-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kenpachi Ivója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Desmond
Espada
Espada
Desmond

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 87
Age : 63
Registration date : 2010. Dec. 01.
Hírnév : 32

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te45000/65000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (45000/65000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptySzer. Aug. 17, 2011 8:22 am

Kocsmából kupleráj

Na vazz, ez teljesen hülyének néz, baszod! Surprised Azt hiszi, elment az eszem?! Tudja jól, hogy miféle kőből vagy fából vagy miből faragtak, tudhatná, hogy nem vagyok én hülye! Na majd mindjárt megfizet, amiért merészel lenézni, meg amiért úgy kezel, ahogy, pedig nem is olyan vagyok, amilyen, hanem ilyen, amolyan, szóval emilyen, na! Mad Nem fogom engedni, hogy egy kis köcsööög provokáljon, osztán beverem jól a képét, ha azt hiszi, elfelejtettem a cicamica pofázmányát. Hát én bizony nem felejtek! Nem hajtottak végre rajtam agyműtétet az imádott nebarijaim, bár nem tagadom, ha lenne rá egy ilyen lehetőségem, örömmel vetném oda magam a kis szürke bőrű, pigmenttelen, agykontrollizélő mocsadékok elé, hogy használjatok ki, csak nyugodtan, nyugodtan! Meg aztán inkább az ő agyszappanuk klínszeljen meg, mint hogy ez a kis köcsög itt szórakozzon velem. Többet érek én annál! >.> Még a kislábujjam körmének reszeléke is többet ér, mint az ő élete, vagyis ez azt jelenti, hogy itt akkor is, de akkor is az van, amit én akarok! És én azt akarom, hogy szenvedjen, senvedjen, csúszkáljon csak mások hányásában és kefélje meg egy jeti. Majd jól kiröhögöm a kis köcsögöt. Kellett neki árulónak lenni? Na ugye, hogy nem kellett! Én megmondtam, hogy nem kellett. >.>
- Teheeeee, hogyshívnak! Hozd a cigimet, a cigimet, mielőtt lenyúlják! – kiáltom oda már enyhén rekedt hangon a kiscsajnak, akire őszintén szólva nem emlékszem, hogy hívják, valami Nino, csak azt tudom, hogy párszor megmentettem a sejhaját, amikor már nem is tudom, mit csináltunk. 8-) Bár inkább az ő élete, mint az én karkötőm… Bele is pusztultam volna, ha a kedvenc ékszeremet vesztem el. Jó, oké, igaz, hogy csak egy száz yenes boltban vettem még néhány hónappal ezelőtt, és tulajdonképpen semmi értéke nincs, de nekem bejön a sok kis hollóval, olyan pont az én stílusom, vágjátok. Surprised
Minden esetre a karkötő nem befolyásolja azt, hogy én most akkor is péppé zúzom Szőke Hernyó koponyáját. Csak mert nekem az tetszik. Kérdés? Probléma? Az ügyfélszolgálat ma zárva tart. Oldd meg magad, engem meg hagyj ki belőle.
- Megoldjuk, ne félj. Látod ott azt a kopaszt? – bökök fejemmel egy kétajtós szekrény felé. Izompólós, aranyfülbevalós, kopasz pasas, egyébként nekem semmi bajom vele, csak kicsit lesokkolt, amikor megtudtam az ízlését. Ciccmicc biztosan be fog jönni neki, ismerem már annyira. :/
Mindez azonban nem akadályoz abban, hogy ne üssem s ne vágjam tovább ott, ahol éppen érem. Majd hangosan sóhajtozva fejezem be élő bokszzsákom püfölését. Normális körülmények között persze meg se kottyanna, de ez most nem normális… Kevés a levegő, na! >.>
- A Pokémon egy szemét. Még csak űrlények sincsenek benne, mi abban az érdekes? – fújtatok, kezeimet még mindig a magasba emelve ütésre készen, ám a további püfölés elmarad, csupán a nyakát szorítom oda a padlóhoz, miután el nem kezd nekem célozgatni. Nem sok pina van az osztagban, de mindig akad egy-kettő, Keo pedig rendszerint mindet megpróbálta megfűzni, hacsak ki nem derült, hogy homárok.
- Tudod, hogy még nem végeztem veled! >.> – csípek bele az egyik mellbimbójába, majd állok fel cicumicuról, hogy a szerencsétlenkedő… Ninát keressem meg. Nem tudom, mit csinál a cigimmel, remélem, nem szívta el. O.O Bár valami gondja biztos van, eléggé kivan. Lehet, megjött neki. :/
- Na gyeeeeere ide, Ninácskám! *>* – ölelem keblemre, mintha valami nagy spanok lennénk, pedig tulajdonképpen csak egyszer találkoztam vele. Komoly lehet a baj, mert úgy ölelget, mint Keo a farkát éjjelente egy magazin és néhány papírzsepi társaságában. :/
- Neheeeem, nem iszol te olyat… Stílusosan kell csinálni, itten, e! Surprised – tolom oda a csórt szakémat, ami azért sokkal minőségibb az övénél, legalábbis biztos hányás a vége, ha nem vagy hozzászokva. Megmentette a cigimet, úgyhogy riszpekt és tisztelet. Hajlandó vagyok megosztani vele a kincsem. Cool
- Bajod, nyígod? Bökd csak ki nyugodtan, úgyis leszarom. – töltök neki, s csűröm magam pofán éltető dohánnyal. Már vagy hat perce nem gyújtottam rá. Bár cicuskám lehetett volna annyira gáláns, hogy megkínál eggyel a sajátjából. Neutral

Vissza az elejére Go down
Nara Yuki Hajime
Kidoushuu
Kidoushuu
Nara Yuki Hajime

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kidoushuu osztag vagy a Hachibantai területén
Registration date : 2011. Jun. 12.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Fuku Kidouchou
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te20700/30000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (20700/30000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptyKedd Dec. 20, 2011 11:45 pm

Előzmények <---

Férfi dolgok… talán mégsem akarok annyira felnőni ._.
Igazán szerencsétlennek érzem magam, amiért efféle problémáimmal képes vagyok zavarni egy hadnagyot. Minden bizonnyal van jobb dolga is, mintsem egy éppen szerelmi problémákkal vívódó tisztet – mert ugye ez nevezhető annak? :^| – útbaigazítani. Neutral De inkább ő, mintsem Otou-sanVén Varjú biztosan kinevetne, ha mindezt megtudná, ami a lelkemben van éppen! >///>” Ideges zavaromban szinte tűkön ülve vártam a 10. osztag hadnagyának feleletét segítségkérésemmel kapcsolatban, melyet jobban is fogadott, mint azt először hittem.
- Igen, Hayakawa Yuki Hajime… yoroshiku! – hajolok meg sebtében tisztelettudóan előtte, amint felötlik bennem a felismerés, hogy faragatlan mód hivatalosan még bemutatkozni is megfeledkeztem. Nem tehetek róla… hiába tanította Okaa-san, hogy így illik, most sokkalta inkább kíváncsibb voltam a bennem keringő kérdésekre való válaszokra, mintsem mellé még a tiszteletadást is szemmel tartsam! >///>” Kicsit talán még örültem is annak, hogy röpke időre eloldalazott mellőlem, addig volt időm fellélegezni. Nem vagyok hozzászokva, hogy efféle témáknál ennyire nyíltan fejezzem ki mondanivalóimat, mint az imént. ._.
Idegesen kezdtem szuggerálni a talajt azon töprengve, hogy vajon Okaa-san észrevette e már szó nélküli távozásomat? Ha igen, akkor vajon mennyire fogja rossz néven venni, hogy a vártnál is később érek haza? De ami még inkább érdekel azaz, hogy Miyoko-san miképp reagálna arra ha… ha megtudná, hogy nekem Mikoto-san is… >///>bwá, bele se merek gondolni! >.>””” Szemem útjába kerülő apró követ éppen elrúgnám rémségesen idegesítő zavaromban, de cselekvésemből egy váratlan testi kontaktus zargat ki…
- Normális vagy?! Ne ütögess! >.> - szólalok fel kicsit hangosabban a kelleténél. Nem szeretem az efféle kapcsolatteremtést. Onee-san és Miyoko-san esete az persze más, az ő útjukból nem térhetek csak úgy ki, mert a végén… a végén megütik magukat, azt pedig, mint férfi mégsem hagyhatom! ˇ-ˇ Öhmanou>///>”… vagyis nem úgy értet… hogy Mikoto-san?! Nem! >.> Vagyis, persze... igen, még jó, hogy ő… de, de honnan tudtad… anou, tudta?! >///> - idegesen nézek hol a földre, hol pedig Isami-sanra, amiért sikerült ilyen profin megtapintania a lényeget. Lehet tényleg jó személyt sikerült kihalásznom a sok halálisten közül – akiket még ismerek is – a problémám megoldásához?
- Tényleg így gondolja? Embarassed Anou… akarom kérdezni, szóval… ön ismeri Mikoto-sant? Honnan, ha szabad kérdeznem? >///> Esetleg tudja, melyik osztagban szolgál? - próbálom megközelíteni a dolgot és Mikoto-sanról kicsit többet megtudni a nevén, illetve a francianyelvtudásán kívül. Nem számítottam arra, hogy Isami-san ismeri Mikoto-sant, de ha már így alakult a helyzet kihasználom. Bár igen szégyenletes, hogy tetszik egy hölgy úgy, hogy még aligha ismerem. – D… de így nem olyan mi- mintha megcsalnám a másik lányt, aki t- tetszik…? Embarassed – igazítom meg egyenruhámat, ezáltal leplezve a rajtam eluralkodó zavart ezzel a dologgal kapcsolatban. Hiszen Miyoko-san is nagyon aranyos, érte még süteményt készíteni is hajlandó vagyok meg tanulni, bármily megalázó férfiként a konyhában egy szakácskönyv fölött görnyedni a szabadidőm nagyobbik felében. De eddigi próbálkozásaim mind szörnyen sikerültek. Lehet, hogy tehetségtelen vagyok ezekhez a dolgokhoz és sosem fog sikerülni… T.T Nem, mikre gondolok! >///>” Cs- csak jót szeretnék neki, semmi több, rendben talán kicsit azért… öhm… szóval, mindegy. >///>”””
Gondolataimba merülve észre se vettem úti célunkat, mely azon épület volt, melybe eddig Okaa-san egyszer sem engedett be, nem mintha bármikor is vágytam volna arra, hogy betegyem a lábamat ide. Szememmel végigmérve az épületet kicsit zavartan lépek be a hadnagy után, valamiért már nehéz is belegondolni, hogy Okaa-san mit fog reagálni, hogyha esetleg megtudja milyen helyekre be nem mentem az éjszaka folyamán… O.O De, ez is a férfivá válás része, nem?
- Öhm… ezt vérmesen komolyan kell venni, vagy csak amolyan lelki megfélemlítésként szolgál? Neutral - nézek szemem sarkából az épület címfelirata alá biggyesztett apró mottó irányába, érdeklődésem során fejemmel bökve a kérdésem megfogalmazott lényege felé. Kicsit elgondolkodtató „szlogen”, hogyha figyelemmel veszem a helyiség vezetőjét, ki információim szerint anno a Juuichibantai kapitánya volt. Nem részrehajlásként de, szerintem jobb is, hogy Miyoko-san ül most a kapitányi székben ott… kapitány. ._."
Elméleti síkomban felidézett dolgok hatására kicsit letörten foglalok helyet Isami-san mellett az általa kiszemelt asztalnál. Még mindig kellemetlen belegondolni, hogy Miyoko-san mennyivel előttem jár. Lehet, hogy a küzdelmem érte mind, mind fölösleges?
- Miyoko-san a másik lány… - préselem ki magamból a másik hölgy nevét, akibe belehabarodtam, mielőtt Isami-san feltehette volna a kérdést ezzel kapcsolatban. Tekintetemmel megrögzülten nézem a barna asztal felszínét, mely váratlan mód oly’ széppé vált szememben, s mélyen, belül remélek egy – két tanácsot a hadnagytól ezzel kapcsolatban. Minden bizonnyal elég tapasztalattal rendelkezhet, hiszen nem neveznek ki egy kezdő halálistent ilyen rangos pozícióra. No meg ő maga is bizonygatta, hogy nála jobb embert, ha keresnék sem találhattam volna, ki kisegíthet ez ügyben. Így hát kíváncsian várom esetleges tanácsait, csupa fül vagyok.
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te7600/15000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (7600/15000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptyVas. Jan. 15, 2012 6:14 am

