-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Gyűlésterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te15500/30000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptyVas. Dec. 28, 2008 8:07 am

- Helló Alegra!- köszöntem az újonnal érkező Espadanak, mégha nekem nem is szoktak visszaköszönni.
Figyelmesen hallgattam, amint vitatkozik a két nő, ám nem szóltam bele, hiszen ez csupán az ő dolguk.
~ Miért van ennyi rivális? Nem értem... Nem tudják elfogadni a másikat.~ gondoltam, miközben hallgattam, ahogy Aizen- sama elküldi Shiratorit.
~ Elküldi?? Vajon miért?~ tettem fel magamnak a kérdést, majd tovább lapítottam a székemen, hiszen sejtettem, nem sokára választ kapok a kérdéseimre. Ekkor Shiratori távozott, Aizen- sama pedig sorolta a mondanivalóját a nyakláncról.
~ Egy nyaklánc, amely erősebbé tehetne minket? Nagyon érdekesen hangzik.~ merengtem magamban. Cielo kért szót elsőnek, és el is mondta az ötletét, amit nem találtam hülyeségnek. Amint a lány befejezte mondanivalóját, én is szót kértem, ezt követően felálltam az asztaltól, majd mondani kezdtem a véleményemet.
- Cielo ötlete szerintem is elég ésszerű lenne, bár én még mindig ellenzem, hogy egyedül küldjük erre a küldetésre. Ha még csak a Vaizardok erejét, vagy számát mérné fel, nyilvánvalóan azonnal kiszúrnák, sőt szerintem meg is ölnék. Ezzel nem vonom kétségbe az erejét, leleményességét, de annyian egy ellen? Ez teljesen őrültség lenne. Szóval adjunk a fiú mellé valakit!- szóltam, eztán kicsit csöndben maradtam, viszont folytatni kezdtem:
- A magam részéről elvállalom, hogy elkísérem, hiszen nagyjából már ismerem. Ráadásul nem árt, ha valaki felügyeli is, miként jár el a srác a küldetés alatt. Ez természetesen csak egy ötlet. Ha sem Aizen- samának, vagy akármelyikőtöknek nincs ellenvetése, akkor vele tartok. Köszönöm a figyelmeteket.- mondtam, aztán visszaültem a székembe, s vártam a további eseményeket.
Vissza az elejére Go down
Tomoyuki Shiratori
Bounto
Bounto
Tomoyuki Shiratori

Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2008. Dec. 15.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te6500/10000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (6500/10000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptyVas. Dec. 28, 2008 8:18 am

Meg hallgattam, hogy Aizen-samának mi a terve velem, majd ezután távoztam,
ahogy ő azt megparancsolta.
-Ilyen hamar küldetést kapok...erre menjek vissza a földre...kiváncsi vagyok mi a küldetés...-Gondolkodtam miközben a folyosókon sétálltam. Ezután egy éles hasítás futott végig a fejemen, mely
akár egy jó észrevétel is lehetett volna:
-Kapok egy küldetést, de Aizen-sama visszaparancsol a földre...csak nem...szóval a
földön lesz a küldetés, de ezt majd a következő napokban érkező espada fogja megmondani
nekem...-Gondoltam magamban, majd a kezemmel nyitottam egy dimenziós kaput a földre és besétálltam rajta...
Vissza az elejére Go down
Cornuta da Corni
Privaron Espada
Privaron Espada
Cornuta da Corni

Férfi
Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2008. Dec. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te10000/20000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (10000/20000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptyKedd Dec. 30, 2008 4:08 am

Cornuta is késve érkezett, úgy tűnik, erre a megbeszélésre egyenként és megkésve szállingóztak be a nemes Espada tisztelt hölgyei és urai, ahogy Aizen-sama szokta szólítani őket szólítani… Egy gyors meghajlás a vezetőjük felé, de Cornuta nem is vetemedik arra, hogy kifogásaival vagy elnézés kérésével zavarja meg a kezdődő párbeszédet. Gyorsan leül az egyik üres székre, nem is nagyon nézelődik, ki mellé keveredett, bár furdalja a kíváncsiság, milyenek is az új társai.
Pontosabban, ő az, aki új itt, s ennek figyelembevételével húzza magát meg, legalábbis szeretné ezt tenni. A parányi torzsalkodás viszont az ő figyelmét sem kerüli el, s mivel alapvetően a racionális gondolkodás híve, mintsem hogy amúgy is minimálisra redukálódott érzelmei vezéreljék, így egy halk köhécseléssel jelzi, hogy neki is lenne mondandója. Nem áll fel, idegesen dobol az asztalon, de abbahagyja, nehogy még ezzel is kihívja maga ellen sorsot, vagy inkább valamelyik erősebb arrancar rosszallását.

- Ühm, ha megengeditek, megosztanám a tisztelt társasággal a véleményemet, valamint egyszersmind megragadnám az alkalmat, hogy bemutatkozzam. Cornuta da Corni vagyok, Aizen-sama kegyéből kifolyólag novena Espada. Remélem lesz majd módom mindenkivel egyenként is megismerkednem, most azonban nem rabolnám tovább az időt, így visszatérnék a témánkhoz… - egy kis szünetet tart, majd folytatja, valamivel komolyabb hangvételben, bár eddig sem a kedvesség dominált az udvarias szavak mögött.

- Azt hiszen nem kétséges, hogy Aizen-sama mindig a legnagyobb körültekintéssel hozza meg döntéseit, de talán nem felesleges beszélni róla pár szót, miért is felettébb hasznos a számunkra, hogy ez a bounto (vagy miféle) lesz a fehér gyalog a parti megnyitásában… -sakkból vett képpel él, bár lehet, nem szerencsés, mert nem feltétlenül esik le mindenkinek elsőre
- Először is, fontos, hogy ne az Espada tegye meg az első lépést, hanem egy harmadik fél, akit nehéz összefüggésbe hozni, legalábbis egyelőre, velünk. Ezért sem tartom jó ötletnek a közös akciót vagy túl egyértelmű felügyeletet… Másrészről pedig, így alkalmunk nyílik rá, hogy erőinket máshol vethessük be. Nos, talán nem egyértelmű, mire is gondolok, így igyekszem megmagyarázni… -ismét szünetet tart, hogy mindenki felfoghassa a gondolatai lényegét, majd folytatja…
- Mint hallhattuk, ellenségeink tudnak róla, hogy érdeklődünk a célszemély és tárgya iránt. Következésképpen, a védelme egyre erősebb lesz, minél inkább jelét adjuk, hogy erővel el akarjuk venni ezt a bizonyos tárgyat. Három út áll tehát előttünk: az első, hogy sikerül csellel győzedelmeskednünk; második, hogy erőnek erejével már az első rajtaütéskor sikert érünk el; a harmadik pedig, hogy sikerül más akciókkal elvonnunk az ellenség figyelmét és gyengíteni a védelemre kiküldött erők nagyságát, s aztán csapunk le, szinte váratlanul. Én ezt a harmadik utat tartom választandónak, s úgy vélem, Aizen-sama is valami hasonlóan briliáns tervvel fog minket megörvendeztetni… -talán hízelgésnek tűnhet, de mindez nála csak szóvirágok özöne, mindenféle hátsó gondolat nélkül.
- Összefoglalva tehát, ha ez a külsős személy valamilyen szerencse folytán sikerrel járna, a segítségünk nélkül, úgy az első említett úton el is érjük a célunkat. Ha nem úgy tűnik, hogy sikerrel járhat, úgy nem kell erőltetnie, s valóban, nekünk sem érdekünk feleslegesen feláldozni egy bábut a tábláról. Már pusztán a megkísérelt behatolás és rablási szándék jelzése is elég lehet, hogy a shinigamikat félrevezessük. Mi pedig ez idő alatt, elterelő akciókkal érzékeny csapást mérhetünk rájuk, egyszersmint előkészítve a terepet a tényleges akcióra. –eddig jéghideg hangja, mely a stratégiai gondolkodását tolmácsolta, most visszavált kedélyeskedővé, mintha mi sem történt volna.
- Remélem nem hordtam össze túl sok ostobaságot, mindenesetre köszönöm a figyelmeteket. Várakozással tekintek a közös munkánk elébe! –elmosolyodik, jelezve, hogy végzett, majd visszasüpped a széke által képzett homályba, hogy ismét eltűnjön a jelentéktelenség álcája mögött.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te25500/30000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 03, 2009 11:49 am

