-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town Görbe Kocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te21500/30000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (21500/30000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptyVas. Feb. 20, 2011 3:41 am

Mikor kiléptem az ajtón, s mögöttem bezárult, éreztem, hogy nem fogom ilyen könnyen megúszni. Alig mentem pár lépest végig a kénsárga lámpák beteg fényében, éreztem hogy mellettem nem is olyan messze elhúz az erős sugárzása. Egy kicsit elmosolyodtam, szinte biztos voltam benne, hogy valami ilyesmi fog történni. Miért...? Csupán ezért, mert ez az én szerencsém, ilyen az én formám. A hosszú kabátom belső selyemmel bélelt fele, könnyen elsúrlódott lépéseimen. Tovább mentem, mintha nem tűnt volna fel eddig semmi. Pedig valakinek, akinek igen jó lélekérzékelési képességei vannak, mint példának okért én... szinte biztos, hogy csukot szemmel, agyon kínozva is feltűnne egy ilyen szörnyen erős kisugárzás. Nyilván való, hogy még így is visszafogja magát, hisz, ha nem tenné, mindenki elájulna a közelében. Mindegy, nem számít, mert ma legyőzhetetlen vagyok. A fekete sétapálca halkan surrog a kezemben. Kár lenne elfordulni, eltérni, futni, vagy menekülni...hiszen látnom se kellet, hogy érezzem menyivel gyorsabb. Ez a furcsa holowszerü kisugárzás érdekes... emlékeztet arra, a kisugárzásra, amit egyszer egy röpke találkozás alakalmával éreztem Hueco Mundo-ban. Még mindig nem sikerült kiderítenem, hogy ez micsoda... pedig, van egy olyan sanda gyanúm... hogy előbbre vinne a tudás ösvényén, aminek végül is szenteltem magam. A sarkon megállt a mozgásban. Ott vár meg. Hehehe... no azért annyira nem vagyok kis szerencsétlen hogy meglepődjek ezen a viselkedésen Bizonyára meg akar majd félemlíteni. Pedig semmi szükség rá, józan gondolkodású ember... már az aurájából érezni, vele nem érdemes kikezdeni. Ezt akár fenyegetésnek is vehetném, sőt biztosan az. De az ilyen fellépés mindig védelmező... hárító, valakinek vagy valaminek a védelméért van. Én azonban nem akarok itt semmi rosszat sem. Sőt találkozni sem akartam vele, bajt keverni meg mégannyira sem, én inkább mindenkinek csak jót kívánnék...segítenék, ha elfogadnák azt tőlem. Ahogy elnéztem a bárpultnál, Ő is csak ugyanannyi okkal érkezett be, mint én. Azon apropóból, hogy fáradt, kiégett, túlhajtott, stresszes, visszacseng a fülébe a szürke zaj és a hétköznap káosza. Akár még szimpatizálhatnék is vele, s én meg is teszem. Nem ítélek korán, remélem ő sem teszi. Beérvén a neon fénykörébe, a hajnali párás miazmák ott terjengenek, ahogy a csatornákból kinyújtogatják szürkés csápjaikat a háttérben, egészen kísértetiesnek festett. Ő pedig, a falnak dőlve áll, s látom a kard is nála van. Megszólít, hangja végigszaggatja az álságos csend burkot, mit eddig csak monoton gondolataim és álmos lépteim zörgettek fel. Hideg távolság tartó csengés, kissé mintha gúnyos lenne, vagy talán keserű... ennyiből még csak találgathatok.
- Jó meglátás...- kezdem válaszom megadón, talán nem érzékelte a szándékom, hogy nincs kedvem ma bajba keveredni, ő talán még is keresi.
- Nos...inkább meg sem kérdezem, hogy ilyen furcsa lélekenergiával rendelkező egyén, mint Ön...honnan tud rólunk...- mondtam, ahogy hónom alá vágtam az addig földet érintő pálcámat. Elmémen átzuhant egy furcsa kis tanító szöveg. A jó harcos semmit sem árul el magáról. Ezen a kis gondolaton megint csak el kellett mosolyognom. egy kicsit sem bosszankodtam azon, hogy láthatóan egy kissé ellenséges és rossz napokat élő igen erős egyén keresztezi az utamat.
- A válasz egyszerű...csupán kiereszteni a gőzt, elolvasni egy könnyed történetet, távol a zűrzavartól.- mondom. Nyilván ő is megérti milyen ez. Nem gondolom, hogy bárki is eredendően gonosz lenne és kiégett... ez csupán egy választás... mint a többi. Viszont... az órán még csiszolnom kell ezek szerint.
- Jó érzékelő lehet...honnan tudta?- kérdezem, majd az órára nézek és kicsit állítok rajta, most már eltűnt az a kis kisugárzásom is, ami eddig érezhető volt.
- Fene... a technika ördöge...- mormogom csak úgy magamnak. Persze lehet, hogy nem bírja az energiámat visszafogni, lehet hogy több vérkő kell bele...na majd ha ezt túlélem talán kipróbálom megint.
- És Ön? Miért nem kellemes társaságban tölti a barátaival ezt a szép péntek estét?- néztem vissza rá, miután a babrálással végeztem.
- Biztosan van valami, vagy valaki, ami fontosabb magának, mint rám pazarolni az időt. - mosolyogtam és hátrakulcsoltam a kezem, jelezvén békés szándékaim. Ez a gesztus általában agresszió blokkoló, hiszen a nagy sebezhető felület rajtam megnyugtatja a másikat, hogy nem kell tőlem tartani. Szegény fickó...vajon ő miért dolgozza ki a lelkét annyira, mint én?
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te68000/100000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 3:56 am

Mozdulat. Megadó. Szerencsére a gyér fénynek köszönhetően nem látszik reakcióm teljesen, ám még így is felfedezhető a hitetlenkedés vonásaimon. Ez a fickó eszeveszettül bátor vagy egyszerűen van olyan bolond, hogy céltáblát rajzoljon a saját mellkasára. Talán nem kelt benne félelmet túlzottan kisugárzásom, s látszólag a küzdelemhez sem fűlik a foga. Ettől függetlenül, ha valós ellenfélként kezelném, még hátratett kezei ellenére is lecsapnék. Felesleges eljátszanom a becsületrend lovagját, fordított helyzetben Engem is simán levágna bármelyik mezei arrancar, amint esélyük lenne rá. Természetesen ilyen sose fog előfordulni, túlzottan nagy a hatalmam, már régóta teljesen más szinten járok, mint a körülöttem lévő emberek. Jelenlétemet póttest nélkül talán nem is lennének képesek érzékelni az egyszerű halandók, de reiatsum visszafogásával legalább nem teszek kárt a körülöttem lévőkben. A kérdés valóban felesleges lenne, már csak abból is következtethet a tényre, miszerint tisztában vagyok a Soul Society létezésével, hogy a minimális energiát is megéreztem, mely a testéből áradt. Acélkék íriszeim csupán egy másodpercig időznek el a különös órán, ami kétségtelenül nem az idő mutatásának célját szolgálja. Hamarosan bizonyosságot is nyer ezen elképzelésem, amikor kissé állít valamit a szerkezeten, ennek hála a korábban érzékelt aura is semmisé lesz. Úgy tűnik, újra elővették ezeket a kutatásokat, holott Urahara-san már évekkel ezelőtt kifejlesztett egy olyan anyagot, amely ugyanezen tulajdonsággal rendelkezik, egyszer magam is használtam az előbb említett matériából készített köpenyt, teljes sikerrel. Valami érthetetlen okból – magam sem értem miértjét -, de mégis elhiszem jövetelének okát. Ettől függetlenül gyanakvásom nem csillapodik, hiszen a Seireiteiben is találhatott volna ilyen füstös kocsmát.
- A válasz egyszerű. – kezdek bele vontatottan, miközben elpöckölöm az időközben elszívott cigaretta maradékát. - Ismeri Daidalosz és Ikarosz történetét? Mindegy is igazából, a rege tanulsága a lényeg. A fiú túl közel repült a Naphoz, ennek hála meggyulladtak a szárnyai és szörnyethalt a zuhanásban. Nos, esetünkben is ez áll fenn. Gondolom már a belépésem alkalmával észrevett, azonban botor módon mégis odajött a pulthoz fizetni, így lehetőséget adott egy kifinomult érzékekkel rendelkező harcos számára, hogy felfigyeljen Magára. A helyében nem mászkálnék kipróbálatlan technikai vívmányokkal, a 12. osztag nem valami megbízható…
Újabb kérdésén látszólag elgondolkozom, ám e nélkül is tudnám a választ. Elhanyagolható azon embereknek a száma, akiket tényleg barátomnak tekintek, Nekik pedig elég dolguk van anélkül is, hogy Velem járkáljanak az éjszakában. Mindenkinek megvan a saját kis elfoglaltsága, Én pedig így is elég időt rabolok el Tőlük azzal az ürüggyel, mely szerint néhanapján mentsük meg a világot vagy valami ehhez hasonló elhanyagolható dolog. Némelyiküknek már családja is van, s talán Nekem is, csak valamiért képtelen vagyok visszaemlékezni rá. Próbáltam már megtörni az elmémen lévő pecsétet, azonban még jelenlegi szintemen se tudok olyan erőt kifejteni, amivel ez lehetséges lenne. Annyira frusztráló ez a helyzet, szavakkal le sem tudom írni, mennyire idegesít. Érzéseim valószínűleg arcomra is kiülnek, ezért rendezem vonásaimat, majd ellököm magam a téglafaltól. Immáron belépve az utcalámpa fénykörébe érzékelhetővé válik a kettőnk között lévő magasságkülönbség, aminek köszönhetően szemöldököm egyre feljebb vándorol, és majdnem eltűnik a hajam vonalában. Legfeljebb tíz centiméterrel lehetek alacsonyabb, ámbátor még így is sokkal a japán átlag felett vagyok. Mindenesetre ez mindig is gyengém volt, Shun nem győzi az orrom alá dörgölni azt az idióta gondolatot, miszerint Ő valamilyen módon egy centivel magasabb Nálam. Nos, nem hiszek ebben, de legyen Neki Karácsony.
- Ne értse félre, nem a személye miatt követtem most. – szólalok meg egy gúnyos mosoly árnyékával a szám sarkában. – Valószínűleg mostanra már megérezhette, hogy nincs valami rendjén a lélekenergiámmal, s ebből kifolyólag akár riaszthatta volna a társait, amit nem vettem volna túl jó néven. A Sors fintora miatt voltunk jelen mindketten ugyanakkor az adott helyen, nem szokásom ilyen szórakozóhelyekre járni, részemről a magasabb körökben mozgok ebben a dimenzióban is.
Nem lepődnék meg azon, ha még mindig nem tudná megmondani, ki is vagyok. A mostani tisztek már egyáltalán nem tartják számon a rengeteg kapitányváltást, csupán a Gotei 13 olyan hóbortjának tartják, amivel nem érdemes törődni. Régen Nekem is tökéletesen érdektelen volt, hogy ki osztotta a parancsokat, személyesen csak a legminimálisabb esetben találkoztam feljebbvalóimmal. Persze ez rögtön megváltozott, amint vezető beosztásba kerültem a 13. osztagon belül, mint 3. tiszt, ám azelőtt nemigen foglalkoztattak az ilyen események. Kíváncsi lennék, hogy Mitsu mire jutott az osztagommal, ahol már egy elég jó csapatot kezdtem felépíteni, azonban ismert okokból meg kellett pattannom, a pillanatnyi elmeháborodás sajnos nem ismer könyörületet. Talán majd a 46-ok Tanácsa felment majd bűneim alól, viszont az áldozataimmal csak a vég pillanatában tudok elszámolni.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te21500/30000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (21500/30000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 7:09 am

Meglepődésére számolta, ez már szinte törvényszerű, végeredményben ő is ember. Elméjében és szívében egyaránt, ez már biztos. Türelmesen megvárta, míg végigmondom a mondókámat, s tekintetével követte, ahogy állítok egy kicsit az órán. Fél szemmel, fél füllel őt figyeltem, mint hogyan mozdult, szeme merre fordult, arcána az izmok hogyan kergették át az árnyakat más felé. Szegény elkínzott, gátak közé szorított lélekre utal. Érdekes ekkora erővel hogy lehet fogoly... fogja dolgoknak, majd kiderül talán. Óva int a kütyüimtől, noha én terveztem, tudtam, hogy még be kell kalibrálni. Na igen.. ez valóban egy félújítót változat, amit kicsit újra gondoltam, de ha én nem próbálom ki, ugyan ki teszi meg helyettem. A régi monda említése mosolyt csal az arcomra. Kellemesebb társaságnak ígérkezik ez a férfi, mint gondoltam.
- Milyen ódon történettel hozakodik elő, ez számomra meglepő...kellemes meglepetés. Én nem repültem sehová. Eszem ágában sem volt kihívni a sorsot magam ellen. Már évek óta járkálok Karakurában. Nos azt hiszem ama könnyelműségem, miszerint Ön mellet léptem el, csupán azért kockáztattam mert magán kívül eddig senki nem érezte meg a jelenlétem. A műszert pedig eddig csak Solul Society-ben próbáltam ki... ott működött, még csak véletlenül sem gondoltam volna, hogy lebukom.- mondtam. A cigaretta csikk íves vonalat ír le a levegőben, majd szép lassan, ahogy földet ér arany csillámokat szór a koszos betonra, s elhaló foszló füstcsíkot ereszt útjára, majd elalszik. ez a fickó bizonyára nincs tisztában azzal a ténnyel , miszerint egy ilyen eldobott cigaretta csikk három hónap alatt bomlik el a természetben. persze nyilván nem most fogom az orra alá dörgölni a környezet szennyezés ijesztő méreteit. Akár gondolhatott volna egyből a kütyü miatt arra, hogy valóban abból az osztagból való vagyok. Hehe, de nem gondolt...szerencsémre. Még egy kicsit szeretném húzni az időt, hátha megúszom harc nélkül a dolgot. De a fenyegető tekintet és viselkedés, leginkább valami kölykét védő farkasra emlékeztet...nem hiszem, hogy békés érvekkel meggyőzhetném. Nem gondolom, hogy képes lennék gondot okozni neki, ha kisebb lenne az erőkülönbség köztünk, talán számítana az észbeli fölényem, így viszont az erő kikompenzálja...Az emberek hajlamosak megfeledkezni arról ,hogy embernek születtek. A világ sokszor rákényszerít minket a megalkuvásra, kegyetlenségre, feszességre... ezt a kihűlt feszességet nézem. Agyon tépett lelke iszonyatosan erőssé lett, de üres...remélem neki megérte az áldozat. Ahogy nézem, arcáról leolvasom, nincs senki akivel meginna egy kávét, akivel elmenne moziba, vagy akivel nevetni lenne kedve... vagy aki van, még is távol akarja tartani magától. Milyen bizalmatlan... kár érte...
- Ugyan, ugyan... paranoia, sötét gondolat csupán. nézzen rám, úgy festek, mint egy kém? - Persze ez egy buta gondolat, mert igen... a jó kémről senki nem gondolná, hogy az, de tovább fontam szavaim láncát, hátha realizálódik számára, mennyire szükségtelen ilyen támadóan fellépnie ellenem.
-Pontosan tudja mennyire alaptalan, én tudom mennyivel erősebb nálam... a maga helyében jobban bíznék a képességeimben. Mások is jobban bíznának Önben, és akkor most nem itt tartanánk. Igazán tudhatná, hogy ilyesmire nem pazarolnának egy tiszt életét. Ugyanis, ha ennyire ismer minket, tudnia kell azt is, hogy nem sokan lennének képesek felvenni a versenyt...Hehe-
el kell kicsit vigyorodnom, mert a szemben álló férfi annyira sznob dolgot mondott, hogy nem tudtam nem kinevetni miatta. Annyira látszik, hogy mennyi mindent ad a külsőségnek. Butaság ilyesmiket gondolni... de nem én leszek az aki erről felvilágosítja. Talán én tévedek, talán nem...A hangjában a lekezelő gúnyt nem tudtam nem észrevenni. Ezek szerint lenéz... nem baj, tegye, ha ettől jobbnak érzi magát. Nem akarom elrabolni az illúzióit erről.
- Értem... remélem a magasabb dimenziókban jobban érzi magát. - mondtam minden gúny nélkül. Ha ez neki jó... nekem is. Vajon miért tart még mindig fel, hiszen most már tudja, hogy én miért jöttem, vajon még mindig nem hisz az erejében? Ha nagyon szemtelen akarnék lenni megkérdezném, a régi énem megtenné... de most nem nyiffanhatok ki olyan könnyen, mert akkor az osztagomnak megint nem lesz kapitánya.
-Nos... most mihez kezdünk? Esetleg tovább mehetek, vagy még válaszoljak egy rejtélyre a kedvéért?
Ön is tudja, hogy nem tudom bebizonyítani, hogy csupán kedvtelésből jöttem erre. A kérdésem tehát a következő... hogy akkor mire kíváncsi? Ha bizalmatlan továbbá is, meg kellet volna ölnie gondolkozás nélkül, nyilván nem esett volna nagy nehezére megtenni. Ha nem bennem bizalmatlan, akkor attól tartok, nem én vagyok a hunyó...-
fordítottam kicsit oldalra a fejem érdeklődően. Nagyon kíváncsi vagyok, erre mit fog reagálni. Őszintén remélem, hogy a paranoia és a kiéget reflexek nem sodorják olyan mélyre, hogy kérdés nélkül rám támadjon. Ebben az esetben, úgy vélem Soul Society-nek egy új ellenséggel is számolnia kell.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te68000/100000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptyKedd Feb. 22, 2011 4:23 am

Szószátyár. Bosszantó. Mondandója teljesen nélkülözi a realitást, nem is ismer, s néhány perc beszélgetésből véleményem szerint nem lehet levonni egy olyan konklúziót, miszerint a beszélgetőpartner nem bízik a saját képességeiben. Pont Én lennék az, aki nem biztos tökéletesen önmagában? Ugyan, kérem… Tisztában vagyok vele, hogy minimális azon lényeknek a száma, amelyek képesek lennének felvenni a versenyt szerény személyemmel. Sosem tartottam tisztelendőnek, ha valaki mindenáron ki akart térni az összecsapás elől, még akkor sem, hogyha az ellenfél sokkal erősebb volt, mint például esetünkben is. Gyávaságnak tartom ezt, mivel inkább halnék meg ütközetben, semmint menekülés közben, karddal a hátamban. A gúny kifejeződése csak tovább mélyül vonásaimon, amihez hamarosan párosul az undor is. Ez se különb a többi agymosott pribéktől, fogalmam sincs, miért is feltételeztem. Azt hiszi, hogy egy olyan rendszert szolgál, mely figyel az életére? Ostobaság! Nem több egy egyszerű bábnál, amit a vezetőség kénye-kedve szerint rángat, s ha már nincs rá szüksége, akkor gondolkodás nélkül dob odébb. Okos embernek látszik, ebből kifolyólag nem is értem, miért a kémkedést hozta fel. Egy kiemelkedő lélekenergiával rendelkező egyénről ugyan tényleg gyűjtenek információt, azonban nem ilyen módon. Másrészről Rólam mindent tud a Gotei 13, sokkal inkább az elfogásomat vagy megsemmisítésemet tartják elfogadhatónak. Viszont arra már elég sokszor rádöbbenhettek, hogy csak akkor fog ezek közül bármelyik is megtörténni, hogyha jómagam is úgy akarom. Menne már, látom Rajta, kényelmetlen számára a helyzet. Fél talán? Jól teszi, olyasvalakivel hozta össze a balsors, akit legsötétebb rémálmaiban sem akarna viszont látni ellenségként. Immáron az irányítás kicsúszott a kezemből, eszemben sincs visszafogni feltörő indulataimat.
- Ne értékelje túl magát, csak egy feláldozható gyalog, semmi más. – hangom fagyosan csendül a kellemes nyári éjszakában, ám köztünk inkább a szibériai télhez tudnám hasonlítani a hangulatot. – Nevetséges feltételezés, miszerint nem bízok eléggé a saját erőmben. Miért tenném, hisz’ ahogy már kifejtette nem is egyszer ezen beszélgetés folyamán, sokkal hatalmasabb vagyok Önnél, a kapitányai között is csupán egyetlen vetélytársam van. S ha nem bíznak bennem… Nos, nemigen számít, Én se bízok senkiben különösebben.
Eszemben sincs összetörni a Rólam kialakított képet a vörös üstökű flótás fejében, higgye továbbra is azt, hogy egy kiégett ördög vagyok, életcél és barátok nélkül. Kenshin is megmondta, miszerint az érzelmek csak gyengévé, valamint sebezhetővé tesznek, egy olyan támadási pontot nyújtanak az ember testén, amit képtelen megvédeni, legyen bármennyire is képzett. Ennek ellenére mégsem hallgattam Rá, az érzések miatt tartom még magam egyáltalán e világ részének. Felülemelkedtem a korlátaimon, szinte már semmi sem lenne képes megállítani. Nem vagyok öntelt, legalábbis a normálisnál semmivel se jobban, ezek csak tények. Tekintetem ekkor téved önkéntelenül is ismét a korlátozó szerkezetre, mely elnyomja a shinigami lélekenergiáját. A korábbi érzések mellett immáron a kíváncsiság is fellobban bennem, ilyesfajta béklyóval nem szaladgál mindenki, az egyszerű pecsét is megfelel erre a célra, amit az összes Karakurába érkező halálistenre rátesznek, akinek minimum hadnagyi rangja van. Szóval tényleg önként érkezett a városba, ám ez már nem is számít igazán. Úgy döntök, új vonalat adok az események haladásának. Eggyel több vagy kevesebb strigula a bűneim felsorolásában már nem oszt, nem szoroz. A reiatsu rohamszerűen száguld végig jobb karomon, azután mutatóujjam hegyén összpontosul. Elmémben máris kirajzolódik a Byakurai neve, ennek hála a hófehér sugárnyaláb a pillanat tört része alatt lendül mozgásba. Ilyen távolságból – legyen bármilyen jó reflexszel rendelkező az illető – képtelenség időben kitérni. Ennek megfelelően csapódik a villám a férfi órájának, ezzel tökéletesen kiégetve azt. A vártnál némileg nagyobb kisugárzás szabadul fel, szele még ébenfekete fürtjeimet is mozgásra kényszeríti. Hm, ez nem várt fordulat, sikerült rögtön egy kapitányba belekötnöm. Még lehetnek akár izgalmasak is az elkövetkezendő történések.
- Nocsak-nocsak, Taichou-san, Ön becsapott! – szólalok meg némileg bosszankodva a dolgon. – Ettől függetlenül nem értem Magát… Nem féli a halált? Vagy talán arra alapozta felelőtlen kijelentését, miszerint civilizált emberként nem támadnék ok nélkül? Háború van, ha nem vette volna észre! Katonák vagyunk és az, hogy most életben van, csupán pillanatnyi hóbortom számlájára írható. Becsülje jobban létezését, mert ilyen hozzáállással hamar a föld alatt végzi.
Habár egész fellépésem már a kezdetektől fogva fenyegetőnek hatott, utolsó mondatomat egyáltalán nem annak szánom. Ez inkább egy jó tanács vagy hívhatjuk akár figyelmeztetésnek is a jövőre vonatkozólag. Azért megnéztem volna az arcát, ha hirtelen felindulásból mégis levágtam volna. Abban a pillanatban, amint lelke hátrahagyná bomló porhüvelyét, máris máshogy viszonyulna a jó és rossz döntésekhez. Habár az elmúlás nem a vég, csak egy új kezdet. Részemről nem is félek Tőle különösebben, ellenben fájna itt hagyni mindent, ebben a világban. Ráadásul biztos valami ronda lidérc képében születnék újjá, amilyen szerencsém van.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te21500/30000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (21500/30000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptyKedd Feb. 22, 2011 9:35 am