Futó találkozás - Genki Takashi

Egy meglehetősen unalmas napon vagyok túl. Délelőtt az osztagban mászkáltam, egyedül, mint mindig. Figyeltem a többieket, akik velem ellentétben vidámak és szeretnek társalogni. Én azonban teljesen más vagyok. Régen elűztem magamtól mindenkit, aki társalogni próbálkozott velem, így azóta már nem is nagyon keresik a társaságom.
Ha elhaladok valaki mellett, az természetesen köszön, mivel egy osztagban vagyunk. Azonban a társalgásról már letettek. Így csak a bámészkodás maradt számomra. Sajnos senkit sem ismerek, nem tudom hogyan kezdhetnék az ismerkedésbe, vagy egyáltalán miről beszélhetnék velük. A korábbi életemben nem tanultam ilyesmit. Senkivel sem beszéltem, bár nem is szerették a „munkaadóim”, ha fecsegek. Így hát a korábbi életemet azzal töltöttem, hogy csendben voltam és megöltem akit kell. Egészen a halálomig...
Délben a Kumo étteremben megebédeltem. Korábban már voltam ott Mistyvel, akkor tetszett meg a hely. Arra viszont rá kellett jönnöm, hogy ott nem viselkedhetek úgy, mint egy barbár. Illedelmesen kell az asztalhoz ülni, az evéshez evőeszközöket kell használni. Amikor Mistyvel ott jártam, akkor kézzel magamba tömtem minden kaját, amit elém raktak. Ezúttal viszont kiélveztem az ízeket, ráadásul bocsánatot is kértem a korábbi faragatlan viselkedésemért.
Az ebédem után pedig azonnal az edzeni mentem. Mivel jelenleg egyetlen társam Nene, a kardom, úgy gondoltam jobb lesz, ha neki szentelem az időt. Ugyebár nem lóghatok állandóan Misty nyakán, biztos neki is meg van a maga dolga. Így hát egy óra meditálás után elkezdem a vívótudásomat csiszolgatni. Még nem nagyon voltam küldetésen, eddig egyszer sem kellett használnom a tudásomat. Éppen ezért nem szeretném, ha bármikor bajba keverednék a képzetlenségem miatt. Nem vagyok valami gyors, viszont Nene Shikai képességeivel eléggé be tudom kavarni az ellenfeleim többségét, így könnyedén kiérdemelhetem a győzelmet. Viszont rájöttem, nem szabad elbíznom magam. Volt már szerencsém olyat látni, hogy egy kislány könnyedén legyőzött egy nagydarab embert. Ebben a világban a látszat általában csal!
A hosszas edzésem után végül úgy döntök, leöblítem a torkomat. Erre pedig nincs is megfelelőbb hely, mint Kenpa' ivója. Egy rövid séta után megpillantom a jellegzetes épületet, ahová tartok. A vicces kis mottón most is jót derülök, majd belépek a kocsmába. Odabent sötétebb van, mint az utcán, de ez pont ad egy hangulatot a helynek.
Éppen verekszik pár ember, valószínűleg megártott nekik a pia. Úgy döntök, inkább kimaradok ebből a bunyóból, ezért gyorsan körülnézek, hátha találok egy biztonságos asztalt. Azonnal meg is látom az egyik sarokban. Gyorsan a pulthoz sietek, rendelek egy üveg Szakét, amihez kapok egy poharat. Ezután újra meglesem az asztalt, ami még mindig üresen áll. Oda sétálok és nyugodtan helyet foglalok.
Éppen teletöltöm a poharamat, amikor valaki elveszi azt az asztalomról és fejbe vág vele valakit. Nyugodt tekintettel nézek rá az illetőre, aki egy cseppet sem foglalkozik a tettei következményével. Éppen haladna tovább, hogy valaki mást is hasonló módon üssön le, amikor felpattanok a helyemről és egy rúgást mérek a lábára, amitől a fickó térdre rogy. Ezt követően egy újabb gyors rúgást indítok el, ezúttal a tarkójára. A szerencsétlen ettől azonnal elveszti az eszméletét, de legalább nyugtom lesz egy kis időre.
Az eset után visszaülök, mire egy fiatal lány szalad oda hozzám és ad át egy tiszta poharat.
- Köszönöm szépen! - mondom, majd elmosolyodok.
A lány csak bólint egyet, majd eltűnik a tömegben. Így újra egyedül vagyok. Újra töltök magamnak egy pohárral, azonban most fel is tudom hörpinteni az italomat. Elégedetten hátradőlök és figyelem a verekedő feleket. Ha jól hallom, valahol még fogadnak is, hogy melyik fél fog győzni... Ez halvány mosolyt csal az arcomra, de a fogadásból kimaradok... még.
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te25700/30000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (25700/30000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptyVas. Jan. 15, 2012 9:47 am

Elég sokat sürög forog Takashi az edzőterembe. Na igen, azóta, hogy megküzdött azzal az arrancarral, egyre többet és többet edz. Heiwával is egyre többet beszélget. De most végre szüksége van egy kis pihenésre. Muszáj elmennie kicsit szórakozni, kiengedni magából a fáradt gőzt és végre leengedni kicsit. Így az edzés és egyéb dolgai után fogja magát és elindul Kenpachi ivója felé. Ott állítólag nem vizezik a szakét, így üt, mint egy ... 2. osztagos shinigami? Igen, ez zseniális hasonlat. Tehát tljesen nyugodtan indul meg Seireitei utcáin, hogy végre oda találjon az ivóhoz. Persze, nem akarja leinni magát, de egy picit muszáj innia. Aztán vigyázzon is magára a shinigami, ha ő beül az ivóba. Különben is szerette volna látni Kenpachit. Elvégre egykor kapitány volt, a kapitányoknak pedig nyugdíjazásuk után is kijár a tisztelet. Nem akkora, mint Verashu taichounak, de kijár. Nyugodtan sétál az ivó felé, a benti hangokból az derül ki, hogy megint magasra hágott a hangulat. Tökéletes nyugalommal lép be Egyenruhájában és rajta a friss rangjelzéssel és osztagjellel. Igen, Takashi a 2. osztag 7. tisztje. Lesz ez még jobb is, de egyelőre ez van. Ő tökéletesen elégedett, ahogyan rokonai is, a jelenlegi beosztásával. Benyit az ivóba és körül néz. A verekedők túl részegek ahhoz, hogy beleszóljon. Köszön Kenpachinak, majd kér egy kis üveg szakét és egy poharat. Nincsenek túl sokan, de ahhoz bőven elegen, hogy szabad asztala már ne legyen. Így kinéz magának egy olyan asztalt, ahol csak egy valaki ül. Történetesen Hiraikotsu Omote trónol az asztalnál. A shinigamit még nem ismeri, de hát, csak az ökör iszik magában. Oda lép tehát a férfihoz és megszólal.
- Elnézést a zavarásért, nem szokásom csak úgy leülni valakihez, de jelenleg ennél az asztalnál van szabad hely. Leülhetnék? Oh és jut eszembe, a nevem Genki Takashi.
Ez elég barátságosnak indult ahhoz, hogy ne legyen belőle balhé. Még kezét is nyújtja a férfi felé. Kézfogás és engedély után, az üveg szakét és a pohárkát leteszi az asztalra és övéből előhúzza fuvoláját is. Azt is elhelyezi a szakés üveg mellett. Kisebb kirakodóvásárnak tűnhet a dolog, de Takashi túl nyugodt és gondtalan személyiség, hogy ilyesmik zavarják.
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te7600/15000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (7600/15000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptyVas. Jan. 15, 2012 11:42 pm

Csendben figyelem a verekedést. Senki sem mer a közelembe jönni a korábbi mutatványom miatt, így nyugodtan iszogathatok. Már az üveg felénél járok, amikor meglátok egy másik Shinigamit. Éppen most érkezik. Ugyanolyan ruhája van mint nekem: a tipikus egyenruha, annyi különbséggel, hogy neki a 2. osztag jelével van ellátva, illetve a 7. tiszt jelvényével. Ekkor ösztönösen a saját „megjelölésemre” nézek.
Én vagyok a 6. osztag 5. tisztje, illetve Misty egyik szárnysegédje. Ha a városban járok, akkor hatalmas tisztelet övez. Az emberek előre köszönnek nekem, udvariasan bánnak velem. Olyan, mintha valami hős lennék, aki megmentette őket ezer veszélyből... ez azonban nem igaz. Valószínűleg, ha ismernék a valódi mivoltomat, akkor már ők is elfordultak volna tőlem. Én csak egy gyilkos vagyok, aki pénzért öl... Nem értem miért kaptam ezt az új életet. Ahogy éltem, az alapján inkább Hollow-ként kéne most tengődnöm, nem pedig itt iszogatnom.
Végül egy hang zavar meg és ránt ki az elmélkedésemből. Csak annyit veszek észre, hogy valaki az asztalom mellett áll. Hamarosan eljut az agyamig az, amit az imént mondott. Felnézek rá, így felismerem benne az imént érkező Shinigamit. Biccentek egyet a fejemmel, ezzel jelzem, hogy leülhet. Amikor kezet nyújt, kissé furcsán nézek rá, de végül kezet fogok vele.
Hiraikotsu Omote! - mutatkozok be.
Végignézem a kipakolást, amit rendez az asztalra, de nem szólok bele a dolgába. Hagyom, hogy elrendezze magát. Inkább nem szólok bele a dolgába. Ráadásul megígértem Mistynek, hogy megpróbálok összebarátkozni az itteniekkel. Ez pedig egész jó alkalom, hogy valahol elkezdjem a dolgot. Amikor már a helyén van és ő is inni kezd, megpróbálkozok a beszélgetés kezdeményezésével:
- Mi a helyzet a 2. osztagban? Hogy megy ott a sorotok? - kérdezem, kissé érdeklődő hangszínben.
Nem nagyon jártam még más osztagokban, ráadásul senkit sem ismerek. Még talán jól is jön, hogy ez a srác ide ült. Így megismerhetem valamelyest a 2. osztagot. Miközben a válaszát hallgatom, újra teletöltöm a poharam és lassan iszogatni kezdek. Közben azért néha a verekedésre is ránézek, hátha az áll nyerésre, akit én szeretnék.
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te25700/30000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (25700/30000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptyHétf. Jan. 16, 2012 4:34 am

Takashi egy darabig igazgatja a dolgokat az asztalán, majd amikor meghallja Omote kérdését elmosolyodik. Lássuk is, mi a helyzet a 2. osztagban? Semmi. De ezt mg sem mondhatja.
- Köszönöm kérdésedet, a 2. osztag tökéletesen meg van. Szokásos, nyugalom, rend és fegyelem. Minden megy olajozottan.
Mondja Takashi nyugodtan, elvégre tényleg ez a helyzet, semmi különös. Miként megy a soruk a 2. osztagban? Ezt a kérdést is meg lehet könnyedén válaszolni. Takashi pár pillanatra a verekedőket néz, majd helytelenítően csóválni kezdi a fejét.
- Jól megy a sorunk. Minden nap edzés és eligazítás, minden tökéletesen megy. A kapitány is tisztességes és jó fej. A hadnagyhoz sajnos, még nem volt szerencsém. De azt beszélik, ő is hasonlóan jó shinigami, mint a kapitány.
Diszkrét válasz. Minden tökéletes, és a kapitány, de még a hadnagy is remek egészségnek örvend. De mit is vár a shinigami egy 2. osztagostól, ha az osztag dolgaira terelődik a szó? Na ugye, minden rendben megy és minden tökéletes. Takashi közben tölt magának, megemeli a csészécskét Omote felé majd megszólal.
- Egészségünkre.
Mondja és egy hajtásra kiissza a csésze tartalmát. Majd ismét tölt, de ekkor az egyik verekedő neki esik Takashinak és a csésze tartalma kiloccsan. A shinigami azonban, nyugodtan tölt magának újra. Úgy tűnik cseppet sem bosszantja az incidens. Helyette mosolyog és tréfálkozik a dolgon.
- Nehézkes a shinigami dolga, ha közben verekednek körülötte. Nem így látod, barátom?
Na igen, a 2. osztagos nem bírja az alkoholt. Ő már a második pohár után szeret mindenkit. Ez persze csak ennyiben jelentkezik, hogy lebarátozza, az újonnan megismert Omotet. Aztán felhörpint egy újabb csésze szakét. Végül Takashi egyszerűen félre tolja az üveget és a csészét, nem akar többet inni.
- Mond csak mit szoktál csinálni szabad idődben? Azon kívül, hogy beülsz Kenpachihoz és iszol?
Oh igen, Takashinak a három szaké után remek ötlete akadt, hogy miként kellene az időt elverni. Már csak pajtást kellene találni hozzá. A férfin egyébként nem látszik, hogy részeg lenne, sőt még csak nem is spicces, egyszerűen csak jó kedve van.
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te7600/15000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (7600/15000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptyKedd Jan. 17, 2012 10:55 pm

Figyelem, ahogy pakolászik az asztalon. Ez eltart pár pillanatig, majd amint befejezi, válaszol a kérdésemre. Figyelmesen hallgatom és próbálok mindent megjegyezni. A hangzavar miatt előrébb dőlök, hogy halljak is valamit a szavaiból.
Nem lep meg, amikor általános, hétköznapi dolgokról beszél. Valószínűleg minden osztag ugyanúgy működik, csak a vezetők mások. Miután befejezi csendben ülök tovább. Újra a verekedésre tekintek, ami szerencsére már befejeződött. Szerencsétleneket éppen most szedegetik össze.
- Nos, nálunk is minden hasonlóan megy, mint nálatok. - válaszolok. - Nem lepődnék meg, ha ez más osztagokban is így lenne.
Amikor a Shinigami felém emeli a csészéjét, én is töltök magamnak. Igaz, hogy én pohárból iszom, és általában sokkal nagyobb adagokat szoktam lenyelni, most azonban türtőztetem magam és csak negyedéig töltöm meg.
- Egészségünkre! - válaszolok, majd koccintok vele.
Takashi ezután félre tolja az italát és a csészéjét. Úgy néz ki, hogy pihenőt tart. Éppen ezért én is félre tolom kicsit az italt, bár már nekem nem sok van. Még előző életemben megtanultam a dorbézolás „művészetét”, így nem volt nehéz itt is hozzá szoktatnom magam. Azonban ezután egy kissé kínosabb irányba terelődik a beszélgetés. Amikor megkérdezi, mit szoktam a szabadidőmben csinálni, kissé összeszűkül a szemem.
Először arra gondolok, hogy nem árulom el az igazat. Legszívesebben most hagynám el az ivót. Viszont ebben az esetben megszegném a Mistynek tett ígéretemet. Így hát nincs más választásom, mint az igazság.
- Nos... - szólalok meg, majd lehorgasztom a tekintetemet. - Általában egyedül vagyok. Ha nem edzek, akkor sétálok, esetleg itt iszogatok. Magányosan. - teszem hozzá egy kis szünet után. - Nem bízok még meg túlzottan az itteniekben. Egyedül a kapitányommal vagyok jóban, ha ráér, akkor vele vagyok. Gyakran segítek neki.
Ezután újabb szünetet tartok. Felnézek Takashira, majd sóhajtok egyet. Talán jobban megérti a dolgot, ha elárulok pár apró részletet a múltamból.
- Azon szerencsétlenek közé tartozok, akik emlékeznek a korábbi életükre. Az enyém nem volt túl szép. Amióta megismerkedtem ezzel a világgal, gyakran felmerül bennem a kérdés: miért vagyok itt? Azt hiszem nem érdemlem meg ezt az esélyt.
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te23400/30000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (23400/30000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptyVas. Jan. 29, 2012 11:43 am

