-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te41000/55000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptySzer. Szept. 17, 2008 8:48 am

-Ez nagyon kedves tőled, szívesen elmegyek.- mondta
-Most viszont el kellene indulnom hazafelé, mert már kezd későre járni -nézett rá a telefonjára.
-Rendben, akkor elkísérlek ha megengeded.- álltam fel fizetés után az asztaltól
Ő bólintottam majd elindultunk. Már látszottak a csillagok is, bár a Seireiteiben sokkal szebbek voltak. Ha még esett is volna akkor a kedvenc időm lett volna.
-Szeretek ilyenkor sétálni... Felidézi a régi emlékeket és megnyugtat.- törtem meg a csendet.
Vissza az elejére Go down
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te10000/12000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (10000/12000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptySzer. Szept. 17, 2008 8:59 am

-Szeretek ilyenkor sétálni... Felidézi a régi emlékeket és megnyugtat.- törte meg Daisetsu a csendet
-Igen, ilyenkor minden olyan csendes és nyugalmas. Habár a sötétet nem szeretem annyira , de a csillagos ég kárpótol.-néztem felfelé
-Odaát is ilyen szépek a csillagok? -kérdeztem miközben felfelé bámultam, közben meg is botlottam, de még időben elkaptam Daisetsu karját. -Jaj ne haragudj, hogy ilyen ügyetlen vagyok. -hebegtem
Vissza az elejére Go down
Kamitora Kenzo
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Kamitora Kenzo

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 60
Age : 33
Tartózkodási hely : A pokol trónján vagyok
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Egy balesetben elhunyt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptySzer. Szept. 17, 2008 10:19 am

Mikor oda értem Uraharához rögtön elém ugrot.
-Kamitora van egy jó hírem.
-Na kivele.
-A régi házad teljesen üres és nagyon jó állapotban van ha akarod akkor nyugodtan beköltözhetsz.
-De ha bejönnek oda akkor mi lesz?
-Már megvettük neked.
-Köszi akkor máris költözök. És remélem a házi búlimra eljöttök.
-Persze hogy megyünk.
Mikor Kamitora össze pakolt rögtön kiosont hogy a fiúcska észre ne vegye. Sikerült is neki elmenni észre vétlenül. Mikor a házához ért körbenézet és elámult.
-Jóval nagyobb mint amire emlékszem.
Kamitora felment a szóbájába és körbenézet. Meglepödve látta hogy minden úgy van mint eddig.
-Na akkor meghívók kellenek és kaja pia és zene. Várj csak talán sikerülne egy együttest elhívnóm. Majd ment és kereset egy együttest.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te41000/55000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 18, 2008 7:28 am

-Odaát is ilyen szépek a csillagok?- kérdezte miközben felfelé bámult, közben meg is botlott, de még időben elkapta a karomat.
-Jaj ne haragudj, hogy ilyen ügyetlen vagyok.- hebegte
-Semmi baj.- mondtam, de kicsit élveztem is a helyzetet.
-A Seireitei-ben szebbek a csillagok mint itt. Legalább is szerintem.- válaszoltam neki.
-Én ismerek egy Ishida nevű quincyt. Tudod ki az? Eddig ő volt a legerősebb quincy akit láttam, bár eddig csak őt láttam.- mondtam, de a végén elhalkúlva.
-Lassan megérkezünk.- mondta Zekka mikor én felderítettem a környéket. Nem sokára ismét megszólalt.
Vissza az elejére Go down
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te10000/12000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (10000/12000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 18, 2008 7:43 am

-Ishida? Hm az édesapjának van egy kórháza igaz? Az iskolában és a quincy edzőtermekben már találkoztunk néhányszor, de nem igazán ismerem őt, elég magának való. -mondtam majd észrevettem hogy közeledünk- Lassan megérkezünk mondtam. Most itt lakom a quincykkel, mert ez a lakás közelebb van az iskolához, és a szüleim megengedték hogy ide költözzek.
Még sétáltunk néhány saroknyit, majd elértünk egy nagy vaskapuhoz ami mögött egy hatalmas épület volt, több elkülönített lakással.
-Én ott lakom fent . -mutattam egy magasan lévő ablakra, bár a sötétben nem sok látszott belőle. Elkezdtem kotorászni a kulcsaim után, amivel kinyithatom a kaput. Egy elég nagy kulcs tartozik hozzá, nekem mégis beletelt jónéhány másodpercbe míg előkapartam a táskám legaljáról.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te41000/55000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptyPént. Szept. 19, 2008 6:35 am

