-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Gyengélkedő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyHétf. Szept. 15, 2008 3:11 am

Nagyméretű épület, több helyiségre felosztva. Külön részlege van a könnyebb és a súlyosabb sebesülteknek, valamint egy elkerített terület alkalmas az esetleges fertőző betegségekben szenvedők elszállásolására, hogy megállítsák a további terjedést. Utóbbi helyiségbe csak a gyógyítók tehetik be lábukat. A szobák berendezése egyszerű, egy ágy és egy kisebb szekrény található bennük, valamint vannak egy-, illetve többszemélyes helyiségek is.
Ide kerülnek mindegyik osztag betegei, ahol biztosak lehetnek abban, hogy a negyedik osztag képzett gyógyítói mindent megtesznek felépülésük érdekében.
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyHétf. Szept. 15, 2008 3:35 am

//Mérgezés kezdő postja//

Pokollepke repül mindegyik osztaghoz, halaszthatatlan ügyben a kapitányokat keresve. A címzettek a következő üzenetet kapják kézhez:

"Tisztelt kapitány!
Új és eddig ismeretlen kór ütötte fel fejét a Tiszta Lelkek Városában, mely magas lázzal jár, a beteg viselkedése pedig teljesen megváltozik, kifordul önmagából. Amennyiben ilyesmit tapasztalnak beosztottjaik közt, feltétlenül küldjék el őket a negyedik osztag gyengélkedőjébe.
Valamint kérjük Önöket, jelenjenek meg a fentebb említett helyszín előtt bővebb tájékoztatásért.
Osztaguk egészséges tagjai lehetőség szerint ne hagyják el területüket, ameddig nem jövünk rá a gyógymódra, hogy megakadályozzuk a járvány terjedését."


Az érkezőket egy magas shinigami üdvözli, a negyedik osztag egyik legtapasztaltabb orvosa. A őszes hajú, rövid szakállas férfi Fujimuto Katsou néven mutatkozik be, és türelmesen megvárja, míg mindenki megérkezik, hogy ne kelljen többször elmondania ugyanazt.
Vissza az elejére Go down
Usake Tedeko
Vaizard
Vaizard
Usake Tedeko

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 28
Age : 32
Tartózkodási hely : Jelenleg 70 méterre lebegek a földtől
Registration date : 2008. Sep. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyengélkedő Cl0te15000/35000Gyengélkedő 29y5sib  (15000/35000)

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyHétf. Szept. 15, 2008 3:44 am

Usake kapitány érkezik meg a negyedik osztag bázisához. A szokásos kapitányi viselet van rajta, oldalán zanpakutója. A férfi az öregebb és tapasztaltabb kapitányok közé tartozik, mivel már elmullott kétszázhatvan éves, de ennek ellenére, hála a fiatalító mágiának, úgynéz ki mint egy tizenhétéves.
Az osztag kapujában, az őrök igazították el, hogy merre kell mennie.
~Mindenképpen utánnakell járnom ennek a mérgezéses betegségnek, mivel az én osztagomban is felütötte a fejét a dolog.~gondolta magában, míg belépett egy hejségbe, ahol egy magas orvos várta.
Bemutatkoztak egymásnak, majd ezután Tedeko érdeklődni kezdett, de a férfi aztmondta, hogy megkell várni a többieket.
Körbenézve a terembe, látta, hogy ő az első, ezért leült és várt.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyengélkedő Cl0te41000/55000Gyengélkedő 29y5sib  (41000/55000)

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyHétf. Szept. 15, 2008 4:27 am

*Éppen otthon voltam mikor Uraharát láttam meg. Elmondta, hogy a Seireiteiben valami történt és az összes kapitány ott van. Gyorsan elkészülődtem: kimono és még a kapitányi köppeny is nállam volt, zanpakuto, kötések stb. Átmentem egy kapun és már a Seireitei-ben voltam. Nagyon siettem a 4. osztag-ba, hogy segíthessek. Örültem, hogy van miért átjönnöm ide. Nagyon untam Karakurában élni. Nem sokára megérkeztem az osztagba és eligazítottak. Már már nyugodtan sétáltam amikor megláttam egy ismeretlen kapitányt.
~Hmm... Biztosan eltávozásom után lett kapitány azért nem ismerem, de ettől ő még ismerhet.- gondoltam és közelebb mentem. Nem pocsékoltam az időmet köszönéssel inkább leültem és vártam.


A hozzászólást Daisetsu Hattori összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 15, 2008 6:07 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyengélkedő Cl0te11800/15000Gyengélkedő 29y5sib  (11800/15000)

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyHétf. Szept. 15, 2008 4:35 am

~Merre is van... Áhá, már meg is találtam.. -fürkésztem a feliratokat a Gyengélkedőt keresve.
-Jó napot kívánok, a megbeszélésre jöttem, Hana Akamoto hadnagy késni fog és addig engem küldött ide. A nevem Kuro Umes, a 3. osztag 3. tisztje vagyok.
-Üdvözlöm! Fujimoto Katsou vagyok, és én fogom tartani a tájékoztatót. Foglaljon helyet, meg kell várnunk a többieket.
-Értem, köszönöm.
Majd elindultam a székek felé, ahol rajtam kívül még csak Daisetsu Hattori valamint egy ismeretlen férfi volt a teremben. Dainak odaintettem, aki egy biccentéssel fogadta a köszönésem.
Vajon ki lehet ez az új alak?? -töprengtem, miközben találtam is egy megfelelő helyet az ablak mellett.
Nem sok idő múlva még egy érdeklődő érkezett ...


