-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Luxus gyógyfürdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te25250/30000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (25250/30000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptySzer. Szept. 08, 2010 5:55 am

Sakai Kotomi írta:
A nibantai cseppet sem volt az a hagyományos osztag, és itt most nem arra gondolok, hogy mind a cirka 200 tag képes volt olyan merev lenni, mint egy karó, hanem arra, hogy az épületek kissé rendhagyóak voltak. Mármint ugye nem nagyon látni olyat a többi osztagnál, hogy az ajtók önműködően nyílnak, mindenhol van légkondi, padlófűtés, az edzőteremből meg egy gyógyvizes fürdő nyílik, hogy az egyéb luxusfelszereltségekről ne is beszéljünk.

Azt hiszem, ez majdnem mindent megmagyaráz. ^^ Mindezt Oumaedának köszönhetjük, aki volt olyan kedves, hogy a saját vagyonából az osztag számára áldozzon. Igazán kedves volt tőle. ^^

Luxus gyógyfürdő 339sqbp
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te16400/30000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (16400/30000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptySzer. Szept. 08, 2010 8:39 am

Fürödni azért, hogy... MI?! Az új Taichou?!


Azt hiszem, hogy az új kapitány biztos kitekeri, majd a nyakam. Egyszer szerveznek egy kapitánynak bemutatkozót és én pont azt mulasztom el és mivel? Azzal, hogy sikeresen átalszok egy egész napot. Azt is megérdemelném, ha a kapitány legalább dupla annyi munkát sózna rám, csupán ezért. Mégis csak 4. tiszt vagyok, a Nyomkövető Egység Parancsnoka. Most biztos pipa lesz rám, mindenki aki a nyomkövető egység tagja, hogy így lejárattam őket. Holnap biztos, hogy szörnyű napom lesz. Kapitányi intő és sok szidás. Aztán, meg még próbáljak meg jó pofit vágni egy adag kisnemesnek akik örömmel említik meg mindig, hogy a férjem elhunyt és milyen rossz lehet nekem és, hogy ők átérzik a fájdalmamat. Ha ténylegesen átéreznék a fájdalmamat akkor befognák a lepénylesőjüket és örülnének, hogy nem nyársalom fel őket...
~ Te jó ég! Mikor lettem én ennyire szadista? Ez is a te hibád Hotaru!
Fakadtam ki, saját magamban, saját magamra, vagyis a másik személyiségemre a pontosság kedvéért.
~ Hogy-hogy az én hibám?! És hogy-hogy ez is?!
Kaptam válaszüvöltést. Most valamiért csak hagytam, hadd tomboljon, vagyis nem... csupán pár szóval lerendeztem...
~ Úgy ahogy mondtam. Sok bajom van miattad, eddig csak annyi hasznod volt, hogy eltűntek miattad az illúzióim és most még annyira meg is sértődtek, hogy elő sem jönnek.
Hotaru válaszolni nem tudott. Lehet, hogy beletapostam az önbecsülésébe? Mindegy, majd a reggeli gyakorlásnál hagyom, hogy kitombolja magát. Apropó reggeli gyakorlás... azt hiszem, hogy Kotomi-san is mérges lesz rám, hogy kihagytam ma reggel. Akkor, ha jól számolom holnap 4x-es adag munka vár rám. Azt hiszem, inkább mégsem várom a holnapot. De elfog jönni, addig is ki kéne találnom valamit arra, hogy kiverjem mindezt fejemből. Mondjuk egy esti séta? Áhh inkább nem. Még elkapnának és akkor mentegetőzhetnék és elvinnének a taichou elé. Persze egyszer felköltenék őt a legszebb álmából, csak hogy legyen miért haragudnia rám és akkor jön a 6xos adag munka. Megvan! A víz. Az mindig is jó hatással volt rám, még ha emberi életemben utáltam is az esőt, attól úszni és csak pihenni, mondjuk egy meleg gőzfürdőben, mindig is szerettem. Ha jól tudom, van is egy luxusfürdő, még egy volt fukutaichou miatt.
További eszmefuttatást mellőzve tekertem magamra egy törölközőt és lopakodtam el a fürdőig.
~ Még jó, hogy mindenki alszik. Nem tudom mit csinálnék akkor, ha így kapnának el. Eléggé kínos lenne az biztos.
Gondoltam magamban, miközben elértem a fürdő ajtaját. Fellélegeztem, mikor senkit sem láttam benn.
-Egy teremtett lélek sincs. Legalább nyugodtan kipihenhetem magam, a holnapi nap előtt.
Merültem el a jó meleg vízben nyakig. Közben kiengedtem a hajam, merthogy azt belebugyoláltam egy másik törülközőbe. De szó mi szó jó ízlése volt annak a hadnagynak. Nagyon jó a víz...
És még élvezhettem volna, ha nem hozza rá a szívbajt az ajtó nyitódása. Önkénytelenül is a fegyvereim után akarok nyúlni, hogy az érkező felé dobjam, de sajnos, csak most veszem észre, hogy nincsenek a közelembe. Ezért jobb ötlet híján kicsit összébb húzom magam és igyekszem elfedni amit lehet. És ha egy mocskos perverz dög mer bejönni, akkor holnap örülhet, ha nem TEKEREM KI A NYAKÁT!
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te25250/30000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (25250/30000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptySzer. Szept. 08, 2010 10:36 am

•●( Skizofrének konferenciája )●•

A gyermeki mosoly, amit akkor láttattam megjelenni arcomon, amikor szembesültem a ténnyel, hogy az egyik előző hadnagy egy gyógyfürdőt építtetett az edzőterem alá, egyértelművé tehette bárki számára, hogy nem kívánom bezáratni. Annak idején a 10. osztagnál annak is örültünk, hogy egyáltalán megengedi a költségvetésünk, hogy újra és újra megjavíttassuk az edzőterem padlójának burkolatát, amit gyakran felsértett egy-egy durvább kimenetelű harc, bár főleg csak akkor, ha a taichou vagy én vettük igénybe a termet. De az, hogy ebben a tökéletes osztagban egy ilyen tökéletesen ide nem illő, elszigetelt luxusrészleg is található, felülmúlta még az önműködő ajtókat és a légkondit is! Surprised Nem volt hülye ez az Oumaeda, tudott élni, az biztos! Surprised Simán megérdemelne egy szentélyt azért, amiért ilyen kitűnő ötletei támadtak az osztagot illetően. Hiszen több lehetőség aktív pihenőidőre otthon gebedés helyett, ennek értelmében a munkamorál és a fegyelmezettség is ennek arányában növekszik. Minden esetre amikor Kotomi-chan közölte velem, hogy az osztagban még ilyen is van, máris elhatároztam, hogy felkeresem, amint lesz egy kis szabadidőm. Bár kicsit mardosna a bűntudat, ha a nem munkával töltött időmet nem kis családom boldogítására fordíthatnám, így aztán az a remek ötletem támadt, hogy összekötöm a kellemeset a hasznossal, és egy kisebb irathalmot is magammal viszek a magángyógyfürdőbe. Az afféle következmények, miszerint megázhatnak a papírlapok, cseppet sem izgatnak, biztosan van olyan kidou a táramban, amivel mindezt megakadályozhatom. Így estefele meg már amúgy is elég kihalt az edzőterem, és amúgy sincs mire szégyenkeznem, bár Kai tuti kitekerné a nyakam, ha megtudná, hogy némelyik eléggé hímnemű tisztem meglátott egy szál törölközőben flangálni arra a távra, amíg az öltözőből át nem masírozok a titkos kis onsent védő ajtóig. Nem mintha ez megakadályozna abban, hogy kedélyesen köszönjek nekik.
A hónom alatt egy vaskos mappával meg némi édességgel igyekszem kiigazodni az először látott, kihaltnak hitt helyiségben – az ajtót persze biztonsági okokból lezárom egy halkan elkántált kyoumon-nal, nem is magamért, hanem a többiek érdekében, ugyanis Onmitsukidou ide vagy oda, Kai bizony puszta kézzel tépné le a fejét annak a hímnek, aki akár véletlenül is, de lengébb öltözékben lát a kelleténél. Nem hiába lett a 11. osztag kapitánya, bízzatok bennem. :/
Beljebb érve megbizonyosodok arról, hogy az építészek valóban remek munkát végeztek, hiszen még én is képes vagyok megfeledkezni az olyannyira imádott papírmunkámról. Ezért hetekig fog mardosni a bűntudat, de jól esett kicsit megszabadulni tőlük és egy közeli asztalt terhelni velük, hogy aztán a testemet fedő törölközőt is levessem, hiszen idebent úgy sincs szükségem rá. A forró gőz, ami a fürdőben vár, megakadályozza, hogy alaposabban körülnézzek, így aztán már fél lábbal a vízben vagyok, mikor felfedezem, hogy igazából nem is vagyok annyira egyedül, mint azt eddig hittem. Erre először egy kisebb sikollyal reagálok, de amikor a kellemes arcvonások közül kiveszem, hogy nem egy idegen férfival állok szemben, már sikerül visszanyernem hidegvérem.
- Nyugalom, nyugalom… Izé, hát én is lány vagyok és te is, akkor semmi gáz nincs, ugye? ^^ – nyugtatom meg őt is, s nem is zavartatva magam helyezkedek el a kádban.
- Bevallom, nem számítottam vendégre, azt hittem, ilyenkor már csak én leszek itt. De legalább nem egy férfi előtt tartottam rögtönzött bemutatót. A párom biztos jelenetet rendezne, ha így történt volna. – rendezgetem kontyba fogott, szőke hajtincseimet, hogy a lehető legkevesebb hajszálamat érje víz.
- Egyébként Verashu Suwun vagyok, hívj csak Verának. Örvendek. ^^ – mutatkozok be, ha már ő is itt van, majd a bonbonom után vetem magam, amit a medence szélére raktam. Pár precíz mozdulattal fel is bontom azt, hogy elsőként megkínálhassam az idegen lányt. Bizonyára az osztag tagja, bár amennyien vagyunk… Lehetetlen megjegyezni ennyi nevet! Surprised Pláne, hogy a legtöbben valami különös oknál fogva nem is mernek személyesen bemutatkozni, pedig nem vagyok már gonosz! T_T

Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te16400/30000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (16400/30000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptySzer. Szept. 08, 2010 8:41 pm

Fürödni azért, hogy... MI?! Az új Taichou?!


Most az egyszer átkoztam a fürdőt, mert jó meleg víz, a gőz és a kényelem miatt az érzékeim eléggé meggyengültek. Ezt úgy kell érteni, hogy azt hallottam, hogy valaki mormol valamit, de hogy mit és, hogy a hangjából megállapítsam a nemét az már lehetetlen volt. Még illat alapján sem tudtam volna behatárolni, meg különben is az illatok sokszor meglepően mások, mint a tulajdonosuk. Végül vettem egy nagy levegőt, majd jobb kezem mutató és középső ujját arra fele tartottam amerről az a valaki közeledett és lassan gyűjtögettem bele az energiát. Igen Byakurayt készültem ellőni, ha egy hímnemű egyén az. Igaz, hogy egy ilyen mértékű Byakuray kiütne, de hogy az a férfi is megemlegeti a találkozást az biztos. Surprised Lassan közeledett, majd megállt egy pillanatra. Azután újra közeledett. Most már áttértem a magam átkozására, hogy miért nem hoztam el a szemüvegemet, akkor látnék is valamit pár elmosódott képen kívül és ezt még a gőz is nehezíti. Persze ilyen gőz mellett sokat nem érek el a szemüveggel, csak bepárásodna. Mikor belép, már épp készülnék elsütni a technikát, viszont a sikolyából még épp időben sikerül megállapítanom, hogy nem egy férfival állok szembe, vagy legalábbis nem egy igazival. xD
Mikor nyugtatgatni kezdett, már kissé tisztult a levegő, igen gőzvándorlás volt, ezért gyenge látási képességeimmel is meg tudtam határozni, hogy tényleg nő és hogy világos színű haja volt. A "párom" szóra a tekintetem elvesz a semmibe. Hihetetlen, hogy csupán egy szó is képes arra, hogy emlékeztessen arra ami elől éppenséggel menekülni próbáltam. Lassan visszanyertem az önuralmam s sikerült megakadályoznom magam, abban, hogy előre meg nem fontolt szándékkal merüljek a víz alá. Ezután újabb levegővétel következett és lazítottam az izmaimon, hiszen már nem kell tartanom a velem szemben ülőtől.
- Az én nevem Kamioka Rosa. Köszönöm.
Mutatkoztam be én is, majd vettem egy bon-bont. Érdekes. Amióta meghaltam, még nem ettem édességet, pedig a fukutaichou is meghívott magához egy sütire.
~ A francba! Oda sem mentem el. Úgy látszik, hogy ez a hét semmiféle képpen sem kedvez nekem.
Ért el az újabb felismerés a fejembe, de ezt hamar elnyomtam azzal, hogy bekaptam az édességet.
- Új vagy az osztagban? Merthogy eddig még nem láttalak.- persze én és a látás... szemüveg nélkül jóformán semmit sem látok...- És elnézést, hogy itt voltam, csak sok minden bekavart egyszerre és jobbnak láttam, hogy idejöjjek. A víz eléggé kiüríti a fejem és legalább nem kell arra gondoljak, hogy mit fogok mondani a kapitánynak, merthogy elaludtam a ceremóniát. A hadnagynak még azért is kell magyarázkodjak, hogy miért aludtam el az edzést is. Azután még vár rám egy szobányi öreg kisnemes, hogy megosszák velem sajnálatukat és világuralomra törési terveiket. Aztán még Hotarutól is bocsánatot kell kérjek, amiért ma mindenért őt hibáztattam. Valahol a képzelődéseimet is meg kéne találjam, mert elég nagy hiányérzetem van nélkülük.
Zúdítottam mindent erre a kedves lányra. Úgy tűnik, hogy a meleg víz olyannyira rossz hatással van rám, hogy nem törődve, hogy ki az, rázúdítom a problémáimat. Holnap már biztos, hogy az egész osztag rólam fog pletykálni, ha olyan ez a lány. Remélem nem, mert a végén még kapnék beutalót a 4. osztaghoz. Valami express jegyet vagy hasonlót...
Most viszont egyelőre csak az érdekelt, hogy a jó meleg vízben vagyok és a fejem olyan üres, mint a szellem járta kastély...
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te25250/30000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (25250/30000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptySzer. Szept. 08, 2010 10:25 pm

•●( Skizofrének konferenciája )●•

- Nagyon örülök a találkozásnak, Rosa-cha~n! *.* Remélem, jól kijövünk majd a jövőben. >< – pecsételem meg a találkozásunkat egy bonbon megemésztésével, majd még eggyel, csak mert a jóból sosem elég, s persze ezúttal sem felejtem el megkínálni a tisztet. Igazán kedves lánynak tűnik, , és azt hiszem, fontos, hogy a lehető legjobban megismerjem a tisztjeimet, vagyis hát, én ahhoz vagyok szokva, hogy sokat kérdezősködök a tisztek életéről, hogy mi a hobbyjuk meg egyebek, persze mindez lehet, csak annak idején a 10. osztagnál volt csak normális, itt pedig lehet, csak furcsán néznének rám emiatt. :/ Na jó, a 10. osztagban gyakorlatilag én írtam a normákat, hiszen az ügyviteli dolgokat én vezettem, és az újoncokkal is én foglalkoztam, a taichou legnagyobb örömére! *.* Persze azóta sem kaptam semmi értesítést arról, hogy vajon megtalálta-e a méltó utódomat a hadnagyi székbe vagy sem, pedig nem lehet olyan nehéz dolga, hisz a 10.osztag is jeleskedik a tehetséges tisztekkel.
- I-igen, új vagyok… Eddig a 10. osztagnál szolgáltam. – dőlök hátra a medence falának élvezve a buborékok adta kényeztetést. A sok gőztől és párától forró levegő pírt csal az arcomra, amitől talán úgy is tűnhet, mintha most jöttem volna valami hosszan tartó edzésről. Én és az edzés, na persze… Nem tehetek róla, egyszerűen lusta vagyok, sokkal nagyobb örömömet látom abban, amikor a papírmunkát látom elvégzettnek. Annak meg amúgy sem látom semmi értelmét, hogy szépen sorban elverjem minden tisztemet. Na jó, hakudából talán mégis csak rám férne még egy kis gyakorlás, hiszen hiába ismerem a fogásokat, a fizikai erőnlétemmel továbbra is gondjaim vannak. Inkább az ügyességemet használom ki, és persze a pontosságomat, hogy a test némelyik megfelelő pontjára célozzak egy-egy ütés bevitelekor, mintsem az erőmre. Talán nagy hiba és nem kéne ennyire elhanyagolnom az egészet. Lehet, még kénytelen leszek kikuncsorogni egy magánedzést gyermekem apjától. ♥ Bár tekintve, hogy legutóbb hogy sült el a dolog, talán jobban járnék, ha új edzőpartner után néznék.
- Igazából nem maradtál le semmiről. ^^ Elég unalmas volt, csak formalitások, a nagy részét nekem is csak végig kellett állnom meg elmondani a sablonos szöveget, tudod, hogy van ez. ^^ Kotomi-channal pedig beszélhetek, ha akarod, nem tűnik olyannak, aki ilyen dolog miatt megharagudna, szerintem kifejezetten jószívű lány.
Rosa-chan mondandójának a második felét persze csak némi fáziskéséssel fogom fel, az pedig meg se fordul a fejemben, hogy igazából tőlem kívánkozik bocsánatot kérni a jövőben, de hahó! Fel szoktak nekem valaha is tűnni az efféle apróságok? Na ugye, hogy nem? xD Legalább önfeledten játszhatom Mátyás királyt. Wink
Arcomat ekkor egészen közel tolom a lányéhoz, hiszen minden, amit elmondott magáról, erre a dologra utal… Persze lehet, hogy tévedek, de mi van, ha még sem? Őrület lángjától kavargó, lila szempárom a lány íriszeibe mélyesztem, hiszen ha valóban az a baja, akkor azt tudnom kell! Surprised Pontosan átérezhetem, amit ő is, hiszen én is rendelkezek ama betegségekkel is, amire mintha ő célozgatott volna az előbb. Bár amióta Kai jelen van az életemben, elég ritkák a rohamok, Miyoko megszületése óta pedig nem is vagyok hajlandó megengedni magamnak ezt a luxust, viszont ez most az a helyzet, amikor muszáj ezzel a témával foglalkoznom, hiszen lehet, hogy nem vagyok egyedül a világban!
- Rosa-chan… Te is látod a hangokat? – kerekednek el ha lehet, még nagyobbra íriszeim nem is foglalkozva azzal, hogy egy esetleges kukkoló egy komplett yuri-showt is kinézhet a félreérthető jelenetből. Nem mintha bárkinek is esélye lenne bejutni, ha már egy kidouval zártam be az ajtót.

Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te16400/30000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (16400/30000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptySzer. Szept. 08, 2010 11:08 pm

Fürödni azért, hogy... MI?! Az új Taichou?!


