-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town Bikfic Óvoda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te3000/12000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (3000/12000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptySzomb. Május 30, 2009 2:49 am

Karakura Town szívétől nem messze található.

Az óvoda két emeletből áll.

Első emelet: 3 osztály; 1 konyha; 1 ebédlő; 2 mosdó (kisfiúknak és kislányoknak külön); Személyzeti iroda és az igazgatóság

Második emelet: 3 osztály; 2 mosdó

A termeket hosszanti folyosó szeli ketté, melyeket a kis rosszcsontok alkotásai szépítik. Az első emeleten a nyuszi; a méhecske; és a maci csoport található. A másodikon a delfin; az egér; és a csibe csoport lelhető fel.

Az udvar telis-tele van hintákkal, fa várakkal, és libikókákkal. Mivel egy park területén helyezkedik el az óvoda, hatalmas fák és növények díszítik az udvart.

Az óvoda óvónéniik a következők (egyenlőre):
  • Sakuranbo Kai
  • Sachiko


Ovisok:
  • Tachibana Rei


Minden drága gyermeket szeretettel várunk! ^^


Karakura Town Bikfic Óvoda Sarok_uti_ovoda_dsc_3210
Vissza az elejére Go down
Annabelle Kemp
Mesélő
Mesélő
Annabelle Kemp

nő
Hozzászólások száma : 61
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Mesélő
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te5000/15000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptyCsüt. Júl. 02, 2009 3:20 am

[Magánküldetés] - Komori


Az óvoda immáron nyolcadik éve tökéletesen a megszokott kerékvágás szerint üzemel. A gyerekek folytonos mozgolódása, a felelős emberek zavartalan munkája, mind-mind megszokottá váltak. Szinte már csak egy-két ember emlékszik vissza a múltra, ők is csak félve, s magukban tartva a szörnyű titkokat. A tragédia áldozatait szinte már csak pletykák és sejtések sűrű és titokzatos ködje burkolja. Végre sikerült az emberekkel feledésbe tenni a szörnyűséget, mikor a napokban a halálfélelem ismét felszínre tört, egy rettenetes sikoly kíséretében... Az óvoda attól a naptól fogva sosem lehetett többé a régi, akármennyire is igyekeztek...

Nem is kellett több Soul Society-nek, egyből mozgolódni kezdett. A shinigamik akármennyire is igyekeztek a régmúltban eltusolni a helyzetet, úgy látszik eredménytelen volt eddigi munkájuk. Mivel úgy vélték erre a feladatra elég egy shinigami, a tanács összeült, s egy pokollepkét küldtek a megbízottnak.
Kora reggel már a shinigami nyitott ablakán betért hozzá ezzel az üzenettel:

"Szükségünk van a segítségére!
Karakura Town egy eldugott negyede úgy tűnik ismét bajba kerülhet. Egy óvoda a helyszín, ahol észlelték társai a különös jelenségeket. Úgy látszik, egy múltba veszett erő ismét feléledt. Ha nem cselekszünk időben, az erő felszínre tör, s hatalmas pusztítást fog véghez vinni! Feladata az erőt kibocsájtó lény felkeresése és azonnali likvidálása. Bármilyen módszer engedélyezve van, de felhívjuk figyelmét arra, hogy a küldetés lehetőleg ne kívánjon magának fölösleges vérontást és rombolást!
Sok szerencsét kíván: A 46-ok Tanácsa
U.I.: Intéztünk maga mellé egy társat, aki majd segítőkezet nyújt a küldetés során!"



Bizony a Tanács nem időzött sokáig, ahogy megkapták az értesítést a történtekről, máris felkeresték a Karakura Townban henyélő ex-shinigamit, Urahara Kisuke személyében. Megosztották vele mindazt, amit az eddigi eseményekről csak tudni véltek, s segítségét kérték. A zöld kalapos úrnak nem is kellett több, egy régi tanítványát ajánlotta fel, melyre a Tanács igaz csak hosszas győzködéssel, de rábólintott. Ugyanis Kisuke egy vaizardot vélt tökéletesnek erre a feladatra, azok közül is a legjámborabbat. Egy üzenetet rögtön kézbesített neki, melyben ez állt:

"Karakura Town veszélyben van!
Szedje össze harci felszerelését, és minden erejét, egy küldetés erejéig! A már eddig is rejtélyekkel körüllengett óvoda ismeretlen ereje ismét éledezik! Egy shinigami társával együtt meg kell állítania ezt az erőt, hogy ezentúl végleg nyugodtan teljenek az intézmény napjai. Minden erőhasználat engedélyezve van, de nem szívlelném, ha értelmetlen pusztítást eredményezne a harc. Igyekezzen titokban és a legnagyobb odafigyeléssel dolgozni a küldetésen! Sok szerencsét kíván: Urahara Kisuke és a 46-ok Tanácsa"



Ahogy a kétszemélyes csapat kézhez kapja az utasításokat, álruhába bújva először is be kell épülnie az óvoda mindennapjaiba, majd ki kell deríteniük az erő hordozójának kilétét és hollétét.
Vissza az elejére Go down
Sakuranbo Kai
4. Osztag
4. Osztag
Sakuranbo Kai

nő
Cancer Tiger
Hozzászólások száma : 40
Age : 37
Tartózkodási hely : Lelkek világa, 4. osztag.
Registration date : 2009. Apr. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te5000/15000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptyCsüt. Júl. 02, 2009 4:06 am

[Magánküldetés] - Komori


Rettenetesen rosszul aludtam egyik éjjel, forgolódtam, kivert a víz és szinte félóránként felkeltem. Nem tudtam, mi bajom lehet. Egy pohár tea után végre sikerült volna álomba merülnöm, amikor egy pokollepke szállt az asztalomra. Átadta a 46-ok Tanácsának üzenetét, én pedig szem dörzsölgetve álltam, nem értettem semmit.
~Vajon miért pont engem szemeltek ki erre? És ki lesz a társam? -gondolkoztam, miközben besétáltam a fürdőbe, hogy egy kis életet vigyek magamba. 15 perc alatt végre úgy éreztem, felkeltem, így összeszedtem magam. Felvettem a kardomat, és elindultam a kapitányhoz. Miután engedélyezte, hogy átmenjek a másik világba, nyitottam egy átjárót, és Kisuke boltja felé vettem az irányt.
Ott megkaptam a póttestem, és megismerkedtem a társammal, egy vaizaddal. Eleinte ódzkodtam tőle, hiszen félig hollow, de miután sikerült vele beszélgetnem egy kicsit, minden aggodalmam elszállt.
Másnap kezdtünk az óvodában, ahol semmi különlegességet nem tapasztaltunk. Kicsi furán néztek ránk a gyerekek, amit valahogy nem értettünk. Talán nekik is közük van az itteni dolgokhoz?
Szinte zökkenőmentesen beilleszkedtünk pár nap alatt, mégsem hagyott nyugodni valami: mindig egy időben eltűntek ugyanazok az ovisok, és csak pár perc múlva jöttek elő. Másnap a másik csapat tűnt el, és ugyanannyi idő múlva visszatértek.
Ez ütött szöget a fejemben, így az egyik nap szóltam Sachikonak, hogy vigyázzon a többiekre, míg én utánuk osonok. Bármennyire is óvatos voltam, az egyik gyerkőc észrevett, és lefújták az akciójukat. A homokozó felé vették az irányt, és úgy tettek, mint akik eleve ide készültek.
Gyanúsak voltak, nagyon. Pár percig még kint álltam velünk, majd bementem. Másnap újra akartam próbálkozni, de Sachiko-nak igaza volt, hogy most talán inkább neki kellene a körmükre nézni.
Vissza az elejére Go down
Kinjo Sora Yasushi
Vaizard
Vaizard
Kinjo Sora Yasushi

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 78
Age : 64
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te14000/15000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (14000/15000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptyPént. Júl. 03, 2009 12:13 am

[Magánküldetés] - Komori


A lány visszatért Karakura Townba, hogy a rejtekhelyen hagyott holmijait elkezdje összepakolni. Még számtalan kisebb nagyobb tárgyat és ruhadarabot kellett neki összedobozolnia, így egy nap alatt nem tudott végezni. Sőt, bele is telt pár napba. Olyan fura dolgot érzett. Valahogy, hihetetlen mód, boldog volt, hogy viszontláthatta a társait. Lehet hiányozni fog neki az itteni környezet? Biztosan... Remélhetőleg hozzászokik a Soul Society élethez. Viszont a kapcsolatot nem fogja megszakítani itteni barátaival, ezért sokat fog majd visszajárni, hogy megnézze mi a helyzet errefelé.
Valahogy a reggeli kelés nem volt most erőssége. Nem is csoda, tegnap hosszú órákig csomagolt, biztosan nagyon fáradt lehetett. Miközben igyekezett magához térni, már lent a nappaliban a megszokott banda ricsaja rázta az egész épületet. Mennyire furcsa, hogy ismét hallhatja. Ahogy megmosolyogta ezt a dolgot, szép lassan felöltözött, és elindult lefelé a többiekhez, hogy valami ennivalót keressen magának. Már alig várta, hogy ismét főzhessen egy nyugtató hatású teát a háborgó csapatnak. Ahogy a konyhában szöszmötölt, kedves Masaki hangjától visszhangzott minden. Ha jól hallotta a szendvicsével elégedetlenkedett, amire persze Hiyori jött a szokásos papucs-technikával. Ahogy elfogyasztotta a reggelijét, egyik társa nagy robajjal érkezett meg hozzá egy üzenettel. Az üzenetben egy küldetésről volt szó, amit el kellett hogy vállaljon. Kissé vonakodva, de tudta hogyha Kisuke kéri, neki bármit megtesz.
Felsietett a szobába, összeszedte a küldetéshez megfelelő holmit, s elindult Urahara boltja felé. Ott találkozott a társával, aki eleinte kissé félszegen viselkedett vele. Persze, hisz mégiscsak vaizard, de igyekszik majd elnyerni a bizalmát. Egy pár beszélgetés során, mindketten megbarátkoztak egymással, s időközben sikeresen beépültek az óvoda mindennapjaiba.
Mivel mindketten felfigyeltek az itteni furcsaságokra először Kai nézett utána jobban a dolgoknak, de ahogy sejtették, akkor semmi különös dolgot nem észleltek. Második nap most Sachiko próbálkozott a folyton eltűnő gyerekcsapat után járni. A gyereksereg először ugyan úgy tett, mint Kai esetében. Elindultak a homokozó felé, és mintha játszottak volna. Sachiko úgy gondolta, jobban jár, ha a tetőn kémkedik tovább. Onnan koslatva egyszer csak a csapatból kivált két gyerek, majd ismét az épületbe igyekeztek. Pár perc után visszatértek, s két percen belül két újabb gyerek tette meg ugyanazt a távot. Mivel ez elég különös, a harmadik ilyen esetnél Sachiko igyekezett észrevétlenül utánuk osonni. Furcsa mód a két gyerek végighaladt a folyosón s a pince ajtaja felé vették az irányt, amikor észrevették a lányt, ezért mintha mi sem történt volna, a mosdó irányába indultak. Sachikonak nem is kellett több, sietett Kaihoz, hogy elmondja minek volt szemtanúja.
Vissza az elejére Go down
Annabelle Kemp
Mesélő
Mesélő
Annabelle Kemp

nő
Hozzászólások száma : 61
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Mesélő
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te5000/15000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptyKedd Júl. 21, 2009 1:31 am

