-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te11500/25000Városi Park - Page 9 29y5sib  (11500/25000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 8:11 am

Végre ki Las Nochesből-> Miért kellett volna kabátot venni?


Az a tény, hogy nekem be mertek szólni, egyenesen fülháborító. Sokkal idősebb vagyok nála és még Ő szól be a koromra? Kis nyamvadék, mit képzel magáról... Kétszer vagyok nála idősebb... az bántja a lelkét, hogy míg ő szottyos vénember aki merevedési problémákkal küzd, én egy gyönyörű fiatal lány vagyok, akinek semmiféle problémája nincs? Több mint valószínű, hogy csak szűk volt a nadrágja. Az meg tény, hogy többet nem lesz szűk neki... Nem volt valami finom az íze. Mintha a szőnyeg szélét rágtam volna nagy elszántsággal. de azért legyűrtem a torkomon, bár jobban jártam volna egy nyers répával... Nem volt kedvem meghallgatni Aizen-sama szövegét, mely szerint ne egyek sok fajtársat, legyek szépen jó kislány, és ne szóljak be senkinek sem... Könyörgöm, nem vette még észre az elmúlt pár évtized alatt, hogy feleslegesen strapálja magát nálam? ezen apró okból Gargantanát nyitottam, és rövid úton a túlfűtött otthonomból a jóval hidegebb Karakura Townba jutottam. Szükségem volt a levegőváltozásra. A park pedig egészen ideális helynek tűnt: úgyis későre járt, és úgysem járt itt ilyenkor senki sem. Ha meg mégis: mi a valószínűsége annak, hogy meglát? Amúgy meg magára vessen. Ha a reiatsuja felkelti az érdeklődésem, megeszem. Na meg... csak gyönyörködni tud majd szép, kecses és ruganyos testemben. Annak meg kifejezetten örültem, hogy az utóbbi időben mellre hízok. Az sosem árt, ha mellben erősödik a nőnemű lény.
A sötétben megropogtattam a nyakamat, és leheveredtem a fűbe. Ujjaimmal hollow maszkom csík-maradványával játszottam, és közben egy sötét és véres anime betétdalát dúdolgattam. A fű hideg volt és nyirkos, lenge öltözékem szabadon hagyta hátam jelentős részét, ami libabőrös lett. Régen éreztem ilyet, igazán kellemes érzés volt. De azért nem ártott volna az a fehér és vékony blúz. Felültem, felhúztam a lábaim, és rátettem a fejem. Gyönyörű, hosszú kék hajam hátraomlott, és a szó szoros értelmében ragyogott a Hold fényében, hála a rengeteg illatos vízcseppnek, ami ráragadt. Hosszú, fekete csizma, rövid, fűző alól kiinduló nadrág, ami combközépig ér... Itt, Karakurában meglehetősen megdöbbennének azon, hogy egy lány ilyet hord. de otthon én még a visszafogottak közé tartozom. Igazán csinos vagyok így, nem lehet rám panasz. Az hogy jelenelegi öltözékem alapján egy punk-rock banda énekesnőjének illek be, csak elégedettséggel töltött el. Végülis, szerencsés az, aki hallja csodás, rekedtes, mély hangom, amint dalra fakad...
ekkor éreztem meg valamit. A szagából ítélve Seireteiből jött, és egy kicsit el is fintorodtam.
- Ki vagy, Seireteii szökevénye? Mióta leskelődsz utánam? - álltam fel egy másodperc alatt megint, és fordulta körbe.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te7000/20000Városi Park - Page 9 29y5sib  (7000/20000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptyPént. Jan. 01, 2010 2:13 am

Végre ki Soul Societyből-> Miért jó, ha mindig van a máguson kabát?

Késő estére járt már az idő, és én mégsem voltam álmos. Eddig sem aludtam sokat az évszázadok alatt, miért pont most kezdeném el? Egy mágus meg tudja oldani magának, hogy ne legyen fáradt még egy alvás nélküli hét után is, nem mint az a sok elkényeztetett shinigami, akik már akkor keseregnek, ha pár órát járőrözni kell. Persze nekem nem kellett, megoldottam, hogy az illetékesek kifelejtsék a nevemet a járőrözési listából.
Most szobámban tartózkodtam, és lázasan dolgoztam a terveimen. A szoba le volt szigetelve védővarázslatokkal, így senki és semmi nem fog gyanút fogni. Ha meg mégis, arról is teszek, hogy elfelejtse a gyanúját. Az a jó nekem, ha a háttérben tudok maradni, és észrevétlenül dolgozni, tenni a dolgom. Ám mára végeztem dolgommal, a jelentésemet is elküldtem, így nem maradt más dolgom, mint élvezni a nap hátralevő részét. Hamarosan befejezem munkámat, és akkor gyökeresen meg fog változni minden számomra. Kinyújtóztattam elgémberedett végtagjaimat, majd magamhoz vettem a botom, és kiléptem a szobából, miután megszüntettem a védővarázsokat. Nem volt kedvem a szobában kuksolni, egész eddig azt csináltam, még ha kényszerből is. Sőt, egész SSben nem volt kedvem tartózkodni most, így úgy döntöttem, hogy teszek egy kis kirándulást Karakurában, úgy sem voltam ott mostanában. Így este úgy sem fognak sokan tartózkodni az utcákon, mindenki el van foglalva az esti programokkal...emberek...
Kisétáltam a hálókörletek komor területéről, és egy füvesebb terület felé vettem az irányt, hogy nyithassak magamnak egy senkai kaput. Megbizonyosodtam róla, hogy senki sem tartózkodik a közelemben, majd nemes egyszerűséggel átsétáltam a kapun, amit nyitottam, és néhány perc múlva ki is léptem a másik oldalán, egy sötét utcán, Karakurában. Körülnéztem, majd elhúztam a szám. Nem erre a helyre számítottam, mikor beléptem a kapuba, hanem egy csendes nyugodt helyre, ahol nyugodtan, zavartalanul lehet relaxálni. Így ráérősen el is indultam a városi park fele. Botommal doboltam a járdán, és gondolataimba mélyedve lépdeltem a zöld terület felé. A jövőben lejátszódó eseményeken merengtem, hogy hogyan fog kisülni az egész, és vajon nyerni fogok e vele, vagy sem. Bár egyértelmű volt, hogy nem csinálnám, ha nem nyernék vele, de azért sosem lehettünk elég biztosak. Észre sem vettem a nagy elmélkedéstől, de már oda is értem a park bejáratához, és beléptem rajta.
Úgy gondoltam, hogy egy holdfényes, csendes tisztás tökéletesen meg fog felelni elvárásaimnak, és nyugodtan tudok gondolkozni. Ám kezdett úgy látszani, hogy nem lesz ebből emmi sem, mert egyre erősebben éreztem egy bizonyos lélekenergiát. Egy lélekenergiát, ami összetéveszthetetlen volt, az arancarok lélekenergiája. Kicsit óvatosabban bár, de folytattam utam, nem nagyon volt arrancar, aki ártani tudott volna, de ha úgy alakult volna a dolog, nem lettem volna rest menekülni, elvégre egy espada mégiscsak egy espada. Egyre közelebb és közelebb éreztem a lélekenergiát, majd egy bokor mögül megláttam végre az illetőt, egy kék hajú, erősen lenge öltözékű arrancar lányt.
~ Nocsak..mit kereshet itt ilyenkor? - töprengtem el magamban. Nem kellett félnem tőle, nem voltam shinigami, így engem nem utálhatnak addig, míg meg nem tudják, hogy a Seireiteinek "dolgozom". Úgy tűnt, hogy az arrancar is észrevett, mert megszólított barátságtalan hangon.
Ne hasonlíts össze azokkal a szánalmas senkikkel, arrancar lány. Amúgy sem leselkedtem utánad, csak relaxálni jöttem el a parkba, mikor megéreztem a lélekenergiád, és megnéztem, hogy ki vagy.- mondtam neki nyugodtan.
- Krázus vagyok, egy mágus, aki MOST éppen a Seireiteinek dolgozik. Egyébként Te mit keresel itt?- mondtam, erősen megnyomva a "most"-ot, ezzel is jelezve, hogy egyeltalán nem köteleztem el magam SS mellett.
- És megtudhatom esetleg becses neved, arrancar lány? - kérdeztem mosolyogva az illetőtől.
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te11500/25000Városi Park - Page 9 29y5sib  (11500/25000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptyPént. Jan. 01, 2010 9:31 pm

Végre ki Las Nochesből-> Miért kellett volna kabátot venni?


Szívem szerint alaposan képen vágtam volna azt a magától eltelt tökéletlen hímet, aki itt állt előttem és kis ódát zengett arról, hogy ideiglenesen dolgozik Soul Societynek. Lényegtelen, hogy ideiglenesen. Közéjük tartozik, így tökéletesen méltatlan az életre. Karba tettem a kezem és büszkén néztem a szemébe. Ha azt hiszi, hogy összetojom magam csak azért, mert onnan, abból a lyukból jött, hát nagyot téved. Örülhet, ha nem kaparom ki a szemét. Még akkor is, ha erősebb nálam, tudok neki fájdalmat okozni. Ha mást nem, csupán bokán rúgom. Te szentséges én, mit keresek itt? Egyáltalán miért foglalkozok ezzel a lúzerrel?
- Van róla tudomásod drágaságom, hogy lúzerekkel nyomulsz? - kérdeztem szokott hangnememben. Ismeretlennek talán barátságtalanul hat, pedig valójában még kedves vagyok. Közelebb léptem, és lassan végigmértem az illetőt. Zanpakutuot nem láttam nála, viszont egy nagy botot igen. Csak nem azzal szándékozik nekemesni? Tömény megvetés ébredt bennem az illető iránt. fogalma sincs, hogy a vesztes oldallal tart. Láthatja hogy mi van ott, és hát, elég szánalmas. Aizen-samát úgysem tudják legyőzni. Messze felülmúlja a sok gyenge nyomorékot... Egy nap pedig én egy leszek azok közül, akik segítenek neki kivégezni Seiretei kapitányait. Addig még rengeteg dolgom van. Jó lesz megjegyezni ezt az arcot, végülis... ki tudja, lehetséges, hogy én leszek az, aki a jövőben megöli?
- Azt hasonlítgatok össze azzal, akivel akarok, és ott, ahol akarom. Nekem te egy senki vagy, ne mondd meg, mit tegyek, tölgyfa.
Néma mustrálásomnak az vetett véget, hogy tüsszentenem kellett. Nem sokat foglalkoztam vele, a hazai levegő majd meggyógyít.
- Én is csak relaxálni jöttem ide. Nyugodtan kereshetsz magadnak másik helyet, mert én voltam itt előbb. - kezeimmel hessegettem, majd megfordulva felmásztam egy fára, és leültem az egyik vastag ágára. Vajon esett az eső, mielőtt idejöttem? Végülis, minden csurom víz. Ha így folytatom, csinos kis testem tele lesz karcolásokkal, és még meg is betegszik. Hogyan őrizhetem én úgy akkor messze földig elérő hírnevemet Las Nochesben? Hiszen én vagyok ott az egyik leggyönyörűbb lány... Nem lennék ilyen, ha nem lenne igazam.
- Ranil Carrolobacco. Bár, nem várom el tőled nyurga, hogy megjegyezd. Képtelen lennél rá, tekintve, hogy Seireteihez tartozol. Akkor is, ha csak jelenleg! Valami baj lehet az agyaddal hogy oda mentél. Igazán sajnállak. - emeltem fel fejemet, majd felálltam a faágon, és visszaugrottam a földre. Sokkal jobb kikapcsolódás itt lenni, mint otthon az autópályán. Ott túl sokan vannak. Itt pedig egyedül lehettem... eddig. Amíg ez a colos ide nem tévedt.
Kezeimmel lesöpörtem magamról a vízcseppeket, majd nyújtóztam, és megigazítottam a ruhámat. Nem is volt annyira ellenemre ez a hideg. Úgyis kevésszer van benne részem, és belegondolva, hogy otthon milyen forróság vár, örömmel heveredtem vissza a nedves, nyirkos fűre. Ez a harmadik alkalom, hogy ezen a helyen keresek nyugalmat. Ez az első alkalom, hogy megzavarnak. Ráadásul, hogy egy ilyen arrogáns kis mitugrász szól be nekem. Már maga a tény is felháborító és vérlázító. Kinek hiszi ez magát? Fogalma sincs, hogy mekkora szerencséje van. Kevés azoknak a száma, akikkel én szóba állok...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te7000/20000Városi Park - Page 9 29y5sib  (7000/20000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptyVas. Jan. 03, 2010 2:43 am

Végre ki Soul Societyből-> Miért jó, ha mindig van a máguson kabát?

Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen nagyszájú kislányba fogok botlani az éjjel leple alatt. Nem volt kedvem megnevelni ezt a kislányt, ám úgy látszott, "segítenem" kell neki, mert súlyos komplexusai vannak. És, mivel egy hatalmas mágus vagyok, aki mindent tud, ami tudható, így hát kötelességemnek éreztem, hogy kicsit egyengessem ennek a heves arrancar hölgynek az útját kicsit. Ő is jobban járna, nem nézne rá mindenki úgy Las Nochesben, mint ahogy, és én is teljesíteném az éves jó cselekedetemet. Sürgősen cselekednem is kellett, mert a leányzó csak nem hagyta magát, és egyből kötözködött is. Lehet, hogy nem tűnt fel neki, hogy nem shinigami vagyok, hanem egy sokkal fejlettebb, magasabb kaszt annál.
- Lúzerek, vagy sem nekik segítek most. Egyébként, Ti sem vagytok jobbak. Csak egy rakat szerencsétlen állat, akik egy SHINIGAMInak engedelmeskednek. Szóval semmi jogod nincs, hogy az én helyzetemet le szóld, ugyanis te is ugyan azt csinálod, mint én. Sőt te még rosszabb is vagy, mert neked feltétlen engedelmeskedned kell, csak egy szolga vagy, semmi több. - osztottam meg a tömény igazságot a lánnyal. Lehet kicsit túlzásba vittem, ám nem engedhettem meg magamnak, hogy egy alsóbbrendű, könnyűvérű kislány keresztbe tegyen nekem. Egy nagyon jó kis párbeszédnek néztem itt elébe ma este, úgy tűnt, így hát elégedetten foglaltam állást a lány mellett, és úgy döntöttem, nem hagyom itt.
- Nem tölgy, ez egy rég kipusztult fának a törzséből készült. Öregebb, mint én. - tudattam komor hangon az arrancarral, miközben végigsimítottam a mágusbot göcsörtös felszínén.
Hirtelen tüsszentett egyet a lány, és félbeszakította néhány másodpercre a beszélgetést. Hát igen, nem egészséges ilyen lenge öltözékben a hideg, nyirkos füvön flangálni.
- Egészségedre. Vigyázz, még megfázol.- bólintottam felé. - Áh, én is relaxálni jöttem. Úgy tűnik, a sors akarta úgy, hogy találkozzunk, ifjú arrancar. Viszont én úgy gondolom, hogy ez a hely elég tágas mindkettőnknek, úgyhogy nem hagynám itt semmiért sem.
Míg beszéltem hozzá, felmászott egy fára, és onnan nézett másfele. Úgy látszott, megpróbál teljesen ignorálni, kizárni. Ám én nem olyan voltam, mint aki az ilyet nyugodtan végignézné, és hagyná, úgyhogy egy teleport után már ott is álltam a lány mellett egy másik ágon.
- Ne akarj elhessegetni, nem fog sikerülni. Inkább folytassuk ezt a kellemes beszélgetést. - mondtam félmosollyal a számon. Kevés olyan lény élt ezen a világon, ami le tudott volna hagyni engem, fajtámnál fogva. És végre folytatódott is. Végre megtudtam becses nevét, így már nem csak egy idegen volt számomra, hanem egy ellenség, akinek tudtam a nevét.
- Áhh, kedves Ranil! Nekem legalább van agyam, még ha valami bajom is van vele, és nem vagyok egy agyatlan zombi, mint az arrancarok többsége. - hajtottam fejet mosolyogva az arrancarnak ,és viszonoztam a "bókot", majd egy újabb kis teleport után ott termettem a lány mellett, mert leugrott a földre.
- Magányosnak tűnsz, veled tartok kicsit, és így nem fogod magad egyedül érezni. Nem lehet sok barátod Las Nochesben, ha megeszed az arrancarokat. - mondtam kifejezéstelen arccal. Igen, tudtam, hogy miket csinál, nem volt nagy feladat belenézni az elméjébe, és előbányászni az éppen engem érdeklő információkat. Nem tudom miért, de nem éreztem azt, hogy tartanom kéne a lánytól, még ha kicsit bunkó is, meg faragatlan, el lehet vele beszélgetni, és mintha Ő is keresné más társaságát kicsit.
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te11500/25000Városi Park - Page 9 29y5sib  (11500/25000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 4:29 am

Végre ki Las Nochesből-> Miért kellett volna kabátot venni?


