-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Belváros

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Shiranui Haruki
9. Osztag
9. Osztag
Shiranui Haruki

nő
Taurus Dragon
Hozzászólások száma : 105
Age : 24
Tartózkodási hely : Shiratori-sama mellett
Registration date : 2011. Jun. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Belváros - Page 5 Cl0te19200/30000Belváros - Page 5 29y5sib  (19200/30000)

Belváros - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Belváros   Belváros - Page 5 EmptySzomb. Nov. 26, 2011 3:31 am

Találkozás Kohaku-donoval

Ahogy végignéztem Kohaku-donot, amint lehordja az eladólányt, már tudtam, hogy én is olyan akarok lenni, mint ő. Annyira határozott volt, nem félt kimondani a véleményét és nem foglalkozott a másik személlyel, aki valószínűleg halálra rémült. Csodálattal szemléltem továbbra is az eseményeket és elhatároztam, hogy mostantól ő lesz a példaképem. Egy külső szemlélőket úgy tűnhet, hogy neki igaza van, de én már tudom, hogy is tévedhet, de nem akar róla tudomás venni és megpróbálja elhitetni a szemtanukkal, hogy nem is történt semmi. Vagy ha mégis emlékeznek rá, akkor sem merik felemlegetni, mivel ők is félhetnek a nagy Kohakutól és nem szeretnék magukra haragítani, mert nem járnának vele jól.
- Shiratori-sama a 9. osztag kapitánya. – rántom le a leplet Shiratori-sama személyéről, mert úgy tűnt Kohaku-dononak nem jut eszébe hirtelen, hogy ki is ő. Ez nem zavart különösebben hiszen, ha az én nevemet nem tudta megjegyezni, akkor hogy tudná névről beazonosítani Shiratori-samát, akivel valószínűleg még nem is találkozott. – Igen, Haruki mindent belead, hogy segítsen neki. – jelentettem ki egy mosollyal az arcomon, hogy örömmel teszek mindent, hiszen ennyit megérdemel Shiratori-sama azok után, hogy megmentette az életemet. Nem tudom, hogy valaha is képes leszek-e meghálálni, amit értem tett, de én próbálkozni fogok teljes erőmmel, amíg nem teszek valami hasonló értékűt.
Miközben haladtunk egyenesen célunk felé, feltettem Kohaku-dononak a kérdést, ami a fejembe ötlött, hogy ő miért lett shinigami. Figyelemmel kísértem, ahogy beavatott a történetében, még ha egy rövidített változatba is és amint elmondta, hogy a családja miatt volt és gyógyítónak ment a 4. osztagba, már megértettem. A családi tradíciókat a nemesek szigorúan szokták venni és ráerőltetik a gyerekeikre, még ha ők nem is szeretnék. Ekkor azonban elképzeltem Kohaku-donot, mint egy gyógyító, de egyik gondolatom rosszabb volt, mint a másik, vagyis egyikre sem mondanám, hogy tényleg úgy történt volna. Az egyik elképzelésemben egy kedves mosolygós ápolónőként láttam, ami a mostani jelleméhez képest teljesen ellentétes volt. Bár hosszú idő telt el azóta és megváltozhatott ez idő alatt a személyisége, de hogy ennyire. Egy másikban pedig a mostani egyéniségét gondoltam oda és egyből megsajnáltam a 4. osztaghoz kerülő betegeket, hiszen lehet, hogy velük is úgy bánt volna, mint most az eladóval. Ezek után pedig inkább feladtam, hogy elképzeljem az említett dolgot.
- Haruki a 6. osztagban kezdte, de ott csak egy rövid időt töltött el, most pedig a 9. osztag tagja. – gondoltam, hogy ha ő is megosztotta velem, hogy melyik osztag tagja volt, akkor én is hasonlóan teszek. Ő olyan jó velem, hogy ezt elmondta nekem, nem fogom tudni a kedvességét meghálálni.
- Persze, Haruki nem úgy akarta érteni. – gyorsan próbálom kijavítani a félreértést, hiszen nem úgy értettem, hogy harcmániásnak kell lennie egy shinigaminak. Csak annyit akartam közölni, hogy Kohaku-dono nem néz ki harcos típusnak, persze szócsatában biztos verhetetlen, nem is arra céloztam, hanem a fegyverrel való harcra.
Már majdnem elnevettem magam, mivel azt hittem Kohaku-dono valami vicceset akart mondani a 11. osztagosokról, de amikor megemlíti a fiát, nagyon félelmetes arckifejezést ölt magára, amitől egy tömeg fel is oszlik előttünk. Ennyire nem szeretné a fiát, hogy rossz rágondolni is vagy lehet éppen valami rossz fát tett a tűzre.
- Haruki örül a meghívásnak és előre is nagyon szépen köszöni a megvendégelést. – nyilvánítom ki hálámat egy meghajlással Kohaku-dono felé és szokásos mosolyomat is magamra öltöttem, miután felegyenesedtem. A következő kérdésre viszont már nem tudtam egyből válaszolni, mivel nem volt kedvenc ételem. Gyerekkoromban még volt kedvencem, de miután elmentem a családomtól és egyedül próbáltam élni, megtanultam, hogy ne tegyek különbséget az ételek között, és ami elém került azt boldogan megettem. Most is ez a helyzet, amit elém raknak, vagy éppen meglátok valamit és kedvem támad hozzá, azt eszem meg, így el kellett gondolkoznom, hogy valami diplomatikus választ adjak.
- Harukinak nincs kedvenc étele, mindent szívesen megeszik, de ha választani kell, hogy mit készítsen Kohaku-dono, akkor legyen vagy a maga vagy valamelyik gyerekének a kedvence. Haruki nem szeretne a terhére lenni, hogy neki külön kelljen készíteni valamit. És Harukinak nincs testvére, egyedüli gyerek. – végre megadtam a válaszomat egy rövidke szünet után. Ezután már nagyon izgatott voltam, hogy láthatom a legjobb szakácsnőt munka közben. Szívesen segítenék neki a procedúra közben, de nagyon félek megkérdezni, hiszen valószínű, hogy mindent elrontanák. Egyelőre azzal is megelégedek, hogy mit hogy kell csinálni.
- Eto… Haruki csak kíváncsiságból kérdezte, de nagyon sajnálja, hogyha belekontárkodott a magánügyeibe Kohaku-dononak. – a hirtelen jött kérdésre megpróbáltam gyorsan válaszolni és egyből bocsánatot kérni, ha valamit nem kellett volna megkérdeznem. Talán egy kicsit megijedtem a semmiből érkező kérdésnek, de próbáltam palástolni.
Lassan odaérkeztünk egy nagy kapuhoz, ahol őrök álltak és Kohaku-dono egyenesen át akart menni rajta. Először azt gondoltam, hogy rossz helyen járunk, de Kohaku-dono biztos tudja, hogy hol lakik, ezért nem kételkedtem tovább. Egy picit közelebb mentem az asszonyhoz, de persze egy kis távolságot azért hagytam kettőnk között, hogy az őrök is biztosak legyenek benne, hogy vele vagyok. Amint átléptünk a kapun, egy csodaszép birtokon találtam magam, telis teli rengeteg növénnyel, amik közül néhányat nem is ismertem, meg néhány rohangáló pávát is észrevettem.
- De szépek a pávák. – jegyeztem meg inkább csak magamnak, de az sem baj, ha Kohaku-dono is meghallotta. Biztos egy nemesi családban jó gondjukat viselik és ezért ilyen szépek a tollaik.
- Körülnézhetne Haruki egy kicsit az udvaron, vagy a pávák rátámadnának? – kértem engedélyt az udvar közelebbről való szemügyre vételéhez és a pávák agresszivitásáról egy kis információt. Nem szeretném, ha összecsipkodnának Kohaku-dono szeme láttára. Nem volna szívem bántani őket és elmenekülni sem szeretnék előlük, mert az is viccesen nézne ki.
Vissza az elejére Go down
Shuko
Hollow
Hollow
Shuko

