-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Natalie Salazar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Natalie Salazar Cl0te40550/65000Natalie Salazar 29y5sib  (40550/65000)

Natalie Salazar _
TémanyitásTárgy: Natalie Salazar   Natalie Salazar EmptyCsüt. Márc. 24, 2011 9:34 am

Jelszó: AAIE AAAA A

Név: Natalie Salazaar Granz
Nem:
Kaszt: Arrancar
Rang: Slarin Sleryrrlyn'dreskel fracciónja, majd Primera Espada (26. arrancar)
Szül. ideje: 1940. november 26.
Kor: 71

  • Emberként: 20 év
  • Lélekként: 51 év

Előtörténet

Kihajtja pillangósan megírt naplóját, hogy egy újabb levelet rejtsen el élete egy szakaszáról. Nagy szavakban körmöli le az éppen benne tengő gondolatokat, s azok végeztével csak is a kísérleteire koncentrál:
Élénken él emlékezetemben ama nap, mikor minden elkezdődött. Olyan volt, mint egy mesebeli álom, amelyből sosem kelhetsz fel. Emlékképek százai hullottak le szemeim előtt. Olyanok voltak, mint egy pörgetőfüzet, amit a művész végig hajt alkotása befejeztével. Azonban a füzetnek ezen lapmennyisége bizony igen vaskos lett, azzal a különbséggel, hogy életem szakaszait írták le.
Régmúlt emlékeim kezdeti szakaszából azokra a dolgokra emlékszem, amelyek emberi mivoltomra mutatnak vissza. Ember voltam hajdanán, egy életvidám lány. Egy művész családba születtem Madrid belvárosában, pontosan 71 évvel ezelőtt. Noha ebben az időben háborús éveket élt a világ, magát a tanulást a növekedő generációnak sosem tagadták meg. A mi rendszereink szerint, amelyik családnak volt elég pénze, annak gyermeke tanulhatott. Szerencse, vagy csupán a véletlen műve? Magam sem tudom, de az Egyetem a rengeteg barát ellenére nem volt igazán megváltás. Az a világ, amibe beleszülettem, azt igazán nem is éreztem magaménak. Egy tehetős család küszöbén a folyamatos magamutogatás, s fennhéjzó beszédek kétszínűsége voltak az alapok. Erre valójában nem voltam büszke. Annál inkább a tanulmányi eredményeim kompenzálták a bennem lévő szakadékokat. Túl gyorsan, és túl sokat voltam képes elsajátítani. Tán a következő lapon levő emlékemben történtek pontosan ezért történhettek meg. Egy másik világban ébredtem. Megváltozott minden, megváltozott világom, s kiragadott szürkének tűnő hétköznapjaimból. Egy ágyon ébredtem, majd szembe találtam magam egy számomra ismeretlen személlyel. Hogy hogyan, s miként haltam meg végül? Elmondása szerint elaludtam, végleg..majd lelkemet egy lidérc falta fel. Ijesztőnek, és szörnyű dolognak tűnhetett volna ugyan, de ezen érzéseket nem ismertem. Nem volt bennem fájdalom, sem gyűlölet, életemtől való elszakítása végett. Boldognak éreztem magam, boldognak, hogy azzá tett. Nem értettem ugyan az első időkben, hogy mi micsoda, de szépen, lassacskán megtanított mindenre. A gondomat viselte, s a kezemet fogta. Ágyra fektetett, és kivájta belőlem azokat a gonosz dolgokat, amik elméletileg hátráltattak volna. Érzelmeket vett el, majd adott. De velem volt, s rá ébresztett, hogy könnyen tanulok. Vagy tán az intelligenciát is tőle örököltem? A tükörbe néztem. Oda léptem, megkémleltem. Rózsaszín haj, kék szemek, leányi test. Ez voltam én, igen ez. Boldognak éreztem magam, így hát engedélyével játszani indultam. Napok, hetek, évek forogtak lefelé. Idővel társakra találtam, idővel nővérre találtam. Megkértem, hogy úgy legyen. Megkértem Slarint, hogy fogadjon el fracciónjának. Remek játéknak tűnt, még ha felszínes is volt. Mert bátyám, - s egyben alkotóm is – Szayel nem hagyta, hogy feltétlen hűséggel vessem elé magam. A szeretet vezérelt, egy olyan furcsa és fájdalmasnak tűnő érzés. Ki is vagyok én valójában? Mi a létem értelme?
Kérdéseimre válaszokat a gépek adtak, szemeim pedig könnybe lábadtan az asztalra hulltak. Aztán mosolyogva pillantottam fel a folyadékba zárt „szörnyetegre”. Ugyan, még semmi sincs veszve, nem igaz? Még mindig van esély, hogy megmentsem saját magamat. Így hát Szayel fagyasztása után a labor az enyém lett, s espadavá váltam. Hosszú, s rögös út vezérelt. A pörgetőfüzetet mégis mindegy egyes lap, csak egy vérpettyecske festi színesre. Kérdezném én ugyan, hogy miért; de miért? Hát, mert az én életem igazából még el sem kezdődött. Addig, míg Szayelhez tartozom, csak egy találmány lehetek, amit a Hougyokuval alkotott, nem igaz? Nem törődtem bele azokba az információkba, amelyeket utólag megtudtam. Célokat, és motivációkat adott nekem. Eldöntöttem leginkább azt, hogy szenvedélyesen fogom keresni azt a szintetikus anyagot, ami majd hajdani mesteremet felkelti legszebb álmából. Noha, bátyámat én szeretem, de felszabadulni csak úgy tudok. Felszegtem fejem, s primeranak neveztem saját magamat. Fracciónt fogadtam magam mellé és talán némi hírnevet is. Jót, vagy rosszat az már nem érdekel.. A jelenlegi Úrt követem, vagy nem követem? Érdekes kérdések ezek. Viszont ezeket a sorokat, most inkább befejezem, mert dolgom van valahol..a létezésemben.