-Ishida? Hm az édesapjának van egy kórháza igaz? Az iskolában és a quincy edzőtermekben már találkoztunk néhányszor, de nem igazán ismerem őt, elég magának való.- mondta majd még sétáltunk pár saroknyit és megérkeztünk.
-Most itt lakom a quincykkel, mert ez a lakás közelebb van az iskolához, és a szüleim megengedték hogy ide költözzek. Én ott lakom fent!- mondta és egy magason lévő ablakra mutatott.
-Hol?- kérdeztem mivel nem láttam. Elkezdett kotorászni a kulcsai után, amivel kinyithatja a kaput.
-Hát szia.- köszönt el tőlem.
-Szia jó éjszakát.- köszöntem neki és elindult a lakásába. Pár másodperc gondolkodás után utána futottam és megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te10000/12000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (10000/12000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptyPént. Szept. 19, 2008 6:48 am

-Hát akkor köszönöm a délutánt, szia. -köszöntem el tőle
-Szia jó éjszakát.-köszönt el ő is
Majd elindultam befelé a házba. *milyen kedves fiú, remélem nemsokára megint találkozunk, de nemsokára hétvége, alig van pár nap a partiig* -gondolkodtam el, amikor léptek zaját hallottam magam mögött. Megfordultam és Daisetsuval találtam szemben magam,aki hirtelen megcsókolt. Ha ezt a helyzetet elképzelném biztos jól képen vágtam volna de abban a pillanatban nem ezt éreztem. Viszonoztam a csókot, majd gyorsan berohantam a házba. Felrohantam a lépcsőn a lakásomhoz, majd mikor sikerült bejutnom odarohantam az ablakhoz, de Daisetsut már nem láttam sehol. Sokminden járt a fejemben de most nem tudtam ezekkel foglalkozni, hiszen még volt egy jóadag leckém másnapra amit meg kellett csinálnom.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te41000/55000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptyPént. Szept. 19, 2008 7:49 am

*Már vártam a pofont, de nem jött. Helyette vissza csókolt Zekka. Mikor ez megtörtént elkezdett rohanni a ház felé és sikerült is neki anélkül, hogy megállítottam. Nem tudtam, hogy ez most pozitívum vagy negatívum. Tudtam, hogy a csók az előbbi kategóriába tartozik, de nem értettem.
~Biztosan zavarba jött, bár ki nem jött volna?- gondolkoztam majd elsiettem. Nyogodtan sétáltam haza fele, de a parton megálltam és leültem gondolkozni.
~Majd holnap megnézem mi van vele!- fejeztem be a gondolat sort majd felálltam és haza sétáltam. Otthon egy gyors fürdés után aludni mentem. Gyorsan elaludtam, hisz nagyon fárasztó volt ez a mai nap.
Vissza az elejére Go down
Kamitora Kenzo
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Kamitora Kenzo

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 60
Age : 33
Tartózkodási hely : A pokol trónján vagyok
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Egy balesetben elhunyt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptyPént. Szept. 19, 2008 8:30 am

Kamitora az utcát járta és pár embernek osztot néhány meghívót mikor 2 embert vett észre. ~A lélek erejük nagy.
-Hello nincs kedvetek egy bulira jönni? Én csinálom az együttes a Db af lesz. Ha akartok akkor gyertek cső.
Kamitora ekkor elővette a telefonját és felhívta az énekest.
-Hello Kakarotto.
-Hello kamitora.
-Akkor jöttök majd.
-Persze és akkor most leteszem hogy tudjunk probálni. Majd ott találkozunk Csá.
-Igen Csá.
Majd ment haza fele Kamitora.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te11800/15000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (11800/15000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptySzer. Szept. 24, 2008 9:42 am

Út közben összefutottunk Hanaeval, aki éppen Uruhara felé tartott.
-Sziasztok. Csak nem késésben vagyok?- ijedt meg.
-Szia, dehogy is, csak mi még egy kicsit besegítünk a házigazdának. Kell egy erős férfikéz.- nyugtattam meg.
-Szia Hanae! Majd megtennéd, hogy megvárod a többieket, aki még onnan jön? Nem kell mindenkit, csak úgy a többséget.- kérdezte Hana.
-Persze, ha időben kész lesznek.- kacsintott.- Most viszont rohanok, még el kell készülnöm, majd ott találkozunk. Sziasztok!- és már indult is.
-Szia!- váltunk el tőle, és folytattuk utunkat.