Sajnálom, hogy így gondolkodik, az én hangomban nem volt semmi gúny, nem volt ítélet és még csak véletlenül sem volt lenézés. Szavai, mind mind hideg pengék. Gyalog lennék? Vagyunk mi mások csak bábok? Nem... csupán Ő egy morzsával többet kapott. Lehet tévedek, s amit mondtam vérig hatoló sértés. lehet rosszul gondolkodok és szavaim megtorolni valóak. Én sosem tettem mást, mint amit helyesnek érzek. Nem éreztem sosem megbánást... mert mindig csak azt tettem amiről tudtam, hogy igaz, jó és önzetlen. Csupán arra akartam kilyukadni, hogy ha valóban érzéketlen gyilkos... szó nélkül fejem vehette volna. De nem tette, még mindig ember és mint olyan sebezhető. Ha igaznak gondolja a mondókám, miszerint nem miatta jöttem, vele semmi dolgom, akkor az mi, ha nem bizalmatlanság? S ha nem bennem bizalmatlan... az egyetlen másik lény itt rajtam kívül önmaga kit vádolhat. Egyszerű logika. Csak gondolkodnia kellet volna, nekem minden szavam rejtvény... de elbukta, pontosan azért, mert hallgatott az érzéseire. Pontosabban az egójára... a szív alázatos... nem rendelkezik büszkeséggel. Mit kell bizonyítania számomra? Talán nem csúsztam eléggé porban, nem hajoltam földig és nem nyaltam a talpát... Oh kérem én ezt senkivel sem teszem, mert a tiszteletet nem követelni, hanem érdemelni kell. Igazából ez a baja... hogy nem ijedtem meg és nem érti miért nem. Most ha akarnám, elmondhatnám Én hogyan gondolkodok. De az igazságnak nincsen szüksége bizonygatásra. Mindaz, amit mondanék, nem érne semmit a számára, mert Ő nem élte át, nem szenvedte meg, számára csak üres szó lenne semmi több.
- Érdekes gondolat ez a bizalom...Bízni létszükséglet, hit nélkül minden üres, ön miben hisz?- kérdem monoton könnyed hangon szemrebbenés nélkül. Én sokszor kíméletlenül türelmetlen vagyok magammal. Folyton folyvást ostorozom, csépelem, s tépem a lelkem, ha úgy gondolom szánalmas vagyok. Most azonban, bár tudom esélyem vajmi kevés, nem érzem magam szánalmasnak, nem érzem magam még csak veszélyben sem. A veszélynek számomra egészen más arca van. Az élet nem érték minden áron. Nekem nem kell mindenképp. Az életemnek csak úgy van értelme, ha hasznos és helyes tudok lenni. Gyáva lennék, mert nem rántottam kardot, miután rájöttem, hogy ellenségek vagyunk? Nem, dehogy! Csupán nem akartam ennyiből elítélni, beskatulyázni Őt... helyette beskatulyázta önmagát, mikor kimondta a varázsigét. Reflexeim igen sokat fejlődtek az utóbbi időben, mist már könnyedén mondhattam, hogy kellemesen gyors tudok lenni, ha akarok, mindez azonban kevésnek bizonyult. Az óra pedig füstölögve repedt meg és esett a földre.
- Mooh... ez egy prototípus volt... most csinálhatom meg újra >.<...- néztem sajnálkozva a szerkentyű után.
- Persze, hogy becsaptam ... de Ön pedig készséggel bevette...- kuncogok, ahogy pár lépést hátrálok és a pálcára teszem a kezem, amire az álca lehull róla.
- Nem, nem félem a halált... számomra minden nap az utolsó. De nem mondanám el... hosszú és talán már elavult dolog ez, amiben én még hiszek. Remélem nem nevet ki ezért. Smile- néztem fel rá komolyan, s kissé fürkészően, de újabb magyarázatot kellett eszközölnöm, nehogy félreértsen engem.
- Én elsősorban ember vagyok, másod sorban az osztagom kapitánya és harmad sorban Soul Society érdekeinek képviselője....nem gondolom, hogy a háború, vagy bármilyen körülmény mentségként szolgálhatna az embertelenségre. Kérem ne vegye sértésnek...de lealacsonyodni az arrancarok szintjére... úgy érzem távol áll tőlem. S ha a világ úgy működik, hogy az értékek nem számítanak már semmit, attól tartok nekem befellegzett, de ez esetben nem is bánom... talán úgy jobb számomra a halál. Becsülöm magam annyira, hogy megtartsam eme büszkeségemet. Kellemetlen, hogy hóbortok irányítják józan ész helyett, kár hogy újra meg újra ezzel találkozom. De köszönöm tanácsát, igen kedves öntől, hogy így aggódik értem, biztosíthatom, hogy egész jól tudok vigyázni magamra, mint látja. Csupán Őn kissé túl kíváncsi. Mellesleg letörölhetetlen az undora... nyilván érdekli miért nem rántok kardot eszetlen, hogy harcba bocsátkozzak Önnel. Ennek csupán az az oka, hogy jelenleg nincs közel, s távol olyan ember, aki vezethetné az osztagom s én sem rég lettem kinevezve. Mikor trükközök, csupán Őket védem egy újabb káosztól... de bizonyára Ön ezt nem érti. Számomra Ők fontosabbak, mint a büszkeségem megtartása azáltal, hogy Önnel láthatóan hiábavaló, felesleges küzdelembe bocsátkozom. Minden esetre, most én vagyok kíváncsi... maga kicsoda?- teszem fel a tízezer dolláros kérdést. Persze a szavaim olyanok voltak mint a bika elé vörös kendőt teregetni, de remélem ebből már megért, mit miért teszek. Az ember ha megérti a másikat, már képes megbocsátani azon oktalanságát és bűnét, hogy merészel máshogy gondolkodni. Igen tudom, bosszantó vagyok. Igen.tudom eléggé szemtelennek hatok. Talán kissé meg is őrültem.. mindenkinek van valami bogara, ami állandóan ciripel benne, én fanatikus vagyok, ezt tudom jól. De hogy rossz ember lennék? Nem.. Hogy rossz vezető lennék? Őszintén mondhatom, hogy nem. Rossz tiszt vagyok e? Ahogy épp nézzük...az ő szemszögéből bizonyosan a válasz igen, az én szememből nem. De van egy mondás, ne ítélj és téged sem ítéltetnek. Én nem ítélem el amilért ilyen... azt nem mondom, hogy egyet értek vele... mert közel sem. De elfogadom az ő álláspontját, s eszem ágába sincs belevésni a fejébe az enyémet. Az én utam, talán senki másnak nem való. Létezhet ezer másik... de én így kerülök közelebb a tökéleteshez. Előbb a lélek aztán a testnek kell csiszolódnia.
- Erről jut eszembe egy vers. Hogy is van?- kissé tűnődnöm kell.
- Ja igen... Nos:
A kövek némák,
míg faragnak a folyók,
csak a víz hangos.


Mondhattam mindezt, minden álságos, beképzeltség és gőg nélkül. Ilyesmi nem kell nekem. Nem voltam gonosz, nem akartam sérülést okozni. De eldöntöttem, hogy az utolsó véremig fogok küzdeni, ha kell. Akkor is ha neki nem számít, akkor is, ha senkinek sem számít. Nekem igen is számít... mert igen is én tudom ebből, hogy én helyesen cselekszem.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te68000/100000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptySzer. Feb. 23, 2011 4:03 am

Erkölcsi diadal. Értelmetlen. Helyzetünkben egyértelműen Én vagyok a vesztes fél ilyen tekintetben, de igazából nem izgat túlságosan ez a tény. Legyen boldog vele, hogy sokkal jobb ember Nálam, s próbálja csak elérni magasztos életcélját vagy küldetését. Felesleges lenne történetemmel traktálnom, miszerint az összes dimenzió lakóinak sorsa Rajtam áll. Vagyis ez így teljesen nem igaz, hisz’ azért gyűjtöttem csapatot, mert rájöttem, egyedül képtelen lennék véghezvinni mindazt, ami Rám vár. Önként léptem rá a kijelölt útra, nem kényszerített senki, csupán a lelkiismeretem. Valószínűleg azt hiszi sikeresen kiismert és máris felvázolt egy jellemképet magában, amit se kedvem, se erőm nincs megváltoztatni. Bizalmatlan lennék, paranoiás? Egyértelműen. Bizalmatlan az idegenek irányába, ezen valójában értelmetlen dolog lenne meglepődni, körözött bűnözőként ez egyenlő a túlélés kulcsával. Eszemben sincs megcáfolni személyiségem, ha kell, a mai éjszaka folyamán még fejét veszem a kedves kapitánynak, legyen bármennyire is értelmetlennek tűnő a cselekedet. Idealista hozzáállása hallatán szemeim forgatásával fejezem ki véleményem, mialatt a sétapálca visszavedlik katana alakjába. Nem lep meg túlságosan az esemény, bevált szokás a kardot ilyen helyekre rejteni, ekképp álcázni. Egy minimális főhajtással adok igazat Neki, valóban nem gyanakodtam egyáltalán arra, hogy egy taichuoval futottam össze, de ez inkább az Ő szégyene, semmint az Enyém. Véleményem szerint egy vezetőnek rendelkeznie kell olyan kisugárzással, ami megkülönbözteti őt a többségtől. A gyenge szellem sose lesz képes irányítani egy nagyobb közösséget, meghajlik, összeroppan a teher alatt. Mindazonáltal kíváncsi lennék rá, hogy ki hullott most ki a régi körből, lassan minden osztag gazdát cserél.
- Az emberség helye a békeidő, azonban e nem létező, áhított állapotot csak az ellenkezőjével lehet megteremteni. - fejtem ki meglátásom szemrebbenés nélkül, acélkék tekintetem röntgensugárként pásztázza a férfit. – Ítéljen el, vessen meg, nincs kihatással a viselkedésemre. Magával ellentétben, Én tenni is fogok egy kísérletet mégis eme idea valóra váltására, ha kell, még a pokolba is alászállok. Arrancarokhoz hasonlít? Tegye! Tetteimet nem a szívtelen gonoszság hajtja, ám nem traktálnám a részletekkel, remélem, ezt megérti. Magamban hiszek, s abban a botor gondolatban, mely szerint, ha az egész világot nem is tudom megmásítani, de legalább előidézzek valamiféle változást, ami pozitív hatást gyakorol majd a jövőre nézve. A büszkeség a lélek sajátja, bár látom, ezt nem tartja túl sokra. A tisztjei valószínűleg gondolkodás nélkül kardot rántanának magáért, legalábbis jómagam idejében még így volt. Ezért sem érzek irányába egy szemernyi tiszteletet se, mert önmagáért nem teszi ezt meg.
Talán vigyáznom kéne kijelentéseimmel, de egyszerűen nem bírtam már bent tartani ezen gondolatmenetet. Félreértés ne essék, esélye sem lenne, hogy ártson Nekem, azonban visszatérésemet a Seireitei falai közé mindenképpen megnehezítheti majd. Persze ez még a jövő zenéje, egyelőre az itteni küldetésemmel kell végeznem, utána jöhet minden egyéb. Látva a romlást, ami már régóta rágja, mind a Soul Societyt, mind az Emberek Világát, az lenne a logikus cselekedet, hogyha hagynánk veszni az egészet. Viszont vannak az életünkben olyan személyek, akikért érdemes küzdeni, ezért nem adhatjuk fel. Kétségtelenül jómagam életében is van vagy volt egy ilyen értek, csak nem vagyok képes visszaemlékezni rá. Gondolom a Daitenshi tagjai számára már egyértelművé vált a Végzet Völgye óta, miszerint ez számomra már magánügy is egyben. Nem titkolt szándékom azért egyesíteni a dárda darabjait, hogy ennek következtében megtörjön az átok, amit az annyira segítőkész istenség szórt Rám az ereklye egy darabjáért cserébe. S hogy megérte-e? Valószínűleg nem, viszont vannak olyan helyzetek, amikor a saját boldogságunknak háttérbe kell szorulnia a köz érdekével szemben. Sok mindent hátrahagytam; karriert, békés életet, jómódot, egykori társakat és barátokat. Rengetegen estek el kezeim által, őket már nem vagyok képes visszahozni. Harcos vagyok, annak születtem, lételemem a küzdelem. Egy aktatologató képtelen megérteni ezt, eszemben sincs rátukmálni életszemléletem. Újabb kérdését hallva lomhán pislogok egyet, aztán ráérősen egy újabb szál cigarettát kotrok elő a zsebemből. Némi koncentrációt követően mutatóujjam végén egy lila lángocska lobban fel, amivel beizzítom energiacellám végét. Hülyeségnek tűnhet a reiatsu ilyen pazarlása, hiszen bárhol lehet öngyújtót kapni, ellenben az utóbbi időben így szoktam meg, nincs kedvem változtatni rajta.
- Hachibantai Ex-Taichou, Sierashi Yuusuke. – mutatkozom be röviden, miközben sűrű füstfelhő eregetésébe kezdek. – Gondolom most már nem annyira meglepő, miszerint elég sokat tudok a Tiszta Lelkek Városáról, s az ottani szokásokról. Intelligens ember lévén már biztosan kikövetkeztette, hogy miért is vagyok ennyire „bizalmatlan”.
Nem említettem hangosan, ellenben jól érzékelhetően lebeg köztünk a ki nem mondott szó: áruló. Nos, igen, elég sokan szólítanak ekképp mostanában, igazából már nem is veszem magamra, azzal csupán tovább nyúznám amúgy is megviselt idegeimet.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te21500/30000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (21500/30000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptyKedd Márc. 08, 2011 2:25 am

Micsoda lehengerlő egoizmus szorult ebbe a lénybe itt előttem. Nem igazán tudom eldönteni, hogy ez a magabiztosság, lenyűgöző inkább, vagy egyszerűen visszataszító. Végül is, van mire...de nem értem, hogy minek mindenki orra alá dörgölni...passz, majd ha ilyen erős leszek megtudom, talán. Vagy nem... Mindegy is mert ez az út az enyém, az meg az övé. Eszemben sincs térítőt játszani, főleg mert pontosan jól tudom, hogy a tökéletesség felé vezető út, csak is hibákkal lehet teli. Aki nem hibázik azzal valami baj lehet, mert senki nem szülteik tökéletesnek. Szóval végül is, nincs miért szégyenkezni. Az én ziziségem, az én keresztem, igazából a legrosszabb ellenségemnek sem kívánom, hogy úgy gondolkozzon mint én. Mert igen hamar rá fog jönni arra, hogy mindenki normális, csak ő őrült meg. S, hogy a sors még csavarjon is rajta, még szenved is saját naiv jóhiszeműségétől. Aztán, amikor telik a pohár a lelki mocsokkal, egyre dühösebb, haragosabb, gyűlölködőbb lesz, vagy elfolytja... aztán robban. Én is ilyen vagyok. Szerencsére a legutóbbi kitörésem nem is volt olyan régen, nem kell attól tartani, hogy mostanában újabb ilyen bekövetkezik. Bár ki tudja...
Az a bajom ezzel az élettel, hogy a nyertesek, mint az aki épp szemben áll velem, nem is tudja, hogy ő mennyi kárt tesz a nemtörődömségével. Neki csak az számít hogy "Én= Ő" jól jöjjön ki a helyzetből és ne kelljen szégyenkeznie. Akinek ekkora ereje van, miért nem figyel oda jobban másokra. Vagy az nem tartozik a hősködés kategóriájába...? Nem tudom..Szóval a lényeg a lényegben, én nem értem az embereket. Sajnálom őket, meg szeretem is őket a magam módján, csak egy kicsit sem értem. Pedig nagyon szeretném, mert tudós ember vagyok, és mi más foglalkoztatna jobban, minthogy miért működik a lélek. De van egy szabály... ne turkálj mások fejében, csak ha ők is akarják. A "jóságot" senkire nem lehet ráerőltetni. Nem kell görcsölni azon, hogy ki mikor fog megjavulni. Előbb utóbb úgy is mindenki megtörik, kérdés mennyire kemény a feje, előbb vagy utóbb azonban, mindenki beadja a derekát. Megunja, hogy haragudjon, az most tökmindegy, hogy magára vagy másokra. Legtöbbször azért el kell mondjam, hogy magunkra haragszunk. Előbb vagy utóbb megunjuk a szenvedést, meg az önsajnáltatást, a másokra mutogatást, nem mondjuk többet, hogy "nem én voltam", vagy "nem tehetek róla". Ugyan is ezt belül mindenki jól tudja, hogy mikor Ő a sáros. Ha tudja, hogy nem volt bűnös, mondhat Rá akárki, akármit akkor sem húzza fel magát rajta... mert Ő belül tudja, hogy igaza van. Még a büntetést is békésen, belenyugodva, sőt örömmel fogja csinálni. Mert csak legyint egyet, és azt gondolja magában: Mit nekem egy kis bünti, legalább ledolgoztam a régiekből, amik aló kibújtam.
-Oh köszönöm a nevét, most már sokkal érthetőbb számomra az ön viselkedése ex-thaichou, én Masamune Raiden vagyok... és a tizenkettesekre vigyázok.- szusszanok kicsit. Velem szemben álló, olyan mérges mint egy megkorbácsolt gladiátor, akit ketrecbe zártak két éhes oroszlánnal. Vajon mit mondhattam, ami így felhergelte őt? Tudom, hogy ez klisé, de a harag tényleg rossz tanácsadó^^. Szóval ő lesz az, aki megmenti a világot. Emberi... igen, nagyon is az. Teljesen normális, teljesen beleillik a világba. Talán még össze is jön neki, nem azért mert ilyen rohadt erős, inkább azért mert a többiek hisznek benne. Nekem ez sosem menne, mert én deviáns vagyok, sosem volt erősségem eleget tenni a társadalom igényeinek. De azért elég vicces amiket mond.
- Sierashi-san... én hiszek magának, nem kell felemelnie a hangját.- valószínűleg észre sem vette, mert annyira el volt foglalva magával és az egójának babusgatásával.
- Én nem ítélek el senkit, mert engem mindig elítéltek életem során, úgyhogy tudom milyen érzés, ha beskatulyáznak, s mint racionális és spirituális kutató, teljességgel értelmetlennek tartom, hogy az embereket e képen berendszerezzem. De megérti remélem, hogy nekem is idő kell ahhoz, hogy egy megfelelő választ adjak.- Remélem észreveszi, hogy csupán játszom vele, folytonosan próbára teszem minden szavammal. Eddig minden próbán szépen teljesít. Pontosan úgy, ahogy a legtöbb ember tenné. Ő sem számol el tízig mielőtt bármit is mondana. Ez így van rendjén, a harag néha hasznos, mert oldja a belső mocskot és tisztulunk tőle.
- Hopp hopp hopp... nem, nem, félreért.- nézek a szemébe a férfinak mikor odaér a beszédében, hogy én nem tisztelem magam.
-Nem, nem tisztelem magam, hanem nem várom el, hogy tiszteljenek, én megbecsülöm magam, ezért nem támadok rá mindenkire, aki csak elém botlik. Tudja én abban hiszek, hogy semmi sem hiábavaló, ami létezik, mivel a természet nem pocsékol, én sem teszem. Lelkifurdalásom lenne tőle^^.- javítom ki a gondolatmenetét, hogy ő is kicsit többet érthettem belőle, talán akkor nem távozik el úgy, hogy már csak a lélek részecskéim szállingóznak el a széllel.
- Szóval változást szeretne eszközölni eme valóságba? Jól értettem szavait, akkor kollégák vagyunk. Én épp ugyanezen erőlködöm. Mondja csak, milyennek szeretné látni a valóságot?- ez egy fontos kérdés, nagyon kíváncsi vagyok, mit fog válaszolni. De azért lenne egykét tippem rá. Már hallom is, ahogy elkezdi mondani, hogy ő egy olyan világot szeretne, ahol az emberek szabadok, ahol érvényesülhet, ahol megértik és figyelnek rá. Sőt, mi több az emberek egymásra is figyelnek. Összejön neki minden, amit csak igazán szeretne. Nem kell sok...csak annyit, amennyit nagyon szeretne. Há há há. Na jó, nem leszek gonosz, az enyém hasonló ehhez az ideához, de azért kicsit más. Bizonyára Ő is szeretné, ha nem első látásra ítélnék meg. Én nem tettem, csupán a véleményem mondtam el, de véleményem egészen gyorsan változik, a több tudás birtokában. Minden rendszer frissül. Szóval mire is ez az önérzetes visszakezes lelki pofon? Egyszerű, csak pajzs. Az ember kialakít reflexeket, amivel a szívét védi, na ez pont az volt. De jó, hogy védekezett, ebből tudom, hogy van neki szíve... valahol. Csak meg kell keresni. Az én elképzelésem a " jó" világról egészen hasonló a mostani állapothoz, csupán abban különbözik, hogy az emberek mennyire tudatosan cselekszenek. De mielőtt még válaszolna a "nagy és kissé szentimentális" kérdésemre, még gyorsan közbeiktatok egy újabb gondolatot.
- Értem én... de őszintén szólva nem érdekel mennyire kitaszított...ezt mindenki maga dönti el. Én is az vagyok, csak én felvállalom...Nem csinálok úgy, mintha ez különösebben zavarna. Talán még rosszabb társaságban egyedül lenni, mint egyedül lenni fizikálisan nem? - most jönne az, hogy bevállalod ? Igen, vagy nem... >.<...De nem az én dolgom betörni mások fejét, s most hagyom, had eméssze az elméleti harc ütéseit és szúrásait. Ha már máshogy úgy sem kelek vele versenyre. Persze vitatkozni is azzal érdemes, akinél van esélyem meggyőzni arról, hogy nekem is lehet igazam. Nem tudom, Ő mennyire nyitott. De mivel semmi sem véletlen.. még az se, hogy engem pécézett ki, ezért, ha nem tennék próbát vele, nagyon rosszul érezném magam.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te68000/100000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptySzer. Márc. 09, 2011 4:25 am

