-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Gyűlésterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te8000/15000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (8000/15000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptySzer. Dec. 01, 2010 7:12 am

Ismerjük meg a 2. Espadat – avagy hogyan botlottam Slarinba

~ Istenem, micsoda sereg! ~
nézek végig az előttem álló lelkeken.
Mind csak az én parancsomra várnak. Igen. Elég egyetlen szó és enyém lesz egész Hueco Mundo! Megölöm Aizent és átveszem a helyét. Akkor sokkal több szín lesz abban az ostoba egyenruhában és nem fog olyan állati hülyén kinézni. És még bevezetek egy csomó, változást. Aki pedig ellenáll, kíméletlenül legyilkolom! Kivéve, ha az esetleg Eliziana-sama lenne, mert akkor egyszerűen csak őt is a bábommá teszem. Nem akarom megölni. Az én úrnőmet, nem bánthatja senki! Ezt a bábjaimnak is megmondtam. Úgyhogy egy ujjal sem fognak hozzá nyúlni. Mert az én szavam, nekik szent. Igen. Én fogok majd parancsolni az összes hollownak, shinigaminak és egyszerű léleknek egyaránt. Egyszer csak a seregből kiront valaki, ordibálva…

~ Az a hülye bátyám! Legalább most megölhetem. ~ gondolom és teljes lelki nyugalommal odalépek mögé és nemes egyszerűséggel leszakítom a fejét.
A csonk ott lóg a nyakán, egy kevéske bőrön, mely még ott tartja, majd apró, fénylő lélekrészecskékké bomlik szét, én meg csak figyelem, ahogy az én drága, jó ikertestvérem az enyészeté lesz…
És ekkor felébredek. Álmoskásan pislogok szobám színes falaira, hogy kicsit felébredjek végre. Arra jöttem rám nemrég, hogy szeretek aludni. De igazán nem alhatom át az egész napot.

~ Ne már! Pedig úgy élvezteeeem! Miért pont ilyenkor kell mindig vége lennie egy álomnak? ~ gondolom kicsit bosszúsan, hiszen ez egy különösen jó éjszakám volt.
Egyszer sem riadtam fel arra, hogy álmomban megesznek vagy bármi. Rémálmok… a gyengeségem újabb jelei. Nem szeretem, ha felfedezik a gyengéimet, ezért szoktam elalvás előtt beragasztani a szám. Hogy ne sikítsak, mikor hirtelen kipattannak a szemeim és még mindig azt hiszem, hogy egy átkozott féreg gyomrában vesztegelek. Mellesleg ezért is van ilyen világos színe a szobámnak. Tele van a fal rikító festékkel, amiben semmiféle rendszert nem lehet felfedezni. Így igen hamar rá tudok jönni, hogy jelenleg is Las Noches-i szobám ágyán fekszem, ilyen esetekben ülök… Mondjuk azért is utálom a rémálmokat, mert uralkodnak rajtam és nem tudom őket irányítani. Nah, napra fel! Hátha be tudok szerezni a gyűjteményembe egy újabb bábot. Annak örülnék. Főleg, hogy biztos vagyok benne, jó napom lesz, mert az éjjelt egész normálisan átvészeltem, méghozzá most nem falt fel semmi. Sőt, megöltem végre a bátyámat! Ez már jó jel. Ugyancsak színekkel telített, jó meleg ágyamból kikelve, odavánszorgok a fürdőhöz, ahol kicsit rendbe szedem magam. Az elején még tetszettek a maszkom alkotta virágminták, de most már elegem van belőlük. Bár igaz, úgy-ahogy el tudom takarni, csak mindig irritálják ujjaim pihe-puha bőrét, mikor végigsimítok az arcomon, mosakodás közben. Bár sokan találják különlegesnek, de akkor is… Na mindegy. Miután végzek a fürdőben, már frissen és üdén lépek oda a szekrényemhez, hogy kivegyem a szín kavalkádból az egyetlen jellegtelen cuccot, az egyenruhámat. A hajamat szerencsésen nem összekócolva küzdöm magamra a ruhát, nagy nehézségek árán, mivel utálom. Na, most akkor meg kéne keresnem az én úrnőmet, mert jó lenne, ha körbe vezetne ebben a rengetegben, ha van rám egy kis ideje. Már ha megtalálom. Még csak egyszer találkoztam vele, Aizen-samanal, mikor bejelentette, hogy mostantól az ő fraccionja leszek. Fogalmam sincs, hol van a szobája vagy valami, úgyhogy vagy kiszedem valakiből, vagy mindenhová benyitok. Bár az első sokkal jobb ötletnek tűnik. Nem szeretném beégetni magam azzal, hogy megzavarok valami nagyon fontosat. Bár az én elbűvölő angyaliságomnak köszönhetően bárki egy pillanat alatt elfelejti a kis incidenst, úgyhogy nincs miért aggódnom. Maestro-t az oldalamon elhelyezve lépek ki az ajtón és máris sokkal elveszettebbnek érzem magam.

~ Oké… Merre induljak? ~ nézek körül, aztán végül is az előttem húzódó hosszú folyosón kezdek el sétálni.
Senki. Senki az égvilágon, akiből kiszedhetném, hol van Eliziana-sama. Hol vannak ilyenkor a többiek? Ami azt illeti, éhes is vagyok… kéne valamit ennem, de most semmi kedvem hozzá. Na, akkor mivel nincs a közelben senki, marad az ajtónyitogatós ötlet. Nem akarok nagyon eltévedni. Odasétálok a mellettem lévő ajtóhoz és benyitok. Üres. Nem baj, ez még csak az első. Tovább sétálva nyitok be mindenhová, de az összes szoba kong az ürességtől. Teljesen belefeledkezem az ajtónyitogatásba, így eléggé meglepődöm, mikor az egyik teremben találok valakit. Nem figyel rám, de biztos vagyok benne, hogy észrevett. Úristen, ez a lélekenergia… milyen nagy! Odasétálok az illetőhöz és azzal az aranyos félénkségemmel, melyet ilyenkor szoktam bevetni, megszólítom.

- Öhm… helló. A nevem Adora Luna, 22. arrancar és csak érdeklődni szeretnék, hogy nem tudja-e, hol találom Eliziana Aberquero-samat? Mert én vagyok az egyik fraccionja, de még nem nagyon vagyok ismeretes Las Noches-ben és… szóval szeretném megkeresni… - álszerencsétlenkedem.
Egész jól áll nekem ez a kis szegény szerencsétlen szerep.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te48500/65000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (48500/65000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 4:33 am

Valami… botlás… Már megint nem lehet egy nyugodt pillanatom Rolling Eyes

Nem izgat, kit fognak, vagy már raktak is a helyemre… egy lépéssel közelebb kerültem ahhoz, hogy rántottát csináljak Aizenből. Ugyan néha aggódok affelől, miszerint Aizen bizalma megrendül bennem, viszont a múltkori kis incidens után úgymond „bizonyítottam”, vagyis elviekben nem szabadna tudniuk arról, hogy már nem vagyok egy báb, akit kényére-kedvére mozgathat. Persze, azóta akadtak új espadák is, akik úgymond hasonló nézeteket vallanak, mint én, de róluk csak annyit, hogy kapják be! Csak mert valaki elkezdte, még nem kell feltétlenül majmolniuk, és nem, kurvára nem örülök annak, hogy úgymond elvtársaim akadtak. Dugjanak fel maguknak egy üvegszilánkot… Idióta bagázs, csak majmolni tudnak, és azt hiszik, attól menők lesznek. Teljesen tisztában vagyok azzal, hogy engem hogyan szoktak elkönyvelni, és az idióta, nagyképű ribanc mellett az igazi nagymenő kifejezésösszességek is rám tapadtak. Csak mert igyekszem kihasználni azt a minimális szabadságot, amiért megküzdöttem, és fogok is tovább, amint végre láthatom Aizen fejét a porba hullani a talpnyalóiéval együtt. Olcsó utánzataim a nyomomba sem érhetnek… Csak nagy szájuk van és csupán hangoztatni képesek, hogy mennyire „gyűlölik” teremtőjüket. Azt hiszik, attól lesznek nagymenők, ha beszólnak Az Arcnak. Mondok én valamit… Sosem lesztek olyan jók, mint én. Ugathattok, vergődhettek, hisztizhettek, picsoghattok, nyalhattok, rinyálhattok, fetrenghettek, kéjeleghettek, pozőrködhettek, nagymenősködhettek, retteghettek vagy éppen nyüszíthettek, ugathattok, fintoroghattok… nyomomba akkor sem érhettek. Valahogy így érezhet Carl stikkes luvnyája is… Ugyan csak pletykákat hallottam, miféle dekoratív szobája van, valamint a hobbyjai is elég gyomorforgatóak, ám amióta megmutatta magát, hirtelen megszaporodtak a belezgetős pszichopaták. Rolling Eyes Meg tudnám érteni, ha emiatt zárdába vonulna és stílusváltásként apácához illő módon hirdetné a keresztények Istenének igéit. Bár ki tudja, talán akkor is megannyian követnék, csupán mert azt hiszik, ettől eredetivé válnak, különlegessé. Megfosztották személyiségi jegyeitől s gyenge klónokként kapálóznak, nyalnak neki, s követelik tőle: ismerjék el egyenrangú félként, lelki társként. Ha én lennék ő, ez nem történne meg. Most komolyan… Miért jó ez nekik? Teljes mértékű utánzás, holott az eredetit másolni nem lehet, nem vagyunk gépek. Személyiségek vagyunk. Persze, egyszerű egy mintát lemásolni, mégis egyértelmű, mi az eredete. Egyszerűen… elég volt, mi nem érthető ezen?
Az utamba kerülő arrancarok társaságát kurvára nincs kedvem élvezni… Egyszerűen rámordulok a velem szembe jövőkre, hogy húzzanak picsogni máshova, ennek eredményeképp sikerült megszabadítanom Las Noches egyik szekcióját minden erre tanyázótól. A gyűlésterem ugyan csak fontos gyűlésekre lett fenntartva, legalább úgy se lesz itt senki. Hónom alatt egy ajándékkatalógussal meg egy listával pedig legalább lesz nyugtom kitalálni, ki mit kapjon karácsonyra. Nem tudom, miért ragaszkodok ehhez az ünnephez… Egyszerűen jó az, hogy érezhetek, és hogy visszanyertem emberségemből egy hatalmas szeletet, ami lehetővé teszi azt, hogy egyáltalán tényleg barátnak merjek nevezni bizonyos személyeket. Utóbbiból pedig van bőven, hiszen amilyen népszerűtlen vagyok, ugyanannyira, sőt, talán jobban népszerű is. És azt, hogy mi alapján „választom” ki a barátaimat, nem tudnám megmondani. Egyszerűen csak kialakul… Még a leglehetetlenebb személyekkel is. Ehhez a szép, nagy körhöz pedig szép, nagy lista is fog tartozni, bár még fogalmam sincs, hogy mit adok mondjuk Lalának és Lilynek. Ugyan amikor Tuit faggattam, ő a szájkosárra esküdött fel, miszerint az biztosan tetszene a két kis vakaréknak, de azért csak nem lehetek olyan.
Miután megállapítom, hogy Tuinak nagyon-nagyon szüksége van egy olyan igazi, régies és trú játékvasútra, a további agytröszt megkönnyítése érdekében egy magammal hozott sört is felbontok. Mert igen, iszok a gyűlésteremben, na és? Nem hiszem, hogy bárkit zavarna, ha pedig mégis, legfeljebb felkenem a falra és rákérdezek még egyszer.
Azért meglepett, hogy egy kiscsaj mégis meri betenni a lábát az elég egyértelműen espada területre. Normális esetben már bizonyára odavetettem volna neki, hogy húzza el a beleit, mert nincs hozzá türelmem, se energiám, és semmi keresnivalója nincs itt, de valamiért, magam sem tudom, hogy miért, ez most elmarad. Lehet, csak valami küldönc…
- Öhm… a kicsodát? – vonom fel egyik szemöldököm és fordulok hátra a vörös loboncos kiscsaj felé. Fogalmam sincs, ki ez az Eliziana, sohasem hallottam róla, pedig azért én elég sok mindenkit ismerek Las Nochesben. Ami azt illeti, akit én nem ismerek, az nem is létezik, egyszerű a képlet. Bár valami fracciónságról beszél… Remélem, hogy a tata nem megint az én nyakamba varrt valakit, az is csoda, hogy a mostaniakat fel tudom sorolni, bár talán még így is kimaradna egy-két név. Igaz, Aizen egy ideje úgy cserélgeti az espadáit, mint más az alsóneműit. Még Ranil is espada lett… Hihetetlen. Pedig kurvára nem érdemli meg. Kíváncsi vagyok, hányan mentek végig rajta. Rolling Eyes
- Hát akkor menj és keresd meg. Nem ismerem, bocs. – iszok még egy kortyot a sörömből és hintázok továbbra is a székemben. Azért ajánlom a kiscsajnak, hogy ne legyen pofája leülni a számokkal – az espadák rangjelzéseivel – ellátott székekbe. Nem, nem vagyok elszállva magamtól, csupán élek a jogaimmal. Zavar?

Vissza az elejére Go down
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te8000/15000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (8000/15000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptyKedd Dec. 14, 2010 12:39 am

