-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te25000/30000Városi Park - Page 7 29y5sib  (25000/30000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptySzer. Szept. 16, 2009 4:26 am

..--||Kirándulás Karakurába Sukével ||--..


Minden gond nélkül átértünk a kapun, majd felvettük a gigaiunkat. Suke jól nézett ki a kék szerelésében, és szinte semmi se árulkodott arról, hogy mi valójában nem is az Emberek világában élünk. Páromba karolva indultunk meg első úti célunk felé, a parkhoz. Elregéltem Yuusukének, hogy van egy szép szökőkút, amit mindenképp szeretnék majd megnézni, hiszen imádom őket.
- Persze, szerelmem. Oda megyünk, ahova szeretnél.
Mondta kedves mosollyal, majd tovább indultunk.
- Szupeeeer!
Visítottam kitörő örömmel. A szívem majd kiugrott a helyéről, miközben a park felé tartottunk. Karakurában csak a szokásos, mindennapi nyüzsgés volt. Az emberek munkába rohangáltak, vagy épp vásárolni. Kinek mi volt arra a napra tervezve. Én csak egyszerűen Suke mellé voltam „beosztva”. Mondjuk nem is kellett más… Kisvártatva a parkhoz is megérkeztünk, ami nagyjából egy hatalmas erdőhöz hasonlított. Gyönyörű volt. Mikor szerelmem átkarolt, először kicsit összerezzentem, hiszen sikerült annyira belemélyednem a park csodálásába, hogy el is felejtettem hol, és kivel vagyok. Kupán is vágtam magam emiatt gondolatban…
- Csodálatos ez a hely, nemde?
Minden nagyon szép volt, és nyugodt.
- Gyönyörű…
Mondtam szinte teljesen hangtalanul. Olyan volt, mintha az érintetlen természetben lennénk, mintha nem is egy város kellős közepén lévő parkban sétálgatnánk. Apró állatkák rohangáltak összevissza, vagy ugrottak egyik fáról a másikra, amitől néhány fa ága meg-megremegett. Már egy ideje mentünk, mikor elágazáshoz értünk. Egy kis fajelzőtábla mutatta, hogy melyik úton, hova lyukadunk ki. A középső úton haladtunk tovább, hiszen a tábla szerint arra található a szökőkút. Néhány perc séta után meg is találtuk. A víz, csillogva hagyta el a szökőkút nyílásait, ezzel olyan hatást keltve, mintha valami gyémánteső hullana alá az égből. A szökőkútban gyerekek játszották, és pocsolták egymást. Ekkor jutott eszembe a 13. osztagbeli kerti séta, melyet Sukével első találkozásunk alkalmával tettünk. Mindig jó volt rá visszaemlékezni, hiszen nagyon jól éreztem magam, és azóta szerencsére Aikoval is sikerült találkoznom.
- Menjünk közelebb.
Ajánlotta fel szerelmem, és naná hogy igent mondtam. Miután sikeresen letelepedtünk a szökőkút szélére, elkezdtem szórakozni a benne lévő vízzel. A víz kellemesen hideg volt, azonban még így is majd lefagyott tőle a kezem, ha kivettem. Hirtelen a többiek által mesélt sztori is eszembe jutott, hogy aki a szerelmével együtt beledob egy érmét a kútba, annak teljesülhet egy kívánsága. Azonban annál a szökőkútnál, ahol voltunk egy darab érmét se találtam, így egy percre elkéredzkedtem Sukétől, és az egyik szülőhöz sétáltam, és megérdeklődtem, hogy merre találhatom azt a kutat. Kiderült, hogy az egy másik pontján van a parknak, de még sincs olyan messze a jelenlegitől. Miután az anyuka elmesélte, hogy merre kell menni, visszatértem Yuusukéhez, megragadtam a kezét, és elvonszoltam a régi kút irányába.
- Mondd Suke… Van nálad érme?
Néztem hátra huncutul mosolyogva, miközben a kacskaringós ösvényen sétáltunk egyenesen az egykori szökőkút felé.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te34000/45000Városi Park - Page 7 29y5sib  (34000/45000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptyCsüt. Szept. 17, 2009 4:48 am

..--||Kirándulás Karakurába Mitsuval ||--..



Mikor végre odaértünk a szökőkúthoz, megállapítottam, hogy jóval nagyobb, és szebb, mint én azt gondoltam. Indítványoztam egyetlenemnek, hogy menjünk közelebb, hisz tudtam, hogy Ő oda van az ilyen dolgokért, bár szerintem is nagyon szép volt. Mitsu leült a kút szélére, és én csatlakoztam hozzá. Míg ő a vízzel játszadozott, én a Őt néztem. Gyönyörű volt mindig is, de így még szebb volt a szökőkút szélén ülve. Levettem szerelmemről a szemem és körülnéztem a környéken. Sok ember volt a szökőkút környékén, és még több gyerek. Ők is élvezték a természet békéjét, és a szabadságukat, mint mi. Egyszer csak Mitsu elkérezkedett mellőlem egy percre. Mondjuk nem kellett volna engedélyt kérnie, akkor és oda megy, amikor és ahova akar. Én addig a szökőkutat néztem. Nem tartottam elképzelhetetlennek, hogy éjjel kettesben visszajönnénk, aztán befagyasztanám a kút vizét, milyen szép is lenne, de most ez nem fog megtörténni, mert nincs nálam Aoki amúgy sem. Oldalra néztem Mitsura, aki épp egy nővel beszélgetett valamiről. Pár perc múlva vissza is ért szerelemem, megfogta a kezem és elkezdett vonszolni el a kúttól. Nem volt ellenemre, felőlem a világ végére is elsétálhattunk volna, lényeg, hogy Ő mellettem legyen.
- Mondd Suke… Van nálad érme? - kérdezte huncutul mosolyogva Mitsu.
-Ööö, van pár darab, de minek az nekünk? - kérdeztem értetlenkedve, miközben a zsebemben kotorásztam az érmék után.
- Ááá, megvan! - mutattam meg szerelmemnek az érméket büszkén, és örültem magamnak, mint valami holdkóros.
- Szóval..mire is kell szívem? - kérdeztem tőle még egyszer, mert még mindig nem tudtam, hogy mire is kellenek ezek az érmék. Egyre mélyebben haladtunk a parkban a kis kacskaringós utakon. Egyszer csak gondoltam egyet, és megálltam, szegény Mitsu majdnem hátraesett.
- Naaa, mond csak, hova is megyünk? - próbálkoztam, de nem jött össze, hogy kicsikarjam belőle a választ. Nem volt mit tenni, megindultam szerelmemmel újra, és közben azon járt az agyam, hogy hova is mehetünk. Néha-néha egy-egy kis patakocska mellett haladtunk el. Mindig is imádtam ez ilyen kis folyásokat. Nem volt ellenemre a séta, csak érdekelt volna, hogy hova is tartunk épp, bár ahogy néztem, Mitsuko tökéletesen tudta, hogy hova is megyünk. Ám ezt nem volt olyan egyszerű kitalálni, mert Mitsu igencsak titokzatos volt. Ezzel nem volt semmi problémám, olyannak imádtam, amilyen, sőt, még tetszett is. Pár perces további vonszolás után kiértünk egy tisztásra, ahol egy ősrégi kút állt. Értetlenül pislogtam a kútra, majd Mitsura is.
- Hát ez meg? - kérdeztem pislogva.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te25000/30000Városi Park - Page 7 29y5sib  (25000/30000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptyPént. Szept. 18, 2009 6:49 am

..--||Kirándulás Karakurába Sukével ||--..


