-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Gyűlésterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Quibelez de Saporán
Exequias
Exequias
Quibelez de Saporán

Férfi
Gemini Goat
Hozzászólások száma : 29
Age : 68
Tartózkodási hely : itt-ott-amott-emitt
Registration date : 2010. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 99. Arrancar, Exequas tag, Eras helyettese
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 4 Cl0te5500/15000Gyűlésterem - Page 4 29y5sib  (5500/15000)

Gyűlésterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 4 EmptyKedd Nov. 29, 2011 6:37 am

Kidobó másként - a módtól függ xD




Hoppá, talán nem ezt kellett volna mondanom, amikor megkérdezte, hogy mit olvasok. Akárhogy is nézem, Vex jelenleg nagyon úgy viselkedik, mint aki el akar ájulni, mármint elfehéredett, meg elkezdett elég rémült arccal pislogni először rám, majd a mangára, amit az asztalon hagytam. Nem értem, most minek kell ezen ennyire meglepődni, hiszen soha nem titkoltam, hogy a legtöbb tyúkot nagyjából annyira kedvelem, hogy meg tudnám fojtani egy kanál vízben, a kedves kivételek pedig sikeresen elérték azt a szintet is, hogy már csak akkor akarnám őket sorra gyilkolászni, ha kicsit komolyabban elkezdenek idegesíteni, szintén a megfontolandó kategóriába kerülnek, hiszen egy vödörnyi folyadék láttán már komolyan gondolnám, hogy nem éri-e meg őket megmosdatni kicsit. És aki még ebbe a kategóriába sem tartozik bele, az nem más, mint Eras, akihez a legtöbbször inkább hozzá sem nyúlok, hiszen csak a jó ég tudja, hogy milyen vírusokat hordoz a testén. Oké, a jelenléte elviselhető, hiszen keveset beszél és azt is úgy, hogy nem értem, ráadásul meg sem próbálja a lehetetlen küldetést, hogy nőként viselkedjen, de mindennek van határa. Utálom, ha nők akarnak letapizni, tőle meg egyenesen a plafonig ugranék, szóval nagyon jó dolog, hogy eszébe sincs ilyet tenni. A többiek gondolom kevésbé örülnek neki, de igazság szerint a mindenféle herpesz, hepatitisz meg minden más idegméreg az utolsó dolog, ami nekem most az életemből hiányzik, nem számítva a tudatot, hogy kitől kaptam el. Nem, Eras most tökéletes, amikor antiszociális és nem törődik a dolgokkal, addig én nyugodtan tudom Aizen-sama *.* közelében olvasni a mangáimat, ahol senki nem néz érte rám furcsán. Mert most Vex éppen ezt teszi, nem tudom, mi ebben a furcsa, a yaoi is egy műfaj, ráadásul eléggé közkedvelt és részletgazdag, úgy tesz, mintha ez lenne a világ legnagyobb bűne. Pedig egészen eddig olyan készséges volt, nem értem, most mi van?
- Megengedted volna? - néztem rá először csodálkozó szemekkel, hiszen eddig még ezt a kijelentést sem hallottam, amikor valakinek kicsit letapiztam a fenekét. Az arrancarok nagyobb fele ilyenkor mindig elküldött a francba, a kisebb meg mosolyogva kérdezte meg, hogy akkor most szándékozom-e máshonnan is fogásmintát venni. De hogy megkérdezni, van-e erre engedélyem, eddig senki nem tette meg. Akkor lehet, hogy van még esélyem *.* Hiszen, ha valaki a kérésre engedi, azt nyilván nem zavarja, hogy tapogatom, még kevésbé, hogy fiú vagyok, és ez azt is jelenti, hogy nem idegenkedik a fiúktól. Tudtam én, hogy valami nem oké a meséjében, itt a megoldás. Biztos csak titkolja a dolgokat, de előttem feleslegesen teszi, hiszen pontosan tudom, milyen és nem zavar.
- Igen, általában a fiúk ezt szeretik... - jegyeztem meg halvány mosollyal, hiszen ő már csak tudhatja a dolgot. Én nem nagyon szeretem a kinézetemet, mert lányos, ráadásul eléggé, így mindig ukénak néznek, utána meg van egy-két meglepetés, amikor kiderül, hogy inkább vagyok seme, aki jól titkolja a dolgokat. Bár, nem mondom, hogy egy kevésbé engedékeny partner kedvéért nem váltanám fel a szerepeket, mert igenis megtettem már, csak valahogy mindig jobban szerettem, ha én lehettem az aktív fél egy kapcsolatban. Annak sokkal könnyebb a dolga, ráadásul pedig ő is irányít. Bár, Vex nem úgy néz ki, mint aki mellett ezt meg is tehetném, de egy próbát igazán megér a dolog *.* Tudtam, hogy bármi is lesz, valószínűleg nem fogja hagyni, hogy irányítsak, így nem nagyon lepődtem meg azon, hogy megéreztem a kezét magamon, de az már sokkal meglepőbb volt, hogy ahelyett, hogy leállított volna, inkább ellökött. Egy csalódott sóhajjal léptem hátra párat, amíg nem túl kecse mozdulattal rá nem kenődtem a falra. Remek, ez vagy szado-mazo párti, ami nem lenne nagyon ellenemre, vagy nem tetszett neki, amit tettem. A reakciójából ítélve a második, ami el is keserít kicsit. De most nem akarom magamat hagyni lealázni, hiszen ez az egész nem az én hibám volt.
- Ne fogd rám, te viselkedsz úgy, hogy az minden melegnek felhívás... - jegyeztem meg kicsit erősen, de amint kimondtam, rögtön utána meg is bántam a dolgot. Ha eddig nem utált volna meg, akkor most fog, de tudom, hogy igazam volt. Épeszű, hetero pasi már az ilyen egyenruha láttán gyanút fog, a yaoi manga után pedig nem kezdi el engedni, hogy a másik letapizza. Mégis hol járt ez, hogy nem tűnt fel neki, minden egyes mozdulatával biztatja az embereket? Ez olyan kegyetlen, próbálja magára felhívni a figyelmet, utána meg úgy tesz, mintha nem is történt volna semmi. Pedig fogadni mernék, hogy nem én voltam az első, aki félreértette, hiszen ez eléggé két értelmű. Mindegy, most már utál, nincs ebben új, akkor pedig olvashatok tovább. A mangát lekapom az asztalról és valahol ott nyitom ki, ahol abbahagytam, majd leülök az előző székre. - Nem hívtalak ide, nem én kezdtem ki veled, bocsánat, hogy félreértettem... - jegyeztem meg sértődötten, majd megpróbáltam a könyvre figyelni, csak éppen nem ment. Nem tehetek róla, még mindig Vex járt az eszemben, annyira ellentétes volt a viselkedése és a testbeszéde, ráadásul még mindig itt van. Biztos jót nevet rajta, hogy átvert, mert én ilyen vagyok...
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 4 Cl0te43000/45000Gyűlésterem - Page 4 29y5sib  (43000/45000)

Gyűlésterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 4 EmptyVas. Dec. 11, 2011 10:06 am

Kidobó másként – kapsz te olyan módot ><


Oké, hülye voltam, mert olyat mondtam, amit nagyon nem kellett volna. Basszus, kérdezze meg? Komolyan, nagyon nagy marha vagyok, de remélem lesz ez még így se. S Bel kérdésére pedig válaszolnék, de csak tátogok egy darabig, utána mutatom az ujjammal, hogy pillanat, kell valami értelmes, és végre megvan, az eget rengető válasz, ami majd mindent elrendez.
- Nem, szerintem nem engedtem volna meg, oké, ha részeg lettem volna, és szépen kéred, akkor igen, de így józanul, tuti nem. – rázom a fejemet is, lehet megsértődik, vagy valami, de nem tehetek erről. Nem akarom én összetörni a kis langyos szívét, de azért nálam nincs homokszem a gépezetben. Hm, de már megint hülye voltam, azt mondtam, ha részeg vagyok, akkor szabad tapizni. Eh, és csodálkozom, hogy néha hülye emlékeim vannak, meg furán is néznek rám. Eh, faszom.
S megtörtént valami, ami talán nem a legszerencsésebb dolog. Igen, lesmárolt egy pasi, és én balfasz meg hagytam, sőt, lehet ciki, de azt kell mondanom, még jobban csókol mint egyik-másik csaj, ezt mondom én cikinek. De ha már így alakult, a testem is reagált rá, majdnem folytattam, csak szerencsére az eszem is kapcsolt, és nem túl gyengéden eltávolítottam magamtól. Oké, ezt nem akartam, nem volt kedvem tapétát csinálni belőle, de már így eset, más nincs, majd bocsánatot kérek tőle.
Megint feleselnék, de eléggé igaza van Belnek. A viselkedésem tényleg elég… hát olyan, mintha egy táblát raknék a seggemre, és ráírnám, hogy durr bele. Töltsetek meg anyaggal, hadd fogjon össze, eh…
- Oké, tudom, én vagyok a hibás, de erről nem tehetek. – megvonom a vállaimat. – Ilyen vagyok, de nektek… melegeknek, nincs valami radar vagy mitomén, ami jelzi, hogy ki az és ki nem? – még egy értelmes kérdés, milyen radar lenne már az? Mered a farka a tagokra? Eh, hülyeség. S most akkor szépen beáll a csend, remek. Hozzuk rendbe amit lehet.

- Ácsi már, te fogtad meg a farkam, és smároltál le, lehet volt pár hülye mozzanatom, de akkor is te kezdted. Figyelj, nem játszunk egy csapatban, ez eddig oké, el is felejthetjük a smárolást is, és lehetünk haverok is akár, párszor elmegyünk kocsmázni, fogunk neked valami pasit, nekem csajt, és mindenki boldog. Másnap meg beszámolunk egymásnak, oké? Ja, és jól csókolsz… oké, ez direkt volt.
Vissza az elejére Go down
Quibelez de Saporán
Exequias
Exequias
Quibelez de Saporán

Férfi
Gemini Goat
Hozzászólások száma : 29
Age : 68
Tartózkodási hely : itt-ott-amott-emitt
Registration date : 2010. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 99. Arrancar, Exequas tag, Eras helyettese
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 4 Cl0te5500/15000Gyűlésterem - Page 4 29y5sib  (5500/15000)

Gyűlésterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 4 EmptySzomb. Dec. 17, 2011 10:50 am

Kidobó másként - Hogyan? O.o





Láttam, hogy felelni akar a kérdésemre, már nyitotta is a száját, de elakadt a dolog valahol félúton. Hogy én ezen miért nem csodálkozom, azt már jó ideje tudom, mindenki ezt csinálja, kikéri magának az olyan dolgokat, amelyekbe biztosan nem egyezne vele, de megpróbálja elhitetni, hogy mégis, hátha akkor neki lesz igaza és övé lehet az utolsó szó. Pedig nem igaz, ne nézzem rám úgy, mintha igaz lenne, hogyha kérem, akkor megengedi, hogy letapizzam a fenekét. Tudom, hogy nem tenné meg, akkor meg most mi a baj azzal, hogy önállósítottam a kezemet és próbálkoztam. A büntetésemet már megkaptam érte, ami azt illeti, kicsivel többet is, de nem mondom, hogy nem érte meg. Abban igaza volt, hogy jó fogása van, ami azt illeti, ha az én oldalamon játszana, biztos lennék benne, hogy akárhány kalandot talál magának, ránézésre ugyanis kifejezetten jó uke lenne, bár az erő alapján, amit eddig bevetett ellenem még ukénak sem utolsó Vex. Csak sajnos annyira ellene van ennek a világnak, ami pedig sokkal normálisabb, mint azoké a hülye nőstényeké, akiknek az egyetlen céljuk, hogy felhívják magukra a figyelmet pár óra elejéig, utána pedig menjenek a szobájukba és egy újabb csíkot húzzanak a dicsőségfalukra a megvolt részhez. Ez annyira sekélyes, de ezeknek a tyúkoknak a világa pontosan ebből áll, meg persze pár kisebb esetből, amikor megpróbálják az alfa szukát játszani Aizen-sama *.* előtt, pedig mind tudják, hogy rájuk sem fog nézni és nyilván a rangot is csak mellbőség alapján osztják, vagyis minél több a plasztika, annál előbbre kerül valaki. Phuu, csak tudnám, mi az, amit sok férfi tévesen keres ezekben az aggyal nem létező lényekben, rögtön kicsit komolyabban is tudnám talán őket venni. Bár, valakinek azért nem üres a feje, Eras már rájött, hogy a babákat darabolni kell és nem szeretni, de a többi még várat magára. Addig meg, fogynak szépen xD különben meg ideje felkelni, Vex ugyan felelt, igaz nem túl eredményesen, de többet nem éri meg vele próbálkozni. Még nem érti, ez van, ezt kell eltűrni. Maximum csak kicsit a fejemet rázom, hátha leesik neki, hogy megint nincs értelme annak, amit mond...
- Radar? - ennek az ég világon semmi értelme, milyen radarunk legyen, officiális felirat, hogy engem csak a férfiak keressenek? Nem, nyilván rájött, miután nála is bepróbálkoztam, hogy ilyennel mi nem rendelkezünk, de persze eltart egy darabig mire minden képkocka a helyére fog kattanni. Addig meg talán kicsit ideje lenne szólni neki, hogy rossz korban jár. Hiszen nem mindenkinek van rá lehetősége, hogy kifejezze a véleményét, ráadásul megalázó is, ha csak azért próbálnak minket beskatulyázni, mert nem olyanok vagyunk, mint mindenki más. - Minek nézed ezt a helyet, a náci birodalomnak, ahol mindenki rózsaszín tetkót kapott? Nincs jel, csak a viselkedés... - utalok vissza rá nyomatékosan, hogy pontosan ennek köszönheti ő is a helyzetét, nem tudja, hogy mit tegyen és mit ne tegyen egy férfi közelében meg. Mert szerintem minden épeszű hímnek bejönne, ha felajánlaná, hogy letapizhatja, meg persze előtte kezdene el vetkőzni. Sértő már megint a kérdése, hiszen nem én tehetek mindenről, ami itt történik, a nagy részéhez közöm sem volt, a balhét mégis nekem kell elvinnem. Mondja már meg nekem valaki, hogy hol van ebben az igazság? Én nagyon nem találom, ráadásul pedig még mindig én szenvedek miatta. Eddig is volt elég foltom, több nem kell, ajtó ott van, nyugodtan ki is mehetne, ahelyett, hogy még jobban megtipor. Nekem már itt nem lesz igazam, mindegy mit teszek -.-"
- Haverok? - néztem rá csodálkozva, hiszen egészen eddig én voltam a rossz meg a szemét, most meg barátkozni akart velem. Ennek nincs nagyon értelme, de most nem fogok miatta tiltakozni. Ő mondta, hogy pár sör után több dologra hajlandó, lehet még a végén ki tudom deríteni, mi mindenre is. Ráadásul nem hangzik rosszul az ötlete sem, ha közösen megyünk, könnyebb valakit a másik segítségével lerázni. Az összes libát, aki elkezdi, hogy milyen aranyos vagyok, egyszerűen oda küldeném hozzá, és megúsznám a többi bajt, ami a nyakamba szokott zuhanni ilyenkor. Nem lenne rossz ötlet, az biztos. - Rendben, legyen... Neked meg jó a feneked, nem kéne annyira elrejteni. - tettem hozzá kacsintva, hiszen ezt veheti divattanácsnak is, hogy mi az, ami a legtöbbeknek bejön, például az egy számmal kisebb nadrág szerintem nála tarolna, ráadásul pedig én objektív vagyok, mert azt a célközönséget szeretem, amit a legtöbb ilyen hülye tyúk is, csak éppen fel is fogom ennek a jelentését. Ennyi...
- Miért menekültél ide? - tettem fel hirtelen a kérdést, ami egészen eddig járt a fejemben, csak sokkal jobban lefoglalt a bámulása, mint a szájtépés. De most, hogy kiderült, amíg nem részeg, nincs esélyem, igazán megtudhatnám, hogy ki vagy mi üldözte be ide őt.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 4 Cl0te43000/45000Gyűlésterem - Page 4 29y5sib  (43000/45000)

Gyűlésterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 4 EmptyVas. Jan. 08, 2012 3:35 am

Kidobó másként – Pont úgy Very Happy

- Ja, valami radar. Tudod, ahogy néhány nő megérzi, hogy a közelében lévő másik csaj akar lenni a főszuka. Érted, ránézel valakire, és tudod, hogy a csokis karikát szereti, vagy a mézes bödönt. Bár részemről, a nők csokis karikáját is kedvelem…
- pasik egymás közt, szerintem itt annyira nem gáz, ha erről beszélek, legalábbis gondolom. Bel szereti a seggrepesztést, hát az már nem tartozik Rám. Én is kedvelem az extrémebb dolgokat, de nem fogom azért szépen kiteregetni mindegyik perverz vágyamat. A végén még valahogyan a hölgyek fülébe jutna, és akkor esélyem sincs a csajozásra. Vagyis van, csak a meglepire nincs, amikor azt mondom, hogy véletlenül ment oda a kezem, meg ilyenek, és ha már ott van…
- Ne harapd azért le a fejemet, csak na… Te vagy az első pasi akivel találkozok, és a kanokat szereti. Bocsi, de sajnos a felfogásom nem gyors, legalábbis nem vágom ránézésre se, hogy ki a meleg és ki nem. – lehet előttem rózsaszín ruhában, hajcsavarokkal a hajában, akkor is azt gondolnám, hogy csak valami új divat, és a végén még én is úgy öltöznék. E van, van amit észreveszek, van amit akkor se, ha nyilvánvaló. Oké, Belnél végül csak sikerült, persze nem az éles eszem miatt, hanem mert lazán lesmárolt. Most hogy belegondolok, Ő volt az, aki elvette a pasi szüzességemet. Csak ez olyan titok marad, amit nem mondok el soha, szépen eltemetem magamban, és reggel, amikor fel fogok kelni, csak egy álom lesz. Bár fura, jobban csókol, mint néhány csaj, mert gondolom pasi, és tudja, mi is kell egy másik pasinak.
- Naná, miért ne lehetnénk haverok? – kérdezem vidáman, mintha az eddig történteket elfújta volna a szél. Egy kis botlás miatt nem fogok beáldozni egy jövendőbeli haverságot. S minő szerencse, beleegyezett, ez bizony egy piros pont, sőt, még a naptáramba is beírom majd.
- Kösz, de nem állnak jól a rövid felsők, meg nem is szeretem, na meg elég az is, ha néhányan tudják, hogy jó a seggem, és híresztelik. – visszakacsintok, amit vehet jelzésnek is, hogy híresztelheti, mennyire jó a hátsója a 87-es arrancarnak.
- Miért is? Hát, reggel, amikor felkeltem, nem a saját szobámban voltam, és két csaj feküdt mellettem. És sajnos pár nagydarab haverjuk is megjelent, akik szerettek volna, egy orr rekonstrukciós beavatkozást végrehajtani rajtam. Egyszerűen, a fejemmel akartak ütni pár lyukat a falra. Szerintem ez nem volt jó ötlet, és kaptam a cuccomat, és menekültem, utána meg az első adandó alkalommal bemenekültem ide. Ez a rövid története. És te? Miért vagy itt? Kellett egy nyugodt hely, ahol olvashattál? - vagy lehet már kérdeztem volna? Mindegy, arra fogom majd, hogy az eddig történtek miatt, nem jó a memóriám.
Vissza az elejére Go down
Quibelez de Saporán
Exequias
Exequias
Quibelez de Saporán

Férfi
Gemini Goat
Hozzászólások száma : 29
Age : 68
Tartózkodási hely : itt-ott-amott-emitt
Registration date : 2010. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 99. Arrancar, Exequas tag, Eras helyettese
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 4 Cl0te5500/15000Gyűlésterem - Page 4 29y5sib  (5500/15000)

Gyűlésterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 4 EmptySzomb. Jan. 28, 2012 9:25 am

Kidobó másként – Mégse vagy hetero? xD



Auuu, ettől már fája fejem, de nagyon. Miért ilyen nehéz felfogni, hogy egyszerűen más vagyok, mint a legtöbb hibbant itt és ennek megfelelően úgy is látom a világot, ahogy az valójában kinéz és nem másként. Aizen-sama *.* megmutatta itt a rendet és a fegyelmet, a többit pedig nem nehéz felfedezni, ha kinyitja az arrancar a szemét. Sőt, egészen biztos vagyok benne, ha már megtette volna, akkor az összes hibbant liba, akik valamilyen orbitális véletlen folytán jutottak be az espadák közé, már rég ki lenne rúgva Las Nochesből, mert ők a visszatartó erő, amire itt nincs szükség. Nem értem miért azok kapják a hatalmat, akik csak arra képesek, hogy a letört körmeik miatt panaszkodjanak és úgy tegyenek, mintha az övék lenne az egész világ. Amit eddig le tudtak tenni az asztalra, az egy nagy semmi, megfűszerezve egy jó adag hisztivel és nyilván valami nálam nem működő hipnotikus képességgel, amivel még az elméletileg jól működő és használható arrancarok is azt hiszik, hogy szükségük van rájuk. A gyomrom fel tud fordulni ettől a képmutatástól, hiszen ők semmire nem jók, de elhitetik az egész bandával, hogy az élet nélkülük teljesen értelmetlen és mások szemében használhatatlan tud lenni. Remek, még Vexet is behálózták, ahhoz azért kell egy jó adag erő, meg persze nyilván sokkal kevesebb ruha, mint ami rajtam van. Hiába, egyeseket még mindig vonzanak az implantátumok, amelyeket egy ügyes sebész pakolt be nekik, hogy ránézésre is meg lehessen mondani a nemüket, kár, hogy ezeket nem tervezték olyan eldurranóra, mint a többit, amelyet az emberek világában kezdtek el osztogatni. Egészen biztos vagyok benne, hogy nagyon ütős lenne, ráadásul pedig a legtöbben a férfiak közül egyértelműen az első keserű tapasztalatok után felismernék azt, amit én már hónapok óta szajkózok, hogy a nők közveszélyesen és használhatatlanok...
- Talán az, hogy először a fenekedet nézi meg, utána az arcodat... - jegyeztem meg elgondolkodva, miközben eszembe jutott, hogy általában ez az első dolog, amit a hozzám hasonló, a férfiakat szeretően meg tudnak figyelni. Mondjuk ebben annyira nem is különbözünk a hülye tyúkoktól, akiknek az egyetlen tervük az életben, hogy találjanak egy férfit, akinek meg tudják az életét keseríteni. Komolyan, egyre gyakrabban rosszul tudok tőlük lenni, kész szerencse, hogy a társadalom sokkal elfogadóbb már a hozzám hasonlókkal szemben. Mi már régen rájöttünk, mennyire feleslegesek a nőstények és csak a baj van velük, a többiek azonban még mindig hisznek benne, hogy egy ilyen faj valamire jó lesz. Szerintem az egész nemet ki kéne rúgni a fenébe, kezdve a Las Nochesban tengődőekkel, de nem sikerült eddig még megtenni. Jézusom, hogy ez mekkora lassú a felfogás. A történelemben mindig is voltak hozzám hasonló törtetők, régebben tiltották a másságot, most tolerálják és azt hiszem a közeljövőben már elfogadják és támogatják is. Alig várom, hogy addig eljussunk *.*
- Te tudod... - jegyeztem meg elgondolkodva, miközben végig néztem rajta. Épp most fogadott el barátnak, akkor nem fogok mindent tönkretenni egy megjegyzéssel, hogy milyenek jelenleg a ruhái. Elvégre én most akárhogy is nézem, a nadrágja határozottan sokat elrejt a fenekéből, pedig az egészen formás, a felsőjének pedig van az a rossz hatása, hogy nem mutatja, valójában milyen izmos. Persze most is vannak nők, akiknek ez bejönne, de a pasik vagy a mások által legjobbnak titulált nők biztosan nem ezen fognak megakadni. Rendben, elismerem, engem meg a szememet sem zavarnák, ha kicsit többet látnék belőle, de már kipróbáltam, és mint kiderült, ő nem rajong a férfiakért. Nos, ez még változhat, csak óvatosabbnak kellene lennem, addig meg talán meg tudom neki mutatni, miért is olyan taszítóak a szilikonozott mű babák, akiket csak akkor lehetne közelebbről is igazinak nézni, ha valaki kiissza Karakura town teljes szeszkészletét és nem halálozik el. Nem is tudom ki tudna hozzájuk nyúlni, esetleg Eras, mikor boncolja őket és én kesztyűben, mikor segítek...
- Ma nem voltam Aizen-sama mellé beosztva, így ide jöttem olvasni, mert erre senki nem jár... - jegyeztem meg elgondolkodva, miközben újra a könyvre néztem. Tényleg emiatt jöttem ide, míg délután vissza nem mehetek a trónterembe, a 300 oldal le tud foglalni, vagy legalábbis kiolvasom, ha kell kétszer is és nem gondolok rá, most melyik hülye nő próbál meg Aizentől kikönyörögni valamit. Mikor ott vagyok, nem megy nekik, mert mindig beszólok, de most van rá esélyük és ki is fogják használni -.-"
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 4 Cl0te43000/45000Gyűlésterem - Page 4 29y5sib  (43000/45000)

Gyűlésterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 23, 2012 12:31 pm

Kidobó másként – Ej, kiforgatod a szavaimat Very Happy na, majd ezért zavarba hozom, tudod kit Wink


- Gondolod? Sose hittem, hogy a nők is megnézik a férfiak seggét. Azt hittem, jönnek azzal, hogy: Jaj, nekem egy stabil kapcsolat kell, amiben megbízhatok a másikban, és az érzelmek számítanak, blablabla… - nyávogok vékony hangon, és még a kezemmel is mutogatok, úgy, ahogyan a fekete nők szoktak általában. Mutatóujj fel, fej pedig, jobbra-balra. Tehát mint egy rángatózó marha, úgy nézhettem ki. Oké, lehet túlzás volt ez a kis jelenet, de nem ismerem jól a nőket, mármint a testüket vágom én, meg néha darabolom is, de a lényeg. Az érzelmes dolgokról szart se tudok. Tudom, lehet a hiba a készülékemben van, de nem is éreztem szükségét az egésznek. Annyit tudtam, hogy a nőt hanyatt utána meg, és végül el. Ennyi volt az Én kapcsolatom, és vége.
- Miért ne lehetnél a haverom? Az nem zavar, hogy meleg vagy, istenem, hát ez van, a pasikat szereted. Nem mondom, hogy ez rossz dolog, úgy boldogulsz ahogyan tudsz. – nem vagyok hülye, nem fogom elszalasztani a lehetőséget, hogy legyen egy haverom, így is kevés van. Mert a legtöbb mindenki… egy farok, lehet a változást nekem kellene megejteni, de egy nagy szart. Én változzak mindig, minden az én hibám, faszomat, ha igazán kedvelni akarnának, akkor elfogadnának, és tudnák azt is, mi a fontos és mi nem fontos a számomra. De ez van, el vagyok felejtve, még azoknak is, akikkel régebben tényleg elég jó volt a kapcsolatom.
- Most hogy mondod, tényleg nem valami kihasznált ez a hely. Habár Aizen miatt már úgy ahogy tűrhetően vagyunk, de nem is akarok belegondolni, mi lesz ha elmegy… szarban leszünk, és ahogy az Espadát ismerem… hát a helyzet nem lesz rózsásabb. – fintorogva megvontam a vállamat, majd folytattam a dumálást. – De lehet, hogy amint elég erős leszek, és beüt a szar, fogom magamat, és lelépek a faszba. Nem fog nekem kelleni az, hogy lenézzenek, meg az se, hogy a népem szartaliga legyen. Inkább élek valahol máshol, lehet egyedül, de nyugiban. Na, de ha már lelépés, akkor, ha nem gond, most lépek haza, elég büdös vagyok, meg kéne valami kaja is. Ha gondolod keres meg, nem nehéz megtalálni, a szobám ajtajával szemben a falon, egy vágás nyom van. Idegese voltam, és belevágtam a kaszámat. Na, de lépek, csácsá. – odamegyek, és kezet rázok vele, majd indulok haza, vár egy kis táplálék, és egy kiadós zuhany, majd alvás.