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 1:05 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő Cl0te33500/45000Gyengélkedő 29y5sib  (33500/45000)

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyHétf. Szept. 15, 2008 5:04 am

-Jóhó...napot!-lihegtem az ajtóban ácsorogva.
-HANA!-csaptam be gyorsan az ajtót, mielőtt az alak odaért volna.
-Elnézést a késésért!-iparkodtam nyugodt arcot vágni,miközben az ajtónak támaszkodtam, hogy ne tudjon bejönni utánam a kergetőm.
-Hana-megint nagy levegő-Shuuhei Akamoto-hadartam el gyorsan a második részt.-A 3. osztag hadnagya vagyok és a megbeszélésre érkeztem. Az öreg shinigami bólintott és illedelmesen bemutatkozott, majd beljebb invitált, hogy foglaljak helyet. Kicsit félre eresztettem el az ajtót,de megnyugodva, hogy az üldözőm elment gyorsan Daisetsu és Kuro mellé huppantam.
-Helloka! Hát ő meg?-mutogattam az ismeretlen kapitány felé.
-Azt gondoltam te legalább tudod...a sok papír között csak benne volt ő is..vaaaagy...-
-Nincs semmi vagy! Kicsit el vagyok havazva a papírmunkával!-a zavarodott válaszomon Kuro csak kuncogott.
-Nem tehetek róla, hogy a férjem a kapitányom és nem marad időm a papírokra...-sugtam neki oda durcásan.
-Mintha annyira szeretnéd, hogy maradjon rá időd...-vigyorgott tovább. Egy apró tockossal és nyelvnyújtással jeleztem neki, hogy elég lesz a vigyorgásból.
-És még én hittem, hogy sokat fogok késni...-dőltem hátra nagyot fújtatva a széken.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő Cl0te40500/45000Gyengélkedő 29y5sib  (40500/45000)

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyHétf. Szept. 15, 2008 5:33 am

A pokollepke épp iratszekrényrendezés közben talált meg az irodámban. Épp egy nagy adag port söpörtem le az egyik polc tetejéről, amitől egy hatalmasat tüsszentettem.
-Eh, allergiás vagyok a porra - -"
A pokollepke elmondta az üzenetét
-Ilyen sok shinigami? Ez szörnyű! Azonnal indulok.
Gyorsan felkaptam a kardomat, és kihúztam az asztalfiókomat, amiből egy kis Yamazakura-féle fiolát vettem ki és raktam zsebre.
-Ha a mérgezetteken nem is segít, azért még szükség lehet rá.
Majd elindultam a 4. osztag gyengélkedői felé. Ott már néhányfős kis társaság gyülekezett.
-Üdvözletem mindenkinek, jöttem amint tudtam. -hajoltam meg
Vissza az elejére Go down
Shiroyuki Minori
6. Osztag
6. Osztag
Shiroyuki Minori

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 41
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyengélkedő Cl0te7500/10000Gyengélkedő 29y5sib  (7500/10000)

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyHétf. Szept. 15, 2008 6:55 am

*Minori éppen a kapitányi osztag irodájában tevékenykedett, ugyanis a hadnagya megkérte rá, hogy mire viszaér rendezze össze a papirokat, ugyanis Minori macskája beszabadulva az irodába rögtön a papírkupacra vetette magát, és az egész szoba papírban úszott. Most éppen az asztal alatt guggolt, mikor hirtelen belippent a fekete pokollepke, aminek következtében ilyedtében bevágta a fejét a bútorba. Fejét tapogatva kecmergett ki az asztal alól és meghallgatta a lepkét.*
- Betegség?
*Majd kicsit zavartan körülnézett. Nincs itt senki, csak ő, és most egy küldetésre kéne mennie valakinek.* ~Nekem kéne mennem?~ Kicsit megrémült erre a gondolatra, ugyanis elég régen volt már küldetéseken, de másodjára átgondolva már izgalmasan hangzott. De vajon a lepke miért nema Hadnagyot kereste meg? De nem tétovázhatott sokáig, vett egy nagy levegőt, és kilépve az ajtón a 4. oszatg felé vette az irányt. *~Hmm, talán azért hozzám jött az a pokollepke, mert a kapitányom küldetésen van, és a Hadnagynak kell addig helyettesítenie. ~ *Ám a 4. osztag-nál álló nagy termetű férfitól kicsit visszaesett az önbizalma, és egy sóhajtás után állt elé. A férfi először nem vette észre, csak miután Minori bátortalanul köszönt neki. Bemutatkozott, és miután megkapta az eligazítást kicsit tétovázva lépett be a szobába. Kicsit izgatott lett, mikor minden szem rá szegeződött belépése után.*
- Üdvözletem! *hajolt meg mélyen, majd keresett magának egy széket kicsivel távolabb a töbiektől.
Először megilyedt, hogy talán elkésett volna, hiszen voltak itt már egy páran, de visszaemlékezve a magas fickóra még várnak valakit vagy valakiket. Kicsit kényelmetlenül érezte magát, hiszen nem ismert senkit, és remélte nem az ügyetlenségéről fogják később felismerni...*
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő Cl0te18300/30000Gyengélkedő 29y5sib  (18300/30000)

