-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Touma & Abby háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te33500/40000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 24, 2011 8:56 am

Itt kettőnél több ember lakik o.O
~ Váratlan látogatás a Shihuru-házban ~


Nyugalom, nyugalom, nyugalom. Ezt a szót ismételgettem magamban folyamatosan és azt hiszem, lassan sikerült is lehiggadnom. Hogy a szimpatikus fiatalember, az ismételgetés vagy a süti segített-e, az már egy fogósabb kérdés, talán a három dolog közös hatását tapasztaltam. De a legnagyobb szerepe biztosan a sütinek van Surprised Igaz, hogy afféle diétás vacak, az ilyet pedig mérföldekről kiszúrom az ízéről, hogy némi képzavarral éljek, de hát nem vagyok válogatós, ami édesség, az nekem jöhet bármikor és bárhol, napszaktól és évszaktól függetlenül, nem fogom visszautasítani Surprised Külön gyomrot tartok fenn a nasiknak, nincs olyan mennyiség, amit ne tudnék elpusztítani. Emlékszem középiskolában mindig ingyen cukrászdáztunk emiatt a képességem miatt azokon a helyeken, ahol ha egy óra alatt elfogyasztasz valami lehetetlen mennyiséget, akkor nem kell fizetni. Régi szép idők, azóta bezzeg a feje tetejére állt az életem és cseppet sem szokványos dolgokba keveredtem bele. De kár most keseregni, amikor kint is jó idő van meg minden. Így is túl sokat sajnáltatom magamat, nem szeretnék a megannyi bajommal foglalkozni ma.
- Ugyan, nem bánom, elvégre van egy közös ismerősünk. Mellesleg hol nőtt... nőttél fel, ha szabad megkérdeznem?
Mentegetőztem kissé zavartan, működőképes kezemmel legyezve. Nem akadok fenn rajta, ha valaki kevésbé formális nyelvezetet használ velem szemben, főleg ha más kultúrából érkezett egyénről van szó. Egy külföldi számára biztosan nagyon szokatlan a mi viselkedésünk, ahogy én is furcsán éreznem magam más országban, ha egyszer végre kimozdulnék erről a nyavalyás szigetről, de még csak nyaralni sem voltam még Okinawánál messzebb. Az most nem számít, hogy jártam Egyiptomban, a sivatagon kívül az égvilágon semmit sem láttam az országból és a helyiek sem hiszem hogy mind beszélő szobrok, gnómok, csúnya bogarak és hatalmas kőgólemek lennének Surprised
- Öhm... az az igazság, hogy... nem tudom. Nem mondott semmit, de bízom benne hogy olyasmi, amit én is élvezni fogok ^^"
Osztottam meg Toumával a nemlétező tudásom a témával kapcsolatban. Nem tudom mire számítsak, elvégre ha képes volt virágot venni nekem akkor nem zárhatom ki, hogy elvisz egy romantikus filmre. No nem mintha feltétlenül arra vágynék, ami azt illeti, nem is tudom hogy milyen filmet szeretnék látni. Nincs sok időm moziba járni vagy tévézni, és ha bekapcsolom a tévét, csak azzal törődök, hogy a műsor kikapcsolja az agyam. Hogy ez egy vígjáték, egy akciófilm, egy talk-show, egy vetélkedő vagy valami anime, az már lényegtelen.
- Anou... tulajdonképpen igen, de idestova már három éve, hogy végeztem a Toudai biológia szakán. Gyorsan tanulok, ami azt illeti, hehe. Egyébként genetikával foglalkozom, egy tokiói kutatóintézetnek dolgozok jelenleg. És öhm, nos... Zeddel egy gyorsétteremben futottam össze, szó szerint. Néha kicsit ügyetlen vagyok.
Nevetgéltem idiótán, kicsit átköltve a találkozásunk mikéntjét, hiszen a Raionról nem beszélhettem, ahogy különleges képességekről sem hablatyolhattam felelőtlenül civileknek. De nem éppen emiatt éreztem magam zavarban, hanem amiatt, mert nem akartam, hogy dicsekvésnek hangozzon az, amit mondok, elvégre nem sokan diplomáznak le mindössze 18 évesen. Ezért is nem szeretek a memóriámról és az intelligenciámról beszélni, mindig úgy érzem, hogy pusztán a megemlítésével lehülyézem a beszélgetőpartnerem. Én egyáltalán nem érzem emiatt különlegesnek, ugyanolyan lány vagyok, mint bármelyik másik, csak könnyebben meg tudok jegyezni dolgokat és találom meg az összefüggéseket. Persze ez érthető azok után, hogy jó darabig hittem azt, hogy tolószékben fogom eltölteni az életem hátralévő részét, akkor is normális akartam lenni mások szemében, és ez akkor sincs másképp, amikor nem lefelé, hanem felfelé lógok ki az átlagból.
- Egyébként... neked mi a véleményed Zedről? Nem nagyon illünk össze, ugye? Vagyis, nem úgy értem, hanem... hanem... Szóval ha jól veszem ki a szavaidból, akkor nem igazán kedveled, ugye?
Fogtam bele újra a hebegés-habogásba jó szokásom szerint, miközben kezembe vettem a nekem kikészített csészét, és óvatosan a számhoz emeltem azt, hogy belekortyoljak az italba, ha már Touma-kun mégis vette a fáradságot, hogy készítsen nekem egy csésze teát. Elkaptam a pillanatot, amikor egy pillanatra elkomolyodott az előbb, és a hangsúlya sem arra utalt, hogy puszipajtások lennének Zeddel, ami lakótársak esetében nem túl optimális helyzet. Azonban mélyebben nem igazán akartam belemenni a témába, hiszen udvariatlanság mások magánéletében vájkálni. Ha akar, akkor majd beszél az okokról is, én semmiképp sem fogom firtatni.
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te3000/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptySzer. Márc. 30, 2011 11:47 am

Üdv a családban, Hitomi-chan! Surprised
- Váratlan látogató a Shihuru házban -


Meg kell, hogy valljam, ha Zed barátnőjére gondolok, valamivel kevésbé… visszafogottabb lánykák képei ugranak a fejembe, valaki sokkal szemérmetlenebbre, ehelyett egy bájosan mosolygó kislányt kapok, aki néhány perccel ezelőtt még kétségbeesetten próbálta tagadni, hogy Zeddel együtt volnának. Mondjuk ha én lennék ő, én is letagadnám azt a bunkó senkiházi ingyenélő mocskot, sőt, szóba sem állnék vele, hisz bizonyára sokkal jobbat is találhatnék Mr. Némaságnál. Valamint Hitomi is kereshetne magának jobbat nála… Nem hiszem, hogy olyan nehezen találna a helyére mást. Annyira önző még én se vagyok, hogy tönkretegyem szegény lány életét csak azért, hogy Zed minél hamarabb eltakarodjon innen. Hamarabb szabadulok ebből az eleven Pokolból én magam, még mielőtt bárki is megállíthatna. Ugyan Zednek is van valami különleges képessége, s a mi családunkban generációk óta quincy vér folyik, gondolatolvasót szerencsére nem mellékeltek hozzánk, máshonnan pedig kétlem, hogy akár Zed, akár Natsuki megneszelné, mire készülök. Tudom, szánalmas vagyok, amiért huszonöt évesen úgy intézem a költözésem, mintha épp szökni próbálnék, azonban a mi családunk eltér az átlagos és normális famíliáktól, nálunk nem létezik a józan ész és a megbeszélés. Márpedig nem szándékozom tovább hagyni, hogy manipuláljanak ilyen-olyan fenyegetőzésekkel. Többé nem.
- Ugyan itt születtem, diákként fiatalon kikerültem az Államokban, életem nagy részét pedig ott töltöttem, alig több, mint egy éve jöttem vissza egy munka kapcsán. ^^ – válaszolok bármiféle nagyzolás nélkül. Ugyan a japánt folyamatosan volt alkalmam gyakorolni, a nyelvtanulást pedig nem hagytam ki, sokan azt mondják, hogy azért érződik beszédemen a külföldi hatás, ráadásul gyakran előfordul, hogy angolul gondolkozok, valamint csak angolul jutnak eszembe a szavak. Emlékszem, amikor több év után visszatértem, Natsukinak hetekig problémája volt azzal, hogy újra és újra reflexből angolul válaszoltam neki. Mára ezt a problémát kiküszöböltem, az egész csak megszokás kérdése, ám időnként újra előfordul, hogy emiatt belezavarodok a dolgokba.
- És milyen filmeket szeretsz, Hitomi-chan? Surprised A munkád miatt biztos nem sok időd van kikapcsolódni. – teszem le kiürült teáscsészémet, kezem pedig reflexből farmerom zsebére téved kitapintva a dobozt. Cedricnek köszönhetem, hogy elkezdtem a dohányázást, igaz, csak alkalminak vallom magam, bár az egész egyre inkább válik egy kifogássá, mellyel bizonyíthatom, hogy nem vagyok nikotinfüggő. Ugyan megismerkedésünkkor Kamill-chan elnézte nekem a dohányzást, mostanában egyre gyakrabban teszi szóvá, hogy mit is gondol róla, a célzásokból pedig nem nehéz levonni a következtetést, hogy elvárja tőlem, hogy végleg tegyem le a cigarettát. Már csak akarnom is kéne, ami már nem olyan egyszerű, hiszen stressztől cseppet se mentes munkám közepette ha valami, akkor a mentol aromája igazán képes lenyugtatni.
- Nem fogok hazudni, nem kedvelem Zedet. – nyúlok inkább az egyik diétás süti felé lemondva ezzel a dohányfüst okozta élvezetről.
- Szerintem egyszerűen érzéketlen… Natsukival ellentétben pedig egyáltalán nem tartottam viccesnek a kis viszonyukat és azt, ahogyan évekig rejtegették előlem. Ezek után természetesen továbbra is elvárják tőlem, hogy jó képet vágjak nekik, azonban még nekem is van annyi büszkeségem, hogy ne tegyem azt, amit látni akarnak... Bocsánat, kicsit elragadtattam magam… – erőltetek magamra egy mosolyt próbálván elfeledtetve nem éppen pozitív szavaimat. Nem mintha lenne megbánásom, amiért mindezt közöltem vele… Egyszerűen én nem tartottam humorosnak, hanem inkább végtelenül megalázónak, amit tettek velem. Lehet, maradi vagyok, amiért ennyi idő után is képtelen vagyok magam túltenni rajta, bár azt hiszem, lassan elérkezek arra a szintre, amikor már egyszerűen nem fog érdekelni az egész. Eddig is tökéletesen megvoltak nélkülem, így részemről akár az orrom előtt is összefeküdhetnek. Azok után, hogy Natsuki az ellenséggel kezdett el viszonyt folytatni, nem tudok benne jobban csalódni.
- Bár ha te valamit látsz benne, akkor sok boldogságot, és remélem, nem fogsz csalódni benne. Mit is mondtál, ho… – marad félbe mondatom, amint meglátok az ablaknál egy kis termetű, csótányszerű lidércet… Két fantasztikus dolog egybegyúrva. Igazán remek napomat bearanyozza a látvány, ahogyan az ablakot kitöri, s csak annyi lélekjelenlétem van, hogy Hitomit arrébb lökjem a kanapén, s én magam a másik oldalán kötök ki készen arra, hogy legalább próbálkozzak egy nyíl megidézésére. Szegény Hitomi biztosan nem fog fel semmit sem abból, ami most történik, csak annyit láthat, hogy teljesen meg vagyok zakkanva… Karjaimat még mindig nem sikerül úgy tartanom, ahogyan egy igazi quincynek kéne, ezáltal továbbra is feleslegesen pazarolván az energiát. Bal kezemmel húzom ki az íjat, míg jobbal támasztom, lévén balkezes vagyok, azonban bal könyököm behajlítom, s így az íjat sem tudom kellően oldalra dönteni. Az energia mégis odaáramlik az íjhoz, még ha egy igen halvány, erőtlen csíkot is sikerült csak megidéznem. Mindezt alig egy másodperc alatt, azonban legnagyobb döbbenetemre a lidérc nem azt a helyet célozta be a kanapén egy vetődéssel, ahol egy pillanattal ezelőtt én is voltam, de még csak nem is Hitomi-chant, hanem a dohányzóasztalt, egészen pontosan a diétás süteményeket fúrja a fehér maszkos képe. Nyilam ebből a távolságból képtelen ugyan célt téveszteni, azonban nem kaptam elég időt arra, hogy rendesen összeszedjem magam. Minden esetre legalább úgy tűnik, nem vagyunk életveszélyben. Egyelőre.
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te3000/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Touma háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptyPént. Jún. 10, 2011 4:22 am

A sikernek és az örökségnek hála megengedhettem magamnak a saját házat, hogy ne kelljen tovább a családi házban raboskodva élősködnöm. pirat
A ház a Karakura városát körbevevő hegyek között található meg. A hosszú kocsifeljáró egy mesterséges tavon is áthalad, a környezet pedig elég inspirációt ad akár legextrémebb szabásaimhoz, akár az egyszerűbb, utcán is, átlagos közemberek által viselhető ruháim megtervezésére. S holott itt is rendelkezek egy műteremmel megáldva mindennel, amire szükségem van, idehaza igyekszem a lehető legkevesebbet tölteni munkámmal. Bár a telefonom legfeljebb akkor kapcsolom ki, amikor éppen Kamill-channal töltöm az időt, a csendesebb napok sem telnek el anélkül, hogy ne csinálnék valamit. Persze hogy ezen ritka napokat se csak televízióbambulással töltsem, a konditerem továbbra is segít alakom megőrzésében, mert hát hogy nézne ki egy dagadt divattervező a saját kollekciója mellett?
A stílusos fürdőszoba szekrényeiben különböző szépségápolószerek találhatóak, valamint a stílus és kényelem ötvözete talán csak a szertárból hiányzik. Minden csillogás, báj és látszat ellenére azonban vendéget elég ritkán fogadok. Arról természetesen nem kell tudnia a magazinoknak, hogy nem vagyok éppenséggel a társaságok középpontja, még ha sokan a feltűnési viszketegséget is látják bennem...

Touma & Abby háza - Page 2 Japanese_House_by_Neellss

A lépcső Abby "nappalijába" vezet, ha lehet így nevezni, mert nincs valami hatalmas különlegesség benne. Egy-két fotel, kanapé, és a könyvespolc által leválasztott rész mögött a tévé pár ülőkével körítve, hogy az semmilyen módon se zavarja a társalgást. Innen nyílik a fürdő, és Abby hálószobája is.

Touma & Abby háza - Page 2 28v7kol

Abby tetőtere, amit Totto olyan kedvesen ráhagyományozott, magába foglal egy cseppet nagy szobát, egy nappali részt és egy fürdőt.
Szobájában általában rend van, de persze, mert ő is kölyök, hajlamos széthajigálni cuccait, meg egyébként sem árt néha egy kis rendetlenség. Na jó, azért ha belép az ember a szobába, elég nagy káosz fogadja, de ez nem rendetlenség, csak izééé... ledefiniálhatatlan rend. ^^" Brutális, de halvány rózsaszín falú a szoba, amit Abby természetesen nagyon ügyesen befedett már szinte mindenütt a temérdek képpel, poszterrel, meg újságkivágással. Ami megtetszett neki, ment a falra, akár a fényképek az ágya felett, vagy imádott Dobosistenének népszerűsítő plakátjai.
Van egy pipere asztala, és egy, amin a laptopját tartja. Tanulást ugyan nem viszi túlzásba, de azt leggyakrabban az ágyán végzi, miközben bömböl a zene, hol az mp4-éről, hol szimplán a gépről.
Gardróbja külön kis helyiséget képez abból a tekintetből, egy kétfelé nyitható színes ajtó választja el a szobától. Nincs túl sok ruhája, de azokat legalább szép rendben tartja.
A gitárjáról sem lehet megfeledkezni, ami szépen elvan az egyik sarokban, és sajnos, mivel Abby úgy érzi, nincs hozzá tehetsége, legtöbbször csak az állványán lebzsel.

Touma & Abby háza - Page 2 5e7qcp
Vissza az elejére Go down
Hibiki
Módosított lélek
Módosított lélek
Hibiki

Férfi
Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : Tou! Öt perc múlva fotózás! :o ~ ahol Touma *^* ~
Registration date : 2011. Aug. 08.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Rei jobbkeze; másodállásba Touma személyi titkára *3*
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te9000/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (9000/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptyVas. Aug. 14, 2011 10:47 am

Hibiki praktika #1 – Avagy, hogyan is legyünk híresek part one Cool
Álmos arccal néztem fel, majd ahogy a szembe velem ücsörgő Tou kibontakozott látószegletemben kérdőre vált tekintetemmel pillantottam rá mire nagyot koppant elmémben aq tudat, hogy mi is folyik itt. Aludtam, és most felébredtem, erre… morcos arcra váltva, számon kérően tekintettem Toura követelve a jól megérdemelt Tamagoyakit, mielőtt bármit is tehetne. Hisz, mi mással lehetne kezdeni egy fantasztikus napot, hogyha nem fincsi Sakéval és Tamagoyakival? *.*
Fantáziálva azon, hogy az említett finomságokat nyammogom szinte már érzem is a számban az ízüket. Viszont kész katasztrófa, hogy a kérésem el lett utasítva!
~ Mi az, hogy Hibiki nem kap Tamagoyakit és Sakét?! Mad ~ Morogva konstatáltam ezt a kijelentést Toutól, mellyel kifejezem, hogy nekem most azonnal kell a Tamagoyaki és Saké, de meglepő fordulatok következtek. Azt mondja… elnevezte rólam a legújabb kollekcióját… Rólam? Egy egész, teljes, kollekciót… csak Hibikiről? *.* Oké, meg van bocsájtva, hogy nem adott Tamagoyakit és Sakét, de csak most az egyszer! ~ Hibiki is híres lesz, mint Tou, sőt még híresebb! Cool ~ Máris láttam kirajzolódni magam előtt a sok – sok nagy táblát, ahol ezt hirdetik. Meg a vörös szőnyeget, mely az épület belsejébe visz, ahol bemutatózzák a Hibikiről elnevezett teljes csuda jó kollekciót. Szép ruhát kaptam Toutól és még autogramokat is kértek Tőlem. *-* Ráadásul az egész este teljesen sikeres volt, Tamagoyakit és Sakét is kaptam, így nem maradtam éhes, se szomjas. Emellett fotózkodtunk is, meg riportot is adott Tou az egész dologról. Bár nekem kellett volna szerepelnem a kamera előtt. Neutral Na jó, most az egyszer megengedem! ~ Mert az világ meg tudhatta Hibiki létezését és új bálványként kezdhették immáron tekinteni! ~ Az egész kezdet teljesen és még teljesebben és annál is jobbá válni, mivel mindent megkaptam, híres lettem, mint Tou, kifogyhatatlan Saké és Tamagoyaki készletem volt és mindezt egy pompás ruhakollekciónak köszönhetően! Ez olyan, akár egy álom… várjunk… álom? scratch Kérdőn pillantottam egy semmiből megjelenő telefonra, mely hangos csipogásával jelezte, hogy lassan öt óra. Váratlanul ért és hirtelen azt se tudtam hova tegyem a spontán felbukkanó mechanikai ketyerét, mely dettóra hasonlított az éjjel megevett telefonra, amikor Tou elaludt és nem volt hajlandó több Tamagoyakit adni. Várjunk csak, de Tou is ötkor kell! O___o
Hirtelen riadtam fel az oly’ gyönyörűen indult álmomból, melybe már kezdtem teljesen beleélni magamat, hiszen teljesült az álmom.
~ Hibiki, Tounál is híresebbé vált! *.* ~ Viszont most már tudom a módját! Rá kell vennem Tout, hogy nevezze el rólam az egyik ruhakollekcióját ééés máris vágtatok felfelé a ranglétrán! *3*
Lelkesen pattantam fel, majd ugrottam a szunyókáló Tou vállára. Nem értem, hogy képes ennyi ideig aludni. Tanácstalanul tekintettem arra, ahol az időmutatója szokott lenni, hogy megnéztem mennyi is pontosan az idő, de óra híján nehéz volt kivitelezni ezt – nem is értem hova tűnhetett a mobil Rolling Eyes -. Viszont mégsem hagyhatom, hogy csak úgy elaludjon és elkéssen, aztán ne készítsen ruhákat, amit rólam nevezhet el! Tennem kellett ennek érdekében valamit és a megfelelő lépés pedig nem más, mint…

- Ohayo!! *3* Touma neve angol és azt jelenti paradicsom és biztos úgy is írja, ahogy az angolok a paradicsomot! Surprised – hadartam el, hiszen már jól tudom, hogy erre mindig felfigyel és igyekeztem ügyelni a hangerőre is, ami egy kicsit hangosabb volt a normálnám, mert ezzel az ébredését is kellőképpen biztosíthatom. Valójában pontos idő híján cselekszem, de attól még nem lazsálhat, jobb előbb ott lenni, mintsem elkésni! Maximum eszünk Tamagoyakit és iszunk Sakét munka előtt. *<* - Tou! Már elmúlott öt óra! El fogunk késni, hogyha nem sietsz! Tooouuu~ Hibikinek ígértél este Tamagoyakit és Sakét is~… Touma~… - nyúztam, miközben a takarójától is megfosztottam a fránya hétalvót, hogy még idén kikeljen az ágyból. Munka van! Ezt nem lehet más nyelven leírni… vagy igen? Surprised
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te3000/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 29, 2011 1:34 am