Az engedély után szemeimet továbbra is lesütve haladtam el a trón mellett és foglaltam helyet a többi espada között. Az asztalra könyökölve hallgattam végig, hogy mit keres köreinkben egy bounto. Meglepett, hogy máris küldetést kap, ráadásul nem is valami piti feladat hullott a nyakába. "Lehet, hogy kockáztat Aizen-sama...de így valószínűbben ki tudja szűrni, hogy valóban megbízhat e egy ilyen alakban..."
Sierra felcsattanásán és Alegra csípős beszólásán nem tudtam meglepődni. Kiszámíthatóak. Előre meg tudod mondani mire hogyan fognak reagálni. "De ők legalább éreztetik, amit belül éreznek...már megint badarságokon jár az eszem."Rázom meg alig észrevehetően a fejemet. A nevem hallatán el is engedem a homlokomat és Aizen sama felé fordulok. A nyaklánc került szóba, amit pár napja találtam egy leleményes ember nyakán.
Cielo felől kisvártatva érkezett is a bizonytalanság. "Stabil elméletek embere. Csak, mert bounto a faja máris hitét kell, hogy veszítse. Nem lehetsz mindig ennyire óvatos és ésszerű, de ez a te dolgod." Alig fejezte be Retsu részéről máris érkezett a helyeslés. Nem akartam kivárni, hogy végigzongorázzunk mindenkin. Egy mély sóhaj után a szemközti falat bámulva kezdtem bele a mondókámba.
-Nekem nincs kifogásom az ellen, hogy egyedül menjen. Ha bajba kerül tudja hol talál minket...Így legalább fény derülne valamelyest az eredeti céljaira. Hiú ábránd azt hinni, hogy valaki csak a bosszú és a gyűlölet érdekében áll hozzánk. Az érdekek világában élünk. Ő sem kivétel. Ha rosszul gondolkozom kérlek ne is vegyétek figyelembe, amit mondok.-"Ahogy végignézek rajtuk tudom is a választ. Mindegyikük meg tudna egy kanál vízben fojtani, a szemeik, pedig olyanok mint a tükör. Visszaverődik róla az érdeklődés minden szikrája. Most miért nem tudok, ordítva kirohanni? Lehet már belül is meghaltam. A fenébe. Már azt sem tudom, ki vagyok! Ideje lenne egy kis segítséget kérni Aizen sama-tól. A gyűlekező emlékek felemésztenek, ezt pedig nem engedhetem meg magamnak."
Vissza az elejére Go down
Kazuo Sachiaru
Shinigami
Shinigami
Kazuo Sachiaru

nő
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 80
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches ~ Szobám ~ Játszóházam // Karakura town
Registration date : 2008. Sep. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te5000/15000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2009 10:17 am

*Meglepetten hallgatta Aizen-sama beszámolóját, miszerint Tadeo talált egy nőt, akinek egy különös nyaklánc van a birtokában, amit ha megszerzünk, még nagyobb hatalomra tehetünk szert. Nyugodtan figyelte a többiek ötletét, és érvelését. Megvárta azt, aki épp beszélt, hogy befejezze, majd felállt, és megszólalt.*
- Először is bocsáss meg, Aizen-sama, hogy kérdések merültek fel bennem.
*Kért először bocsánatot, majd egy kis szünet után folytatta.*
- Egyetértek a többiekkel… Nem bízok abban a bountoban, és tényleg jó lenne mellé egy kísérő. Valaki olyan, akinek még nem ismerik a lélekenergiáját. De a megfigyelés is már csak azért lenne jó, hogy megtudjuk, hogy a nőnél van-e egyáltalán a nyaklánc vagy sem. Hiszen elég valószínű, hogy a shinigamik már elküldték Soul Societybe vizsgálgatni, és csak a nőt védik. Az hiszem ennyi lenne.
*Fejezte be, majd leült vissza, ám ekkor valami furcsát érzett, egy ismerős lélekenergiát az ajtó felől.*
~ Az ő lélekenergiáját talán még nem ismerik, így lehet a bounto kísérője…
- Aizen-sama… Ha nem bánod, behívnék valakit, aki az ajtóban hallgatózik, és talán a segítségünkre is lehet.
*Mondta, majd fejét az ajtó felé fordította.*
- Bejönnél kérlek, Akki…
Vissza az elejére Go down
Akki Enzeru
Arrancar
Arrancar
Akki Enzeru

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 150
Age : 36
Tartózkodási hely : Magányosan Hueco Moundo területein
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 90. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te13000/15000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (13000/15000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2009 11:18 am

Enzeru a szokásos fürdés utáni sátán volt mikor az egyik szobából fényt látott kiszóródni. Kíváncsi természetének köszönhetően közelebb ment.
* Ugyan mi folyhat itt? Nem volna szabad idemerészkednem ha nem hívtak, de tudni akarom mi is van most itt....*- Gondolta mikor az ajtó mellé ért ami kicsit nyitva volt hagyva. A fehér folyosó egyhangú háttere teljesen bele illet egy ilyen helyzetbe.
Enzeru kicsit közelebb merészkedett és tisztán hallotta Sierra Montero hangját:
"- Aizen-sama… Ha nem bánod, behívnék valakit, aki az ajtóban hallgatózik, és talán a segítségünkre is lehet."
* A fene de könnyen lebuktam, kell nekem itt hallgatózni most megint találkoznom kell Aizen-nel és még jó pofiznom is kell...fene...* - Gondolta Enzeru miközben összerezzent és pár pillanatot még ott állt döbbentségében...
*El kellene gyorsan osonnom, mint ha itt se lennék...nehogy behívjanak...* - folytatta gondolat mentetét miközben emelte lábát és lépett volna egyet.
"- Bejönnél kérlek, Akki…"
*Fene lassú voltam...*- Gondolta Enzeru miközben lerakta a lábát amivel menekülni akart s óvatosan visszafordult. Kicsit rendbe szedte magát majd belépett a szobába fejét teljesen lesütve, úgy hogy nem nézett szét...
Üdvözletem és elnézést az alkalmatlankodásért...hangokat hallatom és úgy gondoltam, jobb ha utána járok...mélységesen sajnálom.
Eközben illedelmesen meghajolt az ajtó előtt és várta a további reakciókat...
Vissza az elejére Go down
Sierashi Masaru
10. Osztag
10. Osztag
Sierashi Masaru

Férfi
Leo Dog
Hozzászólások száma : 66
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 0. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te7000/15000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 10, 2009 9:33 am

