-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Lélekenergia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Sayuki Daisuke
Shinigami
Shinigami
Sayuki Daisuke

Férfi
Scorpio Hozzászólások száma : 102
Age : 277
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Mar. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 2 Cl0te11400/15000Lélekenergia - Page 2 29y5sib  (11400/15000)

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 5:53 am

„Különleges képességű emberek”. Érdekes megfogalmazás. Alaposan átnézem, hátha tartalmaz valami egyéb információt a munka természetéről, elérhetőséget, honlapot, valami. Ha van honlapjuk, felkeresem okostelefonról; ha nincs, ráguglizok a hirdetésben esetleg megjelenő cégnévre/lakcímre/egyéb infóra. Pötyögés közben rendületlenül haladok a kis csoport shinigami felé, de ha találok valami érdekeset a munkaadóval kapcsolatban, teljes lelki nyugalommal ignorálom őket, amíg beléjük nem ütközök.


A hozzászólást Sayuki Daisuke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 28, 2013 5:55 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ogiwara Ryushi
10. Osztag
10. Osztag
Ogiwara Ryushi

Férfi
Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2013. Aug. 05.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 2 Cl0te6400/15000Lélekenergia - Page 2 29y5sib  (6400/15000)

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 5:54 am

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy itt senkit sem érdekel, hogy éppen táplálékhiányban készülök elhalni, aztán a végén én leszek az a haldokló, akit a többiek kíváncsian bámulnak majd. Azaz nem, mivel belőlem ugyan már nem száll ki semmiféle lélek. Szóval, még csak látni sem fogja senki a halálom. Csodálatos...
Az eltűnések százalékos adatainak ismertetésekor felvetődik bennem, hogy ha valamiféle lény tünteti el a lelkeket, akkor egyáltalán nem biztos, hogy a közelünkbe merészkedik, amint éppen haldokló embereket bámulunk. Feltéve persze, ha képes érzékelni a lélekenergiát. Ha viszont igen, akkor ésszerű lehet, hogy az eltűnések nagy része miért a nyílt utcán történik, ott sokkal könnyebb egy egyedül levő, védtelen prédát kiszemelni. Azonban, valami azt súgja, hogy nem is egy konkrét lény áll a dolgok mögött és valami sokkal megfoghatatlanabbal állunk szemben. Természetesen megszólalni lusta vagyok, így csak szórakozottan, köveket és mindenféle földön heverő szemetet rugdosva követem a kórház felé igyekvő kis csoportot.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 2 Cl0te16400/30000Lélekenergia - Page 2 29y5sib  (16400/30000)

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 6:00 am

A kapott információk után csendesen vártam meg, hogy a két kapitány hogy dönt, hisz ha külön kell válni akkor el kell dönteni, hogy ki merre megy és kivel. Szerencsére ilyen probléma nem volt.
- Akkor nincs miért itt álldogáljunk. - vontam meg a vállamat és fel is készültem az indulásra, csupán az alkoholszag volt ami megzavart, valamint az, akinek a közelében volt...
- Megkérem, tartsa be a szabályt, hogy szolgálat közben nem iszunk. - léptem a tiszt mellé és finoman a vállára tettem a kezem és olyan halkan mondtam, hogy lehetőleg csak ő hallja meg. Semmi szükségünk arra, hogy tudatmódosított tisztek legyenek a küldetésen.
Még az a plusz egy illat zavart ami az indulásunk után követett, de bizonyára csak egy ember és az nem zavar be nekünk, lévén lélektestben kicsi az esélye, hogy lásson minket.
Vissza az elejére Go down
Fon Miho
2. Osztag
2. Osztag
Fon Miho

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 73
Age : 64
Tartózkodási hely : Fon birtok, Seireitei
Registration date : 2013. Jun. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Hachiseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 2 Cl0te7600/15000Lélekenergia - Page 2 29y5sib  (7600/15000)