[Magánküldetés] - Komori


Eleinte úgy tűnt, hogy Kai terve szinte tökéletesnek ígérkezik, ám a helyzet mégis úgy hozza, hogy a gyerkőcök ravaszabbak nála.
Mivel Kai próbálkozása csődöt mondott, most Sachiko próbál szerencsét. A lehető legóvatosabban igyekszik a közelükbe férkőzni. Sajnos gyanút fognak, s mintha mi sem történt volna, elindulnak másfelé. A bizarr események viszont sehogy sem férnek Sachiko fejébe... vajon mit is akarhat egy rakat gyerek egy dohos pincében?
Ahogy ezeket az eseményeket átéli főhősnőnk, felkeresi társát és beavatja látott dolgokba.
Mivel a két lány egyelőre semmit nem tud tenni, ezért próbálnak egy használható ötlettel előrukkolni, s addig pedig tovább folytatják a gyerekek megfigyelését...
Remélhetőleg most már sikerül azt is megtudniuk, illetve meglátniuk, hogy miért akarnak lejutni a pincébe...
Vissza az elejére Go down
Sakuranbo Kai
4. Osztag
4. Osztag
Sakuranbo Kai

nő
Cancer Tiger
Hozzászólások száma : 40
Age : 37
Tartózkodási hely : Lelkek világa, 4. osztag.
Registration date : 2009. Apr. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te5000/15000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptyKedd Júl. 21, 2009 3:16 am

[Magánküldetés] - Komori

Figyelmesen hallgattam Sachiko beszámolóját, ami egy kicsit közelebb vitt minket ahhoz, mit is kell figyelnünk: a pince. Arra a napra már nem terveztünk sem kémkedést, sem gyerekmegfigyelést, a holnapi tervet állítottuk össze az egyik asztalnál ülve.
-Még nem biztos, hogy oda akartak bemenni. Holnapra szerzek lélekpótlókat, így észrevétlenül utánuk tudunk menni anélkül, hogy észrevennénk, követik őket.
-Rendben. -támasztottam a fejem, miközben gondolkoztam.
~Vajon mit rejtegetnek odalent? És miért kellett két lélek a feltárásához? Nem értem... Valaminek történnie kellett a múltban, amiről mi nem tudunk. Esetleg egy itt ragadt lélek? Akkor miért nem érzünk semmit? Talán holnap fény derül mindenre.
-Min gondolkozol?
-Csak próbálok rájönni, mi lehet olyan ebben a világban, ami érdekli SS-t.
-Hm.. Talán egy szellem?
-Igen, én is erre tippelnék, de akkor miért nem érezzük a jelenlétét?
-Valami blokkolja őt? Mi lehet ebben a világban, ami képes erre?
-Fogalmam sincs... -álltam fel a székről, és az öltöző felé indultam.
-Várj! Mi lenne, ha nem várnánk holnapig? Szerintem a srácok úgyis csak akadályoznának minket, így legalább nyugodtan le tudunk menni.
-Igazad van. Viszont a testeket akkor hagyjuk itt, nem kellene tönkretenni őket.
-Ez természetes! -mosolygott, és ő is felállt az asztaltól.
Kiszabadítottuk magunkat a testből, és a folyosó felé vettük az irányt.
Vissza az elejére Go down
Kinjo Sora Yasushi
Vaizard
Vaizard
Kinjo Sora Yasushi

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 78
Age : 64
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te14000/15000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (14000/15000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptyCsüt. Aug. 27, 2009 11:54 pm

[Magánküldetés] - Komori


El is indultak mind a ketten a folyosó felé, egyenesen a pince ajtajához. A gyerekek már elcsendesedtek, s már az épület is teljesen kiürült. Rajtuk kívül csak pár takarító szédelgett, de úgy gondolták mind a ketten, hogy azok nem akadályozhatják őket a küldetésükben.
-Ez lesz az-súgja oda társának Sachiko, melyre a másik fél egy bólintással válaszol. A lehető leghalkabban próbálnak közelebb kerülni az ajtóhoz. Egy gyors taktikai megbeszélés után, Kai megy előre, s kinyitja az ajtót. Furcsa módon egy erősebb reiatsu üti meg őket.
-Hát ez megy hogy a ...?!-hökken meg Sachiko, s csak értetlenkedik.-Ebből már semmit sem értek! Mégis hogy képes egy valami csak egy bizonyos térig reiatsut kibocsájtani?-értetlenkedik tovább, de az idő sürget, így muszáj visszarázódnia az eddigi "nyugodt" állapotába. Ahogy egyre lejjebb érnek, még erősebb lélekenergiát észlelnek. Ha ez nem tenne be szegény Sachikonak, még az ijesztő neszek, és a rozoga lépcső nyikorgása csak még jobban borzolja az idegeit. Az egyre mélyebb sötétségről szót sem ejtve.
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te4000/10000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (4000/10000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptySzomb. Okt. 10, 2009 5:16 am

//Bocsi, hogy "belerondítunk" a magánküldibe. Smile //

~Ne kérdezzétek, hogyan kerültem ide! Egyszerűen csak erre sétáltam. És hát gondoltam, megnézem a kölyköket, hátha van itt pár erős lélekenergiájú köztük. Na jó....tudom, hogy nem tudok hazudni. Az igazság az, hogy van itt egy kislány. Ő az egyik osztálytársnőm húga. És hát a nővérke megkért arra, hogy jöjjek el a húgért, mert neki sürgős elintéznivalója van valahol. Azt hogy hol, nem tudom. Nem nagyon érdekel a dolog. Csak teszek egy kis szívességet, s elviszem haza a kicsit. Mire odaérünk, elméletileg már otthon lesz a nővére. Remélem, hogy hamar rátalálok a kicsire. Ugyanis még csak kétszer láttam életemben. Akkor is csak véletlenül...~
Csoszogva lépkedek az udvar kövezetén. Kezem a zsebemben, testtartásom kissé görnyedt. Arckifejezésem azt sugallhatja, hogy egy eltévedt hülye vagyok. Tehát pontosan úgy nézek ki, mint az idióta osztálytársaim és mint a többi ilyen korú srác itt, Karakura Town-ban. Lassan haladok előre. Nézelődök jobbra-balra. Egyelőre sehol sem látom a kislányt, akit keresek. Úgy néz ki, hogy beletelik majd egy kis időbe, mire megtalálom.
~Így valóban hazaér majd Kachi, mire mi eljutunk a házba.~
Még jót is nevettem magamon. Páran fel is kapják a fejüket a játszadozó ovisok közül, s ijedten mennek arrébb. Biztosan megijedtek tőlem. Tőlem, a "félelmetes" quincytől, akit könnyedén legyőz, s faképnél hagy egy halálisten a többi shinigami társaságában. Ásítok egyet, majd az előbbinél is kifejezéstelenebb tekintettel nézelődök.
~Olyan ez, minthatűt keresnék a szénakazalban. Tán gyújtsam fel a kócerájt, hogy megtaláljam a tűt? Vagy mágnessel induljak a keresésnek?~
Miután jól kiviccelődöm magamat, bevonulok egy árnyékos helyre, s onnan leskelődök, hátha arra szalad a kicsi. Eddig semmi eredmény. Viszont közben sikerült meglátnom pár igen "értelmes" képet vágó ovist.
~A jövő nemzedéke is értelmes lesz, amint látom...~
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te5000/15000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptySzomb. Okt. 10, 2009 5:53 am

Néhány ovis által közre fogva állok a nem éppen nagy méretekkel büszkélkedő homokozó kellős közepén. Éppen egy kis szaftos sztorit adok elő nekik, amolyan mese formátumban, s igyekszem azért nem túl félelmetesnek ábrázolni a lidérceket. Vagyis, ahogy nekik mondom: a mumust.
Az egyik kisfiú, egy kis, hirtelen szőke kiscsoportos, lelkesen hadonászik is felém a kezében lévő vézna kis ággal, amit néhány perccel ezelőtt kardnak kiáltottunk ki.
- És akkor a mumus előrehajol... kivillantja nagy agyarait...
Erre én vicsorgok is rendesen, s még a fogaimat is csikorgatom közben.
- És ordítva megtámadja a hős lovagot.
És ahogy illik előre is lendülök a "kardot" tartó fiúcska irányába. De a kisfiú elhajítja "fegyverét, és visongva elmenekül onnan. Én meg állok ott előre görnyedten, és bambán pislogva nézek a sipítozó kis kölyök után, s az őt értetlen képpel bámuló felnőttek tömegére. Erre hirtelen kiegyenesedek, s idétlen vigyorral arcomon igazgatom meg shinigamikra jellemzően megszokott öltözékemet.
- Holnap majd folytatjuk!
Kiabálom a gyerek után, mint a fába szorult féreg, de az ettől csak még jobban ordít, és az egyik nagy darab nőci karjaiba veti magát. Az meg egyből faggatja is, mi történt, de csak sandán vigyorgok, amikor a kis lurkó rám kezd mutogatni. Az anyja meg nagy fejcsóválva elrángatja az udvarról, mert azt hiszi, gyermeke csak képzelt barátokról hadovál. Persze engem nehéz volna kitalálni.
Mivel játékos partnerem lelécelt, így kénytelen voltam átváltani a hattyú halálára az ott maradottak kedvéért. Kiugrok a homokozó közepéről, és elegáns, majd hogy nem piruettnek nevezhető fordulattal megpördülök a homokozó melletti gumiabroncsok előtt, amiket fele magasságukig bele ástak a homokba, hogy azon is játszikálhassanak a pöttömök. Vagy a vakarékok, ahogy Matsuki nevezi őket.
- A hős lovag elfutott, s a mumus...
Eddig jutok a mesében, amikor tekintetem egy ismerős fazonon akad meg, aki nem más, mint Taiki. A meglepettségtől bele akad az egyik lábam, és csodás hátraszaltót vágok a kerékgumin keresztül. Baró jó kis hátassal érkezek a homokozóba, és egy nyekkenéssel terülök ki, s lábaim hülyén lógnak le az egyik abroncsról. Kb úgy nézhetek ki, mit egy részeg, aki tanyált egy nagyot keresztül az abroncsokon. De meg sem mozdulok, hiszen nem bizti, hogy a quincy észre vett, mivel a lélekenergiámat elrejtve jöttem ide.
~Nyugi van... Nem vett észre... Szépen elsétál, és nem vesz észre...~
Erre meghallom a már jól ismert hangot. Persze az ovisok visongása, meg kacagása közé vegyülve, amint ezt kérdezi:
- Te meg mit művelsz a... a homokozóban?
Ez lett volna Taiki elgondolkodó kérdése.
~Neeem... Mégis meglátott...~
Erre hülyén vigyorogva meglóbálom karomat, és úgy szólalok meg.
- Helló Taiki!
Közben már talpra is ugrok, és leporolom ruhámat. Aztán meghajolok az ovisok itt maradt csapata előtt.
- A mumus mára búcsúzik.
Eleinte óbégatnak, de aztán mindegyik meglátja érkező szülőjét, és már loholnak is hozzájuk. Így hamar magunkra maradunk a quincyvel, aki gyanúsan úgy néz rám, mint ápolásra szorulóra. És ezen még segítek is egy bamba vigyorral, és egy lépéssel, amit sikerül úgy megtennem, hogy majdnem átesek az abroncsokon... ismét. De végül, még idétlenebb vigyorgással maradok talpon.
- Nyugi... Szándékosan bénázok!
~És remélem be is veszi ezt a maszlagot... hehehe~
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te4000/10000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (4000/10000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptySzomb. Okt. 10, 2009 6:29 am