Hibiki praktika #1 – Beajánljalak kabalának a Minimaxnál? Surprised

Natsukitól pár évre búcsút inthetek. Valami különös és beteg okból kifolyólag mégis örülök annak, hogy jó hosszú ideig nem láthatom. Mintha egy hatalmas tehertől szabadultam volna meg, valami nehéz, mély nyomástól, ami végre elpárolgott, eltűnt, még ha időlegesen is. Tudom, hogy nem illik így beszélni a saját testvéremtől, de tulajdonképpen sohasem kötődtem hozzá úgy, ahogyan. Túlságosan különbözünk, nincs bennünk semmi közös. Ő éretlen, míg én nem vagyok az. Ő merész, én nem vagyok az. Ő közönséges, átlagos – én nem vagyok az.
Olyan, mintha hazatérésem óta most először lélegezhetnék fel. Végre nem követ árgus szemekkel azt várván, mikor rontok el már megint valamit, mikor mutatom jelét annak, hogy nem bízok benne vagy éppen nem szeretem, mikor követek el egy apró, ám emberi hibát, ami miatt nem vagyok, nem lehetek tökéletes. Mindez azonban a múlté. Natsuki úgy döntött, Belgiumban kezd új életet egy egyetemen, így búcsút inthettem annak a személynek, aki sosem tisztelte mindazon erőfeszítéseimet, amit érte tettem. Próbáljon csak meg kilépni állítólagos sötét árnyékomból. Engem többé nem befolyásol az, hogy ő hogyan s mit érez, vagy épp nem érez.
Natsuki és Zed helyére azonban valaki új lépett. Sőt, ami azt illeti, nem csak a helyére, de vállamra is, miközben én még az előző nap fáradalmait próbálom kipihenni. A koránkelés igazából sosem okoz problémát, csak úgy az első percben, míg ráveszem magam, hogy tápászkodjak fel, mielőtt visszaaludnék. Bár hiába próbálkoznék a visszaalvással, úgy sem menne. Ráadásul álmodni sem szoktam, legalábbis elég ritka, hogy emlékeznék rájuk, így pláne nem is lenne értelme.
- Good Morning, Hibiki~. =.= – ásítok egyet, és ragadom meg reflex-szerűen a vállamon ácsorgó, nyivákoló plüssvalamit, hogy arrébb tegyem az ágy másik szélére. Nagyot nyújtózok, hogy ezután az éjjeliszekrényen pihenő távirányítót kapjam a kezembe, amivel az automatikus függönyt tudom bekapcsolni, hogy engedje be a nap sugarait a szobába. Igen, nekem még az is luxus, hogy én magam menjek oda széthúzni a függönyöket. Probléma? Neutral
- Hol a… telefonom? – nyújtózok egyet még egyszer, majd kezemet hiányzó szemem helyére teszem, hogy eltakarjam azt. Nem valami szép látvány, és van némi szégyenérzetem az arcomat csúfító kis szépséghibámat illetően, de egy év után már kezdek hozzászokni.
- Hibiki… Ugye tudod, hogy szombat van? Neutral - túrom fel emlékezetem a pontos dátumért, miközben a fürdőszoba felé indulok. Ma csak délután lenne egy ruhapróbám a srácokkal egy fellépésük előtt, és estére vendégül látok két riportert egy műsor miatt.
Eh, Hibiki, nem is tudom, mi lenne velem nélküle… Rolling Eyes Néha kicsit az agyamra megy, gyakran lefáraszt, de valahol azért örülök, hogy itt van. Tisztára olyan, mintha lenne egy háziállatom. Surprised Bár az állatkertben örökbe fogadtam egy szibériai tigrist, hiszen kellett a reklám, a tigriseket pedig mindenki szereti, sőt, egy időben eljártam lovagolni is, kifejezetten élveztem, de a kutyáktól félek, a macskák meg túl szőrösek, így sosem gondolkoztam azon, hogy egy háziállatot fogadjak be. Jó, oké, Hibiki sokkal inkább egy izé, amolyan átmenet ember és kisállat között, hisz tud beszélni, valamint sokkal többet is eszik, de ez már mellékes apróság.
- Amíg elkészülök, addig ágyazz be, ha már lehúztad rólam a takarót. Körülbelül másfél óra múlva reggeli, Hibba… mármint Hibiki. – adom ki a parancsot, amikor már törölközőért nyújtózkodok az egyik magasra épített polcon. Bár elég magas vagyok, így nem okoz olyan nagy gondot. Fürdés, fogmosás, borotválkozás, kenceficék, meg ilyenek. Csak a szokásos reggeli rutin. Surprised

Vissza az elejére Go down
Hibiki
Módosított lélek
Módosított lélek
Hibiki

Férfi
Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : Tou! Öt perc múlva fotózás! :o ~ ahol Touma *^* ~
Registration date : 2011. Aug. 08.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Rei jobbkeze; másodállásba Touma személyi titkára *3*
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te9000/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (9000/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptyVas. Okt. 02, 2011 1:50 am

Hibiki praktika #1 – Avagy, hogyan is legyünk híresek part one Cool
Tou igazán összeszedhetné már magát. ~ Mi az, hogy Hibikit csak úgy lekoppintja magáról? Mad ~ Éppen megmentem nagyra becsült karrierjét, hogy nehogy elkéssen és időben odaérjen a fotózásra, mert ma van neki, ugye? Mindegy is, remélem, hogy ma van, mert a híressé válásom függ tőle, ha nem dolgozik Tou, akkor nem leszek híres, ez magából értetődő. Pedig szeretnék az lenni, akárcsak Tou és az is leszek, meglásd világ! ~ Lesz nap, amikor Hibikit nagyra fogják becsülni és sürögni – forogni fog körülötte egész Las Vegas! ~ Vagy… New York? Vagy… mindegy, szóval az! *^*
- Kit érdekel a telefon, Touuuu~! Siess, mert elkésünk!! Hibiki különben is kéri a Tamagoyakit és Sakét! – pattanok fejére egy nagy ugrással, ahogy ismételten elmondom neki reggeli rendelésemet, miközben mellé még sürgetem is, mert nem igen tudja rávenni magát, hogy kimásszon az ágyból és nekiálljon készülődni. Főleg, hogy biztos megint elmerenget a csúúúnya bibijét illetően, amit az a valaki csinált rajta. Mad Pedig aztán szerintem igaszán művészi és menő, mert ilyen sebecskéje nincs minden embernek, így büszke lehetne rá, de most nincs kedvem felhozni ezt neki, mielőtt megint elpityergi magát emiatt. :/ Meg ezerszer fontosabb a Tamagoyaki és Saké, mert éhes vagyok, és éhesen nem lehet híressé válni, hiszen Tou is mindig eszik munka előtt, ezért pluszba ráad arra, hogy nekem is ennem kell, mielőtt éhes maradok, és emiatt nem lehetek híres! Surprised
- Nem is! Hibiki tudja, hogy hétfő van és, hogy öt óra! Meg ma lesz fotózása Tounak! – tudom hát, hisz Én ettem meg a naptárt is, persze nem szándékosan. Embarassed Csak mindig tudni akartam a napokat meg, hogy mit tervez a napra Tou, mert a nélkül nem tudnék segíteni neki és akkor, hogy lehetnék jó önkéntes személyi titkár? Rolling Eyes Az meg mellékes, hogy a naptárban nem minden eseményt jegyzet fel. A kimaradt alkalmakat pedig Én tökéletesen tudom és nem lényeg, hogy tényleg van e vagy sincs ma fotózása, majd megoldom! ~ Hibiki ezért is van egyrészt. Cool ~ No meg az sem számít, hogy szombat van e vagy hétfő, mi a különbség közöttük? Nap – nap után a lényeg, hogy mindegyiken legyen Tamagoyaki, Saké és Tou híressé válása növekedjen. ~ Hogy Hibiki is az lehessen, majd egyszer! *o* ~ Mert, majd egyszer tényleg eljő azaz idő is természetesen. Surprised
- Hibiki nem hajlandó beágyazni, megy Ő is készülődni! Neutral - pattanok át a kis éjjeli szekrényre, nagyzolva, kihúzva magamat, hogy lássa, nem vagyok szalonképes állapotban, s nem hagyhatom el így vele együtt a házat. ~ Hibiki mégis, hogy lehetne híres úgy, ha nincs rendesen kiöltözve Tou mellett? O.o ~ Az elmémben tudatosult dolog szíven ütött. Nekem nincs is szép ruhám, olyanok, amilyenek Tounak is van! T-T Azonnal változtatni kell ezen! S eme ötlettől vezérelve pattogok máris Tou után, aki valami furcsa tornagyakorlatokat végez vagy mit a fürdőszobában. Felugorva a törölközők közé pontosan elé - hogy rám figyeljen ne másra - egészen véletlenül a nagy sebességem hatására elkezdtek lerepülni a törölközök ide is meg oda is amik a polcon voltak, ahogy nagy ügyességgel sikerült odapattannom Tou fejéről véve az indító rajtot a magasba.
- Tou!!! Ha Hibiki beágyaz, akkor kap Tamagoyakit és Sakét reggelire MOST? Meg szép ruhákat, amilyen Tounak is van? Hmmm? Touma!! Válaszolj! Toooou~ *o* - ugrok le ismét fejére, követelve válaszát, hisz nekem nagyon fontos a felelete ehhez az „üzlethez”. Főleg, hogy nagy is az értéke, mert ha igent mond, akkor szépen beágyazok neki, úgy ahogy még senki sem tette még azelőtt. Bár fogalmam sincs, hogyan kell megcsinálni úgy az ágyat, biztosan össze kell csukni vagy valami ilyesmi, ha beágyazásról van szó, de majd valahogy megoldom. Ugyanis, ha a híressé váláshoz ez kell, megteszem! *o* ~ No meg Hibiki így lehet csak híresebb Tounál! Cool ~ Ki kell használni mindent, ahogy volt abban a tévében is valami filmben, ott megmondták, szóval lehet benne némi igazság. *<* Remélem. Bár a jövőbeli hírességet csak nem verné át senki sem, még a tévé sem! Ugye? *___*
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te3000/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptyVas. Okt. 02, 2011 6:05 am

Hibiki praktika #1 – Beajánljalak kabalának a Minimaxnál? Surprised

Türelmes ember vagyok, hozzá vagyok szokva az állandó sürgéshez és forgáshoz, hisz szakmám megköveteli ezt. Azonban amit Hibiki művel, azt hiszem, az nekem is sok. Egyszer úgyis el fog durranni az agyam, azt meg inkább nem szeretném, mert olyankor nagyon veszélyes vagyok. Veszélyesen nevetséges. Rendszeresen beégettem magam a gimiben is, ha valaki nagyon felhúzott, úgyhogy előbb-utóbb inkább megtanultam ignorálni a szűk látáskörű amcsik hozzáállását hozzánk, ázsiaiakhoz. Igaz, én körülbelül csak rasszban lehetek az. Túlzottan hatott rám a nyugati kultúra, de nem bánom, én így vagyok boldog.
- Engem érdekel az a telefon, Hibiki. Drága volt. Neutral - válaszolom neki kicsit morcosan; még nem sikerült teljesen felébrednem, na de majd a zuhany és a kávé rendbe tesz. Nem mintha amúgy nem lenne két másik telefonom, meg egy vésztartalék is, ha valami baj történne, de ez már csak mellékes apróság. Egyik különleges képességem, hogy képes vagyok egyszerre több személlyel és több készülékkel is telefonálni, mindezt köszönhetően a tréningemnek, ami eljuttatott oda, ahol most tartok.
Épp az egyik puha törölközőt venném ki a szekrényből, amikor Hibiki megzavar. Ismét. Rolling Eyes Sajnos még nem sikerült megértetnem vele, hogy ha akadályoz abban, amit csinálok, attól neki csak rosszabb lett. Persze első feladatom az, hogy először is elhitessem vele, hogy szombat van, mert tényleg szombat van. Na majd mindjárt megkeresem a naptáramat és megmutatom neki, hogy igazam van. Mert ugye, hogy ugye?
- Nem bánom, mielőtt lezuhanyozok, csinálok neked egy kis fürdőt a konyhában a csapnál. Jó habosan, hogy pancsolhass, rendben? – próbálom lefoglalni, na persze ehhez az is kéne, hogy végre elintézhessem a dolgomat. A szokásos reggeli készülődésem rendszerint eltart jó másfél-két óráig, és akkor még csak higiéniai szükségleteimről, valamint öltözékem kiválasztásáról beszélünk.
- Hát jó. Rendben. Ha beágyazol, kaphatsz tamagoyakit és gyümölcslét. ^^ – próbálok kiegyezni vele. Elkerüli figyelmem a „most” szócska, hiszen én épp nem igazán érek rá. Törölközőm kivétele után azért megengedem neki a csapot, hogy némi illatos habfürdővel kellemes kis medencét varázsoljak neki a konyhában. Úgy sem szoktam főzni, így mosogatnom se kell. Tulajdonképpen a reggelit leszámítva nem is nagyon eszek otthon. Akkor már inkább leugrok a közeli étterembe, kocsival nem több öt-tíz percnél, és ha előre rendelek, akkor még várnom se kell a z elkészült ételre.
Miután leszedem a fejemről Hibikit, és elzárom neki a csapot – a fürdője már jó habos lett, csak bele ne fulladjon szerencsétlen - , még egy kis törölközőt is kikészítek neki. Bele se gondoltam, hogy milyen magányos volt ez a ház, mielőtt nem volt itt a kis vakarék. És csendesebb. De ez már mellékes. Surprised
Így már víg nyugalommal célzom meg a fürdőszobát, hogy végre lezuhanyozhassak. Miután szemkötőmet felrakom, a borotválkozás következik, nem áll jól nekem a borosta, különben is öregít. Sajnos már közelebb vagyok a harminchoz, ami egyáltalán nem tetszik. Szerencsére az egyik nemrégiben vásárolt kozmetikai termékemmel megelőzhető a hajhullás, így borotválkozás után ezt is alaposan fejbőrömbe masszírozom, megelőzve ezzel, hogy pár év múlva csúnya, kopasz foltok éktelenkedjenek fejemen. Az lenne a világ vége, nem igaz? Neutral
- Készen vagyok, Hibikiiii! Surprised Remélem, az ágyam rendben van. Surprised – nyílik ki a fürdőszoba ajtaja körülbelül egy óra múlva, és indulok el a ruhásszekrény felé, hogy kiválasszam a mai napra a legmegfelelőbb öltözéket. Most egy laza farmer és a hűvös időre való tekintettel egy krémszínű pulóver mellett döntenék. Csak tudnám, hova tűntek a szekrényből a zoknijaim.

Vissza az elejére Go down
Hibiki
Módosított lélek
Módosított lélek
Hibiki

Férfi
Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : Tou! Öt perc múlva fotózás! :o ~ ahol Touma *^* ~
Registration date : 2011. Aug. 08.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Rei jobbkeze; másodállásba Touma személyi titkára *3*
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te9000/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (9000/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 6:52 am

Hibiki praktika #1 – Avagy, hogyan is legyünk híresek part one Cool

Nem is értem, hogy Tou miért foglalkozik többet azzal a fránya telefonnal, mint velem? Surprised A telefon nem lesz éhes, nem akar híres lenni. ~ Hibiki viszont igen, szóval gatyákat tessék felkötni Tou, figyelmet rám összpontosíts ne a mobilra! >-> ~ Nagy levegőt véve húzom ki magamat emiatt és csapkodok hosszú füleimmel fel – le, mellyel így tökéletesen kifejezhettem nem tetszésemet e felől. Bár Tounak elnézem most, mert még látszik, hogy jócskán csak visszahívja az ágy, de tudom, hogy legyőzi ezt az apró csábítást is, mindig legyőzi! Surprised ~Nyerni fog, hogy adhasson Hibikinek Tamagoyakit és Sakét! *w* ~
- De Tou!! Mit zavar az a telefon? Hisz te feljegyzed az összes számot abba a noteszba! Surprised – igen, abba a noteszba… abba a noteszba, ami általában azon a polcon szokott lenni, csak most nincs ott. Áh’ nem is értem, hogy tűnhetett az el egyik pillanatról a másikra. Rolling Eyes De a notesz nem fontos! ~ Hibiki nem naprakész, Tounak azonnal segítenie kell ebben, különben Hibiki nem lesz híres! T>T ~ Így precíz módon ismét Tou fején gubbasztok, hogy üzleti vénámmal sziporkázhassak egy kicsikét. Felfedve a nagy titkot Tou előtt, hogy jómagam értek az ilyen valamit – valamiért dolgokhoz. Bár fogalmam sincs, hogy a feltétel: az ágybeágyazás, vagy mi alatt mit is kell pontosan csinálnom. De megoldom, mert mindent megtudok, ha nincs más, a titkos művelethez folyamodok, azon ne múljék! Türelmetlenül csapkodtam füleimmel föl és alá, hogy végre feleljen Tou a feltételes feltételekre alapuló üzletelésre.
- Hibikinek tökéletes! *o* De jó habosat, még bugyborékoljon is, meg oda kérem a Sakét és Tamagoyakit is! *<* - lelkesen pattantam le kobakjáról, hogy tovaugrándozzak az említett konyhába, hogy a csigázó Tout bevárjam ott. – Hayaku Tou! Hayakuu~ - ugrálok a csap mellett, hogy csipkedje magát és minél hamarabb megcsinálja a hírességek számára előkészített fürdővíz tökéletes mását, sőt annál egymilliószor jobbat! Mondjuk, eléggé böki a nem létező csőrömet, hogy a Tamagoyakit és a finom Sakét, amit valamiért gyümölcslének hallott el kívánja tolni az ágybeágyazás utánra, de oda se neki. Akkor is tökéletes lesz! *o* Ismét fejére pattanok, hogy jól hallja a vízcsobogás mellett is mondandómat és nehogy megint félre hallja szavaimat, mint ahogy az előbb is.
- De akkor Hibiki tényleg megkapja a Tamagoyakit és a ___Sakéééét___ ugye? Surprised – nyújtom el, jól kiemelve a fő lényeget, legalábbis az egyik fontosságot a mondatból, hogy most biztosan meghallja és jót értsen, nehogy helyettesítse holmi gyümölcsaromás nedűvel. A Saké annál ezerszer jobb! Amint kész lett a fürdővíz, s kobakjáról leszuperálva helyezett a habos csoda mellé, szinte szó nélkül máris beleugrottam. *<*
- Wuhhúúú! *<* - párosítom az ugrás mellé lelkesedő örömkifejezésemet. Állítom, ilyen csuda jó fürdője egy hírességnek sem volt még! ~ Hibiki az első, aki ilyenben fürdik! *o* ~
Lelkesen pancsikolok a habos fürdőben, melyet más nagy hírességek olyannyira megirigyelnének főleg, hogy a nagy nevezetes Tou készítette el nekem! ~ Bruhahhaa… Hibiki az uralma alá tudta hajítani Tout! Twisted Evil ~ Elégedetten hátra dűlve, átadva magamat a békés fantázia világának lebegtem a habos víz tetején, hogy a lelki szemeim előtti képen csinos hölgyek szolgáljanak fel nekem finom Sakét koktél kiszerelésben. No meg az elmaradhatatlan Tou által készített Tamagoyakikkal is etetnek, miközben a nagy plazmatévében másom ugrál valami csúcs szuper előadás ismétlő felvételén, amikor már befutott, híres személy vagyok! Cool ~ Ez Hibikinek maga a Mennyország! *o* ~ Sajnos víziómnak hamar végett kellett, hogy vessek, vagyis mihez képest hamar, mert mire Tou hangját hallottam addigra már nem volt egy apró hab sem a csodálatos fürdővízben. De nem foglalkozhattam ennek miértjén, holmi nyomozónak állva, mert hívott az ennél ezerszer fontosabb kötelesség, nem más, mint a Tamagoyaki és Saké múlott rajta! Oo
Azonnal kiugrottam a csodás már habok nélküli vízből, bár mintha ólomgolyókat húznék magam után, úgy haladtam előre valami „fergeteges” sebességgel. De minél előbb oda kellett érnem, hogy az ágyat szépen beágyazzam, vagy mit tegyek vele. Versenyt futva az idővel értem oda és reflexszerű mozzanatként daráltam be az ágyneműt, így csak az ágy maradt! *<* Remélem, így is megfelel neki. ~ Minden bizonnyal megfelel neki, hisz Hibiki csinálta, csak Tounak! *.* ~ Büszkén kihúzva magam fordultam irányába, hogy tudtára adjam: az ágya készen van, s szebb, mint új korában, de ekkor egy óriási balesetet láthattam kilátásban, amelyet meg kell akadályoznom mielőtt Tounak baja esik és, így nem lehetek híres!
- Tou~~~!!! Vigyázz ott vizes! T^T – pattogok mellé, nehogy a vizes felületre lépjen. Tudnám ki vizezte össze a padlót, ez így nagyon is veszélyes! ~ A végén Tounak valami nagy baja esik és így megakadályozzák Hibikiből való híresség csinálását. Ezt pedig Hibiki nem hagyhatja annyiban! ~ Méltatlankodva hol a jobb, hol pedig a bal lábamra álltam, miközben ráztam le a levegőben lévő nagy lábmancsomról a vizet. Bár látszólag, mintha több liter rázódna le róla, nem annyi, amennyit a veszedelmes pocsolyából beszívhatott volna testem. Igen meglepő látványosság volt, nem is értettem, hogy mi miatt lehetett ez.
- Tou vigyázz jobban! Surprised Ezért Hibiki ám’ dupla Tamagoyakit és Sakét érdemel! *o* Tényleg, mikor indulunk Tou? Elkésel a fotózásról! Siessünk, Toooouuuu~ - igyekeztem fejére pattanni, de testem annyira súlyos lett hirtelen, hogy nem sikerült abba a magasságba feltornásznom magam, csupán úgy nagyjából a kezéig, így Tou karjában megkapaszkodva, nehogy visszazuhanjak csattanok rajta, hatalmas vizes foltot hagyva ruháján, magam után ez által. Az a Toura veszélyes víz ennyire beleszívódott volna a testembe? O.o Hopsz… Hibiki elnézést kér Toutól, nem volt szándékos… a víz, a víz tehet róla, nem Hibiki! De azért kapok Tamagoyakit és Sakét? Embarassed – nagy ártatlansággal igyekszem megmagyarázni neki ezt a hatalmas véletlen folytán bekövetkező balesetet, amit történt. Remélve, hogy az ígéretét nem vonja emiatt vissza, mely szerint, ha beágyazok: kapok Tamagoyakit és Sakét. *.*
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te3000/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptyPént. Okt. 07, 2011 2:00 am