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyHétf. Szept. 15, 2008 7:36 am

-HELLLOOOOO!-vágtam ki az ajtót-Hallom gyengélkedtek!-gyorsan eltűnök és egy hatalmas zsákot cipelek be.-A cukorka majd segít rajtuk Vén bácsi!-löktem rá a lábára a zsákot, amitől ugrált egy kicsikét.
-NINI!-ugrottam a fehér hajú lány ölébe.-Téged még nem láttalak!-borzoltam meg a haját és nyújtogattam az arcát fürkészően.-Tessék!-nyomtam a kezébe egy nyalókát.
-Szijja Furapofa!-úgrottam át a széken és fejeltem le Daisetsut.-Flúgos néni!-intettem neki, de megláttam Hanae-t és Kuro-t is.- Szijja Aktakukac és Pompom nyuszi!-integettem nekik is és Dai-t még egyszer megrúgtam, ahogy előre ugrottam a székre.
-Mit csinálunk ma?-hintáztam a kezeimet felemelve izgatottságomban.
Vissza az elejére Go down
Kamitora Kenzo
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Kamitora Kenzo

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 60
Age : 33
Tartózkodási hely : A pokol trónján vagyok
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Egy balesetben elhunyt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyengélkedő Cl0te5000/10000Gyengélkedő 29y5sib  (5000/10000)

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyHétf. Szept. 15, 2008 8:37 am

Kamitora hadnagy pont evett mikor a pokol lepke oda repült hozzá mikor megtudta mi van gyors rohant a 4.osztag gyelgélkedőjéhez. Mikor odaért már voltak ott egy páran és egy Kamitorához hasonlóan magas Shinigami fogadta őket.
-Jó napot.
Kamitora ahogy ezt kimondta megkordult a gyomra.
-Pont ettem és még éhes vagyok.
Vigyorogva vakarta a fejét.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Gyengélkedő Cl0te53000/65000Gyengélkedő 29y5sib  (53000/65000)

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyHétf. Szept. 15, 2008 9:27 am

-ÉN MINEK KAPOK POKOLLEPKÉT????? RÁADÁSUL ONNAN????-csaptam az asztalra, hogy majdnem fejbe kapta a tál Jintat.
-Te agyatlan marha! Majdnem LEVITTED A FEJEM!-pattant fel a vörös paprikás hangulatban.
-Igen?-hunyorogtam és fogtam le a fejét unottan. Jinta elkalapált egy ideig a levegőbe én pedig a fejemet vakarászva vártam, hogy megunja.
-URAHARA!-mentem be majdnem ajtóstul.
-Mond Masaki!-
-Minek menjek már megint oda?????-
-Nem tudom miről beszélsz...-
-Jött egy POKOLLEPKE...HOZZZÁÁÁM!-hajoltam hozzá közel magamra mutogatva.
-Mert biztos szükség van a segítségedre.-
-Csak egyszer! Egyetlen egyszer intézhetnéd a saját ügyedet...már unom, hogy helyetted ugrálok!-
-Ugyan-ugyan!-csapott majdnem orrba a legyezőjével. -Nem kell ilyen ingerültnek lenni. Úgyis régen jártál arrafelé!-
-NEM IS AKAROK VISSZAMENNI!-
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Arról, hogy hogyan tuszkoltak át az átjárón inkább hallgatok, de annyit elmondok, hogy nem volt kellemes...
Mindenki nagy szemekkel követett végig, hiszen hiába voltam lélek zanpakuto-val, farmer és halálfejes póló volt rajtam szegecses övvel....ami itt valjuk be nem volt valami megszokott viselet. Engem nem nagyon zavart, hogy ennyire bámulnak. Továbbra is unottan battyogtam a 4. osztag felé zsebre dugott kezekkel.
-Hali!-intettem az öreg dokinak és leültem egy székre.
-Látom nem változott a modorod...-csóválta meg a fejét.
-Nem, nem! Miért okoznék csalódást?-kacsintottam az öregre.
-A kezed egyben van még? Annyit voltál vele nálam, hogy azt hittem már elhagytad valamelyik csata alkalmával.-
-Ne légy bolond Fujimuto!-pillantottam rá a nagy henyélés közepette.
-Szia Botsáska!-ugrott rám Amaya.
-TE NYAVALYÁS!-ragadtam mindenhol a nyalókás kezétől.
-Örülj, hogy nem a fejedet tapiztam le!-csalapált a tenyerével. Morogtam két sort és vártam tovább, hogy mit kell csinálnom.
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyKedd Szept. 16, 2008 4:01 am

