-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 [Winter War]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 3 Cl0te53000/65000[Winter War] - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

[Winter War] - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 3 EmptyVas. Okt. 07, 2012 5:54 am

Szartam rá magaslati kilátóból, mit picsog nekem a diabéteszes fruska. Beztos beakadt a tangusz címkéje a redvás szárítóba, attól zendített rá ekkora szirénázó kántálásba. Málenka mérgezést köptem rá, mit vergődik tini picsa ingadozásban. Én betosztam a receptem, továbbiakban rühes bolhazsák vakkantására se kukkantottam felé. Asziszi nem dőlnék lécelt tartóba vércsappantó delelő zugát rohadtul kiközösíteni, mert az a pacskert plafonnak meresztett stóla léket rohasztott a hörgőcskéimre, had szellőzzön a pecó?! Kurvára függőleges pogózás! Baszottul kocsonya rángásos sípolást gyűjtögettem csokorba az összes tetű szétmarta oxigén bubbantás cserkészéstől. Marhára keresztbe keringőztek gülükéim szippantanom kell a műkövezett szmogból. Gecire beton roppantó csótánnyal rumbáztak kurvára bordázott szerkezeten, amitől cseszettül tönkbe szorult kukacként cölöpöltem be a körzetemben tetvészkedő póznát. Redvás szipu szopi maratont telibe rongyolt, szottyant szajhaként radaroztam parti virslik zsongására. Kotorni fogok, baszottul ne sütögessenek párizsi roppancsot lecsusszanok a takony májer kifingatási expresszről. Húzok odafelé, csak felturbózom a szelepeket, ne kongassam be a dzsuvát feles távlatokban. Baszott kozma rozmár lenne, pöcegödörbe zakóznék, mert kipurcant a lélegeztető. Ráfeszültem a témába csapatásra. Pofából kipostázva a csulák bolygó népességét, ne poshadjon bánya kaparási tavban vöri löttyedék állítottam fókuszba sasoló lencséket, mégis mifene Józska baszása show műsort rittyentenek halálka trikósék.
-Zörög a haraszt, kurvára kaparászd fel a szilánkjaid és pattanj le, Szacharóza!-
Csipogtam a tartó lécem mögött döglődő glükóz szennyeződésnek. Kurvára elszelelt tőle a kraft, még dadogós tápoló adalékanyag letapogatóval is vágtam, de ha pottyantósba bukfenceznénk, tiplizzen el. Baszottul ne ebben a leprás porfészekben nyiffanjon ki. Zsenge fruskaként pengessen még néhány szaros tizes naptár koptatást, ha már szutykos humanoid palánta. Na, de pördítek a kamu parázás szituzáson. Vissza kaparásztam a retkes dínom dánom maflás sorozáshoz. Egész pofás zaci bazár lézengett a horizontális szapulás küszöbén. Ott nyomult az összes tetvesen elfajzott szomszédos univerzumból idecsődített nyominger. Terpeszkedett két maroknyi muszkli Pityuka a tetves vánkosom. Úgy cakkoztak a kondi töltések, belém kövesedett a víztornyom szivárgása. Geci, slagom futkorászott üzemzavarban, mekkora brutaliti lecsappantó hentes felvonulás slattyog a zónában. Leggányabb be kellett volna pöccinteni a villantó sarukat. Baromira nem csócsáltam az ízes buktát bedurrantsam a kotró motort, csak Csicsollináék már baszottul fellőtték az átszabató mészárszék generátorát. Fajta tiszta pudlivá vedlett pippantó rohadtul éterbe lóbáltatta a díszletet. Küklopszina bebandzsított valamilyen gomba cilinderesen pukkanó hanta humbukot. Asszony, meg beszambázott a piacra fuksz bagette-et sütögetni. Franya vagdalkozás burjánzott az ingyé vetítésen. Faszért toloncoltam a picsámat zavarosba! Kurvára nem purcanhattam ki mikróban szétcafatolódott lúzerként, csak, mert vasvillával döfködik a redvás szippantó központom és kilapulnék a szúrka piszkálódó vacakságtól.
Telibe reteszeltem curikk kazánt, aztán húztam a vérbajba moszkitókat hajkurászni. Marhára szaporát benyakalt gyökérként rongyoltam át a terepen. Behörögtem vörösen pittyegő körzetbe, oszt csapassad le a tógában feszítő mukkert rőzse kaszni ápolóval. Végigpenderítve a gecós tök vakarászást, csettintettem séróból kifelé mi a létráról lezakózott sövény nyesővel szeleteljem fel a redvás linóleumot. Rázombulva koncolásra rohadtul váll pánton csengettem kalcium léc ropogtatással. Negyedes baszakodásra kuglizva szétpukkantottam ficánkoló csápjait –föld, négy csont (bokák, csukló)- , nehogy kurvára beszögeljen nála az arrébb szöcskéző bolházás. Gecire kapargásztam a szánalom kupont már telibe készültem ettől a keménykedéstől, de ha kiszögeltem parafára, lemerítem az elemeket, vágjunk oda a huszár csuka pofa fedőjének! Meghintettem a szopacs ténfergést közeli elektro boogie trafó kipécézésével. Rohadtul beporzott tente különítmény, tovább verem a szubsztral növögető rönköket, majd telibe koppantottam kipurcanás telepet. Végröffentés előtt kurvára nem dülöngélhettem szefós metil-függvényként a sinus erdészetbe vízszintes csíkot hajkurászni, szal marhára összekapirnyásztam a cikk-cakkosan szétmatricásodó képcsövet, talicskába gortam szikra purgyékat és belőttem gógyiba rohadt káposzta lepke frissen meszelt, ocsmányul elcseszett pofáját.
-Pörkölődj kibaszottul fossá homokkotró, szarkavaró, univerzálisan elkorcsosodott népművészeti dupla füles agyagedény!-
Lőttem fel retkes haveromat középső pálcikát, mielőtt kotró kalácsokra zuttyantam. Cseszettül coci pata vasfogat nem kotródtam konténerbe. Pont elég gányosan elbaszódott tötymörgés zérósan pittyegve csörgött el a másodikos kislecke benyakalásom. Ottan höröghettem a kurva éteri kibaszott semmiben, csumákosan lepasszolva a Duracell tapsikat. Baszottul kerti törpe rőt szakállát kúrtam rá, elpatkolt el globálisan túlgrillezett molylepke, vagy feltunkolt környezeti katasztrófa fújókával. Kurvára privát zugba akartam csörtetni, ehhez meg kellett asszony. Kukkolóval cserkésztem a díszpintyeket, merre kóborlászik. Rohadt mákja annak a vak Botont fattyúnak baromira kipurcant. Rágcsa zománc piszkálóval belezném ki, így lepusztította durranóvarázst.
-Szasz, szivi!- Nyomultam a körzetébe lazán csülökbe pattinthassam.-Aszondták ingyé fuvarra dülleszted a csini virgácsaid.- Villantottam be egy döglött ebihalként kurvára benyerő vigyort.-Húzhatunk a picsába? Szarok a csapassunk bajnoki uzsit felhajtásra.-
Nagyon zsongott csöröge fánkos kotró gépezet lődörögjek valamerre, vagy ebben a tetves pislantásban befuccsol. Rohadt gömböc szakadással libikókázott a tetves pöcegödör síkjánál. Nem para, mert ezerrel csüngedeztem a kitartóan elszelelő pancser villogással. Faszom fogja legorni asszonyt. Cihelem, oszt kísz. Kül is, kurvára szunyára lőtték a tundra bugyogót…
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