Ahogy ott áldogálok, egyszer csak megpillantom a kicsit. Ott játszadozik a többi gyerekkel a homokozó környékén. Vagyis, most éppen futnak el onnan. Valaki épp ekkor bukik orra az abroncsban elbotolva. Akarva, akaratlanul elnevetem magam. Szinte szakadok a nevetéstől. Jó példát mutathatok a többi kicsinek. De hát ha egyszer ennyire szerencsétlen volt! És csak ekkor gondolkozok el, hogy ki is lehetett az. Csak most nézem meg jobban, hogy milyen ruhában van az illető. És hát ha jók a szemeim, akkor egy shinigami egyenruhás alak volt az, aki épp eltanyált a homokozónál. Az oviban. Mondhatom, igen nagyot néztem a dolgon. Alig bírtam kiigazodni, hogy most mi is van.
~Shinigami...óvoda...óvoda...shinigami. Mi a...? Talán a shinigamik újabban óvodában dolgoznak a szabaidejükben vagy mi? Talán oly gyermekeket jött el keresni, akikben megvan a halálisteni erő? De akkor meg miért tanyált el ilyen szégyenteljesen? Talán ivott volna? Na, nézzük csak meg, ki az... Hadd nevessek egy jót legalább.~
Azzal kissé érdeklődő tekintettel indulok meg a homokozó, s a még mindig ott heverő shinigami felé. Úgy tűnik, hogy a kissrácok látták őt, de a szülők nem. Ez legalább jó.
~Nem kellene ide még egy kis felhajtás is. Elég, hogy egy mocskos shinigami tette be ide a lábát. Na, de lássuk az arcát...~
Azzal közelebb sétálok, s jól megnézem magamnak az alakot. Az úgy lapít ott, mintha félne. Bár ki tudja? Bár nem tartom magam valami félelmetes jelenségnek. Fölé hajolok, hogy végre láthassam az arcát. És hát mikor meglátom, elkerekednek a szemeim. Pont ő az, akire a legkevésbé számítottam. Csodálkozva, ámde lenézően szólok hozzá.
-Te meg mit művelsz a...a homokozóban?
Csak ennyit mondok. Csodálkozó pillantásom végigköveti, amint meglóbálja a kezét, s feltápászkodik, majd meghajol az ovisok előtt, s egy lúzerhez méltóan még rosszul hazudik is. Bár ez nem meglepetés számomra. Már hozzászoktam...nem először "hazudik" nekem.
-Na persze. És én vagyok Csipkerózsika, aki azért jött az óvodába, hogy toborozzon magának egy kis gyereksereget, akiket felnevelhet, mert elhagyta őt a szőke hercege pusztán azért, mert egy másik, teltebb idomokkal rendelkező hölgyikével akart élni. Látod, milyen szomorú az arcom? És tudd meg, csak azért nem sírok, mert akkor elkenődne a sminkem!
Azzal hátat fordítok neki, s kinyújtotom a kezem Orukitse felé. Ő a kislány, akiért jöttem. Miután a picur megfogta a kezem, rámosolygok, s megsimogatom a haját.
-Most már ideje indulni...otthon várnak téged.
De ekkor a legnagyobb meglepetésemre így szól a kislány:
-De Taiki! Nem hagyhatjuk itt a mumust! Meg akarom ijesztetni vele Kachi-t! Na, vigyük magunkkal, légysziii!
A kislány olyan kérlelő és édes szemekkel néz rám, hogy nagy nehezn beadom a derekam, s odafordulok Ayumi felé.
-Na, akkor gyere utánunk, "mumus". De aztán jól ijessz ám rá Kachi-ra! És lehetőleg próbálj meg utána eltűnni, nehogy megtaláljon, s megbosszulja, amiért megijesztetted.
Ismét elfordulok a shinigamitól, majd Orukitse kezét fogva elindulok szépen az óvoda kijárata felé. Szép lassan el is hagyjuk a helyet, s már Karakura Town utcáin sétálunk. Én mindvégig csendben maradok, míg a kislány kérdezgeti a "mumust".
-Ugye megijeszted Kachi-t, ha szépen kérlek? Ugye megijeszted?
~Szánalmas ez az Ayumi. Hogy miért pont most kellett összefutnom vele? Pedig olyan szívesen vertem volna péppé, amiért a múltkor faképnél hagyott. Másodszorra... De most nem tehetek semmit. Ez a szerencséje. És nem is fogok. Ha el is jöttem Kachi-tól. Nem akarok galibát. Hagyjon inkább békén, s menjen a dolgára! Egyáltalán nem vagyok rászorulva a jópofiságára meg a sajnálatára! Tudom jól, hogy úgyse gondolná komolyan azokat, amiket vigasztalásul mondana nekem. Elvan ő ott a shinigamik világában, én meg itt lent. És ami a legfontosabb: Egymás nélkül! Nem kell nekem itt játszania magát, hogy aztán megint csak átverjen! Annyira hülye azért nem vagyok...ezt talán ő is belátja. Bár amilyen naiv...~
Sóhajtok egy nagyot, s úgy haladok tovább az egyre csak üresedő utcákon.
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te5000/15000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptySzomb. Okt. 10, 2009 7:22 am

~Ennyit arról, amit Matsuki mondott... Még, hogy gyerek játék lesz az egész. Csak ugorjak el a városi oviba, és tartsam szemmel a gyereket. Hogy is mondta? Menni fog ez neked, hiszen mégis csak egy pisisre kell majd vigyáznod törpike...~
Az utolsó szótól persze akkor is kiakadt. Mint mindig, ha Matsuki szóba hozza méretbeli különbségeiket. mindig is úgy gondolta, hogy Matsuki tekintélyes méretű külseje nem elég ahhoz, hogy legyőzze őt. Ebben igaza is volt. Eddig minden közös harcuk során, vagy képzésük során Ayumi messze fölötte teljesített.
- A mumus veled tart akkor is, ha Taikinak nem tetszik...
Azzal büszkén felcsapott fejjel indulok meg mellettük. Egy árva szó nélkül kísérem őket végig az utcákon. De egyszer egy shinigaminál is elszakadhat a cérna. Mindez persze a quincy tüntetőleges hallgatásától.
- Nem volt szándékos...
Ennyit mondok csupán, mert sejtem, hogy a fiú veszi majd a lapot. Csak nem hiszi majd azt, hogy a kislányhoz beszélek. Legalábbis így gondolom. Közben egy lelkes mosolyt küldök a rám pislogó gyereknek, és még a haját is megborzolom. Oda hajolva hozzá azt súgom neki: - Ha lefeküdtél, akkor megint elmesélek neked egy nagyon, de nagyon izgis történetet.
Orukitse boldogan mosolyog, és gyorsabban kezdi szedni a lábait. Közben a quincy mellé témfergek.
~Tisztára úgy kullogok itt, mint valami kivert kutya...~
- Legutóbb arra sem adtál lehetőséget, hogy elmondjam, mi tartott ennyi ideig.
Kutatón nézek rá, de még csak rám sem pillant. Szőke fürtjeit ide-oda csapkodja a szél, és a szemei... Nos a szemei, még csak rám sem tévednek. Nem is tudom eldönteni ettől, hogy most el kellene-e kezdenem dühöngeni, vagy húzódjak vissza. Valahol a kettő közötti átmenetnél döntök. Így aztán lemaradok egy picikét, de mégis szólok hozzá.
- Hetekre betiltották a világaink közötti átjárást valami miatt...
Részletekbe bocsátkozni viszont nem látom értelmét, így hallgatok egy ideig.
- Csak azért jöhettem át újra, mert meg kell védenem Orukitse-t...
Nos, hát ebben sem kezdtem bele a magyarázatba, hiszen nem láttam értelmét. A quincy továbbra sem méltóztatott rám nézni. De aztán mégis rám sandít, és már tudom, hogy végre kérdezni is fog. Csak azt remélem, hogy nem az előző stílusában, mert attól felmegy a pumpám.
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te4000/10000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (4000/10000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptySzomb. Okt. 10, 2009 7:54 am

A kislány úgy tűnik, kifogyott a kérdésekből, ugyanis nagyon nagy a csönd. Talán túlságosan is. De nem baj. Így a jobb. Most nem szívesen akaszkodnék össze Ayumival. Itt van a kicsi is. Nem lenne szerencsés, ha ő olyat látna, amit nem kéne. Így hát tovább sétálunk, mígnem elérkezünk az egyik kereszteződéshez. Itt a helyes irányba fodulunk, s közben hallom, Ayumi mond valamit. De nem foglalkozok vele. Egyáltalán nem tud meghatni ezzel a dumával. Közben ismét társalog Orukitse-vel. De csak pár szót váltanak egymással. A kicsi közben előremegy. Én pedig figyelemmel kísérem, nehogy baja essen. Hisz mégiscsak rám van bízva. De ezzel lehetőséget adok Ayuminak, hogy mellém szegődjön. Ez hamarosan be is következik. És még hozzám is szól.
~Remek. Most mit kezdjek vele? Nem voltunk abban a helyzetben, hogy diskuráljunk. És hát...haragudtam rá. És még most is haragszok.~
Így inkább egy szót sem szólok hozzá. Úgy teszek, mintha egyáltalán nem s érdekelne, amit mond csak megyek tovább, egyenesen előre nézve, szemmel tartva a kislányt. Közben elhangzik még két mondat. Mindezek már a hátam mögött. Ugyanis Ayumi hátrébb ment. Talán mert úgy tettem, mintha nem is érdekelne, amit mond. Pedig érdekel. De mégsem vagyok képes odafigyelni rá és elbeszélgetni vele rendesen. Nem. Mert nem tudom megbocsátani, amit tett. Még nem. Közben hátrasandítok Ayumira, aki láthatóan elég ramatyul érezheti magát. Már az arckifejezéséből ítélve.
-És most átengedtek?
Közben bevárom. Hagyom, hogy mellém érjen, s úgy ballagunk tovább. Még mindig hallgat, úgyhogy ismét kérdezek.
-Azt mondod azért jöttél, hogy vigyázz a lányra. Miért? Talán halálistent akartok belőle faragni?
Higgadtan beszélek. Hangomból nem vehető ki egy érzés sem. Talán egy kicsit a kíváncsiság, de más nem. Viszont Ayumi még mindig hallgatott, s talán még egy kicsit el is kerekedtek a szemei.
-Érzem a lélekenergiáját. Igen erős. Kiváló halálisten válhatna belőle, jól mondom?
Közben Orukitse hátrafordul hozzánk, s mosolyogva integet, hogy menjünk már. Kicsit megszaporázzuk lépteinket, s úgy megyünk a kislány után. Én mélyen elgondolkozva ballagok Ayumi mellett azt remélve, hamarosan megkapom a választ a kérdéseimre. Közben oldalra tekintek, egyenesen Ayumira. Látom a szemében, hogy nem valami boldog. Ő ugyanezt láthatja a szememben. Már ha erre néz. Nagyot sóhajtok, s a kezemmel óvatosan elsimítok egy tincset, ami Ayumi arcába hullt az imént. Érintésem nyomán mintha összerezdült volna a lány. Egy kicsit én is összerezdülök, de alig észrevehetően. Szám sarkába halvány mosoly ül ki. Így haladunk tovább az utcán.
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te5000/15000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptySzomb. Okt. 10, 2009 8:22 am

