-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 15 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyHétf. Nov. 29, 2010 7:59 am

[Nakama ja nai ka?]

Bemutatkozásom úgy látszik először le sem esik Neki, kezd kicsit frusztrálóvá válni számomra, hogy bárkinek is mutatkozok be, lövése sincs valódi személyemről. Mondjuk, azt utóbbi időben a kapitányok majdnem gyakrabban váltják egymást, mint Én alsónadrágot. Elégedetlen mordulással veszem tudomásul, amikor kibújik szúrásom elől, pedig mennyivel egyszerűbb lett volna, ha hagyja magát kicsit megdöfködni. Akkor már messze járnék, őt pedig pillanatok alatt ellátnák a 4. osztagnál és mindenki boldog lenne. A kitérés utáni mozdulatokat először valami menekülésfélének veszem, ám csalódnom kell, mivel inkább egy kis noteszt kap elő, amelyben valami különösen érdekes dolog lehet, hogyha immáron vérre menő harc közben is van ideje nézegetni. Valószínűleg autogramokat gyűjt a legnagyobb kapitányoktól, így kissé elpirulva kezdek keresni valamiféle íróeszközt, de sajnos egyetlen eszköz lenne épp kéznél, azzal pedig nem lehet litániákat írni. Egy derűs mosollyal veszem tudomásul csalódottságot sugalló szavait, Engem nem zavar a tény, mely szerint áruló vagyok, szerencsére abban a tevékenységben még nem hagytam cserben senkit, amire célozgat. Igazából legszívesebben homlokon csapnám magam, kijelentése arra utal, hogy még bármi is kikerekedhetett volna a történésekből. Ejnye, mostanában nincs Velem Fortuna, balszerencse jár a nyomomban csajozás terén. Keseregni ellenben nincs sok idő, mivel megkezdi elfogásomra tett első kísérletét. A hat fénypallos pillanatok alatt béklyóz meg, ám csak némi lélekenergia-növelésre van szükség, s máris szertefoszlik. Kidouval már elég régen nem lehet megfogni, kétségtelenül a Kidoushuu vezetőjével is elbírnék ilyen téren, holott egyáltalán nem szolgáltam abban az osztagban. A klónra nem fordítok nagy figyelmet, gyengébb, mint az eredetije, ennek hála két csapába egyszerű szellemi részecskéket csinálok belőle. Látom az igazi Kotomi-chan mozgását, azonban egyetlen mozdulattal sem készülök megakadályozni tervét. A félelem legkisebb jele nélkül, szinte kifejezéstelen arccal pillantok a nyakamnak szegeződő acélnak, amelynek hideg érintése még ebben a fülledt melegben is libabőrössé tesz. A hadnagy még ezt nem tudja, ám fegyverével ennél többet nem tud elérni.
- Ugyan, honnan tudná, hogy épp hazudok-e? – tekintek hátra vállam fölött még mindig töretlen jókedvvel. – Ó, nem-nem, teljesen félreértett. Még mindig szívesen leküzdeném a köztünk lévő akadályokat, csupán nem bírtam tovább megtéveszteni egy hölgyet, ezt kérem, nézze el Nekem! Természetesen hazudtam, ismerem Watanabe Yuusukét, egy ideig kollégák is voltunk, amíg ugye le nem léceltem. Hitomit tényleg nem egy lidérc sebesítette meg, azonban a valós okot nem oszthatom meg Önnel, ha már a húga sem tette ezt meg. Egyébként tagadok, nem tartom a kapcsolatot a 10. osztag kapitányával. Gondolom hallott az incidensről, nos, ott nem csak Őt, de a barátnőjét is megsebesítettem, ebből azért leszűrhető milyen kapcsolatunk lehetne, ha újra találkoznánk. Sajnos ez az utolsó kérdés, amire hajlandó vagyok válaszolni, a többit majd megtudhatja akkor, amikor elérkezettnek látom ennek idejét.
Az egész Sors Dárdája incidenst muszáj leszek a nyilvánosság elé tárni egyszer, viszont ez csak akkor valósítható meg, ha a megnevezett tárgy már elpusztul, így senki sem indulhat a keresésére és használhatja fel a saját önző céljaira. Sajnálatos módon már képtelen vagyok bízni a vezetőségben, amit Kenshinnel tettek, az nem megbocsátható, még akkor sem, hogyha a fennállásuk lett volna a tét. Egyetlen ember élete fabatkát sem ér a rendszerrel szemben, ezt jól tudom Én is, ezért akarom megváltoztatni a korrupció fertőjévé vált 46-ok Tanácsát. Viszont mindezek előtt az utolsó darabot is meg kell szereznünk a lándzsából, csak utána térhettek rá terveim következő lépcsőfokára. Be kell valljam, egy kicsit kezd már veszélyezni a katana éle a nyakamnál, ráadásul ilyen kifordult testtartásban elgémberedik mindenek, hisz’ szemmel kell tartanom edzőpartnerem, nehogy riadóztassa itt Nekem a népet vagy ilyesmi. A helyzet nem csak ezért kezd kényelmetlen lenni, valahogy feszélyez már a bökő a torkomnál, nem kedvező számomra ez a felállás. Egy könnyed shunpóval tűnök el a szeme elől, majd ezt követően Én leszek az, aki a háta mögött jelenik meg. Célom nem más, mint mégiscsak bejutni az alá a bizonyos bugyi alá, nem okozhatok csalódást az idősebb Sakainak. Nem vagyok perverz vagy rossz ember, egyszerűen szeretem hajszolni az élvezeteket, s mi lehetne jobb időtöltés, mint a fedetlen női kebel bámulása? Hm, most hirtelen rögtön eszembe is jutott egy, ám mivel ez egy korhatáros írás, ráadásul a szabályok tiszteletének örök híve vagyok, így ezt most nem írom le. Elégedjünk meg annyival, hogy különösen mocskos és csak felnőtt felügyelete mellett mertem ilyet gondolni. Ámbátor Kotomi-chan és köztem kétségtelenül szerény személyem az idősebb, hiszen nem lehet sokkal idősebb, mint Hitomi, aki nemrég töltötte a 20. életévét, emlékeim szerint.
- Nekem is volna néhány kérdésem… - súgom alig hallhatóan a fülébe, miközben kezeim szemmel alig követhetően lendülnek előre, s ragadják meg csuklóit, ekképp akadályozva meg a támadás lehetőségét. Lélekölőmet már régebben a földbe döftem, most úgy öt méteres távolságban lehet Tőlem. – Mivel elég személyes irányba tolódott a beszélgetés, ezért ezt a témát feszegetném tovább. Mondjuk… Mi a kedvenc étele? A zenét szereti? Ne legyen ilyen görcsös, szövetségesek vagyunk, igaz-e?
Államat könnyedén pihentetem a vállán, mintha percekkel ezelőtt meg se próbáltam volna a kardomra tűzni. Már tudom kitől tanulta a genetikus lány azt a minden férfit lefegyverző technikát, ennek köszönhetően olyan közel állok, amennyire csak lehetséges. Háta a mellkasomnak nyomódik, nincs az az isten, hogy innen képes legyen tökön rúgni. Remélem, rimánkodásom meghallgatásra talál, mert ha nem, akkor még grátisz beverek magamnak egyet, amiért ugyanazzal a módszerrel kétszer is mozgásképtelenné tettek. A fokozott testi kontaktus két célt is szolgál, először is Nekem ez jó, másodszor elegendő időt biztosítok magamnak egy démonmágia alkalmazásához. Technikáim tárházából kikeresem a „Bakudou 04: Hainawa ” nevezetű lekötést, aztán egyetlen gondolattal aktiválom is. Ennek köszönhetően narancssárga energiakötél fogja összekötni áldozatom két karját, legalábbis ezt szeretném elérni. Idézés nélkül, ráadásul egyetlen kiejtett szó nélkül alkalmaztam, ezért valamivel gyengébb lesz a Tőlem megszokhatótól, ám reményeim szerint ez is elegendő lesz. Van néhány nagyobb durranás is a tarsolyomban, azokra is tartalékolni kell, bár nem szívesen lődözném el azokat.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te15800/30000Városi Park - Page 15 29y5sib  (15800/30000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyHétf. Nov. 29, 2010 8:07 am

Egy váratlan ismeretség – avagy hogyan szerezzünk barátokat megfigyelés közben


- Megvagy! – Kiáltott Kageookami miközben rám ugrott és megmarkolta melleimet. Én persze már reflexből megragadtam Ookami-chan farkát és lerántottam magamról.
- Auu. Ez fájt. Kellj már fel a helyett, hogy engem dobálsz!
- Ne kiabálj, már felkeltem! Látom, már megint korán kezded. – Szólok rá az ágy mellett fejét fogó lányra. Majd éppen, hogy kiszállok az ágyból mikor valaki az ajtómon kopogott. Lassan oda sétáltam egy szál bugyiban és melltartóban és kinyitom az ajtót. Egy férfi állt kint és paradicsom vörös fejjel nézett rám és próbált meg ki nyögni egy mondatot. Amint befejezte mondandóját átadott egy levelet majd gyorsan tovább állt.
- Mi az? Mit írnak? – kérdezget Ookami-chan.
- Csak egy küldi. Valami fickót kell egész nap figyelnem.
- Maradj, itt mindjárt rendbe teszem magam és indulhatunk. És ne merj utánam jönni a fürdőbe megértetted perverzkém?!
– Nézek rá ismét, ember alakot öltött zanpakutoumnak, aki már mondandóm elején elmosolyodott.
Amint végeztem elindultunk a senkai kapuhoz majd levelemet felmutatva az őröknek, egy pokollepke társaságában átkeltünk rajta.
- Na, már csak azt kéne megtudni hol a megfigyelendő személy? – kérdésemre Kageookami izgatottan mutatott egy zsúfoltabb sétálóutca felé, ami telis-tele volt csinos lányokkal.
- Most koncentrálj a feladatra! – szidom le a zanpakutoum, aki ez után mérgesen elfordut tőlem.
- Ugyan már, nehogy már megsértődj. Na, Oo-ka-mi-chan. Majd ha végeztünk teszünk oda egy kitérőt. – Lassan át öleltem hátulról majd ruhája alá nyúltam hasánál és elkezdtem csikizni mire ő mocorogni kezdett karjaim közt.
- Rendben, ne, ne hagyd abba! – szólal meg nevetgélve.
- Rendben. Na, gyere a park felől mintha egy shinigami reiatsuját érezném, nézzük, meg hátha tud nekünk segíteni. – majd miután Ookami-chan felvette kard formáját elindultam a park felé.
Gyors shumpómnak köszönhetően hamar oda is értem. Követve a lélekenergiát eljutottam egy szökőkúthoz. Rögtön észre is vettem a reiatsu tulajdonosát, egy gyönyörű lányt, aki a szökőkút szélén ülve könyvet olvasott. Öltözéke egyáltalán nem hasonlított egy shinigami egyenruhájára, de amúgy nagyon jól nézett ki abban a cseresznye mintákkal díszített sárga pólóban.
~ Halihó! Tudom, hogy szép a csaj, de térj már magadhoz.~ szólal meg Kageookami megzavarva a lány gyönyörködésében.
~ Jól van tudom, tudom.~ Majd oda sétáltam a már fentebb említett lányhoz és megszólítottam.
- Izé.. Szia, mond, csak látsz engem, ha igen segítenél? Ezt a fiút keresem nem láttad véletlenül? – Kedvesen mosolygok a lányra és mutatom a reggel kapott levelet, amin egy szőke srác képe látható.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te16300/30000Városi Park - Page 15 29y5sib  (16300/30000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyHétf. Nov. 29, 2010 12:09 pm

Egy váratlan ismeretség – avagy hogyan szerezzünk barátokat megfigyelés közben

Csodás. Gondoltam, hogy unalmas nap lesz. Figyelem egy ideig a srácot, majd olvasok pár sort. Aztán visszafordítom a tekintetem a célszemély felé. És ez így megy egy ideig, de ekkor valami felpiszkálja érzékeimet. Egy shinigami reiatsuja. Biztos csak járőrözik, vagy éppen lóg a munkából. Így nem is foglalkozom vele tovább, csak akkor fordítom felé tekintetem, mikor megszólít. Felmutatja a megbízást, én pedig csak döbbenten meredek a képre. Ugyanaz, akit nekem kell megfigyelnem. Most már tényleg nem értem, miért van szükség arra, hogy két shinigami figyeljen egy egyszerű, mindennapi embert. De mondjuk, illene válaszolnom is neki, mert a végén még hülyének néz, vagy valami, azt pedig nem szeretném.
- Igen, látlak, és szívesen segítek. Az ott, ő. – mutatok a srác irányába, kedvesen mosolyogva a lányra.
- Mellesleg, ha már itt tartunk, én is azt a megbízást kaptam, hogy őt figyeljem, tehát társak vagyunk. Gyere, foglalj helyet nyugodtan mellettem. Kérdésedből ítélve, nem vagy póttestben. – nézem meg tüzetesebben legújabb ismerősömet.
Vékony alkat, nagy mellek… meg kell, valljam, szégyenkeznék, ha a többi ember őt is látná, nem csak engem. Sokkal jobb adottságokkal rendelkezik, mint én és az egyenruha még ki is emeli azokat. Egy óvatos pillantást vetek saját domborulataimra és örömmel konstatálom, hogy nem is olyan kicsik.
~ Átmentél perverz leszbibe, vagy mi van? ~ kotyog a gondolataimba megint Rakurai.
~ Hagyjál már a hülye kérdéseiddel basszus, tetőtől talpig hetero vagyok, és nem vagyok szexuálisan aberrált, világos? ~ szidom le gondolatban, majd visszafordulok könyvem felé.
A Romeo és Júliát olvasom, angolul. Szeretném gyakorolni eme tudásomat, hiszen mostanság nem volt alkalmam használni. De persze, ha netán elakadnék, az oldalamon lógó táskában ott lapul egy japán példány. Imádom ezt a történetet, valami fantasztikus. Mondjuk kicsit szar, hogy a végén mindenki a ki számít, meghal, de amúgy odavagyok az összes Shakespeare műért. Nem tudom miért, de úgy megfogott. Ezt a könyvet is nagyjából már tizedjére olvasom újra, mert nem tudom megunni. De visszatérve a másik lányra.
- Ha már együtt dolgozunk, bemutatkozom. A nevem Hayakawa Tasumi, a 2. osztag 6. tisztje vagyok és a Járőralakulat tagja. Téged hogy hívnak? – kérdem tőle kedvesen mosolyogva, de néha rápillantok a célszemélyre, hogy minden rendben van-e.
Semmi változás. Jó, hogy mást is ráállítottak az ügyre és hogy összefutottam vele, vagyis inkább belém botlott, mert a végén még halálra unnám magam. Kivéve, ha jön valami jó kis helyzet, például hollow támadás, vagy valami. Bár mondjuk, nem kéne ilyeneket gondolnom, mert még rosszul sül el. Emlékszem, mikor először voltam Kotomi-sannal küldetésen. Ott is először megfigyelni kellett, de aztán a helyzet kínosan kiélesedett és utána egy ideig mindkettőnk a 4. osztagnál gyengélkedett. Miattam. Mert én hülye, gondolkodás nélkül azt kívántam, hogy legyen valami izgalom, aztán én csesztem el az egészet! Persze Hadnagyom azóta is mindig mondja, hogy nem az én hibám volt, de tudom, hogy csak meg akar nyugtatni. Nagyon is miattam történt az egész.
Nah, de jó lenne visszatérni a valóságba, mert a végén még ez az egyszerű küldetés sem fog sikerülni, azt pedig nem szeretném. Semmi változás. Még mindig lányok tömkelege rajongja körül azt a nőcsábászt. Kíváncsi vagyok, a mellettem ülő lánynak vajon nedves lett-e a bugyija a srác látványától. Mert nekem aztán nem. Nem bukom az olyan pasikra, akik felcsípnek egy lányt, elviszik ebédelni, este megfektetik, másnap reggel meg eltűnnek, vagy egyszerűen csak a tegnapi áldozat meglátja őket valaki mással csókolózni. És akkor női szívek törnek, pofonok csattannak, ordibálás zaja zavarja meg az emberek nyugalmát és könnyek hullanak a földre.
Bár nem tudom, miért is taglalom ezt magamnak, hiszen csak Rakurai tudja, mire gondolok, őt pedig biztosan nem érdekli. Mellesleg tökéletes kapcsolatban élek már egy ideje, így semmi kivetni valóm nem lehet. Soha nem lesz képes elcsavarni a fejem egy olyan valaki, akinek csak egyéjszakás kaland lennék. Felismerem én az olyat.
Gondolatmenetem végére érve, felpillantok könyvemből, először a szőke fiúra, majd társamra. Most veszem csak észre, az oldalán lógó kardot, bár illett volna. Igaz, ami igaz, shinigami nincs kard nélkül, így azonnal párosítottam őt egy katanával. Biztosan sokan megbámulnak, mert néha csak úgy megszólalok, és a semmihez kezdek beszélni, mintha csak választ is kaphatnék tőle. Biztos hülyének tartanak, de én már megszoktam.
- Amúgy meg mit szeretsz csinálni? – csúszik ki a számon az érdeklődő kérdés, mielőtt visszaszívhatnám.
De ha már megkérdeztem, nem kezdek visszakozni, hiszen minek? Nem tüntethetem el a kérdést, mintha sosem lett volna.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te30150/45000Városi Park - Page 15 29y5sib  (30150/45000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptySzer. Dec. 01, 2010 7:00 am

Nakama ja nai ka?


