-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Gyengélkedő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te15800/30000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (15800/30000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptyVas. Május 29, 2011 2:22 am

Látogatás a gyengélkedőn- Találkozás Yukariko-channal



Kezét a föld felé tartja, majd halkan dünnyög valamit. Biztos a kidou varázsigéjét. A hordágy lassan elkezd formát ölteni a lány reiatsujából. Először talán kicsit félek… vagyis nem félek csak attól tartok, hogy esetleg ráüléskor nem maradok meg rajta és, hát… hogy is fogalmazzak. Megvan, átesek rajta. Mint mikor egy szellem átmegy a falon csak itt a hordágy a fal. Na, jó ez talán elég béna hasonlat. Na, de amíg itt elmélkedem a ˝szellemátmegyafalon˝ dolgon a hordágy már alám is csusszan, és a levegőbe emel.
- Nahát, ez egész… kényelmes... – motyogom. – Nagyon ügyes vagy Yukariko-chan. – mosolygok a negyedik osztagos lányra. Tényleg nem rossz és még ráadásul nem kell cipelni, se mert magától megy. Ahogy haladunk előre feltűnik, hogy még mindig csend van, ami egy ilyen helyen elég fura ezért rögtön felülök és rákérdezek.
- Akkor a mai nap mondhatni egy kis lazítós nap. – mosolygok vissza kedvesen.
Lassacskán megérkezünk a röntgenes szobába én pedig gyorsan le is szállok a lebegő fekvő alkalmatosságról. Tényleg nem lenne jó ha egy osztagbéli csak úgy véletlenül meglátna. Már így is elég sokszor alábecsülnek ott. De, hát mit lehet tenni csak férfiak. Mit is várhatnék tőlük? Gyerekes viselkedésem Yukarikonak is tetszik, ellenben Ookami channak valami nagyon nincs az ínyére.
- Mi az? Mi nem tetszik? - kérdem tőle csak úgy kiváncsiságból meg hogy ne az legyen hogy miért nem foglalkozom vele amikor a lelkem egy darabja.
- Semmi. – fordul el kérdésemre. Hát, ha nem akarja elmondani ne, mondja. Lassan felfekszem ágyra. Kedvenc doktor nénim pedig már mellettem is áll és rám terít egy kék takarót, ami majd megvéd a fölösleges sugárzástól.
- Igen jó. – megint csak mosolygok.
- Na és csak kíváncsiságból, meddig tart a vizsgálat? – Kérdem, miközben kicsit megemelem a fejem és Yukariko után tekintek ugyan is megindul velem a lebegő ágy egy szerkezet felé, ami gondolom, a röntgengép mármint csak az lehet, mert ha nem akkor az elég fura lenne.
- És az eredményt milyen hamar tudhatjuk meg? Bár úgy is biztos vagyok, hogy törött, de azért érdekelne, hogy mennyi időt kell majd gipszben töltenem. – az maga lesz a halál. Biztos vagy három hétig kell majd gipszelt lábbal lennem. De mi a fenét fogok akkor csinálni, mert edzeni biztos nem edzhetek. Oh, de feledékeny vagyok hisz Keiko megígérte, hogy majd meglátogat. Már alig várom.

/Gomen, késtem.Very Happy /
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te40600/45000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (40600/45000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptyVas. Május 29, 2011 10:06 am

Látogatás a gyengélkedőn - Avagy kapjunk szemüveget

Amikor mondtam, hogy nem tudtam, hogy neki nem kell küldetésre járnia, egy pillanatra megakadt Amatsu fukutaichou szava, de aztán folytatta, mintha mi sem történt volna. Nem tudom pontosan, hogy mi lehetett az, de szerintem nem szerette volna, hogy megtudjam, neki nincs elég önbizalma, hogy küldetésre menjen; vagy valami ilyesmi. Én úgy gondolom, hogy ezen nincs mit szégyellnie, mindenkinek lehet valami problémája. Az övét pedig szerintem igen egyszerűen meg lehet oldani. Kell valaki mellé, aki noszogatja őt és még vele is megy. És meg van oldva minden probléma.
- Biztos igazad van, csak abban nem, hogy kevés van. Szerintem igenis sok van. Minden apróságról jelentést kell írni, küldetésekről, járőrözésekről és a többiről, nálatok meg gondolom minden egyes betegről. – mondtam el a véleményemet a papírmunkáról hadnagy kollégámnak, aki látszólag jobban kedveli, mint én. Nekem csak annyi bajom van vele, hogy kötelező, a kötelező dolgokat nem sokan szeretik, mert meg kell csinálni. Abban nem kételkedem, hogy fontosak, hiszen a feljegyzések segítenek az információszerzésben, csak az a baj, hogy száz évben jó, ha egyszer valaki hasznukat veszi.
- Amúgy visszatérve a küldetésekre, ha bármikor a távoli jövőben véletlenül kedved lenne elmenni egyre, de nem érzel magadban elég önbizalmat, csak szólj nekem, én szívesen elkísérlek. Ez a legkevesebb azok után, hogy megvizsgálsz. – lépek vissza a küldetések témához, hogy felajánljam a szolgálataimat, mert hát valahogy meg kell köszönnöm, hogy rám pazarolja az idejét. Ezt úriemberi kötelességemnek éreztem, ha nem kínáltam volna fel ezt a lehetőséget, nem tudtam volna este aludni.
- És ha a taichou házon kívül van, vagy éppen szabadságon, akkor gondolom, neked kell, nem? – kérdezősködöm tovább, amivel remélem, nem fogom lefárasztani szegény Amatsu fukutaichout, csak én szeretek mindent tudni, mert a tudás hatalom. És ezt nem szántam kötekedésnek, mert ilyen helyzet is kialakulhat és az idő alatt is történhet valamilyen katasztrófa, ahonnan egy rakás sebesültet behoznak és meg kell szervezni az ellátásukat.
- Nem kell köszönöm, jó a felfogó képességem, még az ilyen orvosi dolgokban is. De azt azonban nem garantálom, hogy holnap vissza tudnám mondani. Egy kicsit rossz a memóriám. – válaszolok, hogy nem igénylek további magyarázatot. Ez lett az eredménye annak, hogy a küldetés után nem vizsgáltattam meg a szememet. Legközelebb minden apróságot megvizsgáltatok még, ha csúnyán is néznek rám az orvosok. Fő a biztonság.
- Nem lehet valami csipesszel vagy valamivel kiszedni onnan? – kérdeztem az első eszembe ötlő dolgot, ami a legegyszerűbb is egyben. Hiszen én mindig a legegyszerűbb dolgokra gondolok elsőnek. Átgondolva azonban rájöttem, hogyha ilyen egyszerű lenne valószínűleg már rég megtette volna a hadnagy. Szóval biztos valami hülyeséget mondtam, amit most már visszaszívnák.
- Ha ki lesz szedve szememből a szilánk, akkor újra fogok rendesen látni? – tudakolom meg a legfontosabb dolgot, amiért ide kerültem. Csak reménykedni tudok, hogy azt fogja mondani, hogy igen, hiszen ez nem valószínű. Bár az is meglehet, hogy van valami titkos fegyvere az ilyen alkalmakra, ami megjavítja a látásomat.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te7300/15000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (7300/15000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptyKedd Júl. 12, 2011 9:00 am

Spoiler:


Találkozás Haiiro Kira Kisasszonnyal ^.^


Kira kisasszony igazán kedves volt, és teljesen nyugodtan tűrte, amíg a gép ott magában zümmögve felmérte, mi is a helyzet, és miközben azt vártam, hogy elkészítse a képet, volt idő, hogy válaszoljak a kérdéseire. Kicsit ugyan szórakozott voltam, hiszen én is kíváncsi voltam, mennyire komoly a dolog, de azért úgy-ahogy sikerült összekaparnom a gondolataimat...
- Csak pár pillanat, és már kész is lesz, aztán megnézem, és kiderül, mit kell tenni, ennyi az egész ^.^
Szerintem a röntgenképeknél talán nincs is érdekesebb dolog a világon - olyan fantasztikus, hogy tényleg lehet velük látni a csontokat, meg minden ilyesmit, látni lehet, mi van a helyén, és mi nincs, mégpedig anélkül, hogy a legkisebb sérülést kéne hozzá ejteni a páciensen. Ez is a tudomány áldása, nekem pedig, amilyen kezdő vagyok, hatalmas segítség *.* hiszen mindenki más olyan tapasztalt, ügyes, és gyakorlott, ők talán csak ránéznének arra a bizonyos lábra, és már mondanák is, hogy pontosan mi a probléma.... ha én csinálnám ezt, annak igazán nem lenne jó vége, hiszen lennének, persze, hogy lennének ötleteim, ám fő a biztonság! És a röntgen nem hazudik sohasem *.* Esetleg nem látszik minden, és rossz következtetéseket vonnak le róla, de azért... nem hazudik! Ahogy ezáltal a zümmögő szerkezet által megalkotott ábra sem, áhá, hát igen, egyszerű eset... *.* Tényleg egyszerű volt a dolog, eltört a sípcsontja, ami nagyon kellemetlen, és fájdalmas is, de nekem szerencse, hogy nincs semmi komplikáció - persze, ez neki is az -, hiszen, ha mondjuk, műűűűűűteni kellene... >.< Az nem menne, nem merném megcsinálni! >.< Vagyis, ha nem lenne más választásom, megtenném, természetesen előfordult eddig is ilyesmi, de hát annyira ijesztő... ott... vágni T.T Valahogy sokkal nehezebb elhinni, hogy tényleg van haszna annak, amit teszek, mintha mondjuk csak felragasztanék egy kis aranyos-színes-virágos ragtapaszt egy gyerek karjára; elvégre, a ragtapasz cuki, annak lehet örülni, és dicsekedni is lehet vele, na de a műtéti hegek, ahogyan nevezni szokás őket, korántsem annyira menők, mint mondjuk a szimpla vágások! Ugye, értik, hogy értem? ^.^
Mindenesetre a törés nem volt súlyos; ahogy meg tudtam állapítani, még az iménti zuhanás a folyosón sem tudta olyan komollyá tenni a helyzetet, hogy többre legyen szükség egy egyszerű gipsznél. Márpedig, gipszelni, azt még én is tudok, sőt szeretek is, mert az ember kiélheti az alkotó szenvedélyét, persze, nem olyan vadul, de azért mégiscsak lehet pacsmagolni... és az olyan megnyugtató, vagy nem is tudom, mindenesetre jó érzés, bár természetesen itt is figyelni kell például arra, hogy ne legyen túl szoros, mert akkor, bár a csont összeforr, az izmok elhalhatnak! >.< És a gipszre lehet rajzolni, ami meg a betegnek jó: végül is, mindenki jókívánságokat ír rá, meg ilyesmi, és amíg a szerencsétlen sérült lábadozik, esélye sincs elszomorodni, depresszióba esni, hiszen csak ránéz a kötésre, és látja, mennyien törődnek vele, mennyi kedves dolog van rajta... *.*
- Úgy látom, eltört a sípcsontod - mondtam, miközben megpróbáltam rettentően tudományos fintorokat vágni, és úgynevezett szakértelmet sugározni. - De igazán nem komoly, szinte csak megrepedt, és nem is távolodtak el egymástól annyira a darabok, látod?
Merthogy, miközben beszéltem, előadásomat illusztrálandó összevissza mutogattam a röntgenképen - jaj, el ne felejtsek majd egy másolatot adni neki emlékbe *.* -, igazán nyilvánvaló volt a helyzet, de gondoltam, biztatásképp hadd lássa Kira kisasszony is.
- Csak be kell gipszelni, és utána mankóval már járhatsz is! *.* - viszont eszembe jutott, hogy ezek a tizenegyeik osztag egyik tagjának nem lehetnek valami biztató kilátások, ezért hozzátettem: - Bár talán, ha fekszel egy hétig, és majd néha-néha meggyógytornáztatod, akkor hamarabb meggyógyul.... ez már csak rajtad múlik ^.^
Megnyugtató mosoly kíséretében süllyesztettem teljes bizonytalanságba utóbbi mondataim kíséretében... Tényleg nem tudtam, melyik megoldás volna a jobb. Hiszen, ha itt marad, talán nehezen viselte volna a tétlenséget, ugyanakkor ez esteben teletömhetjük mindenféle egészséges, kalciumdús kajával, és akkor sokkal gyorsabban gyógyulna! Chiyoko-sama biztosan tudna pár tanácsot adni... *.*
Vissza az elejére Go down
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te7300/15000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (7300/15000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptyKedd Júl. 12, 2011 9:08 am

Spoiler:

Nara Shiratori hadnagy úr szemüveget kap ^.^


A hadnagy úr igazán kedves volt, felajánlotta, hogy ha kell, elkísér küldetésekre, én pedig nem is tudtam, hova legyek nagy zavaromban Embarassed Hiszen, nem hiszem, hogy félnék a küldetésektől, ugyan, hiszen én a bátor negyedik osztag tagja vagyok, és mint ilyen, én sem félhetek semmitől! *.* Viszont ha az ember lánya elhagyja Seireitei biztonságot nyújtó falait, valószínűleg összetalálkozik hollowokkal, akiket pedig, úgy tudom, ilyen helyzetekben illik eltávolítani az útból egy határozott csapással... és ezt tényleg nem merem megtenni. A gyilkosság, az gyilkosság, legalábbis annak tűnik, és mint ilyen, nagyon is távol áll tőlem. Képtelen vagyok rá. Még véletlenül sem tudnék kettévágni egy lidércet, nemhogy szándékosan... Tudom, hogy jobb lesz nekik. Tudom, de nem érzem, nem értem, nem tudom elhinni, képtelen vagyok rá! >.< Márpedig ha nem felejti el ezt a rendkívül kedves ajánlatot, akkor előbb-utóbb kénytelen leszek elmenni, úgy illene, igaz? Pironkodva bólogattam csak, hogy köszönöm, hiszen ilyet még soha senki nem ajánlott fel nekem, annyira kedves volt, nem is tudtam volna mit mondani hirtelen. Ráadásul törhettem a fejemet, mit válaszoljak a következő kérdésére; nem emlékszem, hogy valaha is itt hagyott volna minket Yasuji taichou, persze, nem szolgálok még túl hosszú ideje az osztagban, úgyhogy nem tudhatom. Talán még azelőtt volt ilyen, hogy csatlakoztam?
- Igazából- feleltem - nem emlékszem, hogy a kapitány valaha is hosszabb időre elment volna. Természetesen én sem látom minden nap... ebben az épületben elég könnyű elkerülni egymást ^.^ De még ha vannak is ilyen alkalmak, soha nem okoznak különösebb fennakadást, akkorát legalábbis nem, hogy észrevegyem.
Azt hiszem, órákon át tudnám zengedezni dicshimnuszaimat az osztagról és vezetőnkről... Tényleg. Ráadásul minden okkal; én, úgymond, kívülállóként érkeztem ide, láttam egy merőben más egység működését is - félre ne értsenek, semmi bajom a hatodik osztaggal, sőt! *.* Csak én nem voltam odavaló. Mindenesetre már "áttérésem" előtt is voltak elképzeléseim arról, hogyan haladhat itt a munka, ám korántsem úgy volt, ahogy vártam... szerintem ezt át kell élni, hogy egészében felfoghatóvá váljon. Vagy talán az én képzeletem volt túl lassú, túl... naiv? Hiszen Shiratori-san elsőre megértette, mit is akartam elmondani a szeméről - végre valaki *.* - igazán, úgy tűnt, ebben is valahogy szakértő. Gondolom, ugyanilyen jó hadnagy is, elvégre számomra is túlzottan magasröptű gondolataimat a papírmunkáról szintén nagyon hamar feldolgozta, még ha nem is osztotta nézeteimet teljes mértékben, ez nem jelenti azt, hogy nem neki van igaza. Hiszen reálisan végiggondolva, annak az esélye, hogy minden egyes akta valakinek valaha is a hasznára lesz, igen csekély, de mégiscsak életek, személyek nyomait őrzik! *.*
- Attól tartok, nem olyan egyszerű... - válaszoltam habozva. - Természetesen, kisebb műtéttel megoldható volna, hogy a szilánkokat kiszedjék; merthogy én erre nem biztos, hogy vállalkoznék, még nincs túl sok gyakorlatom a műtétek terén. Ugyanakkor még ha el is távolítjuk őket, ez nem hozná helyre a lencsefüggesztő rostokat. Azokat is meg lehetne talán operálni, viszont az sokkal kockázatosabb volna, ráadásul persze bonyolultabb is....
Nem is tudom, van-e olyasvalaki, aki meg tudná csinálni. Vagyis... persze, hogy van! De, bár én nem vagyok az a típus, aki hihetetlen rutinnal dobálózik a százalékokkal, mennyi is az esélye a sikeres végkifejletnek, nem hiszem, hogy több lenne a nagyon-nagyon kicsinél. Csak egyetlen kézrezzenés, és... és máris csak rontottunk. Nem éri meg! >.<
- Viszont egészen egyszerűen megoldható a dolog - folytattam felderülve - csupáncsak egy szemüvegre van szüksége! ^.^
Mit is aggódtam holmi operációkon? A megoldás magától adódik, és fájdalommentes! Na jó, mondjuk, tudom, sokan ellenzik a szemüveget, de akkor lehet kontaklencsét is használni, szerintem a tizenkettedik osztag tagjai egészen könnyedén meg tudnák oldani. Igaz, az én helyzetem könnyű; nem az én szememről szól a dolog, hiszen... mégiscsak olyasmit mondtam, hogy a dolog visszafordíthatatlan! Valami megsérült, javíthatatlanul. Legalábbis a sérülés visszafordíthatatlan, nem csak egy csont, ami összeforr, és mintha semmi sem történt volna, itt látszani fog, hogy valami történt, de... Na, szóval katonadolog, vagy mit szoktak erre mondani ^.^
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te40600/45000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (40600/45000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptyHétf. Júl. 18, 2011 11:00 am