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 12:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te21000/30000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptySzomb. Okt. 04, 2008 7:10 am

//Véletlen találkozás//

*Sietősen halad Karakura városának utcáin, egyenesen Urahara vegyesboltjától az elhagyatott raktár irányába. Öltözete a szokásos: egy sötét farmernadrágból, valamint egy vörös felsőből áll, ami alól elég feltűnően kilóg tetoválása, zanpakuto-ja pedig hátáról lóg le.
Nem törődik a körülötte lévő többi járókelővel, valószínűleg fel is lök közülük néhányat, de nem foglalkozik az esetleges dühös ordítozásokkal - már egészen megszokta őket, ahogy azt is, hogy rendszeresen megbámulják külseje miatt.
Utálja a tömeget, különösen kora délután... Az emberek többsége ilyenkor érkezik haza munkájából, vagy épp fordítva. És természetesen senki sem hajlandó önmagától átengedni a másikat például az út túloldalára, így természetesen hasonló módszerekhez kell folyamodnia, hogy elérhessen úticéljáig. Bezzeg shinigamiként sehova se kellett így rohannia - legalábbis az esetek többségében...*
Vissza az elejére Go down
Eve Lachance
Ember
Ember
Eve Lachance

nő
Cancer Dragon
Hozzászólások száma : 41
Age : 35
Registration date : 2008. Oct. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te3500/12000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (3500/12000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptySzomb. Okt. 04, 2008 7:34 am

//Véletlen találkozás//

*Épp munkából tartok hazafelé, mikor egy lány nekem jön. Természetesen nem hagyom szó nélkül, és utána kiáltok.*
- Mi van? Nem látsz a szemedtől?
*Valószínűleg nem hallotta, hogy elkezdtem ordítani, ezért követem. Egy kicsit gyorsítom a lépteim, hogy be tudjam érni. Mikor odaérek, megfogom a vállát és megforgatom, hogy az arca, épp az enyémmel legyen szemben. Meghökkenve veszem észre, hogy tele van pakolva mindenféle piercinggel.*
- Mond csak, nem tanítottak meg rá, hogy ha valakinek nekimész, akkor illik bocsánatot kérni?
*Förmedtem rá. Hirtelen megpillantottam valamit az oldalán. Egy katana volt.*
- Van arra az izére engedélyed? Mert ha nincs, könnyen dutyiba zárathatlak.
*Valamiért sejtettem, hogy valószínűleg nincs, de azért jobb, ha megkérdezem.*
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te21000/30000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptySzomb. Okt. 04, 2008 7:56 am

//Véletlen találkozás//

*Az ideges ordításokra már régóta nem figyel, így egy újabb sem kelti fel figyelmét. Arra eszmél fel, hogy valaki megrángatja vállát, és hátrafordítja. Az átlagosnál is mogorvábban néz az idegen lányra, végül elvigyorodik, amikor észreveszi az ismeretlen a piercingeket.*
- Talán nem tetszik a külsőm?
*Kérdez vissza válaszadás helyett, majd folytatja:*
- Neked meg azt nem tanították meg, hogy nem illik idegeneket leszólítani.
*Ennél a mondatnál utánozza kicsit a másik hanghordozását, hogy még jobban felhergelje.*
- Az meg nem "izé", hanem egy katana, ha nem látnád.
*Fűzi hozzá megvetően. Mivel az idegen is letegezte, így Shun is ezt a formulát használja. Elvégre miért is magázza a másikat, aki kétségkívül fiatalabb nála?*
- Amúgy meg a munkámhoz kell.
*Zárja rövidre az engedély témáját, és éppen indulni akar tovább, amikor megzavarja valami. Emberek... Mindenbe bele akarnak szólni... Bár ennek a lánynak igen különös és emberekhez képest magas a lélekenergiája, egyik általa ismert lényhez sem hasonlítható... Shinigaminak és vaizardnak túl alacsony ez a reiatsu, hollow-nak ugyanakkor túl emberi külseje van, még akkor is, ha arrancarokról van szó. Ezen kívül quincy se lehet, mert a rövid - és leplezetlen - szemrevételezés után nem látja nála a keresztjüket. Végül úgy dönt, jó lesz ennek utánanéznie, így hát marad...*
Vissza az elejére Go down
Eve Lachance
Ember
Ember
Eve Lachance

nő
Cancer Dragon
Hozzászólások száma : 41
Age : 35
Registration date : 2008. Oct. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te3500/12000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (3500/12000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptyVas. Okt. 05, 2008 1:22 am

//Véletlen találkozás//

- Az meg nem "izé", hanem egy katana, ha nem látnád.

