-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Farsangi jelmezes party

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Sayuki Daisuke
Shinigami
Shinigami
Sayuki Daisuke

Férfi
Scorpio Hozzászólások száma : 102
Age : 277
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Mar. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te11400/15000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (11400/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyVas. Feb. 09, 2014 7:55 am

 Fogalmam sincs - felelem őszintén, és a biztonság kedvéért megvizsgálom a szóban forgó fénycsóvát, hátha valamilyen természetű lélekenergiát tükröz. Közben magamhoz veszem a szendvicset, megnézem, milyen új jövevény került bele, és ha találok valami gyanúsat, felkeresem Ördög-taichout, hogy beszámoljak neki a kalóz ármánykodásáról.
Vissza az elejére Go down
Takagi Akira
9. Osztag
9. Osztag
Takagi Akira

nő
Leo Hozzászólások száma : 121
Age : 235
Registration date : 2013. Jul. 19.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te13900/15000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (13900/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyVas. Feb. 09, 2014 7:59 am

- Hogy én? – mire feleszmélt, hogy mire is akar kilyukadni a kapitány, már el is cserélte Hajime helyett, ő meg ott maradt pislogva, hogy vajon mit is akart annyira beszélni a táltos paripával. Utóbb azért leesett neki, hogy ez egy előre nem tervezett mentőakció akart lenni, egyszerűbb lett volna, ha ebbe ő is be van avatva.
- Igen, én csak, tudod – látszik rajta, hogy kicsit szét van esve a fejleményektől és nem is igazán tud mit kezdeni a helyzettel. – Iszunk valamit? – jobb híján az üdítős asztalok felé veszi az irányt, ha már korábban visszautasította, kezdésnek ez is megteszi. Csak míg újra el nem rabolják.
A kapitány bocsánatkérésére legszívesebben megpróbálta volna cáfolni elméletét, hogy egy egyszerű beszélgetés rossz hatással lehet bárkire is, ha egy kicsit furcsa figura is, még láthatóan senki nem csavarodott be tőle.
- Semmiség – noha nincs róla meggyőződve, hogy Ryuunak szándékában állt volna elrontani a fiát, mégsem áll le ezt megvitatni vele, szülői tapasztalat híján nem igen tudna érveket felhozni az ellen, hogy a férfi ezt miként látja.
- Hát ez… én nem is értem, sa-sajnálom – szabadkozik fülig elvörösödve, ahogy ügyetlenkedve, mióta beálltak táncolni immár harmadjára is Nara-san lábára lép. Ahogy mondta is, valóban nem igazán mi történik itt, valahogy képtelen felvenni, ha a zenéét nem is, de legalább táncpartnere ritmusát. Egyáltalán nem is olyan egyszerű, mint amilyennek messziről kinézett. Shiranui-san közbelépésére fellélegezhet kicsit, talán látta is, milyen ügyetlen, és csak a további kínos percektől akarta ezzel megkímélni.
- Természetesen – válaszol hadnagyának, na, nem mintha meg akarna szabadulni a kapitánytól, de talán mindketten jobban járnak így. Bár a tánctérről nem sikerül így sem megszöknie, egyelőre az ifjabbik Naráról sem süt a lelkesedés, hogy alaposan megtáncoltassa. Pedig a hangszórókból megszólaló névtelen hang pontosan erre buzdítja őket, majd a zene is ehhez igazodik.
- A tengerparton találkoztunk, azóta most látom először – nem igazán szeretné túlragozni, de egyelőre talán ez is megteszi, így legalább nem tért ki a válaszadás elől, és végtére is az igazat mondja. Sejtése ugyan van róla, miért is kérdezett rá a másik, ezért talán jobb is, ha nem fecseg, és nem tömi a fejét felesleges információkkal. Figyelmét a kis fénygömb tereli el a szemközt állóról, kérdőn nézve rá, ha háttal állna neki, úgy fordul, hogy ő is láthassa, hátha ő tudja, mi lehet az.

Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 117
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te17600/30000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (17600/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyVas. Feb. 09, 2014 8:03 am

Közbeszúrás

Daisuke: Egy szálkát találsz a szendvicsedbe rejtve.