Látogatás a gyengélkedőn - Avagy kapjunk szemüveget

Örültem, hogy Amatsu fukutaichou nagy bólogatás közepette elfogadta az ajánlatomat egy közös küldetésről a távoli, távoli jövőben. De persze nem kellett feltétlen elfogadnia, hisz ez csak egy ajánlat volt, amit akár vissza is utasíthatott volna. Viszont örültem, hogy nem tette, mert akkor egy kicsit búslakodtam volna magamban. Azonban, így már megszűnt a lelkiismeret furdalásom, hogy ő itt megvizsgál engem, én meg nem adok érte semmit. Ezzel az ajánlattal viszont megszűnt ez az érzés, és nem fogok belehalni egy plusz küldetésbe, persze ha nem felejti el az ajánlatomat a későbbiekben. Mert, ahogy magamat ismerem, én biztos el fogom felejteni néhány nap múlva.
Úgy tűnik jól meg van szervezve a 4. osztag, hogyha okoz problémát, ha a kapitány nincs jelen. De bármikor lehet egy váratlan helyzet, amihez kell valaki, aki irányít és lehet, hogy ekkor éppen nincs ott a kapitány. Szóval ezzel csak arra céloztam, hogy nem a legjobb a kapitánytól függeni. Bármikor jöhet egy újabb Aizen, aki elárulja az osztagát és volt, nincs kapitány. Ezzel mondjuk, nem azt mondom, hogy Yasuji taichou is ilyen, csak, hogy meg van rá az esély. Aizennél is ez volt, azok csaptak be, akikre a legkevésbé számítottak. De ezt inkább nem vetem fel, mert nem szeretnék vitába bonyolódni, mert bizonyára Yukariko felnéz a kapitányára és nem tűrné, ha ilyeneket feltételeznék róla.
Amatsu fukutaichou magyarázatát elsőre megértettem és láttam rajta, hogy ennek igazán örült. Hát igen, nem tehetek róla, hogy ilyen okos vagyok. Amikor a gyógyító kidout tanultam a Kidoushuuban, mellé az elsősegélyt is meg kellett tanulni, szóval valamelyest otthon vagyok az ilyen orvosi szövegekben. Mondjuk az én orvosi tudásom az alapszint legalját verdesi és semmi a 4. osztagosokhoz képest. Csak annyiból áll, hogy képes vagyok a sebkötözésre, -fertőtlenítésre és végül gyógyító kidou használatára. Szóval ennek tudhatóak be a hülye kérdéseim.
- Műtét? – nyögtem ki egy kicsit félve, mivel nem rajongtam e tevékenységért. Pontosabban mondhatjuk, hogy félek tőle. Nem mintha nem tudnám, hogy jó kezekben vagyok, de akkor is. Kockázatos, csak nem? Meg is halhatok? Én még élni akarok. Kezdtem el teljesen pánikba esni, de kívülről csak egy kisebb félelmet próbáltam mutatni.
- Akkor legyen az egyszerűbb megoldás. – mondtam rögvest, mikor még be sem fejezte mondatát hadnagy kollégám. Bár később már egy kicsit megbántam a dolgot, mert azzal fejezte be, hogy szemüveget kell hordanom. Nem vágytam sose rá, még napszemüvegre se, attól úgy néznék ki, mint egy aktakukac. Bár talán jobb lenne, mint egy műtét, de tudakolódok még az ügyről.
- És ha, tegyük fel, hogy szemüveget hordok, akkor nem kellene megműteni a szemem? – teszem a fejemben összerakott kérdést, ami eldöntheti, hogy mit választok. Talán meg kéne boldogulnom a szemüveggel egy kicsit jobban. Meg nem is tudom, milyen érzés, ha rajtam van; lehet, hogy megszeretném.
- Amúgy a szemüveget állandóan kellene hordani vagy csak, amikor olvasnom kell? – kérdezek rá egy másik fontos kérdésre, ami éppen foglalkoztat.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te7300/15000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (7300/15000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 9:40 am

Nara Shiratori hadnagy úr szemüveget kap ^.^

- Műtét?
Lehet, hogy tévedek, sőt, biztos, de... mintha kétkedve ejtette volna ki ezt ez egyszerű szócskát... Nos, ha ő nem ragaszkodik hozzá, természetesen én sem erőltetem, de nem ám! ^.^ Az is lehet, hogy valójában mindenki tart az operációktól, végül is, mégiscsak... ööööööööh... szóval szike kell hozzá, és ez olyan baljóslatú, rémisztőbb még az injekciós tűknél is! >.< A beteg biztosan nem élvezi, és az orvos részéről is kellhet hozzá egyfajta morbiditás, vagyis hát... biztosan fél kicsit ő is, hogy valami baj lesz, az kizárt, hogy valaki tökéletes nyugalommal csináljon végig ilyesmit - egyszerűen túl nagy a felelősség! >.< Tehát, ha Shiratori fukutaichou nem tartja szükségesnek ezt az utat, nem fogom ráerőltetni; nem csak azért, mert nem merném megcsinálni. Hiszen végső soron annyian vagyunk itt... De tényleg nagyon kockázatos lenne, hiszen... inkább a szemüveg, mint hogy megvakuljon, nemde? >.< Ő is belátta, milyen felesleges veszedelmeknek tenné ki a látását meg szegény műtői idegrendszerét, ha a bonyolultabb megoldást választja. Milyen egyszerű dolgom volt amúgy, elképesztően könnyen megértette, amit mondani akartam, átlátta azonnal a helyzetet, felismerte a saját érdekeit, és egyáltalán... szóval ilyen egy igazán jó hadnagy! *.* Semmi kétkedés, tétovázás, egy helyben való toporgás, csak egyszerűen, egyenesen előre a probléma megszüntetéséért! *.* De jó neki, hogy nem is... nem is félt, hogy mi lesz, mármint láthatólag minden további nélkül elfogadta, hogy a továbbiakban szemüveges lesz, és kész, nem aggódott, hogy ez bárhogyan is befolyásolja majd az életét, vagy hogy furcsa lesz, esetleg... hogy nem áll neki jól? Persze, ez kizárt, hiszen annyiféle szemüvegfajta van, mindenki találhat olyat, ami kimondottan illik hozzá. Talán, ha nekem is lenne... öööööö... szóval olyan tudományososabb kinézetem lenne, sokkal orvososabb - szóval meggyőzőbb lenne a fellépésem, ha már én magam nem is tudok az lenni! *.* Ráadásul a shinigami egyenruhák kimondhatatlan előnye, hogy mind a feketéhez, mind a fehérhez szinte minden szín illik, talán pár kivételével, úgyhogy igazán, bármilyen stílusú szemüveg választható. nem mintha ez ide tartozna... hol is tartottam?
- Nem - siettem lelkesen megnyugtatni - , választhat, hogy vagy szemüveget készíttetünk Önnek, vagy megpróbálkozunk a műtéttel... Ez utóbbi viszont sajnos nem zárja ki száz százalékban, hogy ezután nem lesz szüksége mondjuk kontaklencsére, vagy ilyesmire.
Jó, bevallom, rossz-gonosz vagyok, de nem állhattam meg, hogy ne próbáljam azt sugallni neki, hogy a műtét nem helyes út T^T Tényleg nem az, mentségemre szóljon! Mármint kockázatos, veszélyes... Talán nem szép tőlem, hogy azzal próbálom nyugtatgatni magam, az ő érdekében tettem, de tudniillik hirtelen elbizonytalanodtam, hogy a negyedik osztag hatalmas és kiterjedt repertoárjában szerepel-e ilyesfajta operáció. Mert ha nem - bár ez szinte lehetetlen, de mégis, mi van, ha mégis -, akkor hatalmas botorság volt ennek reményével hitegetnem, esetleg... Na de ő szemüveget akart, nemde, azelőtt is, hogy ezt mondtam volna? >.<
- Elvileg csak olvasáshoz kell majd... illetve, gyakorlatilag minden olyan helyzetben, amikor közelebbről szeretne valamit szemügyre venni - válaszoltam a kérdésre. Olyannyira elmerültem a témában, hogy hirtelen eszembe sem jutott, vajon tegeztem-e, vagy magázódunk, vagy sem... teljesen összezavarodtam, úgyhogy a lehető legrosszabb történt: belegabalyodtam, és váltogatni kezdtem a megszólítást... >.<
- Mivel viszont ilyesmi gyakran előfordulhat, akár csak egy egyszerű küldetésen is, hogy... mondjuk... nem is tudom, mondjuk egy váratlan üzenetet kap... egyszóval bármikor szükséged lehet a szemüvegedre, talán a legcélszerűbb lenne, ha állandóan viselnéd. Természetesen ez a távollátásban nem fogja zavarni, éppúgy fog látni, mint a baleset előtt.
Próbáltam a lehető legjobb színben feltüntetni a helyzetet, elvégre állandóan hordani a szemüveget meglehetősen zavaró lehet kezdetben... gondolom. Nem tudhatom biztosan... Mondjuk, nem hiszem, hogy Nara-san fennakadna ezen, hiszen egészen eddig nagyszerűen fogadta a dolgot, aggodalomnak nyomát sem láttam rajta, nem is izgult semmi miatt - mert az én szempontomból, mint orvos, persze tudom, hogy nem eshet semmi baja, de a legtöbb ember, izé, személy, akivel valaha is találkoztam, kicsit mindig is tartózkodónak, óvatosabbnak tűnt, picit szorongónak. Talán természetes, hogy nehéz önnön... öhm... tökéletlenségünket, vagyis, hibánkat... szóval, hogy valami baj van velünk... Még így sem pontos a meghatározás >.< Szóval, hogy bajunk van, elmondani egy tulajdonképpen vadidegen személynek - persze, csak tudat alatt zavaró az ilyesmi, mert igazából mindenki belátja, hogy csak jobb lesz, hogy meg tudjuk gyógyítani! *.* De esetleg ezért látszik a tekintetükben, az arcukon az a kis félelemféleség; lehet, hogy csak én hiszem ezt, nem nagyon tudom mások érzelmeit leolvasni az arcukról, mindenesetre a gyerekek félnek! >.< Na persze... félni tőlem? Ugyan már! >.< Nincs alapja, ahogy másoknál sem, mindezek ellenére létezhet, na! >.< De nem is fontos ez, csak az, hogy ha a hadnagy úr beleegyezik, hamarosan meg is kaphatja a szemüvegét! *.*
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te15800/30000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (15800/30000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptyHétf. Aug. 08, 2011 9:08 pm

Látogatás a gyengélkedőn- Találkozás Yukariko-channal


Oh, igen Keiko megígérte, hogy eljön és majd nem hagy unatkozni. Bár még nem ismerem annyira még is alig várom, hogy eljöjjön és meglátogasson. De az még sajna sok idő hogy ő eljöjjön… Várjunk csak hisz nem is tudja, hogy hol lakom… De az osztagban majd biztos megmondják neki… Igen biztosan. Megkönnyebbülve fekszem, tovább az ágyon nem mozgok ugyan is nem szabad. Yukariko-chan hangjára felfigyelve tekintetemet a lehető legminimálisabb mozgás segítségével irányítom feléje. Szóval csak pár pillanat és megtudjuk az eredményt…
- Sugoi{Bámulatos} … Ilyen hamar megtudhatjuk az eredményeket?
Ez aztán a fejlődés. Bezzeg mikor éltem elég elmaradott volt az egészségügy. Na, nem mintha annyira tudnám hisz nem igen jártam kórházakban, de amit hallottam akkor… oh de most jut eszembe hová tűnt ez a rosszság? Mármint a zanpakutom. Remélem csak olyan helyen áll a szobában, hogy én nem látom. Megpróbálok ismét minimális mozgás segítségével fejemet elforgatni abba az irányba ahol eddig Ookami-chan állt, de nem látom ott. Már megint hova tűnt? Jaj hogy ezzel mindig csak a baj van. ~ Kivel van mindig baj? ~ Hallom meg mérges hangon Ookami-chan hangját fejembe, amire egy kicsit meg is rezzenek az ijedségtől.
~ A fene essen beléd! Ne ijesztgess már te bolond!... Mi az, hogy ne ijesztgesselek nem is akartalak! Mintha nem lenne jobb dolgom annál, hogy téged ijesztgesselek… Oh, igen akkor mégis most hol vagy?... Na, szerinted?... Na, ne szórakozz, tudod jól, hogy nem mozoghatok… Akkor csak emeld a tekinteted fél méterrel arrébb. ~ fejezzük be, csevegésünket majd én mikor arra nézek amerre mondta meglátom amint a fal mellett támaszkodik, de már kard formájában.
Ismételten csak Yukariko-chan hangja rángat vissza a valóságba. Mikor közli velem, hogy a sípcsontom eltört nem lepődök meg, számítottam rá. Halkan kuncogni kezdek mikor Yukariko-chanra nézek… Olyan kawaii… Persze a halk nevetést abba hagyom, amint meglátom a röntgen képet, amit a lány a kezében tart.
- Hűű… Az lenne a lábam… pontosabban a törött lábam? Sugoi! – nézem, mint borjú az új kaput. Persze ez természetes hisz még nem láttam ilyet pláne nem a sajátomat. A két választási lehetőség között elgondolkoztam… vajon melyik lenne a jobb. Közben ülőhelyzetbe tornászom magam és még mindig némán gondolkodom. Szívem szerint a gipsz mentes mentesre szavaznék de… na mindegy pár másodpercnyi hallgatás után végül megszólalok.
- Hmm… Legyen mégiscsak a gipszes megoldás. – megelőzvén, hogy a lány furán nézzen rám és rá kérdezzen "Miért?" indoklom is válaszomat. – A gipsz nélküli változat sem hangzik rosszul, de amilyen szerencsétlen vagyok, úgy még nagyobb kárt tennék magamban. Látod alig két napja engedtek ki fájó lábbal. Akkor még nem volt eltörve erre nekem sikerült eltörnöm. Szóval a gipszes megoldás azt hiszem biztonságosabb. – igen és nem mellesleg lesz mit mutogatnom Keiko-channak ha meglátogat.^^
ezek után az asztalról lemászva a még ép lábamra támaszkodva állok meg az ágy mellett. Egy pillanatra fel is szisszenek, mikor egy kicsit megbillenek és a jobb lábamra kell támaszkodnom. Na, tessék ezt mondtam. Szerencsére nem támaszkodom túlságosan rá így nem súlyosbodik az eddig okozott kár.
- Nos, doktor néni akkor most megyünk a gipsz osztályra vagy valami ilyesmi helyre? – gipsz osztály? A fájdalom teljesen elveszi az eszem.
- Oh de még mielőtt tovább állnánk létszi segíts. – hívom magamhoz közelebb Yukarikot majd megtámaszkodva rajta mutatok katanám felé. – Segíts elnavigálni a zanpakutomhoz. – mosolygok rá a lányra.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te40600/45000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (40600/45000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptySzer. Aug. 31, 2011 5:01 am

