-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 [Winter War]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 3 Cl0te45500/65000[Winter War] - Page 3 29y5sib  (45500/65000)

[Winter War] - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 3 EmptyKedd Júl. 17, 2012 3:16 am


*Azzal már nem igazán foglalkozom, mennyire találja el az espadát a kidou, amit használok, a lényeg, hogy kizökkentse jelenlegi öngyilkos megmozdulásából és felhagyjon a csontszaggató technikájának használatával - ami jelen állás szerint nagyon úgy tűnik, hogy sikerül is, igaz, főleg Aizen közbenjárása miatt. A lényeg azonban, hogy megszabadultunk a megnövekedett gravitáció okozta tehertől, és ez talán ellenfelünket is megzavarta valamennyire. Bár most még nem úgy tűnik, hogy különösebben meghatotta volna Slarin "árulása" és magánakciója - gondolom, már jó ideje számított ilyesmire tőle, hiszen jól látszik, mennyire előre felkészült az összes lehetséges eshetőségre a mostani küzdelemben. Ezt mutatja a sebtében felénk indított két kidou is, amit együttes erővel szerencsésen kivédünk: Hanae virágszirmai, Yuusuke ellentámadása és az én dankuu-m mindent összevetve meglepően jól közömbösíti az Ittou Kasou-t. Mindössze kisebb energiafoszlányok maradnak a technikából, amiknek sikerül áttörniük a védelmen, de ezek már nem túl vészesek, a támadás útjából nemes egyszerűséggel shunpozással térek ki, ám ahogy elnézem, társaim közül nem mindenki választja ezt a kézenfekvő menekülési módot... Yuusuke például mintha szándékosan hagyná megsebezni magát, hogy aztán - legalábbis a következő másodpercek tanúsága alapján - arra használja fel ezt, hogy erejét fitogtassa, gyors regenerációját az orrunk alá dörgölve.*
- Nem iskolai bemutatót tartunk, hanem a világot akarjuk megmenteni, Sierashi...
*Jegyzem meg félhangosan, reagálva a mutatványra. Csak tán nem Aizent akarná megijeszteni vele? Akkor még egy kicsit dolgoznia kell, ugyanis ellenfelünk továbbra is faarccal figyeli ténykedésünket, habár az ajkain játszó gunyoros vigyor megtöri a pókerarcát. Mintha csak szavaimra reagálna következő megszólalásakor a szökött vizard, amikor kilátásba helyezi újabb erők megidézését és feljogosít arra, hogy megöljem, ha úgy adódik...*
- Mióta elszöktél, azóta szükségét érzem...
*Válaszolok neki vigyorogva, azonban arcom hamarosan inkább a "meglepettséggel vegyült undor" kifejezéssel lesz leírható, ahogy tanúja leszek átváltozásának. Hát ez a dög lenne a shinigami és hollow közti határok eltörlése és összemosása, amit célul tűzött ki magának Aizen? Meg kell hagyni, elég nagy hülye, ha tényleg arra vágyik legjobban, hogy egy ilyen, alig kontrollálható szörnyeteget csináljon magából... De remélem, Yuusuke képes lesz legalább addig kordában tartani ezt a valamit, amíg győzelmet nem aratunk ellenségünk felett. Hátha a szökött vizard még túl is éli az átváltozást.*
- Ne beszélj, hanem cselekedj...
*Tanácsolom neki "finoman", miközben zanpakutómat erősen megmarkolom jobb kezemmel az esetleges támadásra felkészülve, ballal pedig egy Kuyou Shibarit kezdek előkészíteni halkan, amíg Aizen - látszólag? - Hanae támadásával van elfoglalva, hamarosan el is indítva a bakudou-t az áruló shinigami irányába. A legjobb persze az lenne, ha sikerülne lefogni vele a volt kapitányt, azonban már annyival is bőven megelégedek, ha egyáltalán kizökkentem vele a magabiztosságából és elérem azt, hogy figyelmét többfelé kelljen megosztania - ezzel Sierashinak is esélyt teremtve arra, hogy jelentősebb csapást vihessen be neki.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 3 Cl0te53000/65000[Winter War] - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

[Winter War] - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 3 EmptyKedd Aug. 14, 2012 3:48 am

Pont erre a szarra volt ingerenciám, tossza farba egy ganétúró bogár a szürke hályogos, lapulevél alól kandikáló, reluxával sötételt bagolylesőit, ennek a berregő borotváról szabadúszott, buggyongatott homokozó lapátnak! Majd nem lekaszálta a lomposomat, bassza meg! Ez kurvára nem kacagó hiénás tötymörgés a beposhadt ubi cuppogtatására! Cseszettül nem löktem témába a nuku dugaszolós ima krákogást. Bedöglött a mitfárele?! Meg mi a tetves tunyolás, csak bura ellenzőn suhint egy fosos csáp berángással?! Rohadna le a patája! Ja, meg vernyoghatna decibel repesztőbben a gps-e, mert ez a csülkeim között messzeségbe kukkeroló rozsomákos csövi pálca, pislantósan legyalulta a tipegő hámomat és még rohadt gányos paraméteren cincálta rojtosra a gattyert. Csurrantósra pancsosodtam totál humusz alá fikkantották a giga cimbimet. Gecibe már! Záp zománcos vergődést eregetek rá fullosan felező csomagra trancsíroztam a oldalas bordákat és tajparaszti kóklerként zuttyantok piros pacát a csulák univerzumba, itt kurvára a faszom volt a tét, csessze meg a hétszentséges sánta Sámson twix-től bezizzent kurjantása!
Fog az ormányos tüskével beszedált vadbarom picsán ténferengeni, ekkora baszott terebélyes szopatás lezavarása után. Húztam a fenébe, szilánkosra csesztessem nyanyóka stólát. Oszt nem az én mérföldes gyíkfajzat kopasz kukac gógyim dobbantottam le a lúzer trafót? Az, hogy zakózna rá egy mirelit varjú! Vakkantásra rugdalt lajhár mentesedés alatt marha nagy vasz-iz-dasz volt pofán górni a redvás tángáló csökevényével. Nuku cimbi alu lappal akkora jackpot-ot akasztott le, baszottul tetves villanó süsü sárkányokat fogok halluzni még kurva hónap görgetés lepergésével is. Cseszettül flamó lebontó közterepi kukkoló likat puffantott és megest zuttyanó parasztként biccenttem bele valami leprás beton dzsuváva. Szörcsögtem krihácsolósra szaros szürke Gandalf süvegét, mert ekkora pattintástól még az én keményítős szántó-vető vénám is belöttyösödött. Baszd meg, nyitogató kandikáló feszített az oldalzati alapfirkámon! Baromira tánga terepre zakóztathattam a fehéren lengedező haggyá vergődni fekete szünetet. Nyomatni fogom még a retkes aprítást, csak görbe bögre pázsitjára kellett kaparászni a baromira szanaszét gurigázott berepesztem az ínyed kuponomat, ergo páros pislantásra zsét perkáló lúzer nem volt kapcsolható. Rá kellett tenyerelni a szottyadt repeta pöcökre és berángatni a gógyimat, szituba görögjön a népirtó fokozat. Ahogy ezen a trotyakos tata vánszorgáson keresztül zakóztam csapathattuk tovább a sudibubidút. Semmi para faktor még visszaszállingózik a saller szele.
Rohadtul degeszre csúcsosodott a puttonyom koszban vonaglom ezelőtt a sutyerák lapka bundás bütykös szőrfecske tangája előtt. Azért innen az alulról szaglászó sasolóból is közepes haverom a bandsza vonal kocsányaid kereszteződésébe! Szopi spongyi, mert én lecsiszolt gyökérként se terpesztek be a rozzant farhoz somfordáló láva sugárzást árasztó pofádnak! Nyomulhatsz a tetves cikázással és terephetsz ezer wattos izzószálként az elbaszott lekongató pótkasiként zizegő ellátómra. Leszarom! Asszed nem vételeztem csekkolásra kurvára ráfeszültél a matricaként szétkenődött kufferomra? Vágtam ám, hogy rohadt rákondisodtál a zsákba paccsintásra, de baszottul nem sambázhatsz a zónámba. Lecsippantottam retek trillázott nimfaként libbenve suhansz a szaros éterben, ettől még csülökben vegetált az ércsapoló gennyládám, aki baszott aszfalt rongyolással csörtetett garázsba, hogy marhára boát kifeszítő forgolódással kecmereghesek el a nyársalástól. Virult volna a burám ezt mekkora nyihogó herés balekként lepattintottam, erre nem bebuggyantott még egy tetves hókuszpók menőzéssel, hogy az az elfajzott eszkimó iglu omolna a kurvára hd-t kicsapóan maflásért ácsingozó pofájájára? Kurvára csumákosra telitődött agyfasz korsóm, megint ezzel a buzeráns csiribís Henri pálcikájával cseszegetnek. Baszott poén olyan szarakodással kóstolgatni, amiben fecnivel megtámogatott síkvidéki eke futtató voltam. Nem hajcihőzhettem meg tökfödős morgmogással, szal rárohadtam a légkolbászolás felturbózásával megspékelt duplás csalapálással – egy erősebb és egy gyengébb nadegiri -. Az a szaros repce kaszáló vacak átnyomul minden retkes hungarocellen. Lószart! Genyózós varázs bikákat nem cakkozza nullásra. Az a szutykos foszfortakony, így is ledöngette a feles részlegemet. Atom terápiára már csak ezért az ingyé szoli kozmásodásért toltam ide a picsámat. Cseszettül döngettem a latin macsó kormosodásra. Meg a nagy pikkoló alurőzsén vernyákoló komisz kobold tűre vagdosott kagyló zsírosodását!
Ráhörögve az oltári szopatásra tipliztem a maradványok között marha lájtosan fogócskázó purgyé csoportosuláshoz. Diabéteszes fruska még nem lógatta plafonnak a tyúkszemét és baromira rázagyvult a mikro hullámos szörfölésre. Én osztán galamb pottyantást gortam rá, mi a retket csapat ki zizzent szőrme pongyvából. Kurvára csíptem a malmozó járatot. Amíg a két foggyer nádi poszáta egymásba csimpaszkodva kerülgette a poshadt zabkását csumákosra felcsavartam a tuning szabályzót. Csocsi van, de rohadtul rázombultam a csíkszeredai kispista kifikkantására. Vergődő korpa gereblyézést zsebelek batyuba, kurvára nem görgünk dűlőre egy baromarcú ezüst ipsével. Nyomulnék a szurokkal kiköpött mezsgyére galaxis tőgyével lapított uradalmi ficsúrt szedálni. Törtymörögjön a közértben bokaficamos lumbágóval tekergőző visonka!
-Bankai, Kurushii Wameku Bampaia….másszá elő, te mocskos szarházi, vagy kurvára a matyó hímzéses combfixeddel facsarom ki belőled a maradék szuflát!-
Recskáztam ki a bödön alján koslató májer foszlányokat, hogy baromira beidegződött boogie csörgéssel nyomassam tovább a hókon csoszott debil kántálását. Addig ténfergett ingereciám lekongatni hőkezelt lábast, míg csicskáztató uri maca összefosta magát a küszködéstől. Úgy nem hepaj a mókázás, ha nem cövekelik kurvára humuszra stólát. Már csak retkes zoomolás közben le kellett csapatni mi a fészkes fittyfenével nyuvasztanám ki sarki prémet. Hát, lengedezett egy szaros tervezet a gogyi szellőzőben. Lecsapva a pofám körül lébecoló piri gömböcre nyögtem be a dobbantó hártyámnak kurvára komázó felhajtást - Kanashii Seibai -. Csipázzák mekkora tahó ültetvényekről szakasztott pondróként feszítek még genyós csettintgetést is becsurrantottam.
-Kampec, ordas!-Húztam el a pofámat rohadt kárörvendő sügérként a duplás reccsenésre –tűz, két csont- . Baszottul nem deszkázom tovább a lángost tutkóra nyomulva cseszettül a tartó oszlopát roggyantottam elemekre. Telibe kúrtam egy lámpabura tartó nyiffantással, némi derekas társulással meghintve. Ebből a kalcium szilánkosításból kikecmereg és baromira elhúzok a végbél kupos meteor hullásba. Hát, tököm bököm cserkész táborba, addig koslattam Raid-el hancúrozó zsizsikék irányzéka, milyen kendergyökeret csapattak fikapakolásból.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 3 Cl0te21000/30000[Winter War] - Page 3 29y5sib  (21000/30000)

