-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town Görbe Kocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 EmptyHétf. Júl. 09, 2012 7:59 am

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 25s7n14 Dalospacsirta & ütem king rand[alírozás]i kísérlete Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 25s7n14

Egész tetszett dear bear ötlete a közös iskola idéző estről. Hatványozottan elnyerte tetszésemet hűtőből sörrel felszerelkezve kiüljünk a kertes ház hiányában erkély szegletébe és élvezve a kellemes esti órákat csivitelnénk a lázongó időkről. Az a sanda gyanúm van lenne miről értekezni. A pink tincseim agresszív módon sutyorogják mindketten nagy kópék hírében állhattunk, bár a jelek szerint, csak én voltam állandóan igazgatóiban. Jár, így az ember. Főleg, ha kilóg valamilyen színes ketyeréje a bokorból és percek alatt lebuktatja valamelyik sasszemű tanára. Én mondom a tanáraink szemüvegében nagyítótól kezdve kém lebuktató szuper high-tech szerkezetig minden megtalálható volt! Ki van csukva ennyiszer leplezzenek le pusztán a rendbontó szimatukra hagyatkozva. Lényegében mindegy volt. A bünti délutánokon is születtek érdekes legendák. Nem kellett kétszer mondani vállaljak kőkemény részvételi jegyet a vandálkodásban. Azért szigorúan mértékkel. Manapság hallható tanár verésektől meg fenyegetésektől egyenesen rosszul vagyok. Az már nem vicces! Mai fiatalság elfelejti a humor, addig számít humornak, amíg mindenki röhög rajta és nem sérül senki kórházba. Ezek a tini terroristák nagyon nem érzik a határokat. Tombolnak ész nélkül. Most egész tuti nem lennék tanár, pedig gondolkodtam rajta. Szerintem remekül boldogulnék az iskolák keszekusza világában.
Pinku chan tanár néni gyermekszíveket dobogtató vatta fellegén nem sokáig utazhattam, mert megszálltuk a zenegépet, csaptunk egy rögtönzött koncertet, Jus végre lazított és kaptunk potya piát. Na, ki a király?! Alap, hogy a duónk! Eskü rendezek még random dorbézolásokat az utcán, boltban, metrón, buszon, étteremben, sőt még a hátsójukat villogtató buli helyeken is! Tudja a világ mi az a féktelen szórakozás! Én ezerrel élvezném, csak szegény sminken nem. Jelenlegi rövidke ámokfutásom annyira megviselte sikítva fojt végig bánatában arcomon. Elég bizarr a szétfojt make up-os stílus, de valahogy nem ezt a trendet szeretném bevezetni, szóval köszöntem a lehetőséget, inkább eliszkoltam mosdóba. Nem szépítem a látványt! Szörnyet halva kenődtem fel a budiajtókra! Bob Marley még él! Fehér decora lány lett belőle, aki túl sok szivárvány festéket adott a panda macinak! Ijesztő egy látvány volt. Csodálom Jus nem kiáltott bányarémet és rohant le a szén rudakhoz túlélési tippet kérni. Remek a tűréshatára, vagy csak feltűnően úriember. Nem érdekel melyik, de cirógatta tépett libaként festő női lelkemet nem szelelt el. Ennek örömére rá is álltam a vakolásra! Szépen kipucoltam magam.
Előhorgásztam vész esetére nálam lapuló kicsinyke kagyló formájú táskámat és kiborítva tartalmát morfondíroztam mitévő legyek. Valahogy nem volt kedvem azzal bíbelődni vissza varázsoljam nyan cat színes sugarait. Helyette letöröltem az egészet úgy ahogy volt. Jót derültem mekkora Darth Vader sisakos színkavalkád maradt a kéztörlőkön, aztán egyszerű szemceruza, szempilla spirál, szájfény és mehettem. Kivételesen fittyet hánytam a decora körre, melyért életem végéig vezekelni fogok, de tényleg nincs kedvem egész este igazgatni a kaméleon rétegeimet. Összetéve kezem kértem bocsánatot minden decora-k anyjától, majd jöhetett a pattogás, egyenest az asztalunkhoz.
-Dear bear…ne misunderstood a Gross-i talent! This is még bemelegítésnek is low volt!-
Csókoltam meg nagyon büszkém felkaromat. Abban volt ám tejföl, apukám! Nem kell engem félteni, maximum az embereket nem bírják velem tartani a tempót. A Gross-ok elpusztíthatatlanok, lelkesek és az élettartamukat semmilyen természeti katasztrófa nem teheti tönkre. Kivéve, ha anya azt mondja. Rá mindenki hallgat, mert az ő szava szent és sérthetetlen! Ez az egyetlen alapszabály, de ezt jobb, ha nagyon mélyen fejedbe vésed. Némán biccentve bölcs gondolataimon bólintottam magamnak, ahogy lehuppantam eddigi helyemre. Sok bámészkodási időt viszont nem adtak. Alig fészkelődtem el, rögtön le akartak csapni. Ütemesen megtángáltak egy reklám papírral. Micsoda vérlázító tett! Kapásból felháborodott úri hölgyet alakítva meredtem támadómra, hogy durcás mozdulattal dobhassam hátra hosszú tincseimet. Közben végig azon agyalva mivel vághatnék vissza. Magától értetődő nem hagyhatom válasz nélkül kihívását.
-Nem lettem fly, dear bear! What tettek in your drinks? – Szaglásztam meg ártatlanul a poharát, mialatt kihorgásztam magamnak koktélos bödönömben szunnyadó pálmafámat. Ha már támadunk, legyen fair háború! –Züm-züm! Attack a kegyetlen wasp! Van something menő amerikai comics szuperhős or fő gonosz these formában? Rendezhetnénk egy duel életre-death! Sword-ki-sword, hon!-
Ártatlan angyal arccal bökdöstem meg a hurkapálcika végével. Velem ne kötekedjen, mert visszakötögetek, aztán rögvest indulhat mindenféle asztalon ugrálós, szék döntögetős, életre-halálra folyó küzdelem. Semminek sem vagyok elrontója! Ahogy megkaptam a párbajra hívást nyúltam kabátomért, kiszedhessem zsebéből kötött kesztyűmet és fogadhassam a vetekedést. Sértődött grófként, bajuszt pöndörítettem szám elé, majd égnek emelt orral, enyhe tavaszi szellőként arcon suhintottam a kéz melengetőmmel.
-Challenge accepted, jó uram!- Tettem csípőre kezemet roppant elszánt fejjel. Alakítás közben nagy erőkkel figyeltem mit alkot Jus egyetlenem, mert, hogy nagyon kipattant fejéből valami az tuti. Szinte koppant nálam a tantusz, amikor maga elé vette a yorkshire terrier méretű korsót és vajúhoz rendelt. Tűben ragadt cérnaszálam sincs milyen varázsütésre fogok ekkora adaggal megbirkózni, de fel nem adom! Buzgott bennem a becsület családi hevessége! -Yosh! Tehát a choosen fegyvernem a lovely beer!-
Húztam ki magam nagyon büszkén, még büszkébben és még nagyobb torokköszörüléssel méregetve saját adagomat. Megemelni élvezet lesz, nem kiüríteni. Más nem véletlen a padlóra borítom magammal együtt, aztán mondja meg, aki tudja, mennyit ittam meg! Rettentően csavaros az én eszem, bár most szeretnék odapörkölni a nő nem tud sört inni mítosznak. Igenis bírom a folyékony kenyeret! Megeshet nincs akkora gallon per korty kapacitásom, mint a cseh csaposoknak, ettől még van bennem kurázsi! Beleadok apait-anyait, némi női praktikát! Mi lenne velem a bájosan rebegő szempilláim nélkül, amikor előre tudom gonoszkodni fogok.
Pontosan ördögi tervem szerint jártam el. A pisztoly hangjának dördülése után heves amazonként estem a korsónak. Ittam, ittam, szorgosan vedeltem, mint a kacsa nokedlit! Viszont féltávnál feltűnt kezdenek tőlem vészesen elhúzni. Nem hagyhattam sokkal legyűrjenek! Azzal semmi probléma megvernek, hiszen még se én vagyok Brünhilda a legtökösebb északi kocsmárosné, ezért gyengéden könyökölgettem Jussy Jay oldalát gurigázás közben, hátha csikis, netán zavarja. Az meg se fordult fejemben esetleg félre nyelhetné a söröcskét, vagy hasonló baleset. Igazából az egész verseny nem érdekelt, csak az a pillanat, amikor a korsó végére bandzsítva csaphattam le az asztalra. El se hittem kivégeztem! Megcsináltam! Büszkébb voltam, mint az első ruhatervemre! Az örömtől, pedig akkora nomád harcosként töröltem meg számat és böffentettem, lehet tényleg azt hitték itt van az északi összetett egyik versenyzője. Nem, mintha ne kapcsoltam volna azonnal és vágtam volna szende leány fejet mindenki azt gondolja, mindez a mellettem ücsörgő fiatalemberből bukkant elő. Azért tekintettel rá, meg a kínos helyzet elkerülésére gyorsan tovább lendítettem a kínos mércét.
-NOW! Tequila-t a földi patkányoknak!- Léptem fel az asztalra magasba emelve korsómat. Adjunk az érzetnek csak úgy, mert Karácsony van és kezd jó hangulatom kerekedni. Nem mondanám a csicsókás tintahalak mezejére léptem volna, de határozottan kezdett felfelé szállingózni az elfogyasztott alkohol mennyiség. Alig vártam elszabaduljak! Imádtam becsiccsent fruska lenni! Környezetem kevésbé rajongott érte, de hát, semmi sem lehet tökéletes. Arra már nem emlékszem ki nyert. Igazából nem érdekelt. Jöhetett az újabb kör.
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 Cl0te8500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 29y5sib  (8500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 8:07 am

