-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kingyo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te5000/15000Kingyo - Page 7 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptyPént. Ápr. 11, 2014 12:57 am

Fürdőzés és randi


Jobb ezen hamar túlesni, vagy éppen szeretné minél hamarabb megejteni a fürdőzés. Mert hát ha hamar meglesz, akkor jöhet a következő, és még gyorsabban feltudja szedni Vörikét.
~ Inkább csak meg akarod fektetni, Cabron. Nem szégyen az, és legalább nem faszos kézzel fogdosod a markolatomat. Utána mindig úgy érzem, hogy zuhanyoznom kell, meg drótkefével leszedni a bőrömet. Szar érzés.- háborgott Bagabondo egy sort, és valahol, még majdnem igazat is tud adni neki Motochika.
- De mintha annyira zavarna téged az egész. Mást se csinálsz, csak a töködet markolászod, meg az orrodat túrod. A markolatod meg nagyjából a lábszárad lehet. Tehát pofa súlyba.
~ Nagy a szád, Cabron. A végén még beletalálok lépni.
- Tudom, nagy szartaposod van, de nem fog menni. Kirágom a májadat, úgyis jó nagy már.
~ Hasonló jókat, Cabron. Remélem nem fog felállni.- zárta a vitát Bagabondo, és tüntetőleg elment egy megmaradt fal tövébe pisálni.
- Ahogy gondolod. Akkor nézzük sorba. A hely kibérelve, Tollas lerendezte, Kezes pár tanácsot adott, amit nem fogadunk meg, mert hülyeségek. Oké, mehetünk a csajért.- felkapta a kabátját, Bagabondod is magához vette, és már indult is Vörikéhez. Még szerencse, hogy egy osztagban vannak, nem sokat kell gyalogolnia. Megérkezve a szobájához, kopog néhány erőset, és vár. S’ mikor végre feltárul az ajtó, és Vörike az, széles mosollyal köszönti.
- Hali Vöri. Akkor mehetünk úszni? Megvan minden, nem lesz ott vendég, úgy lesz, ahogy megbeszéltük. Kapd össze magad, és itt megvárlak.- nem hagyott időt ellenkezésre, a kezével hessegette Vörikét, hogy kapja össze magát.
~ Tudod mit, Cabron? Ne csak, hogy ne álljon fel, de legyen meg a havija is, ne tudjon belemenni. Sőt, harapj a nyelvedre, és törjenek el az ujjaid, az lesz a tuti kókadás.- röhögni kezdett Bagabondo, jó hangosan, bár ezt úgyis csak Motochika hallotta.
~ Nem értem ennek miért örülnél. Akkor te se fogsz megtudni semmit, így semmi friss nem lesz, amire rázhatod a tököd.- hamar abba maradt Bagabondo röhögése, és átváltott egy bamba arckifejezésbe, nem mintha tudna más milyet is. S’ ha megérkezett Vörke is, akkor már tartja is a kezét, vagy éppen a vállát, ahogy kényelmesebb, és már mehetnek is.
- Aztán csak megint engem kövess, és nem lesz semmi gond.- el is indul, remélhetőleg társasággal, néhány kanyar, meg méter, és ideje megtörni a csendet.
- Mit szóltak az otthoniak, hogy elhozlak? Hányra kéne hazamenned? Vagy egészestés vagy?- kérdezi vigyorogva, és még remélhetőleg megkapja a választ, meg is érkeztek.
- Na, ide jöttünk, nyugi, senki se fog zavarni.- be is mehetnek, bent pedig akivel kell, azzal beszél pár szót Motochika, majd vissza is megy Vörihez, egy alkalmazottal.
- Na, akkor kövesd ezt a tagot, megmutatja merre is vannak az öltözök, meg ezek, utána meg a medencét is megmutatja, persze a közöst. Na, majd ott találkozunk.- Motochika le is lépett, elment az öltözőbe, ott pedig ledobálja a ruháit, és egy törölközött teker magára, a kezébe veszi Bagabondot, és irány a fürdő része, ott pedig le a törölközött, és megmerül a jó meleg vízben, Bagabondot pedig kirakja a partra.
~ Hééé, én nem kapok semmit?
- Majd ha jó leszel, lehet később megmerítelek, de ahogy ismerlek, nem szeretsz fürdeni.
~ Ez más, ez nem fürdés, ez ázás.
- Mindegy, még kint maradsz. Előbb Vörikével szeretnék ázni.- hátrahajtotta a fejét, ki a partra, a karjait pedig széttárva lazul. Lehunyja a szemeit, és várja a partnerét.[/justify]
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te31700/45000Kingyo - Page 7 29y5sib  (31700/45000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptyPént. Ápr. 11, 2014 5:32 am

A fürdő rejtelmei

Kiderült, hogy nem is olyan könnyű találkára készülődni. Főleg akkor nem, ha egy olyan alak osztja a tanácsait, és dirigál, mint Keiko~chan. Újfent rá kellett jönnöm, hogy nem csak hogy tapasztaltabb az emberekkel való harc-mentes érintkezés terén, de még hihetetlenül szigorú is! Olyan ruhákat vetett el szinte kérdezés nélkül, amik kényelmesek voltak, már amennyire egy ilyen ruha az lehet, és ráadásképp nem adott alább, kicsit sem. Végül elő kotortatott velem egy ismeretlen valamit, közölvén, hogy az lesz rajtam.
- Elsőként is honnan van ez az izé? - csuklott el a hangom, miközben a megtestesült rejtélyt szemlélgettem. Fogalmam sem volt, miként működik, arról meg végképp, hogy rám hogy is keveredne.
~ Ilyesmikkel ne foglalkozz, a szekrényedbe találtam... Rolling Eyes~ vágta rá Keiko~chan.
- Ki van zárva! Neutral- közöltem vele, lévén csak pár hakama, meg pár yukata díszítették a szekrénynek csúfolt gyékény ládikámat.
~ Most inkább azzal foglalkozz, hogy jól érezd magad, és ebbe leszel, nincs apelláta! ~ Kegyetlen volt, az biztos.
- És azt hogy kell? - érdeklődtem le, ha már itt jártunk - A tegnap történtek után kicsit félek. Tuti bolondot fogok csinálni magamból...
~ Ne aggódj, nem leszel ezzel egyedül... ~ vigyorgott sejtelmesen, miközben elcsomagoltam a ruhát. Alapból nem értettem, hogy miért kell csomagolni is ruhát, meg felvenni is...  
"Kellemes, könnyed viseletet választottam, ne aggódj!" - idéztem a Rókát, miközben az ugyancsak ismeretlen ruhát mustrálgattam. Azt már meg se mertem kockáztatni, hogy megkérdezzem, Ez miként került a ruháim közé. Inkább a felvételét próbáltam meg. Nem volt különösebben bonyolult, és mivel gyorsan túl akartam lenni rajta, siettem is vele. Miután megszoktam, valóban csak annyit követelt tőlem, mint egy hakama, annyi különbséggel, hogy itt nem lehetett levenni a felsőt, ugyanis egybe volt az egész. Amúgy viszont nem különösebben zavart a mozgásban. Viszont a getáktól nem voltam hajlandó megválni! :arrogant:Erre se Keiko~chan, se az igen lelkesen segítkező Hikaru~chan, de még Suza~chan se tudott rávenni! Végül, mikor pont elkészültem volna, már be is toppant a férfi, és elsőre kicsit talán ledöbbent az idegen viseletem láttán, még magam is döbögtem miatta, majd gyors készülődésre hessegetett. De addigra már minden benne volt a táskámba, ami csak kívülről nézett ki úgy trükkösen, mintha üres lenne. Szóval csak az volt kéznél, és ha már kínálgatták, el is fogadtam a felkínált vállat. Szóval indulhattunk is. Kissé nagyon furán éreztem magam a csontszín egybe ruhában, lenge kis pörgős szoknyában, ami csak egy sárga kendő-szerűséggel volt a derekamnál megkötve. De Keikoval nem lehetett vitatkozni. Szóval nem volt mit tenni. Ezen úgy elmerengtem, hogy az első fordulónál lelkesen lefejeltem Motochika~san vállát. Tudtam, hogy veszélyes alak vagyok, de hogy ennyire, azt nem is sejtettem.
- Életemben sem volt sosem ki... - egy újabb kanyar, és egy újabb fejelés akasztott meg a mondandómban - ... szóval sosem volt ilyesmi megszabva, és bocsánat... - simogattam az orrom, lévén igen csak kemény volt a válla... Végül megérkeztünk, rögtön továbbítva is lettem, egy ismeretlen szobába zártak, ahol meg kellett birkóznom, egyfelől az ösztöneimmel, hogy menekülő útvonalat keressek a zárt szobából, másfelől a ruhának nevezett izével!Végül Keiko segítségével csak magamra öltöttem, és kimentem, hogy a jól megérdemelt pihenésemet elszenvedjem ennyi szörnyűséges öltözés után...
Mint kiderült Motochika~san se tűnt el végleg, szóval az előbbi emberrabló jóember végül csak oda vezetett hozzá.
- Kopp-kopp - szólaltam meg felettébb értelmesen, miközben kiléptem az ajtón. Kissé félszegen magam után be is húztam, majd óvatosan belecsüccsentem, persze Keiko előző utasítása alapján végül mégis csak ruhástól a vízbe.  Gin~chan, Keiko~channal a kezem közelébe, a medence partján pihent.
A kellemesen meleg víz gyengéden körbe ölelt, és egy hatalmas sóhajjal, mintha az egész napi megrázkódtatás is távozott volna.   - huh  ez már kellett - ropogtattam meg kicsit a csontjaim, miközben kinyújtóztam a tagjaimat, hogy minden porcikámat átjárja  a meleg víz jótékony hatása...

Kingyo - Page 7 92f0656e22c747dfa0e6f8bd7dfe26e2
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te5000/15000Kingyo - Page 7 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptyPént. Ápr. 11, 2014 6:24 am

A fürdő rejtelmei – nem rejt az olyan sokat

Tényleg meglepte Vörike ruhája, ahhoz képest, hogy mennyire ellenezte az ilyen cuccokat, most mégis valami olyasmi volt rajta. De nincs ellenére Motochikának, jól áll, meg mutat is valamit, tehát fasza. S’ sejti, hogy Vöri zanpujának benne lehet mancsa, vagy keze, vagy akármilye is van.
~ Nem figyelsz a részletekre, Róka, akkor csak mancsa van. Meg vágod, vörösnek vörös dukál.
~ Akkor én hogy kaptalak téged?
~ Baromnak barom jár, Cabron, ennyire egyszerű.- ezzel bizony betalált Bagabondo, nem is nagyon tud már mit mondani rá Motochika. Inkább várja, hogy megérkezzenek, és ott elmerüljenek a lazításban, meg a vízben. Megérkezve el lett irányítva mindenki arra, amerre kellett, és reméli Motochika, hogy most nem fejeli meg senki vállát se Vörike. Addig is áztatja magát. A nagy pihenésből pedig Vörike hangja rántotta vissza.
- Szabad.- mondta mosolyogva, majd lassan ránézet az érkezőre. Az álla is leesett a látványtól. Odanyúlt az álla alá, és lassan becsukta, csak ne égesse magát.
- Azta mocskos életbe. Hát, ha idősebb lennék, a látványtól szívrohamot kapnék, az már biztos. Naaagyon jól nézel ki, de komolyan.- fütyült is egyet, jelezve, hogy a látvány bizony nagyon is jó. Hátra is nyúlt, és megfogta Bagabondot, hogy kicsit igazgatva, nehogy szem előtt legyen.
~ Anyádat, így nem látok semmit.
~ Ez volt a cél.- magában kiröhögte a kardját, meg érdemelte a beszólások miatt. Az se érdekli, ha majd visszakapja, most fölényben van, az a lényeg.
- Hát ja, főleg a mi osztagunknak kell. A sok darálás után egy kis lazítás, többet ér mint egy jó alvás.- mondta barátságosan mosolyogva, és közben amennyire még tudja, lesi Vörike alakját. Pedig eddig se viselt sok ruhát, de valahogy így megint másabb a látvány, izgatóbb.
- Na, de azért ne ülj olyan távolra, gyere nyugodtan ide, mellém, vagy akár nekem is dőlhetsz, vagy a mellkasomra. Nyugi, nem harapok. Wink Na meg még egy masszírozás is vár rád.- szélesen elvigyorodott, de ez most nem csak a csipkelődésének szólt, még a zavarának is. Kicsit jobbnak indul ez a randi, mint a tegnapi. Biztos a környezet miatt, na meg a kevés ruha. Jut is eszébe, figyelnie kell arra, hogy ne túl feltűnően bámulja Vörikét, főleg azért se, mert a végén még megmered valahol, bár lehet nem látszana, de ha ki kell szállnia, az már durva lenne. Lehet azt hinné Vörike, hogy egy rejtet penge van Motochika nadrágjában, és támadni akar. Akkor pedig kellemetlen élményben lenne része, de még mennyire kellemetlenben.
- És mi jót csináltál ma, Vörike? Gondolkodtál a tegnapin?- ez az, a zavarba hozással a saját gondolatait is tereli.

Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te31700/45000Kingyo - Page 7 29y5sib  (31700/45000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptyPént. Ápr. 11, 2014 8:51 am

A fürdő rejtelmei

- Köszönöm... - reméltem, hogy erre a szívrohamos dologra valami ilyest kell mondani, de ha nem, így járt, én bóknak vettem - Amikor kicsi voltam, olyan tíz év forma, apám megtanított, hogy miként lehet egy ütéssel szívroham általi véget okozni... dehogy csak látvánnyal, olyat még eleddig nem hallottam... - tettem hozzá csukott szemekkel. Kinyújtogattam a kissé megviselt tagjaim. A forró vízben, mintha az izmaim is megnyúltak volna kissé közben, de nem bántam. Úgy éreztem, hogy nem bírok mozdulni. És hiába volt a kedves invitálás, nem igazán éreztem magamban erőt, hogy mozduljak.
- Köszönöm, de most úgy érzem, mozdulni nincs erőm... - egy kissé talán fáradt, de boldog mosolyt eresztettem meg - De ha neked ennyi energiád van, te is közelebb jöhetsz! Razz- mondtam, egy apró, de jóleső sóhaj kíséretében.
Kicsit behunytam a szemem, letettem a fejem a medence szélére. Egy mély levegő. Valószínűleg el is tudtam volna aludni így, ám a hangja nem hagyta. Kérdésére pár pillanatra elpirultam, de mivel a meleg vízben amúgy is kicsit piros voltam, az egészséges színre fogtam. Akaratlanul is eszembe jutott a legutóbbi ivászatunk, és hát főleg annak a vége, meg jó pár halál közeli élmény, azok is a fulladásos fajtából, végül a kezes-lábos kirúgásunk a krimóból... aztán a haza menés, végül a kissé kirobbanó fogadtatás, és annak következményei. Ha eleddig kényelmesen nyújtóztam a vízben, most kedvem lett volna teljesen alá merülni, hogy az arcom se látszódjon, lévén mire mindezt végig gondoltam, igen csak bíbor színt öltött. Hirtelen nem sajnáltam a korábbi szívrohamos dolgot! Nehogy már mindig csak én legyek vörös, zavaros, meg úgy általában, no... Mondjuk szavam nem lehetett, mert ha meg én hoztam zavarba, azt hihetetlenül élveztem én is. Cool
- Arra emlékszem, hogy megbeszéltük, hogy nincs menetrend a lazításban - igyekeztem vissza alkotni a színem normál pirospozsgásra a vörösről. Talán kissé a nyelvem is rá öltöttem, csak mert megint olyanra akart csinálni, mint tegnap... De most csak azért se hagyom magam. - És a mai napom nagy részében a pótanyámmal vitáztam, de mint láthatod, láthattad, még mindig én maradtam alul... - suttogtam - És te? Úgy tűnt, rád is már rád fér egy kis pihi... - pislantottam a szemeibe. Már vártam, hogy újra megszólaljon. A legnagyobb rosszakarat mellett is tengermély hangja volt, kifejezetten élveztem hallgatni. Persze a világ valamennyi kincséért se mondtam volna ezt el neki... Razz Megnyugtatott, még ha nem is figyeltem, hogy mit mond. Mondjuk főleg akkor nyugtatott meg, elvégre előszeretettel hozott zavarba, hogy kinevethessen. Szóval ez a hallgatás amolyan bosszú is volt. Még a végén elbízná magát. Smile
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te5000/15000Kingyo - Page 7 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptyVas. Ápr. 13, 2014 1:25 am

A fürdő rejtelmei

- Na, akkor most már hallottál. Elég ha így öltözöl, és szinte minden pasinak a vér elindul lefelé, naaagyon le. Hogy aztán ott legyen jó kemény. Bár azt a keménységet is el lehet érni egy ütéssel, vagy inkább érintéssel, de a látványod is elég.- elég egy romantikus téma, hogy csapni valakit szíven, hogy aztán meg is dögöljön. De még mindig jobb, mintha valami nyálas szarba mennének át, attól bizony a falat kaparná Motochika, és addig maradna a vízben még meg nem fő.
- Akkor készülj, mert gyüvök.- hátranyúlt, hogy Bagabondot a kezébe vegye, azért ne legyen már olyan messze, és egy kis araszolás után már meg is érkezett Vörike mellé. Leteszi a kardját, majd leül a csaj mellé, karját pedig átveti a válla felett. Nem csinálja azt a szokásos ásítás és nyújtás marhaságot, túl átlátszó lenne. Bár Vörike lehet nem tudná, hogy minek is csinálta, tehát lehet mégis csak nyomathatta volna. Áh, a faszt, jó ez így.
- Csak nem meleg a víz? Egyre vörösebb vagy.- hallani lehetett a hangjából, hogy tetszik neki a végeredmény, hogy megint sikerült Vörikét a nevéhez méltóan vörössé tenni.
- Ja, tényleg, igazad van. Nincs menetrend, minden ahogy jön, úgy lesz.
~ Az úgy fasza akkor, Cabron. Ha nem figyel, meg is csöcsörészheted. Azzal meg kimagyarázod magad, hogy nincs menetrend, ezért csináltad.
~ Hát, nem éppen a tapizásra gondoltam, de felírom. Köszi a tanácsot.- inkább ráhagyta Bagabondora, és bár tényleg nem rossz volt az ötlet, de még nem lövi el, kicsiben kell kezdenie. Utána rátérhet a nagyokra… jobban mondva, a két nagyra. Meg arra a nyelvecskére is, amit néha látni szokott.
- Akkor meg kell köszönnöm neki. Ha alul maradtál, és azért vetted fel ezt, hát akkor bizony máskor is alul maradhatsz. Legalábbis ha az ilyen látvánnyal jár.- mert hát szó, mi szó. Az a bikini, amit Vörike visel, hát az nagyjából még a legrondább nőt feljavítja egy pár ponttal. Minimum hármat hozzáad. Ezért lett Vörike olyan 13-14-es. - Áh, én is elvoltam. A szolgálat után edzetem egy pár órát, utána megnéztem Tollast és Kezest, váltottam velük pár szót, meg ilyenek. Tudod, csak a szokásos. A mindennapi mókuskerék, amiből most kiváltam, hogy egy csini Vöri mókuskával, vagy inkább rókával találkozzak. Áh, majd eldöntöd, hogy melyik tetszik inkább. De a Vörikét még megtartanám egy darabig, majd ha már a barátnőm leszel, akkor visszatérek a rendes névre… bár lehet akkor se, tetszik a Vörike. Vörös a hajad, aranyos is vagy, na meg az arcod is gyakran vörös… bár az miattam, áh, mindegy, marad a Vörike.- kicsit hosszan beszélt, de ez volt az elterelés, hiszen azzal a karjával, amivel átkarolt Vörike felett lassan, és óvatosan egyre inkább maga felé húzta Vörikét, sunyin, de legyen meg egy ilyen testi kontaktus. A többit meg… hát ott remélhetőleg nem sunyin kell majd becsempésznie a lompost.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te31700/45000Kingyo - Page 7 29y5sib  (31700/45000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptyVas. Ápr. 13, 2014 3:53 am

A fürdőzés rejtelmei
Nem zavartattam magam különösebben a karja miatt. Egyfelől kényelmes volt, másfelől meg ha neki így jó, egészségére, én nem leszek az örömének elrontója emiatt... Inkább kiropogtattam, végig a gerincem, majd ha már felkínálta, párnának használtam. Közbe persze, hogy ki nem hagyhatta, hogy az arcszínemmel ugrasson. Félig rápislantottam, ámbár nem nyitottam ki teljesen a szemem, majd egy játékos grimasszal feleltem. Végül is mit mondhattam volna. Ő is élvezi ezt, meg azért ha úgy őszintén be kell vallani, akkor én is. Akkor meg nincs min hisztizni. Sokszor mondták már, hogy látszik rajtam, nem nők veletek apró csemete koromtól, hisz nem ismerem a kötelező évődést, aktuális hiszti rohamok is távol állnak tőlem. Hiszti helyett, gyenge nőként inkább levertem a hisztim okozóját, semhogy elvékonyuló, már-már akadozó hangon adjak magasabb decibellel hangot az épp ügyeletes véleményemnek. Ahogy arra se oktattak ki, hogy mik azok a viselkedés formák, miket nem illik megengedni se magamnak, se másnak. Drága egyetlen jó nevelő atyám egyetlen jó tanácsa a másik mellett az volt csupáncsak, hogy ha valaki olyast művel velem, ami nem tetszik, üssem le. Illetőleg, hogy ne menjek el senkivel bordélyházba, erre elkártyázott. Rolling Eyes És legvégül, hogy az út szélén békésen kómáló embereket hagyjam békén, ne hordjam haza. Nem mintha haza vittem volna egyet is valaha...
Aztán persze az irányú magyarázásomra, hogy milyen nehéz volt Keiko~channal megegyezést összehozni, pontosabban lehetetlen, mert rám mondta, hogy ez van és kész, a Rókával értett egyet. Végül is eléggé hasonlított a kitsunékra jellemben, talán ezért is kedveltem meg az elejétől... A Rókáimért is odáig vagyok, még ha ezt nem is árulom el nekik.
Egy fél mosollyal, a szemeit mustrálva hallgattam a mondandóját, és végre nem csak egy, legfeljebb két mondatot beszélt. A hangszíne közbe kellemesen bizsergette a gerincem és a tarkóm. Olyan mély volt, hogy simán még egy morgó tigrist is megnyugtatott volna. Rám is hasonló hatással volt. Még azt se bántam, ha Vörikének szólított.  Persze mókuska, vagy róka nem lettem volna szívesen...
Gondolataimból, meg a hangja élvezetéből végül kissé hirtelen kiszakított, mikor azt vettem észre, hogy elkezdtem dőlni.
- Ha elzsibbadt a karod, csak szólj... - pislogtam rá - De össze ne vizezz, mert utána neked kell a hajam szét gubancolnod! - Azt csak én tudtam, hogy milyen komoly vesződés van vele, mikor bevizesedett és összegöndörödött... Szárazon semmi baj nem volt vele, lévén hosszú, és a súlya lehúzta, amikor véres volt, még akkor se volt nagy baj, hisz a vér elég sűrű, de a víztől.... Rolling Eyes - És az olló nem megengedett! - egyenesedtem fel kicsit, hogy megmozgathassa a karját, hogy a vér vissza tudjon térni a zsibbadt részekbe.
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te5000/15000Kingyo - Page 7 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptyVas. Ápr. 13, 2014 4:18 am