[Winter War] - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 3 EmptyVas. Szept. 16, 2012 5:42 am

*Gőzöm sincs, eltaláltam-e ellenfelünket - reiatsutöltényeimet olyan simán és észrevétlenül nyeli el a sötétség, hogy csak remélni tudom, sikerült legalább megkarcolnom Tousent. Már pusztán ezzel előnyre tennénk szert, hiszen valószínűleg sikerülne kizökkentenem következő támadásából: ilyen esetben a másodperc törtrészéig tartó megtorpanás is életmentő lehet... Meg persze letörölném azt az öntelt vigyort a képéről, hogy igenis a saját, legyőzhetetlennek (szerintem pedig a fair play fogalmát pofátlanul megsértőnek) vélt kis világából van kiút, ha összekapja magát az áldozat, ezzel bebizonyítva, hogy a pókhálóba gabalyodott bogár is megmenekülhet szorult helyzetéből. Egyedül azt sajnálom - mármint persze azon kívül, hogy nem sikerült még a bankai világán kívül lecsapnunk ellenfelünket -, hogy érzékszerveink kinyírása miatt nem láthatom azt a meglepett arcát, amit vághat, miután rájött, hogy mégsem lesz olyan könnyű dolga velünk, mint azt gondolta...
Szemeimet lehunyva koncentrálok második támadásomra, amibe cerót is vegyítek, azonban ezúttal sem tudok semmiféle hatást leszűrni az eredményből, csak reménykedni, hogy előbb-utóbb találatot viszek be. Tudom, hogy ha megfelelően koncentrálok, képes leszek rá... Félreértés ne essék, nem szálltam el magamtól (annyira?), csak pusztán a negatív hozzáállással még annyira se mennénk, mint eddig: amíg elhiszem magamról, hogy le tudom győzni a másikat és kizárom gondolataimból a kisördögöt, előbb-utóbb csak sikerül megsebeznem az ellenfelet még ilyen nehéz esetben is! Egyvalami viszont gyanúval tölt el lövésem kapcsán - hirtelen olyasféle pukkanást érzek fülemben, mint amikor rövid idő alatt nagy magasságkülönbséget tesz meg az ember és ettől bedugul a füle, majd, mikor ez elmúlik, visszatér minden a normális kerékvágásba. No nem mintha tudnám bármihez is kötni ezt a pillanatnyi érzést, viszont remélem, hogy valami számunkra kedvező változás kezdetét jelzi ez az apróság...*
- A rohadt életbe!
*Szisszenek fel hangosan néhány egyéb, változatos káromkodással folytatva mondókámat, mintegy levezetve az utóbbi percekben bennünket érő stresszt - hiszen állítólag már be is bizonyították, hogy a fizikai fájdalmat a cifra káromkodás is enyhíti. Talán Hachi mondta ezt egyszer, amikor a szokásos raktárbeli, anyázással tarkított tömegverekedésre keresett magyarázatot... Azt hiszem, igaz lehet, amit mond, ráadásul ez esetben a szó legszorosabb értelmében életmentő is! Ugyanis ennek következtében feltűnik, hogy hallom a saját szavamat... Egy pillanatra meglepődök ugyan az újabb érzékszervem visszaszerzésén, ezzel együtt pedig kitörő öröm tölt el, hiszen így sokkal egyszerűbb lesz összedolgoznunk az áruló exkapitány ellen.*
- Shio, te is hallasz engem, ugye?
*Szólalok meg újra, és ha válaszol, remélhetőleg legalább kicsit jobban sikerül betájolnom partnerem hollétét, mióta elkeveredtünk egymás mellől Tousen orvtámadásának hála. Szavaim miatt azonban nem veszem észre, hogy a shinigami éppen engem pécézett ki a végső leszámolás kezdő felvonásához - hangom elnyomja ellenfelünk lépteit... Valami azonban hirtelen megragadja hajamat, és annak segítségével ráncigál hátra, mígnem hozzá nem koppanok valami puhához. Shio, hát itt vagy! *>* Hálálkodás helyett azonban ismét igyekszem háta mögött elhelyezkedni és pisztolyaimat magam elé tartva várom az újabb támadást. Merthogy az nem fog elmaradni, abban holtbiztos vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 3 Cl0te32500/45000[Winter War] - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

[Winter War] - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 3 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 5:04 am