~Valaki mozgó diszkógömböt rendelt? o.O? Furcsák ezek a shinigami-k, én mondom!~

Mina: Hatare közeledik feléd.
Vissza az elejére Go down
Sayuki Daisuke
Shinigami
Shinigami
Sayuki Daisuke

Férfi
Scorpio Hozzászólások száma : 102
Age : 277
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Mar. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te11400/15000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (11400/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyVas. Feb. 09, 2014 8:08 am

Egy szálka. Ez kevésbé veszélyes, mint vártam. Kivéve persze, ha valamilyen halálos neurotoxin borítja...
 Bocsásson meg - mentem ki magam, és a kalóz nyomába eredek, hogy egy alkalmas pillanatban 
visszajuttassam neki, amit nálam hagyott. Lehetőleg olyankor, amikor épp enni készül valamit.
Vissza az elejére Go down
Nara Yuki Hajime
Kidoushuu
Kidoushuu
Nara Yuki Hajime

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kidoushuu osztag vagy a Hachibantai területén
Registration date : 2011. Jun. 12.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Fuku Kidouchou
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te20700/30000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (20700/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyVas. Feb. 09, 2014 8:21 am

A vendéglátó mindenkit táncos szórakozásra buzdítva rakott be új számot a lejátszóba, mely még inkább megnehezítette a lépésemet a ritmushoz igazítani. De Takagi-sannal való beszélgetésünk miatt talán elnézhető, hogy a muzsikától kissé eltérően táncolunk, nem lehet mindenki olyan tehetséges, mint az a vörös hajú fiatalember, aki... aki... szerencsecsillagnak öltözött talán? Nem, biztos nem az, ott van a csavar egy madzagon, ami így változtat a jelentésen csak elképzelésem sincs, hogy mi lehet. O.O
- A tengerparton?! - elkalandozásomból hamar vissza lettem rángatva a jelenbe és egyúttal a táncparkettre partnerem által. Halántékomon egy idegességjel dudorodott ki, szemem pedig ideges rángásba kezdett. - Szabad megkérdeznem, hogy mégis, mit csináltak a tengerparton Otou-sannal? Neutral - előbbi ingerült felszólalásomat igyekeztem visszafogni a további szavaim során.
Mielőtt rossz következtetéseket vonnék le, jobbnak láttam mindent megtudni az eseményekről, mindazonáltal nem tudtam nem megállítani a gyanakvó nézésemet Otou-san felé szemem sarkából. Nem. Biztos nem csalná meg Okaa-sant, biztos más áll emögött és valamiért csupán a partneremre tudtam gyanakodni, Takagi-sanra.
Gondolataimat a furcsa világító dolog vonta el, mely felettünk szárnyalt el. Értetlenül állva a helyzet előtt, még a tánclépéssel is megtorpantam, ahogy az eget fürkésztem. Partnerem hasonló értetlenséggel állt a szituáció előtt, mint jómagam, sajnos én se tudtam elképzelni, hogy mi lehetett ez, ezért csupán tudatlanul vontam meg a vállamat.
- Nézünk utána? - vetettem fel, mint lehetőség, talán a táncparketten kevésbé lesz feszült ez a beszélgetés... >///>" Illetve Shiranui-fukutaichou-san is valami hasonló rendellenességekre utalt, azt hiszem, mikor az imént felkért egy táncra.
Vissza az elejére Go down
Washi Doru
4. Osztag
4. Osztag
Washi Doru

Férfi
Sagittarius Pig
Hozzászólások száma : 14
Age : 28
Tartózkodási hely : Erdőn-mezőn.
Registration date : 2014. Feb. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te5400/15000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (5400/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyVas. Feb. 09, 2014 8:26 am

Szépen leszólták, egyszerre két irányból is, de fene tudja, azért nem ért egyet velük. Ha már itt van, hát ne hulljanak a résztvevők az alkoholmérgezéstől. És mindig kell egy nap hőse is, ugyebár.
Leszámol a naranccsal, aztán körbenéz valami elfoglaltság után kutatva. Végül kiszúrja az éppen táncpartnert cserélő Narákat. A fiatalabbik nem tűnik különösebben lelkesnek, hát úgy dönt, megszabadítja a szocializáció terhétől. A táncospárokat kerülgetve nagy nehezen megközelíti a párost, és a feszült arcú fiú vállára téve a kezét megállítja őket.
- Ellophatom a hölgyet egy táncra?
Mi tagadás, ijesztőnek találja egy kissé a lányt, a habitusával meg a "fullánkjával", de alapvetően tetszik neki, hát egy próbát megér a dolog. Parti van, vagy mi.
Meg lidércfények, úgy tűnik. Mielőtt a páros válaszolhatna, feltűnik a különös, lebegő fénygömb, és határozottan célba veszi az egyik sütizőt. Ő is leáll a másik két halálisten mellett bámészkodni, és a homlokát ráncolva megfeszíti egy kissé az érzékeit. Neki gyanúsan kidounak tűnik a dolog, talán képes felismerni benne a varázslatokra jellemző mintázatot. Vagy nem. De a hatását pillanatokon belül meglátják, az nem kétséges.
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te40600/45000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (40600/45000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyVas. Feb. 09, 2014 8:43 am

