-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Edzőtermek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kagami Eisuke
13. Osztag
13. Osztag
Kagami Eisuke

Férfi
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 22.
Hírnév : 42

Karakterinformáció
Rang: Kagami-ház tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 3 Cl0te9000/15000Edzőtermek - Page 3 29y5sib  (9000/15000)

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Keo & Miyoko zanjutsu edzés   Edzőtermek - Page 3 EmptyPént. Aug. 31, 2012 8:14 pm

Kenpachi vagy Soutaichou?
~ Titkos egyezség ~

*Lemenő nap szürkületét kémleltem ama szünetben, amikor fajkardot letettem az edzőterem küszöbén, mondva most cigizni megyek. Egészen hozzá szoktam most már ahhoz, hogy ismételten a Juuichibantai tagja vagyok. Régebben ez napi körforgás volt, hogy reggeltől napnyugtáig osztagedzéseken szerepeltem. Aztán e kör megszakadt amiatt a tragédia miatt, mikor apám meghalt egy hollowtámadásban. De megbocsájtottam neki, és felismertem, hogy a legszebb halált halta, amit egy harcos valaha is kiérdemelhet. Egy nap én is a csatatéren szeretném az életemet veszteni. De még mielőtt ez bekövetkezne, sok dolgot szeretnék elintézni. Ez nem csupán a nőügyről, és a családom elrendezéséről szól; hanem valami sokkal fontosabbról. Mint mindent 11. osztagos tiszt, én is áhítozom a Kenpachi cím megszerzésére. Azonban nekem nem csupán nagyzási mániám része, mert Kenpachinak lenni egyáltalán nem arc kérdése. Az apám emléke miatt kell megszereznem ezt a címet, valamint saját magamért. Túl sokat szolgáltam már a Juuichibantai berkein belül ahhoz, hogy egy nap ne nyerjem el a szörnyeteg címét. Valójában még a zanpakutomra is meglehetősen illene, de várnom kell. Ekkor tekintetemet az ajtón át a teraszról egyenesen az edzőteremre helyezem, ahol Miyoko éppen vezeti az edzést. Akárhányszor rápillantok erre a lányra, mindig eszembe jut a tehetsége. Való igaz, hogy jelenleg ez a pöttöm jobban forgatja a kardot nálam, ez egy nap viszont változni fog. Egy nap, ki fog szorulni ebből az osztagból, és akkor az én dolgom lesz levágni minden bitorlót az ő helyére. Sóhajtok egyet, majd eszembe jut egy mondat, ami gyakorta elhagyja Miyoko ajkait egy-egy heves pillanatában. Szélesre nyúló mosolyommal kémlelem tovább. Aztán, amint vége tér az edzés és majdnem mindenki elhagyja a termet, - rajta kívül - akkor lassú léptekkel sétálok be.*
- Yo! Beszélni akarok veled Miyoko! *Az egész szituáció nehéz nekem, hogy egy "taknyossal" kell ilyen dolgokról beszélgetnem. Pedig aztán jelenleg ő a Kenpachi, ami kissé sérti is a büszkeségemet. Háromszázegy éves shinigamiként már kissé abszurd, hogy egy kislány legyen a kapitányod. Nagyon visszamaradtam a fejlődésben, már régen Kenpachinak kellene lennem. De bármi okból kifolyólag sem vagyok az, ezen még mindig lehet változtatni.* - Én a hadnagyod vagyok, mégsem tudunk egymásról lényeges dolgokat. Nem gondolod, hogy nincs jól ez így? Mármint egy csatában kit érdekelne a másik ügyes-bajos dolga, ha úgyis az a lényeg, hogy ne legyünk egymás útjában. Viszont fontosnak tartanám, hogy azért egy-két dolgot megtudjunk a másikról. *Feltűnhet neki, hogy ezúttal nem úgy beszélek hozzá, ahogyan néhány hónappal ezelőtt. Egészen megváltoztam, s maga a tekintetem is másabb. Sokkal komolyabban, és erősebben állok előtte. Ezúttal valóban komolyra akarom fordítani az eseményeket.*
- Tudom, hogy mivé akarsz egy nap válni. De azt te tudod, hogy én milyen célt tűztem ki magam elé? *Ezalatt közben a fekete haorimat egy egyszerű mozdulattal leveszem magamról, majd félre dobom. Aztán leveszem az uniformisom felső részét, így szabaddá téve felső testemet. Egyértelműen látszódik, hogy hónapok alatt újra keményre kidolgoztam. Noha ettől a tetoválások kicsit meghalványultak, viszont hegek is találhatóak rajtam. Bármennyire is hihetetlen, de rengeteg harcban volt részem, néhány régebbről származik. Így pedig, hogy a testem ismét kifejlett, jobban kivehető.* - Te Soutaichou akarsz lenni egy nap. A jelenlegi helyzetedet nézve pedig megvan rá az esélyed, hogy egyszer a legerősebb shinigami lehess. Én viszont személyes ügynek érzem azt, hogy utánad én legyek a Kenpachi. *Lépek egyet előre, de kezem láthatóan nem csúszik kardra meg semmi. Csupán a hadnagyi szalagot oldom le karomról, mert tökre idegesítő most. Békések a szándékaim, ez egyértelműen látszik ábrázatomról.*
- Nem vagyok hajlandó puszta senkiházinak a hátvéde lenni utánad. >.> Apám, még mielőtt meghalt a csatatéren, magas rangú tagja volt a Juuichibantainak. Én pedig a tragédia miatt elhagytam az osztagot, mert gyenge voltam szembe nézni az igazsággal, hogy tőlem várta el azt, mire minden 11. osztagos vágyik. Miatta volt alkalmam 280 évig minden Kenpachival legalább egy edzést lefolytatnom. Azashiro Kenpachi tanított meg a kétkezes stílusra, hogy a zanpakutomat rendesen tudjam tartani..és még számtalan másról fecseghetnék itt. *Mélyen a jelenlegi Kenpachi szemeibe nézek.* - De itt akarom befejezni a történetet, ami engem illet. Utánad én leszek a Kenpachi, ezt garantálhatom. De nem foglak letámadni, és megpróbálni eltüntetni. A látszat ellenére én kedvellek téged, ezt érzékelhetted akkor is, amikor Reit megmentettem édesanyád, az onmitsukidou ellen. Tudom, hogy nem állok készen még a Kenpachi címre. Így aztán személyesen kérlek meg arra, hogy készíts fel. Tudatosan tudom, hogy a képzettségeim még kiforratlanok. De nem akarok senkiktől tanulni. Én csak is a Kenpachitól vagyok hajlandó korrigáló órákat venni. *Kihúzom mindkét pengémet, majd hátrálni kezdek néhány lépésig.* - De, hogy visszafele is történjen a tanítás. Én tudom, hogyan válhatsz a főkapitánnyá, hiszen a Mizushima-ház feje vagyok. Személyes kapcsolatom van a főkapitánnyal az LTA miatt. Megtaníthatom neked a hivatali elvárásokat, a papírmunkát. Ráadásul Soul Society átható történelméről szóló dokumentumokat is szolgáltathatok, valamint még valami. Ahhoz, hogy valamikor elérhesd ezt, ugye tudod, hogy a kidoukat is ismerned kell? Nem kell mágiát használnod, ó nem. Elég, ha elméletben tudod, és azt is hogyan vághatod át. Mit szólsz? *Ropogtatom meg neki a vállamat.* - Ha már a hadnagyod vagyok, te pedig a kapitányom...ez a titkos egyezmény, hogy segítsük egymást a cél felé..igazán megfontolandó. Neked sem lesz mindegy, hogy ki veszi majd át a helyedet az osztagnál. Surprised *Kíváncsian várom a válaszát.* - Ja, és szeretnék vívni ma veled. Neutral *Edzést venni más néven, de ő pontosan tudja, hogy mire is célzok. Ez az első alkalom, hogy komolyan beszélgetünk egymással, kicsit még nekem is furcsa igazából. S akkor még ott van az a bizonyos dolog, amire Vera bízott meg egyszer. Még mindig hihetetlen nekem, hogy nem csupán az én zanpakutom, de Veráé is törvényellenes. De mi lehet a helyzet Miyokoval? Mi az, amit eltitkol mások elől? Nekem tudnom kellene, a hadnagya vagyok. S ha egyszer megbíznék benne és megosztanám vele a lélekölőmet? Nem biztos, hogy beszélnék Verának, ha arról lenne szó. Egyre jobban érzem, hogy képes vagyok Miyokohoz kötődni. Nem tudom miért, meg hogy hogyan. De érzem, hogy egy nap még szüksége lesz a zanpakutomra. Csak nem értem, mi baj lehet egy ilyen kislánnyal? Már az is furcsa, hogy ilyen fiatalon Kenpachi, mikor nekem a háromszáz év alatt nem sikerült azzá válnom...*
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 3 Cl0te31700/45000Edzőtermek - Page 3 29y5sib  (31700/45000)

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptySzomb. Szept. 01, 2012 6:33 am

Hakuda edzés Chiru-channal

Miután közösen elkészítettük az akadálypályát ( ellentmondást nem tűrve segített, így amikor végeztük hálásan meghajoltam irányába) el is kezdődhetett a játék. Úgy tűnt az ösztönzés hatott rá. Sokkal kevesebbet hitetlenkedett, mint korábban, és el is indult, hogy elkapjon. Az első próbálkozása közben, valami elképesztő módon került ki a teremből, az ablakon keresztül. Komolyan, nem mindennapi tehetségről tesz tanúbizonyságot minden egyes alkalommal! Már épp indultam ki, hogy megkeressem és összeszedjem, még mielőtt másik 11. osztagosba botlik (szó szerint) mikor beviharzott kivételesen az ajtón át.
- Gomeno! - hajolt meg - Hogyha lehet, újra kezdhetjük a fogócskát? - Lépett föl az első téglára, amit sikeresen föl is borított. Magamban mosolyogva figyeltem, ahogy komoly munka árán sikerült megállnia a következő kettőn. Igaz vészesen billegett alatta, de már az is haladás volt, hogy sikerült téglán maradnia. Megkezdődhetett végre az igazi fogócska. Gonoszul úgy szaladtam előtte, hogy éppen csak ne érjen el. Körülbelül, mint ahogy a macska játszik a láncra vert kutyával. Pont előtte, pont kikerülve a számára elérhető távból. Felettébb tehetségesen rendezte át a szobát, a téglákat, míg a végén egy vetülő repüléssel célozott meg. Hogy ez volt-e eredetileg is a terve, vagy csak a szokás hatalma, esetleg simán csak megbotlott egy téglába, nem tudom, mindenesetre mellettem ért földet, letarolva a környékemen a maradék álló téglát. Komolyan, egyszer majd megfogom kérni, hogy tanítson meg erre a trükkre! Elég látványos, és ahogy elnéztem a rombolóereje se elhanyagolható! De nem volt időm ilyesmiken gondolkodni. Odaléptem hozzá, és újfent a kezem nyújtottam.
- Nem csak az embernek van egyensúlya. - vigyorodtam el, talán kissé gonoszul, miközben egypár getát vettem elő. A papucs különlegessége az volt, hogy a szokásos kettő támaszték helyett, csak egy foga volt, középen. Lelkesen a fiú lába elé raktam. - Innentől kezdve bármit is csinálsz amíg itt vagy, ezeket viseld! - majd neki láttam a téglákból gyártott fölfordulást rendbe hozni. (Ha segíteni szeretne, azt csak papucsban teheti meg, de hálás leszek ha segít.) Miután befejeztem (befejeztük, ha segített, akkor azt persze megköszönöm) folytattam csak a mesélést. - Ezeket a papucsokat Tengu getaknak is hívják. Eredetileg hegyi vándor szerzetesek használták edzés céljából és lábbeliként egyaránt. Nálad most edzés céljából használjuk, de nem kell leejtőn föl-le szaladgálnod benne. Ez a mai napi könnyítés. A geta, az ilyen egy fogas verzió segít megtalálnod a saját súlypontodat, és ha hozzászoksz, akkor meg is erősíti az egyensúlyérzékedet! De nem csak a saját egyensúlyodra kell figyelned, ügyelj a getaéra is! Emellett, ha valakit porig akarsz alázni, csak verd fejbe egy getaval, és már is megoldottad a dolgot. Figyelj, hogy a bokád lehetőleg ne menjen ki, és figyelj az egyensúlyodra. A mai napi nehezítés pedig - itt kissé elmosolyodtam, de ez a mosoly már korántsem volt kedves, inkább ahhoz a kissé eszelős vigyorhoz hasonlított, amiket általában harc előtt, közben szoktam produkálni. Mielőtt befejeztem volna a mondatot, előrelátóan bezártam ablakot és ajtót egyaránt. - Fordul a helyzet. Most én foglak kergetni téged. A shunpó még mindig tilos, de amúgy, mindkettőnknek bármit lehet. A kardot persze most is jobb lenne, ha hanyagolnád. Lehet tényleg kellett volna neked a védőöltözék!
Magam is egyfogas getát kerítettem, és úgy indultam a fogócskába. Nincs szándékomban bántani, de ezt nem kötöm az orrára. Ha elkapom, akkor jó erősen megölelgetem. Amúgy pedig emlékezetébe idézem, hogy csoki, vagy vanília, még mindig a tét!
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 3 Cl0te51900/65000Edzőtermek - Page 3 29y5sib  (51900/65000)

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 12:24 am

- Titkos egyezség -


Nem veszett el még az idő homályában az, mikor a papa kardforgatásra tanított. Tisztán emlékszem arra a napra, mikor először fogtam fakardot a kezemben, vagy mikor irányította a mozdulataim a három alapvágás tanulásánál. Számtalan órán keresztül gyakoroltam, hogy ösztönösen jöjjenek ezek a mozdulatok, mára pedig elmondhatom magamról, hogy megközelítettem a papa tudását, mi több, bizonyos harcstílusokban már én tudok többet. Mégis furcsa érzés, amikor a tanultakat nekem kell átadnom, pedig még az alapokat sem sajátítottam el teljesen tökéletesen. Mindig van hová fejlődni, lehetnék gyorsabb, pontosabb még a legalapvetőbb mozdulataimban is. És leszek is, ezért dolgozok minden nap *.* Mentalitásom mellett ezért kissé érthetetlen számomra, hogy jóval gyakorlottabb, tapasztaltabb shinigamik miért vívnak ennyivel rosszabbul nálam. Csak arra tudtam gondolni, hogy nem fektettek elég munkát az edzésekbe, a különbséget nem magyarázza meg, hogy az osztag tisztjei és az én tehetségem között ég és föld a különbség. Egy 11. osztagos nem engedheti meg magának, hogy ne dolgozzon keményen az edzéseken, ha nem elég felkészült, akkor az életével játszik és szégyent hoz a juuichibantaira. És még csodálkoznak, hogy ha nagyobb terpeszbe rúgom a lábukat, akkor sokkal stabilabban és gyorsabban tudnak a kardjukkal suhintani >.>
Kényelmetlen érzés ezeket az edzéseket megtartanom, és még az sem tölt el elégedettséggel, hogy alaposan elfáradva támolyognak ki a teremből a végeztével. Csak az jár a fejemben, hogy ez nem elég, túl keveset bírnak, túl gyengék. Nem szenvednek eleget, nem fáj nekik eléggé. Összeszorult az öklöm és csikorgattam a fogaim, ha eszembe jutott, Majokko mi mindenen vezetett keresztül mire átadta az erejét. Azonban erőssé tett. Olyasmit adott a kezembe, amivel végre méltó lehetek a rangomra mások szemében is. Megfeszült izmaim azonban elernyedtek, ahogy meghallottam hadnagyom hangját a hátam mögül.
- Hallgatlak, Aniki ^.^ - válaszoltam vékony hangomon. Nem néztem rá, inkább elmentem elpakolni a széthagyott felszereléseket. Nem szerettem a laza hozzáállását, de becsültem azért, amire képes volt és valamiféle kötődés is kialakult bennem iránta. Látszott rajta, hogy amikor számít, akkor felülmúlja az elvárásaimat, ahogy most is komolyság sugárzott belőle. Igaz, ezt már nem éreztem annyira erősen, mint mondjuk mikor még csak hadnagy voltam. Ahogy nőttem, úgy gyengült ez a "képességem". Egy nap talán el is fog tűnni, és pont ugyanannyit fogok érzékelni, mint a vak felnőttek.
Szavaira megálltam a mozdulatomban egy pillanatra, aztán ahogy felvettem a földről a bokent, szembefordultam vele. Tekintetemben szemernyi gyerekekre jellemző csillogás sem volt, viszonoztam ugyanazt a komolyságot, amelyet belőle is éreztem. Változott a viselkedésem az elmúlt hetekben-hónapokban, de talán nem is volt baj, hogy nem tudtam annyira vidám és gyerekes lenni. Sosem viselkedtem a koromnak megfelelően, bár nem tudom miért van ez. Mindenesetre megannyi titkom ismeretében Aniki témájának nem örültem. Még a mami és a papa sem tud sok-sok dologról, az egyetlen, aki pedig igen, már nincs Seireiteiben.
- Ha fel akarod tárni Miyoko előtt elméd mozgatórugóját, nem vagy akadályoztatva - feleltem kérdésére. Hisz közlésének ez volt az oka, el akarta mondani, mi motiválja. Céljaink nélkül nem léteznénk, szükséges velejáró, hogy mindig legyen előttünk valami, amiért küzdhetünk. Én sem titkoltam, mi több, szívesen hangoztattam, hogy egy nap majd én leszek minden idők legerősebb és leghatalmasabb halálistene, aki változást fog hozni Soul Societybe. Van, aki ezt csupán gyerekes ábrándozásnak hívná, olyan elérhetetlen célnak, mint a fiúk esetében az űrhajós, vagy a lányoknál a hercegkisasszony. Én azonban komolyan gondoltam és tudom, hogy képes vagyok rá. A Gotei 13 negyedik főkapitányát Matetsaku Miyokónak fogják hívni egy nap!
Keo nii-chan szavai hatására felvontam a szemöldökömet, karjaimat pedig keresztbe fontam a mellkasom előtt. Kenpachi... úgy hittem ennél kreatívabb céljai vannak, hisz minden egyes 11. osztagosnak, akibe szorult a juuichibantai valódi mentalitásából, egyszer szeretne a legerősebb lenni. Vannak azok, akikből sohasem lesz még csak ténylegesen erős harcos sem, és olyan ostobák is, mint Ayameko nee-chan, akik éretlen gyümölcsként akarják felülmúlni a legnemesebbik fajta zamatát. Megkönnyebbültem, hogy Aniki egyik kategóriába sem tartozik, hogy fényes napként ragyognak előtte saját gyengeségei, és ahelyett, hogy vakon próbálna tapogatózni a helyes irányba, észre is veszi ezeket.
- Nem számít, hogy kedveled-e Miyokót vagy sem, és ha kihívnád a címért, az a haláloddal végződne - közöltem szenvtelenül. - Miyoko élete virága is elhervadhat holnap, holnapután, vagy évek, évtizedek múlva is, megtalálhatja a halál bármelyik pillanatban. A 11. osztag kapitányának erre fel kell készülnie, semmi sem garantálja, hogy Aniki lehet utánam a Kenpachi, ezek ostoba szavak. Évszázadokba is telhet, mire a soutaichout Miyoko felülmúlja, ha valaki addig bizonyítja hogy erősebb nála és legyőzi, az megérdemli, hogy felvehesse a titulust - feleltem az eszmefuttatásra reagálva. Számomra nem jelentett semmit, hogy ki lesz utánam a következő Kenpachi, ha rászolgál, bárki lehet. Nem kezeltem, nem kezelhettem Keo nii-chant másképpen, mint bármelyik másik tisztemet néhány mézes-mázos szó kedvéért. Ugyanúgy bántam vele, mint bárki mással, aki kiérdemelte a figyelmemet és az elismerésemet. Gesztusai viszont egyértelműek voltak, edzeni akart velem, ahogy a többi Kenpachival is: Azashiróval, Kiganjouval, Zarakival, vagy éppen a papával. Ennek megfelelően én is előhúztam a kardomat, kiélvezve a penge búgásának minden pillanatát, amíg előbújt rejtekéből.
- Ha Miyokót szeretnéd mentorodnak, ne számíts könyörületre. Az ösvény, melyre lépni kívánsz, szenvedéssel és kínzó fájdalommal teli. Egyedül kell rajta végigküzdened magad, ha pedig megtörsz és visszafordulsz, örökké elveszel. Az utat megmutathatom, de az akadályokat neked kell legyőznöd - figyelmeztettem egy hátborzongató mosoly társaságában - Ha vívni akarsz a saját stílusoddal, arra Miyoko a sajátjával fog válaszolni. Chikara wo nigase, Kurokaze no Majokko! - engedtem ki kardomat, mely átalakult hosszú, háromágú pengéjű lándzsává. Bár katanával is képes voltam harcolni, az igazi stílusom mégis a lándzsás hadviselésben rejlik, két kard ellen pedig előnyösebb egy yarival, mint egy karddal.
- Ha Kenpachinak vágysz az általad elképzelt módon, Miyoko célja a te célod is. Ha támogatod Miyokót az útja során, azzal magadat is támogatod, Aniki - tettem hozzá, mintegy áldást adva az egyezségre. Zanpakutoum erejének felszabadítása viszont odavonzotta a környéken ólálkodó tiszteket, akik máris lelkesedve gyülekeztek az edzőterem ajtajában várva, hogy mit tartogat számukra a kapitány és a hadnagy párbaja. Én pedig ennek megfelelően alapállásba helyezkedtem, harántterpeszbe állva emeltem dárdám hegyét fejmagasságba, miközben vége a derekam vonala mellett elhaladva kicsivel mögöttem maradt.
- Ne aggódj, Miyo-pyon nem fogja használni lélekölője képességeit ^.^ - váltottam kicsivel játékosabb hangnemre, és intettem, hogy támadhat. A tudat, hogy Keo nii-channal harcolhatok, megemelte az adrenalin szintemet, látni akartam, hogy birkózik meg azzal, ha az ellenfelének hosszabb a fegyvere az övénél. Ha óvatlanul lép be támadás közben, könnyedén átszúrhatok a védelmén, és át is fogok szúrni. Nem féltem megsebezni, ahogy én is kész voltam rá, hogy megsérülhetek.
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 3 Cl0te17600/30000Edzőtermek - Page 3 29y5sib  (17600/30000)

