-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Lélekenergia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 4 Cl0te40600/45000Lélekenergia - Page 4 29y5sib  (40600/45000)

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 1:08 am

A férfi szavaiból kitalálom, hogy ők felelősek a lelkek eltűnéséért, bár ők nem tudják, hogy rosszat csinálnak. Azonban nem ők a hibásak, hanem az, aki ilyen hazugsággal beetette őket
Amikor odamegyek az ismeretlen shinigamihoz, hirtelen letérdel előttem és elkezdte mondani a magáét. Az elején csak értetlenül nézek rá, de mondanom is kellett valamit.
- Öhm, oké. - csak ennyit tudtam mondani, mert a következő pillanatban elment az áram és csak az ablakon beszűrődő fény miatt láttunk valamit. Egy kis remegés is tapasztaltam, ami nem volt jó jel, ezért felkészültem, hogy megvédjem a környezetemben lévőket. Előkészítettem a Nankan nevezető kidout és baj esetén minél nagyobb méretőre terjesztem ki a kidou méretét, hogy sokakat meg tudjak védeni.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Ogiwara Ryushi
10. Osztag
10. Osztag
Ogiwara Ryushi

Férfi
Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2013. Aug. 05.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 4 Cl0te6400/15000Lélekenergia - Page 4 29y5sib  (6400/15000)

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 1:12 am

Valahogy éreztem, hogy a fickók válasza után semmivel sem tudok majd meg többet, legalábbis a főnök tartózkodási helyét illetően. Az viszont már biztossá vált, hogy a ezeknek van köze a lelkek eltűnéséhez, és igaz volt a kezdeti feltételezésünk, hogy a lelkek már közvetlenül a kórházban eltűnnek, ezeknek a paliknak köszönhetően. Sok gondolkozásra azonban nincs időm, mivel pár pillanat múlva már sötétbe is borul a szint, és máris kerülgethetem a futkározó ápolókat.
- Basszus. - fakadok ki félhangosan, azt hittem meg tudjuk oldani a dolgot egyszerűbben is. A föld apró rázkódása már meg sem lep, csak arra tudok következtetni, hogy valakik küzdenek a csapatból, méghozzá alattunk. Talán ők rátaláltak már erre a bizonyos főnökre és számon kérték... Mindenesetre, lazán sétálva indulok el visszafelé az emeleten, amíg el nem érem az eredeti csoportunk két tagját. A csaj láthatóan rendesen túlreagálja a dolgot, biztosan nem tudja még, hogy a csávó akinek tőrt szegez a nyakához igazából nem veszélyes, sőt, elvileg ő csak nekünk segít, még ha igazából hátráltatja is a lelkek átküldését.
- Asszem meg kéne néznünk mi folyik lent. - szólok oda beletörődően a többieknek. Nem igazán szeretem a harcot.
Vissza az elejére Go down
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 4 Cl0te26400/30000Lélekenergia - Page 4 29y5sib  (26400/30000)

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 1:18 am

Halálos nyugalommal viseltettem, míg a beszélgetés zajlott, csupán néha-néha közbevetettem valamit, egyébként inkább az elmém társaságát preferáltam és próbáltam összerakni a képet. Úgy tűnt, a fiúnak fogalma sincs róla, mit csinál, csak beadtak neki valami sületlenséget. Bárki is áll emögött, nos, az nagy kópé. Mindeközben átvettem a tégelyt és a működésére próbáltam rájönni, magyarán akár manuálisan, akár némi reiatsuhasználattal, de megkíséreltem belőle kiszabadítani a bácsi lelkét, hogy megadhassuk neki a végső tiszteletet. Nem igazán törődtem vele, hogy esetleg a szerkezet tönkremegy, biztosan lesz még ott abból, ahonnan ez származik, így a 12. osztag is elégedett lehet majd.
- Hmm... elment az áram Neutral - lepődtem meg a jelenségen - Meg valakinek az esze is Neutral - tettem hozzá a robbanásokra utalva, amik megrázták az épületet - Én megnézem, mi történt. Ha lehet, ne ölje meg, mint az előzőt Neutral - mutattam az ajtó felé, közben kicsit ráijesztve a szellemirtóra. Aztán ráébredtem, hogy hiába, mert Kamioka-san úgysem látja. Kissé zavartan engedtem le a kezem, és kimentem a folyosóra, míg a lány megpróbálta kinyerni az utolsó csepp információkat is szegény srácból.
Vissza az elejére Go down
Sayuki Daisuke
Shinigami
Shinigami
Sayuki Daisuke

Férfi
Scorpio Hozzászólások száma : 102
Age : 277
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Mar. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 4 Cl0te11400/15000Lélekenergia - Page 4 29y5sib  (11400/15000)

