-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 KAPCAVICC

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kohaku
Shinigami
Shinigami
Kohaku

nő
Hozzászólások száma : 45
Tartózkodási hely : Konyha, pince
Registration date : 2010. Jul. 13.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Démonmágia oktató
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
KAPCAVICC Cl0te6000/15000KAPCAVICC 29y5sib  (6000/15000)

KAPCAVICC _
TémanyitásTárgy: KAPCAVICC   KAPCAVICC EmptySzer. Aug. 31, 2011 9:47 am

Pályázat témája: Olvasd el és megtudod Neutral
Engedély: Apád faszát nekem engedély Neutral

Ezek a mai fiatalok teljesen hülyék… Unokát kértem és ezt kaptam, hát az eszem megáll. Büdös, hálátlan kölke. Meglátszik, az én nevelésem, hogy kiszúrja a szemem ezzel a dobozzal. De hoppá! Valami nem stimmel. Megmondtam én Keonak, hogy tegye a francba a mérgeit, de kellett neki megint szanaszét hagyni, és most én vagyok a nem normális, amiért hülyéket látok. Meglehetősen vicces hülyéket, amint rázzák magukat, már-már kedvem lenne tarkón csűrni őket, amiért ennyi eszük van.
Közelebb megyek hozzá, hogy megszemléljem mi az, amikor hirtelen a semmiből valami hangot is meghallok, hogy fordulna fel az a két nyivákoló, rakoncátlan kislány. Nem értem, minek a hisztis kornyikálás. Ez az, süketíts csak meg, csinálj belőlem nyomorékot. Neutral Félsz, hogy nem mehetek nyugdíjba időben, és muszáj lesz még megkínoznod, mi? Neutral
Mindegy is… Keo fijam és Akane lyányom nekiálltak az unoka készítésének, addig is én lefoglalhatom magam. Bizalmatlanul méregetem a cuccot, amivel egészen biztosan nem tudok sajtot sem reszelni, ráadásul hangos is, mert olyan fontos belőlem süketet csinálni. Értem én anélkül is, hogy kiszakítaná a dobhártyámat, mit nem lehet ezen felfogni? Hallgassatok már, ti fatökűek. Neutral Úgy, igen, köszönöm, Keo, tessék, egyél egy kis sütit. Hiába húzod a szád, te szerencsétlen. Ne grimaszoljál itt nekem, tudom ám, hogy a mama főztje mindent überel. Úgy, bizony, köszönöm, és most húzzál unokázni, mielőtt mérges leszek. Neutral
Ráérek végül is, van még vagy kilenc hónapom. Meg azért jó lenne, ha este Keoék hazajönnének vacsorázni. Ajtó és kapu nyitva, aztán le van szarva. Ha meg történik valami? Hadd történjen. Az ő hibájuk. Biztos fosnak, hogy megerőszakolnak, mi? Kellett nekik egyedül hagyni. Zárták volna be a kaput és raktak volna még több őrt az ajtóm elé. Azt hiszitek, kellenek nekem? Mert félek, hogy majd megerőszakolnak? A nagy lófaszt. Még hagynám is magam, legalább hamarabb vége van. Neutral
Megerőszakításról jutá eszembe, vagy a képbe… Kellett nekem rá gondolni. Nyitott szandál, eleve rosszul kezdődik. Furcsán nyeli a fagyit a kis cafka. Ez az, nagyon fontos, hogy kellesd magad. Neutral Nem csodálom, ha ezek a mai ifjak így elpuhultak, mennének inkább a Pincébe rabszolgamunkára, legalább valami hasznuk is van végre. Neutral Rúgná inkább úgy tökön azt a fütyit, hogy soha az életben nem áll fel többet, de nem, inkább nyalogatja. Nyalogasd csak, nem érdekelsz. Mit is mondott Keo, hogy kell ezen a vackon váltani?
Kész terror ez az izé, de ezek a fickók legalább érdekesek. Ohó, hogy megmutatta neki! Végre valaki, aki nem szövegel és cselekszik! Neutral Ilyen egy igazi férfi. Már-már a fijamra emlékeztet. Hiába, lehetek ám miért büszke arra a lókötő kemperre. Nem tököl szarságok miatt, ez az én hősöm. Cool Erre mi történik? Babapopsit meg műfogsorragasztót mutogatnak, a kurva szájukat! Hol vagyok én kíváncsi erre? Kell a francnak, van nekem sajátom. Neutral Mondd csak, te Shimura, mennyit fizetnek neked, hogy ezt mondd? Neutral Amánjóját neki, olyan jó kis dolgod lehet. Neutral És ha még egyszer azt merészeled mondani, hogy olyan jó dolga van annak, akinek saját birtoka van, én úgy elverem a feneked, hogy még ruhán át is piros lesz.
Vissza a történetre. Nem értem, miért ilyen hülye az a nő. Most komolyan, miért nem veszi észre, hogy ő a gyilkos?!4!!4!!!! Komolyan meg akarja öletni magát? Az ő baja, lehetne ennél faszább gyerek is. És nem! Még mindig nem jön rá! Ott van mögötted, te hülye! Jól van, akkor fordulj fel, maradj csak hülye, ölesd meg magad, jól van, ügyes vagy. Neutral Nem is érdekelsz… Baszódj meg, kapcsolok megint. Neutral
Szép konyha, szép, de az enyém még mindig szebb, hehe. Neutral Nem értem, mi a nagy szám ebben a cuccban, én már kétszáz éve feltaláltam. Meg mire felaprítja a zöldséget, én addigra tízszer végzek. Ez a Takeshi meg miféle pénzenergiáról makog itt nekem? Mit akarsz, te fütyi? Hát jól is jönne… Neki is biztos sok pénze van. Ha ennyire ráér bohóckodni, hát jó neki, én nem érek rá. És van, aki ezt beveszi. A sok hülye egy rakáson. Neutral
Ayame, Ayame, miért vagy te ilyen hülye? Neutral Azt hiszed, szebb leszel attól a drága szartól, amivel mérgezed magad? Fogyni akarsz? Hát szépen lejössz a Pincémbe dolgozni, esetleg a kertbe kapálni. Kaját nem is kapsz, ne is várd. Nem sört kapsz, de nem ám. Csapvizet. Neutral Ez az, te kis szajha, nagyon fontos, hogy mutogasd a hasadat. Na húzzál innét, lesz itt mindjárt kapcavicc. KAPCAPOFÁDRA! Inkább vigyétek innen ezt a mocskot… Húzok aludni. Dehogy fogom én kivárni, míg kiderül, hogy nyírták ki azt a szerencsétlent. Plazmatévé, anyád picsáját… Nem is értem, minek nekem ez a kacat. Neutral A sok hülye öreg meg komolyan képes ezt a szart nézni, mi? Az öregek se nézzenek tévét éjfélig… Menjenek nyolckor aludni. Én leléptem. Neutral

Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com/t1837-a-pince
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
KAPCAVICC Cl0te0/0KAPCAVICC 29y5sib  (0/0)

KAPCAVICC _
TémanyitásTárgy: Re: KAPCAVICC   KAPCAVICC EmptySzer. Szept. 14, 2011 8:09 pm

*Komótosan, direkt erre az alkalomra beújított csíkos kalappal, és legyezővel sétálgat az éjjeli utcán.* - Áh, Ueshima-san! *Vigyorog a legyezője mögül, s csak átnyújt egy üzenetet a nőnek. Egy fehér lap, amelyen viaszpecsétbe nyomott marihuana minta dereng.*

"Sir Muter!
Már megint túl szöszölted magad. Há nem meg mondtam, hogy azt a nyeszlett távirányítót használd a tv kikapcsolásához? Hol a csokis sütim? Már megint lepasszoltad a haverjaimnak, mi? >.> Még, hogy pelenkába rettyintős, baby aparátus. Kapsz tőlem egy egész rahedlit, ne! Neutral (Tévé majd levetíti neked az egész baba-mama műsort.) No, csesszél nekem az asztalra kaját, és kérem az ebédem mert balhé lesz. Neutral Asukát elküldtem táborba. Surprised Jah, és Akane rókagörcsöt kapott (terhes). Tehát zúzzál kötni kék cukkerát, és vegyél cuccost, Urappa majd viríti a lóvét.
Btw, hozzál már új méregre valót, ez a szar nem ér semmit! Neutral
Kösz muter, komállak..Csőváz! *>*
"


*Türelmesen várja, még a nő elolvassa üzenetét, s majd hatalmas mosollyal az arcán átnyújtja neki a borítékba tett pénzt. De aztán ő sem mer tovább itt időzni, mert a nagy Kohaku asszonysággal egy légtérbe? >.> Spuri van inkább, jobban fél a nőtől, mint Yoruichi-san erős kezétől. Neutral*

Dőltem a röhögéstől. Nagyon kreatív, és kiemelkedően szórakoztató pályázat. Természetesen ELFOGADOM, nem találtam benne kivetni valót (annak ellenére, hogy sokaknak nem esett le a témája xD). Továbbá tessék elmenni a 12. osztaghoz Digi Tv előfizetése okán, bizonyára készségesek lesznek! További kellemes játékot! Smile
Vissza az elejére Go down
 

KAPCAVICC

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-