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 10:34 am

Zanjutsu gyakorlásból lett hakuda edzés, Chiyo-sannal


Rohantam a téglákon Chiyo-san után, mintha csak fogócskáznánk. Jó pár téglát felborítottam, de már kezdtem érezni az egész lényegét, valamit úgy éreztem, hogy kezdek bele jönni. Alig több mint egy karnyújtásnyira voltam már csak tőle, mikor egy emlékkép elevenedett fel előttem, ahogy egy kellemes napon Misa, Kira és én fogócskáztunk. Nem tudom, hogy miért jött elő az emlék, talán azért, mert Chiyo hasonlít Misara, s éppen fogócskáztunk. A lényeg a lényegben, hogy könnycsorgatóan jó, fájó volt az emlék, valamint mikor újra visszakerültem a jelenbe újra a levegőben voltam, s letaroltam nem kevés téglát. A téglarakáson feküdve, bár a fájdalomtól kicsit homályosan, de így is eléggé láttam, hogy mégsem voltam elég ügyes, mivel alig maradt állva pár tégla. ~Ezt jól elintéztem... ^^”””~ Lassan, a landolás, s a téglák okozta zúzódásoktól nyöszörögve kezdtem el feltápászkodni, vagyis először csak a hátamra fordultam, ekkor ért vettem észre Chiyo-san felém nyújtott kezét. Embarassed
- Arigatou. – Köszönöm meg a segítségét, miután felsegített, s ez után leporoltam magam, valamint nyitott fülekkel figyeltem arra, amit mondott.
Amikor a fura getákat nekem adta elkerekedett szemekkel néztem a lábbelikre. ~Ezekben hogy lehet járni?~ Engedelmesen felvettem ezeket, s azzal a lendülettel a földre is estem. Lelkesen, töretlenül próbálkoztam, de úgy a negyedik esés után kénytelen voltam kicsit leülni a földre, hogy a zúzódásaim számát, mértékét felmérjem, s pihenjek is közben. ~Egy, aú, kettő aú, három aú, ez sok aú!!!~ Pedig még csak le se vettem a felsőmet, csupán alá kukkantottam. ~Pedig nem is estem ennyit… Rolling Eyes~
- Csupán akkor esverohantál, amikor megérkeztél, valamint egyszer ki is estél az ablakon, meg a fogócskátok befejezése se volt mentes eséstől, Aici. Valamint most is estél vagy ötször. – Jegyezte meg kegyetlenül Lantos-chan.
~Jó rendben, estem egypárat. Rolling Eyes~ Mivel volt még egy kevés időm, ameddig Chiyo-san elpakolja a téglákat… nélkülem, bár segítetem volna neki, de így, hogy nem igen tudok ezekben még járni, inkább csak hátráltattam volna, semmint segítettem volna. T.T Szóval kihasználva a rövid pihenőt, a három legsérültebb részemre egy-egy Kurenai ribon-t helyeztem, hogy valamelyest elkezdjem a gyógyulást, valamint így talán a mozgás is kellemesebb lesz. Ahogy ezzel végeztem a terem falához mentem térden állva, s a falba kapaszkodva álltam fel ezekre a gonosz getakra.
Mikor Chiyo-san befejezte a pakolást oda jött hozzám, hogy folytassa a mondandóját, én meg már viszonylag stabilan, vagy legalább esés nélkül álltam a papucsokon, s talán a sétát is megkísérelhettem volna benne. Így megtudhattam, hogy ezeket „Tengu geta” néven ismeretes, valamint valami hegyi szerzetek használják. o.O Viszont megnyugtatott, hogy nekem nem kell majd hegyen fel-le rohangálnom. ~Rohangálni? o.O Ezekben még járni is nehéz! O.o~ Chiyo-chan szerint ezek segítik az egyensúly érzékem fejlődését, hát én addig csak az esési technikám gyakorlására tudtam használni. >.>
- Nem szép dolog csak úgy bántani másokat, főleg nem megalázni! – Mondtam a véleményemet a szavába vágva, mikor a getat, mint fegyvert említette meg. Ez után megkért, hogy figyeljek arra, hogy nehogy kimenjen a bokám. Az ezt követő mosolya semmi jót nem sejtetett, s ettől kicsit megijedtem. Viszont, amit mondott az nem is volt annyira veszélyes, hiszen ő fog üldözni engem… ~Futnom kell ezekben? O.O T.T Ezekben lehetetlenség!~ Az arcomról az elkeseredettség egy kicsit alább hagyott, mikor megláttam, hogy ő is ilyen izékat vesz fel, viszont ahogy megláttam, hogy milyen szépen jár bennük… egyszerre volt jó érzés, s egyszerre volt elkeserítő, hiszen hatalmas előnye van velem szemben.
- Szedd a lábad, Kölyök! – Szólt rám Cifraruha-kun, még időben, mert ekkor vettem csak észre, hogy milyen közel ért már hozzám Chiyo-san. o.o Egy kis lökéssel indítottam meg magam a faltól. Hát mit is mondjak a futás kellemes érzéséről? Egyáltalán nem volt kényelmes, sokszor egy hajszál híja volt, hogy nem estem el. Viszont a téglákhoz hasonlóan próbáltam járni, valamint futás közben a lábbelik egyensúlyban tartására is koncentráltam…
- Fal! – Kiáltottam, ahogy észrevettem, hogy alig egy-két lépés választ el a faltól, s én még mindig ugyan azzal a lendülettel haladok. - El Escudo! – Aktiváltam a pajzsot, viszont ennek az lett a következménye, hogy nem a falnak csapódtam neki, hanem a saját kidoumnak. Pontosabban szólva, ahogy lepattantam róla, a tengelyem körül forogva haladtam tovább egy teljesen más irányba.
Hogyha Chiyo-san így is jó erősen beölelget, akkor az összes reakcióm annyi, hogy forgó szemekkel ennyit mondok:
- Vigyázz Chiyo-chan! Forog a szoba!
Viszont, hogyha inkább a „döbbent lefagyásos nézelődés”-t választja inkább, akkor úgy pár méter után kiterülök a földön, s próbálok a padlóba kapaszkodni, s közben ennyit motyogok:
- Forog… Forog…
Akármi is történik annyi biztos, hogy vagy egy percig nem leszek használható állapotban.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 3 Cl0te31700/45000Edzőtermek - Page 3 29y5sib  (31700/45000)

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptyKedd Okt. 02, 2012 8:32 am

Hakuda edzés Chiru-channal

Amint meghallotta, a következő feladatot kiült a hitetlenkedés az arcára. Ha akarta volna, se tagadhatta volna le, hogy totálisan lehetetlennek találja a feladatot. Elnevettem magam a fején. Próbáltam visszafogni, de nem ment. Így aztán nevetve indultam meg a fiú fele, aki eléggé imbolyogva állt a lábán, de legalább a lábán állt. Jutalomból, nem kezdtem el untatni a maiko edzés gyönyöreivel. Ehelyett mosollyal az arcomon kezdtem a kergetésébe. Elsőre még csak szépen lassan, szinte lépésben mentem utána, hisz szoknia kell a getákat. Szemmel láthatóan próbálta alkalmazni azokat a tapasztalatokat, amiket korábban a téglás manővereinél szerzett. Olyan ingatag és esetlen volt néha, mint egy újszülött misaki-uma ami épp először próbál lábra állni. Mosolyogva figyeltem botladozását, amikor egyszer csak úgy tűnt végleg kiszaladt a lába alól a talaj. Full sebességgel célozta meg az egyik falat.
- Fal! - kiáltotta és egy számomra ismeretlen kidou-val (nem voltam túl szorgalmas diák ha mágiáról volt szó) előrébb hozta a falat, majd miután teljes erővel bele csapódott, kissé tántorogva felém vette az irányt. - Forog… Forog… - mondta olyan hangon, amilyenen a részeges emberek beszéltek régen az ivóban, jó néhány korsó szaké után. Egy apró oldal irányú lépéssel kitértem előle, hogy hogyha szaladni vagy borulni akar, tegye azt egyedül. Mellettem ért - újfent - földet. Szegényt újra kinevettem.
- Egybe vagy? Szólj ha eltört valamid, mert akkor kapsz egy kis pihenő időt, hogy rendbe hozd magad! - mosolyogva nyújtottam nem is tudom, hogy ma hanyadjára a kezem a földön heverő férfi felé - Shion mesélte, hogy a nővérem Misa-chan is hasonló ügyességgel kezelte először a getákat. Esett kelt, de végül csak megtanulta. Olyan elszánt volt, amilyen még a fiúk sem igazán szoktak lenni. Szóval igen fiatalon megtanult a getákba járni, és noha nem ismertem személyesen, valahogy rá emlékeztetsz. Ahogy elképzeltem annyiszor Shion meséi alapján. Bár ez gondolom nem egy érdekes történet. - kaptam zavartan észbe - szóval hagyjuk is Misaki-chant. Készen állsz? Ugyanis ne tudd meg mi fog történni, ha most elkaplak! Az, hogy el kell vinned egy közös csoki evésre, lesz a kisebbik gondod! - fenyegettem meg még mindig mosolyogva. (Nem szomorított el, hogy a nővéremről meséltem neki, hisz nem is ismertem személyesen, így nem tudtam gyászolni sem.) - A szabályok mit sem változtak, talán azt hozzá fűzném, hogy mágiát csak végszükség esete után szabad használni, mert mint látod ezeket a papucsokat olyan galád mód rakták össze, hogy csak kidou nélkül segítik az ember fejlődését! A mágia itt nagyon nem használ, inkább ront! És most nem a 11. osztagos beszélt belőlem!
[Ha képes leszel folytatni a következő kört (a mesét pihenőnek szántam) akkor]
Jókedvűen figyeltem, ahogy nekikészülődött a következő menetnek. Amint úgy ítéltem meg, hogy készen áll, elindultam felé. Természetesen lépésben kezdtem, és ha képes gyorsítani az iramot, magam is sietősebbre veszem a lépteimet.
[Ha túlságosan megütötted magad, akkor fölkaplak és elviszlek az osztagodhoz, és útközben tőled kérem, hogy navigálj, mert másképp a vállamon öregszel meg...]
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 3 Cl0te17600/30000Edzőtermek - Page 3 29y5sib  (17600/30000)

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptySzomb. Okt. 06, 2012 11:21 am

Zanjutsu gyakorlásból lett hakuda edzés, Chiyo-val

Sikerült újra a földön kikötnöm. ^^” Bár most emellett, hogy földet fogtam, még szédültem is, szóval akár mondhatjuk azt is, hogy sikerült kiütnöm magam. ^^” Chiyo kedvesen felajánlotta, hogyha annyira rossz állapotban vagyok, akkor kaphatok időt, hogy összeszedjem magam, s mivel még mindig forgott a helység, valamint a látásom is homályosabb volt a kelleténél, ezért egyelőre észre sem vettem, hogy újra kezét nyújtja, hogy újra felsegítsen a földről, így ahelyett, hogy elfogadtam volna a segítségét hangosan leanalizáltam az állapotomat:
- A páciens szédülésre, homályos látásra és az egész testéből áradó fájdalomra panaszkodik. A tüneteket valószínűleg a nemrégiben elszenvedett trauma okozza, viszont várhatóan egy percen belül kommunikatív és életképesebb állapotot fog elérni. Addig is lássuk… Valaki állítsa meg a szobát! Köszönöm… – Ekkor a terem forgása leállt, s a látásom is kitisztult, s rámosolyogtam Chiyora. – Egy fél percet kérnék! ^^ Szerencsére törés nincs, csupán zúzódásom. – Mondtam, miközben felültem, s elkezdtem végig nyomkodni magam. Való igaz, hogy törésem nincs, viszont abban már nem voltam biztos, hogy valamelyik duzzanat alatt nincs-e meglapulva egy repedés sem. Mivel a szavába vágtam, így valószínűleg most folytatja, így füleimmel rá figyeltem, miközben vizsgáltam magam… Vagyis csak vizsgáltam volna, mivel valami Misa-chant említett. Talán a rukongai-i emlékek miatt, vagy talán valami belső megérzés alapján, de fejem felé fordítottam, s kíváncsi szemekkel hallgattam. Nem sokat mondott róla, viszont az, hogy őhozzá, a nem ismert nővéréhez hasonlított, az megtiszteltetés volt, főleg, mivel az a kicsi, amit elárult amiatt, vagy csak, mert azt akartam, Misa jutott eszembe.
- Hai, készen. – Tápászkodtam fel, kicsit dülöngélve, s pár szisszenést elengedve. Ő mosolyogva figyelt, s várta, hogy elinduljak, viszont a fejemben kezdett egy kis vicces terv kialakulni, aminek a kettő alapgondolata az volt, hogy a termen kívül kellene folytatni a fogócskát, valamint, hogy azután, hogy én ki értem, utána biztosan kövessen. Az előbbi megoldása egyszerű volt, csupán stabilan kell futnom, aztán egy kanyar az ajtó felé, s egy shouval kilökni az ajtókat, ellenben a második az volt a neheze, hogy mivel tudnám elérni, hogy mindenhová kövessen? A célja az egésznek csupán az volt, hogy egy kényelmesebb, barátságosabb helyen folytassuk a beszélgetést, vagyis folytassa a mesélést. Már nem érdekelt se a csokoládé, se a vanília, csupán az a kíváncsiság lebegett a szemem előtt, hogy vajon az ő Misaki-chanja az én Misa-chanom-e?
A mozgás eleinte nehézkesen ment, viszont most már kezdtem azt érezni, hogy képes vagyok ezekben futni. ~Úgy tűnik a jobb térdemet jobban beütöttem, mint gondoltam.~ Futottam kicsit bicegve, s nagyjából köröket leírva próbáltam haladni, s úgy a harmadik „körnél” bevillant egy ötlet.
- Jajj, a bokám! – Kiáltottam, s álltam meg hirtelen, s mintha a bokámat fognám, masszíroznám. Tervem az volt, hogy ezt a sérülést színlelve megvárjam, amíg közelebb ér hozzám, aztán egy gyors mozdulattal kikapjam a kardját az oldaláról, s rögtön sprinttel induljak az ajtó felé, amit egy Shouval nyitok ki, s meg sem állok egy virágos rétig. :3
Viszont a tervemnek van egy, vagyis kettő hatalmas buktatója. Az egyik, az, hogyha Chiyo távol marad tőlem, a másik meg az, hogyha túl korán elkap, főleg, még az előtt, hogy kijutnék, kijutnánk a teremből. Illetve még az is baj lehet, hogyha futás helyett elesek, viszont erre a sajgó tagjaim miatt még gondolni se nagyon akartam. ^^’

Hogyha nem jössz közelebb:

Hogyha elkapsz:
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 3 Cl0te31700/45000Edzőtermek - Page 3 29y5sib  (31700/45000)

