-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kuroi Shouta

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kuroi Shouta
8. Osztag
8. Osztag
Kuroi Shouta

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 32
Age : 88
Tartózkodási hely : 8. osztag
Registration date : 2009. Apr. 10.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag 6. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kuroi Shouta Cl0te8000/10000Kuroi Shouta 29y5sib  (8000/10000)

Kuroi Shouta _
TémanyitásTárgy: Kuroi Shouta   Kuroi Shouta EmptyPént. Ápr. 10, 2009 8:55 am

Név: Kuroi Shouta

Kaszt: Shinigami

Nem: férfi

Rang: 8. osztag 6. tiszt

Zanpakutuo neve: Karasu no tsubasa (Hollószárny)

Zanpakutuo lelke: http://rage1986.deviantart.com/art/The-Crow-God-92979308

Zanpakutuo parancsszava: Tobimasiyou, Karasu no tsubasa. (Szárnyalj Hollószárny!)

Zanpakutuo shikai-ja: A név kimondásakor a katana és a kardhüvely átalakul és kicsit rövidebb (-10 cm) pengéjű egykezes szablyává válnak, melyeknek pengéje fekete színű.(nem matt) Cuba- ja toll alakúvá válik(2 fekete tollá). A létrejött fegyverek súlygömjeiről 1-1 fekete szalag lóg.

Különleges támadások- Mienai kire (Láthatatlan vágás):A vágás nyomán sűríti és kilövi a levegőt. Bármit elvág ami az útjába kerül. Mivel alapvetően a levegővel dolgozik, a támadás majdhogynem láthatatlan.

- Yougoshiya kazetate (Védelmező szélpajzs) : Pengéit mozgatva az utánuk mozgó levegőt sűríti kemény fallá lélekenergiájával, ami képes elhárítani a gyengébb vagy vele egyező erősségű támadásokat. A nem látható pajzsok mérete mindig a kardok pengéjének hosszúságával és a pengék által bejárt úttal egyezik.

Zanpakutuo tipusa: szél

Felszerelés:Zanpakutuo, fekete felleghajtó, fekete bő szárú szövetnadrág, saru, nyakláncként egy érmét hord amibe egy stilizált holló mintát nyomtak, egy fonott karkötő.
Különleges tulajdonságok: A legvégső pillanatokban is képes nyugodt maradni, ha valahol megjelenik és szól, természetéből fakadóan másokat is képes megnyugtatni.

Előtörténet:


A nevem Kuroi Shouta, egy 18 éves, életerős nyugodt és tisztelettudó gyerek, évfolyamának huszadik legjobbja, az Okinawai goju-ryu karate iskola újdonsült és büszke barna öves tanulója.
Vagyis csak voltam, amíg egy autóbalesetben meg nem haltam hetvenhárom évvel ezelőtt. Nagyon jó napom volt aznap, minden összejött, javítottam a tanulmányi átlagomon, edzésen átadták az új övem vizsga után… egyszerűen csodálatos volt. Még a naplementében is volt időm gyönyörködni és az útra lépve azon ábrándoztam, hogy még felmegyek a temetőbe a cseresznyefámhoz, édesanyám sírjához, ahova kisgyermek korom óta gyakran jártam. De akkor fékcsikorgást és egy tompa puffanást hallottam, majd pár másodpercnyi lebegés után vörösen elmosódott a világ és én belesüppedtem a sötét semmibe. Erről az időszakról nincs semmi emlékem. Ezek után csak úgy magamhoz tértem otthon, körülöttem emberek beszélgettek csendesen, a mondanivalójukat nem tudtam kisilabizálni, ahogy az előttem mozgó és álló fekete pacák valódi formáját sem… próbáltam pislogni, de nem történt semmi, ekkor reflexből felemeltem a kezem, hogy a szememet megdörzsölve javítsak a helyzeten, de nem lett jobb. Kezdtem kétségbe esni, hogy maradandó sérülés érte a szemem. Akkor gondolkoztam el, hogy vajon mi történhetett velem és akkor jutott eszembe a baleset is. Annyira megdöbbentem, hogy észre sem vettem, ahogy az emlékek visszatértével kezd kiélesedni a látásom és a fekete pacák gyászruhás alakot öltenek, a mondanivalójukban pedig helyet kap a részvét a szomorúság és a halálhírem is.
Nem győztem kapkodni a fejem, míg végül a nagy kavargásból kivált édesapám fáradtságot sugárzó arca és megtört tekintete. Könnyezni kezdtem… kezdtem gyászolni édesapám életét.