*Szemeit az asztal lapjára mereszti, amikor meghallja a kérdést. Legközelebb már csak akkor pillant Aizenre és a többiekre, miután végighallgatta a magyarázatot.*
~ Szóval egy nyakláncról van szó... ~
*Konstatálja magában, mialatt szemügyre veszi a többiek arckifejezését is, reakcióik után kutatva. Erősebbé teheti őket... De vajon mibe is kerülne ez...? Nem valószínű, hogy bárki is pontosan tudná a medál erejének mibenlétét, vagy azt, hogyan kellene alkalmazni... Természetesen mindenki nekiáll ecsetelni javaslatait az ékszer megszerzésére. Néma csendben hallgatja végig társai érveit és ellenérveit, majd ő is szót kér.*
- Véleményem szerint jól jönne a felügyelet a bounto számára. Azonban ezt úgy kellene megtenni, hogy "szövetségesünk" ne tudjon róla és ne is ismerje a megfigyelőt... Ezáltal megtudhatjuk, hogy tényleg komolyan gondolja-e előbbi elszántságát - elvégre, ha nyíltan kap egy társat, nem biztos, hogy megismerjük valódi énjét -, ugyanakkor segíthetünk is neki, ha esetleg bajba kerülne.
*Fejti ki véleményét, miután mindenki befejezte mondandóját. Pár másodperc után szólal meg ismét:*
- És miért védenék a nőt még akkor is, ha már nincs nála a medál? Felesleges lenne, legfeljebb elterelésként érdemes megtenniük ezt. Akkor viszont minek küldtek ki annyi testőrt...?
*Ül vissza székére gondolataiba mélyedve, miközben türelmesen várja Aizen válaszát és döntését. Enzeru érkezésekor csak egy futó pillantást vet az arrancarra.*
~ Szóval ő lenne Sierra fracciónja... ~
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 10, 2009 11:07 am

*Üdvözli az éppen megérkező Cornutát is, majd figyelmesen és higgadtan hallgatja végig mindegyik espada érvelését és ötleteit, mindig az éppen beszélőre pillantva. A jelenlévők közül mindenki szót kér - és kap -, jónéhány javaslatot kifejtve. Tulajdonképpen senki sem ért egyet teljes mértékben a másikkal... Látszik rajtuk, hogy kétségek gyötrik őket. Ugyanakkor a még nagyobb erő megszerzését elősegítő medál léte érdeklődést is kivált a társaságból... A hozzászólások alatt időnként bólint párat, végül, ha mindenki befejezte mondanivalóját, ő maga is megszólal.*
- Valamilyen szinten mindegyikőtöknek igaza van. Nem küldhetjük egyedül, azonban az lenne a legjobb, ha nem tudna arról, hogy van társa, különösen olyan nem, akit ismer is...
*Futó pillantás Kodamára, majd folytatja.*
- Cornuta remekül összefoglalta a lényeget. Nem támadhatunk egyszerre, mert akkor még jobban megerősítik védelmüket. Ezért is szükséges az, hogy a bounto felderítse a környéket. Ellenőrzi, mennyien vannak őrségben, milyen erősek. Eközben valaki a háttérből megfigyeli ténykedését, nem akarja-e esetleg meggondolni magát. Amennyiben megszerezzük a szükséges információkat, jöhet a következő fázis: néhányan különböző helyeken hamis támadásokat intéznek, hogy muszáj legyen elhagyniuk védelmi állásaikat. Miután kellőképpen meggyengültek, megtámadhatjuk fő célpontunkat, a medál tulajdonosát. Van esetleg egyéb javaslat?
*Ekkor ő is megérzi az ajtó felől a lélekenergiát, aminek tulajdonosa hamarosan be is lép Sierra kérésére...*
- Üdvözöllek, Enzeru.
*Köszönti az érkező fracciónt, majd rá is tér a lényegre.*
- Gondolom, hallottad, miről beszéltünk. Elvállalnád, hogy a bounto tudta nélkül elkíséred őt az emberek világába, és figyelsz rá, mik a szándékai, ha pedig bajba kerülne, segítesz neki?
Vissza az elejére Go down
Cielo Sanchez
Privaron Espada
Privaron Espada
Cielo Sanchez

nő
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 62
Age : 38
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Nov. 03.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te13500/15000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (13500/15000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 10, 2009 11:39 am

Hangzottak az érvek ellenérvek, javaslatok. Én figyelmesen végighallgattam mindet, ha már egyszer egy megbeszélésen vagyunk... *Nem is gondoltam volna hogy szinte mindenki ilyen stratéga hajlamokkal van megáldva* -tűnődtem összekulcsolt kezeimet az asztalra téve. Közben befutott Tadeo is.
Mikor Aizen-sama épp felszólalni készült, Sierra feláll és behívja a fracciónját.
*Ez mit keres itt? Ha jól tudom ez egy espada gyűlés....elvileg nem jöhet ide be csak úgy holmi fracción* -követem a tekintetemmel miközben helyet foglal Sierra mellett. Majd végül Aizen-sama összegzi a hallottakat. És Enzeruhoz fordult.
- Gondolom, hallottad, miről beszéltünk. Elvállalnád, hogy a bounto tudta nélkül elkíséred őt az emberek világába, és figyelsz rá, mik a szándékai, ha pedig bajba kerülne, segítesz neki?
-kérdezte tőle
*Hogy micsoda?* -kerekedtek el a szemeim- *Ezt csak nem gondolhatja komolyan...hogy lenne képes egy fracción ellátni ezt a feladatot. Hiszen a múltkor Tadeo is majdnem otthagyta a fogát...Nem értem Aizen-samát.....De a terv többi részével egyetértek. Kíváncsi vagyok a többiek mit szólnak hozzá* -néztem körbe, majd szót kértem.
-És mégis előreláthatólag körülbelül mikorra esedékes ez az akció? milyen hosszú ideig szándékozol megfigyeltetni a nőt Aizen-sama. Mert mielőtt hadba indulunk nekünk sem ártana rendesen felkészülni....
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te15500/30000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptyHétf. Jan. 12, 2009 7:13 am

Időközben rengetegen befutottak, szinte azt sem tudtam ez a gyűlés miért nem volt időpontra kirakva, ha már csak úgy özönlönek be a látogatók. Végighallgattam mindenki ötletét, s való igaz mindegyikben volt valami igazság. Ekkor Aizen- sama is elmondta a gondolatait. Nyilvánvalóvá vállt, hogy én már nem fogok menni Shiratorihoz az élők világába ezalatt a küldetés alatt. Behunyt szemmel ültem tovább a helyemen.
~ Tiszteletben kell tartanom Aizen- sama döntését, ha nem én megyek, hát nem. Majd legközelebb. Talán jobb is így.~ gondoltam magamban. Ezt követően befutott Akki Enzeru, aki Sierra fracciónja volt. Soha nem találkoztam még vele ezelőtt. Nagyon úgy látszott, őt szeretnék a bounto után küldeni.
~ A Vaizardokkal szemben semmi esélye sincs. Nem csak neki, de még jóformán egy Espadanak sem. Ehhez valóban nagyon okosnak, erősnek, talpraesettnek kell lennie, de minden kiderül nem sokára. Lehet, alábecsültem a srácot. Elvégre nem ismerem a képességeit.~ merengtem, ezt követően abbahagytam a gondolkodást, majd vártam a többiek megnyilvánulását ezzel kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te25500/30000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptyKedd Jan. 13, 2009 4:46 am