Határozottan jobban kezdtem magam érezni minden egyes másodperccel, amit Shugotenshi védőfalán belül eltöltöttem. Megnyugtató volt kicsit nagyobb mértékben a kezemben érezni a dolgokat, mint eddig. És nem utolsó sorban a felkaromból sem ömlött már olyan intenzitással a vér, mint az előbb. Bár ami talán ennél is jobban feljebb billentette a harc kezdete után zuhanórepülésbe kezdett győzelmi esélyeinket az, amit néhány perccel később tapasztaltam. Ugyanis amióta aktiváltam a bankai-om, szinte zavartalanul ácsorogtam a közepén anélkül, hogy bármiféle mozgást érzékeltem volna a környékemről. Ez valószínűleg azt jelenti, hogy Tousen egyelőre tart a képességemtől, és a másik felet próbálkozik támadni. Ami viszont nem nyugtatott meg túlságosan. Épp ezirányú aggodalmaimat fejeztem ki egy hangos felszisszenéssel, mikor arra lettem figyelmes, hogy hallom a saját hangom. Meglepettségemben még a két tenyeremet is összeütöttem, már amennyire tudtam, hogy megbizonyosodjak róla tényleg visszanyertem a hallásom.
- Ezt már egy jó jelnek veszem. –könyveltem el halkan, és elkezdtem fülelni, hogy hallok-e esetleg valamit arról merre lehet Shun vagy Tousen. Feszülten koncentrálva, és Yuumei Shugotenshi határai mentén körbesétálva igyekeztem betájolni valamit a kívülről érkező zajokból.
- Shun? –kiáltok vissza a felém érkező kérdésre. A hang erősségéből, és a lélekenergiája betájolásából nagyjából kikövetkeztethettem, hogy nem tartózkodik egy nagyobb karnyújtásnál messzebb tőlem. Gyorsan ki is használva az alkalmat kinyúltam a burokból, és megragadva a kezem ügyébe kerülő vállat, egy erőteljes rántással behúztam magam mellé. Azzal viszont nem számoltam, hogy eközben Tousen sem fog csak a hátsóján ülve malmozni, mert a gömb túloldala felé érkező támadást érzékeltem épp csak hogy biztonságban magam mellett tudhattam társamat. Az erősségéből ítélve egy ceroval próbálhatta meg megbontani a pajzsom. Ez pedig majdnem sikerült is neki… igaz a védőfal csak megrepedt, de könnyen észrevehető, hogy még pár ilyen lövés, és darabjaira hullik.
- Ne mozdulj innen, vagy maximum csak felém gyere, különben nem gyógyulnak tovább a sebeid! –fordultam Shun irányába, ugyanis idebent a látásom és többi érzékszervem nélkül is pontosan be tudtam határolni ki merre tartózkodik -Bocsánat, nem parancsolgatásnak szántam… -tettem hozzá gyorsan, mert elég szokatlan tőlem ez a hangnem. De nem volt időm arra, hogy elmagyarázzam neki töviről hegyire, hogy hol van és mi a helyzet.
Ezután pedig egy shunpoval a burok sérült felszíne elé lépve tenyeremet rá helyezve próbáltam némi energiát átcsoportosítani a többi részéből, hogy megfoltozhassam. Olyan gyorsan csináltam, ahogy csak tudtam, hogy minél kevesebb ideig kelljen elvonnom a koncentrációm a terület egészének felügyeléséről. Ennyi viszont pont elég volt ahhoz, hogy arra eszméljek, hogy egy lendületes lökéssel igyekeznek áthatolni egy tőlem nem messze lévő ponton. A pillanat tört része alatt mérlegelve a helyzetet, a támadó előtt én magam nyitottam egy aprócska rést a pajzson, hogy ne omoljon össze az egész, ha áttör rajta. Igaz, hogy eredetileg az lenne a célja, hogy távol tartsa tőlem Tousent, de ha én magam engedem be, annak megint csak több előnye van. Egyrészt a már előbb említett dolog a védőburok összeomlásával kapcsolatban, másrészt pedig amint átlépi azt a képzeletbeli határvonalat, máris kiegyenlítődnek az erőviszonyok az érzékszervek korlátozása ellenére is.
- Saját magad sétálsz csapdába… -jegyeztem meg halkan, majd néhány shunpoval körbeszaladva az erőtérben, néhány pontról elindítottam két-két energiadárdát felé. Végül Shun mellé lépve igyekeztem informálni kicsit a helyzetről.
- 2 óra felé lőj! –szólítottam meg, majd remélve, hogy megfogadja a tanácsom újból eltűntem mellőle és egy másik irányból céloztam meg ellenfelünket. Gyorsan el kell intéznünk, mert a mező gyógyító ereje rá is ugyanúgy kihat, mint ránk, ami pedig mondanom sem kell, hogy nem szerencsés. Ha kikerüli ezt a kettős támadásunkat is, akkor nem marad más hátra, mint némi kamikaze módszert bevetve kivitelezni egy újabb haditervet. Újból megidézve a maszkomat, sérült kezembe véve a katanát indultam meg egyenesen Tousen felé. Út közben megidézve ujjaim végére a csontkarmokat céloztam meg a mellkasát. A dolog kamikaze lényege abban rejlik, hogy annak érdekében, hogy a csontos karmok végére tudjam nyársalni a mellkasát, sérült karomban lévő katanámra kell bíznom az önvédelmet. Ha sikerül kikerülnöm a válaszcsapást, kitolva magam előtt a burokból zárom le azt ismét úgy, hogy én magam még benne vagyok, majd a Tousenbe mélyesztett karmaim tenyeréből sütnék el egy közvetlen cerot. A pajzs így megvédene a cero nagy részétől, a karomat pedig a rajta díszelgő hollow csont óvja meg a teljes megpörkölődéstől. Bár így is elég komoly égési sebekre számíthatok. A bankai szinten kiengedett és némi hollow erővel megtámogatott lélekenergiámnak már elégnek kell lennie ahhoz, hogy súlyos sérüléseket okozzak neki. Ha ez sem jön be, akkor egyelőre nincs több mentőötletem.

Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

[Winter War] - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 3 EmptyVas. Szept. 23, 2012 12:44 am

Aizen vs Yuyu, Hanae, Akane + Masaki, Hitomi, Shiori, Shun

Hanae kockázatos támadása sikeresen, ám koránt sem eredményesen végződött. Kalitkába zárt ellenfele mindegyik vágást elszenvedte, sebei még sem terítették be testét. Sérülései számával egyre abszurdabb átalakuláson ment keresztül. Hófehér anyag terítette be testét, míg el nem jutott arra a pontra, igazi hóhérhoz hasonlatos kéreg keletkezett rajta. Tetőtől talpig mész színű anyag ölelte körbe. Messziről tekintve nevetséges, zsákszerű borításnak tűnhetett, azonban funkcióját tekintve, tovább erősítette az eddigiek alkalmával sem épp gyenge fogalommal illethető zselé reklámarc erejét.
Magabiztossága eddig sem szenvedett hiányos státuszban, ezzel a változással, azonban lehetősége nyílt kardja használata nélkül, puszta kézzel ellenfelei ellen fordulni. Hanae-t könnyednek ható és megalázó pofonnal jutalmazza, melytől az erejében átmenetileg megfogyatkozott kapitány messzire repül. Akadály eltűntével, nyugodt léptekkel közelíti meg maradék két ellenfelét. Rövid elmélkedésükre oda sem hederít. Jelentéktelen szemében, miről csevegnek. Egyetlen dolog érdekli, lélekbontó és az egyesülésükből keletkező eufória. Tekintetét elhomályosítja a féktelen élvezet, ahogy percről percre megtapasztalja a szerkezet valódi erejét és a tudást, melyre úgy áhítozott. Kezében érzi a mindentudást, istenek erejét, így nagyobb figyelmet nem szentel Yuusuke döbbenetes lépésének. Teljesen meg van róla győződve, elpusztíthatatlan. Áll elébe a hollow alakot öltő férfi támadásainak, szavainak, őrületes lélekenergiát mozgósító tombolásának. Előre tudja a választ, nem tehet benne kárt holmi elkorcsosodott halálisten.
-Lám, a szörnyeteg maga kiállt Júdást. - Fűzi hozzá karját lenézőn széttárva, hogy a következő mozdulattal Yuusuke drasztikusan megváltozott testére mutathasson. -Mi ez, ha nem épp a végtől való menekülésed álruhája? Idegen erőhöz folyamodsz menthesd szánalmas életed. Nem, nem vagy jobb, sem rosszabb nálam. Pont olyan hitvány vagy!-
Torz hangon felé intézett szavak, mintha elkerülnék figyelmét. Kizárja elméjéből a mondatok értelmezését. Legnagyobb lelki nyugalomban szemléli az elé kerülő resurección formát. Arcán meglepettség jelétől mentesen tekint végig újdonsült ellenfelén. Nem lehetne azt állítani, váratlanul érte az elé kerülő látvány. Győzelmébe vetett hite, továbbra sem rendült meg. Mindössze néhány másodpercre zökken ki gőgös szerepéből. Akane előkészített kidou-ja, hamarosan gúzsba kötözi. Minden jelenlévő számára egyértelmű nem fékezheti meg hosszútávon egy efféle gyengébb technika, erről pedig szóban is közleményt adni.
-Úgy hiszed, ez elegendő megfékezésemre, Akiyama Akane?-
Készül fel a bakudou könnyed szétzúzására, ezzel lehetőséget szolgáltatva Yuusuke-nak villámgyors támadására. Az idő alatt, míg ő a technika hatástalanításával foglalkozik a sonido segítségével távot átszelő ellenfele másodpercek alatt viszi be végzetesnek tűnő támadását. Lendületes csapásával zavartalanul siklik keresztül pengéje a hófehér rétegen. Sötét vérre hasonlító anyag szökken a levegőbe. Minden a sikert mutatja, átmenetileg. Aizen arcát borító maszkon hosszanti repedések keletkeznek, mely mentén egymás után potyogtak le a fehér anyag darabjai, ezzel szabaddá téve shounen hős kliséket megtestesítő arcát. Szemei sötéten merednek az előtte lévő csapatra és haja súlyos centiket nőve omlik vállaira, jelképezve elpusztíthatatlanságát.
-Hasztalan! Saját szememmel fogom látni Soul Society bukását.-
Gúnyos mosollyal emeli fel karját megragadhassa a vérszemet kapó vaizard nyakát. El kívánja tenni útjából. Azt tervezi, nemes egyszerűséggel ellöki. Rá ez a formája is veszélytelen. Nincs szándékában rá pocsékolni idejét. Neki fontosabb elintézni valója támadt. Úriasan folyosót óhajtana nyitni ellenfelei között és igazi istenként távozni a helyszínről, méghozzá tervei értelmében az említett világ irányába. Ugráltatható talpnyaló hiányában, rákényszerül saját kardját használja átjáró nyitására. Hogyan akadályozzák meg ebben? Segíthet az időközben betoppanó másik két helyszínről érkező négyes, netán Akane és Hanae kitalál valamit a zselé király szentbeszéde alatt?

Gin vs Masaki, Hitomi

Kockázatosnak nevezhető terv, végül is bevált. Hitomi elektromos fel, vagy inkább megsüléssel kecsegető ötlete működött. Rókaképű ellenfele, mire felfigyelt pontos tartózkodási helyére már cikázó elektromos mezőben találta magát. Belekeveredett a lány sokkoló ölelésébe, melyből nem létezett kiút. Legyen akármilyen erős, agyafúrt, nem kerülhette el az idegrendszerére kiható erő bénító hatását. Elsősorban az agyát és testét összekötő ideghálózat szenvedett el ideiglenes rövidzárlatot, melytől sóbálvánnyá meredve szobrozott a csapás epicentrumában. Mire feldolgozhatta volna a kezdeti sokkot és összeszedhette volna maradék erejét, kitörhessen önkéntes csapdájából már késő volt. Előkeveredő Masaki, bankai-át használva tett pontot a csata végére. Második szintű támadásával nemes egyszerűséggel eltört a férfi nyaki és háti csigolyái közül kettőt, ezzel biztos halált kiosztva.
Gyors támadását követően halk reccsenés járja be a teret, Gin teste pedig magatehetetlenül esik össze. Ránézésre megállapítható nem kell fel többet. Erről árulkodik nyaka természetellenes helyzete is. Ellenőrizhetik pulzusát, légzését, kereshetnek életjelet, ám nem fognak találni. Páros győzelme garantált. Nem maradt más teendőjük, mint becsatlakozni a távolabb zajló harcokba és végre Aizen ellen indulni. Miképp? Ez már rajtuk áll.