Ismerjük meg a 2. Espadat – avagy hogyan botlottam Slarinba

Fantasztikus… itt senki nem tudja, hol találom az én úrnőmet? Akkor legalább kérhetnék tőle egy térképet, vagy valamit… vagy az nagyon ciki lenne, már a félénk és édi-bédi aranyos énemnek is? Mondjuk karácsony van, ilyenkor lehet az ember hülye, nem? Vagyis Arrancar… de ez most lényegtelen. Szóval akkor azt sem tudja, ki az az Eliziana? Hogy-hogy nem ismeri az én úrnőmet?! Micsoda, sértés! És kinek képzeli ez magát, hogy így mer beszélni róla?! És ez az unott tekintet… ha a mindennapokban ilyen, legalább a karácsony közeledtének örülhetne egy kicsit és lehetne kedvesebb. De azért megkímélem és veszek neki is ajándékot. Csak hogy kicsit azért mégis megkedveljen. A következő mondata viszont kihúzza a gyufát. Azt mondtam nem találom, akkor hogy a francba kereshetném tovább basszus?! Na, jó, semmi gond, nyugodj le…
- Ha azt kérdezem, hol van, akkor az azt jelenti, hogy nem tudom, hol találom meg. Akkor pedig a keresés elég sokáig tartana. Tudod az én úrnőm egy Espada, úgyhogy igazán illene ismerned. – oktatom ki a másik személyt.
- Leülhetek? – kérdem, majd válaszát meg sem várva foglalok helyet a székben, jobbra beszélgetőpartnerem mellett.
- Jé, te is karácsonyra keresel ajándékot? Megnézhetem? Úristen, de rég ünnepeltem én ez a csodás ünnepet! Nagyon szeretem. Hát te? – húzom magam elé az egyik asztalon talált magazint.
Azta mindenit! Néhány dologról csak gondolom, hogy micsoda, de sosem láttam még olyat életemben. Vennem kell Aizen-samanak valamit… ő hajzselét kap. Eliziana-sama még nem tudom mit fog kapni, de biztos valami ötletes dolgot, ami hozzá illik. Úgy hallottam, nem túlzottan kedveli Gin-t, amit meg tudok érteni. Azt hiszem, egy Gin-es Voo-Doo-babát adok neki. Sok-sok tűvel, meg egy akasztófával, meg… szóval ilyesmikkel. Vajon ez a csaj mit szeret? Az is biztos, hogy annak az arrancar srácnak, akivel nemrég találkoztam a golfpályán, majd ütőkészletet ajándékozok. Ami azt illeti, kíváncsi vagyok, ki a többi Espada. Szívesen megismerném őket, hogy megtudjam, mit szeretnének kapni.
- Ha megkérdezhetem, téged hogy hívnak? Hanyadik arrancar vagy? És mióta vagy az? Csak mert nem vagyok még túl ismeretes Las Noches-ben és jó lenne kicsit megismerni a helyet, mert azt hiszem, már most el vagyok tévedve. Eliziana Aberquero-samat keresem, aki az 5. Espada. Illene ismerned. – oktatom ki beszélgetőpartneremet újra, mivel egyszerűen nem bírom ki, hogy meg ne rójam eme hatalmas bűne miatt.
De komolyan, hogy merészeli nem ismerni az én úrnőmet? Hát azért remélem nem csap azonnal a falhoz, mivel erősebb nálam, ezt érzem. Ami azt illeti, tényleg nagyon ciki lenne, ha megkérném, hogy vezessen körbe ezen a helyen? És a rendkívül bárdolatlan viselkedésem után vajon megtenné? Nem hiszem… Akkor az ötlet törölve. Nos, nézzük mik vannak ebben az újságban. Unottan lapozgatva a nyomdaterméket próbálom elütni az időt, de semmi olyat nem találok benne, ami érdeklődésemet bármilyen szinten is felkeltené. Utálom az ilyet… amikor nincs mit csinálnom, csak úgy ülök, vagy fekszem, vagy bármilyen más pózban vagyok, és nem csinálok semmit! Mert egyszerűen kimondva, nincs mit. Egy szóval unatkozom. Nm szeretem ezt a rendkívül punnyadt állapotot, mert ilyenkor lankad az ember figyelme, elálmosodik, és nem tud gondolkozni. Borzalmas egy élmény ez. Na, nem lényeg, kíváncsi vagyok, vajon itt hogyan ünneplik a karácsonyt.
- És ünnepekkor ti mit csináltok? Úgy értem, ugyanúgy ünneplitek például a karácsonyt, mint az emberek? Ajándékozással, meg fával? Meg kidíszítitek Las Nochest, meg a szobátokat? Vagy hogy van ez ilyenkor? – huh, szegény.
De most komolyan. Már sajnálom, hogy jókedvemben találkoztam össze vele, mert ilyenkor a félénk énem átmegy egy ismerkedős, kedves, mosolygós lányba, de legalább eltakarja az őrületet. Nem akarom, hogy bárki is megtudja, milyen is vagyok a vigyorgós maszk alatt. Bár itt takarva vagy nem, mindenki valamilyen szinten őrült, akárcsak én. De nem baj. Akkor sem szeretném, ha felfednék valódi énemet, az úgymond szégyenlős, ha mondhatok ilyet. No meg óriási tragédia lenne, hiszen eddig sikeresen takargattam. No meg nem akarom, hogy a bábjaim megtudják, milyen vérszomjas is vagyok, mert akkor elpártolnak tőlem. Micsoda kudarc lenne az.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te48500/65000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (48500/65000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptySzer. Jan. 26, 2011 1:27 pm

Valami botlás… baszottul nincs kedvem más nyűgjével kínlódni

Ó, örülök én a karácsonynak… Roppantul örülök. Kicsattanok a lelkesedéstől, boldog izgatottságtól és a végtelen örömtől, amiért megint az évnek ezen szakaszában járunk. Hát nem fantasztikus? Úgyis annyi karácsonyt kellett kihagynom már ezelőtt… hiszen mezei lidércként és agyatlan, személyiségét teljesen elveszett menosként minden problémám nagyobb volt annál, mintsem a karácsonyt ünnepeljem. Nem beszélve azon évekről, amikor gyakorlatilag azt se tudtam, hogy létezik ilyen. Ezek nem olyan emlékek, amiket szívesen előszed az arrancar, ami azt hiszem, természetes, mert ki az isten mesél nagy lelkesedéssel arról, hogy egész nap zabált? Hát én nem… Szégyellem entitásom idejének ezen szakaszát. Egy átmeneti szakasz, melyet kénytelen voltam átvészelni, s a sok szenvedés végül mégis megérte, hisz sikerült felülkerekednem azokon a bizonyos állatias ösztönökön, s most a legjobbak legjobbja lehetek. Hisz egy vagyok a legnagyobbak közül… ez nem is kérdés.
Ami meg a cukiságot illeti… Igazán nem tehetek róla, hogy alapjáraton utálom az olyan cuki kislányokat, amilyen ez a csaj. Kurvára nem itt lenne a helye. Nem tudom, ki ez és mit keres itt, de nem fogom sokáig tűrni, hogy a vigyori fejével a képembe másszon. Egyszerűen viszket a tenyerem tőle… Minek mosolyog folyton? :/ Biztos csak egy újabb talpnyaló, aki be akar nekem nyalni. Pont, mint a többi. Hát ez igazán remek… Rolling Eyes
- Pffff… – csóválom a fejem, és még igazán hálás lehet, amiért nem kóstoltattam meg vele a márványpadlót, pedig biztosan igazán ízlene neki. Azt meg pláne nem tűröm, hogy a személyes holmim között matasson a kecses kis kacsóival… Tudok én választani ajándékot… sosem volt szükségem mások segítségére, most miért kéne? Sosem kérek én senki segítségéből… Büszkeségem amúgy sem engedné, hisz ezáltal bevallanám, hogy van valami, amihez nem értek. Márpedig Én mindenhez értek… Még az autószereléshez is. Bár rólam van szó, úgyhogy ez nem lehet meglepő…
- Elmegy… – morgom fásultan válaszom, hisz – mi sem természetesebb ennél – még mindig nehezményezem, hogy nem ismert fel. Jó, oké, valóban elég gyakoriak az espada váltások manapság… pláne, amióta egyesek (bár nem bizonyítottan, de feltételezéseim mindig helytállóak, mert azok és kész) lepedőakrobatikai tudományuk bemutatásával szerzik meg rangjukat. Mert hogy sok ilyen van, az teljesen biztos. Példának okáért ott van az a Ranil, akinek még mindig szívesen mutatnám be csizmám talpát. S hogy egyszer elszakad a cérna, mely eddig visszatartott, az teljesen biztos. Mázlija van, hogy a közös utálatunk tárgya megfeledkeztetett arról, hogy nekem őt kéne elpáholnom.
Szóval ja, sok volt a váltás… Ám tudomásom szerint jelenleg csak Cande és Sierra az egyetlenek, akik régebb óta foglalják el pozíciójukat, mint én. Illene ismernie… mert én igenis, ténylegesen tettem Las Nochesért… Azért, hogy biztonságban maradhasson a vigyori búrája, és hogy ne püföljék halálra a shinigamik. Meg azért, hogy dicső nagyurunk is elégedett lehessen. Aki amúgy kinyalhatja… mellesleg.
Lélekenergiám önkéntelenül is kieresztem – hiszen az egyik legerősebb arrancar vagyok, ám most egyedül érzelmi fellángolásomnak köszönhető, hogy nem sikerül annyira visszafognom reiatsum, amennyire általában szoktam. A vörös színű reiatsu egyveleg valószínűleg riasztó hatású lehet a vigyorira, hiszen azért cseppet se kellemes, ha ekkora lélekenergia többlettel szembesítenek. Hiába… büszkeségembe belegázolt. Hirtelen haragú vagyok… bár rendszerint ezen dühkitöréseim pillanatok alatt el is múlnak, s már csak a beszélgetésekben beállt csönd s magába forduló társaság az, mely emlékeztet arra, hogy ismét valami olyat mondtam, amit nem kellett volna. Azonban mindez csak a barátaimra vonatkozik. Mert igen… az ő véleményük még számít… Ők fontosak. De egy vigyori kis törpe, ki még a nevem sem tudja, pedig már arcomról fel kellett volna ismernie? Ne nevettess!
- Slarin Sleryrrlyn’dreskel… a 2. Espada. – fordulok felé és mélyesztem íriszeim az ő lélektükreibe. Ugyan, nehézséget okoz visszatartani magam, ám most az egyszer kegyes leszek és nem fogom pár perces bénulással büntetni. Megtehetném… De túl nagy kegy lenne neki. Kioktatott és nem ismert fel… Két bűn, melyet elkövetett ellenem, szóval igazán örülhet, amiért mondván karácsony van, most megússza egy néma megrovással.
- Nem ismerek semmi féle Lizziánát. Előzőleg én voltam az 5. espada – de ezt már biztos tudod. Nem izgat, ki vette át a helyem. A karácsonyt meg mindenki úgy ünnepli, ahogy akarja, ha akarja. Viszlát. – jelzem számára, hogy a beszélgetést ezáltal részemről lezártnak tekintem, majd ismét belemerülök az egyik játékkatalógusba, amiben Maya lányának, Rei-channak találhatok valami kedvére valót. Szereti az unikornisokat… meg a királylányokat… Pont az ellentéte, ami én voltam annak idején. Ehh, borzalmas belegondolni, hogy ilyenre kell költenem. Tipikus lány.

Vissza az elejére Go down
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te8000/15000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (8000/15000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptyPént. Márc. 25, 2011 8:37 am

Ismerjük meg a 2. Espadat – avagy hogyan botlottam Slarinba


Izgatottan várom válaszát, azonban még mindig kissé dühös vagyok, hogy nem ismeri úrnőmet. Mindegy, majd ha összefut vele, azt megemlegeti *.* Hiszen, ha erősebb lenne nála, minden bizonnyal ismerném… azt hiszem. Bár még új vagyok Las Noches-ben, de minden bizonnyal hallottam volna róla, ha olyan nagy ereje lenne, hogy Eliziana-samat le tudná győzni és hogy nyugodt szívvel ilyen flegmán beszél róla. Mondjuk, egy kicsit azt hiszem, hasonlít arra a Sla… Salena… szóval valami ilyesmi neve van annak az espadanak, akiről még korábban szállingóztak a fülembe mindenféle rettentő hírek. És a kosármérete is megegyezik az övével. Ha tudna gondolatot olvasni, szerintem már elég rég halott lennék. Mindegy, ha majd veszi a fáradtságot és lesz kedves bemutatkozni nekem, megtudom ki is, addig meg nem veszek tudomást a rangjáról, sőt ki is oktatom, hogy nem ismeri Elizianat. De most tényleg, hol volt akkor, mikor úrnőmet kinevezték… vagyis megkapta… vagy inkább megszerezte ezt a megtisztelő feladatot. Lévén, mivel a másik nem igen beszédes, ahogy látom, érdeklődve kezdem olvasgatni a magazinokat, hogy elüssem valamivel az időt, míg válaszát várom. Amúgy is kéne vennem valamit Gabrielnek, ha megtalálom, még mielőtt megölöm, odaadom neki, csak hogy ne mondhassa, hogy nem vagyok szerető iker. Meg sem kérdezem beszélgetőpartneremtől, ismeri-e, hiszen nagyjából már mindenkit meginformáltam, aki csak szembe jött velem, de egyikük sem ismerte, így kezdem azt hinni, nem is HM-ben van, hanem esetleg beállt shinigaminak. Eh, az áruló fattya >.> Az még tőle is sok lenne. A hirtelen kiengedett reiatsuval nem igazán tudok mit kezdeni, így csak tehetetlenül tapadok az asztallapra. Azt hiszem, lemaradtam valamiről. Vagy csak rosszul ítéltem meg? Lehet, hogy tényleg ő az, akiről olyan sokat hallottam. Azt hiszem, illene jobban megjegyeznem, miket hallok az espadakról, talán akkor be is tudnám őket azonosítani :/ Félénk szemekkel pislogok a mellett ülő, láthatólag eléggé dühös arrancarra, azért azt igazán nem akartam, hogy megverjen, vagy valami, én úgysem vagyok olyan típus, aki szívesen elpáhol bárkit-bármikor-bárhol. Mindegy, azért remélem, nem akar verekedést kezdeményezni, nagy valószínűséggel nem nagyon tudnék mit mondani. Kissé kábán fogadom kérdésemre ama válaszát, hogy ki is igazából. Azonban ahogy eljut az agyamig az információ, elpirulok és dadogni kezdek.
- Izé… bocsánatot kérek, nem tudtam >< Vagyis kezdtem sejteni, hogy ki is vagy, de… szóval nagyon sajnálom, hogy nem ismertelek fel, igazán nem volt szép tőlem. – szövegelek neki idegesen és alig tudom állni metsző tekintetét.
Annyira zavaró, hogy nem ismertem meg, de kínosan érzem magam. Idegesen vigyorgok továbbra is, ahogy állandóan az asztal lapját bámulom, azonban mivel utolsó szava világossá teszi számomra, hogy nem igazán van kedve továbbra is a társaságomat élvezni, így lassan felkászálódom az asztaltól, majd meghajlok, még mindig vörös fejjel.
- Ööö… eseménydús volt veled találkozni és tanulságos, nagyon örvendtem Slarin-sama. Én… most megyek és megkeresem Eliziana-samat, háta nagyobb sikerrel járok, mint korábban. – szólalok meg, egyfajta elköszönésnek szánva utolsó mondataimat, majd megfordulok és elszerencsétlenkedem, ki az ajtón.
Kéne találnom valami irányt, amerre elindulhatnék, hogy megtaláljam úrnőm szobáját, de sajnos semmi ötletem nincs. Végül hosszas gondolkozás után indulok el egy véletlenszerűen kiválasztott irányba, azaz jobbra, hogy megtaláljam a nekem kellő helyiséget. Bár a 2. espada nem segített sokat, legalább megismertem és egy életre megjegyeztem az arcát és a nevét, ebben biztos vagyok.
Vissza az elejére Go down
Rinaaya
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Rinaaya

nő
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 58
Age : 114
Tartózkodási hely : Sehol és mindenhol
Registration date : 2010. Aug. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Gonosz boszorka
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te15000/30000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (15000/30000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptyVas. Május 01, 2011 6:46 am