Higgadtság. Felesleges tombolni. Nos, igen… Kissé talán elragadtak az indulataim, s tudtomon kívül is megemeltem a hangom, azonban sosem a hidegvérűségemről voltam híres, így remélem, ezt elnézik Nekem. A szerkezet összetörése, valamint a rá adott reakciók óta már volt egy sejtésem az osztagát illetően, ám feleletével bizonyosságot is nyernek feltételezéseim. Tudós lévén nem csodálom, hogy ennyire ellenzi a harcot, ha az Én karjaim is az aktatologatásban edződtek volna meg, feltehetőleg hasonló világszemléletet vallanék. Egy valamiben azért mégis hasonlítunk némileg, mindketten racionális embereknek tartjuk magunkat, ellenben személyiségünk gyökeresen eltér, erre már rájöttem rövid beszélgetésünk alatt. Nem képes megérteni a motivációimat, viselkedésem miértjeit, s jómagam se tudom megtenni ugyanezeket visszafelé. Valójában ingerenciát sem érzek hozzá, kétségtelenül nem fogunk ismét találkozni egészen addig, míg el nem pusztítottam a Sors Dárdáját és vissza nem tértem a Tiszta Lelkek Városába. Minek foglalkozzak más bajával, amikor a sajátomat is elég cipelni? Végtelenül önző vagyok, ebből sose csináltam titkot, azonban az elmúlt években megpróbáltam változtatni ezen, több-kevesebb sikerrel. A kapitányság meghatározó lépcsőfok jellemem fejlődésében, akkor tanultam meg, milyen is az, amikor felelősséget kell vállalnunk a döntéseinkért és ezek már nem csak a sajátunkat, hanem más emberek életét is befolyásolják. Úgy gondolom, elég jó vezető vagyok, legalábbis a kis kompániám eddig egyetlen parancsomnak sem mondott ellen, holott megtehették volna. Való igaz, miszerint a Daitenshi legerősebb tagja Én vagyok, viszont minden tagnak ugyanolyan szavazati joga van, olyasmi ez, mint annak idején Artúr kerekasztalja.
- Most biztosan olyan választ vár Tőlem, amely megfelel az elvakult békaharcos sémájának. – szólalok meg félhangosan, szám sarkában a levakarhatatlan gúnyos mosoly árnyékával. – Sajnos csalódást kell okoznom, mivel nem olyan módon szemlélem a világot, mint az előbb említett embertípus. Tökéletes nyugalmat lehetetlen elérni, egyszerűen belénk van kódolva, miszerint nem vagyunk képesek önmagunk pusztítása nélkül élni. Nem ringatom magam értelmetlen elképzelésekben, tisztában vagyok vele, hogy Aizen legyőzését követően sem élvezhetjük túl sokáig a békességet, mivel ez az élet rendje. Feltűnik majd egy erősebb vezető, aki ismét önön akaratát akarja majd rákényszeríteni a valóságunkra. Meg akarom védeni ezt a dimenziót, valamint a Seireiteit és ki akarom takarítani a korrupció mocskát Soul Societyből, nincs más vágyam.
Másik kijelentésével egyáltalán nem értek egyet, kitaszítottnak érezni magunkat egy elkövetett bűn miatt nem egészen rajtunk áll. Kétségtelenül képes lettem volna azzal a tudattal tovább élni, mely szerint sokakat megöltem a saját fajtámból, de ez lassan felemésztett volna. Sokkal könnyebben emésztettem meg a dolgot így, hogy a vezetőség jelölt meg, nem pedig a lelkiismeretemmel kellett dűlőre jutnom. Igazából nem foglalkozik már különösebben Velem a Gotei 13, ezt leginkább az előttem álló férfi viselkedéséből tudom leszűrni. Valamiért az egész rendszer olyan tespedté vált, senki nem tesz semmit, csak élik a biztonságosnak és vidámnak mondható mindennapjaikat. Kénytelen leszek magam a tettek mezejére lépni, s olyan akciókkal gyengíteni az ellenséget, amelyeknek köszönhetően máris közelebb kerülünk a végső győzelemhez. Nem hősködni akarok, az az idióták feladata, sokkal használhatóbb terveim vannak. Az 5. osztag egykori kapitányát nem szívlelik túlságosan odaát sem, erre leginkább az Adán-sannal folytatott diskurzus során döbbentem rá. Valamilyen módon feszültséget kell szítani az Espada tagjai között, aminek hála inkább az egymással való csatározás fogja lefoglalni őket, semmint az Emberek Világának terrorizálása. Rengeteg munka, s mily’ kevés idő! Leginkább ezért választottam magam mellé szövetségeseket, mert egyedül képtelen lennék mindent elvégezni. Több szem többet lát, több kéz pedig többet képes tenni ügyünk érdekében. A Dárdával könnyedén rövidre zárhatnánk a problémát, azonban egyszerűen nem merem használni. A kezemben elképzelhetetlen nagyságot öltene a hatalma és ismerve magam nem tudnák megszabadulni tőle. Túlságosan központi szerepet játszik az életemben az erő, illetve a fejlődés hajszolása.
- A magányosság kérdésében egyetértek Magával. – adok hangot véleményemnek egy biccentés kíséretében. – Társak, barátok, szerettek nélkül értelmetlen létezni. Nehogy azt higgye, hogy Nekem nincsenek ilyenjeim. Viszont jobban féltem őket annál, minthogy a vállaimat nyomó terhet megosszam Velük. Inkább vállalom Én a küzdelmet és a szenvedést, Nekik addig sem kell törődniük ezekkel. Ellenben egy kérdés sokat foglalkoztat már elég rég óta… Vajon megéri mindent feláldozni ezért a világért? Nem lenne jobb, ha a pusztulás romjai közül új élet sarjadna?
Véleményem szerint kezdünk túlságosan filozofikus témákat feszegetni, még a végén terítékre kerül az élet nagy igazságainak keresése, meg efféle marhaságok. Az elmélkedés rengeteg energiát emészt fel, muszáj vagyok ismét pótolni szükségleteimet. A korábban vásárolt cigarettásdobozból egy újabb szál kerül elő, valahogy nem számítottam ilyesfajta beszélgetésre akkor, amikor kiválasztottam azt a lepukkant kricsmit készleteim feltöltésének érdekében. A dohány rövidesen ismét felizzik, szervezetembe pedig bejut az összes káros anyag, amit csak kívánni lehet. A környezetem védelmével mit sem törődbe pöfékelek ismét, legalább addig is lefoglalom a kezeimet, amik néhány éve még gondolkodás nélkül szegezték volna a kardot Masamune nyakához.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te21500/30000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (21500/30000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptySzer. Márc. 09, 2011 8:11 am

Ex- Thaicho-san nem igazán bírja a kiképzést, ha már olyan roppantul kényes témákra értünk, mint, hogy mi a helyes és mi nem. Egyre kellemesebb társaság kezd lenni ez a fickó. Be kell vallanom kicsit túl korán felkaptam a vizet elsőre. De dobja rám az első követ az, aki nem rémülne meg egy kicsit sem ilyen hatalom láttán. Na... ugye, hogy igen. Kicsit megigazítottam a szemüvegem, ahogy hallgattam a válaszát. Szóval ezek a dolgok, amiket nagyon szeretne. Igazság... az a korrupció leszámolása. De kinek az igazsága? Attól, hogy ő ilyen erős és hatalmában áll megtenni, meg is teheti? Igazából jól mondja. Mindig van nagyobb hal, aki az éppen aktuális zsarnokot letaszítja a trónról. A világ mindig arról szólt, hogy éppen ki ugrálhat legmagasabban a szemétdomb tetején. Csak elfelejtik, hogy a problémák az alapokban vannak. Csak Sierashi-san talán még azt nem fogta fel. Ha kérés nélkül teszi mind ezt, egyesek szemében Ő maga válik a "nagyobb hallá" aki az új zsarnok lesz... Szóval ennyit az igazságról, akinek ekkora egója van, biztosan nem képes létrehozni egy objektív igazságosságot. Mondjuk egy dimenzióban mindenki meg akarna halni, és Ő megmentené őket, Ő lenne a fő gonosz, a nem kért segítség nem segítség, hanem beavatkozás. Ettől persze még lehet jó...Nézzük a másik tételt: " Meg akarom védeni ezt a dimenziót" ez nagyon tudományosan hangzik. Fordítsuk ezt közérthető nyelvre, ha kevésbé szépen fogalmazott volna, ez így hangzik: "Meg akarom védeni ebből a valóságból azt, ami nekem tetszik." Elnézve ezt a fickót, a neki tetsző dolgok, az-az, az ő elvei és ideái, nem is lehetnek olyan rosszak. Legalább is nem rosszabbak, mint ami jelenleg van. Szóval miért ne. Legyen, én nem bánom. Ezek lennének azok, amiket ő nagyon szeretne.
- Talán meglepő Sierashi-san... de pont ilyen válaszra számítottam.- Ez a világ, ahol az ő igazsága érvényesül pontosan az, amit elgondoltam, mielőtt kimondta volna.
- Értem a harmóniát gondolatmenetében... A vezetők jönnek, mennek...ez így volt mindig is. Kérdés, hogy maga jobban osztaná e az igazságot, mint a mostani rendszer... mint itt is, a puding próbája az evés... én szurkolok magának. Csak élesbe derül ki valakiről, igazából milyen fából faragták. - mondom, a gúnyos hangvétele be az egyik fülemen, a másikon meg ki. Szerintem értelmetlen a dolog amiért harcol. Felesleges osztályozni. Felesleges eldönteni valamiről, hogy jó e vagy rossz. Hiszen mindennek van értéke, és az sosem negatív, mert valamit mindig profitálunk belőle, ha mást nem a tanulságot. Én úgy fogom fel, hogy Aizen, csak azért van, hogy másokat fejlődésre késztessen. Az az, tanítson. A világ egy nagy hologram. Bizonyos dolgokat kis részleteiben vizsgálunk, hogy megértsük az egészet. Azonban a világ énszerintem másképp működik. Mindegy mekkora részecskét nézünk meg, abban benne van az egész... Ez a kapcsolat átsző mindent. De tényleg mindent. Végkövetkeztetésképp, minden ugyan az, nem különbözünk sokban. Egyik vezetőt megbuktatni, annyit jelent, hogy előrébb léptünk a fejlődésben és új dolgot kell tanulnunk. Nekem az egész élet egy lecke. Nem kell túl komolyan venni, se pedig félvállról venni. Mert ez egy igen valósághű bábszínház. Valaki karddal a kezében harcol benne, én meg valahol a lámpáknál világítom a műsort, amit csinálnak odalenn. Mindkettőn munkája szükséges a dramaturgiához, de Ő lentről egyenesbe látja a nézőket, én pedig fentről, kívülállóként. Nekem ez a távolság a pajzsom.. neki az egója. Mindenki védi valamivel a szívét. Ez teljesen természetes. No de, inkább válaszolnom kéne, nem igaz?
- Hehe... ez nem egy jó kérdés... bárhogy felelek, rosszul felelek. Ha válaszolnék rá, óhatatlanul manipulálnám a válaszommal. Szerintem Maga már rég tudja a választ, sőt már el is döntötte, csupán jó lenne tőlem is hallani, igazam van ? Smile Úgy kellett volna kérdeznie, hogy szerintem mi a helyes. A válaszom pedig a következő. Nincs rossz választás, bármit is csinál, biztosan jó lesz. Ha vége lesz a világnak és új élet sarjad, valami egész másnak adunk lehetőséget, ez nagyon érdekes. Ez esetben nyugodt szívvel nevezheti magát Istennek... Ha veszi a fáradságot és megmenti ezt, ami van, lassú állandó változáson fog keresztül menni ezen dimenzió halála, nem pedig egy radikális robbanásban. Szerintem mindkettő jó választás. Én nem bánnám meg egyiket se. Tanácsolom hallgasson a szívére. Ha úgy gondolja, hogy egy parányi kis remény is van arra, hogy ebből még valami jobbat is ki lehet hozni, ha megérdemeljük a jót, ha még hisz benne egy kicsit is, talán jobb lenne megmenteni, hiszen ez a valóság adott életet Magának is ...- mondom a válaszom. Remélem megfelelő volt, s nem túl manipulatív. Szerintem ez tényleg valami olyasmi, amit mindenkinek magának kéne eldönteni. Mivel én kívülálló vagyok, nekem szinte mindegy mi lesz. Nekem csak egy lényeg van, hogy változzon. Fejlődjön. Csak előre lehet lépni, hátra nem. Ez a dolgok jó része.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te68000/100000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptySzomb. Márc. 12, 2011 10:05 pm

Istenné válni? Felemelkedni? Érdekes, hogy pont így fejezte ki magát, többször is megfordult már a fejemben, hogy mekkora erőre kell szert tennem ahhoz, miszerint tényleg egy magasabb létformává váljak. A pusztításban már nincs párom, viszont teremteni még nem tudok, szóval ez elég hiányossá teszi a mindenhatóvá avanzsálásom. Vajon tényleg szükséges-e mindenkire ráerőltetnem az Én igazságomat? A válasz szerintem egyértelmű igen, mivel ha a néptömegek nem képesek maguktól változást hozni, akkor fel kell tűnnie egy olyan vezető személyiségnek, aki majd összefogja őket. Most önkényesen kijelöltem magam erre a tisztségre, ám mivel senki más nem foglalkozik ezzel az üggyel, valószínűleg senki sem bánja. Saját tetszésemre alakítani a világot lehetetlen küldetés, legalábbis nagyon nehéz. Tisztában vagyok vele, miszerint szerény személyem is zsarnokká válna a határtalan hatalommal a kezében, s itt most nem a lélekenergiára gondolok. Többek között ezért is akarom az első adandó alkalommal elpusztítani a Dárdát, mert használatát követően egyszerűen képtelen lennék megszabadulni tőle és egyetlen lény sem állhatna az utamba. A mostani rendszernél mindenképpen jobban, hisz’ Engem nemigen tudnának megvesztegetni mocskos pénzzel vagy fenyegetésekkel. Mindenesetre elég furcsa alak a 12. osztag jelenlegi kapitánya, kétségtelenül nem nyilatkoztatja ki véleményét a Gotei 13-ban ilyen nyíltan, mert szavai már felérnek egy kisebb árulással. Első véleménynyilvánításomat meg kell másítanom, biztosan nem fogja megakadályozni visszatérésemet, inkább a távolból fogja figyelni, hogy megbukok-e a célomért való küzdés közben. Valahogy mindig kifogják az ilyen beteg, kukkolós alakokat a tudósosztag élére. Ehh, ki érti ezt?
- Ez így igaz. – értek egyet egy bólintás kíséretében, miközben kifújom az addig lent tartott füstöt. – Stresszhelyzetben mutatkozik meg az ember igazi valója, a harctéren ezt igazán meg lehet tanulni. A kérdés, amit feszeget, relatív. Lesznek olyanok, akik egyetértenek majd az elveimmel és követnek, de szükségszerűen ott lesz az ellenzék is a korrupt politikusok személyében, akik természetesen nem fogják szó nélkül hagyni, miszerint egy sehonnai áruló lerombolja azt, amit hosszú évek bűneivel építettek fel.
Régen volt már olyan beszélgetőpartnerem, akivel komolyan meg lehetett vitatni az ilyen nagy kérdéseket. Hogy mi helyes és mi nem az, azt csak az idő tudja eldönteni, na meg a történelemkönyvek. Ha valami fénykorként van emlegetve, akkor az ottani döntések biztosan jók voltak, azonban ennek elkerülhetetlen következménye a hanyatlás is, amikor már mégse tűnnek a dolgok olyannyira idillinek. Lehetséges, hogy az Én elképzelésem sem lesz működőképes, viszont még mindig jobb megpróbálni, s elbukni, semmint meg se kísérelni. Masamunenek igaza van, már elég régen megvan a saját véleményem eme ügyet illetően, csupán mások gondolataira is kíváncsi vagyok. A Daitenshi egyértelműen az Emberek Világának megmentésére szavaz, ezzel pedig egyetértek magam is. A Seireiteit azonban csak a háború tüze lesz képes átformálni, ehhez nem is fér kétség. Az események láncolatát már lehetetlen megállítani, minden Aizen árulásával romlott el. Felelőtlen kísérleteivel rengeteg életet áldozott fel, s nem egyet tett tönkre teljesen. Elég a raktárban élőkre gondolnom, akik mind-mind hatalmas kapitányok és hadnagyok voltak egykor, most pedig mégis bűnöző módjára kell bujkálniuk egy olyan vétek miatt, amiről nem is tehettek. A vezetőség persze ezzel mit sem törődik, vasmarokkal írt ki mindent, ami új vagy más. Életem talán legjobb döntésének tartom a tényt, mely szerint otthagytam az Őrosztagokat. Kétségtelenül sosem jutottam volna el ilyen magasságokba, ugyanúgy elkényelmesedtem volna a béke illúziójában, mint az összes kapitány. Tekintetem önkénytelenül vándorol bal kezem csuklójára, ahol alig kivehetően fehérlik egy méretes heg vége. Igen, akkor változott meg minden, akkor léptem rá erre az útra… A kérdés már csak az, hogy sikerrel járok-e vagy utam során bekebelez a sötétség, s soha többet nem látom majd a fényt. Veszélyes játékot űzök, vékony a határvonal.
- Jól látja a dolgokat, Jūnibantai Taichou-san. – szólalok meg gondolatmenetem végén, mialatt néhány laza lépéssel a közeli szemeteshez sétálok és peremén elnyomom a csikket. – Meg fogom menteni a valóságunkat, ennyivel tartozom magamnak és minden más létformának is, de a jóban már nem hiszek. Minden nézőpont kérdése, ilyesfajta szavakkal nem lehet lefesteni a történéseket. A mangák fekete-fehérek, viszont az élet nem ilyen. Talán cselekedeteim rossznak tűnhetnek majdan a szemében, de az Én szemszögemből nézve mégis helyesnek tetszenek.
Igaz eléggé kihalt a környék, ettől függetlenül egy intéssel mégis láthatatlanná teszem ismét lélekölőmet, mivel bizonyosan nem lesz szükség rá. Az elmémben támadó csalódott morgást egy vállrándítással hallgattatom el, hisz’ jómagam is eléggé unom már, miszerint egyetlen méltó ellenfelet sem tudok találni mostanában. Már annyi megalomániás szupergonosz sem szaladgál az utcákon, mint régen. Úgy tűnik, addig nem is fogok igazán mulatni, mígnem végül Aizennel találom szembe magam. Hm, vajon normális dolog, ha valaki a halálos veszélyt vidám elfoglaltságnak látja?
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te21500/30000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (21500/30000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptyPént. Márc. 18, 2011 4:18 am