Dalospacsirta & ütem king rand[alírozás]i kísérlete

Hanyagul nyeltem az aranysárga szeszt, ami könnyedén gurgulázott végig nyelőcsövemen. Csak az járt az eszemben, hogy egy percre se álljak meg levegőt venni. Legyűröm, és majd szuszogok annyit, amennyi jól esik. Ez volt a tervem. Már a korsó alján jártam, aztán hirtelen arra lettem figyelmes bitang módon megtámadtak! Pinku-chan az oldalamat bökdöste vedelés közben, én meg szorgalmasan ide-oda ugráltam. Utáltam, ha csiklandoznak. Nem volt kellemes, csak bosszantó. Ráadásul majdnem elvesztettem miatta a versenyt. A sör egy része az orromban landolt, én meg hirtelen azt sem tudtam melyik szervemen jussak ezek után levegőhöz. A békák királyok, ők a bőrükön is hozzájutnak, de mi emberek? Meg kéne tanulnom a fülemen venni levegőt. Mennyire menő dolog lenne már! Miután végül kiküszöböltem annyival galád ellenségem lépését, hogy hozzáhajítottam egy szalvétát, már csak néhány kortyon kellett átverekednem magamat. A pár csepp lenyelése után rögvest a pultra csaptam az üres korsómat. Szinte egy és ugyanazon időben értek le poharaink, ezért fogalmam sem volt, ki is nyerhetett. Nem is volt annyira lényeges. Tökéletesen beértem annyival, csőbe húzhattam Pinku-chant. Elégedett vigyorral arcomon veregettem meg ellenfelem felém eső vállát, közben pedig az arcát figyeltem. Megküzdött a győzelemért, ez tény. Mind a ketten sebesen levegőért kapkodtunk, pont úgy, mintha csak lefutottuk volna a maratont. Aranyat ugyan nem kaptunk, de Pinku-chan jóvoltából egy potya kört nyertem. Tequila… úgy tűnik a kiscsaj nagyon rákapott a dologra. Vajon tudja, hogy egy pohárban van vagy 10-12% alkohol? Ha így halad gyorsan szétcsapja magát. Azonban én nem rajongtam érte. A narancslé, nos… maradjunk annyiban, hogyha muszáj volt, legyűrtem. De ha lehetett választani, akkor olyan koktélokat akartam vedelni az este folyamán, amiket amúgy sem sűrűn szoktam kortyolgatni. Így tehát magam elé vettem egy itallapot, és jókedvűen bújtam a sorokat. Úgy gondoltam minél érdekesebb nevű italokat fogok végig próbálni. Csak fussa rá a pénzem. Ha más nem majd itt maradok felmosni, vagy tányért sikálni.
Pinku-chan belemelegedett a kalóz témába, és lassan a körülöttünk nótázó, szőrös, fogatlan „cimborák” is. Egész kemény hangulat kerekedett ki kettőnk banzájozásából. Míg nyomta a szárazföldi patkányok szlogent, addig átcsaptam kamiázéba, és ki is kértem magamnak az italt. Vodka, lime és tömérdek jég. Húzóra, nincs mese. Találó volt rá ez a Kamikaze név. Ha már egyszer férfiból vagyok, legyen férfias is az italom, nem ilyen narancsleves… izé. Játszottam is rendesen a keménylegény figurát, és mindent feltéve egy lapra, garatra is vágtam az italomat. Olyan istentelenül mart, mintha sósavval locsolták volna körbe a szájüregemet. Borzalmas! Égetett, fájt, kellemetlen volt… minden, amit el lehetett képzelni. Összeszorítottam a szemeimet, pedig nem akartam. Gusztustalan fintor szambázott végig képemen, és riszálta meg magát az orrom hegyéig. Förtelem. Ezek után, ha józan maradok, hasonló kaliberű italt kell becsapnom a válaszfalon, az pedig nem lesz könnyű menet. Ennyit arról, mekkora vérbika vagyok. Még az ajkam is elzsibbadt, mintha megcsípte volna valami dögnagy moszkitó. Így pár másodperc erejéig csak ültem bárgyú gügyögéssel az orrom alatt, és minden energiámmal azon voltam, hogy valami férfiasságot magamba pofozzak. Még szerencse, hogy Pinku-chan kiválóan elvolt a körülöttünk nyüzsgő alja néppel. Szórakoztatta őket karmesteri tanulmányait fitogtatva, megfűszerezve hosszú éveken át gyakorlott táncos-zenés produkciójával. Az ital pedig egyre jobban hatott. Talán túl keveset evett, talán ennyire nem bírja a piát; igazából az utolsóra voksolok. Tippelgetésben lehetnék jobb, mondjuk a lottón. Pár százezer yent most könnyen el tudnék verni, minden nehézség nélkül. Új dobfelszerelés, jobb szponzorok, egy külön lakás. Nagy tervek, és még több pia. A Kamikaze ital után vodka vonalán egyensúlyoztam tovább.
Nem volt mit szépíteni a dolgokon. Pinku-chan a pult tetején kánkánozott és zsonglőrködött a szesszel. Valamit nekem is illő lett volna kitalálnom, azonban kifulladt abban szellemi fittségem, hogy újabb kört rendeltem. Miközben azon röhögtem, micsoda előadást vág le a kis csaj, hirtelen azt láttam, Pinku-chan magassarkúja bizonytalanul megremeg. Nem is kellett beletelnie, csak pár másodpercbe, és a csaj balerinákat megszégyenítő csukafejessel zúdult előre. Századmásodpercek töredéke alatt kerekedtek repülő csészealj méretűekre szemeim, és mihamarabb felugrottam eddigi helyemről. Hirtelen még az életem is lepörgött előttem. Előre nyújtottam mindkét karomat, hogy megfoghassam a lefelé zuhanó lányt. Szerencsémre időben cselekedtem. Pinku-chan már ott pislogott két kezem között, én meg azon imádkoztam, csak most ne forduljon ki a lábaim alól a világ. Ha így haladunk, az éjszakát az ügyeleten fogjuk végezni. Mindenesetre ez a malőr épp elég volt, hogy kijózanodjak. Ugyan csak pár pillanat volt az egész, mégis tökre lelassult kettőnk körül a világ. Ismét éreztem Pinku-chan törékeny karjait, és puha bőrét, amitől kissé sikerült megint megrészegülnöm. Nem, ez más volt, nem a pia hajtotta meg a szívemet. Valami olyan furcsa dolog kerített hatalmába. Egy pillanatra tényleg kábulatba estem. Végigmasíroztam tekintetemmel az arcán, mélyen belefúrhattam szemeibe a pillantásomat. Érdekes volt. Olyan, megmagyarázhatatlan álomkép. Persze semmiképp nem akartam hülyeségekbe lovalni magamat, azért mégis bennem volt három-négy kör tömény. Egy kis ideig még tartottam, hogy rendbe szedje magát, és visszaszuszakolja lábát a cipőbe, aztán mintha mi sem történt volna elengedtem.
- Még egy ilyen és tuti megáll a szívem. Ezért fizetsz nekem egy újabb kört!
Vigyorogtam, ahogy összekócoltam rózsaszín tincseit. A látvány, amit nyújtott baromi vicces volt. Olyannyira, hogy hatalmas röhögő görcsben törtem ki. A pult szélét csapkodtam, amiért nem kaptam levegőt. Hirtelen Chewbakka jutott róla eszembe. Vagy valami mocsári szörny. Az biztos, hogy a kócos stílussal nem tudna hódítani. Mindennek ellenére tupír-csoda feje rádobott egy jó nagy lapáttal az érzésre. Ha lett volna nálam aprópénz most biztosan hajítottam volna neki belőle. A hangulatot már nálam is alaposan bebetonozta az a néhány ital. Normális helyzetben ilyenen nem kezdenék szakadni, de úgy tűnt most rendesen kitört belőlem a mélyen eldugott állat.
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 EmptyHétf. Aug. 13, 2012 1:19 am

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 25s7n14 Dalospacsirta & ütem king rand[alírozás]i kísérlete Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 25s7n14