[Winter War] - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 3 EmptyVas. Okt. 07, 2012 9:12 am

Yuusuke őrült nevetése visszahangzik a romos város utcái között. Vérfagyasztó gurgulázása dermesztően hathat minden élőre, kivéve Aizen-t. Rezzenéstelen arccal tekint az önmagából kifordulni látszó vaizard-ra. Egész lényéből sugárzik nem rendítette meg végtelen magaslatokba törekvésében. Megingás nélkül állja a felszabaduló erőket, vagy viseli közönnyel, távolban lassacskán elhaló talpnyalói lélekenergiáját. Terve szerint alakulnak a dolgok. Minden úgy történik, ahogy várta. Mindenki úgy mozog, ahogy remélte. Míg két bástyája időt nyert számára és lefoglalt néhány kellemetlen gyalogost, addig ő észrevétlenül menetelhetett a táblán. Fekete lóként rejtőzködött a pepita mezőkön. Játszadozva az elé járuló egerekkel várt a megfelelő pillanatra. Húzta az időt, mielőtt egyetlen huszárvágással felbukkant volna a király színe előtt. Önkényesen mulatott, mielőtt bevinné utolsó, mindent eldöntő lépését. Végső mozdulatsort, melynek nem maradhat senki sem útjában. Magabiztosságát jelzi, tiszta találatra vágyott. Úgy kívánt a koronás fő elé járulni, mint diadalittas győztes, ki előtt meghajlott a nép. Jogos trónkövetelőként kívánta megfosztani az uralkodót hatalmától.
Erejétől vakultan söpört félre mindenkit. Egymást követően taszította reménytelenségbe a köré gyűlő halálisteneket és egykori halálistent. Örökké valósághoz vezető ösvényt nyitott magának. Felsőbbrendűségét hirdető kifutóra áhítozott. Csodálat tárgyaként kívánt végigsétálni beteges képzelete vörös szőnyegén. Mennyei kép körvonalazódott léptei nyomán. Égből rózsaszirmok hullottak. Hófehér galambok szöknek az égbe. Isteni hatalmasságáról sűrűn kattanó fényképezőgépek készítettek csodálatos portrékat az utókornak. Hangos taps, üdvrivalgás kísérte dicsőséges vonulását. Féktelen rajongás fogadta, míg háttérben rettegésbe taszított rajongótábora nyögött rabszolga sorsa súlyától. Közvetlen mögöttük behódolt szolgái korbáccsal verték egykori ellenségei meggyötört testét. Édesdeden hamis festmény tárult szemei elé. Hűen hirdette diktátor hatalmát.
Elveszve a végtelen önámítás és önimádat tengerében lépdelt, akár kitaszított Isten az Olümposz csúcsai felé. Karnyújtásnyira a győzelemtől, örökös hírnévtől, világuralomtól légies könnyed már-már nemeseket komikusan kifigurázó mozdulattal emelte teste elé katana-ját. Penge halványan vibrálva csillant meg a téli félhomályban. Nesztelenül csúszott be a láthatatlan zárba. Egyetlen csukló mozdulat hiányzott. Egyetlen, jelentéktelen mozzanat döntött Világok sorsa felett.
Keserű igazság súlya nehezedett erejük összes morzsáját feláldozni készülő csapat vállaira. Érezvén a fenyegetés és idő szűkösségét gyűltek egybe. Megfeledkezve sajgó sebeikről, fáradtságról, túlélésről készültek fel a végső ütközetre. Mindannyian tudásuk legjavát nyújtva, lehető legerősebb támadásba sűrítették gyűlöletük, elkeseredettségük, halált megvető bátorságuk. Yuusuke a föld erejét használva emelte levegőbe a hamis városkép aszfaltját, autóinak roncsait, épületeinek maradványait, pusztításból származó törmelékek végeláthatatlan sorát. Szemében izzó elszántsággal rohamozta meg az ajtón átlépni készülő férfi testét. Hatalmas pusztítással járó tervében segítségére volt az utolsóként érkező Masaki. Bankai-a képességére támaszkodva akadályozta mozgásában. Csuklóját és bokáit törve szándékozta gátolni a támadás elől való kitérésben. Hozzájárult Akane kivédhetetlennek és óriási robbanással járó kidou-jának, valamint Shiori aranyszínű dárdájába ágyazott cero-nak bődületes erejéhez, melyet utólag megtámogatott áramosztóból szerzett energia irányításával.
