-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town Görbe Kocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te36000/45000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptyPént. Jan. 29, 2010 4:35 am

Ha a világ ellened fordul, a megoldás a tombolás! ~ Fordulj ki önmagadból, hátha elmúlik...


Miután gyorsan lehúztam az italomat, csuklottam párat, és kihúztam a hajamat a szememből. Kezdtem magam jobban érezni most, hogy végre nem kellett ott lennem. Az a lyuk a mellkasomban mintha kicsit összébb húzódott volna. Nem mintha enyhült volna a fájdalom... Mintha valamit kiszakítottak volna onnan. Valószínűleg igaza volt annak, aki azt mondta nekem egyszer, hogy én nem tudok mélyen és eléggé szeretni valakit, vagy valamit ahhoz, hogy megvédjem... Azt hiszem, pontosan ezek voltak hozzám bátyám utolsó szavai. Mára már majdnem elfelejtettem őket, de kaptam egy szép leckét, ami az eszembe juttatta. Az asztalon heverő, avas ropival teli tálka felé nyúltam: jobb, mint a semmi. Aztán az első falat után vissza is dugtam a száraz és büdös pálcikákat a helyükre. Ezek már csak "dísznek" jók... Lehet, hogy mérgezettek. Mert ha én sem bírom megenni, akkor ott van valami...
- Yuusuke... Watanabe Yuusuke?... Hehh... szerintem letéped a fejem, ha elárulom. Na nem baj. Ő a fogadott bátyám. De nem igazán fogom utálni egyikőtöket sem azért, mert halálos ellenségek vagytok. Nekem barátok vagytok, és kész...- mondtam, és körbenéztem. Mindenütt félig, vagy full részeg embereket láttam. Cigarettafüst, amitől felfordult a gyomrom. Világéletemben utáltam azt a kátrányos szart, ami tüdőrákos halált okoz. Ki a franc élvezi, ha szépen átpárolja az alveolusait? Marhaság... Az idős bácsika felbukkanása pedig olaj volt a tűzre. Életmódját jutalmaztam egy olyasfajta jeges pillantással, amit tőlem nem volt gyakori látni.
- Nem, nem dohányzom... Magának sem kellene, tudja? Inkább vegyen egy zacskó cukrot, és azt egye meg. Boldogság-hormon termelődik, és legalább addig sem rövidíti az életét. Higgye el, az utána levő élet sem fenékig tejfel.- mondtam, és a bácsi kezébe nyomtam egy szem cukrot. Epres volt... aminek az ízét egy pillanat alatt megutáltam. Epres tortát sütöttem, amikor megkérte a kezem... A mentol sokkal finomabb. Igen, illik az újabb, komolyabb énemhez, aki mostanában vagyok.
- Komolyan venni? Ezt az egészet nem lehet komolyan venni. Azt hiszem, az a legjobb megoldás, ha maradok magam. Legalább nem érnek csalódások! Slarin... én a helyedben nem lennék ebben biztos. Szerintem már ott sürgölődik körülötted valaki, aki nem csak nyalni akar neked a rangod miatt...- engedtem meg magamnak egy sötétebb vigyort. Mivel még mindig a számban éreztem a ropi szörnyű ízét, én is a pulthoz verekedtem magam, és kikértem egy adag kígyószakét. Aztán egy whiskyt, mert kíváncsi voltam, mi van, ha összekeverem őket. Vagy ha egymás után iszom meg őket... Miután visszahuppantam az egyetlen arrancar barátom mellé, elkezdtem piszkálni a poharakat.
- Nem akarok többet panaszkodni. Eddig is túl sokat nyavalyogtam...- mosolyogtam szolidan és keserűen. Mint akin átment az úthenger. Megfogtam a nyakam, és mély levegőt vettem. Már korábban is feltűnt, hogy néhány huszonéves srác azzal szórakozik, hogy örökké pakolja át a zenegépet rosszabbról rosszabb számokra. A bennem levő fájdalom elkezdett dühhé átformálódni, és ingerülten pillantottam a röhögő, sörösüvegekkel hadonászó taknyosokra. Bár nem voltam náluk sokkal idősebb- talán pont a kétszer vagyok náluk öregebb-, az értelmi szintem magasan az övék fölött áll. Jeges pillantással álltam fel, és sétáltam a zenegéphez. A "Hé, Cica, akarsz velünk kicsit szórakozni?" címszó alatt futó kérdéseikkel nem foglalkozva benyomtam egy erős rockot, és visszamentem a helyemre. Ha eltolják erről a számról, kibelezem őket. Milyen jó érzés volt, hogy már nem csak fájt, hanem... mérgelt is.
- Remélem hagyják, hogy végigmenjen ez a szám... Mert ha nem, én felképelem ezeket a taknyosokat.- dohogtam, és belekortyoltam a whiskymbe.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te48500/65000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptyPént. Jan. 29, 2010 6:13 am

Ha a világ ellened fordul, a megoldás a tombolás!

*Watanabe Yuusuke... Elég egyszer hallanom a nevet, és egyből felforr az agyvizem. A sörös üveget ennek hatására kicsit erősebben szorítom meg, ami így szépen megreped. Ennyit erről a sörről. Most már kénytelen leszek valami ütősebbet inni. Átkozott a sors.*
- Halálos ellenség? Cöhh... Azt már most közlöm veled, hogy ha legközelebb meglátom, megölöm, és sem a te, sem más kedvéért nem vagyok hajlandó kegyelmezni a nyomorult kis életének. Szavakkal ki se tudom fejezni, mennyire gyűlölöm. Legközelebb cseppet sem lesz oylan könnyű dolga velem, mint azon a napon. - *csapok egyet az asztalra is, ökölbe szorított kezem pedig csak még jobban jelzi elhatározottságom. Az a nap akkor tönkretett, ám mégis, abból erősödtem. Mégis, szégyenletes számomra, egy espada számára az, hogy még mindig nem vagyok elég erős ahhoz, hogy egyedül le tudjam győzni. Többed magammal kell nekiindulnom a harcnak. Mi ez, ha nem szánalmas?
Nem, a haragom nem Mayán fogom kitölteni. Szerintem így is tisztában van a helyzettel; hogy az állítólagos "fogadott bátyja" és a "barátnője" biztosan egymás torkának ugranak, ha találkoznak. Bár szerintem erre számított is, hiszen mégiscsak espada vagyok, míg ők alantas lények... csupán shinigamik.
Az viszont már engem lep meg, amikor Maya gyakorlatilag letámadja szegény bácsit, aki csak egy cigarettát szeretett volna kérni. Sosem zavart különösebben, ha más dohányzik, csak ne az én orrom alá, mert azért a füst irritáló tud lenni.*
- Hé, hé, nyugi, csigavér, Maya... - *próbálom visszarángatni, nehogy letépje szegény bácsi fejét. Jó, én sem vagyok az a nyugodt fajta, az előbb pedig kis híján berserk módra váltottam egyetlen egy név miatt, de azért tudni kell, hol a határ. Amíg a bácsi nem próbálja letaperolni egyikünk fenekét sem, és nem kezd el beszélni a régi szép időkről - amikben amúgy még én is éltem - , addig felőlem aztán attól tarhálhat cigit, akitől csak akar, meg a tüdejét is károsíthatja. Nem az én életem, nem érdekel.
Visszatérve lerakom Maya elé a neki szánt tequilát, és igencsak meglepődök azon, hogy ő is készült nem kevés alkohollal. És jó töményekkel! Akár abszintot is vedelhetnénk ennyi erővel, bár félek, hogy szegény nem bírná annyira az italt, mint én. Nem vagyok alkoholista, de napi egy pohár bor azért el szokott fogyni. Meg aztán ott vannak a régi bulik, amik, hát, fogalmazzunk úgy, hogy elég durvák voltak.*
- Hé, nem kéne enned is valamit? Elég éhes lehetsz, ha hozzáértél ehhez a vacakhoz. - *bökök rá a ropira, azután Maya elé toszom a poharat, meg a kis tálkát, amin a citromkarikák befigyelnek. Só, citrom, tequila, és az a kellemes borsódzás a hátamon.*
- Hogy érted, hogy sürgölődik körülöttem valaki? - *nézek kérdőn ivótársnőmre, mert igazán nem értem, mit is értett ez alatt.*
- Meg tudom különböztetni az igaz barátaimat a talpnyalóktól, ha erre gondolsz. Puszta sztereotípia, amikor egy shinigami azt állítja, hogy érzelemmentes szörnyek vagyunk, mert nem vagyunk azok. Az már más kérdés, hogy ha egy barátom hátráltatna egy küldetésben, akkor képes lennék félreállítani az utamból, de vannak békés idők is. Egyesekért majdnem mindenre képes lennék, és segítek nekik azért, hogy fejlődjön a jellemük. Bár legtöbbjüket már azelőtt ismertem, mielőtt Aizen-sama kinevezett volna új espadának. Meg aztán van egy-két egész rendes arc is, akit megismertem, például az a Kodama-gyerek is egész rendes. A fracciónjaim meg... hát, érdekes fazon mind, az biztos. De legalább a rang nem változtat meg. Tudod, kicsit utálom, ha valaki teljesen elszáll csak azért, mert erősnek kiáltják ki. - *kezdek bele egy kis agonizálásba, majd meglepetten tapasztalom, hogy Maya már whiskeyt és kígyószakét is cipelt az asztalhoz. Végül is ő tudja, én meg úgyis rég voltam másnapos utoljára, és nem hagyhatom, hogy alulmaradjak az ivászatban. Így mire Maya visszaérkezik a zeneszerzésről, az asztalt már tequila, abszint, whiskey, vodka, és pár üveg sör telíti el. Amíg kihozattam a rendelést valami fazonnal, addig volt időm a helyi vezetékes telefonon rendelni egy pizzát. Fura, még emlékszem, hogy működik, ráadásul a pizzás száma is ki volt biggyesztve a telefon mellé, mintha készülnének az ilyen esetekre. Valami rühes csöves közben elfoglalta az asztalt, és kis híján beleivott az egyik abszintba, ám egy szép és elegáns mozdulattal kirántottam alóla a széket, és olyat rúgtam a sípcsontjába, hogy még véletlenül se az italokra essen. Így azok biztonságban, én pedig szépen rákiabáltam túlordítva a zenét, hogy húzzon el innen. Egy kis lélekenergiát is elengedtem. Bár az emberek többnyire érzéketlenek az ilyen dolgokra, azt hiszem, espadaként merem azt állítani, hogy az enyémtől már képesek lehetnek megriadni. Legalább nem próbál meg senki sem belenyúlni a piámba. Még csak az kéne.*
- jól látod, készültem. Valami kaját is rendeltem, bár biztos nincs olyan finom, mint amit Aizen-sama hummusz bárjában kapni. Ja, és felőlem meg nyavalyogj nyugodtan, a pia úgyis kihozza belőled. Sört? - *nyomom az orra alá az egyik üveget, és ellentmondást nem tűrően bontom ki neki puszta kézzel.*
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te36000/45000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptySzomb. Jan. 30, 2010 12:35 am

Ha a világ ellened fordul, a megoldás a tombolás! ~ Fordulj ki önmagadból, hátha elmúlik...

Fintorogva húztam fel a sör egy részét, és áhítattal pislogtam a többi piára. Utáltam azt az árpalét, aminek nem is volt jó íze. Mióta Hana keze alatt tanulom az alkoholizálást, egyre nagyobb szakértelmet nyerek benne. A fejemben feltámadó zsongás pedig sikeresen jelezte azt is, hogy lassan kezdem megérezni a pia hatását. Magamban azért még mindig bőgtem, mert ki élvezi azt, ha kishíján az esküvője előtt megy szét a párjával? Hatalmasat sóhajtottam, és hagytam hogy csökkenjen a szemnyomásom: vagyis engedtem, hogy egy - két csepp könny lecsorduljon az arcomon. Aztán abba is hagytam az önsajnálást, és belekortyoltam az abszintba. Köhögve tettem le, mert olyan volt a hatása, mintha sósavat akarnék letuszkolni a nyelőcsövemen.
- Ha ettől nem fekszek be az asztal alá, akkor semmitől se. - jelentettem ki, és lejjebb húztam a miniruhám szélét, mert mintha páran a combomat nézegették volna. Azok a fejek... Vajon nekem is így fog kinézni, ha megittam ezt a sok lét? Ha igen, befürdök valahol, és majd kijózanodva és felfrissülve fogok hazamenni. Így egyszerűen nem láthatnak meg...
- Már közöltem, hogy azt csináltok egymással, amit akartok. Engem hidegen hagy... csak ne előttem tépjétek szét a másikat. - mondtam nyugodt hangon. Most nem volt felesleges energiám, hogy elképzeljem a "mi lenne ha..." nevű fejezetet, amihez Nabe-kunnak és Slarinnak is köze van.
- Olyannak ismertél meg, mint aki annyit rinyál? Max. majd itt bőgök suttyomban, és ráfogom a piára...- vigyorogtam, és kezdett megjönni a kedvem, hogy felálljunk az asztalra táncolni. Miért is ne? Egy kis ringás, meg lengés, és kitörne a tömegverekedés miattunk, és elég lenne elereszteni egy kisebb cafat lélekenergiát, hogy aztán összefossák magukat félelmükben. Mert ki merne, melyik halandó merne kezet emelni egy Espadára és egy kapitányra, ha azok összefognak? Külön-külön is, ha ez a bagázs egyszerre jönne kangörcsösen, fél másodperc alatt intéznénk el őket...
- Asztaltáááááánc! -ujjongtam, és nyaltam le a sót a kezemről, aztán citromlé és tequila. Utána még nyeltem egyet, meg pislogtam, mert a szemem is könnybe lábadt a pia nehézségéből. Szipogtam egyet-kettőt, majd megpillantottam a pizzásfiút. Csillogó szemekkel vettem át a forró dobozt, és nyomtam a kezébe bőséges borravalót. Úgysem volt okom tartogatni már a pénzem... nem megyek férjhez.
- Kajaaaa.... Duplasonkásgombásextrasajtospizzaaaaaaaaa!- lelkesedtem a kedvencemért, és csodálattal pislogtam Slarinra, amiért kitalálta a kedvencemet. Odanyújtottam neki a dobozt, miközben egy forró, gőzölgő szelet felét leharaptam, és gyorsan le is nyeltem. Mivel forró volt, gyorsan ittam rá a sörből, és csillogó szemmel dőltem hátra.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te48500/65000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptySzomb. Jan. 30, 2010 1:30 am

Ha a világ ellened fordul, a megoldás a tombolás!

