-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Lélekenergia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te40600/45000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (40600/45000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptySzer. Aug. 28, 2013 9:41 am

Ahogy megyünk szétnézni, az egyik tisztnek el kell mennie a mosdóba. Ez se valami kötelességtudó, küldetés közben kell elintéznie az ügyes-bajos dolgait. Megint egy használhatatlan tisztet kell küldetésre küldeni. Mindegy nem is foglalkozok vele, bár az feltűnt egy idő után, hogy nem csak eggyel lettünk kevesebben, hanem kettővel és a másikról fogalmam sincs, hogy hová tűnt. Pedig nem akartam elhagyni tisztet.
Keresés közben rájöttem, hogy több magas lélekenergiájú ember is van itt és nem mindegyik haldoklok, tehát nem csak beképzeltem, hogy látnak, hanem tényleg láttak. Amikor erre rájöttem, az egyik közelben lévő öltönyös férfi még felém is integetett, amit nem tudtam, mire vélni. Ennek ellenére egy meglepődött ábrázattal visszaintegettem.
- Elnézést, ismerjük egymást? - közelebb is mentem hozzá, hogy feltegyem a kérdésemet, mert igen gyanúsnak nézett ki. Minek jön valaki öltönyben kórházba?
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Sayuki Daisuke
Shinigami
Shinigami
Sayuki Daisuke

Férfi
Scorpio Hozzászólások száma : 102
Age : 277
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Mar. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te11400/15000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (11400/15000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptySzer. Aug. 28, 2013 10:02 am

Gyorsan felmérem a terepet. Négy shinigami, közülük kettő szorosan egymás mellett, a harmadik kapitányi haoriban… a legcélszerűbb az lesz, ha a negyedikkel (egy viszonylag alacsony, vékony, fekete hajú, fiatal srác) próbálok szerencsét. Ha valami balul sül el, így azért talán nagyobb esélyem van sikeresen meglépni. Torkomban dobogó szívvel odasétálok hozzá, kurtán meghajlok, majd udvariasan megkérdezem:
- Ne haragudjon, shinigami-san… meg tudná mondani, mi az oka annak, hogy ilyen sokan, köztük ilyen – fejemmel a haoris alak felé bökök – kitüntetett személyek egyszerre tevékenykednek errefelé?
Vissza az elejére Go down
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te26400/30000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (26400/30000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptySzer. Aug. 28, 2013 10:04 am

A férfi lélekenergiája kellően magas volt ahhoz, hogy legyen esély rá, nem csak egyszerű látogató. És mikor a pittyegésből végül hosszú sípolás lett, meg is történt az, amire vártunk. Az öltönyös egy üvegcsét vett elő, a bácsi lelkét... nos, beszippantja. Cselekvésre volt szükség.
- Bakudou no kyuu, Hourin Neutral - ejtettem ki a szavakat, ujjaim hegyéből pedig egy sárgás-vöröses kötél kúszott elő. Egyben álcánk is lehullott, a mágia pedig reményeim szerint körülfonja a férfit és az oldalához köti a karjait is. Felegyenesedtem eddigi pozíciómból és néhány lépéssel közelebb kerültem.
- Ossu! Önkéntes szellemirtókat keresünk, nem látott egyet? Neutral - néztem körül, mintha keresnék valakit, majd tekintetem ráemeltem az elegáns öltözetű úrra. Meg-ta-lál-ta-lak Neutral
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te16400/30000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (16400/30000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptySzer. Aug. 28, 2013 10:16 am

Meglepődtem. habár látni nem láthattam az eseményt éreztem ahogy elfogy a bácsi lélekenergiája, éreztem egy különös tárgy illatát és hallottam a szívás hangját. Sajnos a taichou megelőzött és hamarabb ejtette foglyul a "támadót". Viszont az ezt követő kérdésétől majdnem sikerült padlót fognom. Azt hiszem, hogy sikerült kifognom a legpoénkodóbb kapitányt az összes közül. ^^"
- Bocsánat, taichou. Nem látok. ^.^ - ütöttem a kapitány vállába, ezzel is jelezve, hogy mit gondolok a kérdéséről és legalább jól el tudtam rejtőzni fogyatékosságom mögé. Vannak a vakságnak is előnyei. ^.^
- Engem inkább az érdekelne, hogy kinek dolgozik? És miért rabol lelkeket? ^.^ - kérdeztem aranyosan és kedvesen, persze a lelki terrort is alkalmazva, hisz addigra már mindkét katanám a kezeimben helyet foglalva a talaj felé nézett a hegyével és vészesen csillogott a kórterem fényében. Nem adok neki sok választási lehetőséget.
Vissza az elejére Go down
Fon Miho
2. Osztag
2. Osztag
Fon Miho

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 73
Age : 64
Tartózkodási hely : Fon birtok, Seireitei
Registration date : 2013. Jun. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Hachiseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te7600/15000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (7600/15000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptySzer. Aug. 28, 2013 11:50 am