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 1:23 am

Úgy tűnik, a kapitány nincs különösebben gyanakvó kedvében, szerencsére. Na nem mintha nagyon faggatózhatna, mert ekkor kialszanak a fények. Valószínűleg egyszerű műszaki hiba, nemsokára beindulnak a tartalékgenerátorok, de hála az égnek viszonylag komoly kavarodást szül. Meglehetősen biztos vagyok benne, hogy ilyen körülmények közt senki se figyel túlságosan a földön térdeplő alakra, úgyhogy feltűnés nélkül megszabadulok a címertől. Természetesen eszem ágában sincs holmi szemetesbe hajítva megalázni családunk jelképét, így takarosan összehajtogatva övem hátuljába tűzöm, a haori által takart helyen. Ezek után térdeplő helyzetemből tovább folytatom a kapitány ájtatos pillantásokkal való bombázását, amíg nem jelzi, hogy felkelhetek, vagy egyéb rendkívüli körülmények nem állnak elő.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 2:37 am

Miho: Szerencsétlen csávó nem tudja, miért szegezel a nyakához kést, bár valószínű, attól jobban meg van rémülve, hogy az egész épület megrázkódott. A srác, akit fenyegetsz, azt se tudja, mit csináljon. Menekülni akar innen, ahogy nagyjából mindenki más is.

Nishi: Újabb rázkódás következtében elveszted az egyensúlyod, s elejted az üveget, ami szilánkokra törik a padlón. Ez a rázkódás most erősebb volt, félelmetesebb. Ezt kihasználva beszélgetőpartnered inkább menekül. Egyértelmű, hogy baj van.

Nara kidouja nagyjából befedi a szintet, ahol még mindig akadnak emberek, főleg némelyik ápoló próbálja összeszedegetni a kórtermekből a betegeket, hogy kiszállíthassák őket.

Rosa: A férfi beleegyezően bólint, majd O.O fejjel pislog Kami után, mikor az ráijeszt mondatával. Megérzed, hogy para van, így ha gondolod, te is kimehetsz a többiekhez.

Többiek, valamint mindenki a szinten: nem lesz időtök arra, hogy megnézzétek Ryu javaslatára, hogy pontosan mi történik. Tömör reiatsut éreztek, azonban ez tiszta energia. Nem tudjátok se shinigamikhoz, se pedig lidércekhez hasonlítani őket.
Nara kidouja hasznosnak bizonyul, egy vörös színű, cerohoz hasonló sugár megtámad ugyanis benneteket, de valahogy még sem olyan, mint a cero. Újra beleremeg a szint, s összesen 9, vörös reiatsu massza kerül hozzátok. Nincs kifejezetten formájuk, csupán vannak, léteznek, nagyságuk nagyjából 1,5 méter. Ami pedig a legrosszabb, hogy támadnak is.
(tehát van 9 ellenfél, lehet választani Very Happy könnyítés kedvéért mindenki írjon egy számot, hogy hányast támadja)

Mina, Kojiro: A szerkezet működésbe lendül, heves rázkódása mellé pedig jellegzetes, zakatoló hangot ad ki. A hengerek sisteregve pattannak ki belőle, üvegük betört, tartalmuk üres. Piros színű, légneműnek tűnő valami száll ki a gépből, s felfelé veszi az irányt. A lángokba borult plafonon át távoznak, kivéve egyet, mely mindannyiuknál nagyobb. Gigászi, hatalmas, sűrű, reiatsuból álló, vörös valami, melyhez még csak hasonlót sem láttatok ezelőtt. Egészen humanoid alakot vesz fel, arca pedig hasonlít a halloween tökökre faragott, gonosz kis pofázmányokhoz. Vigyora éppen olyan aljas. Csápként megnyúló kezeivel pisztolyt imitálva mutat az eliszkolni készülő Kojirora, s egy tömör, piros színű energia gömb hagyja el mutatóujjának hegyét, hogy szélsebesen a shinigamiba csapódjon.
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 4 Cl0te18700/30000Lélekenergia - Page 4 29y5sib  (18700/30000)

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 2:53 am

Csodalámpás! Mert hiszen semmi sem természetesebb, mint hogy a gépezet felrobbanása és a tartalmuk eliszkolása után a legnagyobb, és minden bizonnyal a legrondább marad hátra, hogy velünk kezdjen ki! Na nem gond, táposak az ellenfelei. Én a magam részéről nem vagyok túl gyenge, és láttam a társamat shikai-t használni. Hatare a terem másik vége felé iszkol, de így is marad elég fényforrás, hogy szembe nézzünk a Halloween-i tökfejjel. Félszemű társamat megcélozta, én pedig, hősiességem jeléül elrántottam a félelmetes töltet elől, majd feloldottam a reiatsu lezárást, előhúztam kardomat. - Hitto Zengo, Rairyuu! Kaminari Chensou! Eikaku!- Kiáltottam el magam. Első parancsszavaim a zanpakutou-mat oldották fel, a második növelte a kard hatékonyságát, és az -egyelőre- végső pedig egy olyan támadás volt, amely egy vágással karöltve elektromos feszültséget juttat az áldozat testébe, valamit égési sérüléseket is hagy. Utóbbit még egyszer megismételtem, majd egy másik, az utolsó zanpakutou technikámat vetettem be: - Rai Makihige!- Amint kimondtam a szavakat, két villám csak ki a kardomból, az egyiket a szerencsétlen száján, a másikat egyik szemét vezetem be, majd kihúzva őket, varrási technikával támadom ugyanígy, a villámokkal pedig lassan mindenhol átszúrom. Ezekkel reméltem, elég sérülést okoztam, hogy belepusztuljon.
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 4 Cl0te15900/30000Lélekenergia - Page 4 29y5sib  (15900/30000)