*Az első abszint után valószínűleg igencsak keresztbe állnak a szemeim, ám hosszú idő után végre szabadnak érzem magam. Először, amióta arrancarrá váltam. Szabadság! Hiszen bármit megtehetek, és akit zavar, azt olyan egyszerűen le tudnám csapni, mint egy legyet, ami a reggeli lekváros pirítósom felett mer körözni. Akár... énekelhetnék is, talán nem romlott annyit a hangom. Évtizedek óta alig edzettem a hangom, pedig annak idején az életem, a megélhetésem múlott rajta, de most... Most már nem is igazán számít, hogy ki mit gondol rólam. Igazából az sem érdekel, ha Maya előtt járatom le magam. Na meg elnézve őt - már amennyire látok, mert igencsak szédelgek a sok töménytől - , ő is olyan állapotban lehet már, mint én. Olyan egyszerűbb így a világ, és az idő is mintha felgyorsult volna. Pörög velem a világ, és igen, végre igazán jól érzem magam a bőrömben. Nem kell több színészkedés és jópofizás, csak elengedem magam, és azt teszem, ami éppen jól esik. Senki sem állíthat meg.*
- Ugyan már... felőlem annyit bőgsz, amennyit akarsz, addig majd én énekelek. - *csuklok egyet-kettőt a végére, ám a nyelvem gyorsan pörög. Remek, most még tudok rendesen artikulálni, vagyis nem fognak kiröhögni, ha elrontom a dalszöveget.
Az asztaltánc gondolatára ujjongok én is egyet, hisz miért ne táncolhatnánk az asztalon is akár. Itt most mi vagyunk a sztárvendégek, mindenki más pedig csak dísz. Egy-egy kellék, ami elengedhetetlen egy ilyen jó buliba. Így mindig lesz kivel spanolni, kötekedni, vagy épp belenyomni a vécékagylóba a fejét, ha merészel kikezdeni velem. Van itt pár lengén öltözött kis cicababa is, őket tapogassák, ne minket. Az a félhosszú hajú kis pisis is inkább őket lessen, aki már pár perce nem képes mást csinálni a haverjával, csak engem figyelni meg vigyorogni, mint egy vadalma. Ha akarnak valamit, akkor jöjjenek ide. Ha normálisak, talán megtisztelem őket Én, az 5. Espada azzal, hogy hajlandó vagyok őket nem annyira alacsonyabb rendűként kezelni. Meg aztán, merjen a bögyös csapos nő is elküldeni minket, ha véletlen úgy végződik az ismerkedés, hogy kénytelen leszek megmártani a srác séróját a mosdóban. Akkor se tetszik nekem, hogy csak így vigyorog. Nekem aztán senki se vigyorogjon. igaz, nem néz ki rosszul, meg szép a mosolya, de az nem jelenti azt, hogy hagyom is, hogy valami idióta tinicsajnak nézzen, amikor a nagyanyja is lehetnék.
A pizza a legjobbkor jön, bár átfut az agyamon a gondolat, hogy talán kettőt kellett volna rendelni. Aztán meg az, hogy mégsem, mert ki tudja, mennyi jön vissza belőle, ha már most ennyire kezdünk szétesni. Az első falat után át is fut rajtam a rosszullét, a kezem a számhoz kapom, ám amilyen gyorsan jött, úgy el is múlt. Mit ne mondjak, nem valami hosszú életű szegény pizza, de azért igyekszek jó pofát vágni ahhoz, hogy Legalább sikerült ennünk egy keveset is. Valamennyire valóban kitisztítja a fejem, már nem is szédülök annyira, de az alkohol szinten tartása érdekében le is nyomom a maradék söröm, majd odadöcögök a zenegéphez, ahol megint azok a hülye srácok nyomkodják a gombokat.*
- Segítsek? - *terem hirtelen mellettem az a srác, aki már jó ideje engem bámul. A haverja úgy látom, az asztalunkhoz telepedett, és Mayával próbál beszélni valamiről. Hogy mekkora sikerrel és hogy miről, azt egyhamar nem tudom meg, inkább arra fordítom az energiáim, hogy megmutassam ennek a sztalkernek, hogy nem vagyok egy magányos és védtelen nő. Jó, magányos, talán ez igaz. Talán tényleg kicsit nőiesebbnek kéne lennem ahhoz, hogy végre észrevegyenek és nőként kezeljenek. Vajon megváltozna rólam mások véleménye, ha esetleg szoknyában járkálnék, és gyakrabban hordanám kibontva a hajam?*
- Köszi, megoldom egyedül is. - *könyöklöm ezután hasba azt az idiótát, aki rossz módszerrel szeretett volna ismerkedni. Hiába, a harcok megedzettek, és hiába akar a hátam mögül előrenyúlni, hogy letapogassa a mellméreteim, ez nem fog összejönni neki. Örülhet annak is, hogy nem törtem ki a kezét. Mégis, valahogy szórakoztat, hogy nem engedem el az összes lélekenergiámat, így mernek megközelíteni. Bohócok...
Kifejező vigyor terül szét arcomon, amikor az egyik haverja az illető srácnak megpróbál hozzám vágni egy üveget, azonban lazán elkapom a csuklóját, fordítok rajta egyet, és ezzel vége. Nem okoztam neki ezzel komoly sérülést, még csak el se törtem a csontját, csak fájni fog egy darabig, és be fog duzzadni. Ugyan már... az 5. legerősebb hollow vagyok, mégis mit akarnak tőlem? Na persze, ők nem tudják, mi az a hollow, nagy ügy...
A srác, aki az imént a segítségét ajánlotta fel, igencsak elvigyorodik, mintha kifejezetten tetszene neki az, ahogyan kezelem a helyzetet. Egy sötét vigyort megejtve rakok be a zenegépen egy számot - érdekes módon most senki sem mer az utamba állni, ám úgy tűnik, hogy még nem sok embernek tűnt fel a két sérült. Mindegy is, a lényeg, hogy már szól a zene, majd visszakúszok az asztalhoz.*
- Mi van, nem ülsz le? - *szólok hanyagul a kis rajongómnak, majd amikor végre elkezdődik a szám, már fel is pattanok, felrángatom Mayát is, és énekelni kezdek. Hihetetlen, még mindig nem kopott a hangom. Még mindig olyan kellemesen mély, mint annak idején. Vagy csak a részegség miatt érzem úgy?*
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te36000/45000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptyHétf. Feb. 01, 2010 10:03 am

Ha a világ ellened fordul, a megoldás a tombolás! ~ Fordulj ki önmagadból, hátha elmúlik...


Az ujjaimmal az asztalon doboltam, miközben vártam, hogy Slarin visszatérjen a zenegéptől. Mosolyogva figyeltem a kis incidensét, majd jeges pillantással jutalmaztam a gyereket, aki velem szemben ült le. Homlokból hárítottam a bókjait, de még így se úszhattam meg, hogy ne induljon meg az egyik keze a combomon felfelé a ruhám alatt. Egy villámgyors mozdulattal elkaptam a kezét, és megszorítottam. Csak egy kicsit, nem is tört a csont. Max csak repedt...
- Még egy ilyen, és szétmorzsollak, kisfiam. Keress magadnak valami könnyű egyestés csitrit, és koccolj le rólam nagyon gyorsan. - jeges pillantást is mellékeltem a kedves kis megszólalásomhoz. Mivel felszisszenése közben fellökött egy pohár abszintot, elengedtem egy hangyányi lélekenergiát, amitől kiverte a víz. Otthon ettől senkinek nem lenne baja, még csak fel sem tűnnék vele... de itt, ez a kis suhanc majdnem kiizzadta az összes víztartalmát tőle. Amúgy nem volt csúnya, kifejezetten helyes pofija volt, csak hát... Nem voltam olyan lelkiállapotban, hogy flörtölgessek, pláne nem hogy hagyjam magam meginzultálni. Róla pedig lerítt, hogy azt akart... Kirúgtam alóla a széket, és fel is szívódott. Valószínűleg ma este ég fogom látni, amikor hozza a 2kis" barátait. Állok elébe...
- Whoa, Slarin...- pislogtam, amikor barátnőm énekelni kezdett, és fennhangon harsogtuk ugyanazt a számot. Ha még ez nem lett volna elég - az ő bársonyos, mély zengésű hangjához társult az én majdnem szopránom, ami érdekes hatású lehetett - fogtam, és felrángattam magam mellé az asztalra. Elvégtére is... ha már téboly, legyen téboly! Közben a kezébe nyomtam egy sörösüveget, és örültem a felettébb oldott hangulatnak, meg a zsibbadásnak a fejemben. Legalább a lyuk a mellemben nem érződött, inkább... mintha mindenem pulzált volna. Valószínűleg ezt hívják teljesen detoxnak, amikor annyira bepiál az ember, hogy lassan repdeső poharakat lát maga körül. Őszintén szólva igenis örültem, hogy az én drága jó Slarinommal iszom magamat először ennyire le, mert én még nem terveztem megállást mára. Amikor kifáradtam, lehuppantam a székre, és a rárejtett, előzőleg felkapott pizzát kezdtem el majszolni. Nem volt finom, de tudtam, hogy muszáj vagyok enni, ha nem akarok valamit vagy valakit összehányni. Aztán megpillantottam a mosdót, és úgy döntöttem, ki kell mennem. Megmostam az arcom hideg vízzel, és belepillantottam a repedt tükörbe. A szemem lázasan csillogott, ugyanakkor kicsit piros is volt - utóbbi nyilván a sok bőgés miatt. Kiöblítettem a számat is, bár ez nagy hiba volt: rémes ízt kezdtem el érezni, és sietősen indultam el az asztal felé, hogy elnyomjam az ízt. Amint kiléptem az ajtón, valaki keze rögtön a mellembe szaladt, az én lábam pedig az ő érzékeny pontjára. Szinte oda sem figyelve toltam a hátam mögé, hogy ne előttem markolássza magát. Ezzel teljes mértékben elintézettnek tekintettem az engem macerálókat, és mosolyogva nyomtam Slarin kezébe egy gyengébb italt, a martinit. Bár nem volt valami felemelő, nem mérgezhettük egymást örökké méregerős szerekkel...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te48500/65000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptyHétf. Feb. 01, 2010 11:36 am

Ha a világ ellened fordul, a megoldás a tombolás!

- I know you tried to change.... - *fejezem be a dalt, továbbra is önkívületi állapotomat pedig hasznosan kellemessé teszem. Igen... végtére is miért ne táncolhatnék az asztalon? A fejemben zúgó vonattal, mely a lüktető fájdalmam első jele, most nem törődök. Igen, tudom, hogy holnap nagyon rosszul fogom érezni magam, tudom, hogy úgyis másnapos leszek, de mit számít ez? Végtére is melyik espada mondhatja el magáról, hogy egy kapitánnyal részegedik le, póttestben, az emberi világ valamelyik füstös kis kocsmájában? Miért is ne tehetnénk félre az ellentéteket? Fejemben egymást követik az idilli világképek egy utópiáról, ahol kiderül, hogy nem is mindegyik shinigami patkány, és még talán ők sem akarnak feltétlen ártani az arrancarnak, aki tényleg csak csendben szeretne naplót írni a háztetőn. Talán nem mindegyik shinigami fog beléd kötni azért, mert egyetlen bajuk veled, hogy megszülettél és arrancar vagy. Az is lehet, hogy nem is lesz szükségünk többé Aizen-samára. Hiszen valljuk csak be, többet árt nekünk, mint segít. Bármelyik pillanatban elhajíthat, mint egy rongyot. Bármikor feleslegessé válhatok számára. Hisz én csak... csak egy csitri vagyok, aki felkapaszkodott egy magas pozícióra, és képes volt elhinni Aizen-sama meleg és hívogató szavait, miszerint erős vagyok. Én... mint vezető. Mégis, alig tudom kezelni ezt a rangot, pedig már eltelt pár hét a kinevezésem óta.
Nem, ez így nem jó... mégis mikre gondolok már megint? Nem bírnám ott hagyni Hueco Mundot. Csak pillanatnyi eltévelyedés az, amit érzek most. Nem, nem, nem, az alkohol hibája az egész. Képtelen lennék ott hagyni a sivatagot, Las Nochest, és azokat, akik a szívemhez nőttek. Ryuunosuke, Cephi, és a fracciónjaim... Na jó, Lala és Lily nélkül meglennék, és szerintem ők is nélkülem, mégis hiányozna az életemből, vagyis létformámból valami, ami mostanra a részévé vált. És mégis... a rang! Büszkeségem van elég ahhoz, hogy tudjam, botorság lenne ott hagyni egy ilyen csábító rangot. Az 5. legerősebb... Akkor mégis miért nem vagyok elég ahhoz, hogy egyedül le tudjam győzni azt a nyomorult patkány-kunt?
Az asztalról letántorogva sikerül elejtenem a sörösüveget, egy hoppá felkiáltás után pedig úgy teszek, mintha ott se lenne. Ha nem nézek rá, és nem látom, akkor nem létezik.
Valami kemény és kigyúrt legény megkocogtatja a vállam, és egy felmosórongyot nyom a kezembe, csak nem tudom, mit kezdjek vele. Finoman közlöm vele, hogy nem értem, mit akar, és hogy nem akarok táncolni a felmosóronggyal, mire fejcsóválva húzza el a belét. Persze valószínűleg azért, mert nem akar egy nővel verekedni. Viccesek ezek az emberek. Nekünk, arrancaroknak már nem sokat jelentenek a nemek, legalábbis a becsület, amit ehhez társítanak.*
- Maya, mi lenne, ha... - *nézek Maya üres székére, hiszen nincs itt. A pizzás doboz is üres, és tényleg fogalmam sincs, hogy hova tűnhetett az asztaltársnőm. Na mindegy is, egy kis friss levegő úgy sem árt. Ki is trappolok a kocsma elé, majd két perc múlva vissza is húzok, mert még véletlenül se vittem volna kabátot. Nem készültem ilyen hidegre, se póttestre, mégiscsak először vagyok egy ilyen vacakban. Ami kicsit kényelmetlen is, ráadásul máris tönkreteszem a sok alkohollal. De legalább a tüdőmbe friss levegő került a benti fülledt izzadság és cigiszag után. Meg már egész normális zenék szólnak. Pörgősek, de annyira nem, hogy ne pihenhessek kicsit le, miután lehuppanok egy székre.*
- Imádlak, Maya, egyre gondoltunk! - *veszem a kezembe ezt a csicsás kis poharat, ami egyáltalán nem az én kezembe való, és igazából a martinit is utálom, mert nekem túl lányos pia, de jelenleg még a körömlakklemosót is meg bírnám inni. Még ha nem is festem a körmeimet, csak rendben tartom őket.
Újabb vállkocogtatás, ezúttal viszont kedves barátosnémat érinti a támadás. Az a pár fazon nagyon nem tudja, hol a helye. Ó, ha tudnák, hogy kikkel kezdenek... Bizonyára bevágták a durcát, amiért Maya elutasította az egyiküket, de hát így jártak. Érdekes, a kis rajongóm most a zenegépnél figyel és persze nem bírja levenni rólam a szemét. >_>*
- Gondolom, bolo... boldo-ulsz magad is. - *kezdődnek nálam a nyelvi problémák, ám még nagyjából eszemnél vagyok. Azt hiszem. Na jó, nem. Igazából teljesen szét vagyok csúszva. A lélekenergiám pedig teljesen visszafojtom, ezáltal a megközelíthetőség és gyengeség látszatát keltve. Amíg pedig Maya eljátszadozik a kanokkal, meg hamarosan valami biztonsági őrrel is talán, vagy mi a fene annak a neve, én veszek a pultnál sós mogyorót. *.* S egészen addig, amíg valamelyik idióta a bordáimba nem könyököl, még könnyed játéknak tekinthető az, amit Maya művel a többiekkel.*
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te36000/45000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptySzer. Feb. 03, 2010 4:30 am

Ha a világ ellened fordul, a megoldás a tombolás! ~ Fordulj ki önmagadból, hátha elmúlik...