Hibiki praktika #1 – A ruháááám TTT.TTT

Igyekszem sietni a fürdővel, hisz ismerem Hibikit, tudom róla, mekkora katasztrófát képes okozni, ha túl sokáig egyedül hagyják. A héten például már belerakott egy egész doboz tojást a mikrohullámú sütőbe, mert kijelentettem neki, hogy nem vagyok hajlandó neki tamagoyakit sütni. A tojás és a mikró pedig katasztrófát képes okozni, a legrosszabb az egészben pedig, hogy nekem kellett takarítani. Nekem! T^T Mindent az átkozott quincység miatt, hiszen hiába tudnék megfizetni egy bejárónőt, túl paranoiás vagyok. Például mi van, ha meglátja, amint Noah-val edzek. Vagy mi van, ha Noah meg akarja kóstolni. Na meg már itt van Hibiki is, aki képtelen pár órán át úgy tenni, mintha egy közönséges plüssállat lenne, bár így is elég ciki nekem, hogy egy plüssnyúllal kell lógnom. Hiába, az exem egyfolytában ezeket a vackokat küldte nekem, nekem meg nem volt szívem kidobni őket. Bár nem mondom, elég unalmas volt, amikor karácsonyra és szülinapomra is ugyanazt kaptam gyakorlatilag.
Szóval, alig egy-másfél óra múlva készülök el, majd a jelenlegi hangulatomhoz, valamint mai programjaimhoz illő öltözetemet is felveszem. Bízok Hibikiben, ha már itt lakik nálam gyakorlatilag, akkor csak hajlandó lesz egy kicsit besegíteni a házimunkában. A beágyazást meg nem lehet elrontani, sima ügy! Surprised Bár igazából azt sem értem, miért nem a saját szobájában alszik, és miért velem. :/ Pedig direkt neki adtam egy egész szobát az egyik emeleten, puha ággyal meg minden. Meg azokkal a játékokkal. Neutral Igaz, azóta se jártam arrafelé, mert félek attól a látványtól, ami esetleg fogadhat. Ki tudja, mekkora kupit rendezett azóta.
Miután az utolsó hajtincsemet is elrendezem, hogy tökéletesen feszíthessek a mai laza napon is, valamint még szempilláim is fantasztikus, íves szimmetriában állnak, hála a szempilla kondicionálónak és hidratálónak, amit nemrégiben sikerült beszereznem, azt hiszem, készen állok a mai nap megpróbáltatásaira. Kétségtelen, a legnagyobb kihívás mind közül Hibiki elviselése lesz, hiszen az én türelmem is véges, csak az a baj, hogy az se jó, ha elveszítem önuralmamat, mert úgyis csak bohócot csinálok magamból, azt meg nem engedhetem meg magamnak. Határozott léptekkel indulok el a konyha felé, hogy egy kávét megfőzzek magamnak, amikor egy nagy darab, vizes gombócot érzek meg a mellkasomon. Hozzátartozik még a vékonyka, süpítő hangocska is, amit csak késve bírok Hibikihez társítani, a jelentésről nem is szólván. Jobban aggaszt viszont, hogy határozottan vizesnek érzem magam, pedig alaposan megszárítottam még a hajamat is, s a legrosszabbtól tartva pillantok magamra. Felsőmön egy hatalmas, nedves folt éktelenkedik, ajkaim pedig egyből lefelé konyulnak. Az egyik kedvenc pulcsim tette tönkre, csak múlt héten vettem, mégis mi értelme volt máris elszegényíteni? TTT_TTT
- Móóó… T.T – adok ki valami furcsa, hangulatomat mégis tökéletese tükröző hangot, miközben a vizes foltot kémlelem. Csak ekkor veszem észre a kisebb-nagyobb vizes foltokat a padlón, ám a ráadást inkább az adja meg, amikor éppen csak elrendezett hajam is tönkreteszik. Vagyis Hibiki teszi tönkre, minden az ő hibája! T.T Érzem belőle a csurgó vizet… Az egész napomnak annyi, ma biztosan meg fogok halni!
- Semmi gond. T^T Megyek és átöltözök. T^T Meg hívok egy fodrászt. T^T – felelem elszontyolódva, és megyek be a hálószobámba, hogy valami új ruhát válasszak magamnak. Legalább az ágyat rendesen megcsinálta… Bár nem azt kértem, hogy tegye a szekrénybe az ágyneműt és a párnákat, elég lett volna összehajtani.
Szomorkásan nyitom ki az egyik szekrényt, hogy a ruháim között válogassak, azonban a mai reggel újabb katasztrófájába ütközöm. Nincsenek ruháim! O.O Persze mindez erős túlzás, hiszen valójában termérdek ruhám van, ez pedig csak a szokásos hiszti, ha nincs olyan öltözetem, ami pont megfelelne. Már-már mániákusan pakolászom kifelé az öltönyöket, felsőket, pulóvereket, nadrágokat, de sehol semmi, semmi! Utálom, ha ez van, azonban ebben a ruhában így már nem léphetek ki az utcára.
- Hibiki, a hűtőben találsz reggelit. Azért hagyj nekem is. Most nem érek rá. T^T – dobok ki egy világoszöld, garbós pulcsit is az ágyra, miközben telefonon már a fodrásszal diskurálok egy sürgős időpont miatt, majd mivel ezt a szekrényt már kifosztottam, a következőt nyitom. Bele fogok őrülni ebbe, ráadásul még kávét sem ittam. Nem igaz, hogy nincs egy normális göncöm sem.
Vissza az elejére Go down
Hibiki
Módosított lélek
Módosított lélek
Hibiki

Férfi
Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : Tou! Öt perc múlva fotózás! :o ~ ahol Touma *^* ~
Registration date : 2011. Aug. 08.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Rei jobbkeze; másodállásba Touma személyi titkára *3*
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te9000/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (9000/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptyKedd Okt. 11, 2011 4:04 am

Hibiki praktika #1 – Avagy, hogyan is legyünk híresek part one Cool
A veszedelmes pocsolya a padlón akkora galibát okozott! ~ Nem elég, hogy Hibikit teljesen összevizezte, de még Tou is szomorú lett! T-T ~ Bár nem is értem, hogy képes ennyire letargiában lenni a pulóvere miatt, annyira nem vészes, sőt egyenesen mutatós az a nedves flepni a felsőn. Szőke buksijára nagy nehezen felmászva nézek lefelé a folt irányába, cseppet sem zavartatva magamat, hogy ömlik belőlem az amazon (Amazonas). S teljesen érthetetlen, hogy miért vág Tou ilyen fancsali arcot, hiszen gyönyörű még most is pulóvere, sőt ezerszer szebb lett a folt hatására. Igazán művészi, és senkinek sincs ilyen, mégis a szívére vette! Surprised
- De várj Tou!!! Touu~~uuuu előbb Hibikinek adj Tamagoyakit és Sakét!! – csapkodok hosszú füleimmel, hogy kobakja tetején magamra hívjam figyelmét és nehogy elfelejtse a legfontosabb teendőt, hogyha nem haragszik! ~ Mert ha Tou nem haragszik, akkor Hibiki kap Tamagoyakit és Sakét, ugye? *.* ~
Elégedetlenül csordogálok le hátáról, majd nagyot csattanva landolok a padlón, de ez nem hátráltat nagy akciómban, azon nyomban összekaparom magamat. Ugyanis Tou képes volt figyelmen kívül hagyni mondandómat és szerintem igazán elegáns ruháját (igen, még így vizesen is) annyira nagydobra veri, hogy nem tesz semmit sem a Tamagoyaki és Saké érdekében! De igazán remélem, hogy a fodrász csak tréfa és valójában rendel finom Tamagoyakit és Sakét, ha már Ő nem csinál!!! T^T
Mosolyom szélesebb ívre vált, amint meghallom, hogy a hűtőben van reggeli, azaz: Tamagoyaki és Saké! *.* De hát miért nem ezzel kezdte? Azon nyomban elszaladok, mert már nem érttetem mit mondott mondandójában még a reggeli mellett, remélem nem volt fontos. Embarassed A konyhába elbattyogva nagy, igencsak nehézkes ugrálások kíséretében sikerül kinyitnom a dobozt, melyben a finom Tamagoyaki és Saké van… az ajtó nyílik és nyílik, majd… *.*Tooooooooooooouuuuuuuuu! T-T Ez üresssss!!! T-T Rögtön masíroztam vissza Touhoz, hogy közöljem neki a szörnyűséges tragédiát, melyet tudnia kell, mert fontos, meg mégis csak Tamagoyakiról van szó meg Sakéról!
- Toooouuuuu! T.T Hibiki megnézte a hűtőt, és üres volt!! Tooouu~uuu~ nincs Tamagoyaki és Saké, Hibiki meg éhes!!! Touu!!! Hallod, Tou? TToTT – pattogok be a szobába, majd az ágyra, észre sem véve, hogy ott már előttem is helyet foglalt valaki vagyis pontosabban szólva valami, pedig igen különböző volt az ágy huzata és a ruházat anyaga. Csak pár ugrás, s mondanivalóm átadását követően néztem meg kilétét egy… zöld színű garbós pulóvernek. Hupsz*<*”
Megállva az ugrálásban nézek Toura, hogy lássam, mit reagál a tragikus hírre. ~ Illetve Hibiki reméli, hogy a ruhán való pattogást nem vette észre. ~ Nem is értem ki ehette meg a Tamagoyakit és a Sakét! T^T S mit látok? Hát Tou nem is figyelt arra, amit mondtam… vagyis mintha valami hajról beszélne azon a telefonon keresztül valakivel ahelyett, hogy Tamagoyakit és Sakét rendelne?! Áh’ minek kell ezt így túl dramatizálniii, Toooooouuuuuu~uuuuuu! Mad ~ Hibiki ezt nem hagyja annyiban, neki kell a Tamagoyaki és a Saké!!! Arrogáns ~ Elszánt arccal lestem a következő szekrény irányába. Igaz, csak egynek tűntettem el a tartalmát eddig, pontosan e miatt a mániája miatt. ~ Vagyis Hibiki csak meg szerette volna kóstolni, milyen ízük van. Embarassed De többet nem tesz ilyet, mert nem volt finom! Surprised ~ Na igen, szóval nagy elszántsággal pattogok el már egészen könnyedén az eddigiekhez képest a hajszárítóért, hogy azt elhozhassam Tounak. ~ Hibiki fogja megcsinálni Tou haját! Neutral Ne legyen nevem Kuro Hibiki, ha nem tudom megcsinálni! ~
- Toooouuuu!!! Hibiki segít, de követel… kéri már a Tamagoyakit és a Sakét!! >-> – mondom, ahogy a hajszárítót megpróbálom bekapcsolni. Tooouu~uuu, Hibiki megszárítja a hajadat, gyere ide! – szólok neki, amint sikerült bekapcsolni. Hangos zúgással lebegtette füleimet felfelé és nem igazán hallottam Tou mondandóját közben, mert hangos a hajszárító. – Tessék Touuu~uu? Hibiki menjen oda? Surprised – próbálok visszakérdezni, miközben elindulok irányába hajszárítóstul.
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te3000/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptySzomb. Nov. 12, 2011 12:07 am

Hibiki…

Hazudtam. Azt mondtam Hibikinek, hogy nincs semmi gond. Tulajdonképpen viszont van gond. Ő! TT.TT Néha teljesen az idegeimre megy, nem tudom kezelni, idegösszeroppanást fogok kapni, ha még egy napon át kell hallgatnom! TTT-TTT Nem értem, a Sors miért ver vele, biztosan sorozatgyilkos voltam egy múlt életemben, amiért ezt érdemlem. Bár ez sem lehet, hisz a papíromon hiába szerepel a shinto buddhista szavacska, én azért mégis csak nyugati, hithű keresztény nevelést kaptam, ezért nem hiszek a karmában meg a reinkarnációban. Annak ellenére sem, hogy tudom, hogy igaz, mert a shinigamik is azért mészárolták le sokunkat, mert túlságosan beleavatkoztunk az élet meg az Univerzum rendes, természetes folyamatába azáltal, hogy hollowokat öl… öl… ölünk. ^^” Vagy valami ilyesmi, tulajdonképpen sosem tudtam teljesen érteni ezt az egészet, csak annyit szűrtem le, hogy van még egy, egy újabb indokom arra, hogy távol tartsam magam a gintouktól meg a nyilaktól. Húgom hiába próbálkozott durva, már-már agresszív és brutális módszerekkel rávenni a harcra, egyszerűen nem és kész. Nem fogom megkockáztatni, hogy összeszűrjem a levet a halál rendjének őreivel, én nem akarok ilyen butaságok miatt meghalni. Persze, rossz és csúnya dolog, amit a hollowok művelnek, azonban ezért vannak a shinigamik, igenis, végezzék rendesen a kötelességüket! Ne hagyják, hogy átlag civil emberek kockáztassák az életüket. A szüleim annak idején valami olyasmit mondogattak, hogy ez lenne a feladatuk, hogy minket, embereket védjenek meg, vagy nem?
Lényegtelen… Sajnos a világ rendje ettől függetlenül is szívat engem, persze biztosan szándékosan, ám hiába pörgetem fel magam előtt életem eseményeit s bűntetteim, sehol sem találom azt az aprócska adatot, ami feljogosítaná a sorsot arra, hogy Hibikivel büntessenek. Tönkretette a hajam és az egyik kedvenc ingem!!! Emiatt most fogalmam sincs, mit vegyek fel, hiába kutatok a szekrényben, egyszerűen nem találok semmit, de tényleg semmit, amit felvehetnék. Nagy kupacban halmozódik az ágyon a szekrényből kidobált ruhák sokasága, nem foglalkozhatok jelenleg Hibiki korgó gyomrával. Az mindig korog, már annyira mindegy neki. Kutatásom folyamatában nem látok és nem hallok, vagyis látok, de szemeim egyedül a ruhák mintájára, formájára, stílusára, márkájára, árára, szabására és egyéb adataira korlátozódik le. Ilyenkor tuti rosszabb vagyok, mint egy nő, mondták már párszor, azonban ez a szakmám is egyben, szerintem simán el lehet nézni nekem. Meg különben is, van pénzem, ez legyen elegendő indok.
Hibiki rikácsolását csak akkor kezdem el felfogni, amikor már körülbelül három tucat nadrág, felső, öv és övcsat kombinációt rakosgatok össze az ágyon, hogy megtaláljam a megfelelőt, ami tökéletesen passzol a mai napra. Muszáj leszek elmenni kivásárolni magam, ilyen többé nem fordulhat elő, hogy nincs ruhám. S mikor végre kezdem felfogni, mit is akar…
- Jól van, jól van… készülődj, fél óra és megyünk. – adom meg magam egy sóhaj kíséretében, pedig én tényleg, de tényleg úgy emlékeztem, hogy van a hűtőben elegendő ennivaló. Hangom kifejezetten zaklatottnak tűnhet, ráadásul nekem ilyen állapotban még vezetnem is kell. Gyalog kicsit hosszú a táv innét a belvárosba. ^^”
Hibiki hajszárítóstul enyhén ijesztően hat, a lábaim már-már remegnek. Én… félek tőle. Neutral Azonban tudom, hogy a meneküléssel csak rosszabb lesz, így hagyom magam, hogy megszárítsa a hajam. A végeredmény biztos borzalmas, bele se merek nézni a tükörbe. Így legalább hamarabb vége van.
Szükségem van egy kis nyugtatóra, úgyhogy miután felöltözök, valamint még egy sálat is a nyakamba kötök, aktatáskámból előbányászok egy doboz cigarettát, s az erkélyre lopózva gyújtok rá egy aromás, fahéjas-szegfűszeges szálra. Ettől még csak büdös se lesz a szám, nem hiába az egyik legdrágább márka az egész világon. Remélem, Hibiki nem talál rám az erkélyen, mert ha igen… Hátööö… Elég nagyot lehet innen ugrani, nem?

Vissza az elejére Go down
Hibiki
Módosított lélek
Módosított lélek
Hibiki

Férfi
Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : Tou! Öt perc múlva fotózás! :o ~ ahol Touma *^* ~
Registration date : 2011. Aug. 08.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Rei jobbkeze; másodállásba Touma személyi titkára *3*
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te9000/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (9000/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptyPént. Dec. 09, 2011 3:00 am

Hibiki praktika #1 – Avagy, hogyan is legyünk híresek part one Cool
Fél óra, fél óra, fél óra! ~ Fél óra múlva Hibiki kap végre tamagoyakit és sakét Toutól!!! *o* ~ Remek, végre, hogy meghallotta a hűtő üresen kongó gyomráról való szövegelésemet, mi lett volna, hogyha nem? Minden bizonnyal éhen haltam volna! Azt nem hagyhatta volna Tou! ToT De, hogyha meg várjuk azt a frizuraigazítót, akkor az a fél óra hamar lesz három is. Neutral ~ Hibiki ezt nem hagyhatja! Mad ~ A hajszárító hatalmával élve, majd elintézem Tou haját. Ezerszer szebb lesz, mint új korában, ezt garantálom!
- Tou, Tou gyere már! Ketyeg az idő, az a fél óra hamar letelik, ha nem sietünk! Touuu~! Surprised – pattogok, hogy jöjjön már, mielőtt megfázik, hiszen már remegnek a lábai! Náthás lesz és akkor nem tamagoyakiért és sakéért megyünk, hanem orvoshoz. Nem, nem, nem! ~ Hibiki ebbe bele se mer gondolni! °o°~ Azon nyomban nekiesdtem szőke frizurájának, amint közelebb jött. Nem fázhat meg, kell az a tamagoyaki és saké kombó, nem várhat már sokáig! Még csak az kéne, hogy a fél óra nem három órára, hanem hatra nőjön! Ráadásul időpontja is van Tounak! ~ Hibiki már csak tudja, nála van a határidőnapló! Hibiki mindent tud arról, amit Tou tervezett a mai napra! Cool ~
- Látod Tou? Sokkal hamarabb készen vagy, mintha megvártad volna a fodrászt! Ráadásul Hibiki sokkal ügyesebben megcsinálta! Néz csak tükörbe, hát nem lett jó? *o* Ráadásul Hibiki ingyen csinálta… na, jó, csak viccelt! Hibiki dupla adag tamagoyakit és sakét kér ám’ ezért! Surprised – szólok üzletelve vele, a fején elégedett mosollyal pattogva, amint úgy éreztem elég száraz a haja, majd kikapcsoltam ezt a hangosan búgó szerkentyűt. Mintha mondott volna valamit Tou, csak nem hallottam miatta, ráadásul nagyobb feladat várt rám, hogy most leálljak kibogarászni mondandóját! Surprised Azon nyomban vittem is vissza helyére a hajszárítót, hogy minél előbb indulhassunk. Tou siess, már csak húsz percünk van! Touuu~! Hibiki mire visszaér szeretne már indulni tamagoyakiért és sakéért! – kiáltom neki, miközben a szobából kifelé száguldok, a drótjánál fogva, s húzva magam után a hajszárítót a fürdőhöz. Ennyi idő alatt Tou csak felöltözik végre teljesen! Surprised
Nem kis akciónak bizonyult a hajszárító visszahelyezése a polcra. Valamiért leszedni könnyebb volt a onnan, mintsem még egyszer odarakni. ~ De Hibiki nem futamodik meg a feladat elől! Visszarakja! ˇ-ˇ Úgy bizony! ~ Elkötelezve magamat próbálom jobbról és balról, magasba ugrándozva, de egyszerűen a hajszárító súlya lehúz és nem sikerül feltennem. Mad
Nagy levegőt véve, pufogva kezdek körözni a gaz hajszárító körül, amiért van ilyen gonosz, hogy nem röppen vissza a megérdemelt helyére és hátráltat engem! Fölöslegesen húzza az időt itt nekem, több mint öt percet elvett a készülődés menetéből, ha nem többet… na, ne! ~ A tamagoyaki és saké vár, Hibiki nem késlekedhet! ._. ~ Pár másodpercig toporogva a hajszárító mellett végül úgy döntöttem, hogy nincs mit tenni… fél pillanat alatt eltüntetve a földről indulok vissza Tou szobájába. ~ Hibiki inkább nem mondja hova tette, ez örökké titok marad számára és azt mondja Touuuuu~nak, hogy sosem látta a hajszárítót… Surprised Rolling Eyes ~ Sietősen pattogok be a hálószobába, ki tudja mennyi időt fecséreltem el a hajszárítóra, ki tudja, hogy… TOU HOVA LETT?! °o°” ~ Tou elindult volna és itthon hagyta Hibikit egyedül? T.T ~ Csak nem tett ilyet! Ugye? o.O
Kérdőn kezdtem el keresni a szobában, ágy alatt, szekrényben, kukában, mindenhol! Minden egyes apró tárgyat felemeltem és az alatt, mögött is megtekintettem és nem haboztam minden egyes ilyen mozzanathoz hozzácsatolni a költői kérdést: „Tou itt vagy? Surprised”. De mindez reménytelennek tűnt, viszont nem tűnhetett el, hiszen… nem voltam annyi ideig távol, de nem ám’… vagy mégis?! T^T
- Touuuu!!! Mad – morcosan pattogok el az erkélyajtó előtt, először komolyabb figyelmet sem méltatva az ott tartózkodó alakra, csak miután pár lépést tettem Tou további keresésének érdekében, amikor rájöttem, hogy Toun kívül nem lehet odakint más! BruhahahTou megvagy! Twisted Evil
- TOUMAAAA! Touma neve angol és úgy csúfolják, hogy paradicsom és majdnem úgy is írja, ahogy az angolok a paradicsomot! *<* – lepem meg. Előtte váratlanul felpattanva az erkély korlátjára, hogy nagy ugrabugrálások kíséretében felhívjam magamra a figyelmét. Mancsomban egy, a keresés folyamán lelt szép zsebórát tartva, mely már nem ketyeg, de nekem tökéletes, ennek ellenére is arra, hogy megmutassam neki, milyen nagy késésben vagyunk! Tou, elkésünk, elkésel, Hibiki elkésik! Ráadásul Hibikinek még nem is vettél tamagoyakit és sakét!! Tou!!! T^T – siránkozok ezen a szörnyű tettén. Volt olyan gonosz Tou, hogy eltűnt előlem, meg kellett keresnem, ráadásul még éheztet is! Milyen lakótárs viselkedése ilyen kegyetlen, mint most Toué? >o>
- Tou, hát te meg mit csinálsz? O.O - nézek rá meglepetten, a szájában tartott micsodára, amivel mi a csudát csinál. Tou, ebből kér Hibiki is!! Hibiki is ki akarja próbálni! Surprised Vagyis, Hibiki miről beszél? Mad Tou, induljunk különben Hibiki elkésik, elkésel, khm… elkésünk! A tamagoyaki és saké nem vár! Menjünk, mielőtt megeszik előlünk a legfinomabb falatokat! – pattanok le a korlátról, pontosan Tou vállára és a sálját rángatva kényszerítem indulásra. Nem késlekedhetünk, vár minket a tamagoyaki és a saké fogyasztás! Cool – Tényleg Touuu! Hibikiről mikor nevezel el ruhakollekciót? Ugye egyszer megteszed? szemöldökrángatás – sanda vigyorral kérem számon e felől Tout, hogy a jövőbeli híres létemhez tehessek lépéseket. A limuzin, az elfogyhatatlan tamagoyaki és saké irányába. ~ Ahol Hibikit is körberajongják és híresnek kezelik! *o* ~
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te3000/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptyPént. Dec. 09, 2011 6:50 am

