-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 Cl0te36000/45000Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva//   Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 EmptyVas. Júl. 05, 2009 4:48 am

Miután kissé odébbsétálgattam a csoportunktól, egy ágon csücslő valaki reiatsujára lettem figyelmes.Kiáramló reiasujának apró részéből arra következtettem, hogy nem barát. Sőt. Inkább ellenségnek tippeltem volna, csöppet módosítva egy arrancarnak. Gondolkozás nélkül utánaeredtem - egy kisebb elrugaszkodással máris a faágon teremtem, és követtem az előttem cikázó, kék hajú illetőt. Mivell egyre inkább beértem, a földön folytattuk a "kergetőzést." Nekem mindegy volt, merre megy- de kezdtem unni, és lehet, hogy a kis drága csapdába akart csalni, ezért gyorsabb tempót fölvéve megelőztem. Kezem a zanpumon tartva ráköszöntem:
- Hát szijja! Egyem azt a cukker fejedet, minek szaladsz ennyire? Nem eszlek én meg egyből. - mosolyogtam egyet rá, és már biztos voltam benne, hogy kivel állok szemben.- Mondd csak, neved is van? Feltételezem, nem valami teadélutánra akarsz engem meghívni. Ha annyira nem tudsz megszólalni, hát legyen, bemutatkozom előbb én: Chizuki Maya vagyok.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Roku Tatsuki
12. Osztag
12. Osztag
Roku Tatsuki

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 93
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 Cl0te20500/25000Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 29y5sib  (20500/25000)

Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva//   Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 EmptySzer. Júl. 08, 2009 7:54 am

Egy hatalmas papírkupac mögül nem látszott ki más csak egy nagy fekete bojt. Igen az a bojt volt Roku, aki elveszett a rengeteg munkában. Enyhén kilátástalan volt a helyzete ráadásnak még egy kis fecni is volt az asztalon amin az a kis szöveg díszelgett, hogy van egy „kis” dolga. Nem nagyon szerette volna figyelembe venni a fecnit, de nem tehetett mást. Felszerelkezett a maga módján mint mindig aztán kilépett az ajtón és elindult a megadott hely felé. Kicsit elkalandozott magában, már nem is ezen a világon járt. Valami nyugodt mezőn fetrengett a fűben és szagolgatta a virágokat, ám ekkor jött egy pár fehér ruhás fazon és bevitték őt egy szobába… a kis képzelgés után inkább visszatért erre a világra és a feladatára koncentrált. Nem kellett olyan sokat bandukolnia mint amennyit szokott, rögtön megérzett egy felettébb különös energiát, ami nem volt ismerős a számára így próbált óvatosan közeledni felé, de abból csak az lett, hogy rálépett egy faágra ennek következtében megijedt felkapta a lábát, kicsit elvesztette az egyensúlyát így majdnem beleesett egy utcai szemetesbe.
-És még én vagyok kapitány.
Dünnyögött pár sort az orra alatt és végre megpróbálta összeszedni magát. Talán a túl sok éjszakai munka nem tesz jót neki, de ha már egyszer megkapta a kapitányi rangot akkor nem hagyja elúszni olyan könnyen. Megkomolyodott mintha az élete múlna ezen a lopakodáson és már ment is tovább az energia felé. Már csak az volt a probléma, hogy az energia tulajdonosa biztosan meghallotta ezt a kis akciót így valószínűleg Roku már nem élhet a meglepetés erejével, de azért megpróbálkozott a lehetetlennel. Épphogy megpillantotta a furcsa alakot az már eresztett egy jókora szöveget a lopakodó személy felé. Mivel Roku így sem volt valami rózsás kedvében inkább nem szólt vissza csak megállt egyhelyben és nézte az egyént. Ha az érzékei sem fuccsoltak még be akkor itt gondok lesznek, amiket neki kell majd megoldania.
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 31
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 Cl0te13000/15000Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 29y5sib  (13000/15000)

Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva//   Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 EmptyHétf. Júl. 13, 2009 3:11 am

A szokásos reggeli zuhanyozásom után, kissé morcosan, és vizesen léptem ki a fürdőből. A törölközőt összefogva magamon, sikeresen elkommandóztam a szobámba. Amint nyitottam az ajtót, a telefon máris zörögni kezdett az éjjeli szekrényemre pakolt bádogdobozom, mintha valaki, valami Yasu-érzékelő cuccost szerelt volna bele. Miután sikeresen levetettem magam az ágyra, fel is vettem, és fülemhez tettem.
- Sziasztok…
Sóhajtok kicsit lelkitraumásan, mikor meghallom a többiek hangját is. Álmomban se gondoltam volna, hogy Kisuke konferenciázni akar velünk telefonon. Kicsit még kómásan, de megpróbáltam felfogni, hogy mit magyaráz a zöld emberke. Unottan piszkáltam az ölemben lévő szemkötőmmel, hiszen mivel fürödtem, ezért leoperáltam magamról. Telefonálás közben örültem, ha nem süketültem meg, hiszen mindenki folyamatosan ordított. Én, a visítozás helyett, inkább nagyokat ásítottam, amit valószínűleg nem vettek észre a többiek. Miután mindenki letette a telefont, elindultam kotorni magamnak valamilyen ruhát, amit nem sajnálnék, ha egy esetleges csatában tönkre menne. Sikerült is találnom néhány régi ruhát, amit kissé lassan felvettem, majd elindultam lefelé a többiekhez.
Rukongaiba érve, egy nagy, és kihalt pusztán landolunk. Beletörődve abba, hogy szétválunk, elindultam arra, amerre jónak láttam. Alig néhány métert tettem meg, mikor hirtelen meghallottam, hogy valaki közeledik. Zanpakutomat megragadva figyeltem, hogy ki közeledik felém.
Vissza az elejére Go down
René Zubarán
Privaron Espada
Privaron Espada
René Zubarán

Férfi
Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2009. Mar. 04.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 Cl0te10500/15000Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 29y5sib  (10500/15000)

Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva//   Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 EmptyVas. Júl. 19, 2009 1:21 am

Korábban keltem, mint ahogy szokásom szerint kellett volna. Valami különös oknál fogva csak forgolódtam az ágyban, ahelyett, hogy visszaaludtam volna, így inkább kikászálódtam a dunyha alól, hogy ha már aludni nem tudok, hasznossá tehessem magam.
Az, hogy az ébrenlét levakarhatatlanul belém fészkelte magát, nem jelentette azt, hogy majd' kicsattantam a frissességtől na meg amúgy is igen rossz kelő vagyok, így mogorván dünnyögve szidtam magamban a világot mialatt a lépcsőn vonaglottam lefelé.
Amíg a kávémat főztem feltűnt, hogy valami nem stimmel a konyhában, de csak pár perc tátott szájjal való bambulás után sikerült észlelnem egy, a hűtőre mágnessel erősített papírfecnit. Hiába forgattam az üzenetet bármely irányba, minden szögből olvashatatlan maradt, amit betudtam az író hiányosságainak a szépírás terén továbbá annak, hogy amúgy sem látok valami jól, pláne nem korán reggel. A konyhaasztalon pihenő, általában receptböngészésre használt nagyító segítségével negyed óra alatt sikerült dekódolnom a szöveget, ami a következőképp hangzott:
Kellemes szerda hajnalt, Señor Zubarán! kukuku
Remélem kellemesen aludt, bár mintha kissé forgolódott volna, mikor látogatást tettem önnél az emeleten. kukuku >Smile
No, mielőtt azt hinné, hogy bosszantani kívánom csupán, kérem lazítsa el összerándult arcizmait, és olvasson tovább. Tudomásom szerint unalmasan tengeti a napjait, és vágyik már egy kis kihívásra, nem igaz? Ha csekély érdeklődést is mutat a dolog iránt, keressen fel és beavatom a részletekbe!