Miután a vörös hajú shinigamit sikerült kicsit rendbe pofozni, kimegyünk a vécéből. Más körülmények között talán jelenteném a tiszt kihágását, de mivel egy hadnagy is tanúja volt, többet nem kívánok ezzel foglalkozni. Majd a hatodik osztag kapitánya és hadnagya elintézik ezt a problémát közösen.
Ahogy kilépek az ajtón, azonnal visszafordulok. -Meg ne lássam még egyszer, hogy részeg vagy!-azután lehalkítom a hangom, úgy szólítom meg a vörös hajú fiút. -Az a férfi a kórterem előtt lát minket, tartsa rajta a szemét, amíg ellenőrzök valamit!-különösebb nehézség nélkül játszom meg, hogy mennyire dühös is vagyok, miközben kinyitom az ajtót, és teljes lendülettel csapom be magam után, remélhetőleg ezzel nem megsebesítve a fiút.
Hiteles alakítást kell nyújtani, mintha nem figyeltem volna fel a férfira, akit egy pillanat alatt kiszúrtam. Lehet, hogy nem véletlenül van itt, úgyhogy keresek egy helyet, ahol kiléphetek az ablakon, majd reiatsut gyűjtve a talpam alá, ahhoz a kórteremhez sétálhatok, ami előtt strázsál, ész belesek rajta. Egyrészt az érdekel, mi van a teremben, másrészt, hogy elmozdult-e. Remélem, a vörös hajú fiú megcsinálja a részét.
Vissza az elejére Go down
Ogiwara Ryushi
10. Osztag
10. Osztag
Ogiwara Ryushi

Férfi
Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2013. Aug. 05.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te6400/15000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (6400/15000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptySzer. Aug. 28, 2013 11:59 am

Miután biztossá vált, hogy ezek az emberek tényleg látnak minket és az infót is leadtam a többieknek - ha még nem jöttek rá maguktól - újra közel lépek az illetőhöz, és a mutogatós reakcióból kiindulva elhatározom, hogy viccelődöm egy kicsit a fickókkal, feltételezve azt, hogy nem ismerik a shinigamikat, mert akkor már az előbbi "mutatványom" előtt is léptek volna. Így talán beveszik a kis színjátékom... Felöltöm a legőrültebb ábrázatom, és az égig felhúzott szemöldökkel, hatalmasra nyitott szemekkel hajolok a csávó arcába, miközben kezeimmel mindenféle misztikus mozdulatot teszek körülötte, mintha csak valami szörnyű bűbájt készülnék ráküldeni. Néhány másodpercig semmit sem teszek csak bámulom, majd gyorsan megnyalom az alsó ajkam, és sziszegő hangon szólítom meg, szándékosan váltogatva a tempót, átmenet nélkül csapva át iszonyatosan lassú, vontatott beszédből a szavak gyors elhadarásába.
- Kik vagytok és mit kerestek itt? Mi vezetett titeket arra az elhatározásra, hogy ujjaitok emeljétek felém? Kinek szolgáltok, hogy ily tiszteletlenül mertek színem előtt állni? Tisztában vagytok vele, hogy ki... ki vagyok én? - az utolsó szavakat sejtelmes, baljós hangon közvetlenül a fülébe suttogom, majd újra kicsivel hátrébb lendülök, és felgyorsítva értelmetlen mozdulataim próbálom minél hamarabbi válaszadásra ösztökélni őket, hiszen félek, hogy nemsokára elröhögöm magam és vége szakad a kis előadásnak. Addig viszont én vagyok Karakura boszorkánymestere. Cool 
Már éppen szörnyűséges átkom végén járhatok, mikor egy viszonylag fiatalnak kinéző, kék hajú shinigami lép mellém, legalábbis öltözetéből erre következtetek. Rémületes tett, hogy meri őnagyságát megzavarni démoni üzelmei közepette? :oDe talán még hasznomra válhat a hangvétele, nincs még minden veszve, the show must go on! A meghajlás után leereszkedően intek neki, hogy felegyenesedhet, próbálva azt a látszatot kelteni, hogy magától ezt nem tette volna meg, míg nem szólok, miközben balommal továbbra is absztrakt festményeket alkotok a levegőbe, a titokzatos alakok felé nyújtott mutatóujjal.
- Látjátok? Ez egy helyes megszólítás. - vetem oda nekik szikrázó tekintettel, majd elfordulva tőlük, majd egy némán kiejtett "Játssz!" felszólítással próbálom megértetni az újonnan érkezővel, hogy ne lehetőleg ne rontsa el az alakításom.
- ŐK az oka. - bökök reflexből az idegenek felé, persze fogalmam sincs, hogy akármi közük is van-e a lelkek eltűnéséhez, bár ennyi a lelkeket látó ember egy kórházban várakozva felettébb gyanús. Ördögi vigyort erőltetek - na jó, nem kell annyira erőltetni - magamra, amint kitaláltam, hogy küldöm át a shinigamit a többiek nyakára, mielőtt még elrontja pazar alakításom.
- Kérlek hozd el a társaimtól a maradványok szállítására használt tárolót. Szeretném kideríteni testük megmaradt részeiből, hogyan lehettek ennyire agyatlanok... már, ha nem beszélnek.