Most mi a fene már ez? Már az is szokatlan, hogy ennyi piát benyomtam magamba, nemhogy az, hogy érdeklődnek irántam egy kocsmában! Szédelegve kortyolgattam még párat, mert hát miért is ne igyam magam még részegebbre? Ha az egyáltalán még lehetséges...
Időközben egyre jobban hülyeségekről kezdek el gondolkozni. Hogy jön a képbe az, hogy minden faj tagja egymás mellett él, békében. Mi lesz akkor, ha Slarin is megérti azt, amit én már réges-rég tudok? Hogy Aizen egy pillanat alatt eldobja még őt is, ha az érdeke úgy kívánja? Hogy könnyen és fájdalommentesen felhasználható bábukként tekint rájuk egy hatalmas sakktáblán? Valószínűleg... maradna. egy darabig, hogy teljesen megbizonyosodjon az igazságról. Hogy aztán mihez kezdene? jó kérdés... Nem támadna meg senkit sem, mert felesleges lenne: Aizenhez még senki sem ér fel. Sajnos... de egy nap igenis jön valaki, aki kinyírja azt a rohadékot.
Miután lemásztunk az asztalról, és megettem a pizzaszeletemet is, amit a mosdóból való visszatérésem után támadtam meg, felsóhajtottam. Kezdtem kifáradni, és elkezdett idegesíteni a hangosan dübörgő zene. Vágyakozva gondoltam a fagyos, hűvös esti levegőre, és meg is indultam kifelé, amikor megkocogtatták a vállam.
- Kint vagy bent? -elég egyértelmű volt a helyzet. Nyilván azt hitték, hogy ha odakint elvernek és letepernek, könnyű dolguk lesz velem... Egy kis esti élvezkedés az utcán... Gyűlölet lángolt fel a tekintetemben. Pondrók, undorító férgek az ilyenek. Vajon... volt már lány, akit így támadtak meg? Némán indultam ki, és elégedetten nyugtáztam, hogy a hűs szellő kissé magamhoz térít. Remélhetőleg Slarin nem haragszik meg azért hogy válasz nélkül jöttem ki. A szemem égett, könnyezett a hidegtől és a sok alkoholtól, aminek a hatása most jött ki rajtam.
- Na hát akkor... mi a helyzet?- engedtem szabadon annyi mennyiségű lélekenergiát, amennyitől minimum rohadt kellemetlenül érezték a közelemben magukat. Ezután egy őrült és széles mosoly ült ki az arcomra: idekint, a félhomályban miért is kellene visszafognom magam? Amint az első ütés felém száguldott, villámgyorsan hátrahajoltam előle, és gyomron térdeltem az illetőt. Három perc kemény ütéssorozat tán kipirultan léptem be a kocsmába. Ha nem kellett volna ennyire vigyáznom rájuk, hamarabb is végezhettem volna...
- Ez nem volt kellemes. - nyögtem, és lerogytam Slarin mellé. Megmasszíroztam a nyakam, és lejjebb húztam a ruhám. Apróbb karcolások voltak láthatóak a combomon, ez a bozótosban való verekedés miatt volt. Gyorsan megittam az utolsó pohár whiskyt, ami az asztalunkon volt, és felnéztem Slarinra. Ezután... hová tovább? Eddig is megittuk a kocsma fél piakészletét...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te48500/65000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptyPént. Feb. 05, 2010 1:12 am

Ha a világ ellened fordul, a megoldás a tombolás!

*A kocsmai verekedésből nekem is jutott egy kicsi, hála annak a perverz öregnek - nem mintha nem lennék öregebb nála - , aki véletlenül rossz helyen fog meg. Történetesen méretesre nőtt kebleim lettek a célpontok, és nagyon nem szeretem, ha hozzám érnek. Kínos téma nekem így is ez a mellméret-dolog, mert kicsit nagyobbra nőttek, mint amekkorát szerettem volna kislány koromban - gondolom - , de hogy meg is fogják, nem pedig csak szóvá tegyék őket, már túl sok nekem. Már a "neked aztán jól megnőttek" megjegyzés is túl sok nekem, különösen, hogy közben nem is a szemembe néz az illető, hanem... rájuk. Mad Így aztán az illető találkozhat is a női mosdóval, egészen közelről, felfrissítés gyanánt pedig sikerül beletömnöm a mosdókagylóba a fejét. Így merjen nekem bárki is utalgatni kebleim nagyságára.
A kis rajongóm részegen borul a nyakamba, amikor visszaülnék az asztalomhoz, mire én egy "Haggyá!" felkiáltással reagálok, és egyszerűen eltaszítom magamtól. Már nehezen tudom kordában tartani az erőm és a lélekenegiám, és ha nem szédelegnék úgy, mintha most jöttem volna a körhintáról, valószínűleg szégyellném magam, amiért a másik falnak repítettem szegényt. De hát ő jött nekem szerencsétlenül! Surprised Az meg már nem az én bajom, hogy közben eltörte a kezében lévő sörösüveget, meg pár poharat is, ami épp útban volt. A feldöntött székekről nem is beszélve.
A kocsmában egyre nagyobb káosz uralkodik, ám ebből már tényleg nem fogok fel semmit. Leülök a székre, hogy kicsit az asztalra borulva pihenjek, vagyis leülnék, de ehelyett seggre huppanok. Sikerül rájönnöm arra, hogy a szék be van tolva, nekem meg ki kell húznom ahhoz, hogy leülhessek, így a következő két perc azzal telik el, hogy ezt a nagyon megerőltető mozdulatsort véghez vigyem. Maya úgyis elboldogul egyedül azzal a pár suhanccal. Még így, a detox szélén állva is.
A gyomrom mélyén lévő émelygés jelzi, hogy már rég túlfeszítettem a határokat. Lám, nem is a rangon múlik a tűrőképességem az alkohol hatására. Így legyen valaki espada. Így aztán sipirc vissza a wécébe, az öreg tatát, akinek meg belenyomtam a mosdóba a fejét, kihajítom, és egy kis öklendezés után sikerül kiadnom magamból azt, ami felesleges. Undorító látvány a mogyoródarabkákat visszalátni, viszont megéri, az biztos. Mintha a tudatom is kitisztult volna. Egy kicsit. Persze ettől a szédelgés nem áll le teljesen, úgyhogy miután a csap alá nyomom a fejem, hogy jó sok hideg vízzel megáztassam a búrám és hosszú hajam, már vonulok is vissza, mit sem törődve azzal, hogy csöpög a loboncomból a víz.*
- Maya tájcsó! - *kiáltok fel, amikor megpillantom kedvenc asztaltársnőmet, és rángatom fel szinte azonnal, miután leült a székre. Még egy utolsó sört... Még meg bírom inni...*
- Az egyik kedves... kedvin... szó'al jójezaz szám! - *hebegem-habogom, már igencsak nehezen artikulálva a szavakat. A beszédproblémák legalább úgy tűnik, nem csak nálam jelentek meg, de hát mit számít az? Buli van! A sztriptízhez pedig nem kell beszélni. Ha már mindenki az óriási melleimet akarja, tessék!
Teljesen kikelve magamból szabadulok meg pólómtól, melltartóm pedig csak leeresztem annyira, hogy még takarjon is valamennyire. Az övem kicsatolva, ám csak egy fél bakancsom az, amitől sikerül megszabadulnom, mert közben elfelejtettem, hogyan is kell a cipőfűzőt kibontani. Na mindegy, jó a buli, és kész.*
- Nézd, egy gillian vagyok! - *állok fel az asztalra, beletaposva egy hamutálba, és MOAAAH-zok egy sort, miközben igyekszek a lehető legbambábban nézni, és a karjaimmal hadonászni. Ennek hatására le is esek onnan, ám semmi gond, még öt perc, és sikerül feltápászkodnom, hogy ott folytassam, ahol abbahagytam.
Aztán átkarolom ivócimborámat és az egyetlen barátnőmet, hiszen az élet egy hatalmas problémájával kerültünk szembe. Amikor le akartam venni a gatyám, észrevettem, hogy a zsebemben már alig maradt egy kis aprópénz, ami már csak egy csomag ropira volna elegendő. Szóval itt a nagy helyzet, ami megoldást kíván.*
- Figyejj' csa, Ma-a. Ee'ootta pézzem. - *nézek komolyan a lány szemeibe, és közlöm vele a tragédiát. Nem vagyok benne biztos, hogy megértette, de azt hiszem, sikerült megértenie, hogy azt akartam mondani, hogy "elfogyott a pénzem". Már az utolsó sört és rövidet is sikerült lehúznom, és fel se tűnik, hogy még mindig nincs rajtam póló, meg egy fél bakancsom is hiányzik. így is elég meleg van idebent.*
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te36000/45000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptyPént. Feb. 05, 2010 2:37 am

Ha a világ ellened fordul, a megoldás a tombolás! ~ Fordulj ki önmagadból, hátha elmúlik...


Húú hogy felbaszták az agyamat azok a kis köcsögök! Meglehetősen mérgesen indultam vissza befelé, de még útközben rájöttem, hogy nem tudom merre van az az arra. Ráadásul valamiért nagyon fázott a hátam, meg elöl a combom is, de erre oka nem jöttem rá még. Ehh? Nem értem mire nem tudok rájönni >.> Mi a fene van itten? Hatalmasat csuklottam, mielőtt nekimentem az innajtónak, majd mégis sikerült rajta bejutnom. Azért gyorsan megkapaszkodtam az ajtóban, és csuklottam még párat. MÉG nem adtam ki a taccsot. Eddig még sikerült bent tartani a szörnyet, pedig nagyon szeretett volna kijönni. Na, azt baszta el! Ha bement, bent is marad! elszántan égő tekintettel indultam meg az asztalunk felé. Mint láttam, Linzer valakiket beépített a két szemközti falba, és most a padlón feküdt. Vagy ült... most ez milyen testhelyzet?! Aztán meg a széket húzta ki. Valaki megfogta a fenekem. És éreztem a bőrét! Az meg hogy a francban lehet, amikor fel vagyok öltözve? Döbbenten törtem el a kezét, és mellette néztem hátra. Elkeseredetten felnyögtem: a ruhám teljes hátsó fele hiányzott. Annyi volt belőle csak, hogy a vékony kis pánt tartson még, és legalább a mellem maradjon takarásban. Szívesen szipogtam volna még vagy párat, hogy oda a csini fekete szerkóm, de fontosabb célt tűztem ki elé. Magam elé, na. Az asztalhoz támolygást, és nem törődtem a bekiáltásokkal, amik egyre inkább felbaszták az agyam. Mit cicáznak le? Balmarhák! Nem vagyok cica, de még jó nő sem! Téma lezárva! Bár, ezeknek... akár egy kivénhedt gebe is lehetnék, ha ilyen tépett, hiányos ruhában mászkálnék...
Már majdnem az asztalnál voltam, amikor valaki megmarkolt. Most elölről! Mi van ma itt? Önakciózási Kisest? Há' húzzanak má' a picsába! Nagyon elegem van már belőlük, és nagyon nem szeretem az ilyet! Evil or Very Mad
Dühösen rúgtam tökön az illetőt, nem is tartottam már magam kordában. Ugyanannyi reiatsut engedtem ki, mint az előbb, mégis lefagytak körülöttem a hímek. Most már nem rajtam akarják majd kiélni magul! de ha valami csoda folytán mégis, hát akkor legyen rá okuk! Mérgesen ültm mellé a széknek, rá egyenesen egy vén csöves utcai alkesz lábának fedőjére, aztán felmásztam a székre. Slarinom egyből észrevett, és felrángatott, meg a kezembe nyomott egy pohár piát, amit ellenkezés nélkül, szinte ujjongva húztam le egy hajtásra. Ilyen jótét békét, balladai homályt! Hát volt nekem valaha is bármi bajom? Surprised Hát ez egyszerűen csodálatos, reptető mennyei manna! Vigyorogva álltam fel Slarin mellé, és válaszoltam a kijelentésére:
- Nabade... hoe.. szó jám! - helyeseltem bólogatva, és vigyorogva utánnoztam Slarint. Mivel nekem cipőm meg nadrágom nem volt a ruhám pántjait szedtem le, miközben táncikáltam: hadd nézzenek a népek, legyen okuk tapogatni! Immár egy szál alsóneműben, meg a hosszú csizmámban táncolgattam. A fekete topszerűség, ami a kivágott ruha alatt volt, kissé meg volt viselve: abból is leszedtek egy darabot azok a kertitörpék, mikor megvertem őket. Sad
- Coronni! - és a zsebmaradékomban levő cukrokkal kezdtem el hajigálni az embereket, és közülük egynek - kettőnek a szemét találtam el. Vállrándítás: foglalkozási ártalom! Vigyorogva huppantam le a földre, aztán majdnem besírtam, mikor Slarin közölte, hogy elfogyott a pénze.
- Sajji! Ámmánekemiccs! - görbült a szám sírásra, hogy aztán egy tízezer wattos ragyogás törjön elő belőlem.
- Loppu! - szégyen. Undorító dolog, de ma nem kellett önmagamnak lennem, tehát még csak bűntudatot se kellett éreznem! Vidoran iramodtam meg a pult felé, és pár hasra esés és a tapogatás miatti kéztörés után bevetettem magam a pultosnál. Igen, a csajnál. Próba, szerencse.. . És lám csak! "Cukorfalatom, mit szeretnél?" tette ki elém a melleit. Hogy tudtam én... Miközben sírtam-ríttam, hogy mennyire egyedül vagyok, Linzernek kitűnő alkalma volt, hogy lenyúlja azt a két üveg tequilát, ami árválkodott. Aztán vigyorogva rohantam a kijárat felé, úgy tűnt, senkinek nem tűntünk fel. Ha meg mégis: ugyan már... egy kis erőkiengedés, és ennyi.
Egy sötétebb utcában huppantam le, és kezdtük el iszogatni a zsákmányunkat, felettébb víg hangulatban. Aztán valamit lefejeltem, vagy nemtudom, de elaludtam, vagy elájultam, miután még Slarin biztatására se akartam kiengedni a rókát az odúból....
Valami éles csörömpölésre nyitottam ki a szememet. De hogy ez mi volt... ? Meg ez a klórszag?! Hogy kerül egy árokba klór? Meg miért van meleg? És csend? Ehh...???????!
Kinyitottam a fél szemem, de nem kellett volna. Büdös lepedő, és kórházi műszerek látványa fogadott. Ebből le tudtam venni, hogy ez bizony nem az a hely, ahol beájultam. Jobb is, ha nem tudom mi történt velünk. Pislogtam ide-oda, és megkláttam egy másik ágyon feküdni Slarint. Felvettem az ágy melletti puha valamit, ami valószínűleg a csizmám volt, és megböködtem a lábát.
- Linzer! Kakivan! Lépni kell el! Le, na! - mondtam egyre hangosabban.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptyVas. Feb. 07, 2010 5:43 am

