-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Farsangi jelmezes party

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 5 Cl0te17600/30000Farsangi jelmezes party - Page 5 29y5sib  (17600/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 5 EmptyHétf. Márc. 03, 2014 9:10 am

~Ez így nem jó, nagyon nem jó, még a kis gyereket se tudtam megölni! Ez nem igazság! Le kell lépnem, de ahhoz fel kel fednem magam... Aki mer az nyer, nem? De nem itt a tömeg közepén!~
Daisuke: A piroska jelmezes Naomi is a kalóz nyomába eredt.

Daisuke, Naomi: A kalóz hirtelen az erdő felé kanyarodik, s nagyobb sebességre kapcsol, minthogyha valamilyen helyváltoztató technikát használna.

Nishi: Egyelőre nem találod a kalózt. Talán már nincs is a tömegben.

Mina: Az oroszlán fejével közelebb hajol, s annak a szájával szól hozzád:
- Azt találtál, de a helyedben arra figyelnék. - Azzal a sütis asztal felé mutat, s látod, ahogy a kalóz arrafelé fut. Hogyha visszafordulsz, az oroszlán eltűnt.

Akik figyelik a kalózt, vagy a sütis asztalt tisztán látják: A kalózruhás férfi, aki fogadott titeket vészes sebességgel rohan el az asztal mellett, egyenesen az erdő felé.

Mindenki: Lidércszerű - arrancar - erőt éreztek meg. - Jól jegyezzétek meg ezt az éjszakát, shinigamik! - A sütis asztalon túlról kiált vissza a kalóz. - Ez volt az az éjszaka, amikor majdnem sikerült elkapnotok, Jack Pardal arrancar-t! - Aztán csettint egyet, s hogyha a monológja közben nem tudtátok elkapni, akkor egy garganta-n keresztül meglép, de hogyha elkapjátok, és esetleg kivégzés előtt kikérdeznétek, akkor elárulja, hogy "valószínűleg véletlenül kerültem ide, mert mikor ma kinyitottam a szemem itt voltam, s egy férfi azt mondta, hogy nekem kell fogadnom a shinigami vendégeket" ő sem tudja, hogyan került oda, de ki akarta használni a helyzetet, ami nem sikerült. Valamint, hogyha később keresni próbáljátok az oroszlán jelmezes shinigami?t, akkor nem találjátok sehol sem.


~"Csini bögyös" o.O? Csak nem a hölgyekre értette...~ Enyhén bepirultam, - főleg mivel a jelzőt valakihez hozzá csatoltam, -  s úgy feleltem a táncfelkéréses javaslatra.
- Sajnálom, de a tanácsát nem tudom megfogadni. Nincs itt akit felkérnék... Embarassed- ~Kapitány vagyok! Khm!~ - Valamint kérem, fogadja meg a tanácsomat, és az ilyesfajta szleng jelzőket kerülje, amit a hölgyekre használt, mert talán egyiküket megsérti ezzel... Amitől illetlennek tűnhet...
- Beugrós? - Kérdeztem kissé illetlenül, a szavába vágva, amiért el is szégyelltem magam. - Elnézést, folytassa, nyugodtan.
Örültem, hogy Nara-taichou felismerte a jelmezem és viszonozta a dicséretemet. Viszont az arrancar jelenlétére felkapom a fejem, s egy ugrással a levegőbe szökkenek, hogy megnézzem, hogy hol van. Elkerekedett szemmel bámulok a kalózra. Nem hittem volna, hogy ő nem shinigami, hiszen eddig egész végig a mi reiatsunkhoz hasonlót sugárzott, minthogyha egy lenne közülünk. Meglepettségemnek köszönhetően késve indítok meg egy néma Bakudou 63: Sajou Sabaku-t.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Sayuki Daisuke
Shinigami
Shinigami
Sayuki Daisuke

Férfi
Scorpio Hozzászólások száma : 102
Age : 277
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Mar. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 5 Cl0te11400/15000Farsangi jelmezes party - Page 5 29y5sib  (11400/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 5 EmptyHétf. Márc. 03, 2014 9:21 am