*Fűzi hozzá megvetően. Mivel letegeztem, így az idegen is ezt a formulát használja.*
- Amúgy meg a munkámhoz kell.
*Indult el a lány.*
- Aha, értem. És miféle munka lenne az?
*Kiáltottam utána érdeklődve, mivel nem eddig nem sok olyan munkával találkoztam, ahol katanát használnak.*
- Azt ne mond, hogy katana készítő vagy, mert most rögtön röhögőgörcsöt kapok.
*Hirtelen visszafordult.*
~ Na, ezt meg mi lelte? Tetszik neki a csinos pofim, vagy mi?
- Na mi van, piercing tündér? Még se mész el?
*Néz rá morcosan. Érzett a lányban valami furcsát, de nem tudta behatárolni, hogy valójában mi is az. Ő se ment el, pedig lett volna jobb dolga is, mint hogy farkasszemet nézzen a lánnyal.*
~ Úgy is kiderítem, hogy érzem furcsának ezt a csajt.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te21000/30000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptyVas. Okt. 05, 2008 6:16 am

//Véletlen találkozás//

- Miért érdekel az téged?
*Villan tekintete fenyegetően, amikor az ismeretlen "munkája" felől kezd kérdezősködni.*
- A harcművészeti oktatót elhinnéd?
*Kérdez vissza gúnyosan, mialatt farzsebéből előkotorja cigijét, és rágyújt. A füstöt természetesen az idegen felé fújja...*
- Azzal te csak ne törődj, hogy én mit csinálok.
*Szólal meg végül lehiggadva. Nyugtalanítja ez a különös lélekenergia...*
- Mi a neved amúgy?
*Veti oda a másik felé a kérdést, mintegy mellékesen. Ha megtudná a nevét, talán kideríthetne valamit az ismeretlenről - még az is lehet, hogy Urahara is tudna segíteni ebben...*
Vissza az elejére Go down
Eve Lachance
Ember
Ember
Eve Lachance

nő
Cancer Dragon
Hozzászólások száma : 41
Age : 35
Registration date : 2008. Oct. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te3500/12000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (3500/12000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptyVas. Okt. 05, 2008 7:07 am

//Véletlen találkozás//

- Mert érdekel. Talán valami problémád van vele? Egyébként meg nem hiszem el, hogy harcművészeti oktató lennél, mivel azok általában az dojoban hagyják a fegyvert, ráadásul fakarddal harcolnak.
*Mondtam unottan. A lány hirtelen rágyújt egy cigire, és a füstöt természetesen az én képembe fújja. Ettől kicsit köhécselni kezdek, és rosszalló pillantást vetek felé. Mikor megkérdezi a nevem, kicsit meglepődök. Nem gondoltam volna, hogy érdekelni fogom.*
- Mi közöd hozzá? Csak nem megtetszettem neked, és szeretnél majd egyszer meglátogatni?
*Förmedek rá.*
- Amúgy meg Eve vagyok. Eve Lachance. Neked mi a neved, piercing tündér?
*Hadarom el gyorsan a bemutatkozást, és kérdezek rá az ő nevére.*
~ Valahogy ki kéne derítenem, hogy mitől van olyan különös érzésem ettől a lánytól. Majd megkérdezem az a fura pasit, akin mindig zöld-fehér sapka van...
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te21000/30000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptyVas. Okt. 05, 2008 8:14 am