//Mesélő//

Egyre többen érkeznek a gyengélkedő elé. A gyülekezők közt ott van Usake Tedeko kapitány, Daisetsu Hattori volt kapitány, Kuro Umes 3. tiszt, Hana Shuuhei Akamoto hadnagy, Kawazoe Hanae kapitány, Shiroyuki Minori 3. tiszt, Amaya Uresii és Kamitora Kenzo hadnagyok, valamint Masaki Sachi vaizard.
Az öreg mindenkit tiszteletteljesen üdvözöl. Amaya érkezése leplezetlenül meghökkenti - pontosabban szólva inkább a zsák cukorka teszi meg ezt a hatást. Na és persze az sem mellékes, hogy mindez a súly Fujimoto lábán köt ki... Egy kiáltást elnyomva végül megköszörüli torkát, és körbetekint az összegyűlt társaságon. Masakival vált pár szót, majd rátér a lényegre.
- Azért hívtuk ide Önöket, hogy pontos információkat kaphassanak a betegségről. Még mi sem tudjuk, hogy mi okozta, ezért kérjük segítségüket ennek kiderítésében. A kór első tünete a magas láz - több beteg össze is esett emiatt. Felébredésük után pedig mindannyian természetüktől teljesen idegen viselkedést tanúsítanak. Amire eddig rájöttünk, az, hogy a betegség nem válogat: rangra, nemre, korra és osztagra való tekintet nélkül bárki megfertőződhet...
Elharapja a folytatást, ekkor ugyanis beviharzik egy alacsonyabb rangú tiszt a negyedik osztagból és rémülten Fujimoto fülébe suttog valamit. A férfi arca ekkor hirtelen sokkal sápadtabbá válik, majd nagyot nyelve folytatja:
- Most kaptam a hírt, hogy újabb két áldozata van a betegségnek... Akiyama Akane kapitány, valamint hadnagya, Ninomiya Mitsuko...
Épphogy befejezi a mondatot, amikor néhány shinigami érkezik meg, akik két hordágyat, rajtuk pedig a két újabb, egyelőre még ájult beteget viszik magukkal. Hamarosan eltűnnek az ajtóban, majd Fujimoto a jelenlévők felé fordul:
- Van valami kérdésük? Ha Akiyama kapitány és hadnagya magukhoz térnek, talán ők is hajlandóak lesznek válaszolni...
Vissza az elejére Go down
Usake Tedeko
Vaizard
Vaizard
Usake Tedeko

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 28
Age : 32
Tartózkodási hely : Jelenleg 70 méterre lebegek a földtől
Registration date : 2008. Sep. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyengélkedő Cl0te15000/35000Gyengélkedő 29y5sib  (15000/35000)

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyKedd Szept. 16, 2008 4:16 am

Tedekot kissé nyugtalanítja az, hogy senki sincs itt abból az időböl amikor elment, tehát senkisem ismeri.
És szó mi szó néhányan furán is néztek rá. De nembaj, majd alkalom attán bemutatkozik. Az álla majdnem leesik egy "cukroskislányon,,.
~Ő tényleg egy hadnagy lenne?~bámul magába a kapitány.
Miután mindenki megérkezett, az orvos mondandóját hallgatta figyelmesen.
Igen, már az ő osztagában is felütötte a fejét a vírus. Az a hír megdöbbentette, hogy az áldozatok kifordulnak magukból, és, hogy máshogy miselkednek.
Arra gondolt, hogy valaki nyilván szándékosan engedte a vírust Soul Socitybe.
Eközben egy kapitányt hordágyon vittek b a terembe, és a többiekkel együtt odagyűlött a két shinigami mellé.
-Merre kezdjük a keresést?-tette fel a kérdést a doktornak.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyengélkedő Cl0te41000/55000Gyengélkedő 29y5sib  (41000/55000)

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptySzer. Szept. 17, 2008 2:40 am

-Szijja Furapofa!-úgrott át a széken és fejelt le.
-Flúgos néni!-intett, de meglátta Hanae-t és Kuro-t is.
-Szijja Aktakukac és Pompom nyuszi!-integetett nekik is és még egyszer megrúgott, ahogy előre ugrott a székre.
-Te kis!!!!!- dühöttem fel és idegességemben két nyalókát fogtam meg és dobtam felé. Az egyik céltért, de a másik Hanae felé ment, de mivel jó volt a reflexe elhajolt és Kuro haján landolt a nyalóka.
-Bocsi!- mondtam és előre tartottam Amayát mint élő pajzs. Közben bejött egy orvos és elregélte monológját. Ekkor shinigamik érkeztek Akane kapitánnyal és a hadnagyával Mitsukoval.
~Csak azt nem értem, hogy miért kellek én. Ennyi shinigami csak megoldja a problémát... Na mind1 ha már itt vagyok.- gondoltam
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyengélkedő Cl0te11800/15000Gyengélkedő 29y5sib  (11800/15000)

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptySzer. Szept. 17, 2008 3:41 am

