-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kingyo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Konami Chika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Chika

nő
Sagittarius Pig
Hozzászólások száma : 30
Age : 28
Tartózkodási hely : Hb/ 10. osztag/ vagy ahol akarod:)
Registration date : 2010. May. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te5000/15000Kingyo - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 7:34 am

Koffeinfüggés, és női fürdő Smile

Testemben még mindig terjed az adrenalin, de, pedig már otthagytam a veszélyforrást, mely annyira nyomasztotta lelkemet. A koffein jól jött, de még így sem nyugtatott meg. Így, úgy döntöttem rendelek még egy erős feketekávét, meg akarok szabadulni a fejfájástól, ami éppen gyötörni kezd. Szívem mélyén vágytam arra, hogy a környezetemben lévők boldogok legyenek. Ha Vera tényleg arra vágyik, hogy Kai taicho oldalán élhesse életét, hát én is azt akarom. Nincs számomra olyan személy, akinek ne a boldogságát kívánnám, most mégis ideges vagyok a kialakult helyzet miatt. Félek a reakcióktól, melyeket előbbi cselekedetem kivált majd hadnagyomból, ám még így is vágyom arra, hogy boldogok legyenek, még, ha a leskelődésemért irdatlan nagy büntetést is szabnak ki rám. Rika is cinkostársam volt, valószínűleg őt is észrevették, ha engem is, márpedig őt akartam legkevésbé belekeverni a helyzetbe. Azt akartam, hogy ő is biztonságban tudja magát a szárnyaim alatt, és minthogy a kishúgom, meg is érdemelné. Viszont csak bajt kap tőlem semmi mást. Látom rajta az ideget, melyet az utolsó néhány perc okozott neki, s megértem min megy keresztül. Annak ellenére, hogy én akartam ezt, én is megrémültem, hisz ennyire nem akartam belegabalyodni az egészbe, engem tényleg csak Vera állapota érdekelt. De olyannyira sokat láttunk, hogy ezt már nem mondhatom, még akkor se, ha való igaz lenne, s nem hazudnám az egészet.
A kávét még mindig idegesen szürcsölgetem, de, hogy látom Rikát is megnyugodni, én is kezdek megkönnyebbülni. Lehet, hogy nem is vettek minket észre. Mi van, ha annyira lefoglalták egymást, hogy elsuhant a figyelmük felettünk. Akkor semmi gond nincs, és életben maradunk, persze csak addig, amíg ki nem tudódik a dolog. Viszont szerintem egyikőnk sem árulja majd el senkinek, és meg sem láthatott más, így valószínű, hacsak Ők nem vettek észre, akkor nem lesz probléma.
- Erről egy szót se senkinek! –Biztosítom be magunkat. –Tőlem se fogja hallani senki se. Ez egy ígéret! –Feláltam, miután Rika biztosított arról, hogy nem fog beszélni erről, s odamentem a pulthoz, hogy rendeljek egy gyengébb zöld teát, mert már nem volt szükségem annyi koffeinre. Megmondtam, hogy melyik asztalhoz vigyék, majd én elmentem a mosdóhoz. Miután intéztem a dolgom, odamentem a mosdókagylóhoz s a tükörben megcsodáltam már teljesen lelohadt arcomat. Megmostam az arcom, aztán már újra Rika társaságában találtam magam.
- Utána menjünk már be a női fürdőbe. –Ittam bele a teámba. Megelégeltem, hogy annyi pasiprobléma történik velünk, hogy immáron csak a női részlegbe mennék. Lassan kezdett már sötétedni is. És mi sem lehet jobb, mint a húgommal együtt fürdőzni egy onsenben, mikor már csak a lámpák, és a naplemente fénye világít, mindeközben társalogni az elmúlt 100 évben történtekről. Persze Harut majd máskor mondom el neki, így is elég sokk érte őt a mai nap folyamán. Majd egyszer, mikor kevesebb problémánk van, és persze, mikor van türelmem az örvendezésére, és ugrándozására.
Elfogyott a tea, és Rika is megette a sütijét. Egyenesen mentünk a női fürdőbe, hogy újonnan mártózhassunk a kellemes meleg vízben.
Szemeim tágra nyíltak, mikor megláttam, hogy nincs benn egy lélek sem. Örültem is neki egy kicsit, mert ha orra is bukok a vízben és, ha véletlen le is tépem Rikáról a fürdőruhát, akkor is csak én fogom látni, előttem meg nem szégyellős, valószínűleg. De ennek rengeteg a feltétele. Először is, miért botlanék meg még egyszer a mai nap folyamán, a másik, miért lenne pont előttem Rika, és a harmadik, miért pont a bikini felsőjében kapaszkodnék meg…

Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te5000/10000Kingyo - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 11:30 pm

Jaj már, a magány.

Már elég hosszú ideje feküdtem a kellemesen meleg vízbe, hogy megunjam azt. Úgy döntöttem visszamegyek a szobámba pihenni egy kicsit, hátha lesz majd a kelés után valami. Mert, hogy most semmi nem történik, azt a vak is észreveszi.
Csodálatos tájékozódási képességeimnek hála először a Teaházba indultam meg és csak utána vettem célba a szállásom, ahol vár egy jó kis alvás. Kicsit talán megárthatott a forró fürdő ugyanis először a falon keresztül akartam bejutni az építménybe és csak utána találtam meg a tátongó ajtót. Beléptem rajta és a recepciót rögtön észre is vettem. Majd megindultam az ismeretlen irányban lévő szobám felé. Nagyjából hat percig sétáltam mire megtaláltam az egy perces út végét. Majd mikor kinyitottam az ajtót végre megpillanthattam Őt.
A hőst, amely órákkal meghosszabbította a több mint száz éves életemet. Az a példakép, amely lehűti a nagy melegben, mind az embereket, mind pedig a halál isteneket. A csodálatos teremtményt melyet a legtöbben halandó néven úgy emlegetik "ventilátor". Ám valójában ő sokkal több mint a "ventilátor", ő egy csoda, amely a világ legtöbb tájára eljutott és örökkön örökké csak terjedni fog. Egészen addig, amíg el nem terjed az egész világon, vagy esetleg fel nem találnak valami jobbat nála.
Bár ha feltalálnak valami jobbat nála akkor a Lelkek Világában is meg fog jelenni rövid idő múlva. Egyelőre be kell érnem az én picike kis megmentőmmel, de jó ez így. Hiszen nem várhatom el, hogy egyszerre legyen hatalmas, erős és hasznos is.
Miután a megmentőmet ismét kézbe vettem megpróbáltam elaludni a kellemesen hideg hőmérséklet mellett. Nagyjából tíz percig fetrengtem az ágyon, mire meguntam és felkeltem.
Jó lenne felfedezni ezt a helyet, végül is egyelőre még a saját szobám megtalálása se nagyon sikerül. Gyorsan neki is láttam felfedezni a számomra hatalmasnak tűnő építményt. Nem volt valami nagy a hely, nagyjából annyi időbe telt végigjárni, mire megtaláltam a szobám, tehát hat percbe. Nem volt valami nagy épület, mégis sok szobát foglalt magába. Talán valamiféle mágiát is használtak, hogy nagyobbnak tűnjön, belülről mint kívülről, bár nem tudom. Lehet, hogy csak én gondolom így.
Már negyed órája bolyongok, mire észreveszem a tényt, amit már rögtön észre kellett volna vennem. Eltévedtem. Kicsit aggódva tekintek a négy falra, ami körbevesz engemet. Szokatlanul tiszták a falak, ahhoz képest, hogy ez egy szórakozóhelynek számít. Bár igaz, ami igaz még csak ma nyílt meg, így nem várható el, hogy teli legyen több ezer különféle falfirkával. Egyelőre állok és várok egy megmentőt, aki már jobban kiismerte ezt a helyet és el tud vezetni egy olyan helyre, ahonnan én is kiismerem magam.
Vissza az elejére Go down
Konami Rika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Rika

nő
Pisces Buffalo
Hozzászólások száma : 39
Age : 27
Registration date : 2010. Jun. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te5000/15000Kingyo - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptyKedd Júl. 20, 2010 12:25 am

Éjjen sehol senki, akkor jöhet a… BOMBA!!!

Kezdtem azt hinni, hogy Chika koffeinfüggő lesz, miután megittam a teámat, éreztem, hogy nekem ez a kis koffein is megártott, holott a nővérem még egy kávét is ivott, kezdtem rosszul lenni. Kicsit szédültem, de rövid idő után elmúlt.
- Erről egy szót se senkinek. Tőlem se fogja hallani senki se. Ez egy ígéret!
-Rendben. Én sem mondom el senkinek sem
Amikor kihozták Chika kávéját közben bement a WC-be én meg gondolkodtam, hogy mit kéne csinálni, de semmi jó nem jutott eszembe.
- Utána menjünk már be a női fürdőbe.- mondta, miközben leült és belekortyolt a teájába.
- Okkés, nem rossz ötlet
Mikor beértünk a fürdőbe megdöbbenten láttuk, hogy sehol senki, gondoltam magamba, „Itt az alkalom” kíváncsi voltam, hogy milyen lehet ugrani egyet és most ki is fogom próbálni.
Hátrálni kezdtem, és nekifutásból ugrottam, akkorát csobbantam, hogy a nővérem, aki eddig még száraz volt most már csurom vizes lett. „Na, most kapok egy jó alapos szidást”gondoltam, és elnevettem magam szokás szerint szakadtam a röhögéstől. Annyira örültem, hogy kicsit kikapcsolódunk nem vágytam most vissza a rohanó életbe szerettem volna egész este fürdeni, de nem hiszem, hogy jót tesz ez a sok gyógyvíz. Olyan jó érzés volt ismét ellazulni, mikor a nővérem is beszállt lefröcsköltem vízzel szerettem volna kicsit szórakozni ha már itt vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te25000/30000Kingyo - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptySzer. Júl. 21, 2010 6:19 am

~ Pincsi-pancsi felnőtt módra ~


Végre eljött a csudi-csudi szép nap, amikor végre kipróbáljuk az én drágaságos Jegesmackómmal Seireitei új fürdőjét. Már tökre be vagyok zsongva, meg minden, mert már annyira várom, hogy nagyon. Képtelen vagyok szavakba önteni, hogy mennyire örülök annak, hogy kettesben lehetünk egy fürdőben, élvezve a forró vizet. Jó, nem biztos, hogy kettesben leszünk, de ha mégis így alakulna, vannak módszereim, hogy hogyan kergessek ki a közös fürdőből néhány emberkét. Nehogy már elrontsák nekünk a pillanatot, valami idióta benyögéssel. Mondjuk valószínűleg Suke nem is igazán engedné, hogy másvalaki is lásson meztelenül. Igaz, arra azért gondolhatna, hogy egy ilyen fürdőben ez tök normális. De úgyis magamon hagyom a törölközőt. Már ha körbe ér rajtam egyáltalán.
Nagyon remélem, hogy nem leszek rosszul a melegtől, hiszen már tegnap is elég… érdekesen éreztem magam egész nap. Mindegy, nem szabad ezzel foglalkozni, hiszen biztos csak megint túl sok édességet ettem előző nap. De akkor mondjuk aludni se nagyon tudnék… No mindegy, lényeg az, hogy most már végre kipróbálhatjuk a fürdőt, és én már naaagyon örülök neki.
- Végre, végre, végre~ – mondogatom folyamatosan, miközben kicsit összerámolok a szobánkban, hiszen nagy a rumli. Jegesmackó szereti szétpakolni a cuccait, na meg persze én se vagyok az a szent, aki mindig gondosan elteszi a szennyest, szóval kettőnk érdeme a rumli. Mindegy, lényeg hogy amint sikerül összepakolni, máris indulunk kikapcsolódni kicsit. Sukébe karolva vonulok végig a fél városon, néha egy-egy emberkére rámosolyogva. Tök muris, hogy összeházasodtunk, és még mindig nem jöttek elő a hibák, amik az esküvők után szoktak megjelenni. Fura, hogy a legtöbb embernél ez van… Összeházasodnak, aztán néhány hét, hónap, vagy év múlva már válnak is el, mert valami már nem tetszik neki a másikban. Nos, nekem ilyenen problémám nem lesz, hiszen az én Mackómban minden tökéletes. Szeretem az én Fluffy mackómat, mert olyan bolyhos, és édes, és azok a hatalmas gombszemek… Awww… *.* No mindegy, most nem a vele való kapcsolatomról van szó, hiszen itt van nekem egy másik drágaságos Mackóka is, aki bátor és erős, és bármitől megvédene, ha szükség lenne rá. Persze én is képes lennék megvédeni magam, de akkor is…
Miután megérkezünk a fürdőbe, külön válunk, hiszen külön van a női és a férfi öltöző is. Amint kész vagyok a vetkőzéssel, és a csinos kis fehér törölköző körbetekerésével, máris indultam a közös fürdőbe, hiszen ha a nőibe megyek, ott nem láthatom az én Cicamackómat. Boldogan mászok bele a kellemesen forró vízben, majd keresek egy tökéletes helyet, ahol majd tanyázhatunk, amíg itt vagyunk, kettesben. Tényleg nem hiányzik, hogy megjelenjen néhány tapló barom, akik majd itt megjegyzéseket tennének. Bár részemről addig élnének. Igaz, hogy Kikait kint hagytam, de képes vagyok megvédeni magamat nélküle is, elvégre kapitány lennék, vagy micsudi..
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te34000/45000Kingyo - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 3:31 am