Szívélyes üdvözlettel: Urahara Kisuke

Ui.: Jaj, majd elfelejtettem említeni... Wakahisa kisasszony is jelen lesz Wink

- Az a nyomorult.... Még mit nem.... - Morogtam dühösen a levélre, majd galacsinná formáztam és a ház túlsó végébe hajítottam. Eszem ágában sem volt annak az alávaló gazembernek az első füttyére ugrani, és különben is rendkívül aljas trükknek tartottam visszaélni Mi Vida nevével.....
Egy óra tettetett érdektelenség után már Urahara boltja előtt álltam. Hiába győzködtem magam, hogy csakis és kizárólag Shun miatt jöttem, valóban furdalt egy kissé a kíváncsiság, továbbá a kalandvágy is csillapíthatatlanul lobogott bennem legnagyobb bánatomra.
A boltba lépve senkit nem találtam, így egyéb elképzelésem híján az alagsor felé vettem az irányt, ahol hamarosan rá is akadtam az ördögien vigyorgó kereskedőre.
- Nocsak, micsoda meglepetés! Már azt hittem el se jön, a többiek már távoztak is!
- Ne szövegelj feleslegesen, inkább halljam a részleteket.... - intettem le duzzogva, miközben igyekeztem minél inkább jelét adni annak, hogy egyáltalán nem örvendeztem a hajnali látogatásnak, és kedvem se sok volt ott tartózkodni abban a bűnbarlangban.
Miután végighallgattam az előadást, hanyagul hátraintve "búcsúztam" Uraharától, majd jómagam is eltűntem az átjáróban. Valóban sikerült rendesen elkésnem, hiszen a túloldalt se találkoztam senkivel, csupán pár ismerős reiatsut éreztem a távolból. Nem siettem, hogy utolérjem őket annak ellenére, hogy Mi Vida jelenlétére is figyelmes lettem, hiszen egy hatásos belépőt mindig tetemes késés előz meg.
Épp azon morfondíroztam, hogy melyik oldalról és milyen szögben libbentsem meg csodásan fénylő hajkoronámat mikor megjelenek, erre valaki más jelent meg a hátam mögött.
- Csak nem meguntad az életed? - fordultam hátra összevont szemöldökkel, mivel gyűlölöm ha fontos elmélkedéseim közben megzavarnak.
Vissza az elejére Go down
Jirame & Yanzen
Xcution
Xcution
Jirame & Yanzen

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 21
Age : 29
Tartózkodási hely : Észak-Rukongai
Registration date : 2009. Apr. 24.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: Bandavezér
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 Cl0te1000/3000Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 29y5sib  (1000/3000)

Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Észak Rukongai banditái   Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 EmptyVas. Júl. 19, 2009 6:53 am

~Az előzmények~

A fivérek nyugodtan ülnek e helyükön, mint mindig és éppen a pénzt számolgatják, amikor egy szolgájuk behozza a napi zsákmányát, valamint át ad egy levelet az idősebbik testvérnek. Yanzen elfogadja a levelet és megnézi a levélre fölcímkézett nevet: ,,Aizen". Ezt a nevet még ők ketten is ismerték, habár nem tudták pontosan kicsoda, csak annyi volt bizonyos számukra, hogy ő Las noches ura, aki elárulta a Sereteit.
-Nocsak! Aizen levelet küldött nekünk? Aztán mégis miért?
-Magam sem tudom, fivérem.
-Hát akkor mire vársz még? Olvasd föl!
-Ha úgy óhajtod.

Habár nem Aizen nagyúr írta személyesen ezt a levelet nektek, de ő adott rá utasítást, hogy írjam meg nektek, hogy hamarosan a Seretei támadást indít ellenetek. Jól tudjuk, habár meglehetősen komoly hadsereggel rendelkeztek ti is, Aizen-sama mégis úgy látta jónak, ha elküld párat az ő szolgáiból is.
Aizen nagyúr reméli megteszik mindazt amit elvártok tőlük. Ugyanis szeretné, ha a szövetségesei lennétek.
Ha netán esetleg ennek érdekében valami honoráriumot szeretnétek, misem egyszerűbb. Csak nyissátok ki azt a kis zsákot, amit a nagyúr mellékelt hozzá, tekintsétek nagylelkűségének jelképeként.


-Álljunk meg egy pillanatra!! Miféle zsákot? -kiáltott föl Jirame, majd a szolgára tekintett, mivel ő bizony nem adott át semmiféle zsákot.
-Azt én is szeretném tudni. Nos? -tekintett Yanzen is immár a szolgára szúrós tekintettel és még könnyű szerrel megúszhatta volna, ha el nem követ egy hibát.
-N-nem találtam semmiféle zsákot. -szólalt meg a szolga, amivel megpecsételte a sorsát. Yanzen erre a mondatra csak a falfelé fordult és ez egy jel volt az öccsének.
-Na jól van te kis szarrágó buzeráns! -kelt föl a trónusából és a női mellől a fiatalabbik, majd ennél többet nem is lehetett látni. csak egy lágy, szinte hangtalan neszt, majd Jirame már az áruló tolvaj mögött volt. Még párszor megforgatta a kardját és el is rakta, majd kivette a szolga rejtett zsebéből azt a kis zsákot, amiben a honoráriumuk volt. -Köszönöm! -vigyorgott rá, majd lassan visszasétált a helyére és leült, majd még elnézte egy-két másodpercig a volt szolgáját, majd egy csettintéssel vetett véget neki. A apró cafatokra lett vágva azalatt az egy-két másodperc alatt és egy csettintésre lett mindez látható.
-Nem kéne mindig ilyen kedvesnek lenned, hogy csak gyorsan kivégzed. -jegyezte meg ekkor Yanzen, aki éppen letörölte az arcáról a vért.
-Most mit mondjak? Túl vajszívű vagyok.
-Akkor folytathatom?
-Csak tessék! Addig én megszámolom mennyit is adott a jó öreg Aizen. -gyorsan ki is nyitotta a zsákot és belepillantott. -Wáow! Hát van itt annyi is, mint egy havi zsákmányunk! -Yanzen nem felelt erre semmit, csupán visszaemelte tekintetét a papírra.

Remélem miután megkaptátok a levelet, hamarosan megérkeznek az Arrancarok, akiket küldtünk. A Shinigamikkal pedig vigyázatok, mert kémeink szerint nem egy kapitány és hadnagy vesz részt az elfogásotokban.

Személyes U.I.: Ja igen! És vigyázzatok az ikrekkel és Elmirával!


-Kik lennének az ikrek és az az Elmira?
-Nem tudom. Mindenesetre nem árt fölkészülnünk.
-*Cöh* Ahogy gondolod. Jut eszembe, hogy van a mi kis kísérleti alanyunk?
-Gyorsan rendben jött miután felszereltem rá a kifejlesztett Lélek Kontroll Egységet, már meg is kapta az új kardját.
-Nagyszerű*hehe*. -ekkor toppant be akiről idáig beszéltek.
-Á Nowa! Hát megérkeztél végre, mi hírt hoztál nekem? -ekkor részletes beszámolót tartott a Shinigami erők nevéről, arról, hogy hányan vannak és, hogy feltehetően mekkora erejük lehet. -Értem. Köszönöm munkádat Nowa. Most elmehetsz! Készülj fel a csatára te is!
-Ember ez a kütyü tényleg működik!
-Mire számítottál? A kardjainkat is én magam terveztem.
-De nem tudja esetleg más leszedni neki?
-Lehetetlen. Az LKE az én lélekenergiámtól függ. Ha az én lélekenergiám eléri a nullát akkor magától elhagyja az alanyt és nem okoz rajta semmiféle sérülést, viszont amint leesik róla, minden emléke ami vele történt ezen a helyen kitörlődik a memóriájából. Mászóval, csak akkor nyeri vissza a tudatát, ha én veszítek, aminek az esélye csupán 3.83264132%.
-Néha teljesen megrémítesz, a számítógép szerű agyaddal.
-...
Ekkor érkezik a hír, hogy behatolóik vannak. A fivérek a levélből következtetve szóltak, hogy ők Aizen küldöttjei és vezessék ide őket. Miután mindegyiket megismerték ők is bemutatták a maguk embereit, persze nem mindet csak a legkiválóbbakat. Majd mikor megérkezett egy újabb privék azzal az újdonsággal, hogy a Shinigamik megérkeztek és erre közelednek.
-*Hehe* Jöjjenek csak! Mire ideérnek fele annyian sem lesznek. Nem igaz, Keal? -kérdezte az idősebbik, de az idáig bemutatottak közül nem volt jelen ilyen nevű személy. Majd egyszer csak a sötét sarokból előtűnik egy árny szerű alak, aki vészjóslóan mosolyog.
-Így van nagyuram. Abból a seregből még csak vacsora sem lehet a farkasainknak, mire ide érnek! Körülbelül húsz de maximum harmincan élhetik túl a csapdákat, amiket magam terveztem. Nincs menekvés számukra!
-Helyes. Jut eszembe erről! Itt van egy részletes eligazító a csapdák helyzetéről és arról, hogy mire figyeljetek mikor az erdőben vadásztok a Shinigamikra. Most pedig mennyetek! -hangzott el a parancs, amire mindenki el is hagyta a területet.