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 3:01 am


A hangok miatt megtorpant, és a gép felé fordult, ahogy gondolta, ez van ha valaki túl sokat eszik, megfekszi a gyomrát. Ez történhetett a géppel is, csak hányás helyet valami piros dolog szállt fel a levegőbe, ami nem sok jóval kecsegtetheti a társaságukat. S’ persze, hogy a legnagyobb itt maradt, bár igen, Kojiro volt az, aki kiengedte a szellemet a palackból, meg is érdemeli a nagyot, csak nem érdekli. Ellép a lövés elől, majd előhúzza a kardját.
- Kellemetlen.- előveszi a lélekmobilját.- Itt Kojiro Kuroda, vészhelyzet alakult ki, haladéktalanul oldják fel a pecséteket, vége.- ha minden igaz, elég hamar feloldják a pecsétet, és ha így van, akkor nem sokat lustálkodik. Nem foglalkozik a társával továbbra se.
-Bankai. Shoukyaku! Kaminari Ryuu./Rombolj! Mennydörgés Sárkánya.- megidézte a bankaiát, körülötte cikáztak a villámok, majd felemelte mindkét kezét, egyikkel a lebegő valamire célzott, a másikkal pedig felé, a palfonra.
- Arashi/Vihar.- mindkét kezén, az ujjai végéből előtörtek a villámok, száguldva a saját célpontjuk felé. Ha talál akkor nem csak égési sérülést okoz, hanem magával hozza a villámlás erejét is, ha ez nem lenne elég annak a piros valaminek, akkor talán az is használ valamennyit, hogy rászakad a mennyezet. Persze, ha nem oldották fel a pecsétet, akkor a shikai támadását használja, amivel tönkretette a gépet, a lényeg ugyanaz, ha nem tudta megölni azt a lényt, elég időt még nyert, hogy továbbálljon.
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 4 Cl0te40600/45000Lélekenergia - Page 4 29y5sib  (40600/45000)

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 3:02 am

Ahogy számítottam rá, baj van, ezért fel is húzom a pajzsomat, majdnem az egész első emeleten, bevédve az embereket. A földön térdelő shinigamival nem nagyon foglalkozom, ha ennyire térdelni akar vészhelyzetben, akkor térdeljen csak.
- Hadou 50, Rei no Kuron! - készítettem két klónt magamról, akik segítenek az emberek evakuálásában. - Az öltönyösök menjenek és hozzák le az embereket az emeletekről ide, mert itt biztonságos. - utasítom a magas lélekenergiás kiöltözött bagázst, hogy tartsanak a klónjaimmal az emeletekre.
Megkeresem a legközelebbi piros fényizét, ami megtámadta a pajzsomat kevés sikerrel. Amint megvan az ellenfél egy Raikouhout küldök feléje, mert nem tudom, mire képes és nem akarok addig közel menni hozzá.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Sayuki Daisuke
Shinigami
Shinigami
Sayuki Daisuke

Férfi
Scorpio Hozzászólások száma : 102
Age : 277
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Mar. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 4 Cl0te11400/15000Lélekenergia - Page 4 29y5sib  (11400/15000)

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 3:05 am

Felpattanok, és reflexből kardot rántok. A reiatsu-masszák úgy tűnik, mindenhol ott vannak, ráadásul a kórház hemzseg az emberektől, úgyhogy igazán effektív területre ható kidoukat sem lenne túl okos dolog használni. Visszacsúsztatom Kuro Kyouakut a hüvelyébe. Lentről enyhe füstszag terjeng; lehetséges, hogy a korábbi energiasugár felgyújtott valamit? Akárhogy is, célszerű lenne eltüntetni az embereket a kereszttűzből. A két kapitány valószínűleg egyedül is pillanatok alatt ki tudja pucolni a szintet, ha nem kell a járulékos veszteségek miatt aggódniuk. Ezt átgondolva shakkahouval kirobbantom a legközelebbi közel ember nagyságú ablakot, majd a kapitány példáját követve én is készítek egy lélekklónt, és közösen nekilátunk kifuvarozni az embereket az épületből az újdonsült nyíláson keresztül. Elsősorban azokat részesítem előnyben, akik viszonylag közel vannak a megjelenő szörnyetegekhez, de ha akad egy-két mozgásában korlátozott, vagy nagyon idős beteg, akik valószínűnek tűnik, hogy nem tudnak idejében kikeveredni, ha az alsó szint valóban lángba borult, akkor rajtuk is segítek.
Vissza az elejére Go down
Ogiwara Ryushi
10. Osztag
10. Osztag
Ogiwara Ryushi