Natalie Salazaar Granz


Kinézet

Kinézete gyakran megjelenő paradoxont alkot. Hiszen a már- már gyerekszintű kíváncsiságához nem éppen illik egy 175 cm magas, nőies testalkatú egyed. Ám ez a test is rabja az irracionalitás egy formájának. Egyrészt többnyire azért is, mert amilyen törékeny testalkatú, ahhoz nem igen passzol, hogy remek a küzdősportoló; másrészt "alkotója" törekedett arra, hogy fatális megtévesztésekkel élhessen. Így hát, a Natin végzett gyógyszeres kurzusnak köszönhetően elérhető volt az "emberi" test alakítása. Így lett belőle egy magas, kecses, és kirívó külsejű nő. Hosszú, rózsaszín színű hajához tengerkék színű szemek párosulnak, melyek gyakran kiemelik környezetéből. Bőre színe fehéres, tekintve, hogy ritka alkalmakkor lép ki a Las Nochesi homok dűnékre nappal. Öltözete eléggé alkalomfüggő. Gyakorta a találmányait, vagy épp őt segítő öltözékben látni. De, ha hivatalos ügyben kell eljárni, akkor mindenesetben a régi fehér arrancar uniformist viseli. Még annak ellenére is, hogy Aizen bukása következtében az arrancarok jó résszel elhagyhatják ezt a fajta hagyományt. Kedveli a pillangókat, múltjának képéből ítélve különleges kapcsolat fűzi hozzájuk őt, így nem volt kérdéses, hogy a "primera" tetoválást, amely a jobb lábának vádliján található, ezekkel a lényekkel legyen díszítve. Külső tulajdonságaihoz tartozik továbbá egy szürke díszköpeny, és egy fekete kesztyű. Elég gyakori viselet lett nála, feltehetőleg okkal.

