-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Égett lapok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Égett lapok   Égett lapok EmptyHétf. Dec. 24, 2012 1:44 am

Határidő: január 8.

Az éjszaka sötét köpenye beburkolta Soul Society egészét, egyetlen csillag sem ragyogott az égen, mintha valaki az összest ellopta volna. A Juunibantai főhadiszállásának méretes kapuja előtt két őr strázsált a fáklyák óvó fénykörének védelmében kicsit sem tartottak a sötétségtől. Egyikük éppen hatalmas beleéléssel ecsetelte társának a múlt éjszaka történt patáliát, ami Kenpachi Ivójában történt, ebből adódóan észre sem vették az árnyak közül kilépő, csuklyás köpenybe burkolózó alakot. Jeges széllökés csapott végig a területen, kioltva ezáltal a tűz fényét. Rémült, majd elhaló kiáltások pillanatnyi hangja bezengte a környéket. A betolakodó mozdulatlanul térdelt a harcképtelenné tett tisztek mellett, fejét felemelve figyelt, hallgatózott. Szerencsére senki nem vette észre az iménti kis közjátékot, így ennek köszönhetően tovább folytathatta megkezdett útját célpontja felé. Csuklója körül felfénylett valami, s ennek következtében ruházata megváltozott, a tudósok által is viselt fehér öltözetet vélte felfedezni, amikor végig pillantott magán. Illúzió. Apró biccentéssel vette tudomásul a dolgot, ezáltal jóval kevesebb gondja lesz a beszivárgással. Alapvetően tanácstalanul álldogált volna, hiszen ezelőtt sosem hatolt még be a 12. osztag épületébe, ám most valamiféle sugallat vezette, melyben érthetetlen módon megbízott, régi ismerősként köszöntötte, mintha csak egy elfeledett barát útmutatását követte volna. Számára ismeretlen rendeltetésű helyiségbe érkezett, amit átható zümmögés töltött be. Generátorok. Kimért léptekkel sétált egészen a terem másik végébe, ahol szembefordult az utolsó szerkezettel. Puszta kézzel tette tönkre azt, egészen biztos volt benne, miszerint ha lélekenergiáját használja különösebb megerőltetés nélkül felfedték volna kilétét, s abban az esetben sosem tudott volna segíteni az álmodónak.

Fujimoto főkapitány gondterhelten ráncolta homlokát, jelen pillanatban legalább tíz évvel öregebbnek tűnt, mint beiktatásakor, s be kell lássuk, ez nem is csoda! A Seireitei forrong, krízis krízist követ, ráadásul ez a meghibásodás sem tett túlzottan jót a közhangulatnak. Yoshida Yoriko és emberei éppen a fellépő problémák elhárításával küszködtek, sem idejük, sem pedig kapacitásuk nem volt elegendő jelenleg a nyomozás elkezdésére.

- Nara Shiratori, Kyuubantai taichou! – zendült hangja határozottan, a megnevezetett szólítva maga elé. – Rád vár a feladat, hogy a tettes nyomára akadj! Látásod legyen tiszta, imposztorok járhatnak közöttünk, kiknek egyetlen célja széthúzást és félelmet kelteni szívünkben. Már kijelöltünk számodra egy csapatot, akik segíteni fognak feladatodban, rendelkezz velük. A gyűlésnek vége!

Lassacskán mindenki elszállingózott, ezalatt egy tiszt kisebb kötegnyi aktát adott át a 9. osztag kapitányának. Ujjai között átpörgetve az iratokat, hamar levonhatta a következtetést, miszerint a kijelölt tisztek adatait böngészi. A pokollepkék máris útra keltek, a probléma azonnali beavatkozást igényelt. Az utasítások egyértelműek voltak, a kirendelt csoportosulásnak a problémát jelentő osztag főépülete előtt kellett találkoznia, ahol már várta őket megbízott idegenvezetőjük, hiszen igencsak könnyű eltévedni odabent, ráadásul némely laboratóriumban olyan kísérleteket is végeznek, melyek jobb, ha egyelőre titokban maradnak. A férfi magas alakja már messziről kiszúrhatóvá tette, azonban szürkés haja és egyszerű öltözéke miatt könnyedén felejthető jelenséggé avanzsálta magát. Némileg kapkodva csapta hóna alá a kezében tartott paksamétát, majd szemüvegét feltolva vette szemügyre a megjelenteket.
Égett lapok 256qtg4
- Ü-üdvözlöm Önöket a Juunibantaiban! – szólalt meg némileg remegős hangon, bőszen törölgetve izzadó homlokát. – A nevem Kazuma Se-Seiji, kérem, kövessenek!

Gyors hátraarca okán lapjai kicsúsztak karja alól, szerteszét szóródtak a kövezeten. Megértően pillanthattok össze, nem véletlenül tudták tehát nélkülözni ebben a helyzetben is a kissé kétbalkezes fiút. Amennyiben úgy gondoljátok, segíthettek Neki összeszedegetni dokumentumait, ezalatt pontosabb képet is kaphattok a történtekről, amennyiben kérdéseket intéztek hozzá. Némileg összeszedetlen kinézete ellenére igyekszik kielégítő válaszokkal szolgálni, ám természetesen vannak olyan részletek, amikre nincs magyarázat, lévén a Ti küldetésetek lesz ezek felszínre hozatala!
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Fukuyama Hidekazu
3. Osztag
3. Osztag
Fukuyama Hidekazu

Férfi
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 45
Age : 93
Tartózkodási hely : Sanbantai területe
Registration date : 2010. Feb. 28.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Sanbantai, Juuseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok Cl0te10400/15000Égett lapok 29y5sib  (10400/15000)

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptyHétf. Dec. 24, 2012 2:52 am

Éppen az asztalomnál ültem és kedvenc könyvemet olvastam amikor egy pokol lepkére lettem figyelmes ami éppen előttem szállt le. Kicsit meglepődtem, hogy ilyenkor ki a fészkes fene küldene üzenetet ezért egyből kinyújtottam jobbomat amire rá is reppent a kis rovar. A hír megrémisztett. krízishelyzet, meg kell jelennem a 12. osztag területén. Kicsit lefagytam, hogy pontosan mi is történhetett, hogy a volt osztagomhoz kell sietnem olyan gyorsan amennyire csak tudok.
Miután átvettem az üzenetet a lepke elrepült én pedig villámsebességgel becsuktam a könyvemet és álltam fel az asztaltól, hogy felöltözzek, illetve magamhoz vegyem a szükséges eszközöket. Kicsit kapkodtam. Ezt onnan lehet tudni, hogy kifordítva vettem fel a shinigami egyenruhám és lélekölőm helyett pedig egy fémlapot kötöttem az oldalamra. Szitkozódva téptem le mindkettőt magamról és próbáltam meg lassan, odafigyelve újra felöltözni. Szerencsére sikerült ezért el is indulhattam a kijelölt helyszínre. Kicsit le voltam izzadva, hogy mi lehet olyan fontos ilyenkor amiért ennyire kell sietne. Az üzenetben nem sok információt kaptam csak annyit, hogy vészhelyzet van, meg kell jelennem a 12. osztagnál, illetve valami meghibásodásról is volt szó ha jól emlékszem, de az utóbbiban nem vagyok teljesen biztos. Hajamat kisöpörtem a szememből és a terepet pásztáztam út közben, hogy látok e valami különlegeset, de a megszokottnál nem volt durvább a helyzet így első ránézésre...
Ahogyan szeltem az utcákat egyetlen egy kérdést boncolgattam. Ha vészhelyzet van akkor miért nem csak kapitányokat küldenek? Miért engem hívatnak, egy tulajdonképpen semmit sem érő tisztet? Vajon mivel érdemeltem ki? Végül arra a döntésre jutottam, hogy mindegy nem éri meg ezen törni a fejem hiszen értelmes választ sose fogok rá találni... talán azért, hogy bizonyítsak... Mikor végre visszatértem a jelenbe és nem a gondolataimmal foglalkoztam elszörnyedve láttam, hogy nem a megfelelő irányba tartok ugyanis már rég elmentem a 12. osztag területe mellett. Kezdtem nagyon idegessé válni, hogy ilyen szétszórt vagyok, de szinte érthető... egy majdhogynem noname tisztet küldetésre küldenek úgy, hogy tulajdonképpen tapasztalatlan... és tényleg hiszen eddig nem sok harcban volt részem, illetve küldetésen se voltam még eddig ha jól emlékszem. Megfordultam és most az eddiginél is gyorsabban haladtam előre, hogy nehogy lekéssem a találkát mert az egy kicsit cinkes lett volna.
Mikor megérkeztem egy fehér köpenyes férfit láttam aki teljesen beleillet a 12. osztagba.. csak az volt a furcsa benne, hogy még soha nem láttam, még akkor sem amikor itt szolgáltam. A többiekre csak futópillantást vetettem. Egyetlen személyen akadt meg a tekintetem, aki nem volt más mint a 9. osztag kapitánya, Nara Shiratori. Utoljára a shunpo edzésen találkoztam vele ha jól emlékszem, de akkor is csak láttam, még soha nem beszéltem vele. ~Tehát nem csak tiszteket rendeltek ki a probléma orvoslására, mondjuk lehet benne volt az üzenetben, hogy Ő fogja vezetni a csapatot, de nem baj... ~ gondoltam majd odasiettem hozzá.
- Jó napot Shiratori kapitány - köszöntöttem majd a szürkés hajú férfira figyeltem aki köszöntött minket, illetve bemutatkozott, majd egy gyors hátraarc kíséretében sikeresen szétszórta a papírjait. Mivel tisztességes nevelést kaptam odasiettem, leguggoltam és segítettem neki.
- Üdvözletem Seiji-san, Fukuyama Hidekazu vagyok - mutatkoztam be miután odanyújtottam neki pár papirost. Mivel nem sok mindent tudtam a helyzetről ezért úgy döntöttem, hogy megragadom az alkalmat és kérdezősködök.
- S megkérdezhetem, hogy milyen helyzetek uralkodnak odabent, hogy egy kapitany és ennyi tiszt kell? Vagy, hogy pontosan mi történt és mikor? - kérdezősködtem, s közben szedegettem a papírokat.
Vissza az elejére Go down
Tsugahara Nakamura
9. Osztag
9. Osztag
Tsugahara Nakamura

Férfi
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 77
Age : 34
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. osztag 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok Cl0te12200/15000Égett lapok 29y5sib  (12200/15000)

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptyHétf. Dec. 24, 2012 4:59 pm

Zene, zene, zene, és még több zene. Körülbelül ez tette ki a napom nagy részét. A tegnapi edzés a 9. osztagban kissé kivett az energiámból, így a mai napot lustálkodással és punnyadással töltöttem tervezni. Ritmusosan jár a fejem a zenére, közben béna lépésekkel próbálom feldobni a monotóniát, miközben halkan, szinte érthetetlenül éneklem a szöveget. Az biztos, hogy nem indulnék semmiféle tehetségkutatón, ha indítanának ilyesmit. Annyira azért nem vagyok jó. Végül teljesen meguntam és csak szimplán ledobtam magam az ágyamra, és kibámultam az ablakon. Egész jó idő volt, én még is itt ülök bent. Kit érdekel. Nos, erre hamarosan meg is érkezett a válasz, méghozzá egy pokol lepke formájában. Az ablakom előtt körözött, amíg végül úgy döntöttem, hogy beengedem, hisz ha ilyen kitartó, akkor biztos, hogy nem szimplán eltévedt. Reflex szerűen a balom nyújtottam felé, mire az apró lény rászállt és már át is adta az üzenetet, amit nem mondhatnánk épp hosszúnak. Tömör volt és lényegre törő. A 12. osztag épületében történt egy esemény, melynek kivizsgálására összehívtak néhány tisztet, a küldetést pedig a kapitányom, Nara Shiratori fogja vezetni. Jó rég nem láttam a taichou-sama-t, biztos el volt telve a rengeteg kapitányi teendővel. Mi, alacsonyabban lévő tisztek szinte bele se merünk gondolni, hogy milyen macerával jár egy olyan magas rang, mint a hadnagyi, de leginkább a kapitány poszt. Sokan talán meg sem tapasztalják közülünk. Szívesen belemerültem volna a gondolataimba, de szorított az idő, és a küldetés nem tűrt halasztást, így szinte se perc alatt felkaptam az egyenruhám, és az oldalamra kötöttem a Zanpakuto-mat, akivel az utóbbi időben végre egyre jobban kijöttünk. Volt egy kis afférunk, de sikeresen letárgyaltuk, és újra társak, újra egyek vagyunk. Eleresztettem a lepkét, majd becsuktam az ablakot. Kisétáltam a szobámból, ajtó becsuk, majd elhagytam az osztag területét, és a tőlem elvárható leggyorsabb módon indultam meg a 12. osztag főépületének irányába. Egyszer kétszer felgyorsítottam, és shunpo-t is alkalmaztam, hogy ne én legyek az utolsó aki szégyenszemre odaér, holott a mi osztagunk kapitánya vezeti az akciót.
Amint megpillantottam az épületet, és rajta az óriási számot, még néhány shunpo és már meg is érkeztem. Voltak már rajtam kívül ott, többek között a kapitány.
- Üdvözletem, Shiratori-taichou. – köszöntöttem először a rangidőst, majd sorban a társaimat.
- Titeket is üdvözöllek, Tsugahara Nakamura vagyok, a 9. osztag 5. tisztje. – mutatkoztam be, mert itt azt hiszem nem igen találkoztam még senkivel sem. Eközben néhány fehér köpenyes shinigami, a Kutatási-, és Fejlesztési részleg tagjai, jöttek-mentek, nyilván a nagy kavarodás okán. Hamarosan fogadott minket az ideiglenes idegenvezetőnk, Kazuma Seiji. Szürkés haja, és szinte hétköznapi öltözéket viselt, viszont a magassága páratlan volt, legalábbis már messziről ki lehetett szúrni. Egy köteg papírt szorongatott a kezében, majd kiadta az utasítást, miszerint kövessük, ám valószínűleg nem így akarta, ugyanis, amint megfordult, hogy elindul, sikerült szétszórnia a padlón az egész paksamétát. Egy másik kiérkező shinigami rögtön odasietett, hogy segítsen neki, látszólag ismerte a 12. osztagost. Én sem voltam rest, besegítettem, hogy minél hamarabb össze tudjuk szedni a papírokat, aztán haladhassunk tovább. Krízishelyzetet rendeltek el, ami nem vicc, így jobban tesszük, ha sietünk. Mielőtt érdeklődhettem volna a történtekről, a másik shinigami már megelőzött, és feltette a kérdéseit, így már csak egyetlen egyet tudtam feltenni én:
- Milyen súlyos az esetleges kár, már ha van ilyen, persze? – néztem a 12. osztagosra.
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok Cl0te18700/30000Égett lapok 29y5sib  (18700/30000)

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptyKedd Dec. 25, 2012 7:18 am

Mivel már megkaptam a rangomat, megnevezés és szám szerint a hatodik tiszt rangját, még jó hogy nem hatszázhatvanhat hatodik hó hatodikán hat órakor hat perckor hat másodperckor és hatvanhat századmásodperckor (bár, ki tudja? scratch ). A lényeg, hogy a kinevezésemmel járó papírmunkával hadilábon álltam, és vagy az asztalomra borulva aludtam, vagy a székemen hátradőlve gondolkoztam az élet nagy dolgain….. na jó, nem, azt fontolgattam, hogy miként kerülhetek majd magasabb rangra ennél. Majd elválik. Abban a pillanatban, amint ténylegesen befejeztem a munkámat, és legálisan feküdtem le pihenni, azon nyomban, hogy robbant volna be az ajtón, de inkább a belőle jövő hang ébresztett fel, egy pokollepke utasított, hogy Krízishelyzet van és menjek a juuniibantai főépülete elé. Azon nyomban kaptam Hatarét ls a zanpakutou-mat, és Shunpo-val odamentem. Reméltem, hogy Hatarét nem leplezik le, de ugyanakkor azt is gondoltam, hogy ilyenkor másra kell figyelniük, nem egy esetleges ismeretlen lélekenergia-minta felbukkanását figyelik árgus szemekkel. Legalább is ezt reméltem, de ezt nagyon.
Mikor odaértem, ketten már ott voltak, és épp egy dadogós tiszt üdvözölt minket, és mikor levezetett volna minket, fordultában kicsúsztak a hóna alól a magánál tartott lapok. Természetesen rögtön odakaptam, és segítettem, és a szétszórt iratok Sebtében megnéztem ugyan az általam felé nyújtott lapokat, de semmi érdekeset nem találtam bennük. Azonban ez az alak nekem nagyon gyanús volt. Mindenki előtt nem akartam neki szegezni a kérdést avagy állítást, hogy ő nem a juuniibantai tisztje. Az idegenvezetők csoportját valószínűleg nem lámpalázas tisztek alkották, hiszen az- véleményem szerint-nem sokat ért. Ezért, mikor lehetőségem volt úgy kérdezni, hogy senki ne hallja, odamentem, és rákérdeztem:
- Te nem lehetsz a juuniibantai tisztje, igazam van?
Vélhetőleg nem felelt, ezért levezettem neki a gondolatmenetemet:
- Az idegenvezetők csoportját valószínűleg nem lámpalázas tisztek alkotják, hiszen az véleményem szerint nem sokat ér. Nagyon izzadt voltál, és még mindig látszik, hogy siettél, és hogy ideges vagy, nehogy felfedjék amit tettél. Szerintem a „neved” is légből kapott. A vezetők mindig felkészültek a fogadásra, és határozottak. Legalábbis tapasztalataim szerint. Javíts ki, ha tévedek, és nem csak egy jó szívvel nélkülözött kétbalkezes fiú vagy, de viszont véleményem szerint –tértem végül a lényegre- Te vagy az, aki tönkretette a generátorokat.
Kezem végig a kardom markolatán nyugodott, és felkészültem a tempóváltásra is, ha a fiú kellemetlennek érzi a helyzetet, és előresiet.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok Cl0te25000/30000Égett lapok 29y5sib  (25000/30000)

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptyKedd Dec. 25, 2012 9:49 am