Látogatás a gyengélkedőn - Avagy kapjunk szemüveget

Amit Amatsu fukutaichou elmondott egyértelművé vált számomra, hogy melyik választási lehetőséggel kell szembenéznem. Ha a műtét alatt valami kis gikszer esik be, ugyan oda kerülök, mintha az első lehetőséget választottam volna, sőt még rosszabb lesz. A leglogikusabb választás a részemről, hogy a szemüveget választom, így nem kockáztatom, hogy még rosszabb lesz a látásom az eddiginél. A szemüveggel meg majd megbarátkozom, nem lehet az olyan rossz.
- De azt is csinálhatom, hogy folyton magamnál tartom, és ha kell, felveszem, nem? Persze munka közben folyton hordom, mert ott egyfolytában olvasni kell. – próbálom lebeszélni az állandó viselésről, hiszen még a szemüveg ellen vagyok, amíg meg nem szokom. Ha már megszoktam és nem zavar, hogy viselnem kell, majd akkor lehet szó állandó viselésről, addig viszont nem egyezek bele. Nem arról van szó, hogy ne bízok a hadnagyban, biztos a legjobbat akarja nekem, de én még nem készültem fel erre.
Szerintem ezzel meg is beszéltem magamban a dolgokat és eldöntöttem, hogy megpróbálkozok a szemüveggel. Már csak azt kell megcsináltatni és minden rendben lesz velem. Azonban ezt talán el kéne napolni, így is sokat voltam távol az osztagomtól. Nem mintha tudnék dolgozni, de bármikor szüksége lehet valakinek rám.
- Akkor a szemüvegnél maradok, de a további vizsgálatokat meg a szemüveg átvételt halasszuk holnapra, már vissza kéne mennem az osztaghoz. Tudod, ha jó társaságban vagyunk, csak úgy repül az idő. Ja, és köszi, hogy megvizsgáltál. Szólj, ha valamivel meg tudom hálálni. Na, akkor holnap találkozunk. – összegeztem a döntésemet és búcsúztam el Amatsu fukutaichoutól. Indultam el a kijárat felé és közben észrevettem, hogy most már kevesebben vannak a folyosókon, szóval tényleg nem kevés idő telhetett el, amióta megérkeztem.
Szépen visszaballagtam a 6. osztaghoz, de nem dolgozni mentem, mivel amúgy se tudnék, hanem egyenesen a kert felé mentem és egy szabadnapot adtam magamnak. Ha valaki véletlen megkérdezné, hogy mért nem dolgozok, azt hazudnám, hogy még nincs kész a szemüvegem és anélkül nem tudok mostantól olvasni. Miközben az egyik fa alatt gubbasztottam, elgondolkoztam, hogy Amatsu fukutaichou nagyon szerény és valószínűleg nem fog tőlem semmit. Ezért a saját kezembe veszem az irányítást és holnap viszek neki valamit. Egy csokor virág vagy egy kis csokinak örülni szoktak a lányok, szóval ezeket kapja. Így legalább én is jobban érzem magam.

//Köszi a játékot.//
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te15900/30000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (15900/30000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptyVas. Szept. 18, 2011 4:36 am

Egy külön kórteremben.

Mi ez a hang? Ismerős, de honnan? Egy nő, igen, ez egy nő lesz, de ki? A szememre boruló homály miatt nem látom. De a hangja, igen, tudom ki, a kapitányom az. Milyen szerencsétlen ez a helyzet, a becsületem megvédésére tett kísérletemnek végleg befellegzett. Megismételni pedig hasztalan lenne, csak nagyobb szégyenbe taszítanám magamat. A Pokolba kerülnék miatta, bár így is odafogok, a fejem még a helyén van. Sikertelen vagyok, nem tudtam ennyit se megcsinálni. Tűrjünk akkor, és várjuk ki a végét. Élve elérek vajon a 4. osztagba, vagy talán kegyes lesz velem a világ, és enged eltávozni? Ábránd, csak hiú ábránd az egész. Ha valamit megtanulhattam már az eddigi szánalmas és nyomorult létezésemben, hogy soha nem kapod meg azt, amit szeretnél. Az orrod előtt lengetik, engedik, hogy belekóstolj, de végül kikapják a kezeid közül, és az arcodba nevetve löknek vissza a sötétségbe. S végül a tested nem lesz más, mint egy kéreg, léleknélküli búrok. Ami arra vár, hogy az idő elrohassza és engedje a maradékot a szélnek, hogy kénye-kedvére játsszon vele. De ha ezt túlfogom élni, egy dolgot biztosan tudok, elhagyom SS-t. Az se érdekel, ha a Féregbolyba zárnak, legalább magam leszek. Nem akarom látni senki szánakozó tekintetét, nincs szükségem a sajnálatukra, nincs szükségem semmire, egyedül csak magamra számíthatok. Most is csak megaláznak….segítenek, szánalmas vagyok, de ezért még….
Érzem, ahogy idegen anyag érinti a testemet, ahogy megemelik ezt a kérget, és visznek valahova. Gondolom a 4. osztagba fognak vinni, ahol pedig megkapom a megfelelő ellátást, hogy élhessem tovább az „életemnek” nevezet valamit. Amire ha visszatekintek már csak a füstölgő romjait látom. Azt hiszem, inkább visszatérek az enyészetbe, az ájulásba.
Nem tudom pontosan mi történt, csak képek vannak meg. Ahogy megérkezünk, a kapitányom beszél valakivel, de nem hallom miről, a következő képeknél pedig fekszek egy asztalon, körülöttem 4. osztagosok, majd ismét sötétség. S most álmodok.
Nem tudom merre is lehetek, csak hangokat hallok, sikításokat. A szeretteim hangjai ezek, ahogy fájdalmukban az Én nevemet ordítják. Számon kérnek, hogy miért nem segítettem, merre voltam, amikor ez történt velük? Hiába kérem, könyörgök nekik, hogy hallgassanak, nem teszik meg. S érzem ahogyan karok kulcsolódnak a bokámra. Belevájnak a körmeikkel a húsomba, és húznak lefele. Küzdők egy darabig, majd feladom a hasztalan ellenállást. Engedek nekik, és hagyom, hogy darabokra tépjenek. Ez volt az a pillanat, amikor felébredtem.
Verejtékben úszva keltem fel. Felakartam ülni, de a gyomromba markoló fájdalom nem engedte. Erőtlenül dőltem vissza az ágyba. Merre vagyok? Ahogy látom, egyedül egy szobában. Hm, kaptam volna külön egy szobát? Érdekes, miért? Miért bánnak így velem? Mindegy, ha már itt vagyok, akkor csak túléltem. Sajnos, így nem csak a fizikai fájdalom van meg, hanem a harag is, a harag Azok iránt, akik nem engedtek elmenni. Az egyetlen szememmel bámulni kezdem a plafont. A szememen nincs semmi ilyen kötés, ellenben a hasfalamon, de ezt leszámítva felsőtestemen nincs más, csak a takaró egy része. De legalább magam vagyok, és maradjak is így. Kivárom még felépülők, és utána elhagyom ezt az…egészet.

Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te15900/30000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (15900/30000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptyVas. Szept. 25, 2011 7:24 am

Gyengélkedő elhagyása.

Menyit is voltam itt? Egy hetet talán? Igen, ha jól emlékszem annyit. Nem volt rossz, tényleg nem. Egyedül lehettem, nem zavart senki, és volt időm átgondolni mindent. A sikertelen öngyilkossági kísérletemet, azt hogy megmentettek, és ez mind egy tényre mutat rá. Hogy ne siettessem a halálomat. Eljön majd magától is, akkor amikor szükséges, addig is pedig „élem” tovább a szánalmas és magányos életemet. Lassan ülők fel az ágyban, még mindig fáj a heg, de már tudok mozogni. A szekrényhez sétálok, és kiveszem belőle a holmimat. A ruhám, és a zanpaktoum, hm, talán nem lett volna annyira rossz egy látogató, legalább egy normális ruhát hozhatott volna. Sebbaj, beérem ezzel is, de majd ki kell mosnom, ha hazaértem. Leveszem az itteni ruhát, és lassan felöltözök, a kabátomat nem veszem fel, ha jól hallottam egész kellemes kint az idő. Igaz, már este nyolc óra van, és egészen sötét, ezt szeretem. Megigazítom az ágyamat, az itteni viseletemet pedig összehajtva rárakom az ágyra. Nem szeretném, hogy megszóljanak, amiért rendetlen vendég vagyok. Kardom a tokjában, a kezembe veszem, és elindulok kifelé. A 4. osztag hadnagyát megpillantva, egy hálabiccentést küldők felé amiért a gondomat viselte. A jelenlegi állapotomhoz képest aránylag gyorsan kiérek az utcára, irány haza. Nem számítottam arra, hogy bárki megfog látogatni, de talán reménykedtem, hogy mégis. Bár ezért is csak magamat hibáztathatom, nem voltam nyitott senki felé, mindig magamnak való voltam. S meglett az eredménye, de ami volt az elmúlt, már tudom, hogy ténylegesen nem kell megnyílnom. Hiszen nem számítok senkinek, ez kiderült, így nekem miért számítana bárki is? Úgy döntöttem maradok tovább SS-ben, végzem a dolgomat, megteszem amit meg kell, és ennyi. Talán ha megszán a világ, akkor hamar elér a vég, és elfújhatja a hamvaimat a szél. A levegőben keringve pedig elenyészve elér a tökéletes vég. Újjászületésre sincs szükségem. Főleg akkor, ha ezzel az emlékekkel kellene léteznem, szánalmasan leélni újabb éveket, akár évszázadokat. Azt nem, akkor inkább bűnös életet fogok élni, halálom után pedig, vár rám a Pokol. Ahol végre őrökké szenvedhetek, az idők végtelenségéig, s talán ott még a lelkem is megszűnik. Tökéletesen eltűnnék, nincs lélek, nincs emlék, nincs szenvedés, csodás.
S végre már itthon vagyok, a drágáimat valaki megetette, talán zavarta a nyávogásuk? Sebbaj, ez csak nekem jó, most pedig ledőlök egy kicsit pihenni, holnap vár a munka.
Vissza az elejére Go down
Nara Yuki Hajime
Kidoushuu
Kidoushuu
Nara Yuki Hajime

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kidoushuu osztag vagy a Hachibantai területén
Registration date : 2011. Jun. 12.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Fuku Kidouchou
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te20700/30000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (20700/30000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptySzer. Dec. 28, 2011 7:07 am

Beteglátogatás Hajime módra
Sok dolog történt az arrancarok támadása óta Seretei városában. Én személyesen ugyan nem vettem részt benne, nem kaptam rá engedélyt… khm… fiatal korom miatt. >.>” De talán nem is bánom, hogy nem volt szükség szerves részeként bizonyítanom benne. Otou-san és Kaa-san is a Soutaichou-sama oldalán harcoltak az ál’ Karakura városában, mely nagy büszkeséggel tölt el ugyan, viszont rendkívül zavaró, hogy nem igen meséltek az ott töltött időről. Nem hibáztatom őket, minden bizonnyal nem kis megmérettetésen mentek keresztül. Viszont rendkívül zavar, hogy ennyi idő eltelte után sem osztottak meg velem, evvel kapcsolatban semmit! Neutral
Apró idegesség lett úrrá rajtam, melynek eredménye rosszul koncentrált Shakkahoum lett, amelynek – amennyiben nem fedezem volna fel időben – robbanásának detonációja engem is magával rántott volna. De szerencsémre még időben el tudtam shunpozni mellőle, így megúszva a kósza sérüléseket, mely nagy szégyenemre, figyelmetlenségemből származódtak volna.
Egy elégedetlen sóhajtás hagyta el ajkaimat, s inkább későbbre halasztottam a gyakorlás további felét. Inkább, mielőtt bizonytalan gondolataim újabb hasonló veszélyes balesetet okozhatnának. Most ugyan egyedül voltam, de mi lett volna, hogyha nem csak jómagam, hanem esetleg mások is tartózkodtak volna az edzőteremben? Nem, nem kockáztathatom meg, hogy az osztagtársaim miattam szenvedjenek el esetleges maradandó sérüléseket.
Kilépve az edzőteremből pár halálisten sutyorgását hallhattam, igaz nem szívleltem a pletykákat, de ha ez most nem lett volna, talán jó ideig még nem került volna a birtokomba az információ, mely szerint az osztag sansekije a Yonbantai gyengélkedőjén tartózkodik, igen súlyos sérülésekkel. Nem volt lehetőségem komolyabban megismerni még, de bizonyos közös osztagügyeken már volt részem találkozni vele. No, meg mégis az osztagtársam, valamiért kötelességemként éreztem személyesen is meglátogatni.
Odahaza Kaa-sannak elmesélve a dolgot kértem tőle tanácsot ez ügyben. Ő említett némi szép virágot és esetleges harapnivalót, mint aprócska ajándék, mellyel felvidíthatom a betegeskedőt. Azt állítva, hogy ez minden lábadozónak jót szokott tenni. Ez persze mind szép és jó, egyetlen zavaró tényező csak az volt, hogy mindezt igencsak nehéz lesz vidáman átadni, miközben az általam igen kevésbé szívlelt Yonbantai osztaghoz kell betérnem. |-(
Eme gondolatom miatt kicsit kelletlenül szedem össze a tanácsolt holmikat. Szép csomagolásba téve az előző éjszaka Miyoko-sannak készített süteményeket, hogy egy kívülálló kóstolója meg az újdonsült édességet először, mert véleménye igen sokat számítana számomra, ez mutatná meg mennyit is fejlődtem a legutóbbi sütési kísérletem óta. Majd ez mellé egy szép csokor virágot szedek. Nagyobbik részét igaz Hóvirág teszi ki, de most eme növény szezonja van, erről nem tehetek. Csak remélni tudom, hogy elnyeri tetszését ezen apróságok.
Az előkészületek után shunpoval indultam el a 4. osztaghoz, hogy látogatást tehessek a lábadozó sansekihez. Megérkezvén egy éppen arra járó tiszttől kérek útbaigazítást, bármennyire nincs ínyemre a dolog. Amint odakísért a függönyökkel elválasztott ágyak sokaságához, azon belül is a keresett osztagtársamhoz, megköszönve a segítséget, halkan lépdeltem az ágy mellett álló éjjeli szekrényhez. Nem akartam felébreszteni a sansekit, a kötések, melyek sorakoznak rajta, arról árulkodnak, hogy igen sok pihenésre van szüksége. Így, ahogy odahelyezem az ajándékot a szekrényre, azon nyomban széledek is el. De csak helyeztem volna oda a kis csomagot… ugyanis a szekrényen pihenő apró tárgyat sikeresen sikerült levernem, ami hangos csörömpöléssel adta tudtomra a talajon való landolását.
- Kuso… - morogtam orrom alatt, miközben sebtében igyekeztem felkapni a földre pottyant tárgyat. A hátam mögött hallatszódó kérdésre egyre inkább igyekeztem a sanseki irányába fordulni, hogy megmagyarázhassam ezt az egészet. – E… elnézést! – a kezemben tartott tárgyra egy kósza pillantást vetve, helyezem vissza szélsebesen a kisszekrényre. Ha… hallottam a többiektől, ho-hogy megsérültél, ezért gon-gondoltam, hogy… anou… vagyis, ezt neked hoztam! >///> – vettem ismét kezembe a kis csomagot, majd a markába nyomtam, hogy ne kelljen a hirtelen rajtam úrrá levő zavarban szembesülnöm tekintetével. Ebben a kellemetlen helyzetben mégis, hogyan magyarázhatnám meg neki – dadogás nélkül –, hogy semmi olyasmit nem akarok, csak… csak meglátogattam? >///>”
- Ne értse félre, nem azért mert tetszene, vagyis… nem úgy értem, hogy nem szép a kisasszony, csak, csak… csak osztagtársak vagyunk és gondoltam, hogy megnézem, hogy tetszik lenni! Igen, emiatt jöttem! – idegesen néztem körül, tekintetemmel egy vázát keresve, amibe beletehetem a csokrot, melyet neki hoztam, nehogy elszáradjon. Szinte azonnal szemem ügyébe került a szekrényen árválkodó váza, mellyel rögtön elillantam, hogy megtölthessem vízzel. Pár röpke perc elteltével vissza is tértem immáron a vízzel megtöltött virágtartóval. Visszatéve azt, a csokrot belehelyezve, néztem felé szemem sarkából. Kicsit lenyugodtam eme kitérőnek hála, így normális társalgásba is belekezdhetek végre a sansekivel, így hát felé fordulva beszédbe is fogtam.
- Azt hiszem, személyesen még nem igen ismerjük egymást. A nevem Hayakawa Yuki Hajime, a Kidoushuu hatodik tisztje vagyok. – még így is, hogy a beteg ágyban fekszik, a rangban fölöttem állónak megadom a tiszteletet egy meghajlás formájában a bemutatkozásom során. – Remélem, nem zavarja, hogy meglátogattam önt, Reika-san. – próbálok valami mosolyszerűséget erőltetni arcomra, hiszen belül majd kicsapódok az örömtől, hogy részletesebben is megismerhetem őt, csupán lelkesedésem kifejezése kissé nehézkesnek bizonyul.
Vissza az elejére Go down
Oichi Reika
Kidoushuu
Kidoushuu
Oichi Reika

nő
Pisces Monkey
Hozzászólások száma : 45
Age : 32
Tartózkodási hely : Az osztag területén belül, vagy Kami-kun mellett *3*
Registration date : 2010. Jun. 04.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Kidoushuu osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te6500/15000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (6500/15000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptySzer. Dec. 28, 2011 9:28 am

Beteglátogatás! o(*w*)o

Idézet :
Csak egyetlen célom maradt, odaérni az én kis tündérkémhez, és gyógyítani őt, amíg ide nem ér a 4. osztag. Meg kellett mentenem az életét, akár a sajátom árán is.