Szerencsémre Takagi-san nem haragudott, hogy rásóztam Masachika-sant, ezért nem is vettem zokon, hogy néhányszor rálépett a lábamra.
- Semmi baj. - mondtam Takagi-sannak a sokadik kis baleset után. Ezután már nem sokat táncoltunk, mert Shiranui fukutaichou úgy döntött, hogy nekünk párt kell cserélnünk. Nem tudom, hogy mennyire fogom megállni a helyem Shiranui fukutaichou mellett, de megteszek mindent, amit tudok.
- Igen, az a farkasdenevérember is erre gyanakodott és valami nyugtalanító lélekenergia van a levegőben. - reagáltam Shiranui fukutaichounak, amikor is valami fényes gömböc jelent meg az egyik asztalnál, amire többen is felfigyeltek, köztük Hajime is, ezért én is oda akartam menni és közelebbről is szemügyre venni.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te15600/30000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (15600/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyVas. Feb. 09, 2014 8:47 am

Hoppáré, de kapós lettem! Jobbra-balra sandítok, mi ez a nagy felhajtás! Innye mán! Nem kő parázni! Jutok mindenkinek! Főleg a csini pipiknek! Döngetek is a fekete démonhoz, mire ez a lárma. Értem én nem bírja nélkülem, de csak pár perce pattant le a sörös hordókhoz. NA VAZZE!O_O Még nem is ittam!O_O Ecsím! Ezt a tragédiát! Be is sokkolok méretre szabott kólás üveg előtt.
-Mi..höh...jaham!- Ez a beszéd! Visszatér a lelkesedésem, végre valaki érti a témát és gurigázhatok alkoholt a májamnak.-Életmentő vagy, cukorfalat!- Erre mán érik a meggy. Oda is tartom a karom. Bekísérem a kóterhoz. Kikérek valami gyümölcsös löttyöt. Majd pont vele tolok felesező estet.
-Boccser rám sóztak.- Bökök fejessel a papira. Bírom a csákót. Legalább vigyáz a csemetéjére.-Lazíts! Élvezd kicsit a murit. Nem fognak farba harapni, ha felvillantod a bájos mosolyod. Melyik móka mikihez tartozol? Gondolom lézeng itt fejesed...-
Bele se melegedtem a szövegelésbe, lepattintották rólam. Snapsz! Erre most mit reagáljak?! E van! Majd trécselünk még. Ha ropja! Hátha a tánci betöri. Addig lestem tovább a fura dzsungel harcost, japán lopakodó vakegeret, meg kalóz kapeszt, mit szédelegnek. Nem komáltam az előbbi ingyé műsort. Aztán eltávrecsegtem a Nara ex-boss-t zaklató colos csoportosulásnak.
-Nektek nem tikkes ez a parti? Van tipmix mi a fészkes Ferdinand ez?-
Vissza az elejére Go down
Shiranui Naomi
1. Osztag
1. Osztag
Shiranui Naomi

nő
Pisces Dragon
Hozzászólások száma : 119
Age : 108
Tartózkodási hely : Haruki~chan nyomában *.* || Shiranui birtok
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te21000/30000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (21000/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyVas. Feb. 09, 2014 9:04 am

- Semmi sem történt, Nara~kun, nem feltételezek ön felől sem rossz szándékot. ^.^ - Érintettem meg kedvesen a vállát, miattam igazán nem szabadna feszültnek éreznie magát.
Az azonban engem is aggasztott, amit Nara~taichou megosztott velem az imént. Bár azt nem árulta el, ki a tiszt, akivel beszélgetett, de lehet csupán feleslegesnek tartotta, mégis, ez valahogy ugyanannyira foglalkoztat, mint a történtek különössége.
- Értem... a gyanakvó tiszt netán az ön osztagából való? - Billentettem oldalra a fejem, mintha így több tudást olvashatnék le az arcáról. - Nem aggódik a különös lélekenergia miatt?
Persze ez talán egyértelműen nem igaz, de mégis olyan nyugodtnak tűnt. Aztán felfedeztem a világító valamit, ami mindenki figyelmét magára vonta, jobban mint a vöröshajú férfi tánca, pedig az sem volt elhanyagolható, és profilból olyan ismerős is volt. De nem volt most időm vele foglalkozni, láttam Nara~taichoun is, jobban leköti az, hogy a fia is a fénylő valami felé tart, így mondania sem kellett semmit, vele együtt indultam a fiú után, ha nekem lenne a gyerekem, én is aggódnék. Jobban szedtem a lábam, hogy előbb érjük utol Nara~kunt, mint ő a fénylő valamit.
- Nara~taichou, tudna egy pajzsot emelni a lény elé? - Ezzel nem ártanának annak, ha esetleg ártalmatlan lenne, viszont, ha mégis ártalmas, így nem jutna el a céljáig, ami egyértelműen egy shinigami.
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te13400/15000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (13400/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyVas. Feb. 09, 2014 9:21 am