Napi tisztító – tiszti – kötvényeimet – kötelességeimet – intéztem. Tökéletes külsőmet galván – galád – módon kisajtoló – kisajátító – másolatom szobájában megfordulva szedtem össze mindenféle széthagyott papírt. Biztosan nincs rá szüksége, ha ennyire útban felejtette. Tele voltak emberi test rajzokkal meg benne kavargó kék vonalakkal és fura girbe gurba vonalakkal, amire azt merik mondani írás. Sose fogom megérteni a felnőtteket. Ilyeneket bárki tud csinálni. Húzok néhány ferde vonalat, kijelentem ez a Katsuo hegycsúcs elnevezése, vagy micsoda. Az sem fér fejembe, mi alapján különböztetik meg? Teljesen ugyanúgy néznek ki, csak az egyiken ajándék csomag, másikon esernyő, harmadikon meg kutyaház van. Értelmetlen dolog, jobb, ha megmentem tőle Masa-t. Eleve azt hittem már kinőtt a kifestőkkel talpalt – tarkított – mesekönyvekből. Erről sürgetően le kellett szoktatnom. Nem verne – vetne – rám jó fényt, ilyen gyerekes és bolond dolgokra vesztegetné idejét. Szép napon meg fogja köszönni családot segítő tetteim. Anya sem „egyél több zöldséget!”, „ne játssz éles tárgyakkal!” üzenetet küldene haza. Hallaná mennyire ércelt – érett – férfi vagyok, hamarabb meggyógyulna. Ezért sem hagyhattam elbogáncsosodni – elbutulni – sajnálatos módon felügyeletemre akasztott másolatomat. Nélkülem elveszne a firkáktól hemzsegő mesekönyvek között, aztán semmit se tanulna! Földön feleselt – felejtett – könyvei mehettek az osztag területén tartott lomtalanításra. Jól fognak mutatni az udvaron lobogó tábortűzben. Erről jut eszembe, ne felejtsek máglyacukrot – mályvacukrot – vinni. Kezdtem éhes lenni, de az a szalonna nem tudom hogy néz ki. Kegyeletes - ügyeletes – csapatnak be kell érnie a botra húzott szivaccsal.
Két zacskó édességgel felvértezve futottam ki a konyhából. Sietős távozásomnak nincs köze azon apró tényezőhöz véletlen legfelső polcon voltak, amit puszta véletlenségből nem értem el és kenyéren – kénytelen – voltam merőkanállal lepiszkálni. Az sem származékos – szándékos – ténykedés eredménye nem fértem hozzá, ezért eltörtem néhány üveget, szétszórtam pár fűvet – fűszert -, de azt hiszem megtaláltam fél éve elveszett távirányítós autóm elemeit. Minden kétséget kizáróan anya rejthette oda, ne szállítsam a brokkolit hátsó udvarra. Épp arról felejtkezett el vannak más elemmel üzemelő játékaim. Könnyen pótoltam a veszteséget Masa cintányéros majmából. Úgy sem kedveltem a sárga lappal zajongó állatot. Békésebb megoldás volt, mint gumikalapáccsal szétverni. Na, de ott tarkítottam – tartottam – házból amerikai focistaként kirohanva szegezte előre kezemet. Minden bokron átugratva vetődtem lángoló osztagunk épületei felé. Épp hősiességem megvillantva készültem bukfencezve előre vetni magamat. Panaló irodáját használtam áthajtóként – átjáróként- , aki valamilyen érthetetlen oknál fogva kihelyezett az ablakhoz egy paradicsom – chili paprika – füzérektől hemzsegő hálót. Remek látásomnak hála időben észleltem elsuhanhassak alatta, ám vállamra repülő pokollepkétől egyensúlyomat vesztve estem csapdába. Szőrös pók kemencéjébe – kelepcéjébe – esve gabalyodtam a füzérbe, melyből apró kavicsok hullottak fejemre és terítette be egész arcomat szürkés por. Őrült – őrölt - borsótól – borstól – könnyezve tüsszögtem, ahogy kifüggesztett babaként voltam kényelmes – kénytelen – meghallgatni üzenetét.
Utasításnak megfelelően szabadítottam ki magam rablásból – rabságból-. Vöröslő, égő és elsősorban felduzzadt szemekkel ugrottam ősellenségeinknek nyilvánított osztag irányába. Küldetés előtt még hámom – hálám – jeleként kilazítottam Panaló székének hátsó lábait. Megesne a baleset, hátra vágtázna – vágódna- és véletlenül megrántaná a kifeszített damilt, ezzel kibillentve a plafonra helyezett kosárból a juharszirupos máglyacukrokat – mályvacukrokat -, akkor jöhet egy ártatlan hoppáré. Tekintve közelben sem leszek rám sem foghatják. Egyedül azt fogom bánni nem látom. Kizártnak tartom addigra végeznék, bár, amilyen náthásan szipogok.
-Hasssz~ta...-Töröltem meg támadástól viseltes orromat. Hatalmas – hatásos – belépő telibe tüsszenteni az elénk kirendelt idegenvezetőt.-…la vista.-
Vállamat megrántva mosolyodom el. Rajtam kívülálló dolog eredményeként terítettem be taknyommal. Mindennek a vak és kicsi Panaló az oka! Többet nem is vesztegetem időmet véletlen ismerkedésünkkel. Jelenlévőknek biccentve és kapitány vezetőnk előtt meghajolva köszönök. Beszédet egyelőre nem erőltetem. Rezes bödönként szelel torkom. Századszori torokköszörülésre sikerül orrhangon kimondanom nevemet. Ezért még csúnyán megfizet az a zöldbab rágcsáló vegeta árus – vegetáriánus -!
-Sierashi Katsuo, tizedik osztag nulladik tisztje. Odabent mindenki ennyire szétszórt?-Hajolok le néhány élelmünket – életünket – megkeserítő papírért. Megfordult fejemben könnyed mozdulattal szabadítom meg problémájától. Egyetlen gyufa csodákra képes. Azonban ennyi szemlélő előtt elkapott a lávaláz – lámpaláz -. Egyszerűen repülőt hajtogattam az iratokból és előre dobva őket dörzsöltem meg továbbra is viszkető szemeimet.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok Cl0te24700/30000Égett lapok 29y5sib  (24700/30000)

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptySzer. Dec. 26, 2012 11:40 pm

Félig csukott szemekkel igazgattam Suzzumecchan Akadémista egyenruháját, hogy a megfelelő irányba álljon, majd gyakorlott mozdulatokkal kezdtem fésülni a haját, miközben az ikrek azt találgatták, hogy vajon mit reggelizhetett Hitsugaya~taichou. Az utóbbi időben elég kialvatlan voltam, mert bár Suzzumecchan az estimese után úgy aludt, mint akinek ez lenne a legfontosabb feladata, az ikreket sokszor képtelenség volt az ágyig eljuttatni, ráadásul egyikük sem maradt meg a sajátjában, csodáltam is, hogy kisebbik lányom miként tud a viháncolás közepette olyan békésen szundikálni. @w@ Elnyomtam egy ásítást, Naocchan arcáról letöröltem néhány rizsszemet, Natcchan frizuráját is elkészítettem az alatt a fél pillanat alatt, míg képes volt egy helyben ülni, és már indulhattak is. Arcomon széles mosollyal integettem utánuk az ajtóban, mert elmondásuk szerint már nagyok voltak, hogy az iskoláig kísérjem őket. T.T Pedig nem is! Ők mindig az én kicsikéim maradnak, úgy bizony! >w>
A reggeli romok takarítása közben képtelen voltam bármire is koncentrálni, ráadásul egy galád mumustámadás célpontjává is lettem, amikor mosogatószert spriccelt a rumlit szerető rémség a jobb szemembe. .__. Könnyezve mostam ki a csípős kencét, majd kilépve a nappaliba, az egyik szőnyegen megcsúszva elterültem a földön. Álnok mumusfajzatok, majd adok én nektek mindjárt olyan űzést, hogy az unokáitok sem jöhetnek ide többet… A gondolatmenet közben nyomott el az álom, mert a testem úgy érzékelte, hogy a vízszintes pozíció megköveteli az alvást. Neutral Örültem volna, ha legalább az ágyamig eljuthattam volna, mert Takashi~kun is bármelyik pillanatban megérkezhetett, és ő mindig aggódott értem, pedig meg tudom ám védeni magam! ˇ^ˇ Mondjuk, a mumusok mostanában kifognak rajtam, de majd Shiroichi~taichouval kiűzzük őket, hogy csak nézhetnek! >w> Legédesebb álmomból arra ébredtem, hogy egy mumus épp a fülemen keresztül akar bejutni a testembe, hogy elfoglalva azt leigázza az egész Juubantait. O_O Természetesen ezt nem hagyhattam, azon nyomban odakaptam, hogy a grabancánál fogva húzzam vissza, azonban legnagyobb megkönnyebbülésemre csak egy pokollepke volt. Nagyokat pislantottam az információk hallatán, de nem is csodálkoztam azon, hogy valaki megrongálta a Juuniibantai egyik eszközét, mert biztosan sok haragosuk van, hiszen Katsuo Masaru~sant is leklónozták, ami gonosz dolog! Surprised Azért persze nem haboztam egy pillanatig sem, és igyekeztem minél gyorsabban magamra ölteni egyenruhám, majd a szomszéd osztaghoz siettem. Természetesen a mumusok valahol rossz irányba fordítottak, mert először a Hachibantai épületéhez érkeztem. -.- Ásítozva csináltam egy hátraarcot, és kicsit gyorsabb léptekkel el is értem az ellenséges Juuniibantai kapitányságát.
Végignéztem a megjelent tiszteken, de Katsuo Masaru~sanon kívül senkit sem ismertem, legalábbis nem személyesen. ^_^ Üdvözlésképpen meghajoltam.
- Rosui Kagehime, Juubantai Sanseki. ^w^ – mutatkoztam be.
Látszott, hogy fontos feladatunk lesz, elvégre a zseniális Juubantai két tisztjét is be kellett vetni, nem kispályás küldetés elé nézünk. Cool Egy kedves mosolyt küldtem bátorítóan Katsuo Masaru~san felé, elvégre neki nem lehetett könnyi itt lenni, hiszen itt csinálták szegény gonosz klónját! Surprised A helyében én nem mernék bemenni, nehogy csináljanak belőlem még egyet, de úgy tűnt, hogy ő egyáltalán nem fél, nem hiába tizedik osztagos. Cool Tüsszentésére azonmód előhalásztam egy zsebkendőt, és átnyújtottam neki, hiába, mióta anya lettem mindenre felkészültnek kellett lennem, még dínó- és hattyúmintás sebtapasz is volt nálam, a kisebb balesetek kezelésére. Surprised Az elhullott papírokért én magam nem hajoltam le, elvégre már négyen sertepertéltek ott, zsúfoltan lettünk volna, ráadásul úgy tűnt osztagtársam tökéletesen elég az ördögi papír közömbösítésére, egészen addig, míg azok Juuniibantais gonoszságukból kifolyólag űzés után is támadásba lendültek. Persze egy pillanatig sem kellett megrémülnöm, hiszen tökéletesen felkészült voltam mindenre, de mindenki előtt mégsem lőhettem le egy Shakkahoval, ráadásul az álnok Juuniibantai éghetetlen mumuspapírral volt felszerelve, így az nem is ért volna semmit. Ez természetesen nem jelentette azt, hogy védtelen voltam velük szemben, hiszen egy anyai zsebből bármi előkerülhet. Cool Ahogy kihúztam az első kezem ügyébe akadó dolgot, magam is meglepődtem, hogy az ikreknek készített Hitsugaya baba az, de nem volt mit tenni az egykori kapitányplüssnek komoly feladattal és gonosz papírrepülőkkel kellett szembenéznie, amiket természetesen egytől egyig megsemmisítettünk. ˇ^ˇ Büszkén kihúztam magam, majd mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, visszatettem a helyére a kis figurát.
Ezután csak vártam, hogy menjünk, és közben az egyik ismeretlen tiszt érvelését hallottam meg, aki bár próbálta nagyon titkosan megvádolni az elénk jövő tisztet, ezt nehéz lett volna az udvaron, másik öt személy társaságában kivitelezni. Neutral De ezek az indokok… Úgy tűnik nagyon is el kell ide a Juubantai, hogy az eszünkkel megfékezzük az efféle nagy fantáziával rendelkezők tébolyult vádaskodását. Együttérző mosolyt küldtem a tiszt felé, jól tudtam milyen a gonosz mumusok áldozatává válni, akik kihasználnak minden pillanatot, hogy borsot törjenek a shinigamik orra alá. -.- Inkább nem szóltam hozzá a másik tiszt meglátásához, mert teljesen értelmetlen lett volna, hiszen melyik osztagnál van idegenvezető csoport? .__. Nem ez a feladatunk, ráadásul nem is szoktak látogatásokat eszközölni más osztagoknál, szóval erre a feladatra egyértelműen az éppen ráérő tisztet fogják kirendelni. De majd valaki felvilágosítja úgyis… Még jó, hogy Suzzucchan is sokkal okosabb ennél, sosem követne el hasonló hibát, elvégre rám és Takashi~kunra hasonlít. Cool
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok Cl0te40600/45000Égett lapok 29y5sib  (40600/45000)

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptyPént. Dec. 28, 2012 3:37 am

Valamelyik nap az utcán összefutottam Arlivával, akivel már régóta nem találkoztam, mivel kapitányi teendőim nem nagyon tették lehetővé. Ekkor viszont jól elbeszélgettünk egymással és még a sűrű napirendemben is találtam neki egy kis helyet, amikor is ismét találkozhatunk. Akkor viszont nem csak egy kis csevejre jövünk össze, hanem egy zanjutsu gyakorlatban egyeztünk meg. Bár ő próbálta lecserélni egy találkára a Kenpachi Ivójában, de én nem mentem bele. Korábban már voltam vele ott, de akkor sem ittam alkoholt, mert nem szoktam egyáltalán, tudhatná már, hogy nem tud rávenni ilyenekre, de neki akkor is meg kellett próbálnia mattaku.
Ma van a megbeszélt nap, így délután ebéd után nem sokkal a 11. osztag felé vettem az irányt, ahol megejtjük az edzést. Persze nem kell egy komoly vérre menő harcra gondolni, csak egy egyszerű baráti összecsapásra, ahol nincs vesztes, mert az a lényeg, hogy edzünk. Vagyis talán mégsem pontosan ez, mert a kardok csikorgása közben beszélgettünk is és jól éreztük magunkat.
És ahogy általában szokott lenni, ha jól érezzük magunkat, elvesztettük az időérzékünket, vagy legalábbis én biztosan, mert amikor észbe kaptam már ment le a nap. Rám pedig a mai napon még egy adag papírmunka várt az irodámban, amit meg akartam csinálni. És nem csak akartam, meg is csinálom, ezért is siettem vissza a 9. osztaghoz.
A folyosók már rég üresek voltak, mivel a munkaidőnek már rég vége van. Haruki is már hazament és így hogy talán semmi sem zavarhat meg, egy-kettőre készen lehetek mindennel. Vagyis én így gondoltam, de valami közbeszólt. Az iratok áttanulmányozása közben szépen lassan leragadtak a szemeim és ott helyben elaludtam. Ennyire kijöttem volna a gyakorlatból, hogy egy kis edzés után, így elfáradok?
Reggel egyből egy sürgős üzenetet kapok a Főkapitánytól, amiben összehív egy kapitányi gyűlést. Továbbra is fáradt voltam, hiszen egy asztalra dőlve nem lehet rendesen aludni. A gyűlésen megtudtam, miért is lett összehívva és nem nagyon értettem egyet a súlyosságán. Lehet, hogy csak azért, mert nem vagyok 12. osztagos és nem is voltam és nem is tervezem, hogy az leszek. Az tényleg igaz, hogy az elkövetőt meg kell találni.
- Hai! - reagáltam a nevem hallatára a Főkapitánynak, majd egy lépést előre tettem, hogy kiálljak a sorból. Egyből rossz érzés fogott el, hogy nem fog tetszeni, ami most következik. Előérzetem be is teljesült, hiszen enyém volt a megtisztelő feladat, hogy megtaláljam a bűnöst, pedig most inkább hazamentem volna egy jót aludni.
Ezután a többi kapitány elhagyta a termet, én még megvártam, hogy egy beérkező tiszttől megkapjam a küldetésre kapott tisztek adatait. Amint megkaptam csak gyorsan átfutottam, majd út közben vettem jobban szemügyre őket. Szerencsémre nem volt mindegyik ismeretlen számomra, hiszen a saját osztagomból Nakamura-san is benne van a csapatban és még Sierashi-san egyik fia is itt van, akivel már volt alkalmam egyszer-kétszer találkoznom, így ő sem idegen.
Amikor odaértem már mindenki ott volt még a 12. osztag által kijelölt tiszt is, aki megmutatja nekünk az utat. Tipikus 12. osztagos kinézete volt, fehér köpenyt viselt és még szemüvege is volt. Bárki megállapíthatta, hogy kiköpött 12. osztagos, vagyis legalábbis mindenkinek ez lenne az első tippje, ha valaki az osztaga felől érdeklődne.
- Én is üdvözlök mindenkit. Ha valaki nem tudná, Nara Shiratori vagyok a 9. osztag kapitánya és a csapat parancsnoka leszek ezen a küldetésen. - viszonzom a köszönéseket és illedelmesen bemutatkozok, hiszen vannak a csapatban, akiket nem ismerek. Ezután idegenvezetőnk is bemutatkozott és kérte, hogy kövessük, amit meg is tettünk volna, ha nem ejti el a kezében tartott papírokat. Páran máris segítségére siettek, aminek nagyon örültem.
- Aki nem tudná, annak elmondanám a küldetés részleteit. - kezdtem bele a küldetés ecsetelgetésébe, ha már van egy kis időnk, amíg a papírokat szedik fel a földről. - A múlt éjjel valaki betört a 12. osztag területére és megrongálta az egyik generátort. A mi feladatunk pedig felfedni a tettes kilétét. - foglaltam össze a történteket röviden, hogy mindenki képben legyen, mit is kell tennünk. Nem valami nehéz feladat, de akár az is lehet, ha történik valami váratlan.
Lassú léptekkel követtem idegenvezetőnket Nakamura-san oldalán, amikor is valamire felfigyeltem, amit nem tudtam csak annyiban hagyni. A figyelmemet felkeltő tiszt nevét a papírjaimból és a korábban elhangzó bemutatkozásokból, amit ő nem tett meg, biztosra tudtam. Én elszégyellném magam a helyében és még ráadásul 6. osztagos is, szegény Misty. Még jó, hogy nem az én időmben került oda, vagy legalábbis akkor emlékeznék rá, talán.
- Mit akar azzal csinálni? - egy gyors shunpoval máris a 6. osztagos mellett termek és megragadom a zanpakutouján tartott kezét a csuklójánál. A legjobban az bosszantott fel, hogy úgy tett, mintha rajta kívül senki nem lenne ott és ráadásul sunyi módon akart mindent elintézni, annak ellenére, hogy ott voltunk mögöttük pár méterre.
- Senki nem kíváncsi a légből kapott vádaskodására. - ha ilyen könnyű lenne minden, akkor az első tisztet, aki csúnyán nézett, vagy nem tetszik a képe, beadhatnánk bűnösnek, mert csak és kész. - Elnézést a faragatlanságáért Kazuma-san. - kérek bocsánatot, hiszen én felelek a csapatért, így ez a kötelességem. Legszívesebben már most lecserélném, mert már látom, hogy csak a baj lesz vele.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptyPént. Dec. 28, 2012 6:15 am

Határidő: január 11.