A hozzászólást Ogiwara Ryushi összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 28, 2013 8:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te18700/30000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (18700/30000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptySzer. Aug. 28, 2013 8:09 pm

Végül is az lett a határozat, hogy a szerelőknek nézünk jobban utána. Hangtalanul, feltűnésmentesen osontunk utánuk, alaptalanul óvatoskodva, hiszen kiderült, hogy bizony fogalmuk sincsen rólunk! Úticélunk pedig nem volt kisebb dolog, mint egy, számomra teljesen és felfoghatatlanul bonyolult, ominózus szerkezet, ami viszont még nem volt működésképes, de a munkások serénykedéséből ítélve ehhez nem sok kellett már. Oldalba böktem társamat: - Szerintem legalább egy kicsit lessük meg ezt a szerkezetet, nekem nincsenek jó érzéseim felőle. Ezekre a megérzésekre pedig 15 évig alapoztam a túlélést, szóval szerintem legalább néhány pillantást megér.- Mondtam, majd elindultam, hogy szemügyre vegyem a gépezetet, meg talán találok hozzá tervet, útmutatót, vagy használati utasítást, esetleg "rendeltetésszerű használat" címen egy kis cetlit, amiből többet tudhatunk meg.
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te13400/15000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (13400/15000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptySzer. Aug. 28, 2013 9:22 pm

Kellemetlenül ért ez a fajta felelősségre vonás, azonban nem sok kedvem volt ellenkezni, így inkább a parancsot teljesítve okádtam egyet. Ahogy kifele mentünk jól az eszembe véstem a nőt, hogy megjegyezzem, nem csak az előzőt kell kerülnöm! Mikor azonban én is távoztam volna a helységből az az orromra csapta az ajtót!
Bárki más megsértődött volna a mozdulaton, én viszont mint oly sok mindennek, ennek is tudtam örülni! elvégre, így már ismét egyedül vagyok a vécében! Most inkább csak egy sört iszok meg gyorsan, amit remélhetőleg felírnak még az előző italok számlájára!
Ahogy végül én is kiléptem a folyosóra egy alakot vettem észre, amelyik szabályszerűen bámult engem. Nem szólított meg, csak mélyen engem figyelt. Mivel cseppnyi intelligenciámmal nem tudtam mire vélni ezt a jelzést, így inkább úgy döntöttem, megkérdezem az urat, mi a célja ezzel a nagy szemmeresztgetéssel!
- Elnézést, ismerjük egymást valahonnét, vagy megkérdezhetem, mi különöset talált rajtam uram? - Kérdezem tőle kislányos zavarban a fejemet vakarva.
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te15900/30000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (15900/30000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptySzer. Aug. 28, 2013 10:34 pm

Követik lefelé a szerelőket, még nem egy igazán furán kinéző szerkezetre bukkannak. Nem túlságosan gyakran jár emberi kórházakban, így nem is igazán ismeri a létfenntartó eszközüket, de van egy olyan sejtése, hogy ez a valami, nem azt a célt szolgálja, talán köze lehet a lelkekhez is. A társa pedig már indul is, hogy megvizsgálja a gépet, Kojiro pedig előhúzza a lélekölőjét.
- Félre.- egyszer mondta csak, utána pedig megindult a gép felé, és ha ott van a társa, ha nincs, suhint a szerkezetre, ami remélhetőleg megadja magát, és szétesik.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptySzer. Aug. 28, 2013 10:46 pm

Kojiro: Megpróbálod tönkretenni a gépet, azonban ez nem lesz olyan egyszerű, hogy egyszerűen csak nekirontasz a kardoddal. Csapásodat egyszerűen visszaveri valami, mintha védve lenne az ilyen primitív támadásoktól. Megpróbálhatod kideríteni, mi lehet az oka, de semmit sem veszel észre. A mechanikusok nyugodtan szerelik tovább a gépet. Valamiféle henger alakú kapszulákat raknak be pár rekeszbe, amiben fehér színű gázok vannak.

Mina: Úgy döntesz, megnézed közelebbről a gépet. A padlón egy összeszerelési útmutatót találsz, mely a szerkezet működését is elmagyarázza. Valamiféle modern típusú generátor lehet. A leírás szerint a rekeszekben tárolt anyagot használja fel ahhoz, hogy jelentős mennyiségű áramot termeljen. Rendkívül környezetbarát megoldás, hiszen nem használja ki a Föld és az anyatermészet energiaforrásait. Az anyag valamiféle gáz, a tudományos magyarázatot nem igazán értitek. A szerkezeten, valamint a gépen is egy CC betűjelű logo található.

Kami, Rosa: A kidou azonnal gúsba köti az öltönyös végtagjait, a tárgyat azonban még mindig szorosan tartja kezei között. Arcán őszinte döbbenet látszik, amikor rátok néz. Legfeljebb 18 éves lehet, az arcán lévő körszakálltól viszont idősebbnek tűnik korosztályánál.
- Mi a... o.O - nyögi ki, s pillant rátok, hol a kapitányt, hol a hadnagyot méregetve.
- Milyen szellemirtók? De hiszen éppen maguknak segítek! - fakad ki. Teljességgel nem érti, miért is viselkedtek vele ellenségesen.