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptySzer. Okt. 10, 2012 9:14 am

Hakuda edzés Chiru-channal

Jókedvűen figyeltem, ahogy nekikészülődött a következő menetnek. Hangosan sorolta a sérüléseit, miközben úgy tűnt el is látja őket. A furcsa a dologban pusztán annyi volt, hogy úgy diagnosztizálta magát, mintha egy vadidegen pácienst kezelt volna.
~ Vagy túlságosan megégette a Nap, és most jön ki a hatás, vagy ez már kőkemény profizmus!... ~ gondoltam akaratlanul.
~ Profizmusra tippelek! ~ kapcsolódott be Ezüstke is. ~ Eddig akárhányszor gondoltad azt, hogy dilis, mindig rácáfolt a maga módján.
Amint elkészült szólt, majd megindult. Már nem csak imbolygott, hanem a futást is megkísérelte több kevesebb sikerrel. Úgy tűnt, kezd ráérezni a dolog ízére. Egyre biztosabban szedte a lábát, ahogy rótta a köröket a terembe. Kezdett ráérezni a súlypontjára... Vagyis azt hittem, hogy ráérzett. Hirtelen összecsuklott.
- Jajj, a bokám! – markolászta a lábát. Meglepődve sétáltam oda, hogy vajon mit csinált a futóművével, mikor is egy hirtelen mozdulattal elkapta Gingitsune markolatát, és kihúzva a kardot a hüvelyéből, kiment bokához képest meglepő virgoncsággal fölugrott és már az ajtónál is volt. Szerintem meg is felejtkezett arról, hogy a geta még mindig a lábán van! Természetesen shunpóval rohantam utána. Most rajtam volt a sor, hogy a tőle tanult "vetülve-elkaszálás" igen művészi technikáját alkalmazzam. Alig lépett ki az ajtón, amikor becsapódtam közvetlen mögötte. Lefejeltem a hátát, majd mind a ketten a földre zuhantunk.
- Ezzel akkor meg is volnánk! - ültem föl, elfelejtve lekászálódni az alám szorult férfiról. Pár pillanatig produkáltam a csőlátás valamennyi tünetét.(Természetesen Gingitsune-re szűkölt a látómezőm) Megkaparintottam az oly galád módon ellopott kardomat, majd miután körbe szeretgettem a lélekölőmet, végre lekászálódtam az alattam nyöszörgő alakról. - Egybe vagy? Nagy bolondság egy 11. osztagostól játékból elvenni a kardját. Ugyanis erősen remélem, hogy csak játék volt! - csüccsentem le mellé, immár a betonnal bevont anyaföldre.
- Vesztettem? Akkor csokira fel. - nyögte elhaló hangon.
- Azért az az utolsó futam egész jó volt! Ott tűnt úgy, hogy tényleg két lábon állsz a földön! Mintha nem is Tengu-geta lett volna a lábadon! - mosolyodtam el, miközben fölrántottam a földről, kissé óvatosabban, mert fájlalta néhány bordáját. - A getákat leveheted.
Ahogy sétáltunk vissza az edzőterembe, Chiru-san mezítláb, én természetesen a getámban, szemmel látható volt, hogy a tartása és a mozgása is biztosabb volt, mint korábban.
- Ha eléred egy kis gyakorlással, hogy olyan ösztönösen figyelj a saját és környezeted egyensúlyára, mint legutóbb, nem csak a hakudádon, de a kardforgatásodon is sokat fog javítani! - mosolyogtam rá, miközben jó alaposan összekócoltam a haját, és elirányítottam a jól megérdemelt csokink irányába!
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptySzomb. Okt. 13, 2012 11:15 pm

Üdvözlet!

Aikawa Chiyo: Érdekes módon igyekeztél javítani edzőpartnered egyensúlyérzékén, egy-egy olyan háttér-információt is belecsempészve, amit jómagam sem tudtam! Viszont máskor jobban ügyelj a helyesírásodra, itt-ott találtam benne kivetnivalót. Ettől függetlenül sikeresnek ítélem az edzésedet, a következő alkalommal jutalmat is fogsz kapni!

Chiruochiba Airisu: Biztos nem tévesztettél osztagot véletlenül? Neutral Engedély nélkül megérinteni valaki zanpakutouját igen nagyfokú tiszteletlenségre vall, csodálom is, hogy nagyobb sérülés nélkül megúsztad a kalandot. Mindenesetre a magad módján igyekeztél eleget tenni az eléd állított feladatoknak, ennek megfelelően 500 LP-vel, azaz 1 ponttal gyarapodsz, amit a hakuda képzettségedre kell tenned!

Az edzést LEZÁROM!
Vissza az elejére Go down
Kagami Eisuke
13. Osztag
13. Osztag
Kagami Eisuke

Férfi
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 22.
Hírnév : 42

Karakterinformáció
Rang: Kagami-ház tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 3 Cl0te9000/15000Edzőtermek - Page 3 29y5sib  (9000/15000)

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptyKedd Okt. 23, 2012 6:50 pm

~ Titkos egyezség ~


*Ahogy elnézem a jelenlegi Kenpachit, maga is meg van áldva egy fajta stílussal. A puszta beszédstílusa is megkülönbözteti elődeitől; még mindig nem egészen tiszta a számomra, hogy egy "kislány" hogyan törhetett fel ily' magasra. Mindenesetre szavamat ezek után sem fogom visszaszívni; amit elhatároztam, azt komolyan is gondoltam. Egyelőre nincsen tervem arra, hogy legyőzzem őt egy párbajban is; ám helyemet biztosítom a kívánkozók likvidálásával. Tudatosan építem majd a nekem megfelelő utat, hogy egy nap elfoglaljam helyemet ott, ahová vezet majd az út. Addig is tanulnom kell, még ennyi idősen is. Háromszáz év alatt is lesz mit tanulnom, jól tudom. Különös érzés fog el a lány egy mondatára. Lélektükreim a wakizashimra terelődnek, szavaim pedig némiképp gyanút kelthetnek.*
- Jól tudom mi a kín és szenvedés. Jóval többet éltem már, tudom, hogy mire akarsz kitérni. De jól van ez így; vállalom a felelősséget. *Megemelem kardjaimat.* - Állok elébe! *Alap állást veszem fel, de én magam nem váltok shikai formára. Nincs szükségem a zanpakutom képességére ahhoz, hogy vívjak vele. Egyébként sem kedvelem csak úgy kiengedni azt. A démoni kard túlságosan nagy veszteséggel jár nekem, mint előnnyel. Napról- napra veszélyesebbnek érzem a szervezetemre nézve, nem játszadozhatok vele. Egyébként is egy tiszta küzdelem nem erről szól. Rá kellett jönnöm, hogy a démonokat csak akkor vethetem be, ha komolyan baj van. A képességeinek használata ellent mond azon ideáknak, amiket jelenleg követek. Harcosnak nevelt az apám, nem pedig varázskardokkal játszadozónak. Először a vívásomat kell tökéletesítenem, majd aztán törődni a dolgok másik oldalával. S hogy mindenki jól járjon, muszáj a kapitányommal valamiféle kapcsolatot létesítenem. Ugyanakkor ott az a bizonyos rám bízott feladat, amit Suwuntól kaptam.
Csupán bólintok egyet szavára, aztán balommal betámadom, míg a jobbommal lándzsájának élét tartom magamtól távol. Támadásomat mégpedig úgy imitálom, hogy jobb wakizashim élével a föld felé irányulva, élével súrolja fegyverét; míg a másik vízszintesen arcának ered. Valójában pedig képtelen támadásnak tűnik, mégis mind a ketten minimális sérüléssel úszhatjuk meg. Kis karcolást jelent ezt mindkettőnknek az arcán. Cinkos mosolyom pedig inkább szól az ez idő alatt felsorakozó tisztekhez, mint Miyokohoz. Az izgalom csak így fog felforrósodni, hogy az egymással vívott csata nem akkora szintű lesz, mintha egy kapitány civillel harcolna. Azt hiszem, nem mostanában volt az, hogy békésen..mégis kellő szinttel olajoztam volna meg karddal vívott csatám. Itt az osztagon belül általában nodachival vagy mással szoktam jelen lenni az edzéseken, mindig mással. Wakizashit csak magán esetekben használok, mivel hiszek abban, hogy egy bizonyos fegyvert mindig a háttérben tartunk, okkal. Az én okom az volna, hogy legjobban ikerfegyverekkel harcolok. Más fegyvereket meg egyértelműen képeznem kell; különösen azért, mert nálunk ez volna a legnagyobb profil. A fegyverek és a harc imádata ebben az osztagban szinte elvárt; én pedig ebbe születtem bele. Mostanra pedig a legnagyobb feladatom az volna, hogy kihasználjam a kettőnk fegyvere közti különbséget. Nagy mértékű mozgás koordinációra van szükségem ahhoz, hogy fegyverének hátrányát kihasználhassam. Be kell törnöm a távolság adta védelmébe, hiszen annak a fegyvernek pontosan az a hátránya, hogy nagy távlatokban tud éles lenni. Míg az én fegyverem ennek tökéletes ellentéte; jobbjára teljesen ellentétes fegyverekkel dolgozunk. Az egyik pillanatban pedig megfogja tekintetemet valami.*
- Hasonlítasz az apádra. A mozdulataidban számos elem tőle származik; ezek szerint igaz a pletyka, hogy Kai személyesen tanított téged. *Teszek meg egy észrevételt, míg shunpoval kerülök hátrább. Szándékosan térek ki vívásunk színteréből. Majd visszahelyezem kardhüvelyembe a zanpakutomat. A fegyvertár felé pillantok.*
- Mennyire értesz a Nunchakuhoz? Keveset használtam még, de ha te vagy a Kenpachi; biztosan értesz hozzá..legalábbis jobban, mint én. Megtaníthatnál, majd egymásnak esünk azután, ha megfelel. *Teszek egy ajánlatot, hiszen valóban a nunchaku használatában kissé gyenge vagyok. Sejtelmem pedig van arra, hogy Kai arroganciájával nézve magas elvárásokkal fordult a lánya felé. Ha bevállik a tervem, legalább tényleg tanulok valamit mára.*
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 3 Cl0te31700/45000Edzőtermek - Page 3 29y5sib  (31700/45000)

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptySzomb. Nov. 10, 2012 9:43 am

Edzőtermek - Page 3 Nvtelen1b


Valahogy még mindig nem értettem Gingitsunét. Azt mondta, hogy ez egy új képesség, de semmi nem változott! Már reggel óta lent voltam az edzőteremben, és próbáltam rájönni a rejtély nyitjára, nem sok sikerrel. Aznap már sokadjára hunytam le a szemem, és a kardomra összpontosítottam. Éreztettem, ahogy az erőm végig járta a nagamaki pengéjét, míg én kimondtam szinte suttogva a parancsot.
- Mūnhanmā - hiába, még mindig nem éreztem semmi változást. Suhintottam egyet a pengével, mire a fölállított bambuszkötegek vége lehullott. - Még mindig semmi! - sóhajtottam.
~ Mert nem figyelsz rám eléggé! ~ korholt Gingitsune ~ milyen érzés volt, mikor meglendítettél?
- Szép volt a hangod! - gondoltam vissza kicsit elfilózva.
~ Nem csak a hangom, de most nem ez a lényeg! Első számú kérdés: Milyen hangja van, ha egy fél kilós kardot suhintanak meg?
Elgondolkodtam a válaszon, hisz valamire rá akart vezetni a Drága, bár azt nem értettem, hogy miért nem tudják simán elmondani a lélekölők, amit akarnak... Mindig rejtvényekben meg rébuszokban beszéltek, mintha nem lenne elég elraktározni az új információkat, még jöjjünk is rá! Felidéztem egy félkilós boken hangját. Gingitsune amint megvoltam, jött a következő kérdéssel.
~Most képzeld el egy tizenöt kilós penge, rúd vagy tudom-is-én minek a suhintó hangját! ~ megint szép csöndben megvárta, míg magamban föl próbáltam idézni egy ilyen hangot. A baj csak annyi volt, hogy eddigi életem során nem bővelkedtem a tizenöt kilós pengékkel való találkozásokban. Arra azért kezdtem rájönni, hogy Ezüstke azt szeretné, ha a hangját figyelném elsősorban. ahogy gondolatban visszajátszottam a suhintás hangját újra meg újra, szép lassan kezdett leesni a tantusz. A hangja a Drágának nagyon nem olyan volt, mint amilyet egy olyan méretű nagamaki indokolt volna!
~ Látom kezded érteni! ~ vigyorgott a Róka elégedetten. csak némán bólintottam, majd folytattam az edzést.
Ki melegedtem a sok mozgástól és a ruhám is teljesen a bőrömhöz tapadt. Miért pont feketére kellett az egyenruhánkat tervezni, amikor a fekete tudvalevőleg szívja magába a meleget!
Persze ezen könnyen lehetett segíteni. Megszabadultam a hátamhoz simuló fölsőtől. Sokkal könnyebben ment utána a mozgás, ám nem merülhettem túlságosan bele. Megéreztem, hogy valaki figyelt! Pár pillanatig még folytattam a suhintásokat, miközben elkezdtem a szobát figyelni. A feszültség és az adrenalin kiélesítette amúgy is elég éles érzékszerveimet. Így már könnyebben megtaláltam. Egy ismeretlen lány állt az ajtóban.


A hozzászólást Aikawa Chiyo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 04, 2013 1:32 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 3 Cl0te51900/65000Edzőtermek - Page 3 29y5sib  (51900/65000)

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptyKedd Nov. 13, 2012 7:06 am

- Titkos egyezség -


Éretlen külsőmtől merőben eltérő, metszően komoly pillantással illettem a hadnagyot. A gyermeki csillogásnak nyoma vész lélektükreimben, midőn feleletét hallgattam a kihívásra, melyet elé állítottam. Választás volt ez, mely lelkét sötét és veszélyes vizekre terelhette, ám mit mondott, igaz lehetett. Kora temérdek tapasztalatot hozott számára, akár harcról volt szó, akár érzelmei skálájáról. Ha valaki, akkor Aniki tudhatja, miféle ösvényre kényszeríthetem, és így, hogy nem kétkedtem szavai valódiságában, nem féltettem látszólagos elbizakodottságától sem. Határozottsága és magabiztossága nem oktondi téveszmék eredménye volt, mögötte nem hamis tartalom állt.
- Legyen! - bólintottam szűkszavúan. Többre nem volt szükség, megérthette a szavaimban rejlő veszélyeket, tisztában volt vele, mire vállalkozik. Éreztem az auráján, hogy nem mellébeszél, nem vakon ugrik bele a tenger mindent elpusztító hullámaiba. Az arcomra húzódó félmosoly elárulta izgatottságomat, vajon mennyire fog megtörni attól, ami vár rá? Elenyészik a lelke, vagy megerősödik a próbáktól? Szembe tud-e nézni félelmeivel, mentális hegeivel, le tudja-e győzni őket? Ez lesz a döntő.
Míg Keo nii-channak a fegyverem hosszával, nekem a két kard okozta előnyével kellett szembeszállnom összecsapásunk során. Ahogy megközelített, nem volt nehéz megsejtenem tevét. A legalapvetőbb taktikai fogással okozott nekem csalódást: míg egyik kardjával eltereli lándzsám útját, a másikkal bevág az így megnyíló védelmi résbe. Bakabakashii... Amint felé lendülő pengémet megtolta és beugrott, hogy megkarcolja arcomat, én félbeszakítottam addigi mozdulatomat, hátraléptem, és miután feljebb csúsztattam a markolaton fogásomat, nagy lendülettel felcsaptam a fegyver végével. Fémes csattanás jelezte a kard és a yari találkozását, a fegyveremet visszaforgatva pedig máris támadásba lendültem. Egyik oldalsó pengéjét vágtam volna bele az oldalába, ha a másik kardjával nem akasztja meg a lendületes csapásomat. Támadás, védés, riposzt, védés, visszakozás. A sorrend kialakult, mindketten villámtánccal kerültünk ki a másik pengéjének hatótávolságából.
- A papa Miyoko tudásának alapjait fektette le, mióta haoriját elvesztette, nem tanít - válaszoltam a lándzsámat megpörgetve, majd élét a földnek támasztottam. Emlékszem, rengeteget gyakoroltunk, míg a papán volt a fehér lepel, főleg miután a karszalag is rám került. Gyors fejlődésem és felemelkedésem neki volt köszönhető, ám azóta, hogy elveszítette a rangját, már én magam csiszoltam a stílusomat. Sőt, lándzsával még a papa is tudott tanulni tőlem *.* Szemöldökömet megemelve pillantottam a hadnagyomra, mikor kardjait visszacsúsztatta a helyére, pedig csupán egyszer csaptunk össze. Viszont jómagam is megszüntettem a shikaiom erre reagálva.
- Nunchaku? - megráztam a fejemet - Miyoko lehet Kenpachi, de közelharci fegyverekkel sekélyes a tudása. Aniki azonban nem győzött meg róla, hogy kristálytisztán látja egy hosszú fegyver előnyeit. Az imént ha Miyoko nem vált védekezésre, Keo nii-chan is megsérül - jegyeztem meg, majd én is eltettem a kardom, és abba az irányba indultam el, ahová Aniki pillantott. Nunchaku helyett két gyakorlófegyvert hoztam ki, egy bokkent és egy naginatát. Ebből az utóbbit adtam át a hadnagynak, míg én magam a fakarddal álltam vele szembe.
- A naginata az egyik legveszélyesebb fegyver, tökéletes átmenet egy lándzsa és egy katana között. Hossza miatt biztonságot ad egy rövidebb fegyver ellen, pengéje pedig megengedi, hogy kardként forgassák. Miyoko feltételezi, hogy Aniki tudja, hogyan kell használni - mondtam, miközben a kardot magam elé tartottam egyenesen előrenyújtva, mellkasom magasságában. Sokféle fegyverrel láttam már harcolni, voltak köztük nagyobb kardok is, szóval biztos voltam benne, hogy nem csupán rövid hatótávolságú fegyverekkel magabiztos.
- A penge éle mindig nézzen a csapás irányába - szóltam meg, miután elhelyezkedett. Talán figyelmetlenségből, talán a gyakorlófegyver szokatlanságából eredően, de a lefelé tartott naginata pengéjének éle is a föld felé nézett, nem pedig felfelé. Ez talán a legnehezebb ennek a fegyvernek a forgatásában, elég az összpontosításból egy pillanatra veszteni, és máris rossz irányba áll a penge. Ismét intettem, hogy próbálkozzon meg egy támadással. Bokkennel védekezésre voltam kényszerítve, a hosszabb fegyver béklyóba kötötte mozdulataimat. Ám a védelmi rés ott volt a naginata jellegében. A gyakori fogásváltások sebezhetőséget adnak, ilyenkor közbe lehet lépni egy rövidebb fegyverrel is a megfelelő időzítéssel. Trükkös akartam lenni, így az első suhintása elől elléptem, hogy aztán félrehúzzam a fegyverét, de még nekem se sikerült egyből a javamra fordítanom a helyzetet. Jól mutatja, mennyire nehéz feladatra fog vállalkozni Aniki hamarosan *3* Másodikra már sikerült úgy kitérnem, hogy a fakardommal felhasználjam a naginata saját lendületét ellene, és amíg rendeződött Keo nii-chan, előreszökkentem és a mellkasára mértem egy szúró jellegű ütést.
- Fegyvert cserélünk. Aniki feladata, hogy rájöjjön, hogy verje meg a naginatát egy karddal - jelentettem ki, ám instrukciókat nem adtam azon túl, amit az imént bemutattam neki. Nem kell a szájába rágni remélhetőleg, mit lehet és mit kell felhasználnia ellenem, a dolgát azonban meg fogom nehezíteni. Kisebb vagyok és mozgékonyabb nála, illetve napi rendszerességgel használok ilyen típusú fegyvereket. Ugyanez a trükk nem fog működni ellenem, a naginata másik végét mozgósítva ki tudom védeni, ha hasonlóval próbálkozik. Elvégre azt sem szabad elfelejteni, hogy az én fegyverem mindkét vége használható harcra, és vész esetén gyorsan hasznosítani lehet. Tettem hátra néhány lépést, a gyakorlófegyver úgy állt a kezemben, ahogy az előbb a kard. Egyenesen előre nézett. Néhány lépéssel aztán újra megközelítettem, és a fejem fölé emeltem a naginatát, fentről indított függőleges vágást imitálva, de végül egy csuklómozdulattal fordítottam rajta és balról, alulról felfelé vágtam vele átlósan. Ezután egy lefelé tartó hamis támadást követően ezúttal szúrtam vele, a kardja felett. Ilyen és ehhez hasonló támadásokkal kínáltam meg edzőpartneremet, akinek tehát meg kellett találnia a megfelelő pillanatot ahhoz, hogy elérjen a rövid pengéjével anélkül, hogy ki tudnám védeni vagy a saját pengémmel, vagy a fegyverem végével a csapását.
Vissza az elejére Go down
Kagami Eisuke
13. Osztag
13. Osztag
Kagami Eisuke