>> Pincsi-pancsi felnőtt módra <<

Hűűha, kettesben Mitsuval egy fürdőben! Ez foglalkoztat tegnap egész nap! Még a szokottnál is szétszórtabb voltam, annyira, hogy véletlenül Verának küldtem el a már kész papírokat nem pedig a parancsnokságnak és szegény teljesen megrémült, hogy elrontott valamit, és azért küldtem vissza. Pedig nem, véletlen volt, de már mindegy, megoldódott, és a Hadnagyom is sikerült megnyugtatnom afelől, hogy továbbra is kifogástalan munkát végez, és csak én hibáztam. Reggel már jó hamar fel is kelek, bár nem tudom minek, mivel álomszuszék Kisasszony nem hajlandó előbb kelni, mint azt Ő eltervezte, így kénytelen vagyok addig magamnak reggelit csinálni, ami az én tudásommal kimerül a műzli+tej kombót, és hogy ezt megtuningoljuk, még a tejet is kilötyögtettem, na de legalább lett kajám! Míg Mitsu aludt, én a hátsó kertben kidőlök a műzlikémmel és zabbantok egy jót, hogy mire végzek és viszem befele a tálat elmosogatni, már Őnagysága is fent legyen. Fura a házasélet. Igazából semmivel sem különb, mint eddig ,csupán annyiban, hogy most már hivatalosan is együtt vagyunk, és össze kötöttük az életünket. Na meg persze az utcán megismernek Minket, mivel hét világra szóló lagzit csaptunk, Máig nem tudom, hogy került oda annyi shinigami (meg Slarin-.-), mivel én csendes kis összeröffenést szerveztem. Ehhez képest ott volt a fél Seireitei. Na de mindegy, végül is jól sült el a dolog ,mert mindenki jól érezte magát, meg a végén valószínűleg mindenki seggrészegen ment haza. Én nem tudom, mert közben leléptünk Mistuval mézeshetezni. Szívesen visszamennék a bahamákra, sőt vissza akarok menni. T.T
Látom Mitsun is, hogy be van sózva, mivel motyog maának, miközben pakol. Na igen ,egyikünk se valami szorgalmas a takarítás terén, de én még rajta is túlteszek, és Mitsuba azért szorult annyi kötelességtudat, hogy elpakol ha kupi van, belém meg nem. Én magam részéről már alig várom a fürdőt, igaz, hogy nyilvános fürdő, nem pedig privát, de szerintem el leszünk mi kettesben ott. ^^ Remélem nem lesz sok hím, mert nem nagyon szeretem, ha a Feleségemen legeltetik szemüket (egyébként teljes joggal, mivel van mit nézni xD), szóval, ha valakit rajta kapok, az lehet, hogy egy szemmel kevesebbel ér ma haza.
Jókedvűen indulunk el a fürdő irányába, és ahogy mondtam, jópáran megismernek minket az utcán, és intenek nekünk. Friss házasnak lenni kifizetődő, és ha még az ember emellett kapitány is, az maga a jackpot. Ez megmutatkozik a Kingyoban is, mivel mikor odamegyek a pultoshoz, az megismer, és beenged minket, szóval még fizetni sem kell, ingyen áztathatjuk magunkat és kikapcsolódhatunk! El is viharzok az öltöző felé, bár nagyon-nagyon erős késztetést érzek belesni a női öltözőbe, de ugyebár én akkor látom a Feleségem, amikor csak akarom, szóval leküzdöm a késztetést, és gyorsan neki kezdek megválni ruháimtól, hogy egy törülközőre cseréljem azokat. Még indulás előtt megállok az egyik tükör előtt, és megszemlélem magam. Nincs mire szégyellősnek lennem, így magabiztosan indulok a közös fürdő felé. Mitsu már bent gőzölög egy kis eldugott sarokhoz közel, és rám vár. Egy hölgyet nem lehet megvárattatni, így eleget is teszek gyorsan a kötelességemnek, és elindulok felé. Mikor lábam először érintkezik a forró vizzel, legszívesebben megejtenék egy férfias sikolyt, de nem égethetem be magam ennyi ember előtt ,szóval marad a szájhúzogatás. Nem nagyon szeretem a meleg helyeket, persze ez ezalól kivétel, de akkor sem volt valami kellemes leégetni a szőrt a lábamról. Pár lépésbe telik csak odagázolni Szerelmemhez, és mikor célba érek magamhoz is húzom őt, majd végignézek rajta és egy csókkal jutalmazom.
- Ez a törülköző nagyon akadályoz a szabad kilátásban! >.> Amúgy ingyen jöhettünk be, mert megismert minket a pultos! Úgy látszik Ő is ott volt a lagzin, még ha nem is volt meghívva. - adom elő kívánalmaimat na meg az esetet a csávóval. Azt a törülközőt mihamarabb le kell operálni az Asszonykámról, mert nagyon zavar, hogy eltakartja azt, ami a legjobban érdekelne. xD
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te25000/30000Kingyo - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptySzomb. Júl. 24, 2010 6:28 am

~ Pincsi-pancsi felnőtt módra ~


Azt hiszem, hogy a Kingyo lesz az egyik kedvenc helyem, természetesen csak a Kenpachi ivója után, hiszen az a hely áll mindenek felett. Jó, persze minden hely üresnek és kihaltnak, na meg persze kietlennek tűnik, ha nincs mellettem Suke, és nem ölel át, vagy csókol meg. Valahogy már nem tudom elképzelni, hogy nélküle szórakozzak, és éljem ki magam. Talán épp ezért is van, hogy amíg rá várakozom, kezdem egyre inkább halálra unni magam. A vízzel szórakozva próbálok egy kevés életet verni magamba. Kisgyerek módjára csapkodok a vízben, vagy játszok vízeséseset, s figyelem, ahogy a kezemben lévő víz lassacskán visszacsurog a medencébe. Olcsó játék… És még talán a hülye gyerek jelző is illene rám. A gyerekes pancsikolást megunva dőlök a sziklafalnak, és élvezem a kellemesen forró és megnyugtató vizet. Ki hitte volna, hogy ilyen hatása lehet bárkire is a melegvíz? Az öltözők felé pillantva már látom is, hogy drága egyetlenem úton van, hogy elűzze az unalmamat. Halkan kuncogok, mikor meglátom, hogy óvatosan próbál belelépni a medencébe. Azért az poén lett volna, ha valaki tök „véletlenül” meglöki hátulról, és belehasal a forró vízbe. Tuti, hogy röhögő görcsöt kaptam volna, de utána rohantam is volna, hogy kikanalazzam a vízből. Nem szeretném, ha túlságosan leégne. Surprised Elég volt kenegetni a hátát tejföllel, amikor a mézesheteken voltunk... Jó, persze javarészt inkább bent voltunk, és +18-as dolgokat műveltünk, de azért szét is kellett nézni a környéken, hogy még csak véletlenül se legyen a környéken egy vérengző sorozatgyilkos se, aki majd megpróbál minket a dolgunk végzése közben megmörderelni. Vicces lett volna, hogy ha berontott volna egy hangos „Megdöglötök!!!4!4!!!!4444”-kel, miközben mi meg hoddogot csinálunk, vagy meg épp ki-be dugdossuk a tévé csatlakozóját… Surprised Milyen bamba fejet vágtam volna…
Vigyorogva vártam be drágaságom. Szinte meg se lepett, mikor megjegyezte, hogy nem tetszik neki, hogy van rajtam egyáltalán valami. Nem akarom megkockáztatni, hogy idióták stíröljék az átlagosnál nagyobb melleimet. Elég nekem csak a saját, külön bejáratú idiótám!
- Vajon honnan sejtettem, hogy feltett szándékod lesz megfosztani az egyetlen olyan dologtól, ami fed is rajtam valamit? – mondom vigyorogva, miközben megforgatom szemeim, majd incselkedve oldalba bököm kedvesemet. Nem menekül előlem, és akármit tesz, én úgyis visszabökök. Csak mert úgy esik jól. Az, hogy ingyen jöhettünk be, viszont csodás dolog, hiszen így több kajára marad pénzünk. Így lehet igazán spórolni! Kiélvezzük az élet minden percét, közben pedig másokon élősködünk… Surprised Na jó, ez hülye ötlet… >.> Meg egyébként is… Én senkin se élősködök, Yakennek is csak plusz feladatokat adok, hogy még büszkébb lehessek rá. De tényleg… Meg én nem is használom ki szegényt, csak ellátom munkával, hiszen olyan lelkesen csinálja, hogy még engem is meggyőz azzal, hogy a munka márpedig jó dolog. Pedig nekem a munka az ellenségem! A legeslegnagyobb, habár néha meg kell vele küzdenem. Még akkor is, amikor nem akarok... :/ Újabban azt kívánom, bárcsak visszamehetnék Akane mellé... Ott legalább nem volt olyan érzésem, hogy rossz hadnagy vagyok, mert a kapitányom se csinált semmit... No, mindegy... Most Sukével kell foglalkozni, és Sukét kell zaklatni, meg minden, szóval...
- Jajj, van valami az arcodon! Surprised Had mossam le! – mondom vigyorogva, majd belecsapok a vízbe, aminek következtében Sukét teljesen beborítja a forró, gőzölgő víz. Na, de ha ettől nem ég le a bőr a képéről, akkor semmitől… Surprised
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te25250/30000Kingyo - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptyKedd Júl. 27, 2010 12:02 pm

~ ○ ~ Újra együtt - de hova tűntek a kukkolók? ~ ○ ~

*Bizalom? Elvileg minden kapcsolat alapja. Az a dolog, ami nélkül nem vagy képes senkivel sem jó viszonyt fenn tartani, akár barátról, akár szerelemről van szó. Kai kettős jelleme pedig egyszerre adta meg számomra a végtelen bizalmat, ahogyan túlságosan féltette is magát a becsapástól. Nem, nem vagyok olyan jó ember, mint azt annyian látják belém… Csak egy ideállá váltam, akit mindenki a feltétlen jóságba kategorizáltak be. Egy olyan kelepce, amiből nem tudok egykönnyen szabadulni. Ha még ki is használnám őket, a szemük előtt tenném tönkre a legjobb barátaikat, még akkor is kifogást keresnének tettemre, talán ráfognák Erasra, csak hogy az idilli tisztaság képét megőrizzék bennem, mert ezt akarják látni. Holott ha egy nagyobb cél érdekében fel kéne áldoznom akár magamat, akár egy szerettem, képes lennék rá, megtenném. Még ha ezzel örökös szenvedést is okoznék magamnak, s talán egész életemre megnyomorítanám magam, akkor is megtenném, csak mert a nagy és cseppet sem tisztátlan Soul Society ezt kívánja tőlem. Egy igazi jó pedig kaotikusabb ennél, nem követi ilyen némán, egyetlen rossz szó, fintorgás és ellenállás nélkül a hatalom minden parancsát. Hiányzik belőlem az önzetlenség, s egyszerűen nem merek nemet mondani. Magamnak sem voltam képes az imént megálljt parancsolni, s engedtem, hogy a vágyaim helyettem beszéljenek, ezzel felszabadítva az oly régóta a felszín alatt gyülekezett érzelmek halmazát. Tisztában vagyok azzal, hogy talán örök életemre egy lelki nyomorékot csinálok magamból csak azért, mert visszaszaladtam annak a férfinak a karjaiba, akit a saját életemnél is jobban szeretek… S aki az életem vette, hideg ujjait a nyakam köré fonta, hogy aztán hátrahajtsa a fejem, így egy hangos, hátborzongató reccsenéssel adjam meg magam, és a túlvilágra érkezzek. Aki mindezt képes volt teljesen elfelejteni, s aztán pedig az utolsó pillanatig kiélvezte, hogy az első pillanattól kezdve totálisan oda voltam érte, s néha már mintha direkt nem vett volna tudomást az érzelmeimről. Akire a szemem előtt hajtott rá annyi idegen nő még akkor is, amikor randevún voltunk. Aki valószínűleg számtalannal összefeküdt köztük azalatt az idő alatt, míg nem voltunk együtt. Aki megtagadta tőlem a Végső Halál és a szabad választás jogát… Mindezt elfelejteni? Valóban képes lennék rá? Nem… Az érzések megmaradnak, s kapcsolatunkba tán örökké befészkelte magát az egyre inkább csak tátongó űr, ám ezeket a problémákat mégis a szőnyeg alá söpröm, hogy ne kelljen szembesülnöm velük és végre azokkal a dolgokkal foglalkozhassak, amik kellemesebbek azoknál a perceknél, amikor mindenféle vadidegen nő tömköd telefonszámokkal ellátott cetliket a párom zsebébe, vagy amikor a helyes kis pincérnők kínálják fel magukat a randevúnk közepén. Csak el akarom felejteni, mindent, ami az utóbbi néhány héten történt, nem akarok foglalkozni vele, csak végre boldog akarok lenni, szenvedtem így is eleget… Hát nem érdemlek meg egy cseppnyi önfeledtséget? Miért is ne láncolhatnám magamhoz újra, miért ne engedhetném meg magamnak, hogy az érzelmeim rabjává váljak? Talán örök életemben bánni fogom a döntésem – ám ugyanígy vélekednék, ha épp eltaszítottam volna magamtól ahelyett, hogy ismét magamhoz kötöm.
Nem tudom, mennyi ideig tartott, míg sikerült kibontakoznom az öleléséből, közben ezerszer elmondva számára, hogy mennyire szeretem. Kellemes volt ismét a mellkasába fúrni az arcom, s legalább így nem látszik, hogy mennyire vörösek a szemeim a sírástól. Úgy kapaszkodok belé, mintha az életem múlna rajta, s hamarosan úgy csüngök a karján, mintha csak pillanatragasztóval tapadtam volna oda. Kissé mardos a bűntudat, amiért Chi-chant és Ri-chant csak úgy magukra hagytam, vagyis tulajdonképpen nem én hagytam ott őket, hanem el lettem rabolva, hiszen nem voltam eszméletemnél. Fura, hiszen tényleg nem szokásom elájulni, szerencsére elég erős és egészséges szervezettel áldott meg a Sors, de még így délután-kora este felé is érzem, hogy valami nem stimmel.
Miután sikerült meggyőznöm Kait, hogy egyrészt aludjon (xD) velem a szállodában, másrészt pedig keressük meg az ikreket, felajánlottam, hogy esetleg beülhetnénk egyet teázni, esetleg ehetnénk is valamit. A közös fürdőn áttrappolva sajnos már nem találom az ikreket, pedig mindenképp bocsánatot akartam kérni tőlük az eltűnésemért, ahogyan attól a szegény sráctól is, akire úgy ráakaszkodtam, hiszen igazán nem akartam bajba sodorni, pláne nem kihasználni, csak hát éppen nem volt választásom.*
- Hát, akkor csak reménykedek benne, hogy majd megjelennek… És akkor be is tudlak mutatni az osztagunk két új tisztjének. >.< Amúgy igazán aranyos lányok. A te régebbi tisztségedet töltik be. ^^ - *pillantok ki a kezemben szorongatott étlap mögül, ahogyan annak a tartalmát igyekszem felmérni, néha kisebb csókokkal elhalmozva Kait, s csúnyán, nagyon csúnyán hunyorítva minden pincérnőre, aki rá mer egyáltalán nézni szerelmemre. Még szerencse, hogy a zanpakutom is magammal hoztam, igaz, a szobámban hagytam. Végül is, kidouval is könnyedén képes lennék megnyomorítani azt, aki egész véletlenül ráakaszkodna Kaira. >.> Apropó, a szoba… Kicsit gondban leszünk, hisz egy személyes, bár ezt Kainak még nem említettem. :/ *
- Olyan, mintha ezer éve nem ettem volna… Aztán majd desszertet is muszáj lesz rendelnünk. >.< - *adom szerelmem tudtára az elvárásaim, és rá is bökök négy különböző menüre, nem mintha meg tudnék ennyit enni, de most valahogy megkívántam, és egyszerűen nem tudok választani közülük. >.<;;;; Azért remélem, hogy nem lesz felhántorgatva nekem, hogy meghíztam, amikor nem is, mert igazából annyira depressziós voltam, hogy enni sem voltam képes.*
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te15500/30000Kingyo - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptySzer. Júl. 28, 2010 5:40 am