Asztalon dobolva követeltem, hozzák kifelé, de íziben nyami-glugyi tequila sunrise-omat. Muszáj is volt távrecsegnem, mert durcásan félre értettük egymást pultos szépséggel. Ő úgy vette dél-amerikai nyelőcső gyilkolót kérek, méghozzá tisztán! Az hiányzott volna az én szesztől áztatott elmémnek! Korán volt a tömény élvezetekhez. Józanul kevésbé bírtam őket. Nem tudom, miféle oka leledzett, persze azon kívül, hogy addigra már jócskán kilövi az ízlelő bimbómat az idegméreg, de betintázva sokkalta jobban boldogultam a kazán beindításra alkalmas felesekkel. Túlesek a beszámíthatósági határon képes vagyok vízként nyakalni a legerősebb abszintot is. Az más tészta elkövetkezendő napon mennyire szétcsúszva jajveszékelek a fürdőszoba áldásos takarásában. Nem baj, máma határozottan az a cél jó alaposan pohárba fullasszuk a bánatunkat. Mindketten egyedül vagyunk. Ezt úgy, de úgy meg kell ünnepelni, ki se látszódjunk a triplás látás és ritka élesen görbülő nyolcasok irkálásából. Én innen el nem megyek józanul.
Csodálatos kijelentésemnek eleget téve markoltam fel agresszíven a tálcán elém tartott koktélomat. Szívószálat elhajítva nyakaltam a koktélt. Hirtelen elfelejtettem már nem versenyzünk és akkora lendülettel estem neki, mintha az életemért küzdenék. Még jó, féltávnál rádöbbentem senki se kerget a háttérből. Vehettem egy nagy levegőt és aprót dobálva a zenegép környékén állomásozó törzsvendégeknek adtam ki a kapitányi parancsokat. Szerencsére vevő voltak a hisztérikus dobbantásokkal megküldött fenyegetéseimre, amiben kedvesen közöltem, ellenkezni merészelnek, hupilila melírt pakolok mindenki hajába és baba kék sminket mázolok az arcukra. Eleinte nem vették a lapot, azonban a táskám tartalmának felmutatása elérte a kellő hatásfokot. Engedelmes rajongó táborként szolgáltatták a jobbnál jobb muzsikákat. Át nem vészeltem volna ezeket a menő számokat ütemes csápolás és önkéntes kórus vezénylése nélkül. Ezerrel dalolásztattam a népekkel, kivéve, ha ittam, vagy táncikáltam, vagy pattogtam, vagy próbáltam megszabadulni csizmáimtól. Rémes magassarkúk. Még ingatagabbá varázsolták a produkciómat, pedig a Moulin Rouge számára, annyira lelkesen másztam fel a pultra, hogy én nagyon, de nagyon elegánsan kánkánozni fogok, majd nem ugyanazzal a lendülettel szédültem a csapos nyakába. Szerencsére kibírtam és rögvest benyúltam egy felügyelet nélkül árválkodó Puerto Rico-i rumot. Tökéletesen elégséges volt a hangulatom erősebb italokhoz. Az egyetlen bibi annyiból állt, túl hirtelen döntöttem meg az üveget. Nem elég felét magamra borítottam, majd nem belefulladtam és csodálatosan egyensúlyt vesztettem.
Egyedire szabott zuhanó röptében csapkodva vágódtam hátrafelé. Nem igazán tudtam mire számíthatok. Elég magasan voltam. Bájosan sikkantva szorítottam össze szemeimet, de kőkemény padló helyett tök puha felületre érkeztem. Cseppet értetlen döbbenettel pillantottam fel, ahol szemtől szembe találkoztam Jussy Jus-szal. Kicsit nem tudom a sokktól, megkönnyebbüléstől, vagy egyéb kategória eredményeként, hosszú másodpercekre kővé dermedve pislogtam. Nem hazudok, jobban összekuszálta a gondolataimat, mint a bevitelre felkínált alkohol. Persze nem én lennék, főleg ittasan, ha nem lendülnék rajta tovább. Ilyenkor nem kifizetődő kétes helyzetekbe bonyolódni.
-Dear bear az én hero! Imádla~k!♥- Fogtam tenyerem közé az arcát és nyomtam rá egy hatalmas puszit. Más esetben is megtettem volna. Régen rossz végem lett volna, ha ekkora magaslatból esek a fejemre. Kész szerencsém megóvott egy baleseti sebészeti látogatástól. Persze ittasan könnyebben ment a hálálkodás és kevésbé csizmám igazgatása. Elképzelésem sincs hány percen keresztül szenvedtem egyszerű rutin mozdulattal mire saját lábamon megállva tekinthettem orrom elé ritka bamba fejjel. Nem igazán értettem mit nevetnek. Azt sejtettem rajtam szórakoznak, de hiába néztem magamon végig. Kósza budipapír se volt a hátsómra ragadva, melltartóm se kapcsolódott ki és a szoknyám se csúszott fel a nyakamba. Totális tanácstalanságomban, fejemet vakarászva könyököltem mellé. Csendes duzzogásba temetkezve vártam ki befejezze a röhögést. Örüljön nem rúgtam bokán. Rajtam ne mulasson, ha nem tudom mi az öröm forrása.
-Done, hon? What’s so humoros? Én also akarok laugh! Nem ér out a mókázásból!-Pöcköltem meg sértődötten az orrát. Kőkemény hisztizés közben arra is futotta lazán rálökjem az egyik bárszékre és mint, aki jól végezte dolgát belehuppanjak ölébe. Kevéske fészkelődés után elénk vágtam a karomban dédelgetett rumot. Azt az üveget vissza nem adom, csak, ha kiürült. –Igyunk!- Közöltem a halasztást nem tűrő kötelességünket. Annyira tüneményes voltam, még az arcához is emeltem. Nehogy nekem azzal jöjjön nem fér hozzá. Én segítek a problémám, mert mindent megoldok. Ha pedig én következtem körrel, rögvest levegőben csettintgetve morzéztam, hozzanak szép adag vodkát. Tökéletesen megfért a tequila és rum mellett. Azért ne érje panasz a női érzékeny oldalam, kísérőnek hozattam almalevet. Szénsavas cola-hoz valahogy nem füllött a fogam. Az almáról legalább eszembe jutott egy teljesen más téma. Ha pedig nekem valami bevillan, arról rögtön kérdést fogalmazva érdeklődöm körbe a környezetemet. Kapásból felcsillanó szemekkel paskoltam meg Jus szőke buksiját. Teljesen felpörögve rugóztam az ölében.
-Neked have tattoo?- Kukucskáltam be a pulcsija alá, hátha rejteget alatta valamilyen mintát, mert sose lehet tudni. –Never akartál egyet? Én thought rajta, but amikor bro heard Donald kacsát vagy Pucca-t szeretnék lesápadva drowned into a cigijébe. Ennyire embarassing kedvelem a childish dolgokat? Szerintem tiszta tuti lenne, ha a grandchildren élő comic mutogathatnám a arm került Disney cartoons!- Bólogattam hihetetlen bölcsességgel saját ötletemen. Nekem azóta tetszett az elképzelés, amióta kitaláltam.
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 Cl0te8500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 29y5sib  (8500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 EmptyPént. Aug. 31, 2012 10:58 am