Nem sokkal utánam megérkezett Hana is, aki megtalált engem és Dait, ezért mellettünk foglalt helyet.
Egyre többen lettünk, szokásos belépővel Amaya is befutott. Azzal a lendülettel letámadta Dait, mindenkinek saját agyszüleménye alapján becenevet osztogatott, majd le akart lécelni, mikor Dai nyalókával célba vette. Sajnos a célzóképessége már nem a régi, ezért az egyik édesség az én hajamban kötött ki.
-Hékás, te mi a fenét csinálsz??
-Bocsi!- mondta Dai és előre tartotta Amayát, mint egy élő pajzsot.
Eközben beviharzik egy alacsonyabb rangú tiszt a negyedik osztagból és rémülten Fujimoto fülébe suttog valamit. A férfi arca ekkor hirtelen sokkal sápadtabbá válik, majd nagyot nyelve folytatja:
-Most kaptam a hírt, hogy újabb két áldozata van a betegségnek... Akiyama Akane kapitány, valamint hadnagya, Ninomiya Mitsuko...
Néhány shinigami érkezik, akik két hordágyat, rajtuk pedig a két újabb beteget viszik magukkal. Hamarosan eltűnnek az ajtóban, majd Fujimoto a jelenlévők felé fordul:
-Van valami kérdésük? Ha Akiyama kapitány és hadnagya magukhoz térnek, talán ők is hajlandóak lesznek válaszolni...
Senki nem kérdezett semmit, hiszen még igazán nem is volt idő felfogni az eseményeket.
-Akkor ha nem haragszanak meg, most el kell mennem, megnézem a betegeket, javult-e az állapotuk. Újabb tájékoztatást majd később tartunk. Köszönöm a figyelmet.- és a kórtermek felé vette az irányt.
-Nem valami rózsás a helyzet.- sóhajtott Hana.
-Szerintetek most el lehet menni?- érdeklődtem, mert már így is eléggé bele volt ragadva a hajamba az a vacak, és kellemetlenül éreztem magam.
-Igen, majd ha kellünk üzen.- világosított fel Hanae.
-Akkor ha nem haragszotok meg én megyek és kiszedem ezt az izét... Majd találkozunk, sziasztok. -az ajtó felé indultam...
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő Cl0te33500/45000Gyengélkedő 29y5sib  (33500/45000)

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptySzer. Szept. 17, 2008 5:18 am

Meglátva a hordágyon fekvő kapitányt és hadnagyot némi fészkelődésbe kezdtem a széken. Nagyon nem tetszett a helyzet és az sem amiket az öreg mondott.
-Nem lesz ennek jó vége...-nyöszörögtem halkan és megráztam a fejem nem tetszésem jelzése képpen.
-Az osztagom betegeit szabad meglátogatnom vagy lehetőleg ne tartsak velük semmilyen kontaktust?-érdeklődtem Fujimuto-tól, aggódva.
-Ha lehet inkább ne találkozzon velük. De megnyugodhat hadnagy gondjukat viseljük!-
-Értettem!-sóhajtottam nagyot.
Ezek után az idős shinigami sarkon fordult újabb kérdés hiányában és közölte, hogy megnézi a betegeit.
-Nem valami rózsás a helyzet.-sóhajtottam megint nagyokat."Remélem a dilis férjem még egyben van..."
-Segítsek kiszedni?-
-Boldogulok!-viharzott ki az ajtón, hogy csak pislogtam a meglepettségtől. Már majdnem kiürült a terem, de én még ücsörögtem egy kicsit. Rossz előérzetem volt és semmi kedvem sem volt visszamenni az osztaghoz, ahol a fejetlenség várt csak."Na, nyomás! Rendet kell tenni a házam táján..."kászálódtam fel végül.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő Cl0te40500/45000Gyengélkedő 29y5sib  (40500/45000)

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptySzer. Szept. 17, 2008 5:31 am

Figyelmesen hallgatom Fujimotot, mert szeretném tudni hogy honnan lehet felismerni ha valaki megfertőződött. A tüneteket gondosan elraktározom az agyamban, ám ekkor beviharzik egy tiszt és nyomában hordágyakon fekvő Akane kapitányt és Mitsukot hozzák.
-Te jó ég! -kaptam a szám elé a kezem *Nagyon kemény kór lehet ha még Akane kapitányt is le tudta dönteni a lábáról*
-Ennek gyorsan a végére kell járnunk, mielőtt még késő lesz. Minél előbb meg kell találnunk azt aki ezért felelős, hogy megtudhassuk tőle a méreg természetét és a 4. osztag megfelelő ellenmérget készíthessen. -fordultam a többiek felé- De egyenlőre nem tehetünk mást mint hogy megvárjuk míg a kapitányék magukhoz térnek, hátha tudnak valami kiindulóponttal szolgálni a dologhoz.
Majd fogtam magam és leültem egy padra, mivel eddig fel-alá járkáltam a teremben.
Vissza az elejére Go down
Shiroyuki Minori
6. Osztag
6. Osztag
Shiroyuki Minori

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 41
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyengélkedő Cl0te7500/10000Gyengélkedő 29y5sib  (7500/10000)

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptySzer. Szept. 17, 2008 8:54 am