A hozzászólást Jirame & Yanzen összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 19, 2009 7:11 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Jirame & Yanzen
Xcution
Xcution
Jirame & Yanzen

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 21
Age : 29
Tartózkodási hely : Észak-Rukongai
Registration date : 2009. Apr. 24.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: Bandavezér
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 Cl0te1000/3000Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 29y5sib  (1000/3000)

Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Észak Rukongai banditái   Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 EmptyVas. Júl. 19, 2009 7:02 am

Ninomiya Mitsuko, Ninomiya Aiko és Chizuki Maya


Aiko teljesen véletlenül megtalálja nővérét Mitsukot, aki éppen az egyik csapdával küszködött. Örömötöket azonban gyorsan megtöri egy különös nesz a bokrok közül. Zeke Kazame, a fivérek egyik elit őre lép ki a bozótból és éppen támadáshoz készülne, amikor egyszercsak Chizuki Maya is színre lép és eltéríti a felétek irányuló fegyvert, ami egy hatalmas shuriken volt.
-No lám csak... -szólt fel érdeklődve mikor kis akciója csődöt mondott és fegyvere valahol a fák közt eltűnt. -Akkor hát hölgyeim... kezdjük! -kiáltotta, de kardját nem volt hajlandó előrántani, helyette a ti első lépésetekre várt.

Hana Shuuhei Akamoto


-Nem piskóta reiatsu van előttünk...Mégis milyen brigád ez? Az erejükből ítélve nem éppen unatkozó kisiskolások délutáni diákegylete... -hangzott el a szádból a mondat, de ekkor különös
érzés fogott el.
-*Hehehehehe* Nem ám drága hölgyem. Ha tudnád valójában a mi erőnk! Szerintem a mennyiségétől is szét robbanna az a gyönyörű fejed és mindent beterítene a vér, de ezt persze máshogy is elintézhetem neked! -hallottad a fejedben ezeket az igen gonosz és rémisztő hangokat, de érdekes mód senki más nem hallotta az elhangzottakat. -Gyere csak! Ha leakarod győzni a fivéreket előbb rajtam kell túljutnod, ugyanis nélkülem soha nem találjátok meg a rejteküket! -hallottad ismét ezeket a különös hangokat a fejedben, majd hirtelen a fák közt megláttál egy fél görnyedt maszkos alakot, aki kísértetiesen vigyorog rád, majd elrohan. Te utána mész mivel, ha igaz amit mondott neked, akkor ő egy kulcs lehet, hogy megtaláljátok a fivéreket. Mikor már a fák közé érsz eszedbe jut, hogy lehet mégsem kéne egyedül menned utána, de mikor megfordulnál egyfajta erőmező utadat állja.
-*Hehehe* Innen nincs menekvés kedves...csupán kín és szenvedés! -hangzott el a hátad mögül a mondat, majd ott állt az akit az előbb megpillantottál és most az ő csapdájának a fogja vagy. -Mi a neved kislány? -döntötte meg kicsit a fejét, majd a kezét a szájához
tette és kicsit megvágta azt, mivel a kezén egy éles acél kesztyű volt, amiből két hajszálvékony cső volt elvezetve.

Hanabi Shiori


A fák közül éppen feléd sétál egy magas, fekete hajú férfi, gyönyörű kék selyem öltözetben. Csukott szemmel baktat feléd, majd egy jó tíz méterre tőled megáll.
-Szánalmas... -teszi meg arrogáns, fenn hangon, majd előveszi lassan a kardját, de még mindig nem hajlandó kinyitni a szemét. -Állj fel!...Nem küzdök meg olyannal, aki nincs fölkészülve... -hangzott el az utasítás és te föl is állsz, noha nem azért, mert rád parancsoltak.
Ekkor végre kinyitja szemét és rád néz.
-Milyen szánalmas... Meg sem érdemled, hogy általam halj meg! -fordul el tőled, majd ismét visszatekint rád. -Kezdjük!...Így is túl sok időt pazaroltam rád! -szól, majd előrántja kardját és megvárja míg te is így teszel, majd várja a kezdőlépésedet, ugyanis ő szerinte egy nála ,,gyengébb" személyért ő nem köteles megmozdulni.

Kawaguchi Yasu


A hang hirtelen elhallgatott, majd egyszer csak egy Gargantanát pillantasz meg magad előtt, amiből kilép egy igen furcsa, feltehetően Arrancar férfi. Keresztbe tett kézzel, hideg tekintettel és szótlanul áll előtted.
-... -vette továbbra is ugyanúgy a levegőt egy szót se szólva, szinte már zavarba ejtő volt. -Üdv. -hangzott el az első szó és, ha rajta múlna az utolsó szó tőle, majd letette kezét és kardjáért nyúlt. Maga elé emelte tokostul, egy kicsit kihúzta.
Ekkor a semmiből hirtelen egy Shinigami ugrott elő az Arrancar háta mögül, megpróbálta levágni, de mire elérte volna őt addigra két félbe esett le az Arrancar két oldalára. A férfi visszatolta a kardját a hüvelyébe, majd várta, hogy szándékozol-e valamit lépni.

René Zubarán


-Csak nem meguntad az életed? -kérdezted morcosan, majd mikor megfordulsz látod, hogy egy lány az, aki csak csillogó szemekkel áll előtted, szelíden mosolyogva tekint rád.
-Nem, de veled talán most kezdhetném el! -szólt, majd egy pillanat alatt előtted termett és rád tette a kezét. -Aztaa, de izmos egy fiúcska vagy te! -hangzott el a bók, de abban a pillanatban leakartad volna rázni magadról, ekkor azonban a lány hátrébb sonidozott és
még egy mosoly kíséretében rád szólt. -Gyere szép fiúcska! -ezután egy pillanat alatt elfutott és te követted, mert fölbosszantott és számodra is nyilván való volt, hogy egy Arrancarral van dolgod és nyilvánvalóan ellenség.Már üldözöd egy ideje, mikor is kiértek a sűrű erdőből és egy tisztáson találod magad, egy tóhoz közel.
-Ez tökéletes helyszín nem gondolod cukikám? -a kérdésre nem felelsz mivel ilyesfajta megszólításra te nem vagy hajlandó figyelni.
-Mond csak mi a te neved, szépfiú? Az enyém Luna! Örülök, hogy megismerhetlek! Szeretem a csokit, a fiúkat és mindent, ami cuki! Nem szeretem, ha felkeltenek és, ha csúnyának neveznek! .... -ecetera, ecetera, a lány folyamatos szájtépéséből kezd eleged lenni és, hogy ezt ki is mutasd felé kardot rántasz. -Na mi az harcolni szeretnél? Nekem nem probléma, csak vigyázz, hogy a szép kis pofid meg ne sérüljön! -szólt, de fegyverét nem vette elő, csupán bambán mosolygott feléd.

Wakahisa Shun


-Ej, ej...Durcásak vagyunk? -lép ki egy fehér hajú férfi a bokrok közül, szelíden mosolyogva. -Mi az oka? Talán a csapdák, amiket Keal rakott le? Igen az engem is megszokott néha viselni. Főleg mikor kora reggel van. -vakarta meg a fejét a férfi. A reiatsujából ítélve Arrancarnak tűnik, de nem utal erre a következtetésre semmi egyéb, ugyanis abból a kevés reiatsuból, amit a férfi kiárasztott nem igen lehetett levonni semmit. Viszont azok a vágások az arcán elég föltűnőek és téged sem hagy nyugodni a dolog, hogy azok tényleg vágások-e, mivel ilyesmi nyomokat semmilyen vadállat vagy fegyver nem képes okozni.
Mivel nem vagy éppen a legjobb hangulatodban máris kardot rántasz, hogy gyorsan az ügy végére érj.
-Jajj higgadj le kérlek! Nem iszunk előtte valamit? Mindig jobb a harc, ha előtte ittunk egy jót. Legalább is ez az én vallásom. -fordul el tőled félig, majd mivel látod, hogy a szemei teljesen más irányban kallódnak, rögtön meg is próbálod kihasználni ezt és egy támadást próbálsz meg indítani felé. De ekkor azonban olyan történik, amire nm számítottál. A férfi arcán lévő egyik seb szétnyílik és egy lila szem mered rád, majd a férfi egy gyors forgással kitér a kardod elől és megragadja a csuklódat.
-Ej, ej ...Hát te hova sietsz? -szólal meg kicsit más hangnemben és ijesztő arccal tekint rád. Majd hirtelen átfordul a kardod alatt és a kitekeri a csuklódat, habár a csontodat nem törte el, a földre kényszerített. -Kellett neked annyit sietned. -szólalt föléd hajolva és ismét ugyanolyan szelíd arccal nézett rád, mint eleinte. Gyorsan fölkeltél, mire ő hátra ugrott.
-Hát nagyon harcolni akarsz, ahogy elnézem. -tette rá ismét a kezét a katanájára, de még nem húzta ki csupán beállt egy pózba és várta, mit lépsz.