Tousen vs Shun, Shio

Érzékszervekre ható bankai sérültével a női páros hamarosan egymásra talált. Shiori bankai-a által létrehozott burokba húzódva várták a feléjük rontó Tousen-t, aki hamarosan megérkezett. Shiori saját ereje előnyét élvezve, pontosan tudta merre járhat a férfi és ezt minél gyorsabban ki akarta használni. A burokba rontó vakegeret, előbb energiadárdákkal veszi célba, majd Shun lő ki rá egy reiatsu töltetet. Összedolgozottságuk eredményeként a dárdák elől, sikeresen kitér, mindössze bal karján és jobb lábán okoz felületi sérülést, ám a hátvédként érkező lövéstől meglépni nem marad elég ideje. Az energia bomba hatalmas erővel fúrja keresztül magát kulcscsontja alatt, nem sokkal szíve mellett. Azonnali halált ezzel kivédte, ám a hosszas szenvedésre nincs ellenszere. Tüdején keletkező lyuktól hangosan hörögve rogyik térdre. Keletkező fájdalom elviselhetetlen és légzése elnehezülésétől néhány percre teljesen védtelenné válik. Mozogni továbbra is képes, főleg úgy, segíti Shiori bankai-ának ereje, ám gyorsasága lényegesen veszít ütőképességéből.
Lelassult szenvedését könnyen kihasználhatja a női duó, akik hallgatva a néma intésre, rögtön válaszcsapásra adják fejüket. Shiori vaizard maszkját segítségül hívva ront ellenfelére, akit meglehetősen felkészületlenül ér a támadás. Mindössze egy erőtlen és suta védekezésre futja kapkodásából. Kardjával próbálja megakadályozni Shiori-t az előre menetelésben. Esetlen mozdulata, még a sérült karral védekező nő ellen is kevésnek bizonyul. Shori-nak sikerül pengéjét ellökni, ezzel szabad találati felületté téve mellkasát. A céltáblaként virító felsőtestre rögtön érkezik a csontkarmokkal megerősített ütés, aminek erejétől, Tousen vért köpve csúszik ki az aranyszínű burkon kívülre. Nem maradt más hátra, mint bevinni az előre megtervezett kegyelemdöfést.
Az elsütött cero, hatalmas rombolással üti keresztül a Tousen teremtette bankai kupoláját. A fekete cirkuszi sátorra hasonlító burok apró darabokra dobbanva adja meg magát a szétfeszítő erőnek. Ennek köszönhetően mindkét kelepcébe rekedt vaizard visszanyeri érzékei felett uralmát. Újra a szabad ég alatt találhatják magukat, szemben egy igencsak végét járó Tousen-nel. Férfi oldalát fogva térdel a törmelékek között. Hangosan zihál a talajt vörösre színezi vére. Minden jel szerint telibe kaphatta a cero-t és komoly roncsolást okozott felsőtestén. Nem húzhatja sokáig, hamarosan vége van. Mit tesztek? Sorsára hagyjátok? Továbbléptek a következő helyszínre?
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 3 Cl0te68000/100000[Winter War] - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

[Winter War] - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 3 EmptyHétf. Szept. 24, 2012 5:11 am

[Winter War] - Page 3 Yuuressuheader
A penge akadálytalanul siklik át a kagylóhéjra emlékeztető bőrön, látszólag semmi sincs, mi meggátolhatna célom megvalósításában. Kardom különleges képességének hála nem is lenne képes védekezni, lévén a másodpercenkénti rezgésszám mértéke annyira magas, vélhetőleg zanpakutouján is olyan könnyedén hatolnék át, akár forró kés a vajon. Vadállatias vicsorom csak még inkább kiszélesedik, amikor aranyszínben játszó íriszeim előtt tetemesebb mennyiségű vér fröccsen a levegőbe. Az Akane által használt bakudou pont kapóra jön, habár anélkül is ugyanolyan jól elboldogultam volna, ám legalább nem próbál meg lábatlankodni a közelemben, nem vagyok biztos benne, hogy túlélné, amennyiben közém és prédám közé kerül. A diadal édes ízét már a számban érzem, ám ez hamarosan keserű epévé változik, amikor valószínűtlen események egész sorozata következik be. Alig néhány centiméter választott el az Aizen mellkasa közepén fénylő ékkőtől, amikor karja hirtelen felcsapódik, ujjai pedig eltörhetetlen béklyóként fonódnak torkomra. Ilyen közelségből egyértelműen képes lennék lecsapni végtagját, azonban fegyverem mégis az oldalam mellé hanyatlik, valójában kíváncsi vagyok átváltozásának milyen következményei lesznek. Lélekenergiája észrevehetően megnövekedett, szinte már képtelen vagyok behatárolni nagyságát. Mindenféle félelem nélkül tekintek körbe, vajon a többiek még képesek egyáltalán érzékelni Őt? A Hōgyoku nem egyedül a haját turbózta fel, annál sokkal többet tett. Monológját hallva kissé oldalra döntöm a fejem, tekintetemben nem csillog semmi más az elhatározottságon kívül, az emberi érzések nem jelentenek immáron semmit. Szeretet, gyűlölet, félelem, egyre megy, csupán a cél elérése számít. Nem fogok veszíteni!
- Érvelésed ostobaság. – jelentem ki eltorzult, szenvtelen hangon. – Ez a forma nem egy páncél, amit önmagam védelmének érdekében húztam fel, hanem egy tőr, mely egyetlen célból készült, hogy véget vessen ámokfutásodnak. Te ruháztál fel ezzel az erővel, ám Én túltettem minden elképzeléseden… Akárhogy próbálkozol, nem leszel képes elérni a tökéletességet, mivel gyengeséged hitvány emberi mivoltodból fakad. Talán igaz, szörnyeteggé váltam, viszont amennyiben ez az ár, amit halálodért fizetnem kell, hát legyen!
Kacagásom messzire elhallatszik, habár a jókedvnek szikrája sem lelhető fel benne. Trükkjei ugyan lenyűgözőek, ellenben egyetlen karcolást sem volt képes bevinni, miközben mi egyre-másra okoztuk számára a halálosabbnál halálosabb sérüléseket, regenerációja olyannyira megrészegítette, el is felejtkezett a taktikáról vagy bármi olyasmiről, ami normál esetben egy harcos sajátja. Titánok csatája ez, ebből adódóan nem lepődöm meg túlzottan, amikor lökését követően akkora sebességgel indulok el az ellenkező irányba, hogy szinte hallani vélem a gyorsulás miatt kialakuló hangrobbanást. Szerencsére talpra érkezem, lábaim alatt méretes kráter kezd kialakulóba, a létrejövő lökéshullám pedig nem egy gyengébb épületet is magával sodor. Lomhán egyenesedek fel becsapódási testtartásomból, viszont ettől függetlenül még éppen szemtanúja lehetek a ténynek, miszerint a Gobantai és a Juusanbantai kapitányai sincsenek a helyzet magaslatán, rövidesen az Én sorsomra jutnak, a renegát vezető mindenkit eltávolított útjából. A mozdulat, amit zanpakutoujával tesz, ismerősnek hat, összeszűkülő szemekkel eszmélek rá tevékenységének okára. Megunta a játékot, a Seireitei felé veszi az irányt, az igazi Karakurába! Sajnálatos módon ezt nem engedhetem, semmi esetre sem készülhet el az Ouken, a király dimenziójának zárva kell maradnia. Fogalmam sincs, ki vagy mi lehet az, mégsem lenne szerencsés a halála, kitudja milyen következményekkel járna a Tiszta Lelkek Városa, sőt, az Emberek Világa számára! Reiatsum kavargó orkánként robban ki testemből, minden létező energiámat felszabadítom egy végső támadás erejéig, amennyiben ennek sem lesz eredménye, végképp elvesztünk. A jelenlévő gyengébb shinigamik vélhetőleg nem is képesek felfogni, mi is történik pontosan, kizárólag a talaj rázkódására lehetnek figyelmesek.
- Baile del Diamante Millarada | Ezer Gyémánt Tánca! – hangzik számból a parancs, minek előzményeként dísztelen pallosomat a földbe vágom. A földrengés egyre erőteljesebbnek hat, a többemeletes irodaházak úgy hajladoznak, akár fűszálak a szélben. Nem érdekel túlságosan a játékváros sorsa, szükség esetén porig rombolom. Az aszfalt lassacskán felrepedezik, alóla kisebb-nagyobb gyémántok kerülnek elő, az apróbbak alig vetekedhetnek méretben egy kosárlabdával, ám némelyik egy nagyobb személygépkocsit is megszégyeníthetne. Sonido segítségével emelkedem a levegőbe, miközben a drágakövek egyre gyorsuló forgásba kezdenek alakom körül. Elmémmel irányítom ezeket, némileg emlékeztet Dotonryuu shikaijára, természetesen nagyságrendekkel méretesebb kiadásban. Tervem igazán egyszerű, Las Noches urának minden egyes csontját apró darabokra őrlöm, s mikor már mozogni sem képes, elválasztom a fejét a nyakától. Legyen bármennyire is hatalmas a Lélekbontó, ezt akkor sem lesz képes regenerálni. Elképzelésemnek megfelelően egyszerre intek mindkét karommal, minek következtében a megidézett kőzetek egyszerre indulnak meg szédítő sebességgel a senkaimonnal ügyködő áruló felé. S amint kellő közelségbe érnek, tenyereimet összecsapom…
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 3 Cl0te21000/30000[Winter War] - Page 3 29y5sib  (21000/30000)