A többiek válaszai csak abban hasonlítottak, hogy ne küldjük egyedül az újdonsült szövetségesünket. A véleménynyilvánítások többi része önmagukról szólt. Annyira lehetett érezni, hogy mindenki csak a saját bőrét félti. Ki is lehetne tenni mindegyik feje fölé a szabadúszó feliratot.
Amíg folytak az unalmas és teljesen felesleges eszmecserék lassan az ajtó felé pillantottam. Mivel a többiek el voltak foglalva a fogalmazással valószínűleg nem figyeltek arra, hogy valaki az ajtóban hallgatózik. A lélekenergiája ismerős volt, és épp beazonosítani próbáltam, amikor Sierra beinvitálta. Kisvártatva meg is érkezett a vörös hajú arrancar. "Szóval ő. Ezek szerint újra együtt fogok vele dolgozni." jegyeztem meg magamban. Még egy pillantást vetettem rá aztán visszatértem a fal bámulásához. Sosem szerettem kontaktust tartani bárkivel is,ha beszéltem is legfeljebb csak a kezdőmondatnál sandítottam rá arra akinek céloztam a szavaimat, utána pedig egy kiszemelt pont meredt bámulásához láttam neki és így folytattam szövegem.
Aizen sama ajánlata nem tudott meglepni, hiszen az elejétől fogva gondoltam nem közölünk fog valakit kiküldeni. Mielőtt bárki is használhatta volna a vétójogát, vagy a fraccion válaszolhatott volna megszólaltam. Nem akartam még tíz percen keresztül hallgatni, hogy nem tetszik az espada-knak az ötlet.
-Én személy szerint épp kérni akartam, hogy nem e lehetne küldeni egy fraccion-t kísérőnek. Nem becsülöm le a bounto-t,de úgy hiszem Enzuru bőven elég lesz a feladatra, hiszen megfigyelni és nem harcolnia kell, legalábbis reméljük. Másrészről pedig elkapkodott lépés lenne egy espada-t küldeni.
Az erejüket nem tudom, de az a nő, aki vele volt különös figyelmet érdemel. Ha jól sejtem vaizard lehet és nem hinném, hogy csak egy tartózkodik az emberek világában. Mivel kérted Aizen sama, hogy ne támadjak tesztelni sem tudtam az erejét. Kivételesen sajnálom, hogy akkor nem döntöttem önállóan. Szerintem a felkészülés csak a taktikánk részéről fontos. Annyi időnk már úgy sincs, hogy a gyengeségeinket még jobban tudjuk rejtegetni.-címeztem szándékosan ezt az előbb kifakadó Cielo-nak.
Egy levegővételnyi csend után Aizen-re pillantottam.-Ha jól sejtem már van kész terved, Aizen sama. Vagy tévednék?-emelem feljebb a kezemet, hogy ne látszódjon az arcomon megjelenő halvány mosoly.
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te11000/30000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (11000/30000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptySzomb. Jan. 24, 2009 1:05 pm

A gyűlésterem egyik zugában hirtelen felszakadt a tér, a sötét lyukból pedig nem más mint az egyes számú Espada, Creus Luján Alcaraz lépett elő. Illetlenségnek számított volna mástól ez a belépő, de őt rangjától fogva kissé más szabályok vették körül, így megengedte magának ezt a luxust. A felé forduló egyének felé dobott egyet a szokásos mosolyából, illetve Aizen-sama felé intett is egyet, majd arrébb vánszorgott a kaputól és megvárta amíg Hana is átlibben a kapun, s végül bezárta azt. Természetesen a shinigami feltűnése azonnal felhördülést váltott ki a jelenlévőkből, ezért Lucho felemelte a kezeit, hogy ezzel próbálja őket csitítani.

- Nyugalom, nyugalom! Ezt a shinigamit én hoztam magammal! Hana hadnagy, és hajlandó nekünk segíteni céljaink elérésében. Igaz Hana?

Az Espada a lány felé fordult, majd várta hogy megerősítse őt szavaival társai előtt.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te33500/45000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 29, 2009 2:35 am

Talán amiatt, hogy ne gondoljam meg magam, talán csak azért, hogy ne maradjak le Lucho megfogta a csuklómat, amint belépett utánam az átjáróba. Ráérősen mégis nagy léptekkel közlekedett. Egyetlen szót sem szólt, csak mielőtt kilépett volna az átjáróból rám kacsintott.
Szándékosan hagytam egy kis időt a felbukkanásom előtt. Természetesen rögtön felhördült az egész terem, amint meglátták, hogy shinigami vagyok. Nagyot nyeltem a hangzavart hallva és rémülten néztem körbe, de Aizen-t meglátva gyorsan le is sütöttem a szemeimet. Inkább néztem a hófehér kőpadlót.

- Nyugalom, nyugalom! Ezt a shinigamit én hoztam magammal! Hana hadnagy, és hajlandó nekünk segíteni céljaink elérésében. Igaz Hana? - a válasz váratott némileg magára és inkább csak a helyeslő bólintásomat lehetett érzékelni. Nem állt szándékomban nagy jelenetet levágni, valami talpnyaló szöveggel fogadva hűséget annak a képmutató árulónak. Igaz a csendességemhez hozzájárult az is, hogy halálfélelmem volt. Ennyi espada egy szempillantás alatt el tudott volna intézni, csak egy rossz mozdulat és halott vagyok.
Vissza az elejére Go down
Kazuo Sachiaru
Shinigami
Shinigami
Kazuo Sachiaru

nő
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 80
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches ~ Szobám ~ Játszóházam // Karakura town
Registration date : 2008. Sep. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te5000/15000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptySzomb. Feb. 07, 2009 1:45 am

*Unottan hallgatta végig a többiek ötleteit és kérdéseit, közben egyet-kettőt ásított is, hogy jelezze, számára kezd kissé unalmas lenni ez a gyűlés. Ha Enzuru elfogadja a felkérést, akkor már a kísérő problémája meg is van oldva, aminek köszönhetően a gyűlés is hamarosan véget ér. Néhány pillanattal később megérkezett Lucho is, aki egy nem várt személlyel érkezett. Sierra kerek szemekkel nézte az átjárón belépő shinigamit.*
- Hát ez meg mit keres itt?
*Kérdezi jéghideg hangon, majd Aizenhez fordul.*
- Aizen-sama, te tudtál erről?
*Teszi fel a kérdést Aizennek, majd hátra dől a székében.*
- Hah… Nekem aztán mindegy… Hiszen nem szólhatunk bele, hogy a drága Primera Espadánk kiket hurcol haza. De egy shinigami azért mégis csak túlzás. Először Aizen-samával kellett volna ezt megbeszélni, nem csak úgy beállítani vele… Kíváncsi vagyok, hogy miféle segítséget kapunk ettől a kis shinigami nőcskétől.
*Folytatta szokásos lenéző stílusában, közben a hajával babrált, szemével pedig folyamatosan Luchot és a shinigamit figyelte.*
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te11000/30000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (11000/30000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptyVas. Feb. 15, 2009 11:45 am

(Ha 1-2 Espada ill. egyéb(Aizen pl.) aki az érkezésünkkor jelenvoltak megtennék hogy írnának ide, akkor egy Primera Espada nagyon boldog lenne. x) )
Vissza az elejére Go down
Akki Enzeru
Arrancar
Arrancar
Akki Enzeru

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 150
Age : 36
Tartózkodási hely : Magányosan Hueco Moundo területein
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 90. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te13000/15000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (13000/15000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptyHétf. Feb. 16, 2009 3:43 am