Miho: Kilépsz az ablakon, talpad alá reiatsut gyűjtesz, s az ablakon keresztül próbálsz belesni. A redőny viszont le van húzva. Látod ugyan, hogy mesterséges fény van odabent, de nem tudod meg, a teremben mi is történik pontosan.

Nara: Az öltönyös fickó nem lehet idősebb 30-nál, azonban látszik rajta, hogy feszeng egy kissé ebben az öltözetben. Nem nagyon lehet hozzászokva ahhoz, hogy ilyesmit hordjon.
- Ugyan, kérlek, csupán tiszteletemet róttam le egy shinigami előtt. Mert te egy shinigami vagy, ugye? Én éppen azért dolgozom, hogy segítsek nektek. - furcsa, hogy tegez téged. De talán még inkább furcsa az, amint mond neked. Feltűnhet neked az is, hogy egyik shinigami társad egy kék hajú fazonnal beszélget.

Ryu: A két ember egy darabig döbbenten pislog rád, hogy neked meg mégis mi bajod. Egyikük ráadásul épp valami kekszfélét evett. Az elrágcsált tartalom most potyog kifelé, ahogyan tátott szájjal figyeli bohóckodásod. Végül aztán nem bírják és nevetni kezdenek. Nem tudják komolyan venni színjátékod.
- Ne haragudjon, shinigami-san. - tiszteleg előtted egyikük, hatalmas vigyorral, majd tovább nevet. Másikuk épp készül belefulladni a csokis kekszbe, amint az imént evett.
- Hát ez jó volt. Very Happy Na, de biztosan a főnököt keresitek a cuccért. Ne aggódj, mindenről gondoskodtunk. Very Happy - megveregeti párszor a válladat, majd felkaparja kekszben fuldokló társát, és nevetve tovább állnak tőletek.

Dai: Úgy döntesz, végre felveszed a kapcsolatot a shinigamikkal. Szemtanúja vagy mindannak, ami Ryu-val történik, s talán értetlenül pislogsz a két nevető fickó irányába. Minden esetre úgy tűnt, mintha egyébként tökéletesen ismernék a shinigamit. Vagy legalábbis, a shinigamikat. Ryutól egy kérést is kapsz, azonban rajtad múlik, eleget teszel-e ennek, vagy éppen még több információt akarsz kicsalni tőlük.

Nishi: Te egy kopaszodó, ötvenes évei elején járó fickót kapsz ki. Nem tudja titkolni, hogy lát téged, ahogyan végignéz rajtad, mégis valami undor fogja őt el. Ezek lennének azok a hírhedt shinigamik, akiknek ő annyira segíteni akar?
- Semmit, semmit. - rápillant a karórájára, hogy addig se kelljen veled foglalkoznia. Nem egy mulattató társaság. Nem nagyon szándékozik beszédbe elegyedni veled.

Akik egy helyszínen vannak, próbáljanak meg együtt mozogni, ha lehetséges. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te15900/30000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (15900/30000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptySzer. Aug. 28, 2013 10:56 pm

Elhúzta a száját, az első vágással nem sikerült kárt tennie a gépben, tehát felesleges lenne még több alkalommal megpróbálni, helyette megnézi a szerelőket, és azokat a hengereket, amiket befelé pakolnak, nincs jó előérzete, de a gépet már csak azért is kikapcsolja. Ha nem megy erővel, akkor ott vannak a kábelek, legalábbis minden gépnél kell lennie kábeleknek. Azokat kezdi el keresni, és amikor talál egyet,
- Hadou 04:Byakurai.- kilövi a falból a kábelek végét, persze ha nincsenek, akkor máshoz folyamodik.
- Donare! Denryuu.- bankait nem képes most használni, helyette megteszi a shikai.- Még mindig félre. Shinotsuke, Ryuunamida.- a kardja pengéje több ezer apró kis darabra válik, kis kék darabokra, amik csak apró csípések, de ha több is eltalálja a célt, akkor igen megrázó élményben lehet része, most pedig Kojiro mindet a gépre irányítja, szeljék darabokra, tegyék tönkre, robbantsák fel, akármit, csak szüntessék meg, és ha ott vannak a szerelők, nos, akkor lesz pár emberi áldozat is.


A hozzászólást Kojiro Kuroda összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 28, 2013 11:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te40600/45000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (40600/45000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptySzer. Aug. 28, 2013 10:58 pm

A férfin, akihez odamentem, látszott, hogy feszeng a jelenlétemtől, tehát valamit rejteget előlem. Az is furcsa volt, amit mondott, így egyre jobban gyanús a fickó.
- Igen, shinigami vagyok. Segíteni, nekünk? Ez, miben merül ki? - érdeklődök az ismeretlen férfitől, mert gondolom mondták volna, ha vannak emberek, akik jönnek segíteni a lelkek megkeresésében.
A beszélgetés után odamegyek az egyetlen közelemben lévő tiszthez, aki éppen egy ismeretlen shinigamival beszélget, aki biztos nem jött velünk.
- Maga kicsoda? Nem velünk jött ugye? - teszem fel értelmes kérdéseimet az idegennek. Nem tudom, mit keres itt, de itt ne beszélgessenek, nekünk küldetésünk van.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te16400/30000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (16400/30000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptySzer. Aug. 28, 2013 11:04 pm