Férfi
Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2013. Aug. 05.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 4 Cl0te6400/15000Lélekenergia - Page 4 29y5sib  (6400/15000)

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 3:10 am

Erőltetetten mosolygok, miközben egymás után bukkannak fel ezek... ezek az izék. o.O Társaim közül épp elegen foglalkoznak az emberek kimenekítésével, így én teljesen rájuk tudok koncentrálni. Fogalmam sincs mik lehetnek, viszont az egyik úgy látszik ki is szúrt magának, és fura, vörösen fénylő teste már felém is száguld. Mennyivel egyszerűbb lenne, ha mondjuk leülnénk meginni valamit és megbeszélnénk a dolgokat... mondjuk, ennek a lehetőségnek itt még minimálisabb az esélye, mivel valószínűleg ezek a valamik nem éppen képesek kommunikálni. Úgy látszik kivételesen tényleg harcra kényszerülök. Azonnal a lábaimhoz sűrítem reiatsum és enyhén balra kitérve hátrébb shunpozok, majd egy pillanat múlva már kardommal a kezemben lendülök ellentámadásba, egyelőre mindenféle technika, vagy Hishuu shikai alakja nélkül, csak is villámtáncra támaszkodva próbálok meg vele szemben haladva az utolsó pillanatban úgy kitérni, hogy oldalról beledöfhessem a kardom, miközben tovább suhanok, de csak pár centi mélyen, mélyebben nem próbálom beleszúrni mivel ezzel az első támadással azt akarom felmérni, hogy egyáltalán fog-e rajta a kardom, és amúgy sem tudhatom, talán megégetheti a kezem ha túl közel nyújtom.


A hozzászólást Ogiwara Ryushi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 29, 2013 3:11 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 4 Cl0te13400/15000Lélekenergia - Page 4 29y5sib  (13400/15000)

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 3:11 am

Egy újabb rezgés, amely annyira megmozgatta az egészet, hogy a kezemből is kiesett a sörösüveg. Hiába kaptam utána, az kíméletlenül a földnek csapódott és széttört.
Nem is foglalkoztam az időközben menekülőre fogó alakra, helyette inkább a földre borultam és siratni kezdtem az italt.
- Te drágaaa T__T Te édeees T__T Úúúúgy sajnálom! - Miközben beszéltem hozzá a szilánkjait óvatosan a kezembe vettem és a szemembe még könnyek is szöktek.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 4 Cl0te16400/30000Lélekenergia - Page 4 29y5sib  (16400/30000)

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 3:18 am

Megengedtem magamnak egy enyhe fészpalmot a kapitány szövegére. nem igazán tudom eldönteni, hogy egy nagyra nőtt gyerek, vagy egy visszafejlődött felnőtt-e. De ez nem fontos, ami fontos az az, hogy ezt a kölyköt valahogy biztonsága helyezzem a későbbi információ szerzésre és valahogy segítsek a többieknek.
~ Szétválunk. - közöltem az egyszerű utasítást, mind a zanakutoummal, mind pedig a másik személyiségemmel, aki eddig csak a megfigyelő szerepét töltötte be.
- Azt hiszem, hogy ideje, hogy pihenj kicsit. Majd ha mindennek vége, beszélgetünk. Hakufuku. - oldottam le a kötést a szemeimről és megpróbáltam megtalálni a fiúval a szemkontaktust, hogy a technika kifejthesse a hatását és eszméletét veszítse. Így kevesebb a baj vele.
- Terasu, Tsuin tsu hoshi no tasogare! Bunri ni naru! - aktiváltam a kardom első szintjét és rögtön azután azt a képességet is, amivel Hotaru is beléphet a világba.
- Én intézem a kölyköt, te segítesz a többieknek. - osztottam meg a tervet a klónommal, aki csak egy bólintással jelzett. Az espert felkapva a hónom alá nyitottam magunknak kijáratot a kórtelem falában és hagytam el az épületet.
Hotaru ezalatt a kórterem bejáratát használva távozott egészen addig a szintig ahol a legnagyobb volt a lélekenergia koncentráció, valamint ahol a két kapitány is volt, majd kiválasztva egyet (5-ös Cool ) lendült támadásba a különös lény ellen.
Vissza az elejére Go down
Fon Miho
2. Osztag
2. Osztag
Fon Miho

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 73
Age : 64
Tartózkodási hely : Fon birtok, Seireitei
Registration date : 2013. Jun. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Hachiseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 4 Cl0te7600/15000Lélekenergia - Page 4 29y5sib  (7600/15000)

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 3:21 am

Mivel a férfi nem válaszolt, nekem pedig nincs sok időm kérdezősködni, egy jól irányzott ütéssel tarkón vágtam, remélhetőleg jó időre kivonva őt a forgalomból. Ezután előveszem a lélekmobilomat, és felhívom a 12.osztagot.
-Itt Fon Miho! Fagyasszák meg a teret az 500 méteres körzetünkben!-valószínű már most számtalan halott lehet a kórházban, így talán sikerül csökkentenünk a további halálos áldozatok számát.
Ezután megpróbálom reiatsu érzékeléssel bemérni a legközelebbi társaimat, majd feléjük veszem az irányt.
Vissza az elejére Go down
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 4 Cl0te26400/30000Lélekenergia - Page 4 29y5sib  (26400/30000)