Alig, hogy az arrancar elhagyta a párbaj színterét a 4. osztagos tisztek egy csoportja elérte a két sérültet. Gyors helyi ellátást követően a Kidoushuu osztag két tagját Nabiku ágyak segítségével szállították el a helyszínről a negyedik osztag túlzsúfolt barakkjaiba. A vörös hajú ájult lány azonnali ellátásra szorult és szerencséje volt. A yonbantai osztag hadnagyának a kezei alá került aki rögvest nekilátott, hogy stabilizálja az állapotát...

Ez körülbelül egy hete történhetett, nem tudom pontosan. Az időérzékem már akkor elveszett, amikor az az arrancar legyőzött engem. Nem voltam elég erős, nem tudtam megvédeni senkit. Viszont a tisztek elmondása alapján megtudtam azt, hogy Kami-kun mentette meg az életemet, hogy ha ő nincs akkor biztosan meghaltam volna. De ezt anélkül is tudtam, hogy bárki mondta volna. Nélküle az életemnek sem lenne sok értelme. Viszont a negyedik osztagnál eltöltött eddigi napjaimat eléggé nagy magányban töltöttem. Hiányoltam őt nagyon is, bár tudtam, hogy jelenleg rengeteg munka szakad a nyakában, hisz én sem tudom a saját munkámat végezni és az osztaggal is foglalkoznia kell. Mégis jobb szeretném, ha most itt lenne mellettem. Nem olyan eget rengetően nagy kérés ez, hogy ha többre nem is legalább egy öt percre legyen mellettem, hogy hozzábújhassak és a vállán kisírhassam magam. De persze ez nem lehet, hisz most mindenhol nagy a felfordulás és ilyenkor a kapitányok és a hadnagyok nagyon elfoglaltak.
Az elmélkedést és a vágyódást úgy döntöttem, hogy inkább egy kis alvással nyomom el. Különben is kijelentették, hogy most sokat kell pihennem, hogy mihamarabb felépüljek. Igen, felépüljek, de miből? Senki nem mondott semmit nekem, sem arról, hogy nekem milyen sérüléseim voltak/vannak, sem pedig arról, hogy Kami milyen sérülésekkel futkorászik most odakinn. Mindenki úgy gondolja, hogy egy gyenge és törékeny lány vagyok, akinek nem kell tudnia semmiről. De én igenis erős vagyok és igenis tudni akarom azt, hogy mi van most vele és hogy merre van és hogy jól van-e. De nem, mindenki csak hallgat és eltereli a témát, mintha tabu lenne, mintha.... meghalt volna. De nem halt meg, tudom jól, hogy él, tudom jól, hogy nem halt meg. Nem hagyna itt, semmiképp sem.
Nem tudom, hogy mikor aludtam el, vagy melyik az a gondolatfoszlány amin még ébren elmélkedtem, csupán azt tudom, hogy hangos csörömpölésre ébredtem. Miután kinyitottam a szemeimet és sikerült felülnöm az ágyamon meg is tudtam figyelni, hogy ki okozza ezt a csörömpölést.
- Hajime-kun? -kérdeztem meglepetten, mikor az ügyködő fiatalember személyében felismertem az osztagom hatodik tisztjét. Azt semmiképp sem titkolhatom, hogy kifejezetten meglepő volt az, hogy épp itt találkozom vele, hisz, mint fiatal shinigamit, biztos, hogy nem engedték harcolni, viszont ez esetben feltehetőleg engem jött meglátogatni.
- Köszönöm. - fogadtam el a kis csomagot amit a kezembe nyomott és amíg ő elvolt az üres vázával valamerre addig én kibontottam azt. Sütemény volt benne nem kis meglepetésemre. Egy apró boldog mosoly húzódott az arcomra. Az egyik süteményt rögtön be is kaptam, hogy megkóstoljam milyen. Eléggé érdekes és szokatlan íze volt, de nem volt rossz. Kicsit túlsütötték, de attól függetlenül egészen jó volt.
Miután a fiú visszaérkezett rögvest be is mutatkozott. A meghajlását egy biccentéssel viszonoztam, hisz jelen helyzetben biztos leharapták volna a fejem már attól, hogyha fel akartam volna kelni az ágyból, nem hogy még egy meghajlással is megpróbálkozzak.
- Én is örülök, Hajime-kun. És köszönöm szépen, hogy meglátogattál, nagyon kedves tőled, valamint gondolom neked is könnyebb, hogyha tegeződünk. Attól, hogy harmadik tiszt vagyok még semmivel sem vagyok több nálad és te sem vagy kevesebb nálam. - válaszoltam, miután az ifjú tiszt befejezte a maga mondandóját. Elég érdekes, hisz ha jól emlékszem mindig zavarban volt mikor együtt dolgoztunk, akárcsak most. Bár ez bizonyára ilyen fiús dolog vagy valami.
- Foglalj helyet. ^^ - kínáltam hellyel az ágy szélén, hogy azért mégse álldogáljon egy helyben napestig és beszélgetni is jobb úgy. - És mit szeretnél tudni rólam? Bizonyára van valami ami érdekel. De hogy megkönnyítsem a dolgodat kérdezek én először jó? - mosolyogtam rá kedvesen, hisz megérdemelte, meg különben sem akarom őt terhelni azzal a sok feszültséggel meg bánattal meg mindennel ami jelenleg belülről akarja szétszaggatni a testemet. Meg tudnia sem kell ezekről.
- Na, akkor kezdem is. Amit kérdezni akarok az az, hogy mik azok a dolgok amiket szeretsz és amiket nem? Hisz biztos vannak ilyen dolgok és nincs kibúvó. - az utolsó mondat után kacsintottam és nevettem. Tulajdonképp most örültem is annak, hogy nem ismer, hisz akkor rögtön kiszúrta volna, hogy ez a nevetés szinte semmi nem volt. Csupán egy erőltetett valami részemről, aminek semmi köze nincs a boldogságérzetemhez. Igaz, hogy ez nem is csoda, hisz legszívesebben rögtön letámadtam volna őt egy csokornyi Kami-kunnal kapcsolatos kérdéssel, hogy hogy van, hol van, mit csinál, mit miért csinál és mit miért nem csinál. De nem terhelhetem le ezzel őt. meg különben is látogatóba jött és nem azért, hogy faggassam arról, amiről feltehetőleg nem is tud, hisz Kami nem szokta megosztani senkivel, hogy mit mikor és hol csinál.
- Valamint még azt is megkérdezném, hogy: mi a véleményed az osztagról? Gondolom bizonyos az, hogy szereted a kidoukat úgyhogy azért csatlakoztál éppenséggel a Kidoushuuhoz, viszont engem az érdekelne, hogy hogy érzed magad közöttünk. - valamiért most kissé furán éreztem magam, mikor a kidoukat említettem. A Viclynnel való tanulás nagyban kibővítette a mágiával kapcsolatos ismereteimet, így a kidoukat már nem is ezzel a névvel illetem, hisz amint mesterem mondta: "Nektek, halálisteneknek is van mágiátok. Legalábbis valamitek, amit ti mágiának neveztek." Ez lehet az oka annak, hogy már nem "A" mágiának fogom fel a kidoukat, hanem csak egy mellékszálnak vagy valami ilyesminek. Persze erről senki sem tud és senki sem tudhat, habár azt tudom, hogy kénytelen leszek elmondani Kaminak, hisz előtte nem titkolózhatok. Viszont az egy elég nagy talány, hogy ezt hogy fogja lereagálni...
Vissza az elejére Go down
http://rosablogja.p8.hu/
Nara Yuki Hajime
Kidoushuu
Kidoushuu
Nara Yuki Hajime

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kidoushuu osztag vagy a Hachibantai területén
Registration date : 2011. Jun. 12.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Fuku Kidouchou
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te20700/30000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (20700/30000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 4:54 am

Beteglátogatás Hajime módra
Mi tagadás, kissé ideges voltam, amiért nem tudtam, hogy Reika-san miképpen fogja fogadni váratlan látogatásomat. De nem tehetek róla, egyszerűen úgy éreztem, hogy az osztagtársamért ennyit meg kell tennem, ha már azon tisztek csupán pletykálgatni tudtak a dologról, kiktől megtudhattam a sanseki jelenlegi állapotát.
- Ahogy kívánja… vagyis kívánod, Reika-san. >///<” – kicsit zavartan vakarom meg tarkómat, miközben egy apró mosoly mutatkozik meg arcomon a bennem keringő lelkesedés miatt, amiért ilyen békésen fogadta látogatásomat az osztagtársam. Igaz, ezerszer jobban örültem volna, hogy épen és egészségesen futunk össze valahol a Kidoushuu területén, kellemesebb lenne a környezet és minden bizonnyal sokkal jobb kedve lenne, mintsem most.
Egy bólintással köszönöm meg helyfelajánlását, ahova kicsit idegesen, de leülök. Nem szeretnék gondot okozni neki, így is szerencsétlenkedésem miatt sikerült felébresztenem. De igazi mentőövként jött a kérdezz – felelek szituációban való, készségesen felajánlott kezdeményezése. Félő, hogy szóhoz sem tudtam volna jutni még pár pillanatig, egyszerűen túl kuszává váltak számomra a dolgok. Nem tudom, talán a hely teszi, vagy… vagy az, hogy egy osztagtársamat ilyen állapotban látom?
- Hát anou - nagy zavaromban a földet kezdem vizslatni, amiért sikerült már első kérdésével megfognia. Ritkán szembesülök ilyen komoly magánügyeket felhánytorgató kérdésekkel. Bár, talán nem is olyan nagy baj, hogyha Reika-sannal megosztom ezeket. – Gondolom, hobbi szinten érti… khm… szóval, érted a kérdést… >///>” - kicsit elgondolkodok, hogy a szabad programok között, melyikeket is szeretem komolyabban űzni. Valamiért hirtelenjében nem tudom eldönteni, hogy vajon a mágia közelebbről való megismerése is ide tartozik e, avagy sem. Esetleg csupán a logikai játékokat sorolhatnám ide, melyeket kifejezetten szeretek? – Azt hiszem… legjobban, olvasni szeretem a Kidoushuu könyvtárában felelhető tekercseket, amelyek különböző mágiákról, annak használatáról szólnak, és a… süteményeket is szeretem. >///> – érzem, ahogy arcomon apró pír kezd megmutatkozni, amiért ezt is képes voltam beismerni. Kibúvót kutatva néztem azon nyomban körül, s akadt meg tekintetem a doboz süteményen, melyet Reika-sannak hoztam. Mivel fel volt bontva, mertem azt feltételezni, hogy talán már megkóstolta, így nem haboztam tématerelés gyanánt erre terelni a figyelmét.
- Öhm… hogy ízlik a sütemény? Persze, csak hogyha szabad kérdeznem… >///>” - felelete után egy nagyobb sóhajjal próbálom visszaterelni előbbi érdeklődésére a gondolataimat, hogy kérdésének második felét is megválaszolhassam. Mit is utálok…? Igen nehezen megválaszolható dolognak bizonyult, amiért kissé kellemetlenek véltem a dolgot, mert igazából egy kiemelkedő dolog van, melyet nem igazán szívlelek a való életben. – Talán egyetlen kiemelkedő dolog van, amit nem igazán szeretek… és az a pusztakezes harc lenne. Valamiért egyszerűen képtelen vagyok megérteni a lényegét. >.>” – felelem kissé nyűgösen, akaratom ellenére is megdörzsölve arcomat, ahova általában aranyos Miyoko-san, avagy olykor – olykor Shizne Onee-san pofonjait szoktam kapni. Nem is értem, hogy miért árulom el neki ezt, hiszen nem éppen szép dolog egy lábadozó tisztet terhelnem eme problémámmal, még akkor sem, hogyha ő kérdezte. De ő nem adott engedélyt arra, hogy bármiféle kísérletet ejtsek, mellyel elkerülhetem a válaszadást. Az előbbi próbálkozásom is a süteményekkel kapcsolatban, rendkívül sikertelennek bizonyult. Neutral
- Hogy, hogyan érzem magam? – döbbentem kapom tekintetemet felé, s szemeibe nézve kicsit zavartan fordulok el. Lehet, hogy csak beképzelem, de mintha némi szomorúság ködös burkát véltem kivenni tekintetében. Elbizonytalanodva válaszadásomban próbálom megfogalmazni elmémben a feleletet, s nem túl feltűnően utána visszatérni erre. Nem szeretném megrémíteni azzal, hogy váratlanul érdeklődöm gondjai felől, hisz lehet, hogy a fájdalmai miatt vannak. Jómagam pedig nem szeretnék fájdalmakat okozni neki... – Nos, a mágia mellett igazán szeretem magát a Kidoushuut is, az osztag tagjait. Igazából olyan nekem, mint egy második család. Ehh… tudom, kicsit furcsán hangzik… főleg, hogy alig ismerek egy – két tisztet komolyabban. ^^” – idegesen kapom tekintetemet a földre. Ő az első olyan shinigami, akinek képes voltam komolyabban megnyílni és beszélni vele ilyen dolgokról, a fukutaichou esetében más volt, az igazából igen kellemetlen bonyodalmakba is torkollott a különböző véleményünk miatt.
- Anou… Reika-san… elnézést ezért a közvetlen kérdésért de… nyomasztja valami? Esetleg nem érzi jól magát? Hívjak ide egy gyógyító tisztet? – érdeklődöm kisebb tehetetlen aggodalommal hangomban, amiért fogalmam sincs arról, hogy hirtelen mi tévő legyek ebben a helyzetben. Igyekszem nem felzaklatni a sansekit, csupán kissé szomorkás ábrázatát nem tudom hova elhelyezni. Nem egyszer láttam Kawashima taichou körül és akkor a szöges ellentétét láthattam kibontakozni jellemében, mint ami most uralkodik rajta, melyet csupán fájdalmaira tudok visszavezetni.
Vissza az elejére Go down
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te26400/30000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (26400/30000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptyVas. Jan. 01, 2012 5:19 am