[ Züllés new bro'-val és little sis'-el *.* XD ]

Mikor legördült az ital beautifully beautiful torkomon, azt éreztem, tüzet okádok örömömben! Mennyire hiányoltam már az alkohol ízét, szagát, állagát! Like the poison, de nem bírtam volna megállni egy vagy két pohárnál. Többet akartam, többet, többet, többet, és többet! Én már az elején éreztem, hogy ez a guy nagyon nagy arc lehet! Oh, man, bár találkoztunk volna előbb! Milyen jókat ittunk volna a bánatunkbaa~n! Persze örömünkben sem lett volna problem az ivászat! Ha boldogok lettünk volna, akkor is piáltunk volna! Milyen csodálatosságossáá~g!
A mámorosan csalogató színű abszintot látva, nem is kellett sokat nyösztetni, egyből lehúztam. Bele sem telt két pillantásba, már azon kaptam magam, hogy ott ölelgetem a bro’-t. elővéve Dr. Kei Gross – agyturkász-énemet kezdem el zaklatni hihetetlenül elmés question-jaimmal. Esküszöm, már csak a köpeny, meg az SZTK keretes szemüveg hiányzott, s abszolúte pszichomókusnak néztem volna ki! Még megjátszanom sem kellett magam, úgy dőltek belőlem a pozitív kisugárzású, vigasztaló word-ök.
Tudtam én jól, milyen shit, ha egy nő a téma. Én már csak tudom. Azok a szórakozóhelyeken összeszedett nőcskék, only egy éjszakára futották. Nem voltak ezek jók semmire sem, csak arra, hogy mohóságomat csillapítsák. Voltaképp én sem nagyon vagyok az a fajta, ki nagyon is megerőltetné magát a komoly kapcsolat érdekében. Főleg az eltelt pár évben élek úgy, hogy ha jön, hát jön-alapon. Végtére is nem is hiányoltam, hisz az űrt a music és a band feltöltötte. Na meg persze akár tetszik, akár nem, be kell látnom, lelkiekben még mindig tök gyerek vagyok!
Viszont azok kissé fennakadtam, hogy mennyire jól tolja az ürge a témát! Első nap kikezdeni a főnökkel nem kispályásoknak való út! Még úgy löktem volna a vakert ám az idegesítő dallam miatt muszáj voltam leállítani magam. Zsebemben rezgő mobilomat felkapva szóltam bele olyan értelmesen, mit egy féléves kisgyerek sem tudna űberelni.
- Moshi moshii~!
Nyirvákoltam bele a phone-ba, csillogó szemekkel. Mikor viszont válaszolt az ugyan ilyen hangvétellel csilingelő női hang, csak még jobban dobáltam beszélgető felemnek a megannyi pinky heart-ot.
- Of coure, little sis’! Remélem is, hogy igyekszee~l! Persze, hogy rendelek neked addig yummi drink-et! Bátyókádtól ilyet még kérni sem kell, ez kézenfekvő! *.* Na, sok kissu!
Gomen, hugica is idetéved, és bepottyan köreinkbe, okay?

Osztottam meg a fejleményeket big bro’-val is, nem gáz, ha ő is vágja mi a szitu. Szerencsémre nem vert le kapásból two sallert a hírt hallva, így káprázó vigyorral csettintettem a kövi italért.
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptyHétf. Feb. 08, 2010 2:46 am

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Pucca2 Züllés with két hímnemű Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Pucca2

A város felfedező road-om a sötétedés és stupid záróra miatt csak úgy hirtelen, se szó, se beszéd megszakadt! Ha most nem a good tábor lelkes tagja lennék szuper erőmet felhasználva rabolnám ki az összes még rám váró colorful butikot, de így rághatom idegességemben szívecskés kövekkel díszített körmöm újabb long night elteltéig. Ezt a stresszt nem lehet kibírni! So-so-so terrible! Reméltem ha átlépem a door-t bro vár valami csodálatosan remek food-al vagy legalább happytime kedvében fog pattogni, mert sérült soul-om nyugtató eufória tabletták után kiállt! Kivéve, ha kicsiny fluffy-ja megint őrültben tört ki és szedett lil elemekre minden mozdítható tárgyat. Plusz hagyott maga után disgusting fehér pamacsfelhőket. Én igazán szeretem a natural berendezést, de attól kiakadok, amikor Spule rainbow hullik a lakásban! Nem is húzhattam a precious másodperceimet! Felgördítettem hero köpenyem és megiramodtam a panel felé! Szerencsére addig tévelyedtem a múltkori unlucky ételvadászat közben, hogy fully memórizáltam merre-meddig-milyen szögben kanyarogjak a csavaros szerpentinen! Meg amúgy is! Egy ilyen nothing nem foghat ki tekervényes agyműködésemen! ~ Vagy mégis? ~ Pislogtam bájosan az orrom elé keveredett deathend-re. Valahogy nem derengett here lenne ilyesmi útakadály. Nem problem! Biztos rosszkor fordultam! ~ I hope nem lyukadok ki megint a város another oldalán!~
Száguldásom és kitartásom eredményeként, rekord time három óra alatt I'm home csillogással vágódhattam be az ajtón. Azonban odabent csak a dark and quiet fogadott! Rögvest kutakodni is kezdtem absolutely amazing mobilom fényében nehogy megint off rohamot kapott bro-ra lépjek valamelyik pontján a nappalinak. Miután ez sem következett be és there's no signal sem leledzett bárki is tartózkodna itt, szépen levágódtam a konyhába. Úgy gondoltam nem kezdek in panic-ban tárcsázni és faggatózni merre lehet Kei. Nagyfiú volt, ami belül nem látszódott, ezért is aggódtam a fejéért, de türelmesnek kellett lennem! I have to do it! Bíznom kellett benne! ~ Meg tudom csinálni!~ Húztam ki magam büszke Gross-i ábrázattal befeszítve karomat. Viszont az elhatározás meghalt ezután és crazy módban vetődtem tárcsázni, amikor is megtörtént a magic! Ott lapult egy typical macskakaparással mázolt fecni, mely bősz csillogó szmájlik táborában közölte, hogy lent kocsmázik. Ezen of course pipa lettem! Itt szenvedek a világ fájdalmától és még csak el sem hívott magával! Ez szőrnyűségesen rémtett volt! I'm truly sad, hogy ezt tette velem! Rögvest fel is öltöttem a devil smile-om, miután elfogyasztottam az utolsó ichigo-s zsepi tartalékaim. Bájos hangom felcsendülésével visított vonalba és beszéltem le bro-val, hogy megyek én is inni! Szerencsére nem is tiltakozott! Lehet már felöntve a garatra bazsalygott. Nem érdekelt! Mehettem bulizni! Annyira kíváncsi voltam, milyen lehet errefelé egy pub és milyen people tartózkodik benne. Amúgy is itt volna az ideje ismerkednem!
-Wakatta-wakatta! Baibai!-
Csaptam le mindenféle csörgő-börgő things-el felszerelt készülékem és ragadtam magamhoz sweet batyumat. Szerencsére quickly rábukkantam a különös módon görbére keresztelt kocsmára, így már csak annyi maradt hátra, hogy perfect lazasággal lépjek be. Ennek érdekében megigazítottam hajkoronám. Némiképp megpaskoltam szivacsos melltartómat és teleszívva tüdőmet fresh air-rel vágtam be az ajtót. Persze az nagyot csattant, amitől teljesen megijedve toporogtam. Nem vagyok én ilyesmihez szokva! Különben is tehetettek volna oda valamilyen akadályozó tényezőt! ~Stupid, stupid helyzet!~ Ráncoltam össze homlokom elcsúfítva girly kinézetem. Viszont beljebb veretve megtaláltam bro-t, úgyhogy széles mosollyal emeltem fel hand-em és integettem unfortunatly leütve valakit. Siettem is a tett helyszínéről. Elvégre egy hős tudja when távozzon!
-Tadaimaaaaaaaaaaaaaaaa!-
Ugrottam bátyus hátára kicsivel nagyobb lendülettel, amitől befejelte a pultot. Persze nekem se kellett több. Ártatlan look-ommal oldottam feszült légkörén és nyomtam egy óriási kiss-t arcocskájára a fincsi körte ízű szájfényemmel. Ezután meg tévedt azonnal szempárom szomszédos hímtagra. Szóval hevesen bökdösni kezdtem bro-t mutasson be neki, de nem igazán akarta venni a lapot. He's hopeless! Ölébe is hajítottam tatyókámat és megkerülve méretes popsiját nyújtottam kislányos szoknya húzogatással kezecskémet. Ez az én personal varázsom! Ha nem értékeli azaz ő baja. Legalább tudni fogom ne kezdjek ki vele, mert már előre damn híres, utánozhatatlan, egyedi stílusom!
-Hiya! Keiko Gross vagyok!-
Vissza az elejére Go down
Warau Amejisuto
2. Osztag
2. Osztag
Warau Amejisuto

Férfi
Taurus Pig
Hozzászólások száma : 38
Age : 41
Tartózkodási hely : SS
Registration date : 2009. May. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te5000/10000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptyVas. Feb. 14, 2010 1:11 am

°oO Züllés a bountokkal Oo°

Már eléggé megeredt a nyelvem, amit utáltam! Főleg azt a részt, mikor valaki sajnálkozik rajtam. Túl fogok lépni a dolgon, nem tudom, miért kell azt hinni, hogy szenvedek...
A mogyorózás szerencsére megtette a hatását: addig sem fecsegtem, mint egy pletykás vén nyanya. A pia is megérkezett végre, így meg kellett inni, mielőtt felmelegedett volna. Imádom ezt a logikát!

-Nyamm, burn, burn sweety! -rázta meg a fejét egy vigyor közben. Egyre furábban viselkedett, de legalább jó társaságom van.- Nemsoká itt lesz sis', így a következő körrel neki is rendelek!
-Oké.. -törölgettem a homlokomat, hisz a sok piától kezdett melegem lenni.
Az ajtócsapódásra lettem figyelmes, de mire a tekintetemet odavonszoltam, már el is tűnt az illetékes. Újabb csattanás: Kei feje az asztalon, majdnem betört orr és egy pattogó, fura kinézetű lány. Reméltem, nem sokáig nyomja itt az ugrándozást, mert véletlenségből ráengedem a rókacsaládot- ami elég gáz lenne, hiszen nem csúnya teremtés. Egyszer csak előttem termett, nagy vigyorral és kezét nyújtva bemutatkozott.
-Hello, Warau Amejisuto vagyok! -próbáltam kis komolyságot erőltetni magamra.- De nyugodtan hívj Amejinek.
-Oksika! Very interesting neved van! De tetszik! Uh, ez az én yummi-drinkem? -pillantott a pultra csillogó szemekkel, majd Keire.
-Ühüm, I look megtaláltál minket! -simogatta az orrát, hiszen elég piros volt.
-Nem volt nehéz! -nézegette a pohár tartalmát.- Koccintsunk!
-Egy pillanat, el kell ugranom a mellékbe... -emeltem meg a hátsóm és a zöld kisemberek felé indultam.
Pár nehézfiúba is sikerült belebotlanom, de a kezdeti hódolók nem voltak köztük. Sikeresen elvégeztem folyóügyeimet, kezet mostam, majd visszaindultam a pulthoz. Ekkor azonban már nem volt olyan szerencsém, felém közeledett az egyik. Gyorsan a pulthoz vágtattam, majd egy gyors "bocsi" után magamhoz rántottam a lányt, és szájon csókoltam, miközben reménykedtem, nem akarnak ezek után homárpartit rendezni az én főszereplésemmel.
A félszekrény, mint kiderült, csak egy sörért jött, és már ment is tovább. Elengedtem Keikot, majd vörös arccal a földet bámultam.
~Ennél nagyobb égést...! Most ezt hogy fogom kimagyarázni? -recsegtek az agykerekek, majd végre megszólaltam.

-Remélem nem sértettelek meg...
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptyHétf. Feb. 22, 2010 6:40 am

[ Züllés new bro'-val és little sis'-el *.* XD ]

Nem is kell ugye hangoztatnom, hogy very-re zsibbadt lefelé a nyelvem a piáktól. Persze ezt nem túlságosan hangoztattam, hisz már bírtam rendesen a gyűrődést. Meg már a third pohárnál nem is számított. Igaz perceken belül nicely kipirultam. Már csak azon kellett rágódnom, mikor ugrik ki a pult mögül a Farkas, s ordas-módjára jól beeat-el engem.
A telefon után alig tudtam magammal bírni. Lovely sis’-em hangjától egyből felvillanyozódtam, hisz vele is imádtam party-zni. Kicsit ittasan meg még szórakoztatóbb volt a zenélés. Főleg, mikor már egyikünk sem tudta, hol merre hányfokon áll. És a mai bulit is biztosra vettem, hogy végig fogjuk tombolni! Helyemen már alig tudtam megmaradni, s még szorgalmasabban szürcsölgettem a drink-eket. Az abszint után már nem túl sok erős ital tudott harcolni az ízlelőbimbóimmal, így már lassacskán a beer és a kóla ízét sem tudtam kettévenni. A little székemen forgolódtam, aminek az lett a következménye, hogy elszédültem. Alig bírtam megállítani, ám az eszembe sem jutott volna, hogy a lábamat letegyem. Inkább mindenbe igyekeztem belekapaszkodni, amire nem túl sokra mentem. Olyan para fogott el amiatt, hogy be... pontosabban kiugranak köreinkbe Vuk és népes családja, hogy azt sem tudtam men or women vagyok e. Igaz zöldült a fejem, mint a kora tavasszal levelet bontó facsemete, de hero-módon viseltem a megpróbáltatásokat. Nagy nyelések után, óriásit breath-eltem, s legyezgetve Wau-Wau felé a „no problem”-et jelezve lestem ki tovább a fejemből.
Problem-em elmúlása után nekinyomultam a pulton levő ropis tálkához, s tömni kezdtem a monkey-t. Olyan szépen, csendben és nyugisan elvoltam, mint egy five éves gyerek a meséskönyvével, amikor valaki csata-scream-ek közepette a hátamon nem terült ki. Azt hittem keresztbe szívom a levegőt, s legszívesebben nőies sikolyban törtem volna ki, csakhogy az orrüregembe ágyazódott sós pálcika kioperálása jobban izgatott. Na, most feladták a work-öt. Könnybe lábadt szemekkel vívtam vele, miközben még merénylőm folytatta a terrorizálásomat, heves meg-megrázások képében. Nem tudtam hogyan csatarásszak, hogy a tudtára adjam, éppen meghalni készülök, mikor egy tüsszentés közepette, dartsként tűzött el a nose-omból a ropi. Talán még annak a bizonyos tánlának a közepébe is beletaláltam volna. Kéne egy ilyen sportot is bevezetni, tuti hogy én lennék a champion benne! *.* (XD)
Mihelyst életre keltem, ragadozóm megpillantása után egyből a nyakába borultam. Keiko dear volt az, s egyből is csücsültettem le magam mellé, és nyomtam is a kezébe a yummi-yummi-very-yummi drinkjét. Fast bemutatkozások után fülig érő vigyorommal csúsztam a pultba belefelé, hogy kikérjem a next innivalómat. Most épp pálinkára esett a sor. Ám mikor new bro’ visszatért valami drasztikus dolog történt. Ahogy felé néztem, csak azt see-eltem, hogy little sis’ arcába van belemászva, de oltárira! Nem is kellett több, a fincsi pálesz, mint szoborból a víz, úgy csattant ki pofázmányomból! Azt sem tudtam először sírjak, vagy még jobban sírjak az előbbiektől!
- Há... háá... hhhá...
Tátogtam és mutogattam ujjal a páros felé. Mint egy partra vetett hal, úgy rángatóztam transzba esetten. Olyan érzések kerítettek hatalmába, hogy mindjárt nekimentem volna a nálam két háztömbnyivel is magasabb monstrumnak.
- What the mother fucker guy are you?! I will kill you, idioo~~t!!!
Pattantam le a székről, további english-emet lökve...
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptySzer. Márc. 03, 2010 11:54 pm

