-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kenpachi Ivója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Ariwara Hiro
2. Osztag
2. Osztag
Ariwara Hiro

nő
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2012. Sep. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te5000/15000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (5000/15000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 10:36 pm

Ahogy éppen töltöttem, és iszogattam valami vénember ült mellém. Kicsit túlbuzogott benne az energia, mert még egy fiatalabb shinigamit is elhessegetett mellőlem, aki éppen biztosan valami hátsó szándékkal ült volna le. Végül is megmentette őt egy csúnya pofára eséstől, esetleg egy veréstől. Kicsit emlékeztet a tanító mesteremre, amikor még gyerek voltam.
Amikor megszólalt, minden kétségem elszállt a felől, hogy a tanító mesterem is lehetne. Gyönyörűségnek mellette? De hiszen rajtam kívül senki nincs mellette... Ez most gúnyolódik? Lehet, mégis csak rosszul tette, hogy leült ide.
Éppen egy pohárral döntöttem le a garatra, és közben a szemem sarkából őt néztem. Feltűnően furcsán mosolygott. Az öreg, határozottan akar valamit. De ő csak egy öreg ember... Mit akarhatna egy rózsaszín tőlem? De ami még jobb kérdés, hogy mit akarok én egy rózsaszíntől? Hát tőle biztosan nem szeretnék semmit. Hogy gondolhatja ez a vén kéjenc, hogy majd pont tőlem kap bármit is?
A gondolatra még a pumpa is felmegy az agyamban. Egyenesen sértve érzem magam, hogy nem egy fiatalabb, és legalább látszatra keményebb shinigami próbálkozik be. Való igaz az olyat is bármikor haza küldeném egy pár rúgás kíséretében, de csak hogy el ne tévedjen.
Leteszem a poharat. Már kezdem érezni a zsibbadást, és a kedélyesebb állapotot. Ki tudja, talán lehet vele szórakozni. Ha elég kitartó, még talán jól is érezhetem magam az éjszaka.
Az utolsó mondatától egy pillanatra valami furcsa érzés kerített hatalmába. Valami ami grimaszba formázta az arcom, és arra kényszerített, hogy hangosan fújjam ki a levegőt, és szaggatottan. Azt hiszem ezt nevezik az emberek nevetésnek. Gyorsan megemésztettem magamban a mondanivalóját, és vissza vágtam magam morckomor arckifejezésbe. Még hogy én nevetni... Azt azért el kell ismerni, hogy roppant vicces, ha valaki azt gondolja rólam, hogy csodálatos vagyok... Főleg ha azt egy rózsaszín gondolja. Miután úrrá lettem ezen a felettébb kellemes, de annál zavarba ejtőbb pillanaton, gondoltam ezért már megérdemel legalább egy választ. Elvégre megnevettetett, amit lássuk be, elég kevesen képesek elérni. Talán idejét sem tudom, mikor nevettem utoljára.
- A szaké... - Böktem rá az üvegre előttem. - Meg a szórakozás reménye. És egy ilyen vén embert mi hozott a kocsmába ilyenkor? Úgy hiszem, ilyen idős korban, már nem tesz jót az ivászat.
Na vajon mennyit képes nyelni, vagy esetleg jól jön e ki ezekből? Kíváncsi vagyok lesz e, egy jó szócsatám, esetleg le tudom e itatni az öreget, annyira, hogy aztán hazáig cipeltesse magát egy shinigamival.
Görnyedt testtartásban iszogatok továbbra is. Talán nem vagyok nőies, és talán soha nem is akartam az lenni, de gondolom egyesek még ebben is képesek felismerni a nőiességet. Hát, ha a papa akar valamit, akkor itt az ideje belehúzni.
Vissza az elejére Go down
Baku Sadao
7. Osztag
7. Osztag
Baku Sadao

Hozzászólások száma : 20
Tartózkodási hely : Leánykák dekoltázsában
Registration date : 2012. Sep. 08.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te5000/15000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (5000/15000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptySzer. Szept. 12, 2012 4:43 am

A hölgyemény válaszolt a kérdésemre, majd azt kérdezte tőlem, hogy vajon engem mi vonzott a kocsmába. Szegény fejem nem mondhatta azt, hogy a feneke, hiszen ezúttal kordában kellett tartanom túlságosan is kan kisugárzásom. Kissé játszadoznom kellett a prédával mielőtt falatozhatnék. Mmmm... fincsi női falatok! Nem! Kész! Itt nem bírtam, Baku Sadao vagyok és hódítani akarok!
- Engem is a szórakozás reménye hozott.
Mondtam, miközben a szemöldökömet olyan magasra felhúztam, hogy szinte lecsúszott kopasz fejemről. Az ajkát néztem, milyen finom kis ajka volt. A bársonyos csókjára gondoltam, miközben ő azonnal a kettes fázisba szeretne lépni, de én csak lassacskán engedném, hiszen nem engedhetem, hogy minden második nő rám ugorjon. Akkor az egész univerzum populációja csak kis Bakukból állna, mindaddig amíg kinézetem blokkolná a nők vágyát egy másik férfihoz. A szemem végül először lejjebb terjedt, hogy megnézzem nem láthatok-e be a melleihez, majd mikor kudarcot vallott a koncentrációm, vissza tértem a szemébe nézéshez. Kétszer végignyaltam a számat, kacsintottam egyet, majd teljesen magabiztosan, szexisen megsúgtam a leányzónak:
- Tán nem szeretne velem tartani, hogy szórakozhassunk?
Még halkan hozzátettem, hogy csinos hölgy. Egyenesen a egy pár szép szemébe néztem, sőt, nem! Sokkal mélyebbre, egészen a lelkébe belenéztem. Tudtam, biztosra vettem, hogy ennek a felkérésemnek aztán nem fog nemet mondani, hiszen melyik nő tudná visszatartani az érzelmeit, miután megszólalok magába ejtő hangomon, mi már szinte hasonlít egy öszvér párzási kiáltására. Na jó, azért nem voltam olyan csacsi, hogy túlságosan is rávezessem, hogy valami "rosszat" akarok, csak úgy finoman, a szavaimból ítélhetett volna a szándékomra. Tudtam, hogy mestere voltam a csábításnak és, hogy ez a nő... nem... istennő nem utasíthatott el. Bár görnyedve ült, láttam őt bemenni a kocsmába és az a fenék... mmm... az a fenék nem kéne, hogy puha dolgokon üljön, annak a fenéknek a kemény tárgyakat találták ki. Reméltem, hogy a mellei és épp annyira szuperáltak. Kissé a szájam szélén megeredt a nyálam, miközben a válaszra vártam. Nem is figyeltem, de persze a sakémat is meghozták, én viszont nem mertem beleinni mindaddig, amíg nem kaptam egy kiengesztelő, vagy még inkább kiengesztelő választ. Más opció valójában nem volt, ha egy magamfajta sármos úriember udvarol.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te31700/45000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (31700/45000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 9:44 am

Amikor a kard... akarom mondani a szakéscsésze lesújt...
(Avagy ismerkedés a kocsmában Raiden és Chiyo)
Ahogy az a nagykönyvben elő van írva, kissé rendbeszedte magát, elvette a felé nyújtott csészémet, majd leült mellém. Töltött nekem is, meg magának is, de ilyen késő este, már nem akadtam föl ilyen illetlenségeken. Arról nem is beszélve, hogy ki tudja, hány éves...
- Úgy látszik Kegyed nem kispályás. Jut eszembe, be sem mutatkoztam: Kitetsu Raiden, szolgálatára. - A hangja kellemesen rekedtes voltahogy azt az ember el is várja egy jövendőbeli ivócimborától! Azt mondta, hogy szolgálatomra, szóval reményeim szerint találtam egy következő önként jelentkező társat a szakézáshoz. Komótosan elővarázsolt egy szép fadobozt, és egy pipát vett elő belőle. Igazi antik darab volt, még hozzám képest is! Pár lopott pillantással megcsodáltam a pipát. Csak miután kielégítettem az esztétikum iránt érzett kíváncsiságomat (ti.: a pipa iránt), jutott csak az eszembe, hogy én még bizony be se mutatkoztam. Szóval jól nevelt lány módjára, míg a pipáját tömte, én is biccentettem egyet felé.
- Aikawa Chiyo, és ha lehet hanyagoljuk a "kegyed" megszólítást mindenképp. - mosolyogtam rá a császám fölött kissé talán gonoszul.
- Kegyed amúgy mi célból kereste fel az üveg alját? Feledni, vagy ünnepelni? Esetleg elbukott egy fogadást? - Még úgytűnt, nem szokott hozzá, hogy a nevemen hívjon. Láttam, hogy a tekintetemet keresi, ezért keményen a szemeibe néztem. (Remélem meglepi, hogy már álmos sem vagyok, nem hogy részeg, vagyis a szemecskéim teljesen tiszták és szépen csillognak! Razz )
- Nincs különösebb célom, és nem szeretek veszíteni Cool , fogadni pedig nem szoktam - itt egy pillanatra fölsejlettek a gyermekkori traumáim, de egy korty jó erős szilvapálinkával, amit még az előző körből mentettem meg, gyorsan elűztem a rémképeket - csak az ivás öröméért vagyok itt. De a jelen lévő díszes társaság úgy tűnik nem bírta a kiképzést. - rántottam egy kicsit a vállamon - bezzeg amikor még éltem...
~ Édes, maradj a jelenbe! ~ hallottam Gingitsune hangját. A pipázgató alakra pislantottam, aki felettébb lelkesen eregette a különböző füstalakokat. Egy kis képzelőerővel elképesztő figurákat lehetett kinézni belőlük.
- Te nem tűnsz olyan nyápic ivónak, mint ők! - intettem a hangosan hortyogó banda fele, akik pont a hátam mögött voltak. - nem volna kedved inni velem. Szeretek versenyezni, arról nem is beszélve, hogy őket már asztal alá ittam - itt egy aprócska pillantással végig mértem őket - Szóval egy próba? Meg tudsz-e verni! Persze csak ha nem félsz a vereségtől, és meg mered próbálni! Nos? - Őszintén szólva, nagy reményeket fűztem hozzá, és reméltem, hogy hogyha magától nem is, az enyhe provokálásomra beadja a derekát egy ivó versenybe!
Vissza az elejére Go down
Kitetsu Raiden
8. Osztag
8. Osztag
Kitetsu Raiden

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 66
Age : 32
Tartózkodási hely : mezőkön innen, és túl, a keleti fertályvégben/olykor a Kyouraku birtokon
Registration date : 2011. Jun. 03.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Goseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te6500/15000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (6500/15000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 12:00 pm

Eszmecsere
(Chiyo/Raiden)

- Hogy hanyagoljuk a „Kegyed” megszólítást? – ismételte Raiden, miközben nekilátott telefújni a közvetlen környezetét, a dohányhoz hasonló, halvány kékes füsttel. – Rendben, és akkor úgy vélem, a magázódás is hanyagolható. Nos, akkor hogy szólítsalak? Ugyanis nem nagyon lenne kedvemre, ha megsértenélek.
S közbe lassan fújta, és fújta a füstöt, mintha sosem égne le teljesen a dohány. A lányon látszott hogy eleven teremtés, legalábbis a gyors pillantásaiból, amikkel azt a vén pipát nézegette, és a tekintetéból, mely szokatlanul is éles volt. Raiden, az önmagát körbelengő gyér füstfelhőből úgy látta, hogy egy csepp ha sok, annyi sem látszódott meg a lány szemében a valószínűleg nem kevés mennyiségű alkoholból. Viszont volt benne valami más. Ugyan nem vadság, de talán feszült várakozás.
A céltalansága kissé gondolkodóba is ejtette a fehér hajú férfit. Miért tölti itt az idejét ez a lány, mikor ott van előtte az egész Seireitei, sőt akár még a Rukongai is? Mindkét hely tele olyan dolgokkal, amik talán jobban érdekelnék, mint az, hogy a szabadidejét ivóversenyekkel töltse.
Ugyancsak töprengésre adott okot, mikor Aikawa-chan – magában így szólította – hirtelen, szinte minden ok nélkül húzta le a mellette lévő pohárka tartalmát. Raiden össze is húzta a szemöldökét, de nem adott hangot gondolatainak.
Elmélkedése füstfonalát a lány hangja szakította meg.
- Magam sem gondolom, hogy nyápic lennék – válaszolt, még füsttel a szájában, ami miatt a hangja elmélyült. – Azokat a szerencsétlen flótásokat inkább tartom bolondnak.
Ismét mélyet szívott a füstből, miközben Aikawa-chan ’ajánlatát’ – vagy inkább kihívását? – hallgatta. Arcából már nem is látszott sok, csak a szemei csillogtak tompán a füstön keresztül. Hümmögött egyet, majd kivette a pipát a szájából, és miután egy újabb orron át kifújt füstfelhőt követően ivott egy korty szakét, megszólalt.
- Mindig is egészséges, ha van valakiben egy kis versenyszellem, és neked is jó ez. Fiatal vagy – legalábbis fiatalabbnak érzed magad, mint én -, és a fiatalok szeretnek versenyezni… Hm, node miket beszélek, inkább elmondom az ajánlatomat: fogok inni veled, de ha én úgy döntök, nekem ennyi elég, úgy ne próbálj még többet ledönteni a torkomon. Nem vagyok már mai gyerek, és inni se hordószámra szoktam. Remélem ezzel nem töröm derékba a reményeidet.
S azzal hátrébb dőlt, újabb kortyokat le-legurítva, kissé hunyorgó szemekkel nézve Aikawa-chanra, azon gondolkodva, hátha lehet valami más, ami érdekli a kocsmai tömegsportokon kívül.