Tündérkék és Bátor Bukott Hősök


Emlékszem rá, hogy kihúztam a kardot az ájult, ám sérülései ellenére is gyönyörű testből, kezem zölden felizzott, és minden maradék energiámmal hozzáfogtam Reika-chan gyógyításához. Hogy mennyi idő telhetett el, amíg elájultam a fáradtságtól és a vérveszteségtől, azt már nem tudom, de a 4. osztagban ébredtem fel körülbelül két nap múlva. Arra is emlékszem, hogy habitusomhoz képest szokatlanul őrült és agresszív módon viselkedtem a nővérhívó gombbal szemben, amíg meg nem érkezett az ügyeletes tiszt és neki nem szegeztem azt a kérdés, hogy mi történt a vörös hajú szépséggel, aki mellettem volt. A hölgy vérben forgó, aggódó szemeim ellenére is türelmesen viselkedett és megnyugtatott, hogy bár sérülései súlyosak, de stabil az állapota... és hogy én mentettem meg. Olyan megkönnyebbülés járta át a szívemet-lelkemet, hogy boldogságtól sugárzó arcomba még könnyek is szöktek, de aztán megint elaludtam. Mindezt a viselkedést pedig innentől kezdve letagadom, akármi is legyen Neutral
Hamarosan kiengedtek, hiszen engem inkább a fáradtság kötözött az ágyhoz, mintsem a sérüléseim, de nem hagyott nyugodni Reika állapota. Így az sem érdekelt különösebben, amikor kiderült, hogy a bankaiom sikeresen leromboltam az Akadémia egyik szárnyát és az épület előtti udvaron is keletkezett két darab egymásba olvadt 40 méteres kráter. Az sem érdekelt, amit Eli-chan mondott nekem a következő találkozásunkról. És az sem érdekelt, hogy Seireitei milyen károkat szenvedett el, illetve az sem, hogy Aizent sikerült legyőzni. Engem csak az a lány érdekelt, akinek az életéért küzdöttem azon a sorsfordító estén, nem tudtam másra gondolni, csak őrá és hogy egészséges lesz-e, hogy ki tud-e jönni hamarosan ő is. Reika immár nem mint alakulatom 3. tisztje foglalkoztatott, és nem is úgy, mint egy csinos lány, aki tetszik. Ez már rég több volt, mint puszta tetszés, sokkal mélyebbek voltak az érzéseim iránta. Erre ez a harc döbbentett rá. Ahogy arra is, hogy mennyire gyenge vagyok, hiszen nem tudtam őt megvédeni attól az espadától, aki aljas trükkjeivel elérte, hogy... nem, nem sózhatom rá a felelősséget, én voltam az, aki trehányul alkotta meg a pajzsot, és miattam kapta a többi sérülését is. Az egész az én hibám és gyengeségem eredménye volt, és a lelkiismeret-furdalás volt az, ami visszatartott attól, hogy azonnal hozzá rohanjak, amint látogathatóvá vált az állapota javulása miatt. Szükségem volt néhány napra, amíg összeszedtem a bátorságom, és ez idő alatt igyekeztem helyretenni az osztagom ügyeit is, hogy eltereljem a figyelmem. Legalább a Kidoushuu területét nem érték jelentős károk, de elképzelhető volt, hogy hamarosan mégis meg fog csappanni a költségvetésünk az Akadémia miatt.
Aztán végül csak összeszedtem minden erőmet és merészségemet, szembe akartam nézni a lelkiismeretemmel és Reika-channal végre. Hiányzott, nem halogathattam tovább a látogatást. Nem tudom... hogy ő mit gondolhatott rólam, vagy hogy mennyit mondtak neki abból, ami történt. Talán nem is várta, hogy odamenjek, vagy csak úgy, mint a kapitányát. Hiába éreztem úgy, hogy talán számára sem vagyok közömbös, de... akkor is el akartam neki mondani, hogy szeretem, és hogy szeretném, ha nem csak úgy lennénk együtt, mint két ember, akik jól érzik magukat egymás társaságában, hanem úgy... mint egy pár. Egy mérsékelt méretű csokor virággal érkeztem meg a 4. osztag kórházrészlegébe, és idegeim megnyugtatása érdekében a falnak dőlve még elszívtam egy cigit, mielőtt be is léptem volna. Némi érdeklődés után megkaptam az útbaigazítást is, és egy gombóccal a torkomban érkeztem meg a betegszoba elé. Mélyet sóhajtottam, aztán elhúztam az ajtót, és tekintetemmel Seireitei legbájosabb és leggyönyörűbb tündérkéjét kerestem. Egy pillanatra mosoly húzódott az arcomra, ahogy megpillantottam, ám a bársonyos bőrét fedő milliónyi kötés láttán elkomorodott az arcom.
- Reika-chan... - szólaltam meg aggódva, és ezzel mintegy felhívtam magamra a figyelmet is. Csendben beléptem és behúztam magam után a kórterem ajtaját, végül pedig odasétáltam az ágyhoz és ránéztem a lányra, valamiféle reakciót keresve az arcán.
- Khm... ezt neked hoztam Neutral - nyújtottam át neki a virágot, aztán odahúztam egy széket a fekvőhelye mellé, és leültem - Ne haragudj, hogy ilyen sokáig tartott, össze kellett rendeznem a gondolataimat... és... és jól vagy? Hiányzik az osztagból az elevenséged...
Kezdtem bele, bár egyenruhám gallérja valahogy most túl szorosnak bizonyult, muszáj volt közben igazgatnom. De nem segített a fojtogató érzésen, amit az okozott, hogy így kellett Őt látnom. Sérülten, ágyhoz kötve, és mindezt az én alkalmatlanságom miatt...
- Múmiát próbálsz cosplayelni, vagy mi rajtad ez a sok kötés? Neutral - simogattam meg Reika fejét, próbálva picit viccelődni és oldani a hangulatot. A sajátomat is, sokat segítene ha látnám az angyali mosolyát. Felvidítana valamelyest, ha nagyon költői akarnék lenni, mondhatnám azt, hogy napfényt... napfényt... mindegy, nem akarok költői lenni Neutral Nem akartam rá átragasztani a rossz hangulatomat, nem azért voltam itt.
Vissza az elejére Go down
Oichi Reika
Kidoushuu
Kidoushuu
Oichi Reika

nő
Pisces Monkey
Hozzászólások száma : 45
Age : 32
Tartózkodási hely : Az osztag területén belül, vagy Kami-kun mellett *3*
Registration date : 2010. Jun. 04.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Kidoushuu osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te6500/15000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (6500/15000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptyHétf. Jan. 02, 2012 12:38 am

Beteglátogatás! o(*w*)o

Valamiért kissé mulattatott az ifjú shinigami zavara és az ebből következő viselkedése, pedig semmi oka nincs az ilyesmire. Nem vagyok sem magas rangú személy, sem pedig valaki aki olyan nagy erővel vagy hatalommal rendelkezik. Csak egy egyszerű és gyenge tiszt vagyok, semmi más.
A Kidoushuu könyvtárát említve elmémben felelevenedtek az emlékek pár héttel korábbról, mikor még jó szokásomhoz híven én is be-be néztem egy kis ismeret bővítésre. Igaz, hogy akkor még sokkal... "egyszerűbb" volt az életem. Azt hiszem, hogy túlontúl sokat változtatott rajtam ez az ostrom.
- Ömm... igen. Nekem nagyon is ízlett. - tértem vissza gondolataim szinte végtelen mezejéről és hirtelen azt sem tudtam, hogy fiú vagyok vagy lány. De miután eme nemi kérdést sikerült eldöntenem még a válaszadás is sikeresen ment.
- Elég különös, hogy csak akkor találkozunk, mikor valamiért közös a munkák, pedig jómagam is gyakran járok a könyvtárban. Talán az lehet az ok, hogy eltér a téma amiről kutakodunk. - használtam ki az időt, hogy megosszam az észrevételemet a témával kapcsolatban. De valóban érdekes, hogy még nem igen találkoztam vele a könyvtárban, vagy az is lehet, hogy nem vettem észre, mert annyira bele voltam merülve egy-két tekercsbe vagy kötetbe, hogy senkit és semmit nem vettem észre. Történt már meg ilyesmi.
- Ez eléggé érthető, Hajime-kun. A mi osztagunk különben sem a hakuda specialistákról híres. Viszont egy annyi előnye van a dolognak, hogy ha épp egy olyan lánnyal hoz össze a sors, akkor ki tudod védeni a pofonjait. - kacsintottam rá pajkosan. Persze sok olyan helyzet van amikor nekünk Kidoushuu tiszteknek is nagy segítség, hogyha ismerünk pár hakuda mozdulatot, hisz hanem tehetetlenek vagyunk, hogyha valakit nem tudunk megfelelő távolságban tartani magunktól, hisz nem egy kidou társul robbanással vagy hasonlóval, ami nem épp közelharcra való.
Az ifjú shinigami következő válaszának hatására egy pillanatra a tekintetem a semmibe veszett. Család. Valamiért erről a szóról számomra nem csak a szüleim jutnak az eszembe, hanem sokkal inkább Kami-kun. Habár mi még elég messze állunk attól, hogy a kettőnk kapcsolatát családnak lehessen nevezni, mármint szó szerinti családnak.
- Valóban. A mi osztagunk egy nagy család. Viszont ez cseppet sem meglepő vagy megvetendő, hisz az osztagok lényege, hogy a shinigami családjává váljon, hisz hanem nehéz lenne a közös összmunka. - válaszoltam úgy, hogy csak szépen lassan tért vissza a fókusz a tekintetemben, bár akkor is az ágyam melletti asztalon pihenő váza tartalmát figyeltem. A következő kérdés hatására pedig lassan és finoman hunytam le a szemeimet. Észrevette, pedig igyekeztem a lehető leginkább titkolni hangulatomat és egy olyan oldalt mutatni a fiú felé ami nem mutatja azt, hogy mit is érzek valójában. De nem sikerült.
- Mond csak, Hajime-kun, hogy van a kapitány? - tettem fel azt a kérdést ami leginkább érdekelt jelen pillanatból. A súlyos hanglejtésből és az arcomon megjelenő könnyekből pedig biztos kitalálhatta, hogy mekkora mértékű a zűrzavar jelenleg a fejemben. Nem volt szándékomban beszélni róla és nem is tudtam volna beszélni róla Hajime-kunnal. Kedvelem őt és épp ezért nem akarom azt a sok mindent ami a fejemben van az ő nyakába zúdítani. Az is biztos, hogy elüldözném magam mellől őt azzal és különben is túl fiatal még és túl tapasztalatlan ilyen téren.
Vissza az elejére Go down
http://rosablogja.p8.hu/
Nara Yuki Hajime
Kidoushuu
Kidoushuu
Nara Yuki Hajime

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kidoushuu osztag vagy a Hachibantai területén
Registration date : 2011. Jun. 12.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Fuku Kidouchou
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te20700/30000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (20700/30000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptyPént. Jan. 27, 2012 10:14 am

Beteglátogatás Hajime módra
Némi örömre utaló csillogással íriszemben tekintettem Reika-sanra, még kisebb lelkesedés is megmutatkozott arcomon a véleményét halva, ami a süteményeket illetően szólt. Ízlett neki! Ezek szerint végre valahára sikerült tökéletes hozzávaló adagolással elkészítenem? *.* Áh, miket is gondolok… biztosan csak nem szeretne megbántani és ezért mond ilyen kedves dolgokat az általam készített édességre. Sajnos még egy túlpörgött édességmániás – példa gyanánt a 3. osztag hadnagya, Yamasaki fukutaichou-san – is minden bizonnyal észrevenné a különbséget az általam készített „finomság” és egy sütésben inkább jeleskedő által csinált nyalánkság között. -__-’’
Igyekeztem a hirtelen jött lelkesedésemből átcsapódó negatív hullámokat minél előbb elhessegetni gondolataimból, hogy némileg pozitívan viszonyuljak Reika-san irányába. Egy lábadozónak nem tehet jót a rossz hangulat, a fájdalmait így is elég bonyolult lehet elviselnie, minden bizonnyal nem hiányzik neki az általam terjesztett rossz érzelmi állapot.
- Valóban? – kicsit meglepetten pislogok rá, amint megossza velem az információt, hogy ő maga is igen sokszor megfordul a Kidoushuu könyvtár falain belül. Elmémben még el is merengek azon, hogy láttam e már akkor, amikor jómagam is ott tartózkodtam valami után kutatva éppen. Egy – két kép be is ugrik, de valóban az lehetett a beszélgetés elhalasztásának a kiváltó oka, hogy Reika-san igazán elmélyedt a könyvtáron belül való keresgélésben. Bár, azt kell, hogy mondjam, ezzel ő sincs egyedül.
- Egyet kell értenem az ön meglátásáva… vagyis a te meglátásoddal! >///>” Én is gyakran bele szoktam merülni egyes tekercsek tanulmányozásába és, hogy őszinte legyek jómagam az Erőtér és Pajzs technikákról szóló kötetek között szoktam búvárkodni elsősorban. De, azt hiszem, még van mit fejlődnöm ahhoz, hogy komolyabban kezdjek velük foglalkozni. Ön… khm… te, mik után szoktál kutatni részletesebben, ha szabad kérdeznem? – próbálom megközelíteni érdeklődési körét, hogy az osztagtársam megismerése ne evezzen esetleges unalmas vizekre, hanem ha kell, fel tudjam dobni a társalgást ennek segítségével. Remélem, megosztja velem azok után, hogy én is elmondtam neki mi is az a kellemetlen dolog az életemben, mellyel nem igen szimpatizálok egyes átvészelt pillanatok miatt. ._.’’ Nem mintha komolyabban igényt tartott volna arra, hogy megosszam vele, de valahogy kiszökött a számon ez a roppant önbecsülés romboló információ rólam. Fogalmam sincs, hogy vagyok képes ezt egyáltalán elmondani másnak…! >.>” Bár, úgy vélem nem kell félnem attól, hogy ő továbbadná ezt a féltet, titkos adatot bárkinek is. Surprised
- Miyoko-san nem egy „olyan lány”, hanem „a lány”, akinek a pofonjait nem szép dolog kivédeni! >_> Anou… vagyis, akarom mondani… nem, nem, mintha képes lennék rá, mert ugyebár Miyoko-san aranyos, ízé… erős, szóval… öhm>///>” – talán kissé elhamarkodtam a dolgot feleletével kapcsolatban. Sajnos addigra már – tőlem cseppet sem gyakori módon – de beszédbe kezdtem a helyet, hogy értelmeztem volna mondandóját, miképpen is érti azt pontosan. A végére még kuszábbá is vált a dolog elmémben, mint amilyen zavaros volt eddig. Ráadásul még Miyoko-sant is sikerült belekevernem a társalgásba! Nem mintha baj lenne, hogy Miyoko-san is felmerült, csupán most, szóval… nem kellett volna ebben a pillanatban felhoznom! >///>”
- Igen, ez igaz. Bár saját tapasztalatokkal még nem igen rendelkezek, főleg nem annyival, amennyivel ön… vagyis te. Nekem még kevésszer kellett közös osztagmunkában részt vennem, így ebből a szempontból nem igen tudok nyilatkozni, hogy mennyivel javít a teljesítésen az, hogy családként tekintek osztagtársaimra. De annyit biztosra mondhatok, hogy kellemesebbé teszi a környezetet a Kidoushuun belül. – az igen hosszan tartó személyes tapasztalataimról szóló beszámolom során nem tudtam nem észrevenni, illetve megállni, hogy szóvá ne tegyem Reika-sannak igen rosszul kinéző állapotát. A régebben látottakkal összefüggésbe hozva jelenlegi viselkedését igen nagy eltérés tárult lelki szemeim elé, s nem tudtam eldönteni, hogy vajon fájdalmai miatt van e, vagy valami más az ok fancsali ábrázatának. Némi tehetetlenséget is felhozott bennem, a jelenlegi helyzetemben, még nem voltam hasonló szituációban és fogalmam sincs, mit kellene konkrétan tennem. S ez a tehetetlenségérzet tovább gyarapodott bennem, amint szembe kellett néznem a kétségbeesett osztagtársammal, Reika-sannal. A röpke beszélgetésünk alatt egészen megkedveltem és személyes meggyőződésemet adom arra, hogy Yuki~onnanak se lenne egy rossz szava rá.
Idegesen pillantottam hol a talajra, hol egy környező szobát kitöltő tereptárgyra, hol pedig a könnyektől elcsúfított arcú Reika-sanra. Nem tehetek róla, nem szeretem, ha egy lány sír! ._.”
- Kawashima taichou…? Anou… személyesen ugyan nem beszéltem vele, de ő már visszatért az osztaghoz. Amennyiben jól tudom, egy Tanács által megbízott fontos küldetés miatt. Már pár napja, hogy nem tartózkodik Sereteiben, azt hiszem... – felelem zaklatott kérdésére kissé bizonytalanul, megkavarodott gondolataim leterhelése alatt állva. Alig sikerül találnom így is válaszomhoz a megfelelő szavakat, hogy nehogy rosszul jöjjön le Reika-sannak a dolgok. Gondolom a Taichou meglátogatta volna őt, amennyiben lett volna rá lehetősége, s a vezetőség nem hiúsította volna meg ezt a szándékát. Legalábbis merem remélni, hogy nem feledkezett meg Reika-sanról… – Azt kell ez alapján, hogy állítsam… a kapitány már sikeresen összeszedte magát a háború óta. – idegesen nézek a teremben mindenhova, csak nem Reika-sanra. Képtelen vagyok szomorú arcát vizslatni, egyszerűen nem tudom, mivel lehetne felvidítani őt. Torkomban egy hihetetlen nagyságú gombócot kezdtem érezni, miközben a lehetőségeken merengtem, amelyekre most jócskán csak szükségem lett volna.
- Szó-szó-szóval Reika-san, kérem… ne aggódjon, szomorkodjon, vagyis legfőbbképpen ne sírjon! – keresek elő az ágy melletti kis éjjeliszekrény belső tartalmából egy csomag zsebkendőt, hogy Reika-san elkergethesse a csúf könnyeket arcáról, s ismét régi valójában tündökölhessen. – Úgy vélem, Kawashima taichou is jobban örülne annak, hogyha mosolyogna. Tudja… vagyis tudod… nem vagyok egy 4. osztagos gyógyító tiszt, de Okaa-san azt mondta egyszer nekem, hogy az segít ilyenkor, ha elmondjuk valakinek a problémáinkat. – emlékezem vissza erre a gondolataimban réginek nevezett emlékképre, miközben igyekszem pontosan feleleveníteni Okaa-san szavait, melyet nekem mondott akkor. S csak pár pillanat elteltével jövök rá, hogy ez talán már a faragatlanság mintaképe volt tőlem, hiszen alig ismertem meg fél órája és ilyen lehetőségeket vetek fel máris előtte. De nem tehetek róla, egészen megkedveltem ez idő alatt, kevés shinigami érte el ugyanezt, amit most ő.
- De, anouöhm… nem várom el, hogy megossza… megoszd velem, de ha szeretnéd. Nos, szívesen meghallgatlak. >///>” – zavarodottan veszek erőt magamon és nézek Reika-sanra annak ellenére is, hogy alig tudom elviselni egy síró lány ábrázatát. Igyekszem valami biztató mosolyszerűséget arcomra csalogatni, hogy kicsit felvidíthassam ezzel. Remélem, Okaa-san eme gyógyszere az ilyen lelki problémákra tényleg jó megoldás lesz ebben a helyzetben is és nem veszi sértésnek, amiért ilyesmiket ajánlok fel neki. S bízok abban, hogy nem magasságom fog győzedelmeskedni szemében, hogy azzal a címszóval, konkrétan szólva a „túl fiatal vagyok az ilyesmihez” – szöveggel lezártnak tekintse majd a dolgot, a helyett, hogy kiadná magából mindezt. Nem tehetek róla, csak egyszerűen nem bírom elviselni, hogy egy lány sír. .___. Így valahogy, bárhogy, de szeretnék segíteni neki.
Vissza az elejére Go down
Oichi Reika
Kidoushuu
Kidoushuu
Oichi Reika

nő
Pisces Monkey
Hozzászólások száma : 45
Age : 32
Tartózkodási hely : Az osztag területén belül, vagy Kami-kun mellett *3*
Registration date : 2010. Jun. 04.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Kidoushuu osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te6500/15000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (6500/15000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptySzomb. Feb. 04, 2012 1:27 pm