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 6:07 am

Szó nélkül haladok a csapattal a kórház irányába, teljesen logikus a parancs, amit a feletteseim adtak. Kicsit idegen tőlem ez a küldetés, nem értek a kidouhoz, amire szükség lenne hozzá, hogy megfelelően bemérhessük a jelenség okát, ráadásul nem egyértelmű, hogy pontosan mi is a feladatunk, ez pedig idegen. Eddig pontosan tudtam mindig, hogy hogyan tovább.
Valahogy az a kellemetlen érzésem van, hogy figyelnek, és tudom, hogy az ilyen megérzésekre mindig adni kell, mert ezek életet menthetnek. A lélekenergia érzékelésemnek ezúttal sem veszem hasznát, nem érzek a közelben senkit, de biztos vagyok benne, hogy valaki van a közelben, és rajtunk tartja a szemét. Sajnos nem tehetek mást, csak annyit, hogy nyitva tartom a szemem, hogy szükség esetén időben szólhassak a társaimnak.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 6:18 am

Dai: Okostelefonod használod okosodásra, bepötyögöd a szórólapon található honlapot. Döbbenetedre a honlap már nem is titkolja, hogy valóban különleges embereket keresnek - olyanokat, akik képesek érzékelni a szellemeket.
A munka pontos mibenlétéről nincs információ, a CollecCo. nevű cég viszont személyes interjút biztosít az érdeklődőkkel, ha a megadott telefonszámon felhívják őket.
A csapat mindeközben elindult valamerre. Követed továbbra is őket? Vagy a szórólap jobban foglalkoztat?

Többiek: A kórház felé indultok, viszonylag hamar kiértek oda. A főbejáratot választjátok. A porta mellett egy kis stand áll, ahol egy mosolygós lány ül. A kórház monoton fehérségében elég feltűnő, hiszen a természet színeit ölti magára. Valamiféle természetvédő lehet.
A GPS az első emeleten jelzi a legközelebbi haldoklót. Rajtatok múlik, egyből odamentek-e, esetleg felderítitek a kórházat esetleges nyomok után kutatva. Még az is lehet, hogy ami, vagy aki az eltűnéseket okozza, itt van most is. Nem tudhatjátok, rátok mennyire veszélyes a terep.
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 2 Cl0te15900/30000Lélekenergia - Page 2 29y5sib  (15900/30000)

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 6:26 am

Tehát a kórház lesz a következő helyszín, ahova a kis csapat tartani fog. Kojiro csak reméli, hogy ha odaérnek, nem fogják magukat hamarjában a Holdon találni, valami idegen lényekkel körbevéve, akik egy másik idegent keresnek, egy bűnözőt. Feltehetőleg néhány élettelen testtel fognak találkozni, és ha szerencséjük van, akkor valamennyi lélekkel, akik talán pont megszűnni akarnak, minden bizonnyal hasznos lenne, ha látnák is az egészet, és talán az okra is rájönnek. Remélhetőleg nem csak dísznek van itt néhány kapitány. S’ még haladnak, úgy dönt, hogy pipázni kezd.
Megérkezve pedig azt látja, amire számított, csend, és egy recepciós, és mivel tilos, így a pipáját is eloltja.
-Ha nem jelent gondot, akkor körbenéznék.- mondta monoton, üres hangon. Nem szükséges mindenkinek egy felé mennie, több szem, többet lát, még ha valakinek csak egy van.

Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 2 Cl0te40600/45000Lélekenergia - Page 2 29y5sib  (40600/45000)

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 6:34 am

Gyorsan a kórházhoz érünk gyors shunponknak köszönhetően, ami a porta mellett valami színes nő üldögél. Nagyon nem foglalkoztam vele, bár lehet meg kéne nézni lát-e minket a biztonság kedvéért, olyan furcsának tűnik. Miért pont a kórház bejáratánál van?
- Kawashima taichou, melyiket választja. Megnézi a haldoklód, vagy körbenéz a kórházban? Az lesz a legjobb, ha ketté válunk. - javasoltam Kawashima taichounak az egyik tiszt felszólalása után, aki az ötletet adta és egyben ez volt a válaszom is számára. Kawashima taichoura bízom a választást, én nem akarok dönteni. A tisztek pedig maguk eldöntik, kivel akarnak menni, persze nem akarok egyedül menni, szóval azért arányosan legyenek a tisztek.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Sayuki Daisuke
Shinigami
Shinigami
Sayuki Daisuke