A hozzászólást Kitetsu Raiden összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 15, 2012 11:05 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te31700/45000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (31700/45000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 9:35 pm

Amikor a kard... akarom mondani a szakéscsésze lesújt...
(Avagy ismerkedés a kocsmában Raiden és Chiyo)
- Hogy hanyagoljuk a „Kegyed” megszólítást? Rendben, és akkor úgy vélem, a magázódás is hanyagolható. Nos, akkor hogy szólítsalak? Ugyanis nem nagyon lenne kedvemre, ha megsértenélek.
- A nevemen természetesen! - emeltem föl a szilvapálinkás kis üveget, és töltöttem neki italt belőle, miközben reméltem, hogy nem veszi észre, hogy erősebb piával traktálom, mint a síma szaké. - A többit rád bízom! - mosolyogtam rá kissé talán ravaszkásan. Magam is lelkesen kortyoltam bele a saját italomba. Hiába na, szeretem a töményebb italokat. Mikor kihívtam az ismeretlent, igyekszek biztosra menni.
- Magam sem gondolom, hogy nyápic lennék. Azokat a szerencsétlen flótásokat inkább tartom bolondnak.
~ Talált! ~ mosolyodtam el magamban.
~ Néha azért kissé ijesztő vagy Drága! ~ közölte Gingitsune, de nem épp úgy, mint aki hú de félne tőlem. ~ Nem szép dolog mások büszkeségét kihasználni!
~ Viszont felettébb célra vezető! ~ simítottam végig a katanám markolatát lopva. ~ Főleg amíg nem tudja, hogy nem tudok lerészegedni!
- Miért lennének bolondok? - néztem kérdően a szemeibe. - Az tény, hogy nem túl ellenállóak a piával szembe, de ez még nem bolondság! - töltöttem neki egy újabb csészényi italt - Mellesleg ha nincs vesztes, nincs győztes sem! Így születik meg a harmónia, és ez szintén nem bolondság szerintem! - itt egy kicsit észbe kaptam, és elpirultam. Remléni mertem csak, hogy ez nem veszi el a kedvét attól, hogy velem igyon.
Tele füstölögte a környékünket, és a füst jótékonyan homályos függönyén keresztül kortyolt egyet az újra töltött nedűből.
- Mindig is egészséges, ha van valakiben egy kis versenyszellem, és neked is jó ez. Fiatal vagy, egalábbis fiatalabbnak érzed magad, mint én,és a fiatalok szeretnek versenyezni… Hm, node miket beszélek, inkább elmondom az ajánlatomat: fogok inni veled, de ha én úgy döntök, nekem ennyi elég, úgy ne próbálj még többet ledönteni a torkomon. Nem vagyok már mai gyerek, és inni se hordószámra szoktam. Remélem ezzel nem töröm derékba a reményeidet.
- Amíg van kivel szakéznom, addig nincs gond! - mosolyogtam rá - Nem szeretek egyedül inni. Úgy valahogy nem az igazi. Szóval nem foglak se lefogni, se beléd tölteni több hordónyi italt! - figyeltem, ahogy a sűrűn gomolygó füstben hunyorogva nézett az irányomba, bár erősen kételkedtem abban, hogy el is látott idáig. - Megkérdezhetem, hogy hogy lettél Shinigami, és mikor? - ilyen pipával biztos nem mai gyerek már! Kíváncsian vártam a választ, miközben lopva figyeltem rá, hogy ne tudjon kiürülni a csészéje. Véletlenül sem szerettem volna, hogy szárazon maradjon szegénynek a torka, és emiatt ne tudjon mesélni nekem! Az észrevétlen csészetöltögetést pedig még maiko koromban belém nevelték!
Vissza az elejére Go down
Ariwara Hiro
2. Osztag
2. Osztag
Ariwara Hiro

nő
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2012. Sep. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te5000/15000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (5000/15000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 9:48 pm

Nincsenek barátaim...
Hiro és Sadao


Először próbáltam úgy tenni, mintha nem láttam volna azokat az arcjátékokat, aztán egyre leplezetlenebb volt. Kezdem úgy érezni, hogy a következő mondatával azt fogja mondani, hogy le akar teperni. Nincs kedvem össze verni egy vénembert... Az öreg nem fogja fel, hogy rég kiment már a divatból.
Bah... Gondolom nem rázhatom le egy szimpla nemmel, vagy elutasító szavakkal, valahogy viszont meg kell szabadulnom tőle. Ha ez így megy tovább úgy felspannolódik, hogy rám veti magát. Annak pedig se számomra, se számára nem lenne jó vége. Lehet hogy nem félek, ha egy bevetésen vagyok, és mindenre van egy megoldásom, de ezek az esetek kívül állnak a hatáskörömön. Alig alig volt emberi kapcsolatom... Hogyan tudnék így kezelni egy vén kéjencet? Egy jó férfit a megfelelő képességekkel nem tudok kezelni, nem hogy még egy öreg embert, akiben igazán nincsen semmi vonzó. Ha csak nem valaki a kopaszodást, és a nyílt perverzséget szereti. Úgy csahol itt, mint valami kutya. Az utolsó férfit aki engedély nélkül hozzám ért, vállból törött karral távozott, és soha nem felejtette el. Talán az lenne a legjobb, ha gyorsan meglépnék.
- Ez a hely is tökéletesen megfelel a szórakozáshoz, ne aggódjon. Azt mondom üzleteljünk. Ha leiszom magát, akkor meg is volt a szórakozásunk mára, ha viszont maga iszik le engem, akkor esetleg lehet szó valami féle szórakozásról. Mit szól?
Egy pillanat alatt a föld alá iszom ezt az öregembert. Ha nem tudnám megtenni, akkor akár jogosan is taperolhatna le. Így ez nekem is kihívás, és egyben szórakozás. A végére amúgy is olyan csont részegek leszünk, hogy állni nem fogunk tudni két lábon, nem hogy még "szórakozni" az ő szótára szerint. A terv fel van állítva, a csapda áldozatra vár. Ha minden kötél szakad, akkor is vannak még kiskapuk, szóval tulajdonképpen nem veszthetek semmit. Részegen amúgy is jobban tudtam kezelni az embereket. Valahogy az emberi kapcsolatok sosem voltak az erősségeim. Mondjuk egy nindzsa klán tagja ként ezt nem is nehéz megérteni. Az utolsó dolog amit megengedhettünk magunknak az a kötődés volt a másikhoz. Ezt jól demonstrálta az az eset, amikor azzal a szerelmes hülyével mentem el egy küldetésre, és az őrült megmentette az életemet az övé árán. Bolond... Még élhetett volna... De fölösleges a múlton rágódni, ez történt, és nem bánom. Én élek, és ez a lényeg! Vagy legalábbis nem élek, de valami olyasmi... Ez a halál utáni élet kikészít.
Vissza az elejére Go down
Kitetsu Raiden
8. Osztag
8. Osztag
Kitetsu Raiden

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 66
Age : 32
Tartózkodási hely : mezőkön innen, és túl, a keleti fertályvégben/olykor a Kyouraku birtokon
Registration date : 2011. Jun. 03.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Goseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te6500/15000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (6500/15000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptySzomb. Szept. 15, 2012 11:39 am

Eszmecsere
(Chiyo/Raiden)

Megeresztett egy félmosolyt, mikor a lány letudta a nevével kapcsolatos kérdést.
- Akkor Aikawa-chan – bólintott, s szavaival apró felhőpamacsokat lehellve figyelte, hogyan tölt neki amaz, egy másik üvegből. Szó nélkül belekortyolt, és egyből tudta, hogy az minden, csak nem szaké. A csészéjében lévő ital első csöppje jobban átmelegítette, és ha nem ügyelt volna rá, drasztikusan meg is oldhatta volna a nyelvét.
Olyan türelemmel hallgatta végig a lány mondandóját a győzelemről, és vereségről, mintha egy megfáradt nagyapó lett volna. Csak fülelt, és pöfékelt, a kékes füst már jótékonyan körbevette, elrejtve arcára kiülő gondolatait.
Végül hosszas hallgatás után megszólalt.
- Igen, valóban nem túl ellenállóak az itallal szemben, de ha egy kicsivel is okosabbak lettek volna, nem lépik át azt a határt, amitől fogva az eredmény hasonló mint a jelenlegi. Valamint, jobb azt megjegyezni: nem minden esetben vannak győztesek, és vesztesek. És ez a harmónia, amit említettél… nos én ebben nem hiszek. Nem magyaráznám meg, Lehet nem is tudnám, úgyhogy inkább úgy mondom: nem érzem, hogy ez a harmónia helyes. Legalábbis vannak esetek, ahol ez nem helyes.
Nehéz lett volna számára megmagyaráznia, miért is nem gondolta, hogy a győztes-vesztes kapocs minden, csak nem harmónia. Hisz mit kezdene azzal, ha valaki csalással győzne? Elvileg a vesztes az esélyes, de a másik fél meg nem engedett eszközökkel buktatja el. Így marad a hamis győzelem csillogása, és a keserű, nem várt vesztés.
Hirtelen felemelte a tekintetét, ahogy Aikawa-chan oly’ könnyedén lemondott a vele történő ivóverseny tervéről. Kissé megrándult a szája sarka, majd kipöffentett egy kis füstöt.
- Örülök, hogy engedtél a kérésemnek. Jóllehet azt gondoltam, nem tervezed abbahagyni a versenyt, annyi nevező után – mondta, hüvelykujjával a hortyogó kupac felé intve, bár a mozdulatból nem sok látszott. – Legtöbbször amúgy szeretek egyedül elfogyasztani pár pohárkával. Nem igazán meditálás, de közben sok mindent át lehet gondolni. Emlékeket, terveket, vágyakat. És bár jó, ha van társaság, az sem nagy érvágás, ha egyedül van a lélek.
Azzal saját üvegéért nyúlt, hogy a beszélgetés rövidre sikerülését megakadályozza, és ezúttal valóban csak szaké került a csészéjében. Ahogy viszont meghallotta a lány kérését, egy kicsit erősebben tette le az üveget mint szerette volna, ami így hangosabb koppanással került az asztallapra. Hát ismét előjött a kérdés, amit úgy szeretne mindig elkerülni. Azonban volt még valami, amit mondani akart.
- Még mielőtt válaszolnék a kérdésedre: köszönöm, de nem a semmiért maradok a szakénál. Úgyhogy kérlek, ha nem muszály, ne tölts nekem erősebbet. Ugyan nem tudom hogy csinálod, hogy nem látszik meg rajtad az a nagyobb adag ital. Ó igen, ha nem is látom, de a hangodon hallom, hogy még egy cseppet sem vagy…hogy is mondják, becsiccsentve? Márpedig ha azt a pár főt mind te ittad az asztal alá, úgy csak-csak akadozna, legalább egy kicsit a nyelved. No de a lényeg, hogy rajtad úgy tűnik nem nagyon fog az ital, rajtam azonban annál inkább, éppen ezért ha nem valamilyen okkal teszed, úgy ne itass le feleslegesen.
Szippantott egy mélyet a füstből, és fejét kissé hátradöntve kifújta. Megdörgölte homlokát, majd ismét megszólalt.
- Nem épp egyszerű a válasz, szóval maradjunk annyiban, hogy mindenki követ el hibákat, így én is. Ezért vagyok most shinigami. És hogy mikor lettem az? Régen… nagyon, nagyon régen. Pontosan nem tudom, mert nem nagyon tartom számon. Hm… nos ugyan én is megkérdezném ugyanezt, bár jobb szeretem nem feltenni az ilyen kérdéseket. Sosem tudni, ki hogy reagál rá. Ha pedig tudatlanul feltépsz egy sebet, az sem neked, de főleg a másiknak nem használ.
Majd tovább gondolkozva kissé elrévedt, automatikusan fújva a füstöt, közben észrevétlenül a kardjára kötött apró medállal babrált. Sokért nem adta volna, ha visszatérhetne legalább pár napra a Rukongaiba. Töprengései azonban nem repítették messzire. Annyira legalábbis nem, hogy ne tudja megelőzni Aikawa-chant abban, hogy az erősebb italból törtsön neki. Némán töltött így el pár percet, de hirtelen ismét megszólalt. Egy régebbi gondolata nem hagyta nyugodni, s az most egy kérdés formájában buggyant ki belőle.
- Ha már kérdezünk, úgy én is szeretnék tudni valamit. Érdekel valami más még? Azt látom, hogy inni szeretsz. De ugyan, csak nem ezzel töltöd minden szabadidődet, nem igaz?
Hátrébb dőlt, és közben halványan csillogó szemekkel figyelt a lány mondandójára. [center]
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te31700/45000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (31700/45000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptyVas. Szept. 23, 2012 9:33 am