Yuu-san a szorultnak nevezhető helyzet ellenére is megőrizte a hidegvérét, persze miért is félne tőlem? Ismeri a legerősebb támadásomat, tudja a gyenge pontomat, tisztában van vele, hogy nem árthatok neki a jelenlegi erőszintemen. Én pedig nem vagyok gyengeelméjű, tudom hogy öngyilkosság lenne az életére törni. Nekem csupán őszinte válaszok kellenek, amiket viszont nem kapok meg, csupán némi ködösítést és olyan félválaszokat, amiktől csak még inkább aggódni kezdek. Annyira nehéz lenne bevallani az indokát az árulásra? Ez az ember nem egy elmebeteg, megalomániás, hataloméhes gonosztevő, akkor én már réges-rég halott lennék. Hitomi okkal kötődik hozzá, abban sem kételkedem hogy valóban megmentette a húgom életét valamikor, amikor én nem lehettem ott, hogy megvédjem őt. És azt is látom, hogy ez az ember törődik a tanítványával, hiszen mi másért lenne itt, ha nem azért, mert jót akar neki? Ha Sierashinak a világ elpusztítása lenne a célja, mint mondjuk Aizennek, akkor bizonyára Hitomi a közelébe sem menne ennek a fickónak, őt nem lehet olyan könnyen lépre csalni, mint engem.
- Azt már hallotta, hogyan viszonyulok az egykori kapitányomhoz, miért jó az magának ha egy kalap alá kerül vele? Értse meg, hogy én nem azért akarom tudni, hogy mibe rángatja bele a húgomat, mert ártani akarnék magának! Csak aggódom érte. És hajlandó vagyok teljes diszkrécióval kezelni azt, ami itt elhangzik, Hitomi érdekében... Ezért kérem, hogy legyen velem őszinte és fejezze be a félrebeszélést, én nem akarok egy olyasvalakinek az ellensége lenni, akiért odavan a számomra legfontosabb személy a világon!
Amikor a férfi shunpójával köddé vált, megadóan leeresztettem a fegyverem és ellenkezés nélkül tűrtem, hogy megragadja a csuklóimat. Könnyedén ki tudnék szabadulni ha akarnék, vállammal egy egyszerű mozdulattal állon vághatnám, aztán mondjuk rátaposhatnék a lábára, esetleg egy gyors mozdulattal áthajíthatnám magam felett kihasználva hogy a hátamra támaszkodik, de minek is provokálnám? Így nem fogok tőle megtudni semmit, stratégiát kellett váltanom. Ha az erőszak nem működik, akkor majd a szép szó használ, csupán zaklatott idegállapotom miatt próbálkoztam a fordítottjával most, én balga Rolling Eyes
Fáradt sóhajjal vettem tudomásul a kérdéseit, és ha kezeim szabadok lettek volna, bizonyára az arcomba is temettem volna a tenyereimet, miután rájöttem hogy gyakorlatilag zöld utat adtam Yuu-sannak korábbi mondandómmal, holott nem ez volt a szándékom. Vagy csak szimplán direkt érette félre, esetleg a velem kapcsolatos szelektív hallása segített neki rosszul interpretálni a szavaimat, elvégre sem azt nem hallotta meg, hogy nekem barátom van, sem azt nem vette tudomásul, hogy mit gondolok Hitomi érzéseiről. Ellenben ha már így alakult, lehetnék akár szemét is, és tulajdonképpen miért is ne? A testvéremért és az igazságért bármire képes vagyok.
- Talán ideje lenne ezt az ostoba magázódást is ejtenünk, úgyis rühellem...
Mondtam megadóan, majd izmaim csekély megfeszítésével széttéptem az időközben csuklóimra tekeredett kidout, és miközben deaktiváltam shikaiom, a ruháim mellé sétáltam, hogy a kardomat melléjük helyezzem, így is jelezve a férfi felé, hogy eszem ágában sincs harcolni vele.
- Van egy ajánlatom, Yuu-san... Feltéve ha nem akar ilyen gyenge mágiákkal fogságban tartani. - Szólaltam meg még mindig háttal állva. - Válaszolok a kérdéseidre, ha te is válaszolsz az enyéimre. De ha az nem elég, esetleg felajánlhatok... mást is az alku tárgyaként...
Fordultam meg félig pajkos mosolyomat megmutatva, miközben ujjamat végighúztam a melltartóm pántja alatt, erőteljesen sugallva arra, hogy mire is gondolok más alatt. A végsőkig persze nem szándékoztam elmenni, hiszen Naracchit nem fogom megcsalni, de csáberőmnek és gátlástalanságomnak most hasznát vehettem. Fiatalabb koromban annak a fiúnak a fejét csavartam el, akiét csak akartam. Népszerű voltam tökéletes, sportoló múltamnak köszönhető alakom és közvetlen, barátságos stílusom miatt... na meg azért, mert sose voltam nyuszi. Lehet hogy egy szajha vagyok, de a cél nálam szentesíti az eszközt és ezt a felfogást nem csak az Onmitsukidounak köszönhetem. Különben is, egy kis flört belefér, úgy sem kell sokáig puhítanom ezt a pasit.
- Lássuk csak... imádom a kolbászt és a jó kis ritmusos zenéket, amikre jól lehet mozogni. Van még kérdésed, vagy rátérhetünk a komolyabb dolgokra is?
Válaszoltam félreérthetetlenül ígéretes hangsúllyal, miközben tettem néhány lépést Yuu-san felé szépen, nőiesen egymás mögé helyezve a lábaimat járás közben. Ha nem ismertem félre a férfit, akkor ennek működnie kell, és hamarosan meg fog eredni a nyelve. Lábmunka mint gyenge pont? Cöh... a pasik legnagyobb gyengéje az ellenkező nem, és én méltó képviselőjük vagyok.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te15800/30000Városi Park - Page 15 29y5sib  (15800/30000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptySzer. Dec. 01, 2010 8:00 am

Egy váratlan ismeretség – avagy hogyan szerezzünk barátokat megfigyelés közben



Hála istennek a lány észrevett és rám mosolyogva mutatott a célszemély irányába. Persze nekem eszem ágában sem volt levenni a szemem a gyönyörű arcáról melyet a nap sugarai simogattak.
~ Kira térjél már magadhoz! Még a végén hülyének néz, ha még sokáig így bámulod!~ Kageookami közbe szólása után gyors a célszemély felé fordultam és mihelyt megbizonyosodtam róla, hogy ő az máris visszafordultam a lány felé.
- Nahát, tényleg? De jó akkor mégse fogom magam halálra unni.
Miután a lány felajánlotta, hogy üljek le mellé gyors helyet is foglaltam és folytattam mondandóm.
- Nem igazán kedvelem a póttestet, úgyhogy ha lehet, inkább a-nélkül jövök az emberi világba.
Ezután a lány a könyve felé fordult. Én is megkíséreltem bele olvasni, de nem nagy sikerrel ugyanis nem japánul volt, hanem valamilyen más nyelven talán angolul. Majd a lány visszafordult felém és bemutatkozott.
- Tasumi, nagyon szép neved van. Engem Haiiro Kirának hívnak, és a 11. osztagban szolgálok.Örvendek a találkozásnak.
Miután én is bemutatkoztam egy pillantást vetettem a srácra, hogy meg van- e még és akkor vettem észre a sexi iskolai egyenruhás lányok csoportját, akik a szőke bájgúnárt vették körül.
~ Mit esznek ezen a ficsúron? Elkap a hányinger, ha csak rá nézek erre, a srácra.~ hallatszottak el gondolataim a fejemben majd tekintetemet újra Tasumi-chan felé fordítom, aki épp a kardomat nézte.
- Oh, tényleg! El is felejtettem, ő itt a zanpakutoum Kageookami, és a tiédet, hogy hívják? - kérdezem Tasumi-tól miközben levettem az oldalamról a kardot és vissza próbáltam tenni a hátamra ahol hordani szoktam. Ezután még választ adtam neki egyik kérdésére.
- Hát szeretek rajzolni, és edzeni, meg csak úgy az eget bámulni és közben a zanpakutoummal beszélgetni. És te mit szeretsz csinálni Tasumi-chan? Ugye nem baj, ha így hívlak? – teszem fel Tasuminak egymás után a kérdéseimet mikor lélekölőm, amit az előbb még a kezemben fogtam eltűnt és emberalakot öltve jelent meg mellettünk. Egy gyors mozdulattal shinigami társam mögött termett és átölelte a nyakát.
- Ookami- chan mit keresel itt? Szállj, le róla vagy nagyon megjárod!
- Ó, csak nem féltékeny valaki? – mosolyodott el Kageookami.
- Mi mi-miről beszélsz *elvörösödik* N-ne is figyelj oda rá. – szólok oda Tasuminak majd egy shumpoval mögéjük kerülök és leszedem róla Ookami-chant.
- Ízé K-Kira csak vicceltem. Légyszi had maradjak, nem csinálok semmi rosszat. – majd Kageookami nagy kerek kiskutya szemekkel nézett rám, amiknek persze nem tudtam ellent mondani.
- Rendben, de csak akkor ha Tasumit nem zavarja. – Zanpakutoum ekkor kiskutya szemeit Tasumi-chan felé fordította.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te16300/30000Városi Park - Page 15 29y5sib  (16300/30000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptySzer. Dec. 01, 2010 8:52 pm

Egy váratlan ismeretség – avagy hogyan szerezünk barátokat megfigyelés közben

Éljen, leül! Az azért fura, hogy állandóan engem bámul… de egye-fene, szép vagyok, ez igaz! Cool Szóval nem szereti a póttestet. Nekem aztán mindegy, én csak kérdeztem. Kíváncsiságom telhetetlen^^ De ez nem írható a rossz tulajdonságaim listájára! Látom, hogy belepillant a könyvembe, de gyorsan el is fordítja a fejét. Biztos nem tud angolul. Mielőtt megmondhatnám neki, mit is olvasok, megszólal. Hogy szép név? Hát biztos. Erre a dicséretre kicsit elpirulok, majd mikor bemutatkozása véget ér, én is megszólalok.
- Én is nagyon örülök. Mellesleg a Romeo és Júliát olvasom. Tessék. – mondom, majd előveszem a japán példányt a táskámból és átnyújtom neki.
Ezután visszafordulok saját könyvem felé, mert érdekes résznél vagyok. Mikor elkezdem nézni zanpakutoját, ő azonnal megszólal és bemutatja nekem. Kageookami… micsoda név. Már nem mintha nem tetszene, épp ellenkezőleg. Rakuraira pillantok, aki most is az oldalamon pihen és csöndben hallgatja a beszélgetést.
- Az én kardom neve Bakuhatsuteki Rakurai. – mosolygok rá a lányra, aki éppen a hátára próbálja visszatenni a sajátját.
Szeret edzeni? Micsoda szerencse! Égbámulás… biztos abban is van valami jó. A rajzolás viszont egy nagyon pozitív tulajdonság. Én is szeretek. Bár nem mindig sikerülnek túl jól a képeim, de a legjobb, hogy igyekszem, nem igaz? Ami pedig megnevezésemet illeti… csak rázom a fejem, hisz egyáltalán nem gond. Régen utáltam, ha becéztek, de most már nem zavar. Rakurai is becézett első találkozásunkkor, úgyhogy meg kellett békélnem a gondolattal, hogy akkortól Tasu-chan leszek. De szerencsére egész hamar sikerült! Főleg, hogy Vera is elkezdett Tasu-chanozni…
- Nem, nem zavar. Sokan hívnak így, de ha szeretnéd, Tasu-channak is szólíthatsz. – mosolyodom el újra, ám széles vigyorom helyét hamar át is veszi a döbbent arckifejezés, hiszen arra azért nagyon nem számítok, hogy társam zanpakutoja teljesen rám mászik öt perc után… figyelembe véve azt is, hogy lány.
Jobb szemöldököm nagyot emelkedik a homlokomon és meg sem tudok szólalni, csak bámulok előre, döbbent képpel. Azért ez egy elég fura helyzet. Mit gondolnának vajon az emberek, ha látnának minket? Legalábbis társamat és kardjának lelkét, mivel én látszom, lévén póttestben vagyok. Gyorsan be is kapok egy lélekcukorkát, majd elválok az ideiglenes porhüvelytől. Persze Kageookaminak így sincs túl sok kedve leválni rólam, de legalább az emberek nem látják a semmivel való szerencsétlenkedésemet. Már megtanultam, hogy nem jó az, ha feltűnősködünk, mert akkor csak felhívjuk magunkra a figyelmet, ezzel leplezve magunkat azok előtt, akik előtt nem kéne. Ügyesen megjegyeztem, igaz? Cool Na már most, a helyet még tovább bonyolódik, mivel Kira rászól Ookamira, erre ő cukkolni kezdi, hogy féltékeny, mire az én fejem erősen szederszínűbe vált. Ami azt illeti, nem tudom miért kérdezte ezt tőle, de társam jól láthatóan elvörösödik és visszakozni kezd. Aztán ő is odaugrik a hátam mögé és húzkodni kezdi a másik lányt, amivel csak annyit ér el, hogy fulladozni kezdek. Mikor végül sikerül rólam lekaparni Ookamit, ő hatalmas kiskutyaszemekkel könyörög Kirának, hogy had maradjon a nyakamba csimpaszkodva… csodás… Erre ő persze nem tud mit mondani, mint igent, így rám bízza a dolgot. Erre rám néz azokkal az édi-bédi hatalmas nagy szemeivel. Én csak tehetetlenül bólintok, mivel még erősen kihat a testemre a nem épp szándékolt gyilkossági kísérlet, így néha egy apróbb köhögő roham tör rám, de szerencsére hamar el is múlik. Várom, hogy társam kardjának lelke újra átfogja a nyakam, mivel már számítok rá. Nocsak, a póttestemben lévő módosított lélek különösen jól viselkedik. A legutóbbi alkalom után, melyben teljesen megőrült és össze-vissza, futkorászott, hülyeségeket ordibálva, így a 12. osztag beli összeköttetésemnek köszönhetően (Ayame-chan *.*) sikeresen lecseréltem egy normálisra. Mondjuk, ami azt illeti, örülök neki, hogy most jól viselkedik… egyszerűen csak olvas. Arra leszek kíváncsi, mit csinál, mikor veszélyt észlel. Merthogy az egy egészen más történet, amikor tök nyugi van, semmi érdekes, de mikor jön egy ellenség, kibontakozik a csata, hajt az adrenalin és az esetleges félelem, hogy meghalhatsz, akkor kifordulsz önmagadból. Van, aki öngyilkos lesz, van, aki szembeszáll velük, van, aki elmenekül. Személyiségtől függ. Én személy szerint a szembeszálló típus vagyok. Ookami-chan már javában csüng a nyakamon, mikor észlelem, hogy Rakurai eltűnik a kezemből és döbbenten nézek körbe, hogy hová lett. Meg is látom fiatal alakját, amint dühtől eltorzuló arccal mered kettőnk párosára. Annyira édi, mikor dühös. Bár mondjuk csak az arca aranyos, a reakciói egyenesen félelmetesek.
- Ha… nem… engeded… el… egy… másodpercen… belül, az én… Tasu-chanomat… komolyan mondom, pillanatok alatt lélekrészecskék ezernyi darabjaivá amortizállak szét! – ordít rá partnerem zanpakutojára, és a méregtől remegve elindul Ookami-chan felé.
~ Az ő Tasu-chanja? Ez azért fura… ~ gondolom, miközben felpattanok és társam kardjának lelkét magam mögött húzva odasétálok Rakuraihoz, hogy lecsitítsam.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 15 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 2:35 am

[Nakama ja nai ka?]