Legszívesebben ezer apró, kicsi ponttá robbantam volna szét csak azért, hogy utána ez az alak megfulladjon tőlem. Miután persze a tüdejébe kerülök. Miért is nem egy ilyen képességet fejlesztettem ki annak idején? Nem nagy dolog felpaprikázni a hangulatom, elég hamar dühbe gurulok, de ez a fickó egyenesen irritál. Még hogy itt szólongatja Aizen-samát, aki egy apró mozzanat során képes lenne még az emlékét is eltörölni a földről! Agresszívan vetettem rá pillantást, és nyitottam válaszra a számat:
- Csak hogy tudd, nem vagyok állat. Neked sem kell pofátlanságért a szomszédba menned, fiam. Aizen-sama az egyetlen SHINIGAMI, aki megérdemli a nevet. Nemes céljai vannak, és hatalmas ereje. Az egyetlen személy, akitől elfogadok parancsot. Gondolod, ha ellenemre lenne, nem tudnék megszökni? Kérlek... - néztem a szemeibe megvetően. Pontosan olyan ő is, mint a többi. Azt hiszi, azért, mert nagy a szám, és mert ilyen ruhában jöttem Karakurába, egy könnyűvérű ribanc vagyok. Fogalma sincs, hogy mekkorát téved. Megvetem az összes hímet, mind jobbnak hiszi magát másoknál... erősebbnek, mert ő férfi. Hogy oda ne rohanjak az összes kis istenkomplexusos baromhoz... Ez is tökéletesnek hiszi magát, azt hiszi, mindent tud. Közel sem vagyok olyan, mint ő. Az egy dolog, hogy büszke vagyok a testemre, és szépnek tartom azt. Mindenki az lenne, ha hosszú éveken át testtelen fekete massza lenne hatalmas tépőfogakkal.
- Tölgy vagy régi fa, egyre megy. Tűzrevaló minden kivágott gally. Undorító, ahogyan kipusztítják ezeket a csodás élőlényeket, és ilyen marhaságokat faragnak a meggyalázott hullájukból. - morogtam, és szeretettel simítottam végig a fa törzsén. Sokszor még azért is bűntudatom van, amiért tofut eszek...
- Köszönöm, de nem hiszem hogy aggódnál az egészségem miatt. Tőlem aztán maradhatsz... - sóhajtottam, és egy lehullt ágat tettem kettőnk közé. Utána gyorsan végigmértem a területet, ami nekem maradt, és elégedetten mosolyogtam. A fa, és előtte a tisztás egy része még az általam kiszabott "birtokomra" esett.
- No hát akkor. Ami felém esik a fától, az az én relaxáló terültem. Ami a tiéd- a jóval nagyobb rész, az a te helyed. Ez ellen nem lehet kifogásod... Sajnálom, nevet nem tudok mondani, nem ismerem a tiedet. Na hát akkor, jó relaxálást. - fordítottam neki hátat, aztán végigsimítottam libabőrös karomon.
Kötekedő szavai hallatán azonban ökölbe szorult kézzel fordultam hátra. Ismét elöntött a gyilkos indulat, legszívesebben a hátára ugrottam volna, és jó alaposan megszorongattam volna a nyakát.
- Nagyot tévedsz, ha engem is az agyatlan arrancarok közé sorolsz... és nem vagyok magányos, csupán szeretek hozzám méltók között lenni. Azok, akiket pedig megölök, szánalmas nyamvadékok. - mosolyodtam el hirtelen, majd felpillantottam az égre, ami hangos dörgéssel sötétedett még jobban el. Úgy tűnik, eső lesz...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Kitai Panji
Különleges karakter
Különleges karakter
Kitai Panji

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 46
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. May. 29.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: különleges karakter, Műsorvezető
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te9750/15000Városi Park - Page 9 29y5sib  (9750/15000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptySzomb. Jan. 09, 2010 2:12 am

[Szokásos esti séta… szokatlan találkozással]

Mint azt gondoltam. Nem egy átlagos emberrel van dolgom. Akármennyire is próbálom ráterelni a társalgás tárgyát, valahogy én is mindig a rivaldafény középpontjába kerülök. Szinte éreztem, hogy valami nemesi sarjhoz van szerencsém. Életem során nem egyszer futottam össze a férfihez hasonlókkal. A pompa, a ragyogás, és persze az etikett. Ki nem állhatom őket. Mindegyik csak visszaél a rangjával. Egytől-egyig csak fennkölt, lelkiekben romlott emberek, kik egy saját maguk által kitalált szabály szerint élnek. Gyűlölöm, ó, hogy gyűlölöm! Ám akármennyire is forgott tőlük a gyomrom, míg nem tapasztaltam, el sem hittem, hogy az ő vérük a legízletesebb minden ember között. Legalább az ereikben csorgadozó vér aranyból van. S mikor a századok elején feltűntek ezek a rétegekbe tartozó lények, a vámpírok megérkezése sem telt bele sok időbe. Tudtuk mi jól, hogy hol kell őket keresni. Szinte kiszagoltuk bűzös életüket. Éreztük, hogy a fényűzés mámorában elmerülő szerencsétlen, mikor a leggyengébb, s akkor vettük vérét. Az első nemesi csók után minden megváltozott az életükben, pont úgy, mint a miénk. A vámpírok első képviselői is ugyan olyan ranggal rendelkezhettek, mint az emberek. Ám már az első korty után tudtuk, hogy ezért a csodáért háborúkat kell vívnunk. Több száz évig tartó vámpírűzések vették kezdetét. Szerencsétlen társaim az idők során elhullottak, ahogy ezek a szánalomra méltó emberek egyre fejlettebbeknek mutatták magukat. Viszont a legerősebbek, és a legravaszabbak még mai napig élnek. Pont úgy, mint én. Szégyen! Szégyenben kell élnünk! Egykori tekintélyünket el kellett vesztenünk, s most nekünk kell bujdosni! Megfogalmazhatatlan fájdalom nyilall szívembe, mikor erre kell gondolnom. Ám átkaink és imáink idővel meghozták eredményét. Mint mi, a nemesi családok is lassan kihaltak. Sajnos pár még most is él, mint ez a férfi itt előttem.
A kérdése nagyon nem volt ínyemre való. Nem tudtam tovább játszani a butácska sétálgató lány szerepét. Eddig nyugodt hangulatomat, valami búskomor hangulat váltotta fel.

- A legtöbb kérdésre magad kell, hogy rájöjj. Az élet, ezekben az időkben megromlott, itt senki nem fogja nyújtani segítően a kezét. Csak saját nagyravágyásuk vezérlik az embereket. Tehát ennek fényében, nem mondhatok semmit. Vagy magad jössz rá, vagy ennek az információnak a hiányában mész a sírodba.
Pillantottam felé fenyegetően. Minden egyes porcikámban éreztem azt a düht, mit eddig csak el akartam fojtani. Ha kell, nem fogok megiramodni az összecsapástól sem. Mindazonáltal, ha sokat akadékoskodik, még az éjjel a véréből fogok lakmározni…
Vissza az elejére Go down
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te7000/20000Városi Park - Page 9 29y5sib  (7000/20000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptyVas. Jan. 10, 2010 3:23 am

Végre ki Soul Societyből-> Miért jó, ha mindig van a máguson kabát?

Ejj, ejj. Itt engem semmibe vesznek. Ez pedig nem volt jó. Nem szerettem, ha semmibe vesznek, főleg akkor nem, ha az illető jóval alacsonyabb rendű nálam. Na de így van ez mindig. Akinek van hatalma, és jobb, mint a másik, mindig le akarják taszítani a trónjáról, hisz irigység volt bőven a világban. Így volt ez most is. Ranil-chan azt hitte, hogy jobb, mint én, pedig csak egy arrancar volt, fel sem érhet az én nagyságomhoz, nemhogy jobb lenne nálam. Soha nem volt, és soha nem is lesz jobb nálam, mert én felűlmúlhatatlan vagyok. Ezt közöltem is a lánnyal, és hogy jobb, ha meghúzza magát, mert történetesen Ő is egy shinigamit szolgál ,csak nem képes belátni.
- Jó, hagyjuk az ilyen dolgokat, mint ki mit szolgál. Egyikünk sem azért van itt, mert parancsot teljesítene az aktuális főnökének, Ranil-chan. - csitítgattam a hangulatot inkább gyorsan. Nem volt kedvem harcolgatni most senkivel sem, bár legyőztem volna, nem kétség.
Kellemesen elbeszélgettünk, szó szó. Vagyis, én beszélgettem Ő meg próbált minél tömörebb és barátságtalanabb választ adni, gondolom, hogy minél előbb levakarhasson magáról. Ez nem így működött, minél jobban próbált levakarni magáról, annál tovább maradtam mellette, és beszélgettem vele.
- Undorító? Növény, aki átadta magát egy feljebb való hatalomnak, hogy örök életet kapjon, és az idők végezetéig velem legyen. Saját magad ellen beszélsz, kedves Ranil-chan. A zöldségeket is épp úgy megölöd, mikor megeszed. - mosolyogtam kedvesen a lányra.
Egyre kellemesebben elvoltunk, szóval úgy döntöttem hogy maradok. Elég hűvös volt az idő, a szél bele-belekapott a köpenyembe, és megborzongtam, mikor arcomba belekapott. Nyilván az arrancar leányzó is érezhette, mert erősen lenge öltözetben jelent meg a parkban.
- Jó, hát, mindenesetre kölcsönadom a köpenyem, nehogy meg fázz. - mondtam kedvességet színlelve, és átnyújtottam a lánynak a köpenyem. Bármikor lemásolhattam volna, így mindkettőnknek lett volna köpenye, de nem akartam villogni most.
Ezután próbált valami határt szabni kettőnk közé, de ezt maga se gondolhatta komolyan, hogy engem korlátok közé rak. Engem nem lehet korlátozni, kiszakítom az összeset. Különben is, a park senkié sem volt, egy szabad terület, ahol bárki, bárhol nyugodtan tartózkodhatott, szóval semmi joga nem volt az arrancar lánynak megszabni, hogy kinek hol legyen a "területe".
- Rendben. - bólintottam, majd átléptem a kettőnk közé letett faágat, és leültem a lány mellé a nyirkos fűbe.
- Egyeltalán nem vagy agyatlan. Sőt! Nagyon is sok eszed van, Ranil-chan. Csupán a modoroddal van egy kis baj. Ha azon javítanál, nagyon jó barátok is lehetnénk még talán! Senkinek sem tesz jót a magány, még neked is kell néha egy kis társaság, hiába gondolod az ellenkezőjét. - mondtam félmosollyal az arcomon.
Az égen esőfelhők kezdtek gyűlni, ami azt jelentette, hogy néhány óra múlva zajos lesz az éjszaka. Nem volt kedvem bőrig ázni, talán beülhetnénk valami kellemesebb helyre itt Karakurában, és elbeszélgethetnénk a világ nagy dolgairól Ranillal.
- Hmm. Eső lesz. Mi lenne, ha elmennénk valami kellemes japán étkezdébe, és ott folytatnák a beszélgetést? Elvégre egyikünk sem szeretne megázni nem, Ranil-chan? - hívtam meg alkalmi "ismerősömet" egy kis vacsorára.
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te11500/25000Városi Park - Page 9 29y5sib  (11500/25000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptyVas. Jan. 10, 2010 5:30 am

Végre ki Las Nochesből-> Miért kellett volna kabátot venni?

Ez a pökhendi kis mitugrász... nem bírja felfogni, hogy mekkora mázlija van?! Ennek az agya helyén káposztalé van, vagy valami növényi moszat... bár, azokban több intelligencia van, mint benne. Kár, hogy nem tud a gondolataimban olvasni, különben rájöhetne, hogy mennyire idegesít. De valószínűbb, hogy élvezi ez az aljas kis... Biztos azt hiszi,, hogy mennyire tökéletes, erős, ügyes, jóképű és még ezer minden... jaa, meg hogy nála tökéletesebb nem is létezik! Mekkorát téved... Semmiben sem különbözik a többi idióta hímtől. Az összes e van ájulva magától, közben meg a teljesítményük a nulla alatti....
- Tőlem aztán... Oda mehetsz, ahova akarsz... - morogtam dühösen, és igyekeztem tőle a lehető legtávolabb kerülni. Arrogáns féreg. Azt hiszi, hogy jobb nálam is. Süt belőle az önimádat... undorító. Ha harcolnánk, nem elégednék meg vele, hogy fájdalmat okozok neki. A minimum, hogy élete végéig keserű emlékként őrizze a nevem. A tőle telhető legnagyobb élvezettel vágnám pofán teljes erőből...
-Szerinted érdekel engem, hogy mit csinálsz a növényeiddel? Nem érdekel a botod. Semmilyen botod nem érdekel. - fújtattam, és hátrafogtam a hajam, amit a feltámadó szél az arcomba fújt. A vihar kezdett feltámadni, szinte éreztem a levegőben az eső illatát. Minden bizonnyal a fa egyik ágán ülve fogom hagyni, hogy szanaszét ázzak. Mert akkor sem fogok innen elmenni, ha a pokol fagy be... Hogy itt hagyjam a fát, átengedjem ennek? Soha! Előbb a halál...
Dühösen, izzó szemmel méregettem, miközben a köpenyét nyújtotta felém. lelki szemeim előtt megjelent egy alkoholos filc, amint ezt a mondatot írom rá: " I'm a stupid, gay guy! I love me... " - a gondolatra heves kacaghatnékom támadt, miközben kezembe fogtam az anyagot. Volt egy olyan érzésem, hogy ne hagyna békén addig, míg el nem veszem. Undorodva pillantottam rá, majd a gazdája felé nyújtottam:
- Igazán kedves műgesztust vittél véghez, gratulálok. Eléggé látszik rajtad, hogy színleled a kedvességet. mondjuk, ezen nem is csodálkozok... lehet, hogy kezded felfogni, hogy nem kívánom a társaságod?! - néztem á reménykedve, aztán elismertem magamban, hogy rég esett ennyire jól valakit baszogatni. Igazán felüdültem tőle.
Volt képe leülni mellém... átlépni az általam szabott határt! Pofátlan... Jogom van a magánterülethez! Gyilkos, izzó, indulat teli pillantást vetettem rá, és felálltam.
- Komolyan nem érted, hogy csak egy vékony kis hajszál választ el attól, hogy neked essek?! - fújtattam, mint egy dühös macska. Gyorsan arrébb is sétáltam: nem volt kedvem széttépni ezt az arrogáns fickót. Nem akartam elrontani a jól alakuló, viharos estémet.
- Probléma... a modorommal? Kérlek... belőled sugárzik a tökéletességtudat meg az önimádat... Biztos azt hiszed, hogy mindenki fölött állsz. - mormogtam, majd elvigyorodtam. Ha már lerázni nem tudom, játszok vele egy kicsit. Miért is ne? Hátha meg tudom rengetni azt a tökéletesség-tudatot. Felé fordultam, és mivel láttam hogy még ül, magamban szélesen elvigyorodtam. Igazán meg fogja tudni, hogy milyen az, amikor én játszok valakivel, illetve... hogy milyen az, ha "baj" van velem. Odasétáltam mellé, és karomat úgy tettem, hogy az arcom csak pár milliméterre legyen az övétől. Nyugodtan szemlélhette ragyogó, szinte világító, vörös, már feketébe játszó íriszeimet. Nem sokaknak van ilyen. Erre büszke voltam... szerettem a szemeim. Miközben elmosolyodtam, gyorsan megkérdeztem:
- Biztos vagy te abban, hogy a barátaim közé akarsz tartozni? Eléggé... problémás vagyok... - leheltem, mivel feleslegesnek tartottam hangosan beszélni, mert úgyis hallja amit mondok. Aztán úgy döntöttem, felállok, mert a csúszós talaj miatt a kezem is csúszott, és nem kívántam az illetőre esni. Kinyújtóztam, és élvezettel nyújtottam arcomat az esőnek. Most már biztos, hogy beteg leszek, de nem érdekel... nem olyan könnyen halnak meg az arrancarok.
- Kösz, nem akarok étterembe menni. Nekem nincs ellenemre az eső. Belegondolva, milyen forróság vár otthon... inkább itt "ázok" még egy darabig.- nyújtotta ki a tenyeremet, és kezdtem el benne gyűjtögetni a szemerkélő eső cseppjeit.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te7000/20000Városi Park - Page 9 29y5sib  (7000/20000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 8:43 pm