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 3:38 am

Nos, azt hiszem a helyzetet jól jellemezhettük azzal a kifejezéssel, miszerint elszabadult a pokol Neutral Ettől függetlenül nyugodtan bíbelődtem a tégellyel, mígnem egy pöcök segítségével végre sikerült kinyitni. Azonban a bácsi lelke helyett csak egyszerű reishi tört ki rajta, és lényegében meg is szökött előlem. Néhány pillanattal később csatlakozott azoknak a vörös masszáknak az egyikéhez, amik megjelentek a szinten.
- Hm... így tényleg nem lesz belőlük lidérc Neutral - konstatáltam, azzal együtt, hogy segíteni sem segít. Ám volt itt még nagyobb gond is ennél, a masszák mellett érzékeltem egy még ennél is erősebb lélekenergia gócot. Előhúztam a festékes tégelyemet, majd a tintával rajzoltam egy négyfelé osztott kört a padlóra.
- Dél szíve, észak szeme, nyugat ujja, kelet lába, érkezzetek a széllel és távozzatok az esővel! Bakudou no gojuuhachi, Kakushitsuijaku - idéztem meg a lélekenergia forrását kereső kidoumat. A megjelenő koordináták a föld alá mutattak: alagsor. Felegyenesedtem, majd a lélekmobilomon máris értesítettem a 12. osztagot, hogy oldják fel a pecsétemet, sőt lehetőleg mindenkiét, mert szükségünk lesz rá.
- Az alagsorban van a legerősebb! - kiáltottam, aztán akár hallotta valaki, akár nem, én elindultam lefelé. Útközben egy rám támadó vörös masszát (legyen a nyolcas) még megkínáltam egy Souren Soukatsuival, de nem kívántam hagyni, hogy megakadályozzanak, nekem kapitányként a legerősebb felé kellett vennem az irányt.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 4:29 am

Mina, Kojiro: Kojiro megkapja a feloldást, s mindketten támadásba lendültök. Mindkettőtök támadása betalál, a vörös masszát pedig hosszú másodpercekig kékes színben fel-felvillanó villámok veszik körbe, az arc azonban még csak el se mérgesedik. Gonoszan méreget titeket aljas ábrázatával, majd ezúttal Minát támadja. Alakja hatalmasra nyúlik, s eltapossa a fiút. Csontjaid nem törnek, de a földhöz nyom téged. Majd lelép rólad. s megpróbál beléd rúgni lehetőleg úgy, hogy Kojirora repülj labdaként.

Nara, Rosa, Dai: Mentőakcióba kezdtek, s az öltönyösök is mindannyian segítenek nektek. Jól ismerik már a kórházat - egy emelettel feljebb ugyan, de egy tűzlétra kezdődik, ami levisz titeket az épületen kívülre. Megkapjátok az információkat, hogy nagyjából 300 beteg lehet a kórházban összesen, ezen kívül pedig az ápolók, vendégek, orvosok, satöbbi. Elkezditek evakuálni a kórházat, beleértve betegeket, időseket, gyerekeket, anyukákat, újszülötteket. Remeg alattatok a padló. Csupán perceitek vannak hátra. Az első emeleten már érezni a füstszagot, a riasztók pedig be is indultak.

Miho: kérésedet megtagadják a 12. osztagnál. Tudják, hogy olyan para van jelenleg, amit nem lehet lezárással megoldani. Nem egyedül reiatsu alapúak a támadások, amik az embereket érhetik, így az ő épségük érdekében nem jön létre a blokk.

Nara kidouja elintézi az egyik reiatsu lényt, ami egyszerűen semmivé foszlik. Rosa és Ryu megtámadnak egyet-egyet, sikeresen, de a reiatsu monstrum nem tűnik el. Kami szintén megtámad egyet, valahogy sokkal lazábbá válik a szerkezete (reiatsu alapján érezhető, hogy csökkent az ereje), de nem pusztul el. Többiek nem támadnak.

#1, #2 Mihora támadnak. Mindketten egy-egy cero-szerű, ám annál jóval gyorsabb energia sugarat lőnek feléd. Kitérésre nincs lehetőséged, másként kell védekezned.
#3, #4 Nishire támadnak ugyanígy. Nem hatja meg őket, hogy nincs több sör. Ha rajtuk múlik, Nishi soha többé nem iszik.
#5 és #6 Rosát támadják. Egyikük ugyan sérült, de ez nem akadályozza meg őt abban, hogy tovább támadjon, hasonlóan társaihoz.
#7 és #8 a távozó Kamira támadnak. A legfurcsább az egészben, hogy az egyikük támadása után feloszlik.
Többieket nem támadják.

További 7 reiatsu monstrum maradt hátra, közülük egy súlyosan sérült, kettő pedig valamennyire sebesült.