Amikor a kard... akarom mondani a szakéscsésze lesújt...
(Avagy ismerkedés a kocsmában Raiden és Chiyo)
~ Nem szereti a harmóniát? ~ kérdeztem magamtól csodálkozva. Engem Shion mindig arra nevelt, hogy a harmónia és az egyensúly az alapja mindennek. Érdekes lett volna kifürkészni, hogy Raiden-san vajon kiért csalódott ennyire a harmóniában, mert a csalódás minden kétséget kizáróan ott volt a keserűségében!
Pár pillanatig szótlanul maga elé meredt, mint aki nagyon nem ezen a földön jár! Töltöttem még egy csészényit a fenséges szilva nedűből, de miért erőltettem volna a mai nap folyamán szemmel láthatóan utolsó partneremet? Versenyre legalábbis nem. A többieket is csak simán kihívtam és a saját akaratukból itták le magukat!
- Örülök, hogy engedtél a kérésemnek. Jóllehet azt gondoltam, nem tervezed abbahagyni a versenyt, annyi nevező után Legtöbbször amúgy szeretek egyedül elfogyasztani pár pohárkával. Nem igazán meditálás, de közben sok mindent át lehet gondolni. Emlékeket, terveket, vágyakat. És bár jó, ha van társaság, az sem nagy érvágás, ha egyedül van a lélek.
Igazából nem akartam elmondani neki, hogy nekem az eddigiek sem tűntek versenynek, csak simán nem szeretek egyedül iszogatni, és Shion megtanított a legegyszerűbb módjára annak, hogy hogyan lehet gyorsan ivócimborát fogni magunknak csupa idegen között... Ivott a csészéjéből, és épp töltöttem volna neki vissza a hiányt, mikor a saját üvegéért nyúlt.
- Még mielőtt válaszolnék a kérdésedre: köszönöm, de nem a semmiért maradok a szakénál. Úgyhogy kérlek, ha nem muszály, ne tölts nekem erősebbet. Ugyan nem tudom hogy csinálod, hogy nem látszik meg rajtad az a nagyobb adag ital. Ó igen, ha nem is látom, de a hangodon hallom, hogy még egy cseppet sem vagy…hogy is mondják, becsiccsentve? Márpedig ha azt a pár főt mind te ittad az asztal alá, úgy csak-csak akadozna, legalább egy kicsit a nyelved. No de a lényeg, hogy rajtad úgy tűnik nem nagyon fog az ital, rajtam azonban annál inkább, éppen ezért ha nem valamilyen okkal teszed, úgy ne itass le feleslegesen.- mondta.
~Na most lebuktál Édes! ~ közölte Gingitsune az amúgy is nyilvánvalót, túlzott jókedvvel. Komolyan gyanakodtam, hogy amíg nekem meg se kottyan, neki könnyen a fejébe áll az ital! Persze minden alkalommal hevesen tagadta!
Sose lepleződtem le még ilyen gyorsan. Igaz eddig egy sorba dőlt ki mindenki, és nem voltak ilyen későn érkezők. Félmosollyal túrtam bele a hajamba, ami már szinte láthatatlan mozdulat volt a sűrű füstben. Komolyan elgondolkoztam, azon, hogy igazából nem azért pipázik, mert annyira élvezi a dohány zamatát, inkább csak el szeret bújni a partnere elől... Elég hatásosan sikerült neki.
- Nem épp egyszerű a válasz, szóval maradjunk annyiban, hogy mindenki követ el hibákat, így én is. Ezért vagyok most shinigami. És hogy mikor lettem az? Régen… nagyon, nagyon régen. Pontosan nem tudom, mert nem nagyon tartom számon. Hm… nos ugyan én is megkérdezném ugyanezt, bár jobb szeretem nem feltenni az ilyen kérdéseket. Sosem tudni, ki hogy reagál rá. Ha pedig tudatlanul feltépsz egy sebet, az sem neked, de főleg a másiknak nem használ. - Hallottam válaszát egy korábbi kérdésemre. Diadalmasan elmosolyodtam közben, hisz tényleg idősebb nálam! A sebek pedig ennyi idő alatt begyógyulnak nem? Mármint nem igazán értettem, hogy hogyan is kerültek hirtelen ide. Nem mintha zavartak volna vagy ilyesmi, de én vágni szoktam a sebeket, nem föltépni, nem vagyok én barbár! Milyen munkát lehet már úgy csinálni! Bár egyszer szívesen kipróbáltam volna, hogy milyen lehet egy olyan harcossal küzdeni, aki tépi és marcangolja az ellenfeleit... Talán egyszer majd kihívom Raiden-sant nem csak ivóversenyre, hanem egy küzdelemre is! Talán egy izgalmas harc keveredhetne ki belőle! Főleg, ha ő olyan jártas ebben a harcmodorba, hogy már akaratlanul is képes rá, ha elfelejtkezik magáról!
- Ha már kérdezünk, úgy én is szeretnék tudni valamit. Érdekel valami más még? Azt látom, hogy inni szeretsz. De ugyan, csak nem ezzel töltöd minden szabadidődet, nem igaz? - billentett ki elmélyült töprengésemből a hangja.
~ A szabadidőmre kíváncsi? ~ kérdeztem gyorsan magamban Gingitsunét, nehogy olyanokról kezdjek el kotyogni, ami kicsit sem érdekli szegényt. Még ki akartam hívni később egy küzdelemre... nem akartam idő előtt szem elől veszíteni!
~ Eltaláltad Édes! ~ vágta rá Ezüstke.
- Igazából nem szoktam sűrűn ilyen helyekre járni, vagy inni. Ha épp nem edzek, akkor szeretek ikebana-val foglalkozni. Szeretek minden féle és fajta szép pengét. - pillanatra gyengédség ült ki az arcomra, amíg a pengékről beszéltem, de megengedhettem magamnak, hisz nem láthatta ekkora füstön keresztül- Emellett szeretem a letisztult, művészi harcosokat... elsősorban harcolni velük. Szeretem a virágokat, és a finom teákat. - itt egy gonoszkodó mosolyt eresztettem meg a füstfelhő felé - És te? Mármint én itt egy gyors jellemrajzot csaptam össze! Te is mesélnél magadról? - Nehogy azt higgye, hogy hagyom terelni a témát!
Vissza az elejére Go down
Kitetsu Raiden
8. Osztag
8. Osztag
Kitetsu Raiden

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 66
Age : 32
Tartózkodási hely : mezőkön innen, és túl, a keleti fertályvégben/olykor a Kyouraku birtokon
Registration date : 2011. Jun. 03.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Goseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te6500/15000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (6500/15000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptyHétf. Szept. 24, 2012 9:26 am

Eszmecsere
(Chiyo/Raiden)

Szórakozottan hallgatta, ahogy a lány a hobbijait mesélte neki, közben pedig élesen csillogó szemmel figyelte az arcát. Ugyan kettejük alakját már rég elhomályosította a pipafüst, Raidennek nem esett nehezére átlátni a kékes felhőn.
Mikor Aikawa-chan a pengékhez ért, a szürke shinigami összevonta a szemöldökét, a lány arcára kiülő… talán vonzalomtól? Halkan hümmögött egyet, majd visszakormányozta a figyelmét az elhangzó szavakra. Újfent halkan megmordult, hiszen elég érdekes hobbi keverékett mesélt el neki a lány. Szereti a virágokat, a teákat, az ikebanát, de valami megmagyarázhatatlan kifejezés ül ki az arcára, mikor a pengékről beszél.
Amúgy sem tükörsima gondolatait csak még jobban kuszálták, Aikawa-chan szavai. Persze reflex szerűen föltekintett, ahogy a lány immár ő hozzá intézte a kérdését.
- Meséljek magamról? – ismételte a füsttől elmélyedő hangon. – Nincs sok mesélni valóm. Eddig a Rukongai-ban éltem, egy falu kovácsaként. Igen, kovács vagyok, hajdanán, és most ismét fegyverkovács.
Hogy szavainak nyomatékot adjon, kiemelte a wakizashiját az övéből, és egy-két hüvelyknyire kihúzta azt a hüvelyéből. A zanpakutou-jához szinte a megszólalásig hasonlító penge fénye most elhomályosult a füsttől, és ugyancsak halovány kékes színt kapott. Raiden azóta nem emlékszik hogyan kovácsolta azt a pengét, amely név nélkül, de hűségesen szolgálta, hosszú évek óta. Olyan volt, mint egy megbízható barát, aki mindig a háttérben maradt. Név nélkül, de emiatt cseppet sem bánatosan. És Raiden szerette is azt a pengét, majd annyira, mint a zanpakutou-ját.
- Mint mondtam, többször szeretek egyedül lenni, vagy sétálgatni, és röviden beszélgetni pár lélekkel. És ha még van erőm, akkor még kendózok. Jobb szeretem a Rukongai-t, a Seireitei nyüzsgése nem mindig nekem való. No meg nem utolsó sorban a jó falatokat sem vetem meg.
Visszatolta a pengét, ami halk kattanással ütődött neki a kardhüvelynek. A wakizashi ismét elfoglalta méltó helyét a derekán, a szürke shinigami pedig sóhajtott, és ismét az erdőszín tekintet felé fordult.
- És most ismét én kérdeznék – kezdte, majd egy aprót hörpintett a szakéjából. – Előre szólok, hogy ha megsértenélek, úgy elnézésedet kérem. De ugyancsak ritkán találkozni olyannal, aki így bírja az italt. Elmondanád, hogyan vagy erre képes? Ha fájó a történet, úgy elég, ha röviden válaszolt. Mert…hümm, nos látod, épp erről beszéltem: nem a legjobb tudatlanul feltépni egy sebet. Sok barátságot, és szerelmet láttam már emiatt széthullani, és sok shinigamiról tudok, akik egy ilyen incidens miatt fordultak egymás ellen, vagy feledték el a másikat örökre.
Ezzel elhallgatott, hátradőlt, és a füstön keresztülnézve várta Aikawa-chan válaszát.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te31700/45000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (31700/45000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 9:03 am

Amikor a kard... akarom mondani a szakéscsésze lesújt...
(Avagy ismerkedés a kocsmában Raiden és Chiyo)

- Meséljek magamról? Nincs sok mesélni valóm. Eddig a Rukongai-ban éltem, egy falu kovácsaként. Igen, kovács vagyok, hajdanán, és most ismét fegyverkovács. - hallottam megfontolt hangját a füstön keresztül. Totálisan fellekesedtem. Ki gondolta volna, hogy egy ilyen tiszteletreméltó személlyel hozott össze a sors és persze a szaké! Lelkesedésem akkor hágott a tetőfokára, mikor kivette az övéből a wakizashiját és előhúzta a tokjából. Már magának a fémnek is gyönyörű színe volt. A hamon vonala kecses volt, a shinogi pedig a lehető legjobb vastagságú! Lélegzet visszafojtva szemléltem a gyönyörű műremeket. Mivel nem húzta elő teljesen, így nem láthattam, hogy van-e rajta bármilyen mei. Megkérdeztem volna, de túlságosan lekötött a kard pengéje. A ha, már ránézésre is fenséges volt, szép volt az élezés. A hamachit sajnos szintén nem láthattam, de ennyiből is megtudtam állapítani, hogy csodás munkát végzett vele.
Már épp szólni akartam, hogy megnézhetném-e teljesen, de megelőzött.
- Mint mondtam, többször szeretek egyedül lenni, vagy sétálgatni, és röviden beszélgetni pár lélekkel. És ha még van erőm, akkor még kendózok. Jobb szeretem a Rukongai-t, a Seireitei nyüzsgése nem mindig nekem való. No meg nem utolsó sorban a jó falatokat sem vetem meg. - sorolta most ő a tulajdonságait. Persze még mindig megilletődötten ültem Raiden-san mellett, hisz szó mi szó a kovácsok nagyon magas rangú emberek! tengernyi mese szaladt végig a fejemen, amiket még Shion mesélt el nekem. Kardkovácsokról, akikhez még a császár is csak engedéllyel és mezítláb léphetett be a műhelyébe! És most itt ültem eggyel, és épp barátian szakét idogáltunk. Azonban a gondolataimat újra a hangja törte meg. - És most ismét én kérdeznék Előre szólok, hogy ha megsértenélek, úgy elnézésedet kérem. De ugyancsak ritkán találkozni olyannal, aki így bírja az italt. Elmondanád, hogyan vagy erre képes? Ha fájó a történet, úgy elég, ha röviden válaszolt. Mert…hümm, nos látod, épp erről beszéltem: nem a legjobb tudatlanul feltépni egy sebet. Sok barátságot, és szerelmet láttam már emiatt széthullani, és sok shinigamiról tudok, akik egy ilyen incidens miatt fordultak egymás ellen, vagy feledték el a másikat örökre.
Nagy szemekkel paslogtam rá.Ilyesmi miatt miért sértődnék meg?
-Egyszerű a történet. - kezdtem bele, miközben gyönyörködve szívtam be a szilva pálinka bódítóan édes illatát - Engem egy ronin nevelt fel, és hát ő sem vetette meg a szakét. A környék ivóiban és kocsmáiban szinte saját gyerekként szerettek engem is. A pontos okát nem tudom, hogy miért nincs rám semmilyen hatással, akármilyen piát iszok, és akármennyit. Lehet, hogy ilyennek születtem, vagy az a sok szakés víz és tea edzett meg, amit már tipegő koromtól belém töltöttek... Talán csak simán kedvel valamelyik tanuki isten... Csodás életem volt, már akkor is! - Mivel jómagam válaszoltam a kérdésére, most újra én támadtam le. - Elmesélnéd, hogy hogyan, és miként, és kinek kovácsoltad azt a gyönyörű wakizashit? - csak úgy feszített belülről a kíváncsiság. - Mármint a története érdekelne!
Vissza az elejére Go down
Kitetsu Raiden
8. Osztag
8. Osztag
Kitetsu Raiden

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 66
Age : 32
Tartózkodási hely : mezőkön innen, és túl, a keleti fertályvégben/olykor a Kyouraku birtokon
Registration date : 2011. Jun. 03.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Goseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te6500/15000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (6500/15000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptyKedd Okt. 16, 2012 6:52 am

Eszmecsere
(Chiyo/Raiden)