Férfi
Hozzászólások száma : 92
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. May. 02.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Karasu Vex fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Belváros - Page 5 Cl0te15900/30000Belváros - Page 5 29y5sib  (15900/30000)

Belváros - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Belváros   Belváros - Page 5 EmptyKedd Május 15, 2012 10:49 pm

Kira, és Shuko. Az ellentétek vonzzák egymást?


Nem régóta vagyok shinigami, várható volt, hogy még nem küldenek küldetésre meg ilyesmi, de így halálra unom magam. Hát itt az ideje, hogy elfoglaljam magam Shukó módra. Reggeli elhatározásomat zanpakutoum egyik fele örömmel, a másik gyanakvással fogadta. Kezdtem, már belejönni a saját világomba való bejárásba, de nem jártam sokszor ott, mert Chi no Umi képes lett volna a saját világomban halálra pofozni. Annyi baj legyen. A ma reggeli pofon adagomat is megkaptam, miután megint Chizou keblei között találtam magam. Persze amikor épp én ölelném meg őt, akkor is pofozkodik, ráadásul pirul. Most döntse már el mit akar... No mindegy.
Felkeltem, és első utam ismét a fürdőszobába vezetett. Belőttem a hajamat, és mintha új emberré nőttem volna ki magam, jó kedvel, és energiával szedtem a lábaim a konyha felé. Megreggeliztem, felöltöztem, és mivel semmi dolgom nem volt kiírva mára, ezért bementem a belvárosba, szórakozni. A lányok hajkurászása jó szórakozás volt nekem. Eddig még nem sikerült rendes shinigami leányzót találni, akivel én is kezdeni tudok valamit hosszútávon, de hát, aki keres talál. Találtam is egy szép barna egyeneshajú shinigamit, aki hajlandó volt velem kicsit sétálgatni, és beszélgetni. A belváros nem éppen ideális nyugodt meghitt beszélgetésre, ezért lementünk a folyópartra. A folyó tiszta moraja, és a part ezen szakasza tökéletes harmóniában voltak egymással. A partot virágok borították, és itt ott elvétve, egy pad volt a bámészkodóknak. A lány viszonylag ártatlan teremtés volt, aki láthatóan zavarba volt, és nem tudott mit mondani. Nem is vártam volna el tőle, hogy folyamatosan beszéljen. Csak most ismertük meg egymást, de ebben pont ez a buli. Megláttam egy számomra ideális helyet a virágok között, és kézen fogtam a lányt, aki eddig félősen sétálgatott mellettem. Erre bizony úgy kipirosodott, hogy kedvem lett volna nevetni, de akkor biztos megsértem, így úgy tettem, mintha nem is vettem volna észre. Leültünk, illetve én feküdtem a virágok közé, és az eget, és a folyót figyeltük, miközben kerestük a szavakat. Elköltöttünk így egy mondhatni romantikus délelőttöt, miután ő közölte, hogy neki mennie kell. Micsoda kár, biztos sok volt ez neki egyszerre. Elbúcsúztunk, és tekintettel arra, hogy milyen félénk teremtésnek tűnt, csak egy puszit kapott az arcára. Szerintem még ez is felpörgette a szívét. Én viszont egész végig csak szórakoztam. Azt hittem, reméltem, hogy majd valami megfog ebbe a lányba. De nem így történt. Nem is mutatott sokat magából, talán pont ezért nem jött össze. A szépség nekem már nem ideál. Persze benne kell lennie a lánynak egy mércében, de ha túl félénk, vagy túl bátor, az se jó. Az ideálist keresem, bár eléggé fura módszerekkel. Nos, ez határozottan nem sikerült, de legalább reményeket, és önbizalmat öntöttem egy leányzóba. Persze ebből nem lesz folytatás.
Felkeltem, hogy tovább fürkésszem a partot újabb áldozatot keresve, de csak egy férfit találtam. Ő is épp szabadidejét élvezte, leültem hát mellé.
- Szevasz!
Szóltam hozzá, mintha már ismerném. Vártam hátha vissza köszön, majd egy bemutatkozással próbálkoztam.
- A nevem Nishihara Shuko a 8. osztagból.
Biztosan nem érdekli, de most csak ő van ott, akivel társaloghatnék. Férfi haverom meg még úgy sincs itt Seireiteiben. Valamiért elszaporodtak errefelé a nőstények, de ez nem is probléma. Az előző lányba vetett hitem, ami útközben elpárolgott, mondhatni kicsit megviselt. Természetesen volt már ilyen, de akkor is. Éppen ezért, előkaptam egy cigit, és rágyújtottam. Szokatlan sebességgel szívtam, mondhatni 1 perc alatt elpippantottam. Egyrészt, mert nem akartam, hogy a mellettem lévő shinigamit elüldözzem ezzel, másrészt, bal oldalról erre sétált, egy kicsit alacsonyabb hercegnő. Fekete haját a szél cirógatta, és kis termetéhez képest szép mellei voltak, és az arca is szép volt. A láb fétis sajnos megbukott nála, de sebaj. Ha elég jó csaj, akkor eltekinthetünk ettől. Már majdnem elsétált előttünk, amikor elébe mentem, és a másik shinigaminak még hallható volt ezen mondatom.
- Szia! Bocsi, hogy csak így leszólítalak, de nem lenne kedved kicsit dumálni? Igazán örülnénk neki, én, és az öcsém.
Mutattam a shinigamira a padon. A lány aranyosan mosolygott, és végül is belement a kis csevejbe. Leült az "öcsém" mellé, én pedig a ő mellé.
Na erre kíváncsi leszek.
Vissza az elejére Go down
Kazuho Kira
Daitenshi
Daitenshi
Kazuho Kira