Sierashi Yuusuke

Miközben ott tanakodtok előjön egyszer csak egy szőke hajú Arrancar férfi, teljesen higgadt módon sétál elétek és meglehetősen megnyugtató benyomást kelt bennetek.
-Jó napot kívánok az uraknak. Remélem nem várakoztattam meg önöket. -hangzik el a furcsa üdvözlés, mivel nem várná el egy ellenféltől, hogy ennyire barátságos legyen.
-A nevem Angelo, nagyon örvendek a találkozásnak. -hajolt meg, majd miután kiegyenesedett rád nézett. -Ha nem baj, önt választanám ellenfelem ként Uram!
-Engem?
-Igen Uram, önt. Addig a többieket szépen megkérem menjenek arrébb ugyanis úgy gondolom egyik fél sem szeretné, ha bárki is beleavatkozna a harcunkba! -te is helyeselted ezt a gondolatot, ezért mindenki így tett. -Kívánok önnek sok szerencsét, Uram! -szólt, majd előhúzta a kardját és beállt egy pozícióba. -Akkor kezdhetjük, ha ön is készen áll. -te csak bólintasz, majd erre azonnal támadásba is lendül az Angelo néven bemutatkozó férfi. Először egy Barat lőtt ki feléd, majd egy sonidoval melléd került és megpróbált megvágni.

(Bocsi, csak két postba fért bele.^^")


A hozzászólást Jirame & Yanzen összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 21, 2009 4:41 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Amane Syneza Hiszame
Arrancar
Arrancar
Amane Syneza Hiszame

nő
Libra Dog
Hozzászólások száma : 14
Age : 29
Tartózkodási hely : mindennap máshol :)
Registration date : 2009. Mar. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 23. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 Cl0te5000/10000Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Észak Rukongai banditái   Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 EmptyKedd Júl. 21, 2009 1:36 am

(Bocsika, hogy csak most írok, de elfelejtettem írni^^" és mivel am is ez az én küldim azt hiszem most megtehetem, hogy most írok XD, legközelebb én zárok ^^)

Éppen édesen szenderegtem az ágyikómban, amikor arra ébredtem, hogy valaki beront hozzám és üvöltözik. Természetesen, amilyen szerencsétlen vagyok azonnal lehemperegtem az ágyról ijedtemben.
-Jájj! Ez fájt! -vakartam meg a fenekecskémet, majd fölnéztem arra a gonosz kis emberkére, aki kiugrasztott az ágyacskámból. -Hümm... Hát te kivagy?
-Az most mindegy! Üzenetet hoztam Aizen nagyúrtól!
-Aizen-samaaaaa!! -ugrottam fel örömömben és próbáltam visszatartani magam attól, hogy kimutassam menyire fannolom valójában Aizen-samát. -Mi van benne? Mi van benne? -kaptam ki gyorsan a fiú kezéből a levelet, majd kapkodva kibontottam.

Amane, kérlek utazz el a Soul Societybe a többiekkel és csatlakozz bizonyos ideig az Észak Rukongaiban tartózkodó bandita vezérekhez. Védd meg őket, majd miután véget ért ott a szolgálatod nyugodtan térj vissza.


-Hogy!? A Soul Societybe? Na jó...
-biggyesztettem le a számat, majd gyorsan kiküldtem a futárkát, hogy gyorsan magamra kapjak valami jó kis ruhácskát. Majd egy órát álltam a szekrényem előtt, hogy eldöntsem vajon mit is kéne fölvennem. Végül nagy nehezen ráakadtam a kedvenc fekete ruhámra és a hozzátartozó cipőcskére is. Magamra kaptam, majd az utam még előbb a fürdőbe vezetett, hiszen nem nézhetek ki rosszul mindenki előtt. Majd miután kiszépítkeztem magam megkerestem a többieket és elindultunk a Rukongaiba.
Miután a két bandita vezérecske átadta az infókat mindenki ment ellenfelet keresni magának. A többiek példáját követve én is fölugrottam az egyik közeli fára az erdőben, elrejtetem a lélekenergiámat, majd vártam, hogy valaki arra tévedjen, ám a sok kapitány miatt nem nagyon találtam hozzám illő ellenfelet. Majd mikor már kezdtem azt hinni nekem itt nincs helyem megéreztem egy a kapitányoknál gyengébb lélekenergiájú személyt. Habár ötletem nem volt, hogyan csaljam el a többiektől, majd ekkor eszembe jutott a Gun-Swordom, majd gyorsan elővettem az egyiket és előttem az orra előtt egy golyót, hogy felfigyeljen rám. Majd miután ez sikerült gyorsan el sonidoztam és megvártam egy kevésbé fás területen.
-Sziaaaaaaaa! -mosolyogtam rá, majd illedelmesen meghajoltam előtte. -Én Amane vagyok. Hát a te neved micsoda?
Vissza az elejére Go down
Katai Siraseru
8. Osztag
8. Osztag
Katai Siraseru

Férfi
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : 8. osztag - Kapitányi és Hadnagyi Iroda
Registration date : 2008. Dec. 04.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag - Hadnagy
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 Cl0te9500/10000Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 29y5sib  (9500/10000)

Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva//   Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Júl. 25, 2009 3:39 am

Nagy megkönnyebbüléssel fogadtam, hogy Yuusuke nem tart igényt a társaságomra, mint ahogy én sem az övére. Érdekes módon ma az átlagosnál is antiszociálisabb vagyok. Úgy éreztem leginkább el sem kellett volna jönnöm, hanem a szobámban pusztulni otthon és valami hasznos, ám kényelmesebb dologgal elfoglalni magam. Bár ahogy végiggondoltam, semmi értelmes feladat nem jutott az eszembe, szóval óvatos léptekkel folytattam az utam az elveszett shinigamik felkutatását megcélozva.
Végignézve a tájon rá kellett jönnöm, hogy úgy vonultunk, mint egy csürhe, így nem csoda, hogy észre vettek minket és úgy emeltek ki embereket tőlünk, hogy mi ebből semmit nem érzékeltünk. A nyomaink vizsgálgatása közben feltűnt egy reiatsu a távolból. Gyorsan felugrottam egy fa tetejére és minimalizálva lélekenergia kibocsátásomat vártam, hogy ki a közeledő egyén. Rövid időn belül rájöttem, hogy a felelőtlenül áramoltatott szellemi energia nem másé, mint Yuusuke barátnőjéé, Yasuji Chiyoko-é. Nem éreztem késztetést, hogy most "elmés" beszélgetésbe bonyolódjak Vele, így tudomásul vettem, hogy legalább megvan és bíztam benne, hogy nem vesz észre. Így is történt, majd miután kellő távolságban tudtam, fedezékemet elhagyva kerestem tovább az eltűnt shinigamikat vagy a rájuk utaló nyomokat.
Nem is kellett sokáig nyomoznom, mivel a keresés nyomán észre vettem egy nem természetes képződményt, ami megközelítve kiderült, hogy mesteri ügyességgel megalkotott csapda. Miután egy Byakuray-yal sikerült aktiválni a rendszert kiderült, hogy ez a vacak nem csak kivégzi a bele tévedő szerencsétlent, de még el is rejti, hogy fel se tűnjön.
~Ördögi szerkezet, ha kezem közé kerül az alkotója a saját kütyőjével végzem ki, az szent! - forrongtam a dühtől.
Tovább indulva, hogy már tudtam mi után kutasson a szemem, bíztam benne hátha találok még túlélőket, akiken segíthetek. Bár kissé hiú remény, de mégis csak a társaim, akik ha élnek számítanak a segítségre. Találtam is néhány aktivált csapdát, benne az áldozatokkal, de megvizsgálva Őket rá kellett jönnöm, hogy rajtuk már nem segíthetek. A csapdák túl jók voltak, nem volt esély a túlélésükre. Mikor már elég borzalmat láttam, úgy döntöttem, hogy inkább a csapatom után indulok jelenteni az eseményeket.
A következő pillanatban valaki a hátamra ugrott és elemi erővel kezdett szorongatni. Nem csak az ijedtségtől, de a tüdőm térfogatának a folyamatos csökkenésétől is egyre rosszabbul lettem. Első gondolatom az volt, hogy ismét Hikari maradt le a csoporttól és így próbál játszani vele, de ha ez Hikari én esküszöm, hogy három hónapig kényszermunkára küldöm.
-Sziaaaaa szépfiúúúúúúúúúúúúúú! - ordított a fülembe egy ismeretlen hang, valószínűleg örökre halláskárosultá téve.
Gyorsan rá kellett jönnöm, hogy megnyomorítóm nem más, mint egy pink rémálomból szabadult arrancar lány. Elsőre nem tudtam eldönteni, hogy ébren vagyok vagy álmodom.
~Ez a megjelenés környezetszennyezés! - jegyeztem meg magamban végigmérve a lány ruháját!
Bár a beugróját felmérve rá kellett jönnöm, hogy az agyi kapacitásához pont megfelelő. Aztán rá kellett döbbennem, hogy a fülemben még mindig visszacseng az ordítása, ami iszonyatos fejfájásba kezdett átcsapni. Ettől persze rögtön bepöccentem. Lerázva magamról a kis piócát rögtön leordítottam a fejét...
-MÉGIS MI A FRANCÉRT SIKETÍTESZ MEG??? - kiabáltam rá, nem végiggondolva, hogy csak a mérgemet akartam ezzel kiadni, vagy mert nem hallottam a saját hangomat, bár lehet, hogy mindkettő egyszerre.
-ÉS MINEK UGRÁLSZ RÁM? MEG VAGY HÚZATVA? ATTÓL, HOGY ARRANCAR VAGY MÉG ESZEDNÉL LEHETNÉL! - fakadtam ki továbbra is telezengve az addig csendes erdőt.
Valahogy antiszociális lelkem egyáltalán nem vágyott erre a nőszemélyre! És ennek hangot is adtam.
-Mielőtt belekezdenél... - fojtottam belé a szó - ...nem harcolok Veled! - közöltem ridegen.
-Nem akarom tönkretenni a már az erdő nyomait magán viselő ruhádat... - közöltem némi gúnnyal, ami bár nem volt szándékos, de kijött belőlem - ...szóval jobban teszed, ha tudomásul veszed és szépen visszamész játszani Huenco Mundo-ba! - bár a javaslataimat többnyire nem veszik figyelembe a hollowok, azért én kitartó vagyok. Egy próbát megér, ha ezzel elkerülhetek egy harcot...
Vissza az elejére Go down
Usake Tedeko
Vaizard
Vaizard
Usake Tedeko