Férfi
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 22.
Hírnév : 42

Karakterinformáció
Rang: Kagami-ház tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 3 Cl0te9000/15000Edzőtermek - Page 3 29y5sib  (9000/15000)

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptyVas. Dec. 02, 2012 11:10 pm

Titkos egyezség


*Való igaz, hogy tervemet már rég elterveztem; ám ettől cseppet sem fogok meghátrálni. Túl sok van mögöttem ahhoz, hogy céljaimat ne próbáljam elérni. Noha nem azért, mert a kapitányom egy kislány; inkább az idea az, amit be akarok váltani. Harcolni akarok azért a haoriért, de nem úgy, mint a többi eszeveszett. Annál jóval okosabb vagyok, hogy faltörő kosként csapjak neki egy kapitány szintű shinigaminak. Az én célom jelenleg az, hogy a kapitányom által váljak kapitányi szintűvé, mely lehetővé teszi a Kenpachi cím fosztását. Nem menekülhetek a harctól, a harc által kell megtanulnom mindazt, mi eddig - évszázadokon keresztül - hiányosságom volt. Számolnom kell a ténnyel, hogy e egyezség egyben felelősség is, melyet viselnem kell. S ha egy nap e felelősségnek hátat fordítanék, azaz életem teljes megváltozását idézné elő. Nem tudnék Miyoko szemébe nézni hosszútávon a cserbenhagyásért, de egyelőre egyébként sem célom az ilyesmi. Mostanra a harc lesz az osztagban töltött időnk elemi része. Tisztában vagyok azzal, hogy nem harcolhatunk mindennap, de a magán kis órák meg lesznek tartva. S ettől a pillanattól kezdve, ha bárki az osztagból Miyokora támadna, abba a zanpakutom mérgét fogom mélyeszteni. Miyoko az én prédám a Kenpachi címre, a többi maradjon meg a maga helyén. Ideje végre harcolni, s a kezdés cseppet sem izgalmaktól megfosztott. Egy mosolyféle az én arcomra is kiül, ahogyan a lány hosszú fegyverét kihasználva mégis áttöri a jól kivehető taktikámat. ösztönös mozdulatai, amit abba a naginataba tesz, a fegyver valódi tulajdonosává teszi. Pár maga az elpattintása szinte másodpercek alat tmegy végbe, az én szemeim annál sokkal tovább hordozzák magukban ezt a mozdulatot. A fegyverek surlódásának hangja kellemes adrenalinnal tölt fel, s az adrenalin szint előidézi bennem a gyorsabb reagálóképességet. Elrántva wakizashimat, egy gyors függőleges mozdulattal találkozik fegyverem az övével. Ily’ hangulatos, feszült pillanatban a villámléptekkel felspilázott támadások lehetnek csak a bemelegítés. Mert hát ez természetesen csak is egy belemelegítés lehet. Nem vagyunk holmi köztiszt, egy hadnagy és egy kapitány nem fárad ki ennyitől. Egyelőre kóstolgatjuk a másikat. Elteszem kardjaimat egy kéréssel felé, viszont szemöldökömet alaposan felhúzom.*
- S így is kapitány lettél? Vagy az ellenfeled volt gyenge, vagy te vagy kissé..speciális. Ne értsd félre, csak nehéz felfogni a tényt, hogy valaki ilyen fiatalon már kapitány. Gondolkodtál már azon, hogy jól van e ez így? Ne értsd félre, csak furcsálnám, ha néha nem akarnál egyszerűen kislány lenni. Wink *Kacsintok rá, nem hazudok neki. Nem tudom eddig mennyire voltak őszinték vele ezzel kapcsolatosan, én viszont nem fogok azért hazudni neki, mert kapitány. Főleg azért nem, mert azért mégis érdekel, hogy mi van vele. talán kicsit nehéz, és kényes szituáció ez; az viszont, hogy ilyesmire kértem egyértelmű jel. Jel arra, hogy túl tettem magam azon, hogy büszke legyek. Mármint tök mindegy ki a kapitány, Kenpachiként megérdemli a címét. Csak azért nem árt tudnom, hogy hányadán áll ezzel a dologgal. Mert lehet, hogy elhiszi azt a tényt, hogy ez így helyes..de ettől függetlenül nem változtat a tényen, hogy még gyerek. S erre nem árt, ha valaki időnként emlékezteti. Lehet akármilyen kapitány is, ő egy gyerek. A kenpachik pedig időnként túlságosan elszállnak a harci dicsőségük okán, ami persze érthető, de nem egy olyan lánynál, mint Miyoko. Ebbe belegondolva nem látom okát az időnként megmutatkozó arroganciájának, hiszen kislány. Ehh, ki érti ezt? @.@*
- Mindketten jobban jártunk, hogy védekezésre váltottál. *Annak okát, hogy miért..ha kérdezi sem mondhatom el. Egyszerűen ez egy olyan személyes titok, amit csak én és Vera tudhatunk. Nem akarok egy gyereket ilyesmikkel fertőzni, s bizonyára azonnal megtudná, ha a vérem a bőrére fröccsenne. Az előnyöm egyben a hátrányom is. Sok kárt okoz nekem, viszont harcban kimondottan előnyös, ha a puszta vérem halálos lehet mások számára. De ennek nem kell nyilvánosságra jutnia, elveszem a számomra kiadott naginatat. Kicsit elhúzom ajkaim.*
- Rengeteget harcoltam ezzel a fegyverrel is, de jól látod, kicsit kiestem a pixisből. Az egykezes fegyverek jobban mennek. *Nyílt titok, hogy elég régóta a saját zanpakutom a fegyverem, de azt is tudni kell, hogy egyes fegyverekkel szemben miként is védekezhetek. Ez csak úgy érhető el, ha ismerem és forgatom egyaránt az ellenfél fegyverét is. S mi, akik nem használunk egyetlen mágiát sem egy-egy harc közepette, a fegyverekből adódó előnyöket fordítjuk a mi oldalunkra. Habár ezek szerint Miyokonak is van mit tanulnia a fegyverekről, mégis jó belátásai vannak a harcművészetre. talán nem is lehet annyira csodálkozni, hogy Kai műve. Már régebben is egy precíz Kenpachi volt, furcsa szokásait figyelembe nem véve. De ettől függetlenül nyomot hagyott maga után, még pedig Miyoko képében. Érdeklődve fogom figyelni, hogy meddig lesz Kenpachi, meddig bírja majd a gyermeki lelke ezt az osztagot. Ettől függetlenül a naginataról adott információival teljesen egyet kell értenem. A két fegyver páratlan előnyeit, és abból adódó hátrányait egyaránt összegző fegyver egy megfelelő forgató kezében halálos fegyver lehet. A naginata gyorsasága szinte követhetetlen, ha az ellenség hatótávolságon kívül tartózkodik. Ugyanakkor a hatótávon belülre érkezés sem feltétlen okoz gondot. A fogat, ami tartja a pengét egy merev, de mégis rugalmas tartó; könnyen eltarolható vele bárki, a megfelelő erővel és pontossággal vegyítve. E eszközt a kezembe tartva pedig máshoz folyamodom. Letépem mindkét karomat elfedő uniformisomat, illetve haorimat a földre dobom. Szükségem van arra, hogy szabadabban mozoghassak. A karomon levő izmokat sokkal jobban ki tudom használni, ha nem gátolja semmi anyag. Így aztán megfordítom kezemben a fegyvert, és középen megfogva a fejem fölött kezdem el forgatni, azért, hogy bemelegíthessem ujjaimat. Ugyanis a naginata forgatása összetettebb, mint egy nodachié. A nodachinál csak a puszta súlypontokra kell figyelni, míg a naginatanal ujjmozdulatok is vannak bőven. A dachi inkább fizikumot követel, míg a naginata egy pontos és könnyed fegyver, ha csak csuklóval fordítanám a fegyveren elhelyezhető pengét, akkor nem lennének elég gyorsak a támadásaim. Remek fegyver annak, aki gyors és pontos szúrásokat akar, csak éppen shunpoval keverni kicsit macerásabb. Mondjuk egy valamit nem értek még mindig ezzel a fegyverrel kapcsolatban, amitől eddig nem is volt a kedvenc fegyverem. Ám biztos vagyok benne, hogy ezúttal megértem majd.*
- Hoppá! Surprised *Na lám csak, nem is figyeltem és már is lefelé állt meg az a fránya fegyver. Már az elején megmutatkozik, hogy máshogyan forgatom a naginatát, mint ő. Nem fogom a végénél, hanem beljebb, ettől más súlypontokat teremtek, pontosabban közelieket, ettől pedig a fegyver pengéjének váltása is huzamosabb. Az első suhintás nem is úgy végződik, mint annak végződnie kellene. A második már jobb, de Miyoko játszi könnyedséggel idéz elő nekem egy egyensúly problémát, melynek következtében mellkasomra szép kis ütést mér. A benn maradó levegőt felköhögve állok hátrább, de nincs is itt semmi baj. Rá kellett jönnöm, hogy egyáltalán nem mindegy az sem, hogy hol tartom a fegyvert, különben megváltozik annak forgatási stratégiái. Tehát, ha hátrább fogtam volna, teljesen más súlypontot vett volna fel. Elképzelve ezt, lassan kezdem kapizsgálni, hogy miképpen cselezhető ki egy naginata.*
- Miyoko, szerintem nem fogsz megharagudni, ha változtatunk az állásponton. Hagyjuk a gyakorló fegyvereket, legyen tétje a vívásnak. A zanpakutom egyik fele, a te éles naginatád ellen. *Változtatok kicsit az állásponton, mert kezdem érteni, hogy mi kell nekem ahhoz, hogy valóban oda tudjak figyelni a dolgokra. Amennyiben belemegy az éles vívásba, úgy a zanpakutom egyik wakizashiját fogom használni a naginatája ellen. Számomra jól ismert fegyver az ő fegyvere ellen. Bárki, aki azt hinné most ezzel könnyebb helyzetben vagyok, az téved. Ugyanis egy wakizashi pengéje, és mérete fele akkora egy katana méreténél. Ahhoz, hogy megsebezzem vele sokkal nagyobb koncentrációra, koordinációs éberségre és taktikára van szükség. A katana hamarabb célba talál, viszont egy wakizashi használata nagyobb önbizalmat igényel. Sokkal közelebb kell férkőznöd az ellenségedhez, sokkal jobban szinkronban kell lenni a mozdulataival. Ekképpen rá kell jönnöm, hogy az első támadásait csupán védeni tudom, de reflektálni nem. Muszáj konklúziót előidéznem magamban, hogy megérthessem a forgatás lényegét és lelkét.
A naginata egy hosszú fegyver, amely fokozott koncentrálást igényel a penge tudatos fordítása miatt. Továbbá jóval nagyobb a munka a karokkal. Két kéznek párhuzamos mozgása; erős és gyorsaság. Légzés, amely oxigénnel látja el az izmokat a nagyobb erő kifejtésének érdekében. A tekintet, amitől a mozgások félig reflexszerűek lesznek, amennyiben az ész a támadó előtt áll egyet lépésben is. Vagy is akkor a naginata legnagyobb hátránya nem csupán a súlypont megbillentésében rejlik, hanem a forgató szervezett mozgásában is. Az idő az, ami a legnagyobb hátránya és talán ez az, amit nem érthettem eddig a fegyverben. Ez az, igen! A wakizashi könnyedebb, gyorsabb fegyver. De nem támadhatom be, ha nem tudom kijátszani a forgató eszét, hogy gyorsaságának előnyével élve csaphassak le rá. Így addig nem is fog működni, míg a használó például számít arra, hogy két fegyverrel fogok harcolni. Úgy két kézre koncentrál, de ezúttal csak egy fegyverrel harcolok. Értem, arcom ismét mosolyra fordul. Kezdetnek nem a pengét tartó "nyelet" támadom, hanem magát a pengét, hogy kiismerjem annak sűrítettségét. Az éle könnyebb, a vége felé pedig tömörebb. De a nyelet könnyű, így a penge és a nyelet találkozásánál egy súlyelválasztó teszi az elsődleges megingathatósági pontot. nem úgy, mint a nodachinál, ahol a penge elejében összpontosul a fegyver tömörsége. Ezt a pontot ütöm meg következő támadásra, amitől bizonytalanabbá tehetem a további intézkedést; betörök a lány penge és nyelet távolságába. Haladva felé, viszont szembesülnöm kellene a fegyver fordíthatóságával, viszont ezzel számolva a másik kezembe átütve a fegyvert oldalasan súrolom, míg a lány szemébe nézek. Közeledünk egymáshoz, s én csak nézem és nézem. Egészen addig, míg az egyetlen pislogását ki nem használva egy shunpo mozdulatom következtében a fegyverem ar arcához nem kerül. Totális áttörés az őt védelmező naginata biztonságában.*
- Köszönöm. *Suttogom neki, innentől kezdve pedig a harcunk talán sokkal érdekesebb lesz, mint eddig. Így, hogy ismerjük az egymás fegyverének előnyeit és hátrányait; úgy a reakciók közti versengés kezdődhet el. Nem bánom, biztos vagyok benne, hogy a kifáradásunkat komoly munka gyümölcse fogja koronázni. Az időközben felgyülemlett szemtanúk pedig láthatják, ahogyan egy igazi osztagba illő hadnagy és kapitány megküzd egymással. Nem bántam meg ezt az egészet, a lány egy hosszadalmas ideje feltett kérdésemet válaszolta meg harcászat terén. Cserébe pedig azt hiszem én is színt hoztam az életébe. Miyokoból remek mentor lesz, idővel. A forgatott fegyvereiben profi, de még neki is van mit tanulnia...hála az égnek. Vészelyes komor lenne, ha egy ilyen kislány már most ennyit tudna. A shinigamik által képviselt, pontosabban a kapitányok által képviselt erő sokszor táptalaja a rossz ösvénynek is. Ahogy mondani szokás, a hatalom megrészegít..szörnyű lenne, ha egy ilyen kislány is az áldozata lenne egy ilyesminek. Remélhetőleg nem kerül erre a sorsra, legalább is én nem hagynám.*
Vissza az elejére Go down
Miyake Ichiro
11. Osztag
11. Osztag
Miyake Ichiro

Férfi
Hozzászólások száma : 16
Tartózkodási hely : 11. osztag területe
Registration date : 2010. Apr. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 3 Cl0te5000/15000Edzőtermek - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 06, 2012 11:15 am

[Gyengeség]
Hakuda edzés Urufu-santól...