Amint belépett a szobába a feszült légkör megcsapta. Körbe nézett s látta, hogy a jelenlévőek kicsit nyugtalanok, de vannak köztük akiket nem igazán érdekel az egész csak itt kell lenniük vagy csak balszerencséjükre rossz helyen voltak rossz időben. Amint belépett Enzeru a szobába Aizen mosolygósan mint mindég üdvözölte s hirtelen egy kérdést intézett hozzá:
" Elvállalnád, hogy a bounto tudta nélkül elkíséred őt az emberek világába, és figyelsz rá, mik a szándékai, ha pedig bajba kerülne, segítesz neki?"- Enzeru ennek a kérdésnek hatására nem tudta, hoyg sírjon vagy nevessen, de ezt a töprengést próbálta elrejteni több kevesebb sikerrel. Enzeru feljebb valójára nézett Sierra Montero-ra de ő nem segített a döntésében...*Nha most akkor ezt vegyem megtisztelésnek? Egy nagy francokat ez egy kicseszés...Mit válaszoljak?...* - Töprengett Enzeru, de nem sokáig mivel nem akarta magára haragítani se Aizen-t se a teremben lévőket. Amikor szóra akarta nyitni a száját hirtelen újabb részvevők jöttek a teremben a többiek közé...Az egyes számú Espada, Creus Luján Alcaraz lépett elő egy fekete lyukból és üdvözölte a jelenlévőket. Enzeru-t ez a fajta betoppanás kicsit sem tetszett Enzeru-nak de tudta az erejük közti különbséget és nem akar öngyilkos lenni...Hirtelen egy idegen szellemi energiát is érzett a lyukból amiből az imént Lucho lépett ki...nagyon hasonlított egy Shinigami szellemi energiájára...Érzése nem tévedett és egy Shinigami lépett elő akinek a jelenlátát Lucho azonna megmagyarázta.A Shinigami lány félelemben egyet biccentett jelezvén, hogy nem akar nagy problémát okozni...Igaz ennél nagyobbat nem igazán lehetett volna már...
A szobában a döbbenet és a feszültség elharapódzott...Elég lett volna most egy rossz szó akárkitől és a harc elkerülhetetlen lett volna...Enzeru megpróbált kihátrálni és mihamarabb elhagyni a helységet és igaz ami igaz már régen harcolt ezért a feszültségtől jó kedve kerekedett ezért Aizen-hez fordult és így szólt félbe szakítva a vitatkozó Espadákat....
- Aizen - sama Elválalom a feladatott, de ha lehet egy erősebb rangú Arrancart is kérnék ha lehet egy Espadat, mert ha harcra kerülne a sor nem akarok egy ügyefogyott Bounto végett meghalni és csak egy felderítő küldetés de amióta itt vagyok sok furcsaság és nem várt dolgok történtek... a gyűlésterem légköre már nekem nem megfelelő és ha itt az indulatok elszabadulnak az olyan gyenge Arrancarok mint én már csak a puszta szellemi energia elszabadulástól padlót fognának ezért engedelmeddel távoznák amint a kiadod parancsba hova és mikorra érkezzek meg az élők világába. - Mondta el mondandóját tiszteletteljes hangon s félig meghajolva Aizen felé fordulva az arcára egy mosoly égett ami a harc puszta gondolatától került oda...
miután elmondta amit gondolt felegyenesedett Feljebb valójára tekintett majd elindult az ajtóhoz közel a Shinigami felé...amint elhaladt melette érezte a félemét majd a hatalmas ajtókörnyékén megált és nekitámaszkodott a falnak kezeit elől összekulcsolva és várta, hogy mi fog kisülni a dolgokból és a jelenlévők reakciójára figyelve miközben fejét lejebb sütötte, hogy a örömteli mosolya elrejtve legyen amennyire legyen valamint a vitákat vagy inkább a közbe szólásokat hallgatta....
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te11000/30000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (11000/30000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 03, 2009 7:05 am

Hana helyeslően bólintott Lucho szavaira, aki ezután visszafordult az Espadak felé. A többség némán hallgatott, nyilván arra vártak hogy az egykoron szintén shinigami Aizen szólaljon meg végre, de persze volt aki nem tudta megállni, hogy ne fűzzön kommentárt a shinigami lányhoz. Ilyen volt például Sierra a 4.-ik Espada, aki szokásos lenéző stílusában fejtette ki véleményét a helyzetről.

- Valóban Sierra-chan. Te nem szólhatsz bele.

Hangján ugyan semmiféle gúny nem érződött, de mégis kiemelte a kettejük közötti rangbéli különbséget. Közben egy számára nem annyira ismert arrancar mondott egy-két dolgot Aizennek, majd hozzájuk viszonylag közel elsétálva megállapodott a gyűlésterem ajtaja melletti falnál. Lucho egy pillanatig követte az arrancart a tekintetével, majd visszanézett Sierrára és beszéde közben lassan-lassan a többi Espadara és Aizenre is rátekintett.

- A legtöbb eddigi tervünk, amin hosszú órákig agyaltatok dugába dőlt. Sőt az a pofátlanság is megtörtént hogy a shinigamik betörtek ide Las Nochesbe, súlyosan megsebesítettek egy espada szintű arrancart és magukkal vitték azt amit kerestek. Még ha nem is túl fontos tárgyról volt szó. Nekem viszont jött egy spontán ötletem amikor a Földön összetalálkoztam Hana-channal. Hadnagy, de nagyon közel áll a Kapitányi szinthez, a Bankait is elérte már. Mellesleg pedig az egyik kapitány hitvese. Ilyen hatalommal rendelkező kémet nehezen tudnánk találni és őszintén szólva már most hasznosabb jelenség mint a jelenlévő arrancarok többsége.

Lucho tudta hogy az utolsó mondata a többségben felháborodást fog kelteni, de azt is hogy egyik arrancar sem merné tettekkel kifejezni elégedetlenségét.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Masaru
10. Osztag
10. Osztag
Sierashi Masaru

Férfi
Leo Dog
Hozzászólások száma : 66
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 0. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te7000/15000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptyHétf. Márc. 16, 2009 7:47 am

*Miután kifejtette véleményét a témával kapcsolatban, szó nélkül hallgatja a további fejleményeket. Ha egy egyszerű fracciónt akar küldeni Aizen, hát küldjön... Biztosan jól tudja, mit csinál - és végül is, egy ilyen megfigyelésre nem is kell espada szintű arrancart küldeni. Hiszen csak arról van szó, hogy a háttérből figyelje az eseményeket, ahhoz pedig a túl nagy lélekenergia inkább hátrány, mint előny - túl könnyen észrevennék amiatt, hogy nem tudja rendesen elzárni...
Időnként Tadeóra (és a többiekre) pillantva hallgatja végig a 6. espada szavait, amikor teljesen váratlan dolog történik. Lucho belépője még annyira nem is érinti mélyen, amikor azonban megjelenik mögötte a shinigami nő, rendesen elkerekednek szemei...*
~ Mi a fene...? ~
*Fut át agyán, azonban gyorsan igyekszik berekeszteni a gondolkodást a Primera Espada jelenlétében. Alegra gondolataiban csak ne turkáljon senki... Ehelyett inkább alaposan végigméri a Hana néven bemutatott halálistent. Sierra kitörésekor pedig csak lemondóan sóhajt egyet, és unottan megdörzsöli szemét. Már csak egy ismeretlen shinigami és az ebből fakadó felháborodás hiányzott "tökéletes" boldogságához...*
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptySzer. Aug. 19, 2009 6:40 am