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 28
Age : 32
Tartózkodási hely : Jelenleg 70 méterre lebegek a földtől
Registration date : 2008. Sep. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 Cl0te15000/35000Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 29y5sib  (15000/35000)

Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva//   Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 EmptyHétf. Júl. 27, 2009 6:06 am

A lány szemmel láthatóan nem volt normális. Sok furcsa emberrel találkoztam már életemben, de ő ütött mindenkit.
Az meg nem nagyon érdekelt, hogy hogy néz ki, hiszen csak egy arrancar volt. Lehet, hogy kívülről úgy tűnik, a légynek sem tud ártani, de bellül akkor is csak egy hülye hollow.
És én a hollowokat akkor szeretem amikor kilehelik a lelküket.
Most sem voltam ezzel másképp. Hiszen ez is csak egy harc volt a sok közül, ugyanolyan mint a többi. Nem patkolhatok el. Legyőzöm és megyek tovább. Egyszerű lesz.
Legalábbis azt hittem.
De amikor szabadjára engedte a lélekenergiáját, világossá vált, hogy nem lesz könnyű dolgom.
A kardom ott pihent a hüvelyében. Egyenlőre még nem használom, először is kidouval kipuhatolózom a tudását. Éppen mozdultam volna, hogy villámtáncba kezdjek, de hirtelen hangokra lettem figyelmes. Két új személy ért a tistásra.
Arrancarok...
Ez egyik rögtön köszöntötte is a bolond csajt. Látszott rajta, hogy ő se százas.
-Most akkor mindegyikőtökkel harcoljak egyszerre?-
Ekoor az új lány a negyedik tisztáson tartózkodó személy felé fordult. Róla már el is feledkeztem. Ő is arrancar, és bizonyára azért jött, hogy harcoljak vele.
Felé fordultam.
-Te is velük vagy? Veled fogom kezdeni, mert te férfi vagy.-mondtam, majd kardomra tettem a kezem és felkészültem a támadásra.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 Cl0te36000/45000Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva//   Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Szept. 12, 2009 4:12 am

Úgy tűnt, hogy a faágakon ugráló egyén nagyon jól érzi magát, és ráadásul néma is. Minimum. De lehet, hogy a süketség is társult hozzá, mert csak nézett ki a fejéből. Heves pislogásba kezdtem, majd közelebb léptem hozzá. Halkan szóltam neki, jelezve pozitív kedvemet. Nem akartam, hogy szegénynek csak annyi jöjjön le, hogy valami vérszomjas állat szabadult rá. - Halihóóóóóóóóóóóóó! Hékáááás! - kiabáltam utánna elszántan. Még mindig semmi reajció. Kezdtem kicsit ideges lenni, mert szerettem volna már valamit kezdeni vele. Lehet, hogy elmélyülten rohanok egy csapdába? Nos, végülis miondegy... úgyis szétszedek valakit, egyedül nem küldenek el a nemlétbe... Félmosollyal az arcomon ugráltam ágról - ágra, és mikor már végképp a türelemvesztés határán voltam, becéloztam az egyén hátát: - Hadou 04: Byakuray! - őszintén reméltem, hogy vagy őt találom el, vagy az alatta levő ágat, és akkor jó nagyot esik... Örömmel láttam, hogy az alatta levő ág megreped, reccsen, majd zuhhani kezd a föld felé...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Jirame & Yanzen
Xcution
Xcution
Jirame & Yanzen

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 21
Age : 29
Tartózkodási hely : Észak-Rukongai
Registration date : 2009. Apr. 24.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: Bandavezér
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 Cl0te1000/3000Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 29y5sib  (1000/3000)

Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva//   Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Dec. 19, 2009 11:41 pm

Na mivel úgy látom enyhén inaktív mindenki és senki sem hajlandó írni, annak ellenére, hogy megmondtam BÁRKI ÍRHAT BÁRMILYEN SORRENDBEN csak haladjon a küldetés, ezért kénytelen vagyok leamortizálni pár embert.

Akik kiesnek:
-Roku Tatsuki
-Usake Tedeko
-Cyberus al Sakarl
-Saburo Kiyoshi
-Momichi Kitsune
-Yukimori Momiji
-(Komokit megsem említem -.-" xD)
-Katai Siraseru
-Naito Suisen
-Amane Synaze Hiszame (magamat kidobom, mert ezzel a karakterrel nem kívántam részt venni)
-Nowa Shouryou

Azok az NJK-k vagy JK-ek, akik megfogyatkoztak ellenfélben azokra ez érvényesül Smile :
-Elmira Guerro - Zel Syneza Kaabel (vagyis mivel ezt megtehetem belépek én is Zelel Wink )
A többieket pedig, ha nem zavar benneteket beosztom egy társuk mellé, mivel az NJK-k ellen kelletek Smile, tehát:
-Yasuji Chiyoko Sierashi Yuusuke társá lesz
-Ninomiya Aiko és Ninomiya Mitsuko -egymásra leltek a keveredés közepette, majd megpróbáltok eljutni a többiekhez, azonban Zeke Kazame (NJK) utatokat állja és Chizuki Maya is társul hozzátok, hogy segítsen legyőzni őt.
MAYA KÉRLEK, HA NEM TÚL NAGY KÉRÉS ÍRJ MAJD EGY ÚJ POSTOT, AMIBEN LEÍROD, HOGY SEGÍTESZ NEKIK ÉS MINDHÁRMAN OLVASSÁTOK EL AZ ELŐZŐ MESÉLŐ POSTOT, UGYANIS ODA TETTEM A RÁTOK VONATKOZÓ RÉSZT! Köszönöm! Smile

-Mina Debirut (NJK) visszavonom és csak a fivérek házánál található meg.