A döbbenet egy pillanatra teljesen kiült az arcomra, legalábbis azt hiszem, hogy kiült. nem igazán ezt a választ vártam a fogolytól. Inkább valami olyat, hogy szóról szóra leírja nekünk, hogy kinek dolgozik. Mondjuk így is, talán a vártnál több információra tettünk szert. A kis szünet után ismét elindultak a fogaskerekek az agyamban és egyik kardomat a hüvelyébe visszaillesztve előhalásztam a lélekmobilomat.
- Amennyiben valóban nekünk segít, akkor azt most fogja tenni. Kérem írja le azt a shinigamit aki ezt a feladatot adta önnek. - hangom most nem volt olyan kedves és nyájas mint az előbb és az egyik penge továbbra sem volt eltéve jelezve, hogy az afférnak még továbbra sincs vége.
- Majd elfelejtettem. Ezt elkoboznám. - utaltam a kis tárgyra amit valamiért még mindig nem vettünk el tőle és beleegyezését meg se várva használtam ki a gyorsaságomat és közelharci tudásomat, hogy ha kell, erővel vegyem el tőle a tárgyat.
- Kérnék egy pontos listát a Karakurában állomásozó shinigamikról, jelenlegi helyzetükről, valamint az utolsó jelentésük időpontjáról. - léptem kapcsolatba a 12. osztaggal a telefonon keresztül, valamint ha a kis esper ad egy személyleírást akkor azt is bediktálom a tisztnek, hogy utána kereshessen a nyilvántartásokban. Valamint gyors jelentést is adtam a tárgyról, hisz biztosan érdekelheti őket egy ilyen szerkezet.
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te18700/30000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (18700/30000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptySzer. Aug. 28, 2013 11:09 pm

Mivel láttam, hogy társam a gép egyik oldalán elszántan próbálkozik, hogy megrongálja, ezért én a másikon próbáltam keresgélni valami megoldást, ami talán segíthet. A padlón találtam is valamit, leírással, és kiderült, hogy ez egy generátor, ami rendkívül környezetbarát, hiszen semmi mással, de valami különös fehér anyaggal töltött hengerekkel működik. - Meg tudnád lesni belülről is azokat a hengereket?- Kérdeztem partneremet, aki egy bólintás után bebújt, hogy megszemlélje a hengereket. Viszont amikor hallotta társam szavait, lélekszakadva ugrott ki a gépezetből, éppen elkerülve, hogy feldarabolódjon. - Na éreztél, vagy találtál valamit, ami érdekes lehet? - Válasza után pedig tájékoztattam róla társamat.
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te13400/15000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (13400/15000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptySzer. Aug. 28, 2013 11:16 pm

Ahogy közelebb értem, észrevettem, hogy miféle undor is van a szemében, ahogy végigmér engem. Kérdésemre csak elterelő választ kaptam, így inkább nem is foglalkoztam vele.
- Hát, ha nem tartozik rám, akkor jól van! - Azzal sarkon fordultam, és elkezdtem meginni még egy sört, majd eszembe jutott, hogy miért is vagyunk itt. A lelkek eltűnésének okát keressük, s talán az illető tudhat valamit! De hát ő csak egy ember! Viszont lát engem, tehát magas a lélekenergiája, ami azt jelenti, hogy a szimpla lelkeket is látja! Tehát arról is lehet fogalma, mi történik velük! Olykor meglepődök magamon milyen okos vagyok! ezért megérdemlek még egy sört.
Azzal a lendülettel visszafordultam, s hallótávolságon belül érve kezdtem faggatni.
- Mondja, van sejtése arról, hogy mi történik az elmúlt időben a lelkekkel? - Kérdezem miközben az italomat kortyolgatom.
Vissza az elejére Go down
Ogiwara Ryushi
10. Osztag
10. Osztag
Ogiwara Ryushi

Férfi
Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2013. Aug. 05.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te6400/15000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (6400/15000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptySzer. Aug. 28, 2013 11:18 pm

Asszem ezek sem tudják értékelni az igazi tehetséget. >.< Soha az életben nem fognak még egy ilyen zseniális boszorkányúrral összefutni. Mindegy, az ő bajuk. A főnökük említésére azonban sokkal komolyabbá válik a tekintetem. Főleg, hogy azt feltételezik, hogy valamiféle cuccot keresek rajtuk. Több mint valószínű, hogy ennek a cuccnak köze van az eltűnt lelkekhez. Tudtommal semmivel sem bíztam meg senkit, és ilyen rendeletről sem hallottam Seireiteiben... persze, attól még létezhet, nemigazán mozgok otthonosan a legújabb rendelkezések világában. Viszont akármi is a helyzet, nem hagyom csak úgy elsétálni a párost, eléjük shunpozok és most már szokásos könnyed stílusomban szegezem nekik a kérdést, ezúttal sokkal élethűbb szerepet játszva.
- Na jó, a bohóckodást félretéve; változtak a dolgok, elmondanátok merre találom a főnökötök? Sürgősen beszélnem kell vele a dolog elszállításával kapcsolatban... apropó, a cucc sértetlenül megvan? Nem lenne jó, ha bármit elbasztatok volna ebben a nagy kekszzabáló munkavégzésben. - próbálom élethűen alakítani az aggódó megbízó emberét.
Vissza az elejére Go down
Sayuki Daisuke
Shinigami
Shinigami
Sayuki Daisuke