-= Együtt ismét ~ fetrengve a tudatlan boldogságban =-


Elmélyülve ölelte embersége utolsó foszlányát és az édes érzéssel hatalmasodott rajta a pokol is. Nem lesz már ez ugyanaz sohasem... Ott marad a tátongó űr és annak szélén a kénköves pokol, a bűntudat mocsara. Higgye magát tékozló kisfiúnak és térjen vissza sírásra görbülő szájjal az anyai szoknyához kínjában a kis játékmackót markolászva?! Még ilyen idiótán és vétkesen is több volt ennél, és különben sem mutathatja szenvedését, hiszen ő a férfi... Rá akarnak támaszkodni, tőle várnak erőt. S ki ő ahhoz, hogy ezt megtagadja? Nem játszhat megint mások érzéseivel, vagyis... nem játszhat megint az Ő érzéseivel. Eleget vétkezett már ellene, elégszer taszította már bele a kétség mocsarába, vissza a tébolyító hangok ölelésébe. Szavakba önteni pedig képtelen az érzéseit, nem teheti meg, hiszen joga sincs hozzá. Neki lenne? Aki eltörte azt a kecses nyakat, melyre most vágyódó tenyere simul egy pillanatra? Nem tesz mást, csak szorítja magához, és issza magába a tűnő pillanatot s szavakat, hogy még szeretik, ezek után is szeretik. Képtelen értetlen képpel meredt el a semmibe, és szorította az illat halvány emlékét, mely az olyan régóta hiányolt parfüm foszlánya volt csak. Szánalmas érzelgőssége már a tetőfokra kezdett hágni, de szüksége volt a pillanatra, hogy felbukkanjon a homályból a fényre, csak egyetlen pillanatra.
S végül elengedte, hadd menjen. Bár képes lenne úgy elküldeni, hogy felé sem néz, ellökje magától azzal, hogy nem szereti, nem akarja... De Neki nem tudott hazudni, és minden morzsáját kapzsin, mohón akarta. Bármi, ami tőle származott.. pofon, kín, öröm... Meg akart tapasztalni mindent, amit csak lehetett, Vele. De ajkaira még mindig nem jött az a szó, hogy "Szeretlek". Nem az érzésével volt a baj, egyszerűen csak rettegett a kimondásától... Beismerte volna gyalázatos gyengeségét, fénye veszett csillaghullását. Bizalom nélkül tekintett a jövőbe, hiszen bármelyik pillanatban elragadhatnak tőle mindent, ami fontos neki. Legutóbb önmaga bizonyította be ezt. S miközben kezével Devil után kutatott, másikjával már a gyújtóját pattintotta. Túl kevés nikotin volt benne, s félő volt, leáll az agya, de miután az első füstfelhőt az ég felé fújta, fellélegezve túrt bele kissé megkurtított fürtjeibe. Vera talán még nem vette észre, hogy rövidebb a haja? Nem is baj... Egyel kevesebb emlék, amit meg kell vele osztania, s feleslegesen idegelné vele, hogy ha komoly lett volna a küzdelem Yuusukéval, akkor meghalt volna. Vajon... fájna-e neki a halála, vagy édes megkönnyebbülés is járna a kínzó teherrel? Talán törött szárnnyal pihenne egy darabig, de utána szabadon szárnyalna, madárként? Kényszerített kapcsolatot nem akar a nyakába varrni, még kevésbé magához láncolni kapcsolat nélkül. Sötét íriszekkel nézett rá, és vette ajkai közé cigarettáját.
- Ketten is egy tiszten? Érdekes... - mormogta, miközben megindult vissza az épület felé. Újra egy párként, Vele, aki nélkül még élni sem tudott rendesen. Vajon lehetséges-e, hogy valakinek a függőjévé váljon? Mélyen és visszavonhatatlanul?
- Azt veszek meg neked, amit csak enni akarsz. Akár az egész épületet...- ölelte magához futólag, és fűzte össze ujjaikat, miközben magába itt a lány minden egyes négyzetcentiméterét, amelyről hamarosan minden ruha lekerül, ha végre visszaérnek a szobába...


Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te34000/45000Kingyo - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 29, 2010 12:03 am

~ Pincsi-pancsi felnőtt módra ~

Az ilyen dolgok kétségtelenül beletartoznak minden férfi ember által elképzelt Mennyországba. Közös fürdő, ahol gyakorlatilag semmi sem takar semmit, csak egy vékonyka törülköző, amit nem nagy dolog eltávolítani, meg némi gőzfelhő, ami kellően eltakarja a dolgokat ha az ember a kedvesével akar együtt lenni. Nem is beszélve a sok másik nőről, akik ugyancsak ilyen helyzetben vannak! Ennél nincs jobb, komolyan mondom. Azt hiszem bevezetem, hogy egy-két naponta meglátogassuk ezt a helyet, mert nincs más, ahol jobban ki lehetne kapcsolódni. Vagy...be kell szereznem otthonra egy privát kis fürdőt, amit csak ketten használunk! Biztos vagyok benne, hogy több időt töltenénk ott bent, mint az egész házban egybe véve, és "matekoznánk"! Arcomon üdvözült mosoly jelenik meg eme helyzet elképzelése közben, aztán észbe kapok, mert az én drága egyetlen Feleségem még a végén azt hiszi, hogy nem veszek tudomást róla, pedig ekkora méretekkel ez természetesen lehetetlen! Na nem mintha csak azt nézném, de hát..van amikor az ember előbb észrevesz két dupla d-s mellett, mint egy gyönyörű arcot. Nem minden esetben, de velem is előfordult már, na! Surprised Vigyorogva rá is sandítok Mitsu arcára(!), aki épp mintha ugyan úgy más világban lenne, mint az előbb én. Gonoszul elvigyorodok, majd egy aljas pocak pöcköléssel visszarángatom a jelenbe az Asszonyt, hogy végre egymással is foglalkozzunk, ne csak a meleg vízben áztassuk a hátsónkat. A merényletet gyorsan meg is torolja a sértett, ugyanis rövidtávon kapok fél vödörnyi forró vizet a képembe. Prüszkölve, krákogva próbálom megszabadítani magam a víztől ,és közben bosszús képet meresztek Mitsura. Ez vért kíván, méghozzá mindent elsöprő erejű megtorlást, amit gondosan kigondolok ,és a megfelelő pillanatban végrehajtok! Egyelőre nem csinálok semmit, csak hagyom magam, hadd higgye azt, hogy győzött. Majd mikor nem számít rá, haragom lesújt, és kegyetlen lesz, mwuhaha!
- Köszi szépen, tudtam,hogy rád mindig számíthatok. - mondom mosolyogva az eset után, majd kiköpködöm az utolsó pár centi vizet a pofámból. - Amúgy meg, ha tudtad, akkor fel sem kellett volna venned! Úgyis tudod, hogy előbb utóbb meg foglak szabadítani tőle! >.< - mondok ítéletet a törülköző sorsa felett. Neki befellegzett, ennyi. Küldetése, hogy a kebleket és egyéb más alkatrészeket gondosan takarja, ezennel véget ért, és egy új világ van születőben. Egy új világ, ahol mindenki meztelen! xD
Aztán gondolok egyet, és hirtelen megfogom Feleségem derekát, és a levegőbe emelem. Itt a megfelelő pillanat a bosszúm végrehajtásához. A törülköző még ráér, utána is tudok vele foglalkozni, most előbb a revans következik! Egy elegáns hajítással aztán úgymond eggyé teszem Mitsut a vízzel, aki szép nagy csobbanás kíséretében eltűnik a víz alatt. Remélem azért a törülköző még rajta maradt, ugyanis azt én akarom leszedni róla! Hasamat fogva röhögök Feleségemen, aki úgy néz ki mint egy ázott kutya. Különlegesen jól sült el a bosszúm, bár most lehet kicsit rossz fát tettem a tűzre, de hát rám nem tud haragudni, nem igaz? Surprised Néha úgy érzem, hogy olyanok vagyunk, mint két nagyra nőtt gyerek, sőt, határozottan állítom, hogy ilyenek is vagyunk, de hát én így szeretem Mitsut.
- Bocsi, muszáj volt az előző után! Amúgy meg, jól áll a hajad még így vizesen is! - nem tudom magam visszafogni, így hangosan nevetek Kedvesemen. Mostanában úgy sem szórakoztunk sokat, de most úgy tűnik, hogy ez a fürdőzés nagyon-nagyon mulattató lesz! Azért kezeimet visszakozóan magam elé emelem, nehogy már azt higgye, hogy én ezt direkt csináltam! Surprised Pedig nem is, csak a puszta szórakozás kedvéért, és valljuk be, nagyon jól elsült! Surprised
Vissza az elejére Go down
Konami Chika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Chika

nő
Sagittarius Pig
Hozzászólások száma : 30
Age : 28
Tartózkodási hely : Hb/ 10. osztag/ vagy ahol akarod:)
Registration date : 2010. May. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te5000/15000Kingyo - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptyVas. Aug. 01, 2010 9:49 pm

Nem egy felelősségteljes nővér képe lenne az, ha nem piszkálná a húgát, azért ha valami rosszat csinál. És én most ebben a helyzetben vagyok. Piszkálnom kéne Rikát, hogy ilyet ne tegyen többet. Csurom víz lettem a bombától, amit az imént ugrott, még a hajam is, pedig azt szárazon akartam hagyni. Be fog göndörödni, igaz, pár fésűhúzás rajta és újból annyira sima, mint volt. Ennek a résznek örülök, de az, hogy még valakik megláthatnak ilyen fejjel, már most felidegesít. Nyugodt arccal bemásztam a vízbe, Rika pedig nézte, hogy mi lesz a reakcióm. Már teljesen a vízben voltam, mikor egy aprót sóhajtottam, hogy legyen elég erőm lekiabálni a kis tudatlan fejét, de ő röhögött rajta, és lefröcskölt.
-Rikaaaa… -kezdtem bele dühösen -, ilyet többet NE! –Mondtam még nyugodtan, s magamat is megleptem vele, mert azt hittem, hogy kitör belőlem a sok apró probléma, s mindet rázúdítom. De ehelyett, csak egy apró „NE” jött ki számon. Az idegesítő kacaj még egy darabig nem csillapodott, gondolom épp a fejem az oka, hisz általában csak ezen, képes órák hosszat röhögcsélni…, vagy megeshet, hogy csak úgy, most semmi ok nélkül. Ezzel akarja bizonyítani, hogy nagyobb gyerek nálam. A vízre néztem, melyben már egy ideje ácsorgok, s a haragom azonnal elszállt, rácsaptam a vizet, amitől meglepődött kissé, mert már ellazulva ült a peremnél.
-Hihi –mosolyogtam, akár egy kisgyerek, majd már mellette ülök, s úgy sóhajtok akár egy felnőtt, aki rendszeresen jár forrófürdőbe. Testem szépen elerjed a meleg víz lágy kényeztetésében. Sokáig pihenek így, ám megérzem, hogy már nem igazán tesz jót, és ki kéne szállni.
-Riika… -nyújtom meg furán a nevét - Menjünk vissza a teaházba! –helyeslően bólint, majd kiszállunk, s felvesszük a fehér köntösünket, és elindulunk egyenesen az új úti cél felé. Még mindig sok időbe telik, míg odaérünk, az irányérzékem hiányának hála, s hogy Rikának sincs valami sok. De végül ismét eltalálunk oda. Odabenn elég nagy meglepetésként ért, hogy Vera és a kapitányúr ennyire közel állnak már egymáshoz, mondjuk, csak hátulról láttam őket. Valószínű ők nem igazán figyeltek fel még ránk, mert nagyon elfoglalják egymást.
Rikára hagyom a döntést, hogy odamenjünk-e (Szerintem bunkóság lenne, de ha én magam döntésképtelen vagyok>.<), vagy telepedjünk le egy külön asztalhoz, és kockáztassuk, hogy azt hiszik, kerüljük őket.
Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te5000/10000Kingyo - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptyVas. Aug. 01, 2010 10:28 pm