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 115
Age : 31
Tartózkodási hely : A jégkígyó fészke (Daitenshi főhadiszállás)
Registration date : 2012. Feb. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Belváros - Page 5 Cl0te19000/30000Belváros - Page 5 29y5sib  (19000/30000)

Belváros - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Kira és Shuko. Az ellenttek vonzzák egymást? Vagy talán.....   Belváros - Page 5 EmptyHétf. Május 21, 2012 6:59 am

Kora reggel ébredtem, mégis olyan energikusnak éreztem magam, mint még soha. Felpattantam az ágyamból, és szaladtam edzeni, habár a pengémet, még az ágyamon hagytam mondván, pihengessen még egy kicsit a kis szöszi. Tudtam, hogy ma még lesz vele munkám, nem is kicsi. És az ilyen napok mindig is kellemesek szoktak lenni. Ma éreztem, hogy jó napom lesz. Vidám voltam akár egy kisgyerek, és semmi nem ronthatta el a kedvem. Az izzasztó edzés után gyors reggelizés következett, majd a zuhanyzás, és végül, félig felöltözve, egy szál alsógatyában, és farmerban ugrottam a szobámba. Még mindig vidám voltam, hiszen ma a saját kis belső világomban edzhettem Éji Rókával, aminek ma volt az első napja. Állítólag a kettőnk közti harmóniát akarta megerősíteni ezzel, de még nem tudtam mi lehet az edzés. Mégis valahogy vidám voltam, és szerettem volna ismét a lelkemben lenni. Plusz a mai nap, Éji Róka megengedi, hogy benézzek a szobájába, amit pedig réges-régen meg akartam tenni.Így bőven volt okom a vidámságra.
Felkaptam hát a kardom, és keresztbe fektettem az ölemben, majd szelíden végigsimítottam a markolaton. Most is ugyanaz a kellemes érzés töltött el mint máskor. Behunytam a szemem, és koncentrálni kezdtem. Koncentrálni a belső világomra, hogy ismét bejussak. Ez pedig lassan sikerült is. Ismét feltűnt körülöttem a végtelen füves rét, majd lassan a ház is, melynek elvileg a lakói voltunk. Habár, még én sem ismertem a helyet igazán, kinézetre, már biztos volt, hogy inkább villának, vagy birtoknak kéne nevezni. Ismét ezen az ismerős helyen találtam magam. Lassan elindultam befele a házba, és próbáltam nyugodtnak tűnni, pedig majd szétvetett az izgalom. Benyitottam az épületbe, és levetettem a cipőm, m furcsa dologra lettem figyelmes. A szobám ajtaja nyitva volt, pedig sosem szokott így lenni. Beléptem hát a nagy hagyományos, japán stílusú szobába, és olyan látványban volt részem mint még soha. Éji Róka a padlón feküdt, egy nagy párnát ölelve. Mindkét kezével és lábával átfonta,ahogy az oldalán feküdt. Egyszerű rövidnadrágot, és ujjatlan, világoskék felsőt viselt. Édes látvány volt, amitől egy kicsit elmosolyodtam. Kezdtem egyre jobban megszeretni ezt a kelekótya nőszemélyt, mert valahogy egyáltalán nem hasonlított rám. Nesztelenül surrantam mellé, letérdeltem, és félresöpörtem a szőke hajzuhatagot a szeméből, majd hátrasimítottam a haját a füle mögé. A bőre olyan bársonyos volt, akár a penge markolata, és ugyanaz az érzés fogott el, mikor hozzáértem. Lám tényleg ugyanaz a személy aki harcban olyan sok segítséget nyújt nekem. Éreztem, hogy korán zaklatom, így csupán megemeltem a fejét, hogy az ölembe fektessem, ahogy ő is szokott engem, és megsimogattam az arcát. Egyelőre nem tudok vele edzeni.
Felébredtem a meditációból, és kaján vigyorral az arcomon megindultam a folyópart felé. Mikor odaértem, szépen nyugodtan, leültem, élvezve a napomat. Elvégre szabadnapom volt, vagy mi. Leültem hát egy padra, és a mai nap úgy döntöttem, egyszerű tizenhét éves leszek. Eléggé sokáig élvezhettem a magnyomat, mikor is leült mellém, egy fiú. Nem értettem a dolgot, azt pedig végképp nem tudtam hova tenni, mikor bemutatkozott. Egy pillanatra kikapcsolt az agyam, de aztán úgy döntöttem szóba állok vele.
- Kira, második osztag. - Válaszoltam röviden, a mostani álcámhoz hűen. Nem árultam el sokat magamról, m lehet, hogy ennyit sem kellett volna, mert a fiú felpattant, és odaviharzott egy lányhoz. Az egész szövegelésből csak annyi maradt meg, hogy odahívta, és hogy ő és az öccse agyon örülne. Egy pillanatra körbenéztem, hogy kire gondol, de nem volt körülöttünk senki, mégis csak akkor esett le, mikor mellém ültek. Majdnem hátraestem, és csak az volt a mázlim, hogy a pad háttámlája megtartott. Nagyot nyeltem, és egy pillanatra körbenéztem, hogy hol a kandi kamera. Végül erőt vettem magamon, és megszólaltam.
- He-he-he... Szia. - Gonosz húzás volt ez tőled Nishihara Shuko. Még ha nem is tudtál róla.
Vissza az elejére Go down
Shuko
Hollow
Hollow
Shuko

Férfi
Hozzászólások száma : 92
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. May. 02.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Karasu Vex fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Belváros - Page 5 Cl0te15900/30000Belváros - Page 5 29y5sib  (15900/30000)

Belváros - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Belváros   Belváros - Page 5 EmptyKedd Május 22, 2012 3:52 am

Kira, és Shuko. Az ellentétek vonzzák egymást?