Férfi
Scorpio Hozzászólások száma : 102
Age : 277
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Mar. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 2 Cl0te11400/15000Lélekenergia - Page 2 29y5sib  (11400/15000)

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 6:40 am

Minden általam ismert internetes információszerzési csatornát felhasználva igyekszem tovább okosodni a CollecCoval kapcsolatban. Mikor és kik jegyezték be a céget, nekik milyen a hátterük (interjúk, netes portfóliók), tőzsdén hogy állnak, mission statement, satöbbi. Arra is rákeresek, hogy az esetleges foglalkoztatottak milyen beszámolókat adnak a cégről. Meglehetősen biztos vagyok benne, hogy akármihez is kell nekik egy csapat szellemeket látó alkalmazott, érdemes róla tudnom. A nagy keresgélésben teljesen elfeledkezek a shinigami csapatról, de miközben tudatos elmém számára látszólag céltalanul császkálok, ügyet se vetve a tenyérnyi képernyőn kívüli világra, önkéntelenül is feléjük gravitálok.
Vissza az elejére Go down
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 2 Cl0te26400/30000Lélekenergia - Page 2 29y5sib  (26400/30000)

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 6:43 am

Végül mindenki velünk tartott a kórházba, így egészen komoly kompánia érkezett meg. Nem tulajdonítottam nagy jelentőséget az embereknek, csupán arra figyeltem, hogy mit csinálnak a többiek. Vagy még arra sem Neutral Nara-san aztán felvetette a legfontosabb kérdést, amire némi töprengés után válaszoltam is.
- Megnézem a haldoklót. Egy-két embernél többre nincs szükségem, a többiek inkább nézzenek körbe - pillantottam a csapatra - Aki velem tart, az rejtse el a jelenlétét és a lélekenergiáját Neutral - utasítottam az esetleges vállalkozókat, majd jómagam egy rövid idézés után elrejtettem magam egy Kyokkou segítségével és a telefon által megjelölt szobához indultam. Ha valakinek problémát okoz ugyanez, azt elrejtem egy erőtérrel. Bármi is ez, így nagyobb esélyünk van lefülelni a jelenséget. Hacsak a lélekenergia puszta jelenléte nem fog zavart okozni.
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 2 Cl0te18700/30000Lélekenergia - Page 2 29y5sib  (18700/30000)

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 6:50 am

Mivel úgy lett határozva, hogy különválunk, ezért kerestem magamnak egy társat. Megcéloztam azt a bizarr kinézetű, csendes valakit, aki felvetette egyáltalán az ötletet, és vele kezdtem el keresgélni. Minden egyes testet, amely boncolásra várt, vagy épp most szállították ki a műtőből a klinikai halál beállta után, alaposan megszemléltem, hátha találok valamit, de a társam olyan hallgatag volt, hogy meg is feledkeztem róla. - Miért nem találok semmit? Fenébe Fakadok ki hangosan, ahogy egyre serényebben, tüzetesebben nézem meg magamnak a dolgokat.


A hozzászólást Raimaru Minashaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 28, 2013 7:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 2 Cl0te13400/15000Lélekenergia - Page 2 29y5sib  (13400/15000)