Férfi dolgok Cool

Nem kérdés, teljese nyilvánvaló, Hajime-kun a legjobb emberhez fordult. Cool Mindent tudok a nőkről, legalábbis mindent, amit tudnom kell, hiszen biztos vagyok benne, hogy vannak még olyan dolgok, amiket nem tudok, de ez így is van rendjén, mert jobb, ha nem tudom őket, még belegondolni is rossz némelyikbe, kiráz a hideg. :/ No, viszont amiről nem tudok, az nem fáj, tehát nyugodtan kihagyhatom ezeket az apróságokat, miközben ellátom tanácsokkal a jövő generációját. Surprised
Miután elbúcsúzom Aitól, és megbeszélem vele, hogy később még találkozunk, vigyorogva megyek vissza az ifjonchoz és csapok egyet barátiasan a vállára. A mai éjszakán férfivá fogom avatni, legalábbis félig, hiszen a férfivá válásnak két feltétele van, én pedig csak az egyiket tudom neki megadni. A nehezebb része hátravan, az pedig már csupán Hajime önbizalmán, eltökéltségén, na meg szerencséjén múlik, hogy mennyire sikerül. Én azonban bízom benne, hogy elég kemény legény a talpán, tehát előbb vagy utóbb csak sikerül becserkésznie a kiválasztottját. Vagyis az egyiket biztosan. Teljesen természetes dolog az, amit érez, régebben velem is előfordult, hogy egyszerre két, vagy akár több lány is megtetszett, s akkor a legrizikósabb, ha ráadásul ismerik egymást. Nem mintha valaha is csaptam volna a szelet kettőnek egyszerre, ilyen helyzetben mindig gyorsan döntöttem, s nem, nem csak a mellméretük alapján. >.> Azonban már egyre ritkábban fordul elő, hogy egyáltalán lestírölök valakit, per pillanat nincs rá szükségem, meg aztán, tulajdonképpen mindig is arra vágytam, amim jelenleg megvan. Igaz, amióta elmentem Karakurába, s aztán újra visszajöttem, kicsit mintha elhidegültünk volna egymástól, és sosem tudom, hogyan kezdjek el erről beszélni, hiszen én magam sem tudom, miért is érzek így. Pedig szeretem őt, és nem akarom elhagyni. Ha rajtam múlik, addig küzdök, amíg még egy kicsit is érdemesnek tartom azt. Mindazokért az emlékekért, amiket eddig közösen átéltünk, s a jövőbeliekért, amik még elkövetkezhetnek, hogy valóra válthassuk talán még meg se született álmainkat.
Hajimét Kenpachi ivójába terelem, hadd szokja a helyet, biztosan sokat fog ide még járni, ha nem most, majd tíz, vagy húsz év múlva. Hajime feszültségén – még a vállba veregetésemre is úgy reagált, mint egy hisztis nő – talán majd egy kis kaja segít, meg persze rendelek is egy kisebb flaska szakét, persze magamnak. Szándékomban áll azért Hajimével is megkóstoltatni, amikor olyan idős voltam, mint ő, én is gyakorta megkaptam ezeket a kóstolókat apámtól. Néhány kortytól semmi baja nem lesz a kölyöknek, eskü. Surprised Persze figyelek arra, hogy semmiképp se igyon többet, mert nem akarok magyarázkodni a szüleinek, és tényleg szeretném épségben hazakísérni az öcsköst.
- Karakurában voltam egy küldetésen néhány hónapra Takeoval, Mikoto-chan pedig meglátogatta. Biztos valami rokona, talán a húga, tőle ismerem. – tolom Hajime felé a hamburgert, amit a szaké mellett osztottak ki nekünk. Nem éppen egy meki, de a látszat ellenére amúgy tényleg finom, meg sokkal nagyobb adag, mint amit a gyorséttermekben kapni. Ebből elég kettő, legfeljebb három darab, hogy jól lakjak, míg a mekiben kábé úgy festek a sok kaja között, mint valami amerikai. ._.
- Már miért csalnád meg? Surprised Ha még nem szed… izé, ha még nem vagytok együtt, akkor semmi köze hozzá, hogy neked ki tetszik és ki nem. Teljesen normális dolog, minden korodbeli sráccal megtörténik. Surprised És az idősebbekkel is. – harapok bele a hambiba, a sűrű, ketcupos-mustáros szósz egy uborkaszelet kíséretében pottyan le a tányérra. Még a szám is kicsit nyitva van, ahogyan rágom a falatokat. Sokat edzettem azon a reiatsu kezelős dolgon, azt hiszem, képességeimen túl teljesítettem, elfáradtam, megérdemlem! Surprised
- Ne is törődj vele. Amíg itt vagyok, nem lesz gáz. Wink – falom be hamarosan a hamburger kétharmadát, alig néhány harapással. Remélem, Hajime sem fogja kéretni magát, nem azért vettem. >.>
- Miyoko? Az meg ki? – tüntetem el a hamburger maradékát is, majd törlöm meg arcomat, amit alaposan összemaszatoltam a ketchuppal és a mustárral. Még szemezgetek egy darabig a tányéromra pottyantott zöldségdarabkákkal, hiszen éhes vagyok, ez pedig még mindig nem volt elég. De jó lenne, ha Ai-chan egyszer megint főzne nekem. *>*
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te25700/30000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (25700/30000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptyVas. Jan. 29, 2012 12:45 pm

Omote-kun történetét figyelmesen hallgatom, hogy mitől is speciális az este. Erre igazából hirtelen nem tudok mondani semmit, hiszen nekem nem volt emberi életem. Én itt születtem a Lelkek Világában. Sosem éltem emberként. Az pedig, hogy a shinigami lemegy pót testben az emberek világába nem ugyan az, feltehetően meg sem közelíti a két dolog egymást. Csöndben figyelek, végül töltök magamnak még egy csészével. Aztán megtöröm a csendet és így szólok.
- Omote. Szerintem azt kell figyelembe venned, hogy most itt vagy. Shinigamiként lehetőséget kaptál egy új életre, hogy régi hibáidat kijavítsd. Ez az, ami számít. Nem az, hogy korábban mit tettünk, mert az a múlt, elmúlt. A jövő még rejtelem, de a jelen .. az számít. Mert kijavíthatod régi hibáidat. Nem a régi vagy, hanem az új. Tudod, hogy mit ne tegyél. Én így látom. De én sosem éltem emberként, itt születtem a Lelkek Világában. Száz esztendős vagyok, ebből alig hat éve shinigami.
Mondom és a fuvolám után nyúlok, eleget ittam, itt az ideje a zenének. Gondolom, de mielőtt belefújnék Omote-kunra pillantok.
- Megengeded, hogy amíg iszol, addig játsszak? Ez a zanpakutom, képtelenség fegyverként használni. Ennek ellenére roppant hasznos.
Ha pedig Omote megengedi, hogy játsszak neki és nem menekül el a fogadóból, akkor számhoz emelem a fuvolámat. Harminc évet töltöttem csak a fuvolán való játékra. Valószínűleg van egy kis gyakorlatom. Omote-kun elég búval béleltnek tűnik, szóval nem egy nyugtató dallamba fogok belekezdeni, hanem valami vidámabba. Belefújok a hangszerembe s abban a pillanatban harmonikus, vidám hangokat csalok elő, az eddig némán fekvő fuvolából. Nem adtam még neki nevet, de akkor szereztem, amikor találkoztam életem első arrancarjával. Pontosabban, előtte állt össze a télből, tavaszba átlépő évszak hatására a dal. Igazából egy rövid kedves melódia, tele vidámsággal és élettel. Amikor befejezem a játékot az ivóban nem egy vendég engem néz. Nah igen Heiwa nem aprózza el a dolgot, ha zenéről van szó és valljuk be én se vagyok mazsola, ha zenéről van szó.
- Remélem tetszett és nem okoztam vele még nagyobb kárt. Na de félre a búsulással. Azt hallottam a hatodik osztag kapitánya, igen csinos. Igazak a hírek?
Kérdezem tőle, elvégre Omote is férfi és még én is megnéztem a kapitányomat Vera-chant. Miket beszélek. A kapitányra, mint nőre gondolni. Kettőszáz fekvőtámasszal többet kell csinálnom, mint szoktam. Ez nem elfogadott dolog. Vera-sama igen is nagy tiszteletben áll előttem, nem gondolhatok rá úgy, mint nőre. Várom, hogy mit válaszol Omote és remélem, hogy nem szökik ki az ivóból. Még a végén Kenpachi mérges lesz rám, hogy elkergetem a vendégeket.
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te7600/15000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (7600/15000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptyVas. Feb. 05, 2012 10:12 am

Miután befejeztem a mesémet, rövid csend következett. Végül Taka megtöri azt és előáll egy igazán szent beszédre hajazó szöveggel. Amikor befejezi elmosolyodok.
- Elég szép kort megéltél már akkor. Én ezt nem mondhatom még el magamról. Azt hiszem 20 évet töltöttem emberként és néhány éve vagyok itt. Miután megérkeztem ide, elég sokáig bizonytalan voltam mindenkivel. Azonnal szerették volna, ha csatlakozok az Akadémia kiképzéséhez, de én először elutasítottam azt és mentem a fejem után. Végül mégis kikötöttem az Akadémián, utána pedig igazi Shinigami lettem. - mesélek kicsit.
Ezután Taka a kezébe veszi a fuvolát és megkérdezi, zavar-e, ha játszik, amíg én iszok. Beleegyezően megráztam a fejem, így hozzá is kezd a játékhoz. Kényelmesen hátradőlök, majd öntök magamnak az innivalómból. Miközben lassan kortyolgatok, élvezem a zenét amit játszik a másik Shinigami. Kissé meglep, hogy a fuvola a Zanpakuto-ja. Eddig inkább csak fegyverekkel találkoztam, de fuvolával még nem. Vajon mire lehet vele képes?
A zene hallatán mindenki elcsendesedik az ivóban. Az én szívem pedig összeszorul. Sajnos soha sem volt élményem ilyenben. Zenét nem is nagyon hallgathattam az életemben, még a küldetéseim alatt sem. Na jó, néha azért volt benne részem, de ilyen szép dallamot még nem hallottam. Amikor megszólal, nem is igazán fogom fel, mit mond. Pár pillanatig csendben ülök, majd iszok egy kortyot és válaszolok:
- Igen, tetszett! - mondom. - Még sohasem volt élményem ilyesmiben. - ezután pedig én is témát váltok. - Igen, nagyon szép. Szerencsémre minden nap megcsodálhatom Misty-t, mivel amolyan szárnysegéd -féle vagyok neki.
Ekkor felelevenedik bennem az első találkozásom Misty-vel. Akkor még csak hadnagyként érkezett közénk. A segítségemet kérte, de én elküldtem magamtól. Viszont hamar meggondoltam magam, így körbevezettem az osztagban. Majd volt egy kisebb bemutató harcunk, ami alatt megcsókolt... Még most is kellemes érzés tölt el, ha visszagondolok arra a csókra. Életem egyetlen csókja volt az. Amikor még igazán éltem, nem volt esélyem ilyesmire...
- Megkérdezhetem, hogy mire képes a Zanpakuto-d? Esetleg hang alapú képességei vannak? - váltok ezúttal én a témán. Nagyon érdekel ez a dolog. Még nem találkoztam senkivel sem, akinek szintén hang alapú lenne a fegyvere, mint nekem.
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te25700/30000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (25700/30000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptyHétf. Feb. 06, 2012 11:09 am

Szerencsémre Omote jól reagál a zenémre. micsoda mázli, már kezdtem azt hinni, hogy az az arrancar-os eset annyira feldúlt, hogy egy rakás vacakot alkottam. De nem. Ezt a nézetet az is erősíti, hogy jó néhány bámultak és amíg játszottam a csend is beállt Kenpachi ivójában. Mivel fogyasztunk is, nem csak ücsörgünk, ezért szerencsére nem kergetett el minket a 11. osztag volt kapitánya. Hallgatom Omote véleményét a kapitányáról. Ezek szerint bejön neki a kapitánya. Mint nekem a hadnagyom, d ez más kérdés és nem is ide való. Micsoda gondolatok keringenek a fejemben. Előbb Verashu-taichou, majd Kotomi-fukutaichou. Ez nagyon nem jó. Ez így nagyon nem jó.
- Szép dolog a szerelem, Omote. Egy nagyon jó és szép érzés, de veszélyes is. A szerelem elvakít.
Mondanék még mást is, de Omote témát vált és a Zanpakutoumról kérdez. Könnyedén megrázom a fejem, hogy nem, nem hangalapú. Majd töltök magamnak egy újabb csésze szakét, nehogy megszóljanak, hogy iszok. Miután felhajtottam válaszolok Omote kérdésére.
- A hangokhoz csak annyi köze van, hogy lehet rajta játszani. Valójában azért fuvola alakú, mert a neve kötődik a zenéhez. Heiwa. Azaz Harmónia. Sokat meditálok és többnyire ebbe az állapotba a hangszeren való játékon keresztül jutok el.
Világosítom fel Omote-kunt. Na igen a Síró Lélek Ezer Könnye az egyik legtökéletesebb meditációs zene, amit valaha komponált shinigami. Feltehetően azért is, mivel a hangszer, amin játszom a lelkem egy része. Folytatom a beszámolót.
- Zanpakutoum egyébként inkább a hakudában segít engem. A kidou és a fegyveres harc nem túlságosan az erősségem. Ellenben nagyon szoros kapcsolatban vagyok zanpakutoummal, igen magas fokon művelem a shunpot is. Ennyi.
Vonom meg a vállamat, mint aki jól végezte dolgát. Igazából,ha akar még valamit tudni Omote, akkor úgyis elmondom neki. Bemutatni a képességemet azonban nem fogom, nem szeretnék Omote-kunnak súlyos rosszullétet okozni. Nem hiszem, hogy örülne neki. Kenpachival szemben is illetlen lenne, a végén még be akarná mutatni rajtam Zanjutsu tudását. Attól pedig kirázna a hideg, még a hátamon is felállna tőle a szőr. Elvégre valljuk be, Kenpachi kapitánynak igen kemény híre van. Megittam már pár csészényi szakét, kezdek kicsit szédülni és lassan számra veszek kicsit férfiasabb témát is. Érdekelnének bizonyos lehetőségek, így az ötödik szaké után. De még mennyire, méghozzá az ember nők terén. Na igen a pia sokakból kihoz olyasvalakit, aki szabadabb szájú.
- Mond csak Omote, mennyire csinosak az ember nők? Vannak olyan szépek, mint például Mistique-taichou? Arra ... arra gondoltam. Egyszer átugorhatnánk és megleshetnénk néhányat. Azt nem tiltja a törvény.
Na igen az alkohol fura viselkedést vált ki a legnyugodtabb shinigamiból is.
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te7600/15000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (7600/15000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptyPént. Feb. 10, 2012 9:52 am