Sikeresen megérkeztünk a szökőkúthoz, majd leültünk a szélére. Néhány percig nézelődtünk, miközben én a vízzel szórakoztam. Jó volt végre ilyen nyugodt helyen lenni, bár igaz, hogy Seireiteiben is rengeteg kert van… Miután tudatosodott bennem, hogy ez nem az a kút, amit keresek, elindultam tudakolódni, és kiderült, hogy létezik egy másik, sokkal régebbi szökőkút, melyet régen tényleg a szerelmesek használtak. Megkérdeztem, hogy merre találom a régi kutat, és elrángattam abba az irányba Sukét.
- Ööö, van pár darab, de minek az nekünk?
Válaszolt kérdéssel a kérdésemre. Egyelőre nem voltam hajlandó elmondani neki, hogy hova is vonszolom, hiszen majd úgy is megtudja időben. Bár remélhetőleg nem hiszi azt, hogy elrángatom valami sötét és ijesztő helyre, ahol majd kifosztom és kirabolom meg egyebek.
- Ááá, megvan!
Kiáltotta, mikor talált néhány pénzérmét a zsebében. Mosolygós arccal nyugtáztam, hogy már szinte meg van minden, csak az az egyetlen egy kút kéne, ami eddig még nem tűnt fel előttünk.
- Remek! Akkor már csak azt kéne megtalálni, amit keresek.
Mondtam szerelmem felé fordulva, még mindig huncut mosollyal az arcomon. Valószínűleg kezdte őt is egyre inkább érdekelni, hogy hova is viszem.
- Szóval..mire is kell szívem?
Kérdezte meg ismét. Kuncogtam néhány sort, majd tovább húztam magam után, miközben mondogattam magamban, hogy merre kell menni.
~ Ha a nő jól mondta, akkor már csak egy, vagy két kanyar, és utána oda érünk. Remélem még nem rombolták le.
Gondolkoztam, mikor hirtelen azt hittem, hogy felborulok, és útközben elhagyom a karomat is.
- Hééékás! A karom marad!
Morogtam kissé durcásan, miközben a karomat simogattam.
- Naaa, mond csak, hova is megyünk?
Próbálkozott kitartóan Suke. Sajnos viszont annyi baj volt, hogy én meg túl makacs voltam ahhoz, hogy akár egy szót is szóljak a kútról. Hiszen ha igazán szeret, akkor megbízik bennem.
- Majd meglátod. Ha jól sejtem már nem sokára ott vagyunk.
Válaszoltam még mindig titokzatosan. Úgy tűnt, kielégítette a válasz, hiszen tovább indultunk. Útközben néhány patakon, és forráson mentünk keresztül. Egész elképedtem, hogy mekkora ez a park, és hogy milyen sok mindennel van telepakolva. Összességében nagyon gyönyörű helyen barangoltunk, viszont egyelőre fogalmam se volt, hogy hogy jutunk ki a park mélyéből. Bár ami azt illeti, csak egyetlen egy személlyel tévednék el a legszívesebben, és az pont utánam jött. Néha-néha hátra pillantva eleresztettem egy nyugtatgató mosolyt, majd következett az utolsó kanyar. Hirtelen megijedtem, hiszen semmit se láttam, majd az egyik bokor felé pillantottam, ahol vízcsillogást vettem észre. Néhány perces további vonszolást követően végre sikerült megtalálni az utat a bokor mögé, ami egy tisztás volt. A kút ősréginek tűnt, azonban még mindig volt benne víz, és az alján csillogott a sokféle érem. A szökőkutat több, kisebb hal díszítette, mely valószínűleg a tóból kiugráló, levegőző halakat szimbolizálta, és a kút vize lehetett a tó.
- Hát ez meg?
Kérdezte Suke, mikor meglátta a kutat, majd belekezdtem a mondókámba.
- Öhm… Még Seireiteiben hallottam, hogy Karakura parkjában van egy kút, amibe ha a szerelmesek beledobnak egy érmét, az teljesíti egy kívánságukat.
Mondtam egyre piruló arccal.
- És… És az ért hoztalak el ide, mert szeretnék egyet kívánni veled.
Fejeztem be végül mondókámat, szinte már teljesen vörös képpel, hiszen kicsit lelkifurdalásom volt, hogy nem árultam el szerelmemnek, hogy hova, és miért megyünk.
- Suke, szeretnél kívánni a kúttól?
Néztem páromra, miközben erőteljesen próbáltam eltüntetni arcomról a pírt.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te34000/45000Városi Park - Page 7 29y5sib  (34000/45000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptySzomb. Szept. 19, 2009 1:33 am

..--||Kirándulás Karakurába Sukével ||--..


Szép lassan haladtunk egyre beljebb a parkban. Én már azt sem tudtam, hogy merre kell visszamenni, nemhogy hova megyünk. Mitsu meg nem akarta elmondani, csak mosolygott titokzatosan. Kezdett egy olyan érzésem lenni, mintha valami meglepetést tartogatna számomra egyetlenem, és ezért nem árulja el, hogy hova is tartunk. Így hát hagytam magam, hogy hadd vezessen Mitsu. Megbíztam benne, miért ne bíztam volna meg, ha egyszer a párom? Csak furdalt a kíváncsiság, hogy vajon hova is tartunk. Pár perces további séta után kiértünk egy tisztásra, és ott volt egy ősrégi kút. Először kissé értetlenül néztem, hogy ez mi, vagy mit akarunk ezzel a kúttal.
- Öhm… Még Seireiteiben hallottam, hogy Karakura parkjában van egy kút, amibe ha a szerelmesek beledobnak egy érmét, az teljesíti egy kívánságukat.- mondta Mitsu enyhén piruló arccal.
- O-oh..- nyögtem ki hirtelen, mert nem tudtam mást mondani hirtelen. Szóval ez lenne az, amiért Mitsu titokzatoskodott. De még mielőtt bármi értelmeset is kinyöghettem volna, kedvesem újra megszólalt.
- És… És az ért hoztalak el ide, mert szeretnék egyet kívánni veled. - mondta, most már teljesen piros arccal. Szóval szeretne kívánni velem. A lány, akit szeretek, elhozott egy kúthoz, amit a szerelmesek szoktak használni a kívánságokhoz, és kívánni szeretne velem. Szívem hevesen dobogott, csak arra tudtam gondolni, hogy mennyire szeretem, imádom Mitsukot.
- K-kedves vagy... - nyögtem ki megint. De béna vagyok...>.<
- Suke, szeretnél kívánni a kúttól? - kérdezte Mitsu, még mindig enyhén pirulva. Szóval nem csak én voltam zavarban, úgy vettem észre. Viszont a kérdésre egyből fel ocsúdtam a zavaromból, és beindult az agyam.
- Természetesen, akarok kívánni a kúttól. - mondtam immár mosolyogva. Előkapartam a zsebemből két érmét, aztán közel húztam magamhoz Mitsut és átkaroltam.
- Azt kívánom, hogy legyünk örökké együtt, és örökké legyünk boldogok. - mondtam mosolyogva, majd egy csókkal nyomatékosítottam a mondandómat. Ezután megfogtam kedvesem kezét, majd magammal húztam a kúthoz, megcsókoltam még egyszer, majd beledobtam az érméket a kútba. Gyorsan magamban is elmondtam még egyszer a kívánságot, hogy biztosan teljesüljön.
- Így ni, most már már örökké együtt fogunk lenni. - mosolyogtam Mitsura.
- És Te szeretnél valamit kívánni? - kérdeztem a szerelmemtől. Ez a mai nap csodálatosan indult, és még koránt sincs vége. Mitsu már most jól érzi magát, és nekem az a fontos, hogy egész nap jól érezze magát velem, máskülönben hiábavaló volt, hogy elhívtam magammal. Nagyon sok hely volt, ahova még ma el akartam vinni, és jól érezni magunkat.
- Mit szólnál Mitsu, ha elmennénk egyet a plázába körülnézni? - kérdeztem kissé félszegen, mert nem tudtam, hogy Mitsu mennyire szeret vásárolni, kirakatokat nézegetni, meg ilyenek. Szóval kicsit bizonytalan voltam ezen a téren, de hát, ha nem akar, akkor úgyis kihagyjuk ezt az állomást, és megyünk a következőre, ami egyelőre titok volt Mitsu számára, csak hogy én is titokzatoskodjak kicsit.
Vissza az elejére Go down
Kitai Panji
Különleges karakter
Különleges karakter
Kitai Panji

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 46
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. May. 29.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: különleges karakter, Műsorvezető
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te9750/15000Városi Park - Page 7 29y5sib  (9750/15000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptySzomb. Szept. 19, 2009 2:29 am

{ Szokásos esti séta... szokatlan találkozással }


Azt hittem, hogy August-nak lesz annyi esze, hogy nem repül el tőlem. De csalódnom kellett. Mondjuk mit is várhattam tőle... mindig is a figyelem középpontjában akart lenni. Azt hittem leszek olyan gyors, hogy még időben nyakon tudom csípni, de az idióta bőregér, egy szerencsétlen alakot is megrohamozott. Épp azon voltam, hogy inkább hagyom a fenébe, majd lecsapja az ipse August, mikor az illető hátrafordult.