[Winter War] - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 3 EmptyPént. Szept. 28, 2012 11:55 pm

- Persze, hogy én vagyok, mégis ki más lenne még ebben a rohadt burokban rajtunk kívül?
*Kérdezek vissza Shio költői kérdésének hallatán, melyben személyazonosságom iránt érdeklődik és hatalmas logikai készségének köszönhetően rá is jön a helyes megoldásra. Tovább azonban nem tudom ragozni a dolgot (pedig tervezném, hiszen valamivel mégiscsak muszáj levezetni a feszültséget, no), mivel nem sokkal később már ráncigál is maga mellé. A váratlan mozdulattól a földre huppanok, ha jól gondolom, valahova Shio lába közelébe, legalábbis partnerem hangjának forrásából ítélve.*
- Jó-jó, vettem!
*Válaszolok újra, kényelembe helyezve magamat, hogy ha egyszer valami miatt gyógyulnak a sebeim, akkor egyúttal ki is pihenem már az utóbbi perceket. A bocsánatkérésre csak halkan felnevetek - hihetetlen, hogy Shio ennyire komolyan veszi még mindig az udvariassági formulákat... Pedig már elég ideje él ahhoz a raktárban, hogy leszokjon az ilyesmiről, egyébként is, ennél cifrább dolgokat sem veszek magamra a százéves raktárdózis során, amit gyorsan ki is fejtek neki.
A következő percek számomra tökéletesen eseménytelenül telnek el, csak némi motoszkálást hallok két oldalról, ennél pontosabb és bővebb információkat azonban, ha az életem múlna rajta, akkor se tudnék megállapítani, hiába koncentrálok erősen a körülöttem folyó történések behatárolására. Unalmamban végül valamiféle ritmust kezdek el dobolni ujjaimmal térdemen (mondjuk nem túlságosan felismerhetően; híján vagyok ugyanis a zenei érzéknek), az egyiket azok közül a dzsesszdallamok közül, amiket Shinji folyton hallgat azon a szó szerint százéves gramofonon. Nem is értem, miért nem cseréli le valami modernebb kütyüre azt az őskövületet, pedig egyszer még tőlünk is kapott egy normális zenelejátszót, de ő csak azt a régiséget hajlandó használni, merthogy "sokkal szebb és tisztább a hangzása", ráadásul szerinte kifogástalan állapotban van... Mondjuk nem csodálom, olyan szinten ajnározza, azt a zenedobozt, mintha a szeretője lenne! A hangzást pedig nekem aztán mondhatja, amilyen botfülem van...*
- Rendben!
*Zökkenek ki végül gondolatmenetemből, amikor Shio ismét mellettem terem és mondja a célirányt, merrefelé lőjek végre. Mondjuk ebben a vaksötétben a "két óra felé" meghatározás nem segít sokat, szóval lövésem inkább véletlenszerű, mint tudatos (pusztán tippelek, merrefelé lehet a mondott irány), így újra a szerencsénkre bízom magunkat. Mindenesetre az biztos, hogy ha lövésem talál, nem fogja ellenfelünk simán megúszni a találatot, hiszen újra egy erős ceróval vegyítettem a töltet... A hangos hörgésből ítélve pedig ezúttal végre telitalálatot produkáltam ebben a lehetetlennek tűnő helyzetben! Azonban amíg az újabb, végleges lövéshez gyűjtöm maradék energiáimat, Shio magához ragadja a kezdeményezést (bár ezt továbbra is csak hozzávetőlegesen tudom megállapítani, a kósza hangok alapján), sikerét azonban egyértelműen jelzi, hogy váratlanul a burok szétpattan, mint valami buborék, ennek megfelelően pedig visszanyerem minden érzékszervem felett az uralmat. Bár a hirtelen változás pár másodpercre megszédít - azért mégis elég sok időt töltöttünk bent -, de rövidesen összeszedem magam, és kissé tántorogva feltápászkodok, majd a földön fetrengő Tousen mellé lépek, fölébe magasodva.*
- Eh, túlságosan jószívű vagyok, megérdemelnéd a további szenvedést...
*Húzódnak ajkaim gyilkos vigyorra, ahogy lassan ellenfelünkre emelem pisztolyomat, a következő pillanatban pedig mindenféle szívfájdalom nélkül húzom meg a ravaszt, hogy megadjam neki a kegyelemdöfést.*
- Izé, szóltál valamit, Shio? ^^"
*Fordulok rögtön hátra a lövés után, ugyanis mintha monológom közepette ő is megszólalt volna, azonban annyira el voltam foglalva ellenfelünkkel, hogy észre sem vettem... Nem sokkal később azonban már az eget kémlelem, amerre az Aizennel hadakozó csapatot sejtem. Nem valószínű, hogy sok hasznunkat vennék Yuu-chanék egy ilyen harc után, ráadásul egy ilyen erős ellenféllel szemben, így hát nem mozdulok helyemről, csak némán figyelem a további eseményeket, felkészülve arra, ha esetleg mégis csatlakoznunk kell.*
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 3 Cl0te45500/65000[Winter War] - Page 3 29y5sib  (45500/65000)

[Winter War] - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 3 EmptyVas. Szept. 30, 2012 4:12 am

*Már lassan meg sem lepődök azon, ahogy ellenfelünk újabb átalakuláson ment keresztül: ezúttal leginkább úgy fest külseje, mintha valami testre szabott, szűk tejeszsacskót borítottak volna rá, amiből csak szeme látszik ki. Mint valami elcseszett horrorfilm főgonosza a mozikorszak kezdetéről... Bár valószínűleg nem éppen azért változik át, hogy jót röhögjünk rajta, hanem további ocsmány trükköket tartogathat tarsolyában, amikről egyelőre semmit sem tudunk. Azt mindenesetre elég nyilvánvaló, hogy jóval erősebb lett, legalábbis elnézve azt, milyen könnyedén söpri félre útjából Hanaét...
Azonban egy dolgot remélhetőleg könnyedén sikerül majd előnyünkre fordítani: egyértelmű, mennyire elszállt magától az utóbbi percekben - mondjuk nem mintha előtte a szerénység mintapéldánya lett volna, de az alkalmas pillanatban remélem, az fogja okozni a vesztét, hogy alábecsül minket. Feszülten figyelem a legapróbb arcrezdüléseit is, bár ebből nincs túl sok, tökéletes közönnyel viseltet irányunkban. Sőt, mozdulatai már-már unalomról árulkodnak... Nem is veszi figyelembe szavainkat, mintha holmi eltaposnivaló csótányok lennénk, pedig néha nem ártana kevésbé gőgösen viselkednie, mielőtt még csúnyán megszívja ezt az attitűdöt, ami remélhetőleg minél hamarabb elérkezik. Kidou-mra is hasonlóképpen reagál...*
- Nocsak, hát hozzám is méltóztattál szólni? Ó, dehogy, korántsem gondolom ezt! Viszont eltereli a figyelmedet a lényegről, Aizen Sousuke...
*Jegyzem meg kis hatásszünetet hagyva ellenfelünk kérdése után, mialatt ajkaim gúnyos vigyorra húzódnak. Ugyanis a rövid közjáték alatt alkalma nyílik Yuusukének, aki kap is az alkalmon és a másodperc törtrésze alatt támad rá az árulóra, nemes egyszerűséggel harántirányban végigszántva annak mellkasát. Egész hatásosnak is tűnik a támadás, legalábbis sok jóval kecsegtet a látvány, ahogy szép lassan lefoszlik Aizenről a fehér cukormázbevonat, egészen addig, amíg alóla elő nem bukkan öntelt feje és hirtelen hosszabbá vált haja... Bebábozódott volna, mint valami pillangó, és újra erősebb lett?!
Úgy tűnik, sejtésem beigazolódik, mivel a következő pillanatban már lazán megfogja Yuusuke nyakát, és messzire hajítja magától a férfit, aki alaposan leamortizálja a becsapódás környékén lévő épületeket, majd hamarosan engem is ugyanígy megragad és egy másik irányba dob. Hangosan köhögve próbálom megtisztítani légutaimat a felkavarodó törmelék porától, majd erőmet összegyűjtve figyelem a vizard férfi következő támadását. Reiatsuja hirtelen mindent elönt, ahogy egy újabb képességét veti be, hogy megakadályozza ellenfelünk szökését az igazi Karakurába.*
- Ezer kéz határa, sötétséget megérinteni képtelen tiszteletteljes kezek! A kék eget tükrözni képtelen száguldó kezek! Út, mely fényben sütkérezik, szél, mely feléleszti a parazsat, idő, mely a kettőt együtt megerősíti, ne habozzatok és engedelmeskedjetek az akaratomnak! Fénygolyók, nyolc test, kilenc tárgy, mennyei könyv, elveszett kincs, nagyszerű kerék, szürke erőd tornya! Tüzelés után célozz messze-messze, szóródj fényesen és tisztán! Hadou 91: Senjuu Kouten Taihou!
*Kántálom az idézést, hogy a lehető legerősebb legyen a kidou, majd igyekszem a gyémántdarabokkal egyszerre indítani a dárdákat.*
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 3 Cl0te32500/45000[Winter War] - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

[Winter War] - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 3 EmptyHétf. Okt. 01, 2012 9:35 pm