Eltévedtem T_T - Megmenekültem Exclamation - Irány a teaház Exclamation

Miután sikeresen eltévedtem az épületben, az első számú szabályt vetettem be, amit egy eltévedt embernek mondani szoktak. „Ne menj el sehova!” Majd nagyjából negyed óra várakozás után végre rám talált a szebbik nem egyik képviselője. A hölgy nem igazán vett észre, így feltűnés nélkül bírtam követni. Valószínű többször is eltévedtem volna, hogyha nincs olyan hosszú szőke hajzuhataga. Ami nekem húsz percbe telt, azt ő megtette nagyjából öt perc alatt. Ám sajnos a teaházba vezetett, ahol rövidke kis bámészkodásom alatt ő köddé vált. Talán már itt vannak a barátai.
A biztonság kedvéért inkább én is körbenéztem, az egyik asztalnál megpillantottam a hadnagyasszonyt és a 11. osztag kapitányát. A párocska látszólag már kibékült, aztán hogy valóban jóban voltak-e, nos, az már a saját dolguk. Úgy döntöttem keresek valahol egy szabad helyet. Rengeteg hely volt, mégis egyetlen szabad hely sem volt. Megkérdeztem a pultost, hogy van-e valahol egy szabad asztal, mire ő megerősített a dologban, hogy teltház van.
Amint jobban körülnéztem a helységben azt vettem észre, hogy mindenfelé gőzölgő teafüst szállt felfelé. Természetes, hogy egy ilyen helyen frissen szolgálják fel az italt. Nagyjából fél méterrel az ajtó mellett helyezkedtem el, így nagyjából mindent szemmel bírtam tartani. Elégé megszomjaztam, így hát megkérdeztem a pultnál álló kisasszonyt, hogy nem lehetne-e egy italt állva elfogyasztanom. Nem nagyon tetszett neki az ötlet, de végül belement.
A forró italt rövid idő alatt elfogyasztottam és tekintetem ismét a vendégekre emeltem. A vendégek között nem véltem felfedezni új alakokat, így nem tetem szemrehányást senkinek sem. Rövid idő múlva aztán azt vettem észre, hogy az egyik asztalnál, mintha teakoktélt készítenének. Próbálták feltűnés nélkül összeöntögetni a különböző italokat, ami sikerült is nekik. Bár azt nem állítom, hogy senki nem vette észre, hiszen én is észrevettem, na meg abban sem vagyok biztos, hogy a körülöttük lévő emberek nem vették észre az akciót. Majd mikor a csúcsponthoz értek és az egyikük megkóstolta az általuk készített nedűt, az savanyú képpel tette vissza az asztalra az italt.
Vissza az elejére Go down
Konami Rika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Rika

nő
Pisces Buffalo
Hozzászólások száma : 39
Age : 27
Registration date : 2010. Jun. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te5000/15000Kingyo - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 10:12 am

Nagyon vártam már, hogy Chika leordítsa a fejemet, de nem arra számítottam, hogy csak figyelmeztet, hogy többet ilyet ne csináljak. Még mindig dőlt belőlem a nevetés, annyira jól mulattam, azon, ahogy megdöbbenve fortyogott a nővérem, meg talán azért is nevettem, mert tudtam, hogy be fog göndörödni a haja, de hát ez van xD. De alaposan visszakaptam a fröcskölés, szerencsésnek éreztem magam, hogy nekem nem göndörödik be a hajam, ebben különböztünk. Chika mindig is a komolyabb lány volt, de én szerettem nevetni és rendszerint leégettem a nővéremet, vagy pedig folyton idegesítettem, de egyben tiszteltem is, hogy ennyire türelmes. Rettentően kíváncsi voltam, hogy Veráék mit csinálhatnak, de elég feltűnő lett volna, ha visszamegyünk és bámuljuk őket. Mindig is imádtam fürödni, de kezdett sok lenni. Chika mondta h menjünk vissza, és helyeslően bólintottam. Nem kellett sok idő, míg visszamentünk a teaházba, de mikor odaértünk megdöbbenve láttam, hogy Veráék közben elég közelkerültek egymáshoz. Nem akartam odamenni, így az egyik asztalhoz fordultam, ahol senki sem ült. Felvettem az étlapot, majd tanulmányoztam. Eléggé éhes voltam, és úgy éreztem itt az ideje a vacsinak, arra gondoltam megkóstolom a Sushit.
- Rendelünk vacsira Sushit??? –kérdeztem és felöltöttem a legszebb mosolyomat, bólintott, majd magamhoz hívtam egy intéssel a pincérnőt.
- Sushit szeretnénk, 2 főre és zöld teát mind a kettőnknek. –a pincérnő meghajolt majd elment
Rövid idő múlva kihozták a vacsorát. Chika bátortalanul kóstolja meg a tálon lévő ételeket. Én belevetettem magam, és azt kell mondanom nagyon finom volt, és úgy vettem észre Chikának is ízlik, miután jóllaktunk, megittuk a teát.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te25000/30000Kingyo - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptyKedd Aug. 03, 2010 11:01 pm

~ Pincsi-pancsi felnőtt módra ~


Jó ötlet volt eljönni ide, főleg mert szép a környezet, meg minden. Igaz, már kezdtem magam furcsán érezni a forró víztől, de nem érdekelt. Tök jól éreztem magam, és számomra ez sokkal fontosabb volt. Ráadásul ott volt mellettem az én egyetlenem is. Ez volt a legfontosabb számomra, semmi más. Persze azért vinni kellett bele valami kis mókát, s épp ezért pancsoltam le a jó forró vízzel, hátha lesz valami hatása. De semmi. Max annyi, hogy szerelmem szája teljesen telement vízzel, amit szökőkút módban lövellt ki a száján. Halkan kuncogtam, habár már tudtam, hogy ez nem marad viszonzatlanul. Valahogy bosszút fog állni. Reménykedtem benne, hogy nem az egy szál türcsimet fogja lerángatni rólam. Még nem voltam felkészülve arra, hogy mutogassam magam a többi perverznek. Lelkileg még fel kellett készülnöm, hogy nagy valószínűséggel tényleg meg fogok szabadulni a kevés dolgot takaró törölközőtől. Igaz, nem akartam.
Lassacskán lépkedek arrébb minden pillanatban, hogy minél távolabb legyek a véres bosszútól, ami minden bizonnyal bekövetkezik. Eddig még nem igazán volt olyan, hogy Jegesmackó állt volna le az egymás idegeire menéssel.
- Hátööö… Mertööö… nem tudom… – fogalmazom meg a sok értelmet tükröző mondatomat. Igazából pont a perverz disznók miatt vettem fel, mert még a végén elkezdték volna csorgatni a nyálukat, aztán meg kiöntött volna a medence. Fújj, akkor nyálban fürödtem volna… Gusztustalan. T_T
Bamba ábrázattal hagyom, hogy Suke derekamnál fogva emeljen a magasba, s csak aztán esik le, hogy mit is tervez, miután már elég magasan vagyok. Törölközőmet fogva, és hangosan visítva csobbanok ismét a forró vízben, majd ismét hangos visítással, törölközőmet szorongatva vergődök a felszínre. Összeszűkült szemmel pillantok férjecskémre, aki épp ebben a pillanatban írta alá halálos ítéletét. Nem elég, hogy az arcomon is éreznem kellett, hogy milyen forró is a víz, még a gyönyör hajamból is csavarhattam volna. Annyira aljas volt ez a terv, hogy nagyon. Utálom, mikor ezt csinálja. Nagyon utálom. ><
Morculva caplattam vissza kedvesemhez, miközben terveztem az újabb ördögi tervet, hogy miként is bosszulhassam meg előbbi tettét. Eddig csupa olyan ötletem volt, aminek a végeredménye az lett volna, hogy drágaságom kiütve lebeg a víz felszínén, én meg gonosz nevetéssel hozom a világ tudomására, hogy bizony én nyertem.
- Haggyál! – morgom durcásan, majd karba tett kézzel teszem le fenekem az egyik kőre. Mi az, hogy csak így dobálgat engem össze-vissza? Mi lenne, ha mondjuk a rosszul léteim terhességre utalnának, és most babát várnék? >.>
Hirtelen egy gondolatbeli villanykörte jelent meg okos buksim felett, majd megragadtam a törülközőmet, és szépen lassan elkezdtem kibontani. Most már büntiből nem engedem neki, hogy ő vegye le rólam. Majd én megoldom, és majd ő végig nézi. Nem szórakozhat azzal, hogy hogyan is vegye le rólam a hófehér anyagot, ami lényegében semmit se takar. Legalábbis belőlem nem, hiszen melleim túl sokat felfognak belőle… :/
- Tessék, most megkaptad. – vigyorogtam gonoszul drágaságomra, hiszen megfosztottam annak élvezetétől, hogy ő hámozza le rólam a türcsit. Gonosz vagyok, efelől semmi kétség, és most remélhetőleg sikerült is rendesen bosszút állnom Suke vízbe dobálósdiján. Egyébként is, fájt ahogy beértem a vízbe… T_T
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te25250/30000Kingyo - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 1:06 pm

~○~ Kapaszkodj, Kai – a tudatlan boldogságnak hamarosan vége T.T ~○~

- Ugyan, mit kezdenék én egy onsennel? - *szorítom szorosabban tenyerét, melyben szinte eltörpül az enyém, hisz sohasem éppen a magasságommal tűntem ki az emberek közül. Bizonyára Kai is tisztában van vele, hogy nekem nincsenek efféle igényeim, s nem tartozom azok közé az akaratos libák közé, akik végighisztiznek egy bevásárló utat, csak mert meglátnak ezt-azt a kirakatban. Persze, az érdeklődésem azért gyakran felkelti egy-két csinosabb ruha, a különböző estélyikért és elegáns ruhakölteményekért pedig legalább annyira odavagyok, mint a kimonókért. Jut eszembe… Kai még nem is látta a legújabb szerzeményem. Lévén valami különös és teljességgel megmagyarázhatatlan okból kifolyólag igencsak feszeng az öltönyökben, pedig szerintem nagyon jól áll rajta, akármit is mond, de talán a tradicionális öltözékek nem okoznak számára olyan kényelmetlenséget, mint az öltöny-nyakkendő páros. Minden esetre ha végre felértünk a szobánkba, muszáj leszek megmutatni neki a legújabb kimonót, amit vettem. Bár, ha nem változott olyan sokat az alatt az idő alatt, amíg mosolyszünetet tartottunk, bizonyára úgy sem hagyna sok lehetőséget arra, hogy felpróbálhassam.*
- Masa-chan és Katsu-chan is ugyanazon a tiszten vannak, vagyis végül is nem olyan újdonság… Bár mostanában mintha divattá vált volna ez a pozíció megosztási dolog. És nálatok? Változott valami az osztagotokban? Nem mintha olyan sokat tudnék róla, de… annyi minden van, amit még mindig nem tudok rólad… - *húzódzkodom a teaházban a lehető legközelebb mellé. Hiszen olyan régen volt alkalmam erre… Arra, hogy hozzá bújhassak, és hogy élvezhessem azt a biztonságot adó érzést, amit átkarolása nyújt. S a következmények? Nem érdekelnek… Talán örökre elkárhozom döntésemmel, de annál a két hónapnál rosszabb, amit átvészeltünk, úgy sem lehet…*
- A hajaddal pedig mi történt? Remélem, azért visszanöveszted… - *babrálok önfeledten hajtincseivel, időnként egy-egy kisebb csókkal szakítva meg a beszélgetést. Persze, hogy feltűnt, hogy kicsit kurtábbá vált a haja… Nekem ne tűnne fel? Hiszen Kai valóban mindenem, s valamiért kötelességemnek érzem azt, hogy a lehető legtöbb apróságot ismerjem róla – már amit Kai hajlandó velem megosztani. Titkai úgyis lesznek előttem, hisz nincs két olyan ember a világon, akik valóban mindent képesek elmondani egymásnak. Voltaképpen sok dologról én se beszéltem sohasem Kainak, és nem azért, mert nem tartottam méltónak rá, csak egyszerűen még magamnak sem akartam bevallani ezeket a dolgokat. Ám ő valahogy mégis kiismert, s talán jobban ismer, mint saját magam.
A keserű boldogságba pedig valami más, eufórikus érzés is csatlakozik. Nem tudom, hogy a teázó keltette, különös aura, vagy a dohány émelyítő illata az, ami rosszullétem okozza, de néha újra és újra elszédelgek, és gyakran csak Kai biztonságos ölelése az, ami megakadályozza, hogy újra összeessek. Majd az egyik pillanatban villámgyorsan bocsánatot kérve rohanok ki a mosdóba; magam sem értem, mi váltotta ki belőlem rosszullétem, s én különben sem szoktam beteg lenni, ráadásul még alig kóstoltam bele némelyik süteménybe.
Néhány percnyi időre szükségem van, míg sikerül felfrissítenem magam, hogy aztán úgy téve, mintha mi sem történt volna, mosolyogva lépjek vissza a teázóba. A teltház ellenére azonnal kiszúrom az ikreket, majd egy intés után visszaszaladok Kai-hoz (aki valamiért ismét azzal a bizonyos elborult tekintetével pislog a teremben), hogy odavonszoljam bemutatni az osztagunk két új tagjának.*
- Chi-chan, Ri-chan… Bocsánat az előbbiekért… És, hát, szóval… Bemutatnám Matetsaku Kai-t, ő a… szóval ismét együtt vagyunk. - *hajlok meg előttük s kérek bocsánatot érte, amiért Kai egyszerűen elrabolt tőlük. Igaz, maga az elrablásra nem igazán emlékszek, hiszen kicsit el voltam ájulva, de… Most, hogy így belegondolok, én tényleg nem szoktam csupán a napfény miatt elájulni, s a mostani rosszullétem… Legszívesebben most is egy ülőhelyet keresnék, mert egyszerűen nem érzem magam stabilan a lábaimon, s ha lehet, most még szorosabban markolok bele Kai karjába attól tartván, hogy bármelyik pillanatban újra felmondhatják a lábaim a szolgálatot. Az nem lehet, hogy beteg vagyok, én nem szoktam beteg lenni…

Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te15500/30000Kingyo - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptySzomb. Aug. 07, 2010 12:41 am