Dalospacsirta & ütem king rand[alírozás]i kísérlete

Azt sem tudtam, hogy hova kapjak. Pinku-chan olyan hirtelenjében vágta derékra a Tequila sunrise-ot, hogy szinte biztos volt az éjszaka további alakulása. Szó mi szó, lassacskán én is jóval melegebbet éreztem, mint amilyen eredetileg volt. Szívrohamos heves kavalkádja közepette eszméltem fel arra, hogy Keiko arcon puszilt. Pillanatnyilag nem kapcsoltam, csak később tértem vissza ehhez a momentumhoz, miközben elszédelegtem két szeszlöket között. Valahogy nem tudtam rendesen reagálni erre az esetre, engem nem szoktak csak úgy körbecsókolgatni a lányok. Vagyis… nem, nem engedném. Nem vagyok oda érte. Ám, ha ilyen csinos, nem mellékesen laza csaj teszi, mint amilyen Pinku-chan is, nincsen ellene kifogásom. Csak zajlottak tovább az események. Gurultak az italok, újabb dalok zendültek fel, én pedig egyre hangosabban kezdtem el ordítani az ismerős szövegeket. Nem bántam, ki mit gondolt rólam. Valahogy levetettem magamról minden szorongást, és illemet és átadtam a lelkemet a bulinak. Senkit nem zavart, hogy hamis, kappanhangon vonyítok, még kontráztak a háttérben. Ez a kellő löket volt ahhoz, hogy ismét pia után nyúljak. A rák sem tudja, hányadikat gurítottam már le. Az az egy volt biztos, hogy lassan ki kell cserélni a gégecsövemet, mert szétmarja a tömény alkohol. Néha eltompult körülöttem a világ, ilyenkor megdörzsöltem a szememet. Egy ilyen alkalom után láttam premier plánban az előttem dajdajozó csajszit, akit egyszerűen nem tudtam röhögés nélkül kibírni, és látni. Nem tehettem róla, nem volt szándékos, de tényleg. Csak úgy kibukott belőlem. Még szerencse, hogy más nem szándékozott a padlón kikötni. Csodával határos módon még nem voltam rosszul. Lehet azért, mert szorgalmasan kapkodtam a képembe a pulton hagyott rágcsálnivalókat. Néha bekaptam egy sós ropit, néha elém került egy tányér mogyoró, lényegében mindegy volt. Régen volt már, hogy berúgtam. Az érzés is csak halványan pislákolt elmémben.
Nem is válaszoltam Pinku-chan kérdésére, mert képtelen voltam. Főleg felerősítette bennem a röhögés kényszerét, ahogy egyre jobban ragozta a kérdéssort. Nem, tényleg magamba akartam fojtani, de szinte úgy éreztem, ha nem eresztem ki, akkor az orromon, vagy a fülemen fog kihallatszódni a fülsüketítő nyerítésem. Csak körbe kellett nézni a társaságon. Ezzel védekeztem a lány előtt. Kitártam kezeimet és körbemutattam a nótázó, műsorozó embereken. Kész cirkusz volt az egész. Szórakoztató volt. Ki se tűntem volna, ha mondjuk fel-alá rohangálva énekelek, egy korsó sör kíséretében. Aztán végül úgy maradtam, hogy a sör megmaradt bemelegítésnek. Nem akartam jobban vegyíteni a dolgokat, különben tényleg bekövetkezik a kis róka találkozása a hideg csempével.
- Tetkót? Öhm, igazából de! Már rég fáj a fogam egy csillagra, itt a hasam környékén. De nem tudom, mennyire komálnám a fájdalmat, itt, itt lent!
Magyaráztam a dolgokat kézzel-lábbal. Egy pillanatig nem is találtam, merre vannak a kezeim. Mikor előbukkantak, hirtelen felrántottam a pulcsimat, és lejjebb toltam az övemet, hogy látható legyen az a vonal, ahova a varrást terveztem. Az ágyékom környékére mindig is akartam valami firkát, de csillagnál többre igazából nem futotta a kreativitásom.
- Vaaagy, esetleg meglepem magamat egy Devil Smile logóval. Az évfordulónkra, eskü, hogy megcsináltatom!
Emeltem fel a poharamat és meghúztam. Talán ez volt a hab a tortán. Pár perc, és teljes képzavar. Túl jó kedvem lett, és gátlástalanul éreztem magamat. Olyan dolgok is eszembe jutottak, amiket a legvadabb álmomban sem tettem, vagy mondtam volna. Lassan elhittem, hogy az alkohol valóban kifacsarja az ember elméjét. Ez a Donald kacsás cucc nekem sem jött volna be. Azaz, magamon tuti nem. Laza lennék, feszítenék a hátamon a nagy kacsafejjel, vagy ilyesmi. Elég cink. Viszont Keikohoz ez a dolog is illene. Csak rá kell nézni. Egyedi a stílusa, bár ebben a furcsa fényben kissé vakítóak a színek meg minden, de lehet, csak én vagyok túlzottan bekómálva. Minden esetre valami ördögi sugallatra hallgatva csettintettem egyet.
- Fogadunk… hogy nem… nem mered, rá… rávarrni magadra a nevemet! Kajakra, csajszi… ha mered, akkor én is magamra tetováltatom… vagyis nem a sajátomat, mert azt csak nem felejtem el… hanem a Tiédet. Na, na, mit mondasz, Pinku-chan?
Egyre lassabban ment az értelmes kommunikáció. Mintha ólmot öntöttek volna a számba, a nyelven totál el volt nehezülve, az ajkaim pedig minden egyes mozdulatnál fájdalmasan zsibogni kezdtek. Le kellett, hogy üljek a pult mellé. Arra a forgó székre meg aztán pláne nem volt egyszerű feladat. Be is pörögtem a pult elé, és olyan érzésem támadt, mintha csak a Nasa-nál tréningeznék a Holdra repülésem előtt. Nem csipáznám most a centrifugát, de szerintem a gyomrom sem. A hely tulajdonosának sem hiszem, hogy a szívébe lopnám magamat. Bárcsak most hasonló, nyomott szemű, sárga japán lehetnék, alacsony magassággal és fekete sablon hajjal! Még ha be is hánynék –persze teljesen véletlenül- simán beolvadnék a zenebonás társaság közé. De így… ilyen fejjel, ilyen testalkattal semmi esélyem nem lenne. De azért reménykedtem, idáig nem süllyedek. Valóban koncentráltam, de a mogyorós tál olyan furcsán hullámzott, alig találtam bele. Nem mellékesen a tenyereim közül, nem zavartatva magukat potyogtak lefelé a földre a szemek. Ha pedig egy pillanatra is lenéztem olyan rosszullét kapott el, hogy a Mount Everest tetején is jobban éreztem volna magamat.
- Asszem… aaaa közelben mintha… láttam volna egy tetkós, piercinges üzletet. Há’ szerintem zakózzunk be, aztán lessük meg… hogyan melózik a csávó… vagy csaj? Mindegy, az a ott a valaki, vágod?
Vigyorogtam, mint a tejbe tök. Gyönyörű lehetek berúgva, nem akarom magamat látni így soha, de soha! Lényegében elég is volt mára az italozásból. Kellőképp tropára vágtuk magunkat ahhoz, hogy elkövessünk valami istentelen nagy baromságot. Így hát fel is cibáltam magamra a kabátomat, majd néhány bizonytalan lépés után igyekeztem segtíeni Keikonak is. Megfogtam a kezét és egymást támasztva próbáltunk dűlőre jutni a csapossal. Már a testem is belefülledt a kabátba, mire kibarchobáztuk, mennyivel is lógunk. Miután végre megoldottuk a sudokut, intve a társaságnak vágódtunk neki az ajtónak.
Kint csípős hideg volt, és fújt a szél. Egyből meg is kapta az orromat, úgyhogy kénytelen-kelletlen szívogathattam az orromat. Remek. Nem elég hogy kettőig nem látok el, még a taknyom is akadályoz az utamban. A sétálóutca egészen pofásan ki volt világítva. Ahhoz képest, hogy a japánok alig konyítanak valamit a karácsonyhoz, a dekorációt pöpecül eltalálták. Nagyon bejött, hogy minden olyan sárgás fényben úszott. A lámpák, az oszlopok, az üzletek kirakatai, minden szuperül ki volt világítva. Azért az ablak mögött riszáló, trombitás Télapó elég ijesztő látványt nyújtott. Azért volt miről kajabálnunk. Nem győztem röhögésemet visszatartva mutogatni minden egyes lépésünk megtétele előtt. Kajak ki voltam dőlve, csak ezt ne lássa meg senki. Istenemre mondom, soha többet nem iszom, jövő hétig!
Egy sötétebb útszakasz közben hirtelen felfigyeltem egy felénk szembe közeledő párocskára. Kellett már a hecc. Véleményt ignorálva kuncogtam, majd berántottam magammal a közeli bokorba Pinku-chant. Hiába csisszegtem alig tudtunk magunkkal bírni. Mutogatva ismertettem vele a tervemet, miszerint jó alaposan beszaratjuk a párt, mikor a bokor közelébe érnek. Az ujjaimmal mutatni kezdtem a visszaszámlálást. Kivártuk a megfelelő pillanatot, közben pedig a lány arcát sasoltam, le nem rohadó vicsorommal. Mire felmutattam az egyest, már ugrottunk is.
- Én egy szellem vagyok, a lelketekért jöttee~~m!
Hörögtem el a mondatomat közben pedig hevesen mozgattam a karjaimat. Olyan hatásosra sikerült kettőnk produkciója, hogy másodpercek töredéke alatt tepertek el az idegenek az utca másik végébe. Persze megint, mint mindig, újabb röhögés kísérte akciónkat. Már csak egy elismerő pacsi hiányzott. El is felejtkeztem arról, miért is indultunk. Pedig határozottan éreztem azt, hogy a hűvös levegőn elkezdtem kijózanodni. Ekkor pillantottam mag a hátam mögött azt a vörös neon reklámot, amin a tetováló szalon nevét tüntették fel. Ha ez nem valami isteni jel volt, akkor semmi más. Szemöldökömet vonogatva böktem oldalba a kisasszonyt. A lázadás bódult illatától vezérelve gyűjtöttem magamban a lélekerőt, és vártam, hogy rábólintson Pinku-chan a merész feladatra.
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 9:32 am

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 25s7n14 Dalospacsirta & ütem king rand[alírozás]i kísérlete Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 25s7n14