Kinyitottam a szemem. A szobában félhomály uralkodott... talán túl korán volt vagy már túl késő, nem tudtam... napok óta alszom, nem foglalkozok semmi mással. Nagyon elfáradtam, olyan szinten, hogy majdnem a 4. Osztaghoz kerültem... pfuujj... még belegondolni is szégyen ha odakerülök. Igazi harcos vagyok és nincs szükségem a kuruzslásukra.
Nagy nehezen felültem és körbenéztem. Semmi különös nem volt látható első ránézésre, azonban ha jobban megfigyeltem láttam, hogy vékony, de már szemmel látható porréteg fedett mindent. Kimásztam az ágyamból és nyújtóztam egyet. A hátam recsegett ropogott, a végtagjaim nehézkesen álltak vissza eredeti feladatukhoz. Miután nem volt kellemetlen a mozgás elbotorkáltam a szobám túlsó végében található asztalhoz amin egy szénsavmentes ásványvíz foglalt helyett már egy jó ideje. Megmarkoltam, kinyitottam és elkezdtem inni. Egy perc sem telt el mikor éreztem, hogy a frissítő víz helyett már csak levegőt nyelek, de azt erőteljesen. Kíváncsi voltam, hogy a sok pihenésnek köszönhetően mennyit veszítettem az erőmből ezért összepréseltem az üveget amennyire csak tudtam. Sajnos már nem úgy ment mint annak idején, látszik, hogy ellustultam, de azt pedig mint a 11. osztag tisztje nem engedhettem meg magamnak. ~ Edzenem kell!~ gondoltam majd olyan gyorsan amennyire csak tudtam felkaptam valami öltözéket, amiről kiderült azután, hogy felvettem már hónapok óta az ágy lábánál porosodik... ~Edzéshez tökéletes.~ szögeztem le magamban majd magamhoz fogtam lélekölőmet, ami nagy örömódában tört ki, hogy ismét a kezembe fogtam. Majd miután abbahagyta az ünneplést alaposan le is szidott, hogy ezt még egyszer meg ne merjem tenni... Kicsit fárasztott már a hülyeségeivel...~KUSS!~ szóltam rá a tőlem várható legkedvesebb módon majd amikor megérkeztem az edzőtermekhez eltulajdonítottam kapásból három bábut és nekikezdtem az akciónak.
Az első bábut a kardommal vettem kezelésbe és miután egy vágással megsemmisítettem kicsit kétségbe estem. Túl képzett voltam zanjutsuból.. ~a fene egy e meg.. akkor most mit kéne kezdenem magammal...?~ kérdeztem magamtól amikor eszembe jutottak a gyengeségeim. Lassú voltam, nem tudtam pusztakézzel harcolni, nem vagyok jó összhangba a lélekölőmmel... szóval tulajdonképpen egy csődtömeg vagyok aki jól tud hadonászni azzal a lélekölővel amivel nem is nagyon ért egyet.... csoda, hogy a nevét elárulta... -.-'
Végül úgy döntöttem, hogy a pusztakezes harccal próbálkozom meg a bábukon amiket magammal hoztam az edzőterem legtávolabb eső sarkába. Azért arra szavaztam végül mert azt úgy gondoltam egyedül is meg tudom tanulni, nem kell másokra hagyatkoznom, így nem tudja meg senki, hogy valójában egy gyenge, hasztalan senkiházi vagyok. Az is lehet, hogy ha a nagyfokú gyengeségemre fény derül eltanácsolnak hőn szeretett osztagomból, akkor pedig szerintem véget vetnék az életemnek! Kardomat visszahelyeztem hüvelyébe majd mindenestül magam mellé helyeztem a falnak támasztva. Ökölbe szorítottam a kezeimet és eleresztettem az első ütésemet, ami rosszabbul sikeredet mint ahogyan azt gondoltam. A bábu feje mellé ütöttem. Éreztem, hogy az arcom elvörösödik az idegességtől, illetve a szégyentől. Körbenéztem, hogy látta e valaki ezt a baklövést, de szerencsére senki nem volt a közelemben, vagy legalábbis én nem észleltem senkit sem. Megráztam a kezeimet, hogy ellazítsam őket majd ismét támadásba lendültem. Most telibe találtam a bábu "arcát", de nem az történt amit vártam. hangos roppanás hallatszott, de az nem a bábu feje volt hanem az én ujjaim roppantak, éles fájdalom hatol jobbomba amitől még idegesebb lettem.
- A kurva anyádat! - ordítottam majd felkaptam lélekölőmet, kihúztam a tokjából és annyi darabra vágtam a bábut ahányra csak tudtam.
Vissza az elejére Go down
Ichimaru Gin
Globális moderátor
Globális moderátor
Ichimaru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 156
Age : 29
Tartózkodási hely : .^v^.=.~
Registration date : 2011. Jul. 11.
Hírnév : 13

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptyVas. Dec. 09, 2012 4:17 am

Üdvözlet! ^v^

Kérésre jöttem lezárni a „Titkos egyezség” c. edzést. Igazán tetszett az apró történet, amit köré építettetek és nem az volt az alapcselekvés, hogy csak úgy egymásnak estetek, mint kapitány és hadnagy, hanem alátámasztott okotok volt erőtöket összemérni. Smile
Mizushima-kun remek tanítványnak bizonyult, vagy a mentor volt nagyon jó? Mindenesetre sok dologra rájöttél a naginatával kapcsolatban így megérdemled az 1000 LP-t jutalmadul.
Matetsaku-chan edzését pedig sikeresnek könyvelem el. ^ v ^

Vissza az elejére Go down
Urufu Yashuhiro
3. Osztag
3. Osztag
Urufu Yashuhiro

Leo Hozzászólások száma : 104
Tartózkodási hely : Soul Socety, Seireitei
Registration date : 2012. Aug. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Sanseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 3 Cl0te15100/30000Edzőtermek - Page 3 29y5sib  (15100/30000)

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptyVas. Dec. 09, 2012 8:42 am

[Gyengeség]
Hakuda edzés Miyake-sannak

Eljött az ebédidő, s gondoltam elsurranok Kenpachihoz… „ebédelni”, hátha találok ott néhány régi arcot, kikkel újra ihatok, vagy talán rá tudom beszélni a kapitányunkat, hogy igyon velem, de csak keveset, hiszen mégis csak szolgálatban vagyunk! Viszont Sakura keresztülhúzta a számításaimat egy újabb ötletével, egy újabb látogatásos kirándulással.
- Támadt egy korhadt jó ötletem! – Perdült elém gyanúsan csillogó szemekkel, amikből már azonnal tudtam, hogy fölösleges lenne ellenkeznem. – Használjuk ki az ebédidőt… – Enyhe reményt láttam, hogy talán most nem is annyira rossz az ötlete, viszont ahogy folytatta tényleg elveszett minden reményem, hogy újra ihassak, bár… – és nézzünk el a Juuichibantai edzőtermébe, hátha lesz valaki vevő arra, hogy mosolyt verjen a pofádra. Smile
~Harc? Talán mégsem annyira rossz ötlet.~ Belül elmosolyodtam, de az arcomon egyáltalán nem látszódott meg, hogy most kivételesen mennyire tetszik a kedvesem újabb vándorlásos ötlete.
- Menjünk. – Bólintottam, s meg is indultam az előbb megnevezett hely felé. Bár a harc és az ahhoz való viszonyt a Sanbantai másképpen értelmezi, éli meg, viszont, hogyha nem akarjuk, hogy valaki gyászoljon minket, vagy nem akarunk valakit gyászolni, akkor a shinigami harcművészetek mind a négy ágát érdemes legalább tűrhetően ismerni, valamint arra törekedni, hogy minél jobbak legyünk benne. Ez a három shinigami harcművészeti ág nem más, mint a zanpakutounkkal való kapcsolatunk, s velük közös harc, a reiatsu alapú harc, ami alatt a démonmágiát és a shunpo technikákat értem, valamint a közvetlen közelharc, ez utóbbi gyakorlására talán a legjobb hely a közelharcra specializálódott 11. osztag.
Zanpakutoumat Sakura el is kérte, ahogy az egykori osztagunk területére értünk.
- Miért kell az neked? – Kérdeztem szemöldökömet felhúzva.
- Ezeknek a barbár bakaknak több esélyük van szétverni a fejedet, hogyha nincs fegyver nálad.
- Tényleg ennyire akarod, hogy megverjenek? – Kérdésemre zavarba jött, még el is pirult, nem csak a tekintetét jártatta össze-vissza.
- Haladjunk! – Szólt kisvártatva, s majdhogynem rohanni kezdett. Tudtam, hogy nem akar rosszat nekem, csupán próbál vigyázni rám, ahogyan Kagami-sama is kérte. Amint utol értem a kezébe nyomtam Urufut.
Az utcák szokatlanul néptelenek voltak. ~Csak nem ebédel mindenki? -.O? Valami ünnepi ebéd lehet, vagy valami közös ivászat? Hol vannak a tisztek? Ajánlom, hogy ne a yonbantaiosokat piszkálják!~ Ilyesmi gondolatokkal lépkedtem, miközben valamelyest csodálkozva nézegettem körbe, ahogy haladtunk. Az edző termeknél is szokatlan nagy volt a csend. Benyitottam az egyik terembe, hogy láthassam van-e bent valaki. Amit láttam meglepő volt, egy ismerősnek tűnő tiszt egy gyakorló bábú mellé ütött. Egy egyszerű ütést próbált rámérni, s a sikertelensége után gyorsan körbenézett paprikavörös fejjel, hogy nem-e látta valaki, én is körbe néztem, valamint közben Sakurát is próbáltam visszatartani, hogy ne türelmetlenkedjen. Senki más nem volt bent, egészen addig, ameddig szívem szerelme egy ütéssel be nem ütött engem a terembe. Nagyjából ekkor szitkozódott a tiszt, s kardjával rengeteg darabba vágta. Mozdulatai, bár haragból jöttek, szépnek tűntek, minden bizonnyal ritka jó vívó lehetett, akár csak jómagam. Szívesen megküzdöttem volna vele kardharban, de mivel a fegyverem életem nőjénél volt, aki jelenleg elkerekedett szemekkel nézte, hogy csak egy valaki van itt, így csak a pusztakéz maradt, ami láthatólag nem ment neki.
- Mi a fenét tespedsz a földön, baka?! Gyerünk ne lustálkodjá’! – Rivallt rám szépségem.
- Yokoso! – Intettem feléje, miközben feltápászkodtam a földről. – Elnézésedet kérem, hogy a nagy gyakorlásban, edzésben megzavartunk, de a jegyesem minden áron azt akarja, hogy valakin fejlesszem a hakuda tudásomat. – Arcom a szokott szomorkás, melankóliás volt, egyáltalán nem látszódott rajta semmi más, a bolyongás alatt, valamint azon a napon elhagytam az érzelmeimet, vagy legalábbis azok kimutatásának a képességét. – Oh! A modortalanságom! Be is mutatkoznék, s kérném, hogy te is tedd, mivel ismerősnek tűnsz, ezért is gondoltam, hogy veled gyakorolnék. A nevem Urufu Yashuhiro, egykor tenmagam is a juuichibantai tisztje voltam, viszont mostan a sanbantai sansekije vagyok. – Hajoltam meg feléje. – A hölgy, a kedvesem, Zenko Sakura. – Sakura biccentet, aztán beljebb húzódott az egyik sarokba, hogy onnan figyeljen minket. Én meg felvettem egy védekező alapállást. Vál szélességű terpeszre nyitottam a lábaimat, enyhén megrogyasztottam, a bal lábamat előrébb helyeztem, viszont a testsúlyom inkább a jobb lábamon volt, a bal kezemet félig kinyújtva magam elé helyeztem, míg a jobbomat a derekamhoz húztam, s a tenyerem nézett felfelé. Így vártam, hogy mit fog cselekedni.
~Igazából, hogyha tényleg pusztakézzel harcolnánk, akkor ez egyoldalú küzdelem lenne részemről, hacsak nem az volt, hogy akkor csak egy mozdulat sorozat utolsó elemét láttam. Nem kívántam ténylegesen küzdeni, mivel jobban érdekelt, hogy tényleg ismerem-e, valamint, hogyha ismerem, akkor inkább segítenék neki.~
Vissza az elejére Go down
Miyake Ichiro
11. Osztag
11. Osztag
Miyake Ichiro

Férfi
Hozzászólások száma : 16
Tartózkodási hely : 11. osztag területe
Registration date : 2010. Apr. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 3 Cl0te5000/15000Edzőtermek - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 11:19 am

[Gyengeség]
Hakuda edzés Urufu-santól...

Remegtem az idegtől. Egy normális ütést sem tudtam véghez vinni. Csak a karddal tudok bánni, de azzal egész tűrhetően. Azonban ha én akarok lenni a követező Kenpachi akkor ez nagyon kevés. Sokat kell edzenem minden téren, erősödnöm kell, és ebbe a pusztakezes harc is beletartozik, illetve a kidouk is amiket utálok, de muszáj volt megtanulnom az Akadémián.
A kardomat visszadugtam a tokjába és körbenéztem. Nem vettem észre az ajtóban álló két idegent, csak akkor amikor már a félszemű oda nem ért hozzám és hozzám nem szólt. Komolyan mondom már csak a kampó kéz és egy faláb hiányzik s máris úgy néz ki mint egy kalóz kapitány!
- Csá. nem zavartál meg semmiben, ezt nem nevezném edzésnek, csak bénázok itt jobbra balra azzal a nyamvadt hakudával. - reagáltam le egyből a mondandóját. Tulajdonképpen nem is figyeltem rá, hogy mit magyaráz, a báb törmelékeit rugdostam arrébb, hogy ne legyenek útban ha bármihez is hozzákezdenék. Kicsit meglepett az udvariassága. Velem eddig még a kapitányon kívül senki sem volt udvarias!
- Örvendek... én Miyake Ichiro vagyok az osztag 8. tisztje. - tettem eleget a kérésének. Miután neki bemutatkoztam a nőre néztem, de nem szóltam semmit csak biccentettem, nem érdekelt, hogy nőből van és, hogy bunkó vagyok... ha valakinek nem tetszik küzdjön meg velem!
A bemutatkozás után a nemrég megismert férfi valami hülye szarópózra emlékeztető állást vett fel. Nem örültem neki, hiszen már mondtam, hogy nem vagyok jó hakudából, de nem tehetek ellene semmit. Valószínűleg sokkal képzettebb a pusztakezes harcmodorban mint én, de nem baj, szeretem a kihívásokat. Széles mosoly terült el az arcomon mikor végre felfogtam, hogy nulla az esélyem a győzelemre, de én mégis kiállok ellene. Szeretem az ilyeneket. A lényeg az, hogy bármi is történik fel kell álljak az pedig menni fog, remélem. Szemügyre vettem a beállását és abból próbáltam magamnak valamit összekovácsolni, Semmiféleképpen nem akartam ugyan úgy beállni mint Ő csak hasonlóan. Majd mikor rájöttem, hogy ez nekem nem fog menni a szemébe néztem és hangosan felkacagtam. Éreztem, hogy bizsereg az arcom, elpirulok a szégyentől, de nem érdekelt.
- Bocsáss meg nekem Urufu-san, de tényleg nem tudok pusztakézzel harcolni. Az előbb is egyetlen ütést próbáltam mérni arra a bábura, de rosszul sült el... - mondtam kicsit akadozva. Soha ne voltam ilyen illedelmes a kapitányon kívül senkivel sem. Kicsit idegesített is. Kiszáradtam, a szám kezdett összeragadni.
- Esetleg..... haa.... izééé.....ööö..... - nagy levegőt vettem és megvakartam a tarkómat... - ha ön... khmm... na... tanítana nekem valamit.... nos akkor azt meghálálnám valahogyan. - égett a torkom mire a mondat végére értem. A szívem úgy vert mintha ki akarna ugrani a mellkasomból. Soha senkit nem kértem még meg, hogy tanítson, tényleg gyenge vagyok... szánalmas cselekedet hajtottam végre az előbb. Csoda, hogy nem égett le a pofámról a bőr mire végigmondtam...
- Kérem... - szaladt ki a számon. Most már esküszöm, hogy elásom magam ha innen kijutok... ennyire szánalmassá válni pár másodperc alatt... Felkaptam a kardomat, kirántottam a hüvelyéből és nekiugrottam a tőlük körülbelül fél méterre található bábuknak. Másodpercek alatt fogpiszkálók százait gyártottam belőlük majd még mindig idegesen, de visszatértem Urufu-sanhoz és a kardomat a faltövébe dobtam.
Vissza az elejére Go down
Urufu Yashuhiro
3. Osztag
3. Osztag
Urufu Yashuhiro

Leo Hozzászólások száma : 104
Tartózkodási hely : Soul Socety, Seireitei
Registration date : 2012. Aug. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Sanseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 3 Cl0te15100/30000Edzőtermek - Page 3 29y5sib  (15100/30000)

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptyPént. Dec. 14, 2012 5:31 am

[Gyengeség]
Hakuda edzés Miyake-sannak

Védekező állásomból nem mozdultam, arcom egy izma sem rezdült meg, úgy hallgattam az ifjút. ~Miyake Ichiro… Ichiro… Miyake… Mind a neve, mind maga a halálisten ismerős is, valamint nem is.~ Dadogás közben megkért, hogy tanítsam meg valamire. Mivel már az ajtóból láttam, hogy nem túl jó, még korábban eldöntöttem, hogy tanítás félének fogom a harcunkat tekinteni. A pirulása és a zavara talán kicsit bosszantó volt, s ezért védekező állásból támadóba álltam át. Vagyis az eddig a hátsó, azaz a jobb lábamról az elülső, vagyis a bal lábamra helyeztem át, valamint a felsőtestem tartása is inkább volt már fenyegető, mint eddig.
Sejtésem valahogy bebizonyosodott, mivel a kardjáért próbált nyúlni, oda shunpoztam hozzá, s egy figyelmeztető ütést mértem a mellkasára, azután a fegyverét Sakurámhoz hajítottam, aki csak mosolygott, szavak nélkül is megértette a szándékomat, így mind a sajátom, mind az ifjú zanpakutouját fogta. Miyake-san nagyon el van tévedve, hogyha azt feltételezné, hogy Sakurától könnyű elvenni bármit is, mivel a kedvesem hasonlóan képzett, mint tenmagam, sőt hakudában van rá esély, hogy képzettebb nálam. Az ütésem, bár visszafogott volt, s csupán hozzáértem, mivel gyengének tűnt, így talán jobban megérezhette.
- Első! A pusztakezes harchoz nem kell kard! – Várakozó állást vettem fel, a kezeim ugyan úgy voltak, mint az előbbi kettő állásban, valamint még mindig vállszélességű terpeszben álltam, s a bal lábam előrébb volt, valamint a lábaim enyhén meg voltak roggyasztva, viszont a testsúlyom most középen volt. Vártam, hogy összeszedje magát, közben magyaráztam: – Az előbb csupán egy jelző ütést kaptál. A jelző és a tényleges ütés között az a különbség, hogy míg a tényleges ütéssel megpróbálod átszakítani az ellenfeled testét, vagyis a testén keresztül mögé próbálsz ütni, addig a jelző ütésnél csupán megérinted az ellenfeled. Hogyha valamit, vagy valakit meg akarsz ütni, de ténylegesen, akkor ne őt célozd, hanem a mögötte lévő területet. Minthogyha lenne mögötte egy vászon, amire rá van festve ő maga, s nem az ellenfeledet, hanem a mögötte lévő vászon képet akard eltalálni, de nem az ellenfeledet megkerülve, hanem az ellenfeled testén keresztül. Megértette, Miyake-san? – A bal lábamat visszahúztam a vállam alá, s mind a kettő kezemet az oldalamhoz húztam. – Üssön meg a mellkasomon! – Mondtam a válaszától függetlenül, s az izmaimat is megfeszítettem. Azért reméltem, hogy se nem torkon, se nem gyomorszájon nem üt, mivel legyen bárki bármennyire edzett, izmos, ezt a kettő helyet nem lehet izmokkal védeni.
- Ennyire elpuhult volna a juuichibantai, hogy kislányokat tartanak csak meg? - Miközben védekező állást vettem fel újra hecceltem, hogy a 11. osztagos vérét felszítsam, azt a vért, ami mindannyiunkat mozgásban tart a harcokban, bár a kérdésem viccesen is hangzott, lévén, hogy egy kislány a jelenlegi Kenpachi. - Üssön újra, minthogyha az élete múlna rajta! - Ezt az ütését már nem engedtem, hogy eltaláljon, egy sablon védekezési mozdulattal hárítottam. - Második! Egyensúly! Ahogy a kard táncoltatásnál, úgy - fogtam bele egy újabb magyarázatba, de közben folyamatosan védekező állásban maradtam, s az esetleges támadásait hárítottam - a hakudában is fontos tényező az egyensúly. Viszont itt a fegyver nem egy másik tárgy, hanem a saját testünk! Ahogy jól meg kell markolnunk a kardot, nehogy kiessen a kezünkből, úgy stabil láb és testtartást kell felvennünk, hogy el ne essünk. Hogyha megfigyeli a tartásomat, én most egy védekező tartásban vagyok, bár az enyém sem tökéletes, de már elegendő ahhoz, hogy egy szellő nem borítson fel, miközben a leveleket nézem. - Hagytam neki annyi időt, ami alatt bárki képes lenne nagyjából leutánozni a tartásomat, azután támadó állásba álltam át, s három jelző ütést indítottam felé, amiket, hogyha figyelt rám, akkor talán még ki is védheti.
Vissza az elejére Go down
Miyake Ichiro
11. Osztag
11. Osztag
Miyake Ichiro

Férfi
Hozzászólások száma : 16
Tartózkodási hely : 11. osztag területe
Registration date : 2010. Apr. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 3 Cl0te5000/15000Edzőtermek - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptySzomb. Dec. 22, 2012 8:58 am

[Gyengeség]
Hakuda edzés Urufu-santól...