Elkerekednek a szemeim a szavait hallván. Nem is értem, miért gondolja azt, hogy mi, shinigamik minden tehetséges lelket saját sorainkba akarunk állítani. Hiszen mindennek megvan a maga menete. Már a dolgoknak... Így a halálistenné válásnak is. Hát kissé bántottan nézek a quincyre miközben beszélni kezdek.
- Nem tagadom, valóban ígéretes lélek ez a kislány. Viszont, egyáltalán nem emiatt vagyok itt.
Orukitse közben integet nekünk, hogy siessünk, így gyorsítunk a tempón.
- Ha még emlékszel a legutóbbi hollow-ra, amit az erdőben üldöztünk egy halálistennel... Nos, az egyike volt azoknak a lidérceknek, melyek mostanába egyre aktívabbak ezen a környéken. Pontosabban ott, ahol ez a kislány él.
Vonzza a lélekenergiája a lidérceket...
Egy picit hallgatok, majd a kislányt beérve folytatom.
- Nem tudom, hogy milyen tervei vannak ezzel a gyerekkel a Lelkek világának, de még csak azt sem, hogy egyáltalán vannak-e bármiféle terveik. Nekem csak annyit kell tudnom, hogy kit, hol, és miféle veszélyektől kell védelmeznem, míg a kapitányom a visszatérésre nem utasít.
Ezt az utolsó mondatot sajnos csak a kimondása pillanatában bánom meg. Igazság szerint még csak eszembe se jutott hirtelen, hogy Taikit rosszul fogja érinteni, ha már megint erre emlékeztetem... Arra, hogy elmegyek innen, és itt hagyom. Pedig nem szívesen vagyok távol innen.
- Bocs... Nem állt szándékomban olyanra emlékeztetni, amiért még mindig dühös vagy rám... Annak ellenére, hogy én nem tehetek a dologról. Hiszen vajmi kevés beleszólásom van a kapitány döntéseibe. Sőt... semmi...
Közben elérünk az ovis lányka otthonához. Viszont én nem megyek be utána a házba, hanem megállok az udvar egyik fájánál, melynek egyik vaskos ága éppen Orukitse hálószoba ablakához nyúlik le. Hátamat a fa törzsének támasztva nézem, ahogy a lányka berohan a házba, s szó nélkül figyelem tovább a quincy haladását is, ki a házba lépés előtt még megáll, és rám pillant. De nem mondok semmit, csak szimplán nézek ki a fejemből, mintha semmi dolgom nem lenne az égvilágon.
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te4000/10000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (4000/10000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptySzomb. Okt. 10, 2009 8:58 am

Csak bólintok a választ hallva. Igazából nem gondoltam komolyan a dolgot, csak hát valamit muszáj volt szóba hozzak. Bár úgy tűnik, rosszul döntöttem. Ugyanis csak kiderült, miért is ment el anno Ayumi. Mert kapitánya ezt parancsolta. És persze ő ment is vissza rögtön. Én meg itt maradtam. Egyedül. Haragom ismét felgyúl bennem, de még mielőtt bármit is szólhatnék, Ayumi szól hozzám. Próbál kicsit vigasztalni, de hiába. Nem igazán tud megnyugtatni, hogy nincs beleszólása és nem tehet róla. Ezt szóvá is tenném, de mégsem teszem. Csak fintorgok egyet, s szó nélkül hagyom a dolgot. Igyekszem kordában tartani a dühömet. Legalább addig, míg Orukitse itt van. És az már bizony nem tart sokáig. Ugyanis megérkeztünk a házukhoz. Lassan besétálunk az udvarba, ahol Ayumi meg is áll, s nekidől egy fának. Én szó nélkül követem a kislányt, aki beront a házba. Én megyek utána, szép óvatosan becsukva az ajtót. Nagy hangzavar keletkezik a házban, hála Orukitse-nek. A lárma szerencsére hamar abbamarad, mikor is Kachi megjelenik, s magához öleli a kislányt. Én csak ott állok és nézem, ahogy ölelkeznek. Aztán már mennék is, mikor drága osztálytársnőm a nyakamba ugrik, s jól megszorongat. Már alig várom, hogy elengedjen. Mikor ez bekövetkezik mélyeket, ámde gyorsan lélegzek. Majdnem megfulladtam.
-Köszönöm Taiki! Nagyon rendes vagy! Köszönöm!
Sipítozza Kachi. Én csak meghajolok kicsit, majd motyogok az orrom alá.
-Most mennem kell, ne haragudj. Még...még van némi tanulnivalóm.
-Persze. Menj csak! Nehogy rossz jegyet kapj! Szia Taiki!
-Sziasztok! Jók legyetek!
Azzal ki is "szöktem" a lakásból. Nem igazán állt szándékomban maradni. Főleg, hogy ott van kint Ayumi. Ayumi, akit már oly régóta várok...és most itt van, erre meg veszekszek vele. Bár a mai diskurzusunk jobb volt, mint a múltkori. És most ezt szeretném folytatni. Nagyon is. Így hát amint kilépek a lakásajtón, egy szempilantás alatt Ayumi mellett termek. Kissé zavarba is jövök a hirtelen cselekedetemtől. De ez nem látszik rajtam. Halvány mosoly jelenik meg arcomon, majd megszólalok.
-Nézd...elhiszem, hogy nem szólhatsz bele a kapitányod dolgaiba. De...akkor sem könnyű szemet hunyni a dolog felett. Akármennyire szeretném is. Mert szeretném... És igyekszem. És...ami azt illeti, egyre jobban hajlok afelé, hogy...hogy megbocsássak. Tudod, nem lehet küzdeni az ellen, amit érzek. Bár nem is akarok. Most nem...
Azzal közelebb hajolok hozzá. Lehunyom a szememet, s közelítek ajkaimmal az ő ajkai felé. De nem csókolom meg. Csak várok.

//Fagy... Smile //
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te5000/15000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptyVas. Okt. 11, 2009 7:11 am

Állok és hallgatom, amiket mond. Gyanítottam, hogy ilyesmi dolgok zajlanak le benne. Éppen ezért nem vettem eddig a bátorságot arra, hogy felkeressem. Pedig az erdei találkozásunk előtt három nappal is megtehettem volna ezt. Tudom, hogy hiba volt nem megkeresni őt, de akkor ezt tartottam a legjobb döntésnek. Mert úgy voltam vele, hagyom a dolgokat a maguk kedvére alakulni. Hát tanultam az esetből... Legközelebb emelem a valagom, és elvánszorgok Taikihez, még akkor is, ha a képemről lesül majd a bőr a szégyentől.
- Sosem mondtam, hogy küzdened kellene ellenem, vagy az érzéseid ellen...
Ezt csak halkan fúzöm a hallottakhoz, aztán hirtelen el is hallgatok, ahogy észlelem a quincy közeledési kísérletét. Taiki egyre közelebb hajol hozzám, és már csak néhány centi választja el ajkainkat egymástól. Erre én csak elvigyorgom magam, aztán gyorsan lopok is tőle egy csókot, majd kacagva szólalok meg.
- Mellékesen szólva... Tök hülyén festhetsz így egymagad, ahogy a levegőt próbálod megcsókolni...
És sikerül kitörnie belőlem a lelkes vihogásnak. Na de mit tegyek, ha egyszer ennyire viccesnek érzem ezt a helyzetet. Hiszen engem nem látnak a járókelők.
Azonban megint csak elhallgatok, és némi diszkrét torok köszörülés után, komolyabb arcot vágva kezdek beszélni.
- Egy óra múlva találkozzunk a plázánál!
Na, erre biztos el fog csodálkozni. Már azon, hogy mi a fenét akarhat egy halálisten a plázában? Na, de hát én sem úgy gondoltam, hogy majd huhogva fogom rémisztgetni a jónépet odabenn... Neeeeeem! Pót tetben teszem majd ezt.
~Lerohanom a plázát, és veszek valami normális göncöt ahelyett a vacak szerkó helyett, amit a kapitány kényszerített rám... hihi. Még, hogy kerüljem a feltűnő megjelenést... Még nem jött rá, hogy akkor vagyok feltűnő, ha másképp öltözködöm? hehehe De, amiről nem tud, az nem fáj...~
Erre még lelkes vigyor is kiül arcomra, ahogy Taikit figyelem, aki zavartan néz körbe magán, hogy a járókelők vajon totál idiótának nézik-e?
- Most mennem kell... De legyél a plázánál egy óra múlva Taiki!
Kacsintok egyet, aztán villámlépés segedelmével már ott sem vagyok.

//Köszike itt a játékot... a kövi hsz a plázához menjen.. Smile //
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te4000/10000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (4000/10000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptyVas. Okt. 11, 2009 7:36 am

A csókja mézédes. Nem hiába szerettem bele. Nem csak gyönyörű, még a csókja is mámorító. Na de ne érzelgősködjünk itt. A lényeg, hogy megcsókolt. Boldog vagyok. És ez látszik az arcomon is. Mosolygok. Sőt, inkább vigyorgok, mint a tejbetök. Mindaddig, amíg Ayumi rá nem világít egy kisebb problémára. Na igen. Rádöbbenek a tényre, hogy mások nem láthatják őt, csak én. Na meg a kisgyerekek. De gondolom, hogy nem a gyerekek mászkálnak ilyenkor már az utcán. Már késő van. Ilyenkor a legtöbb gyerek már otthon van, s lassan készülődik a lefekvéshez. Na, a lényeg, hogy a szemeim elkerekednek, s egy pár másodpercig mereven bámulok Ayumira (más járókelők számára a fára), majd elvigyorodva így szólok.
-Hogy hülyén? Hm, meglehet. De tudod, nem nagyon érdekel. Eddig sem tűnhettem valami normálisnak, mikor az utcán jöttem veled beszélgetve. Úgyhogy már tök mindegy. Egyébként is...felőlem akármit gondolhatnak rólam. Én tudom, hogy mit csókolok. És az nem a levegő.
Kacsintok Ayumira, majd halkan nevetve nézem, ahogy ő is nevet. Igazán bájosan tud nevetni. Ez eddig fel sem tűnt. De most igen. Bár ez is hamar elmúlik. Ugyanis kicsit komolyabb képet váva közlivelem, hol találkozunk. Én meg csak nézek, őszinte meglepettséggel arcomon. igazán nem értem a dolgot.
~Vajon mi a fenét akarhat ez a plázában? Talán azt hiszi, hogy szerencsésebb lenne, ha nem ilyen bolond szerkóban mászkálnék? Bár úgyis mindegy...mindenképp bolondnak néznének. Aki a "levegővel" smárol, az már nem komplett. Bár az is lehet, hogy magának vesz valamit. Csak nem értem, minek, ha úgyis halálisten alakban van itt...~
Ekkor jövök rá, hogy talán póttesben fog megjelenni. Talán ezért kell neki eez az egy órácska. Egy kis ideig még hallgatok, megvárom, míg ő szólal meg elóbb, aztán bólintok egyet.
-Rendben, mindenképp ott leszek Ayumi! Ezt az alkalmat nem szalasztanám el.
Kacsintok egyet én is, majd mosolyogva nézem, ahogy eltűnik a szemeim elől. Fejemet csóválom, majd elindulok szép lassan a pláza irányába. Nem sietek, tudom, hogy hamar oda fogok érni. Jóval idő előtt. Így hát szép lassan sétálgatva teszem meg azt a "kis" távot a plázáig.

//Én is köszönöm itt! Very Happy Írok is a plázához. Wink //
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Annabelle Kemp
Mesélő
Mesélő
Annabelle Kemp

nő
Hozzászólások száma : 61
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Mesélő
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te5000/15000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptyPént. Feb. 26, 2010 7:39 am

[Magánküldetés] – Komori

Gigai-ukat levetkőzve indultak meg az ajtó felé. Mondani sem kell, mihelyst kinyitották, s egyre lejjebb értek, a reiatsu ereje csak fokozódott. Sachiko ezt többször is szóvá teszi, viszont félelme egyre jobban elemészti. Muszáj lesz megnyugodnia, ha folytatni akarja a küldetést.
Mindeközben Kai is sokat rágódik ezen a furcsa jelenségen, ám a sötét és a zajok még jobban a figyelem középpontjába kerülnek. A lépcsőn leérve viszont az aprócska ablakon beszűrődő fénysugárban megsejlik egy különös alakzat. Biztosan állíthatják, nem emberi lény lakozhat lent. Ahogy óvatosan a közelébe érnek, észreveszik, hogy lábai helyett mintha egy növény gyökerei ágaznának szét, és kúsznak alá a földbe. Törzse és egész teste, mintha egy horrorfilmből szabadult szörnnyé lenne. Arca sebhelyes, s karjai elrohadtak. Halkan dúdol egy dallamot:

„Sötét az éj, vérzik a Hold
Ki megérti, az holt
Ki fejét rázza, az sosem volt.