A fürdő rejtelmei

Ahogy kutat az emlékeiben, eddig még nem használták párnának, de nem nagyon van ellenvetése, legalábbis addig biztos nem lesz, még nem a farkán akarja valaki a fejét pihentetni. Az lehet fájdalmas lenne, hiszen álmodik valami rosszat, és akkor hamarjába felkapja a fejét, majd visszateszi, és ezzel már is kész a baj, meg a fájdalom.
- Szólni fogok, nyugi, és ha csak az kell, hát akkor majd szétgubancolom.- bár nem fodrász, meg ilyenek és az se nagy teljesítmény, hogy a saját haját meg tudja igazítani, mert hát neki nem volt olyan hosszú, és csak annyit csinál vele, hogy mindig hátranyalja, és kész.
- Okés, olló tilos… ott van a kard is.- komoly arcot vágott, és komoly hangot is ütött meg, de ha ki nem is tört belőle a nevetés, azért kuncogni kuncogott. Inkább letesz arról, hogy Vörike hajával babráljon, a végén elcseszné az egyik dolgot, ami megfogta Vörikében. Inkább nem piszkálja… még nem. S’ ha már alkalmat kapott rá, akkor egy kicsit megmozgatja a karját, edzésben várja vissza Vörikét.
- Na mit szólsz? Jó párna vagyok, igaz?- kérdezte mosolyogva, és reméli, hogy majd Vörike is lesz az ő párnája. Már van arra is tippje, hogy hova tegye a fejét. Jól el lenne a két párna közt, nagyon is jól.
- Azért rendes volt Tőle, hogy kisegített, hogy ma csak ketten legyünk itt. Látod, tudnak jók is lenni a nemesek.- nem tartja fontosnak, hogy nevet is említsen, biztos tudja Vörike, hogy kiről is van szó. Tollas tényleg jó haver, elég volt szólni neki, és már rendezte is az egészet, bár nem pont úgy, ahogy kellett volna, de szerencsére Kezes is besegített, ketten meg már kiraktak egy megfelelő szárnysegédet. Bár Kezesnek nem nagyon kell segítség a csajozásnál, már amikor csajozik. Mindig Killerel lóg és mászkál segíteni a városiaknak. Mákja van az osztagával, ott elég nagy a lazaság, megteheti. Tollas meg… hát Tollas az Tollas. Csoda az is, hogy lett csaja, legalábbis állandó. Kíváncsi is Motochika, hogy milyen vastag kötélből lehetnek az idegei? Mert hát Tollashoz kell egy bizonyos mentalitás, az már biztos. Így elnézve, a legszerencsésebb Motochika, neki itt van Vörike, csak még Vörike nem tudja, de utána minden fasza lesz, azok ketten meg ellesznek, az egyik a borzával, a másik meg a csajával, már amíg bírni fogja idegekkel a bige.
- Na, jöhetsz vissza a párnára, Vörike.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te31700/45000Kingyo - Page 7 29y5sib  (31700/45000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptyVas. Ápr. 13, 2014 5:30 am


A fürdő rejtelmei
- A kard is tabu! Minden éles dolog, szerszám, tabu a hajammal kapcsolatban! - vágtam rá, még ha majd megpukkadt a kirohanásom miatt, akkor is! A hajam hosszú volt, így szerettem, és ezen nem szándékoztam változtatni.
Ha már ilyen könnyen beletörődött párna mivoltába, épp visszahelyezkedtem, ám elhangzott a szájából egy mondat, ami miatt félúton megtorpantam. Teljesen természetesen hangzott el, ráadásképp még talán egy fél árnyalattal mélyebben, mint ahogy eleddig társalgott velem. Ám most a hangja se tudta megszelídíteni a hirtelen bennem keltett nem kevés érzelmet. Összeszorítottam a szám, talán egy pillanatra egy grimasz is végig suhant az arcomon.
- A nemeseket NE! - jelentettem ki határozottan. Hirtelen megannyi emlék futott végig a fejemen. Általában már nem nagyon foglalkoztam ezekkel, ám Motochika~sant nem olyannak ismertem, aki annyira pártolná őket. Kissé összezavarodtam, vagy én, vagy a férfi. És persze én a saját épeszűségemről teljességgel meg voltam győződve. Akkor nem maradt más hátra, őt is meg kellett győzni, hogy vagy nem ismeri a nemeseket, vagy nem jól ismeri, mert róluk sok mindent el tudnék mesélni, csak épp valahogy a jó meg a rendes nincsenek ebbe benne...- A nemesség sok minden, csak jó nem! Önzők, hatalom éhesek, még akkor is, ha már van hatalom a kezükben! És bárkin gondolkodás nélkül átgázolnak. Embernek se igen mondanám őket! - eszembe jutott Shion arca, mikor a nemesekről beszélt, vagy mikor fejet kellett hajtanunk előttük! Azt hiszem rátapintott Motochika~san az egyik gyengémre, ugyanis kezdtem magam belelovalni a dologba - Nem veszik emberszámba a környezetüket, és emberek ezreinek az életével játszanak a kényükre kedvükre! Valami elkorcsosult fensőbbség tudattól hajtva azt hiszik, különbek mindenkinél, holott a két kezükkel a napi betevőjüket sem képesek megkeresni!- Talán kissé újfent kipirultam, miközben kézzel lábbal magyaráztam a férfinak. Na jó, csak kézzel, de hevesen. - Azokat tartják a legkevesebbre, akikből élnek! - Amúgy se volt egetrengető távolságba a férfi, de amíg magyaráztam felindultságomba, talán közelebb is hajoltam hozzá, nagyon észre se vettem. - Eleddig a nemesség nem tudott túl sok jót felmutatni! Azok, akik esetleg nemesek voltak, de emberek is egybe, általában nem nemesnek születtek, és a két kezükkel dolgoztak meg azért, hogy legyen valamijük! - fújtam még egyet, mintegy nyomatékot adva a mondandómnak ezzel, majd azért vissza feküdtem a korábbi helyemre.
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te5000/15000Kingyo - Page 7 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptyVas. Ápr. 13, 2014 5:48 am

A fürdő rejtelmei

- Okés, akkor a hajad mindenhogy tabu, majd akkor kézzel birizgálom meg.- hanyagol megvonta a szabad vállát, ami nem volt elfoglalva, mint párna. S’ várta, hogy folytassák a lazulást közösen, csak nem számolt azzal, amit az egyik mondata váltott ki Vörikéből. Szó mi szó, most sikerült meglepődnie. Enyhén még hátrált is, már amennyire tudott, így csak a feje mozgott hátrafelé. Meg se tudott szólalni, főleg mert nem is akart, megvárja még kitombolja magát Vörike, majd utána elmondja a saját véleményét. Ám valami körvonalazódik a fejében, köszönhetően annak, hogy elég közel van most hozzá Vörike, és biztos nem számít semmi váratlanra. Ha eddig meglepve volt Motochika, hát most egy sejtelmes vigyor kúszót az ajkára. Nem is tökölt, kihasználta a kínálkozó alkalmat, és amikor Vörike befejezte a háborgást mint a Vörös tenger, hát ideje volt cselekedni. Gyorsan Vörike köré fonta a karjait, és magához húzta, az ajkával lecsapott Vörike ajkára. Meg is van az első csókjuk. Nem kapkod, csak szépen, lassan, és gyengéden, majd máskor ráérnek rátérni a vadabbra, most csak élvezi, még megteheti, és a kezei is serénykednek, simogatják Vörike hátát. S’ amikor elválnak az ajkaik, amik több okból is megtörténhetnek. Olyan, mint hogy Vörike tolja el Motochikát, vagy orrba vágja, esetleg gyomorszájon, vagy tökön, legdurvább esetben megfejeli, (de szökni azért nem hagyja, azt nem, hogy kimenjen a vízből) akkor megosztja a gondolatait a kifakadásról. A csókot még nem említi meg, majd utána.
- Csak annyit mondanék, hogy Samanuske. Ő is nemes, és mégis azt mondtad, hogy a barátod, pedig azok alapján, amit elmondtál, háááát… nem igazán kéne kedvelned Tollast se. Pedig Ő és egy másik barátom segített abban, hogy mára ez ki legyen bérelve, nélkülük most a csók se lett meg. Apropó, milyen volt az első csókod? Nem volt túl gyenge? Kicsit erősebbet, határozottabbat szerettél volna? Csak szólj, és megismételjük, úgy, ahogy akarod.- széles, barátságos mosollyal az ajkán ajánlotta fel az ismétlést, vagy folytatást, ami jobban tetszik Vörikének. Bár lehet, hogy meg kell ismételnie azokat, amiket mondott, mert talán nem is hallotta Vörike. Ahogy eddig megismerte, az se lehetetlen, hogy le van sokkolva. Ebben az esetben majd csak kitalál valamit, amivel felkeltheti. Lehet drasztikus lesz, és még egy csók, vagy helyette egy kis tapi, ami jobb lesz, és hatékonyabb, na meg ami miatt nem fogja kar nélkül végezni, vagy fejetlenül.
~ Milyen volt, Cabron?
~ Amilyenre számítottam, remek, és finom.
~ Mázlista.- erre már nem felet Motochika, csak magában, büszkén vigyorgott.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te31700/45000Kingyo - Page 7 29y5sib  (31700/45000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptyVas. Ápr. 13, 2014 9:58 am


A fürdő rejtelmei
Ennyit arról, hogy hasonlít a Rókákra... Mit hasonlít, össze lehetne velük kötni! Én nagy hévvel magyarázok, neki meg naná, hogy máshol jár az esze. Mire észbe kaphatna az ember... Embarassed
Szóval míg én magyaráztam, ő kihasználta az alkalmat, és úgy meg csókolt, ahogy nem szégyellte. És ő sem volt szégyenlős, ezt beláthatjuk! Legelsőnek ledöbbentem. Amolyan köpni-nyelni nem tudok mód, és ez nem csak a helyzetemből adódóan volt így. Aztán ahogy mozdulni tudtam, tele szívtam a tüdőm, és el is tűntem a víz alatt. Először is fel kellett fognom a dolgokat, másfelől a gondolkodás képességét, mint olyat kellett vissza nyernem, és ha ezzel is megvoltam,nos volt is min akkor már elgondolkozni. Szóval csukott szemmel lebegtem a vízbe, egyenként engedve fel a kis buborékokat. A hajam abban a pillanatban eszembe se jutott, csak később, mikor Hikaru~chan próbált újra hajat varázsolni az összekócolódott loboncomból, ám addigra már késő volt. A vízben azonban az első már-már értelmesnek mondható gondolatom az volt, hogy azt eleddig is gondoltam, hogy hasonlít Gingitsunéra, de hogy ennyire? Na arra nem voltam felkészülve! A következő, hogy akkor ő most Sa~chanról magyarázott? Végül leesett a tantusz, hogy igenis, én most meg lettem csókolva. Heveny elvörösödés és komoly szívdobogás vett elő.  A következő kérdés az volt, hogy hogyan tovább? Úgy sejtettem, nem lehet folytatni úgy, mintha mi sem történt volna. Viszont a víz alatt se, lévén eleddigre elfogyott a levegőm, szóval felrúgtam magam egy újabb adagért. Ahogy felértem a felszínre, nem volt nagy táv, nekem mégis egy örökkévalóságnak tetszett, szóval ahogy felértem, hevesen elmutogattam a férfinak, hogy várjon még egy kicsit. Legalábbis amerre sejteni véltem, hisz a víztől látni még nem láttam semmit. Közben persze rettenetesen el voltam foglalva, hogy a friss levegőt minél nagyobb mértékbe tudjam a tüdőmbe betermelni. Amint ezzel is meg voltam, újabb merülést kiviteleztem, megint lelkesen eresztgetve felfele a kis buborzékokat. Abban reménykedtem, ennyi idő elég, hogy a kissé megveszekedett ketyegőmet lecsillapítsam. Szerintem eleddig még senki nem próbált meditálni a víz alatt. Én megtettem! Belégzés nuku, csak a kilégzésre figyelhettem, de arra figyelnem kellett, ha csak nem akartam egy rakás vizet nyelni, és megfulladni. Végül, mikor úgy éreztem, hogy talán már a férfi szemeibe is tudok majd nézni, újfent a felszínre egyenesedtem. Kidörgöltem a szemeimből a vizet, pislogtam párat, hogy amit ügyesen belekentem, az is valahogy kijöhessen, és csak ez után szólaltam, az átélt izgalmak, meg a hal életmódot követően érthető mód kissé rekedtesen.
- Nem tudom hogy csinálod, de melletted folyamatosan fulladás közeli halál élményeim vannak - köszörültem meg a torkom, hátha sikerül visszanyernem kicsit a normál hangomból valamit. Nem sikerült. Ezek után egy kissé suta mosollyal próbálkoztam, remélvén nagyobb sikerrel járok. - Mellesleg első csóknál kérdezni, hogy milyen volt kissé furcsa nem? Mármint ha nincs viszonyítási alap. - eleddigre már az ötlet is elpárolgott, hogy ártsak neki. Hiába, a hangja tényleg csodákra volt képes...
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te5000/15000Kingyo - Page 7 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptyHétf. Ápr. 14, 2014 2:12 am