Elbambultam, belemélyedtem a gondolataimba. Minden sejtem rmegett a harci láztól, tudtam, hogy semmi esélyem nincs ellene fegyver nélkül, de nem érdekelt. Azon járt az agyam, hogy hogyan is tudnék túljárni az eszén és tudnám csapdába csalni ahonnan én jövök ki nyertesen. A nagy gondolkozásból egy ütés térített észhez. Meglepődtem eddig nagyon kevesen ütöttek meg, de isten nyugosztalja szerencsétleneket mind a föld alatt van.... Mikor teljesen észhez tértem már magyarázott valamit a fegyvernélküliségről, meg a fegyver nélküli harcról mikor végre leesett, hogy a feleségénél van a kardom. Ez egy kicsit bosszantott mert nem szeretem ha más kezében van az a fegyver aminek már annyiszor hasznát vettem.
- Tudom, hogy nem szabad fegyvert használni... azonban örülnék ha inkább a falnak lenne támasztva a fegyverem. Szimplán nem szeretem ha más kezében van.. az A kard a másik felem, mint minden shinigaminak még akkor is ha nekem nem hajlandó úgy engedelmeskedni mint másoknak, megvagyok én a képességei nélkül is...- mondtam majd eleresztettem egy elég érdekes mosolyt. Sokkal inkább éreuztem vicsorgásnak mint mosolygásnak, de ez nem érdekelt. Most az a lényeg, hogy megtanuljak valamennyire fegyver nélkül harcolni és ha kell akkor napokig, hetekig vagy akár hónapokig is képes lennék megállás nélkül edzeni. Így teljesen gyengének érzem magam...
Végighallgattam a mondókáját ami érdekes volt, de mégsem ragadt meg bennem... konkrétan csak annyi ragadt meg az agyamban, hogy van figyelmeztető ütés meg tényleges ütés. A kettő közti különbségre már nem is emlékszem, de nem is érdekel. Miután abbahagyta a hegyi beszédet megpróbáltam lemásolni a beállását kevés sikerrel, de majdnem hasonlított!!! Aztán vártam, hogy mi lesz... mikor közölte, hogy üssem meg egy kicsit nagyon meglepődtem. A szemeim tágra nyíltak és a szám is tátva maradt. Ha most megütöm és nem fogom vissza magam akkor nagy esély van arra, hogy eltöröm valamennyi csontját azt pedig nem szeretném mert akkor nem tud engem tanítani az meg nem gyere be.
- Ezt most maga sem gondolta komolyan....- motyogtam majd ránéztem. Láttam rajta, hogy teljesen komolyan gondolja ezért vettem egy nagy levegőt és ökölbe szorítottam jobbomat majd amilyen gyorsan és pontosan csak tudtam elindítottam a támadást. Már elindítottam az ütést amikor meghallottam a kérdését ami vicces is volt meg nem is... A kezem megállt félúton én pedig hangosan felkacagtam...
- Tud róla, hogy ez most azért volt csak vicces mert egy kislány az osztag Kapitánya? - kérdeztem majd ismét felvettem az alapállást, abbahagytam a kacagást és ismét elindítottam a mellkasa felé egy újabb ütést amiben reménykedtem, hogy már nem akad meg félúton. Ezt elég könnyen hárítottam és meglepődtem. Ilyen könnyen hárítani az ütést... nos, van még mit tanulnom azt hiszem...
Újabb hegyi beszéd következett, ami az egyensúlyról szólt. Leutánoztam az állását majd mire észbe kaphattam volna már ütött is. Az egyik ütése mellkason talált míg a második a bordáimat találta el... kicsit felhúztam ezen magam ezért elkezdtem felismerhetetlen mozdulatok végrehajtani... köznyelvre lefordítva hadonásztam össze vissza aminek következtében sikerült kivédenem a harmadik ütést... Annyira meglepődtem, hogy leengedtem a kezeimet és inkább hátrébb álltam, hogy ne legyek olyan közel hozzá.
-Ezt maga is látta? Surprised
Vissza az elejére Go down
Urufu Yashuhiro
3. Osztag
3. Osztag
Urufu Yashuhiro

Leo Hozzászólások száma : 104
Tartózkodási hely : Soul Socety, Seireitei
Registration date : 2012. Aug. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Sanseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 3 Cl0te15100/30000Edzőtermek - Page 3 29y5sib  (15100/30000)

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptyPént. Dec. 28, 2012 12:55 am

[Gyengeség]
Hakuda edzés Miyake-sannak

Leutánozta az állásomat, azután megindítottam a jelző ütéseket. Az első kettő tisztán eltalálta, a harmadikat, viszont nagy hadonászások közben sikerült hárítania.
- Nem bízhatod magad mindig a szerencsédre! – Normális, nem harci testhelyzetet vettem fel. – Mellesleg jól tudom, hogy a jelenlegi kenpachi, Miyoko-taichou-chan, egy kislány. Viszont nem viccnek, hanem sértésnek szántam, bár lehet, hogy nem a jó szavakat használtam.
A még ép gyakorló bábuhoz sétáltam, hogy bemutassam rajta a jelző és a normális ütés közötti különbséget.
- Most jól figyelj! – Mikor láttam, hogy rám néz, engem figyel a bábú mellkasi részére ütöttem, de csak jelzésképpen. Öklöm alig, hogy ért hozzá, így természetesen a bábú csupán megingott egy kicsit. – Ez egy jelző ütés volt, egy ilyet védtél ki. Érezhetted is, hogy annyira nem is fájdalmas, hogyha eltalál. – Ezután, nagyjából ugyan oda egy igazi, teljes erőmet átölelő ütést mértem a bábúra. Ütés közben be is dőltem a gyakorló tárgy felé, ölöm alatt megreccsent a báb felszíne, azután amaz a falhoz, ami alig pár lépésre volt tőle, vágódott. Karomat direkt nem húztam rögtön vissza, hogy esetleg láthassa is, hogy most az öklöm végcélja a bábú mögött volt. – Ez egy igazi ütés volt. Remélem láttad, hogy mi a különbség a kettő között, azon kívül, hogy a báb miként reagált. – Hagytam neki némi gondolkodási szünetet, hogy a 11. osztagos agya felfogja valamelyest, azután folytattam, természetesen, hogyha volt kérdése, akkor arra válaszoltam. – Viszont az, hogy a báb miként viselkedett az szép példája az egyensúlynak. Egy jelzőütés nem volt épes kihozni az egyensúlyából, viszont egy ütés az igen. – Mutattam a földön fekvő bábra. – Most rajtad a sor, hogy földre vidd. – Felállítottam a bábot, azután hátra léptem.
- Olyan helyen próbáld eltalálni, ahol könnyebben felboríthatod. – Mondtam tanácsokat miközben próbálkozott. – Ütés közben a csuklód legyen merev, mert egy laza csukló eltörhet az ütés által. – Minden tanácsomat két-három ütés után mondtam. – Hogyha az ütésbe beleteszed a tested súlyát is, akkor nagyobb ütés erőt érhetsz el. – Hogyha sikerült felborítania a bábut, akárhányszor, akkor felállítottam, s annyit mondtam, hogy – Most szerencséd volt. Próbáld újra! – Egy tanácsot, csak egyszer mondtam el. – Miközben ütsz, a saját állásodra is figyelj, nehogy az ellenfél kibillentsen, ez a hiba, akár az életedbe is kerülhet, vagy a társaidéba, szeretteidébe. Hogyha ütsz, akkor üssél! Ne bizonytalanodj el közben, legyen határozott, vagyis ne kérdezz, hanem kijelents az ütéseddel!
- Pihenj, fújd ki magad! – Szólítottam fel a következő, vagy hogyha addig egyszer sem borította fel, akkor az első bábú borítása után. – Bár még mindig úgy ütsz, mint egy yonbantai tiszt, de talán fejlődő képes vagy. Viszont, hogyha védekezni nem tudsz, akkor hiába ütsz nagyokat, ügyeseket, pontosakat, mivel az ellenfél első ütése azonnal kiüthet. Valljuk be, te jelenleg nem agy olyan erőnlétben, hogy sokáig bírd a pofozódást. Miután kifújtad magad a védekezést vesszük át.
Hagytam, hogy teljesen kifújja magát.
Vissza az elejére Go down
Shiranui Naomi
1. Osztag
1. Osztag
Shiranui Naomi

nő
Pisces Dragon
Hozzászólások száma : 119
Age : 108
Tartózkodási hely : Haruki~chan nyomában *.* || Shiranui birtok
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 3 Cl0te21000/30000Edzőtermek - Page 3 29y5sib  (21000/30000)

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptySzer. Jan. 02, 2013 7:19 am

Edzőtermek - Page 3 Nvtelen1b

Arcomon kedves mosollyal haladtam a hosszú folyosókon, miközben a kezemben tartott jegyzetfüzetben jelölgettem a dolgokat, nem foglalkozva a tisztek kicsit sem barátságos arckifejezésével. Nekik is tökéletesen tudniuk kellene, hogy mindenkinek megvan a feladata, ők is azt teljesítik, amit rájuk bíztak, én is akként teszek, ahogy a feladatom követeli. Természetesen nem muszáj érteniük, milyen fontos is néha körbe nézni az osztagok között, pedig sokszor inkább segít az efféle dolog, mint árt! A félig nyitott ajtó mögül pislantottam be az egyik edzőterembe, amikor megláttam, a fiatal lányt, aki éppen szegény bambuszokat aprította, de úgy tűnt nem igazán elégedett az eredményekkel, bár nem is csoda, eléggé barbár dolog szerencsétlen bambuszokat bántani, még csak vissza sem tudnak vágni. Kihúztam az ajtót, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, és kérés nélkül beléptem. Kicsit megrezgett a szám széle, ahogy visszafogtam magam, nehogy megszóljam az öltözékét, ami igazán nem illett egy finom hölgyhöz, még Juuichibantais ként is adnia kellene a formaságokra. Megvártam, míg befejezi a gyakorlatsorozatot, és addig nem is szóltam semmit, elvégre én sem örültem volna, ha csak úgy megzavarnának. Amikor felém fordult egy bólintással üdvözöltem.
-
Shiranui Naomi – mutatkoztam is be, rangomat nem közöltem, elvégre karszalagom egyértelműen jelezte. – Ha megenged némi megjegyzést, szívesen segítek önnek az edzésben. – Ajánlottam fel, és már le is tettem jegyzeteimet a földre, és közelebb lépdeltem.
Végigmértem, miként is áll, milyen a tartása, és hogyan fogja a zanpakutoját. Nem volt rossz, elvégre valószínűleg nem frissen végzett akadémistával volt dolgom, ettől függetlenül biztos voltam benne, hogy csak a segítségére fog válni az a néhány dolog, amit mondok. Megköszörültem a torkom, mielőtt szóltam volna, majd egy pillantást vetettem a bambuszokra, de úgy éreztem nem ezek lesznek majd a megfelelő ellenfelek. Nem számít, majd keresek egy gyakorló bábút, amíg az első gyakorlatokat végzi.
-
Megkérném, hogy vegye magára az egyenruhájának felsőrészét is, egy hölgy mindig legyen kellően felöltözve, nem lenne jó, ha egy férfiú ekként látná meg ^.^ - Megvártam, amíg felöltözik, majd ismét végigmértem. –Máris sokkalta jobb látványt nyújt. Nos, a legfontosabb dolog, amit nem tanítottak meg önnek, miként is kell nőként harcolni. – Kezdtem bele a mondandómba. – Természetünknél és alkatunknál fogva gyengébbek vagyunk a termetesebb férfiaknál, ami nem jelenti azt, hogy ne tudnánk ezt ellenük fordítani. Önök itt a Juuichibantainál azt tanulják, hogy az erő a legfontosabb, és a zanpakutojukat csupán csak fegyvernek tekintik, amivel megszerezhetik a végső győzelmet, de a kezünkben tartott zanpakuto sokkal több ennél, és hölgyként sem kell erősebbnek lennie egy nagydarab úrnál.
A bevezetésnek szánt rész után közelebb léptem hozzá, majd megálltam mellette, de nem vettem elő magam is fegyvert, most sokkal egyszerűbb módszerrel fogom rávezetni, hogy mire is gondolok, miként tudja leginkább kamatoztatni a tudását. Ráadásul az sem lenne rossz, ha nem úgy suhogtatná, mint egy lélektelen piszkevasat, elvégre erről szó sincsen.
-
Fegyverünk nem csupán egy ölésre alkalmas tárgy, úgy kell kezelni mintha a karunk meghosszabbítása volna. –Nyújtottam előre a kezem, kiegyenesített ujjakkal. – Hasítunk, vágunk, döfünk, de nem mindegy, hogy miként is tesszük ezt, milyen gyorsasággal, és milyen stílusban, elvégre ez nem egy buzogány, jól mondom? ^.^ - Néztem az arcába. – Próbáljunk ki valami rendkívül egyszerű módszert, amivel megértheti, miért is nem olyan egyszerű mindez, de mégis hasznos! Surprised
Ezzel máris odébb léptem, hogy a segédeszközök között egy olyan bábut keressek, ami képes a forgásra is, meg persze egy kevés madzagot halásztam elő. Felállítottam a bábut a terem közepén, lábbal odébb söpörve a bambusznyesedékeket, nehogy hasra essen bennük, elvégre nem ez volt a cél, ezután hozzá léptem ismét.
-
Kérem, nyújtsa ki a kardforgató kezét a zanpakutojával együtt! – Miután megtette módszeresen a csuklójához erősítettem, hogy az véletlen se tudjon elmozdulni. – Vigyázzon, ne is próbáljon rámarkolni, nehogy megvágja magát! – Figyelmeztettem, annak ellenére, hogy sejteni lehetett, maga is jól tudja, hogy az mihez vezetne, de jobb félni, mint megijedni. – Most pedig ismételje meg a mozdulatait a bábun! Ez nem olyan, mint a bambusz, az egyik felére támad, a másiktól védekezik! – Azzal a bábu mögé álltam, eszemben sem volt megkönnyíteni a dolgát.
Alapesetben a bábu nagyjából olyan gyorsan csapna ellentámadással, amilyen erővel a másik végét megütik, de egy igazi ellenfél közel sem ennyire kegyes. Amint lendült, és támadott, a pengéjétől minél messzebb, de ráfogtam a bábura, hogy ne forduljon el, hanem tartsa meg a támadást, majd hirtelen lendítettem a másik oldalt, szinte elborítva a fiatal lányt. Nem az volt a célom, hogy feltétlen elveszítse az egyensúlyát, hanem inkább az, hogy érezze, minden az időzítésen múlik, valamint azon, hogy a bábu melyik részére indítja a támadást, ez egyszerű fizika. Csupán azért nem mondtam mindent el, hogy magától jöjjön rá, a tapasztalati úton szerzett tudás sokkal inkább rögzül a fejben, mint az, amit valaki elmond nekünk. Hiszen nyilvánvalóan megjegyezzük, hogy a tűz forró, ha már egyszer megégettük magunkat. Percekig semmi mást nem csinálok, csupán a bábu egyik és másik felét irányítom felé, egészen addig, míg már-már maga is látja, hogy mikor, mire készülök, és anélkül hárítja a csapásokat, hogy azok bármiféle megerőltetésbe kerülnének számára.
-
Látja, hogy mennyivel kecsesebb így? ^.^ Ráadásul nem is igényel nagy erőt az, hogy hárítson, csupán csak jó helyre kell tennie. – Közben segítettem neki leoldozni a kezéről a zanpakutoját. – Ugye, hogy nagy erő nélkül is mennyire könnyedén lehet valakit kibillenteni az egyensúlyából, vagy akár a teljes erejét felhasználni ellene? ^.^
Ezután leereszkedtem a földre, és törökülésbe ültem. A sok mozgatástól magam is kissé megizzadtam, és kapkodva szedtem a levegőt, de ez most nem zavart annyira. Valahogy elégedettséggel töltött el, hogy egy újabb shinigami segítségére lehettem, persze nem gondoltam azt, hogy nélkülem ne boldogult volna, csupán csak megrövidítettem a tanulás időtartamát. Mivel csupán ellenőrzésre jöttem, nem volt nálam Mimoza, ettől függetlenül biztos voltam benne, hogy megfelelő segítséget fogok tudni majd nyújtani ebben a kérdésben is számára, azonban mindent az alapoktól kell kezdeni. Megvártam, míg leült velem szemben, ezután kezdtem csak a mondandómba.
-
Még ha nem is minden shinigami jön ki a lehető legjobban zanpakutojával, nem szabad elfelednünk, hogy ez nem egy egyszerű fegyver, hanem a lelkünk egy darabja. Lehet akár a legelrejtettebb, általunk is takargatott része ez, akkor is valamilyen szintem mi magunk vagyunk. Velük leszünk erősebbek, ha megfelelően közeledünk feléjük, és megértjük, elfogadjuk őket… - Behunytam a szemem és mélyeket lélegeztem. – Sokkalta könnyebb egy engedelmes, segítő társsal harcba indulni, mintsem egy konok segéddel, nem igaz? ^.^ Most pedig hunyja le a szemét, vegyen mély lélegzetet, és zárja ki a külvilágot. Nem egy edzőteremben van, hanem egy réten ül, érzi, ahogy a szélben hajladozó főszálak csiklandozzák a lábát, a nap kellemesen meleg fénye az arcát cirógatja, és minden békés. Egyre messzebb kerül ettől a helytől, s mind távolabbinak hallja az én hangomat is, míg nem eléri azt a pontot, amikor tudja, teljesen biztosan tudja, hogy a belső világában van. – Egyre halkabban beszéltem, elvégre tudtam, egy idő után úgy sem fog hallani. – Itt sokkalta békésebb, nem igaz? Most pedig keresse meg a zanpakutoja szellemét, biztos lehet benne, hogy ha a megfelelő kérdéseket teszi fel, olyan válaszokat kap majd, amik segítenek megérteni minden megkérdőjelezett dolgot. Nem kell feltétlen megértenie minden összefüggést azonnal, de világossá fog válni. – Igen, magam is sokáig nem értettem, mit is akar tőlem Mimoza, és miképpen forgathatnám úgy, hogy minden erejét megmutassa, átadja nekem. Pedig nem várt tőlem sokat, csupán meg kellett értenem, hogy mi is az a kevés, amit elvár. – Ő a lelke része, ugyanúgy éreznek dolgokkal kapcsolatban, de mégis kettősek, ezáltal másként gondolkoznak. Ettől függetlenül, ha figyel, és megpróbálja a helyébe képzelni magát, könnyedén megértheti, mire is gondol, miként érez, és mért cselekszik úgy, ahogy cselekszik…
Aztán csak csöndben ültem vele szemben, és vártam, hogy miként is sikerül neki a gyakorlat. Nem lehettem benne teljesen biztos, hogy mi is volt a gond, de látszott a mozdulatain, elégedetlen félmondatán, hogy valami nehézségbe ütközött, amit nehézkesen tudott volna csak megoldani. Ebben pedig egy valaki tud csak tökéletesen segíteni, aki a lényünk része, de mégis más, mégis valami egészen különleges módon más, és sokkalta könnyebben fejti meg a dolgokat, mint mi magunk. Talán túl sokat is támaszkodom Mimozára, de ő az, akiben tökéletesen, mindenfajta kérdés, és fenntartás nélkül bízom, akinek kezébe helyezem az életem, és aki maga is ugyanígy tesz. Furcsa dolog ez, olyasmi, mint a szerelem, adunk és kapunk, de főként rajtunk múlik, hogy miként is fogadjuk ezeket a dolgokat. Megvártam, míg ismét kinyitotta a szemét, majd elmosolyodtam, és reméltem valóban segítségére voltam, nem csupán technikája fejlesztésében, de a zanpakutojával való eredményesebb kommunikációban is. Felálltam, majd meghajoltam felé.
-
Remélem a segítségére voltam. Kellemes edzést, jó munkát a továbbiakban is! – Köszöntem el, majd magamhoz vettem a jegyzeteimet, és távoztam a teremből. Hosszú még a nap, mégis úgy éreztem, eddig is eredményekben gazdag volt…