Áldozatból kagu, micsoda szégyen Rolling Eyes

Újfent bizonyságot nyert, hogy fenséges személyem azt csinálhat ebben a megalomániát jelképező úgynevezett "kastélyban", amit csak akar. Az espadák gyűléstermét minden józan eszű numerós messzire kerülte, gyáva módon tartottak az esetleges következményektől... vagy valami ilyesmi. Nem igazán kívántam beleélni magam az efféle egysejtűek gondolkodásmódjába, már attól is pusztulnának az agysejtjeim, ha csak egy pillanatra megtenném. Se sütnivaló, se szabad akarat, se szabadság... szánalomra méltó lények ezek az arrancarok, mind olcsó kifogások mögé menekülnek, amikor megkérdik tőlük, hogy miért is követnek egy shinigamit. Pedig a válasz egyszerű, és egyben megalázó is számukra, éppen ezért próbálják tompítani az igazság súlyát: félnek. Rettegnek a náluk jóval nagyobb hatalmat képviselő lénytől és ezért minden büszkeségüket sutba dobva behódolnak neki. Engem azonban Aizen keze nem érhet el, bárhogy is nyújtózkodik, így nincs okom félni sem tőle. Ugyan már, miért is tartanék egy közönséges halálistentől? Ostobaság volna, vannak nála sokkal félelmetesebb teremtmények is az univerzumban, olyanok, amelyek valóban képesek lennének keresztbe tenni nekem. Egy ilyen jelentéktelen fajnak, mint a shinigami, erre nincs esélye, még akkor sem, ha képességeik határait feszegetik, mint jelenlegi partnerem. Persze én már szövetségünk végét is látom, hiszen ismerem a trió terveit, és velük ellentétben nem esik nehezemre felfogni, hogy a Gotei 13-at a jelenlegi espada segítségével még csak meg sem fogja tudni ingatni, a vesztes oldalt pedig eszem ágában sincs támogatni. Aizent elvakította a saját ereje, típushiba az ilyen világuralomra törő bolondok esetében.
Ahhoz képest, hogy csak egy jelentéktelen apróságot szerettem volna megjegyezni magamnak, elég messzire elkalandoztam, de a lényeg az, hogy mivel a shinigami a füle botját se mozdítja, hiába tudja mindig merre is járok éppen, így bizonyára nem bánja, ha játszadozok egy kicsit ebben a gyűlésteremben. Sumairi, a felettébb idegesítő, de azért hasznosnak bizonyuló csatlósom már ki is választott számomra egy random fracciónt, aki majd szépen belesétál a csapdámba, a szőrmók jutalma pedig az áldozatunk lelkének felfalása lesz, ha kiszórakoztam magam. Soha nem gondoltam volna, hogy abból a tarajos patkányból egyszer espada lesz, de ha már így alakult, nem voltam rest felvenni az alakját, és így várni az arrancart, akinek ajtaja előtt négylábú segítőm ott hagyta az üzenetet, melyet Tui nevében írtam. A látszat kedvéért még egy üres sörös dobozt is a kezembe varázsoltam, noha már ennek a közönséges italnak az említésétől is felfordult a gyomrom, hát még ha le kéne nyelnem.
Némi várakozás után a hatalmas ajtó lassan kinyílt, és belépett az egérszerepbe szánt hímnemű arrancar. Nem igazán törődtem vele, hogy az álcámat sokáig fenntartsam, egy ilyen primitív lénynek nem fog egyébként sem túl gyorsan leesni, hogy nem az espadája akarja őt megölni. Mihelyst az ajtó becsukódott, és jótékony félhomály telepedett a teremre, egy intéssel gondoskodtam róla, hogy az egyetlen kijárat mögött végtelen üresség teremjen a folyosó helyett. Persze ebből ő csak annyit érzékelhetett, hogy látszólag céltalanul hadonászok, meglepetés majd akkor lesz, ha menekülni próbál a szerencsétlen Twisted Evil
- No Töki, az a helyzet, hogy most meg kell nekem mutatnod, érdemes vagy-e arra hogy rajtam lógj. Ha nem, akkor megdöglesz, a képlet ilyen egyszerű.
Közöltem hamis személyiségemmel a hamis tényállást áldozatommal, hiszen valójában csupán önnön szórakoztatásom volt a cél, unaloműzés egy eseménytelen napon. Egy számomra fájóan hanyag mozdulattal a Karasu Vex nevű felé dobtam az üres dobozt, majd a karomat kinyújtva mutatóujjamat a férfire szegeztem. Amint egyvonalba került az alumínium szemét az ocsmány fejével, egy vékony vörös sugár csapódott ki az ujjamból, mely a dobozt egészen biztosan, és kívánságom szerint az arrancar homlokát is átlyukasztja majd. Csalódott lennék, ha a meglepetés miatt nem tudna ellenállást kifejteni és máris fel kéne támasztanom, de igazából nem várok túl sokat egy ilyen söpredéktől, aki még csak nem is espada.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te43000/45000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (43000/45000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptyHétf. Május 02, 2011 1:06 am

Áldozatból kagu, micsoda szégyen


Unalmas napjaimat most feldobta valami, a régi espadám magasról szart rám. De az új, Tui, már is kaptam egy levelet, miszerint a Gyűlésterembe kéret. Bár azt nem vágom miért, hiszen ha akar valami ide is jöhetett volna, vagy Én hozzá. Habár ez igazán lényegtelen most, jó kis fraccíónhoz híven eleget teszek a kérésének és megyek is. Bár lehet hivatalos dolgot akar, ezért megkell adni a módját. Persze hogy az arrancar uniformisra gondoltam, Orgot pedig szépen a helyére raktam, a hátamra. Már kész is vagyok.
Útközben gondolatok kavarogtak a fejemben. Főleg a második kis húgicám miatt. Aki szerintem utál mint a szart. Pedig Én próbálkoztam, de tényleg. De majd csak ráfog jönni, hogy mivel egy bandában nyomjuk az ipart muszáj lesz összeszoknunk. Vagy ha olyan helyzetbe kerülünk mindketten ott hagyhatjuk a fogunkat. S nem a fogászatra gondoltam most. Egyszer csak ráfog jönni a dologra magától is, addig is, ha akar, akkor szenvedjen. Majd csak lesz valami harc egyszer, amiben ketten leszünk, Ő fog szarban lenné, Én meg hagyom majd szenvedni egy kicsit, és amikor már jól le van verve, csak után lépek közbe. Ez talán majd észhez téríti és belátja, hogy kellek neki. Mint nőnek az, hogy szopás közben simogassák a fejét.
Megérkezek végre a Gyűlésteremhez, nagy levegő és belépek. Becsukom magam mögött az ajtót mire a fények megbolondultak. Nem tetszik ez nekem, nagyon nem. A végén valami lágy lassú zene is elindul és virágillatok fognak terjengeni a levegőben. A semmiből pedig lehet egy kétszemélyes asztal jelen meg, rajta egy gyertyával, üveg bor, valami kaja. Utána persze majd beakarja tenni oda a pömpölöjét ahova nem kéne. Jönne a vonatfütty és indulna buzifalvára a vonat a csoki alagúton keresztül. (Hm, talán ezért vannak néha ilyen meleg gondolataim, mert gyakran kerülök ilyen helyzetbe?) De mit integet ez most nekem? Darázs lenne bent és az zavarja? Mindegy, majd kiderül, gondolom.
De legalább buzulásról nincs szó, hanem csak verekedni akar egyet. Erőfelmérés, nekem megfelel a dolog. Felém dobja sörös dobozt, azért ez gyenge kezdés. Aha, tehát ezért volt ennyire gyenge a kezdés? Megakart szívatni, mert valami kis bizbasz sugár a dobozon keresztül megy és egyenesen a fejem felé száguld. Hátra nem hajolhatok, közel van az ajtó és a fal is, tehát kapnék egy szép fejfájást. Egyszerű megoldás, oldalra hajolok mint a rugós foci és így kerülöm el a támadást. Visszaegyenesedek, csak éppen nem remegek tovább, mint az említett játékban a bábuk. Hátranyúlok és előveszem Orgot.
- Nem vágom mire ez a hirtelen tesztelés, meg ez a hely, de nyugodt vagyok hogy nem akarsz fellökni az asztalra és megerőszakolni. Mert előtte elvihetnél egy autószerelőhöz, egy kis zsírozásra, mert legalább csúszni csúszna. Akkor mehet tovább?
Választ várok, utána pedig felé kezdek el sonidozni és ha közel érek megpróbálok lesújtani rá.
Vissza az elejére Go down
Rinaaya
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Rinaaya

nő
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 58
Age : 114
Tartózkodási hely : Sehol és mindenhol
Registration date : 2010. Aug. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Gonosz boszorka
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te15000/30000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (15000/30000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptySzomb. Május 07, 2011 9:18 am

Áldozatból kagu, micsoda szégyen Rolling Eyes


Roppantul zavaró volt egy intelligenciát csak távolról ismerő lénnyel kommunikálni egy hasonlóan buta társa képében, magam sem tudom, hogy miért is reméltem egy ilyen rangon aluli, hozzám egyáltalán nem méltó szituációtól szórakozást. Egyszerűen megalázó egy magamfajta boszorkánynak ilyen alpári módon megnyilvánulnia, amikor az én nevemmel az eleganciát, a finom, nemes viselkedést azonosítják, nem pedig az ilyen közönséges beszédet és züllött gesztusokat, melyekből sugárzik az ostobaság. Nem szabadna ilyen szintre süllyednem, úgy tűnik a rossz környezet az én lelkemre is hatással volt. Még szerencse, hogy már nem kell sokáig elviselnem ezt a nyomortelepet, hiszen szövetségem Aizennel már a végső stádiumában van, hamarosan véget ér. Hogy utána mihez kezdek, az még előttem sem tisztult ki, talán csak létezni fogok, ahogy az elmúlt mintegy 100-150 évben, de az is lehet, hogy keresek valamiféle kihívást vagy hatalmat próbálok szerezni. Lehetőségeim száma korlátlan.
Válaszát meg sem próbáltam értelmezni, túl sok energiát igényelne ezt primitív nyelvet lefordítani. Ugyan a sugarat könnyedén elkerülte, ezzel tán némi meglepetést is okozva számomra, de a támadási kísérletéből nyilvánvalóvá vált, hogy súlyosan félreértett engem. Ha arra számított, hogy egyenlő feltételeket kap, csalódást fogok okozni neki. Ő a vad, én vagyok a vadász, és a vadász szeret játszadozni a prédájával, ám azt nem szereti, ha a vad is vérszagot kap. Az álcám nem töltötte be az általam remélt meglepetéskeltő szerepét, így innentől kezdve egyáltalán nem törődtem a fenntartásával. Körülöttem sárga pillangók jelentek meg, melyek pillanatokon belül összeálltak varázspálcámmá, és a bottal már könnyedén megakasztottam az arrancar furcsa alakú fegyverét.
- Egyszer sem mondtam, hogy jogod van rám támadni. Tudd a helyed, söpredék!
Suttogtam fenyegetően, miközben testemet egy számomra kényelmesebb formába alakítottam. Ennyi idő is elég volt ahhoz, hogy megundorodjak az octava espadától, soha többé nem kívántam a bőrébe bújni annak az egysejtűnek. Bár kétségtelenül lett volna valami szánnivaló abban, hogy ez az arrancar megpróbálja kitalálni, miért is akarja őt megölni az espadája, annyit nem ért a dolog, hogy több időt töltsek ebben a testben.
- És most, itt az ideje hogy adj egy okot arra, miért ne szabadítsalak meg az ocsmány, nyálas fejedtől?
Ült ki a pszichopata vigyor az arcomra, miközben szabad kezembe kívánságomnak megfelelően egy borotvaéles kasza került, mely körülbelül akkora volt, mint én, és méteres, ívelt pengéje kétségtelenül könnyedén megrövidíthette volna a férfit egy fejjel, hierro ide vagy oda. A fegyverét továbbra is tartottam varázspálcámmal, ha pedig gyáva módon menekülni próbálna, lábfeje már rég a padlóba süppedt, lábszára köré meg fémkarok tekeredtek, melyek lassan forrósodni kezdtek. Itt az ideje, hogy ráeszméljen, itt én diktálok és ha nem kezd el könyörögni az életéért, akkor már nem sok van neki hátra. Mármint ebből az életéből, hiszen ha elég szórakoztató reakciót ad, akkor megadom neki az új élet lehetőségét azzal, hogy feltámasztom, és tovább kínzom Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te43000/45000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (43000/45000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptyVas. Május 08, 2011 12:23 am

Áldozatból kagu, micsoda szégyen (max csak neked Very Happy )

Azért tényleg kíváncsi vagyok, hogy honnan jött Tuinak ez a hirtelen „Ki a faszagyerek” dolog? Bár valamilyen szinten befolyásos személy, és mint az olyanoknál nem mindig lehet elvárni normális gondolkodást. Főleg abból kiindulva, hogy a piát se veti meg. Megeshet, hogy az élete folyamán elfogyasztott alkohol mennyiség igencsak az agysejtjeinek a rovására ment.
Bár mindegy, elkerültem a dobozát, és a kis sugarát is, és előadtam a saját kis monológomat, majd vigyorogva támadtam. Mondhatom majdnem kitört belőlem a röhögés a pillangók és a pálca miatt. Nem gondoltam volna, hogy Tuinak ilyen lesz a zanpaktouja. Megértem akkor ha piálni szokott. Én is azt csinálnám a helyében, de szerencsére az Én kis kaszám igencsak tetszetős, legalábbis számomra. De milyen könnyen hárított. Nem semmi a tag.
- Gondoltam ha már támadsz akkor nekem is lehet valami ilyesmit csinálni. Persze, a helyem mi? Kezdem azt hinni, hogy magad alá akarsz gyűrni. Abban nem nagyon vagyok benne.
Mondtam vigyorogva, de hamar az arcomra fagyot az a vigyor. Mondhatni egy WTF kifejezés ült ki rá. Az már biztos, hogy ez nem a ressurection formája. Ergo ez nem Tui, de miért van ilyen pechem? Ő is egy loli. Számoljunk csak, Anao, Shizuka, Adora, az a Tara vagy kicsoda, aztán Rózsika, bár neki a jelleme inkább lolis, és ott van Alice is, hm, igen eddig egyedül Slarin volt aki nem loli volt. Nekem ilyen pechem hogy lehet? Kezdem azt gondolni, hogy a világ azt akarja, hogy csak lolikkal találkozzak.
Nem tetszik ez nekem, nagyon nem. A tanácstalanság felváltotta a meglepődőt kifejezést. Hiszen szeretnék mozogni de nem nagyon megy és a lábam is kezd melegebb lenni. Lenézek és mit láttok? Nincs lábfejem, és sajnos pár vaskéz is tapizik. Ez kérem akár már lehetne szexuális zaklatás is, szerencséje lesz ha nem fogom feljelenteni. De ez legyen a legkisebb gondom, a kezében lévő kasza nem sok jót ígér nekem. Miből gondoltam ezt? Nem kell zseninek lenni, hogy rájöjjek a szavai mögött rejtőző tartalomra. Amikor megszólaltam egész jól kihallatszódott belőle az, hogy a Pokolba kívánom ezt a kis lolit.
- Szép kasza, bár az szerintem az enyém szebb. Húúú, villámkérdésekben soha nem voltam olyan jó. Adj egy kis gondolkozási időt. De azért azt megjegyezném, hogy nem nyálas, a zselétől ilyen a hajam. Tehát, szerintem azért nem lenne jó ha megölnél, mert….. Baszki nem jut az eszembe semmi jó indok. Tudod mit? Ha nem ölsz meg akkor tartozni fogok majd Neked az adósod leszek. Ergo majd kérhetsz tőlem valamit az életemért cserébe.
Remélem ez elegendő lesz neki. Csak azt ne kérje, hogy feküdjek le vele, túl loli. Várjunk csak, az egyik kezem az szabad, mivel Orgot csak egy kézzel fogom most, az pedig a jobb. Ördögi félmosolyra húzódót az ajkam. Hirtelen emeltem a bal karomat és a tenyerem a mellkasa felé nézet, a láncra erősített kunai elhagyta a kezemet, és egyenesen ennek a loliboszinak (nem tudom hogy banya, ez csak egy jelző rá) a torzója felé száguldott. Mindent vagy semmit.
Vissza az elejére Go down
Rinaaya
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Rinaaya

nő
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 58
Age : 114
Tartózkodási hely : Sehol és mindenhol
Registration date : 2010. Aug. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Gonosz boszorka
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te15000/30000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (15000/30000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptyHétf. Május 16, 2011 4:28 am