Felfigyelek a szendivcses részről közeledő nemrég megismert "kalózra", aki már régi barátként kínál meg egy itallal. Természetesen el is fogadom a meghívást, hisz ezért jöttem ide, potyára inni magamat a közönség szeme-láttára!
Aztán, hogy az itak hatására, vagy valamiféle számomra ismeretlen technika nyomán, de egy lebegő szendvicses tál úszott a látóterembe. Kicsit meg is ijedtem a különösen mozgó élettelen tárgyat,s már-már azt vártam mikor ront rám, ám nem tett így.
A kalóz mozdulatát, egyszerű próbálkozásnak minősítettem. A gonosz kis mosolyát nem bírtam figyelmen kívül hagyni, s ekkor jutott eszembe, hogy még mindig nem tudom a nevét.
- Oh, egyébként, én már bemutatkoztam, de aztán jött az a baleset és szétváltunk, szóvasl én Nishi vagyok, téged hogy szólíthatlak? - Nyújtom felé a kezem, egy bíztató mosollyal bátorítva az idegent.
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 117
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te17600/30000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (17600/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:45 am

~Elvesztettem a lebegő szendvicset, akkor most hogy merényeljem meg azt a shinigami-t, akihez tartozik? o.O? Se, baj ezt a pávát majd alkoholba fojtom, de kéne valami jó kalózos név... Twisted Evil~

Daisuke: A kalóz egy pávaruhás shinigamival iszogat, nem úgy néz ki, mint aki enni akarna a közel jövőben.
Nishi és Daisuke: A kalóz rá vigyorog Nishire.
- Hívj csak Jacknek, jarr. - Újabb adagot tölt a poharakba, s hogyha figyeltek rá, akkor észrevehetitek, hogy a sajátjába negyede annyit töltött, mint Nishiébe.

Akik a fénylő jelenést vizsgálnák lélekenergia érzékeléssel: van neki, viszont nem emberi, sem shinigami, de nem is hollow szerű, aki ismeri a modsoulokat, ő rájöhet, hogy ez egy módosított lélek. //off: a jelenség, az Mina kari NJK-ja Hatare, szóval több információt tőle kérjetek.//

Tenkai: A táncotok egy pár fős rajongótábort keltett életre. Bár lehet, hogy ez főleg Killernek köszönhető.

Mina: Hogyha felfigyeltél Hatare közeledtére, akkor azt is észreveszed, hogy nem kis feltűnést okozott a vendégek körében.


Egy biccentéssel reagáltam Farkasember-dono távozására, hiszen, hogyha menni kell, akkor menni kell, semmit sem egészséges sokig visszatartani. Nem Takeo Mizusima-san táncát távolról megtapsoltam, s aztán a teás hölgy felé fordultam.
- Arigatou. ^^ - Köszöntem meg a teát. S csak azután jutott az eszembe, hogy azt a fénylő valamit néztem, így minden képességemet összeszedve, ilyen távolról próbáltam érzékelni, s rájönni, hogy mi is lehet a lélekenergiája alapján, már hogyha nem valamilyen technika, mert akkor csak azt érezném... talán. Viszont kisvártatva megéreztem az általam még sosem érzékelt mintáját. Én is oda mentem volna, de hát a teámat nem hagyhattam ott, sfleg hogy vaníliasságosan vaníliás. Illetve, hogyha jól láttam, akkor Nara-taichou és Shiranui-fukutaichou is közelebb vannak, így hogyha baj lenne, ők megtudják védeni a társainkat. Igen, nekem csak elég azért reménykednem, hogy csupán tréfa legyen az egész. ^^
Vissza az elejére Go down
Sayuki Daisuke
Shinigami
Shinigami
Sayuki Daisuke

Férfi
Scorpio Hozzászólások száma : 102
Age : 277
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Mar. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te11400/15000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (11400/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyVas. Feb. 09, 2014 11:18 am

 Mondja csak, vannak halas szendvicseik? Csak mert ezt találtam a sajátomban - szólítom meg végül minden idők talán legelfuseráltabb orgyilkosjelöltjét, felmutatva neki a szálkát.
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te40600/45000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (40600/45000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyVas. Feb. 09, 2014 11:47 am

