-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Luxus gyógyfürdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő - Page 2 Cl0te30150/45000Luxus gyógyfürdő - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Luxus gyógyfürdő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 7:23 am

Egy gyors csobbanás - a goseki eligazítása


Hosszú időbe került, de mára már tökéletesen el tudom lazítani magamat azok között a körülmények között, amit az osztag különleges fürdője nyújt. Eleinte feszült voltam, mintha szemtelen kisgyerek lennék, aki beszökött gazdagékhoz az adrenalin kedvéért vagy hasonló. Persze érthető a reakció, a családom sose volt az efféle luxus híve, hiába nem volt sosem problémánk a pénzzel. Helyette spóroltunk, befektettünk, okosan gazdálkodtunk a jövő érdekében, én pedig úgy nőttem fel, hogy idegessé válok, ha fényűző körülmények közé kerülök vagy sokat kell költenem. Most viszont kifejezetten jól jön, hogy a gyógyvíz hatását minden fenntartás nélkül élvezi tudom, hiszen Vera-chan terhessége számos extra feladatot rótt rám az elmúlt hetekben, és szükségem volt a pihenésre-ellazulásra. Végre megengedhettem magamnak, hogy szakítsak egy kis időt erre is, hiszen hiába voltam egy darabig kvázi szabadságon a Sierashi-ügyet követően, abban az időszakban képtelen voltam nyugalmat erőlteti magamra. Mostanra legalább ez megoldódott nagyjából, így már csak olyan "apróságok" foglalkoztattak, mint kitalálni, hogy mit kezdjek a magánéletemmel, ez viszont a munkámat immár nem befolyásolta. Nem volt értelme pánikolni vagy kapkodni, rájöttem hogy jobban járok, ha nyugodt tempóban közelítem meg a problémám és hagyom, hogy sodorjon az ár. Majd kiúszok a partra, ha meglátom megcsillanni a kincsesláda tartalmát, csak el ne mulasszam észrevenni. Nem hagy nyugodni az érzés, hogy az orrom előtt van, csak nem látom meg...
Mindenesetre mindezen most nem akartam gondolkodni, így átadtam magam inkább a forró, relaxáló hatású víznek és egészen az orrom hegyéig elmerültem benne. Jól esett gondtalanul terpeszkedni és hagyni, hogy simogasson a víz, ha megmozdulok. Mihelyst némi bugyborékolás után felbukkantam a felszínen, egy jóleső sóhaj is kicsúszott a számon, a tekintetemet pedig körbehordoztam a teremben. Rajtam kívül ketten áztatták magukat, mindketten engem néztek köszönhetően a hanghatásnak, amivel a jelenlétem járt. Az egyikük az alakulatomhoz tartozott, bár a nevére nem igazán emlékeztem, a másik pedig újonc volt, alig egy hónapja volt az osztagban. Nem nagyon mert rám nézni, gondolom a reggeli edzésen látott egyenruhám után most annak a hiánya rázta meg. 