A többieket pedig megkérem, hogy írjanak, A SORREND MOSTANTÓL FOG KIALAKULNI SZÓVAL BÁRKI ÍRHAT!!!! Smile
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 Cl0te36000/45000Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva//   Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 EmptyHétf. Dec. 21, 2009 5:35 am

Szépen leugrottam a fáról, és szaladtam jobbra- balra az illető elől. Hát miért kell engemet itt ilyen tempóban kergetni? Ezt érdemlem én? Ezért gürizek én éjjel - nappal? Ezt érdemlem én?
Ilyen fajta gondolatok keringtek a fejecskémben, miközben igyekeztem nem lefejelni a legközelebbi fát. Megidézett shikaiom kissé felgyorsított, így leesett, hogy shinigami vagyok - aki nem is olyan vészesen reménytelen.
- Hadou 04: Byakuray! - kiáltottam, és max sebességgel kezdtem szaladni. hát nem akartam én egyből és azonnal vérfürdőt rendezni! Ahhoz több, illetve más energiáimat és személyiségem kellene mozgósítani, de abból nem eszik senkisem! Mostanmég.
Vígan lépegettem egyik helyről a másikra, ismerős agy ismeretlen lélekenergiák után kutatva. Az az egyén, aki rám tapadt, illetve az, akivel kölcsönösen egymásra tapadtunk, szőrén - szálán eltűnt. Jobbra, balra nézegettem, és közben azon morfondíroztam, hogy vajon belassult-e szegénykém sonídoja, és telibe találtam? No de hát nem vagyok én olyan tápos nőszemély, hogy azonnal kinyírjak valakit! Nem vagyok én Aizenből, hála a magasságosnak...
És ekkor villant be: két, sőt, három lélekenergia a közelben. Gyorsabb tempóra váltottam hát, és sikerült beazonosítani őket, két shinigami. Személy szerint azonban nem nagyon ismertem őket, mert nem tudtam nevet csatolni az energiákhoz. Gyorsan mentem hát, és még éppen időben szorítottam vissza a lélekenergiám: Két shinigami társam úgy tűnt, hogy bajban van. Erről leginkább az tanúskodott, hogy egy gigantikus suriken száguldott feléjük.
- Ranpu ibara! - suttogtam. Lángoló pengék százai zúdultak ki a levelek közül, iszonyatos mennyiségű hőt eresztve ki magukból, és egy másodperc alatt eltérítették, megolvasztották a surikent, mely immár használhatatlanul csapódott gy fának, hogy darabokra törjön. Miközben pedig a pengék a két shinigami körül keringtek, én gyorsan odaléptem hozzájuk:
- Ugye, jól vagytok? Nem esett bajotok? - kérdeztem aggódva, és ekkor meghallottam az illető hangját:
- No lám csak... Akkor hát hölgyeim... kezdjük! - kiáltotta, én pedig önkéntelenül is elmosolyodtam...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 36
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 Cl0te33500/45000Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 29y5sib  (33500/45000)

Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva//   Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 EmptyHétf. Dec. 21, 2009 9:43 am

Hallgatva a fejesek tárgyalását egyre skizofrénebb hangulatom támadt. Eleinte azt gondoltam valaki elbújt hozzám közeli fa mögé és onnan magyaráz ezen a kivénhedt horrorgyártó hangon, de akárhogy forogtam sehol se találtam senkit. Valamelyik vicces kedvű kapitány sem lehetett, mert a szemmel vert Yuyu-n kívül mindenki maximálisan haditerv kiötléssel volt elfoglalva. Jobb ötlet híján befogtam a füleimet és próbáltam magamban elmélkedve kérdezgetni a hang forrását. Igazán érdekelt merről jött, miért terrorizál, minek engem választott ki. Illetve szerettem volna kérni mellőzze az idegesítő röhögését. Valahogy kikészültem tőle. Nem épp rémisztő szinten. Szétcincálnék tízezer papírdobozt ettől a hahotától vagy körbefutnám a földet. Arról szót sem említve mennyire kedves tőle, hogy rögtön az első mondatban kifejti mekkora élmény lenne ha C4-el eltüntetné a fejem, amikor még csak engedélyt sem kért albérlet foglalásra. Igazán kedves! Én is örülök, hogy megismerhettem. Remélem bérleti díjat legalább fizetni fog...
Rá kellett jönnöm simlis a hangom és egész hiteles vesztegetéssel próbált levenni a lábaimról. Körbe is kergettem a szemeimet. Tipikus szöveg! Győzz le és cserébe elsutyorgom, ha érted, merre található a főgonosz. Kár, hogy ekkor megpillantottam egy groteszk papát. Kicsit sok lesz mára! Idegenek költöztek a fejembe. A semmi közepén egy nyugdíjas csábítgat bokrok közé, enyhe pedofil hajlamokkal, majd rohangászik gazellákat megszégyenítő módon. Két szemmeresztés után belerúgtam valakibe. Mutogattam szorgalmasan megnézek egy idős urat, aztán indulhatott a mandula. Meg kellett találni! Addig bolyongtam, hogy a végén visszafelé kezdtem volna indulni, ha nem akadok fent egy oda nem illő falban. Kissé érzékenyen érintette szegény nózimat, de ki a fene gondolta láthatatlan dolgokba ütközöm a nap folyamán. Kissé sértődötten felkászálódva szólított meg vén kujon uraság. A hajszálaim is égnek álltak! Durva volt! Tényleg ő Darth Vader megteremtője! "Ez a hang, kegyetlen!" Bámultam teljes értelemmel és gondolkoztam autogram kunyerálási kísérleten, amikor kitértünk a névleges problémákra. Roppant figyelmes, mennyire fiatalít, de ennyire? Rángatózott a szemöldököm, miközben fontoltam egy bebörtönzést idős bántalmazásáért.
-Semmi kisasszony? Egyenesen kislány?! MÉGIS MIT GONDOL MAGA?! És még az idősebbek ismerik az illemet! KIBÍRHATATLAN VÉNEMBER!-
Toporzékoltam szüntelenül csapkodva felé a mutatóujjammal. Érezze csak mennyire berágtam. Na jó, mégsem! Jobban izgatott egy másik tényező. Szóval hagytam némi szünetet, aztán ártatlan, bociszemekkel, ujjaimat egymáshoz ütögetve rákérdeztem a rejtélyre. Nagyon örültem volna, ha beavat. Mekkora durva lenne hasonló trükkel rémisztgetni Yuyu-t a wc-n pöfékelve! Muhaha! Nekem is kell ilyesmi!
-Hogy tud mások fejében beszélni? Amúgy, Hana! Hana Shuuhei Akamoto a nevem!-
Fogtam vissza a grimaszom a csuklóharapdálását látva. Kezdett inkább Drakulára hasonlítani, aki épp kifogyott a szívószál készítményből. Mégis érdekes ember ez a vénség! A végén még pofára esek, mert ő Clark Kent apja-anyja is!
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 Cl0te25000/30000Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva//   Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 EmptySzer. Jan. 06, 2010 8:29 pm

Tanácstalanul kóvályogtam, hiszen sikerült elhagynom drága hugicámat. A fene se gondolta volna, hogy ilyen hamar elmászik mellőlem. Azt hittem, hogy legalább egy ideig velem lesz, erre tessék… Volt hugi, nincs hugi… Kezdtem egyre idegesebb lenni, és kétségbeesetten keresgéltem Aiko lélekenergiáját, és végre megtaláltam. Néhány gyors shunpoval indultam meg a lélekenergia felé. Egy pillanatra megtorpantam, amikor láttam, hogy Aiko egy számomra tök ismeretlen shinigamival társalog. Nagyon nem tűnt valami barátságos pasinak, így arra az elhatározásra jutottam, hogy magammal rángatom. Egy-két shunpoval simán elértem Aikót. Felkaptam, és már shunpoztam is tovább. Nem sokáig mentünk, épp csak addig, amíg nem egy kis tisztásra értünk. Úgy éreztem, már kellő távolságra vagyunk attól a fura shinigamitól.
Talán áruló lehetett, vagy nem is tudom… Olyan… más volt…
- Elárulnád, hogy mégis mi a nyavalyáért nem hallgatsz rám? Ha nem érkeztem volna időben, valószínűleg már halott lennél! A szüleink kiakadtak volna teljesen, és legfőképp rám!
Kezdtem el Aikoval ordítani, ami miatt persze azonnal elkezdett bőgni. Egy nagy sóhaj után azonnal elkezdtem vigasztalni. Nem akartam, hogy akár egy ellenség is meghallja.
Végül is, valamilyen szinten az én hibám is volt, hogy sikerült elkeverednie, és ezzel teljesen tisztában voltam. Csak ugyebár egyszerűbb kitölteni másokon a dühünket.
Nem kellett sokat vigasztalnom, hiszen pár dicsérő, és kedves szó után hüppögve nézett rám hatalmas zöld szemeivel. Valamiért nem lepett meg, hogy semmi sajnálatot nem látok benne, elvégre gyerek…
- Jól van… Mindegy… Most már lehetőleg ne keveredj el mellőlem, rendben?
Kérdeztem tőle még kissé morcosan, mire ő azonnal heves bólogatásba kezdett, de azért látszott rajta, hogy nem tetszik neki a dolog.
Hirtelen valami fura zörejt hallottam a bokrok felől. Valaki közeledett… Zanpakutomat előrántva próbáltam felvenni valami védekező helyzetet. A hang felé fordultam, és Aikot a hátam mögé parancsoltam. Nem akartam, hogy valami baja essen, hiszen akkor nem csak én okolnám saját magam, hanem mindenki más is. Milyen nővér az, aki nem képes megmenteni a saját testvérét? Egyáltalán milyen ember?
Néhány pillanatig feszülten figyeltem, hogy mi történik. Egy férfi jelent meg, és szinte azonnal felénk hajított egy óriási shurikent.
~ Francba… ~
Morogtam magamban, majd felkészültem a shuriken blokkolására, amikor újabb valaki jelent meg. Őt ezúttal felismertem. Maya volt az. Igazából hirtelen fogalmam se volt, hogy kerülhetett ide, de minden esetre örültem. A felénk száguldó csillagot sikeresen eltérítette, aminek köszönhetően az neki ment egy fának, és darabokra tört.
- Minden rendben, jól vagyunk.
Erőltettem egy barátságosnak szánt mosolyt az arcomon, majd Aikora néztem. Ő is jól volt, még szerencsére. Fogalmam sincs, hogy mit tettem volna, ha akár egy karcolás is esik rajta. Egy pillanatra el is felejtkeztem, hogy valójában egy harc kellős közepén járunk. Hála ellenfelünknek sikerült ismét a küzdelemre koncentrálnom.
- Eh… Azzal a repülő vacakkal sikerült magadra haragítanod. Az még hagyján, hogy megtámadtál, de velem van ez a tökmag is, és ha neki, akár bármilyen bántódása is esik, kicsinállak, vetted?!
Ordítottam ellenfelünk felé magamból kikelve, majd eltűntem, és ellenfelünk előtt jelentem meg ismét. Zanpakutomat szívébe próbáltam szúrni, hogy gyorsan véget érjen ez az egész, ám sejtettem, hogy korántsem lesz ilyen könnyű dolgunk…
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 31
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 Cl0te68000/100000Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva//   Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Jan. 09, 2010 11:01 pm