Férfi
Scorpio Hozzászólások száma : 102
Age : 277
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Mar. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te11400/15000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (11400/15000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptySzer. Aug. 28, 2013 11:19 pm

Kapva kapok az alkalmon, hogy valami releváns információt passzírozzak ki az alakokból, ami esetleg elvezet ahhoz, aki felelős az egész mizériáért. Elvégre az ismeretlen shinigami szerint az öltönyösök miatt vannak most itt ekkora csapatban, de az ürgék szavai alapján ők csak utasításokat követtek, és a középpontban ez a rejtélyes „főnök” áll. Társamnak úgy tűnik, hasonló ötlete támadt, így engem megelőzve további információkat kér a főnök hollétéről. Úgy döntök, nem vágok közbe, hanem egyetértő és aggodalmas arccal bólogatok mindahhoz, amit mond.
A srác alig fejezheti be mondókáját, mikor a rettegett kapitány mellém lép, és megszólít. Azonnal térdre vágódok előtte, és homlokommal a földet érintve szertartásos hajbókolásba kezdek.
Taichou-dono! A nevem Satou Hirato, szolgálatra jelentkezem! Egy, nevük elhallgatását kérő nemesi család alkalmazásában állok; feletteseim arra utasítottak, nyújtsak önöknek segítséget mindenben! Kérem, rendelkezzen velem!  -  ez igazából nem is hazugság, elvégre valóban egy nemesi családhoz tartozom, és a felettesem (én) valóban ilyen feladatot adott. Csak arra kell vigyázni, hogy a heves hajbókolás közepette a családi címer ne váljék láthatóvá, de végtére is épp ezért vagyok most ebben a megalázó pozícióban. Ha esetleg felállásra parancsolnak, karbafont kezeimmel igyekszem elrejteni a felkaromon viselt címert, míg egy alkalmas pillanatban toalettre menés ürügyén kellően privát helyen el nem távolíthatom azt.
Vissza az elejére Go down
Fon Miho
2. Osztag
2. Osztag
Fon Miho

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 73
Age : 64
Tartózkodási hely : Fon birtok, Seireitei
Registration date : 2013. Jun. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Hachiseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te7600/15000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (7600/15000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptySzer. Aug. 28, 2013 11:33 pm

Ahogy odaértem az ablakhoz, kénytelen voltam szembesülni vele, hogy bizony redőny fedi azt, és ahhoz, hogy belássak, lyukat kéne ütnöm rá. Néhány halk szóval aktiválom a shikaiomat, és az ujjamat lassan végighúzom az üvegen, ami lassan végigreped az érintésem nyomán. Mivel nem akarok zajt csapni, és lassan, óvatosan csinálom ezt, legalább egy perc, mire egy húsz centi átmérőjű kört kihasítok az ablakból, és óvatosan félreteszem. Ezután egy vékony pengét formálok az üvegből, és egy akkora lyukat fúrok a redőnyre, amin éppen beláthatok. Egy hang nélkül, feszülten figyelem, mi folyik odabent.
Vissza az elejére Go down
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te26400/30000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (26400/30000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptySzer. Aug. 28, 2013 11:50 pm

Kamioka-san, ha jól jegyeztem meg a nevét, nos, úgy tűnik félreértett, és ezt a vállam, valamint a poénom bánta Neutral Jobban fájt az utóbbi, noha a sajgó testrészemet is dörzsölgettem egy kicsit. Van erő a hadnagyban, az biztos. És ami azt illeti, kissé... félelmetes is volt, ahogy kérdőre vonta a férfit ezzel a hangtónussal és a kardokkal a kezében. Legalább az öltönyös alak tudja, kik avagy mik is vagyunk.
- Nos, segíteni biztos nem segít Neutral - jegyeztem meg kelletlenül, miközben az ablakon kitekintve a hajamat piszkáltam. A vallatásnak ilyen formában sok értelmét nem láttam, én biztosan nem lennék valami közlékeny, ha fenyegetnének. Jelentőségteljes pillantással jeleztem a lánynak, hogy talán kicsit túlzásba viszi, bár én se voltam valami kedves a lekötéssel, szó ami szó.
- Khm... megnézhetem? - böktem az edény felé, majd a fiúhoz fordultam - Hogy segít az nekünk, hogy bezárja a lelkeket egy ilyenbe? Neutral - kérdeztem színtelen hangon, hátha megered a nyelve.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 12:39 am

Miho: bejutsz a terembe, elvárásaiddal ellentétben viszont nem találsz mást, csak egy műtétet. A műtét miatt húzhatták le a redőnyt. Aztán hirtelen, a sebészek döbbenetére minden sötét lesz. Valaki lekapcsolta az áramot...