A fürdő rejtelmei

Na, nem el akar szaladni Vörike, hanem inkább lefelé gondolta a távozást. Ott egy darabig azért áshat, mire sikerül valahova ki is lyukadnia, bár olyan tüdőkkel, amik neki vannak, azokkal nem sok gond van, már ami a levegő visszatartását illeti. Motochikának pedig annyira nem sürgős, majd amikor úgy dönt Vörike, hogy ideje lesz levegőt venni, akkor majd beszélnek. Addig is a karjait széttárva kiteszi a partra, és lazul tovább. Persze azért figyeli Vörikét, hogy ha véletlen nem akarna feljönni, akkor csak felszedi, vagy majd betámad némi bűztorpedóval, az tuti felhozza majd a csajt lentről, és talán még a vízbe se fog tőle hányni.
~ Ezt aztán jól megcsináltad, Cabron. Korán volt az a szájból-szájba lélegeztetés. De várd ki a végét, na majd akkor nyomathatod megint. Már ha meglesznek a fogaid.- vihogásban tört ki Bagabondo. Azt mondania se kellett, hogy büszke Motochikára, tudta a gazdája, hogy így van ez.
~ Csak meglesznek a fogaim, más nem, majd egy zsákban, a nyakamban. De anélkül is le lehet kapni a csajt, maximum csak fura lesz, hogy nem érzi a kukoricaszemeket a számban.- inkább nem nevetett, mert Bagabondoval ellentétben, Motochikát lehet látni, még besértődne a csajszi. Aki végre feljött, de csak azért, hogy még egy kis levegőt vegyen a légzsákokba. Nincs gond, még nem beszélhet, hát akkor csak biccent a fejével, hogy bizony megértette. Ázik tovább, azon nem múlik. Neki nincs gond a levegő ellátással, tudja szívni befelé, még Vörikének ez lehet kicsit nehezebb. De csak úgy dönt, hogy végre feljön, és bár a hangja kicsit érdekes, attól még nem rossz. Jó ez a rekedtes stílus.
- Ami azt illeti, most magadnak csináltad. Gondolok itt arra, hogy Vörike te nézted meg, mi is van lent. De ja, közvetetten lehet tényleg az én hibám volt. De egye kánya, máskor is bevállalom.- mondta vigyorogva, és büszkén. Már hogy a fenébe ne lenne büszke magára, lekapta Vörikét, minden csontja egyben maradt, ez már teljesítmény volt a javából.
- Áh, igazad van. De attól még el tudod dönteni, hogy élvezted, vagy se. De tudod mit? Adj egy másikat, és akkor már két csók, azzal már lehet tudsz összehasonlítani, és az váratlan se lesz. Bár szerintem az a fasza, a váratlan, akkor spontán, magától reagál a tested, de azt hiszem, most már simán lehetek jobban is a párnád. Na, gyere, dőlj a mellkasomra, mielőtt egy betonkeverő dőlne oda.- nem kérdéses, jó a kedve. Tudja, hogy Vörike miért pirul, és azt is tudja, hogy itt már csak kicsit lesz elverve, már ha el lesz, de arra se fogadna már.

Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te31700/45000Kingyo - Page 7 29y5sib  (31700/45000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptyKedd Ápr. 15, 2014 2:42 am

A fürdő rejtelmei
Szép lassan világossá vállt, hogy valami előttem ismeretlen hang-okból, Motochika~san is bekerült a "képtelen vagyok bántani őket" csoportba. Már csak azt reméltem, hogy nem fogja túlhúzni azt a bizonyos húrt. Igaz eleddig is élvezettel próbálgatta a határaim, és viszont... De akkor se akartam kapkodni. Mármint mindennek eljön az ideje, és úgy sejtettem, hogy amint itt lesz, tudni fogunk róla. Eladdig pedig az épp aktuális helyzettel akartam élni.
Igaz nem tudtam pont, hogy mit is lehet ilyenkor tenni, de őt szemmel láthatóan nem rázta meg a dolog. Könnyű neki, ő volt az elkövető, nem olyan váratlanul érte, mint engem, szegény áldozatot! Aztán eldöntöttem, hogy amennyibe ő ilyen fesztelenül fogadja a dolgokat, csak azért se fogok mindent a szívemre venni! Bár ez eléggé igénybe vette a szívem, szóval ezzel már kissé azt hiszem elkéstem. Embarassed Viszont csak azért is vissza ültem mellé. Nem fogok ennyi miatt megfutamodni, nem én!
- Ok-okozati összefüggés! - kötöttem azt a bizonyos ebet a karóhoz - Csak úgy időtöltés végett nem neveztem volna be önkéntes búvártanfolyamra! Szóval csak ne kicsinyeld el a szerepedet benne! - pislogtam harciasan nagyokat, bár az is kissé a nagy pillogáshoz hozzátett, hogy a víz még mindig törte kissé - Ráadásképp a hajam ... - - tettem hozzá lemondó sóhajjal, miközben gyors mustrát, kárfelmérést végezve összecsippentettem egy egyre jobban göndörödő tincset, és oda mutattam neki. Hú... hogy is hívta ezt a fajta csigásodást Hikaru~chan olyan lelkesen, és kissé talán irigyen? Meg van lokni! Mire észbe kaptam, az egész hajam ilyen volt. Kissé rövidebbnek tűnt, hála a sok kis csigának benne, amik szerencsésen feljebb rántották, és minden szanaszét állt. Ahogy száradt kicsit meg, a sok bongyori kis tincs egyből zavart a látásban. Nos, hát ezért nem szerettem göndörnek a hajam. Inkább kicsit megint bevizeztem, és hátra simítottam az egészet, tisztára, mint ahogy Motochika~san szokta volt hordani. Surprised Ámde újfent állítom, ez nem az én, inkább az ő hibája volt! Arrogáns
Majd a félre értelmezését is gyors korrigáltam, hisz újfent a maga malmára akarta hajtani a vizet! Már csak hogy stílusos hasonlatot mondjak fürdőbe, ámbár, hogy a malom miként kapcsolódik ide, ne kérdezze senki.
- Szóval jelen pillanatban a meglepődésre emlékszem elsősorban, és adtál jó sok zavarba ejtő gondolkodni valót is nékem. Amint ezeket helyre raktam a piciny buksimba, meg lerendeztem a bennem élőkkel, azután tudok a továbbiakról is véleményt mondani, ha ez nem baj neked így! - mosolyogtam, noha a szemeim most komolyak voltak - És a betonkeverőket rugdalt el, akármik is legyenek azok! - fűztem hozzá, miközben elfoglaltam a helyem a korábbi kacsóján. Vigyázzon a buksimra, ha már kissé megpakolta, vagy valami hasonló! Igyekeztem uralkodni a vonásaimon közbe, hogy ne látszódjon, hogy azért megemelkedett a pulzusszámom kissé, de a színemen nem tudtam változtatni. El is döntöttem, hogy akármi történjen, letagadom és a forró víz számlájára írom!
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te5000/15000Kingyo - Page 7 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptyKedd Ápr. 15, 2014 3:07 am

A fürdő rejtelmei

- Ha így nézzük…- vakargatta vigyorogva a tarkóját.- De attól még magadtól mentél le a vízbe. Én csak a kezdést adtam meg, de te döntötted el, hogy inkább a pancsolást választod. Már csak pár játék kéne, hozni kellett volna Tollastól. De akkor tuti jönni akart volna, azt meg inkább most nem.- bár talán Tollast nem kellett volna belefűznie a mondanivalójába, de annyira nem is volt ez fontos. A lényeg, hogy nyeregben érezte most magát, mit nyeregben, egy kibaszott unikornison szállt az égben. Annyira jó helyzetben volt most.- Hát, a hajadról nem tehetek, te mentél le, na meg így reagál, azok csak a gének, vagy ilyesmi. De nem ál olyan rosszul, jobban lehet tekergetni.- bókolt mosolyogva, de közben más emlékek jutnak az eszébe. Amikor Baa~chan haját birizgálta, tekergette, így tudott elaludni, legalábbis néha ez kellett. Ahogy egyre idősebb lett, már nem volt szüksége ilyenekre, sőt, egy idő után, már más nőkkel csinált mást, és utána aludt el. A csajok meg általában reggelre mindig hazamentek, legalább a kíséréssel se kellett fáradnia. Csupa haszon, ha meg akart valakitől szabadulni, megmutatta, hogy még az anyjával él, és kész.
- Hohó, na így a tuti, ahogy én hordom a hajamat. De inkább maradj meg az eredetinél, ha nagyon rásimul arra a szép fejecskédre, akkor tud csúnya is lenni.- mintha csak a koponyája lenne ott, sőőőőt, ha megsimogatja a fejét, akkor brrr, érezni lehet mindent, az nem jó. Sőt, kurva frászos tud lenni.
- Hmmm… értem. De ha előre szólok, akkor nem hagyod magad… áh, így volt a tuti. A lényeg, hogy egyelőre nekem okés volt. Várok a véleményedre, hogy milyen is volt neked… hehehe, mintha szex lenne. Az izgat, hogy neked is jó volt?- hangosan nevetni kezd, de inkább megcsendül, és nyugalmat erőltet az arcára.- Persze, nem gond, nyugodtan beszéld át a benned élőkkel… azért remélem nincsenek olyan sokan, és nem tart el olyan sokáig se.- kicsit elgondolkozik, hogy mikre is utalhatott Vörike. A bacikra, vagy mikre? Hehehe, benne élőkre, ha minden jól megy, majd egy része Motochikának is benne lesz, ha nem is őrökre, de egy darabig majd csak. Az lesz ám a tuti.- Igeeeenis, rugdalom majd őket, szanaszéjjel, meg darabokra.- ahogy Vörike elfoglalta a helyét, már is karolta át, és lesi is a másik arcát, aminek a színén ismét csak mosolyog.- Ilyen meleg a víz, hogy így kipirultál? Vagy valami más az oka?- naná, hogy továbbra is oda-oda bökdös. Így a fasza, meg így edződik Vörike is, szokja a be-beszólásokat, sőt, ha ügyes, vissza is tud vágni, az se hátrány.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te31700/45000Kingyo - Page 7 29y5sib  (31700/45000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptySzer. Ápr. 16, 2014 4:45 am