Hibiki T^T

Őszintén reménykedtem benne, sikerülhet legalább pár percre megszöknöm Hibiki elől, legalább annyi időre, hogy egyetlen egy szálat elszívhassak. Tudom, hogy nem szép dolog, és mindig igyekszem is úgy intézni, hogy kamerák ne lássanak, meg persze szándékosan olyan márkát is választok, aminek nincs meg az a tipikus dohányillata, amit olyan könnyedén beszívnak a ruhák és a bútorok, de na, ilyen az élet, tele stresszel, hiszen ott a reggeli felkelés, Hibiki, a reggeli torna, Hibiki, a reggeli előkészületek, Hibiki, a reggeli csúcsforgalom az utakon, Hibiki, a munkahelyi stressz, Hibiki, meg nincs idő ebédelni se gyakrabban, meg Hibiki is ott van, és a munkahelyi bakik, meg persze Hibiki, és akkor még szót sem ejtettem a hollowkról, meg Hibikiről, hogy azért őt se hagyjam ki a cseppet sem terjedelmetlen listámról. Szóval sok a stressz, sok a Hibiki, egy kevés időt a stressz oldásra hadd vegyek már igénybe, ennyit igazán megérdemlek. Surprised Remélem, ezzel Hibiki is egyet ért, és békében, nyugalomban hagy teljes hat percre, hogy kicsit kifújhassam magam. T.T
Azt hiszem, a legközelebbi nyaralásomat Írországba intézem, és négylevelű lóheréket fogok szedegetni, hátha egyszer szerencsés leszek, mert jelen pillanatban nagyon nem vagyok az. Még csak a cigaretta felénél járok, amikor hallom az erkélyajtó nyitódását, amire alaposan fel is riadok ijedtemben. Hibiki ijesztő, és nem csak hajszárítóstul, hanem semmistül is, éppen ezért kell neki tamagoyakit vennem és szakét, mert ugyan akkor is ijesztő, de legalább néhány percig ilyenkor általában elfelejti leharapni a fejem (még nem fordult ugyan elő, egyszer ennek is eljöhet az ideje), mivel hát csak el van foglalva ilyenkor az evéssel. Még inkább ledöbbenek, amikor Hibiki kijelenti, hogy a cigarettából kér, de ezt az egyet nem! Mégis mi vagyok én, vöröskereszt? TT_TT
- Touma neve nem angol, Hibiki. ^^” – javítom ki félénken, és szívok bele még egyszer az édeskés, szegfűszeges füstbe. Tulajdonképpen a paradicsomozás már rég nem csúfolás a részemről, inkább a torma az, hiszen azt nem szereti mindenki, míg a paradicsomot igen. Surprised Bár remélem, nem kell ma se Raidennel, se azzal a Kanával találkoznom. Raident érthető módon nem kedvelem, az a lány pedig… nos… egyszerűen idegesítő. Velem akarja csináltatni a fellépő ruháját is… ^^” Persze hiába magyaráznám, hogy ezt az ő pénztárcája nem biztos, hogy megengedné, ugyanis tény, elég drágán dolgozom, de Ázsia legkeresettebb divattervezője és stylistja vagyok, ennyit igazán megengedhetek magamnak.
- Jól van, jól van… Veszem a kabátom. A kocsiban persze rendesen kell viselkedned. – válaszolom egy sóhajtás kíséretében. Kész, vége, feladtam, Hibiki biztosan meg akar ölni. TT_TT Miután eloltom a cigarettát, és a hamutálba rakom – majd a takarítónő eltakarítja, nagyjából egy óra múlva érkezik - , visszamegyek a házba, hogy kabátomat magamra vegyem, s még egyszer, utoljára megigazítom magamon ruhám, hajam és napszemüvegem az egyik folyosó menti tükörben, mielőtt a garázsba indulnék, hogy beszálljunk a kocsiba. A külváros elég távol van az éttermektől, szórakozóhelyektől és hasonlóktól, kissé elszigetelt helyen található a házam, de legalább többnyire csendes, nyugalmas a környék, és kétség kívül innen a legszebb a kilátás.
A garázsból kijövök az autóval, és csak akkor indulok el, ha Hibiki már bekötötte magát a hátsó ülésen jó alaposan. Tervben van egy babaülés beszerzése, hiszen elég apró a mérete, és nem akarok semmiféle balesetet okozni, főleg magam miatt, hisz ki tudja, hogy a plüssfigura milyen könnyen túlélne egy autóbalesetet. A kormány közelébe sem vagyok hajlandó engedni, mert nem akarok meghalni. Neutral
- Még meglátom, Hibiki. – reagálom a ruhakollekciós ötletére; természetesen eszemben sincs, ugyanis nem szoktam gyerekdivattal foglalkozni, az nekem olyan izé.
- Most azonban hallgassunk egy kis zenét. – kapcsolom be a rádiót, és máris felhangzanak a legnagyobb mai slágerek. Ez szerencsére segít is ellazulni, ahogyan úton vagyok az egyik kedvenc éttermem felé. Még kicsit el is dúdolom némelyik dallamot, ami éppen szól.
Vissza az elejére Go down
Hibiki
Módosított lélek
Módosított lélek
Hibiki

Férfi
Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : Tou! Öt perc múlva fotózás! :o ~ ahol Touma *^* ~
Registration date : 2011. Aug. 08.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Rei jobbkeze; másodállásba Touma személyi titkára *3*
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te9000/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (9000/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptyVas. Dec. 11, 2011 5:53 am

Hibiki praktika #1 – Avagy, hogyan is legyünk híresek part one Cool

Annyira örültem, hogy megtaláltam végre Tout, még nem is szólt hova megy, vagy ha nem is megy, akkor hol tartózkodik éppen a házban. Üzenetet sem hagyott! Ráadásul, cseppet sem lepődött meg a meglepetés felbukkanásomon, csak kiforgatta szavaimat. ._. Még füleimet is hátracsapom és abba is hagyom a föl – lepattogást a korláton, amint kiderült a nem igazság, mert tuti, hogy angol a neve, csak félre akar vezetni. ~ Hibiki tudja ám’! >o> Hibikit nem lehet egykönnyen becsapni! :< ~ De nem foglalkozok vele tovább, mert az ilyesminek le kell pattognia rólam, majd behajtom rajta tripla adag tamagoyaki és saké képében, mert hát ugye megérdemlem. Nem? Surprised
- Mii? De hát Hibiki mindig rendesen viselkedik! :< Naaa, siessünk Tou!!! Hibiki éhes és dupla, sőt tripla… nem is ötszörös tamagoyaki és saké mennyiséget szeretne! *o* - igen, igen, a késésért ez jár, most megtudhatja Tou! Twisted Evil Megszárítom a haját, félrevezet, ráadásul késlekedik is, Hibiki meg naaagyon éhes és mégis kibírja ezt. Szóval teljesen természetes, hogy sokkal, de sokkal többet kér a fincsi tamagoyakiból és sakéból! ~ Ja, és még ebből a furcsaságból sem adott Hibikinek. Na, majd egyszer akkor is kipróbálja Hibiki! ˇoˇ ~ szemezek a tálacskába tett valamivel, amit nem tudok behatárolni és a legrosszabb… Tou volt olyan gonosz, hogy nem engedte meg a kipróbálását. >o> Pedig aztán nem tűnt valami veszedelmesnek.
- De Touuu~, most komolyan! Elkésünk, siess, siess! – abbahagyva sáláa rángatását, leugorva válláról kezdek el pattogni mellette elégedetlenül, amikor a kabát felhúzásával vacakol. Tovább hallogatva az apró, értékes időnket, melyet az indulásra kellene szánnia. El fog késni, el fogunk késni, hogyha tovább tollászkodik! ~ Ezt Hibiki nem hagyhatja! Így, hogy lesz Hibikinek nagy fantábora és kifogyhatatlan tamagoyaki és saké utánpótlása? Mad ~ Hátra csapva füleimet, kurjongatom a különbözőféle siettető szöveget. Nem hagyhatom álombéli képeimet semmibe foszlani! Kell a ruhakollekció, amit rólam nevez el, hogy nekem is lehessen nagy limuzinom sofőrrel. Sok, sok, soook pénzem tamagoyakira és sakéra, hogy akár a haverokat is meg tudjam vendégelni! *-* Ennyit biztos feláldoz értem Tou, ha már folyton ilyen sokat bíbelődik indulás előtt. Nem de? Surprised
Amint végre valahára kijutunk a garázsba, azon nyomban pattanok a kocsi belsejébe. Sajnos kis termetem miatt nem vezethetek, de majd egyszer nagyra növök és akkor… és akkor majd megtehetem! ˇoˇ No meg akkor nem is a hátsó ülésre küld Tou~ Hibikinek elől a helye az anyósülésen, még ha nem is Tou mamája! Mad ~ Felfújva magamat, morcosan vizslatok felé, majd morogva bekapcsolom magamat. Majd amint Tou elindul, előre mászok. Fölösleges engem félteni, mégis mi bajom eshetne, ez csak egy kocsi! ~ Tou tud vezetni, Hibiki tud mászni… ennyi. Neutral ~ Kikapcsolva az övet, ami szinte át sem fogja termetemet, kezdek előre mászni. Meg sem hallom közben a kétséges válaszát a ruhakollekciót illetően. ~ Tudom, hogy Tou megteszi Hibikinek, hogyha szépen kéri! ***-*** Akár egy napig… öt percig jól fog viselkedni és nem kér tamagoyakit meg sakét… de ez csak a nagyon, nagyon naaagyon szükséges helyzetben tenné meg Hibiki! Neutral ~ A zenére helyeslek, miközben felbukkanok a mellette lévő ülésen.
- Hibiki szerint ez szörnyű, Touuu!! Surprised – kezdem el kapcsolgatni a rádiót egy másik adásra, ahol hallgatható dal megy. Tou, neked nincs ízlésed a zene terén, csak a ruhákhoz értesz! Így ezt jobb lenne, ha Hibikire bíznád! Surprised – veszem át a stafétát boldogan, amikor lelek egy nagyon jó zenét, ahonnan már nem kapcsolom el az adót. Egy ideig csak mozgatom rá a füleimet, majd nagy vigyorogva kezdem el ismételni a szövegét a zenének. ~ Kétségtelen, Hibikiből tökéletes énekes válna! Cool Lehet Hibiki szakmát tévesztett? :sratch: ~
- Yureruuu… yureruuu… fuuzen no youna watashiiii! Tou, énekelj te is!! Surprised – kezdek pattogni mellette, hogy ő is muzsikába fogjon, hisz milyen jó dalocska már ez! *<* Mondjuk Tou hangja biztosan nem múlja felül az én gyönyörűségesen dallamos hangomat, ilyen csupán annak van, aki egészségesen sok tamagoyakit és sakét fogyaszt. Amint vége a nótának és beraknak valami szörnyen unalmas reklámot, csupán pár másodpercig bírom, hogy ne szólaljak meg. ~ Hibikinek már kell az a tamagoyaki és saké!! ToT ~
- Tooouuuuhhh… ott vagyunk már? – kérdezem lecsapott fülekkel, feküdve az ülésen, mint aki már több órája a sivatagban kúszik, mászik és most érte el a teljes kiszáradtság. Touuuuuuuuuu... ott vagyunk már? Hibiki éhen, szomjan hal… Touuhhhuhu… mikor érünk már oda? TOU?! Mad Evil or Very Mad T^T – nézek rá durcásan, számon kérő tekintettel, hogy válaszoljon már. ~ Hibiki éhes… tamagoyakit akar, Hibiki szomjas és sakét akar! >.> Mit nem lehet ezen megérteni? T.T ~ Amikor végre választ kapok arra, hogy odaértünk a megállóhoz, máris lesek ki az ablakon, nagy csillogó szemekkel, jól szemügyre véve az étteremet. Csak tudnám Tou miért mindig ide hoz. |-(
- TouuuTou! Miért mindig itt eszünk? Hibiki nem érti… Tou, nem lényeg, siess, siessünk, siessünk már! Hibiki éhes! Touuu, ne csigázz mááár! – pattanok vállára, füleimmel csapkodva szüntelen, ezzel is kifejezve sürgetésemet. Mi tart neki eddig a leparkolásban? Ott az a naaagy hely! Még a lámpa is zölden jelzi, hogy lehet ott parkolni. Surprised
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te3000/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptyHétf. Dec. 12, 2011 5:05 am

Hibiki a sírba visz

Azt hiszem, bátran állíthatom, hogy én vagyok a legszerencsétlenebb és legszánnivalóbb quincy a világon. Bár eddig is nyilvánvaló volt, most csupán még nyilvánvalóbb a nyilvánvaló, márpedig azt hiszem, elég nyilvánvaló, hogy az idegösszeroppanás szélén állok. De nem, most nem szabad idegeskednem, szúszá! Surprised Négyütemű légzéssel próbálom elérni, megtartsam nem létező higgadtságom, hiszen az ideges sofőr könnyen okozhat balesetet. Elég csak New Yorkra, és az ott lévő, hatalmas káoszra gondolnom, ami időnként kialakul a metropolisz utcáin. A taxi szerzés kész öngyilkossági merénylet, és még így is lehet, hogy sikerül a lehető legidegbetegebb sofőrt kifognod, aki nyilvánvalóan vezetés közben éli ki magánéleti gondjait.
Azt hiszem, az én magánéleti gondjaim forrása csakis Hibiki lehet, hiszen amíg nem pattant valahogyan előre az anyósülésre, addig teljesen jól éreztem magam. Hazafelé lehet, a csomagtartóba kéne vágnom, csak félek a bosszújától, ki tudja, nem teszi-e meg ugyanezt velem, hogy egy sötét, kihalt útszélen élve a föld alá ne temessen… Neutral Nem kockáztathatom életemet, és már csak ezért is hagynom kell, hogy átkapcsolja a rádióadót valami másra, félek, ha visszakapcsolnék, elkezdene véletlenszerűen gombokat nyomogatni, elterelné a figyelmem ezzel és karamboloznék egyet. S még ha túl is élném kisebb karcolásokkal, a jogosítványomat biztosan bevonnák, hiszen így is évente kell mostantól megújíttatnom az apró kis látáshibám miatt, na nem azért, mert nem tudnék fizetni egy sofőrt, de én élvezem a vezetést, és szeretném, ha én magam nyúlhatnék csak hozzá a kedvencautóm kormányához. Szemem mereven előrefüggesztem az útra és próbálom kizárni a fejemből Hibiki éneklését. Meg sem próbálom elmagyarázni szegénynek, hogy ez édeskevés ahhoz, hogy egy tehetségkutató műsor felfedezze, sőt, bolond lenne az az ügynök, aki szerződést merészelne ajánlani neki.
Ezüstszínű Lamborghinim a kedvenc éttermem parkolójában áll meg végre, ahol egy kiöltözött parkoló fiú máris elkéri tőlem a kocsi kulcsát, hogy biztonságban leparkoljon egy megfelelő helyre. Itt ez a módi, még csak nem is magadnak parkolsz, megteszik mások helyetted. Hibikit persze alaposan belegyömöszölöm egy táskámba, mielőtt kilépnék a kocsiból, nem szeretnék ugyanis feltűnést kelteni vele, majd igyekszem lazásnak tűnni, amint betérek az étterembe.
Előre érzem, hogy alaposan ki fog fosztani a nálam lévő készpénzből a reggeli, ráadásul annyira még csak nem is érünk rá, hiszen délután interjú, amire még fel is kell készülnöm. Az egyik magánétkező szobába térek be, miután leadom a tamagoyaki és szaké rendelését, remélem, nem néz a pincér emiatt valami alkoholistának. >.> A mocorgó Hibikit csak akkor engedem ki, amikor már nem lát minket senki, az asztalon pedig a temérdeknyi tamagoyaki és szaké vár minket. Meg egy kis tál saláta, ugyanis én azt reggelizem. Neutral
- Te-te-te-tessék.- húzódok egy távoli székre, hogy ne kelljen túl közel lennem hozzá, még a végén engem is felfal. O.o Talán most, ennyi tamagoyakival és szakéval egy ideig nyugtom lehet, de ismerve őt… reménytelen. T^T Azt hiszem, itt lenne az ideje megbeszélnünk valami fontosat, nem fogom tudni ugyanis ezt tovább elviselni. TT_TT Megvárom hát, míg elkezdi a kajálást, vele ellentétben én alig eszek néhány apró falatkát a salátámból, valahogy nincs étvágyam. Amikor úgy tűnik, kicsit lenyugodott és csendben marad, végül elkezdek puhatolózni nála, hátha, hátha sikerül elérnem, hogy ne kelljen tovább ezt elviselnem.
- Szóval… Öhm… Nincs véletlenül családod, Hibiki? Vagy egy barátod? Vaaaagy valami ismerős, esetleg egy szerelmed, akinél… tudod… Szóval meddig akarsz maradni? – próbálom a tudtára adni a szándékom, ebből biztosan levágja, hogy mit szeretnék. Sajnos Hibiki az életvitelemre és a munkámra is negatívan kihat, én pedig tudom, mikor kell megszabadulni a másiktól. Natsukit már elkergettem magam mellől, őt sem lesz olyan nehéz, nemde?
Vissza az elejére Go down
Hibiki
Módosított lélek
Módosított lélek
Hibiki

Férfi
Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : Tou! Öt perc múlva fotózás! :o ~ ahol Touma *^* ~
Registration date : 2011. Aug. 08.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Rei jobbkeze; másodállásba Touma személyi titkára *3*
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te9000/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (9000/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptySzer. Dec. 28, 2011 7:10 am