Végre ki Soul Societyből-> Miért jó, ha mindig van a máguson kabát?

Kezdtük egymást egyre jobban "megkedvelni" Ranil-channal. Ő utált engem amiért olyan levakarhatatlanul ragaszkodtam a társaságához, én meg már csak azért is húztam az agyát egy kicsit, rég szórakoztam ilyen jót. Ha azt hiszi, hogy a lenéző, arrogáns beszólásaival fel tud húzni, akkor nagyon téved, sőt, annál rosszabb lesz neki, mert nem vagyok az a fajta, aki hagyja magát. Hisz én jobb vagyok nála, ez csak egy sima mezei arrancar, aki akkor még csak tervben sem volt, mikor én már a világ jobbá tételén fáradoztam. Ezek a szánalmas teremtmények élik fel mindazt, amit fajtám évezredek során oly nagy gonddal és odafigyeléssel épített fel. Mindegy. Már lényegtelen volt. Most "szórakoztam" épp, úgyis olyan unalmas volt állandóan a Seireitei falai között tartózkodni.
Kissé fájó ponton ért, mikor a mágusbotomat fitymálta, mert mégiscsak egy több ezer éves botról volt szó. Nekem sokkal többet jelentett mint ennek az arrancar lánynak a saját élete, szóval annyira nem szívleltem a rá tett megjegyzéseket. Rászántam volna pár kellemes órát, míg elmagyarázom neki, hogy miként, mikor, hogyan, és hol keletkezett a bot, de nem hinném, hogy meg tudná érteni, fel tudná fogni. A mai arrancaroknak aggasztóan alacsony intelligenciahányados adatott meg Aizen jóvoltából. Csak a harchoz van eszük, sokuk még beszélni sem tud rendesen, nemhogy gondolkozni, szánalmas...
Felnéztem az égre, és megállapítottam, hogy hamarosan vihar lesz, mert sötét felhők gyűltek össze a nemrég még csillagos égen, és az eső is elkezdett csöpögni, ezért úgy döntöttem, hogy jóindulatúan odaadom Ranilnak a köpenyem, hisz magamnak bármikor tudok varázsolni egy másikat. Meglepetésként ért, mikor el is fogadta a köpenyt. Arra számítottam, hogy nem fogja, mert nagyobb az egoja annál, semhogy segítséget fogadjon el egy Seireiteibelitől. Azért a végén megkaptam a kihagyhatatlan odaszólást, nehogy már kimaradjon egy percig is az életemből, hát, így jár az ember (inkább sárkány xD), ha jót akar egy arrancarnak.
- Köszönöm szépen, kedves tőled, hogy díjazod a jóindulatomat. - biccentettem mosolyogva a lánynak, elengedve a fülem mellett az előbb tett megjegyzését.
- Ahhoz képest nagyon komolyan és rendesen elbeszélgetünk, hogy nem kedveled a társaságom, Ranil-chan. Lehet, hogy csak azért mondod, mert nem akarod, hogy elmenjek, mert ennyire hiányozna a társaságom? Épp ezért is maradok, látom rajtad, hogy velem szeretnél lenni. - színleltem udvariasságot. A vak is láthatta, hogy ki nem álljuk egymást, de jó volt vele szórakozni.
Látszott is rajta rendesen, szegény lány kezdett egyre idegesebb lenni rám. Kicsit gyenge volt az idegrendszere, már a legkisebb dolog is fel tudta húzni, pedig én csak kedvesen társalogtam vele, még csak nem is ordibáltam, meg nem is szeretek.
- Ranil-chan! Gyenge az idegrendszered, túl hamar felhúzod magad jelentéktelen kis dolgokon. Ajánlhatok esetleg egy relaxáló masszást az egyik fürdőben... - mondtam, ezúttal aggodalmat színlelve. Kezdtem egyre jobban élvezni a dolgot. Ekkor viszont felállt az arrancar lány, és odajött mellém, majd olyan közel ült le, hogy arca alig egy centire lehetett az enyémtől. Nem erre a reakcióra számítottam, de nem futamodtam meg. Ha játszani akart Ranil, akkor játszunk.
- Megoldhatjuk a problémádat... - vigyorogtam vissza a lánynak, miközben felállt, és az égnek emelte arcát. Én is felnéztem elgondolkodva, hogy vajon mit csinálhatnak most fajtársaim. Néha hiányoztak...Ám most nem értem rá ilyenekkel foglalkozni, mert esett az eső, és úgy gondoltam, kellemesebb lenne Ranillal az este egy étteremben, vagy akárhol máshol, mert nem akartam elázni.
- Jégkrémet is vehetünk, ha neked az jobban ízlik... -mondtam a lánynak, ha már étterembe nem akart menni. Nem volt mit tenni, mást kellett kitalálnom. Igazából ahogy néztem, édes mindegy volt, hogy mit mondok, mert úgyis vissza leszek utasítva, bár a köpenyt sem utasította vissza, igaz arra szüksége volt.
- És mit szólnál egy esti sétához a parkban? Az csak nincs ellenedre, nem igaz, Ranil-chan? - néztem a lányra kérdőn, és vártam, hátha elfogadja ezt a meghívást.
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te11500/25000Városi Park - Page 9 29y5sib  (11500/25000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptyPént. Jan. 22, 2010 5:34 am

Végre ki Las Nochesből-> Miért kellett volna kabátot venni?


Ez a taknyos idióta egyre jobban arra játszik, hogy az én édes kis pofikám befordult vérszomjas dög képévé váljon. Ez most komolyan elhiszi magáról hogy érdekel? Csak azért nem húztam el innét még a francba, mert nem fogom átengedi a helyemet ennek a gyíknak... Én jöttem ide előbb, és én megyek el később! Hülye majom. >.> Nem véletlen toltam neki vissza a kabátját vagy m mijét... milyen édes volt a kísértés hogy telefirkáljam! Valami hülye felirattal, amit nem szedhet le. Ki a tökömet érdekli az is, hogy idősebb-e nálam? Biztos azt hiszi magáról hogy a kora miatt okosabb... kinézem belőle hogy egy szerencsétlen vén aggastyán, aki potyázni jár, és megtámad szerencsétlen, védtelen lányokat... Szánalmas. Ráadásul le tudom olvasni a képéről, hogy azt hiszi, hogy hülye vagyok, minimum, hogy csökkent értelmi képességű. Az még mindig nem én vagyok, hanem az olyan emberi kölykök, akik speciális iskolákba járnak... Bár, lelkemre esküszöm, ezzel nem akarom őket bántani. De a hülyeség akkor is egy elkönyvelt betegség! Én pedig nagyon nem vagyok beteg...
- Szívesen, máskor is. Csak nehogy valami baj érje a beléd kódolt udvariasság-gént...- morogtam, és kinyújtóztam. Kicsit kezdett unalmas lenni, hogy ezzel az analfabétával marjuk egymást, bár legalább kiélhettem magam... az utóbbi időben úgyis mindenki csendbe parancsolt, és még kedvemre se tombolhattam! Felháborító!
- Óhh, hát hogyne! Tökéletességed egyszerűen ámulatba ejtő! Látod, most is könnyezve borulok eléd, hogy maradj... Nem bírnék élni nélküled... - játszottam a szenvedő hősnőt, aki élete párjáért epekedik. Még hogy Én, ezután? Majd ha befagy a pokol, és vörös hó esik az égből... Nála ezerszer különb, szebb és műveltebb arrancarokat utasítok vissza, és még ő jön az ilyen szövegével... ez az alak egyszerűen tébolyító. Létezik az, hogy valaki el bírja viselni? Jézusom, idegösszeomlást fogok kapni előbb-utóbb, mert alapjáraton is könnyű kihozni a sodromból, de ez a hím egyszerűen megőrjít az egoizmusával...
- Relaxáló masszázs? Nem hangzik rosszul, majd otthon igénybe veszem valahol. Szerinted mégis mi a jó francért jöttem éjjel? Enyhén szólva idegrohamot kapna a Karakurai jónép, ha bikiniben besétálnék hozzájuk... Kissé feltűnő lenne a szemem alatt a maszkcsík és a hollowlyuk, nem gondolod?- a hangom kicsit csöpögött a gúnytól, és elkezdtem a park kijárata felé sétálni. Abban azért igaza van gyíkembernek - elneveztem így, mert amúgy se tudtam a nevét, és amikor ránéztem, egy szalamandra jutott eszembe- hogy jót tenne egy kis sétálás. Sétálni pedig nem csak itt lehet! kifejezetten örültem, hogy nem regaáltam a szurkálódásaira, de nem bírtam ennél tovább. A kijárat előtt megfordultam, és visszakérdeztem:
- Megoldani? Mire gondolsz, és hogy? Különben meg, nem szeretem a jégkrémet. Azzal játszani szeretek... de arra valószínűleg a magadfajta istenkomplexusos nem kíváncsi. És jó ötlet a séta! Megyek is, szórakozok kicsit. Sayonara, jó szórakozást a Parkban, egyedül!- mosolyodtam el őszintén és negédesen, majd egy dalt kezdtem el halkan énekelgetni, és kiléptem a kijáraton. A lámpák fényében sétálgattam a Park mellett, majd a legelső padra, amit megláttam, leültem. Kinyújtóztam, majd elkezdtem szórakozni a megázott ruhámmal. Vajon mit szólna néhány magas lélekenergiájú emberke, ha pucéran rohannák el előttük? Az a fej... Elképzeltem, és hangosan, szívből jövő kacagással kezdtem el nevetni. Én sem leszek már normális...
Azonban volt egy olyan érzésem, hogy nem vagyok egyedül. Dühösködve fújtattam egyet, és körbepillantottam, bár teljesen feleslegesen: a belőle áradó lélekenergiából rájöttem, hogy ki az.
- Drágám, nem bírod nélkülem? Ne mondd, hogy nélkülözhetetlen lettem számodra...- mormogtam, és ökölbe szorult a kezem. Az előbb már úgyis olyan jól elkezdtem játszani ezzel a hímmel... mert végülis ez is csak egy hím, és mint az összes többi undorító féreg, ő is javarészt az ösztöneire e hallgat. Halvány mosoly játszott az ajkamon, miközben felálltam, és felé indultam. Tény, hogy élőlényt még az életben nem gyűlöltem ennyire, kivéve a húgomat. Ez pedig jelentős teljesítmény, gratulálnom kellene neki...
- Apró popó, jut is eszembe. Mi is lenne a te neved? Mert az úgy nem járja, hogy Te tudod a nevem, én pedig nem a tiedet. - öleltem meg, és hajoltam a füléhez. Aztán le is másztam róla, mert valamiért kirázott a hideg. Az már hihetetlen, hogy ennyire allergiás legyek rá. Az meg elég egyértelmű, hogy csak azért nem húzza el a csíkot, hogy engem bosszantson. Még szórakoztató is ez valamennyire. Magamban jót kuncogtam a dolgon, végülis így akár elhiheti azt is, hogy valamennyire "fontosnak" tartom őt. Hogy mekkorát téved...
- Mmmmmm... Milyen jól esne egy hatalmas adag, gőzölgő hummusz!- nyújtóztam, és vágyakozva gondoltam Aizen-sama bárjára. Amúgy sem terveztem sokáig itt maradni, és ha nem történik valami érdemleges hamarosan, szépen haza is fogok Gargantanázódni...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te7000/20000Városi Park - Page 9 29y5sib  (7000/20000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptySzomb. Jan. 30, 2010 2:44 am

Végre ki Soul Societyből-> Miért jó, ha mindig van a máguson kabát?