-~-[Tündérek és Hősök]-~-

Fejemben pillanatról pillanatra változnak a gondolatok. A zavar megint túl nagy odabenn. Fájnak a gondolatok, fájnak az emlékek és fáj, hogy nincs itt velem most, most amikor mindennél nagyobb szükségem van rá.
- Hol vagy? - hang csak alig jön ki a torkomon, viszont a szememből potyognak a könnyek, miközben az ágyam közelében lévő ablakon bámulok kifelé. Nem is tudom, hogy miért teszem ezt, talán azt várom, hogy meglátom, vagy, hogy az arca felbukkanna hirtelen. Bizonyára így van. Bizonyára ez az, amit nagyon szeretnék.
Végül imáim meghallgatásra kerültek, mert hamarosan megjelent az a férfi aki mindennél többet jelent számomra. Viszont egyik mondandójára sem tudtam válaszolni. Egyszerűen nem tudtam, hogy mit mondjak neki, így csupán tekintetemmel követtem őt szinte pislogás nélkül. Sajnos a könnyeimet nem tudtam megállítani, pedig nem akartam, hogy így lásson vagy, hogy egyáltalán azt lássa, hogy fájdalmaim vannak.
- Hiányoztál. Szeretlek. - végül engedtem a testem természetes reakcióinak, így a nyakába borulva ejtettem ki ezeket a szavakat és zokogtam. Úgy zokogtam, mint addig még soha. Olyan volt, mintha egy olyan emberről derült volna ki, hogy mégis él, akit halottnak hittem és fontos volt számomra. Mindezek mellett pedig azt szerettem volna, hogyha szorosan magához ölelne és soha el nem engedne. Nem érdekelt egy cseppet sem, hogy ő kapitány, hisz számomra ő nem kapitány, számomra ő egy olyan személy, akiben fel vélem fedezni a másik oldalamat, azt amitől én magam egész lehetek.
- Hol voltál? Hiányoztál. - kérdeztem és állítottam. A zokogásom továbbra sem múlt el és ezeket a szavakat is csak nagy nehezen tudtam kimondani. A fejemben meg folyton az járt, hogy milyen jó lenne, ha most elvinne magával. Biztos vagyok benne, hogy sokkalta gyorsabban gyógyulnék meg hogyha esténként a mellkasára tudnám hajtani a fejemet és ha egész nap az ő hangját hallhatnám. Akkor már nem fájna vagy hiányozna semmi. Nem sírnék, hanem boldog lennék és mosolyognék.
- Senki sem mondott semmit. Nem tudom mi történt, nem tudom miért kerültem ide, nem tudom miért fáj. - zokogtam továbbra is. Biztos voltam benne, hogy az is meglehet, hogy hamarosan kiszáradok, de nem érdekelt. Csak az érdekelt, hogy vele lehessek. Nem érdekelt, hogy mennyire súlyosak a sérüléseim, vagy hogy mit tehetek és mit nem, de azt tudtam, hogy képes lennék gondolkodás nélkül megölni azt, aki most el akarna választani tőle. Szükségem van rá, mindennél jobban. Senki sem tudná elérni nálam, hogy önszántamból meggyógyuljak, vagy hogy boldog legyek, mosolyogjak vagy nevessek. Csak ő és senki más.
- Szeretlek. - ismételtem meg megint. Lehet, hogy máskor a józan eszem korlátozta volna ezen szó kimondását még akkor is, hogyha valóban így gondolom, most viszont semmi nem volt, ami megakadályozhatta volna azt, hogy szóvá tegyem az érzéseimet. Másrészről pedig nem is zavart mindez, hisz kinek lenne joga mindezt tudni, ha nem őneki. Senki másnak, csak és egyedül neki szabad tudnia ezt. Csak őneki.
Vissza az elejére Go down
http://rosablogja.p8.hu/
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te26400/30000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (26400/30000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptyVas. Feb. 05, 2012 5:54 am

Tündérkék és Bátor Bukott Hősök

Összeszorult a szívem, ahogy észrevettem könnyektől áztatott arcát. Reméltem, hogy csak az érkezésem zaklatta fel egy kicsit, és nem erős fájdalmai vannak. De mégis fájó volt így látni Reika-chant, az pedig már egyenesen ijesztő, hogy meg sem szólalt, amíg én megkíséreltem elhelyezkedni az ágya mellett. Csak nézett rám azokkal a könnyes, de igéző szemekkel, amik - többek között - rabul ejtették a szívemet. Ennyire haragudna rám, hogy még csak köszönni sem hajlandó, hogy még arra sem tart érdemesnek, hogy foglalkozzon a jelenlétemmel? Nem, mondjuk ez utóbbi biztos nem igaz, hiszen engem figyelt, szóval reménykedtem benne, hogy inkább csak nem tudja, hogy mit mondjon. A haragra viszont megvolt minden oka. Lesütöttem a szememet, és igyekeztem nem kimutatni, mennyire bánt, ami történt, de tartok tőle hogy a máskor egykedvűségről tanúskodó ábrázatomból most úgy lehetett olvasni, mint egy nyitott könyvből. Egy pillanatra becsuktam a szememet és vettem egy mély lélegzetet, mielőtt újra felnéztem volna az arcára, azonban mire újra felnyitottam volna a szemhéjaimat, hirtelen egy régóta vágyott ölelés terheit éreztem meg a vállaimon, orromba pedig betolakodott egy nagyon is ismerős és bódító illat: Reika-chan hajának illata. Csupán két szót hallottam, ám azokat felfogván döbbenten pattantak fel a szemhéjaim. A lány nem láthatta miféle arckifejezést is vettek fel a vonásaim, egyszerre voltam megkönnyebbülve, letaglózva és végtelenül bánatos is. Megkönnyebbültem, mert ráébredtem hogy semmi okom nem volt arra, hogy a részéről haragot feltételezzek, ostoba voltam, hogy a saját dühömet kivetítettem az ő érzelmeire. Letaglóztak a szavai, amelyek szembesítettek az ő érzéseivel és valahol mélyen, a szívemben olyan melegséget csiholtak, ami mindennél boldogabbá tett. És végül bánatos, mert fájdalmat okoztam neki azzal, hogy ilyen sokáig nem volt merszem meglátogatni és szembenézni vele a saját lelkiismeret-furdalásom miatt.
A sokkból, melyek ezek a szavak okoztak, lassan kilábaltam, de mégsem tudtam felhőtlen örömet érezni, hiába tudatosult bennem, hogy az iránta érzett szerelmem nem egyoldalú, hanem a Napnál is világosabban kölcsönös. Bántott ugyanis a bűntudatom, zokogása pedig fájóan mart a szívembe, hiszen ezeknek a hangoknak én voltam az oka. Saját magamnak köszönhettem, hogy nem láthatom a ragyogó mosolyát, a saját gyengeségemnek, amivel idejuttattam Reikát és a hezitálásomnak, ami csak most hozott ide, jóval később, mint kellett volna. Lassan végre képes voltam rá, hogy felemeljem a kezeimet, melyek remegve és bizonytalanul mozdultak meg. Azonban végül egy nagyot nyelve elhatároztam magam, és szorosan magamhoz öleltem az én kis tündérkémet, egyik kezemmel a hátát, a másikkal pedig a fejét támogatva.
- Ne haragudj, kérlek, ne haragudj! - nyögtem ki, de már én magam is azzal küzdöttem, hogy ne kezdjek el könnyezni, miközben védelmezőn magamhoz szorítottam a lány törékeny és finom testét. Ő talán fel sem fogja, de ez a bocsánatkérés nem csak arra vonatkozott, hogy késtem, hanem azért is került bele annyi elfojtott érzelem, mert egyben végre volt alkalmam bocsánatot kérni Reikától azért, hogy képtelen voltam megvédeni az espadától és a saját felelőtlenségem miatt majdnem... meghalt. Pedig ha most nem tudnám ebben a szent pillanatban átölelni és ringatni őt, azt hiszem valami nagyon jelentős hiányozna belőlem, amiről én magam sem tudom megfogalmazni, hogy micsoda. Nem akartam elképzelni, milyen lehet a hiánya.
- Te is rettentően hiányoztál nekem, Reika-chan... - válaszoltam, mihelyst rádöbbentem, hogy itt most minden érzelmemet meg kell próbálnom hangoztatni, hogy minél gyorsabban megnyugtassam a zokogó lányt. Hiába nyilvánvaló minden, ki kellett mondani, csitítani, ringatni, vigasztalni kellett, ha azt akartam hogy láthassam mosolyogni is, vagy legalább csak könnyek nélkül. Csak öleltem és szorítottam magamhoz töretlenül, eszem ágában sem volt elengedni őt amíg ő azt nem mondja, vagy el nem rángat innen a személyzet.
- Ne sírj, kérlek... - csitítottam tovább, ám hiba küzdöttem minden erőmmel, végül be kellett adnom a derekamat, az én szemem is könnyessé vált. Én sem tudtam neki választ adni a kérdéseire, nem mertem a szemébe mondani, hogy miért került ide és miért vannak a sérülései. Egyszer... egyszer majd elmondom neki, de ez a pillanat egészen egyszerűen nem volt alkalmas. Most az volt a fontos, hogy itt vagyunk egymásnak, hogy együtt vagyunk és ha rajtam múlott, együtt is maradunk amíg csak lehetséges. Nagyon hiányzott már, és egyszerűen képtelen voltam kiverni a fejemből, szinte mindenről Ő jutott az eszembe... és hogy mellette kéne lennem. De erre csak most kerülhetett sor, és ezt szégyelltem. Megpróbáltam újra összeszedni a bátorságom, hiszen ezek között a körülmények között nem volt ahhoz túl sok jogom, amit mondani készültem, de ki kellett mondanom, hiszen azért voltam itt elsősorban. Azért, hogy tiszta vizet öntsek a pohárba legalább az érzéseimmel kapcsolatban. Reika nem is tudja, mekkora segítség volt, hogy újra kimondta azt a szót, aminek a megformálására én is áhítoztam.
- Én is... szeretlek, Reika-chan - szólaltam meg kicsit tétován kezdve, de kimondtam. És már nyílt is a szám, hogy folytassam, de rájöttem, hogy ennyi is pont elég, és itt már nem szavakra van szükség. Kibontakoztam az ölelésből és komoly tekintetemet az övébe fúrtam. Azokba a kisírt, de így is gyönyörű lila íriszekbe, hogy így is, a szemébe nézve is ki tudjam mondani azt, amit a zakatoló szívem diktál.
- Szeretlek... - ismételtem meg immár jóval magabiztosabban, és az aggodalomtól kiszáradt számat rátapasztottam az ő puha, cseresznyeszínű ajkacskáira, hogy imigyen is megmutassam számára az érzelmeimet. Próbáltam elfelejteni, hogy mi nyomja a lelkiismeretemet, hiszen nem akartam, hogy a szerelmesnek szánt csókom keserű legyen. Csak azt akartam, hogy a lány végre megnyugodjon és láthassam mosolyogni is. A szerelme mellett csupán ez az egy aprócska kérésem volt, hogy úgy láthassam ragyogni az arcát, mint régen.
Vissza az elejére Go down
Oichi Reika
Kidoushuu
Kidoushuu
Oichi Reika

nő
Pisces Monkey
Hozzászólások száma : 45
Age : 32
Tartózkodási hely : Az osztag területén belül, vagy Kami-kun mellett *3*
Registration date : 2010. Jun. 04.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Kidoushuu osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te6500/15000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (6500/15000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptyVas. Márc. 11, 2012 2:02 am

-~-[Tündérek és Hősök]-~-

Nem tudok megálljt parancsolni nekik. Egyszerűen nem tudom azt mondani a könnyeimnek, hogy hagyják abba a potyogást. Sőt semmi mást nem teszek, csak erősen ölelem szerelmem nyakát és sírok. Pedig örülnöm és nevetnem kellene, hisz itt van. Végre eljött meglátogatni és most mégis sírok, mint egy kisgyerek.
Kissé megnyugtatott, hogy a férfi erős kezeivel átölelt engem és magához húzott. Amióta visszanyertem az eszméletemet azóta vártam erre, hogy a karjaiba zárjon. Egyszerűen szükségem volt rá, bárki megkérdezheti, úgysem tudnám kifejteni neki, hogy miért, csupán azt akartam érezni, hogy itt van velem és szeret engem.
A szavai, amikkel azokat igazolta, hogy ő is szeret engem, legalább annyira mint én őt, tovább segítették a megnyugvásomat, viszont a mellkasomban pihenő kicsiny kis szívecském ugyan ezen szavak hallatára gyorsabban kezdte verni a megszokott ütemet. Azt hiszem legszívesebben ha képes lett volna rá, akkor a férfi mellkasában, az ő szíve mellett szeretett volna élni tovább. Mellette. Nekem is ez a legnagyobb vágyam, hogy emellett a férfi mellett legyek, nem érdekel, hogy ennek miféle következményei lesznek, de biztos vagyok benne, hogy semmi rossz.
Végül a férfi teljes mértékben elűzi a bánatomat. Mikor az ajkai az enyémhez érnek, hirtelen olyan érzés fog el, mintha beállt volna nálam a klinikai halál. Egy pár pillanatra még a szívem is elfelejtett dobogni és mintha a világ is megfordult volna párszor körülöttem és szerencsére a jó irányba. Végül az arcomon pír jelent meg, aztán később, az addig szünetet tartó könnyeim újra eleredtek. Most nem azért, mert rosszul esett, sőt életem egyik legszebb eseménye volt, hanem, hogy az első csókomat ilyen helyzetben kaptam meg. Mindig úgy képzeltem, hogy valami szép helyen és az egyik szép ruhámba öltözve fogom megkapni, nem egy kórházban kötésekkel tarkítva.
- Sa...sajnálom. - potyogtak a könnyeim irdatlan gyorsasággal én pedig igyekeztem öket törölgetni, amivel csak annyit értem el, hogy most már nem csak a férfi ruhája, valamint az ágynemű lett vizes, hanem a kötéseim is. - Azért sírok, mert úgy szerettem volna, hogy mikor először megcsókolsz, akkor a legszebb ruhámban öltözve, valahol egy szép helyen történik meg, nem pedig egy ilyen helyzetben. Meg tudsz nekem bocsájtani ezért? - néztem fel rá könnyeim közepette úgy, mint mikor egy kisgyerek tönkreteszi édesanyja legszebb vázáját és komolyan megbánja.
Végül már borulnék is ismét a nyakába, hogy még azzal is erősítsem a bocsánatkérési szándékomat, viszont az első mozdulatnál tovább nem sikerül jutnom. Erős és éles fájdalom hatol a mellkasomba ott, ahol az a bizonyos ismeretlen seb helyezkedik el, majd erős köhögés közepette köhögök fel vért, ugyanakkor a ruhámon is kezd növekedésbe indulni egy vérfolt. Azt hiszem, hogy túlzásba vittem a mozgást és ezért felnyílt a seb.
- Azt hiszem, felnyílt a seb. - mondom köhögés közben, mialatt egyre több vért köhögök fel. Ugyanakkor segítségkérően nézek a férfira, hisz jelenleg ő az egyetlen aki képes segítséget nyújtani, vagy segítséget hívni. Tudtam én mindig, hogy igenis ő a hősök hőse, már csak neki kéne megtanítani mindezt. ^^
Vissza az elejére Go down
http://rosablogja.p8.hu/
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te26400/30000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (26400/30000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptySzomb. Márc. 17, 2012 8:35 am