- Nem az én osztagomból való, fogalmam sincs kicsoda. - válaszoltam Shiranui fukutaichounak a tiszttel kapcsolatos kérdésére. Nem tudom, miért pont engem talált meg, ezzel a kérdésével az a tiszt, bár logikusan gondolkodott, hiszen a jelenlévők közül én vagyok a legjobb lélekenergia érzékelő.
- De engem is zavar, csak nem tudom, honnan jön, így csupán nyitva tartom a szemem.
Amikor közelebb mentünk a fénylő valamihez és mielőtt Shiranui fukutaichou szólt volna, már készültem egy erőteret vonni az ismeretlen objektum köré. Ha minden igaz, akkor elült a veszély, hiszen biztos nem lehet olyan erős, hogy az én kidoumból könnyen kiszabaduljon.
- Van itt 12. osztagos, aki meg tudja nézni, mi ez az izé? - szólaltam meg hangosabban, hogy mindenki hallja kérésemet, mert jó lenne rájönni, mi lehet ez a fénylő micsoda.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te13400/15000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (13400/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyVas. Feb. 09, 2014 7:01 pm

A kalóz kitöltötte az újjabb italt, s nekem kezdett egy kissé rossz érzésem lenni. Hiszen itt van ez az ember, rendkívül segítőkészen iszik velem, ráadásul az ő italát adja nekem!
- Ne haragudj, de engedd meg, hgy most az én italomból töltsek! - azzal elővettem asaját flaskám, s még két poharat. Mind a ketőbbe töltöttem, körülbelül egy decit, majd koccintottunk, s lehúztam. Ahogy végigmarta a torkomat, s az erős pálinka szét akarta robbantani a mellkasomat, kiegészített. Biztos voltam benne, hogy sok ilyet fogok inni, hisz ez hihetetlenül finom, s ráadásul erős is !
Emlékszem, már legalább egy hónapja, hogy megszereztem ezt a gyöngyszemet. Ugyanakkor az öreg, akitől szereztem, azt mondta, hogy vigyázzak vele, mert ez olyan erős ital, ami néha még a sárkányokat is megmérgezi! Igazi, hamisitatlan házi székelypálinka!
Mikor már töltöttem volna a következőt vendégünk érkezett. Reméltem, hogy ő is inni szeretne, de csak az étlapról érdeklődött. Mivel szavait nem nekem címezte, így illedelmesen csak fél füllel figyeltem diskurálásukra.
Vissza az elejére Go down
Takagi Akira
9. Osztag
9. Osztag
Takagi Akira

nő
Leo Hozzászólások száma : 121
Age : 235
Registration date : 2013. Jul. 19.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te13900/15000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (13900/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyVas. Feb. 09, 2014 7:42 pm

- Semmi pánik, jól szórakozom – s ha már külön kérve volt, s hogy megnyugtassa, mosolyogva felel csatapacinak. Ha kicsit fifikásabb lenne, rájönne, halálistenként talán pályát tévesztett, úgy legközelebb ezért pénzt is szedne, de legalábbis sütiben mérné a mosolya árát, biztos befutó lenne. Egy gyümölcslényi idővel később válaszol is a kérdésére, Shiranui-san felé tekintve. - Ichibantai, Piroskával vagyok – feltéve, hogy ez volt a helyes válasz, és nem valami másra volt kíváncsi.
Láthatóan rosszul vette ki magát Hajimének adott válasza, hiába, hogy titkolni próbálja mennyire felhúzta magát, nem megy neki valami jól. Talán ha megmagyarázza, hogy nem történt semmi olyasmi, amire gyanakszik, majd lenyugszik kicsit.
- Mit csináltunk volna? Fürödtünk – feleli ártatlan arccal, nem is érti a feltételezést, mi mást kellett volna csinálniuk ott, ahol rengeteg vízen és homokon, na meg pár sziklán kívül nem igen van más. Hát persze! Homokvárat is építhettek volna. S ha tovább faggatózik, talán még azt is elmeséli, hogy kagylót is szedett, nincs ezen semmi titkolni való.
A negyedik osztagos lekérésére, mivel nem neki szólt, nem reagál, ha Hajime szabadulni akar tőle, úgy is átengedi. Neki pedig minden mindegy alapon nem szól bele, ügyesebb úgy se lesz, bárkivel táncol. De úgy fest, egyelőre a kérdés elnapolható, a fénylő jelenség sokkal érdekesebb, mint a táncikálás, Hajime felvetésére biccent, majd mennek, hogy közelebbről is megnézzék azt a valamit. Tartaniuk viszont már biztosan nem kell tőle, Nara-san már intézkedett is, ha veszélyes is lenne az a micsoda, akkor se okozhasson nagyobb galibát. Így dolguk ugyan nincs már vele, azért még mindig kíváncsi rá, mi lehet az.
Vissza az elejére Go down
Nara Yuki Hajime
Kidoushuu
Kidoushuu
Nara Yuki Hajime