Hibiki praktika #1 – Avagy, hogyan is legyünk híresek part one Cool

Türelmetlenül toporgok vállán, hevesen csapkodva füleimmel, hátha így megsürgethetem a kocsi parkolást, amikor váratlanul testi sértést követ el! Szó nélkül, ellenkezéseimről figyelmet sem véve tuszkol bele abba az átkozott… börtönbe! Igen, abba mert ez nem tarisznya vagy mi, hanem „Hibiki börtöne” nagy betűkkel. T-T” ~ Ezt nem szabad Tou, Hibiki nem követett el semmit! Teljesen jó volt, akár a kisangyal! Csak a rosszakat szabad bezárni! Touuu… >.> ~ Mérgelődve mozgolódok a kényszerzubbonyban talán sikerül ezzel kiutat találnom, de hiába forogtam össze – vissza, dűltem jobbra – balra, avagy próbáltam meg pattogni a kis helyen, szinte alig tudtam megmozdulni.
- Touhhuuhuuu, Hibiki követeli, hogy enged ki! Touuu!!! – ha erővel nem, hát hanggal próbálok meg hatni Toura. A galád mozzanatát legközelebb mellőzhetné, vagy… ~ Vagy szólhatna Hibikinek! Hibiki ugyanis nagyon jól tud plüsst alakítani! >.>” ~ Ismét ugrabugráló, féktelen mozdulatokkal kísérlek meg kiszabadulni a fogva tartó helyiségből. ~ Hibiki nem tehet róla, nem szereti a kicsi, szűk, zord, sötét helyeket! T^T Hibiki nem is érti, hogy Tou, hogyan tehette ezt Hibikivel! T-T ~ Ijesztő… és már kezdtem feladni, amikor megláttam a fényt az alagút végén… *.* Aztán egyszer csak hopp, és kipottyantam a vad ketrecből. Teljes áhítattal néztem Toura, annak ellenére is, hogy ő volt az, aki bezárt abba… abba az ízébe. T>T
- Touuu, hogy teheted ezt Hibkivel? T-T Hibiki kaktusz fóbiás (klausztrofóbiás)! >.>” – teszem fel a kérdést kétségbeesetten, közben igyekezve arra, hogy bátornak tűnjek, mert közben a táska – mert kiderült, hogy az tartott zárva – felé profi box mozdulatokat téve fenyegettem meg. Minden bizonnyal összefélte magát erőmtől, mert meg, sem mert szólalni. ~ Höh, ez csak természetes. Hibiki nagy és erős! A legjobb harcművész lehetne a világon és dupla fekete övet is érdemelne az óriási sikere miatt! Cool ~ Büszkén húztam ki magamat Tou előtt, majd nagyot szippantva a levegőbe megéreztem a finomságos frissen sült tamagoyaki illatát. Ügyet sem vettem Tou furcsa dadadadogó beszédére, azon nyomban a reggeli – ebéd irányába ugrottam, ez kész Mennyország! *o*
Sietősen falatozva, nehogy egy apró morzsa is szomorú legyen, hogy a tálkán hagyom, eszegettem a finom tamagoyakit, megspékelve az édes szakéval! *-* ~ Awww… Hibiki szerint ez a legfinomabb szaké az egész világon! *///* ~ Poharamat tartom Tou irányába, hogy legyen oly’ kedves és töltse meg nekem egy kis szakéval, míg én eltüntetek pár darab tamagoyakit, amelyek szökni készültek. Láttam, nem tagadhatják, ez lesz a büntetésük, teljes egészében meg fogják érdemelni! Mad
- Mi ez így hirtelen, Tou? *~* - kíváncsiskodom, ahogy ABC – szerinti sorrendben igyekszem felfogni kérdéseit és értelmezni azokat. ~ Hibiki nem is érti, miért érti ilyen nehezen, amit meg kell érteni, azt, amit Tou kíván érteni… @.@ ~ Fejemet megrázva térítem vissza gondolataimat Toura, miközben egy nagyot szürcsölök a poharacskám tartalmából.
- Hibikinek persze, hogy van barátja, családja, Tou. *o* Te! ^-^ - fordulok felé, lelkesen megmozdítva párszor füleimet, hogy jelezzem: Tounál keresve sem találhatnék jobb és megértőbb – és höhö, persze gazdagabb, no meg híresebb Embarassed – barátot! – Cseppet se félj, Tou! Hibiki sosem hagyna el téged, mert te vagy Hibiki legjobb barátja! *~* Touuu, Hibiki kér még szakét! >~> - nyújtom felé poharamat, elégedetlenül hátracsapva füleimet, amiért olyan hirtelen üressé változott pohárkám tartalma. Tudom már! Elpárolgott! Vagy… nem is! A tamagoyakik, a tamagoyakik megitták előlem! °o° ~ Ejnye, ejnye. Hibiki ezt nem hagyhatja csak úgy megtorolatlanul. :/ ~ Rögtön kúszik mancsom áldozatomhoz, vagyis akivel kezdem a büntetést, s egy szempillantás alatt eltüntetem a tálkáról. Így ni, ezt nektek szaké tolvajok! Arrogáns
- Amúgy, H-Hibikitől miért kérd-kérdezte T-Tou, hukk… szóval Tout miért érdekli, Hi-Hibiki szerel-szerelmi, hukk… élete? *~* Hukk – emelem újból üressé vált poharamat felé, hogy tölthessen ismét bele a fincsi szakéból, s azon nyomban kortyolhassak belőle. – Netalántán T-Tounak szere-szerelmi tanácsokra le-lenne szüksége, hukk…? *~* Hibiki tudj-tudja ám’, hogy kell bán-bánni a szép höl-hölgyekkel, T-Tou, hukk! *~* - osztom meg vele nagy titkomat, mely nem is olyan nagy titok, de na… ~ Hibiki ért a szép hölgyekhez, so, so! >o< ~ Kortyolgatva a finom innivalóból nézek körül, hogy miképpen mutathatnám be Tounak az első leges legfontosabb szabályt egy kedves kisasszony elhódítása terén, mikor megakad a szemem egy görög amforán. Hmszemöldökrángatás
- Nos, hukkT-Tou! Hi-Hibihukk… Hibiki megmutatja, hogy mi-mivel tudod ledönt-ledönteni a lábáról a szé-szép hölgyeket, hukk! – odapattogok az amforához, majd megragadva igyekszem egy ügyes mozzanattal feldobni azt a levegőbe. – Az el-első, hukk, legfontosabb elbűvölési -mód a bűv-bűvészkedés! Hukk*~* - jómagam úgy teszek, mint aki nagyobb Óznál, a nagy varázslónál vagy akár Merlinnél és ügyesen tudja a levegőben tartani az amforát, míg földet nem ér. Nos, igaz, most a bemutatón van a lényeg, nem pedig a végkimenetelén, ugyanis azok mind – mind teljesen természetes alapkövek emellett a bravúros mozdulat mellett. Még a gravitáció is úgy akarja, hát… Ámen! T.T
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te3000/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptySzer. Jan. 04, 2012 12:32 am

Hibiki… T^T

Megkapta, amit akar; elhoztam őt a kedvenc éttermembe, hogy megkapja a tamagoyakiját és a szakéját, remélem, most örül. Igazán boldog lehet, hogy sikerült egy magamfajta félnótás szerencsétlent kifognia, aki nem mer neki ellenállni, Natsuki már valószínűleg rég kivágta volna őt az ajtón. Bár Natsuki is eleget etette azt az ingyenélő kölyköt, azt a Zedet vagy kit, aztán persze meglépett ő is, miután idősebb húgom külföldre ment egyetemre. Apánk remélem, most büszke rá, hogy ő is olyan sokra viszi majd, mint ő, vagy éppen én. Bár tudom róla, hogy nem teljesen tetszik neki az a foglalkozás, amit én űzök, a showbiznisz nem az ő világa, de cserébe legalább néha hajlandó vagyok a hagyományainkat követni. Nem mintha még mindig nem okozna nekem problémát egy nyíl ellövése, de legalább már arra a szintre eljutottam, hogy egy íjat viszonylag stabilan meg tudok idézni, és nem omlik lélekszemcsékké az egész néhány röpke másodperc után.
Nyilvánvalóan nem a legdrágább szakéból rendelek Hibikinek, pazarlás lenne, bár egy közembernek itt talán minden drága. A mennyiséggel viszont nem lehet gondja, annyira sikerült már ugyanis kiismernem őt, hogy tudjam, lényegébe véve teljesen mindegy, mit adsz neki enni, ha sok van belőle. Én magam kicsit összekuporodva feszítek az egyetlen, apró tálka salátámmal, hiszen kemény diétára fogtam magam, miután egy újságcikk megszólta a „vastag csuklómat”. Utóbbit azóta egy karórával takargatom, amíg le nem sikerül adnom a felesleges dekákat, nem szeretném ugyanis, hogy még egyszer megszóljanak miatta.
Engedelmesen töltöm ki neki az újabb és újabb adag szakékat azt várva, hogy mikor lakik már végre jól; kezdem úgy érezni magam, mintha egy személyi szolga lennék, ráadásul még én is fizetek ezért. Emlékszem arra az időre, amikor egy gyorsétteremben kellett diákmunkát vállalnom, az a sok zsír meg olaj, ráadásul folyton kedvesnek kellett lenni minden vendéghez, még akkor is, ha azok elhízott, két méter széles, magukra nem adó emberek voltak. Bár volt olyan része is, amit szerettem, csak az a sok olaj és sült krumpli szag ne lett volna ott, meg persze az uniformis, amit egyenesen gyűlöltem, és a főnökömért sem rajongtam. Persze ha ezt így elmesélném Hibikinek, ő biztosan kiröhögne, Abby meg talán úgy reagálna, mint Natsuki, el sem hinné az egészet, ilyen az én szerencsém.
- Hát én csak arra gondoltam, hoooogy… – puhatolózok tovább, miközben egy újabb adag szakét töltök a kikészített, felém nyújtott poharába. Mégis hogyan mondjam meg neki, hogy elegem van belőle és szeretném, ha békén hagyna és elköltözne? TT^TT Igen, talán szívtelen vagyok, de nem akarok harminc évesen szívinfarktusban meghalni. Sőt, mi több, én még csak harminc éves sem akarok lenni. Azt mondják, az amerikai kutatók szerint akkoriban kezd el kopaszodni a legtöbb férfi. Nem hiába kenegetem minden este előrelátóan azzal a hajhullás megelőző balzsammal a fejem.
- Éppen ettől félek, Hibiki. T-T – töltök engedelmesen újabb adag szakét a poharába. Feladom! Még csak azt sem tudom neki értelmesen megmondani, hogy nem szeretném én többet látni őt! Elég, nem kérek belőle! De mégis mit tehetnék? T^T
Nem tudom, miből gondolja, hogy szerelmi gondjaim lennének, köszönöm, tökéletesen megvagyok az én Kamill-chanommal. >.> Riadtan tekintek a plüssállatkára, amikor az a levegőbe dobja a tányért, és már előre látom annak a végét. Próbálok hát utána kapni, hogy ne törje el, de ebből csak az lesz, hogy én magam is orra bukok, minek következtében egy apró horzsolás keletkezik orromon. Ezt ugyan most még nem veszem észre, de talán annál jobb nekem, egyelőre. Fájó tagokkal tápászkodok fel a földről, majd megmarkolom Hibikit, hiszen láthatóan már mindent megevett és megivott, majd berakom őt a táskámba, hogy kicsit hallgasson.
- Ideje mennünk, Hibiki, alig másfél órám van felkészülni. – sóhajtok egyet, majd az asztalon hagyom a reggeli – és a görög amfora, ami minden bizonnyal csupán egy olcsó másolat – borsos árát. Szerencsére van nálam elég készpénz, így nem kell azért húznom az időt az egyik pincérnél, hogy kártyával fizethessek.
A parkolóból sietősen indulok haza, ezúttal még csak zenét sem kapcsolok, mert tudom, nem használna. Egy újabb ízesített cigarettát szívok el út közben, hogy egy kicsit megnyugtassam magam. Mire hazaérünk, már csak egy órám van arra, hogy Hibikit végre eltüntessem, hogy nyugalomban és csendben túlélhessem a riportot, ami rám vár, hiszen egy hosszadalmas beszámolót ígértem a kezdő modellek sorsáról az egyik magazinnak. A második emeletre sietek, azon belül is az egyik olyan szobába, amit amúgy semmire sem használok, egyfajta vendégszoba szerepe van. Hibiki láthatóan becsiccsentett, szóval azt hiszem, talán sikerülhet elaltatni vagy valami. Óvatosan leteszem őt a baldachinos ágyra, a kezébe nyomom a távirányítót, mellyel a szemközti televíziót, DVD-t, valamint a lámpákat és szoba klímáját (fűtés és légkondi) tudja szabályozni. Azt hiszem, így már mindene megvan, ami kellhet, és talán képes lehet egy kicsit nyugton maradni, amíg a hamarosan érkező vendégeim el nem mennek. Végül magára hagyom Hibikit biztosítva felőle, hogy majd érte jövök, rácsukom és kulcsra zárom az ajtót, s hátam az ajtónak támasztva kuporodok le kínomban a földre. Érzem magamon, hogy egyre kevésbé bírom, talán már az idegösszeroppanás szélén állok. Ha elrontja nekem a riportom, én nem tudom, mit fogok tenni.

Vissza az elejére Go down
Abby Robbins
Quincy
Quincy
Abby Robbins

nő
Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2011. Dec. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te8500/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (8500/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptyPént. Jan. 27, 2012 11:42 am

>>Előzmények<<
Unalmasnak nem mondható lófrálás – Most viccelsz?! Ebben semmi izgalmas sincs… vagy mégis?

Nem néztem rá mérgesen, csak nem értettem, honnan jött az ötlet, hogy ilyen hidegben egy padon éjszakázzon. Azt akartam hinni, hogy csak egy fagyos, de kétkedő pillantást vetek rá, ehelyett viszont összekavarodott fejem próbáltam rendbe szigszalagozni. Hogy koncentrálhattam volna így, miféle érzéseket mutatok meg Justinnak?! Mivel éppen nem akartam elhinni, hogy elhívtam magamhoz, mindezt Touma nélkül, teljesen egyedül, és ettől a sok dologtól fel is voltam paprikázódva, szóval érthető, hogy a hatalmas baromságtól, amit hallottam, kicsit csípősebben pillantottam a fiúra, mint azt terveztem. Jó, megeshet, a kicsit nem tükrözi teljesen a valóságot, de azért nem vertem szemmel… vagyis, nem hiszem, hogy megtettem volna, csak éppen, hogy egy ádázabb felé elbillenő mérlegnyelvvel lehet dolgom, mert én nem, és nem, NEM!
- Egyedül is hazatalálnék. – ejtettem meg egy rövid kis célzást, csak hogy tisztában legyen vele, nem vagyok egy béna kis csitri. Na, nem mintha nem tett volna róla, hogy mégis úgy érezzem magam. Azért elmondtam neki, merre kell menni, jobban mondva, inkább csak címszavakban közöltem az útirányt. Nem kell mindent pontosan tudnia, majd követ engem, szépen körbenéz, és akkor tudni fogja az utat. Különben is, reggel világos lesz, és semmi esélye sem lesz elveszni, mármint nagyon remélem… vagyis…
Hogy is juthat ilyesmi az eszembe?! Mit keresne nálam Justin reggelig?! Egyáltalán minek áltatom magam azzal, hogy a poszterén kívül bármilyen más formában is beteszi a lábát a házba, és ha megtörténne, az miért lenne jó nekem? Annyira, de annyira nem értettem az egész helyzetet, az idióta gondolataimat, önmagamat, legszívesebben elbújtam volna az ágyam alá, pedig még otthon sem voltam. Egy pillanatra az is átfutott az agyamon, hogy itt hagyom ezt a nagy majmot, nem érdekel, ha idefagy a padhoz, vagy a csövesekkel fog bandázni, elvadul, és sintért hívnak hozzá, aki bedugja az állatkertbe, hogy ott mutogassák, de… csak egy pillanat volt. Halkan sóhajtva lépkedtem inkább előre, és azon voltam, ne akarjam folyton őt nézni. Persze nem akartam folyton őt nézni, de csak azért, mert odafigyeltem, mit teszek.
Hiába voltam mégis óvatos, ez a srác szánt szándékkal arra utazott, hogy kiborítson engem, mint taknyos kölök a bilit. Földbe gyökerezett lábaim megállásra késztettek, a nagyon lendületes caplatásom közepette, éppen olyan voltam, mint akit elkapott a jégkirály. A mozdulatba fagyva ácsorogtam egy lélegzetvétel, na meg annyi idő erejére, míg a méltatlankodástól eltátott számat becsuktam, és államat összekanalaztam a földről. Hiába tátogtam némán és rettentő felháborodottan átellenes vállamnak – amiből nagyon reméltem, hogy szexi dobos nem vett észre semmit -, végül mégis túltettem magam az eseten, csak összeszorított állkapoccsal indultam tovább. Eszemben sem volt válaszolni, nem volt hozzá köze! És egyébként is… mit akarhat?
Nem értem rá a szégyenlős tinit játszani, csak kivételes esetekben, amik persze mindig a legváratlanabb percekben támadtak meg. El sem tudtam volna képzelni annál hirtelenebb orv vadásztámadást, mint amit Justin követett el ellenem. Komolyan tudta, mit mikor kell mondani, csoda, hogy nem törtem ki a nyakam, ahogy megrökönyödve botladoztam egy sort a döbbenettől. Ez most eléggé fájt. Nem hittem, ennyire… Nem kellett volna megcsókolnia. Miért tette?
- Van valakim, nála lakom. – hadartam el gyorsan, nehogy remegjen a hangom, vagy bármi is eláruljon. Persze elpirultam a heves hazugságtól, de ezt gondosan elrejtettem hajam mögé, és most az egyszer még a gyér utcai világításnak is hálás voltam. Egyébként is, nemcsak fájt, dühös is voltam rá. Hogy képzelte? Meg, meg! Mindegy is, higgye csak azt, hogy nem érdekel, legalább nem száll el magától. – De nem mondom el neki, hogy. – tettem rá még egy lapáttal a tisztes halom hazugságomra. Még ha csak füllentésekről van is szó, ha összegyűjteném azt a millió és egy eget rengető baromságot, amiket ma este neki, és magamnak is mondtam, egy szép, kerekded hazugság lenne bonyolult matematikai mutatványom eredménye.
Lehet, mondanom kellett volna még valamit, de végig csak az járt a fejemben, miért tette, semmi másra nem tudtam gondolni. Féltem, ha kinyitom a számat, az első, amit megkérdezek: Miért?, a második, amire nyilvánvalóan nem tudhatja a választ, de mégis nekiszegezném, hogy én magam miért hagytam. Ha nem teszem, most nem kellene kukán araszolnom mellette, nem lenne min rágnom magam, bár, ez hülye feltételezés volt, mindenképpen rágnám magam. Ha megállítottam volna, akkor azért, mivel nem tettem, így meg ezért bomladozok. Olyan lehetek, mint egy roskatag viskó, aminek lakói vannak, mégsem tudják, mi lenne érdemesebb. Lebontani az egész épületet, és elölről kezdeni, vagy csupán apránként újítani, mindig csak egy-egy szobát, sarkot tatarozni, hogy biztos legyen a fejük felett tető.
Én újrakezdeném, teljesen a legelejéről. Valahol ott, hogy meg sem születnék, gondolat se lennék. Mennyivel könnyebb lenne mindenki élete, az enyém, anyámé, Toumáé, bárkié. Kyo is élne, életben lenne, mindenki más életben lenne, akkor ez a nap meg sem történt volna, semmi sem. És milyen jó lenne, úgy érzem, érzem, hogy az lenne a legjobb, ha meg nem történtté tehetnénk az egészet, de az nem jelenti azt, hogy megtehetjük, és hogy akarom is.
Az igazság az, hogy akkor is emlékezni akarok erre az estére, ha emiatt összeomlok. Összedől a kis viskó, maga alá temeti a benne élőket, és elveszi az életüket. Csak beszakad a teteje, az egészet egy apró repedés indította, ami az évek folyamán belülről bomlasztotta a szerkezetet, és a tető elszabadult, akár egy lavina. Pontosan így akartam tenni én is, elszabadult lavinaként temetni el Justint, hogy többé ne bánthasson meg. Nem az volt a bajom, hogy megcsókolt, nem is az, hogy nem értettem, miért tette, az bántott és gerjesztette a dühöm, hogy megsértette a büszkeségem. Nem egyszerűen csak emberi mivoltomban, nőként is, habár még mesze voltam attól, hogy nőnek nevezhessem magam. Ettől eltekintve azonban, igenis megzavarta az ilyen téren így is eléggé visszamaradott énképemet, és csak feldühítenie sikerült.
- Milyen zenéket szoktál hallgatni? Várj! …egy tipp: Dir en grey…? – nem volt kérdés, legalábbis, úgy éreztem, nem igazi kérdés. Sejtettem, milyen lehet a zenei ízlése, na meg, nagy valószínűséggel állíthatom, nem egy internetes oldalt túrtam már végig – habár nem épp efféle információk után kutatva –, mert érdekel, másoknak mi tetszik, és miért, ami a zenészekre is ugyanúgy vonatkozik, mint az átlag emberekre. Szeretek néha meghallgatni olyan dalokat is, amiket másoknál látok meg, csak fellépek egy oldalra, és random szólni kezd a zene. Nem tudok tiszteletlen lenni, végighallgatom, mert valakinek nagy munkája van benne, vagy éppen nincs, nem függ attól, hogy pocsék-e egy dal, vagy éppen szavak nincsenek rá, olyan hihetetlenül jó a hangzása. – Olyan ismerősnek tűnsz. – gondolkodó arcot mímelve szúrtam oda, pontosabban, csak készültem. Valamiért kiborított, pontosan, mint az első pillanatban, ahogy észrevettem, hogy ő az.
Nem volt mázlija, hogy pont engem talált meg, és nekem se vele. El akartam menni, csak ennyi volt, és ő az utamba keveredett. Nem tehettem mást, persze, hogy meg kellett állnom, és csorgatni a nyálam, hogy élőben még helyesebb, mint a laptopomon, pedig jó fanhoz híven külön mappába gyűjtöttem az őt ábrázoló képeket. Ellenben, személyiségileg, elég labilis… nem állítom, hogy lerombolta volna a fejemben kialakult tévképzeteket, nem volt belőlük sok, és nem igazán számított, mit tesz. Azzal, hogy adott nekem egy kis időt, talán alkalmat is, hogy valamennyire megismerjen, elérte, hogy ne érdekeljen, milyen alak, bár… ez ugyancsak hazugság volt. Folyékonyan hazudom magamnak a hülyeségeket, és még tisztában is vagyok vele. Rettentő pofátlan viselkedés.
- Hm… nem lehet, hogy… - húztam az időt, mert, mert minden idióta filmben ez van. Egy darabig szépen az állánál fogva vezetik az áldozatot, aztán az utolsó pillanatban a delikvens már a földön csattan, és azt sem tudja igazán, mi történt. – Eléggé hasonlítasz egy yaoi főszereplőjére… nem rólad mintázták véletlenül az egyik karaktert? – ártatlannal fejjel bámultam rá, aztán gyorsan elfordítottam róla a pillantásom, elvégre mégiscsak ő Justin.
Sajnáltam, hogy gonosz vagyok vele, ugyanakkor egyik felem nem akarta sajnálni, mert, ha nem akar tőlem semmit, ne csókoljon meg így. Nem szándékoztam bolygatni az út hátralevő részében, eléggé megterrorizáltam a lelkét, legalábbis elégnek éreztem, meg kezdett fogyni a távolság is. Alig terveztem el, hogy csapom rá az ajtót, mert olyan egy idióta vagyok, hogy már biztos, be nem hívom!, nem hívhatom!, nem fogom!, hogy természetes volt, mikor az ajtó előtt rostokoltam, meg össze-visszaverdeső szívvel bazárkodtam a kulcsaimmal, éles támadásként elszavaljam még a kedves meghívást.
- Belennéljönnikarsz? – olyan gyorsan pörgettem el a szavakat, nem egyszer akadt meg a nyelvem és haraptam bele a szó közepébe, hogy közben már megfulladtam a másiktól, ami az alatt kikívánkozott. Végre kinyitottam az ajtót, és gyorsan beslisszoltam, hogy már a lakás menedékéből kérdezzem meg újra – de nem akartam! NEM! De még mennyire, hogy IGEN! –, szeretne-e egy kicsit felmelegedni. – Ö… Ha gondolod, bejöhetsz. – éreztem ugyan, hogy vörös a fejem, de próbáltam komolynak és ridegnek tűnni. Nem mintha sikerült volna, mikor a Justint ábrázoló poszter összemosódott azzal az agyament képpel, hogy egyszerűen kabáton ragadom, és berángatom a házba. Megtartottam volna ereklyének, egy igazi dobostehetség azért mégsem olyan rossz szuvenír. Eltartottam volna egy kalitkában, és etettem volna, mint a banya Jancsit, ha megbuggyanok, még a mézeskalácssütés is szóba jöhetett volna. – Nincs itthon… de haza is sétálhatsz. – adtam meg az utolsó lehetőséget, és hol olvadoztam, de még mennyire, hol meg jó idegösszeroppantam.
Mert ő akkor is Jus marad, és akkor is egy idegen pasi, és akkor is egy… egy… ő egy micsoda jó pasi. Van, hogy kedves is, jól játszik, meg azért mosolyogni is tudott valamikor, de! Fejezzem ezt be! Justin, dobos, beképzelt, érzéketlen, nem akarom! Nem akarom, hogy… nem akarom, hogy elmenjen! Éppen ezért, menjeeen már, mire vááár?! Most akkor marad? Induláááás! Valamerre, befelé… kifelé… be! Óóóó, fogd be,fogdbe,fogdbe!, és gyere be!, vagy mégse!
Megőrültem, vagy eddig se voltam százas, cseppet nem számított, nem értem rá az elmebaj látható, illetve nem látható jelenit kutatni magamon, fontosabba volt, hogy kitaláljam, be akarom-e engedni, vagy „véletlen” becsapom-e az orra előtt az ajtót.