Drága Jus hangos nevetésétől majd nem sikerült félre nyelnem a kezemben szorongatott rumos üveg tartalmát. Igazán lemaradtam a vicc tárgyáról, ami zavart, csak épp megfogalmazni nem tudtam háborgásomat. Összegubancolódott a nyelvem és miután hosszú percekig mutatóujjamat feltartva, dühödten értelmet vesztett fejjel szobroztam röhögő dear bear előtt, inkább feladtam. Legyintve ráhagytam a dolgokat. Lelkesen megveregetve vállát támogattam a nem tudom miféle humor igaza felől. Elkönyvelve az agyam előtt teljesen homályos részleteket ugrottam témát, minél részletesebben kivesézhessük a tetoválást érintő kérdéseket, ahol megint messzire kavarodtam, miként jutottunk oda, hirtelen Jus ruháktól megfosztott köldökével találkoztam szembe. Nagyon erősen fókuszáltam magam elé, ugyan most, vagyis pontosan miről lehet szó, mármint eljutott hozzám, arról folyik a szóváltás, oda szeretne magának csillagot. A probléma ott bontakozott ki, annyira lefoglalt pici pocos látképe, kibírhatatlan kínszenvedésnek ígérkezett, megakadályozzam rakoncátlan ujjaimat, ne bökjem meg a köldökét.
-POKE!- Bárgyún vigyorogva hatalmas tettemen láttam hozzá, súlyos agyi tekervényeket hozhassak működésbe. Határozott elképzelésem támadt erről a csillagról, meg az előttem dekkoló has kombinációjáról. Nyelvemen volt a megoldás. Annyira éreztem, majd hajamat tépve terültem ki a pulton nem vagyok képes hangosan kibökni. Helyette csendesen nyöszörögve tekergettem kedvenc pink tincsemet, mialatt küzdöttem, küzdöttem, elvetemülten hajkurásztam az elemeket. Ebből az egész egyvelegből annyi keletkezett, felhorranva dőltem pultra, miközben üvegemet emelve éltettem Jus újabb ötletét. Tetszetősnek ígérkezett a devil logó felvarrás. Részemről benne lennék, mindenkin közös jelzés virítson. Ezzel hirdethetnénk mennyire egymáshoz tartozunk és közösen létrehozott zenénk van. Nekem teljesen bejött, mert az az érzésem támadt, születne közöttünk egy kapocs. Röhejesnek nevezhető szimbólum, de végtére is, lényeg az lenne mi értsük és annyira tartsuk, amennyire érdemli. Ha már elkötelezett zenészek vagyunk, ráadásul egy bandában játszunk. Lényeg a lényegben, abban a szent pillanatban magamra varrattam volna, igent mond a többség. A nagy gondolatmeneten, pedig annyira sikerült felspanolnom magamat, szinte végig se gondoltam miket készülök magyarázni. Igazából, így nem helyes, mert valószínűleg józanul, teljesen beszámítható állapotban is hasonló válasszal rukkoltam volna elő.
-Tesztelsz, dear bear?-Csaptam lendületesen az asztalra.-Nem e…e…ete…dare? Ne sére…tegess!-Löktem csípőre kezemet, látszódjon milyen hihetetlen mértékben szíven ütött a gyávaság puszta feltételezése. –Show me egy helyet and most azonnal done it! I swear! Soha többet nem singing, ha not teszem meg!-
Ütögettem ritmusosan a pult tetejét, de rájöttem ez kissé fáj már, úgyhogy befejezve a nyomatékos raccsolást, inkább az üresedő üveget kongattam a márványlapnak. Annak már nem ártott. Szinte semmi se lötyögött az aljában. Észre se vettem mikor sikerült kiürítenem, mert azt kétlem valaki fejére borítottam volna. Nagyobb az esélye az egész bennem lötyögött, amit őszintén szólva erősen érzékeltem a bárszékről való leszállást követően. Úgy elmoccant talaj barátom, majd nem sikerült oldalra borulva seggre esnem. Azért a Gross-i túlélő ösztönök működtek. Karjaimat orrom elé nyújtva imbolyogtam, akár egy hajón csónakázó múmia. Pontosan nem láttam hol a kijárat, de majd rájövök, vagy ha nem, valaki majd kitessékel a megfelelő résen. Addig is, megkapaszkodtam a törzshelyünk mellett állomásozó ruhafogasban, míg dear bear-re várakoztam, beérjen, utolérjen, egyáltalán megmozduljon. Még nagyon a pultnál ücsörögve csipegette a mogyit és tovább fűzte az azt hittem eldöntöttnek vett történeten.
-Ezze…zeee a speech, Jussy Jus! Pingáltassuk ki ourselves! JEEEEEJ! Tetkót a popóra everybod~y! ♥-
Lóbáltam táskámat tartó kezemet lelkesedésem maximális jeleként, ahogy hátsómmal pucsítottam az egész helységnek. Muszáj volt vizuálisan sokkolnom az egész kocsma kemény magját, had tudják csak, mire nem jó a rum és alkohol mámoros gőze. Be is jöhetett nekik a műsor, mert lelkesen fütyörészve kívántak sok szerencsét, ráadást, meg tapsvihart, amin elegánsnak nem is, de törött karójú madárijesztőként sikerült meghajolnom. Utána már tényleg csak az hiányzott, dear bear karjába csimpaszkodva kiszlalomozzak a bárból és az orromat megcsapó hidegtől ingerülten morranjak fel. Cseppet se volt ínyemre a téli hidegben való botorkálás, de lenyúltam egy kis üveg tecquilát. Előre tudtam jól fog jönni ebben az irdatlan hidegben. Rögtön nyúltam érte, amint kellő távolságba értünk a szórakozóhelytől. Táskám rejtett zsebéből, legártatlanabb kislány mosolyommal húztam elő és nyújtottam szorgos kísérőm irányába.
Felváltva fogyasztottuk tartalmát, miközben a kirakatokon, díszeken, karácsonyi felhozatalon röhögtünk. Normál esetben, garantáltan nem találtam volna viccesnek, de betintázott állapotban, még a vörösen világító orrú rénszarvas is az évtized poénjának számított. Össze-vissza borulva vigyorogtam, könnyem folyt a sok vihorászástól, hangom sípolóssá vált a hidegtől és mindezek tetejében az idióta ötletek se maradtak ki. Frászt hoztunk szerelmes ködben úszó párokra, szerelemi bánatról kornyikáltunk és addig lődörögtünk fel-alá, míg sikerült rábukkannunk egy nyitva lévő szalonra. Erre persze nem én jöttem rá, mert még nagyban foglalkoztatott az anyósnyelv részegen bonyolult feladatnak tűnő használata. Kizárólag arra kaptam fel fejem, dear bear oldalamat megbökve vonogatja szemöldökét. Ezen hihetetlen bamba ábrázattal pislogtam rá, majd az általa mutatott táblára. Beletelt jó néhány percbe, mire sikerült szétmosód betűkből kihámozni a lényeget, de miután sikerült akkorát pattanva vágtam be az ökölbe szorított „yes!” éljenzést, hátsómra fordulva bambulászhattam az üresedő utcára.
-Figyegyegyu~h!-Csapkodtam meg Jus karját izgatottan, miközben feltápászkodás közben újabb információra lettem figyelmes. -Aka…csi…cijacós couples-nek! Höhö! Arra thinking, amire me, mézescsuprocská~m? ♥-
Pislogtam rá romantikus regény elcsépelt hősnőjeként, ahogy rózsaszín felhőn szárnyalva dörgölőztem mellkasához. Tényleg nem hiányzott más, mint szerelmetes lovagom kézen fogása és eszméletlen boldog mosollyal betrappolni az üzletbe. Innen nem ismertem megállást. Rögvest betámadtam a hatalmas pultot. Nem izgatott ki van bent, mi van bent, merre és meddig kéne haladni, vagy várakozni. Egyenest az ott ücsörgő sráchoz sétáltam. Végletekig elszánt fejjel közeledtem felé, míg lendületesen megbotolva saját lábamban nekiestem a cuccnak, csodálatosan magamra rántva szerencsétlen Jus-t is. Cseppecskét látványos belépő lett, főleg, mert ezután pukkadozva szakadt ki belőlem a röhögés. Percekig megállás nélkül viháncoltam, mire sikerült annyira összeszedni elemekre széthullott agysejteimet kezemet felemelve integethessek a srácnak.
-Hallejohóóó~h! My cukker bocsommal közös te..tete…kót szeretnénk! Ugye-ugye-ugye, helelep us?-
Rugóztam izgatottan, mennyei angyalkaként rebegtetve szempilláimat. Megnyerőbb műsorra nem futotta, de kétlem nagyon izgatnák őket életünk történetei. Gondoltam, kizavartak volna, ha bajuk lenne, erre viszont nem került sor, csak szép unott fejjel meredtek ránk, folytassuk az eszelős igénylést. Nekem ennél nem kellett több. Azonnal rázendítettem a részletek felvázolásába, már amennyi létezett. Semmi különöset nem tárgyaltunk meg a legfontosabb dolgon kívül, de hát, azért voltak itt a tetoválók kitöltsék a hiányos zugokat.
-Eggyemás names szeretnénk! Neki a jajajko….máramint Keiko, mine eh, meg Justin! Én…he…here kérem!-Bökök rá némi tájolást követően a derekamra. -Te where szeretnéd, bingyiböngyörő?-
Fordulok felé minden előzetes jelzés nélkül. Kicsikét váratlanul hathatott ez a gyors támadásom, de ha már egyszer ő következett, csak neki kéne közhírré tétetni merre kívánja felbiggyeszteni csodálatos nevemet. Én nem szóltam bele, hova rakosgatja. Bőven lefoglalt megálljak saját lábaimon és ne essen hasra. Nehézkesen ment egyetlen helyben ácsorogni. A dolgokat meg nehezítettem, mert bevillant miről beszélgettünk, amit nekem feltétlen jeleznem kellett dear bear irányába. Hasát tapogatva, vagy épp kedvesen kocogtatva gyűjtögettem egy csokorba maradék fogalmazási képességeimet kibökhessem mit szeretnék.
-Ajaja…star ne-ne-ne…NEM?-
Ráztam fejemet a szövegemmel párhuzamosan. Ha már itt jártunk, akár azt is megcsináltathatta volna. Minek jöjjön el máskor. Kínálkozott a nagyszerű alkalom túlessen a szövegelése ezen felén.
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 Cl0te8500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 29y5sib  (8500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 9:34 am