Kazuma-san amúgy sem túlzottan meggyőző fellépése lassanként darabokra hullani látszott, főleg miután szemrevételezte miféle csoportosulást készül beengedni szeretett osztagába. Először az a fekete hajú fiú tüsszentette orcán teljes beleéléssel, nyálkás cseppeket okozva ezáltal szemüvegének lencséjén. Némi alig palástolt undorral az arcán igyekezte megtörölni az okulárét köpenyének aljában, miközben a többi tiszt segített a lapok összeszedésében. Hitetlenkedve figyelte a szőke nő tevékenységét, aki hatalmas átszellemültséggel tette tönkre a fontos adatokat tartalmazó jelentés egy-egy oldalát, asszisztálva a suhancnak, aki az előbb beterítette bacilusaival. Verejtékező homloka szinte fénylett a napsütésben, vonásai rémült grimaszba rendeződtek, amikor a 6. osztagos tiszt teljesen alaptalan vádaskodásba kezdett, azonban szerencsére a kapitány közbelépése megakadályozta az indulatok elszabadulását.

- Kö-köszönöm, Nara taichou-san! – biccentett némileg megkönnyebbülve a Kyuubantai vezetője felé, miközben megsemmisítő pillantással illette Minashakut. – A kapitány úr értesülései pontosak, az éjszaka folyamán behatoltak az egyik szigorúan őrzött generátortermünkbe! Talán első hallásra nem érzik át a helyzet súlyosságát, azonban jobb, ha tisztában vannak vele: a Juunibantai védelmi rendszere nem hétköznapi, már csak az eset megtörténte is aggodalomra ad okot! – heves gesztikulációja egyértelművé tette, mennyire felzaklatta a dolog. - A benti helyzet miatt nem kell aggódniuk, a feletteseim mindent a kezükben tartanak, Önöknek csupán a tettest kell kézre keríteniük, bármi áron. Az okozott kárt pedig hamarosan a saját szemükkel is megtekinthetik, amennyiben végre tovább indulhatunk…

Kissé haragosan kapta el a feje felé repkedő papírrepülőt, majd miután átvette mindenkitől a visszaszolgáltatott dokumentumokat, szemüvege megigazítását követően gyors, csoszogó léptekkel indult el a menet élén. Az épületben zavaros sürgés-forgás fogadta a kirendelt shinigamik csoportját, észrevehetően mindenki sietett a dolgára, a tisztek majdhogynem egymásnak ütköztek a szűkös folyosókon. A pánik semmiféle formában nem ütötte fel a fejét, minden az előírt protokollnak megfelelően zajlott, egyetlen furcsaságként azon folyosók látványa volt meghatározható, amelyek sötétségbe burkolóztak, a meghibásodott generátor feltehetőleg ezeket látta el energiával, s e helyekről hozták ki a legtöbb, számotokra ismeretlen rendeltetéssel bíró gépezetet is. Legnagyobb szerencsétekre Seiji piszkosszürke üstöke könnyedén kiemelkedett a tömegből, így nem tudtátok szem elől téveszteni. Egy forduló balra, majd ismét balra, azután jobbra. A terem bejárata látszólag sértetlennek tűnt, erőszakos behatolásnak nem mutatkozott nyoma. Belépve tompa zümmögés hallatszott, ami némileg értetlenkedésre adhatott okot, lévén amennyiben a 12. osztag szabotálása lett volna a cél, akkor miért csak az egyiket tették tönkre és nem az összest, aminek következtében az egész rendszer összeomlik? Megfogalmazódhat bennetek a gyanú, akár több is állhat a háttérben, mint amennyi első ránézésre tűnik. Kissé szétszéledve igyekeztek átfésülni a területet, azonban némi poron és pókhálón kívül semmi érdemlegeset nem talál senki. A megrongálódott energiafejlesztő körül csoportosulva szemügyre vehetitek annak megviselt konzolját, amit tökéletesen használhatatlanná tett a rámért ütés. Oldalán legalább húsz centiméter széles rés tátongott, kormos szélei emlékeztettek a kipattogó szikrákra.

- Puszta kézzel tették. – előzött meg bármiféle kérdést idegenvezetőtök, mialatt idegesen előre-hátra hintázott lábujjairól sarkaira. – Minimális lélekenergia-lenyomatot hagyott hátra, képtelenség ilyen kevés mennyiségből meghatározni a behatoló kilétét.

Rosszallóan ráncolhatjátok homlokotokat. Milyen módon tudnátok egy olyan elkövető nyomára akadni, aki semmiféle nyomot nem hagyott maga után? Abszurdum. Shiratori töprengése közben érdekes jelenségre lett figyelmes, mintha valami felmelegedne a csuklója körül, ezzel egyidejűleg ismeretlen eredetű fényjelenség bontakozik ki alig észrevehetően a jelenlévők háta mögött. Rozsdás kapu, mintha valami zsilipféle lenne, aminek túloldaláról szűrődik át a világítás. Kazuma is ugyanolyan megdöbbenten viszonyul ehhez, akárcsak Ti, elmondása szerint innen semmilyen átjáró nem vezet tovább, nincsenek is laboratóriumok a másik oldalon. Érthetetlen nyugtalanság költözik a szívetekbe, ám egy sugallat mégis azt jelzi, tovább kell mennetek. Egyedül bejutni igencsak nehézkes, ebből adódóan többen kell majd, hogy nekifeszüljetek az átjárót lezáró fémnek. Eközben a túloldalon valami megmozdult a sötétben, fekete kalapjának karimáját bőszen vigyorogva húzta szemébe. S lám ismét visszatér az álom!
Vissza az elejére Go down
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok Cl0te25000/30000Égett lapok 29y5sib  (25000/30000)

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptySzer. Jan. 02, 2013 6:46 am

Kancsó chan kedves mosolyát magán biztos – magabiztos – vigyorral fogadtam. Nem kellett félni, míg közelben vagyok. Minden a legnagyobb rendben lesz. Teljesen nem értettem, minek van ennyire jó kedve, amikor ellenlábasaink főhadiszállására sétálunk be. Küldetés felett álló feladat a kémkedés. Feszülten fogok figyelni minden apróságra. Későbbi támadás alkonyánál – alkalmával – hasznos lehet beharangozón – behatóan – ismerni ádáz kémcső szökevények bázisát. Kissé ecsetelős – esztelen – feltételezés, bármire emlékszem az érintett osztag felépítéséből. Esti mesék szerint előttem tornyosuló az épületekben ütöttem képen külsőmet elhorgászó másolatom és azok a töltelék részegek – részletek – egytől egyik hazugságok, egyszerre pofozkodtunk. Biztosan érzem századmásodpercekkel beelőztem, így kizárólag engem illet a dicsőség! Nyilvánvaló én vagyok a kedvezményes – kezdeményező – fél családunkban. Pólyásként tudtam mi a feladatom. Megpillantása percétől fogva kiigazítására – kiiktatására – törekedtem. Az múlt homályába vész, hogy néztünk ki, kik voltak körülöttük, milyen termeken vittek keresztül minket. Nyikorgó hangon kívül más nem derelyézik – dereng -. Azt a fura zörejt sem tudnám szavatossággal – szavakkal - behatárolni. Újra fülemben csengne, biztosan ráismernék. Erre is sorsjegy - sor – kerülhet. Nem tévesztenek meg az aljas tudorok – tudósok -. Nem altatják el gyurmámat – gyanúmat -, még, ha az egyik tiszt felvetését inkább nem mindenesíteném – minősíteném -. Homlokomon lecsapom a képzeletbeli legyet, milyen pocsolyás – pocsék - történetet talált ki. Ennél az óvodában is krétásabbak – kreatívabbak – voltak az óvónénik, amikor rá akartak minket venni délutáni alvás egeres – egészséges-.
-Köszönöm, Kancsó chan! Esetleg szemcsepp? Szendvics? Valami kaja? Éhezem! -Veszem nyomozósan – nyomban – használatba kapott zsepimet. Kitrombitálva minden babértől – borstól - felgyűlő takonyemberkét gyűröm össze a fehér anyagot. Megfordult fejemben visszaadom Kancsó chan-nak, de ajándékot nem illetékes – illik – visszaadni, tovább lehet, csak ne vegyék észre. Szemétkedni – szemetelni – nem fogok, mert a tizenkettesek még felhasználnák ellenem. Sarokba szorítva kenyereznének rá – kényszerítenének rá – személyes besúgójuk legyek. Azt a szenet – szégyent – nem engedhetem meg magamnak, ezért tenyeremben tartva keresgélek kuka után. Nem lehettek olyan fontosak a szétrepülő lapok. Tele voltak fura fekete jelekkel, amik nem a betűk, hanem a másik, számok voltak. Értem én, próbára tettek minket, tüzet csiholva vetődök rájuk, ezzel megalapozva – megalázva – ördögöket űző osztagunkat! Ez nem jött be! Igazán ormányos – furmányos – tervezet, de ennél okosabbak vagyunk.
-Nyugalom, Kazu san! El ne olvadjon nekünk!-Tapasztom széles mosollyal használatos zsepimet homlokára. Átázó, kissé használatos anyagtól halk hoppáréval pöckölöm le a teljesen átvizesedő papírt. Nem éppen, így akartam megakadályozni tócsává változzon, de célnak megfeneklett – megfelelt -. Követelmények – következmények – elől, hátrébb húzódva fütyörésztem. Eleve szűk volt a folyam – folyosó – többen haladhassunk egymás mellett. Pusztán felmértem a helyezést – helyzetet – és Kancsó chan-t tartottam szemmel, nehogy lemaradjon, vagy elmaradjon, vagy távolra sodorja a tömeg. Kötvényesség teljes – kötelesség teljes – őrködésem alatt érdeken - éberen – füleltem pataki kísérőnk tájékoztatására. Látatlan szakállamat húzgálva jutottam a következtetésre, olyan személyt kell keresnünk, aki álmából felverve ismeri a védelmi rendszert. Többször szaglászhatott a környéken. Lehet haláli isten, vagy nagyon ügyes ninja.
-Nem észhelyeztek – észleltek – szokatlan dolgot, Kazu chan? Ismétlés, mint kétszer ugyanúgy szőrét megrázó macska a Mátrixban, ami mutatja valamit átírtak benne. Esetleg, tárgyaknak kelt lába. Bármilyen furcsaság az utóbbi időben?-
Dörzsölöm könnyes szemeimet elmélyülten fókuszálva az elhomályosodó teremre. Elégedett grimasszal hördülök fel az érintetlen helységen. Nagyjából ezt vártam el, ha már előre beharangozták láthatatlan elkövetővel van dolgunk. Többiek példányát – példáját – követve sétálok közbe a helységen. Minden szögből szemlélem a generátor és környezetét. Valahol közlekednie kellett az elkövetőnek, hacsak nem volt láthatatlan. Átsistergett – átsuhant – gondolataim között ténylegesen átlátszó volt, de az túl egyszerű lenne. Bonyolultabb, esetleg pont egyszerű valami húzódik a háttérben. Csalogány – csalódnék –, ha nem derülne fény semmilyen összeesküvés elméletre.
-Legalább nem góliát…-Helyezem öklömet a réshez, mutatva épp azt jegyeztem meg, elkövetőnk valószínűleg velünk egyező magasságú. Legalább valami támpont vele kapocsban – kapcsolatban -. Éjfekete tincseimbe túrva sóhajtok fel. Nyomatékot – nyomozást – előrébb – lendítő megoldáson töröm fejem, amikor Nara taichou dörrent – döbbent – fordulását követve szembe nem találkozom egy viseltes kapuval. Számat eltátva csúszik ki szokásos megjegyzésem könnyed mosoly kíséretében.
-Hoppáré, mit talált, Nara taichou! Mikor volt átépítés, Kazu san?-
Pillantok hátra a minden kétséget kizáróan útjelző bólyaként villogó férfire. Az a sánta sejtésem régi épületet beledolgozták az újba, hogy valamit elrejtsenek a kíváncsi szemek elől. Ebben az esetben a generátor tönkre tétele, csak terelés volt. Fel akarták kelteni a figyelmünket. Nem rossz tervezet! Bejönne, Masa orra alá dörgölhetnék, érdemleges – érdemes – krimi sorozatokat nézni.
-Van az a rajz…alpári, alapi…alaprajz a régi változatról? Azaz érzésem Csernobilra nagyon ráhúzták a beton szarkofágot!-
Dörzsölöm össze tenyeremet elmozdíthassam az útban éktelenkedő fémet. Utalványt – utasítást – nem kaptam rá, de még nem erőlködöm, szóval parancsot sem szedek – szegek -, csak felkészülök a lehetséges történésre. Kíváncsivá tett, mi lehet odaát, még, ha azaz érzésem nem kéne borzolni – bolygatni – azt a járatot, vagy akármit, ami ott van.
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok Cl0te18700/30000Égett lapok 29y5sib  (18700/30000)

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptyPént. Jan. 04, 2013 7:13 am

Nara Taichou-sama észrevett, és még engem gyanúsított, hogy rossz vagyok Neutral . Oké, lehet, hogy igaza van. De akkor is. Nem baj, ha nekem volt igazam, akkor a kapitány megakadályozott talán, de vele együtt. Ha nem, hát ez van. Katona dolog. Csak teszek valamit, ami talán spongyát terít erre a kellemetlen ügyre. Viszont azt szívből remélem, hogy nem úgy lesz, mint a múltkor. Már a belegondolásba is beleborzongtam, és a hideg futkosott a hátamon, amikor eszembe jutott, hogy azt a szegény Kidoshuu tisztet mennyire megsebesítettem. Peches egy reflex volt. Még félelmetesebb volt azt hozzágondolni, hogy időközben kinevezték hadnaggyá. Isteni szerencsém volt, hogy nem küldött rám kidout a ballépésemért- Noha nevezhetjük balvágásnak is, hiszen tulajdonképpen az volt. Az idegenvezető tiszt megsemmisítő pillantással tisztelt meg, amit én föl se vettem, viseltem már el rosszabbat is. Közben tájékoztatott minket az eset mibenlétéről és a hogy voltáról, meg aggodalomra okot adó dolgokról. A folyosókon végigmenve szemrevételeztem a körülöttem folyó dolgokat. Néhol annyira belemerültem, hogy csak amiatt nem tudtam elszakadni a csoporttól, mert láttam a fehér köpenyektől eltérő ruhákat. Az egész olyan volt, mint egy hangyaboly. Rendezett káosz tombolt mindenhol: A tisztek majd’ egymásnak ütköztek a nagy sietségben. Sötét, ismeretlen rendeltetésű folyosókról vittek ki sötét, ismeretlen rendeltetésű gépezeteket. A csoport útközben megállt, mert nekiütköztem egy előttem haladó szőke férfinak. Miután beléptünk, gépek hangja ütötte meg egyébként nem olyan érzékeny fülemet. Értetlenkedve néztem az idegenvezetőnkre, de egyrészt mindenkit megelőzve felvilágosított a géppel történtekről, másrészt meg jobbnak tartottam befogni a pofámat, mert nagyon esélyes volt, hogy valami hülyeséget mondok, azt meg nem akartam. De, miután mindenki szétszéledt, odamentem az idegenvezetőkhöz, látványosan letettem a kardomat, a szemébe néztem, és ahogy belenéztem azokba a szürkés szemekbe, láttam a mélységes megvetést, amivel engem illetett meg. Aztán végül megszólaltam:
- Elnézést kérek, amiért teljesen alaptalanul megvádoltam önt az imént. Nem volt szándékos, csak…… egyszerűen a számra jöttek a szavak. Még egyszer elnézését kérem.
Majd búcsút intettem, felvettem a kardomat, és mentem én is keresgélni. A falakat tapogattam először végig, majd, miután semmi érdekes nem volt ott, csak pókháló és rajtuk esetleg néhány porcica, a szabadon lévő padlórészeket mustrálgattam, nagyon gyakran felpillantva, és minden irányba körülnézve, át ne essen rajtam senki, de ott sem találtam semmit. De hirtelen előttem derengést láttam: a mögöttem lévő falból áradt. Hátranéztem, és láttam, hogy egy rozsdás kapuszerű dolog mögül szűrődik ki. Gyorsan felálltam, és a jobb kezembe fogva kardom tokját, a negyedéig kihúztam a pengét. Lehet, hogy rosszallni fogják majd, de jobb félni, mint megijedni, és én inkább viselek el egy kis szidást, mint hogy pengék vagy robbanó fadarabok álljanak belém, esetleg egy robbanás jöjjön közvetlenül. Aztán megkérdeztem a nyilvánvalót:
- Csak én érzem úgy, vagy amögött az ajtó mögött tényleg nem várnak minket torták, hanem valami nagyon rossz dolog?
Valószínűség számításban nem vagyok a legjobb, de ha Kazuma-san se tudott erről az átjáróról, feltételezem, nem egy rejtett sütigyár működik, hanem valami olyasmi, ami nem szeret minket, és szálkák vagyunk a szemében, amit ki kellene piszkálni. De legelőre álltam, nehogy megint azt gondolják, hogy hátsó szándékaim vannak. Ha úgy utasítottak volna, természetesen azonnal elteszem a kardot, persze csak úgy hogy kéznél legyen, és próbálom elhúzni azt a böhöm fémreteszt, hiszen nyilvánvaló volt, hogy nem várhatunk itt a csodára, avagy az átokra. De mivel parancs nem volt, feszülten figyeltem, és, kicsit paranoiásan viselkedve, minden apró rezdülésre jobban megfeszültem, és hatalmas önuralom kellett ahhoz, hogy mozdulatlan maradjak.
Vissza az elejére Go down
Tsugahara Nakamura
9. Osztag
9. Osztag
Tsugahara Nakamura