Jellem

Kedves, és kíváncsi természetét még mai napig is megőrizte, azonban lényegi változásokon ment keresztül. Mostmár azért ellenségeinek képes megmutatni a foga fehérjét, sarokba szorítást követően. Eddigi küzdelmei során mindig csupán a szerencséjén múlott, hogy nyerni fog- e vagy sem. Mostanra viszont ezt nem bízza a véletlenre. Még mindig oly' naívnak, és esetlennek tűnhet, ám mindig is ott lesz az arrancarok szemében a Natit körülvevő rejtély, ami miatt kicsit óvatosabbak vele szemben. Senki sem tudja, hogyan volt képes pontosan feltörni az egyik legrangosabb arrancari postra, hiszen olymi gyermetegnek, és nem éppen egy elvetemültnek tűnik. Azért nem elhanyagolandó tény, hogy Nati nem csak Szayel mentoráltja, de Slarin a Segunda Espada fracciónja volt. Tehát voltaképpen a legerősebb, és legintelligensebb arrancarok edzették őt. Bár képes az őrületre, hiszen találmányok iránt egy fajta fanatizmussal él, - még úgy is, ha intelligenciája igazából alig haladja meg az átlagot - ösztönei azok, amelyek kiélesedtek, illetve megtanult játszani némiképp tudatosan a logikával. (pl. Nem fejben számol, hanem a gép végzi el helyette a számításokat, és mutatja ki az eredményt.) Ha valakit megszeret, azért képes foggal, körömmel harcolni. Bár módszerei meglehetősen sajátosak, nem egy tipikus domina, aki odaáll a másik elé, ha éppen problémája van. Alattomosan intézi a dolgait, ezért gyakorta, akivel ki kell szúrnia, az nem számít a gerilla akciójára. Vagy éppen rá sem jön, hogy ő tette volna? Mindenesetre Natit jelenleg eléggé szétáradó paradoxonok alkotják, ez pedig meghozza a maga irracionalitását; annak ellenére, hogy, aki megalkotta személyiségét igen is racionális.

Képesség(ek)



  • Latencia Interna (belső lappangás): Ha komolyan megijesztik, akkor képes 5 méteres ható sugárban egy rózsaszín ködöt idézni. Amit tudni kell erről a ködről, hogy igen sűrű anyaga van, amelynek különlegessége, hogy csak a használója lát át rajta. Ezzel "veszi el" az ellenfele látását egy harcban.
  • Efecto (effektus): Amolyan elvont, s mások által akár érthetetlennek tűnő lehetőség. Natalienek, eme technika alkalmazásakor egy nagyon jó emlékre kell gondolnia. Majd a jó emlékét át kell ültetnie a képzeletében egy nagyon rosszba. Ha mindez sikerrel járt, akkor a használó hangszálain egy kisebb változás megy végbe. A lényeg az volna, hogy az ének, amelybe belekezd manipulatív hatással bír. Kezdetlegesen mindössze apróbb hangulat javításokon mehet végbe a halló, majd ha nem figyel olyannyira boldog lesz a daltól, hogy a fájdalmát sem érzi meg. Hátránya a képességnek, hogy e mellett a használó nem képes a reatsu alapú dolgokra. Tehát a saját lélekenergiája egyszerűen blokkolja magát.

Zanpakuto/képesség


Zanpakuto: Ékkő Pillangó (Joya de la Mariposa)
Parancsa: Zárd el, Ékkő Pillangó! (A su vez hacia abajo, la Joya de la Mariposa!)
Kinézet, hatás: Mihelyst Nati a kezében lévő kardot sebesen beforgatja, és a hívás elhangzott, átalakul egy pár rózsaszín, szegecselt neckesztyűre, amely a karakterre helyeződik. Ezt követően a lány szemei rózsaszín színűre (és macskaszerű pupillára) vált. Ugyanakkor a szokatlan "kicsinyes" külső eltérésekkel szemben a karakter kisugárzása, amolyan negatív sugallatúvá éri ki magát. Ennek oka az volna, hogy a ressurecciónban Natalie lélekenergiája oly' mértékben összesűrűsödik, amely miatt gyorsasága ugrásszerűen megnövekszik. (Pontba átszámítva minden 3. pont után + 1 sonido képzettség)
Támadások