-Észrevett...
Csaptam homlokon magam.
-Ez is mint miattad van, August...
Morogtam magam elé, ahogy igyekeztem valami használható ötlettel előrukkolni. Természetesen semmi nem jutott az eszembe, ezért egy sóhajtás kíséretében, lassan megindultam az ember felé. Ahogy egyre közelebb értem, végre megpillantottam teljesében a férfit.
~Ennek a palinak sem normális a lélekenergiája...
Diskuráltam magamban.
~Lehet ostoba ötlet volt a közelébe kerülni? És mi van, hogyha valami idegbeteg természete van? Biztos vagyok benne, hogy ő is érzi az én lélekenergiámat...
Forgattam szemeimet, majd egy újabbat sóhajtottam.
~Pedig most semmi kedvem sincs harcolni... De nagyon megjátszani sem akarom magamat... Na mindegy, először megpróbálom levakarni róla August... bár megérdemelné, ha laposra taposnák...
Vakartam meg tarkómat, majd igyekeztem beadni a "békével jöttem" szöveget.
-Jó estét! Elnézést a zavarásért... ez a buta denevér az enyém lenne... Nem tudom, mi ütött belé, de elszállt mellőlem, és úgy látom magát vette célba.
Fogtam bele a mindig is rühellt mondókába.
~Utálom magam megjátszani... ennél rosszabb tán már nem is jöhet...
-August, gyere ide szépen! Ne kelljen kétszer mondanom!
Meredtem rá szerencsétlen bőregérre. Szinte villámokat szórtak szemeim, és minél erősebben próbáltam belé azt az üzenetet sugározni, hogyha nem fogad szót, biztosan nagy verésnek lesz kis gazdája. Szerencséjére, még volt annyi esze, hogy engedelmeskedjen, így ismét visszakerült a vállamra. Már azt hittem, minden problémát letudtam, mikor eszembe jutott, hogy a férfivel is kellene kezdenem valamit.
~Reménykedem benne, hogy van olyan sötét, hogy csak egy mezei őrültnek hisz. Ha rájött, hogy vámpír vagyok, biztosan nekem rontana...
-Nos, akkor még egyszer elnézését kérem, kedves... öhm?
~Idióta! Minek szabadkozol? Húzz már el innen! Nem hiszem el, hogy itt kell ragadnod! Térj már észhez! Mi bajod van? Mért nem hagyod már itt?
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te25000/30000Városi Park - Page 7 29y5sib  (25000/30000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptyVas. Szept. 20, 2009 12:19 am

..--||Kirándulás Karakurába Sukével ||--..


Végre sikerült elrángatni Sukét a kúthoz. Kicsit zavarban voltam, hiszen még el is kellett mondani, hogy miért is hurcoltam el idáig. Ahogy látszott, nem csak én, de szerelmem is zavarban volt. Végül sikerült kinyögnöm, hogy a kívánságot teljesítő kút miatt jöttünk el ide.
- Természetesen, akarok kívánni a kúttól.
Válaszolt előbbi kérdésemre immár mosolyogva. Megnyugtatott a tudat, hogy szerelmem nem lett mérges azért, amiért ilyen titokzatoskodva vonszoltam el idáig. Miután elővett néhány érmét, magához húzott, és átkarolt. Jó érzés volt, ahogy átkarolt, s karját a derekamon pihentette. Jó volt közel lenni hozzá, és úgy érezni, hogy ez a pillanat akár örökké is tarthatna.
- Azt kívánom, hogy legyünk örökké együtt, és örökké legyünk boldogok.
Mondta, majd ezt egy csókkal is nyomatékosította. Ezután megfogta a kezem, és magával húzott a kúthoz, hogy végre kívánhassunk. Megcsókolt még egyszer, majd az ő érméjét a kútba dobta.
- Így ni, most már már örökké együtt fogunk lenni.
Mondta, miközben az érme a kút aljára süllyedt.
- És Te szeretnél valamit kívánni?
Kérdezte, de szerintem teljesen nyílván való volt a dolog…
- Már elmondtad helyettem, hogy mi lenne a kívánságom. Szeretném, ha örökre velem maradnál.
Dobtam a kútba én is az érmémet, majd megcsókoltam egyetlen szerelmem. Mi mást is kérhetnék azon kívül, hogy örökre maradjunk együtt. Hiszen most, hogy megtaláltam, számomra már minden megszűnt. Nem érdekel senki, és semmi, csak és kizárólag ő. A férfi, akit szeretek.
- Mit szólnál Mitsu, ha elmennénk egyet a plázába körülnézni?
Kérdezte kissé félszegen, ami halvány mosolyt csalt az arcomra. Őszintén szólva mindig is szerettem a plázákban sétálgatni, azonban csak a kirakatokat néztem, de az esetek többségében sose vásároltam. Egyre kíváncsibb, és kíváncsibb lettem, hogy milyen helyekre fog még Suke elvinni.
- Részemről rendben. Veled a világ végére is elmennék.
Mondtam mosolyogva, majd belekaroltam, és ismét megcsókoltam. Egyáltalán nem volt abban hazugság, amit mondtam, hiszen ahova megy Suke, oda én is vele tartok, legyen az akár a világ vége, vagy bármilyen más hely.
- Tényleg, egyébként terveztél még más helyet is, ahova majd megyünk?
Kezdtem el tapogatózni, de valahogy éreztem, hogy egyelőre még úgy se tudom meg.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te19800/30000Városi Park - Page 7 29y5sib  (19800/30000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptySzomb. Okt. 17, 2009 11:11 pm

//Újabb kaland - találkozás az ismeretlennel//

Végre sikerult magamnak egy szabadnapot kieszkozolnom. Ez jokor jott, mert ugy is be kellett mennem Karakurába egy ujabb adag macskatápért. A kapunál átvettem a pottestet, és az ízlésemet nem meghazudtolo, enyhén feltuno ruhát választottam. Itt nem nézett meg senki érte, valoszínuleg már nagyon régen volt idejuk hozzászokni a furcsaságokhoz. (kis segítségnek ehhez hasonlo: http://quizilla.teennick.com/user_images/M/MA/MAG/MAGICIANVALKYRIE44/1252208602_2281_full.jpeg )
Mivel azonban elottem volt még az egész nap, inkább nem mentem kapásbol az állatkereskedésbe. Helyette a városi park felé vettem az irányt. Mindig is szerettem a természetet és nagyon érdekes volt, hogy itt mindenki gondtalanul toltotte el a szabadidejét. Gyonyoruen sutott a nap, így azonnal az egyik pad felé vettem az irányt. Vidáman lezuhantam rá, majd felnéztem. A napsugarak simogatták az arcomat.
Már jo ideje így uldogéltem, kozben pedig probáltam nem emlékezni az állando problémáimra. Egyszer csak valami iszonyu lokést éreztem. Tudtam, hogy ez valakinek a lélekenergiája volt, és az illeto felém tart. Nem tudtam megállapítani milyen fajta is volt pontosan, de az biztos, hogy érdekes. Mikor kozelebb ért már tudtam, hogy az enyémnél nem erosebb, csak egyszeruen nincs visszafolytva. Magamban átkoztam azt, akinek ennyire nem tunik fel, hogy így tárt karokkal várja minden hollow, és ha szerencséje van jo 20-at ide is csodít. Pedig nekem ma szabadnapom lenne. Villámokat szoro szemmel álltam fel és indultam el az ero irányába. Csak remélni tudtam, hogy másnak még nem tunt fel. Ugy tíz méter után az ut elkanyarodott, én pedig kicsit lassabbra vettem a tempot. Ugy tettem, mintha csak egy arra sétálo ember lennék, mikozben a minimumra csokkentettem a lélekenergiámat. Ekkor tunt fel minden baj forrása, egy fiu. Vagyis inkább kinézete alapján már férfi, lehetett vagy 35 éves...
Vissza az elejére Go down
Ikumi Makito
Shinigami
Shinigami
Ikumi Makito

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2009. Jan. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te5000/10000Városi Park - Page 7 29y5sib  (5000/10000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptySzomb. Okt. 17, 2009 11:59 pm

//Újabb kaland - találkozás az ismeretlennel//

Egy átlagos napon egy képleten törtem a fejem, hogy mit számolhattam el a kidou-ceron. Amikor elértem egy gyanús részhez, bementem a boltba, és kénytelen voltam elmozdítani a tekintetem a füzetemről, mivel be kellett vásárolnom. Gyorsan előkaptam a listát, majd felkerestem a megfelelő ételeket. Éppen levettem egy konzervet a polcról, amikor megláttam az árát.
~Ennyi pénzt elkérni... tiszta rablás.....~
Morgolódtam magamban. Kifizettem az ételt, majd a szatyrot a kezemre akasztottam. Az ajtó előtt megálltam, és megnéztem magam. (valahogy így nézhettem ki: https://2img.net/h/i168.photobucket.com/albums/u199/haikiu/rp%20pics/school/Jamie.jpg)Amikor kiléptem az üzletből, úgy döntöttem a Parkon keresztül megyek ma haza. Út közben a képlettel kapcsolatban támadt egy ötletem, és gyorsan előkaptam a füzetemet, hogy leírjam. Annyira izgalomba jöttem az ötlettől, hogy nem is figyeltem másra. Ennek eredményeképpen 3-szor is elestem.
~Ha ezt képes leszek megoldani, sokkal nagyobb előnyöm lesz, az arrancarok, és a hollowok ellen, mint a többi shinigaminak.~
Ám ekkor feltűnt, hogy véletlenül elvesztettem a kontrollt a lélekenergiám fölött, így gyorsan eltettem a füzetet. Elővettem az mp3-mamat. A bal kezemhez kötve, és egy rongyba tekerve rejtőzött a zanpakutoum, így nyugodtan folytattam az utamat. Ekkor megéreztem, egy nagyon gyenge lélekenergiát, de szinte rögtön rájöttem, hogy ez az energia nem emberhez tartozik..... és hogy követ. Csendesen elmosolyodtam. És megálltam. Gyors mozdulattal megfordultam, és meglepődve láttam, hogy egy egészen csinos lány áll mögöttem, úgy 10-20 méterre. A szemében düh villogott, és úgy látszott, nem ismertem.
~Megint egy... Mikor fogják már fel, hogy nem kémkedem a shinigamik után~
Halkan kifújtam a tüdőmből a levegőt. Nem volt túl sok kedvem harcolni, így inkább csak integetni kezdtem a lánynak, hogy közelebb jöhet. Nem fogok magyarázkodni, de remélem nem akar majd hozzám érni. Rühellem ha hozzám érnek. Csendben zsebre tett kézzel vártam, hogy mit lép a lány.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te19800/30000Városi Park - Page 7 29y5sib  (19800/30000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptyVas. Okt. 18, 2009 2:01 am