'ttaku, újoncok... Újoncok... váratlanul tágra nyílt szemekkel kiáltottam fel, hiszen elfelejtettem, hogy ma egyiküket fogadnom kellett volna, ráadásul nem is akárkit! A Kojiro-sant felváltó shinigami, egy gundanchou-kollégám! Szinte teljesen pánikba esve csapdostam és nagy nehezen sikerült eljutnom odáig, hogy az alakulatomba tartozó tisztet utasítsam arra, hogy vezesse őt ide. Mihelyst távozott, arcomat a tenyerembe temetve ráztam a fejem, feledékenységem nagyon rosszkor csapott le rám T_T Lassan hagyomány lesz, hogy minden új tag előtt kapásból beégek ._. Közben a fiatal srác is távozott, gondolom elege lett belőlem, így egyedül maradtam, amíg meg nem hallottam az öltözőből beszűrődő hangokat. Szemöldökömet felvonva pillantottam a bejárat irányába, nem számítottam rá, hogy más társaságunk is lesz, ám néhány pillanat múlva már egészen más miatt ráncoltam a szemöldökömet. A vízbe csapódó páros alaposan eláztatott, ami csak abból a szempontból volt kellemetlen, hogy belement a víz a szemembe, így némi méltatlankodást is kicsalt belőlem a jelenet, miközben a szememet dörzsöltem.
- A zanpakutouja lelkét tartsa kordában, ha lehet... eto... goseki! :/ - mentettem ki magam a feledékenységemből a lány rangjával, szúrós szemmel rápillantva a kettősre. Nem kellett sokat találgatnom, hogy Ookami-chan micsoda, nem egészen úgy festett, mint egy shinigami... sokkal inkább úgy, mint Mayoi Neko. Mondjuk ő nem szokott sokat tartózkodni a belső világomon kívül, sokkal kényelmesebb neki a lelkem mélyén, hál' istennek. Szigorú tekintetem azonban hamar feloldódott, igazából nem haragudtam a felfordulásért.
- Elnézést, amiért ilyen rendhagyó körülmények között fogadom, bevallom, kiment a fejemből a találkozó ^^" A nevem Sakai Kotomi, a 2. osztag hadnagya és az Omnitsukidou második számú alakulatának, a Keiratainak a parancsnoka vagyok. Örvendek ^^ És ha nem bánja, szívesen venném ha tegeződnénk, nyugodtan hívj Kotomi-channak - mutatkoztam be barátságosan mosolyogva, miközben nyújtózkodtam egyet és ismét megpróbáltam ellazulni a vízben a kis intermezzót követően. Az elevennek tűnő lélek és gazdája így első pillantásra is irigylésre méltó kapcsolatban voltak, én csak álmodhatok arról, hogy jól kijövök Nekóval, vagy mondjuk legyen egy olyan barátnőm, akivel ilyen jó barátságban vagyok. Persze, ott volt Veracchi, Sacchan, de egyikőjük sem az a típus, akivel úgy igazán ki lehet engedni a fáradt gőzt.
- Lássuk csak... örömömre szolgál, hogy egy olyan képzett halálisten csatlakozott az osztaghoz, mint te. Ha jól rémlik, a 11. osztagból jöttél, ugye? Miért döntöttél úgy, hogy váltasz és miért pont a mi osztagunkat választottad, ha szabad kérdeznem? Surprised - érdeklődtem, igyekezve fenntartani a minél barátságosabb, de azért udvarias hangnemet, már csak az hiányzott, hogy a kavarodás után még valahogy meg is bántsam a nőt. Pillantásom időnként Ookami-chanra is rátévedt és felé is küldtem egy-egy biztató mosolyt. Ha már itt volt, szerettem volna őt is bevonni a beszélgetésbe, de előbb le kellett futnunk néhány kötelező kört, remélem addig türelemmel lesz.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő - Page 2 Cl0te15800/30000Luxus gyógyfürdő - Page 2 29y5sib  (15800/30000)