Áldozatból kagu, micsoda szégyen Rolling Eyes

Fel nem foghattam, és nem is akartam megérteni, miért gondolt az arrancar állandóan arra, hogy az espadája testi kapcsolatot kíván vele létesíteni, és azért hívta ide, ebbe a félhomályos terembe. Talán elkorcsosult lelkének titkos vágya tört a felszínre ebben az undorító fantazmagóriában, és állati ösztönei vezethették ferde hajlamainak kialakulásához, és most tagadással szeretné felmérni a terepet, és Tui hajlandóságát az aktus létrejöttére. Émelyítő belegondolni, hogy léteznek efféle beteg entitások is az univerzumban, akik a természet törvényeivel ellenkezve hívják ki maguk ellen a sorsot degenerált, abnormális viselkedésükkel. Hiába vonzanak az abnormális lelkületű kreatúrák színes és érdekes egyéniségük miatt, ettől a fajta betegségtől még én is viszolygok, arról nem is beszélve, hogy egyre többen követik ezt az életformát, mintha valami divat lenne, így még csak nem is különlegesek már.
A férfi átalakulásomra adott reakciója felettébb unalmasra sikeredett. Meglepettség, tanácstalanság? Miért kell minden érző lénynek hasonló reakciót adnia, amikor ráeszmélnek, hogy akit eddig egy hozzájuk közel álló személynek hittek, valójában az ellenségük? Eleinte szórakoztató volt a hitetlenkedésüket figyelni, ám több száz alkalom után már semmi érdekeset nem találni az újra és újra megismétlődő arckifejezésben és gesztusokban, és ez a lidérc sem jelentett kivételt áldozataim túlnyomó többsége alól. Hiába próbált szabadulni, egy közönséges arrancar képtelen megtörni a mágiám erejét, így az egyetlen út számára a beszéd volt. Csakhogy az ő esetében a mennyiség a minőség rovására ment, álmos, nehéz pillantásokkal illettem értelmetlen zagyvaságait, melyek egyáltalán nem győztek meg arról, hogy meg kéne hagynom az életét. Na nem mintha szándékomban lett volna hallgatni rá, nekem pusztán arra volt szükségem, hogy lássam az életéért könyörögni Rolling Eyes
- Hogy képzeled, hogy egy olyan alantas létformának, mint amilyen te vagy, van valamije amire nekem szükségem lehet? Ugyan mit tudnál felajánlani? Nevetséges! Arrogáns
Feleltem felháborodottan. Számomra még az élete sem ér egy fabatkát sem, ugyan mit tudna cserébe felajánlani? Micsoda szánalmas kifogás! Ha azt hitte, hogy egy semmitmondó, üres ígéret majd kihúzza a csávából, hát nagyot tévedett. Kaszámat lendítésre emeltem, ám ebben a pillanatban felfogta a csökevényes agyával, hogy a lába bénasága nem jelenti azt, hogy az egész teste mozdulatlanságra van ítélve, és a bal kezét kinyújtva felém lőtt valamit, ami akadálytalanul belefúródott a mellkasomba. Arcom eltorzult a fájdalomtól és a dühtől, ahogy kitéptem a kunait, egyetlen intésemre összeroppantották a lábszárát az őt fogva tartó fémcsápok, több tucat apró darabkára törve a csontjait.
- Arcátlan féreg, meglakolsz amiért kezet mertél emelni rám! Azt hitted egy ilyen ócska fegyverrel véget vethetsz az életemnek? Ugyan, Rinaayát egy ilyen közönséges penge nem tudja maradandóan megsebezni! Szenvedj csak a földön fetrengve, viseld ostobaságod következményeit! Ha elég szívhez szólóan könyörögsz az életedért, talán fájdalommentessé teszem a halálod!
Kacagtam fel éktelenül, miközben távolabb sétáltam az arrancartól, kezemből pedig eltüntettem a varázspálcám. Csak a kasza maradt nálam, melynek pengéje halvány, kékesfehér színben kezdett izzani. Sérülésemmel nem törődtem, azt egyetlen helyváltoztatás során be tudom gyógyítani, csupán elszakadt ruhám miatt kaptam fel a vizet. Gyűlölöm, ha tönkreteszik a finom anyagú, elegáns ruháimat, százszor többet érnek, mint egy ilyen nyavalyás létforma élete.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te43000/45000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (43000/45000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptyHétf. Május 16, 2011 12:10 pm

Áldozatból kagu, micsoda szégyen (max csak neked Very Happy )
Alantas? Én alantas? Hiszen magasabb vagyok, így nem is lehetek alantas. Habár miért van egy olyan érzésem, hogy nem a magasságra gondolt a sértő kifejezésével? Talán azért mert igazam lehet. Vegyük sorra a dolgokat. Idehívat Tuiként, és eltünteti a kijáratokat és rám támad, persze viszonoztam a támadását. Csak hát nem értem el vele semmit, mert a lábaimat lefogta, és kiderült, hogy Tui nem Tui. Ezen természetesen meglepődtem, gondolom mindenki így reagálta volna le ezt a helyzetet? Mivel nem akartam, hogy egy fejel rövidebb legyek. Persze megadta az esély arra, hogy könyörgéssel kiváltsam a halálomat. Persze hoztam a formámat, és nem kezdtem térden állva rimánkodni. Helyette inkább egy szép, de lényegtelen monológot adtam elő, aminek talán a végén volt valami alku ajánlat a részemről. S elértünk az alantas részhez, amikor az arcomba köpött és az arckifejezése se volt az ínyemre. Ha már beszélek a minimum amit elvárok, hogy ne aludjon el állva. Látszodhat az arcomon, hogy nem tetszik ez a fajta viselkedés. Lehet ezért is cselekedtem hülyeséget, hogy az új erőmet, nem is erő ez, hanem képesség. Tehát az új képességemet használtam ellene, egy ördögi vigyor kíséretében. Már csak az kellet volna, ha így kezdem el a támadást. Pont jókor, mert kezdeni akarta az aratást. Pedig nincs a hajamon korpa, így nem értem minek az a kasza? Talált, ez az talált, csak sajnos nem süllyedt. Elég könnyedén kiszedi magából és az arcomon pedig a vigyor helyet egy „Na baszd meg” ült ki.
De nagyon meglepődni se volt időm, mert fájdalom nyílalt a lábamba. Rohadt kellemetlen szúró fájdalom, érzem, hogy a csontjaim nem csak elmozdultak, hanem sok apró kis darabra törtek széjjel. Olyan mintha egy pépes massza lenne a lábam helyén. Felüvöltök a fájdalmamban, teljesen kivert a víz, vagy verejték, kinek hogy tetszik? Orgot is elejtem, hangos csörömpöléssel esik le mellém és Én pedig hátradőlök. Nem akarok ránézni a lábamra, vagy ami maradt belőle. Eltudom képzelni mi lett a helyén. Valami húsdarab amit már csak a bőr tart össze, mintha egy elhasznált és kimosott koton lenne véres koton lenne, amire az „anyag” is rácsorgót. Fáj, kurvára fáj, nem tudom mozgatni, leginkább letépném, az se lenne ennyire szar érzés. De nem, csak lóg és kész, ha nem tartanák azok vas valamik, akkor szerinte egyszerűen szétfolyna.
Az ajkamba harapok, hogy ne üvöltsek tovább. A húsba mélyesztet fogaim miatt vér sercen ki az ajkamból. Elérnek a szavai az igaz, de törődni sincs kedvem vele. Görcsösen markolom a nadrágomat, ott ahol érem. Ez a Kurva, ez a Rinaaya nevezetű kis Ribanc. Csak röhög rajtam és azt mondja könyörögjek? Könyörögjek Neki, és akkor gyors halálom lesz? Nem azt nem kapja meg. Újabb változás az arcomon, az embertelen fájdalom és verejtékhez csatlakozik a düh is, a féktelen düh. Elengedem a nadrágomat, és nagy nehezen és pokoli kínok közt kinyomom magamat, hogy egyenesen rátudjak nézni. Amint ezzel megvagyok tébolyultan elröhögöm magamat.
-Figyelj rám Kiskurva, hogy baszott volna egy ló teherbe. Nem fogom megadni Neked azt a boldogságot, hogy könyörögjek. Ha megakarsz ölni, akkor tedd meg Ribanc. De nem fogod magadat otthon arra turkálni, hogy valaki esedezett a gyors halálért.
Hogy a szavaimnak nyomatékot is adjak köptem egyet oldalra, majd amikor ránéztem, összeszedve magamat egy Ceroval támadtam rá. Nem adom, nem fogom ennyire könnyen adni magamat. Ha túl is éli, és annyit elérek, hogy meztelenül kell majd mászkálnia egy darabig, már boldog leszek. Igaz, a fenét se érdekli a kifejletlen teste. De legalább egy kis megaláztatásban legyen része. Ugyan nem tudom hogy eltalálta e a támadásom vagy sem? Erőtlenül hanyatlok vissza, akadozva veszem a levegőt, a vérem ami a lábamból távozott kezdi kifejteni a hatását. Lassan leránt a sötétség ölelő fekete karja magával, le a Pokolba ahol démonok martaléka leszek. Orgoért kezdek nyúlni, úgy haljak meg, hogy e kezemben fogom hű fegyveremet, de hiába, nem érem el. Nincs mese itt a vég.
Már csak annyit teszek már, hogy felemelem a fejemet és megnézem a támadásomat. Még ingerültebb lesz az arcmimikám, túlélte, és nem csak hogy életben maradt, hanem valami kikúrt pajzzsal védet is. Kész, nekem itt a vég. Viszlát Hueco Moundo, bye Adora, légy jó Aizen-sama, sok piát Tui, egyél rendesen majd hugica, és ég veled Csontos. Ennyi mindenkit kell itt hagynom? Ezt nem engedhetem meg magamnak. Remegő ajkaimat szóra nyitom, de nehezen jönnek azok a fránya szavak, de csak sikerül. Már a kétségbeesés és az undor keveréke játszik az arcomon. Nem akarom ezt tenni, de ha nagy a szél, akkor a fáknak is hajlékonynak kell lenniük és engedni az erősebb akaratnak.

- Ne… ne ölj meg…. cserébe… cserébe Tied az életem… - nyelek egyet - szolgálni foglak téged…. hűséget fogadok Neked. Elismerem az erő fölényedet…. hagyj életbe és megteszem amit csak kérsz.
Vissza az elejére Go down
Rinaaya
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Rinaaya

nő
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 58
Age : 114
Tartózkodási hely : Sehol és mindenhol
Registration date : 2010. Aug. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Gonosz boszorka
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te15000/30000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (15000/30000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptyCsüt. Május 19, 2011 12:38 pm

Áldozatból kagu, micsoda szégyen Rolling Eyes

Nincs is annál szebb, amikor egy ilyen kis féreg vinnyogva fetreng a földön, és az elviselhetetlen fájdalomtól szenvedve tehetetlenül rángatózik. Ó igen, és egykori lábainak látványa sem utolsó. Fehér nadrágja fokozatosan egyre vörösebbé válik, végtagja pedig tucatnyi szebbnél-szebb, természetellenes pozitúrán megy keresztül, ahogy a kisebb-nagyobb csontdarabkák mozgás közben szétszabdalják az izomzatát és felszakítják a bőrét. Mindemellé pedig társul a mennyei hanghatás, az arrancar velőtrázó üvöltése. Mindörökké megunhatatlan élvezetet okozó kombináció ez, eufória, boldogság, izgalom kiváltója. Haragom a ruhám miatt már messzire szállt, bőséggel kárpótolt a tudat, hogy olyan kínokat élt át a férfi, amit még talán soha, és ami még ennél is fontosabb, talán végre sikerült az eszébe vésnem, hogy az élete a kezemben van, és nem félek neki fájdalmat okozni, akár még ennél is nagyobbat, ha kell. Őrült röhögése és szavai pedig csak tovább fokozták örömömet, a tudat, hogy ilyen szélsőséges állapotba taszítottam ezt a csótányt, egy csapásra dicséretté változtatta a végtelen szitokáradatot. Nem is tudhatta, mennyire boldoggá tesz azzal, hogy ilyen sértéseket dobál a fejemhez! Igazán, igazán áldott pillanat ez, hogy egy ilyen primitív lényből ilyen lenyűgözően csodálatos reakciót tudtam kiváltani! Művészet ez, melynek mestere vagyok, csupán elismerést nem kapok, hiszen műveimről nincs ki meséljen.
- Ó, ne félj, megszabadítalak én a szenvedéstől, ám ennek ára van. Számomra te olyan vagy, mint az ízletes csokoládé a gyermek kezében. Igyekszik aprókat harapni, hogy minél tovább élvezhesse az édesség zamatát. De ha egy még ennél is finomabb csoki vár rá, nem habozik gyorsan felfalni az egészet.
Analógiám végén, melyet talán meg sem érthetett parányi agyával, ördögi kacajt hallattam, ám ez abban a pillanatban az arcomra fagyott, ahogy szeméből minden kétséget kizáróan egy cero sült el az irányomba. Dicséretes, hogy maradt ilyesmire ereje, ám gyilkos szándéka nem érhetett el. Kezemet magam elé nyújtva mágikus pajzsot emeltem magam köré, mely könnyedén felfogta az energianyalábot. Nem adhattam meg neki az örömet, hogy egy ilyen közönséges valamivel ártson nekem. Ám ahogy a cero eloszlott a védőburkon, lassan megemeltem egyik szemöldököm. Támadása jóval erősebb volt a vártnál, kis híján varázserőm egyötödét elemésztette a hárítása. Bár ez még nem jelentette azt, hogy veszélyt jelentene rám, de valamivel erősebb a patkány, mint amire számítottam. Ettől függetlenül megtörtem, most már végleg, hiszen utolsó reményének lángját oly' könnyedén oltottam ki, mint gyertyalángot a vödör víz. Ajkaimra ismét vérfagyasztó mosoly húzódott könyörgése hallatán. Szavainak súlya volt, az előző alkalommal ellentétben most komolyan is gondolta őket, legalábbis a jelenlegi állapotában. Szánalmas, ahogy az ilyen kis férgek görcsösen kapaszkodnak a semmit sem érő életükbe. Lassan odasétáltam az arrancarhoz, és jó alaposan rátapostam törött lábai egyikére, és még egyszer meghallgattam a roppanó csontok zenéjét és a férfi jajveszékelését, mielőtt feleltem volna.
- Ám legyen. Birtokolsz annyi erőt, hogy hasznosnak bizonyulj számomra. Ha kiállod a próbámat, a csatlósommá teszlek. Halálod napjáig engedelmeskedni fogsz nekem, ha ellenszegülsz, lassú és szenvedéssel teli véged lesz. Sokkal jobban fog fájni, mint ez itt.
Közöltem vele szenvtelen hangon figyelmeztetésemet, majd a mondandómat nyomatékosítandó a kaszát a feje mellé helyeztem, és egyetlen precíz mozdulattal, rezzenéstelen arccal lenyestem az egyik fülét. Fájdalma azonban nem tartott sokáig, ugyanis amint hátat fordítottam és távolabb lépdeltem tőle, jobbomat felemeltem, és egy csettintéssel eltöröltem mágiám hatását. A sárga pillangók megszállták a férfit, és mikor fülét és lábát otthagyták, azok ismét teljesen épek és egészségesek voltak. Ezzel együtt a kasza is lepkékké bomlott, én pedig lendületesen megfordultam és az arrancarra néztem. Most fog elválni, hogy mennyire gondolta komolyan azt, amit mondott. Bár sérülése már a múlté, testén ott maradt a stressz okozta hatás, a sokk és a gyengeség, a fájdalom, amit okoztam kitörölhetetlenül belevésődött az emlékeibe. Ha megpróbál harcra kelni velem, kihasználva jóindulatomat, könnyedén térdre kényszeríthetem ismét, ám akkor újabb esélyt már nem fogok neki adni. Ha ezt eljátssza, végérvényesen a játékszeremmé válik és búcsút mondhat az életének. No persze akkor is a játékszerem lesz, ha a kagummá válik, csupán megtarthatja a nyomorék kis életét, amíg bele nem pusztul az egyik rá kiszabott feladatba. A sorsa már az én kezemben van, bármelyik irányt is választja.
Az espadák kerekasztala mellett álltam, és miután kezemet letámasztottam az asztallapra, ujjaim között egy nagyon izgalmas eszköz alakja rajzolódott ki. Talán ennyi idő elég volt az arrancarnak, hogy magához térjen a kábulatból és minden idegszálával rám tudjon figyelni.
- Tudnod kell, hogy hatalmamban áll negálni a varázserőm okozta hatásokat, ezért tűntek el rólad a sérülések. Ez persze azt is jelenti, hogy ha én öllek meg, vissza is tudlak hozni az életbe, és ezt is tettem volna, ha egy fejjel rövidebbé teszlek. Persze csak, azért, hogy tovább kínozzalak. - Vigyorodtam el némi hatásszünetet tartva, mielőtt folytattam. - Ez alkalommal azonban más lesz a felállás. Ez a kis szerkezet egy kínzóeszköz, arra való, hogy letépkedjék az áldozatról a körmöket. Az előző lábtörésedhez képest ez az kicsike legalább tízszer akkora fájdalmat tud okozni. Hogy bizonyítsd a hűséged... hm... négy sértést vágtál a fejemhez, úgyhogy négy körmödtől kell megszabadítanod... saját magadat. Mivel te magad fogod megtenni, így ezt sajnos nem tudom begyógyítani. Ha készen állsz, csak dugd bele az ujjadat és csapd le a kart. Szerencsés esetben ezt csak háromszor kell megismételned, mert persze előfordulhat, hogy nem sikerül elsőre a dolog. Nos, ez az első kérésem hozzád, vagy a úgy tetszik, parancsom. Ha erre sem vagy képes, akkor nem vagy méltó arra, hogy engem szolgálj.
Magyaráztam nagy beleéléssel, kisebb-nagyobb hatásszüneteket tartva, hogy mindent felfogjon, amit mondok neki. Ostoba alak, de éppen ezért könnyedén a bábommá tehetem és irányíthatom, ereje pedig figyelemreméltó intelligenciájához képest. Se Eras, se Sumairi nem bír ekkora erővel. Csak nehogy megbánjam, hogy egy ilyen szánalomra méltó lényt a bizalmamba fogadok Rolling Eyes