//Újabb kaland - találkozás az ismeretlennel//

Na jo, ekkora szarvashibát is rég kovettem el. Nem abbol a férfibol jott a lélekenergia, hanem a mogotte állo valamivel fiatalabbol. Mondjuk kitalálni nem tudom mennyi lehet, a ruházata alapján nincs tobb husznál, de az arca alapján joval felette van. De hát nem vettem észre, ilyen mindenkivel elofordulhat. A fiunak ugy tunik feltunt, hogy nem átlagos a lélekenergiám. De kulonosebben nem érdekel a dolog, mivel jelenleg senki nem adta nekem feladatuk az itt lévok ellenorzését. Ezért ugyanazt a tempot megtartva elindulok felé, mikozben nézegetek tobb iránya. Persze magamon érzem a tekintetét, de kulonosebben nem érdekel. Már csak fél méterre vagyok tole, de még mindig nem néztem rá. Odébb léptem egyet és egyszeruen el akartam menni mellette. De alig egy métert tettem meg, amikor valami feltunt.
-Hát ez meg...? - azzal lehajoltam és felvettem egy mindenféle képletekkel teleírt lapot. Pontosan nem tudtam mi van rajta, de az biztos, hogy valami elég érdekes. Már éppen neki kezdtem volna a rajta lévo adatok kihámozásának, amikor valami megzavart...
Vissza az elejére Go down
Ikumi Makito
Shinigami
Shinigami
Ikumi Makito

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2009. Jan. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te5000/10000Városi Park - Page 7 29y5sib  (5000/10000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptyVas. Okt. 18, 2009 3:12 am

//Újabb kaland - találkozás az ismeretlennel//

A lány, úgy tűnik nem engem követett, és el akart menni melettem. Ám ekkor feltűnt, hogy megállt a lány. Kíváncsian hátrafordultam, és megláttam, hogy a kidolgozott Cero képletemet tartja a kezében. Valószínűleg elejthettem, amikor integettem neki. Mielőtt kivehette volna mi van rajta, kikaptam a kezéből.
-Azt hiszem ezt én ejtettem el...-
Mondtam, és kérdően felhúztam a szemöldököm, amikor döbbent arccal nézett rám. Nem tudtam mi lehet a baja, így gonosz vigyorral az arcommon szabadjára engedtem a lélekenergiám.
-Nos azt hiszem illene bemutatkoznom... A nevem Ikumi Makito, de kérlek hívj Maki-nak-
Mondtam mosolyogba, a kezemet továbbra is a zsebembe tartva. A lány arcán még mindig döbbenet tükröződött.
-Öhm... Valami baj van? Vagy a papírom lepett meg ennyire? Megértetted?-
Kérdeztem aggódva, majd gondolkozó arccal megdermedtem.
~Baj van... Ha rájött mit írtam le... Nem az nem lehet! Ki kell derítenem...~
-Hahó magadnál vagy?-
Mostmár komolyan elkezdtem aggódni a lányért, mert hát nem szeretném ha a közelemben valaki elájulna...


A hozzászólást Ikumi Makito összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 18, 2009 6:41 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te19800/30000Városi Park - Page 7 29y5sib  (19800/30000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptyVas. Okt. 18, 2009 3:32 am

//Újabb kaland - találkozás az ismeretlennel//

Mielott még a végére érhettem volna a lapon találhato informáciok kihámozásának, a fiu kikapta a kezembol. Kozben sikeresen végig huzta a zanpakutuo-ját a karomon, amitol olyan érzésem lett, mintha tut szurtak volna a borombe. Azonnal rájottem, hogy ez valami tovises szellem lesz, aki nagyon nincs oda érte, ha valaki más is megérinti. Kicsit megrázkodtam, hogy magamhoz térjek, de ekkor rájottem mi volt az utohatása az érintésnek. Mérhetetlen magány sugárzott a fiubol és a kardjábol egyaránt. Szinte nem tudta hova tenni egy ilyen hatalmas adagot. Kicsit ledobbenve álltam, mikozben velem szemben még mindig ott volt, és a nevét is megtudtam idokozben. Maki? Helyes kis becenév, tuti ezen fogom hívni. Kozben pedig sikeresen elengedte a lélekenergiáját. Ha le akart vele nyugozni, nem sikerult. Szinte fel sem vettem ezuttal már, de még mindig az elobbi volt az eszemben. Halványan érzékeltem, hogy nekem beszél, de nem reagáltam, Utána gyorsan osszeszedtem magam, majd vorosen megvillano szemmel meredtem rá, ami nálam mindent jelent, csak jot nem.
-Azonnal vedd vissza! Nem érdekel nagyon, hogy ki vagy, de ez a szabad napom és semmi kedvem holow inváziora. Ha nem folytod el három másodpercen belul a lélekenergiádat, kitekerem a nyakadat! - támadtam neki azonnal. Már csak az hiányzik, hogy a kornyék osszes dogje ide keruljon. Az ég szerelmére ma nem dolgozom, szoval senki nem venne rá, hogy irtsam oket. Mikor a fiu teljesítette a kérésemet még egy pillantást vetettem rá, majd ugy dontottem annyit azért megérdemel, hogy eláruljam neki a nevemet: -Na így már sokkal jobb. Kulonben pedig Yurenai Mistique vagyok, és ha megbocsátasz... - azzal megprobáltam ellépni mellole. De mint láttam sikertelenul, mivel nem válaszoltam a kérdésére a lappal kapcsolatban. Egyenlore nem is fogok, had egye a méreg...
Vissza az elejére Go down
Ikumi Makito
Shinigami
Shinigami
Ikumi Makito

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2009. Jan. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te5000/10000Városi Park - Page 7 29y5sib  (5000/10000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptyVas. Okt. 18, 2009 4:03 am

//Újabb kaland - találkozás az ismeretlennel//

Bemutatkozás után a lány el is ment. Kicsit gyanús volt, de nem foglalkoztam vele. Mentem a dolgomra. Ezután tovább sétáltam, és gondolkoztam, hogy mit csináljak ha hazaértem.
~Lehet rendelni kéne egy kis pizzát... esetleg valami jó csípőset.~
Ekkor valami zajt hallottam, és mikor megfordultam 1 tucat hollow tűnt fel mögöttem.
-Ó Istenem még ez is....-
Morogtam fáradtan. 2 gyengébbnek tűnő hollow előrelendült. Nagy lustán felemeltem a kezem, és kihúztam a zanpakutoumat a tokjából. Körülnéztem, hogy van-e más is körülöttem. Nem láttam senkit, így nem kell visszafognom a mai napon felgyülemlett sok feszültséget. A vakmerő hollowok ma fogták ki az utolsó, legrosszabb áldozatukat. A kettő gyengét egy csapással elintéztem. A társaik halálától feldühödött hollowok, egyből nekem rontottak. Nem nagyon mozdultam. Ekkor megéreztem a közelben egy nem túl régóta ismerős lélekenergiát.
~Hát Ő is előkerül... Jajj de jó napom van ma...~
Amikor a hollowok a közelembe értek, gyorsan lekaszaboltam őket, majd eltettem a kardomat. Gyors mozdulatokkal eltettem a kardom, és megigazítottam magam. Sietve elindultam a házam irányába. Nem sok választott el, amikor egy jól álcázott mozdulattal hátranéztem, és láttam a lányt, mögöttem. Nem nagyon zavart, hogy követ. Pár percen belül a házamban voltam. Ide már úgysem jön, tehát nyugodtan ledobáltam a ruháimat. Kinéztem az ablakon és láttam, hogy más irányba kezdett el menni. Bepakoltam a vásárolt ételeket a hűtőbe, majd elmentem a hálószobámba pihenni egy keveset. Másnap reggel éppen aludtam volna, amikor megszólalt a bejárati csengő.
-Ki a fene az.... -
Motyogtam magamnak, majd kómásan elvonszoltam magam a bejárati ajtóig, és kivágtam. Eléggé meglepődtem -szintúgy a lánnyal együtt, bár ő teljesen más okból-, hogy a lány az. Nem nagyon értettem, miért lepődött meg, aztán feltünt, hogy csak egy szál alsógatya volt rajtam.
-Öööö... bocsás meg egy percre..-
Bevágtam az ajtót, kerestem néhány ruhát felkaptam, és megint kinyitottam az ajtómat.
-Mit szeretnél?-
Kérdeztem kertelés nélkül. Kíváncsi vagyok milyen okból keltett fel...