Továbbra is láthatatlanul maradva igyekszem shunpoval lépést tartani a kalózruhással, majd abban a pillanatban, hogy megérzem felőle az arrancar lélekenergiát, Hyouga Seiran nevű kidoummal próbálom csinos jégtömbbé konvertálni. Remélhetőleg a lélekenergia meg a pár méteres magasságból hirtelen materializálódó vízesésszerű jégzuhatag felkelti az ördögkirály és egyéb kompetensebb alakok figyelmét annyira, hogy rám itt már ne legyen szükség, úgyhogy munkámat ezzel befejezettnek is tekintve megszüntetem ezek után a Kyokkout, és visszaindulok valami harapnivalóért.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 5 Cl0te15600/30000Farsangi jelmezes party - Page 5 29y5sib  (15600/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 5 EmptyHétf. Márc. 03, 2014 10:56 am

Csuhajja! Itten aztán tarol Ámor. Faron sorozta a népséget. Ejha! Előbb a Nara poronty, most a Csodacsibe keptön. Ez aztán a babapiskóta lágytojással! Anyás! Tudnám a kis lepedős mér pattintott le a listáról?! Ehehe! Ja! Ja-ja-ja! Vágom már! Enyimé az összes pipi! Nekem bejött! Lájkoltam az ötletet.
-Vili, Arribáh! Nincs itt a jövendőbeli! Szintén zenész? Tod...halálos istenke!-Haveri alapon odasóztam a keptön hátának. Vettem az útilaput. Nem cuppogok tovább a témán. Arra meg csak bambán pislantottam mitet trécsel nekem. Szikla méretű szemekkel szemeztem. Transzba estem! NagyPé jelent meg előttem. Aztán beugrott! Viccel! Fel is röhögtem a csákeszon. Bekajáltam! Aszittem komolyan leoszt. Nem para! Kapcsoltam! Szent a béke! Vállon is veregettem.
-Jó arc vagy! Hehe! Ezt a szöveget!- Becsóváltam a fejem. Még nyomattam volna a szitut. Végre egy fazon, akivel lazán lehet trécselni. Bepöccintettem volna a kövi napi rendi pontot, ha nem jön, vagy is megy a kalóz fazon. Olyat eregetett! Az osztán bűzlött. Arranka steak volt menün. Fel is csatoltam a mérföldzúzó bakancsom. Rongyoltam a csákó után, mostan mi van mán?! Bezavarták az adásom! Közben csekkoltam a többi szoknyást. Mindenki galoppolt a kalózra.
Beügetve a helyszínre csávókám olyat szólt! Há ecsím! Alap, hogy beröhögtem! Tapsot is eregettem a csákesznak.
-Ééééés....CUT!- Eresztettem be a végszót. Ha mán nem hajigálhatok varázslasztikat, villantsak, mint rendező papesz. E van! Nem értek a humbukhoz. Bele meg nem vágok, amikor ötven szögből eregetnek rá rontásokat. Yup! Malmoztam! Bebuknak a csiribák, kiütöm a ringből. Felturbóztam a rakétákat vetődhessek, mán, ha kellek...
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 5 Cl0te40600/45000Farsangi jelmezes party - Page 5 29y5sib  (40600/45000)

Farsangi jelmezes party - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 5 EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:16 pm

Amint meggyőződtem róla, hogy valami készül ezen a partyn, éreztem is a megjelenő arrancar lélekenergiát. Többen megelőztek már az elkapásában, akik sokkal közelebb voltak hozzá, mint én, ezért nekem már nem kellett rá bakudout szórnom, hisz így is fogságba esett már.
- Most pedig mesélhetsz! Mi célja volt ennek a partynak? - nem akartam kimaradni az arrancar vallatásából, ezért shunpoval mellette termettem és nekiszegeztem a tokjából kihúzott zanpakutoumat. Ha a kidoukból ki is szabadulni, így már nem tud mit tenni, hiszen pár pillanat alatt levágom a fejét.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Takagi Akira
9. Osztag
9. Osztag
Takagi Akira

nő
Leo Hozzászólások száma : 121
Age : 235
Registration date : 2013. Jul. 19.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 5 Cl0te13900/15000Farsangi jelmezes party - Page 5 29y5sib  (13900/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 5 EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:42 pm