Luxus gyógyfürdő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 05, 2012 12:31 pm

Egy gyors csobbanás - Eligazítás a fukutaichónál


Ookami-chan mint általában most is szépen hozza rám a bajt, nem tudom, de nekem az, az érzésem, hogy direkt csinálja. Pechére azonban a fürdőben nem voltak valami sokan, sőt csak mi hárman.
- H-hai. – fordultam a hang forrása felé mely kissé haragosnak hangzik. Lassan elmerültem a vízben derékig majd magam is haragos arckifejezéssel ragadom meg a neveletlen kardlelket és magamhoz rántom.
- Ookami-chan nyughass vagy mehetsz vissza a belső világodba megértetted!? – mondom neki halkan, szinte már suttogva igen csak dühös hangvételűen.
- Shuuu~ Igen, igen. – válaszolja a lány unott hangon.
Figyelmem a perverz némberről rögtön hadnagyomra terelődik, aki hozzám kezd el beszélni. Miközben beszél, bekapcsolom a rajtam lévő látóeszközt, hogy jobban szemügyre vehessem feljebbvalómat. Sajnos az eszköz nem olyan jó, mint a saját szemem, de jobb a semminél.
- Semmi gond, sőt így utólag örülök, hogy így történt így legalább egy ilyen kellemes helyen lehetünk most.^^ Szintén örvendek a találkozásnak. Chikanatsu Kira a nevem, én lennék az új 5. tiszt és a Riteitai parancsnoka. Örömmel én magam is jobban szeretek tegeződni Kotomi-chan. Nyugodtan hívj csak Kira-channak vagy, ahogy szeretnél. – megkönnyebbültem azt hittem még haragszik Ookami-chan előző akciója miatt, de a hangja nem erre utal.
- Halihoooo… én is itt vagyok ám! - szólal fel a rakoncátlan lélek.
- Oh, igen ő pedig itt a zanpakutom Kageookami… - mondandóm be se tudom fejezni, mert a lány rögtön közbe vág és egyben elém is bevág.
- Hív csak nyugodtan Ookami-channak vagy mondjuk Édesemnek… - kezd el a fukutaicho felé közeledni a szokásos perverz hangnemmel és mosollyal ám mielőtt bármit is tehetne, amivel leginkább csak nekem okozna bajt, gyors megragadom a farkánál és visszahúzom.
- Nem megmondtam, hogy nyughass! – nézek rá dühösen bár ez szemüvegem miatt nem igazán látható.
- Elnézést nem igazán bír magával, ha szép nők vannak a közelében. Öhm, igen, igen onnan jöttem. Nos, azt hiszem, vagyis gondolom, hogy képességeimmel és megváltozott harcmodorommal jobban tudnék érvényesülni egy olyan osztagban, mint ez, bár ha tudom, hogy van, itt egy ilyen csodás hely már előbb kérvényezem az áthelyezésem. – válaszolom barátságos hangnemben az utolsó mondanom második felénél elmosolyodva, bár ki tudja, lehet, hogy már csak a fürdő miatt meg tettem volna. Már az is biztos, hogy ez lesz a második otthonom, sokkal kényelmesebb, mint az kádban bár igaz az sem kicsi hisz két főre van tervezve, de hát mi értelme, ha nincs egy másik személy pontosabban egy csinos fiatal lány is mellettem. Szomorú, de ennek most nem itt a helye.
- De tudod még hamarabb is eljöttünk volna onnan, ha tudjuk, hogy ilyen szépségek rejtőznek itt. – bukkan fel a víz alól Ookami-chan a hadnagy mögött átkarolva a derekát és jobb vállára téve fejét.
- He… Még is… hogy… - süllyesztem végül arcomat jobb tenyerembe. Tessék, csak pár másodpercre nem figyel oda rá az ember és máris kikezd valakivel. - Hagyd békén te perverz… - közeledek, feléjük bár ki tudja, lehet, hogy Kotomi-chan még az előtt megszabadul, tőle mielőtt oda érnék. Úgy tűnik Ookami-chan elfelejtette melyik osztagban is vagyunk. Hadnagyunk biztos, hogy képzettebb nálam hakudában így egy hozzá hasonló zaklatót biztos pár másodperc alatt elintéz, ami nem is lenne rossz talán akkor egy kicsit helyre rázódik egy kicsit.


A hozzászólást Chikanatsu Kira összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 05, 2012 10:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő - Page 2 Cl0te30150/45000Luxus gyógyfürdő - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Luxus gyógyfürdő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő - Page 2 EmptyKedd Ápr. 10, 2012 10:29 am