Egy volt 10. osztagos. Mondjuk ez nem mond nekem túl sokat. Nem tudok valami sokat a többi osztagról, különösebben nem is érdekeltek. Pár emberen kívül szinte senkit sem ismerek más osztagokból. Igaz nem is kerestem a társaságot manapság. Nagyon jól elvoltam az illúzió képekkel. De most, hogy eltűntek valahogy cseppet sem érzem magam valami jól. Lehet, hogy betegszabadságot kéne kivennem? Na persze, majd arra fogok kapni szabadságot, hogy pillanatnyilag elmúltak a képzelgéseim. Mondhatom jó kilátások.
- Akkor jó, de sajnos nekem muszáj lett volna ott lennem. Én vagyok a 4. tiszt és egyben a Nyomkövető Egység parancsnoka. Csak sajnos a nap eddigi részét is alvással töltöttem. A többiek biztos haragudni fognak rám. Kotomi-sannal pedig valahogy csak sikerül megbeszélnem a dolgot.
Mondtam behunyt szemmel , miközben a kézfejemet forgattam. Sosem szerettem a munkáról beszélni. Az egységem tagjainak is csak tömören mondtam el, hogy mi feladat. Eddig már biztos megszokták. Vagy ha nem, hát akkor megfogják.
Mikor kinyitottam a szemem akkor a lányt találtam rögvest az arcom előtt tágra nyílt pupillákkal és egy elég érdekes, vagyis jobb ha úgy mondom nem várt kérdéssel rukkolt elő. Erőt vett rajtam a pillanatnyi zavarodottság és az, hogy netán valaki észrevette a "betegségemet".
~ Na most mit fogsz csinálni kislány? Neki elmondod, hogy létezem, vagy elbújsz egy újabb hazugság mögé?
Jelent meg lelki szemeim előtt Hotaru és egy diadalittas mosoly volt az arcán.
~ Én... én...
Próbáltam válaszolni, de be kell valljam, hogy nem tudtam. Nem tudtam, mit mondhatnék.
~ Ahogy gondoltam. Megint el akarsz bújni egy újabb hazugság mögé, mint már annyiszor tetted. Most őszintén. Nem tudnál legalább egy, csupán egy emberrel őszintén beszélni? Hazugságok nélkül?
Másik énem szavai súlyosak voltak. Mintha mindenik után egy újabb kődarab akadt volna meg a torkomon és gátolta volna meg, hogy akár egy szót, vagy egy hangot is kiadhassak. Lehunytam a szemeimet, mert már nem bírtam állni a lány lila szemeit. Igaz, hogy Kotomi-san már tud Hotaruról, de ő úgy tartja számon őt, mint egy betegséget.
- Igen. Mondhatjuk így is. - válaszoltam végül, bár minden szót szinte ki kellett préselnem magamból. - Tulajdonképpen, ha orvosilag akarjuk meghatározni akkor szkizofrén vagyok, vagy valami hasonló. Amit én tudok, hogy van a fejemben egy másik személyiség, Hotaru, aki ugyan úgy képes uralni a testemet ahogy én. Emellett egy ideje eléggé, hogy is mondjam, furcsa tüneteket produkálok. Vagyis, hogy pontosabb legyek illúzióképeket látok. De gondolom nem ilyesmi válaszra számítottál.
Húztam fel térdeimet és átöleltem azokat. Most éreztem igazán, hogy mennyire hiányzik ő és, hogy előle eltitkoltam Hotaru létezését, pedig ő mindent megosztott velem és mindig mindent elmondott. Míg én? Na igen én csak sodródtam az árral és minden pillanatban és minden szavammal hazudtam neki. De ő mégis tudott mindent.
- Hiányzik...
Mondtam végül halkan és fejemet a térdeimre hajtottam. Nem akarok még egyszer szembe nézni Verával. Tudom, ha még egyszer hagynám, akkor biztos, hogy úgy olvasna a tekintetemben, mint egy nyitott könyvben.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te25250/30000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (25250/30000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptyCsüt. Szept. 09, 2010 7:13 am

•●( Skizofrének konferenciája )●•

Képzelgésekkel kézen fogva táncikálni, minden titkomat megosztani s tébolytól vonaglani? Több, mint egy fél évszázadom volt mindezt átélni, s ha valaki, én tényleg képes vagyok megérteni azt, aki hasonló helyzetben van, mint én annak idején. Zanpakutom pedig, ha úgy nézzük, eme betegségnek a hatásaival áldja meg a célpontokat, persze jóval durvább hatással és dózisokkal. Valami különös okból kifolyólag még senkit sem juttattam a 4. osztagra pár évnyi pszichoterápiára, pedig minél magasabb szinten kezelem Kagami erejét, annál nagyobb esély van rá, hogy egyszer bekövetkezzen. Azért elég kellemetlen lenne, ha a fél osztagot azért kéne kezelni, mert véletlenül megmutattam nekik, hogy mire is képes a kardom. :/ Ebbe talán jobb bele se gondolni, biztosan pillanatok alatt uralkodna el a káosz, amit még a mindig nagyszerű és fantasztikus Kotomi-chan sem lenne képes kezelni! Surprised
Ha orvosilag akarjuk megállapítani a dolgot, akkor a tudathasadást és a multiplex személyiségizébizét teljesen külön kell, hogy válasszuk, mert hát nem teljesen ugyanaz. Amiért Rosa-chan úgy érzi, hogy van egy másik személyiség, az nem a skizófrénia, attól azok a fura képek meg hangok vannak, amiket biztos, hogy ő is érzékel, különben nem jutott volna el beszélgetésünk erre a szintre! Surprised Nem mintha olyan tök hétköznapi dolog lenne tőlem, hogy leálljak erről a számomra még mindig kicsit kínos témáról trécselni, és az egyetlen oka, hogy ilyen nagyon okosnak tűnhetek a témát illetően az, hogy egyszer egy ezekről szóló könyvet találtam Kai éjjeliszekrényén egyfajta kellemes esti olvasmányként. Hogy honnan szerezte és kitől, azóta is rejtély, de jobbnak láttam nem kérdezősködni, mielőtt még újra meg talál sértődni valami hülyeségemen. Nem mintha én nem vágnám be majdnem minden nap egyszer a durcát, hogy hörcsögfejjel állhassak le neki magyarázni egészen addig, amíg ismét fel nem húz egy újabb fanservice mozdulattal csak azért, mert élvezi a látványt, ahogyan felhúz. Még mindig képtelen vagyok felfogni, hogy a világ legjobb pasija képes elviselni a sok fejfájást, amit okozok neki, de a jegygyűrű (amit azért most inkább levettem, hiszen mindannyian tudjuk, milyen hatással lehet a gyógyfürdő vize az ékszerekre) és tündéri kislányunk, Miyoko az ékes bizonyítéka annak, hogy ez tényleg nem csak egy álom és valóban nekem van a lehető legjobb családom a világon. A legjobb családapa és szerető kedves, aki mindig ott van, amikor szükségem van rá. Ha Miyokoval ott vannak nekem, akkor igazából senki másra nincs szükségem.
- Én tökéletesen megértelek, Rosa-chan! – ölelem át a magába mélyedő és igencsak depressziósnak tűnő lányt. Szerintem még valami más is nyomja a lelkét, azonban bunkó dolog lenne tőlem tovább faggatózni, és nem vagyok én olyan, aki csak úgy kedvtelve áskálódik mások magánéletében – remélem. O.O Afféle aggodalmak pedig nem kerülgetnek, hogy talán túl intim a viszonyunk, hiszen mind a ketten nők vagyunk, vagyis szerintem felesleges lenne emiatt olyan ridegen viselkedni a másikkal, abból semmi jó nem sülhet ki, hiszen az ember igenis, társas lény, szüksége van szeretetre!
- Nekem is vannak hasonló problémáim. Ijesztően hasonló cipőben járunk, hallod-e. Wink De ez még nem a világ vége, vagyis hát így is tudsz teljes életet élni. Ha nekem sikerült, akkor neked is fog. Persze mindent Kainak köszönhetek, és amióta a gyerekünk is megszületett, már egyszerűen luxusnak tartom, hogy megengedjem magamnak a mentális gyengeséget. Jó, persze ettől még nem oldódott meg minden, de azért remélem, érted, mit akarok mondani. >.< – igyekszem kicsit felvidítani és saját példámmal bemutatni, hogy igazából tényleg nem olyan szörnyű az egész, mint amilyennek tűnik a dolog! Surprised Persze így, kívülállóként valahogy másként tekintek a dologra, kevésbé ijesztő az egész, nem mintha nem tapasztalnám meg szinte minden nap, hogy milyen félelmetesnek is tűnik a környezetem, amikor éppen olyan állapotban vagyok.
- Egyszer a volt kapitányom meglátott egy bögrével beszélgetni. Elég ciki volt, de a taichou jól kezelte a helyzetet. Ezt az osztagból senki sem tudja és kérlek, ne is nagyon terjeszd, nem szeretném, ha kitudódna… Szóval Macskát pont ezért kaptam, és tényleg segített, mert amikor nem tud ott lenni mellettem senki, akkor legalább ő a közelben van. Lehet, egy háziállat neked is jót tenne. És kapcsolódj ki gyakran! Minél többet jársz el a barátaiddal, annál könnyebb lesz, hidd el! Legalábbis nekem segített. – kacsintok rá a lányra, hogy újra betámadjam a bonbonokat, amik idő közben erőteljes olvadásba kezdtek, ami persze nem akadályoz meg benne, hogy még egyet kihalásszak belőlük és még Rosát is megtömjem, ha édesszájú, ha nem. >.<;;;;;;;;;;;

Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te16400/30000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (16400/30000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptyCsüt. Szept. 09, 2010 8:11 am

Fürödni azért, hogy... MI?! Az új Taichou?!


Kevesen vannak... Kevesen vannak azok akik meg tudnak érteni, vagy esetleg a hozzám hasonlókat tudnák megérteni. Az emberek nagy része csak egy betegséget lát az ilyenbe és mihamarabb be akarja dugni az ilyeneket egy kis szobába aminek gumifala van. Persze biztos érdekes lenne egy gumifalu szoba mert a falról az ember mindig visszapattan. Igaz az is, hogy nem ennyiből áll, az emberek világában a pácienseket telenyomják vegyszerekkel, amik inkább súlyosbítják az állapotát annyira, hogy mikor kiengedik csak arra lesz jó az ember, hogy felállítsák a kertbe és virágöntözőnek használják. Én biztos nem fogom hagyni, hogy valami pisztrángológus vagy piszologús matasson a fejemben. Szerintem Hotaru sem örülne annak. Sőt... biztos...
~ Ha így haladsz megint látomásaid lesznek...
Tűnt fel ismét a közkedvelt hang és tulajdonosa a fejemben. Most valamiért úgy éreztem, mintha feljebbvaló lenne nálam. Mintha én születtem volna belőle nem pedig ő belőlem. Vagy lehet, hogy tényleg így van?
~ Akkor mond meg te, ha jobban tudod, hogy mit kéne tegyek! Te is ugyan abban a sötét lyukban vagy mint én...
Folytak a könnyek az arcomon. Szerencsére ezek a könnyek a testemen nem látszottak. Mondhatni lelki könnyek voltak, melyeket Hotarun és a kardjaim lelkein kívül senki nem láthatott. Az én könnyeim voltak... csak az enyémek...
Hotaru szólásra nyitotta a száját, de nem az ő hangja hallatszott. Veráé... és a szavak azok a szavak voltak, melyeket külön külön már többször hallottam, de ebben az összetételben volt rá mindig is szükségem. Nem tudom hogy ki ez a lány. Nem tudom, hogy veszélyes-e rám nézve vagy sem. De ha mindaz igaz amit mond, akkor azt hiszem megbízom benne. Sőt... valamiért mióta belépett megbíztam benne. Talán a kisugárzása, vagy talán valami más. A tőle kapott ölelés is jól esett... még tiszta szerencse, hogy az osztagban kevés a karót nyelt "Uram! Igen, uram!" típusú emberke. Ez a tiszt is nagyszerű ember, Kotomi-san is ilyen... találkozásunkkor is arra az oldalra sikerült hatni amire kellett. Ezért tudtam legyűrni az akkor felülkerekedett Hotarut. Most már azt hiszem az új kapitánytól sem kell tartanom. Bizonyára ő is ilyen lesz mint ez a két ember. Vagy legalábbis hasonló.
Ezután Vera a családjáról mesélt. Bármennyire is nehéz volt, de a végén egy gyenge mosolyt is sikerült az arcomra varázsoljak, de őszintén szólva magam sem tudom, hogy mikor mosolyogtam, úgy tiszta szívből valakire. Viszont a "mentális gyengeség" még kis ideig zúgott a fejemben. Eddig mindig, csak akkor használtam ezt a szót mikor Hotaru felülkerekedett. Ilyenkor tudtam, hogy én vagyok a gyengébb...
A téma hamar átterelődött egy kicsivel vidámabb témára. Egy emlék amit Vera az előző osztagából hozott magával,és az elmondottak alapján nagyon jó kapitánya lehet a 10. osztagnak, bár én a legjobban annak örülnék, ha egy Vera kaliberű ember lenne az osztag jelenlegi kapitánya. Az lenne a legjobb. a lány felvetette, hogy nekem sem ártana egy háziállat.... bár ahogy magamat és Hotarut ismerem nagyon nehéz lenne kitalálni, hogy melyik az az állat amelyik mindkettőnk ízlésének megfelelne. Hisz tudom, hogy Hotaru sem mindig az az erős természet aminek mutatja magát, csak ő jobban tudja titkolni az érzéseit, mint én. Azt hiszem kissé irigy vagyok rá.... vagy nem is kissé...
Mielőtt egészen magamhoz térhettem volna, már egy bon-bon landolt a számba és még pár követte. Megszeppenve igyekeztem lenyelni a már olvadó félben lévő csokigolyókat.
~ Nem gondolod, hogy itt az idő egy kis bemutatkozásra és bájcsevegésre?
Most csak hallottam a hangját. A meleg vízben szinte fázni kezdtem annyira megijedtem, még a nyelést is félbehagytam. Hogy miért ijedtem meg Hotaru hangjától? Mert tudtam, hogy mostani állapotomban nem tudok ellenállni és könnyedén átveszi a testem fölött kontrollt.
~ Ne! Kérlek Hotaru ne tedd....
Könyörögtem és igyekeztem, hogy a torkomban pihenő golyócskák mihamarabb a gyomromban landoljanak.
~ Sajnálom, de most nem érdekel az ellenkezésed. Eddig is eleget vártam és hallgattam a nyeszlett szövegeidet.
Újra a hatalmába kerített a bénultság érzése. Roppant szörnyű érzés. Láttam amint a kezem megemelkedik, majd a hajamat megfogva jobboldal a testemre engedi. Hotaru mindig ezt csinálja, mikor átveszi az irányítást és nem a harccal van elfoglalva épp. Én nem tehettem mást, mint a "Nem! Ne tedd!" szavakat ismételhettem, de mindhiába. Nem hallgatott rám.
- Örvendek a találkozásnak Vera-sama. Ha jól tudom Rosa, már említette a létezésem. Csak gondoltam személyesen is bemutatkozok, valamint megteszem azt amire ő képtelen volt. Remélem nem haragszol, a cseréért.
Hotaru hangja, vagyis az enyém mintha változott volna. Más volt a hanglejtése és különbözött az enyémtől. Talán valamit csinált a melegvíz a hangommal? Vagy Hotaru műve?...
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te25250/30000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (25250/30000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptyCsüt. Szept. 09, 2010 9:31 am

•●( Skizofrének konferenciája )●•

Szóval ilyen érzés a másik oldalról szemlélődni… Nem átélni, hanem segíteni, tapasztalatokat megosztani, megoldásokat ajánlani. Eddig mindig én voltam az, aki másokra támaszkodott, ám most másnak van szüksége az én segítségemre. Ha pedig már segítséget kértek tőlem, nincs jogom hátat fordítani, hogy önzőségből, vagy éppen gyávaságból, de csak saját magammal foglalkozva ignoráljam a kellemetlen kis problémát. Ha annak idején a kapitányom nem segít, akkor bizonyára még aznap felkötöm magam a csinos kis irodámban, csak hogy ne kelljen többé a hangok miatt gyötrődnöm. Viszont a rendeltetésem a világban túl fontos ahhoz, hogy ilyen egyszerűen véget érjen az életem. Fel kell nevelnem Miyokot és a lehető legjobb anyjává válni, hogy megtudjam neki adni mindazt, amire szüksége van. Szeretetet, a lehető legtöbbet, amit csak anya tud adni gyermekének. Nem szenvedhet hiányt semmiben, s legfőképpen meg kell védenem őt saját démonomtól, ki új, önálló életre kelt, s bármikor kész lenne ártani az én egyetlen mézeskalácsomnak. Ha persze nem egy arrancarról lenne szó, természetesen nem tartanék attól, hogy a másik énem az életemre törne, de ez egy kicsikét bonyolultabb helyzet a látszatnál, hiszen gyakorlatilag megölni akar, nem pedig a testem felett átvenni az uralmat. ^^” Tényleg kicsit zakkantabb, még nálam is őrültebb, ami már csak jelent valamit! Surprised Évekig pedig még azt is képes voltam bemagyarázni magamnak, hogy ő a jobb mindenben, de Kai utónevelése azt hiszem, végre célba ért, hiszen mostanában többnyire sikerül mellőznöm a negatív gondolatmenetet arról, hogy ő a jobb mindenben, ő a tökéletesebb, az erősebb, a szebb, a kívánatosabb. Holott ez nem így van! Én is képes vagyok erőssé válni, sőt, már rég túl is szárnyaltam őt! Eras sosem lesz képes szeretni, ezáltal bízni sem. Szörnyű lehet úgy élni, hogy senkire sem támaszkodhatsz, senkiben sem bízhatsz. Én nem bírnám ki, a szeretteim jelentik az életem értelmét, nélkülük biztosan semmi lennék.
Miközben önfeledten tömöm meg Rosát bonbonnal, nem kerüli el figyelmem a testbeszéde, mellyel mintha csak tudomásomra hozná, hogy most éppen másik felét szándékozik bemutatni számomra. Kisimult arcvonásaim ugyanazt az angyali mosolyt villantják meg felé, amit Rosa is megismerhetett. A kiürült dobozt a medence szélére rakom, hogy azután fesztelen kezdjem el birizgálni lassan leeresztő kontyom. A párától kicsit begöndörödtek a hajszálaim, ettől úgy tűnhet, mintha zihált és kócos lennék, vagyis lényegében az is vagyok és biztosan megint egy csomó időbe telik majd ismét rendbe szedni a frizurám.
- Igazán megtisztelő. Helyezd csak kényelembe magad. ^^ – úszok vissza Rosa – vagy akárhogy is nevezteti magát másik énje, hisz eme jellemzőm nekem is megvolt, vagyis mhát bizonyos szempontból még mindig megvan, ha Erasra gondolok - mellé, mintha csak egy régen látott barátnőmmel társalognék. Hiszen lényegében ő is csak egy néma sikollyal adta tudtomra, hogy igényli segítségem. Felőlem lehet dacosabb és tán még önmaga sem ismeri el magának, de lényegében ugyanolyan elveszett lélek, mint másik, talán jelen pillanatban épp elnyomott fele. Kedvtelve nézegetem a gőzből felszálló madarakat, melyek pillanatok alatt oszlanak el ismét; talán a másik lány is látja őket, ám az is lehet, teljesen más képzelgések árasztották el elméjét megzavarva minden érzékét.
- Szerintem alábecsülöd. Meg kéne tanulnod tisztelni az értékeit. Hihetetlen erő lakozik benne, csak ő ezt még nem tudja. – hunyom le a szemem kényelmesen elhelyezkedve és tovább élvezve a gyógyfürdővel járó kellemes pluszokat.
- Ha csak kevésbé lennétek ilyen makacsak a másik irányában, tökéletesen kiegészítenétek egymást. Ne kövessétek el azt a hibát, amit én. Ha nem dolgoztok együtt, akkor azt egy életre megbánjátok. A kappa is megmondta. – jelentem ki a lehető legnagyobb természetességgel. Nem hiszem, hogy bármitől is tartanom kéne, s különben sincs félnivalóm, hiszen kapitány vagyok. Különben sem hinném, hogy pont az kísérel majd vízbe fojtani, aki az imént kért segítséget tőlem.

Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te16400/30000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (16400/30000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptyCsüt. Szept. 09, 2010 10:26 am

Fürödni azért, hogy... MI?! Az új Taichou?!