//Véletlen találkozás//

- Igazi fegyverrel izgalmasabb.
*Vigyorodik el, miközben újabb adag füstöt fúj ki, ezúttal már felfelé, nem pedig beszélgetőpartnere arcába. Nem, nem amiatt fújja másfelé, mert a másik köhögni kezdett...*
- Nyugi, nem vagy az esetem.
*Válaszol szemrebbenés nélkül, amikor a másik visszakérdez.*
- Az újságíró?!
*Sápad el kissé az idegen nevét meghallván. Már csak ez kellett... Ennek a nőnek a cikkeit kitüntetett figyelemmel követte mindig is. Különösen azért, mert hollowkról, lelkekről és shinigamikról írt bennük igen valósághűen... Persze soha nem említette név szerint ezeket a fajokat. Mindenesetre elég sok bajt csinálhat velük a későbbiekben...
Szóval ezért volt olyan különös a lélekenergiája. A másik, ember létére, látja a szellemeket. A pillanatnyi elgondolkodása gyanús lehet a másiknak, így gyorsan ő is bemutatkozik.*
- Wakahisa Shun. Ja, és jobban jársz, ha ezután Shunnak szólítasz a "piercing tündér" megnevezés helyett...
Vissza az elejére Go down
Eve Lachance
Ember
Ember
Eve Lachance

nő
Cancer Dragon
Hozzászólások száma : 41
Age : 35
Registration date : 2008. Oct. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te3500/12000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (3500/12000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptyHétf. Okt. 06, 2008 5:39 am

//Véletlen találkozás//

- Nyugi, nem vagy az esetem.
- Még szerencse...
*Sóhajtott megkönnyebbülve. Miután bemutatkozott, észre vette, hogy a lány elsápad.*
- Az újságíró?!
- Igen. Talán van vele valami problémád?
*Nézett morcosan maga elé. Várta, hogy ő is bemutatkozzon. És már furdalta a kíváncsiság, hogy miért lett ennyire fal fehér attól a tudattól, hogy Eve egy újságíró. Volt valami sejtése, hogy azért, mert cikkeket írt lelkekről és szellemekről. Lehetséges, hogy több infóval tudna szolgálni, mint az a fura kalapos férfi.*
- Wakahisa Shun. Ja, és jobban jársz, ha ezután Shunnak szólítasz a "piercing tündér" megnevezés helyett...
- Ó! Talán nem tetszik ez a kedves megnevezés, Shun?
*Kérdezte gúnyolódva
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te25500/30000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptyHétf. Okt. 06, 2008 8:19 am

//Véletlen találkozás//

A kellemes fogadtatás után, ami a szobámat illeti vigyorogva nyitottam meg az átjárót. "Régen szórakoztam ilyen jól..."jegyzem meg magamnak és sétálok végig a dermesztően unalmas átjárón. A délutáni csúcsidőnek köszönhetően rendesen zsongott a város.
-Remek...-húztam el a számat a levegőben álldogálva.-Mégis merre keressem azt a tárgyat?-a kényelmes állóhelyemről elrugaszkodva körbepásztáztam magamnak a várost.-Így nem érzek semmi érdekeset...-fogtam talajt egy parkban. A sok rohangászó gyereket látva elkapott a hányinger, amit tovább tetőzött az utcán tolongó embertömeg. Fintorogva szlalomoztam közöttük. Már jó pár órája bolyongtam céltalanul. Láttam pár szellemet és néhány kószáló hollow-t,de ezen felül semmi. Az zebrára akartam lépni egy igen forgalmas kereszteződésénél, de valami érdekes lélekenergiát éreztem meg. Arra fordítottam a fejem és kiszúrtam a tömegben két lányt. "Az egyikük..."gondolkoztam el kicsit és mire felnéztem már leárnyékolta őket a sok ember. "Ennyit a békés sétáról!"löktem arrébb egy öreg hölgyet,mert akadályozta az utam.
-Emberek! Csak a baj van veletek!-sietek arrébb és látom meg végre a két alakot.- Egy vaizard?-lassítok le egy kicsit."Mi dolga lehet egy emberrel?!" lemaradva róluk, követem őket csendesen, hogy merre tartanak.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te21000/30000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptyKedd Okt. 07, 2008 4:12 am