Csak említenie kellett a munkáját, egyből észrevette hogy Aikawa-chan egy csapásra feszült figyelemmel hallgatja. Raiden számára nem volt nehéz keresztül néznie a vastag füstön, hisz hosszú évek alatt megtanulta azt is átlátni.
A lány izgatottsága akkor hághatott a tetőfokára, mikor a férfi megmutatta neki a derekán pihenő pengét. A szürke shinigami közbe figyelte alkalmi társa arcát. Furcsállva vonta össze szemöldökét, hiszen ilyen reakciót sosem látott még.Ha ugyan azt gondolta, hogy ilyen viselkedéssel ingyen javítást, vagy fegyvereket akar elérni nála, hát csalódnia kell majd.
- Mit akar ezzel a kifejezéssel az arcán? – gondolta magában. – Tudja egyáltalán, hogy én csak egy kontár vagyok?
Úgy tűnt ennek az apró, ám annál lényegre törőbb információnak Aikawa-chan nem volt épp a birtokában. Ugyanis akkor valószínűleg ugyanúgy rá se hederített volna a munkájára, ahogy a többi shinigami. Nem mintha amúgy is érdekelte volna már mások szava a végeredményről. Megkapta a szerény fizetségét, és a vevő már ment is a dolgára.
Persze Raiden nem kerülte el a kérdésére adott válasz. Egy ronin nevelte fel? Emlékezett még valamennyire pár roninra, de azok emléke iszonyú távolinak tűnt, arcuk se nagyon maradt meg neki, csak magányos alakjuk, ahogy naphosszat vándoroltak célt keresve, végenincs utakon.
Persze ez sem volt olyan fontos már számára. Az viszont, hogy a lányt már gyerekkorában rászoktatták az alkoholra, még jobban elszomorította az amúgy sem rózsás kedvű férfit. Nem lehetett tudatában, hogy az az élet minden lehetett, csak nem csodás. Raiden mélyen sóhajtott, s orrából, szájából csak úgy dőlt kifelé a füst. Kissé lehajtotta, és megcsóválta a fejét. Pár pillanatig gondolataiba merülve hallgatott, de utána felpillantott, ahogy meghallotta társa kérdését. Ugyan nem merte volna a nyakát tenni rá, de mintha izgatottságot hallott volna kicsengeni Aikawa-chan hangjából.
- Ennek a wakizashinak – szólalt meg, furcsa hangon, miközben ismét kiemelte, és tokostul az asztalra fektette a pengét. – nincs története. Se neve. Magamnak készítettem, de már nem tudom hogyan, és mikor. Ő egy megismételhetetlen kard. Ugyanezt mondhatnám az összes többire. De ő a némaságával, és erejével kiemelkedik a többi közül.
Mint mondtam, története nincs, de talán ezzel a kis regével érthetővé válik a szerepe: „Élt egyszer egy vénségesen vén öregember, a két fiával. Mivel az öreg már nagyon agg volt, csak egyik fiának nevére emlékezett. Az elsőszülöttére, egy szikár, derék fiúra. Öccse neve, aki kisebb és hallgatag volt, sajnos már nem maradt meg az öreg fejében. A kisebbik nem beszélt annyit, hogy az apja emlékezetébe vésse a nevét.
Történt egyszer, hogy az öreget egy szép meleg tavaszi napon elvitték a közeli tó partjára, hogy ott ebédeljenek meg. Az öreg szívét nagyon megérintette a két fiú cselekedete, és mindkettőjüknek megköszönte. Még a fiatalabbnak is, akit ugyanúgy szeretett mint amaz bátyját, hiába nem tudja a nevét.
Javában falatoztak, mikor tolvajok ütöttek rajtuk. A két fiú minden erejével apjuk védelmére koncentrált, és hiába voltak jó erőben, elég csúnyán helybenhagyták őket, amúgy sem sok ételüket pedig magukkal vitték.
Elég sok sérülést szenvedtek el, de nem bánták, hisz inkább őket érjék az ütések, mintsem öreg apjukat. Hazafelé menet látták csak, hogy a fiatalabb fiú arcán csúnya vágás futott végig. Őt valószínűleg jobban megverték, mint a testvérét, de nem tette szóvá. Ő egyszerre védte apját is, bátyját is.
Viszont a két testvér megegyezett abban, hogy a becsületükön esett csorbát mindenképp kijavítják. Összekapartak annyi pénzt, amit csak nélkülözni tudtak, és első útjuk a kovácshoz vezetett. Az idősebb, egy katanát, a fiatalabb testvér egy wakizashit készíttetett, és miután a két fegyvert gondosan bebugyolálták, szétváltak.
Az elsőszülött a tolvajok után ment, a fiatalabb pedig apja mellett maradt. Három nappal azután, hogy szétváltak, a fiatalabb testvér úgy döntött, ismét elviszi apját a tópartra. Kezébe vette a kosarat, amibe a kevéske étel volt, hátára pedig egy kisebb batyu került, amiben a wakizashi rejtőzött.
Az idő ugyanolyan szép volt, mint amikor utoljára ott jártak. Leheveredtek a fűbe, és nekiláttak az ebédnek. A fiatalabb fiú tudta, hogy a tolvajok a közelben vannak, és érezte, hogy a bátyja sincs távolabb. De türelmesen várt. Nem lett volna jó, ha elkapkodják a dolgokat.
A percek teltek-múltak, és a fiú szüntelen hallotta a közelben a lépteket. Végül csak megjelentek a tolvajok, de ahogy a közelükbe értek, kiáltás hallatszott a hátuk mögül. Az idősebb testvér állt ott, épp ledobta a rongyokat az egyszerű, dísztelen katanáról, és egy hideg villanással, már elő is került a penge, a fiú pedig azonmód neki is rontott az ellenfeleinek. Termete miatt nem nagyon játszott szerepet amazok létszámfölénye, és hiába volt többnél kés is, hamarosan ijedten néztek előre-hátra.
A fiatalabb testvér ugyanis szintén csatlakozott a harchoz, ám az ő pengéje egy szikrányi fény, vagy apró hang nélkül került elő. Az ő arcán, ellentétben bátyjával, nem tükröződött harag, szemeit komoran szegezte előre, s ugyan kettőjük kardja nem volt a legjobb minőségű, a legtöbb kést gond nélkül széttörték velük.
De a fiatalabb testvér látta, hogy bátyja dühe lassan felülkerekedik rajta, és már épp átszúrta volna az egyik sebesült tolvajt, mikor a katana útját elállta a másik penge. Az idősebb fiú dühösen kiáltott öccsére, hogy menjen az útból, de ő csak állt ott szótlanul, wakizashijával megakadályozva hogy amaz megölje ellenfelét.
A fiatalabb testvér intett a sebesült, és rémült tolvajoknak, hogy menjenek, és mikor már mindegyik eltűnt, eltette wakizashiját, bátyja szemébe nézett, és hűvösen megszólalt.
Elmondta bátyjának, hogy ha megölte volna azt a tolvajt, ő se lett volna jobb nála. A becsületüket akarták csak visszaszerezni, nem pedig eldobni azt, egy gyilkossággal. És ahogy hátat fordítva testvérének, visszatért a még kissé reszkető, be büszkeségtől könnyes arcú öregapjához, csak annyit mondott, hogy a bátyja ha akarta, se tudta volna megölni azt az embert.
- Nézd meg a kardod élét. A dühöd ugyanannyi értelmet ad a tetteidnek. – mondta.
És valóban, ahogy testvére megnézte a kardot, meglepődve tapasztalta, hogy az nincs kiélezve. Mikor megkérdezte öccsét, az annyit válaszolt, hogy direkt ő kérdte, hogy testvére pengéjét ne élezzék ki. Hisz ismerte már évek óta, tudta, hogy olykor a dühe miatt elveszti az irányítást.
Az elsőszülött fiú megértette öccse szándékát, és átölelve őt megköszönte, hogy figyelt rá. A két testvér ezután édesapjukkal együtt hazatért, ahol történetüket írásba foglalták, hogy örökre emlékezzenek rá.”
A történet végeztével Raiden feltekintett, hogy megnézze, nem-e aludt el Aikawa-chan, az unalmas regéjén. Megesett ugyanis, hogyha a férfi kissé több szakét gurított le, akaratlanul is egy vén mesemondó öregemberré változott. Hiába, öreg volt már, és a gondolat még jobban elszomorította.
Egy nagyobb adag füstöt fújt ki, hogy elrejtse furcsamód öregebbnek tűnő arcát, és visszacsúsztatta a wakizashiját a derekára, gondosan ügyelve a markolatra kötött aprócska fa medálra.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te31700/45000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (31700/45000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptyHétf. Okt. 22, 2012 5:28 am

Amikor a kard... akarom mondani a szakéscsésze lesújt...
(Avagy ismerkedés a kocsmában Raiden és Chiyo)

Csendben, figyelmesen hallgattam a mesét, bár elég sok minden nem volt világos a számomra, és amikor befejezte, hangot is adtam az értetlenkedésemnek.
- Igazán nemes és nagylelkű volt a fiatalabb testvér! - pislogtam a férfira, miközben oda kínáltam szavak nélkül a szakét (ha elfogadja, akkor természetesen töltök is neki). - De ha valaki kardot vesz a kezébe, vagy köt az oldalára, az elkerülhetetlenül ölni is fog! Ha kardot látnak valakinél, akkor azt minden harcos tudja, hogy az az ember képes ölni, és képes meghalni is. A kard gyilkolásra szolgál! - magam elé pillantottam, miközben megannyi küzdelem futott végig az elmémen. Némelyiket én, némelyiket az apám vívott meg, de ezek a harcok többnyire halállal végződtek! Értettem én a lényeget, meg a szellemiséget, de az életben nem ép ezt tapasztaltam.
~ Most lehet, megbántottad!~ szólalt meg halkan Gingitsune. Talán pontosan tudta, hogy mi jár a fejembe, talán csak megérzett belőle valamit, nem tudom.
Eszembe jutott, amikor először gyilkoltam. Shionnal épp az egyik megbízása miatt indultunk el egy idegen városba. Az úton lesből ránk támadtak. Voltak úgy hatan biztos. Nekem még wakizashim volt, mert a katanát nem bírtam el. Azok a mocskok nem csak az apámra támadtak, de rám is. Nem tudom, hogy túsznak akartak, vagy csak simán megölni... Az volt az első alkalom, hogy emberéletet vettem el. Pontosan emlékszem a bennem kavargó érzésekre. A bennem kavargó félelemre, a vér friss szagára, és apám kétségbe esett hangjára és tekintetére is! De hasonló elevenséggel él bennem a pillanat is, amikor nem akartam fölfogni, hogy tényleg elvágtam az artériáját a szerencsétlen fráternek, és az utána hónapokig kísértő minden éjjeles rémálmokra is! Az az eset a véletlennek volt köszönhető, ugyanis még nem ismertem a kardforgatás művészetét (emiatt kezdett el Shion komolyabban tanítani, addig inkább csak a bushidó tanításait ismertem meg)
- Főleg karddal túl könnyű ölni! - mondtam végül, pár percnyi tűnődés után - Viszont ha egy ellenfelem lenne, akkor két okért ölném meg! Az első, ha tisztelem annyira, hogy megküzdünk életre halálra, és vagy ő öl meg engem, vagy én őt! A másik, ha orvul rám támad, mert ha nem ölöm meg, csapatot gyűjt, és újra megpróbál megölni. Ez szimplán így az egyszerűbb. - mondtam, szinte csak magam elé, majd újra belekortyoltam az immáron sokadig csésze szilva pálinkámba. - Az pedig, ha felkér valaki, többnyire egy barátod, hogy seppukunál segítkezz, nos az egyenesen megtiszteltetés! Igaz seppukunál még sosem segítkeztem...
Észbe kellett, hogy kapjak, már megint elkalandoztam a témától. Eredetileg a wakizashi érdekelt, és sosem voltam túl jó a rébuszokban, de úgy sejtettem, nem fogok tudni többet kihúzni alkalmi ivócimborámból. Elég visszafogottnak és magába zárkózottnak tűnt! Nem hibáztattam, bár pár korsó szaké talán megoldotta volna a nyelvét, de akkor megint egyedül ihattam volna nagyon gyorsan. Így aztán ártatlanul pislogtam rá a füstön keresztül, majd úgy döntve, hogy mégis csak teszek egy újabb próbát, megszólaltam újra.
- Elmagyaráznád kicsit egyszerűbben a kard történetét? Annyit értek, hogy neki nincs neve, és úgy sejtem a lélekölőd lehet a nagyobb testvér. De a többit nem igazán fogtam föl...
Amikor Gingitsunét faggattam arról, hogy ő megértette-e, nem volt hajlandó válaszolni, amit egy masszív nemnek vettem, szóval már annyira nem éreztem magam együgyűnek, hisz ha Ezüstke se érti, akkor tényleg bonyolult!
Vissza az elejére Go down
Kitetsu Raiden
8. Osztag
8. Osztag
Kitetsu Raiden

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 66
Age : 32
Tartózkodási hely : mezőkön innen, és túl, a keleti fertályvégben/olykor a Kyouraku birtokon
Registration date : 2011. Jun. 03.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Goseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te6500/15000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (6500/15000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptyPént. Nov. 02, 2012 6:10 am

Eszmecsere
(Chiyo/Raiden)

Egy apró biccentéssel nyugtázta, hogy ivópartnere még ébren volt a története után. Tenyerére tette a szakés csészét, és kinyújtotta a kezét a füsttömegből, a neki kínált üveg felé. Ujjai valahogy csontosabbnak hatottak, mintha pár perc alatt évszázadokat öregedett volna. Csak fél füllel hallgatta a lány véleményét, az utolsó mondatánál azonban a keze gyorsan eltűnt a füstben, szemei pedig jegesen villogtak.
- Ne feledd, hogy nem csak a kard létezik. – hangjából kicsendült valami visszafolytott érzelem. – Lehet hogy a kard gyilkolásra szolgál, de mi adunk neki igazából célt. Gondolom nem most hallod először: a shinigami a kardja nélkül semmit nem ér, és a kard sem ér semmit a forgatója nélkül. Aki a kezében tartja a kardot, a másik torkának szegezve, az az ember dönti el, hogy gyilkoljon-e vagy sem, nem pedig az ok, hogy kardot fogott.
- És elmondanám, Aikawa-chan – itt előrébb dőlt, s arca kissé előtűnt a füstből. – Más erők, és célok is munkálkodnak valakiben a puszta ölni akaráson kívül. Mint kovács, azt tudom mondani, hogy sok embert láttam, akik épp minden más céllal hordtak fegyvert, csak nem gyilkolásért.
Miután elhallgatott, egy időre csend borult rájuk. Raiden látta a lány arcán, ahogy felidéz valamit, s pár perc után ismét felcsendült ivópartnere hangja. Mikor a férfi is végighallgatta amaz mondandóját, percekig csak maga elé bámult, olykor megeresztve egy-egy adag füstöt, majd helyeslően mordult, és a kékes ködön át úgy látszott, mintha biccentett volna. Valójában már a felét se nagyon fogta fel mindannak, amit a lány mondott.
Inkább csak hallgatott, a kocsma, és az alkohol melege lassan kezdte leragasztani a szemeit. De úgy tűnt még nem volt itt az ideje a pihenésnek, hiszen Raiden sejtette, hogy zavaros történetéből Aikawa-chan vajmi keveset tudhatott meg arról, amiről akart.
Csak türelmetlenül fújt egyet, hallván megint a kérdéseket. Túl fáradt, és nem igazán józan volt ahhoz, hogy úgy döntsön, megoszt pár dolgot a wakizashijáról.
- Nincs neve, és nincs története. A zanpakutou-m nem a nagyobbik testvér. – hideg tekintetét a lányra emelte. – Én vagyok a nagyobbik testvér.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te33500/45000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (33500/45000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptyVas. Nov. 11, 2012 9:27 am

Ünnepeljük az ünnepelni valót – Háromszoros hurrá a Sámánoknak!