- Enzeru, nem szabad harcba keveredned. Te csak felméred a shinigamik létszámát és megfigyeled a bountot, utána pedig jelentést teszel a megszerzett információkról. Akár most rögtön is indulhatsz.
*Fejti ki a fracciónnak feladatát a kérdése hallatán ellentmondást nem tűrő hangnemben, majd a többiek felé fordul.*
- Úgy van, Tadeo.
*Bólint az espada okfejtésére. A tíz legerősebb arrancarok egyike sem képes teljesen észrevétlenül elrejteni erejét, ráadásul csak árnyékként kell követni a bount lépéseit. És az sem utolsó szempont, hogy ha már fel kell áldozni valakit esetleg, inkább egy kevésbé erős arrancar "vállalja magára" ezt a szerepet...*
- Minél gyorsabban támadunk, annál váratlanabbul fogja érni őket... És ha több fontos helyet szemelünk ki, talán sikerül összezavarnunk Seireitei-t. Ekkor pedig muszáj lesz oda küldeniük néhány tisztet, akik - tekintve, hogy többségük a nőt védi - valószínűleg a Karakura-beli csoportból fognak kikerülni, így meggyengül a fő célpontunk. Utána sokkal könnyebb dolgunk lesz, ha sikerül szétszedni a legnagyobb erejüket...
*Fog bele az újabb magyarázatba. Nagy eséllyel folytatná is mondanivalóját, azonban ekkor hirtelen a terem egyik sarkából mintha valamiféle lélekenergia-ingadozást érzékelne. Jönne valaki?
A következő pillanatban pedig bebizonyosodik, hogy igen. Lucho, a Primera espada is tiszteletét teszi ugyanis a gyűlésen... De nem egyedül érkezik - egy shinigami is van mellette! Tekintetén egy pillanatra észre is lehet venni a meglepettséget, bár ezt igyekszik minél gyorsabban leplezni és visszafogni gondolatait.
Tüzetesen végigszemléli a "vendéget", aki láthatólag egyre nagyobb zavarban van. Ezen nem is csodálkozik, hiszen a hadnagyként bemutatott halálisten jelenleg potenciális életveszélyben van tulajdonképpen...*
- Sierra, nyugalom.
*Állítja le a hangosan méltatlankodó espadát, és szó nélkül biccent Lucho felé, hogy folytassa beszámolóját. A Primerát hallgatva időnként szó nélkül bólint, majd megkérdezi:*
- És miért vagy olyan biztos abban, hogy nincs semmi hátsó szándéka a kémkedés elfogadásával?
*Villan tekintete a még mindig a padlót bűvölő Hana felé.*
Vissza az elejére Go down
Love Triste

Love Triste

nő
Hozzászólások száma : 79
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2009. May. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Décimo/10. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te14000/30000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (14000/30000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptySzer. Aug. 19, 2009 10:40 am

Gyorsan kapkodja lábait a 10. espada, mivel késik arról a gyűlésről, amire ugyebár már meg kellett volna érkeznie. Tart attól, hogy a késés miatt negatív beszólásokban fog részesülni, ám bízok benne, hogy ez esetben eltekintenek mellette.
A teremhez érve az ajtót kinyitja, majd belépve rajta azt kell tapasztalnia, hogy már elég sokan jelen vannak. Megérzi egy shinigami jelenlétét is, aki úgy tűnik a primera espada védelmét élvezi. Love nem tudja, hogy miről folyhatott a tárgyalás, mielőtt megérkezett volna, de látván, hogy a többi espada nem vágja magát harci pózba, úgy ő sem teszi.
Végigbaktat a termen, de közben nem mer senki szemébe nézni, csupán maga elé bámul, így próbálva elkerülni a fagyos pillantásokat. Aizen "trónjánál" megáll, majd meghajol. Tudja, hogy Aizen - sama mindig kedves és megértő, így nem számít letolásra, ám úgy érzi, hogy ezzel is csak Aizen - samának okozott csalódást, hisz' ha már egy egyszerű gyűlésre sem tud megérkezni időben, akkor hogyan lehetne megbízni benne élesben? Fejét lassan felemeli, s Aizenre tekintve így szól;
- Üdvözöllek Aizen - sama, kérlek bocsásd meg késésem... - süti le a fejét, amint kimondja szavait, majd a válasz elhangzása után felkel, s az egyik közelebbi üres hely felé veszi az irányt, ami nem más, mint Alegra mellett van. Love leül, majd futó pillantást vet az 5. espadára. Reméli, hogy nem fogják megszólni, amiért itt foglalt helyet, viszont nem akart császkálni egy sort a terem másik oldalába.
A székben hátradől, kezeit combjaira rakja, s gondolataival már az ismét folyó eseményekre figyel, amiket az előbb oly' ügyesen félbeszakított...
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te11000/30000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (11000/30000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptySzer. Aug. 19, 2009 11:23 am

Lucho számított Aizen kérdésére, hiszen az ex-shinigami rendkívül intelligens volt, bármit is tervezett meg, előre tudta mi lesz a végkimenetel. Az Espada Hana fejére tette a kezét, majd összekócolta a reszkető lány haját.

- A találkozásunk óta irányítom ennek a kislánynak minden mozdulatát. Képtelenség hogy bármit is eltudjon rejteni előlem. A jelentéseit pedig a lehető legminimálisabb idő alatt tenné meg. Esélye se lenne arra, hogy bármilyen érdemleges információt megtudjon rólunk. Maximum olyat hogy Love-chan csinos. De ezzel sokra nem mennek a Gotei 13 -nál.

A Décimo Espada megemlítésekor tekintetét a lány felé fordította, s kacsintott egyet. Bármilyen helyzetben képes volt flörtölni a csinosabb arrancar lányokkal, vagy akár shinigamival, ahogy az a Hanaval folytatott küzdelme során kiderült.

- Ha pedig valamit rosszul csinálna, akkor vállalom a felelősséget a tetteiért Aizen-sama. Vegyük úgy hogy ő az én kis shinigami fracciónom.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te33500/45000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptyHétf. Aug. 24, 2009 1:40 am

A szívinfarktus elkerülése egyre esélytelenebb próbálkozás volt, mivel a díszes espada társaság egyre hangosabban adott szót nem tetszésének. A kék hajú, agresszív nőféleségről pedig egyenesen sugárzott atomreaktori mértékkel a gyűlölet és ha kicsit távolabb állok abban is biztos lehetnék, elcsíp és agyonvág valamelyik eldugott zugban. Nem, nem is kell neki rejtett hely. Ő az a tipikus boszorkány üldözéses ámokfutó, aki imádja a nyilvános kivégzése okozta hóhéri munkát. Szegénykének pocsék gyerekkora lehetett, de odáig nem süllyedek, hogy egy hueco-i albérlőt kezdjek el sajnálni. Járjon pszichológushoz, bár nem élné túl az agyturkász már az első randijukat sem. "Csúnya halál..." Ráztam meg a fejemet, némileg remélve most nem felém turkál Lucho. Ezen viszont nem tudtam tovább agyalni, mert egy citromot nyelt vörös hajú valakicsoda haladt el mellettünk. Nem volt az a rád néz szörnyethalsz fajta. Inkább az a fürkésző típus, aki a szemmel vizsgálgatásból próbálkozik leszűrni milyen vagy. Jó képet mutathatok. Betoji anyámasszony katonája. Már csak az hiányzott, hogy egy sárga tócsát gyártsak magam alá. Kezdtem is tuningolni magam, hogy ne ijedezzek már ennyire vaknak is feltűnően komolyan. Egész jól haladtam a nincsen veszély csiga mondókámmal, na meg a 'rablóm' is szorgalmasan csitítgatta a jelen lévőket, amikor beesett egy újabb figura az ajtón. Szó szerint rázkódtam ettől, mint üvegbe zárt cserebogár a bicikli csomagtartóján és kicsiny szívecskémet, majd nem ki is köptem a riadalomtól. Két fújtatás után meg maga a nagy Aizen tette fel költői kérdését szó szerint villámmal hátsón döfögetve. Nyeltem is egy gigászit. Fiatal vagyok még mindig a halálhoz! Ennek ellenére bőszen kezdtem fogalmazni a végrendeletem.
Az 'espada-m' válasza a szokásos stílusban zajlott. A hajam borzolását viszont megköszöntem volna ha kihagyja. Be is vágtam a fancsali ábrázatom. Ő nem érzi át azt a kínt, ami a kifésülésével jár! Plusz ez teljes mértékig azt kürtölte szét, hogy én az ennivaló kiskutyája vagyok. Pattanni is fogok. Ez a legrosszabb az egészben. "Remélem a nyakörv és póráz elmarad...Nem fog!" Nyöszörögtem csendesen a fraccion kijelentést megneszelve, de hisztérikus sírás helyett inkább csak lapogattam a hajamat. Úgy voltam vele ráérek kérdezni, ha kevesebb paparazzi ólálkodik a környéken.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te25500/30000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptyHétf. Aug. 24, 2009 4:54 am