//Ha nem gond a folytatás a "Makito kuckója ^^" topicba menjen! köszi:D
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te10000/20000Városi Park - Page 7 29y5sib  (10000/20000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptyCsüt. Okt. 22, 2009 10:01 pm


* Hősünknek gyorsan ott kellett hagynia Kenpachi ivóját mivel mégis volt egy kis feladat. Rögtön jött az üzenet és már is rohannia kellett az Emberi Világba, azóta sem értette mire ez a felhajtás.
Gyorsan átlépett a kapun, majd megérkezett a Parkba ahol aztán rögtön azon kapta magát, hogy egy üzenete jött. Ennek gyors olvasásába kezdett.*
~"Sajnálatos módon, már a riasztásra kiterjedő területen, a veszélyt már elhárítottuk, így nincs oka hogy ide jöjjön, de azért köszönjük a segítséget, Kotegoha-san."~
~ Mi van? Köszönjük a segítséget, kicsődítenek a semmi közepére és csak annyit mond hogy köszöni a segítséget. Ez de bosszantó, lecsavarom annak a fülét aki ok nélkül idehívott.~
* gondolta és leült egy közeli padra, úgy döntött kicsit még marad. Mivel nem volt pótteste ezért mások nem láthatták, azonban ő megfigyelhette az embereket. Nem tudta hogy lesz e valami dolga ma, de biztos volt benne hogy a hollowok nem okozhatnak gondot.
Azonban nem tudta mit csinálna ha egy Espada vagy Bounto ellen kellene harcolnia, mivel ők sokkal keményebb ellefelek lettek volna, mint a hitvány hollowok akik még a harcra sem képesek.*
~ Bosszantó lehet egy idő után hogyha sokat riasztgatják így az embert. Szerencsére velem eddig csak egyszer fordult elő, remélem többször nem is fog.~
* közben elnézegette az embereket, egy Szerelmes Pár ült a vele szemben lévő padon, mellette egy öreg úr álldogált aki az óráját nézte nagy rendszerességgel.*
~ Az emberek mind végzik a dolgukat. Pont olyan mint a Seireitei, csak itt az emberek nem harcolnak annyit mint mi. Nyugodtabb és Békésebb környék~
* gondolta és közben a friss szél szüvített végig az arcán.
Nyújtózott egyet és hátradőlt a padon, és tovább nézte a hömpölygő embertömeget amely aznap épp a parkban tanyázott. Fura volt hogy az embereknek ilyenkor semmi dolga. De az is lehet hogy most végeztek a munkával, ezzel Karioto nem volt tisztában, mivel már rég nem járt ebben a világban. Persze a régent csak 1 hónapra kell titulálni de akkor sem járt itt egy ideje.*
Vissza az elejére Go down
Love Triste

Love Triste

nő
Hozzászólások száma : 79
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2009. May. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Décimo/10. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te14000/30000Városi Park - Page 7 29y5sib  (14000/30000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptyCsüt. Okt. 22, 2009 10:44 pm

♫♪♫ Nem minden napi találkozás... ♫♪♫


A nyugodt Karakura Town-i levegőoszlopot egy kecsesen kitáruló gargantana sötét "fénye" zavarja meg. Lassan kitáruló dimenziókapuból - mely egyenest Hueco Mundoval van összeköttetésben - egy espada lép ki. Nem is akárhányadik, ugyanis ő a 10. Igen, igen... Túl messze van az 1.-től, de legalább espada és nem közönséges arrancar. De vajon miért jött ide? Az maradjon az ő titka, elvégre vannak dolgok, amik nem publikusak.
Miután kilép a füves talajra, elégedetten konstatálja, hogy a városi parkban van. Kellemes levegő, jó közérzet, "távol" a város zaja, melyben a sok ember keresi a mindennapi betevőt. Milyen szerencse, hogy Love-nak nem kell dolgoznia olyan értelemben, amit az emberek csinálnak. De akkor is... Vajon mi lehetne belőle? Fodrász? Bolti eladó? Naplopó? Ezen tán felesleges is gondolkodni, hisz' van jobb dolga is. Mégpedig az, hogy "hősiesen" szolgálja mesterét, a hatalmas Aizen-sama őfelségét, ki mosolyogva, s karján támaszkodva osztogatja a parancsokat. Most viszont ne törődjünk azzal a shinigamival, hisz' Love van a középpontban.
Egy ideig csak álldogál, nézelődik, felméri a terepet. Nem akar egy ilyen szép napon harcolgatni valami fanatikus anti-arrancar shinigamival, aki többet képzel magáról, mint ami. A terület pásztázása közben szeme megakad egy férfin, aki shinigami egyenruhát visel, s érezhető a reiatsuján, hogy tényleg az. Love egy időre elgondolkodik. Mit kéne most tenni? A legjobb lenne felmérni a shinigami bátorságát és reakcióját, így máris megszületik egy ötlet...
Foglya magát, s nyílegyenest megindul a kis úton, mely a parkban vezet. A terve az, hogy elsétál a shinigami előtt, hogy lássa az mit reagál rá. Ha megtámadja akkor sem lenne sok esélye, így szinte reménykedik abban, hogy a férfi nem akar harcba bonyolódni...
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te10000/20000Városi Park - Page 7 29y5sib  (10000/20000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptyCsüt. Okt. 22, 2009 11:01 pm



//Nem minden napi találkozás...//


* Kicsit mereng a dolgain, fejét előrehajtva nézi maga előtt a talajt mivel nem volt semmi dolga és más riasztás úgysem érkezik ma, vagyis ha érkezik is akkor azt is más intézi el.
Egy jó ideig semmi nem történik ami üdítően hat a Shinigami férfira.*
~ Nem szeretem, ha valaki a semmiért riadóztat, azonban ez a kis kiruccanás nagyon jót tesz nekem. Talán most nem Szaké-zom, de attól még jó ez így is. Friss levegő, az emberek nem látnak engem, nem is érdekelnek engem sem. Ez így nekem tökéletes. Csak ülök és pihenek itt. De szép ez a nap.~
* gondolta és ekkor történt pár dolog. Megnyílt egy fekete nyílás a Mundoból. Nem tudta mi fog történni, először hollownak gondolta , de aztán egy lány lépett elő belőle, vélhetőleg Espada vagy Arrancar, egyenlőre nem tudta az ereje nagyságát leolvasni, csak akkor amikor már leszállt a földre.*
- Ó, és lehet hogy a szép napnak vége szakad, legalábbis ha harcos Espadáról van szól
* mondta maga elé mikor végre sikerül leolvasnia az Espada erejét.
Azt hitte hogy egyszerűen neki támad a másik, de meglepődött, ugyanis a lány csak egyszerűen elindult az ösvényen, amely pont az ő padja előtt ment el. Elég furcsa volt, mintha a szeme sarkából ránézett volna, de lehet hogy ezt csak Karioto látta így , mindenesetre úgy látszott ő nem olyan Espada mint a társai, és nem harcol csak úgy mert úgy van kedve.*
~ Talán a legcélravezetőbb az lesz ha beszélek vele.~
* ekkor egy Shunpoval a lány mellett termett aki már viszonylag távol járt a padtól háttal.*
- Üdvözlöm, kisasszony, meghívhatom egy teára?
* kérdezte a kissé furcsa kérdést mivel egyenlőre lélek formában volt, de tudta hogy hol a pótteste, és pontosan itt volt a parkban, mivel még a társai korábban idehozták. Egy pillanattal később eltűnt egy Shunpoval, majd előlépett a póttestében, és mostmár tudta hogy mindenki látja , de nem volt feltűnő, mert egy szürke póló, meg egy farmer volt rajta.*
- Nos kisasszony , elfogadja az ajánlatomat ?
* kérdezte közben pedig megállt a másik mellett aki valószínűleg már megállt erre.*
Vissza az elejére Go down
Love Triste

Love Triste

nő
Hozzászólások száma : 79
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2009. May. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Décimo/10. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te14000/30000Városi Park - Page 7 29y5sib  (14000/30000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptyPént. Okt. 23, 2009 4:07 am