Férfi
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 77
Age : 34
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. osztag 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok Cl0te12200/15000Égett lapok 29y5sib  (12200/15000)

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptyHétf. Jan. 07, 2013 2:15 pm

Az egyik shinigami rögtön a szerencsétlen Kazuma-sant vádolta azzal, hogy igazából köze sincs a tizenkettedik osztaghoz. Kazuma köpni-nyelni nem tudott, de Shiratori-taichou eloszlatta a vádaskodó shinigami kételyeit, ugyanis idegenvezetőnk igenis, ízig-vérig a juniibantai tagja. Tetszik, vagy sem ez van. Miután összeszedtük a lapokat, amiket sikeresen szétszórt, összerendezte, és haladtunk is tovább. Nem láttam tisztán, és ha mégis láttam véletlenül valamit, az is csak töredéke az egésznek. A lapokon szinte minden rajta volt, aminek csak rajta kell lennie, de a többi adatot nem tudtam kivenni, így nem is akartam felesleges feltételezésekbe bocsátkozni. Az épületben nagy volt a sürgés-forgás, gépeket, és egyéb felszerelést vittek egyik helyről a másikra. A folyosók egy része korom sötét volt, és szerintem ezeket a folyosókat látták el a meghibásodott generátorok elektromossággal. Káosznak nem sok jele van, az osztag tagjai szinte mindent kézben tartanak, és úgy működik az egész, mintha egy nagy hangyaboly lenne az egész épület. Egyik „sávon” odafele, másikon visszafelé haladnak a tisztek, és a tudósok, és cipelik a különböző eszközöket. Nem tudom pontosan leírni, hogy mennyire jó, és egyben érdekes ezt így belülről látni. Azon kezdtem el gondolkodni, hogy vajon más osztagoknál ez hogyan működne? Elhessegettem minden gondolatot a fejemből, ugyanis azon kaptam magam, hogy már megérkeztünk a generátor terembe, és hát…nos igen, elég ramaty állapotok uralkodtak. Nem csak a generátorok állapota miatt, hanem a rengeteg pókháló miatt is. Mintha több száz éve nem takarítottak volna itt
- Mikor takarítottak itt utoljára? – kérdezem meg, mikor megpillantom a termet. Költői kérdés volt, és nem is nagyon gondoltam most komolyan a kérdést, így inkább annyiban is hagytam, akár jön rá válasz, akár nem. Átfésültük az egész termet szinte, de semmi árulkodó nyomot nem találtunk. A megrongálódott generátor körül legyeskedve talán nem én voltam az első, aki felfigyelt az állapotára. Bár nehéz is lett volna figyelmen kívül hagyni, az egyszer biztos. Az oldalán elég termetes rés tátongott, a rések szélei pedig megpörkölődtek. A generátor vezérlőpanelje teljesen gallyra lett vágva, így ha helyre akarják állítani, akkor szerény véleményem szerint olcsóbban kijönnek, ha vesznek egy új generátort. A többi gépet elnézve felötlött bennem a gondolat, hogy vajon azokat miért nem? Még mielőtt kérdezhettem volna Seiji rögtön belefogott a körülmények ismertetésébe. Már a mondandója elején eltátottam a számat, mert nem hittem el, amit mond.
- Puszta kézzel? – hűltem el teljesen, ugyanis ez körülbelül annyit tesz, hogy akit keresünk az vagy valami ultra erős páncélkesztyűt használt, vagy irdatlan mennyiségű reaitsu-val van megáldva.
- Kazuma-san. Ne haragudjon, de miért csak ezt az egy generátort vágták taccsra? A többit miért hagyták épen? – teszem fel végül a kérdésem, amikor idegenvezetőnk a beszámoló végére ért. A kérdéssel a baj az, hogy sejtem mi lesz a válasz, de reménykedem benne, hogy azért valami aprócska információ morzsa azért csurran-cseppen néha, így most is. A teremben, valahol mögöttünk éles derengés jelenik meg, és egy jól megmunkált, ám baromi rozsdás vaskapuval nézünk farkasszemet. A kapu túloldaláról jön szűrődik át a fény. Ahogy látom, jelenleg nem csak én döbbentem le, de még Kazuma-nak is a földről kell összekapargatni az állát, mert különben egész életére olyan marad. Kísérőnk szerint semmilyen átjáró nem vezet oda, és a túloldalon már nincsenek is laborok.
- De akkor mi a fenék vannak ott? Valaminek lennie kell, ha csak úgy megjelenik a semmiből. – át kéne jutnunk. Töprengeni kezdek, és közben érzem, hogy áthatol a félelem. Még nem olyan erős, de ha ez így folytatódik, akkor vége lesz mindennek. Nekem legalábbis. Kezem a Zanpakutom markolatára helyezem, készen mindenre, de az az érzésem, hogy nem fog kelleni még egyelőre. Jobb félni, mint megijedni. Tartja azért a mondás.
Vissza az elejére Go down
Fukuyama Hidekazu
3. Osztag
3. Osztag
Fukuyama Hidekazu

Férfi
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 45
Age : 93
Tartózkodási hely : Sanbantai területe
Registration date : 2010. Feb. 28.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Sanbantai, Juuseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok Cl0te10400/15000Égett lapok 29y5sib  (10400/15000)

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptyCsüt. Jan. 10, 2013 11:37 pm

Papírok, papírok és papírok. Már azon voltam, hogy összegyűröm az összes ki nyamvadt cetlit, de végül eszembe jutottam, hogy valószínűleg fontos iratok lehetnek, illetve nem is az én tulajdonom… Éppen átnyújtottam az utolsó köteget, amikor egy papírrepülő reppent el a fejem mellett, illetve egy ismeretlen ifjú shinigami habozás nélkül arcon tüsszentette szegény, szerencsétlen Kazuma-sant. Ez egy kicsit kiakasztott, hiszen ha ilyen csoporttal megyünk be oda, akkor nagy a valószínűsége annak - hogy ha olyasvalaki vagy valami van odabent – akkor nem jutunk ki élve. Én pedig még szeretnék élni minimum 150-200 évet. Ahogy ezt végiggondoltam megláttam egy szőke nőszemélyt, aki a papírokból repülőt hajtogatott… nos, meg kell hagynom az egyik gyerekes a másik paraszt a harmadikról, meg egyelőre nem tudok semmit…
Shiratori tájcsó röviden tömören elmagyarázta, hogy miét is vagyunk itt. Kicsit meglepődtem, hogy ily könnyedén be tudott valaki hatolni egy Őrosztag területére, és meg tudott semmisíteni egy generátort. A feladatunk pedig az volt, hogy meg kell keresnünk… nos, azért egy kicsit veszélyesnek tűnik, hiszen ha csak így belibbent ide és megsemmisített egy generátort, akkor nem kezdő az ellenfelünk.
Ahogyan ezt végiggondoltam a számomra teljesen ismeretlen tűnő személy megrohamozta Kazuma-sant, hogy biztos Ő tette meg tököm tudja. Már fogtam az arcomat, nehogy lesüljön a bőr a képemről szégyenemben, amikor elhatároztam, hogy befogom a száját.
- Hát ez nem hiszem el…. Az ilyenek élnek a temetők meg üresek. – morogtam magam elé, miközben az illető felé fordultam, hogy leverjek neki egy állast a bunkó stílusa miatt, de sajnos Shiratori-sama megelőzött… Ő hamarabb vette kezelésbe a majmot… Könnybe lábadtak a szemeim, hogy nem én nevelhettem meg a kicsikét, de nem baj így is megfelel, ha észbe kap és nem lesz több ilyen kitörése.
Mindezek után Kazuma-san pár mondattal bővebben elmondta, hogy mi is a helyzet majd elindultunk befelé, hogy végre lássuk mi is történt. Az épületen belül nem is volt akkora káosz amekkorára vártam. Mintha semmi sem történt volna. Na, jó azért ezt nem mondhatjuk, hiszen a folyosók tele voltak emberekkel majdnem el is tévedtem, amikor észrevettem Kazuma-san kobakját, amit, nos meg kell hagyni elég nehéz lett, volna eltéveszteni. Forogtunk jobbra, aztán balra végül már nem foglalkoztam vele, ugyanis megérkeztünk a helyszínre. A bejárat sértetlennek tűnt, illetve az említett generátoron kívül minden annak tűnt. Már éppen kérdezni akartam, hogy sikerült e kitalálni, hogy milyen eszközzel hajtották végre a rongálást mikor villámsebességgel minden kérdést megelőzve, elmondta, hogy puszta kézzel és semmi nyomot nem hagyott maga után az illető.
- De hiszen ez a pusztakezes megoldás szinte majdhogynem lehetetlen. Csak egy nagyon magasan képzett hakuda használó lehet ilyesmire képes… vagy legalábbis szerintem… - mondtam még mindig ledöbbenve, amikor én is az érdekes jelenségre fókuszáltam. Átjáróféleség egy olyan helyen, amiről azt mondták, hogy nincs semmiféle átjáró. Egyből oda akartam menni, de végül csak körbenéztem, hogy mindenki látta e majd szóra nyitottam a számat.
- Nos, mivel elég gyanús, hogy van egy átjáró az olyan helyiségben, amiben elméletileg nincs… szerintem meg kéne néznünk, mi van mögötte, mert lehetséges, hogy a rejtélyes behatoló azon át közlekedik. – mondtam miközben észrevettem, hogy az idegbeteg, aki rátámadt szegény Kazuma-sanra már rángatja is. Tetszett, ahogyan szenvedett vele, de mivel én is kíváncsi voltam rá, hogy mi lehet a túloldalon úgy döntöttem, hogy segítek neki. Odasétáltam, előhúztam a zanpakutoumat. - Otose, Kaju no Sanshutsu – morogtam halkan magam elé. Ha szerencsém van, akkor senkinek sem tűnt fel, hogy aktiváltam a shikaimoat. Mondjuk nagy változás történt csak egy biléta jelent meg a kardom markolatának a végén. Mikor minden megvolt, amire szükségem lehetett volna egy egyszerű mozdulattal, végighúztam a kardom élét a fémlap körül úgy, hogy ha sikerül a tervem és aktiválom, akkor a kinövő ágak letaszítják a fémlapot, persze nem biztos ez csak egy terv.
-Kaika shiro (Virágozz!) – motyogtam. Ha sikerült a tervem akkor az ágak másodpercek alatt megjelennek és vagy leszakítják a fémlapot, vagy csak meglazítják.


Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok Cl0te40600/45000Égett lapok 29y5sib  (40600/45000)

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptyPént. Jan. 11, 2013 10:40 am

Jelen pillanatban úgy érezhettem magamat, mint a herceg, aki megmenti a királykisasszonyt a gonosz sárkánytól. Persze a szereplők egy kicsit eltérnek az eredetitől, mert hát ugye Kazuma-san nem tűnik annak a tipikus királykisasszonynak, hiszen király se, meg kisasszony se. De azért hasonlatnak megteszi, mert van benne hasonlóság.
A csapat vezetőjeként lesz elég dolgom összetartani ezt a bagázst, hiszen nem csak 6. osztagos barátunk csinált ide nem illő dolgot. Viszont csak az ő akciója volt olyan, hogy közbe kellett lépnem, mert a két 10. osztagos csak gyerekes csínyeket követett el, amit még el tudtam nézni. Ez is igazolta, hogy Anao nem tudja rendesen kordában tartani a tisztjeit, fegyelemre nevelni, kötelességtudatra meg ilyenek. Bár még reménykedek benne, hogy egyszer felnő, és jó kapitány válik belőle.
- Semmiség volt, ez a feladatom. - válaszolom Kazuma-sannak, majd helyeslően kisebbeket bólogatva hallgatom végig az ő verzióját a történtekről. Persze nem azért, mert nem bíztam a sajátomban, én végig hallgattam a kapitányi gyűlésen a történteket, de ő akkor is jobban tudhatja, hiszen az ő osztagában történt az eset.
A 12. osztag épületébe érve nagy tiszt áradatba ütköztünk, ami nálunk a 9. osztagba nem nagyon jellemző, bár lehet, hogy itt sem, és ez csak egy speciális eset. Próbálok nem nekimenni senkinek, ami ebben a helyzetben nem feltétlen a legegyszerűbb. Kazuma-sant is kell figyelnem, mert nem tudom, merre kell menni és a jövő-menő tiszteket is. Szerencsére nem sokáig hátráltatjuk az osztagot a munkájában, mert egy-két folyosóforduló után meg is érkeztünk a tetthelyszínre. Még szerencse, hogy Kazuma-sant elénk küldték, mert ha csak elmondták volna nekem, hogy merre kell mennünk, akkor egy kicsit bajban lettünk volna, legalábbis én biztosan.
- Gyerünk, keressünk nyomokat, amiből a tettes nyomára akadhatunk. - adom parancsba a csapat tagjainak, mi is most a teendőjük, majd én magam közelebbről megnézem a generátoron keletkezett kárt. Elcsodálkoztam egy kicsit, hogy tudott valaki ilyen kárt csinálni és még fontosabb, vajon miért tette azt. Hosszú gondolkozás után sem jutottam semmire, közben viszont körém gyűlt a kis csapat és megtudtam, hogy nem találtak semmit.
Az eddig látottakhoz még Kazuma-san is hozzátett egy kis információt és ezekből következtethettem, hogy nem egy egyszerű csínytevővel van dolgunk, hanem egy profival. Nem hagy maga után semmilyen nyomot, észrevétlenül belopózik a 12. osztaghoz, aminek nagy védelmi rendszere van és még léleklenyomatot sem találni róla.
- A hakudához is kell lélekenergiát használni, azt akkor nem lehet kimutatni, hogy ki tette? - gondolom tovább Fukuyama-san gondolatmenetét, de még így sem áll össze a kép, hogy is történt. - Ebben a generátorban elektromosság ment, nem? Akkor meglehet, hogy az elkövető is megsebesült a rongálás közben? - folytattam a hozzászólást egy újabb teóriával, mert elképzelve, hogy valaki beleüt ebbe a generátorba, akkor megrázza az áram, kisebb égési sérülést szerez vagy hasonló. Vagy meglehet, hogy valami védőkesztyűt viselt, hogy megvédje a kezét.
- Nakamura-san, ezt csak maga az elkövető tudja, mit miért csinált. - válaszolok Kazuma-san helyett a saját tisztemnek, mert nekem ez logikusnak tűnik. Bár azzal nincs baj, ha gondolkozik, de nem kell megosztani velünk felesleges dolgokat. Mondjuk, ezért nem haragszok rá, csak próbálkozik és ez jó.
Nagy töprengésem közben egyszer csak valami égető érzés fog el, ami a csuklóm felől jön. Egy kicsit megmozgatom, hátha elmúlik, még egy kicsit meg is vakartam. Ezzel viszont nem foglalkozok tovább, mivel valamilyen fény jön a hátam mögött lévő fal felől.
- Ez meg... - lepődök meg, amint a fényáradat után egy vasajtó jelenik meg a falon. Ez eddig biztos nem volt itt, abban biztos vagyok, Kazuma-san is megerősített ebben, hogy elméletileg a fal mögött nincs semmi. Ennek ellenére viszont mindig fel kell készülni a váratlanra, hiszen ezért váratlan a váratlan, nem tudjuk, mikor számítsunk rá.
- Nyissuk ki, de vigyázzanak, nem tudjuk mi vár ránk a másik oldalon. - utasítom ismét a tömeget, ezúttal az ajtó kinyitására, de persze én csak nézem ők, hogy boldogulnak, különben sem férünk oda mindannyian. Már mondandóm közben is megindulnak egy-ketten, így nem aggódtam, hogy nem fogadnak szót. Meglepődve tapasztaltam, ahogy Fukuyama-san zanpakutouja Harukiéhoz hasonló képességekkel rendelkezik. Ezt majd biztos elmondom neki, ha visszaértem az osztaghoz.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok Cl0te24700/30000Égett lapok 29y5sib  (24700/30000)

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptyPént. Jan. 11, 2013 2:32 pm