Szélsőségesen széles és félreérthetetlen vigyor kúszott arcomra, utánozhatatlanul egyedire faragott egoizmusom nektarinos gyümölcsösében úszkálva. Megkaptam az engem illető csudálatosan szépen csilingelő bókot, több már nem érdekelt, mehetett drágaságosan lábtörlő pincsikeként engem éltető uncsikám a padlóra. Nem akartam én megfojtani, dehogy is! Más lett volna a palacsinta plafonra ragadt fekvése, ha merészkedik, olyan bátortalanul eszetlen férfi lenni nem bókol égien tüneményes rokonának, aki szó nélkül kitapossa belét. Ez a családi összetartás, szeretet és szivárványos boldogság mindig mélységesen meghat, hogy majd könnyekre fakadnék örömömben, micsoda remek sorsom van, kivéve azt az apró tényt, nevető gázt adnék bátyusomnak, levideóznám és kórként terjeszteném intergalaktikus fokozatokban. Tényleg, ez egész megvalósítható ötlet morzsaként villódzott elfajzott eszem eldugott sikátoraiban. Lehet, ha el nem felejtem az est szesztől túlfűtött állapotában, felvetem öcsitrapistának, hátha vevő lesz női combok kukkolásán kívül ház körül is rontani a sznob nemesi levegőt!
-Ej, ej, hogy azt a leborult mézes puszedli rakományt! Nem is tudtam szado és mazo egybe csomagoltan tripla szenvedést gerjesztő leányok izgatják fantáziád kínpados mezejét. Ebből a szempontból kerülgetve a forrókását már érteni a megfoghatatlan tényeket, minek bomlasz annyi idegsokkos maca után. Ne fél, Sámánka! Találok neked olyan, de olyan tűzről pattant Muszklínát, mind a tíz ujjad megnyalod a fájdalomtól!-
Legyen a gyereknek szépséges napja, felebaráti szeretetből jól hátba kongattam, csak érezze túlcsordogáló imádatom, ha már erre utazgat stopposként.
-Milyen kis viccesen humoros vagy!-Nyúztam a képét rángatózó szemöldökkel, hogy ugyan dehogy már tudom én nem gondolta komolyan.-Nem a hiperszuper Hana-t mószeroljuk be! Kell egyszer egy balek, aki minden problémát elvisz, miközben messzi vizekre szelelsz. Aztán kell még egy balek, aki ad neked alibit! Te, pedig drágaságos acélrugóm, tagadsz mindent! Na, így műkszik ez!-
Bólintottam hihetetlenül utánozhatatlan magasságokba szökkenő bölcsességem mézéges termését villantva. Bizony, így, de így intézik a nagyok! Beavattam a legeslegnagyobb titkok tárházába, szóval elvártam tovább őrizze szélhámosan tökéletes nemzedékünk ereklyéit, miközben lassan, de biztosan terelgettem kicsiny bocsomat kedvelt és véletlenül ismert, mert semmi esetre sem törzshelyemül szolgáló kocsma falai közé. Ideje volt pohár, pontosabban üveg aljára nézni, méghozzá vasszigorú felnőtt mértéktartással, vagyis az árokpart széléig tartó kacsázásáig! Útközben átnyújtottam minden túlélők legszentebb eszközét a sake-val teli flaskát, nehogy nekem megfázzon, aztán magyarázkodnom kelljen a rokonságnak. Vigyázok én az öcsköskére, akár foghíjas penge a bárány bőrére! Hagytam kicsi kóklernek, had szopogassa az itókát, véletlen benyakalná, majd kap nyaklevest, meg felírjuk hány ingyen jör jár bűnti feladatból. Nincs itten semmiféle sumákolás, vagy sámánkodás, mert széjjel lesz a hátsóbbik fele rugdalva, de ne gagyorásszak ennyifélét mellé, mert kifut a bableves! Ottan meneteltünk kihúztam mind a százhetvenöt centimet, mellestől, hajastól és széles vigyorral arcomon löktem félre az ajtót, adjon helyet az este fénypontjának! Kecses dívaként belibbentem a helységbe, arrébb toltam minden nem kívánatos elemet, kiválasztottam egy tetszetős asztalkát, felpattantam rá, meglibbentettem éjfekete hajzuhatagomat és csodálatos bárénekesnő hangomat szabadon eresztve kértem fel a férfi tömegeket jótékony célra.
-SZÉP ESTÉT! Ma az én tüneményesen egyszeri és megismételhetetlen öcsköskémet, Sámánkát ünnepeljük, úgyhogy mindenki kurjantson egy hatalmasat és húzza fenékig a piáját! Nagylelkű meghívásokat és finom hölgy társaságokat szívesen fogadunk, persze ha legény is társul hozzá, csak az én szívem fog repesni! Jó murit az egész kocsmai lakosságnak! Nyáhááá~h! CSAPOS! Ide a legjobb sake-val!-
Legyeztem régi cimbikémnek nem vesztem el, át sem alakultam, makulátlan és hibátlan voltomban vagyok jelen. Beköszönés után, azért Sámánkát is előhorgásztam a bűvész kalapból. Szolidan hón alá csaptam a létrára magasodott kobakját, nehogy nekem azelőtt elvesszen szoknyát üldözni, mielőtt koccintottunk volna és leverettem az egyik kedvenc asztalkámhoz.
-Jól mondom, vagy jól mondom, hogy addig innen el nem mozdulunk, míg négyet nem látunk a falra függesztett banya portréjából?-
Bökdöstem oldalba szemöldökömet vonogatva. Engem nem lesz egyszer egy asztal alá itatni, de próbálkozni természetesen szabad, ahogy érdeklődve, türelmetlenül várjuk a felhívásomra jelentkező bátor egyedeket. Ha pedig már ennél a témánál, meg alapjáraton egész találka óta ennél dekkolunk, fogtam a szócsövet és odasóztam vele. Izgatta kíváncsi fáncsi szenzoraimat, mivel foglalatoskodott öcsisajtocska, vagyis pontosan azzal foglalkozott, ami romlottan virágzó liliomok tiprására alkalmatos, vagy meg van szeppenve a rokoni felügyelettől, melytől máris sikongató frászban tört ki alkoholista perszóna oldalam.
-Na-na-na! Kiszúrtál már csinos teremtést röntgen szemeiddel hódító hódom?-
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te31700/45000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (31700/45000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptyVas. Nov. 11, 2012 10:05 am

Amikor a kard... akarom mondani a szakéscsésze lesújt!


~ Nem csak a kard létezik? Naná létezik még aki forgatja, és akiben forgatják! Cool Meg akik túl gyávák, hogy a kacsójukba vegyék ezt a nemes fegyvert. A kard viselése, egy életforma. ~ amikor ezt el is kottyintottam, hirtelen megélénkült ivó társam.
- És elmondanám, Aikawa-chan. Más erők, és célok is munkálkodnak valakiben a puszta ölni akaráson kívül. Mint kovács, azt tudom mondani, hogy sok embert láttam, akik épp minden más céllal hordtak fegyvert, csak nem gyilkolásért.
Nem akartam szegényt teljesen kihozni a sodrából, hisz már így is megmagyarázhatatlanul indulatos lett, és a szaké békével, vagy tömegbunyóval az igazi, nem ilyenfajta indulatossággal! Tényleg, miért ivóversenyt és miért nem bárbunyót kezdtem? Minden esetre biztos voltam abban, hogy azok a "szentek", akik nem gyilkolásért ragadtak kardot, vagy halál unalmas életet éltek, vagy hihetetlen gyorsan meghaltak! Mindenesetre inkább befogtam a szakélesőmet. Jelen pillanatban bölcsebbnek találtam így a dolgot. Inkább a történet még homályos részeihez kértem még egy kis útmutatást. Erre még jobban fölkapta a vizet.
- Nincs neve, és nincs története. A zanpakutou-m nem a nagyobbik testvér. Én vagyok a nagyobbik testvér.
Vagyis akkor ő akart gyilkolni? Igaz, hogy kétféle gyilkolási mód van. Vagyis három, de a harmadik beteges. Amikor valaki csak azért öl, persze általában gyengébbeket, mert élvezi, hogy elveheti mások életét. Ez szánalmas, és megvetendő. A másik kettő pedig amikor azért öl valaki, mert fél nem megtenni, vagy mert a becsület és az életfelfogása ezt diktálja. És ha jól értettem, akkor ez a kisebbik kard az öccséé volt. Ha nála van a kardja, akkor azt úgy is lehet venni, hogy a kisebbik testvér meghalt, bár ki tudja.
- Mesélnél a kisebbik testvérről? Mármint elég fura alak lehetett... - kérdeztem, de egy halk horkantás megtorpantott a kérdésemben. Főleg, amikor a félreismerhetetlen hangot egy újabb követett, majd szép ütemesen a többi. Drága ivócimborám elaludt. Persze azt nem tudtam, hogy az alkoholtól, vagy a kortól hortyogott ily rémesen, de amint szép lassan ülepedni kezdett a füst, megláttam, amint a pipa félig kicsúszott a szájából, ő maga pedig a széken hátradőlve az igazak álmát aludta. Óvatosan biztonságba, a keze közelébe, az asztalra raktam a pipát, hisz gyönyörű antik darab volt, igazán kár lett volna érte, ha eltörik, majd csendben fölkeltem, fizettem és az éj sötétjében haza indultam. Persze sötétben még annyira sem lehet tájékozódni, mint fényes nappal, amikor minden fölismerhető. Rengeteg mese jutott az eszembe, amiket még Shion mesélt nekem, általában az újhold éjjelén, mikor a legsötétebb minden. Azt mondta, ilyenkor bújnak elő a youkaiok, és mennek portyáikra, hisz mint minden jóravaló démon, ők sem szeretik a napfényt. Fölpillantottam a vékony sarlójára a Holdnak, majd megsimogattam Gingitsunét.
~ Életke, ha valaha haza érünk, egy táncot mindenképp be kell, hogy mutass!
~ Ha van kedved, csatlakozhatsz! Mellesleg azt azért ne feledd Édes, hogy én is egyike vagyok a te hírhedt youkai-jaidnak!
~ Az Ezüstrókák voltak mindig is a kedvenceim! Már Shion meséiben is mindig a kitsunéknak szurkoltam, szóval nem ijesztesz meg! ~
simogattam meg nevetve a kardom markolatát.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Samanuske
4. Osztag
4. Osztag
Kuchiki Samanuske

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 108
Age : 112
Tartózkodási hely : Kuchiki tanya, vagy az osztagnál, esetleg kocsma.
Registration date : 2012. Aug. 23.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag, 20. tisztje - Állatorvoslási Osztály vezetője. _@_/"
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te9000/15000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (9000/15000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptyCsüt. Nov. 22, 2012 2:57 am

Ünnepeljük a… ENGEM, föld apa és tűz anya, unga-bunga.

- Hooogy mi vaaaan?- kérdezte elkerekedett szemekkel, annyira már, hogy levesestányérnak is tökéletes lenne, csak drága rokona nehogy teliszedje, vagy egy semmiből elővarázsolt kanállal akarjon meríteni egy keveset. - Ha lehet inkább a fagyit nyalogatnám, nem az ujjaimat, nem szeretem a fájdalmat… annyira. Inkább keresünk valami férfit a számodra. Szerintem ismerek párat, akik kedvelik az erősza… erős és csodás nőket.- a gerincoszlopa hamar előreszaladt, a szemei hengeresen kiugrottak. - Azt hiszem… leszakadtak a tüdőm.- nehezen, de elviselte az arcának az átrendezését, legalábbis nyúlni fog, az már biztos, pár csipeszre szüksége lesz, hogy a füleihez rögzítse az arcát, legalábbis még nem talál jobb megoldást. Persze nem érez kicsi, és valószínűleg már cafatokra robbant szívében haragot. Szeret mindenkit, főleg a drága, és szépséges Hanat, aki remélhetőleg nem tud gondolatot olvasni, mert a végén kapna szemből is egyet, de legalább akkor a gerince visszakerülne a helyére. - Reeeeeeeendben van, ahogy szeretni akarja a kedves Hana néni, de akkor kérem majd a messzi vizekre szelelő valamit, mert nem tudom, azt hogyan is kell. Nehéz, vagy kellemetlen, lehet vinni a Jumpot, kapok valami kekszet is?- ha szabad az arca, és nem is maradt Hana kezében, akkor kiegyenesedik, kihúzza magát, és megesküszik. - Minden Kuchiki nevére, fogadom, hogy mindig lesz két balek, akik segítenek majd, hogy sikerüljön szelelnem. De nem enne egyszerűbb, ha babot ennék? Akkor is szellentek.- reflexből, már reflexből húzta a fejét, számít egy újabb verésre. Csak nehogy túl nagyokat kapna, a végén még helyrerázódna valami a fejében. Inkább menekül is, kiszökne az ablakon, csak fél, hogy a lányra ugrana, inkább megy csodás Hanaval. Büszkén feszítve az utcán, hogy micsoda rokona van. Habáááár… alig tudja valaki, hogy ki is az a Samanuske. Talán csak pár nő fogja felismerni, mert kint van a képe a nyilvános fürdőkben, és amilyen ostoba volt, még mosolygott is hozzá. Hamar kapott a sake felé, és mohon nyeldekelte, nem is számítva arra, hogy ezért is verés lesz a jussa. Addig élvezi, még teheti, max a flaskát is lenyeli.
Megérkezve, félve les be Hana mellett. Nem egyetlen Kuchiki, aki törzsvendég itt. Már dagadhat a tulaj zsebe, sok pénz el lesz verve. Drága nővére teszi a szépet, asztalon osztja a népet. Büszkén tapsol, széles a vigyora, hüvelykujjaival magára mutogat. Bizony Ő az, akit ma ünnepelnek, és reméli, a hölgyek se lesznek restek. Ostromolják majd csókjaikkal, és bájaikkal, nővérét pedig férfiak a kolbászokkal. Ám elsőnek a csapos a piájával.
Grabancát megragadták, és ismét görnyed, feje pedig hónaljba lőve.
- Jóljól, sokat iszunk és gyújtunk, de azért remélem, a honaljad gyakran mosod.- van egy halvány érzése, hogy a pultban lesz egy olyan lyuk, amibe pont beleillik a feje, főleg, mert azzal lesz csinálva. Köszönhetően az elszólásának. Mindegy, szerencsére hitele van, majd arra írják a károkat, amik mára kifigyelnek. Addig is bambul, de nagyon bambul, már ha elengedték a fejét, és nem Hana melleit látja oldalról. Ám ismét imádott rokonára fűgeszti kocsányon lógó szemeit.
- Még nem igen, elsőnek a fontosabb dolgokat szeretem letudni, és az pedig az alkohol megfelelő bevitele. Hiszen fertőtlenít, és nem akarok belső vérzést, ezért iszok. És te látsz már valami bikát, aki elvesz majd, és sok gyereked lesz, én pedig végre lehetek keresztapa?- kérdezte mosolyogva, minden hátsószándék nélkül. Biztos Hana is így gondolkodik, vár arra, hogy legyen egy férje, sok gyereke, és boldog családja? Mert miért ne akarna? Igaz, hogy Samanuske nem így gondolkodik, de van mentsége, mégpedig az, hogy nem a család feje.
- Na, merre van már az a sake? Ma még sok másik fajtát is meg kell kóstolni, és a végén féltékenyek lesznek, és nem fognak szeretni.- mosolyog, de ez a gondolat elszomorítja, ezért is ha megkapja az első adagot, hamar megissza, és várja a következőt.
- Nővérkém, remélem nem baj, hogy nem a 6-ba kerültem. Tudod, az olyan mint egy kilences, csak fordítva, a végén még rossz osztagba mennék, és hát tudod akkor kapnám a büntetést, és lehet nem is ihatnék.- mosolyogva vakarta meg a tarkóját, ám figyelve, hogy nehogy maflás legyen a vége.
Vissza az elejére Go down
Ariwara Hiro
2. Osztag
2. Osztag
Ariwara Hiro

nő
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2012. Sep. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te5000/15000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (5000/15000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptyPént. Jan. 04, 2013 11:26 pm