A fürdő rejtelmei
Kifejezett Virult a feje, mint egy vadalma, csak tudnám miért. Rendben van, azt hiszem tudom, de akkor is! Szinte már bosszantó, hogy őt mennyire nem zaklatta fel a dolog, kicsit sem! A hajamat ért katasztrófára csak lelkes tekergetést kezdett felemlegetni, mire kérdőn felvontam a szemöldököm. Szerencsére az nem akart fidresedni-fodrosodni kunkorodni... Neutral Elkezdett a kíváncsiság furdalni, hogy vajon mit szokott a hajakon tekergetni, vagy hogy miként is kell azt művelni.
- Tekergetni? Mármint a hajat? Azt hogy? - adtam is hangot értetlenkedésemnek, csak hogy nehogy látványosan ne vehesse észre, hogy milyen oldalfúrási bajaim vannak.
Közben persze a saját loboncommal birkóztam, aminek a végeredményeképp egyen-fazonú frizuránk lett, de sebaj. Majd otthon Hikaru~chan kibontja, amit egész biztos mind a ketten meg fogunk könnyezni, előre tudtam. Ő amiért megint nem vigyáztam, én pedig azért, amit és ahogy fésül rajta. Ez már nálunk amolyan bevett szokás. Tisztítja a könnycsatornákat, ha már másért nem vagyok hajlandó túl sűrűn ríva fakadni! Cool
- Mondták már, hogy kifejezetten ügyesen bókolsz? - öltöttem majdnem rá a nyelvem, de időben észbe kapva, meggondoltam magam. Még igenis zavarba voltam, szóval nem cselekedhettem ily felelőtlenséget. - Mellesleg már említettem, hogy én egy kifejezetten ijesztő alak vagyok nem? - tettem hozzá büszkén villogó szemekkel, elvégre igazam volt, és ez majdnem olyan jó volt, mint mikor először sikerült nekem zavarba hoznom Motochika~sant.
- Rendben, aláírom, lehet kissé megijedtem volna, ha előre közlöd ilyes irányú szándékaidat. Lévén még ha sokat éltem is már eleddig, ilyen téren kezdőnek számítok - pironkodtam, de most kivételesen a meleg víztől, vagy ha nem, akkor is. Megjegyzése mit sem javított arcpirító helyzetemen, sőt! Pedig már volt vörös rajtam elég, hisz elég méretes hajszerkezettel áldott meg a kék ég.
- Amúgy mi az a betonkeverő? - pislogtam rá hót komolyan, hisz elég zavaró, de fogalmam sem volt...
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te5000/15000Kingyo - Page 7 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptySzer. Ápr. 16, 2014 6:11 am

A fürdő rejtelmei.

- Megmutatom.- fel is emelte a karját, és elkapott egy tincset Vörike hajából, és bidérgálni kezdte, persze nem úgy, hogy fájjon, na meg csak a végét. Mutatóba pont elég ennyi is.
~ Hehehe… Cabron, más köré is lehet azt tekerni, elég nagy hozzá a haja, meg szerintem ki is bírja.- ízetlenkedett Bagabondo, és ha nem lenne társaságuk, akkor még Motochika is hangosan helyeselne és közben röhögne, de hát társaság az van, így ettől most eltekint. Vörike haját pedig elengedi, már ha hagyta neki a csajszi, hogy megmutassa, mit is értett az alatt.
- Háááát… eddig nem. Leginkább azt mondták, hogy ügyesen káromkodok, meg jól bírom a verést, meg ügyesen használom a nyelvemet, de akkor ezt is felírom a listára.
~ A nyelved… hát az állati volt Cabron. Kibaszott jó, ezt még én se tudtam volna jobban mondani.- büszkén tolta ki a mellkasát Motochika. Tud bókolni is, méghozzá ügyesen. Pedig lehet Vörikének az a barbár udvarlás kéne. Izzadt férfi, oroszlánszag, bunkóval fejbe, hajnál barlangba. Bár a pletykák szerint, ahogy lendítené a kezét, már ki is lenne csavarva, és kapna a fejére, meg a gyomrába, és egyéb testrészére.
- Ijesztő? Mondtad már, de még akkor se hittem el. Azt hiszem én pedig mondtam, hogy nem egyszerű megrémíteni. Meg van rá pár egy pár papírom, hogy nem is akarsz megrémíteni. Ez van Vörike, rájöttem már. Én is tetszek neked. Wink - bár kacsintott, de az arca komoly volt, ezt bizony nagyon is komolyan mondta, nem bökés akart lenni, hanem egy tény elismerése.
- Én pedig akkor keveset éltem, de ezen a téren… fogjuk rá, hogy haladó vagyok. A legtöbb csaj csak egy éjszakára jött, aztán meg mentek is. Tudod, fiatalság, bolondság.- legyintet egyet.- De azért veled többre tervezek.
~ Ja, vagy két éjszakára, mi, Cabron? Bár nem értem én ezt az egyéjszakás dolgot… a fasz reggel is feláll.- röhögni kezdett Bagabondo, miközben sűrű szivarfüstöt eregetett, és sötét sárga nyáltenger csorgott végig az állának két oldalán.
- A betonkeverő? Egy emberi gép. Kell bele víz, kavicsok, meg valami szürkés anyag, azt keveri össze, és abból lesz a beton. Gyakran arra építenek, meg járdának is szokták használni, falat is szoktak még belőle felhúzni. Jah, és maga a gép… nekem nagyjából az államig ér, egy nagy forgó részbe megy bele a cuccos, oldalán egy kormány, amivel lehet dönteni a keverő részét, és nehéz. Nagyjából ez volt az, Vörike. De ez csak egy amolyan hasonlat, vagy mifasz volt.- mondta vigyorogva, és úgy döntött megint kap Vörike egy kis meglepetést. Hamar egy puszit nyomott az arcára.- Ilyet csak kaptál már, igaz? Na, van ilyen a szájra is, az a szájra puszi.

Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te31700/45000Kingyo - Page 7 29y5sib  (31700/45000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 17, 2014 8:45 am

A fürdő rejtelmei
Hát megmutatta milyen is a hajtekerés. Bár mifelénk még pödrés volt a neve, de ha tekerés, nekem úgy is jó. Főleg, mivel titkoltan szerettem, ha az engedélyemmel birizgálták a hajam. Persze ha olyan nyúlt volna hozzá, kit nem ismerek, vagy épp nem szívlelhetek, azt hiszem rövid úton eltörtem volna kacsóját, de Motochika~san egyik csoportba se tartozott. Így aztán jólesőn behunytam szemem, átadva magam a kellemes érzésnek, hogy a hajamba matatnak, mikor is abba is hagyta. Kissé csalódottan pattantak fel a szemeim, de ha nem, hát nem.
- Ironikus voltam kissé... - bólogattam, érzékelvén, hogy milyen lelkesen ironizált ő is vissza. Cinizmusa mit sem csorbított közben az enyémen. - Engem általában nem így szoktak dicsérni... ámbár már mondtak betegnek is, állatnak is, sőt régen olyat is emlegettek, hogy női testbe zárt férfi lélek vagyok... amit persze zokon vettem, ezért leütöttem az illetőt - sóhajtottam az emlékekre. Hiába, igen komolyan megdolgoztam én ezekért a bókokért! Cool
Közben persze újfent tagadta azt a nyilvánvaló tényt, hogy ijesztő vagyok. Nem is értem, miért. Holott pont az az ijesztő bennem, hogy az emberek nem félnek tőlem mindaddig, míg a fejemben az a kapcsoló át nem csattan. Igaz utána se egy darabig, majd már nem tudtak félni semmitől. Végül is ez egy hatásos módja annak, miként is lehet az embereket minden félelmüktől megszabadítani. Az pedig már a kisbetűs mellékhatás pusztán, hogy a félelmeikkel együtt az életüktől is búcsúznak.
De mindezek a gondolatok ott elég mellékesnek tűntek. Félre döntöttem a fejem, hogy megnézhessem magamnak Motochika~san arcát. Igazából már csak akkor láttam meg a sebhelyét, ha akarattal kerestem. De ha feltűnt, akkor se zavart egy csöppet sem. Míg ő arról lelkendezett, hogy már tudja, ő is tetszik nekem, egy meggondolatlan pillanatnak engedve kinyújtottam a karom, és a kissé vizes ujjaimat végig húztam a sebhelyén, miközben kissé elgondolkodva, mondhatni csak fél füllel hallgattam az egy éjszakás kalandok, és a betonkeverők meséjét. A puszi az arcomra meglepett, így visszakaptam a kezem, de addigra már késő volt. Kíváncsivá lettem, és mivel Motochika~sanról volt szó, még faggatózni is mertem.
- Oké, akkor ezért a pusziért cserébe két kérdésem is van! - villantottam rá egy csibészes vigyort. - Immáron ismerem az egy éjszakás történetek menetrendjét... vagy nem is, inkább a módját, és mondtad, hogy velem többre tervezel. Mennyivel többre? - játékosan csillogott ugyan a szemem, de komoly válaszra vágytam, hisz fontosnak éreztem, ezt is tisztázni... - A másik kérdésem pedig - érintettem meg újra a sebhelyet az arcán - Mi történt? Minek a nyoma ez? Persze ha nem akarsz, nem faggatózok, csak kíváncsi vagyok Embarassed - szabadkoztam, miközben az ujjaim alatt éreztem a bőre puhaságát, és a furcsán feszes-sima heget is, ahogy végig húztam finoman az arcán a kezem. Majd hirtelen a szemeibe tévedt a pillantásom, és kissé újfent pirulva rántottam el a karom. Biztonságosabbnak ítéltem, ha visszatelepedek korábbi helyemre, hát így is tettem.
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te5000/15000Kingyo - Page 7 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptyPént. Ápr. 18, 2014 4:39 am

A fürdő rejtelmei

- Akkor azt még kicsit gyakorold. Majd bele fogsz jönni.- mondta vigyorogva, és inkább visszatérne Vörike hajának a csavargatásához, de mégse teszi. Még rákap a jóra Vörike, majd ha kéri, vagy ha le kell nyugtatni, vagy valami ilyesmi. Akkor betámadja azt a vörös hajkoronát, és jól megcsavargatja.- Áh, nem csak téged hívtak már így. Gondolom ez is az osztag sajátossága lehet. De büszkén kell viselnünk ezeket a neveket, ha rájönnek, hogy zavar, csak azért is így hívnának. Áh, lehet aki ezt mondta, az buzi volt, és azért hitte. Gondolom azt gondolta, hogy felismerne egy férfit. Pedig a tested lazán árulkodik arról, hogy nő vagy, hiszen ádámcsutkád sincsen.- biztos azt gondolná az ember, hogy valami mást mondott volna, de nem, tud ilyen hatalmas meglepetéseket okozni. Még Bagabondonak is tátva maradt a szája, és kézzel, lábbal mutogatta, hogy mit is kéne mondani. Meg lesz még annak is az ideje, de nem most. Most inkább kicsit komolyabbra veszi a figurát. Persze csak azután, hogy elmondta, hogy már vágja Vörikéről a tényt, hogy bizony itt kölcsönös a tetszés. S’ Vörikének most sikerült meglepnie Motochikát. Nem gondolta volna, hogy meg lesz érintve a sebhelye, de ez nem tántorította el attól, hogy azt a puszit megadja. Pedig inkább élvezte volna a simogatást. Hiába harchoz volt szokva Vörike keze, mégis, egész puha volt az érintése. De tudta Motochika, hogy nem adnak semmit ingyen, az érintésért cserébe és a pusziért kapott két kérdést. Egy-egy kérdés a két dologért. Annyi gond legyen. Az elsőre már válaszol is, és méghozzá komoly hangon, és arccal.
- Veled nem csak egy éjszakára tervezek… nappal is feláll.- csak nem bírta ki, és kis komolytalanságot bele kellett raknia.- De hogy komolyan is feleljek. Sokra, sokáig, nem csak éjszakákra, hanem barátnőnek tervezlek. Tehát más nőnek nem udvarolok, és nem akarom megfektetni se őket. Csak te. Nagyjából, mintha csak egy ellenfelem lenne, és mindenki más le van szarva.- így talán jobban érti majd Vörike is. A második kérdésénél pedig halványan elmosolyodik, na meg az újbóli simogatás miatt is. Kár, hogy hamar vége lett. Helyette Motochika húzta végig az arcán a kezét.- Nem mondanám, hogy olyan izgalmas történet. Még fiatalabb koromban történt, egy kocsmázás alkalmával. Azt hiszem, elmértem a farkamat, és olyanokba kötöttem bele, akibe nem kellett volna. Nem fényezem magamat, hogy osztottam őket, mert nem. Pár ütést én is betudtam vinni, de a rövidebbet is én húztam. Pár törött borda, zúzódások, végül úgy gondolták, hogy elveszik a kedvem a további balhéktól. Fogtak egy üveget, széttörték a fejemen, majd ezt hagyták hátra, mint egy emlék.- keserűen elvigyorodik, majd leengedi a karját, és átkarolja Vörikét.- Persze nem maradtam adós. Utána egyenként kaptam el őket, tanulva az előzőből. Hagyva némi emléket nekik is. Ez hát a története a legláthatóbb sérülésemnek, tudom, nem valami nagy szám. De nem minden sérülés mögött van lenyűgöző, izgalmas történet.- mondta jókedvűen felnevetve.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te31700/45000Kingyo - Page 7 29y5sib  (31700/45000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptyPént. Ápr. 18, 2014 7:01 am