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Pucca2 Züllés with két hímnemű Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Pucca2

Egész büszke voltam only-lovely bro-mra értelmes társaságot szedett össze magának. Igazából I don't know merre bukkant rá, meg kicsoda, de interesting neve volt és szemre való virgácsai. Ha nem tanultam volna illemet most rá vetődve nyáladznék mindent össze, but én jól nevelt úrilány lennék, na meg másod job-ban hősnő, ezért elfordulva eresztettem vízesést a padlóra. Bájosan kuncogva vettem tudomásul he's going to the king's magánügyére. Nem is baj! Addig kettesben lehettem sweetie bátyóval! Nagyon érdekelt what happend vele a nap során és merre szedte fel ezt a szép szál legényt. Nehogy már titkos bounto mészáros legyen! Jesus! Micsoda csalódás volna! Pillanatok alatt törne óriási heart-om ezernyi darabkára. Igaz, törvényszerű lenne, hogy a környék leghelyesebb male-je van felszerelkezve world pusztító fegyverekkel. Nos, csábos pilláimmal I'm done the megváltó kötelességeim. Kiderült a big secret! Ameji nem más, mint egy kaszás csuhás halálisten! Oh...my...gosh! Túl szép, csinos, büntetlen előéletű vagyok Seiretei-be űzéshez! Még szerencse bro very-very quickly meggyőzött nem fognak bántani, mert éreztem a pániktól bolygó méretűre kerekednek szemeim! Ja, az nem azért volt, de oda se neki ki! Kezdett ártani a harmadik környi lötty, amit five perc alatt elém toltak. Cö-cö-cö, bro! A sky-on repkedő köpenyes termetem nem győzöd le ilyen könnyen! Világbéke követi work-öm kitartani! ~ Huhuuuu, de vigyoroghatnék vagyok! ~ Vetődtem még mindig ropit zabáló szomszédomra és osztottam szuszkipréselő hug-okat! Olyan volt, mint egy magányos pandamaci, ahogy motyogta napi ténykedését. He sreams egy kiadós szeretetátadásért! Én pedig örömmel teljesítettem. I'm truly love this brat! Dobáltam neki szívecskéket. Mellékesen már csak azért is, because fizet nekem csomó környi drink-et! Ingyenpiának pedig ki ne örülne?!
Bro lelkét kilehelve feküdt a pulton, amikor visszaérkezőben volt third tagunk. Már jó előre integettem neki beauty kislányosan, illetve I'm help Kei-fel, hogy be tudjon hajolni a pultba. Ezt persze úgy ne terhelje túl törékeny body-m. Vagyis keresztbe tett lábammal löktem egyet piciny rokonom hátsóján. Épp felvettem ártatlan külsőm, when se szó-se beszéd letámadtak. Elhiszem vonzó teremtés lennék, vagy csak jó helyen voltam rossz időben, but-but ezt a pofátlanságot! Igaz a wonderful kiss-től az ájulás határán egyensúlyoztam and szemernyit sem tiltakoztam az eset ellen, viszont pure Gross-i becsületem megkívánta red face-el fújjam le paprika spray-vel. Az in this time nem volt feneketlen bendő tatyómban, így hátrébb lökve magamtól ráncoltam homlokom. Iskolás lány sértettségével bambultam rá valami sértő speech-en agyalva, amikor meghallottam bro eddig talán twice hallott felmordulását. ~Oh, shit! He's angry! ~ Kaptam arcomhoz kétségbe esetten. I know mennyire szeret és védelmez, ami kandallóként melengette lelkemet. Azonban nem hagyhattam egy accident miatt kórházba kerüljön. Faképnél is hagytam újdonsült (talán) hódolóm és rávetődve bátyóra kapaszkodtam meg a pultban. Úgy mozgott mint a terminátor! Betáplálták neki a pusztíts programot és totally bekattant. Kénytelen voltam védőhálóként funkcionálva lefogni, már amennyire sikerülhetett edzésre szoruló izmaimnak. Ja, és hajítottam füldugót Ameji-nek.
-It's okey bro! Bocsánatot kért! Nem haragszom rá! RELAX, BAKAYAROOO-
Lobogott blondie haja orkánként távozó üvöltésemre. Biztos, ami biztos alapon kapott head ütést. Ettől némileg lefagyott. Ácsorgott egy helyben, szóval I'm worried meghalt szörnyű akciómtól. Néztem is könnybe lábadt szemekkel, aztán rázni kezdtem hátha észhez tér...
Vissza az elejére Go down
Warau Amejisuto
2. Osztag
2. Osztag
Warau Amejisuto

Férfi
Taurus Pig
Hozzászólások száma : 38
Age : 41
Tartózkodási hely : SS
Registration date : 2009. May. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te5000/10000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptyHétf. Márc. 15, 2010 1:16 am

°oO Züllés a bountokkal Oo°


Nem sokat értettem a mellettem angolul hablatyoló Kei szövegéből, de az az arcára volt írva, hogy kibaszott pipa, és jobb lenne, ha kereket oldanék, mielőtt a golyóimmal kezd el zsonglőrködni.
Jobbnak láttam volna hasonló esetben felvenni a béna nyúlcipőt, de a kislány annyira el volt langyulva, hogy muszáj volt egy kis életet löknöm belé, mielőtt elhúzom a csíkot. Elég hamar felpattant, és már csitítgatta is az enyhén idegbajos bátyókáját. Én csak vakargattam a fejem, hiszen minek kell ekkora feneket keríteni egy csóknak? Elvégre is bocsánatot kértem, mert nem kérdeztem meg előtte. Inkább meghagytam magamnak a magyarázkodást, hiszen az új haverom nem volt beszámítható állapotba. Próbáltam menteni a menthetőt, miután Keiko lefogta és transzba ejtette.

-Szerinted él?
-Hogy lehetsz ilyen supid? Hát persze... Miattad van az egész! Why kellett megcsókolnod? Shit... Broooo! Wake up! -rázogatta a vállánál fogva, de a nem sok eredménnyel.
-Lehet inkább mennem kéne, mielőtt magához tér! -tápászkodtam fel a székről, de kissé nehezen ment az egyensúlyozás.
-NO!!! Nem mész innen sehova! Help me hazavinni! Come, szedd össze a cuccokat!
-Na ne.. én nem várom meg, hogy felébredjen és szétcincáljon!
-Na ide figyej! -mutató ujjval a mellkasomat bökdöste és a dühtől egyre vörösödő fejjel magyarázott.- WITH ME JÖSSZ ÉS KÉSZ! I don't alone vinni! -szinte már vérben forogtak a szemei, én pedig megadtam magam.
Felkaptam a srácot, majd biccentettem a hugijának, hogy hozza a cuccokat, bratyóra majd én vigyázok (már amennyire lehet néhány kör után). Ahogy megcsapott a hideg levegő, szinte azonnal kitisztult a fejem és jött a borzalmas fejfájás. Majdnem kiszökött a rókacsalád is, de nem akartam egy hölgy előtt kidobni a taccsot.
-Én tényleg nagyon sajnálom. Nem akartam ennyire bunkó fasz lenni, csak a pia is bennem volt, és hát...
-Shut up!
Még mindig nagyon dühös volt rám, látszott rajta, így hát az út további részére inkább nem terveztem okoskodst. És persze reméltem, hogy Kei nem ébred fel... Természetesen ebben a pillanatban mocorogni kezdett a pakk a vállamon, engem pedig kivert a veríték.
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptyVas. Márc. 21, 2010 12:50 am

[ Züllés new bro'-val és little sis'-el *.* XD ]

Igazán beautiful hangulatom támadt, mihelyst kicsi hugicámmal maradhattam kettecskén. Azokat a fantastic réges-régi időket idézte fel bennem, mikor még mind a ketten a családi house-ban keltettünk big galibákat. Oh, yes, mennyire imádtam! Mikor kergettük a dog-unkat, vagy mikor fára másztunk… és leestem. Na meg mikor sis’ sárral etetett meg, és ennek megbosszulásából én ugly bug-ot tettem a pólójába. Aww, igazi minta testvérek voltunk már akkor is. I think nem sokat változtunk, legfeljebb csak máshogy „öljük” egymást. Yes, tudtam én jól, hogy Keiko most is az ingyenélés miatt halmoz el túláradó love-jával. De nem bántam. Hiszen melyik bratyó ne örülne kicsi hugicája hug-ának? *.*
Na meg persze bombázott a milliónyi question-jével, így hát szükségeltetett valamiféle odafigyelés is a részemről. Ami voltaképp azért sem ment egy könnyedén, ’cause volt már bennem some drink. Két csuklás közt azért hevesen keresgéltem a megfelelő word-öket, s reméltem nem is nyöszörgök össze neki extra nagy stupid-ságot.
Viszont a bősz magyarázásom közepette megtörtént ugye a fuckin’ nagy vészeset. My little sis-t nemes egyszerűséggel megkiss-elték! Amivel nem is lenne big problem, ha mondjuk egy helyes, clever és BOUNTO boy tette volna. Nade, hogy pont egy Shinigami?! What the mother fuck?! Oh, my Gosh, azért mégis tudjuk mát hol a helyünk! Ekkora galádságot! Terrible, horrible, imposibble!! Elmémbe nem fér még most sem, hogy eshetett. Why? Hugi, miért? Pedig úgy védtelek a rossztól és bajtól. Erre meg a nose-om kapcsolnak le, gyaláznak meg, húznak le, szentségtelenítenek meg?! Hát mi van itt kéremszépen?! Ez valami shit soap opera?!
Nem is kellett lot, hogy féltő, és féltékeny Gross-énem felülkerekedjen ünmagamon, és nekijump-oljak a tagnak. Hogy lehettem ekkora dickhead, tudnom kellett volna, hogy ez a guy csak rosszat jelenthet számunkra. Oh, man, ráadásul az én drága, egyetlen, imádott húgomon bosszulja meg a rajta esett sérelmeket. But, hey, mi a vihar közünk van a saját bajaihoz? Hisz nem is ismerem, just pár órája! Én tudtam, éreztem, a zsigereimben érzékeltem, hogy a shinigamik csak bajt jelenthetnek ránk! Don’t worrie, sis, nem hagyom ezt word nélkül!
Csak tudnám mért stood az utamba a kicsiny girl, hiszen mindent csak miatta tettem volna. Erre meg atlétaszégyenítő pózokban akart megállítani engem! Milyen szörnyű, ez a giant monster egy csóktól elvette az eszét! Nem hagyom, NEM HAGYHATOM!! You idiot! Give me my sister’s brain!!
- Hájáá~! Whoa…
Erősebb ütést éreztem a kobakomon. A következő képsor only annyi, hogy egy awesome réten szökdécselek. I dunno, hogy kerültem oda, de tök cool volt. A little bird-ök csiripeltek a cseresznyefák ágain, s rengeteg színes flower szirma szállingózott körülöttem. Könnybe lábadt, csillogó eye-okkal közlekedtem lassított felvételben, when egyik piszok blossom bekukkantást nyerhetett nemes gigámba. Fulladozásom közepette ismét valami borzalmas place-en találtam magam, szó szerint pár méterre a föld felett lebegve.
Kikerekedett szemekkel vettem tudomásul, hogy a stupid man-en utazgatok, mint valami bőrönd. Mégis hova a bánatba visz engem ez a monstrum?! Neeee, biztosan végezni akar velem! És sis-t is megkínozza, aztán bele sem merek gondolni, még milyen dirty story-kat gyártana!! Nooo, ez nem hagyhatom!!
- Stop it, crazy asshole!!
Igyekeztem kievickélni szorult helyzetemből, kutyaúszást invitálva. Olyan jól ment, hogy ki is csusszantam karjai közül, mint valami olvadó butter. Kettőt-hármat tigrisbukfencezve a betonon álltam meg kitekeredett pózban. Luckly a szemetes megállított, but why érzek büdös szagot? Csak nem…? My gosh… szardínia… -.-” Nem elég, hogy berúgtam, megszentségtelenítették egyetlen élő rokonom, egy óriási góliát fogságába ejtett mind a kettőnket, aki nem mellékesen shinigami, most meg már bűzlöm is. Super, legalább már a hullaszag is megvan. -.-”
- What the hell folyik itt?! Elárulná valaki?! And… why van ilyen rohadt cold?! Where I am?!
Azt vágtam, hogy valami street-en vagyunk, de mért volt köd? O.O Mami, csak nem temető felé haladunk?! Neeee, el fog minket élve ásni! NOOOO, én még túl fiatal és szép vagyok a dead-hez! Ja meg hát persze sis-t sem hagyhatom elhalálozni! Körbe-körbe toporzékolva és pattogva fújtattam, like a bull. Szívesen téptem volna szőke loboncomat, but nem akartam kopasz lenni. Ezért csak türtőztetve magamat igyekeztem kivárni, mit mond a strange társaság egyik merészebb tagja…
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptyHétf. Márc. 22, 2010 9:12 am

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Pucca2 Züllés with két hímnemű Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Pucca2