Tündérkék és bátor bukott hősök


Bármire képes lettem volna azért, hogy Reika-chanról eltüntessem azt a számomra szívbemarkolóan fájdalmas arckifejezést, amit a síró lány látványa okozott. Ha lehetett volna most egy kívánságom, biztosan a tudást kértem volna, amivel ragyogó mosolyt tudok varázsolni az arcocskájára. Éppen elég rémisztő látványt nyújtott a sok kötésben, betegágyhoz kötve. Bár sose kellett volna őt így látnom, sebesülten, fájdalomtól gyötört vonásokkal. Csakhogy a legszörnyűbb mégis az volt, hogy az egész az én hibám volt. Ha gyorsabban odaérek, ha jobb döntéseket hozok, ha nem vagyok figyelmetlen, akkor mindezt megakadályozhattam volna, megkímélhettem volna őt is és engem is mindattól a szenvedéstől, amin keresztül mentünk az elmúlt napokban, vagy éppen most. Igaz, talán enélkül nem ébredtem volna rá, hogy mennyire sokat jelent számomra ez a fiatal, törékeny tündér, hogy mennyire mélyen beleégett a szívembe az, amit iránta érzek. Könnyen lehet, hogy még mindig úgy tekintenék rá, mint egy felettébb csinos lányra, aki ugyan az esetem, de semmi több. Pedig mindvégig ott voltak az orrom előtt a jelek, hiszen kiemelt figyelemmel kísértem a munkáját és mindig izgatott voltam, ha beszélhettem vele. Szerettem eddig is vele lenni, látni a bájos arcát, a játékos tekintetét, hallani a muzsikát, amit a hangja és főképp a nevetése jelent... Csakhogy sosem voltam még úgy istenigazából szerelmes, így nem ismertem fel az érzéseim tényleges mivoltát addig, amíg rá nem jöttem, hogy nem akarom elveszíteni őt. Megvallom, nem tudom eldönteni, hogy jobb-e így, hiszen az incidensnek köszönhetően megtaláltam az életem értelmét, de milyen áron? Inkább lennék még mindig homályban, ha ez azt jelenti hogy Reikának nem kell szenvednie? Vagy kellett a fájdalom, hogy olyan erős kapocs kovácsolódjon kettőnk közé, amit nem lehet olyan egyszerűen eltépni?
Lévén kívánságom nem volt, tőlem csak arra tellett, hogy magamhoz öleljem a lányt és vakon reménykedjek abban, hogy ez segíteni fog elérni a célomat. Azt tettem, amit a szívem diktált, de hogy ez képes lesz-e elűzni a nyomasztó felhőket és derűt csalni választottam arcára, arra a válasz ködbe veszett számomra. Mindenesetre jól esett a karjaimba zárni őt, valahogy úgy éreztem, hogy amíg így, összeölelkezve vagyunk, addig nem eshet semmi bántódása. Ez a tudat adott egyfajta biztonságérzetet és csillapította le a háborgó lelkemet annak ellenére, hogy a sírástól rázkódó lány szüntelenül sajdította a szívemet, és folytonosan úgy éreztem, mintha valami össze akarna roppantani belülről. Egy kissé ugyan enyhült ez az érzés, míg a karjaimban tarthattam a törékeny testet és megéreztem, ahogy nyakam köré fonódnak karjai, hiszen kellemes és melegséget keltő ölelése csak még jobban tudatosította bennem az érzéseink kölcsönösségét, és ez egyedül is olyan boldoggá tett, hogy ha a keserű körülmények nem húznak le béklyóként, lelkem könnyű és szabad madár módjára szárnyalt volna.
Csakhogy a tetőpont nem ez volt, hiszen a pillanat hevében végül másra is vetemedtem az ölelésen kívül. Valami sokkal csodálatosabb és intimebb dologra, valami olyasmire, ami megfoghatatlan érzésekkel töltött el. Nagyot dobbant a szívem, ahogy ajkaink egymáshoz értek, és furcsa borzongás járta végig minden porcikámat, mintha apró elektromos kisülések szurkáltak volna. Nem, nem volt kellemetlen, sőt és Reika pozitív reakciója csak tovább fokozta szomjamat a lány puha szája iránt. Ha belegondolok, évtizedekkel ezelőtt csókoltam meg utoljára valakit, és most hogy újra megadatott a lehetőség és az öröm, képtelen voltam betelni vele. Különösen úgy, hogy emögött a csók mögött sokkal erősebb érzelmek voltak, mint bármelyik másik mögött, amit életem folyamán váltottam, és így az is természetesnek hatott, hogy soha nem volt még ennyire finom egy csók. Azonban az én kis tündérkém újra könnyezni kezdett, így nem élvezhettem tovább ezt az észveszejtő pillanatot, el kellett szakadjak Reikától.
- Valami baj van? - kérdeztem aggódva, bár ezek a könnycseppek valahogy nem voltak olyan szívfájdítóak, mint a korábbiak. Inkább amiatt fogott el az aggodalom, hogy valami rosszat tettem, hogy túlságosan elragadott a hév, és túl gyorsan cselekedtem. Semmiképp sem akartam ráerőltetni olyasmit a lányra, amit ő nem akar, hiszen többek közt az ártatlanságába bolondultam bele. Kicsit rosszul is éreztem magam most, hogy így rárontottam önző módon. Persze, nem is gondolkodtam, csak az vezérelt, hogy megnyugtassam valahogy.
- Su-suman, nem akartalak megbántani - feleltem kissé rémülten, és jobb híján segítettem neki a könnyeit törölgetni. - Gondolom nektek lányoknak ez fontos, én meg csak így... tényleg, ne haragudj. Nekem nem számít, én így is ugyanolyan gyönyörűnek látlak, mintha a legszebb ruhádban lennél, de az én vagyok. Ugye nem ez volt neked a legelső? ^^\"
Ijedeztem tovább, próbálva valahogy jóvá tenni a hibámat, legalábbis azt, amit én hibának gondoltam. Nem csoda, tönkrezúztam egy romantikus álomképet Reika fejében a meggondolatlanságommal, noha gyanítottam, hogy azért létezik ilyesmi a buksijában, mert még nem is... Embarassed Nem mintha olyan sok leányzó engedett volna a lelkébe betekintést, úgy értem Nozomi meg a romantika az két külön fogalom volt, és tulajdonképpen csak vele van tapasztalatom ilyen téren Neutral
- Reika-chan? Reika-chan! - emelkedtem fel a székemből rémülten, ahogy megláttam a lány fájdalomtól eltorzult arcát, a mozdulatát, ahogy mellkasához kapott, az ott terjedő vérfoltot, és a vörös nedvet, amit felköhögött. Hirtelen azt sem tudtam, mit kéne tennem, elfogott a pánik a félelemtől, amit a látvány keltett bennem. Annak ellenére, hogy vele voltam, Reika mégis a szemem láttára szenvedett, én pedig úgy éreztem, hogy nem tudok érte tenni semmit, hogy csillapítsam a fájdalmát. Tétován nyúltam feléje, hiszen féltem hozzáérni, nehogy nagyobb bajt okozzak, de végül a szavai kirántottak abból az állapotból, amely elmémet elködösítette és tétlen bénultságra ítélt. Ez az öt szó, valamint a segítségkérő pillantás kellett, hogy magamhoz térjek, és gondolkozni tudjak.
- Ne beszélj, csak maradj nyugodtan! - utasítottam szerelmemet, és óvatosan visszafektettem az ágyra. Ezután a mellkasa fölé helyeztem a kezemet, ami zöldes fényben felizzott, ahogy aktiváltam a gyógyító kidout, aminek segítségével a sebet be akartam zárni. Remegett a kezem, de a fogamat összeszorítva igyekeztem nyugalmat erőltetni magamra és koncentrálni. Muszáj volt összpontosítanom, hiszen tőlem várták a segítséget és nem okozhattam csalódást a lánynak, most nem. Reménykedtem benne, hogy néhány percen belül elmúlik a fájdalma és a vérzést is sikerül elállítanom, de még csak az elmúlt néhány hétben fogtam hozzá a gyógyító kidouk tanulásának újra. Pontosan az késztetett erre, ami Reikával történt, bővítenem kellett a tudásom, gyorsabban és hatékonyabban kellett gyógyítanom. Mi van, ha legközelebb nem lesz elég a sekélyes tudásom arra, hogy megmentsem az életét? Szerencsére úgy tűnt, hogy sikerrel jártam, ugyanis a köhögés elmúlt és láthatóan a fájdalom is csökkent. Nagy kő esett le a szívemről, nagy sóhaj szakadt fel a torkom mélyéről.
- Az én hibám, ne haragudj. Most viszont nem mozog többet, pihen és fekszik, megértette, sanseki? Neutral - pillantottam komolyan az én kis tündérkémre, és bár riadt arcán még visszatükröződött a trauma, de elméletileg sikerrel jártam. Az én pulzusom is még az egekben volt, úgyhogy próbáltam néhány mély lélegzettel kontrollálni. Viszont figyelmem ekkor az átázott kötésekre terelődött. Még nem voltam kész a munkával.
- Reika-chan, ki kéne cserélni a kötéseidet a mellkasodon. Hívjak egy nővért, aki megcsinálja vagy megengeded, hogy én...? - néztem rá zavartan vakarászva a tarkómat, azt hiszem kicsit el is pirultam. Szemrebbenés nélkül megtenném, ha nem pont róla lenne szó, de tartottam tőle, hogy ilyesmi azért még nem fér bele úgy, hogy ilyen érzésekkel viseltetünk egymás iránt. Nyilván eszembe se jutott, hogy valami rosszat tegyek vele, csak tartottam tőle, hogy esetleg zavarná. Sőt, biztos voltam benne, hogy zavarná, ha én kötözném át. De meglátjuk, hogy mit szól hozzá, mindenesetre én felkészültem rá, hogy felpattanok és hívok egy 4. osztagost.
Vissza az elejére Go down
Oichi Reika
Kidoushuu
Kidoushuu
Oichi Reika

nő
Pisces Monkey
Hozzászólások száma : 45
Age : 32
Tartózkodási hely : Az osztag területén belül, vagy Kami-kun mellett *3*
Registration date : 2010. Jun. 04.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Kidoushuu osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te6500/15000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (6500/15000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptySzomb. Márc. 24, 2012 8:09 pm

-~-[Tündérek és Hősök]-~-

Azt hittem, hogy pusztán egy annyi, hogy a kezemet a sebre helyezem elegendő lesz ahhoz, hogy elálljon a vérzés. Sajnos ebben tévedtem. Éreztem ahogy először a kötést, majd a ruhámat is átitatja a vörös életnedv. A külvilág pedig csupán egy tompa realitásnak tűnt, egy egyre jobban elmosódó álomképnek. Így azt sem tudtam felfogni, hogy az ágyam mellett ülő férfi tulajdonképp mit is mond, csak azt láttam, hogy mozog a szája, nem értettem semmit a mondandójából.
Éreztem amint a férfi visszafektet az ágyra, majd láttam a zölden felfénylő kezét a mellkasom felett. Nem igazán tudtam felfogni, hogy mit is csinál, viszont bíztam benne és nem féltem. Hamarosan pedig a fájdalom is elmúlt, hisz feltehetőleg bezárta a korábban kinyílt sebet. Viszont ismét megszólalt és csak egyetlen egy szót tudtam felfogni mindebből a betű kavalkádból.
- Nő...vér... - mondtam halkan, szinte alig hallhatóan, miután megtaláltam a férfi kezét és erősen belekapaszkodtam. Talán ő volt jelenleg az egyetlen dolog, ami engem a valósághoz kapcsolt, viszont ez abban a pillanatban elmúlt, hogy ő elment, hogy idehívja az egyik negyedik osztagos tisztet.
- Kérem, várjon odakinn, Kawashima Taichou. - utasította ki a kapitányt a nővér, majd fölém hajolt. Én csak összemosódott, arctalan árnyékként láttam és megijedtem. Ez az ijedtség pedig csak tovább fokozódott mikor megláttam, hogy felemeli a kezét és az felfénylik.
- Ne! Hagyjon! Nem akarom! Kami! - tiltakoztam és kapálóztam teljesen önkívületi állapotba, aminek hatására a nő is megijedt kissé. Valami olyasmit mondott, hogy seblázam vagy mi van, de én ezt nem érthettem. Elvitték az egyetlen személyt, aki garantálhatja a biztonságomat és most nem érzem magam biztonságba. Kamit akarom, nem érdekel, hogy hol van vagy mit csinál, csak legyen itt mellettem.
~ Reika! ~ Hallottam egy ismerős mennydörgő hangot és mikor kinyitottam a szemeimet akkor a belső lelki világomban találtam magam. Az addigi fehér égbolt, most vérvörös volt, a "bolygó" pedig az eddiginél gyorsabb tempóban rendezgette át magát és olykor olyan volt, mintha földrengéseket generálna.
~ Hol vagyok? ~ számomra idegennek tűnt az egész hely. Nem ehhez voltam hozzászokva, nem ez az amit látni akartam.
~ A te világodba. A miénkben. ~ válaszolt a mennydörgő hang ismét, majd láttam egy fekete árnyat, mely később felvette az óriási szárnyas kígyó alakját és végül megállt előttem. Nem változtatta meg az alakját, csupán hatalmas és bölcs szemeit emelte rám.
~ Hebi... ~ emeltem fel a kezem a hatalmas teremtmény felé. Amaz óvatosan közelebb hajolt, így kicsi kezemmel megérinthettem a fejét, az arcát.
~ Bocsáss meg nekem, Reika. ~ láttam amint egy hatalmas könnycsepp gördül ki a zanpakutoum lelkének a szeméből. Ez egyrészt ijedtséggel töltött, el, hisz mi lehet az, ami miatt így kér bocsánatot, sírva. Másrészt pedig nem értettem, hogy miért is kér bocsánatot.
~ Miért kérsz bocsánatot? ~ - az ijedtség kiült az arcomra, de a könnyező kígyót látva az én szememből is elindultak a könnyek. Mindig azt hittem, hogy Hebi egy olyan hatalmas erővel és tudással rendelkező lény, akinek nem kell sírni, sohasem. Erre fel, most itt tornyosul előttem és könnyezik.
~ Az én hibám. Az én hibám, hogy ilyenné vált a belső világod. Az én hibám a mellkasodon levő seb. ~ Hebi szavai letaglóztak és megijesztettek. Nem értettem, hogy hogyan lehet neki köze mindehez, hisz ez idáig úgy tudtam, hogy az az arrancar tette velem mindezt. Mi lehet az amit eltitkolnak előttem? Mi lehet az amire nem emlékszem?
Nem is kellett feltennem a kérdést, a zanpakutoum lelke válaszolt is. Egész pontosan konkrét dolgokat nem tudott mondani, csupán annyit, hogy az ő pengéje okozta a sérülést a mellkasomon. Ezután átváltozott emberi alakban és engem megölelve zokogott. Soha sem láttam őt még ilyennek, hogy úgy zokogjon, ahogy én percekkel korábban Kamit ölelve. Talán tényleg igaz, hogy nincs bennünk olyan sok különbség.
~ Jól van. Nincs semmi baj. Nem haragszom. Rád soha. ~ viszonoztam én is az ölelést és a hátát simogattam kedvesen, hogy megnyugodjon. Sohasem gondoltam volna, hogy egyszer neki lesz szüksége az én támogatásomra és nem fordítva. A hatalmas és végtelen erővel rendelkező istenség, most csak egy egyszerű emberré vált. Ezt jelenti a végtelen hatalom, hogy képes arra, amire senki. Emberré válni akkor, amikor arra szükség van.
Mindeközben a vörös égbolton repedések jelentek meg, majd mikor minden repedés összetért, hangos töréshez hasonló hang hallatszott és a vörös szín, üvegszilánkokhoz hasonló darabokban hulltak alá a semmibe és újra a hófehér égbolt volt mindenfelé, valamint az örökké mozgó bolygó mozgása is lelassult és a földrengések is elmúltak.
- A kötéseit lecseréltem és az állapota is stabilizálódott. Ha gondolja, bemehet, csak vigyázzon. Úgy tűnik, hogy sebláza van. - közölte a nővér a helyzetet az ajtó előtt álló férfival. Én az ágyamon fekve, lehunyt szemekkel állig betakarva pihentem. Az arcom piros volt a láznak köszönhetően. Valamint halk és gyors lihegés is jellemző volt rám.