Egy gyors csobbanás - a goseki eligazítása


Mindenképp szokatlannak találtam, hogy valaki ennyire szabadjára engedje a kardjának lelkét, talán ez az első alkalom, hogy ilyesmit látok. Igaz nem vagyok valami túl tapasztalt shinigami, de ettől függetlenül még tényleg nem láttam ilyet. Jó, előfordult, hogy Mayoi Neko a bankai-tréning alatt egyszer-kétszer elszabadult puszta makacsságból, na meg azért, mert nem tudtam kellően kontroll alatt tartani, de itt nem erről volt szó. Illetve... az könnyen lehet, hogy csak a kellő irányítás hiánya miatt van szabadon a farkas, nem tudom. Mindegy, nem rám tartozik, lehet ez a lány is bankai-edzésen fáradozik Surprised
Nyugisan megvártam, míg lecsillapodnak a kedélyek, és csak aztán mutatkoztam be és indítottam el a beszélgetésünk folyamát. Beszéd közben viszont nem tudtam nem észrevenni azt, hogy valamit birizgál a szemüvegén, egészen olyannak tűnt, mintha működésbe lépett volna egy eszköz, vagy ilyesmi. Remélem nem ült ki az arcomra az értetlenségem vagy jelentek meg kicsiny kérdőjelek a fejem felett, mert az felettébb kellemetlen lenne. Tény, hogy kíváncsivá tett, mivel el sem tudom képzelni, hogy mi történt a szemem előtt, de meg kellett állnom, hogy kérdezősködjek, mert nem az volt a dolgom most :/ Mindenesetre a szokásosnak mondható barátságos bólintással vettem tudomásul a lány és társa bemutatkozását, noha az utóbbi meglehetősen jó kedélyére kicsit megszeppenve pislogtam vissza. Eleven és humoros egy zanpakutou, az biztos Surprised
- Akkor... Chiki-chan és Ookami-chan, yoroshiku! Surprised - erősítettem meg mintegy magamban is a nevüket, és közben reménykedtem abban, hogy nem fogom elfelejteni míg nem végzünk, mert értelemszerűen itt nem volt nálam a jegyzettömböm, ahová a neveket irkáltam le ^^" Sebaj, legfeljebb azelőtt is megkérdem a nevüket, mielőtt elköszönünk egymástól, már ha el nem felejtem azt is. Csoda, hogy azt nem felejtem el néha, hogy fiú vagyok-e vagy lány, bár itt a medencében ezt elég könnyű megállapítani legalább ._. Szerencsére a vizuális memóriám legalább jó.
- Semmiség, az én lélekölőmet is nehéz kezelni ^^ Souka Surprised Ha szabad megkérdeznem, mit kell érteni megváltozott harcmodor alatt? Történt valami veled? Ja és igen, erről a helyről az osztagon kívül egy szót sem, a létezése szigorú titok Luxus gyógyfürdő - Page 2 464751818 Még egy korábbi hadnagynak köszönhető, ahogy a jól felszerelt, padlófűtéses lakószobák meg az önműködő ajtók, meg ezek a dolgok. Tényleg, elégedett vagy a körülményekkel, amiket az Omnitsukidou biztosít? - magyaráztam teljesen belelendülve a csacsogásba, hál' istennek elég könnyű volt beszélni Chiki-chanhoz. Volt már olyan, hogy ilyen szürke, komor, nehéz légkör telepedett a szobára, amikor újonccal beszéltem, és úgy kellett erőlködnöm, hogy valahogy fenntartsam a beszélgetés fonalát. Na meg aztán az olyan hivatalos, végigkérdezni a szokásos dolgokat anélkül, hogy valami személyességet is vinnénk bele, vagy legalább jó hangulatban telne a diskurzus :/ Na itt azt hiszem ilyen gond nem lesz, legalábbis az alapján, ami eddig történt. Feldobott, ahogy civakodott a kardjának lelkével, vagy nem is tudom.
Kicsit meglepve kezdtem forgatni a fejemet, mikor megéreztem, hogy átölelik a derekam hátulról, kis híján össze is koccant a buksim a farkaslányéval. Nem számítottam arra, hogy ennyire közvetlen lesz, de hát ha barátkozni akar, hát tegye nyugodtan, én nem leszek semmi jónak elrontója.
- Ugyan, engem nem zavar Surprised - legyintettem az újdonsült 5. tisztnek, hogy nem kell akcióba lépnie. - Öhm... ugye te a Riteitai vezetője leszel, szóval gondolom a shunpód kiemelkedőnek számít. Bár az enyém is az lenne ^^" Mindegy, szóval a feladatkörödről mennyit tudsz? Meg az Omnitsukidouról úgy általában? Tudod, ez talán az egyik legkülönlegesebb osztag a Gotei 13-ban, remélem 11. osztag után nem jelent majd nehézséget átszoknod.
Mondtam a magamét tovább, mintha mi sem történt volna, és nem lógnának éppen a hátamról. Tényleg, kicsit nehezemre is esett elképzelni, hogy ez a lány a 11. osztag tagja lett volna, nem olyannak tűnt, aki él-hal a harcért, meg ilyesmik. Aztán lehet a látszat csal, az itt a 2. osztagban elég jellemző mondás. Elég csak arra gondolni, hogy Veracchi milyen törékeny nő, mégis milyen erős, de szerintem belőlem sem sokan néznék ki, hogy mit tudok.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő - Page 2 Cl0te15800/30000Luxus gyógyfürdő - Page 2 29y5sib  (15800/30000)