Ejnye, még a feltételezés is sértő, miszerint olyan lennék, mint az említett kapitány. Ég és föld a különbség kettőnk között, ráadásul sosem voltam olyan gyenge, hogy a Seireiteiben Felém kerekedjen a belső lidércem. A Masakival lefolytatott küzdelem is csak pillanatokig tartott, akkor a másik vaizard erejének köszönhetően nem tettem kárt se az épületben, sem pedig társaimban. Akkor viszont lelkileg teljesen a padlón voltam, árulásom ténye az Én vállaimra is olyan súllyal nehezedett, mely alatt megroppantam. Nem tengődhettem volna élettelen árnyképként saját lelkem mélyén, sokkal eltökéltebb voltam annál. Mára már nyoma sincs az akkori kételyeknek, s hatalmasabb vagyok, mint valaha. Egy másodpercre meglepődöttség felhőzi el arcomat, ám ezt szerencsére nem láthatja a nő, mivel még mindig háttal van Nekem. Véleményem szerint nagyon súlyos félreértések vannak itt, azonban nincs kedvem kijavítani ezeket. Hitomival tényleg nagyon jó a kapcsolatom, viszont ettől függetlenül nincs oda értem, legalábbis abban az értelemben véve. Már a kezdetektől fogva Sukera gyanakszom, s általában egymás mellé szoktak kerülni a csapatelosztások alkalmával. Habár azóta kissé elhidegültek egymástól, a 10. osztag kapitánya biztos visszautasította, hisz’ házas ember lévén nem csalhatja meg az első szembejövő lánnyal az aráját, még akkor sem, ha az történetesen a társa. Egy halovány félmosollyal veszem tudomásul a technikám lefikázását, egy egyszerű Gekivel is úgy meg tudnám bénítani, hogy jó ideig mozogni se lenne képes, csak feleslegesnek tartottam a jelenlegi körülmények között. A magázódás elhagyását örömmel veszem, mivel sosem voltam a túlzottan udvarias beszélgetés híve. A teljes igazságot akkor sem fogom Vele megosztani, túlságosan sok forog kockán.
- Akkor se tudnál ártani Nekem, ha akarnál, gondolom ez már azóta megfogalmazódott benned, mióta felfedtem igazi kilétem. – szólalok meg könnyed stílusban, miközben elengedem csuklóit. – Nem kell aggódnod a húgod miatt, amíg mellettem van, ebben a dimenzióban nincs olyan erő, mely ártani tudna Neki. Tanításom mellett képességei rohamos fejlődésbe kezdtek, talán mostanra Ő az, akinek meg kéne védenie Téged, nem pedig fordítva. Hakuda terén érthető a képzetlensége, mivel hosszútávú harcos, de ettől függetlenül szörnyűbb ellenfelekkel végzett már, mint amilyeneket el tudsz képzelni. Árulásom okát nem kötöm az orrodra, legyen elég annyi, hogy nem akarok ártani a Seireiteinek, de ez mindig is egyértelmű volt. Nincs szükségem a Gotei 13 segítségére, megvan a saját kis köröm, akiknek köszönhetően bármit képes vagyok elérni.
Az őrosztagok a hatalmas katonai létszám ellenére is gyengék, a vezetők rögtön egymás ellen fordulnának a szorult helyzetben. Nem egyszer volt már erre példa, Aizen lekapcsolása helyett is csak egymással vitáztak, még a Főkapitánynak sem volt annyi esze, hogy a valós problémára koncentráljon, ne pedig az erejét fitogtassa egykori tanítványai előtt. A rendszer már gyenge, nem képes megoldani eme háborús helyzet által fellépő akadályokat. Ezért jött létre a Daitenshi, miszerint az egyszer mindenképp összeomló szervezet helyére lépjen, s biztosítsa a békés átmenetet, amíg fel nem áll az új kormányzat. Világosan látom a szemem előtt lebegő célt és ezt semmi sem homályosíthatja el. Bár… Jobban belegondolva Kotomi-chan pajkos mosolyából arra tudok következtetni, hogy néhány órácskára azért mégis lenne olyan dolog. Nos, miért is ne? Hazudni továbbra is tudok, ráadásul még jutalom is jár érte; ez az elmúlt idők egyik legjobb üzlete. Kedvenc ételének nevét meghallva nem sok hiányzik hozzá, hogy elröhögjem magam, tényleg úgy néz ki, mint aki él-hal a kolbászért. Csodálkoztam is volna, ha klasszikus zenét mond, nem olyan rég lehet shinigami, ámbátor nem emlékszem mikor is távozott pontosan az élők közül, holott Hitomi-chan biztosan említette. Egy vállrándítás kíséretében térek napirendre az elhanyagolható információhiány fölött, majd a távolabb földbe szúrt lélekölőmhöz sétálok. A saya begyűjtését követően a fegyverem ismét teljes fényében tündökölhet, Én pedig úgy nézhetek ki vele, mint egy elrongyolódott vándorszamuráj, aki még a ruháját is eljátszotta. Nem zavartatom túlzottan magam, akár egy új imidzs felépítésébe is kezdhetek, kitudja. Szép lábai vannak, tetszik a látvány, de csak nem gondolta, hogy ennyivel képes lesz elcsavarni a fejem. Ahhoz előbb anyaszült meztelenül kéne itt tipegnie, máskülönben nem ér el semmit.
- Komolyabb dolgok… - visszhangzom a szavakat felcsillanó tekintettel, miközben már ötletelek is az újabb kérdésen. Remélem meg fog lepődni, mert eszemben sincs a küldetésünkről és ehhez hasonló témákról diskurálni. – Felül vagy alul szeretsz lenni?
Lövésem sincs, honnan jött ez, csak úgy kicsúszott! Surprised Zanpakutoumat nem túl finom mozdulattal hajítom Kotomi-chan fegyvere mellé, most mindkét kezemre szükség lesz, itt nincs mese! Látom a magabiztosságot a szemében, máris nyeregben érzi magát, pedig az igazi móka még csak most fog elkezdődni. Laza testtartással várom meg, míg ténylegesen elér hozzám, kíváncsi vagyok milyen módszerek alkalmazásával szeretne szóra bírni.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te30150/45000Városi Park - Page 15 29y5sib  (30150/45000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 2:41 pm

Nakama ja nai ka?


Nehezen álltam meg, hogy ne hülyézzem le Yuu-sant ott helyben. Úgy látszik roppantul nehezére esett neki felfogni, hogy mi a mondandóm lényege, ha még mindig arról hablatyol, hogy nem akar ártani Seireiteinek. Arra bezzeg van esze, hogy a melleimet stírölje, gondolom már az összes vér abban a bizonyos második agyban van, ami minden férfi elsődleges vezérlőpultja, kivétel nélkül. Igen, még Naracchié is, hiszen őt sem a személyiségemmel tettem érdekeltté abban, hogy meghódítson, az csak azután jött, hogy zöld utat jelzett a... kolbásza, hogy kapcsolódjak korábbi mondanivalómhoz. Az már más kérdés, hogy a férfi lehengerlő stílusa, kifogástalan modora, intelligenciája, gyengédsége és a belőle áradó biztonságérzet valóban különlegessé teszi őt a szememben. És mégis, most itt vagyok egy alsógatyás bohóccal, akinek se stílusa, se modora nincs, körülbelül annyi esze lehet mint egy intelligens mosópornak, és egyáltalán nem érzem magam biztonságban mellette, ezekből kiindulva pedig meg merném kockáztatni azt is, hogy egy cseppnyi gyengédség sincs benne. Az egyetlen közös pont, hogy mindketten cigiznek, de az nekem egyáltalán nem számít. Ha ettől érzik jól magukat, hát hajrá, bajuk úgy sem lesz tőle, ha meg igen, ott a 4. osztag. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy én nem próbáltam ki tiniként, de engem másféle élvezetek motiváltak és motiválnak most is, így nem szoktam rá, nem volt rá szükségem. Azért sem kellett, hogy nagylánynak tűnjek tőle, és stresszoldónak is ott volt az adrenalin... és hát mit tagadjam, a szex is.
- Ha képes lennél őt tényleg mindentől megvédeni, akkor most nem feküdne kórházban. Ott voltál te is amikor történt, nemde? Hiszen azt már bevallottad, hogy nem lidérc sebesítette meg. Nézd, én nagyon is tisztában vagyok vele, hogy Hitomin erősebb nálam. Láttam mire képes, tudom hogy az ereje vetekszik egy kapitányéval. De az, hogy kinek kit kell megvédenie, nem az erőtől függ. Én Hitomi nővéreként a kötelességemnek érzem, hogy megóvjam minden bajtól, akkor is ha már tud vigyázni magára. És itt nem harcról beszélek! Szerinted az a lány harcosnak teremtetett? Az érzékeny, sebezhető lelkével, a gyenge, törékeny testével? Mi adta neked azt az ostoba ötletet, hogy a tanítványoddá fogadd? Ha az első találkozásotok úgy zajlott, ahogy mondtad, ugyan mit láttál meg benne akkor, hogy a... saját kis köröd részévé tetted?
Soroltam a kérdéseimet határozottan Yuu-san szemébe nézve, melyekre először is választ vártam cserébe a... ledérebb viselkedésért és a hancúrozás ígéretéért, amire minden bizonnyal annyira vágyik. Első szint, erre remélhetőleg még válaszol valódi ellenérték nélkül is, hiszen ebben még az a hipertitkos célja sem szerepelt, amelyet olyannyira óv az illetéktelen fülektől. Ám ha már felajánlottam ezt a kis játékot, ideje volt megmutatni, hogy nem csak a levegőbe beszéltem, és nem csak illegetni-billegetni tudom magam. Így hát nem álltam meg a lépésnyi távolságnál sem, és azt is eltüntetve hozzásimultam a férfihoz, néhányszor végigsimítva az izmos mellkason, melyet a vaizard tulajdonolt.
- Csípem, ha egy pasi nem teketóriázik... Úgy gondolom, hogy mindkét félnek előnyösebb, ha a lány van felül... de ha te szereted diktálni a tempót, én azt se bánom. Egyéb kérdés? szemöldökrángatás
Néztem fel Yuu-sanra ismét megvillantva csábos mosolyom. A direkt kérdés azért kicsit meglepett, bár valahol számítottam rá egy ilyen erős utalás után, hiszen szándékosan úgy fogalmaztam meg a választ, hogy félreérthetetlenül a szexre gondoljon minden egyes szó után. És válaszomban csupán az első félmondatban kellett némileg elferdítenem az igazságot, hiszen az még a régi, éretlen fruska véleménye volt, akinek a bőréből már kinőttem. Ma már úgy gondoltam, hogy igenis elvárom azt, hogy levegyenek a lábamról mielőtt történik valami, és Naracchinak ez rekordidő alatt sikerült, ha azt veszem hogy már az első randi után az ágyamba invitáltam. De hát szőke lovagom tényleg minden elvárásomat túlszárnyalta, pedig nem is volt az a léc annyira alacsonyan, sőt! Egy olyan férfi esetében, akit életem párjának szántam, nyilván nem szándékoztam könnyen adni magam - még ha egy kívülálló számára tényleg úgy is tűnne az időintervallumból, hogy szó nélkül ledobtam előtte a gönceimet.
- Most akkor én jövök azt hiszem... és ideje kerek-perec megmondanom valamit, mert úgy tűnik, hogy nem értetted meg. Engem nem elsősorban Seireitei biztonsága érdekel, azzal hogy kihangsúlyozod a Gotei felé irányuló ártatlan szándékaidat, engem nem nyugtatsz meg. Nekem azért kell tudnom mik a céljaid, hogy megállapíthassam, megéri-e hagyni, hogy abba rángasd bele a húgomat, amibe akarod. Hogy nem-e valami értelmetlen, teljesíthetetlen küldetés miatt teszed tönkre az életét és veszélyezteted az egyetlen kincsemet, aki erőt ad nekem a legnehezebb pillanataimban is. Nem akarom, hogy egy istenkomplexusos álmessiás tévképzetének az áldozata legyen, ezt kellene neked megtörnöd azzal, hogy beszélsz a terveidről. És ha kell, én akár a helyét is átveszem, csak hogy ő biztonságban maradjon... Így sem vagy hajlandó válaszolni? Vagy előbb kéred a jussodat?
Magyaráztam halkan, még mindig Yuu-san a mellkasának dőlve, feltárva a férfi előtt aggodalmamon alapuló gondolataimat. Nem tudom, hogy képes lesz-e megérteni, hiszen azt amit érzek, azt tényleg csak olyan értheti meg, akinek van olyan személy az életében, akit mindenáron megvédene - legyen az testvér, élete szerelme vagy egy gyermek. Utóbbi kettő a vaizardnak biztos nincs, máskülönben nem flörtölnénk itt egymással, habár ki tudja, a férfi is lehet annyira csalfa, mint én vagyok. Narao nagy nőcsábász volt emberi életében, de ő biztos csábít el más lányokat. Én bezzeg... felkínálom magamat egy vadidegen pasinak akit még csak igazán vonzónak sem találok. Szörnyű vagyok... de Hitomiért mindent. Az ígéret pedig szép szó, ez pedig már a második szint, így magamtól némileg undorodva megfordulok, és háttal Yuu-sannak, fenekemet hozzádörgölöm annak a frenetikus mintázatú alsógatyának, majd megragadom a kezét, és a mellemre helyezem azt. Érzem, hogy már megvan a kellő mocorgás ott, ahol az számít ilyenkor, de innentől a férfi kezében van az irányítás. Ha akar, válaszol, ha akar, vetkőztet. Én pedig megpróbálom legyűrni az ellenérzéseimet és legalább színlelni, hogy én is akarom a dolgot. Bár ha még maradt vér az agyában, akkor talán leesik neki, hogy nem vonzalomból, hanem csupán kétségbeesésemben mentem bele a Naracchival olyannyira élvezetes játékba.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 15 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyPént. Dec. 03, 2010 6:14 am

[Nakama ja nai ka?]