Nishi, Rosa, Nara, Kami: észlelitek, hogy a reiatsu monstrumok energiája minden egyes támadás után csökken valamennyivel.
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 4 Cl0te40600/45000Lélekenergia - Page 4 29y5sib  (40600/45000)

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 4:40 am

Kidoummal elintézem a piros fényizét, pedig azt hittem sokkal nehezebb lesz. Ekkor figyelek fel a feljövő füstre, ezért lefelé indulok, megkeresni a tűz forrását. Ha útközben találkoznék még fényizékkel, akkor az előzőhöz hasonlóan intézem el, mint az előzőt.
A földszint lángokban áll, ezért Hyouga Seirannal mindent megfagyasztok és mivel látok füstöt jönni az alagsor felől, ezért lemegyek oda, ahol megtalálok egy szétrobbant generátorszerű valamit. Egy Hyouga Seirannal azt is lefagyasztom, ne hogy még több baj legyen vele és ezzel próbálom megakadályozni mindenhol a tüzet.
- Ti meg mit műveltetek itt? - veszem észre a két tisztet, akik a földszint átkutatásával lettek megbízva. Ennél viszont fontosabb dolgom is van, mivel egy a piros izéknél nagyobb izé is van itt.
- Hadou 88, Hiryuu Gekizoku Shinten Raihou! - próbálom a lézeres kidoummal telibe találni a halloweeni tök mosolyú izét.


A hozzászólást Nara Shiratori összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 29, 2013 4:57 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Fon Miho
2. Osztag
2. Osztag
Fon Miho

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 73
Age : 64
Tartózkodási hely : Fon birtok, Seireitei
Registration date : 2013. Jun. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Hachiseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 4 Cl0te7600/15000Lélekenergia - Page 4 29y5sib  (7600/15000)

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 4:45 am

Nyugtázom, hogy a területelzárás nem lenne jó megoldás, a kórház akkor is tovább fog omlani. Sajnos ma nagyon sok ember halt meg, és fog még meghalni, de ennél a világ szempontjából fontosabb, hogy helyreállítsuk az egyensúlyt.
Ahogy közeledek a társaimhoz, két vörös valami jelenik meg velem szemben, és nem kell különösebben intelligensnek lenni hozzá, hogy az ember lánya rájöjjön ellenségek. Rögtön meg is indítják ellenem a támadásukat, ami elől már nincs időm kitérni, úgyhogy a zanpakutommal kell védekeznem.
-Hariuta! (Üvegdal)-egy minél masszívabb, ék alakú üvegpajzsot próbálok magam elé létrehozni, az éket megvastagítva, így van rá a legtöbb esélyem, hogy kitart. Miután kész, a karjaimmal takarom az arcom, és a földre térdelek, hogy az üvegszilánkok minél kisebb felületet érjenek.
Ha nem sérültem meg súlyosan, akkor a Harishinzou (Üvegszív) nevű képességemmel létrehozok egy vörös üvegszilánkot, ami körül gyorsan örvényleni kezd a többi, és az így létrejött technikát a lények felé dobom. Ha talál, ha nem, kihasználom az időd arra, hogy valami fedezéket keressek, mielőtt újra támadnak.
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 4 Cl0te18700/30000Lélekenergia - Page 4 29y5sib  (18700/30000)

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 4:47 am

Elégedetten konstatálom, hogy nem hiába oldottam fel kardom első szintjét. Még a másodikat is feloldottam volna igazából, ha lenne. Már éppen mentem volna pacsizni félszemű társammal, amikor rám nehezedett valami súly. Erős volt a csontozatom, így az megúszta sértetlenül, ám én ezt egyáltalán nem így éreztem, hiszen majdnem húsos palacsinta lett belőlem. Majd, ha ez nem lenne neki elég, belém is rúgott, de úgy, hogy a társamnak neki is repüljek. Azt nem tudom, hogy sikerült-e, mert az érzékeim csődöt mondtak egy időre, de amikor felálltam, erőtlenül rámondtam egy kidou-t, ami talán életet menthet: - Bakudou 49: Kuro Shitsui!- Nyögtem, hogy elvegyem látását.
Vissza az elejére Go down
Sayuki Daisuke
Shinigami
Shinigami
Sayuki Daisuke

Férfi
Scorpio Hozzászólások száma : 102
Age : 277
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Mar. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 4 Cl0te11400/15000Lélekenergia - Page 4 29y5sib  (11400/15000)

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 4:48 am

- Ha bárki ismeri a Tsuriboshit, szerintem fel tudnánk gyorsulni… lehetne dobálni a kevésbé törékeny embereket – szólok a többiekhez. Mivel a vészes recsegés erősen jelzi, hogy fogytán az időnk, elsősorban a betegek helyett inkább a személyzetre koncentrálok: orvosok, nővérek… az ő megmenekülésük hosszútávon a tevékenységük révén jóval több emberélet megmentéséhez vezet, mint egy átlagos nyugdíjasé.
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 4 Cl0te15900/30000Lélekenergia - Page 4 29y5sib  (15900/30000)