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 6:59 am

Miközben nyugodt szívvel iszogattam, egy hölgy tette a vállamra a kezét, aminek hála természetesen majd szívbajt kaptam. Amikor rájöttem, hogy végül is csak egy halálisten, sikerült ismét ellazulnom.
- De ha nem iszok, akkor kiszárad a torkom és a teljesítményem jelentősen csökkenni fog! - Feleselek a felettesemnek, abban reménykedve, hogy átérzi a helyzetem a nő. Figyelek arra, hogy a hangnemem ne felháborodottéra hanem egy tehetetlen kétségbeesett emberére hasonlítson, hátha így megsajnálja a nő.
Mikor megérkezünk a kórházba megcsap az ilyenkor jellemző enyhén irritáló szag, így nem szívesen tartózkodok itt sokáig. Amikor csoportokra oszlunk figyelek arra, hogy ne az említettel kerüljek egy csoportba.
Vissza az elejére Go down
Ogiwara Ryushi
10. Osztag
10. Osztag
Ogiwara Ryushi

Férfi
Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2013. Aug. 05.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 2 Cl0te6400/15000Lélekenergia - Page 2 29y5sib  (6400/15000)

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 7:01 am

A kórházhoz érve lassítok a lépteimen, és a furcsa öltözetű nő megpillantása után el is határozom, hogy nem tartok a többiekkel, mivel ha a bejáratnál maradok, nyomon követhetek bármiféle lehetséges mozgást, ha esetleg valami érkezne egy friss lélek szagára, én lássam meg elsőként. Egyébként pedig, semmiféle kedvem sincs szerencsétlen emberek haláltusáját bámulni, vagy mindenféle idegesítően fehérre meszelt kórtermekben bolyongani. Nekidőlök a falnak, majd az éppen két csoportot szervező többiek után szólok.
- Én itt maradok, hogy mindenféle mozgást észlelni tudjak, ha esetleg valami, aminek nagyon nem kéne be akarna jönni, vagy éppen távozni. Ha meghalt valaki, szóljatok rám. - mutatom fel az unaloműzésként még mindig pörgetett mobilt.
- Meg persze én is szólok, ha történik valami. -teszem hozzá kelletlenül, a gondolataim már egészen máshol cikáznak. Ha beleegyeznek és elmentek, akkor jobban átkutatom azt a standot, mi van rajta, esetleg a másik oldala üreges-e, vagy akármi furcsaság rejtőzik benne.
Vissza az elejére Go down
Fon Miho
2. Osztag
2. Osztag
Fon Miho

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 73
Age : 64
Tartózkodási hely : Fon birtok, Seireitei
Registration date : 2013. Jun. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Hachiseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 2 Cl0te7600/15000Lélekenergia - Page 2 29y5sib  (7600/15000)

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 7:07 am

A kórház légköre sem megnyugtatóbb, mint amilyen kint volt, itt nem érzem, hogy követnének minket, de a szagok, színek keveréke mégis olyan nyomasztóvá teszi ezt a helyet. Minden fehér, mindennek gyógyszer vagy felmosószaga van, egyszerűen nem tudom elképzelni, miért ilyen helyre teszik az emberek a betegeiket. Amennyire tudom, a negyedik osztag szobái sokkal kényelmesebbek.
Ahogy a kapitányok jelzik, hogy szétválnának, úgy döntök, hogy én inkább megpróbálom megkeresni azt, aki okozta ezt az egészet. Egyelőre fogalmam sincs, mi okozhatja ezt, de ha élőlény, óriási hatalma lehet, már csak azért is, mert több városban tevékenykednek egyszerre. Persze, senki nem mondta, hogy a tettes egyedül van, lehet egy csoport is.
Elsőként megpróbálok olyan embert keresni a kórházban, aki valamiben eltér az átlagtól, ha másban nem, akkor abban, hogy kicsit magasabb a reiatsuja, és megfigyelem, hogyan viselkedik. Persze, itt rengeteg embernek lehet nagy reiatsuja.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 2 Cl0te16400/30000Lélekenergia - Page 2 29y5sib  (16400/30000)