Lassan teltek a pillanatok és lassan múltak a napok is. Apám gyásza túl nagy volt, hogy cselekedni tudjon így nagyszüleim intézték el, hogy édesanyám mellé temessenek és ne apám családi sírhelyére. Így kerültem ki húsz hosszú évre a temetőben cseperedő és erősödő cseresznyefához. Rengeteg időm volt feldolgozni a halálom, de mégsem tűntem el innen… a legrosszabb választás volt ez a fa a nagyszüleim részéről, mert az emlékeim és az érzelmeim nagy része hozzáláncolt és nem tudtam elszakadni tőle. Így láthattam, hogyan öregszik meg apám és a barátaim, akik még annyi év után is ápolták emlékem. Aztán édesapám egyik évről a másikra nem jött ki látogatóba hozzám… haláláról csupán csak sejtéseim voltak.
Már fájt a szellemlét, a lelkemet a fához kötő lánc égetett és kínzott, míg végül ordítva el nem kezdtem a fába vagdosni a fejem. Valamikor elmúl, valamikor visszajött és tombolt a fájdalom, ilyenkor érdekes módon, ha valaki a fám közelében járt meghallotta a hangom és a kopogást és rettegve elsietett. Az utolsó fél év így telt el, egészen addig a napig.
Kínjaim között fetrengve rám talált egy fekete kimonót viselő nő és nyugodt mozdulattal elővonta kardját. Abban a pillanatban nem tudtam szólni, hogy siessen, mert különben beleőrülök, de egy erőteljes ordítással hangot tudtam adni türelmetlenségemnek.
Aztán… aztán elmúlt a rohamom és én erőtlenül elnyúltam a cseresznyefa tövében. A zihálásomon túl hallottam, hogy közelebb lép, aztán megéreztem, hogy megfogja a vállaim és felültet.
Bemutatkozott és megnyugtatott, hogy olyan helyre küld, ahol minden más lesz majd.
A szemeibe nézve minden késztetésem ellenére elfelejtettem elmorogni, hogy ideje volt már…
Mielőtt még kardja markolatát homlokomhoz nyomta volna megkérdeztem, mi ő, amire csak ennyit mondott: Shinigami

Ezzel a szóval keltem át a Soul Society-be, ahol rövid úton új életet kezdhettem. Egy fazekas családjába kerültem, ahol fogadott apám kitanított, de soha nem tudtam megbékélni ezzel az élettel. Míg ott voltam velük sokat hallottam a shiniagmikról és azon a nyomon haladva felvételiztem az akadémiára. Láttak bennem tehetséget és felvettek, én pedig azon voltam, hogy be is bizonyítsam, hogy érdemes volt próbát tenniük velem.
Igyekezetemnek hála, miután végeztem felvettek a 8. osztagba, ahol a 6. tiszti rangra küzdöttem fel magam.


A hozzászólást Kuroi Shouta összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 01, 2009 9:57 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Kuroi Shouta _
TémanyitásTárgy: Re: Kuroi Shouta   Kuroi Shouta EmptySzomb. Ápr. 11, 2009 1:31 am

Szép előtörténet, természetesen ELFOGADOM. Arra kérlek, hogy majd írj pár sort a karaktered kinézetéről is.

Lélekenergiád 5000, kezdőtőkéd 4000 ryou; 1. szinten kezdesz. Öt tetszőleges, szintednek megfelelő kidout választhatsz ingyenesen az eredeti történetben szereplők közül, és az adatlapodat is elkészítheted.

Üdv az oldalon, jó játékot! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kuroi Shouta
8. Osztag
8. Osztag
Kuroi Shouta

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 32
Age : 88
Tartózkodási hely : 8. osztag
Registration date : 2009. Apr. 10.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag 6. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kuroi Shouta Cl0te8000/10000Kuroi Shouta 29y5sib  (8000/10000)

Kuroi Shouta _
TémanyitásTárgy: Re: Kuroi Shouta   Kuroi Shouta EmptySzomb. Ápr. 11, 2009 1:44 am

Név: Kuroi Shouta

Szint: 1

Kinézet: Egy 186 cm magas sötétbarna, enyhén hullámos hajú fiatal férfi áll előtted. Szeme színe acélszürke, arca borostás, hangja nyugodt. Fekete felleghajtót hord, alatta fekete inget mellkasig kigombolva,(ebből kifolyólag jól látható medálja is, egy fém érme melyre egy stilizált holló mintát nyomtak)és fekete, bő szárú nadrágot, sarut. Zanpakutou-ját általában kezében fogja, küldetéseken pedig hátára, vagy háta mögé szíjazva tartja.

