-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Gyengélkedő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet
Kyougetsusei Toudou
7. Osztag
7. Osztag
Kyougetsusei Toudou

Férfi
Hozzászólások száma : 52
Tartózkodási hely : 7. osztag területe
Registration date : 2014. Jan. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Sanseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 8 Cl0te5500/15000Gyengélkedő - Page 8 29y5sib  (5500/15000)

Gyengélkedő - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 8 EmptyPént. Márc. 28, 2014 10:56 pm

A hulló falevelek között egy írisz virágzik,
ami a gyengélkedő ablakából látszik.


Ismét itt a Yonbantai gyengélkedőjében. Már sokadszorra, hamarosan, ha így haladok saját névre szokó ágyam lesz itt. Sajnálatosan visszatérő vendég vagyok a Gyógyító osztagnál, hol kisebb ügyek miatt, mint kontroll; hol nagyobb miatt, mint egy komolyabb rosszullét. A mostani is egy ilyen alkalom. Tegnapelőtt már éreztem, hogy valami nem stimmel velem, alig mozogtam valamit már elfáradtam. Abban a kevéske mozgásban sem terheltem le a testem, és amire este lett már úgy éreztem, mintha körbefutottam volna egész Soul Society-t. A fáradtság nem egyedüli tünet volt, később fejfájás is kezdett gyötörni. Akkor még nem sejtettem, hogy másnap milyen állapotba kerülök. Reggel már nem bírtam felkelni, a szüleim már tudták ilyenkor mi a teendő és elhoztak a Negyedik osztaghoz. A tegnapi egész nap a vizsgálatokkal ment el, s mára már valamennyivel jobban vagyok.
~ Ezen az ágyon már számtalanszor hajtottam álomra a fejemet! ~ simítottam végig a matracot, majd az ágy kertjét. Ez az ágy már látott nagyon rossz állapotban, s látott kevésbé rosszban. Ha szabad volt mikor kényszerből jönnöm kelletett, akkor itt szállásoltak el
Lassan feljebb ültem és megigazítottam mögöttem a párnát, miképp az támassza a hátam. Végigpillantottam a termen… üres volt, egy lélek sem volt rajtam kívül. Síri csend honolt, csak a kintről és a folyosóról beszűrődő hangok adtak némi változatosságot. Az ablakon kitekintve láttam, ahogy a lágy szellő megborzongtatja az ablak előtt álló fa lombkoronát. A leveleket felkapva szálija tova, messze, messze a városban. Visszanézve a terembe, elfog az unalom. Nem egyszer volt már olyan, hogy társaságom volt, egy-két ember feküdt rajtam kívül a szobában. Az ö beszélgetésüket hallgatva, néha becsatlakoztatva ütöttem el az időt. Ezzel szemben a mostani alkalomhoz hasonló alkalmakban is volt részem, ám a második ilyen után már felkészültem az unalom elűzésére. Bepakoltam néhány könyvet, mit ha rám jött az unalom tudjam olvasni azokat. Most valahogy nem volt kedvem hozzá, inkább néztem a kinti napsütötte tájat. Visszagondolva nemegyszer gondoltam, hogy nem bánnám, ha lenne társaságom, főleg olyankor, mikor hosszabb időt töltöttem el, akár heteket. Idővel viszont rájöttem, nem is baj ha nincs társaságom, hogy is kívánhatnék olyat, hogy legyen beteg valaki s hozzák ide. Nem kívánhatok ilyet. A betegség nem jó dolog, magamról tudom, milyen nehéz is, inkább halálra unom magamat, minthogy azt kívánnám. A háború alatt, ami nem oly’ régen volt, biztos tele lehetett a szoba és a többi is sérült halálistenekkel. Belegondolni sem könnyű mit élhettek át, miközben én a biztonságot nyújtó otthonomban pihentem.
~ A háborúnak vége, ne zavarjon többé! ~ szólalt meg lélekölőkardom.
~ Igazad van, inkább gyönyörködjünk eme csodálatos időben! ~ néztem fel a felhőtlen kék égre.
~ Amúgy meg régebben sem unatkoztál annyit, mindig volt társaságod… a személyemben! ~ mintha csak hallotta volna mire gondolok. Igaza volt, ha már nagyon zavart, akkor Tennou-val mindig tudtam beszélni, meg játszani néhány go játszmát. Igaz ami igaz, a sokadik alkalom után, mikor vesztettem bevágtam a sértődöttet, és nem szóltam hozzá jó darabig.
A merengésemet a kinti tájban az ajtó nyilasának zaja zavarta meg, fejemet odakapva vártam kilép be a nyílszáron.
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 8 Cl0te17600/30000Gyengélkedő - Page 8 29y5sib  (17600/30000)

Gyengélkedő - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 8 EmptySzer. Ápr. 02, 2014 6:15 am

A hulló falevelek között egy írisz virágzik,
ami a gyengélkedő ablakából látszik.