Ryu: A két fickó elé shunpozol, akik még mindig vigyorognak a történtekre.
- Természetesen az irodájában... Ne parázz már, öcskös, eddig sosem volt panasz a melónkra. Very Happy Máris kevesebb a lidérc Karakurában. Cool
Mikor végigmondja mondandóját, hirtelen kiégnek a lámpák, a csupán a nap ablakon beszűrődő fénye biztosítja a látásviszonyokat. Az alkalmazottakon láthatóan pánik lesz úrrá...

Nishi: Az esper úgy néz rád, mint egy hülyére. Valamiért lejöhet reakciójából, hogy egyébként szerinte teljesen egyértelműnek kéne lennie, mi történik.
- Ez valami munkáltatói teszt? Neutral - pislog értetlenül. Talán neked is feltűnik, hogy hirtelen nálatok sem égnek a villanyok.

Nara: Valamiért az öltönyös még mindig egyértelműnek veszi válaszát, melyet meg is kapsz, mielőtt Dai felé mennél.
- Tudod azt te is, shinigami. Very Happy Épp, ahogy a főnököm mondta. Mi begyűjtünk, ti temettek. Nincs több hollow. Very Happy

Dai: A kapitány megközelít téged, te pedig megpróbálod elhitetni vele mondókádat. Mindketten hirtelen arra eszméltek, hogy nincs áram a szinten.

Kami, Rosa: Rosának nem esik nehezére elvenni a henger alakú, üvegfalú tárgyat a megbéklyózott espertől, hiszen így védekezni sem tud tulajdonképpen.
- De hát tudják azt maguk is! Mi begyűjtjük a lelkeket, ők nem változnak lidérccé, maguk pedig mehetnek temetni. Higyjék csak el, én a maguk oldalán állok! - kapjátok meg a válaszát. Nem tűnik úgy, mintha hazudna.
Rosa kérdésére a fejét rázza.
- A főnökünk nem shinigami. Ugyanolyan élő, mint én. - válasza végén elhallgat az idős ember életjelét mérő szerkezet, melynek monoton, elhúzott csipogása már lehet, az agyatokra ment. Aztán valamiért az egész épület megrázkódik.

Ti, akik a felsőbb szinten vagytok, ha észreveszitek, hogy nincs áram, nem sokkal utána néhány robbanás hangját halljátok. Alattatok megremeg kicsit a föld. Kitör a pánik a kórházban.

Mina: Az egeret a generátorra teszed, aki megpróbál valami információt szerezni. A henger alakú tárgyakat már berakták a rekeszekbe, s nem érzitek, hogy mi lehet az. Ellenben az egér észreveszi, hogy olyan, mintha a generátort vékony reiatsu réteg venné körül, hasonlóan az arrancarok hierrojához. Viszont annyira semleges a sűrű összetétel, hogy csak akkor lehet érezni, ha értesz valamelyest a reiatsu kezeléshez, valamint hozzá is érsz.

Kojiro: Kidouddal azt a fő kábelt támadod meg, ami az egész kórház energia ellátásáért felel. Ugyan eddig jó látási viszonyok uralkodtak idelent, most teljes sötétség honol. A mechanikusok pánikolva a fejükhöz kapnak, tudják, hogy baj van, de nem tudják, mi okozhatta ezt.
Shikai-odat aktiválod, azonban az összes, amit elérsz, hogy a sok, apró penge a többi, régi generátort teszi tönkre, melyek egy-egy robbanás következtében válnak semmissé. A mechanikusok utolsó segélykiáltásukat hallatják, majd meghalnak. Ha figyelsz rájuk, észreveszed, hogy szellemük nem ácsorog egy helyben. Valami az új generátor felé vonzza őket. Egyenesen beszippantja őket.
A generátor annak ellenére is működik, hogy nincs, mi a termelt energiát elvezesse. A csövek furcsán fényleni kezdenek, s baljóslatú zajok közepette dolgozik a gép. Az egér riadtan menekül le róla. Valami történni fog.
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te18700/30000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (18700/30000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 12:49 am

Hatare tájékoztatott, hogy valami reiatsu burok védi a szerkezetet, ami viszont szinte észrevehetetlen. Épp akartam volna szólni a félszemű shinigaminak, hogy ez van, mikor a világítás ki lett lőve. - Ezt jól megcsináltad!- Mondtam jogosan haragudva. - Hatare, ha egy kis fényt teremtenél nekünk... - Végig se kellett mondanom, kisebb termetű társam egy sóhaj közepette fénygömbé változik, és így szemlélhetjük meg a károkat. - Most legalább hogy a fél építményben valószínűleg megszűnt a világítás! Most több száz embert is megölhettél, akiket az ezzel az árammal működtetett gépek tartottak életben! Egyébként meg a gépet Reiatsu burok védi, ezért nem tudtál benne kárt tenni.- Szidtam nagyobb társamat, ám ekkor valami történt. Ugyanis a generátor nem állt le, sőt, ahogy a többi fény kihunyt, úgy a tartályok egyre inkább fénylettek, a gép egyre baljóslatúbban búgott, engem pedig hatalmába kerített rossz érzésem. A kardom markolatára tettem kezemet, és úgy várakoztam.
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te13400/15000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (13400/15000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 12:56 am

