélet hozatal, ő végrehajt. Mekkora mázli, hogy nem munka, hanem személyes okokból van itt. Mármint Takashi számára személyes, nem a hadnagynak a személyes. A férfi arcán látszik is, hogy gyorsan rendet rak magában és valószínűleg, végül eldőlt benne a kérdés, hogy egy hadnagy is csak shinigami. A kapitányok maradnak a szemében a tökéletesség megtestesítői. De ő egy Genki, ez nem is csoda. Mindezen aprócska kitérő azonban tejesen lényegtelen, elvégre nem azért érkezett, hogy összehasonlítsa a kapitány a hadnaggyal. Hiszen már most ott bukik a dolog, hogy két külön álló személyiségről van szó, akiket nem lehet csak úgy összehasonlítani. Takashi visszatért végre a problémájához. Könnyedén megrázza a fejét.
- Köszönöm, nem kérek semmit. A kapitány-sama, múltkor adott sütit, ami három napra elegendő. Köszönöm, hogy időt szakít rám.
Mondja Takashi, de még nem térhet rá az itt létének miértjére, hiszen a hadnagy újabb kérdést tesz föl. Kotomi pedig megnyugodhat, Takashinak esze ágában sincs kimenekülni az irodából.
- Új vagyok az osztagban, nem rég érkeztem az akadémiáról. Verashu Suwun kapitány nem régiben nevezett ki a 7. tisztnek és vett közvetlen parancsnoksága alá.
Takashi még egy kicsit merev, ha komolyabb dolgokról van szó. Végül rátér a maga kis problémájára, végre kibeszélheti az ő lelki nyűgjét.
- Hadnagy, azért kértem meghallgatást, mert röviddel ezelőtt, amikor pihenőmet töltöttem az Emberek Világában, harcba bocsátkoztam egy arrancarral. Az akadémián nem kaptunk felvilágosítást az arrancarokkal való küzdelemről, azt tudtam és érzékeltem, hogy közük van a lidércekhez. Előbb elpusztította egy sajt fajtársát, egy lidércet. Utána egy lélektemetésre várakozó emberi lelket is elpusztított. Én úgy gondoltam, hogy ez nem maradhat megtorlás nélkül, ezért harcba bocsátkoztam vele.
No ekkor történik a csavar, ugyanis Takashi a földre veti magát, és homlokával érinti a földet. Nos igen, a fanatizmus egyik megnyilvánulása, a feljebbvaló mélységes tisztelete.
- De patthelyzet alakult ki, nem találtunk fogást egymáson. A küzdelemből visszavonultam, abból az elgondolásból, hogy a harc folyamán tanultam az arrancarról és később felkészültebben vehetem fel a harcot.
Beáll a csend. Takashi nem szól többet. Remélhetőleg Kotomi rájön arra, hogy Takashinak a problémája az, hogy nem tudja eldönteni, hogy ez gyávaságnak minősült vagy sem. Logikusnak tűnt számára, hogy az ellenség megismerése után, könnyebben tud harcolni ellene egy másik alkalommal. De mégis dilemma alakult ki benne és a fenéért sem tudja megoldani önmagától. A behódoló magatartás is, arra utal, hogy valahol úgy érzi hibázott. De végül csak kinyögi még.
- Büntető edzésre jelentkezem.
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te30150/45000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyPént. Jan. 27, 2012 8:12 am

Taka-kun, genki~? Surprised


Mostanában szokatlanul nyűgös voltam, köszönhetően az elmúlt hetek eseményeinek és a valamelyest megváltozott életmódomnak, és most pontosan ennek a következménye ütközött ki rajtam, azt hiszem. Elég rosszkor, hiszen mindig igyekszem a legjobb formámat mutatni mások felé, de ez nem igazán ment már egy ideje. Sajnos a gondjaimon nem olyan könnyű segíteni, és legfeljebb csak ideiglenes megoldásra tudok gondolni jelen pillanatban. Úgy tűnik nem lesz más választásom és meg kell lépnem, mert egyszerűen nem mehet így tovább. Csak kicsit olyan... izé... nem szeretek Keo-kunra támaszkodni. Na mindegy. Jó erősen pofozgatni kezdtem magam, hogy kicsit felfrissüljek. Épp elég volt látni azt a döbbent arcot, amit Taka-kun vágott, mikor megpillantott, nem akarom hogy még rosszabb véleménnyel legyen rólam :/ Sőt, egyáltalán nem akartam hogy rossz véleménnyel legyen róla, hogy lesz így tekintélyem? Amúgy sem voltam olyan nagyon ellátva vele, pedig az Onmitsukidou hadnagya vagyok, vagy mifene. Irigylem Vera-chant aki úgy tud fegyelmet teremteni, hogy közben még kedves és törődik is a beosztottjaival.