Tovább mosolyogtam Katsuo Masaru~sanra, elvégre teljesen jól nevelt módon meg is köszönte a zsebkendőt, ilyen egy igazi Juubantais! Cool Aztán eljutott a fülemig a Kancsó~chan is. T_T Meg kell tanítanom a nevem, szegény gyermek nem tehet róla, hogy épp a tüsszentése miatt bedugult a füle, meg nem biztos, hogy előtte figyelt, pedig Shiroichi~taichou mindig Hime~channak hív, és még Katsuo Masaru~san apukája is tudta a nevem! ˘^˘ A kéréseire kicsit elcsodálkozva vakartam meg szőke fürtjeimet, mert szemcseppet nem hoztam magammal, mert allergiára nem számítottam, csak sebtapasz van nálam, bár reméljük, hogy azt meg nem kell majd használni, és szendvicsre sem emlékeztem, de azért benyúltam a végtelen zsebembe, elvégre ott bármit lehet találni. Surprised Nem is kellett sokáig kutatnom, ráleltem egy karamellás cukorkára, amit talán még Nacchantól koboztam el, mondván vacsora előtt ne egyen édességet, és úgy tűnt meg is feledkezett róla, ahogy én is. ^o^”
- Csak Hime~chan, Katsuo Masaru~kun! Surprised – Javítottam ki, miközben felé nyújtottam a zsebkendő után a cukorkát is – Ez az egyetlen ehető van nálam. ^w^ De moss ám utána otthon fogat! >_<
Persze közben hallgattam Nara~taichoura is, mert ő is olyan fontos tisztséget töltött be, mint Shiroichi~taichou, és biztos legalább annyi okosságot tud, mint ő, éppen ezért figyelni kell arra, amit mond! ˇoˇ Meg amúgyis úgy illik, hogy arra figyelünk, aki beszél hozzánk. Egy pillanatig meglepett azért, hogy valaki képes volt betörni a Juuniibantaihoz, hiszen a mi rendkívül okos Juubantais tisztjeinknek sem sikerült soha, pedig aztán sokféle tervvel útnak indultak, ráadásul nagyon képzettek, és okosak voltak, nem hiába a mi osztagunk tagjai! Szóval az elkövetőnek nagyon jól kellett álcáznia magát, lehet, hogy láthatatlanná tud válni, mint a mumusok? °w° Sőt, lehet kifejezetten egy mumus segített neki! Eddig azt hittem, hogy a tizenkettedik osztag is tele van mumusokkal, de úgy tűnik, ezeknek a fajzatoknak nem számít, hogy barátot, vagy ellenséget merényelnek meg. >w>
Követtem a többieket, le ne maradjak a nagy leleplezésről, amikor végre mindenki megtudja, hogy az álnok mumusok nem csupán dajkamesék rémei, de teljesen valós bajkeverők! Aztán csak tátott szájjal figyeltem a gomolygó fehérköpenyes alakokat, mert annyian voltak, meg annyi minden volt náluk! Surprised Nem is láttam még ilyen villogó, meg hatalmas szerkezeteket, ezeken biztos van olyan gomb, amit nem szabad megnyomni, mert az kell, benne volt egy könyvben! Nagy piros szokott lenni, és mindig van valaki, aki nem bírja ki, hogy ne nyomja meg. Neutral Reméltem, azért mi nem találkozunk efféle gombbal, mert sajnos volt egy tippem, hogy valaki… valaki kérdés nélkül megnyomná. A nagy ámuldozásban azért nem maradtam le a csoporttól, mert Katsu Masaru~sant könnyű volt bárhol kiszúrni, elvégre nagyon jól ismertem már hátulról a kinézetét, mert őt és a Juuniibantai által gyártott gonosz klónját többnyire csak futásközben, hátulról lehetett kivenni, miután zöldséget cseréltek Shiroichi~taichouval. Surprised
A terembe lépve a többiekkel ellentétben nem széledtem szét, mert egyedül ilyesmit ugye nem tehet az ember, meg egy pillanatra egészében kellett látnom a dolgokat, hogy összeálljon valami kép, közben pedig a kérdéseket, feltevéseket, és válaszokat hallgattam. Forogtak a fogaskerekek, elvégre én zseni volnék, Keisuke~sama megmondta, és ehhez csupán összefüggésekre van szükségem.
- Ahhoz, hogy pusztakézzel rongáljanak meg valamit, nem feltétel a jó hakuda jártasság, elegendő a nagy fizikai erő is, hiszen egy reaktor mégsem hasonlítható egy emberi testhez, nem kell olyan technikával megütni. Surprised – Tettem megjegyzést Nara~taichou és… Tsugahara~san megállapítására. Számomra így tűnt kézenfekvőnek, elvégre, ha valaki elég erős, és így nem hagy nyomokat, nyilván ezt teszi.
Félrebillentett fejjel néztem továbbra is az eseményeket, és magam is vártam a választ, hogy vajon valami különleges tárgynak szolgáltatta-e az energiát a reaktor, de nem tartottam valószínűnek. Hiszen ha valami olyan különleges, hogy egy egész reaktort igényel, akkor arra nyilván van valami vész terv, hogy mi van akkor, hogyha meghibásodik. Vagyis valószínűleg több helyre lenne bekötve, legalábbis így ésszerű, így számomra egyetlen ésszerű megoldása maradt a rejtélynek, ami nem más volt, minthogy nem az volt a lényeg, hogy mit tesznek tönkre, hanem az, hogy hol. Vagy talán az, hogy kiket küldenek? Esetleg az, hogy ezért milyen eszközöket kell átmozgatni máshová! Surprised Így is túl sok a lehetőség, de észrevételeimet nem tarthatom meg magamnak, elvégre most egy csapat vagyunk, és Nara~taichou is biztosan várja a további ötleteket.
- Elnézést, de talán valóban azzal kellene foglalkoznunk, hogy miért is jó az valakinek, hogy ilyen feltűnő kárt okoz! Mivel csupán egy reaktort tett tönkre, ami finoman szólva is kevés Seireitei, vagy a Juuniibantai elleni merénylethez, ezért valószínűbb, hogy valami más célja volt ezzel, mint maga a rongálás. Surprised – Kezdtem bele, hangom nyugodtan csengett, pedig nem szoktam sokat beszélni, de úgy gondoltam, ezúttal meg kell értetnem a gondolatmenetem a többiekkel is. – Talán valakit ide akart csalni ezzel, vagy azt akarta, hogy ide irányuljon a figyelem, miközben máshol szabadon tevékenykedhet. >w< Kazuma~san, van olyan személy, aki csakis a reaktorokkal foglalkozik, tehát egy meghibásodásnál mindenképpen jelen kell lennie? Surprised – Persze lehet, hogy nem egy Juuniibantais ellen irányul a dolog, de jobb mindent kizárni, mint valamit kihagyni! ˘w˘
Ezután a kisebb csoportosulásnak szenteltem a figyelmem, akik valami ajtó felfeszítésével foglalatoskodtak, aminek létezése még Kazuma~sant is meglepte, ami egyértelműen rossz előjel volt. Nem álltam oda segíteni, hiszen, akár csak a papírok esetében, túl sokan lettünk volna, de azért figyeltem, hogy mi is történik.
- Talán jobb lenne, ha oldalt állnának, hiszen nem tudhatják, mi is van odaát! Surprised – Adtam tanácsot, hiszen akármi kironthatott onnan, jobb nem az útjába kerülni. Főleg, ha mumus. Neutral Azok aztán keresztültaposnának bárkin, csakhogy el ne kapják őket a csínytevéseik után. Galád népek, majd ők is meglátják. .__.
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptyPént. Jan. 11, 2013 11:47 pm

Határidő: január 22.

A tudós nem kis felháborodással a képén hőkölt hátra, ezen tette végett szemüvegét ismét feljebb kellett tolnia orrán, mielőtt lebucskázott volna onnan. Szenvedélyesen ecsetelve adta elő az ifjú Sierashinak, miszerint majdhogynem megszámlálhatatlan alkalommal nézte át idekerülése után az osztag alaprajzát, különlegesen jó memóriájának köszönhetően minden egyes részletet az elméjébe véste, s amennyiben azt mondja, hogy erről a helyről nem nyílik és sosem nyílott átjárás egy másik helyiségbe, az akkor úgy is van! Természetesen nagyrészt a sértettség volt az, ami beszélt belőle, hiszen a kis piszok közvetlen közelről az arcába tüsszentett! Raimaru bocsánatkérését nemtörődöm módon legyezgetve könyvelte el, a jelenlegi probléma sokkalta égetőbb volt, mint holmiféle félreértések miatti bocsánatkérés ecsetelgetése. Az átjáróból kiáramló derengés láthatóan rossz hatással volt szerencsétlen Kazumára, aki remegő kezekkel igyekezett elővenni zsebkendőjét, azzal akarván felitatni a gyöngyöző homlokán mozgolódó verítékcseppeket. Mindig is elővigyázatos embernek tartotta magát, habár sokkalta inkább gyávának lehetett volna titulálni, ebből adódóan legjobb ötletként a sarkon fordulás és elmenekülés javaslatával kívánt előhozakodni, azonban a záporozó kérdések miatt torkára akadt a szó.

- Mióta Urahara Kisuke-san közel száztíz évvel ezelőtt létrehozta a Kutatási és Fejlesztési Részleget, azóta nem került sor nagyobb átépítésekre. - kezdett bele mondókájába némileg remegő hangon, hangos sóhajtással próbálta megnyugtatni elgyengülő idegrendszerét. - Ez a legégetőbb kérdés, Tsugahara-kun! Nem ez az egyetlen ilyen rendeltetésű terem, illetve nagyobb vész esetén a tartalékgenerátorok lépnek működésbe, így az épület sosem marad teljesen energia nélkül, a fontosabb rendszereknek mindig üzemelniük kell! Jól gondolja, Nara taichou-san, a generátorok elektromos áramot termelnek. - bólintott a csoport vezetője felé, majd ismét megigazgatta a vándorkedvű okulárét. - Való igaz, látva a szerkezet oldalán tátongó égett rést, azt kell mondanom, az elkövetőnek észrevehető, ha nem is túl súlyos sérülései vannak. Mindazonáltal Rosui-sannal kell egyetértenem, egy barbár is képes lenne hasonló kárt okozni, mindenféle előzőleges képzettség nélkül. A karbantartók vezetése a mindenkori tízedik tiszt feladata, kétlem, miszerint Ő lett volna a célpont!

Tanácstalanul pislogva lépdelt hátrébb, miközben a csapat tagjai a zsilipkapu szétfeszítésével foglalatoskodtak, alig észrevehetően slisszolt a szőke hajú nő mögé, megkísérelte a lehető legkisebbre összehúzni magát és a 3. tiszt válla fölött pislogva szemlélte a kibontakozó eseményeket. Hidekazu shikai technikája annak rendje és módja szerint, az ágak, illetve a többiek által szolgáltatott testi erő segítségével félretolta a rozsdás nyílászárót, sötétvörös port szórva mindenkire, aki elég közel állt az átjáróhoz. A feltételezésekkel ellentétbe semmi nem ugrott a kompániára a sötétből, viszont érdekes módon azt vehették észre, hogy meleg, párás levegő áramlik át a másik oldalról, ami nagyban elütött a generátorterem poros, száraz közegétől. Amennyiben átlépnek az átjárón, rögtön meg is tudják, miképpen lehetséges is ez. Térdig érő, burjánzó növényzet terül ameddig csak lát az ember, leginkább egy dzsungelre hasonlít az egész, ami meglepő ismerve az előző szoba méreteit. A furcsaságok sora azonban ezzel nem ér véget, lévén közelebbről megszemlélve egy-egy virágot felfedezhetik, hogy tökéletesen különböznek bármilyen növénytől, amivel eddig találkozhattak életük során. Az egész olyan, mint egy szürrealisztikus álom, ámbár mindannyian tisztában vannak ébrenlétük tényével. Zavaró a csend, ami körbeveszi őket, ezáltal szinte mindenki összerándul, amikor a távolból csilingelő kacagás hangzik fel. Akik eddig is a kardjukat szorongatták, azok feltehetően minden további nélkül elő is rántják azokat, holott nem veszély közeleg. Az ismeretlen figura az egyik bokorból ugrott elő, cigánykerekeket hányva közelítette meg a megszeppent társaságot. Egész megjelenéséből a különcség sugárzott, sárgán fénylő szemeiben a téboly eltéveszthetetlen lángja égett, valamilyen okból kifolyólag mégsem tartanak Tőle, hisz mi bajuk is eshetne egy ilyen békés, idillikus környezetben?

Égett lapok 120118
- Be jó, be jó, látogatók! - csapta össze tenyereit vidáman, azután minden jelenlévő férfival két kézzel szorongatva kezet rázott, Kagehime előtt pedig egy nevetséges pukedlit mutatott be. - Esztendők jöttek és mentek, már-már kínzóan unalmassá vált eme kis kert, azt hittem mindenki megfelejtkezett Rólam! Remaerd a becses nevem, parancsoljanak Velem!

Shiratoriban valami megmozdul az idegent látva, mintha egyszer régen már találkozott volna vele, ennek köszönhetően némileg bizakodva fordulhat a többiekkel egyetemben a láthatóan megbolondult személy felé, aki ezalatt kedélyesen tréfálkozva vegyült el a shinigamik között, kinek a fülébe óbégatott, kinek a haját húzgálta meg. Miközben a Hidekazutól elorozott obival kísérelte meg összekötni Tsugahara és Minashaku kettősét, Seiji tétován lépett előre, majd megköszörülte torkát.

- Ne haragudjon, de a közelmúltban semmiféle botanikus kísérletet nem végeztek, jelentést sem kaptunk ilyesmiről! - tört ki fontoskodva. - Mégis mióta tartózkodik itt, egyáltalán mi ez a hely?!

- Tíz, száz, talán ezer éve, csak az tudja, ki számolja! Paradicsom ez, nem vitás, csak kevésbé piros és lédús! - válaszolt nevetve, aztán hirtelen elkomorodott arca. - Sietnünk kell, közelít a vihar!

Értetlenkedve pillanthatnak össze, miféle természeti csapás érhetné őket egy épület belsejében? Mégis, mikor felpillantanak a mennyezet felé, csupán haragosan kavargó, sötétkék felhőket láthatnak. A korábban érzékelt harmónia eltűnt, helyét valamiféle értelmezhetetlen szorongás vette át. Ellenérzéseiket félretéve kezdik követni a bennszülöttként viselkedő alakot, ám néhány lépést követően egyikőjük különösen szép orchideára lesz figyelmes. Amennyiben úgy dönt, leszakítja, váratlan következményeket von ezzel nyakukba. Az erdő szinte életre kelt, mindenhonnan tövises indák vágódtak elő, amik kíméletlenül megfojtják azt, aki nem képes időben észlelni a veszélyt!
Vissza az elejére Go down
Fukuyama Hidekazu
3. Osztag
3. Osztag
Fukuyama Hidekazu

Férfi
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 45
Age : 93
Tartózkodási hely : Sanbantai területe
Registration date : 2010. Feb. 28.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Sanbantai, Juuseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok Cl0te10400/15000Égett lapok 29y5sib  (10400/15000)

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptySzer. Jan. 16, 2013 7:18 am

A shikaiom az előírtak szerint cselekedett. Mondjuk nem csak nekem köszönhető ez az egész, de azért mégis csak megkönnyebbítettem az erőlködő személyek munkáját. A zsilip félrecsúszott és hirtelen valami vöröses színű sötét por lepett el minket, akik ott álltak a közvetlen közelében.
Apró, elfojtott köhécseléssel poroltam le magam. Ami meglepett, hogy párás, meleg levegő áramlott át az igazán élettelen, száraz terembe ahol perpillanat kővé dermedve álltam a meglepettségtől. Nem nagyon értettem, hogy ez miféle képen lehetséges ezért fúrta is az oldalamat a kíváncsiság.. Kardomat visszaraktam tokjába, de a markolatról nem vettem le a kezem nehogy valami meglepetés érjen és két lépéssel közelebb mentem az átjáróhoz, hogy benézzek mi a helyzet.
A látványtól szemeim tágra nyíltak és az állam a térdemet verdeste a meglepettségtől ugyanis egy kész paradicsom volt előttünk. Miután nagy nehezen sikerült az államat, illetve a szemeimet visszatuszkolni a helyére hátranéztem.
- Nos, mivel a Tájcsó a csapat vezetője szerintem Ő menjen előre. - mondtam majd hátrébb léptem. Nem mondtam el senkinek, hogy mit láttam hiszen úgyis bemegyünk. Ha a kapitány megy előre követem ha meg valaki más megy be elsőnek akkor azt követem. Belülről már teljesen máshogyan festett az egész. A növények csodásak voltak, de mégsem hétköznapiak. Mintha lett volna bennük valami különös. ~Nem kalandozhat el a figyelmem egy ilyen helyen, ráadásul küldetés közben. ~ gondoltam majd megráztam a fejem... Ekkor egy ismeretlen, csilingelő hangot hallok meg a távolból. Nem tudtam hova tenni ezt az egészet tehát elkezdem fürkészni a környéket, hogy vajon honnan ér támadás vagy honnan bújik elő a hang gazdája. A biztonság kedvéért azért előhúztam kardomat. A jobb combom mellett tartottam hegyét a földnek szegezve. Készen voltam a használására.
Hirtelen az egyik bokorból előugrott a fülbemászó hang gazdája, aki egy cigánykerékkel közelített meg minket. Nos, meg kell hagyni kicsit meglepődtem. Kardomat lazábbra fogtam, de nem tettem vissza a tokjába, ki tudja mi lesz ennek az egésznek a vége. Ami a legjobban szúrta a szemem az-az ismeretlen szemei voltak. Sárgán ragyogtak és valami veszélyes is volt benne, halványan, de volt. Miután úgy döntöttem, hogy egy gyermeket vagy legalábbis annak tűnő személyt nem fogok bántani, aki egész barátságosnak tűnik a szemeitől eltekintve kardomat visszahelyeztem a hüvelyébe, de pont ekkor jelent meg előttem. Nem tudtam mit akar míg ki nem nyújtotta felém a kezeit. Vonakodva, de kezet fogtam vele, majd tovább állt.
- Esküszöm mint egy udvari bolond. - morogtam magam elé mikor már reménykedtem benne, hogy elég távol van tőlem.
Nem nagyon foglalkoztam Remearddal amíg annyit nem mondott, hogy jön a vihar. Nos, ez egy kicsit meglepett... olyan szép idő volt... aztán felnéztem az égre és láttam a sötét felhőket. - Mi a halál?! - kérdezem magamtól... vagyis kérdeztem volna mikor rájöttem, hogy ezt hangosan mondtam ki. Nem szívesen, de követtem a kis ugrómókust amikor egy szép virágra lettem figyelmes. Közelebb mentem, hogy megnézzem, azonban gyorsan észbe kellett kapnom, ugyanis a többiek majdhogynem otthagytam a semmi közepén ezért kutyafuttában letéptem a szép virágot és bedugtam az egyenruhám egyik zsebébe.
Ami ez után történt, nos a szívbajt is rám hozta. Az erdő életre kelt és mindenhonnan tüskés indák, ágak jelentek meg egyenesen felém száguldozva. Kardomat előrántottam és vagdostam, ugráltam majd futottam a többiek után csakhogy a menekülés közben pár tüske megkarmolt, pár inda kigáncsolt, de felpattantam és futottam tovább.....
- Fussatok bolondok.. az életetek a tét!!! - kiabáltam fejhangon majd eszembe jutott, hogy nem deaktiváltam a shikaiomat tehát azokban amiket eddig megvágtam ott van a mag... széles mosoly jelent meg az arcomon. Shunpom segítségével egy széles vágást ejtettem az úton, illetve körülöttünk kivéve egy kis helyet ahol majd futásnak eredünk a megfelelő pillanatban.
- Kaika Shiro... - motyogtam... nagyon reménykedtem benne, hogy ismét segítségemre lesz a lélekölőm és nem hagy cserben.
Ha minden jól sikerül akkor körülöttünk maximum négy méteres falak keletkeznek ágakból, indákból, növényekből, illetve a megvágott növényzetből is előtörnek, remélhetőleg megállítva Őket.
- Bocsi, az én hibám... olyan szép virág volt.. nem hagyhattam ott... Egyébként Remeterák mit tudsz a generátorokról?- motyogtam.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok Cl0te25000/30000Égett lapok 29y5sib  (25000/30000)