Dalospacsirta & ütem king rand[alírozás]i kísérlete

Kézen ragadva kedvenc barátnőmet iramodtunk meg egyenest, a tetováló szalon ajtaja felé. Sikeres akciónkat megkoronázta Pinku-chan azzal, hogy ismét útját állta magassarkúja, vagy éppen egy rosszul lecsempézett szakasz, amitől nem zavartatva magát olyat zakózott, mint a vaskapu. A dolog onnan vált izgalmassá, mikor engem is magával rántott. Hiszen egy pillanatig sem volt kedve elengedni a kezemet, így persze, hogy borultam utána. Ennél cinkesebb bemutatkozást szerintem még soha senki nem produkált az üzletben, de na... ilyen is kell egy vállalkozás történelmébe. A srácok csak végignéztek rajtunk, kikerekedett szemekkel, de a további reakciókra nem voltam kíváncsi, és nem éreztem magamat abban a helyzetben, hogy legyen időm minden egyes arcrezzenésüket végigkísérni. Próbáltam minél előbb alapállásba kapni magamat, majd felsegítettem kelekótya hercegnőt, és leporoltam magamat. Amíg a háttérben szöszmötöltem azzal, hogy igyekezzek elhitetni az üzletben levőkkel, tényleg normális vagyok, addig Pinku-chan hadarta a szöveget, közben pedig olyan mozdulatokkal szemléltette elgondolásait, amit egy veterán akrobata is simán megirigyelne. A derekára tervezett tetoválás igazán szívmelengető érzéssel töltött el, de lehet csak nem ürült ki belőlem teljesen az alkohol. Lényegében tök mindegy volt, minek tudható be, hogy boldog voltam, az az egy biztosan állítható, lenyűgözött Pinku-chan merészsége. Egy tetoválás nem olyan dolog, ami két hét után lekopik, ezt egy életen keresztül kell viselni. Lehet ebbe a dologba nem gondoltunk bele, de ki akart itt, ebben a pillanatban, és szituban komolyan viselkedni? Épp ez volt az egészben a poén! Minden esetre a srácok egészen szórakoztatónak vélték a párosunkat, de leszartam. Csinálják meg a tetkót és ennyi.
Már azt hittem sosem vesznek észre, mikor az egyik srác a közelembe lépett, és vidáman megsúgta, hogy úgy látja, a lány nem százas. Csak mosolyogtam. Volt a feltételezésben valami igazság, de megnyugtattam a tetőtől-talpig kivarrt faszit, hogy szimplán a kelleténél többet ivott. Ebből pedig végre le is esett a fültágítós mukinak, mi is ez az egész felhajtás. Megveregette a vállamat pont akkor, mikor Pinku-chan kifogyott a szövegből és másik oldalamra lépett. A hasfalamon végigsimítva kérdezősködött, végül is mire jutottam. Nagy döntések előtt álltam, és bódult állapotomban nem tudtam elképzelni, hogyan és hol mutatna legjobban a tetoválás. A csillagról pedig majdnem elfelejtkeztem, még szerencse, hogy locsi-fecsi királynő részegen is képben van. Csettintve egyet ismertettem én is a srácokkal a két ötletet. Konkrétumot a név elhelyezéséről sajnos nem tudtam mondani, a csillagot pedig még mindig a csípőm környékére tudtam elgondolni. A dolgok lényegében adottak voltak, így nem volt más feladatunk, csak kényelembe helyezzük magunkat a piros bőrkanapén, míg a három srác kupaktanácsba bonyolódott. Kissé izgatottan doboltam a combjaimon. Valami hasonlót fedeztem fel Pinku-chanon is, viszont nem volt olyan tiszta, mint nálam. Túlságosan is részeg volt hozzám képest. Az alkoholszintem szép, lassacskán teljesen nullára állt. Sem biztatót, sem más értelmes mondat nem tudta elhagyni a számat, csak néha felnevettem, mikor a mellettem pattogó csajra néztem. A vak is látta, mennyire bele akar vetődni már a tetováló ágyba. Én ennyire nem voltam lelkes, de ha már én kezdeményeztem a hülyeséget, még szép, hogy nem vonom vissza. Különben is fogadtunk, a férfi büszkeségemen esne csorba, ha megfutamodnék a kihívás elől!
Épp Vattacukrot kérdeztem a hogylétéről, mikor elénk lépett a hármas brigád és regélni kezdték a szóba jöhető terveiket. A grafikus faszi előcsapta a vázlatfüzetét és a megfelelő oldalon kinyitotta azt. Lelkes beszéde annyira hatásos volt, hogy nem lett volna szívem nemet mondani az ötletre. Igazából tetszett a megvalósítás, ha rajtam múlott volna, biztosan nem gondolok ilyet. A tetováló bagázs arra jutott, mi lenne, ha a két tetkó ötletből dobnának össze egyet. Végül lemondtam a csípőm tájékáról, és egy egészen más, közelében sem lévő testrészemnél lyukadtunk ki. Talán még vagányabb lenne ott, én erre gondoltam. A rengeteg lelkesedéstől pedig az én hangulatom is visszajött, így tenyereimet összecsapva pattantam fel eddigi ülőhelyemről, és elmasíroztam az egyik szék felé. Teljesen lázban voltam, hatalmas élményként éltem meg az egészet. Főleg azért, mert sosem tetováltattam. Lehet már tényleg itt volt az ideje. Amíg a srácok összekészítették a cuccokat, belekezdtem a vetkőzés művészetébe. Még szerencse, hogy fűtöttek, különben a tetoválás végére jéggé fagyna meztelen felsőtestem. Egy kiadós tüdőgyulladás meg sosem jön jókor. Bezzeg Pinku-channak nem kellett túlzottan vetkőznie, csak a kabátot és a pulóvert dobta le magáról, majd megoldotta annyival, hogy feljebb húzta a felsőjét. Ez kicseszés. Hangot is adtam elégedetlenségemnek, persze vicces formában. Nem lett volna ellenemre, ha csak egy pici melltartóban kezdik el varrni a hölgyeményt, legalább elterelné a figyelmemet a fájdalomról. Bár tudom is én ez az egész cucc milyen fájdalommal jár. Lehet olyan, mint egy kis karcolás. Hiszen látva a faszit, aki épp buherálta a tetováló gépet, alacsony termete ellenére, kész plakátot hordott a testén, biztosan nem fogok belehalni. Megalapozva a hangulatot a másik srác odalépett a számítógéphez, és feljebb tekerte a hangerőt. A falra erősített hangszórók csak úgy hányták magukból a rock and rollt. Kajak kedvem szottyant lezavarni egy random koncertet. Azt akartam, hogy ez az éjszaka ne múljon el. Nem sokszor adatott meg, hogy Japánban ilyen buliban legyen részem. Az biztos, hogy ezt hosszú ideig emlegetni fogjuk.
A jódpapírt lehúzta a mellkasomról a srác, majd belenéztem a tükörbe. Jobb helyet el sem tudtam volna képzelni életem legelső tetoválásának. Miután felhangzott a gép sercegő, zümmögő, bizsergő hangja, csak kényelmesen hátra vágódtam, és hasamon keresztbe fontam kezeimet. Mintha a világ legtermészetesebb dolgán mennék keresztül. Majd szólnak, ha valamit rosszul csinálok. Azért remélem, nem kötnek bele a fekvésembe, más dolgom ezen kívül mi maradhatott? Ne izegjek-mozogjak. A másik székben lévő búgócsigára nem vonatkozhatott ez az elvárás. Be nem állt a szája, néha magam sem tudtam követni. Mindegy, megvontam a vállamat és röhögtem az egészen. Az első meghúzott vonalak után aztán teljesen lezsibbadt a mellkasom azon fele, így könnyedén tűrtem a kellemetlen hangokkal járó varrást. Közben pedig kíváncsian oldalra sandítottam, hogyan viseli Pinku-chan. Megnyerő peace-elése mindent elárult. Magam sem tudom miért, de szép, lassan mosoly mászott végig képemen, és belemerültem a lány tekintetébe. Megint olyan szituban éreztem magamat, mikor a kezeim közé pottyant. Az agyam teljesen kikapcsolt.
- Talán korai ilyet állítani de… nagyon kedvellek…
Nem tudtam mi vezérelt, hogy ezt kimondtam. De KIMONDTAM! Tényleg valami nincs rendben velem. Ahogy ez elhagyta a számat, kikerekedett szemekkel fordítottam el a fejemet, és a mennyezetet kezdtem el bámulni. Bár tudtam volna, miért szorult össze a gyomrom, és vert kétszázzal a szívem. Hirtelen túlságosan befűtöttek, vagy én jöttem zavarba? Képtelenség, lehetetlen, hogy ennyi hülyeséget összehordok… csak úgy, mintha ez lenne a legnormálisabb dolog az egész világon. Ezek után pedig hosszú percekig semmi más nem visszhangzott a fejemben, csak a tetováló gép zúgó visítása.
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 EmptyHétf. Okt. 22, 2012 10:43 am