*Minori türelmesen várakozott, miközben lábujjait fürkészte, mikor megjelent egy nála is kisebb lila hajú kislány. Minori először meglepődött, hogy ilyen kicsi lányt lát egy küldetés helyszínén, de aztán rájött, hogy ő sem sokkal idősebb. A hatalmas zsákot kíváncsian figyelte, de nem látta, mikor Uresii rálökte a zsákot a férfira. Majd a kis lilaság máris előtte termett, vagyis az ölében. Minori megszeppenve tűrte, mikor összekócolta fehér tincseit, bár az arcnyúzástól nem volt teljesen oda, de a kezébe nyomott nyalókán azonnal megakadt a szeme.*
- Köszö... nöm. -*motyogta, miközben a lány már távozott is.
Megvizsgálva a nyalókát észrevette, hogy dinnyés. Rögtön felcsillant a szeme, és azonnal a csomagolás leszedésével bajlódott, kevés sikerrel... Persze esze ágában se lett volna megkérni valakit, hogy segítsen kiszabadítani a nyalókát. De nem adta fel, és végre a szájába dughatta a nyalánkságot. A szemetet persze nem dobta el, gondosan begyűrte kimonója alá. Vidáman elcuppogott a dinnyés nyalókával, közben oldalra sandítva figyelte, ahogy a lila lány üdvözli barátait.* ~Hmm, mindenkinek beceneveket adogat? Remélem nekem nem talál ki semmi hasonlót... De azért aranyos.~* A nyalókát jobbra-balra mozgatva szájában, lábát himbálva nézte ahogy jönnek még páran. Aztán a zsák tartalmára is fény derül.* ~Nyalókával dobálóznak? Pazarláás!~ *sajnálkozott Minori magában, ugyanis sajátja rohamosan fogyott. A gömböcske egyre kisebb lett, végül csak a pálcikát rágcsálta. És egyre többet sandított a teli zsák cukorkára. Le se tagadhatná, hogy imádta a különfére édességeket. Jobb ötlete híján elkezdte elképzelni, mi minden lehet a zsákban.* ~Rágó, nyalókás rágó, dinnyés cukorka, karamellás cukorka...~* ezzel töltötte el az idejét, amíg a kint álló magas férfi be nem jött, és magyarázta el a dolgokat. Minori figyelmét azonnal ráirányította, és érdeklődve nézte ahogy egy másik 4. osztagos súg valamit a másiknak, majd egy kapitányt is behoztak hordágyon. Ekkor már kicsit megingott az önbizalma, hogy még egy kapitányt is le tud teríteni ez a betegség. Akkor őt ezerszer könnyebben le tudja dönteni! Elájulni pedig egyáltalán nem akar. Idegesen rágcsálta még mindig a pálcikát, miközben páran távoztak, de ő inkább a helyén maradt, nem akart semmiről sem lemaradni.*
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő Cl0te18300/30000Gyengélkedő 29y5sib  (18300/30000)

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyCsüt. Szept. 18, 2008 1:08 am

Daisetsu nyalókadobálásán és az, hogy még engem is képtelen volt eltalálni, csak gúnyosan vigyorogtam és kinyújtottam rá a nyelvem.
-Nem tudsz célozni Furapofa!-huppantam vissza a székre.-Jééé! Van még egy új emberke!-kezdtem el a székek támláján ugrálva a számomra ismeretlen kapitány felé közeledni.-HELLO!-ácsorogtam nyugisan a vállain és hajoltam előre a képébe integetve.-Én Amaya vagyok a....-elgondolkozom.-Hanyadik osztag hadnagya is vagyok?-fordultam Aktakukacék felé. A reakciók magukért beszéltek Furapofa a fejéhez csapott egy hatalmasat, Aktakukac nyitott szájjal bambult, Flúgos néni leesett a székről, Pompom nyuszi meg zavarodottan mosolygott.
-Tizenkettő!-szólalt meg Aktakukac végül.
-Tényleg!-ugrott be nekem is.-TESSÉÉÉÉÉK!-húztam elő egy mentolos cukorkát és nyomtam a kezébe.-Na megyek is vissza, mert a vén bácsi még leszid!-ütögettem meg az idegen fejét és visszatáncikáltam a helyemre. Közben elégedetten mosolyogtam azon, hogy a fehér hajú lánynak ízlik a nyalókám.
A továbbiakban, amíg a vén bácsi beszélt, addig én azon tanakodtam, hogy a fehér vagy a piros cukorkát egyem e meg először. A helyzet viszont megváltozott, amikor behoztak két újabb beteget.
-Vörös boszi!-ugrottam rá a hordágyra.-Hööööö?-estem kétségbe, hogy nem kezd el velem ordibálni, mert az orrát ütögetem.
-Kérem szálljon le a betegről!-
-Mi a baja Vén bácsi?-
-Erről beszéltem tíz percen keresztül, hadnagy!-vörösödött el nem is kicsit a feje.
-Jaaam! Én nem figyeltem!-vigyorogtam és lemásztam végre a kapitányról.-Mitsu-chan is nagyon beteg?-
-Igen...-kezdte elveszíteni a türelmét.
-Az segítene, ha adnék nekik a dugi édességemből?-szomorodtam el teljesen.
-Majd talán később...-
-Rendben!-ugrottam egyet.
Még beszélt egy kicsit a bácsi, de utána elment a betegekkel együtt és az ő példáját még néhányan követték. Én inkább maradtam és folytattam a hezitálást. hogy melyik cukorkát egyem meg előbb...
Vissza az elejére Go down
Kamitora Kenzo
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Kamitora Kenzo

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 60
Age : 33
Tartózkodási hely : A pokol trónján vagyok
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Egy balesetben elhunyt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyengélkedő Cl0te5000/10000Gyengélkedő 29y5sib  (5000/10000)