Valahogy mindig elképesztett az én csere. Mintha abban a pillanatban kirángatnának a testemből. Habár éreztem szívdobogást, a légzést mégis annyira távolinak és idegennek tűnik, mintha nem is az én testem lenne, hanem egy másik emberé. Érdekes módon Hotaru mindig erősnek és érinthetetlennek mutatja magát és bármennyire is titkolja tudom, hogy engem akar megvédeni, mert én gyengébb vagyok.
- Köszönöm.
Csendül fel újra Hotaru hangja. A térdeim eldőlnek kissé oldalra, majd lesüllyednek a víz alá, majd hátradőlve felkönyököl a kád szélére. Nyugodtan, bármilyen érzelem kimutatása nélkül, hallgatja végig Verát, de engem zavar valami... nagyon is... Hogy-hogy nem hallom a gondolatait? Ő mindig hallja az enyémeket és belé is tud avatkozni... de akkor én miért nem hallom az övéit? Talán nem gondol semmire? Vagy esetleg eltitkolja előlem mindet? De hogy képes ilyesmire? És én hogy-hogy nem?
~ Hogy csinálod?
Tettem fel végül a kérdést, mikor a kíváncsiságom, már fúrta az oldalam. Érdekelt, hogy hogy csinálja. Én is akarok előtte titkot tartani.
~ Micsodát?
Hallottam a hangjában, hogy ez a kérdés most meglepte. Bizonyára ezer és egy válasz siklott végig a tudatán és én egyiket sem hallhattam.
~ Hogy te képes vagy hallani az én gondolataimat, de a sajátjaidat elzárod előlem.
~ Sehogy. Semmit sem teszek. Mindössze te nyitottabb vagy. Ez nem nagy kunszt.
Igaz, hogy megkaptam a választ, de erre egyáltalán nem számítottam. Mindössze ennyi az egész? Nyitottság kérdése? És ez most gúnyolódás vagy dicséret volt? Vagy mindkettő? Esetleg egyik sem? Nem tudok kiigazodni rajta. Mégis, mintha tudnám, hogy mit akar néha? Lehet, hogy játszik velem megint? Vagy esetleg jobban meg kéne bíznom benne?...
- Tudom. Nagyon jól tudom, hogy mekkora erő rejlik benne, sőt én mindössze csak a negyedéig se érnék fől hozzá képest...
Minden egyes szó után az állam egyre lejjebb esett. Most komolyan azt mondta amit hallottam vagy ez megint valami hallucináció? Esetleg egy álom? Hotaru beszél arról, hogy én milyen erős vagyok?
- ... de még roppant tapasztalatlan és bizalmatlan. Túl gyakran veszti el a saját magába vetett hitet és téved el a múlt árnyaiban. A hallucinációi is ezen ok miatt születtek meg. És ezalatt a periódus alatt, mialatt ezt élte át, eléggé elhanyagolta magát. Ezért van az, hogy most betegségre jellemző tüneteket produkál. Igaz neki sem könnyű, meghalt a kezei között egy ember, ugyanakkor még egy családot is irányítania kell, de ha nem bízik meg bennem akkor kétlem, hogy segíthetek neki.
A szavaiból csak úgy sugárzott az, hogy az igazat mondja. Számomra mégis olyan volt, mintha kardokat döfnének belém. Szóval erre értik azt, hogy az igazság fáj? Hotaru mindig segíteni akart? Csak én voltam túl vak? Persze gondolom egy két megnyilvánulást azért komolyan gondolt de akkor is... Mindeddig önmagamnak is hazudtam? Mégis miért?
~ Meny... innen újra a tiéd a terep...
Éreztem újra a testem teljes súlyát. Sokkal jobban örülnék, ha finomabban adná vissza az irányítást...
~ De mit tegyek?
Kérdeztem vissza, hisz az egy dolog, hogy eddig is a sötétben tapogatóztam, most még a föld is instabil lett alattam.
~ Amit csak szeretnél, de legfőképp légy önmagad.
Újra azt a tanító jellegű hangot vette fel amit már olyan sokszor használt irányomban. És én mindig kinevettem ilyenkor...
~ Köszönök... mindent... és remélem újrakezdhetjük... tiszta lappal...
Mondtam a lassan eltünedező lánynak a fejemben. Valamiért most örültem volna ha marad. Egy jó ideje ő a legnagyobb támaszom...
~ Ugyan már...
Végül már csak a hangját hallottam, de mintha valami apró boldogságot is sikerült volna felfedeznem benne, bár lehet, hogy ez csak azért volt, mert azt szerettem volna.
A saját testembe való visszatérést az jelezte, hogy a hajam ismét a vízben landolt. Holnap biztos, hogy úgy fogok kinézni, mint egy ruhakefe. De majd igyekszem ma este valamit kitalálni az ellen, hogy ez bekövetkezzen...
- Azt hiszem....... sok hibát követtem el....
Mondtam bűnbánóan, de nem mertem felnézni Verára. Tudtam, hogy még mindig nem bírnám elviselni a tekintetét. Sőt, lehet, hogy amíg rendbe nem szedem magam lelkileg addig nem fogok szemkontaktust kialakítani senkivel. De legalább újra tiszta lappal indulhatok Hotarunál és végre egy cél is lobog a szemem előtt: rendbe hozni magam, majd együtt mindent megtenni azért, hogy a múltbéli hibák ne ismétlődhessenek meg újra...
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te25250/30000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (25250/30000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptyCsüt. Szept. 09, 2010 12:15 pm

•●( Skizofrének konferenciája )●•

Bízok benne, hogy Rosa és ismeretlen fedőnevű másik énje még képesek lesznek rendezni a saját dolgaikat. Biztos megbirkóznak a feladattal, hiszen darkRosa azt állítja, hogy ő csak segíteni és óvni szeretné a lányt, nekem pedig bíznom kell benne. Ha ezt állítja, akkor ez biztosan így is van, nincs okom azt feltételezni, hogy hazudik nekem. Bárkivel előfordulhat, hogy tragédia éri, ezáltal naivitását egy kis ládába zárja, hiszen azt hiszi, ha elzárkózik a külvilágtól és felveszi a ridegség és érinthetetlenség álcáját, akkor majd nem fogják tudni bántani. Az egyetlen dolog, amit valójában elérhetsz vele, hogy eltávolodsz az emberektől és esélyt sem adsz magadnak az igazi gyógyulásra. Barátokra mindig szükség van, ám az emberek csak akkor ismernek meg, ha képes vagy nyitottan gondolkozni. Valahogy meg kell találni az egyensúlyt az érzelgősködés és a még fontos szigor között, és egyre inkább úgy érzem, hogy nekem valahogy nem jön össze, hiszen az egyetlen alkalom, amikor a Titkos Mozgó Alakulat főparancsnoki címéhez méltóan viselkedem, amikor valakinek tényleg sikerül felidegesítenie valamivel, ami amúgy elég ritkán fordul elő, hiszen én már csak ilyen vagyok. Aztán persze ha valaki mégis kiváltja unszimpátiáját, mondjuk úgy szökőévente egyszer, akkor képes vagyok teljesen érzelemmentes hangon szólni hozzá és szó szerint keresztül nézni rajta, csak hogy jelezzem, mennyire is sokat ér számomra jelenléte. Ignorálás, a tökéletes fegyver a nem kívánt személyek távoltartására. Te magad továbbra is teljes méltóságodban tündökölhetsz, míg másoknak a lehető legnagyobb lelki fájdalmat okozod. Tökéletes.
Na nem mintha szándékomban állna tönkretenni Rosáékat vagy ilyesmi, de azért értitek, na. >< Meg végül is abból tényleg semmi jó nem származik, ha valaki túlságosan is vigyázni akar a másikra. Szorongathatsz egy tojást, hogy megvédd a külvilágtól, de tudnod kell, mi az a határ, amit nem léphetsz át, hiszen ha túl sok erőt fektetsz a szorításba, könnyedén összeroppanthatod azt, ami állítólag oly sokat jelent számodra. Az pedig senkinek sem jó, csupán az érvényesülésben és önmegismerésben akadályozod meg védelmed tárgyát.
A bizalom ott kezdődik, hogy be kell bizonyítanod a másik félnek, hogy kiérdemled a bizalmát. Én nem bízhattam a másik énemben, de ugyanezt a fojtogató sötétséget, tébollyal kavarodott gyűlöletet nem érzem Hotaru felől. Csak egy aggódó anya, egy bölcs, olyan, mint egy őrangyal, ki még nem találta meg a módját, hogy védencét pátyolgathassa, életét egyengethesse, finoman terelgesse s a lehető legtöbb dologban segítse.
- Ugyan, nem történt semmi, amit ne tudnátok helyrehozni. ^^ Hmm, szerintem viszont ideje indulnunk… Jössz te is? – nyitom ki végre a szemeim, s kilépve a medencéből a törölközőmbe csavarom magam. A hajam szerencsére nem ázott meg annyira, mint gondoltam volna, s miután bevártam Rosát és az ajtót záró kidout is feloldottam, gyors léptekkel az öltöző felé tartok, ahol aztán magamra ölthettem shinigami egyenruhám. Haorim érintetlenül áll az egyik szék támláján, s úgy tűnik, hogy nem is lopott meg senki, meg aztán mert volna valaki efféle tettel próbálkozni és bemutattam volna neki tudásom. ^^
- Ami odalent történt, természetesen titok és senkinek sem szólok róla egy szót sem, cserébe te se mesélj másoknak azokról a dolgokról, amiket megosztottam veled, rendben? Wink Hamarosan már haza kell érnem, már a vacsora is biztosan kész, és nem akarom, hogy Miyo-chan vagy Kai aggódjanak miattam, de remélem, még találkozunk, vagyis biztosan találkozunk. Akár az irodában is meglátogathatsz bármikor. Tudom már! Legközelebb bemutatom neked Macskát! *.* – veszem fel végül haorimat is nedves hajam gyors és rögtönzött megszárítása után; egy kisebb csoda folytán még az aktának sem esett baja a mappát borító, elenyésző mennyiségű vízcseppet leszámítva. Igaz, olyan bűnt követtem el, ami ezelőtt sohasem fordult volna elő. Másnapra halasztottam egy munkát. A kapitányság tényleg valahogy lustábbá teszi az embert, vagy nem is tudom… :/

Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te16400/30000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (16400/30000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptyCsüt. Szept. 09, 2010 8:24 pm

Fürödni azért, hogy... MI?! Az új Taichou?!


Lassan kezdtem egyre jobban elbágyadni. Azt hiszem, hogy a meleg víz újra felélénkítette az álmosságomat. Azt igazán remélem, hogy a holnapi napot azért mégsem alszom át. Nagyon fontos gyűlés lesz holnap és meg akarom nekik mondani szépen palástolva azt, hogy ha még egyszer felhozzák a férjem halálának körülményeit akkor rövid úton meg fog csappanni a létszámuk. Ha nem tévedek ezt még Hotaru is rendkívül élvezné, hisz ő sincs oda azokért a vén, félig kopasz emberekért...
- Igen, megyek.
Mondtam kicsit álmos hangon és utána gyorsan a számhoz kaptam a kezem. Azt hiszem ez a fürdés álmosabbá tett, mint azt gondoltam. Kiszálltam a kádból, majd magam köré csavartam az egyik törülközőmet, a másikkal kissé megtöröltem a hajam, majd a hajamat belecsavartam és így egy elég furcsa hajdíszt sikerült kreálnom. Magam rendezvén csatlakoztam Verához, majd ő feloldta a kidout és az öltöző felé mentünk. Meglepve láttam, hogy az én ruháim is itt vannak... úgy látszik, hogy Hotaru játszott velem, hogy ne így kelljen visszalopóznom. Felvettem a ruhám, majd megkötöttem a szalagot a derekamnál. Azt hiszem egyet kell értenem Hotaruval, hogy e a ruha tényleg jobb egy sima egyenruhánál.
- Bennünk megbízhatsz. Nem fog eljárni a szánk. És örülni fogok Macskának, hisz rég láttam valamiféle állatot a pokollepkéken kívül.
Fordultam meg mosolyogva, de a mosoly lefagyott az arcomról és a meglepettség és kissé az ijedtség vette át a helyét. Verán volt a haori, ami korábban a széken pihent. Ami azt jelenti, hogy Vera az új taichou!!
- Te... te... te vagy a taichou?
Kerekedtek el a szemeim. Igaz, hogy azt kívántam, hogy olyasvalaki legyen az új kapitány, mint Vera, de azért arra nem számítottam, hogy a kívánságomat ilyen röptében teljesítik.
~ Hihetetlen.
Hallottam meg Hotaru nevető hangját. Nevet? Még soha sem hallottam nevetni. Nagyon jól áll neki... többször is csinálhatná.
~ Sok mindent elmondtunk neki és végül kiderül, hogy a taichou. Azt hiszem, ez jó kezdet.
Egyet kellett értenem Hotaruval, bár én nem találtam ilyen nevetségesnek a dolgot. Valahol a zavartság és az értetlenség határán álltam. Végül én is nevetésben törtem ki.
- Nagyon örülök, hogy te vagy az új taichou.
Mondtam végül és közben kezembe vettem a két zanpakutoumat. Tőlük is bocsánatot kell, majd kéjek, hisz nagyon rég nem beszéltem velük. Kissé elhanyagoltam őket. Túlontúl el voltam foglalva magammal, még az a szerencse, hogy meghallanak és én is meghallom őket.
- Azt hiszem ideje indulnunk. Mert hamarosan hanem társaságunk lesz.
Mondom ásítva miközben gyors léptek hangjait hallom kintről. Körülbelül 4 vagy 5 ember lehet és a fürdő felé mennek. Lehet, hogy láttak engem átmasírozni és most reménykednek, hogy olyat láthatnak amit minden nap nincs lehetőségük. Részemről elmehetnek bárhova olyasmit nézni, csak ne váljon a munkájuk kárára....
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te25250/30000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (25250/30000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptyPént. Szept. 10, 2010 12:06 am

•●( Skizofrének konferenciája )●•

Szerintem Macska is ugyanannyira fog örülni Rosáéknak, mint ők neki. Mondjuk Macska az Macska, ő mindenkinek örül, és általában neki is örülnek, ráadásul úgy néz ki, hogy Miyo-chanra is vigyáz meg minden! Surprised Aki pedig szereti a gyerekeket, az rossz ember, vagy éppen állat nem lehet. Pláne, ha a világegyetem legtündéribb kislányáról van szó. Egy valóságos áldás, földre szállt angyal, aki újra és újra szeretettel tölti meg életem, új célokkal és még több kitartással halmozva el. Nincs semmi, amit ne adnék meg neki, ha valóban az ő javát szolgálja.
Rosa-chan meglepődöttségét nem tudom mire vélni; természetesnek vettem, hogy tudja, én vagyok a kapitány. Az efféle hírek még a legmimózalelkűbb otthon ücsörgőeket is el szokták érni, hiszen nem olyan mindennapos esemény egy kapitányváltás. Bár a kapitányváltásról biztosan tudott, így csupán a felismeréssel adódhattak problémái. Na mindegy. Végül is mit számít az? Nem kapitányként adtam a tanácsaim, hanem magánszemélyként, és szerintem semmi baj nincs azzal, hogy segíteni próbálok a tisztjeimnek. Mindenkinek joga van a boldogsághoz. Hiszen ki tudja, melyik az utolsó napod? Ezek az emberek az osztagban bármikor képesek lennének életüket áldozni, s ez ugyanúgy rám is vonatkozik. Ha már ilyen egyszerűen képesek lennének bárhol bármikor félredobni az életüket egy nagyobb jó érdekében, legalább azt hadd biztosítsam számukra, hogy míg élnek, tényleg boldogak lehessenek és végül elmondhassák magukról, hogy igenis, jó volt élni és nem hiába halnak meg… Jó, ez kicsit morbidul hangzott, pedig nem szándékozom valami mészárszéket felállítani a kiképzőtelep közepén, hogy aztán minden héten feláldozzak X számú onmitsukidoust. Még a hideg is kiráz a gondolattól, brrr. confused
- Igen, én vagyok… – fordítom vissza Rosára fejemet, hisz az előbb még a cuccaim összepakolásával foglalatoskodtam. A dicsérete – azt hiszem, vehetem annak - hirtelen ér, hisz valóban nem számítottam arra, hogy efféle visszajelzést kapok az egyik tisztemtől, de valahogy jól esik reakciókat is kapni a szokásos merev mozdulatlanság helyett, amivel nap mint nap találkozom.
- Köszönöm, Rosa-chan… – borulok random a nyakába, hogy jó alaposan megölelgethessem, csak mert éppen az esik jól. Végül összeszedem magam, hiszen ideje megemberelnem magam, különben sem késhetek a vacsiról. Kíváncsi vagyok, Kai ma milyen finomságot dobott össze… Bizonyára már rég hazaértek Miyokoval, igaz, tegnap szóltam nekik, hogy ma kicsit később érek haza, mint szoktam. Mindenképp el kell hoznom egyszer a gyógyfürdőbe őket, nem érdekel, mit mondanak a szabályok. >.< Miyo-chant még úgy se vittük sohasem strandra, nem hogy onsenbe, igaz, a Kingyoban jöttünk össze újra életem szerelmével, és aznap jöttünk rá arra is, hogy terhes vagyok. Akkor igazán ledöbbentem, hiszen nem gondoltam volna, hogy egyetlen nap alatt ennyire meg fog változni az életem. Az egyik nap még depressziósan kuporgok egy sarokban, a másikban pedig már Kai karjaiban élvezem a kényeztetést és különböző neveken agyalunk kettesben, amit a gyermekünknek adhatunk.
- Hát akkor… Érezd jól magad és ne feledd a tanácsokat, amiket mondtam. – kacsintok rá ismét, hogy aztán kilépjek az öltözőből. Néhány járőröző tiszt még mindig a környéken lófrál, s mindannyian azt a számomra még mindig ijesztő, katonás tiszteletet mutatják, ami nekik annyira normális lehet. Pedig nem vagyok én se királynő, se nemes kisasszony… T_T


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te16400/30000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (16400/30000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptyPént. Szept. 10, 2010 12:42 am

Fürödni azért, hogy... MI?! Az új Taichou?!


A random ölelést igyekeztem viszonozni, a tőlem telhető módon. Bár most még mindig kissé a zavar hatása alatt vagyok. Csak intek a kilépő Verának, mert hát az igazat megvallva kifogytam a szavakból. Az agyam egy "Belépni szigorúan tilos!" táblát rakott ki a szókincsem ajtajára, így maximum pár nyöszörgéshez hasonló hangot tudnék kiadni. Elég furcsa érzés... de az biztos, hogy az életem most már valamivel jobb lesz. És sokat köszönhetek az osztagomnak, na meg persze Hotarunak. Hamarosan megérkeznek azok a hímnemű egyedek akiknek az előbb a lépéseit hallottam. Mialatt ők bemasíroznak, bizonyára abban reménykedve, hogy megütik a főnyereményt, addig én felteszem a szemüvegem. Így most már az arcukat is látom.
- Csak nem keresnek valamit, uraim?
Haladok el közöttük ignorálva őket. Ezek biztos, hogy nem a járőröző tisztek. Nem hinném, hogy megúsznák ennyivel azt, hogy elhagyják a posztjukat. Ezek csak kiéhezett hímnemű egyedek, akik most pórul jártak, mert nem találtak semmit. a szobámba tartva visszafele viszont, már találkozok a járőrözőkkel, de mivel a szavaim még mindig le vannak zárva, csupán egy kedves mosolyt küldök feléjük. Mondjuk, azt hiszem ezzel jobban megleptem őket, mintha nyöszörögtem volna valami szófélét. A szobámba belépve kissé meglepődtem. Emlékeim szerint nem volt itt ekkora zűrzavar, pedig most úgy néz ki mintha a Cathrina hurrikán járt volna nálam látogatóba. Úgy tűnik tényleg komolyan gondolta Hotaru, hogy elhanyagoltam magam.
- Nagyszerű... ezt mind fel kell takarítanom lefekvés előtt. Gondolom senki sem örülne ha így látná meg a szobám.
Kezdtem neki, nagy sóhajtással a rendrakásnak és percről percre képedtem el azon, hogy miket leműveltem. Most mintha tisztábban látnék, kicsit olyan mintha újjá születtem volna. Na igen, a luxusgyógyfürdő csodákat művel az emberrel. :3
A takarítást gyorsan elintéztem, majd átöltöztem. Holnap biztos, hogy kérni fogok egy normális egyenruhát. Igaz, hogy Hotaru, majd biztos csinál rajta egy-két átalakítást, de legalább senki sem mondhatja, hogy nem vagyok hivatalos egyenruhába, és legalább Kotomi-san parancsát is teljesítem vele. Miután átöltöztem és kardjaimat az őket megillető helyre raktam, vagyis a kis szekrény tetejére fektettem őket, bedőltem az ágyba.
~ Akkor holnap reggel újult erővel?
Kérdezte Hotaru a tükörből, ugyanis a tükör alja épp az ággyal van szembe és valamiért a tükörből, mindig ő szokott visszaválaszolni nekem.
~ Igen. Holnap elintézzük, hogy az életem kijöjjön a sáncból amiben van. Majd reggel lécci ébressz fel.
Mondtam álmosan, majd ahogy lehunytam a szemem elaludtam. Annyira fáradt voltam, hogy még álmot sem láttam. Különben is miről kellett volna álmodjak? Esetleg pillangókról? Igen... azok szépek... zZzZzZ... Sleep
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te25250/30000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (25250/30000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptyPént. Szept. 10, 2010 11:30 am