Tested veszem örökül
Megízlelem, óh gyönyörű
Szemedben úszva meglátom
Kit legjobban szeretsz, megtalálom!”


Mindketten tudják, nem jelenthet ez a dal jót. Már ha a szöveget figyelik, az sem túl bíztató. Most, hogy már ott vannak, szinte farkasszemet néznek vele, pontosan érzik, óvatosan kell likvidálniuk. Nem biztosak benne, hogy mire is képes ez a szörnyeteg.
Vissza az elejére Go down
Sakuranbo Kai
4. Osztag
4. Osztag
Sakuranbo Kai

nő
Cancer Tiger
Hozzászólások száma : 40
Age : 37
Tartózkodási hely : Lelkek világa, 4. osztag.
Registration date : 2009. Apr. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te5000/15000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptyVas. Feb. 28, 2010 2:36 am

[Magánküldetés] - Komori


Végigfutott a hideg a hátamon, ahogy megéreztük az erős lélekenergiát, majd a lépcsőfokok nyikorgása és a nyirkos fal még inkább azt súgta az ösztöneimnek, hogy meneküljek. De egy shinigami nem arra születik, hogy megfutamodjon.
Lassan haladtunk lefelé, egyenesen az energia irányába, ami már szinte nyomasztóan telepedett ránk, és az a suttogó hang... Szinte biztos voltam benne, hogy ez a lény nagyon is él, de valami miatt ide van láncolva. Érezni lehetett a fájdalmat és a magányt, ami betöltötte a pincét.
Leérve a lépcsőn összenéztünk Sachikoval, hiszen nem mindennapi látvány tárult elénk- és az eddig érthetetlen, monoton dallamot egy vers váltotta fel, ami nem éppen pillangókról és virágokról szólt. Hiába tűnt sebezhetőnek és bénának, nem lett volna szerencsés egyből támadni.
Megfogtam a társam karját, és halkan a fülébe súgtam.

-Jobb lesz, ha óvatosak leszünk. Eléggé védtelennek tűnik, de van egy olyan érzésem, hogy cseppet sem az.
Ekkor a vers abbamaradt. Sajnos a szörnyeteg észrevette, hogy ott vagyunk, sárga szeme egyenesen ránk meredt, arcát felénk fordítva látni engedte hatalmas sebhelyét. Egyszerűen undorító volt. Nem tudtam elképzelni, mi késztethetett valakit ilyen szörnyűségre. Biztosan valaki bezárta őt ide, mert önszántából senki sem élne így!
-Segíteni szeretnénk... -léptem közelebb, hiszen nem akartunk egyből nekiesni, amíg nem tudtuk, mégis hogyan került ide.
-Nem kell a segítséged, shinigami! -szinte sikoltott, majd a föld remegni kezdett és egy inda tört elő mögöttem, végighasítva a köpenyem alját.- De ha már itt vagytok, kihasználom a lehetőséget egy kiadós ebédre! -újabb inda került elő, ami körbefogott.- Na, már nem is akkora a szád! Vajon milyen ízed lehet? Biztosan finom... már az illatodtól folyik a nyálam.
-Na ebből nem eszel!
Ekkor azonban egy kardsuhintást hallottam, és lezuhantam a földre.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te36000/45000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (36000/45000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptySzomb. Júl. 17, 2010 11:20 pm

~= Alkeszként szép az élet ~ Városnézés melegfeszt után! =~


Kezdeti nehézségeimet feledendő rémült sikítással díjaztam Yuci befejelését. Nem tudom, miért kezdett el nyomogatni, a melleim nem tűntek el, a dolog csak annyiban rejtezett, hogy szorosan magamra tekertem egy terítőt. Azt hiszem, nem okozott kárt benne az asztal befejelése- hiszen eddig is elmebeteg volt, ezután már csak jobb lehet...♥
- Eee'r! 'Ásszá' 'e 'óaa"m! - türöcköltem le magamról lelkesen, melynek során megfejeltem az asztal alját én is. Csak az vigasztalt, mikor egy koppanás jelezte partnerem sérülését is. Hogy hova vágta be magát, nem tudom, de mindenesetre a loccsanás hangjától kergetve rémülten másztam arrébb.
- 'eeehá'taad a taa'a'ó'! 'ee'alsz! - vetettem felé dühös pillantást. Illetve vetettem volna, ha fejem irtózatos iramú szédülése nyomán lehet, hogy az asztal lábát szigorítottam íriszeim gyilkos pillantásával. Elszántan arrébb másztam, és a következményekkel nem törődve kidugtam a megrondított terítő sarkát az esőbe, némi tisztulás reményében. A kaját, ami még volt, elhalásztam Yuci elől- pusztuljon csak éhen, ha már majdnem megfojtott az előbb! Teljességgel érthetetlen, hogy miért zaklatta fel magát ennyire a melleimen, amik egyébként köszönik szépen, jól vannak! Nem tudom, miért viseli ennyire a szívén a világ melleinek sorsát... nyilván befigyel Tipikus férfi lénye... Surprised
Mivel gyanús volt, hogy nem mozdult, sáron csúszkálva átmásztam hozzá, és elkezdtem piszkálni. Bökdöstem itt is meg ott is, és azon gondolkoztam, hogy bekómált-e. Biztos képes rá, hogy alamusziságból halottnak tettesse magát, szóval inkább elkezdtem irtózatos ütemben rázni. Tempómat hol halk, hol erőteljesebb kopogás jelezte, hiszen áldozatkám feje szüntelenül nekiütődött az asztallapnak, ami egy idő után eltűnt a fejünk fölül.
- 'ehh? Te 'eeg kia 'aaom 'agy? - pislogtam az érkezőre, illetve érkezőkre, mert egy pillanat alatt körbevettek minket. Ha eddigi életem során nem égett ki a szemem, akkor most igen! Álló ceruzák tömkelege bökte ki kis híján szemem, hogy a felajzott nénik vibrátorlobogtatásáról ne is szóljak! Szörnyű balsejtelem, mely szerint ezek itt tömegkufircot akarnak rendezni, velünk az élen! Úgy tűnik, túlzottan jó volt a rögtönzött műsorunk, és mindenki minket akar! Legalább tudom, hogyha kidobnak Seireteiből, egy szakmában biztos jövedelemre számíthatok... ><
- 'ussu'! - rántom fel Yucipajtást, és iramodok meg. Iramodnék, pontosítva, mert szépen pofára esek a rám tekeredett terítőben, ami ennek hatására leszakad. Kisebb problémám is nagyobb volt ennél jelenleg, így igyekeztem figyelmen kívül hagyni sáros lufijaim libegését- amúgy is sötét volt már, mert hála a jó égnek lehet, órákat bambultunk rejtekünk alatt. Futás közben hátrapislogva tudatosodott bennem, hogy követnek. Ha élet-halál harcra kerül a sor, magam elé hajítom Yucit... ő az erősebb, védje hát meg az ártatlan, szende lelkű szűz leányzót! >< Előbbi gondolatmenetem hibádzó pontjain sajnos nem volt időm merengeni, mivel a kopasz nő, akit ma már gyakrabban láttam magam körül somfordálni, rámvetülést kísérelt meg. Miközben ujjamat beleböktem a szemébe, s gyorsabb tempóra ösztökéltem magam. Szerencsére egy sarkon befordulás után pillanatnyilag nyomunkat vesztették, így sikerült kifújnom magamat kicsit.
- Ovi! Bújjunk i'e...- kezdtem el lassan öntudatra eszmélni- eddig körülbelül úgy festettem, mint aki autópályán kiskocsinak képzeli magát. Közelebb lopóztam hát az épülethez, és megállapítottam, hogy nincs bent senki. Mondjuk ez nagy felfedezés ám, éjjel! Surprised
Yucit hát megragadtam, és mivel nem nagyon akart menni, egy popóncsapás után mégis megindult. Hátha van bent valami gönc, amit felvehetünk! Surprised S nem árt, ha mókusmogyorós igyekezik, mert gyanús üldöző-zajok ütötték meg a fülemet. Hogy a hangulat még emelődjön, fölöttünk irtózatos mennydörgés kíséretében megindult az égzengés, és hamarosan hókon nyomott pár esőcsepp is...
- Nem aka'ook 'ee'ősza'ítva lenni! - osztottam meg aggodalmaimat pajtássá előlépett galád aljas Yutkával, és bemásztam az egyik bokor alá- ha mégis a tetőről ugranának le, őt kapják már el elsőnek! Én túl szép és fiatal vagyok a halálhoz, na meg még megvan a májam is... ><
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te68000/100000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptyVas. Júl. 18, 2010 8:50 pm