Shun időzítése tökéletesre sikeredett, így mindkét támadás a legjobbkor kapta telibe ellenfelünket. A cero elsütésével egy időben rántottam ki a karmaimat Tousen mellkasából és ugrottam hátra, hogy minél kevésbé pörköljön meg a robbanás ereje. Egyesített támadásunk eredményeként pedig a következő pillanatban újra visszatért az összes érzékszervem. A hirtelen ingeráradattól és a lendülettől hátraesve pislogtam párat, míg a szemem újra hozzá nem szokott a fényhez. A shinigami burkának leomlásával a saját védőfalamat is feloldottam, hogy tartalékoljak némi erőt a további küzdelemre. Őt elnézve viszont nem biztos, hogy erre már egyáltalán szükség lesz. Szánalmasan vergődve a porban igyekezett azon, hogy összeszedje magát. Shunnal mindketten egy pillanat alatt mellette termettünk, és én egy pillanatig tanácstalanul meredtem rá. Már csak a kegyelemdöfést kellene megadni neki. De tényleg ez az egyetlen mód? Persze, hogy most jutna eszembe kegyelmet gyakorolni… Ez a férfi gondolkodás nélkül megölt volna, amikor csak megteheti, és én mégis azon gondolkodom, hogy tényleg szükséges-e megölnünk. Sóhajtva pillantottam Shunra hogy kikértem a tanácsát az ügyben.
- Biztos hogy nincs má… -jutottam el körülbelül idáig a mondatban, amit egy pisztolylövés szakított félbe. A vaizardlány habozás nélkül meghúzta helyettem a ravaszt. Az igazat megvallva kicsit örültem neki, hogy nem nekem kellett megtennem.
- Semmit… -ráztam meg a fejem, az ez után következő kérdésre. –Sosem szeretem, ha valami így ér véget. –sóhajtottam halkan megjegyezve. Részemről az a legrosszabb kimenetel valamiben, ha az az egyik fél halálával végződik. De itt mér rég nem volt más választás a dolog végére nézve. És még mindig nem végeztünk. Most hogy újból körbe tudtam pillantani a terepen, olyan dolgot pillantottam emg, amitől egy pillanatra nagyot dobbant a szívem. Aizen épp egy kaput készült nyitni, hogy lelépjen a helyszínről. Ez volt az, amit mindenáron meg kell akadályoznunk! Ha most megszökik, ki tudja milyen sereggel tér vissza, én pedig nem vagyok képes újra végigcsinálni ezt. Nem törődve azzal, hogy alig maradt energiám, összeszedve mindet, úgy ahogy voltam, a bankaitól fehérre színeződött, Tousen és a saját véremmel csatakos külsőmmel, arcomon a maszkommal, és ujjaim végén a karmokkal, repülőrajtot véve indultam meg a fő áruló felé. Körülbelül úgy festettem, mint valami horrorfilből szalajtott gyilkos szellem. Bár ez, ha azt nézzük, nem is áll olyan messze az igazságtól. Az aizennel harcoló többiek vonalában megállapodva, ügyelve arra, hogy véletlenül se kerüljek a támadásaik útjába társultam be én is egy all-out csapással. Összegyűjtve a maradék felhasználható lélekenergiámat idéztem meg most egyetlen fénydárdát, aminek a belsejét egy ceroval töltöttem fel. Még sosem próbáltam így kombinálni a kettőt, de reményeim szerint, ha a dárda a lélekenergiáját követve célt talál az ellenfélen, akkor felhasadva, bombaként engedi szabadjára a benne lévő cerot. Lehet, hogy ez eltörpül Akane kidouja, és Yuu-chan monumentális csapása mellett, de saját kezemmel is szeretnék törleszteni Aizennek. Ennyivel tudom kivenni a részem a dologból. Nem vagyok buta, tudom, hogy itt nem én vagyok az, aki kiméri rá a gyilkos csapást, de ez nem jelenti azt, hogy ne segíthetnék benne. tisztában vagyok az erőmmel és korlátaimmal, és azzal, hogy a jelenlévőkhöz képest nagyon könnyen alulmaradnék egy párbajban. De most összedolgozunk... akkor tegyük is azt. Amint a két támadással egyszerre útjára engedtem a csapást, éreztem, hogy tényleg sikerült minden erőmet beleadni. Maszkom egy pillanat alatt foszlott szerte, és vált semmivé arany szemcsék formájában a bankaiom. Épp csak annyi erőm maradt, hogy a levegőben tudjak maradni. Veszélyes lett volna most odalent tartózkodni, amennyire feldúlták az aljzatot. Muszáj volt még kibírnom addig, hogy láthassam porba hullni az áruló fejét. Ez az egyetlen dolog tartott még talpon, hiszen egész idáig ezért küzdöttem. Emlékezni akarok erre a pillanatra, hogy mindig eszembe jusson, hogy végzi az, aki önző irányítása alá akarja vonni a világot. Egy ekkora, kombinált támadást képtelenség túlélni… legalábbis ebben reménykedve imbolyogtam el a hozzám legközelebb lévő Akane mellé.
- Ne haragudjon kapitány, nyújtana egy segéd kezet? –szólítottam meg némi támaszt remélve, hogy ne potyogjak le a földre. Legszívesebben Masaki karjába kapaszkodnék, de nem látom, merre van. Remélem nem esett nagy baja. Éreztem a lélekenergiáját valahonnan a közelből, így biztos, hogy még életben van. Meg különben is… több kell ahhoz, hogy őt eltegyék láb alól. Ezen a megállapításon haloványan elmosolyodva emeltem újra tekintetem Aizen felé, hiszen semmi sem garantálja, hogy ezzel vége lett a harcnak.

Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 3 Cl0te33500/40000[Winter War] - Page 3 29y5sib  (33500/40000)

[Winter War] - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 3 EmptyVas. Okt. 07, 2012 12:06 am

Tisztán éreztem, hogy a képességem ilyen mértékű használata mennyivel gyorsabban emészti fel az energiámat, mint mondjuk egy órával ezelőtt. Hiába pihentem hosszú perceket, hiába töltődött fel valamelyest a lélekenergiám, már sokkal gyorsabban fáradtam, mint amikor még friss voltam. Megviselte a szervezetemet a megerőltetés, amin keresztül ment mióta megérkeztünk, testemet horzsolások és zúzódások borították, csúnyán megsérült a vállam és talán a lábam is, de ami a legfőbb tényező volt mindebben, az a fáradtság. Nem csak a sebeim miatt volt fájdalmas megmozdulnom, hanem izmaim is égtek. Suke-chan szavai buktak elmém felszínére: csupán ember vagyok. És valóban, most látszott igazán, hogy mennyire törékeny és gyenge vagyok példának okáért egy halálistenhez képest. Így visszagondolva szinte minden kalandunkból én jöttem ki a legsúlyosabb sérüléssel a csapatból, egyik-másiknak a nyoma még mindig felfedezhető rajtam. Olyan fizikai korlátokkal kellett megküzdenem ezzel a testtel, amelyekkel másoknak nem kellett szembenéznie a környezetemnek. Nem voltam annyira gyors, erős vagy ellenálló, én minden bizonnyal azt sem élném túl, ha olyan erővel hajítanának el, hogy átreppenek egy épületen. Nem erre az igénybevételre terveztek. Ma már megküzdöttem egy espadával, most pedig egy nálam sokkal erősebb ellenfél ellen kellett túlélnem, akihez éppen olyan közel voltam, hogy egy rossz mozdulat is elég lett volna hozzá, hogy megfosszon az életemtől. Megfogtam ugyan a fejét és átöleltem, de ha a képességem nem elég erős, akkor teljesen kiszolgáltatottá válok az ezüsthajú férfival szemben. Mégis felvállaltam a rizikót, hogy adjak egy esélyt a vaizardnak, akinek lélekenergiája most súlyos teherként nehezedett a vállaimra. Azonban nem történt semmi. Nem ért váratlan támadás, nem lyukasztotta át a testemet egy kard, nem égette le a törzsemet egy kidou. Elfogyott az energiám, hátratántorodtam. Alakomat gyengülő szikrák övezték, az előttem álló férfi izmait pedig az elektromos ingerekkel túlterhelt idegrendszere rázta irányíthatatlanul.
- Most... MOST! - szólaltam meg először halvány hangon, másodszorra azonban már a tőlem telhető leghangosabb kiáltás hagyta el a torkomat. Nem kellett kétszer jeleznem, sőt talán egyszer sem kellett volna ahhoz, hogy tahó társam támadásba lendüljön. A fülsiketítő roppanások hangjára azonban így is megrezzentem, a hátborzongató hangtól tetőtől-talpig libabőrös lettem. Gin-chan pedig összeesett, mint egy rongybaba... és nem mozdult. Hogy is mozdulhatott volna? Egyetlen pillantás elég volt rá, hogy megállapíthassam, eltörték a nyakát. Döbbenten néztem fel a vaizardra. Ez most azt jelenti, hogy... nyertünk? Az áruló még mindig nem mozdult, testemen pedig irányíthatatlan remegés lett úrrá. Összeestem én is, nem bírtak tovább tartani a lábaim. A fáradtságtól, a feszültségtől, ami felszabadult, a megkönnyebbüléstől, hogy túléltem ezt a harcot. Merev tekintettel bámultam a holttestet, és lihegtem. Nem szóltam semmit, csak meredtem magam elé. Nem is láttam, mi van előttem, ha láttam volna, elfordítom a fejemet. És ekkor ébredtem rá, hogy nem csak azért vagyok a földön, mert minden porcikám fáj és kimerültem. Olyan hihetetlen lélekenergia nehezedett a vállaimra, amitől még levegőt is nehezen kaptam. Csoda, hogy eddig talpon tudtam maradni, talán csak az adrenalin mozgatott, vagy talán csak a képességemmel irányítottam bénult tagjaimat tudat alatt. Felkaptam a fejemet a reiatsu forrása felé, több tíz méter magasan pedig megpillantottam Yuu-chant és néhány kapitányt harcolni... valamivel. Jobb ötletem nem volt arra, hogy megnevezzem a fehér gubót, mely humanoid formát öltött ugyan, de nem hasonlított azokra, akiket megérkezésemkor láttam.
- Nincs az az isten, hogy én az ellen meg tudjak küzdeni... o.O - nyögtem ki, ha ilyen távolságból ilyen erős hatással van rám a monstre lélekenergia, akkor közvetlen közelre kerülnöm már esélyem sincs. Ám ha akartam és tudtam, se mehettem volna. Ugyan reiatsum még növekedett a bogyómnak köszönhetően, de már mozdulni is képtelen voltam elcsigázott szervezetemmel. Tehetetlenül dőltem neki a mögöttem fekvő törmeléknek, remegő kezemmel pedig egy pockyt vettem a számba, így figyelve a fenti eseményeket. Bíztam Yuu-chanban... le fogják tudni győzni azt az alakot a segítségem nélkül is... ugye?
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 3 Cl0te53000/65000[Winter War] - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