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 7:21 am

A vártnál nagyobb hatást gyakorolt az érintésem a tisztre, de legalább elértem azt amit akartam. A mentegetőzése pedig cseppet sem hat meg.
- Ez esetben fogyasszon vizet. Gondolom tisztában van azzal, hogy milyen büntetéssel jár az amit tesz. katonai szervezet vagyunk, szigorúan tilos szolgálatban az alkohol fogyasztás. Lévén nem az 5. osztag tisztje ezért van az, hogy csak figyelmeztetem és nem kobzom el az italt, de amennyiben a küldetés további felében ismét megpróbálja, biztosíthatom arról, hogy a felettese nem fog örülni a panaszlevélnek. - fejtettem ki az álláspontomat a tisztnek szigorúan és komolyan. Mint a második osztag egykori tisztje nem tűröm az ilyesmit, mert az alkohol rontja a teljesítményt és nem érdekel, hogy a tiszt hogy gondolja, amíg én is a küldetésen vagyok, addig ez nem fordulhat elő.
- Én önnel tartok, Kawashima taichou. - közlöm a szöke hajú kapitánnyal. Sejtettem, hogy az általam megdorgált tiszt kerüli a társaságomat, de azért igyekszem ez ellen is tenni. Valamire még emlékszem a második osztagos kézjelekből, legalábbis amire szükségem van és ha szerencsém van és valaki megérti őket a másik csapatból akkor figyelni fog a kedvemért a tisztre. Ezután pedig nyugodtan csatlakozom a kapitányhoz. ^.^

Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 7:46 am

Dai: nincs annyi időd menetelés közben, hogy minden egyes információnak alaposan utánanézz. Munkáltatottak véleményét vagy nem sikerül megtalálnod, vagy időd sincsen rá, míg a kórházhoz nem értek.
A cég nevére az első találat egy gazdasági hírekkel kapcsolatos oldalon van. A cikket elolvasván annyi derül ki róluk, hogy profitorientált vállalat, azonban adományaikkal többször is felhívták magukra a figyelmet. Régebben magánszemélyeknek utaltak át kisebb-nagyobb összegeket, akár beinduló vállalkozásokat támogatva, akár pedig rászorulókat segítve ki. A cikk kitér arra, hogy közbeszéd szerint hamarosan a karakurai kórháznak készülnek egy nagyobb, nem pénzbeli adományt nyújtani.
Mire a cikk végére érsz, a kórházhoz érsz. Továbbra is az interneten kutatsz? Vagy végre megszólítod a shinigamikat?

Körülnéző csapat: Felosztjátok magatok között, hogy ki hova megy.
Mina, Koji: Ti a földszinten néztek körül. A természetvédő mellett elhaladtok, s lélektestben próbáltok valami nyomra bukkanni. Ezen a szinten kórtermek nincsenek, azonban liftet, irodákat, hasonlókat találtok. A kórházi dolgozókon kívül néhány szerelőt láttok csupán munkaruhájukban, akiket az egyik kórházi dolgozó, egy középkorú, szemüveges ápolónő irányít el. Nem veszitek észre, hogy bárki látna titeket.

Nara, Miho, Ryu, Nishi: Ti is terepszemlét tartotok, azonban a felsőbb emeleteken teszitek azt. Itt-ott aggódó rokonokat, barátokat láttok, orvosokat, tolószékes betegeket. Ami néhány percnyi körözés után feltűnik mindannyiótoknak, hogy vannak itt olyan emberek, akik mintha látnának titeket - s nem kifejezetten tűnnek haldokló betegeknek. Vagy mindez csak a képzeletetek szüleménye lenne csupán?


Kami, Rosa: Elrejtitek lélekenergiátokat. Az egyik kórterembe léptek, ahol egy idős bácsi lélegeztetőgépre van kötve. Egészen egyértelmű, hogy nincs sok neki hátra. Mellette egy fekete öltönyös, nyakkendős férfi ül. Valamire nagyon várakozik. Nem cselekszik azonban. Csupán várakozik.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 2 Cl0te16400/30000Lélekenergia - Page 2 29y5sib  (16400/30000)