~= Alkeszként szép az élet ~ Városnézés melegfeszt után! =~

A képszakadás brutális hirtelenséggel jön, még csak felkészülni se tudok rá. Egyszerűen csak elsötétül a világ, Én pedig kényelmesen lebegek a semmi közepén. Valószínűleg az álmok mezeje felé repülök, ám ekkor turbulencia lép fel. A remegés egyre erősödik, fejem fel-alá szambázik és az érzésből ítélve egyre többször verem be kobakom a plafonba. Egyelőre még nem értem, mi a fenét keres mennyezet a tisztás felett, azonban jelenleg ez a legkisebb problémám. Hamarosan érdekes alakú felhők úsznak át elmém kék egén, ami igencsak gondolkodóba ejt. A jelenségek olyan alakúak, mint a… péniszek?! Szemeim váratlanul pattannak fel, de a kellemetlen árnyképek nem hogy eltűnnének, hanem még erőteljesebben rajzolódnak ki. Úgy tűnik, kis műsorunknak köszönhetően mindenki beindult és nincs olyan testrészük, ami nem állna mereven. Biztosan katolikus nevelést kaptak, azért nem tudnak ellazulni társaságban. Mindenesetre ilyen állapotban is rögtön le tudom vágni, hogy mit akarhatnak, s ez érthető módon nem hoz izgalomba. Még ha egy csomó dögös csajról lenne szó, akkor se lennék vevő egy ilyen akcióra kedvesem miatt, ám mivel itt biztosan kapnék, és nem adnék, inkább az olajra lépés mellett döntök. Jól láthatóan Mayának is hasonló gondolatok járhatnak a fejében, hiszen egy értelmetlen felkiáltás kíséretében megragad, ezt követően menekülni kényszerít. Nem jutunk túl messzire, mivel megbotlik a terítőben, ami elszakad és ezzel egyidejűleg mindketten a földön kötünk ki. A landolás sem fájdalommentes, mivel sikerül belefejelnem a vállába. Íriszeim előtt csillagocskák táncolnak, miközben mindketten elég felkínálkozó testhelyzetben vagyunk. A jelenettől csak tovább forrósodik a levegő, így máris vagy tízen ugranak bedugaszolni a bedugaszolandó helyeket.
Miután sikerült megszabadulni az akadályozó tényezőtől, a hajsza tovább folytatódik. Üldözőink nem adták fel a reményt, miszerint magukévá tehetnek minket, ezért marad a futás. Hasonló gonddal küzdök Én is, mint Maya, legalábbis a zavart pillantásokból, melyeket fel-le ingázó, valamint megkerült mellei felé vet, erre tudok következtetni. Jómagam esetében az önállósodó testrész valamivel lejjebbre tehető, s teljesen más funkciót lát el. Már-már kezdem azt hinni, hogy itt a vég, amikor egy fordulást követően eltűnünk a szemük elől. A dolog mikéntjéről fogalmam sincs, ám valahogy elverekedtük magunkat Karakura városának óvodájáig. Ivótársam rögtön átlátja a helyzetet, s azt javasolja, hogy használjuk az építményt rejtekhelyként. Visszakozva torpanok meg, azonban a hátsómra mért erőteljes csapás után nem merek tovább vitatkozni. A kapun bemászást követően egy bokor alatt találunk menedéket és leginkább úgy nézünk ki, mint két bennszülött, aki retteg a vihartól. Nos, a rettegés helytálló, viszont egy természeti jelenségnél sokkal hátborzongatóbb dologtól tartunk, méghozzá a búzacsíra falloszoktól, valamint a műbránerektől. Az eső egyre inkább rákezd, hamarosan már nem lesz rajtunk sár, ami takarná a fontosabb részleteket. Ezt nincs kedvem megvárni, hisz’ ha ilyen formában köszöntenénk a tömeget, az semmi jóra nem vezetne. Újra erősödnek a futás zajai, úgy tűnik, végül ráakadtak a nyomunkra. Újra felszínre tör a hányinger, ezzel egyetemben a szédülés is kétszeresére nő. Ilyen formában nem sok hasznomat lehet venni, de azért megerőltetem elgémberedett agysejtjeimet. Az épület falán kisebb ablakok sorakoznak, a bejárat valószínűleg a másik oldalon van. A lányt magam után húzva kocogok az egyik alá a szakadó esőben, azután felvázolom a tervet.
- Me’fog’m és k’nyit’m az ab’ak’t, Te meg be’ászol! – szólalok meg teljes meggyőződéssel, azután lélekenergiát koncentrálok a mutatóujjam végére, ezt követően pedig remélhetőleg a nyílászáró zárszerkezetére célzok. – Hordó 4: Bájkaraj!
A vége teljes hülyeség lett, azonban a szavak csak másodlagosak, így is sikerül elvégeznem a Kidout, bár sokkal gyengébb kivitelben, mint ahogy számítottam rá. Ettől függetlenül fényes villanás követően máris füstölgő lyuk tátong a műanyagon, s egy erőteljesebb lökést követően ki is nyílik. Nem teketóriázok sokat, hanem Mayát a csípőjénél megragadva magasságba emelem. Az egyre csak hulló égi áldás miatt sárpáncélunk kezdi megadni magát, ebből adódóan nagyobb mennyiségű sáros víz folyik a szemembe. Már-már kezdek attól tartani, hogy megvakulok, amikor a mozgás hirtelen véget ér. Értetlenkedve pillantok fel, azután levonom a következtetés, mely szerint a vaizardlány beszorult. Íriszeimet forgatva próbálok kiötletelni valamit, mert már csak idő kérdése, hogy Ránk találjanak. Nem lévén más megoldásnak, a puszta erőhöz nyúlok megint. Talpait megtámasztva próbálom beljebb szuszakolni, azonban nem járok sikerrel. Kedvezőtlen fordulat, ha ez így megy tovább, biztosan megerőszakolnak mindkettőnket és biztos nem tigrisnyál borítana be bennünket. Türelmemet vesztve sózok rá egy embereset a fenekére, ezzel visszaadva az előbbi kölcsönt.
- Mo’ntam, ho’ nagy a pics’d! – kiáltom el magam ingerülten, de legnagyobb meglepetésemre már csak az üres léghez beszélek. Önön zsenialitásom felett elcsodálkozva szeretnék Én is bejutni, viszont testalkatomból adódóan eleve kudarcra vagyok ítélve. Amint ez realizálódik bennem, a pánik újabb hulláma önt el. – Seg’tség! Besz’rul’am!
Miután ez megvilágítódik elmémben, heveny lazacvergődésbe kezdek, ekképp keresve a szabadulás lehetőségét. Hátsó felemről már tökéletesen lemosta az esővíz a koszt, így fehér céltáblaként világít az ablakban. Kétség sem fér hozzá, hogyha meglátják eme jelenséget, akkor azt nem fogom megköszönni. Olyan leszek, mint a hálaadási pulyka, csak töltelék helyett kolbásszal kitömve. Ez pedig nem bírnám elviselni, szóval „Szabadítsátok ki Yuu-chant!”
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te36000/45000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (36000/45000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptyVas. Júl. 18, 2010 11:03 pm

~= Alkeszként szép az élet ~ Városnézés melegfeszt után! =~


Hehh, még hogy az én seggem nagy! -.- Ugyan már, könyörgöm... eddig senkinek nem volt rá panasza, a tömegnek meg kifejezetten tetszett! Szóval az ilyen alakok véleményére, mint Yuci, nem adok. Ő csak halgasson, ő se fér be azon az ablakhelyen.
- 'uss! 'eeg 'e 'e'ízo't 'aa'szt 'agy!- mordultam fel dühösen, és kezdtem el berángatni az ablakon. Még véletlenül se azt a szaros lyukat hibáztatná, amit ő lőtt ki nagyon okos ésszel! Csak a vakok nem látták meg azt a villanást, most tuti ide loholnak vibrátorokkal és álló brékkel, hogy megtömjenek minket, mint a kacsákat szokás! Előbb pusztulok meg, de én ezt nem hagyom.. Inkább váltok át részeg vaizard üzemmódba, és eresztek meg egy adag reiatsut! Bár lehet, hogy csak meghányatnám vele a részeg közönséget, és aztán tovább üldöznének minket teljes lendülettel. Őszintén szólva nem így képzeltem el életem utolsó perceit, biztosan nem egy pucér, rikító popójú pasit akartam rángatni befele egy óvodába, ahová mellesleg betörünk random céllal...
egy erőteljes rántással berántottam Yucit, és ezt nem csak ő érezte meg: az ablak hangos roppanással eresztette be a megviselt épületbe a kettes számú betörőt. Ami engem illet, nem nagyon igyekeztem óvni Őkelmét a sérülésektől- ez van, ha fikázza a tökéletes popómat -.-
Szóval a rántás közben elengedtem a kezét, sőt, még kis lendületet is vittem bele, és élvezettel állapítottam meg, hogy bizony beleépült a játékhalomba, ami egyik sarokban állt. Kétség kívül az egyik játszószobába sikerült betörnünk, s miután szemügyre vettem az egyik plüss sárkányt, megállapítottam, hogy Shiro még mindig szebb náluk. Eközben teljesen véletlenül jól megtapostam Yuu-chan valamelyik lábát, és arcomra kárörvendő vigyor ült ki. Megérdemelte, haljon csak meg, vérezzen el az utolsó árulója! szeretetem kifejezéseképp hozzávágtam az első plüssöt, amit a kezem megtalált, plusz elkezdtem fojtogatni. Bár vajmi kevés esélye volt, hogy megpusztuljon, mert bármennyire is utálom a tényt, ez a köcsög erősebb nálam >.>
Mély sóhajjal engedtem el, mert nem szoktam ilyen brutális lenni, plusz néma dulakodásunk hangja eljutott az ablak előtt mászkáló alakokhoz.
- Ba'ki, 'eek 'oogy le'et'ek 'eire 'e'izgu'a? - morogtam dühösen, és hason csúszva bepréseltem magam az egyik gyerekágy alá . Feleslegesen mondjuk, mert tuti végig fogják kutatni utánunk az egész épületet. úgyhogy elegáns popóemeléssel kievickéltem a rejtekhelyem alól, és az egyik szekrény felé vettem utamat, ahonnan kiástam két óvónői köpenyt. egyikkel fejbe csaptam Yucit, a másikkal meg négykézláb mászva elindultam aflé a helység felé, amire még évekkel ezelőtti gyerekkoromból emlékeztem. Mert we ♥ Karakura, és hát na! Miután sikeresen megtaláltam a zuhanyzót, szemcsillogva nyugtáztam, hogy az alakok betörtek. Remélem, ha karóba nem is, de farokra húzzák az aljasat, aki szidta a popómat... Ezt muszáj leszek elpanaszolni valakinek, aki ki tudja csinálni Yucit >.>
gyorsan lesuvickoltam magamról a sarat, és a hajam is megmostam extra gyors üzemmódban, míg végül kész nem lettem. Tök lelkesen kezdtem el kaparászni a köpenyem után, de ehelyett valami más érintette a kezem. Valami, ami ellen egyéb esetben nem tiltakoznék - ha ismerném az illetőt, szeretném, és mellesleg élő lenne a szerv, amit fog. visítva vetültem az ellenkező irányba, de ott is ugyanez fogadott. kénytelen voltam hát életbe maradásom érdekében verni, méghozzá keményen. Gyorsan ütöttem mindenfelé, és rettegésem tetőfokára hágott, amikor minden ütésem talált! Lihegő tömeg vett körbe, és az egyetlen kiutam már csak a lábuk alatt volt. Több se kellett nekem- a vizes köpenyt megragadva vágódtam be a lábuk alá, és nem sajnáltam harapni meg karmolni a kijutás érdekében. A folyosón aztán felrángattam magamra a köpenyt, és kissé kétségbeesve tapasztaltam, hogy elöl nem a pont nekem megfelelő méret- de most annak is örültem, hogy ruha van rajtam, az nem is érdekelt, hogy csöppnyit szűk!
- Yucii! - motyogtam ingerülten és harcra készen- na nem azért, hogy vetődjek őt menteni, meg tudja védeni magát... inkább féltettem az én ártatlan és szűzies valómat a haláltól, mely műbrék képében érkezik el hozzám, ha nem jutunk ki innen hamarosan!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te68000/100000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptyHétf. Júl. 19, 2010 3:22 am