Kivételesen ez a nap is a tatami-mon kezdődött, bent a szobámban. A reggelt a megszokott dolgokkal kezdtem. Elbeszélgettem zanpakutou szellemeimmel, azután a fésűmet hajkurásztam, mivel ez a kis tréfás eszköz mindig szeretett elbújni előlem. Miközben kerestem Misa kardjára esett a pillantásom, s a mosolyom lehervadt. Eszembe jutott, hogy már többet nem játszhatok vele, hogy nem keveredhetünk együtt bajba, de még nem is nézhetjük együtt Kira-nii-vel a felhőket. ~Nem csak azért, mert véget ért a boldog gyermek kor, hanem mert elrabolták tőlünk őket. Akira-niisama-t, Kira-niisan-t, Misa-nee-t. Elvesztettük, nem lehetnek velünk többet, s értelmetlenné vált, hogy jelentkeztem az akadémiára, vagyis így gondoltam, mikor Misa már nem volt, de Ginyuushijin-san rávilágított, hogy de, van még értelme annak, hogy shinigami-vá válljak, lesz, ami lesz, kerülök abba az osztagba, ahova, lesz értelme az akadémiai éveimnek. Végül is ide kerültem a negyedik osztaghoz, ahova amúgy is kerülni akartam, mikor jelentkeztem. S új célom lett, hogy többet senkit se veszítsünk el. Én megelégedtem volna azzal is, hogyha rangtalanul, láthatatlanul vehetem volna részt az osztag tevékenységében, nem volt célom kapitánnyá válni. Viszont, hogyha a sors valamit akar, akkor azt megteszi, s talán még jó is, hogy a negyedik osztag kapitánya lettem, mert így még többet tehetek azért, hogy több társat ne veszítsünk el, de háborúság van. Köztünk és a hollow-ok között, az arrancarok ellen.~ A hátam, ahol Diego-espada cero-ja eltalált felsajgott. Hátamat homorítottam, s kezemmel oda nyúltam, hogy megpróbáljam enyhíteni a fájdalmat, s mit ad az ég, mit találtam? A fésűmet. Egy félmosoly kúszott az arcomra. ~Milyen jó is lenne, hogyha a bújócskázó tárgyaink jelentenék a legnagyobb problémát?
Ahogy megfésülködtem, s elmondtam egy megemlékező imát mindazon ismerősöm, s ismeretlen emlékére, kik már nem lehetnek velünk. Ezt követően, egy gyors, rövid reggeli után már az irodámban is voltam. Egyedül… A mosolyom újra eltűnt, mert Yuki-fukutaichou ma sem fog belépni az ajtón, s kedves mosolya nem fogja az osztagot felderíteni. Sóhajtottam, elvégeztem a reggeli papírmunkát, s újra mosolyogva mentem először az adminisztrációs osztályhoz, hogy is elvégezzem a reggeli papír ügyeket, s elbeszélgessek velük, azután elindultam a körutamra, hogy beköszönjek az osztályokra, és hogyha nem tartom fel a társaimat, akkor beszéljek velük, hogy hogy vannak, hogyan megy a munkájuk, van-e panaszuk.
Már visszafelé tartottam az irodámba, hogy mégis csak könnyebben megtalálhassanak, azok a shinigami-k, akiknek a segítségemre van szükségük, valamint volt még bőven papírmunka is, de előtte még valahova be akartam nézni. A gyengélkedőn dolgozó társaimtól hallottam, hogy egy shinigami társunk, aki lassan ágyat bérelhet tőlünk, ismét bent van, s ma már csak lábadozik. Tudtam, hogy melyik sarkokon kell befordulnom, melyik folyosón, melyik szobába kell benyitnom.
- Szép napunk van, nem? ^^ – Köszöntem a shinigami-nak, miután beléptem a szoba ajtaján. Emlékszem, hogy mikor még nem voltam kapitány, már akkor is az osztag szállóvendége volt. – Hogy érzi magát, Kyougetsusei-san? ^^ – Biztosan jól érezhette magát, hiszen már ült az ágyában, s eddigi tapasztalataim szerint ilyet leginkább olyan betegek csinálnak, akik már jól érzik magukat. Közben az ágya mellé sétáltam, s mosolyogva figyeltem a szavaira.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Kyougetsusei Toudou
7. Osztag
7. Osztag
Kyougetsusei Toudou

Férfi
Hozzászólások száma : 52
Tartózkodási hely : 7. osztag területe
Registration date : 2014. Jan. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Sanseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 8 Cl0te5500/15000Gyengélkedő - Page 8 29y5sib  (5500/15000)

Gyengélkedő - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 8 EmptySzomb. Ápr. 05, 2014 9:37 pm

A hulló falevelek között egy írisz virágzik,
ami a gyengélkedő ablakából látszik.


Figyelmem nem lankadt, vártam, hogy melyik ápoló lép be az ajtón. Elég sok tagot ismerek a Negyedik osztagból, legalább is látásból. Egypárnak meg még a nevét is sikerült megjegyeznem, ami nem meglepő, hisz nem kevés időt töltöttem már elennél az osztagnál. Nem voltam tagja, ám mégis amennyi időt elidőztem náluk betegként mivel akár már az osztag tagja lehetnék. Mit is térhetnék ellene, nem jókedvemből járok ide, a kényszer… jobban mondva a betegségem kényszerít rá. Nincs semmi bajom a Yonbantai-al, ám amikor idekerülök, mindig tudatosul benne, milyen gyenge vagyok valójában, és ez nem igazán esik jól. Tekintetemet elvittem a bejárattól és az ablak felé irányítottam. Halottam valamit, amit még eddig soha.
- Szép napunk van, nem? – kérdezte az ajtón belépő személy. Az időzítésem pont ilyenkor nem volt tökéletes, néhány másodperce fordultam el, hogy az ablakon kinézve megnézzem az előbbi fura hang forrását, és pont ekkor lépett be, s szólalt meg.
- Igen az! – válaszoltam a kérdésre és odafigyeltem. Meglepődtem. Az ápoló helyett, akire számítottam egy fehér köpenyes férfi lépett be. Ám nem akármilyen, nem orvosi köpenyt viselt hanem haori-t. Egy Kapitány lépett be a szobába váratlanul.

- Hogy érzi magát, Kyougetsusei-san? – egyből az állapotomról kérdezett, miből már tudtam melyik osztag vezetője. Amúgy nem volt nehéz kitalálni, a 4. osztagban vagyok, szóval csak ennek lehet a Kapitánya. Mit keresne itt egy másik Taichou, habár megeshet, de annak az esélye elég csekély.
- Köszönöm szépen már jobban uhmm…! – sajnos nem jutott eszembe a Yonbantai kapitányának neve. Halottam hogy az előző Kapitány lemondott a posztjáról és új lépett a helyébe. Mostanáig még nem volt szerencsém találkozni vele, s még a nevét sem halottam. – Bocsásson meg amiért nem tudom a nevét, nem rég tértem vissza a szolgálatba egy hosszabb távollét után és még nem igazán vagyok tisztába a nevekkel. Ameddig én otthon pihentem elég sok minden történ, és elég sok halálisten cserélődött ez idő tájt. Igyekszem tájékozódni, azonban ez nem megy olyan könnyen!
Hát igen, ha meg is tudom a nevét, nem tudom egy archoz hozzárendelni; így felismerni sem tudom, emiatt akár el is sétálhat mellettem, akkor sem fogom tudni kicsoda lehet ö.
- Ön már ismer engem, ámde én még be sem mutatkoztam, ahogy azt illik. Kyougetsusei Ittousai Houou Toudou vagyok a Hetedik osztag tagja! – mutatkoztam be, az illendőség így kívánta – Elnézést, de nem emlékszem önre, most került a Gyógyító osztagba vagy már régóta tagja? – kérdeztem rá. Hiába kutattam az emlékeim között az arca után nem találtam semmit, aki emlékeztetne rá.
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 8 Cl0te17600/30000Gyengélkedő - Page 8 29y5sib  (17600/30000)