//Köszi a játékot, egy élmény volt, de tényleg Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Tanarotte de Silfo
Espada
Espada
Tanarotte de Silfo

nő
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2012. Apr. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 9
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 4 Cl0te10200/15000Gyűlésterem - Page 4 29y5sib  (10200/15000)

Gyűlésterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 4 EmptyHétf. Május 21, 2012 2:23 pm


Tanarotte és a tündéri Fracción felkérés
Ma máshogy keltem, elhatározott és céltudatos voltam. Eldöntöttem, hogy ez így nem mehet tovább, már mindenképp ideje megkörnyékeznem egy espada-t. A lehetőségeim jók volták, bár koránt sem kockázatmentesek. Gyűlés volt, szinte minden fontos arrancar ott lesz. Ez egy szempontból biztos jó, ő is ott lesz, akire számíthatok. Nem játszadozással vesztegettem az időmet, bár be kell vallani az is megvolt. Azonban egy jó részét kutakodásra és információ szerzésre fordítottam. Az elrejtő technikámnak és méretemnek köszönhetően meglepően jó eredménnyel. Abban mindig is biztos voltam, ha a kutatók közül valaki elkap nekem befellegzett. Nincs az a tudós, aki ellen tudna állni a kielemzésemnek, pontosabban reménykedek egy ilyenbe, de kevés esély van rá. Valamint kiderítettem, hogy a Primera espada ráadásul oda van a pillangókért, ez baromira nagy hátrány. Amíg nincs valaki, aki kiállna értem szinte öngyilkosság mutatkozni előtte. Az akit kinéztem magamnak méretileg is közelebb áll az ideálishoz, és talán ő a legmegfelelőbb. A neve Räv La Luz. Már csak egy dolog van hátra, pontosabban kicsit több, de egyetlen hadművelet. Élve megúszni, hogy elmenjenek a nagyok a gyűlésteremből, alkalmat találni Räv-sannal való beszélgetéshez, és megnyerni a jóindulatát, természetesen ez utóbbi valószínűleg csupán képletesen értendő. Az egyetlen baromi nehéz és kétes dolog az activity lesz. Mivel nem beszélek, kénytelen lesz megérteni szándékaimat gondolataimat a rajzaimon keresztül. Neki is állok előkészíteni, még van bőven időm, és nem lenne célszerű ott kitalálni a dolgokat. Na lássuk csak: Lerajzolom magamat a számból kiszálló hangjegyeket ábrázolok, amiket áthúzok. Ebből remélem megérti, hogy nem fogok beszélni. Biztonság kedvéért odarajzolom melléje egy nyíllal a fejemet, melyen be van tapasztva a szám. Ha az előbbi nem ez biztos megérteti vele. Lapozok egyet. Erősen gondolkozom, mit is rajzolhatnék, mi lenne a legcélravezetőbb megközelítése a dolognak. Lerajzolom Las Nochest, melléje nagy fejek jelzésével az espada-kat. Alájuk vonallal kerülnek sablonos fejek, melyek egy-egy espada alatt egy körben helyezkednek el. Természetesen őt is lerajzolom, majd magamat amin felismerhető vagyok, és egyedül a rajzok között, szomorú arccal. Lapozok. Itt ismételten megjelenítem Räv-sant és az alá tartozó pakkot, valamint nagy bociszemeket rajzolok magamnak. Ezen az oldalon hozzáadok egy nyilat, ami a fracción pakk felé mutat valamint fölötte sok sok kérdőjel van. Ismét egy újabb oldalt veszek igénybe. Most csupán magam rajzolom le, belőlem egy nyíl itt egy nagyobb erdőt rajzolok, arányokra figyelek, hogy én jóval kisebb legyek. Perdítek egyet a jegyzetfüzeten és folytatom, nagyon beleéltem magam, és már egész szórakoztató. Egy hatalmas cero-t lövök éppen az árbán. Két vastag vonallal elválasztom a másik felétől a rajzot. S egy halom legyőzött ellenfél felett ábrázolom magamat. Kis hely maradt, ide egy hatalmas bicepszet rajzolok, s egy széles vigyorral rendelkező fejet, mely engem ábrázol. Büszkén nézem át művemet, s elégedetten bólintok végén, hogy ennek biza elegendőnek kell lennie. Bár arra az esetre ott lesz a bólogatás és fejrázás, ha valamit félreértene, vagy kérdezne. Lassan és óvatosan közelítem meg a gyűléstermet, s igyekszem észrevétlen maradni az úton. Nem sokkal előtte azonban pár kézmozdulat után aktiválom a Sombra engańosa-t, s elnyomom az erőmet amennyire csak tudom. Így talán nem fognak észrevenni. Találtam is egy tökéletes rejtekhelyet. Nem jut oda fény, és egy kisebb-nagyobb tárgy mögé el is tudok rejtőzni,s a technika miatt még csak véletlen sem szúrhatnak ki. Nem sokat kell várnom, mivel jól időzítettem. Nyílik az ajtó, s sorra jönnek ki az arrancarok. Halálfélelmem, sőt rosszabb mint halál- félelmem volt mikor húsz centire haladt el tőlem Natalie-san. Láttam még párat, s szerencsémre Räv-san volt az utolsó aki kijött a teremből. Odaröppenek, még egyszer körülnézek, hogy nincs e valaki veszélyes itt, s megállapítom, hogy tiszta a levegő. Felhagyok a technika alkalmazásával, s meghúzom kétszer-háromszor a ruhája ujját, majd hátrébb röppenek egy fél métert. Mikor hátrafordul, legalábbis remélem, hogy hátrafordul, s amennyiben nem megismétlem a műveletet. Nyújtom feléje a füzetemet az első lappal felnyitva. Amikor megfogja átváltoztatom A/4-es méretre, hogy ne kelljen szenvednie a kiolvasással. Nagy kíváncsian várom a véleményét és reakcióit. Lehet kicsit nyers volt, hogy így letámadtam ezzel, de nem láttam jobb és célszerűbb megoldást. Hallottam már róla pár dolgot, de nem feltétlen igaz minden. Könnyen lehet, hogy az a néhány arrancar-hollow, akiből fenyegetéssel szedtem ki az információt, melyet feltehetőleg tudott hazudott, s csak azt mondta, amit hallani akarok. Bár egy két információért fizettem, ami már valószínűbb, hogy igaz. Már nincs visszaút, mindenki harcra fel! Csak vicceltem, tündérien viselkedem, míg várom a reakciókat.


Vissza az elejére Go down
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 4 Cl0te5000/15000Gyűlésterem - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Gyűlésterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 4 EmptySzomb. Jún. 02, 2012 2:51 am

Tündéri fracción felkérés
Ostoba, lusta, haszonleső fajankó az összes, kehh! Igazán nagy felüdülésnek szolgált, amikor a jókora adag csőcselék között találkozhattam Espada-samaval *.*, amint volt alkalmam ezen a felettébb unalmas és cseppet sem hasznos gyűlés végén elcsípni, végre tudtam is vele pár szót váltani. Persze nem akartam sokáig feltartoztatni. Tudom, hogy ő is espada és minden bizonyára rengeteg hasznos dolga van, ezért nem akartam olyan nagyon rabolni az idejét. Főleg, hogy még látszottak is rajta a sietség jelei. Utána pedig egy féleszűt kellet rendre intenem, hogy ne tartoztassa fel Las Noches egyik leghatalmasabb espadáját, különben Lucifer élére fogom felhányni hidegvérrel. Így végül sereghajtóként távoztam a teremből, melyet örömmel hagyok hátra ezen a napon.
Az előbbi illető miatt még mindig kissé felbőszülten trappoltam végig a folyosón, amikor valami, helyesbítve valaki megrángatta ruhám ujját. Több se kellett nekem… eddig is időzített bomba állapotban voltam, azonban ez betette nálam a kiskertkaput. Elegem van abból a csőcselékből, kik mindenfelé heverésznek, ellógva a napi munka elől, semmiféle hasznos dolgot nem téve, aztán túlzott szabadidejükben az espadákat támad kedvük idegesíteni. Hát most nem voltam ráhangolódva erre, hogy szépen, diplomatikusan lebeszéljem arról, hogy ne csináljon őrültségeket.
Heves vérmérsékletem még a cselekedetemen is egytől – egyig meglátszott. Hihetetlen sebességgel perdültem az illető irányába, hogy jól kioszthassam, azonban haragos gondolataimból eredő sértő szavak mind – mind torkomon akadtak, ahogy megláttam az elém táruló furcsa lényt.
- Te meg mi… ízé… ki vagy? >.> – méregetem az aprócska lényt, mely elméletileg fajtárs lehet – bár kötve hiszem –, csupán a kelleténél is apróbb. Értetlenül pillantok a felém nyújtott apró tárgyra, melyet már csak kíváncsiságból is, de megérintenék, s ahogy ez megtörtént hirtelen látható méreteket ölt. Egy rajzfüzetszerűség tárult elém első ránézésre, az illusztrációkból ítélve, amik fogadnak nagyított verziójában.
Az első képről eleinte azt hittem, hogy nem tud énekelni, de az abból nyíllal továbbvezetett kép elárulta nekem, hogy erről szó sincs, hanem pontosítva a dolgot: ő nem tud beszélni.
Idegesen morrantam fel, már most visszaadnám a kezébe, hogy ne szórakozzon velem, mert nem érek rá ilyesmire, de már csak a létezésének puszta kíváncsiságából is továbblapoztam. Las Noches és az ott élő espadák igen egyértelműek voltak számomra a rajzon, de az alattuk lévő figurákat hirtelen nem tudtam mire vélni, így tovább szemléltem a lap tartalmát. Felvont szemöldökkel lapoztam, hogy mi fog vajon a sírós fejű önarcképéből kisülni. A következő lap, hogyha elméletem nem csal, valami olyasmit akar átadni nekem kép formájában, hogy csatlakozni akar hozzám.
Számat fintorra húzva, tekintek fel a rajzfüzet fölött, egyenest az aprócska lényre, melyről még mindig nem vagyok biztos abban, hogy pontosan mi is lehet. Arrancarnak nem merném állítani, bár a józanész ezt merné következtetni, hiszen Las Nochesben él, azonban ilyen aprók sem vagyunk, szóval nem találom benne az értelmet. Ugyan tudom, hogy Salazaar-sama mennyire is híve a tudománynak és az se lepne meg, hogyha épp valamiféle kutatás végterméke lenne, ami tud önállóan gondolkodni, azonban az egész egyszer és mindenkorra abszurdum, hogy ilyesmiket kezdjek el feltételezni.
- Te most szórakozol velem? Még hogy fracción akarsz lenni, kehh… nem is vagy arrancar, hiszen milyen apró vagy! Mire vagy egyáltalán képes ilyen tökmagként? Ne hülyéskedj… eredj innét! – dühödten vágom hozzá a szavakat, s a méreteire utaló sértés miatt kis bűntudatom támad. Én sem vagyok valami, hű de óriási méretekkel rendelkező arrancar, azonban ő még a kicsi fogalmánál is kisebb. Így persze, hogy lehetetlen az állítás, miszerint ő is fajunk szerves tagja.
- Heh? – morogva lapozok, amint jelzését adja, hogy nézem tovább a füzetnek, bármennyire is badarságnak gondolom az egészet. Bár meg kell hagyni, eléggé kitartó egy jószág. A következő lap tele van meglepetésekkel, ismét csak önmagát ábrázoló illusztráció tárul elém, melyen minden bizonnyal egy Cero-t lő éppen el, valamiféle erdős háttérrel.
- Ez meg mi? Hueco Mundoban nincs is oázis! >.> – mordulok fel, közben az erdős részre bökök, s furcsállom mellette ama rajzot, ahol ő van jelen, kép szerint rengeteg legyőzött ellenféllel. Még nem vagyok teljesen meggyőzve arról, hogy ő is egy arrancar lenne, akárcsak jómagam, így reiatsu érzékelésemre kellett hagyatkoznom, hogy megállapítsam igaz e, amit az illusztrációval kívánt elmondani. Hatalmas meghökkenésemre… igen. Így ezen nem is lovagolok tovább, azonban nem értem, mi hasznát vehetném akkor, ha fracciónomnak fogadom. Hiszen milyen apró és jelentéktelen külsővel rendelkezik? Wolloh tudott olyasmivel szolgálni, ami érdekelt, de vajon ő is képes lenne ugyanerre?
- Tudod… igazán érdekes vagy, mármint úgy értem, hogy nem éppen mindennapi a többi naplopóhoz képest. Azonban a arrancarok, mielőtt csatlakoznának hozzám, felelnek nekem egy kérdésre. Nem lenne fer, ha pont neked nem tenném fel ugyanezt. – komoly pillantást vetettem rá. Bármennyire is hihetetlen, hogy ez az apró lény, szintén arrancar, akárcsak én és akármennyire is megdöbbentő a történet, amelyet rajzokkal összehordott nekem, mégis fejet hajtanék kérése előtt, amennyiben megfelelően válaszolja meg a kérdésemet.
- Áruld el, tudsz mondani vagy tenni valamit, amellyel bebizonyítanád, hogy igenis megfelelő fracción lennél számomra?Lucifer hegyével fenyegetően bökök felé, hogy nyomatékosítsam: nincs semmi kibúvó és csel. Sajnos az espada sem lehet elég óvatos. Ki tudja… lehet, hogy ez is valami oktondi naplopó tréfája és csak szórakozik velem ez a kis törpe. De majd most kiderül! Agresszív fellépésem ellenére tekintetemben aprón megcsillan a kíváncsiság, s érdeklődve várom válaszát a kérdésemre.
Vissza az elejére Go down
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 4 Cl0te40100/45000Gyűlésterem - Page 4 29y5sib  (40100/45000)

Gyűlésterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 4 EmptyPént. Júl. 27, 2012 2:16 am

Ismerkedés a Primera Espadával

Elfojtok egy ásítást, és próbálom minél jobban leplezni az unalmat, amit ez a Seth által összehívott ostoba gyűlés váltott ki belőlem. Ilyen ostobasággal rabolni az espada idejét, mint hogy mindenki a megfelelő feladatkörre legyen beosztva, enyhén szólva is ostobaság. Már most is mind tökéletesen ellátjuk a feladatainkat, Las Noches vezérének olyan sokkal fontosabb dolgokkal kellene foglalkoznia, mint az egymást nap mint nap nevetséges okokért gyilkoló arrancarok megfékezése, a hiányzó nueveno espada megtalálása és valami jövőbeli haditerv kovácsolása arra, hogy átvegyük a fölényt a shinigamik felett.
Nem igazán figyelek oda rá, hogy mások milyen feladatot kapnak, egyedül a saját feladatomat, a sérültek gyógyítását jegyzem meg, így a további hülyeségekre csak fél füllel figyelek, és a többi espadát tanulmányozom. Nem ismerek mindenkit, van, akit még soha nem is láttam közülük, de azért akadnak olyanok, akikkel már volt szerencsém találkozni. A mellettem helyet foglaló Eliziana Aberqueroval már harcolni is volt szerencsém, és többször láttam őt az LNIS gyűléseken. A thres espadára is jól emlékszem, bár vele csak egyszer találkoztam, valószínű az ő keze is benne van abban, hogy itt lehetek. A velem szemben ülő arrancarral is találkoztam már, amikor még velem azonos szinten volt, utánam ő a legújabb espada, aki Slarint váltotta a segunda pozícióban, és aki jelenleg Sirenia espadája. És persze látásból ismerem a primera espadát is, Natalie-sant, aki valószínű a jelenleg élő hollowok közül a legintelligensebb, és talán a legerősebb Slarin és az asztalfőn pöffeszkedő lény után, ha nem erősebb még náluk is.
Nagy sokára meghallottam a bűvös „vége a gyűlésnek kifejezést”, amire egy másodperccel később reagáltam csak egy irányítottan átlagos sebességű felemelkedéssel a székből, hogy ne tűnjön se túl gyorsnak, se túl lassúnak. Seth talán így is levágja, hogy mennyire unalmas volt ez a gyűlés, valószínű nem csak nekem, de a legtöbb espada társamnak is, de nem baj, legalább elgondolkozik rajta, hogy érdemes-e hülyeségekkel rabolni az időt. Legalább egy óra elment erre az ostobaságra, amikor sokkal fontosabb dolgokat is lehetne csinálni helyette.
A bejáratnál a többiekkel együtt elveszem a fegyverem, és visszaakasztom a hátamra. Azt, hogy miért nem lehet fegyvert behozni, abszolút nem vagyok képes felfogni, ha valaki ennyire fél attól, hogy megölik, akkor nem méltó rá, hogy Las Nochest vezesse. Igaz, nem teljesen alaptalan a félelme, a jelenlegi espadából ketten is rátámadtak már, közülük én voltam az egyik.
Az espada tagjai gyorsan távoznak, és mivel Natalie-san marad hátul, úgy döntök, hogy váltok pár szót a primerával. Én is lemaradok, hogy a többiek hallótávolságon kívül kerüljenek, bár semmi különösebben titkos dologról nem akarok vele beszélgetni. Ritkán beszélgetek anélkül, hogy célja is lenne a beszélgetésnek, ebben az esetben pedig rögtön előállok a konkrét céllal, de most nem akarok mást, csak jobban megismerni a társaimat. Natalie ráadásul szintén Slarin fracciónja volt, már csak ezért is illene ismerni.
- Szükségem lenne a segítségére, Natalie-san. Nem vagyok képes ellenmérget létrehozni az egyik mérgemhez- valóban nem rendelkezek ellenméreggel a fogaimon található méreg ellen, de akibe az bekerül, nem is nagyon akarom megmenteni. Akit megharapok, már mindenképpen meg akarom ölni. – Tudna segíteni?
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 4 Cl0te40550/65000Gyűlésterem - Page 4 29y5sib  (40550/65000)

Gyűlésterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 4 EmptyPént. Aug. 03, 2012 8:09 pm

Espada találkozó

*Ahogyan teltek, múltak a napok és hónapok egyaránt, úgy változott meg helyzetem és motivációm egyaránt. Még mindig különös érzés ott ülni abban a székben, amelyben mások mindig is áhítoztak ülni. Ha betérek a terembe, folyvást az irigykedő, vagy kihívásra váró tekinteteket tulajdoníthatom el. Sokan látnának holtan azért, mert a Primera helyen ülök.
Gyakran ügyetlen és bugyuta arrancarnak tartanak, de éppen ettől tartanak igazából. Tartanak, mert néha- néha túlon túl feltnő ez az éretlenség, amely körbe vesz. Szeretem, hiszen pontosan ettől lehetek kiszámíthatatlan pillangó, vagűy hogyan is mondják. *.* Mindenesetre ezúttal nem mosolyogva ülöm végig a szokványos feladatmegbeszéléseket. Tekintetem egy kicsit vészjósló lehet azok számára, akik egy kicsit sem ismernek. Nem kedvelem igazából az erőszakot, de nem szeretném, ha valaki kizökkentene egy fontos elmélkedésemben. Még mindig keresek egy pillangót Hueco Mundoban, amely segítségemre lenne egy találmányomban. Ezért muszáj felvennem ezt a fajta tekintetet azért, hogy ne szóljanak hozzám. hatalmasat sóhajtok, amint valaki megteszi ezt. Még mindig roppant kíváncsiak arra, hogy mit beszélhetett a fracciónommal Seth. Ezt meg is hallom az egyik suttogásból, habár ezt rögvest lecsitítja az úr, aki tekintetét rám szegezi.*
- Holnaptól új feladatod lesz, Natalie! *Végtelen türelemben leledző hangon szólal felém a szörny, akinek hangjától kicsit ódzkodom. Igazán aranyos, de olyan kis polipnak tűnik. >.> Persze az úr ellen nem szabad ám szólni, ezért úgy teszek, mintha csak teljes nyugalmamban gondolkodnék. Addig is megosztja velem, hogy ki kellene még építeni Las Nochest, ehhez pedig technikai újításokra lesz szükség. Amennyire pedig elfoglalt vagyok, az én időmbe igazából nem férne bele. De nem fogok ellenkezni az akaratának, úgyis ott van Ricco..íme egy tesztfeladat a számára.* - Hai, Seth-sama. *Suttogom határozottan, majd aztán a gyűlést végre felosztlatják. Oldalra billentem a fejemet, s megvárom, hogy Seth lefoglalja magát az egyik espadaval. Majd legközelebb talán kiderítem, hogy mi is volt olyan fontos információ, addig is ideje meglépni innen, hogy újra belevessem magam a munkába. Meg is tenném, csak éppen egy számomra még nem igazán ismert Espada az, aki megszólít. Mentemben megtorpanok csendben, majd aztán groteszk ellentétes szemeimet megkörözöm.*
- Yare, yare. Roppant mód óvatlan vagy, ugye tudod? Ez még az életedbe is kerülhet...espada. *Mosolyogva közlöm vele, mintha csak csacsognék vele. Aztán intek neki, hogy kövessen egy másik zártabb terembe. Mondjuk, amint betérünk, akkor sem találom biztonságosabbnak; így aztán végül a laborom előterében kötünk ki. Egyenesen a Primera torony előterében, amely egy szimpla, modernizált nappalinak tűnik; felfelé vezető lépcsővel. Amint bezáródik az ajtó, az egyik falra egy panel villan fel az egyik fracciónom képével. Utasítom, hogy zárja le ezt a helyet, senki nem jöhet be. Ezt követően kicsit kinyújtózom, majd szembe fordulok Diegoval.*
- Te egy buta bácsi vagy ugye tudod? Nem szabad Seth bácsi előtt ilyeneket mondani. >.> *Mint egy kisgyerek, úgy fakadok ki a "társamnak". Majd aztán öntörvényileg lököm le a kanapéra, hogy helyezze magát kényelembe. Még egy pohár vizet is teszek elé, noha ő restje, hogy megissza avagy sem. Én csupán kedves akarok vele lenni. *.* Igazából még nem sokan mertek megkérni bizonyos dolgokra, ezért sem árt, ha most kedves leszek, hátha. *.* Leülök vele szemben, tekintetem pedig komolyabbá válik.*
- A problémádat egyszerű kémiai úton megtudnám oldani. Valójában számtalan lehetőség van rá, de bárhogyan is döntesz, egy valamit tudnod kell. Ezek az eljárások kissé kényesek. S ahhoz, hogy jó eredmények szülessenek, muszáj lesz megbíznod bennem. Nekem nincs szükségem sem a történetedre, sem pedig a céljaidra. Egyszerű biológiai, kémiai, fizikai képletek felállítására lesz szükségem. Ehhez tudnom kell, hogy a resurreción által kibocsátott méregről van szó, vagy sem? Ha igen, akkor látnom kell a resurrecciónod, s mintát kell belőle vennem. Csak a mintavétel után válik legyárthatóvá az ellenanyag. Ez időbe telik, de bizonyára nem azért jöttél hozzám, mert minőségen aluli eredményt szeretnél elérni. Surprised *Teszek neki egy kicsinyke kis magyarázatot a továbbiakra. Addig is kezembe veszek egy noteszt és egy íróeszközt. Elsődleges ugyebár a feljegyzések, csak azután jön a kutatás, majd a felváltás. Mindent a maga idejében. Valójában már a tekintetemen látszik, hogy izgatott vagyok ettől a dologtól. Még neki is feltűnhet, hogy most egészen másképpen viselkedek, mint egyébként.*
Vissza az elejére Go down
Tanarotte de Silfo
Espada
Espada
Tanarotte de Silfo

nő
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2012. Apr. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 9
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 4 Cl0te10200/15000Gyűlésterem - Page 4 29y5sib  (10200/15000)

Gyűlésterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 4 EmptySzomb. Aug. 04, 2012 3:39 am