Íme a szerkezet, csak erős idegzetűeknek ajánlott a videó megtekintése
https://www.youtube.com/watch?v=cJCWYQ7KZIU
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te43000/45000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (43000/45000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptySzomb. Május 21, 2011 1:02 am

Áldozatból kagu, micsoda szégyen (max csak neked Very Happy jó, hogy pedikűrt és manikűrt is vállalsz Very Happy )
Fáj, átjárja a fájdalom nem csak a lábamat, de az egész testemet keresztüljárja. Apró kis szörnyek képben rohangálnak bennem, és ahol csak tudják, belém mélyesztik a karmaikat, ezzel fokozva a kínt. Ne szégyen, üvöltés is elhagyta az ajkamat, bezengte az egész termet, visszacsapódva a falakról jutnak el ismét hozzám. Ebbe az agonizált hangba társul bele kínzómnak a nevetése. Ennek az ostoba kis ribancnak, aki csak szórakozásnak tekinti ez Én szenvedésemet. Aizen biztosan kedvelné, talán a kezét is megkérné. De sajnos szerény személyem inkább undort érzek a jelen pillanatban. S a lényeget majdnem kihagytam, nem csak hogy nem lehetek ezek után sportoló, de a ruhámat is sikeresen tönkrevágta. Majd benyújtom a számlát ha ezt túléltem. De talán erre sok esélyem nem lesz, hiszen csoda lenne ha a szitkozódásom után életben maradnék. De megérdemelte ez a kis kurva amiket mondtam rá. Oh de remek, csokihoz hasonlít, legyen akkor.
- Megakarsz szabadítani a szenvedéstől? Édesség vagyok Neked, egy csokoládé? Jobb ha tudod, a csoki a szádban olvad, tehát szopd le a „zanpaktoumat”(gondolom nem kell megmagyarázni mire is gondoltam ><).
Ezzel a legjobb esetben is csak döntetlenre hoztam ki a dolgot, és elintéztem a halálomat. Mindegy, nem érdekel már annyira. Egyik utolsó cselekedetem, hogy egy ceroval támadok rá. Talán ér valamit, talán nem. Ahogy elül a támadásom azt kell feltételeznem hogy nem ért semmit. Az utolsó ászomat is ellőttem, hiába voltak jó lapjaim. Nyert egy pókerrel és eltörölte az én tercemet. Itt a halál ideje, eljön értem és magával fog ragadni, és a Pokolban a lelkemet ezer darabra fogják tépni a démonok újra és újra átélve a legnagyobb fájdalmat, ami létezik. Amihez a lábaim összeroncsolása semmi, csak egy kis darázscsípésnek felel meg. Ahogy felrémlik előttem ez a fájdalom, rákell jönnöm arra, hogy mindegy mennyire is erősnek gondoltam magamat, nem vagyok az. Félek a haláltól és ha kell megalázkodok és könyörgök az életemért. Ahogy most is megtettem Rinaayanak. Habozik, talán mégsem fog megölni, közelebb sétál és amikor emeli a lábát már tudom, hogy semmi jóra nem számíthatok. Mint kalapács az ülőre, lesújt a lábamra és a fájdalom miatt felüvöltök. Kaparom a talajt a fejemet jobbra-balra mozgatom és csak kiáltok. Viszont a mondandója egy utolsó szalmaszál, amibe kapaszkodhatok. Dehogy fogok ellenállni, nem, szolgálom ha kell, egyszer csak erősebb leszek majd mint Ö. Ismét kiáltás, egy fülel kevesebb, így hogy fogok napszemüveget viselni? Szerintem már nedves lehet, ha ennyire élvezi a kínzásomat.
Egy csettintés és pillangók hada szállt meg. A fülemre és a lábaimra, a fájdalom csökkent nem éreztem már a vas kemény fogását se. Lihegve ültem fel és a testem még mindig remegett az átélt fájdalomtól és egész szépen verejtékben úsztam, tapogatni kezdtem a lábaimat, de a sérülésnek már semmi nyoma se volt, a fülemhez is felnyúltam, és az is a helyén volt már. Remegő kézzel nyúltam Orgoért majd felálltam, ideje lesz válaszolnom neki.
- Nem…nem fogok ellenkezni, szolgállak.
Odasétáltam az asztalhoz és figyeltem mind a szavait mind a kis szerkezetet. Tehát ezért tudta eltüntetni a sérüléseket? A legjobb az lesz, ha vele vagyok akkor tényleg kétszer is meggondolom amit mondani fogok. Nagyon nem tetszik az a gép, és az se amit mond, tehát most egy kis körömápolás lesz a feladat. S ezt magamnak kell csinálnom? Nem baj, majd visszanő egyszer, vagy használom az erő felszabadítást, és akkor meglesz oldva az egész. Az asztalra rakom a fegyveremet és behelyezem az első ujjamat a gépbe. Vesszek egy nagy levegőt és rácsapok a gombra. Fájdalom, érzem ahogy szakad a hús, ismét egy kiáltás, de ez csak egy volt. Jöhet a középső ujjam, utána a gyűrűs és végül a kicsi is. Négy megvolt, de kell egy ötödik is, hiszen még egyszer szidtam, tehát a hüvelykujjamat is a gépbe raktam. Csapás és nincs több köröm a kezemen. Az izzadság végigfolyik az arcomon a szám nyitva és így veszem a levegőt, a hajamból néhány tincs az arcom előtt van, az ujjamról pedig vér csepeg a talajra. Megkell támaszkodnom mert félek hogy a lábaim felmondják a szolgálatot.

- Kész… kész vagyok, elégedett vagy? Esetleg tehetek még valamit, amivel bizonyíthatom hogy igazat mondtam?
Vissza az elejére Go down
Rinaaya
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Rinaaya

nő
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 58
Age : 114
Tartózkodási hely : Sehol és mindenhol
Registration date : 2010. Aug. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Gonosz boszorka
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te15000/30000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (15000/30000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptyKedd Május 31, 2011 8:00 am

Áldozatból kagu, micsoda szégyen Rolling Eyes


Milyen kár, hogy ereje miatt érdeklődést keltett bennem ez az arrancar, pedig oly' nagyszerű alanya lett volna változatos kínzóeszközeim által nyújtott élvezeteknek. Vergődése izgalomba hozta agytekervényeimet és beindította fantáziámat, fájdalmas kiáltásai stimulálták örömközpontomat. De nem volt mit tenni, egy ilyen szolgát eltékozolni vétség lett volna, a benne keltett félelem engedelmes báránykává változtatta. Hogy valóban érnek-e valamit a szavai, azt próbámmal kívántam megvizsgálni, és a feladat sokkal nehezebb volt, mint amilyennek elsőre gondolná az ember. Az akarat próbája ez, egy vagy két köröm után az újabb ütésre már nehezen szánja rá magát az áldozat az elviselhetetlen fájdalom tudatában. Másnak könnyű fájdalmat okozni, de saját magadnak? Ez már meghaladja a legtöbb egysejtű tűrésküszöbét. Ám ennek a patkánynak a tűrőképessége úgy tűnt, magasabb az átlagnál, hiába élte át kínok kínját, némileg unalmas módon a fogait összeszorítva végigcsinálta a próbát anélkül, hogy tiltakozni kezdett volna egy bizonyos szint után. Elégedett arckifejezésem kicsit savanyú színt vett fel ezt látva, megfordult a fejemben, hogy lecsapatom vele a többi körmét is, hátha akkor megkapom az általam várt és kívánt reakciót, de úgy éreztem hiába tennék ilyesmit. Legyen bármilyen ostoba is, bizonyította a bátorságát.
- Szükségtelen, valódi megbízhatóságodat csak későbbi cselekedeteid fogják megmutatni. A nevedet még nem tudom, megengedem, hogy most megoszd velem.
Intettem fölényesen, míg tekintetemet a vértől csöpögő, körmök nélküli kezére függesztettem. Vékony mosoly húzódott a számra a látvány hatására, ez egy darabig nem fog begyógyulni, és ha rosszul nő vissza, nem kevés fájdalmat fog még okozni az arrancarnak Twisted Evil Az azonban nem volt érdekem, hogy el is fertőződjön a seb, így hanyagul megdobtam a kötéshez szükséges kellékekkel. Mágiám sokoldalúsága ilyenkor is megmutatkozik, hiszen nem csupán fegyvereket és kínzóeszközöket tudok teremteni, de akár teljesen hétköznapi használati tárgyakat is.
- Sumairi! Bújj elő, nincs rá okod, hogy tovább rejtőzködj!
Szóltam fennhangon, kezemet pedig a magasba emeltem, és előhívtam varázsbotomat, melynek most szükségem lesz a szolgálataira. Szemem sarkából láttam, ahogy a fehér szőrmecsomó előbújik valahonnan és apró talpain megközelít minket, hogy aztán végül felpattanjon az asztalra és hátsó lábaira üljön. Hosszú, puha farkát kényelmesen csóválta, mint egy jóllakott... állat.
- Üdvözöllek, az én nevem Sumairi. Perceken belül kollégák leszünk, én is Rinaaya-sama kaguja vagyok. Elismerésre méltóan bátor vagy, ha segítségre van szükséged, nyugodtan fordulj hozzám.
Mutatkozott be szokásos cuki mosolyával és kedves hangján. Persze azt elhallgatta, hogy ő hagyta az üzenetet az arrancar ajtaja előtt. Még mindig nem tudom miféle lénnyel hozott össze a sors, ám tulajdonképpen nem is foglalkoztat, amíg követi az utasításaimat. Legyen bármennyire is sunyi teremtmény, jelenleg megbízhatóbbnak tartottam, mint újdonsült szerzeményemet, akinek hűségét a találkozásunk körülményei okán megkérdőjelezhettem. De ha elárulna, azért kegyetlenül meg fogom büntetni, ahogy eddig az összes csatlósommal megtettem kivétel nélkül. Most viszont már csak a beavatási szertartás volt hátra, így intettem Karasunak, hogy jöjjön közelebb, pálcámat pedig a kézfejére helyeztem.
- Fájdalmat fogsz érezni, de az eddigi kínokhoz képest semmiség az, amit most okozni fogok neked. Egy puszta szemmel láthatatlan pecsétet kapsz, amelynek segítségével mindig tudni fogom hol vagy, és szükség esetén meg is tudlak idézni ha szükségem van rád. Ezen kívül képesek leszünk egymással gondolati úton is kommunikálni, és ha meg kell büntesselek, nos, arra is ezzel fogok sort keríteni.
Közöltem szenvtelenül, majd mágiámmal egy arany pillangót égettem kézfejére, mely néhány pillanatig ragyogott, aztán eltűnt. Ezzel szerződésünk teljessé vált, újabb bábuval egészült ki készletem. Hamarosan már az olyan erős szervezetek sem korlátozzák majd a mozgásterem, mint a Gotei 13, és valóban az egész világ a játszóteremmé válhat Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te43000/45000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (43000/45000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 02, 2011 1:14 am

Fáj mindenem, bár az első fájdalmak amiket átéltem már csak múló emlékként él a fejemben. De van egy érzésem, hogy lesz olyan amikor felriadok álmomból és verejtékben úszva fogok visszagondolni arra amit átéltem. Fenéket lesz ilyen, csak magamnak magyarázom be, emlékezni fogok erre, de a fájdalom elfog múlni, hiszen már eltűnt. S most is csak az elmém játszik velem. Egyetlen fájdalomra kell gondolnom most, és az pedig a körmeimtől való megválás miatt van jelen.
A lábaim remegnek, a testem izzadságban úszik és a levegőt is elég nehezen veszem. Megkell támaszkódon az ép kezemmel, mert még kínosabb lenne, ha összeesnék. Ezt az elégtételt már nem adom meg neki. A fogaimat csikorgatva nézek Rinabanyára, milyen kegyes, megmondhatom a nevemet? Akadna a torkán valami.
- Kar…Karasu Vex. És nem lesz panaszod rám.
Hűséget fogadtam neki, tartom a szavamat. Csak az a baj, hogy két valakinek is hűséggel tartozok már, jobban mondva elég sokfelé. Remélem nem fognak az érdekek majd összeütközni, és nem kell majd választanom. Rina ide, Tui oda, a legfeltétlenebb hűségem az otthonomé HMé.
Nocsak, talán egy kis kedvesség is szorult ebbe a nőbe? Hiszen ad egy kis kötszerfélséget, magamhoz vesszem és elkezdem lekezelni a sebeimet, fertőtlenítés, kötözés és kész. Remélem jól fog visszanőni majd. Ráemelem a tekintetemet, azt hittem nekem szólt, de nem, valakit hív. Nem egyedül jött? Tehát ha harcoltam volna vele, akkor lehet ha nyerésre álltam volna akkor is megúszhatta volna a dolgot. Majd meg jelen a pálcája és valami kis ízé is. Olyan mint egy vattapamacs, hamar az asztalon terem és elvan magának. A meglepet arckifejezésemet csak fokozza, hogy meg is szólal.
- Ööö… szia Karasu. Örülök a találkozásnak…. Sumairi, megjegyeztem a tanácsodat.
Eh, hova is kerültem? Egy boszorkány és egy nem is tudom mi, inkább csak a nevén nevezem Sumairihez. Azt hiszem érdekes szolgálatok elé fogok nézni majd. Majdnem nem is vettem észre hogy újdonsült vezérem óhajt. Továbbra is remegő lábakkal megyek oda hozzá. Érzem a pálcáját a kezemen, és a szavaira már majdnem csak legyintettem. Az átélteknél már csak az lehet fájdalmasabb ha levágja a farkamat. Hm, egy jeladóval egybekötött telefont kapok, ami arra is jó hogy fájdalmat okozzon. Lehetne árulni valami Tele Shopban is akár. A szlogen is remek. „Anyáknak akik tudni akarják hol a gyerekük. Ha rossz a gyerek akár büntetheti is. Vegye meg most, és ajándékba kap egyet a férjére is.” Érzem a fájdalmat, de ez már tényleg szinte csak egy tűszúráshoz hasonlít. Nézem a kézfejemet és a halványuló pillangót. Miért nem lehet valami vagányabb?
- Értem, akkor van még valami? Vagy mehetek és folytathatom az eddig csinált dolgomat? Természetesen csak addig még nem kapok utasítást Tőled.
Lesütöm a tekintetemet és ha nincs már más, és az ajtó is a helyén van, akkor elhagyom a termet. S kezdhetem magamat szidni, hogy megint mibe is kerültem.