~= Alkeszként szép az élet ~ Városnézés melegfeszt után! =~

Nevetséges helyzet, de egyszerűen túlságosan nagy vagyok minden tekintetben ahhoz, hogy egy ilyen kis nyíláson beférjek. Szerencsére problémamegoldó képességeink nem koptak meg, így pár percnyi megerőltető unkát követően mégis bent találom magam. Csodálkozva érzékelem a repülés csodáját, mivel inkább zuhannom kellett volna, semmint szárnyalnom. Eme csoda azonban hamar véget ér, amint tompa puffanás kíséretében az egyik játék halom közepén érek földet. Nem fáj igazán, ezért üdvözült mosollyal a képemen tápászkodnék fel, ha egy talp ennek nem állná útját. Mert bizony a nagy segítőm ellenem fordul, amikor számomra érthetetlen ötlettől vezérelve LCD-vé akarja változtatni a királyi jogarom, valamint az országalmákat. A fájdalomtól könnyes szemmel szorongatom egy kicsit a srácokat, miközben némán kínlódva ide-oda hengergőzök a padlón. Legszívesebben kiáltanék, de ezzel biztos felhívnám magamra a figyelmet. Szenvedésem közepette Maya talajtornázni kezd vagy valami ilyesmi, mivel előbb bemászik az ágy alá, majd fenekét kitolva ki is jön onnan. Hatalmas kérdőjelekkel a kobakom felett indulok el utána, mert úgy tűnik, ismeri a járást. Hamarosan már egy zuhanyzóban találom magam, egy óvó nénis köpenyt szorongatva, amit nem tudom mikor és hol szereztem. A szégyenlősség teljes hiányán meg sem lepődök, ezért nagyobb szívfájdalom nélkül kezdem magam is lemosni a sarat testemről, a sötétben úgyse látszik sok minden. Rövid időn belül kész vagy, ám az utolsó simítás előtt a szappan kicsúszik az ujjaim közül. Meggondolatlanul máris lehajolok érte, azonban lábaim között átpillantva két szőrös csülköt vélek felfedezni magam mögött. Halálos rémülettel csinálok egy kézenállást, aminek köszönhetően sikerül állcsúcson rúgnom a zaklatót.
Oldalra pillantva a mozgó árnyakat vizsgálgatva megpillantom ivócimborám is, aki hasonló problémákkal küzd. Gyors mozdulattal újra talpra állok, majd ezt követően rögtön torkon is vágok egy közeledő izomkolosszust. Engem biztos nem fognak megerőszakolni, így a tátott szájjal vetődő, meztelen biszex csaj is hasonló sorsa jut, mint elődje. Köpenyemet megragadva próbálok kitörni, de egyre szorosabb körbe fognak. Az ablakon besütő lámpafényben egy ismerős hátsót látok távozni, a 3. osztag kapitánya kijutott. Gondolataim tisztulni kezdenek, habár még mindig a halálos adag alkohol kétszerese dolgozik a szervezetemben. Fáradt sóhaj kíséretében kezdek bele a verésbe, habár nem szívlelem nagyon a Hakudát. Ennyire még életemben nem vertem, szóval biztos felállítottam valami rekordot. Az ismerős testnedv ide-oda fröccsen a helyiségben, jellegzetes színe beszennyezi a padlón található vizet. A véres csempén csúszkálva végre találok egy pillanatnyi rést az emberfalon, amin rögtön ki is vetődöm. Már érzem is a szabadság szelét, amikor valaki megragadja a frissen szermányolt ruhadarabom, ezzel akadályozva meg lelépésem. A nevem kiáltására ingerült pillantást lövellek a nő irányába, aki hihetetlenül szűk ruhadarabjában meg se próbál segíteni. Valószínűleg kitaláltam egy új sportot, mégpedig a pucéran kötélhúzást, mivel az egész valahogy így nézhetett ki. Egy utolsó ütést követően megtántorodik az egész csoport, majd a csúszós padlónak köszönhetően mindannyian elterülnek. Önelégült vigyorral kanyarítom magamra végül gúnyámat, nem foglalkozva az esetleges furcsa pillantásokkal. Nyugodtan lépdelünk a folyosón, ám amikor újabb zajok ütik meg a fülemet, jobbnak látom Mayát magam előtt tolva biztonságosabb hely felé venni az irányt.
Az igazat megvallva fogalmam sincs merre keveredtünk el, eddig még egyszer sem jártam ezen a helyen. Szerencsére találok egy erősnek tűnő páncélajtót, szóval gondolkodás nélkül behatolok a helyiségbe, amit elzár. Megkönnyebbült sóhaj kíséretében zárom magunkra a bejáratot, ezzel megmentve a napot. A szinte alig pislákoló neoncső fényének köszönhetően végigmérem újdonsült pajtásomat, ennek köszönhetően érdekes dologra leszek figyelmes.
- Ne m’r, Te is?! – tör ki belőlem szinte hisztérikusan a kérdés, miközben az anyag mellrészén átsejlő kidomborodások felé bökök. Eddig egyáltalán nem mutatott efféle reakciót, így nem tudom mire vélni ezt a változást. Igaz, hihetetlenül jól nézek ki, de akkor is! Ám amikor a fagyos szellő első nyalása megérinti a zacsit, rögtön levágom mi a szitu. Mivel akkora zseni vagyok, sikeresen bezártam magunkat a fagyasztókamrába. Heveny fészpalm kíséretében guggolok le háttal a nyílászárónak, miközben életem egyik legnagyobb ostobaságán töprengek. Pár pillanat múlva inkább összezárom lábaimat, mivel elég jó belátás nyílt, ráadásul a hideg miatt még össze is ment, szóval… Na mindegy, nem ez a lényeg. Akárhogy is legyen, legalább egy rövid időre sikerült megszabadulnunk a tömegtől, ami jó pontként könyvelhető el.
- K’rály a p’rt’, n’m? – teszem fel bárgyú mosollyal a kérdést, holott helyzetünk inkább kiábrándító, semmint poénos. Mindenesetre be kell valljam, egész jól szórakoztam, attól függetlenül, hogy több tucatnyian szerettek volna asszonyukká tenni. Az adrenalin még mindig dolgozik a szervezetemben, ami a piával egy egész különös elegyet alkot. Legszívesebben kirohannék és mindenkit agyonvernék, aki az utamba kerül, azonban biztos balhé lenne belőle, ha Karakura össze homokosát egy helyen találnák pépé verve. Így hát csalódottan húzom magamon összébb a köpenykét, s valami ehető után kezdek kutatni. A felfedezőtúra eredményeként egy adag mirelit halrudacskával térek vissza, amit rögtön megbontok, és natúr fogyasztani kezdek. Igaz kicsit hideg, meg kemény, de azért meg lehet enni, ha az embernek jók a fogai.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te36000/45000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (36000/45000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptySzer. Júl. 21, 2010 5:00 am

~= Alkeszként szép az élet ~ Városnézés melegfeszt után! =~


Ütés, kúszás, mászás, tolatás, vacogás. Ez volt az utolsó tíz percről megmaradt emlékem, s mindezt nem csak a májam rohadása miatt létrejövő halmemóriának köszönhetem, hanem a fejemen növő puklinak is, amit minden bizonnyal egy átlagnál keményebb vibrátor okozott, mikor ádáz küzdelmem vívtam ellene. Halkan motyogva markolásztam fájó testrészem, mely normál állapotában púpmentes, gömbölyű kis alakzat, de most... T.T
- A' a'ege't! - hajítottam felé az első kezembe kerülő tárgyat, ami egy döglött féldisznó volt. Ha már itt fagy le a mellbimbóm, amiről azt hitte, érte csúcsosodik, legalább ennyi örömöm legyen! >.<
kétségbeesve fordultam aztán el, mert a feltörő inger kisrókává akart elfajulni. Jött is kifelé a dolog, de aztán megakadt, é mégse szabadította ki önmagát. Aggódtam, mert hát nem akartam magamban létrehozni egy rókapopulációt... Arra voltam hivatott, hogy én legyek a legcukibb keptön Seireteiben! Ezen elhatározás dédelgetésének csúcspontján éreztem meg A Szagot, ami Yuci felől áradt...
életem mégsem boldog fordulatot vett, mert ezek nem hogy minden szabad négyzetcentin dugtak, de még ránk is akartak cuppanni, még mindig! A szent cél elérésének érdekében nem voltam rest újra rángatni, méghozzá nyers erővel! Surprised Brutalitásom egyre mélyebb szinteket ért el, de ki kellett jutnom a levegőre!
- Füü'gyé' lee! - sírtam be látványosan az orrfacsaró szagtól, és másztam a hely legtávolabbi sarkába. Közben előkapartam magamnak valami kajafélét, amiről kiderült, hogy valami kutyahús, így szép ívben hajítottam neki az ajtónak, amin bejöttünk. Nagy kongással esett le a földre, és így megállapítottam: a döglött kutya is öl! Surprised
fejemet a falnak támasztottam, de ez rossz ötlet volt: a vizes hajam jéggé fagyva tapadt a fagyott helyre, és csak könnyezés árán tudtam kiszabadítani csodásan hollószínű fürtjeimet. Motyogva másztam be a hely közepére, és döntöttem el, hogy inkább erőszakítás, mint ez! Arcomon a mártír képével irányítottam tenyeremet az ajtó felé, mert tuti, hogy be volt fagyva...
- Haja 63: Rajtakaka! - bár a név érdekesre sikerült, mégis elérte a hatást, és kirobbant az ajtó a helyéről. Bár féltem, a káröröm határtalan volt, hiszen néhány homokcsírát is maga alá temetett! Kifelé rohanva nem mulasztottam el ugrálni rajta párat, hadd törjön a vibrátor! >.<
Életemért megint küzdenem kellett, és erőmet nem sajnálva kapartam, rúgtam másztam és fogdostam! Az egymásba illő dolgokat összeillesztettem, és bár börtönben végeztem volna ezen tettemért, boldog voltam♥
Magam után rántottam, illetve lebegtettem Yucit is, hiszen most én voltam nyerésben! Legutóbb megalázva végeztem, de most, megkapja a magáét! Ha nem kapta már meg, mert a lélektükreiből áradó űr és a felőle jövő bűz- lehet az általa megkajált hal volt rohadt nemes egyszerűséggel- arra engedett következni, hogy amúgy is csekély agya megrohadt. Mindezt pedig én értem el, egyedül! Twisted Evil
Ajkamon sátáni vigyorral használtam utolsó korlátunk áttörésére a szintén fehér köpenyben levő alakot, és miután a leszbi debella dög visítva lépett hátra , csak ne kelljen hozzáérnie, a miénk volt az áhított szabadság! *.* mégis úgy éreztem magam, mint aki kimaradt valamiből. Pedig sok mindent kaptam ma: alkoholmérgezést, tüdőbajt a képembe tóduló bagótól, éhhalált és homokfóbiát, szóval mindent, amit egy ötéves kislány kívánhat magának Karácsonyra! ♥
Mégis, a kimaradt dolognak nem tudtam a nevét...
Bánatosan mászkáltam hát az utcákon Yutka mellett, és a hajnalodó városlakókat néztem. Sikítófrászukból kiindulva csodásan festhettünk, mert a rólunk/belőlünk lógó jégcsapok még mindig nem olvadtak el, n a meg a másnapos szépség! De éreztem, meg kell tennem... A kis tömeg előtt meg letéptem Yuci köpenyét, és röhögőgörcstől fuldokolva iramodtam az erdő felé, hogy Senkai kaput nyitva hazaérjek a meleg ágyamba meg lefürödjek...