♫♪♫ Nem minden napi találkozás... ♫♪♫


Egy ideig úgy tűnik, hogy a férfi nem tesz semmit, legalábbis nem tűnik úgy, mintha nagyon nagy hatást gyakorolt volna rá az, hogy Love elsétált előtte. Mégis azt kell tapasztalnia, hogy ő tévedett, ugyanis az idegen egy gyors shunpoval terem előtte, s nem is kertelve meghívja egy italra. Mondani sem kell, hogy a lányt ez eléggé meglepte. Nem elég, hogy csak most látták meg egymást először, de ráadásul olyan fajba tartoznak, akik állítólag ellenségek.
Először még a biztonság kedvéért körbenéz, hogy nem-e van rajta kívül más is, akit esetleg meghívna, de mivel nincs se mögötte, sem pedig mellette senki, így már biztos lehet, hogy a kérést az ő irányába intézték.
- Én is üdvözlöm önt...
Mondja egy kissé bátortalan hanggal, majd miután ráeszmél arra, hogy még mondani kéne valamit, így mikor a férfi visszatér, így folytatja:
- Nem zavarja a gondolat, hogy én hollow vagyok?
Tesz fel ő is egy kérdést, ám jól tudja, hogy még nem válaszolt a férfiéra. Nem is gond, egy kicsit nem árt húzni a dolgon, elvégre ez most egy kicsit gyorsan jött. Love amúgy sem tudja, hogy hogyan viszonyuljon a shinigamikhoz, elvégre talán nem harcolt még eggyel sem, habár ők a hollow-k ősellenségei. Talán nem is olyan rosszak, mint azt sok arrancar állítja? Majd kiderül a dolog...
*Na várjunk csak... Ő tényleg egy shinigami... És ha csapdát állít nekem? Sosem lehet tudni, elvégre mégis csak az, ami... Ha trükkel próbálkozik, akkor úgy sem éli meg a holnapot. Akárhogy is nézem, biztos erősebb vagyok nála...*
Járja át tudatát egy új gondolatmenet, minek hatására kissé jobban megpróbálja kifürkészni a férfi gondolatait.
- Nos... Én elfogadom az ajánlatát, ha valóban ezt akarja, de... Nekem nincs olyan fura dolgom, mint magának...
Mondja, miközben hevesen mutogat a férfira. Mutogatni ugyan nem szép dolog, de sajnos nem tudja, hogy mi az a póttest, ugyanis ilyen dologgal eddig még nem találkozott...
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te10000/20000Városi Park - Page 7 29y5sib  (10000/20000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptyPént. Okt. 23, 2009 5:23 am

~ Most valószínűleg azt latolgatja hogy erősebb nálam ... ???~
* gondolkodott, mivel ismerte ezt a gondolkodás menetet amit néhányan űzni szoktak sokat, de végülis ő arra jutott, hogy úgysem akarja csapdába csalni a másikat ebből kifolyólag, ha mégis laposra lesz verve, akkor maximum elmondhatja magáról, hogy ő békésen indult neki a dolognak. *
- Nos ha nincs ilyenje. * mondta és ő is vadul mutogatott magára.* - Akkor kénytelen leszek idehozni a teát.
* eközben már szaladt is volna, de aztán így szólt.*
- Egy pillanat és itt is vagyok.
* ekkor elindult és keresett a park utcájában egy Teázót. Gyorsan belépett és így szólt a pultnál álló fiatal hölgyhöz.*
- Szeretnék, egy egész kancsó teát valami szállítható formában elvinni, szabadtéri teázásra készülünk.
* mondta és közben vakargatta a fejét. *
- Arigatou, és itt van egy kis borravaló.
* ezzel elvágtatott a teával és a két csészével, vagy pohárral, vagy hogy is nevezzem.
Lassan de biztosan visszaért a Parkba ahol úgy gondolta akkor még sincs szükség a póttestre , így a bokorba lépett és kilépett belőle.*
- Áh, Milyen illetlen vagyok, a nevem Kotegoha Karioto és igen, valószínűleg gyöngébb vagyok önnél.
* mondta arra amit kikövetkeztetett a lány gondolatairól.*
~ Egész kedves, de nem válaszoltam az előző kérdésére.~
- Őm, hát, attól hogy valaki hollow illetve nem teljesen hollow, attól még lehet normális. A teljes hollowok féktelenek és eszetlenek. És kinézetben sem ilyen csinosak.
* mondta és közben mutatott a lányra , ráadásul a mutogatás tényleg nem szép dolog de csak így tudta szemléltetni amit gondolt.*
- Szerintem vonuljunk innen egy nyugodtabb helyre, mielőtt még valaki elhíreszteli hogy repülő teáskancsót látott.
* hát ez igaz, mivel a teát a kezében tartotta, amit az emberek láttak, azonban őt magát nem látták , így aztán ez nem lenne szerencsés.*
- Még valami, a hollowok átjönnek és eszetlenül rombolnak, kegyed azonban nem kezdett el , sőt talán még meg sem fordult a fejében, hogy a jelenlévők közül bárkit is megöljön, és ezt nagyra értékelem.
* mondta és megemelte a kancsót és úgy gondolta hogy majd a lány megmondja hova menjenek.*
Vissza az elejére Go down
Love Triste

Love Triste

nő
Hozzászólások száma : 79
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2009. May. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Décimo/10. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te14000/30000Városi Park - Page 7 29y5sib  (14000/30000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptySzomb. Okt. 24, 2009 6:14 am

♫♪♫ Nem minden napi találkozás... ♫♪♫


- Ahogy óhajtja...
Mondja egyszerű hanglejtésével, miközben a távozó shinigamit szemléli. Állítólag teáért indult, de hát ki tudja, hogy valóban mi az igazi célja. Love perpill még azt sem érti, hogy a shinigamit mi vitte rá arra, hogy így leszólítsa. Talán tényleg csak barátkozni akar, amiért a lány nem holmi gyilkológép szörny? Nos igen... Ettől az állapottól messze áll, s ha jobban szétnézünk rajta, akkor egy egész pofás hölgyeménnyel van dolgunk, elvégre attól még, hogy nem shinigami, ugyan úgy egy nő...
Kissé csodálkozó pillantásokkal néz maga elé, várja, hogy a shinigami visszatérjen a beígért meleg itallal. Love idejét sem tudja már, hogy mikor ivott ilyesmit. Na de kinek volna kedve egy forró sivatagban ilyen italokat fogyasztani? Na persze az teljesen más, ha a hidegebb változatról van szó. Az emberek világában, ha minden igaz Ice Tea néven van forgalomban. Hát igen... Az emberek világába történő pár utazás alkalmával megragad az ember fejében az ilyesmi, még ha nem is annyira fontos...
Végül is nem kell sokáig bambulnia, mivel a férfi rövid időn belül visszatér az itallal, s egyből el is kezd szavalni. És nem is mond zagyvaságokat...
- Az én nevem pedig Love Triste, a 10. espada... Ha nyugtatja a tudat, nem áll szándékomban harcolni, amíg nem provokálnak, vagy nem kapok rá közvetlen parancsot...
Lehet, hogy szavaiból nem sugárzik a kedvesség, ő mégis úgy próbálta ezt előadni, hogy megfelelő választ adjon a shinigami kijelentésére, aki végre válaszol Love kérdésére. Ha a lány nem lenne ennyire naiv, a végén még azt hinné, hogy a Karioto udvarol neki, ám erre igen kevés az esély, hisz' ki hallott még olyanról, hogy egy shinigami és egy hollow egy pár legyen? Love gyorsan elhessegeti ezen gondolatait, majd helyeslően bólint, mikor a férfi javaslatot tesz egy nyugodtabb környezet keresésére.
- Talán... Hümm... Mit szólna egy kis fásabb környezethez? Ott talán nem látni, hogy ha két csésze lebeg...
A mondat végét kissé elmosolyogja, ezzel jelezve, hogy a férfi akaratlanul is javít az alaphangulaton. Ennyivel azonban nem elégszik meg, s újra
- Valóban úgy gondolja, hogy jó társasága leszek?
Nyögi ki végre a kérdést, mely eddig eléggé fúrta az oldalát...
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te10000/20000Városi Park - Page 7 29y5sib  (10000/20000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptySzomb. Okt. 24, 2009 7:11 am