A hangulat oldódni látszott, az agresszió szép lassan elkezd elpárologni. Akár az asztalon hagyott éter. Még azt is sikerült elérnem, hogy némileg egyet értsünk. Nos hát úgy néz ki, gyakorlással egyre könnyebben ráhangolódok másokra. Ezt a konfliktuskezelési módszert tanítanom kellene...vagy könyvet írni róla, biztosan kelendő lenne. Ha megírnám tényleg, ez lenne a címe: Hogyan beszélgessünk szuperhősökkel. Na de, vége a hülyéskedésnek, illene megint jobban odafigyelnem rá. Úgy tűnik a tudat alatti programozás még is csak hat, mert már se harcolni, se megölni, se kiabálni, se szidni nem akar engem. Vagy csak kieresztette már a gőzt. Komolyan, kicsit sajnálom. Ha ökölbe szorítjuk a kezünket semmit nem tudunk megfogni vele, se a földet se másokat, csak ütni lehet vele. De ha kitárod a kezed... elfér benne az egész világ. Én ezt tanultam meg. Persze nem mindenki olyan pacifista mint én. Igazából nagyon vártam mit fog nekem mondani még. Na jó lehet kicsit eldramatizáltam kijelentéseimet. Otthon tutira nem merném ezt így előadni, más kérdés, hogy igazából nem is kérdezik. Nagy szerencse, mert így nem kell nekik hazudnom. Nem szívesen színészkednék a feljebbvalóim szemébe. Az biztos, hogy nem lenne kellemes, bár senki szemében nem szeretek hazudni. Bár Sierashi-san még mindig nem értette egészen mit is gondoltam azon, hogy maga választhatja meg a sorsát. Mert igen is van választása. Mindenkinek van. Még a legutolsó kis nyomoréknak is.
- Szerintem több támogatója lesz, mint valaha is remélte volna.- mondom neki könnyed nyugodt mély, lágy mosollyal.
- Sokkal többen szimpatizálnak egy ilyen lelkesítő gondolattal, mint hinné. Más az, amit mondanak a szemében és amit gondolnak, lehet a felszínen úgy tűnik gyűlölik, de mindenkinek vannak rejtett vágyai. S mi másra vágyna egy magunkfajta, mint igazságra? Úgy vélem egy jó ügy érdekében, még az ellenségnek gondoltak is Ön mellé állnának. - kezdem kissé bátorítóan. Bár ő biztosan úgy gondolja nincs is erre szüksége, de én tudom, hogy nem csak kívül de belül is erősnek lenni, nehéz.
- Könnyen el tudnám képzelni, hogy a változás iránt táplált reményeim, még engem is a maga oldalára állítanának, pedig ellene vagyok minden felesleges mészárlásnak. Senki sem tökéletes...- nevettem kicsit majd újra hátrakulcsoltam a kezeimet.
-Értem a maga szempontjait, de sokkal jobb lenne, ha komolyan jobbítani akarna, ugyan is a korrupció és az árulás gyökere nem a vezetés rosszaságában rejlik. - mondom csendesen, ahogy a szemébe nézek.
- Azt kell, hogy mondjam, ilyen emberek mindig voltak és mindig lesznek. Csupán azzal akadályozhatjuk meg az érvényesülésüket, ha egymásra figyelünk oda. Mert akkor kiderülnek a gerinctelenségek. De ehhez igazából az egész emberiség hozzáállásnak meg kellene változni. Nyilvánvalóan nem lenne valami látványos egy ilyen fajta közösségben legyőzni a gonoszt. Mert csupán annyit jelentene, hogy még időben elvennék tőle a ki nem érdemelt erőt. Ez hosszú időre eltörölné az ilyen hibákat. De akkor elvennénk valami nagyon fontosat az emberektől, amitől többnek érzik magukat szánalmas halandónál. A küzdelem örömét. Többé nem kellene kardot ragadni ilyen igazságtalanságok ellen. Szerintem ez unalmas lenne...- állapítom meg flegmán. Remélem azért átment, amit ezzel akartam mondani. A jó megoldások, sosem látványosak, a látványosak csak a közönségnek vannak. Az igazi jó döntések láthatatlanok. De mindegy... igazából már most elégedett vagyok Siearshi-san hozzáállásával. Nagyon elkötelezett, még ha egoista és önző is végeredményben, de ez van. Ha ő a hős, hát ki vagyok én, hogy az útjába álljak? Ugyan ? Very Happy
- Akkor mentse meg, mentse meg magának... az is egy megoldás, de akkor ne várjon elismerést és köszönetet majd, hisz csak magáért teszi.- szólaltam meg.
- Mint mondtam, én magának szurkolok, talán még segítek is, talán nem...ez pedig az én döntésem. Minden esetre, ma már senki sem akadályozná meg soul societyben a visszatérését. Az egyetlen akadályt Önmaga állította Magának. Nem egészen értem mit törődik azzal, hogy szívesen látják e, a Maga helyében én nem törődnék ilyen banális dolgokkal. Ha őszinte akarok lenni, én úgy gondolom ez csak kifogás. Szerintem Maga egy bocsánatkérésre számít a részükről... de előre mondom, ezek a kövületek odabenn, előbb halnak meg, minthogy bocsánatot kérjenek, még akkor is, ha amúgy tök egyértelmű, hogy Önnek van igaza. - mosolygok rá, majd én is visszaálcázom a kardomat. Jó lenne valami kellemesebb helyen beszélgetni. Mondjuk egy kávéházban... esetleg. Szemmel egy ilyen helységet kutatok, de talán a beszélgetésünk még terelődhet szeszélyes vizekre. Talán úgy helyes, ha itt a semmi közepén vitatjuk meg ezeket, legalább senkinek nem kell megfelelni csak magunknak.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te68000/100000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptyPént. Márc. 18, 2011 8:06 am

Tudatlan vagy túlságosan naiv lenne? Mindkét felvetést el tudnám képzelni, hisz’ valószínűleg nem olyan régen szolgál shinigamiként, legalábbis még sosem láttam annak előtte, pedig egy kapitányi rangot kiérdemlő halálisten már korábban is felhívja magára a figyelmet. Vezetőségem másfél éve alatt még csak a nevét sem hallottam az előttem álló férfinek, persze nem ismerhetek mindenkit névről a Gotei 13-ban, azonban az erős személyek mindig kiérdemelték a figyelmem. Egy laza biccentéssel veszem tudomásul kijelentését, sokkal jobb a vezetőket a magam oldalán tudni, semmint ellenségként. Nem osztom a véleményét, a harc elkerülhetetlen része egy új rendszer születésének, Én pedig küzdeni fogok, ehhez nem fér kétség. Felőlem azt csinál, amit akar, szeresse a békét nyugodtan, majd Én megteremtem azt. Támogatókat szerezni fontos része a tervemnek, azonban egyelőre elég szövetségessel büszkélkedhetek, további céljaim eléréséhez előbb a jelenlegieket kellene megvalósítani. Sajnálatos módon jómagam is tisztában vagyok vele, miszerint törekvéseim nem fognak teljes sikert elérni, mivel csak addig tudok védekezni az igazságtalansággal szemben, amíg élek. Talán száz vagy ezer év múlva mindenképp távoznom kell ebből az életből, s ha addig nem sikerül megváltoztatni az emberek hozzáállását Soul Societyben, akkor minden hiábavaló volt. Az állandó megfigyelés egyenlő lenne a diktatúrával és tapasztalataimból adódóan szerintem nem is lenne túlságosan eredményes. Példának okáért a Seireitei történetének legnagyobb árulójára sem gyanakodott senki, mindenki a kedves és megértő kapitányt látta benne, sokan meg is gyászolták, amikor eljátszotta a saját halálát. Persze utána lehullt a lepel, néhányan meg is kóstolták az acél ízét azon a napon.
- Az egész társadalmat átformálni nem lehetséges, vagyis egyszerre biztosan nem. – válaszolok némi gondolkodás után a korrupciós véleményére. – Elégnek kell lennie a vezetést megtisztítani, azután a nép már követné a megfelelő személyeket. Az emberi gonoszságot képtelenség kiirtani, de erre már korábban is rávilágítottunk mindketten. Maga nem a régi kor szülötte, de ettől függetlenül tudhat egy keveset a szamuráj hagyományokról. A katana létezésünket szimbolizálja, fajtánk esetében ez még inkább igaz. A hüvelyben tartott kard azonban berozsdáll, s nem lehet majd harcra használni. A küzdelem az élet értelme. Látom, Ön se akar rozsdás szablya lenni, ez becsülendő. A rendszer ötlete, amit lefestett, nem működőképes. Nem túl nehéz elrejteni valódi szándékainkat egy színjátékkal, bár némi tehetség kétségtelenül szükségeltetik hozzá.
Végülis ugyanezt csináltam árulásomkor, annyi különbséggel, hogy nem a jó oldalamat mutattam ellenfeleim felé, hanem épp ellenkezőleg. Gyűlöltek, s többségük még talán ma is megvet az ott történtek miatt. Láttam a csalódottságot a szemükben, de nem tehettem ellene semmit. A Sors olyan utat jelölt ki számomra, amin muszáj végigmennem és talán az út végén meglelem majd létem értelmét. További mondandóját hallva elnéző mosoly jelenik meg a szám sarkában, végül mégis tudatlannak kell bélyegeznem. Nem ítélem el ezért, valószínűleg teljesen más mesét adtak be a tiszteknek a lelépésemet követően, minthogy például megbolondultam a végtelen hatalom keresésében vagy megmérgezte az elmémet a szüntelen csatározás. Egyelőre még egyik sem igaz, s feltehetőleg nem a közeljövőben fog megzápulni az agyam, ahhoz túl sok tennivaló vár még Rám. Nem tudhat semmit a korábbi életemről, viszont botorság így azt állítani, miszerint csak a végtelen gőg az, ami meggátolja visszatérésem. A másodperc tört része alatt materializálódik körülöttem ezüstösen kék reiatsum, amely lomha örvényként kavarog testem körül. Habár nem vettem fel a lidérci erőimet szimbolizáló maszkot, lélekenergiámban így is érzékelhető a semmivel össze nem téveszthető lenyomat. Lassan, egyenletesen fújom ki a tüdőmben lévő levegőt, ezzel egyidejűleg aurám is semmisé lesz. Taichouként tisztában kell lennie a Tiszta Lelkek Városának törvényeivel, melyek kimondják, hogy minden olyan személyt vagy élőlényt el kell pusztítani, aki vagy ami hollow-erőt birtokol, akár önszántából, akár nem. Sosem volt igazság, Shinjiék még rendes tárgyalást se kaptak és valószínűnek tartom, hogy Én se jártam volna jobban. Az ismeretlen szerintük veszélyes, pedig sokat tehetnének a vaizardok a Goteiért.
- Fejlett érzékei mostanra már kétségtelenül észrevették a differenciát az Ön, valamint az Én kisugárzásom között. – kezdek bele a magyarázatba, ha nem lenne egyértelmű a dolog. – Nem vagyok teljesen halálisten, azonban lidérc sem. Hibrid vagyok, mely egyesíti eme két faj legjobb tulajdonságait, ekképp téve túl elődein. Egy magamfajtának létezni sem lenne joga a régi törvények szerint. Nincs szükségem senki bocsánatkérésére, jómagam választottam ezt az utat. Ne feledje, bármilyen magas rangban is van, Maga csak katona, pótolható. Ha a mostani körülmények között kiállna mellettem, rövid úton követne Engem a bitóra. Ne aggódjon, erre nem fog sor kerülni, nem tervezem a visszatérést még a közeljövőben. A viharfelhők már gyülekezni kezdtek, előbb megvárom, hogy mit hoznak számomra.
A háború nyílttá válása előtt értelmetlen lenne visszafogadtatnom magam, egyrészről túlságosan megakadályoznák, hogy belátásom szerint cselekedjek, másrészt egy hűvös cellából nemigen lehet hadakozni. Szépen kivárom, míg lecseng a csata, s ha még életben leszek a végén, na akkor fogom behajtani a tartozásaikat irányomba.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te21500/30000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (21500/30000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptyHétf. Márc. 28, 2011 7:22 am

Hallgatta az ex kapitányt és hirtelen a második kimondott mondatánál iszonyatos nagy reflexes arculcsapást csinált. Egyetlen pillanat kellet neki, ami alatt felfogta mekkora barom. Raiden de hülye vagy...
Ujjai között nézett ki, mint a hal a szatyorban. Igazából Yuu-chan egy pár pillanatig nem létezett a számárára. Csak a gondolat, ami belé csapódott. Megvilágosodott... megint.
- Ne... ne haragudj... mit is mondtál?- nézett aztán rá. Megfeledkezett az életveszélyről is, mindenről még a félelemről is. Az isteni szikra, ami szinte átégette a valóságot, olyan erővel szakította ki ebből a világból, mint valami ultra erős drog. Felismerte, hogy az egója szólalt meg. Most is és Yukezonál is és még nagyon nagyon sokszor. Olyan biztos volt magában... hogy eszébe se jutott, hogy tévedhet. Hirtelen erős lett és tudta... és elhamarkodott, türelmetlen, elbizakodott és pökhendi lett... no meg kissé önző. Ezek a tulajdonságokat meg nagyon utálta.
Nagyon!
Most nagy késztetést érzett, hogy bocsánatot kérjen azoktól, akikkel szörnyen fatalista módon járt el. Yuu-chant is kioktatta, pedig fogalma sincs min ment keresztül. A felismerés közepette látványosan szétporladtak a büszkeség és a magabiztosság jelei. Helyükre csöndes türelem és alázatos fegyelem költözött. Odabenn a fejében, Raiden programozta magát. Most még idejében észrevette magát. Volt már, hogy nem úszta meg ilyen könnyen. Ehhez nagy lelki sérülések kellettek neki általában. Jó akart lenni, az ő fogalmai szerint a legjobb, és már olyan jól ment neki ez, hogy eszébe sem jutott magát felülbírálni.
- Nekem a legnagyobb ellenségem én magam vagyok... és épp most öltem meg magam... - mondta és egy kicsit fel alá járkált. Majd mikor abbahagyta újra a férfiara koncentrált.
- Jó, most már jó.- ezen pár perc elég volt, hogy a személyiségét és értékrendjét visszarendezze az eredeti rangsor szerint. Persze, ha haza jut majd finomít rajta, csöndes meditálásban fog töprengeni órák hosszat.
- A szív nem ismeri a hazugságot, nem ismeri a félelemet sem és igazából a fájdalmat sem...igazán nem szeretném kioktatni, a maga céljai jók, és igazából jó ember is. Semmi jogom megítélni... mindenkinek azt kell tennie, amit helyesnek vél... mert abból tanul a legtöbbet. Nekem a lét, csak báljáték, a tétje az, hogy én hol állok benne. Én már megtanultam azt, hogy mások véleménye ne befolyásolja az enyémet... ez a szabadság. De most meg kell tanulnom a türelmet, ami alázattal jár. A spirituális szemlélet minden szamuráj szellemnél többet jelent nekem... hiszen mi nem szamurájok... hanem a lelkek segítői vagyunk. Halál istenek... ezen érték szerint kell példával elől járnunk. Még ha Ön, nem is teljesen az, de valaha az volt. Talán a szavaim csavarosak és bonyolultak, és talán haszontalannak talál, mert kapitány létemre nem vagyok túl erős...és...
Nincs de!
Megvan a magam szerepe. Parancsot adhatnak számomra, de én döntöm el, hogy megteszem e. -
közlöm vele sejtelmesen csöndes hangon, a felismeréstől bódultan.
- Különbség... nem sok, majd meglátja. Ön is kissé türelmetlen fajta mint én... megértem. Természetesen, senki sem pótolható. A változás mindig pusztítás... még akkor is, ha csak a gonosz pusztul el... Sierashi san maga nem gyilkos, hanem ikon. Tegyen meg valamit azokért, akiket kedvel. Engedje hogy büszkék lehessenek magára. A legnehezebb út, sokszor az egyetlen helyes út... és tudom, hogy azt az utat szeretné végigharcolni. Szerintem képes rá...Gondolkozzon el ezen...- mondom és még utoljára rámosolygok és meghajolok.
- Még jövök... meg fog találni. De most mennem kell.- Mondta a kapitány, illendően meghajolt, mintha a férfi házában lenne, és elshunpo-zott. Raiden ilyen szeszélyes feltaláló volt, az összefüggések mindig a legváratlanabb időkben találták meg. Persze Sierashi-san követhette, vagy megállíthatta, de Ő már nem volt képes rá figyelni. Az információt, amire a férfinek szüksége volt átadta, már csak felhasználnia kellett. Felesleges lett volna megakadályozni a tudóst abban, hogy most faképnél hagyja a fekete hajú harcost, ezek után úgy sem kezd vele semmi hasznosat. Raiden komolyan mondott minden szót. Nem szokott se viccelni ilyesmivel se pedig hazudni. Tudatosan legalább is nem, még is most jó sok hamis dolgok kellett helyreráznia a fejében. Talán ebből egy kicsi még a férfit is elérhette. Egy biztos, ez a kapitány furcsa szerzet, nem csak különc... hanem teljesen idegen, azokhoz képest, akik eddig voltam. Masamune Raiden pedig tudta ezt, és tudta, hogy ez még sok örömöt és sok fájdalmat fog neki okozni az életben. Még sem félt, csak attól, hogy végül nem önmaga lesz. Önmagától félt, és ezt helyénvaló és bölcs dolognak tartotta, mert rávette, hogy folytonosan vizsgálja magát árgus szemekkel, és még Ő aki így figyelt minden szavára, még őt is elkapta néha az ego,...ami a legnagyobb gonosz az emberiség életében, amit valaha is kitaláltak. Az ellen minden nap kellett harcolnia, és néha teljesen előröl kellet kezdenie a lényét...S ha bárki azt mondta volna neki, hogy gyenge...akkor annak szívesen megmutatta volna, mit is jelent olyannak lenni mint ő. De annyira azért szerette az embereket maga körül, hogy ezt a legnagyobb ellenségének, még Aisennek se kívánta volna. Magának választotta, nem áldozat volt, nem teher, nem fájdalom... ő elhatározta. Hogy ő lesz a legjobb..és a jó alatt, ő egészen mást értett mint az átlag. Gondolkozás tekintetében...Sierashi san is az átlagba tartozott... és ez volt benne a legdicséretesebb és legjobb, a legpozitívabb értelemben. Ez tette alkalmas vezetővé és ez tette emberivé.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te68000/100000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptyKedd Márc. 29, 2011 5:55 am

Dekoncentrált. Vajon merre járhat? Beszélgetőpartnerem jól láthatóan már nem figyel túlságosan a külvilágra, mivel szemei fókuszt váltanak, már a távolba réved. Jobb szemöldököm kissé megemelkedik, amikor a kapitány lazán arcon csapja magát, azonban ennél több reakciót nem képes kicsavarni belőlem. Vonásaim csak egy másodpercre feszülnek meg, nem fogom még egyszer elmondani a dolgokat, szóval ha nem figyelt, akkor így járt. Lövésem sincs, hogy milyen megvilágosodáson ment keresztül, de szavaiból arra tudok következtetni, miszerint épp hatalmas változás játszódik le. Fel-lejárkálását néhány pillanatig ugyan figyelemmel kísérem, ám figyelmem hamar elkalandozik. Megvétele óta a cigarettám mennyisége igencsak megcsappant, félő, a mai estén ismét vásárolnom kell. Valójában nemigen érdekel a pénz, ilyen apróságokkal már elég régóta nem törődöm. Kapcsolataimnak köszönhetően annyi zsét szedhetnék össze, amennyit nem szégyellek, ellenben nem sok mindent tudnék kezdeni vele. Persze azért a drága öltönyök és italok mindig jól jönnek, eszemben sincs visszautasítani a gazdagsággal járó pluszokat. Töprengésem közepette teljesen eltértem az előbbi komoly témától, így párat pislognom kell, mire felfogom miről is megy éppen a kifejtés. Egy szénfekete szálat a számba téve alakítom ki szokásos kinézetem, hisz’ hosszú évek alatt védjegyemmé vált a bagó. Mutatóujjam végén ismét láng gyúl, amivel rögtön be is izzítom a dohányt. Masamune életszemlélete valóban érdekes, s gyökeresen eltért az Enyémtől. Az emberek megváltoztathatóak, erre leginkább Hitomi-chan az élő példa, aki megrögzött halálosztóból normális nő lett. Hm, bár amennyire normálisnak lehet nevezni egy olyan személyt, aki kéthetente életveszélybe kerül, és természetfeletti erőket birtokol. Ettől függetlenül eszemben sincs hatni a 12. osztag vezetőjére, Ő is megmondta, hogy nincs szüksége mások utasítgatásaira.
- Furcsa egy szerzet maga, Raiden-san. – szólalok meg halkan, fejemet lassan ingatva. – A lelkek segítője… Igen, Én is az voltam egykor, de azóta megváltozott az életszemléletem. Ám jól láthatóan nem vagyok képes levetkőzni a régi valómat, még mindig legfontosabb feladatomnak tartom ennek a kócerájnak a védelmét, még ha hálát nem is kapok érte. Ismerem már eléggé a Gotei 13 módszereit, az érdemek semmit sem érnek, ha keresztbe teszel Nekik. Valahogy kiábrándító megmentőként a második legüldözöttebb ellenségnek lenni Aizen után. Igaza van, magán múlik milyen parancsokat hajt végre, viszont hadd adjak egy jó tanácsot… Amint már nem ért egyet, jobban teszi, ha olajra lép, akárcsak jómagam.
Be kell valljam, a végére elég jól kiismert, legalábbis a motivációmat megértette. Tényleg nem vagyok semmivel se több az átlagnál, vagyis az óriási reiatsu és a harcmesteri képzettség ugyan jelent valamit, ettől függetlenül nem tudtam megszabadulni az emberségemtől. Egy régi barátom rossz útra tért, szerinte az érzések gyengévé tesznek, nem vagy képes racionálisan dönteni olyan helyzetben, ahol a szeretteid vannak bajban. Természetesen halála pillanatában látta, hogy ez a gondolat elhibázott, de már semmit nem tudott tenni, hogy megmásítsa tetteit. Az elvakult bosszú felemésztette, s ennek köszönhette végzetét. Na meg a katanám pengéje, azonban ez már egy másik történet. Révedezésem közepette a Taichuo megindul, Én pedig nem adom egyetlen jelét sem, hogy meg akarnám állítani. Nos, biztosan találkozni fogunk még a jövőben, legkésőbb a nagy csatában, ahol minden eldől majd. Valószínűleg már nem is figyel Rám, ettől függetlenül egy intéssel elköszönök Tőle. Cigim persze a nagy elmélkedésben már régen csontig égett, így szitkozódva dobom el a csikket, mivel ráadásul még az ujjam végét is megégettem. Elégedetlenül morgolódva, villámtáncom segítségével ugrom fel az egyik közelebbi épület tetejére, ahonnan elég szépen be lehet látni a város ezen részét. A fények ugyanúgy csillognak a távolban, mint elindulásomkor, csupán a hőmérséklet lett valamivel alacsonyabb. A shinigami kisugárzása rövidesen semmissé lesz, így egyedül maradtam. Ikon… Érdekes kifejezés, ám mégis igaznak érzem. Vezetőnek születtem, mindig és minden körülmények között arra törekedtem, hogy minél magasabbra jussak, minél nagyobb hatalom összpontosuljon a kezemben. Kapitányként a beosztottjaim megbíztak bennem, s egy-két kivételével még tiszteltek is. Hiányoznak azok az idők.
~ Alea iacta est…~ - fut át gondolataimon a régi szállóige, melyet a történetek szerint Julius Caesar mondott. Abban a pillanatban, ahogy hallgattam Kenshin figyelmeztetésére, ráléptem erre az útra és végig kell mennem rajta. Rengeteg mindent feláldoztam már így is, habár a fizikai gyötrelem semmit ahhoz képest, amit igazából elveszítettem. Barátok, karrier, békés jövő. Régi életem mára már álomképpé korcsosult, csak reménykedni merek benne, hogy egy napon ugyanolyan lesz minden. Ámbátor véleményem szerint ez nem lehetséges, mivel minden változik, semmi sem örök. A szél egyre haragosabban cibálja bársonyzakóm, de szinte tudomást sem veszek róla. Érzékeim ekkor újra kiélesednek, valahol a közelben egy nagyobb hollow-csorda tűnt fel. Nem lévén más dolgom, egy vállrándítást követően újabb energiarudacskát tolok ajkaim közé, majd egy szökkenéssel útnak indulok. Teszem, amit tennem kell, ha már ennyire elkötelezett hős vagyok.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te40700/45000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (40700/45000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptyVas. Jún. 12, 2011 9:03 am