Hiro és Chiyo


A második osztag tagjaként sok lehetőséget kaptam, valahogy mégsem csábít egyik sem. Hosszú ideje tengetem már mindennapjaimat edzéssel, és járőrözéssel. Nagyon nem tudok vele semmit sem kezdeni. Semmi izgalom nem történik manapság, pedig jó lenne már egy jó kis bevetés. Valami ami megmozgatja berozsdásodott ízületeimet.
Sajnos ilyenre nem lesz lehetőség a közel jövőben. Valamiért nincs olyan küldetés, amiben részt vehetnék mostanság. Pedig már minden porcikám izgalomra vágyik... Nincs mit tenni, el kell mennem Kenpachi Ivójába, és kezdeményezni egy jó kis kocsmai bunyót...
A legutóbb valami címeres perverz támadott be, de sikeresen vettem az akadályt. Ezúttal valami komolyabbra vágyom.
Fel is készülök otthon. Szokásos shinigami ruhámban indulok el. Szépen lassan, nem kell sietni, a nagy piások még úgy sincsenek ott. Igaz nem kihívás a részegek ellen verekedni, de hát jobb mint a semmi. Bár mióta behozták a rendeletet, hogy a 2. osztag bármely tagja végezhet letartóztatást, azóta nem talál meg annyiszor a baj. Értem én, hogy a rendfenntartást meg kellett szigorítani, de így mi lesz a szórakozásommal? Akkor ütök meg azt, akit akarok, és nem ütnek vissza mert félnek. Szégyen. Pedig ha le akarnám tartóztatni, sokkal bonyolultabb indokot hoznék fel ellene, mintsem egy kocsmai verekedést...
Végül is oda érek a kocsmához, ahol már folyik az élet. Helyet is foglalok egy üres asztalnál, és rendelek egy üveg szakét, és egy poharat. Várom a megfelelő alkalmat arra, hogy kirobbantsak egy jó kis csetepatét. Végül is várok. Hátha bejön valaki, aki méltó ellenfelem lehet. Közben iszogatok, és szívom a fogam. Nem tudok nagyon mit csinálni, ez az éjszaka is lehet, hogy úgy fog eltelni, hogy nem történik semmi, és fölöslegesen iszok. Pedig azt tényleg nem szeretem. Főleg nem egyedül. De hát mit tehetnék? A régi társaim közül egyik sem folytatta a túlvilág életét katonáskodással. Valamiért mindnek elég volt az életben való veszély. Én nem éreztem, úgy hogy le kellene telepednem. Én még harcolni akarok, még nem égtem ki. Voltak mondjuk olyanok is, akiket meg sem találtam. Na mindegy...
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te31700/45000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (31700/45000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptyHétf. Jan. 07, 2013 9:50 am

Találkozás Hiro~sannal


- Nem hiszem el! - morgolódtam, miközben az egyik kerítés tetején egyensúlyoztam.
Hogy hogy kerültem oda? Nagyon egyszerű a történet. Reggel azt hittem, hogy minden a szokásos módon indul. Felkeltem, lerendeztem a randimat Ezüstkével, elvégre a szavamat adtam erre, majd a reggelit az asztalra készítettem, és mentem volna ébreszteni Suza~chant, ám nem volt sehol! Félre értés ne essék, nem mintha fogoly lett volna, vagy ilyesmi. Szabad be és kijárása volt a lakásomba, nélkülem is. Volt neki egy külön kis madárajtó felszerelve, hasonlatos, az Emberek Világában oly nagy népszerűségnek örvendő kutyaajtókhoz. Itt becsülettel bevallom, onnan merítettem az ötletet, és saját kezűleg fel is szereltem egyet az én kismadaramnak. Cool Szóval nem volt fogoly, vagy semmi ilyesmi, de eddig még sosem fordult elő, mióta velem van, hogy kihagyta volna a reggelit! Így aztán a kis barátomért aggódva felfordítottam az egész lakást, de csak egy félbetört zöld tollat találtam, ami nem nyugtatta meg a kissé borzas hangulatomat. Szóval elérkezettnek láttam az időt, egy jól kivitelezett, gyors és gördülékeny mentőakcióra. Összekaptam magam, pontosabban Gingitsunet, egy kis reggelit csomagoltam, és útra keltem, hogy megleljem elveszett kis barátomat. Kanyarogtam jobbra-balra, kérdezősködtem, hogy nem láttak-e véletlenül egy csodásan szép zöld madarat. Rendszeresen bolondnak lettem nézve, és már fogalmam sem volt, hogy hol is vagyok. Szóval Suza~chan hiányával keveredtem ide, erre a kerítésre. Talán napestig is eltekereghettem volna, kis barátom után kutatva, ha egyszer csak, mint aki jól végezte dolgát, nem landolt volna a vállamon.
- Nem épp a megszokott járda az embereknek. Mellesleg olyan hangosan siránkozol, hogy megfájdul tőle a fejem!
- Nem is siránkozok! Ne beszélj velem úgy, mint egy idiótával! - nem kicsit könnyebbültem meg, hogy nem volt semmi gond, és épségben visszatalált hozzám.
- Oh, nem vagy az? - mint kiderült, ez alatt a rejtélyes kis kiruccanása alatt, még a modora se javult meg egy csöppet sem...
Morogtam valamit az orrom alatt, és talán egy barackot is elhelyeztem volna a kobakján, ha nem lett volna ennyire kicsi. Így azonban csak a verbális tiltakozásomat fejezhettem ki ilyen módon. Persze a reggelijéről nem feledkeztem meg. Amint kiengesztelődtem, volt az olyan egy-két perc Cool, meg is kapta. Persze nem lehetett csak úgy az utcán enni! A leghamarabb útba eső kocsmába betértem, vállamon jó barátommal, és amíg neki elkészítettem a kihagyott kaját, addig jómagamnak egy kis szakét rendeltem. Ezzel így nem is lett volna semmi különös említésre érdemes eset, de a Kis csillag amikor megszomjazott, az én italomból szerette volna csillapítani a szomját. Márpedig senki nem láthatja rajtam kívül részegnek a kis drágát! Embarassed Rendeltem neki is egy kis vizet, magam pedig egy kis móka után kezdtem kutatni a teremben. Csupa olyan alak, aki már délután is a pohár fenekét kukkolta... Sóhajtottam egyet. Ők sajnos túl hamar kidőlnek. Amúgy is ismernek már ilyen körökben, itt legalábbis, szóval nem valószínű, hogy belemennének ilyen játékba. Ekkor megláttam egy ismeretlen alakot, az egyik sarki asztalnál. Hasonlóan hozzám, ő is a felhozatalt vizslatta. Zöld szemei élénkek voltak, és valamiért hideg magány sugárzott belőlük.
~ Meg van az én emberem~ kezdtem lelkes lenni, hogy nem kell, hogy egyedül igyak. Felkaptam a csomagjaimat, és Suza~channal a vállamon, oda sétáltam az asztalához.
- Remélem nem baj, ha leülök... - kezdtem bele a mondókámba - Chiyo vagyok, ő itt Suza~chan. Láttuk, hogy egyedül iszol, akár csak én, szóval ha nem haragszol, akkor szívesen csatlakoznék... - Drága madaram csak sokat sejtetően morzsolgatta a jobb fülcimpámat, miközben én lendületesen oda is költöztem mellé. - Van kedved velem inni?
Vissza az elejére Go down
Ariwara Hiro
2. Osztag
2. Osztag
Ariwara Hiro

nő
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2012. Sep. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te5000/15000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (5000/15000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptyCsüt. Jan. 10, 2013 12:57 pm

A várakozás meghozta eredményét. Habár nem azt az eredményt kaptam kézhez, amit szerettem volna, azért ez is valami. Egy férfinek jobban örültem volna, hiszen nekik általában sokkal nagyobb az önbizalmuk, és az ilyen hatalmas egójú idiótákat élvezetes a föld alá inni. Nincs is jobb érzés, mint győztesen kikerülni egy csatából.
Végül is rá emeltem a tekintetem leendőbeli ivócimborámra. Kevesen ittak le engem az utóbbi években, tőle se remélek sokat, de hátha kellemes csalódást fog okozni.
- Hiro... A nevem Hiro. Ülj csak le. Valóban egyedül készültem a pohár fenekére nézni... Nem bánom a társaságot.
Kinyitottam a szakés üveget, és egy sokszor használt mozdulattal mindkettőnk poharát megtöltöttem.
- Nos, akkor igyunk arra, hogy találkoztunk!
Emeltem magasba a kis poharat, majd fenékig kiürítettem. A szokásos égető érzés kúszott végig a torkomon... Csodálatos. Mindig is imádtam az alkoholt, de amíg éltem nagyon kevésszer engedhettem meg magamnak. Manapság ez már nem így van, talán vissza kéne fognom magam.
- Mesélj magadról kedves Chiyo! Melyik osztaghoz tartozol?
Próbálom faggatni. Ha már vele iszom, illő lenne többet megtudni róla. Ha így kéne tippeljek talán a 9. osztagot mondanám. Bár nem tudom. Szép arcra van, vékony mégis izmos, szép vörös haj. Nem tűnik igazi harcosnak. Mondjuk ez rólam is elmondható. Sosem voltam jó ember elemző.
A teremben egy hangosabb morajlás, majd nevetés futott át. Egy pillanatra megfeszültek az izmaim remélve, hogy most kitörik valami jó kis verekedés, de végül csak egy hangosabb banda rivalgása volt hallható.
- Ez a kis szépség, Suza-chan. Hát ő honnan származik? Elég kevés állati lelket látni errefelé. Nagyon szép.
Próbálom folytatni, amit elkezdtem. Nem igazán vagyok jó beszélgetésből, de megteszem ami tőlem telik. Lehet hogy pont most fogom megtalálni az első barátomat Seireiteiben. Sőt talán az egész világban. Hamarosan úgy is lesz valami, ha máshogy nem, akkor majd én robbantok ki balhét. Ha esetleg mellettem marad a csetepatéban, még az is lehet, hogy beigazolódik a reményem. Bár nem is tudom. Nem biztos, hogy jó ötlet lenne, ha leállnék barátkozni. Biztosan több időmet le tudnám kötni, talán még edzhetnék is együtt vele, de mindig eszembe jutnak az ember koromban elveszített társaim. Talán most kéne még eloldalognom, amíg még lehet...
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te31700/45000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (31700/45000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 1:31 am

Találkozás Hiro~channal

Magamon éreztem az egész ivó tekintetét, miközben átköltöztem a lány asztalához. Mintha ennyi pia mellett nem lenne más dolguk, csak a leskelődés! Egy elég morcos oldal pillantással jutalmaztam a kukkoló bandát, de azért igyekeztem ezt úgy tenni, hogy az ismeretlen lány ne nagyon lássa. Nem volt szándékomban rögötn elijeszteni! Hiro~chan bemutatkozott, miközben mindkettőnknek töltött italt.
~Ezek szerint ő nem volt sosem gésák közelében. ~ gondoltam magamban, miközben figyeltem a ténykedését. Ha nemesi család sarja lett volna, vagy gésatanonc, az meglátszott volna a viselkedésén és a mozdulatain. Ám semmi ilyen nem érződött rajta. Lényegre törő volt, és egyszerű.
- Nos akkor arra, hogy találkoztunk - emelte a poharát és egy húzással leöntötte az italt. Pár pillanatig csak pislogtam, hisz így az ízét se érezte valószínűleg, de aztán követtem a példáját. Hisz iváson eddig még senki nem tett túl rajtam hála az alkohol iránti különös ellenálló képességemnek. Egyszerűbben, hogy nem voltam képes lerészegedni. A szaké kellemesen bizsergette végig a torkomat, és melengette körbe a bensőmet. Persze a szakék, még a legerősebbek sem voltak túl töményebb. A következő kört én töltöttem magunknak, hisz kimutatta a lány, hogy nem tart igényt a formaságokra. Ez azonban már nem szaké volt, hanem igazi házi gyümölcspálinka. Míg ezt a nemes műveletet hajtottam végre, tudniillik újratöltöttem a csészéinket, gondolkodhattam is a kérdésein. Csendben belekortyoltam az italomban, és egy kis torokköszörülés után kezdtem bele a válaszomban.
- Magamról... lássuk csak... - újra kis gondolkodásra volt szükségem - Tizenegyedik osztagos vagyok, és kiválóan érzem ott magam - egy mosolyt küldtem felé, hisz álltalában, amikor kiderül ez az információ, többnyire a barátkozás meg is reked, ugyanis vagy nem mernek megszólalni, vagy köteketni akarnak, vagy egyszerűen elmenekülnek, mondván, hogy ne hozzam rájuk a bajt. - Suza~chant pedig Rukognai egyik elég szegény kerületében találtam. Szegény eléggé megviselt volt, de úgy is gyönyörű és csodás! Embarassed
Egyszerre két oldalról kaptam ezért a kijelentésemért az áldást. Suzaku szinte véresre csipkedte a fülemet.
~ Miért csak arra a kis tollgombolyagra mondod azt, hogy "gyönyörű és csodás"? ~ méltetlankodott Ezüstke is ~ Nekem sose mondtál ilyeneket! Soha, egyetlen egyszer sem! Pedig én már hamarabb itt voltam neked, mint az a kis levesbe való!
~ Ha nem mondtam neked akkor az azért volt, mert veled sokkal szorosabb a kapcsolatom, mintsem, hogy fellengzős szavakkal kelljen dicsérnem téged!
~ próbáltam magam kivágni valahogy úgy a helyzetből, hogy ne sértsem meg a Drágát. Pontosabban egyikőjüket sem.
~ Azért el tudnám viselni, ha néha ilyesmit nekem is megemlítenél! ~ hallottam a róka hangját, bár már korántsem volt felháborodott, inkább talán zavarban lehetett. És ilyenkor nem láthattam! Persze ez a kis magánpárbeszédet lerendeztem azalatt, míg elkortyolgattam az italom. Utána újabb kört töltöttem magunknak, és a lány felé fordultam.
- Hiro~san, és rólad mit lehet tudni? Az előbb olyan volt, mintha kerestél volna valamit, vagy valakit... Talán segíthetek, hisz itt ismernek az emberek Cool - azt már inkább nem tettem hozzá, hogy miként ismertek meg. Sem azt nem találtam fontosnak, hogy részletezzem, hányszor ittam asztal alá az egész kocsmát, a csapos kivételével! Persze az én hallgatásom mit sem ér, ha mások elkotyogják helyettem... Az egyik fazon, finoman fogalmazva sem volt már józan, mámoros jókedvében odakurjantott az asztalunk irányába.
"- Aztán kisasszony véletlenül se igyon azzal a vörös szörnyeteggel versenyt, főleg akkor ne, ha pénz a tét!" - talán folytatta volna, ám egy dühös pillantás elég volt hozzá, hogy jobb belátásra térjen. "- Jól van na... Nem kell miindjáhárt úgy a szívére venni... a szörnyeteget nem pont úgy értettem... - motyogta egyre hallkabban. El is döntöttem, hogy egyszer ezért még józan állapotában elkapom... Azért reméltem, hogy nem rontott el mindent.
Vissza az elejére Go down
Ariwara Hiro
2. Osztag
2. Osztag
Ariwara Hiro

nő
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2012. Sep. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te5000/15000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (5000/15000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptyHétf. Jan. 21, 2013 2:20 am