* A férfi egy kicsit előrehajolt aztán ő is elengedett egy mosolyt , majd kicsit gondolkodott és végül így szólt.*
- Nos, az ember nem tudhatja , hogy milyen társaság a másik, amíg ki nem próbálja.
* közben elindult a fák közé. Tudta, hogy ott nincsenek emberek és ezért Love-nak igaza van .
Szép lassan beértek a fák közé, legalábbis Karioto beért, azt nem tudhatta hogy a másik követi e , de abban biztos volt hogy érdekes beszélgetésnek néz elébe.*
- Nos, Love Triste-san örülök, hogy megtisztel a társaságával.
* mondta és közben töltötte az Ice Teát ugyanis most nem a meleg változat volt a terítéken. A teázóban csak az üveges fajtát tudták adni, abból pedig Karioto pedig egyből kiszemelte a Nestea nevezetű üveget.*
- Furcsa, hollowok, Arrancarok, és Espadák... meg persze Shinigamik... miben különbözünk ennyire? Különösebben semmiben. Csak abban hogy más célokért kűzdünk.
* mondta és közben neki támaszkodott a közeli fának amely pont ott volt ahol ült.*
- Maga... higgadtabbnak tűnik a társainál, és ezért lettem kíváncsi.
* mondta és közben elkezdte iszogatni a Teát a saját poharából, ami félig pohár és félig csésze beütésű volt, szép lassan, kortyokban ivott hogy véletlenül se fogyjon el a készlet, bár még sok volt az üvegben is , mindíg is a lassú ivás híve volt.*
- Amúgy, sosem tudtam hogy, a hollowok milyen logika alapján kezdenek el egyből rombolni amint átérnek erre a világra. Hosszú pályafutásom során csak olyan hollowot láttam ami imádott rombolni.
De az Arrancarok és az Espadák már jobban meggondoltak. Ők már többet gondolkoznak, a technikán, a harc kimenetelén, és mérlegelnek.
* mondta miközben ezt már kicsit komolyabb tekintettel mondta, bár eddig még sosem volt kapcsolata egyetlen Espadával sem, most végre alkalma nyílt egy kicsit beszélgetni, azokkal akiket komolyan csak az ellenségeiknek tartottak. Bár ki tudja , mindenkinek megvan a saját igazsága.*
~ De amit Aizen tesz az szerintem nem helyes~
* tette ezt magában hozzá és úgy gondolta talán az előtte ülő nő talán még a barátja is lehet, ki tudja. Bár furcsa lehet egy Espada Shinigami baráti viszony, de mivel még sosem próbálkozott ilyesmivel, úgy döntött megpróbálja .*
Vissza az elejére Go down
Love Triste

Love Triste

nő
Hozzászólások száma : 79
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2009. May. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Décimo/10. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te14000/30000Városi Park - Page 7 29y5sib  (14000/30000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptySzomb. Okt. 24, 2009 8:36 am

♫♪♫ Nem minden napi találkozás... ♫♪♫


- Milyen igaz...
Mondja olyan halkan, hogy azt a másik biztos nem érti meg, s lassan ő is elindul a shinigami után, aki a fák felé tart. Nagyon nem nézi merre megy, inkább csak maga elé les, s kerülgeti az apróbb területi akadályokat. Nem kell sokat gyalogolni, máris megérkezik a fák kötelékébe, s leül a férfihez közel. Lábait maga előtt tartja, kissé felhúzva, így térdeire rakott karjaira dől fejével. Ebben a testhelyzetben nem látja a shinigami cselekvéseit, de nem is zavarja, sőt kezdi egyre barátságosabbnak ítélni a helyzetet.
- Tényleg érdekes világban élünk... Mindenki a saját céljaiért harcol és már nem számít, hogy ki micsoda, csak az, hogy mit tesz... Mióta éljük ezt a világot..?
Próbál bekapcsolódni a férfi gondolatmenetébe, miközben az időben kapott teát kortyolgatja, ami szinte rögtön el is nyeri tetszését. *Milyen kellemes a klíma... Ilyenkor megéri otthagyni azt a sivatagot...*
- Talán csak velem van a baj... Én nem látom értelmét az esztelen gyilkolásnak és véget nem érő harcoknak...
Ekkor fejét felhajtja, s a shinigamira néz.
- Nem vagyok valami jó arrancar, legalábbis ezt gondolnák rólam a többiek, ha jobban megismernének... Talán csak amiatt van, hogy félig shinigami vagyok...
Ekkor újra eleresztett egy mosolyt, s jobb kezével szemébe lógó haját a füle mögé söpörte. Kicsit igazít topján, majd tovább folytatja;
- Az egyszerű hollow-k szinte csak állati szinten tudnak viselkedni... Ösztönlények...
Hirtelen bevillant előtte, hogy valaha ő is közéjük tartozott. Egy hollow, aki a többivel járt portyázni. Lelkekre és nagy reiatsuval rendelkező emberekre támadt, majd más hollow-kra is. De ez mind megváltozott azon a napon, amikor Aizen-sama végre felszabadította őt az egyszerű állati lét keretiből. Egy új világot nyitott meg számára egy élhetőbb élettel. Éppen ezért tartozik hűséggel és szolgálattal az arrancarok vezérének.
- Nem fél attól, hogy együtt fognak látni minket? Úgy értem a társai... A többi shinigami. Lehet, hogy ők már nem így képelik el a hollow - shinigami kapcsolatot...
Mondja, majd az üres csészéjét a férfi felé nyújtja, így jelezvén, hogy kéri; töltsön még.
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te10000/20000Városi Park - Page 7 29y5sib  (10000/20000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptySzomb. Okt. 24, 2009 8:54 am

- Nos, nem. Nem tartok tőle, tekintve hogy olyan emberi viselkedést vagyunk képesek tanusítani egymással szemben. És amúgy sincs senki jelenleg a közelben aki annyira nézelődhetne.
* mondta és közben komoly tekintetét az égre szegezte.*
~ Tiszta, nyugodt és csendes nap. Majd pont most kezdenék el ilyen apróságok miatt aggódni.~
* gondolta miközben társa csészéjét töltötte.*
- Talán, nem magában hanem bennük lehet a hiba.
* mondta és közben ez pont olyan mondat volt mintha arra célozna hogy ilyen az általános Espada viselkedés. De persze ez nem így van csak arról biztosította hogy nem hibás azért mert ilyen.*
- Ösztönlények, igen, nem csak a hollowok közt vannak ösztönlények... bármilyen lény lesüllyedhet állati szintre.
* mondta és közben belemerült egy kicsit a tea kortyolgatásába.*
- Nem tudom mit takar pontosan a Hollow - Shinigami kapcsolat, de ez biztosan egy kiaknázatlan terület még kicsiny világunkban.
* mondta és közben újabbat kortyolt a teából.*
~ Látom ízlik neki. Nem csoda, a sivatagban nincs semmi csak meleg, és kövek. Meg homok~
* gondolt a Mundora amely nagyon sivárnak ígérkezett a két másik világhoz képest.*
- Itt vannak ezek az emberek például, nem tudnak semmit a világukban, és az azon kívül folyó háborúról. És békében élnek. Néha a tudatlanság áldás.
* mondta ezt újabb komoly pillantásokat vetve azokra az emberekre ahonnan a kis részen amit a bokor még hagyott a tisztás és köztük, pont látszottak.
Tudta hogy vannak különleges erejű emberek akik talán mindent tudnak, azonban a legtöbbjük tudatlan , és talán ez a legnagyobb szerencséjük.*
~ Boldog tudatlanság, de nem is örülnének neki ha megtudnák hogy mi folyik körülöttük~
* gondolta és közben visszafordult a lány felé.*
- Végülis az Espada félig Shinigami, így biztosan tudom hogy valamiben mind hasonlítunk.
* ezzel befejezte a jelenlegi mondókáját és hagyta had jusson kicsit szóhoz a másik is.*
Vissza az elejére Go down
Love Triste

Love Triste

nő
Hozzászólások száma : 79
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2009. May. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Décimo/10. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te14000/30000Városi Park - Page 7 29y5sib  (14000/30000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptySzomb. Okt. 24, 2009 9:44 am