Lélekenergia pont: 6000

Ismert kiodou-k: - Bakudou 04: Hainawa (Kúszókötél)

- Bakudou 39: Enkosen (Körpajzs)

- Hadou 04: Byakuray (Fehér villám)

- Jikanteishi (Múlandó pangás)

- Hadou 58: Tenran (Orchidea égbolt)

- Kuokanteny (Térbeli elmozdítás)

- Shunpo (Villámtánc)

- Fushibi (Rejtőzködő kitörés)

- Lélektemetés

Utolsó módosítás: 2009.09.21.


A hozzászólást Kuroi Shouta összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 21, 2009 3:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuroi Shouta
8. Osztag
8. Osztag
Kuroi Shouta

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 32
Age : 88
Tartózkodási hely : 8. osztag
Registration date : 2009. Apr. 10.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag 6. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kuroi Shouta Cl0te8000/10000Kuroi Shouta 29y5sib  (8000/10000)

Kuroi Shouta _
TémanyitásTárgy: Re: Kuroi Shouta   Kuroi Shouta EmptySzomb. Ápr. 11, 2009 3:50 am

1.fejezet Hogy is volt?

Lassan telt a nap a Soul Society-ben. Lassan és nyugodtan.
Egy fekete ruhás alak magányosan üldögélt egy többszintes ház első emeletének tetején, hátát a falnak támasztotta, kardját vállára döntötte és így, csendes magányában elmerülve figyelte a naplementét.
Harminc éve már, hogy átkelt az Emberek világából és húsz éve már, hogy shinigami-ként küzd napról napra a tizenhárom osztag kötelékében kockáztatva az életét… és szintén húsz éve nap mint nap kijött erre a tetőre megcsodálni a naplementét. Az égi vándor most is művészit alkotott, láthatatlan ecsetjével narancs és vörös színekkel fedte le az amúgy kék eget és hasonlószín fodrokat pingált a felhőkre is, miközben félig elbújt mögöttük.
~Bámulatosan egyszerű… és szép.~
- Hé, Kurai! Már megint a semmit bambulod?- A hang vidáman csendült fel az alkonyati csendben és érezhetően kötekedő stílusban.
- Nem, nem. Ha azt akarnám látni elég lenne, ha belekukkantanék a fejedbe. – szólt vissza az eddig magányosan ücsörgő fiatal férfi a rá jellemző nyugodt hangnemben. A hatás nem maradt el. Az érkező majdnem olyan vörössé vált, mint az ég alja, majd hirtelen ismét normális színt vett fel és szemeit összehúzta.
- Javaslom, ha valóban látni akarod a SEMMIT, akkor „kukkants bele” a saját fejedbe te, naplopó!
Ez a mondat már közvetlen közelről szólt és egyáltalán nem volt kihallható belőle semmi rosszindulat, az érkező egy fáradt mozdulattal leroskadt a másik mellé és ő is bámulni kezdte a naplementét.
Csendben teltek a másodpercek, míg végül Kurai megszólalt.
- Van már valami hír az osztag felderítőiről?
- Egy mukkot sem hallottam senkitől, viszont mindenki feszült. A kapitány már azt fontolgatja, hogy utánuk küldenek minket… de ha engem kérdezel…
- Indulnál már… jól mondom?.- Az érkező hallgatott egy pár másodpercig majd kurtán kijelentette.
- Igen.
Kuroi lassú mozdulatokkal felemelkedett, leporolta ruháját és társa felé fordult.
- Akkor induljunk Matsumoto! Jelentkezzünk a kapitánynál, ezzel is időt spórolunk meg a többieknek.- Szólt és kezét a földön ülő férfi felé nyújtotta. Az egy pillanatra meglepődött, de végül elvigyorodott és erősen belecsapva a másik tenyerébe megkapaszkodott benne s felállt, ő is leporolta ruháját, majd se szó, se beszéd, futásnak eredt és egy pár lépés után hátrafordult.
- Gyere, te lajh…-
- Hova nézel barátom?
Matsumoto ismét elvörösödött, majd rá sem nézve a mellette futóra ennyit válaszolt.
- Maradj csöndben Árnyék és nézz előre…

Több szó nem esett köztük a főhadiszállásig.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kuroi Shouta _
TémanyitásTárgy: Re: Kuroi Shouta   Kuroi Shouta Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kuroi Shouta

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Shinigami-