A fürdő rejtelmei
Naná, hogy valami olyat válaszolt a kérdésemre, amit mondjuk Gin~chanból néztem volna ki minden gond nélkül. Motochika~san is minden gond nélkül és persze habozás nélkül vágta rá a kérdésemre válasz gyanánt. Mindezt persze totál faarccal. Legszívesebben egy kis vizet fröcsköltem volna az arcába, hogy lemossam a túlkomolyságát, de végül mégse kellett, hisz folytatta, immár komolyabb formába, kevésbé komoly képpel. Így mindjárt jobb volt. A mondandóját is sokkal komolyabban lehetett venni, és mint olyat, én komolyan is vettem.
Második kérdésemre, noha válaszolt, de vissza is adta a kölcsönt. És lássuk be, az ember akkor tudja csak igazán, milyen zavarba ejtő dolgot tett, ha visszakapja. Én megtudtam. Ahogy a bőrömhöz ért az ujja, szép gyorsan elpirultam, de nem mozdultam, elvégre én kezdtem a dolgot. Szép taktika volt, hogy ne tudjak figyelni arra, amit elmesélt, de én csak azért is figyeltem! Mondandója közben magához is ölelt, de valamiért újfent nem húzódtam el. Volt valami keserűség a tengermély hangjában, miközben a férfiakra oly jellemző módon, a szinte lehető legrövidebben foglalta össze a történteket. Mikor végzett, komolyan felé fordultam, majd az ujjammal az orrára koppintottam.
- Az igazat megvallva eleddig nem sok olyan sérülést láttam, pedig már láttam és alkottam is jó párat, de még se láttam még olyat túl sokat, aminek izgalmas, vagy lenyűgöző története lett volna. Kocsmákba beszerzettek közül meg még őszintén szólva egyet se! - ha már magához húzott, a vállát vettem párnaként birtokba - Világ életemben valamiért a kocsmákat mindig felbolygatta az én jelenlétem is. Akárhányszor bementem egyedül egy krimóba, mindig belém kötöttek. Egy nő, egyedül, karddal az oldalán. Ezt valahogy rendszerint nem tudta a kicsiny szíve valakinek sosem megemészteni. Azt meg főleg nem, hogy én eretnek szakét kértem, netalán valami erősebbet! Ezt látva, előttem érthetetlen okból, elkapta őket a bizonyítási láz, vagy a kisebbségi komplexus, mint Rókám szokta volt mondogatni. Rendszerint tűrtem mindig egy darabig, hogy inzultáljanak, ne férjenek a gatyáikba, és sorolhatnám, majd midőn elfogyott a türelmem, általában jogos felháborodással láttam neki a lenyugtatásukra. Elkapva a grabancukat, benyugtattam őket az asztal alá. Lévén mióta elbírom a konyhakést, atyám harcra nevelt. De ott komolyan nem ez volt a szándékom! Elvégre én csak egy kis szakéra ültem be, ők viszont gardedámot követeltek mellém, és katanát hordtam csak gardedámként, ezt valahogy nem bírta kicsiny lelkük megemészteni. De ez a része lényegtelen a történetnek, ami megannyiszor "aranyozta" be a napom... A lényeg, hogy sose szép történet az ilyen. Igaz nincsenek betegesen szadista hajlamaim, így egyik alaknak se véstem sose a bőrére a nevem, és én is megúsztam az ilyesmit. De jól tetted, ha elkaptad őket! - bólintottam harciasan. Nem kedveltem az ilyen embereket, se lelkeket, meg úgy alapból az ilyen alakokat. Akik csak csoportban nagy szájúak, de úgy aztán nagyon.
De a forróvízben, átölelve, azt hiszem még rájuk se tudtam komolyabban haragudni... Inkább csendbe, a vállára hajtott buksival élveztem, ahogy az egész heti feszültség mind jobban és jobban hagyta el a testem.
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te5000/15000Kingyo - Page 7 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptyPént. Ápr. 18, 2014 8:23 am

A fürdő rejtelmei

Elmosolyodott azon, hogy ismét sikerült pirulásra bírnia Vörikét. Lassan annyiszor eléri ezt, hogy az arcszíne is vörös lesz, nem pedig fehéres. Akkor pedig mi lesz ha zavarba fog jönni? Kifehéredik az arca, vagy még sötétebb lesz? Érdekes kérdés, de nem annyira hogy tovább gondolkozzon rajta. Inkább folytatja a beszélgetés.
- Na, akkor megvolt az első kocsmás sérülés is, amit láttál. Hm, de akkor lehet csak nekem nagyzoltak a történetekkel, bár mindegy, egy heg az heg marad, mindegy, hogy szerezted. Van akinek teszik, van akinek nem.- hallgatásba burkolozott és érdeklődően figyelt Vörikére, és a szavaira. Egyet tud érteni azzal amit elmondott. Az ilyen pasikat tényleg nem értette, akik így keresik a balhét, még ha egy másik férfival, akkor se, nem hogy egy nővel. Gerinctelenségnek tartotta, és gyengeségnek, de hát senki se olyan, mint a másik. Még kész szerencse. Ha mindenki harcmániás lenne, akkor hamar annyi lenne az életnek, vagy ha mindenki nyálas, kis köcsög… na abba jobb nem belegondolni.
- Ez kábé azért lehet, mert mi pasik vagyunk olyan marhák, hogy ha meglátunk egy dögös csajt bemenni egy kocsmába, főleg egyedül, akkor rárepülünk. De ha látjuk, hogy kard van nála, hát akkor nem értjük a helyzetet. Elég régi ösztön ez bennünk, hogy a nőket védenénk mindentől, de ha látjuk, hogy megtudja magát védeni, akkor elbizonytalanodunk a farkunk keménységben… na jó, nem mind, de a legtöbben igen. Akkor pedig bizonyítani akarjuk, hogy márpedig egy nő nem lehet jobb nálunk, legalábbis azokban nem, amit férfiasnak gondolunk. Mint a piálás, harc, és ilyenek. Na meg ha utána ki is kapnak, hajaj, akkor aztán szakad el valami, és még inkább balhézni akarnak. Ez van sajnos, gyakran faszok tudnak lenni a pasik.- némileg lenéző hangsúllyal hagyták el a szavak az ajkát.- De ja, ezek nem valami szép történetek. Azért a nevemet én se véstem oda, de maradt pár koponyatörés, meg borda, vagy éppen záptojást kaptak tőlem, vagy éppen zúzottat. Amilyen kedvem volt éppen, meg amilyen erősen csaptam oda. Kocsmai bunyó, vagy annak a bosszúja, ott simán lehet csalni, nem normális harc az, ahol rendesen kell táncolni, ropni a lépeseket.- már majdnem sokat is beszélt, szinte már érzi, hogy kiszáradnak az ajkai, de csak szinte. Végignyalja őket, majd kifújja a tüdejében lévő levegőt, hogy frissel töltse újra. Közben pedig azért rá-rá les Vörikére, és elégedetten vette tudomásul, hogy még mindig párna.
- Jó ez a lazítás, igaz? Ez a randik egyik legjobb fajtája. A semmittevés, marha jó tud lenni. Főleg, hogy már egész sokat haladtunk. Volt hajazás, simogatás, puszi, és csók is. Talán nem úgy lesz, ahogy gondoltam, hogy évekig fog tartani, mire felszedlek. És ez fasza.
~ A dugásra térnél már rá, az jobban érdekel, mint ezek a hülye sztorik, Cabron. Dugás, baszás, kefélés, pocsíkolás, bohóc bezavarása, bruttósítás. Soroljam még? Fektessed már megfele! Vagy buzi lettél!?- elég türelmetlen volt Bagabondo, annyi szent.
~ Mindent a maga idejében haver, mindent a kurva maga idejében. Majd ha Vörike is akarja, majd akkor, addig verd a farkad a saját fantáziádra… meg utána is.- kész, tényleg kizárja majd Bagabondot, ha szükségét érzi.

Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te31700/45000Kingyo - Page 7 29y5sib  (31700/45000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 19, 2014 4:12 am

A fürdő rejtelmei
Az ilyen fürdőknek az az egyetlen turpissága, a többi mellett, hogy az embernek elszáll az időérzéke, amíg ott áztatja magát a forró vízben. Azt hiszem velem is hasonló történhetett. Szép csendesen, csukott szemekkel pihentem, ami hát legalább olyan fontos, mint egy edzés. Elvégre a fegyvert is gondozzuk, így a forgatónak is ugyanez kijár. Ráadásképp a társaságot is élveztem. Persze valamiért kenyérnek lettem nézve, és mindenáron pirítóst játszottak velem, de annyi baj legyen. El lett döntve, hogy ez még viszonzásra kerül, és majd én is fogok pirítóst játszani! Lehet tényleg megfeledkeztem volna az időről, lévén még beszélgettünk is, mikor valami gyengéden a vállamon landolt. Mielőtt oda néztem volna, kiderült, ki is volt a látogatóm, ugyanis egy csőr morzsolta meg a fülem. Suza~chan jött utánunk, és lógott be a medencéhez, fogalmam sincs, miként. Lehet előtte a második osztagosokhoz lopakodott be pár edzésre, órát venni. Azért volt ilyen, szarkákat megszégyenítően jó surranó alak. És még csak a személyzet észre se vette...
- Nem akarlak zavarni benneteket, de azért mégis foglak. - kezdte. És lássuk be, már a kezdet is csodás volt! - Szóval a helyzet az, hogy Hikaru~chan eldöntötte, hogy kaját csinál, pontosabban főzőcskézik egyet!
- Nem esett baja?
-Haja szála se pörkölődött meg, ellenben a ruhájába kár esett, azóta is azt siratja!
-És mi égett le? Az egész ház? Csak a konyha? Esetleg pár szoba? - faggattam, noha nem mutattam, de kissé elkezdtem aggódni - Mellesleg hagytam nektek étket, ez nem tűnt föl senkinek? - érdeklődtem le, ha már szót kaptam, ezt is.
- Csak pár konyharuha, meg ilyesmik, semmi komoly.
Megkönnyebbülve sóhajtottam, miközben vissza is csüccsentem a vízbe, lévén észrevétlen, az átélt félelmekre kissé talán felpattantam.
- Őszintén köszönöm a pihenést. - hajoltam meg Motochika~san felé - De most már ideje haza mennem, mielőtt valaki komolyabb bajt alkot a távollétembe... - sóhajtottam kicsit - Ha Hikaru~chan főzni akar, abból könnyen robbanás sülhet ki, ami elég ijesztően hangzik, de ismerve leánykám képességeit, komoly esély van rá. Még egyszer köszönök mindent, nagyon jól éreztem magam! - hajoltam meg újra, majd elsiettem a két Rókát is felkapva öltözni...
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te5000/15000Kingyo - Page 7 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 24, 2014 7:42 pm