//Véletlen találkozás//

- Nem... Semmi.
*Válaszol kitérően. Még szép, hogy problémája van azzal, hogy a másik a shinigamikról és a hollowkról ír cikkeket... Könnyen jó nagyot koppanhat is Eve ezek miatt... Nem mintha ez túlzottan érdekelné Shunt - inkább az izgatja, mi lesz akkor, ha esetleg az olvasók is rájönnek, hogy tényleg igazat ír a másik...*
- Nos, "talán nem tetszik".
*Szólal meg gúnyosan, ismét a nő hanghordozását utánozva, miközben katanájával az újságíró felé fordul, mintegy véletlenül. Hirtelen azonban valami különöset érez a környezetében...*
- A rohadt életbe...
*Morogja orra alatt, amikor tudatosul benne, hogy ez egy hollow lélekenergiája, ráadásul nem is kispályásé... Ekkora reiatsu-val minimum egy arrancar lehet közelükben. Gyors forgolódás után észre is veszi a tömegben a lélekenergia tulajdonosát. Pontosabban csak a kirívó szarvakat - ez azonban éppen elég. Shun szerint még sok is...*
~ Már csak ez hiányzott... Most mégis mi a francot csináljak?! ~
*Gondolkozik magában valamiféle haditerven, aztán szó nélkül elindul, hogy minél messzebb kerüljön az arrancartól. Egy, mostanában már néptelen park felé veszi az irányt, ahol megküzdhet majd a "látogatóval", ha az követi őt.*
- Gyere utánam, és maradj nyugton!
*Adja ki az ukázt Eve-nek, ha az kérdőre vonja viselkedése miatt.*
Vissza az elejére Go down
Eve Lachance
Ember
Ember
Eve Lachance

nő
Cancer Dragon
Hozzászólások száma : 41
Age : 35
Registration date : 2008. Oct. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te3500/12000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (3500/12000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptyKedd Okt. 07, 2008 5:07 am

//Véletlen találkozás//

- Reméltem is.
*Mondja még mindig morcosan, majd hirtelen valami különöset kezd el érezni. Feltűnt neki, hogy Shun is észre vett valamit, ami azt jelenti, hogy valószínűleg ő is látja a lelkeket.*
- A rohadt életbe...
- Mi az? Mi történt?
*Kérdezi megilletődve Eve. Szemével keresni kezdi azt a pontot, ahol a lány szeme megakadt, végül meglátott egy magas fiút, szarvakkal. Hirtelen nem tudta, hogy mit mondjon, hiszen ilyet még nem látott.*
- Gyere utánam, és maradj nyugton!
- De mégis minek menjek utánad?
*Nézett rá kérdő tekintettel, de a lány már elindult. Úgy gondolta, hogy utána megy. Máshogy nem igazán tudna kideríteni róla, hogy ki is valójában.*
- Shun! Várj már meg!
*Kiált a lány után, aki láthatólag a park felé vette az irányt.*
- Mond már el, hogy mi a fene folyik itt! Hallod?
*Faggatja a Shunt. El sem tudja képzelni, hogy mi történhet itt. Amikor meglátta a fiút, rögtön feltűnt neki, hogy a többi ember nem látja, így arra is rájött, hogy nem is ember.*
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te25500/30000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptyKedd Okt. 07, 2008 8:55 am

//Véletlen találkozás//

- A rohadt életbe...-"Csak nem észre vett? Micsoda meglepetés."Veszem szemrebbenés nélkül tudomásul, hogy lebuktam, bár erre számítottam.Az egyik villanyoszlopra telepedve követtem az útirányukat, hogy ne legyek azért annyira szemmel követhető. "Egy park? A vaizard harcolni akar?" figyelem a két menekülő alakot. Egy morgás után elhagyom a rejtekhelyem és áttelepszem egy hozzájuk közeli padra. Egyik lábam felhúzva, mindkét kezem széttárva támaszkodom a padon.
-Errefelé ilyen barátságosak a lakók?-szegezem a tekintetem lefelé a két lányra se pillantva.- Te!-nézek fel végre Eve-re szegezve a tekintetem.-Ember vagy, nem igaz?-a közönyöm nem zavar, hogy megrémiszti vagy felhergeli e az ott lévőket.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te21000/30000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptyKedd Okt. 07, 2008 9:21 am