Oh, jesus és minden szent in the sky! Azt hiszem I killed egyetlen szem bátyám-fivérem-rokonom. Úgy hever a padlón, mint egy weeks óta x-be fordult eyes-os halacska! What I've done! Pedig a Linkin Park annyira, de annyira figyelmeztetett ez lesz! Istenem, istenem! Pánikba fogok esni! Ez kibírhatatlan pain! Eltettem lába alól only bro-m egy pofátlan hím miatt! Szívtelen dög vagyok! I'm sooo...truly sorry! Shit, shit, shit! Wake up Neoooo! Nem tudok élni without you! Még a házba se jutok be! Nálad van a key! Bátyuuuuus! A mátrixból nem jutok ki segítség nélkül, érted?! Fel fog falni valamilyen rusnya fémszerkezet! Just open your eyes! Utána menne minden! Lestop-olnád a dögöket és meg lennénk mentve. Hallod? Ne csináld már! Mindig szoktál lökni reaction-t, amikor rázlak. Sírni fogok. Egészen biztos cry-olni fogok like a baby, ha nem kezdesz el nyöszörögi, mocorogni, szuszogni. Tényleg! Meg kell look-olni a pulzusát vagy a mellkasára feküdve hallgatni a heart-ját. That's it! Rábukkantam méltóságomat tartó megoldásunkra! Well, gyorsan le kell törölni arcocskámat, aztán mehet a menet. Elég bizzar, but Kei-ért bevállalom! Mit meg nem teszek érted, te baka-baka Gross! I supa-dupa heroin! Nem, nem a drog ti gonosz gold dugdosó koboldok!
Azt kell mondanom, nem igazán értem célt. I don't know why, de a szívverését se hallottam clearly. Addig okey, hogy a pulzus kifogott rajtam, viszont az utóbbi megdöbbentett. Tényleg died tesókám! Bár few perccel később rájöttem túl hangos a music és bad guy-unk is meggyőzött nincs vele semmi problem. Ettől little jobban éreztem magam. Szörnyű lett volna, ha with my beautiful hands öltem volna meg fogyatékos, mégis szeretni való rokonomat. Már csak angry-nek kellett mutatnom magam. Ne higgye Ameji, becuase megcsókolt nem bírok rá berágni! Nehezem ment, de megcsináltam! Túl helyes! Nem tehetek róla! Hibáztasd a hormonjaimat, bro! Ezen gyönyörű bubble-om sikerült rögtön szétpukkasztania, miután el akart menni. Ne hagyhattam! Alone vigyem haza ájult, elvileg barátját?! Még mit nem! Nem versz át a feltételezett sármoddal! Szépen ráaggattam bro-t a hátára és mutattam a street-eket lovely mosolyommal. Amit akarok, azt megkapom vagy megcsinálom! Ennyi az all! Legalább my head is kiszellőzött. Oh-hooo! I finally found the truth! Kei nem az ütéstől kómált be, hanem a sok szesztől! Micsoda megkönnyebbülés! Most egy hatalmas stone gördült le szívecskémről. Vagyis, innentől fogva visszatérhettem újdonsült ismerősömhöz! Here the alkalom, hogy zavaró things nélkül tudjak meg róla információkat. Amúgy is interesting, kik elől menekült.
-Weeell...Sajnálom, hogy kiabáltam! Aggódtam a tesómért! Igazából nothing-ot tettél! Viszont, szabad tudnom who's after you? Nem hiszem small balhé miatt did that...-
Válaszra waiting játszadoztam a táskámmal, úgyhogy nem láttam csak hear ébredező felünk akcióját. A csattanás pedig totaly meggyőzött baj van. A tomboló beast magához tért! Komoly trouble-ben vagyunk! Muszáj leszek kitalálni valamit, különben ízekre szedi bad boy-t! Elé lépve kanalaztam fel a ground-ról és próbáltam nem ereszteni, de túlságosan beütötte fejét és nem figyelt rám. Ettől kezdtem hisztirohamot kapni! I hate, amikor elsuhan mellette mit akarok! Not hagyja elmagyarázzam félreértés volt! Nem végeztem! Begurultam! Hősnői státuszomból adódik nem engedhetem nonbody-nak átnézzem rajtam. If, szó nem használ megütöm again! Eresztettem free harci kiáltásom and trafáltam telibe csodálatos, fodros, egyénileg tervezett kézi fegyveremmel -táska-.
-STUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIID!-
Fújtattam big, aztán igazítottam meg wonderful ruháim széleit. Végre! Befejezte az ámokfutást and érdeklődik mi történt. ~ What a pain in my ass!~ Simogattam meg lemondóan homlokom. It's fájt! Előbb vérengzik aztán gondolkozik! Sértő egy leendő szuperhős szemszögéből. Micsoda szégyenfolt az önéletrajzomban! Kesergésre nincs time! I have to magyarázni ennek a baka-nak maradjon relax! Léptem elé killer face-el közölve ne merészeljen félbe szakítani! Now én speech, ő listening! Ajánlom neki ervery részletet elraktározzon, vagy tényleg megmurderelem!
-Hazafelé going...Ameji help me ágyba tenni! Understood?-
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te52100/65000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 25, 2010 9:12 am

//Szökés után a jól megérdemelt pia//

Nazoval megegyeztünk, hogy a szauna és a pipa után lelépünk kocsmázni egyet. Kiöltöztünk jó kis öltönybe. Csak a következő lesz a gond. Mi az emberi piától nem lehetünk részegek. Sebaj, remélhetőleg lesz kit leitatni. Egy cigi lógott ki a számból, melynek vége hegyesen izzott. Néhány gyenge fószernek azért megfordult a fejükben, hogy meglopjanak, de sajnos tekintetünk nem a gyengeséget sugározta, így inkább meg sem próbálkoztak vele. Hamarosan elértünk a Görbe Kocsmába... Kétszer voltam itt összesen. Valami munkahelyi party volt itt, amire engem is meghívtak, mint könyvelő. Hajjaj. Dejó forma a kiszolgáló lány. Tetszeni fog testvéremnek ez a hely. Vállamra vetettem a nehéz zakót, és eldobtam számból a leégett csikket. Beléptem jómóduan a kocsmába, és ismerős lélekenergia csapta fel a fejem. Kai... De mi a fenét keres itt hmm... Leültem egy üres helyre, majd rendeltem kapásból négy korsó sört.
- Mond csak, csináltál amúgy bármit is, amióta elmentem?- Tettem fel a kérdést, majd a választ is vártam, mikor megjöttek a korsók. Nem véletlenül négyet rendeltem. Intettem, hogy várjon egy kicsit felragadtam kettőt, és célpontba vettem két fiatal szöszi lányt.
- Egészségetekre! Nem akartok leülni velünk oda a szintén világos hajú úriember mellé?-tértem a lényegre, és odatessékeltem őlket a boxunkba. Természetesen belülre ültek. Be is mutatkoztunk egymásnak, de annyira nem érdekelt, szóval csak Tamachi Nazo nevét hallhattam újfent. Remek. Megvártam az előző kérdésemre a választ, majd húztam egyet.
-Értem. És a hölgyek mi járatban errefelé... Nem veszélyes egy kicsit ez a környék?- Amúgy tényleg az volt. Rosszabb eetben két prostival van dolgunk, de az túl egyszerű. A választ megint nem értettem, de lényeg a lényeg, nem prostik. Megnyugodva sóhajtottm egyet, majd ismét húztam egyet az italomból. Ellöttem egy szórakoztató sztorit, majd átadtam a szót fivéremnek
Vissza az elejére Go down
Tamachi Nazo
Shinigami
Shinigami
Tamachi Nazo

Férfi
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 39
Age : 30
Registration date : 2009. Sep. 16.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te6500/15000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptySzer. Ápr. 07, 2010 6:41 am

//Szökés után a jól megérdemelt pia//

Nemsokára megérkeztünk a kocsmába. Beültünk egy boxba. Yuke rendelt 4 korsó sört. Majd leült velem szembe.
- Mond csak, csináltál amúgy bármit is, amióta elmentem? -kérdezte tőlem miközben fürkészte leendő áldozatainkat.
- Igazából semmi különöset. Voltam egy küldetésen, befejeztem az új palota építését és gyakoroltam. Nagyjából ennyi.- válaszom egy fej biccentéssel vette, majd két csajhoz fordult és meghívta őket két sörre. Bemutatkoztunk egymásnak.
- Értem. És a hölgyek mi járatban errefelé... Nem veszélyes egy kicsit ez a környék? -kérdezte Yukezo. Valami mondtak, de nem igazán érdekelt és miután befejezte hozzáettem:
- De most már itt vagyunk. Szóval már nem kell félni.- mosolyogtam - Nincs kedvünk valahova máshova is benézni, ahol nagyobb a nyüzsgés?- tettem fel a kérdés, de fejemben már egy hatalmas házibuli kezdett kibontakozni.
- Még húzzunk le egy felest. - intettem neki és felálltam. Oda sétáltam a pulthoz és kértem két tequilát.
- Mi lenne, ha holnapra csinálnánk egy hatalmas party-t. Ma elmegyünk az ismertebb helyekre és gyűjtünk embereket. Na?
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te52100/65000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptyHétf. Május 10, 2010 8:21 am

//Munka, munka, munka... itt az ideje a pihenésnek :/ //

Sétálunk az utcán és az aszfalton találunk egy állatot. Tehát, ,van egy teknősünk. Ezt benevezzük egy teknős szépségversenyre, és megnyeri azt. Utána mégtöbb versenyt nyer, és végül meghívják egy TV-reklámba, de a teknős meghal, és a profit eltűnik. Na most mit könyveljünk el??? Kellemetlen nap volt ez a mai is. Minden tudásomat be kellett vetnem a mostaniakba, és nem csak a teknős volt a problémám. Lassan az ügyfeleknek feltűnik a dolog, hogy nem igazán vagyok nyilvántartva egy egyetemen sem. Talán nyomozni akarnak a feketén szerzett személyazonosságom miatt. Ez van! Akkor megyek és iszok valamit. Teát? Lehet valami ilyesmit is összedobok majd magamnak... neeeem. Most tömény alkohol, lányok, buli és tánc kell ide! De előtte még hazaugrok lefürödni... najahm. Gyorsan haza siettem, és erősen figyelmet fordítottam arra, hogy ne lépjek rá semmilyen teknősre. Talán nem is fogok találni, mert ez képtelenség. Otokiri-san is ezzel a sztorival az agyamra tudott menni. Mi a fenének kellett ezt a munkát is elvállalnom. Miután kinyitottam az ajtót hatalmas tömény füst tört ki az ajtón. Nazo kigyújtotta volna a lakást? Csak nem? Körbe néztem, de közben már éreztem azt az átható mentás dohány égettebbik szagát. Extra füstöző dohánnyal tömte, és ez lett az eredménye. Hitotoki Bakko hatásával extra hosszú ideig élvezhette a dolgot. Sóhajtottam egyet, majd homlokon vágtam magam. Egykedvűen baktattam fel a mosdóig, és eresztettem egy kis vizet a jakuzziba. Ledobtam ruháimat, és bevetődtem a kényelmi helyre. Egy kicsit talán elbóbiskoltam, de nem zavart. Köhögéssel ugrottam ki a habok közül... egy kicsit ment a tüdőmre is a vízből. Elengedtem magam, és elzártam a csapot. Megmozgattam izületeimet, és vártam, hogy a meleg lágy folyadék érzete átjárja elnyűtt testem. Reggel óta erre vártam. Fejemben feltérképeztem Karakura városát, és egy jó kis kocsma féleséget céloztam meg a képzeletbeli GPS-en. Huhh. Órákat ültem a buborékoló illatos habok között, mikor elhatároztam magam, és kimásztam. Egy kikészített lágy törülközővel körbe tekertem magam, majd egy másikkal megtörülköztem. Micsoda pazarlás, de hát akinek tellik is rá afro . A hajszárítással is gyorsan sikerült végeznem. Gyors parfüm, és már kész is voltam. Egy az avatáromon látható öltönyt választottam, ami most pont a hangulatomat sugározta. Kellemetes volt a hordása is, ami nagy előny volt számomra. Kardomat inkább most itthon hagytam, ha menekülni esetleg harcolni kéne, akkor is gyors shunpora válthatok, a lélekkapszulám és a gigai jó fizikuma segítségével. Levánszorogtam az emeletről, és nekiláttam a külvilágnak. Este lett mire végeztem, nem is baj. Órám 21:54-et mutatott, szóval még nem késtem le semmiről. Az utcákon több ember is megcsodált, hiszen sármom és karizmám azonnal feltűnt mindenkinek. Talán az éjjel végére már nem így fogok kinézni. Több kocsmába is benéztem, de fölöslegesnek találtam, hogy ilyen füstös helyeken pazaroljam a pénzemet. Apropó füst. Gyorsan előkaptam a Djarum Blackemet és a zippomat, majd egy szálat vételezve meggyújtottam, és szívni kezdtem. Áhhm de finom. Talán a kedvenceim egyike volt ez az ízesítés. Sokkal próbálkoztam már, de ez a minőség, valahogy rabjává tett. Hosszas percek sétálása és még két szál cigimbe került, mire megtaláltam a már előre kijelölt helyet. A kedvenc italozóm volt, ha alkoholról volt a szó. Betoltam az ajtót, és átléptem a küszöböt. A buli hangulata azonnal feljebb pörgött mikor megjöttem, hiszen ismertek már a törzsvendégek itt. Azonnal kérdezgették, hogy hogyan vagyok, és mi újság velem. Én pár poént elsütöttem, meg meséltem egy érdekfeszítőt, és mire a pulthoz tévedtem még egy cigi kötött ki a számban. Nem voltam rest meggyújtani sem.
- Először egy Jagerrel kezdenék Maestro- a pultos nagyon jó zenész haverom volt. Amikor egy komolyzenei koncertre megyek, akkor ő szokott keverni, és én benézek hozzá. Elvégre én is szakma beli vagyok. Már öntötte is és jelezte, hogy az első kört ő állja. Neki is mondtam egy helyeske sztorit, majd lehúztam az alkoholt, majd kiementem a táncparkettre. Kiszemeltem magamnak két barnát, és ahogy Nazo tenné, felvettem a megakarizma tekintetem, és a csábosság csak úgy sugározott belőlem. Odalibbentem melléjük, majd köszöntem nekik. Yeah! Nem hallok semmit abból amit mondanak. Hát átadtam magamat a pörgős tucc-tuccnak amit amúgy utáltam, mint a szart, de most másmilyen hangulatomban voltam. Pár perc és egy újabb cigivel a számba támolyogtam vissza a piaasztalhoz.
- Na még egy erősebb jöhet- búgtam, és a pénzt is azonnal kivágtam az asztalra. Eltette, majd töltött. Azt is lehajtottam egy ismerős szőke haj lobogott meg előttem. Ez Rika lesz Very Happy . Újból bevetettem minden sármomat, és megböktem a vállát a lánynak. Mikor megfordult azonnal felismertem. Watanabe Yuusuke hadnagya. Elkerekedett a szemem, és lefagyott az arcom. FUTÁS! Vagy mégsem? Megpróbálok kontaktust teremteni vele. Hátha nem tudja ki vagyok. Az esélytelen lenne. Rajta vagyok minden plakáton. Ráadásul a nemesek vezetőségének a tagja voltam. A négy főrend egyik házának vezetője. Biztos tudja ki vagyok. Ha támadni készül, akkor shunpo, ha nem, akkor a pulthoz segítem Very Happy, és meghívom valami édesebbre.
- Mi járatban errefelé egy ilyen gyönyörű lány? Vagy szólítsam inkább Hadnagynak?- jeleztem, hogy én is shinigami vagyok, bár biztos érezte hogy bennem is van erő, csak elrejtve. Mostmár bizonyosságot nyert rólam, rólam Raiden Fuyuu Tamachiról.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te25250/30000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptyHétf. Május 10, 2010 11:47 am