Csendben kiélvezem a zenét, majd amikor Taka abbahagyja, eléggé fura dologról beszél. Azt sem tudom mi a szerelem. Nekem aztán mondhatja, hogy szép dolog. Még nem volt benne részem és nem nagyon hiszem, hogy valaha is lesz.
Végül áttér a Zanpakutojára. Kissé meglep, hogy nincs hang alapú támadása. Ezek szerint csak én rendelkezek ilyen fegyverrel. Legalább valamennyire egyedi vagyok... Taka még a fegyvere nevét is elárulja nekem. Kissé meglep, hogy ennyire nyílt velem szemben, bár amennyit ivott már, meglehet, hogy az okozza. Nem számít, a lényeg, hogy még nem voltam bunkó és nem küldtem el melegebb égtájakra. Majd Mistynek mesélek erről, hogy sikerült beszélgetnem egy másik Shinigamival.
- Nekem Nene hang alapú. - mutatok a kardomra. - Én inkább a fegyveremmel tudok jól bánni, a kézitusa annyira nem fekszik nekem. Mondjuk ennek valószínűleg az az oka, hogy régen belém nevelték azt, ne próbáljak szemtől szemben végezni a célpontommal.
Kisebb fészkelődés után újra kényelembe helyezem magam és kitöltöm a poharamba az utolsó kortyokat is. A felét azonnal felhörpintem, a másik felét pedig meghagyom kicsit későbbre. Ezt is sikeresen elsajátítottam annak idején... és úgy néz ki, az itteni életemben is megmaradt ez a „képzettség”. A szervezetemet hozzá szoktatták az alkoholhoz, így ha olyan feladatot kaptam, akkor részegség nélkül kibírtam elég sokáig. Végül egy számomra kínos kérdés következik. Kissé elpirulok, de azért elgondolkozok a kérdésen.
Kevés nőt láttam az életemben. Azokat, akiket a „nevelőim” hoztak fel, azokat nem mondanám szépeknek. Mistyhez viszonyítani őket pedig kész ócsárolás lenne. A kinti világban viszont biztos voltak szép hölgyek. Sajnos nem emlékszek ilyesmire. Láttam nőket amikor küldetésre mentem, de annyira nem figyeltem oda, hogy megragadjanak az elmémben. Így hát csak annyit tudok, hogy láttam nőket az emberek világában, de mindegyik csak egy homály számomra.
- Nos, ezt a kérdést nem igazán tudom megválaszolni. - nyögöm ki végül. - Nem igazán volt lehetőségem bámészkodni. Emlékszem, hogy láttam nőket, de azt nem tudom feleleveníteni, hogy néztek ki. Van néhány akikre emlékszek, de ők asszem a testükből éltek... ráadásul nem is voltak szépek. Ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy vannak ott is szép nők. - majd átváltok a másik kérdésre.
- Azt hiszem, inkább kihagynám azt a kis kiruccanást. Még nem állok készen arra, hogy újra oda menjek. Túl sok kellemetlen emlékem fűződik még oda, ezeket szeretném valahogy lezárni. Túl sok kellemetlenséget okozna nekem. Az itteni életed milyen volt? - próbálok informálódni az itteni létről.
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te25700/30000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (25700/30000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptyVas. Feb. 12, 2012 12:45 am

A sok szaké után viszonylag érdeklődő arccal hallgatom Omote-kun beszámolóját saját zanpakutojáról és arról a megállapításról, hogy sokkal jobban bírja a fegyveres harcot. A tényre, hogy orvtámadásokra képezték ki, csak bólintok egyet.
- Pedig, ha hiszed, ha nem Omote-kun, pusztakézzel is lehet valakit úgy megtámadni, hogy szerencsétlen észre sem veszi. Vegyük például azt a tényt, hogy hátulról lényegtelen van-e nálunk fegyver vagy sem.
Azt hiszem miközben beszélek kezd a fejemből elszállni a szaké, mert kezdem magam jobban érezni. Hát ilyet se tapasztaltam, lehet Kenpachi vizezi a szakét? Biztos nem kérdezem meg tőle. A nős kérdésre adott válaszára kicsit meglepődök. Elég vacak élete lehetett, ha alig volt ideje nézelődni és legfeljebb csak néhány csúnya társalkodó nőt látott. Ez siralmas.
- Igazán sajnálom, hogy nem volt lehetőséged megnézni jobban a nőket. Hidd el nekem, hogy a nőnél nagyobb művészi alkotás nem létezik a világon. Elég, ha arra gondolunk, hogy anyáink milyen gyengéden óvtak és neveltek bennünket. Az én anyám, szintén shinigami volt, akár csak apám. Hihetetlen, hogy képesek a nők egyik pillanatban kemények lenni, a másik pillanatban gyengédek és szerető, gondoskodó lények.
Na a nőkről is megadtam szegénynek a véleményemet. Most aztán rágódhat rajta, hogy vajon miből maradt ki. A következő kérdésén azonban meglepődök. Mégis milyen lehetett az itteni életem? Pár percig csak gondolkodom a kérdésen, a szakés csészémet magam elé vonom és játszadozom vele, miközben agyamban gondolatok kergetik egymás. Végül azért mégis csak válaszolok a kérdésre.
- Erre nem tudok mit mondani. Nekem ez a természetes, ami itt van. De, ha azt kellene mondanom, hogy jó vagy rossz, akkor inkább jó. Igen, azt hiszem ez lehet erre a kérdésre a helyes válasz. Jó életem volt, még fiatalabb koromban. Most sincs rossz, bár határozottan több gonddal kell megküzdenem. A 2. osztagban nem olyan könnyű az élet. Úgy pedig pláne nem, hogy a Taichou közvetlen parancsnoksága alatt dolgozok. De nem panaszkodom. Megteszem, amit meg kell tennem. Végzem a dolgom, időnként pedig lazítok egy kicsit. Összességében jó életem van itt. Nem cserélném egyetlen emberi lélekkel sem.
Mondom a válaszomat, majd arra is válaszolok, hogy nem akart velem jönni az Emberek Világába stírölni a csajokat.
- Omote-kun, ezt nem mondhatod komolyan. Most már kíváncsi vagyok, hogy mégis mit csináltál emberként, ami ennyire felzaklat. Terápiás kezelést tartunk...
Mosolyodom el.
- ... szóval, hallgatlak.
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te7600/15000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (7600/15000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptyHétf. Feb. 13, 2012 11:05 pm

Csendben hallgatom Taka válaszát a közelharc hasznosságáról. Való igaz, ha az ellenfele mögött áll, akkor igazán hasznos tud lenni, de ugyanakkor biztosabb, ha hátba szúrom az ellent, mint hogy megpróbáljam leütni, vagy a nyakát törni. Nekem azonban nem a közelharc volt a feladatom.
- Elhiszem, hogy számodra a közelharc sokat jelent. Valószínűleg ezért is kerültél a 2. osztagba. Én viszont nem nagyon engedhettem meg magamnak azt, hogy mások közelébe keveredjek.
Majd ezután megosztja velem a véleményét a nőkről. Kissé meglep, hogy művészi alkotásnak nevezi őket. Nem értem, hogy érti ezt. Láttam már jó néhány nőt ezen a helyen, de ennek ellenére nem tudom elképzelni, miért lennének művészi alkotások.
Ezután viszont sikerül megfognom a kérdésemmel. Kissé elmosolyodok, hogy végre van amin ő is elgondolkozhat. Figyelem, ahogy a csészéjével játszik, közben hátra dőlök és várok. Végül sikerül megtalálnia a válaszát.
- Nos, számomra az itteni lét nem természetes. Én a korábbi életemhez vagyok szokva, ezért még most is meglepődök az emberek közvetlenségén. Gyakran meglep, amikor ismeretlenek köszönnek nekem, csupán azért, mert ezt az egyenruhát viselem. Számomra ez az egész idegen. - fintorodok kissé el.
Végül feltesz egy kérdést, amire nem igazán szeretek válaszolni. Eddig csak Misty tud a korábbi életemről. Bár ő valószínűleg valamennyire át is tudja érezni a dolgot, mivel a kapitányom is hasonló körülmények között élt, csak ő korábban.
- Tehát terápiát akarsz... - szólalok meg alig hallhatóan.
A hangom kissé fenyegetőnek is tűnhet számára, bár nem titok, direkt váltottam ilyen hangnemre. Megpróbálom kissé fenyegetően előadni a múltam.
- Nos, előző életemben is lényegében azt csináltam, amit most. Gyilkolásból éltem. Egy Karmok nevű szervezet tagja voltam. Nem önszántamból, természetesen. Mivel senkim nem volt, így könnyen kényszeríteni tudtak, hogy maradjak velük. Gyakran megvertek, megaláztak. Sokszor a bérelt nőik előtt... ez volt számukra a szórakozás. A napjaimat azzal töltöttem, hogy edzettem és a küldetésekre gyakoroltam. Ha pedig megbízást kaptam, akkor teljesítettem azt. Egészen a halálomig. - ekkor szünetet tartok és elgondolkozok pár pillanatig.
- Az itteni életem sem sokkal másabb. Edzek, vagy a kapitányomnak segítek. Esetleg az itteni megbízásaimat teljesítem. Lényegében csak a helyszín és a bánásmód más, a lényeg ugyanaz. Amikor magányosan az utcákat rovom, állandóan attól rettegek, hogy összefutok valamelyik áldozatommal. Az álmaimban gyakran látom az arcukat. Ha bármelyikkel találkoznék, tudnám, hogy én küldtem őket át a másvilágra. Hmm, ha már ennyire terápiát szeretnél. Szerinted mi az oka, hogy ide kerültem és nem Hollow lett belőlem a halálom után? Nem igazán érdemlem meg, hogy itt legyek.
Vissza az elejére Go down
Nara Yuki Hajime
Kidoushuu
Kidoushuu
Nara Yuki Hajime

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kidoushuu osztag vagy a Hachibantai területén
Registration date : 2011. Jun. 12.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Fuku Kidouchou
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te20700/30000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (20700/30000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptyPént. Feb. 17, 2012 4:36 am

Férfi dolgok… talán mégsem akarok annyira felnőni ._.
Kissé meghökkenve szemlélem az elém helyezett ételt. Kicsikét még visszakozok a megkóstolását illetően, hiszen én Okaa-san főztjéhez vagyok szokva. Érzem az ereimben, hogy a mai nap eddigi nevelésemet húzom keresztül. ._.” Remélem, Okaa-san nem fog olyan nagyon haragudni azért, amiért megkóstolom, de nem szeretném Isami-sant azzal megbántani, hogy egy egész második vacsorát fizet nekem, jómagam pedig nem eszek belőle. Modortalanság lenne ez, teljes mértékben! Még azt is érzem, hogy bőven belém férne ez a jókora adag étel, pedig aztán nem szoktam olyan sokat enni. Bár Kagami-sama ma esti edzése a reiatsu kezelésről jobban lemerített, mint hittem. Talán ez lehet az oka a felettébb nagy éhségemnek.
- Mi, „Takeo”? Mármint, csak nem Mizushima Takeo? O.O - döbbentek tekintek föl Isami-sanra, miután lenyeltem a kóstoló darabot az ételből. Alig hittem a fülemnek, hogy esetleg annak a kékvérű Mizushimának lehet a rokona, ki anno Okaa-san osztagában szolgált. – Szó-szóval, valószínűleg Mikoto-san is a Mizushima nemesi család tagja? >o>” – kisebb pánik kezdett eluralkodni rajtam a feltételezett információ miatt, melyhez Isami-sannak köszönhetően juthattam hozzá. Belegondolva hirtelen nem is tudom melyik a rosszabb… Miyoko-san mégis csak az unokahúgom, ráadásul kapitány és a keresztapám nem biztos, hogy túl pozitívan venné a közeledésemet felé. Különben is folyton – folyvást igyekszem kellő távolságban tartózkodni keresztapámtól, lehetőleg sohasem egyedül maradni vele egy térségben, hiszen mégis anno a 11. osztag vezetője volt és engem, mint kidou használót, ki tudja hová sorolt a gondolataiban. ._.” Az sem kizárt, hogy egyöntetűen elutasítaná próbálkozásomat. Mikoto-san pedig valószínűleg ezek szerint nemes, ráadásul a főnemesi családok egyikénél, a Mizushimánál... hogyan sikerült kifognom a két legnehezebb esetet? T_T Mármint, miért pont Seretei két legszebb hölgyeményei a legnehezebb esetek? >///>”
Szinte érzem a fejem fölé sorakozó borús, sötét felhőket még annak ellenére is, hogy fedett térségben tartózkodom. A kellemetlen rosszkedvemet pedig az evéssel igyekszem elkergetni és próbálom némi jó szemmel tekinteni a dolgokat.
- De mi lesz akkor, hogyha meg tudja és többet nem lesz hajlandó beszélni velem? >///>” – némi ideges zavarral gondolok rögvest a legrosszabbra. Miyoko-chan roppantul haragtartó, ezért sem szeretném megbántani! Főleg, hogy sokkal aranyosabb mikor mosolyog és jókedvű, mintsem akkor, amikor bosszús és rosszindulatú. Egy nagy szusszanással igyekszem lenyugodni és nem is gondolni arra, hogy Miyoko-san mit művelne akkor, hogyha tudna Mikoto-sanról. Anou… Isami-san, veled… öhm, akarom mondani… önnel is megesett már hasonló? >///<” – eléggé magabiztos a dolgában, szóval nem lepődnék meg túlzottan, hogyha már ő maga is lett volna hasonló helyzetben, mint amiben jelenleg jómagam is vagyok. De érdekelne, hogy neki is ilyen kellemetlen volt e az esemény, mint nekem és, ha igen, akkor hogy alakult a dolga és, és legfőbbképpen: miképpen oldotta meg?
- Nem tetszik tudni, hogy ki Miyoko-san? °o° - meglepetten tekintek rá, szinte nem is hiszek fülemnek, amikor meghallom a kérdését. Nem hittem volna, hogy van olyan shinigami Soul Societyben, aki nem hallott volna még Miyoko-sanról. – M-Miyoko-san Seretei legszebb hölgyei között is a legszebb, nem mellékesen pedig a 11. osztag jelenlegi kapitánya. Neutral – osztom meg Miyoko-sanról a legfontosabb adatokat Isami-sannak. Így már csak – csak hallania kellett róla, mint hadnagyi pozíciót betöltő halálisten. Igyekeztem nem túlzottan zokon venni a dolgot a felől, hogy Miyoko-san neve számára csupa rejtély. Anou… így már tetszik tudni, hogy ki ő? – teszem fel a kérdést, miután csípegettem egy keveset az ételből, amelyet rendelt nekem. Bízok abban, hogy csak hirtelenjében nem tudta, hogy ki ő a nagyobb ismeretségi köre miatt, még ha hatalmas vétek is szememben az, hogy valaki nem is tudja, ki is pontosan Miyoko-san. Jelen helyzetben, Isami-sannak elnézem, hiszen, mégis csak kisegít ebben a bonyolult ügyben.
- Szóval, akkor… ha ez teljes egészében normális, akkor ha ilyen okos vagy, szerinted… vagyis, ízé… akarom mondani… ön szerint, miképpen tudhatom meg, hogy melyik hölgy is az, akit tényleg, anou… szeretek? >///>” – kicsit habozva teszem fel a kérdést, amiért beletelt egy időbe mire egyáltalán megfogalmaztam magamban azt, melyet pontosan meg kívánok kérdezni Isami-santól. Feltéve, hogyha jó ösvényen kívánom egyáltalán megközelíteni ezt a problémát, eléggé tehetetlennek érzem magam jelenleg. >///>”
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te25700/30000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (25700/30000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptyPént. Feb. 17, 2012 7:34 am