Elgondolkodva sétálok a 12. osztag kapitánya mellett, amikor egy eddig ismeretlen férfi tűnik fel a semmiből. Tiszteletteljesen köszönt, azután kihív egy párbajra. Érdekes, hogy ilyen jól nevelten viselkedik ellenfeleivel. Apró bólintással jelzem egyetértésemet, s kissé távolabb sétálunk a csoport többi tagjától. Nem pocsékolja az időt, máris egy Barával támad. Az energiagömb zúgva szeli át a teret, pontosan felém tart. Megvető pillantással illetem a támadást, majd bal kézfejemmel lazán eltérítem, így az egy közeli fa törzsébe csapódik, hatalmas darabot kitépve a növényből. Ám nincs időm örülni kis akciómnak, hisz' egy sonidó után máris jobb oldalamon terem, katanájával megpróbál megvágni. Kapitányi haorim meglebben, amint könnyedén kitérek a támadás elől. Angelonak csak az üres levegőt sikerül szétszelnie ott, ahol az előbb még Én álltam. Úgy tűnik megölésemet kapta feladatul, így nem szabad alábecsülnöm. Lassan fejem mögé nyúlok és megragadom Dotonryuu markolatát. A hideg acél búgva kúszik elő a sayából, tökéletesen sima felületén megbotlik a napsugár. Érzem, ahogy eltölt az erő kardom érintésétől. Acélkék íriszeim vészjóslóan villannak, nem sok jót ígérve. Ideje, hogy válaszoljak előbbi próbálkozására. Gyors villámtánccal kerülök elé, egy alulról felfelé tartó vágással próbálva megsebezni ellenfelem. Valószínűleg kivédi, ezért hátrébb ugrok és reiatsu koncentrálok tenyerembe.
- Hadou 73: Souren Soukatsui! - hallatszik mélyen zengő baritonom, amint elkiáltom a Kidou nevét. Mindent elsöprő kék energiavihar csapódik ki a már előbb is említett testrészből, célja pedig a fehér ruhás arrancar. Nem vagyok tisztában valódi erejével, ezért talán még sikerül is kivédenie támadásom. A sugár hatalmas robbanás kíséretében csapódik be, ennek köszönhetően méretes füst- és porfelhő emelkedik. Ráérősen sétálok a kráter közelébe, mert ugye kétségtelenül sikerül csinálnom egyet. Rövid töprengés után hangot adok gondolataimnak.
- Tudja Angelo, nem akarom megölni Magát. - szólalok meg az övéhez hasonlatos hangnemben, habár szavaimból ismét kiérződik egy kevéske gúny. - Nekem csak a főnökei kellenek, fölösleges végeznem egy jó harcossal. Nos, mit szól? Félre áll vagy csatlakozik több száz fajtársához, akiket már a Pokolra küldtem?
Hangom hideg tárgyilagossággal csattan, ámbátor nem hiszem, hogy elfogadja kompromisszumomat. Önhibáján kívül lidérccé vált, így agykapacitása még mindig alig súrolja egy kifejlett szarvasmarha szintjét. Biztos Ő is olyan, mint Aizen pribékjei. Agymosott zombik, akik csak uruk parancsára tudnak cselekedni, máskülönben tehetetlenek. Csalódott sóhajjal veszem tudomásul, miszerint megint nekem kell megtisztítanom egy lelket, s visszaterelnem a helyes útra. Rendes embernek tűnik ez a csávó, remélem következő életében jobban jár. Ezen gondolat által vezérelve szorítom meg katanám tsukáját, így várva a férfi előjöttét a ködből.
~ A végén csak egy maradhat...~ - villan át agyamon egy nevetséges sorozat sokat ismételt szövegrészlete. Szám széle kissé felfelé görbül, tudván, Én leszek az az Egy. Fél kézzel előhúzok egy szál cigarettát, azután ajkaim közé illesztem. Rövid időn belül öngyújtóm is előkerül, ezt követően máris vidáman kacskaringózik az ég felé a kesernyés dohányfüst. Muszáj volt rágyújtanom, nem bírom ezt a stresszt!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 Cl0te17500/30000Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 29y5sib  (17500/30000)

Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva//   Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 EmptyVas. Jan. 24, 2010 7:35 am

Száz százalék, hogy ha épelméjű lennék nem tenném mindazt, amit tettem. Tuti, hogy nem kelek fel reggel, az biztos! Már az is fájt, hogy csak kinéztem az ablakon és az éppen ablakpárkányban keltegető madár egyre fülsiketítőbb. Egy határozott Baraval le is lőttem onnan a dögöt, hogy megtanulja kinek az ablakában fütyörésszen legközelebb! Bár több, mint valószínű, hogy nem lesz legközelebb. Miután meggyőződtem róla, hogy, igen ennek annyi, mentem is, hogy visszafeküdjek, de még mielőtt álomba szenderedtem volna, valaki kopogott az ajtómon. Nem a legjobbkor. Kikúrtam magam, majd egy egy nyugtató cigarettát kerestem mindenütt. Végül ráleltem egy kis adag dohányra, de cigi papírt nem leltem. Az egyik kezembe tartottam a dohányt, majd az ajtóba öklöztem, mivel már kezdett kurvára tele lenni a tököm a kopogással, tehát kibasztam a helyéről az ajtót és azzal együtt repült az is, aki mögötte állt. Odaballagtam, majd ráálltam az ajtóra. A csávó pont alatta feküdt, persze ezt tudtam, pontosan ezért álltam rá arra a kicseszett ajtóra.
-Na mifasz? -kérdeztem tőle pszihós fejjel, mert legszívesebben kinyírtam volna, amiért most kellett felbasznia. Ekkor félkómásan átadott valami puccos levelet, vagy mi a gecit, majd be is mondta az unalmast.
A levélben kuuurvára fogalmam nem volt mi a rákos alvadt gecis fostalicska vagyon odabaszarintva, hála annak a telibe kúrt csíkszememnek, amit csak is annak a szájba baszott madárnak és annak a tököm bőre nyomoréknak, aki továbbra is jóízűen és félhulla állapotban szagolja a talpamat.
-Z-Zel... -hát bassza meg idáig eljutottam... de mi a betyárkörtés anuszvirágot kezdjek a többivel? Na de ahogy telt az a tetves idő, úgy kezdett el kinyílni a csipám és egy-kettőre megértettem mi az orgazmustól hánykódott csikló van lebaszva arra a gecis lapra. Valami olyasmi faszságot olvastam ki a sok szar közül, amiket amúgy betűnek neveznek, hogy mennyek Rukongai északi felére, ahol a többiek már nagyban zacsi-pacsiznak valami hereszopó fivérekkel, akik valamiféle kikúrt nyomorék csicskáknak a vezérük. De mindegy nem ez volt számomra a leglényegesebb... Hanem a papír maga! Végre volt mibe tekernem a dohányt! Nem is basztam tovább a rezet a sok gecis szóval, helyette betekertem a dohányt, és mezit láb eltoltam.
-Na köcce, a ,,citrompótlót" testvér! -kopogtam rá kettőt az ajtóra, majd leugrottam róla és egy Gargantanával Rukongai északi részére tosztam a pofámat.