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kidoushuu osztag vagy a Hachibantai területén
Registration date : 2011. Jun. 12.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Fuku Kidouchou
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te20700/30000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (20700/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyVas. Feb. 09, 2014 9:32 pm

A rövid tömör "Fürödtünk" magyarázatot eléggé nehéz volt lenyelnem Takagi-santól, azonban ez éppen elegendő volt, hogy azon elhatározásra jussak, hogy Otou-sant kell kérdeznem erről, amint alkalmam adatik rá. ._.
- "Csak" fürödtek? >///> - kérdeztem vissza motyogva, tekintetemmel villámokat szórva. Azonban válasz nélkül maradtam, mert Druida-san éppen lekérni igyekezett táncpartneremet. Az illem úgy tartja helyénvalónak, hogy megadjam neki is a lehetőséget és bizonyára jót szórakoztak volna, ha nem ér minket váratlan meglepetésként a felettünk elszálló fénylő objektum.
- Otou-san? - kicsit meglepetten fogadom Otou-san közbelépését a kidouval, ami reálisnak is tűnt, mert nem tudhatjuk, hogy mi ez. Közelebbről megnézve pedig valami állathoz hasonlított a legjobban, már szerintem...
- Nem lehet, hogy egy házi kedvenctől akar megszabadulni valaki, rendkívül könyörtelen módon? - kérdezem a felnőtteket, ahogy jobban szemügyre veszem a lényt.
Vissza az elejére Go down
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te15600/30000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (15600/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyHétf. Feb. 10, 2014 12:59 am

Led-es pacára tapadtak a shini-k, mint legyek a paperosra. Ottan tolongott az összes fekete fityulás. Mán, csak a keresztek hiányoztak. Höh! Ördögfuttatást is csapathattunk volna. Az a törpe lámpa bettos átmenne hentelő funkcióba.
-Képviselőfánk büdös blökijére?-Lövöm be a diabéteszes szőrállatot, meg a pöpecül techtonikoló futtatóját. Nara poronty becsipogására közelebb nyomulok a tök lámpáshoz. Téll nem egy zombi apokalipszisről kántáló ork pofa volt.-Farsangi bölléres buli? Blőe~h!- Hideg meg az ideg rázott ki a témától.-Akkor se stimm a muri. Nem kékne körbe szaglászni?-
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te18700/30000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (18700/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyHétf. Feb. 10, 2014 3:43 am

Mi történt? Pillogtam, ahogy egy fénygömb jött egyenesen felém. Nem kellett sok idő, rájöttem, hogy ez Hatare, csak fény formájában. Mikor elkezdett mellettem lebegni, eszembe jutott, hogy ennek a Zeldás csávónak is volt ilyen lebegő tündérfélesége, így a jelen lévő kapitány kérdésére a tarkómat vakargatva, pironkodva válaszoltam:
- Elnézést, ez a jelmezem része! Csak kicsit késve érkezett!
Miután a lehető legtöbb ember elfordult, odasúgtam Hatarénak:
-Te meg mit csinálsz itt?
Vissza az elejére Go down
Mizushima Tenkai
10. Osztag
10. Osztag
Mizushima Tenkai

Férfi
Hozzászólások száma : 29
Tartózkodási hely : Általában az osztagnál.
Registration date : 2013. Sep. 23.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te5600/15000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (5600/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyHétf. Feb. 10, 2014 4:00 am

- Na, ez nem is volt rossz, keressünk valamit, amivel lehűthetjük magunkat.- fejjel intett Killernek, aki ismét a négylábas megoldást elővéve Tenkai mellett kezdett gyalogolni, miközben a gazdája kereset valami pincért, akitől frissítőt szerezhet. A kisebb tömeggel, akik azt a fénylő valamit nézik, hát velük nagyon nem foglalkozik. Biztos a farsang része.
Vissza az elejére Go down
Washi Doru
4. Osztag
4. Osztag
Washi Doru

Férfi
Sagittarius Pig
Hozzászólások száma : 14
Age : 28
Tartózkodási hely : Erdőn-mezőn.
Registration date : 2014. Feb. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te5400/15000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (5400/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyHétf. Feb. 10, 2014 4:08 am