Egy második osztagos. Hát nincs szerencsém. Azt hallottam, hogy ők parancsra gyilkolásznak, és valami nindzsa félék. No mindegy, csak reménykedek benne, hogy nem gyilkolási célzattal van itt. Végül is, most hogy így nyélbe ütöttem egy ismerkedést, egy egész szép lánnyal, most már nem történhet semmi.
Elkezdek beszélgetni a lánnyal, hogy milyen szép is az idő, és közben várom, hogy Kira is becsatlakozzon a beszélgetésbe.
- Milyen szép időnk van nem?
- De...
Nem az a beszédes fajta, látszik rajta, hogy zavarban érzi magát, és feszült. Felteszek neki egy kérdést, amin lehet csámcsogni.
- Te melyik osztaghoz tartozol? Én a nyolcadikhoz.
Mondom büszkeséggel.
- Én még csak tanonc vagyok...
- És hova akarsz jelentkezni miután levizsgáztál?
A válasz váratott magára, és kisebb szélhullámok simítottak végig fekete haján. Kicsit elpirulva, félénken mondta azt, amire életemben nem jöttem volna rá O.o.
- A második osztaghoz.
Tekintetemet Kira felé fordítottam, és tágra nyílt szemekkel meredtem rá.
- A második osztag olyan titokzatos, és annyi rejtély van ott. Én is szeretnék egyszer egy nagy nindzsa lenni, és veszélyes küldetéseken részt venni. Egybe olvadni az árnyékkal, és lidérceket ölni.
Mondta először még csak két kezét arcára tapasztva, mint aki éppen ámítozik, majd az egész átcsapott megszállott beleélésbe, és ott kötöttünk ki, hogy a levegőt püföli, miközben azt ecseteli, hogy hogy tépne szét lesből egy lidércet. Ekkor már kiült ábrázatomra a reménytelenség, és abszolút érdektelen képet vágva rágyújtottam egy cigire. Szépen lassan szívtam, majd miután a lány befejezte az áradozást a második osztagról, és az orvgyilkolásról, átirányítottam a mellettünk ülő ifjúhoz.
- Ő második osztagos, ha gondolod kérdezd meg tőle, hogy milyen...
A lány azonnal oda is fordult Kirához, és teljes odaadással nézett, és várta, hogy mondjon valamit Kira. Én közben elkeseredve néztem a felhőket, miközben a füstöt pöfékeltem. Közben azért oda figyeltem a beszélgetésre, hátha be tudok csatlakozni, és nem kell lelépnem. Kirán láttam, hogy ő sincs kisebb zavarba, mint a lány volt, amikor én leszólítottam. Ez van... Lepasszoltak, megesik, bár nem én szoktam lenni az, akit lepasszolnak. Vártam hát, hogy a lány rá unjon, és majd húsz perc kérdezgetés, és beszélgetés után eszébe jutott, hogy ő neki dolga van... Szóval végül is lerázta magát rólunk, és újból kettesben voltunk Kirával.
- Mióta van ilyen nőcsábász öcsém?
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Belváros - Page 5 Cl0te51050/65000Belváros - Page 5 29y5sib  (51050/65000)

Belváros - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Belváros   Belváros - Page 5 EmptyPént. Jún. 01, 2012 7:57 pm

[Valahol az úton]


*Valamikor még tudtam azt, hogy mit várok el az élettől és hogy merre visz majd utam. Azonban e pillanatban úgy érzem, hogy a néhai világom kálváriája az ég martalékává vált. Mindazon részletek, melyek az utóbbi másfél- két évemet behatárolták mostanra már eltűntek. Eltűntek a pillanatok, a rossz és a jónak való váltakozása. Eltűnt a szerelem, amely mindez idáig szenvedéllyel ékesítette lelkemet. Eltűnt a szeretet, amit oda adással és felelősséggel viseltem. Mindezek helyébe egy üres pusztaság került. Ez volna a magány? Ez jelentené azt, hogy utunk mindig valahol vége szakad azért, hogy aztán egy új útra rá lépve megtaláljuk életünk azon szakaszának önmagát? Vajon számomra most melyik igazság jön majd el? Melyik szakasz fog következni a magány társítása után? Gyenge vagyok és gyarló. Már az érzésre sem emlékszem lassan, hogy milyen volt; használni. Nos, oldalamon pihen a zanpakutom, kezemben pedig a kiszáradt lélekenergia patak, amelyből kidouk százait formáltam. Mostanra viszont lelkem jobbik, őszintébb fele valahol a mély sötétben lapul. Vadállat, szabadulni kíván; ám én a viharos habok medrében nem hallom a kinti búgástól. Vagyok, de mi végre? Mi lesz az új célom, amit magam elé tűzhetek. Nem akarok új ellenséget, nem akarok üres szavak áztatta presztízsharcot. Jelen pillanatban még az arrancarokkal folytatott harcot sem kívánom. Elmegyek egy üzlet mellett, aminek kirakatüvegében önmagam külsőségeit pillanthatom meg. A fekete egyenruhára simuló fehér haori ezúttal még csak meg sem libben. Milyen világban járok én.. Idegen ország szülöttének érzem magam. Hiányzik az idő, amikor a tűz lobogtatta meg; amikor kardom élesen hasította azt, aki ártott volna egy shinigaminak. Most már nem lehetek más, mint áldozat vagy küzdő. Bőszen válogathatok e két választási lehetőség közül. Alárendelem magam a törvénynek, és tisztességgel távozok a Gotei Juusantai kötelékéből, vagy küzdök azért még egy kicsit, hátha fennmaradhatok. Mindkettő választás meggondolandó, ámbár mégis az utolsó vala a legkecsegtetőbb. Mégis csak bánnám, ha nem küzdenék. Mindazonáltal indig is küzdöttem a magam igazáért, így hát most sem adhatom fel. Még akkor sem, ha jelenleg egy kimondottan tragikus helyzetben vagyok.
Elmerengtem azokon a dolgokon, amelyek nem rég valamilyen úton módon hozzám jutottak. Furcsa mód, ha ránézek a tükörre, s erre gondolok, csak mosolyogni tudok.* ~ Már régóta sejtettem. ~ *Nem véletlen ejtettem meg azt a találkozást a lánnyal, valamint gondoltam úgy, hogy Keisukenek és nekem nincs közös jövőnk. A kapcsolatunk nem volt már az igazi, meg látni lehetett, amit látni lehetett. Így a legjobb mindenkinek, csupán azt kell kitalálnom, hogy én hogy fogom ezeken túl tenni magamat. Elég csak kinéznem az ablakomon, s látni egy sírt a virágos kertben. Egy csöppnyi, kicsiny sír; mégis oly' szívszorító minden egyes nap elmenni mellette. Örökké kötni fog az emlék, és kísérteni a múlt; amíg csak el nem bírom engedni. Akárhányszor bele fogok gondolni, tudni fogom, hogy én rontottam el. Sok mindenről én tehetek, senki más; és nem tudom, hogy ezzel hogyan is számoljak el. Nincs olyan személy most, akinek elmondhatnám azzal a tudattal, hogy majd megkönnyebbülök. Útmutatásra volna szükségem, még akkor is, ha tudom ez nem a leghelyesebb kívánság. Először magam kéne, aztán esetleg egy külső segítség. Egyébként is meg mióta tudom magamról, hogy szükségem van más segítségére? Amióta nem beszélgethetek a zanpakutommal, igaz? Valóban. Azóta minden olyan más, minden olyan üres...
Tőlem felettébb szokatlan mozzanatként leülök az egyik szökőkút mellé. Kicsit hátrább döntve magamat az egekbe merülve keresem a válaszomat, a hitemet. A tétlenség zivatarának cseppjei duruzsolnak mellettem egy kis megszakításra várva. Egyedül lenni nem is olyan kellemes érzés, ezt tudom most a legjobban. Egyedül lenni keserű, egyedül lenni száraz, egyedül lenni sötét.*
Vissza az elejére Go down
Kazuho Kira
Daitenshi
Daitenshi
Kazuho Kira