[Amnéziás hadnagy hallucinál egy kocsmában, avagy pihenés Vera módra]

*Hogy őszinte legyek, fogalmam sincs, hogy kerülök ide. Az utolsó emlékem az, hogy az utolsó jelentést néztem át az osztag mosdóinak állapotáról, meg hogy mikor takarította ki a 4. osztag akármelyik tisztje, most viszont egy világoskék koktélruhában kempelek abban a kocsmában, amiben valamikor nagyon régen még jártam. Vagyis még a volt másik személyiségem, aki mostanában Eras néven terrorizálja szerelmemet azáltal, hogy merészeli megszállni a testem, vagy nem tudom hogyan. Szóval, hogy valami újabb gáz van a fejemben, az biztos, és még csak arra sem emlékszem, hogy mikor is vedlettem át póttestembe, pláne a tűsarkúba, de lényeg a lényeg, hogy most itt vagyok, ahelyett, hogy Kainál lennék. Pedig ilyenkorra már tuti, hogy végezne azzal a húdefontos edzésével is meg minden. Szóval ahelyett, hogy most szerelmemmel tölthetném az időm, egy nem annyira vadidegen hely közepén iszogatok valami koktélt, amit persze nem tudom, hogy mikor vettem, de bizonyára én vettem, mert legalább nem akaszkodnak rám vadidegen férfiak, akiknek a legnagyobb hibájuk, hogy egyikük sem Kai.
Em, nem, ez nem lehet… Valószínűleg megint csak hallucinálok. Én itt se vagyok, bizonyára láthatatlan vagyok, és ez is csak valami csúnya tréfa zanpakutomtól, hiszen én nem lehetek itt. Surprised Bizonyára az történhetett, hogy befejeztem a papírmunkát, megsétáltattam Macskát, hazamentem készülődni és megvárni, míg Kai edzésének biztosan vége lesz, aztán pedig biztosan átmentem szerelmemhez, megvacsoráztunk, megint az ágyban kötöttünk ki, és most alszok. Itt csak az a bibi, hogy nekem Kai-al kéne álmodnom, mert mindig vele szoktam álmodni, meg néha zanpum lelke is megkínoz rémképekkel, meg ilyen mindennapi apróságok, de mindegy is, szóval valami miatt itt vagyok, és kész. Fogalmam sincs róla, hogy ez most álom akar lenni, vagy valóság, de a kedvenc cigarettám aromája elég valóságosnak tűnik, és a pohár tapintását sem vagyok képes illúziónak elkönyvelni. Bár, az én illúzióim elég valóságosak, hiszen ennek vagyok a mestere… Maga az eleven téboly az, amit zanpakutom által uralok, így képes vagyok arra a technikára, ami teljesen egyedi shinigamik körében. Először az elme és a lélek az, amit megtörök, a test csak ezután következik.
Persze, ez úgy hangzik, mintha valami vérszomjas, szadista sorozatgyilkos lennék, pedig tényleg nem vagyok az. >.< Én csak… csak egy békés Kai fangörl vagyok, bár annál azért több, mert a többi kiscsajjal ellentétben én együtt is vagyok vele, meg már ezer éve ismertem, mielőtt összejöttünk, szóval ez igaz szerelem, az ő kis fellángolásaikkal ellentétben. >.< Tudom jól, hogy mindenkinek az én Kai-om kell, de azt leshetik, mert nem adom oda nekik. Elképzelhetőnek tartom, hogy kínzó hallucinációkkal távozna mindenki, aki egyáltalán rá mer nézni Kaira. Úgy se tudnák, hogy én voltam, na. >_>
Na szóval, valahogy akkor is itt vagyok egy kocsma közepén, ahol valamikor már jártam, és inkább arra engedek következtetni, hogy a másik énem szórakozott egyet, és döntött úgy, hogy lejön ide, az emberi világba nosztalgiázni egyet. Amúgy se nagyon szoktam elmenni ilyen szórakozóhelyekre Kai nélkül, meg egyáltalán szórakozni is alig szoktam, mert berögződésemmé vált, hogy hadnagyi kötelességeimet tökéletesen elvégezzem. Nem hiába olyan tökéletes a rend és a nyugalom a 10. osztag területén, és azt hiszem, hogy még a Főkapitány is büszke lehet rám, amiért ilyen jól vezetem az osztagot. Persze, a harci részét meg a céges profilt meghagyom a taichounak, nekem nem való a pózőrködés amúgy sem, meg amúgy is mindenki tisztában van azzal, hogy miféle őrületekre vagyok képes, és néhányan éppen ezért mintha kerülnének, meg nem mernének a szemembe nézni, vagy nem tudom… Pedig én tényleg nem harapok, meg semmi ilyesmi, és amíg nem használom a kardomat, még az őrülettől is távol maradnak, hogy tiszta, ép elmével élhessenek tovább. Jó nekik. Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy kardom által el vagyok kárhoztatva, és így már nincs esélyem arra, hogy igazán meggyógyulhassak, még ha csupán az a tény, hogy Kai létezik, máris gyógyírként használ. Csak az, hogy ott van velem, megbízhatok benne, és hogy igazán törődik velem, akkora önbizalommal és lelkesedéssel tölt el, mint semmi más. Különben már biztosan megpróbáltam volna véget vetni életemnek abban az időszakban, amikor a taichouval kicsit rosszra fordultak a dolgok, mert valamiféle kis árulónak nézett.
Végül úgy döntök, hogy most mégis a valóságban vagyok, bár lehet, öt perc múlva majd meggondolom magam. Igazán szépek azok a rózsák, amik a plafonról csüngenek, a múltkor még nem voltak ott, szép díszítésnek tartom. Persze, csak én látom őket, ez már részletkérdés, de hát nem tudom mindig számon tartani magamban, hogy mikor mit hallucinálok. >.< A cigarettámat most is a megszokott kecsességgel tartom kacsómban, és elmélázva bámulom a táncoló rózsákat, melyekből lassan apró tündérkék is alább szállnak, és miért ne alapon csillogó virágport hintenek az alattuk fesztelenül mulatozó emberekre. Mivel ők nem látják a tündérkéket, én viszont látom őket, ezért arra a következtetésre jutok, hogy ők sem látnak engem. Nem baj, legalább észre se fogják venni, ha végre valami igényesebb zenét rakok be a zenegépbe. Kai által igazán megkedveltem a klasszikus zenét. Jól van na, tudom, hogy nem néznéd ki belőle, de hát ez van, tud zongorázni is, de ezt nem mondom el, mert hétpecsétes titok, ami csak rám és Kaira tartozik. >_> Abban persze nem reménykedek, hogy az ő által írt dalokat megtalálom a zenelejátszó gépen, de hátha találok valami más, kedvemre valót. Úgyhogy fel is állok az asztalomról, s odatipegnék a zenegéphez, amikor valaki megböki a vállaimat. Reflexből megfordulok, hogy valami öltönyös albínóval nézzek szembe, szóval magamban el is neveztem Albinak, mert miért ne. Úgy se tud beleszólni.*
- Nem látsz, láthatatlan vagyok. - *jelentem ki higgadtan, mintha a világ legtermészetesebb dolgát közöltem volna, mert hát én már eldöntöttem, hogy én most láthatatlannak képzelem magam, vagyis az is vagyok. Különben sem állunk szóba idegenekkel, pláne olyanokkal, akik bókolnak, meg Hadnagynak is szólítanak. Mégis mit keresne itt valaki, aki tudja, hogy hadnagy vagyok? Semmit. Vagyis ő is egy semmi. Lehet, hogy nem is létezik, ami pedig azt jelenti, hogy megint sikerült hallucinálnom. Jelen esetben egy öltönyös albínót. Különben nem tudná, hogy hadnagy vagyok. Egyértelmű, nem igaz? Na mindegy is, nagyon nem zavartatom magam, inkább megyek a zenegéphez valami jó kis klasszikus zenét keresni ehelyett az undorító zaj helyett.*
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te52100/65000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptyKedd Május 11, 2010 9:03 am

//Munka, munka, munka... itt az ideje a pihenésnek :/ //

Első megszólalásán hamar gondolkodóba estem. Mi a franc volt ez?! Agyamon több variáció átfutott, majd arra tippeltem, hogy megpróbál elhesegetni, mint valami idióta kérőt. Na nee. Én nem becsajozni akarok, csak beszélgetni vele. Emlékeim szerint ő kivel is jár? Őőő... azt hiszem a 11. osztag kapitányával. Mi??? Hát akkor még a fejelmben sem fordul meg hogy kikezdjek vele. Vékony hangja teljes meggyőződéssel tűndökölt, és én ezt tisztán hallottam. Vagy idióta, vagy magabiztos. Mivel hadnagy én inkább az utóbbira tippeltem. A zenegép felé ment, és lázasan keresett valamit. Mendelssohnnál megállt. Nocsak nocsak. Komolyzenét szeretne hallgatni? Három lehetőség van itt, amit hatásomra raktak be, mégpedig a következőket: Bach Clavier Übung III., Mendelsohn "Olasz" szinfónia, Mozart Kis éji zene. Válassza a Mendelssohnt légyszi! Már éppen tovább akart haladni, amikor megfogtam a kezét. Najó lehet ez hiba volt. A borzongás fogott el, mikor hideg tenyerén a halál suttogását hallottam. Ki ez a lány? És ő lenne Suke hadnagya? Ez lehetetlen! Vajon mire képes? Egyszer még kipróbálom. Mindenesetre megnyomom a gombot és az első tétel indul el.

Olasz szimfónia első tétele. *.*

Ez a pörgős eleje azt sugározta, hogy a zene haladni akar. Ez a fajta basszus kíséret a száguldásra utal. Imádtam, szinte lejátszódott előttem a kottája. Akaratlanul is adtam egy avisot, amivel több embert majdnem eltaláltam. A mulatozó egy lemondó sóhajjal leülnek, vagy távoznak. Úgy látszik megjöttem. Tehetek róla? Imádom ezt a zenét. Kicsit lassú a felvétel és hibás, de ezt a felvételt sem én csináltam. Nagy kár. Mosolyogok egyet, hogy ő is láthassa, és a pultos gondolataim olvasva egy Pina Coladat rakott ki, és valami shot koktélt, amit nekem szánt. Odasiettem, és megragadtam a két italt, majd felajánlottam, hogy válasszon. Én a másikba beleiszok egy kortyot.
- Van egy rossz hírem: Igenis látlak, és Yukezonak hívnak. Talán ismerős- jegyeztem meg neki a dolgot, és ha támadó reakciót vált ez ki nála, akkor elhúzok a rákba. Szeméből semmit sem tudtam kiolvasni. Ez lehetetlen. Ennyire jól elrejtené magát előlem, vagy ez már ő lenne? Lehetetlen. Meg akartam fejteni őt bármi áron. Az előző mondatában is a magabiztosság látszódott, majd mikor ellenőriztem, hogy gigai van benne, akkor meglepődtem. Hiszen mindenki látja őt. Talán egy relytéjt adott fel számomra. Mi lehet a titok nyitja. Ha nem válaszolok, akkor megöl? És miért izgat ez ennyire engem. Elmém több száz lehetőséggel drukkolt elő, de egyik sem tűnt ésszerűnek. Vajon mi van emögött a lilás árnyalatú szemek mögött. Összehúztam a szemeim. Újból ittam az italomból, és elnéztem, hogy tetszik neki a zene. Hmm... Reménytelennek tűnt így feldolgozni. A 11. osztag kapitányát szereti, tehát hogy jöhet be neki ez a fajta zene. Egy okot tudok rá. Nem is olyan durva lélek a durva lelkek vezetője, sokkal inkább... műveltebb. Talán ő is ilyen lágyabb muzsikát kedvel, akkor a második tétel következzen.

Olasz szimfónia második tétele. *.*

Ebben a basszusban egyfajta lépegetés hallható, ez is egyfajta haladást szimbolizál, de mint minden olasz szomfóniának a második tétele lassú. Ebben a részben megfigyelhető a mester által alkotott dallamok remekei. Egyszerűen nem tudtam betelni ezzel a zenével. Minden hangjáról tudtam, hogy miért van ott, és mi lenne, ha nem az lenne ott, hanem valami más, és például melyik az a másik hang, és azt hogyan vezetném tovább? Na ilyen egy igazi zenész kérdéskörei. Szerintem benne is egyfajta hasonló érzés játszódhat le. Fagyosan állt ott, és a semmit csinálta. A plafont bámulta. Felnéztem én, és semmi extrát nem láttam benne. Építész is lenne a hölgy? Felettébb érdekes. Egy darabig én is elnézegettem, de semmilyen szerkezeti különlegességet nem láttam, mivel semmi nem látszott ki. Talán valami reiatsut érez, de a kerületben csak a mienk van. Akkor mi lelte a lányt? Elővettem egy cigit, majd a befejezett italomat a csaposhoz vittem. Jelezte nekem, hogy valami gond van a lánnyal, ezt én is éreztem, de már jött is a következő tétel.

Olasz szimfónia harmadik tétele. *.*

Finom lágy menetek, hármas lüktetésben. Ahogy mesterem mondta mindig, jobb láb, bal lább, nincs láb. Ez a lüktetés legyen mindig minden emberben, és már tud is táncolni. Elhallgattam a tételt, és lenyugtáztam, hogy ez még mindig a személyes kedvencem. Amikor a kürtök a távolból előre hallatszanak és a többiek válaszolnak rá, a szívemig hatolt. Csodálatos. Végül odamentem a lányhoz.
- Figyelj, nincs valami bajod? Rosszul vagy? Menjünk ki a levegőre?- válaszát várva úgy cselekedtem, ahogy azt mondja. Bármelyik lehetőség történik is meg, a cigit meggyújtom, amit elővettem, majd megkínáltam a Djarumommal. Ha vett belőle ha nem, egy újabb kérdést tettem fel.
- Miért jött ide. Láthatóan nem igazán tudod mi történt veled- na most feltűnhet neki, hogy tegezem. Tehát vagy letorkol a szemtelenségemért, vagy észre veszi, hogy a körözési listán vagyok. Akkor talán eszébe jut, hogy sok pénzt kaszálna értem... ha elkap. De ez esélytelen, bár a kardom nélkül van egy bónusza. Ezért vagyok a kidouk szakértője. És jött a negyedik tétel.