Kicsit sajnálja, hogy nem kapott választ a negyedik osztagos tiszttől. Lehet, hogy túl sokat kérdezett egyszerre és azért nem tudta eldönteni, mit is szeretne csinálni, vagy egyszerűen csak megijedt tőle. Fel persze nem adja olyan könnyen, még vár egy kicsit, hátha mégis sikerül szóra bírnia, de közben valami más is történik. Úgy fest a néhányak alaptalannak vélt gyanakvása mégsem bizonyult annyira megalapozatlannak. Talán épp a negyedik osztagos tiszt szerencséjére, egyből nem is vele foglalkozik, a tömeges kíváncsiskodókkal tart a furcsa lélekenergia gazdája felé. Mire egészében képbe kerülne az est díszvendégével, addigra többen is a helyzet magaslatán vannak, leszerelve és sakkban tartva a kalózfigurát. Feleslegesnek látja beavatkozni, Nara taichou jól láthatóan kézben tartja a dolgokat, úgyhogy csupán kíváncsian figyeli, mi lesz az arrancar magyarázata a feltett kérdésre.
Vissza az elejére Go down
Mizushima Tenkai
10. Osztag
10. Osztag
Mizushima Tenkai

Férfi
Hozzászólások száma : 29
Tartózkodási hely : Általában az osztagnál.
Registration date : 2013. Sep. 23.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 5 Cl0te5600/15000Farsangi jelmezes party - Page 5 29y5sib  (5600/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 5 EmptyKedd Márc. 04, 2014 6:20 am

Elvolt magának, el is lenne tovább, de megérzett egy arrancart a közelben, legalábbis valami olyasmi volt. De nem nagyon törte magát, hogy közbelépjen, voltak itt mások is, akik tudják a dolgukat, na meg Tenkai el volt foglalva a sok finomsággal, meg úgy egyébként is, nem hozta a zanoakutoját, és kiduok terén se valami penge, így tényleg nem nagyon tud mit kezdeni a helyzettel, inkább csak oda-oda pillant, hátha történik is valami.
Vissza az elejére Go down
Shiranui Naomi
1. Osztag
1. Osztag
Shiranui Naomi

nő
Pisces Dragon
Hozzászólások száma : 119
Age : 108
Tartózkodási hely : Haruki~chan nyomában *.* || Shiranui birtok
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 5 Cl0te21000/30000Farsangi jelmezes party - Page 5 29y5sib  (21000/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 5 EmptySzer. Márc. 05, 2014 11:19 pm

Ha nem lett volna éles a helyzet, lévén arrancar lélekenergia szabadult fel a kalózruhás alak felől, akár el is mosolyodhattam volna, elvégre gyanúm beigazolódott. Bár tulajdonképpen jobban örültem volna, ha csupán amiatt kellett volna aggódnom, hogy a tiszt a munkáját lógta el. Szerencsére sokan mások is készen álltak arra, hogyha kell, még inkább harcképtelenné tegyék az alakot, így nekem már nem kellett ezzel foglalkoznom. A válasza pedig közel sem volt kielégítő.
- Amennyiben további mondandója lenne, úgy gondolom azt legkönnyebben a Juuniibantai tudja belőle kihúzni. ^.^ - Pillantottam a két kapitányra, elvégre rangban felettem álltak, nekik kellett eldönteni, hogy mihez kezdjünk az arrancarral.
Azonban úgy gondoltam, ritkán sikerül élve elfognunk ilyesmire készülő hollowokat, jobban járnánk, ha a tizenkettedik oszagosok alaposabban utána járnának. Nem voltam híve a vallatásnak, és azt sem tartottam, hogy a cél szentesíti az eszközt, ezúttal viszont több kapitány közelébe merészkedett egy arrancar, amit nem hagyhatunk figyelmen kívül. Talán készülnek valamire...
Vissza az elejére Go down
Ayasegawa Yumichika
Globális moderátor
Globális moderátor
Ayasegawa Yumichika

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Registration date : 2012. Jan. 06.
Hírnév : 6

Farsangi jelmezes party - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 5 EmptySzer. Márc. 05, 2014 11:39 pm

Jöttem zárni.
  • Chiruochiba Airisu - 600 LP és 600 ryou
  • Sayuki Daisuke - 600 LP és 600 ryou
  • Takagi Akira - 600 LP és 600 ryou
  • Nara Shiratori - 600 LP és 600 ryou
  • Mizushima Tenkai - 600 LP és 600 ryou
  • Nara Yuki Hajime - 500 LP és 500 ryou
  • Hidetada Nishigami - 600 LP és 600 ryou
  • Masachika Ryuutarou - 600 LP és 600 ryou
  • Washi Doru - 400 LP és 400 ryou
  • Raimaru Minashaku - 400 LP és 400 ryou
  • Shiranui Naomi - 500 LP és 500 ryou
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Farsangi jelmezes party - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Farsangi jelmezes party

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-