Úgy tűnik, nem csak Én vagyok az, aki nem képes teljesen feldolgozni a másik által mondottakat. Az Emberek Világában tényleg nincs olyan, amitől nem lennék képes megvédeni, azonban egy istennel szemben még egyelőre szerény személyem sem tudja felvenni a versenyt, s az állat, amely megtámadta Hitomi-chant, sokkal nagyobb erőt birtokolt, mint amivel sérült állapotomban dacolni tudtam volna. Kétségtelenül idiótának tart, ezért sem figyel oda a mimikája és a gesztusai által közvetített jelekre. Nincs ínyére, amit most csinál, ám ellenérzései nem kizárólagosan irányomból eredeztethetőek. Lássuk be, ha egy nő utál is, akkor sem tagadhatja le, hogy mennyire király is vagyok. A megtévesztés életem részévé vált az elmúlt időszakban, nem tud átverni, egyszerűen túlságosan kiéleződtek az érzékeim ilyen tekintetben. Egy súlyos titok hordozása paranoiássá teszi az embert, Nekem se sikerült még teljesen kigyógyulnom belőle, hisz’ az ellenség bármilyen álruhát ölthet, ráadásul Aizennek elég csak a kardját aktiválnia és máris meg vagyok verve. Kotomiból egyértelműen az önzőség beszél, saját lelkének megnyugtatásaképpen akarja annyira védelmezni a húgát, miközben magasról tesz arra, hogy mit is akar az említett. Ennyi erővel a genetikus sosem találkozott volna Velem, a 10. osztag kapitánya sem hallott volna Róla sose, így a hadnagy megismerése semmin se változtat. Közvetetten ezért Nekem köszönhetik a nagy családi összeborulást, ámbátor Suke is kivette a részét belőle, ezt kár lenne tagadnom. A sors akarta, hogy tanítványommá fogadjam, valahogy egy ismeretlen eredetű sugallat sarkalt eme cselekedetre. Egy olyan személy szavai ezek, aki egyáltalán meg sem kérdezte a másik véleményét, csupán azt hajtja, amit Ő jónak lát.
- Mit láttam? Lehetőséget! – válaszolok egyszerűen, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. – Nem is várom el Tőled, hogy megértsd döntéseim összetettségét vagy végtelen egyszerűségüket. Egy mindkettőnk számára előnyös alkut akartam kötni, amely teljesen más irányt vett, mint amire számítottam. Nekem szövetségesekre volt szükségem, Ő pedig erőt akart. Megadtam Neki. Senki sem születik harcosnak, se Te, se Én. Harcossá válni kell, küzdeni, egyre feljebb és feljebb jutni! Hősök nem teremnek minden bokorban, ahhoz hihetetlen elhivatottságra és kitartásra van szükség. A testvéredben meg van ez, jómagam pedig nem fogom hagyni, hogy a gyávaság miatt elpazarolódjon a tehetsége. Nagy dolgokra hivatott, különben nem is vettem volna a szárnyaim alá. Soha, semmit nem teszek ok nélkül, mindennek van következménye, amit csak sejteni vélhetek a jövőre nézve.
Még magamat is sikerül meglepnem azzal a hévvel, amellyel előző monológomat előadtam, ám valamiért minden szavam óriási igazságtartalmat hordoz. Nem hiszek a véletlenekben, találkoznom kellett az Esperrel, mert különben sorsaink nem fonódtak volna össze, hogy valami nagyot vigyünk véghez. Az egész Daitenshi az egyenlőségről szól, egyetlen faj se jobb a másiknál, ezt már szerencsére sikerült belátnom. Képmutató dolognak tűnhet ezen gondolat fényében, miszerint mégis vezetőnek nevezem magam, de minden csoportosulás élére kell egy erőskezű személy, s Én magamra vállaltam e terhet, hisz’ a többieket is csak belerángattam, kivéve persze Yukezot, aki önként és dalolva csatlakozott testvériségünkhöz. Hirtelen felocsúdva révületemből, először nem is tudom mire válaszol, ám azután rögtön bevillan a nemrég elhangzott kérdés, így hát kaján vigyorral veszem tudomásul szavait. Igazából Nekem is az jutott eszembe, hogy ilyen hátsóval csak lovagló lehet, semmi más. Kicsit paradoxonnak érzem a helyzetet, mert a flörtölés mellett olyan dologról van szó, ami több ember életére is kihatással van. Csodálkozva veszem tudomásul a tényt, mely szerint nem csak a levegőbe beszélt, legalábbis a kettőnk között kialakuló minimális távolságból erre tudok következtetni. Míg Ő mellkasom cirógatásával van elfoglalva, addig szerény személyem sem tétlenkedik, ujjaim máris rásimulnak a nő testére, viszont egyelőre beérem még csak a derekával. A valóságban elég hülyén nézhetek ki, még szerencse, hogy nem jár erre senki. Nem épp szokványos látvány még Karakurában sem, miszerint egy igencsak alulöltözött férfi a nagy semmit ölelgeti, hatalmas beleélés mellett. Mondjuk, eddig se jártak erre városlakók, akkor miért most kezdenének el szállingózni?
- Ugyan kérlek, ne értékeld túl magad. – szólalok meg némi gúnyos felhanggal. – Hitomi olyan képességeket birtokol, melyeket nem tudnál megadni számomra. Célom nem túl grandiózus, csupán meg akarom védeni azokat, akik amúgy erre nem képesek. Nincs itt semmiféle világmegváltó terv vagy ehhez hasonló marhaságok. Legfőképp Aizent akarom eltenni láb alól, viszont ehhez még nincs meg a kellő hatalmam, ám ez is csak idő kérdése. A húgod tudja mit vállal, saját akaratából tart Velem, nem kényszerítettem. További kételyeidet talán Vele lenne érdemes megvitatnod, nem gondolod?
Ilyen szintű felajánlkozásra még szabados kijelentései mellett sem számítottam, ám mi tagadás, tetszik a dolog! Úgy érzem, elég szolgálatot teszek azzal a világnak, hogy megszabadítom a Sors Dárdájától, itt az idő, miszerint végre Én is visszakapjak valamit ezekért a tettekért. Beleegyezése megvan, ezért erőszakkal sem vádolhatnak, így szeretném egy kicsit jól érezni magam, hisz’ az elmúlt két évben valószínűleg rengeteg alkalmat szalasztottam el az ostoba keresősdi miatt. Nos, nem csak a látvány, de a tapintás is hozta az elvárt színvonalat, a Sakai szülők büszkék lehetnek magukra, amiért ilyesmit össze tudtak hozni. Dörgölőzése csak még inkább felkelti az érdeklődésem, ezért engedek a csábításnak, s hallgatok a melltartót összefogó kapocs hívó szavára. Mesteri kéztechnikámnak köszönhetően, pillanatok alatt fedetlen keblekre nyílhat letekintésem, amely igencsak kedvemre való látvány. Miután ez a ruhadarab is a pórul járt shinigami-uniformisra kerül, már csak egyetlen lépés választ el célomtól. Kínzó lassúsággal kezdem lefelé húzni a finom anyagú bugyit és még pislogni is elfelejtek, nehogy elszalasszak valamit. Semmiféle lelkiismeret-furdalást nem érzek tettem miatt, hisz’ nem jómagam ígérgettem meggondolatlanul… :/
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te30150/45000Városi Park - Page 15 29y5sib  (30150/45000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyPént. Dec. 03, 2010 7:43 pm

Nakama ja nai ka?


Minduntalan közbe-közbe akartam vágni, miközben a férfi oly' lelkesen beszélt, ám rá kellett jönnöm, hogy ha meg is szólalnék, nem nekem lenne igazam. Elhivatottság és kitartás, egy igazi harcos legjobb tulajdonságai. Amíg valakiből jó harcos lesz, sok akadályt kell leküzdnie, sok megpróbáltatás és szenvedés éri az úton, amíg elmondhatja magáról, hogy erős lesz. És Hitomi az a típus, akivel történjen bármi, sosem adja fel és fogcsikorgatva küzd a céljaiért, még ha ezt nem is mutatja ki. És én? Heh, nekem minden az ölembe hullott. Én mikor küzdöttem meg bármiért is? Mikor szenvedtem azért, hogy jobb legyek? Én mindig rábíztam magam az úgynevezett tehetségemre, és hagytam hogy az lendítsen előre, hagytam hogy tisztítsa előttem az utat, és ha olyan akadályba ütközött, amely áthatolhatatlannak bizonyult, akkor csak szimplán irányt változtatott. Tiniként nem törekedtem sosem kiváló jegyekre, lélekként a könnyebbnek hitt út érdekében abbahagytam szüleim keresését, shinigamiként pedig ostoba, 12. osztagos karkötőkkel javítom fel szánalmas kidouimat és várom, hogy a sültgalamb a számba repüljön a shunpóm tekintetében. Én, aki mindennél jobban meg akarom védeni a húgomat, valójában semmit se teszek ezért, míg ő folyamatosan küzd azért, hogy erősebbé váljon... és megakadályozza azt, hogy még egyszer elveszítsen mindent, ami fontos számára. Biztosan saját magát hibáztatja a halálunk miatt, ezért fordult Yuu-sanhoz segítségért. Szüksége van az erőre, amivel megvédheti a szeretteit, és ezért hajlandó mindent kockáztatni, miközben én ugyanezekkel a célokkal csak várok a csodára és azzal hitegetem magam, hogy majd az önfeláldozás segít elérni azt, amit akarok. Kezem ökölbe szorult a felismerés hatására, valószínűleg ha lett volna valami a markomban, az nem élte volna túl az erőkifejtést. Azt hiszem féltékenységet éreztem, féltékeny voltam Yuu-sanra, amiért ő meg tudja adni Hitominak azt, amire igazából szüksége van. Tudom, hogy fontos számára az én törődésem is, ahogy számomra is fontos, hogy mellette lehessek, de nem tudok neki segíteni abban, hogy megvédje azt, ami fontos neki... és én sem tudom megvédeni őt, hiszen gyenge vagyok. Ha például azon a szerencsétlen napon erélyesen rászólok, hogy üljön le, akkor ő is megúszta volna karcolásokkal a balesetet, mint én. De nem, én ráhagytam, arra gondolván hogy úgy sem lesz semmi baj. Valójában az én hibám az, hogy a békés, gondtalan élet helyett, ami az ő érzékeny lelkének való lett volna, kénytelen volt megismerni a rideg valóságot, hogy nyomtalanul eltűnt a felszabadult, életvidám oldala. Csak mert én gyenge voltam...
Önmarcangolásom közepette lényegében fel sem tűnt, hogy mi történik velem, mozdulataimat ösztöneim vezérelték, akárcsak harc közben. Észre sem vettem, hogy melleim már fedetlenül merednek a vakvilágba, reflexszerűen léptem ki a bugyimból is, és automatikusan nyúltam ismét a vaizard kezei után, hogy tudatalattim a kebleim kényeztetésére biztassák a férfit. Mire észbe kaptam, már a füvön térdeltem kezemben egy lehúzott alsónadrággal, velem szemben pedig tetteim következménye ágaskodott, az pedig azt hiszem nem is kell már megmondanom, hogy mire készültem. De mi értelme is van ennek az egésznek? Azért tettem amit tettem, mert tudni akartam, hogy Hitomi segítségét jó célokra akarja-e felhasználni Yuu-san, és azért, hogy ha van rá lehetőségem, lebeszéljem Seireitei második legnagyobb árulóját arról, hogy a húgomat veszélybe sodorja, no meg ha van rá mód, akkor hadd vehessem át a helyét. Nos, arra már rájöttem, hogy Yuu-san nem az a gonosztevő, akinek őt mindenki beállítja, bár kétségtelenül tett olyasmiket, amik valóban súlyos bűnnek számítanak. De kérdem én, ártatlan halálisteneket bebörtönözni pusztán azért, mert potenciális veszélyt jelentenek a Gotei 13-ra nem bűn? Lemészárolni a quincyket csupán létezésük miatt nem bűn? A 12. osztag élő lényeken végzett kísérletei nem számítanak annak? Ilyen alapon én is bűnös vagyok, hiszen voltam az Internálási egység parancsnoka, ráadásul immár egy áruló cinkosa vagyok. Ami pedig a másik okomat illeti... ahhoz nincs jogom, hogy én döntsek Hitomi helyett, ha ő valóban erősebbé akar válni, vállalja a veszélyeket, és ő ezt az embert választotta mentorául, akkor nincs helye az én akadékoskodásomnak. Nincs rá okom, hogy folytassam a játékot.
- Ebből elég.
Közöltem nagyot sóhajtva, majd talpra álltam, hátat fordítottam a vaizardnak és tettem néhány lépést előre, hogy aztán megálljak és felnézzek a bárányfelhős égboltra. Ez a két szó számos dolognak vetett véget, bár a férfi számára csak egyetlen dolgot jelentett, méghozzá azt, hogy nem kaphat meg. Feltételezem azt gondolta, hogy majd kiszúrja a szemem néhány általánosítással, mint amilyen ez a gyengék védelme dolog volt meg Aizen legyőzése, aztán majd jól megfektet, sőt, talán még csak lelkiismeret-furdalása sem lett volna, amiért kihasználja sebezhetőségemet és a Hitomin iránt érzett kötelességtudatomat, mondván hogy én ajánlkoztam fel neki. De azt hiszem még akkor se fordult volna meg a fejemben az, hogy ezzel az alakkal csináljam, ha otthon nem várna Naracchi.
- Visszavonom, amit korábban mondtam. Ha hozzá mersz érni a húgomhoz, álmodban csonkítalak meg, Seres János.
Pördültem meg összecsapva a tenyereimet, angyali mosollyal közölve a nem túl kedves mondanivalómat, noha felindulásom talán érthető számára, ha nem csak a cicijeimet bámulta egész idő alatt és arra is odafigyelt, amit mondtam. Erkölcstelen alak ez, bár ez az én számból kicsit viccesen hangzik a vád, ezt nem tagadom. Azért remélem nem veszi nagyon magára, hogy így romba döntöttem a reményeit és csalódást okoztam neki, nem akarok haragban lenni a férfival. És bár reakciója érdekelt, volt valami, amit nem hagyhattam szó nélkül, és ami valószínűleg változtatni fog az első eszébe jutó szitokáradaton, amit talán rám kívánt zúdítani.
- Hogyan... válhatnék én is erőssé...? Jó harcossá?
Szólaltam meg kicsit tétován, ám mégis érezhető volt, hogy a kérdésemet komolyan gondolom. Engem bizonyára nem tudna úgy tréningelni, mint Hitomit, hiszen Soul Societyből én nem ugrálhatok át Karakurába napi rendszerességgel. De ha tudna adni néhány tanácsot, támpontot, nekem már az is segítene... azt hiszem.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 15 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyPént. Dec. 03, 2010 9:10 pm

[Nakama ja nai ka?]