Omote-kun próbálkozása, hogy fenyegető legyen a története, nem nagyon válik be. Legalábbis érezhető belőle, hogy valami hatást elakart érni vele. Számomra nem volt elég fenyegető, hogy elrettentsen szándékomtól. Szándékom pedig határozottan az volt, hogy kiderítsem Omote múltját. Nem megszokott, hogy egy shinigami ilyen keserű legyen, mint Omote-kun. Omote szerencsére megnyílik és mindent elmond nekem. Figyelmesen hallgatom, majd a kérdésre nem adok rögtön választ. Gondolkodom. Lassan megfogalmazódik bennem a válasz, ami nem fogja felvidítani Omote-kunt.
- Ha figyeltél volna eleget a Plusokról szóló órákon, emlékezhetnél arra, hogy lényegtelen a lélek ártatlansága a Hollowá válás szempontjából. Én a helyedben örülnék, hogy bérgyilkosként, halálom után nem a pokolra kerültem. Azt hiszem az borzasztóbb sors lehet, mint Hollowá válni.
Nem fejezem be és Omote sejtheti, hogy valamit eltéveszthetett, mert Zanpakutoum után nyúlok és azt övembe tűzöm, majd felállok az asztaltól.
- Továbbá felhívnám figyelmedet arra, hogy méltatlan shinigami létedet egy bérgyilkos munkájához hasonlítani. Erősen kétlem, hogy parancsot kapnál ártatlan emberek vagy lelkek kivégzésére. A lidércek megtisztítása, szent küldetés, nem a meggazdagodás reményében elkövetett gyilkosságok sorozata. A lélektemetés sem hasonlítható a gyilkossághoz. Sőt! Megtiszteltetésnek kellene venned, hogy a Plusokat átsegítheted a Lelkek Világába. Mondtam neked, ne a múlton keseregj, hanem arra gondolj hogyan tehetnéd jóvá. A puszta gondolat is sértő, hogy a Gotei 13 osztagának munkáját bérgyilkossághoz hasonlítod. Nem, nem értem félre, múltad fölött siránkozol, önmagad sajnáltatod a múltad miatt. Már rég nem vagy ember, shinigami vagy. Kötelezettségekkel és példamutatással jár. Azzal akarod elnyerni mások szimpátiáját, hogy mindenkinek elsírod milyen cafat életed volt vagy azzal, hogy megmutatod mindenkinek, shnigamiként képes vagy nagyot alkotni? Emberi életedet nem szabad elfeledned, de sírni sem szabad rajta. Inkább szemed előtt kellene tartanod, hogyan ne viselkedj. Vajon mit szólna az a shinigami, aki lélektemetett téged, ha tudná, hogy vernyákolsz, mint egy macska?! Férfi és shinigami létedre siránkozol, mint a vénasszonyok.
Még megvárom a válaszát, után magára hagyom Omote-kunt. Gondolkodjon el azon, amit mondtam. Ha tovább sír vagy rinyál, esetleg neki áll lebunkózni ... nos, Kenpachi Ivójában vagyunk. Itt mindennaposak a verekedések. Kinek tűnik föl, ha két ittas shinigami közül az egyik, hirtelen felrúgja a másikat. Senkinek. Márpedig Takashi igen közel van ahhoz, hogy Omote további siránkozása esetén, egyszerűen felrúgja. Abból talán ért. Az talán majd segít neki, hogy vegye észre magát. A jelenlegi élete adomány, egy sokkalta jobb életre.
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te7600/15000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (7600/15000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptySzomb. Feb. 25, 2012 10:29 am

Miután befejezem a mondandómat, rájövök, hogy nem értem el a kívánt hatást. Válasznak csak nyers „beszólást” kapok. Csendben tűröm, nem igazán érdekel a dolog. Bár egy idő után elég rendesen felidegesít a szavaival és legszívesebben neki mennék. Azonban rá kell jönnöm, nem lenne túl sok esélyem ellene. Képzett közelharcos, tehát hamar elverne. Éppen ezért lehiggadok és nem csinálok semmit.
- Te akartad tudni, hogy mi a bajom! - válaszolok. - Nem szándékosan „sírtam el” a bánatomat. - folytatom.
Ezután kiöntöm a megmaradt italt is, majd felhörpintem egy pillanat alatt. Alaposan felmérem a Shinigamit, majd elvigyorodok.
- Nem is hinnéd, mennyire hasonló a két foglalkozás. Annak idején gazembernek, most Hollow-nak nevezik a célpontjaimat. Meglehet, hogy most több jót cselekszek, mint annak idején, de még nem nagyon volt benne részem. Hmm, vajon te mit szólnál, ha egész életedben szenvedtél volna, nem ismerted volna a világot, amibe születtél, nem beszélhettél volna senkivel, majd végül eldobtak volna, mint egy darab rongyot? - váltok kissé dühös hangnemre. - Hidd el, az életem nagyon kemény volt és sajnos a személyiségem nem volt elég erős ahhoz, hogy feldolgozza. Most pedig azt mondod, hagyjam hátra a múltat. Hogy tudnám hátra hagyni? Annak idején megtörtek és eddig még sehogy sem tudtam helyrehozni a megrázkódtatást, ami korábban ért. Ebben az egész rendszerben nem tudok bízni! Amikor rám mosolyognak, azt várom, mikor fognak elárulni, ha sétálok, akkor gyakran várom, mikor próbál valaki hátba támadni. Sajnos te nem értheted ezt az egészet. Majd ha veled is hasonló dolog történik, akkor rájössz, milyen nehéz feldolgozni egy ilyen esetet.
Ezután felállok a helyemről és Kenpához sietek, majd a legerősebb italából kérek egy pohárkával. Amint elém nyomja, felhörpintem azt. Pár pillanatig csendben gondolkozok, majd a Shinigamira nézek és megcsóválom a fejem.
- Elismerem, jó vagy ezekben a lelkizős dolgokban, de azt ne várd, hogy egyik pillanatról a másikra meg fogok változni. A kapitányomnak köszönhetően már elég sokat javult az állapotom. Ha korábban találkoztunk volna, akkor tudnád, korábban mennyire ramaty állapotban voltam. Ez a beszélgetés is segített kicsit, tehát ne aggódj nem lesz túl sok nyafogás a későbbiekben. - ekkor kissé elkomorodok. - A bizalmamat viszont ne kérje senki!
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te23400/30000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (23400/30000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptyCsüt. Ápr. 26, 2012 2:12 am

Férfi dolgok – ideje felnőni Cool


Megvonom a vállam kérdezett állítására, ezelőtt még sosem gondoltam bele igazán, hogy ki is lehet ez a Mikoto. Helyes kislány, nem is csoda, hogy Hajime-kun kiszemelte magának, az a Miyoko még túl fiatalkának tűnik ugyanis számomra. Meg valahol ijesztő is, hogy egy ilyen korú kislány legyen az új Kenpachi, bár a szüleiből, legalábbis az anyjából kiindulva… brrr… Kiráz a hideg valamiért a mosolyától, pedig egyébként tetszenek nekem a szőkék. :/ Nem csodálom, hogy NaoNao annyira retteg tőle, a helyében én is összefélném magam, Kotomit meg egyáltalán nem értem, hogy képes megférni mellette. Elődöm kiléte azonban nem az én dolgom, ebben az esetben legalábbis semmiképpen – furcsa belegondolni, hogy amíg az osztaghoz nem érkeztem, ő volt itt a hadnagy - , na meg az is sokáig tart, mire leesik nekem, hogy miféle Miyokoról van szó. Ha Hajime-kun nem magyarázza el, valószínű, sosem jövök rá, kiről is beszélt eredetileg, hiába, valahogy ő szerepelt a lista legvégén, amikor azt kérdeztem, ki lehet a másik lány, aki bejön Hajimének. Első tippem inkább az a kislány lett volna, aki folyton Shiratori-taichou nyakán lóg, korban szerintem jobban is illik Hajiméhez, meg Shiratori-taichou mégis csak Hajime apja. Azt hiszem, kicsit irigylem, amiért ilyen remek fia van, holott egyáltalán nem gondolkozok családalapításon, de ha mégis gondolkoznék, biztosan ellennék egy olyan korú sráccal, mint amilyen Hajime. A tanári mellékmelót is élveztem, mondhatni, már-már hiányzik is, ahogyan azzal nyaggatnak, hogy ne kelljen még egy kört futni. Cool
- Azt tudtam eddig is, hogy Keonak van egy húga. Biztosan ő az. Még hasonlítanak is, a lány pedig folyton anikizte őt. – kezdem el eltüntetni az elém rakott kaját, mert hiába, én zabás vagyok. Kimerített azért az edzés, elég ritka az, ha kidoukat gyakorlok, egyszerűen jobban lefáraszt, mintha egész nap erősítettem volna, és úgy érzem, nem is igazán megy jól nekem a dolog. Ami Mikoto-chant illeti, tényleg folyton úgy beszélt, mint valami elkényeztetett kisnemes, a francia leckéi biztosan az agyára mentek. Persze Ai is nemes, azonban ő legalább nem beszél furán, ha viszont Hajimének ő is tetszik, végtére is, lebeszélni nem beszélhetem róla. Neki kell szeretnie, nem nekem. Surprised
- Persze, persze, az apjával jó haverok voltunk, míg be nem kötötte a fejét. – az egyik szakés pohárkába töltök egy keveset, mármint teli, hiszen ezek tényleg elég kis poharak, olyan hagyományosak. A porcelán egészen átforrósodik ennek hatására, ám a pohárka maga gyakorlatilag forróbb, mint maga az ital. Az édeskés, jellegzetes ízű nedűtől Hajimének bízom benne, semmi baj nem lesz, hiszen éppen csak egy kóstolót kap, s ekképpen férfivá avatom őt. Cool Legalábbis félig, hiszen a másik fele még hátravan, amiben viszont egy fontos döntést is meg kell hoznia még mielőbb, ebben pedig muszáj vagyok ellátni őt néhány tanáccsal, hogy ne süljön fel. Amikor olyan idős voltam, mint ő, még én is bizonytalan voltam jó ideig, s nem hogy kettő lány tetszett, de még rosszabb volt, mindig más, s idő kellett, míg felismertem, hogy nem attól leszek szerelmes, ha belerobbanok egy kapcsolatba. Azt hiszem, valahogy így volt Aival is, meg kellett ismernem, míg tényleg szeretni tudtam, most pedig, hát… valahogy nem tudom, milyen lenne nekem nélküle.
- Ne aggódj, nem fogja megtudni. – kacsintok rá, miközben célzásként az orra elé tolom a forró, kicsi porcelánedényt. A sajátomat ügyesen megfogva emelem, azonban elég alacsonyan tartom, hogy ne öntsem ki lendületesen. Miután kicsit bíztatom még, hogy csupán kóstolja meg, aztán békén hagyom, koccintok vele, és megiszom a saját adagomat. Többel azonban ezután nem kínálom, mert ismerem a szaké hatását, és nem tudná megállni Hajime se, hogy ne igyon egy újat és még újabbat. Kóstolónak csak elég volt, az ő korában nekem sem járt több. Surprised
- Persze, persze… az meg Keo kapitánya. – dőlök hátra elégedetten, és öntök még egyet magamnak a szakéból. Lévén az étkezést én már befejeztem, csupán a szaké elfogyasztása maradt. Hajime nálam lassabban esik, így hát megvárom, míg befejezi, bár nem szándékozom sokáig ezen a helyen tartani. Lassacskán egyre csak nő a hely forgalma, egyre több vendég tér be, páran a balhésabbak közé tartoznak, ismerem már a fajtájukat. Azonban hadnagy vagyok, amíg itt vagyok, nem történhet semmilyen baj, nem igaz?
- Nyugodtan tegezz csak. – hagyom meg neki, amúgy sem szeretem, ha magáznak. Persze ha ragaszkodik hozzá nagyon, nem fogok akadékoskodni emiatt.
- Amikor olyan idős voltam, mint te, nagyon sok lány tetszett. Abban az iskolában, ahol tanultam, kevés volt a lány amúgy is, meg azt hiszem, elég sok barátnőm is volt. – vonogatom meg a vállaim. Semmiféle nagyzolás nem hangzik ki hangszínemből, pusztán közöltem a tényt, hogy mekkora kúlság is vagyok. Szép és jó idők voltak azok. Cool Végül azonban előredőlök kicsit az asztalon, hogy elmondjam a titkot: nincs titok! Egyszerűen hagyni kell megtörténni.
- Tölts velük sok időt és ne siesd el a dolgot. Látom rajtad, hogy még bizonytalan vagy, és ha komolyan tetszenek mind a ketten, akkor vedd lazábbra a tempót. Szuszogj kicsit, és ismerd meg őket. – hajtom fel a következő kis pohárka szakét. Elég gyenge, pocsék minőség, de legalább Hajime szülei nem mondhatják, hogy egy alkoholistával tölti az idejüket a fiuk. Neutral
- Az idő majd eldönti helyetted, melyikükkel érzed a legjobban magad. – tüntetem el az utolsó adag szakét, majd állok fel az asztaltól, hogy indulásra készen fizessek. A tányérokat és a szakés poharakat visszaviszem a pulthoz, mert itt ez a szokás, majd kifizetem a fogyasztást, hogy elindulhassunk, mielőtt túl nagy lesz a zene hangereje és a tömeg.
- Na, hazaviszlek, Rómeó, ne aggódjanak miattad. Surprised – borzolom össze a fiú haját így osztva le neki egy buksisimit, s indulok ki a kocsmából. Már egészen besötétedett, így kell egy kis idő, mire hozzászoknak a szemeim az új fényviszonyokhoz. Már csak egy a kérdés. Merre is lakhat Hajime? Neutral
Vissza az elejére Go down
Nara Yuki Hajime
Kidoushuu
Kidoushuu
Nara Yuki Hajime

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kidoushuu osztag vagy a Hachibantai területén
Registration date : 2011. Jun. 12.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Fuku Kidouchou
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te20700/30000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (20700/30000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptyKedd Május 01, 2012 5:03 am

Férfi dolgok… talán mégsem akarok annyira felnőni ._.