Hát hogyne szólna a kérdés mindkettejüknek, végtére is nem zsákban akarja táncolni vinni a lányt. De így még sikerül elkapnia a "Csak fürödtek?" mondatot, ami kétségtelenül meglódítja egy kissé a fantáziáját... Nos, már amíg ideje van rá.
A fiú javaslatára vállat von, de sok esélyük már nem jut cselekedni, mielőtt az egyik tiszt lekapcsolná az esetleges fenyegetést. Kíváncsian odahajol a burokhoz, hogy megvizsgálja az állatkaszerűséget, de fogalma sincs, mi lehet az, amíg Hajime felvetése világosságot nem gyújt a fejében.
- Csak nem modlélek lenne? - a szemében majdnem ugyanaz az érdeklődés csillan, amit ilyenkor a tizenkettesek egy kutatójától elvárnának. Az ő osztaga is előszeretettel kísérletezik új gyógyászati eljárásokkal, már ha van kin-min. - Bevallom, életemben nem láttam még egyet sem... Bár akkor talán érthető, miért így akarták eltűntetni. Már ha.
És megint előhúzza a jól bevált diplomatikus hümmögést. Annyit még ő is tud, hogy ezeknek a lényecskéknek elvileg még a létezése is illegális.
- Kíváncsi volnék, hogy kerülhetett ide. Csak nem lebegett be ennyi főtiszt közé minden cél nélkül...
És szórakozottan a séróját borzolva körülnéz a tömegben. Valószínűleg valakié közülük... Aztán a tekintete visszatér a szőke férfihoz a sütiasztalnál. A lélek mintha őhozzá tartott volna. Aztán, mielőtt lomha júzere végigírhatná a posztot, már meg is kapja a választ. Amire félig meglepetten, félig csalódottan fúj egyet: szívesen lenyúlta volna a lényecskét. Hogy ez a léleknek is jót tett volna-e, az más kérdés...
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 117
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te17600/30000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (17600/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyHétf. Feb. 10, 2014 9:05 am

~Basszus, ez fog engem megölni, nem én őt. x.x~

Nishi: A kalóz lehúzza a pálinkát, de egy hármas köhögési roham jön rá tőle.

~Le fogok bukni? O.O? Nem engedhetem, valamivel kimagyarázom, igen az ártatlant fogom adni! >< ~

Daisuke, Nishi: Láthatóan zavar ül ki a kalóz arcára, mikor Daisuke hozzá szól, néhányat ö-zik, s csak azután szólal meg:
- Elnézést, de nem vagyok én pincér... csak... fel lettem kérve... hogy üdvözöljem a shinigami-kat. Amúgy lehet, hogy van halas szendvics, mert én is találtam a szendvicsemben szálkát... A felszolgálóknál érdeklődjön... - Láthatóan izzadság cseppek kezdenek versenyt futni az arcán, s egészen addig ilyen marad, míg Daisuke a közelben van.

Hatare vizsgálói: Egy hang szól ki a tömegből:
- Én tizenkettes vagyok, uram! - Az oroszlán jelmezes shinigami lép ki a tömegből. - Inuzuri Ryuuzaki vagyok, mindjárt végzek a vizsgálatával - A jelmez fejrészét újra felveszi, amit kívülről megnyom néhány helyen, minek következtében az kerreg, pittyeg néhányat, s aztán leveszi a fejéről. - Ez egy ártalmatlan létforma, nem jelent senkire se veszélyt. Valamint, ahogy a fiatalember mondta megfelelő jelmez kiegészítő. ^^ - Ezt követően újra felveszi az oroszlán fejet, s táncos léptekkel elindul a tánctérre, de mivel kb. az egész hely tánctér, ezért igazból már rég ott is volt.

Mina: Úgy láttad, minthogyha a tizenkettedik osztagos, rád kacsintott volna, mielőtt vissza vette volna a maszkját.

Mindenki, aki látta a tizenkettedik osztagos arcát: A férfinek tömegarca volt, annyira, hogy miután eltakarta el is felejtettétek.

Tenkai: Egy pincérszerű embert sikerül megszólítanod, aki rögtön meg is mutatta volna, hogy merre van az üdítős asztal, de látva, hogy az kicsit megközelíthetetlen, megkérdezte, hogy mit szeretnél inni, s egy fél percen belül már meg is hozta neked a raktársátorból. Nem sokkal később egy két lábon járó oroszlán lépett hozzád.
- Üdv neked, jól roptatok az előbb. Én amolyan amatőr műkedvelő vagyok, tudnál nekem mutatni néhány mozdulatot?