Michinori-kun és Tanao-kun „varázslatos” találkája
Aljas, gonosz jelző és egyéb társai is rám aggathatóak ebben a helyzetben, melybe egyik percről a másikba belekevertem Midori-chant. De nem tehetek róla, minden bizonnyal erre a nembeli elváltozásra vezethető vissza eme ördögi viselkedésem, mellyel szerencsétlent ajándékozom jelen pillanatban. Miután megosztottam vele, hogy ez az egész, melyet az imént tettem vele csak poén volt eléggé lesokkoltam az arcmimikájából ítélve. No, meg ez elég egyértelmű, hiszen nagyon zavarba hozó helyzetbe kevertem, minden ártatlan uket felzaklatná, ahogy most Őt is. De nem bírtam megállni, hogy egy megjátszott meglepettséggel vissza ne kérdezzek erre. Reakciója nem lepett meg, számítottam az érzelmi kitörésére, hisz Én ha már ilyet teszek, miért is ne értenék a gyönge uke szívekhez? Rolling Eyes
- Na, de Miiiccchhhiiinnnooorrriihihihi-kuhhhuuhun~, ez fájt. T>T – mondom nyafogva, hisz így a képembe mondani azt, hogy gonosz vagyok és, hogy utál, ez, ez kínzás, sőt kegyetlenség. Igen, kegyetlenebb, mint Én! – Nem tehetek arról, hogy komolyan vetted. Boldog is lennék, hogyha értetted volna ezt a poént, de ha sírsz… Oo Az már nem vicces. Neutral - reagálok kérdésére elhúzott szájjal. Most jönne az a jelenet, hogy benyúlok a zsebembe egy doboz dohányért és rágyújtanék a menőségi faktor fokázásának érdekében, amennyiben efféle mérgekkel károsítanám egészségemet, de mivel nem, így ez a mozzanat elmarad. Ezért inkább sértődötten összefonom mellkasom előtt kezeimet és az ágy mögötti falnak dőlök pár pillanatig, majd felpattanva adom át a hirtelen eszembe ötlő fantasztikus elfoglaltságot. Ha, már így végeztem ebben a testben, no meg Midori-chan is, akkor legalább használjuk ki ezt az alkalmat egy kis garázdálkodásra. szemöldökrángatás
Választ várva tekintek le a gömböcként kuporgó valójára, mikor azokkal a könnybe lábadt szemekkel rám tekint. Oo
~ Ne már… ne sírj! TT-TT ~ nyelek egyet, hogy elvessem magamban a gondolatot, hogy vele együtt kezdek bőgicsélni. Közben megejtek egy bizonytalan fejvakarást, ahogy igyekszek túl tenni a hirtelen elmémbe beálló hibernált állapoton. Így beletrafálni az igazságba, de honnan tudja azt, hogy Én lány vagyok? Oo Esetleg nem biztos benne, csak úgy kicsúszott a száján ez a gondolat? Remélem, mert ilyen hamar lebukni kicsit ciki lenne. o.o”
- Khm… ilyet feltételezni rólam. Arrogáns - mondom egy megjátszott sértettséggel, majd Midori-chant szuggerálva pár pillanatig egy kisebb sóhajjal elmosolyodok. – Na, ennyire nem veheted a szívedre! Férfi vagy az istenért! Surprised – veregetem hátba gyengéden mielőtt eltörném véletlenül a gerincét, persze a szándék most a fontos, mely jelenleg a biztatásra ment rá, afféle férfi szokáshoz hűen, hogy összekaparja magát végre lelki összeomlásból. De a felől, hogy Én elhagyjam most a házát, még így sem tántorodott. T-T Már el is kezdet kifelé terelni és hát nem lenne túl semére való viselkedés, hogyha az uke kidobásra ellenkeznék, bár lehet, hogy megtehetném? Ej, de nem vagyok tájékozott e téren. T_T Zombiként vonszolva magamat utána lépdelek mögé, ahogy az ajtóhoz ért, s várom feltárását, miközben elkönyvelem sorsomat, miszerint most ki leszek dobva. ToT De, ahogy ez megtörténne egy isteni közre avatkozás megakadályozza Midori-chant az ajtónyitásban, ahogy beleremeg valami külső tényező miatt az egész ház. A természet is úgy akarja, hogy maradjak! Cool Na, de a viccet félretéve a furcsa földremegés mögött jómagam éreztem valami gyanúsat, egy apró lélekenergia zuhatagot. Nem volt olyan erős, gyengébb inkább és épp, hogy érezni lehetett. Szemfülesnek kellet lenni hozzá, hogy észrevegye valaki, de ennyi épp elég volt számomra, hogy aprócska gyanakvást keltsen bennem. Természetesen Midori-channak átmeneti támaszként szolgálatom miatt, elvetem gondolataimat, hogy ráfigyeljek most.
- Szerintem ez, csak egy normális földrengés Japánban gyakorta előfordul, nem? Surprised – felelek kérdésére, hogy ne zaklassa fel magát túlságosan. Jobbnak véltem nem megosztani vele a tényt miszerint ez valami furcsa Hollow akció is lehet. Bár ez csak tőlem egy kicsinyke feltételezés, az is megeshet, hogy már agyamra megy a Shinigami kötelességem és ezért mindenben azokat a szörnyeket látom. -.-’’ Midori-chant követem az ablakhoz és kérdőn lesek ki rajta hátha meglátom mit is nézhet. Ekkor tűnik fel, hogy ez az eléggé furcsa rengés, csak a házra hatott ki és semmi talaj kettéválasztódást és hasonlókat sem okozott. Elkomorodott arccal figyelek emiatt pár pillanatig kifelé a bennem felmerülő „miértek” miatt, de elkezd a gondolkodás hatására még a fejem is belefájdulni, ezért elvettem az érdekes jelenségen való agyalást. Visszaterelve gondolataimat előző ötletemre inkább, amiért jobbnak vélem körbe tekinteni a városban és úgy keresni válaszokat, megragadom Midori-chan karját és húzni kezdem magam után.
- Ha, már így meggondoltad magad a kidobásról, gyere hát velem! szemöldökrángatás - magyarázom meg cselekedetemet neki, nehogy túlságosan megijedjen vagy valami. Az ajtóhoz érve ez a bejárat valamiért ellenem szegül, mert nem akar kinyílni, ezért egy másik megoldást, a kitörését választom. Szabad kezemmel könnyedén semmisítettem meg az utamba álló tényezőt, hisz puszta kezes harcban lévő jártasságomat nem csak embereken vagyok képes alkalmazni. Kitűnő példa erre az iménti ajtó halála. Remélem, Midori-chan nem fog haragudni emiatt. *>*” Nagyokat lépdelve előre vonszolom magam után a kis uket nem törődve semmivel és senkivel ki szembe jön. Most esemény van, bulizni megyünk~! *3*
Legalább az első üzletekkel kirakott utcáig cipelem magam után Midori-chant, tűrve minden egyes esetlegesen felmerülő ellenkezését. Az első üzlet, melyet kinézek egy kocsma. Igaz nem bírom a piát, de kitudja, hogy ez nem járt ezzel a változással? *>* Gonosz mosoly húzódik arcomra, ahogy bevágtatok a helyre magammal húzva természetesen továbbra is Midori-chant. Ahogy beléptem egy apró körülnézést ejtettem, hogy az esetleges ránk szegeződő furcsa tekinteteket egy ördögi szempárral letudjam, majd a pulthoz menve rácsapok arra.
- Figyelj és tanulj. – kacsintok Midori-chanra, majd a pult mögött álló fickóra nézek. – Yo! Két sört lesz’ szíves. – mondom a rendelést laza stílusban, melyre egy felvont szemöldökkel fordult felénk és mért végig minket. Elhúzva száját még felelt is valami olyat, hogy mutassuk előtte a papírjainkat vagy mit. – Hee? Oo – tanácstalanul rángatom odébb Midori-chant és hajolok a füléhez. – Michinori-kun, megbocsáss de… mit akar ez? Oo – teszem fel neki kérdésemet értetlenül, hisz tőlünk ilyesmit, mint a személyi vagy micsoda odahaza soha nem kérnek el. oO
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptySzomb. Feb. 04, 2012 7:45 am

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 25s7n14 Dalospacsirta & ütem king rand[alírozás]i kísérlete Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 25s7n14

Szegény Jus-t tényleg sajnáltam, amikor kiborult a rizs túladagolás miatt. Elég szörnyen hangzott, hogy sok-sok álmatlan éjszakát okozzon neki. Garantáltan fehér rizs szem mumusokkal álmodtam volna egyetlen hetet követően. Kész terror! Teljesen megértettem, mit érez. Minden angyali decora-ságomra hivatkozva akadályoztam meg elszánt bio megszállottságom, ne kötözködjön vele. Ennyi kárpótlás járt neki az otthoni étrend után. Épp elég lehetett neki minden nap elviselni. Amennyire kiborult. Szegény srác. Kicsit, igen kicsit elgondolkoztam rajta, milyen lehet a családi légköre. Mindig kényes dolog, ha valakinek külön élnek a szülei és még nevelőapát is kap. Elképzelésem sincs, milyen érzések kavaroghatnak Jus-ban. Hogy dolgozta fel? Túl lehet ezen jutni? Rendben, elfogadod szétment az a két ember, akinek életed köszönheted és gyerekként azt hitted örökké melletted, egymás mellett lesznek. Aztán jön az a hatalmas hír, amikor ezt a képet kegyelem nélkül kettétörik. Mindezek tetejébe még új szereplő sétál az életedbe, akit el kéne fogadnod, mert őt szereti édesanyád. Te, pedig egyértelműen azt szeretnéd, boldog legyen. Hihetetlen nehéz lenne másokat boldoggá tenni, közben küzdeni saját érzéseiddel is. Jus nagyon erős srác! Meg önzetlen és hatalmas szíve lehet. Nekem tutira nem menne. Beleőrülnék valami hasonló változásba. Nem törődnék bele mum vagy dad elhagyja a családi házat. Egyszerűen nem menne, végignézzem, elsétál tőlünk. A helyét meg valami jött ment alak próbálja befoltozni. Hideg kiráz a puszta gondolattól.
-Jus te lonely hero…-
Némileg elkalandoztam készülődés közben. Hosszú percekig ezen a bugyutaságon gondolkozva szobroztam a szekrény tükrös ajtaja előtt. Úgy tettem, mintha lenne bármi sejtésem Jus-ról, azon kívül rizs undora van. Valamiért elszomorított a helyzet. Semmit se tudtam róla, de mindenféle dolgon agyaltam vele kapcsolatban. Vaktában lövöldöztem. JESUS! Néha, úgy ábrándoztam, akár egy veszett tini lány! Elképesztő! Nem értettem mi ütött belém. Ma találkoztunk életünkben először. Rendben, ehhez képest most készülök vele tölteni egy… mit is? Első probléma! Végig se pörgettem, milyen ajánlatot fogadtam el. Nem igazán érdekelt mire bólintok rá, csak annyi úszkált fejemben, elszabadulhassak itthonról. Vérzett a szívem, cserben hagyom bro-t, de azt hiszem, vettem elég édességet és tökéletes filmet kölcsönöztem ki, ne unatkozzon. Gross rituálé meg lesz! Picikét más formában, de ígérem, bepótoljuk. Ott van még Valentín nap! Akkor aztán bármit megteszek! Szükséges lemegyek az utcára és addig üldözök gyönyörűséges nőket, míg valamelyik igent mond egy randira bro-val! Családi becsületemre esküszöm, nem nézem tétlenül, barátnő nélkül maradjon! Szüksége van valakire. Mondjuk erős, karizmatikus, nem csak méreteiben csodálatos nőre, aki icipicit helyre pofozza. Aggódom miatta. Túlságosan komolytalan, ami nem baj, de az élete olyan romos, mint a bérházi lakásában álló koszos ruha halmok, mosatlanok és Spule szőrgalacsinjainak látványa. Kiábrándító! Valami értelmet kéne beletuszkolni. Szerelemnél, pedig mi lehetne jobb gyógyír? Egyet se félj, bro! Találok neked egy szép bögyös hajadont!
Kaptam magamra fogasról kabátomat hatalmas elszántságban úszva. Igazából addig elmélkedtem csomó bugyutaságon, szépen elkészültem és mire bezörgött a valóság haraszt, már lépcsőn ugrándoztam harci küzdőszellemtől túlfűtve. Ezzel semmi gond nem lett volna, csak épp nem bro küldetése volt napirendben, hanem az én találkozóm Jus-szal. A felismeréstől varázsütésre konyult le minden fejem körül szállingózó vadrózsa. Hirtelen nem tudtam erre milyen hangulati állapotban kéne mennem. Izgulnom kéne, mint az első randisnak? Extázisban kéne úsznom, mint az életteli húszasnak? Esetleg, görcsölnöm kéne, mint a kétségbe esett negyvenesnek? Remek kérdés, de rájöttem, nem érdekel. Önmagam leszek és kész! Nehogy már besokkoljam magam, teljesen normális, hétköznapi, egyszerű, igazából fogalmam sincs milyen besorolást érdemlő találkától. Odamegyek, sziporkázom a cukiságos csillámló köd felhőmmel, aztán meglátjuk mi lesz. Valami kifőzdéről csacsogott dear bear, szóval pocolás, majd valami. Rábízom magam az ismeretlenre! Igen, így fogok tenni. Most, pedig sprint a metróhoz, vagy el fogok késni! Ha olyan könnyű lenne hóban és magassarkúban futni. Igazán gondolhattam volna jobban az időjárásra. Nem ebben a szerkóban kellett volna utat törnöm…
YOSH! Megcsináltam! Nyak, láb, egyéb végtagtörés nélkül fel, végül le is jutottam a szerelvényre, hogy csonttá fagyhassak ebben a hidegben. Kicsivel hamarabb szökdécseltem feljáróhoz, ahol elvileg belebotlok blonde prince-be, de ez az én hibám. Pontosabban a metróé. Túl gyorsan jött a stupid! Kedvem, persze nem szegi némi téli vacogás. Gross-ok mindig feltalálják magukat! Ezt a kis cidrit secpec kivédjem rögtönzött séta, ugrabugra és moonwalk bemutatóval. Mit mondhatnék? Élvezni kell az életet! Ha rám néznek, csak gyermeki ártatlansággal elmosolyodom és kezeim hátam mögé téve szánom bánom feltűnő viselkedésem. Az más kérdés, miután elmennek nyelvem nyújtva grimaszolok nekik. Ne rondítsanak bele a játékomba!
Épp, valami hasonló bemutatóval illettem morgós öreg bácsit, amikor orrom elé keveredett nagy szőkeség. Biztosan látta, mit szenvedek, de nem jövök zavarba ettől a totálisan megsemmisítő égéstől. Ugyan, miért kéne azt éreznem, bolondnak képzel, vagy képen röhög az előadásom miatt?! Talán, mert az lenne a normális, de én nem vagyok az! Nemes egyszerűséggel visszahúztam nyelvemet, félénk tündérkeként kiegyenesedtem és angyali kislányossággal intettem felé. Szeretem, ha az üdvözlésem látványos! Ha pedig cikisen érezné magát, legalább elégtételt kapnék, ha ki merészelt nevetni.
-Hi-hi, hon!♥- Jól bevált energia bombaként pattantam mellé és karoltam belé csillogó szemekkel. –Well, irány enni? Which way az a rettegett kifőzde? All nap erre készítettem a stomach-om! Table alá eszlek!-
Kacsintottam rá elszánt tűzben égve, de továbbra is szigorúan tartva műszempilláim rebegtetésével szendeségem. Én nem tervezek semmi rosszat! Gyámoltalan, finom úri kisasszony vagyok, akinek mellékesen tényleg ki akar lyukadni pocakja. Szóval, örülnék, de nagyon örülnék, ha elindulnánk. Ideje megtölteni bendő kapitányt! Jelenleg az se hoz sikítós frászba mivel. Egyszer az évben ehetek valami egészségtelent. Végén attól halnék meg bio kert burjánzott bennem. Gondolom ennek egy-két elvetelmült fű mániákus örülne. Lehet, eladnának a fekete piacon, mint legütősebb cuccot! Hírnevem garantáltan lenne, de ha választhatok, inkább az együttessel szerezzük meg.
-Sikerült a present-eket odaadni? Like them?-
Pislogtam nagy szemekkel, hogy mi lett a közösen becserkészett meglepik sorsa. Kíváncsi voltam az eredményre. Mondjuk, hirtelen más villant be. Lapult nálam egy kis apróság. A délutáni nézelődésen túlságosan fellelkesültem. Nem bírtam visszafogni magam, ezért önfejűen begyűjtöttem egy türkizkék tubusocskát.
- Hoztam something neked! Bementem a fav boltomba és bought neked hajszínezőt! Nincs escape! Soon megváltozik a séród! Hope nem haragszol, cauz nem beszéltük meg, really megcsinálnád.-
Nyomtam a mancsába megnyerően mosolyogva. Még óriási, boci szemeimmel is rámeredtem, hátha enyhíthetek az esetleges kellemetlen mérgén. Kérdezése nélkül vásároltam és tukmáltam rá a dobozt. Azt veszem, alig ismertük egymást, aztán letámadom átalakítási tervekkel. Szegény, még azt hiheti át akarom változtatni valami decora boy-já! MY GOSH! Eszembe nem jutna! Lányoknál még egy dolog, de fiúknál már elég fura a habos babos hóbortosság. Nem ítélkezem, csak viccesen festenek.
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te8500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (8500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptyKedd Feb. 14, 2012 7:46 am

Dalospacsirta & ütem king rand[alírozás]i kísérlete

Az idő gyorsabban telt, mint általában. Napomat szabaddá tettem, hiszen semmi ingerem nem lett volna ahhoz, hogy Karácsony szent napján is az üzletben robotoljak. Különben sem hiszem, hogy egy gördeszkaboltban annyira nagy nyüzsgés lenne ezen a nevezetes napon, szóval azt sem értettem, minek kell nyitva lennie. Mindegy, ez nem az én bajom, csak kijelentettem, hogy ma különben is programom akadt. Még szerencse, hogy jó fej a főnököm, máskülönben ott támaszthattam volna a pultot, miközben unalmamban kávét szörpölgetve firkálok valamit egy füzetbe. Érdekes és izgalmas 12 óra lett volna...
Eltekintve ettől azonban iszonyat frissességgel gördültem ki az ágyamból, olyan délután egy, fél egy környékén, ami annyit tett, hogy pont ideje volt elkezdeni a napot. Alkalmam nyílt arra, hogy hosszas, lassú órákat töltsek el azzal, hogy felkészüljek az estére. Bármennyire is furcsán hangzik, vártam az estét. Nem tudnám megfogalmazni, minek tudható be a tény, hogy kedveltem Keiko-t magát. Talán mert szórakoztatott a viselkedése, talán volt egy pár jó beszólása? Egy biztos volt; lenyűgözött a hangja. Annyira egyedi, és erős, amilyennel még nem volt alkalmam találkozni eddigi életemben. Ha más nem ez az egy dolog biztosan magával ragadott.
Délután ajándékosztogatás volt. Semmi extra, a fa alatt meglapuló csomagokat egymást közt kiosztottuk, és nagy öröm közepette köszönetet nyilvánítottunk. Szerencsére nem lehetett semmi panaszom, viszont ennek ellenére sem szerettem ezt az ünnepet. Tekintve azt, hogy mégiscsak egy idegen férfival kell egy lakásban laknom. Ha fater ugyan lelépett kölyökkoromban, akkor is bennem van az az érzés, hogy csak az ő társaságában lenne teljes az este. Megszokni pedig, hogy anyu egy számomra tök távoli manussal osztja meg ágyát... képtelen vagyok rá. Nem tesz ellenem a nevelőm semmi rosszat, de be kell vallani, mind a ketten pusztán kényszerből tűrjük meg egymás lélegzetvételét. Még mindig dédelgetem titkon az álmom, hogy hamarosan kiköltözzek. Ideje, hogy saját lábamra álljak, és éljem saját kis életemet felelősséggel, odafigyeléssel és kemény munkával. Sokan nem néznék ki belőlem, de tényleg igényelném, hogy az én döntéseim befolyásolják életemet, éppen ezért érezhetek hatalmas késztetést arra, minél előbb tiplizzek a családi házból. Addig pedig szeretném mindenben támogatni az otthoniakat. Még ha néha tényleg az idegeimre tudnak menni. Ez a tény pedig nem zárja ki, hogy elkötözésem után hátat fordítsak nekik. Ha baj van, támaszt nyújtok a számukra. Hiszen a család a legfontosabb, mert az örök. Akárcsak a zene. Furcsa gondolkodás, mi?
A nevelőmmel egész jól eltelt az idő. Elővette az üveges szekrényéből a régóta őrzött szakés üvegét, és töltött nekem. Még sosem volt ilyen meghitt alkalom. Ugyan, hogyan tudtam volna visszautasítani ilyen ajánlatot? Jó kedvem egyre magasabb ívben haladt felfelé, mindaddig míg meghajlással intéztem egy laza elhajlást, egyenest a szobám irányába. Ideje volt felkészülni az estére, amit Pinku-channal tölthetek. Fogalmam sem volt mennyire van kint ordas hideg, az internetes időjósokban meg amúgy sem hittem. Minden eshetőségre felkészülve azért beletúrtam szekrényem mélyébe és kihajítottam ágyamra néhány melegebb hacukát. Aztán a rituálét megkezdtem; tusolás, hajmosás, szárítkozás és öltözködés. Elég hosszúra nőtt már hajam, hogy nemes egyszerűséggel oldalra pöcköljem, nagyobb jelentőséget meg nem akartam neki tulajdonítani, főleg, mert tudtam, hogy úgyis sapkát fogok viselni. Így tehát a polcon porosodó hajvasalót továbbra sem horgásztam ki a nagy kupacból. Az a polc eszméletlen rendetlen volt! De éreztem, ha hozzányúlnék csak még nagyobb ganéj keletkezne rajta. Így tehát húzom, halasztom a dolgot mindaddig, míg egy zokni elő nem mászik belőle. Mondjuk biztos frászt kapnék, ha egy ilyen mutáns textília mászna át a hátamon az éjszaka kellős közepén. Kénytelen lennék arra, hogy Nasi-t uszítsam rá. Vajon megbirkózna egy ilyen jellegű feladattal az a csavargó? Ki tudja pontosan...
Egy volt biztos, hogy a téli szerelésben nem fogok fázni. Ráadásul a szakénak csak jótékony hatását ismertem, szóval leheletnyit kipirulva tepertem le a lépcsőn, és intve a famíliának nadrágzsebembe rejtettem a kulcscsomómat, telefonomat, és a pénztárcámat. A kabátom belső zsebébe pedig egy apró díszdobozt, amit jobban féltettem mint a személyes kütyüimet. Becsapva magam után az ajtót, gyors léptekkel indultam meg a buszmegálló felé, és reménykedtem abban, hogy nem késem le. Húsz perces zötykölődés után aztán sor került a metróra, ami úgy hasított, hogy időm sem volt arra, hogy összeszedjem egyáltalán mit is akarunk magunkkal kezdeni az este folyamán. Csak azon kaptam magamat, hogy a hangosbemondóban elhangzott az utca neve, és a metró nagyot fékezett. Fel is pattantam a helyemről, és valami földöntúli örömmel szeltem a köveket az aluljáróban. Lehet most tudatosult bennem, hogy találkozóm van. Pontos leírással nem tudok szolgálni, milyen találkáról van szó, de majd a helyzet alakítja! Egyelőre úgy gondolok bele, hogy bandaépítő jellegű. Ahogy felértem a felszínre gyors jobbra-balra tekintgetés után felfedeztem egy ismerős lányt, aki valamilyen cirkuszi produkciót tesztelt a nagyközönség előtt, viszont az emberek ezt nem nagyon akarták díjazni. Először le sem esett, hogy épp beégetni próbálja magát. Jobban lekötötte figyelmemet az öltözéke. Ahogy tekintete végül felfedezte az enyémet hirtelen közelebb léptem hozzá, és úgy vizslattam.
- Szia. Iszonyat csinos vagy, de nem fázol ebben a seggfagyasztó időben?
Öleltem vissza, miközben csak meregetni tudtam a szemeimet. Nem voltam sem az apja, sem pedig az anyja, de én szarrá fagytam a látványtól. Ilyen holmiban nem engedem, hogy szabadtéren kajáljunk. Ezt részletezni nem akartam neki, csak megvakartam tarkómat, amit nehezen értem el a sálam miatt, majd aztán elböktem messzire, olyan félig balra. Mekkora mázli, hogy több pénzzel indultam el, mint terveztem. Így legalább egy jobb minőségű étterembe is elrabolhatom az idejét. Ellenkezésre meg nincsen joga, különben ráadom a nagyanyám kötötte garbópulcsimat. Cink vagy sem, de legalább jó meleg!
- Örömmel hallom, hogy nem ettél sokat, így meghívlak egy szuper helyre. Ami az ajándékokat illeti, elég sikeresek voltak. Szerencsét hoztál nekem, ha nem segítesz, tuti elbaltáztam volna valamit.
Vigyorogtam le rá, aztán elismerésként jól megveregettem a vállát. Olyan érzésem volt, mintha már egy rég összeszokott párost alkotnánk. Mintha már évek óta ismernénk egymást. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen jól kijövök egy lánnyal, főleg azt tekintve, hogy lúzernek érzem magam köztük. Vannak még csodák, pedig a szövegelésem mellett nem túl sok jót tudok még felmutatni. Mindenesetre nem szabad hagynom, hogy egy percig is kínos csönd telepedjen duónkra, különben keresztet vethetek az este hangulatára.
- Voah! Te mekkora király vagy! Hú iszonyat jó színe van a képen~
Kaptam kezembe apró ajándékát, amitől nem egyszerűen lepődtem meg. Teljesen kiment a fejemből, hogy hajfestést terveztünk, így tényleg meglepetés ért.
- Nagyon köszi, rendes csaj vagy. Viszont, én nem tudom, hogy kell időzíteni, ezért megragadom az alkalmat, hogy ezt odaadjam Neked. Boldog Karit, Pinku-chan!
Oldalra húzott mosolyommal pedig majdnem belegubancolódtam saját monológomba, így a végét rövidre is szabtam, és abban a pillanatban előrántottam az apró dobozt, melynek belsejében egy hajpánt pihent.
- Ezt még tegnap este hazafelé menet túrtam a közeli üzletben. Tök véletlenül bukkantam rá, és a stílusa miatt valamiért egyből Te jutottál róla eszembe. Remélem nem veszed tolakodásnak.
Vigyorodtam el, ahogy vártam a reakcióit. Miután pedig kiörömködtem magát, én pedig idióta arccal csak vigyorogni tudtam, a fejemmel biccentettem, hogy forduljon egyet az étterem irányába. Az étteremnek nem is olyan tipikus étterem hangulata volt, hiszen fiatalok töltötték ki. Inkább hasonlított egy jómódú kocsmára, vagy gyorsbüfére. Szeretem, mert olcsó és nagy a választék.
- Hölgyem, kérem foglaljon helyet!
Vezettem az egyik üres kétszemélyes asztalhoz, ami az ablak mellett csak duónkra várt. Egy kis szerepjátékozás belefért, hogy eloszlassam a feszkót köztünk, így illedelmes úri ficsúr énemet előkapva lehámoztam róla a kabátot, és kihúztam neki a széket.
- Azt rendelsz, amit csak akarsz, én állom, mert jófej vagyok!
Kacsintottam rá, majd elsüllyesztettem tekintetemet a menüsorba.
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptySzomb. Márc. 03, 2012 7:58 am