Luxus gyógyfürdő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő - Page 2 EmptyVas. Május 06, 2012 11:11 pm

Egy gyors csobbanás - Eligazítás a fukutaichónál



Sajnos a látásomat segítő eszköz tényleg nem nyújtja a legjobb képet, hisz csak hadnagyom körvonalait láthatom semmi többet. Persze ez annyira nem gond, mert később szagról és hangról majd be tudom azonosítani, de azért egy kicsivel jobb látás sem ártana, de ez van, elsőbbséget élvez az, hogy a harcképes legyek, mint az hogy a szép lányokat nézegessem.
Chika-chan? Hát ez jó még senki sem hívott így.
Jó hallani, hogy nem csak az én lélekölőmmel nem lehet bírni. Szerencsémre az, hogy ennyire engedetlen kint nem jelenti azt, hogy használatkor sem tudom kezelni. Jól is néznék, ki ha egy harc közben úgy döntene, hogy nem tartja fönt tovább a shikait vagy mondjuk, átveszi a farkasok fölött az irányítás.
- Huh, hát akkor kezdjük ott, hogy igen történt velem valami. Nem is olyan rég az Élők világában összecsaptam egy arrancarral, aki a harcunk végén sikeresen megvakított. Sajnos ez a vakság úgy tűnik, örökre megmarad. – na, igen még most is kissé dühös leszek, mikor visszagondolok arra a harcra. Diego Canino, ahogy mondta jól megjegyeztem a nevét, és ha legközelebb találkozunk, biztos nem kegyelmezek neki, ám akkor jobban odafigyelek, hogy ne hajthasson végre alattomos trükköket.- Hát megváltozott harcmodor… Igen szóval mióta nem látok már nem merek annyira szemtől szemben megküzdeni másokkal, és inkább támadok hátba vagy rejtekhelyekről és hát ezért is gondoltam, hogy ebben az osztagban talán jobban illenék. Na meg kardom se épp erő alapú, és mint tudjuk a 11. osztagban nem igazán nézik jó szemmel, ha nem erő típusú a kardod. – mondandóm alatt végig az jár a fejemben, hogy remélem nem mondtam nagy hülyeséget. Tekintetemet is a víz felé fordítottam egy-két másodpercig miközben beszéltem majd vissza a hadnagyra.
- Ne félj nem árulom el senkinek. Hát persze, de a padlófűtéses lakószobákról nem tudok nyilatkozni ugyanis nem itt lakom. – válaszolok mosolyogva. Az előző efféle bemutatkozásomhoz képest ez sokkal kellemesebb hangvételű. Persze az is lehetett volna ilyen, ha nem rontottam volna el már az elején, de hát mit tehettem volna, elég nehezen hittem el hogy az a játszószobára hasonlító helyiség a hadnagyi iroda.
A fene, Ookami-vhan már megint akcióba lépett. És még észre sem vettem, fene enné meg a nyughatatlan természetét. És még azt mondják, hogy a zanpu lelke és a használó jelleme valamelyest megegyezik. Hát ránk ez biztos nem vonatkozik. Már el is indulok, hogy leszedjem Kotomi-chanról, ám ekkor megállítanak, méghozzá Kotomi-chan.
- Mi… ő… rendben. – lepődöm meg egy kicsit. Nem igazán szokták ennyire jól fogadni a farkas lány effajta közeledését, de ha ez őt nem zavarja, nekem úgy is jó.
- Igen, a Riteitai vezetője lettem. Igen, valószínűleg bár én nem tartom annak, hisz még van mit fejlődnöm. – válaszolom vigyorral az arcomon. - Szóval neked nem megy annyira? Sebaj ha gondolod, majd tarthatok neked egy különórát, bár még nem csináltam olyat, mármint nem edzettem senkit. – válaszolom mosolyogva. Igen nem ég nem edzettem magamon kívül senkit, de csak nem lehet olyan nehéz.
- Hát körülbelül annyit hogy az egységem titkos információk szállításáért felelős, meg a kapitányoknak szóló üzenetek szállításáért. Hát az Omnitsukidouról már nem olyan sokat. Ha jól tudom, van még több egység, is mint a Riteitai, meg hogy az Omnitsukidou felelős a foglyok és az olyan shinigamik őrzésében, akik veszélyeztetik a társadalmunkat, ugye? Hát én is remélem, végül is ez már a harmadik osztagom és az előzőbe is hamar beleszoktam. – igen egy kicsit meg is lepődtem, hogy mennyire hozzászoktam a harchoz ahhoz képest, hogy régen a 6. osztagban folyton Midori volt az, aki megvédett. Bezzeg miután bekerültem a 11. osztagba már nem is kellett megvédeni és szinte már megvesztem, hogy nem harcolhatok, lehet, hogy a Juuichiban-os harcmánia ragályos?
- Ugye tényleg nem zavar? – hajolok közelebb a lányhoz és mutatok az őt ölelgető Ookami-chanra. - Mert ha zavar vagy valami olyat csinál, akkor csak bökd meg az oldalát ott nagyon érzékeny, tudod, nem szereti, ha csiklandozzák.
- Naaa, most komolyan, miért kell mindenkinek elmondani!? – förmed rám a lány, amit persze nem hagyok szó nélköl.
- Mert közveszélyes perverz vagy, azért… Oh, és ne nagyon bátoríts, mert általában nem elégszik meg az öleléssel, főleg, hogy még ruha sincs rajtad. - Utolsó mondatomnál ismét közel hajolok Kotomi-chanhoz.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő - Page 2 Cl0te30150/45000Luxus gyógyfürdő - Page 2 29y5sib  (30150/45000)