[Winter War] - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 3 EmptyVas. Okt. 07, 2012 5:54 am

Szartam rá magaslati kilátóból, mit picsog nekem a diabéteszes fruska. Beztos beakadt a tangusz címkéje a redvás szárítóba, attól zendített rá ekkora szirénázó kántálásba. Málenka mérgezést köptem rá, mit vergődik tini picsa ingadozásban. Én betosztam a receptem, továbbiakban rühes bolhazsák vakkantására se kukkantottam felé. Asziszi nem dőlnék lécelt tartóba vércsappantó delelő zugát rohadtul kiközösíteni, mert az a pacskert plafonnak meresztett stóla léket rohasztott a hörgőcskéimre, had szellőzzön a pecó?! Kurvára függőleges pogózás! Baszottul kocsonya rángásos sípolást gyűjtögettem csokorba az összes tetű szétmarta oxigén bubbantás cserkészéstől. Marhára keresztbe keringőztek gülükéim szippantanom kell a műkövezett szmogból. Gecire beton roppantó csótánnyal rumbáztak kurvára bordázott szerkezeten, amitől cseszettül tönkbe szorult kukacként cölöpöltem be a körzetemben tetvészkedő póznát. Redvás szipu szopi maratont telibe rongyolt, szottyant szajhaként radaroztam parti virslik zsongására. Kotorni fogok, baszottul ne sütögessenek párizsi roppancsot lecsusszanok a takony májer kifingatási expresszről. Húzok odafelé, csak felturbózom a szelepeket, ne kongassam be a dzsuvát feles távlatokban. Baszott kozma rozmár lenne, pöcegödörbe zakóznék, mert kipurcant a lélegeztető. Ráfeszültem a témába csapatásra. Pofából kipostázva a csulák bolygó népességét, ne poshadjon bánya kaparási tavban vöri löttyedék állítottam fókuszba sasoló lencséket, mégis mifene Józska baszása show műsort rittyentenek halálka trikósék.
-Zörög a haraszt, kurvára kaparászd fel a szilánkjaid és pattanj le, Szacharóza!-
Csipogtam a tartó lécem mögött döglődő glükóz szennyeződésnek. Kurvára elszelelt tőle a kraft, még dadogós tápoló adalékanyag letapogatóval is vágtam, de ha pottyantósba bukfenceznénk, tiplizzen el. Baszottul ne ebben a leprás porfészekben nyiffanjon ki. Zsenge fruskaként pengessen még néhány szaros tizes naptár koptatást, ha már szutykos humanoid palánta. Na, de pördítek a kamu parázás szituzáson. Vissza kaparásztam a retkes dínom dánom maflás sorozáshoz. Egész pofás zaci bazár lézengett a horizontális szapulás küszöbén. Ott nyomult az összes tetvesen elfajzott szomszédos univerzumból idecsődített nyominger. Terpeszkedett két maroknyi muszkli Pityuka a tetves vánkosom. Úgy cakkoztak a kondi töltések, belém kövesedett a víztornyom szivárgása. Geci, slagom futkorászott üzemzavarban, mekkora brutaliti lecsappantó hentes felvonulás slattyog a zónában. Leggányabb be kellett volna pöccinteni a villantó sarukat. Baromira nem csócsáltam az ízes buktát bedurrantsam a kotró motort, csak Csicsollináék már baszottul fellőtték az átszabató mészárszék generátorát. Fajta tiszta pudlivá vedlett pippantó rohadtul éterbe lóbáltatta a díszletet. Küklopszina bebandzsított valamilyen gomba cilinderesen pukkanó hanta humbukot. Asszony, meg beszambázott a piacra fuksz bagette-et sütögetni. Franya vagdalkozás burjánzott az ingyé vetítésen. Faszért toloncoltam a picsámat zavarosba! Kurvára nem purcanhattam ki mikróban szétcafatolódott lúzerként, csak, mert vasvillával döfködik a redvás szippantó központom és kilapulnék a szúrka piszkálódó vacakságtól.
Telibe reteszeltem curikk kazánt, aztán húztam a vérbajba moszkitókat hajkurászni. Marhára szaporát benyakalt gyökérként rongyoltam át a terepen. Behörögtem vörösen pittyegő körzetbe, oszt csapassad le a tógában feszítő mukkert rőzse kaszni ápolóval. Végigpenderítve a gecós tök vakarászást, csettintettem séróból kifelé mi a létráról lezakózott sövény nyesővel szeleteljem fel a redvás linóleumot. Rázombulva koncolásra rohadtul váll pánton csengettem kalcium léc ropogtatással. Negyedes baszakodásra kuglizva szétpukkantottam ficánkoló csápjait –föld, négy csont (bokák, csukló)- , nehogy kurvára beszögeljen nála az arrébb szöcskéző bolházás. Gecire kapargásztam a szánalom kupont már telibe készültem ettől a keménykedéstől, de ha kiszögeltem parafára, lemerítem az elemeket, vágjunk oda a huszár csuka pofa fedőjének! Meghintettem a szopacs ténfergést közeli elektro boogie trafó kipécézésével. Rohadtul beporzott tente különítmény, tovább verem a szubsztral növögető rönköket, majd telibe koppantottam kipurcanás telepet. Végröffentés előtt kurvára nem dülöngélhettem szefós metil-függvényként a sinus erdészetbe vízszintes csíkot hajkurászni, szal marhára összekapirnyásztam a cikk-cakkosan szétmatricásodó képcsövet, talicskába gortam szikra purgyékat és belőttem gógyiba rohadt káposzta lepke frissen meszelt, ocsmányul elcseszett pofáját.
-Pörkölődj kibaszottul fossá homokkotró, szarkavaró, univerzálisan elkorcsosodott népművészeti dupla füles agyagedény!-
Lőttem fel retkes haveromat középső pálcikát, mielőtt kotró kalácsokra zuttyantam. Cseszettül coci pata vasfogat nem kotródtam konténerbe. Pont elég gányosan elbaszódott tötymörgés zérósan pittyegve csörgött el a másodikos kislecke benyakalásom. Ottan höröghettem a kurva éteri kibaszott semmiben, csumákosan lepasszolva a Duracell tapsikat. Baszottul kerti törpe rőt szakállát kúrtam rá, elpatkolt el globálisan túlgrillezett molylepke, vagy feltunkolt környezeti katasztrófa fújókával. Kurvára privát zugba akartam csörtetni, ehhez meg kellett asszony. Kukkolóval cserkésztem a díszpintyeket, merre kóborlászik. Rohadt mákja annak a vak Botont fattyúnak baromira kipurcant. Rágcsa zománc piszkálóval belezném ki, így lepusztította durranóvarázst.
-Szasz, szivi!- Nyomultam a körzetébe lazán csülökbe pattinthassam.-Aszondták ingyé fuvarra dülleszted a csini virgácsaid.- Villantottam be egy döglött ebihalként kurvára benyerő vigyort.-Húzhatunk a picsába? Szarok a csapassunk bajnoki uzsit felhajtásra.-
Nagyon zsongott csöröge fánkos kotró gépezet lődörögjek valamerre, vagy ebben a tetves pislantásban befuccsol. Rohadt gömböc szakadással libikókázott a tetves pöcegödör síkjánál. Nem para, mert ezerrel csüngedeztem a kitartóan elszelelő pancser villogással. Faszom fogja legorni asszonyt. Cihelem, oszt kísz. Kül is, kurvára szunyára lőtték a tundra bugyogót…
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

[Winter War] - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 3 EmptyVas. Okt. 07, 2012 9:12 am