- Szóval anikizte… – motyogom orrom alatt, kissé feszülté válva, amint megtudom, hogy Mikoto-san több mint valószínű, hogy Mizushima-san testvére. Nem kis bizonyítékot kapva hozzá alapul, mely arra mer tanúskodni, hogy mindez valószínűleg igaz is.
Felmerülő idegességemet az igazán érdekes szendvics eszegetésével igyekeztem elnyomni ezzel kapcsolatban. Hiszen Mizushimia-sant nem éppen úgy ismertem meg, aki békésen eltekintene a felől, hogy esetleg megpróbálnék húga, Mikoto-san felé közeledni. Ebből a szemszögből nézve nem is tudom, hogy Matetsaku-san keresztapám vagy Mizusimia-san lenne a rosszabb. T///T”
- Öhm… köszönöm. – veszem át Isami-san által nyújtott apró poharat, mely roppantul ismerős, s kisebb merengés után nyomban fel is ötlik bennem, hogy miféle italt is szoktak fogyasztani ilyen kis ibrikben a felnőttek. Gondolataim összekuszálódnak ettől, hiszen Okaa-san egyre több és több dologért haragudhat most már rám, amint ezt megtudja. Nem kértem tőle engedélyt, hogy elmenjek Kagami-sama edzésére, aztán se szó, se beszéd nélkül kiszöktem… és akkor még később is érek haza az aprócska kitérőm miatt, ahol ráadásul alkoholt fogyasztok. Okaa-san ne haragudj! T_T”
Igyekszem elmémet visszairányítani a beszélgetésre, nehogy valami részlet fölött elhaladjak, ami számomra még fontos lehet a jövőben. Mondata miszerint ismeri Miyoko-san édesapját nem lep meg, hiszen az egykori 11. osztag kapitányát ki ne ismerné. Igazából büszke vagyok arra, hogy ő a keresztapám, még annak ellenére is, hogy… félek tőle. >///>”
Kétségeimre rendkívül magabiztosan válaszol, mely arra mer következtetni, hogy minden bizonnyal van tapasztalata ilyen téren. Persze ez várható volt, nem is kételkedtem e felől, nem hiába Isami-sanhoz fordultam a felmerült problémámmal.
- I – igen, valóban és Mizushima-san kapitánya. >///>” – zavartan vakarom meg tarkómat, ahogy tudatosul bennem, hogy elsiklottam egy ilyen apró, mégis fontos tényező felett. Miyoko-san talán bonyolultabb egy körrel a hadnagya miatt. Biztosra veszem, hogy Mizushima-san sem nézné jó szemmel, hogy esetleg közelednék a kapitánya felé.
Lehorgasztott fejjel kémlelem az asztal felületét, miközben apránként tudatosulnak bennem a legapróbb információfoszlányok is. Egyre inkább elveszve érzem magam az üggyel kapcsolatban. Kínomban még az alkoholt tartalmazó pohárkába is beleiszok, még ha nem is szándékoztam inni belőle, mivel Okaa-san eddig sem engedte és minden bizonnyal okkal, ezért hanyagolni akartam volna ezt a dolgot, de a kíváncsiságom legyőzött. Igazából többször is megfordult fejemben, hogy talán… mi lenne ha, csak egy kortyot mégis beleinnék, de biztosan több másik velem egykorú is elmélkedett már ilyesmin. Gondolom… >///>
- Anouöhm… rendben! Vagyis… megpróbálom, de nem ígérek semmit önnek, vagyis neked Isami-san! Hiszen nem túl udvarias, hogyha a fukutaichout letegezi egy egyszerű shinigami, nem? >///>” – hirtelen ér kedves felhatalmazása, melynél nem ő az első, aki ilyesmit enged meg a rangosabbak közül, mégis nehezemre esik e szerint tenni. Amiért nem szándékozom se Okaa-sant, se pedig Otou-sant azzal lejáratni, hogy udvariatlanul beszélek másokkal, miközben ők igyekszenek megtanítani az illem legnagyobb fortélyaira is.
Amint túlpörgő gondolataim mellett megkóstoltam az italt nem is mondanám azt, hogy túlontúl finom volt meg azt sem, hogy rossz is. Nem is értem, hogy mit szeretnek ebben annyira a felnőttek. Oldalra fordított fejjel teszem le a poharat az asztalra, majd figyelmemet Isami-sanra vezetem és hallgatom végig tapasztalatairól szóló beszédét.
- Szóval töltsek több időt a társaságukban… esetleg hívjam meg őket különleges helyekre? >///> – érdeklődöm bátortalanul, hogy egyáltalán jól értem e, a mondandóját. Minden bizonnyal hatékony ez a technika, bár el se tudom képzelni Isami-san, hogy tudta megoldani azt, hogy a barátnői nem tudtak arról, hogy ő nem csak egyel, hanem többel is együtt van. Én ezt el se tudnám képzelni, sőt eszembe se jutna Miyoko-sant vagy akár Mikoto-sant megtéveszteni. Bár az ismerkedés még belefér, ugye? Azzal nem bántom meg egyikkőjüket sem, nem igaz? >///>
- É-értem. – bólintok, ezzel is jelezve, hogy egytől –egyig felfogtam tanácsának minden szavát és eszerint is próbálok majd eljárni és jobban megismerni Miyoko-sant, illetve Mikoto-sant, hogy megláthassam, melyikük is fontosabb számomra. Merengésem során fel se tűnik, hogy mindeközben Isami-san már fizetet és indulásra készen áll, míg ismét túlontúl bensőséges mozzanattal áll elő. Bár most igyekszem türtőztetni magam és nem kiabálni vele emiatt, miután ennyi hasznos tanáccsal ellátott, de ennek ellenére sem tudtam tartani a számat a becenévvel kapcsolatban.
- A nevem Hajime! >/////> – vágom hozzá kicsit emeltebb hangon, miközben megpróbálom összekócolt hajamat rendbe tenni, hogy ne lógjon a szemem elé egy hajtincs sem. - Anou… elnézést Isami-san. – zavartan álltam fel és indultam meg oldalán. El sem hiszem, hogy képes voltam ennyire felkapni magamat egy ilyen apró „viccen”, mert biztosan csak szórakozásból mondta Isami-san az előbbit és nem azért, mert esetleg megfeledkezett volna nevemről. A pillanat hevében mégsem tudtam valamiért megakadályozni, hogy emiatt ne járjon a szám. Főleg, hogy még haza is kísér, bár semmi szükség nem lett volna rá, mert egymagam is hazatalálok, meg aztán inkább én vezettem el hozzánk Isami-sant, mintsem fordítva, ennek ellenére tisztességes meghajlással köszönöm meg azt, hogy fáradozott időt szakítani rám, hogy tanácsokkal ellásson, illetve második vacsorára is meginvitáljon. Biztosan hozzá fordulok legközelebb is, hogyha valami problémám van.
Ehh… tényleg, most jut eszembe… elfeledkeztem megkérdezni Isami-santól, hogy mitévő legyek, hogyha esetleg Miyoko-san és Mikoto-san iránt is ugyanolyan érzéseket fogok táplálni azután is, amint jobban megismertem őket. >///>”

// Köszönöm a játékot! *w* //
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te33500/45000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (33500/45000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 3:28 am

Ünnepeljük az ünnepelni valót – Háromszoros hurrá a Sámánoknak!

Mit volt tenni, nem volt mit tenni, hogy én tovább ott tegyem a tenni valót a birtokon az ki volt csukva. Azt még nem tudtam hova, minek, miért megyek, de erősen buzgott bennem a csibész ösztön, minél ügyifogyibb tempózással kotorjak el veszélyzónából, amit úgy hívnak nemesi teendők. Hiába húztak be a csőbe, ide nem láncolnak csodálatos életem bimbózó éveinek maradékára, ráncos nyanyóként, kifehéredett hajjal és pókháló borítással szabadulhassak mindenféle unalmasnál értelmetlenebb izébizével buksimat univerzális méretekre tágító szöszölésről. Kikérem meg persze be is kérem magamnak a napi alkohol koponya adagomat, ugyanis ilyen szörnyűséges rémeset akkor se fog történni, ha töltelékhiányos pilóta keksz leletekre bukkannak a hátsókertemben, vagyis a Kuchiki tanyán, mert én fix mosom bársonyosan baba olajjal ápolgatott praclijaim. Én kérem szépen becsületes nasi zabbantó szorgalmas hangyácska vagyok, ha már a közepét kicsócsálom a fedlapokat is tisztességesen beburkolom, maximum nutellás szuperhőst hívok hozzá segítségül. Lényeg a lényegtelenségben, semmi terhelő bizonyíték nem maradna utánam, kivéve a csokis képemet meg egy-két kósza morzsát a ruhámon, de a legtökéletesebb úri hölgyek sem kerülhetik el, ne történjen velük intyürke prüntyőke baleset, persze cseppet sem saját hibájukból kifolyólag.
Nya, de mostan ott tartottam, eszeveszett tempózással poroszkáltam kifelé a birtokról, amikor megütötte hihetetlen éles, néhanap bevallottan szelektíven üzemelő hallomásom, drágalátosan szoknyapecér és kellemesen lökött rokonom került a napi hírfolyam étlapjára, miután a cseléd népségek kicsöppentették összes nyálukat bátyus, napfényen tökéletesen csillanó hajzuhatagján és egyéb alkatrészein. Biztos, amiatt van, testvérem meg így nem látok túl a látásomat elhomályosító masszív gonoszkodás falán, mert hiába jegyzetelem fel az összes dumbó járataimig teperő bókhalmazt, egyiket se vélem felfedezni. Félreértések ne essenek a horizontról lefelé, rokonom, egyértelmű, mindent kizárólag fes fiatalember benyomását keltheti, elvégre családi vonás lehet az elbűvölő külső és mivel még mindig nem esett rám műhód, meteor, szélütést kapott bolygó, ufó csészealj, igaznak könyvelem el a kijelentést, mely szerint igenis szép vagyok!
Ennek úgy tudtam önérzetet kéne cirógatnia, de nekem inkább kínosan kong a bödön oldala, saját magamat győzködöm frankó bige vagyok. Többet azt hiszem nem csinálom, mert a végén kilyukadok oda, korosodó, végtelenül magányos nőszemély vagyok, ki kutyának se kell. Na, ez most hatványozottan mellbe vágó élményként csengett füleimben! Pontosan itt, de nagyon itt rekesztem be az elmélkedést, hiszen annál a résznél masíroztam, imádottan perverz és tökéletes pajtásként alkesz rokonom végre túlbukdácsolt az Akadémia rögös pályáján. Hivatásos shinigami lett belőle, azta macska rúgja meg! Miket kell fű alatt megtudnom, amikor erről minimum égen úszkáló démonmágia feliratot kékne gyártani, had tudhassa az egész világ, mekkora őrületesen hatalmas dolog történt felénk. Ha már a nemesek kenyere felvágni, miért ne lehetne stílusosan tenni? Nem probléma, mert én mindjárt kezelésbe veszem azt az elkanászosodott lurkót! Ideje lesz babazsúrt rendezni, jó sok sake társaságában, amihez naná, szívesen adom felnőtt felügyeletemet! Minek is húztam volna a drága másodperceket, ha korlátlan, háttér történettel erősen megtámogatott indokom volt inni? Rögtön felkötöttem a teleportálós cipőket, irányba állítottam kuzin kilométerekről kiszúrható viskóját, aztán adjad nekije!
Feltúrva a kimono ujját gyújtottam be a rakétákat, annyira, kissé sikerült megrendeznem az épületek tetőszerkezetét. Néhány cseréppel fejbe rúgtam az arra bóklászó őrség tagjait és van egy olyan érzésem a frissen mosott lepedőket sem a fejemen akarták viszontlátni, miközben szellemet játszadozva bukdácsoltam fel az üldözött építmény, reménytelin csillogó ajtajáig. Itt, azért behúztam a kéziféket, nehogy már, hogy már ekkora gázos huhogó bagolyként csapódjak be uncsihoz. Sűrű balerina pörgésekkel kikászálódtam belőlük és rátukmáltam az első felém közeledő szolgálóra. Nem értem rá az ágyneműk sorsával foglalatoskodni, mivel várt rám szentségesen másnaposságot ígérő látogatásom nyitánya, amit jó szokásaimat tartva most se kapkodhattam el. Hoznom kellett a hihetetlen eszelős, buggyant és garantáltan idegszanatóriumi beutalóval rendelkező rokon szerepét. Ehhez már csak annyika kellett, vészjósló ördögként kihúzva magam vágjam ki a tolóajtót, de úgy, de úgy, mint a budiajtót szokás és alvilági kacajjal bökjek a hirtelen le se esett mit csinál kuzinomra. Pontosítok, nem érdekelt mit művelt, mert ettől a sötét aurát eregető meg kellően fenyegető belépőtől, talán felébredt, felöltözött, lemászott jelenlegi szíve hölgyéről. Akárhogy is legyen, innentől fogva nem volt menekvése, mert lágy tavaszi fuvallatként, shunpo-val berongyolva a terembe libbentem közvetlen orrocskájához.
-SÁ…MÁN…KAAAA~H!- Lendítettem előre, de nagyon előre serpenyőmet unoka testvéri szeretetem plafont nyaldosó megtestesüléseként, képen verhessem legújabb, férfiakon tesztelt, teflon nevelő eszközömmel. A szívemet melengető kongástól, vagy épp annak elmaradásától függetlenül, óriási lelkesedéssel gáncsoltam ki, hónom alá csaphassam azt az égi meszelő mindenségét. Ne gondolja már a kis naiv drágaság, megúszhatja, ne ropogtassam meg nyakacskáját, miközben bájosan tökéletes mosollyal élvezem ki minden másodpercét magasságbeli fölényemnek.
-Ej, te pernahajder csibész! Hát, odakint koslatva, fű alól kell megtudnom negyedik osztagos nagylegény lettél? Mikor szándékoztál róla szólni egyetlen, utánozhatatlan, csodálatos, nagyszerű és ajánlom imádott unokatesódnak, aki mindjárt elvisz egy görbe estére, mert, macska rúgja meg, ezt garantáltan nem hagyjuk ünneplés nélkül!-
Jól van, azért ne kínozzuk halálra szegény teremtést, mielőtt egyáltalán odáig juthatnánk elindulunk a hajnalra kiegyenesített szerpentín mentén, gyorsan eleresztettem szorításomból. Ujjaimat igazán kedves, törékeny teremtésként tördelve eresztettem útjára ördögi kacajom, had érezze, tiltakozni mer, le akar koptatni, cikinek érzi társaságom, szétkapom, mint Flopi a lábtörlőt. Engem nem lehet csak úgy, semmilyen indok nélkül lerázni, főleg, ha piálásról van szó. Akkor nincs az a globálisan beütő probléma, ami eltéríthetne szándékomtól forró szeszt guríthassak le csontszáraz torkomon. Ezért se tágítottam előle, mert, a végén kereket old, aztán itt maradok mérgesen, de ha utána megtalálom, abból aztán nem lesz köszönet. Kivárom soromat rendbe szedhesse hátsóját, hiszen láttam már elég pucér férfi hátsót. Na jó, azért, ne érjen kritika kukkolom a férfi hozzátartozóim bevágtam a gyorsan ütemezett hátra arcot és a falat sasolva malmoztam.
-Kapd össze magad, Sámánka! Vár ránk az éjszaka! – Tettem csípőre csodálatos házisárkányként fújtatva mancsaimat, érezze a feszkót, ha nem szándékozna záros időn belül megejteni a készülődés fogalomzavaros körét. - Közben azért csorgathatnál néhány infó csírát drágaságos rokonodnak mi van véled? Még mindig futkorászol a pipik után és még mindig helyben hagynak? Mondtam, hogy tessék a shunpo-dra edzeni! Lusta kölyke! Tényleg-tényleg-tényleg! Meg van még az a lyuk a férfi részleg felé? Egyszer feltankolhatnánk nasiból és elmenetnénk ingyen pipsót nézni. Bevállalom a kemping széket, édességet, meg távcsövet!-
Arról nem szólt a fáma csendben kéne maradnom, szóval nem éreztem szükségét néma csendbe burkolózva hortyogjak egy sort. Így legalább tesztelhettem még köreimben tartózkodik e. Gyanúsan nem csorgatott nekem választ, lekapargathattam a nemzetközi helyzetet, messzi vidékekre menekült.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Samanuske
4. Osztag
4. Osztag
Kuchiki Samanuske