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 3 Cl0te31700/45000Edzőtermek - Page 3 29y5sib  (31700/45000)

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptyPént. Jan. 04, 2013 12:04 pm

Edzőtermek - Page 3 Nvtelen1b
Csak akkor mozdult meg, amikor befejeztem a gyakorlatot, és felé fordultam. Bólintott köszönésképp, majd bemutatkozott.
- Shiranui Naomi
Meghajoltam, hisz így diktálta az illem.
- Aikawa Chiyo, örvendek!
Igaz, nem is ismertük egymást, de felajánlotta a segítségét az edzéshez. Egy ilyet pedig nem szoktam visszautasítani! Újfent meghajoltam felé, ám a kezdeti lelkesedésem azonnal alább hagyott, mikor megkért, hogy vegyek fel egy ruhát.
~ Hiszen most vetettem le! ~ méltatlankodtam magamban egy sort, amivel Gingitsune is egyetértett.
~ Szerintem nagyon is helyén való, ha megszabadulsz a fölösleges göncöktől Édes! Főleg amikor kettesben vagyunk.~ vágta rá.
Mindenesetre egy árnyalatnyival talán rosszabb kedvvel, magamra kaptam a nemrég ledobott felsőt. Természetesen azonnal a kissé leizzadt testemre tapadt az egész. Egy szájhúzással szinkronban húztam szorosra az övemet is, hisz sehogy se fért a fejembe, hogy a nők miért szoktak mindig kiakadni, ha praktikus okokból megszabadultam a fölös és zavaró daraboktól a ruhám terén. Mindig azzal jöttek, hogy mi lesz, ha meglátnak a fiúk, és ha rávágtam, hogy vagy láttak már ilyet, vagy ha nem, akkor épp itt az ideje, még csúnyábban néztek rám! Szóval ezt itt inkább nem sütöttem el, hisz felajánlotta, hogy segít az edzésbe. Amikor pedig elkezdett a lélekölőkről, és a forgatójukról beszélni, szinte teljesen elfelejtettem a kezdeti nehézségeimet. Még soha nem tanított kardforgatásra egy másik nő. Így aztán nem is lepett meg túlságosan, ha férfiasnak találta a stílusomat.
Egy bábút kerített az edzőterem egyik sejtelmesen rumlis és homályos szegletéből. Embernagyságú, kezes izé volt a drága, ami hát elsősorban nem egy ember jutott volna róla az eszembe, inkább egy madárijesztő.
- Kérem, nyújtsa ki a kardforgató kezét a zanpakutojával együtt! - mondta. Kissé talán értetlenül, de azért engedelmeskedtem. Elővett egy szallagszerűséget, és a kezemre kötötte Gingitsunét. Naná, hogy a drága rögtön rákapott a témára.
~ Ismered a vörös fonál legendáját? ~ érdeklődött ~ Azt amelyik arról szól, hogy akiket a vörös fonal köt egybe, azokat a sors is egymásnak rendelt, és egy pár lesznek életük végéig!
~ Ez mind nagyon szép és jó Életke, de elfelejtetted, hogy bennem élsz? ~ érdeklődtem meg, miközben valóban összekötöződtünk.
Apró bólintással vettem tudomásul Naomi-san figyelmeztetését, miszerint ne akarjak ramentésztát aprítani az ujjaimból.
– Most pedig ismételje meg a mozdulatait a bábun! Ez nem olyan, mint a bambusz, az egyik felére támad, a másiktól védekezik!
Bele akartam túrni a hajamba, de még időben eszembe jutott, hogy nagamakival a kezemen ez nem lenne túl szerencsés ötlet.
Szóval ismételjem meg a bábon a bambuszos mutatványt? A báb mögé állt, ezzel is nehezítve a dolgom. Így kizárta azt a lehetőségeket, hogy felnyársaljam, ellökjem, vagy csak szimplán megpróbáljam kettőbe szelni a makacs bábot. Pár pillanatig a bábot figyeltem, kissé talán úgy elemeztem, mintha egy hús-vér ellenfél lett volna. Meddig érnek le a kezei, és ami még fontosabbak, meddig érnek el, majd felé löktem magam a földről. Abban a pillanatban lendült felém a karja. Kivédtem a kardommal, és ritmusra akartam védeni a másik oldalról túl gyorsan felém csapódó párját, ám arra már nem volt időm. Egy pompásan kivitelezett fejbekólintást kellett, hogy elszenvedjek "ellenfelemtől". Szisszenve lapogattam meg a fejem, persze a kardtalan kezemmel, majd miután megállapítottam, hogy egy helyes kis púpocska telepedett kobakom kárvallott részére újabb stratégiát kellett, hogy kidolgozzak. Teljesen véletlenszerű ritmusban indultak felém a csapások, vagyis most nem lehetett a saját ritmusom szerint neki esni a bábnak. Valahogy az ellenfelem ritmusához kellett, hogy az enyémet igazítsam. Immáron nem rontottam rá úgy, mint korábban. Óvatosan közelebb lépkedtem, miközben igyekeztem az egész bábot figyelni egyszerre. A kezem magam előtt volt, szinte mint egy védekezésképp. Amint elég közel értem, Naomi-san megmozdította a karokat. Az első mozdulatot elég jól lehetett látni, így a második kézre koncentráltam jobban. Védekezősen a testem elé kaptam a karom, így azt érte az ütés. Hátra ugrottam annyira, hogy pont kikerüljek a karjai sugarából. Egy tervféle kezdett a fejemben alakot ölteni. A fát nem lehet olyan egyszerűen legyőzni, mint a hús-vér embereket. A fának nem fáj, akkor is folytatja a támadást, ha már csak félig van fönt a karja! Újabb rohamra indultam, ám most nem csak az időzítésre próbáltam meg figyelni, hanem arra is, hogy miként vannak a karok rögzítve. Néhány rohammal a hátam mögött, és jó pár kék-zöld folttal gazdagabban rá is jöttem a titokra. A következő kanyarnál eldöntöttem, hogy végzek a bábuval. Egészen közel lépdeltem hozzá, közben figyeltem minden apró rezdülését. Amint az egyik kezével felém csapott, leguggoltam és sebesen pördülve a tengelyem körül, a másik kéz fele szúrtam. Azt a pontot céloztam be, ahol csatlakoztatták a testhez. Eközben a másik, szabad kezemmel a korábbi támadó karját kaptam el, és nem kellett volna sok, hogy átlendítsem a vállam felett.
- Látja, hogy mennyivel kecsesebb így? ^.^ Ráadásul nem is igényel nagy erőt az, hogy hárítson, csupán csak jó helyre kell tennie. Ugye, hogy nagy erő nélkül is mennyire könnyedén lehet valakit kibillenteni az egyensúlyából, vagy akár a teljes erejét felhasználni ellene? ^.^ - kötögette le a kardomat a kezemről. Csodával határos módon, megúsztam, hogy figyelmetlenül rámarkoljak a pengémre, és a bábpofozáson kívül egyébb bajom nem esett. Eközben Naomi-san leült velem szemben a földre törökülésbe. Pár másodpercig várakozóan nézett rám, mire én is észbe kaptam, és leültem a földre jómagam is. Lelkesen bólogatva hallgattam, amikor a lélekölőkről beszélt, majd követtem a példáját, és lehunytam én is a szemem.
-Most pedig hunyja le a szemét, vegyen mély lélegzetet, és zárja ki a külvilágot. Nem egy edzőteremben van, hanem egy réten ül, érzi, ahogy a szélben hajladozó főszálak csiklandozzák a lábát, a nap kellemesen meleg fénye az arcát cirógatja, és minden békés. Egyre messzebb kerül ...
Valóban egy rétre kerültem. Nem is okozott fejtörést, hogy kitaláljam, hogy hova. Mellettem a folyó csobogása kellemes biztonságérzettel töltött el. Csendben, és kissé talán óvatosan néztem körbe, Gingitsune~t keresve. Még sosem volt olyan, hogy ne találjam őt itt, amikor ide jöttem. Pont ezért extra gyanakvó lettem. Nem kellett sokáig kutatnom utána, az egyik cseresznye fa alatt megleltem. A lemenő Nap fényében fürösztötte az arcát, és olyan mélyen aludt, mint egy viháncolásban kifáradt kisgyerek. Embarassed Óvatosan, lábujjhegyen közelebb osontam hozzá, hisz többnyire gonosz vagy perverz vigyorral az arcán látom, vagy a kettő fura keverékével. De ilyen ártatlanul tökéletesnek szinte soha. Nem tudtam ellenállni a kísértésnek. Hangtalanul letérdeltem mellé, és talán elmerültem volna arcának tanulmányozásában, ha hirtelen ki nem pattantak volna a szemei, és ezzel egy időben el nem kapott volna. Megragadta a karomat, és még mielőtt bármit is tehettem volna, magához rántott, és megcsókolt. Embarassed Olyan erősen tartott, hogy nem tudtam magamtól ellökni, igazából mozdulni se. Végül angyali mosollyal magához ölelt és megszólalt.
~ Szia Édes. Örülök, hogy jöttél!
- Nem szaladt el kissé túlzottan veled most az a bizonyos paci? - örültem, hogy nem lát, ugyanis higgadt hangommal ellentétben rákvörös voltam, és belül hihetetlen zavaromban leginkább elszaladni és elbújni lett volna kedvem.
~ Miről beszélsz Drága? Naomi-san pont most mondta, hogy közelebb kell kerülnünk egymáshoz. Majd idejöttél és megtámadtál álmomban... ~ éreztem, hogy komoly munkájába került, hogy ne nevessen hangosan. ~ Szóval elérkezettnek láttam az időt, hogy kapcsolatunk egy magasabb szintre lépjen!~ tört ki belőle a nevetés. Hiába nyomtam egy elég méretes barackot a két füle közé, nem hagyott alább a jókedve. Viszont annyit elértem, hogy elengedett és felpattant. ~ Talán akkor kezdhetnénk is.
- Kezdhetnénk mit is? - óvatoskodtam, a történtek fényében azt hiszem jogosan. Nevetve súgta a fülembe.
~ Találj meg, és elárulom a titkomat! ~ majd eltűnt mellőlem.
Pár pillanatig csak pislogtam, majd végül belementem a játékba. Felkutattam a házat, de nem találtam. Így kikényszerültem a szabadba. Módszeresen jártam át a folyó innenső részét, majd elérkeztem a hídra. Átakartam kelni rajta, ám az egyik léc ki volt lazulva, és beszakadt alattam. Az egyik faszilánk hosszába felhasította a lábamat, de nem volt szokásom feladni. Főleg nem ennyiért. Így aztán egy szisszenéssel elnyomott feljajdulással visszahúztam a lábamat, még mélyebbre szántva a sebbe, majd végig siettem a hídon, és a patakban amennyire bírtam, kimostam. Ezek után folytattam a keresést. Közben levelekkel letakart lyukba zuhantam, egyszer fejjel lefelé lógtam az egyik gyönyörű cseresznyefáról és még sorolhatnám tovább az engem ért megpróbáltatásokat. Egyik se volt halálosan komoly, ám annál bosszantóbb volt valamennyi. Végül a komoly akadálypálya után, kissé megviselt állapotban, megérkeztem az alá a cseresznyefa alá, amely alatt szendergett Ezüstke megérkezésemkor.
- Igazán figyelemre méltó volt a tereppálya, de nem jönnél végre elő?
Eleget tett kérésemnek, és elő lépett a fa törzse elől. A kezében két nagamakit tartott. Furcsán komoly volt, főleg ha azt vesszük, hogy mennyire pimaszul jól érezte magát mikor elkezdtük ezt a játékszerűséget. Szó nélkül a kezembe nyomta az egyik fegyvert, majd a másikat előhúzta a hüvelyéből.
~ Készen állsz?
Jómagam is hasonlóan cselekedtem, majd támadtam. Igyekeztem mind a Naomi-santól, mind az Apámtól tanultakat észben tartani, és úgy ötvözni őket, hogy a legideálisabb kombinációt nyújtsák. Egy gyors suhintással próbáltam Gingitsunéra támadni, ám azon a helyen, ahol a penge volt egy pillanattal korábban, most a tiszta levegőt szeltem ketté. Ellenfelem pedig egy csupasz markolattal sújtott a gyomorszájamra. Könnybe lábadt a szemem az ütés erejétől, így kissé elmosódva láttam, amint a penge kibújt a markolat másik végén. Most vettem csak észre, hogy ezekről a nagamakikról hiányzott a keresztvas. Nem csak az övéről, az enyémről is.
- Ezt hogy csináltad? - tápászkodtam fel a földről.
~ Hatásos nem? Két lehetőséged van. Vagy rájössz magadtól, vagy adsz egy csókot, és elárulom! ~ újra pimaszul elvigyorodott, aminek örültem, de a mondandója újfent pírt csalt az arcomra.
- Akkor megpróbálom kitalálni! - bólintottam egyet. Tüzetesen végig vizsgáltam a kardot, hogy miben különbözik, az általam ismert Gingitsune~tól. A keresztvas már feltűnt, más eltérést azonban nem fedeztem fel. Szóval kénytelen voltam újra támadni, ha rá akartam jönni. Támadó állást vettem fel, majd elrúgtam magam a földtől, és hevesen suhintottam felé megint, és újfent a levegőt találtam el. Azonban most, mivel a fegyverre összpontosítottam, szemtanúja lehettem, ahogy a penge sebesen átcsusszant a markolat másik végére. Felcsillant a szemem, hisz a rejtély egyik felére napfény derült. Vagyis így tüntette el mindig a pengét. A kérdés már csak az volt, hogy miként. Újra csak a fegyveremet vettem górcső alá. Végig vizsgálta, végig tapogattam többször is, mire ráleltem a dolog nyitjára. Csak meg kellett érinteni a markolaton lévő kis róka mintát, és a penge szabadon át is csusszant a másik végre. Diadalmas mosollyal néztem fel a rókára, miközben bemutattam a frissen szerzett tudományomat.
~ Kiváló munka. Ha szeretnél ilyesmivel játszani legközelebb is, csak gondolj egy bizonyos, kissé talán csintalan, de nagyon jó képű rókára!~ emelt fel néhány tincsemet, majd a homlokához szorította, mire vetélkedni kezdett az arc színem a hajam színével... újfent.
- Köszönöm - zavaromban beszorítottam a szemeimet, és mire újra kimertem nyitni, már az edzőterembe voltam. Talán magamnak se vallottam volna be azt a parányi csalódottságot, ami egy pillanatra elkapott, de Gingitsune hangja gyorsan visszarángatott a valóságba.
~ Csak nem máris hiányzom Drága?
- Ne reménykedj! - vágtam rá. Felkeltem, hisz tényleg a valóságba voltam, és ha már ott voltam, meg akartam köszönni Naomi~sannak, hogy így ismeretlenül is segített nekem, de addigra ő már nem volt a terembe...
Vissza az elejére Go down
Ichimaru Gin
Globális moderátor
Globális moderátor
Ichimaru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 156
Age : 29
Tartózkodási hely : .^v^.=.~
Registration date : 2011. Jul. 11.
Hírnév : 13

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptySzomb. Jan. 05, 2013 3:20 am

Üdvözlet! ^ v ^
A Lezárások topicban igényeltek szerint ezennel lezárom a Kardvirág c. zanjutsu-zanpakuto edzést.