Békésen, mosolyogva teázgattam, s közben nézelődtem. Főleg a jelmezeket néztem, s próbáltam mindenkinél betippelni, hogy minek is öltözhetett. Mindenre volt ötletem, leszámítva Tenkai-san jelmezére, hacsak, nem csillagfejű shinigami-nak öltözött.
Mikor elfogyott a teám, indultam is volna, hogy megkérdezzem tőle, hogy jól tippeltem be a jelmezét, de hát a vanília... Szóval kértem még egy teát. *>*
Vissza az elejére Go down
Sayuki Daisuke
Shinigami
Shinigami
Sayuki Daisuke

Férfi
Scorpio Hozzászólások száma : 102
Age : 277
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Mar. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te11400/15000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (11400/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyHétf. Feb. 10, 2014 9:18 am

Ha lehet, még az eddigieknél is Batmanesebbre veszem a hangomat, de ügyelek rá, hogy a közvetlen közelemben állókon kívül más ne hallja meg.
 Láttam, hogy maga helyezte ezt el a szendvicsemben. Az előbb pedig a szimpatikus fiatalember italával machinált valamit  - bökök fejemmel a páva felé. -   Magyarázatot várok. 
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te13400/15000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (13400/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyHétf. Feb. 10, 2014 9:56 am

A férfi is lehúzta a kínált italt, azonban ő egyáltalán nem reagált olyan jól, mint jómagam. Ekkor azonban egy másik tagot láttam küözelíteni, aki faggatni kezdte valamiről. A batmant sosem szerettem, mindig olyan mélabús volt, mintha bármikor elpusztíthatná az emberiséget, vagy akár saját magát! Ráadásul mindig olyan okosnak tűnt, de ha mégis egy zseni, miért nem végez a gonosztevőkkel, ahelyett, hogy börtönbe küldené őket, ahonnét már huszadjára szöktek ki!
Na mindegy, valamilyen különös oknál fogva, talána kisugárzása miatt, ő sem tűnt kelemesebb figurának az alakított szerepénél! Így inkább megpróbáltam lerázni rólunk a fiút.
- Héj tesó, nem jössz ki rágyújtani? - Támaszkodok rá szesztestvérem vállára, s elinvitáltam az idegentől.
Vissza az elejére Go down
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te15600/30000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (15600/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyHétf. Feb. 10, 2014 10:36 am

Nem téma! Szarrá untam magam. Lézeres szentJani boglárkák, meg hájtech oroszlán jelmezes krapekok. És nem ittam, vazze!O_O MÉG! Vettem is az útilaput. Minden sintér forma el volt magának. Azért fekete démont még bekínáltam egy kommentárral. Az előbbi mosolya ordított a lájkolásért.
-Csini a mosolyod! Veled forgatnám a kövi colgate reklámot!-
Aztán tipegtem a kicsikéimhez! Bettos hiányoltak, oda se skubiztam rájuk. Felmarkoltam a legnagyobb bödönös aranyszínű nektárt és odaslattyogtam a fűfüggő manushoz.
-Csodacsibe?- Tippeltem be a nevét. Ez a meló sose nem műkszött. Döcögött a memória chip-em.-Mit tolsz?- Mutattam az angol teadélután szettjére.-Nem lötyögsz a többiekkel?-
Vissza az elejére Go down
Takagi Akira
9. Osztag
9. Osztag
Takagi Akira

nő
Leo Hozzászólások száma : 121
Age : 235
Registration date : 2013. Jul. 19.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 3 Cl0te13900/15000Farsangi jelmezes party - Page 3 29y5sib  (13900/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 EmptyHétf. Feb. 10, 2014 9:30 pm

Meggyőződve róla, hogy a fénylő kis valami nem jelent veszélyt, gyorsan is el veszti érdeklődését, visszatér az előző beszélgetéshez.
- Csak úsztunk egyet. Mire gondol, mi mást kellett volna még? – kérdez vissza teljesen ártatlan arccal, valóban nem látva bele Hajime fejébe, mi mást feltételezhet. De mivel ennek ellenére sem látszik, hogy sikerült volna meggyőznie, vagy elaltatnia gyanakvását, úgy véli, ha mástól is hallja ugyan ezt, talán majd megnyugszik kicsit.
- Jöjjön – karol bele a fiúba, nem sok teret adva tiltakozásnak, apja mellé terelgeti.
- Nara-san, elmesélné, mit csináltunk, mikor először találkoztunk? – biztos benne, hogyha tőle is ugyan azt a választ kapja, úgy nem kérdezősködik majd többet. Túl sok mindent beszélni ezen egyébként sincs mit, nem volt ez olyan nagy dolog, hogy tovább kelljen ragozni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Farsangi jelmezes party - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Farsangi jelmezes party

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-