»-(¯`v´¯)-»BoRgŐzÖs VíZgŐz»-(¯`v´¯)-»
avagy vigyétek innen az alkoholt

Nincs is jobb egy fárasztó munkanap végén látogatást tenni az osztag legkellemesebb helyiségében, mely az edzőterem alatt található! Surprised Bár sokáig olyan ide nem illőnek tartottam a titkos bázisok, a Féregboly és a hasonló, a nibantait olyan egzotikussá tévő épületegyüttesek mellett, de miután jómagam is látogatást tettem, máris megváltozott a véleményem. Örök hálám az Oumadea családnak, amiért a családi vagyonukból erre a remek kis onsenre áldoztak, fáradalmuk minden befektetett energiát és pénzt megért. ^.^ A munkamorál így az egekben, az edzések után pedig különösen jól esik a luxus és a kényeztetés.
Ezúttal azért gondoskodom arról, hogy ne furdaljon annyira a bűntudat, mint a legutóbb. Naiv módon elhittem magamról, hogy majd képes leszek a papírmunkával foglalkozni gyógyfürdőzés közben, amiből végül semmi nem lett, így másnap büntetésképp tovább maradtam bent az irodában, hogy minden adminisztratív munkát befejezzek. Ám ma mindent még éppen időben elvégeztem, hogy még véletlenül se terelje el a figyelmem semmi a kikapcsolódásról. Vagyis ma még az edzésről sem lógtam meg, pedig elég gyakran előfordul, így aztán kifejezetten jó érzés megfáradtan a már ismerős gyógyfürdő előterébe lépni, miután az öltözőben ismét magamra vettem az egy szál törölközőmet és szőke hajzuhatagom is egy laza, de minden bizonnyal tartós kontyba fogom. Szégyenlősnek nem kifejezetten vagyok titulálható, még így, egy szál törölközőben is képes lennék vígan köszönni bármelyik velem szembe jövő tisztnek, legnagyobb örömükre.
Természetesen Kotomi-chant is meghívtam, hiszen neki is biztosan szüksége van egy kis pihenésre. Azért remélem, hogy Narao-kunt nem hozza magával… O.O Persze szép és jó dolog, hogy együtt vannak, meg tökéletesen összeillenek azok alapján, amit láttam belőle, ráadásul Narao-kun igazán remek ember, segít nekem levenni a mappákat a magas polcokról meg minden! Surprised De én arra gondoltam, hogy ez most lehetne egy olyan csajos este, amikor kibeszélhetjük a pasikat meg minden! Jó, tudom, igazából nem vagyok olyan jó benne, ugyanis emberi életem óta ritkán volt alkalmam ilyen alkalmakban. Kivételt talán csak az képez, amikor egyszer Mitsu taichou megjelent a semmiből, hogy sok édességgel halmozzon el, na meg amikor Hanával ismerkedtem össze, hogy aztán végigkunyeráljam az összes akkori szomszédomat valami kajáért.
Kunyerálásra azonban most lehetőség nincs, s az egyik hűtő tartalma alapján pedig szükség sincs. Tekintetem mégis egy üveg behűtött pezsgő ragadja meg; őszinte leszek, sohasem ittam pezsgőt, a címkén lévő, a talán francia betűket pedig elolvasni sem tudom. Az angolom is elég kopottas, csak néhány kifejezést tanultam meg, meg amiket a dalokból felszedtem, ami gyakorlatilag semmi.
Hirtelen ötlettől vezérelve veszem ki a hűtőből a pezsgőt, valamint két poharat is előbányászok; ha még személyzet is tartozna az onsenhez, akkor lenne csak hawaii. Cool Azonban azt azért mellőznünk kell, hiszen ha megtudják, hogy tényleg van egy saját gyógyfürdőnk, a rossz nyelvek biztosan elterjesztik rólunk, hogy hülye, lusta sznobok vagyunk, pedig ez nem igaz! Surprised Már amúgy is kezd elegem lenni az előítéletekből. Ha valakitől merészelem még egyszer azt hallani, hogy a 11. osztag a barbárok gyűjtőhelye, azzal még nem tudom, mit csinálok, de valamit biztosan! Mad
- Fáradj csak beljebb, Kotomi-chan! Ez az onsen fantasztikus ötlet volt! – integetek neki kedélyesen s invitáljon beljebb; na persze én már prűdséget nem ismerve, ruhátlanul lazítok a világ legszupimupibb medencéjében, bár a pezsgőt egy, a medence szélénél lévő, erre a célra kikészített kis asztalra raktam időközben. Amúgy meg lányok vagyunk mindketten, nem hiszem, hogy lenne bármi, amitől tartanom kéne.
- A testvéred hogy van? Tegnap voltál nála, ugye? Na és Narao-kunnal is minden jól megy? – bontom közben kérdés nélkül a pezsgőt – legalábbis próbálnám, ugyanis még csak filmeken láttam azt, hogy hogyan is bontják és isszák ezeket. A hagyományos szakén és a különböző bárokban kapható, ízletes koktélokon kívül mást nem iszok, vagyis most még annyit sem, hiszen az, hogy néhanapján elmentem szórakozni, nem jelenti azt, hogy kifejezetten a bulizós típus lettem volna. Mostanra meg még ennyire sincs szükségem, valamint Miyo-chan miatt a cigarettáról is leszoktam, bár félek, az apja miatt így is elég sok káros hatás éri. Túl nagy önzőség lenne tőlem, ha arra kérném Kait, hogy ő is szokjon le, biztosan nemet mondana, különben sem tudnám megszokni a dohánymentes illatát. T.T

Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te30150/45000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (30150/45000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptyPént. Szept. 10, 2010 2:41 pm

drunken ~ BoRgŐzÖs VíZgŐz ~ drunken
avagy vigyétek innen az alkoholt

Bevallom még sosem gondoltam arra, hogy meg kéne látogatni a kis privát onsent, ami a 2. osztag talán legnagyobb ékessége volt, és létezését ugyanolyan titokként kezeltük, mint a Féregbolyét vagy éppen az Onmitsukidou 4. szakaszának a feladatkörét. Egyfajta városi legenda volt ennek a helynek a megléte a többi osztag számára, és persze ha valaki kérdezősködni kezdett, akkor mindenki csak a vállát vonogatta, vagy éppen kiröhögte az illetőt, hiszen ugyan miféle vicc az, hogy egy ennyire katonás és fegyelmezett osztagban gyógyfürdőben mulathatnak az emberkék? Surprised Pedig itt aztán tudnak mulatni, ha Narao-kun nincs mellettem a minap rendezett esti partin, akkor könnyen lehet hogy olyat tettem volna, amit később megbánok. Kicsit felöntöttem a garatra, és ha az én drága szőke lovagom nincs ott, és nem mászhatok rá, akkor bizony könnyen lehet, hogy akaratom ellenére megcsalom valami huszadrangú tiszttel. Nem tudom kontrollálni magam, ha iszom, pedig tényleg eszem ágában sincs másra ránézni, Narao maradéktalanul kielégíti az igényeimet minden téren. Még a rendszerető, és enyhén tisztaságmániás énem is megkapja a nyugalmához szükséges takarítási és pakolási adagját, elég ha egy jól sikerült este után nem nálam, hanem nála kötünk ki >.< Lenyűgöző, hogy milyen rendetlenséget tud csinálni akár két nap leforgása alatt is, a szobája sokszor rosszabb, mint két legénylakás együttvéve o.O Én nem tudom hogy lehet ilyen körülmények között élni, bár lehet hogy ő már látja a rendszert a kupiban, amit csinál. Biztos élvezi, hogy mindent máshova tesz, ahová az való lenne Surprised De sebaj, mire való egy barátnő, ha nem arra, hogy párját megtanítsa a rendre és a tisztaság tiszteletére Luxus gyógyfürdő Super
Szóval valahol ott tartottam, hogy még egyszer sem tettem be a lábamat a gyógyfürdőbe, ugyanis nem volt kivel eljönnöm, egyedül ázni meg annyira nem fun, mint társaságban. Narao-kunt nem akartam meghívni, mert úgysem bírnánk ki meztelenül egy percnél többet egymás társaságában hancúrozás nélkül, és egy olyan helyen, ahová mások fürödni jönnek, azért talán mégsem kéne. Rosa-chan társaságában talán nem tudnám igazán jól érezni magam, úgy vettem észre hogy "Hotaru" nem bír engem. Férfiak kiesnek a rostán, más osztagbéliek szintén és máris ott tartunk, hogy egyre redukálódott a jelöltek száma. Az az egy, Vera-chan azonban megtette nekem azt a szívességet, hogy elhívott engem, így nem nekem kellett a kapitányomat nyaggatni, hiszen legyen bármennyire is jó a kettőnk kapcsolata, én mégis a beosztottja voltam >.< A kikapcsolódás viszont úgy éreztem jót fog tenni, így miután végeztem a napi feladataimmal, és megmentett a kis jegyzetfüzetem is attól, hogy elfelejtsem a megbeszélteket, az edzőterem felé vettem az irányt, és a "titkos ajtókat" feltárva behatoltam a fürdőbe. Fényűzés és pompa, ez a két szó tökéletesen leírja a látványt, ami elém tárult a belépéskor. Mindent csillogó-villogó márvány díszített, csak úgy sugározta a hely magából az eleganciát, csupán az öltönyös James Bond hiányzott az összképből a martinijával Surprised Kicsit feszengve vetettem le az egyenruhám, és öltöttem magamra a törülközőmet, valamiért olyan érzésem volt, hogy mindjárt előugrik valami házsártos, vén gondnok és rámförmed, hogy mit is keresek én itt :/ Sose kellett nélkülöznöm még emberként sem, de ilyen puccos helyekre azért nem jártunk anyával, apával meg Hitomival, persze hogy idegenül éreztem magam. Óvatosan leskelődtem be az előteret otthagyva, szerencsére Vera-chan már itt volt, már csak az hiányzott volna hogy én érkezzek előbb. Így talán van rá esélyem, hogy ellazulok mihelyst elmerülök a medencében.
- Ööö... ossu, Vera-chan ^^ Őszintén szólva még egy kicsit feszélyez a csilivili külső, de majd levetkőzöm >.<
Intettem vissza, majd a parthoz siettem, és ha az idegességemtől nem is, de a törcsitől gyorsan megszabadultam, elvégre semmi okom sincs takargatni magam egy másik nő előtt, akit ráadásul a barátomnak is tekinthetek... remélhetőleg. Feszültségemen a meleg víz ölelése azért szerencsére oldott egy kicsit, bár igazán kényelmesen még mindig nem tudtam elterpeszkedni, bármennyire is szerettem volna ellazulni.
- Igen-igen, tegnap Hitominnál voltam *.* Kicsit furcsa volt, mintha valahol teljesen máshol járt volna az esze. Nem merem elkiabálni, de... szerintem bepasizott. Végre, már épp ideje lenne >.< Narao-kun meg... nem győzök vele betelni, tökéletes, tökéletes, tökéletes *.* Ha véletlenül valami olyasmit tenne, ami nem tetszene nekem, akkor se tudnék rá haragudni, annyira tudja mi kell ahhoz, hogy levegyen a lábamról *.*
Áradoztam és örömködtem egyszerre Vera-channak életem két értelméről, majd persze visszakérdeztem, ahogy illik.
- És Matetsaku-san és Miyoko hogy vannak? Tényleg, Watanabe-san talált már új hadnagyot?
Érdeklődtem kapitányom családja és volt taichouja felől. Watanabe-sannal annyira régen beszéltem már, pedig igazán megérdemelné, hogy jó alaposan megtömködjem sütivel azért, amit értem tett. Apropó süti... kint hagytam életem első sajátkészítésű Pockyját, eh -.- Na mindegy majd behozom, de előtte muszáj volt segítenem Verán, aki láthatóan megszenvedett a nála lévő üveg kinyitásával.
- Megengeded?
Kértem el tőle az üveget mosolyogva, majd a törülközőmmel becsavarva a pezsgő száját megfogtam a dugót, és elkezdtem forgatni az üveget. Néhány erőteljes mozdulatot követően pedig halk szisszenés hallatszott, a palack kinyílt. Bár jómagam még sosem bontottam pezsgőt, és ezt a módszert is csak a tévéből lestem el vagy hat-hét éve, ahhoz képest egész flottul ment a dolog Surprised
- Tölthetek?
Kérdeztem, és az üveget az alján lévő mélyedésnél megragadva már döntöttem is Vera poharába az aranyló nedűt. Mint valami profi pincér, pedig életemben először csináltam ilyet is, és ezt a tartást is a tévéből tanultam. Magamnak azonban inkább nem töltöttem, majdnem biztos voltam benne hogy a taichou nem szeretné látni hogy viselkedem alkoholos befolyásoltság alatt :/
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te25250/30000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (25250/30000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptySzomb. Szept. 11, 2010 10:23 am

»-(¯`v´¯)-»BoRgŐzÖs VíZgŐz»-(¯`v´¯)-»
avagy vigyétek innen az alkoholt

Nem, sosem tartoztam az elit meg a nemesek közé, ám ezt a luxust hülye lennék nem megszokni! Surprised A padló csillog-villog, a bútorok fényes burkolata és a komfortérzetet csak még tovább növelő dísztárgyak pedig csak növelik a luxus érzetét, hogy az ellátásról ne is beszéljünk. Na jó, az Oumaeda mellszobor igencsak belerondít a képbe, na meg az a bizalomgerjesztő, politikai célú, motiváló vigyor, amit megereszt rajta… Rolling Eyes Mondjuk legalább az arca szimmetrikus és az orra is majdnem tökéletes (nem tehetek róla, orrfétishem van, bármilyen furán is hangzik, és ez az első dolog, amit megnézek egy pasiban, nem mintha bárkinek tökéletesebb orra lenne Kai-énál *.*), de az én emlékeimben mintha kicsit másképp élt volna az akkori hadnagy. Igen, igen, biztosan sokat fogyott, az lehetett az oka a változásnak. ^.^ Bár szívem szerint jobban örülnék annak, ha Kai bronzba öntött mását bámulhatnám vízben való kempelés közben. Már a szobor látványától orgazmusom lenne, hát még ha egyszer hazaérek és Miyo-chant is ágyba fektettük. :/
Kotomi-chan szavairól eszembe jut, hogy tulajdonképpen nekem is van egy testvérem. Őszinte leszek, sosem voltunk mintatestvérek, egyszerűen nem bírtuk megérteni egymást, amióta pedig meghaltam, minden maradék kapcsolatomat elvesztettem vele. De olyan jó hallani, hogy mások viszont ennyire kötődnek egymáshoz! *.* Hitomi-chan biztosan nagyon hasonlíthat Kotomi-chanhoz, gondolati síkomat pedig máris ellepte millió, baseball-ozó és ínycsiklandozó süteményeket készítő chibi Kotomi-chan. Apropó, sütik, majd meg kell zaklatnom, hogy tanítson meg sütni. >.<;;;;;; Kezdem kicsit cikinek érezni, hogy még egy bentot sem tudok elkészíteni Miyokonak, és Kai már akkor is felügyeletet tart, amikor egy kávét merészelek főzni magamnak, mert attól fél, hogy felrobbantom a konyhát. Nem mondja ki, de tudom, hogy ezért lopódzik mindig utánam a konyhába! Surprised Persze, csak cigizni jön… Hiszi a piszi. >.>
- Remélem, hogy rendes srácot talált magának, bár ha legalább olyan csinos, mint te, szerintem minimum sorban kéne állniuk előtte a pasiknak. Mostanában nem olyan könnyű igazi társat találni. Igaz, a mi esetünkben már halálomkor el volt döntve…Miyo-chan pedig a legjobb dolog, ami valaha is történt velem. Most is Kai felügyel rá a 11. osztagnál. ^^ Állítólag az osztag tagjai is imádják, de hiszen nem is lehet nem szeretni egy igazi tündért. *.* – fankodok egy sort életem két kis mézespiskótájáról; képes lennék akár órákon át is azt ecsetelni, hogy Miyoko milyen fantasztikusan festett a csinos kis yukatájában, amit a múlt héten vettünk neki. Egyértelmű, hogy ő lesz a legszebb anyuci és apuci esküvőjén. Mert hát egyszer annak is el kéne jönnie végre.
- A taichou azt mondta, hogy már talált valakit, de nem sokat beszélgettünk a témáról, hiszen… Szóval tudod, neki is van egy lánya, és valahogy jobban esett kitárgyalni a szülői dolgokat, például hogy miért Miyoko és Nayoko a világ két legfantasztikusabb kislánya meg minden! Apropó, a múltkor megtaláltam Miyo-channál az egyik hajpántodat és Miyo-chan azt mondta, hogy te adtad neki, Szeretném megköszönni, hogy ilyen kedves voltál vele. >.< Váó, hogy te milyen ügyes vaaaa~gy! *.* – álmélkodok egy sort Kotomi-chan profikhoz illő üvegbontásán; tényleg olyan, mint a filmekben, de én biztosan nem tudnám megcsinálni utána, na meg odahaza Kai amúgy sem ad üveget a kezembe, mert azt hiszi, hogy valami ovis vagyok, pedig nem is! Jó, igaz, hogy nem nagyon bírom az alkoholt, de azért egy pohárkától még semmi bajom nem lesz! Ugye? Surprised
- Mi az? Magadnak miért nem töltesz? Nem, nem, nem ihatok egyedül, úgy festenék, mint egy utolsó alkoholista! – győzködöm a kicsit ledermedtnek tűnt Kotomi-chant. Végül is azért vagyunk itt, hogy lazítsunk, és amíg ennyire feszült, esélyünk sincs igazán jól érezni magunk. Csajos estét tarthatunk, naaa! Még sosem volt olyanom, ki akarom próbálni, milyen! Surprised
A bociszemeim talán hatástalanok, de a szigorú nézésemnek már nem tud ellenállni, bár szerintem már nem is akart, az elfojtott vigyorból legalábbis erre engedek következtetni. A saját poharam a magasba emelvén keresem meg hadnagyom tekintetét, hogy egy koccintással pecsételjük meg a mi kis külön ünnepségünket, majd megállapíthatom, hogy a pezsgőnek körülbelül olyan íze van, mint a szénsavas szőlőlének; finom! Surprised A hűtőben mintha friss eperszemeket is láttam volna, a sznobokról szóló filmekben pedig a nők mindig raknak epret is a pezsgőjükbe, vagyis ha már itt vagyunk, muszáj lesz azt is kipróbálnunk. >< Az a sok-sok édesség pedig szintén arra vár, hogy elfogyasszuk őket. Wink
- Na és… – húzódok Kotomi mellé a pohár újratöltése után, hogy végül a kristálypohár falának simogatásával szórakoztassam el ujjaim – Narao-kun milyen az ágyban?
Rögtön a témába, igen; persze ezt egy pasival nem tudnám eljátszani, sőt, valószínűleg egy papírlappal, könyvvel, párnával, plüssállattal, Kai mellkasával, a kezeimmel vagy egyéb erre alkalmas eszközökkel takarnám el vörösödő arcom, ha egy hímnemű körében kerülne szóba a téma, sőt, sokáig még Kai előtt is egy kicsit… prűd voltam. Változtak az idők, változtam én is, de kit érdekel, ha a jelenben jól érezzük magunk?

Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te30150/45000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (30150/45000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptyVas. Szept. 12, 2010 6:02 am

drunken ~ BoRgŐzÖs VíZgŐz ~ drunken
avagy vigyétek innen az alkoholt

Ugyan a víz kellemes melege tényleg segített ellazulnom valamelyest, de az egész környezet annyira idegen és szokatlan volt számomra, hogy nem tudtam nem arra gondolni, hogy valami rosszat csinálok. Sosem voltak puccos, drága cuccaim, mindig az egyszerű dolgokat kedveltem, most meg egy olyan helyen fürödtem éppen, ami körülbelül megfelelhetett egy luxusszálló medencéjének, miközben a kapitányom és köztem egy üveg, feltételezem drága pezsgő figyelt. Nem egészen úgy nézett ki a hely, mint egy klasszikus onsen, úgy értem díszes mellszobrok sem szoktak az emberre leskelődni, igaz ez zavart a legkevésbé, azt sose lehetett rám mondani hogy szégyellős lennék. Ahogy azt sem, hogy ne ismerném a saját tulajdon testvéremet, mégis aggódtam amiatt, hogy ha tényleg jó az ítélőképességem ezzel kapcsolatban, akkor vajon milyen fiút szedhetett össze. Ugyanis fogalmam sem volt, hogy milyen lehet az ízlése ezen a téren, hiszen amikor én elkezdtem pasizni, akkor ő még nagyban tolószékben töltötte a mindennapjait, és egyáltalán nem ilyen témákról esett szó kettőnk között, a fiúimat meg csak a legritkább esetben vittem haza. Tartottam attól, hogy a tapasztalatlansága esetleg belesodorja valami hülyeségbe, és csalódni fog, ami őt biztosan jobban meg fogja viselni, mint anno engem.
- Lehet, hogy csak a féltő nagytestvéri aggodalom beszél belőlem, de örülnék neki, ha minél előbb láthatnám azt a srácot. Bizonyos okok miatt nem igazán került még köztünk szóba a fiútéma, és nem tudom mire számítsak. Annyira érzékeny a kis lelke, és tartok tőle, hogy ha az első egy-két alkalommal csalódás éri, akkor örökre elmegy a kedve az egésztől, és elvonul apácának valami kolostorba. Pedig nagyon nagy kár lenne érte, olyan szép lánnyá cseperedett, amíg én távol voltam tőle.
Itt most normál esetben képeket kéne mutogatnom, mint egy büszke anyának, de lévén egy fürdő közepén vagyunk, és csak a szobámban van Hitomiról kép, ezért erről a tevékenységemről le kellett hogy tegyek, legalábbis egyelőre, hiszen egyszer muszáj lesz legalább képen bemutatnom Vera-channak az én imádott húgomat, ha nem személyesen, hiszen miért is ne ismerhetnék meg egymást?
- Ó, ööö, igazán nincs mit, nagyon aranyos kislány, már alig várom hogy én is megismerhessem azt az örömöt, amiben neked van részed vagy éppen Watanabe-sannak. Csak hát még mindig eléggé a kapcsolatunk elején járunk Naraóval, és amíg össze nem költözünk, addig gondolni sem merek rá, hogy felvessem az ötletet, elvégre akkor fog eldőlni, hogy képesek leszünk-e ténylegesen együtt élni és igazán komolyra fordítani a dolgokat. Apropó, tervezitek már az esküvőt? *.*
Próbáltam minél gyorsabban elterelni a témát Miyokóról, nem mertem megmondani Verának, hogy a lánya merő féltékenységből ellopta tőlem azt a hajpántot. Kicsi még, nem lehet rá haragudni emiatt, illetve nekem is van tartalékom, szóval teljesen felesleges nagy feneket keríteni a dolognak és ezzel esetleg megsérteni a kapitányt, aki tényleg nagyon-nagyon szereti a gyerekét és mindent megad neki, amit egy szülő megadhat. Noha Miyoko ragaszkodása Verához talán már egy kicsit soknak tűnik nekem, mint külső szemlélőnek, de előbb-utóbb úgy is ki fogja nőni az anyja kisajátítását, elvégre tizenévesen csak nem fog már folyamatosan rajta lógni, és hajpántlopással bosszantani azt, aki pár percre elveszi róla az anyukája figyelmét Surprised
- Nos, az az igazság hogy nem vagyok benne biztos, hogy szeretnéd megismerni azt az énemet, ami akkor jön elő ha iszom Embarassed
Köhintettem kissé idegesen, mivel feszengésemen csak fokozott a hajpánt-téma előkerülése és az ártatlan irigységem, amit a lány iránt éreztem azért, hogy neki már van gyereke. Mindennél jobban vágytam egy csöppségre, csak hát azok miatt az indokok miatt, amiket az előbb már kifejtettem, még úgy védekezünk Narao-kunnal ahogy tudunk, ezért is van nálam mindig gumi, amikor vele találkozom, még akkor is ha csak egy reggeli eligazításról van szó, mert a legváratlanabb pillanatokban is képesek vagyunk egymásnak esni o.O Viszont rövid töprengés után be kellett látnom, hogy a legjobb feszültségoldó az én esetemben most az alkohol lenne, márpedig mi értelme ennek az egész fürdőzésnek, ha nem tudok ellazulni és jól érezni magam? Egy pohárka csak nem fog megártani, és Vera-channak is igaza van abban, hogy nem illő, ha csak ő pezsgőzik. Így mikor taktikát váltott, és csúnyán rám nézett azzal az ártatlan pofijával, végül beadtam a derekamat és az én poharamba is beleömlött az aranyló színű ital a palackból, hogy aztán a koccintás után fenékig ürítsük a kristályeszközök tartalmát. Inkább szakéhoz vagyok szokva, de a pezsgő is nagyon finom itóka ám!
- Tudod, eddig mindig én voltam a tapasztaltabb a kapcsolataimban, mivel elég korán kezdtem és tiniként eléggé rákattantam a szexre, bevallom sokszor csak azért volt fiúm, hogy legyen kivel csinálnom. Persze az ilyen kapcsolatok elég rövidek voltak, de mivel népszerű voltam a suliban ezért mindig volt bőven utánpótlás is. Hülye csitri voltam, na >< De Narao-kun... no, ő nem olyan mint azok a tapasztalatlan sihederek, ő pontosan tudja mi kell nekem ahhoz, hogy igazán jól érezzem magam. Egy teljesen más szintjét ismertette meg velem a szexnek, a különbség olyasmi mint a shikai és a bankai között. És ami a legfontosabb, hogy önző módon nem önmagát helyezi előtérbe, mint a korábbi partnereim többsége, hanem engem, és akár egész éjjel bírja *.*
Válaszoltam csillogó szemekkel a lánynak, úgy éreztem tényleg segített a pezsgő, mert erről a témáról ilyen könnyedén nem tudtam volna beszélni, ha feszült vagyok. Egyébként abszolút nem jövök zavarba az ilyen kérdésektől, a barátnőimmel rendszeresen kibeszéltük a srácokat anno, sőt volt hogy az egyik exem új barátnője hozzám jött érdeklődni a fiú... képességeiről. Mindenesetre úgy éreztem, hogy ha már belemásztunk ebbe a témába és csajos estét tartunk, akkor ahhoz illik valami csemege is, így miután elnézést kértem Verától, úgy ahogy voltam, meztelenül kisiettem az öltözőbe, magamhoz vettem a kint felejtett dobozkát, ami a sajátkészítésű Pocky-mat tartalmazta, majd visszasiettem, hogy újra helyet foglaljak a rettentő finom vizecskében.
- Ezt erre az alkalomra csináltam Wink Mivel nem tudtam mit szeretsz, ezért csak csokis van, és nem is csináltam sokat, mert most először próbálkoztam vele, remélem nem baj >< Kicsit más, mint a bolti, mivel ebben nincs annyi E-valahány, de szerintem finomabb *.*
Kínáltam meg a taichout, majd miután a medence szélére tettem a dobozt, töltöttem magamnak még egy pohár pezsgőt. Úgy éreztem belefér még egy, egyáltalán nem éreztem az első kör hatását, mármint azon túl, hogy elmulasztotta az idegességem. A második kör segíteni fog feloldódni, és akkor fogom magamat igazán jól érezni Cool
- Mondd csak, Vera, mi volt a legextrémebb hely, ahol csináltátok Kaijal? Vagy esetleg egy korábbi barátoddal?
Fűztem tovább az intim témát kuncogva, miután belekortyoltam a pezsgőbe. Ha már lúd, legyen kövér és beszéljük ki alaposan a dolgokat. Talán még kapok is valami izgalmas ötletet a válasz hallatán, amivel meg tudom lepni Narao-kunt. A változatosság fontos, bár jelenleg engem az se zavart volna, ha minden nap ugyanott és ugyanúgy szexeltünk volna, annyira jó volt vele szerlmes lány
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te25250/30000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (25250/30000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptyKedd Szept. 14, 2010 11:42 am

»-(¯`v´¯)-»BoRgŐzÖs VíZgŐz»-(¯`v´¯)-»
avagy vigyétek innen az alkoholt

Az én húgom miért nem lehetett olyan, mint Kotomié? T.T Olyan jó azt hallani, hogy ennyire törődnek egymással, és hogy még a halál sem tudta elválasztani őket egymástól… Komolyan irigykedni kezdtem rá, bár hogy teljesen őszinte legyek, én már a saját testvérem arcára sem emlékszem, mert amióta shinigamivá váltam, annyira lényegtelennek tűnt minden, amit emberi életemben átéltem. Egyébként sem történt velem semmi érdekfeszítő egy szerelmi csalódást, majd néhány érzelemmentes kapcsolatot leszámítva, na meg azt, hogy voltaképpen az a férfi ölt meg, akiért most teljesen odavagyok, s ha kell, még egyszer meghalnék érte.
- Tudod, mi Kai-al egyáltalán nem terveztük Miyokot… Le is sokkoltunk, amikor kiderült, hogy terhes vagyok nem beszélve arról, hogy csak akkor békültünk ki ismét egy kisebb szünet után… Mindig védekeztünk, de mégis megtörtént, viszont egyáltalán nem bánom, hogy így történt. Elég ránéznem Miyo-chan angyali mosolyára, és minden gondomat elfeledem. Már az is boldoggá tesz, ha valaminek örülni látom, ráadásul annyira hasonlít Kaira… *.* Igaz, ő azt mondja, hogy inkább rám ütött, de normális, ha egy pár így vélekedik a gyermekéről, nem? Azért bízok benne, hogy Narao-kunnal ti is hamar magasabb szintre emelitek a kapcsolatotokat, és ahogyan beszélsz a húgodról… Szerintem remek anya lennél. >.<;;;;;;; – teszem vállára egyik kezem, hiszen még a hülye előtt is egyértelmű, hogy tényleg epekedik már egy saját gyerekre. Szerintem minden képessége megvan hozzá, és szurkolok, hogy Narao-kun is beadja a derekát, vagyis ez esetben egy másik szervét némi csípőmozgással körítve, hiszen valahogy kinézem belőle, hogy egyelőre még idegenkedik a gyermekvállalástól, bár egy friss kapcsolatról van szó, szóval ez talán még sem olyan meglepő. Valószínűleg Kai hosszú haja is égnek állt volna, ha alig pár hónap után előrukkoltam volna a gyermekvállalás ötletével. Bár ha jobban belegondolok, talán még most is idegbajt kapna tőle, hiszen még Miyokora sem számítottunk. Bele se merek gondolni, mi lesz, ha nem találkozunk pont akkor és pont ott a Kingyoban. Egy hónap múlva talán már csak feltűnt volna nekem, hogy terhes vagyok, már ha nem vágom fel az ereim a depresszió miatt. Akkor pedig valószínűleg elkövettem volna valami nagy butaságot, csak ne kelljen szembenéznem Kai-al. Életem legnyomasztóbb két hónapján azonban már túltettem magam, azt hiszem, s ha ez volt az ára a mostani boldogságomnak, akkor azt kell mondjam, hogy megért minden szenvedést. Miyo-chan megérdemli az élet ajándékát, s egyértelműen mindenből a legjobbat kell biztosítanom neki.
- Hát, nem tudom, igazából már szeretnék túllenni rajta, de egyszerűen nem merem felhozni előtte a témát, tudod, hogy van ez… Különben sem szeretnék nagy feneket kerekíteni a dolognak, nem vagyunk olyanok, akik világgá kürtölik minden boldogságukat. Inkább valami csendes, hagyományos szertartásra gondoltam, és akkor Miyo-chan is villoghatna a yukatájában… – vakargatom idegesen tarkómat, hiszen valahogy ez az egész összeházasodósdi olyan idegen tőlem, és hogy őszinte legyek, eléggé le voltam döbbenve, amikor Kai felhozta az ötletet, magyarán megkérte a kezem. A taichouéknak például jól állt, ám egy ilyen hatalmas ünnepséget én nem tudnék magamnak elképzelni, s különben is csak kínosan érezném magam, hogy több száz ember előtt kell feszengenem. A nyugati típusú esküvők meg különben sem az ízlésem, nekem nem jönnek be a habos, hófehér vagy éppen krémszínű esküvői ruhák. Szerintem mozogni sem lehet bennük! Surprised Tök ciki lehet ennyire kitűnni a tömegből, semmi szükségem rá, így is épp elegen fognak figyelni rám.
- Kotomi-chan, előttem igazán nem kell tartanod attól a másik énedtől… A helyzet az, hogy már nekem is van némi tapasztalatom ezen a téren. Persze erről nem sokan tudnak és szeretném, ha ez így is maradna, remélem, megérted… – önt el hirtelenjében a déjà vu érzés, és szinte biztos vagyok benne, hogy már történt velem valami ilyesmi, nem mintha képes lennék pontosan visszaemlékezni a másik, ehhez kísértetiesen hasonló alkalomra. Persze az sem tűnik fel, hogy mennyire sikerült félreértenem Kotomi mondandóját, hisz azért nem „olyan” másik énről van szó, amitől én is szenvedek eleget.
Hogy teljesen őszinte legyek, nem lepődök meg azon, hogy Kotomi-chan ennyire tapasztalt a témában. Nem is tudom, hiába van ilyen tipikus ártatlan pofija, valahogy megvan az a kisugárzása, ami az olyan lányokra jellemző. Az olyanokra, akiknek már tényleg rengeteg tapasztalatuk van, meg egy kicsit nimfomának, na. >.< Na jó, nem mintha én szende szűz lennék, de ahogyan Kotomi-chant hallgatom, kezdem úgy érezni, hogy talán tényleg van még mit tanulnom. O.O Uramisten, mi van, ha nem vagyok elég jó Kainak? T.T Lehet, hogy én csak az előjáték vagyok, hogy aztán vágyait mindenféle válogatott luxuskurvákkal élje ki egy flancos kis bordélyházban, és ha így van, akkor nekem vége, és kénytelen leszek elvinni Miyokot is a 11. osztagból válás címszó alatt. T.T Még szerencse, hogy a shinigami nőegyletben betöltött pozíciómnak hála megfelelő ügyvédet is keríthetnék, sőt, seperc alatt tönkretehetnénk azt a bizonyos bordélyházat, amelyről csak egyfajta városi legendák születtek, de olyan képtelenségnek hangzik, hogy egy romos kis házikó Rukongaiban egy pompás piroslámpást takar. Bár ha úgy vesszük, sokáig én is csak kiröhögtem volna azt, aki azt állítja, hogy a 2. osztag edzőterme alatt egy ilyen csecse kis luxus gyógyfürdő rejtőzik, de azért ez mégis csak más… Csak nem rejtőznek szajhák Rukongaiban… O.O
- Igen, azt hiszem, pontosan értelek… Kai is pont ilyen, annyira más, mint az eddigiek! *.* Nem mintha olyan sok kapcsolatom lett volna, mert az első szerelmi csalódásom után, hát, csak úgy hobbyból elcsábítottam a férfiakat, hogy aztán… Gonosz voltam, na. >.< Szerintem ha kicsit előbb ismertél volna meg, akkor rám sem ismernél. Mondjuk többnyire évekig magam mellett tartottam egy-egy pasit, viszont ez már tényleg nagyon rég volt, aztán pedig shinigami lettem és egy-két kisebb kalandot leszámítva nem nagyon volt szerelmi életem, na persze amíg Kai ismét meg nem jelent az életemben.
Kotomi-chan néhány perces távolléte alatt újra megtöltöm a poharakat, hisz kár lenne elpazarolni a nedűt, ha már felbontottunk egy üveggel. Egyszer nekünk, csajoknak is belefér egy kis szórakozás, nem csak a férfiak járhatnak kocsmába meg mit tudom én, hogy hova! Surprised Örömmel tölt el a tény, hogy a világ legjobb apja valószínűleg most inkább Miyo-channal van elfoglalva, vagy talán épp főz neki valamit, már ha nem a karamellás cukorkákkal tömi, amikre szemem fénye annyira rá van kattanva. Visszatértekor pedig egy apró meglepetéssel rukkol elő. Nincs oka aggódni, hisz pontosan eltalálta az ízlésemet, kifejezetten csokoládéfanatikus vagyok, akármilyen édességről van szó.
- Nahát, ez remek ötlet volt, Kotomi-chaaa~n! *.* Ezt tényleg te sütötted? Azért elég ciki, mert én egyáltalán nem tudok főzni, csak a reggeli kávém tudom tisztességesen elkészíteni, de még ha valamit melegíteni is kell, már azt is elrontom. T.T Bár egyszer megpróbáltam egy süteményt sütni, és ízre tényleg jók voltak, de teljesen szétestek, egyáltalán nem úgy néztek ki, mint ahogyan a szakácskönyvben illusztrálták! Surprised Én mondom, valamit kihagytak a receptből, amiért nem olyan lett, mint kellett volna. >.> – támadom be az édességet, hogy megállapíthassam, hogy valóban isteni pockyt képes Kotomi-chan sütni, bár nekem a bolti vackokkal sincs semmi problémám az E betűs számok ellenére sem. Nem mintha bármi is jobb lenne annál a csípős levesnél, amit Kai szokott főzni! *.* Na jó, talán a nyugati palacsintája, az még annál is jobb. >.<;;;;;
- Hát… egy arrancar lelkével a testemben… – válaszolok teljesen őszintén, majd jut eszembe, hogy talán Kotomi-chan nem ezt érti az extrém helyszínek alatt. Mondjuk ez amúgy sem volt jó élmény és teljesen kiakadtam meg hozzávágtam Kaihoz, hogy megcsal, szóval Eras boldog lehet, mert szerzett nekünk egy nagyon pocsék napot, és ezért egyszer még kinyuvasztom, az biztos. >.>
- Extrém hely, lássuk csak… Nem is tudom, én inkább a romantikus lélek vagyok, és a legjobban az tud beindítani, ha valami nagyon romantikus környezetben vagyok. Erről rajtam és Miyokon kívül persze senki sem tud és hétpecsétes titok, de Kai például remekül zongorázik, egyszer még egy dalt is írt nekem! *.* És hát, volt alkalom, amikor a tökéletesen hangszigetelt titkos kis zugában elrejtett zongorát más célból is felhasználtuk. Régebben sem különböztem nagyon, valahogy a hangulathoz hozzátartozik, hogy tényleg olyan giccsesen romantikus legyen minden, például rózsaszirmok a fürdőkádban meg ilyenek. >.< Ilyenkor tényleg úgy érzem, hogy akivel együtt vagyok, tényleg törődik velem. Olyan, mintha egy álomvilágban lebegnék, érted… – válaszolok tőlem telhetően a kérdésre, hogy egy újabb pockyval tömjem meg magam. Eszembe jutnak egyetemi éveim, amikor valóban benne voltam egy-két buliban, de én mindig a legvisszafogottabb voltam mindenki közül, aki sohasem ment el túl messzire, és sosem ébredt fel másnaposan egy vadidegen férfi mellett. Jobb volt meghúzódni a háttérben és inkább tanácsokkal látni el az akkori úgymond barátnőimet, nem mintha bármiféle komolyabb érzelmi köteléket éreztem volna irányukban, hiszen kicsit el voltam hűlve. Azonban emlékszem egy „játékra”, amit néha a csajokkal csináltunk, na persze csak saját magunk közt. Hihetetlen, hogy egy kis házi pocky milyen emlékeket képes felidézni bennem… Rolling Eyes
- Nem tudom, te csináltál-e már ilyet, de amikor még ember voltam, egyszer néhány barátnőmmel amidakuji-t játszottunk, és az egyik feladat az volt, hogy azon versenyeztünk, hogy ki töri el a pockyt. Az első csókomat egy lánytól így szereztem. Wink – igyekszem elmagyarázni röviden és érthetően a játékszabályokat, s miután még egy pohár pezsgő után már kellemesen csicsós állapotban s mindenen mosolyogva szedjek elő még egy pockyt a kis dobozkából. Különben is félő, hogy a gőztől leolvad a csoki vagy valami baja lesz, gyorsan el kell fogyasztani! Surprised
Nem volt nehéz meggyőzni Kotomi-chant, hogy ő maga is beleegyezzen a kis játékba, s miután gyorsan megállapítom magamban, hogy a hallucináció és kidou okozta műmelleim egy kicsivel azért nagyobbak, mint Kotomiéi (hiába, éppen csak nem érnek össze, egyszerűen vonzza a tekintetet, bár kezdem azt érezni, hogy nem egészséges köztünk a kapitány-hadnagy viszony, de mégis csak a 2. osztagról van szó, csak követjük a hagyományokat! Surprised ), már el is kezdjük a férfiakat bizonyára pillanatok alatt izgalomba hozó kis játékunkat. Nem egyszerű egyensúlyozni, bár így, hogy Kotomival egymás kezét fogjuk egyfajta támaszként, talán könnyebb megtartani az egyensúlyunk, igaz, egy nagyobb löket vízhullám talán már elég is lenne ahhoz, hogy kellően kibillenjünk az egyensúlyunkból. Apró kis haladások, ki tudja, a pocky mikor és kinél tör el? Hát az elsőt elvesztettem, amikor már csak centiméterekre vagyok Kotomi-chan ajkaitól, s szende kis mosollyal kérek egy bocsit ügyetlenkedésemért. Még szerencse, hogy van másik…
Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te30150/45000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (30150/45000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 1:18 pm