/Köszi a játékot Very Happy Te kis kegyetlen banya Very Happy/
Vissza az elejére Go down
Quibelez de Saporán
Exequias
Exequias
Quibelez de Saporán

Férfi
Gemini Goat
Hozzászólások száma : 29
Age : 68
Tartózkodási hely : itt-ott-amott-emitt
Registration date : 2010. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 99. Arrancar, Exequas tag, Eras helyettese
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te5500/15000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (5500/15000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptyVas. Júl. 31, 2011 7:32 am

Új játék - kidobó másként



~ Na, még öt percig békén hagyhatsz még napfény! - gondoltam magamban, miközben nagy nehezen próbáltam a takarót a fejemre húzni, hátha végre hajlandó lesz ezt a méregerős fényt kikapcsolni, hogy még aludhassak. Persze ilyen szerencsém nem volt, az a nyavalyás anyag nagyjából pont annyira volt hatásos sötétítőként, mint egy villanyégő lett volna, az ég világon semmi haszna nem volt, hogy én a fejemre húztam, csak szépen még a komoly morcos fejem mellé laza két perc után már fulladozni is kezdtem. Mi a fene? Nem akartam még felkelni, így nagyjából teljesen K.O. állapotban nyúltam ki az ágyam mellé, hátha sikerül ráakadnom egy órára, ami bizonyítja, hogy a nap ma korábban kelt fel és még nyugodtan itt maradhatok egy ideig. Meg is találtam a szerkentyűt, ami szemmel láthatóan erősen a halálán volt, nem is tudom miért. Ja, de mégis tudom, tegnap reggel valaki csengésre állította, és persze az a hülye dög iszonyú nyervogással szólalt meg, ami minimum olyan volt, mintha egy macskát próbálnának zenére megnyúzni. Nem tudom ki és honnan szedte, igazság szerint a fülemben még ment a zene lejátszó és lazán el is tudtam volna aludni azt hallgatva, de valaki nyilván nem volt ilyen szerencsés, mert jó fél perc ingyen koncert után egy jól irányzott bara levitte a hangszóró részét. Most is itt van még rajta az égésnyom, ami azt illeti a képernyő is kicsit be van törve, de annyi legalább látszik, hogy senki nem gondolta komolyan, hogy megöli. Az időt még mutatja, ami megint kegyetlenül jelzi, hogy bizony már nem éppen kora reggel van és fel kéne kelni. Csak tudnám miért vagyok én ilyen fáradt. Ha jól emlékszem tegnap nem volt túl sok nehéz feladatom, Aizen-samat *.* felügyeltem szokás szerint, utána meg filmszakadás... valami még dereng, hogy este Eras megjelent pár fogollyal, akik közül a nőket azonnal kezelésbe vette, én meg persze néztem a sarokból nagy szemekkel, hogy vajon mit fog velük tenni, de utána csak annyi, hogy elengedett, hátha sikerül még mai kínzás előtt a fiút is kikérdeznem, meg szórakozni vele. Biztos jó buli lehetett, meg nem akart a cukika felelni a kérdéseimre, majd kiderül, ha megnézem a jegyzeteket. Egészen biztos vagyok benne, hogy az a helyeske már nem él, hiszen Eras mondott valami olyasmit, hogy korán akar kezdeni, és azt hiszem már csak ő volt tegnap este benn, mivel a lányokat kinyírta. Nem mintha kár lenne értük, azok a némberek megérdemeltek minden vágást, amit kaptak, és a csonkításban nagyon is kezdtek végre emlékeztetni élőlényre. De most megint kicsit fáradt vagyok, és az nem sokat segít az ébredésemen, hogy valaki kiabálni kezdett. Hm, legalább nem horkol, az is jó. Bár, a "főnökasszony" mellett szerintem senki nem is merne olyat, hála a szikéinek és a mindenféle orvosi boncolóműszereinek, amivel lazán fel tudja darabolni az arrancarok orrát pici darabokra. Mindegy, szépen sikerült az ágyból kijutnom és elérnem, hogy kapjak egy zuhanyt a fürdőben, az meg fél úton elveszett, hogy kaptam pár vegyél pólót és most én jövök kijelentést. Örültem, hogy élek, ráadásul pedig végre ébren is voltam. Mondjuk ez utóbbiért nem nagy kár, ma éppen nem mehettem Aizen-sama mellé segítségnek, ráadásul nem is voltam sehova beosztva. De jó, így megkereshettem az egyik vaskosabb yaoi mangámat, hogy nyugodtan olvashassam valahol. Csak még előtte fel is kellene öltözni. Nem mintha ez az egyenruha olyan sokat takarna, ráadásul nem is én választottam ebben a kicsit sem divatos színben, de legalább nem próbáltak érte megszólni, mióta ott virított a nyakam bal oldalán az a piszok nagy X jel. Ronda volt, meg utálom is a tűket, de legalább így utólag nem mondhatom, hogy olyan rosszul nézett ki. Elfogadható volt, és a hajam a nagy részére rálógott, így a többi annyira nem is érdekelt. Amúgy is, aki látta, általában már nem szólt semmit. Akkor most már csak egy üres hely kéne, elvégre semmi kedvem összefutni valamelyik kattant tyúkkal az espadából, vagy az önkéntes agysejt adományozókkal. Inkább gyorsan besurrantam a gyűlésterembe, ahol remélhetőleg senki nem lesz ma már, hiszen nem tervetek semmit, ha jól emlékszem. Az ajtótól egyik legmesszebb lévő széket néztem ki, vele szemben és leülve, a lábamat feltéve nyitottam végre ki a mangát. Ezt úgysem olvastam még, biztos, hogy délig el leszek vele. Aki meg jön, az egyszerűen ki lesz rakva...
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te43000/45000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (43000/45000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptyHétf. Szept. 26, 2011 4:44 am

Új játék - kidobó másként
A szappanért nem fogok lehajolni

Picsába már, faszért kellet nekem megint berúgnom? Minden olyan ködös, amire emlékszem az, hogy itthon kezdek készülődni, egy laza zuhany, hátha majd valaki nyom egy laza pipát is, fogmosás, pénz elrakva, haj belőve, és ennyi. Bementem egy kocsmába, sorban rendeltem a piákat, majd végül felkeltem itthon. S ahogy most elnézem, nem egyedül, két csaj az oldalamon, de mit keresnek itt? Benézek a takaró alá, hm, nincs gumi, akkor lehet anélkül csináltuk, passz. A seggem se fáj, tehát még durvulás se volt. Na mindegy, a jelek szerint volt egy jó éjszakám. Csak tudnám, mióta rózsaszín a húzat a takarón? Ezek a képek se ismerősek, hm, akkor a jelek szerint nem otthon vagyok. Értem, akkor most szép laaaaasan, kimászok az ágyból, felveszem a ruháimat, és lelépek innen még tehetem. Kimegyek a szobájukból, és az első amit meglátok, két szép megtermett arrancar, akik igen morcosan néznek rám. Ahogy kiderül, bizony az Ő nőik voltak ezek. Tehát mit is szokás ilyenkor csinálni? Lyukat robbantani a falba, és azon át távozni. Lehet letudnám verni mindkettőt, de nem akarom, másnapos is vagyok, meg fáradt, nyúzott, tehát marad a sprint. Találni kéne valami megfelelő búvóhelyet, ahol kipihenem magamat, és nem is fognak keresni. Egy sarkon befordulva sikerült letarolnom még három másik arrancart, remek, most ezek is a fejemet akarják. Kurva szar egy nap ez a mai. Egy remélhetőleg jó este után, ilyen reggelt T.T ? Miért szívatnak folyamatosan? Valamennyire már sikerült lehagynom mind az őt faszkalapot. Újabb kanyar, egy nagy ajtó, ez jó is lesz. Szinte berobbanok az ajtón, és körbenézve arra a döntésre jutottam, hogy ez jó is lesz. Behajtóm az ajtót, a hátamat neki vetem, és hallgatózok, amikor az egyre elhalkuló léptek zajai eltűnnek, fáradtan csúszok le, és a zsebeimben keresve, egy cigit veszek elő. Pihentető lesz rágyújtani.
- Ez egy marhára szar ébresztő volt. Mi a fasz jöhet még? Le kéne szoknom a piálásról, mert a végén megint valami pasi mellett fogok felkelni, akkor pedig tuti bevarratom a seggemet. Habár még mindig nem tiszta, hogy mi történt akkor, szerintem semmi, és kész.
Beszélek csak úgy magamnak, nem is gondolva, hogy lehet akárki is itt. Főleg olyan nem, aki előtt nem kéne emlegetni két pasit egy ágyban dolgot.

Vissza az elejére Go down
Quibelez de Saporán
Exequias
Exequias
Quibelez de Saporán

Férfi
Gemini Goat
Hozzászólások száma : 29
Age : 68
Tartózkodási hely : itt-ott-amott-emitt
Registration date : 2010. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 99. Arrancar, Exequas tag, Eras helyettese
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te5500/15000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (5500/15000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptyKedd Szept. 27, 2011 5:47 am

Kidobó másként - nem kell szapanért hajolni, elég ha megfogod a bokádat xD



A manga nagyon jó választásnak bizonyult, szinte már az első pár oldal után kezdett kibontakozni a cselekmény szál benne, ráadásul pedig a főszereplő valami hihetetlenül aranyosan és élethűen volt megrajzolva. Nem igazság, hogy pont az ilyen férfiak, akik ennyire tökéletesen illenének hozzám léteznek csak a képzelet világában. Kissé morcosan a történtek miatt, meg persze borús hangulatban, de továbbra is olvastam a könyvet, hiszen ha már egyet elkezdtem, akkor gyakran nem tudtam akkor sem leállni vele, ha már nagyon unalmas volt. Ráadásul ez elég izgalmasnak bizonyult, szinte a tizedik oldal után már kezdtek a dolgok begyorsulni, ráadásul a főszereplő körülbelül annyiszor húzta ki a félre érthető helyzetekből a másikat, hogy mellettük én sem éreztem magamat teljesen elveszettnek, pedig az egyensúly problémáim még mindig megvannak, ráadásul pedig a harci képességeim sem nagyon javultak. Talán annyi a különbség, hogy most nincs semmilyen degenerált tyúk, aki a főnökömet akarja játszani és engem csicskának néz, mint az előző belül hidrogén szőke espada tette. Komolyan áldom az eget, hogy Aizen-sama *.* is egyet értett azzal, hogy én jobb vagyok annál, minthogy játsszam a küldöncöt valamelyik nála sokkal tehetségtelenebb hollow kezdemény számára és átengedett az Exequashoz. Itt sokkal jobb a helyzet, senki nem szól rám, ha egész nap a trónteremben vagyok, nem kell a papírokat feleslegesen kitöltenek, ráadásul Eras amilyen kattant belül, a legtöbb alkalommal észre sem veszi, hogy mi történik a világban, így nem is kérdez semmit. Kár, hogy más is bekerült ide, nem túl kellemes, amikor egy csomó ügyetlen és teljesen felesleges nőstény ugrál az ember körül, de legalább nem kell úgy tennem, mintha kedvelném őket kicsit is. Mert biztosan nem érdemelnek kedvességet, se eszük, se józan gondolkodásuk, se becsületük, ráadásul rondák és a stílusérzéket hírből sem ismerik még véletlenül sem. De nem akarok most megint rájuk gondolni, az nem vicces, inkább gyorsan meg kéne találnom a manga lényegét, az biztos sokkal érdekesebb, mint ez a hely. Ha jól nézem, akkor éppen az elején tartok még, de a téma megjelölés a hard yaoi volt, biztos, hogy pár oldalon belül végre találok valami egész kellemes, 18-as tartalmat is...
Kb. fél órával, jó adag nyálcsorgatással és persze 100 oldallal később már nagyon is értettem, miért volt az, hogy az emberek világában ezért a kötetért szabályosan véres küzdelem folyt. Hihetetlen ez az ábrázolásmód, nagyon is realisztikus, ráadásul nekem annyira tetszett. Éppen az egyik képet emeltem közelebb az arcomhoz, hogy jobban megnézhessen a karakterek elhelyezkedését rajta, mikor az ajtó kivágódott, nekem meg ijedtemben sikerült lefordulni a székről és szépen beütni az oldalamat. Ez nem fer, most nem akartam lila foltokat, nem hoztam a kabátomat, még el sem tudom ezeket rejteni. Lécci, ne látsszon meg, ne kelljen megint fél oldalasan járnom, ezt már nagyon unom. Ráadásul bárki is jött be, ha nem lennék nagyon elfoglalva a kötet tanulmányozásával, ezért a belépőért a fejéhez vágnám. Így viszont, hogy nem tudok mit odavágni, egyszerűen csak morcosan kelek fel a padlóról, hogy kiosszam azt a szerencsétlent, aki ennyire nem figyel, ráadásul ajtókkal is dobálózik. Most még az se nagyon tudná megmenteni, hogy hím, pedig nem is néz ki rosszul, ami azt illeti. Vagy ez csak a manga miatt van? Lehet, hogy kicsit túl nagy dózisban kaptam a yaoi-t, de ennek kicsi az esélye. Vissza az előzőre, egyszerűen csak jól néz ki. Egyébként meg szerintem nem hallja, hogy mit beszél, mert miközben én visszaülök a székre, egyre jobban kezd a szemem felcsillanni. Hoppá, azt hiszem, mégis jó, hogy ő ide berontott. Talán nem is tudja, hogy rossz embernek teszi fel a kérdéseket.
- Vagy simán te voltál az aktív fél. Ránézésre megmondom, hogy a legtöbbek mellett seme lennél... - válaszoltam neki teljes lelki nyugalommal, látszólag még mindig a könyvet bűvölve, aminek persze a címét nem láthatta, elvégre tipikusan japán módra volt írva, ő meg a másik oldalamon állt. De legalább észre vette, hogy én is itt vagyok. Különben is, abban ott nem volt semmi alaptalan dolog, én is sokszor vagyok az, itt nem túl nagy a választék, pedig nekem mindegy is lenne, hogy éppen mi vagyok, ha jó a partner. - Azt a bűzrudat meg ne gyújtsd meg, vagy lebarázom. Utálom, szörnyű szaga lesz tőle a hajamnak, ráadásul a füstbe sem akarok akarok belefulladni... - tettem hozzá siránkozva, hiszen én voltam itt előbb, akkor alap, hogy tekintettel lesz rám az, aki ide bevágtat. És attól nem változik meg a véleményem, hogy pont egy cuki fiú az, maximum kicsit jobban fog érdekelni...
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te43000/45000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (43000/45000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptyVas. Okt. 16, 2011 2:27 am

Kidobó másként - nem kell szapanért hajolni, elég ha megfogod a bokádat xD
Bakot akarsz ugrani? O.o