Gyengélkedő - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 8 EmptyKedd Május 27, 2014 5:43 am

A hulló falevelek között egy írisz virágzik,
ami a gyengélkedő ablakából látszik.

Sajnálatos tény, hogy nem egy shinigami társunk a gyengélkedő ablakán keresztül kénytelen kitekinteni erre a szép időre, már, hogyha állapotuk megengedi. Kyougetsusei-san szerencsére az előbbiek közé tartozik. Ahogy az is szerencse, hogy a háború nem tombol jelenleg annyira, hogy alig legyen helyünk. Ez jó dolog, de az nem, hogy még mindig vannak betegek, és sérültek.
- Ugyan, ugyan nem kell szabadkoznia! Chiruochiba Airisu a nevem, s még viszonylag friss kapitány vagyok ahhoz, hogy minden shinigami ismerje a nevem. ^^ – Mosolyogtam rá a férfire kedvesen. S való igaz, bár már évekkel is kifejezhető a tisztségbe iktatásom ideje, még mindig frissnek számítok, főleg, hogy mielőtt kapitány lettem volna, nem birtokoltam rangot, csupán egy gyógyító voltam mindközül.
- Örvendek a találkozásnak, Kyougetsusei Ittousai Houou Toudou-san, a hetedik osztagból. – Hajoltam meg felé az ehhez a helyzethez illő meghajlással. – Sajnálom, hogy itt a gyengélkedőben esett meg a találkozásunk. Nem kell elnézést kérnie, tényleg nem régóta vagyok a Yonbantai tisztje. Úgy hiszem, ön régebb óta ismeri az osztagot, mint én. – Kezdtem továbbra is mosolyogva a válaszadást a kérdésére. –[/b] Mielőtt kapitány lettem, akkor is az osztag tagja voltam, mióta az Akadémiát elvégeztem. Shinigami életem a negyedik osztagban kezdődött, s azóta se változott a helye, és remélem sosem fog. Szerintem azért nem emlékezhet rám, mivel nem találkoztunk még ezelőtt, legfeljebb távolról láthattuk egymást, mivel… hogy is mondjam, egyszerű shinigami voltam a negyedik osztagból. Nem volt semmilyen rangom, vagy különösebb ismertető jegyem, egy egyszerű tömegarc a rengetegben, egy a többi shinigami közül.[/b] – Arcomon végig mosoly ült, s hangomban sem volt érezhető változás. Miért is lett volna? Büszke voltam, hogy segíthetek a társaimon, illetve a társaimnak. Az, hogy most kapitány vagyok, csupán egy… véletlen? Nem inkább szükségszerű lépés volt. Valakinek az osztag élére kellett állnia, nehogy az összeroppanjon, és tudjon békésen tovább dolgozni. Összeszedtem magam, már nem is emlékeztem, hogy pontosan hogyan sikerült ennyire összeszednem magam, de sikerült. Az egész Kawashima-sannak köszönhető, ő ültette azt a bizonyos bogarat a fülembe. Jó döntés volt, hogy kapitány lettem? Talán, nem tudom, lehet, hogy egy alkalmasabb személyt is találtak volna. ~Khm…!~ Szedtem össze magam, most nem kellene ezen elmélkednem. Az előbbi gondolatmenet alatt mosolyom nem kókadt, csupán tekintetem mélyült, de most már újra élénk lett, s mosolyogva folytattam a beszélgetést.
- Hogyha nem bántom meg a kérdésemmel, akkor ön is mindig a hetedik osztag tagja volt, ahogy én a negyediké? – Tényleg nem akartam megbántani, egyszerűen kíváncsi voltam, hogy ő is ugyan abban az osztagban szolgál-e, ahová elsőnek felvették, vagy ő valami okból már részesült áthelyezésben.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Kyougetsusei Toudou
7. Osztag
7. Osztag
Kyougetsusei Toudou

Férfi
Hozzászólások száma : 52
Tartózkodási hely : 7. osztag területe
Registration date : 2014. Jan. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Sanseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 8 Cl0te5500/15000Gyengélkedő - Page 8 29y5sib  (5500/15000)

Gyengélkedő - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 8 EmptyCsüt. Május 29, 2014 9:55 pm

A hulló falevelek között egy írisz virágzik,
ami a gyengélkedő ablakából látszik.


- Ugyan, ugyan nem kell szabadkoznia! Chiruochiba Airisu a nevem, s még viszonylag friss kapitány vagyok ahhoz, hogy minden shinigami ismerje a nevem.
- Attól még hogy nem rég lett kinevezve erre a fontos posztra, attól még illene tudnom! Sajnálom! – hajtottam le a fejem - Tudja az elmúlt éveket szolgálaton kívül töltöttem a betegségem miatt, ennélfogva még sok dologgal nem vagyok tisztába. Otthonlétem alatt rengeteg minden változott, mihez még hozzá kel szoknom, sok ember cserélődött, kiket nem ismerek. Majdnem olyan mintha frissen kerültem volna ki az Akadémiáról! – nevetem el magam. Mozgalmas dolgok történtek azon évek alatt a Tiszta Lelkek Városában, míg nem voltam. Olyan dolgok miket nehéz elhinni és megszokni.
- Örvendek a találkozásnak, Kyougetsusei Ittousai Houou Toudou-san, a hetedik osztagból. – hajolt meg a Kapitány úgy ahogy az illik ilyenkor. – Sajnálom, hogy itt a gyengélkedőben esett meg a találkozásunk. Nem kell elnézést kérnie, tényleg nem régóta vagyok a Yonbantai tisztje. Úgy hiszem, ön régebb óta ismeri az osztagot, mint én.
Már most, ennyi beszéd után le tudtam szűrni azt, hogy mennyire kedves ember a Gyógyító osztag számomra új irányítója.
- Én is örvendek Chiruochiba Airisu Taichou! – szegeztem le a fejemet ezzel kimutatva tiszteletem. A tiszteletet még így is megadtam végül is egy Kapitánnyal beszéltem. - Néhány száz éve már rendszeres vendége vagyok az osztagnak!