Teljes erejű, több irányból érkező támadás hatalmas fény hatással és pusztítással járt. Akár földrészeket elsöprő bomba tüntette el a társas-, kertes-, bérházaktól, parkoktól, játszóterektől, bevásárló központoktól, irodaházaktól, ipartelepektől hemzsegő várost. Elemeire robbantotta téglák, faszerkezetek, fák, növények, üvegek millióit. Fülsüketítő hangzavar, őrületes szélorkán, perzselő hőség vágtatott keresztül a pusztítás több kilométeres körzetében. Messzire sodorta az erejükből kifutó társaságot. Némelyik áldozattá váló rohamozó lába alól kicsúszott a talaj. Egyensúlyát vesztve engedett gravitáció késztetésének. Mások gyenge védőmezőt húzva maguk köré próbálták átvészelni becsapódás utóhatásait.
Rövid, ám annál veszélyesebb jelenségnek, mindenki megkönnyebbülésére hamar vége szakadt. Gigantikus kráter keletkezett az egykori központ helyén. Nyoma sem maradt emberi civilizációnak. Tornádó járta romhalmaz fogadta a kíváncsi szempárokat. A pusztítás közepén, maga a katasztrófa kiváltója trónolt. Porban feküdt. Földre hullott, akár a hamis isten. Arcán hitetlenség tükröződött. Nem hitt saját szemének, létezhetett erő, mely elérhette, sőt megcsonkíthatta isteni alakját. Testét súlyosan megtépázták a támadások. Kéregszerű bőrén hatalmas repedések keletkeztek. Nehézkes mozgásától vakolatként hullott le testéről. Kezében tartott zanpakutou-ja tompán elszürkülve vált köddé. Közelgett a halál. Közelgett a rémálom vége. Átsuhanhat minden jelenlévő fejében, lezárult a harc, ám Aizen újult erővel tápászkodott fel. Személyét ért sérelemtől eszét vesztve üvöltötte el magát. Hogyoku döntéséről kiabált. Újabb ütközetre készült.
Igazságot lesújtó karja, elakadt a levegőben. Vékony fénysugár tört ki mellkasából, majd tehetetlen babaként repült több métert. Senki sem vette észre az árnyként suhanó figurát. Eddig nem fedte fel magát az igazi aduász. Levegőt néma fenyegetésként ketté szelve torpant be a segítség. Maga a főkapitány, öklébe koncentrált ütéssel vitt be bődületes támadást. Harcok ellenére is óriási tolóerővel bírt csapása. Hatalmas lökéshullámmal taszította arrébb áldozatát, miközben sziklaszilárd testéből áradt a néma fenyegetés. Szemei dühtől izzottak, homloka sűrűn barázdásodott a visszafojtott feszültségtől. Még sem rohant a védtelen gonosztevő után. Kihúzva magát meredt a működésbe lépő kidou-ra. Démonmágiára, melyet ütésével juttatott ellenfele testébe.
-Ostoba vagy, fiacskám! Istent játszani?! Vicces gyermek vagy. Igazi, eltékozolt tehetség. Hova tetted azt a híres eszed, Aizen Sousuke?-
Dörrent rá a kötéstől és hátát ért csapástól lihegő férfire. Hangjával pusztítani lehetett volna, komoly bajba kerülne a bolygó. Ennek ellenére, viszonylag uralkodott érzései felett. Csendesen fújtatva nézett végig, egyre több energia tüske tör magának utat. Pillanatról pillanatra sündisznóként terítette be Aizen-t, míg hófehér bőre semmivé foszlott. Kötés fokozatosan semlegesítette a hogyoku erejét. Magába szippantotta az áruló testét. Elzárta örökre. Nem maradt más, csak a fülsértő csend. Vége volt. Elmúlt a veszély. Megbűnhődött a zsarnok. Hirtelen minden küzdelemnek vége szakadt.
-Emlékezz rá! Saját tévképzeted okozta bukásod. Nem én, nem a Gotei juusantai, nem a túlerő! Elvakultságod lett végzeted!-
Hajába túrva fordult a megtépázott társaság felé. Szigorú tekintettel nézett rajtuk végig. Határozottan biccentve mondott köszönetet. Nem érezte fontosságát hosszas beszédbe kezdjen, vagy békítő hadjáratot szorgalmazzon. Ez a nap nem erről szólt. Mindenkit várt a pihenés. Meggyőződése volt találkozik még a jelenlévőkkel. Céljául tűzte ki felfrissült elmével vitassák meg a jövőt.
-Uraim, hölgyeim! Gyors felépülést kívánok legközelebbi, vélhetően kevésbé lehangoló körülmények között zajló találkozónkig!-
Kezével intve indult meg távolban álldogáló hadnagyához. Romok eltakarítása, shinigami-k erejének átszervezése, sérültek ellátása, halottak begyűjtése várt még rá. Teendők sora tornyosult előtte. Nem pihenhetett. Számára nem létezett megállás. Az élet ment tovább. Minden jelenlévőnek folytatódott saját története. Új célok, új élmények, új ellenségek vártak rájuk…