  • Alapvetően a sonido-t ugyanúgy lehet részecskékkel telt környezetben használni, mint a shunpot...stb.-t. Natalie ebben a ressurrecciónban képes úgy mond saját elfojtott lélekenergiájából egy járható utat "találni" magának lélekrészecskék igénybe vétele nélkül. Tehát a technika alkalmazásakor csupán annyit vehet észre a figyelő, hogy a lány lába egészen térdig egy rózsaszín fénnyel van lefedve. Hátránya ennek a képességnek, hogy a saját "béklyójából" szabadítja fel az ehhez szükséges kis mértékű reatsut, amin utazik. Tehát mindenképpen valamilyen szinten lassabb lesz, ha ezt a kényelmi technikát alkalmazza. ( Pontokban -2 pont sonido)
  • Nem csak lábai, hanem kezei is felgyorsulhatnak hirtelenjébe. Ennek kivitelezése miatt alakult ki nála a kesztyű viselete, amely segít szinten tartani. Önmagában az izomzatai nem volnának képesek elviselni ezt a hirtelen gyorsaságnövekedést, ezért ez a kesztyű arra szolgál, hogy a szélsebesen bevitt pusztakezes ütéseinek felületén a reatsut eloszlassa, ezáltal eredményezze a kezeinek gyorsulását. Szimpla egymás utáni ütésekről beszélhetünk, amelyre kihat a gyorsasága.
    (Minden ressurrección-ra tett pont 1ütés/másodperc.
    10 pont felett pedig minden 2. resurrecciónra tett pont ütés/sec.)


Szeret-nem szeret

Szeret:
- Pillangó
- Kísérlet
- Barátai
- Tudomány
- Kalandok

Nem szeret:
- Komorság
- Bunkóság
- Hazugság
- Alvás
- Hentelés

Felszerelés(ek)


Rengeteg felszerelés áll a rendelkezésére, miután bátyja ráhagyta laborját. Ám Nati mégsem fegyverzi fel magát egyelőre rendesen. Ennek oka, hogy még soknak meg sem tudta tanulni a használatát. Hiába vette Szayel szárnyai alá a jelenlegi espadat, mégis a lánynak más gondolkodásmódja van. Éppen ezért elkezdte ezeket a találmányokat átdolgozni. Jelenleg egy- két kisebb ilyen eszköz található nála, mint:


  • A cipőjébe szerelt kunai kés, amely a csuklópántján található gombnyomásra kiélesedik. Remek eszköz, hogy a pusztakezes stílusát keverje némiképp a pengehasználatával. Ugyanez a mechanizmus megtalálható a csuklóján, továbbá a válltömésében is.

  • Jelenleg, ami számára kincsesbánya az- az öve. Sajátos frekvencián működő robotpillangók (Többnyire kommunikációs eszköznek használható, ám tartalmaznak egy kábító lövedéket.). Egy fekete napszemüveg, amely hő és éjszakalátó is egyben. Néhány üveggolyó, amely aktiválásra 30 cm-es körzetben sűrű elektromosságot gerjeszt.

  • Egy fekete bőrkesztyű: Ez tartalmazza a nála lévő összes kisebb találmányirányító minipaneljét, illetve Hueco Mundo térképet. Számottevő, hogy adatai Hueco Mundoról nem minden esetben pontosak, leginkább attól függ, merre járt, vagy járt a legtöbbet (Természetesen Szayel adatain kívül). Ezeket azonnal be tudja lőni a szerkezetbe. Ugyanakkor minta felvevő eszköz is. Mondhatni egy miniatűr számítógép, amely holokivetítéssel irányítható. Magába szívja a mintákat, és a jelenlegi szintjén analizál. Ám, ha valakiből mintát szerez, képes arra, hogy Las Noches térképen ezt követően mutatni tudja helyzetét. Innen képes távolról is irányítani a laborját, tehát ez az eszköz viselete nála hétköznapi.



A hozzászólást Natalie Salazaar összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 18, 2012 7:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Natalie Salazar _
TémanyitásTárgy: Re: Natalie Salazar   Natalie Salazar EmptyCsüt. Márc. 24, 2011 9:46 am

Üdvözlet!

Minden benne van az előtörténetben, ami kell, szerintem a karakter és a képességei is jópofák, nem nagyon tudok mibe belekötni. Az előtörténetedet ELFOGADOM.

Szint: 1. szint
Lélekenergia: 5000 LP
Kezdőtőke: 4000 ryou

Készítsd el az adatlapod a megfelelő helyre! Üdv az oldalon, kellemes játékot!
Vissza az elejére Go down
 

Natalie Salazar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Arrancar-