Kivételesen élveztem ezt a kis szájkaratet. Jó volt Ranilon lógni kicsit, és elfeledni a gondjaimat, dolgaimat, és húzni az arrancar lány agyát. Kellemesen elbeszélgettünk így este, szemerkélő esőben. Szinte érezni lehetett, hogy "odavolt" értem a lány. Hiába, a mágus léttel a jóképűség is társult, na meg a jó modor. Bár Ranilnál inkább a tettetett jó modort részesítettem előnyben, hisz egy nálam alacsonyabb rangú lénynek csak nem fogok meghajolni, nem igaz? Mégsem hagyhattam, hogy megázzon "szegény" lány, oda is adtam neki a köpenyem, amire kaptam egy jó adag beszólást megint. Nem baj, megérte, ha idegesebb lett, annak csak örülök.
- Áh, biztosíthatlak, annak semmi baja nem lesz még egy évszázad múlva sem. Az én jómodoromat nem múlja felül semmi sem! - válaszoltam vigyorogva a lánynak. Kellemes volt ez a mai nap, jobban alakult, mint hittem volna. Csak egy sétára indultam, erre találkoztam ezzel az imádni való arrancarlánnyal. Ki nem állhattuk egymást, vagyis Ő engem biztos nem, mert látszott rajta, hogy kettéharapná a torkom bármelyik pillanatban. Én meg úgy voltam vele, hogy addig feszítem a húrt, ameddig lehet, aztán max elköszönök tőle, de egyelőre nem bírtuk otthagyni egymást.
- Áh, azthittem, hogy az eső miatt könnyezel. Szóval ennyire kötődsz hozzám? Nem megyek el mellőled ne aggódj, itt maradok. *.* (xD) - mondtam félmosollyal a lánynak. Kissé kezdett hűvös lenni, ezért úgy gondoltam, felmelegítem a helyzetet. Apró tűzlabdát idéztem tenyerembe, és szórakozottan néztem a tűz játékát.
- Nehogy megfázz... - magyaráztam a lánynak a tűzlabdát. Nem mintha olyan sokat melegített volna, de egy egyszerű igével megoldottam, hogy forró legyen, és a pár méteres környezetét melegítse. Természetesen az én kezemet nem égette meg, pocsék mágus volnék, ha megtörténne. Bár szívesebben masszíroztam volna, mint melegítettem, de hát abból kellett élni, ami van.
- Én nem kapnék idegrohamot, ha bikiniben jelennél meg. Sőőőt, díjaznám. Elintézhetem neked, nem lenne probléma varázsolni egy bikinit neked, ha gondolod! - mondtam udvariasan, vigyorogva. Sajnos annak az esélye, hogy Ranil-chan bikiniben jelenik meg a színem előtt, kevesebb volt a -1-nél, de nem baj, szórakozni jó volt a témával.
- Sőt, itt is van! Akkor, megyünk masszázsra? - gondoltam meg magam egy pillanat alatt, és egy kék (reményeim szerint Ranil méreteire illő) fürdőruhát varázsoltam neki elő. Nem volt nagy szám. Persze halott ötlet volt, de nem baj, próbálkozni szabad.
- Persze, hogy nem bírom nélküled Ranil-chan! életem értelme vagy, nem látod rajtam? - kérdeztem szerelmet színlelve. - És a becses nevem Krázus. Csak simán Krázus. Van hosszabb nevem is, de azt nem használom, ja meg nem tudnád megjegyezni. - tettem hozzá. Kezdtem éhes lenni, de Ranil visszautasította az ötletem, miszerint el kéne mennünk egy étterembe. Kaját varázsolni meg nem szerettem, mert ki tudja melyik hipermarketből jött volna, olyat meg nem eszek. Úgy tűnt, mintha Ranil olvasna a gondolataimban.
- Menjünk, együnk hummuszt akkor! Én állom a számlát Ranil-chan! Hol van Karakurában hummusz bár? - kérdeztem a lánytól, mert úgy tűnt, Ő jobban ismeri a környéket, mint én. - Mellesleg, vacsora után tényleg szívesen megmasszíroználak. - tettem hozzá vigyorogva a lánynak, és eltüntettem kezemről a kis tűzgolyót, mert sok haszna nem volt, majd odanyújtottam a lánynak a karom, és vártam, hogy elfogadja.
- Nos, indulhatunk? - kérdeztem mosoylogva.
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te11500/25000Városi Park - Page 9 29y5sib  (11500/25000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptySzomb. Jan. 30, 2010 3:26 am

Végre ki Las Nochesből-> Miért kellett volna kabátot venni?


Sötét pillantást vetettem rá, és fújtattam egyet. Idióta kis mitugrász, pökhendi nyomorék, paraszt bájgúnár. Teljesen el van ájulva magától, és még van pofája itt FLÖRTÖLNI PRÓBÁLNI VELEM. Mi a francot képzel magáról ez a GYÍK?! Összeszorított állkapoccsal meredtem rá, majd megvető pillantással mértem végig.
- Jó modor? Ami a tiéd? Nocsak... tévképzetek is társulnak hozzád? Nem is tudtam... - morogtam, és arrébb mentem. Nem volt kedvem ezzel az IQ-antibajnokkal tölteni több időt. Levakarhatatlan volt! Hát nem fogja fel, hogy mennyire idegesít?!
- Kétlem, hogy képes lennél tenni bármit is, önzetlenül, és legfőképp miattam. Biztos rám akarod robbantani...- jelentettem ki, és bizalmatlanul fixíroztam a tenyerén lebegő tűzgolyót. A belőle áradó meleg az otthoni szobámra emlékeztetett, ahol számtalan halloween jelmez volt felakasztva a falra. És az az átható édes illat, amibe a tök aromája belevegyül *.* Sweet home, dear home...
- Chhh... Képzelem, mennyire örülnél neki. Nem te méregettél úgy, mint aki lengén van öltözve?! Máris megváltozott a véleményed? na vajon mégis mitől? - játszottam a meglepettet. Ellenségesen pislogtam az általa előhozakodott bikinire, amit a semmiből varázsolt elő. még a mérete sem volt jó...
- Mekkora szerencsétlen mágus vagy... Még csak a méret sem jó. Hogy passzírozzam bele ebbe a melleimet? Szerinted ennyire lapos vagyok?! - a homlokomon megjelent az a bizonyos kis ér, ami mindig megjelenik ilyenkor. Gyűlöltem, ha alulbecsülnek. Lepillantottam, hogy ellenőrizzem a méreteimet. Az utóbbi időben fejlődésnek indultak, és még a régi méretben se lettek volna rám jók ezek a vackok. Becsmérlő pillantással kísértem, amint elvettem azt a kék valamit a kezéből... beteg ez az idióta hím. De fejemben máris egy pompásabb, édes kis ötlet körvonalai kezdtek el kirajzolódni. Édes, elbűvölő mosolyt öltöttem fel, és a hülye shinigamipárti háta mögé léptem. Ott aztán a fejére húztam az egészet, alsós-felsős részestől együtt. Dühös pillantást vetettem rá, és ha ez nem lett volna elég neki, szavakkal is kifejezésre juttattam véleményem:
- Ha eddig mással nem is, ezzel mélységesen elástad magadat előttem. - először, az este folyamán, színtiszta komolyság és harag volt kiérezhető a hangomból.
És még ide is volt képe utánam jönni. Megkerültem, és gúnyos kacajt hallattam színlelt szavait hallva.
- Még hogy én... a tiéd? a Te életed SZERELME? Már megbocsáss, de te képtelen lennél szerelmet érezni bárki iránt is. Ha mégis, őszintén sajnálom az illetőt, mert egy ilyen öntelt és arrogáns alakot elviselni lehetetlenség. Nem tudnám megjegyezni? Krázus... Olyan, mintha egy kőfajtáról neveztek volna el. Vicces. Mellesleg... Én nem beszélnék így azzal, akit masszázsra akarok csábítani. - búgtam a fülébe, majd kacagva indultam el egy irányba. Bár itt nem lehetett hummuszt kapni, azért talán egy pizza is megteszi, míg hazaérek...
- Karakurában nincs hummusz bár, és én csak azoktól fogadom el, hogy kifizessék a számlám, akikkel randevúzom. Ez pedig nagyon nem az. - mondtam lesújtó hangon, és kikerültem a felém nyújtott karját. Hogy mi a francért nem kapcsoltam még Sonídora? Rég lehagyhattam volna ezt az idiótát... Az meg végképp képtelen ötlet, hogy pont egy ilyen analfabéta marhával menjek el enni. Még csak az kellene, hogy hozzámérjen... >.>
- Megmasszírozni? Hogyne, persze. Inkább csak perverzkedni akarsz, mint az összes többi szemét hím. Semmi mást nem akartok, csak játszani az okos nagyfiút, hogy aztán porba tiporjátok az önbecsülésemet. Ebből pedig... köszönöm, nem kérek! - hadartam idegesen, majd felgyorsítottam a tempót.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te52100/65000Városi Park - Page 9 29y5sib  (52100/65000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptyPént. Feb. 12, 2010 11:03 am

Yuke egy új embert ismer meg... durva mi?

Hiába látod az utad
Egyedül nem éri meg járni
Hiába érted az utat
A hibákat nem tudod kivágni.

Magányosan bandukoltam a parkban az éjszaka közepén. Kihalt hely lett hirtelen, így a holdfény alatt. Számban egy jól füstölő Malbi ég. Néhány partyface ganggel kint. Szívják a füves cigijüket részegen. Rám mosolyog, majd szemrebbenés nélkül hagytam őket az ápolatlan szeszes-ittas szaggal. Egy lélek reiatsuját érzem a távolban. Plusszé. Felé tartottam, hogy elküldjem SS-be nyugodt "életét". Talán belőle is Shinigami lesz, aki vakon fogja szolgálni a gaz birodalmat. Ökölbe szorult a kezem, ahogy arra gondoltam, hogy Maya most ott van. Szememben megcsillantak a koncentrikus körök, ésszavverésem felgyorsultak. Lábam körül a por lazán felkavarodott.
~ NEM~ kiáltottam magamban, és megfogtam a fejem, és lecsillapodtam. Összekuporodva fájtam. XD. Aztán egy jellegzetes támadó harci sikoly rezgette meg a kalapácsot a fülemben. Kiegyenesedtem, majd elszállt egy mondat a fejem mellett, amit a beszívott arcok mondtak.
- Van egy szer benned hehh- kiáltották nekem. A lélekkapszulám már a zsebemben volt. Futásnak eredtem a hang irányába. Megtaláltam a plusszt, és a hozzá tartozó gyenge hollow szörnyeteget. Megálltam, majd elkaptam a botladozó láncost.
- Siess... nemsokára jön érted egy halálisten, és elküld a békés túlvilágra- meglepődött mikor megszólítottam, de gyorsan vette a lapot. Szót fogadott nekem, és futott tovább. Ez a lidérc egy nagyobb izmos benga állat volt. Maszkja rezzenéstelenül feszített az arcán. A lyuk a mellkasán olyan szélet volt, akár át is férhettem volna rajta. Ökle már lendült is a monstrumnak, ami elől én csak egy laza kihajolással kitértem. Közben előkotorásztam a lélekkapszulám, és már éppen bedobtam volna a számba, mikor megéreztem egy idegen reiatsut. Egy erősebbet. Eltűnődtem a dolgon, közben eltalált a szörnyeteg. Köhhintettem egyet, és előre torpantam. Elnéztem az idegen felé, és egy szőke lobogó hajat láttam. Kezében egy ezüstös ív világított. Hamarosan egy hosszabb csík repült felém. Valahogy megéreztem, hogy nem gyógyító erővel bír ez a cucc. Gyorsan elcsapattam magam a lidérccel, és mint egy rongybaba elrepültem. Zakóm széjjelszakadt. Magamban káromkodva játszottam az ájultat. Eltelt egy kis idő, talán még egy kisebb harc is volt, nem nagyon foglalkoztam vele. Mikor lépteket hallottam, hátrafordultam, és a fejemet fogva eljátszottam a fájdalmaimat. Tulajdonképpen jó színész voltam.
- Uhh... Köszi szépen. Nélküled nem éltem volna túl- mondtam a kamu rizsát, és felmértem az idegen arcát. Látok amit látok, gyorsan bemutatkozok még a földön ülve.
- Tamachi Yukezo vagyok... Egy könyvelő- és a végén felálltam, és jobban felmértem az első látásra a hölgyet.
Vissza az elejére Go down
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te7000/20000Városi Park - Page 9 29y5sib  (7000/20000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 3:59 am

Végre ki Soul Societyből-> "Kellemes" csevegés egy arrancar lánnyal

Húha, nagyon kezdtük egymást Ranillal megkedvelni. Sütött rólunk, hogy odavagyunk egymásért, és egy percet sem vagyunk képesek kibírni egymás nélkül. Természetesen ilyenről szó sem volt. Kölcsönösen utáltuk egymást, erre több okunk is volt. Először is, hogy ugyebár Ő Aizent szolgálja, én meg a Seireiteinek dolgoztam, így hát magától értetődött, hogy utáljuk egymást. Ranil csak egy kis tinilány volt, aki nagynak képzelte magát, pedig csak egy kis pattogó mitugrász volt, semmi több. Persze igyekeztem ezt nem közölni vele, de úgy sem tudom magam türtőztetni végig, és majd egyszer csak kicsúszik a számon. Mert hát valljuk be, én jobb vagyok nála. Sokkal. Én, egy hatalmas személy, csak jobb lehetek ennél a kis sivatagi izénél. Biztos Ő is látja ezt, ezért akar annyira nagynak látszani, csak ez nálam nem jön össze. Kevés nő él a világon, aki tudna hatni rám, sőt, jobban belegondolva, csak egy. A klánunk vezetője. Csak Ő tud rám hatni, Ő is azért, mert jóval erősebb nálam, hisz egy megtestesülés, szóval egy ilyen kis izének esélye nincs rá, hogy valamivel is hatni tudna rám. Játszadozásra jó, másra nem, nekem pedig most egy kis játék kell, valami, amivel kicsit kikapcsolódhatok, és elszakadhatok néhány órára a Seireitei nyomasztó légköréből. Ezt most megkaptam Ranil személyében, és kiaknázom a lehetőségeket teljesen. Ám úgy tűnt, hogy Ranil is játszadozik kicsit. Egyszer nyíltan elküld, máskor szórakozik velem. Most is ez történt.
- Természetesen. Egy ilyen dzsentlömen, mint én, csak mómodorral bánthat egy ilyen finom hölggyel, mint Te, Ranil-chan! - mondtam félmosollyal a lánynak, a "finom hölgy" dolgot jól megnyomva, hogy még véletlenül se higgye azt, hogy igazat mondok, vagy komolyan gondolom azt, amit mondok, mert nem így volt. Bár, most, hogy jobban megnéztem a lányt, az alakjával nem volt semmi baj, csak hát a modora, az nem volt az igazi...
Azért, mert ugyebár ilyen nagylelkű vagyok, és mert Ranil hajlott a kis masszázsos ötletemre, varázsoltam is neki egy bikinit, bár így utólag ránézve, kicsit elnéztem a méretet, de hát attól még lehet használni, nem?
- Ömm, hát, beleférsz, nem? Kicsit kilógnál itt ott, de szerintem passzol! *.* - mondtam neki ártatlan arccal. Igazság szerint tök direkt adtam neki kisebb méretű bikinit, de ha van benne elég spiritusz, így is felveszi. Ha nincs, akkor meg nincs, lényegtelen volt, én csak szórakoztam, meg szerintem Ő is.
- Igen is egy tehetséges, nagy nevű, hatalmas, és halálos mágus vagyok, szóval óvatosan a szavakkal. Nem értem mi bajod, szerintem nincs ezzel a bikinivel semmi baj. Lazán felvehetnéd egy masszázs alkalmára, úgyis hason feküdnél, nem? - emeltem fel mutatóujjamat, majd szegeztem neki a kérdést a lánynak.
Ezután gyorsan bemutatkoztam, mert az valahogy kimaradt a beszélgetés elejéről. Jó, igen, modortalan volt ,de bepótoltam, szóval már tudja a nevemet, és ezért már el is mehetünk együtt valahova, mert letudtuk a kötelező bemutatkozási rítusokat.
- Ami azt illeti, Te sem vagy az a hős szerelmes fajta. Szerintem még szerelmes sem voltál sosem, szóval Te csak ne oktass ki engem, mert Te sem vagy jobb helyzetben. A nevemből pedig ne űzz tréfát, én sem gúnyoltalak ki téged a neved miatt, bár most, hogy szóba hoztad, nekem a Ranilról egy jó nagy répa jut az eszembe... - mondtam vigyorogva, és elfolytottam egy nevetést, miközben megjelent előttem Ranil egy nagy répa alakjávan. Szórakoztató lett volna, sőt, még kivitelezhető is lett volna, ugyanis nem lett volna nehéz dolog átváltoztatni a lányt egy zöldséggé.
- Már hogy ne lenne az! Én meghívtalak, Te pedig el jössz. Biztos van Karakurában is hummusz bár, vagy valami hasonló, majd keresünk egyet, Ranil-chan! - váltottam egyből a kedves férfi módba, a szokásos arroganciával együtt, ami vele járt. Persze megint jól megkaptam a magamét, mert miért ne. Hiába, nehezen lehetett megtörni az "érzékeny" női szívet. Még dolgoznom kellett ezen az ügyön, de lassan, és biztosan csak csak összejön a dolog.
- Kikérem magamnak, hogy perverz! Abszolút semmi köze ennek ahhoz, csupán felajánlottam segítségemet egy segítségre szoruló lánynak, ennyi az egész. Ha nő kell nekem, pillanatok alatt kerítek magamnak egyet, akinek a fele is többet ér nálad, Ranil-chan.. - böktem oda egy kellemeset a mondattal a lánynak. Lehet kicsit túlmentem a határon, de a harcokban kockáztatni kell, és mivel Ranil sem fogta magát nagyon eddig, így nekem sem kell annyira vigyáznom.
- Nos, akkor indulhatunk keresni egy hummusz bárt? - kérdeztem a lánytól, és várakozóan elkezdtem dobolni a botommal a földön.
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te11500/25000Városi Park - Page 9 29y5sib  (11500/25000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 9:35 pm

Végre ki Las Nochesből-> Miért kellett volna kabátot venni?