//Véletlen találkozás//

- Az csak ne érdekeljen. Előbb-utóbb úgyis kiderül.
*Sziszegi fogai közt. Fél szemmel közben mindvégig szemmel tartja az arrancart.*
- Ha jól sejtem, te is látod azt a szarvas alakot.
*Int fejével alig láthatóan hátrafelé. A másik kérdéssel nem törődik - minek is ijessze meg a másikat? Akkor csak még rosszabb lenne saját helyzete is. Nem fogja megmondani, hogy esetleg az élete fog azon múlni, követi-e a vaizardot. A felszólításra nem reagál semmit, csak folytatja útját tovább.*
~ Remek... ~
*Konstatálja magában bosszúsan. Útját egy közeli pad felé veszi, és leül rá. Eve kitartó faggatását megunva végül mégis válaszolni kezd.*
- Egy hollow követ minket.
*Mondja szemrebbenés nélkül. Az újságíró valószínűleg meglepődik, hiszen cikkei alapján még csak egyszerű lidérceket látott.*
- Fogalmazzunk úgy, hogy szintet lépett. Letépte a maszkját... Arrancar a fajtájának neve. Ja, és sokkal erősebb, mint egy mezei hollow.
*Megállás nélkül folytatja a magyarázatot, miközben kezét úgy tartja, hogy szükség esetén bármikor előránthassa zanpakuto-ját. Tekintetével szüntelenül pásztázza a környéket beszéde alatt, hogy rögtön észrevegye, ha feltűnik az arrancar.*
- Nem örülök a találkozásnak...
*Villan tekintete a hirtelen feltűnő arrancar felé, majd rögtön neki szegezi a kérdést, ami jelenleg a leginkább érdekli.*
- Mit akarsz itt?
Vissza az elejére Go down
Eve Lachance
Ember
Ember
Eve Lachance

nő
Cancer Dragon
Hozzászólások száma : 41
Age : 35
Registration date : 2008. Oct. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te3500/12000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (3500/12000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptySzer. Okt. 08, 2008 4:16 am

//Véletlen találkozás//

*Shun nem nagyon akarózik válaszolni Eve kérdésére, de végül mégiscsak elmondja, hogy mi a helyzet. Megtudja, hogy egy hollow követi őket. Eve ezen nagyon meglepődik, hiszen ő úgy tudta, hogy a hollowoknak nem ember alakjuk van. Később kiderül, hogy ez a hollow már arrancarrá vált, vagyis szintet lépett. Az arrancar egy padon ülve vár rájuk.*
- Errefelé ilyen barátságosak a lakók?
*Szegezi a tekintetét lefelé a két lányra se pillantva.*
- Te!
*Néz fel az fiú végre, Evere szegezve a tekintetét.*
- Ember vagy, nem igaz?
- Miért érdekel az téged? Egyébként meg igen, ember vagyok. Vagy talán ez probléma?
*Háborodik fel a kérdésen, hiszen úgy gondolta, hogy nyilvánvaló az, hogy ő egy ember. Folyamatosan méregeti a fiút, akinek valószínűleg nem tetszik, hogy falaki egyfolytában nézi.*
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 2 Cl0te25500/30000Karakura Town utcái - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 EmptySzer. Okt. 08, 2008 5:21 am

//Véletlen találkozás//

A két lány rögtön faggatni kezd,de továbbra is nyugodtan ülök. Az ember fürkésző tekintete nem tud zavarba hozni. Felbosszantani meg végképp nem tud. Egy pillantással közlöm vele, hogy csak nyugodtan méregessen.
-Miért érdekel az téged? Egyébként meg igen, ember vagyok. Vagy talán ez probléma?-háborodik fel azonnal a nő.
-Ugyan miért lenne probléma.-veszek fel egy makkot a földről.-Gyönyörű a természet nem,de? Mégis olyan szomorú, hogy ennek a termésnek is el kell pusztulnia...-töröm szét az ujjaimmal az előbb felvett makkot.
-Mit akarsz itt?-veti nekem oda azonnal, a nyilvánvalóan ideges vaizard.
-Semmit.-szórom szét a tenyeremben lévő makkot.-Csak érdeklődtem!-állok fel a padról és nyújtózok egyet. Ahogy az égről visszanézek a két alakra megakad a tekintetem az ember nyakában csüngő ékszeren.-Szép darab!-termek előtte egy sonido-val és veszem jobban figyelemre a kezemmel.-Nyugalom, nem harapok! Honnan van?-kérdezem tőle, de a választ már nem tudom meghallgatni, mert a vaizard azonnal nekem szegezte a katana-ját.-Nem áll szándékomban harcolni, csak tetszik a nyaklánca!-hátrébb húzódom, de csak annyira, hogy biztonságban érezzem magam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Town utcái - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town-