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 25s7n14 Dalospacsirta & ütem king rand[alírozás]i kísérlete Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 25s7n14

Az érkező megjegyzés cseppet se ütött szíven. Tipikusan Jus volt. Durr a közepébe! Bírom benne, nem kertel állandóan, csak őszintén megmondja véleményét. Szórakoztató vele lenni. Élvezem, amikor csicsergünk. Nem érzem felőle azt a távolságtartó viselkedést, ami a helybeliek jelentős részében meg van. Semmi probléma vele. Mentalitásból fakad. Tökéletesen megértem, elfogadom és elég ideje lézengek közöttük nagyjából megbarátkozzam vele. Talán azzal tudnám magyarázni azt a kicsike tüskét, ami még mindig bökdös, hogy így üt ki a félvérűségem. Jobban kedvelem a kötetlenebb viszonyokat. Szeretem, ha megfontolás, modorosság, karót nyelt feszengéstől mentesen fecsegnek hozzám. Az emberibb és kellemesebb atmoszférát teremt. Ha kínos zsongásra van szükségem, beülök néhány öltönyös állásinterjúra.
-BINGÓ! Csinos vagyok, of course! Erre, csak most jöttél rá, dear bear?-
Rebegtettem meg csábosan szempilláimat. Utána rögvest elmosolyodtam. Nehogy komolyan vegye az önfényezésem. Nem szántam annak. Gross-i vérem, valamiért nem engedte könnyedén elintézzem a bókot. Az túl egyszerű lett volna, ha pironkodva köszönömöt suttogok. Ettől sokkal pikánsabbá és szemtelenebbé változott. Tökéletesen illet a csípős időjáráshoz és kötekedést szító megjegyzéshez.
-Tökéletesen fine vagyok, hon! Az only bibi a boots-ban keresendő. Tyúklépésben merek walking. Attól mind, megcsusszanok and lenyomok egy hajrá girl spárgát, aztán celebrate a balesetin.-
Pakoltam kesztyűs kezemet angyalian szám elé. Nagyobb fantáziával megáldott emberekék, talán még a néma „upsz”-ot is hozzá gondolták. Bizony-bizony! Pontosan ennek szántam. Annak a micsoda sületlenséget merészeltem mondani pillanatként adtam elő. Szeretek néha rájátszani a mondókámra. Rossz szokásom. Szerintem, már kezdik megszokni a fiúk. Eddig nem szóltak miatta. Senki se morgolódott, minek tettetem a szende kislányt. Nem is tudom mit válaszolnék, ha nekem esnének. Sose gondoltam bele igazán, miért színészkedek egyszer egyszer. Jön magától. Természetes reakció. Valószínűleg a szivárványosan pörgős, cukker életvitelemből adódik. Bizonyos tekintetben azonosultam vele. Nekem tökéletesen megfelel, akinek meg nem, az mehet a kijárat felé. Semmi kedvem változni, mert az mondják. Nálam szó szerint működik a megszoksz vagy megszöksz elv. Ha nem elfogadható a kérésed, min változtassak és miért, akkor mutatom az ajtót. Előzékenyen ki is nyitom. Nincs harag! Méltányolom, ha szemtől szembe közlik a problémájuk. Egyszerűen, ha nem fogad el, vége a mesének. Inkább válljunk el az elején, mint több küszködés után vitában. És, most nem értem, miért elmélkedem erről. Sokkal izgisebb Jus beszámolójára figyelni. Nagyon édes, ahogy szerencse talizmánnak kiáltott ki.
-Ugyan-ugyan! Alone is boldogultál volna. Not vagy elveszett lamb. Azért, you're welcome és máskor is leszek a lucky star-od!-
Viszonoztam hasonlóan széles és jókedvű fokozatban a vigyort. Magamhoz hűen, megspékeltem némi „v”, mint vidámság kézjelzéssel, hiszen én vagyok az est sztárja. Kijárt picikét lubickoljak a siker medencéjében. Főleg, azok után sikeresnek könyvelhettem el a hajfesték akciómat. Láthatóan örültek neki, ami óriási büszkeséget ébresztett harcos amazon szívemben. Nagyon, de nagyon nyertes hősként húztam ki magam. Igen, én művem! Szinte áradt belőlem a halványan derengő csillámos felhő. Családi örökséget nem pazaroltam el. Jóra fordítottam! Másokat tettem boldoggá. Apa és anya, garantáltan könnyekben törnének ki, milyen nagyszerű felnőtt vált kicsiny gyermekükből. Szinte látom őket magam előtt, míg figyelmemet teljesen más tárgy nem köti le. Úgy vonzotta Bambi méretű szemeimet, mint macit a méz illata. Tapadtam rá ezerrel!
-KAWA~I!♥-
Nyüszítettem fel arcomra tapasztott praclikkal meredve a kicsike hajpántra. Csillogó szemekkel, szállingózó szívecskékkel és megbabonázott hullámzással tekergőztem előtte. Nem bírtam betelni a látványával. Teli találat volt! Nem pusztán édes, zabálni valóan tüneményes volt! Imádtam! Teljesen belezúgtam! Szerelem volt első látásra! Azt se tudtam hova legyek örömömben. Kicsattanó boldogsággal szorongattam a kicsike ajándékomat és majd felrobbantam az energia töltettől. Zsongtam, akár a felrázott szénszavas üdítő, ami csak arra várt kitörhessen. És, miért ne engedtem volna neki? Óriási csatakiáltással vetődtem rá Jus-ra, hogy agyon meg vissza ölelgethessem. Nem ússza meg a terrorom! Túlságosan aranyos meglepivel állt elő!
-Édipofa vagy! Thank you! Really, tetszik! Ennél happier Karácsonyom not lehetne.-
Mosolyogtam tejbetökként lóbálva a kicsike fejpántot. Úgy felpakoltam volna a fejemre, de túl hideg volt levegyem a sapkámat. Kötött cuccon érdekesen festene. Ráadásul, ha kitágítom, nem tudom később hordani. Muszáj voltam szipogva elköszönni tőle és óvatosan belepottyantani a táskámba. Szigorúan átmenetileg. Azon nyomban fedett helyre kerülünk, elfoglalja az őt megillető helyet! Ebből nem engedek! Erre, rövidesen sor került, mert betértünk Jus kinézett éttermébe. Nem lehetett rá panász. Hangulatos kis pub-nak festett. Nem tudom miért, de azok az angol vidéki kocsmák jutottak róla eszembe. Cseppet se számított lepukkantnak. Maga nemében nagyon előkelően festett. Minden tele fával. Kellemes és nem szemet bántó erősségű fény járja be az egész teret. Falakon régi hatást keltő fakeretes fényképek, kicsike szobrok és az a könyves vitrin, valami eszméletlen jól festett. Hajpántot követően meg volt második szerelmi áldozatom. Totálisan beleestem! Naphosszat szemeztem volna vele, de Jus előkelő arisztokrata bőrébe bújva húzta ki előttem az egyik két személyes asztal székét. Nem voltam rest azonnal reagálni a játékra. Ha színészi mókázásról van szó, velem emberére akadt!
-Köszönöm, mister! -
Pakoltam le hátsómat eszméletlen puccos kisasszonyként. Még hajamat is hátrébb söpörtem lassú, kimért mozdulattal. Jelenet extraként, nagyon dámai kecseséggel nyúltam az asztalra helyezett ital és étlapok felé. Valamivel zárni kellett az előkelő műsort. Annak tökéletesen element ez a kicsike szösszenet. Jöhetett a felszabadultabb sóhaj és bájos mosoly, amivel újra önmagamhoz tértem vissza. Fárasztó lett volna sokáig királylány lenni. Másrészt meg unalmassá válna az este. Nem kéne elrontani a hangulatot.
-This is a minimum, hon! Csatlakozol? Ne egyek alone.- Küldtem felé ártatlanul megnyerő puszit, miközben bújni kezdtem a megkaparintott könyvecskét. –Often jársz ide? When bukkantál rá? Én maybe egyszer voltam here. Bro hívott le. Poor baby! Lil szétcsúszott az alkoholtól és a friend-jének kellett a back-én vinnie.-
Legyeztem meg arcomat úri hölgyesen, erre a kínosan nevetséges eseményre emlékezve. Igazából nagyon funny mulatság volt. Nekem kicsivel élménydúsabb volt, mint bro-nak, hiszen rövid időre begyűjtöttem egy hódolót. Átmeneti fellángolás lett belőle, de garantáltan elmulasztotta rossz kedvem, ha arra gondoltam, milyen nyomorgatni valóan tündéri volt bro részegen. Ha már alkohol! Eszembe jutott, mivel kéne indítani, vagyis megünnepelni a találkánkat. Ördögien felcsillantak szemeim, amikor megpillantottam a koktélokat. Már tudtam, mit szeretnék. Ráadásul, ott virított kedvencem a tequila sunrise! Nem kérdés azt fogom kérni. Még hozzá most! Kapásból levegőbe csettintve mutattam a menüvel Jus-ra. Ideje volt előállni nagyszerű tervemmel!
-Cheers az estére! Hozzunk something yummie itókát és drink a single skacok egyedi Christmas-ára! What innál? Nincs objection! Yours kaja, mine pia!-
Pattantam fel székemről ökölbe szorított mancsokkal, elképesztő lelkesedésben égve. Tényleg nem vicceltem. Nincs kecmec. Ragaszkodom hozzá, beszálljak a fogyasztásba. Ennek hangot adva csaptam össze tenyereimet csudimudin édes mosollyal. Részemről ezzel kívántam jelezni, nincs vita, nyertem.
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te8500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (8500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 3:26 am

Dalospacsirta & ütem king rand[alírozás]i kísérlete

Cukifaktortól lucskos hangulatban hempergőzve pattogott ide-oda körülöttem Pinku-chan, amit nehezen tudtam hova polcolni. Ha nem ismerném kerek három napja a lányt, ijedtemben nadrágot kéne cserélnem, milyen út menti nyavalya ütötte fel fejét szervezetében. Azért egy részről aranyos, nem tudnám máshogy elképzelni ezt a szivárványeregető fruskát, csak így. Egy az egyben pont olyan, amilyen. Lézengve a menü sorai között biztos bólintást intéztem Keiko felé. Naná, hogy megtömöm magamat valamivel, s már volt is egy remek ötletem. Már csak abban kellett bíznom, hogy rátalálok az amerikai sorra. Rohadtul tudott idegesíteni az a tényszerűség, hogy srága mezei pockok csak vega étkeken tudnak élni. Magával a gondolattal nincsen problémám, viszont ha minden áldott nap rizst eszel füstölt hallal, főleg úgy, hogy az elmúlt 18-20 évedet Amerikában élted, pontosabban New York City-ben, elég nagy váltás. Ha azt veszem alapul, a legtöbb amerikai szarik főzni, elintézik egy telefonnal, majd 20 percen belül kopogtat a pizzasrác... maradjunk annyiban teljes nagy kontraszt van a két nemzet között. Ha pedig azzal csaphatnád tarkón a miniszterelnököt, hogy félvér vagy, még inkább nehezebb az életed. Amerikában 1 dollárból bőségesen megtömtem a burámat hot-doggal, hamburgerrel, sült krumplival vagy fánkkal, míg itt egy dolcsiért alig kapnál valami macskakaparásnyi kaját. Három szem rizs pedig hol elég egy olyan fiatal srácnak, mint amilyen például én vagyok? Amerikában nálam a kínai kajában kimerült Ázsiával kapcsolatos ismereteim. Hozzá sem kell fűznöm, hogy az a kínai kaja annyira messze állt az original-tól, mint ide Karakura-tól a négerek vuvuzelázta Afrika szavannás, oroszlánugatta országa.
- Nem mondanám, hogy törzsvendég vagyok, de iszonyat finomak a grillezett sültjeik. Szerintem happolok is egy bacon-ös hambit.
Kocogtattam mutatóujjammal a szöveget a menülapon, majd áttekintettem a másik lapra, ahol még több világi kaja volt felsorakoztatva. Azért még akadtak csodák itt is. Éppen ezért kedveltem ezt a helyet, mert itt ha szemfüles az ember, belebukhat egy-egy külföldi kajába is. Persze most mondhatnám, hogy ez a koszt közelébe sem ér a hazai ízekhez, de egye fene, legalább nem osztrigát kell szopogatnom. A sok halkütyütől már hideg-verésem van. De mégis mit tehetnék az elkötözésen kívül? Anya és a nevelőm szeretik a japán tradíciós konyhát, húgom pedig világ életében meg volt veszve érte, szóval nincs beleszólásom. Mikor azonban nem kívánja a kis lábujjam sem, akkor folyamodok ahhoz, hogy a szekrény leghátsó sorai közül kihalászok egy-egy eldugott zacskó chips-et vagy hasonló. Tudom, szemét vagyok, hogy nem örülök annak, hogy a szüleim biztosítani tudják számomra az egészséges mindennapi ételt, de megérthetnék, hogy az én gyomrom sem egy fekete lyuk, ami minden 'izét' felemészt.
- Áh, helyes a beszéd. De elég felelőtlen vagy... ki foglak inni a vagyonodból!
Kukkantottam föl a lapok közül fülig érő vigyorral, majd nyúlra vadászó kopóként nézelődtem jobbra-balra, hátha be tudom vonzani a terem másik végében unalmasan rágózó pincérnő tekintetét. Egy kis idő eltelte után végül találkozott és kezet is fogott tekintetünk, asztalunkhoz billegve meg megnyerő mosollyal üdvözöltem.
- No~s... üm, kérnék egy ilyen hamburgert nagy adag sült krumplival. Igen, egy kis ketchup jól jönne mellé. Ja, meg kezdésnek egy Jack Daniels-t. Részemről ennyi, kösz!
Bólintottam, majd áttereltem figyelmemet Keiko felé. Kíváncsian vártam, vajon ő milyen kajákat szeret, bár kinézem belőle, hogy édességet fog rendelni. Nem tudom, valamiért azt gondoltam, hogy a sushi-t is csak csokiszósszal fogyasztaná el. Bár elég bizarr, de kinek mi tetszik. Viszont a whiskey-t szigorúan csak kaja után iszom meg. Milyen gáz lenne már úgy szürcsölgetném a zaba mellé, mintha mezei ice teát innék. Azért akkora bunkó még nem vagyok. De remélem később sem leszek. A pincérnő szépen eloldalgott, hogy jelentse a rendelést, addig pedig rendet tettem magam körül, hogy majd legyen helye a tányéroknak, és poharaknak. Egy pillanatig csak az előttem ragyogó Pinku-chant tudtam figyelni, amitől csak mosolyogni tudtam. Néha lefagy az agyam, és semmi érdemi megszólalás nem jut eszembe – ekkor jön az, mikor csak hülyén bambulok magam elé és 'ámulok' az elém terülő látványon, vigyorogva, akár dilis kisgyerek a szomszédból. Tehát még mielőtt meg nem kapnám a jegyemet az ötcsillagos gumiszobámba gyorsan rávetettem a könyökömet az asztal szélére, és belekezdtem egy kérdésbe, ami már régóta furdalta az oldalamat. Ahogy pedig elnéztem Keiko-t talán nem veszi túl indiszkrétnek a stalkerkedésemet.
- Te, áruld már el, egy ilyen lánynak, mint amilyen Te vagy, hogy nem lehet pasija? Biztos, mert a cuki külsőd valójában egy szexéhes vadállatot takar! Tudtam, szóval ezért nem volt ellenedre az a latex-szereléses, sikátorba behúzós, bilincsezős action is!
Tettem szám elé drámaian tenyeremet, kikerekedett szemekkel. Alig bírtam ki röhögés nélkül, ráadásul abban sem voltam már túl biztos, hogy a felsorolt játékok közül, melyikek is hangzottak el pontosan a múltkori beszélgetésünkben.
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 6:10 am

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 25s7n14 Dalospacsirta & ütem king rand[alírozás]i kísérlete Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 25s7n14