A krázussal egymás iránt érzett csillapíthatatlan utálatunk kezdett fárasztani. Egy bizonyos pontig oké a dolog, mert tud jó móka is lenni... De mi az, hogy az arroganciájából eredendően az örökös megvetés és utálat sugárzik felém? Idióta szmötyi... Szerencsétlen barom. Tuskó. Töketlen gyík... Mégis mit hisz ő magáról? Ha annyira irritálom, húzzon el a francba... Én voltam itt előbb. Még azt a kezdeti rokonszenvet is kiirtja belőlem, amit kezdtem érezni iránta, mert képes volt venni a lapot. No de mindegy. Ilyen gyíkokkal nem érdemes foglalkoznom. Mondhat ő is bármit, ugyanolyan, mint a többiek. Mint az az állat, aki még életemben mocskolt be engem...
- Dzsentlömen? Kiről beszélsz te? Messze jársz te attól... Csupán az arroganciád és a tökéletesség-tudatod szülte egoizmusodról hiszed azt, hogy dzsentlömenség... Meg persze ellenállhatatlanság. Ugye? - néztem rá már semlegesen. Azért természetesen nagyon is szívesen széttéptem volna... El tudtam volna képzelni, ahogyan csinos kis darabokra szabdalom a resurreccionom által. Egy kis illúzió, és már vége is... Kíváncsi lennék, ki lenne az álmának a főszereplője *.*
- Hmm... tudod, nm szívesen lógatnám ki belőle semmim sem. Nem érzem magam a húspiacon, hogy bárki kedvére szemlélgethessen. de ha te felveszel egy tangát, esküszöm felveszem ezt én is... - mosolyodtam el, majd a bikinire pillantottam. Aligha takarna belőlem valami sokat... És elveim nekem is vannak. Higgyen bármit ez az arrogáns paraszt... Miért kell mindenkinek ilyennek lennie? Én csak tudatában vagyok annak, hogy szép vagyok: hatással vagyok az otthoni hímekre, és ezt nem beképzelem... Közölték velem. Ez a modor, amivel ennek a suttyónak annyi baja van, pedig egyszerűen csak pajzs. Nem tűröm, hogy valaki még egyszer megbánthasson... előbb belezem ki. Micsoda feszültséglevezetés az is *.*
- Ugyan kérlek, halálos mágus... Láthatod, hogy nem félek tőled. Miért tenném? Nem félek semmitől sem. Tőled meg... pláne nem. Maximum a mérhetetlen önteltséged és arroganciád az, ami riasztó lehetne egy nő számára... - Tekintettem rá dühösen. Ez az idióta valami, ez az arrogáns létforma egy másodperc alatt képes kihozni a sodromból... Az előbb pedig már majdnem lenyugodtam. Raúl... majd elmondom neki hogy micsoda gyík ez a valaki, és remélhetőleg egyetért velem... Úgyis ő az egyetlen értelmes egyén egész Las Nochesben. Beleértve még Cephit is. *.* Ők ketten kivételek a többi suttyó hím közül... Nekik van agyuk, és ami még meglepőbb, használják is. Nem úgy, mint ez a degenerált, elfuserált, imbecilis idióta barom állat paraszt.
- Óhh, micsoda kedvesség! Lassan elalélok tőled, Krázus... Mégis, ki vagy TE hogy tudod, hogy én mit éreztem valaha? Semmit sem tudsz rólam a nevemen kívül, és azon kívül, hogy mekkora erőfeszítéseket teszek arra, hogy elviseljelek. Úgyhogy, Te is rohadtul meszse állsz attól, hogy megítélhess engem... Légy oly kedves, és fogd be. Ami pedig a nevemet illeti... semmi köze a répához. Az én hasonlatom sokkal menőbb volt a tiédnél... - közöltem, és elindultam. Végülis, Ő akart annyira masszázsolni menni. Örülhet, hogy egy olyan szép lány, mint én, foglalkozik vele az arroganciája ellenére. Bár biztos azt hiszi, hogy pont emiatt vagyok itt, és hogy a fangörlje leszek... Remélem ezt hiszi, mert akkor joggal hülyézhetem le *.*
- Tévedsz, "kedves" Krázus. Hummusz bár csak és kizárólag Las Nochesben van, és az is Aizen-sama nevével ellátva. Bár kétlem, hogy téged ez zavarna... Biztosan nem jutott el a tudatodig. - mosolyogtam egyet, és felpillantottam az égre. A garantált tüdőgyulladásomon rég túl voltam, és úgy tűnt, az eső is kezdett odébbállni. Kevesebb vehemenciával verték az esőcseppek a földet és a hajmat is. Elégedetten vettem pár mély levegőt, hogy aztán a bennem fellángoló haragtól pár pillanatig meg se tudjak moccanni.
A következő megszólalása lassan kezdett több lenni az elfogadhatónál. Szikrázó, szinte lángoló szemmel fordultam felé, és csípőre tettem a kezem. Mintha annak idején említették volna nekem páran, hogy félelmetesen tudok nézni... De lényegtelen is. Ez a taknyos, ez az utolsó suttyó... Esküszöm, hogy meg fogom ölni., Széttépem, és vihogva táncolok majd a sírján, mert még annyit sem érdemel, hogy felfaljam... Általa nem lennék erősebb, csak hülyébb és sajnálatra méltóan szánalmas.
- Segítségre szoruló? Azt hiszed, hogy nekem a Te segítségedre lenne szükségem? Csak hogy tudd... előbb könyörgök segítséget egy varangyos békától, mint tőled... Inkább halok meg, minthogy a Te segítségedet kérjem... Nagyon is jól elvoltam nélküled is, nem véletlenül lettem mérges hogy felbukkantál. Ha pedig... - léptem hozzá közelebb, és tekintetemet az övébe fúrtam. Jelenleg olyan szinten meg akartam támadni, hogy abban sem voltam biztos, hogy meg tudom állni, hogy csak a szemébe fúrjam a tekintetem... Szét akartam tépni, szaggatni akartam, hogy ordítson a kíntól... Mégis, mi ő hogy semmibe vonja az én mivoltom, a fontosságom? egy utolsó, aljas szemétláda...
- Ha pedig nő kell neked, menj innen. Végülis csak nem kívánhatom tőled, hogy egy olyan nővel töltsd az idődet, akinél a többi fele is többet ér nálam... Ami pedig azt illeti, te sem vagy valami nagy férfi...- morogtam, és elfordulva tőle megindultam.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Haerowataru Narao
2. Osztag
2. Osztag
Haerowataru Narao

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Feb. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 3. tisztje | az Internálási egység parancsnoka
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te5000/10000Városi Park - Page 9 29y5sib  (5000/10000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptyVas. Feb. 21, 2010 3:42 am

~ Esti hollowirtás -> ismerkedjünk egy Shinigamival! ~

A kulcsommal matattam, és elmélyülten szemléltem az őzbarna táskám alját. Papírok, fecnik, könyvek... Még a mobilom is benne volt, de semmi más. Egyszólván: a könyvtárban hagytam a kulcsot. Dühös morgás kíséretében elfordultam a lakásom ajtajától, és gyors léptekkel, indultam el a munkahelyem felé. Egy röpke sóhaj kíséretében léptem be a parkba, és még az eddiginél is gyorsabb tempóra váltottam. Kellett nekem túlórázni... Mint mindig, most is belemerültem a dologba. De végre találtam olyan könyveket, amiket felhasználhatok majd a dpilomamunkámhoz! Bár ahhoz leginkább egy utazás kellene Egyiptomba, a régi fáraók sírhelyét körüljárni, megcsodálni! Igen, miért akarok én egyiptológus lenni... Talán pont azért, mert az ő idejükben nem voltak még hollowok? Vagy ezt is csak beképzelem magamnak? Idióta vagyok... miért rágódok mindig ilyeneken?
A lámpák fénye megvilágította hosszú, szőke hajam tincsit, amint az arcom elé hullottak egy félrelépésem után. Összébb húztam magam körül a fekete kabátot, és lepillantottam. Magassarkúm még bírta az iramot, és megkönnyebbülve sóhajtottam fel. Aztán rémülten álltam meg. A közelben egy hollowot éreztem meg, és még valakit... Futásnak eredtem, és pár perc múlva megpillantottam egy alakot, amint elhajolt az ütése elől. Gondolkozás nélkül, reflexszerűen idéztem meg az íjamat, és egyetlen lövéssel a másvilágra küldtem a lidércet. Reméltem, hogy megbánta a bűneit... mert ha nem, a pokolban köt ki. Bár, mivel a kapu nem jelent meg...
- Nem tesz semmit... - odasétáltam az ismeretlenhez, és a kezemet nyújtottam neki. hátha segítség kell neki, hogy felkeljen. Ha meg egy kicsit udvarias, akkor is elfogadja... Nem mintha olyan sokat számítana a dolog. Csak egy újabb arc, akit megmentettem, semmiben sem különbözik a többitől. Csak annyiban, hogy más a reiatsuja...
- Negomatsu Rika vagyok. Egy egyetemista, aki mellékállásként a könyvtárban pakolászik... - pillantottam rá. végül mégsem kellett a segítségem ahhoz, hogy felkeljen. Egy apróbb vállrándítással nyugtáztam a dolgot, és kisimítottam az arcomból a hajamat. Csak most jöttem rá, hogy mit éreztem... Igen, sikerült olyan szinten bepánikolnom a hollowtól, hogy észre sem vettem, hogy egy shinigami bőrét mentem meg.... egy shinigamiét... valamilyen szinten az ő fajának a hibája, hogy meghalt a családom.
- Nem szép dolog, ha hazudunk. Shinigami vagy, nélkülem is túlélted volna. - már biztosan rájött, hogy mi vagyok, ennek következtében pedig röhögve fog arrébbtáncolni. Még csak meg sem kellett magát erőltetnie: jött egy hülye Quincy, aki elvégezte helyette a piszkos munkát. Összébb húztam magam, hogy ne tűnjek annyira sebezhetőnek. Hát csak tessék... nem ő lesz az első Shinigami, aki belémrúg vagy kiröhög...
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te52100/65000Városi Park - Page 9 29y5sib  (52100/65000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptyHétf. Feb. 22, 2010 3:52 am

Yuke egy új embert ismer meg... durva mi?


Nem igazán kértem a segítségből, valahogy nem az a stílusú ember vagyok. Azonnal felismerte a kilétemet. Elmosolyodtam. Kicsit összehúzta magát, mintha beleszeretnék kötni. Nem igazán volt kedvem lyukas béllel továbbélni, de mit ne mondjak még nem vibrál körülötte a levegő a reiatsutól.
- Nem hazudtam tényleg könyvelő vagyok... Bár lehet nélküled is megoldottam volna. De úgy nem találkoztam volna veled- mosolyogtam rá- Már nem vagyok Shinigami. Ott hagytam az egészet, mert rájöttem, hogy bűnösök, és gonoszak, de ezt nehogy már egy Quincynek kelljen magyaráznom. Mindig is csodáltalak titeket. Ítéletet hoztok a javíthatatlanok között, csak sajnos azok többen voltak- táncoltam körbe felmérve, mintha még sosem láttam volna hozzá hasonlót. Visszagondoltam egy nagyobb akciómra, mikor megbíztak egy quincy csoport kiírtásával. Az osztag vezére egy kemény fejű vadbarom volt. Aztán véletlenül nem teleportáltam őt arrébb, és hirtelen átlőtte úgy 1000 ezüstös nyílvessző.
- Egyszer megvédtem egy csoport quincyt, de sajnos nem tagadhatom, hogy tagja voltam azoknak, akik az kiírtásotokon ügyködött. Szerencsémre nem lett így. Nade... egy hollow nem hollow. Tuti van itt még pár- fejeztem ki magamat, és elővettem lélekkapszulámat. Kiterjesztettem érzékemet, és hármat találtam kóvályogni a parkban. Bevettem a pirulát, és kiszakadtam a testemből. Shinigami egyenruhám már a múltté volt. Egy saját páncél volt rajtam, amit még ükükükükükükükük-nagyapám hordott egy háborúban. Paragon ott lógott az oldalamon, hajam csak úgy lobogott egyet, mikor kiléptem a gigaiból. Ránéztem Rikára. Belevetettem hideg tekintetem a szemébe, majd azok hirtelen ellágyultak. Megtöröltem homlokom... Egy pillanatra mintha Maya megnyúgvó mosolyát láttam volna. Mintha azt mondaná helyesen cselekszem. Lesütöttem szemeim, és mélyeket lélegeztem. Most nem lehetek dühös... itt és most ez lehetetlen. Csak elriasztanám őt, pedig nagyon meg szerettem volna ismerni. Soul Societyban leélt életem a múltté. Most nem lehet arra gondolni. Más volt az. Egy változáson kell keresztül mennem, és talán ő fogja nekem az utat megvilágítani. Hónapok óta hogy elhagytam azt a másik világot. Felnéztem, és feloldottam reiatsum eltakarását. Lehet mégtöbb hollow jön erőm jelzőfényének. Elővettem Paragont. Pengéjén megcsillant a Hold ezüstös tükörképe. Mióta elrejtem itt a reiatsumat, mintha fuldokolnék. Most mintha egy szempillantás alatt eltűnt volna az egész teher, és szabadon fellélegezhettem. Ahogy gondoltam megjelent pár újabb hollow, aztán mégtöbb.
- Bosszúm fájdalmas lesz számotokra. Ébredj, Paragon!- szólítottam kardomat a nemes pillanatra. Megérdemelte, hogy ő is felszabadulhasson. Nem használtam, hogy ne legyen feltűnő jelenlétem a 12. osztagnak.
- Azt mondják, hogy a ti képességeitek a leggyorsabb a három főfaj között. Sorry... de én gyorsabb vagyok- és amint mondatomat végén lenyugtáztam egy mosollyal, egy szempillantás alatt eltűntem, és neki estem az egyik förmedvénynek. Talán 10%-os sebességem a meglepetés erejével ugyan olyan gyors lehet. Mégis ellenfelem észrevette sebességem. Kacagva faroltam neki, és csaptam. Hosszú karmai voltak, és emberi nagyságú és arányú teste. Kivédte az első támadásom, és visszonozni kívánta. Kisebb harc bontakozott ki nálunk, miközben az ezüstös nyílvesszők is szedték áldozataikat. Naná. Kifogtam a legerősebbet. Nem mintha megerőltettem magamat. Mikor nem figyelt ide, egy teleport és egy halálos vágással másvilágra küldtem a szörnyeteget. Ha maradt még azt kótyagosan lemészárolom, majd miután végeztünk még nem kapcsoltam ki a kardomat. Odashunpoztam követhetetlen sebességgel a lány mellé.
- Ön nyert, hölgyem- hajoltam meg tiszteletesen mosolyogva, majd mikor vissza álltam ismét szóra nyitottam számat- Esetleg meghívhatom kegyed egy teára az elvégzett munka és világmegmentősdi után- fejeztem be, és már terveztem az utat a teaházba. Remélhetőleg igent fog mondani. Ha így tesz, akkor kikapcsolom a kardom és felkapom, majd gigaiommal együtt elshunpozunk az épület melletti sikátorba, majd ott leteszem, és ismét egyesülök a póttesttel. Ha nemet mond, akkor ott helyben megteszem a nyugalmi helyzetbe kerülést, és simán kifejezem örömömet a megismeréséről, majd távozok.
Vissza az elejére Go down
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te7000/20000Városi Park - Page 9 29y5sib  (7000/20000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptySzer. Feb. 24, 2010 1:13 am