drunken ~ BoRgŐzÖs VíZgŐz ~ drunken
avagy vigyétek innen az alkoholt

Öröm volt hallgatni, ahogy Vera-chan áradozott a kislányáról, én is óhatatlanul elképzeltem, hogy milyen érzelmeket hozna ki belőlem egy gyerek. Bár ahogy Hitomiról beszéltem, az is valahogy így hangozhatott mások fülében, hiszen imádtam a húgomat, akárcsak Vera Miyokót. Gondolom ő se hinné el nekem, ha elmondanám, mit tett a lánya, ahogy én sem tudnám elhinni a testvéremről, hogy képes lenne ártani valakinek, vagy hogy egyáltalán össze tud veszni valakivel. Merthogy Watanabe-sannal összekaptak valamikor, ez holtbiztos. De mivel egyikük sem akarta elmondani a miértet, és valószínűleg nem is tartozik rám, ezért nem is erőltetem. Hitominak is van magánélete és olyan dolgai, amiket többé már nem oszthat meg még velem sem, ahogy én sem beszélhetek neki például a Féregbolyról. Felnőttünk mindketten, és ennek ez a következménye.
- Bár Matetsaku-sant nem ismerem, de rád feltétlenül hasonlít, le sem tagadhatnátok hogy anya és lánya vagytok.
Mosolyogtam rá a taichoura, hiszen ha nem vesszük a féltékenységét, Miyoko olyan volt mint egy miniVera. Ami pedig a baleseteket illeti, cseppet sem bánnám ha velem is történne egy, a kérdés az hogy Narao-kun mit szólna a váratlan ajándékhoz ^^ Bevallom fogalmam sincs, hogy reagálna rá, pedig amennyit együtt vagyunk, elég könnyen becsúszhat valami ilyesmi. 100%-os hatékonyságú védelem nincs, és minél többet szeretkezünk, annál nagyobb az esélye, hogy elhasal a védekezés *>* Mindenesetre jólesett a lány véleménye, bár kicsit aggasztott, hogy tudnék-e bánni egy aprósággal. Hitomin csak jó másfél évvel fiatalabb nálam, így nekem is könnyebb volt megérteni, hogy mi járhat a fejében. Bár éppenséggel Miyo-chan tetteinek a motivációját is értem, szóval talán menni fog ez >< Csak jussak már el odáig *.*
- Ha Kai csak feleannyira szeret téged, mint amennyire te őt, akkor sincs mitől tartanod. Lehet hogy ő is hasonlóan gondolkodik mint te, és egymásra vártok a téma felhozásával Wink Amúgy én sem vágyom nagy és fényes esküvőre, szóval tudom hogy mit érzel. Nem az én világom a pompa és a csillogás, ezért is érzem magam kicsit feszélyezve ebben a környezetben. De a jó társaság és a meleg víz legalább kicsit segít.
Ismertem be a görcsösségem okát, bár a kissé ideges pillantások nem biztos hogy feltűntek Verának, meg nem is akartam esetleg lehúzni ezzel az ő hangulatát. Sajnos a szokatlan helyzetektől hajlamos vagyok idegessé és görcsössé válni, és ilyenkor sokkal több idő kell a szituba való belerázódáshoz, mint valami bonyolult mozdulatsort elsajátítani :/ De mindenre van megoldás, jelen esetben italozásnak hívják Surprised Ezért is egyeztem bele végül abba, hogy pezsgőzzünk, már amellett hogy az illem is megkívánta, hiszen hogy néz ki az, hogy valaki egymagában iszik? Bár eddig csak a férfi-nő kapcsolatban tűnt fel, hogy érzékeny vagyok az ilyesmire, és ezért is jön be nekem annyira Narao viselkedése és jelleme, de ezek szerint más téren is piszkál a jólneveltség kérdése.
- Ööö... hogyne, persze, én sem kürtölöm világgá a dolgot, megígérem hogy köztünk marad. De azt megkérdezhetem, hogy neked... hogy sikerül kezelned a helyzetet? Nekem eléggé nehezemre esik eltitkolni, hiszen ha megtörténik, akkor teljesen kifordulok magamból és olyan dolgokra vetemedem, amiket nem is akarok megtenni. Tartok tőle, hogy egyszer Narao-kun érzéseibe fogok taposni és azt nem tudnám megbocsátani magamnak, hiszen jobb partnert nem is kívánhatnék nála! Nem akarom, hogy tönkretegye a kapcsolatunk egy esetleges ballépés. Izé... Kai tudja, hogy... ilyen vagy? Ha igen, akkor könnyen megbékélt vele? Bár hülye kérdés, gondolom nem.
Kissé... nem is kissé, nagyon meglepett, hogy nem vagyok egyedül a problémámmal, és hogy pont Vera az, akinek a libidóját szintén megdobja az alkoholfogyasztás. Igen, ha a fiúk nem is bánják, ez nekem tényleg komoly gond, mivel egyébként is sok kedv szorult belém a kufircolásra, ha pedig beállok, akkor tényleg az az egyetlen egy dolog, amire gondolni tudok, hogy orgazmust akarok, és persze szinte tökmindegy, hogy kivel: fiú, lány, egyre megy, ha szimpatikusnak találom, akkor mehet a menet, és nem törődök olyan "apróságokkal" hogy van-e éppen barátom :/ Régebben nem okozott lelkifurdalást, ha megcsaltam az aktuális páromat, leszámítva egy-két olyan srácot, akibe tényleg szerelmes voltam (volt, akivel emiatt mentünk szét végül), de most... talán bele se tudnék nézni Narao-kun szemébe, ha félrelépnék. És hát Vera-chan is szimpatikus lány, szóval... mindegy, nem fogok becsicsózni, pont >< De a második kör még belefér egészen biztosan Surprised
- Elárulok egy titkot. - hajoltam közel Verához, miután belekortyoltam abba a bizonyos második pohárba. - Egyik étel sem úgy néz ki a valóságban, ahogy a szakácskönyvekben Surprised De amiért a te sütid nem lett szép, az alighanem azért volt, mert vagy rosszul keverted a habot, vagy korábban nyitottad ki a sütőt, minthogy készen lett volna. De végül is ha ízre jó volt, akkor nincs miért aggódnod a külsején, és ha akarod megtaníthatlak főzni, hogy ne legyen többé ilyen kellemetlen élményed ^^
Ajánlottam fel a segítségemet, hiszen megígértem, hogy ott segítek majd Vera-channak ahol tudok, bár ez nem tartozott éppen a 2. osztagos feladatköreink közé, de nem is csak feltétlenül arra értettem anno. Állítólag jó tanár vagyok, Hitominál meg csak nem lehet a taichou rosszabb nebuló, ő régen tényleg mindent képes volt elrontani, odaégetni, elsózni, és még ma is elég furán néznek ki az általa főzött ételek, de legalább az ízükkel már az égvilágon semmi baj sincs. Miközben ismét kiürítettem a poharat, Vera egy egészen fura dolgot mondott, legalábbis én úgy hallottam, mintha arrancart emlegetett volna a válaszában, de szerintem képzelődtem, mivel éppen másra koncentráltam. Biztos azt mondta, hogy 'olyan kár' vagy ilyesmi, és mivel belelendült a mesélésbe, ezért inkább hagytam a dolgot. Kis híján kibukott belőlem egy röhögés, amikor meghallottam, hogy a 11. osztag kapitánya zongorázik és szerelmes dalokat ír szabadidejében, hiszen abszolút nem illik az osztag imázsához az ilyesmi Surprised Az ember azt gondolná, hogy csupa kőbunkó vérmániás barbár szolgál ott, erre mik ki nem derülnek Surprised Nem csodálom, hogy titokként kezeli a család a dolgot... Igaz, a mi osztagunk vezetése se hasonlít már a klasszikus 2. osztagos mende-mondákban szereplő hűvös és távolságtartó kapitányhoz, meg a beképzelt, arrogáns hadnagyához, akik a régi tagokat olyan merevvé tették, mint egy vastag fémoszlop >< Ellenben - szigorúan - állítólag két korábbi nőnemű kapitány egészen gyengéd érzelmeket táplált egymás iránt, és ahogy a taichou arról beszélt, hogy egy tökéletesen hangszigetelt szobában csinálták egy zongora tetején, nekem is eszembe jutottak a témával kapcsolatos régi emlékeim és foglalkoztatni kezdett a kérdés, hogy miért ne eleveníthetnénk fel a hagyományokat? Kettesben, anyaszült meztelenül beszélgetünk a szexről, ez vajon csak szerintem izgató?
- Azzigen, én is szívesen lennék egy hangszigetelt szobában, ahol nem kéne arra vigyáznom, hogy ne legyek túl hangos ^^ Én egyszer még középiskolában a folyosón toltam le a bugyimat a barátomnak, mert már nem bírtunk eljutni a két emelettel lejjebb lévő betegszobáig, persze mindezt egy tanóra közepén, amikor bárki megláthatott volna minket. Izgalmas volt, ha lebukunk, gondolom ki is csaptak volna minket kapásból, arról nem is beszélve, hogy mit szóltak volna hozzá a szüleim, de annyira jól csókolt az a srác, hogy teljesen elvesztettem az eszem Surprised Komolyan, talán még Naraónál is jobb volt ezen a téren!
Meséltem önfeledten a saját élményemet, azt hiszem talán ebből is látszik, hogy nekem aztán nem volt szükségem romantikára, és most is csak egy kellemes bónuszként tekintek rá, jó ha van, de nem létszükséglet ahhoz, hogy jól érezzem magam. Nekem az egyértelműen ahhoz kell, hogy lássam, mennyire törődik velem a kiszemelt pasi, az én saját szőke hercegemnél is ez volt a mérce, és ő csillagos ötösre vizsgázott. Időközben egyre gyakrabban morfondíroztam azon, hogy itt van ez a pocky, és hát azzal játszani is lehet, nem csupán enni, szemeim pedig egyből felcsillantak, amikor kiderült, hogy Vera pontosan arra gondolt, amire én *.* Ezek szerint ő sem nyuszi, ha huncut játékokról van szó, csípem az ilyen belevaló csajokat! Egyre inkább úgy érzem, hogy a rengeteg közös bennünk nem a véletlen műve, és Vera is a hagyományőrzésen töpreng, ezért talált egy ilyen kifogást arra, hogy csókolózhassunk Surprised
- Úgy-úgy, és ha nem törik el a pocky, akkor az veszít, aki előbb kihátrál a csókból szemöldökrángatás Bár mi nem használtunk ilyen bonyolult dolgokat a sorsoláshoz amikor egy bulin előkerült, mindenki mindenkivel egyszer, aztán hajrá! Én nyertem!
Büszkélkedtem az eredménnyel, amelyet korábbi részegségem alkalmával elértem. Vera nem tudja kivel kezdett Twisted Evil Én aztán nem hátráltam ki egyszer sem, és most se fogok, ha nem törik az édességrúd! Magabiztos vigyorral az arcomon fogtam bele a játékba, ami mindvégig ott is maradt, ahogy arcunk egyre közelebb került egymáshoz. Nem kevéssé nehezítette a dolgot a hullámzó víz, de az egyensúlyommal sose volt gond, csak a taichou magával ne rántson. Nem fogok veszíteni! Surprised És tényleg nem, az olvadt csokirúd eltört, méghozzá a másik lány hibájából! Bár jobban belegondolva, én már inkább a bátorságomat tettem volna próbára, nem az ügyességem ><
- Láttam, hogy a melleimre pislantottál, tán csak nem arra voltál kíváncsi hogy kié a nagyobb? Most örülsz, hogy ebben jobb vagy, mi? :/
Jegyeztem meg pajkosan Vera elé tárva a felfedezésemet, miközben kicsit megemeltem a cicimet. Szerintem az enyém mérete pont tökéletes volt, de még így is kicsit irigy voltam a kapitányra, amiért az övé nagyobb... viszont... először a játék ötlete, most meg ez. Most már biztos voltam benne, hogy ezek az apró kis utalások azért vannak, mert neki is eszébe jutott hogy a beszélgetésnél csinálhatnánk élvezetesebb dolgokat is *.* Ezúttal én nyúltam a dobozba egy pockyért, és vezetésem tudatában, ha lehet még az előzőnél is magabiztosabb és demoralizálóbb mosollyal kezdtem el rágni a finomságot, mely ezúttal azonban egyben maradt végig, így ajkaink legnagyobb örömömre összeértek. Azonnal ráhajoltam Verára, hogy nálam legyen a kezdeményezés, de a csokitól különösen édes csók most még nem tarthatott addig, ameddig én akartam. Elengedve a lány kezét ujjaimat végigfuttattam az oldalán, piszkos kis trükkömnek köszönhetően pedig a taichou kénytelen volt feladni a párharcot Twisted Evil
- 2-0 Vera-chan, ugye nem hagyod, hogy a hadnagyod ilyen simán legyőzzön? Még van annyi pocky hogy fordíthass...
Ösztönöztem játszópartnerem az ellenállásra gonosz vigyorral a képemen. Szabályokat nem kötöttünk ki, aljas kis tervem pedig tökéletes volt arra, hogy felhúzzam Verát és elérjem, hogy ha esetleg eddig hezitált, akkor bátrabbá váljon. Pillanatnyi sikeremet kész voltam feladni a gyümölcsözőbb végeredmény érdekében, hogy reményt adjak neki, a következő kört még akár szándékosan el is veszthetem! Surprised No persze nem úgy, hogy eltöröm a rudat, mert az nem fun, ellenben színlelhetném, hogy én is csikis vagyok, hogy aztán a következő körben, ha megint megpróbálkozik vele, meglepjem Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te25250/30000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (25250/30000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 12:08 pm

»-(¯`v´¯)-»BoRgŐzÖs VíZgŐz»-(¯`v´¯)-»
avagy vigyétek innen az alkoholt

Jól esik végre mástól is azt hallani, hogy Miyokoval tényleg hasonlítunk egymásra. Igaz, én magam még nem fedeztem fel a hasonlóságot, lévén a szőke nem az eredeti hajszínem, bár gyerekként nekem is világos színű volt a hajam, de hát kinek nem? Különben meg, gyakorlatilag semmit sem tudok Kai családjáról azon kívül, hogy az öccse olyan, mint Eras, csak pasiban, és ez kicsit ijesztő. o.O Pedig olyan jó lenne, ha olyan igazi, hagyományos esküvőnk is lehetne, szülőlátogatással meg minden! Surprised A hófehér ruháról már amúgy is lemondtam, mert furán érezném magam benne, és engem nem vonz az a nyugati, templomi maszlag a fehér galambokkal meg gyűrűcsereberével meg ilyenekkel. Így is eléggé fogok feszengeni, amiért annyian fognak nézni, és különben sem szeretek annyira feltűnősködni, na meg Kai ki nem állhatja az öltönyöket. Namie esküvőjén is folyamatosan birizgálta a nyakkendőjét, egyszerűen nem tudott nyugton maradni, mert hogy ő jobban érezné magát, ha pólóban és farmerben lehetne, pedig szerintem igenis, szívdöglesztően jól nézett ki benne! Surprised Ismét megerősítette bennem azt a tényezőt, hogy megütöttem vele a főnyereményt, és sohasem fogom elfeledni azt a táncot, igaz, sokáig tartott rávenni arra, hogy inkább a derekam fogja meg ahelyett, hogy a nyakkendőjét birizgálja. Tisztára olyan volt, mint egy kisfiú, aki nem akarja felvenni az anyuci által kiválasztott ruhát! *.* Na persze a nap végére meg is szabadultunk tőle, hiába állt rajta állítása ellenére tökéletesen az öltöny, de a vetkőzés már egészen más szándékoktól vezérelve történt meg. szemöldökrángatás
Nem emlékszem olyan részletre az életemből, ami arra utalna, hogy valaha valami gazdag kisasszony lettem volna, de én cseppet sem érzem azt a bizonyos feszélyezettséget, amit Kotomi-chan emleget, de lehet, csak Suwunként voltam annyira elitista, vagy nem tudom. Azért örömmel tölt el, hogy lassan kezd ő is feloldódni, na meg persze megtaláltuk a közös témát. Azért bevallom, meglep, hogy Kotomi-chan is kettős személyiséggel rendelkezik, hiszen belőle pont nem nézném ki, hogy ilyen problémája van. Lehet, az osztagnak lassan arculatot kéne váltania és elvárásként számon tartani a labilis mentális állapotot, bár annyira nem lehet labilis, hiszen mindannyian teljes életet élünk, még akkor is, ha néhanapján Eras fogja magát, és néhány váratlan, s minden esetre nem túl kellemes meglepetéssel rukkol elő. Ettől még nem leszek értéktelenebb… ugye? T-T Kotomi-chan pedig olyan vagánynak néz ki, olyannak, akit nem lehet olyan könnyen eltántorítani a céljától, szóval igazi hősnő kisugárzása van meg minden! Surprised Nem tudom, hogy csinálja, de minden tiszteletem az övé, amiért egy ilyen betegséggel is képes volt ideáig felkapaszkodni. Sőt, most hogy jobban visszagondolok az eseményekre, az a bizonyos húg, akit említett… Hiszen mennyi esélye van annak, hogy halálod után találkozol valakivel emberi életedből, ráadásul úgy, hogy az illető még mindig ember? Semennyi, ugye? Surprised Na jó, én meg azóta jegyben járok a gyilkosomnak, akinek gyereket is szültem, de az más, én speciális eset vagyok. >.<;;;;;;;;;;;;
Végre összeállt a kép, és nem is csoda, hogy ennyire hasonlítanak egymáséra. De ne, ne röhögjetek ki! Komolyan! Figyeljetek már egy kicsit és tényleg ne röhögjetek ki! Surprised Kotomi, Hitomi, Kotomi, Hitomi, Kotomi, Hitomi, Tomi-Tomi, majdnem ugyanaz! Surprised Lehet, hogy Kotominak született volna egy moe ikertestvére, csak még születés előtt meghalt és a lelke megszállta Kotomit, ez annyira nyilvánvaló, egyszerűen minden egybevág, nem is tudom, eddig miért nem jutott mindez az eszembe! Surprised
- Hát… Igazából sohasem mondtam el Kainak, de voltak bizonyos helyzetek, amikből egyértelmű volt. Az úgy volt, hogy igazából a másik oldalamat ismerte meg, amikor rajtakapott az irodában, és emiatt sokáig tartózkodott tőlem, de végül mégis összejöttünk. Amikor előjön belőlem, akkor tudom, hogy ölni tudna, és bevallom, gyakran tapostam bele emiatt a lelkébe, még ha akaratlanul is. Tudja ő is, hogy nem tudom irányítom, és ha előjön az az énem, akkor kész, vége, nem tudok ellene mit tenni. Szerencsére elég megértő, és mostanában a másik énem sem ment el olyan messzire, hogy félreértések keletkezzenek. Miyo-chan valóban megváltoztatta az életemet, mert amióta ő van, egyre ritkábbak az ilyen pillanatok, bár nemrég az irodában jött ki rajtam, amikor az egyik tiszt bemutatkozott. Szerencsére sikerült megelőzni a bajt. – válaszolok áhítatosan s egyben öntöm ki a lelkem, hiszen jó érzés végre valakivel megosztani a problémámat, aki ráadásul tökéletesen meg tud érteni, mert ő maga is átéli mindezt Hitominak hála. Bizonyára nekik sem könnyű, bár azok alapján, ahogyan Kotomi beszél Hitomiról, legalább nem egy gonosz ikre született volna, s biztosan megkönnyíti a helyzetüket, hogy igazi testvéri szeretet szövődött köztük. Remélem, egyszer tényleg bemutatja nekem a másik énjét, így legalább biztosan nem fog váratlanul érni mondjuk egy küldetés közepén. ^^
A pezsgős poharak nem sokáig maradnak üresen, hisz valljuk be, a tökéletes kísérője ennek a lazítós napnak. Wink A játék pedig csak még inkább dob a hangulaton, és meg kell, hogy mondjam, Kotomi-chan kurva jól csókol. O.O Bár kicsit mintha kezdene nem önmaga lenni, ám betudom ezt az alkohol hatásának, legfeljebb kívánságom Hitomi megismerésével kapcsolatban hamarabb teljesül, mint eredetileg terveztem. Lelkiekben fel kell készülnöm még a nagy bemutatkozásra és már csak reménykedhetek abban, hogy Eras nem dönt úgy, hogy jelenlétével bearanyozza az estét. ^^
- Ugyan, nem hagyom, hogy olyan könnyen nyerj… Talán a sütisütésben jobb vagy, de én nyerni akarok és kész. >.<;;;;;;;; Amúgy meg csalás, ha nem úgy néznek ki az illusztrációk a könyvekben, amilyennek a valóságban kéne lenniük. És lehet, hogy igazad van… Talán tényleg nem kéne folyamatosan belesnem a sütőbe, de sose lehet tudni, mikor égetem oda… Kai biztosan már a konyhába sem enged be többé. Egyszer még attól is féltett, hogy ráhasalok egy késre. T-T – szontyolódok el, hogy a következő pockyt kivételesen arra használjam, amire való, majd hirtelen ötlettől vezérelve kilépek a medencéből, hogy valami zenét keressek. Meg is találom a megfelelő szerkezetet is, majd felhangzik Katy Perry I Kissed a Girl című száma. Biztos valami rádió, ami az emberi világból közvetíti a zenéket. Nem értek annyira a kütyükhöz, a zenei ízlésem pedig elég válogatott, a klasszikus zene mellett ugyanúgy eltáncolgatok én a cyber gothra, a lényeg, hogy élvezhető legyen. ^^
- Hát… Tartozom egy vallomással. A melleim nem igaziak. Nagyon feltűnő? T-T meresztek Kotominra hatalmas, moe szemeket (ugyanis nem csak Hitomi képes erre xD), hisz ideje lenne megtudni valaki elfogulatlan véleményét is ezzel kapcsolatban. Hogy is fogalmazzak… Kai csak a szokásos perverz vigyorával fogadta a méretváltozást meg egy megjegyzéssel, hogy reméli, nem szilikon, és persze, miután kibékültünk, úgymond fel is avattuk őket, és azokból az arckifejezésekből ítélve elmondható róla, hogy kifejezetten tetszenek neki, de na, nekem valaki elfogulatlan véleménye kell, mert kell és kész. >.<;;;;;;;;;;
- Az úgy volt, hogy a zanpakutom és egy elsült kidou hatása miatt materializálódott egy illúzió… Tapintható meg minden, ezért tűnnek nagyobbnak egy teljes kosármérettel, és hát megtetszettek, na, mindig is irigykedtem kicsit Mitsu-taichoura. >< Szerinted elég igazinak tűnnek, ugye? – rakom rá tenyereit a nem mű, hanem illúziómelleimre, mert ezekben semmi mű nincsen, csak érzéki csalódás. >.> xD
Miután alaposan méretet veszünk egymásról természetesen csak azért, hogy rendesen össze tudjuk hasonlítani őket, és persze még néhány pohár pezsgőt elfogyasztunk, úgy gondolom, itt az ideje folytatni a játékot. Kotomi-chan fura vigyorából és mozdulataiból akár azt is hihetném, hogy éppen flörtöl velem, de hát az lehetetlen, különben is a férfiakra bukik! Surprised Bár kicsit nimfomán lehet szegény, ha ennyire nem bírta ki a gimiben az akkori barátjával, nekem pedig a büszkeségem nagyobb annál, hogy egy folyosón kezdjek bele, s különben sincs benne semmi romantikus, anélkül pedig valahogy nem az igazi. Igaz, néha Kainak is akadnak hajmeresztő ötletei, de hát Kairól van szó, aki mindig tökéletes, neki azért el lehet az ilyet nézni. szerlmes lány
Remélem, se Kai, se Narao-kun (se pedig júzerük xD) nem fogja megcsalásnak tekinteni azt, hogy a szoros ölelésemben tartott hadnagyommal smárolok, de hát na, ebbe a buliba azért belefér, különben is csak játék az egész! Surprised Azt hiszem, Kotomi-chan is élvezi, innen legalábbis úgy tűnik mintha annyira belemerülne a csókba, hogy azt hiszem, már nincs is magánál szegény. o.O Nem tehetek róla, egyszerűen jól csókolok, jó tanáraim voltak, senki sem tud ellenállni a technikámnak. Cool
- Ugye ezt a kört végül én nyertem, Hikotomin? *.* – szabadulok ki a már kicsit erőszakosan tartó Kotomin öleléséből, s megunva a vízben való tespedést a medence szélére ülök lábamat továbbra is a vízbe lógatva. Ráadásul a kedvenc számom megy! *.* Muszáj elrángatnom Kotomit vagy Hitomit vagy akármilyen Tomit táncolni, az meg aztán kit érdekel, hogy a folyosót nem táncparkettként találták ki? Különben is szükség lenne még egy kis italra, a pezsgősüveg alján már alig lötyög valami, pedig még csak most kezdődött el az éjszaka!
Surprised
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te30150/45000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (30150/45000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptySzer. Okt. 06, 2010 6:32 pm