Ilyen még soha nem történt velem, hogy az elmém válaszolt, olyan dolgokra, amik nem is kérdések voltak. Csak úgy megjegyeztem magamnak a dolgokat és ennyi. Ennyire durván bepiáltam, vagy raktak valamit az alkoholomba? Nem, inkább egy új képességem lett, igen, ha egyedül leszek, akkor is mindig tudok majd beszélgetni. Ez de marha hasznos lesz, és le kell szoknom az öniróniáról is, mert ez szánalmas, de marhára az. Mit az is, hogy tényleg azt gondoltam, hogy a tudatalattim beszélt. Pedig csak egy félpucér arrancar. Haaaabár, amit mond, az lehet igaz, én voltam a BIKA. Ácsi-ácsi erre ne is gondoljunk, nem Nálam melegszik a leves. De mi az, hogy, a legtöbbek mellett seme lennék? Haj, még egy rébuszokban beszélő valaki, kezdhetem ezt már megszokni. Van aki hülyeségeket beszél, és agyfaszt kapok tőle, van aki meg fennkölten, ő meg félbe hagyja a mondatokat. Miért szívatnak??? T.T Haj, de ez a kezdeti nehézség ne rontsa el az ismerkedést, lehetséges, hogy egy jó faj taggal ismerkedhetek meg, akivel majd megyek bulizni, sőt, még csajozni is. Az arcomon egy széles és barátságos vigyorral indulok el felé.
- Hali, a nevem Karasu Vex. Mi jót csinálsz ebben a teremben? Nem rémlik, hogy te is Espada lennél. Bár mostanában megy a váltás folyamatosan. Kidobják Ezt, beveszik Amazt. Már nem tudom eldönteni, hogy ki hanyas. Haj, de csak a szám jár, mit csinálsz errefelé? Vagy ezt már kérdeztem? – kicsit izgatott vagyok, végre egy új valakit ismerhetek meg. Felülök az asztalra, és mivel nem jön be neki a cigizés, inkább nem fogok rágyújtani. Bár érdekes, hogy a haj amiatt aggódik… Ááá biztosan csak a nők miatt, a csini külsővel akar hódítani. Hm, mi ez a fura érzés a vállamban? Fáj egy kicsit, talán majd új spanom segít benne.
- Ízé, kisegítenél? Megkéne nézni a vállamat, hogy mi van ott, harapás vagy valami. De nyugi, köztünk marad, nem mondom el egy csajnak se, hogy mire is kértelek. Szavamat rá. – le is mászok az asztalról, és ledobom a felsőmet, majd mutatom neki a hátamat. Az izmos hátamat, amin csillog a verejték, és még érződik rajta a szex szaga is >< .
– Na, látsz valamit? Harapás vagy egyebek?
Vissza az elejére Go down
Quibelez de Saporán
Exequias
Exequias
Quibelez de Saporán

Férfi
Gemini Goat
Hozzászólások száma : 29
Age : 68
Tartózkodási hely : itt-ott-amott-emitt
Registration date : 2010. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 99. Arrancar, Exequas tag, Eras helyettese
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te5500/15000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (5500/15000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptyHétf. Okt. 17, 2011 3:45 am

Kidobó másként - nem, jobb elképzeléseim is vannak...




Furcsa, de az arrancar, aki belépett a szobába, még csak észre sem vett engem elsőre. Eddig azt hittem jó szokásuk körül nézni, de ez nyilván rám jellemző csak, vagy egyszerűen túl nagy sokk érte, amiért ide jött. Utóbbi lehet is, hiszen azt nem lehetett nem meghallani, ahogyan leestem miatta erről a székről. Remek, mikor végre azt hinné az ember, hogy kezdek rendbe jönni, kapom a szokásos baleseteket, amit még most eltakarni sem tudok. Most már vörös az oldalam, pár óra múlva ebből biztosan zöld meg kék foltok lesznek, amiket ez a szörnyű egyenruha még ki is hangsúlyoz. Nem tudom az enyémet ki találta ki, de nyilván nem volt teljesen józan, mivel ez a cucc leginkább olyan, mintha találomra válogattak volna anyagdarabokat, amelyeket csak összefűztek, remélve, hogy az eredménye még el is tűrhető lesz. Hát ez nem jött be, én nagyon utálom ezt a cuccot, ráadásul mióta új munkám van, még állandóan viselnem is kell. Még szerencse, hogy beszereztem legutóbb karakurában azt a bokáig érő kabátot, és legalább akkor nem nézek ki hülyén, mikor én vagyok egy teremben Aizen-samával *.* mindig sikerül ilyenkor elviselnem, pedig azon is látszik, hogy nem a sivatagi időre tervezték, csak egyszerűen már egyre jobban kezdem megszokni a meleget, ami itt nem is árt meg nekem. De most még ez sincs rajtam, csak ez a furcsa felső, amitől még mindig nagyon tud rázni a hideg, hiszen annyira egyedi, hogy még a legtöbben észre sem veszik a jelenlétét. Ráadásul itt szinte bele is olvadok a félhomályos részeken a falba a világos bőrömmel, meg a szőke hajammal, így semmi esélyem rá, hogy rendesen észre vegyenek és komolyan is vegyenek. Épp elég jó az is, hogy eddig még senki nem kezdett el amiatt szívatni, hogy olyan a ruhám, mint az egyik bandagitárosának a cucca. Mázli, hogy itt ő nem olyan nagyon népszerű, különben nagyon nagy bajban lennék már egy ideje. De még így is kapom a sziporkákat, rendszeresen. Ellentétben például ezzel az arrancarral, mert őt bárhonnan is nézem, egészen normális egyenruhára kárhoztatták csak. Ez nem ér, miért mindig én szívok? T_T
- Bel vagyok, és nem espada, hanem EQ tag... - jegyeztem meg, miközben kicsit megmozdítottam a fejemet, hogy a haj tincseim a nyakamról odébb csússzanak, ezzel felfedve az alatta rejtőző nagy X jelet, az Exequas-hoz tartozás eltéveszthetetlen ismertetőjét. Hát, mit ne mondjak, nagyon nem volt a kedvencem ez a tetkó felrakása, főleg, mivel a tűtől félek is rendesen, de legalább én választottam ki, hogy a kritériumoknak megfelelően hova és milyen méretben pakolják rá, nem valami tehetségtelen, a divathoz nem értő egyén. Azért még így se volt kellemes, szerencse, hogy leszedni nem kell, annak nem nagyon örülnék én az igazság szerint, mert azt mondják, még fájdalmasabb, mint a felrakása. - Ma szabad napom van, így ide jöttem olvasni... - mutattam fel hátulról a könyvet, miközben megint megnéztem, hányadik oldalon is tartok benne. 140, nem rossz, itt már kezdenek komolyabban a dolgok belelendülni, van egy olyan érzésem, hogy ezt én nagyon fogom élvezni, ha folytathatom. Bár, a cuki arrancar társasága sem rossz, főleg, hogy beszélgetni akar. Különben is, nagyon szép szemei vannak, rég láttam ezt az árnyalatot és mindig is szerettem. És azt hiszem nagyon is szeretni fogom, ha ilyen ajánlatokat tesz ez nekem.
- Ohm, oké... - kezdtem bele a válaszba, miközben a szemem csak úgy csillogott a kérdésére, hogy nem nézném-e meg a hátát, mivel szerinte van ott valami, és még jobban kezdett fényesedni, mikor tényleg lekapta a felsőjét és megnézhettem az izmokat is. WoW, ez aztán szépen kidolgozott rész, szinte csorgott a nyálam, miközben óvatosan megérintettem, és felálltam, hogy láthassam is. Nem igaz, hogy mindenki magasabb nálam! Mindegy, most a kilátással kéne törődni. Óvatosan végig húztam a kezem a gerince vonalán, miközben kicsit jobban kezdtem a vállait is megnézni. Erős volt az biztos, és már most elbűvölt. Megigézve néztem végig rajta, amíg meg nem találtam a fájó pontot egy pár vörös folt képében. - Itt van egy harapásnyom. - jegyeztem meg, miközben végig simítottam az ujjaimmal a bal válla hátsó részén, miközben másik kezem a fenekén húztam végig. Jól nézett ki, pedig még csak hátulról láttam, és fogadni mertem volna, hogy kockahasa van. Uuuu, bár közelebb kerülhetnék hozzá. - És van hátul, a nyakadon egy szívásnyom is. - tettem még hozzá, miközben hozzá értem az oldalához is, végig a csípője vonalán, egészen a nadrágjáig. Izmok, izmok, izmok mindenhol. Ez a pasi maga a mennyország nekem. Akarom!!!


//remélem nem most fog sikítva távozni a kari Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te43000/45000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (43000/45000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptySzer. Okt. 19, 2011 5:06 am

Kidobó másként – seggbe akarsz rúgni?



EQ, hm, egy vadászeb, aki azok után nyomul, akik megléptek, hálátlan egy feladat ez, a sajátjainkra vadászni, szívás. De ha jól tudom Eras a vezetője, eh Eras, ez a név kísért még mindig. Az elmebeteg kisasszony, akinél a halál is faszáb. Ha egyszer rajta leszek az EQ listáján, és elkapnak, inkább kinyírom magamat, mintsem Eras szórakozzon velem, a-a azt már nem. Remélem Bel nem örökölt semmi ilyen jellembeli deformáltságot az EQ miatt. Igazán nem lennék boldog, hogy ha egy haveralapanyag is ilyen alak lenne. Akkor el kell majd könyvelnem magamban, hogy LN-ben minden arrancar egy segg, és senkivel se lehet normálisan beszélgetni, és bármiféle, pozitív kapcsolatot kiépíteni. Habár… ez lenne elméletileg a természetünk, minden érzelmet elfojtani, de reménykedek abban, hogy nem, talán képesek vagyunk a normálisabb életre mi is, békében a shinigamikkal. Csak az olyanokat kell kiiktatni akik szívügyüknek találják a fajtám kiirtását.
- És mi érdekeset olvasol? Valami harcolosverekedösölös mangát? – naná, mi mást is olvashatna egy pasi? Oké, esetleg valami jó kis hentait, nagy csöcsös csajok benne, meg minden, azokat szeretem, lehet el is kérem majd tőle.
Arra is vevő volt, hogy megnézze a hátamat, pasik közt ez mit számítana, semmit. Simán lehet félpucérkodni a másik előtt, ezért ledobtam a felsőmet, felültem az asztalra, és hagytam, hogy nézegesse a hátamat. He? Most meg mit csinál, minek piszkálja a gerincemet, a hideg futkos a hátamon. De a szavai megnyugvást adtak. Tuti így keresi a kellemetlen részeket a hátamon.
- Akkor egy megvan, akad még?- megrándul a vállam, nem a fájdalomtól, csak nem értem, minek piszkálja? O.O okés, a seggembe tuti nem haraptak még bele. Elkerekedik a szemem, és levegőt is alig merek venni, úgy csak viccel? Most meg az oldalamat? Ne szívasson már, most találkoztunk de máris buzi poénokkal bombáz? Hamar lepattanok az asztalról és furán méregetni kezdem.
- Oké-oké, jó volt a poén, majdnem elhittem hogy direkt tapizol, hú, tényleg jó volt a vicc. – izzadok, de inkább a félelem miatt, és a hangom is néha meg-megremegett miközben beszéltem. – Úgy csak poénkódtál? O.o - figyelem, nehogy folytassa a nagy "viccelést".

Vissza az elejére Go down
Quibelez de Saporán
Exequias
Exequias
Quibelez de Saporán

Férfi
Gemini Goat
Hozzászólások száma : 29
Age : 68
Tartózkodási hely : itt-ott-amott-emitt
Registration date : 2010. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 99. Arrancar, Exequas tag, Eras helyettese
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te5500/15000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (5500/15000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptySzomb. Okt. 22, 2011 9:55 am

Kidobó másként - seggbe... de nem rúgni xD



Az arcán már láttam, amikor megmondtam, hogy EQ tag vagyok, hogy tudja nagyon jól, miről is van szó. Nem csoda, Eras nagyon szadista tud lenni, szerintem aki egyszer már látta, mi mindent művel, az általában vagy nem élte túl, mert sorra került, vagy utána valami elmekezelőben volt, ahol első alkalommal öngyilkos lett, amikor újra találkozott a rettegett főnökasszonyommal, nehogy szerencsétlenek helyére kerüljön. Mondjuk én nem értem min akadtak annyira ki benne, én egész jól kijövök vele, főleg, mivel nem is tűnik nőnek, nem is viselkedik úgy, ráadásul még segíthetek is neki, ha a barbiekat boncolja, akiket nyilván a sarokról szedtek össze. Nem olyan rossz dolog, csak vigyáznom kell, hogy ne kenjék össze az egyenruhámat, mert a vérük is olyan, hogy ki se jön az anyagból, de különben csak adogatom a késeket, meg mondom, hogy mi az, amit még esetleg szeretnék látni. A többiek azt mondják, hogy nem bírják ezt végig nézni, pedig van ennél sokkal rosszabb is, nekem akkor fordul fel a gyomrom, amikor valamelyik nő hasonló kitekert pózban, mint a boncasztalon, megpróbál rámászni Aizen-samara is *.* Az nekik persze teljesen oké, csak tudnám miért, mikor sokkal rosszabb, mint amikor látják, hogy mégis mi van a belsejükben. A fene sem érti ezeket a teljesen felesleges normákat, minek kell minden normálisan kinéző férfinak úgy tenni, mintha érdekelnék ezek a libák, akiknek csak azért van agyuk, mert különben nem tudnának mozogni, de bezzeg gondolkodásra nem használják. Igen, lehet, hogy Eras nem éppen a kedvence az ilyeneknek, de neki megvan az értékrendje, és igaz, hogy néha szerepelnek benne férfiak is, de őket általában először én kérdezhetem ki, így tényleg nekem teljesen oké még nő létére is. Persze csak addig, amíg nem jön túl közel hozzám, ott már engem is nagyon kezd zavarni, mikor esetleg újabb ötletei vannak, hogy kit és hogyan kéne felaprítani. Mondjuk, ha az espada díszeit nézné ki, az biztos nagyon vicces lenne...
- Nem, annál ez a manga jobb... - jegyeztem meg kicsit sértetten, hiszen miért gondolja mindig mindenki, hogy a harcolós mangákat kell nézni? Azok pedig nem is jók, sok olyan jelenet van bennük, amelyeket a valóságban biztosan nem lehet megcsinálni, hiszen az embernek biztosan letörne közben a keze minimum. Nem, yaoi mangák az igaziak, azok általában valósághűek is, és többször el lehet őket olvasni, hiszen mindig tudnak egy-egy jó ötletet adni az embernek. Tudom, de valamiért nálam mások is mindig a verekedős-kínzósakat keresik, pedig szerintem olyannal még senki nem is látott, soha. Innen is látszik, hogy valaki soha nem tanul. Egyébként is, a verekedős mangákkal nem tudnám lefoglalni magamat, amikor a trónteremben úgy kell tennem, mintha nem is léteznék, ezek ahhoz túlságosan is unalmasak tudnak lenni. Ellenben ezek a cuki kis extra vaskos kötetek biztosan elég jó szórakozást nyújtanak, és nem kell olyankor hallgatnom a nőstény espada tagok nyafogását. Mintha nem lenne nekik elég a fracciónokat ugráltatni, pedig abból is van elég a láthatáron mindig. Brr, de nem hiányzik az az idő, amikor én is az voltam, olyan, mint egy rémálom...
- Mi van? - néztem rá csodálkozva, mikor hirtelen leugrott az asztalról, pedig egészen biztosan nem szúrta meg semmi, ráadásul én sem csináltam vele semmit. Nem értem mi történt, miért kellett ennyire megijednie, de utána magyarázni kezd valamit, hogy ugye csak viccelek. De már miért viccelnék én, ennek semmi értelme? Ő kérte, hogy nézzem meg a hátát, ő vetette le a felsőjét, akkor meg miért vág ilyen képet? Ezen az életben nem lehet kiigazodni, az már biztos. - Nem értem. Mégis miért poénkodtam volna? - néztem rá csodálkozva kicsit, hiszen nekem annyira nem megy ez a humor, szerintem, a többiek sem nagyon szoktak nevetni a vicceimen, ezt meg sem próbáltam ezért most. Komolyan, Vex egyre kiszámíthatatlanabb, mégis honnan vette ezeket az ötleteket? Ráadásul akkor miért van még mindig félpucéran előttem, ha ennyire megrázta a dolog? Mindegy, legalább a kilátás szép, azt mondhatjuk. - Tudod, szépek az izmaid, nagyon kidolgozottak... - jegyeztem meg elgondolkodva, miközben őt néztem, hiszen tényleg tetszett nekem. Nem lehet, hogy megint kifogtam valakit, akit ez nem érdekel, az nem lenne fer velem szemben.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te43000/45000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (43000/45000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 1:50 am