Végre ki Soul Societyből-> "Kellemes" csevegés egy arrancar lánnyal

Ez az utolsó pár mondat, elismerem, bunkó volt. De kihozta belőlem ez a kis mitugrász. Ő sem volt jobb, egész eddig flegmázott meg bunkózott, szóval valamilyen szinten megérdemelte, viszont, mikor szorult belém némi úriság és lelkiismeret furdalás is, nem hagyhattam ennyiben a dolgot, Bár valószínűleg már úgyis mindegy volt, de azért meg kellett próbálnom jóvátenni valamelyest a dolgot, pedig az egóm hevesen tiltakozott ellene. Még hogy én, egy alsóbbrendű kis teremtésnek tegyek szívességet? Egyik felem Ranil után akart menni és bocsánatot kérni, a másik meg egy jót akart nevetni rajta, hogy mekkora szánalmas teremtmény, és ott kéne hagyni a fenébe. Az utolsó mondatom nem teljesen volt igaz, miszerint bármikor találnék egy bal jobb lányt Ranilnál. Vagyis, találni találnék, de nem volt szükségem rá, remekül elvoltam egymagam is, nem kellett egy társ most, csak hátráltatott volna terveim megvalósításában. Bár jobban megnézve Ranilt, Ő is elég csinos volt, ha eltekintünk attól, hogy arrancar, na meg a modorától. Kétségkívül sikerült elintéznem magam nála ezekkel a szavakkal, ám Ő is tett bőven azért, hogy nekem se essen valami jól, csak annyi volt kettőnk közt a különbség, hogy Ő magára vette, én meg nem vettem komolyan, meg nem is érdekelt. Fanyarul elhúztam szám szélét, miután meghoztam a döntésem, mert annyira nem volt ínyemre a dolog, főleg most nem, lehet, ha közel mennék Ranilhoz, megszabadítana egy-két testrészemtől, de hát na, most bunkó voltam. (Mikor nem?Very Happy)
- Ranil, várj! - szóltam utána hangomra nyugalmat erőltetve. - Elismerem, bunkó voltam, engedd, hogy kiengeszteljelek! - mikor beértem, megfogtam vállát, és magam feé fordítottam, majd bűnbánóan néztem rá. Már eldöntöttem, hogy mit fogok csinálni, és kiengesztelem a lányt mindenáron, és talán meg is fog bocsájátani.
Válaszát meg sem várva, behunytam szemem, majd egy ismert helyet képzeltem magam elé, és miután elég éles lett a kép, jobb kezem két ujjával hozzáértem a lány homlokához, majd miután kinyitottuk a szemünket, már máshol voltunk. Rég csináltam már társas teleportálást, kicsit kijöttem a gyakorlatból, de azért elértünk a célunkhoz, vagyis egy híres Karakurai vendéglőbe. Engem különösebben nem viselt meg az út, már számtalan ilyen dolgon túl voltam életemben, viszont Ranil, akinek valószínűleg az első ilyen útja volt ez, lehet kicsit szédülhetett, mert akit felkészületlenül ér a dolog, kicsit kellemetlenül érezheti magát az első néháy percben.
- Ha nem bánod, vacsoráznánk. - mondtam mosolyt. erőltetve arcomra, próbáltam jó képet vágni a dologhoz, és reméltem, hogy Ranil nem borul ki, és nem csinál jelenetet mindenki előtt, mivel most tényleg komolyan gondoltam a dolgot. Botom helyén immáron egy fekete sétapálca volt, ruhám pedig a megszokott mágus ruha helyett már egy méregdrága öltöny volt, s hogy Ranil se maradjon ki a sorból, rajta egy kék tökéletesen az alakjához illő estélyi ruha volt. Meg kell adni a módját, na.
- Ezt most tényleg komolyan gondolom, vacsorázz velem, kérlek! - mondtam bűnbánó hangon, mikor rendes énem győzedelmeskedett az egom felett, és tényleg bántam az előző mondataimat, amiket a lány fejéhez vágtam. Mivel a több ezer éves életem alatt volt szerencsém megismerni az emberek szokásait, így nem voltam zavarban, tökéletesen tudtam, mit kell tennem. Jobbom odanyújtottam Ranilnak, majd bevezettem az étterem előterébe. Az ottani portás egyből nyájas hangon köszöntött minket, amire csak biccentettem. Nem volt meglepő, emberi szemmel éppen egy milliomos párnak néztünk ki, és ami azt illeti, volt is nálam pénz.
- Egy asztalt szeretnénk, lehetőleg csöndes helyen, zavartalanul. - jelentettem be óhajunkat. A férfi bólintott, elsietett, és néhány perc múlva visszatért, majd elvezetett minket az
asztalunkhoz, ahol előbb udvariasságból Ranilt leültettem, majd én is helyet foglaltam és kértem egy üveg bort a minőségi fajtából.
- Nos, szeretnék bocsánatot kérni, tényleg bunkó voltam. Ne haragudj. - néztem a lányra komolyan, majd vártam válaszát, ami reméltem, nem abból fog állni, hogy hozzám vágja a székét, vagy más egyéb eszközt, ami a kezébe kerül.
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te11500/25000Városi Park - Page 9 29y5sib  (11500/25000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptySzer. Feb. 24, 2010 4:10 am

Végre ki Las Nochesből-> Miért kellett volna kabátot venni?


Hogy mekkora idióta paraszt gyíkok vannak a világon, fel nem foghatom! Miért ver a sors ilyenekkel engem?! Örökké, de örökké! Mindig, akárhová megyek, csak az ilyenek akadnak az utamba! Idióta egoista parasztok! Szájkaratézni azt aztán tudnak... hülyeparasztok! >< Bezzeg az értelmes bunkósághoz semmit sem konyítanak.... Kikérem magamnak! Még hogy én.... meg hogy a többi többet ér nálam.... Nálam, akinek számtalan ajánlatot tettek már fajra való tekintet nélkül! Természetesen magától értetődik, hogy az összeset elutasítottam... Soha többé nem fog hozzámérni egyetlen vadállat sem. Az összes hím ugyanolyan, nem bírnak élni az egoizmusuk nélkül. És ha egy nő mer nagyszájú lenni? Akkor persze már egyből trampli, mi?! Nem hiszem el... és még hagytam is hogy idegesítsen ez a kaméleon!
Dühösen téptem a métereket, folyamatosan morogva, és közel álltam hozzá, hogy az első utamba kerülő akárkit felkoncoljam. Az se érdekelt volna, ha maga Aizen állt volna előttem, legalább jól kiordítozhattam volna magam. De valószínűleg közben egy idegbeteg kis szukának titulált volna... mondjuk nem is védekeznék ellene. Az is vagyok, de a szuka nem stimmel. Több a tartás bennem, mint bennük.
Aztán valaki megragadta a karom, és az illatából egyértelműen kiderült, hogy hím. Összerándultam, kezem megindult feléje, majd félúton megállt. Hosszú évtizedek óta nem jutott odáig egyetlen hím sem, hogy az engedélyem nélkül rám merje emelni a kezét. Aztán már farkassszemet is néztem Krázussal, aki elmélyülten kezdte el bökdösni a homlokom.
- Mi a halált akarsz? Nem baszogattál még eleget?! - morogtam, és ki akartam lépni a keze hatósugarából, mielőtt még kasztráltam volna. Bár a tekintetemből egyértelműen sütött, hogy ki fogom belezni. Ha nem most, akkor egy szép napon biztosan. Gyilkos szemmel méregettem, és aztán rájöttem, hogy hol vagyunk. Körbenéztem, és döbbentem fogtam meg magamon az enyhén kivágott cuccot. Némán vontam fel a szemöldököm, és úgy döntöttem, elnapolom kicsit a kibelezését. eléggé idegen volt nekem a helyzet, és ismételten összerándultam, amikor bevezetett valami sarokba. Gyorsan leültem, és keresztbe tettem a lábaimat, meg a karomat. Egyértelműnek látszott, hogy csak a szituáció miatt nem kezdek el vele ordítani. Élvezze is csak a csendet, amíg megteheti.... ><
- Remek... Csak annyi a baj, hogy nem vagyok éhes... - mondtam semlegesen, majd hátradobtam a hajam. Hadd főjön a saját levében, én egy szóval sem mondtam, hogy ide akarok jönni.
- Nos... micsoda sátáni varázslat vette rá Őmágusságát, hogy velem vacsorázzon? Elvégre is én egy vagyok az alja nők közül... Igen, tényleg bunkó vagy. Lehet, hogy a modorom nem egy dámautánzaté, de ilyet még soha, senkinek nem mondtam... Csak hogy tudd, kedves Őmágussága... - mondtam ki a bennem fortyogó indulat visszaszorításával a mondandómat. Hátrahúztam a hajamat, és tekintetemet mindenkire függesztettem, csak Krázusra nem. Arcomon negédes mosoly terült szét, amikor megláttam a szomszéd asztalnál ülő férfit, amint szinte a tányérjába folyik a nyála utánam. Odakértem az egyik pincért, és szinte meg sem lepett, hogy az egyik fiatal srác jött oda.
- Ne haragudj, tudnál hozni nekem valami finom, nem túl édes, nem túl száraz bort? Vagy pezsgőt... - a hangom jelenleg minden undokságot, vagy lenézést nélkülözött. Valószínűleg ehhez hozzájárult az is, hogy megmutassam Krázusnak, hogy milyen is tudok lenni. Míg a pincér a borral közeledett, én a poharam száján kezdtem el játszani, és makacs hallgatózásba burkolóztam. Néha-néha lopva körülnéztem, és megállapítottam, hogy utoljára akkor voltam ilyen közegben, amikor még éltem. Akkor is csak a gazdámék csicskája voltam... természetesen akkor minden máshogy volt, csak egyetlenegy ember miatt tűrtem, és őt legalább sikerült megmentenem... Neki boldog élete volt, ami nekem tökéletesen elég is volt. Annak ellenére, hogy az én életem befejeződött, és pokolian ért véget. Soha többé, senki sem fog még egyszer meggyalázni... Amikor bevillant előttem, ahogyan boldogan hajtottam álomra a fejemet egy szebb élet reményében... hogy örültem, mert Saeko megmenekült, és mennyire próbáltam abba a hitbe ringatni magam, hogy másnap megmenekülök...
~ Ez az utolsó, ezt már kibírom. Holnap… Megmenekülök. Igen, ezek voltak talán az utolsó ép gondolataim. Ami ezután következett, az rosszabb volt a pokolnál. Még ezen a helyen, a sok kacagó, drága holmikról, pénzről és élvezetekről csacsogó emberek között is hallottam a gyenge köntösöm szakadását, éreztem a rám nehezülő, nehéz testet, a gyengeségem jutalmát... Kissé remegni kezdtem az emlékek hatására, és úgy rántottam el a kezem a pohárról, hogy közben összetörtem. Egy - két üvegszilánk belefúródott a vékony ujjaimba, de nem törődtem velük, gyorsan betekertem a fehér ruhaszalvétába. A pincér nem tulajdonított neki jelentőséget, hiszen éppen eleget fogunk fizetni, bőven telik majd belőle másik pohárra... Jelenleg azzal voltam elfoglalva, hogy nem akarjon kiszakadni a torkomból a szívem, és hogy megnyugodjak. Újra, ugyanazt éreztem, csupán a hely miatt. Álnok képmutatás az egész... gyűlölöm, szét tudnám őket tépni, értéktelen kacat mind! Aljasul, gyáva módon leplezik saját értéktelenségük, a pénz álarca mögé bújva óvják a levegőből épített várukat, és közben Istennek hiszik magukat! Ilyen a gazdagok, a nemesek, akik közé mindenki boldogan bekerülne.... Soha, soha többé még egyszer, ha a pokolra jutok miatta, akkor sem! A fejemben hallottam gyilkosom megvető, önelégült kacaját, éreztem a torkomba maró pengét, és ép, remegő kezemmel a pohár után nyúltam. Ezt az egyet... ezt soha, senki nem tudja meg rólam. Nem tudhatják meg, hogy ennyire gyenge vagyok...
- Mit fogunk enni? - a hangom csak egy pillanatig remegett, a bornak hála visszanyerte eredeti, kellemes csengését. A tekintetemet azonban nem mertem felemelni az asztalról, féltem, hogy valaki kiolvassa belőle a múltam, a szégyenfoltom...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te7000/20000Városi Park - Page 9 29y5sib  (7000/20000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptyCsüt. Feb. 25, 2010 1:51 am