Hiro és Chiyo

Tizenegyedik osztagos... Hihetetlen. Biztos a ruha tévesztett meg. Ezek a bő göncök teljesen elfedik a testet. Képtelen vagyok így anatómiailag feltérképezni valakit...
Minden esetre ez jó fordulat. Kiváló társ lesz, vagy még jobb ellenfél.
- Valóban... Nekem soha nem volt állatom. Sajnos a kiképzés, majd a küldetések nem engedték. Pedig gyakran jobb társnak bizonyulnak, mint az emberek...
Hát igen... Sajnos valóban így van. Akárhány társam volt eddig, akárhány emberrel szolgáltam együtt, semelyik nem felelt meg. A legtöbb csak a meghódítandó nőt látta bennem, a többi meg ügyetlen, vagy szerencsétlen volt. Mindegyik úgy végezte, ahogy azt nem szerettem volna. Egy ember volt csupán, aki rá cáfolt erre a gondolatra... De aztán ő is meghalt. Értem...
Kicsit elkomorodok, ahogy ezek az eszembe jutnak. Aztán gyorsan lehunyom a szemem, és erőt veszek magamon. Ami történt megtörtént, és nem lesz más, hiába rágódunk rajta. Egyenes háttal előre!
- Nos mit is lehet rólam tudni? Második osztagos vagyok, viszonylag újonc. Nem igazán keresek senkit, bár... Nem is tudom. Inkább valamit keresek, mint valakit. Szórakozást keresve jöttem ide, mert az itt töltött időm alatt roppant unalmas volt minden, és hát mi más lehet izgalmasabb, mint egy ivópárbaj, vagy egy kocsmai verekedés?
Mondom hangosan, hátha valaki kapó az ötletre. Aztán rögtön utána egy részegesebb shinigami ad egy kis információt Chiyo képességeiről. Jó dolog ha az ember tud a leendő ellenfeléről valamit. Az pedig hogy lehetetlen leinni, az kizárt! Japánban engem volt lehetetlen leinni, biztosan valami trükköt használ.
El is határoztam magamban, hogy leiszom, aztán csatag részegen hazavánszorgok, és ha marad még bennem életerő, akkor talán még le is fürdök.
Chiyot láthatóan nem érintette kellemesen az idegen kis vallomása.
- Szóval mit szólnál, ha kihívnálak egy ivó párbajra? A győztes viszi haza a vesztest, és a vesztes állja a számlát.
Biztos vagyok a dolgomban, még egy japán sem győzött le ivászatban. Ha mégis sikerülne neki, az nem lenne szégyen, elvégre az aki leiszik engem arra inkább felnézek. Bárhogy is legyen, legalább lesz egy jó éjszakám.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te31700/45000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (31700/45000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptySzer. Jan. 23, 2013 4:02 am

Ismerkedés Hiro~channal Cool



Nem hittem a fülemnek! Biztos, hogy jól hallottam? Valaki kihívott engem ivóversenyre? Ilyen se volt még szerény személyes történelmembe. Ezek szerint nem olyan lány, aki hisz a környezetének. Vagyis szereti kipróbálni a dolgokat. Elmosolyodtam, hisz látszott rajta, hogy önbizalma töretlen az ivászat terén. Persze a gonosz vigyorokat későbbre tartogattam. Egyelőre csak a lelkes, kissé zavarba jövő formámat hoztam. Ha már megáldott vele az ég, nem akartam elriasztani. Szegény honnan is tudhatta volna, hogy velem versenyezni körülbelül olyan, mint kiállni egy sivatag ellen, hogy ki tud több vizet elnyelni. Nem mintha sivatagos életérzés fogott volna el, de tényleg. Úgy tűnt nem csak én fogadtam hitetlenkedve a kihívást. Szép lassan körénk gyűltek a kocsmában jelen lévő többiek is, (valamennyien korábbi áldozataim) miközben én intettem a csaposnak.
- A szokásosat kérném egy versenyhez! - adtam le szép halkan a rendelést. - Remélem megfelel, ha Suza~chan lesz a bíró Embarassed - pakoltam ki az asztal közepére a madaramat. - Ne feledd el Édes, csak semmi ivás, azt hagyd meg nekünk! - simogattam meg a fejecskéjét, mire bele csípett az ujjamba. Mit mondhatnék, szégyenlős a drága Cool.
- Biztos benne, hogy ez jó ötlet? - érdeklődtek többen is a körénk gyűlt kis nézőközönségből.
- Csak nem aggódtok értem? - vigyorogtam rájuk.
- Nem érted... - jött a válasz valakitől.
- Mihit mondhtam kisahasszony? - az előbbi részeg fazonnak nem volt épp elég - Ehz egy vörösh dhémon... - mondta volna tovább is lehet, de véletlenül eltalálta egy szakés csésze, és senki nem tudta, hogy ki volt a tettes. Közben Suza~chan is visszaszállt hozzám, és lelkesen a vállamra telepedett. Cool
A csapos italokat hozott, és Suza~chan éktelen ébresztőóra csörömpölése meg is nyitotta az első kört.
Természetesen az ivó versenyeket nem szakéval szoktam nyitni, hanem gyümölcspálinkával. Most is egy~egy üveg pálinkát helyeztem magunk elé.
- Ha véletlenül rosszul leszel, nyugodtan szólj! Nehogy valami baj legyen. - óvatoskodtam. Biztos ami biztos, általában szakéhoz szoktak az itteniek, és amikor legutóbb piáltam valakivel, a detoxba kötött ki Risu~channál alkohol mérgezéssel... Igaz én sokszorosát ittam meg annak, amit az a szerencsétlen flótás benyelt, mégis én cipeltem el a negyedik osztaghoz, hogy Chiru~chin tud-e valamit kezdeni vele... Ekkor tudtam meg, hogy mi is az a detoxikáló. És nem szeretnék újra úgy járni! Az első csésze végig marta a nyelőcsövemet, majd kellemesen melengetni kezdte a gyomromat. A gyümölcs ízét elsőre nem is éreztem, túl erős volt az ital. Azonban ahogy kezdtem hozzászokni, a gyümölcsök érett, édes íze körbeölelt, a meleggel együtt, ami a gyomromba fészkelte magát. Lehetetlen nem szeretni. Nem is értem, hogy hogy nem ismerik olyan sokan. Őszintén azért reménykedtem, hogy a lány se kispályás, ha már kihívott. Igaz, hogy nem ismert, meg minden, de mégis. Ha túl hamar kidől, akkor kénytelen leszek a többieket is bevonni a játékba. Egy gonosz pillantással végig mértem a felhozatalt, majd a lányra pislogtam a szemem sarkából.
- Nem szeretnék tolakodó lenni, de megkérdezhetem, hogy hogy kerültél az Akadémiára? - szólaltam meg, miközben egy tequilas üveget toltam mindkettőnk elé. Igazi blanco tequila volt. Végig marta a torkomat, miközben leszaladt az ital. Fél pillanatra átfutott az agyamon, hogy ez után csak rekedtesen lehet megszólalni, de mivel vártam a lány válaszát, így nem kellett a hangszálaimat erőltetnem. Legalábbis ezt hittem, egész addig, amíg meg nem láttam, hogy Suza~chan lelkesen be akart szállni a játékba. Szabad kezemmel elkaptam a kis galádot, és a csaposnak lemutogattam, hogy hozzon neki egy kis vizet. Még jó, hogy ismert, és így megértette a kapálózásomból, hogy mit is akarok. Persze közbe nem állhattam le, hisz akkor a lány elhúzott volna, és azt nem hagyhattam.
Vissza az elejére Go down
Ariwara Hiro
2. Osztag
2. Osztag
Ariwara Hiro

nő
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2012. Sep. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te5000/15000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (5000/15000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptyHétf. Jan. 28, 2013 7:34 am

El is kezdődött a megmérettetés. Kíváncsi leszek a végeredményre! Már egyre jobban izgultam. A szívem is egyre gyorsabban vert. A harc izgalma lett úrrá rajtam. Habár ez nem volt igazi test test ellen küzdelem a lényeg ugyan az volt. Két harcos, két oldal, és egy fegyvernem.
- Rendben legyen úgy, bár nem hiszem hogy bírom fog kelleni a dologhoz. Aki előbb lefordul az asztalról, vagy elhagyja a helyét, az veszít.
Az akadékoskodó és hitetlen emberek körülöttünk kezdtek idegesíteni. Ha sokáig szórakoznak még, esetleg megkínálóm valamivel őket, amit nem tesznek zsebre. Egy halvány mosollyal nyugtáztam a rejtett támadást a szakés csészével.
- Ugyan már, ital még sohasem ártott nekem. Tudod mi túl jó barátok vagyunk, hogy képes legyen rá.
Mosolyodtam el kihívóan. Önbizalmam cseppet sem lankadt.
Végül elém rakott egy italt, töltött és már kezdődhetett is. Úgy küldtem süllyesztőbe az italt, mintha víz lett volna. A különbség csak az volt, hogy végig marta a nyelőcsövem. Ugyan az ízét nem éreztem az ereje miatt, de az elkövetkező adagok erejéhez hozzászokva már kezdtem ízeket is érezni. Ugyan nem volt rossz ital, valahogy mégis inkább a kevésbé erős italokat szerettem, amiknek nem veszi el az alkohol az ízét. Például a bor. Elsőnek valamikor még nindzsa korom hajnalán találkoztam vele egy rajtaütésen. Szép zsákmány volt. Egy idegen kereskedő jött vele japánba, és még nagyon sok más áruval. Valamiért azt a parancsot kaptuk, hogy likvidáljuk a kereskedőt, és kaparintsuk meg az áruit. Kicsit nyers, és nem túl tiszteletre méltó munkának találtam, de elvégeztük a parancs az parancs. Végül mint kiderült eldugott egy levelet az áruk között, amit mi nem találhattunk meg, de ez egy hosszú sztori, és már jött is a következő adag.
Egy tequilas üveg került elő ki tudja honnan. Nem szeretek keverni. Általában sokkal gyorsabbá teszi a részegedés folyamatát, és sokkal elviselhetetlenebbé, de hát én hívtam ki párbajra, tehát ő választhat fegyvernemet.
A fejemben már megkezdődött az az ismerős tompulás, bizsergés ha minimálisan is. A kérdés, amit feltett viszont nekem kedvezett. Ezzel is időt nyertem a szervezetemnek.
- Az akadémiára... Nos hát az egy érdekes történet. Igazából életemben nindzsa voltam japánban valamikor 1440 fele. Elég hosszú történet, és nem is a legvidámabb, úgyhogy inkább most leegyszerűsíteném. A klánomban én volt az egyik legjobb nindzsa. Egy felelőtlen döntés során viszont egész klánunkat lemészárolták, és csak néhányan menekültek el köztük én is. Aztán még két évig rejtőzködtem, és terveztem a bosszút, de nem igazán sikerült a dolog. Megtaláltak, és megöltek. A nindzsákat nem nyílt téri mészárlásra tervezték, és a túlerő sem játszott kis szerepet a dolgok alakulásában. Aztán végül is itt kötöttem ki Seireiteiben, és mivel még harcolni akartam, meg aztán az éhség is gyötört, elhatároztam, hogy beállok shinigaminak. A 2. osztag viszonylag olyan mint egy nindzsa klán, így eléggé otthon érzem magam. Na de térjünk vissza az ivászathoz!
Lehúztam az italt. Száraz volt. Nem tetszett túlságosan. De most nem a tetszés volt a kérdés. Hagytam hogy ellenfelem válasszon újból, kíváncsi voltam milyen meglepetéseket tartogathat még. Intettem a kocsmárosnak, hogy hozzon nagyobb poharakat, mert ezek a kis csészék semmik. Aztán megköszörültem a torkom, és úgy folytattam.
- És te? Hogy kerültél ide? A tizenegyedik osztag csupa szenvedélyes harcosból áll, csak nem te is egy ilyen makacs ellenfél vagy?
Miután megérkeztek a nagyobb poharak, én töltöttem még egy kört az előbbiből, habár ez már legalább dupla adag volt. Aztán újból belefogtam.
- Szoktál beszélgetni a zanpakutouddal? Tudom nem vág ide, csak kíváncsi vagyok.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te33500/45000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (33500/45000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptyVas. Feb. 03, 2013 8:56 am

Ünnepeljük az ünnepelni valót – Háromszoros hurrá a Sámánoknak!