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptyPént. Jan. 18, 2013 5:41 am

Elképezve – elképedve - tekintek hátra, mi ez a lételemózsia – lélekenergia - túltengés és emelem égnek fejemet, miért büntetnek az égiek ilyen okos halálka istenségekkel. Ennyire nem tűnt vészes falkának –falatnak – a fémlemez, rögtön léleköblögető – lélekölő – képességre legyen szükség. Voltunk rá, azt nem tudom megmondani pontosan hányan, csak azt, sokan! Mindenki fel tud emelvényezni – emelni – néhány kilót. Kicsike odafigyeléssel, kevéske együttműködéssel hamar eltolhattuk volna, de ha ragacsozik - ragaszkodik – hozzá, átadom a lehetőséget. Semminek sem vagyok elrongálója – elrontója -. Később jól jöhet ez a tornaóra felmentés, aztán meg, tiszta manó – menő – úgy belépni, ki sem melegedtem a komoly kémiai – fizikai - munkában. Tudom tartalékolni az erőmet, mert akkor sem tetszik ez gondosan elzárt kapu. Kazu san copfját rángatott kislány hisztizése se nyugdíjaztatott - nyugtatott meg -. Ki tudja milyen Elveszett világi majomember lakik ott száraz – száz – éve. Azaz Urahúga akárki, biztos nem mostanában mehetett el, szóval hoppáré, bajban vagyunk! Vész ide, vagy oda, érdekelt mi lehet odaát.
Úttorlaszt eleresztve arrébb léptem, legyen helye az egyelőre fogalmam sincs, mit szeretne alkotni művészethez – művelethez -, majd karba tett kezekkel vártam a végeredményre. Nem vagyok kárövezet – kárörvendő -, ettől függetlenül széles vigyorral szórakoznék, felsüvítene – felsülne -. Gyakran akar sokat a szarkofág – szarka -, csak most pont nem az a mese van. Némi csalógánnyal – csalódottsággal – hangomban horkanok fel. Zsinat – zsilip – rései közé kúszó ágak hamar szétfeszítették a zárat. Azt kell erre mondanom, nem rossz. Enteket növeszteni egész bejövős technika, bár nem szeretnék a Fangorn erdőben kikötni, hogy elveszett hobbikat – hobbitokat – keressek, akiknek szőrösO-o a talpuk. Orkok, annál inkább jöhetnének. Szeretnék eredeti fehér tenyérrel ellátott sisakot hazavinni, ami nem anya réz fazekából készült és puszta véletlenségből nem ádáz klónom kéznyomata rondítja el. Sokkal jobban élvezném ezzel, mármint ebben megverni edzésen.
-Megint por…-Rándult meg szemöldököm a keskeny – keserű – igazságtól, mely piros anyag képében repült arcomba. Orromat élező – érő - ingtől – ingertől – hatalmasat tüsszentek, majd reményteli tekintetemmel Kancsó chan-t keresem, hátha van még számomra zsebkendője. Amennyiben lesz, olyan éles – édes – és kiment szorult helyzetemből, nemes egyszerűséggel eldugaszolom vele szambázó – szagló – központom. Egyre biztosabb vagyok, ráférne SS-re egy kiadós portalanítás. Panalót küldetés után beajánlom önkényes – önkéntes – jelentkezőnek. Vak és öreg lóként sok hasznát vennék, ha más nem tehénszállításra – teherszállításra -.
-Nem azért kéne őt védeni? Akadémiai lecke…-Sóhajtok fel az elemes – elmés – megjegyzésen, mielőtt határozottan átlépném a küszöböt. Arra nem kell figyelni, összesen egy vagy hány évet jártunk oda külsőmet eltulajdonító klónommal, vagyis én még annyit se. Unalmasak voltak az órák és nem értettem, miért nem lehet tanáron tesztelni a tananyagot. Úgy látja igazán, miben vagyok tehetséges. Egyszer írok egy református – reform – tervezetet főkapesznak, csak előtte odafigyelek a lábam elé, mert ebben a teremben érdemes – érdekes – dolgok zajlanak. Mindenfelé fű, indák, virágok, fák, trópusi hőség és már csak az érdekelne, hol vannak az őslakosok, mondjuk Tarzan.
Őrült pelenkás ember reményében tekintek felfelé, hátha megpillantom fák ágai között rohangászni. Felfedezés alatt, azért óvatos maradok, vagy minek nevezhető, hogy Raion markolatát fogva nézelődöm, de nem jött semmi, úgyhogy, jeleztem a többieknek, jöhetnek. Ebben a super mario dzsungelben, csak gombák haraphatnak, vagyis tévedtem, mert majdnem én kerültem közelebbi ismertségbe a fűvel. Akkorát tüsszentettem a síri csendben, sikerült beborulnom az egyik indás növénybe, aminek nagyon szimptómás – szimpatikus – lehettem. Teljesen rám tekeredett és nem volt időm bocsánatot kérni, mindenkire szívinfarktust hoztam, mielőtt a szomszédos bokorból kiugrált utcai mutatványos újabb rivaldát – riadalmat – okozott. Nem rossz az ingyen műsor, csak nem készültem fel kattant őslakosokra, meg úgy nem hasonlított félszerzetre, vagy lecsúszott tünde szörnyecskére. Ez a dolog sajnos nem jött be, de entünk legalább van a harmadik osztagos képében.
-Épp kérdezni akartam, hol van Maugli.-Poroltam le a hakama-ra keveredett leveleket, miután kezet ráztam a fel-alá rohangászó Kalapossal, aki még beleférhetett egy jó útra tért Gollam szerepébe. Sosem lehet tudni, ha elkezd magával beszélgetni, nyert ügyem van. Addig még lehet valamilyen elveszett program, mint az Orákulum. Sokáig bujdokolt az ügynökök elől és mindig túlélte a világvégéket. Passzolna ehhez a fura alakhoz, mert megmondta esni fog az eső. Nem tudom zárt teremben, milyen trüffellel – trükkökkel – lehetséges, ettől még elismerően bólogattam. Engem különösebben nem zavart a vihar. Anya azt mondta, minél többet állok benne, annál többet fogok nőni. Viszont a többiek nem támogatták az ötletem és sietősen kalapos után eveztek – eredtek -. Zavarodottan – zavartalanul – meneteltünk, míg egyre több növény nem akarta tőből letépni a fejemet. Eleinte azt gondoltam, csak a szokásos dzsungel felhajtás, ezért igyekeztem előlük elegánsan kitérni, de miután egész flótás – flotta – rontott nekünk és oda tekeredett, ahol csak ért, sietősen toltam be közém és Kancsó chan közé Kazu san-t, nehogy tócsává változzon ijedtében.
-Tízeshez méltón odapörkölök! Cool Végeztem, fussatok, ahogy bírtok, majd fedezlek titeket. Kancsó chan, figyelj helyettem is Kazu san lelki állapotára.-
Kacsintok a legjobb osztag tagjára és életmentőmre, aki ellátott cukorkával. Többiek, csak kapcsolnak, némi útvágó láncfűzéssel könnyen átevickélhetünk, vagy ha nem, hát, így jártak. Én megindítom a sort, mert már viszket a tenyerem. Gyorsan, vagyis ingoványosan – ingerlékenyen – borzolva hajamat ismételgettem magamban a mesét, amit sose tudtam, mármint tisztában voltam vele, csak nyomokban. Azért a szűkösség – szükség – nagyúr, pillanatok alatt összeraktam a varázslabdát, csak épp rosszul. Nem jött semmi, de nem gond, második nekifutásra már szépet szólt a gyepet felperzselő halj éhen – haien - mondóka. Pofás sávban tisztította meg a terepet, elégedett voltam a munkámmal, csak nem tarthatott sokáig. Remélem, mindenki tud gyorsan futni…
-Asztalra vissza, béjbi!-Fújtam el képregényben – képzeletben – füstölgő ujjamat. Raion-t előkapva ereztem – eredtem – többiek után. Felém rontó dzsungeltől penge érmével – élével – szabadulok meg, legalábbis az a termem - tervem.
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok Cl0te40600/45000Égett lapok 29y5sib  (40600/45000)

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptySzomb. Jan. 19, 2013 3:03 am

A csapatról most már egy kicsit jobb véleményen vagyok, hiszen amikor megosztottuk egymással az információkat és találgatni kezdtünk mit, miért, hogyan tett az elkövető, mindenki megpróbált a legjobb tudása szerint részt venni a beszélgetésbe és hozzátenni valamit, ami eddig még nem hangzott el. Vagyis jobban mondva nem mindenki, vádaskodó barátunk szépen kihúzta magát ebből, bár mit is várhattam volna tőle.
A csapat fele, akik az ajtó nyitásért voltak felelősek, végül sikerrel jártak, legfőképpen Fukuyama-san segítségének hála. Ami pedig elénk tárult, nem más volt, mint egy botanikus kert. Egyből megütött az az eddigitől eltérő levegő és nem csak ez volt az egyetlen említésre méltó dolog, hanem az is, hogy valami megmagyarázhatatlan, furcsa érzés fogott el a helyet látva. Közelebbről amúgy is meg kellett nézni, hiszen kapcsolódhat a mi ügyünkhöz is, így ez kapóra jött.
- Én nem bánom, mehetek elől. - válaszoltam Fukuyama-san javaslatára, hogy vegyem át a vezetést a csapat élén az ismeretlen helyen. Ezt részben meg is értettem, hiszen egy váratlan támadásra könnyebben reagálok és hatástalanítok, mint a csapat többi tagja. Ott volt viszont az ifjabb Sierashi-san megjegyzése, ami éppen ellentéte volt annak, amit Fukuyama-san javasolt. Én mindkettőjükkel egyetértettem, annak ellenére, hogy ellentétes dolgot akartak, de hát részben mindkettejüknek igaza volt. Azonban nem álltunk le veszekedni ezen, én elindultam a kapu felé, Sierashi-san pedig bevágott elém és ő ment elől, ami nem zavart, nem akartam ellenkezni senkivel.
Átlépve a rozsdás ajtón, elkezdtem jobban körülnézni, de sehogy se tudtam rájönni, mi okozza ezt a furcsa érzést bennem. Miközben kétségek között voltam egyszer csak nevetésre leszek figyelmes, azonban nem érzem úgy, hogy félnem kéne. Megérzésem helyesnek bizonyult, mivel csak valami bolond ugrott elő a bokorból. Viszont, amikor kezet fogott velem, olyan érzésem támadt, mintha már találkoztam volna vele valamikor. Sajnos a rossz emlékezetemnek köszönhetően nem tudtam, hogy milyen körülmények között ismerkedtem meg vele.
Remaerd nem tűnt egy veszélyes alaknak, de furcsának annál inkább, mókázásait elnézve. Az viszont nem vitás, hogy a falon megjelenő ajtónak és a mögötte lévő dzsungelnek valami köze lehet ahhoz, amit mi keresünk, talán még magának Remaerdnak is. Kazuma-san magához ragadva a szót, el is kezdte kikérdezni a mókamestert, de ebből még nem tudtunk meg semmi fontosat csak azt, hogy már jó régóta itt van. Meg persze azt, hogy közeledik a vihar, amit igen komor hangon hallatott. Felnézve a plafonra, mert elméletileg egy épület belsejében voltunk, láttam, hogy valóban gyülekeznek a felhők a fejünk fölött. Mivel nem ismertük ezt a dzsungelt, legjobbnak láttam, ha követjük Remaerdot.
- Ha már száz vagy ezer éve itt van, akkor maga is egy shinigami? Ez alatt a száz vagy ezer év alatt rajtunk kívül nem járt itt senki sem? És itt magán kívül nincs is senki? - érem utol idegenvezetőnket és én is felteszek neki néhány kérdést, hátha megtudunk valami újat. Bár nem voltam benne teljesen biztos, hogy okosabb leszek a válaszával, hiszen az előbb is olyan furcsán válaszolt Kazuma-sannak, de azzal nem veszíthetek semmit, ha megpróbálom.
- Nakamura-san abunai! - amint egy kicsit lemaradtam idegenvezetőnktől, hogy a csapattal együtt haladjak, észrevettem, hogy indák közelednek felénk, ezért figyelmeztettem Nakamura-sant, ha eddig nem figyelt volna fel rájuk. A következő pillanatban pedig már kihúzott karddal vágtam le legközelebb érő gazokat. Közben figyeltem a többiek épségére is, és aki segítségre szorult, természetesen segítő kezet nyújtottam neki.
- Sierashi-san, nem lenne jó, ha erdőtüzet okozna. - jegyeztem meg, majd egy legyintésre megfagyasztottam a felégetett területet a Hyouga Seirannal. Én is először tűz alapú technika alkalmazásán gondolkoztam, hiszen az a legjobb a növények ellen, de utána elvetettem az ötletet, hiszen a jég is ugyan olyan hatásos és kevésbé okoz kárt. Hogyha esni fog, akkor majd el is olvad és majdnem minden olyan lesz, mint volt.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok Cl0te18700/30000Égett lapok 29y5sib  (18700/30000)

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptySzomb. Jan. 19, 2013 5:31 am

Mivel parancsot kaptunk arra, hogy felnyissuk az ajtót, segítettem felfeszíteni, noha leginkább nem én, hanem Kazu-san zanpakutou-ja segített. Feladatunk közben rozsdaporral terített be minket az a zsilipkapu. Miután bementünk, párás, meleg levegő ütötte meg az orromat, lábamat, meg mindenemet. Egy bohóc kinézetű ember köszöntött minket, bemutatkozott, velünk kezet rázott, Kagehime-chan előtt pedig udvarhölgy szerű, elég vicces pukedlit mutatott be. Kazutól egy obit elorozott, hogy megpróbáljon összekötni engem másik szőke férfi társammal, Tsugahara-sannal. Ösztönösen felugrottam, majd egy szaltóval kikerülve az öv hatóköréből, az obi után nyúltam, hogy elvegyem tőle az övet, és visszaadjam Kazu-sannak:
- Kérlek, máskor jobban figyelj, mert különben le fog esi a nadrágod a nagy hősködésben, az pedig nem lenne kellemes élmény Smile .
Mondtam neki mosolyogva. Majd az idegen felé fordultam:
- Milyen vihar? Tudtommal épületben nem lehet vihar, kivéve, ha egy zanpakutou okozza ezt a jelenséget.
Fölnézve láttam kavargó felhőket, és megszűnt az eddig tartó harmonikus nyugalom, szorongani kezdtem, pedig ez nem sokszor történt meg, csak néhányszor az otthoni csatornákban, amikor elbújtam ott.
~Otthon-gondoltam- Hol van az már. Azóta le lett rombolva. Ott voltam, s nem tudtam semmit tenni. De miért? Akkor az apámmal talán nem is találkoztam volna, de azt is megtudtam később, hogy ha nem érek oda, vagy nem megyek oda, a küldetés megbukott. De akkor is. A lakosság szinte mind egy szálig odaveszett. De akkor se tudtam mit tenni, a lakosság így-is, úgy is odalett volna. Nem is értem, miért rágódok rajta.
Morfondíroztam, amíg követtem ezt a bohókás alakot. Kazu-san hirtelen leszakított egy különösen gyönyörű orchideát, mire ez a dzsungel megtámadott minket. Egymás utánban kellett vágnom a tövises indákat, amíg közelebb értem a csapathoz, hogy a hátsójukat fedezzem, de aggódtam a kis bohócért is, hiszen ő tudhatja a választ a kérdésükre. Elkezdett körvonalazódni a gyanú arról, hogy ő lehet a tettes, de erről hallgattam.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok Cl0te24700/30000Égett lapok 29y5sib  (24700/30000)

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptyVas. Jan. 20, 2013 4:31 pm