~=~ Jövevény érkezik, csak a hírt még homály fedi... ~=~


Tudta, hogy Vera nem az a tipikus plázanő, aki rózsaszín retikülökkel kezén tipegi végig a várost magassarkúiban, és ezért őszintén hálás volt. Sosem kedvelte az ilyeneket, műnőnek tartotta őket. Agyuk többnyire nem volt, és számára fontos volt, hogy akivel éppen együtt van, azzal tudjon beszélgetni.
Úgy tűnt, Vera teljesen elvan a két tiszttel, akik az ő régi címét töltik be. Személy szerint nem érdekelte a kilétük, foglalkozni se akart velük, de Vera megsértődne, ha negatívan állna hozzá a dolgokhoz. Így kénytelen lesz jó képet vágni a dolgokhoz, s sötét eleganciával kell majd viseltetnie a két alak iránt. Bár szíve szerint inkább vonulna vissza minél hamarabb Verával, és nem azért, hogy minél hamarabb letépje róla a ruhát. (xD)
Elege kezdett lenni a sok ügyefogyottan ténfergő senkiháziból, akik randalíroztak körülöttük. S aggódott kedveséért, mert egyáltalán nem szokott beteg lenni, s most mégis szédeleg, s az előbb elrohant mellőle a mosdóba. kétségtelen, itt valami készül, s csak reménykedhet benne, hogy egy múló rosszullét az egész. No de... ő sosem szokott rosszul lenni! A harcok során szerzett sebeket is szinte nyögés nélkül tűri, s már csak ezért is végtelen csodálattal adóztatott irányába... Hány olyan nő él még rajta kívül a földön, aki nem nyavalyog emiatt?
S elméjébe kezdte magát akaratlanul is akarva befészkelni egy kósza gondolat. Mi van, ha Vera testében nem bacilus rejtőzik, hanem valami egészen más? Egy apró lény, mely egyre csak növekszik, s egy nap a világra születik? Kiért felelősséggel kell adózni, vigyázni rá s óvni a széltől? Nem volt apának való, nem azért, mert nem akart volna gyereket attól a nőtől, akit szeretett... Egészen egyszerűen mocskos múltja s ferde jelenje taszította kétségbe eme témát illetően. Hogyan taníthatna neki bármit is? Állna oda elé a tizedik születésnapján, s mondaná: "Üdv az életben, kiskrapek... Anyádat ugyan egyszer véletlenül megöltem, de rád majd jobban vigyázok." ? Mi sorja lenne ennek? Joga sem lenne hozzáérni az ártatlan kis lényhez, aki újabb bizonysága lesz, annak, hogy a szeretett nőt köti magához. Egy újabb láncdarab lesz a Verát szorító füzéren? Vagy ha esetlegesen elgondolása helyes, s valóban gyermeket vár... de nem az övét? Hiszen az az alak, akire rácsimpaszkodott, nem ellenkezett... Attól eltekintve, hogy ép eszű ember nem ellenkezne Verának, ha hozzásimul. Alja alak, ha magját szerelmében hagyta. Életet nem érdemel, kardjának hideg acéljával nyársalja át szívet, ez lett legújabb vágya. S vérben tocsogó testét hidegen méri majd végig, hogy íme, egy újabb agyatlan férfi hullt a porba.
- Aggódok érted, kedvesem. Talán jobb lenne szobádba térve lepihenned?- simított végig kézfejével arcélén, és mosolyodott el az őt ért kérdés emlékére. Valóban, hozzá intézte a lány, hogy hová lettek hosszú fürtjei, melyeket kétségtelenül kedvelt. Furcsa játék volt az, amit Yuusukéval játszottak, udvarias keringő, mert egyikük szándékai sem voltak véresen komolyak. Őt magát nem érdekelte akkor a harc, mely az életét jelentette... Akkori ámokfutását a magány tébolyának tudta be. De Vera megróná, ha megtudná az igazat, és bár nem szívesen hallgatja végig a sopánkodást, mely elő fog törni belőle- mert elő fog, s nem maga miatt nem akarta hallani, csupán aggódott, hogy a lány tovább idegelje magát holmi ostobaságon, s ezáltal talán még nagyobb rosszullétet okozva magának.
- Az Emberek Világába kellett térnem egy alak után, akit biztosan ismersz... Sierashi Yuusuke névre hallgat. Őt kellett volna visszahoznom ide, s bár a küzdelmünk egyszerű... körtánc volt, ez lett az ára. - túrt bele megkurtult fürtjeibe, s mosolygott a Kedvesre, s hajolt le édes ajkára egy röpke pillanatra. A lebegés nem tartott soká, mert fejébe megint betolakodott a gondolat, hogy a lány nem lehet beteg... de gondolatait erről elterelve a két tisztre figyelt, s hajolt meg előttük.
- Matetsaku Kai, a 11. osztag kapitánya. Örvendek a találkozásnak, hölgyek. Kedvelik a helyet? Társaságuk kielégítő? Elégedettek a feladataikkal?- s bár megcsókolta volna a kezüket, Vera lehet, rossz néven vette volna. Nem kívánt békétlenkedést, elég volt a két hónap, mely maga volt az eleven Pokol nélküle. Szerette s kívánta, imádta és ölt volna érte. A benne hullámzó érzés elhatalmasodott rajta, mikor arra gondolt, hogy öccse, aki a Carl névre váltott, általa akarja őt bánni. Nem tudta máig sem, hogyan lehet testvére, s miért gyűlöli, de gyűlölte, s kínzó halálát akarta, melyet valóban csak úgy érhet el, ha Őt bántja. De élete utolsó cselekedete lesz, mert kardélre hányva négyeli fel, s nézi homokká válását... Kétségbeesve húzta magához Verát, hogy bőrük összeérjen, s ne csak tudja, érezze is jelenlétét.
- Kedves, lenne kedved vacsorázni velem? Régen jártál már nálam, s félek, ha máskor egyedül jönnél, eltévednél.- fonta össze kezüket, s zárta magába az arcot, melyet sosem fog s nem akar elfelejteni... túl szép ahhoz, hogy holmi kósza homály fölfalja, s édes létén élve terjedjen, rothadást s halált árasztva belsejéből... Megengedhetetlen pazarlás lenne akár egyetlen percre is eme kézzel fogható s mégis érinthetetlen szépség csodálásának elmulasztása. Tekintetéből érthető módon áradt a sötét gyilkolási vágy, ha csak más hím nézett is rá az Ő Kedvesére, akihez rajta kívül más nem érhet. Igen, úgy senki sem érhet hozzá... S belehalna, ha Vera ellökné magától még egyszer, mint egy használt rongyot. Bár joga mind megvan hozzá: féreg módjára rágta belé magát, s mikor fény derült a retkes emlékre s tényre, nem bánta volna, ha meghal... de mégsem történt meg, s most itt van, fogva kezét magának a csodának, mely betöltötte. Erősebbnek kell lennie, hatalomvágyának kielégíthetetlenné kell válnia, hogy meg tudja védeni Őt, mert nélküle nincs élet...

Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te34000/45000Kingyo - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptySzomb. Aug. 07, 2010 6:55 am

~ Pincsi-pancsi felnőtt módra ~

Arcomon széles vigyorral nézek végig Kedvesemen, aki egyfajta ázott kutya szerepet vett fel most, hogy beledobtam a vízbe. Biztos Ő is élvezte, csak most direkt durcul, hogy kiengeszteljem. Mindig ezt csinálja! Bemorcul és kiengesztelteti magát, mert egy dög. Igazán mulatságos látvány, bár jobban megjárta, mint én, de hát ezért vagyunk itt a fürdőben, hogy kikapcsolódjunk. Szerintem még beletartozik a kikapcsolódásba az, ha az ember beledobja a vízbe az asszonyát, nem? Surprised Kedvem lenne most rögtön megszabadítani attól a törülközőtől, de hát ráérünk még arra! Amúgy se takar sok mindent, mivel a két kis aranyosom gyakorlatilag igénybe veszi az egész területet, amit a törülköző lefedhet, így a többi alkatrésznek már nem nagyon marad takarás, csak egy kicsi. Vidoran kísérem figyelemmel, ahogy morcosan leteszi magát az egyik mellettem lévő kőre. Nem tagadom, roppantul élvezem a helyzetet, de hát ki nem élvezné? Ide többször is el kell majd jönnünk, mivel nagyon jól ki lehet itt kapcsolódni, relaxálni, meg miegyéb. Persze, amit mi csinálunk annak köze sincs a relaxáláshoz, de felfoghatjuk úgy is, hogy mi így éljük ki magunkat, és közben leamortizáljuk egymást, meg a környezetünket. Épp magamhoz húznám és egy gyengéd csókkal kiengesztelném, mikor olyan szörnyűséget tesz, amit álmomban sem gondoltam volna. Az az undok törülköző szép lassan elkezd kibomlódni, és néhány másodperc múlva véglég megvált tulajdonosától, utat nyitva ennek a természet és a nudizmus végtelen hatalmának. Világvégét sejtető arccal nézem végig, amint zászló módjára belelibeg a vízbe, majd ott lel örök nyugalomra. Ez nagyon nagy szemét dolog volt. Én akartam attól a törülközőtől megszabadítani, erre megfoszt az egyik legfontosabb elfoglaltságomtól. >.>
- Ez gonosz húzás volt! - jelentem be mártír hangon, miközben szemem Mitsun legeltetem, mert hát ugyebár mégiscsak imádom, és nem utolsó sorban igencsak dekoratív lévén, oda vagyok érte! Természetesen azért a bocsánat kérő csók nem marad el, szóval azért is közel húzom magamhoz, megcsókolom, és a következő pillanatban tenyerem egy jó nagyot csattan Feleségem hátsó felén. Muha! Meg kellett büntetnem, hisz rossz Kislány volt! Ilyenkor örülök és mondok el egy hálaimát, hogy ezeket a dolgokat Aiko-chan nem látja, mert rövidtávon kasztrálásnak lennék áldozata, az tuti. Még jó, hogy nem nagyon vannak itt most, vagyis igazából most az egész fürdő csak a mienk, így nem lát minket senki. Nem sokáig maradna szeme annak, aki rá merne nézni az én gyönyörű feleségemre, mikor pucér. Azt csak és kizárólag nekem van jogom látni, másnak nem, és nem is engedném. >.> Azért Mitsu előbbi akciója miatt rendesen meggondolom, hogy egyeltalán behozzam e azt az előre behűtött üveg pezsgőt, amit titokban hoztam, de végül arra jutok, hogy be, mivel a forró fürdő közben jól esne egy kis hűsítő. Bár valószínűleg jobban fog ütni, mint alapból, mivel forróság van, de hát végül is úgy sincs itt senki...szemöldökrángatás
- Mindjárt jövök! - jelentem be Mitsunak hirtelen a dolgot, majd kimászok a fürdőből. Az eddig megszokott forróság után egyből megcsap a hűvösebb levegő, aminek hatására egy pillanatra megborzongok, de hamar túlteszem magam rajta, és folytatom utam a porta felé, mivel ott egy hűtő a pult mögött. Nem nagyon zavar, hogy egy szál törülközőben baktatok át az egész helyen, és az sem, hogy a bejáratnál pont fiatal lányok egy népesebb csoportja fizeti épp a eblépő díjat. Nincs mit szégyellnem, és amúgy sem vagyok szégyellős. A sok évi harc a hollowokkal megedzett, szóval testem tökéletes! Cool A pultos csávó egy kacér kacsintás közepette adja át a pezsgőt, majd jobbnak látom visszamenni Mitsuhoz. Hirtelen azt hittem, hogy valami titkolt hajlama van amit velem akar érvényesíteni, de rájöttem, hogy szexre biztatott az előbb. Nos, ki tudja, lehet még az is összejöhet, bár nem ezért vagyunk itt elsősorban, de én lennék az utolsó, aki tiltakozna ellene! Amúgy is, míg távol vagyok, lehet, hogy Mitsu már vissza is vette a törülközőt, csak hogy újra lekerüljön róla általam!
Visszatérve első dolgom még egyszer megtorolni a a törülközős esetet, szóval miután lerakom a kis tavacska szélére a jégkockás vödröt, ugrom egy bombát kínosan ügyelve arra, hogy Mitsu közvetlen közelében érjek célba.
- Na, itt van a pezsgő! - jelentem be úgy, minta mi sem történt volna, pedig minden bizonnyal pár hektó víz megint beterítette Mitsut, de hát így jár az, aki megpróbál velem szórakozni! Surprised xD
Vissza az elejére Go down
Konami Chika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Chika

nő
Sagittarius Pig
Hozzászólások száma : 30
Age : 28
Tartózkodási hely : Hb/ 10. osztag/ vagy ahol akarod:)
Registration date : 2010. May. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te5000/15000Kingyo - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptySzer. Aug. 11, 2010 2:08 am

Sushi?! o.O ~ O.o Vera beteg?!