Kidobó másként – hát tuti a lábad lesz a seggedbe, ha rossz leszel Twisted Evil



- Igen, és mi az? Már tényleg érdekel mit is olvashatsz, ami jobb, mint a, csihi-puhi mangák. – jobbnál jobb ötleteim vannak, de egyiket se tartom olyannak ami a helyzethez megfelel. Bell sértődése miatt nem nagyon tudok mire következtetni. Lehet egy überbrutál paródia manga? Áááá az de jó lenne, olyan amiben azt a szar Akatsukit parodizálják. De komolyan, annyira nem eredetiek, vannak tízen, öhmmm, oké az Espada is annyi tagból áll. De ezt leszámítva tényleg nem hasonlítunk, oké a picsába, talán a ruhák még valamennyire, de tényleg ennyi. Habár ha belegondolok, van az a kéz, aminek az ujjain állni szoktak, az jelöli a szervezetben az elhelyezkedést. Itt meg a számok teszik ezt, faszom már, ki az a Marha, aki ezt kitalálta? De a tagok, pffff, egy agyon vart faszi, egy karton kurva, egy szőke pasi, aki inkább csajnak néz ki, de a legrosszabb, az a colos albínó, azzal a lenyalt hajával, eh, hogy valami normális stílust nem tudott kitalálni magának. (Elmélkedek itt ilyen dolgokon, miközben a szépen lenyalt hajamon végigsimítok.)
S igen, volt egy hirtelen lepattanásom az asztalról, mert Bell keze olyan helyre tévedt, ahova nem kellet volna. Okés, hogy a hátamat végigtapizta, tuti sebeket kereset, de a seggemen mit akart megnézni? Feszes, meg jól is néz ki, a csajok is szívesen nézegetik, és rá is csapnak, de egy pasi ezt minek csinálná? Gyanakodva vonogatom szemöldökömet, mint amikor kibontom a kindertojást, remélve, hogy olyan ajándék lesz benne, amire már nagyon vágytam, és nem egy olyan vacak, ami már huszadjára lett az enyém. Ez még nem is lenne baj, de hogy miért mindig egy szar kis repülőmodell T.T ? Nekem igenis katonák kellenek, meg játékautó. Jaj, de nagyon eltereltem a gondolataimat, hiszen kaptam egy kérdést. S ez bizony egy ötvenmilliós kérdés volt.
- Tetetetete seggfogtad a megem. – megrázom a fejemet. - Picsába, akarom mondani, megfogtad a seggem. Gondolom csak poénkodtál…- mondtam volna még valamit, amikor is elismerte, hogy jók az izmaim. Vidáman elvigyorodtam, és ráfeszítettem, majd a jobb karomon lévő bicepszet feszítettem be. – Gyere, nyugodtan fogd meg, kemény, mint a szikla (de elég egy szikra, a gyújtózsinór végén… ><), na, hajár, ne legyél zavarban, kanok egymásközt, (gondolom Bell is lenne két kan közt? Neutral ). Nincs abban semmi, de amúgy a vicces, hogy nem gyúrok vagy ilyenek, egyszerűen ilyen a testem. Tuti rám borult régen a Swarcheneger poszter, és egy kis fölös is került Rám. De azért Neked se rosszak.
Nos igen, hamar elfelejtem a dolgokat, és olyankor kerülök ismét csak kínos helyzetbe, de hát ez van, aki hülye, az, hülye is marad, hiába játssza csak meg az egészet, néha túl jól megy a játék. Pedig ha gondolkodtam volna, talán egy „érdekes” folytatást kerültem volna el….

Vissza az elejére Go down
Quibelez de Saporán
Exequias
Exequias
Quibelez de Saporán

Férfi
Gemini Goat
Hozzászólások száma : 29
Age : 68
Tartózkodási hely : itt-ott-amott-emitt
Registration date : 2010. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 99. Arrancar, Exequas tag, Eras helyettese
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te5500/15000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (5500/15000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 17, 2011 12:27 pm

Kidobó másként - lábat nem kérek, de lehetsz te az aktív, ha ennyire akarod xD




Furcsa, az arrancarok általában már ránézésre meg tudják mondani, hogy mi az ami engem érdekel, és mi az ami nem, ehhez képest Vex egy ideje már küszködik a gondolatok felszínre hozásával. Soha az életben nem titkoltam el, hogy nem érdekelnek a nők, a legtöbben már egy pillantás után tudják, hogy mennyire nem, de úgy tűnik, ő nincs hozzászokva, hogy olyanok vannak a környezetében, akiknek jobban tetszik a teste, mint a barátnőjéé. Mondjuk remélem, hogy neki nincs is, kár lenne érte. Főleg, mivel nem tudom, mennyire nyitott az ilyen dolgokkal kapcsolatban, de ki fogom deríteni, hamarosan *.* engem nem tudnak olyan egyszerűen kikerülni, és erre hamarosan ő is rá fog jönni.
- Mi lenne? Yaoi... - válaszoltam neki, miközben a mangát egyszerűen lepakoltam az asztalra, fedőlappal felfelé, hiszen egyhamar nem fogom olvasni. Nem mondom, jól néz ki úgy egészében a dolog, de valahogy élőben jobb látni mindent, mint képeken. Azok a képek se rosszak, nekem legalábbis nagyon tetszenek, hiszen részletesek és látszik, hogy olyan készítette őket, akit tényleg érdekelnek ezek a fajta dolgok, sőt, talán saját tapasztalattal rendelkezik ezeket a dogokat illetően. Meg kéne nézni az író nevét is és utána keresni. Biztos, hogy találnék más műveket is tőle, ami pedig nem lenne rossz, hiszen eddig nagyok kevés olyanra sikerült ráakadnom, aminek tényleg minősége is van és olvasható. Pedig jól jönnek ezek a mangák, ha Aizen-samára kell vigyáznom, akkor egész nap a közelben kell maradnom, és nem túl izgalmas ülni és figyelni, ahogyan azok a hülye tyúkok, akik magukat arrancarnak meg espadának hívják, egyfolytában úgy tesznek, mintha párzási időszak lenne a tenyésztő telepen. Egyszerűen undorító, de mivel nem szólhatok bele a dologba és nem is ölhetem meg őket, csak gondolatban, el kell fogadnom, hogy itt már nincs más lehetőségem, mint nagyrészt oda sem figyelni arra, hogy mit mondanak. Legalább így nem is kell őket néznem szerencsére, mert a legtöbbnek rövidebb a ruhája, mint az enyém felső része egyben, és inkább nem néznék rájuk, ha megjelennek, mert a végén még ki talál égni mindkét szemem...
- Nem poénkodtam, az érdekelt, hogy reagálsz rá... - válaszoltam, mikor elkezdett dadogni, hogy megfogtam a fenekét. Istenem, nem nagy ügy, egyrészt érdekelt, hogy tényleg olyan feszes-e, amilyennek látszik, másrészt meg komolyan tudni akartam, hogyan reagál rá, ha valaki őt tapizza le. Ne csináljon már úgy, mintha ez nem fordult volna elő többször is, mert megtörténhetett, ránézésre azt mondom, az egyetlen, ami zavarja, hogy én nem az egyik agyatlan tyúk vagyok annyi műanyaggal a mellkasában, ami még egy gyorsétterem napi felhasználásának is a becsületére vált volna. Egyesek ilyenkor nagyon hülyék tudnak lenni, mégis mi jó van egy olyan nőben, akin semmi nem igazi és még mindig nő marad? Ennek a logikának semmi értelme, szerintem.
- Komolyan? - néztem rá csodálkozó szemekkel, mikor említette, hogy megnézhetem közelebbről is az izmait, majd nagyon örömteli pillantással közeledtem felé. Nem tudom mi ez a hirtelen váltás nála, de nekem nagyon tetszik, amit látok, ráadásul pedig nem tiltakozik, akkor miért ne használjam ki? Csodálattal néztem végig rajta, mert tényleg nagyon kidolgozott volt, majd felemeltem a kezem és végig futtattam az ujjaimat a karján és a vállain is. Edzett, nagyon szép férfi, ráadásul hihetetlenül sokat enged. Hm, el tudom képzelni, milyenek lehetnek ezek az izmok az ágyban. Nyami *.* Komolyan, elég ránézni Vexre és bármelyik épeszű ezer örömmel rángatja a sajátjába, már értem, azok az ostoba tyúkok miért legyeskednek körülötte. Csak fel nem fogom, ő minek hagyja ezt, ha jobbat is kaphat. - Én olyan vagyok, mint a halálomkor voltam. De ez akkor is hihetetlen, és jobban néz ki, mint Schwarzenegger. Ő már elborzasztó testtel rendelkezett, pedig ilyet nem gyakran mondok... - jegyeztem meg, miközben a mellkasán is végig húztam a kezemet, le a hasfalára, amely nagyon kidolgozott volt. Meg akarom kóstolni. Hm... De persze nem tehettem meg, így egy apró sóhajjal megnyaltam a szám szélét, miközben a kezem tovább kalandozott, az oldalán, majd a nadrágja vonalát elérve előre is. Kíváncsi voltam, mit rejt és nem érdekelt, ha utána kiviharzik a teremből, nekem akkor is tudnom kellett. Meg akartam kóstolni, ha mást nem, a száját biztosan, és bár biztos voltam benne, hogy el fog lökni, kicsit megemelkedtem, majd a számat az övére téve egyszerűen megcsókoltam. Sejtettem, hogy Vex nem az a fajta, aki fiúkkal is próbálkozik, de engem akkor is érdekelt és nem akartam feladni, ha van egy kis esély rá, hogy marad. Még csók közben végig húztam a kezemet párszor a nadrágja elején, várva a pillanatot, mikor megelégeli és ellök. Biztos voltam benne ésszerűen, hogy megteszik, a szívem pedig remélte, hogy nem...


//asszem karid kb. most fog beájulni xD ugye nem hitted el komolyan, hogy ez után nem próbálkozik? //
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 3 Cl0te43000/45000Gyűlésterem - Page 3 29y5sib  (43000/45000)

Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 EmptyHétf. Nov. 21, 2011 4:15 am

Kidobó másként – Aktív leszek, miközben egy népi táncot lejtek a testeden. Very Happy

A mosolyom most az arcomra fagy, hát gondoltam mindenre, csak éppen arra nem, hogy Yaoi lesz az, amit olvas. Elég idióta arckifejezésem van, egy béna mosoly, nagy, kerek szemek, és a tarkómon pedig rendesen folyik a verejték. Akadozva hajtom le a fejemet, de csak azért, hogy láthassam a „csodás” mangának a borítóját. A hideg is kiráz, hogy tudnak ilyet csinálni? Mármint pasi a pasival? Megvan mindennek a helye, és az már tuti, hogy a farkam nem egy seggbe való, oké, csak akkor, ha az a segg egy nőhöz tartozik. De az biztos, hogy egy férfinak a csoki alagútjába nem tenném be soha, nem szállok fel a buzi vonatra, és megyek Elton John koncertre. Nem, nem fogok, átmeni a valagúton. Egyáltalán, hogyan csinálják? Nem is lehet olyan sok pózt nyomni, nem úgy, mint a nők. Az olyan nők, akik a másikat szeretik, azok csodás lények, legalábbis szerintem minden férfi így gondolja. S oké, lehet, úgy jön le a dolog, hogy nem kedvelem a melegeket, nincs nekem bajom velük, csak akkor, ha engem akarnak bevenni a melegedőbe. Tőlem csinálhatják nyugodtan, csak nem akarom látni, hallani, és beszélni se róla, ezeket leszámítva, nyomják csak a zacsipacsit.
- Szerinted mégis hogy reagáljak rá?! – kérdeztem egy kicsit vékonyabb, sokkos hangon. – Tudom, hogy hívogató, meg minden a seggem, sőt, a gumilabda is visszapattan róla, van olyan kemény. De hé, legalább engedélyt kértél volna arra, hogy megfogd.
Na igen, jó dolgon akadok ki, nem is azon, hogy megfogta, és megakarta kuksizni a megkuksizni valómat, de az is tuti, hogy nem fogom megkuksizni az Ő megkuksizni valóját. S mint derült égből a villámcsapás, már el is felejtettem, hogy éppen egy homárral beszélgetek. Felkínáltam magamat, vagyis az izmaimat, a megfogásra. Tudom, elsőnek gondolkodjunk, és csak is utána beszéljünk, de ez nem az erősségem.
- Naná, gyere és fogd meg a betont.
Haj, lehet inkább azt kellett volna mondanom, hogy: dobj egy kis vazelint, és durr bele, de keményen. – Köszi, de azért ne panaszkodj, pont jó, ahogy vagy, nem az a kigyúrt állat vagy, hanem pont megfelelő. Tuti sok pasinak bejön, vagyis gondolom. – Vex, gondolkodj néha, ne csak beszélj. De amikor dicsérnek, vagy elismernek, akkor az ész megáll, és az ego beindul, Amikor pedig a hasfalamat simogatja, akkor majdnem elnevetem magamat, hát na, csiklandós vagyok. Megdöbbeni se volt időm, amikor a farkamat kezdte majdnem tapizni, mert egy száj tapadt az enyémre. Elkerekedett a szemem, lefagytam, csak ide-oda mozgattam a látószerveimet. Nem igen tudtam, mit is csináljak, az ösztön dolgozott. Már majdnem emeltem a kezemet, hogy átkaroljam a nyakát, de ehelyett inkább eltoltam magamtól, (ez talán kicsit erősebbre is sikerült, mint akartam) hátraléptem, és törölni kezdtem a számat és köpködni. Olyan koszos vagyok, a zuhanyzóban fogok guggolni, és miközben engedem magamra a vízet, közben sírni fogok. Nem csoda, ha kicsit ingerültebben kezdek el beszélni, kicsit nagyon.
- Basszameg, basszameg… cseszd meg, hát ilyet nem szabad, a kurva életbe, komolyan, ha még egyszer ezt megteszed, kitépem a szívedet, utána le a fejedet, és belerakom a mellkasodba. Há nézd meg, nem megcsókolt? Brr, a picsába is, eh.. hát de… eh… baszdmeg. Oké Bel, ezt nem kellett volna, figyelj, olyan, hogy Te és Én... - mutatok magamra, majd rá. – Olyan nincs, legalábbis abban az értelemben, ahogyan Te szeretnéd. Haverok lehetünk, de csak azok, nincs az, hogy elmélázunk a gondolattal, hogy mi is lenne, ha kipróbálnánk. Elmehetünk sörözni, vagy ihatsz Apeltinit, vagy amit akarsz, de ennyi, nem randi, csak két haver sörözik. Okés? -ja, és dörzsölöm továbbra is a számat. Eh, egy csiszolópapír jó lenne.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Gyűlésterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Gyűlésterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Las Noches ::   :: Centrum-