Az étlap mögött vigyorogtam az elhangzott válaszon. Pontosan ezt vártam. Tudtam, számíthattam Jus-ra és nem hagy magamra a szükség, na meg éhség órájában. Igaz a választási felvetésétől, olyan érzésem támadt, mintha egy texasi sráccal üldögélnék szemben, aki kirándulást tesz Los Angeles-ben. Szinte láttam a cowboy kalapot és olaj mezőktől feketéllő foltokat a western csizmán. Vicces, mert valamennyire passzolna hozzá a példa. Elvégre a nagyon nagy USA-ből pottyant közénk. Kész röhejes az élet, így összetalálkoztunk és még ki is jövünk egymással. Bánja a fene! Örülök neki, mert őt közelebb érzem magamhoz sok-sok helybelinél. Az a megmagyarázhatatlan benyomásom támad, hogy igen, ő tudja miről beszélek, amikor tanácstalanul vakarom fejem egy-egy írás jel előtt, mert nem vagyok képes kisujjból megmondani a csilliós használata és jelentés kombinációja közül, épp melyikbe botlottam. Ez elég konkrét példára sikerült, de érthető a lényeg! Kívülálló vagyok, akár tetszik, akár nem. Jól esik, hogy van valaki a közelemben, aki szintén ebben a cipőben hánykolódik és nem néz űrlénynek, mert mexikói chilis babra vágyom, vagy csavaros olasz fagyit ennék.
-Let’s try, hon!~♥-
Kacsintottam egyfajta kihívását elfogadó dámaként, miközben az asztalon könyökölve tekertem kezem ügyébe tévelyedő rózsaszín tincsemet. Nem vagyok a dolgok elrontója. Nyugodtan lehet tesztelni a kasszám mélységét. Most kaptam fizut átmeneti melóból! Sikerült eladnom néhány ruhámat, kiegészítőmet és teljesítettem egy táska rendelést is. Úgyhogy van foghoz vágandó garas dögivel. Igenis kijárt a lazítás, ennyi munka után. Azt se bánom, ha az összes manim rámegy. Egyszer van Karácsony! Ez meg egy roppant különleges fajtája, szóval a skót felmenőket bezártam a duda mellé porosodni. Tökéletesen elengedő fejtörésnek bizonyult az étlappal bírkoznom. Nagyon széles és színes volt a választék. Azt se tudtam a sok betű és nyálcsorgató kínálat közül melyikre csapjak le. Fonalat vesztve, tanácstalanul, szempillám végéig süllyedve elmélkedtem a lehetőségek tárházán. Feszülten bújtam a címszavakat, mi lenne kedvemre való. Aztán bevillant az előbbi agymenésem. Olaszország! Erre az egyetlen dologra összefutott a nyál számban és villámütésre tudtam, mit keressek az oldalakon. Ujjaimmal drukkolva zsongtam szerencsém legyen.
-LASSAGNE!-Kiáltottam fel vég elgyengült boldogságban. Erre és csak is erre vágytam. Alig hittem szemeim világának, tényleg ott áll előttem feketén-fehéren. -Nyami-nyami!~♪ Imádom az italian konyhát! Imádom ezt a place-t! Thankie, hogy ide hoztál, dear bear!~♥-
Vágtattam be mellé, hogy gigantikus szuszkiűző öleléssel hálálhassam meg ötletét. Ha nem jut eszébe ez a hely, most lemaradt volna pocakom az ínycsiklandozó oregános élvezetről. Szét akartam csattani a boldogságtól, mint egy túlérett paradicsom. Nincs az a pénz, ne nyomizzam meg. Tudnia kellett, milyen boldog vagyok és ez csak neki és kizárólag neki köszönhető. Megeshet a rémeset, le se akadok róla, ha nem jut eszembe, meg is kéne rendelni a kinézett ételeket. Szépen visszapattantam eddigi helyemre és angyalian mosolyogva vártam, mikor keveredik valaki asztalunkhoz.
-Nekem one lassagne~♥ and tequila sunrise lesz. Thank you!-
Biccentettem kobakommal lelkesen. Miért, ne lettem volna kedves és jó kedvű? Semmi okom nem volt mufurcnak lenni. Remek helyen, annál is klasszabb hangulatban, sármos társoságban meg fanatasztikus kínálatban úszkáltam. Jobb Karihoz nem volt szerencsém! Felfelé ívelő hangulatomon még a bedobott téma se csökkenthetett. Töretlen lelkesedéssel vigyorogtam. A drámaiságra adva, pedig idegesen csettintettem a levegőben.
-Now lebuktam! Oda az incognito-m! Beismerem! Én vagyok a black özvegy! Behálózom az innocent férfiakat, aztán becsapom őket nasinak! Vigyázz, nehogy rád kacsintgassak a spider web-emmel…-
Köröztem incselkedően az este során rengeteg mindenre hasznosított étlappal. Gross-i véremben volt a bohóckodás. Jött magától, ha komolyabb beszélgetés irányába mozdult a történet. A kérdésre, úgy se akadtam épkézláb válaszra. Igazából, fogalmam sincs. Valahogy sose találtam meg azt az embert, aki nyakon csípett volna. Akadtak nagy szenvedélyeim és rajongásaim, de szinte mindegyik gyorsan kialudt. Hamar elvesztettem az érdeklődésem. Az a személyes véleményem, túl szórakozott vagyok szerelembe esni.
-Azért téged se kell fear…szerepjáték? Hmmm? –
Vonogattam sokat sejtetően szemöldököm. Érdekes vizekre bukkantam és kezdte felcsigázni kíváncsiságom a véleménye. Maximum kikosaraz. Addig is látszódjon, micsoda földre szállt angyal vagyok, édesen meresztettem rá boci szemecskéimet. Semmi rosszban nem sántikálok, csak hajt előre a természetes érdeklődés. Teljesen normális fiatalok ilyen témákról beszélgessenek.
–Which one lenne a kedvenced? Nővérke? Szobalány? Extrémebb?-
Kaptam szám elé kezemet megrökönyödést színlelve. Egyértelműen jeleztem, elképzelésem sincs a dolgokról. Persze utána kapásból nevetve legyintettem az egészre. Nehogy komolyan vegyék az előadásomat. Komoly témáról értekezünk. Ehhez pókerarc kellett, amit pillanatokon belül arcomra varázsoltam. Igazi biznisz kisasszonyként összekulcsoltam az asztallapon kacsóimat és bizalmaskodó haverkodással hajoltam hozzá közelebb. Végbélgyulladásos jégcsapsággal meredtem rá. Párbajhősnőként néztem vele farkasszemet, hátha az összeszűkült tekintetem rábírja a gyorsabb válaszra.
-Ki vele, hon! Furdal a curiosity, mennyire vagy bevállalós! Fav pose? Kedvenc hely? Oh! Legcikisebb sztori! Where próbálnád ki?-
Cseppet belelendülve a történetbe dobtam egymásra a kérdéseket. Annyira lelkes mimóza lettem, elfelejtkeztem róla, nem lenne szép tolakodó fruskának lenni. Kissé elkéstem vele. Remélhetőleg nem orrol meg rám.
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te8500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (8500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptySzomb. Márc. 24, 2012 7:01 am

Dalospacsirta & ütem king rand[alírozás]i kísérlete

Keiko választása meglepett. Az igazat megvallva nem gondoltam volna, hogy nehéz kajákat is bemer vállalni. Itt két dolog fogalmazódott meg bennem: vagy überkedni próbál és később az estét édes kettesben tölti a vécékagylóval, vagy pedig tényleg csipázza a külföldi ízeket, és vevő az ínyencségekre. Ha az utóbbi áll fent, akkor a legjobb emberrel jött el ide habzsolni. Ugyanis ha arra kerülne a sor, nem tudja mit is egyen következőleg, kezeskedem róla megbízzon ízlelőbimbóim határtalan szuper képességeiben. Azért poén, hogy egy nővel akarok később kajacsatákat rendezni, de ki tudja mire is képes. A bátor, karizmatikus hangjáról már tanúbizonyságot tett, szóval egykönnyen megeshet a föld alá eszi a fószert 'Fald fel Amerikát' nevű műsorában. Azért jobb, ha odafigyelek mit eszünk össze, egy komoly gyomorrontás Szentestére biztosan kontrasztos színárnyalatot adna a hófehér hónak.
Az italválasztást is bőven kielemezve gondolati síkon, lassan tényleg érett az a piros pont Pinku-chan ellenőrzőjébe. Le a kalappal előtte, gondolhattam volna kemény egy csajjal állok szemben. A felhőtlen jókedve pedig érezhetően egyre jobban hatott rám is. Már csak tényleg azon kaptam magamat, hogy pusztán a ténytől is képes voltam mosolyogva ücsörögni, miközben szorgalmasan munkálkodtam az előttem kikészített szalvétákkal. Nem mellékesen a humorával sem akadt semmi problémám. Ezt kedveltem – nem az a fajta buksza, aki kiborul egy egy elhintett viccen, hanem simán belemegy a mókába. Sőt, még vissza is kapja a kéretlen kölcsönt. Az ilyen szórakozásokat sosem vetettem el, főleg ha azt veszem én bármikor képes voltam oda-odaszólni az embereknek, ha épp 'cikizéshez' támadt kedvem. Na de még mielőtt mindenki olyannak könyvelne el, akinek az az élete, hogy terrorban tartsa mások lelki világát, hozzá kell fűznöm tudok mértéket tartani!
Ez azonban merész határokra sodort Pinku-chan esetében. Úgy tűnt lassan én szökdelek bele saját vermembe, és ott is maradok. Időközben előkotort fogpiszkálóval kapargatva az asztal sarkát egy percre meg is hőköltem, mikor a lány olyan kérdéseket vágott elém, amikre hirtelenjében nem is tudtam jól neveltként válaszolni. Ha egy olyan helyzetet veszek alapul, hogy egy tényleg de tényleg japán iskolás lánykával beszélgetem, ha még bitófára küldik, akkor sem tenne fel ilyen kérdéseket, viszont most Keiko-val voltam egy légtérben. Úgyhogy ez az elmélet már az elején megbukott. Azért nem ártott volna, hogyha tisztelettel leszek rá, de magának köszönje a választ, ha már ennyire érdeklődő típus.
- Szerepjátékban szerintem silány lennék. Nem tudok más szerepbe bújni, egyszerűen csak magamat tudom adni. Az mondjuk nem lenne ellenemre, ha egy csinos csaj lejtene előttem táncot, egy annál is rövidebb szoknyában...
Húztam összébb szemeimet, és lassú mozdulattal én is elmélkedő pózt vettem fel, akárcsak Keiko. Körülbelül ennyiben ki is merül színészi tehetségem. Nem mintha annyit gyakoroltam volna, talán még az is előfordulhat, hogy mélyen rejtegetett színészi vénám egy kis motiváció hatására felszínre is törne, de akkor mi lenne a bandával? Kishitű vagyok, vagy csak szimplán beképzelt, de azt gondolom dobos nélkül képtelenség lenne bandaként ügyködni. Tuti megoldanák nélkülem is, de nem hiszem hogy színészkedésre adnám a fejemet. Bőven tökéletes nekem dobosként élni az életemet. Ott is van még mit fejlődnöm, sőt! Közel sem vagyok még olyan jó, mint amilyen szeretnék lenni. Amíg pedig nem vittem véghez egy álmot, addig távolról integetek Hollywoodban hagyott kéznyomomnak. Majd lesz az is, ha világhírű zenész leszek. Csak pozitívan.
Könyökömet felpolcolva az asztal szélére raktam tenyeremet állam alá, majd lassú mozdulatokkal néha-néha simítottam egyet rajta. Még suliból rémlik a művészettörténelmi órák tananyaga. Műsorom leginkább arra a gondolkodós ürgére akart hajazni, de majd a közönség eldönti mennyire volt hiteles a figura. Nem elröhögve magamat szerettem minél komolyabb tekintettel pásztázni Keiko szemei között, és teljes beleéléssel, annál is teljesebb nyugalommal megfogalmazni válaszaimat.
- A misszionárius, mert irányító típus vagyok, és szeretem látni a másik fél szemeit. Természetesen egy nagy franciaágy, amiben kényelmesen tudok helyezkedni. Ahol pedig kipróbálnám... liftben vészcsengőt nyomva, vagy egy próbafülkében... Kihagytam esetleg valamit?
Néztem még egy pillanatig Keiko-t aztán vigyorral arcomon hátradőltem székemben. Eddig tartott míg tudtam hozni egy másik karaktert. Erotikus, búgó hangomat aztán visszaállítottam eredeti hangszínébe, és még mielőtt számba tudtam volna venni, valamilyen óhaj-sóhaj felett átsiklott figyelmem, a pincérnő megérkezett asztalunkhoz. Gyors mozdulattal hátrébb mozdultam, kezeimet elvettem az útból, és türelmesen megvártam, míg minden az asztalra kerül. Miután elfarolt párosunk közeléből, minden finomkodás nélkül csúsztattam arrébb az evőeszközöket. Minek egy hamburgerhez villa meg kés? Egy jó amerikai két kezét használja, minden segédeszközök nélkül.
- Ümm, ümm... jóétvágyat!
Mormogtam szendviccsel teli szájjal, mert elfelejtettem az illemet. Egy pillanatra felé is néztem, aztán koncentrációmat visszahelyeztem a burger irányába. Miután pedig leküzdöttem az első falatokat, kigondoltam, vajon melyik volt életem legcikisebb sztorija. Azokat általában akkor követtem el, mikor seggrészegek voltunk a haverokkal. Itt Japánban nagyon barátok sincsenek, a két deviles majommal pedig még nem volt alkalmam rendesen lerészegedni.
- Ahol égtem, mint a rongy, az még egy régi New York-i dolog. Egyszer beakartam fűzni egy csajt, és meg is volt, mikor kiderült, hogy a randira azonban az ikertesóját hívtam el. Utána nem tudtam hogy kimagyarázni magamat. Így történt hogy a legnagyobb riválisai lettek egymásnak, és hosszú hónapokig nem bírtam levakarni magamról őket.
Forgattam a szemeimet kínosan, aztán nevettem. Elég gáz volt kapni az SMS-eket meg az emaileket megszakítások nélkül. Hiába nem válaszoltam, akkor is bombáztak. Ha most meg megtudnák, hogy komolyra fordult zenei pályafutásom... biztosan őrültekként loholnának, és szelnék át az óceánokat a 'kegyeimért'. A hideg is kiráz tőle...
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptyKedd Ápr. 03, 2012 5:23 am

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 25s7n14 Dalospacsirta & ütem king rand[alírozás]i kísérlete Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 25s7n14

Nem tagadom, szemtelem bestia voltam. Erről a témáról kérdezni, cseppet kínos volt, de az én érdeklődési körömbe beletartozott. Meg úgy mindenkiébe. Attól nem mernek róla nyilvánosan beszélni, csak négy fal között suttognak róla, még ugyanúgy meg van a bárban ücsörgő vendégek között is. Én kimondom! Ennyi a nagy igazság. Túlzottan egyenes és piszkosul kíváncsi vagyok finomkodó körökhöz. Másrészt hozzátartozott az ismertséghez. Élet része. Nekem természetes, ha másokkal is beszélek róla. Kérdés vevő e rá a kiszemelt fél. Kezdem érti, miért menekülnek el tőlem az emberek. Lehet, nem bírnák a közszemérem szabályait sértő témáimat? Esélyes! Nem baj! Azt vallom kell puding próbája! Ha ezt valaki túléli mellettem, nagyobb meglepetés már biztosan nem éri. Ha meg nem, legalább nem futottunk felesleges édi-bédi cukormázzal nyakon öntött találkákat. Megeshet sokkoló az igazság, milyen vagy igazából, de nem érdekel. Ez van! Legalább egyértelműen lehet dönteni akarnak e jobban ismerni, vagy elbúcsúzunk. Szerencsére Jus kitartónak bizonyult. Nagyon őszintén és finoman válaszolt a kérdésemre. Végre, egy tökös legény! El sem hiszi mekkorát nőtt a szememben. Örültem, szókimondó személyt sikerült megismernem. Kitépném a rózsaszín tincseim, ha kertelő körökkel próbálna témát váltani, mert még annyi vér se szorult a férfiasságába, kimondja, erre nem óhajt válaszolni.
-Not hiába létezik annyi tüzes dance…ez natur-ből fakad!-
Konkrétumot nem tudtam meg Jus perverzségi faktoráról, de valljuk be, elsőre tökéletesen elég ennyi. Semmi kivetni valóra nem bukkanhattam. Melyik srác, ne kedvelné az ilyesmit? Az is odáig lenne, amelyik két kézzel tiltakozik. Ugyan, már! Vérünkben van a csábítás! A férfiak meg azt akarják, elcsavarják fejüket. Ennyi a történet. Így működünk. Teljesen egyszerű, hangzásra. Bonyolultabb ez a történt, mint amilyen könnyűnek tűnik. Mert az tényleg az, ha mindent jött ment kurafinak szétpakolod a lábad. Na, de elég ebből! Az egy teljesen más történet. Szépen terelődjek visszafelé az asztalhoz. Találtam drága meghívómmal kapcsolatban is kötekedni valót.
-Megnéznélek crunchy bankókat dugdosni egy stripper táncos girl falatkányira slim tangájába.-
Nem bírtam befogni a csőröm. Muszáj volt még valamit hozzáfűznöm. Generálta a téma, még valami kisüssek belőle. Azon túl, hosszú tincseimet tekergetve méláztam el a lehetőségen. Körvonalazódott fejemben ördögi terv, miként fogom bro-t megkérni vigye el Jus-t lenge cédák közé és micsoda elvetemült perszónaként fogok ballonkabátban megbújva lesi fotókat készíteni az alkalomról. Vizuális élmény nem elég. Erről örök érvényű emlékek kellenek! Baljós mosollyal lezárva a képzelgést, találtam magam szemben egy kuncogást fakasztó Jus-szal. Kezemet ráztam, mennyire mókás a helyzet, még se foglalkozzon vele. Szenvedtem rendesen, visszafogjam kitörő örömömet. Még szerencse, remek boldogultam, így angyali tüneményként felszusszanva legyezhettem meg arcom. Tüneményesen nagy szemű babaként pislogva Jus-ra vártam nagy felvezetése eredményét.
-Great!-Csaptam össze tenyerem boldogan. Én megkaptam összes remélt válaszom. – Every tekintetben true férfi! Good tippeltem. Tartanak tőled az innocent ázsiai nádszál ladies, igaz? Annyira frightfully lányok! Néha én feel szexuális zaklatásnak, look a harisnyájukat! Komolyan fear, mikor imprisoned liliomtiprásért! And a srácokkal same! Cute, mennyire szó szerint veszik a take care és eltakar kampányt, but amikor a third hím come vele szemben, akit only nadrágjáról tudok gender-be sorolni, lil elborzadok. Visszamennél USA-be, throw me bőröndbe! I swear csendes bag leszek.-
Bájologtam teljes tündéri aranymoszatosságom fényében. Komolyan gondoltam. Hezitálás nélkül menekülnék. Néha tényleg, szívesen itthagynám ezt az országot. Sok minden köt ide, ahogy bro is. Ettől még ott mozog bennem a kisördög. Szeretnék világot látni. Beutazni az egész bolygót. Úgy lenne a legtutibb, ha együttessel tenném. Álomszép lenne, kontinenseket behálózó turné részesének lenni. Imádnám! Biztosra veszem életem legszebb és legkimerítőbb hónapjait striguláznám, de nem érdekelne. Élvezném! Az összes sírós, nevetős, végelgyengülésben hörgős pillanatát kincsként őrizném. Szóval, egyenesen előre! Várnak ránk a hírnevet jelentő deszkák. Rajtam múlik, halhatatlanságba jutunk! Kizárólag kaja után! Megérkezett a fini vacsim. Végre! Már azt hittem éhen veszek. Persze, úri hölgy vagyok. Türelmesen visszaszívtam látványra meginduló nyáltermelésem. Szigorúan gyermeki örömmel csillogó szemekkel ütöttem egymáshoz evőeszközeim.
-Thanx! Viszont!-
Küldtem felé kislányosan tökéletes béke jelzést. Egyen, ahogy akar. A hambi fogyasztásnak különben meg előírása a kéz használata! Aki nem hiszi, járjon utána! Legszívesebben én is csatlakoztam volna hozzá. Mohóbb voltam a késsel való hadonászásnál. Olasz tésztát tényleg malackodás lenne kézzel tunkolni, úgyhogy beljebb vettem a gyeplőből és kizárólag annyi pimaszkodást engedélyeztem, Jus egy-két megszökni készülő paradicsom, uborka, saláta darabkáit, elegáns mozdulattal szedtem el. Kézzel! Mi mással?!
-Rögtön double rajongó, te hearthrob! How sikerült megszabadulni them? Given up? Előkerült sosem látott twin brother-ed? Átálltak new barátnőd üldözésére? Found egy újabb victim?-
Tettem le kezemből a villát nagyot sóhajtva. Részemről végeztem. Széken hátra dőlve emészthettem a fűszereket. Teljesen jól laktam és elégedetten simogathattam pocakomat. A nagy pihizés közben eszembe jutott egy saját történet is. Nem járná, ha én nem mesélnék semmi kínos bakit. Voltak ennél ezerszer kínosabb esetek, viszont mellette szólt, hogy passzolt a témához.
-Them nekem sincsenek jó memories. Shibuya-ban ismerkedtem meg a duó hobbi photographer fiú elmével, aki introduce me a tesójának. Very csini, cosplayer boy volt. Vele better megtaláltam a közös voice. Few times találkoztunk, started alakulni a dolog, then kiderült...a cute fiú tulajdonképpen girl. Cp-sekkel never kezdj! Tényleg! Mennyire like őket? Érdekelne, mit thinking róluk.-
Emeltem drámaian homlokomhoz tenyerem, miközben asztalra borulva mutattam be egy szörnyet halósan kínos jelenetet. Nem tartottam végletekig a síri csendet, felnevetve ültem vissza helyemre. Poharamat magam elé húzva vettem fel vakbél gyulladáshoz hasonlóan komoly ábrázatom. Precíz mozdulattal hozzákoccintottam az üveghez.
-Toast! Mire igyunk, dear bear? I know! Devil smile rising! Irány a világhírnév! Legyél velünk kőkemény, leader!- Kacsintottam rá iszogató társamra, miután égnek szegeztem poharam.-Everything a music-ért, igaz?-
Vérmes nőszemélyként belekortyolva koktélomba léptem fel székemre. Gross-i nevemre esküszöm, így lesz! Meg se állunk a célig, legyen akármilyen távoli. Miénk lesz a győzelem! Családi büszkeségem nem fogja hagyni elbukjunk, ahogy bro-é sem. Meg fogjuk csinálni! Előtte, pedig másik zene! Ahogy szabadság szoborként magasodtam észre vettem a sarokban árválkodó gépet. Igazi nosztalgikus kincs volt. Meghalok, ha nem választhatok róla egy számot! Muszáj!
-Here van musicbox?! HU~UH! Keressünk something!-
Bökdöstem felé kicsattanó boldogságban. Reméltem nem vagyok egyedül a lelkesedéssel. Annyira érdekelt, mik lehetnek rajta. Külföldi, vagy helybeli régiségek. Azonos vagy kevert stílusok sorakoznak a felhozatalban.
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te8500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (8500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 6:47 am