- Mielőtt kapitány lettem, akkor is az osztag tagja voltam, mióta az Akadémiát elvégeztem. Shinigami életem a negyedik osztagban kezdődött, s azóta se változott a helye, és remélem sosem fog. – folytatta tovább, miközben elgondolkoztam vajon tényleg nem találkoztam vele. Sok osztagbélit ismerek már látásból és lehet hogy a Kapitányt is láttam már. - Szerintem azért nem emlékezhet rám, mivel nem találkoztunk még ezelőtt, legfeljebb távolról láthattuk egymást, mivel… hogy is mondjam, egyszerű shinigami voltam a negyedik osztagból. Amikor azt mondta egyszerű halálisten volt kicsit felvontam az egyik szemöldököm. Lehet hogy akkor egyszerűnek lehetett mondani, most viszont már elérte azt a szintet, ahol már nem mondható ugyanez. Kapitány lett, ami a legmegtisztelőbb rang, amit csak kívánhat magának egy egyszerű halálisten. - Nem volt semmilyen rangom, vagy különösebb ismertető jegyem, egy egyszerű tömegarc a rengetegben, egy a többi shinigami közül. – ahhoz képest, hogy ilyen dolgokról beszélt végig mosolygót.
- Hogyha nem bántom meg a kérdésemmel, akkor ön is mindig a hetedik osztag tagja volt, ahogy én a negyediké? – érdeklődött, miképp az Akadémiáról egyből ide kerültem ahol most vagyok.
- Nem. Én, ahogy kikerültem a Lélektovábbképzőből, a Kidoushuu-ba kerültem, ott töltöttem le… mennyit is… kábé hatszáz évet, és csak utána helyeztek át, mikor visszatértem a szolgálatba.
A Kapitánnyal ellentétbe, aki talán száz vagy kétszáz év alatt elérte az egyik vezetői rangot, nekem háromszor annyi idő alatt sem sikerült. - Amíg a Kidoushuu-ban voltam, az előző osztagomnál én is csak egy egyszerű tagja voltam az osztagnak rang és érdem nélkül. Szinte mindenki így kezd, és csak kevesen mondhatják el magukról, miszerint rangot szereztek… még kevesebben, akik eljutnak arra a szintre ahol ön áll!
Dicséretre méltó hogy ennyire igyekszenek a fiatalok. A régi időkben bezzeg alig lehetett látni olyat, aki egy-két évszázad alatt a mostanihoz hasonló rangokra jutottak. Néha napján tűnt fel néhány tehetségesnek mondható fiatal, kik hamar magas beosztásba jutottak. - Hát igen a mostani fiatalok nagyon tehetségesek, elég hamar túlszárnyalják a hozzám hasonló öregeket! – mosolyogtam – Ön is nagyon tehetséges lehet, ha megkapta eme nagyon fontos címet. – néztem a fehér haorira amit visel – Biztos nagyon keményen kellet dolgoznia ahhoz, hogy eljusson eddig! Ha nem sértem meg mi ösztönözte arra miszerint a Yonbantai vezetője legyen?
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 8 Cl0te17600/30000Gyengélkedő - Page 8 29y5sib  (17600/30000)

Gyengélkedő - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 8 EmptyHétf. Jún. 02, 2014 5:46 am

A hulló falevelek között egy írisz virágzik,
ami a gyengélkedő ablakából látszik.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen sok ideje szolgálatban van már, mert egyáltalán nem látszik meg rajta a kor… Bár a Soutaichou-n sem… Biztos az öregedés-kor közötti ilyen zavaros összefüggésnek talán az lehet oka, hogy ki milyen idősen került a Soul Society-ba, vagy itt született, valamint, hogy a lélekereje mekkora, mert minthogyha úgy hallottam volna, hogy a nagyobb erőt képviselők lassabban öregednek.
- Eh! – Csodálkozom fel, hogy Kyougetsusei-san személyében egy újabb Kidoushuu tisztet ismerhettem meg, vagyis egy ex-Kidoushuu tisztet.
- Igen, a kapitányi rang tényleg ritkán szerezhető meg, s hogyha őszinte lehetek, önnel, ez rendjén is van. Bár a változatosság segíti elő a fejlődést, viszont ez, a véleményem szerint a vezetők gyakori cserélődésére nem igaz. –~Bár a negyedik osztag élén egy újabb váltásra várok, de nem akárki váltson le, hanem Yashuji-sama…~ – Gondolom, ebbe önnek is van betekintése, hiszen jelenleg a második osztagában szolgál, s egy másik kapitány és másik osztag szokásait kellett megismernie, megszoknia.
Ahogy mondta, a mai ifjak tényleg tehetségesek, s én eközben Yoriko-chan és Tsuki-chan személyére gondoltam, hiszen egyikük igazi ifjú létére kapitány, másikjuk szintén egy nagyon eszes lány, már amennyire megismertem őket. Viszont, hogy én tehetséges lennék? Inkább csak szerencsésnek mondható, amiért Ginyuushijin és Samuraikatagi a zanpakutou lelkeim. Főleg nekik köszönhetem, hogy el is sikerült érnem a kapitányi posztot.
- Nem sért meg a kérdésével. – Kezdtem a feleletet még mindig mosolyogva. – Egy egyszerű ok vezérelt nem akartam, hogy vezető nélkül maradjon az osztag, s ezáltal az összeomlás fenyegesse. Viszont, hogy ilyesmi eszembe jusson, az egy olyan személynek köszönhető, akit talán ön is ismer, Kawashima-kidoutaichounak. Mondhatni az ötlet magját ő vetette el a fejemben, de a zanpakutou lelkeim nélkül szikár talajra hullott volna az a bizonyos mag. – Ezt komolyan is gondoltam, tényleg nekik köszönhetem azt, hogy most már, mint a negyedik osztag kapitánya dolgozhatok azért, hogy minél kevesebb társunkat kelljen elvesztenünk.
- Hogyha megenged egy kérdést, a szavai, miszerint a Kidoushuu-ban ön is rang nélküli tiszt volt, arra enged következtetni, hogy a jelenlegi osztagában, a hetedik osztagban esetleg sikerült, vagy kilátásba került ön elé egy rang. Vagy talán rosszul sejtem? Elnézést, nem kívánok sem az ön életében, sem az osztaga életében kutakodni, hogyha nem kíván, nem köteles válaszolni. – Vakartam meg a fejem kócos búbját egy kisebb vigyor kíséretében. Lehet, hogy a rangjaink szerint ilyesmit mondanom nem lett volna kötelességem, de mégis csak ő az idősebb, és én, mint jól nevelt shinigami az idősebbeket is tiszteletben tartottam, a rangok mellett.
Vissza az elejére Go down
Kyougetsusei Toudou
7. Osztag
7. Osztag
Kyougetsusei Toudou