Végre ki Soul Societyből-> "Kellemes" csevegés egy arrancar lánnyal

Tervem végül úgy tűnt, hogy sikerül, mivel Ranil nem csinált jelentet az étterem előtt, így úgy gondoltam, hogy pillanatnyilag elmúlt a veszély, és bemehetünk a helyiségbe. Talán mintha kicsit meglepte volna a lányt a finom anyagból készült estélyi ruha, meg a drága étterem, de ilyen volt az én ízlésem. Hosszú életem során megtanultam, hogy ha van hatalma az embernek, akkor azt úgy kell kihasználni, a lehető legjobban jöjjek ki. Alkalmam nyílt sok-sok emberi szokást, etikettet, és hasonló "finomságokat" megtanulni, és ezt néha kamatoztatni is tudtam, mint például most. Tökéletesen illet hozzám az estélyi ruha, és a finom, igényes étterem képe, és szerintem Ranilnak sem volt ellenére a helyzet, meg amúgy is, meg kell adni a módján. Kicsit érdekesen venné ki magát a dolog, ha estélyi ruhában betoppannánk egy gyors étkezdében, és ott ennénk. Nem illene a mostani helyzethez...Bevezettem Ranilt az asztalunkhoz, és kértem egy üveg bort, majd az asztalra könyökölve Ranilra néztem, és belekezdtem a mondandómba, amit akkor történetesen tényleg komolyan is gondoltam.
- Azt csak indulatból mondtam. Nem vagy olyan lány, amilyennek mondtalak. Csinos vagy, és aranyos. - kortyoltam be a minőségi édes vörös boromba, majd tovább fürkészte ma lányt. Igen, mérges volt rám, látszott rajta, meg pocsék mágus lennék, ha nem tudnám alapból sem. Persze joggal volt dühös. Egyik felem még mindig azt sugallta, hogy igen, nekem is minden jogom megvan dühösnek lenni, hisz nekem is éppúgy beszólt, épp úgy bunkózott, de nem nagyon érdekelt, a férfi öntudat megkövetelte, hogy kérjek elnézést, meg én is így éreztem, szóval a dolog ennyiből le volt tudva. Úgy tűnt, hogy Ranil direkt nem néz rám, hanem tüntetően másfele nézett mindig, csak felém nem. Nos, nem akartam beleszólni a folyamatba, azt hiszem azzal csak rontottam volna a helyzetemen, így kényelmesen hátradőltem a székemben, és a lányt néztem, fürkésztem tekintetemmel. Ráértem. Fajtámnál fogva megtanultam türelmesnek lenni, hisz évezredek óta vigyáztunk már az emberi világra, figyeltük türelmesen, csendesen a háttérből, és most is ezt szándékoztam tenni, csak figyelni csendben. Semmi szükség nem volt a dolgok erőltetésére, ha Ranil rám akar nézni, vagy hozzám akar szólni, akkor azt úgyis meg fogja tenni, addig pedig várok. Felvont szemöldökkel néztem végig, ahogy teljesen normális, emberi hangon és modorral kért a pincértől egy pohár bort, aki természetesen boldogan teljesítette a kívánságát. Bolondok, egy mosolytól elvesztik az eszüket már... Jóízűen kortyolgattam borom, miközben az éttermet és Ranilt fürkésztem. Csupa gazdag, milliomos alak, akik a puccos kocsijukkal és a puccos feleségükkel és /vagy valamelyik nőjükkel jöttek el ide, csak hogy villanthassanak egyet a pénzükkel. Sosem értettem ezeket az emberi dolgokat, és nem is fogom. Visszanéztem Ranilra, aki most mintha elmerengett volna valamin, és a tőle áramló apró érzelmi rezgések, amiket éreztem, azt sugallták, hogy épp emlékezik valamire, mégpedig olyan dolgokra, amik nagyban befolyásolták az életét. Behunytam a szemem, majd vizualizáltam ezeket az apró rezgéseket, így már éles képek formájában ugyanazt láttam, mint amire Ranil emlékezett. Ez nem mágus képesség volt, hanem sárkányképesség. Hatalmam volt belenézni mások emlékeibe, mások elméjébe, észrevétlenül, de ugyanakkor ha a szükség úgy kívánta, erővel, fájdalmasan is. Itt ilyesmire nemvolt most szükség, Ranil nem fogja észrevenni, hogy én is láttam, amit Ő. A látottak alapján joggal joggal gondolhattam azt, hogy Ranil azért ilyen, azért viselkedik így, mert az élet erre kényszerítette, és igazából mélyen Ő egy kedves lány, aki törődik másokkal, csak az élet úgymond "kitolt" vele. Miután kinyiottam a szemem, és ránéztem Ranilra, úgy gondoltam, hogy nem kell tudnia arról, hogy tudok ezt azt a múltjáról. Csak rontana a helyzeten, mindazonáltal, így már másként álltam a dolgokhoz. Nem az Ő hibája volt, hogy úgymond "gyenge" volt, az élet tette ezt vele. Hiába, ezen nem változtathatunk, van akitől elvesz, van akinek ad, ebbe senki sem szólhat bele.
- Valami baj van? Idegesnek látszol. - kérdeztem a lánytól, miközben odaért asztalunkhoz a pincér az étlappal, és átnyújtotta azokat. Intettem a férfinek, hogy szedje össze az összetört üvegpohár darabjait, és hozzon egy újat, amíg választunk ételt, majd az étlap felé fordultam, és böngészni kezdtem az ételek között.
- Amit szeretnél Ranil, amit szeretnél...bármit választhatsz. Én azt hiszem a 32-est választom egy kis vegyes salátával. És te? - mondtam az étlap mögül, miután választottam. Úgy gondoltam, hogy a "Libamáj roston lyoni hagymával, burgonyapürével" menü tökéletesen megfelel most. Rég ettem efféle ízletes ételt, szóval rám fért már. Letettem az étlapot, és vártam, míg Ranil is eldönti, hogy mit szeretne enni, majd mikor visszaért a pincér, leadtam a rendelésem, és a lányra függesztettem zöld szemeimet.
- Nos, amíg ki nem hozzák az ételt, úgy gondolom beszélgethetnénk, persze csak ha van kedves hozzá. Kezdjük tiszta lappal a dolgot szerintem. Mesélj magadról valamit, kérlek. - adtam meg a kezdő löketet egy a reményeim szerint ezúttal nyugis és botránymentes beszélgetés kezdetéhez.
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te11500/25000Városi Park - Page 9 29y5sib  (11500/25000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptyCsüt. Feb. 25, 2010 5:13 am

Végre ki Las Nochesből-> Miért kellett volna kabátot venni?


Némán néztem az étlapomat, és undorodva ráncoltam az orromat a húsos ételek neveit olvasván. Most könyörgöm... hogy a francban lehet ilyet enni? Hús... döglött állat, és annak a szervezi... Rohad, bomlik lefelé.... a zöldség az friss, egészséges, vitaminnal teli! Miután a hátamon végigfutott a hideg, az étteremben tartózkodás után először pillantottam rá Krázusra. Ugyanolyan, mint a többi. Semmi mást nem akarhat.... csak villogni.
- Csinos? Aranyos? Ki vagy Te, és hol van Krázus? Mit műveltél vele? - néztem rá egy csöppet ironikusan, majd felsóhajtottam. Persze.... el is hiszem, hogy ezt gondolja. Miért kell nekem örökké ilyeneken átesnem? Mintha nem szenvedtem volna még eleget... Mély sóhaj után még egyszer végigolvastam a menüt, és a mosolyogva várakozó pincérnek visszaadtam.
- Köszönöm, én csak egy salátát kérek joghurttal. - belekortyoltam a borba, közben pedig lepillantottam a kezemre. A fehér kendőt már rég átvérezte az ujjam, és halovány lüktetést is éreztem. Kellett nekem nem kiszedni a szilánkokat, ha hazaérek, tűvel szurkálhatom majd magam, mint valami hülye emós -.- (xD)
Kezemet lelógattam, de aztán eszembe jutott, hogy abban a könyvben, amit olvastam, a szív fölé kellene emelni a sérült testrészt. Node ez nem az a halálos seb, úgyhogy egy apró vállrándítással elintéztem a dolgot. Aztán rápillantottam Krázusra, és magamban hosszas vívódás után eldöntöttem, hogy hadd legyen, amit akar. Ha már Cephivel és Raúllal tudtam "rendesen" viselkedni, Vele miért ne menne? Bár tény, hogy a puszta létezésétől is feláll a szőr a hátamon... Felállna, ha volna. Plusz még az is ellene játszik, hogy idegestő, paraszt, arrogns és önelégült HÍM. Bár jelenleg van most valami baja... mert normálisan kezd viselkedni.
Aztán, mikor a "Valami baj van?" címszóhoz érkeztünk, ökölbe szorult az a kezem, amit elvágtam. Persze hogy van baj... De nem kell róla tudnia. Végülis Ő egy vadidegen... én is az vagyok. Én pedig már messze túlléptem azon a határon, hogy meg tudjak bízni valakiben... aki hím.
- De mielőtt a "mesélek magamról" címszóhoz érünk... Miért pont velem akarod eltölteni az estéd? Mármint... csak nem tartod érdekesnek a társaságom? - néztem rá komolyan, majd hálás mosollyal átvettem a salátámat, és az olajbogyók egyikét gyorsan be is kaptam. Már az illatukról is éreztem, hogy mennyire finomak lesznek, de az ízük elképesztett. Nagyon finom volt, és ez kellemes csalódással töltött el. Mégis léteznek Karakurában érdekes dolgok a helyemen kívül?
- Nos akkor... mire vagy kíváncsi, mit akarsz tudni? - tettem keresztbe a lábaimat, és halvány mosollyal néztem asztaltársam partnerébe. Tessék, íme. Ez az az arcom, amit csak kivételes esetben mutatok meg, íme a valódi énem: a kulturált, hallgatag, művelt, szerény lány.
- A további veszekedések elkerülése végett, azt javaslom, tekintsünk el a politikai viszonyoktól, amik fajaink között húzódnak... - nyaltam meg a számat, mert a salátalevélről rácsöppent az édes- savanyú szósz. Aztán elhelyezkedtem, és belekortyoltam az italomba, majd türelmesen vártam a válaszra....
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Haerowataru Narao
2. Osztag
2. Osztag
Haerowataru Narao

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Feb. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 3. tisztje | az Internálási egység parancsnoka
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te5000/10000Városi Park - Page 9 29y5sib  (5000/10000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptyPént. Feb. 26, 2010 2:33 am

~ Esti hollowirtás -> ismerkedjünk egy Shinigamival! ~


Némán néztem a shinigamit: aztán egyik kezemet a nyakamra helyeztem, és kicsit megmasszíroztam. Érezhető volt az a pár hollow a közelben, és szerencsére nem voltam annyira fáradt, hogy ne tudtam volna velük elbánni. Csupán némi Hirenkyaku, és egy megfeszített íj... Semleges pillantást lövelltem az ősz hajú shinigamira: nem tűnt olyan vénnek, hogy máris meg kellett volna őszülnie... Bár, láttam én már rózsaszín hajú shinigamit is...
- Nos, nem zártam őket a szívembe... Majdnem sikeresen és teljesen kiirtották a fajtámat. Nagyon kedves volt tőlük... - szóltam halkan, és összezördültek a fa karpereceim, miközben a táskámban matattam. Még mindig a kulcsom kerestem... szóval tényleg elhagytam őket. Vagyis, a könyvtárban kellett hagynom... Idegesítőek ezek a zörejek a háttérben. Pontosan tudtam, hány hollow vett minket körül. Szégyen lett volna, ha nem tudom... a nagyszüleim forognának a sírjukban.
- Csak gratulálni tudok hozzá... Ha nem lennék ennyire ideges, minden bizonnyal megpróbálnálak megölni. No de ez teljesen lényegtelen, hiszen társaságunk van.... - pillantottam a sötét fák felé. Nem tudtam mire vélni, hogy mélyen a szemembe nézett. Talán csak nem azt fontolgatja, hogy a hollowokkal együtt engem is megöl? Hát csak tegye... Hátra semmit és senkit nem hagyok, de ettől még nem fogom magamat könnyen adni. Nagyot téved, ha elhiszi... Nem féltettem az életemet, bár tényleg nem szerettem volna még meghalni. Előbb diplomát akartam szerezni...
Hirenkyakuval lépdeltem a hollowok között, és egy-egy nyílvesszőm célba érése után el is párologtak, nyomuk sem maradt. Őket jobban utáltam, mint a Shinigamikat. Mert ők is ártottak nekem... Elvették a nagyszüleim. Hol voltak, amikor szükség lett volna rájuk? A bennem feltörni igyekvő haragot nehezen sikerült csak visszafojtanom, és szemöldökráncolva lőttem ki utolsó nyilaimat. Úgy rohangált körülöttem ez a Yukezo, mintha évezredek óta le lett volna kötözve. Egy apró vállrándítással elintéztem a dolgot, és megigazítottam cipőm pántját. A főnök valószínűleg még ott van... ha jól számolom, még pár óráig titokban leltározni fog. Én is csak azért jöttem el, mert holnap vizsgázok... Amit a legszívesebben elkerülnék, de persze lehetetlen ez is. Nem is gondoltam én ezt annyira komolyan... szerettem tanulni, imádtam az ókori fáraókról mesélni, imádtam az apróbb titkaikat is elmondani, a hieroglifákról olvasni...
Összerezdültem, amikor eljutott a tudatomig a kérdés. Megint, - mint már oly sokszor - sikerült teljesen elmélyülnöm a gondolataimban, az utca kellős közepén állva. Nem féltettem magam: ha néhány erőszakos suhanc megtámadna, könnyen megléphetnék előlük, hiszen lány létemre igenis erősebb vagyok náluk...
Rápillantottam Yukezora, és lassan kifújtam a levegőt. Miközben kezemmel az arcomba hullott hajamat húztam el, mosolyogva válaszoltam:
- Nem tudtam, hogy nyerésre játszunk, kedves uram. Nem feszültséglevezetés volt ez inkább az ön részéről? De a tea, azt hiszem, nagyon is jól esne nekem... főleg, ha előtte kérhetek egy gigantikus adag forró kávét rengeteg cukorral és tejjel... - kulcsoltam össze a kezem, és felpillantottam a Holdra. Ami azt illeti, elég hűvös volt... feljebb húztam garbóruhám nyakát, és épp élvezni kezdtem volna azt, hogy nem fázik a nyakam, amikor jövőbeli teázópartnerem felkapta a póttestét, és egyesült vele. Meglepve pislogtam párat, miután én is visszakerültem a földre - ugyanis engem is felkapott, és vitt. Összevont szemöldökkel méregettem, és csak nehezen tartottam magamat vissza attól, hogy egy hatalmas pofont kenjek az arcára. Mégis... Ő egy vadidegen, én is az vagyok neki. Akkor pedig hogy van képe ehhez?! Felháborodva méregettem, majd hangot is adtam morcosságomnak.
- Már elnézést... Ha legközelebb száguldozni támad kedve, előbb kérdezze meg, hogy felemelhet-e. Ha még egyszer ilyen váratlanul a szívbajt hozza rám, esküszöm, hogy felpofozom. - mondtam érezhető dühvel a hangomban. Még a közeli barátaimnak sem engedem meg ezt... Igyekeztem nyugalmat erőltetni magamra, de úgy tűnt, eleve kudarcra van ítélve minden kísérletem: mintha ma minden és mindenki ellenem esküdött volna fel... Méghozzá azért, hogy az őrületbe kergessenek.
Vissza az elejére Go down
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te7000/20000Városi Park - Page 9 29y5sib  (7000/20000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptyHétf. Márc. 01, 2010 3:13 am