Dalospacsirta & ütem king rand[alírozás]i kísérlete

Valahogy annyira nem vonzott a téma, hogy pénzt is költsek táncoló lányokra. Az igazat megvallva, nem az én világomnak tartottam. Nálam teljesen más alakot öltött a szórakozás. Persze férfiból vagyok, ha adódik rá alkalmam megnézem magamnak a csinos csajokat, de úgy, hogy be is üljek egy rúdtáncestre, hát még nem adódott alkalmam. Magamtól biztosan nem mennék.
- Haha, én is megnézném magamat!
Törtem ki röhögésben, amiért Keiko egy olyan képet vetített elém, ami annyira távoli tőlem, hogy nem bírtam tovább magammal. Azért valljuk be, ez a csaj nem százas. Még buzdítani akar arra, hogy sztriptízbárokban költsem el a fizetésemet. Nem értettem, miből gondolta azt, hogy ez nekem annyira fekszik, de azért jól mulattam. Az már csak az önbizalmamat simogatta, mikor 'true férfinak' titulált. Nem pont értettem, hogy mit is akar ezzel mondani, de az elismerés mindig jó érzéssel tölt el. Ha ő így látja, akkor biztos úgy van. Nem szerénykedésből, de magamat sosem éreztem annak a nagy és tipikus nőfalónak. Sokat jártatom a számat azért, mert folyton megbámultak Amerikában, amiért ázsiai vonásaim vannak, de ennek ellenére sokan rajongtak értem. Hülyén hangzik, de többször is adódott rá alkalom, mikor ilyen meg olyan barátnők jöttek oda hozzám, hogy szerelmet valljanak, viszont az ilyet nem tudtam kezelni. Nekem sosem volt elég az, ha csak az egyik fél vonzódik, kellett az a kapocs, vagy mi. Annyira bele tudok bonyolódni ebbe a témába, hogy inkább csak megrántom a vállamat. A japán lányokra ki is éleződött a beszélgetés. Nem tudtam őket kezelni! Annyira ellentétei a amerikai csajoknak, hogy hú. Ráadásul ez nekem túl nagy váltás volt, és néha még most sem tudom pontosan, hogyan is kéne viselkedni a közelükben. Ilyen meg olyan elvárásokat állítanak elém, szabályok tornyosulnak fejem fölé, és ez kurvára ki tud buktatni.
- Viccet félre téve, be vagyok oltva az ilyen csajok ellen. Ijesztőek, komolyan mondom.
Pillantottam balra, majd jobbra, hiszen itt még a falnak is füle akadt. Megértettem Keiko problémáit. A japán divattal örökös hadban leszek. Míg az USA-ban éltem, fingom, de még dunsztom sem volt arról, ebben az országban mi folyik. Az összes japánt egy nembe soroltam, ha pedig húgom fejbe vágott egy párnával, pusztán csak jelezze, hogy a képeken pucsító egyének egytől-egyig férfiak, csak a szemeimet tudtam meresztgetni. Nekem mindegyik csajnak látszott, főleg amelyik képes göndör loknikkal, kisminkelt arccal és abroncsos ruhával feszíteni néhány poszteren, az nekem ne mondja, hogy férfi! Jó, biztos menő, hogy felveszi ezt a szerepet, de ez nekem annyira groteszk, hogy eldobom az agyam. Már azóta hozzászoktam a sok furcsasághoz, de a nagyvárosok még mindig tudnak furcsa finomságokkal szolgálni.
- Képzelheted, mikor idekerültem. Én bekajáltam, hogy mindegyikük nő...
Fejelgettem óvatosan az asztal szélét. Nincs mit azon ragozni, hogy fájó, mikor egy férfi melltartóra cseréli a bokszer alsóját. Csak azért nem mennék vissza Amerikába, mert túl sok mindent otthagytam. A múlthoz visszafordulni meg szerintem fölösleges. Azokat a sebeket, amik már begyógyultak, nem kell újra felhasítani. Azonban érdekelt volna, Pinku-chan miért akar innen elszabadulni. Kötve hiszem, mert ennyire megcsipázott volna két nap alatt. Biztos érdekli, milyen is az amerikai élet. Mondjuk sok újdonsággal nem szolgálhatna, bár ki tudja. Lehet csak én vagyok ennyire eltelve az amcsi léttel.
- Szerencsére leszálltak rólam.
Csócsáltam egy falatot, miközben igyekeztem azon lenni, hogy ne nyeljek félre. Nem akartam túlzottan részletezni az elmúlt évek kínos eseteit, főleg nem egy csajnak. Ide vagy oda, de na, Keiko mégiscsak egy nő lenne, nem? Most milyen gáz lenne már, ha arról regélnék neki hogyan koptattam a csajokat, meg ilyenek? Nem hiszem hogy ennek itt lenne az ideje... Szerencsémre megúsztam a kellemetlen szájtépést, ugyanis a kajálás befejeztével koccintottunk és belemerültünk a saját piáink élvezetébe. A whisky maró íze tüzes italként gurult végig nyelőcsövemen, és hirtelen kellemes melegség járt át. Idejét sem tudom, mikor ittam ilyen tömény szeszt. A sör nyári napokon ugyan legördült, de mint hangsúlyoztam itt, Japánban még nem volt alkalmam rendesen berúgni. Mintha csak ez a cél hajtott volna. Vicces.
Poharamat letéve az asztalra robogtam Pinku-chan után, hogy megbizonyosodhassunk arról, vajon működőképes-e a sarokban porosodó zenedoboz. A pub hangulata felidézte bennem azokat a tipikusan amerikai büféket; szürkés cigarettafüst, sárgán világító lámpák, és bőrkanapék. Megvolt a hely saját fílingje, az biztos. Ahogy pedig Keiko eszeveszettül lapozgatott a számok között abban reménykedtem nemcsak idegesítő japán popszámokkal van tömve a gépezet. Hirtelen rá is böktem egy Nickelback számra, és nem akartam a gondolattól tágítani, miszerint hallgassuk meg. Gyorsan elő is kotortam egy kis aprót, majd vezényléssel parancsba adtam a szám elindítását. Mi sem jobb egy laza kanadai rocknál.
- Poén, másokkal ellentétben, semmi rossz indulat nincs bennem a kanadaiakkal szemben... sőt, csipázom a zenéjüket.
Dobogtam a parkettán az ütemet, ahogy mosoly ült ki az arcomra. Leginkább a kedves emlékeim törtek felszínre. Mennyi mindent tudnék mesélni. Közben pedig intettem a pincérnek, hogy jöhet még egy kör az italokból, hiszen alakult a party hangulat.
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptyHétf. Május 14, 2012 6:14 am

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 25s7n14 Dalospacsirta & ütem king rand[alírozás]i kísérlete Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 25s7n14

Könnyesre nevettem magam szegény naiv Jus-on, aki tudatlanul belecsöppent sok kicsi ázsiai ember világába. Tényleg sajnáltam a megrázó élmény miatt, de annyira vicces volt az egész helyzet! Muszáj volt kiadnom a pukkadozva kitörni készülő röhögést, vagy kicsi béka lufiként szétpukkanok. Szerencsére gyorsan túlpateroltam rajta magam. A nagy jelenetet pár perc alatt lezavartam és amekkora látvány effektekkel csapkodtam az asztalt, olyan gyorsan suhant tovább mást boldogítani. Nagyon jól esett a nevetgélés és komolyan mondom még azt is békésen viseltem a fél sminkem csodálatos türkizkék műszempilláimmal együtt szalvétán végezte. Ennyi kárpótlás járt Jus-nak, ha már ilyen pofátlanul mulattam a balszerencsés Japán életének kezdetén.
-Ah, sorry dear bear, but ez…ez…ez totally worth it!-
Mutogattam lelkesen kiváló jelzést mancsommal. Addig se keltettem túl nagy feltűnést szülő nőket megszégyenítő légző gyakorlataimmal. Senki se mondta könnyű feladat lenne normál állapotba csúsztatni kicsattanó hangulatomat. Viszont Jus-t se akartam tovább égetni azzal, fenevadként nyüszítő, őrült nőszemély vergődik asztalánál. Ideje volt hoznom csábosan megnyerő külsőmet. Ehhez nagy sóhajtozásokkal húztam ki hátamat és ücsörögtem tovább tökéletes dámaként. Síri csendben körbe sandítottam vajon hányan követték szemmel környéket bezengő hahotámat. Látszólag kevesen foglalkoztak műsorommal, úgyhogy megkönnyebbülten legyeztem arcomat az étlappal. Tiszta haszon műanyag borítás, vagy minek nevezik ezt az átlátszó bigyót, szóval, öröm a háznál rajta van. Sokkal nagyobb tornádót kavar és könnyebben lehűti kínos helyzettől ártatlan tizenévesként menekülő képemet. Erről a rossz szokásról nem akartam leszokni és az újabb terelgetéssel, legalább könnyebben sikerült elérni, messzire lebegjen a fölénk terpeszkedő feszült légkör. Nem igazán esett volna jó, ha csúfos vízcsepp termelésbe torkollik az este, épp amiatt örültem annak a retrósan menő zenegépnek. Rögtön tudtam mit szeretnék! Valami kúlos számot turkálni belőle, amihez kapásból hozzáláttam. Energia bombaként kirobbanva ülőhelyemről szökdécseltem a szerkentyűhöz. Teljesen átszellemült fejjel méregettem, micsoda kincses bánya és csak szigorú külső csodálást követően tapadtam a nyílakkal felszerelt gombokra. Sebebesen végig akartam pörgetni a felhozatalt.
Meglepett, micsoda együttesek voltak rajta. Igazából ’90-es évek japán slágereit vártam, ha már helyben vagyunk. Ehhez képest a listában csupa külföldi banda rogyadozott, amik közül egész sokat ismertem. Kicsit dagadt Gross-i mellkasom a büszkeségtől viszonylag képben vagyok, már csak azt nem tudtam, melyiket szeressem a sok közül. Buzgott bennem a nagyot akaró szarka, valami alkalomhoz passzoló, de ismerem és kedvelem kategóriás díszpéldány legyen. Nem bizonyult egyszerű kihívásnak. Magamra se vettem, Jus jobbról beelőzött egy Nickelback számmal. Helyette, széles mosollyal csettintettem fel.
-That’s a great együttes! I love a silver side up albumukat. Hmm…ha clearly emlékszem osztály trip-en heard őket first. A buszon non-stop hallgattam walkman-en. Jesus! Milyen old vagyok! – Kaptam drámain szám elé kezemet, ahogy lerogytam a zenegépre teljes megsemmisülésbe süllyedve. - Te remember régi school napokra? Én always figyelmeztetéseket get. You know…my hair, ékszerek, make up, szabálytalanul viselt uniform. Everyone idegeire mentem. Only a varró club-ban voltam home. Often hallgattunk foreign együtteseket. Punk rock is not dead…-
Lapozgattam bőszen a felhozatalban, kicsikét elmélyedve a régi szép napokban. Annyira durván hangzott a walkmen szó, meg középiskola, amikor manapság az érintőképernyőt mindenhova elv uralkodott. Tiszta minik lettek ezek a kütyük! Egyszer púderos doboz helyett zenelejátszót vettem el valamelyik pultnál ácsorogva! Szörnyen gyorsan fejlődik a világ és kész űrvonatként száguld el mellettem. Kész rejtély vele tartani a tempót, már amikor van hozzá kedvem. Mostanság túlzottan nem izgatnak a színesebbnél feltűnőbb high-tech lomok, ahogy a virtuális játékokért se veszek meg. Nekem az a világ túlontúl személytelen. A népszerűségi versenyre, pedig nem tartok igényt. Nézzenek ki a tömegből, mert nincs ilyen meg olyan szórakoztató holmim. Attól a sok guitar hero-s vacaktól is fejre tudok állni. Ha zene, legyen élő! A léggitározás sem ér többet nevetséges légy kergetésnél. Kicsit se kedvelem ezt a mechanikus világot. Nem, mintha életben maradnék egy áramtól, gáztól, központi fűtéstől megfosztott birtokon. Nagy a szám, de már én se tudok igazán elszakadni, ettől a borzalomtól. Lehet a gondolattól támadó nyomasztó érzéstől próbálkoztam azzal szabadulni dúdolni kezdtem Jus számát.
-Hallottam something nem kedvelik each other. What a pity…Music is music. Nem annak kéne important-nak lenni which földrészről származik, hanem heart-ból szóljon és dübörögjön a rock’n’roll.-
Kacsintottam Jus-ra tipikus rock-os kézjelzéssel. Nálam ezek a származásbeli dolgok cseppet se számítottak. Megeshet a családom miatt, neveltetésem miatt, szüleim miatt. Igazából nem tudom, miért volt így. Számomra mellékes, honnan érkezik a zene. Ha tetszett, akkor tetszett és kész. Világ életben utáltam az előítéleteket. Nyugodtan lehet szabadelvű hippinek nevezni. Valamennyire egyet értettem velük. Kivéve a füvezést és drogozást. Bro-t egyszer még lecsapom a káros szenvedélyei miatt. Nyugodtan rúgjon ki a hámból, de nagyon nem szeretném rámenjen maradék agysejtecske csoportulása. Arról a bűzről nem beszélve, amivel jár egyik másik lazításuk.
-Yupo~h! Found it!-
Visítottam fel hirtelenjében. Biztos frászt hozhattam szegény Jus-ra, amit egy ártatlan kis lánykás pislogással próbáltam gyors feledésbe küldeni. Megtaláltam a tökéletes számot. Remekül passzolt az első „randinkhoz” és az előbbi kirohanásaimhoz. Nagyon bátran löktem be az aprót és készültem be szemöldök rángatózva, mikor csendül fel a Blink182 száma. Ahogy elkezdődött széles mosollyal böktem Jus-t oldalba. Magamhoz ragadtam egy zenelejátszó mellett hagyott régiségnek és valószínűleg díszítésből ott állomásozó sörös üveget, aztán belecsaptam a lecsóba. Jus mellé pattanva zendítettem rá énekelni. Magasságbeli problémákat leküzdendő akadályként, odatoltam egy széket, így könnyebb volt átkarolni. Örültem volna, ha velem tart a spontán égésben, de ha eloldalaz sem dől össze a ház. Improvizáció a barátom. Rögvest lelkesen foghíjas tömegem felé fordulva produkálok nekik életre megjegyzendő mini koncertet. Szeretek szerepelni és imádok másokat szórakoztatni. Ha pedig punk, legyek rendbontóan szemtelen! Kicsike karaoke miatt, csak nem teszik ki szűrünket...
-VHOA! Thank you!- Küldtem megilletődötten bájos csókot a pult mögött ingyen kört kiáltó tulajdonosnak. Remekbe szabott pukedlivel is megjutalmaztam, had örüljön fejének. Az ingyen műsor legalább kamatostól megérte! Ezt jelezve küldtem főnyereményt kiáltó nyelvnyújtást Jus-nak. –Hope nem akarsz hazáig escape tőlem. Visszább take a gyeplőt! Swear! Kezdésnek, quickly kiszáguldok mosdóba! Addig hit szemmel a csapost megkapjuk a free drinks-et!-
Paskoltam meg Jus-t két fújtatás között. Esküszöm nem állt szándékomban magára hagyni, de ideje volt a röhögés és koncert nyomait eltüntetni arcomról. Nem lenne szép, ha már szétcsúszva néznék ki. Egy nő nézzen ki nőnek, főleg ha még teljesen józan. Már pedig engem nem csapott fejbe az a néhány korty koktél. Egyszerűen ilyen vagyok.
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Cl0te8500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 29y5sib  (8500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 EmptyPént. Jún. 08, 2012 10:37 am

Dalospacsirta & ütem king rand[alírozás]i kísérlete

Időm sem volt arra, hogy kínosan érezzem magamat. Keiko olyan jelenetet levágott, hogy felért kabaréval. Már nem is azért vigyorogtam, mert nem tudtam kezelni a helyzetet, hanem azért, mert a csaj totál zakkant volt! Annyira röhögött, hogy én meg rajta nevettem. Hiába próbáltam takargatni a számat, ne nyerítsek, mint egy ló, nem ment. Keiko csak szakadt, csak csapkodta az asztalt, én pedig már könnyeztem tőle. Nagy fulladozások közepette meg azon kaptam magam, hogy talán már-már csillapodnak a kedélyek. Elég meleg helyzet volt, ha most nem, akkor sosem hívjuk fel a kocsmatöltelékek figyelmét. Azért legyintettem egyet a lánynak, nincs oka az aggodalomra. Nem érdekelt, ki mit gondol párosunkról, meg különben is. Biztos vagyok benne ezeken a parkettákon történtek már furcsább dolgok is, minthogy két fiatal önkívületi állapotban vircsaftol. Mindenesetre jól esett, hogy kifújhattam magamat, és Pinku-chan is lenyugodott.
A zeneválasztást meg gyorsan letudtuk. Tökre örültem neki, hogy nem ismeretlen a kis Vattapamacs számára a banda. Még egy kis sztorit is megosztott, ami csak fokozta a hangulatot. Csipázom az ilyen oldschool sztorikat. Amit pedig ő röttyintett kissé hasonlított az én régi sulis emlékeimre.
- Te, öreg? Akkor meg sem említem, hogy volt, mikor bakelit lemezen hallgattam zenéket...
Mosolyogtam. Nem is tudja miket beszél. Ránézésre mintha be sem töltötte volna még a húszat. Hol van Ő még az öreghez? Kissé túlspilázta a dolgot, de ilyenek ezek a csajok. Folyton a korukkal meg az alakjukkal vannak elfoglalva. Lehet én vagyok hülye de az olyan lányoktól gutaütést kapok, akik nem korukhoz megfelelően néznek ki. Ne viselkedjen és ne is öltözzön úgy egy húsz éves, mint egy óvodás. Jó Keiko-nak is megvan a saját hóbortja, de ez egy stílus. Annyira meg szerintem nem viszi túlzásba. Ha meg igen, majd jól kiröhögöm. Megkérdezem majd, talán sötétben öltözködött-e. Lehet leveszi a fejemet, de mindenképp megéri. Pusztán a sötétségbe boruló tekintete miatt is!
- Valahogy sejtettem, hogy neked is arra voltak a szabályok, hogy szarj rájuk. Dettó. Csak én ügyesen csináltam. Minden balhéban benne voltam, viszont sosem vontak felelősségre. Nem tudom, hogy csináltam, de mindig jókor voltam jó helyen. Én imádtam suliba járni. Sok haver, még több sztori. Majd egyszer talán összeülhetnénk dumálni erről!
Kacsintottam felé. Túl sok mindent kéne hirtelen összeszedni ahhoz, hogy érthető legyen a történet. Kerek, egészhez meg olyan helyzet kell, most pedig az nem kívánkozott. Azt viszont nem gondoltam, hogy ennyire a zenének hódol Pinku-chan. Volt valami igazság abban, amit mondott. Annyira még nem merültem bele ebbe a témába, de igazat adtam neki. Hülyeség ítélkezni. Ha egy zene jó, az jól fog szólni angolul, spanyolul, japánul, akár koreaiul is. Mindegy, milyen nyelven szólaltatják meg, ha van mondanivalója. Vagy egyszerűen istenkirály a hangzása. Egy idő után mindketten elfoglaltuk magunkat; Keiko a lemezek között turkált, addig én a számot hallgattam és iszogattam. Néha-néha ütöttem az ütemet lábammal, ami a fapadlón elég jól hallatszott, pedig szolidan járt a lábam. Ahogy bele voltam merülve a gondolataimba, hirtelen majdnem megfulladtam a pián, mikor Keiko felkiáltott. Hirtelen azt sem tudtam melyik orvoshoz szaladjak vele, Karácsony szent estéjén. De megnyugtatott, nincsen gáz, csak talált egy számot, amint feltétlenül meg kell hallgatnunk. Nem vagyok túlzottan Blink182-fan, de akadt pár jó számuk. Bírom ezt a vonalat, a srácoknak meg a klipjei ütnek a legnagyobbat. Emlékszem, mikor a Backstreet Boys-t figurázták ki, totál besírtam rajta. Nagy állatok, az tény. A punk zenét meg körbelengte egyfajta életérzés, mitől jó hangulatom támadt. Nem tudom, mi volt ez, de ilyenkor tökre úgy érzem magamat, mintha szabad lennék. Gátlások, és felelősség nélküli élet. Néha ez hiányzott nekem a legjobban.
És mintha csak meghallották volna elhintett vágyamat, Keiko szimplán a semmiből elkezdett újra őrjöngeni. Még egy széket is mellém húzott és úgy karolt át, a zenét ordítva. Baromi lázba hozott. A pia is dolgozott már, én meg úgy gondoltam, miért is ne csatlakoznék be a spontán koncertbe? Gyorsan levágtam a zenedoboz tetejére a poharamat. Lábamon vertem az ütemet kezeimmel, közben pedig a dalt énekeltem. Felelősséget nem vállaltam a hangomért, de abban a percben az egészet nagy ívről leszartam. Tombolni akartam, baromkodni, mint régen a haverokkal. A fejemet ráztam, meg énekeltem. Ennél jobban nem is kelhettem volna ki magamból. Az előadás után még meg is tapsoltak! Majdnem lementem hídba, látszik itt többen részegek, mint gondoltam. A díva felé mutatva gyorsan megragadtam a kezét, és győztesként emeltem az égbe. Majd színpadiasan kezet csókolva neki, vigyorogva lesegítettem a székről és úgy hajlongtunk tovább. Azt hiszem egyelőre elég volt a közszereplésünkből. Ezek után már csak jót hozhatott az este. Főleg, mikor megkaptuk az újabb kör italunkat. Azaz ígéret volt, már csak számon kellett kérni. Míg Keiko mosdóba ment, addig helyet foglaltam a pultnál, és megvártam az ingyen kört. Miután pedig visszatért a lány elé toltam a piát.
- Látom rendbe tetted magad. Kicsit megviseltnek tűntél a sok sipítozás után.
Nevettem el magamat. Már csak azt kellett kitalálni, hogyan tovább. Aztán ahogy oldalra pillantottam, találtam egy papírt, amin valami reklám volt. Csak összegöngyöltem, és rávágtam Keiko vállára. Majd még egyszer. Meg megint. Egyre többször és közben rárivalltam:
- Addig innen fel nem állsz, míg ezt le nem húztad! Vagy! Aki előbb lenyeli, az nyer. A vesztes fizeti a következő kört!
Meg sem vártam a válaszát, csak gyorsan elhajítottam a papírt, és magam elé húztam a korsó sört. Termetes volt, egy vikingnek is elég lett volna a tartalma. De szeretjük a kihívásokat, így máris el kezdtem számolni.
- Egy-kettő-HÁROM! RA-!!
Levegővétel után egyből nyakalni kezdtem a piát. Már csak azon kellett ügyeskednem, nehogy az orromban kössön ki több, mint a fele. Cink lenne, ha lenyomna egy csaj. Bár már az elmúlt események után nem merek ilyet mondani. Azért ne essen csorba férfi büszkeségemen, a fenébe is!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town Görbe Kocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Szegénynegyed-