- Souka, annyi baj legyen Surprised Igazán nincs mit, én kérek elnézést hogy ilyen állapotban kell látnia :/
Próbáltam valamit javítani a borzalmas első benyomáson, aztán vagy sikerül vagy nem. Arra már jóformán meg se mertem kérni, hogy hagyjuk a formális nyelvezetet, a viselkedéséből meg abból ahogy Vera-chanra utalt, arra következtettem hogy olyasmi típus lehet, mint Sei-kun. 'ttaku, mit keresek én ebben az osztagban ^^" Újabb válaszára csak bólintottam, és a kis füzetecskémet elővéve bevéstem a nevét meg a rangját, mielőtt elfelejteném. Ezek szerint az első szakaszhoz tartozott, ami még jobban alátámasztotta a gyanúmat, ott mindenki irtó fegyelmezett :/ Sosem sikerült jól kijönnöm még onnan egyetlen emberrel sem, már leszámítva persze Veracchit.
- Ebben az esetben üdvözlöm az Onmitsukidou kötelékében!
Tettem hozzá azért egy barátságos mosoly kíséretében. Frissen az akadémiáról... mintha tegnap lett volna, hogy az osztagba kerültem onnan, mégis olyan régen volt... persze nem shinigami mértékek szerint. Még mindig megborzongok, amikor megtudom valakiről, hogy akár a nagypapám is lehetne, vagy még rosszabb. Fáradt sóhajt hallattam, majd visszatereltem a figyelmemet a férfira és hátradőltem a székemen, míg ő beszélni kezdett arról, hogy miért is jött. Arrancarok... volt már harcom néhánnyal, nem mondhatnám hogy bármelyiket is diadalmasan vívtam volna meg, noha azért helytálltam ellenük. Persze ez már régen volt, ha ma kerülnék velük szembe, már gond nélkül legyőzném őket. Gondterhelt kifejezés ült ki az arcomra eleinte, amely aztán hirtelen átment ijedtségbe, mikor Taka-kun bocsánatkérő pózba vetette magát a földön. Meglepettségemben egy kétségbeesett "Oi!" is kicsúszott a számon, velem szemben nem szoktak így viselkedni még akkor sem, amikor egyébként elvárnám :/ Néhány pillanat erejéig csendben maradtam, miután végzett a mondandójával, át kellett gondolnom mit is akarok mondani.
- Hm... ezek szerint az arrancarok még mindig aktívak annak ellenére, hogy Aizent legyőztük? Erről a tényről született jelentés?
Kérdeztem komoly hangsúllyal a tisztet. Véletlenül keveredett oda az az arrancar vagy máris van egy új vezetőjük, aki összeszedte a maradékot? Ha az Onmitsukidou számára nem is hasznos ez az információmorzsa, a többi osztagnak tudnia kell róla, hogy nem szűnt meg az aktivitásuk a vereségük ellenére sem.
- Álljon fel kérem, nincs szükség arra, hogy ebben a megalázó pózban maradjon előttem. Semmiképpen sem fogok büntető edzést kiszabni, mivel nem ismerem a határait, Taka-kun, nem tudom, mit képes kibírni a szervezete sérülés nélkül. Hogy miképpen fogok dönteni, az attól függ, hogy mit válaszol a következő két kérdésemre. Volt rá lehetősége, hogy megmentse a lelket, vagy túl későn érkezett? Illetve, mikor látta hogy nem fog elbírni az arrancarral, miért nem kért segítséget a 12. osztag kommunikációs rendszerén keresztül?