Tanarotte és a tündéri Fracción felkérés
Fél szemmel láttam, hogy valaki amikor kijött feltartóztatta és igencsak felbosszantotta. Szerencsémre én egy fokkal jobban jártam. Bár meg kell vallani, mikor olyan hirtelen fordult felém egy kicsit megijedtem. Először idegesnek tűnik, de szerencsére tovább lapoz, azaz nem veti el a közeledésem alapból, de aztán fintor ül ki arcára és egyenesen rám szegezi tekintetét. Aztán kitör, és mindenfélét hozzám vág, a nem is vagyok arrancar és a méretemre tett megjegyzésre kicsit összeráncolom a szemem és elhúzom a számat. Közelebb reppenek, és erőteljesen megböködöm a füzetet, valamint a jelenleg legfelső lapot emelem meg, hogy jelezzem még nincs vége a mondanivalómnak. Nem adhatom fel, csak mert picit tartok tőle, hogy jobban feldühítem az espada-t. Azonban ha ez mégis megtörténik valahogy gyorsan kell majd menekülnöm, mert nem hinném, hogy akárcsak néhány másodpercnél is tovább élnék, ha megelégeli a dolgot. A kijelentést, hogy nincs is oázis ignorálom, persze, hogy nincs, csupán az én erdőm, és az sem oázis. Majd időben bemutatom neki, de egyelőre jobb lesz, ha a mondanivalómat végigolvassa. Úgy tűnik átgondolta az egészet így egyben, mivel továbbiakban nem hitetlenkedik, vagy tesz megjegyzéseket külső adottságaimról, hanem végre elkezdődik a tárgyalás. Ez már fél siker, hisz eljutottam odáig, hogy hajlandó komolyan fontolóra venni az ügyet. S íme itt is jön a próbatétel. Számítottam rá, hogy nem fogja csak úgy azt mondani, hogy jé arrancar, mostantól a fracciónom vagy. Kicsit izgulok, hogy mégis mi lesz az, ami eldönti, hogy ténylegesen továbbjutok ezen a lépcsőfokon és közelebb kerülök a célomhoz. Lélegzetvisszafojtva várom, s hamarosan meg is érkezik. Bizonyítsam a rátermettségem. Ez nem lesz annyira nehéz, szerencsémre nem kifejezetten egy dologról van szó, csupán mutatnom kell valamit, amivel bebizonyítom, hogy érdemes vagyok alatta szolgálni. Kardja hegyével fenyegetően bök felém.
A mondanivalója alapján nem feltétlen kíván harcolni velem, sőt az merő ostobaságra vallana, ha én harcolni mernék ellene, hisz mással is könnyedén bizonyíthatok. Legalábbis remélem, hogy így gondolja, s nem saját maga akarja tesztelni erőmet. Mivel néhány pillanat múlva nem változik semmi így már teljes gőzzel zakatol az agyacskám, hogy okés bizonyítani kell, no de mivel? Nem lőhetek itt csak úgy egy Cerot a gyűlésterem közvetlen közelébe, miszlikbe aprítanának érte. A képességem önmagában csupán látványos lenne, és a végén még rossz néven venné. Talán a rejtőzködésemre kíváncsi? Hisz ilyen apró méretekkel könnyedén surranok át szinte bárhol, és elég mozgékony is vagyok. Esetleg harci bemutatót kellene tartanom? Az részemről felelőtlenség lenne, hisz sosem harcoltam saját magam, sem puszta kézzel, sem pedig fegyverrel. Csupán felsülnék, és elveszteném a lehetőséget, amit épp az imént szereztem. Ám jelenlegi tudásom technikák között a saját képességemet leszámítva igencsak gyér. Egy láthatatlansággal csak felbosszantanám, itt nagyobb pusztítást nem vihetek véghez.
Igyekszem gyorsan körülnézni, hogy mégis mit használhatnék fel ehhez a próbához. Sietnem kell, mivel ha megváratom nem fogja megköszönni annyi szent. Ekkor pillantom meg azt az ostobát, aki felbosszantotta Räv-samat. Ekkor be is ugrik a terv, hogy mivel is bizonyítok, s mutatom meg neki rögtön, hogy az az erdő igenis hasznos. A levegőbe hirtelen egy kelta pentagrammát rajzolok ujjammal, minek hatására az illető környezetében a falakon mindenhonnan előtör a növényzet először a lábait köti le néhány vastagabb inda, s rémületében elakad a hangja, s csak tátog a kiáltozás helyett, a következő pillanatban már a kezeit elkapta az oldalról hihetetlen sebességgel közeledett feléje. A plafonról lefelé tartóak pedig gyorsan megszabadították fejétől, s már lassabban haladva letették az espada elé. A rajzfüzet összement, s a kezemben landolt, gyors mozdulatokkal egy üres oldalra lerajzoltam a jelenetet, melyben ez a fickó zaklatta Räv-samat, bár vázlatolom, így lehet általánosságként is értelmezni. Mellette pedig jómagam ahogy lesújtok rá. Valamint kiegészítem melléje, ahogy apró méreteimmel elbújva figyelek meg arrancarokat, s ebből egy nyilat, mely a következő oldalra mutat, itt ahogy beszélek vele, s kis gondolatbuborékban lerajzolom azt, amit az előbb ábrázoltam, egyszóval amit láttam. Nagy büszkén adom vissza, s újra olvasható méreteket ölt. Természetesen növényeimet dolguk végeztével eltüntetem, meghagyhatnám, de nem hiszem, hogy itt lenne a helyük. Kíváncsi vagyok, lesz e még próba, elvisz e valahová, megdicsér-e, vagy valami más. Már nem érzem annyira feszültnek magam, hisz egyre közelebb vagyok a célomhoz.
Vissza az elejére Go down
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 4 Cl0te40100/45000Gyűlésterem - Page 4 29y5sib  (40100/45000)

Gyűlésterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 4 EmptyVas. Aug. 05, 2012 2:47 am

Ismerkedés a Primera Espadával

Úgy tűnik, hogy a Primera Espada hajlandó beszélni velem, még ha ilyen jelentéktelen ürüggyel is kerestem meg, mint egy új vegyület kifejlesztése. Azt ugyan nem értem, hogy miért vagyok óvatlan, nem mondtam vagy tettem semmi olyat, ami veszélyeztetne, leszámítva persze, ha Natalie úgy értette, hogy hozzá nem kellene túl közel mennem, mert ő az, aki veszélyes. Ebben a világban ugyanakkor nem létezik biztonság, ha arra vágynék, már régen magam mögött hagytam volna Hueco Mundot.
Követem az egyest, először egy zártabb terembe, majd, mintha meggondolta magát, a lakhelyéül szolgáló legmagasabb toronyba. Ahogy beértem, Las Noches legintelligensebb tudósa lezárta a tornyot, ami komolyan felveti bennem a kérdést, hogy vajon tényleg ennyire veszélyeset kérdeztem volna. Az, hogy mérgező a harapásom, már Aizen-sama idején is köztudott volt, legalábbis azok számára, akik foglalkoztak a létezésemmel. Viszonylag sokan látták az érkezésemet annak idején, tekintve, hogy elég hatalmas adjuchas voltam, egy voltam az utolsók közül, akiket Aizen-sama változtatott arrancarrá.
-Hogy érted azt, hogy nem szabad ilyeneket mondanom Seth előtt, Natalie-san?-szinte észre sem veszem, hogy áttértem tegezésre, bár igazából a magázás talán túlzás volt, ha azzal folytatom, akkor már csak a „san” és a „sama” különbözteti meg a beszédemet attól, amit egy arrancarnak kell megütnie egy Espada felé. Ha nem is vagyunk egyenrangúak, azért én is az Espada tagja vagyok, kicsit túlzásba vittem az alázatoskodással.
Elfojtom a meglepődöttséget, ahogy a pillangóhercegnő egy lökéssel kínál meg ülőhellyel, bár tényleg meglepett. Hallottam már a viselkedése furcsaságáról, sőt, két alkalommal hallottam is, milyen furcsa modora van. Ha nem lenne köztudott, hogy ő a legokosabb arrancar, senkinek eszébe sem jutna kételkedni az álarca valódiságában. Arról, hogy milyen valójában, így sem lehet szinte semmit megtudni. Kortyolok a vízből, ami elég önveszélyes, ha a víznek bármilyen köze volt Nataliehoz, de nem akarom megsérteni, különben sem hiszem, hogy bármilyen érdeke fűződne hozzá, hogy megmérgezzen. Kétlem, hogy pont egy másik Espadát próbál ki valamilyen kísérlethez.
A lány már látatlanul is lenyűgözően sokrétűen közelíti meg a problémát, hozzá képest az én tudományom olyan, mintha véletlenszerűen kevergetnék mindenféle kotyvalékot. Belegondolva, pontosan ezt csinálom. Razz
-A mérgem nem Ressurección típusú, a fogaimon van folyamatosan… lehet akkor ezt fertőtleníteni kellene használat előtt.-leteszem a poharat az asztalra, de hagyok benne egy kis vizet, hogy nehogy valaki igyon belőle. Ilyen kis mennyiségben a mérgem nem halálos, valószínű az angyalsiklóimmal teljesen negálni tudnám a hatását, de azért nem akarok kockáztatni, elég kellemetlen lenne, ha megmérgezném Natalie egyik fracciónját. Előveszem az egyik zsebemből a kis kémcsőben tartott mérgemet, amit ugyan nem ezért hoztam magammal, de ha már nálam van, miért ne. Majd később kipróbálom, hogy mennyi időn belül vagyok képes gyógyítani azokat, akik teljes dózist kapnak. -Ez a minta már elég régi, nagyjából három-négy napja került a kémcsőbe-őszintén remélem, hogy beéri a kémcsővel, valahogy nem vagyok oda az ötletért, hogy fogorvosi beavatkozás áldozata legyek a Primera által.
-Natalie-san, te tudsz valamit Slarin hollétéről? Már nagyon régen nem találkoztunk-a hollowok géniusza szintén az én Espadám fracciónja volt, és valószínű benne Slarin jobban megbízik, valószínű már akkor ismerték egymást, amikor én még más adjuchasokat fojtottam meg és faltam fel az életben maradásomért cserébe. Az persze nem biztos, hogy mond bármit, de ez legalább "emberibb" téma.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 4 Cl0te40550/65000Gyűlésterem - Page 4 29y5sib  (40550/65000)

Gyűlésterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 4 EmptyKedd Aug. 07, 2012 10:42 pm

Espada találkozó


*Kénytelen vagyok az Espadanak mindent leteríteni, különben még a végén engem vádolnának meg a csúnya tudós címével. T.T Igazából tényleg szándékom segíteni Diego-sannak, csak éppen ezt egy kicsit az előnyömre is fordítom. Kölcsönösen jól fogunk járni, hiszen semit nem teszek ingyen másnak. Még ha nem is mindig avatom be az alanyokat, mindig van olyan dolog, amiben jól járok. Most sem szeretnék másképpen eljárni, így hát csak tisztázom eleinte a dolgokat. Lehunyom szememet, kicsit megdörzsölöm. Fáradt vagyok már igazából, jól jönne már egy kis pihenő. El sem hiszem, hogy ilyenekre gondolok mikor imádok kutatni. Most viszont valóban szükség lenne egy kis pihenőre, hogy másba kezdjek. Lehet holnap kiadom majd Kiyonak, hogy helyettesítsen a laborban egy kicsit. Mondjuk így sem mehet fel a szektoromba, de felügyelheti a labor működését; valamint elkészítheti helyettem a feljegyzéseket. Jó volna már erre valakit beszervezni, lehet majd a frissebb rétegből kiválasztok erre a feladatra valakit. Előre dőlök némelyest, leteszem a tollat.*
- Hogy hogy? *Oldalra billentem a fejem.* - Mondd, te mennyire ismered Seth-et? Surprised *Érdeklődve pillantok az espadara. Számomra ez érdekes témának bizonyul. Kíváncsi vagyok a válaszára, mert igazából fogalmam sincs, hogy mások hogyan viszonyulnak hozzá. Legalább is annyit tudok, amennyiben eddig a kezem volt. Elültettem Sarin-chanban a bogarat Sethről, ő meg erre megalapította az ellenállást, amely az LNIS titkos szektora. Ugyanakkor annyit tudhatok még, amennyit a gyűlésen láttam. Ketten térdeltek le, többen semlegesek maradtak, páran pedig a falnak csapódtak. Én Seth mellé álltam, ami jobbjára eléggé nagy megdöbbenéseket vont maga után. Bizonyára Diego is emlékszik arra a tettemre, hogy mit tettem azon a gyűlésen. Beáltam Seth mellé, majd pártolva őt szóltam rá a két térdelőre, hogy az úr ilyesmit nem kért. Egyenrangúként kívántam mellé állni. Nos, lehetséges, hogy valóban ez volt a tervem? Kíváncsian várom Diego szavait, addig is túl lépek egy kicsit a beszélgetésünkön.*
- Szóval az arrancarságod természetes képessége. Érdekes. *Elveszem tőle az üvegcsét, bár jó nagyot sóhajtok a mintára. Nem az volna a gond, hogy a napos minta nem jó, de egy frissel többet kezdhetnék. Nem szeretem a csúnya, állott dolgokat. T.T Ezért is fogom, majd vissza is adom az espadanak. Fehér köpenyemből előveszek egy tiszta, bizonyos tisztító anyagokkal ellátott üvegcsét. Ez egy speciális gyűjtőedény.* - Ne haragudj, de friss méregre van szükségem a megfelelő eljárásokhoz. Lécci. *_* *Csillogó szemekkel, cukin rámosolygok. Remélem benne van a friss mintavételbe, mert akkor oda adom neki, hogy csinálja meg nekem. Bár jobban belegondolva, szívesen letörném az egyik fogát, de az csúnya lenne. Neutral S ha azt mondanám neki, hogy utána megcsinálom? Csak egy kicsit. T.T Ááá, mindegy. Tekintetem eléggé elkomolyodik, amikor az espada Slarinról kérdez. Sosem látott tekintetem meglehetősen súlyossá avanzsálja magát. Legalább úgy mutathat, mint egy igazi Primera Espada tekintete. Megfelelően ködös, de eléggé határozott és tiszteletreméltó.
E kérdésére felemelkedek a helyemről, a noteszt pedig a fotelomban hagyom. Elsétálok az ablakhoz, hátat fordítok Diegonak. Sokáig csendben maradok gondolataim alatt. Pontosan tudom mi történt Slarinnal, csak éppen azt nem értem, hogy sokan hogyan lehetnek ennyire buták. Ez is csak Seth műve lehetett, hogy feltakarította Slarin halálának hírét. Feltehetőleg rontotta volna a presztízsét, ha kiderül, hogy a nagyra tartott arrancarját nem védte meg. Bár miért is védené meg? Ő is csak egy Granz. Az ablakban állva a férfi felé fordulok.*
- Normál esetben nem mondanám el, de mivel a fracciónja voltál; így beavatlak. Slarin Sleryrrlyn'dreskel többé nem jön Las Noches falai közé. Egy shinigami kapitánnyal tartott harca során életét vesztette. Sírja jelenleg Hueco Mundo sivatagának egy részénél található, nem messze innen. *Közelebb lépek Diegohoz.* - Szerinted miért nem zengi ez be Las Nochest? *Hátul fogom össze két kezem, míg a nappaliban járva megpöcögtetem a vizes kancsót. A víz maga tele van nanorobotokkal, így aki megissza azt ezentúl úgyis a megfigyeléseim alá tudom vonni. Milyen egyszerű, és láthatatlan módszer arra, hogy rengeteg információhoz jussak. Makro - és mikrospecialista vagyok, a genetika számomra az igazi tudomány játszótér. *_* Folytatom beszédem.* - Soul Society erősebb, mint hinnénk. Már az Aizennel vívott csatájuk is előre elrendeltetett volt. Míg mi fogyatkoztunk szép számmal, addig a shinigamik egy ideje egyre nagyobb volumenű fejlődést mutatnak. Seth pedig nem akarta feltehetőleg, hogy Slarin halála nagy port kavarjon. Elvégre az egyik legerősebb arrancar volt Las Nochesben, ez félelemre adna okot. *Egy érdekes mosoly ül ki az arcomra.* - Persze Seth szavára sem lehet adni. Talán úgy tűnhet meg lehet benne bízni, de ez nem így van..espada. *Ásítok egyet, majd visszaülök a helyemre. Nem tudom, hogy mennyire szeretné ezt a témát folytatni, amíg nem tudom az álláspontját, addig úgysem árulhatok el neki többet. Mindent csak a maga idejében, nem leszek oly' botor, hogy egyenesen Seth kezére játsszak.*
Vissza az elejére Go down
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 4 Cl0te40100/45000Gyűlésterem - Page 4 29y5sib  (40100/45000)

Gyűlésterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 4 EmptyPént. Aug. 17, 2012 12:25 pm

Ismerkedés a Primera Espadával

Amikor Natalie Sethről kérdez, nem válaszolok azonnal, hanem gyorsan végiggondolom, hogy mi lenne a lehető legdiplomatikusabb válasz. Régen gyűlöltem azt a szörnyszülöttet, de most már inkább semleges viszolygást érzek a hollow felé, akit egészen addig elfogadok Las Noches urának, amíg nem tesz valamit, amivel elvesztené a bizalmam. Addig azonban rendkívül hosszú út vezet, és mivel nem tettem neki soha semmilyen hűségesküt, lelkiismeret furdalás nélkül elárulhatom, ha így kívánja a fajunk érdeke.
- Nem mondanám, hogy ismerem bármennyire- ez nem a teljes igazság, Las Noches érdekeivel mindig foglalkozni fogok, és foglalkozni Las Nochesszel és Sethtel egy, így hát látok valamennyit belőle a tettein keresztül. Natalie egyértelműen Seth mellett foglalt állást, én viszont ellene támadtam, úgyhogy lehet, hogy most ki akarja csalni a véleményemet. Legalábbis nem látok más értelmes okot a feltett kérdés valódi céljára.
A kérésre elveszem tőle az üveget, és leszedek egy keveset a jobb szemfogamon található váladékból. Örülök neki, hogy nem ragaszkodott hozzá, hogy személyesen csinálja, az már tényleg rendkívül kiszolgáltatott helyzet lett volna. Nem tudom, mennyire van szükség, de a biztonság kedvéért az eggyel arrébb lévő fogamról is veszek mintát. Bár őt ismerve, neki megfelelt volna egyetlen milliliternyi is, ami ráadásul valaki vérkeringésébe került.
Soha nem láttam hasonló arckifejezést a primerától, igaz, túl sokszor nem találkoztunk, mindig enyhén kótyagosnak mutatta magát, semmi komolyság nem volt a viselkedésében, igaz, ez csak egy álarca volt a jelenleg élő legintelligensebb arrancarnak. A szavai őszinte megdöbbenéssel töltenek el, a szavai súlyát fel sem tudom fogni súlyos másodpercekig. Talán senkit sem tiszteltem soha annyira, mint Slarint, nem mellesleg a legjobb barátaim egyike volt, felfoghatatlan veszteség a halála, nem csak számomra, Las Noches számára is. Ettől függetlenül, kizárólag a szemeim kígyószerű összeszűkülése jelzi, hogy bármiféle érzelem lejátszódik bennem a volt felettesem halálának hírére. Az Espada tagja vagyok, nem egyszerű numerós, nem engedhetem meg, hogy bárki gyengének lásson. Én vagyok a fájdalom, rajtam nem fog többé ez az érzés, mindegy, mit vagy kit veszítek el, legyőztem, egyszer s mindenkorra.
Elhessegetem a nő arcát, majd később meggyászolom. Elvonatkoztatva a személyétől, ahogy Natalie már megvizsgálta, nekem is eszembe jut a hihetetlennek tűnő tény, hogy a legerősebb arrancar veszített egy az egy elleni harcban. Ennyire gyengék lennénk? Való igaz, alig pár nappal az Espadává válásom előtt súlyos sérülésekkel távoztam egy olyan csatából, ahol az ellenfeleim nem hogy hadnagyok, de még harmadik tisztek sem voltak. Két átlagos beosztású tiszt volt az omnitsukidouból, mindkettejüknek számtalan gyengepontja volt, és mégsem győztem le őket. És a minőségi túlerő mellé ott a mennyiségi, hiába vonultatunk fel ezernyi gilliant, a shinigamik még sokkal több harcost hívnak csatába.
- Ha nem teszünk valamit, háború nélkül is kipusztulunk, Natalie-san. Az arrancarok apró semmiségekért is vérre menő harcokat vívnak, minden napra jut legalább egy vagy két halott, és mióta Aizen-sama nincs, nem születik szinte egyetlen új arrancar sem. Ráadásul még mindig csonka az Espada. Katasztrofális Las Noches állapota, és Seth egyelőre annyit sem tett, hogy a társadalmi káosznak véget vessen. Ami az arrancarok teremtését illeti, nem tudom, hogy egyáltalán képes-e rá bárki más Aizen-saman kívül- én is kezdem azt hinni, hogy túl régen várjuk, hogy megoldódjanak a dolgok maguktól, elvégre nem fognak. Nem gondoltam, hogy idáig fajulhat a helyzet, hogy megölik a legerősebb arrancart, a halálát pedig titokként kezelik. Ha ilyen dolgokban hazudnak, még az Espada tagjainak is, akkor tényleg nagy a baj.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 4 Cl0te40550/65000Gyűlésterem - Page 4 29y5sib  (40550/65000)

Gyűlésterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 4 EmptyPént. Aug. 17, 2012 9:14 pm

Espada találkozó


*Lelki szemeimmel látom a szürkeséget, amely valójában fedi Las Noches berkeit. Minő botortalanságnak vélem azt az álláspontot, amelyet a jelenlegi arrancarság felvállal. Noha a történelmet valahogy sosem sikerült megváltoztatni. Mindig jöttek a trónra, s mindig behódoltak. Magától a hódolattól gyenge a lidérc faj, hiszen mindig kell nekik egy úr, aki előtt leróhatják tiszteletüket. Mindenki arra vár, hogy majd valaki tegyen valamit helyettük, s a végén mindig a leggyengébb szeretné learatni a babérokat. Szemeim egyértelmű elgondolkodást tükröznek, míg lezárom a parányi mintával fedett üvegcsét. Elgondolkodtatónak tűnik számomra a nyílt tény, hogy e palotában élő lények mennyire álomvilágban élnek. Mindenki úgy véli, hogy tanultak Aizen esetéből, mégis valójában csak egy maroknyi szervezet az, amely igazán tudja azt, hogy ez mit is jelent. Tudnak arról, ami akkor történt igazából?*
- Senki sem ismeri igazából. *Való igaz, Seth jelenléte sokak számára teljes homályban leledzik. Még csak a jelenléte sem teljesen arrancarokra jellemző küllem. Ami pedig számomra kissé felfoghatatlan, hogy én belőle születtem voltaképpen, hiába is számítok a Nidaimenek. Ugyan Szayel utódja vagyok, de mégis Seth tökéletesítése is egyben. Némelyest előre dőlök és arrébb teszem most a tudományt, hogy magával a közös témánkkal tudjak törődni. Hiszen, amint tapasztalhatom, Diego meglehetősen kapós erre. Remélhetőleg nem a félelem az, amit megpillanthatok szemei alatt; remélem az új tenni akarást látom benne.*
- Akkor annyi a dolgunk, hogy tegyünk valamit..nem igaz? *Csapom ki oldalra kezeimet, és sejtetős mosollyal illetem az espada társamat. Kicsit elengedem magam, ahogyan egyre többet beszélgetek vele. Lassan megfogalmazódik bennem egy cél, amit ki kellene csikarnom belőle. Viszont nem siethetem el, hiszen Slarin sem volt egy egyszerű eset. Gyakorlatilag célt adtam az életének, ami végül kevésnek ígérkezett. Mégis megfizettem számára azt, amit nyújtott nekem espadaként. Tulajdonképpen megmentette az életemet számtalanszor, s dinka viselkedésem ellenére tiszteletet kaptam a Segunda fracciónjaként. Azonban most már én vagyok a Primera, én mégsem teszem ezt meg a sajátjaimmal; kivéve persze Kiyot. Kiyoval sajátos céljaim vannak, amíg pedig segít ebben..addig élvezi védelmemet. Lassan a másik espada fölé emelkedem.*
- Aizen-sama? *Pillantok rá kissé érthetetlenül. Oldalra billentem a fejem, majd kinyújtom kezemet, hogy kövessen. Ha megteszi, akkor lassan egy ajtó, és azon át egy folyosó nyílik meg nekünk. Ahogyan sétálunk előre, úgy márványos padlón két oldalt halovány fények gyúlnak fel. Néhány másodperc után pedig a Primera torony egy erkélyére érkezünk meg, ahonnan valamennyit be lehet látni Las Nochesből. Az egyik legalacsonyabb pontján vagyunk a toronynak, szóval többet nem is lehetne várni ettől. Megállok vele a korlátnál.*
- Gondold át jobban arrancar, hogy mi mik is voltunk Aizen kezében. Ezt tedd össze a gyengeséggel. Aizen szintúgy tudós volt valamilyen szinten. Megszerezte a hougyukut, majd arrancarokat gyártott. Fegyvert a saját csatájához. Shinigamit szolgáltunk, mert sikerült elnyomnia bennünket. Csatába küldött, ahol megfeleződtünk..egy olyan háború miatt, ami nem is a mienk volt. A kukába lettünk gyártva..Diego-san. *Nyersen és kegyetlenül állítom szembe a tényekkel, amik bizonyára érzékenyen fogják érinteni. Sok arrancart érzékenyen érinti, ha arról beszélnek, hogy maga a faj mennyire hasztalan és semmire sem jó. Persze én is arrancar vagyok, csak némiképpen máshogy látom a dolgokat, mint a legtöbb.* - Seth átvette az uralmat, de azt ígérte nem kell letérdelnünk mellette. Nem vettél észre valamit? Amikor a gyűlés volt én mellé sétáltam, hogy egyenrangú félként lehessek. Mégis, mára ő osztja a küldetéseket. Tehát itt nincs egyenrangúság, ebből pedig az jön, hogy mindenkit az orránál fogva szeretne vezetni. Azzal traktál benneteket, hogy tanultatok-e Aizen hibájából; mégis előtte hunyászkodtok meg. Pedig ő sem több Aizennél, csak éppen lidércszerű lélekenergiával rendelkezik. *Ekkor megfogom Diegot az uniformisánál fogva, hogy magamhoz rántsam. A továbbiakat már mind a fülébe suttogom, mert tudom, hogy semmit sem teszek kockára. Valójában, még ha sethhez is menne ezzel a beszélgetéssel sem érne el túl sokat;hiszen neki pontosan a Primera csapatára van a legnagyobb szüksége. Az pedig nem venné jól ki magát, ha pont engem akadályozna.*
- A társadalmi káosz megoldásáért az Exequias felel, akit Eras-san vezet. Mégis mit vársz egy pszichopata arrancartól? Seth a kisujját sem mozdítja értünk, csak úgy tűnik mintha megtenné. Gyengék vagyunk, mint a nádszál. Természetesen, mint mindig...nekünk is van kiút. Én tudom ezt az utat espada, s minden amit teszek, vagy a megnyilvánulásaim sem ok nélküliek. A kérdés csupán az, hogy hányan fognak átállni hozzám azért, hogy végre változtassuk meg Las Nochest? Nem kell követnünk egy shinigami ideáit teljes mértékben. Sajátokat kell alkotnunk, amivel nem kell jobbnak lennünk. Elég, ha egyenrangúak tudunk maradni a shinigamikkal. Elvégre az arrancar egy vérengző ösztönlény. Ha felülkerekedünk, akkor a saját fajtánkat fogjuk öldökölni. Annak meg mi értelme lenne, hogy kiszakadunk a körforgásból? *Engedem el. S hosszasan a szemeibe nézek. Igazán kíváncsi vagyok, hogy mit is gondolhat most. Vagy leginkább a válaszára vagyok kíváncsi az ügyet illetően.*
Vissza az elejére Go down
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 4 Cl0te40100/45000Gyűlésterem - Page 4 29y5sib  (40100/45000)

Gyűlésterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 4 EmptyVas. Aug. 19, 2012 5:04 am

Ismerkedés a Primera Espadával

Nem értem, hogy Natalie pontosan mire gondolt azzal, hogy nekünk kellene tennünk valamit. Én minden nap azért harcolok, hogy minél több arrancar életét mentsem meg, naponta ellátom a sérüléseiket, amit egymásnak okoznak, ha látok két harcolni készülőt, szétválasztom őket, de nem lehetünk ott mindenhol. Akármit teszek, mindennap hallom, hogy megint meghalt valaki. Soha nem voltunk túl sokan, a számunk pedig azóta már csak csökken, hogy Aizen-sama meghalt. Ráadásul nem tisztelnek minket eléggé ahhoz, hogy hallgassanak a szavunkra, az elmúlt időszak miatt, amikor Las Noches tovább gyengült, úgy gondolják, az Espada kisebb értékű. Azt hiszem, így is mindent megteszek.
Követem a primerát, bár nem tudom, hová vezet engem a torony titkos folyosóin keresztül, és hogy mi a célja, de a veszélyérzetem nem jelez semmit, úgyhogy azon kívül, hogy próbálok minél több részletet memorizálni ebből a helyből, nem teszek semmit, nem vagyok ugrásra kész. Valamiért úgy érzem, hogy bízhatok benne, nem vettem észre rajta ártó szándékot. Ahogy kiérünk az erkélyre elénk tárul Las Noches látképe. Semmit sem változott, mióta először idejöttem, de érzem, eltűnt lakóiból az a magabiztosság, az a büszkeség, ami régen jellemzett minket. Talán igaza van Natalienak, és Aizennek ugyanolyan is szerepe volt ebben, mint Sethnek. Végre őszinte vezetőre lenne szükségünk, aki tényleg az arrancarok érdekeit nézi a sajátjai helyett.
- Lehet, hogy igazad van- soha nem jutott még eszembe, hogy Aizen-samát más oldalról vizsgáljam meg, mindig benne láttam a bölcs vezért, aki elhozta az aranykorunkat, az, hogy mindent a saját céljai érdekében tett, eléggé kiábrándító. Slarin soha nem mesélt arról a csatáról, amikor Aizen-sama elesett, pedig ott volt mellette. Talán ez volt az oka, nem akart beszélni róla, hogy bábut csinált belőle? Ettől függetlenül, tőle azért kaptam valamit, békét teremtett a fejemben, nem láttam folyamatosan azt az arcot, amire még most sem emlékszem tisztán, Sethtől viszont semmit, csak egy számot, amit magamtól is megszereztem volna rövid időn belül.
- Sokan nem fogadják el, hogy létezik náluk felsőbbrendű, őket az egyenlőség ígéretével sikerült lenyűgöznie. Az arrancarok természetes jellemvonása az arrogancia, ami annak köszönhetően alakult ki, hogy nem találkoztak náluk erősebbel a fejlődésük során, nehéz elfogadni bárkit felettük állónak, még ha tudják is, hogy erősebb. Ügyesen csinálta, amíg az arrancarok nem vallják be maguknak, hogy alárendeltek, Seth örökké uralkodni fog felettük a tudtuk nélkül- az arrancarok közül sokan bebeszélik maguknak, hogy felérnek az Espadaval, túlbecsülik a képességeiket. Még én is nehezen fogadtam el, és fogadom el most is, hogy vannak korlátaim, ha ezt nem ismerem be magamnak, valószínű engem is képes lenne manipulálni. Talán pont az volt a célja az Espadává emelésemmel, hogy elhitesse velem, bármire képes vagyok.
Natalie hirtelen magához ránt az egyenruhámnál fogva, amin annyira meglepődök, hogy nem reagálok semmit. A szemeim elkerekednek a Primera Arrancar váratlan cselekedetére, de más arcizmom nem mozdul. Két másodperc múlva ez az elváltozás is eltűnik az arcomról, és visszaül rá az érdeklődő tekintet. Ennyire nem szabad meghallania senkinek, amit mond? Elvégre, itt csak a saját fracciónjai hallhatják meg, senki más nem juthat be ide, legalábbis kétlem, hogy bárki két Espada beszélgetése után merne hallgatózni. Persze amit mond, tényleg titkos, felér egy árulással már beszélni is arról, amit mond. Megvan a kockázata, ha rábólintok, lehet akár egy kelepce is az árulók tőrbe csalására, de úgy tűnik, komolyan mondja, igaz, a hazugságot el lehet bújtatni, ez a nő pedig mesterien képes elrejteni az igazságot, minden nap álarcot hord. Talán ez is egy álarc, az álarc alatt? Persze ha igaz, akkor részt vehetek a fajunk megmentésében, muszáj kockáztatnom.
- Azt hiszem, azzal, hogy Espada tagja lettem, felelősséget vállaltam Las Noches és a lakói jövőjéért. Éppen ezért segítek neked, Natalie-san.- miközben beszélek, viszonzom a pillantását. Ha úgy alakult, hogy mégis hazudott, és csak az árulásra való hajlamot akarta kihúzni belőlem, akkor ugranom kell, és akár egy villanáson is múlhat, hogy időben sikerül lépnem, vagy elkések. Natalie-sant akkor láttam csak akcióban, amikor Slarinhoz csatlakoztam, és megjelent az arénában, és már akkor is hihetetlen sebességgel mozgott, ha azonnal észreveszem az esetleges támadószándékot, sem biztos, hogy nem késik a reakcióm. - Mi a terved?
Vissza az elejére Go down
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 4 Cl0te5000/15000Gyűlésterem - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Gyűlésterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 4 EmptyHétf. Aug. 20, 2012 4:43 am

Tündéri fracción felkérés

Dühödten korholom magam, amiért esélyt adtam ennek az apró lénynek arra, hogy bizonyítson, megfelel e arra, hogy fracciónom legyen. Egyszerűen képtelenségnek találom, hogy ez a tökmag bármire is képes legyen. Ha meg mégis tudna valamit, akkor mi lenne az? Biztos nem holmi eget rengető dolog… kehh… gyáván elbújni ezzel a mérettel, annyit mind és semmi más.
Valahogy mégis képes volt megfogni valamivel, amiért esélyt adtam ennek a nyavalyásnak. Ajánlom neki, hogy megbecsülje és hátsó szándék nélkül teljesítse a feltételt, már amennyiben képes rá, mivel eléggé lehetetlen. Törpe alakja legalábbis semmi jót nem kecsegtet.
Lucifert leeresztve, mogorván kihúzva magamat, összeszűkült szemekkel fürkészem minden egyes mozzanatát. Bármennyire nem látok benne semmi arra utaló jelet, mely azt mutatja, hogy alkalmas a próba végrehajtására, mégis kíváncsian várom, miféle dologgal is drukkol elő. Merem remélni, hogy nem fogok olyan hatalmasat csalódni, mint amire felkészülök. Bár ezekből az idegesítő, naplopó, mihasznákból már semmi sem lenne meglepő… Neutral
Kissé türelmetlenül fonom össze karjaimat mellkasom előtt, amikor pár perc elteltével semmit sem csinál, csak lebeg az orrom előtt. Eléggé kezd dühíteni a gondolat, hogy talán csak átvert és semmi sem fog történi. Negatív gondolataim, még a gyilkosságon való fantáziálást is előidézi bennem. Ez az apró légy nem lenne több egy csapásnál… egy pontos, gyors szúrás lenne az egész és már meg is tanulná, hogy miért nem okos dolog velem, Räv la Luzzal játszadozni. Ez még elrettentésnek is szolgálhat a többi korccsal szemben; a lassú ítélethozás amúgy is már unalmas.
Bosszús gondolatmenetemet félbeszakítva, elmémet ismét a kíváncsiság fedi el, elhessegetve az iménti gyilkossággal kapcsolatos elméleteimet, s koncentrálok immáron a törpe, szárnyas arrancar ügyködésére. Meghökkenek a falból előtörő zöldek láttán, lélegzetvisszafojtva nézem végig, ahogy elkapja azt a nyavalyást, ki felmerte tartoztatni Espada-samat <3. Neutral A látottak alapján megfelelő büntetést kap a bűnéért, ráadásul még kezemet, sem pedig Lucifert nem kellett bemocskolnom mindezért. Tökéletes üzlet.
- Kehh – rúgok bele az elém tett véres testbe, szívemben elégedettség lakozott, ámbár arcomról továbbra is a mogorvaság tükröződött. Nem kezdhetem túl hamar ringatni ezt a tökmagot abban, hogy lehetősége van elnyerni bizalmamat.
Emelt fővel mértem végig és vártam, mit kíván ezúttal megmutatni nekem abban a furcsa füzetben, amit a kommunikáláshoz használ, számomra igazán idegesítő módon. Hiszen van szája, és azért van, hogy beszéljen! Mad
Elveszem kezeiből az ismét olvasható papírost, majd végignézem a képeket rajta. Könnyen ki tudtam venni az imént történtek lapra vetett mását, illetve azt is, hogy látta, amikor korholtam az illetőt a kis méretének köszönhetően. Hm… rejtőzködése még hasznos is lehet.
Elgondolkodva nyújtom vissza neki a füzetet, majd komolyan nézek szemeibe. Mintha röntgen szemekkel fürkészném, hátha felfedezek benne holmi hátsó szándékot. Bár melyik mihaszna arrancarnak nem lenne ilyesmi, ki csatlakozik egy espadához? Egy a célunk, erősebbnek lenni mindnyájunknál, s ha kell, azt bizonyítani a rangosak elpusztításával. Az espada sohasem tudhatja, mikor szúrja hátba egy szolgálataiba szegődött arrancar. Kehh… sebaj, én felkészülök rá.
- Legyen. Lehetsz a fracciónom. – vetem neki félvállról, miközben egy lépést teszek felé. - De van még valami, mielőtt túlságosan megörülnél.Lucifert hegyét vészesen közel emelem hozzá, hogy hatásosabb legyen így idézőjeles „fenyegetésem”. - Nyisd ki a szád! Azért van, hogy azzal beszélj! Ne játszd a kukamanót! Idegesít! – fakadok ki, egyetlen egy dolog zavart lényében igazán, hogy ezt az istenverte játékot kell vele űznöm azért, hogy szót tudjak váltani vele. Ebből én nem kérek! Megoldást akarok, most azonnal! - Old meg valahogy, mit bánnom én, hogy hogyan, de csinálj valamit, különben megismerheted közelebbről Lucifert! >.> Amint ezzel végeztél igazán elmondhatod, hogy mi is a neved! Mad – talán kicsit durván kezelem a dolgot, de nincs mit tenni, a haragomnak képtelen vagyok megállj parancsolni, ha egyszer szabadon engedem, vagyis nem megy az egykönnyen. Mindenesetre ajánlom neki, hogy gyorsan cselekedjen, mielőtt meggondolom magamat. Neutral
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 4 Cl0te40550/65000Gyűlésterem - Page 4 29y5sib  (40550/65000)

Gyűlésterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 4 EmptySzomb. Szept. 15, 2012 12:00 am