A kezdetektől fogva tudtam, hogy a végén visszakozni fog. Mégis kissé csalódottan szusszanok fel a két szó hallatán, majd alsónadrágomat egy rántással a szokásos rendeltetési helyére varázslom. Gúnyos mosolyomat nem tudom elrejteni, de szerencsére Kotomi-chan teljes lelki nyugalommal és anyaszült meztelenül vizsgálgatja az eget. Immáron különösebb lelkesedés nélkül szemlélem a nőt, nem oly’ rég még túlbuzgó izgalmam is a múlté már. Le kell vonnom a következtetést, mely szerint a Sakai lányok annyira különböznek egymástól, amennyire az csak lehetséges testvérek között. Példának okáért Hitomi sose ment volna bele egy ilyen alkuba, valahogy nem tudom Róla elképzelni, hogy felajánlja a testét bizonyos szolgáltatásokért cserébe. Itt csak információkról volt szó, s az úgynevezett „felelősségteljes nővér” szemrebbenés nélkül adta volna át magát. Kedvem lenne elnevetni magam, azonban már így is egy szívgatyás örült képét nyújtom, nem kell ezt tovább tetézni. Az igazat megvallva fogalmam sincs, honnan van Nekem ilyen boxerem, hisz’ saját magamtól biztos nem vettem volna ilyet, az fix. Biztos elkeveredett mosás közben és Nálam kötött ki. Egy vállrándítással térek napirendre a probléma felett, ki volt mosva, szóval most már az Enyém, a gazdája pedig telesírhatja a párnácskáját, akkor sem kapja vissza. Néha eltöprengek lelkem sötétségén, a fentebb említett tettre sem sokan vetemednének, ám Én mégis megteszem. Talán ennyit jelent a személyiségbeli változás, amit annyira emlegetnek a különféle talk-showkban? Jövő héten már valószínűleg az Oprah-val kell majd tárgyalnom egy interjú ügyében, ezen felesleges meglepődni, bármikor előfordulhat. Ámbátor elgondolkodtató a tény, mely szerint ebben a dimenzióban nem vagyok olyan közimádatnak alárendelt hős, mint a Seireiteiben voltam anno. Nos, ezen most már késő keseregni, ami volt, elmúlt.
- Hozzá se kell nyúlnom, elég, ha örökölte ledérséged felét, máris megfordul a felállás. – egyszerűen nem bírtam ki, hogy gúnyra ne gúnnyal válaszoljak. – Nem kell aggódnod, mint ahogy már mondtam, a húgod valaki másba van belebolondulva és az kétséget kizáróan nem Én vagyok. Mellesleg nem tudnál megcsonkítani, gondolom, ismered a lélekenergiák közötti tetemes különbség által fellépő reakciókat… Hamarabb csorbulna ki a lélekölőd, semmint hogy megszabadíts valamelyik testrészemtől. Wink
Nem félek egy hadnagy fenyegetésétől, főleg akkor nem, ha a kapitányok között is csak egy-két olyan személy akad, aki fel tudná Velem venni a versenyt. Valójában nem tudhatom, hogy milyen fejlődésen mennek keresztül odaát, jómagam még mindig a régi viszonyokhoz viszonyítok. Kérdésére nem olyan könnyű válaszolni, mint ahogy az gondolja, rengeteg dolog közrejátszik egy jó harcos megszületésében. Természetesen rengeteg tudásra van szükség a harcászat terén, s nem árt egy csepp stratégiai érzek sem, attól nem lesz rosszabb. Ha valamiféle csodaszer receptjét várja Tőlem, akkor bizony csalódni fog. Nincs itt semmilyen titok, csak edzeni kell és edzeni, rendületlenül, amíg csak bírja izma tartani a testét. Kotomit képtelen lennék úgy tanítani, mint Hitomit, túlságosan sok előképzettséggel rendelkezik, ami egyenlő a shinigami agymosással is. Az Akadémián mindketten elsajátítottuk a Zankensokit, a halálisten tudományok négy ágát, csupán annyi a különbség, hogy míg Ő egy, max két területen tudott elérni számottevő sikert, addig szerény személyem majdnem tökélyre fejlesztette képességeit ilyen téren. Előttem Zanjutsuban már csak egyetlen lépcsőfok áll, onnantól nem lesz hova tovább fejlődnöm. Nos, ettől a dologtól egyelőre még nem kell tartanom, mivel nem a közeljövőben fogom elsajátítani a végső Bankai-t, ezzel tisztában vagyok. Minek is kéne az Nekem, hisz’ már így is elrettentő erőt képviselek! Szerencsésebb lenne inkább lidércségem határait felfedezni, azokkal nagyobb meglepetést nyújthatnék ellenségeimnek, bár Hueco Mundoban már körülbelül mindenki tudhatja, mi is vagyok valójában.
- Nem kell itt nagy ördöngösségen elmélkedni, a túlbonyolítás sosem szolgálja a célt. – szólalok meg egyszerűen, miközben Dotonryuu-t felveszem a földről. – Csak a saját fejlődésemről tudok teljes bizonyossággal nyilatkozni, ezzel vagyok a leginkább tisztában. Mindig szem előtt kell tartani egy eszmét vagy egy személy védelmét, ha a Te motivációdat veszem alapul. Részemről Soul Society történelmének legdicsőbb kapitánya akartam lenni, amely össze is jött. Részben…
Most már különösebb érzelmi megrázkódtatás nélkül tudok beszélni az elmúlt eseményekről, saját döntésem miatt leginkább csak magamat korholhatom, ám az önutálat sose volt erősségem. Egyszer még visszatérek, s lemosom nevemről az áruló bélyeget. Egyszer még ünnepelni fognak azokért a tettekért, amelyeket most teljes titokban hajtunk végre. Olyan erőkkel kezdtem játszadozásba, amelyről a többség álmodni se mer vagy létezésükben sem hisz. Lehetséges lenne ezeket az erőket – az istenek nagyképűségét – kihasználva a saját malmomra hajtani a vizet? Több, mint valószínű, ráadásul Kaios olyannak tűnt Nekem, aki szívesen kibabrálna néhány halandóval, ha csak egy mód van rá. A gondolatra egy elnéző mosoly villan át vonásaimon, holott biztos nem vigyorognék ennyire, hogyha tudnám mit vett el Tőlem. Az emléktörlés nem volt tökéletes, álmaimban látok egy meghatározhatatlan alakot, aki előttem van és hív magához, de bármennyire is futnék, egyszerűen képtelen vagyok elérni. Szerencsére ez az állapot el fog múlni egyszer, nincs más teendőnk, mint elpusztítani a Sors Dárdáját. Mi sem egyszerűbb ennél? Az Ősök is csak három darabra tudták törni, ennek fényében Mi csak sikerrel járhatunk. Ehh, édes irónia, de jó, hogy vagy Nekem! Fejcsóválva ügyeskedem fel a nő bugyiját katanám sayájával, azután pedig a tulajdonos felé nyújtom azt. Felesleges már itt meztelenkednie, nem vagyok a mindent a szemnek és semmit a kéznek ideológia híve. Inkább takarja el bájait, mert a végén meggondolom magam, s behajtom az említett jusst. Áhh, ennyire szemét nem vagyok… vagy mégis?!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te15800/30000Városi Park - Page 15 29y5sib  (15800/30000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptySzomb. Dec. 04, 2010 6:15 am

Egy váratlan ismeretség – avagy hogyan szerezzünk barátokat megfigyelés közben



Tasumi át nyújtotta az általa olvasott könyv japán nyelven íródott példányát én pedig mosolyogva átvettem tőle. Még ki se nyitottam a könyvet mikor megjelent Kageookami és rácsinpaszkodott Tasu-chanra.
Miközben próbáltam leszedni Ookami-chant Tasumiról, ő kibújt a póttestéből ezzel megmenekülve zanpakutoum szoros öleléséből. Persze ez nem sokat segített köszönhetően Kageookami kiskutya szemeinek, amivel elérte, hogy visszamehetett a már shinigami egyenruhát viselő Tasu-chan nyakába.
~ Mi miért engedtem vissza? Ó azok az átkozott kiskutya szemek.~ Mérgelődtem magamban majd ezt követően oda léptem Tasumihoz, aki még mindig egy kicsit köhögött hála nekem.
- Nagyon sajnálom, hogy kellemetlenséget okoztam neked.
E közben Ookami-chan még mindig Tasu-chan nyakában lógott és szerintem fel se fogta mi történik körülötte, amíg meg nem jelent egy másik zanpakutou.
~ Nahát, szóval ő lenne Bakuhatsuteki Rakurai?~ Nézek rá meglepődve.
A kissé heves természetű lány rögtön rá ordított Ookami-chanra. Mire Tasumi-chan megpróbálta lecsitítani.
- Oh, jaj de megijedtem. Sajnálom, de ő már az én Tasu-chanom. – Zanpakutoum arcán gonosz vigyor jelent meg majd, hogy tovább dühítse Rakurait egy csókot nyom Tasumi arcára.
~ Ez az idióta ezzel meg mit akar elérni? Le kell állítanom... De hogyan?...Hm...Nem hagy más választás...~ Gonosz mosoly jelent meg arcomon, és shumpómmal lélekölőm mögé kerültem. Bal kezemmel átkaroltam a hasánál. Jobb tenyeremet végig simítottam arcának bal oldalán majd állához érve mutatóujjammal felnyomtam azt.
- Hagyd... abba, elég volt. – súgtam Ookami-chan fülébe. Bal karomat pedig feljebb húztam melleihez. Arca elvörösödött és halkan felnyögött.
- Ki...Kira...
Még szorosabban magamhoz öleltem mire ő elengedte Tasumit. Ölelését abba hagyva megragadtam az egyik csuklóját és elléptem a háta mögül. Gonosz kis mosolyomat felváltottam átlagos mosolyomra mellyel Tasu-chan felé néztem miközben abban reménykedtem, hogy előbbiekből semmit sem látott.
- Nos, azt hiszem most már nem fog semmi rosszat csinálni ez a neveletlen. Ugye Ookami-chan? – néztem mérgesen zanpakutoum lelkére, aki elpirult arcal veszi le rólam tekintetét.
- Apropó a srác még megvan? – szólaltam fel miközben körbe-körbe nézelődve kerestem a célszemélyt.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te30150/45000Városi Park - Page 15 29y5sib  (30150/45000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyVas. Dec. 05, 2010 4:58 am

Nakama ja nai ka?


Meg kell mondjam, Yuu-san gúnyolódása jót tett a lelkiállapotomnak. Egyszerűen ebben az utóbbi néhány hétben túl sok stressz ért, én pedig képtelen voltam a kikapcsolódásra, csupán magamba fordulva próbáltam megakadályozni, hogy teljesen leromboljam a másokban rólam kialakult képet. Még én sem tudok mindig barátságos és vidám lenni, nekem is megvannak a magam problémái. Talán én is hibás vagyok, hogy mindent magamban tartok és senkivel sem osztom meg a gondjaimat-bajaimat, de nem akarok senkit sem feleslegesen aggasztani. Hiszen egyszer így is-úgy is helyrejövök, és folytatom ott, ahol abbahagytam. Az ilyen depressziós időszakok gyorsabb leküzdésére viszont olyan emberek közelébe kellene kerülnöm, akik el tudják viccelni a legtöbb szituációt és feltöltik az embert felszabadultsággal, csakhogy az Onmitsukidouban nincs ilyen légkör érthető módon, az osztag zártsága miatt más közösségbe pedig nem nagyon járok.
- Attól tartok ebben kár reménykedned, ő pont olyan bátortalan mint amennyire én bevállalós vagyok. Ó, és meg tudnám találni a módját a férfiasságod tönkretételének... már ha nem volt világos hogy mire is gondoltam megcsonkítás alatt.
Feleltem magabiztos, de játékos mosollyal, némileg visszatérő életkedvem bizonyítékaként. Persze, tisztában vagyok vele hogy a nagy Sierashi Yuusukének egy olyan kis jelentéktelen hadnagy, mint én, nem tud ártani, nem is azért mondtam azt, amit, mert olyan hűdekomolyan gondoltam volna a fenyegetőzésemet. A lényeg a mondanivalóban rejlett, még ha kissé nyers közlési formát is választottam, és ezt a vaizard meg is értette, szóval nincs gond.
Meztelenségem ténye nem különösebben érdekelt, csupán akkor voltam képes zavarba jönni, ha megleptek, miközben éppen ruhátlanul töltöttem az időmet valamilyen oknál fogva. Volt, hogy ilyenkor törtem már párnával orrot, de most ilyesmiről szó sem volt, hiszen pőreségemet nem saját magam okoztam, hanem az a férfi, aki most éppen bugyimat nyújtotta felém, mintegy sürgetve engem, hogy öltsek magamra némi textilt. Azok után, hogy egész küzdelmünk során arra törekedett, hogy pucéran lásson, elég meglepő volt ez a fordulat, azt hittem legalább csalódását csökkenti az, hogy nem öltözöm fel azonnal és legalább ezt az állapotot szeretné megtartani. Rögtön le kell szögeznem azonban, hogy nem azért maradtam mezítelen, mert Yuu-san kedvében akartam járni. Vagy tudat alatt mégis? Surprised Fene tudja, rejtélyes dolog a tudatalatti, lényeg hogy jobban éreztem magam így, mint felöltözve. No nem mintha sokat jelentene az a két vékony anyag, amit magamra ölthettem jelen pillanatban :/ Mindegy, azért elvettem az alsóneműt és lassacskán felvettem a felvehető ruhadarabjaimat, aztán majd kerítek cérnát és tűt, és megvarrom ezt az övet is mielőtt visszamegyek Soul Societybe.
- Már nem tetszem, Yuu-san? - illegettem magam némi színlelt durcássággal, majd folytattam. - Komolyra fordítva a szót, már csak egyetlen kérdésem maradt. Ha nem tervezel semmi rosszat, miért nem vagy hajlandó elárulni a célod? Annak ellenére, hogy láthatod, nálam biztonságban lenne a titkod...
Kérdeztem, miközben igyekeztem átgondolni az előbbi válaszát. Egy eszmét, egy megvédendő személyt szem előtt tartani... magyarul célt kitűzni, és megtenni mindent azért, hogy azt elérjem. Egyszerűnek hangzik, és mégis olyan nehéz, mégis mennyi munkával járhat. Nem gondoltam volna, hogy ez az egyszerűnek induló edzés ilyen véget fog érni, ám mégis úgy érzem, hogy olyasmi történt velem, ami alapjaiban változtatja meg a gondolkodásomat.
- Azt hiszem jobb, ha lassan megyek. Ne felejtsd, hogy ha Hitomival edzel, akkor mindig szemléltess, vázold fel neki a lehetőségeit, hadd lássa meg az összefüggéseket a különböző szituációk között. De legfőképp légy vele türelmes... és vigyázz rá. Én pedig azt hiszem köszönettel tartozom neked, bár meghálálni nemigen tudom.
Fogtam hozzá a búcsúnak picit furcsa érzésekkel, hiszen Seireitei egyik legnagyobb árulójának voltam hálás és bíztam rá a húgomat. Ha shinigamiként lennék itt, kétség sem férne hozzá, hogy kudarc lenne mindez, ám én most magánemberként, a férfi tanítványának a testvéreként jelentem meg, hogy az ő fejlődését segítsem, bármennyire is őrültségnek tartottam azt, hogy belőle harcos legyen. Márpedig Hitomin már harcos, és tulajdonképpen mindig is az volt. Nagyobb, mint amilyen én bármikor is leszek.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 15 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyVas. Dec. 05, 2010 7:02 am

[Nakama ja nai ka?]