drunken ~ BoRgŐzÖs VíZgŐz ~ drunken
avagy vigyétek innen az alkoholt

A hallottak alapján egyre kevésbé voltam benne biztos, hogy meg szeretném ismerni Verának ezt a bizonyos másik énjét, de nézve a viselkedését és az egyre többször kiürülő pezsgőspoharát, azt hiszem nem lehetünk már túl messze tőle, hogy előjöjjön belőle a vadállat. Nem mondhatnám, hogy nem szeretem fel-felturbózni a szexuális életem különböző játékokkal, de azért a szado-mazo már nekem is kicsit soknak tűnik o.O Legalábbis gondolom így érette azt, hogy ölni tudna, vagy nem is tudom... Nem is akarom elképzelni, hogy pontosan milyen helyzetben ismerte meg Kai Verát, mindenesetre elég ciki lehetett mindhármójuk szempontjából, amikor a férfi benyitott abba az irodába Surprised Én legalábbis minimum zavarba jönnék, ha valaki rajtakapna minket Naracchival, és mi még az ártatlanabbik oldalán vagyunk a játékoknak Surprised De szerencsére eddig megtettünk minden óvintézkedést a lebukás elkerülésére, ha esetleg nem otthon szórakozunk, szóval esély sem volt az efféle kellemetlen szituációknak >< Ettől függetlenül biztossá vált, hogy elég sok közös van bennünk ezen a téren is, hiszen én se tudom visszafogni magam részegen. Jó végre egy sorstárssal találkozni, még ha egy kicsit vadabb változatáról is van szó ennek a... "betegségnek" amiben én... hát szenvedek, bár amikor csicsós vagyok, akkor persze nem így élem ezt meg, nagyon is élvezem Surprised
Veracchi váratlanul kipattant a medencéből, én pedig érdeklődve figyeltem, hogy merre tart. Mint kiderült, nagyszerű ötlete támadt, hiszen tényleg csak a zene hiányzott a tökéletes hangulathoz, és a masinából igazi partymuzsikát varázsolt elő Cool Mikor pedig visszatért, egy igencsak meglepő vallomással rukkolt elő. Döbbenten meredtem a lány melleire, de sem most, sem eddig nem tűnt úgy hogy szilikon lenne benne, a formája, a tartása és a mozgása is teljesen természetes volt o.O Persze a lány magyarázatából hamar kiderült ám, hogy nem egy plasztikai sebész valaha alkotott legtökéletesebb munkáját bámulom én, hanem valamiféle kidou eredményét, de ez mit sem von le a két formás halom látványának élvezetéből, melyek nem csak a férfiak fantáziáját indítják be jelen esetben *.* Vera pillantásától majd' elolvadtam, ezek a védtelenséget és esetlenséget tükröző íriszek teljesen megbabonáztak, csupán imádott húgom tudja tekintetével jobban rabul ejteni a szívemet, így pulzusom is felgyorsult, ahogy a kapitányom keze megragadta az enyémet, és egyenesen rátette azt a cicijeire Surprised Hihetetlenül boldognak éreztem magam, hogy kezemben foghatom ennek az aranyos lánynak a melleit, és amikor már azt hittem, hogy a hatás nem fog fokozódni, ő is megérintette az enyéimet, és mindezt azzal az ártatlan tekintetével, kyaaa~ *.* Szinte teljesen belefeledkeztem Vera melleinek a masszírozásába és az ő érintésének élvezetébe, pedig a taichou még nem is úgy tapogatta őket, hogy nekem örömet okozzon, velem ellentétben szemöldökrángatás Kábulatomból csak a lány kérdő tekintete rántott ki, mely ráébresztett, hogy nekem szegeztek egy kérdést nem olyan régen, pedig még nagyon-nagyon szívesen tapiztam volna ezeket az illúzió által keltett csodákat.
- Ja... ööö... izé... szóval szerintem teljesen olyanok, mintha igaziak lennének, ha nem te mondanád, akkor el se hinném, hogy nem azok! Sőt, meg kell valljam, még soha nem érintettem ennyire szép és formás melleket, Vera-chan, márpedig a szépséget én a természetességben mérem! ><
Vallottam színt a kapitánynak, miközben csalódottan levettem a kezemet a cicikről, de biztos voltam benne, hogy nem ez volt az utolsó alkalom, hogy megfoghattam őket, elvégre ez az egész csupán az előjáték >< Elképesztő, hogy Veracchi mennyire érzi, hogy mivel lehet még erotikusabbá tenni a hangulatot, ezek az apró utalások, elrejtett jelzések, ez a kawaii színjáték, ahogy előadja a naiv kislányt, aki csupán ártatlan játéknak fogja fel, amit csinálunk... te jó ég, mennyit tanulhatok ettől a csajtól! Én sose tudtam így hangulatot teremteni, nem volt meg hozzá a türelmem, de most muszáj volt kipróbálnom, hogy meddig tudom türtőztetni magam, trükköket akartam ellesni a Mestertől *.*
- Etto... egyébként Miccu-tájcsóó... az kicsoda? o.O
Bukott ki belőlem a kérdés, amit azonnal meg is bántam. Eh, pedig máskor nem szoktam ennyire bunkó lenni, mi van velem? Biztos ismerem, csak az a hülye memóriám, áh, unom hogy mindent elfelejtek, ha nem vagyok napi kapcsolatban azzal a személlyel vagy cselekvéssel -.- Legszívesebben megfejeltem volna a medence falát most, de akkor már inkább a pezsgőspohár, az humánusabb módja a hülyeségem elrendezésének. Meg igazán finom is ez az ital, és szerencsére Vera-chan is úgy döntött, hogy itt az ideje a visszavágásnak, így villámgyorsan el is felejthetem ezt a blamát hál'istennek. Nem mondom, tényleg sikerülhetett felpiszkálnom a kapitány egóját, ugyanis a pocky végén egy olyan tüzes, akarattal teli és szenvedélyes csók várt, amire egyáltalán nem számítottam. A lány úgy vette birtokba az ajkaimat, mintha az élete múlna rajta, és hiába az ellenállásom, a testének közelségétől és a forró csóktól teljesen elgyengültem, és életemben először legyőztek, méghozzá tisztességes küzdelemben Surprised
- Ezt... kiütéssel... kö-köszönöm...
Lihegtem aléltan, teljesen kipirult arccal. Végzetesen alábecsültem Verát, és önnön arroganciámból fakadóan nagyon közel kerültem ahhoz, hogy elveszítsem az önuralmamat, de minden akaraterőmet bevetve ellenálltam a késztetésnek, hogy most azonnal letámadjam a lányt. De a taichou tempójához akartam alkalmazkodni, így megálltam egy sóvárgó tekintetnél, mellyel Veracchi lábait szuggeráltam, mikor kipattant a vízből és leült a partra. Ám nem sokáig maradt ott, váratlanul megragadta a csuklóm és kirángatott a vízből azzal az elhatározással, hogy mi most táncolni fogunk o.O Kissé csodálkozva pislogtam partneremre, valahogy abszolút nem illett a sorba a tánc az eddigi tevékenységeink után, de biztos csak velem van a baj scratch Akárhogy is, előbb meg kellett oldani egy égető problémát, méghozzá a pezsgősüveg kiürülését, a fennálló vészhelyzet kiküszöbölésére pedig hősiesen, önként vállalkoztam Cool Útközben valami elmebajos hang azt súgta nekem, hogy én meg az alkohol nem vagyunk barátságban, de irtó gyorsan leütöttem az illetőt a fejemben, mert állati jól éreztem magam, szóval nem volt igaza ><;;;;;;; Elismerő füttyentés hagyta el a torkomat a hűtőben lévő választékot látva, volt itt minden ami szem-szájnak ingere Surprised Tekintetem persze elsősorban az üvegek felé orientálódott, az első kezembe kerülő pezsgő valami Dom Péri...valami volt, inkább meg se próbáltam kiejteni, különben is meginni kell, nem kimondani! Surprised Már-már azon voltam, hogy visszaballagok a zsákmánnyal, amikor feltűnt, hogy a folyosó nem a frigóval ér véget, és ez felkeltette az érdeklődésemet valamilyen különös oknál fogva. Talán csak a 2. osztagos képzés jött elő elmém legmélyebb bugyrából, amikor azon kezdtem el kattogni, hogy biztos nem a helyet pazarolták ezzel a sötét korridorszakasszal, kell hogy legyen itt még valami. Kissé tompának tűnő érzékeimet erősen koncentrálva hatoltam be a bizonytalanságba, hogy körülnézzek. Mit nem adtam volna azért, ha most Rosa-chan itt lett volna a kiváló érzékszerveivel, meg biztos ő is örömmel vetné bele magát az élet élvezeteibe Verával és velem drunken Óvatosan, a fal mellett tapogatózva próbáltam valami villanykapcsolót keresni, de helyette egy még érdekesebb dolgot találtam! Egy kilincset! És mivel egyesekkel ellentétben én tudom is használni ezt a nem túl bonyolult eszközt, amit ajtók kinyitására találtak ki, így rögtön be is nyitottam a kilincshez tartózó bejárat mögötti helyiségbe. Na, ha a hűtő durva volt, hát arra amit ott láttam, nem létezik jelző O.O A villanykapcsoló működésbe hozása után egy komplett, mini-nightclub látványa tárult a szemem elé, balra egy bár, jobbra egy-két asztal marha kényelmesnek tűnő ilyen kanapé-szerű ülőhelyekkel, szemben egy kisebb színpad a közepén egy rúddal, és az egészet fasza hangulatvilágítás tette állati izgalmassá! Főleg a színpad ragadta meg a figyelmem, lesz itt tánc, hohó Cool A pezsgőt letettem az asztalra, és vigyázva, hogy el ne csússzak a még kissé vizes lábammal a kövön, siettem vissza a medencéhez, hogy aztán a pockys dobozt felkapva csillogó szemekkel rángassam magammal a taichout a paradicsomba Surprised
- Ide nézz, mittttaláltam! Még eggy luxussfürdőben is vann VIP-rész! Aszongya... kérsz valamilyen koktélt? Van itt minden kéremszépen, bármit megcsinálok!
Álltam be a pult mögé nagy lelkesen, miután betessékeltem Verát a rejtett szórakozóhelyre, és az ilyen helyeken szokásos receptfüzetet megtalálva azonnal hozzá is láttam, hogy elkészítsem a kapitány kívánságának megfelelő itókát. Persze nem akárhogy, hanem úgy, mint a profik, leszámítva azt, hogy nem mertem annyira dobálni az üvegeket, nehogy összetörjek egyet véletlenül ><
- Voállá, kérem fogyassza egésségel. És ha most megengedi, kérem fogaggya szeretetttel rúdtáncosos vendégünket, Sakai Kotomit! Remélem évezni fogja a műsort!
Tettem le a kész koktélt az asztalra Vera elé és máris repültem a színpad felé, hogy VIP-vendégnek kijáró műsorral szolgáljak a lánynak. Néhány bemelegítésnek szánt mozdulat után a zene üteméhez igazodva kezdtem neki buja, szexi táncomnak, amely egy-két látványos rúdra ugrást és forgást leszámítva kevésbé volt tele akrobatikus mozdulatokkal, mint inkább a nézőközönséget hergelő elemekkel, hiszen nem a látványra mentem rá, hanem arra hogy felizgassam Veracchit *.* Illetve magamat is, hiszen azzal kezem minduntalan végigsiklott testem érzékeny pontjait érintve, én magam is egyre jobban beindultam, szinte észre sem vettem, hogy véget ért a szám, annyira belemerültem önmagam szórakoztatásába, amit minden bizonnyal a taichou is élvezett >< Azzal az elhatározással fordultam le a rúdról, hogy itt a vége az ártatlan játéknak, én bizony tenni fogok egy lépést előre! A pult mögül egy flakon tejszínhabot húztam elő, és azzal a kezemben ültem le Vera mellé.
- Mit szólnál hozzá, ha picit izgalmasabbá tennénk a pockys játékot? Aki veszít, annak ezt kell tennie a győztessel...
Szólaltam meg, majd hogy demonstráljam mire gondoltam, egy kevéske habot fújtam Vera szájára, majd gyorsan lecsókoltam azt onnan. Negyedik párbajunknak azzal kezdtem neki, hogy semmi esélyt nem akarok adni a taichounak, hiszen az előbb látszott, hogy könyörtelenül kihasználja a legapróbb gyengeséget is, márpedig a büszkeségem nem engedi meg, hogy ismét vereséget szenvedjek, és kiegyenlítsenek ellenem >< Mikor ajkaink ismét összetapadtak, alkati- és talán erőfölényemet kihasználva dőltem rá a lányra és fektettem le őt, míg kezeim gyakorlatilag önálló életre keltek. Nem érdekelt, hogy Vera a kapitányom, és az se, hogy mindkettőnket vár egy férfi otthon, én bizony le akartam vele feküdni ma este...
- Hihhhetetlenül jól nézel ki ahoz képest, hogy már túl vagy egy szülésenn.
Mosolyogtam rá mélyen belenézve a lilásan játszó íriszeibe, miután csókunk véget ért. De mivel Vera vesztett, a "büntetését" sem akartam sokáig halogatni, így a flakont a kezembe véve máris megindítottam a tejszínhab áradatot, hogy a melleimre applikáljak egy-egy korongot. Amilyen állapotban voltam, simán elképzelhetőnek tartottam, hogy akár csupán Vera érintésétől át fogom élni a legélvezetesebb pillanatokat, amit egy nő átélhet, és akkor még a kapitány nem is mutatta meg a rúdtáncos tudását, amelyet szintén epekedve vártam *.* De mindent szépen sorjában, előbb jöjjön a bünti, aztán minden más *.* Remélem nem most fog nyuszi módon visszakozni a lány, csalódott leszek, ha így lesz ><


A hozzászólást Sakai Kotomi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 25, 2010 12:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te25250/30000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (25250/30000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptySzomb. Okt. 23, 2010 1:10 am