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyCsüt. Szept. 18, 2008 5:47 am

Kamitora a falnak dölve össze kulcsolt kézzel. Hallgatta mindenki mondokáját és filozot azon hogy mi lehet ez a betegség. Majd mikor 2 beteget hoztak megint akkor Kamitora már sejtete hogy ez nem tréfa dolog.
-Télleg párokba dolgozzunk vagy egyedül? Mert szerintem ha párban vagyunk és valamelyikünk elakpja akkor a másik ide tudja hozni. De ha ez fertőző akkor a másikat megfertőzi.
Kamitora megint nyugisan állt a megszokot helyzetébe.
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő Cl0te45500/65000Gyengélkedő 29y5sib  (45500/65000)

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyCsüt. Szept. 18, 2008 7:15 am

*Még eszméletlen. Szerencsére álmai sincsenek. Egyelőre. Aztán hirtelen kezd kitisztulni agya. Érzi, ahogy viszik valahova. Hangokat hall távolból, amik egyre közelítenek tudatához. Végül már a szavak értelmét is felfogja...
Mintha valaki ráugrana, azonban ez sem zökkenti ki nyugodt félálmából. Ahogy az se, hogy ez az ismeretlen az orrát ütögeti... Akkor tér magához teljesen, amikor már a hordágyról átfektetik a gyengélkedő egyik szobájában lévő ágyra. Lassan kinyitja szemeit, és körülnéz.*
- Á, szervusz, Amaya-chan!
*Köszönti a hadnagyot barátságosan. A többiek valószínűleg rendesen meglepődhetnek a kapitányon, aki ahelyett, hogy menekülne a kislány elől - vagy éppen megtámadná -, kedvesen üdvözli őt... Ráadásul még mosolyog is, igaz, kissé bárgyún. Nem, ez nem az a gúnyos vigyor, amit általában használni szokott, és a harc közbeni farkasvigyorhoz sincs köze...
Ekkor veszi észre a többieket, akiket hasonló stílusban köszönt.*
- Mi is történt velem?
*Kérdezi meg végül csodálkozva. Hirtelen nem érti, hogy került a negyedik osztagba... Ahogy azt se, hogy miért vannak ennyien itt. Igaz, ők nem ágyban fekszenek...*
- Ja, persze... Összeestem az irodánál, ugye?
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő Cl0te25000/30000Gyengélkedő 29y5sib  (25000/30000)

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyCsüt. Szept. 18, 2008 7:49 am

*Lassan kezd ébredezni, és érzi, hogy valakik viszik valamin, valahová. Fogalma sem volt, hogy mi történik vele. Arra emlékezett, hogy egész nap rosszul érezte magát, és hogy kapitánya után akart menni, de ekkor minden elsötétedett. Pont a küszöb felett vitték át, mikor hirtelen felpattant a hordágyon és beverte a fejét az ajtókeretbe, ettől lett egy kis pukli a fején.*
- Egek! Beütöttem a pici buksim - simogatta a púpját, és egyre inkább olyan képet vágott, mint aki bőgni akar.
*Ekkor észre vette a többieket, és megpróbált lemászni a hordágyról, mert szeretett volna mindenkit megölelgetni. Ez azonban nem sikerült, mivel a shinigamik, akik behozták őket, erőszakosan nyomták vissza az ágyba.*
- Sziasztok, gyerekek! - úgy integetett, hogy majdnem leesett az ágyról.
- Hadnagy, feküdjön vissza... kérem... - nyöszörgött az egyik tiszt.
- Jééé... olyan fejed van, mint egy uszkárnak - csodálkozva nézett a fiúra. - Hívhatlak Uszinak? Lééégysziiiii... - nézett rá könyörgő szemekkel.
*A tiszt csak sóhajtott egyet, és bólintott a többieknek felé, hogy vihetik tovább Mitsukót. Mikor Akane mellett haladnak el, Mitsuko már rögtön el kezd üvölteni, mint aki megbolondult.*
- Akane-chaaaan! - üdvözölte kapitányát.
*A tisztek ezúttal is visszanyomták az ágyba, mivel Mitsuko megint csak megpróbált kievickélni belőle.*
- Hadnagy, ha nem fejezi be, esküszöm lekötözöm! - ordított magából kikelve egy másik tiszt.
- De gonosz vagy, Krumplifejű! - dühöngött magában Mitsuko.
- Kr... Krumplifejű?! Na de Hadnagy! Ne viselkedjen már úgy, mint egy három éves szinten ragadt elmerozzant hülye gyerek... - hüledezett a tiszt.
- Elmerozzant? Az mi? - nézett érdeklődve.
- Istenem... - csapott a fejére, ami elég nagy hangot adott.
- Kong a fejed, tudsz róla? Hehe... - kuncogott.
*A tiszt inkább feladta és elhagyta a helységet. A többiek próbálták elhurcolni, ami kicsit nehezen ment, mivel Mitsuko folyton-folyvást ellenállást tanúsított. Ebből is látszott, hogy nem szereti a kórházakat.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Gyengélkedő Cl0te53000/65000Gyengélkedő 29y5sib  (53000/65000)

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyPént. Szept. 19, 2008 2:32 am