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 4:53 am

Még valamennyire bírja a plafon, de talán hamarosan magától is le fog omlani, és a jelek szerint a lény elleni támadásaik hatástalanok, értelmetlennek találja a további harcot. Eljött, tette a dolgát, vagyis nem, mert már nem ez a dolga, ideje hát tovább állni, ám a bankait még nem szünteti meg, hasznos lehet a továbbiakban, ha valami kellemetlenségbe ütközne. Erről jut eszébe, ahogy nézi, hamarosan tényleg ütközés van a láthatáron. Inkább lebukik, mert nem szeretné, hogy koccanjanak a szőkével, és még éppen időben, bár így az a terve, hogy végre nyugodtan itt hagyhassa őket, az sajnos a látszat szerint dugába fog dőlni… vagy mégse. Egy kapitány jelent meg, aki a jelek szerint nem tudja levetkőzni a kapitányok irritáló szokását, és már kérdez is.
- Minden bizonnyal nem táncolunk. Nos, akkor engedelmével, ezt itt hagynám Magának.- a kapitány meg teszi is a dolgát, remélhetőleg már nem lesz semmi, ami nagyon akadályozná Kojirot. Nincs kedve megégni, csak egy ablak kell, amin keresztül távozhat.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 4 Cl0te16400/30000Lélekenergia - Page 4 29y5sib  (16400/30000)

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 5:04 am

Miután az épületen kívül biztonságba helyeztem az eszméletlen fiút immáron én is visszatértem klónom mellé a harctérre, hogy tovább javítsam az arányokat. A két izé, ami kezdetben Hotarut vette célba, most tökéletesen megoszlott kettőnk között. Tisztában voltam vele, hogy jelenleg a legfontosabb az, hogy ezeket a valamiket feltartsuk vagy hatástalanítsuk amíg a teljes kiürítés végbe megy. Az esetleges embereket megtámadni kívánó piros mizéket pedig egy egyszerű Shou-val igyekszem ellökni az emberektől.
Vissza az elejére Go down
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 4 Cl0te26400/30000Lélekenergia - Page 4 29y5sib  (26400/30000)

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 5:09 am

Nocsak, nem sikerült kellő energiát befektetnem a kidouba? Végül is mindegy, ahogy rám támadnak a sérült darab szét is foszlik. Könnyen megállapítottam, csökken az energiájuk a támadástól. Nekem meg a végtagjaim fogynak, legalábbis kicsit megsínylette a karom, hogy az egyik lény támadását kénytelen voltam a kezemmel megpróbálni hárítani. Annyi baj legyen, a helyzetet az előnyömre tudtam fordítani így is.
- Hadou no 83, Chigatana Neutral - közöltem, mire a kezemből kiszabadult vércseppek jelentős detonáció kíséretében rárobbantak a különös lényre és beborították reaitsulángokkal. Ennek elégnek kellett lennie, így Nara taichout követve én is lesiettem az alagsorba, és közben előhúztam másik kardomat. Úgy véltem a zanpakutoummal most nem sokra mentem volna. Nara-san egyből a nagyágyúkkal nyitott, így nem maradt sok választásom nekem sem.
- Ti ketten, segítsetek fent evakuálni és ennek a tökfejnek a kistesóit levadászni Neutral - utasítottam a két shinigamit a távozásra, ez a monstrum jóval erősebb volt annál, hogy engedjem őket itt maradni, mikor itt hamarosan rendkívül erős technikák is repkedhetnek. Két kidoumester kapitány csak elegendő lesz egyébként is.
- Hadou no kyuujuuichi, Ranshin no Senjuu Koten Taihou Neutral - emeltem meg kardomat, és idéztem rá speciális technikám segítségével a 91-es számú pusztító mágiát, illetve annak az erejét elsősorban, majd azzal szökkentem előre, hogy az óriási vörös masszát derékból ketté vágjam.

// a technikám cirka fél percig tart ki, a zanjutsum a hadou 91 erőszintjére emelte //
Vissza az elejére Go down
Ogiwara Ryushi
10. Osztag
10. Osztag
Ogiwara Ryushi

Férfi
Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2013. Aug. 05.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 4 Cl0te6400/15000Lélekenergia - Page 4 29y5sib  (6400/15000)

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 5:10 am

Elégedetten veszem tudomásul, hogy a vörös cuccot sikerült legyengítenem, ha nem is tűnt el teljesen. Bár, mintha a puszta mozgás is szívná el belőle az energiát, mivel valószínűleg színtiszta reiatsuból áll, ez érthető is. Így viszont... bőven elég, ha erősségemet, a shunpot kamatoztatva kitérek a támadásai elől, így előbb utóbb szétfoszlik és magamat sem kell megerőltetnem túlságosan. Már készülnék a villámtáncra, mikor észreveszem, hogy még kitérésre sincs szükségem, hiszen az energianyaláb bebizonyítva, hogy tényleg semmiféle tudattal nem rendelkezik, egy társamra veti magát. Azért még megeresztek egy vágást felé, miközben keresztbe shunpozok a haladási irányán, utána viszont a falnak dőlve, hüvelyébe visszacsúsztatott karddal figyelem, hogy boldogulnak a többiek. Végül is, én vagyok a leggyengébb a csapatban, játszva el kell intézniük őket.