A további magánbeszélgetés az arrancar-ral nem tudott érdekelni. Unalmas protokoll csevej, semmi több. Nem is érdemes rá odafigyelnem. Helyette inkább azon gondolkoztam, hogy előzhettek meg újra a shinigami-k. Bosszantó. Roppant idegesítő, bár a vaizard arckifejezéseit eltekintve korántsem tudják mit hordozhat azaz ember. Az én feltűnésem viszont felébresztette a szunnyadó kíváncsiságukat. Ennél pocsékabbul nem is sülhetett volna el ez a rémes küldetés. Ezen emészteni önmagam már felesleges. Inkább épkézláb tervvel kéne előállnom miként oldjuk meg ezt a problémát. A rövid séta viszont meglehetősen kellemes perceket okozott. Félek bevallani magamnak, de jól esett azon a helyen járnom, ahol egykoron éltem. Különös és nyugtalanító érzésem van azóta. Hiányzik. Újra ott tartok, hogy vissza akarok jutni. Ember. Egyszer szeretnék így ébredni. Azt sem bánnám, ha az utolsó napon lenne. Így sokkal boldogabban szenderülnék jobb létre.
"Ez meg?" Nyitottam ki szemeimet és próbáltam pontosan arrafelé tekinteni ahová koncentrálódhat a teremben lévők túlnyomó része által érzékelt energia. Pillanatokkal később meg is jelent a tulajdonos. Ki más is lehetne ekkora mértékben pofátlan mint az egyes számú espada. Néhanap úgy érzem nem csak hiszi, hogy mindent megtehet. Aizen sama túlzottan elnéző vele. És a szabadságáról most is meggyőződhettem. Volt mersze idehozni a legnagyobb ellenségünket. Őszintén szólva zavart a merészsége, de mivel kicsit sem az én hatásköröm miféle házi kedvenceket tart hallgattam. Sierra pedig menetrendszerűen kezdeményezte a botrányos verekedést. Kész szerencse, hogy nem estek egymásnak. Bár a gyűlés szempontjából akár be is következhetett volna. Minden lényeges információt megkaptunk, amit elmondana Aizen sama. Többet úgy sem fogunk megtudni erről a nőről és a nyakláncról. Már-már ott tartottam távozom, amikor beesett viseltesen legfrissebb espada-nk és Lucho is elkezdte mesélni a hadnagy jelenlétét, akit valószínűleg már csak a neme és kinézete miatt is köreinkben köszönthetünk.
Azonban az előadott mese túl átlátszó volt. Vagy lefoglalta a nő idomainak felderítése vagy nem hajlandó elmondani az igazi célját. Esetleg ironikusan lámpaláza van és egyedül Aizen sama-t fogja beavatni. Nem számít, de az már annál jobban érdekel mit fog választani a vezetőnk. Szimpátiára alapozni ugyanis eleve kudarc lenne.
Vissza az elejére Go down
Retsu Aigoro
Privaron Espada
Privaron Espada
Retsu Aigoro

Hozzászólások száma : 84
Tartózkodási hely : A kényelmes ágyikó XD
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 2. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te15000/30000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (15000/30000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptySzer. Aug. 26, 2009 10:06 am

~ Végre folytathatom a napirendemet. – nyújtózkodtam egy nagyot Las Noches falára teleportálva. Lehunyt szemmel indultam el a szobámba, miközben a ruhámról próbáltam meg eltávolítani a küldetésen összeszedett port. Mikor végre sikeredett e bonyolult művelet, egy széles vigyor ült ki az arcomra, de hamarosan ismét a semmibe lett, mikor tudatosult bennem, hogy pont most értem a tető végére és már nincs annyi időm, hogy elég lélekszemcsét hozzak létre egy Sonidohoz, a Centelláról meg már nem is beszélve. Egy halk sóhaj kíséretében tudatosult bennem, hogy a becsapódás okozta sérüléseket már nem kerülhetem el. Öngyilkos jelölteket megszégyenítő szabadesésem végén modelleket iriggyé tévő pózban sikerült landolnom, majd rá 5 perce már csak a horkolásom hallatszott.
- Ez meghalt? – rugdosott meg az egyik arra járó arrancar, mire nem adtam látható életjeleket. Ekkor érkezett meg kedvenc fracciónom – aki nem utolsó sorban az egyetlen – és egy jól irányzott rúgással sikerült egy még nagyobb krátert létrehozni.
- Azura-chan téged egy percre se lehet kikapcsolni? – pillantottam rá, miközben a szemembe lógó hajamat arrébb tessékeltem.
- Ébreeeedj Lajhíííí! Ma van a gyűlés! Ha nem jelensz meg Aizen biztos levált! – rugdosott tovább, mire egy halk „Engem az sem érdekel” volt a válaszom. Látszólag ezzel nagyon felhúztam Azura-t. Ezt abból éreztem, hogy egy Sonido-val felettem jelent meg és heves bara lövöldözésbe kezdett. 30 perc próbálkozás után meguntam a helyzetet, ezért felálltam és elindultam a szobámba átöltözni kedves fracciónom parancsára. Miután sikerült lecsapatnom magam, megtörölköztem és egy újabb espada göncöt vettem elő a szekrényemből. Ásítozva öltöttem magamra a szerelést, majd miután sikerült elkészülődnöm, elindultam a gyűlésterembe.
- ’Reggelt! – köszöntem az ajtóban szobrozó arrancaroknak.
- Üdv. Retsu-sama, már várják önt! – hajolt meg az egyik mire a másik tudatta velem, hogy már 15 óra van.
- Én is tudom… - vakartam meg a tarkómat elgondolkozva, hogy mennyit aludhattam, majd miután kinyitották a hatalmas ajtót, mely már inkább kapu volt, egy ásítás kíséretében beléptem.
- Üdv Aizen-sama! – hajoltam meg a többiekről tudomást sem véve. - Elnézést a késésért, de eltévedtem az élet ösvényén… vagy valami hasonló. – vakartam meg a tarkómat, majd elindultam a többi espadahoz.
- Üdv. Shinigami-san. – mondtam, miközben elhaladtam a nő mellett és csak azután tudatosult bennem, hogy mit, avagy kit is láttam.
- Hát ez meg mit keres itt? – böktem Lucho legújabb kis kedvencére, de öt perc elteltével leesett, hogy engem cseppet sem érdekel a dolog, ezért egy vállvonás kíséretében leültem az újdonsült 10. espada mellé.