Aikawa-chan: vérbeli 11. osztagosokat megmozgató gyakorlatot kaptál, ami bizonyítja, hogy hiába vagy nő, erőd és tehetséged akkor is megállja a helyét a Juuichibantaiban. Rendkívül tetszett az edzést segítő eszköz elleni "harc" leírása. Ráadásul Gingitsuneval is boldogultál Naomi segítségével. Új tudásodat használd megfelelően, 11. osztagos módjára! Az edzésedet sikeresnek ítélem, jutalmad 1000 LP, melyből bejövő két pont egyikét zanjutsu, a másikat zanpakuto képzettségre kell tenned.

Shiranui-chan: ismét bemutattad, hogy remek tanító vagy. Kifejezetten tetszett az a része, ahogy átvezetted a karddal tartott gyakorlat részét pihenő gyanánt meditációba. Az edzésedet sikeresnek könyvelem el, s második gyakorlatod lévén most te is jutalomban részesülsz. 1000 LP-ből bejövő pontokat zanjutsu és zanpakuto képzettségre kell tenned.
Vissza az elejére Go down
Urufu Yozora
Vaizard
Vaizard
Urufu Yozora

Férfi
Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : :clown:
Registration date : 2013. Feb. 01.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 3 Cl0te10800/15000Edzőtermek - Page 3 29y5sib  (10800/15000)

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 9:24 am

Békavéres tavirózsa clown

Táncolni támadt kedvem. Vihogva ugráltam a tizenegyedik osztag folyosóján, hogy előkerítsem Kaigarát, hogy csapkodhassuk egymást, táncolhassunk a saját vérünkön. Vágni akarok. Szúrni, hentelni, aprítani, fürdeni a fröcsögő testnedvekben. clown Úgyis olyan mocskos vagyok, két napja, mióta visszatértem arról a bevetésről, nem fürödhettem meg az élet nedvében. clown
- Hé, Kaigara!- teljes erőből csaptam rá a műkezemmel az ajtófélfájára, ami behorpadt, ezzel jelezve neki, hogy benyitok, akár nyitva, akár zárva van, és van két másodperce sem sincs rá, hogy kapjon magára valamit. clown Nem értem, miért szégyenlősködik, amikor már százszor rátörtem az ajtót, meg mondtam is neki, hogy már láttam jó pár nőt meztelenül, mert abból éltem, de ő valamiért nem hajlandó ruhát felvenni otthon. Nekem is jó, neki is jó, nem értem, miért találta ki ezt a kopogás baromságot. clown Ez már majdnem olyan hülyeség, mintha már engedélyt kéne kérni, hogy bemehessek. Nevetséges. clown
Kedvem támadt vihogni, miközben benyitottam, de a nőt sehol sem leltem, és mivel nem csobogott víz, és nem hevertek a ruhái az ágyon, tudtam, nem tartózkodik itt. Fene. clown Akkor ma előttem ment az edzőterembe, és nem tudtam ellenőrizni, hogy még mindig príma áru volna a kicsike, és nem mutatkoznak-e még rajta az öregedés jelei. clown Bár itt sokkal könnyebb munkám lenne, nincs öregedés, szerzek öt lányt, és száz évig fut a bolt. clown Csak itt vannak úgynevezett jogaik a nőknek, bármit jelent ez a szó, rondán hangzik, elveszi a kedvem az egésztől. clown De saját használatra azért még le lehet ellenőrizni. clown
Cikk-cakkban ugrálva, falnak neki-nekidőlve haladtam a folyosó, egy gyönyörűen sikerült forgómozdulattal kitérve a szembejövő elől, közben előhúzva az egyik kardom, és megpörögve vágtam egyet, forogva-darálva, végül bele a falba. Szűk ez a folyosó, de nem bírok várni, még olyan messze van. clown Táncolni akarok, dalolni csapni fémet, vágni fát. clown Csodálatos az a zene, mintha egy kislány játszana egy szöges furulyán. clown
Bukfenccel érkeztem be az edzőterem ajtaján, és a földbe szúrtam a kardom, hogy azután felálljak a markolatára, hogy felálljak a markolatára, és lássam Kaigarát a sokadalomban, de meglepetésemre nem volt sokadalom, csak egyetlen nő gyakorolt egyedül a teremben. És az nem Kaigara volt. clown De sebaj, ez a lány, ki szintén biztos befutó a napi két látogatóra. clown Ráadásul ő nem is csinál úgy, mintha zavarná, hogy bámulják, nem igazán van rajta ruha. Lehet, hogy ő anélkül is dolgozott volna nekem, hogy rá kell tegyek egy forró teáskannát a bátyja hasára. clown
- Merre van mindenki, csak nem egy csattogó koncert lesz valahol, ahová én nem kaptam jegyet, te lány? clown- kihúztam a zanpakutot a földből, és felemeltem a fejem fölé, de azután úgy döntöttem: miért ne pihenhetne szegény, és egy újabb lyukat ütve a padlózaton, visszaszúrtam azt. Ezután viszont úgy döntöttem, feldobom, és majd ő eldönti, hol szeretne lenni, elvégre Naganoruzan saját akarattal rendelkezik. clown A feldobott, kard a lábam felé indult meg, de nem zavart, ha ő ott akar aludni, aludjon ott. clown Csak akkor fel kéne szedni a deszkát, hogy tudjak járni, de végül egy körömnyire a lábfejemtől találta meg a helyét. clown - Te is tizenegyes vagy? clown Biztos nagyon szeretsz szétvágni dolgokat. clown
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 3 Cl0te31700/45000Edzőtermek - Page 3 29y5sib  (31700/45000)

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptyHétf. Feb. 11, 2013 7:29 am

Tavirózsa? Hol? Embarassed


Korán keltem, hisz ma én voltam beosztva az udvar sepregetésére. El is határoztam, hogy ez a nap mozgalmas lesz. Szóval friss hideg vizes zuhannyal indítottam, amit az udvaron álló egyik kútból húztam magamnak, és ruhástul, mindenestől a fejemre löttyintettem az egészet. Végig viharzott a hirtelen jött hideg a testemen. Pár pillanatig nehezebben kaptam levegőt, miközben húzódott a bőröm. Reszketni kezdtem, így még egy edény vizet húztam fel, és megint magamra öntöttem. Ezt már sokkal felkészültebben fogadta a testem. Nem akadtak légzési nehézségeim, szép lassan kezdtem hozzászokni a hőmérséklethez. Ezzel párhuzamosan bele is kezdtem a reszketésbe. Az egész testemen éreztem, ahogy az izmaim igyekeztek felmelegíteni. Be is melegítve ezzel. Amint végezte, megszárítottam magam, felöltöztem, és már mehettem is sepregetni. Azonban nem keserített el a munka. Igazából egyfajta edzésnek is fel lehetett fogni. És, hogy nem csak én gondoltam így, arról a nem egy összetört seprűnyél tanúskodott. Sőt volt, hogy saját szememmel is megleshettem, amint az osztagom néhány tagja ádáz seprűcsatát vívtak egymással. Utána pedig újabb seprűket kellett beszereznünk, mert szilánkosra törték őket... Persze ezek szigorú titkok, amiket az osztag falain belül maradnak, és a nagy arányú seprűtörést többnyire csak annyival elintéztük, hogy túl erős a fogásunk. Cool Ez a söprögetés se volt másmilyen. Először nekiestünk az éjjel galádul lehulló pár darab levélnek, majd mikor ezzel végeztünk, egymásnak. A seprűnyéllel támadtam, bele víve az ütésbe a súlyomat is, amit a söprögető társam szintén seprűnyéllel védett ki. Egy két ilyen összeakaszkodás eredményeképp ezek a nyelek is ripityára törtek. Kissé értetlenül pislogtunk a kezünkben maradt nyélcsonkokra. Megint ki kellett valami jó indokot találni a történtekre. Mindenesetre, mivel kivégeztük a munkát és annak eszközét egyaránt, így mindenki mehetett immáron a saját dolgára. Természetesen egy kiadós tisztálkodás után, az első utunk az edző terembe vezetett. (Suza~chan, mivel vittem neki könyvet, így elkísért Embarassed) Végre elkezdhettem a nap valódi programját. Elsőként egy kis bemelegítéssel kezdtem, olyan igazi, nagykönyvben megírt fajtával.végig mozgattam valamennyi izmomat, nehogy megránduljanak, meghúzódjanak feleslegesen. Nem féltem a fájdalomtól, de bolondság lett volna, csak ezért tönkre tennem magam. Szóval szép fokozatosan előkészítettem az izmaimat a rájuk váró fáradalmakra. Amint ezzel is megvoltam, végre neki is láthattam. megszabadultam minden zavaró tényezőtől, ide értve természetesen a felsőmet is, majd elkezdtem. Elsőként nem hívtam elő a kardom shikai alakját. Behunytam a szemeimet, és elkezdtem. Kívülről, lehet nem is tűnt edzésnek, inkább valami furcsa táncra hasonlíthatott. Közben Suza~chan egy ősi mondát adott elő, monoton, kissé szaggatott, furcsán ritmusos kántálással, megadva és szabályozva a mozdulataim ritmusát. Könnyednek tűnő mozdulataim halálos vágásokat lepleztek. Behunytam a szemeimet, és a többi érzékszervemre hagyatkoztam pusztán, miközben sorra idéztem fel Gingitsune mozdulatait. Szép lassan úgy éreztem, hogy Ezüstke kecses mozdulatai vették át az irányítást a testem felett. Egyszerre, szinkronba mozdultam a képzeletemben felelevenedő Rókával. Akkor hagytam csak ezt abba, amikor Suza~chan hirtelen elhallgatott. Meglepődve pislantottam fel, majd kérdőn rá.
- Csak nem gondoltad, hogy egész nap itt nyikorogjak neked, vagy ha mégis, akkor az ajtónyikorgás lesz! - közölte ellentmondást nem tűrő hangon, majd a könyvecskéjéhez vonult (akkora volt az olvasmánya, mint egy féltégla, simán le lehetett volna bárkit ütni vele)
Eltökéltségét látva, én is folytattam a gyakorlást. Előkerültek a bambusz oszlopok, és már neki is láthattam. Lelkesen gyakoroltam. Hála a rengeteg edzésnek, már egész jól tudtam a kardom súlyát szabályozni. A súly pedig nagyban befolyásolta a suhintás erejét. Épp kezdtem volna bele melegedni, mikor megéreztem, hogy nem vagyok egyedül. A penge suhogása mellett is meghallottam, hogy társaságot kaptam. Nem néztem egyből hátra, pedig szinte bizsergett a bőröm. Tudtam, hogy engem figyel, de nem láttam egyelőre okot rá, hogy én is figyelemre méltassam.
- Merre van mindenki, csak nem egy csattogó koncert lesz valahol, ahová én nem kaptam jegyet, te lány? - szólalt meg egy elég furcsa hang, majd pengesuhogást hallottam, amire villámgyorsan megperdültem a tengelyem körül. Így pont a szemtanúja lehettem, ahogy a kardja a levegőből a lába előtt állt a padlóba. - Te is tizenegyes vagy? Biztos nagyon szeretsz szétvágni dolgokat. - kérdezte.
~ Ezek szerint ő is 11. osztagos... ~ gondoltam magamban, miközben kissé jobban megnéztem a jövevényt. Hosszú hajában itt-ott kócgubancok díszelegtek. A szemei környéke vörös volt, mintha vérrel húzta volna ki őket. Hófehér ruhában volt, és csak az egyik karja volt normális. Persze magamban pillanatok alatt összegeztem a látottakat. ~ Magasabb kicsivel, mint én, és mivel férfi, nehezebbnek is kell lennie, ez az előnyére válhatna egy összecsapásnál. Emellett az az eszelős vigyor a képén, a szemeivel együtt, brutális összhangot produkálhatnak egy lelkileg gyengébb ellenfélben! ~ a rövid helyzetfelmérést követően, shunpóval elrugaszkodtam a korábbi edzőhelyemtől, és közvetlenül mellette jelentem meg. A nagamakim pengéjét a nyakához tartva válaszoltam neki.
- Engem inkább a harcművészetek érdekelnek. Tudod nem vagyok mezei mészáros, aki olyan egyszerűségekbe találjak élvezetet, hogy csak szétvagdalok bármit. - újra shunpóval elugrottam mellőle, vissza a korábbi helyemre - Az csak úgy izgalmas, ha vissza is vágnak, másképp mészárszékre mennék dolgozni... Very Happy - elkezdett érdekelni ez az ismeretlen minden bizonnyal osztagtárs. - Te vissza tudnál vágni? - kíváncsi voltam, milyen fából faragták. Ha igazi 11. osztagos, akkor nem tud ellenállni egy párbaj lehetőségének. - Ha igen, akkor támadj! Smile
Védekező állást vettem fel, és mivel edzés közbe sikerült elkapnom, így már elő volt hívva a kardom shikai alakja.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Urufu Yozora
Vaizard
Vaizard
Urufu Yozora

Férfi
Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : :clown:
Registration date : 2013. Feb. 01.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 3 Cl0te10800/15000Edzőtermek - Page 3 29y5sib  (10800/15000)

Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 14, 2013 10:39 am

Békavéres tavirózsa

A lányka rendkívül szemtelenül szegezett kardot a nyakamhoz, mire elmosolyodtam, mert nosztalgikus. clown Egyszer az egyik szajha is megszerezte a kardom, amikor termékpróbát végeztem rajta, de akkor sem aggódtam, mert ha meg akart volna ölni, úgyse lett volna már rá időm. clown A legnagyobb hiba megállni a győztes helyzetben, azonnal le kell sújtani, különben már nem fogod tudni megölni az ellenfelet. clown Az a lány nem mert megölni, ez pedig nem akar, csak ijesztgetni próbál, persze, ez esélytelen. clown Nem létezik semmi, amitől félnem kéne. clown
- Attól, hogy van nála piszkavas, még nem lesz kevésbé sokkalta jobban unalmas. clown Aki nem tudja használni, azzal is fegyvertelen. clown Az igazán érdekes rész, amikor elvágod őt, az a legszebb pillanat. clown- hirtelen úgy döntöttem, hogy jobb magasról a kilátás, úgyhogy felszökkentem a kard markolatára, és felugrottam, társát a plafonba szúrva, így lelógva, és pillantva a lánykára. clown Fentről még inkább látszik, mennyire kelendő árucikk lehetett volna a vállalkozásomban, különösen, ha neki nincs meg ez a felesleges ruhaviselési kényszere. clown Bár volt, aki pont azt szerette, hülye perverzek. Neutral Jobbak a kezes bárányok. clown
- Ki tudja azt? clown Ha éppen ittam, elszívtam egy csészényi ópiumot, talán nem, de most, most táncolni támadt kedvem. clown Röpködni, szállni, mint egy csillangó clown- lefelé fordítottam a fejem, miközben a lábam a plafonnak emeltem, és elrúgtam tőle magam, kitépve így a zanpakutot, és fejjel becsapódva a padlóba, kitörve a deszkák egy részét. clown Milyen vicces lenne, ha valaki belelépne. clown Hihihihühü.
Kihúzom a fejem a lyukból, majd megpróbálom lenyalni a homlokomról a kiserkenő vért, de a nyelvem nem elég hosszú hozzá, úgyhogy úgy döntök, megvárom, amíg lefolyik, közben pedig bedominálok a dominát. clown A fémkezem ujjait megmozgatom, hogy csikorogjon, mert az jó, az vicces, az olyan szuper, majd megragadom a földbe állított kardot is vele, és kitépem azt a földből. clown
Párszor megfordulok a tengelyem körül, közben pedig csinálok néhány gyors fejkörzést, minek eredményeképpen szétesik a hajam. clown Zavar, ha túl jól áll, túlzottan visszafogott olyankor a külsőm, pedig azt ilyenkor nem szeretem. clown Ezután felugrok a levegőbe, jó magasra, miközben mindkét pengét lefelé fordítom, hogy leérkezve azt, beleszúrjam a lánykába. clown A két kard elmerül a talajban, de a lány már nem állt ott, úgy tűnik, félti a melleit. clown
Kirántom őket, és egy újabb csodás pörgés kíséretében felé ugrok, a közelében pedig leguggolok, és mint valami gyönyörű örvény, haladok el ott. clown Már felkészülök arra a csodás érzésre, ahogyan átszelek bőrt, húst, csontot, már hallom a sikolyait, mintha egy tüskésbőrű youkai fizetett volna be nála egy órára. clown Azonban felugrik, a kardjaim, csak a levegőt szántják. clown
Felegyenesedek, ezúttal csak a jobb kezemben lévő karddal ütök, és amikor azt blokkolta, a mechanikussal is támadok, hogy kettészeljem a jobb mellbimbóját. clown Azonban egy hirtelen mozdulattal elengedte a zanpakuto markolatát, és megragadta az ócska fémkart, amiből az erős szorítás hatására kifordult a kard. clown Ostoba tudósok, ez a fémdarab nem jó semmire, a fegyvert akkor sem szabad elengedni, ha levágják az azt tartó végtagot. clown Persze, ezt egy fanszőr-elemző honnan is tudhatná? clown Nem ő a hibás, hanem az, aki nem talált jobb programot az anyjuk megdöntése helyett. clown
Egy rántással kitépem a fémkart a lány ujjai közül, és megragadom két kézzel a megmaradt kardot. Aztán úgy döntök, a másikkal szeretnék harcolni, úgyhogy eldobol felé, és amíg kitér, van időm felvenni a párját a földről. clown Nekifutok, és újra a lábát támadom, ami elől elugrik, mire kicsit feljebb magasodok, és a darázsderekára célzok, amit kivéd. clown Elkezdem tolni az összeakadt pengéket, de úgy tűnik, nem jutok előrébb, elég erős ahhoz, hogy megtartsa, talán mert tönkrement ez az ócska kar. clown Ettől függetlenül próbálom tolni továbbra is, de úgy tűnik, nem kerül közelebb hozzá, úgyhogy ki kéne dádáznom, vagy mi is a neve annak a hülyeségnek, amit valamikor az Akadémián meg kellett tanulnom. clown Viszont nem jut eszembe a kidouk neve, amiket bemagoltam, ugyanis most nincs nálam a füzetem, mint a vizsgán, így hát marad az, hogy tolom a kardot. Meg is van a zseniális terv: megrázom a fejem, és a hajammal megütöm az arcocskáját, azzal pedig megzavarom… hihihihihühü… clown Mielőtt azonban kivitelezném, elshunpozik, én pedig a lendülettől továbbmegyek, és majdnem el is esek, de pár gyönyörű lépéssel megmaradok. clown Kicsit ugrándozok, körbefordulok, és egy mély vágást viszek be a földön heverő padlónak, csak ezután kezdem keresni újra a lányt. clown
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Edzőtermek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Edzőtermek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 11. Osztag-