Rika döntése alapján helyet foglaltunk az utolsó szabad asztalnál, majd elkezdtük közösen böngészni az étlapot, hogy ugyanis, ha már itt vagyunk, akkor együnk is. Őszintén én majd éhen veszek, és örülök, hogy itt vagyunk, de nem nagyon tudok választani a rengeteg finomság közül, mely egy szép, hosszú, oszlopos listában fel van tüntetve, mellettük pedig a cseppet sem kis számoknak mondható oszlop, mely az árakat próbálja szemléltetni. De egy ilyen helytől nem várható más, mint a magas árak tömkelege, hogy azért többnyire hasznuk is legyen a dologból, ha már egy nap többször is megmártózhat a vendég a medencék bármelyikében. Végül ismét Rikára bízom a döntést, ki azonnal rábök az egyik sushira. Mosolyának sajnos jelen helyzetben nem vagyok képes ellenállni, ugyanis kíváncsiságom is mellé rakta le a voksot, szóval egy apró bólintással, és kislányos mosollyal belemegyek a dologba.
Leadta rendelést mindkettőnk részére, én pedig csak bólogatni tudtam, a pincérnő kérdő tekintetére, miszerint nekem is megfelel-e az, amit asztaltársaságom, az az egy személy, na, szóval Rika kért. Egy apró meghajlást követően távozott, aztán nem soká meg is hozta a rendelésünket. Lepakolta az asztalra.
- Jó étvágyat kívánok! - Mondta, majd egy újabb meghajlást követően magunkra hagyott minket. Egy szép, á legközelebb lévő algatekercset, majd azonnal szájába továbbította azt. Én inkább csak a reakciójára voltam kíváncsi eleinte, de megnyugodva láttam, hogy ízlik neki. Bátortalanul nyúltam pálcikáimmal az egyik után, aztán mikor már köztük tartottam, hatalmasat nyeltem, majd kinyitottam számat, és bekaptam. Óvatosan rágtam, és bátortalanul, aztán mikor már éreztem, hogy ízlik, kicsit megbátorodtam. A hatalmas adagot csak mi ketten, pillanatok alatt felfaltuk, közben észrevettem a falnál étkező Ren-t is, kire korábban hadnagyunk csak úgy lecsapott.
~ Szerintem nem fogadná el, ha hozzánk hívnám sem, szóval felesleges lenne próbálkozni ezzel. ~ Közben nagyot kortyolok lassan kihűlt teámból.
Éppen elfogy, mikor megpillantom felénk közeledni Veráékat. Lehet kapunk a fejünkre a leskelődésért, vagy, hogy nem mentünk oda hozzájuk, de…, nem, csak egy egyszerű bocsánatkérést kaptunk, amin kellőképp meglepődtem.
- Ugyan, semmit sem tesz. Azt pedig, jó hallani, hogy újból egy pár vagytok. - mosolygok, mert attól nincs is boldogabb esemény számomra, ha valakivel - aki közeli ismerősöm-, jó esemény történik. A hasonlóknak pedig, igazán tudok örülni. A kapitány úr bemutatkozott, és úgy illendő, hogy mi is bemutatkozzunk, és tádám, az iker rezonanciánknak köszönhetően teljes összhangban mondjuk el a szöveget.
- Konami Chika vagyok. Részemről a megtiszteltetés. –Várok egy kicsit, hogy Rika is elmondja nevét, aztán folytatom. - Mi ketten töltjük be jelenleg a 10. osztag 3. tisztségét. - A kapitány kérdésére húgom válaszolt, míg én csak mosolyogtam, és bólintottam egyet miután befejezte mondókáját.
- Egyébként jobban vagy már? - Fordulok hadnagyomhoz, s érdeklődöm állapota felől, mert igazán aggódok érte, és most sem tűik úgy, mintha valami pompás színben lenne, vagyis, olyan homályos kissé a tekintete. Remélem semmi komolyabb baja nincs, és hogy nem is lesz.
Válasza ellenére, még mindig aggódom, azonban ahogy összebújnak, jobbnak látom kettesben hagyni őket, ha baj történne a kapitány úr biztos tudna gondoskodni Veráról. Annyira bízom benne, hogy rá tudjam hagyni.
Rika fehér köntösének ujját kicsit meghúzom, hogy észhez kapjon végre, menni kéne. Közben egy hatalmasat ásítok, s kezemmel takarom el számat.
- Mi visszamennénk a szobánkba, ha nem gond. - Jelentem ki a párnak, habár szerintem nekik is hasonló terveik vannak, majd egy apró fejbólintással távozunk.
Már a szobánk felé vezető folyosón vagyunk, mikor Rikához szólok.
- Szerinted nem fura Vera állapota? Igaz nem vagyunk az osztagnál olyan régóta, de még nem láttam ennyire rosszul.
Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te5000/10000Kingyo - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 5:21 am

Chikának, Rikának, Kainak és Verának


Evés után végre elment egy asztalnyi ember, így számomra is lett hely. Az asztalhoz érve az étlapot kutattam, minden olyan finomnak tűnt, én pedig nem igazán tudtam választani. Végül egy halomnyi kaját választottam, a hosszú rendelésemen a pincér kissé meglepődött. Tekintettel a hosszas rendelésre először megkérdezte, hogy van-e elég pénzem, mikor kipakoltam a zsebeimet, jóval több pénz volt nálam, mint ami kellett. Kicsit meg is lepődtem a dolgon, de túlságosan nem hatot meg. Talán a hosszú rendelés miatt, vagy a lassú kiszolgálás miatt, de nagyjából fél óra múlva jött meg csak a rendelésem. Mikor az egész rendelést kihozták az asztalom teli lett, én pedig rögtön a dolgok közepébe vágtam.
Mindegyik étel finom volt és az italok sem voltak utolsók, ám a sok különböző étel erősen megdolgoztatta a gyomromat. A felismerés úgy hasított belém, mint a gyomorfekély és rögtön indultam is a mellékhelyiségbe. Elég hosszú időt töltöttem ott, a szokásosnál jóval többet, ám amint végeztem visszamentem a kajákhoz. Szerencsére senki nem lopott el belőlük, így mindegyikük ott volt. Minden egyes falat, amelyet minél hamarabb a gyomromban akartam tudni. Az összes „jó barátom”, aki ekkor számított nekem. Bár nem sokáig, hiszen hamar befaltam őket és végeztem is.
Miután végeztem a kajálással elgondolkodtam, mit kéne csinálnom. Lehet el kéne mennem, úszni egy kicsit, de haza is mehetnék, esetleg felkereshetném az új ismerőseimet, hiszen könnyen lehet, hogy már leléptek innét. Egyelőre nem néztem körül, nem volt kedvem hozzá. Elég sok mindenhez éreztem kedvet, de ahhoz hogy körbetekintsek a helyiségben, ahhoz nem. Őszintén szólva nem tudom miért, talán fáradt voltam hozzá. Pedig nem is olyan megerőltető, mellékes nem tettem meg és most már nem is fogom. Inkább végiggondolom, mégis milyen hatásai volnának a tervezett cselekedeteimnek.
Lássuk csak, az egyes terv az úszás volt. Elég hosszú időbe telne, mire megtalálnám a férfi fürdőt, evvel önmagában elveszteném, azt az örömöt, amit az egyedül töltött úszkálás okoz. De van még valami, valami, ami miatt nem jó ötlet arra menni. Mi is az, ja, igen evés után fél órával nem lehet úszni! Bizony ezt nagyon megjegyeztem még kis taknyos koromban. Bár nem sokat vettem hasznát, hiszen nem sűrűn úsztam. Ugyanúgy, ahogy nem olyan sűrűn veszek ilyen hatalmas lakomát, ráadásul nem is olcsó áron. Ki tudja talán jobb lett volna, ha más is evett volna belőle.
Na, mindegy, kettes lehetőség elvánszorgok az ágyamba aludni. De hát még alig van, mennyi is, mindegy nincs kedvem megnézni a lényeg, még korán van ehhez. Legalábbis az időérzékem ezt súgja. Ráadásul fogadok, hogy még egy csomó bogár is ellepte a szállásomat. Teli pocakkal pedig könnyű falat lennék a seregnyi bestiának. A harc pedig talán reggelig is eltartana, így a pihenés is értelmét vesztené. Had partizzanak még egy darabig a haramiák.
Hármas lehetőség, felkeresni az ismerőseimet. A két ikret, még nem nagyon ismerem, ezért nem biztos, hogy jó ötlet őket megkeresnem. Ami azt illeti Verasu hadnagyot és Kai kapitányt se ismerem, de abban biztos vagyok, hogy a fickó kettéhasítana azért a szívességért. Ez is egy újabb kudarc, de akkor mégis mi a bús picsát csináljak itt. Talán ha az ismerőseim keresnének fel engemet, akkor lenne esélyem, de így semmi.
Miután lehetőségeimet végiggondoltam körbenéztem a szobában. Nem sokan voltak már, de ez engem nem nagyon érdekelt. Szerencsére tökéletesen ráláttam Veráékra és láttam, hogy még mindig nyalják-falják egymást. Hogy meddig azt nem tudom, hiszen ez az ő magánügyük.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te25000/30000Kingyo - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptyKedd Aug. 17, 2010 9:59 pm

~ Pincsi-pancsi felnőtt módra ~


Sátáni tervem kitűnőnek bizonyul, hiszen szerelmem is megjegyzi, hogy igen gonosz húzás volt ez tőlem, hogy én magam vettem le a törölközőt. Nem baj, az volt a terv, hogy végre rájöjjön, tudok én is gonoszkodni vele, és nem csak valami hisztigép vagyok. Most megkapta a magáét, és aztán innentől kétszer is meggondolja, hogy bedobálgasson a forró vízbe. Surprised Persze a bocsánatkérő csókocskát elfogadom, s meg is bocsátok egyetlenemnek, hiszen sose tudok rá huzamosabb ideig haragudni, azonban az már elfogadhatatlan, hogy csak úgy rácsap a fenekemre mindenféle előrejelzés nélkül! Surprised Gonosz, nagyon gonosz… >.> De válaszként a popsi verésért bokán is rúgom azon nyomban, szóval nem marad viszonzatlanul az ajándéka. Kicsit még morcosan, de azért bújok egyetlenemhez, és ártatlanul nézek arcára, mintha nem is követtem volna el néhány perce azt az irdatlan nagy bűnt, hogy levettem magamról a türcsit. Mondjuk ez csak neki bűn, hiszen tudom, hogy ő maga akarta rólam levenni, de így jár az, aki butusmód dobálja bele a forró vízbe egyetlen szem, és leggyönyörűbb feleségét.
Bamba ábrázattal követem a távolodó Sukét, aki egy „Mindjárt jövök!”-kel hagyott ott teljesen egyedül a forró medencében. Hallatlan, hogy csak így faképnél hagyott. Mindegy, nem is érdekel, elúszkálgatok én itt a jó meleg vízben, nem kell nekem ide Suke, hogy szórakoztasson. Vagyok én olyan jó, hogy elszórakoztassam magamat a vizecskében, semmi szükségem az én férjecskémre. Nem… lényegében szükségem van, de akkor sem érdekel. >.< Egyedül is jól fogom magam érezni csak azért is. Azonban ahogy elkezdenék boldogan pancsolni a vízben, megjelenik Suke egy üveg behűtött pezsgővel, és poharakkal. Szemem azonnal felcsillan, s vissza is evickélek kedvesemhez. Azonban még egy aljas húzás jön tőle, hiszen bombát ugrik a medencébe, aminek köszönhetően ismét olyan leszek, mint akire legalább egy fél vödör vizet öntöttek. Fapofával köpködtem ki a számból a forró vizet, és próbáltam mellékesen nem megfulladni. Valahogy meg kell torolnom ismét ezt a szörnyű bűntettet, azonban már nem tudom, hogy mit is tehetnék, elvégre már levettem magamról a törölközőt. De várjunk csak! Surprised Lehetek megint olyan szemét, hogy megkeresem az útközben elhagyott törölközőmet, és visszaveszem. Igaz, akkor valószínűleg ő maga próbálná meg leszedni rólam, amivel meg csak jót teszek neki. Semleges képpel iszogatom a finom pezsgőt, miközben elkövetkezendő édes bosszúmat tervezgetem. Nagy nehezen be kell látnom, hogy már semmi nem jut eszembe, amit tehetnék, hiszen ellőttem már a leggonoszabb visszavágást. Minden esetre úgy döntök, hogy elő kotrom a törölközőt, és visszatekerem magamra, hogy ezzel is gonoszkodjak
- Amiért gonoszkodtál… – nyújtom ki kedvesemre a nyelvem, majd mikor odaérek hozzá, megcsókolom, és hozzá bújok esélyt adva arra, hogy ő maga vegye le rólam a türcsit. Azért még se vagyok én olyan gonosz, hogy ne adjak neki egy esélyt… Surprised Boci szemekkel bújok, miközben ovis módjára csavargatom szép, fehér haját. *.* El van a gyerek, ha játszik, de hát na Surprised Valahogy ki kell engesztelni, mert lehet, hogy bemorcult, amiért visszavettem a törölközőmet. Még szerencse, hogy ilyenkor nem lát minket Aiko, mert különben biztos itt kezdene el hisztizni nekünk. Néha komolyan szörnyű, de még csak gyerek, szóval elképzelhető.
- Sukcsiii~~ Mit szólnál, ha lenne egy kiskutyusunk? *.* – kérdezem tőle teljesen a mellkasára lapulva, miközben tányérnyi szemekkel pislogok rá kérően. Akarok egy kutyust! Surprised Mert az mondjuk nem ér, hogy Vera kapott tőle, én meg nem. >.> Jó, persze Verának ott van Kai, meg minden, akiért tényleg rajong, viszont attól még egyetlenem engem is meglephet egy pihe-puha és übercuki szógombolyaggal, ha már ilyen kisállat ajándékozós kedvében van… Surprised Ha meg nem egyezik bele, durculni fogok addig, amíg nem kapom meg azt, amit szeretnék. Tudhatná, hogy milyen vagyok, szóval már csak ezért is bele kell mennie a dologba. >.>
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te34000/45000Kingyo - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptySzer. Aug. 18, 2010 4:36 am