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 7:52 am

Némán követtem a kidoushuu taichout. Most nem volt itt a helye a beszélgetésnek. A kórteremben csak két személy illatát éreztem. Az egyiken érződött, hogy öreg. A gépek hangja az is megengedte, hogy a körvonalakat is megláthassam, így tudtam, még vakon is, hogy körülbelül melyik személy hol helyezkedik el és, hogy mik vannak a teremben.
Egyik kezemet óvatosan az egyik lélekölőmre csúsztattam és készen álltam arra, hogy szükség esetén előtörve a rejtekből elkaphassam az esetleges tettest, vagy azt, aki elvezet minket hozzá.
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 2 Cl0te15900/30000Lélekenergia - Page 2 29y5sib  (15900/30000)

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 7:54 am

Erről ennyit, hogy szeretne egyedül tovább haladni, egy szőke férfi úgy döntött, hogy a társaságát szeretné élvezni. Pedig nem sok jelet küldött Kojiro, miszerint nagyon barátkozni akarna, de nincs mit tenni ellene. Ketten kezdenek bele a kutatásba, elvállalva a földszintet.
- Sssh, halkabban, ha van itt valami, nem szeretném felhívni magunkra a figyelmet.- dorgálásnak nem mondaná, a hangja se olyan volt, csak megjegyezte ezt az apró tényt. Az irodákba nem szívesen akart bemenni, biztos volt benne, hogy némelyikben kupit találna, és most nincs ideje rendet rakni. Inkább a szerelőket venné szemügyre közelebbről, jelenleg őket látja leginkább nem ide illőnek. Közelebb sétál hozzájuk, talán valamit hallani is fog, valamit, ami közelebb jutathatja őket a megoldáshoz.
Vissza az elejére Go down
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 2 Cl0te26400/30000Lélekenergia - Page 2 29y5sib  (26400/30000)

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 7:57 am

Egyedül Rosa-san döntött úgy, hogy velem tart, a többiek szétszéledtek nyomok után kutatva. Abból a szempontból örültem neki, hogy egy tapasztalt, rangos shinigamit biztosan nem kell pátyolgatnom, ugyanakkor észleltem, hogy a lélekenergiája elrejtésében hiányai vannak, így bevontam magunkat egy erőtérrel is, mikor odaértünk a kórteremhez. Csendes megfigyelőként telepedtem le démonmágiám rejtekében, és türelmesen figyeltem, mi fog történni, ha a bácsi örök nyugalomra lel. Kissé aggódtam az öltönyös alak miatt, de úgy voltam vele, hogy baj esetén egy kapitány és egy hadnagy könnyen megvédi. Mindenesetre azért felmértem a férfi lélekenergiáját is, hátha szolgál valamiféle újdonsággal, és kezemet rátettem Rosa-san kezére, hogy türelemre intsem az ugrásra készen álló nőt.
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 2 Cl0te18700/30000Lélekenergia - Page 2 29y5sib  (18700/30000)

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 7:59 am

Remek. Semmi sincsen itt! Még esélyünk sincsen szemmel láthatólag, hogy bármit találjunk, ami az ügyhöz kapcsolódik. Társam óvatos hangnemben ugyanilyen magatartást kér tőlem, én pedig ennek eleget teszek, mert adok a szavára. Csak magamban kezdtem elemezgetni: ~Valószínűleg ez az adminisztrációs és a műszaki részleg, ugyanis liftek, irodák és szerelők annál nagyobb számban képviseltetik magukat. Ha van is itt különös dolog, ötletem sincs, mi lehet.~ - Van ötleted, hogy itt mit tudnánk keresni? Szólítottam meg suttogva heves keresgélés közben a társamat, aki viszont eddig nagyon hallgatag volt.
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 2 Cl0te40600/45000Lélekenergia - Page 2 29y5sib  (40600/45000)