A hozzászólást Ogiwara Ryushi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 29, 2013 5:48 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 4 Cl0te13400/15000Lélekenergia - Page 4 29y5sib  (13400/15000)

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 5:18 am

Miközben sirattam az italomat megbökte az oldalamat valami. Ráadásul nem is volt egyedül, valamiféle erős támadások csapódtak a hátamnak, ahogy ott guggoltam. Hatásukra rögtön elvesztettem az irányítást a testem fölött és durván nekicsapódtam a legközelebbi szilárd tárgynak, ami éppenséggel a mellék helység ajtaja volt.
Fejemet vakargatva felkászálódtam a földről és vettem észre a támadóimat. Tehát ők voltak azok, akiket már korábban is éreztem a folyosón. De most mintha alacsonyabb lenne a lélekenergia szintjük! Na mindegy, próbáljuk meg úgy lerendezni ezt a nézeteltérést, hogy el se kezdjük! Mindeddig ezt sikerült valahogy megoldanom.
- Bakudou 26: Kyokkou - Ennek a technikának a segítségével megpróbálom elrejteni az egész valómat lélekenergiával együtt!
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 6:08 am

Mina: a kidout ellövöd, azonban látható hatása nem történik. Talán a monstrum másként érzékeli a világot, mint ahogyan azt te teszed. Majd az utasításoknak megfelelően felrohansz, az emeleten nagyobb szükség lehet rá. Érzed, hogy ott az ellenségek a te erőszinteden vannak.

Kojiro: Feljutsz a földszintre, de addigra már nem látsz tüzet, sőt, talpad alatt vastag jégréteg található. Füst ugyan még mindig bőven van, de egyértelmű számodra, hogy valaki megállította a tüzet. Még mindig választhatsz, hogy tényleg inkább elmész innen, vagy pedig felmész az emeletre segíteni a többieknek. Talán hamarabb végeznének veled.

Nishi: a kidoudon érzed ugyan, hogy sikeres, de valamiért a vörös lények nem nagyon tudnak tekintettel lenni arra, hogy te most láthatatlan vagy. Egyikük újra téged támad.

Rosa és Hotaru: nem igazán támadjátok a vörös lényeket, ehelyett az emberek épségét tartjátok szem előtt. Gyakorlatilag segítesz kiüríteni a teljes szintet. A felsőbb szintekről pedig bizonyára más gondoskodik.

Ryu: Ugyan egy darabig úgy érzed, hogy pihenhetsz, mindezen örömöd nem tart sokáig. Észreveszed, hogy valóban gyengülnek pusztán az idő telésétől is. Talán ez lenne a kulcsa a megmenekülésnek? Na és te hova menekülsz, ha ezúttal téged támadnak falkástul?

Dai: A harcból úgy döntesz, kimaradsz, s még prioritást is felállítasz az emberek mentésében. Éppen ezért nem vonod magadra a vörös reiatsu monstrumok figyelmét, azonban mindent megteszel azért, hogy a lehető legtöbben megmeneküljenek. Az első szintet lassan ki is üríted, s már hallod a távolból a rendőrök, tűzoltók hangját.

Miho: Shikai-odat aktiválva támadsz, fedezéket pedig az egyik kórterem ajtajában találsz. Támadásod kettőt lesebez a reiatsu lények közül, de nem pusztulnak el.

Kami búcsúzóként egy újabb erős kidout szór az egyikre. A legjobb az egészben, hogy a kidoutól a lény saját reiatsuja is égni kezd. Maradék életét végül ez veszi le.

#1 Nishire támad.
#2, #3 és #5 Ryu-ra támadnak. #3 és #5 sérült.
#6 Mihora támad, fedezék miatt azonban Miho karcolásokkal megússza.
#7 a Rosa-Hotaru duóra támad.

Nara, Kami: Lefelé jövet feltűnik nektek, hogy valaki ráadásul lyukat is robbantott a földszint és az alagsor között. A földszinten s itt szinte mindent jég borít. Kár, a nagy sietségben nem mindenki figyel oda a csúszásveszélyre...
Támadásotokba a monstrum sérül, mind a kidouktól, mind pedig a vagdalkozástól. Különös, hogy tulajdonképpen kettévágni nem lehet, pontosan Kami azt tapasztalja, hogy ahogyan a pengéje kettészeli a monstrumot, újra összeáll. Viszont a reiatsuja - amiből jó sok van neki - ezzel is fokozatosan csökken.
A monstrum támad, valamiért viszont nem Kamival, hanem Narával foglalkozik. Megemeli kezét, amiben vörös színű villám keletkezik, mintha Zeuszt játszana. Félő, ha eltalál, akkor nem kelsz fel többé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Lélekenergia - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Lélekenergia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-