A Finélé

Az igazi olasz mód itt figyelhető meg. A Saltarello. Egy Olasz ugró tánc, ami felpezsdíti minden ember vérét. Hihetetlen nehéz, de a kihangsúlyozott basszusokra egy kicsit pattogtam egyhelybe, de nem emelkedtem el a földtől. Varázslatos zene, és finálénak is simán elmegy. A rezesek belépése is csak fokozza a dolgot. Legközelebb valami Walpurgiss nachtot fogok kedvencemtől meghallgatni.
- Nagyon tetszik nekem ez a zene, még jó, hogy nem kapcsoltál el. Ha van kedved meghallgathatunk nálam valami mást is, esetleg megihatunk egy teát. Nagyon szeretem a teákat, és biztos vagyok benne, hogy kitalálom a neked valót. Wink . Vagy maradhatunk is, csak szórakozzunk, mert nem látom rajtad az élet nagy jeleit. Légy már felszabadult, ez nem az irodád- reméltem szavaim plussz Felix Mendelssohn hat rá.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te25250/30000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptyPént. Május 14, 2010 10:20 pm

[Amnéziás hadnagy hallucinál egy kocsmában, avagy pihenés Vera módra]

*Igazából nem is tudom, hogyan gondolhattam azt, hogy egy efféle helyen találok komolyzenét is a zenegépben. A múltkor valami kellemesen sötét cyber goth számot raktam be, és igencsak meglep a tény, hogy mégis találok kedvemre való zenét. Aztán az albínó megérinti a kezem, hogy kiválassza nekem a megfelelő számot. Hihetetlen, hogy milyen élethűek tudnak lenni ezek a hallucinációk! Surprised
Üres tekintettel nyugtázom bemutatkozását, bár én már elkönyveltem magam Albiként a fehér haja miatt, mert miért ne. Az meg se fordul a fejemben, hogy akkor Watanabe taichout miért nem nevezem albínónak, mert a hangok azt mondják, hogy neki zöld haja van. A hangok azt suttogják, hogy jó lenne magányosan ácsorogni a táncparkettként funkcionáló, emberektől teli placc közepén. És miért ne… Miért is ne ringatóznék úgy, ahogyan a zene diktálja? Hamarosan még egy koktélt is nyom a kezembe a kedves albínó, meg egy cigit is nyom a képembe, biztosan neki is szóltak a hangok, hogy adjon nekem piát meg cigit. Mindegy, nem bánom, hiszen a hangok csak jót akarnak, szeretnek. Okkal mondják azt, hogy talán jó lenne belefojtanom magam egy folyóba, mert utána minden szép és jó lesz, és vége lesz minden szenvedésnek.
Nem törődve a külvilággal, és a lassacskán eltávozó emberekkel táncolok gyakorlatilag egymagamban. Nincs szükségem partnerre ahhoz, hogy jól érezzem magam. Nem ismerem őket, és nem táncolhatok csak úgy idegenekkel, különben is, Kai mit szólna hozzá? Biztosan nem lenne boldog, és nem okozhatok neki csalódást. Már Ayura is féltékeny volt, csak mert megöleltem, és talán ideje lenne véget vetni a gyermeki naivitásomnak. Ki akarok szállni ebből a buborékból, ahol minden szép és jó, különben a sötétség körülöttem teljesen elnyel, pusztán az óvatlanságom miatt.*
- Nem, minden rendben van, fura albínó szerzet. - *válaszolok kavargó tébolytól izzó szemeimmel tekintve rá, kicsit oldalra döntve a fejem, hogy aztán megunva a táncolást inkább csak álljak egy helyben az immáron szinte már teljesen üres táncparketten, a koktélomat kortyolgatva. Még egy utolsót beleszívok a cigarettába, és egy közeli hamutálat keresek, ugyanis sosem szerettem szemetelni, még az utcán is inkább végigvonszolom magam több száz méteren át, hogy egy szemetest kereshessek. Eközben felmérem a bolyhos, vörösen izzó szemű vérnyuszikat Albi poharában, és a fejemet csóválom, mert igazán nem értem, hogy bírja azt meginni így. Engem biztosan halálra idegesítenének a vérszomjas kis dögök, de hát ő tudja.
Egy idő után biztossá válik, miszerint az albínó gyakorlatilag az ágyába akar csalni, abból pedig köszönöm, nem kérek. Idegesen érintem meg a gyűrűt az ujjamon, amit Kaitól kaptam, és biztos vagyok benne, ha Kai itt lenne, és ő is látná ezt a képzeletbeli lényt, akkor kitekerné a nyakát, amiért merészelt elhívni magához. Nem tartoztam sohasem a könnyűvérű fruskák közé, és naivságomnak is vannak határai.*
- Nem állhatok szóba idegenekkel, Mr. Sztalker, és különben sem vagyok olyan lány. Mellesleg én a helyedben nem innám meg azt a koktélt, mert már teljesen ellepték a vérnyuszik, és szerintem nem szeretnél te is vérnyuszivá válni. - *jelentem ki a legteljesebb komolysággal hangomban, mintha csak az egyik tisztet oktatnám ki egy teljesen egyértelmű dologról, amivel az illetőnek ideje szembesülnie. Aztán visszatérek a plafon bámulásához, hisz a csillámport szóró tündérkék épp most változnak át kavargó, sötét felhőkké. Ideje zenestílust váltani, hisz ehhez a hangulathoz már sötétebb zene illik. Meg is találok egy cyber goth bandát a sok közül a zenegépen, és miután rágyújtok a következő szál cigarettámra, leülök az egyik asztalhoz, hogy tovább folytassam a plafon bámulását. Olyan végtelennek tűnik a sok felhőtől, olyan fenyegetőnek, mintha a ritmus diktálná a kavargásukat is. Még véletlenül sem fordul meg a fejemben, miszerint egy kóbor kutyává vált, otthonról elcsatangolt shinigami a kedves sztalkerem, hiszen tudom jól, hogy én most itt sem vagyok, csak képzelem ezt az egészet. S még mindig, olyan felettébb felszabadító érzés lenne az egyik folyóba ugrani. Akkor vége lenne mindennek, nem kéne többé szenvednem, és másokat is megkímélnék saját magamtól. Úgy sincs senki sem, akinek igazán szüksége van rám.*
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te52100/65000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptyHétf. Május 24, 2010 1:50 am

//Munka, munka, munka... itt az ideje a pihenésnek :/ //

Vérnyuszik? Most tényleg felmerül a kérdés, őrült, vagy zseni. Biztos, hogy lát dolgokat. A kérdés az, hogy valóban léteznek-e. Itt mindig ezt iszom. Tehát a megjelenéséel jönnek a szörnyikék. Egyik tényt sem támasztja alá. Az viszont igaz, hogy még velünk shinigamikkal is történtek dolgok, amit esély sem lett volna kivédeni. Mindenesetre rákérdezek.
- Amiket látsz. Valóságosak, vagy hallucinációk. És én szerinted hallucinácó, vagy valóság vagyok- teljesen kihűlt tekintettel figyeltem rá, és előszereztem egy cigit. Teljesen kivolt a csaj. Látszott rajta, hogy nemérdekli a külvilág, vagy csak nem érti. Hadnagyként nemhiszem, hogy gyengeelméjú lenne. Akkor meg mi a franc van vele?! Az őrületbe kerget! A szeme, a mozgása, a hangneme, MINDEN! Olyan idegesítő, hogy a legszívesebben porrá zúznék mindent. Hogy lehet egy ilyen kihűlt lány, ennyire őrjítő. Miért van bennem az az érzés, hogy megölelném, esetleg megcsókolnám, de helyből bedobnám akár a lávába is. Ennyire szélsőséges helyzetbe már nagyon régen kerültem! Mit kezdjek vele. Ki kell derítenem mi történik vele. Tudnom kell! Az ingerültség már szinte villogott a szememben. Félő volt, hogy a bal szememben megjelennek a vörös körök, amik az ideg állapotomat szokták jelezni. Megragadtam hát vállait, és a szemébe néztem, amiből semmi sem olvasható ki.
- Na idefigyelj! Kezdesz az agyamra menni egy kicsit. Nem tudom miért vagy itt, de sikerült megtalálnod. Gratulálok. Valóságos vagyok érted? Ráadásul egy bűnöző. Meg kéne ölnöd, vagy elfognod! Miért nem csinálsz bármit. Miért van az, hogy csak így itt állsz és elmerengesz a semmin, miközben lefagyasztasz bárkit, megragadod a lelkét, majd porrá zúzod... képletesen persze. Egyáltalán nem értem, hogy miért teszed ezt!- fakadtam ki kissé morgó, de halk hangon. Valószínüleg felpofoz, de már meg sem lepődök, ha nem tenné meg. Azért elveszem róla a kezem, mielőtt megölne. Készültem a shunpora. Ha még marad, megvárom a válaszát, és attól függően cselekszem. Ha továbbra is megpróbál meggyőzni, hogy én nem is létezem, akkor ökölbe szorítom a kezem, és szétzúzok egy asztalt, hogy felfogja. Ezt a tébolyult lányt nehezen tűrtem már, de mégis kiváncsi voltam rá. Mi az isten van velem! Kiráz a hideg attól, amit most tettem. A józan eszem elvesztése számomra egyenlő a halállal. Remélem azért nem akarja komolyan venni az elfogatási parancsot velem szemben. Intettem a kocsmárosnak, hogy nekem adjon valami hosszút, neki meg valami finomat, még a pénzt is odacsaptam neki... meg az asztalért is, ha valóban szétvertem.
- Nem sétálunk egyet valamerre?- hogy mi? Ezt valóban kinyögtem? Nemááár. Mit tettem már megint? Na mindegy. Ha igent mondd, akkor mehetünk akármerre. Felőlem. Lekéne nyugodnom mára.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Cl0te25250/30000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 EmptySzer. Jún. 02, 2010 12:22 pm

[Amnéziás hadnagy hallucinál egy kocsmában, avagy pihenés Vera módra]

*A tekintetem ideiglenesen magára vonja az albínó, aki épp azt próbálja bizonygatni nekem, miszerint ő igenis, valóságos. Persze, persze, majd hiszek is neki... Ha valóság lenne, akkor nem ilyen furcsán mozogna a fején az a korona. Olyan természetellenes szögben dől el rajta, ami alapján teljesen világos, hogy ennek köze sincs a valósághoz. Érzem a torzulást ebben a valóságban, valamennyi része valóság kell, hogy legyen. Szürreális, hogy a plafonon sötét viharfelhőket látok, tudom, ráadásul amikor Albi arrébb megy pár lépéssel, a korona is megmarad a levegőben, mintha csak egy madzagon függene.
Végül is, nem számít, már közölhettem az albínóval, hogy nem vagyok olyan lány, akit olyan könnyen az ágyába tud csalni, ráadásul ott van nekem Kai, és kizárt dolog, hogy bárki másnak is megengedjem, hogy hozzám érjen. Mert Kai tökéletes minden szempontból, ugyanis szívdöglesztő és művelt egyszerre, ráadásul még vicces is, és a legfontosabb, hogy foglalkozik velem, és nem küld el a francba, ha bejelentem neki, hogy tulajdonképpen van egy másik személyiségem, aki Eras néven, a jelek szerint arrancarként él tovább.*
- Nem vagyok hülye, tudom, hogy hallucináció vagy. Különben is, már megmondtam, hogy nem láthatsz, mert most épp láthatatlan vagyok. - *felelem kedvenc puffogó hörcsögfejemet bevágva, amiért Albi merészeli azt feltételezni, hogy hülye vagyok, pedig nem is! Surprised tudom, hogy itt semmi sem igaz, mert mi a francot keresnél Karakura közepén, az emberi világban egy olyan kocsmában, ahol már egyszer nagyon régen jártam? Talált, süllyedt, semmit, nekem most bizonyára Kai mellett/felett/alatt kéne lennem, nem pedig itt. Vagyis az egész csak egy álom, teljesen logikus. Bizonyára már Kai is alszik, szóval nem akarom felébreszteni, ezért én sem ébredek fel, folytatom tehát ezt a furcsa álmot, amiben a kísérőm ez az Albi nevű fickó.*
- Megtalálni…? - *ismétlem meg a szót kétkedve, ugyanis nem értem, hogy Albi miért is viselkedik így velem. Eddig olyan kedves volt, adott cigarettát, italt, és még a zenegépben is segített választani zenét, most pedig dühös, s pont úgy viselkedik, mintha csak Kagami hatása alatt lenne. A téboly, melyet képes vagyok kardom által feloldani, hihetetlen dolgokra késztetik az embereket. Kihozza belőled azt az oldalad, amiről mindeddig nem is tudtad, hogy egyáltalán létezik, s felfedi a valódi, eredeti éned, amely ott lapul a sok réteg, felesleges dolog és maszk alatt.*
- Én nem kerestem senkit, én csak… itt vagyok. Gyilkos sem vagyok, csak shinigami. A porrá zúzott lelkekről viszont nem vitatkozok, képes vagyok rá, még ha ettől én is nyomorékká válok. Nem tehetek róla, ezzel az erővel áldott meg a Sors. - *villantok meg egy természetes mosolyt, mintha csak egy mosóport reklámoznék a TV-ben, meg végül is most sem hazudtam semmit. Nem szoktam hazudni, inkább csak titkolózni. Titkolom, hogy csak egy lélekdarab vagyok, és betegségem létezésébe sem avatok bele mindenkit, mert nincs közük hozzá. Még a kapitányomnak is csak azért mondtam el mindent – majdnem mindent - , mert kénytelen voltam, hisz a valóság egy-egy apró szelete valahogy eljutott Watanabe taichouhoz. Különben biztosan hallgattam volna arról, hogy már nem vagyok se teljes, sem egész. Suwun nélkül nem.*
- Nem, köszönöm, nekem jó itt, Albi-kun. És köszönöm az italt is. Hihetetlen, mennyire valóságos… - *meredek a koktélomra jó néhány pillanatra, de hogy egy fél percet mozdulatlanul szobrozok, az már egyszer biztos. Mintha csak egy filmet állítottak volna meg pár másodpercre, hogy aztán folytatódjon tovább, mintha mi sem történt volna.*
- Egyébként Verashu Suwun vagyok. Mindenki Verának hív. Tudod, egyszer már voltam ezen a helyen, Albi-kun. Hihetetlen, de alig változott, leszámítva ezeket az idegesítő esőfelhőket. És már esni is kezdett, remek. Remélem, nem ázok meg, elég hideg van. - *takarom el a poharam tetejét, hogy a képzeletbeli esőcseppek ne károsítsák az italom. Természetesen odakint is tiszta az ég, nemhogy bent, de hát ez a fejemben mit sem számít. Wink *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town Görbe Kocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Szegénynegyed-