Végre ki Soul Societyből-> "Kellemes" csevegés egy arrancar lánnyal

Úgy gondoltam, hogy kellemesebbé tehetjük a beszélgetést, ha közben eszünk is, ezért rendeltem is magamnak valami finomat, és vártam míg Ranil is hasonlóképp cselekszik. Ironikus megjegyzését elengedtem fülem mellett, hisz most tényleg komolyan beszéltem, és komolyan is gondoltam, mikor azt mondtam, hogy Ranil igazából aranyos, és igenis csinos lány volt, csak a modorával volt egy kis baj, de azon lehet segíteni, ha én sem úgy viselkedek, mint eddig. Annak is meg volt az oka, hogy miért ilyen, legalábbis abból, amit az imént láttam a lány gondolataiban elég nyilvánvaló volt, hogy sokat szenvedett míg élt, és részben ez is oka annak, hogy így viselkedik. Nem hibáztattam ezért, nem Ő tehetett róla, hogy ezt kapta az élettől, viszont azért tehetett, hogy megváltozzon kicsit, és ne a múltnak éljen, hisz sosem jó, ha hátrafele tekintgetünk.
Kicsit meglepődtem, mikor Ranil csak egy salátát kért, meg némi joghurtot, nem gondoltam volna, hogy vegetáriánus. Én az ilyen ételeket amolyan "tápnak" tartottam. Mindig is szerettem jókat enni, talán fajtámnál fogva is, hiszen végső soron ragadozó voltam, még ha évszázadonként egyszer is használtam igazi alakom. Az ösztönöket nem lehet magadból kiirtani, még ha akarod akkor sem, én pedig még csak nem is akartam, tökéletes volt így az életem, ahogy van, bár, mostanában kezdtem úgy érezni, hogy többet akarok, mert ennyi nem elég már. Volt elég hatalmam, de még több kellett, mivel meg akartam mutatni fajtám többi tagjának, hogy igen is lehetek merősebb, és uralkodhatok fölöttük. Ehhez meg is tettem már a szükséges lépéseket, már csak idő kérdése, és elkezdhetem tervem megvalósítását. Kezembe vettem borospoharam ,és jóízűt kortyoltam vörösboromból. Igazán minőségi italt szolgáltak fel ebben az étteremben, ritka az ilyen, el is döntöttem, hogy ide még visszatérek, talán épp majd Ranillal egyszer. A poharat visszatéve az asztalra vettem észre, hogy Ranilnak vérzik az egyik ujja. Elkerülhette a figyelmem, hogy megvágta magát, mikor összetörte a poharat. Sajnos a gyógyító mágiában nem voltam otthon, mivel sárkány alakban önállóan és gyorsan regenerálódtak a sebeim, viszont tennem kellett valamit a lány ujjával, nehogy elvérezzen itt nekem.
- Nem maradhat így az ujjad, ha megbocsájtasz... - szóltam a lánynak, majd odanyúltam, kezem rátettem sérült végtagjára, majd behunytam a szemem. Mást nem nagyon tehettem az ügy érdekében, csak egy stabil és steril kötést rávarázsolni az ujjára, de ez is megtette egy darabig szerintem. Gyengén felfénylett tenyerem, majd mikor kinyitottam szemem, már Ranil normálisan ellátott ujját láttam magam előtt.
- Nem vagyok nagy gyógyító, csak ennyit tudtam tenni az ügy érdekében, bocsánat.. - mosolyogtam a lányra, és hátradőltem székemben. Lehet nem ártana majd ellátogatnom a 4. osztaghoz, míg a Seireiteiben tartózkodok, mert később még jól jöhet az a tudás, amire esetleg ott szert tehetek, bár kétségkívül magam is meg tudnám tanulni a mesterséget, hisz kivételesek a képességeim, és mióta csak élek, folyamatosan fejlesztem magam, és tanulok.
- Kedves Ranil, ha nem tartanálak érdekesnek, nem lennék veled, azt hittem, ez magától értetődő. - mosolyogtam a lányra, hisz azt hittem, ez neki is nyilvánvaló. Ha nem érdekelt volna, már rég itt hagytam volna, vagy le sem szólítottam volna a parkban az előbb.
- Természetesen, én is úgy gondoltam, hogy nem vesszük figyelembe a frakcióinkat, hisz akkor nem lehetne normálisan beszélgetni. - bólintottam az arrancar lánynak, majd folytattam. - Kezdjük az elején. Mondjuk, hány éves vagy? Azt hiszem ez egy arrancarnál nem sértő kérdés, hisz lehettek több száz évesek is, akkor is ugyan úgy néztek ki, mint mikor meghaltatok. Aztán, mit szoktál szabadidődben csinálni például, mik a hobbijaid? Azthiszem kezdésnek ennyi elég lesz. Időnk, mint a tenger. - mondtam a lánynak. Időközben a rendeléseinket is kihozták. Igazán jól nézett ki Ranil salátája is, de szemem mohón megcsillant, mikor lerakták elém a roston sült májat végre. Nyomban kezembe is vettem a kést és a villát, és neki is láttam az étel kulturált elfogyasztásához. Reméltem ,hogy Ranil nem vet meg azért, hogy ilyeneket eszem, de hát ezek olyan dolgok, amiken ha akartam sem tudtam volna változtatni...
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te11500/25000Városi Park - Page 9 29y5sib  (11500/25000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptyHétf. Márc. 01, 2010 5:11 am

Végre ki Soul Societyből-> "Kellemes" csevegés egy seiretei "patkánnyal"


Nos... mit reagálnál arra, ha a világon létezne egyetlenegy személy, akitől borsókázna a hátad, és legszívesebben apró darabokra tépnéd, annyira utálnád? És akkor, ha ez a személy minden korábbi feltételezésedet megcáfolva, bunkóságáról tökéletesen elfeledkezve jót tenne veled? Mert ez, ez a kötés, ami immár a kezemen virított, határozottan jó tett volt. Nem is értettem belőle semmit sem...
Értetlenül néztem rá, majd megtapintottam a kötést. Természetesen nem aggódtam magam miatt: elég gyorsan regenerálódtam, ráadásul mindig nálam volt Sonriente Halloween Duquesa is, ezáltal magabiztosságom a szokásosnál is tökéletesebben pompázott, így gyógyulásom is gyorsabb volt... számomra tökéletesen érthetetlen maradt továbbra is. hogy Mr. Rat mégis mi a francért jótékonykodott itt.
- Nincs miért bocsánatot kérned... Már ezzel is éppen eléggé sokkoltál. Mindenesetre... kössz.- az azért tökéletesen ki van zárva, hogy képes legyek kimondani egy köszönömöt. Soha, senki nem tett, és nem is fog tenni semmit sem, amit önszántából, az én érdekemből tenne... ebben egyszerűen nem tudok hinni. Azt hiszem, nem is kell.
Tekintetemmel a salátámat vizslattam, és élvezettel ropogtattam el egy brokkoli-darabot, amit előzőleg a joghurtba mártottam. félúton sikeresen megakadt, és majdnem elkezdtem köhögni is. A fulladást megelőzőleg gyorsan belekortyoltam a borba, és nem is adtam fel addig, míg újra levegőt nem kaptam- ámbár ekkora már a pohár is kiürült. Tekintetem ellenségesen húzódozott, miközben Krázust kezdtem el figyelni. Mégis... mire jó ez az álbókolás? Hiszen kizárt, hogy ezt komolyan gondolja. Vagy ha mégis, akkor ugyanazzal próbálkozik, mint a többi. Szimplán le akarja dumálni rólam a bugyimat. Nem ez lesz az első próbálkozás, és azt hiszem, nem is ez lesz az utolsó. Csupán ez az egyetlen annyiban tér el a többitől, hogy Ő még életben van. Mindenki meghalt, aki ilyesmivel próbálkozott, és akinél erősebb voltam…
Semleges pillantást vetettem rá, miközben a salátámban turkáltam. Hát, tény… baromira nem így képzeltem el az estémet. Csupán egy fa alatt, vagy egy fán akartam üldögélni az esőben… ehhez képest alaposan eltértem a tárgytól.
- Nos… azt hiszem, egy újabb olyan hobbiról fogsz hallani, amit később gúnyos hangon fogsz felemlegetni. Az egyetlen olyan dologgal foglalkozok, ami érdekel… Halloween-maszkokat és jelmezeket készítek, meg persze rajzolok. Ami pedig a koromat illeti… arrancarnál ez tényleg nem számít. De én nőből vagyok, és mint ilyen, nem szeretek beszélni a koromról. – pillantottam rá, majd elmosolyodtam.
- De, azt hiszem, ugyanezeket én is megkérdezhetem tőled, nem? – tekintetem semleges volt, kívülről egyértelműen látszott, hogy pusztán udvariasságból kérdezem. De azért, kicsit tényleg érdekelt, hogy mit csinálhat…
A joghurt rácsöppent az ujjamra, amit nem is haboztam gyorsan lenyalni. Viszont kezdett idegesíteni, hogy az a szomszéd asztalnál lévő ipse még mindig, igencsak gyakran lesett felém... A kisugárzásából pedig sütött, hogy mit akarna, hogy mire gondol. Egy átlagos hím naponta kétszázszor gondol a szexre... ez az elmúlt percekben legalább százszor gondolta végig, hogy mit művelne le a mellette ülő lánnyal, aztán Velem. Velem, aki magam vagyok a megtestesült szépség, és a téboly. Vajon mit szólna, ha "véletlenül" áthajítanám hozzá a villát, ami egészen véletlenül a torkába állna?
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 9 Cl0te7000/20000Városi Park - Page 9 29y5sib  (7000/20000)

Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 EmptyPént. Márc. 05, 2010 9:38 am

Végre ki Soul Societyből-> "Kellemes" csevegés egy arrancar lánnyal

Végre valahára kihozták az én rendelésem is, és mohón rávetettem magam az ínycsiklandozó húsra. Nem tagadom, jól esett. Ragadozó énem végre húshoz jutott, és én is éhes voltam nem utolsó sorban. Rsnil rendelésével sem volt különösebb gondom, egyszerűen csak nem szerettem, illetve nem nagyon ettem olyasmit. Szinte mindig kizárólag húsból készült ételeket ettem, és azt is fogok, míg világ a világ. Nem vagyok hajlandó ennél alább adni senki kedvéért. Vannak olyan dolgok, ami változnak, más dolgok meg nem. Nálam az evésnél pont így van ez. Nem fognak változni sosem a az ételek irányába mutatott szokásaim. Miután lenyeltem egy újabb ízletes falatot, és leöblítettem egy korty borral, ismét Ranilra néztem, hogy folytassuk a megkezdett beszélgetést. Ahhoz képest, hogy néhány perce még meg akart ölni, de minimum széttépni, egész jól "elvoltunk" most. Bár valószínű csak azért, mert nyilvános helyen voltunk. Sőt, biztos csak ezért, hisz láttam a lányon, hogy nem igazán érdeklem, és csak azért beszél velem, mert talán még meg van lepődve amiért idehoztam, vagy valami ilyesmi. Nos, ez nem baj, addig legalább megtudhatok annyit Ranilról, amennyit szeretnék, és talán kicsit közelebbről megismerhetem a "szelíd" Ranilt. Tisztában voltam vele, hogy miért ilyen, hogy mi mindenen ment keresztül, és ezért nem is okolhattam, ám bárki meg tudott változni, ha meg akart, és biztos voltam benne, hogy Ranil is tudna kedves lenni, ha találna egy olyan párt magának, vagy barátot, aki nem akasztja ki idegileg. Talán a közeljövőben talál majd valakit, bízzunk benne. Wink
Kicsit meglepődtem, mikor kiderült, hogy Ranil mit is szeret csinálni szabadidejében. Bevallom, bármit el tudtam volna képzelni kedvenc tevékenységének, de azt pont nem, amit mondott. Ettől még persze semmi jogom ezt viccként felhozni neki, és nem is állt szándékomban. Mindenki azt csinálja a szabadidejében amit csak akar, és amit szeretne, ezzel én is így vagyok.
- Igazán ritka, ám érdekes hobbyd van Ranil. Biztos nagyon szórakoztató, és meg sem fordult a felemben, hogy kigúnyoljalak ezért. Én például imádom az alkímiát. Ha van egy kis szabadidőm, szívesen készítek érdekesebbnél érdekesebb varázsitalokat, amiket később felhasználok. És bocsáss meg, valóban udvariatlan volt a kérdés második része, hisz mégiscsak lány vagy, még ha arrancar is, ugyanazok a szabályok vonatkoznak rád, mint bárki másra. - kérek újfent bocsánatot. Nem szoktam ennyit hibázni semmiben sem, még engem is meglepett, hogy ilyeneket kérdezek, pedig volt időm megtanulni az etikettet, meg az ehhez tartozó dolgokat, viselkedésfajtákat, és meg is tanultam. Úgy tűnt, Ranil személyisége hibákra késztet. Olyan érzésem volt a lánnyal kapcsolatban, hogy még nagy szerepe lesz valamikor a jövőben, és találkozni fogunk még, biztosan. Hogy hogyan végződik majd az a találkozás, senki sem tudta megmondani, csak Nozdormu, az idők ura, ám több kellett ahhoz egy egyszerű vörös sárkánynál, hogy egy nagy megtestesülés elé álljon, és megkérdezzen tőle valamit.
- Nos, mint mondtam, szeretem az Alkímiát, meg szeretek olvasni. Imádok ovlasni, minden témából. Sosem lehet elég okos az ember, és sosem lehet abbahagyni a tanulást... - mosolyogtam a lányra, majd bekaptam egy újabb adag húst, ami kezdett már szépen fogyni.
- A korom pedig...500 éves vagyok. Mi mágusok meg tudjuk oldani, hogy hosszú ideig éljünk. Persze nem vagyunk halhatatlanok, de jócskán megnyúlnak éveink. Én középkorúnak számítok nagyjából a mágusok közt. Ezért is kaphattam meg a főmágus rangot a rendemnél. - mondtam a lánynak. Ennek persze csak a fele volt igaz. Senkinek sem mondhattam el, hogy mi is vagyok valójában, és azt sem, hogy mennyi idős vagyok, sőt, sőt azt sem, hogy halhatatlan vagyok, ezért kicsit "szépítenem" kellett a történeten, de így elég hihető, szóval nincs okom idegeskedni ezen. Míg beszéltem, észrevettem, hogy a szomszéd asztalnál ülő "úriember" igencsak meresztgette szemeit Ranilra. Nos, ezt már csak azért sem hagyhattam, mert az én vendégem volt jelenleg a leányzó, így kötelességemnek éreztem, hogy tegyek arról, hogy Ranilt ne érje több zaklatás. Nem kellett magam túlságosan megerőltetnem ahhoz, hogy "kárt" tegyek az illetőben. Szemem egy pillanatra tűzpirosra színeződött, majd a következő pillanatban már a régi színében pompázott tovább, és csak annyit lehetett észrevenni, hogy a srácnak hirtelen sürgős dolga lett, és megrökönyödött arckifejezéssel pattant fel az asztalától, majd rohant a mellékhelyiség felé. Nem tanácsos összeenni sok mindent egyszerre, mert felkavarja az ember gyomrát. Egy mosollyal díjaztam magam, amiért ilyen gyorsan, és tökéletesen megoldottam a problémát, majd visszafordultam Ranilhoz.
- Igen Ranil, csak arra ment, hogy bejusson arra a bizonyos helyre..Most egy jó óráig dolga lesz, addig meg szerintem végzünk, ha meg mégsem, elintézem, hogy legyen más dolga is. - erősítettem meg mosolyogva, hisz tudtam, hogy épp mire gondolt.
Eltüntettem az utolsó falatka húst, és az utolsó korty bort is, majd megtöröltem számat, és újra felemeltem az étlapot.
- Desszertnek mit szeretnél Ranil? Javaslom a fagylaltot! Nagyon sok fajta fagylaltjuk van, és nagyon finomak is. - mondtam mosolyogva, miközben a fagylaltlistát böngésztem.
- Igaz is, miért vagy vegetáriánus, ha megkérdezhetem Ranil? Végülis, majdnem ugyanaz, mintha húst ennél. A növény is él, és épp úgy megölöd azzal, ha megeszed, nem igaz?...Félre ne értsd, nem kötekedni akarok, csak érdekel a teóriád ezzel kapcsolatban! - kérdeztem Raniltól, mert tényleg érdekelt, hogy a vegetáriánusok miért nem esznek húst, vagy mit gondolnak arról. Talán nem húzom fel ezzel a kérdésemmel Ranilt, hisz csak egy egyszerű kérdés volt ,semmi több, és talán nem veszi majd magára.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Városi Park - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-