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 108
Age : 112
Tartózkodási hely : Kuchiki tanya, vagy az osztagnál, esetleg kocsma.
Registration date : 2012. Aug. 23.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag, 20. tisztje - Állatorvoslási Osztály vezetője. _@_/"
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te9000/15000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (9000/15000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 7:01 am

Buli-buli hátán. Ilyen, ha két Kuchiki tombol.

- Válaszd az életet. A munkát. A karriert. Válaszd a családot. A televíziót. A mosógépet. A kocsit. A CD lejátszót, az elektromos konzervnyitót. Válaszd az egészséget, az alacsony koleszterinszintet, és a fogászati ellátást. Válaszd a jelzálogkölcsönt, az otthont és a barátaidat. A szabadidőruhát és a sporttáskát. Az ócska, háromszobás lakást. Válaszd mindezt, azután kérdezd meg magadtól, ki vagy? Válaszd a kényelmes fotelt és az ostoba vetélkedőket. Tömj a szádba ócska, szemét ételeket. Pisálj utoljára egy szeretetotthonban. Légy terhére nyomorult kölykeidnek, akiket csak azért nemzettél, hogy legyen, aki a helyedre lép. Válaszd a jövőt. Válaszd az életet. De miért választanám mindezt? Nem választom az életet. Mást választok. Miért? Nincs különösebb oka. Mi szükség okokra, amikor ott van a szabadság*.- mondta a szőke lánynak, akin látszott, hogy nincs túlságosan sok esze. Tipikusan az a fajta volt, akinek esze semmi, dugd meg jól. Nem lehetetlen, hogy az életben is inkább a külsejével érvényesült, és súlyos önértékelési gondokkal küszködött. Pontosan megfelelő Samanuskenak. Nem vágyott másra, csak egy kis szórakozásra, és ezt mértéktelenül meg is kapta. Hiszen elég volt ez a pár ostoba kis szó, és a kedves hölgy, már is okosnak gondolta Samanusket, mi több, éretnek, és felvilágosultnak. Nos, akkor ideje volt végre menni, forrjon össze két test egy kis unga-bungára. Ikichi is elvolt magának, egy kis ital, és már a csilláron tombolt a kis barátja.
Reggel pedig mikor végre felkelt, zúgott a feje, alig tudta kinyitni a szemét, Ikichi is jelen volt, a zoknis fiókban aludt. Ám ideje elvarrni a szálakat, ezért hát a szőkeséget elsőnek kedvesen kezdte rázogatni, csak nem nagyon akart felkelni, nem volt mit tenni, befogta az orrát, és várt. Várt, míg szinte felpattant, és levegőért kapkodott. Samanuske pedig csak ártatlanul mosolygott.
- Remélem az éjszaka neked is kellemesen telt. Nekem nagyon, de sajnos… hát hamarosan itt lesznek a… a kapitányom, és hát tudod, nem lenne jó, ha itt találna. Szóval lehet menned kéne.- hazudott, hát persze, hogy hazudott. De ezért vadászik ostobákra, mert azok elhiszik ezeket. - Nem-nem, majd a ruhákat felveszed később. Ott az ablakom, nem olyan magas, nem lesz bajod. Várj, segítek is. - mint minden rendes, és lovagias férfi, felállt, és ment segíteni. Elsőnek a lány ruhát dobta ki, azzal a magyarázattal, ha leesne, akkor puhára fog. Majd pedig következet a nő. Nem tudta, miért háttal akart kimászni, de már az Ő dolga volt, bár ne tette volna.
Húzódót az ajtó, Samanuske megijedt, fordult, és a könyökével meglökte a partnerét, aki egy vékony, ijedt visítás társaságában kiesett az ablakon. A puffanást hallotta, és a becsapódás pillanatában összerezzent, és hunyorított. Rá pont nem számított, és a kiabálásra Ikichi is felkelt, de elég volt neki ennyi, mert már a zoknik alatt volt.
- Szia Hana, mi az a kezedben?- ha eddig nem fájt a feje, hát most fog. Még szerencse, hogy az apja szerint elég kemény. Lehet igaza volt, amikor fejjel bontotta a falat a lányöltözőben, hogy egyszerűbben kukkolajnak. Persze az se sikerült, mert utána nem csak a feje vérzett, hanem egyéb helyeken is megsérült. Elég annyi, hogy egy darabig csak hason tudott aludni, és begipszelt lábbakkal szenvedett.
Dőlt mint egy fa, csak éppen nem reccsent derékban, és ha ez nem volt még elég, a lába is úgy döntött, pont mos szakít a talajjal, és enged a lökésnek. Esett előre, de nyakánál elkapták, és kapta a ropogtatás. Sose gondolta volna, hogy kedves rokona bukik a fojtogatásra. Kiguvadtak a szemei, félő, hogy lassan puskagolyóként fognak kilőni.
- Elfelejtettem volna szólni? Ehhh, a hármas csigolyám. Pedig akartam… csak tudod a sok csa… dolog, meg intézés, és persze fater is zargatott. És persze hogy te vagy az én imádottegyetlenlegszebbcsodálatosanpáratlantökéletes unokatesóm. Akkor mire várunk még? Megyünk inni? Csak ahhoz kell a nyakam is… - varázsszó volt talán, vagy csak kegyelmet kapott? A lényeg, a nyaka szabad, Samanuske pedig a padlón elterülve. Mozogni se tud már nagyon, fáj a nyaka, fáj a feje, és már fáj majdnem mindene, arról nem is beszélve, hogy csak egy alsó van rajta. Felszólításra pedig csak emelte a kezét, és hüvelykujját felfelé mutatta, jelezvén, hogy minden rendben, összekapja magát. Ám csak most jön a feketeleves.
- Nagyjából úgy van, bár manapság egyre kevesebbszer kapnak el. Legutoljára csak két napja, bár akkor alig vertek meg, és csak kis letolást kaptam. Áh, inkább a tűrésre edzek, van abban valami jó, ha pár csini csaj püföl el. Persze amikor már botokat is használnak… na ott már nem természetes a mosolyom.- átfordult a hátára, és kérdően nézet fel Hanara. Mire gondolhat? Mert Samanuske csak a női részlegbe vágott lyukat… csak nem? Csak nem az imádott kuzinja is van olyan rossz, mint a fiatalabb Kuchiki? Kaján vigyorra kúszott az ajka, családban marad. - Lehet megvan, de ha nincs, hát csinálunk rá egyet. És benne vagyok, aztán ha elkapnak, majd rád kenek mindent, okés? Tényleg, nem gond, hogy nem folytatom a családi hagyományt? Nem a hatosba kerültem, pedig én mondtam, hogy csinálhatnának egy új osztagot is, a 69-et. Tuti tag lennék. - tovább vigyorgott, majd felpattant, és beslisszolt a mosdóba, hogy lehetőleg ember szaga legyen. Ám útközben még Ikichit is elkapta.
- Te se maradj büdös. - férfiból volt, hamar letudta, ahogy a kis majma is, gyors szárítás, és már kész is volt. Felkapta a szokásos ruháját, és kinézet az ablakon. Szerencsére a lány már eltűnt, bár kúszás nyomok azok voltak. Reméli nagy baja nem lett, bár csak tudná a nevét.
- Na, és hova megyünk? Minek rúgjuk ki az oldalát?- megpaskolja a saját vállát, és Ikichi, aki jelenleg egy szőrös labdára hasonlított, de felpattant a vállára, majd át a kezébe dobta a cigit, meg a tárcáját, és utána ugrott át Hana vállára.
- Szerintem mehetünk akkor. Cigi megvan, pénz van, zanpu akad, a kanosság is éppen megvan, a májam is kész, és remélem bírni fogod a tempót.- magabiztos vigyorral az ajkán indult el kifelé.
- Reszkess város, a két Kuchiki piálni megy.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te31700/45000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (31700/45000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 8:55 pm

Amikor a kard... akarom mondani a szakés csésze lesújt!
(Avagy ismerkedés a kocsmában Raiden és Chiyo)

Azok az emberek, akiknek volt olyan idióta a családjukban, mint nekem Shion, megfigyelésem szerint két út között vacillálnak. Vagy teljes absztinenciát fogadva, sanyargatják magukat egy életen keresztül, vagy nem különösebben szentel figyelmet a családi elrettentő példának és mindenféle mazochista szokást is elvet. Szerény személyem történetesen ez utóbbi csoport büszke tagja. Vagyis hiába láttam nevelőapám életét, max annyi hatással volt ez rám, hogy az átlagnál sokkal jobban bírtam a piát. Senki ne higgye azt, hogy alkoholista lennék, vagy ilyesmi. Mindenestre amint végeztem a napi edzéssel, úgy döntöttem, hogy az estémet bizony lazítással fogom tölteni. Haza mentem, lemostam magamról a vért, amit gyakorlás közben sikerült szétmaszatolnom magamon elég rendesen, majd nyakamba vettem a várost. Az úticélom természetesen egy "szakélelő" hely volt. Először csak az ösztönömet követtem, majd mikor jó három óra gyaloglás után megéreztem a szaké jellegzetesen édes illatát, már célegyenest becéloztam az illat forrását. Mentem az orrom után és egy épület előtt kötöttem ki. "Kenpachi ivója Rettegj a haragomtól,ha nem iszol!" olvastam el a felírást.
~Kenpachi ivója? Akkor 11. osztagosként különösen itt a helyem! ~ gondoltam magamban, miközben már be is nyitottam. Kiváló helynek látszott. A kedvencem rögtön a bárpult és a zenélő gép lett. Leültem a pulthoz és körbe néztem a teremben. Voltak rajtam kívül még úgy hatan vagy heten. Egyiküket sem ismertem, vagyis ők sem ismertek engem. Kissé gonoszul elmosolyodtam, amit persze a tenyerem mögé rejtettem. Nem akartam ideje korán lebukni. Volt ugyanis egy furcsaságom. Talán mert gyermekkoromban annyit jártunk Shionnal ivókba, nem tudom igazából az okát, de erre tippelnék. (nem mindig kaptam tiszta teát. A jóakaró társaság rendszeresen kevert szakét is a teámba, ebben biztos vagyok) Mindenesetre, eddig hiába erőlködtem, szerény majd háromszáz évem alatt egyszer sem sikerült lerészegednem. Igaz ezt rólam senki nem tudta. Ugyanis ha ittam is valakivel, rendszerint úgy leitattam, hogy ne emlékezzen. Amikor felejteni akartam, olyankor ez nagyon rossz tulajdonságnak bizonyult, de most... Fölemeltem a szakéscsészémek, és lelkesen mosolyogva ivóversenyre invitáltam a többieket. Ismerős volt a jelenet, nem egyszer eljátszottam már életemben is ezt, azóta pedig csak csiszoltam a profizmusomon, szóval otthon éreztem magam. Elkezdődött a verseny, hisz naná, hogy elfogadták a kihívásomat, a kocsmakultúra nem igazán változott az elmúlt évszázadok alatt. Kitöltöttük az első pohár gyümölcspálinkát, ami köztudottan erősebb a szakénál. Egy hajtásra mindenki benyakalta. A következővel sem volt probléma, de amikor már úgy a tizenkettedik pohárnál jártunk, egyre többen kezdtek hangosan hortyogva kidőlni. A tizenhetedik pohárnál dőlt ki az utolsó kedves delikvens is. Így aztán a tizennyolcadikkal már egyedül kellett meginnom. Viszont azt mindenki tudja, hogy az ital társasággal az igazi.
~ Legközelebb megkérem, hogy váltóban versenyezzenek! ~ sóhajtottam egy mélyet, miközben odasétáltam én is az asztalhoz, és lecsüccsentem az egyik székre, majd az asztalra hajtottam a fejem. Nem szédültem, nem volt hányingerem, teljesen tisztán gondolkodtam, és még csak a fejem se fájt. Semmi, a legapróbb jelét se érzékeltem a részegségnek magamon.
~ A második vállalkozó elszaladna, ha tényleg így játszanátok! - válaszolt a róka hallkan.
~ Talán, vagy még lelkesebb lenne, hisz neki már több esélye van, mint a többinek!
~ Ne álmodozz! ~ Ezüstke hangja ellazított, és nem emlékszem pontosan, hogy mikor aludtam el rajta. Mindenesetre elbóbiskoltam az asztal mellett, ami nem is csoda annyi edzés után. Talán reggelig úgy aludtam volna, mint a bunda, ha föl nem ébredek rá, hogy valaki belépett a kocsmába. Kíváncsian fölpillantottam a kezem takarásában. A belépő idegen nem egy hézköznapi figura volt, az biztos. Már csak a magassága is figyelemre méltó volt. És akkor még nem ejtettünk szót a hófehér hajáról.
- Üdv, nincs kedved csatlakozni? - emeltem meg kicsit az előttem heverő szakéscsészét, miután jól megnéztem magamnak. - Ők sajnos elég hamar kidőltek... - tettem hozzá, a hortyogó társaság fele intve. Tényleg nem jó egyedül inni, na!
Vissza az elejére Go down
Kitetsu Raiden
8. Osztag
8. Osztag
Kitetsu Raiden