/Ne haragudj, hogy csak most válaszoltam. ~.~ Legközelebb igyekszem feltűrni a gatyaszárat. ^^"/

Vissza az elejére Go down
Hibiki
Módosított lélek
Módosított lélek
Hibiki

Férfi
Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : Tou! Öt perc múlva fotózás! :o ~ ahol Touma *^* ~
Registration date : 2011. Aug. 08.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Rei jobbkeze; másodállásba Touma személyi titkára *3*
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te9000/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (9000/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 09, 2012 11:55 pm

Hibiki praktika #1 – Avagy, hogyan is legyünk híresek part one Cool

Értetlenül mozgatom füleimet föl, s alá miközben látom Tout elterülni a padlón, mint holmi szőnyeg. Eleinte még le is tekintek rá, hogy megnézzem, egybe van e még, majd a kobakjára ugrom, hogy kicsikarhassak belőle némi reakciót, mert jobb volt álcája egy valódi halottnál. ~ Hibiki cseppet sem érti, miért nem tudta Tou végignézni első sorból a lányokhoz kellő bűvész trükköt! Surprised ~ Rendben, a végén van mit csiszolni, de az mindenkinek a saját dolga megoldani! ~ Mindent Hibiki sem taníthat meg Tounak a szép hölgyekkel kapcsolatban… :O ~ Amint mocorogni látom Tout, kíváncsian hajolok előre, melynek eredménye egy rögtönzött bukfenc lett, lefelé a kobakjáról, majd hanyatt fekve landolva előtte pillantottam fel rá.
- Jéjj, Tou, alulról van mit csiszolni a profi - profilodon, hukk… van valami az orr… hukk… orrodon! Hibiki, lát - látja! Hukk – hívom fel a figyelmét arra, amit csak a legjobb szemmel rendelkező – vagyis Hibiki Cool – láthat csupán. Mancsommal is orra felé böktem, ahol észrevettem a nem odaillőt. Legalábbis reggel nem volt ott, ebben biztosabbnál is biztosabb vagyok! – Amúgy, Tou… Milyen volt… hukk… Hibiki mutat - mutatványa? Hukk – kérdezem, miközben megpróbálok felállni én is példáját követve, csak kicsikét nehezen megy. Nem is értem, hogy miért... ~ Talán Hibiki túl sok tamagoyakit evett? T^T ~ Nem, az kizárt! A tamagoyaki nem szokta megfeküdni gyomromat, ha csak… ~ Ha csak nem direkt ilyen tamagoyakit szolgáltak fel Hibikinek a galádak! >o>” ~ Éppen szóvá akartam tenni Tounak ezt a hatalmasan gonosz tettét az étteremnek, hogy nehogy borravalót adjon nekik, amikor meg sem érdemlik. De már ismét jött az a szűkös, sötét börtön, mellyel Tou megint csak szó nélkül merényelt meg. ToT
- Nehehehehehe Touhuhuhuu!!! TT3TT Hibiki meg - megmondta… hukk, hogy kaktusz fóbiás! TT^TT – panaszolom el, arról is megfeledkezve, amiről eleinte szólni akartam neki. Pedig igen komoly dologról akartam ám’ értesíteni, de Tounak mindenért kapkodni kell! >o> Ráadásul, ebben az igazi kényszerzubbonyban való utazás jobban megvisel, mint ezelőtt, pedig valóban vérbeli plüsst tudok alakítani! T^T ~ Hibiki tényleg nem érti, hogy miért ehhez a módszerhez folyamodik Tou… Hibiki látta, hogy miképpen csinálják az igazi plüssök, hiszen Tounak nem egy Hibikihez hasonlatos plüsse van! Csupán annyi különbséggel van köztük és Hibiki között, hogy Hibiki a legtökéletesebb mindközül, mivel Hibiki tud színészkedni! ˇoˇ ~
A kocsiban kissé szédelegve kecmergek ki a táskából, miért vezet ilyen gyorsan, Tou? ~ Még a világ is forog tőle Hibiki körül! @.@ ~ Valami furcsa, „eeeöööeee” szerű hörgő hangot hallatva próbálom magamra vonni Tou figyelmét.
- Touuu… kicsit lassabban… @_@ - érzem pocakomban megfordulni a sok tamagoyakit meg mindent, amit előtte megkóstoltam, avagy ellenőrzésképpen megettem, hogy Tounak ne essen baja miatta. ~ Mert hát Hibiki igyekszik ügyelni Tou biztonságára, nem hiába az önkéntesen kinevezett személyi titkára! Surprised ~
- Hé, Tou. Hová, visz - viszed Hiiiibikit? – érdeklődöm, amint hazaértünk és a házban legalább száz helyen megfordult, mire hajlandó volt a hurcolásomat befejezni Tou egy naaagyon nagy szobánál. – Woohukkow, ez ki - kinek a szobája, Tou? °o° - nagyon jól néz ki, de nem az övé, viszont igazi hírességnek való, csak bár érthetném, hogy miért is forog?
- Ez mind Hibiké? *o* - hatalmas lelkesedéssel kezdem el nyomogatni a mancsimba adott távirányítót. Eléggé egyértelművé vált a válasz, Tou felruházott egy ilyen szép szobával, azaz hamarosan ruhakollekciót is elnevez rólam, csupán idő kérdése! *.* ~ Hibiki híres lesz! Cool ~ Tanulmányozva a távirányítót, hogy miket is tudok vele csinálni pontosan, fél füllel hallgatom közben Tou mondandóját.
- Rend - rendben, Tou! Ne aggódj, meg lesz - leszek! Szólj, ha kell erősítés a fotó - fotózáshoz, vagy mihez, hukk - dűlök hátra az ágyon, miközben a szobával szórakozok. ~ De több órája (pár perce), hogy elment Tou és még nem jött vissza… Hibiki unatkozik! T^T Vajon Tou nem bánná, hogyha Hibiki áthívná pár ismerősét, hogy megmutassa az új szobáját nekik? szemöldökrángatás ~ Az éjjeliszekrényen lévő mobilra nézek, és már látom magam előtt, hogy pár jó barátot felkeresek és áthívok partizni. Csak egyszer élünk, ki kell használni, e felől Tounak sem lehet ellenvetése! Nem lesz nagy banzai, csak egy – két tamagoyaki, saké, pizza és valami jó film a tévében, kártya… Surprised


// Köszönöm a játékot! >o< Remélem, annyira nem lett rémségesen rossz a záró post! T^T //
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te8500/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (8500/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptySzer. Feb. 22, 2012 9:58 pm

Unalmasnak nem mondható lófrálás

Igen cink lett volna, ha csak úgy legyintek egyet és rávágom, hogy akkor menjen egyedül haza, miközben egy olyan csajról koptattuk az agysejtjeinket, akit az előbb szép illedelmesen lekaptunk. Na persze, majd egyből szétterpeszkedek a legközelebbi padon, és fittyet hányva mindenre pangok, és érdektelenül arra sem gondolok majd, hogy a kis buksza valahol a sötét éjszakában teng-leng, mint a hontalan. Nem, itt nemcsak az etikettről vagy mi a búbánat viharfelhőjéről volt szó, hanem arról, hogy ennyi emberség még forduljon meg a férfi nemben! Igazából annyira leszartam mit magyaráz, meg az is hidegen hagyott, hogy egyedül is hazatalálna, de fölöslegesen minek kísértsük a sorsot, ha el is tudjuk kerülni?
Ennek tudatában irányultam menetelő pozícióba, és vágódtam Abby mellé. Pontos infókat nem kaptam utunk során, hogy merre, hogyan, milyen utcában lakik, de nem kell az orromra kötnie. Egy a lényeg, hogy nekem hazafelé csapasson egy menetrendet, különben kénytelen leszek ledarálni a botlábaimat a város aszfaltján. Ha pedig volt jobb menüpont, hát ne kelljen kínok közt hazamenetelnem. Főleg akkor gáz, ha tényleg a város másik szélén van a lányka búvóhelye. A kérdésemre pedig visszatérve, semmilyen ártó szándék nem volt bennem, pusztán érdekelt, kitől kapok nyaklevest. Na meg aztán több infó tudatában azt is ki tudom számítani, gondolni, hogyan rendezzem a saramat. Nem is tudom, mit is éreztem akkor, mikor megkaptam a választ. Tökre megértem, hogy egy ilyen kiscsajnak pasija legyen, viszont a két szélsőséges érzés, a megnyugvás és a szánalom, bensőmben elég véres harcot vívott. Alap, hogy ezek után nem kell azon kattognom, hogy lesz a témának folytatása, viszont köcsög dolog, hogy tudatán kívül ezt tettem. Mindegy, hiába karcolgatom a sztorit, ezen nem tudnék már változtatni. Majd elkísérem a pecójáig, aztán a placcon felmeszelem magamat a helyi járatra. Vagyis remélem járnak még ilyen időkben a csotrogányok, különben kerítenem kell egy közeli non-stop-t. Végtére is azt hajtogattam gondolati síkon, milyen piszkosul zabás vagyok, szal' egy melegszenyó ellen nem lenne kifogásom. Azt már csak fél füllel hallottam, hogy Abby biztosított arról, nem köp be a pasijának, viszont nem érdekelt különösebben mit csinál. Tiszta szíve-joga, mit mond és mit nem mond el a cicájának, hiszen minek falazna pont nekem? Bánja tököm, mi lesz a következmény, ha ez nyugtatja a lelki világát, hát döntsön így. Csak aztán ne kelljen nekem magyarázkodni.
- Eee...! Teli találat! Az ő zenéjüket nagyon csipázom, de ott van még egy pár visual kei banda, szólóénekesek közül Anna Tsuchiya, meg elég sok amcsi zene is pörög a lemezjátszómban. Hangulatom kérdése, éppen mit hallgatok.
Kerekedtek ki szemeim a hirtelen támadt kérdés miatt. Csak az volt zavaros, hogyan hibázhatott rá ennyire, kik a kedvenceim. Mindenesetre az egész helyzet furcsa volt, úgyhogy az ilyen apróságokon már meg sem kellett volna lepődnöm. Kissé talán már túl lelkesen összegeztem kedvenceimet, úgyhogy rövidebbre fogtam magamat, és nem is traktáltam tovább a hülyeségeimmel. Már csak azt kellett tisztáznom magamban, hogy miért tudnak az emberek még a mai napig is meglepni. Ebből a lányból sem nézném ki, hogy ilyen kemény zenéket szokott hallgatni, valahogy kinézetre jobban elhinném, hogy diszkókban hallgatja a pop, techno zenéket, és cuki ruhácskában lejt a tánctér közepén a korának nem megfelelő szexuális táncmozdulatokat. Nem is mélyültem bele jobban a témába, az ő dolga, mit művel. Bár mit sem tudhatok a japán fiatalokról, hiszen én kölyökkoromat Amerikában éltem, ott pedig teljesen más normák voltak követendőek. Japán azért mégiscsak egy kötött ország, és nehezen tudok megbirkózni a tudattal, hogy itt ugyan nem minden megengedett, még akkor sem, ha azt akarják elhitetni veled. Mindegy, ez bonyolult dolog, amit én sem tudok a tök fejembe beleverni.
Elemzésemet félbeszakítja Abby egy olyan beszólással, amit inkább ne hallottam volna 5.1-es dolby sorrund-ban. Reflexszerűen szorítottam össze fogsoromat, és kínos vigyor jelent meg arcomon, amit már csak az ideg rázott olyan pozícióba, és számoltam erőteljesen gondolatban, nehogy aztán csúnyát merészeljek visszaszólni.
- Nem voltam kíváncsi ilyen közérdekű közleményekre, amik a perverzióidra vonatkoznak...
Vágtam azért vissza, mert a nénikéjét oltogassa, ne engem! Elég szar játék, hogy a sajtó is csak ezzel a kérdéssel tud betalálni nálam. Azért mert nincs barátnőm, már egyből biztos buzi lehetek. Igen nagy rá a valószínűség, de kajak. Holnapután eskü meleg zászlóval vonulok végig a városon, meg lekapok néhány japán pasast csak úgy, akikkel utam során találkozom, na és ezek után jogosan mondhatják majd, hogy búzamező szégyenítő homár vagyok.
- Egyébként nem tudok semmi ilyesmiről, biztosan összekeversz valaki mással.
Sóhajtok fel, ahogy kínomban előtúrom zsebemből telefonomat, hogy megbizonyosodjak arról, hogy az idő nem visszafelé, hanem előre halad. Elég késő volt ahhoz, hogy cseppnyi esélyem se maradjon arra, hogy közlekedjen busz, vagy bármi más sokkerekű járgány. Annyi időt sem hagytak nekem, hogy rendesen kidühöngjem magam gondolatban, mert újabb zagyva kérdést kaptam.
- He?
Sajnálom, erre az ominózus kérdésre, képtelen voltam visszakérdezni értelmesebben. Hirtelenjében azt hittem elfelejtettem beszélni a japán nyelvet. Nem tudtam mi az isten folyik itt, de egyre kuszábbakká váltak a szálak. Bebizonyosodni látszott, hogy itt, öregem nem lesz garbópulcsi kötve...
- Ja, már így vágom mi lelt téged... Úgy látszik nincs más választásom, mert a közelben sem láttam éjjel-nappalit. A legkorábbi busz is csak 4-től közlekedik.
Sóhajtottam fel, aztán biztos léptekkel elindultam a bejárati ajtó felé. Szinte a bőrömön éreztem a kínos jeleket, pedig szerintem semmi olyat nem tettem, amiért zavarban kéne lennie. Jó, azt a kis malőrt leszámítva, de nem is értem mi a szarért jut ez mindig eszembe, újra és újra. Mint valami gagyi pszichopata filmben azok a visszatérő rossz emlékek. Vagy nem tom'. Levettem közben a kabátomat, és a legközelebbi helyre letettem. Nem akartam nagyon körbenézni a házban, mert nem véltem illendőnek, ezért megálltam az ajtó előtt, és vártam, hogy majd elirányítsanak valahová. Addig pedig félretoltam levetett cipőimet.


[Áh, én bocsi, vak vagyok, akár a vakond, nem találtam a postodat és el is felejtettem utána... =o="]
Vissza az elejére Go down
Abby Robbins
Quincy
Quincy
Abby Robbins

nő
Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2011. Dec. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te8500/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (8500/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptyKedd Márc. 13, 2012 8:18 am

Unalmasnak nem mondható lófrálás – Most viccelsz?! Ebben semmi izgalmas sincs… vagy mégis?