Amint kilétem rögtön valami gecis shuriken, vagy mi a tököm süvöltött el előttem, nem láttam mi a rákos pina volt az, mivel kurva gyors volt bazzeg, és letoszta a sodort cigim végét. Hát már majdnem azon voltam, hogy visszahajítsam, de ekkor inkább jobbnak láttam, ha nem baszom föl még ezen is magamat. Helyette ütemesen haladtam az erdő belseje felé, ahol már egy két hullát találtam is, de csak azokból a punci szájú Shinigamikból volt kínálat, bandita vagy valami suttyó faszmorzsolgató kemoterapián átesett nyomorék nem akadt. Hát szép mondhatom kúrva szépen! Mi az, hogy kiküldtek ide legalább száz embert és már az erdő szélén kikúrják őket a picsába?! Mennyetek anyátok alvadt gecitől bűzlő csoffadt redvás pinájába vissza, ahonnan kitoltátok azt a neveletlen, büdös, randa, fitymarágó pofátokat, ti suttyó, szarrágó faszgecik, hogy nem sül le arról a kurva loncsos, haltól bűzlő, csicska pofádról a száraz szartól barnára festett szakállas, kikúrt szemetestartály szagú, orgazmus által ellepett bőr! Hát bassza meg, Yeti legyek, ha elmondok még egy ilyen szánalmasan faszom méretű mondatot egy levegővel, bazzeg!
-Mi a hangyafasszal megjárt muffszagú picsa?! -ordítottam fel, amikor egy gecis csapda elkapta a lábam és majdnem le is szaggatta volna, hacsak nem kapok le magamról kibaszott gyorsan.
-Há menny már azzal az inteligenciateszten megbukott jó édes kúrva agyaddal abba a hererákkal szenvedő buzeráns apád gecije közé vissza, hogy lebaszol elém egy ilyen csicska faszságot! -kiáltottam az elkúrt tárgy után, na de persze fölöslegesen, mert hacsak egy arra járkáló süket faszkalap meg nem hallotta akkor semmi...
Na de, hogy folytassam ezt a gecis küldetést elindultam ismét, hogy megtaláljam azoknak a tetves fivéreknek a búvóhelyét. Csakhogy ezúttal is valami közbe jött. Jobban mondva nem is valami, hanem valaki.
Édes illat csapta meg orromat, mely az általam ismert nők közül ez az, mely az egyik legemlékezetesebb a sok közül. Arcomon halvány mosoly tűnt fel és felváltotta az esztelen dühöt, a tőlem megszokott fantáziadús perverzió. Tekingettem jobbra balra a fák között, majd egyre jobban kezdtem égni a vágytól, s ezt nyelvem öltögetésével, s szemfogam nyalogatásával is jeleztem. Egyetlen hang hagyta el a számat, miközben kémleltem a terepet:
-Elmira...!
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 31
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 Cl0te13000/15000Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 29y5sib  (13000/15000)

Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva//   Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 EmptySzer. Jan. 27, 2010 2:56 am

Zanpakutomat szorongatva néztem szét. Már fel voltam készülve, hogy valaki ki lép az egyik bokorból, de a léptek zaja hamarosan eltűnt. Egyszerűen a semmibe veszett. Kissé tanácstalanul pislogtam körbe, és amikor tekintetem ismét előreszegeztem, egy Gargantával találtam magam szembe. Meglepődve léptem egyet hátra. A hatalmas, fekete lyukból egy férfi lépett elő, aki valószínűleg arrancar lehetett. Szótlanul, karba tett kézzel állt előttem. Mintha legalábbis egy lennék a levegővel… Mintha láthatatlan lennék, vagy valami… Ez kicsit dühített, szóval jeleztem neki jelenlétemet egy krákogással, ami szemlátomást feltűnt neki. Egy pillanatig csak morogtam, majd figyeltem, ahogy az arrancar megszólalt.
- Ööö… Üdv…
Nyögtem kissé bátortalanul. Igazából a frászt hozta rám az ipse, hiszen egyrészt elég távolságtartónak tűnt, másrészt, pedig ha valamihez hasonlítani tudtam volna, akkor a sarkvidéki jégtáblák szerepeltek volna az első helyen. Tekintettem mindvégig figyeltem, hogy mit csinál, hiszen nem akartam, hogy akár egyszer is váratlanul érjen támadása. Egyszer csak egy ismeretlen shinigami ugrott elő a semmiből. Ketté akarta vágni az arrancart. Bepánikolva kiáltottam neki, hogy ne tegye, azonban ez már késő volt. Leendő ellenfelem egy csapással végzett a shinigamival. Még ha nem is kedvelem a feketeruhásokat, attól még jó lenne nem kinyíratni őket…
- Te rohadék…
Fújtattam, majd előrántottam zanpakutomat, és támadásba lendültem. Úgy terveztem, hogy zanpakutomat egyenesen a szívébe szúrom, de amilyen szerencsém van, ez úgy se fog sikerülni, hiszen azért mégse lehet olyan bolond ellenfelem, hogy ezt csak úgy hagyja. Ha első támadásomat kivédi, egy shunpoval mögé kerülök, s megpróbálom egy suhintással elvágni az Achilles-ínjait. Ha ez sikerül, akkor képtelen lesz járni, így már viszonylag könnyedén legyőzhetem.
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 Cl0te10000/12000Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 29y5sib  (10000/12000)

Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva//   Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 EmptyPént. Jan. 29, 2010 3:22 am

Ismerőske káromkodásocska ütcsizte meg a fülecskéimet. Nagyonkára ismike volcsizott valahonnankára. A hangocskájától pedig egyeneskére kirázizott a hidegecske. Gyorsacskán töprizni is kezdcsiztem, mertire borzasztócskán érdizett kicsodácska lehettizik. Ercsikézve a fejcsikémet hirtelenkére bevilcsizett. Az a perverzecske nőfalócska édipofácska! Totcsira kitörcsizem belőlecském a kuncizhatnék. Vicceske, hogy ittenkére botcsizok belécske. Másocska részire viszire oltárkára öcsiztem nekicske. Tökcsire régecskén hallcsiztam felőle bármikécskét és már érdizik micsodácska vannizik velécske. Szóvcsira tervikét módiztam! Elindiztem a hangocskája utánkára, mivelkére aranymoszatocska elég sokacskát járcsiztatta szájacskáját. Pontocskára mögöttecske kiköttizve kandiztam kifelécske egy fácska mögülke. Még mindire szexikén festizett és az idomocskák is a helyikéken volcsiztak. Perszécskére rövideskén leesizett neki én vagycsizok közelkében és szorgoskán kercsizni kezdizett. Széles vigyorocskával csapiztam összécske tenyerecskéimet és sonido-cskával mögé kerizve vágcsiztam rá a feszeske popsikájára. Vhoa, de formácskban volcsizott*.*. Csak úgy visszahangzizott az egészke erdőcske a köszcsikézésemtől. Ha nem figycsizek végécskén még rajtácska marcsizik tenyerecském, ki tudizza holocskán...Mindigecskére szercsiztük egymáska agycsiját húzcsizni. Régikécske szépecske időcskék. Ismiztük rendeskére egymáskát. Pontoskára emiattka velécske beszcsizhetek normálkán! Ennek tökcsire örcsiztem!
-TALÁLT!-
Csúsziztattam előrécske a mancsikáimat és hajcsiztam utánkára, hogy a fejcsijét is láttizhassam. Rendeskére vigycsikézett magácskának. Ez már tetszizett! Visziztem is egy kacsintásocska kíséretecskéjében. Aztánkára szomorúcska ábrázatocskával pisliztem rá, totálkára műkönnyecskéket varázsizva a szemecskéimbe. Perszécske továbbacskára se engiztem sehovácskára. Marcsiztam ottanka, ahol eddigecske!
- Hogy vagy Zelcsi? Fel se hívtál, amióta elmentél tőlünk...-
Drámiztam látványoskán picikécske körcsikéket rajzizva a hasacskájára. Türelemeskén váriztam micsodácskát fogcsizik reagálizni. Na, megire hogyacskán! Őtikét ismizve szépecskén le lettizek majdankára támadizva.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva//   Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 11:09 pm

Üdvözlet!

Mivel a küldetés már hosszabb ideje inaktív, ezért úgy határoztam, hogy lezárom. Emellett, mivel nagyon kevés kör ment még csak le, a részt vevők nem kapnak jutalmat.

További kellemes játékot! Very Happy




A küldetés lezárva
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva//   Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva// - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Észak Rukongai banditái //Inaktívásg miatt lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Küldetések Soul Societyben :: Lezárt küldetések-