»-(¯`v´¯)-»BoRgŐzÖs VíZgŐz»-(¯`v´¯)-»
avagy vigyétek innen az alkoholt

Ki gondolta volna, másik énemnek ily módon változik meg az élete, csak mert kicsit magára hagytam? Azt hiszi, megengedheti magának a gyermekvállalás, boldog párkapcsolat s a barátok luxusát. Ha annak idején engem neveznek ki kapitánnyá, bizonyára nem tékozlom időmet s energiámat holmi luxusfürdői szórakozásra. Legalább elmondhatja magáról, saját hadnagya imádja, hisz mégis mi mástól lángolna a vágytól? Olcsó szajha, olyan, kit még felkoncolni, széttrancsírozni, bordátlanítani, feltépni, felszabdalni, megízlelni, húsában turkálni, vérében pancsolni sem érdemes. Túl könnyű megszerezni, így oda minden élvezet. Igaz, Carllal nap mint nap cserkészünk hozzá hasonló vadakat, hisz vannak napok, mikor nincs más… Már rutinszerűen csináljuk velük azt, ami számunkra szórakozás. Mégis monotonná válik, ha nem látom meg azt a bizonyos csillanást a szemekben, mely felkelti érdeklődésem, mely könyörög, sóvárog szerveket zúzó érintésemért, életet sorvasztó csókomért… S ki vagyok én, hogy ellenkezzek eme kívánságoknak, kéréseknek? Meglátván esedező lélektükröket kénytelen vagyok feladni minden ellenkezést s engedni a bennem rejlő démonnak… Emberiség? Mit nekem? Lelkemmel együtt már azt is rég eldobtam, elhajítottam, kettéhasítottam, csak hogy üvölthessek, sikongathassak, tébolyulhassak s vadul táncolhassak! Tánc… Ritmusra mozgás, tekergőzés, sóhajtozás, kellemes izzadás, vérpumpálás, szédülés, szánalmas, kéjre éhezett népség szelídítés. Gyászos, kínkeserves, nyomorúságos, siralmas, gyötrelmes, keserves, kínzó, sajgó, maró, fájdalmasan belém hasító. Ez lenne régi, majdnem tökéletes, szilikont illúzióval helyettesítő, ám garantáltan műmellekkel tetszelgő testemhez tartó lelkem legfontosabb beosztottja? Csípőrángatás s kéjes táncolás… Amatőrnek ugyan nem nevezhető, eme esetben a másik véglet megfigyelhető.
A pezsgő talán túlságosan is kifordítja magából az embereket… Ami nekem csak jó, hisz könnyebb cserkésznem, mindazon által óvatosnak kell lennem vele, hisz nem veszthetem eszemet, számomra az óvatlanság s éberségem lankadása végzetes lehet. Elég ellenséget szereztem, s olyanokat, kik csak egyszerűen rettegnek tőlem, s azt hiszik, ha megpróbálnak végezni velem, könnyebben térhet nyugovóra piciny, sérülékeny lelkük. Abból azonban én nem adok, s míg testem teljesen eszméletlenül hever Carl és William őrködésében ezáltal megelőzendő azt, hogy kellemetlen látogatók végezzenek fedetlen, védtelen, feláldozható, érzéketlen, romlott, törékeny, kiszolgáltatott, hátrahagyott porhüvelyemmel. A koktélt mégis elfogadom, s külön kérem, alkoholtartalmát tartsa szint alatt – kérdés, hogy a tárogatós cafka vajon fel is fogja-e borsónyi agyával, amit megkövetelek tőle.
- Érdekes ízlése volt annak a hadnagynak… Nem ismered Mitsu taichou? Hát az meg hogy lehet? – fogadom a koktélt s pihenek meg tánc után az egyik kanapén, hogy Kotomi – mert hogy a cafkának neve is van – előadásával szórakoztasson. A koktélból éppen csak kortyolok, hisz nem veszíthetem eszem, oda lenne minden méltóságom, az pedig borzalmas, elfogadhatatlan lenne!
- Tejszínhab? Ne légy gyerekes… – zendül hűvös hangom elutasítóan, hisz ez a kis halandó féreg nem méltó arra, hogy engem megkaphasson. Még akkor sem, ha kölcsöntestet birtoklok csupán. Az enyém, elbitorlom…
Hideg, érzéketlen, halált osztó csók, az édes habot pedig szó nélkül távolítom el a lányról, rideg, zord, mégis kéjes élvezetekkel kecsegtető pillantásaim a szajhának jelzik, hogy még nincs vége. Táncot akar? Megkapja… Egy magas sarkút felcsatolva, kiegészítőként bolyhos, vörös sálat nyakam s testem köré tekerve pedig el is kezdem a profi sztriptíz táncosokat is megszégyenítő lengésem, ingázásom, térdhajlításom, csípőringatásom, tekergőzésem, érzékeny területeket nem kímélő érintésem, szüzeket szégyenbe s zavarba hozó, zenére zajló mozgásom. Hagyjuk már a tejszínhabot, nem vagyok ily gyerekes… Csak a vére kell, fogja már fel.
- Olcsó vagy, megvetendő, könnyen, túl könnyen megszerezhető… És most térdre, hozzám méltatlan halandó. – ülök le a színpad szélére s nyújtom lábam a lábcsókra várva, hogy azután rátaposhassak a kurva fejére. Szenvedjen csak… Most még finom vagyok. S újabb csókom már harapásokkal teli, ajkaiból kiserkentve a vért, a legközelebbi falhoz szorítva, s apró, finom karmolásokkal vérét ontva. Apró, finom, majd elmélyülő s fájdalmas sebek, húsba marás, marcangolás, nyalás-falás, kínokozás, gyilkos ösztön, s csábítónak szánt, mégis riadalmat keltő mimika. A lány haját erőszakkal hátrahúzva várom minden bizonnyal elégedetlen reakcióját – hisz biztos nem erre számított. Szenvedjen, tovább, gyötrelem, igen, az kell neki! Melynek végén a végső elpusztulás nyújtja a megnyugvást. Még hogy ez a kiscsaj méltó lenne hozzám? Pfff… Nevetséges.

Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te30150/45000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (30150/45000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptyHétf. Nov. 29, 2010 2:57 pm

drunken ~ BoRgŐzÖs VíZgŐz ~ drunken
avagy vigyétek innen az alkoholt

Mit is mondhatnék erre a kérdésre? Hiszen ha nem is gyűlölöm, de azért minimum ügyefogyottnak érzem magam attól, hogy a jó memória génjeit nem én örököltem a családban, főleg ilyenkor, amikor valaki olyan neve száll ki a lyukas fejemből, akit ismernem kéne, mert nyilvánvalóan tett értem valamit korábban, és olyan érzésem van, hogy nem csak az utat mutatta meg nekem újonc koromban, hanem valami sokkal nagyobb volumenű eset kapcsán ismerem ezt a Mitsut. De ez sajnos nem olyan dolog, amit edzéssel vagy egyéb módszerekkel javítani lehetne, így fordulhatott elő, hogy amikor Vera taichou bemutatkozott nekünk, akkor még Naracchi neve is csak pici megakadás után esett ki a számon, pedig vele aztán nap mint nap együtt vagyok. De ebből a szempontból mindent Hitomi örökölt, és amikor belegondolok, rá kell jönnöm hogy mennyi mindenben különbözünk, méghozzá úgy, hogy mindketten a mérce átellenes oldaláról pislogunk a másikra. A rengeteg különbség ellenére mégis tökéletesen megértjük egymást és soha, egyetlen egy alkalommal sem civakodtunk még a legapróbb dolgok felett sem. Habár ez talán pont azért van, mert amit az egyikünk szeret, azt valószínűleg a másik nem, így nem irigyeljük, vagyis hát irigyeltük meg egymás dolgait, hisz' a jelen időt használni felesleges, annyira kevés időt töltünk együtt a gyerekkorunkhoz képest. Hiányoznak azok az évek, hiába mondhatom magam most is boldognak. Azonban életemet immár beárnyékolja a halál, az újabb halál mindenkori lehetősége, és ha az bekövetkezik, akkor már nem lesz következő lehetőség, lélekrészecskékké bomolva elvesztem az összes emlékem és újjászületésemkor egy teljesen új ember leszek. Észrevétlen stresszt helyez rám a gondolat, folyamatosan piszkál a tudatalattimból, emlékeztet rá hogy a gondtalan életnek vége és hogy nekem már a felnőttek életét kell élnem. Márpedig nekem feladatom van még, mielőtt kifutok az időből: teljesítenem kell az ígéretemet Hitominak, miszerint megtalálom a szüleinket Rukongaiban és fel kell nevelnem legalább egy, de szívem szerint több utódot is. Szerető testvérként és nőként ez a dolgom. Shinigamiként pedig az, hogy megfeleljek parancsnokom elvárásainak és a legjobbamat nyújtsam minden téren, hogy erősebbé váljak és hogy én legyek az, aki elfogja és visszahozza a Seireiteibe egykori kapitányomat, ki bemocskolta osztagom hírnevét és ki hidegvérrel képes volt megölni annyi bajtársát, bajtársamat.
- Gomen ne, tudom hogy ismernem kéne, csak na! Névről nemmindig tudok azonossítani, énse vagyok tökkéletes.
Zártam le a témát, hiszen a mai este az élvezeté kell hogy legyen és nem az afféle magvas gondolatoké, mint a kötelességek vagy a gyereknevelés problémaköre. Ha egy pasi benyitna ide most, bizonyára orrvérezve dőlne ki a látványtól, ahogy a két dögös, domború idomokat birtokló meztelen csajszi egyre hevesebbé váló előjátékát megpillantaná. Már Veracchi csókja sem olyan játékos, szeme is egészen mástól csillog: az öröm helyét a vágy féktelen tüze vette át, ahogy az én simogatásom is egyre merészebb helyekre tévedt, igaz oda még nem, azt az élvezetet még későbbre tartogattam. Apró, kéjjel teli sóhajok hagyták el számat, ahogy nyelve már nem csak az ajkaimat érintette, és igen hamar megbántam, hogy csak ennyi tejszínhabot fújtam magamra, sokkal-sokkal tovább akartam élvezni a lány közelségét és puha csókjait, mellyel eltávolította az édes krémet rólam. De el kellett hogy szakadjunk egymástól, és mindez az én hibám volt, hiszen én kívántam, hogy Vera is közelebbi kapcsolatba kerüljön a terem közepén ágaskodó rúddal, és így utólag azt kell hogy mondjam, nem bántam meg. Bár nem vagyok leprás, de az állam mégis leesett attól a buja, erotikus és cseppet sem ártatlan tánctól, amelyet a kapitányom bemutatott mindössze néhány méterre tőlem. Sosem gondoltam volna, hogy a lány ilyesmire is képes, ez a Vera már tényleg nem az a Vera, akit megismertem. Tökéletes zene- és kellékválasztás segített a még izgatóbb látvány eléréséhez, én pedig egyszerűen nem bírtam tovább, eddig tartott a türelmem és az önmérsékletem. Fantáziám messzire szárnyalt, ahogy lecsuktam a szemem és egyik lábamat felhúzva hátradőltem az ülőgarnitúrán. Kezem immár nem a sajátomé, hanem Veráé volt, ő nyúlt hozzám, ő kényeztetett és a zene utolsó taktusai hallatán az ő simogatása csalta ki belőlem a remegést és a hangos, élvezettel teli sikítást, melyet boldog zihálásom követett. Arcom felhőtlenül boldog, bágyadt mosolyra húzódott, ahogy lassan kinyitottam a szemem, és a lány ott várt rám a színpad szélén, hogy immár ne csak képzeletem szüleménye legyen az iménti élmény. Szigorú hangjától egy pillanatra megtorpantam, de aztán sikerült visszaemlékeznem arra, hogy mit is mondott korábban. Biztos rettentő furcsa lesz, de úgy gondoltam egy próbát megér az új stílus kipróbálása, így készségesen másztam oda hozzá, hogy felém nyújtott lábát megcsókoljam. Ami viszont ezután következett, azt mindennek éreztem csak kellemesnek nem. Fejemre taposott, a falhoz szorítva szó szerint harapdálta az ajkaimat, úgy karmolt, hogy körme felsértette a bőrömet, a fejemet pedig a hajamnál fogva rángatta. A fájdalom bár nem volt hasonlatos egy komolyabb sérüléshez, ahhoz elég volt, hogy elrémisszen és kétségbeesetten próbáltam eltolni magamtól a megvadult nőszemélyt.
- Ha-hagyd abba, ez fáj! Kérlek ne csináld ezt!
Hangzottak szavaim két sziszegés között, és valahogy már nem izgatott a lány testének közelsége, nem leltem örömömet érintésében, csókjai pedig nem tüzeltek fel. Már nem akartam semmit Verától, így nem. A kín és a szenvedés nekem fájdalom marad és nem válik varázsütésre élvezetté attól, hogy felfokozott állapotban vagyok. De agyamba más gondolatok is befurakodtak, megcsapott a józanság szele. Mit csinálok én egyáltalán? Mit akarnék én a kapitányomtól, amikor ott van nekem Naracchi, aki bármikor és bárhol, feltétel nélkül teljesíti az összes kívánságomat. Átkozott alkohol, te tetted ezt velem ugye? Tudtam, hogy nem szabadott volna egyetlen egy kortyot sem ledöntenem, anélkül is jól tudom érezni én magam! Más választásom nem lévén, ellöktem magamtól Verát és zavartan, feldúltan, szégyenkezve hagytam el a helyszínt, melyet örömöm forrásának képzeltem percekkel ezelőtt, de amely egyben minden boldogságomat tönkretehette volna. Borzalmasan dühös voltam magamra, amiért engedtem a csábításnak, amelyet egy másik meztelen test keltett bennem, ha a taichou nem válik vadállattá, olyan dolgot tettem volna valószínűleg, amit örök életemre megbánok. Feszültségemet a falba mélyesztett öklömmel vezettem le, eggyel több vagy kevesebb seb már nem számít, így is éreztem, hogy ajkam véres és tudtam illetve láttam, hogy karmolásnyomok "díszítik" tarkómat és oldalamat is. Ingerülten kaptam fel a fürdőtér padlóján heverő törülközőmet és csavartam magamra, majd berontottam az öltözőbe, levágtam magam a padra, a falnak döntöttem fejemet és halkan káromkodva néztem fel a plafonon pislákoló világítótestekre. Nem mozdultam, meg kellett nyugodnom mielőtt elhagyom ezt a rémes helyet, ahová soha többé nem szeretném betenni a lábamat. Amilyen jó ötletnek tűnt ez az este, olyan rosszul sült el, és most Vera is biztosan csalódott bennem. Egyetlen reményem az volt, hogy mindketten szépen el fogjuk felejteni ezt az egészet az alkohol jótékony hatásának köszönhetően. El sem hiszem, hogy most pont abba a folyadékba kell vetnem a hitemet, amely keserűségemet megalapozta.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Luxus gyógyfürdő Cl0te15800/30000Luxus gyógyfürdő 29y5sib  (15800/30000)

Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő EmptySzomb. Márc. 24, 2012 12:03 pm

Egy gyors csobbanás - Eligazítás a fukutaichónál


Szokásos ébresztés, és a már megszokott sötétség fogad ma is kora reggel. Persze azzal a különbséggel, hogy még este én magam kértem meg Ookami-chant, hogy ma ébresszen fel korán. Ugyan itt vagyok már egy kis ideje az új osztagomban mégis Genki-sant és az alacsonyabb rangú beosztotton kívül még egy magasabb rangú tiszttel sem találkoztam. Magas rangú alatt persze itt most a kapitányt és a hadnagyot értem. Ám ez már nem lesz így sokáig ugyan is mára hivatalos vagyok egy eligazításra a hadnagynál.
Viszont még mielőtt ez megtörténne, nem hagyhatom ki a napi gyakorlatot, amit reggelenként munka előtt végzek. A volt osztagomban is csináltam ezt, de ez most teljesen más, mint akkor. Sokkal keményebb edzés ez mivel elvesztettem egy érzékemet mely igen fontos az emberek számára, a látásom. A többi érzékem ugyan felerősödött e képen, kivételesen a hallásom és a szaglásom, de ettől még jó pár dolgot újra meg kell tanulnom. Az egyik ilyen a tájékozódás, ez nagyon fontos. Tudnom kell, hol vagyok, hogy mik vesznek körbe, harc esetén tudnom kell hol az ellenfél, ha ezeket nem tudom megállapítani halott, vagyok. Persze szerencsémre a 12. osztagnak köszönhetően szert tettem egy eszközre az Irime 1.0-ra mely segít a harcok során, hogy tudjam mi/ki merre tartózkodik ám a fél órás idő limit miatt a napjaim nagy részét vakon kell élnem ami, okoz némi problémát. Nagy segítség lenne, ha tudnám Kaname taicho, hogy a fenébe tudott úgy közlekedni, hogy nem ment neki semminek? Na, igaz úgy tudom, hogy ő már születése óta vak volt így ő egy kis előnyel, indul. Persze nem mintha én neki mennék is bárminek. Elég sokat gyakorlok így SS-en belül szinte már tökéletesen elnavigálom magam akár shunpoval is, de azért még mindig tartok attól, hogy neki megyek valaminek, főleg ha villámléptekkel haladok. Talán egy idő után majd elmúlik ez a félelmem is, addig pedig majd sokat gyakorlok.
Mára viszont a gyakorlás kimerül abban, hogy pár zanjutsu és hakuda mozdulatsor után irány az osztag terület. A kapun belépve lassan sétálok végig, számolom magamban a lépteimet, hogy tudjam, még mennyi van a fukutaicho irodájáig.
~ .… huszonnyolc, huszonkilenc,… tizenkilenc…. Húsz, huszonegy, … ~ hála zanpakutom belekotnyeleskedésének elszámolom magam, így a huszonkettedik lépésem követően kisebb paff hang hallatszik, mikor nekiütközöm a hadnagyi iroda ajtajának. Amin természetesen Ookami-chan jót nevet.
- Menj a fenébe Ookami-chan! – förmedek rá hangosan katanámra miközben orromat simogatom, közben persze lélekölőm lelke még mindig benn nevetgél belsővilágomban. Miután egy kicsit sikerül lenyugtatnom magam, gyorsan megigazítom, magamon a ruhámat majd bekopogom. Várok, ám választ nem kapok, így ismét jelt adok itt létemről azonban már szóban is nem csak az ajtón kopogva.
- Elnézést, Sakai fukutaicho? Fukutaicho, Chikanatsu Kira goseki desu. – bentről semmilyen zaj, nesz nem szűrődik ki. ~ Mi a fene elfelejtett téged? … Dehogy, miket hordasz itt össze, biztos csak fontosabb dolga akadt… Aaahaaa…~ kis belső párvejünk közben ekkor egy idegen szagot, és reiatsut érzek meg. Nem a hadnagy az biztos, pasi szaga van így ha csak nem váltott nemet nem lehet ő.
- Chikanatsu-sanhoz van szerencsém? – kérdezi a férfi. Felé fordulok, majd válaszolok kérdésére.
- Igen. És ön kicsoda? – kérdem érdeklődve. Hangja alapján biztos nem felszedni akar, de akkor mit. ~ Hülye, talán megismerni az új tisztet… Ja, ebben van valami. ~
- Kazuhara Ichijo tiszt. És azért kerestem fel, mert a hadnagy megkért rá, hogy vezessem el önt hozzá.
- Oh, rendben. És hol is van az a hely pontosan?
- Az osztag luxusfürdője az.
- He? Luxusfürdő? – na, ezen felkapom szemöldököm. Eddig nem is tudtam, hogy van itt ilyen, bár igaz ez megmagyarázza azt a gyógyvízhez hasonlatos szagot, amit néha-néha éreztem. Nem megyünk, messzire az már egyből feltűnik. Ha jók az érzékeim, akkor az edzőterembe kanyarodhatunk be majd egy ajtó kinyílását hallom és máris erősen érezni a fürdő illatát.
- Itt benn le is vetkőzhet, ez pedig a törülközője, mivel, hogy látom nem hozott magával. – nyomja, kezembe a puha kellemes tapintású anyagot majd egy elköszönést követően érzékelem amint elhagyja a helyet.
- Juhé!!! Forró fürdő és meztelen csajok! – kezd el hangoskodni majd vetkőzni lelkesen zanpum materializálódott alakja. Magam sem húzom az időt és gyorsan megszabadulok öltözékemtől, csak a szemüveget hagyom magamon, egyelőre kikapcsolt formában. A következő pillanatban a meztelen lány farkát csóválva nyit be a fürdőbe.
- Chotto matte… - csavarom magam köré a törülközőm majd még épp, hogy elkapom, a virgonc lányt ám az olyan lendülettel ránt magával, hogy végén elválva tőle megállíthatatlanul a kellemesen forró vízben kötök ki. Méreteimnek köszönhetően egy nagyobbacska csobbanással egybe kötve, törülközőstől.
- Oo-kami…chan, te… - emelkedek, ki a vízből immár a törülköző nélkül dühösen ám mondandóm azonnal félbe szakad, mikor végre megérzem pár lépésre egy másik reiatsu forrást.
- Öhm… F-fukutaicho-san? – kérdem zavartan a hátam mögötti személytől, aki vélhetőleg az, akinek gondolom.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Ajánlott tartalom




Luxus gyógyfürdő _
TémanyitásTárgy: Re: Luxus gyógyfürdő   Luxus gyógyfürdő Empty

Vissza az elejére Go down
 

Luxus gyógyfürdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 2. Osztag-