Végül azért sikerült a fiúknak felfeszíteni az ajtót, ezt Kazuma~san a hátam mögül kikukucskálva figyelte, amit nem nagyon értettem, mert így bizony nem láthatott semmit. Mondjuk nem volt tőle rossz ötlet, hogy minél távolabb szeretett volna lenni a mumusoktól, amik valószínűleg az ajtó túloldalán csak arra vártak, hogy ránk vethessék magukat. Micsoda galádság! >w> A vöröses porral nyíló ajtón aztán nem vágtatott keresztül semmi, de engem nem lehetett ám ilyen könnyedén csőbe húzni, tudtam ám, hogy valahol itt lesznek a rosszfiúk! Nehogy bármiről is lemaradjunk, megragadtam Kazuma~san karját, és közelebb lépdeltem vele a bejárathoz.
- Jöjjön, nézzük meg mit találtak! *w* - Mondtam lelkesen, mert azért kíváncsi is voltam, hogy a rejtett ajtó mögött mi lehet, mert én például a süteményeket szoktam elrejteni a gyerekek elől. Surprised Bár abban biztos voltam, hogy a Juuniibantai sütijéből nem ennék, mert vagy úgy járnék, mint Alice a mesében, és apróbbá zsugorodnék, mint Suzzucchan, vagy belőlem is kettő lenne, mint Katsuo Masaru~kunból, de belőlem bőven elég egy is! >o<;;
Szegényke ráadásul biztosa allergiás is valamire, mert állandóan tüsszög, bár most legalább nem Kazuma~sant találta el vele, mert ő velem van, ezúttal jól megvédtem. Addig viszont elengedtem, amíg újabb zsebkendőket halásztam elő a fiúnak, ezúttal többet is a kezébe nyomva, ki ne fogyjon belőlük, ha már ennyire viszket folyton az orra. Csak ezután pillantottam be a terembe, de egyből meg is dörgöltem a szemem, majd belecsíptem Kazuma~sanba, aki feljajdult, de én nem keltem fel, szóval nem álom, de akkor hogy lehetnek bent fák? o_O Persze nekünk a Juubantaiban vannak bent is növényeink, például Hayate, aki Keisuke~sama mellett a főmumusűző, de ő kicsike, nem is hasonlít fára. Félrebillentett fejjel, mindent alaposan megnézve, de semmihez sem nyúlva haladtam a fiúk mögött, mert nem lehetett ám tudni előre, hogy melyik mérgező, vagy nem, de mind különösnek hatottak. Sosem láttam még ennyiféle tarka növényt, pedig rengeteget ismertem ám! Lehet, hogy ez mind új faj! *o* Akkor pedig el kell neveznünk őket, mint felfedezők! Például, amin Katsuo Masaru~kun átesett, az lehetne KaMa Gáncsikusz! Surprised Szerintem egészen jól hangzik. Cool
Aztán az egyik bokor felkacagott, szóval az biztosa nem könnyező pálma, talán csiklandós fikusz! :3 Érdekes, hogy ezek nem csupán bent nőnek, és erdősödnek, de még kuncognak is, nagyon tetszik! Talán ha megtaláltuk a tettest, akkor kérek néhány nevető bokrot Kazuma~santól! *-* Hayate biztosan örülne a jókedvű társaságnak. ^w^ De sajnos kiderült, hogy nem is az egyik növény nevetett, hanem valami furcsa kalapos. O_o Végigmértem, ahogy körbeugrált mindenkit, meg kezet fogott, nekem pedig pukedlizett, de meg kell mondjam, a tartása nem volt a legjobb, szóval megmutattam neki, hogyan is csinálják szépen azt. Konklúzióként pedig levontam, hogy mivel sokat nevet, viccesen néz ki, akrobatikázik, és mókázik, biztosan bohóc, mert a bohócok szoktak ilyesmiket csinálni, ráadásul kalapja is volt! Surprised Jól kinevettem a fiúkat, mert majdnem sikerült őket összekötnie, Fukuyama~sannak pedig az obiját is elvette, csoda, hogy a nadrágját rajta hagyta, bár azért örültem, hogy nem vetkőztette le. O_O
Amikor elém sétált a furcsa kalapos, akinek a neve is bohócos volt, de biztos csak kitalálta magának, mert senkit nem hívnak ám Remaerdnek, tudom én! >w< Szóval, amikor elém ért, tesztelni akartam, hogy jó-e a teóriám, a bohóc létéről, mert bizonyíték nélkül lehetne akár egy álcázott mumus is! Éppen nyúlt is, hogy megragadja az egyik tincsemet, de ez egyáltalán nem zavart, mert az én kezem is előre lendült, és nemes egyszerűséggel megszorongattam az orrát, abban a reményben, hogy bohóclétét igazolandó, dudálni fog. Ehelyett elkomorult, bár lehet csak ezzel átment szomorú bohócba, mert olvastam, hogy olyanok is vannak!
Szavaira, mint mindenki, én is felpislogtam a plafonra, és eldöntöttem, belsőfelhőt is kérni fogok Kazuma~santól, háború ide vagy oda, a belső felhő nagyon hasznos lenne! Főként, ha nem tekeregne úgy, mintha mindjárt leszakadna a plafonról. De azért nem akartam lemaradni a többiektől, így sietős léptekkel indultam utánuk, egészen addig, amíg egy KaMa Gáncsikusz utamat nem állta, és nevéhez méltóan orra nem buktatott. Bár ez annyira nem volt rossz, mert egy éppen felcsapó gally elől tértem ki, így felegyenesedve pont úgy tettem, mintha teljesen direkt, jól megkoreografált mozdulattal borultam volna földre. Csak pislogtam a sok csapkodó indára, a növények általában csendes, mozdulatlan semmittevők, valaki biztosan egy fájós gyökérre lépett, és ezért haragudtak meg. Surprised Bólintottam Katsuo Masaru~kun kérésére, és katanám előhúzva gondosan megmetszettem a növényeket, nehogy elragadják Kazuma~sant, mert mégiscsak ő ad majd nekem belsőfelhőt! *w* A morcos indák után már annyira nem vágytam a növényekre is. Neutral
Figyeltem, ahogy szépen mindenki elbánik az erőszakosabb fikuszokkal, szóval csak arra koncentráltam, hogy engem ne közelítsenek meg jobban, elvégre én nem téptem le őket, ők se tépjenek le engem, szerintem ez így korrekt. ˘^˘ Közben kénytelen voltam elgondolkozni azon, hogy az oké, hogy követtük a bohócot, mert mégiscsak itt lakik, de mért is kellett sietnünk, és hova? A vihar elől a másik irányba is mehettünk volna, hiszen a generátorok mellett nem voltak belsőfelhők, bár mit ne mondjak, feldobták volna az összképet! Surprised
- Hová kell sietni Remaerd~san? o_O – Tettem fel neki is a kérdést, mert én szeretem tudni, úgy tűnik a többiekkel ellentétben, hogy hová is megyek. Neutral
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Tsugahara Nakamura
9. Osztag
9. Osztag
Tsugahara Nakamura

Férfi
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 77
Age : 34
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. osztag 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok Cl0te12200/15000Égett lapok 29y5sib  (12200/15000)

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptyKedd Jan. 22, 2013 10:21 am

Fukuyama-san és páran még a csapatból együttes erővel képesek voltak kinyitni a fura zsilip ajtót, ami rendre ki is nyílt. Két dolog történt. Az egyik, ami szinte rögtön az ajtó nyitásával egy időben tört ránk, egy vörös színű porfelhő, melytől többen – köztük én is – köhécselni kezdtünk. Ez meglepetésként ért, ám a folytatás nem maradt el, ugyanis a következő dolog egy meleg fuvallat volt, ami érezhetően a zsilip ajtó túloldaláról érkezett. Fukuyama-san, előre engedte Shiratori kapitányt, ám Katsuo beelőzte, így ő került a csapat élére. A túloldalon egy gyönyörű, édeni hely fogadott minket, tarka virágokkal és dús növényzettel. Egy darabig próbáltam felfogni a helyzetet, hogy mi is lehet ez a hely, és kérdőn idegenvezetőnkre, Kazuma-sanra néztem, hátha ő tud valami magyarázattal, de legalábbis elfogadható feltételezéssel előállni, hogy mi lehet ez a hely, és pontosan mit is keres itt. Válasz nem tudom, hogy érkezik-e, ám meghallom azt a fura kacajt. Körbe néztem, de senkit nem láttam, aki tulajdonosa lehetne a nevetésnek, ám hamarosan egy alak toppant közénk, nem is akárhogy. Cigánykereket hányva „lépett” elő az egyik bokorcsoport mögül, és már köszöntött is minket. Kinyújtotta jobb kezét, mire viszonoztam a gesztust, hevesen megrázta, majd tovább is haladt. Csapatunk női tagja előtt, egy hozzá nem illő, ám annál mókásabban ható pukedlizést vitt véghez. A legfurcsább – a viselkedésén kívül persze – a szemei voltak, melyek sárgán izzottak, és nem tudtam hova tenni az egész figurát, úgy ahogy volt. Legnagyobb szórakozásában elcsente Hidekazu övét, amivel utána odaugra-bugrált hozzám és Raimaru-hoz, és megpróbálta összekötni a kezeinket. Társam egy elegáns mozdulattal tért ki előle, és vette el Remaerd-tól az obit, és adta vissza jogos tulajdonosának. Kérdőn néztem a jelenetet, nem tudtam ilyen gyorsan feldolgozni az hirtelen történő cselekményeket, de szépen lassan minden a helyére került. Alkalmi „vendéglátónk” egy vihart említett, ami több dolog miatt is érdekesen festett volna. Először is egy teremben vagyunk, bár ebben kezdek kételkedni, másodszor pedig túlságosan is szép az idő, hogy egyik pillanatról a másikra itt bármiféle vihar is kitörjön. A többiek után én is az eget kezdtem el kémlelni Remaerd ezen kinyilatkoztatására, és sajnos be kellett látnom, hogy bármennyire is abszurd a dolog, valóban vihar közeleg. A fickó megindult, ám még egy pillantást vetettem a zsilip ajtóra, mintha attól tartanék, hogy eltűnik és mi itt ragadunk. Ekkor láttam, hogy Fukuyama leszakít egy virágot, majd elteszi. Követtük Remaerd-ot, bár fogalmam sem volt, hogy hova visz, és ez akár még rosszra is fordulhat, így megpróbáltam beérni, és amint a taichou letudta a dialógusát a fickóval, én is feltettem neki a kérdésem:
- Hova vezetsz minket? – a többi kérdés már úgyis elhangzott Shiratori-sama-tól, vagy épp a többiektől. Remélem kapok tőle értelmes választ, bár egyre inkább kezdem azt hinni, hogy vagy nem, vagy pedig csak rébuszokban, érthetetlen módon. A kapitány hangjára térek vissza ismét a valóságba, és az utolsó pillanatban sikerül elkerülnöm a rohamot egy shunpo-val. Tüskés ágak tekergőznek körülöttünk, mint a kígyók. A tüskék bele-bele vágtak a ruhámba, így itt-ott megfeslett, vagy épp apró szakadás látszott rajta.
- Mi a fene ez? – teszem fel a költői kérdést Előhúzom a zanpakutom, és próbálom feltartóztatni a felém törő tüskés ágakat. A shikai-t egyelőre hagyom, sajnos, vagy nem sajnos, az én shikai-om nem alkalmas vágásra, így a zanpakuto alap állapotával kell beérnem. Katuso egy Haien-t is bevet, ám ezzel kapcsolatban hasonló véleményen vagyok, mint Shiratori-sama, az erdőtűz nem lenne épp szerencsés, nem beszélve arról, hogyha egy apró virág leszakítása ezzel járt, akkor mi történne, ha egy egész erdő lángolna? Bele se merek gondolni, bár fogalmam sincs, hogy történne-e valami. A kapitány lefagyasztja az indákat, míg Fukuyama is egy saját támadást – vagy épp védelmet – készít elő, és vet be. Remélhetőleg minden rendben lesz, és nem hagyjuk itt a fogunkat. Még terveim lettek volna az elkövetkezendő pár száz évre, vagy amennyi megadatott nekem.
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptyHétf. Jan. 28, 2013 5:29 am

Határidő: február 7.

A felelőtlen cselekedet minden esetben következményeket von maga után, ahogy a figyelmetlenség is, ennek megfelelően Hidekazunak nem csupán a reá törő gyilkos szándékú indák megállításával, hanem egyre lejjebb csúszó hakamájának problémájával is meg kellett küzdenie. A csapat megfelelő összehangoltságáról téve tanúbizonyságot könnyedén megakadályozza a kúszónövények támadását, azonban menekülésük közepette érkeztek egy szakadék szélére, ahonnan lepillantva végtelen sötétség volt az, ami visszaköszönt rájuk. A veszély elmúltával a félnótás idegen továbbra is felfoghatatlan vidámságról tanúbizonyságot téve ölelget össze mindenkit, fennhangon ecsetelve szerencséjüket, miszerint mindannyian épségben túlélték a fojtóorchidea gyökereinek támadását. A rengeteg kérdést hallva némileg tanácstalan arcot vágott, ezt követően megvakarta feje búbját a kalap alatt, s miután elpöckölt egy nagyobb bolhának látszó rovart az ujja hegyéről, pörgő nyelvvel kezdett magyarázatba.

- Torok, Lopós-san? Ahonnan a hangok jönnek, sálálá~ - szakadatlan vigyorgás közepette utalt a letépett virágra, mialatt figyelme máris továbbvándorolt a férfiról. – Fekete lepelbe burkolózó kaszás? Valami olyasmi voltam egykor, hapsikám! Az átjáró réges régóta zárva lészen, nem járt itt azóta senki sem, csendben kedves magányomban lamentáltam egészen, míg Ti vidám vándorok, be nem pottyantatok, úgy bizony! Szívetekben ne foganjon meg a kétely, óvóhely, hova megyünk, hisz’ közeleg a vihar, rettenet, lelketek bele megremeg. Gyerünk-gyerünk, nosza, rajta, Remaerd mellett nem kerültök bajba!

Vidám szónoklatát követően hátrált néhány lépést, majd még mielőtt bármelyikőjük is szóhoz juthatna, megbotlik egy kiálló gyökérben, s nemes egyszerűséggel lebucskázik a meredély széléről. Amennyiben bárki is megpróbálna a segítségére sietni, az egész magaslat lassacskán csúszni kezd, kapaszkodó híján pedig a kompánia tagjai is zuhanni kezdenek a feneketlen mélység irányába. Értelemszerűen villámtáncuk segítségével megpróbálhatnak kikeveredni ezen slamasztikából, azonban döbbenten kell tapasztalniuk, miszerint valami ellenállhatatlan erő húzza lefelé őket, mintha egy feketelyuk vonzáskörébe kerültek volna, ami elnyel mindent és mindenkit. Már-már éppen pánikolni kezdhetnének, amikor visszhangzó brekegés tölti be a sötétséget, azután e jelenség újra és újra megismétlődik. Az érthetetlen események sorozata itt nem ér véget, midőn tökéletesen körbezárja őket az átláthatatlan feketeség, hirtelen fény tör át a sötét fátylon, s egy méretes, legalább két emelet magas béka szájából, undorító nyálkával beborítva kerülnek elő, s terülnek el az állat előtti füves területen, ahol idegenvezetőjük éppenséggel bakancsából önti ki a nyálkát, így megcsodálhatják a bohócszerű figura pepita zokniján tátongó hatalmas lyukat is. Hátuk mögé pillantva felfedezhetik egy távoli hegyorom körvonalait, amiről jól láthatóan kövér porfelhőt sodor a párás, fülledt levegő, egyértelműen a leszakadó földdarab következménye. Miután némileg összeszedték magukat, a bennszülött hangos biztatásának engedve indulnak tovább, azonban útjuk egyáltalán nem olyan édeni és hangulatos, mint amilyen belépésükkor volt. Lápos, mocsaras vidékre érkeztek, ahol alig hallható, mégis zavaró sziszegés tölti be a teret, a köd pedig oly’ sűrű, akár a tej, egy-két méternél távolabbra látni képtelenségnek tűnik. Habár kezdetben mindannyian egyfelé indulnak el, ahogy hatolnak egyre mélyebbre az ingoványba, úgy veszítik szem elől társaikat.

A magány érzése elemi erővel szakadt a nyakukba, hangjuk tompán csengett, a félelem érzése pedig mindenféle kiképzésük ellenére beleette magát a szívükbe. Lomhán kavargott körülöttük a homály, amelyben régi emlékek, elfeledett bajtársak képei tűntek fel, kérdő tekintetükben az értetlenség játszott, vajh’ miért hagyták őket sorsukra, miért nem mentették meg őket, amikor képesek lettek volna rá? A csoportosulás tagjaiban egyre határozottabban uralkodik el a lelkiismeret-furdalás, ahogy a ködszerű fantomképek szorosabban és szorosabban ölelik körbe őket. Gyengéden érzékelhetik, midőn kardot markoló kezük alig észrevehetően ellenük fordul, s szeretteik képét magukra öltő árnyékok suttogják, bűneik alól kizárólag egyféleképpen nyerhetnek feloldozást. S mi sem lenne egyszerűbb annál, minthogy egyetlen, végzetes döféssel átéljék mindazt a szenvedést, amit okoztak. Mégis, valahol mélyen legbelül megjelenik az aggály, valóban így lenne?
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok Cl0te18700/30000Égett lapok 29y5sib  (18700/30000)

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptyHétf. Jan. 28, 2013 8:04 am