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 115
Age : 31
Tartózkodási hely : A jégkígyó fészke (Daitenshi főhadiszállás)
Registration date : 2012. Feb. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Belváros - Page 5 Cl0te19000/30000Belváros - Page 5 29y5sib  (19000/30000)

Belváros - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Belváros   Belváros - Page 5 EmptySzer. Jún. 20, 2012 10:09 am

Kira, és Shuko. Az ellentétek vonzzák egymást....Legalábbis kiegészítik.



Ahogy végighallgattam a bájcsevejt, próbáltam lazának tűnni, ami sikerült is, de megmosolyogtatott, hogy a lány pont a Második osztaghoz akar jelentkezni. Ott még agy haszna lehet, ha halkít magán. Aztán megeredt a nyelve, én pedig magamban elképzeltem minden orvgyilkosságot, amelyet nekiállt elmesélni. Egyet-kettőt megjegyeztem, és már azonnal javítgattam is, vagy elégedetten elraktároztam az agyamban. Persze az egészet megzavarta, hogy Shuko nekiállt bagózni mellettem. Sosem bírtam a szagát, így pedig még inkább zavart, hiszen a gondolkodásomat akadályozta a füstfelhő. Éppen ezért egynemes egyszerűséggel kikaptam a srác szájából a cigarettát, és messzire hajítottam, hogy sose találja meg. Közben persze ügyeltem, hogy a lánysemmit ne lásson meg a dologból, így nyugodtan dőlhettem hátra, hogy elemezgessem fegyvertáram új tartozékait. Közben viszont felébredt Éji Róka is. Persze mivel én úgy jöttem ki, hogy az ölemben feküdt, így ő ott is ébredt. Széles mosollyal a nyakamba vetődött, ölelgetni kezdett, s majdnem fel is borított. Csak a reflexeimnek köszönhettem, hogy ülve maradtam a belső világomban. Hatalmas puszit nyomott az arcomra, majd szendén hátra húzódott, és a szemembe nézett.
~Minek köszönhetem ezt a szép ébresztőt hercegem? ~ Most is becézgetett, de nem zavart különösebben. Jó napom volt, tehát egyszerű választ adtam.
- Jó volt a reggelem, és gondoltam miért ne legyen jó neked is az ébredés.
~ De kis figyelmes vagy. Imádlak! - Ismét szorosan átölelt, de ekkor olyan dolog hangzott el, ami kizökkentett a furcsamód idilli pillanatból.
- Ő második osztagos, ha gondolod kérdezd meg tőle, hogy milyen... - Ez a mondat szinte sokkhatásként ért, az pedig még inkább, hogy a lány is felém fordult lelkesen. Mit fogok tenni? Nem kezdhetek el dadogni, mert akkor végem. Így sem állok jól a nők terén, de most még rosszabb, hogy egy akadémiai tanuló. Ha én nem vagyok tökéletes, akkor mit fog gondolni az osztagról? Nem hagyhatom, de mit tegyek?
~Kira drága van egy ötletem. ~ Kiáltott fel a zanpakutom, mire odakaptam a tekintetem. Ezt ő bátorításnak vette. ~ Úgyis edzés lett betervezve mára, és ez egy remek alkalom hozzá. ~ Lelkesen rápillantottam, míg kint nagyjából egy másodperc telt el. ~ Ki az egyetlen nő akivel dadogás nélkül tudsz beszélni? ~Ez a kérdés kicsit szíven ütött, de aztán eszembe jutott, hogy az említett személy ott ül velem szemben. A fejemmel intettem, mire a külvilágban eltelt a második másodperc. ~ Így igaz. Én. Tehát mi lenne, ha hozzám beszélnél, csak ezúttal nem itt a belső világodban, hanem kint, hangosan. ~Megijesztett a dolog, de nem vesztegethettem több időt. A lány szemébe néztem, és odaképzeltem Éji Rókát, majd szóra nyitottam a számat.
- Hogy milyen is második osztagosnak lenni? Őszintén megvallva, egész érdekes, sőt ahogy mondtad titokzatos is. - Siker. Alig bírtam elhinni, hogy ez tényleg bejött. A szívem kezdett félredobbanni, de meg kellett őriznem a hidegvér látszatát. A lány kérdezett, Éji Róka megismételte a kérdést, én pedig megadtam a választ a kardomnak. Egyszerű, de remek terv volt. Habár volt ahol összeakadt a nyelvem, mégis húsz percig beszélgettem Éji Rókával, és közben nem dadogtam a lánynak. Mikor aztán lényekkel gazdagon, boldogan távozott elárulta a nevét, s megkért, hogy egyszer majd fussunk össze, mert nagyon érdekelné a dolog. Én viszont ezt meg sem hallottam, így csak bólintottam, mint aki megértette, majd a csaj lelépett. Mikor biztos voltam benne, hogy nem lát, szinte leestem a padról. Ekkor érkezett Shuko kérdése, ami kissé feldühített, de ugyanakkor eszembe jutott az is, hogy ha ez a fiú nincs, akkor ezt a módszert sem fedezem fel. Habár nem nevezhető gyógymódnak. Felkeltem, és szembe álltam vele.
- Nem vagyok az öcséd, a következő ilyen akciódnál pedig beléd rúgok. Viszont köszönöm ezt az élményt. Tudd meg, hogy most sokat segítettél a betegségemen, és ezért hálás vagyok. - Ezzel meghajoltam előtte, majd felegyenesedve folytattam. - Nishihara Shuko a 8. osztagból. A nevem Kazuho Kira és a második osztagba tartozom. - Ekkor előkaptam a tőrömet, és úgy tartottam, hogy a hibátlan ezüstpenge minden gyönyörűségét láthassa. - Ez a gyönyörű lány pedig Éji Róka, és erő típusú lélekölő. Mind a ketten nagyon hálásak vagyunk neked ezért az élménydús reggelért. - Ezzel Éji Róka is megköszönte, még ha tudta is, hogy nem hallja a másik. Mikor végeztem, elraktam a fegyverem, és megindultam tovább a folyóparton.
[center][b]
Vissza az elejére Go down
Shuko
Hollow
Hollow
Shuko