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 8:00 am

Kawashima taichou a haldokló nézést választja, így nekem maradt a körülnézés és meglepetésemre a vártnál többen tartanak velem. Kawashima taichouval csak Kamioka fukutaichou tart, így mindenki más itt marad, vagyis nem nagyon maradnak itt, ketten már el is indultak maguktól.
- Akkor nézzétek át a földszintet, mi feljebb megyünk. - kiabáltam utánuk, majd az emeletek felé indulok a csapat élén. Logikusan először az első emeleten nézünk szét, ahol egyszer-kétszer feltűnik, mintha néhány látogató, mert egyáltalán nem tűnnek betegeknek, látna minket, de lehet, hogy csak képzelem.
Később viszont másoknál is hasonlót érzek, ezért megcsillogtatom lélekenergia érzékelő képességeimet és megnézem, mekkora is a lélekenergiájuk. Vagyis, ha tényleg nagy, akkor tényleg látnak.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Ogiwara Ryushi
10. Osztag
10. Osztag
Ogiwara Ryushi

Férfi
Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2013. Aug. 05.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 2 Cl0te6400/15000Lélekenergia - Page 2 29y5sib  (6400/15000)

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 8:03 am

Miután az őrködős ötletem leszavazták mégis a kórház belsejében való bolyongásra kényszerülök. Eszméletlenül frusztrál az ilyen túlságosan fehér, túlságosan világos, túlságosan steril környezetben való mászkálás, talán ettől hiszem azt, hogy néhány embernél úgy érzem, hogy követnek a tekintetükkel, vagy egyszerűen a helytől való viszolygásom rájuk kivetítve jelentkezik így? Mindenesetre, pár mozdulattal az egyik ilyen alak előtt termek, és néhány érdekes kriksz-krakszot írok le az orruk előtt a levegőben, amitől mindenféleképpen hátra kell hőköljenek, ha látnak engem. Ha bebizonyosodik, hogy látnak minket, hátrébb ugrom és félreérthetetlenül jelzem a többieknek, hogy milyen alakokba botlottunk.
- Srácok, asszem ezek az arcok látják a pofikánkat...


A hozzászólást Ogiwara Ryushi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 28, 2013 9:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Sayuki Daisuke
Shinigami
Shinigami
Sayuki Daisuke

Férfi
Scorpio Hozzászólások száma : 102
Age : 277
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Mar. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 2 Cl0te11400/15000Lélekenergia - Page 2 29y5sib  (11400/15000)

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 8:05 am

Belépek a kórházba, és a hozzám legközelebb eső shinigami lélekenergia-forrás felé indulok, miközben gyorsan felhívom a szórólapon szereplő számot, és megérdeklődöm, hogy amennyiben érdeklődök az ajánlatuk iránt, mikor, hol és milyen körülmények közt ejthetnénk sort egy személyes interjúra. Nagyon fúrja az oldalamat a kíváncsiság, hogy mégis miben sántikálhat ez a cég, de olyan is ritkán történik, hogy egyszerre egy ekkora csapat halálisten jelenik meg a környékünkön, úgyhogy per pillanat e kérdés tisztázása fontosabb.
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 2 Cl0te13400/15000Lélekenergia - Page 2 29y5sib  (13400/15000)

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 8:06 am

Tanulva az előző hibámból, immár óvatosabban megyek el iszogatni. Megvártam, amíg elérkezünk egy mellék helységig, s akkor szóltam a többieknek.
- Bocsi, srácok, nekem fontos dolgom van! - Azzal be is fordultam és egy wc-fülkébe bezárva magamat kezdtem el felmérni a készletemet. Volt még néhány söröm, amelyek közül egyet gyorsan le is húztam. Utána pedig még a whiskeys üvegemből is ittam két kortyot, azzal ki is nyitottam az ajtót.
Vissza az elejére Go down
Fon Miho
2. Osztag
2. Osztag
Fon Miho

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 73
Age : 64
Tartózkodási hely : Fon birtok, Seireitei
Registration date : 2013. Jun. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Hachiseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 2 Cl0te7600/15000Lélekenergia - Page 2 29y5sib  (7600/15000)