Világos volt, nagyon is, ezért is mondtam, hogy nem bírna el a feladattal, de hát ezt szemtől szemben Ő is belátta. Máskülönben nemigen vonta volna vissza a megérdemelt jutalmamat, azonban most már késő emiatt siránkozni, gyorsabbnak kellett volna lennem. Azért még utoljára jól megnézem a megnézendő helyeket, ellenben nem lenne sok értelme, ha továbbra is meztelenül lófrálni itt, csupán az elérhetetlen cél képzetét keltené, ahhoz meg nincs semmi kedvem, mert a végén még elfelejtenék civilizált ember módjára viselkedni és a hajánál fogva rángatni vissza, mint ahogy a vikingek tették régen. Aztán asszonyommá kellene tennem vagy poharat csinálni a koponyájából. Egyik se szívderítő gondolat, Kotomi-chanból simán kinézem, miszerint az első adandó alkalommal elcsábul, Nekem is elég könnyen beadta volna a derekát, pedig csak féligazságokkal traktáltam, s volt olyan is, amikor az egész füllentés volt. Míg öltözködik, addig Én is összeszedem elszórt rongyaimat, habár a nadrágot már nemigen tudnám mire használni, maximum felmosni lehetne vele. Ellenben a zsebében lévő doboznyi cigarettára még szükségem van, csupán a kialakuló helyzetek által biztosított adrenalin-löket elnyomta a nikotinhiány által keltett mellékhatásokat. Pólóm és cipőim felvételét követően tényleg úgy nézek ki, mint egy holdkóros, akiről a hajléktalanok lelopták a nadrágot. Némi fejcsóválással veszem tudomásul kinézetemet, aztán egy éjfekete szálat csúsztatok ajkaim közé, amit néhány másodperc elteltével meg is gyújtok. A szürkés füstöt egyenletesen fújom ki, a végéből pedig három-négy karikát eregetek a vakvilágba. Felháborodottnak szánt kérdését hallva csupán fáradtan elvigyorodok, lenne erőm még egy visszaszúrásra, viszont erőmet jobbnak látom az utolsó akciómra összpontosítani.
- Szó sincs róla és nem most találkoztunk utoljára, ezt ígérhetem. – szólalok meg érzelemmentes hangon, miközben magamban nagyon jót mulatok a valószínűtlen jeleneten. – Vannak dolgok, amiket jobb, ha megtartok magamnak. A tudás, amit birtoklok, veszélybe sodorhat másokat, így is többen tudnak róla, mint amennyinek célszerű lenne. Már megmondtam korábban, eljön majd az idő, amikor Te és minden más shinigami megtudja majd az igazságot, ám addig talán nem egy nap fog eltelni. Nyugodtan Rám bízhatod, maga vagyok a türelem mintapéldánya. Ami pedig a meghálálást illeti… Beérem egyszerűen a jussommal!
Egyetlen lépéssel szelem át a kettőnk között lévő távolságot, s tettem váratlanságát kihasználva csókolom szájon a nőt. Belejönni sajnos nincs időm, ellenben ez némileg kárpótol azért a felültetésért, amit el kellett szenvednem. Egy kacsintással elköszönök tanítványom nővérétől, azután szemmel követhetetlen villámtáncomat használva tűnök el a tisztás közepéről. Néhány száz méterrel arrébb jelenek meg ismét, ezt követően utamat a továbbiakban gyalogosan folytatom, mert shunpó közben teljesen leég a cigim, így feleslegesen gyújtottam volna meg. A vizsgán úgy érzem átmentem, valószínűleg még néhány tanácsát is meg fogom fogadni, ámbátor a hakudámmal nincs semmi baj, ezzel tisztában voltam találkozásunk előtt is, csupán annyiról szól a történet, hogy nem láttam értelmét ezt a stílust is tovább fejleszteni, ha már elégséges a tudásom belőle. Kidouból és kardforgatásból sokkal jobb vagyok, ezért is építkezik erre minden támadásom. Töprengve hajtok félre egy veszélyesen alacsony ágat, miközben az előbb történteken gondolkodom. Be kell lássam, valószínűleg akkor sem jött volna össze a hancúr, ha a 2. osztag hadnagya nem ellenkezik a végén. Az egésznek biztos van valami köze a Végzet Völgyében történt eseményekhez, viszont arra még nem tudtam rájönni, hogy mi is az. Ellenben, ha ez így megy tovább, örök életemre nő nélkül maradok, s életemet remeteként élhetném le egy lyukban, ami egyáltalán nem illene hozzám. Efféle sületlenségeken gondolkodva pöckölöm el bagóm leégett végét, mialatt az erdőtűz elkerülésért fohászkodok a Gondviseléshez. Aggódásom persze alaptalan, mivel eléggé nedves a környezet, akkor se gyulladna be a csikk, ha nagyon akarna. Szerencsére nincs túl hideg, ráadásul a Fészek is közel van, így nem kell sokáig alsónadrágban mászkálnom. Mondjuk, szerettem azt a nadrágot, kényelmes volt, meg minden. Kénytelen leszek benyújtani egy keresetet Hitominak, miszerint néminemű összeget bocsásson át Nekem, mivel a kedves testvére volt szíves tönkretenni a legjobb edzőcuccom. Zseniális az ötlet, de egy buktatója azért még van. Remélem, nem kérdez rá, hogy mi a véleményem Kotomi-chanról, mert akkor muszáj lenne hazudnom, azt pedig elvből nem teszem egy hölggyel szemben, igaz-e? Surprised
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te16300/30000Városi Park - Page 15 29y5sib  (16300/30000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptySzer. Dec. 15, 2010 12:42 am

Egy váratlan ismeretség – avagy hogyan szerezzünk barátokat megfigyelés közben

Mikor Kira-chan odajön hozzám és bocsánatot kér az előbbi kis incidens miatt, én csak megrázom fejem, hogy semmi baj. Hiszen mind mások vagyunk, nem lehetünk sem ugyanolyan jók, sem ugyanolyan rosszak. Tovább olvasok, miközben Ookami-chan még mindig a nyakamban lóg, egészen addig, míg meg nem jelenik az és zanpakutom is, aki rettenetesen dühös. Azonnal rá is ordít a lányra, én meg rohannék, hogy lenyugtassam, de ekkor olyan dolog történik, amire magam sem számítottam. Kira-chan pengéjének lelke kihívóan megszólal és hogy szavait nyomatékosítsa, egy puszit is nyom az arcomra. Én csak ülök és nézek előre dermedten, hogy ez mi volt, mikor Rakurainál elpattan a húr és nekiront Kageookaminak. Vagy is csak rontana, mert új ismerősöm egy ügyes csellel leszedi őt rólam, én meg még időben lefogom a még nálam is fiatalabbnak tűnő lányt, hogy nehogy még verekedés bontakozzon itt ki.
- Engedj el! Széttépem, megnyúzom, kibelezem, elvéreztetem… - ordítozik, teljesen kikelve magából.
- Hé! Sosem láttalak még így… elég legyen, Bakuhatsuteki Rakurai, vagy nem állok jót magamért! Néha ugyanolyan gyerek tudsz lenni, mint amilyennek kinézel… - szidom meg a lányt, mire ő abbahagyja a kapálózást és döbbent tekintettel néz rám.
Igaz, ez általában fordítva szokott lenni, ő szid meg és fog le engem, mikor elragadnak az indulataim, őszintén kimondva, olyan még nem volt, ami most történt. Életemben nem kényszerültem rá még sosem, hogy ilyet tegyek. Mikor barátnőm megnyugtat zanpakutojának viselkedésével kapcsolatban, kicsit megkönnyebbülök, hiszen az enyém sem fog már több gondot okozni, az biztos. Viszont Kira-chan azon kérdésére, hogy hol van a célszemély, én is gyorsan körülkémlelek, de szerencsémre még mindig a lányok között lebzsel, ahol eddig volt.
- Ott van, látod? Egy tapodtat sem mozdult. – szólalok meg, ujjammal mutatva az irányt.
Ami azt illeti, ez a 11. osztagos lány, egyáltalán nem olyan, mint amilyennek az ottaniakat képzeltem. Azt hittem, ők erőszakosak, akik semmi másra nem tudnak gondolni, mint a harcra, hiszen náluk hagyomány, hogy a kapitány úgy veszi fel a rangját, hogy legyőzi és ha jól tudom, meg is öli az előző taichout. Azért remélem, Vera vőlegényével nem történik ilyesmi. Igaz, még sosem találkoztam vele, akárcsak lányukkal. Ha jól tudom, ő az osztag hadnagya. Biztosan nehéz lehet ilyen fiatalon ezt a tisztséget vinni, de ahogy látom, megbirkózik vele. Szívesen megismerném egyszer Vera-chan családját, biztosan kedvesek, ha már Kira ilyen jó fej, akkor csak nem lehet az én kapitányom vőlegénye és lánya két erőszakos barom. Elég érdekes lenne, főleg, hogy akkor a taichou miért szeretné azt a férfit? Semmiért, akkor viszont nem is lenne vele. Kezd megdőlni a szilárd véleményem az összes osztagról. A sajátomról kiderült, hogy nem parancsra gyilkoló kutyák, hanem süti imádó, bőbeszédű, főleg lány vezetőségből álló csapat vagyunk. Most meg a 11. osztagról derül ki, hogy ők sem erőszaknak élő, kőszívű barmok, hanem jó fej, humoros kis csapat. Legalább a 12. osztagosok megmaradtak a szememben olyanoknak, amilyenek. Mondjuk ott is van kivétel, például Ayame-chan, aki egy vékony, jó erőben lévő lány, úgyhogy… már teljesen össze vagyok zavarodva az osztagokkal kapcsolatos elképzeléseim terén. Legszívesebben végigjárnám mindet és kikérdeznék néhány tisztet, meg a kapitányokat és a hadnagyokat, hogy milyen a jellemük. Akkor nem lennék kavarban és be tudnám osztani, hogy hanyadik osztag melyik kategória.
- És hogy-hogy 11. osztagos lettél? Mármint jó, ez így elég érdekes volt… szóval nem akarlak kifaggatni, hogy milyen is a jellemed, hanem inkább azt kérdezem, miért lettél shinigami? Igen, az egy jobb kérdés, hiszen a vezetőség dönti el, hogy ki melyik osztagba kerüljön, így azt igazán nem kérdezhetem, hogy miért pont a 11. osztagba tettek, nem igaz? – nevetek fel, hiszen azt tényleg nem tudhatja, hogy miért pont oda osztották be.
Őszintén kimondva az tényleg elég érdekes lenne, ha elkezdené azt mondani, amit a vezetőség mondott, mikor eldöntötték, hogy hová is menjen. Szegények. Elég sok dolguk lehet, amennyi shinigami van…
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te15800/30000Városi Park - Page 15 29y5sib  (15800/30000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyVas. Jan. 02, 2011 7:45 am

Egy váratlan ismeretség – avagy hogyan szerezzünk barátokat megfigyelés közben


Szerencsére még időben le tudtam szedni Ookami-chant társamról, így ő le tudta nyugtatni saját zanpakutoujának lelkét. Ezután Tasu-chan kérdésemre rá mutat a srácra, akit még mindig lányok vettek körül.
- Tényleg, már látom. Csak a sok lány eltakarta. – mosolyogtam Tasumi-chanra majd leültem mellé. Rá pillantottam emberalakot öltött zanpakutoumra, hogy nem csinál e valami rosszaságot, de szerencsére még mindig kissé megszeppenve állt mellettem. Tekintetemet újra Tasu-chan felé fordítottam mikor kérdéseket tett fel.
- Hm, ez tényleg jó kérdés. Hát, ha jól meggondolom talán… azért lettem shinigami hogy… hogy egy bizonyos halálisten közelében lehessek. Tudod Ő volt az, aki megmentett egy éhes hollowtól és átküldött Seireiteibe. Aztán évekkel később újra találkoztunk a peremvidéken és akkor ő azt tanácsolta, hogy legyek shinigami. És akkor döntöttem el, hogy az leszek, hogy így újra találkozhassak vele. Nos, azt hiszem, ennyi lenne.
- És igen igazad van, a tanács választja ki az osztagunkat viszont a 11. osztagot én magam választottam miután kiléptem az eredeti osztagomból.
- miközben magamról meséltem, eszembe jut, hogy eddig leginkább csak Tasu-chan kérdezgetett, úgyhogy miután mondandóm-lezártam én próbáltam meg kérdéseket feltenni.
- Nos, azt hiszem, ennyi lenne, ha ezzel kapcsolatban van még kérdésed nyugodtan felteheted őket. De először én is kíváncsi vagyok a te történetedre. Rendben? – mosolyogtam társamra.
Beszélgetésünk közben észrevettem, hogy a könyv, amit még Tasu-chan adott a földön hevert. Felvettem és leporoltam majd visszaadtam Tasuminak.
- Oh, bocsi biztos levertem mikor le akartam szedni rólad Ookami-chant. Tessék. –nyújtottam át a könyvet. Ahogy át vette a könyvet egy pillanatra hozzá értem Tasu-chan kezéhez. Ekkor arcom elvörösödött és ezzel egy időben a könyvet is elengedtem. És mivel Tasuminak nem volt ideje rendesen megfogni a kötet így az újra a földön kötött ki.
- Go… Gomen. – nyögtem ki nagy nehezen majd a földön heverő tárgy után nyúltam.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te16300/30000Városi Park - Page 15 29y5sib  (16300/30000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyPént. Jan. 14, 2011 9:07 am

Egy váratlan ismeretség – avagy hogyan szerezünk barátokat megfigyelés közben?

Ujjam mutatta irányt követve Kira-chan is meglátja a srácot és meg is jegyzi, hogy szerinte is még ott van, így valószínű, hogy nem képzelődöm ^^ Kérdésemre hamarjában válaszol is. Története kicsit meglep. Szóval azért lett shinigami, mert volt valaki számára fontos személy, aki ezt tanácsolta neki. Milyen érdekes. Remélem, egyszer én is megkereshetem majd Takeru-kunt, hogy beszéljek vele. Úgy hiányzik! Eme gondolatra, egy pillanatra könny szökik a szemembe, de gyorsan ki is dörgölöm azt onnan. Vidám helyzetben vagyunk, ilyenkor nem illik sírni, no meg ő is csak egy régi barát számomra, semmi több. Kira-chan következő mondata felkelti a figyelmem. Már nem mintha eddig nem figyeltem volna, nem azért…
~ Ne próbáld magad menteni, tudom, hogy máshol járt az eszed -.- ~ szólal meg morcosan Rakurai, mire körülnézek és látom, hogy már visszatért a saját világába.
~ Mi van, dühös vagy, mert rád szóltam, picúr? ~ kérdem tőle fölényes hangnemben, mire ő csak morog és visszavonul.
Társam kérdése visszaránt a valóságba és azon kapom magam, hogy most mesélnem kéne magamról. Egy ideig gondolkozom, hisz az én történetem nem épp rövid, főleg ahogy én elmesélem, így igyekszem rövidíteni rajta egy két dolgot. De mik legyenek azok? Először is, az semleges, hogy ismertem Takeru-kunt, bár ha elmesélem neki, hogy szereztem meg a shikaiom, akkor tudnia kéne, ki az… na jó, elkezdem, aztán majd lesz valahogy!
- Hát, Osakában születtem. Ami azt illeti, elég tűzrőlpattant lány voltam ^^ Annak ellenére, hogy „előkelő” családba születtem, én engedetlen voltam és keményfejű. A sulis éveimet inkább ugorjuk át, nem történt semmi érdekes, azon kívül, hogy én verekedtem az egyik legjobban *.* Na, arra például büszke vagyok ^^ Na, nem lényeg, szóval meghaltam és Rukongaiban találkoztam egy nagyon kedves lánnyal, aki azt tanácsolta, hogy legyek shinigami, ha még mindig szeretek harcolni és éhséget érzek. Így elmentem a Lélektovábbképző Akadémiára és a 2. osztagnál kötöttem ki ^^ Úgy ennyi lenne röviden. Amúgy ha jól értettem, az a személy, akiről beszéltél, nagyon fontos neked. Ő a… barátod? Vagy esetleg nagyon rosszul tippeltem? – húzom össze magam kicsit félve.
Jé, észre se m vettem, hogy leesett a könyvem. Úgy látszik, barátnőm is felfigyelt rá, mivel rögtön fel is kapja, és felém nyújtja a kötetet. Bocsánatot is kér, én pedig már nyúlok is érte, hogy biztonságos helyre rakjam, történetesen a táskámba és megköszönjem, hogy felvette, mikor egy pillanatra összeér a kezünk. Ekkor ő elejti a könyvet, én pedig sajnos nem tudom időben elkapni, így az egy puffanással földet is ér. Ekkor ő szabadkozni kezd és újfent a tárgy után nyúl. Jó magam is tervbe veszem, hogy végre visszakerüljön a helyére, ám ő gyorsabb nálam és a nyomdatermék végül sikeresen bekerül a másik mellé.
- Miért kértél bocsánatot az előbb? Hisz nem csináltál semmit ^^ - mondom rámosolyogva a lányra.
Tényleg, az a kérdés, amitől egy ideje viszket a nyelvem, még mindig itt van, azóta sem mondtam ki. Bár nem tudom, valahogy egy kicsit tolakodásnak érzem, hogy ilyen sokat kérdezek róla, meg az életéről, hisz nem is ismerjük egymást olyan régóta. Na jó, megkérdezem! Vagy mégse tegyem? Áh, a tévedhetetlen belső hangom azt súgja, nem volna jó ötlet és én hallgatni szoktam erre a hangocskára, de most mégis… szóval nem tudom, hogy most legyek-e bátor és kockáztassak, vagy inkább beszéljek másról? Na jó, nem vagyok nyuszi, megteszem!
- És Kira-chan… ha jól értettem, akkor a 11. osztag olyan hely, ahová egy másikból mentél át igaz? Szóval azt akartam kérdezni, hogy miért hagytad ott az előző osztagod? És miért pont a 11.-et választottad? – érdeklődöm kicsit félénken.