Férfi
Hozzászólások száma : 92
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. May. 02.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Karasu Vex fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Belváros - Page 5 Cl0te15900/30000Belváros - Page 5 29y5sib  (15900/30000)

Belváros - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Belváros   Belváros - Page 5 EmptySzer. Jún. 20, 2012 8:58 pm

Na fene, már cigizni se hagy. Lehet tényleg az öcsémnek készül. Ha lett volna öcsém, akkor biztosan valami ilyesmit tett volna. Sajnálatos, már egy cigit se lehet nyugodtan elszívni. A lány, és Kira úgy tűnt jól elbeszélgetnek. Na tessék. Előre tudtam, hogy ez lesz... Ezért kell egyedül járkálni nőzni. A tömegben csak megnő az esélye a széthúzásnak. A majd húszperces szövegelés után a csajszi végül is lelépett, és úgy tűnt Kira is elégedett. két kezemet a tarkómra tettem, és hátradőltem. Ekkor hagyta el a mondat a számat:
- Mióta van ilyen nőcsábász öcsém?
A kérdésre felpattant, és kicsit összeráncolt szemöldökkel, de elém termett. Félszemmel néztem rá, mert a másikba belesütött a nap.
- Szerintem most meg fog szurkálni.
- Ugyan már Chi no Umi, egy ilyen kedves, és aranyos fiúcska nem csinálna ilyet...
- Láttál már mérges második osztagost?
- Nem...
- Akkor meg jobb az elővigyázatosság. Shuko! Ez neked is szólt!
Szinte láttam, ahogyan elpirul Chizou, ahogy kioktatja Chi no Umi. A két kis csaj mindig olyan aranyos látványt nyújtott, bár az utóbbi gyakran főnökösödött, és elég sokszor viselkedett elviselhetetlenül. Chizouról meg ne is beszéljünk, mert ha csak rá gondolok elvörösödök. Nem szokásom, csupán nem találkoztam még olyan lánnyal, aki ennyire közvetlen lenne, és ez kicsit meglep, és ilyenkor mindig elfelejtem hogy is viselkedjek vele, bár a legjobb megoldás mindig a "kihasználom az alkalmat" megoldás, csak Umi mindig kiborul tőle. Biztos féltékeny. Jó lenne már végre elérni a belső világom, és nem csak a lányokkal találkozni.
Ahogy ez a gondolat menet, és beszélgetés sorozat lezajlik, teljesen kizökkenek az előttem álló szituációból, és arra térek vissza az igazi világba, hogy Kirának mondanivalója akadt, amire rögtön válaszoltam is. Kicsit viccesnek találtam, hogy így nekem szegezte a zanpakutouját, hiszen az épp lezajlott beszélgetés erre figyelmeztetett. Végül is én is felálltam:
- A hajlongás nem az én természetem, de köszönöm, hogy megtisztelsz vele Ö... Kira. A pengéd viszont tényleg nagyon szép, és ugyan az én pengémet még nem mutathatom meg teljes dicsfényében, azért annyit elmondhatok, hogy ez a két lány - Tettem a kezem a pengére - elszánt, és erős harcos. Mellesleg vértípusú zanpakutou. Üdvözöl téged Chi no Umi, csak amúgy nyersen, és hatalmas keblekkel, és tárt karokkal Chizou. Örültem a találkozásnak, és remélem még összefutunk!
Búcsúztam el Kirától, és magam is elindultam hazafelé. De már csak a feeling kedvéért a vízen keresztül, lassú shunpo léptekkel. Imádtam ezt csinálni, mert tök jól nézett ki, és még számomra is izgalmas érzés volt.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Samanuske
4. Osztag
4. Osztag
Kuchiki Samanuske

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 108
Age : 112
Tartózkodási hely : Kuchiki tanya, vagy az osztagnál, esetleg kocsma.
Registration date : 2012. Aug. 23.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag, 20. tisztje - Állatorvoslási Osztály vezetője. _@_/"
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Belváros - Page 5 Cl0te9000/15000Belváros - Page 5 29y5sib  (9000/15000)

Belváros - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Belváros   Belváros - Page 5 EmptyKedd Dec. 18, 2012 2:40 am

Két pici shinigami találkozása.

- Jönjönjön. Jön a karácsony, ideje mindent beszerezni. Hananak sok finom szakét, és valami gyógyszert a fejfájásra, Byakunak is kell valamit venni. Valami új, menő haori jó lesz, úgy is panaszkodott a mostani anyagára. A kapitánynak is kéne valamit venni, lehet egy randis könyvet, akkor talán elmeri hívni Chiyot, tényleg, neki is kell venni valamit. Egy kard lehet jó is lesz, majd csináltatok egyet. Ki is van még?- lassan sétál az utcán, miközben a listáját olvasgatja, egészen belefelejtkezve, nem is nagyon vesz észre semmit, csak azt, ahogy Ikichi a fülét húzogatja. Egy darabig elviseli, majd megrázza a fejét, és felvont szemöldökkel nézi.
- Te is rajta vagy, de ha most elmondom, mit kapsz, akkor oda a meglepetés. Nem, hiába nézel így, és fenyegetsz, akkor se mondom meg. Ne harapd a fülemet!!!- rámarkol Ikichire és rángatni kezdi, de a kis álnok nem engedi. Morogva, lehunyt szemekkel, mozgó állkapoccsal küzd Ikichi az igazáért, miközben már Samanuske is érzi, hogy ez fáj. Sajnos nem túl sok sikerrel, rohangálni kezd, Ikichi meg már csak lobog, más kapaszkodója nincs, csak Samanuske fülében a fogak.
- Csak egyszer szedjelek le, bedoblak a mosógépbeeeee!!!- fenyegetésnek gyenge, hiszen nem tenné meg, és tudja a kis maki is, de azért jobban ráharap. Samanuske lehunyta a szemeit, amikből úgy hullnak a könnyek, mint a vízesés, oldalra, nagy ívben. Lehet akik látják az egészet, egy futóbolondnak hiszik, és sokat nem is tévednek, futni fut, és egyesek szerint bolond is. Ám mindegy, mert ámokfutásának egy ajtónyitás tesz pontot. Látásbeli hiányosságai miatt, és a gyors tempónak köszönhetően nem sokat vett észre. Csak érezte a kemény felületet, rezgést, és egy hangos ”Nyekk” mellett vízszintesbe került, a szemei pedig @.@ alakban forogtak, pont, mint Ikichinek is. Szállt a lista a nevekkel, szállt a lábbelije, a zanapktouja talán azért nem, mert nem volt szolgálatban, és szált az a fehér kis valami is, ami a hajába fogta a páva tollakat, bár más célja is volt, jelezte, hogy melyik nemesi családba is tartozik. Nem szívesen viselte, de Byaku kuzinja a tudomására adta, hogy jobban jár, vagy megvonják a zsebpénzét, és még Hananak is szólva lesz. Ezek voltak a komoly fenyegetések, és hát persze, hogy hordja. Félt Hana verésétől is, és fél attól is, hogy nem tud venni magának több szakét, sőt, ha nincs pénz, nincs ajándék se.
- Nem anyuci, ma nem kell suliba mennem. Darth Vader tanár bácsi beteget jelentett, mert kiújult az asztmája. Mindenki azt hitte, kifütyült minket, pedig nem.- sikerült megint elkábulnia, pedig most nem is ivott alkoholt, vagy akármit, a véletlenek közbenjárása volt. Reméli valaki csak felkelti majd, és nem lesznek üresek a zsebei, mert akkor hitelre kell vásárolni, amit lehet elfelejt törleszteni, és oda a család hírneve, akkor megint megkapja a magáét Hanatól. Ördögi egy körforgás, mindegy mit csinál rosszul, a vége büntetés Hanatól.
Vissza az elejére Go down
Murasakibara Nanami
4. Osztag
4. Osztag
Murasakibara Nanami