Tettem fel a kérdéseimet, miközben keresztbe fontam a karjaimat a mellkasomon. Az, hogy taktikusan visszavonult, abban alapvetően semmi gond nincsen, de csak akkor ha tényleg nem volt más választása. Ez még akkor is így van, ha a mi osztagunknak nem a lidércekkel való harc a fő kötelessége, hiszen elsősorban shinigamik vagyunk és nem 2. osztagosok.
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te25700/30000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (25700/30000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptySzer. Feb. 01, 2012 7:11 am

- Természetesen,eddig még nem tette jelentést az esetről. Az akadémián keveset emlegették az arrancarokat, nem tudtam, hogy ilyen kirívó eses, akár egy darab felbukkanása is.
Mondom miközben feltápászkodom a meghajlásból és most már nyugodtan állok Kotomi-san irodájának közepén. Figyelem a hadnagyot, ahogyan látszólag felpörög az arrancar említésére. Kérdéseket is feltesz, eldöntendő, hogy érdemlek-e büntetést vagy sem. A végén még kiderül, hogy Harmóniának teljes mértékben gaza volt. Nem lepődnék meg a dolgon, Harmónia roppant bölcs zanpakuto. Minek vitázok vele egyáltalán? teljesen fölösleges dolog. Az első kérdésre, hogy volt-e lehetőségem megmenteni a lélektemetésre várakozó emberi lelket, határozottan megrázom a fejem.
- Túl későn értem oda, amikor kiléptem a tisztásra a lélek már halott volt. Felfalta az arrancar.
Ez bizony így volt, hiába értem oda tettre készen, sajnálatos módon a lelket már nem tudtam megmenteni. Pedig igyekeztem a segítségére. Öröm az ürömben, hogy legalább nem változott lidércé. Bár ... nem is tudom melyik a jobb. Ha lidércé válik egy emberi lélek, vagy megszűnik létezni. A második kérdés, már bonyolultabb. Mért nem értesítettem a 12. osztagot, hogy küldtek volna segítséget. Én szívesen hívtam volna őket, de sajnos akkor a varázslataival elkap. Muszáj voltam a harcra koncentrálni, nem állhattam le diskurálni.
- Mágia terén sokkal képzettebb volt, mint reméltem hadnagy. Kénytelen voltam több alkalommal is villámtáncot alkalmazni, hogy kitérjek a támadásai elől. Nem volt lehetőségem arra, hogy segítséget hívjak. Az elterelte volna a figyelmemet az ellentámadás kiterveléséről. Sajnos rájött a csapdára, amit állítani akartam neki. Megidézett magának valami borzalmas kígyót. Megpróbáltam a csatlósát elpusztítani, hogy ne tudjanak bekeríteni és két külön irányból rám támadni. Rájött, hogy mi a tervem és mágiájához folyamodott, hogy távol tartson magától és a szörnyetegétől. Ekkor ugyan lett volna lehetőségem tárcsázni, de egy varázslata, amit feltehetőleg gondolati úton mozgatott jött felém. Nem tudom mi a hatása, de lélekenergiájából arra következtettem, hogy nem kockáztathatom meg azt, hogy eltaláljon. Ennyit tudok mondani az arrancarral való találkozásomból.
Mondom és könnyedén meghajolok, jelezvén, hogy befejeztem és várom az "ítéletet" persze, ha külön edzésről volna szó, azt még be is vállalnám. Elvégre szeretek edzeni és attól leszek jobb harcos. Na meg attól, hogy túlélek harcokat. Még úgyis, hogy taktikai visszavonulást kelljen alkalmaznom.
- Suwun taichou azt mondta, hogy időnként különleges edzéseket tart. Ez lenne a másik dolog, ami miatt kerestem önt. Ugyanis szívesen jelentkeznék azokra az edzésekre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hadnagyi iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 2. Osztag-