~ Pincsi-pancsi felnőtt módra ~

A bomba után jókedvűen tűnök fel újra a víz felszínén, és vetek egy pillantást a mellettem álló vörös hajú alakra. Ha nem ismerném nem is tudnám hirtelen, hogy Mitsu az, olyan érdekesen néz ki csurom vizes fejjel. Surprised Persze egyértelmű,hogy Ő az, hisz nincs más itt, illetve ha lett volna, már a 4. osztagnál lenne mert vagy én, vagy Kedvesem, vagy esetleg mindketten nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket okozott volna neki, ha meglátja a Feleségem ruha nélkül. Míg elfordulok és töltök mindkettőnknek egy-egy pohárral a pezsgőből, Mitsunak alkalma nyílna bosszút venni, de úgy tűnik nem akar, vagy nem tud, mivel kifogyott az ötletekből. Hiába, a férfiaknak mindig több kreativitása volt ezen a téren. Mikor visszafordulok a két pezsgőspohárral a kezemben, meglepődve tapasztalom, hogy a törülköző időközben visszakerült a rendeltetési helyére, ezáltal megadva nekem azt az örömöt, hogy saját kezűleg szabadítsam meg Mitsut tőle. Ez mind szép és jó, csak másodjára már annyira nem mókás, de még meggondolom a dolgot, hisz mégiscsak dupla d-s mellekről van itt szó. Nem mintha nem láthatnám őket, amikor csak akarom, de néha kellenek az "extrém" helyzetek is. Lehet ezért szerepjátékoznak folyton Yuu-chanék...
Egy csókkal karöltve átnyújtom Mitsunak a pezsgőjét, majd mosolyogva tűröm, hogy csavargassa hajamat. Igaz gyanús, hogy méteresen boci szemeket meresztget rám, plusz dörgölőzik, meg minden, de betudom annak, hogy totálisan odavan értem. Másik lehetőség, hogy valamit ki szeretne csikarni belőlem, de a nők ilyet nem szoktak csinálni ugyebár. Ők nem folyamodnának ilyen aljas női praktikákhoz, hogy a női "meggyőzőerővel" akarjanak valamit elérni, nem? Persze mihelyst megszólal az én kis Feleségem, egyből nyilvánvalóvá válik, hogy nem az első változatról van szó. Magán a kérdésen viszont elgondolkodom, hiszen miért ne? Végül is elférne nálunk is egy háziállat, sőt én is szeretnék egyet. Amúgy is már egy család vagyunk, és a családokhoz általában tartozik egy háziállat is, kutya mondjuk. Talán hamarosan gyermekünk is lesz, aki majd játszhat is vele, szóval igen, végül is miért ne? Persze nem kellett volna ennyit gondolkoznom a dolgon, mivel Mitsu bociszemeinek, meg két aranyoskának amik nekem nyomódnak (Mitsu mellei) abszolút nem tudok ellenállni, meg szerintem egy férfi sem tudna.
- Kiskutyus? Én mondjuk valami nagyobbat szeretnék, de majd meglátjuk, hogy mi lesz a választék! - itt a ritka alkalom, hogy még egy utolsót odabökhessek Neki, mielőtt elmennénk innen. Egy korttyal kiiszom a poharamból a maradék pezsgőt, aztán egy gyors mozdulattal "letépem" Feleségemről a törülközőt, és kiugrok a medencéből, majd hangos nevetés közben elindulok az öltözők fele. Remélem Mitsu is sietni fog az átöltözéssel. Vagyis, nincs más választása..Surprised xD Lehet, hogy amit ezért fogok kapni, az csúnya lesz, és napokig emlegetni fogom még ,de megéri, muszáj volt! Amúgy sincs messze az öltöző, max csak páran láthatják meg Mitsut, azok is nők...remélem...Surprised
Néhány perc múlva már kész is vagyok, és vigyorogva várom az előtérben Kedvesem. Míg várakozok, alkalmam nyílik végiggondolni, hogy honnan is szerezzünk most egy kutyát. Verának még annó egy házaspártól szereztük Macskát, aki úgy fogadtak be az utcáról, viszont Ők nem tudták eltartani. Lehet, most is találunk majd egy ilyen állatot, bár mondjuk szerintem biztos van valami kutyatelep Karakurában, ahol állatokat adnak örökbe. Mikor Mitsu végre megjelenik, kaján vigyorral sietek elé, és nyújtom kezem neki. Remélem elfogadja azért, nem volt olyan durva dolog, hogy törcsi nélkül otthagytam egy szál semmiben. Surprised
Terveimnek megfelelően a közeli senkai kapu felé vesszük az irányt, hisz a Seireiteiben nem nagyon lehet ilyen dolgokat találni. A legjobb hely erre Karakura, ott minden van. Furcsa is most úgy oda menni, hogy nem a Daitenshi egyik gyűlésére megyek, vagy nem küldetés miatt, hanem a Párommal, családként kikapcsolódni, mindenesetre meg tudnám szokni, ha több ilyet megejtenénk a jövőben.
-Szóval, milyen kutyát szeretnél? Gondolkoztál már rajta? - kérdem Kedvesemtől, miközben átlépünk a senkai kapun, hogy a másik oldalán Karakurában kössünk ki. Ha már itt vagyunk, valószínűleg máshova is el fogunk mászni, mivel hosszú még a nap, és ritkán van az embernek szabadnapja.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te25000/30000Kingyo - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptySzer. Aug. 18, 2010 8:13 pm

~ Pincsi-pancsi felnőtt módra ~

Komolyan, hallatlan, hogy Suke ismét le mert csapni vízzel, viszont plusz pont, hogy hozott pezsgőt. De akkor is. Még mindig nem értem, hogy merészelt engem lecsapni forró vízzel! Surprised Mindegy, meg is toroltam a súlyos bűntettet azzal, hogy megkerestem, és magamra tekertem az elveszettnek hitt türcsit. Mondjuk minden bizonnyal megint le fog rólam kerülni Suke miatt, de addig is idegesíthetem azzal, hogy nem láthat mindent. Egyébként is! Mozgassa meg a fantáziáját… Ne kelljen már mindent a szemei elé pakolnom, hogy legyen arról fogalma, hogy mi van a törölköző alatt.
Hatalmas, elkerekedett semmel kuksiztam az én egyetlenemre, és dörgölőztem, meg minden csak azért, hogy kikönyörögjek egy cukorfalat kutyulit. És jessz! A válasza igen volt, én meg tök boldog lettem, mert lesz végre egy bundás kis pajtosunk, akivel játszhatunk, meg etethetjük, kényeztethetjük, meg minden. Olyan lesz, mintha gyerekünk lenne. Bár… azért gyereknek egy kicsit szőrös lenne, de nem baj, én ezt is elnézem neki. Mivel még egy babához túl korai lenne, egyelőre megelégszem egy kutyussal. Meg amúgy se tudnám magam elképzelni anyukaként. Olyan… furi lenne, és nem tudnék éjszaka aludni, meg még többet zabálnék, mint eddig, és meghíznék. De nem! Surprised Nálam az lehetetlen, hogy meghízzak, mert hála a kitűnő anyagcserémnek, ennek esélye egyenlő a nullával. Tökéletes vagyok minden téren. Ezt a kicsit nagyra sikerült mellem is mutatja, amit úgy szeret Suke. Mondjuk jellemző, hogy odáig van a melleimért, amit ráadásul még becézget is. Néha komolyan azt gondolom, hogy nincs nála valami rendben. Fogalmam sincs, hogy mit tennék, ha rájönnék, hogy titokban bögyös néniket kukkol. Minden bizonnyal megfojtogatnám egy kicsit, ha tudomást szereznék ilyen dolgokról, csak hogy megtudja, hogy mit érdemel az, aki idegen nőket bámul a felesége helyett.
- Egyébként mire gondoltál nagyobb alatt? Vízilóra, vagy elefántra? – kérdezem tök ártatlan fejjel, mert halványlila fogalmam sincs, hogy mire gondolhatott nagyobb alatt. Lehet, hogy lovat akar nekem venni, vagy… egy tehenet arra utalva, hogy leginkább egy tehénhez hasonlítok? O.o Ha utóbbira, akkor tuti, hogy költözök vissza a 8. osztaghoz. Viszont viszem magammal a tehenet, mert hát a friss tej mindig jót tesz, meg finom, meg tudom is én. Ő meg majd jöhet hozzám könyörögni, hogy bocsássak meg. Surprised
Bamba ábrázattal figyelem a távolodó, és nevetgélő Sukét. Fel se fogom, hogy mit tett, amíg meg nem érzem, hogy fázok olyan helyen, ahol amúgy a türcsi biztos, hogy takarna. Mikor lenézek, akkor látom, hogy bizony eltűnt rólam az az utolsó „ruhadarab” is, ami még takart belőlem valami. Rendben, hogy ma már voltam meztelenül a vízben, de most… most… nem voltam rá felkészülve, szóval nem kicsit buktam ki!
- Sukeeeeeeeeeeeeee!!! Ezért meghaaaaaaaaaaalsz!!! >.< – visítok égnek álló hajjal, magamból kikelve, hiszen nem hogy lerántotta rólam a törölközőt, de még magával is vitte. Hogy fogok én innen kimenni? T_T Szégyellősen lépegetek ki a medencéből, és indulok el arra, amerre a legbiztonságosabb. Próbálok úgy elkommandózni a női öltöző felé, hogy egyetlen egy perverz idiótát se tudjak kifogni, azonban pechemre mégiscsak jött valaki. A szerencsétlen pasasnak, aki amúgy észre se vett, akkorát behúztam, hogy teljesen kifeküdt, és vérző orral fetrengett a padlón, mint valami partra vetett hal. Visítva menekültem be a közeli női öltözőbe, és olyan sebességgel öltöztem fel, hogy csoda hogy a ruhám nem kapott lángra! Surprised Gyorsan kimenekültem az öltözőből, és megkerestem Sukét, s szinte azonnal felkaron ütöttem, amiért ilyen aljas tettet vitt véghez! Surprised Nem elég, hogy le vette rólam az egyetlen olyan dolgot, ami takart is, még el is vitte. Ezután indultunk is tovább Karakura felé, hiszen kedvesem egy senkai kaput nyitott.
- Hátööö… kuskutyust! Olyan… izé… golden… retriever, vagy mi… Surprised – nyögöm ki nagy nehezen, hiszen én egyáltalán nem értek a kutyuskákhoz, csak ahhoz, hogy tudjam őket szétnyomorgatni, meg szeretgetni, meg minden. Tökre szuper, hogy végre lehet egy kutyusom, amit gyömöszkélhetek egész nap. *.*
Vissza az elejére Go down
Konami Rika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Rika

nő
Pisces Buffalo
Hozzászólások száma : 39
Age : 27
Registration date : 2010. Jun. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te5000/15000Kingyo - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptyPént. Aug. 20, 2010 1:57 am

Tele vagyok >.< Megártott a sok Sushi ^^”- Éjjen Kai és Vera újra együtt vannak Very Happy


Miután megettünk az a hatalmas nagy adag Sushit, kezdet fájni a hasam, lehet, hogy nem kellet volna megenni mindet. Kai és Vera odajöttek hozzánk, Vera eléggé sápadt volt, biztos nem érezte magáét valami jól. Örömmel hallottam, hogy újra együtt vannak. Miután Chika és Kai is bemutatkozott, rajtam volt a sor.
- A nevem Konami Rika, örvendek a találkozásnak!!!! – kissé meghajolva, üdvözöltem majd folytattam- Szerintem tökéletes ez a hely. Személy szerint én mindennel elégedett vagyok, és örülök, hogy itt vagytok!- mosolyogtam és rákacsintottam kedvenc hadnagyomra.
Chika hamarabb szólalt meg, hogy érdeklődjön Vera állapotáról én is ezt akarta kérdezni. Érdeklődve néztem a hadnagyomra, mert én is kíváncsi voltam, hogy jobban érzi-e már magát. Kicsit aggódtam érte, de azért jobb őket kettesben hagyni a kapitány úr is gondját tudja viselni, sőt lehet, hogy jobban, mint mi. Chika kijelentette, hogy visszamennénk a szobába én is helyeseltem. Visszafelé menet is arról beszélgettünk, hogy mi lehet hadnagyunk baja.
- Szerinted nem fura Vera állapota? Igaz nem vagyunk az osztagnál olyan régóta, de még nem láttam ennyire rosszul.
- Igaz-igaz, eléggé aggódom érte, de a kapitány úr gondját tudja viselni és had legyenek szerintem kettesben egy darabig. Örülök, hogy minden jóra fordult csak abban reménykedek, hogy Verának semmi baja sincs, csak valamivel elcsapta a gyomrát.
Amint beértünk a szobánkba, én ledőltem az ágyra és néztem a plafont, megmozdulni se tudtam annyira tele voltam. El is aludtam se perc alatt.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te25250/30000Kingyo - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 10:57 am