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2012. Nov. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Belváros - Page 5 Cl0te5000/15000Belváros - Page 5 29y5sib  (5000/15000)

Belváros - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Belváros   Belváros - Page 5 EmptySzomb. Jan. 05, 2013 10:48 pm

Karácsonyi bevásárlás


*Megörültem, amikor a kapitány elengedett a munkából, hogy bevásárolhassak a családomnak. Már alig vártam a pillanatot, hogy mikor jön el a Karácsony ünnepe. Noha, a mi kultúránkban ezt nem ünneplik, mégis figyelmességből a shinigamik szoktak azért ennek jelentősséget társítani. A mai napra egy meleg ruhát választottam ki, hogy meg ne fázzak odakint. Ezért a shinigami egyen öltözetemre egy fehér, kimonokhoz használatos kabátot veszek fel, és egy halványrózsaszín sálat. Már, amikor kilépek az utcára; érzem a tél hidegét. Meg is állok a város előtti első fordulónál, hogy gyors pénz felmérést végezzek. Kissé elkomorodom, amikor a kezemben tartott ryoukra tekintek.* ~ Sajnos, idén is szegényes lesz a karácsony. Legközelebb vállalnom kell túlórákat is, meg minden. ~ *Igyekszem optimistán hozzáállni ahhoz, hogy a keveset kell beosztanom ezen a körúton. Azért annyira nem szontyolodom el emiatt, hiszen legalább pontos tervekkel tudok a vásárlás elé állni. Már ismerem a várost annyira, hogy megtalálom az olcsóbb boltokat; amik majd igazodnak a pénztárcámhoz. Na persze sokkal egyszerűbb lenne az emberek világában vásárolgatni! Azt hallottam, hogy ott többet ér a fizetésünk. O.o“ No, tehát elindulok szépen, a díszes papírszatyorral a kezemben le a sétáló utcára. Elmosolyodom azon, hogy mennyi shinigami van ma itt. Én örülök azért, hogy ők is legalább annyira szeretik a hozzátartozójukat, mint én. Bár anyu és apu nem vált shinigamivá, mégis Rukongaiban tudom, hogy hol találhatom meg őket..és ez megnyugtató. S akkor ott van Hina is, aki a Juunibantaiban szolgál. Meg akkor illene megajándékoznom Kamit és Airusi kapitányt is. Fogalmam sincs, hogy mit ajándékozhatnék Airisu kapitánynak. T.T
Megrázom fejemet, s a kirakatokat kezdem el bámulni. Egészen addig, míg meg nem torpanok egynél; amiben majdnem minden egy helyen van. Be is megyek a szegényes, ámbár kedves boltba; ahol már az eladó kedvességével kicsit meg is nyugszom. Elindulok befelé a sorokba, de azért kérem az eladó segítségét is. A választás pedig nem maradhat sikertelenül. Kiválasztok anyunak és apunak egy viszonylag újnak mondható kabátot a téli hidegekre; Hinanak pedig valami olyasmit nézek ki az ékszeresnél, ami annyira személyes. Mosolyom le is apad, amikor meglátom azt a két bizsu nyakláncot; aminek egyik medálja kiegészíti a másikat. Két kislány medál, akik egymás kezét fogják; és a vágás pont a kapaszkodásnál látható.*
- Ezek lesznek azok. *Mosolyogva viszem a kasszához a választott termékeket; miket kifizetésük után a díszes cipelőkémbe teszek. Bár anyu, és apu kabátja igen nehéz; azért megküzdök vele. Kissé belefeledkezem a gondolatba, hogy melyik bolt lesz a következő, mire kissé sikerül kicsapnom az üzlet ajtaját. A koppanásra akkor leszek figyelmes, amikor meglátom a földön fetrengő férfit. Ijedtemben leestem a szatyrokat, s elhűlten tekintek le rá; hiszen a keisenkan a fejében, és azok a tollak. Úristen, kinyírtam Kuchiki-donot! @.@ Azonnal lehajolok hozzá.*
- Jaj..sajnálom. Jól van? Hogy érzi magát? Üveges a tekintete, biztosan agyrázkódás, maradjon itt! >.> * elslisszolok, hogy összeszedjem első soron a cuccait. Megállva a zanpakutoja előtt, kissé elgondolkodom. Illetlenségnek számít ugyanis mások zanpakutojához hozzáérni, ezért kissé szomorkásan, de kikerülöm azt. Csak nem lopják el a zanpakutoját. Szóval gyorsan a szemközti boltba futok, és majdnem mindenkit fellökve egy igen értékes gyógynövény virágot veszek meg. Azzal visszasietek hozzá, és az orrához nyomom. Habár prüszkölni fog, meg nem fog neki annyira tetszeni; de kitisztul tőle. S amíg én ezzel foglalkozom, addig észre veszem, hogy a cuccaim eltűntek a helyéről. Hirtelen indulattól kapnék érte, de érzem, hogy a talaj kifut a lábam alól, s elesek a saját lábamban.*
- Ne.. *Lemondóan suttogom, míg igyekszem felállni. Akkor ezennel annyi is a bevásárlásomnak. A cuccaimat valaki ellopta, a maradék pénzemet pedig Kuchiki-donora költöttem. Lemondóan ülök fel az egyik padra, és komorra nézegetem a kezeimet. Ha odajön hozzám a férfi, azért próbálok valamiféle mosolyt ereszteni.* - Azért jól van? *Majdnem kicsordulnak a könnyeim.*