Férfi
Hozzászólások száma : 52
Tartózkodási hely : 7. osztag területe
Registration date : 2014. Jan. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Sanseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 8 Cl0te5500/15000Gyengélkedő - Page 8 29y5sib  (5500/15000)

Gyengélkedő - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 8 EmptySzomb. Jún. 07, 2014 2:31 am

A hulló falevelek között egy írisz virágzik,
ami a gyengélkedő ablakából látszik.


- Eh! – lepődött meg mikor elmondtam melyik osztagban szolgáltam elsőnek. Nem igazán értettem mi lehet ennek az oka, de biztos van valami, ami miatt kiváltotta ezt az érzelmet.
- Valami rosszat mondtam volna? – néztem kérdően – Esetleg a Kapitány úr nem épp jó kapcsolatot ápol a Kidou osztaggal? – felrémlett a saját kapitányom és a 10. osztag kapitányának barátságosnak nem épp mondható kapcsolata.
- Igen, a kapitányi rang tényleg ritkán szerezhető meg, s hogyha őszinte lehetek, önnel, ez rendjén is van. Bár a változatosság segíti elő a fejlődést, viszont ez, a véleményem szerint a vezetők gyakori cserélődésére nem igaz. – adta tudtomra mit gondol az állandóan cserélődő Kapitányokról, és eme rang megszerzéséről. Igaza volt az időnkénti a vérfrissítés sokszor tett jót egy osztagnak, ám ugyanúgy fennáll a veszélye, hogy nem javít, hanem inkább rosszabbítja a helyzeten. A régiek másképp gondolkoznak mint a mostani fiatalok, ők sokkal alkalmazkodóbbak mint mi, akik inkább jobban ragaszkodnak a régi rendszerhez, és nem szeretik a változásokat. Én nem tartoztam közéjük, nekem nem volt bajom a változással.
- Gondolom, ebbe önnek is van betekintése, hiszen jelenleg a második osztagában szolgál, s egy másik kapitány és másik osztag szokásait kellett megismernie, megszoknia.
- Hát igen a régi és a mostani osztagom között tényleg nagy a különbség! Eleinte nehéz is volt megszokni és átállni ehhez az új környezethez. Most azonban úgy gondolom nem is jött rosszul az áthelyezés, így legalább még több embert ismerek meg, a szokásaikat, a gondolkozásmódjukat, amiből jómagam tanulhatok. Amióta a Nanabantai-ban vagyok, már érzem magamon a változást, a sok fiatal körülöttem kezdi rám ragasztani a gondolkozásmódjukat. De mit is lehetne várni Sierashi Katsuo Taicho-tol és Ayumu Michiyo Fukutaicho-tol.
- Nem sért meg a kérdésével. – arcáról a mosoly még most sem tűnt el – Egy egyszerű ok vezérelt nem akartam, hogy vezető nélkül maradjon az osztag, s ezáltal az összeomlás fenyegesse… - milyen magasztos cél, ez a cselekedettel bebizonyította mennyire szereti is az osztagát. - Viszont, hogy ilyesmi eszembe jusson, az egy olyan személynek köszönhető, akit talán ön is ismer, Kawashima-kidoutaichounak. Mondhatni az ötlet magját ő vetette el a fejemben, de a zanpakutou lelkeim nélkül szikár talajra hullott volna az a bizonyos mag
Mikor kimondta Kawashima-san nevét eszembe jutott az a néhány alkalom, amikor találkoztam a Kidoshu Soshi-val.
- Ezek szerint maga is ismeri Kawashima Dai Kidocho-t? – kérdeztem, bár az előző mondata tisztán árulkodik arról, hogy ismerhetik egymást valamilyen szinten. – Szavaiból azt szűröm le, hogy az Ön lélekölőkardjának igen erőteljes gyógyító képessége van, jól gondolom?
Úgy tudtam, hogy akik ilyen képességgel vannak megáldva azok mind a gyógyító osztagba kerülnek.