A fürdő rejtelmei

El tudta volna még viselni tovább a közöst, de Vörike csőröse közbelépett, és a szavai szerint (Motochika szerint meg vicces a madár hangja, de ez most nem fontos) de Hikaru~chan tüzeskedik. Bár még fogalma sincs Motochikának arról, ki is az a Hikaru. Lehet az a kislány, akit nem látott, de már találkozott vele. Azért, hogy Vörike 11. osztagos, egész sok olyan barátja van, akikért a 12. osztag szívesen kapkodna. De ahogy ígérte, lakat a száján, és inkább a kialakult párbeszédre figyel, na jó, nem teljesen. Ha már állt Vörike, akkor még szép, hogy kicsit gyönyörködik a hátsójában. Szemelőt van, és formás is, kedve lenne meg is fogni, na de majd máskor, most inkább az elköszönésre figyel. Bár tudta volna még élvezni tovább Vörike társaságát, mert hát jó volt nézni így, hogy bikiniben volt. Nem semmi látvány, de valamit nem tud megérteni a nőkkel kapcsolatban. Ha bikiniben látják, az okés volt, de ha például fehérneműben, akkor az már valamiért gondot okozott. Érthetetlen, bár oké, Vörike nem nagyon visel ilyet, elég neki egy fásli is. Nála ezzel nincs gond, inkább csak azzal, hogy néha félreért mindent, na mindegy, majd csak belerázkódik valahogy.
- Nincs mit, és majd megismételjük. Akkor pedig tényleg siess, nem lenne jó egy robbanás az osztagunknál, elég rossz néven vehetik a többiek, még támadásnak gondolják, abból meg jó még sose sült ki.. Én is, viszlát.- biccentet Vörikének, és figyelte ahogy elsiet. Jó, azt nézte megint csak, ahogy a fenekén a víz csorgott lefelé. Férfiból volt, és hát jól is mutatott.
~ Na mi lesz Cabron? Mi még maradunk?- érdeklődött Bagabondo.
- Ja, mi még egy darabig maradunk. Ha már itt vagyok, akkor kiélvezem a lazítást.- mondta, és kényelmesen elhelyezkedett, karjait a medence szélére tette, előrébb csúszott, és lehunyta a szemeit. Élvezte a pihenést, és a víz kellemes melegét. S’ ha már egyedül van, lehet el is ereszt majd párat, lesz legalább pezsgőfürdő, csak nehogy valaki jöjjön, mert a végén leszédül a durrantásoktól. Habár az nem lehetséges, mert mára csak a kettejüké volt ez a hely.
- Na oké, asszem eleget áztam már. Menni kéne, mert a végén bealszok, és reggelre csak egy paca marad belőlem, ami aztán elférne egy vödörben is. Marhára guszta lenne.- felállt, majd felkapta Bagabondot, és elindult az öltöző felé, hogy utána mehessen a dolgára, természetesen egy kocsmába. A meleg után kell egy kis hideg sörike, amivel belül is megöntözi magát.
Vissza az elejére Go down
Urufu Mae
13. Osztag
13. Osztag
Urufu Mae

nő
Capricorn Hozzászólások száma : 24
Age : 288
Tartózkodási hely : 13. osztag területén
Registration date : 2013. Jan. 19.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te9000/15000Kingyo - Page 7 29y5sib  (9000/15000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptySzer. Május 07, 2014 5:53 am

Ősrégi eszmék, elfeledett családfa, netán megleltem?

Amennyi csillag
ragyog az égen, annyi
gond ül lelkeden.

Valaki az épület túloldalán kitárta az ablakot. Gyönge szellő szökött be a szabad utat adó keret között, megtáncoltatva az asztalon pihenő szalvétákat, ruhák ráncaiba nagyobb gödröt mélyítve. Jómagam lehunyt szemmel élveztem az arcomat simogató lágy fuvallatot. Sötét színű hajtincseim némelyike is követték a légmozgás útját. A szél hideg volt, mint a téli hónapban a kacsaúsztatót befedő jégréteg.
- Értem – felelek. - Nem szükséges szabadkoznia, Yashuhiro-kun, pontosan értem, mire kívánt utalni – kisebb mosolyt öltök arcomra bíztatásképpen. Ritka emóció pont tőlem, s kevesen értik meg, hogy nem mosolygok, ha nincs rá okom, lévén nincs értelme azt erőltetni. Nevetek egy szórakoztató szófordulaton, ha az megérdemel ilyesfajta boldog dicséretet.
- Bár egyúttal elgondolkodtató a hasonlat. A sereg teljesítménye lehet rossz vezérrel az élén is, ám a vezér maga lehet jó, ha a sereg rosszul teljesít, vagy éppen ő maga hozzá nem értése húzhatja le a csoport erejét. Ezek olyan változók, amelyek az évtizedek során ütik fel fejüket – elmélkedek el hangosan ezen. Természetesen nem bántani szerettem volna Yashuhiro-kunt a gondolatmenetemmel. Csupán megtetszett példája, melyet tudatom örömmel boncolgatott, kóstolgatott, tanulmányozott, s ezáltal saját véleményt fabrikáltam belőle.
- Ha más kérné az ön segítségét, teszem azt, egy rokona – hozakodok elő lassacskán a példával. Még magam is meglepődök azon, hogy egyáltalán ilyesmire adom a fejemet. - Az ő fejlődését is segítené, Yashuhiro-kun?
Levélről esik
egy csepp a víztükörre.
Megfoghatatlan.

- Oh – arcomra enyhe meglepettség maszkja ül ki, ahogy Yashuhiro-kun megosztja velem a közte és Lélekölőkardja között lévő ingatag kapcsolatot. Ez nem büntetés? Milyen titokzatosak is vagytok ti, zanpakutok, Kazagurumaru.
Ha lelkem másik fele elrejtené lényé egy részét, megtagadná, hogy tudjam, nem lennék képes ilyen higgadtan kezelni a helyzetet. Talán… Azt hiszem – még ha kárörvendőnek hat is – örülök, hogy nekem nem kell ehhez hasonló szituációban Lélekölőkardommal szembenéznem.
- Próbálta már orvosolni? – szalad ki számon, a tán kissé közvetlen kérdésem. Köhintve, mintha csak torkomat köszörülném, teszem hozzá: - Amennyiben nem veszi tolakodásnak a kérdésemet, Yashuhiro-kun…
Jómagam sokat törődök a zanpaktuommal való kapcsolattal, lévén számtalan helyzetben nyújtotta nekem támaszát. Eme a segítőkészség miatt hitetlenkedve hallgatom azon elbeszéléseket másoktól, akik Lélekölőkardjukról kissé negatív fenn hanggal beszélnek. Ámbár ez is megmutatja, hogy mennyire különbözünk.
Hegedű húrja
Sír az északi szélben.
Netán bánatos?

- Valóban? – apró meglepettséggel mosolyodok el. Nem gondoltam volna, hogy Yashuhiro-kun csakugyan fenntartásokkal kezeli a mágia használat tudományát.
- Értem. Szegény Airisu-kun… úgy értem, a múltját tekintve. Rémes a tudat, hogy elfeledtél dolgokat, amelyeknek ismeretében kellene állnod – mélyről jövő sóhaj hagyja el ajkaimat. - Ez a tudatlanság rémesebb bárminél. Nem ismerni valós önmagunkat, csak foltokban emlékezni, könyörtelenség – tekintek oldalra, s szemmel követem, hogy a szoba túlsó végében eddig nyitva állott ablakot bereteszelik a hűvös levegő okán, mely odakintről tért be.
Szitakötő a
vízen. Csak, huss! Elröppen.
Senki se látja.

- Elbíztam magam… úgy gondoltam, hogy talán boldogulok vele, de tévedtem. Még elegendő bátorságom sincs hozzá – ismerem be kellemetlen mosoly kíséretében. - N-nem szükséges, Yashuhiro-kun ^^” – szabadkozok. Látva elszántságát, azonban nem szeretném rokonomat tartózkodásommal terhelni. Mély sóhaj kíséretében pillantok a teakínálatok listájára.
- Rendben – adom be a derekamat. - Egy narancsízesítésű feketeteát kérek szépen – adom meg válaszomat, mely rendelésre is kerül Yashuhiro-kun által.
- Én örömmel meghallgatnám – borostyán szemeim megcsillantak a múltbéli történet, már csupán említését hallván. Lévén a tekercsek, melyeket az Emberek Világában kutatok, illetve kutattam, is mind a múltat fedi fel, mert engem érdekel, ismerni akarom, meg akarom tudni, ki, mi voltam valójában. S hogy családunkról, de mindenekelőtt az előttem helyet foglaló személyről Yashuhiro-kunról, rokonomról tudhatok meg még többet, ez az eddigiekhez képest még nagyobb kíváncsi lelkesedéssel tölt el, még ha kifelé, a külvilág irányába ezt nehezen tudom kimutatni. Ráadásul itt várakozott két forró ital is elfogyasztásra, melyek sokkal kellemesebbek egy történet hallgatása, vagy éppen elbeszélésre folyamán.

Vissza az elejére Go down
Urufu Yashuhiro
3. Osztag
3. Osztag
Urufu Yashuhiro

Leo Hozzászólások száma : 104
Tartózkodási hely : Soul Socety, Seireitei
Registration date : 2012. Aug. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Sanseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te15100/30000Kingyo - Page 7 29y5sib  (15100/30000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptyHétf. Jún. 02, 2014 8:53 am

Ősrégi eszmék, elfeledett családfa, netán megleltem?

Volt már, hogy tartottam edzést Sanbantai tisztként Juuichibantai tiszteknek, sőt felsőbb utasításra a nyolcadik osztag egy tagjának is tartottam edzést. Viszont másmilyen segítséget nem tudom, hogy tudnék-e bárkinek is adni, de hogyha egy osztagtársról van szó, vagy egy rokonról, akkor megpróbálnék, ebben biztos voltam.
- Megtenném azt, amit megtudnék. Már volt rá példa, hogy nem osztagtársamnak nyújtottam segítséget harci tudásának fejlesztésében. Viszont egy rokon más téma, ebből a szempontból legalább olyan fontos, mint az osztag. – Feleltem kérdésére. Bár egy barát, majdnem testvér halálát én okoztam, viszont, hogyha egy rokonomnak mégis az én segítségemre lenne szüksége… mert más lehetősége nincs, mondjuk, akkor természetes, hogy segítenék, ebben nem volt kétségem.