//Bocsi, hogy ilyen sokáig tartott//
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te15800/30000Városi Park - Page 15 29y5sib  (15800/30000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptySzer. Jan. 26, 2011 7:03 am

Egy váratlan ismeretség – avagy hogyan szerezzünk barátokat megfigyelés közben



- Ano… Mi a baj? Valami rosszat mondtam? – kérdeztem Tasumit és közelebb hajoltam hozzá. Mintha könnycseppeket véltem volna felfedezni a szemében, amiket persze hamar ki is törölt. E közben észrevettem, hogy zanpakutoujan is eltűnt. Vállam fölött én is oda pillantottam Ookami-chanra, hogy meg van e még. És igen még mindig ott állt mögöttem szótlanul. Látszott rajta, hogy unatkozik. Bár nem tudom akkor miért nem változott vissza.
Figyelmem újra Tasu-chanra irányult mikor belekezdett történetébe. Mondandóját érdeklődve hallgattam. Feltett kérdésére szomorkás arckifejezéssel tekintetem a szökőkút vizére.
- Igen, egy fontos személy volt számomra. Ő volt... az én... szerelmem. De sajnos mi már nem lehetünk együtt. – mondandóm végén könnybe lábadt a szemem arcomon pedig szomorkás mosoly jelent meg, ahogy egy pillanatra visszamerengtem a múltba. Ám mihelyst észbe kaptam gyorsan letöröltem könnyeim majd újra Tasu-chan felé fordultam.
- Oh, bocsi egy kicsit elkalandoztam. *mosoly*De ha már itt tartunk, neked van most valaki fontos a számodra? – tettem fel a kérdést Tasuminak.
Szabadkozásom után sikeresen felvettem a könyvet és odaadtam társamnak.
- Oh, tényleg. Hehe. – nevettem fel rövid válaszom után. Majd újabb kérdésére egy pillanatra elgondolkodtam majd válaszoltam neki.
- Nos, az előző osztagomat, vagyis a 6. osztagot érzelmi...okok miatt hagytam ott. Midori halálát nem igazán tudtam feldolgozni így két évre... hát úgymond visszavonultam. Aztán mikor pár hónapja visszahívtak úgy éreztem, hogy a volt osztagom csak újra eszem be juttatná Midorit ezért inkább kerestem egy másikat. – mosolyogtam Tasu-chanra majd folytattam – Nos, a 11. osztagot pedig azért választottam, mert ... – mondandómat egy fura hang szakította félbe mely a hasam irányából jött. A gyomrom volt az korgott az éhségtől. Oh, tényleg az idejét se tudom mikor ettem utoljára. Ha jól emlékszem talán tegnap este, de az se volt túl sok, mert nagyon fáradt voltam így inkább lefeküdtem. Hopp, megint korgott a gyomrom, ez már kezd kínos lenni.
- Oh, bocsi, de nem igazán volt időm reggelizni. Na meg még gigait és pénzt sem hoztam magammal így itt sem tudtam venni semmi kaját. – elpirulva néztem Tasu-chan felé és bal kezemet a hasamra tettem.


/Bocsi hogy már megint ilyen sokáig tartott./
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te43000/45000Városi Park - Page 15 29y5sib  (43000/45000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyCsüt. Feb. 10, 2011 2:40 am

/Egy újabb találkozás egy Shinigamival Yamasaki Shizuka/

Már lassan egy vagy két hete annak, hogy Anaoval harcoltam, a sebeim már rendbe jöttek, és mindent épségben vissza tudtam vinni. Az édességet és a bérletet is, amit Adorának adtam. Majd csak kihasználja. Most pedig miért is vagyok itt? Komoly okom van miért is jöttem ismét az Emberi Világba, nagyon komoly. Az pedig nem más mint hogy egy számomra fontos személy kívánkozott ide…Csontos a kis rosszaság igényeli a mozgást. Gondoltam jó lesz neki itt kint az Emberi Világban. Sejthetet, valamit, mert a szokásosnál is kellemetlenebb módon keltet fel. Csak feküdtem az ágyamban, a magzatpózban, éppen hogy csak kinyitottam a csipás szememet, és mit láttok? Vicsorog az arcomba és beleharap az orromba. Mondhatom hamar kiment az álom a szememből, úgy ugrottam ki az ágyból, mint akit se..be szúrtak egy forró tűvel. Utána a reggelem a szokásos rutinnal telt, végig kergetem a szobámba Csontost, pár Bara is elsült, és megint tapaszthatom be a lyukakat a szobám falán. Néha az őrületbe kerget ez a kutya, de már nem tudom elképzelni a napjaimat nélküle. Pórázt nem használok nála, nem vagyok a híve az ilyen dolgoknak. Indulhatunk is az Emberi Világba, ami nálam van az Orgo, és pár játék Csontosnak, frizbi, labda és ilyesmik, egy piknik kosár, benne étel nekem és Csontosnak is. Ruha gyanánt a szokásos uniformis a nyakánál kigombolva. Nem szeretem, ha minden gomb be van gombolva, olyan érzés mintha megfojtanának. Hm, ahogy körbenézek szerencsére nem a Városban érkeztünk meg, inkább valami Park féleség lehet. Ez tökéletes is lesz, pont éjszaka van, ahogy elterveztem. Zavartalanul játszhatok a kutyával, nem fognak majd megzavarni. Egy fa tövében lerakom a kosarat és Csontos játékait, majd egy lökést érzek a hátamon, és elvesztve az egyensúlyomat arccal a fának esek, és lassan csúszok lefelé. Felpattanok, hogy megnézem ki is a bűnös. Ki más lehetne? Naná hogy Csontos volt, aki támadó állásban morog rám.
- Ezt meg minek kellet?! Elviszlek a dokihoz és kiheréltetlek, teeeee!! – ezt nem kellet volna mondani, rám ugrik és harapni kezd ahol ér és karmolni. Elkapom a nyakát és a fülébe harapok. – Na ez milyen érzés, hogy esik? –kiszabadul a fogásomból és ismét harap, az alkaromba.
- Na, elég te dög, ideje hogy játszunk is. – ezt kellet csak mondanom, és már el is enged. Eh, tiszta nyál lettem. Felveszem a frizbit és Csontos már türelmetlenül várja, hogy eldobjam, ugat, csahol, látszik rajta hogy akarja. Na, legyen meg az öröme, eldobtam a frizbit, Ő pedig már rohant is érte.
- Haj, te dög, mennyi bajom van veled.


Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuka
3. Osztag
3. Osztag
Yamasaki Shizuka

nő
Aquarius Pig
Hozzászólások száma : 187
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában Anaot üldözve / a Raizer főhadiszálláson / a 3. osztag területén
Registration date : 2011. Feb. 06.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te30900/45000Városi Park - Page 15 29y5sib  (30900/45000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyCsüt. Feb. 10, 2011 9:06 am

Gyanús alak - Avagy a park fura ura (a plágiumért elnézést kérek)
Egy hollow miatt, ismét az emberek világába kell jönnöm. Nem okoz különösebb problémát, semmi bajom ezzel a hellyel. A parkot kifejezetten kedvelem. Üde zöld, nyílnak a virágok, jókedvű emberek piknikeznek, madarak csipognak. Ez mind szép és jó. DE MIÉRT KELL IDE ESTE JÖNNI? Kihalt és ijesztő. A virágok sem tündökölnek, gyönyörű napsütés sincs. Félelmetes. Meg kéne várom a holnap reggelt és akkor idejönni. Elmefuttatásom egy hatalmas huppanás szakítja meg, majd megrázkódik a fa amelyen ülök. Ijedten lenézek. Ugye nem a hollow támad? Meglepetten veszem észre, hogy egy furcsa ruhás alak játszik a kutyájával. A játék eldurvulni tűnik ezért közbelépek, leugrok a fáról. Oda sietek hozzájuk, persze a tisztes két méter távolságot megtartom. Biztos, ami biztos. Majd megszólalok aggódva
-El.. elnézést- kezdek bele mondandómba bizonytalanul de a kutya túlmorog, miközben gazdáját tépi. Észre sem vesznek, így hangosabban kezdek neki.
-Elnézést!- felemelem a hangom és folytatom. -Nincs szüksége segítségre?- Ahogy figyelem az eseményeket, meglátom, hogy az úgynevezett "áldozat" tarkóján egy csont éktelenkedik. Még egy méterrel hátrébb ugrok és a kezem a kardomra teszem. Még nem támadok, nem szeretek felesleges konfliktusba bonyolódni. Úgy döntök türelmesen kivárom a veszekedés végét.
~Lehet, hogy ő a célpontunk?~ Nem valószínű. Az én célpontom egy egyszerű hollow. Semmi extra. Tradicionális. Teszkó gazdaságos hollow. Azért nem árt odafigyelni. Gyanús. De van egy kutyája. A kutyák, pedig az ember legjobb barátai. Tehát az én én legjobb barátaim is. Aki a barátom barátja az én barátom? Ez nem biztos! Sőt ez a kutya is érdekesen néz ki. Biztos keverék. Mondjuk egy... egy nem is tudom, miféle kutya ez. Kutya ez egyáltalán? Olyan mintha egy mosógépben összemixeltek volna egy punk mókust, meg zebrát egy kutyával. Abbahagyja a gazdája tépését. Kíváncsian nézek mi lesz a következő lépése ennek a különös kutyának. Talán meg kéne kérdeznem újra, hogy jól van e.
-Bocsánat, de jól érzi magát?- Most kérdezem meg utoljára. Ha ez sem tűnik föl neki akkor hagyom a fenébe!
~No mi az? Besértődtünk? Végre szembesülsz vele, hogy nem te vagy a világ közepe~ A kardomra nézek fenyegetően. Remélem nem érti félre szándékom, hisz csak Ribbon-chan szeretném kicsit helyretenni. Ha nem fejezi be fát fogok vágni vele. Megszólal a telefonom, azonnal előveszem. A hollowot jelzi itt mögöttünk. Hogy-hogy nem látom hol van? Körbe fordulok párszor zavartan. A hollow hirtelen feltűnik előttem. Hogy csinálja, hisz az előbb nem volt ott mikor odanéztem. Egyszer csak megjelent a semmiből. Támad. Idejében reagálok és előrántom a kardom. Magam elé tartom ,hogy kivédhessem a támadást. Az ütés ereje még így is hátra tol. Talán képes láthatatlanná válni? Nincs időm ezzel törődni mert ismét megtámad. Kardommal ismét védekezni próbálok, ám egyik kezével elkapja. Mekkora mancsa van ennek a hollownak?! Másik kezét ökölbe szorítja, majd felém lendíti. Basszus!


A hozzászólást Yamasaki Shizuka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 12, 2011 7:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te43000/45000Városi Park - Page 15 29y5sib  (43000/45000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyCsüt. Feb. 10, 2011 10:18 am

/Egy újabb találkozás egy Shinigamival, Yamasaki Shizuka/


Ez a Csontos nagyon vad, de miért az máig nem értem. Talán tüzelne? De nem is kopik a szén, akkor meg mi lehet a baja? Szereznem kell neki egy nőstényt szerintem. S akkor lennének kis Csontosok, igen, az remek lenne, ajándékozhatnék egy csomó mindenkinek egy kis Hollow kutyulit. Persze utána meg Csontos kap megint idegbajt, amiért odaadtam a kölykeit, eh, inkább csak elviszem fedeztetni és ennyi. A verekedés közben mintha valaki megszólalt volna. Á lehet, csak képzelődök, inkább verekszek tovább Csontossal. Hegyesek a fogai a fenébe is, nagyon hegyesek, és a körmei is eléggé élesek, teli leszek karmolásokkal. Majd azt mondom, ha kérdezik, hogy mi történt, hogy egy csomó csinos nő rontott rám, és kihasználták a testemet, csak kicsit vadak voltak. Igen, ez lesz a tökéletes magyarázat. Végre kiszabadulok, és el is tudom dobni azt a rohadt frízbit. Megint valaki megszólít, lenne valami képessége csontos harapásának? Ami hallucinációt okozna? Érdekes lenne, eddig sokszor megharapott, de eddig ilyen nem történt. Körbenézek, jé, egy shinigami. Jé, nem is csúnya, de alacsony, nagyon alacsony. Fenne, én miért vagyok ilyen magas? Ha tudnám, hogy nem lenne következménye, akkor elcsapnám a lábamat, de sajnos lenne, és nagyon komoly következménye lenne. A fenébe, nem tudom megállapítani sajnos milyen idősek is. Bár Shinigami tehát udvarlásról szó se lehet. Nem mozdulok a helyemről, inkább csak mosolygok.
- Köszönöm, de a kutyám néha rakoncátlan, vagyis mindig az. De nem kell segíteni, elboldogulok vele egyedül is. – feleltem csevegő hangnemben. Csak én lehetek olyan marha, hogy egy shinigamival is ilyen vagyok. – Már mondtam jól vagyok, de merre van ez a dög?
Miért nézi így a kardját? Nocsak, harcolnom kell majd vele? Pedig alig váltottunk pár szót, és már is ugrik a torkomnak. Valami zajt ad ki. Mi lehet ez? Jé, egy telefon, a Plázás kalandomban láttam ilyet, szegény emberi lányok, mi lehet velük? Várják az óta is a hívásomat? Nocsak, egy új hollow? Nem ismerem, igaz nem is arrancar, tehát nem kell ismernem. Bár Csontos se arrancar, de ő más eset. Most avatkozzak közbe? Hiszen ő egy hollow, és én is az vagyok, a csaj meg egy shinigami, aki az ellenségünk. Meg nem is ismerem, ha Anao lenne, talán segítenék is, de most nem tudom, mi legyen. Hátrébb lépek tőlük és nézem mi is lesz. Előttem száguld el a shinigami, köszönhetően egy ütésnek, amit a hollow adott neki. S ismét támadásba lenül da hollow, lefogja a shinigami lányt és már ütésre emeli a kezét. De ez meg mi? Aj, ne már, de igen, Csontos ugrik egyet, és a hollow ütésre emelt karján terem és marcangolni kezdi azt.
- Rossz kutya enged el, de azonnal. Nem szabad! – persze hogy nem hallgat rám, mikor hallgat? A hollow meglendíti a karját és Csontos leugrik róla. Ezt már én vesszem fenyegetésnek. – Hét te nagy dög hollow, igen te, szerintem ezt nem kellet volna. A kutyámra kezet emelni.
Előveszem Orgot, és a hollowhoz ugrok, felülről indítok egy vágást, és levágom azt a karját, amiben a shinigamit tartja. Fájdalmasan felüvölt, de nem fog menekülni, felugrok a levegőbe, és szétzúzom a maszkját. Visszarakom a hátamra Orgot, majd megyek Csontoshoz, aki csak néz rám.
- Te megörültél?!! Rátámadsz egyre közülünk? Te ostoba barom te!! – mérgesen fújom ki a levegőt, és hátat fordítok Csontosnak, majd a shinigamira nézek. – Most mi legyen? A hülye kutyám megmentet, én meg megöltem, egyet az enyéim közül. Mindegy a nevem Karasu Vex. Eh, éhes vagyok, enni kéne valamit, egy kis lélek jól esne. Kár hogy nem hoztam magammal. Ma mindegy, van valami a kosaramban. – lépek egyet, majd érzek valamit a bal bokámban, lenézek, és Csontos az, aki beleharapott. Felkiáltok, majd ismét verekedni kezdek vele. Harapások, ütések, karmolások.

Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuka
3. Osztag
3. Osztag
Yamasaki Shizuka

nő
Aquarius Pig
Hozzászólások száma : 187
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában Anaot üldözve / a Raizer főhadiszálláson / a 3. osztag területén
Registration date : 2011. Feb. 06.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te30900/45000Városi Park - Page 15 29y5sib  (30900/45000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptySzomb. Feb. 12, 2011 7:45 am


Éppen hogy ép bőrrel úszom meg. Ez hogy történhetett? Megmentettek? Ez szégyen. Remélem senki sem látta. Gyorsan körbenézek, szerencsére senki sincs a környéken. A hollow a földre hullik és eltűnik
-NE A FELADATOM!!!!- toporzékolok idegesen. Majd megmentőmre tekintek, rémisztő haragos szemekkel. Tán kissé túlreagálom a helyzetet, hisz végül is megmentett. De nem köszönhetem meg neki oda lenne a büszkeségem! Talán be kéne neki olvasnom? De mit mondhatnék? Olyan magas.. egy ilyen égimeszelővel nem tudok veszekedni. Kisebbségi komplexusom van tőle. Ijesztő is... a hideg ráz tőle, de a kutyája aranyos. Talán illene bemutatkoznom ha már megmentett? Nem, nem Elküldöm a fenébe!
-Öhmm.... ano- Mégis hogy a fenébe szólítsam? Azt mondta, hogy a hollow közülük való.... De ő nem lehet hollow? Vagy lehet? Ekkor hallom a nevét, "Karasu Vex".
-Nagyon örvendek, a nevem Yamasaki Shizuka!- Nemvolt ez egy kicsit túl közvetlen? Ráadásul ő valami ellenség féle kell, hogy legyen. Nem volna jó ötlet megtámadni, nagyon erősnek tűnik nekem. Ha elkezdek vele beszélgetni, talán valami kiderül róla. Még nem találkoztam hozzá hasonlóval, de mintha olvastam volna róla, mikor még az akadémiára jártam. Egy Arrancar lehet. De nem vagyok benne biztos. Elteszem a kardom, de kezem a markolatán tartom, biztos ami biztos. Nem vehetek félvállról egy ilyen ellenfelet. Várjunk? Honnan veszem, hogy ellenfél? Miért vagyok én ilyen ellenséges? Nem tűnik gonosznak, olyan kedves a kutyájával is. Mikor étkezési szokásait taglalja, azért meggondolom magam előbbi állításomban. Bizalmatlanul nézek rá. Ha lelkeket eszik, meg kell állítanom. Mi ez a nagy "mentsük meg a világot" dolog most hirtelen? Nem kéne megtámadni, egyértelműen én húznám a rövidebbet. De ha látom, hogy egy lelket eszik, kötelességem tovább lépni. Még szerencse, hogy ez a helyzet nem áll fönn.
-Te egy Arrancar vagy igaz? Megkérdezhetem hányas a számod?- Remélem, nem tévesek a következtetéseim. Ránézek Csontosra, aki épp gazdája bokáját harapja. Milyen édes kutyaszerű lény. Meg szeretném simogatni. NAGYON ><. Csillogó szemekkel tekintek a kutyára. Mi oka lehet, hogy a gazdáját harapdálja? Biztos csak játszik.... Remélem. Sötétebb van mint eddig, már csak a hold és a csillagok adnak egy kis fényt. Kellemes látvány ugyan, de az idő is hűlni kezd, ez már cseppet sem tetszik. Még a hideg is kiráz időnként. Hány óra lehet? Kezdek kicsit álmos lenni. Ásítok egyet. Kezemet gyorsan a szám elé teszem, nehogy beszélgető partnerem magára vegye a dolgot. A biztonság kedvéért kicsit elfordulok. Olyan sötét van, remélem nem vette észre óriási ásításom.
~Jó ég te víziló!~ Na most kellett nekem beszólni?! Bajod van, he?! Mindjárt eláslak! Lépek párat hátha felébredek tőle. Sajnos a látási viszonyok miatt, nem veszem észre az előttem lévő gödröt és belelépek, elvesztem az egyensúlyom, kapálózok kicsit hátha így visszanyerem az uralmat testem fölött, nem ez történik. Pofára esek mint annak a rendje.
~De legalább felébredtél..~ Idegességjelek jelennek meg körülöttem, föltámaszkodok majd a gödörre nézek
-Fordulj fel, hülye gödör!- mondom elég gyerekesen majd kimászok belőle. mért kellett elém ugrania? Bunkó gödör.... Olyan kellemetlen, ki fog nevetni. Ha megteszi megfojtom!!
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te43000/45000Városi Park - Page 15 29y5sib  (43000/45000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyHétf. Feb. 14, 2011 6:10 am

Na, most miért néz így rám, és miért toporzékol? Igaz vicces látvány, főleg mert nálam sokkal alacsonyabb. Olyan, mint egy kis gyerek, akitől elvették a játékát. De ez nem változtat azon a tényen, hogy éppen az életét mentetem meg, igaz én inkább azt mondom, hogy Csontost mentetem meg, és nem őt. Aha tehát ez volt az ő feladata, érte már, ciki lehet azét neki, hogy egy Arrancar mentette meg az életét, de mint már mondtam, én Csontost mentetem meg. De lehet, nem kellet volna rossz egy kutya az már biztos, de nélküle meg nagyon unatkoznék otthon. Én már bemutatkoztam neki, igaz egy dolgot elhagytam, de az mindegy most. Ő is bemutatkozik nekem, a neve Yamasaki Shizuka. Bár ez a találkozás kicsit eseménydúsabbra sikerült, mint Anaoval, de ennek is lehet az a vége, mint vele volt. Már csak azért is, mert Shinigami és Arrancar nem nagyon férhet meg egymás mellet. De csak azért harcolni egymással, mert mi lelkeket eszünk? Ez a Shinigamik szerint rossz dolog. Szerintük mi vagyunk az ellenség, a rosszak, de szerintem meg ők azok. Mi csak boldogulni szeretnénk, régen is ez volt, míg Aizen-sama előtt. De akkor is üldöztek minket. De ha most megkérdezném, hogy miért vagyok ellenség? Egyszerű választ kaphatnék. „Azért vagy ellenség, mert Aizen mellet vagy”. A szemükben Aizen gonosz, és akik őt segítik szintén gonoszak, kész vége, ennyi a magyarázat? De nagyon elmerengtem, visszarakom a hátamra Orgot, és méregetni kezdem Shizukat. Mit is fog most csinálni? A kardját már elrakta, de a szemeiben ott a bizalmatlanság. Igenlően bólintok a kérdésére.
- Igen, Arrancar vagyok. Karasu Vex a 87-es Arrancar. – érzem a harapást a lábamba, ez már megint kezdi? Felkiáltok, majd fordulatból lenyúlok és megragadom a fülét, és ráncigálni kezdem.
- TE DÖG ENGEDJ EL!!!- kiabálok Csontossal, de nem nagyon hajlik a szép szóra. Igaz elenged, de helyette rám ugrik, felborulunk, és a bal alkaromba harap, megrántom a karomat, hogy a nyaka a számhoz kerüljön. Szintén harapok, bele a nyakába, amire a reakciója, hogy elengedi a karomat és a lábán lévő körmeivel a hasfalamba karmol, igaz van rajtam ruha, de azért fáj. Ellököm magamtól, amikor földet ér, megint rám ugrik. Tehát keménykedik ez a kutya? A füleinél tartom a fejét, ő pedig vicsorítva csattogtatja a fogait.
- Fúj, de büdös a szád, ha hazamentünk beváglak a kádba és a fogadat is megmosom. – ezt lehet, nem kellet volna mondani, mert már teljes erejéből támad, félre kell kapnom a fejemet, mert majdnem magharapott. Ütni kezdem a fejét, de nem nagyon érdekli a dolog, igaz nem is teljes erőmből ütöm, inkább csak olyan baráti civódás ez. Azért remek, én itt verekszek, miközben egy Shinigami van a közelben. Ásítás hangot hallok, és Csontos is, oldalra pillantunk, és ekkor esik el Shizuka. Elvigyorodok és egy „hehehe” hagyja el az ajkamat, Csontos is abba hagyja a „harcot” lemászik rólam, és ülve nézi a Shinigami lányt, miközben a farkát csóválja. Szerintem neki is tetszett a dolog.
- Na, 1-0 a gödör javára. – vigyorogtam, majd felálltam és leporoltam magamat. Ránéztem Csontosra, aki még mindig csak ült kilógó nyelvvel és csóválta a farkát. Majd ő is felállt és lassan odasétál Shizuka-hoz, és szagolgatni kezdi a kezét. Rosszallás ül ki az arcomra.
- Csontos, te áruló. – morgom az orrom alatt. Persze hogy nem figyel rám az a dög. Miért is tenné? Eh, inkább hagyom most békén, és a kosaramhoz sétálok, mit is hoztam magammal? Á igen, egy kis sült csirke (ne érdeklődjenek honnan is szereztem Very Happy ), van még egy kis kenyér, á és tea.
- Kérsz valamit, ha már a kutyámat is magadhoz csábítottad? – kérdezem a Shinigamit, van elég étel, jut neki is, persze csak ha kér.
Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuka
3. Osztag
3. Osztag
Yamasaki Shizuka

nő
Aquarius Pig
Hozzászólások száma : 187
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában Anaot üldözve / a Raizer főhadiszálláson / a 3. osztag területén
Registration date : 2011. Feb. 06.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te30900/45000Városi Park - Page 15 29y5sib  (30900/45000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptySzer. Feb. 16, 2011 7:02 am

A földön üldögélek még mindig.
- Tehát 87. értem. Hmmm…. – komoly arcot vágok, mint aki minden ért és zseniális. Aztán Karasura nézek, oldalra biccentem a fejem és kíváncsian megkérdezem
- ….akkor te most erős vagy, vagy gyenge? – Ez biztos, mint valami hidegzuhany éri az arrancart. Mintha olvastam volna erről valamikor. Ha pontosak az emlékeim, akkor a szám nem árul el semmit. Ebben az esetben a kérdésem értelmetlen. Javítanom kéne rajta?
- Öhm.. mármint úgy értem… - de mit mondjak? Talán előbb át kellett volna gondolni és csak azután belekezdeni? Most már nincs mit tenni, várja a mondatom végét. De mi legyen a mondatom vége.
- … biztos, hogy az vagy. Mármint gondolom. Bár a számodból nem lehet erre következtetni…- Össze-vissza hadoválok mindent. Ismét lejáratom magam. Karasu mondatára felpattanok lányos zavaromban, mivel nem tudok mit kezdeni a helyzettel, amibe mellesleg én rángattam magam. Közben észre veszem ,hogy a kutyuli elindul felém. Hátrébb lépek egyet. Nyelek egyet. Most szét fog tépni? Neh! Nem akarok meghalni. Megint a gödör… Muszáj nekem mindig elesnem?
~ Heheh 2-0 a gödör javára! ~ Ribbon-chan meg lopja itt más poénját. Először sem volt vicces, de most… na most ölni tudnék. Csontos a kezem felé közeledik. NE le fogja harapni! De nem ez történik. Szaglászni kezdi. Nagy boci szemekkel ránézek
- Olyan édes vagy! – felé fordulok és megsimogatom a buksiját, közben pedig szívecskék szálldosnak ki a fejemből. Azt hiszem ez az első szerelem…. Na jó.. ne túlozzunk ez most beteges volt. A lényeg, hogy félre ismertem. Megölelgetem nagy boldogan. Akinek ilyen rendes a kutyája, csak egy rendes ember lehet. Mikor meghallom a mondatát a kajáról, felcsillan a szemem és Karasura nézek. Mintha az istenek küldték volna.
- Hát valójában… nem szeretném elenni előled…- Meglátom a csirkét, jó hogy a nyálam nem kezd el csorogni. Szinte kinézem a kezéből az ételt. A mondatom is folytatom
- De ha már ennyire akarod….- és rápillogok párat.
~Bélpoklos éhenkórász. Csak a szégyen van….~ Nem tehetek róla! Szeretek enni. Aztán ismét csontos felé fordulok és megint megsimizem. Még mindig imádni való. Felkelek és odamegyek Karasu mellé.
- Mit csináltok az emberek világában?- Ha egy felettesem látná, hogy egy arrancarral barátkozok, biztos, hogy kapnék a fejemre. Gyorsan körbenézek a biztonság kedvéért. Nem lenne vicces ha meglepne valaki. Nem látok senkit. Megkönnyebbülten leülök a kosár mellé a fűbe. Szeretek a fűben üldögélni, olyan puha és kényelmes, bár kicsit hideg, de akkor is kellemes. Most, hogy jobban körbenézek, nem tűnik ijesztőnek ez a hely. Biztos a társaságtól van. Biztonságban érzem magam. Közben elfogadok egy kis teát és a csirke egyik szárnyát.
- Csontos gyere ide! – kérem kedvesen a kutyát. Remélem, nem hallatszik parancsolásnak. A biztonság kedvéért hozzáteszem.
- Persze csak, ha nem okoz problémát felségednek. – A végét viccből teszem oda, de remélem nem haragszik meg rám. Nem cinikusnak lett szánva.


Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te43000/45000Városi Park - Page 15 29y5sib  (43000/45000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptySzer. Feb. 16, 2011 9:22 am

- Igen a 87-es, te pedig a valahányadik osztag valahányadik tisztje, ha jól gondolom? – gondolom hogy nem kapitány lehet, mert akkor más lenne a kisugárzása, és nem hiszem, hogy így viselkedne egy fajtámbelivel. Persze lehet, hogy Ő egy olyan laza kapitány. A kérdésre felvonom a szemöldökömet egy „he” kíséretében. Remek, ha a számokat tényleg figyelnénk, akkor én most a 87. legerősebb arrancar lennék, ami figyelembe véve a számokat, nem túl előnyös helyzet számomra. A 87, szerencsétlen szám lenne, mert akkor lenne nálam 86 erősebb, bár így sincs kizárva hogy van nálam 86 erősebb, de csak reménykedni tudok benne hogy ez nincs így.
- Pontosan, a számokból erre ne következtess. Az hogy én a 87-es vagyok az csak annyit jelent, hogy én voltam a 87. a születési sorban. De hogy erős lennék? Nem tudom, viszonyítás kérdése az egész. Láttad hogy a feladatodat hamar legyőztem. De ez inkább azért volt, mert az a marha kutyám meglepte. De lehet nálad erősebb vagyok, de lehet másnál nem. Csak le kell tesztelni mennyire is vagyok erős. – ezt veheti akár felkérésnek is. Csontos meg mi a fenét akarhat? Már is megy barátkozni? De komolyan, ez a kutya néha annyira hülye hogy az nem igaz. Szerintem ha arra használnám hogy a szobámat védje, mindenkit beengedne csak az én torkomnak ugrana neki. Sőt, le is tudnák fizetni egy darab csonttal és akkor Csontos már át is állt az ellenséghez, vagy az alkalmi betörőhöz. Eh, hát mit csinál ez a dög, de komolyan mit csinál? Szaglássza a kezét? Már csak az kell hogy hanyatt dobja magát és engedje hogy a hasát simogassák. Hm, ha a nők egy aranyos kutyát látnak már is kedvesek, érdekes, szerintem a kisbabákkal is így van, ha egy csecsemőt látnak már is levetkőzik a morcos ábrázatot, és felveszik a rózsaszín kötényt és mennek tejet forralni. Ezt ki kell használnom csajozás téren, de mivel gyerek szerencsére nincs a birtokomba ezért Csontos lesz az akit használnom kell majd. Micsoda gonosz terv, a fejemben már nevetek, és egy hegytetején állok, mögöttem a sötét égboltot pedig egy villám töri meg. De persze ez mind csak a fejemben van.
- Naja, igazán édes ez a Csontos, hogy mindenkinek hízeleg, de az én lábamba meg harap. Pedig nem is olyan vékony hogy csontnak nézze. – szerintem irányomba így mutatja ki a szeretetét ez a kutya. – Nyugodtan ehetsz, van elég, jut neked is, nekem is, és annak a bolhazsáknak is. – leülök a fa alá, ahol a kosaram van, és nekidőlök a fának, magam mellé rakom a kosarat, és felhajtom a tetejét. Kiveszek egy csirke szárnyat és jóízűen beleharapok. Közben Shizuka is mellém ül, adok neki enni és inni is.
- Csak elhoztam ez a rosszaságot egy kicsit játszani. Otthon nem mindig jó ha dobálok neki dolgokat, mert pár másik Hollowot is eltalálhatok. Akkor aztán meg futás előlük. Persze ez a Csontos ezt is játéknak fogja fel, és csak szórakozna a többiekkel. – nem nagy ok, mondhatni a gazda a kutyája élvezetét részesíti előnyben. Igen, bolond egy arrancar vagyok, olyan aki inkább egy átlagembernek illene be, és nem egy arrancarnak. Már megint egy „he” hagyja el az ajkamat.
- Hé, de na, de hé, Csontos is férfi, és én is. Elég ronda nő lennék szerintem. Szerintem feltűnt, de azért el is mondom, Csontos is egy Hollow. – bár ezt azért nem lehet nehéz kitalálni. Már csak azért se, mert velem érkezett, és nem hiszem hogy a Shinigamik, vagy bárki azt feltételezné, hogy normális állatokat vinnénk Hueco Moundoba.
- Mit szolnál, ha az evés után levezetés gyanánt megnéznénk ki az erősebb?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
15 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-