Luxus gyógyfürdő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő - Page 2 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 5:24 am

Egy gyors csobbanás - a goseki eligazítása


Sajnálattal hallottam, hogy Chiki-channal mi történt. Mondjuk most hogy így mondja, tényleg volt valami furcsa a mozgásában, egészen konkrétan némi bizonytalanság. Nem volt könnyen észrevehető, de az én mozgásra érzékeny szemeim felfedezték, csak eddig nem jutott el a tudatomig Luxus gyógyfürdő - Page 2 464751818 Én nem is tudom mi lenne velem a látásom nélkül, szerintem nekem legalább kétszer olyan fontos a saját szemeimmel érzékelnem valamit, mint másoknak. El se tudom képzelni, mennyire nagy hátrány lenne számomra, ha megvakulnék, bár Sacchan is elboldogul végül is, ráadásul ő még hadnagy is, mint én. Más kérdés, hogy mennyire bírnám idegekkel, tartok tőle, hogy nem viselném jól...
- Móh, sajnálom T_T Remélem azért találnak rá gyógymódot, vagy valami T_T Mindenesetre a megváltozott harcmodorod valóban illik ide. A 11. osztagban hogyhogy nem nézik jó szemmel, ha nem erő típusú a kardod? Surprised - kérdeztem kissé csodálkozva. Biztos valami szokás, de hát a többi osztagot igazság szerint nem nagyon ismertem. A juuichibantairól is csak annyit tudtam, hogy szeretik a harcot, és ezen kívül legfeljebb két-három osztagról tudtam volna megmondani, hogy miféle emberek is szolgálnak ott vagy hogy mi a feladatkörük. Már legalábbis a sajátomon kívül Surprised
- Eredetileg úgy volt, hogy az én lélekölőm erő-alapú amúgy, csak aztán kiderült, hogy csak nem mutatta meg a valódi képességeit ^^" Nem voltam hozzájuk elég erős, és igaza is volt - tettem hozzá, ha már szóba kerültek az erő-alapú kardok. Bár a nyelvemen volt, de mégsem kérdeztem meg, hogy Chiki-chan lélekölője mit tud, mivel ha jól emlékszem, márpedig a rövid távú memóriámmal nincs akkora nagy baj, azt hiszem, akkor Ookami-chan nevében ott az árnyék, ami sokat mondó azért. Bezzeg Neko nevéből ki nem lehet találni, milyen típusú zanpakutou, de talán jobb is így.
- Ó, nem kell fáradoznod, teljesen reménytelen vagyok - nevettem fel - Egyáltalán nem érzem át a lélekenergiám kezelését, valahogy nem megy. Elfogadtam már, hogy nekem másban rejlenek az erősségeim, és azok bőven kárpótolnak. Például... büszke vagyok a sütijeimre! Majd egy alkalmasabb pillanatban adok kóstolót, mostanában sok újat tanultam Kohaku baa-santól! Mióta kicsit jobban megismertem már-már azt is mondhatnám, hogy a példaképem, ha sütés-főzésről van szó Surprised - fecsegtem tovább, de amint észrevettem, hogy mennyire elkanyarodtam a témától, egy határozott mozdulattal becsuktam a szám ^^" Régen éreztem már ilyen fesztelennek magam beszélgetés közben, tényleg nagyon jól esett egy olyan új tisztet megismerni, akiből nem kell harapófogóval kihúzni minden szót. Meg is látszik, nekem is megszaladt a beszélőkém és olyasmikkel traktálom szegényt, amihez nem is lehet hozzászólni ^^\"