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 66
Age : 32
Tartózkodási hely : mezőkön innen, és túl, a keleti fertályvégben/olykor a Kyouraku birtokon
Registration date : 2011. Jun. 03.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Goseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te6500/15000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (6500/15000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 10:55 pm

Eszmecsere
(Chiyo/Raiden)

A nap már lenyugvóban volt, mikor Raiden kilépett a 8. osztag egyik épületéből. Hátrafordult, és halkan sóhajtva nézte a vérvörös fényben ázó látképet, mely őt is rőthajúvá változtatta. Pár perc telt csak így el, majd elfordulva kopogó getáin nekivágott Seireitei utcáinak.
Út közben még matatott egy kicsit egy hosszúkás, kopott fa dobozkával, majd azt ruhája egy szegletébe rejtette, és színtelen arccal, töprengve sétált tovább az egyre jobban kiürülő utcákon. Kedve nem volt épp a legremekebb, mint már lassan hetek óta, s úgy gondolta, kissé lazít ezen, egy kevés itallal. Ugyan nem a a sárga földig akarta hajtani magát fogyasztás terén, de olykor az a pár csészényi szaké jót tett a lelkének.
Lassúra vette a lépteit, elvégre ráért, s közbe nézte, hogyan gyúlnak ki a csillagok a feje felett. az idő enyhe volt, az ég pedig kósza felhőkkel gyéren szórt. Sétája néma volt, immár sehol egy árva lélek, talán csak pár járőr, akik bár ismeretlenek voltak számára, mégis odaintett nekik.
Időközben elrévedezett, s gondolatban már ismét a Rukongai-ban járt. Kíváncsi volt, mi történik a faulban, és mi van a csöpp Nisshou-val. Ez utóbbi gondolatra balja ösztönösen a wakizashijára tekert aprócska fél medálhoz nyúlt. Csak a rövidke kard volt most az övébe fűzve, zanpakutou-ját a szobájában hagyta. A medál már puhára kopott, de ettől eltekintve semmi baja nem volt. Megrázta a fejét, és megpróbált erőt venni, hirtelen feltörő mélabúján.
Most már tényleg idejét látta, hogy belekóstoljon egy csésze szakéba, és amennyire pocsék tájékozódó képessége engedte, megpróbálta megkeresni azt az ivót, amit pár látásból ismert osztagtársa említett neki.
Szerencséjére pár kósza járőrtől tudott útba igazítást kérni, így lassan – kacskaringósan – de biztosan elért a keresett helyhez. Az egyre erősödő tipikus kocsmahangokat hallva pedig már biztos volt, hogy nem téveszti el a házszámot. Addigra már rég beesteledett, bár odabentről változatlanul szűrődött ki a hangzavar.
Klappogva belépett, és már kereste is, merre van egy elgudottabb hely, mikor megütötte a fülét egy kissé álmos hang. odakapta a fejét, és olyan éles szemmel nézett a kérdezőre, mintha az megzavart volna egy precíz rutin műveletet. De azonmód ellágyult a tekintete, mikor látta, hogy csak egy asztalon pihenő lány szólt hozzá.
Egy halvány mosoly suhant át az arcán, majd arrébb csúsztatta az övében a wakizashit hogy az ne akadjon a székbe. Aztán finom, szinte óvatos mozdulattal vette el a lány csészéjét, miközben rendelt egy üveg szakét, és töltött először abba, majd magának. Visszaadta a csészét, és a sajátját kézbe véve megemelte azt alkalmi ivótársa felé, majd az első korty után a mondott irányba nézett. Ugyanazzal a halvány mosollyal az arcán csóválta meg a fejét, majd ismét a lány felé fordult.
- Úgy látszik Kegyed nem kispályás – szólalt meg, még önmagához képest is szárazabb hangon. Megköszörülte a torkát, aztán folytatta. – Jut eszembe, be sem mutatkoztam: Kitetsu Raiden, szolgálatára.
Majd felhajtotta a maradék fél kortyot, és kiemelte a ruhájából a fa dobozkát, felnyitva, és kivéve annak tartalmát: egy hosszú, hajlott szárú, ősrégi pipát, melynek fején faragott felhők futottak körbe, és egy picinyke textilzacskót. kinyitotta a zacskót, és egy csipetnyit kiemelt a benne található dohányból, mely furcsamód sötét acélkéknek tűnt. Finoman a pipába tömködte, majd meggyújtotta, és nagyot szívott a füstből. Fejét kissé hátradöntötte, és pár pillanat múlva az orrán fújta ki a füstöt.
Csak eztán kapott észbe, és ráharapva a pipájára ismét először a lánynak, majd magának töltött.
- Kegyed amúgy mi célból kereste fel az üveg alját? – kérdezte egy kortynyi füst, és szaké között. – Feledni, vagy ünnepelni? Esetleg elbukott egy fogadást?
Próbálta megkeresni az erdőszín tekintetet, hátha lát is benne valamit. Persze az alkohol homályos csillogásán kívül.


A hozzászólást Kitetsu Raiden összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 15, 2012 11:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ariwara Hiro
2. Osztag
2. Osztag
Ariwara Hiro

nő
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2012. Sep. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te5000/15000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (5000/15000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptyVas. Szept. 09, 2012 6:22 am

Nincsenek barátaim...
Hiro és Sadao


Még csak újonc vagyok, és most ismerkedek az itteni szabályokkal. Eddig jól mennek a dolgok. Küldetést ugyan még nem kaptam, de ami késik az nem múlik. Pedig már bizsereg a lábam egy kis osonásért, meg a kezem a csattanó acél rezzenéséért. Amíg nindzsa voltam, addig gyakran küldtek el minket küldetésekre. Volt hogy csoportosan, volt hogy egyedül, de mindig több mint egy napra tűntünk el, és olyan is volt, hogy kevesebben jöttünk vissza, mint kellett volna. De én mindig elvégeztem a feladataimat. Miután kiemelkedtem a legtöbb közül, megbíztak bizonyos feladatokkal, amiket tökéletesen teljesítettem. Ha jól tudom a vezetésem alatt, egyetlen egy társam sem halt meg. Ugyan akkor egyetlen barátot sem szereztem. De nem is kellenek. A munkámnak élek, erre neveltek. Egy eszköz vagyok, most a második osztag kezében. Ez vagyok én. Egy hatásos fegyver.
Viszont még a hatásos fegyvereknek is kell néha egy kis kikapcsolódás. Ezt most egy kocsma fogja megadni, majd miután lerészegedtem a hold, és a csillagok fénye. Igen tökéletes lesz. Na meg a Zanpakutoum. Ha csak rá gondolok beleborzongok. Olyan melegséggel tölt el, ahogy magához ölel, olyan érzésekkel, amikről nem is tudtam. A közelében úgy érzem biztonságban vagyok. De elég az álmodozásból. Csak a gyengéknek van szükségük kényelemre! A kényelem elpuhít, és legyengít. Nekem minden pillanatban ébernek kell lennem, és fel kell készülnöm minden eshetőségre, akkor is ha most egy teljesen átlagos mindennap következik.
Már lenyugodott a nap, és kigyulladtak a lámpások. Egy táblát vettem észre, és rajta egy írást.
"Kenpachi Ivója: Rettegj a haragomtól, ha nem iszol!"
Amennyire figyeltem az akadémián, valami olyasmire emlékszem, hogy ezt a kocsmát Zaraki Kenpachi nyitotta a tizenegyedik osztag volt kapitánya. Félelmetes, és őrült egy ember volt. A mottója talán mindent elárul róla. Végül is meg fogja tenni. A bő kimonoba jöttem, ami általános shinigami viselet, így semmivel nem tűntem ki, a bőrszínemet leszámítva. Itt a shinigamik között kevesebb méregető szempárt vettem észre, mint az Emberek Világában, de ettől még ott vannak. Rózsaszínek...
Leültem a bárpult előtt díszelgő székre, és rendeltem.
- Egy pohár lesz, és egy üveg szaké.
Mondtam érces hangommal a lehető legmogorvábban. Nem tetszik ez a sok rózsaszín. Lehet inkább elviszem az üveget. Semmi kedvem méregető szempárok erdejében inni. Aztán töltöttem magamnak, és ittam.
Majd pont engem érdekel, mit gondolnak mások... Leszarom őket...
Vissza az elejére Go down
Baku Sadao
7. Osztag
7. Osztag
Baku Sadao

Hozzászólások száma : 20
Tartózkodási hely : Leánykák dekoltázsában
Registration date : 2012. Sep. 08.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kenpachi Ivója - Page 9 Cl0te5000/15000Kenpachi Ivója - Page 9 29y5sib  (5000/15000)

Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 EmptyVas. Szept. 09, 2012 7:06 am

A reggeli edzés után... na jó, megint bolondságokat beszélek, mostanában az edzések helyett inkább csak kukkolok meg flörtölök. Megmutatom a Shinigami lányoknak, hogy ki az alfa hím, ki itt a szívtipró és a csókkirály. Botomat a pad széléről felkapva álltam fel és lelkesen csoszogni kezdtem az utcákon. Helyenként meg-meg pillantottam néhány leányzót, akik hasonlítottak valamelyikre az én három millió szüzem közül, de hát ennyi nő után melyik nem hasonlít a másikra... Főleg mellméretben, hiszen olyan kevés besorolás van, még az ábécén sem megy végig, nincsenek keményebb határok akár néhány centis átmérő eltérésekre sem. Nekem egyszer majd ki kell alakítanom egy új rendszert, mert így túl sok nő csoportosul egy helyre, főleg a B és C kosarasok helyére. Na, de mellmérettől eltekintve tovább csoszogok az utcákon, néhol egy-egy nőcit jobban megszemlélve és mire végigmentem az utcán alsó rekordszámú rossz megjegyzés, pofon vagy csúnya nézést kaptam, méghozzá csak tizenkettőt. Úgy látszik, hogy a lányok kezdik elfogadni, hogy ki is az apuci a házban.
A terület megjelölésem után úgy éreztem, hogy rám férne egy kis pihenő, amit, nos, a legjobban egy fogadóban tudnék megtenni, a jó régi alkohol társaságában. Lépegettem tovább, a botomat egyre türelmetlenül rakva egymás után... halvány lila gőzöm sem volt, hogy merre találhatnék egy kocsmát, össze-vissza jártam a várost, utcáról-utcára. Már szerintem kopni kezdett a botom is, de szerencsémre végre sikerült kiszúrni egyet, ami a "Kenpachi Fogadója" nevet viselte. A fogadóba éppen egy formás leányzó tévedett be, rendesen meg is lestem távolról, miközben a nyál már gyülemlett pofazacskóim között. A sajogó fogam hirtelen kevésbé kezdett fájni, úgy látszott, hogy vadászidény van és a prédám éppen előttem lépett a bárba.
Felvettem a magabiztos kinézetemet és gyorsan becsusszantam a fogadóba. A bárpultig követtem a nőcskét, aki mellé éppen egy fess fiatalember akart beülni. Szerencsére pont megfelelő távolságban voltam, botomat előre nyújtva raktam rá a székre, ahova le szeretett volna ül.
- Hess kölök, szoríts helyet az uraknak!
Miután biztosítottam a helyemet készültem leülni. A hölgy rendelt valamit én pedig röviddel miután leültem a következőt mondtam a bárpultosnak:
- Ugyanazt, mint ennek a gyönyörűségnek mellettem.
Felvettem a perverz mosolyom, a három fogam csillogott a fényességtől, szemöldök a magasban és gyorsan megigazítottam a maradék hajam. Végignyaltam az ajkamat, majd a leány felé fordultam.
- Mondja csak, mi hozott egy ilyen csodálatos nőt ebbe a kocsmába?
Ó, igen, csak úgy sugárzott belőlem az alfa.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kenpachi Ivója - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Kenpachi Ivója   Kenpachi Ivója - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kenpachi Ivója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-