Yuusuke őrült nevetése visszahangzik a romos város utcái között. Vérfagyasztó gurgulázása dermesztően hathat minden élőre, kivéve Aizen-t. Rezzenéstelen arccal tekint az önmagából kifordulni látszó vaizard-ra. Egész lényéből sugárzik nem rendítette meg végtelen magaslatokba törekvésében. Megingás nélkül állja a felszabaduló erőket, vagy viseli közönnyel, távolban lassacskán elhaló talpnyalói lélekenergiáját. Terve szerint alakulnak a dolgok. Minden úgy történik, ahogy várta. Mindenki úgy mozog, ahogy remélte. Míg két bástyája időt nyert számára és lefoglalt néhány kellemetlen gyalogost, addig ő észrevétlenül menetelhetett a táblán. Fekete lóként rejtőzködött a pepita mezőkön. Játszadozva az elé járuló egerekkel várt a megfelelő pillanatra. Húzta az időt, mielőtt egyetlen huszárvágással felbukkant volna a király színe előtt. Önkényesen mulatott, mielőtt bevinné utolsó, mindent eldöntő lépését. Végső mozdulatsort, melynek nem maradhat senki sem útjában. Magabiztosságát jelzi, tiszta találatra vágyott. Úgy kívánt a koronás fő elé járulni, mint diadalittas győztes, ki előtt meghajlott a nép. Jogos trónkövetelőként kívánta megfosztani az uralkodót hatalmától.
Erejétől vakultan söpört félre mindenkit. Egymást követően taszította reménytelenségbe a köré gyűlő halálisteneket és egykori halálistent. Örökké valósághoz vezető ösvényt nyitott magának. Felsőbbrendűségét hirdető kifutóra áhítozott. Csodálat tárgyaként kívánt végigsétálni beteges képzelete vörös szőnyegén. Mennyei kép körvonalazódott léptei nyomán. Égből rózsaszirmok hullottak. Hófehér galambok szöknek az égbe. Isteni hatalmasságáról sűrűn kattanó fényképezőgépek készítettek csodálatos portrékat az utókornak. Hangos taps, üdvrivalgás kísérte dicsőséges vonulását. Féktelen rajongás fogadta, míg háttérben rettegésbe taszított rajongótábora nyögött rabszolga sorsa súlyától. Közvetlen mögöttük behódolt szolgái korbáccsal verték egykori ellenségei meggyötört testét. Édesdeden hamis festmény tárult szemei elé. Hűen hirdette diktátor hatalmát.
Elveszve a végtelen önámítás és önimádat tengerében lépdelt, akár kitaszított Isten az Olümposz csúcsai felé. Karnyújtásnyira a győzelemtől, örökös hírnévtől, világuralomtól légies könnyed már-már nemeseket komikusan kifigurázó mozdulattal emelte teste elé katana-ját. Penge halványan vibrálva csillant meg a téli félhomályban. Nesztelenül csúszott be a láthatatlan zárba. Egyetlen csukló mozdulat hiányzott. Egyetlen, jelentéktelen mozzanat döntött Világok sorsa felett.
Keserű igazság súlya nehezedett erejük összes morzsáját feláldozni készülő csapat vállaira. Érezvén a fenyegetés és idő szűkösségét gyűltek egybe. Megfeledkezve sajgó sebeikről, fáradtságról, túlélésről készültek fel a végső ütközetre. Mindannyian tudásuk legjavát nyújtva, lehető legerősebb támadásba sűrítették gyűlöletük, elkeseredettségük, halált megvető bátorságuk. Yuusuke a föld erejét használva emelte levegőbe a hamis városkép aszfaltját, autóinak roncsait, épületeinek maradványait, pusztításból származó törmelékek végeláthatatlan sorát. Szemében izzó elszántsággal rohamozta meg az ajtón átlépni készülő férfi testét. Hatalmas pusztítással járó tervében segítségére volt az utolsóként érkező Masaki. Bankai-a képességére támaszkodva akadályozta mozgásában. Csuklóját és bokáit törve szándékozta gátolni a támadás elől való kitérésben. Hozzájárult Akane kivédhetetlennek és óriási robbanással járó kidou-jának, valamint Shiori aranyszínű dárdájába ágyazott cero-nak bődületes erejéhez, melyet utólag megtámogatott áramosztóból szerzett energia irányításával.
Teljes erejű, több irányból érkező támadás hatalmas fény hatással és pusztítással járt. Akár földrészeket elsöprő bomba tüntette el a társas-, kertes-, bérházaktól, parkoktól, játszóterektől, bevásárló központoktól, irodaházaktól, ipartelepektől hemzsegő várost. Elemeire robbantotta téglák, faszerkezetek, fák, növények, üvegek millióit. Fülsüketítő hangzavar, őrületes szélorkán, perzselő hőség vágtatott keresztül a pusztítás több kilométeres körzetében. Messzire sodorta az erejükből kifutó társaságot. Némelyik áldozattá váló rohamozó lába alól kicsúszott a talaj. Egyensúlyát vesztve engedett gravitáció késztetésének. Mások gyenge védőmezőt húzva maguk köré próbálták átvészelni becsapódás utóhatásait.
Rövid, ám annál veszélyesebb jelenségnek, mindenki megkönnyebbülésére hamar vége szakadt. Gigantikus kráter keletkezett az egykori központ helyén. Nyoma sem maradt emberi civilizációnak. Tornádó járta romhalmaz fogadta a kíváncsi szempárokat. A pusztítás közepén, maga a katasztrófa kiváltója trónolt. Porban feküdt. Földre hullott, akár a hamis isten. Arcán hitetlenség tükröződött. Nem hitt saját szemének, létezhetett erő, mely elérhette, sőt megcsonkíthatta isteni alakját. Testét súlyosan megtépázták a támadások. Kéregszerű bőrén hatalmas repedések keletkeztek. Nehézkes mozgásától vakolatként hullott le testéről. Kezében tartott zanpakutou-ja tompán elszürkülve vált köddé. Közelgett a halál. Közelgett a rémálom vége. Átsuhanhat minden jelenlévő fejében, lezárult a harc, ám Aizen újult erővel tápászkodott fel. Személyét ért sérelemtől eszét vesztve üvöltötte el magát. Hogyoku döntéséről kiabált. Újabb ütközetre készült.
Igazságot lesújtó karja, elakadt a levegőben. Vékony fénysugár tört ki mellkasából, majd tehetetlen babaként repült több métert. Senki sem vette észre az árnyként suhanó figurát. Eddig nem fedte fel magát az igazi aduász. Levegőt néma fenyegetésként ketté szelve torpant be a segítség. Maga a főkapitány, öklébe koncentrált ütéssel vitt be bődületes támadást. Harcok ellenére is óriási tolóerővel bírt csapása. Hatalmas lökéshullámmal taszította arrébb áldozatát, miközben sziklaszilárd testéből áradt a néma fenyegetés. Szemei dühtől izzottak, homloka sűrűn barázdásodott a visszafojtott feszültségtől. Még sem rohant a védtelen gonosztevő után. Kihúzva magát meredt a működésbe lépő kidou-ra. Démonmágiára, melyet ütésével juttatott ellenfele testébe.
-Ostoba vagy, fiacskám! Istent játszani?! Vicces gyermek vagy. Igazi, eltékozolt tehetség. Hova tetted azt a híres eszed, Aizen Sousuke?-
Dörrent rá a kötéstől és hátát ért csapástól lihegő férfire. Hangjával pusztítani lehetett volna, komoly bajba kerülne a bolygó. Ennek ellenére, viszonylag uralkodott érzései felett. Csendesen fújtatva nézett végig, egyre több energia tüske tör magának utat. Pillanatról pillanatra sündisznóként terítette be Aizen-t, míg hófehér bőre semmivé foszlott. Kötés fokozatosan semlegesítette a hogyoku erejét. Magába szippantotta az áruló testét. Elzárta örökre. Nem maradt más, csak a fülsértő csend. Vége volt. Elmúlt a veszély. Megbűnhődött a zsarnok. Hirtelen minden küzdelemnek vége szakadt.
-Emlékezz rá! Saját tévképzeted okozta bukásod. Nem én, nem a Gotei juusantai, nem a túlerő! Elvakultságod lett végzeted!-
Hajába túrva fordult a megtépázott társaság felé. Szigorú tekintettel nézett rajtuk végig. Határozottan biccentve mondott köszönetet. Nem érezte fontosságát hosszas beszédbe kezdjen, vagy békítő hadjáratot szorgalmazzon. Ez a nap nem erről szólt. Mindenkit várt a pihenés. Meggyőződése volt találkozik még a jelenlévőkkel. Céljául tűzte ki felfrissült elmével vitassák meg a jövőt.
-Uraim, hölgyeim! Gyors felépülést kívánok legközelebbi, vélhetően kevésbé lehangoló körülmények között zajló találkozónkig!-
Kezével intve indult meg távolban álldogáló hadnagyához. Romok eltakarítása, shinigami-k erejének átszervezése, sérültek ellátása, halottak begyűjtése várt még rá. Teendők sora tornyosult előtte. Nem pihenhetett. Számára nem létezett megállás. Az élet ment tovább. Minden jelenlévőnek folytatódott saját története. Új célok, új élmények, új ellenségek vártak rájuk…

- THE END -


Értékelés: Rám hárult ez a nemes feladat. Reklamálni lehet, de nem érdekel! Neutral És akkor most a piszkos részletek! Figyelembe véve a küldetés tartamát, kitűzött célját, annak teljesítési módját, mesélés háromszálú vezetését, post-ok hosszát, illetve azok tartalmát, továbbá azt, hogy ez egy FÓRUM NAGY KÜLDETÉS volt, bár kissé összecsapott lett és a végtelenségig húzódott, átlagban 4500lp és 5500 ryou a jutalom.

Kivételek:
  • Slarin Sleryrrlyn'dreskel: Sajnos nem tudok jutalmat adni, mert a karakter eltávozottá változott.
  • Kawazoe Hanae:1000lp és 1500ryou, mert összesen két körben vett részt, de segített a karakter mozgatásában.
  • Akiyama Akane és Wakahisa Shun: 4000lp és 5000ryou, mert két körben nem vett részt.


Folyt. Köv a Death note reboot-ban trollface
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

[Winter War] - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 3 EmptyKedd Okt. 16, 2012 12:24 am

A csak küzdőterező felek (Nara Shiratori, Nara Shizune, Kamioka Rosa, Eliana del Barros, Karasu Vex, Tamachi Yukezo, Hayakawa Tasumi, Yamato Katsurou) 500 LP-t és ugyanennyi ryou jutalomban részesülnek, az azóta eltávozott karakter(ek) (Slarin Sleryrrlyn'dreskel) pedig 250 LP-t ryou nélkül, amit a user egy tetszőleges karakterüknek adhatnak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




[Winter War] - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

[Winter War]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Alternatív idősíkok ::   :: Fake Karakura-