Egyre rosszabbul kezdett alakulni a meg sem kezdett barátságunk. Rendben, tudom, hogy szó sem volt barátságról… csak reménykedtem. De persze, semmi esélyem. Ahogy említette, semmilyen formában sem. Jobb lett volna a nap, ha nem találkozok vele. Annyi minden kavarog bennem, fura érzések. Nem akarom, hogy érdekeljen, az sem, hogy mit gondol. Az egész világom fenekestől felfordult! Nem bírom ezt! Ettől függetlenül pedig mégis játszom. Itt állok Tou házának ajtajában, és azt játszom, hogy a keményen dolgozó bátyám, aki nincs itthon, a pasim. Eljátszom, hogy nem zavar, amiket Justin mond, és azt is, hogy valójában fogalmam sincs róla, ki is ő. Szánalmas… rettentő szánalmas!
Csak süllyednék el. De elég lenne, ha akadna bennem annyi erő, még az előtt becsapjam az ajtót, mielőtt Justin dobosistennek csak eljut a tudatáig, hogy épp meginvitáltam magamhoz. De béna vagyok, mint mindig. Még akkor is a nyitott ajtóba kapaszkodtam, mikor ő már rég a lábbelijével babrált. Végül nagyot nyelve összekaptam magam, bár nagyon nehezemre esett, és becsuktam az ajtót. Lerángattam csizmáimat, és roppantul tudomást sem vettem róla, hogy épp vendégem van, így is elég ideges voltam, nem akartam még azért is kiterülni, hogy épp lila, pufi zokniban nyomulok. Korábbi szemtelenségem teljesen eltűnt, már inkább tuszkoltam volna ki az ajtón szerencsétlen srácot, minthogy felvigyem a nappaliba. Gyorsan eltettem a gardróbba a kabátomat, az övét is elkértem, meg a cipőket is elrendeztem, ne aggassanak Tottonak, ha haza jön. Adtam Jusnak egy mamuszt, és nagy nehezen felerőszakoltam a lábamra a sajátomat.
- Oppa? – indultam meg végül célirányosan a lépcső felé, felemelt fejjel. Nagyjából sikerült kicsit helyrerázódnom, míg bénáztam, ami persze nem jelentette, hogy a gyomromban morgolódó sáskarajról elfeledkeztem volna. Azok szüntelenül próbálták átszaggatni hasfalam, de féltem, hogy hiába engedném őket szabadon, a végén nekem fájna. Így is felemészt majd a sok lény, mégsem lesz olyan hirtelen.
Próbáltam lassan lépkedni, legalább ő elhiggye, hogy nyugodt vagyok. Nem tudom, mennyire sikerült, főleg a majdnem nyaktörési kísérletem után. Nem vagyok egy „esek-kelek” figura, erre most, mikor egyébként is annyira figyeltem, rendesen lépjek, kicsi híja volt, le nem fejeltem az egyik barátságos lépcsőfokot. Én valahogy kisebb lendülettel szerettem volna ismerkedni. Nem tudtam, végül minek köszönhettem az életem, vagy a kezeimnek, vagy a Jóistennek, de megmenekültem. Igaz, volt ennél rosszabb is, nem haltam volna bele, ha lefejelem a lépcsőt, rúgták már szájba erősebben is, de nem volt kedvem Tou szőnyegét takarítani.
Meghajoltam Justin felé, vegye bocsánatkérésnek, aztán kicsit gyorsabban bicegtem fel az emeletre. Valószínűleg jól beütöttem a lábam is, de nem érdekes. Iszonyatosan megkönnyebbültem, mikor a lépcsőfordulóból megpillantottam az egyik kanapét. Onnantól már egész boldogan lépkedtem felfelé, szinte el is felejtettem, hogy a legjobb pasi a Földön a sarkamban van. De természetesen csak szinte, ugyanis ahogy felértem, észrevettem, hogy a szobám ajtaja nyitva. Más esetben ez persze nem zavarta volna meg a lelkem, de most kicsit frászt kaptam. Ez is erős kifejezés, viszont akkor sem volt szívderítő, hogy az ajtó előtti lámpa épp annyi fényt engedett be a helyiségbe, hogy a cuki Devil Smile poszter heted hét határra csillámoljon.
Nézhetett nem normálisnak, akkor is úgy pattogtam az ajtóhoz, hogy becsukjam. Kicsit nagy robajjal sikerült, a fejem felett szépen gyülekeztek is a sötét felhők. Olyan viharos érzések nyúztak, egyszerre szándékoztam felpofozni és újra megcsókolni Justint. Főleg, hogy korábbit nem is én kezdtem. Nem tudtam, ránézzek-e vagy ne. Mit merjek megtenni. Annyi mindent vágott már a fejemhez, és én is pont ezt tettem. De valahogy… mintha tudta volna, miket kell mondani, hogy igazán fájjon.
- Ez a nappali. – kapaszkodtam a tarkómba, miközben úgy álltam a szobaajtóm előtt, akár egy ijedt szarvas, mikor két fényszóró közeledik felé. Már csak az kellett volna, elcsapjon egy autó. Bár, ha jobban belegondolok, a saját mondatom épp elég ütősre sikeredett. Most mondhattam volna azt is, hogy „Csövikém, élvezd ki, mert nem látsz többet ilyet.”, vagy „Tudom, hogy gyerekszobád sem volt.”. – Öhm… Alhatsz a kanapén, ha az megfelel… ki lehet húzni. – nyomtam tovább a sódert nagyon közlékenyen. – A könyveken túl ott a tévé, ez meg. A szobám. – hátráltam neki az ajtónak, míg magyaráztam. Ha belegondolok, mióta Tottoval lakom, nem volt rá példa, hogy lett volna bárki is, akit meghívtam magamhoz. Kyo óta senkivel sem kerültem közelebbi kapcsolatba. – Ez pedig a fürdő. – folytattam a GPS-kedést, és a szomszédos ajtóra mutattam.
Lemondtam a barátokról, mert így könnyebb volt nekem is, könnyebb volt nekik is. Egészen mostanáig azt hittem, így is érzek, de amióta csak szóba elegyedtem Justinnal, egyre csak az jár a fejemben, hogy lehetnénk barátok. Nem normális, hogy így gondolkodom. Ez azt mutatja, hogy másképp érzek, mint ahogy én azt magamban megannyiszor leszögeztem. Vagy csak a miatt lehet… Folyton visszatérnek a gondolataim a ma eseményeire, egy bizonyos eseményre. Nem mehetek el csak úgy mellette.
- Éhes vagy? Kérsz valamit inni? – kezdtem kicsit ideges lenni, nem tudtam, mit is kell egy házigazdának csinálnia. Megesett már, hogy jöttek hozzánk ismeretlenek, de rendszerint azt az időt a szobámban töltöttem, akár egy toronyba zárt hercegnő. Aztán hirtelen bevillant, mit is szoktak mondani a mintaháziasszonyok a filmekben. – Otthon… Érezd magad otthon, Oppa! – vágtam át a szobán, hogy bekapcsoljam a tévét, ne nekem kelljen beszélni. Előre leszögezném, nem voltam eszemnél, mikor meghívtam haza. Teljesen biztos vagyok benne, hogy valahol, valamikor bevertem a fejem, és azért őrültem meg teljesen. Minden esetre tiszta hülye vagyok! Rettentő hülye vagyok, hogy meghívtam, szóval most már legalább próbáljak meg nem még hülyébb lenni! Bár ismerem magam… nem fog menni. A vesztesek nyugalmával fordultam hát újra szegény sráchoz. – Hozok neked takarót, és… nyugodtan lezuhanyozhatsz, adok törülközőt.
Ez most úgy engem is annyira ledöbbentett, hogy kis híján félrenyeltem a nyálam, de könyörgöm! Valaki üssön már le! Ezt nem én mondtam ki, biztosan nem mondhattam ki! És a francnak van ennyi villanyunk! Most komolyan elvörösödtem egy törülközőtől?! Na, nem, nem attól, de akkor is! Tudtam hogy HÜLYE VAGYOK!!! De ha már hülye vagyok, leszek a legnagyobb. Természetes, hogy ha valaki paradicsomvörös, még akkor is a büszkeségét mentegeti, és egyenesen annak a félistennek a szemébe néz, akinek a szöszi fejétől szokott olvadozni elalvás előtt? Alap, hogy én voltam akkor gyökér, mindent pontosan így csináljak, pluszban még az állam is felszegjem. Csak azt nem látta, hogy tördelem a kezeimet a hátam mögött, az kicsit rontott volna a rettentően meggyőző összképen. Mindenesetre… egy csődtömeg vagyok.

/Bocsi, hogy ilyen sokáig húztam. ^^"/
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te8500/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (8500/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 7:19 am

Unalmasnak nem mondható lófrálás

Az idegenvezetést csöndben tűrtem. Tűrtem, mert szinte éreztem az égő fejemen, hogy a kínos, muszájból fakadó körbevezetés olyan méretekkel bír, hogy egyfolytában pofán is csapdos. Pedig nem állt szándékomban ennyire kiborítani ezt a lányt. Oké, hiába mondogatom egyfolytában ezt, meg azt nem akartam, már megtörtént. Ezen pedig változtatni aligha tudnék. Úgy éreztem magamat, mint akkor, mikor Japánba költöztem. Teljesen az a forgatókönyv jutott az eszembe, mikor először ültem be az iskola padja mögé. A tanár folyton azért lebzselt körülöttem, hogy a béna angol kiejtésével magyarázza meg nekem külön az óra tananyagát. A folyosón pedig nem telt el úgy nap, hogy nem néztek volna végig rajtam kidülledt szemekkel. Tényleg, mintha akkor láttak volna először nyugati embert. Amerikában azért láttak különlegesnek, mert mandula szemem van, de mégis kék, itt pedig ebben a konzervatív, szigetre zárt világban azért, mert jobban hasonlítok egy külföldire, mint egy vérbeli japánra. Néha megfordul a fejemben, hogy csak éjszaka lenne érdemes az utcára kimennem. Akkor a sapkám alatt senki nem szúrna ki. Igen, néha tényleg rohadt idegesítő tud lenne, hogy mindenki a nyakamba liheg. Nem tehetek róla, hogy néha kocsányon lógnak az idegeim. Bármennyire is próbálom a helyzetet kezelni, néha nekem is kicsúszhat a gyeplő a kezem közül.
Kissé meglepetten néztem végig, ahogy Abby hirtelen szobájának ajtaja felé vetődik, és hirtelen berántja maga mögött. Nem értettem az egészet, miért szégyelli előttem. Nekem is van egy kishúgom, tudom mennyi lányos holmit rejt magában. Nem lephet meg semmivel, azonban... az az egy pillanat elegendő volt arra, hogy a homályosan megvilágított szoba szemközti falára szegeződjön figyelmem. Lehet csak én kezdtem ismét összeesküvés elméleteket szövögetni, de talán a nagy hepaj egy poszter miatt volt? Ezek szerint nagyon is tisztában van Abby azzal, hogy kit hozott haza magával. Hirtelen minden megvilágosodott. Nagyot sóhajtottam és egy kis ideig a földet pásztáztam. Ha tudtam volna, ennyire kiakasztja, hogy zenésszel kell egy légtérben meglennie, már árkon-bokron túl lennék.
Nem voltam éhes, és a szomjam is eltűnt. Csak ráztam a fejemet, miközben az ablak felé bámultam. Brutálisan megvilágította az utcákat a Hold. Nem is tudom mikor láttam ilyen teliholdat az elmúlt évek során. A város nem szokott ilyen megvilágításban lenni késő éjszaka. Már ahhoz hozzászoktam hogy a szmog miatt képtelenség csillagokat az égbolton látni, viszont ez a holdfény még a mocsok rétegen is átszűrődött. Kissé el voltam keseredve, talán ezért nem szóltam egy szót sem. Csak hallottam magam körül Abby hangját, majd azon kaptam, hogy ide-oda rohangászik. Tényleg úgy tűnt, nem állt a helyzet magaslatán. Még arra is rábólintottam, hogy TV-t kapcsoljon, pedig ritkán ülök elé. Hogyan is tudnám magamat otthon érezni, ha olyan rideg a hangulat, mint egy jégveremben? Vajon tudnék olyat mondani, amitől kicsit megnyugodna? Kétlem. Viszont ezen változtatni kell, különben pityergésbe csapna át az 'idilli' hangulat. Síró nőtől pedig isten mentsen. Sajnálom, egyszerűen nem tudom kezelni a helyzetet, ha előttem sír egy nő. Csak gyagyán bambulok, és egy ölelésen kívül aligha tudnék biztatót tenni vagy mondani. Igen, ennyiben kimerül a fene nagy motiváló erőm.
Legszívesebben elkomorult ábrázattal mondanám ki Abby nevét, újra és újra, mindaddig, míg rám figyel. Kár, hogy nem lehet szavak nélkül más tudtára adni, mit is érzünk pontosan. Helyesbítek – az olyan embereknek, akiket alig ismerek. Ez lesz a jó megfogalmazás. Visszaemlékezve, mikor Matsu-val voltam együtt, egy-egy nézésből tudtuk, mit is akar a másik fél. De megint minek töröm magamat a rég múlton? Egyelőre azt kell megfejtenem, mit is akarok itt kezdeni magammal. Mert hogy hülyén állni, mint egy tuja, biztos nem tesz jó benyomást. Ahogy pedig visszatért a szöszi lány, kezében a törülközővel, ugyanolyan kimért udvariassággal kezdett bele monológjába. Ilyen sampon, olyan fürdőszoba, amolyan tükör... könyörgöm, ez nekem túl sok.
- Kösz, talán menni fog de...- átnyúltam lassan a törülköző alatt, hogy megragadjam óvatosan Abby csuklóját, még mielőtt minden ok nélkül ismét elrohanjon előlem. Ekkor felpillantottam és a tekintetébe mélyesztettem szemeimet – muszáj így viselkedned? Kezdem egyre jobban úgy érezni magamat, mintha púp lennék a hátad kellős közepén.
Kérdeztem kínos vigyorral arcomon, miközben szabad kezemmel önkénytelenül is tarkómhoz kaptam. Csak egy szavába kerül és tényleg itt sem vagyok.
- Mondd meg, mégis mi bánt? Bocsi, hogy ezt kérdezem, de zavar az, hogy az vagyok, aki? Vagy miért van ez? Nem tudom értelmesen megfogalmazni, mert én sem tudom, mit is akarok ebből az egész maszlagból kihozni...
Csak szimplán annyit akartam, hogy oldódjon fel a hangulat. Nem történt semmi, csak egy csók. Nem önzésből tettem, csak bolond vagyok és kész.
- Gyere ülj le, inkább neked kéne valamit inni, vagy kajálni. Le vagy sápadva. Figyu, dumáljuk meg! Szeretnéd, ha elmennék? Tényleg nem akarok több kellemetlenséget okozni. De hidd el, olyan vagyok, akár a többi hétköznapi ember. Na jó, talán náluk egy kicsivel jobb fej, de...
Nevettem el magam kissé. Próbálkoztam jobb kedvre deríteni, a hülye megmozdulás, most úgy is úgy jött belőlem, mintha erre lennék szakosodva.
- Na, legyen jobb kedved, aztán nézzünk valami kaját! - kacsintottam egyet mosolyogva, ezzel is arra buzdítva, hogy ne foglalkozzon már annyit a 'sérelmekkel'.
Vissza az elejére Go down
Abby Robbins
Quincy
Quincy
Abby Robbins

nő
Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2011. Dec. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te8500/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (8500/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 22, 2012 10:20 am

Unalmasnak nem mondható lófrálás – Most viccelsz?! Ebben semmi izgalmas sincs… vagy mégis?

Igazán próbáltam normális lenni. Nem varrhatja a nyakamba, hogy nem. Nem szoktam vendégeket fogadni, elképzelésem nincs a folyamatról, a minimális háttéri ismereteimet is Tounak és a filmeknek köszönhetem. Fogalmam sem volt, Justin mit várhat tőlem, de az egyre inkább elkeserített, hogy csak állt egy helyben, még csak szét sem nézett igazán. Talán nem érdekelte, mit csinálok. Bár… Teljesen idióta vagyok! Még szép, hogy nem érdekelte, mit csinálok. Kis senki voltam, miközben ő még a padlót fixírozva is JUSTIN, egy igazi dobos isten volt. Én meg… Csak egy taknyos kislány, aki majdnem megölte. És még én bőgtem, mire szánalomból egy csókot is kaptam. Nem volt több, mint abban a helyzetben a legegyszerűbb figyelemelterelő eszköz.
De ha így is volt, akkor sem kellett volna. Nem azért, mert meg fog szakadni a kicsi szívem. Ennél rosszabb dolgok is történtek már az életemben. Azért nem kellett volna, mert az óta nem is tudok másra gondolni. Azon pörgök folyamatosan, Justin mennyire nem akar most itt lenni. Azon rágódom, miért hagyta, hogy rákényszerítsem az akaratom. Miért nem ment el? Az, hogy én nem akartam, nem jelentett neki semmit. Nem kellett, hogy jelentsen neki bármit is. De maradt, és én akartam is, hogy itt legyen. Tudtam, hogy ezzel csak áltatom magam. Mindennel, hogy a kedvemért marad, hogy el akar menni, de közben mégsem teszi, és az összes többi okfejtéssel csak magamat áltatom. Mert igazából nem tudhatom, mire is gondol.
Míg bementem a fürdőbe, hogy szerezzek neki törülközőt, elsoroltam neki, mit merre talál. Jóllehet, minden egy helyen van szinte, de mivel nem tudtam, mit is kéne mondani, így teljesen lényegtelen dolgokról regéltem neki. Nem beszéltem még ennyit értelmes dolgokról sem, nemhogy olyanokról, amikre előbb vagy utóbb, de maga is rájött volna. A meglepetés akkor következett, mikor visszamásztam fél napos szünet után a nappaliba. Igen, nagyon is azon voltam, hogy mutassam meg Justinnak, mennyire nem vagyok zavarban. Hiába, nem jött össze, és mintha még igyekezett is volna, hogy véletlen se sikerüljön. Olyan lassan és óvatosan mozdult, hogy, ha még őzike lettem volna, sem szaladok el. Helyette csak vettem egy nagy levegőt, és bent tartottam, hátha nem lesz szükségem több lélegzetre.
- Nn… - rá akartam szólni, hogy ne csinálja. Ne nézzen rám, ne érintsen meg, még csak ne is szóljon hozzám. Ehelyett meg csak csendben figyeltem, mint egy elbűvölt iskolás lány. Fel kellett volna pofoznom őt, csak hogy ő egy lépéssel előttem járt. Rám nézett, és azonnal elszállt minden akaraterőm. Hogy tehette? Miért játssza ki ilyen könnyen a védelmem? Hova lesz a megbízható maszkom minden egyes alkalommal, ha rám néz?
Az arcát fürkésztem, aztán már csak a száját. Más sem járt a fejemben, csak az, hogy lépek közelebb, és ölelem át a nyakát. Beszívom az illatát, elrejtem az arcom a nyakába hajolva. Hallottam-e egyáltalán, amit mondott, először nem is igazán tudtam. Olyan voltam csak, mint a megbűvölt kígyó. Hajoltam erre is, arra is, mindig kicsit közelebb mozdulva, míg végül megráztam a fejem. Olyan kijózanító dolgot mondott, hogy biztosra akartam menni. Nem akartam elhinni, tényleg jól hallottam-e, amit hallottam. Még a szememet is megtöröltem szabad kezemmel, míg azt kívántam, ne engedje el a másikat soha. Olyan gyerekes gondolatok voltak ezek, amik miatt joggal sápadhattam el. Nem történik minden nap ilyen. Velem évek óta nem történt hasonló.
- Ne! – szóltam rá végül. Nem akartam, hogy olyanokat mondjon, amiknek semmi valóságalapja. Kicsit sem jár az igazság közelében. Teljes sötétben tapogatózik, vagy csak nem akar tapintatlan lenni. El tudom képzelni róla, már teljesen kiismert, és csak azért játszik velem, hogy ne érezzem rosszul magam. Meglehet, hogy tényleg nem vagyok olyan sérthetetlen, mint amilyennek hiszem magam. Mert ha így van, én nem… Nem tudom, akarok-e tudni róla. – Én csak… nem tudom, hogy viselkedjek… Évek óta nem volt nálam senki. Te nem tudod, milyen ez! Csak próbálok… jó házigazda lenni, bármilyen is az.
Nem mertem ránézni. Vártam, hogy majd kinevet. Hozzászoktam már, hogy az emberek többnyire gúny tárgyává tesznek. Nem is érdekel. Ha ők teszik, nem érdekel. De az, hogy Justin tegye… nem tudok a szemébe nézni olyan merészen és kihívóan. Leoldotta az álarcomat, és én nem tudom visszatenni. Az egyetlen dolog, ami megmentette az életem. Ki leszek nélküle? Mi lesz, ha végleg elveszett? Létezni fogok? Hol leszek? Hogy fogok érezni? Nem akarom, hogy fájjon. Én csak, nem akarok foglalkozni vele… semmivel.
- Én hívtalak meg. Nem azért, aki vagy. Nem azért, mert majdnem megöltelek. Azért, mert miattam lemaradtál a vonatodról. – sűrűn tartottam szüneteket. A sok fura gondolattól összekavarodtam. Nem tudtam már, miket is lenne szabad elmondani, és amit csak gondoltam, mindent megosztottam Justinnal. Pedig nem kellett volna őt ezzel terhelnem. Nem tartozott rá, mert… Nem tudtam jó okot, miért nem, de ettől még kitartottam amellett, hogy nem tartozik rá. Azonban hiába tudtam ezt, semmi sem állított meg. – Végig tudtam, ki vagy… vagyis nem! Mikor utánad mentem, még nem. De mit vársz, Oppa? Ne érdekeljen, ki vagy? Ezt te magad sem gondolhatod komolyan! Azért lettél zenész, mert azt akarod, hogy figyeljenek rád az emberek, hogy meghallgassanak. Vagy nem ezért? Én csak… szeretem, amit csinálsz… a zenédet… Gyakorlatilag egyetlen barátom van: a zene. Ezért van az egész. – visszagondolva, kicsit sok lehetett Justinnak, hogy így kiöntöttem a lelkem. Ő is csak egy ember. Két személy problémáját már nem bírja el. – Nem tudom, mit kell tenni ilyen helyzetekben. – mutattam végig magunkon, meg a szobán. Ez egy igazán különleges helyzet volt számomra. – Oppa… miért zavar ez téged? Mit tegyek akkor, hogy ne érezd púpnak magad?
Hamarabb megkaptam az utasítást, mint azt sejtettem. És engedelmeskedtem is. Leültem, és hallgattam. Bármennyire akartam is tiltakozni, csak hallgattam, és azon voltam, éppen ne sírjak. Az kellett volna még, akár csak egy könnycsepp is szökjön a szemembe. Egyenes út vezetett volna a teljes csődtömeggé nyilvánításhoz. Nem is értem, miért csodálkozott azon, hogy sápadt vagyok. Olyanokat mondott nekem, és én magam is olyanokat mondtam, amiket rendszerint az ember nem erőltet. Nem tudtam, mit mondhatnék neki. Ha azt mondom, maradjon, őrült fannak néz. Elmenekül, és nem látom többet. Ha nem mondok semmit, elmegy. Miért bonyolítja a dolgokat?
- Oppa, ne menj. – szedtem össze magam egy kicsit, és végre a szemébe is néztem. Gondoljon akármit, én igenis akarom, hogy maradjon. Ha pedig még egyszer meg meri kérdezni a hülyeségét, esküszöm, hogy kikötözöm valahová. Csak ne gondolnék ilyenekre… Ettől csak dominának érzem magam, és folyton elvörösödök. Most mégis hogy vette volna ki magát, ha mindezek után még hirtelen égővörösbe is csapott volna a fejem. Számíthattam volna rá, hogy Jus nyakába kapja lábait, úgy menekül. Elég pszicho-palánta vagyok, nem csodálom, ha még meggondolja magát, és nem marad. Az, hogy épp kajáltatni szándékoztat, jelen esetben csak azt jelenti, hogy közelebb leszünk az ajtóhoz, tehát könnyebb lesz lelépnie.
De mivel rettentően azon volt, hogy valamiféle jókedvre utaló jelet adjak ki magamból, így rábólintottam a kajálás témára. Még egy laza kis mosollyal is bepróbálkoztam, bár az inkább sikerülhetett grimasznak. Nem mondhatja, hogy nem próbálkoztam, csak éppen nem jött össze. Pedig rettentő kedves volt. Nem is értettem, hogy tud ennyire laza lenni, na de neki könnyű. Nem ő a házigazda. Ő csak egy srác, állítása szerinte, nekem meg Oppa, egy dobos isten, meg a falamon lógó poszter. És én ki vagyok neki? Egy kislány? Egy őrült fan? Valaki, aki az életére tört, aztán meg megmentette? Honnan tudjam, hogy nem csak azért marad, mert hálát érez? Megmagyarázhatatlan hálát, amiért a csókot is kaptam. De nem! Nem gondolkozhatok ezen! Míg csak nálam van Justin, nem gondolhatok az eddig történtekre. Azt kell látnia, hogy jó kedvem van, mert azt szeretné.
- Csak akkor eszek, ha te is. – mondtam végül, és felpattantam, hogy elinduljak. Túl gyors voltam, és jött az a „dzzs-érzés”, mikor elsötétedik minden az ember szeme előtt, és megszédül. Pontosan így jártam, ezért az első kezem ügyébe kerülő dologba kapaszkodtam meg. Nagy valószínűséggel állíthatom, Oppa nem úszta meg az akciót, de mivel gyorsan el is engedtem, nem tudtam ellenőrizni, őt taperoltam-e. Helyette inkább gyorsan megdörzsöltem a szemeimet, térjek már magamhoz, aztán mintha mi sem történt volna, folytattam tovább a szövegelést. – Neked is kell enned valamit, nem hagyom, hogy itt halj éhen. Meglincselnek a fanjaid, Oppa, ha hagyom, hogy éhen vessz. – Igazán nem lehet rám panasz. Mosolyogtam, viccelődtem, és azon izgultam, jól csinálom-e. Akartam, hogy elhiggye, ne zavarja, és ne kattogjon rajta, minden rendben van-e velem. Csak egy srác. Azt mondta, ő csak ennyi, és ha ennyi akar lenni, akkor majd úgy viselkedek vele… Valahogy megtanulom.

Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te8500/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (8500/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptyVas. Márc. 25, 2012 3:34 am

Unalmasnak nem mondható lófrálás

A kutya el volt ásva, csak lapát nem volt, amivel kikaparhattam volna a gödörből. Abby szavait hallva pedig lassan megvilágosodtam. Díjat kéne osztogatni egyszerű pasi kategóriában. Mondjuk honnan a frászból kellett volna leszűrnöm azt, hogy nem szokása vendégeket fogadni. Érti a megboldogult hegyi kecske a japán lányokat. Ismét tanúbizonyságot tettem arról, hogy bármennyi időt töltök ezen a földön, képtelen leszek kiigazodni a japán embereken. Hiába egyik felem ázsiai, a szívem mégis amerikai ütemeket ver. Túl sok évet töltöttem el az USA-ban ahhoz, hogy csak úgy pikk-pakk rászoktassam magamat erre az országra, és kultúrájukra. Mindig ez van- sehol sem a legjobb. Amerikában különleges, Japánban külföldi. Jóformán mondhatnám azt is, nincs hely, amit tényleg hazámnak tarthatnék. Az amerikaiak híresek hazafiasságukról, ez elmondható a japánokról is; de vajon lehet egyszerre két külön világot szeretni? Senkit nem ismerek a közvetlen közelemben, aki megveregetné a vállamat és csak annyit mondana 'egy cipőben járunk'. Ezért az ilyen mélyen szántó gondolatokat, és gondokat egymagamnak kell legyűrni.
Ahogy végighallgattam a lányt, aki látszólag igen nagy zavarban lehetett, ugyanolyan óvatossággal vettem le tenyeremet kezéről, ahogyan azt rácsúsztattam az előbb. Még csak az kell, hogy ezzel is megbántsam. Korántsem vagyok a szavak embere, ezt már többször is megmutattam a nagyközönségnek, viszont nem tudtam afölött az apróságnak nem titulálható szón átsiklani. Megölni? Mégis miről beszél ez a bolond fruska? Hiszen semmi köze nem volt az egészhez. Ez igenis az én kurva nagy bénaságomnak volt köszönhető. Mintha csak azt akarná elérni, hogy teljesen felidegesítsen, vagy épp összezavarjon. Képtelenség, és hülyeség, amit összehord. Én rohantam végig a peron szélén, az én bokám bicsaklott ki, és én zúgtam majdnem a vonat alá. Az pedig Abby-nek köszönhető, hogy nem haltam meg egyből a helyszínen. Minek fordítja ki teljesen a történetet? Annyira mérges lettem, hogy elég tré dolgokat tudtam volna a fejéhez vágni, de inkább próbáltam elszámolni tízig. Nem akartam nagyobb patáliát, mint amekkora valójában van. Csak pislogtam párat magam előtt, és igyekeztem koncentrálni arra, hogy csöndben végighallgassam, amit mond. Végül is én kértem rá, hogy dumáljuk meg az egészet. Azonban magam sem hittem, hogy ilyen hatást gyakorolhat rá a személyem. Az évek folyamán annyira elszigetelődtem a rajongókkal szemben, hogy bele sem gondoltam, mi minden járhat a fejükben. A többiekkel ellentétben én nem akartam sohasem megmártózni a hírnév kínálta felhőtlen világban, nem akartam olvasni fanleveleket, nem vezettem blogot, és interjúknál sem szívesen nyilatkoztam. Szokásomhoz híven később sem estem ki ebből a szerepből, mert tényleg nem igényeltem. Sokszor hallottam vissza, hogy túl antiszoc vagyok a rajongókkal szemben, ettől pedig pusztán dacból is az ellenkezőjét csináltam. Hacsak arra gondolok, hogy mennyi ötlet, gondolat, érzés rejtőzhet egy-egy rajongó levelében, vagy emailjében, attól szimplán összeomlok. Nem akartam tudni mit gondolnak rólam, nem akarom, hogy a közelembe férkőzzenek, és semmiképp sem akarom azt, hogy megváltoztassák a zenémet. Pont ezért volt fájó hallani Abby-t. Azt hiszi minden álmom az, hogy teljesen feldúlják az életemet azok az emberek, akik szimpatizálnak a zenekarral. Egy részről örülök, hogy megbírtam tartani a két lépés távolságot, mert így kevesebb veszélynek vagyok kitéve, viszont a lelkes rajongókat nézve, akik tényleg a zene miatt szeretnek, azokkal iszonyat nagy kicseszés lehet. Néha eszembe jut, milyen az, ha elveszti az ember a bizalmát valaki iránt. És pont én vagyok az a valaki, aki áthatolhatatlan falakat emel maga elé. Mondjuk én tudom miért betonoztam körbe magamat, de a külső szemlélő nem. Hiába is magyaráznám, ez magánéleti probléma, ami senkire sem tartozik. Értse meg mindenki nemcsak magamat féltem, hanem az együttes jó hírét.
- Kissé félreértelmezted az egészet. Egy zenész elsősorban nemcsak azért játszik, hogy figyelmet nyerjen, vagy világmegváltó dolgokról írjon sorokat. Én azt az ágat képviselem, aki próbál segítséget, vagy épp vigaszt nyújtani. Ez olyan megmagyarázhatatlan dolog, amit nem lehet szavakba foglalni. Aki hallja, és olyan beállítottságú, az úgyis megérti, mire is gondolok. Aki pedig le se szarja, annak hiába teszek bármit, nem fogja értékelni.
Hosszú, értelmetlen litániákat tudtam volna még levágni, ömlesztve, de ezek csak érzések. Kézzel fogható jelentésük nincsen, pusztán érzi az ember. A zenét úgy kell felfogni, mint egy vallomást. Vagy elfogadja, és befogadja az ember, vagy elengedi a füle mögött. Olyan, akár a vélemény; mindenkinek megvan a sajátja, és azt magyaráz bele, amit jónak lát. Talán egy filozófus érthetően is eltudná ennek az egész gubancnak a lényegét mondani, de egyszerű emberként nem vagyok annyira művelt, hogy jobban megfogalmazzam. Mikor zenélni kezdtem, csakis az érzelmeim hajtottak. A mai napig ez szokott a legjobban inspirálni. Tapasztalni a világot, megérezni minden csodáját, vagy mocskát. Ezért kisarkított az, hogy nem akarom a rajongók életét tudni. Ez egy közvetett dolog, nincsen közük hozzám, csak annyi, hogy látnak a színpadon, és hallanak játszani. Ha pedig fel kéne dolgoznom az érzelmeiket, azok nagyon befolyásolnának. Olyan lenne, mintha előre megtervezett érzelmeket gyártanának nekem. Papírra vetik átvitt értelemben azt, hogy most legyek boldog, vagy legyek dühös, szomorú. Ebből pedig köszönöm, hízelgő, de nem kérek.
Kissé feldúlt lelkületi állapotban próbáltam magamba fojtani a szót, és visszaevezni az olyan témák irányába, mint az, hogy Abby és a kettőnk kapcsolata. Ő különleges helyzetet élvezett. Ha igaz, hogy a kivételek erősítik a szabályokat, akkor kettőnk esete tökéletes példa lenne az előbbi agymenésemre. Ő is rajongóm, viszont mikor megmentett, erről halvány lila dunsztom sem volt. Azért vagyok itt, mert hétköznapi emberként ismertem meg, nem pedig fanként. Elhiheti mindenki, ha egy sipítozó, csöpögő stalker-ről lenne szó, én magam feküdtem volna a vonat alá. Tehát zavaros ugyan, de Abby, Abby marad, nem fan, nem kis hisztis rajongó. Ezek után pedig hidegen hagy mit locsog a zenémről, a srácok munkájáról, én úgy akarok vele továbbra társalogni, mint egy ismerőssel. Ezért nem hiányzott a repertoáromból, hogy finomkodjon.
- Köszönöm, ha megnyugvást érzel, mikor a zenénket hallgatod, de ez nemcsak az én érdemem. Ez emberek közös munkájának gyümölcse. Egyébként meg szeretném, ha úgy viszonyulnánk egymáshoz ezek után, mint haverok, nem mint zenész és rajongó, oké? Ne kérdezd miből kifolyólag, csak annyit kérek, hogy add önmagad!
Ücsörögtem immáron a kanapén. Annyira belelovaltam magamat a gondolataimba, hogy nem tudnám megmondani, mennyi ideje trónoltam a szobában. Annyira lekötötte a figyelmemet ez az egész zenész rizsázás, hogy csak azon kaptam magamat Abby hirtelen felugrik eddigi helyéről, és az ajtó felé igyekszik. Bizakodtam, hogy egy kis nasitól majd jobb színe lesz, bár nem doktoráltam, és apai gondoskodással sem vagyok felszerelve, de magamon tapasztalt nyavalyákból csak arra tudok következtetni, leeshetett a vércukra. Ha pedig tényleg így van, akkor megmagyarázza azt is, miért szédült meg, és rogyott össze hirtelen előttem. Annyira meglepődtem, hogy reflexből utána kaptam, de amiért megragadta az övemet, nem kellett a földről felkapnom. Olyan váratlanul ért, hogy mukkanni sem tudtam. Nem volt csak pár pillantás az egész, de azért elég rendesen felébresztett, és beindította a szívritmusomat.
- Eszek, eszek, csak legyél kicsit óvatosabb. Még egy ilyen magánakció, és szívrohamban patkolok el, nem éhezésben...
Érintettem meg a vállát, és végigcsúsztattam a karján, aztán hirtelen el is kaptam a kezemet. Csak megtanulom már végre, hogy ne nyúlkáljak sehova, különben megint előidézek a lányban valami traumát. Hirtelen rápillantottam ijedten, és kerestem a megfelelő szavakat. Miután megvoltak, merészkedtem feltenni egy kérdést.
- Megfoghatom a kezedet? Nem akarom, hogy a lépcsőn lebukfencezz ezek után.


Meglepetés!:
Vissza az elejére Go down
Abby Robbins
Quincy
Quincy
Abby Robbins

nő
Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2011. Dec. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Touma & Abby háza - Page 2 Cl0te8500/12000Touma & Abby háza - Page 2 29y5sib  (8500/12000)

Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 EmptyVas. Márc. 25, 2012 8:59 am

Unalmasnak nem mondható lófrálás – Most viccelsz?! Ebben semmi izgalmas sincs… vagy mégis?

Valahogy mindig úgy éreztem, oda kell figyelnem a zenére. De Oppának igaza volt, mert én sem hallgatok meg akármit. Ettől képmutatónak érzem magam. Állítom, hogy a zene a mindenem, de zene állat mit értek? Olyan fogalomként kezelem a zenét, ami csak az én ízlésemet tükrözi, miközben a világ teli van olyanokkal, akik ugyancsak azt a fogalmat használják, és teljesen mást értenek rajta. Mennyien vannak, akik ismeretlenek maradnak egész pályafutásuk alatt, míg másokat meghallgatnak, átérzik a mondanivalójukat. Nem tudom elválasztani a zenét a figyelemtől. Ha nem figyel rá senki, akkor nincs értelme. Akárhogy is kiabálsz a tömeg közepén, ha senki sem hall meg, előbb-utóbb csendben maradsz.
Éppen leállhattam volna vitázni Justinnal, mit-hogy-merre, de rettentő kedves volt, és eszem ágában sem volt veszekedni vele. Az hiányzik még, hogy elmenjen. Annyira nem szeretek egyedül maradni, bármennyire biztonságosnak is tűnik ez a ház. Figyelmesen hallgattam, mit mond, és persze, hogy bólintottam, mert azt akartam, hogy lássa, nem vagyok letörve. Bár eléggé elbizonytalanított. Arra kérni, hogy adjam önmagam, mikor itt van mellettem, elvetemült ötlet. Ha most önmagamat kéne adnom bárkinek, a nevemet sem tudnám elmondani, nem hogy még önmagam legyek. Azt sem tudom, ki vagyok!
Amint felpattant, azonnal megszédültem. Igyekeztem megkapaszkodni valamiben, de mivel épp nem láttam, mit sikerül elkapnom, így szegény Just sikerült letámadnom. És nem is akárhogy! Azonnal elkaptam a kezem, mikor észrevettem, hol is matatok, de annyira siettem, rendesen szájba csaptam magam. Nyöszörögtem egy keveset, de valahogy nem kötött le az a kis repedés, amit sikerült összeműködnöm. Az már inkább rám hozta az idegbajt, hogy Oppa megsimogatta a kezem. Nem kellett volna egyből erre gondolnom, mégis az az orbitális baromság jutott az eszembe, hogy újabb csókkal leszek gazdagabb. Igenis, rettentő dedós vagyok, hogy ez eszembe jutott, de… Mit mondhatnék, naiv kislány vagyok! Csak egy ütődött! És mégis jól éreztem magam Justinnal.
- Sajnálom, hogy rád ijesztettem. – mondtam felé se nézve. Nem akartam, hogy akár csak egy kicsit is rájöjjön, mennyire kiestem a szerepemből, és mennyire akartam, hogy magához öleljen. – Nem azért csináltam, hogy egyél, de akkor is enned kell. – mosolyodtam el halványan, miközben a tarkómat dörzsölgettem. Ez egészen úgy hangzott, mint azok a női logikás viccek. „Úgy lesz, mert azt mondtam.”. Nekem ez sosem vált még be. Nem tudom, mit csináltam rosszul, biztos, nem voltam elég meggyőző.
Meggyőzésről szólva. Elég meggyőzően utazik a halálomra Justin. Csupa olyat mond, amitől mindig repülök, mint egy kismadár, de mindig hozzátesz valamit, amitől meg rögtön a padlóra zúgok. Semmi bajom sincs vele, hogy megfogja a kezem. De mindig visszatalál hozzám a remény. Mindig többet képzelek a dolgokba, amik nincsenek is ott. Még mindig nem tudom egészen elhinni, hogy semmit sem akar tőlem, és mégis. Az atyai gondoskodással állandó bizonyítékot nyújt, hogy semmilyen más módon nem érdeklem, csak mint barát. Tudom, hogy így nem kellett volna engednem. De jó volt álmok közé menekülni. Sokkal nyugodtabb és biztonságosabb.
- Nem fogok leesni… - válaszoltam azért kicsit bizonytalanul, de készségesen nyújtottam a kezem. Ha nem is valós, akkor is kihasználom. Valami kapaszkodó nekem is kijár. Nem tudom megtartani a rejtekem, ha minden, ami miatt játszom a szerepem, eltűnik. A színészek is a díszletek között nyújtják a leghitelesebb alakításukat. Van miért játszaniuk, van kinek. Nekem is kell valaki, akinek játszhatok. – Mit akarsz enni? – érdeklődtem, miközben lépkedtünk lefelé a lépcsőn. – Oppa… köhöm… ne haragudj, hogy az előbb majdnem leszaggattam… az övedet. – azt mégsem mondhattam, hogy a nadrágját, még kiröhögött volna. Így is örültem, hogy lefelé kell nézni, így a hajam eltakarja az arcom. Nem akartam, hogy lássa, mennyire szégyenlős vagyok. Nyilvánvalóan zavarta.
Végül nyaktörés nélkül leértünk a lépcsőről. Nem buktam meg, és Justint se sikerült magammal rántanom, aminek felettébb örültem. Ami lelombozott, hogy Jus keze szinte önálló életre kelve menekült a közelemből. Mély levegőt vettem, és inkább célirányosan megindultam a konyhába, mintha tudomást sem vettem volna róla, mi is történt. Nem akartam, hogy zavarjon a dolog. Egyébként sem akadhatok rá, mintha összenőttünk volna. Pedig szeretném, ha megfogná a kezem, de nem akarja, mert… Nem, most nem agyalhatok ezen! Vidámnak kell lennem, mert Justin azt akarja.
- Süssünk palacsintát? Csak nem tudom, hogy kell összekavarni, de… szendvics? – grimasz-mosollyal fordultam felé, annyira zavart, hogy gyakorlatilag semmit sem tudok főzni. Legalább a szendvicseim jók szoktak lenni. A sensei-em követelte, hogy ezt egyem. Vissza kellene mennem edzeni. – Te csak ülj le oda nyugodtan. – mutattam az egyik közeli székre, aztán elővettem két egyforma tányért a szekrényből, szedtem elő sajtos bagettet. A hűtő, a pult, a tűzhely és a mosogató között ingáztam, hol azért, hogy mossak zöldségeket, hol azért, hogy a tükörtojásokkal zsonglőrködjek. Ebből a szendvicsből még a legnagyobb mamlasznak is elég volt egy, nekem meg sok is. Nagyon reméltem, Justin is beéri egyel, de ha nem, szívesen csinálok neki másikat. Végül addig-addig bohóckodtam, alig tudtam rátenni a félbevágott bagette tetejét a toronyra.
- Mit kérsz hozzá? … Mármint inni! – vágtam rá gyorsan, mert ennél több mindent nehezen tudtam volna rápakolni, a saláta így is rendesen kilógott a cuccból. – Csinálhatok teát is, de biztos van gyümölcslé, és… - befogtam, és somolyogva leültem. Nem akartam, hogy megint kiakadjon, amiért pattogok. Bár azt nem bántam volna, ha befogja a szám, hogy elhallgattasson. Szép remények. Alig ültem valamit, felkeltem, és elővettem két poharat, azokat is a pultra tettem. Nem volt valami nagy a hely, de az ebédlőben meg nem igazán szoktam kajálni. Túl nagy. Van, hogy nem reggelizek, van, hogy Totto sem, minek koszoljunk mindent, így is elég sűrűn kell takarítani. Most is simán elfértünk volna ketten addig, míg eszembe nem jutott, hogy mindent ihatót magunk elé pakoljak. De megoldottam. A narancslevet raktam elérhető közelbe, a többit meg kicsit jobban összezsúfoltam, majd vetődök érte, ha kell.
Újra letettem magam a székbe, és mielőtt bármi okosat mondtam volna, beleharaptam a szendvicsembe, hogy csendben legyek. Az első falat után rájöttem, milyen éhes is voltam, pedig mikor a tükörtojásokat csináltam, úgy éreztem, hogy egy falat se menne le a torkomon. Rendesen nekigyürkőztem a kajának. Feltűrtem a pulcsim ujját, félredobáltam a hajam, és két kézzel rámarkoltam méretes cimborám. Vártam, hogy az elszántság kiüljön a szemem sarkába, és onnan kacsintgasson vetélytársamra, bagette-re. Eleinte csak csendesen eszegettem, de néhány falat után újra ráébredtem, hogy Justin egész végig mellettem ült. Lassan oldalra fordítottam a fejem, pislogtam párat, és gyorsan visszafordultam a tányérom mintájának megfigyeléséhez. Hirtelen majd frászt kaptam, hogy képes voltam megfeledkezni róla, de aztán, hogy ittam egy keveset, csendesen elfullákoltam egy sort, és lenyugodtam, már bátrabban fordultam felé. Valahogy érdekelt engem, hogy kell ezt az „egyszerű ismerősök vagyunk” dolgot csinálni.
- Oppa. – böktem meg a könyökömmel, hogy olyan laza legyek, amilyenek a vagány lányok szoktak lenni a doramákban. – Milyen volt Amerikában? Jobban szerettél ott? Voltak barátaid? És…. most sok barátod van? – éreztem, hogy elvörösödök, ezért inkább beleharaptam a szendómba, és vártam, hogy válaszol-e. De bárcsak ne kérdeztem volna ennyi hülyeséget! Nem bírok magammal, mikor a közelemben van. Csak ne vettem volna észre! Bah~h…

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Touma & Abby háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Touma & Abby háza   Touma & Abby háza - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Touma & Abby háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Külváros-