- Hogyha megenged egy kérdést, a szavai, miszerint a Kidoushuu-ban ön is rang nélküli tiszt volt, arra enged következtetni, hogy a jelenlegi osztagában, a hetedik osztagban esetleg sikerült, vagy kilátásba került ön elé egy rang. Vagy talán rosszul sejtem? Elnézést, nem kívánok sem az ön életében, sem az osztaga életében kutakodni, hogyha nem kíván, nem köteles válaszolni. – elmosolyodtam a szavain, eszembe juttatta azokat az emlékeket, mikor megtudtam visszatérésemkor nem oda kerülök vissza, miben oly’ sok évet szolgáltam.
- Tudja most elég mulatságos emlékeket jutatott eszembe a kérdése! – néztem ki az ablakon – Igen jó következtetést vont le szavaimból a 7. osztaghoz kerülésem után nem sokkal Sierashi Taicho érdemesnek talált a Sanseki rangra. – közben kezembe vettem a könyvet, mit nemrég kezdtem el olvasni, és most épp majdnem lecsúszott az ágyról. Unalmamban a gyógyító technikákról és módszerekről szóló könyveket olvastam, amit most a kezembe vettem az az alap technikákról szól. Bővebben, sokkal részletesebben ment bele a témába, mint az előző, a címe az volt: Gyógyítás haladóknak.
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 8 Cl0te17600/30000Gyengélkedő - Page 8 29y5sib  (17600/30000)

Gyengélkedő - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 8 EmptySzer. Jún. 11, 2014 8:24 am

A hulló falevelek között egy írisz virágzik,
ami a gyengélkedő ablakából látszik.

- Egyáltalán nincs szó ilyesmiről! Csupán kicsit meglepődtem, hogy pont Kidoushuu-s tiszt volt, egyfajta „milyen kicsi a világ” meglepődés volt. Nekem nincs semmi bajom velük. – Szabadkoztam, és kínos mosoly kíséretében vakartam meg fejem búbját.
- Igen, van szerencsém ismerni, a Shinigami Férfiegyletben ismertem meg. Ami viszont a zanpakutou-mat illeti, igen, mondhatni jól gondolja. Van gyógyító ereje, viszont az, hogy a Ban-kai formáját felfedte, az segített abban, hogy osztagom ne maradjon vezető nélkül. Mivel, mint, gondolom, tudja egy shinigami három úton válhat kapitánnyá. Az egyik út, hogy leteszi a kapitányi vizsgát, a második út, hogy a tizenhárom kapitányból hat kapitány javasol egy shinigamit, s a többiek közül hárman ezt jóváhagyják. Végül a harmadik, és a legbarbarikusabb, így a tizenegyedik osztagra jellemző az, hogy az előző kapitányt legalább kettőszáz szemtanú előtt le kell győzni. Természetesen én nem a harmadik úton váltam kapitánnyá, hanem az általam elsőnek említett úton. – Ezen nem volt mit titkolni, legfeljebb azt, hogy zanapkutou lelkeim óvva intettek a Ban-kai használatától, mivel nem feltétlenül biztos, hogy legközelebb is meg tudnám idézni. Ezért is külön hála jár nekik, főleg Samuraikatagi-sannak, amiért megjelent, vagyis igen, meg tudtam idézni őket, viszont a ban-kai-om úgy tűnt az is az, hogy ők, vagyis Samuraikatagi-san megjelenik és harcol, míg én gyógyítok.
Mikor meghallottam, hogy „Sierashi-taichou” azt hittem, hogy a daitenshi-s Sierashi Yuusuke-san-ra gondolt Kyougetsusei-san, ezért majdnem nemértettem, hogy miről beszél, de eszembe jutott, hogy a hetedik osztag kapitánya is Sierashi ~Vajon ők ketten rokonok?~ Merült fel bennem a kérdés.
- Gratulálok a kinevezéséhez, Kyougetsusei-san. – Mosolyogva biccentettem felé, s már készültem volna, hogy elköszönjek tőle, hiszen másfelé is el kell még néznem, viszont a szemem megakadt a kezében lévő könyv címén. – Talán pályát készül módosítani, és szeretne ön is a negyedik osztagban szolgálni? – Kérdeztem kissé viccelődő hangon, de kíváncsiságtól vezérelve, valamint egy egyszerű mozdulattal mutattam rá a könyvére, jelezvén, hogy mi alapján merült fel bennem a kérdés. – Hogyha szeretné, akkor beajánlhatom a negyedik osztag kapitányánál. – Tettem hozzá viccelődve, minthogyha nem én lennék ennek az osztagnak a kapitánya, hanem csak egy jó ismerőse, barátja, társa, akinek a szavára ad. Természetesen ez csak vicc volt, és nem állt szándékomban ezt a megtisztelő feladatot, tisztséget, hogy én vagyok a Yonbantai kapitánya, letagadni, csupán úgy éreztem, hogy egy kis viccelődés nem árthat. Hiszen a jókedv az önmagában is segítség a gyógyuláshoz.
Vissza az elejére Go down
Kyougetsusei Toudou
7. Osztag
7. Osztag
Kyougetsusei Toudou

Férfi
Hozzászólások száma : 52
Tartózkodási hely : 7. osztag területe
Registration date : 2014. Jan. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Sanseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 8 Cl0te5500/15000Gyengélkedő - Page 8 29y5sib  (5500/15000)

Gyengélkedő - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő    Gyengélkedő - Page 8 EmptyHétf. Jún. 16, 2014 10:17 pm

A hulló falevelek között egy írisz virágzik,
ami a gyengélkedő ablakából látszik.