Vissza az elejére Go down
Kuchiki Samanuske
4. Osztag
4. Osztag
Kuchiki Samanuske

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 108
Age : 112
Tartózkodási hely : Kuchiki tanya, vagy az osztagnál, esetleg kocsma.
Registration date : 2012. Aug. 23.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag, 20. tisztje - Állatorvoslási Osztály vezetője. _@_/"
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Belváros - Page 5 Cl0te9000/15000Belváros - Page 5 29y5sib  (9000/15000)

Belváros - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Belváros   Belváros - Page 5 EmptyHétf. Jan. 14, 2013 6:47 am

Karácsonyi bevásárlás


Valamit nem ért Samanuske, miért kell ilyen keményre csinálni minden ajtót? Nem gondolnak arra, hogy néha vannak olyan szerencsétlenek, akik egy nem várt randiban részesülnek ezekkel a hasznos kis dolgokkal? Persze nem mindenki lehet olyan csodásan szerencsés, hogy így jár, de na. Samanuske pont ilyen, elég gyakran van balszerencséje, ezért amikor hazamegy, az első dolga az lesz, hogy leszereli az ajtókat, vagy inkább elmegy a 12. osztaghoz, és rendel néhány új ajtót. Olyanokat, amiket a filmekben lehet látni. Sziszegve fognak széjjelnyílni, amikor valaki be akar majd menni. Sőt, ezt elterjeszti majd az egész városban, többé nem kell félniük a szerencsétleneknek, akik mindig nekimennek. Ám elsőnek fel kell majd tápászkodnia, amivel még lesznek gondjai, még kicsit kába, mintha csak kloroformba szagolt volna. Magánál van, de mégse, ám egy angyal segíteni akar neki, az állapota felől érdeklődik. Még szép, hogy válaszol; Persze-persze, jól vagyok, csak a gázoló rendszámát kéne felírni. Üveges? Akkor lehet cserélni kéne, nem igen rázkódik az agyam. Ezt akarta mondani, ám helyette valami más jött ki a száján.
- Grfhgs prtyeasdasdvk.- bár a fejében úgy hangzott az egész, mint amit elképzelt. S’ persze, hogy nem megy sehova, ahogy Ikichi se, aki Samanuske homlokára ült, és az orrát kezdte el nyomkodni. Az ifjú Kuchiki pedig csak erőtlenül hadonászót felé, jobban mondva olyan volt, mintha fekve szedte volna a cseresznyét.
Homályosan igaz, de látott egy alakit, aki felvett valami csomagot, és lelépett, biztos valami nézelődő volt az. De végre az angyalka is visszatért, és valami füvet nyomot Samanuske orra alá. Ösztönösen cselekedett, már szívta is volna, ám nem volt láng, így csak az orra marad. Kérlelhetetlenül tört előre az a szag, belemart a szaglószervébe, és prüszkölésre kényszeríttette. Hangosan, sokat, sőt, még fel is ült, Ikichi pedig legurult az ölébe. Pedig inkább megköszönné az angyalkának, amit értet tett. Segített egy földön fekvőnek, rá áldozta a pénzét… ja, angyal, nekik nincs. Ám akkor miért ült le a padra, és szomorkodik? De végre az a fránya prüszkölés elmúlt, már csak ki kell dörzsölni a szemeiből a könnyeket, felszedni a zanpaktouját, és a holmiját, majd odamenni bocsánatot kérni. Arcán zavart mosoly, homlokán egy púp, vállán meg egy Ikichi.
- Persze-persze, jól vagyok. Köszönöm szépen, és ne haragudj, amiért bajt okoztam. De jól vagy?- némi aggodalommal a hangjában tette fel a kérdést. Ha segített, akkor miért ül itt így? Majdnem pityeregve? Itt az ideje nyomozni, jobb mutatóujját a homlokához nyomja, bal lábát előrébb teszi, és a távolba réved.
~ Az ajtó eltalált, és Tensi-chan volt az, aki segített, tehát elég esélye, hogy Ő volt az, aki összehozta a találkát az ajtóval. Akkor ezért segített, viszont ha boltból jött ki akkor… Jé, ott mászik egy macska a fára. Jó erős körmei lehetnek, ha képes erre, és milyen aranyos… Na, tehát, akkor vásárolhatott is, és mellőlem valaki elvitt egy szatyrot, vagy ilyesmi. Ebből mi következik… De tényleg, hogy tud az a macska ilyen jól mászni? Ne már, hogy tényleg csak a körmei segítenek ebben. Olyan kicsik, hogy tud megkapaszkodni?... Az következik, hogy miattam ellopták a holmiját. Ne legyen a nevem Kuchiki, és ne legyen egy 60-as női bloodelfem, ha ennyiben hagyom az egészet.- fejben már megvan a terv, magas logikával levezette az egészet, csak néha zavart bele egy macska.
- Akkor most ne haragudj.- gyorsan cselekszik, karbakapja Tensi-chant, és elindul vele, vissza a boltba.- Nem kell félni, az Én hibám az egész. Ikichi, nyisd az ajtót.- szalutált a kis maki, és rohant is, hogy minden kis erejét bevetve feltárja a boltot elzáró szerkezetet. Makacskodásnak helye nincs, erősen fogja Tenshi-chant, belépve pedig az elé siető eladóhoz intézi kívánságait. Persze mosolyog tovább, és a hangja is barátságos, nem tiszteletlen. Az étteremben is ha az lenne, akkor nem leveset, hanem egy tálca köpetett kéne ennie.
- Csókolom, szeretnék vásárolni. Pontosabban nem Én, hanem a karomban lévő Tensi-chan, csak a fizetés része marad rám. Azokat szeretném kérni, amiket eredetileg is vett Tensi-chan. És nem Tensi-chan, miattam vesztette el, ezért lesz ez az Én dolgom, hogy megint meglegyenek. Minden boltba bemegyünk ahol vásárolt valamit, és azt elvesztette az ügyetlenkedésem miatt.- önzetlen is, meg nem is, hátsószándéka is van. Mégpedig, hogy talán Tensi-chan tud segíteni Samanuskénak abban, hogy mit vegyen a többieknek. Egy nő csak jobban tudja ezeket a dolgokat. Na meg egyedül unalmas is vásárolni, jó ha van társaság, és Ikichi se rossz, de azért… na, egy hölgy csak kellemesebb látvány, mint egy szőrős kis maki.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Belváros - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Belváros   Belváros - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Belváros

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-