Köszöntem a játékot! ^^
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Yamakida Tsuki Reiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Reiko

nő
Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2010. Aug. 13.
Hírnév : 34

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te6000/15000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (6000/15000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptyVas. Okt. 30, 2011 12:52 am

Sukor kis amamusi nyusimuss *-*

Első napom az oviban. Otthon biztos mindenki megdicsér majd, mert hallgattam Aya nénire és jó nagykislány voltam. Mert én már nagy vagyok, bizony ám, nem pedig kicsi! Surprised Annyira nagy, hogy az eeeeeeegész nagycsoportban én vagyok a legnagyobb! Pedig Masabá meg Juditbá meg a többiek azt akarták, hogy a kiscsoportba kerüljek, de én megmondtam az óvónéninek, hogy én a nagycsoportba akarok menni, mert már nagylány vagyok. Úgyhogy oda is mentem, hogy megmutassam mindenkinek, hogy én már milyen nagylány vagyok. Cool Annyira nagy, hogy nemsokára már iskolás is lehetek, amit már nagyon várok, mert mindenki iskolába jár, én pedig még nem, pedig nagyon várom. Aoi-shan, Kana-nyan, meg Ashu-shan is iskolába járnak, sőt, már Miyoko is tud olvasni, mindig mindenben jobb nálam, én pedig még nem értem a bogarakat. T^T
Viszont fogok tudni sok-sok mondókát, mert itt, az oviban sok olyat tanulunk. Csak sajnos nincs se Pimpinkinről mondóka, se a cicaminról, se a delfinekről, amik a legokosabb állatok, így pedig már annyira nem érdekel. Még csak tuki sincsen. >.> Van helyette viszont kifestő, amit az egyik óvónéni adott nekem, meg színes ceruzákat, tudjátok, olyanokat, amik után Masi bácsi vicces fejeket szokott vágni, ha összefirkálom a falakat. Abban viszont vannak tündérkék meg delfinek, sőt, királylányok is, akik pont olyanok, mint én, olyan szépek, úgyhogy a hónom alá csapva cipelem azt mindenhova.
Már végeztünk a délutáni szundival, ami igazából butaság, és én nem aludtam semmit, csak úgy tettem, mintha aludnék, csak hogy utána összesúgdolózhassak a mellettem lévőkkel, és hogy amikor az óvónéni ránk szól, hogy aludjunk, csak halkan kuncogjunk rá. Szóval, miután a délutáni szundival végeztünk, meg jó sokat futkároztunk a kertben, mert hát olyan nap nem nap, amikor ne ugrálhatnék a homokozóban meg ne esnék le a mászókáról vagy ne hintázhatnék, a gyerekek fogyni kezdenek, mert mindenkiért eljönnek a szüleik. Értem ma Judit bácsi jön, mert Shizune azt mondta, hogy ő jön, de biztos nagyon elfoglalt. Unottan hintázgatok az egyik libikókán, miután már az utolsó gyereket is elviszik, és már nem marad kivel játszanom. Az óvónéni azt mondja, megvárja, biztosan csak késni fog pár percet, úgyhogy türelmesen fekszek rá a libikókára és veszem elő a kifestőkönyvet, amit az óvónénitől kaptam. A kedvencemet, az egyik delfint kezdem el színezgetni, hogy szép legyen, de már nagyon unalmas. Fáradt is vagyok, meg minden, haza akarok menni, de Judit bácsi sehol. Lehet, nem is kellek nekik, csak kidobtak, mert utálnak. TTT.TTT
Az egyik közeli bokorból ekkor pillantok meg valami mozgolódást. Fejemet megemelem a színezőből, és arrafele nézek, ahol láttam a mozgást. Valaki van ott, és engem figyel. Lehet, hogy ez is egy olyan mumus, amiket Judit bássi meg a többiek szoktak vadászni? Surprised Óvatosnak kell lennem, mert lehet, bántani fog, vagy ami még rosszabb, elrontja a delfinem! Csendesen mászok le a libikókáról és halkan, óvatosan osonok hozzá. Két, szőrös, pamacsos fület pillantok meg, olyan szép, szürkék, pont olyanok, mint Misisonka nyulambulamai. Szemeim csillogni kezdenek, ajkaim pedig felfelé görbülnek. Nem, ez nem lehet mumus. Ez valami más. Vagyis valaki más. Mindig is hittem benne, hogy egyszer észrevesz, hiszen naaaaagyon-nagyon szeretem, minden nap eljárom neki a táncot, most pedig meglátogatott. Na nem ő, mivel ő még csak kicsi, biztosan csak a kistesója, igen! Surprised
- PIIIIIIIIIIIIIMPIIIIIIIIIIINKIIIIIIIIIIIIIIIN kistesója! ****.**** – vetődök rá a nyuszira, mert én már látom innen, hogy ő egy nyuszi. Jóóó alaposan és erősen magamhoz ölelem, szorítom, szuttyogatom, meg simizem az aranyos kis buksiját! *-* Biztosan eljött megnézni, hogy jó kislány vagyok-e. Surprised Remélem, hogy nem látta azt, hogy nem aludtam, amikor az óvónéni azt mondta, hogy aludjak, mert tényleg nem tudtam. Én attól még akarok majd csokitojást húsvétra.
- Pimpinkin kistesója, mától te lesel a legjobb barátom. Surprised Sudijó les, meglásd! *-* Jöss velem libikókázni, meg majd ha Judit bássi megérkezett és hazavitt, akkor adok neked répát! Surprised Tudom ám, hogy az a kedvensed, én mindent tudok rólad! Surprised – fogom szorosan a hónom alatt és nyúzom a szőrét, szép puha, olyan kis aranyos, majd elviszem a libikókához, oda, ahol a kifestőkönyvem meg a ceruzáim is vannak. Aztán majd leül oda, és szépen hintázunk, amíg Judit bácsi meg nem érkezik. Biztosan örülni fog ő is, hogy találkozhat Pimpinkin kistesójával. Tudom ám, hogy ő is szereti! Surprised
- Pimpinkin kistesója, miért ilyen a semed? Súnya. Neutral – ültetem le a libikókára, ám még nem engedem el, mert még ki kell faggatnom, hogy kerül ide, mi a neve, és hogy mi van mostanság Pimpinkinnel. Kicsit betegnek tűnik szegény, de szerencsére az oviban van orvosos játék, olyan valamivel, amivel meghallgatják a szívedet meg minden, úgyhogy majd később elkérem az óvónénitől, hogy meggyógyíthassam. Remélem, megengedik majd, hogy megtartsam. Surprised

Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda Cl0te5000/15000Karakura Town Bikfic Óvoda 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda EmptyVas. Okt. 30, 2011 6:06 am

Szavamra, kibe botlok bele?

Félelem, és rettegés uralkodott el SS-ben, mindenki egy nevet rebegett félelemtől reszketve, Scar. Lángolt minden épület, holttestek szerteszéjjel, a füstből pedig lassan egy alak kezdett kirajzolódni. Hosszú fülei az ég felé meredtek, apró lábait sietősen szedte, hogy megadja a kegyelemdöfést a még életben lévőknek. Nem volt más, Ö volt a halált hozó fehér isten, elérte hát, amit akart, egy birodalom már a lábai előtt hevert, hamarost minden egyetlen személy kezében lesz, ha valaki az urat említi, akkor Scarra fog gondolni. S aki szolgálni fogja, élhet. De mi ez? Egy női hang szólongatja, de nem látja sehol, a világ kezd homályosodni, végül eltűnik minden és kinyitja a szemét.
Zavarodottan nézek körbe, és csalódottan látom, hogy minden épségben van.
- Szavamra, pedig milyen jót álmodtam. Merre van az a bitang, aki felébresztett? – idegesen mozgatom az orrocskámat, miközben keresem azt a nőt, Anaot. Volt mersze felébreszteni, hát nem féli haragomat, és a büntetést, amit majd kimérek rá? Legyen, egy egész órán keresztül kell majd a szőrömet fésülnie. S garantálom, hogy lesz munkája. De most koncentráljunk afelé a csodás jövő felé, amit megálmodtam. Magamhoz veszem a Pusztítót(bicska), és a cigimet”, odasétálok az asztalomhoz, amin ott pihen egy kis üvegcse, benne pedig ott lebeg egy szem. Nem az enyém, de gondoltam jól fog majd mutatni, valami osztagtól, vagy minek is nevezik itt a dolgokat, na mindegy, onnan szereztem. El is kérhettem volna, biztosra veszem, hogy félnek tőlem, így felesleges volt a lopás, de hát egy kis élvezet kell. Haj, amit hatalomra fogok kerülni, minden osztagot megszűntetek, és egybe fogom olvasztani őket, és minden embert átnevezek Jon-ra, így a nevekkel se kell majd vesződnöm. Viszont most, visszakell mennem Karakurába, hm, a fene se tudja, miért minden ott történik? Mintha a világon nem lenne más hely. Mindegy, kirohanok a szobámból, és elindulok megkeresni a „jobb kezemet”, hogy vigyen át. Meg is találom hamar, haj, szegény, oly ostoba. Szavamra, ha nem tartana olyan jól, akkor nem is foglalkoznék vele (na persze). Azt mondta, mivel úgy is dolga van a városban, vele mehetek, és majd felszed egy kicsit később. Nekem ez így nagyon is megfelel, addig beszerzem a kelékeket, amik kellenek a tervemhez. Egy gumikesztyű, paradicsom, egy villa, és egy rádió, ezekből olyan gépet fogok építeni, ami nem tudom, hogy mire is lesz jó, de biztos, hogy gonosz lesz és haszna is lesz.
Végre csak megérkeztünk, Én pedig lemászok Anao nyakából, és „megparancsolom”, hogy este legyen itt, és várjon meg. Utána pedig sorsára hagyom, indulok megszerezni mindent, ami kell. Kezdetnek a kesztyűt, és a paradicsomot. Sajnos rejtőznöm kell, mindenfelé ott lehetnek az ellenségeim, akik lesnek rám, és a terveim útjába állnak. Tökéletes álcát szereztem magamnak, egy doboz alá bújtam be, és megindultam hát a beszerző körútra. Bár lehet jobb lett volna, egy olyan álcázás, amiből ki is látok, mert így nagyjából kétszer mentem neki egy oszlopnak, és már kezd fájni a fejem. De csak sikerült mindent megszereznem, és most egy sikátorban örülök magamnak. Egészen addig, míg egy kutya nem került elő, szép nagy volt és csorgott a nyál a pofájából. Szagolgatni kezd, és méregetni, hajaj, lehet az ellenségeim küldték rám?
- Szavamra, mit akarsz te bolhazsák? Kimersz hívni magad ellen? Olyan ostobaság ez, mint amennyire ocsmány vagy, nagyon nagy. – hogy nyomatékosítsam a szavaimat arcul is csapom, vagy mijük is van ezeknek, a dögöknek? Mire ez a négylábú morogni kezd, és majdnem meg is harap. Szégyen a futás, de sajnos most élnem kell ezzel a lehetőséggel. Nem sokon múlt, hogy elkapjon, de sikerült meglépnem, csak szerencsétlenségemre, ott hagytam mindent a sikátorban. Remek, kezdhetem előröl az egészet. De elsőnek várok egy kicsit ezen bokor menedékében. Előveszem a cigis dobozomat, és kiveszek belőle egy répát, le kell nyugodnom. Ami sikerülne is, ha nem kiabálna valaki rám, és vetődik is, aminek a következménye az, hogy kiköptem a répát és majdnem sikerül magam alá is csinálnom. Reagálni sincs sok időm, mert már fojtogatnak. Lekonyult a fülem, kiguvadt az egyetlen szemem, és a nyelvem is kilóg, hátrahanyatlik a fejem, és ha képes lennék rá, akkor most színeződnék. Érzem, ahogy ropognak a kis csontjaim, eh, van egy szorítása ennek a merénylőnek. Így végzem hát, meglepve, és élettelenül? Minő kellemetlen sors. De nem, elkezd vinni valahova, ki akar talán faggatni? Az nehéz lesz, hiszen kívül csupa cukor és máz vagyok, de belül kemény, mint a kő. De legalább már tudok beszélni. De a kínzások, amiket felsorolt, rémesnek hangzik, libikóka, legyen akármi is az, és valami Judit bássi, hm, vagy leakar kenyerezni a répával? Hm, érdekes, azt mondja mindent tud rólam? Hogy férkőzhetett a közelembe? Hiszen annyira figyeltem mindenre, és olyan csodásak az érzékeim, hogy ez egyszerűen hihetetlen, talán Anao lenne az áruló? Kivégzés szagot érzek. Próbálok válaszolni, csak nem annyira egyszerű úgy, ha a simogatása miatt a bőröm is hátrahúzódik a fejemen.
- Szavamra, ki vagy, és mi a célod velem? Mi az a libikóka, ki az a Judit, és Pimpinkin? És merre van az a répa? –ezt már kicsit lágyabb hangon kérdeztem, ha tudom fokozni az egyébként is érdekes hangomat. – Van valami a szememmel? Hiszen otthon van egy üvegben, honnan tudsz róla? És mit akarsz most csinálni? – okos lány, nem akarja, hogy elszökjek, remek ügynököt küldtek utánam, figyel mindenre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Town Bikfic Óvoda _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town Bikfic Óvoda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Diáknegyed-