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 25s7n14 Dalospacsirta & ütem king rand[alírozás]i kísérlete Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 25s7n14

Akkora sürgés-forgás volt körülöttem nem bírtam az irammal. Eleve mindenből duplán, ha nem triplán láttam és akkor még elkezdenek itt össze-vissza mocorogni. Kudarcra ítélt próbálkozás volt nyomon követni ki, vagy kik és merrefelé császkálnak. Leadtam a rendelésem, innentől fogva gigantikusat szusszanva huppantam a székre, vagyis mellé. Sikerült elnéznem hol tartózkodik és elegánsan vágódtam padlóra. Különösebben nem hatott meg, mert minden sztárral történnek bakik. Ahogy a kódexekben meg vagyon írva, extra sebességgel kaparásztam fel magam, már amennyire ingatag koordinációs képességekkel teljesíthető feladat volt. Sokszor kellett nekirugaszkodni, mire a tetováló szék hathatós rásegítésével talpra állhattam. Ekkor jött az a csodálatos ötletem, nekem tulajdonképpen nincs szükségem az egyensúlyomat fenyegető csizmákra. Idebent egész kellemes hőfok volt, persze az alkohol miatt, szóval fogtam magam és kimásztam belőlük. Mit ne mondjak, sokkal kényelmesebben álldogáltam nélkülük. Nem is vesztegettem a drága időt, angyali mosollyal hajítottam be őket a legközelebbi sarokba. Látni se akartam gazfickóékat, míg el nem indul a gőzös szabadlevegőre.
Mintás harisnyában eleve egyszerűbben ment felmászni a karfás székbe, meg kényelembe is sokkal egyszerűbb volt fészkelődni, bár mire kibékültem fogorvosi kivizsgálás érzettel, jöttek doki bácsiék, aztán közölték nekem hasra kéne vágnom magam. Rajtam nem múlt a dolog, igaz jöhettek volna hamarabb. Megmentettek volna egy felmászó szenvedéstől, ezt nem voltam rest felháborodott prüszköléssel szóvá tenni, mielőtt szuper hősnőket megszégyenítő szenvedéssel át nem gördítettem volna magam. Útközben sűrűn magyaráztam nem ér a harisnyán átütő bugyimat, vagy hátsómat stírölni, mert, lehet nem vagyok magamnál, de rúgni még tudod. Biztos, ettől az oltári komolyan hangzó fenyítéstől szállt inukba bátorságuk, elvégre arra is engedélyt kértek hozzá nyúlhassanak a derekamhoz. Az kimaradt mit mutogattak és magyaráztak a mintáról. Oldalra sandítottam dear bear-re, milyen fejet vág hozzá. Látva, neki bejön, gondoltam átment a rostán. Tutira nem engedné pálcika malackákat gravírozzanak rám. Az édes ettől függetlenül elkezdte nekem körbe írni, hogy egy kicsike pillangó repül és a mögötte keletkező szellőcskéből formálódik ki a „Justin” szó, de annyira készen voltam nekem a hattyú is túlsúlyos pingvinként sejlett fel. Rálegyintettem a tervezetre, kifeküdtem a széken és bőszen vigyorogva Jus-ra toporzékoltam lábaimmal, mikor kezdenek hozzá a nagy operációhoz.
Első nekifutásra, csupán a tűt hallottam felzizzenni, amitől játékos ijedtséggel haraptam rá felsőm ujjára. Rémült tekintettel sápadoztam, de annyira vicces volt a fogalmam sincs micsoda viháncolva pislogtam hátrafelé, mi lesz már. Nagyjából ekkor jött a fekete leves. Magyarázták vegyek nagy levegőt, ne nagyon mozogjak és körülbelül ezután hatalmas gondolkozásba kezdtem. Nem sok mindent éreztem, ami vagy azt jelenti, ennyire lezsibbasztott az alkohol, vagy ennyire érzéketlen az a terület, de ez ki van csukva. Kizárásos alapon maradt a lepusztult agy változata. Ezen újabbat derülve csapkodtam meg Jus karját. Valamiért totál az jutott az eszembe én most megfogom a kezét. Nagyban fel is vezettem, hogy így fogom küldeni a pozitív erőket kibírja a fájdalmas megmérettetést, de igazából ötletem sincs minek csináltam. Egyszerűen jött magától az ötlet és teljesen felvillanyozott totál dedósan vigyorogva szorongathattam a kezét. Közben, persze küldtem a békejelzéseket is. Velem minden a legnagyobb rendben volt. Néha finoman megkértek maradjak veszteg, de ezt leszámítva tökéletesen jó fokozaton pörgött a hangulatom. Azok után egyenesen egekbe szökött Jus megosztotta velem a facebook állapotát.
-Yes!-Emeltem magasba szabad karomat, győzelmem színtiszta megtestesüléseként. -Mehe too~h, Mr. Awesome! Finally egy bevállalós, tökös, piabíró legény! Nagyon bírlak! Komolyan! Not a rum miatt said ezt!-
Szorongattam meg csábos kacsintással az eddig is fogva tartott kezét. Nyomatékosítani kell a mondandót, különben azt hiszik, nem beszélek komolyan, csak részegen fecserészek. Ebben annyi hiba van, beállt egyedek, mindig igazat mondanak. Nem veszik be a szövegem, ezzel fogok kontrázni, mert olyan nincs, ne teljesen, feketén-fehérén, hamisítatlan igazságot tegyem közzé! Gross-i becsületszavam adom róla. Arról egyelőre nem tudok nyilatkozni, miért vagyok ennyire biztos, kedvelem Jus-t, de ezer százalékra vettem, bejön a gyerek. Azt nem mertem volna tequila gőzben úszva megkockáztatni, kizárólag, mint pasi érdekelne, de határozottan bejött a gyerek. Jelenleg ott tartottam, szívesen fogadtam volna öri bariságot is, akár hormonális pajtás viszonyt is. Nem dőlt el nálam semmi, csak az, igyekezni fogok semmi ennél nagyobb őrületbe belekavarodni, már amennyire eszemnél tudom tartani magam. Nem egyszerű feladat kontrollálni magam. Erős késztetés mocorgott bennem istenes cuppantóst adjak neki, csak bevillant a csizmám és inkább lekötöttem magam azzal, rávegyem a legalacsonyabb tetkós srácot, adja nekem kölcsön az acél betétes surranóját. Leígérgettem neki az atyaúristenes kicsi csillagokat, miközben legártatlanabb virágszál pillantásommal terrorizáltam, mire nehezen rábólintott már ott tartottunk beragasztották a friss szerzeményeinket. Ettől még siker a siker, meg kijárt a hatalmas ölelés. Jó alaposan megszorongattam az aranyszívű drágaságot, mielőtt nekifeszültem félig befűzni a csukát. A piszkos anyagiakat gonosz módon ráhagytam dear bear-re, mert a különböző bankókat meg nem bírtam különböztetni.
Fűzőcskézés alatt, bőszen elhatároztam kitalálok valami törlesztő részletes megoldást. Erre hamarosan remek ötletem támadt, ahogy kiléptünk a szalonból. Tért remek villanyoszlopok vették körbe. Rögtön tudtam mit akarok velük kezdeni. Egyenest megrohamozva az első példányt ugrottam fel rá. Lábaim közé kapva az oszlopot csúsztam le rajta. Kissé mélyen érkeztem, de tartani kellett a napirendet. Csábosan hátra dőltem már amennyire sikerült. Fergeteges rúdtáncomat, pedig megfűszereztem a filmekből jól ismert sztriptíz szám dúdolásával. Ha már csinálom, adjam meg a módját.
-Kárpótollak az anyagiakért with this műsorral! Like it?- Dobtam hatalmas puszit, érezhesse a felőlem áradó lelkesedést. -Next time, találjunk ki something a tetkó helyett, cauz a végén Disneyland map leszek.-
Másztam le szerencsétlen oszlopról, csodásan megrohamozva Jus-t. Elsöprő bombaként a nyakába ugorva, pontosítva, megpróbáltam addig felkapaszkodni. Remélhetőleg nem borítom fel szerencsétlent, mielőtt végleg kidőlnék. Kezdtem érezni vészesen álmosodom, vagyis csak hullámokban tört rám a szundizhatnék. Leszámítva a kihagyásokat még mindig pörögtem és ezerrel ecseteltem, parkba akarok menni hó angyalkát csinálni.
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 Cl0te8500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 29y5sib  (8500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 EmptySzer. Okt. 31, 2012 12:59 pm