- Khm... igen, akkor tájékoztattak a feladatodról, rendben van. Nem tudom mennyire vagy jó lélekenergia-érzékelésben, de az üzenetek címzettjét minél gyorsabban meg kell találnod neked és az embereidnek, szóval ha ebben nem vagy olyan járatos, akkor van egy kidou, ami segít... csak a nevét most nem tudom felidézni, gomen Luxus gyógyfürdő - Page 2 464751818 - koppintottam fejen magamat. Mindenesetre sokan abból az alakulatból használják azt a helymeghatározó bigyót, biztos tényleg segít. Nekem nem volt soha ilyesmi feladatom, szóval nem tudom, ezelőtt csak a Féregbolyban voltam gundanchou és nem is olyan sokáig.
- Eto... összesen öt alakulat van, mindegyiket az első öt tiszt valamelyike vezeti. A teáltalad említett feladatért is az egyik egység felel például Surprised Mi öten minden reggel, vagy majdnem minden reggel, attól függ, részt veszünk egy eligazításon. Ezt leszámítva normális osztagként működünk, szóval a taichou adja ki a feladatokat nekünk, én pedig felügyelem őket, mint hadnagy. Fontos tudnod, hogy elvárjuk a precíz és pontos munkavégzést, egy baki hosszú hónapok munkáját teheti tönkre vagy a te esetedben Seireitei biztonsága is múlhat azon, ha nem kap meg egy fontos üzenetet valamelyik kapitány vagy hadnagy. Ne aggódj, igyekszem majd segíteni mindenben eleinte. Van tapasztalatod nagyobb csapatok irányításával? Azt hiszem, körülbelül 30-40 shinigami fog az irányításod alá tartozni, szóval nem mindegy - fordítottam komolyabbra a hangnemem, ezúttal kerülve minden félresiklást a témával kapcsolatban. Bár úgy tűnhet számára a társalgásunk alapján, hogy laza osztag vagyunk, ez csak a magánéletben igaz. Sok gondom támadt a szigorból, bár nem azért, mert fegyelmezetlen lennék, hanem mert sok olyan shinigami van az osztagon belül, aki már évek-évtizedek óta itt szolgál, és nem tudják elengedni magukat sosem. A karót nyelt halálistenekkel pedig nem nagyon tudok mit kezdeni ^^"
- Egyébként nem, tényleg nem zavar. Nem hiszem, hogy bármi olyat tehetne, ami ártana, elvégre mi rossz történhet? Surprised Amúgy van valami kérdésed az eddigiekkel, vagy bármi mással kapcsolatban? - kérdeztem vissza. Furcsának találtam az aggódását, pedig eddig is tök jól tudtam koncentrálni a mondanivalómra annak ellenére, hogy egy farkaslány lógott a nyakamon. Közben azért rámosolyogtam a zanpulélekre is, hogy ne érezze úgy magát, mint akivel nem törődnek egyáltalán.
- Hogy érted, hogy nem elégszik meg az öleléssel? Surprised - jött az újabb kérdésem, értetlenül pillantva előbb az egyik lányra, aztán a másikra. Tulajdonképpen bármelyiküktől vártam a választ, nekem mindegy volt, azért is cikázott a tekintetem kettejük között.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Luxus gyógyfürdő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Luxus gyógyfürdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 2. Osztag-