- THE END -


Értékelés: Rám hárult ez a nemes feladat. Reklamálni lehet, de nem érdekel! Neutral És akkor most a piszkos részletek! Figyelembe véve a küldetés tartamát, kitűzött célját, annak teljesítési módját, mesélés háromszálú vezetését, post-ok hosszát, illetve azok tartalmát, továbbá azt, hogy ez egy FÓRUM NAGY KÜLDETÉS volt, bár kissé összecsapott lett és a végtelenségig húzódott, átlagban 4500lp és 5500 ryou a jutalom.

Kivételek:
  • Slarin Sleryrrlyn'dreskel: Sajnos nem tudok jutalmat adni, mert a karakter eltávozottá változott.
  • Kawazoe Hanae:1000lp és 1500ryou, mert összesen két körben vett részt, de segített a karakter mozgatásában.
  • Akiyama Akane és Wakahisa Shun: 4000lp és 5000ryou, mert két körben nem vett részt.


Folyt. Köv a Death note reboot-ban trollface
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

[Winter War] - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 3 EmptyKedd Okt. 16, 2012 12:24 am

A csak küzdőterező felek (Nara Shiratori, Nara Shizune, Kamioka Rosa, Eliana del Barros, Karasu Vex, Tamachi Yukezo, Hayakawa Tasumi, Yamato Katsurou) 500 LP-t és ugyanennyi ryou jutalomban részesülnek, az azóta eltávozott karakter(ek) (Slarin Sleryrrlyn'dreskel) pedig 250 LP-t ryou nélkül, amit a user egy tetszőleges karakterüknek adhatnak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




[Winter War] - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

[Winter War]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Alternatív idősíkok ::   :: Fake Karakura-