Espada találkozó


*Folyvást azon gondolkodom, hogy a legjobbakat állítsam fel. Valamint némileg befolyásos arrancarokra törekszem, kiknek elvesztésével Seth feltétlen rosszul jár. Noha, eme elvesztésnek nem kell nyiltan megtörténnie. Tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy ketyeg az óra. Mind a két kézre rá kell játszani némiképpen, így hát nem mindegy kiket választunk magunk mellé. Diegot pedig én választottam, azt hiszem nem véletlenül.*
- Pontosan. A mi jelenlegi urunk meglehetősen rafinált, de talán éppen ettől olyan elragadó. *Lemondóan sóhajtok egyet, ahogyan eszembe jut, hogy ezt sokan nem is fogják fel. Persze azt is tudom, hogy annak idején a gyűlésteremben nem egy személy mutatta ki ellenzékét. Ezzel pedig birtokában vagyok annak, hogy nagyjából kiket is választhatok be egy titkos elit akcióba. Itt az idő, hogy a hougyuku kutatása mellett új partokra evezzünk.*
- Engedd meg, hogy némiképp helytelennek tituláljam válaszod. Espadanak lenni nem felelősség Las Nochesért. Te csupán a fracciónjaidért felelsz. Las Noches egységéért az Exequias felel..mi csupán eszközök vagyunk addig a pontig, míg Las Nochesnek van királya. Utána majd felelünk a birodalomért! Wink *Sejtetősen mosolyodom el, hogy ezek után mi következhet. S valóban, még ha nincs is vezetői ambícióim, akkor is tudom a törvényeket. Elméletileg, ha nincs király, akkor az espadak jelenléte a mérvaadó. Azon felül is a számsorok; természetesen ettől én akkor is óckodnék. Nekem mindössze annyi a problémám a jelenlegi rendszerrel, hogy egy genetikai romhalmaz az irányító. Egy Vasto Lordeval már aligha lenne problémám, de Seth az más eset. Szerencsére erről eddig csupán Diego tud. Kinyújtózom, aztán a sivatagos valóságot kezdem el kémlelni hosszas gondolkodás mellet. Az ő nyelvér nem is olyan könnyű lefordítani a tervem rá eső részét. Elegendő lesz szerintem az alapokat leborítani.*
- Van egy szervezet Las Nochesben. Bizonyára te is ismered az LNIS-t. Egy nyomszervezet, kik igazából az arrancarokat érintő ügyeket szeretik feltárni. Az ellenállás számára csak egy fedőszervezet. Tehát, aki belép az LNIS-be, azok között lesz az ellenállás tagjai is. Viszont nem minden LNIS tag, egyben az ellenállás tagja is. Kezdetnek annyi volna a dolgod, hogy Räv la Luz Tres espadat keresd meg. Mondd el neki, hogy én küldtelek és fontos dologról lenne szó. Menjetek egy biztos helyre, ahol beszélhettek. Rävról, amit tudnod kell, hogy nekem köszönheti tagságát az espadaban, valamint kissé tüzes személyiség. Régebben leakart dönteni, de inkább felsegítettem a Tres helyre. *Megint közelebb állok Diegohoz, hogy nyomatékosítsam az ügy fontosságát.* - Tudja meg, hogy lehetősége van kiélni Seth iránti gyűlöletét. Bízd meg az LNIS vezetésével, míg te az Ellenállás parancsnoka lehetsz. Ne értsd félre, nekem muszáj háttérben maradnom, mert Seth velem jóval óvatosabb múltbéli okok gyanánt. *Ekkor Diego vállára teszem kezemet.* - Két fracciónom, Rico és Kiyo szintén az ellenállás és LNIS tagjai lesznek. De mindenképpen törekedjetek arra, hogy egy meghatározott számú tagja legyen ennek a titkos szervezetnek. Különösebb dolgotok nem lesz egyelőre, a Vasto Lordek keresésén kívül, amit Seth ugyanúgy szeretne. Fontos, hogy mi előbb találjuk meg őket és szövetségre lépjünk. Ez sokáig fog tartani, addig remélhetőleg kész leszek a kutatásaimmal. Surprised *Billentem oldalra a fejemet, majd elindulok kifeléa laborból. Amint mind a ketten a kijáratnál leszünk, még oda hajolok Diegohoz.* - Számítok rátok, semmiképpen se fedjétek fel magatokat. *Intek neki még, majd aztán feltérek a laborba.*

~ Köszi ~
Vissza az elejére Go down
Tanarotte de Silfo
Espada
Espada
Tanarotte de Silfo

nő
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2012. Apr. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 9
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 4 Cl0te10200/15000Gyűlésterem - Page 4 29y5sib  (10200/15000)

Gyűlésterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 4 EmptySzomb. Dec. 01, 2012 1:56 pm


Tanarotte és a tündéri Fracción felkérés
Úgy tűnik, hogy a kis bemutatóm elég hatásosra sikerült. Bár ezt szerencsétlen áldozat biztos nem értékeli, akarom mondani már csak értékelte. Räv-sama belerúg a fejbe. Focizni akar! YAY!! *.* Fogom magam és zuhanórepülésbe kezdek, majd egy oltári rúgással végzem. A fej kicsit irányt változtat, és az eldőlt test szétterült lábai közé gurul. Apró kuncogás közepette diadalmasan fellendítem a kezemet, majd visszareppenek az espada-samahoz, s meglátom az arckifejezését. Bah. @.@ Vagy mégsem. Nem szoktak mogorva arcot vágni akik gömbölyű rugdalósat játszanak. Sebaj, remélem az üzenetem majd felvidítja. Kisvártatva ki is derül. Bár még mindig nincs jó kedvében valamiért, de alaposan szemügyre vesz. Gyors haptákba vágom magamat, hátha erre kíváncsi, vagy alaposan meg akar jegyezni. Minden esetre ez a legjobb póz, láttam már sok helyen az embereknél azokon a plakátokon meg miken. Az arcomra erőltetett komolyság ül ki, mely nálam talán kissé komikusan fest. Valamin gondolkozik, lehet már a jövőbeli posztomat akarja kiadni nekem. Vagyis hát remélem, különben nekem ennyi, nem pedig annyi, bár egyik sem biztos, hogy jó. Aztán megkapom a várva várt szavakat. Örömömben csinálok egy karikát a levegőben, és igazán vidám arccal állapodom meg, mégsem repkedhetek össze-vissza, miközben Räv-sama-ra kell figyelnem. Közelebb is jött, szóval még van valami, mit kapok mit kapok? A kardja igencsak közel került hozzám, s ott volt a még van valami. Szóval hát mit van mit nincs tenni, az Espada-sama kardját rendbe kell tenni. Lehelek rá ezzel a lendülettel a kardhegyére, s a ruhámmal megdörgölöm. Csak úgy ragyog, magamat is tisztán látom benne. Hatalmas mosollyal fordulok feléje ismét, és nézek a szemébe. A felszólításra azonnal kitátom a számat, mind meglepetésembe, mind pedig ijedségembe. Aztán a mondat második fele szöget üt a fejembe, vagy valami olyasmi, de azért nem szeretném, ha valamit belevernének a fejembe. Jól van az úgy ahogy. Kicsit oldalra fordítom a fejem és tágra nyitom a szemecskéim, hogy jelezzem nem értem pontosan mire gondol. Aztán folytatja is, majd egy fenyegetéssel fejezi be. Áhámm, így már teljesen értelmet nyer a kard közelsége, bár cseppet sem örülök most már annyira. Bal kezem mutatóujját felmutatom, hisz arra való. Bár az időkérés jeleként próbálom használni. Megvakargatok az államat, majd a buksimat. Aztán megvilágosult arccal fordulok feléje, s közben az öklömet a tenyerembe csapom. Ezután egymásba fonom őket, majd lassan széthúzva közötte egy rózsát termesztek. Azt a szép méretesen, ami fele akkora már mint én magam. Először demonstrálom, hogy mit miért is kell ide virág. Közelebb emelem magamhoz, s megpróbálom megtartani jobb kezemmel, bár lábaim segítségét is kell kérnem, mert picit nagyra sikerült. Felszabadult bal kezemmel intek kettőt a rózsa felett magam felé, és szippantok kettő nagyot. Majd valahogy visszatornászom a kezeimbe, és nyújtom Räv-sama felé. Ha visszakozna, akkor morcos arccal és egy „hmmmm”-hanggal még kétszer megindítom magamtól feléje a növényt. Ha még mindig nem venné el, akkor egy hatalmas levegőt veszek és belefújok a virágszirmok közé. Amint valamilyen módon leendő Espada-samám orrába jutott a pollenje képes leszek beszélni hozzá mentális úton keresztül, melyet rögtön ki is használok, mielőtt elfogyna a már valószínűleg amúgy sem sok türelme ami maradt. Bemutatkozás közben meghajlok.
-Tanarotte de Silfo vagyok Räv-sama. Sajnálom, de másképp én nem beszélek. Valamint nem kell aggódnia, nem tudok semmi különlegeset ezzel, csupán hallja a gondolataimat, még csak visszafelé sem működik annyira gyenge ez a technika. Bár arra tökéletesen megfelel, hogy a beszédemet helyettesítse, ha a rajzaim nem felelnek meg. Remélem most már teljesen megfelelek a fraccioni poszt betöltésére Espada-samám. Esetleg van valami amiben most segíthetnék?
A hangom dallamosan cseng, és egy fiatal női hangszínt kapott. A kérdésemnél kicsit előre dőlök, és valóban érdeklődés tükröződik az arcomról. Esetleg, ha kérdései vannak azokra szívesen válaszolok még, s ha valamit szeretne megbeszélni, vagy feladatot adni, szívesen elvállalom. Ám ha nincs semmi amit szeretne most, akkor mélyen meghajolok, s tovaszállok, ugyanis így összesítve magamban a dolgokat, megint túl sokat engedtem a természetemnek az életem biztonsága kárára, s ez egy kicsit lefárasztott idegileg. Ha távozom akkor pár méter után még hátrafordulok egyszer, s integetek széles mosollyal, majd befordulok a kanyarban és felszívódom.
Vissza az elejére Go down
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 4 Cl0te5000/15000Gyűlésterem - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Gyűlésterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 4 EmptySzer. Dec. 05, 2012 11:08 pm

Tündéri fracción felkérés

Mogorva fejjel nézem a hiperaktív tündérmanó mozzanatait, ahogy másolni próbálja előbbi cselekedetem. Végül felkacagok, silány utánzata volt ez az én erőmnek, de hát roppantul szórakoztató volt az örömittas kitörést látni tőle. HÁH, de ez nem jelenti azt, hogy meghoztam döntésemet!ˇ-ˇ
A jó kedélyűségem hamar elillan, és ismét arcomra kúszik a morcos arckifejezés, miközben összeszűkült szememmel illetem a szárnyas törpillát. Jó pontot nyer azzal, hogy némileg megpróbálja emberelni magát és normálisan viselkedni akkor, mikor az el is várt. Nem várok el a fracciónjaimtól katonás fegyelmet, de ha a közelembe vannak, akkor lehetőleg mellőzzék ostobasággal teli fellépésüket! Utálom, rühellem, csak azt mutatja meg, hogy az fajtánk egyes példányai mennyire nem is érdemelték volna meg azt a nemes kitüntetést, hogy arrancarokká váljanak, mikor meg sem becsülik azt.
Lehet, eltúlzom a dolgot, de tényleg frusztrál, hogy itt kézzel – lábbal mutogat nekem vagy a firkáit, elvárva, hogy azt megértsem. Hát, hogyne! Még mit nem! >.> Van pici kis szájacskája, majd szépen kinyitja azt, néma gyereknek anyja sem érti a szavát, az apja pedig végképp nem! Idegesítő! Mad Ráadásul a fenyegetést sem veszi fel, pedig igazán életveszélyes helyzetben, totálisan nyílt célpont! De nem, ő nem, megpróbálja Lucifer ragyogó pengéjét még szebbé tenni, normális helyzetben elnézném, de most halálos veszélyben leledzik jelenleg, milyen ostobaság ez tőle?! >.>
Habozás nélkül, nyersen közlöm vele a tényeket, a fracciónságnak is ára van, és nem várok el sokat azt hiszem. De egy névvel igazán megáldhat és mellőzhetné ezt az ide – oda mutogatást, mert idegesít, már – már falra mászom tőle! Mad Ellenségeimet nyugodtan őrületbe kergetheti vele, feltéve, ha túléli, de engem kíméljen meg tőle, ha az én fracciónom akar lenni. Neutral
Felvont szemöldökkel figyelem a tündérmanó mesterkedését és a bűvész trükköt, amelyet produkál előttem. Cseppet sem értem, mit akar ezzel elérni, ilyesmire kölyköket szokás invitálni nem kifejlett arrancarokat. Mit vár tőlem, hogy szagolgassam? No persze, azok után, amit csinált, aztán meg alulról az ibolyát, igen ám’ nem dőlök be ennek egykönnyen! >.>
De hiába jeleztem hátrábbhúzódásommal a nem tetszésemet, nem adta fel – egyem a kitartását, ha legközelebb ilyet csinál figyelmeztetés nélkül Lucifer élére hányom, annyi szent Mad – tovább akciózott azért, hogy megszagoljam a virágját. S hiába ellenkeztem, nem habozott drasztikus módszerekhez folyamodni; furcsa anyagot fújt felém, melyet hiába próbáltam elhessegetni magam elől, mint a zavaró legyet, nem sikerült elkerülnöm, hogy a lég utamba ne kerüljön a furcsa anyag, mely igencsak csűrte – csavarta az orromat. Átkozott mihaszna, mégis mire készül?! >.>”
- Mit műveltél te… te!! Mad – idegesen szegeztem rá a tekintetemet, amikor is legyűrtem a tüsszentést előidéző kényszert, s döbbenten fogadom meghajlását és a hangot, ami gondolom az övé, de hát nem is mozog a szája! >_> Megőrültem volna ettől az anyagtól? Nem, biztosan nem, az nem fordulhatott elő!
- Vagy úgy, Tanarotte de SilfoNeutral – dühödt kifejezésem egy pillantás alatt komoly ábrázatot ölt arcomon, s némileg nyugodtabban pillantok a kis manóra, amint megkaptam a magyarázatot. - Ha jól veszem ki, ezt csak azért alkalmaztad, hogy kielégítsd kívánságomat? Mert ha igen, már ezzel is többet tettél, mint amennyit én elvárok. Tőletek, fracciónoktól nem kívánok tőletek túl sok mindent, ha már egyszer bebizonyítottátok nekem, érdemesek vagytok erre a titulusra, vagyis velőig arrancar vér csörgedezik bennetek. Érdekes vagy Tanarotte, érdekelődve fogom figyelni, mire viszed társadalmunkban. A tornyot szerintem hamar megtalálod, a harmadik legmagasabb Las Nochesben, bármely szintet kiválaszthatod magadnak a hatodikon és a ken kívül. Távozhatsz. Neutral – legyintek, s bármit is tesz, jómagam sarkon fordulok, túl sokat időztem itt, már arra sem emlékszem, miért is indultam útnak. Mégis, apró mosolyra húzódnak ajkaim, miközben lassan távozom ebből az építményből, hogy az említett torony felé vegyem az irányt.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Gyűlésterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Gyűlésterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Las Noches ::   :: Centrum-