Vissza az elejére Go down
http://rosablogja.p8.hu/
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te26400/30000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (26400/30000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptySzer. Márc. 28, 2012 6:27 am

Tündérek és bátor bukott hősök


Reika állapota aggasztónak tűnt a gyors segítség ellenére is, ködös tekintete és nehéz légzése láttán komoly erőfeszítésbe került nyugalmat erőltetni magamra. Komor vonásokat csalt az arcomra a látványa, sóhajom is kissé remegett. Ha nem szoríthattam volna meg a kezét, akkor bizonyára az én mancsom is a hangom sorsára jut, de érintése és a tudat, hogy szüksége van rám, melegséggel öntött el. Felemeltem a kicsi, törékenynek tűnő kezecskéjét és tenyereim közé szorítottam, hogy biztonságot és energiát adhassak a lánynak. Kérését fenntartások nélkül elfogadtam, de nehezemre esett elszakadni tőle, sokkal könnyebb lett volna, ha úgy kell itt hagynom őt erre a pár percre, hogy tudom, minden rendben van.
- Mindjárt visszajövök... - szólaltam meg halkan, majd felálltam a székről, és csak akkor engedtem el a kezét, amikor már muszáj volt. Onnantól kezdve sietősre vettem a figurát, bár az ajtóból még visszanéztem aggódva. A szenvedő tündérke látképe csak még jobban ösztökélt a minél gyorsabb visszatérésre, fejemet kapkodva kukkantottam ki a kórterem ajtaján, hogy aztán találomra elinduljak a folyosón. Nyugtalan lépteim szerencsére hamar felkeltették egy nővérke figyelmét, valószínűleg az arcomon látszottak a kétségbeesés jelei, vagy nem tudom. Mindenesetre sikerült kézzel-lábbal elmutogatnom neki, hogy úgy érzem baj van, merthogy egy megveszekedett hang nem akart kijönni a torkomon, legalábbis értelmes szavak formájában. Ennyire szerencsétlenül talán még sose viselkedtem, de ijedt voltam, hiszen nem tudtam mi történik éppen Reika-channal, egyedül kellett hagynom. Mellette akartam lenni és vigyázni rá, nem is tudom hogy leszek képes innen hazamenni ezek után. Pedig még pár napig biztos itt kell majd maradnia, nekem meg feladataim vannak. Még ha a hadnagyomra hagyhatnám a teendőket, de előbb bíznék egy káposztát a kecskére, mint rá bármilyen felelősséget. Hajime-kun se jöhetett szóba, hiszen még gyerek... mit nem adnék most azért, ha lenne egy olyan segítségem az osztagban, mint Kagami-chan volt. Ennek hiányában azonban csak annyi időt tudok majd itt tölteni, amennyit a bokros teendőim jelenleg megengednek, és az jóval kevesebb, mint szeretném. Ám abban Reika-chan egészen biztos lehet, hogy mostantól minden szabad másodpercemet vele fogom tölteni!
- Nem maradhatnék mégis? Neutral - próbálkoztam meglágyítani a nővér szívét, de az hajthatatlan volt és kiparancsolt a szobából annak ellenére, hogy minden bizonnyal bohócot csináltam magamból aggodalmamban. De nem érdekelt, nekem mindent megért, hogy a lány mellett lehessek. Ennek ellenére egy csalódott igenlés kíséretében ismét elhagytam a termet, csak hogy a szívem összeszoruljon, ahogy meghallom az én kicsi kincsem hangját, ahogy engem követel. Fájdalmas sóhajjal dőltem neki az ajtó mellett a falnak, és már nyúlt is a kezem a cigi felé. Csak akkor jöttem rá, hol is vagyok, amikor már majdnem meggyújtottam a szálat, de még idejében eszméltem. Nehezen viseltem a várakozást így, idegességemet nem tudtam min levezetni, és ami azt illeti, bőven lett volna mit. Felért egy kínzással ez az egész, végül az arcomat a tenyerembe temetve ültem le egy padra, és úgy nyúztam magamat, gyakran sóhajtva. Minden perc óráknak tűnt, de végül csak megjelent az egészségügyi személyzet az ajtóban és közelebb intett magához. Reika-chan nem hallhatta, de alaposan kifaggatott, hogy mi történt, és kis híján leharapta a fejemet, amikor bevallottam mindazt, ami kiválthatta belőle a rosszullétet. Alapos fejmosásban részesültem a nővértől, de nem tehetek róla, nem mondta senki hogy nem szabadna felizgatni meg ölelgetni és csókolgatni a beteget Neutral
- Itt vagyok, Reika-chan... - ültem vissza a lány mellé, miután a hölgy megelégedésére legalább tízszer bocsánatot kértem, és meggyőztem róla, hogy jó kezekben lesz a beteg nélküle is. Nem festett sokkal jobban, anélkül is látszott rajta a láz, hogy megérintettem volna a bőrét. Adtak neki lázcsillapítót, így csak idő kérdése volt, hogy hasson, ám majdnem biztos voltam benne, hogy egy kiadós alvást követően fog majd csak rám reagálni. Mindenképp itt akartam lenni mellette, amikor felébred, de addig is finoman cirógattam a forró arcát, hogy legalább érezze, itt vagyok mellette. Nemsokára abbahagyta a halk lihegést és elaludt, én pedig egy lágy puszit nyomtam a homlokára, és a kezét fogva figyeltem, ahogy szuszog. Úgy éreztem ez majd megnyugtatja és csupa szép álmot fog látni tündérekről és bátor hősökről, akik megmentik a királylányt a gonosz sárkány karmai közül.
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te18700/30000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (18700/30000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 7:31 am

Ilyen rokon, olyan rokon, hogyan rokon? Avagy kezelésből családi jelenetbe!



Jajjajjaaj… Meleg van. Az embernek ekkora melegben nincs kedve semmit se csinálni. Kivéve egy dolgot. És az az egy dolog nem más, mint az, hogy: FAGYIT ENNIII!
El is indultam a cukrászdába. Amikor megvettem a fagylaltokat, és visszaindultam a szobámba enni, megakadt a szemem az edzőtermen, és azt gondoltam, hogy milyen jó lenne edzeni egyet a fagyira, sőt, a megmaradt ezután még jobban fog esni, ezért az ott lévő hűtőbe tettem a maradékot (epreset és vaníliát), és elkezdtem az edzésemet. Most a bemelegítést kivételesen lecsökkentettem pár körzésre, ami kiterjedt a bokámra, a vállamra és a térdemre. Viszont most is, mint általában, mikor meglátogattam ezt az immáron az életem részévé vált létesítményt, a kardforgatásra, a meditációra fektettem a nagyobb hangsúlyt, bár a mágia és a pusztakezes harc sem maradt el. Először azt a kevés mágiát gyakoroltam, amit ismerek, és amit egy bábun meg lehet tenni. Természetesen a kuro shitsuit nem lehetett gyakorolni. Viszont a soukatsuit, a sait és a fushibit.. Nem vagyok jó a kidouk használatában, de most tartozok a rokubantainak 3 gyakorló bábuval Embarassed .
A hakudámat nem nagyon fejlesztettem, ebből az harci stílusból csak az egyensúlyomat és az ütéseim, rúgásaim sebességét próbáltam jobbá tenni. Utóbbi nem sikerült a legjobban. A shunpomat nem éreztem létfontosságúnak gyakorolni. Hiszen azt mindig használom, amikor sietek, és ez igen-igen gyakran megesik velem, nem erősségem sajnos a pontosság. De hát erre van a shunpo. Azért nem ártana gyakorolni az óraművet, illetőleg az ő pontosságát. De most nem ezért vagyok itt. Most azért vagyok itt, hogy a kardomat jól tudjam forgatni, használni.
- Hitto zengo, Rairyuu!
Hívtam elő a kardomat. A szabdalást most nem annyira gyakoroltam, azt sem éreztem annyira időszerűnek. Viszont most Shikaiban meditáltam, nem tudtam, ott mi lesz.
Csalódnom kellett. Semmi nem változott. A villámcsapással járó belépő már meg sem ijesztett, nyugodtan álltam előtte.
- Túl gyakran jársz ide.
- Nem hiszem. Azon ritka alkalmakkor jövök csak ide, mikor fontos.
- Ez az én világom.
- Az én lelkemben.
- Rossz kedvem van, hagyj most békén.
- És ha nem, akkor mi lesz?
- Akkor? Akkor ez.
Kinyújtotta a kezét, és egy villámot lőtt ki felém. Alig volt arra is időm, hogy a jobb kezemet magam elé raktam. A fájdalom kivetett a világból.
- Na, ez nem volt a legkellemesebb.
Amikor a Yonbantaihoz mentem, bekopogtam, és az ajtón kívülről ezt mondtam:
- Kérem, meg tudná nézni a kezemet? A zanpakutoummal való legutóbbi találkozás nem sikerült a legjobban.
Aztán jutott csak eszembe, hogy a fagyis tölcséreket ott hagytam.
Nem baj. Majd ha itt végeztem, visszamegyek.
Gondoltam.


A hozzászólást Raimaru Minashaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 07, 2012 6:10 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te17600/30000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (17600/30000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptyVas. Szept. 30, 2012 4:41 am

Ilyen rokon, olyan rokon, hogyan rokon?
Ojiniisama és Sakura-neesan?

Szép napra ébredhettem, mivel, előző nap sütöttem egy vaníliás piskóta házat, s ennek a finom illatát éreztem, mikor felébredtem, valamint a nap is kedvesen mosolygott be. ^^ A házikó elfogyasztása után gyorsan felöltöztem, s mentem is a gyengélkedőbe, mivel a mai, és az egész heti feladatom az volt, hogy a sérülteket ellássam, valamint a lábadozásukat segítsem. ^^ Kint a levegő is kellemes volt, olyan vidám napnak indult. Ahogy haladtam a gyengélkedő felé pár pillangót láttam elrepülni magam előtt, nem pokol lepkéket, hanem káposztalepkéket! ~Ez a nap tényleg vidáman indul! ^^~ Mosolyogtam el, s haladtam tovább… kócos hajjal, mivel már megint eltűnt a fránya fésűm. >.> De attól még vidám nap lesz! ><
Azt, hogy szerintem kellemes, boldog nap lesz, mind az osztag társaimmal, mind a lábadozókkal megosztottam, s az utóbbiakat bíztattam, hogy a mai nap lehet, hogy a boldogság miatt többet fognak gyógyulni, mint eddig.
A jó kedvemet semmi sem tudta letörni, hogy is tudta volna letörni bármi is, mikor ilyen kellemes reggellel kezdtem, valamint a személyes vanília édesség készletem se volt üres, így egy-két nyalókát el is tudtam fogyasztani, valamint még egy gyereknek is adtam egyet. ^^ Délután az egyik osztagtársunk egy szőke shinigamit kísértbe, akinek a jobb keze meg volt égve.
- Innentől átveszem! ^^ – Mondtam a társamnak, aztán intettem a shinigaminak, hogy kövessen. – Erre jöjjön! Én Chiruochiba Airisu vagyok, önben kit tisztelhetek?
- Örvendek. ^^ – Feleltem a bemutatkozására, s hogyha nem mondta el a bemutatkozásakor, hogy mi történt vele, akkor még ezt hozzá teszem. – Hogy sikerült így elbánnia magával egy ilyen szép napon? ^^
Az egyik üres szobába kísértem, igen, mert ilyen is van, mert szerencsére kevés beteg és sérült volt akkor.
- Kérem, nyújtsa ide a karját! ^^ - S ahogy idenyújtotta alaposan szemügyre vettem. – Ez nem fog egyhamar begyógyulni! – Ingattam meg a fejem. – Viszont a mai nap a szokottnál is szebb és vidámabb, így talán mégis van rá esély, hogy ma sokat gyógyuljon. ^^ De mondja, pontosan mi történt önnel? ^^ – Kérdeztem, miközben elkezdtem keresni a kamilla krémet tartalmazó tégelyemet, hogy azzal bekenjem óvatosan a sérült bőrét, hogy a gyulladást megelőzzem, valamint az érzékenységét is enyhítsem, és ezek mellett a bőrét is megnyugtatja. Viszont nem találtam, mivel ez is elbújt előlem, pedig nem is találkozott a fésűmmel, hogy átvegye tőle ezt a csúnya szokást. T.T
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Samanuske
4. Osztag
4. Osztag
Kuchiki Samanuske

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 108
Age : 112
Tartózkodási hely : Kuchiki tanya, vagy az osztagnál, esetleg kocsma.
Registration date : 2012. Aug. 23.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag, 20. tisztje - Állatorvoslási Osztály vezetője. _@_/"
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 6 Cl0te9000/15000Gyengélkedő - Page 6 29y5sib  (9000/15000)

Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 EmptyHétf. Okt. 01, 2012 3:44 am

Ilyen rokon, olyan rokon, hogyan rokon?
Már megint hol vagyok?
Kellemes reggel, majdnem meleg is van, és a tegnapi piálás után, nem is másnapos. Ritka az ilyen alkalom, ezt meg kell ünnepelnie, így hát fütyülve fordul ki az ágyból, és az belefagy a füttyszó. Akárhogyan is nézi a naptárt, nem tegnap volt piálni, hanem tegnapelőtt, így átaludt egy egész napot. Kap majd a fejére az osztagban. Habár, nem nagyon ismerik még, meg nem is annyira feltűnő jelenség, talán megússza az egészet. Ezzel a gondolattal a fejében indult el zuhanyozni. Nem veszi sietősre, ha már egy egész napot késett, akkor mi az a pár óra? Ki meg csak nem fogják rakni, főleg ha aranyosan néz, meg némi vesztegetést is kilátásba helyez, akkor főleg maradhat. Csak javul a kedve tovább, ismét füttyül, és miközben törli a haját, nem veszi észre az asztal lábát… sikerült eltalálnia a KisGyurkával(kislábujj).
- Azt a szőrős talpú jeti mindenit neki.- egy lábon kezd ugrálni, miközben a lábujját nézegeti, és a nagy ugrálások közben ügyesen elhátrált az ablakig, majd egy botlás, és sikerült keresztül esnie rajta, szerencse, hogy nyitva volt. De így se volt jó az érkezés, most mehet vissza zuhanyozni, most már tuti, hogy sokat fog késni. Csak már tesz az egészre, boldog, hogy kész van, többé már nincs, ami veszélyezteti a törpéket, már csak ruhát fel, meg minden, ami kell, és a vállára Ikichi, irány az osztaga.
Úgy gondolta, hogy az a legjobb, ha nem a főbejáraton megy, inkább az osztag területének egy elhagyottabb pontján kezdi meg a behatolást, a falon átmászást. Minden tökéletes, nincs már sok hátra, csak valami nagyokos ráhozta a frászt, megszólította. Nem elég az ijedtség, még valami hülye fejet is bevágott, majd sikerült lezúgnia a falról. Ikichinek meg volt annyi esze, hogy külön mászott, és valahova eltűnt. Szokása volt. Samanuske meg… hát már a háta is fájt, nem is foglalkozott azzal, aki szólt neki, bicegve ment felvenni a szolgálatot.
Ám csak a folyosóig jutott, túl csábító volt egy üres hordágy, rajta azzal a szép fehér lepedővel, persze hogy befeküdt alá, és már aludt is. Nem is tűnt fel az se, hogy időközben betolták egy szobába, ahol már voltak ketten. Egy beteg és egy másik negyedik osztagos. Bár ebből se sokat észlelt Samanuske, mert ugye aludt. Ám nem tartott sokáig ez az állapot se, túl kicsi volt az ”ágya”, fordult egyet, és egy hangos csattanás kíséretében, már a talajon kötött ki. Lelökdöste magáról a paplant, és megnézte kik is vannak itt. A szőkét nem ismerte, de a másik az valahonnan ismerős volt a számára. Ám ráér ezen gondolkozni, most játssza a nagy halált, fájdalmas hangon, nyavalyogva.
- Eh, hát ez se az én napom. Nincs egy doki a közelben? Ja, de hülye vagyok, én is az lennék. Itt minden oké?- kérdezte barátságosan mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Gyengélkedő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Gyengélkedő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 4. Osztag-