Nem, nem próbáltam jobb kapcsolatba kerülni Urufu-val. Megfelelőnek tartottam eddigi kapcsolatunkat, nem akartam javítani, nem kívántam fejlődni… Meg voltam mindig is elégedve ezzel a fél helyzettel, hiszen talán még ennyit sem érdemelnék.
- Nem. – Adtam egyszerre választ mindkét kérdésére. Aztán kisvártatva, újabb korty után úgy gondoltam, talán ki is kellene kicsit jobban fejtenem, így levegőt vettem a hosszabb válaszhoz. – Nem tartom tolakodásnak kérdésedet. – Lélegzet vételnyi szünet, s megadtam a másik kérdésre is a bővebb választ. – Nem próbáltam javítani kapcsolatunkon. Mint említettem én meg vagyok elégedve, mindig is meg voltam elégedve a helyzettel. De Ő sosem volt velem megelégedve. Talán hiba, hogy így gondolok az egészre, de… –~többet nem érdemlek.~ – Egyszer… Talán… Valamikor… Lehet, hogy én is eljutok az ön szintjére. – Nem tudtam volna megmondani, hogy mennyi időt képzeltem hozzá, talán ezer évet? Vagy csak százat? Viszont abban biztos voltam, hogy egyelőre nem kívánok ezen az állapoton változtatni.

Egy bólintással jeleztem, hogy igen, tényleg távol ál tőlem a démonmágia, bár Kagami Kanata-san az addigi tagadásom gátját áttörte, s egy halvány mágikus fénysugarat bocsátott át rajta.
- Sokan másképpen dolgozzák fel az elfeledett múltat. Sokan, a legtöbb shinigami halvány emlékkel sem rendelkezik emberi életéről, már ha nem ide születtek. Hogyha megismeri Airisu-kunt, akkor majd megláthatja, hogy ideát jó családba került. – ~Sakura-chan és A…Akira-san nevelték, ez meg is látszik a kedvességén, bár azért azon csodálkozom, hogy nem olyan szabadszájú, mint a kedvesem… Nem is baj, egy kapitány, főleg a gyógyítóké ne legyen szabadszájú.~
Hát hallani akarta. Becsuktam a szemem, vettem egy mély levegőt, s reméltem, hogy semmit sem fogok összekeverni. Vagy nem fogok valamibe bele zavarodni.
- Amikor én éltem az Emberek Világában, háborúk szaggatták Japán-t. Mi, az Urufu-k a sogununk földterületeire vigyáztunk elsősorban. Nehogy az ellenség, vagy talán az ellenfél jobb szó lenne, szóval nehogy veszélyeztessék a népet, vagy ellehetetlenítsék a csapatok ellátmányozását. Már a nép, és a katonák is már a végét kívánták. Klánunk vérével védte a földet, s egy-egy behíváskor a sors meg is tépázta létszámunkat. Mikor megszülettem a szerzetes talán jó szerencsét látott bennem, amit megoszthatott a szüleimmel. A Yashuhiro névnek „bőséges tisztesség” és „széleskörű béke” jelentést tulajdonítanak, már ahogy tudom. Ebből már következtethető, hogy milyen sorsot akartak nekem szánni. Hogy elhozzam a békét a klánra, és így az egész földre, mit védelmeztünk. Ebben a szellemben neveltek, engem, az elsőszülöttet, a lán vezetőjének utódját. Nekem, mint az új vezető, ki apám után átvette volna a helyet a klán élén, nekem kellett volna a tisztességemmel, erőmmel békét teremtenem, vagy azt elhoznom. Viszont alig, hogy betöltöttem a huszadik életévemet a sogun behívott minket. Harcra szólított fel minket, hogy harcoljunk érte, hogy vonuljunk csatába. – Meséltem nyugodt tempóban, rezzenéstelen arccal, s közben meghozták Mae-san teáját is. Bele kortyoltam az enyémbe, hogy erőt merítsek, s torkom nedvesítsem, aztán folytattam. – Az egyik csatában, talán az elsőben, amit vívtunk éppen párbajt vívtam az ellenséges csapat egyik tagjával, mikor egy nyílvessző formájában megtalált a halál. – A vessző helye felsajgott, s akaratlanul is homorítottam egy aprót, miközben hátizmaim megfeszültek. – Fájdalomra nem emlékszem, csak arra, hogy egyik pillanatban még kardot váltunk, a következőben… A… A-ki-ra a nevemet kiáltja, jegyesem bátyjának, a fivérbarátomnak életét megmentettem, de az enyém véget ért. – Észrevehetően nehezen tudtam kiejteni a nevét, bűnbánatom már ebben is megnyilvánult, vagy talán csak ekkor vettem észre. Próbáltam zavartalanul folytatni a történetet. – Lelkem végig kísérte a csapatot a hadjáratban, egészen addig, míg A...kira haza nem tért. Napok teltek, de csak néhány hold töltődött és fogyott, mikor a klánt shinobi-k támadták meg. Az Urufu-k túlélték, de a Zenko-k nem. A kedvesem és a bátyja a Zenko család tagjai voltak. Egy Ame Ryuu nevű shinigami küldött át minket Rukongai-ba. Az ottani életünk más történet. Nem sokkal azután, hogy mi már nem voltunk az Emberek Világában a Háborúk kora lezárult, s béke köszöntött be, vagy legalábbis már nem voltak olyan sűrűn háborúk, mint azelőtt. Sok-sok samurai, hogy így mondjam munkanélkülivé vált, szerencsére az Urufu-k nem tartoztak közéjük. Ezután sok-sok évvel, mint hűséges, megbecsült katonacsaládként voltak emlegetve. – Azt hittem, hogy hosszabb elbeszélést fogok tartani. Viszont az, hogy nem lett az, talán nem is baj, így nem volt annyi részlet, amibe belebonyolódhattam volna. – Ezt kívántam elmondani. – Jelentettem be, hogy a történetnek vége, s bele ittam a teámba.
Vissza az elejére Go down
Mitsuke Zarakai
7. Osztag
7. Osztag
Mitsuke Zarakai

Férfi
Hozzászólások száma : 19
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2014. Jul. 24.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Újonc
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te5000/15000Kingyo - Page 7 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptySzomb. Júl. 26, 2014 6:39 am


Első ismeretség






Hosszú idő telt el azóta, hogy Zarakaiból megérkezett a lelkek városába de korán sem mondhatja azt el erről a helyről, hogy valaha is rosszul érezte volna magát. Elfelejtette már a kezdeti gondokat és teljes erejével azon volt, hogy a mostani, shinigami énjét a lehető legmagasabb fokra vihesse fel. Az osztagába való bekerülése után pár nappal gondolta ki azt a tervét, hogy elmegy és körbenéz ténylegesen ennek a hatalmas városnak a szegleteiben. Mindennap lehet találni valami újat itt és pont ezért megunhatatlan még sok év után is.
Egy fényesebb reggelen fel is kerekedett a szokásos sétájára, amit gondolkodás és különböző fantáziálás fűszerezett. Legjobban a kardja mivoltján töprengett, mi közben a lábai vitték előre az utcákon. Nem tudta eldönteni, hogy most csakis kizárólag a saját akaratával irányíthatja a kardját, avagy mivel neki is hirtelen haragból áll az elméje nagyobb százaléka, így a kardnak is lehetnek ilyen gyorsabb kirohanásai csata közben. Hol ott semmi rosszat nem tesz a kard lelke, csupán követi a gazdája lelkét és pillanatnyi akaratát. Ugyanakkor ott van a másik megoldás is, amit az a pasas mondott a meditációja közben, hogy csak ő döntheti el kardja erősségének mértékét a saját belsője irányításával. Egy valami biztos, hogy nem mindennapi fegyverrel áldották meg, de vajon ez áldás vagy átok ? Olyannyira belemerült ebbe az eszmecseréjébe, hogy egyik pillanatról a másikra előrántotta kardját és a szemeit a kard pengéjére irányította, mi közben még mindig ment előre.
- Mit akarsz tőlem és én mit remélhetek tőled? - Beszélt a kardjához Zarakai és pár másodperces nézegetés után visszaengedte a tokjába. Mikor arcát és szemeit ismét az útja irányába emelte, meglátott egy teaházat. Ahogy megcsapta orrát a különféle teák illata, nem várt sokáig hanem máris betért, hogy megigyon egyet, vagy többet.
Az illatok áradata csak sűrűsödött, mikor a pulthoz ért és kérni szeretett volna egy teát. - Jó napot, egy epres teát kérnék, ha van épp fogyasztható mennyiségben. -
- Persze, hogy van, máris adom - Válaszolta neki a teaház pultosa és odaadta neki a csészét. Zarakai keresett magának egy helyet, letette a csészéjét, kardját maga mellé döntötte az asztalnak, leült és nekilátott a teájának. Közben kémlelte a többi vendéget és a gondolatai hamarosan megint eltemették őt teljesen.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo - Page 7 Cl0te31700/45000Kingyo - Page 7 29y5sib  (31700/45000)

Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 EmptySzomb. Júl. 26, 2014 9:57 am

Első ismeretség

Szép csendbe telepedtem le az egyik sarokba. Már előre nagyon vártam a mai napot, hisz végre rá tehetem a kezem az eleddig oly nagyon várt, ám sehol nem talált tea-különlegességemre. Igaz ez nem japán, kínai tea volt. Nem is zöld-vagy fekete, hanem fehér, ám talán pont emiatt, meg persze a kíváncsiság is hajtott, hogy felkutassam, a Napsugár Virágzó Tea névre hallgató ínyencséget. És most végre sikerült beszerezniük az ittenieknek! Így aztán úgy sejtem érthető izgatottsággal doboltam az ujjaimmal az asztalon, miközben a másik kezemmel Gin~chan markolatát simogattam szórakozottan. Mikor besétáltam a terembe, a kiszolgáló, lévén már ismert, elnéző mosollyal irányított az asztalkám fele. Nem tette szóvá a vállamon utazó csöppnyi aprócska madarat, nem kért meg miatta a távozásra, se semmi ilyesmit nem tett. Már tapasztalatból tudta ő is, hogy Suza~chan nélkül tájékozódás terén teljességgel meg vagyok lőve, és nem művelt ilyen szívtelen dolgot vélem.
Néma lelkesedéssel fogadtam, mikor kihozták a gőzölgő, különösen kellemes illatokat ontó csészét. Elém rakták, meghajoltak, majd távoztak. Pár szakértő szippantás erejéig ízlelgettem a művészi illatokat, majd immár meglepő türelemmel vártam, hogy a tea "megérjen". A vízben látszólag csak egy levél-gumó volt, ám ahogy ázott, a gumó szép lassan elkezdett kinyílni. És a tealevelek közül előbukkant a kamélia rózsaszínes-vöröses virága. A virág magában is elragadó látvány, arról nem is beszélve, hogy virágnyelven a a csodálat szimbóluma, akárcsak az európai rózsa.
Ahogy szép lassan kinyílt a teában ez a különös páros, és felúszott a felszínre, egyből megragadta a szépre fogékony kicsiny művész lelkemet. Így aztán nem kicsit gondba keveredtem, hogy egy ilyen műalkotást, vajon meg lehet~é inni, vagy az ilyes művelet szentség-törésnek, gyalázatnak, és főbenjáró bűnnek minősülne~é? Problémám feletti töprengésemben egy idegen érkezése akasztott meg. Na nem mintha nem lett volna a többi vendég idegen, ám rajtam kívül egyedül ez a jövevény viselte még itt is a kardját az oldalán. Kíváncsiságomnak engedve, közelebb libbentem, persze orozva, hogy kicsit jobban is megszemlélhessem az ismeretlent. A lopakodás nem is volt olyan indokolt, totálisan magába volt fordulva, szóval lecsüccsentem az asztalához, és kedvesen mosolyogva megszólítottam.
- Szia Chiyo vagyok. Megtisztelnél vele, hogy megmutatod a kardod? - egy pillanatra elgondolkodtam, hogy ez így lehet nem elég magyarázat is kell, szóval abba is belé kezdtem - Bocsánat, csak rajongok a kardokért, vagyis úgy általában a pengékért. Ha nem akarod, nem baj, csak szóval... - zavaromba kicsit belekotorásztam a hajamba, Gin~chan szokása szerint. Csak remélni mertem nem riasztottam szegényt nagyon el a verbális támadásommal.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kingyo - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kingyo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-