Nem tudtam hova tenni azt, hogy Hidekazu-san nemhogy leszakított egy virágot, amivel egyidőben megtámadtak az indák, és most annyira igyekezett vagdalkozni, hogy nem vette észre azt, hogy a nadrágja kezd lefelé csúszni. Pedig nem ártott volna!
A csapat nemsokára sikeresen legyőzte a támadó indákat, de menekülés közben belebotlottunk egy szakadékba. Én ugyan nem nagyon tudtam, hogy miért menekülünk, de valószínűleg a további támadások elől. Majd a kis bohóc nekiállt rímekben, szinte már rapp-elve magyarázni. Nem volt számomra teljesen érthető, hogy mit szeretne, annyi viszont világossá vált, hogy szegény teljesen gagyi lett agyilag, az idő neki nem tett jót. Valami óvóhelyhez vezetett volna, ha nem kezd el bucskázni lefelé egy kiálló gyökérben való megbotlás végett. Amint világossá vált, hogy nem tud megkapaszkodni, rögtön utánakaptam, hiszen nem hagyhattam, hogy idegenvezetőnk, aki az életünket is megmentheti, valamint aki választ szolgáltathat valamennyi kérdésünkre, sőt, talán még többre is, meghaljon.
- Remaerd-san!
Kiáltottam, csak hogy drámaibb legyen a hatás, majd tényleg utánakaptam, de mielőtt leugrottam, elestem: ugyanis alattam megindult a talaj. Shunpoval persze megpróbáltam kimenni, de nem sikerült, és így felfedeztem, hogy valami vonz lefelé. Így kicsit nagyobb sebességgel tudtam utána menni. Zuhantunk egy ideig, de ezután ütemesen brekegés hangzott fel. Már éreztem, hogy majdnem elkaptam, amint csupa nyál lettem, ahogy a többiek is, vélhetően nem csak én menekültem meg, ha valaki ebből a csapatból, én teljesítettem a legkevesebbet, ha valaki, én nem érdemlem meg az életet. De, midőn fény jelent meg látómezőnkben, kiköpve kerültünk a gyér gyepre, hogy undorító nyálkától nyögve lássuk, amint a bohóc bakancsából önti ki a takonyszerű trutymót. Miután összeszedtük magunkat, elindultunk, bár én nem tudom miért, nem azt figyeltem, hanem a kavargó porfelhőt, ami valószínűleg az általam elindított földcsuszamlás végett tartott idefelé. Csak megláttam, hogy a többiek elindulnak. De korántsem az az idillikus hangulat kísért minket utunkon, hanem a magány és a félelem érzése, de az úgy, mintha elejétől fogva ez lett volna: a szívünkből kiűzhetetlen volt. A ködben, bár bal oldalt és középen voltam, hogy a kardomat kirántva rögtön harcra kész legyek, és így szorosan a haladó csapat közelében voltam, a balomon életbeli iskolai képek, egy játszótér, ugyancsak Katsurenből, Akadémiai évek, és küldetések emlékfoszlányai tünedeztek fel, egyszer-egyszer még a csoporttagjaim is lehagytak, csak a lépések halk tocsogása jelezte számomra, merre vannak, és gyorsan utánuk siettem. Néha kígyóra emlékeztető sziszegést is fel vélem itt-ott fedezni, néha a közvetlen közelemben. A balom, amelyben a kardom leledzett, néha önkényesen megmozdult, mintha ellenem akart volna fordulni, az emlékeim pedig azt akarták, hogy szabadítsam meg magam terheimtől. Néha csak egy-egy elvétett suttogás-foszlány volt. Máskor már tisztán hallottam. Ahogy telt az idő, már csak az ütemes kántálást, biztatást hallottam:
~ Tedd meg! Mi sem lenne annál az egyszerű döfésnél könnyebb? Megszabadulhatsz a terheidtől.... Megszabadíthatsz másokat a magad okozta tehertől.... Döfd le magad.... Tedd meg.... Tedd meg.... Tedd meg..... Tedd meg!
Kántálták az árnyak, szinte már kétségbeejtő volt hallgatni. De a belsőm az ellenkezőjét mondta:
~ Ne hallgass rájuk.... Igen, tudod az igazságot: Többeket idegesítesz talán, mint amennyien kedvelnek.. De azért élsz, hogy ezen változtass... vagy nincs igazam!?
Az utóbbi mondat már szinte parancsnak hangzott. Most sajnáltam igazán, hogy nem tudok semmi olyan elmegyakorlatot végezni, amivel ezeket kiparancsolom elmémből. Majd hirtelen egy másik, esős, füves tájon találtam magam. Hirtelen egy villám csapódott elém, és így már tudtam, hogy a belső világomban vagyok. A zanpakutoum szelleme mindig is flegma volt, de most szinte parancsolón hangzott:
- Miért hagyod magad? Nem szabadna! A te elmédben látszódnak és hallatszanak ezek a képek és hangok! A TE elmédben!
Mutatott rám. Majd folytatta:
- A TE elméd! Korlátlan hatalmad van felette, és te hagyod, hogy így befolyásolják! Itt nem hallod a hangokat, igaz?
Felfigyeltem, hogy tényleg nem hallom.
- Azért nem, mert ez az elméd elszigetelt része. Meg kell próbálnod a hallásodat és látásodat is ily módon elszigetelni! De ennél többet nem segíthetek.
Mondta, majd kikerültem a belső világomból. Már elég messziről hallatszottak a léptek hangjai, és igyekeztem beérni őket. Nem sikerült sehogyan sem. Akárhogy igyekeztem, mentem gyorsan a hangok irányába, azok pedig hallhatólag nem gyorsítottak, mégis.... nem sikerült se meglátni, se jobban hallani őket, ugyanolyan messziről hallatszottak. Közben igyekeztem elterelni a figyelmemet, de csak nem hagytak békén a hangok. Felordítottam:
- SZÁLLJATOK KI A FEJEMBŐL TI HÍVATLAN HANGOK! TŰNÉS! KIFELÉ!
Talán nem sikerült valójában tompítani a hangokat és képeket, de inkább másra fordítottam a figyelmemet, ami távlaton nemigen sikerült, egyre csak törtek be a fejembe. Megfogalmazódott bennem az, hogy nem vagyok egyedül, bár ezt eddig is tudtam, mert itt vannak az illúziók. Most viszont célirányosan azt éreztem, hogy valaki hátba akar döfni. Suhintgattam is néha hátra, ne érjen kellemetlen meglepetés, de arra azért figyeltem, hogy ne legyenek még kellemetlenebbek, vagyis hogy a társaimat vágjam le.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok Cl0te25000/30000Égett lapok 29y5sib  (25000/30000)

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptyHétf. Feb. 04, 2013 5:12 am

Homlokomat dörzsölve forgatom meg szemeimet az újabb bakkecskén – baklövésen -. Meg sem lepődöm elnyelős – enyves – kezű haláli istenek is vannak köreinkben, akik hógolyót – hóbortot – űznek abból, mindenféle szépséges virág letépkedésével bajba sodorják az egész csapatot. Szerencsére engem megtanított anya, ne nyúljak más tutatájoz – tulajdonához - és semmit se vegyek el, ami sikít azért, megtegyem. Kegyetlenül megtanította velem az élet, messzire kerüljem a legártatlanabb tárgyakat és inkább varangyos békát gyűjtsek ablakban hagyott sütemény megdézsmálása helyett. Nem volt kellemes egérfogóba nyúlni. Soha többet nem teszek hasonlót, hacsak nincs velem sirály – silány – utánzatom, aki előttem felmérné a terepet, leselkedik ránk valamilyen csapda. Ebben az esetben hajlandó vagyok szemetet hányni - szemet húnyni – fogadalmam felett. Minden egyéb alkalommal mosom kezem és ráhagyom a munkát másra, például a nadrágjával küszködő tisztre. Kissé kínos, még ruhája is leesett lopási igyekezetében.
-Esik az eső, Nara taichou!- Mutatok fel az égre ártatlanul vállat vonva. –Vagyis fog…-Vakarom meg kínosan fejemet halk hoppáré kísértésében – kíséretében - annak ellenére, eszemben sincs belátni hibáztam, mert nem lett volna probiotikum – probléma -. Emlékszem, mit tanított nekem az Avatar. Azt mondta Aang, hogy a víz semlegesíti a tűzet és nem régen teszteltem Masa ágynemü huzatán. Megmenekült, miután rányitottam a slagot. Lett rajta némi sötét folt és pár helyen kilyukadt, de szebb, mint új korában. Ha pedig lángra kapott volna az erdő, lenne indok futásra, vagy porral oltó keresésére. Abban verhetetlen művész vagyok. Nagyon szívesen bemutatnám tehetségemet, de van még Nara taichou, aki lefagyasztotta az egész erdőt. Ez sokkal kevésbé látványos megoldás, viszont hasznos. Azt már be kellett ismernem, sokkal kellemesebb jégen csúszkálni, mint parázson ugrálni, bár az kevésbé esik jól, amikor hozzáragadsz az átlátszó felülethez. Míg élek nem bocsátom meg aljas klónomnak ormányosan – ocsmányul – kijátszotta ellenem, sosem láttam jégcsapot. Azóta messzire kerülök minden fagyott tárgyat, mert nem vagyok hajlamos – hajlandó – újra az ereszről lógva várni a csodát lelehelgessem róla nyelvemet.
Fájó múltról még gyöngyözőbb – gyötrelmesebb – jelen fogad egy szakadás – szakadék – sötétbe vesző mélységével. Nem nézett ki valami barátságosnak, viszont az biztos, hogy nem én leszek, aki lemegy és felkapcsolja a villanyt. Odalent csomó ijvesztő - ijesztő - dolog lehet, mint gyenge utánzatom ágya alatt. Anya mesélte mindig van egy kapcsoló a sötétben, ezért, ha egyszer elrabolnak a gonosz szörnyek, keressük meg. Minden gyerek tudja eliszkolnak a fénytől, de az a hős nem én leszek, aki ebbe a vederbe - verembe - lemegy. Nekem tökéletesen megfelelt szórakozott vezetőnk bukfencezett a mélybe. Nyugodtan követtem szemmel, ahogy széles mosollyal elveszik a sötétben. Átadtam a lehetőséget, bár van némi selejtem - sejtésem - kicsit sem így tervezte, netán összetöri magát, vagy széttépi az első szöcske méretű szörny. Előre tudtam ez nagyon nem lesz jó, ebben a változatban. Halovány aggodalmamról egyet-egyet ránduló szemöldököm, majd ingerült felhorkanásom árulkodott. Tisztán emlékszem, mit mondott pár perce…
-Nem kerülünk bajba, mi?!-Túrok bele éjfekete hajamba, ahogy óvatosan közelebb sétálok a szakadék széléhez. Gondolom nem ártana felszedni, mielőtt tovább megyünk. Nem, mintha túlságosan nagy segítség lenne, de katona sosem hagy hátra embert. -Héj-hej, Rémverda! Hallasz minket? Úgy mellékesen, élsz még?- Kiáltok le találomra a fene se tudja hova és hegyezem füleimet, milyen választ kapok. – Valaki becsatlakozik flúgost menteni?-
Nem pont arra számítottam, jó cselekményért – cselekedetért - viszonzásul az egész társaság lezuhan, főként a vádaskodó gyerkőc ugrásának eredményeként. Fogta magát dobbantott egy tíz pontos csukafejest, megbillentette a talajt, amitől szépen beleborultunk a levesbe. Egyre kevésbé szilikonos – szimpatikus – nekem ez a hely. Tele van fura növényekkel, nem gyújthatok tüzet, megtámad a természet, semmiből szakadék keletkezik egy fémből készült épületben, mentés közben több emeletet zuhanok és csődöt mond minden képzelgésem – képességem -, ami levegőben tarthatna. Igazán adhattak volna liftet, ha már föld alatti találkozóra vagyunk hivatalosak, vagy esernyőt, amivel lerepülhetünk. Hosszas esés alatt eljátszottam a gondolattal kibújok fekete felsőmből, fejem fölött kifeszítem és teszek egy próbát, mennyire sikerül vele lassítani szabadesésemet, de ennyire még én sem unatkoztam. Shiba-shiba vezetőkről tudom mennyire szeretnek játszani, úgyhogy nem fogja hagyni meghaljunk, legalábbis azt hiszem. Kissé zongorán – zokon – esett nem tudom min fogok, vagy mikor földet érni, főleg ha a kettő komposztálásából – kombinációjából- óriás béka lesz. Nem ment elemózsiázni – elmélkedni -, de lényeg, túléltük. Légyvadász nyelvével akadályozta becsapódásunkat. Mondjuk a töménytelen mennyiségű nyáltól eltekinthettünk volna. Odáig rendben tiszta trutymó lettem, hiszen takonyember sem véletlen tett szert a nevére, de ez a valami ironikusan – irtózatosan – büdösnek bizonyult. Azt sem tudtam, hogy törölgessem közeli fatörzsére, miközben Maugli messzire szökdécselve mutogatta, hova legyünk szívesek követni. Remek mocsár felé indult, amitől rossz előérzetem támadt. Ügyész – ügyetlen – vezetőt hamarabb utol ér a szerencsétlenség veszélyes terepen. Előre tartottam tőle, milyen formában töri nyakát az első kiálló gyökérnél.
Lábaimat rázva iramodtam utána, abban bízva jönnek a többiek, mint eddig. Egy idő múlva, viszont feltűnt senki se vádol összeesküvés elméletekkel, nem rohangászik tolvaj barátunk félig lecsúszott ruhával, meg úgy általában egyetlen pisszenést se hallok. Érdeklődve tekintettem körbe mi történhetett, de rajtam kívül csak valamilyen kicsi gizmó kuruttyolt az iszapban. Ügyesen elszakadtam a társaságtól és ez a ködös, sötét mocsár valószínűleg nem fogja megkönnyíteni dolgomat nyomukra akadhassak. Találomra elindultam, amerről hittem jöttem, de előtte dühösen még belerúgtam egy kiszáradt növénybe. Úgy se fájt neki, ha pedig körbe-körbe sétafikálok, legalább tudni fogom róla, mi a helyzet. A sötét szörny verem úgy sem lett barátságosabb. Csomó ismerős alak bukkant elő. Ott volt Teddi legkedvesebb plüss medvém, akit feláldoztam egy kísérlet érdekében. Az imádott triciklim, amit elcsapott egy vonat, mert beakadt a pótkereke. Meg még csomó szívemnek kedves tárgy, vagy épp óvodás ellenségek, akik le merészeltek győzni számháborúban. Mindannyian gúnyosan nevetgéltek és ez szörnyen bosszantott. Az egyik utált vetélytársam megint a kedvenc labdámat készült kiszúrni. Körülöttem lidércek rohangásztak, akiket már egyszer elintéztem, de markolatra csúsztatott kezemből ítélve, bármikor újra eltettem volna őket láb alól. Egyértelmű, inkább maszkosokra céloztam, mint gyerekekre. Azt a meccset lezavarjuk a játszótéren. Elhatározást tett követett volna, de Raion felcsillanó pengéje megállt a levegőben, ahogy eljutott hozzám a felismerés. Levegőbe csettintve fejtettem meg a talányt, kire kéne várnom és általában mi lenne ez az egész próbatétel.
-Dagobah rendszerbe kerültem és most le kell győznöm a bennem munkálkodó sötét erőt, aki egy szörcsögő bádogkaszniként fog nekem rontani?-Nézek fel az egyik fa tetejére.-Hol lehet Yoda?- Keresem tekintetemmel a zöld, ráncos, apró élőlényt. Átsuhan agyamban az eshetőség Rémvedra lenne az, elvégre a botos mester hozzá hasonlóan zakkant bolondként viselkedett.
Vissza az elejére Go down
Tsugahara Nakamura
9. Osztag
9. Osztag
Tsugahara Nakamura

Férfi
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 77
Age : 34
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. osztag 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok Cl0te12200/15000Égett lapok 29y5sib  (12200/15000)

Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok EmptyHétf. Feb. 04, 2013 4:56 pm

Az indák csak jöttek és jöttek. Senki és semmi nem számított, és még annyira sem állhatta útjukat. Szinte mindenen átvágták magukat, ám végül győzedelmeskedtünk, ám menekülni kényszerülünk, különben ott vesztünk volna mindannyian. Egy dolog már biztos a hellyel kapcsolatban: semmihez ne nyúlj! Remélem ezt a többiek is elraktározták magukban, és kétszer is meggondolják, hogy milyen virágot, vagy épp milyen egyéb dolgot tépnek le, vagy mozdítanak el. Idegenvezetőnk beszélni kezd, ám az sokkal inkább kezd hasonlítani egy rap szám szövegére, semmint valós információ közlésre. Egy óvóhelyről beszél, és arról, hogy ő el tud vezetni oda, és bár eléggé zakkant a fickó, sajnos ő az egyetlen esélyünk és reményünk. Ki tudja mióta van itt pontosan, valószínűleg úgy ismeri már a helyet, mint a tenyerét. Menekülésunket egy szakadék szakítja félbe, aminek szélén Remeard szerencsétlenül át is bucskázik, de Raimaru épp időben ér oda, és utána kap, sikerül is megtartania a bennszülöttet. Hátra néztem, hogy mind megvagyunk-e, illetve, hogy az indák nem követnek-e minket, és mikor ismét előre fordultam, akkor pillantottam meg az előttem elterülő meredélyt. A legjobb tudásomhoz mérten próbáltam lefékezni, hogy ne zuhanjak bele én is a sötétségbe, és épphogycsak sikerült megállnom, ám az egyensúlyom így is kibillent egy kicsit a helyéről, ami pont elég volt annak a láthatatlan erőnek, amit éreztem, és ami lefelé húzott.
~ Mi a fene ez? – próbálok fent maradni a szikla párkányon, de az megindul alattam, és Remeard-Minashaku páros, illetve a többiek után zuhanok a mélybe. Először reflex szerűen cselekszem, és végtagjaimat széttárom, hogy nagyobb legyen a légellenállás, így lassítva a zuhanás sebességét, ám hamarosan két-három shunpo-t hajtok végre, és végül én is elérem a biztos talajt, bár nem épp erre számítottam. Brekegés hallatszik, és egy merő nyálka, vagy takony lettem, nem tudom pontosan mi is ez. Látom, ahogy Remeard épp ezt a trutymót önti ki a lábbelijéből, én pedig a lehető legtöbbet próbálom magamról leimádkozni több-kevesebb sikerrel. Érzem, hogy nem teljesen tiszta a hely, és egy porfelhőt pillantok meg, ami mintha felénk tartana.
~ Remek, a virág után tüskés indák, a leszakadt föld darab után pedig porfelhő. – megrázom a fejem, és tényleg kezdem azt gondolni, hogy minden összefügg mindennel. Ha letépsz egy fűszálat, biztos, hogy viselned kell a következményeit, ebből pedig az következik, hogy nagyon óvatosnak kell lennünk, hogy miként is reagálunk, és mit viszünk el, és mit nem. A többiek után indulok, ám a félelem magvai már rég elhinttettek. Emlékek villannak fel, melyre hol rendesen, hol kissé homályosabban emlékszem. Az emberi életem egy-egy momentuma, akadémiai évek, az első hollow vadászat, és még tarthatna, ám hamarosan hangokat hallok.
~ Hasztalan, bármit teszel is. El kéne tűnnöd innen. Vagy akár végezhetsz is magaddal. Egyetlen laza vágás. – megráztam a fejem, próbáltam kiűzni ezeket a gondolatokat belőle, de mintha csak rosszabb lett volna.
~ Nem vagy érdemes semmire, nem tehetsz semmit. Hasztalan vagy. Ideje eltűnni, és átadni a helyed a tehetségeseknek. – hallom ismét a hangokat. Próbálom valahogy kizárni őket, de mintha tudnák ezt, és egyre hangosabban hallom mindet. Visszhangzanak, és majd szétrobban a koponyám. Hirtelen fény gyúl a sötétségben. Mint egy gyertyaláng, amit most hoztak be egy sötét szobába. Lassan közeledik, és ahogy közelebb ér, mintha nagyobb lenne, mint elsőre gondoltam.
- Ez a fény vezessen téged ki a sötétségből. – a hang, amit hallok, nagyon halk, mintha kilométerekre lenne tőlem, és suttogna, mégis ki tudom venni a szavait. Hirtelen villanás következik, ami megvilágítja a sötétséget, ám amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is tűnik.
~ Mi ez?! – kiáltok fel, de semmi válasz. A hangokat még mindig erősen hallom, ám ismét egy óriási villanás, és ekkor már meglátok valamit. Egy sziluett, hosszú, vastag, és mintha engem nézett volna. A feje ismerős volt, de nem tudtam hova tenni hirtelen.
- Légy erős! – mondta, majd végleg eltűnt, ahogy a gyertya fénye is, ám a dzsungelünk újra elém tárult.
- Nem félek tőletek, ártó lények, bárkik, bármik is legyetek. Gyertek csak. - zanpakutomra helyeztem a kezem, és úgy döntöttem megteszem. A kardommal készültem kioltani a saját életem, így feláldozva egy másikat is. Menni fog vajon?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Égett lapok _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok Empty

Vissza az elejére Go down
 

Égett lapok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Küldetések Soul Societyben :: Lezárt küldetések-