~○~ Homály, homály, bódító, oszladozó homály… ~○~

Az, hogy ismét a kezét foghatom annak a férfinak, aki képes volt kirángatni legmélyebb depressziómból s minden mélypontomból, felér bármilyen mesebeli csodánál. Ez több annál, a legerősebb kötődés, amit egy férfi iránt érezhetek. Ő a mindenem, a lelki társam, a személy, ki tényleg életet adott nekem… Ha ő nem lenne, akkor talán pillanatok alatt visszavedlettem volna azzá, ami régen voltam. Igen, hagytam volna Neki, engedtem volna, hogy teljesen uralja a Testet, boldogtalanul, de biztonságban kucorogtam volna tovább lelki börtönömben, hibernálva magam arra a pillanatra, mikor ismét megjelenik a semmiből a szőke herceg fehér lovon, hogy kirángassa hercegnőjét a toronyból. Nem mintha bárki mást el bírnék képzelni Kai helyére. Soha nem lennék képes mással kezdeni, hűségem és érzéseim Kai irányába megkérdőjelezhetetlenek, és ő is biztosan tisztában van azzal, hogy én csak vele akarok lenni, csak őt akarom, és senki máshoz nem kötődök annyira, mint hozzá. Amióta ismerem, azóta nincs egy nyugodt percem sem, amikor ne az ő tökéletes arcát látnám szemeim előtt. Hideg, lilás íriszeiből sikerült kicsalogatnom a rejtett melegséget, a bizonyítékot arra, hogy ő igenis, jó ember, bármit is tett a múltban. Megfogadom magamnak, hogy soha, soha nem fogom felemlegetni vagy az orra alá dörgölni, amit akkor elkövetett, hiszen nem is vagyok az a típus, aki efféle dolgokkal dobálózik akár akaratlanul is. Legalábbis remélem, hogy nem vagyok olyan. o.O Mi van, ha már csomószor megbántottam Kait a tudtomon kívül? T_T Még egyszer sem kértem tőle bocsánatot, legalábbis most így hirtelen egy ilyen alkalom sem jut az eszembe, pedig lehet, hogy már rengeteg begyógyíthatatlan lelki sebet okoztam neki, csak mert néha kicsit figyelmetlen, esetleg tapintatlan voltam. Pedig arról lettem, híres, hogy egy nagy esőben képes odaadni másnak az esernyőjét, még ha ez azzal is jár, hogy én magam elázok, de attól még lehetek néha én is olyan idióta, hogy olyat tegyek vagy mondjak, ami másoknak esetleg rosszul esik… Ha pedig kiderülne, hogy Kai-al is olyat tettem, amit nem kellett volna, abba belehalnék. T_T Már tudom is, a ma esti programot, mármint a várható felnőtt jelenetek után! Surprised Muszáj lesz megtudnom mindent az érzelmi világáról, mindent, amit csak ki tudok belőle húzni! ><;;;; Jó, könnyítenék rajta, ha a zanpakutomat működtetném, de az nagyon tisztességtelen lenne vele szemben és a múltkoriakból tanulva ismét csak olyan dolgokat fedeznénk fel, amiket nem akarunk tudni. Hát persze, könnyebb hátat fordítani a bennünk és múltunkban rejlő sötétségnek ahelyett, hogy szembenéznénk és megbirkóznánk vele, de az, hogy ismét együtt vagyunk, talán mégis csak egy remek kezdet, nem?
- Azt hiszem, igen, egy kicsit, bár még mindig nem érzem túl jól magam… De hamarosan biztosan jobban leszek, különben sem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy lebetegedjek. Watanabe taichou teljesen kikészülne, ha neki kéne végeznie azt a sok munkát egyes-egyedül, nem hagyhatom, hogy baja essen! – győzködöm inkább csak saját magamat tovább már le se tagadva azt, hogy még mindig nem érzem jól magam. Ez a sok szag mintha felerősödne, vagy nem is tudom… A pillanatnyi émelygésekből mintha csak az mentene meg, mikor egy kicsit szorosabban markolom meg Kai karját, erősen belé csimpaszkodva és hozzápréselve magam, mintha csak ez tartana életben.
- Persze, nem gond, és köszönöm szépen a meghívást. Nélkületek… Kai és én… Szóval értitek. Nekem tényleg nagyon sokat jelentett minden. Amikor csak van kedvetek, látogassatok meg az irodában, Macska is örülne a látogatóknak szerintem. Akkor további jó szabadságot, persze ne feledkezzetek meg az edzésekről sem. – búcsúzok el a Konami ikrektől, s külön örömmel tölt el, hogy még Kai is barátságosan viselkedett velük, nem mintha másra számítanék a világegyetem leggálánsabb és legszexibb pasijától! *.* Az már csak mellékes, hogy a megkurtított tincsei még eléggé szokatlanok számomra és helyben bosszút fogadok magamban Sierashi Yuusukén, amiért merészelt hozzáérni Kai fenséges hajzuhatagához, pedig nincs is OKJ-s végzettsége fodrászatból. Az illegális hajszobrászokat pedig el kell távolítani az útból, mielőtt még ennél is nagyobb katasztrófát végeznének, például befestené szőkére Kai haját! Surprised Kár, hogy amikor én találkoztam vele, akkor esélyem sem volt komolyabban ártani neki, persze azt leszámítva, hogy hallucinációkkal az őrületbe hajszoltam, na meg elhasználtam a meleg vízét.
- Mintha bármikor is képes lennék elfelejteni az utat… De a táskámat előbb még hozzuk le, az ugyanis a szobámban maradt. De lehet, jobb lenne, ha ledőlnék kicsit, hosszú nap volt a mai, csak hát egy személyes az ágy és nem férnénk el ketten. T_T De végül is nekem mindegy, csak… hadd legyek veled. Még segítek is a főzésben, ha szeretnéd, és közben beszélgethetnénk, majd bepótolhatnánk azt az elmaradt fürdőt a múltkorról… – haladunk néhány perc múlva a szoba felé, hogy legalább a holmijaimat össze tudjam szedni, ha már úgy döntöttünk, hogy ilyenkor hagyjuk el a szállodát, bár a félreérthetetlen pillantásokat elnézegetve gyanítom, még valami mással is elfoglaljuk magunkat indulás előtt, hiszen több hónapnyi külön töltött időt kell bepótolnunk.

Spoiler:

Vissza az elejére Go down
Nishimura Ichirou
Shinigami
Shinigami
Nishimura Ichirou

Férfi
Capricorn Dog
Hozzászólások száma : 69
Age : 53
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2010. Nov. 02.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ex-Kapitány
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te17500/30000Kingyo - Page 2 29y5sib  (17500/30000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptySzer. Nov. 03, 2010 4:00 am

-=|Szabadnapos kalamajka|=-

Hétfő… Utálom a hétfőket, a hét legkellemetlenebb napja. Kezdhetnénk, mondjuk szerdával, akkor úgyis kevesebben lézengenek az utcákon és nem kényszerítenek rá, hogy egy levegőt legyek képtelen szívni Velük. Ostoba csürhe, semmi más, annyira el vannak telve a világmegváltó küldetésüktől, mintha nem is létezne más a világon, csak az értelmetlen harc. Sokkal kellemesebb egy félhomályos szobában üldögélni a kedvenc könyveddel, miközben a zenelejátszóból Beethoven szól. Ezt nevezem Én kellemes időtöltésnek, nem a kaszabolást. Szokás szerint már hajnalban ébren voltam, a rémálmok még mindig kínoznak, de megpróbálok róluk nem tudomást venni. Mióta altatót szedek, sokkal jobb a helyzet, azonban még így is becsúszik egy-két rémkép. Kócosan és mogorva tekintettel sétálok be a fürdőszobába, szemeimet pizsamám ujjával dörzsölgetve. Ismét egy teljesen értelmetlen, s monoton napra ébredtem, csupán az a tény vigasztal, miszerint ismét szeretett műszereim társaságában lehetek és reményeim szerint nem zavar meg senki. Példának okáért osztagom 6. tisztje egyfolytában a nyakamban liheg, holott már ezerszer visszautasítottam segítségét a beilleszkedést illetően, bármi legyen is az, amire gondol. Idióta hímállat, csak azon jár az esze, ráadásul bűzlik az olcsó parfümtől. Egyetlen értelmes lény sincs ebben a bandában Rajtam kívül, na meg persze ott van még a Hadnagyasszony is, akivel igazán jó kapcsolatunk alakult ki, bár még nem mertem Neki megnyílni, az nem megy csak úgy az egyik napról a másikra. Eme gondolatmenetnek köszönhetően juttok el addig a következtetésig, mely szerint Nekem ma szabadnapom van, ráadásul az egyik felettesem utasítására! Ugyan, csak mert elájultam a laborban a fáradtságtól, az nem azt jelenti, hogy kevesebbet kell dolgoznom, sőt!
Eléggé furdal is a lelkiismeretem, amiért most itthon lopom a napot, mialatt akár feltalálhatnék valami fontos műszert is. Vágyakozva pillantok egyenruhám felé, azonban megregulázom magam és mindennapi viseletemet öltöm fel zuhanyzást követően. Fogalmam sincs, mit kéne csinálnom, hiszen ilyenkor mindenki dolgozik, senki sincs az utcákon, főleg ebben az időben. Némi töprengést követően Hiyuri-t az oldalamra csatolom és kilépek a szálláshelyemről. A felkelő Nap rögtön a szemembe süt, így lehajtott fejjel botorkálok ki az utcára, ahol megpróbálok a lehető legjelentéktelenebbnek tűnni. Alig lézengenek páran ilyenkor, ezt a napszakot kedvelem igazán, valamint az éjszakát, mert akkor kicsit elcsöndesedik minden. Nézelődésem közepette megakad a szemem az egyik közeli épületen, ami mellett nap, mint nap el szoktam menni, viszont még egyszer sem voltam bent. Sok jót hallottam már a Kingyi nevű fürdőről, nem egyszer hívtak már, de eddig eszemben sem volt betenni ide a lábam. Alsó ajkamat harapdálva nézek be az ajtón, majd egy megadó sóhajtás után mégis belépek az épületbe. A recepciós nő vidáman fogadd, s rögtön útbaigazít, amint elmondom jövetelem célját. A zárt részbe szeretnék bejutni, ahol csak Velem egyneműek tartózkodhatnak, semmi kedvem sincs a kaján pillantásokra, valamint a perverz megjegyzésekre. Mielőtt öltözni kezdenék, még egyszer körbepillantok az öltözőben, ami elég kihaltnak tűnik. Leheletnyi pír jelenik meg arcomon, míg megválok ruháimtól, s szépen összehajtogatva beteszem azokat a kulcsos szekrénybe. Miután legalább hatszor kinyitottam és bezártam, elégségesnek ítélem a szerkezet működését, így nincs más hátra, mint előre! A biztonság kedvéért két törölközővel is körbetekertem a testem, biztos, ami biztos.
- Hm, kellemes… - vallom be magamnak félhangosan, amint orrig elmerültem a meleg gyógyvízben. Csak az Enyém az egész medence, senki nincs itt, aki megzavarhatna! Kedvem lenne úszni néhány hosszt, ám akkor meg kellene válnom a pamutoktól és mindenki láthatna… >.< Legalább tíz percig kell győzködnöm magam, miszerint ez nem egy rossz ötlet, ráadásul ide csak lányok jöhetnek be. Végül csak félreteszem szégyenlősségemet, ezután gyorsan lubickolok egy kicsit, mielőtt még bárki is megláthatna. A Sors azonban ismét nem az Én pártomat fogja, hiszen egy ismeretlen lábat pillantok meg a lépcsőkhöz közeli csempéken. Hangos sikkantás kíséretében bukom le a víz alá, s addig fel sem tűnök ismét, amíg meg nem kaparintottam a puha anyagokat. Arcom szederszín ég a megaláztatástól, ilyen a szerencsém! Remélem azért nem néz teljesen fogyatékosnak… Sad
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 2 Cl0te16300/30000Kingyo - Page 2 29y5sib  (16300/30000)

Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 5:18 am

Találkozás egy érdekes lánnyal, egy szokatlan helyen


~ Ébredj hétalvó! ~ kapom a már mindennapos ébresztést.
~ Mokó' akarod ezt abbahagyni? Ne, inkább ne válaszolj. ~ morgom a földről felkászálódva.
Végre hallgatott rám, legalább most. Az ég még csak szürkésben dereng, a nap is alig látszik a horizonton. Hát persze. Már megszokhattam volna. Rettenetesen fáj a fejem. Nem is csoda, tegnap este annyi szakét hajtottam föl, hogy csoda, hogy nem táncoltam pucéran az egész osztag előtt. De erre nem is merek gondolni. Szerencse, hogy a legtöbb társam (legalább is, akiket ismerek) lány. A fürdőben normálisnak mondható kinézetet küzdök magamra és a gardróbomból (mai fantáziátlanságomnak köszönhetően) egyszerűen csak előveszem mindennapi shinigami egyenruhám, azon nem is elgondolkozva, hogy mi lesz, ha azt hiszik, szolgálatban vagyok. Mivel kértem egy szabadnapot Verától. Mondjuk, egész könnyen megkaptam, mert az edzésen egyszerűen beájultam. Felkötöm magamra Rakurait, majd kilépek a szobámból és elindulok be, a Városba. Bár lehet, hogy előbb felkeresem a negyedik osztagot, egy jó nagy adag fájdalomcsillapítóért. Bár nem hiszem, hogy egy szabadnapos, másnapos shinigamira pazarolnák az idejüket. Hiszen van nekik nagyobb dolguk is annál, hogy engem ápolgassanak, így az ötletet elvetem. Mikor a városba érek, még mindig azon gondolkozom, vajon mit csinálhatnék. Egyelőre csak a kihalt utcákat járom, a felkelő nap fényében gyönyörködve. Egy pár percre, még a fejfájásomat is sikerül elfelejtenem. De sajnos az érzés hamar visszatér. Éppen azon gondolkozom, vajon hogyan mulaszthatnám el ezt a borzalmas hasogatást, mikor megakad a szemem a Kingyo épületén. Egy forró fürdő biztosan jót tenne a fejemnek! Így aztán vidáman sétálok oda és konstatálom, hogy szerencsémre már nyitva vannak. Kinyitom az ajtót és belépek, mire a kedves, mosolygós recepciós hölgy azonnal a segítségemre siet, hogy mi hol van. Mikor tájékoztatom arról, hogy az elzárt részbe szeretnék menni, ő türelmesen elmagyarázza, merre találom. Kedélyesen megköszönöm, majd sikeresen, eltévedés nélkül sikerül eljutnom az öltözőbe. Remélem nincs itt senki, mert akkor lehet, hogy ki tudnám aludni magam a vízben anélkül, hogy megfulladnék vagy megzavarnának. De sajnos, most nem engem pártol a szerencse. A lelakatolt szekrényből kitalálom, hogy valaki megelőzött. Kicsit szomorkásan kezdem magamról lehámozni a ruhám, de aztán felvidítom magam azzal, hogy lehet, hogy szerzek egy új barátot. Így már kicsit vidámabban zárom el a szekrénybe Rakurait és a ruháimat, majd csavarom a testemre a törülközőt. Mikor odalépek a medencéhez, meglátom az illetőt, aki sikeresen előbb jutott ide nálam. Belépek a jó meleg vízbe, mire ő felsikít. Valószínűleg észrevette, hogy én is itt vagyok. A falakról csak visszaverődik a hang, tovább növelve a zajt és az én fejfájásomat is.
- Kérlek szépen, ilyet többet ne csinálj, mert nélküled is majdnem szétrobban a fejem. - mondom neki, mikor újra felbukkant a vízből, törülközőstül.
- Ne félj tőlem. Látod, én is lány vagyok és biztosíthatlak, hogy a férfiakhoz vonzódom, ám de meg kell vallanom, szép alakod van. Nincs mitől tartanod, nem akarlak bántani. - mosolygok biztatóan a lányra és sétálok be teljesen a vízbe, hogy kicsit közelebb kerüljek hozzá.
- Milyen modortalan vagyok, hiszen még be sem mutatkoztam. Hayakawa Tasumi, shinigami, 2. osztag 6. tiszt, a Járőralakulat tagja. Örülök, hogy találkoztunk. Téged hogy hívnak? Te is halalálisten vagy ugye? - mutatkozom be engedelmesen és sétálok közelebb hozzá, átszelve a jó meleg vizet, mikor visszatér a fejfájásom.
- Mondd, nincs valamid, ami csillapíthatná a fejemben másodpercenként felrobbanó bombát?
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Ajánlott tartalom




Kingyo - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kingyo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-