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 8:15 am

Kicsit meglepődtem az ötödik osztagos hadnagy kézjelein, ami azt feltételezi, hogy Omnitsukidou tiszt volt, de ettől függetlenül világosan felfogtam a jelentésüket: figyelnem kell a kis vörös hajú shinigamit. Ránézésre, valami betegsége lehet, legalábbis nem úgy tűnik, hogy teljesen magánál van, talán még hányingere is lehet.
Ahogyan megindul a mellékhelyiség felé, a nyomába szegődök, csak akkor állok meg egy pillanatra, amikor az éppen kilépő férfi rám néz egy pillanatra. Gondosan megjegyzem az arcát, mert tudom, hogy nem képzelődtem, de ezután belépek a vörös hajú után, aki éppen kilép az egyik fülkéből. Ahogy megérzem a szagát, azonnal tudom, hogy, ez bizony nem betegség, csak részeg.
-Ezt mégis hogy képzeli? Mások élete múlhat rajta, hogy nem képes a maximumot nyújtani a küldetés alatt. Na, jöjjön velem!-a fiút besegítem az egyik vécékagylóhoz. -Na, hányja ki gyorsan!
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2013 9:06 am

Kojiro, Mina: A rangidős úgy dönt, a szerelőket követi. Az alagsorba mennek egy lépcsőn keresztül, ahol különböző, áramellátásért felelős gépek vannak. Mind közül a leghatalmasabb egészen egy science fictionbe illő szerkezet. Látszik, még nincs tökéletesen beszerelve, s egyelőre nincsen működésben sem, azonban talán csak percek kérdése az egész. A mechanikusok nem látnak titeket, tehát nincs magas reiatsujuk. Foglalkoztok a géppel jobban, és megpróbáljátok kideríteni, mi ez, vagy továbbálltok, s megnézitek, a többiek hova haladtak eddig?

Kami, Rosa: Végre történik valami. Hosszú perceket vártok, míg az idős bácsi szíve leáll, s elragadja őt a halál. Vagy valóban a halál ragadná őt el? Mikor léleklánca elszakad, hunyorogva pislog rá az öltönyösre. A férfi is megmozdul végre. Biccent egyet felé, majd zakója alól egy henger szerű edényt vesz elő. A lélek fehér fénnyé változik, s egyszerűen belerepül az edénybe. Mintha beszippantották volna.

Nara: A te szinteden, és a többin is akadnak olyan emberek, akiknek valamivel magasabb a reiatsujuk az átlagosnál. Bizonyára vannak köztük haldokló emberek is, de nem vagy benne biztos, hogy ez így van. A hozzád legközelebb eső egy öltönyös férfi, aki nem is titkolja már, hogy téged néz. S mi több, még int is feléd egyet.

Nishi, Miho: Ha Nishit sikerül meghánytatni, s kimentek a vécéből, továbbra is azt veszitek észre, hogy akad egy ember a szinteteken, aki titeket figyel. Nem szólít meg titeket, ehelyett az egyik kórterem előtt várakozik.

Ryu: Megbizonyosodsz róla, hogy vannak, akik észrevesznek téged. Van, aki ujjal is mutogat rád, s társát bökdösi meg, hogy figyeljen fel rád. Első dolgod értesíteni erről a társaidat, Shiratori taichout, valamint a mosdóból kitámolygó párost.

Dai: Kellemes hangú titkárnő veszi fel a telefont, s gyors időpont egyeztetésbe kezd. Akár már holnaputánra is kaphatsz állásinterjút náluk. Információkat a munka mibenlétéről telefonon át nem kapsz tőlük.
Az első emeletre mész megkeresni a shinigamikat. Rajtad múlik, végre kontaktolsz-e velük. Igaz, csupán négy shinigamit érzel a szinten. De bizonyára bármi dolguk van itt, fontos lehet.

//No, mára ennyi a részemről >< Holnap délelőtt jön a következő mesélés. Már fáradt vagyok, és úgy érzem, a minőség romlására menne, ha még egyet mesélnék. >.< Holnap folyt köv, délután 4-re (asszem, akkor kezdtünk, de lehet, 3-kor) pedig próbáljuk meg levinni. Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Lélekenergia - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Lélekenergia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-