A hozzászólást Retsu Aigoro összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 12, 2009 8:27 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Cande Jaegerjaques
Espada
Espada


nő
Hozzászólások száma : 118
Registration date : 2008. Nov. 14.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyűlésterem - Page 2 Cl0te16000/30000Gyűlésterem - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 EmptyPént. Aug. 28, 2009 5:32 am

-TAKARODJ A JÓ ku*va ANYÁDBA!!!-
Szinte ez már minden napos kelésem nyitómondata lehetne. Ez a sok szarrágó folyton folyvást feltossza az agyamat úgy, hogy a fejemben lötyögő káposztalében olyan baszott jó rament lehetne főzni, hogy az ember mind a 20 ujját végignyalná. Ha ez ne lenne nekem elég, a mai reggel meg még jobban meg volt spékelve. Hacsak azt a kibaszott száját nyitotta volna ki ez a seggfej talpnyaló, akkor azt mondom oké, és egy gyenge ceroval kokszosra pörkölöm a valagát, de hogy még az ágyamba is beleugorjon és elkezdjen rázni mint egy szaros rongybabát.... Na ez volt az a pont, hogy összeszedve minden erőmet olyan gigászi erővel ordítottam el magamat, hogy tán áthallatszott abba a baszott Karakura Townba is.
Ahogy igyekeztem kézzel lábban leverekedni magamról ezt a nyálgépet, közben próbáltam magamba már valami életet is pofozni, ha már ilyen rohadt kedvesen felébresztettek. Rákvörös fejjel egy jól irányzott rúgással eltaláltam a döge állkapcsát, aki egy 360°-os fordulatot téve tengelye körül úgy lerepült az ágyamról, mint a sasmadár. Diadalittasan, és persze sátáni vigyorral arcomon lépek az undorító arrancar fölé, majd egy gyönyörű rúgással ügyesen eltalálom gyomorszájon. Mivel úgy látszik ez a vérparaszt még élvezi a helyzetet, ezért egyelőre táskás szemeimmel már keresem is Tigret és meg is pillantom a sarokban. Már lépnék is érte, mikor öngyilkosjelöltem feljajdul. Természetesen nemtetszésemet a tudtára adva, felrángatom nyakánál fogva a földről és villámokat rázúdító szempárjaimmal nekikezdek a vakeromnak:
-ku*va reggel van még nekem, remélem felfogod, öregem?! Ez az egyik... a másik.... NEM MEGMONDTAM, HOGY KOPOGJATOK, TI ELBASZOTT ANYASZOMORÍTÓK?! RÁADÁSUL TE MEG BELE IS VETŐDSZ AZ ÁGYAMBA A SZUTYKOS, GOMBÁS LÁBADDAL! HÁT HOGY VAN POFÁD, TEEEEE TEEEEE.....!
Rángatom össze vissza, hagy tanulja meg mit kap az, aki Cande-t megzavarja alvás közben. Mikor már éreztem, hogy a karom rohadtul zsibbad, ezért ellököm magamtól és indítanék is egy már beígért cerot, de a kétségbeesett szarrágó valahogy szóhoz tud jutni. Hebegve habogva elhadarja hogy mi a bánatért is zaklatott fel.
-Ezt most te sem hiszed el, ugye? Egy ilyen kis piti ügy miatt ébresztettél fel?! Egy kibaszott ülésért?! Ó, hogy az a....!!! Mi az hogy lefokoznak, ha nem jelenek meg?! majd pont engem! Ne röhögtessen már Aizen!
Morgolódom össze vissza, és belekezdek a szoba körüljárásába. Najam, idegemben mindig ez a kényszercselekvésem beindul. Már a tízedik kör után, kissé elkoptatva a szőnyeget mer ismét belefogni a nyöszörgésébe a krapek.
-Hát te még mindig itt vagy?! Takarodsz a rákba de tüstént! Vagy szeretnéd ha Cande néni rúgna ki baszottul két lábbal?
Jelenik meg arcomon a pszichopata tekintet és az azt megspékelő ördögi mosoly. Nem is kell több az illetőnek. Mintha egy ku*va rakétát toltak volna fel a seggébe, olyan sprinttel hagyta el a szobámat. Hatalmasakat fújtatva mint egy spanyol bika kotrok valami után, amit a ficsúr után baszhatnék, de mire kezembe kerül egy állólámpa, addigra sikeredik valahogy lenyugodnom. Már csak azon kell morgolódnom, hogy ugyan mi a f*sz ilyen fontos Aizennek, hogy ahhoz én is kellek.
Valami cumót magamra rángatva csapom be magam mögött a szobám ajtaját és befordulok a végeláthatatlan folyosóra. Gedva kedvemben is vagyok, és ráadásul rohadtul is unatkozom. Az utam közben nem olyan messze tőlem szembetalálkozok egy alakkal, aki egy olyan baszott nagy papírkupacot cipel a kezében, hogy egy kisebb hegynek is nézné az ember fattyúja. Felcsillanó szemekkel már dörzsölgetem is kezeimet halk kuncogások közepette, ahogy egyre közelebb kerülök vele szembe. Ahogy épp elsuhannék mellette, kiegyenesedem, tekintetemet elfordítva, teljesen ártatlan fejjel kirakom a lábamat, aminek következtében a szerencsétlen akkorát zakózik, hogy ezt a mozdulatot a kamikazésok is évekig tanulják. Alig bírom ki röhögés nélkül, de egy gyors levegővétellel, mintha nem én lennék a hibás, hátranézek:
-Jaj ezek a rosszul lerakott lapok ku*va veszélyesek! Újra kéne már rakni őket!
Mondom teljes fapofával, majd előre is kapom tekintetemet, és egy kicsit gyorsabban elhaladva ki is tör belőlem az egy ideje már halogatott nyerítés. Annyira jól esett ilyen köcsögnek lenni. Vöröslő fejjel és könnyes szemekkel térek arra a folyosóra ahol a gyűlésterem állt. Mivel már sikerült úgy ahogy lenyugodnom, ezért bele is vágtam a hozzám illő bejelentkezésbe. Egy kicsit erősebben megtaszajtva az ajtót, a rozsdás csavar egyszerre csak megadta magát, és a baszom nagy ajtóból csak a kilincs marad a kezemben. Ennek hatására ismét összeesek, olyan vonyításba kezdek. Ahogy meg felnézek egy pillanatra a fogadóbizottságra, az értelmet baszottul nem sugárzó fejüktől csak még hangosabb röhögésbe vágok.
-Hát ez a nahaaaap kibaaaahhhaa....szottul kéhhééész! Először beront egy seggfej a szobámba....haaa, utána meg pofára esik egy talpnyaló a bazi nagy kupacával!
Alig bírom kinyögni, de azzal megpróbálkozom, hogy pár lépést megtegyek az asztal felé, és keressek egy ülőhelyet. Csak ez most kurvára nem megy, ugyanis olyan retkesül homályosan látok a könnyeimtől, hogy majdnem én is pofára estem.
-Nesze neeehekeeem! Minnyá én is követem a péhéééldájááát! Jaahaaaj... és ha még ez nem tenné be a kaput, még tiiiii iiisshh olyan értelmesen néhhéééztek rám, mintha egy elmebajnok szambázott volna beee közéteeek!
Nagy nehezen eltántorgok egy székig és levágódom.
-De nyugalom, nyugalom, Cande mindjárt megnyuhuugszik... jahaj nekem te szent szar!
Könyöklök az asztalra, majd mit sem törődve a többi idiótával agyondörzsölöm a szemeimet és rávetődök fejjel az asztalra. Talán ha egy darabig nem látom ezt a baszott értelmes társaságot, sikerül lenyugodnom. Meg egyébként is, ha kérdeznék most akármit is, úgyis csak fulladozásba torkollna, így jobban is teszem, ha kussban hallgatom a többiek károgását.


//Remélem nem zavarok majd sok vizet, hogy én is bekapcsolódtam XD\\
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Gyűlésterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyűlésterem   Gyűlésterem - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Gyűlésterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Las Noches ::   :: Centrum-