- Egyáltalán nincs szó ilyesmiről! Csupán kicsit meglepődtem, hogy pont Kidoushuu-s tiszt volt, egyfajta „milyen kicsi a világ” meglepődés volt. Nekem nincs semmi bajom velük. Teljesen félreértelmeztem a halottakat, kínosan kezdtem el érezni magam a buta kérdésem miatt.
- Oh bocsánat! Azt hiszem rosszul értelmeztem amit mond, szeretnék elnézést kérni érte!
~ Nagyon ügyes voltál Toudou, ekkor baklövést elkövetni egy kapitánnyal szemben… ~ tényleg nagyon kínosan éreztem magam, hirtelen azt se tudtam hova nézek, szerencsére Chiruochiba Taichou megszólalt.
- Igen, van szerencsém ismerni, a Shinigami Férfiegyletben ismertem meg. Ami viszont a zanpakutou-mat illeti, igen, mondhatni jól gondolja. Van gyógyító ereje, viszont az, hogy a Ban-kai formáját felfedte, az segített abban, hogy osztagom ne maradjon vezető nélkül. Mivel, mint, gondolom, tudja egy shinigami három úton válhat kapitánnyá. Az egyik út, hogy leteszi a kapitányi vizsgát, a második út, hogy a tizenhárom kapitányból hat kapitány javasol egy shinigamit, s a többiek közül hárman ezt jóváhagyják. Végül a harmadik, és a legbarbarikusabb, így a tizenegyedik osztagra jellemző az, hogy az előző kapitányt legalább kettőszáz szemtanú előtt le kell győzni. Természetesen én nem a harmadik úton váltam kapitánnyá, hanem az általam elsőnek említett úton.
Ez rögtön gondoltam, a Tizenhárom Védelmi Osztag közül csak egyben jellemző a rangbeli előrelépési lehetőség… a Tizenegyedik igen. Én nem tekintem barbarikusnak, mint ahogy Chiruochiba Taichou, habár nem is igazán tetszik a módszer, ám ezzel biztosra vehető, hogy a következő vezető erősebb lesz, mint az elődje. Nem, ez nem teljesen igaz, van kivétel! Ha valamilyen csalás követően győzi le, mivel nincs meg a kellő ereje, és csak ekképpen tudja letaszítani a trónjáról… képletesen mondva.
- Gratulálok a kinevezéséhez, Kyougetsusei-san. – gratulált új rangomnak.
- Köszönöm! – hát igen hatszáz év szolgálat után ideje volt előrelépni a rangsorban. Persze meglepett az, hogy egyből a Harmadik tiszti rangba emeltem, mindig is úgy gondoltam, hogy ha egyszer előléptetnek, akkor az fokozatosan lesz. Először csak a Tizenötödiktől lefele valamelyik rangra, majd a következő alkalommal a Tizedik körül, és utána lépek be abba a csoportba, hol már egy számjegyű rangom lesz. Mindig is így gondoltam, annyi kivétellel, hogy nem fog ennyi ideig eltartani az első rangbéli feljebb lépésem.

- Talán pályát készül módosítani, és szeretne ön is a negyedik osztagban szolgálni? – kérdeztem viccelődő hangon – Hogyha szeretné, akkor beajánlhatom a negyedik osztag kapitányánál. – folytatta tovább viccelődve.
- Nem, szó sincs róla! Nem mintha valami bajom lenne a negyedik osztaggal! – kezdtem magyarázkodni, nem szerettem volna, ha félreértené, úgy mint nem rég én tettem, amikor a Kidou alakulatról kérdezett. – Igazából én nem azért kezdtem el olvasni ezt és az ehhez hasonló könyveket, hogy másokon segítsek mint a Yonbantai tagja, saját önös célok vezéreltek. Saját magam miatt kezdtem el tanulmányozni a gyógyítást, hátha majd valamikor a közeljövőben sikerül rájönnöm egy olyan módra, mivel újra egészséges lehetek! Ez volt a legfőbb ok miért elkezdtem foglalkozni vele, majd később viszont már megváltozott. - és tényleg így is volt – Ennek ellenére idővel rájöttem mennyire hasznos lehet ha ismeret néhány módszert, amivel nemcsak magamon, hanem másokon is tudok segíteni! – felrémletek azok a pillanatok, mikor egy komolyabb harc után jöttek a gyógyítok és egymás után láttak el minket. – A Tizenhárom Védelmi Osztagon belül szerintem a Negyedik Osztag a legfontosabb és legmeghatározóbb alakulat az összes közül. Nélkülük az egész szervezet nem lenne ennyire hatékony, rengeteg ember vesztenének el, akár rövid idő alatt. Sokan lenézik, nem kell ecsetelnem, hogy kikre gondolok leginkább, ám ők nem igazán fogják fel a mennyre szükségük van azokra, kiket ennyire lenéznek, csak azért mert nem érdeklődnek annyira a harc iránt! – monológom után szusszantam egyet, kicsit lefárasztott, hogy ennyit beszéltem egyhuzamban. Még mindig pihennem kell. – Tudatosult bennem, hogy ha már van némi tehetségem a démonmágiába, akkor miért is ne merülnék bele ebbe az ágba .
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 8 Cl0te17600/30000Gyengélkedő - Page 8 29y5sib  (17600/30000)

Gyengélkedő - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 8 EmptyCsüt. Aug. 07, 2014 10:30 pm

A hulló falevelek között egy írisz virágzik,
ami a gyengélkedő ablakából látszik.