"Ezek se biztos, hogy egészségesek, csak őket inkább egy kényszerzubbonyban és gumiszobában kéne kezelni..."ücsörögtem a széken kiterülve és a többiek idióta fejét látva. "Eh, Amaya a cukros néni...esetleg a manók is betoppannak valamikor?!"grimaszoltam szorgosan és látszott rajtam, hogy rettenetesen unom magam. Nagy nehezen az öreg is a mondókája végére ért.
-Hopppá!-hajoltam előre elégedetten vigyorogva, amikor megláttam, hogy az egyik beteg Akiyama kapitány."Hihi...a kemény legényt is elvitte a kór...ejnye-ejnye!"kuncogtam halkan. Fujimuto ezek után elvitette a betegeket és maga is távozott. Néhányan követték a példáját,de én inkább a maradásra voksoltam."Hova mennek ezek? Nem kaptak semmilyen parancsot a továbbiakra, akkor meg minek lécelnek le?!"morgolódtam egy nyújtózás kíséretében.
-Minek mentek el ezek a féleszűek?-nyögtem ki véletlenül hangosan.
-Biztos vissza fognak jönni, csak támadt egy kis elintézni valójuk.-mentegette őket Kawazoe kapitány.
-Nagylányok és fiúk ők már...nem kell kiszednie a kezüket a biliből...-
-Meglehet...de-
-MEGINT MORCI VAGY BOTSÁSKA?-húzta hátra a fejem a hajamnál fogva. Kicsi piros x-ek milliói jelentek meg a fejemen és már az üvöltés határán voltam, de ahogy kinyitottam a számat Amaya egy gumicukorkát nyomott bele. "Mi ez a gusztustalan cumi?"
-Cumi a kisbabának!-ütögette meg a fejem széles mosoly kíséretében.
-Te kis....-kezdett robbanni a bomba.
-KAPJ EL HA TUDSZ!-nyújtotta rám a nyelvét és kirohant a teremből. Az ajtóig követtem aztán gyorsan becsaptam.
-BE NE MERJ JÖNNI EGY....JÓ HOSSZÚ IDEIG!-battyogtam vissza a székemig és ültem rá vissza megkönnyebbülten.
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptyPént. Szept. 19, 2008 6:48 am

//Mesélő//

- Nos, azt egyelőre még nekünk sem sikerült kideríteni.
Rázza fejét sajnálkozva Fujimoto a kérdést hallva, majd hozzáfűzi:
- Azonban Akiyama kapitány vagy Ninomiya hadnagy remélhetőleg választ tudnak adni erre...
A többiek kérdéseire szerencsére sikerül válaszolnia, bár elég lelombozóak a tények...
- Hadnagy, kérem, ne ugráljon a beteg mellett! Igen, később adhat az édességből neki, csak előbb hadd térjen magához...
Próbálja csitítani Amayát, szerencsére egészen sikeresen. Néhányan el is indulnak dolgukra a jelenlévők közül, amikor Fujimoto is úgy dönt, hogy egyelőre inkább ellenőrzi a többi beteg állapotát, majd hirtelen visszafordul. Ekkor azonban Akiyama kapitány, majd később Ninomiya hadnagy is kinyitja szemét, valamint a többi tünet is jelentkezik rajtuk... Az idős shinigami egy pillanatra el is gondolkozik azon, hogy ezek ketten viselkedtek-e már ilyen kedvesen...
- Hadnagy, kérem, feküdjön vissza...
Kérleli ezúttal Mitsukót. Mihelyst sikerül nyugton maradnia, kérdőn néz a többiekre.


Ezalatt a Peremvidék messzebbi részén egy kisebb csapat shinigami járőrözik. Gyanúsan mozognak a környező bokrok, mintha valaki figyelné őket... Egyikőjük lát is egy különös alakot, de egyelőre csak azt hiszi, hogy képzelete játszik vele. Egy biztos: ha nem sikerül hamar kiszedni a betegekből, hogy mi történt velük, még többen esnek ágynak...
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyengélkedő Cl0te41000/55000Gyengélkedő 29y5sib  (41000/55000)

Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő EmptySzer. Szept. 24, 2008 8:15 am

*Csak hátulról figyeltem a fejleményeket.
~Akane kapitány kedves? És pont Amayával?-gondoltam miközben tátott szájjal néztem őket. Majd Masakira és Amayára terelődött a figyelmem.
-MEGINT MORCI VAGY BOTSÁSKA?-kérdeztem Masakitól
-Cumi a kisbabának!-ütögette meg a fejét
-Te kis....-kezdett robbanni a bomba.
-KAPJ EL HA TUDSZ!-nyújtotta rá a nyelvét
-BE NE MERJ JÖNNI EGY....JÓ HOSSZÚ IDEIG!-mondta Masaki. Én erre a jelenetre csak egy sóhajjal reagáltam.
~Miért kellett idejönnöm? Ennél még az emberek világa is jobb, pedig az ha nincsen hollow unalmas.-gondoltam. Ekkor elkezdtek szállingózni kifele a kapitányok.
~Biztosan dolgok van~
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Gyengélkedő _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő Empty

Vissza az elejére Go down
 

Gyengélkedő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 4. Osztag-