♫♪♫ Nem minden napi találkozás... ♫♪♫


Egy kicsit feszeng a beszélgetés állatokat ért részénél, hisz' valamilyen szinten ő is az, legalábbis resurrection alakja egy hópárducot idéz, továbbá minden arrancarnak megvan a saját zanpakutojába elzárt állati alakja, melyet mikor szabadjára engednek, állati ösztöneik egy része is a felszínre tör. Nem lehet tudni, hogy az arrancarok miért pont állatok alakját veszik fel, de az biztos, hogy Hueco Mundo rendelkezik egy saját állatsereglettel. Na de ezt az arrancarság nem így foglya fel, legtöbbjük elég érzékeny, ha az állati alakjukról van szó, hisz' a többi faj biztos gúnyolja őket ezért...
- Nem tudom miért vagyunk ősellenségek... Honnan eredhet az a gyűlölet és ellenségeskedés, ami már oly' rég óta tart?
Bizony ez egy érdekes kérdés, s talán senki sem tudja rá a választ. Nincs már senki, aki emlékezne arra az időre, ahol az egész kezdődött. De talán jobb is így...
- Lehet, hogy ez is csak egy újabb próbatétel, amit a két faj elé állítanak... Valakik, vagy valamik...
Ezen gondolat kissé fura érzéseket kelt benne, szinte ő sem hiszi el, hogy erről beszélget egy shinigamival. De talán ez nem is baj... Elvégre nem kötelező nekik is harcba vonulni, még ha mások ezt is teszik.
- Bizony, áldott tudatlanság az, ami körbe foglya az embereket mindennapjaikban... Jobb így nekik... Nem kell szembesülniük a valósággal, ami sokkal hidegebb, mint ők elképzelik...
A shinigami ismét rátapintott egy érdekes témára, ami szintén a hollow - shinigami képességek különbségeiről szól. Love még nem sokszor kóstolt bele ebbe a dologba, sőt szinte még nem is találkozott shinigamikkal, így nem igazán tudja, hogy hogyan is "működnek". Persze néhány arrancar egyből inkább harcba kezd, hogy majd úgy úgyis kiderül, hogy mikre képesek, mert ugye a shinigamik sem akarnak meghalni. Van viszont ennek egy másik oldala is... Mégpedig az, ha egy tea mellett megbeszélik. A shinigamiknak biztos tartanak valami oktatást a hollow-król, de ez az arrancaroknál elmarad, inkább csak úgy, mint az állatvilágban, mindenki a saját tapasztalataiból él...
- Még ezzel a kis hasonlósággal is túl távol állunk egymástól...
Jegyzi meg, majd fejét kissé oldalvást fordítva fürkészi a shinigamit. No lám, mégiscsak jól megvannak kettesben...
- Tudna pár dolgot mondani a shinigamikról..? Az életükről, az erejükről..?
Kérdezi kíváncsian, miközben kicsit közelebb kúszik a férfihoz. Na nincs mese, Love eddig javarészt quincykkel, meg különleges képességű emberekkel találkozott, nem pedig shinigamikkal.
- Aztán én is mesélhetek a hollow-król, persze csak ha akarja...
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te10000/20000Városi Park - Page 7 29y5sib  (10000/20000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptySzomb. Okt. 24, 2009 9:30 pm

- Öm.... hát , Azt biztosan elmondhatom hogy parancsokat követünk, harcolunk ha kell, és megvédjük azokat a dolgokat amelyeket fontosnak vélünk.
* mondta és közben megint csak azon kapta magát hogy az eget kémleli. Mivel sokat nézegeti, nem csak itt hanem a Seireitei-ben is .*
- Mivel, ugye ha nem lenne irányítás akkor összeomlana... mind a Shinigami vezetés , mind más. Például ha úgy vesszük nálatok is van aki irányít.
* mondta és közben félmosoly volt az arcán de nem sokáig. Mivel újra a szájához emelte a poharat és újra inni kezdett pár kortyot.*
- Áh, nem tudom honnan robbant ki ez az egész. Mivel már mindenki elfelejtette úgysem számít. Mi állandóan hajkurásszuk a hollowokat akik lelkeket akarnak megenni.
* mondta.* - Nem bonyolult a dolga egy egyszerű Shinigaminak .
* eközben megvakarta az állát, majd a másikra nézett akinek ha az ember nem érezné az energiáját, nem is sejtené hogy van benne hollow rész. *
~ Sok küldetés, és hollowirtás , és egyéb teendők után, ki gondolta volna hogy az ember így el tud az "ősellenségével" beszélgetni. ~
* továbbra is csak szürcsölgette a teát. *
- Sok különbség, ellenére.... azt kell mondjam hogy a Shinigamik egy részénél jobb beszélgető partner, hölgyem.
* mondta és továbbra is a fának dőlve ült és azon gondolkozott vajon, a jövőben mi fog történni a két ellenség közt , akik annyira utálják egymást, de nem is tudják mennyire hasonítanak. Bár van hogy a hasonlóságok a legnagyobb különbségek.*
Vissza az elejére Go down
Love Triste

Love Triste

nő
Hozzászólások száma : 79
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2009. May. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Décimo/10. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te14000/30000Városi Park - Page 7 29y5sib  (14000/30000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptySzomb. Okt. 24, 2009 10:27 pm

♫♪♫ Nem minden napi találkozás... ♫♪♫


- Igen, a legtöbbünknek vezetőre van szüksége, de azok, akik vezetők, s nem vezetnek senkit, azok magukban másoktól függetlenül is jól megvannak...
Furcsa, hogy ő mondja ezt, hisz' ő is valakinek az irányítása alatt áll. Talán nem rendelkezik elegendő akaraterővel, hogy saját életet alakítson ki magának, s saját törvényei szerint éljen? Igen, ez így lehet, ám mégsem akarna csak úgy belevágni egy új életbe az előzőt oly' könnyen hátrahagyva. Talán csak azért, mert egyedül nem akar ebbe belekerülni, elvégre egymagában a világ ellen nem sokat ér, még akkor sem, ha előzőleg ő volt a Décimo espada...
- Nekünk is megvan a saját vezérünk, ám sokan nem díjazzák őt, mert nem "biológia" fajtársunk... Ő egy shinigami, de mégis képes volt uralma alá vonni Hueco Mundot. Nagy dolgot vitt véghez, s ha ez nem lenne elég, sokan tartozunk neki, amiért segített rajtunk...
Folytatja beszédét, ami immáron kezd Aizen-sama dicshimnuszába átcsapni. Ezt megakadályozandó inkább kihámoz egy újabb témát, mely talán még előrébb lendíti a barátságát ezzel a shinigamival. Barátság? Igen, még az is lehet... Nem kötelező állandóan harcolni, s mások életére törni, csak azért mert más.
- Ön is sokkal kellemesebb társaság, mint a legtöbb hollow, illetve arrancar. Közülük csak kevéssel lehet leülni és elbeszélgetni... Nem is tudom miért... Talán csak nincsenek hozzászokva, s az ő lételemük inkább a harc körül forog...
Van még valami, ami most sem hagyja nyugodtan Love-ot. Ez nem más, mint a shinigamik ereje. Az arrancaroktól különbözik, de mennyire? Máshogy használják fegyverüket, ők nem állati alakot vesznek fel, külsejük nem módosul...
- Tudna mesélni a shinigamik képességeiről? Még nem találkoztam sokat ezekkel a dolgokkal...
Mondja kérdően, s úgy tekint a shinigamira, mint egy kisgyerek, aki éppen vár, hogy megkapja a neki szánt édességet...
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 7 Cl0te10000/20000Városi Park - Page 7 29y5sib  (10000/20000)

Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 EmptySzomb. Okt. 24, 2009 11:11 pm

- A Zanpakuto... a Zanpakuto kiengedett erejét használjuk.
* mondta és közben előrehajolt... mivel még nem nagyon tudta hogy mit mondjon. Nem volt az a nagy beszélő aki annyit beszél a Shinigamikról, ezért gondolkodnia kellett azon mit mondjon.*
- Kidou-kat is használunk amely Mágia. Ezek természetesen olyan dolgok amelyeket hosszú évek alatt tanul valaki meg a Lélek továbbképző Akadémián.
* mondta egy mosoly keretében és közben hátradől a füvön. Nem is volt rossz nap , szép napos , de azért egy valami zavarta, volt egy fránya felhő az égen... egyetlen egy .... de az mindíg a nap előtt.
Zavarta zavarta de végül úgy döntött nem foglalkozik vele mert ha igen, akkor úgysem jut előre semmit azzal.*
~ Bosszantó... de legalább nem vagyok egyedül. Hollow és Shinigami erők. Nem is tudom, még sosem magyaráztam el az általános alapokat a Shinigamikról.~
* gondolta és közben vakargatta a tarkóját.*
- Egy Shinigami irányítja a Mundot... ez eléggé úgy hangzik mintha a Hollowok elnyomás alatt lennének, mármint a sima hollowok.
* mondta és közben jót vigyorgott azon hogy a pusztítgató szörnyek egy Shinigami elnyomása alatt élnek.*
- Bár szó ami szó érdekesen hangzik.
* nem tagadta hogy ez a téma eléggé érdekes volt, de amikor elkezdett dicshimnuszba átcsapni az egész, akkor Love átkapcsolt egy kevésbé dicső témára.*
- Én tudok egyet s mást a hollowok erejéről, mivel volt valamennyi képzés róluk, és amikor Arrancarokkal harcoltam majdnem kitapasztaltam az erejüket, de sosem értettem hogy hogy tud a két erő, mármint a Shinigami és a Hollow eggyéválni, és egy új dolgot létrehozni.
* mondta ki amit tényleg nem értett az utóbbi időben , de ez nem is zavarta, hisz áldott tudatlanság. De azért néha fúrta az oldalát. *
~ A Mundo egy nagy üres Sivatag.~
*gondolta és közben arra gondolt hogy a Seireitei micsoda változatos lehet a sivataghoz képest. Bár többször járt a Mundoban, azért nem sok kedve volt oda menni akárhányszor kirendelték. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Városi Park - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-