Arra a válaszára, hogy nem akar az az osztagtársam lenni egy rövid ideig tartó szomorú arcot öltöttem magamra. Viszont a grimaszom mögött nem húzódott igazi szomorúság, hiszen az eddigiek alapján Kyougetsusei-san jól érezte magát az osztagánál, bár azt is hiszem, hogy egy remek shinigami-t nyertem volna a negyedik osztag számára, hogyha komolyan gondolta volna a meghívásomat.
Igazán szívmelengető és egyben letörő volt hallani, hogy egyedül akarta leküzdeni az őt kínzó démont, ezt a betegséget, aminek gyógyítására eddig nem jött rá senki sem. Hogyha nem lenne majdnem állandóan mosolyban az arcom, valószínűleg egy fél pillanatra bárgyú arcot vágtam volna, mert egyszerre akart volna megjelenni az arcomon a szomorúság és az öröm. Az öröm azért lett volna jelen, vagyis azért volt jelen a szívemben, mivel a hetedik osztag harmadik tiszti rangon egy igazán önálló és felelősség tudó személyt tudhatunk, szóval örültem …-taichou szerencséjének, hogy ilyen tisztje van. Ellenben a szomorúság kettő ok miatt jelent meg, az egyik ok, amiért az öröm egy részét éreztem, hogy Kyougetsusei-san mennyire önálló, vagyis ő maga akarja kigyógyítani önmagát, míg a szomorúságom másik részét az a tény alkotja, hogy egy ilyen betegséggel kell élnie, amiből még mi se tudtunk eddig kigyógyítani. Viszont az, hogy már másokon is akar segíteni az apró, de el nem hanyagolható szomorúságom első felét elűzte.
Teljességgel kedvesen hatottak Kyougerhusei-san szavai, amivel a negyedik osztag létét fontosnak jelentette ki, sőt egy röpke kis büszkeség is eltöltött, hogy ebben az osztagban szolgálhatok. Viszont emellett ráébresztett, hogy mekkora teher nyomja a vállamat, mint annak az osztagnak a kapitányát, amely osztag a sajátján kívül az összes többi osztag egészségéért, gyógyulásáért, az őrosztagok teljes területének fertőzöttség mentességéért felelős. Eddig is tudtam, hogy milyen fontosságú osztag élén állok, de az, hogy ezt más is kimondja, az olyan hatású, minthogyha egy papírlapot nyomnának az arcomba, hogy ez bizony az én felelősségem. Ilyen helyzetben mindig újra szembesülök ezzel a ténnyel, és emlékeztet, hogy mennyi feladatom, feladatunk is van, és mennyire nem szabad hibát ejtenem.
Szóval ezzel a kettős, keserédes érzéssel töltöttek el a szavai. Egyszerre kellemes érzés volt hallani, hogy más szerint is fontos a munkánk, és nehézkes lett a vállam annak a terhe alatt, hogy nem szabad hibát ejtenünk. Emellett egy fura örömmel töltött el az, hogy az előttem fekvő shinigami a gyógyítás „művészetébe” már belelátással rendelkezik.
- Kyougetsusei-san, hogyha gondolja, és ráér, és kedve is van hozzá, akkor nyugodtan nézzen el egy-egy gyógyítói gyakorlásunkra. – Ajánlottam fel segítségemet a tanulásához kedves mosoly kíséretében. – Vagy, hogyha valamit nem értene, akkor nyugodtan keressen fel. Viszont, hogyha most megbocsájt, magára hagynám, hogy nyugodtan pihenhessen, illetve vissza kell térnem a még rám váró feladatokhoz. – Ez utóbbit egy félszeg fél mosoly kíséretében mondtam, aztán már indultam is, de az ajtóból még visszafordultam néhány szóra. – Mielőbbi gyógyulást, és minél hosszabb ideig tartó egészséget kívánok, és remélem a legközelebbi találkozásunkkor utoljára fog emiatt a betegség miatt ellátogatni az osztagunkhoz. Kellemes napot! – Azzal már mentem is a dolgomra. Méghozzá az irodámba, hogy elkezdhessem a napi papírmunkát.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Kyougetsusei Toudou
7. Osztag
7. Osztag
Kyougetsusei Toudou

Férfi
Hozzászólások száma : 52
Tartózkodási hely : 7. osztag területe
Registration date : 2014. Jan. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Sanseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 8 Cl0te5500/15000Gyengélkedő - Page 8 29y5sib  (5500/15000)

Gyengélkedő - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 8 EmptyVas. Aug. 10, 2014 12:53 am

A hulló falevelek között egy írisz virágzik,
ami a gyengélkedő ablakából látszik.


- Kyougetsusei-san, hogyha gondolja, és ráér, és kedve is van hozzá, akkor nyugodtan nézzen el egy-egy gyógyítói gyakorlásunkra. – ajánlotta fel, hogy nézzem meg, ahogy gyakorolják a gyógyító módszereket. Nem rossz ötlet, biztos sokat tanulnék belőle, ha személyesen látnám a különböző technikákat használat közben. - Vagy, hogyha valamit nem értene, akkor nyugodtan keressen fel. – még azt is felajánlotta, hogy ha kell, akkor szívesen segít a tanulásba.
- Köszönöm az ajánlatot élni fogok vele, ha netalántán elakadnék valahol. Megeshet, mert hát én nem igazán ebbe az irányba specializálódtam. Attól még, hogy valamennyire konyítok a mágiához, attól még nem biztos, hogy olyan könnyen elsajátítom majd az életmentő módszereket. Bonyolultabb használni, mint egy átlagos kidout, ezt az eddig elolvasott könyvekből tudom.
- Viszont, hogyha most megbocsájt, magára hagynám, hogy nyugodtan pihenhessen, illetve vissza kell térnem a még rám váró feladatokhoz. – ajtóig elsétált, majd visszafordult felém - Mielőbbi gyógyulást, és minél hosszabb ideig tartó egészséget kívánok, és remélem a legközelebbi találkozásunkkor utoljára fog emiatt a betegség miatt ellátogatni az osztagunkhoz. Kellemes napot!
- Köszönöm szépen! – köszöntem el én is a távozó kapitánytól. Azt ajtó becsukódott és újra egymagam voltam a helyiségben. – Hmmm. Jó lenne az, jó lenne… ám nem hiszem, hogy így lesz. – mondtam most már magamnak. Kételkedtem abban, hogy a legközelebbi találkozásunkkor már egészségesen fogok szemben állni vele. Kételkedtem magamban, hogy addigra sikerül annyira elsajátítanom a gyógyítás művészetét, amivel meggyógyíthatom magam. Nem éltem bele magam, mert ha mégis sikerül elsajátítanom, akkor még legalább éveknek, hanem évtizedeknek kellene eltelnie mikorra is talán sikerülne. Jómagam néha nem igazán reménykedtem benne, főleg olyankor, mikor elakadtam valahol a tanulásba és napokig nem haladtam tovább. Optimista voltam és bíztam magamban, ezért sem adtam fel ilyenkor, a családom biztatott és ez még nagyobb erőt adott ahhoz, hogy folytassam tovább, s ne adjam fel. Yasuji Taichou egyik fia sem adta fel a remény, hogy egyszer meggyógyul az anyukat, ezért nekem sem kell. Yasuji-san is azzal biztatott mikor kezelt, hogy egyszer gyógyultan fogok a családommal élni. Az eltökéltség megvolt ezért kinyitottam a takarómon lévő könyvet és elkezdtem olvasni. Egymás után értelmeztem a lapokon szereplő szöveget, míg nem rám jött az álmosság s a fáradtság mitől elaludtam.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Gyengélkedő - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Gyengélkedő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 4. Osztag-