Dalospacsirta & ütem king rand[alírozás]i kísérlete

Elismerően bólogattam a végeredményt mustrálva a tükör előtt. Megmozgattam karomat, befeszítettem, oldalra álltam, lehajoltam, kipróbáltam minden pozíciót, hogy lássam, mikor hogyan néz ki. Nem volt rá egy rossz szavam sem. Mosollyal ráztam kezet a művésszel, aki hasonló jókedvvel nyomott egy védőfóliát rám, aztán nem volt semmi más dolgom, mint felhúzzam magamra a göncöt, és fizessek. Még szerencse, hogy az irataim között tárolom a bankkártyámat. Most rémesen megszívtuk volna, ugyanis egy lyukas yenem sem maradt. Ebbe a pénztárcába is éhen dögleni járnak a molylepkék. Az pedig dupla bónusz, le tudták róla szedni a megfelelő összeget. Bepötyögtem a kódot, aztán nem volt hátra más, mint kérjek egy névjegykártyát. Az volt a tetves nagy igazság, hogy belekóstolhattam ennek a művészetnek aprócska darabjába, nem akartam tőle szabadulni. Magával ragadott annak mámora, és lemertem volna fogadni, nem ez volt az első és egyben utolsó mesteri firkálmányom. A kabátom felvétele után a zsebem mélyére süllyesztettem minden vackomat, aztán hasonló lepacsizás után kiléptünk az épületből.
Csak sunyin merészkedtem megnézni Keiko elkészült tetoválását, még bent az épületben. El voltam tőle ragadtatva. Már eléggé józan voltam ahhoz, hogy lássam a mintát, és nagyon barón mutatott a lány derekán. De komolyan bejött. Az mellékes a saját nevem díszelgett rajta. Hasonlóképp éreztem, mint ő. Végre egy belevaló csaj, aki minden veszély és kockázat ellenére benne van a poénban. Vágytam már egy ilyen lány társaságára. Egy olyan csajra, aki nem azzal foglalkozik, hogyan jöjjön zavarba minél változatosabban, vagy szabadkozva feleljen az összes mondatomra, vagy feltett kérdésemre. Hálás vagyok érte Kei-nek, amiért bemutatta nekem, nekünk. Igazi ódákat zenghetnék nappalból éjszakába áthajlóan, hogy mennyire tehetséges énekes, milyen hátborzongatóan jó hanggal rendelkezik, és alacsony termete ellenére olyan erő rejlik ebben a lányban, amit sokan megirigyelnének. Pontosan ilyen vadóc kellett a mi bandánkba. Karizmatikus, eltökélt, ám mindezek ellenére lazán kezeli a dolgokat. Csak rá kellett nézni; ha valaki már látta mosolyogni, tuti jó kedvre derült. Egy ilyen csaj mellett nemcsak nem unatkozni, de bánkódni sem lehet.
Az ingyen produkcióra elkerekedtek szemeim. Nem lett volna ínyemre, ha megfázik, miközben azon a jéghideg vasoszlopon tekergőzik, de szerencsére a táncikálása –gondolom én- a hidegre való tekintettel nem húzódott el túl sokáig. Nagyokat nevetve tapsoltam meg elismerésemképpen, aztán a közelébe léptem. Más elfoglaltság felvetését bólogatással nyugtáztam, na meg egy széles vigyorral. Különben sem tetszenek a széttetovált lányok, Pinku-chanon meg végképp nem tudnám ezt a sémát elképzelni. Ő így pont jó, ahogy van. Éppen ezért hasonló jókedvvel emeltem át karomat a válla fölött, aztán magamhoz húztam, mielőtt még hatalmasat esett volna. Úgy látszik, szerencsére mindig jó helyen vagyok, jó időben. Karácsony szent napján egyébként sem hiányzik egy ügyeleten töltött hajnal, arra várva csontot foltozzanak.
- Ohó, na persze, úgy látom, te már járni sem tudsz rendesen. Pattanj fel, hazaviszlek.
Csóváltam meg fejemet tovább nevetve, aztán hátat fordítva neki megvártam, míg rám mászik. Mielőtt még átkaroltam volna felszóltam, csak nyugodtan akassza a nyakamba a táskáját, nehogy a földön kössön ki végül. Biztosan baromi szexin mutattam rózsaszín, vagy lila, vagy fene sem tudja milyen színű, szőrös csillámcsoda női retiküllel, de jelen esetben abszolút le se szartam. Ezek után pedig átkaroltam a lábait, és elindultunk egyenest a lakótelep irányába. Elég sokat kellett gyalogolni ahhoz, hogy elérjünk a vonatmegállóhoz, így fölöslegesnek éreztem, hogy kerülőt tegyünk. Egy kis séta nem fog megártani, csak egyikünk se fázzon meg. Ráadásul remekül formába hoz, milyen jó, ilyen többfunkciós hölgyeménnyel sodort össze a sors! A viccet félretéve azon gondolkodtam, milyen témával rukkoljak elő. Nem akartam kukán hallgatni az út során. Akkor jutott eszembe valami, mikor végre beértünk a Diáknegyedbe. Már nem volt sok hátra a lakótelepig.
- Áh, itt nézegettem lakásokat. A bérlakások nem a legszebbek, de legalább megfizethetőek. Igazából nem lakok messze innen, ne vedd zokon, nem azért mondom, de nem szívesen vinnélek fel hozzánk. Elég furcsán reagálják le az otthoniak a dolgokat.
Néztem le egy pillanatra a földre, és számolgattam a lépéseimet. Bármennyire is mosolyogtam, azért mégis zavarban voltam. Nem az, hogy eltitkolnám a família előtt Pinku-chant, csak velük élek már egy jó ideje és tudom mire, hogyan reagálnának. Az, hogy teljesen nyakatekert következtetéseket vonjanak le, legjobban nekem nem hiányzik. Nem szeretem, ha valakinek fölöslegesen jár a szája, és olyan dolgokra buzdítanak, aminek nincsen valóságalapja. Már látom is lelki szemeimmel édesanyám felcsillanó tekintetét, hallom húgom kuncogását, és érzem nevelőapám hátam mögötti zavart mocorgását. Remek dolog, mit ne mondjak
- Minden esetre mostanában azon vagyok, összespóroljam a lakás bérleti díját és az aukciót. Tényleg nagyon vágyok már arra, saját talpamon álljak és elszakadjak az otthoni környezetből. De ne aggódj, te leszel a legelső vendégem, akit meghívok és körbevezetek szerény rezidenciámon!
Vártam, hátha kapok valamire reakciót, de semmi. Csak mély hallgatás. Tök jó, hogy én itt löktem a sódert, el is ragadtattam magamat, viszont Pinku-chan olyan feszülten ette-itta minden egyes szavamat, hogy elaludt. Olyan jóízűen szuszogott a fülembe, hogy szuper volt hallgatni. Látni ugyan nem láttam az arcát, de biztosra veszem oltárira elfáradt. Túllőttünk a célon, rendesen berúgtunk, aztán tettünk egy őrültséget. Nem hiszem, hogy ehhez annyira hozzá lenne szokva. Ennek tudatában nem akartam felébreszteni. Hagytam hagy aludjon. A hosszú séta után végül megérkeztünk a lakóparkba. A megfelelő panelház előtt szobrozva vártam végre Kei ajtót nyisson. Szegény srác kissé megviselt ábrázattal törölgette még csíkabbra szűkült szemeit. Miután mindhárman felcsoszogtunk az emeletre, a kis tökmag megmutatta, merre fektessem Pinku-chant, s miután sikeresen leimádkoztam róla a csizmát és a kabátot, rendesen betakartam. Azért Kei lelkére kötöttem néha nézzen rá az éjszaka, és készítsen be neki reggelre valami gyógyszert fejfájásra vagy náthára.
Becsukva az ajtaját még megittam egy pohár üdítőt kis basszerosunkkal. Addig elővette a cigisdobozát és rekedten pöfékelt a fejem fölé. Volt annyi időm, hagyjak egy kis cetlit Pinku-channak. Voltam még annyira kreatív állapotban, legalább ezzel meglepjem reggel. Miután Kei elszívta a cigarettáját elkísért az ajtóig, majd utamra engedett. Megmozgatva a tartalékolt erőmet kocogva indultam meg hazafelé. Abban biztos voltam, ha hazaérek, úgy fogok beledőlni az ágyamba, mint egy zsák krumpli.

Üzenet Justintól Keikonak:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town Görbe Kocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Szegénynegyed-