A férfi kérdésemre úgy nézett rám, ahogy a legtöbben. Mostanra már rájöttem, hogy ilyenkor tiszta hülyének néznek, de nem zavart. A válasza pedig még jobban meglepett.
- Igen persze hogy az! - Felelem miközben iszok még egy kortyot a sörből. ekkor viszont elmegy az áram és én nem láttam a sörömet. Rögtön kétségbe estem, olyannyira, hogy rögtön meg is gyanúsítottam volna valakit sörtolvajlással, azonban a kezemben éreztem a hideg üveget s annak a súlyát, így sikerült megnyugodnom. - Tehát, mesélje el részletesen szakszerűen, hogy mit csinál!? - Próbálom beleélni magam a főnök személyébe, miközben egy újabb üveget veszek elő.

Vissza az elejére Go down
Fon Miho
2. Osztag
2. Osztag
Fon Miho

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 73
Age : 64
Tartózkodási hely : Fon birtok, Seireitei
Registration date : 2013. Jun. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Hachiseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te7600/15000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (7600/15000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 12:57 am

Elképzelhető, hogy az, akit műtenek itt bent, életveszélyben van, és a magas reiatsus ember azért várakozik odakint. Nem értek hozzá, hogy pontosan hogy működik az emberi orvostudomány, de ránézésre, nem túl jók a beteg kilátásai. Nincs más dolgom tehát, csak várni.
Hirtelen elalszanak a fények, mintha elment volna az áram, és valami furcsa, mély hang búg fel a mélyből. Nem tudom, mi történt, de úgy tűnik, hogy valami baj van, úgyhogy azonnal betöröm az ablakot, és beugrok a kórterembe, hogy az ajtót kinyitva elkapjam a remélhetőleg még előtte ácsorgó embert, és egy üvegtőrt nyomjak a nyakához.
-Ne mozdulj! Kik vagytok, és mit műveltetek?-nem hagyom neki, hogy mozogjon, bár nem vágom meg, elég közel emelem a tőrt a nyakához, hogy ne akarjon ugrálni. Remélem, őszinte választ ad, nem akarom bántani, ha nem muszáj. A vörös hajú fiúhoz fordulok.
-Kérem, vegye fel a kapcsolatot a 12.osztaggal, és tudakolja meg, mi történt!
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te16400/30000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (16400/30000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 12:58 am

Összeráncolva a homlokomat, ujjaimmal próbálom kiegyengetni őket. Ez az esper nagyon zavarosan beszél. Igazán szeretném tudni most már, hogy mi folyik itt...
- Bocsánat, hogy le kell romboljam az illúzióját, de amit tesznek azzal nem segítik elő a munkánkat, sőt, megnehezítik. Kinek dolgozik és hol találjuk meg az illetőt? - folytatom a faggatózást, közben a másik kardomat is visszateszem a helyére. Ez ellen az esper ellen nem kell használnom.
- Mi a...? - kapom fel a fejemet arra, hogy a csipogás elhallgatott és, hogy a robbanások hangja a hallójárataimba jutott.
- Jelentést! Mi folyik itt? - lépek kapcsolatba a csapatunk többi tagjával. Feltételezem, hogy valaki csak közel van a mindezt kiváltó dologhoz, vagy harcba keveredett valakivel vagy valami...
- Ami pedig téged illet, mikor ennek a kórházi incidensnek vége, elvezetsz a munkaadódhoz. - fordultam egy pillanatra az esper felé, jelezve, hogy az ügye nem ért véget.
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekenergia - Page 3 Cl0te15900/30000Lélekenergia - Page 3 29y5sib  (15900/30000)

Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 1:02 am

Talán mégse volt a legjobb ötlet démonmágiát használni, és utána pedig a shikait, de már késő bánat. Pár emberi élet nem bír akkora jelentőséggel, mint megoldani ezt az ügyet, és legalább az egyensúly se lesz tovább veszélyben. Bár az némiképpen zavarja, hogy a gép még mindig sértetlen, sőt, a meghalt szerelők lelkét is csak felszívta. Legalább megvan a ludas, legalábbis az egyik. A társa szidására pedig nem nagyon reagál, csak ránéz, és egy halvány félmosoly jelen meg az ajkán.
- Hoppá.- mondta nyugodt hangon, majd pedig megszüntette a shikait, és elrakta a kardját, majd sietős léptekkel megindul a kijárat felé.
- Jobb lesz menni.- bár nem érdekli különösebben, hogy a szőke követi, vagy se, részéről jobbnak látja a távozást. Ha tényleg megölt pár száz embert, akkor a gép elég nagy adag ételt kaphat, ami lehet nem sok jóval kecsegtet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Lélekenergia - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekenergia   Lélekenergia - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Lélekenergia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-