Homlokomat csaptam inka naptárba, miért ver a sors ennyire fogyatékos rokonnal, mármint én imádtam az én alkesz rokonomat, de, hogy ne értse azt az egyetlen szót szelelni és még babot akarjon rá tolni. Mondjuk, abban is van némi logika, mert, ha a szagától nem esnek össze, még ott a lehetőség belobbantsa egy jó helyre állított gyújtóval. Már, csak az a kérdés, ki lenne azaz önfeláldozó, segítőkész társ, aki venné a gázmaszkot, hogy ott szobrozzon a kerekded hátsójánál és elszenvedje a szemeket könnyre fakasztó előadás utóhatását. Ehhez nagyon komolyan elszánt barátok, vagy életre lekötelezett adósok kívánatosak, mert, hogy én elzárkózom az ebben való részvételtől az már teljesen mértékig kőbe van vésve! Kizárólag orvosilag támogatott távolságból vagyok hajlandó popcorn kíséretében szemmel követni az eseményeket. Összes lehetséges közbe lépéstől elzárkózom, hiszen bízom az unoka öcsikémben van benne az én halandzsa véremből és ki tudja magát valamilyen ügyifogyi módon magyarázni, bár amennyit bucira verik a képét, maximum az önkéntes mazochizmushoz van tehetsége. Szörnyűséges, mennyi mindent taníthatok neki az élet nagy betűs kis kapuiról, minél nagyobb ívre tornázhassuk fel a kukkolásári rátáját, amit az istennek se értem, minek akarok győzelemre vezetni, hiszen én lennék a női egylet, illetve feminista jogok előhírnöke, erre abban akarok közvetetten kezet nyújtani, pontosan elvtársaimat szégyenítsék meg?! Ez már magas fokú szenilitásra ad indokot, vagy már most tesztelve lett rajtam a puki gáz és ilyen torz formában fejti ki rajtam hatását. Sosenem lehet tudni, rokonoknál főként nem.
Amúgy az se valami normális, itten nagy erőkkel vonulunk dorbézolni és puki tudat módosító hatásokról folytatok igen komoly agyi tevékenységeket, amikor kizárólag arra kéne fókuszálni, legurítsam az összes elém kerülő pohár tartalmát. Ennél fogva, olyan határozatra jutottam, többet már nem vagyok hajlandó gondolkozni. Elegánsan bevetődtem szeretett helyemre, dinnyeként funkcionáltatva égi meszelő rokonomat, aki nem bírta tovább sanyarú sorsát és végre, beszólt. Azt hittem sosem teszi szóvá, minek nézem a létrára növesztett fejecskéjét, bár az tök mindegy, mert alap, hogy felháborodtam és viharos tengerként dobtam csípőre karjaimat, most aztán nagyon rá fogom hozni a frászt. Úgy, de úgy összeráncoltam homlokomat mindenféle redőnyszerelő megirigyeli. Ehhez hozzá párosítottam utánozhatatlan alvilágból kölcsön kért lángnyelves aurámat és gyilkos kígyóként tekergőző árnyékomat, ami kedvesen előre vetítette, ne csesztess, mert kicsinállak! Azért rokonokat még se fogok orvul gyilkolászni, ezért itten behúztam a kéziféket. Újra bűbájos leányként megdörzsölve orromat bokszoltam vállon.
-Veled törölgetem, hát a már, hogy miket gondolsz te rólam, hogy ilyen igénytelenül elborzosodott némber fajzadék vagyok?-
Azért, biztos, ami biztos, csak nehogy végén még igaza legyen odaszaglászom a terepre, határozottan zárhassam ki a büdös hónalj lehetőségét. Nekem lett igazam, de hát mi mást várhattam, nem is foglalkoztam vele tovább, inkább sűrűn verdestem rokon hátát, igyon és igyon, míg bírja mája. Tetszett ám az a válasz, előbb iszik, kizárólag utána lécel le hölgyeményeket becserkészni. Nem mintha nagyon sok esélyt adtam volna a mázli listájának, nem fog néhány órán belül szanaszét alapozott pofával nyöszörögni. Szegény kölke pont olyan ügyes ebben a témában, mint a rokona. Ez lehet valamiféle Kuchiki családi átok lehet, bár, így nem tom szüleink, milyen formában jöhettek össze. Na jó, erre ott van az érdek házasság, meg egyéb nemesi nyalánkságok és falánkságok, miként köszörüljük ki a teljesen kicsorbult pengét.
-Ha már láttam volna nem itten rontanám a vidéki levegőt, pöttöm prüntyőke!- Támasztom be unott fejjel arcomat, mielőtt szöget ütne fejemben az elhangzott és ritka értelmesen hiányos morzsa, amire ingerülten asztal lapjához csapom poharamat. Igaz, ami igaz nem tegnap voltam házas, de pont ezért cinkes nem dereng neki halovány, még is annál világosabb pacaként évek óta lézeng a birtokon egy kisleány, kinek Karin a neve, bónusz extraként, pedig az én csodálatos gyerkőcöm. -Már az vagy, drágaságos napsugár foszlányom! Viszont, ha már ilyen szinten amnéziát kaptál a szesz hőfokától, akkor gyorsan vard össze a szácskádat, mert odalentre se marad anyag, aztán én tényleg nem leszek keresztmamika.-
Csóválom meg fejemet bánatosan, némi szánakozással még a végén kiderül a férfi emberünkről igen súlyos impotenciával küszködik. Akkor se fogom kevésbé szeretni, hiszen így se mi vagyunk a család legnormálisabb tagjai, meg nekem aztán mindegy az ágyban mutatott teljesítménye, ha nem épp nekem panaszkodik róla. Minden rokoni bizalomnak van határa és azt mondom itten húznám meg a határt, mert a chilis babos puki még belefér, de a nem áll a cerkám írás közben történet, maradjon a férfi nem egymás társaságában kiboncolt csoda regének! Pont elég problémát jelent nekem kibogozni, most az egész életem hazugság volt és Sámánka, folyton piás üvegekről álmodozik? Kissé összetörne minden elképzelésem, ha kiderülne kocsmák raktárában szokott kukkolni, esetleg némi zavarral küzd, ami a női mellek és üvegek között húzódó kanyarulat hasonlóságában keresendő. Meg se lepődtem magamon elkerekedő szemekkel vakarásztam fejemet, most aztán mit válaszoljak az extázisban vedelő rokonomnak.
-Néha elgondolkozom, amikor nőcskékről ábrándozol, humanoid létformákról teszed a szépet, vagy néhány drága üveg gömbölyded értékét magasztalod mennyekig…-
Választól függetlenítve idegrendszerem tűntem el pohárkám fenekénél, megnézhessem nem hagytak kedves üzenetet az alján, de mivel ebben nem, másikat is megtekintettem. Idő közben, azért lendületesen figyeltem, miket hord nekem egyetlen kupacba imádott unokatestvérem. Fogalmam sincs melyik kalapból előkerülő válaszra, sűrűn legyintgetve küldözgetem a leszarni fejeket. Nekem totálisan egyre ment, hol köt ki, mert nem vagyok diktátor mindenkire rákényszerítsem, kizárólag hatodik osztagba jöhet és alaptörvény magas rangú tisztnek kötelező lennie. Örvendek halálka lett belőle, innentől fogva rá van bízva, mihez kezd magával, de azért jobb, ha pötyögtet valamiféle eredményességet, mert nem szeretném a bakimat nemesebbik fele lyukába állítani, hogy kizárólag azért van ott, szórakozzon a család kvótájára. Az teljesen okés, ha züllik és mellette rendes gyerkőcként melózik. Akkor ki se nyitom a lepcses számat, de azt ne várja meg bibi legyen, mert nagyon csúnya véget fog érni.
-Felőlem 69-ben is lehetnél, mert akármelyik nagyokos akármit mond nem ez számít.-Vonom meg a vállamat egykedvűen, miközben nagy erőkkel szórakoztatom magam az üveg pöckölgetésével.-Tedd, amit a főnök mond, gyere haza egyetlen részletben és felőlem annyit vedelhetsz, amennyit akarsz. Amíg egyensúlyban tartod a kettő, egyetlen szavam sincs, de amint panasz lesz rád, jobb, ha iszkolsz! – Villannak meg szemeim sorozatgyilkos kedvességével, átérezhesse, mennyire komolyan ki fogom csinálni, ha ellazsálja a szolgálatát.-Viszont azt elhinthetnéd páratlan szépségű rokonodnak, miért pont a negyediket választottad. Van ezzel valami hihetetlen Nobel-díjat érő célod, vagy csak lusta disznó vagy és naiv fejjel azt hitted, ott kevesebb melód lesz? Azt ne mond, valami csinos ápoló nénike után koslatsz…-
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 10 Cl0te13400/15000Kenpachi Ivója - Page 10 29y5sib  (13400/15000)

Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 7:15 am

~ A Mester és Tanítványa beb***ik, illetve iszik ~

A parkból hazatérve, ahol egy Mina nevezetű társammal ismerkedtem meg, a szobámba siettem és előkaptam a naplómat. Rövid ideig csak ültem felette, várva valamire, ami nem jött. Ám egyszer csak eszembe jutott, hogy ha írni is szeretnék valamit, s nem csak csücsülni, akkor nem ártana valamiféle íróeszköz. Így hát felkelve ülőhelyemről előkerestem a golyóstollat, amit legutóbbi küldetésemkor szereztem az Élők Világából. Mikor megtaláltam, hirtelen elgondolásból a következőket írtam le.
„Kedves Naplóm!” Néhány pillanatig ismét csak üldögéltem. Rengeteg gondolat cikázott a fejemben, ezelőtt sosem szólítottam meg a „könyvemet”. S igazándiból, így olyan hülyén néz ki, hogy egyszer csak köszöntöm, mintha egy csapásra tudata nőtt volna, vagy valami hasonló. Mivel nem akartam, hogy leendő „olvasóim” tévútra jussanak, ezért szerettem volna eltűntetni a hirtelen jött hibát. Azt, amit leírtam azonban nem bírtam sehogyan sem, kitörölni, hiszen a tintát nem lehet eltüntetni a papírról, legalábbis az én értesüléseim szerint.
Megnéztem, hogy mi áll a lap másik oldalán, amikor egy kacskaringós, teljesen ismeretlen írást láttam. Néhány sorban alaposan túlment a margón a szöveg, mi több, van ahol, nem is fejeződik be értelmesen a sor. Megpróbáltam kiolvasni a csúf írást, azonban imitt-amott, teljesen olvashatatlan volt. A végére pedig egy tőlem távol álló, hihetetlenül trágár, s szemtelen vers kerekedett, amit minden bizonnyal előző nap írtam, enyhén illuminált állapotban. Ezért pedig nem volt kár kitépni azt a lapot, ezzel eltűntetve, rögtön két hibámat.
Újból megragadtam a tollat, azonban miután már több mint öt perce, csak a végét rágtam, inkább felkeltem ültő helyemből és elmentem lezuhanyozni. Kicsit ugyanis büdösnek éreztem magam, főleg, ha belegondolok, hogy tegnap semmiképpen nem fürödtem le. Így hát utólag meg is lepődtem, hogy senki nem szólt be kellemetlen illatomért. Amíg pedig zuhanyoztam elgondolkodtam az élet nagy dolgain, hogy mennyi sör kellene ahhoz, hogy meg tudjak bene fürdeni, hogy vajon melyik a jobb egy formás fenék, vagy egy hordó jóféle tokaji bor. S azon is elgondolkodtam, hogy ha lenne két doboz söröm, három üveg borom, hat üveg rizspálinkám, s mellé néhány üveg pezsgőm, abból mekkora hányást lehetne összehozni.
Miután lemostam magamról az enyhe részegedés alkalmával összegyülemlett mocskot, kikászálódtam a fürdőmből és a pikachu mintás törölközőmmel végigdörzsöltem a testemet és rögtön nem voltam olyan nedves. Eztán pedig törcsimet magam köré csavarva bóklásztam még egy kicsit a saját birtokomon, ahogy azt egy jó agglegényhez illik. Miután pedig kijárkáltam magamat, visszavettem az egyenruhám és elindultam céltalanul bolyongani.
Éppen az osztagunk edzőterme körül lebzseltem, amikor tervem kudarcba dőlt. Ugyanis kíváncsivá váltam, hogy hol ittam be annyira az este, hogy a fél éjjelre nem emlékszem. Így hát elhatároztam, hogy megtalálom azt a lebujt. S ha úgy alakul, akkor bizony ismét berúgok. Szokatlanul nagynak tűnt a Tiszta Lelkek Városa, s valamiért a lábam is nehezebb volt, lehet meghúzódott a reggeli rohanásban. Miközben pedig haladtam az osztagok között, rengeteg barátságtalan tekintet akadt meg rajtam, amiért kicsit zavarban éreztem magam. Talán még mindig büdös lettem volna, vagy az arcomra lett volna írva, hogy rosszban sántikálok. Mindegy is, végül is, csak kiértem, s elindulhattam felkutatni a kocsmát.
A rukongai-i lelkek hasonlóképp reagáltak jelenlétemre, mint a shinigamik, amiért egyre kevésbé tetszet a kirándulás ötlete. Azonban néhány percig még sikerült kitartanom, s mire vissza akartam menni, addigra már sikeresen eltévedtem. Így hát ismeretlen utcák voltam kénytelen bolyongani. Ekkor jöttem rá, hogy menyire is hasonló itt minden utca. S hogy nem ártana pár utcatábla, hogy mindenki tudja, hogy merre jár. Vagy legalább néhány útjelzés a kevésbé járatos halálistenek számára. Éppen azon gondolkodtam, hogy segítséget kérek valakitől, amikor egy feszes feneket vetem észre. Oly csodás, körte alakú picsa volt, hogy vétek lett volna nem tovább figyelni, így hát észrevétlenül követtem, már amennyire az lehetséges egy hozzám hasonlónak. Mikor pediglen befordult egy szórakozóhelybe, én is követtem.
Odabenn pedig egy olyan érzés fogott el, hogy otthon vagyok. Bár ez koránt sem így volt, mégis, tudtam, hogy már jártam itt, méghozzá a tegnapi nap alkalmával. Mivel megtetszet a hely, rögtön le is ültem egy szimpatikus asztalhoz, s rendeltem három sört, amit miután elfogyasztottam, kimentem elszívni egy cigarettát. Odakinn egy gondolat járt csak a fejemben „Csak az ökör iszik magában”. S én pedig csak álltam ott kukán, míg egy nőnemű shinigami tűnt fel a távolban. Kezdetben elég aprónak tűnt, ám ahogy egyre közelebb ért, egyre magasabbá vált. Mígnem körülbelül egy magasnak tűnt velem. Hosszú vörös haja volt, szeme színét azonban a távolság miatt nem láttam. Ahogy a szebbik felét sem bírtam szemügyre venni, hiszen szemben állt velem. Mikor hallótávolságba ért megszólítotam.
- Hello! Ne haragudj, meghívhatlak egy sörre? – Szólítottam meg a nőt, majd egy mosolyt eresztettem meg felé.


A hozzászólást Hidetada Nishigami összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 24, 2013 2:43 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kenpachi Ivója - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kenpachi Ivója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-